Tippmix eredmények - 2017. július 17-23.

2017-07-17
Tippmix eredmények - 2017. július 17-23.
2017.07.23.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Carlton 112 - 82  
Collingwood - West Coast Eagles 93 - 85  
Richmond - Greater Western Sydney 64 - 45  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 12 - 1  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 0 - 5  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 8 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 1 - 3  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 9 - 2  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 3 - 4  
Arizona - Washington (22:10) 2 - 6  
Baltimore - Houston 4 - 8  
Baltimore - Houston (19:35) 9 - 7  
Cincinnati - Miami 4 - 5  
Cincinnati - Miami (19:10) 6 - 3  
Cleveland - Toronto 2 - 1  
Cleveland - Toronto (19:10) 8 - 1  
Colorado - Pittsburgh 7 - 3  
Colorado - Pittsburgh (21:10) 13 - 3  
Kansas City - Chicago WS 7 - 2  
Kansas City - Chicago WS (20:15) 5 - 4  
LA Angels - Boston 7 - 3  
LA Angels - Boston (21:37) 3 - 2  
LA Dodgers - Atlanta 6 - 2  
LA Dodgers - Atlanta (22:10) 5 - 4  
Minnesota - Detroit 6 - 5  
Minnesota - Detroit (20:10) 6 - 9  
NY Mets - Oakland 6 - 5  
NY Mets - Oakland (19:10) 2 - 3  
Philadelphia - Milwaukee 8 - 9  
Philadelphia - Milwaukee (19:35) 6 - 3  
San Francisco - San Diego 2 - 5  
Seattle - NY Yankees 6 - 5  
Seattle - NY Yankees (22:10) 4 - 6  
Tampa Bay - Texas 3 - 4  
Tampa Bay - Texas (19:10) 5 - 6  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - D. Gurney 9 - 11  
D. Chisnall - M. King 10 - 7  
J. Klaasen - J. Pipe 5 - 10  
K. Huybrechts - A. Norris 6 - 10  
M. Suljovic - J. Henderson 10 - 4  
P. Taylor - G. Price 10 - 5  
R. Thornton - C. Reyes 3 - 10  
R. van Barneveld - J. Cullen 10 - 8  
Gyeplabda (Világ Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Argentína 5 - 2  
USA - Németország 1 - 1  
Gyeplabda (Világ Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Spanyolország 8 - 1  
Belgium - Németország 6 - 1  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2017    
Tour de France 2017 - 21. szakasz    
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Swift - S. Colbrelli (21. szakasz) 0 - 1  
D. Cimolai - F. Sabatini (21. szakasz) 1 - 0  
D. Groenewegen - J. Degenkolb (21. szakasz) 1 - 0  
E. Boasson Hagen - A. Greipel (21. szakasz) 0 - 1  
N. Bouhanni - R. Selig (21. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Star Hotshots 86 - 103  
Meralco Bolts - Ginebra SM 93 - 78  
Kosárlabda (U19 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Mali 63 - 54  
Kosárlabda (U19 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Egyiptom - U19Puerto Rico 69 - 52  
U19Spanyolország - U19Oroszország 58 - 77  
Kosárlabda (U19 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Kanada 45 - 54  
Kosárlabda (U19 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Japán - U19Magyarország 68 - 59  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Románia (Helyszín:Románia) 67 - 80  
U20Nagy-Britannia - U20Oroszország 81 - 65  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Grúzia - U20Portugália 61 - 53  
U20Lengyelország - U20Belgium 76 - 57  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Izrael 65 - 56  
U20Spanyolország - U20Franciaország 58 - 72  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Litvánia - U20Szerbia 86 - 102  
U20Németország - U20Izland 79 - 73  
Kézilabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dél-Korea - U21Magyarország 30 - 40  
U21Feröer-szigetek - U21Németország 21 - 29  
U21Norvégia - U21Chile 41 - 16  
Kézilabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Burkina Faso - U21Brazília 17 - 37  
U21Macedónia - U21Spanyolország 25 - 36  
U21Tunézia - U21Oroszország 29 - 29  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Instituto Cordoba 1 - 0  
Boca Unidos - Brown de Adrogue 0 - 2  
Central Cordoba SDE - Guillermo Brown 2 - 1  
Club Almagro - Atl. All Boys 1 - 0  
Dep. Flandria - Douglas Haig 0 - 0  
Gimnasia Jujuy - San Martin de Tucuman 0 - 3  
Nueva Chicago - Chacarita Juniors 1 - 1  
Santamarina Tandil - Villa Dalmine 5 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Levszki Szófia 0 - 0  
Slavia Szófia - Botev Plovdiv 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Paysandu 2 - 1  
CRB - Guarani 1 - 1  
Oeste - Juventude 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Cruzeiro 1 - 0  
Flamengo - Coritiba 2 - 1  
Fluminense - Corinthians 0 - 1  
Santos - Bahia 3 - 0  
Sport Recife - Palmeiras 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Zwickau 1 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Magdeburg 4 - 1  
Labdarúgás (Chilei Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad Catolica - Colo Colo 1 - 4  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TJ Cerveny Kostelec - FC Hradec Kralove 1 - 7  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske 1 - 4  
Horsens - Lyngby 4 - 1  
Midtjylland - Silkeborg 2 - 0  
Nordsjaelland - Bröndby 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Busan I'Park 0 - 2  
Seongnam - Suwon City 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Jeonbuk 1 - 2  
Gangwon - Daegu 0 - 1  
Suwon Bluewings - Sangju Sangmu 3 - 0  
Labdarúgás (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Spanyolország 2 - 0  
Skócia - Portugália 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Gomel 2 - 1  
Dinamo Minszk - Dnyepr Mogiljev 0 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Orsha 6 - 0  
Vityebszk - Szluck 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Barcelona 1 - 2  
Paris SG - Tottenham 2 - 4  
Real Madrid - Manchester Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - Oulu 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - PS Kemi 3 - 1  
Rovaniemi PS - Seinäjoen JK 1 - 2  
Vaasa PS - JJK Jyväskylä 1 - 1  
Labdarúgás (Gold Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - USA (Helyszín: USA) 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Hajduk Split 2 - 2  
Istra - Osijek 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - ÍBV 2 - 1  
KA Akureyri - Breidablik 2 - 4  
Stjarnan - Grindavik 5 - 0  
Vikingur Olafsvik - Valur    
Vikingur Reykjavik - KR 0 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Tokushima 0 - 1  
Okayama - Yamaguchi 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Sahtar Karagandy 1 - 2  
Kairat Almaty - Atyrau 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Dep. Cali 2 - 1  
Jaguares de Cordoba - Dep. Pasto 2 - 0  
Once Caldas - Independiente Medellin 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Yanbian 6 - 2  
Henan Jianye - Tianjin Quanjian 1 - 1  
Shanghai Shenhua - Beijing Guoan 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Gornik Zabrze 2 - 1  
Wisla Plock - Lech Poznan 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokol Ostroda - Stal Stalowa Wola 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Trakai 0 - 1  
Utenis Utena - Suduva Marijampole 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Queretaro 0 - 1  
Chivas Guadalajara - Dep. Toluca 0 - 0  
Leon - Atlas de Guadalajara 0 - 3  
Lobos BUAP - Santos Laguna 2 - 2  
Tigres - Puebla 5 - 0  
UNAM Pumas - Pachuca 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Philadelphia 1 - 0  
D.C. United - Houston 1 - 3  
Montreal - Dallas 1 - 2  
New England - Los Angeles 4 - 3  
Salt Lake - Kansas City 1 - 1  
Toronto - Colorado 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Vasas 0 - 1  
Puskás Akadémia - Videoton 1 - 3  
Újpest - FTC 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Levanger 2 - 1  
Florö - Fredrikstad 4 - 1  
Sandnes Ulf - Mjöndalen 1 - 0  
Start - Kongsvinger 2 - 1  
Strömmen - Jerv 2 - 1  
Tromsdalen - Arendal 1 - 1  
Ullensaker/Kisa - Elverum 2 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Boston 1 - 0  
Kansas City - North Carolina    
Portland - Washington 2 - 1  
Seattle - Sky Blue 5 - 4  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Ural Jekatyerinburg 0 - 1  
Rosztov - Akhmat Groznij 0 - 1  
Ufa - Szpartak Moszkva 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Austria Wien 3 - 0  
Sturm Graz - St. Pölten 3 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Sp. Luqueno 0 - 3  
Sp. Trinidense - Guarani Asuncion 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Arouca 0 - 0  
Cova Piedade - Nacional Madeira 3 - 2  
Covilha - Uniao Madeira 1 - 1  
Famalicao - Santa Clara 1 - 2  
Leixoes - Viseu 2 - 0  
Penafiel - Uniao Oliveirense 0 - 1  
Varzim - Gil Vicente 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Gaz Metan Medias 0 - 0  
Dinamo Bukarest - Botosani 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Cowdenbeath 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Vaduz 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - FC Zürich 0 - 2  
Luzern - Lugano 1 - 0  
Thun - Sion 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Dalkurd 0 - 3  
Syrianska - Värnamo 1 - 5  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Östersund 3 - 0  
Göteborg - Örebro 2 - 2  
Kalmar - AFC Eskilstuna 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Radnicki Nis 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Trencin 1 - 2  
Tatran Presov - Slovan Bratislava 1 - 5  
Zlate Moravce - Ruzomberok 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Celje 4 - 0  
ND Gorica - Olimpija Ljubljana 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Vorszkla Poltava 1 - 3  
Zirka Kirovográd - Olimpik Doneck 0 - 0  
Zorya Luganszk - Mariupol 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Viljandi Tulevik 5 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Shamrock Rovers 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Long Island)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Weidman - K. Gastelum 1 - 0  
D. Bermudez - D. Elkins 0 - 1  
D. Grabowski - C. Sherman 0 - 1  
J. Rivera - Th. Almeida 1 - 0  
L. Good - E. Zaleski dos Santos 0 - 1  
P. Cummins - G. Villante 1 - 0  
R. Laflare - Al. Oliveira 0 - 1  
R. Natal - E. Anders 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - St. Helens 16 - 41  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - Manly-Warringah SeaEagles 52 - 22  
Wests Tigers - Parramatta Eels 16 - 17  
Röplabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Brazília 1 - 3  
U20USA - U20Bulgária 3 - 2  
Röplabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kína - U20Törökország 3 - 0  
U20Oroszország - U20Japán 3 - 2  
Röplabda (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Fehéroroszország 3 - 0  
Spanyolország - Szlovákia 1 - 3  
Észtország - Belgium (Helyszín: Belgium) 1 - 3  
Röplabda (World GP, női, div.3., ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Venezuela    
Magyarország - Ausztrália (Helyszín: Ausztrália) 3 - 0  
Röplabda (World GP, női, Divízió 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Hollandia 2 - 3  
Brazília - USA 3 - 1  
Dominikai Köztársaság - Törökország 0 - 3  
Japán - Oroszország 3 - 2  
Kína - Szerbia 1 - 3  
Thaiföld - Olaszország 3 - 0  
Röplabda (World GP, női, Divízió 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Argentína 3 - 2  
Dél-Korea - Lengyelország 3 - 0  
Horvátország - Puerto Rico 2 - 3  
Kanada - Csehország 1 - 3  
Kazahsztán - Kolumbia 0 - 3  
Németország - Peru 3 - 0  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Andreikin - M. Vachier-Lagrave 0 - 1  
R. Wojtaszek - L-D. Nisipeanu 1 - 0  
V. Fedoseev - Y. Wang 1 - 0  
V. Kramnik - M. Bluebaum 1 - 0  
Snooker (Hong Kong Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hong Kong Masters 2017    
Snooker (Hong Kong Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Robertson - R. O'Sullivan 6 - 3  
Strandröplabda (Agadir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgraoui Z / Abicha M - Salemiinjehboroun B / Rao 1 - 2  
Krou Y / Aye Q - Elgraoui Z / Abicha M 2 - 0  
Krou Y / Aye Q - Tijan A / Do Nascimento J 2 - 0  
Tijan A / Do Nascimento J - Salemiinjehboroun B / Rao 2 - 1  
Strandröplabda (Agadir, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hasegawa A / Futami A - Eiholzer N / Gerson D 0 - 2  
Hasegawa A / Futami A - Placette L / Chamereau A 2 - 1  
Mongelos Bobadilla E S / - Eiholzer N / Gerson D 0 - 2  
Placette L / Chamereau A - Mongelos Bobadilla E S / Filippo 2 - 0  
Strandröplabda (Olsztyn)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyden J / Doherty R - Böckermann M / Flüggen L 1 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Strandröplabda (Olsztyn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Walsh Jennings/Branagh    
Maestrini / Rocha Antunes - Humana-Paredes/Pavan 2 - 1  
Strandröplabda (Vilnius, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graudina T / Kravcenoka A - Karnbaum S / Niemczyk N 2 - 0  
Graudina T / Kravcenoka A - Schillerwein K / Tillmann C 1 - 2  
Karnbaum S / Niemczyk N - Dumbauskaite I / Povilait 0 - 2  
Karnbaum S / Niemczyk N - Zobnina I / Andriukaityte U 2 - 0  
Syrtseva E / Moiseeva A - Schillerwein K / Tillmann C 0 - 2  
Tenisz (Astana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - M. Kukushkin 2 - 1  
Tenisz (Atlanta-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Marchenko - A. Bega 2 - 0  
M. Krueger - T. Paul 1 - 2  
Q. Halys - D. Novikov 2 - 1  
S. Kozlov - B. Klein 2 - 1  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - D. Ferrer 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Middelkoop M - Knowle J / Petzschner P 1 - 2  
Tenisz (Bastad-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lim - B. Eraydin 1 - 2  
B. Krejcikova - A. Zaja 2 - 1  
D. Radanovic - L. Chirico 0 - 2  
E. Allgurin - P. Monova 2 - 0  
I. Jarlskog - S. Soler-Espinosa 0 - 2  
I.M. Bara - A. Cadantu    
J. Moore - V. Tomova 1 - 2  
Ka. Kozlova - K. Barritza 2 - 0  
M. Trevisan - K. Rinaldo Persson 2 - 0  
Q. Lemoine - Vara. Wongteanchai 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Görges - I-C. Begu 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Olaru R - Mertens E / Schuurs D 2 - 0  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Polansky - D. Shapovalov 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - K. Bertens 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Golubic V / Stojanovic N 2 - 1  
Tenisz (Gstaad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bodmer - G. Sakharov 0 - 2  
D. Brands - S. Napolitano 2 - 1  
J. Souza - L. Giustino 0 - 2  
Y. Hanfmann - J. Eysseric 2 - 0  
Tenisz (Hamburg-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - O. Otte 2 - 1  
D. Dzumhur - S. Stakhovsky 2 - 0  
F. Delbonis - K. De Schepper 2 - 0  
R. Molleker - L. Mayer 2 - 1  
Tenisz (Nanchang-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Hozumi - J. Namigata 2 - 1  
H. Guo - J-Q. Kang 1 - 2  
J. Cako - H. Dart 1 - 2  
Jin.J. Lu - S. Aoyama 2 - 0  
Pe. Plipuech - F.Y. Xun 1 - 2  
Xia. You - N. Lertpitaksinchai 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Isner - M. Ebden 2 - 0  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berrettini - L. Djere 2 - 0  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - P. Lorenzi 2 - 0  
Tollaslabda (Russian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Sirant - V. Malkov 3 - 2  
Tollaslabda (Russian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S.S.Y. Cheah - E. Kosetskaya 2 - 3  
Tollaslabda (US Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Parupalli - H.S. Prannoy 1 - 2  
Tollaslabda (US Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Mic. Li 2 - 0  
Vívás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szász E. - Női párbajtőr    
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Ausztrália 3 - 8  
Görögország - Japán 14 - 4  
Kazahsztán - Olaszország 7 - 12  
Spanyolország - Oroszország 10 - 11  
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - USA 4 - 13  
Kanada - Franciaország 6 - 10  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapás B. - A. Titmus (női 400 m gyors) 0 - 1  
Kapás B. - Női 400 m gyors    
Késely A. - V. Popova (női 400 m gyors) 1 - 0  
Magyarország - 4x100 m gyorsváltó    
Sun Yang - M. Horton (400 m gyors) 1 - 0  

 

2017.07.22.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - North Melbourne Kangaroos 132 - 105  
Fremantle - Hawthorn 48 - 100  
Melbourne Demons - Port Adelaide 88 - 65  
Sydney Swans - St. Kilda 101 - 59  
Western Bulldogs - Gold Coast Suns 110 - 56  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 6 - 3  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 6 - 2  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 1 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 2 - 0  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 4 - 0  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 8 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 6 - 5  
Baltimore - Houston 7 - 8  
Chicago Cubs - St. Louis 3 - 2  
Cincinnati - Miami 1 - 3  
Cleveland - Toronto 13 - 3  
Colorado - Pittsburgh 5 - 13  
Kansas City - Chicago WS 7 - 6  
LA Angels - Boston 2 - 6  
LA Dodgers - Atlanta 3 - 12  
Minnesota - Detroit 3 - 6  
NY Mets - Oakland 7 - 5  
Philadelphia - Milwaukee 6 - 1  
San Francisco - San Diego 9 - 12  
San Francisco - San Diego (22:05) 5 - 4  
Seattle - NY Yankees 1 - 5  
Tampa Bay - Texas 3 - 4  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - C. Kist 10 - 7  
J. Wade - D. Webster 11 - 13  
M. Smith - S. West 5 - 10  
P. Wright - J. Wilson 10 - 8  
Gyeplabda (Világ Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Írország 1 - 2  
Japán - Dél-Afrika (Helyszín: Dél-Afrika) 1 - 2  
Gyeplabda (Világ Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Franciaország 0 - 3  
Új-Zéland - Írország 0 - 1  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2017 - 20. szakasz    
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - P. Roglic (20. szakasz) 1 - 0  
D. Caruso - A. Contador Velasco (20. szakasz) 0 - 1  
F. Aru - D. Martin (20. szakasz) 1 - 0  
M. Matthews - E. Boasson Hagen (20. szakasz) 1 - 0  
N.J. Castroviejo - S. Cummings (20. szakasz) 1 - 0  
R. Uran - R. Bardet (20. szakasz) 1 - 0  
T. Martin - S. Kung (20. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Phoenix Fuelmasters 93 - 95  
NLEX Road Warriors - Mahindra Enforcers 100 - 93  
Kosárlabda (U19 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kína - U19Olaszország (Helyszín: Olaszország) 74 - 63  
Kosárlabda (U19 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lettország - U19Franciaország 60 - 69  
Kosárlabda (U19 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztrália - U19Japán 61 - 66  
U19Magyarország - U19Mexikó 111 - 67  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Portugália 87 - 62  
U20Lengyelország - U20Grúzia 91 - 70  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Nagy-Britannia - U20Horvátország 69 - 79  
U20Oroszország - U20Románia (Helyszín: Románia) 72 - 72, h.u. 79 - 87  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izland - U20Szerbia 67 - 89  
U20Litvánia - U20Németország 85 - 81  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Spanyolország 77 - 56  
U20Izrael - U20Franciaország 74 - 52  
Kézilabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Svédország 33 - 25  
U21Katar - U21Franciaország 18 - 35  
U21Szlovénia - U21Egyiptom 28 - 23  
Kézilabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Algéria - U21Horvátország 24 - 24  
U21Argentína - U21Szaúd-Arábia 24 - 23  
U21Izland - U21Marokkó 35 - 18  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Crucero del Norte 2 - 0  
Independiente de Mendoza - Atl. Parana 1 - 1  
Labdarúgás (Belga Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Zulte Waregem 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Ludogorec Razgrad 0 - 1  
Pirin Blagoevgrad - Szeptemvri Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Figueirense 4 - 2  
Ceara - Goiás 0 - 1  
Criciuma - ABC 2 - 1  
Londrina - Nautico 0 - 0  
Luverdense - Parana 1 - 1  
Santa Cruz PE - Boa 1 - 1  
Vila Nova - Internacional 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitória - Chapecoense 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Unterhaching 3 - 0  
Erfurt - Münster 1 - 1  
Fortuna Köln - Aalen 1 - 0  
Hallescher FC - Paderborn 4 - 4  
Lotte - Rostock 0 - 2  
Meppen - Würzburg 2 - 2  
Wehen - Jena 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banik Sous - Varnsdorf 0 - 3  
Cechie Vykan - Usti nad Labem 0 - 4  
HFK Olomouc - Frydek Mistek 2 - 0  
Meteor Praha - Vlasim 1 - 4  
Novy Jicin - Vitkovice 2 - 3  
Polna - Znojmo 0 - 3  
Seko Louny - Sokolov 0 - 7  
Slovan Velvary - Ceske Budejovice 1 - 0  
Tatran Sedlcany - MAS Taborsko 0 - 5  
Vysoke Myto - Pardubice    
Zenit Caslav - Pribram 1 - 2  
Zivanice - Olympia Hradec Kralove 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - FC Köbenhavn 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Daejeon Citizen 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Jeonnam 2 - 1  
Jeju - Pohang 3 - 2  
Ulsan - Incheon 1 - 1  
Labdarúgás (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Ausztria 1 - 1  
Izland - Svájc 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch - Gorodeja 1 - 1  
Naftan - Krumkacsi Minszk 1 - 2  
Nyeman Grodno - FK Minszk 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Milan 0 - 4  
Chelsea - Arsenal 3 - 0  
Crystal Palace - West Bromwich 2 - 0  
Leicester - Liverpool 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - EIF 1 - 2  
Jaro - Turku PS 0 - 2  
OPS - Haka 3 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Ilves 1 - 1  
Kuopio PS - Lahti 2 - 2  
Mariehamn - HIFK 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Rudes 4 - 1  
Slaven Belupo - Lokomotív Zagreb 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir F. - Keflavík 2 - 4  
Selfoss - Thor Akureyri 2 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - ÍA Akranes 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Machida Zelvia 0 - 2  
JEF United Chiba - Zweigen Kanazawa 2 - 0  
Kyoto - Nagoya GE 3 - 1  
Matsumoto Yamaga - Ehime 2 - 1  
Oita Trinita - Mito 0 - 0  
Thespakusatsu Gunma - Roasso Kumamoto 1 - 1  
Tokyo Verdi - Kamatamare Sanuki 3 - 3  
Yamagata - Shonan Bellmare 3 - 0  
Yokohama FC - Nagasaki 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Urawa RD 4 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kaisar Kyzylorda 1 - 1  
Akzhayik Ural - Ordabasy Shymkent 1 - 2  
FC Asztana - Tobol Kostanay 2 - 0  
Okzhetpes Kokshetau - Taraz 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Independiente SF 0 - 2  
Tigres FC - Boyaca Patriotas 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Tianjin Teda 2 - 1  
Guizhou Zhicheng - Hebei 4 - 3  
Jiangsu - Liaoning Hongyun 4 - 0  
Shandong Luneng - Changchun Yatai 3 - 2  
Shanghai SIPG - Guangzhou Evergrande 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Cracovia Krakkó 0 - 1  
Legia Varsó - Korona Kielce 1 - 1  
Piast Gliwice - Pogon Szczecin 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blekitni Stargard - Bytovia Bytow 1 - 2  
Chelmianka Chelm - Zaglebie Sosnowiec 0 - 3  
GKS Belchatow - Wigry Suwalki 2 - 1  
Kluczbork - Chrobry Glogow 0 - 3  
Legionovia Legionowo - Chojniczanka Chojnice 1 - 4  
Ostrowiec - Stal Mielec 0 - 1  
Puszcza Niepolomice - GKS Tychy 0 - 1  
Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 1  
Siarka Tarnobrzeg - GKS Katowice 1 - 0  
Stal Rzeszow - Miedz Legnica 1 - 3  
Swit Nowy Dwor - Olimpia Grudziadz 2 - 2  
Wisla Pulawy - Pogon Siedlce 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Stumbras Kaunas 1 - 0  
Zalgiris Kaunas - Lietava Jonava 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Monterrey 0 - 0  
Tijuana - Cruz Azul 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - New York 0 - 3  
New York City FC - Chicago 2 - 1  
Orlando - Atlanta Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Debrecen 1 - 0  
Honvéd - Diósgyőr 2 - 2  
Mezőkövesd - Paks 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Ranheim 3 - 3  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Orlando 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Fakel Voronyezs 2 - 0  
Gazovik Orenburg - Baltika Kalinyingrád 0 - 1  
Himki - Lucs Vlagyivosztok 2 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - Kurszk 1 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Rotor Volgográd 3 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 1  
Tambov - Szpartak Moszkva 2 3 - 0  
Tom Tomszk - OlimpiecNyizsnyijNovgorod 1 - 2  
Tyumeny - Zenit Sz'tpétervár 2 2 - 2  
Volgar Asztrahan - Kubany Krasznodar 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Toszno 2 - 0  
Zenit Szentpétervár - Rubin Kazany 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Admira Wacker 3 - 0  
Rapid Wien - Mattersburg 2 - 2  
Wolfsberg - Salzburg 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Cerro Porteno 2 - 1  
Libertad Asuncion - Rubio 0 - 0  
Sol de America - Olimpia Asuncion 0 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Viitorul Constanta 2 - 0  
Universitatea Craiova - Concordia Chiajna 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forfar - Stirling 1 - 3  
Inverness CT - Falkirk 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Peterhead 5 - 1  
Hearts - East Fife 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Buckie Thistle 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Montrose 4 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Kilmarnock 0 - 2  
Clyde - Dumbarton 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Greenock Morton 4 - 0  
Queens Park - Edinburgh City 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Kilbride - Albion Rovers 2 - 5  
Hamilton - Queen of South 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Airdrieonians 2 - 0  
Partick Thistle - St. Mirren 5 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Chiasso 2 - 2  
Winterthur - Wohlen 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - St. Gallen 3 - 3  
Young Boys - Basel 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Brommapojkarna 0 - 5  
Degerfors - Trelleborg 2 - 3  
Helsingborg - Örgryte 1 - 0  
Norrby - Falkenberg 0 - 3  
Varberg - Gefle 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Jönköping Södra 2 - 0  
Halmstad - Sundsvall 2 - 2  
Sirius - Häcken 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Matis - Borac 1 - 0  
Mladost Lucani - Zemun 1 - 1  
Napredak Krusevac - RAD Belgrád 2 - 2  
Partizan Belgrád - Macsva Sabacs 6 - 1  
Spartak Subotica - Bacska Palanka 2 - 1  
Vozdovac - Radnik Surdulica 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Podbrezova 1 - 0  
Nitra - Zilina 1 - 0  
Trnava - Zemplin Michalovce 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Ankaran Hrvatini 3 - 1  
Triglav Kranj - Maribor 2 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 0 - 1  
Sahtar Doneck - Dinamo Kijev 0 - 1  
Veresz Rivne - Olekszandria 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Flora Tallinn 2 - 3  
Paide Linnameeskond - Sillamae Kalev 0 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - Sligo 0 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Long Island)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kelleher - M. Vera 0 - 1  
Fr. Perez - Ch. Wade 0 - 1  
Sh. Burgos - P. Godofredo 1 - 0  
T. Johnson - J. Albini 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Castleford 24 - 32  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Melbourne Storm 14 - 20  
North Queensland Cowboys - New Zealand Warriors 24 - 12  
Penrith Panthers - Gold Coast Titans 24 - 16  
Rögbi (Super Rugby, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Dunedin Highlanders 17 - 0  
Cape Town Stormers - Waikato Chiefs 11 - 17  
Johannesburg Lions - Durban Sharks 23 - 21  
Röplabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Brazília 1 - 3  
U20Lengyelország - U20USA 3 - 1  
Röplabda (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Németország 3 - 0  
Fehéroroszország - Spanyolország 2 - 3  
Szlovákia - Észtország 0 - 3  
Röplabda (World GP, női, div.3., ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Venezuela    
Magyarország - Franciaország 3 - 2  
Röplabda (World GP, női, Divízió 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Szerbia 3 - 2  
Kína - Oroszország 1 - 3  
Olaszország - Dominikai Köztársaság 3 - 0  
Thaiföld - Törökország 3 - 0  
Röplabda (World GP, női, Divízió 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Németország 0 - 3  
Dél-Korea - Kolumbia 3 - 0  
Horvátország - Bulgária 0 - 3  
Kanada - Németország 0 - 3  
Kanada - Peru 3 - 1  
Lengyelország - Kazahsztán 3 - 0  
Peru - Csehország 1 - 3  
Puerto Rico - Argentína 0 - 3  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L-D. Nisipeanu - D. Andreikin 0.5 - 0.5  
M. Bluebaum - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - V. Fedoseev 0.5 - 0.5  
Y. Wang - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
Snooker (Hong Kong Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - R. O'Sullivan 5 - 6  
N. Robertson - M. Fu 6 - 4  
Strandröplabda (Agadir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich A / Kissling G - Elgraoui Z / Abicha M 0 - 2  
Mesa R / Garcia C - Salemiinjehboroun B / Rao 1 - 2  
Piippo P / Nurminen J - Krou Y / Aye Q 0 - 2  
Tijan A / Do Nascimento J - Gerson M / Zandbergen M 2 - 1  
Strandröplabda (Agadir, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beattie L / Coutts M - Mongelos Bobadilla E S / Filippo G 0 - 2  
Giombini L / Zuccarelli A - Eiholzer N / Gerson D 0 - 2  
Nagy M / Lapointe M-C - Hasegawa A / Futami A 1 - 2  
Placette L / Chamereau A - Galindo A / Galindo C 2 - 0  
Strandröplabda (Ljubljana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Velichko I / Sivolap M 1 - 2  
Giginoglu M / Urlu S - Zemljak N / Pokersnik J 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Giginoglu M / Urlu S 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Velichko I / Sivolap M    
Sheaf J / Gregory C - Giginoglu M / Urlu S 0 - 2  
Zemljak N / Pokersnik J - Gordieiev I / Babich M 2 - 0  
Zemljak N / Pokersnik J - Velichko I / Sivolap M 1 - 2  
Strandröplabda (Olsztyn)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Böckermann M / Flüggen L - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Stoyanovskiy O / Yarzutki 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Böckermann M / Flüggen L 1 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Losiak B / Kantor P 2 - 0  
Dziadkou A / Kavalenka A - Prudel M / Kujawiak K 1 - 2  
Hyden J / Doherty R - Capogrosso N / Azaad J A 2 - 0  
Hyden J / Doherty R - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 0  
McHugh C / Schumann D - Koekelkoren D / Van Walle 0 - 2  
Pedlow S / Schachter S - Böckermann M / Flüggen L 0 - 2  
Plavins M / Regza H - HerreraAlepuz/Gav.Collado 2 - 1  
Plavins M / Regza H - Prudel M / Kujawiak K 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Hyden J / Doherty R 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Santos Pereira J / Younou 2 - 0  
Strandröplabda (Olsztyn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Humana-Paredes/Pavan - Heidrich/Verge-Depre 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Walsh Jennings/Branagh 2 - 1  
Kolocova K / Kvapilova M - Bednarczuk/Santos Lisboa 0 - 2  
Maestrini / Rocha Antunes - Bednarczuk/Santos Lisboa 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Laboureur C / Sude J 2 - 0  
Sweat B / Ross S - Walsh Jennings/Branagh 0 - 2  
Strandröplabda (Ulsan, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radarong V / Udomchavee T - Flint B / Larsen K 0 - 2  
Strandröplabda (Vilnius, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bezpalko M / Lunina D - Sinisalo I / Ahtiainen N 1 - 2  
Dumbauskaite I / Povilait - Syrtseva E / Moiseeva A 2 - 1  
Dumbauskaite I / Povilait - Zobnina I / Andriukaityte U 2 - 1  
Gielen K / Mouha L - Schillerwein K / Tillmann C 0 - 2  
Gielen K / Mouha L - Shalayeuskaya V / Siakretava V 2 - 0  
Gielen K / Mouha L - Syrtseva E / Moiseeva A 0 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Schillerwein K / Tillmann C 2 - 0  
Ittlinger S / Mersmann T - Karnbaum S / Niemczyk N 0 - 2  
Lece A / Ozolina M - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Lece A / Ozolina M - Ittlinger S / Mersmann T 0 - 2  
Motrich O / Kholomina S - Shalayeuskaya V / Siakretava V 2 - 0  
Rehackova K / Dostalova M - Karnbaum S / Niemczyk N 0 - 2  
Rehackova K / Dostalova M - Zobnina I / Andriukaityte U 0 - 2  
Trans Hansen L / Tyndesko - Syrtseva E / Moiseeva A 1 - 2  
Tenisz (Astana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - M. Kukushkin 0 - 2  
E. Gerasimov - A. Setkic 2 - 0  
Tenisz (Atlanta-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - T. Paul 1 - 2  
A. Pavic - D. Novikov 0 - 2  
J. Nedunchezhiyan - T. Smyczek 0 - 2  
M. Krueger - P. Wattanakul 2 - 0  
Q. Halys - H. Nys 2 - 0  
S. Kozlov - C-I. Gard 2 - 0  
T. Bryde - B. Klein 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - A. Dolgopolov 0 - 2  
D. Ferrer - F. Verdasco 2 - 1  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knowle J / Petzschner P - Ymer E / Ymer M 2 - 1  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - J. Görges 1 - 2  
I-C. Begu - C. Suarez Navarro 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Olaru R - Piter K / Zanevska M 2 - 0  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Jaziri - P. Polansky 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Sorribes Tormo - K. Bertens    
T. Martincova - A. Kontaveit 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Lister C / Naydenova A 2 - 0  
Tenisz (Gstaad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - A. Bodmer 0 - 2  
A. Menendez-Maceiras - D. Brands 0 - 2  
J. Eysseric - Balázs A. 2 - 0  
J. Souza - G. Quinzi 2 - 1  
M-A. Huesler - S. Napolitano 0 - 2  
Y. Hanfmann - M. Arevalo 2 - 0  
Y. Marti - L. Giustino 1 - 2  
Y. Mertens - G. Sakharov 0 - 2  
Tenisz (Hamburg-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - R. Molleker 1 - 2  
D. Dzumhur - M. Linzer 2 - 0  
F. Delbonis - J. Hernandez-Fernandez 2 - 0  
Fucsovics M. - C-M. Stebe 1 - 2  
J.J. Hildebrandt - S. Stakhovsky 0 - 2  
L. Wessels - L. Mayer 0 - 2  
Max. Gonzalez - K. De Schepper 0 - 2  
O. Otte - G. Elias    
Tenisz (Nanchang-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Hozumi - Q.Y. Ye 2 - 0  
H. Dart - S. Akita    
J-Q. Kang - T. Moore 2 - 1  
J. Cako - M. Ninomiya 2 - 0  
J. Lu - S. Aoyama 0 - 2  
Jin.J. Lu - Ch. Liu 2 - 0  
K. Lykina - H. Guo 1 - 2  
N. Lertpitaksinchai - A. Shimizu 2 - 0  
Pe. Plipuech - Yi. Zhang 2 - 0  
R. Sawayanagi - Xia. You 1 - 2  
X.L. Sun - J. Namigata 0 - 2  
Y. Tanaka - F.Y. Xun 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Isner - B. Fratangelo 2 - 0  
M. Ebden - P. Gojowczyk 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qureshi A-U-h / Ram R - Reid M / Smith J-P 2 - 1  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Djere - C. Taberner 2 - 0  
M. Berrettini - F. Coria 2 - 0  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Dodig - A. Rublev 0 - 2  
P. Lorenzi - A. Giannessi 2 - 1  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duran G / Molteni A - Draganja/Draganja 2 - 1  
Tollaslabda (Russian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Yadav Chittaboina - V. Malkov 2 - 3  
S. Sirant - R. Maruo 3 - 0  
Tollaslabda (Russian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Nidaira - E. Kosetskaya 1 - 3  
S.S.Y. Cheah - N. Perminova 3 - 1  
Tollaslabda (US Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Parupalli - Sa. Verma 2 - 0  
K. Tsuneyama - H.S. Prannoy 1 - 2  
K. Watanabe - K.H. Heo 1 - 2  
T.M. Nguyen - H.J. Jeon 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - N. Koch Rohde 2 - 0  
Bei. Zhang - J.M. Lee 1 - 2  
Mic. Li - S. Holmboe Dahl 2 - 0  
S. Kawakami - K. Gilmour 0 - 2  
Vívás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Márton A. - Női kard    
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Dél-Afrika 10 - 5  
Japán - Kazahsztán 17 - 8  
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Ausztrália 2 - 16  
Hollandia - Oroszország 10 - 11  
Kanada - Új-Zéland 16 - 3  
Kína - Spanyolország 5 - 13  

 

2017.07.21.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Semenya - F. Niyonsaba (női 800 m, Monaco) 1 - 0  
I. Makwala - B. Thebe (400 m síkfutás, Monaco) 1 - 0  
J. Vetter - T. Röhler (gerelyhajítás, Monaco) 0 - 1  
K. Harrison - S. Pearson (női 100 m gátfutás, Monaco) 1 - 0  
M. Lasitskene - V. Cunningham (női magasugrás, Monaco) 1 - 0  
R. Lavillenie - P. Lisek (rúdugrás, Monaco) 0 - 1  
U. Bolt - A. Simbine (100 m síkfutás, Monaco) 1 - 0  
Y. Rojas - C. Ibarguen (női hármasugrás, Monaco) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Geelong 91 - 70  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 5 - 8  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 1 - 11  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 3 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 2 - 1  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 8 - 5  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Texas 9 - 7  
Chicago Cubs - St. Louis 4 - 11  
Kansas City - Detroit 16 - 4  
LA Dodgers - Atlanta 3 - 6  
San Francisco - San Diego 2 - 5  
Seattle - NY Yankees 1 - 4  
Gyeplabda (Világ Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Belgium 1 - 2  
Spanyolország - Németország 1 - 1  
Gyeplabda (Világ Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Új-Zéland 0 - 2  
Írország - Franciaország 1 - 1  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2017 - 19. szakasz    
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - N. Bouhanni (19. szakasz) 0 - 1  
D. Cimolai - F. Sabatini (19. szakasz) 0 - 1  
D. Groenewegen - R. Selig (19. szakasz) 0 - 1  
E. Boasson Hagen - A. Kristoff (19. szakasz) 1 - 0  
M. Matthews - J. Degenkolb (19. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - RS Elasto Painters 96 - 98  
Meralco Bolts - Blackwater Elite 107 - 78  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Grúzia 74 - 71  
U20Lengyelország - U20Nagy-Britannia 69 - 71  
U20Oroszország - U20Belgium 80 - 70  
U20Románia - U20Portugália 61 - 57  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Indiana 85 - 61  
Kézilabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Magyarország - U21Chile 39 - 23  
U21Norvégia - U21Feröer-szigetek 29 - 23  
U21Németország - U21Dél-Korea 48 - 33  
Kézilabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Katar 36 - 26  
U21Egyiptom - U21Svédország 27 - 35  
U21Franciaország - U21Szlovénia 22 - 22  
Kézilabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Brazília - U21Oroszország 20 - 23  
U21Spanyolország - U21Burkina Faso 38 - 12  
U21Tunézia - U21Macedónia 32 - 27  
Kézilabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Horvátország - U21Argentína 26 - 24  
U21Izland - U21Algéria (Helyszín: Algéria) 25 - 22  
U21Szaúd-Arábia - U21Marokkó 29 - 19  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Cserno More Várna 0 - 4  
Vitosa Bistritsa - Etar Veliko Tarnovo 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Botafogo 0 - 0  
Fluminense - Cruzeiro 1 - 1  
Sport Recife - Atlético GO 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Osnabrück 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Hobro 2 - 0  
Labdarúgás (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Olaszország 2 - 1  
Svédország - Oroszország 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - Internazionale 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Manchester City 2 - 0  
Labdarúgás (Gold Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamaika - Kanada 2 - 1  
Mexikó - Honduras 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Cibalia 4 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Throttur Reykjavik - IR 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Millonarios 1 - 3  
Junior de Barranquilla - América de Cali 3 - 0  
Rionegro Aguilas - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandecja Nowy Sacz - Arka Gdynia 0 - 0  
Wisla Krakkó - TBB Nieciecza 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Amkar Perm 1 - 0  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Moszkva 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Wacker Innsbruck 1 - 1  
FAC Wien - Austria Lustenau 1 - 5  
Kapfenberg - Liefering 1 - 2  
Ried - Wiener Neustadt 0 - 1  
WSG Wattens - Hartberg 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Nacional Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - FCS Bukarest 0 - 1  
Sepsi OSK - Juventus Bukarest 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross County - Hibernian 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Aarau 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Cukaricki 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Krsko Posavlje 4 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Trans Narva 2 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Shelbourne 1 - 0  
UC Dublin - Athlone 4 - 0  
Waterford Utd. - Cobh Ramblers 4 - 0  
Wexford Youths - Longford Town 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Derry City 0 - 1  
Galway - Drogheda Utd. 4 - 1  
St. Patrick's - Bray 3 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Huddersfield 14 - 10  
Leigh Centurions - Salford 25 - 0  
Wigan - Leeds Rhinos 34 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - South Sydney Rabbitohs 26 - 12  
Sydney Roosters - Newcastle Knights 28 - 4  
Rögbi (Super Rugby, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Wellington Hurricanes 16 - 35  
Röplabda (U20 vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Törökország 1 - 3  
U20Oroszország - U20Brazília 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Mexikó - U20Szerbia 0 - 3  
U20Peru - U20Argentína 1 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Szlovákia 0 - 3  
Németország - Észtország 3 - 2  
Spanyolország - Belgium (Helyszín: Belgium) 0 - 3  
Röplabda (World GP, női, Divízió 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Hollandia 3 - 1  
Kína - Japán 3 - 1  
Olaszország - Törökország 3 - 1  
Szerbia - Oroszország 3 - 0  
Thaiföld - Dominikai Köztársaság 2 - 3  
USA - Belgium 3 - 1  
Röplabda (World GP, női, Divízió 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Puerto Rico 1 - 3  
Dél-Korea - Kazahsztán 3 - 0  
Horvátország - Argentína 1 - 3  
Kolumbia - Lengyelország 0 - 3  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Andreikin - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
V. Fedoseev - L-D. Nisipeanu 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Y. Wang - M. Bluebaum 1 - 0  
Snooker (Hong Kong Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - R. O'Sullivan (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
J. Trump - S. Murphy (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
Strandröplabda (Agadir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Appelgren M / Boman S - Heidrich A / Kissling G 0 - 2  
Gerson M / Zandbergen M - Loiseau A / Gauthier-Rat 2 - 1  
Godoy G / Roger D B V - Elgraoui Z / Abicha M 0 - 2  
Kolinske W / Evans M - Krou Y / Aye Q 0 - 2  
Piippo P / Nurminen J - Gharouti S / Maskali N 2 - 0  
Tijan A / Do Nascimento J - Bsina A / Farabi O    
Walkenhorst A / Poniewaz - Mesa R / Garcia C 0 - 2  
Strandröplabda (Agadir, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galindo A / Galindo C - Mahassine S / Zeroual I 2 - 0  
Giombini L / Zuccarelli A - Freiberger E / Klopf E 2 - 1  
Strandröplabda (Ljubljana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Gordieiev I / Babich M 2 - 0  
Beeler N / Krattiger M - Pokersnik D / Bozenk T 2 - 0  
Dressler C / Kunert T - Giginoglu M / Urlu S 1 - 2  
Gordieiev I / Babich M - Pokersnik D / Bozenk T 2 - 1  
Mol A B / Sorum C S - Velichko I / Sivolap M 2 - 0  
Schumann L / Thole J - Sheaf J / Gregory C 2 - 1  
Zemljak N / Pokersnik J - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
Zemljak N / Pokersnik J - Giginoglu M / Urlu S 2 - 0  
Strandröplabda (Olsztyn)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Böckermann M / Flüggen L - Horst A / Seidl R V 2 - 0  
Capogrosso N / Azaad J A - Brunner T / Patterson C 2 - 1  
Cerutti / Oscar Schmidt - Fijalek G / Bryl M 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Santos Pereira J / Younou 2 - 0  
Dollinger A / Erdmann J - Platinga M / O'Gorman G 2 - 1  
Dziadkou A / Kavalenka A - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Koekelkoren D / Van Walle 0 - 2  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Plavins M / Regza H 1 - 2  
Fijalek G / Bryl M - HerreraAlepuz/Gav.Collado 0 - 2  
Goncalves Felip/Souto Maj - Koekelkoren D / Van Walle 0 - 2  
Goncalves Oliv. / Stein - Stoyanovskiy O / Yarzutki 1 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Böckermann M / Flüggen L 1 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - HerreraAlepuz/Gav.Collado 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Virgen J / Ontiveros L 1 - 2  
Morais Filho/Barbosa Sant - Szalankiewicz J / Rudol M 0 - 2  
Prudel M / Kujawiak K - Saxton B / Schalk C 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Capogrosso N / Azaad J A 1 - 2  
Ranghieri A / Carambula R - McHugh C / Schumann D 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Pedlow S / Schachter S 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Stoyanovskiy O / Yarzutki 0 - 2  
Solberg/Albrecht Carvalha - Hyden J / Doherty R 1 - 2  
Solberg/Albrecht Carvalha - Prudel M / Kujawiak K 1 - 2  
Strandröplabda (Olsztyn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Walsh Jennings/Branagh 1 - 2  
Bawden L / Clancy T - Sweat B / Ross S 1 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Lehtonen R / Lahti T 2 - 1  
Borger K / Kozuch M - Mashkova T / Samalikova B 2 - 1  
Fendrick L / Ross A - Bonnerova M / Nakladalova 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Seixas De Freitas/Alves 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Sweat B / Ross S 0 - 2  
Hughes S / Claes K - Birlova E / Makroguzova N 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Fendrick L / Ross A 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Birlova E / Makroguzova N 2 - 1  
Kolosinska/Gruszczynska - Bednarczuk/Santos Lisboa 0 - 2  
Laboureur C / Sude J - Gordon J / Saxton C 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Borger K / Kozuch M 2 - 1  
Seixas De Freitas/Alves - Gallay A / Zonta M V 2 - 0  
Walsh Jennings/Branagh - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Strandröplabda (Ulsan, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flint B / Larsen K - Polley S M / Wills K 2 - 0  
Tenisz (Astana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Popko - M. Kukushkin 0 - 2  
E. Donskoy - E. Gerasimov 1 - 2  
S.W. Kwon - A. Bublik 0 - 2  
Tenisz (Astana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubev A / Popko D - Karlovskiy E / Tyurnev E 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - D.S. Schwartzman 2 - 0  
D. Ferrer - H. Laaksonen 2 - 1  
F. Verdasco - A. Ramos 2 - 0  
K. Khachanov - A. Dolgopolov 1 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellucci T / SA A - Arends S / Middelkoop M 1 - 2  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - A. Bogdan 0 - 2  
I-C. Begu - P. Parmentier 2 - 0  
J. Görges - A. Dulgheru 2 - 0  
T. Maria - C. Suarez Navarro 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pella C / Podoroska N - Mertens E / Schuurs D    
Piter K / Zanevska M - Cristian J / Dinu C 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - C. Witthöft 2 - 0  
J. Larsson - K. Bertens 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - T. Korpatsch 2 - 0  
T. Martincova - A. Lottner 2 - 1  
Tenisz (Gstaad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Kuncikova L / Wacanno E 2 - 0  
Golubic V / Stojanovic N - Kalinskaya A / Rodina E 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Isner - D. Novikov 2 - 0  
P-H. Herbert - B. Fratangelo 1 - 2  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groth S / Paes L - Koolhof W / Sitak A 2 - 0  
Qureshi A-U-h / Ram R - Groth S / Paes L 2 - 1  
Reid M / Smith J-P - Bolt A / Whittington A 2 - 1  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - L. Djere 1 - 2  
C. Taberner - M. Granollers 2 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - F. Coria 0 - 2  
M. Berrettini - P. Sousa 2 - 0  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - R. Dutra da Silva 2 - 1  
D. Goffin - I. Dodig 0 - 2  
F. Fognini - A. Rublev 1 - 2  
J. Vesely - P. Lorenzi 1 - 2  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedene A / Inglot D - Draganja/Draganja 1 - 2  
Mirnyi M / Nestor D - Duran G / Molteni A 1 - 2  
Tollaslabda (Russian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pawar - V. Malkov 1 - 3  
A. Yartsev - S. Sirant 1 - 3  
R. Maruo - H. Fukuda 3 - 2  
Yue. Wang - R. Yadav Chittaboina 0 - 3  
Tollaslabda (Russian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Perminova - V. Gummadi 3 - 2  
R. Raje - N. Nidaira 0 - 3  
S.S.Y. Cheah - S. Saito 3 - 0  
V. Slobodjanuk - E. Kosetskaya 0 - 3  
Tollaslabda (US Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - G. Mahulette 2 - 0  
Bei. Zhang - Y. Hashimoto 2 - 0  
G.E. Kim - Mic. Li 1 - 2  
J.M. Lee - S.K. Priya Kudaravalli 2 - 0  
N. Koch Rohde - R. Das 2 - 0  
S. Holmboe Dahl - L. Zetchiri 2 - 0  
Vívás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szilágyi Á. - Kard    
Vízilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kanada 6 - 6  
Montenegró - Kazahsztán 13 - 5  
Vízilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Olaszország 5 - 13  
Franciaország - Magyarország (Helyszín: Magyaro.) 7 - 13  
Vízilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Dél-Afrika 16 - 4  
Szerbia - Görögország 11 - 6  
Vízilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Horvátország 6 - 16  
USA - Oroszország 14 - 11  

 

2017.07.20.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Texas 10 - 2  
Boston - Toronto 5 - 1  
Boston - Toronto (19:35) 6 - 8  
Chicago WS - LA Dodgers 1 - 9  
Cincinnati - Arizona 4 - 3  
Cincinnati - Arizona (18:35) 2 - 12  
Kansas City - Detroit 4 - 3  
NY Mets - St. Louis 7 - 3  
NY Mets - St. Louis (18:10) 3 - 2  
Pittsburgh - Milwaukee 3 - 2  
Pittsburgh - Milwaukee (18:35) 4 - 2  
Gyeplabda (Világ Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Írország 3 - 0  
India - Japán 0 - 2  
Lengyelország - Chile 1 - 2  
Gyeplabda (Világ Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - USA 1 - 1  
Németország - Argentína 2 - 1  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Contador Velasco - W. Barguil (18. szakasz) 0 - 1  
C. Froome - R. Bardet (18. szakasz) 0 - 1  
L. Meintjes - S. Yates (18. szakasz) 1 - 0  
M. Frank - A. Vuillermoz (18. szakasz) 0 - 1  
P. Roglic - J.D. Atapuma (18. szakasz) 0 - 1  
S. Pauwels - E. Buchmann (18. szakasz) 1 - 0  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2017 - 18. szakasz    
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Szerbia 86 - 67  
U20Görögország - U20Litvánia 76 - 72  
U20Izland - U20Izrael 54 - 74  
U20Németország - U20Spanyolország 61 - 69  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svédország - U20Olaszország 76 - 66  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Chicago 80 - 82  
Kézilabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Chile - U21Németország 25 - 51  
U21Dél-Korea - U21Feröer-szigetek 27 - 28  
U21Magyarország - U21Norvégia 22 - 31  
Kézilabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Brazília - U21Tunézia 36 - 29  
U21Burkina Faso - U21Macedónia 20 - 48  
U21Oroszország - U21Spanyolország 26 - 31  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Instituto Cordoba 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Bahia 0 - 2  
Avai - Corinthians 0 - 0  
Flamengo - Palmeiras 2 - 2  
Ponte Preta - Coritiba 4 - 0  
Santos - Chapecoense 1 - 0  
Sao Paulo - Vasco da Gama 1 - 0  
Vitória - Gremio 1 - 3  
Labdarúgás (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Dánia 1 - 0  
Norvégia - Belgium 0 - 2  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Cork City 1 - 0  
AEL Limasszol - Progres Niederkorn 2 - 1  
AIK Stockholm - Zeljeznicar 2 - 0  
Bnei Yehuda TA - Trencin 2 - 0  
Botev Plovdiv - Beitar Jerusalem 4 - 0  
Brann Bergen - Ruzomberok 0 - 2  
Crvena zvezda - Irtis Pavlodar 2 - 0  
Dinamo Breszt - Altach 0 - 3  
Dinamo Minszk - Rabotnicki 3 - 0  
Domzale - Valur 3 - 2  
Fola Esch - Inter Baku 4 - 1  
Galatasaray - Östersund 1 - 1  
Helsinki JK - Shkendija Tetovo 1 - 1  
Jagiellonia Bialystok - Gabala 0 - 2  
KR - Maccabi TA 0 - 2  
Lech Poznan - Haugesund 2 - 0  
Levszki Szófia - Hajduk Split 1 - 2  
Luzern - Osijek 2 - 1  
Lyngby - Slovan Bratislava 2 - 1  
Midtjylland - FTC 3 - 1  
Mladost Podgorica - Sturm Graz 0 - 3  
Mladá Boleslav - Shamrock Rovers 2 - 0  
ND Gorica - Panioniosz 2 - 3  
Odd Grenland - Vaduz 1 - 0  
Siroki Brijeg - Aberdeen 0 - 2  
Skenderbeu - Kairat Almaty 2 - 0  
Suduva Marijampole - Liepaja 0 - 1  
Trakai - Norrköping 2 - 1  
Utrecht - Valletta 3 - 1  
Vaasa PS - Bröndby 2 - 1  
Videoton - Nomme Kalju 1 - 1  
Zaria Balti - Apollon Limasszol 1 - 2  
Zira - Astra Giurgiu 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Paris SG 1 - 1  
Labdarúgás (Gold Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Panama 1 - 0  
USA - Salvador 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Grotta 4 - 0  
Haukar - Fram 3 - 2  
Leiknir R. - HK Kopavogs 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Once Caldas 1 - 2  
Dep. Tolima - Alianza Petrolera 3 - 0  
Independiente Medellin - Atl. Huila 1 - 1  
Independiente SF - Envigado 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Vancouver 0 - 1  
Minnesota - Houston 0 - 0  
Montreal - Philadelphia 2 - 1  
New York - San Jose 5 - 1  
New York City FC - Toronto 2 - 2  
Portland - Salt Lake 1 - 4  
Seattle - D.C. United 4 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Widnes 22 - 6  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Canterbury Bulldogs 42 - 12  
Röplabda (U20 vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Törökország 1 - 3  
U20Oroszország - U20Lengyelország 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20USA 3 - 2  
U20Kína - U20Japán 3 - 1  
Röplabda (U20 vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Mexikó - U20Peru 1 - 3  
U20Szerbia - U20Argentína 3 - 2  
Röplabda (U20 vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dominikai Köztársaság - U20Olaszország 0 - 3  
U20Egyiptom - U20Kuba 0 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Fehéroroszország 3 - 0  
Szlovákia - Németország 0 - 3  
Észtország - Spanyolország 3 - 0  
Röplabda (World GP, női, Divízió 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Belgium 3 - 0  
USA - Hollandia 3 - 1  
Snooker (Hong Kong Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - M. Fu 3 - 5  
M. Selby - N. Robertson 3 - 5  
Strandröplabda (Olsztyn)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunner T / Patterson C - Santos Pereira J / Younou 0 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - Böckermann M / Flüggen L 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Capogrosso N / Azaad J A 2 - 0  
Fijalek G / Bryl M - Horst A / Seidl R V 2 - 0  
Goncalves Oliv. / Stein - Ermacora M / Pristauz-Tel 0 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - McHugh C / Schumann D 0 - 2  
Hyden J / Doherty R - Platinga M / O'Gorman G 2 - 0  
Liamin N / Krasilnikov V - Ranghieri A / Carambula R 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Goncalves Felip/Souto Maj 2 - 1  
Morais Filho/Barbosa Sant - Dziadkou A / Kavalenka A 1 - 2  
Pedlow S / Schachter S - Saxton B / Schalk C 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Prudel M / Kujawiak K 2 - 1  
Solberg/Albrecht Carvalha - Dollinger A / Erdmann J 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Plavins M / Regza H 1 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 1  
Strandröplabda (Olsztyn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Birlova E / Makroguzova N 2 - 1  
Bawden L / Clancy T - Sinnema J / Stubbe J 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Bonnerova M / Nakladalova 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Kolocova K / Kvapilova M 0 - 2  
Bell P / Artacho M - Gallay A / Zonta M V 1 - 2  
Bieneck V / Schneider I - Borger K / Kozuch M 0 - 2  
Bonnerova M / Nakladalova - Baquerizo Mcmillan E / Fernandez 2 - 0  
Dubovcova N / Strbova A - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Dumbauskaite I / Povilait - Gordon J / Saxton C 1 - 2  
Fendrick L / Ross A - Lehtonen R / Lahti T 2 - 1  
Gromadowska A / Kociolek - Lehtonen R / Lahti T 0 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Dumbauskaite I / Povilait 2 - 1  
Heidrich/Verge-Depre - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Bell P / Artacho M 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Hughes S / Claes K 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Gordon J / Saxton C 2 - 0  
Hughes S / Claes K - Gallay A / Zonta M V 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Borger K / Kozuch M 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Kloda M / Strag D - Birlova E / Makroguzova N 0 - 2  
Kolocova K / Kvapilova M - Baquerizo Mcmillan E / Fernandez 2 - 0  
Kolosinska/Gruszczynska - Sinisalo I / Ahtiainen N 2 - 0  
Kolosinska/Gruszczynska - Walsh Jennings/Branagh 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Bansley H / Wilkerson B 0 - 2  
Laboureur C / Sude J - Kloda M / Strag D 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Fendrick L / Ross A 2 - 0  
Mashkova T / Samalikova B - Sinnema J / Stubbe J 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Bawden L / Clancy T 1 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Mashkova T / Samalikova B 2 - 0  
Sinisalo I / Ahtiainen N - Sweat B / Ross S 0 - 2  
Sweat B / Ross S - Walsh Jennings/Branagh 0 - 2  
Tenisz (Astana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.H. Lee - S. Myneni 2 - 0  
R. Ortega-Olmedo - A. Setkic 0 - 2  
S. Sekiguchi - A. Bublik 0 - 2  
S.W. Kwon - H. Grenier 2 - 0  
Tenisz (Astana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsui T / Vardhan V - Milojevic N / Setkic A 2 - 1  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - H. Zeballos 2 - 0  
F. Verdasco - F. Bagnis 2 - 0  
K. Khachanov - E. Gulbis 2 - 1  
T. Monteiro - A. Ramos 1 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Lajovic D - Arends S / Middelkoop M 0 - 2  
Bellucci T / SA A - Brown D / Khachanov K 2 - 0  
Knowle J / Petzschner P - Daniell M / Demoliner M 2 - 1  
Ymer E / Ymer M - Marrero D / Zimonjic N 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - E. Alexandrova 2 - 1  
I-C. Begu - J.A. Cristian 2 - 0  
P. Parmentier - E. Mertens 2 - 1  
T. Maria - N. Podoroska    
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadantu A / Kovinic D - Mertens E / Schuurs D 0 - 2  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.C. Aragone - P. Polansky 1 - 2  
S. Bangoura - T. Fabbiano 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zaja - K. Bertens 0 - 2  
C. Garcia - T. Martincova 0 - 2  
J. Larsson - B. Haas 2 - 1  
P. Schnyder - A. Lottner 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalinskaya A / Rodina E - Knoll X / Komardina A 2 - 0  
Lister C / Naydenova A - Soler-Espin/SorribesTormo 2 - 1  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ebden - T. Kamke 2 - 1  
P. Gojowczyk - I. Karlovic 2 - 1  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Whittington A - Gonzalez S / Lipsky S 2 - 0  
Reid M / Smith J-P - Raja P / Sharan D 2 - 0  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - F. Gaio 2 - 0  
L. Vanni - J. Hernandez-Fernandez 1 - 2  
S. Travaglia - C. Taberner 0 - 2  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - A. Rublev 0 - 2  
F. Fognini - N. Kicker 2 - 1  
K. De Schepper - A. Giannessi 1 - 2  
R. Dutra da Silva - G. Monfils 2 - 1  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja/Draganja - Dodig I / Skugor F 2 - 1  
Duran G / Molteni A - Polmans M / Simon G 2 - 0  
Dutra Silva R / Lorenzi P - Bedene A / Inglot D 0 - 2  
Tollaslabda (Russian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kozyrev - V. Malkov 1 - 3  
A. Yartsev - H.S. Wong 3 - 0  
C.W. Lim - A. Pawar 1 - 3  
J.V. Soong - R. Maruo 2 - 3  
K. Hoshino - Yue. Wang 2 - 3  
R. Yadav Chittaboina - S. Dey 3 - 1  
S. Sirant - D. Grachev 3 - 1  
Tollaslabda (Russian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Pyatina - E. Kosetskaya 0 - 3  
M. Kawashima - R. Raje 0 - 3  
O. Arkhangelskaya - V. Slobodjanuk 1 - 3  
S. Gautam - N. Nidaira 0 - 3  
S.S.Y. Cheah - A. Prabhudesai 3 - 0  
V. Gummadi - A. Sharapova 3 - 0  
Tollaslabda (US Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Du.Ph. Le - P. Abian 1 - 2  
H. Dani - T.M. Nguyen 0 - 2  
H. Shimono - H.J. Jeon 0 - 2  
J.A. Ho-Shue - L. Claerbout 2 - 0  
K. Cordon - M. Caljouw 1 - 2  
K. Merrilees - D. Pandu 2 - 0  
K. Nishimoto - B. Leverdez 2 - 0  
K. Parupalli - Krausz G.    
L. Corvee - K. Watanabe 1 - 2  
L. Wraber - H.S. Prannoy 0 - 2  
N. Karunaratne - C.C. Pham 2 - 0  
S. Evans - T. Lam 2 - 0  
Sa. Verma - Z. Durkinjak 2 - 1  
Y. De Oliveira - L. Munoz 2 - 1  
Zulf. Zulkiffli - K.H. Heo 0 - 2  
Tollaslabda (US Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - S.R. Gadde 2 - 1  
G.E. Kim - N. Voytsekh 2 - 0  
H. Suzuki - C. Birch 2 - 0  
H. Suzuki - K. Gilmour 0 - 2  
J. Subandhi - Mic. Li 0 - 2  
K. Gilmour - S. Sarita 2 - 0  
N. Koch Rohde - Br. Tam 2 - 0  
R. Das - R. Honderich 2 - 0  
R. Karthik - S. Holmboe Dahl 1 - 2  
S. Kawakami - N.Yo. Kim    
S. Kawakami - S. Takahashi 2 - 0  
S. Takahashi - T.T. Vu 2 - 0  
S.U. Rao Chukka - G. Mahulette 1 - 2  
Vízilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kanada 6 - 16  
Olaszország - Kína 15 - 8  
Vízilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Spanyolország 3 - 17  
Új-Zéland - USA 7 - 22  
Vízilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 8 - 10  
Japán - Franciaország 8 - 9  
Vízilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Görögország 8 - 11  
Oroszország - Kazahsztán 15 - 6  

 

2017.07.19.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 5 - 6  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 3 - 14  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 5 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 10 - 6  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 2 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago Cubs 1 - 5  
Atlanta - Chicago Cubs (18:10) 2 - 8  
Baltimore - Texas 12 - 1  
Boston - Toronto 5 - 4  
Chicago WS - LA Dodgers 0 - 1  
Cincinnati - Arizona 2 - 11  
Colorado - San Diego 9 - 7  
Colorado - San Diego (21:10) 18 - 4  
Houston - Seattle 6 - 2  
Houston - Seattle (20:10) 1 - 4  
Kansas City - Detroit 3 - 9  
LA Angels - Washington 3 - 4  
Miami - Philadelphia 2 - 5  
Miami - Philadelphia (18:10) 3 - 10  
Minnesota - NY Yankees 3 - 6  
Minnesota - NY Yankees (19:10) 6 - 1  
NY Mets - St. Louis 0 - 5  
Oakland - Tampa Bay 3 - 4  
Oakland - Tampa Bay (21:35) 7 - 2  
Pittsburgh - Milwaukee 4 - 3  
San Francisco - Cleveland 2 - 1  
San Francisco - Cleveland (21:45) 5 - 4  
Gyeplabda (Világ Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Egyiptom 4 - 0  
Belgium - Új-Zéland 2 - 0  
Németország - Franciaország 4 - 1  
Spanyolország - Írország 2 - 1  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - R. Uran (17. szakasz) 0 - 1  
D. Martin - S. Yates (17. szakasz) 1 - 0  
F. Aru - R. Bardet (17. szakasz) 0 - 1  
L. Meintjes - M. Landa Meana (17. szakasz) 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - A. Contador Velasco (17. szakasz) 0 - 1  
W. Barguil - D. Caruso (17. szakasz) 1 - 0  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2017 - 17. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - NLEX Road Warriors 104 - 112  
Mahindra Enforcers - Phoenix Fuelmasters 105 - 118  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Örményország 87 - 74  
U20Finnország - U20Fehéroroszország 113 - 68  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Szlovákia 86 - 68  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Románia - U20Albánia 74 - 47  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Koszovó - U20Portugália 63 - 77  
U20Magyarország - U20Írország 58 - 46  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Csehország 88 - 61  
U20Görögország - U20Montenegró 56 - 49  
U20Izrael - U20Olaszország 79 - 71  
U20Litvánia - U20Szlovénia 76 - 61  
U20Spanyolország - U20Lettország 96 - 52  
U20Svédország - U20Izland 39 - 73  
U20Szerbia - U20Ukrajna 98 - 63  
U20Törökország - U20Németország 77 - 80  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Dallas 100 - 74  
New York - Connecticut 96 - 80  
Phoenix - Indiana 77 - 84  
Seattle - Chicago 83 - 94  
Washington - Atlanta 89 - 89, h.u. 100 - 96  
Kézilabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Egyiptom - U21Dánia 20 - 26  
U21Svédország - U21Franciaország 28 - 31  
U21Szlovénia - U21Katar 31 - 23  
Kézilabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Argentína - U21Algéria 25 - 25  
U21Marokkó - U21Horvátország 12 - 29  
U21Szaúd-Arábia - U21Izland 24 - 48  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Linfield 4 - 0  
Dudelange - APOEL Nicosia 0 - 1  
FC Köbenhavn - Zilina 1 - 2  
Honvéd - Hapoel Beer Sheva 2 - 3  
Kukesi - Sheriff Tiraspol 2 - 1  
Legia Varsó - Mariehamn 6 - 0  
Ludogorec Razgrad - VMFD Zalgiris 4 - 1  
Maribor - Zrinjski Mostar 1 - 1  
Rosenborg - Dundalk 1 - 1  
Salzburg - Hibernians 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - America MG 0 - 1  
Boa - Criciuma 2 - 0  
Figueirense - Oeste 0 - 0  
Goiás - Londrina 0 - 1  
Guarani - Ceara 2 - 2  
Internacional - Luverdense 1 - 0  
Juventude - CRB 1 - 1  
Parana - Brasil de Pelotas 4 - 1  
Paysandu - Nautico 1 - 0  
Santa Cruz PE - Vila Nova 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenik - Opava 2 - 4  
Viktoria Marianske Lazne - Zizkov 1 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Pohang 3 - 0  
Gangwon - Ulsan 0 - 1  
Incheon - FC Seoul 1 - 5  
Jeonbuk - Gwangju 3 - 1  
Sangju Sangmu - Jeju 0 - 3  
Suwon Bluewings - Jeonnam 4 - 1  
Labdarúgás (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Skócia 6 - 0  
Spanyolország - Portugália 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Arsenal 1 - 1  
Liverpool - Crystal Palace 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Honka 0 - 0  
Haka - Gnistan 2 - 1  
Jaro - KPV Kokkola 1 - 1  
Turku PS - GrIFK 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Cortulua 2 - 2  
Dep. La Equidad - Jaguares de Cordoba 2 - 1  
Dep. Pasto - Tigres FC 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Guangzhou Evergrande 4 - 2  
Shandong Luneng - Shanghai Shenhua 1 - 3  
Tianjin Quanjian - Shanghai SIPG 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buckie Thistle - Dundee Utd. 0 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Brazília 3 - 0  
U20Oroszország - U20Törökország 3 - 1  
Röplabda (U20 vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Japán - U20USA 3 - 0  
U20Kína - U20Bulgária 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Mexikó - U20Argentína 0 - 3  
U20Peru - U20Szerbia 0 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dominikai Köztársaság - U20Egyiptom 3 - 0  
U20Olaszország - U20Kuba 3 - 0  
Röplabda (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szlovákia 3 - 0  
Fehéroroszország - Észtország 1 - 3  
Spanyolország - Németország 3 - 1  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L-D. Nisipeanu - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
M. Bluebaum - D. Andreikin 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - Y. Wang 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - V. Fedoseev 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Olsztyn-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denin O / Popov S - McHugh C / Schumann D 0 - 2  
Di Giantommaso/Thierc - Capogrosso N / Azaad J A 0 - 2  
Muellner D / Schnetzer F - Ermacora M / Pristauz-Tel 0 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Dollinger A / Erdmann J 0 - 2  
Santos Pereira J / Younou - Smedins T / Solovejs A 2 - 1  
Schumann L / Thole J - Goncalves Felip/Souto Maj 1 - 2  
Sheaf J / Gregory C - Dziadkou A / Kavalenka A 0 - 2  
Tocs E / Finsters R - Denin O / Popov S 0 - 2  
Watson M / O'Dea S - Böckermann M / Flüggen L 0 - 2  
Strandröplabda (Olsztyn-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Bell P / Artacho M 0 - 2  
Bonnerova M / Nakladalova - Motrich O / Kholomina S 2 - 0  
Broder J L / Bukovec S - Laird N / Ngauamo J 0 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Gallay A / Zonta M V 0 - 2  
Lunde I / Ulveseth O J - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Mashkova T / Samalikova B - Glenzke N / Grossner J 2 - 1  
Mashkova T / Samalikova B - Rehackova K / Dostalova M 2 - 0  
Murakami M / Ishii M - Bonnerova M / Nakladalova 0 - 2  
Schwaiger S / Strauss T - Dumbauskaite I / Povilait 0 - 2  
Schwaiger S / Strauss T - Lodej M / Orlicka M 2 - 0  
Sinisalo I / Ahtiainen N - Laird N / Ngauamo J 2 - 1  
Sinnema J / Stubbe J - Menegatti M / Perry R D 2 - 0  
Van Iersel M / Flier M - Menegatti M / Perry R D 1 - 2  
Wang X X / Xue C - Lece A / Ozolina M 2 - 0  
Wang X X / Xue C - Walsh Jennings/Branagh 0 - 2  
Tenisz (Astana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Milojevic - D. Popko 0 - 2  
S.W. Kwon - M. Ilhan 2 - 0  
Y. Shyla - M. Kukushkin 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - D. Brown 2 - 0  
H. Laaksonen - P. Cuevas 2 - 0  
P. Carreno-Busta - An. Kuznetsov    
R. Olivo - D.S. Schwartzman 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arvidsson I / Simonsson F - Behar A / Lajovic D 1 - 2  
Begemann A / Oswald P - Marrero D / Zimonjic N 1 - 2  
Chardy J / Monroe N - Behar A / Lajovic D    
Delbonis F / Galdos S - Knowle J / Petzschner P 1 - 2  
Ymer E / Ymer M - Podlipnik-Castil/Vasilevs 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - D. Kovinic 2 - 0  
C. Buyukakcay - A. Bogdan 0 - 2  
E.G. Ruse - C. Suarez Navarro 0 - 2  
J. Görges - A. Sasnovich 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Olaru R - Moore J / Thombare P G 2 - 0  
Craciun G / Dulgheru A - Mertens E / Schuurs D 0 - 2  
Cristian J / Dinu C - Fomina A / Wongteanchai V 2 - 1  
Pella C / Podoroska N - Bara I M / Mrdeza T 2 - 0  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Bhambri - B. Kavcic    
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - A. Kalinskaya 2 - 1  
R. Sramkova - C. Witthöft 1 - 2  
S. Sorribes Tormo - L. Chirico 2 - 0  
T. Korpatsch - M. Sakkari 2 - 1  
Tenisz (Gstaad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Marcinkevica D / Rosatello C 2 - 0  
Kalinskaya A / Rodina E - Gamiz A / Tig P M 2 - 0  
Knoll X / Komardina A - Melichar N / Smith A 2 - 1  
Korpatsch T / Kremen I - Kuncikova L / Wacanno E 0 - 2  
Sadikovic A / Teichmann J - Golubic V / Stojanovic N 1 - 2  
Soler-Espin/SorribesTormo - Geuer N / Zaja A 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - B. Fratangelo 1 - 2  
D. Kudla - I. Karlovic 0 - 2  
J. Isner - S. Groth 2 - 0  
K. Kravchuk - P. Gojowczyk 1 - 2  
L. Lacko - M. Ebden 0 - 2  
P-H. Herbert - A. Menendez-Maceiras 2 - 1  
T. Kamke - A. Mannarino 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qureshi A-U-h / Ram R - Menendez-Maceiras A / Reyes-Varela M 2 - 0  
Reid M / Smith J-P - Hsieh C-P / Peng H-Y 2 - 1  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Carballes Baena - B. Bonzi    
S. Giraldo - M. Berrettini    
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - P. Lorenzi 0 - 2  
D. Goffin - Balázs A. 2 - 1  
I. Dodig - M. Cecchinato 2 - 1  
J. Vesely - R. Albot 2 - 0  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedene A / Inglot D - Cerretani J / Schnur M J 2 - 1  
Cecchinato M / Rublev A - Dutra Silva R / Lorenzi P 0 - 2  
Duran G / Molteni A - Coric B / Serdarusic N    
Mirnyi M / Nestor D - Elgin M / Istomin D 2 - 0  
Polmans M / Simon G - Berlocq C / Sousa J    
Tollaslabda (Russian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Butovetstkiy - H. Fukuda 0 - 3  
A. Derbenev - O. Galandarov 0 - 3  
A. Kozyrev - A. Savatyugin 3 - 1  
H. Aggarwal - Yue. Wang 2 - 3  
H.L. Ngan - A. Khamidullin 3 - 2  
K. Timofeev - H.S. Wong 0 - 3  
M. Moreels - V. Malkov 0 - 3  
R. Yadav Chittaboina - A. Serpionov 3 - 0  
R. Yadav Chittaboina - K. Naito 3 - 0  
V. Shipilenko - K. Hoshino 0 - 3  
Tollaslabda (Russian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Semenova - A. Prabhudesai 0 - 3  
D. Radchenko - P. Makkoveeva 3 - 2  
K. Evgenova - V. Gummadi 0 - 3  
M. Kawashima - J. Zapolskaya 3 - 0  
N. Perminova - Y. Hoyaux 3 - 0  
O. Arkhangelskaya - M. Batomene 3 - 2  
S. Gautam - E. Kut 3 - 1  
V. Vorobeva - D. Dzhedzhla 3 - 0  
Tollaslabda (US Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yelegar - B. Leverdez 1 - 2  
Du.Ph. Le - K. Golding 2 - 1  
Hyu.I. Lee - K. Parupalli 1 - 2  
J. Castillo - H. Shimono 0 - 2  
J.A. Ho-Shue - R. Tamang 2 - 0  
K. Cordon - Ho.L. Lee 2 - 1  
K. Sakai - K. Merrilees 0 - 2  
L. Corvee - S. Lyu 2 - 0  
M-Y. Ong - D. Pandu 0 - 2  
N. Karunaratne - T. Penty 2 - 1  
S. Lakhanee - K. Nishimoto 0 - 2  
S. Parsons - T.M. Nguyen 0 - 2  
S. Pongnairat - J. Magee 0 - 2  
Sa. Verma - H.N. Nguyen 2 - 0  
T. Chiu - Krausz G. 0 - 2  
V. Chiu - S. Evans 0 - 2  
Zulf. Zulkiffli - W. Gnedt 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Lee - F. Chapman 2 - 0  
S.K. Priya Kudaravalli - M. Chen 2 - 0  
Y. Hashimoto - M. Ulitina 2 - 1  
Vízilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Montenegró 5 - 14  
Kanada - Kazahsztán 9 - 10  
Vízilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Ausztrália 10 - 11  
Magyarország - Olaszország 9 - 9  
Vízilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Görögország 2 - 18  
Spanyolország - Szerbia 5 - 11  
Vízilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Oroszország 10 - 8  
USA - Japán 7 - 15  
 
2017.07.18.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 6 - 1  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 5 - 9  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 4 - 0  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 3 - 1  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 1 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago Cubs 3 - 4  
Baltimore - Texas 3 - 1  
Boston - Toronto 3 - 4  
Colorado - San Diego 9 - 6  
Houston - Seattle 7 - 9  
Kansas City - Detroit 2 - 10  
Miami - Philadelphia 6 - 5  
Minnesota - NY Yankees 4 - 2  
NY Mets - St. Louis 3 - 6  
Oakland - Tampa Bay 2 - 3  
Pittsburgh - Milwaukee 4 - 2  
San Francisco - Cleveland 3 - 5  
Gyeplabda (Világ Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - India 4 - 1  
Argentína - Írország 2 - 1  
Németország - Dél-Afrika (Helyszín: Dél-Afrika) 1 - 0  
USA - Japán 1 - 0  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - A. Kristoff (16. szakasz) 0 - 1  
C. Froome - F. Aru (16. szakasz) 1 - 0  
E. Boasson Hagen - J. Degenkolb (16. szakasz) 1 - 0  
M. Kittel - A. Greipel (16. szakasz) 0 - 1  
M. Kittel - D. Groenewegen (16. szakasz) 1 - 0  
M. Matthews - S. Colbrelli (16. szakasz) 1 - 0  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2017 - 16. szakasz    
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Belgium 71 - 80  
U20Örményország - U20Lengyelország 56 - 47  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Azerbajdzsán - U20Nagy-Britannia 68 - 111  
U20Szlovákia - U20Hollandia 56 - 74  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Albánia - U20Grúzia 53 - 102  
U20Macedónia - U20Románia (Helyszín: Románia) 63 - 68  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Koszovó 80 - 55  
U20Írország - U20Horvátország 47 - 95  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Antonio 88 - 75  
Los Angeles - Indiana 80 - 62  
Kézilabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Feröer-szigetek - U21Chile 31 - 28  
U21Norvégia - U21Dél-Korea 31 - 29  
U21Németország - U21Magyarország 25 - 21  
Kézilabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Szlovénia 30 - 33  
U21Franciaország - U21Egyiptom 36 - 30  
U21Katar - U21Svédország 21 - 22  
Kézilabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Macedónia - U21Oroszország 29 - 22  
U21Spanyolország - U21Brazília 29 - 21  
U21Tunézia - U21Burkina Faso 50 - 17  
Kézilabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Algéria - U21Marokkó 24 - 19  
U21Horvátország - U21Szaúd-Arábia 32 - 26  
U21Izland - U21Argentína 36 - 27  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crucero del Norte - Juventud Un. Gualeguaychu 0 - 1  
Douglas Haig - Santamarina Tandil 0 - 0  
Estudiantes San Luis - Dep. Flandria 1 - 1  
San Martin de Tucuman - Atl. Los Andes 2 - 3  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert - BATE Boriszov 1 - 3  
Buducnost - Partizan Belgrád 0 - 0  
FC Asztana - Spartaks Jurmala 1 - 1  
Samtredia - Qarabag Baku 0 - 1  
TNS - Rijeka 1 - 5  
Vardar Skopje - FF Malmö 3 - 1  
Vikingur Gota - FH 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Sport Recife 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MFK Havirov - Trinec 3 - 7  
Labdarúgás (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Svájc 1 - 0  
Franciaország - Izland 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salt Lake - Manchester Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Dortmund 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Shanghai Shenxin 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 2 - 2  
Lokomotív Moszkva - Arszenál Tula 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - St. Pölten 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Forfar 1 - 1  
Stirling - Inverness CT 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Fife - Dunfermline 0 - 0  
Elgin - Hearts 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raith Rovers - Dundee 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Arbroath 1 - 1  
Montrose - Ross County 0 - 6  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Ayr Utd. 1 - 3  
Kilmarnock - Clyde 4 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - Berwick 2 - 2  
Greenock Morton - Queens Park 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Stenhousemuir 1 - 1  
Queen of South - East Kilbride 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Stranraer 3 - 1  
St. Mirren - Livingston 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Csernomorec Odessza 2 - 1  
Vorszkla Poltava - Sahtar Doneck 0 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Japán 0 - 3  
U20Kína - U20USA 3 - 2  
Röplabda (U20 vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dominikai Köztársaság - U20Kuba 3 - 0  
U20Egyiptom - U20Olaszország 0 - 3  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vachier-Lagrave - M. Bluebaum 0.5 - 0.5  
V. Fedoseev - D. Andreikin 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
Y. Wang - L-D. Nisipeanu 0.5 - 0.5  
Tenisz (Astana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.H. Lee - M. Kecmanovic    
G. Lomakin - S. Myneni 0 - 2  
S. Doumbia - A. Bublik 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - L. Mayer 2 - 0  
An. Kuznetsov - J-L. Struff 2 - 0  
D. Ferrer - F. Delbonis 2 - 0  
E. Gulbis - A. De Greef 2 - 1  
F. Verdasco - E. Ymer 2 - 1  
M. Marterer - D.S. Schwartzman 0 - 2  
N. Basilashvili - H. Zeballos 0 - 2  
R. Olivo - J. Chardy    
T. Bellucci - D. Brown 0 - 2  
T. Haas - F. Bagnis 1 - 2  
T. Monteiro - D. Lajovic    
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motti A / Ramos-Vinolas A - Arends S / Middelkoop M 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - S. Cirstea 2 - 0  
A. Dulgheru - S. Karatantcheva 2 - 0  
A. Rus - P. Parmentier 1 - 2  
A. Sevastova - J. Cepelova 2 - 0  
E.G. Ruse - I. Shinikova 2 - 0  
I-C. Begu - I. Jorovic 2 - 0  
J. Görges - A. Glatch 2 - 1  
M. Frech - D. Kovinic 1 - 2  
Q. Lemoine - E. Mertens 0 - 2  
T. Maria - L. Kerkhove 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I M / Mrdeza T - Kalashnikova O / Voracova R 2 - 1  
Irigoyen M / Krejcikova B - Piter K / Zanevska M 0 - 2  
Jaksic J / Shapatava S - Pella C / Podoroska N 1 - 2  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sigouin - S. Bangoura 0 - 2  
H. Moriya - P. Polansky 0 - 2  
M. Torpegaard - B. Kavcic 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - M. Trevisan 2 - 0  
A. Lottner - V. Golubic 2 - 1  
A. Sadikovic - P. Schnyder 1 - 2  
B. Eraydin - B. Haas 1 - 2  
C. Garcia - E. Kostova 2 - 0  
E. Rodina - S. Sorribes Tormo 1 - 2  
I. Khromacheva - T. Martincova 0 - 2  
J. Larsson - V. Tomova 2 - 0  
T. Korpatsch - J.B. Teichmann 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - S. Groth 1 - 2  
F. Dancevic - T. Sandgren 2 - 1  
L. Lacko - R. Opelka 2 - 0  
M. Ebden - R. Ram 2 - 0  
M. Mmoh - A. Santillan 0 - 2  
V. Estrella Burgos - K. Kravchuk 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Whittington A - Krajicek A / Lopez Villasenor G 2 - 0  
Fritz T / Krueger M - Gonzalez S / Lipsky S 0 - 2  
Groth S / Paes L - Chiudinelli M / Mannarino A 2 - 0  
Kravchuk K / Marchenko I - Raja P / Sharan D 0 - 2  
Ratiwatana / Ratiwatana - Menendez-Maceiras A / Reyes-Varela 1 - 2  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - M. Granollers 0 - 2  
L. Vanni - A. Virgili 2 - 0  
M. Janvier - F. Gaio 1 - 2  
S. Caruso - P. Sousa    
S. Travaglia - Y. Maden 2 - 0  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - D. Istomin 2 - 0  
B. Paire - K. De Schepper 1 - 2  
Balázs A. - D. Dzumhur 2 - 1  
C. Berlocq - A. Rublev 0 - 2  
J. Sousa - Al. Bedene 1 - 2  
J. Vesely - N. Gombos 2 - 0  
M. Polmans - A. Giannessi 1 - 2  
M. Youzhny - N. Kicker 0 - 2  
R. Albot - M. Zekic 2 - 0  
R. Dutra da Silva - M. Trungelliti 2 - 0  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin M / Istomin D - Marcan D / Sancic A 2 - 1  
Fognini F / Giannessi A - Draganja/Draganja 1 - 2  
Jebavy/Vesely - Dodig I / Skugor F 1 - 2  
Vízilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Kanada 8 - 9  
Olaszország - Brazília 18 - 4  
Vízilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Spanyolország 12 - 8  
Új-Zéland - Dél-Afrika 8 - 6  
Vízilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Magyarország (Helyszín: Magyaro.) 5 - 24  
Japán - Hollandia 8 - 20  
Vízilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Oroszország 8 - 5  
Görögország - Kazahsztán 19 - 5  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rasovszky K. - 10 km    

 

2017.07.17.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 1 - 5  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 2 - 1  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 3 - 2  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 3 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - Washington 1 - 6  
Gyeplabda (Világ Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 7 - 2  
Spanyolország - Új-Zéland 4 - 3  
Gyeplabda (Világ Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Belgium 1 - 9  
Németország - Írország 2 - 0  
Kosárlabda (U20 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Svédország 56 - 70  
U20Németország - U20Görögország (Helyszín: Görögo.) 77 - 86  
Kosárlabda (U20 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Törökország 71 - 54  
U20Montenegró - U20Izland 50 - 60  
Kosárlabda (U20 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lettország - U20Litvánia 61 - 89  
U20Ukrajna - U20Izrael 83 - 91  
Kosárlabda (U20 Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Szlovénia 63 - 82  
U20Spanyolország - U20Szerbia 88 - 87  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Phoenix 81 - 66  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Parana - Boca Unidos 0 - 3  
Labdarúgás (Bajnokok Szuper Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Chivas Guadalajara 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeptemvri Szófia - Dunav Ruse 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Avai 1 - 1  
Coritiba - Fluminense 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Nordsjaelland 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Bucheon 1 - 3  
Seoul E-Land - Suwon City 0 - 0  
Labdarúgás (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svédország 0 - 0  
Olaszország - Oroszország 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Sevilla 1 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kuopio PS 1 - 4  
Labdarúgás (Gold Cup, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curacao - Mexikó 0 - 2  
Jamaika - Salvador 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Grindavik 4 - 0  
Stjarnan - KR 2 - 0  
Vikingur Olafsvik - ÍA Akranes 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Rionegro Aguilas 2 - 0  
Atl. Nacional Medellin - Atl. Bucaramanga 2 - 1  
Millonarios - Independiente SF 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Zaglebie Lubin 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Valerenga 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - CFR Cluj 1 - 1  
Viitorul Constanta - Gaz Metan Medias 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Hammarby 3 - 0  
Jönköping Södra - Häcken 0 - 1  
Röplabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Mexikó - U20Bulgária 2 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dominikai Köztársaság - U20Kína 0 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Kuba 3 - 2  
U20Szerbia - U20USA 2 - 3  
Röplabda (World GP, női, Divízió 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - Bulgária 3 - 2  
Röplabda (World GP, női, Divízió 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinidad és Tobago - Kamerun 2 - 3  
Venezuela - Magyarország 0 - 3  
Tenisz (Astana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubev - E. Gerasimov 0 - 2  
E. Donskoy - D. Yevseyev 2 - 0  
V. Manafov - M. Kukushkin 1 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Laaksonen - M. Ymer 2 - 0  
H. Zeballos - M. Ymer    
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunstrom J / Siljestrom - Daniell M / Demoliner M 1 - 2  
Erlich J / Schwartzman D - Brown D / Khachanov K 1 - 2  
Peralta J / Zeballos H - Bellucci T / SA A 0 - 2  
Tenisz (Bastad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - T. Robredo 2 - 0  
C. Lestienne - S. Robert    
F. Delbonis - Mar.Eriksson 2 - 0  
M. Marterer - C. Hemery 2 - 0  
P-H. Mathieu - I. Arvidsson 2 - 0  
P-H. Mathieu - L. Mayer 1 - 2  
T. Lamasine - L. Mayer 1 - 2  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - C. Suarez Navarro 0 - 2  
A. Sasnovich - I.M. Bara 2 - 0  
B. Krejcikova - E. Alexandrova 1 - 2  
B. Krejcikova - E. Mertens    
C. Buyukakcay - P. Hercog 2 - 1  
J.A. Cristian - Ka. Kozlova 2 - 1  
N. Podoroska - M. Zanevska 2 - 1  
Q. Lemoine - M. Niculescu    
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Olaru R - Bogdan A / Ruse E G 2 - 0  
Kerkhove L / Rus A - Cadantu A / Kovinic D 0 - 2  
Moore J / Thombare P G - Lemoine Q / Stollar F    
Tenisz (Bukarest-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - D. Seguel 2 - 0  
A. Rus - A. Kalinina 2 - 0  
S. Karatantcheva - L. Kerkhove 2 - 1  
T. Lukas - M. Frech 0 - 2  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Broady - B. Rola 2 - 1  
S. Diez - A. Sarkissian 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - R. Masarova 2 - 1  
A. Krunic - K. Bertens 0 - 2  
A. Zaja - P.M. Tig 2 - 0  
L. Chirico - T. Smitkova 2 - 0  
M. Sakkari - M. Barthel 2 - 1  
N. Stojanovic - R. Sramkova 0 - 2  
S. Soler-Espinosa - C. Witthöft 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Grammatikopoulou - Golubic V / Stojanovic N 0 - 2  
In-Albon Y / Perrin C - Sadikovic A / Teichmann J 0 - 2  
Khromacheva I / Krunic A - Lister C / Naydenova A 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - S. Kozlov 2 - 0  
B. Fratangelo - I. Marchenko 2 - 1  
D. Kudla - M. Krueger 2 - 1  
D. Novikov - M. Chiudinelli 2 - 0  
P. Gojowczyk - T-S. Kwiatkowski 2 - 0  
T.H. Fritz - T. Kamke 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Sitak A - Nedunchezhiyan J / Nys H 2 - 1  
Qureshi A-U-h / Ram R - Estrella Burgos V / Maytin R 2 - 0  
Tenisz (Newport-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - J-P. Smith 2 - 0  
A. Whittington - F. Dancevic 1 - 2  
R. Ramanathan - M. Ebden 1 - 2  
S. Groth - W. Blumberg 2 - 0  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Petrovic - F. Cipolla 2 - 0  
M. Berrettini - A. Arnaboldi 2 - 0  
M. Hamou - B. Bonzi 0 - 2  
S. Giraldo - R. Marcora 2 - 1  
Tenisz (San Benedetto-sel., ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Virgili - P. Toledo Bague 2 - 0  
L. Margaroli - M. Delic 1 - 2  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cecchinato - G. Simon 2 - 1  
M. Copil - I. Dodig 0 - 2  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirnyi M / Nestor D - Bury A / Dzumhur D 2 - 0  
Tenisz (Umag-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - Balázs A. 0 - 2  
K. De Schepper - F. Skugor 2 - 1  
M. Trungelliti - M. Donati 2 - 0  
S. Napolitano - M. Zekic 0 - 2  
Vízilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kazahsztán 6 - 2  
Montenegró - Kanada 8 - 8  
Vízilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Magyarország (Helyszín: Magyaro.) 3 - 13  
Franciaország - Olaszország 9 - 18  
Magyarország - Ausztrália 13 - 3  
Vízilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Görögország 7 - 8  
Szerbia - Dél-Afrika 21 - 5  
Vízilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Oroszország 8 - 15  
USA - Horvátország 7 - 12  
Címkék: eredmények, tippmix,