Tippmix eredmények - 2017. július 10-16.

2017-07-10
Tippmix eredmények - 2017. július 10-16.
2017.07.16.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Grasse - A. Webb (200 m, Rabat) 1 - 0  
B. Spotakova - T. Khaladovich (női gerelyhajítás, Rabat) 1 - 0  
B.Y. Meite - C. Ujah (100 m síkfutás, Rabat) 0 - 1  
C. Ibarguen - O. Rypakova (női hármasugrás, Rabat) 1 - 0  
E. Thompson - M-J. Ta Lou (női 100 m síkfutás, Rabat) 1 - 0  
J. Russell - Z. Hejnova (női 400 m gátfutás, Rabat) 0 - 1  
N. Amos - K. Bett (800 m, Rabat) 1 - 0  
P. Wojciechowski - P. Lisek (rúdugrás, Rabat) 1 - 0  
Q. Hayes - S. Miller (női 400 m síkfutás, Rabat) 0 - 1  
R. Samaai - J. Lawson (távolugrás, Rabat) 1 - 0  
T. Stanek - R. Whiting (súlylökés, Rabat) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Western Bulldogs 62 - 82  
Fremantle - West Coast Eagles 44 - 74  
Richmond - Brisbane Lions 112 - 81  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Arizona 8 - 5  
Atlanta - Arizona (19:35) 7 - 1  
Baltimore - Chicago Cubs 3 - 10  
Baltimore - Chicago Cubs (19:35) 0 - 8  
Boston - NY Yankees (19:05) 0 - 3  
Chicago WS - Seattle 3 - 4  
Chicago WS - Seattle (20:10) 6 - 7  
Cincinnati - Washington 7 - 10  
Cincinnati - Washington (19:10) 4 - 14  
Detroit - Toronto 11 - 1  
Detroit - Toronto (19:10) 6 - 5  
Houston - Minnesota 2 - 4  
Houston - Minnesota (20:10) 5 - 3  
Kansas City - Texas 0 - 1  
Kansas City - Texas (20:15) 4 - 3  
LA Angels - Tampa Bay 3 - 6  
LA Angels - Tampa Bay (21:37) 4 - 3  
Miami - LA Dodgers 1 - 7  
Miami - LA Dodgers (19:10) 2 - 3  
Milwaukee - Philadelphia 3 - 2  
Milwaukee - Philadelphia (20:10) 2 - 5  
NY Mets - Colorado 9 - 3  
NY Mets - Colorado (19:10) 4 - 13  
Oakland - Cleveland 5 - 3  
Oakland - Cleveland (22:05) 7 - 3  
Pittsburgh - St. Louis 0 - 4  
Pittsburgh - St. Louis (19:35) 4 - 3  
San Diego - San Francisco 5 - 3  
San Diego - San Francisco (22:40) 7 - 1  
Golf (Aberdeen AMS Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen Asset Management Scottish Open 2017    
Golf (John Deere Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
John Deere Classic 2017    
Golf (Senior Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senior Players Championship 2017    
Gyeplabda (Világ Liga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Írország 3 - 2  
Japán - Németország 0 - 3  
Gyeplabda (Világ Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - India 3 - 0  
Dél-Afrika - USA 3 - 2  
Kajak-kenu (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Farkasdi/Medveczky - Női K2 500 m    
Horváth B. - K1 200 m    
Lucz D. - Női K1 200 m    
Takács K. - Női C1 200 m    
Takács T. - Női K1 500 m    
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2017 - 15. szakasz    
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - R. Uran (15. szakasz) 1 - 0  
F. Aru - R. Bardet (15. szakasz) 1 - 0  
G. van Avermaet - D. Ulissi (15. szakasz) 0 - 1  
T. Gallopin - P. Roglic (15. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (U20 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Svédország 79 - 44  
U20Németország - U20Csehország 90 - 51  
Kosárlabda (U20 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Montenegró 63 - 63, h.u. 76 - 73  
U20Törökország - U20Izland 82 - 66  
Kosárlabda (U20 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lettország - U20Ukrajna 62 - 75  
U20Litvánia - U20Izrael 88 - 94  
Kosárlabda (U20 Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Spanyolország - U20Olaszország 83 - 72  
U20Szerbia - U20Szlovénia 82 - 57  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Finnország 76 - 64  
U20Lengyelország - U20Fehéroroszország 76 - 45  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Oroszország 48 - 67  
U20Nagy-Britannia - U20Szlovákia 67 - 53  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Grúzia - U20Macedónia 78 - 48  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Portugália 75 - 61  
U20Koszovó - U20Írország 76 - 69  
U20Moldova - U20Magyarország 42 - 91  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Horvátország 51 - 60  
U20Szlovákia - U20Németország 54 - 60  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Görögország 67 - 79  
U20Nagy-Britannia - U20Izrael (Helyszín: Izrael) 49 - 77  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Franciaország 80 - 59  
U20Spanyolország - U20Szlovénia 73 - 63  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Lettország 72 - 52  
U20Magyarország - U20Olaszország 78 - 73  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - San Antonio 89 - 75  
Dallas - Chicago 87 - 87, h.u. 112 - 106  
New York - Washington 85 - 55  
Seattle - Atlanta 90 - 84  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Ferro Carril Oeste 1 - 0  
Brown de Adrogue - Central Cordoba SDE 0 - 1  
Chacarita Juniors - Gimnasia Jujuy 0 - 0  
Guillermo Brown - Club Almagro 1 - 0  
Instituto Cordoba - Nueva Chicago 1 - 0  
Villa Dalmine - Independiente de Mendoza 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Pirin Blagoevgrad 0 - 1  
Levszki Szófia - Ludogorec Razgrad    
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Juventude 2 - 0  
Londrina - Boa 2 - 2  
Luverdense - ABC 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Atlético MG 1 - 2  
Chapecoense - Sao Paulo 2 - 0  
Corinthians - Atlético PR 2 - 2  
Cruzeiro - Flamengo 1 - 1  
Gremio - Ponte Preta 3 - 1  
Palmeiras - Vitória 4 - 2  
Vasco da Gama - Santos 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Midtjylland 4 - 0  
Hobro - Helsingor 2 - 1  
Lyngby - Silkeborg 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Seongnam 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Gangwon 1 - 1  
Jeju - FC Seoul 1 - 2  
Sangju Sangmu - Jeonbuk 1 - 3  
Labdarúgás (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Belgium 1 - 0  
Hollandia - Norvégia 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Manchester Utd. 2 - 5  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Helsinki JK 1 - 1  
JJK Jyväskylä - Seinäjoen JK 0 - 2  
Lahti - Rovaniemi PS 1 - 1  
Vaasa PS - Inter Turku 3 - 2  
Labdarúgás (Gold Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nicaragua - USA (Helyszín: USA) 0 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Hajduk Split 1 - 3  
Osijek - Rudes 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KA Akureyri - ÍBV 6 - 3  
Vikingur Reykjavik - Valur 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Oita Trinita 2 - 2  
Machida Zelvia - Mito 2 - 0  
Nagoya GE - Yamagata 1 - 0  
Roasso Kumamoto - JEF United Chiba 1 - 0  
Shonan Bellmare - Tokyo Verdi 2 - 0  
Thespakusatsu Gunma - Avispa Fukuoka 1 - 3  
Tokushima - Kyoto 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Dep. Tolima 3 - 0  
Atl. Huila - Dep. Cali 2 - 2  
Envigado - Independiente Medellin 0 - 2  
Jaguares de Cordoba - Junior de Barranquilla 0 - 1  
Once Caldas - Boyaca Patriotas 0 - 0  
Labdarúgás (Kupagyőztesek Szuper Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - América 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Guangzhou R&F 3 - 2  
Tianjin Quanjian - Shanghai Shenhua 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Slask Wroclaw 2 - 0  
Lech Poznan - Sandecja Nowy Sacz 0 - 0  
TBB Nieciecza - Jagiellonia Bialystok 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Rigas FS 1 - 1  
Liepaja - METTA/LU 0 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - New York Cosmos 0 - 1  
Indy Eleven - Jacksonville 2 - 0  
North Carolina - FC Puerto Rico 2 - 1  
San Francisco - FC Miami 1 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Puskás Akadémia 1 - 1  
Vasas - Diósgyőr 0 - 2  
Videoton - Balmazújváros 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Sarpsborg 0 - 1  
Haugesund - Aalesund 2 - 0  
Molde - Strömsgodset 0 - 0  
Odd Grenland - Viking Stavanger 0 - 2  
Sandefjord - Tromsö 3 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Washington 2 - 1  
Orlando - Kansas City 4 - 1  
Seattle - Boston 1 - 1  
Sky Blue - Chicago 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Dinamo Szentpétervár 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Amkar Perm 1 - 0  
Rubin Kazany - FK Krasznodar 1 - 2  
SZKA Habarovszk - Zenit Szentpétervár 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Altach 1 - 5  
Hard - Sturm Graz 0 - 3  
Karabakh Wien - BW Linz 1 - 5  
SAK Klagenfurt - Hartberg 0 - 5  
Schwaz - Rapid Wien 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Sepsi OSK 1 - 0  
FCS Bukarest - Voluntari 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Norrköping 1 - 0  
Örebro - Göteborg 4 - 2  
Östersund - Djurgarden 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - ND Gorica 2 - 1  
Olimpija Ljubljana - Celje 3 - 1  
Rudar Velenje - Domzale 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Zirka Kirovográd 1 - 1  
Mariupol - Veresz Rivne 0 - 0  
Olekszandria - Olimpik Doneck 0 - 2  
Zorya Luganszk - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Defensor 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Cork City 0 - 2  
MMA (Invicta FC 24, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.Y. Frey - A. Cummins 1 - 0  
K. Rodriguez - B. Acioly 1 - 0  
M. Dudieva - M.R. Borella 0 - 1  
P. Sorenson - H. Kolessnyk 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Glasgow)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pantoja - N. Seery 1 - 0  
B. Johns - A. Morales 1 - 0  
C. Ward - G. Bofando 0 - 1  
D. Roberts - B. Nash 1 - 0  
G. Nelson - S. Ponzinibbio 0 - 1  
J. Calderwood - C. Calvillo (női) 0 - 1  
J. Marshman - R. Janes 1 - 0  
J. Mulheron - Ju. Willis 0 - 1  
K. Rountree - P. Craig 1 - 0  
Le. Smith - A. Lemos (női) 1 - 0  
St. Ray - P. Felder 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Brit Nagydíj) 1 - 0  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Brit Nagydíj) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Brit Nagydíj) 0 - 1  
F. Massa - L. Stroll (Brit Nagydíj) 1 - 0  
K. Räikkönen - S. Vettel (Brit Nagydíj) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Brit Nagydíj) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Brit Nagydíj) 1 - 0  
M. Ericsson - P. Wehrlein (Brit Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - J. Palmer (Brit Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Brit Nagydíj) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Brit Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Brit Nagydíj    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Catalan Dragons 46 - 28  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Wests Tigers 28 - 16  
South Sydney Rabbitohs - North Queensland Cowboys 10 - 23  
Röplabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Egyiptom 3 - 0  
U20Oroszország - U20Mexikó (Helyszín: Mexikó) 3 - 1  
Röplabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kína - U20Lengyelország 2 - 3  
U20Peru - U20Lengyelország 1 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Szerbia 3 - 1  
U20Kuba - U20USA 0 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Japán - U20Törökország 3 - 2  
U20Olaszország - U20Argentína 3 - 0  
Röplabda (World GP, női, Divízió 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Belgium 3 - 2  
Japán - Brazília 3 - 2  
Kína - USA 3 - 2  
Olaszország - Törökország 3 - 0  
Oroszország - Hollandia 0 - 3  
Szerbia - Thaiföld 3 - 1  
Röplabda (World GP, női, Divízió 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kanada 3 - 2  
Kazahsztán - Horvátország 3 - 1  
Lengyelország - Dél-Korea 1 - 3  
Németország - Kolumbia 3 - 0  
Peru - Argentína 3 - 1  
Puerto Rico - Csehország 3 - 0  
Röplabda (World GP, női, Divízió 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Ausztrália 3 - 2  
Mexikó - Algéria 3 - 0  
Trinidad és Tobago - Franciaország 0 - 3  
Venezuela - Mexikó 3 - 0  
Strandröplabda (Alanya, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo E / Soria P - Schumacher A / Behrens K 0 - 2  
Ittlinger S / Mersmann T - Menegatti M / Perry R D 0 - 2  
Menegatti M / Perry R D - Davidova V / Shchypkova I 2 - 0  
Schumacher A / Behrens K - Lahti T / Parkkinen A 1 - 2  
Strandröplabda (Binz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dollinger A / Erdmann J - McHugh C / Schumann D 0 - 2  
Fuchs S / Stadie E - Bergmann P A / Harms Y 1 - 2  
Strandröplabda (Binz, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Kozuch M - Schwaiger S / Strauss T 0 - 2  
Krebs A / Seyfferth S - Kiesling E / Klinke L 2 - 0  
Schillerwein K / Tillmann - Karnbaum S / Niemczyk N 0 - 2  
Strandröplabda (Daegu, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnholdt L / Welsch L - Radarong V / Udomchavee T 0 - 2  
Murakami M / Ishii M - Radarong V / Udomchavee T 2 - 1  
Murakami M / Ishii M - Valkova K / Zolnercikova D 2 - 1  
Strandröplabda (Siófok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Giantommaso/Thierc - Muellner D / Schnetzer F 2 - 0  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Muellner D / Schnetzer F 2 - 0  
Schuemann L / Walkenhorst - Di Giantommaso/Thierc 2 - 1  
Schuemann L / Walkenhorst - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 1  
Tenisz (Bastad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - F. Simonsson 2 - 1  
C. Hemery - K. Coppejans 2 - 0  
M. Marterer - A. Goransson 2 - 0  
T. Robredo - M. Bourgue    
Tenisz (Bukarest-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - T. Lukas 0 - 2  
A. Rus - G.A. Craciun 2 - 0  
M. Frech - Vara. Wongteanchai 2 - 0  
S. Shapatava - L. Kerkhove 1 - 2  
Tenisz (Gstaad-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - C. Perrin 2 - 0  
A. Lottner - X. Knoll 2 - 0  
A. Zaja - O. Saez Larra 2 - 1  
B. Eraydin - A. Naydenova 2 - 0  
M. Trevisan - A. Gamiz 2 - 0  
T. Smitkova - V. Grammatikopoulou 2 - 1  
Tenisz (Medellin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Jarry - J. Souza 2 - 1  
Tenisz (Newport-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - J-P. Smith 0 - 2  
A. Whittington - E. King 2 - 0  
F. Dancevic - M. Arevalo 2 - 1  
M. Ebden - B. Klein 2 - 1  
R. Ramanathan - C. Eubanks 2 - 1  
S. Groth - A. Bega 2 - 0  
T. Smyczek - A. Krajicek 0 - 2  
W. Blumberg - J. McGee 2 - 0  
Tenisz (San Benedetto-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Toledo Bague - Borsos G. 2 - 1  
Tenisz (Umag-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - J. Samper-Montana 2 - 0  
K. De Schepper - M. Viola 2 - 0  
M. Pecotic - Balázs A. 1 - 2  
M. Trungelliti - R. Savin 2 - 0  
N. Langer - F. Skugor 1 - 2  
N. Serdarusic - M. Zekic 1 - 2  
S. Napolitano - T. Brkic 2 - 0  
W. Trusendi - M. Donati 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Wimbledon 2017    
M. Cilic - R. Federer 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Hingis M - Watson H / Kontinen H 2 - 0  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - P. Polansky 2 - 1  
Tollaslabda (Canada Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Tsuneyama - K. Momota 2 - 1  
Tollaslabda (Canada Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kawakami - K. Gilmour 2 - 1  
Vízilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kína 4 - 11  
Olaszország - Kanada 10 - 4  
Vízilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - USA 2 - 24  
Új-Zéland - Spanyolország 2 - 10  
Vízilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Franciaország 17 - 2  
Magyarország - Japán 20 - 11  
Vízilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kazahsztán 16 - 4  
Oroszország - Görögország 9 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Szpilka - A. Kownacki 0 - 1  
J. Corrales - R. Castellanos 1 - 0  
Joe Smith Jr. - S. Barrera 0 - 1  
M. Berchelt - T. Miura 1 - 0  
M. Browne - S. Monaghan 1 - 0  
O. Figueroa Jr. - R. Guerrero 1 - 0  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olasz A. - Női 10 km    
 
2017.07.15.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Hawthorn 88 - 85  
Gold Coast Suns - Collingwood 88 - 103  
Greater Western Sydney - Sydney Swans 83 - 96  
Melbourne Demons - Adelaide Crows 70 - 116  
Port Adelaide - North Melbourne Kangaroos 127 - 57  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Arizona 4 - 3  
Baltimore - Chicago Cubs 8 - 9  
Boston - NY Yankees 5 - 4  
Chicago WS - Seattle 2 - 4  
Cincinnati - Washington 0 - 5  
Detroit - Toronto 2 - 7  
Houston - Minnesota 10 - 5  
Kansas City - Texas 3 - 5  
LA Angels - Tampa Bay 1 - 2  
Miami - LA Dodgers 4 - 6  
Milwaukee - Philadelphia 9 - 6  
NY Mets - Colorado 14 - 2  
Oakland - Cleveland 5 - 0  
Pittsburgh - St. Louis 5 - 2  
San Diego - San Francisco 4 - 5  
Darts (US Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Murschell - G. Price 4 - 8  
G. Anderson - J. Barlow 6 - 0  
G. Anderson - R. van Barneveld 8 - 4  
M. van Gerwen - D. Richardson 8 - 1  
M. van Gerwen - G. Price 8 - 0  
P. Wright - D. Gurney 7 - 8  
Gyeplabda (Világ Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Spanyolország 0 - 2  
Új-Zéland - Ausztrália 1 - 2  
Gyeplabda (Világ Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Németország 2 - 3  
Egyiptom - Dél-Afrika (Hely:Dél-Afrika) 2 - 1  
Kajak-kenu (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balla/Takács - Női C2 500 m    
Hufnágel/Ilyés - K2 1000 m    
Kopasz B. - K1 1000 m    
Korisánszky/Mike - C2 1000 m    
Magyar K4 - K4 500 m    
Magyar női K4 - Női K4 500 m    
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2017 - 14. szakasz    
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Martin - C. Froome (14. szakasz) 0 - 1  
E. Boasson Hagen - J. Degenkolb (14. szakasz) 1 - 0  
F. Aru - R. Bardet (14. szakasz) 0 - 1  
G. van Avermaet - P. Gilbert (14. szakasz) 1 - 0  
S. Colbrelli - M. Matthews (14. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (U20 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Görögország (Helyszín: Görögo.) 47 - 88  
U20Svédország - U20Németország 72 - 66  
Kosárlabda (U20 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izland - U20Franciaország 50 - 58  
U20Montenegró - U20Törökország 61 - 61, h.u. 73 - 69  
Kosárlabda (U20 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izrael - U20Lettország 90 - 54  
U20Ukrajna - U20Litvánia 79 - 92  
Kosárlabda (U20 Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Szerbia 69 - 77  
U20Szlovénia - U20Spanyolország 59 - 91  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Örményország 67 - 56  
U20Finnország - U20Lengyelország 61 - 68  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Nagy-Britannia 57 - 64  
U20Szlovákia - U20Azerbajdzsán 86 - 78  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Macedónia - U20Albánia 50 - 50, h.u. 62 - 54  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Koszovó - U20Moldova 102 - 46  
U20Magyarország - U20Horvátország 57 - 78  
U20Írország - U20Portugália 53 - 81  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Nagy-Britannia 77 - 71  
U20Izrael - U20Görögország 58 - 71  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Németország 52 - 70  
U20Szlovákia - U20Fehéroroszország 60 - 53  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Spanyolország - U20Oroszország 67 - 55  
U20Szlovénia - U20Franciaország 67 - 67, h.u. 81 - 75  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lettország - U20Olaszország 68 - 68, h.u. 87 - 89  
U20Magyarország - U20Belgium 87 - 66  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Washington 58 - 72  
New York - Chicago 68 - 78  
Phoenix - Minnesota 71 - 88  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Vitosa Bistritsa 1 - 0  
Slavia Szófia - CSZKA Szófia 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Guarani 0 - 0  
Brasil de Pelotas - Figueirense 1 - 2  
CRB - Internacional 2 - 0  
Criciuma - Goiás 1 - 0  
Nautico - Santa Cruz PE 0 - 0  
Oeste - Parana 2 - 0  
Vila Nova - Paysandu 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Aalborg 1 - 1  
Sönderjyske - Randers 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Gyeongnam 1 - 2  
Daejeon Citizen - Asan Mugunghwa 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Daegu 4 - 3  
Pohang - Suwon Bluewings 2 - 3  
Ulsan - Gwangju 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Dortmund 2 - 3  
Western Sydney - Arsenal 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - KPV Kokkola 0 - 1  
GrIFK - Oulu 3 - 3  
Honka - Jaro 2 - 0  
OPS - EIF 0 - 2  
Turku PS - Haka 3 - 0  
Labdarúgás (Gold Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Francia Guyana 3 - 0  
Kanada - Honduras 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Istra 2 - 0  
Rijeka - Slaven Belupo 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - HK Kopavogs 2 - 3  
Grotta - Leiknir F. 3 - 0  
Haukar - Throttur Reykjavik 0 - 0  
IR - Selfoss 1 - 3  
Keflavík - Leiknir R. 1 - 2  
Thor Akureyri - Fylkir 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamatamare Sanuki - Yamaguchi 1 - 3  
Nagasaki - Matsumoto Yamaga 1 - 0  
Yokohama FC - Gifu 1 - 0  
Zweigen Kanazawa - Okayama 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaisar Kyzylorda - Atyrau 2 - 0  
Sahtar Karagandy - Okzhetpes Kokshetau 1 - 0  
Taraz - Aktobe 1 - 1  
Tobol Kostanay - Akzhayik Ural 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Tigres FC 1 - 0  
Dep. La Equidad - Dep. Pasto 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Guizhou Zhicheng 2 - 0  
Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng 2 - 1  
Hebei - Chongqing Lifan 1 - 2  
Liaoning Hongyun - Henan Jianye 1 - 2  
Yanbian - Shanghai SIPG 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Piast Gliwice 1 - 1  
Gornik Zabrze - Legia Varsó 3 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Mezőkövesd 1 - 2  
Honvéd - Haladás 2 - 0  
Paks - Újpest 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Stabaek 2 - 2  
Sogndal - Rosenborg 0 - 3  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - North Carolina 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Szibir Novoszibirszk 0 - 0  
Fakel Voronyezs - Sinnyik Jaroszlavl 2 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - Tyumeny 3 - 1  
Kubany Krasznodar - Himki 0 - 1  
Kurszk - Tambov 2 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Tom Tomszk 3 - 0  
OlimpiecNyizsnyijNovgorod - Krilja Szovjetov Szamara 0 - 0  
Rotor Volgográd - Volgar Asztrahan 1 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Gazovik Orenburg 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - CSZKA Moszkva 1 - 3  
Toszno - Ufa 0 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Rosztov 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Gleichenberg - WSG Wattens 5 - 1  
Kitzbühel - LASK Linz 0 - 1  
Lendorf - Admira Wacker 1 - 3  
Mannsdorf - Wolfsberg 1 - 2  
Pinzgau Saalfelden - Mattersburg 1 - 6  
Stripfing/Weiden - Austria Lustenau 0 - 1  
Wiener SK - Ried 0 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Poli Timisoara 0 - 1  
Juventus Bukarest - Dinamo Bukarest 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Stirling 4 - 1  
Inverness CT - Brechin 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Elgin 6 - 0  
Peterhead - East Fife 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - Buckie Thistle 4 - 2  
Dundee Utd. - Raith Rovers 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Montrose 4 - 0  
Ross County - Alloa 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Annan 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Greenock Morton 0 - 1  
Queens Park - Motherwell 1 - 5  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Kilbride - Hamilton 1 - 3  
Stenhousemuir - Queen of South 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Partick Thistle 1 - 1  
Stranraer - St. Mirren 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Kalmar 2 - 1  
FF Malmö - Sirius 3 - 3  
Sundsvall - Halmstad 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaran Hrvatini - Triglav Kranj 0 - 0  
Maribor - Aluminij Kidricevo 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Anglia 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Dinamo Kijev 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu JK Vaprus - Paide Linnameeskond 1 - 1  
Viljandi Tulevik - Sillamae Kalev 0 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - UC Dublin 1 - 0  
Longford Town - Waterford Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Drogheda Utd. 1 - 1  
MMA (Bellator 181)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Girtz - D. Campos 0 - 1  
E. Ducote - J. Middleton 1 - 0  
K. Grove - J. Salter 0 - 1  
S. Garcia - J. Warren 0 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Cronulla Sharks 30 - 10  
Newcastle Knights - Brisbane Broncos 22 - 34  
Rögbi (Pacific Nations Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szamoa - Fidzsi-szigetek 16 - 38  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Durban Sharks - Johannesburg Lions 10 - 27  
Perth Force - Sydney Waratahs 40 - 11  
Pretoria Bulls - Cape Town Stormers 33 - 41  
Waikato Chiefs - Canberra Brumbies 28 - 10  
Wellington Hurricanes - Canterbury Crusaders 31 - 22  
Röplabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Egyiptom - U20Bulgária 0 - 3  
U20Mexikó - U20Egyiptom 3 - 2  
U20Oroszország - U20Bulgária 3 - 1  
Röplabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dominikai Köztársaság - U20Peru 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20USA 3 - 1  
U20Szerbia - U20Kuba 3 - 2  
Röplabda (World GP, női, Divízió 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Thaiföld 0 - 3  
Hollandia - Dominikai Köztársaság 3 - 2  
Japán - Szerbia 0 - 3  
Kína - Törökország 3 - 1  
Oroszország - Belgium 3 - 0  
USA - Olaszország 2 - 3  
Röplabda (World GP, női, Divízió 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Peru 3 - 0  
Horvátország - Németország 0 - 3  
Kazahsztán - Kolumbia 1 - 3  
Lengyelország - Argentína 3 - 0  
Puerto Rico - Kanada 3 - 2  
Röplabda (World GP, női, Divízió 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Magyarország 0 - 3  
Trinidad és Tobago - Ausztrália 3 - 1  
Venezuela - Algéria 3 - 0  
Strandröplabda (Alanya, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davidova V / Shchypkova I - Ittlinger S / Mersmann T 1 - 2  
Jupiter A / Lusson O - Menegatti M / Perry R D 0 - 2  
Menegatti M / Perry R D - Fernandez N A / Herrero A 2 - 1  
Rimser C / Plesiutschnig - Jupiter A / Lusson O 1 - 2  
Schumacher A / Behrens K - Lahti T / Parkkinen A 0 - 2  
Tveit Hjortland A G / Kjo - Baquerizo E / Soria P 0 - 2  
Tveit Hjortland A G / Kjo - Eiholzer N / Gerson D 2 - 1  
Strandröplabda (Binz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Dollinger A / Erdmann J 2 - 0  
Begemann V / Lohmann M - Becker P / Schröder J 0 - 2  
Bergmann P A / Harms Y - Harms M / Schneider M 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Matysik K / Popp M 2 - 1  
McHugh C / Schumann D - Beck Y / Noack T 1 - 2  
Nibbrig B / Wernitz D - Matysik K / Popp M 0 - 2  
Strandröplabda (Binz, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Culav K / Hoppe S - Kiesling E / Klinke L 0 - 2  
Hoja A / Huettermann S - Schwaiger S / Strauss T 1 - 2  
Karnbaum S / Niemczyk N - Eggert C / Laggner J 2 - 0  
Strandröplabda (Daegu, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnholdt L / Welsch L - Tilley J / Bain A 2 - 1  
Dowdy A / Pollock I - Olsen Koellner C / Groenfeldt L M 2 - 0  
Dowdy A / Pollock I - Radarong V / Udomchavee T 0 - 2  
Harnett A / Veltman K - Valkova K / Zolnercikova D 0 - 2  
Mizoe S / Hashimoto S - Radarong V / Udomchavee T 0 - 2  
Murakami M / Ishii M - Polley S M / Wills K 2 - 0  
Strandröplabda (Siófok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denin O / Popov S - Huber A / Horl J 2 - 1  
Denin O / Popov S - Loiseau A / Gauthier-Rat 1 - 2  
DI Giantommaso/Thierc - Helland C / Gamlemoen J O 2 - 0  
DI Giantommaso/Thierc - Sheaf J / Gregory C 2 - 0  
Gordieiev I / Babich M - Ermacora M / Pristauz-Tel 0 - 2  
Loiseau A / Gauthier-Rat - Heidrich A / Kissling G 2 - 1  
Loiseau A / Gauthier-Rat - Muellner D / Schnetzer F 1 - 2  
Muellner D / Schnetzer F - Schuemann L / Walkenhorst A 0 - 2  
Zemljak N / Pokersnik J - Sheaf J / Gregory C 0 - 2  
Strandröplabda (Siófok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrere M / Richard A - Driessen A / Meertens I 2 - 0  
Carrere M / Richard A - Thurin K / Thurin S 2 - 1  
Makhno IN / Makhno IR - Driessen A / Meertens I 1 - 2  
Makhno IN / Makhno IR - Thurin K / Thurin S 2 - 0  
Trans Hansen L / Tyndesko - Matic M / Milosevic M 2 - 1  
Zass B / Teufl V - Dumbauskaite I / Povilait 0 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kuhn - V. Galovic    
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K/Kretschmer J - Knowle J / Zelenay I 0 - 2  
Tenisz (Bukarest-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - N. Dascalu 2 - 0  
A. Pivovarova - M. Frech 0 - 2  
A. Rus - K. Kanepi 2 - 1  
C. Dinu - Stollár F. 0 - 2  
G. Dabrowski - A. Dulgheru 0 - 2  
J. Fett - S. Karatantcheva 1 - 2  
J. Paolini - Argyelán Cs. 2 - 0  
M. Di Giuseppe - A. Kalinina 0 - 2  
M.L. Marculescu - A. Fomina 0 - 2  
S. Shapatava - J. Jaksic 2 - 1  
T. Lukas - I. Wallace 2 - 1  
Vara. Wongteanchai - K. Piter 2 - 1  
Tenisz (Gstaad-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gamiz - D. Khazaniuk 2 - 0  
A. Kalinskaya - C. Rosatello 2 - 1  
A. Lottner - A. Potapova 2 - 0  
A. Naydenova - J. Cako 2 - 1  
B. Eraydin - Y. In-Albon 2 - 0  
C. Grimm - C. Perrin 1 - 2  
C. Lister - V. Grammatikopoulou 0 - 2  
K. von Deichmann - A. Zaja 1 - 2  
M. Trevisan - D. Marcinkevica 2 - 1  
T. Smitkova - J. Grabher 2 - 0  
T. Sugnaux - O. Saez Larra 0 - 2  
X. Knoll - C. Paquet 2 - 1  
Tenisz (Medellin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Souza - D. King 2 - 0  
J. Statham - N. Jarry 0 - 2  
Tenisz (San Benedetto-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borsos G. - M. Bortolotti 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Marach O / Pavic M 3 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - V. Williams 2 - 0  
WTA - Wimbledon 2017    
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Niculescu M - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - E. Leshem 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyu.I. Lee - K. Tsuneyama 1 - 2  
Hyu.I. Lee - Y. De Oliveira 2 - 0  
K. Momota - H.J. Jeon 2 - 0  
K. Watanabe - K. Tsuneyama 0 - 2  
P. Abian - K. Nishimoto 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Br. Tam - S. Takahashi 0 - 2  
J.L. Jeon - K. Gilmour 0 - 2  
R. Stern - J.L. Jeon 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Galahad - J. Cayetano 1 - 0  
R. Davies Jr. - M. Syrowatka 0 - 1  

 

2017.07.14.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Kilda - Essendon 57 - 118  
Darts (US Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - D. Sayre (6 nyert leg-ig) 6 - 2  
G. Price - W. Bruguier 6 - 4  
J. Wade - D. Murschell 5 - 6  
M. Hopp - D. Richardson 3 - 6  
R. van Barneveld - D. Cameron 6 - 3  
Gyeplabda (Világ Liga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Japán 0 - 2  
Németország - Anglia 0 - 1  
Gyeplabda (Világ Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Dél-Afrika (Helyszín: Dél-Afrika) 1 - 0  
USA - Argentína 0 - 4  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - R. Uran (13. szakasz) 1 - 0  
D. Martin - S. Yates (13. szakasz) 0 - 1  
R. Bardet - F. Aru (13. szakasz) 0 - 1  
T. Benoot - S. Pauwels (13. szakasz) 0 - 1  
W. Barguil - D. Caruso (13. szakasz) 1 - 0  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2017 - 13. szakasz    
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Belgium 79 - 51  
U20Örményország - U20Finnország 69 - 95  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Azerbajdzsán - U20Oroszország 56 - 85  
U20Nagy-Britannia - U20Hollandia 65 - 74  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Grúzia - U20Románia (Helyszín: Románia) 51 - 63  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Koszovó 100 - 42  
U20Portugália - U20Magyarország 59 - 59, h.u. 68 - 67  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Connecticut 87 - 77  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Chacarita Juniors 1 - 3  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linfield - Celtic 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Vereja 0 - 0  
Etar Veliko Tarnovo - Lokomotív Plovdiv 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Coritiba 1 - 4  
Flamengo - Gremio 0 - 1  
Sao Paulo - Atlético GO 2 - 2  
Sport Recife - Chapecoense 3 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Junior de Barranquilla 1 - 1  
Nacional Potosi - Estudiantes LP 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Horsens 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Liverpool 1 - 1  
Labdarúgás (Gold Cup, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Jamaika 0 - 0  
Salvador - Curacao 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Cibalia 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Teda - Jiangsu 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Wisla Krakkó 1 - 2  
Wisla Plock - Lechia Gdansk 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Lokomotív Moszkva(Hely:Lokomotív-stadion) 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Wiener Neustadt 1 - 0  
Ebreichsdorf - Austria Wien 0 - 0  
Horn - FAC Wien 3 - 1  
St. Johann - Kapfenberg 0 - 1  
Vorwärts Steyr - Wacker Innsbruck 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - CSM Politechnika Iasi 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Kilmarnock 1 - 0  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - New York 0 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Levadia Tallinn 3 - 3  
Jalgpallikool Tammeka - Infonet Tallinn 1 - 4  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Cabinteely 1 - 1  
Shelbourne - Wexford Youths 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Bohemians 2 - 1  
St. Patrick's - Derry City 2 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Salford 38 - 14  
Huddersfield - Leigh Centurions 26 - 4  
Leeds Rhinos - Hull FC 10 - 7  
Widnes - Wakefield 8 - 36  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - St. George Illawarra 14 - 14  
New Zealand Warriors - Penrith Panthers 22 - 34  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Queensland Reds 40 - 17  
Melbourne Rebels - Buenos Aires Jaguares 29 - 32  
Port Elizabeth S. Kings - Bloemfontein Cheetahs 20 - 21  
Röplabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dominikai Köztársaság - U20Lengyelország 3 - 2  
U20Peru - U20Kína 0 - 3  
Röplabda (World GP, női, Divízió 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Szerbia 3 - 0  
Hollandia - Belgium 3 - 0  
Japán - Thaiföld 3 - 1  
Kína - Olaszország 0 - 3  
Oroszország - Dominikai Köztársaság 3 - 1  
USA - Törökország 3 - 1  
Röplabda (World GP, női, Divízió 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Dél-Korea 0 - 3  
Kazahsztán - Németország 1 - 3  
Kolumbia - Horvátország 3 - 1  
Lengyelország - Peru 3 - 1  
Röplabda (World GP, női, Divízió 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Magyarország 0 - 3  
Strandröplabda (Alanya, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kociolek K / Strag D - Tveit Hjortland A G / Kjolberg V F    
Lunde I / Ulveseth O J - Lece A / Ozolina M 1 - 2  
Menegatti M / Perry R D - Eryildiz B / Celebi M 2 - 0  
Strandröplabda (Daegu, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimson J / Palmer V - Arnholdt L / Welsch L 0 - 2  
Murakami M / Ishii M - KIM Ka-Yeon / Kim Hyunji 2 - 0  
Starikov S / Yellin Y - Tilley J / Bain A 0 - 2  
Vercosa E M/ Habowski C O - Polley S M / Wills K 0 - 2  
Strandröplabda (Siófok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagics B / Meszlenyi T - Denin O / Popov S 0 - 2  
Loiseau A / Gauthier-Rat - OLA B / Benk B 2 - 0  
Strandröplabda (Siófok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beattie L / Coutts M - Dubovcova N / Strbova A 0 - 2  
Denesi B / Gyori P - Freiberger E / Klopf E 1 - 2  
Driessen A / Meertens I - Freiberger E / Klopf E 2 - 1  
Driessen A / Meertens I - Zass B / Teufl V 2 - 0  
Dumbauskaite I / Povilait - Carrere M / Richard A 1 - 2  
Freiberger E / Klopf E - Trans Hansen L / Tyndeskov M E 0 - 2  
Lakatos E / Lutter E - Sondergard H / Okholm Hansen S M 0 - 2  
Lakatos E / Lutter E - Thurin K / Thurin S 1 - 2  
Makhno IN / Makhno IR - Dubovcova N / Strbova A 2 - 1  
Matic M / Milosevic M - Beattie L / Coutts M 2 - 0  
Simonsson S / Yoken T - Matic M / Milosevic M 1 - 2  
Simonsson S / Yoken T - Szabo D / Toth E 2 - 0  
Sondergard H / Okholm Han - Trans Hansen L / Tyndeskov M E 1 - 2  
Zass B / Teufl V - Denesi B / Gyori P 2 - 0  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - N. Kuhn 1 - 2  
V. Galovic - O. Otte 2 - 1  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - N. Kuhn 1 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kowalczyk M / Mies A - Knowle J / Zelenay I 1 - 2  
Tenisz (Medellin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Jarry - D.E. Galan Riveros 2 - 0  
R. Quiroz - D. King 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - T. Berdych 3 - 0  
S. Querrey - M. Cilic 1 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Niculescu M - Ninomiya M / Voracova R 2 - 1  
Groenefeld/Peschke - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Hingis M - MartinezSanchez/Demoliner 2 - 0  
Watson H / Kontinen H - Vesnina E / Soares B 2 - 1  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bachinger - A. Santillan 1 - 2  
Tenisz (Winnetka, USA, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ratiwatana S / Rungkat C - EBDEN M / WHITTINGTON A 2 - 0  
Tenisz (Winnipeg, Canada, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Hare D - Rola B / Torpegaard M 2 - 0  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - R. Sarmiento 2 - 0  
E. Leshem - Y. Takahashi 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yelegar - P. Abian 1 - 2  
H.J. Jeon - H.S. Prannoy 2 - 1  
Hyu.I. Lee - L. Corvee 2 - 1  
K. Nishimoto - C.C. Pham 2 - 0  
K. Tsuneyama - K. Cordon 2 - 0  
M. Caljouw - K. Momota 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - S. Kawakami 1 - 2  
J.L. Jeon - B. Corrales 2 - 0  
R. Honderich - K. Gilmour 0 - 2  
R. Stern - N. Koch Rohde 2 - 1  
S.R. Gadde - A. Ohori 1 - 2  
Y. Hashimoto - H. Suzuki 0 - 2  

 

2017.07.13.
Gyeplabda (Világ Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Franciaország 1 - 4  
Spanyolország - Ausztrália 0 - 2  
Gyeplabda (Világ Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Németország 3 - 4  
Írország - Egyiptom 2 - 1  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2017 - 12. szakasz    
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - R. Uran (12. szakasz) 0 - 1  
F. Aru - R. Bardet (12. szakasz) 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - S. Yates (12. szakasz) 0 - 1  
T. Benoot - P. Roglic (12. szakasz) 1 - 0  
T. Pinot - W. Barguil (12. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Görögország 63 - 63, h.u. 75 - 73  
U20Ukrajna - U20Szlovákia 37 - 57  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Izrael (Helyszín: Izrael) 68 - 72  
U20Horvátország - U20Nagy-Britannia 72 - 38  
U20Írország - U20Románia 61 - 69  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Oroszország 49 - 56  
U20Lettország - U20Szlovénia 61 - 64  
U20Olaszország - U20Franciaország 61 - 77  
U20Spanyolország - U20Magyarország 67 - 53  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Atlanta 89 - 84  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Villa Dalmine 2 - 1  
Central Cordoba SDE - Atl. Parana 1 - 2  
Ferro Carril Oeste - Guillermo Brown 1 - 2  
Gimnasia Jujuy - Instituto Cordoba 1 - 1  
Independiente de Mendoza - Douglas Haig 3 - 0  
Juventud Un. Gualeguaychu - San Martin de Tucuman 0 - 0  
Santamarina Tandil - Estudiantes San Luis 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Santos 0 - 1  
Atlético PR - Cruzeiro 0 - 2  
Fluminense - Botafogo 0 - 1  
Palmeiras - Corinthians 0 - 2  
Ponte Preta - Bahia 0 - 3  
Vitória - Vasco da Gama 1 - 4  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar - LDU Quito 1 - 0  
Independiente - Dep. Iquique 4 - 2  
Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Siroki Brijeg 1 - 1  
Altach - Dinamo Breszt 1 - 1  
Apollon Limasszol - Zaria Balti 3 - 0  
Astra Giurgiu - Zira 3 - 1  
Beitar Jerusalem - Botev Plovdiv 1 - 1  
Bröndby - Vaasa PS 2 - 0  
Cork City - AEK Larnaca 0 - 1  
FTC - Midtjylland 2 - 4  
Gabala - Jagiellonia Bialystok 1 - 1  
Hajduk Split - Levszki Szófia 1 - 0  
Haugesund - Lech Poznan 3 - 2  
Irtis Pavlodar - Crvena zvezda 1 - 1  
Kairat Almaty - Skenderbeu 1 - 1  
Liepaja - Suduva Marijampole 0 - 2  
Maccabi TA - KR 3 - 1  
Nomme Kalju - Videoton 0 - 3  
Norrköping - Trakai 2 - 1  
Osijek - Luzern 2 - 0  
Panioniosz - ND Gorica 2 - 0  
Progres Niederkorn - AEL Limasszol 0 - 1  
Rabotnicki - Dinamo Minszk 1 - 1  
Ruzomberok - Brann Bergen 0 - 1  
Shamrock Rovers - Mladá Boleslav 2 - 3  
Shkendija Tetovo - Helsinki JK 3 - 1  
Slovan Bratislava - Lyngby 0 - 1  
Sturm Graz - Mladost Podgorica 0 - 1  
Trencin - Bnei Yehuda TA 1 - 1  
Vaduz - Odd Grenland 0 - 1  
Valletta - Utrecht 0 - 0  
Valur - Domzale 1 - 2  
Zeljeznicar - AIK Stockholm 0 - 0  
Östersund - Galatasaray 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Arsenal 0 - 2  
Labdarúgás (Gold Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panama - Nicaragua 2 - 1  
USA - Martinique 3 - 2  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville - FC Puerto Rico 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Warrington 10 - 16  
Strandröplabda (Siófok-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Appelgren M / Boman S - Helland C / Gamlemoen J O 1 - 2  
Bogatov Y / Dayanov R - Loiseau A / Gauthier-Rat 0 - 2  
Denin O / Popov S - Poniewaz B / Poniewaz D 2 - 1  
Gordieiev I / Babich M - Takacs G / Kiss D 2 - 0  
Huber A / Horl J - Nolvak K / Tiisaar M 2 - 1  
Jonassen D / Overgaard M - DI Giantommaso/Thierc 0 - 2  
Krou Y / Aye Q - Zemljak N / Pokersnik J 0 - 2  
Piippo P / Nurminen J - Heidrich A / Kissling G 0 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - N. Kuhn 0 - 2  
M. Marterer - O. Otte 1 - 2  
O. Otte - J. Janowicz 2 - 1  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - Fucsovics M. 0 - 2  
R. Albot - Fucsovics M. 0 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Middelkoop - Balázs/Fucsovics 2 - 0  
Tenisz (Medellin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Arevalo - C. Salamanca Caicedo 1 - 2  
R. Quiroz - C. Rodriguez 2 - 0  
S.L. Hernandez Ramirez - J. Souza 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Kubot L / Melo M 2 - 3  
Mektic N / Skugor F - Marach O / Pavic M 2 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - M. Rybarikova 2 - 0  
V. Williams - J. Konta 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Melichar N - Vesnina E / Soares B 0 - 2  
Dabrowski G / Bopanna R - Watson H / Kontinen H 1 - 2  
MartinezSanchez/Demoliner - Pavic M / Kichenok L 2 - 1  
Murray J / Hingis M - Skupski K / Rae J 2 - 0  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Nevolo - A. Santillan 0 - 2  
M. Redlicki - T. Paul 0 - 2  
R. Ramanathan - D. Köpfer 2 - 0  
Tenisz (Winnipeg, Canada, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TAKAHASHI Y / TOKUDA R - DI FEO H / MONETTE S 2 - 0  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rybakov - P. Polansky 0 - 2  
B. Schnur - L. Bambridge 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.C. Pham - B. Goonathileka 2 - 0  
How.Shu - A. Yelegar 1 - 2  
K. Cordon - J. Lai 2 - 0  
K. Merrilees - H.S. Prannoy 1 - 2  
K.R. Rajarajan - K. Watanabe 0 - 2  
L. Munoz - H.J. Jeon 0 - 2  
S. Dias - P. Abian 0 - 2  
Y. De Oliveira - N. Karunaratne 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G.E. Kim - S.R. Gadde 1 - 2  
H. Suzuki - R. Das 2 - 1  
J. Subandhi - N. Koch Rohde 0 - 2  
Mic. Li - Y. Hashimoto 1 - 2  
S.U. Rao Chukka - R. Honderich 0 - 2  

 

2017.07.12.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 5 - 4  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 5 - 1  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 8 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 0 - 2  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 6 - 3  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 6 - 3  
Gyeplabda (Világ Liga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Anglia 1 - 0  
Írország - Lengyelország 2 - 0  
Gyeplabda (Világ Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Argentína 1 - 3  
India - Chile 1 - 0  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - A. Greipel (11.szakasz) 0 - 1  
D. Groenewegen - J. Degenkolb (11. szakasz) 1 - 0  
F. Aru - R. Bardet (11. szakasz) 1 - 0  
J. Fuglsang - C. Froome (11. szakasz) 0 - 1  
R. Selig - D. McLay (11. szakasz) 0 - 1  
R. Uran - S. Yates (11. szakasz) 0 - 1  
S. Colbrelli - M. Matthews (11. szakasz) 0 - 1  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2017 - 11. szakasz    
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Ukrajna 70 - 63  
U20Németország - U20Szlovákia 42 - 56  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Nagy-Britannia - U20Fehéroroszország 58 - 70  
U20Románia - U20Izrael (Helyszín: Izrael) 57 - 63  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Franciaország 63 - 74  
U20Lengyelország - U20Lettország 39 - 66  
U20Magyarország - U20Szerbia 86 - 72  
U20Olaszország - U20Svédország 69 - 46  
U20Oroszország - U20Bosznia-Hercegovina 91 - 65  
U20Portugália - U20Belgium 42 - 67  
U20Spanyolország - U20Litvánia 99 - 83  
U20Szlovénia - U20Törökország 80 - 65  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Dallas 90 - 84  
Indiana - San Antonio 72 - 79  
Seattle - Connecticut 79 - 83  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Flandria - Crucero del Norte 1 - 1  
Nueva Chicago - Argentinos Juniors 1 - 2  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Dudelange 1 - 0  
BATE Boriszov - Alashkert 1 - 1  
Dundalk - Rosenborg 1 - 1  
FF Malmö - Vardar Skopje 1 - 1  
FH - Vikingur Gota 1 - 1  
Hapoel Beer Sheva - Honvéd 2 - 1  
Mariehamn - Legia Varsó 0 - 3  
Sheriff Tiraspol - Kukesi 1 - 0  
Spartaks Jurmala - FC Asztana 0 - 1  
VMFD Zalgiris - Ludogorec Razgrad 2 - 1  
Zilina - FC Köbenhavn 1 - 3  
Zrinjski Mostar - Maribor 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Boa 2 - 0  
Brasil de Pelotas - Oeste 3 - 1  
Ceara - Internacional 0 - 2  
CRB - Figueirense 2 - 1  
Criciuma - Paysandu 1 - 1  
Guarani - Goiás 1 - 0  
Londrina - ABC 3 - 1  
Luverdense - Santa Cruz PE 2 - 2  
Nautico - Juventude 1 - 1  
Vila Nova - Parana 3 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Boston River 2 - 1  
Huracan - Libertad Asuncion 1 - 5  
Oriente Petrolero - Atl. Tucuman 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Ulsan 1 - 3  
FC Seoul - Pohang 1 - 0  
Gangwon - Jeonnam 2 - 2  
Gwangju - Sangju Sangmu 1 - 2  
Jeju - Jeonbuk 2 - 1  
Suwon Bluewings - Incheon 3 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Fola Esch 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tranmere - Liverpool 0 - 4  
Labdarúgás (Gold Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Kanada 1 - 1  
Honduras - Francia Guyana 0 - 0  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Cerezo Osaka 1 - 1  
Gamba Osaka - JEF United Chiba (Helyszín: Chiba) 2 - 0  
Iwaki - Shimizu SP 0 - 2  
Jubilo Iwata - Shonan Bellmare (Helyszín: Shonan-stadion) 4 - 1  
Kashima A. - Yamagata (Helyszín: Yamagata) 5 - 0  
Kashiwa R. - Oita Trinita (Helyszín: Oita) 2 - 0  
Kawasaki Frontale - Thespakusatsu Gunma (Hsz: Gunma-stadion) 4 - 0  
Nagano Parceiro - Okayama 1 - 0  
Omiya Ardija - Ehime (Helyszín: Ehime-stadion) 1 - 1  
Sagan Tosu - Matsumoto Yamaga 1 - 2  
Sanfrecce Hiroshima - Gifu 2 - 1  
Tsukuba Univ. - Avispa Fukuoka 2 - 1  
Urawa RD - Roasso Kumamoto 1 - 0  
Vanraure Hachinohe - Nagoya GE    
Vissel Kobe - Zweigen Kanazawa 3 - 1  
Yokohama FM - Azul Claro Numazu 4 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Csehország 1 - 0  
U19Portugália - U19Hollandia 1 - 0  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Dallas 0 - 0  
Tenisz (Medellin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - F. Arguello 2 - 0  
V. Estrella Burgos - J. Statham 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - S. Querrey 2 - 3  
G. Müller - M. Cilic 2 - 3  
M. Raonic - R. Federer 0 - 3  
T. Berdych - N. Djokovic    
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Harrison/Venus 3 - 2  
Kubot L / Melo M - Skupski K / Skupski N 3 - 0  
PodlipnikC/Vasilevski-Mektic N/Skugor F 1 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty/Dellacqua - Makarova E / Vesnina E 1 - 2  
Bellis C C / Vondrousova - Chan H-C / Niculescu M 0 - 2  
Groenefeld/Peschke - Chan Y-J / Hingis M 2 - 1  
Kuznetsova/Mladenovic - Ninomiya M / Voracova R 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Melichar N - Klepac A / Nestor D 2 - 1  
Krejcikova B / Venus M - Vesnina E / Soares B 1 - 2  
Mektic N / Konjuh A - Dabrowski G / Bopanna R 0 - 2  
Mirnyi M / Makarova E - Skupski K / Rae J 1 - 2  
Peers J / Lisicki S - MartinezSanchez/Demoliner 1 - 2  
Spears A / Cabal J-S - Pavic M / Kichenok L 1 - 2  
Watson H / Kontinen H - Mirza S / Dodig I 2 - 0  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Smith - D. Köpfer 0 - 2  
M. Bachinger - M. Mmoh 2 - 0  
T. Sandgren - O. Jasika 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yelegar - H.N. Nguyen 2 - 0  
Ar. Hernandez - K. Watanabe 0 - 2  
B.R. Sankeerth - Du.Ph. Le 2 - 0  
J. Castillo - H.S. Prannoy 0 - 2  
J. Magee - L. Couture 2 - 0  
J.A. Ho-Shue - H.J. Jeon 1 - 2  
K. Nishimoto - L. Claerbout 2 - 1  
K. Parupalli - K. Watanabe 1 - 2  
K.H. Heo - M. Caljouw 1 - 2  
K.R. Rajarajan - Z. Durkinjak 2 - 1  
Ke. Lee - S. Parsons 0 - 2  
L. Corvee - Guo. Huang 2 - 1  
L. Corvee - H. Dani 2 - 0  
L. Wraber - Guo. Huang 1 - 2  
N. Karunaratne - B.R. Sankeerth 2 - 0  
R. Perdana - M. Caljouw 0 - 2  
S. Lakhanee - E. Chan 2 - 1  
T. Penty - K. Sakai 2 - 1  
T.M. Nguyen - K. Cordon 0 - 2  
Y. De Oliveira - S. Pongnairat 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - N.Yo. Kim 2 - 0  
Br. Tam - C. Birch 2 - 0  
K. Gilmour - J.M. Lee 2 - 0  
L. Zetchiri - S. Sarita 0 - 2  
R. Stern - R. Karthik 2 - 0  
S. Holmboe Dahl - Kőrösi Á. 2 - 0  
S. Kawakami - G. Mahulette 2 - 0  
T.T. Vu - S. Takahashi 0 - 2  

 

2017.07.11.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 10 - 1  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 2 - 5  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 2 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 4 - 5  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 8 - 1  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 16 - 6  
Gyeplabda (Világ Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Franciaország 3 - 2  
Új-Zéland - Japán 3 - 1  
Gyeplabda (Világ Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Írország 6 - 2  
Németország - Egyiptom 5 - 0  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2017 - 10. szakasz    
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - D. Groenewegen (10. szakasz) 0 - 1  
A. Petit - A. Pasqualon (10. szakasz) 0 - 1  
D. Cimolai - D. McLay (10. szakasz) 0 - 1  
M. Kittel - A. Greipel (10. szakasz) 1 - 0  
N. Bouhanni - J. Degenkolb (10. szakasz) 0 - 1  
P. Vanspeybrouck - O. Naesen (10. szakasz) 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Brown de Adrogue 2 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Spartaks Jurmala    
Hibernians - Salzburg 0 - 3  
Partizan Belgrád - Buducnost 2 - 0  
Qarabag Baku - Samtredia 5 - 0  
Rijeka - TNS 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Sport Recife 0 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Milan 0 - 4  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Leiknir R. 1 - 3  
Haukar - Selfoss 2 - 1  
IR - Fylkir 1 - 2  
Keflavík - HK Kopavogs 3 - 1  
Thor Akureyri - Leiknir F. 2 - 1  
Throttur Reykjavik - Fram 2 - 1  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose - Los Angeles 3 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Oroszország 2 - 0  
Franciaország - Norvégia 1 - 1  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - Balázs A. 2 - 1  
Fucsovics M. - G. Pella 2 - 1  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Zeballos - Y. Hanfmann    
L. Wessels - O. Otte 0 - 2  
M. Cecchinato - D. Brown 2 - 1  
V. Galovic - F. Mayer 2 - 1  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs/Fucsovics - Albot/Molchanov 2 - 1  
Tenisz (Medellin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F.E. Egea - C. Salamanca Caicedo 1 - 2  
M. Arevalo - F. Mantilla 2 - 0  
S.L. Hernandez Ramirez - G. Carvajal 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - N. Djokovic 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Demoliner M - Skupski K / Skupski N 1 - 3  
Matkowski M / Mirnyi M - Marach O / Pavic M 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - S. Kuznetsova 2 - 0  
J. Konta - S. Halep 2 - 1  
M. Rybarikova - C. Vandeweghe 2 - 0  
V. Williams - J. Ostapenko 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Hingis M - Jebavy R / Hradecka L 2 - 0  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - M. Bachinger 1 - 2  
J. McGee - T.H. Fritz 0 - 2  
M. Krueger - M. Matosevic 2 - 0  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Sarmiento - S. Diez 2 - 0  
S. Monette - H. Moriya 2 - 0  

 

2017.07.10.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 5 - 1  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 11 - 0  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 5 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Detroit 3 - 5  
Gyeplabda (Világ Liga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Lengyelország 3 - 0  
Németország - Írország 2 - 2  
Gyeplabda (Világ Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Chile 2 - 0  
USA - India 4 - 1  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Spanyolország - U20Belgium 65 - 36  
U20Svédország - U20Lengyelország 35 - 65  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lettország - U20Portugália (Helyszín: Portugália) 59 - 59, h.u. 67 - 72  
U20Olaszország - U20Litvánia 70 - 61  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bosznia-Hercegovina - U20Magyarország 82 - 97  
U20Franciaország - U20Szlovénia 71 - 67  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Hollandia 86 - 81  
U20Törökország - U20Szerbia 66 - 62  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Németország 53 - 65  
U20Szlovákia - U20Görögország 47 - 47, h.u. 51 - 52  
U20Ukrajna - U20Izland 73 - 54  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Írország 68 - 42  
U20Horvátország - U20Románia 73 - 63  
U20Izrael - U20Nagy-Britannia 88 - 50  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - New York 81 - 69  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Atlético MG 1 - 1  
Santos - Sao Paulo 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Anyang 0 - 1  
Suwon City - Busan I'Park 1 - 0  
Labdarúgás (Gold Cup, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curacao - Jamaika 0 - 2  
Mexikó - Salvador 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - Fjölnir    
ÍA Akranes - Vikingur Reykjavik 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Tobol Kostanay 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Atl. Nacional Medellin 1 - 0  
Junior de Barranquilla - Dep. La Equidad 3 - 0  
Rionegro Aguilas - América de Cali 0 - 1  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Liepajas Metalurgs 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Lilleström 3 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Sundsvall 2 - 1  
Göteborg - Halmstad 1 - 1  
Röplabda (World GP, női, Divízió 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Lengyelország 0 - 3  
Peru - Csehország 1 - 3  
Röplabda (World GP, női, Divízió 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Trinidad & Tobago 3 - 0  
Mexikó - Magyarország 0 - 3  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Michon - R. Dutra da Silva 2 - 1  
N. Kuhn - Go. Oliveira 2 - 0  
R. Albot - D. Altmaier 2 - 1  
Tenisz (Medellin-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Diaz-Figueroa - J.M. Lopez 2 - 0  
N.A. Arreche - D. Souto 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - B. Paire 3 - 0  
D. Thiem - T. Berdych 2 - 3  
G. Dimitrov - R. Federer 0 - 3  
M. Raonic - A. Zverev 3 - 2  
R. Bautista-Agut - M. Cilic 0 - 3  
R. Nadal - G. Müller 2 - 3  
S. Querrey - K. Anderson 3 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrison/Venus - Dodig I / Granollers M 3 - 2  
Klaasen R / Ram R - Podlipnik-Castil/Vasilevs 0 - 3  
Kontinen H / Peers J - Nys H / Sancic A 3 - 1  
Kubot L / Melo M - Mergea F / Qureshi A-U-h 3 - 2  
Marach O / Pavic M - Clarke J / Willis M 3 - 0  
Matkowski M / Mirnyi M - Monroe N / Sitak A 3 - 1  
Mektic N / Skugor F - Groth S / Lindstedt R 3 - 1  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
A. Konjuh - V. Williams 0 - 2  
A. Radwanska - S. Kuznetsova 0 - 2  
C. Vandeweghe - C. Wozniacki 2 - 0  
J. Konta - C. Garcia 2 - 1  
J. Ostapenko - E. Svitolina 2 - 0  
M. Rybarikova - P. Martic 2 - 1  
V. Azarenka - S. Halep 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Kuznetsova/Mladenovic 1 - 2  
Barty/Dellacqua - Mertens E / Schuurs D 2 - 0  
Chan H-C / Niculescu M - Haddad Maia B / Konjuh A 2 - 1  
Flipkens K / Mirza S - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Goerges/Strycova - Groenefeld/Peschke 1 - 2  
Kichenok L / Tsurenko L - Bellis C C / Vondrousova M 0 - 2  
Klepac A / Martinez Sanch - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Ninomiya M / Voracova R - Hradecka/Siniakova 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Kubot L - Peers J / Lisicki S    
Dart H / Klein B - Peers J / Lisicki S 0 - 2  
Krejcikova B / Venus M - Rodionova A / Elgin M 2 - 1  
Pavic M / Kichenok L - Srebotnik K / Klaasen R 2 - 0  
Raja P / Hozumi E - Klepac A / Nestor D 0 - 2  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Saville - S. Kirchheimer 2 - 1  
Tenisz (Winnetka, USA, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Nevolo - J. Schorsch 2 - 0  
Tenisz (Winnipeg-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Peck - L.D. Martinez 1 - 2  
L. Bambridge - C. Farren 2 - 1  
M. Torpegaard - A. Rybakov 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,