Tippmix eredmények - 2017. január 9-15.

2017-01-09
Tippmix eredmények - 2017. január 9-15.
2017.01.15.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Green Bay 31 - 34  
New England - Houston 34 - 16  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Durrant - D. Noppert (7 nyert játszmáig) 7 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - LaSB 8 - 6  
M-Team - Koovee Tampere 6 - 11  
OLS Oulu - Oilers Espoo 4 - 4  
Salba - Turku PS 1 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Växjö 1 - 3  
Helsingborg - Karlstad 4 - 4  
Höllviken - Thorengruppen 7 - 1  
Mullsjö - Sirius 5 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Kaos Futsal 3 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Santa Coloma 3 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Albany 2 - 3  
Bridgeport - Utica 1 - 3  
Charlotte - Cleveland 5 - 3  
Hershey - Binghamton 2 - 4  
Hershey - Lehigh Valley 6 - 4  
Manitoba - Chicago Wolves 4 - 1  
Ontario Reign - Bakersfield 3 - 2  
Providence - Bridgeport 3 - 5  
Rockford - Grand Rapids 2 - 5  
San Antonio - Iowa 1 - 1  
Springfield - Providence 0 - 1  
St. John's - Hartford 4 - 2  
Syracuse - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 3  
Tucson - Texas Stars 3 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt 2 - Neumarkt Riwega 3 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Olomouc 1 - 3  
Karlovy Vary - Zlín 4 - 1  
Litvínov - Pardubice 4 - 4  
Mladá Boleslav - Liberec 1 - 3  
Plzen - Sparta Praha 2 - 2  
Vítkovice - Trinec 6 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 2  
Slovan Bratislava - Jugra Hanti-Manszijszk 3 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Metallurg Novokuznyeck 3 - 0  
SZKA Szentpétervár - Szibir Novoszibirszk 6 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Szpartak Moszkva 3 - 2  
Jégkorong (Kontinent. Kupa, négyes döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Bejbarisz Atyrau 2 - 2  
Renon/Ritten - Nottingham 1 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Fehérvári Titánok 4 - 3  
Galati - MAC Budapest 1 - 7  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Anaheim 0 - 3  
Carolina - NY Islanders 7 - 4  
Dallas - Minnesota 4 - 5  
Detroit - Pittsburgh 6 - 3  
Edmonton - Calgary 1 - 1  
Florida - Columbus 4 - 3  
Los Angeles - Winnipeg 2 - 2  
Montreal - NY Rangers 5 - 4  
Ottawa - Toronto 2 - 4  
San Jose - St. Louis 0 - 4  
Washington - Philadelphia 5 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Storhamar 3 - 2  
Manglerud - Valerenga 4 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kassel 3 - 4  
Bayreuth - Dresden 2 - 2  
Crimmitschau - Kaufbeuren 1 - 3  
Heilbronn - Bietigheim/Bissingen 6 - 2  
Lausitzer Füchse - Freiburg 5 - 2  
Riessersee - Ravensburg 0 - 1  
Rosenheim - Frankfurt Löwen 1 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Mannheim 2 - 2  
Bremerhaven - Eisbären Berlin 4 - 3  
Düsseldorf - Straubing 2 - 5  
Krefeld - Iserlohn 2 - 2  
München - Nürnberg 1 - 2  
Schwenningen - Ingolstadt 4 - 4  
Wolfsburg - Köln 3 - 6  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Graz 1 - 5  
Innsbruck - Villach 0 - 3  
Linz - Olimpija Ljubljana 3 - 1  
Salzburg - Dornbirn 4 - 4  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt 4 - 2  
Vienna Capitals - Znojmo 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Visp 3 - 2  
Chaux-de-Fonds - GCK Lions 5 - 3  
Langenthal - Ajoie 5 - 1  
Olten - Thurgau 3 - 4  
Winterthur - Red Ice Martigny 6 - 1  
Zug 2 - Rapperswil 1 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Liptovsky Mikulas 4 - 2  
Nitra - Nove Zamky 1 - 3  
Poprad - B. Bystrica 4 - 1  
Zilina - Trencin 1 - 1  
Zvolen - Martin 0 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Dizel Penza 3 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Mega Leks 89 - 85  
Crvena zvezda - Krka Novo Mesto 79 - 62  
FMP - Mornar 92 - 85  
Olimpija Ljubljana - Partizan Belgrád 74 - 68  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - NZ Breakers 82 - 84  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Jindrichuv Hradec 112 - 73  
Usti nad Labem - MMCITE Brno 85 - 83  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Goyang 94 - 78  
Changwon Sakers - Incheon Elephants 65 - 82  
Seoul Knights - Jeonju KCC Egis 77 - 70  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Limoges 89 - 57  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Alaska Aces 103 - 100  
Tropang Texters - Star Hotshots 77 - 88  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Rishon 71 - 69  
Hapoel TA - Hapoel Eilat 90 - 84  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Liaoning 116 - 126  
Guangzhou - Bayi Rockets 96 - 85  
Jiangsu Dragons - Shandong 100 - 92  
Jiangsu Tongxi - Tianjin 110 - 117  
Jilin - Sichuan 102 - 85  
Shanxi - Shanghai Sharks 92 - 97  
Xinjiang - Shenzhen 113 - 107  
Zhejiang Chouzhou - Beijing Ducks 108 - 105  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Tarnobrzeg 82 - 78  
Czarni Slupsk - Dabrowa Gornicza 68 - 82  
Start Lublin - Trefl Sopot 87 - 79  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Siauliai 81 - 67  
Neptunas Klaipeda - Lietkabelis 86 - 61  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Atomerőmű 76 - 76, h.u. 99 - 95  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Milwaukee 111 - 98  
Dallas - Minnesota 98 - 87  
Phoenix - San Antonio 108 - 105  
Toronto - New York 116 - 101  
Utah - Orlando 114 - 107  
Washington - Philadelphia 109 - 93  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Bilbao 84 - 63  
Iberostar Tenerife - Barcelona 71 - 60  
Joventut Badalona - Real Madrid 78 - 81  
MoraBanc Andorra - Betis Sevilla 95 - 69  
Obradoiro Monbus - Fuenlabrada 72 - 91  
Unicaja Malaga - Murcia 88 - 76  
Valencia - Estudiantes 93 - 85  
Zaragoza - Manresa 74 - 74, h.u. 87 - 77  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Bembibre 61 - 48  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Girne Univ. 79 - 61  
Besiktas - Canik 78 - 73  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Jenyiszej Krasznojarszk 94 - 87  
Himki Moszkva - Asztana 83 - 66  
Kalev/Cramo - Lok.Kubany Krasznodar 64 - 95  
Nyizsnyij Novgorod - Tsmoki-Minszk 102 - 95  
Parma Permszkij Kraj - Zenit Szentpétervár 86 - 119  
Kézilabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Görögország 24 - 26  
Kézilabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Észtország 18 - 20  
Kézilabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Luxemburg 26 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Rosztov 29 - 24  
Érd - Bietigheim 35 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Kristiansand 24 - 33  
Raelingen - Storhamar 22 - 30  
Kézilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Japán 27 - 24  
Franciaország - Norvégia 31 - 28  
Kézilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Tunézia 22 - 22  
Kézilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Németország 14 - 35  
Szaúd-Arábia - Fehéroroszország 26 - 29  
Kézilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Svédország 17 - 35  
Bahrein - Katar 22 - 32  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Zimbabwe 2 - 2  
Tunézia - Szenegál 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Perth Glory 2 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Antwerpen 0 - 1  
Saint-Gilloise - Lierse 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 0  
Anagenniszi Derinia - Ethnikosz Ahnasz 2 - 3  
Ermisz Aradippou - Karmiotissza Polemidion 2 - 0  
Omonia Nicosia - Apollon Limasszol 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Centroamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belize - Costa Rica 0 - 3  
Salvador - Honduras 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RB Leipzig - Rangers 4 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Lyon 3 - 2  
Marseille - Monaco 1 - 4  
Nice - Metz 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juvisy Essonne - Albi 3 - 0  
Marseille - Rodez Aveyron 3 - 1  
Soyaux - Bordeaux 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Panetolikosz 4 - 1  
Atromitosz Periszteri - Panioniosz 1 - 2  
Panathinaikosz - AEK Athén 0 - 0  
Xanthi - Giannina 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roda - Feyenoord 0 - 2  
Vitesse - Twente 3 - 1  
Willem II - Nijmegen 0 - 1  
Zwolle - Ajax 1 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Haifa 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas - Tigres 2 - 0  
Dep. Toluca - América 2 - 1  
Monterrey - Chivas Guadalajara 2 - 2  
Necaxa - Leon 0 - 1  
Pachuca - Chiapas 1 - 0  
Queretaro - Monarcas Morelia 0 - 0  
UNAM Pumas - Cruz Azul 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Genoa 4 - 1  
Fiorentina - Juventus 2 - 1  
Lazio - Atalanta 2 - 1  
Napoli - Pescara 3 - 1  
Sampdoria - Empoli 0 - 0  
Sassuolo - Palermo 4 - 1  
Udinese - Roma 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fafe - Braga B 4 - 1  
Guimaraes B - Santa Clara 5 - 0  
Portimonense - Sporting CP B 4 - 0  
Varzim - Gil Vicente 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Rio Ave 1 - 0  
Marítimo - Pacos Ferreira 3 - 1  
Porto - Moreirense 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Manchester City 4 - 0  
Manchester Utd. - Liverpool 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Mallorca 1 - 1  
Girona - Cordoba 2 - 0  
Huesca - Levante 0 - 2  
Lugo - Alcorcon 1 - 0  
Reus - Almería 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Lealtad 0 - 2  
Boiro - Valladolid B 1 - 0  
Caudal Deportivo - Burgos 1 - 2  
Coruxo - Osasuna B 1 - 0  
Cultural Leonesa - Ponferradina 0 - 0  
Guijuelo - Ferrol 2 - 2  
Izarra - Palencia Balompie 3 - 1  
R. Santander - Celta Vigo B 0 - 1  
Somozas - Tudelano 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Real Sociedad B 0 - 1  
Ath. Bilbao B - Zamudio 5 - 0  
Barakaldo - Socuellamos 4 - 0  
De Los Reyes - Leioa 0 - 1  
Mensajero - Amorebieta 3 - 2  
Navalcarnero - Gernika 1 - 1  
UD Logrones - Fuenlabrada 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - L'Hospitalet 1 - 0  
Cornella - Alcoyano 1 - 0  
Eldense - Prat 1 - 0  
Gava - Villarreal B 1 - 1  
Sabadell - Atl. Saguntino 1 - 1  
UE Llagostera - Ebro 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Linense 0 - 0  
Cartagena - Cordoba B 1 - 2  
La Hoya Lorca - Merida 2 - 0  
Marbella - Linares 2 - 0  
Melilla - La Roda 2 - 1  
Real Jaen - Rec. Huelva 1 - 3  
Real Murcia - Villanovense 2 - 1  
San Fernando - Mancha Real 1 - 1  
UD Extremadura - Jumilla 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Alavés 1 - 0  
Granada - Osasuna 1 - 1  
Sevilla - Real Madrid 2 - 1  
Sp. Gijón - Eibar 2 - 3  
Valencia - Espanyol 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Ath. Bilbao 3 - 1  
Barcelona - Tenerife 3 - 0  
Cajasol Trigueros - Betis 0 - 2  
Espanyol - Oiartzun 0 - 2  
Tacuense - Santa Teresa 0 - 1  
Transportes Alcaine - Valencia 0 - 4  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Mersin Idman Yurdu 0 - 0  
Bandirmaspor - Samsunspor 2 - 0  
Eskisehirspor - Altinordu 3 - 0  
Göztepe Izmír - Denizlispor 2 - 4  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Adanaspor 2 - 2  
Gaziantepspor - Antalyaspor 0 - 3  
Kasimpasa - Genclerbirligi 3 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Chile 0 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Southern Utd. 1 - 3  
Hawke's Bay Utd. - Eastern Suburbs 6 - 3  
Tasman Utd. - Auckland City 1 - 1  
Waitakere Utd. - Hamilton Wanderers 2 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Saracens 22 - 22  
Toulon - Sale 27 - 12  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Clermont 6 - 9  
Exeter - Ulster 31 - 19  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Verona 1 - 3  
Latina - Vero Monza 3 - 0  
Padova - Cucine Lube Treia 1 - 3  
Perugia - Trentino 3 - 0  
Revivre Milano - Piacenza 1 - 3  
Vibo Valentia - Modena 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LJ Modena - Busto Arsizio 1 - 3  
Montichiari - Vero Monza 1 - 3  
Scandicci - Conegliano 1 - 3  
Südtirol Bolzano - Novara 1 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - W. So 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - D. Andreikin 0.5 - 0.5  
L. Aronian - Y. Wei 0.5 - 0.5  
L. van Wely - P. Eljanov 0 - 1  
M. Carlsen - R. Wojtaszek 1 - 0  
P. Harikrishna - B. Adhiban 1 - 0  
Rapport R. - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - K. Wilson (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
R. O'Sullivan - L. Wenbo (6 nyert frame-ig) 6 - 5  

 

2017.01.14.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Seattle 36 - 20  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Fitton - D. Noppert (6 nyert játszmáig) 3 - 6  
G. Durrant - J. Hughes (6 nyert játszmáig) 6 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Nokian KrP 9 - 3  
SPV Seinäjoki - Happee Jyväskylä 6 - 6  
Steelers Hämeenlinna - Salba 3 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Warberg 10 - 4  
Pixbo Wallenstam - AIK 6 - 9  
Storvreta - Linköping 4 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Pescara 5 - 2  
Isola - Cioli Cogianco 4 - 5  
Lazio - Group Imola 2 - 3  
Napoli - Luparense 4 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Peniscola 6 - 1  
Inter Movistar - CA Gran Canaria 6 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Springfield 2 - 2  
Binghamton - Bridgeport 2 - 2  
Charlotte - Cleveland 2 - 2  
Lehigh Valley - Hershey 6 - 2  
Manitoba - Chicago Wolves 2 - 4  
Milwaukee - Grand Rapids 0 - 3  
Providence - Utica 1 - 2  
Rochester - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 3  
Rockford - San Diego 2 - 2  
San Antonio - Iowa 1 - 4  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 2 - 3  
San Jose Barracuda - Stockton 2 - 0  
St. John's - Hartford 1 - 1  
Syracuse - Toronto Marlies 5 - 4  
Toronto Marlies - Rochester 2 - 3  
Tucson - Texas Stars 5 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Feldkirch 6 - 0  
Cortina - Kitzbühel 5 - 0  
Gherdeina/Gröden - Bregenzerwald 5 - 0  
Lustenau - Fassa 5 - 2  
Vipiteno/Sterzing - Zell am See 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Litomerice 2 - 5  
Jihlava - Motor Ceske Budejovice 1 - 1  
Kadan - Slovan Ustecti Lvi 0 - 3  
Kladno - Havirov 1 - 5  
Most - Zubr Prerov 4 - 4  
Slavia Praha - Benatky nad Jizerou 2 - 1  
Slavia Trebic - Prostejov 0 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Espoo United 2 - 2  
JYP-Akatemia - Kiekko-Vantaa 2 - 3  
Keupa - Tuto 5 - 2  
Kokkolan Hermes - SaPKo 3 - 1  
Leki - Kajaanin Hokki 6 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kalpa 1 - 1  
Hämeenlinna - Ässät 2 - 1  
Ilves - Kookoo 1 - 1  
Kärpät - Turku PS 5 - 5  
Lahti Pelicans - Lukko 7 - 3  
SaiPa - JYP 1 - 5  
Vaasan Sport - Tappara 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Jokerit 4 - 4  
Amur Habarovszk - Dinamo Riga 5 - 0  
Dinamo Moszkva - Lada Toljatti 5 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 1  
Red Star Kunlun - Dinamo Minszk 2 - 2  
Vityaz Podolszk - Barsz Kazany 3 - 2  
Jégkorong (Kontinent. Kupa, négyes döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Bejbarisz Atyrau 2 - 2  
Renon/Ritten - Odense 1 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Belgrád 9 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Winnipeg 4 - 3  
Boston - Philadelphia 6 - 3  
Calgary - New Jersey 1 - 2  
Carolina - Buffalo 5 - 2  
Colorado - Nashville 2 - 3  
Florida - NY Islanders 2 - 5  
NY Rangers - Toronto 2 - 4  
Tampa Bay - Columbus 1 - 3  
Washington - Chicago 6 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Sparta Sarpsborg 7 - 4  
Stavanger - Stjernen 2 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Servette 2 - 2  
Bern - Biel 1 - 0  
Fribourg - Davos 3 - 5  
Langnau Tigers - Kloten 4 - 1  
Lausanne - Zürich Lions 6 - 2  
Zug - Lugano 4 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Mora 0 - 2  
MODO - Västervik 1 - 3  
Oskarshamn - Pantern Malmö 1 - 2  
Tingsryd - Västeras 7 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Djurgarden 0 - 3  
HV 71 - Rögle 5 - 3  
Malmö - Lulea 1 - 1  
Skelleftea - Karlskrona 3 - 2  
Växjö - Leksand 4 - 1  
Örebro - Linköping 0 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Himik Voszkreszenszk 1 - 3  
Kazzink-Torpedo - Torosz Nyeftekamszk 2 - 1  
Szarjarka Karaganda - Izssztal Izsevszk 3 - 1  
SZKA-Neva - Zauralje Kurgan 2 - 0  
Zvezda Csehov - Rubin Tyumeny 1 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Igokea 75 - 60  
Karpos Sokoli - Cibona Zagreb 76 - 70  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Cairns 92 - 85  
Perth - Adelaide 84 - 95  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Townsville 73 - 67  
Dandenong - Melbourne Boomers 56 - 56, h.u. 73 - 61  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - USK Praha 69 - 71  
Svitavy - Opava 57 - 63  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Wonju Dongbu 72 - 63  
Seoul Thunders - Goyang 79 - 89  
Ulsan Mobis Phoebus - Incheon Elephants 60 - 64  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Nancy 84 - 71  
Cholet - Hyeres-Toulon 66 - 86  
Monaco - Nanterre 84 - 70  
Reims - Chalon sur Saone 74 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Angers 72 - 59  
Cavigal Nice - Union Hainaut 75 - 77  
Landes - Lattes Montpellier 52 - 47  
Lyon - Flammes Carolo Ardennes 62 - 77  
Nantes Reze - Mondeville 64 - 55  
Villeneuve d'Ascq Lille - Tarbes 76 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Meralco Bolts 83 - 72  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - AEK Athén 77 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Gilboa Galil 100 - 75  
Ironi Naharia - Maccabi Ashdod 76 - 69  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Torun 91 - 73  
Koszalin - Starogard Gdanski 83 - 75  
Kutno - Szczecin 63 - 69  
Turow Zgorzelec - Rosa Radom 82 - 69  
Zielona Gora - Ostrow Wielkopolski 76 - 65  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Alytaus Dzukija 70 - 79  
Vytautas Prienai - Lietuvos Rytas 68 - 73  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Kecskemét 90 - 59  
Kaposvár - Szeged 89 - 94  
MAFC - Sopron 87 - 77  
Szolnok - Körmend 72 - 60  
Szombathely - Jászberény 84 - 64  
Vasas - Pécs 90 - 80  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - ZTE 90 - 63  
Sopron - Szekszárd 79 - 53  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Boston 101 - 103  
Chicago - New Orleans 107 - 99  
Houston - Memphis 105 - 110  
LA Clippers - LA Lakers 113 - 97  
Milwaukee - Miami 116 - 108  
Minnesota - Oklahoma City 96 - 86  
Philadelphia - Charlotte 102 - 93  
Portland - Orlando 109 - 115  
Sacramento - Cleveland 108 - 120  
Toronto - Brooklyn 132 - 113  
Utah - Detroit 110 - 77  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Gernika Bizkaia 57 - 57, h.u. 61 - 63  
Ferrol - Girona 63 - 77  
Gran Canaria - CREF Madrid 62 - 46  
Vasco Gipuzkoa - Cadi La Seu d'Urgell 60 - 60, h.u. 72 - 73  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Yakin Dogu Univ. 76 - 89  
AGÜ Kayserispor - Istanbul Univ. 77 - 66  
Fenerbahce - Adana Botas 54 - 54, h.u. 64 - 60  
Mersin BB - Mersin Dogus H. 67 - 64  
Osmaniye - Galatasaray 63 - 96  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Odense 19 - 21  
Kézilabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Ciprus 24 - 17  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Oldenburg 28 - 24  
Sävehof - Nantes 23 - 36  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest Bretagne - Kubany Krasznodar 27 - 21  
Leipzig - Fehérvár 21 - 34  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Glassverket 32 - 21  
Metzingen - Nyköbing F. 29 - 34  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Siófok 24 - 19  
Békéscsaba - Vác 23 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Kristianstad 24 - 27  
Skara - Vasterasirsta 30 - 28  
Skuru - Skövde 28 - 23  
Kézilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Lengyelország 28 - 24  
Norvégia - Oroszország 28 - 24  
Kézilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Macedónia 22 - 31  
Izland - Szlovénia 25 - 26  
Tunézia - Spanyolország 21 - 26  
Kézilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Horvátország 28 - 31  
Kézilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Dánia 28 - 35  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Svájc 31 - 29  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burkina Faso - Kamerun 1 - 1  
Gabon - Bissau Guinea 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Swindon 1 - 2  
Bury - Peterborough 5 - 1  
Charlton - Millwall 0 - 0  
Chesterfield - Coventry 1 - 0  
Fleetwood - Bristol Rovers 3 - 1  
Northampton - Scunthorpe 1 - 2  
Oldham - Gillingham 1 - 0  
Shrewsbury - Bradford 1 - 0  
Southend - Rochdale 2 - 1  
Walsall - Sheffield Utd. 4 - 1  
Wimbledon - Oxford Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Doncaster 1 - 3  
Cambridge Utd. - Blackpool 0 - 0  
Carlisle - Morecambe 1 - 1  
Cheltenham - Accrington 3 - 0  
Crawley - Hartlepool 1 - 0  
Crewe - Luton 1 - 2  
Grimsby - Exeter 0 - 3  
Newport - Colchester 1 - 1  
Notts County - Mansfield 0 - 0  
Plymouth - Stevenage 4 - 2  
Portsmouth - Leyton 2 - 1  
Wycombe - Yeovil 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Nottingham 0 - 0  
Brentford - Newcastle 1 - 2  
Bristol City - Cardiff 2 - 3  
Burton - Wigan 0 - 2  
Fulham - Barnsley 2 - 0  
Ipswich - Blackburn 3 - 2  
Preston - Brighton 2 - 0  
Rotherham - Norwich 2 - 1  
Sheffield Wed. - Huddersfield 2 - 0  
Wolverhampton - Aston Villa 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torquay - Woking 1 - 2  
Wrexham - North Ferriby Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Western Sydney 0 - 0  
Wellington Phoenix - Central Coast Mariners 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Tubize 1 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - NEA Szalamina 2 - 0  
Doxa Katokopiasz - APOEL Nicosia 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Centroamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Salvador 0 - 0  
Panama - Belize 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Al-Dhafra 2 - 2  
Al-Wahda - Hatta 3 - 2  
Bani Yas - Al-Ain 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Strasbourg 4 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quevilly Rouen - Chateauroux 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Bordeaux 1 - 1  
Lorient - Guingamp 3 - 1  
Montpellier - Dijon 1 - 1  
Nancy - Bastia 1 - 0  
Rennes - Paris SG 0 - 1  
Toulouse - Nantes 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Paris SG 2 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luneville - Chambly 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plataniasz - Olympiakosz 2 - 2  
Veria - Levadiakosz 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - ADO Den Haag 2 - 0  
Heracles - Groningen 1 - 4  
PSV - Excelsior 2 - 0  
Sparta Rotterdam - Utrecht 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Kfar Saba 0 - 0  
Hapoel Beer Sheva - Bnei Yehuda TA 2 - 1  
Hapoel Raanana - Hapoel Ashkelon 0 - 2  
Maccabi Haifa - Maccabi Petah Tikva 0 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Muaidar 2 - 2  
Al-Shahaniya - Umm-Salal 1 - 1  
Al-Wakra - Al-Ahli (QAT) 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Puebla 6 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Bologna 0 - 1  
Internazionale - Chievo 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Benfica B 1 - 2  
Covilha - Penafiel 2 - 3  
Famalicao - Leixoes 0 - 2  
Porto B - Aves 0 - 0  
Uniao Madeira - Freamunde 2 - 1  
Vizela - Viseu 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Boavista 3 - 3  
Chaves - Sporting CP 2 - 2  
Feirense - Guimaraes 0 - 0  
Setúbal - Nacional Madeira 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Southampton 1 - 0  
Hull City - Bournemouth 3 - 1  
Leicester - Chelsea 0 - 3  
Sunderland - Stoke 1 - 3  
Swansea - Arsenal 0 - 4  
Tottenham - West Bromwich 4 - 0  
Watford - Middlesbrough 0 - 0  
West Ham - Crystal Palace 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - East Fife 2 - 2  
Alloa - Peterhead 0 - 1  
Stenhousemuir - Stranraer 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Berwick 4 - 1  
Elgin - Annan 3 - 2  
Forfar - Stirling 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Hibernian 0 - 1  
Dundee Utd. - Queen of South 3 - 3  
Dunfermline - St. Mirren 1 - 1  
Falkirk - Ayr Utd. 1 - 1  
Greenock Morton - Raith Rovers 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirandes - Numancia 0 - 3  
Oviedo - Elche 2 - 1  
Rayo Vallecano - Sevilla B 1 - 1  
Tenerife - Zaragoza 1 - 0  
UCAM Murcia - Gimnastic 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Mutilvera - Pontevedra 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Majadahonda 2 - 2  
Real Madrid B - Real Union Irun 1 - 2  
Sestao River - Toledo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Hercules 2 - 0  
Levante B - Lleida 0 - 0  
Mallorca B - Atl. Baleares 0 - 0  
Valencia B - Espanyol B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - El Ejido 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Betis 1 - 0  
Barcelona - Las Palmas 5 - 0  
Deportivo - Villarreal 0 - 0  
Leganes - Ath. Bilbao 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Vallecano - Atl. Madrid 0 - 3  
Real Sociedad - Levante 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Sanliurfaspor 0 - 0  
Manisaspor - Boluspor 2 - 2  
Yeni Malatyaspor - Sivasspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Rizespor 2 - 3  
Istanbul Basaksehir - Kayserispor 5 - 0  
Karabukspor - Akhisar 1 - 0  
Konyaspor - Galatasaray 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Horvátország 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Cardiff Met University 0 - 2  
Airbus - Bangor City 4 - 2  
Bala Town - Connah's Quay 0 - 0  
Cefn Druids - Carmarthen 0 - 0  
Llandudno FC - Rhyl 2 - 2  
Newtown - TNS 3 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armagh City - Annagh Utd. 4 - 2  
Dergview - PSNI 0 - 0  
HW Welders - Ballyclare Comrades 0 - 1  
Lurgan Celtic - Institute 4 - 3  
Warrenpoint - Knockbreda 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Dungannon 3 - 2  
Cliftonville - Ards 2 - 1  
Coleraine - Portadown 4 - 2  
Glenavon - Linfield 1 - 2  
Glentoran - Crusaders 0 - 3  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix 2 - Team Wellington 1 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Munster 12 - 14  
Racing-Metro - Leicester 34 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Toulouse 17 - 14  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Castres 28 - 21  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Gloucester 0 - 41  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Worcester 17 - 14  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Cardiff 21 - 22  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Edinburgh 18 - 23  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Calvisano 7 - 29  
San Dona - Piacenza Lyons 19 - 13  
Viadana - Lazio 31 - 29  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Bergamo 2 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Adhiban - L. van Wely 0.5 - 0.5  
D. Andreikin - Y. Wei 0.5 - 0.5  
P. Eljanov - Rapport R. 1 - 0  
P. Harikrishna - L. Aronian 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - A. Giri 0.5 - 0.5  
W. So - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sousa - J. Sock 1 - 2  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matkowski M / Qureshi A - Erlich J / Lipsky S 2 - 1  
Tenisz (Australian Open-sel.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - J. Benneteau 2 - 0  
A. Ghem - T. Fabbiano 0 - 2  
A. Rublev - P. Polansky 2 - 1  
B. Fratangelo - H. Moriya 2 - 1  
B. Mott - J. McGee 2 - 1  
D. Wu - I. Dodig 0 - 2  
D.H. Lee - A. Bublik 1 - 2  
E. Donskoy - N. Rubin 0 - 2  
F. Tiafoe - T. Smyczek 2 - 1  
J. Melzer - R. Ram 2 - 1  
J. Satral - L. Vanni 1 - 2  
L. Lacko - D. Kudla 2 - 0  
M. Trungelliti - G. Soeda 1 - 2  
R. Opelka - C. Ruud 2 - 0  
R. Stepanek - J-P. Smith 2 - 0  
Y. Bhambri - E. Escobedo 1 - 2  
Tenisz (Australian Open-sel.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - K.L. Zhang 2 - 1  
A. Komardina - A. Blinkova 0 - 2  
A. Sasnovich - F. Liu 2 - 0  
B. Mattek-Sands - E. Kulichkova 0 - 2  
E. Hozumi - V. Tomova 2 - 0  
J. Boserup - O. Rogowska 2 - 0  
J. Brady - T. Townsend 2 - 1  
L. Zhu - O. Jabeur 2 - 0  
M. Zanevska - M. Barthel 0 - 2  
R. Sramkova - V. Razzano 2 - 0  
S. Sharipova - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
S. Vögele - L. Gjorcheska 2 - 1  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - M. Niculescu 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Yang Z - Olaru I R / Savchuk O 1 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evans - G. Müller 0 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Soares B - Koolhof W / Middelkoop M 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Partizan Belgrád 10 - 4  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Szentes 14 - 6  
Pécs - Vasas 11 - 7  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - BVSC 10 - 7  
Kaposvár - Miskolc 7 - 13  
UVSE - Honvéd 7 - 12  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Posillipo Napoli 7 - 10  
Roma - Ortigia 11 - 8  
Savona - Canottieri Napoli 10 - 10  
SM Verona - Torino 18 - 5  
Trieste - Lazio 10 - 7  

 

2017.01.13.
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. de Vos - D. Fitton (5 nyert játszmáig) 4 - 5  
G. Durrant - D. Labanauskas (5 nyert játszmáig) 5 - 2  
M. Adams - J. Hughes (5 nyert játszmáig) 4 - 5  
S. Waites - D. Noppert 3 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Classic Tampere 5 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Dosson 4 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Ribera Navarra 4 - 0  
Magna Gurpea - Cartagena 2 - 3  
Murcia - AD Sala Zaragoza 9 - 0  
Palma Futsal - Burela 5 - 2  
Santiago Futsal - Jumilla 5 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Val Pusteria - Vipiteno/Sterzing 6 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadan - Zubr Prerov 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Brno 6 - 3  
Liberec - Litvínov 2 - 1  
Olomouc - Vítkovice 5 - 0  
Pardubice - Plzen 2 - 3  
Sparta Praha - Karlovy Vary 1 - 1  
Trinec - Mladá Boleslav 0 - 3  
Zlín - Mountfield HK 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rödovre 5 - 2  
Herning - Aalborg 4 - 2  
Rungsted - Herlev Eagles 8 - 3  
SönderjyskE - Frederikshavn 1 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Jokipojat 2 - 2  
IPK - Espoo United 2 - 3  
Kiekko-Vantaa - Kajaanin Hokki 2 - 3  
Roki - SaPKo 7 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - HIFK 4 - 3  
Kookoo - SaiPa 1 - 1  
Lukko - Ässät 3 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Epinal 2 - 5  
Angers - Bordeaux 3 - 3  
Gap - Chamonix-Morzine 9 - 3  
Lyon - Rouen 3 - 4  
Nice - Grenoble 2 - 4  
Strasbourg - Dijon 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Szibir Novoszibirszk 2 - 1  
Medvescak Zagreb - Avtomobil. Jekatyerinburg 0 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Szpartak Moszkva 6 - 3  
Slovan Bratislava - Barisz Asztana 4 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Avangard Omszk 0 - 2  
SZKA Szentpétervár - Metallurg Novokuznyeck 9 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Szocsi 1 - 1  
Jégkorong (Kontinent. Kupa, négyes döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Beibarys Atyrau - Renon/Ritten (Helyszín: Olaszország) 2 - 2  
Nottingham - Odense 2 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - MAC Budapest 0 - 7  
Debrecen - Belgrád 5 - 3  
Fehérvári Titánok - Diósgyőr 1 - 7  
Újpest - FTC 4 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Anaheim 1 - 4  
Dallas - Detroit 5 - 2  
Edmonton - New Jersey 2 - 2  
Los Angeles - St. Louis 5 - 1  
Minnesota - Montreal 7 - 1  
Nashville - Boston 2 - 1  
Ottawa - Pittsburgh 4 - 1  
Philadelphia - Vancouver 4 - 4  
Tampa Bay - Buffalo 4 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Rosenheim 6 - 3  
Dresden - Crimmitschau 6 - 1  
Frankfurt Löwen - Bad Nauheim 4 - 1  
Freiburg - Bayreuth 6 - 3  
Kassel - Riessersee 2 - 3  
Kaufbeuren - Heilbronn 5 - 2  
Ravensburg - Lausitzer Füchse 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - München 3 - 7  
Ingolstadt - Wolfsburg 3 - 6  
Iserlohn - Schwenningen 3 - 3  
Köln - Augsburg 6 - 1  
Mannheim - Bremerhaven 4 - 3  
Nürnberg - Krefeld 5 - 0  
Straubing - Eisbären Berlin 6 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Innsbruck 5 - 1  
Linz - Südtirol Bolzano 3 - 3  
Olimpija Ljubljana - Salzburg 3 - 4  
Vienna Capitals - Graz 1 - 3  
Villach - Fehérvár 5 - 3  
Znojmo - Klagenfurt 3 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Winterthur 9 - 1  
GCK Lions - Olten 1 - 5  
Rapperswil - Biasca Ticino 0 - 4  
Red Ice Martigny - Langenthal 1 - 1  
Thurgau - Zug 2 2 - 2  
Visp - Chaux-de-Fonds 4 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Ambri 3 - 2  
Davos - Bern 5 - 1  
Kloten - Lausanne 4 - 6  
Lugano - Langnau Tigers 4 - 3  
Servette - Fribourg 4 - 2  
Zürich Lions - Zug 7 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Timra 2 - 2  
Södertälje - Almtuna 4 - 6  
Vita Hasten - Karlskoga 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rögle - HV 71 1 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - B. Bystrica 2 - 3  
Liptovsky Mikulas - Nitra 1 - 4  
Martin - Poprad 3 - 3  
Nove Zamky - Zilina 2 - 3  
Trencin - Zvolen 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Juzsnij Ural Orszk 2 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Dizel Penza 1 - 1  
Rjazany - Cselmet Cseljabinszk 0 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skopje - Zadar 92 - 65  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Brisbane 85 - 80  
NZ Breakers - Sydney Kings 92 - 74  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Sydney Flames 68 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Changwon Sakers 66 - 71  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Milano 101 - 64  
Galatasaray - Zalgiris Kaunas 87 - 79  
Panathinaikosz - Anadolu Efes 70 - 70, h.u. 92 - 81  
Real Madrid - Maccabi TA 80 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Le Mans 54 - 58  
Dijon - Orleans 76 - 84  
Paris Levallois - Strasbourg 75 - 65  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Globalport Batang Pier 96 - 110  
SM Beermen - RS Elasto Painters 96 - 96, h.u. 107 - 101  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Jiangsu Dragons 70 - 80  
Fujian - Jilin 110 - 106  
Guangzhou - Qingdao 85 - 94  
Jiangsu Tongxi - Shandong 105 - 97  
Shanghai Sharks - Liaoning 100 - 96  
Shanxi - Beijing Dragons 102 - 90  
Sichuan - Shenzhen 118 - 111  
Tianjin - Zhejiang Chouzhou 131 - 113  
Xinjiang - Guangdong 129 - 109  
Zhejiang Guangsha - Beijing Ducks 96 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - New Orleans 95 - 104  
Golden State - Detroit 127 - 107  
New York - Chicago 104 - 89  
Phoenix - Dallas 108 - 113  
San Antonio - LA Lakers 134 - 94  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Campus Promete 70 - 82  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Viborg 22 - 30  
Kézilabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Feröer-szigetek (Helyszín: Feöer-szigetek) 20 - 19  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC 17 - 26  
Kézilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 19 - 31  
Kézilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Chile 28 - 32  
Horvátország - Szaúd-Arábia 28 - 23  
Németország - Magyarország 27 - 23  
Kézilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Argentína 33 - 22  
Katar - Egyiptom 20 - 22  
Svédország - Bahrein 33 - 16  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 28 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Derby County 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Brisbane Roar 3 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Roeselare 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Centroamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras - Nicaragua 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Dibba Al-Fujairah 3 - 2  
Al-Sharjah - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 0 - 0  
Al-Wasl - Al-Jazeera (UAE) 2 - 3  
Emirates Ras al-Khaimah - Al-Ahli (UAE) 0 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Auxerre 2 - 0  
Bourg-Peronnas - Reims 1 - 0  
Nimes - Le Havre 0 - 0  
Niort - Laval 2 - 2  
Orleans - Brest 0 - 1  
Red Star 93 - Clermont 1 - 3  
Tours - Lens 2 - 3  
Troyes - Ajaccio 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Paris FC 0 - 1  
CA Bastia - Beziers 0 - 4  
Creteil - Marseille Consolat 2 - 1  
Les Herbiers - Epinal 0 - 0  
Lyon Duchere - Pau 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - St-Etienne 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - F. Sittard 0 - 1  
Almere City - Volendam 2 - 2  
Cambuur - Venlo 0 - 2  
Den Bosch - PSV 2 0 - 0  
Emmen - Ajax 2 0 - 0  
FC Eindhoven - De Graafschap 2 - 1  
Maastricht - Helmond 2 - 0  
Oss - Dordrecht 4 - 2  
Telstar - RKC Waalwijk 0 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - AZ Alkmaar 1 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machine Sazi Tabriz - Foolad Khuzestan 0 - 0  
Padideh Mashhad - Sepahan 1 - 1  
Persepolis - Saipa Karaj 1 - 0  
Zob Ahan - FC Mashhad 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Hapoel Katamon 0 - 3  
Hapoel Jerusalem - Beitar TA Ramla 0 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Rishon Lezion 0 - 2  
Ironi Nesher - Hapoel Bnei Lod 1 - 2  
Maccabi Herzliya - Hapoel Afula 0 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Khuraitiat 2 - 1  
Al-Khor - El-Jaish 0 - 0  
Al-Rayyan - Al-Sailiya 4 - 0  
Al-Sadd - Lekhwiya 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Estoril 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Valladolid 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Trabzonspor 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Ballinamallard Utd. 1 - 2  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Montpellier 57 - 3  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Newcastle 31 - 27  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Bath 22 - 57  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Molfetta 2 - 3  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sock - S. Johnson 2 - 0  
M. Baghdatis - J. Sousa 0 - 2  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Demoliner M - Matkowski M / Qureshi A 0 - 2  
Monroe N / Sitak A - Erlich J / Lipsky S 0 - 2  
Tenisz (Australian Open-sel.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - M. Bachinger 2 - 0  
D.H. Lee - B. Mousley 2 - 1  
E. Donskoy - M. Ebden 2 - 1  
G. Clezar - J. Benneteau 0 - 2  
J. Eysseric - C. Ruud 1 - 2  
J. McGee - V. Millot 2 - 0  
J. Satral - Y. Uchiyama 2 - 1  
K. Coppejans - A. Bublik 1 - 2  
L. Vanni - A. Sarkissian 2 - 1  
M. Arevalo - R. Ram 1 - 2  
M. Basic - P. Polansky 0 - 2  
M. Krueger - R. Opelka 0 - 2  
N. Rubin - R. Carballes Baena 2 - 1  
T. Daniel - J. Melzer 0 - 2  
T. Kamke - B. Mott 0 - 2  
Y. Sugita - A. Rublev 0 - 2  
Tenisz (Australian Open-sel.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - A. Krunic 2 - 0  
A. Bogdan - E. Perez 2 - 0  
A. Sabalenka - F. Liu 1 - 2  
A. Sasnovich - P.C. Goncalves 2 - 1  
B. Krejcikova - K.L. Zhang 0 - 2  
B. Mattek-Sands - A. Hesse 2 - 1  
F. Abanda - T. Townsend 0 - 2  
Gálfi D. - L. Gjorcheska 0 - 2  
J. Boserup - J. Glushko 2 - 1  
J. Brady - B. Stefkova 2 - 1  
K-C. Chang - S. Sharipova 1 - 2  
L. Hradecka - E. Kulichkova 0 - 2  
L. Zhu - J. Elie 2 - 0  
M. Buzarnescu - O. Rogowska 1 - 2  
M. Krajicek - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
M. Zanevska - K. Lykina 2 - 0  
O. Jabeur - V. Lapko 2 - 1  
R. Sramkova - J. Loeb 2 - 1  
S. Vögele - A. Sadikovic 2 - 1  
T. Maria - A. Komardina 0 - 2  
T. Pereira - M. Barthel 0 - 2  
V. Grammatikopoulou - E. Hozumi 0 - 2  
V. Razzano - S.J. Jang 2 - 0  
V. Tomova - H. Kuwata 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - J. Fett 2 - 0  
M. Niculescu - L. Tsurenko    
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Errani S / Flipkens K - Minella M / Sevastova A    
Minella M / Sevastova A - Olaru I R / Savchuk O 0 - 2  
Schuurs D / Voracova R - Dabrowski G / Yang Z 1 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evans - An. Kuznetsov 2 - 1  
V. Troicki - G. Müller 0 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Middelkoop M - Pavic M / Peya A 2 - 1  
Murray J / Soares B - Cabal J S / Farah R 2 - 0  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Konta - A. Radwanska 2 - 0  
WTA - Sydney 2017    
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirza S / Strycova B - Babos T / Pavlyuchenkova 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Mornar 16 - 8  

 

2017.01.12.
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Ratajski - D. Labanauskas (4 nyert játszmáig) 3 - 4  
M. McGeeney - S. Waites (4 nyert játszmáig) 2 - 4  
R. Veenstra - D. Noppert 0 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thorengruppen - Sirius 6 - 11  
Warberg - Linköping 1 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Milwaukee 2 - 1  
Ontario Reign - Texas Stars 1 - 3  
Rochester - Hartford 1 - 3  
San Diego - Stockton 5 - 3  
Springfield - Albany 2 - 2  
Toronto Marlies - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 2  
Utica - Syracuse 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Havirov 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Vaasan Sport 3 - 3  
Kärpät - Hämeenlinna 2 - 2  
Turku PS - Kalpa 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Dinamo Riga 1 - 3  
Amur Habarovszk - Dinamo Minszk 1 - 0  
Dinamo Moszkva - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 4 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - Barsz Kazany 2 - 1  
Red Star Kunlun - Jokerit 6 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - San Jose 3 - 2  
NY Islanders - Florida 1 - 2  
Washington - Pittsburgh 5 - 2  
Winnipeg - Montreal 4 - 7  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lorenskog 3 - 1  
Sparta Sarpsborg - Valerenga 2 - 3  
Stjernen - Storhamar 3 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Brynäs 3 - 3  
Linköping - Karlskrona 3 - 3  
Lulea - Skelleftea 3 - 3  
Malmö - Färjestad 2 - 3  
Växjö - Frölunda 4 - 1  
Örebro - Leksand 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Tver 4 - 2  
Ermak Angarszk - Izssztal Izsevszk 0 - 0  
Kazzink-Torpedo - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 5 - 3  
Szarjarka Karaganda - Molot Perm 3 - 3  
SZKA-Neva - Rubin Tyumeny 6 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Torosz Nyeftekamszk 3 - 2  
Zvezda Csehov - Zauralje Kurgan 6 - 4  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Melbourne Utd. 100 - 73  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Sydney Flames 74 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Incheon Elephants 78 - 76  
Jeonju KCC Egis - Seoul Thunders 78 - 80  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Olympiakosz 67 - 69  
Crvena zvezda - Fenerbahce Ülker 75 - 73  
Darussafaka - Baskonia Vitoria 98 - 89  
UNIKSZ Kazany - Brose Bamberg 63 - 58  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - P. Avenida 74 - 68  
Nagyezsda Orenburg - Antakya Hatay 63 - 54  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington 117 - 108  
Denver - Indiana 140 - 112  
LA Clippers - Orlando 105 - 96  
Minnesota - Houston 119 - 105  
Oklahoma City - Memphis 103 - 95  
Philadelphia - New York 98 - 97  
Portland - Cleveland 102 - 86  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Köbenhavn 26 - 30  
Ringköbing - Midtjylland 18 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Hellton 26 - 24  
Kézilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Norvégia 20 - 22  
Oroszország - Japán 39 - 29  
Kézilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Tunézia 34 - 30  
Spanyolország - Izland 27 - 21  
Szlovénia - Angola 42 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Csehország 26 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reading - QPR 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Melbourne City 2 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Standard Liege 3 - 0  
Leverkusen - Atlético MG 1 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Kisszamikosz 3 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Tractor Tabriz 0 - 1  
Naft Tehran - Esteghlal T. 0 - 1  
Paykan - Gostaresh Tabriz 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Ramat Gan 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel TA 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Torino 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Olhanense 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Valencia 2 - 1  
Eibar - Osasuna 0 - 0  
Sevilla - Real Madrid 3 - 3  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - La Rochelle 14 - 24  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LJ Modena - Conegliano 3 - 2  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volero Zürich - Dinamo Moszkva 2 - 3  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Vibo Valentia 3 - 0  
Snooker (Championship League, 4.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
B. Hawkins - R. Day (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
K. Wilson - N. Robertson (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
K. Wilson - R. Day (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
M. Allen - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
M. Allen - N. Robertson (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
M. Allen - R. Day (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
M.J. Williams - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
M.J. Williams - S. Murphy (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
S. Murphy - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
S. Murphy - R. Day (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
S.Murphy-N.Robertson (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chardy - J. Sock 1 - 2  
J. Vesely - M. Baghdatis 0 - 2  
R. Haase - J. Sousa 0 - 2  
S. Johnson - J. Isner 2 - 1  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Schwartzman D - Monroe N / Sitak A 1 - 2  
Erlich J / Lipsky S - Inglot D / Mergea F 2 - 0  
Matkowski M / Qureshi A - Gonzalez S / Marrero D 2 - 1  
Paes L / SA A - Daniell M / Demoliner M 0 - 2  
Tenisz (Australian Open-sel.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ghem - Y. Kibi 2 - 1  
A. Menendez-Maceiras - G. Soeda 1 - 2  
A. Santillan - T. Fabbiano 1 - 2  
B. Fratangelo - S. Tsitsipas 2 - 1  
D. King - D. Kudla 1 - 2  
F. Tiafoe - Y. Reuter 2 - 0  
H. Moriya - U. Ignatik 2 - 1  
I. Dodig - L. Djere 2 - 1  
J-P. Smith - K. De Schepper 2 - 0  
L. Lacko - Max. Gonzalez 2 - 1  
M. Safwat - T. Smyczek 0 - 2  
M. Trungelliti - P. Gojowczyk    
M. Zekic - D. Wu 0 - 2  
R. Stepanek - B. Kavcic 2 - 1  
T. Ito - E. Escobedo 0 - 2  
Y. Bhambri - P. Krstin 2 - 0  
Tenisz (Australian Open-sel.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - A. Rus 2 - 1  
A. Hesse - L. Robson 2 - 0  
A. Komardina - J.B. Teichmann 2 - 0  
A. Myers - A. Sadikovic 1 - 2  
A. Naydenova - S.J. Jang 0 - 2  
A. Sabalenka - I. Soylu 2 - 0  
A. Sasnovich - R. Sawayanagi 2 - 1  
B. Krejcikova - A. Muhammad 2 - 1  
B. Stefkova - A. Lim 2 - 0  
C. Perrin - P.C. Goncalves 0 - 2  
D. Hantuchova - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
D. Jakupovic - O. Jabeur 1 - 2  
E. Hozumi - T. Zidansek 2 - 0  
E. Perez - T. Majeric 2 - 1  
F. Abanda - S. Sanders 2 - 1  
H. Kuwata - I. Shinikova 2 - 0  
J. Boserup - A. Morita 2 - 0  
J. Brady - V. Kamenskaya 2 - 1  
J. Elie - C. Pella 2 - 0  
J. Glushko - T. Martincova 2 - 0  
K-C. Chang - B. Haas 2 - 1  
K. Lykina - N. Bains 2 - 1  
L. Gjorcheska - S. Vickery 2 - 1  
L. Hradecka - A. Lottner 2 - 0  
L. Kerkhove - A. Krunic 0 - 2  
L. Zhu - T. Patterson 2 - 0  
M. Barthel - R. Hogenkamp 2 - 0  
M. Buzarnescu - O. Govortsova 2 - 1  
M. Krajicek - Q. Lemoine 2 - 0  
M. Zanevska - A. Pivovarova 2 - 1  
Mi. Kato - T. Pereira 0 - 2  
N-L. Han - F. Liu 0 - 2  
N. Abduraimova - K.L. Zhang 1 - 2  
N. Podoroska - E. Kulichkova    
N. Stojanovic - V. Grammatikopoulou 1 - 2  
O. Rogowska - C. Burger 2 - 1  
R. Sramkova - J. Paolini 2 - 0  
S. Aoyama - J. Loeb 0 - 2  
S. Karatantcheva - A. Blinkova 0 - 2  
S. Soler-Espinosa - B. Mattek-Sands 0 - 2  
S. Vögele - A. Kalinskaya 2 - 1  
T. Maria - K. Pervak 2 - 0  
T. Moore - Gálfi D. 1 - 2  
T. Smitkova - T. Townsend 0 - 2  
V. Kudermetova - S. Sharipova 1 - 2  
V. Lapko - E. Kostova 2 - 1  
V. Razzano - A. Wozniak 2 - 0  
V. Tomova - I. Jorovic 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Fett - V. Cepede Royg 2 - 0  
K. Bertens - E. Mertens 0 - 2  
L. Tsurenko - S. Rogers 2 - 1  
R. Ozaki - M. Niculescu 0 - 2  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kichenok / Kichenok - Olaru I R / Savchuk O    
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - D. Evans 1 - 2  
G. Müller - P. Cuevas 2 - 0  
P. Carreno-Busta - An. Kuznetsov 1 - 2  
P. Kohlschreiber - V. Troicki    
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Troicki V / Zimonjic N 2 - 0  
Koolhof W / Middelkoop M - Rojer J-J / Tecau H 2 - 1  
Murray J / Soares B - Mayer F / Petzschner P 2 - 0  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - A. Radwanska 0 - 2  
J. Konta - E. Bouchard 2 - 0  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Martinez Sanch - Babos T / Pavlyuchenkova 0 - 2  
Mirza S / Strycova B - King V / Shvedova Y 2 - 0  

 

2017.01.11.
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Fitton - P. Blackwell (4 nyert játszmáig) 4 - 1  
G. de Vos - S. Mitchell (4 nyert játszmáig) 4 - 2  
G. Durrant - P. Hogan 4 - 3  
J. Smith - M. Adams (4 nyert játszmáig) 1 - 4  
J. Williams - J. Hughes (4 nyert játszmáig) 1 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - M-Team 4 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Dalen 8 - 3  
Helsingborg - Mullsjö 2 - 2  
Karlstad - AIK 5 - 11  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Antonio 5 - 2  
Milwaukee - Charlotte 1 - 5  
Tucson - Manitoba 5 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Kladno 1 - 4  
Frydek Mistek - Kadan 3 - 3  
Litomerice - Havirov 0 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Praha 5 - 1  
Prostejov - Jihlava 2 - 5  
Slavia Trebic - Zubr Prerov 4 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Most 5 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Heinolan Peliitat 1 - 1  
JYP-Akatemia - Espoo United 3 - 4  
Kajaanin Hokki - Roki 1 - 5  
Keupa - Jokipojat 2 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät 4 - 1  
Hämeenlinna - Lukko 2 - 0  
Kalpa - Ilves 1 - 1  
Lahti Pelicans - Vaasan Sport 2 - 0  
SaiPa - Jukurit 1 - 0  
Tappara - Kookoo 3 - 6  
Ässät - Turku PS 0 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Metallurg Novokuznyeck 2 - 0  
Medvescak Zagreb - Barisz Asztana 4 - 5  
Metallurg Magnyitogorszk - Szocsi 3 - 5  
Slovan Bratislava - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Szibir Novoszibirszk 4 - 3  
SZKA Szentpétervár - Avangard Omszk 5 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Dallas 2 - 0  
Buffalo - Philadelphia 4 - 1  
Carolina - Columbus 5 - 3  
Chicago - Detroit 3 - 3  
Edmonton - San Jose 3 - 5  
Nashville - Vancouver 1 - 1  
St. Louis - Boston 3 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Ingolstadt 4 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Fehérvár 4 - 0  
Graz - Salzburg 0 - 4  
Innsbruck - Olimpija Ljubljana 3 - 3  
Klagenfurt - Vienna Capitals 2 - 3  
Südtirol Bolzano - Znojmo 3 - 1  
Villach - Linz 2 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - AIK 2 - 3  
Karlskoga - Björklöven 4 - 2  
MODO - Vita Hasten 2 - 1  
Mora - Tingsryd 2 - 0  
Västervik - Pantern Malmö 3 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Dizel Penza 2 - 4  
Burany Voronyezs - Cselmet Cseljabinszk 3 - 4  
Rjazany - Juzsnij Ural Orszk 2 - 0  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Nymburk 83 - 79  
Monaco - Banvitspor 65 - 63  
Skyliners Frankfurt - Bakken Aarhus 102 - 68  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Maccabi Rishon 81 - 71  
Le Mans - Karsiyaka 65 - 61  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Mornar 53 - 60  
Cibona Zagreb - Juventus Utena 81 - 72  
Iberostar Tenerife - Oostende 64 - 57  
Mega Leks - Strasbourg 86 - 82  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Sassari 100 - 70  
Szolnok - Zielona Gora 86 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ulsan Mobis Phoebus 76 - 68  
Wonju Dongbu - Changwon Sakers 88 - 79  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Wisla Krakkó 96 - 59  
Fenerbahce - Famila Schio 77 - 64  
Lattes Montpellier - Mersin BB 76 - 63  
USK Praha - Győr 83 - 56  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Villeneuve d'Ascq Lille 63 - 42  
Sopron - Polkowice 76 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Murcia 70 - 60  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Himki Moszkva 90 - 74  
Lietkabelis - Ulm 86 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Nyizsnyij Novgorod 98 - 76  
Zenit Szentpétervár - Lietuvos Rytas 88 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Cedevita Zagreb 73 - 59  
Valencia - Alba Berlin 85 - 80  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Chalon sur Saone 66 - 88  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Buyukcekmece 86 - 64  
Prievidza - Gravelines 68 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Telekom Bonn 84 - 78  
Oberwart - Vytautas Prienai 81 - 85  
Kosárlabda (FIBA Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Tsmoki-Minszk 88 - 77  
Körmend - Nanterre 91 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, O csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U-Banca Cluj - Alba Fehérvár 81 - 86  
Kosárlabda (FIBA Kupa, P csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Lukoil Academic 67 - 76  
Jenyiszej Krasznojarszk - Donar Groningen 67 - 81  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Mahindra Enforcers 92 - 105  
Star Hotshots - Alaska Aces 86 - 86, h.u. 90 - 97  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Jiangsu Tongxi 102 - 104  
Beijing Dragons - Beijing Ducks 87 - 92  
Liaoning - Shanxi 108 - 95  
Qingdao - Jiangsu Dragons 93 - 93, h.u. 107 - 105  
Shandong - Zhejiang Chouzhou 134 - 107  
Shanghai Sharks - Jilin 115 - 84  
Sichuan - Guangdong 130 - 109  
Tianjin - Zhejiang Guangsha 107 - 126  
Xinjiang - Guangzhou 135 - 109  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Dabrowa Gornicza 83 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Atlanta 97 - 117  
Golden State - Miami 107 - 95  
Houston - Charlotte 121 - 114  
LA Lakers - Portland 87 - 108  
Sacramento - Detroit 100 - 94  
San Antonio - Milwaukee 107 - 109  
Toronto - Boston 114 - 106  
Utah - Cleveland 100 - 92  
Washington - Chicago 101 - 99  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Randers 32 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Törökország 18 - 28  
Kézilabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Olaszország 24 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Glassverket 28 - 21  
Kristiansand - Larvik 25 - 29  
Storhamar - Gjerpen 45 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nellingen - Leipzig 23 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Höör 29 - 24  
Kézilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Brazília 31 - 16  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southampton - Liverpool 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mallorca - Hertha BSC 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Etienne - Juvisy Essonne 2 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Guingamp 3 - 2  
Paris SG - Metz 2 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - PAOK 0 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanat Naft Abadan - Saba Qom 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Kfar Saba 1 - 1  
Hapoel Haifa - Ashdod 0 - 1  
Maccabi TA - Hapoel Raanana 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Chievo 1 - 0  
Juventus - Atalanta 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Braga 0 - 1  
Rio Ave - Covilha 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UCAM Murcia - Levante 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Deportivo 1 - 1  
Barcelona - Ath. Bilbao 3 - 1  
Cordoba - Alcorcon 1 - 2  
Villarreal - Real Sociedad 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Horvátország 1 - 1  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Dinamo Krasznodar 1 - 3  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Azerrail Baku 3 - 0  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Argos Sora 3 - 0  
Perugia - Piacenza 2 - 3  
Trentino - Vero Monza 3 - 0  
Snooker (Championship League, 4.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - R. Day 1 - 3  
B. Hawkins - S. Murphy (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
K. Wilson - B. Hawkins 0 - 3  
K. Wilson - M.J. Williams 0 - 3  
M. Allen - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
M. Allen - M.J. Williams 1 - 3  
M.J. Williams - R. Day (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
N. Robertson - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
N. Robertson - M.J. Williams 3 - 1  
R. Day - N. Robertson (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
S. Murphy - K. Wilson 3 - 1  
S. Murphy - M. Allen (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klein - J. Sousa 0 - 2  
D. Brown - M. Baghdatis 1 - 2  
D. Ferrer - R. Haase 1 - 2  
F. Lopez - J. Chardy    
M. Jaziri - J. Isner 1 - 2  
R. Bautista-Agut - J. Vesely    
R. Harrison - J. Sock 1 - 2  
S. Johnson - Y-H. Lu 2 - 0  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Mirnyi M - Paes L / SA A 0 - 2  
Monroe N / Sitak A - Lindstedt R / Venus M 2 - 1  
Statham J / Tearney F - Inglot D / Mergea F 0 - 2  
Tenisz (Australian Open-sel.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - A. De Greef 2 - 1  
A. Giannessi - J. Satral 0 - 2  
A. Kudryavtsev - B. Mott 0 - 2  
A. Sarkissian - H. Laaksonen 2 - 0  
B. Becker - M. Zekic 1 - 2  
B. Fratangelo - G. Zemlja 2 - 0  
B. Klahn - T. Fabbiano 1 - 2  
C. Ruud - T. Gabashvili 2 - 0  
D. Brands - A. Menendez-Maceiras 1 - 2  
D. Masur - T. Ito 0 - 2  
E. Donskoy - D. Popko 2 - 1  
E. Lopez-Perez - Max. Gonzalez 0 - 2  
E. Ymer - A. Santillan 0 - 2  
F. Gaio - L. Vanni 1 - 2  
F. Tiafoe - M. Cecchinato 2 - 1  
Fucsovics M. - B. Mousley 1 - 2  
G. van Peperzeel - S. Tsitsipas 0 - 2  
H. Moriya - H. Bourchier 2 - 0  
I. Dodig - A. Weintraub 2 - 0  
I. Ivashka - R. Ram 0 - 2  
J-P. Smith - A. Velotti 2 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - D. King 0 - 2  
J. Kovalik - M. Trungelliti 0 - 2  
J. Melzer - J. De Loore 2 - 1  
J. Samper-Montana - T. Smyczek 0 - 2  
J. Souza - A. Ghem 1 - 2  
K. Coppejans - T. Sandgren 2 - 0  
K. De Schepper - N. Gombos 2 - 1  
K. Mesaros - G. Clezar 0 - 2  
L. Djere - An. Martin 2 - 0  
L. Giustino - M. Basic 1 - 2  
L. Lacko - J. Jahn 2 - 0  
L. Saville - D. Kudla 0 - 2  
M. Bachinger - F. Skugor 2 - 0  
M. Banes - D. Wu 0 - 2  
M. Bourgue - J. Eysseric 1 - 2  
M. Chiudinelli - M. Krueger 1 - 2  
M. Copil - A. Bolt 1 - 2  
M. Donati - B. Kavcic    
M. Ebden - A. Golubev 2 - 0  
M. Marterer - E. Escobedo 0 - 2  
M. Matosevic - R. Carballes Baena 0 - 2  
M. Pecotic - J. McGee 0 - 2  
M. Purcell - A. Rublev 1 - 2  
N. Kicker - D.H. Lee 1 - 2  
N. Milojevic - J. Benneteau 0 - 2  
N. Rubin - C-M. Stebe 2 - 1  
P. Gojowczyk - S. Myneni 2 - 0  
P. Krstin - Z. Kolar 2 - 1  
P. Sousa - M. Safwat 0 - 2  
R. Bellotti - V. Millot 0 - 2  
R. Bemelmans - G. Soeda 0 - 2  
R. Opelka - S. Napolitano 2 - 0  
R. Stepanek - S. Bangoura 2 - 1  
S. Diez - Y. Reuter 1 - 2  
S. Jones - M. Arevalo 0 - 2  
S. Kozlov - Y. Bhambri 0 - 2  
T. Daniel - A. Setkic 2 - 0  
T. Kamke - D. Novikov 2 - 0  
T. Lamasine - P. Polansky 0 - 2  
U. Ignatik - V. Pospisil 2 - 1  
Y. Kibi - B. Baker 2 - 0  
Y. Sugita - M. Polmans 2 - 0  
Y. Uchiyama - M. Tepavac 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Larsson - L. Tsurenko 0 - 2  
K. Bertens - G. Voskoboeva 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - S. Rogers 0 - 2  
R. Ozaki - L. Safarova 2 - 1  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Yang Z - Melichar N / Ninomiya M 2 - 1  
Niculescu M / Spears A - Schuurs D / Voracova R    
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - An. Kuznetsov    
D. Evans - M. Granollers 2 - 1  
D. Thiem - G. Elias 2 - 1  
G. Müller - M. Barton 2 - 1  
N. Mahut - P. Cuevas 1 - 2  
P. Carreno-Busta - M. Zverev 2 - 1  
P. Kohlschreiber - J. Thompson 2 - 0  
P. Lorenzi - V. Troicki 0 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Cuevas P - Mayer F / Petzschner P 1 - 2  
Marach O / Martin F - Koolhof W / Middelkoop M    
Murray J / Soares B - Almagro N / Lorenzi P    
Pavic M / Peya A - Carreno Busta P / Fognini F 2 - 0  
Reid M / Thompson J - Rojer J-J / Tecau H 1 - 2  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - B. Strycova 1 - 2  
D. Kasatkina - J. Konta 0 - 2  
E. Bouchard - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
Y-Y. Duan - A. Radwanska 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Pavlyuchenkova - Hingis M / Vandeweghe C 2 - 0  
Gavrilova D / Kasatkina D - Klepac A / Martinez Sanch    
Mirza S / Strycova B - Brengle M / Rodionova AR 2 - 0  

 

2017.01.10.
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Noppert - D. Cameron (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
D.Labanauskas-C.Whitehead (3 nyert szettig) 3 - 1  
M.McGeeney-J.Hurrell (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
R.Veenstra-R.Montgomerie (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
S. Waites - D. Harbour (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
W.Harms-K.Ratajski (3 nyert játszmáig) 0 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Viikingit Helsinki 9 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Sala Zaragoza - Santa Coloma 6 - 2  
Barcelona - Jaen 5 - 0  
Levante - Burela 6 - 1  
Magna Gurpea - Peniscola 3 - 1  
Murcia - Ribera Navarra 3 - 1  
Palma Futsal - CA Gran Canaria 2 - 3  
Santiago Futsal - Cartagena 2 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Gherdeina/Gröden 0 - 4  
Kitzbühel - Fassa 3 - 1  
Renon/Ritten - Jesenice 3 - 5  
Salzburg 2 - Lustenau 1 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Cortina 1 - 1  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Fribourg 5 - 1  
Växjö - Sparta Praha 1 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vítkovice - Mountfield HK 3 - 6  
Zlín - Olomouc 3 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rungsted 1 - 1  
Frederikshavn - Herning 5 - 3  
Gentofte - Esbjerg 1 - 1  
Herlev Eagles - Rödovre 4 - 4  
Odense - SönderjyskE 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Gap 1 - 3  
Dijon - Nice 1 - 2  
Epinal - Angers 2 - 2  
Grenoble - Amiens 7 - 1  
Rouen - Strasbourg 7 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star Kunlun - Vityaz Podolszk 1 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Szpartak Moszkva 5 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Dallas 4 - 6  
Montreal - Washington 1 - 4  
New Jersey - Florida 0 - 3  
Winnipeg - Calgary 2 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Stavanger 2 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Chaux-de-Fonds 2 - 1  
Olten - Rapperswil 3 - 5  
Red Ice Martigny - GCK Lions 5 - 1  
Thurgau - Biasca Ticino 3 - 7  
Winterthur - Visp 5 - 2  
Zug 2 - Ajoie 1 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Langnau Tigers 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeras - Oskarshamn 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Zilina 4 - 1  
Martin - Nitra 3 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Tver 1 - 1  
Ermak Angarszk - Torosz Nyeftekamszk 2 - 2  
Kazzink-Torpedo - Molot Perm 3 - 3  
Szarjarka Karaganda - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 2 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Izssztal Izsevszk 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - FMP 74 - 84  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Ironi Naharia 60 - 69  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - CSM Oradea 78 - 49  
Venezia - Joensuun Kataja 78 - 68  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Usak Sportif 106 - 77  
PAOK - Neptunas Klaipeda 82 - 73  
Rosa Radom - Varese 61 - 74  
Ventspils - Adecco ASVEL 77 - 72  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Ludwigsburg 82 - 72  
Charleroi Spirou - Partizan Belgrád 63 - 65  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Busan Sonicboom 77 - 70  
Seoul Thunders - Seoul Knights 94 - 90  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Gran Canaria 85 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - RH Gaziantepspor 51 - 93  
Kosárlabda (FIBA Kupa, O csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Pau Orthez 92 - 77  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen - Fujian 129 - 109  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Oklahoma City 94 - 109  
Minnesota - Dallas 101 - 92  
New York - New Orleans 96 - 110  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Milano 79 - 85  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Fehérvár 36 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Hull City 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Southport 0 - 1  
Braintree - Sutton Utd. 1 - 0  
Eastleigh - Forest Green 1 - 1  
Macclesfield - Dover 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Wycombe 1 - 1  
Cheltenham - Leicester 2 6 - 1  
Coventry - Brighton 2 3 - 0  
Luton - Chesterfield 4 - 0  
Mansfield - Oldham 2 - 0  
Oxford Utd. - Scunthorpe 4 - 1  
Swansea 2 - Wolverhampton 2 2 - 1  
Yeovil - Reading 2 4 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hatta - Al-Ain 2 - 3  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Nancy 0 - 2  
Sochaux - Monaco 1 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trikala - Aszterasz Tripolisz 0 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Nazareth Illit 2 - 0  
Hapoel Afula - Hapoel Rishon Lezion 0 - 2  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Jerusalem 1 - 0  
Hapoel Katamon - Hapoel Petah Tikva 2 - 2  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Akko 0 - 0  
Maccabi Herzliya - Ironi Nesher 1 - 2  
Maccabi Netanya - Maccabi Shaarayim 3 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Beitar Jerusalem 1 - 1  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa 2 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Spezia 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Benfica 0 - 2  
Pacos Ferreira - Vizela 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Las Palmas 2 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Izland 0 - 2  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Telekom Baku - Chemik Police 0 - 3  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Raphael - Dabrowa Gornicza 1 - 3  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Vakifbank Istanbul 2 - 3  
Uralocska Jekatyerinburg - Dresden 3 - 1  
Snooker (Championship League, 3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - M. Davis 0 - 3  
A. Carter - R. Day 2 - 3  
B. Hawkins - M. Davis (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
B. Hawkins - N. Robertson 0 - 3  
B. Hawkins - R. Day 3 - 1  
J. Perry - M. Davis 1 - 3  
J. Perry - M.J. Williams 3 - 1  
J. Perry - R. Day 1 - 3  
M. Davis - R. Day 3 - 2  
M.J. Williams - N. Robertson 2 - 3  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - M. Baghdatis 0 - 2  
A. Sitak - J. Chardy 0 - 2  
F. Bagnis - B. Klein 1 - 2  
J. Sousa - A. Ramos 2 - 0  
R. Harrison - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
Y-H. Lu - K. Khachanov 2 - 1  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Schwartzman D - Ramos-Vinolas A / Vesely J 2 - 1  
Daniell M / Demoliner M - Duran G / Sousa J 2 - 0  
Jaziri M / Robert S - Gonzalez S / Marrero D 0 - 2  
Matkowski M / Qureshi A - Harrison R / Isner J 2 - 0  
Peralta J / Zeballos H - Erlich J / Lipsky S 0 - 2  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Flipkens - M. Niculescu 0 - 2  
L. Cabrera - J. Fett 0 - 2  
S. Vickery - E. Mertens    
V. Cepede Royg - A. Petkovic 2 - 1  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Yang Z - Chuang C-J / Gibbs N 2 - 0  
Minella M / Sevastova A - Irigoyen M / Liang C 2 - 0  
Olaru I R / Savchuk O - Bertens K / Larsson J 2 - 0  
Schuurs D / Voracova R - Parmentier P / Schiavone F 2 - 0  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - B. Paire 2 - 1  
An. Kuznetsov - M. Klizan    
F. Verdasco - M. Granollers    
G. Müller - A. Dolgopolov 2 - 1  
M. Zverev - N. Almagro 2 - 0  
N. Basilashvili - J. Thompson 0 - 2  
S. Giraldo - M. Granollers 1 - 2  
T. Kokkinakis - J. Thompson    
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunstrom J / Siljestrom - Pavic M / Peya A 0 - 2  
De Minaur A / O'Connell C - Pavic M / Peya A    
Kubot L / Melo M - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - D. Kasatkina 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - S. Kuznetsova 2 - 0  
B. Strycova - R. Vinci 2 - 0  
C. McHale - A. Radwanska 0 - 2  
C. Vandeweghe - Y-Y. Duan 0 - 2  
C. Wozniacki - Y. Putintseva 2 - 0  
D. Cibulkova - E. Bouchard 0 - 2  
D. Gavrilova - J. Konta 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / XU Y - Babos T / Pavlyuchenkova 0 - 2  
Huber L / Sanchez M - Gavrilova D / Kasatkina D 1 - 2  
King V / Shvedova Y - Groenefeld A-L / Peschke 2 - 0  
Mirza S / Strycova B - Hlavackova A / Peng S 2 - 1  

 

2017.01.09.
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dawson - J. Smith (3 nyert játszmáig) 2 - 3  
C. Caldwell - D. Harbour (3 nyert játszmáig) 1 - 3  
D. Cameron - J. Hendriks (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
D. Reynolds - P. Blackwell (3 nyert játszmáig) 2 - 3  
G. de Vos - R. Smith (3nyert játszmáig) 3 - 0  
M. Phillips - P. Hogan (3 nyert játszmáig) 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Tappara 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár 2 - 2  
Jokerit - Lada Toljatti 3 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Riga 3 - 1  
Medvescak Zagreb - Szeversztal Cserepovec 2 - 1  
Red Star Kunlun - Dinamo Moszkva 3 - 5  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrád - Újpest 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Minnesota 1 - 2  
Chicago - Nashville 5 - 2  
Columbus - Philadelphia 1 - 1  
Ottawa - Edmonton 5 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Södertälje 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarov - Dizel Penza 3 - 2  
SZKA-Neva - Juzsnij Ural Orszk 2 - 0  
Zvezda Csehov - Cselmet Cseljabinszk 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Leks - Crvena zvezda 67 - 67, h.u. 69 - 81  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Perth 68 - 72  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Kolin 82 - 84  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - Olympiakosz 72 - 90  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi TA 94 - 86  
Maccabi Ashdod - Hapoel Gilboa Galil 87 - 63  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - Orlando 111 - 95  
Memphis - Utah 88 - 79  
Phoenix - Cleveland 116 - 120  
Portland - Detroit 106 - 106, h.u. 124 - 125  
Sacramento - Golden State 106 - 117  
Toronto - Houston 122 - 129  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Univ. - Besiktas 65 - 71  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Silkeborg 28 - 31  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Montenegró 24 - 22  
Németország - Ausztria 33 - 16  
Svédország - Chile 38 - 21  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Leeds 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEA Szalamina - AEZ Zakakiou 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir., Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Ahli (UAE) 0 - 1  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Al-Wasl 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Kassziopi Kerkyra 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Sadd 0 - 1  
Al-Sailiya - Al-Khor 1 - 3  
El-Jaish - Al-Arabi (QAT) 4 - 3  
Lekhwiya - Al-Gharafa 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Monterrey 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Belenenses 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna - Valencia 3 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Finnország 0 - 1  
Snooker (Championship League, 3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
A. Carter - N. Robertson(3 nyert frame-ig) 0 - 3  
B. Hawkins - A. Carter (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
B. Hawkins - M.J. Williams 0 - 3  
J. Perry - A. Carter 0 - 3  
J. Perry - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
M. Davis - N. Robertson 3 - 2  
M. Davis - R. Day 2 - 3  
M.J. Williams - M. Davis 0 - 3  
N. Robertson - J. Perry 3 - 1  
R. Day - M.J. Williams 2 - 3  
R. Day - N. Robertson 3 - 2  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Lopez - M. Venus 2 - 1  
F. Tearney - R. Haase 0 - 2  
H. Zeballos - J. Vesely 0 - 2  
M. Jaziri - D.S. Schwartzman 2 - 0  
M. Mmoh - D. Brown 1 - 2  
S. Johnson - S. Robert 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - Kr. Pliskova    
A. Petkovic - N. Osaka    
C. Burger - V. Cepede Royg 1 - 2  
E. Mertens - K. Mladenovic 2 - 0  
F. Schiavone - J. Fett 0 - 2  
J. Larsson - Kr. Pliskova 2 - 1  
K. Bertens - A. Beck 2 - 0  
K. Flipkens - J. Fourlis 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - M. Minella 2 - 1  
L. Tsurenko - S. Soler-Espinosa 2 - 0  
S. Errani - K. Mladenovic    
S. Errani - R. Ozaki    
T. Pereira - S. Vickery 0 - 2  
V. Golubic - L. Safarova 0 - 2  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doi M / Nara K - Melichar N / Ninomiya M    
Kichenok / Kichenok - BAI A / Cabrera L 2 - 0  
Kichenok / Kichenok - Barty/Dellacqua    
Niculescu M / Spears A - Hibino N / Rosolska A 2 - 0  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evans - T. Monteiro 2 - 1  
F. Mayer - P. Lorenzi 1 - 2  
G. Elias - C. O'Connell 2 - 1  
M. Barton - K. Edmund 2 - 0  
P. Kohlschreiber - F. Fognini 2 - 0  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Troicki V / Zimonjic N - Fyrstenberg M / Klizan M 2 - 0  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ar. Rodionova - J. Konta 0 - 2  
B. Strycova - E. Makarova 2 - 0  
C. Wozniacki - M. Puig 2 - 1  
D. Cibulkova - L. Siegemund 2 - 0  
D. Vekic - D. Gavrilova 0 - 2  
E. Vesnina - C. Vandeweghe    
I. Falconi - Y-Y. Duan 1 - 2  
K. Bondarenko - C. McHale 1 - 2  
M. Sakkari - R. Vinci 0 - 2  
S. Stephens - Ka. Pliskova    
S. Stosur - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Putintseva - Hingis M / Vandeweghe C 0 - 2  
Brengle M / Rodionova AR - Kalashnikova O / Krejcikova B 2 - 1  
Srebotnik K / Zheng S - Groenefeld A-L / Peschke 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,