Tippmix eredmények - 2017. január 30. - február 5.

2017-01-30
Tippmix eredmények - 2017. január 30. - február 5.
2017.02.05.
Asztalitenisz (Európa Top 16, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jie Li - P. Solja    
P. Solja - Jia Liu 4 - 1  
S. Winter - Jia Liu 4 - 3  
S. Winter - Jie Li 2 - 4  
Asztalitenisz (Európa Top 16, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - A. Shibaev 4 - 2  
D. Ovtcharov - Lei Kou 4 - 3  
Lei Kou - S. Gauzy 0 - 4  
S. Gauzy - A. Shibaev 2 - 4  
Bandy (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Oroszország 4 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M-Team - LaSB 11 - 5  
Salba - SPV Seinäjoki 1 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Albany 6 - 2  
Bridgeport - Springfield 2 - 5  
Chicago Wolves - Rockford 2 - 2  
Grand Rapids - Milwaukee 4 - 5  
Hartford - Rochester 2 - 4  
Hershey - St. John's 5 - 2  
San Diego - Ontario Reign 2 - 0  
Stockton - Bakersfield 1 - 1  
Texas Stars - San Antonio 2 - 1  
Toronto Marlies - Syracuse 3 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 7 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Karlovy Vary 2 - 2  
Mladá Boleslav - Vítkovice 3 - 0  
Mountfield HK - Litvínov 3 - 1  
Olomouc - Plzen 3 - 1  
Sparta Praha - Chomutov 2 - 2  
Trinec - Liberec 3 - 4  
Zlín - Pardubice 4 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - SönderjyskE 5 - 2  
Herlev Eagles - Rungsted 0 - 7  
Odense - Gentofte 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Amiens 3 - 3  
Dijon - Chamonix-Morzine 6 - 2  
Gap - Grenoble 5 - 6  
Lyon - Epinal 4 - 1  
Nice - Rouen 3 - 5  
Strasbourg - Bordeaux 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Jokerit 1 - 3  
Barisz Asztana - Dinamo Riga 1 - 0  
Jugra Hanti-Manszijszk - Dinamo Minszk 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 5 - 6  
Buffalo - Ottawa 4 - 0  
Columbus - New Jersey 1 - 5  
Dallas - Chicago 3 - 5  
Montreal - Edmonton 0 - 0  
Nashville - Detroit 0 - 1  
NY Islanders - Carolina 4 - 4  
NY Rangers - Calgary 4 - 3  
San Jose - Arizona 2 - 2  
St. Louis - Pittsburgh 1 - 4  
Tampa Bay - Anaheim 2 - 2  
Vancouver - Minnesota 3 - 6  
Washington - Los Angeles 5 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Sparta Sarpsborg 4 - 2  
Manglerud - Storhamar 0 - 2  
Stjernen - Frisk/Asker 5 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Freiburg 3 - 3  
Bietigheim/Bissingen - Riessersee 4 - 1  
Crimmitschau - Ravensburg 3 - 4  
Frankfurt Löwen - Lausitzer Füchse 3 - 5  
Heilbronn - Dresden 1 - 5  
Kaufbeuren - Bayreuth 1 - 2  
Rosenheim - Kassel 0 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Nürnberg 4 - 0  
Bremerhaven - Schwenningen 3 - 3  
Krefeld - Ingolstadt 1 - 2  
Köln - Mannheim 2 - 4  
München - Düsseldorf 5 - 2  
Straubing - Iserlohn 2 - 3  
Wolfsburg - Eisbären Berlin 7 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villach - Graz 4 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Rapperswil 6 - 1  
Chaux-de-Fonds - Red Ice Martigny 3 - 3  
GCK Lions - Biasca Ticino 2 - 5  
Thurgau - Langenthal 2 - 0  
Visp - Olten 5 - 5  
Zug 2 - Winterthur 3 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Ambri 3 - 2  
Langnau Tigers - Kloten 3 - 3  
Lugano - Zug 5 - 3  
Servette - Fribourg 6 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Färjestad 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Nove Zamky 2 - 1  
Nitra - Kosice 2 - 2  
Trencin - Liptovsky Mikulas 2 - 1  
Zilina - Poprad 1 - 1  
Zvolen - B. Bystrica 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Dinamo Szentpétervár 1 - 2  
Dizel Penza - Zauralje Kurgan 3 - 4  
Kazzink-Torpedo - Ermak Angarszk 6 - 2  
Rjazany - Dinamo Balasiha 3 - 1  
Szarjarka Karaganda - Szokol Krasznojarszk 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Zadar 78 - 77  
Olimpija Ljubljana - Skopje 72 - 91  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda 86 - 81  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Perth 85 - 77  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Townsville 77 - 83  
Melbourne Boomers - Sydney Flames 67 - 72  
Perth - Canberra Capitals 84 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Anyang 81 - 74  
Seoul Knights - Jeonju KCC Egis 79 - 70  
Ulsan Mobis Phoebus - Goyang 73 - 61  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Chalon sur Saone 95 - 88  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Alaska Aces (1.m.) 85 - 81  
SM Beermen - RS Elasto Painters (1.m.) 98 - 91  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi TA 74 - 63  
Ironi Naharia - Hapoel Eilat 79 - 86  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Toyama 85 - 68  
Osaka - Tochigi 68 - 76  
Shiga - Akita 73 - 74  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Liaoning 77 - 96  
Beijing Dragons - Guangzhou 109 - 100  
Guangdong - Beijing Ducks 103 - 98  
Jiangsu Dragons - Zhejiang Guangsha 107 - 110  
Jiangsu Tongxi - Zhejiang Chouzhou 114 - 112  
Jilin - Shandong 95 - 98  
Shanghai Sharks - Qingdao 115 - 109  
Shanxi - Sichuan 101 - 111  
Xinjiang - Fujian 138 - 115  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Kutno 60 - 71  
Ostrow Wielkopolski - Tarnobrzeg 73 - 65  
Rosa Radom - Trefl Sopot 79 - 73  
Torun - Zielona Gora 81 - 69  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Zalgiris Kaunas 72 - 79  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Lietkabelis 76 - 84  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Sopron 69 - 67  
MAFC - Vasas 77 - 83  
Szeged - ZTE 73 - 86  
Szombathely - Szolnok 87 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Orlando 113 - 86  
Boston - LA Clippers 107 - 102  
Brooklyn - Toronto 95 - 103  
Indiana - Detroit 105 - 84  
Miami - Philadelphia 125 - 102  
Minnesota - Memphis 99 - 107  
New York - Cleveland 104 - 111  
Oklahoma City - Portland 105 - 99  
Phoenix - Milwaukee 112 - 137  
Sacramento - Golden State 98 - 98, h.u. 109 - 106  
San Antonio - Denver 121 - 97  
Utah - Charlotte 105 - 98  
Washington - New Orleans 105 - 91  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - S. Oliver Würzburg 88 - 78  
Telekom Bonn - Alba Berlin 95 - 72  
Tübingen - Vechta 86 - 77  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Sassari 56 - 48  
Caserta - Cremona 79 - 75  
Pistoia - Avellino 67 - 59  
Torino - Capo D'Orlando 91 - 92  
Trento - Venezia 65 - 57  
Varese - Milano 82 - 98  
VL Pesaro - Cantu 78 - 73  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - Battipaglia 94 - 75  
Lucca - Broni 70 - 43  
Ragusa - San Martino di Lupari 59 - 64  
Torino - Famila Schio 49 - 70  
Umbertide - UR Venezia 62 - 81  
Vigarano - Spezia 75 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Bilbao 68 - 76  
Iberostar Tenerife - Joventut Badalona 89 - 75  
MoraBanc Andorra - Baskonia Vitoria 82 - 91  
Murcia - Real Madrid 61 - 89  
Zaragoza - Betis Sevilla 102 - 99  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Zamarat 67 - 71  
Zaragoza - P. Avenida 70 - 73  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Banvitspor 70 - 76  
Istanbul BB - Fenerbahce Ülker 69 - 76  
TED Ankara Kolejliler - Anadolu Efes 72 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Istanbul Univ. 66 - 52  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Kalev/Cramo 72 - 78  
CSZKA Moszkva - Avtodor Szaratov 95 - 80  
Jenyiszej Krasznojarszk - Parma Permszkij Kraj 87 - 82  
Tsmoki-Minszk - UNIKSZ Kazany 77 - 77, h.u. 87 - 85  
VEF Riga - Zenit Szentpétervár 73 - 82  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Győr 26 - 32  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Aarhus 24 - 26  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Aalborg (Helyszín: Aalborg) 23 - 33  
Silkeborg - Skjern 20 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest Bretagne - Leipzig 23 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Rosztov 19 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Drammen 34 - 24  
Fyllingen - Halden 25 - 21  
Hallvard - Arendal 21 - 33  
Kolstad - Bodö 28 - 25  
Lilleström - Haslum 26 - 37  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Raelingen 27 - 25  
Kristiansand - Tertnes Bergen 29 - 23  
Oppsal - Halden 25 - 32  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Vardar Pro Skopje 29 - 31  
Veszprém - Izvidac Ljubuski 36 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Sävehof 23 - 26  
HIF Karlskrona - Ricoh HK 21 - 27  
Lugi - Redbergslids 32 - 27  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Kamerun 1 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afrikai Nemzetek Kupája 2017    
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swindon - Oxford Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Brighton 3 - 3  
Huddersfield - Leeds 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Lanus 0 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Adelaide Utd 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - OH Leuven 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Charleroi 1 - 0  
Westerlo - St. Truiden 1 - 0  
Zulte Waregem - Gent 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Bremen 3 - 2  
E. Frankfurt - Darmstadt 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Karlsruhe 1 - 1  
Braunschweig - St. Pauli 1 - 2  
Dynamo Dresden - Union Berlin 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Fortuna Köln 1 - 1  
Magdeburg - Zwickau 1 - 1  
Münster - Rostock 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Cobresal 2 - 0  
Dep. Iquique - Universidad de Chile 2 - 0  
Palestino - Universidad de Concepcion 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Anagenniszi Derinia 3 - 0  
APOEL Nicosia - AEK Larnaca 1 - 1  
Arisz Limasszol - Omonia Nicosia 2 - 4  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Nancy 0 - 2  
St-Etienne - Lyon 2 - 0  
Toulouse - Angers 4 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Marseille 4 - 0  
Montpellier - Juvisy Essonne 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Veria 6 - 0  
Olympiakosz - Iraklisz 1908 3 - 0  
Panioniosz - Xanthi 2 - 0  
PAOK - Aszterasz Tripolisz 3 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roda - Ajax 0 - 2  
Sparta Rotterdam - Zwolle 2 - 3  
Twente - Feyenoord 0 - 2  
Utrecht - Heerenveen 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Tractor Tabriz 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Raanana 0 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel TA 0 - 0  
Labdarúgás (J-League New Year Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Roasso Kumamoto 1 - 1  
Kagoshima Utd. - Kitakyushu 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Boyaca Patriotas 1 - 1  
Dep. La Equidad - Junior de Barranquilla 1 - 0  
Envigado - Dep. Cali 2 - 0  
Once Caldas - Expreso Rojo 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Santos Laguna 1 - 1  
Cruz Azul - Queretaro 1 - 1  
Leon - Tijuana 2 - 4  
Monarcas Morelia - América 0 - 2  
Necaxa - Monterrey 1 - 1  
Tigres - Dep. Toluca 0 - 1  
UNAM Pumas - Pachuca 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Cagliari 2 - 0  
Chievo - Udinese 0 - 0  
Empoli - Torino 1 - 1  
Genoa - Sassuolo 0 - 1  
Juventus - Internazionale 1 - 0  
Milan - Sampdoria 0 - 1  
Palermo - Crotone 1 - 0  
Pescara - Lazio 2 - 6  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Cesena 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Piacenza 1 - 0  
Cremonese - Carrarese 3 - 3  
Lucchese - Livorno 0 - 0  
Olbia - Lupa Roma 0 - 1  
Pistoiese - Giana Erminio 0 - 2  
Prato - Viterbese 2 - 0  
Pro Piacenza - Renate 1 - 0  
Robur Siena - Como 0 - 1  
Tuttocuoio - Arezzo 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Lumezzane 2 - 0  
Fano - Sambenedettese 1 - 2  
Gubbio - Feralpisalo 3 - 1  
Maceratese - Padova 0 - 1  
Mantova - Albinoleffe 1 - 2  
Parma - Pordenone 3 - 2  
Reggiana - Modena 1 - 0  
Teramo - Santarcangelo 1 - 1  
Venezia - Ancona 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Cerro Porteno 0 - 3  
Sol de America - Independiente FBC 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Varzim 1 - 2  
Freamunde - Cova Piedade 3 - 1  
Leixoes - Guimaraes B 2 - 1  
Olhanense - Porto B 2 - 2  
Penafiel - Uniao Madeira 3 - 1  
Sporting CP B - Famalicao 1 - 1  
Viseu - Gil Vicente 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Setúbal 2 - 1  
Belenenses - Tondela 0 - 0  
Benfica - Nacional Madeira 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Manchester Utd. 0 - 3  
Manchester City - Swansea 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Concordia Chiajna 1 - 1  
CFR Cluj - Steaua Bukarest 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - Celtic 2 - 5  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Valladolid 2 - 1  
Levante - Gimnastic 2 - 1  
Oviedo - Mallorca 2 - 1  
Rayo Vallecano - Almería 1 - 0  
Reus - Getafe 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - R. Santander 0 - 1  
Cultural Leonesa - Coruxo 3 - 1  
Lealtad - Union Mutilvera 1 - 0  
Osasuna B - Caudal Deportivo 3 - 3  
Ponferradina - Boiro 2 - 0  
Pontevedra - Celta Vigo B 0 - 4  
Somozas - Izarra 1 - 0  
Tudelano - Arandina 0 - 0  
Valladolid B - Guijuelo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Sestao River 0 - 0  
Barakaldo - Albacete 1 - 1  
Fuenlabrada - Mensajero 3 - 0  
Gernika - Real Sociedad B 0 - 0  
Majadahonda - Navalcarnero 0 - 0  
Socuellamos - UD Logrones 2 - 1  
Toledo - De Los Reyes 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Sabadell 0 - 0  
Atl. Baleares - Barcelona B 2 - 1  
Atl. Saguntino - Eldense 5 - 2  
Cornella - Levante B 2 - 1  
Ebro - Badalona 2 - 0  
Espanyol B - Lleida 1 - 1  
Hercules - Valencia B 0 - 2  
Mallorca B - Gava 2 - 1  
Prat - L'Hospitalet 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Atl. Sanluqueno 1 - 1  
El Ejido - Marbella 0 - 1  
La Hoya Lorca - Granada B 2 - 1  
La Roda - Cartagena 1 - 1  
Linares - UD Extremadura 1 - 3  
Linense - Jumilla 1 - 0  
Mancha Real - Real Jaen 1 - 1  
Melilla - Real Murcia 0 - 0  
Merida - San Fernando 3 - 0  
Rec. Huelva - Villanovense 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Osasuna 3 - 2  
Sevilla - Villarreal 0 - 0  
Sp. Gijón - Alavés 2 - 4  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Schaffhausen 2 - 2  
Xamax - Wohlen 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Luzern 4 - 4  
Vaduz - St. Gallen 1 - 1  
Young Boys - Sion 3 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Gümüshanespor 3 - 1  
Besiktas - Fenerbahce 0 - 1  
Kasimpasa - Osmanlispor 0 - 0  
Konyaspor - Ümraniyespor 1 - 1  
Labdarúgás (U20 Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Venezuela 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Liverpool Montevideo 1 - 1  
Danubio - Montevideo Wanderers 0 - 0  
Defensor - Rampla Juniors 1 - 0  
Juventud - Nacional 0 - 1  
Penarol - El Tanque Sisley 4 - 0  
Plaza Colonia - Boston River 0 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Team Wellington 3 - 1  
Hamilton Wanderers - Canterbury Utd. 1 - 1  
Hawke's Bay Utd. - Auckland City 2 - 1  
Waitakere Utd. - Tasman Utd. 2 - 2  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Exeter 7 - 35  
London Wasps - Ospreys 22 - 31  
Saracens - Leicester 29 - 20  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Wales 7 - 33  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Argentína 24 - 7  
Anglia - Dél-Afrika 14 - 29  
Fidzsi-szigetek - USA 35 - 12  
Franciaország - Pápua Új-Guinea 17 - 0  
Kanada - Japán 7 - 19  
Kenya - Oroszország 0 - 22  
Skócia - Szamoa 14 - 21  
USA - Dél-Afrika 10 - 21  
Wales - Ausztrália (Helyszín: Ausztrália) 0 - 26  
Új-Zéland - Ausztrália (Helyszín: Ausztrália) 29 - 14  
Új-Zéland - Fidzsi-szigetek 24 - 21  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Piacenza 2 - 3  
Perugia - Cucine Lube Treia 1 - 3  
Ravenna - Vero Monza 3 - 1  
Revivre Milano - Trentino 0 - 3  
Verona - Modena 3 - 0  
Vibo Valentia - Padova 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Novara 1 - 3  
Scandicci - Montichiari 3 - 1  
Vero Monza - Bisonte Firenze 1 - 3  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - A. Hamilton (9 nyert frame-ig) 6 - 9  
German Masters 2017    
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - S. Darcis 1 - 3  
C. Berlocq - P. Lorenzi 3 - 2  
D. Shapovalov - K. Edmund    
E. Gerasimov - A. Ungur 3 - 0  
F. Skugor - R. Bautista-Agut 1 - 3  
Hy. Chung - D. Istomin    
I. Ivashka - M. Copil 0 - 3  
M. Klizan - Fucsovics M. 1 - 3  
N. Mektic - P. Carreno-Busta 0 - 3  
R. Ramanathan - F. Tearney 3 - 0  
V. Pospisil - D. Evans 3 - 1  
Tenisz (Montpellier-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Montanes - J. Eysseric 0 - 2  
C. Hemery - E. Lopez-Perez 2 - 0  
D. Sharan - S. Napolitano 0 - 2  
G. Barrere - J. Jahn 2 - 0  
J. Benneteau - F. Martin 2 - 0  
J. Samper-Montana - T. Lamasine 0 - 2  
K. De Schepper - A. Karatsev 2 - 0  
V. Millot - C. Moutet 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - P. Gojowczyk 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin M / Zelenay I - Skupski K / Skupski N 2 - 1  
Tenisz (Quito-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Falla - C. Zampieri 2 - 0  
A. Velotti - E. Struvay 2 - 1  
F. Gaio - M. Cecchinato 2 - 1  
R. Carballes Baena - A. Sarkissian 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Mladenovic - Y. Putintseva 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostapenko J / Rosolska A - Jurak D / Knoll X 2 - 1  
Tenisz (Szófia-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - H. Moriya 2 - 0  
M. Bourgue - A. Sidorenko 2 - 1  
M. Marterer - A. Andreev 2 - 0  
M. Zekic - S. Tsitsipas 2 - 0  
S. Agabigun - M. Tepavac 0 - 2  
S. Diez - C-M. Stebe 0 - 2  
T. Gabashvili - D. Masur 2 - 1  
Y. Mertens - D. Brands 1 - 2  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - S. Peng 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan Y-J - Hradecka L / Siniakova K 2 - 0  
Téli sportok (Rövidpályás gyorskor,pár,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászapáti P. - E. Zakharova (500 m, Drezda) 1 - 0  
Téli sportok (Rövidpályás gyorskorcsolya,pár)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu Shaolin S. - S. Girard (500 m, Drezda) 1 - 0  
Magyarország - Hollandia (5000 m váltó, Drezda) 0 - 1  

 

2017.02.04.
Asztalitenisz (Európa Top 16, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Szőcs - D. Dodean 4 - 3  
Póta G. - M. Ekholm 4 - 3  
Asztalitenisz (Európa Top 16, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dodean - Jia Liu 0 - 4  
M. Ekholm - Jie Li 2 - 4  
P. Solja - B. Szőcs 4 - 2  
Póta G. - S. Winter 3 - 4  
Asztalitenisz (Európa Top 16, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Fegerl - A. Gacina 3 - 4  
T. Boll - T. Apolonia 4 - 1  
Asztalitenisz (Európa Top 16, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shibaev - T. Apolonia 4 - 3  
D. Ovtcharov - S. Fegerl 4 - 0  
Lei Kou - A. Gacina 4 - 3  
T. Boll - S. Gauzy 2 - 4  
Bandy (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Oroszország 4 - 6  
Kazahsztán - USA 10 - 4  
Németország - Fehéroroszország 12 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - SPV Seinäjoki 3 - 9  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Group Imola - Acqua & Sapone 0 - 4  
Kaos Futsal - Dosson 3 - 3  
Luparense - Lazio 2 - 0  
Pescara - Isola 6 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Cartagena 5 - 2  
Peniscola - Santa Coloma 7 - 0  
Santiago Futsal - Burela 3 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Lehigh Valley 3 - 4  
Bakersfield - Stockton 2 - 1  
Binghamton - Hershey 3 - 5  
Bridgeport - Rochester 3 - 2  
Chicago Wolves - Grand Rapids 2 - 5  
Cleveland - Iowa 0 - 3  
Hartford - Utica 4 - 3  
Manitoba - San Jose Barracuda 1 - 4  
Milwaukee - Rockford 3 - 3  
Ontario Reign - San Diego 3 - 3  
Providence - Springfield 3 - 1  
San Antonio - Texas Stars 3 - 2  
Toronto Marlies - Syracuse 3 - 5  
Tucson - Charlotte 3 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - St. John's 2 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Gherdeina/Gröden 8 - 2  
Fassa - Bregenzerwald 7 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitzbühel - Klagenfurt 2 3 - 1  
Zell am See - Vipiteno/Sterzing 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Feldkirch 3 - 0  
Renon/Ritten - Lustenau 3 - 2  
Val Pusteria - Jesenice 4 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Slavia Praha 2 - 3  
Kadan - Jihlava 1 - 1  
Most - Slavia Trebic 3 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Litomerice 4 - 4  
Prostejov - Benatky nad Jizerou 3 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Kladno 2 - 6  
Zubr Prerov - Havirov 3 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herning 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kokkolan Hermes 3 - 5  
JYP-Akatemia - Roki 6 - 1  
Kajaanin Hokki - Kiekko-Vantaa 5 - 2  
Leki - IPK 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lukko 2 - 4  
Hämeenlinna - Kookoo 3 - 0  
Kalpa - Jukurit 3 - 3  
Kärpät - Ässät 2 - 2  
Lahti Pelicans - SaiPa 2 - 3  
Tappara - Vaasan Sport 4 - 4  
Turku PS - JYP 1 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Admiral Vlagyivosztok 1 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Red Star Kunlun 2 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Lada Toljatti 3 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Amur Habarovszk 1 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Belgrád 8 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Edmonton 2 - 1  
Colorado - Winnipeg 5 - 2  
Detroit - NY Islanders 5 - 4  
Florida - Anaheim 2 - 1  
Montreal - Washington 2 - 3  
New Jersey - Calgary 3 - 3  
Philadelphia - Los Angeles 0 - 0  
Pittsburgh - Columbus 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Stavanger 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Dornbirn 0 - 4  
Znojmo - Fehérvár 3 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Südtirol Bolzano 6 - 3  
Linz - Innsbruck 7 - 3  
Vienna Capitals - Salzburg 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lugano 4 - 1  
Bern - Zürich Lions 1 - 1  
Biel - Servette 1 - 3  
Fribourg - Lausanne 1 - 3  
Kloten - Langnau Tigers 2 - 2  
Zug - Davos 3 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Pantern Malmö 8 - 1  
MODO - Oskarshamn 1 - 1  
Timra - Västeras 5 - 2  
Vita Hasten - Tingsryd 0 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Lulea 6 - 2  
Djurgarden - Rögle 1 - 1  
HV 71 - Linköping 2 - 2  
Karlskrona - Växjö 0 - 4  
Leksand - Örebro 1 - 2  
Malmö - Skelleftea 1 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Torosz Nyeftekamszk 1 - 6  
Barsz Kazany B - Molot Perm 5 - 4  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 3 - 0  
Szarov - Izssztal Izsevszk 1 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karpos Sokoli - FMP 75 - 75, h.u. 88 - 81  
Krka Novo Mesto - Mega Leks 73 - 82  
Mornar - Cedevita Zagreb 74 - 79  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - NZ Breakers 87 - 88  
Sydney Kings - Melbourne Utd. 76 - 89  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - Townsville 78 - 92  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Usti nad Labem 76 - 74  
MMCITE Brno - Jindrichuv Hradec 80 - 80, h.u. 93 - 89  
Opava - Pardubice 70 - 78  
Svitavy - Kolin 81 - 65  
USK Praha - Ostrava 81 - 70  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonju KCC Egis 76 - 79  
Incheon Elephants - Wonju Dongbu 81 - 66  
Seoul Thunders - Busan Sonicboom 74 - 67  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Dijon 72 - 72, h.u. 87 - 89  
Hyeres-Toulon - Orleans 78 - 61  
Monaco - Le Portel 81 - 57  
Nancy - Reims 89 - 80  
Strasbourg - Le Mans 92 - 63  
Kosárlabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Villeneuve d'Ascq Lille 75 - 75, h.u. 84 - 85  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Tropang Texters (1.m.) 101 - 109  
Star Hotshots - Phoenix Fuelmasters (1.m.) 114 - 83  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Kymi 71 - 65  
PAOK - Arisz 62 - 58  
Promitheasz Patra - Koloszosz Rodosz 78 - 68  
Rethymno - Apollon Patra 71 - 56  
Trikala - Lavriou 75 - 78  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Rishon 92 - 77  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Mikawa Kariya 74 - 91  
Hokkaido - Tokyo Sunrockers 69 - 60  
Kawasaki Brave Thunders - Ryukyu Okinawa 79 - 55  
Kyoto - Toyama 98 - 87  
Osaka - Tochigi 57 - 86  
Shiga - Akita 84 - 61  
Tokyo Alvark - Nagoya Dolphins 90 - 86  
Toyohashi Neophoenix - Sendai 73 - 63  
Yokohama - Chiba 72 - 70  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Dabrowa Gornicza 73 - 70  
Start Lublin - Krosno 68 - 63  
Turow Zgorzelec - Szczecin 88 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Neptunas Klaipeda 66 - 69  
Nevezis Kedainiai - Juventus Utena 74 - 102  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Atomerőmű 102 - 89  
Kaposvár - Pécs 63 - 55  
Körmend - Kecskemét 90 - 65  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Győr 75 - 85  
Szekszárd - Diósgyőr 83 - 67  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - LA Lakers 113 - 107  
Brooklyn - Indiana 97 - 106  
Denver - Milwaukee 121 - 117  
Detroit - Minnesota 116 - 108  
Houston - Chicago 108 - 108, h.u. 121 - 117  
Oklahoma City - Memphis 114 - 102  
Orlando - Toronto 102 - 94  
Portland - Dallas 104 - 108  
Sacramento - Phoenix 103 - 105  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Skyliners Frankfurt 95 - 70  
Giessen - Göttingen 79 - 72  
Jena - Braunschweig 89 - 82  
Oldenburg - Bremerhaven 85 - 70  
Ulm - Bayreuth 90 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Estudiantes 103 - 97  
Gran Canaria - Unicaja Malaga 76 - 71  
Obradoiro Monbus - Manresa 89 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Araski AES 79 - 71  
Cadi La Seu d'Urgell - Al-Qazeres Extremadura 68 - 56  
Gernika Bizkaia - CREF Madrid 72 - 46  
Vasco Gipuzkoa - Ferrol 86 - 73  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Balikesirspor 87 - 87, h.u. 92 - 100  
Karsiyaka - RH Gaziantepspor 79 - 92  
Usak Sportif - Besiktas 66 - 84  
Yesilgiresun - Trabzonspor 70 - 70, h.u. 81 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Besiktas 61 - 56  
AGÜ Kayserispor - Mersin BB 74 - 64  
Mersin Dogus H. - Adana Botas 63 - 77  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Nyizsnyij Novgorod 88 - 75  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Buducnost 21 - 34  
FTC - Thüringer HC 32 - 24  
Vardar SCBT - Metz 23 - 21  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - CSM Bukarest 21 - 24  
Larvik - Midtjylland 24 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Holstebro 27 - 25  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Skjern 23 - 32  
Silkeborg - Kolding 28 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Oldenburg 28 - 29  
Randers - Sävehof 28 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Kubany Krasznodar 24 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Bietigheim 23 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Nyköbing F. 35 - 32  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Komló 24 - 19  
FTC - Vác 34 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Falk Horten 26 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Buxtehude 30 - 30  
Dortmund - SVG Celle 26 - 24  
Nellingen - Blomberg-Lippe 27 - 35  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Breszt Meskov 29 - 27  
Veszprém - Metalurg Skopje 33 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Sinfin 28 - 22  
Anaitasuna - Benidorm 28 - 26  
AX Puente Genil - Valladolid 28 - 27  
Bidasoa Irun - Villa de Aranda 24 - 23  
Huesca - Ciudad Encantada 18 - 19  
Puerto Sagunto - Morrazo Cangas 27 - 23  
Quabit Guadalajara - Naturhouse La Rioja 27 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellton - Eslöv 20 - 24  
Kristianstad - Heid 33 - 21  
Skuru - Lugi 22 - 29  
Skövde - Skara 25 - 20  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burkina Faso - Ghána 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Gillingham 2 - 2  
Charlton - Fleetwood 1 - 1  
Chesterfield - Oldham 0 - 1  
Coventry - Millwall 0 - 2  
Milton Keynes Dons - Bolton 1 - 1  
Port Vale - Peterborough 0 - 3  
Rochdale - Bristol Rovers 0 - 0  
Sheffield Utd. - Wimbledon 4 - 0  
Shrewsbury - Bury 2 - 1  
Southend - Scunthorpe 3 - 1  
Walsall - Northampton 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Notts County 2 - 0  
Barnet - Mansfield 0 - 2  
Blackpool - Colchester 1 - 1  
Cambridge Utd. - Plymouth 0 - 1  
Cheltenham - Newport 1 - 1  
Crawley - Stevenage 1 - 2  
Doncaster - Morecambe 1 - 1  
Exeter - Crewe 4 - 0  
Grimsby - Luton 1 - 1  
Hartlepool - Yeovil 1 - 1  
Leyton - Carlisle 1 - 2  
Wycombe - Portsmouth 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Preston 0 - 0  
Birmingham - Fulham 1 - 0  
Blackburn - QPR 1 - 0  
Bristol City - Rotherham 1 - 0  
Burton - Wolverhampton 2 - 1  
Cardiff - Norwich 0 - 1  
Ipswich - Reading 2 - 2  
Newcastle - Derby County 1 - 0  
Nottingham - Aston Villa 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Torquay 1 - 0  
Dag & Red - Chester 3 - 2  
Gateshead - Southport 3 - 0  
Maidstone Utd. - Aldershot 0 - 2  
Wrexham - Guiseley 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Melbourne City 2 - 1  
Perth Glory - Newcastle Jets 3 - 2  
Wellington Phoenix - Western Sydney 1 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumqayit - Inter Baku 2 - 2  
Zira - Kapaz 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Tubize 3 - 0  
Saint-Gilloise - Antwerpen 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Waasland Beveren 0 - 2  
Genk - Mouscron-Peruwelz 1 - 0  
Oostende - Mechelen 2 - 0  
Standard Liege - Kortrijk 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Wolfsburg 1 - 0  
Bayern München - Schalke 1 - 1  
Dortmund - RB Leipzig 1 - 0  
Hertha BSC - Ingolstadt 1 - 0  
Hoffenheim - Mainz 4 - 0  
Mönchengladbach - Freiburg 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Nürnberg 2 - 3  
Sandhausen - Erzgebirge Aue 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Hallescher FC 1 - 1  
Duisburg - Osnabrück 2 - 2  
Erfurt - FSV Frankfurt 1 - 0  
Holstein Kiel - Aalen 2 - 2  
Mainz Amatőr - Paderborn 0 - 1  
Regensburg - Sonnenhof Grossaspach 1 - 1  
Wehen - Lotte 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Everton Vina Del Mar 0 - 2  
Union Espanola - Colo Colo 0 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEZ Zakakiou - AEL Limasszol 0 - 3  
Apollon Limasszol - Doxa Katokopiasz 3 - 1  
NEA Szalamina - Ermisz Aradippou 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Emirates Ras al-Khaimah 0 - 4  
Hatta - Bani Yas 0 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Seinäjoen JK 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - HIFK 3 - 0  
KTP - GrIFK 2 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legirus Inter - Inter Turku 0 - 1  
P-Iirot - EIF 1 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Haka 3 - 1  
JJK Jyväskylä - Mikkeli MP 4 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Orleans 0 - 2  
Brest - Sochaux 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Chambly 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Rennes 1 - 1  
Dijon - Paris SG 1 - 3  
Guingamp - Caen 0 - 1  
Lille - Lorient 0 - 1  
Monaco - Nice 3 - 0  
Montpellier - Bastia 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Panathinaikosz 1 - 1  
Larissza - Kassziopi Kerkyra 1 - 1  
Panetolikosz - Atromitosz Periszteri 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - PSV 2 - 4  
Groningen - Excelsior 1 - 1  
Nijmegen - Go Ahead Eagles 1 - 2  
Willem II - Heracles 1 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Telstar 4 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Mashhad - Gostaresh Tabriz 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Beitar Jerusalem 1 - 1  
Hapoel Haifa - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 1  
Ironi Kiryat Shmone - Maccabi Petah Tikva 0 - 1  
Maccabi TA - Hapoel Beer Sheva 1 - 0  
Labdarúgás (J-League New Year Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Nagasaki 4 - 0  
Kashima A. - Yokohama FC 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Wakra 0 - 0  
Al-Muaidar - Al-Arabi (QAT) 1 - 1  
Umm-Salal - Al-Khuraitiat 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Dep. Pasto 0 - 4  
Jaguares de Cordoba - Dep. Tolima 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Atlas de Guadalajara 1 - 1  
Veracruz - Chiapas 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Napoli 1 - 7  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Vicenza 2 - 1  
Cittadella - Vercelli 0 - 0  
Latina - Frosinone 0 - 1  
Perugia - Brescia 3 - 2  
Pisa - Entella 1 - 1  
Salernitana - Novara 0 - 0  
SPAL Ferrara - Ascoli 1 - 1  
Spezia - Ternana 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Roma - Pontedera 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forli - Südtirol 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Taranto 2 - 1  
Casertana - Lecce 1 - 0  
Foggia - Messina 3 - 0  
Fondi - Melfi 2 - 1  
Paganese - Catanzaro 1 - 2  
Reggina - Monopoli 0 - 0  
Siracusa - Juve Stabia 3 - 2  
Vibonese - Cosenza 1 - 1  
Virtus Francavilla - Akragas 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Sp. Luqueno 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Covilha 0 - 1  
Portimonense - Académica 0 - 0  
Santa Clara - Fafe 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Boavista 0 - 0  
Porto - Sporting CP 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Arsenal 3 - 1  
Crystal Palace - Sunderland 0 - 4  
Everton - Bournemouth 6 - 3  
Hull City - Liverpool 2 - 0  
Southampton - West Ham 1 - 3  
Tottenham - Middlesbrough 1 - 0  
Watford - Burnley 2 - 1  
West Bromwich - Stoke 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Viitorul Constanta 1 - 2  
Universitatea Craiova - Voluntari 5 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Partick Thistle 2 - 0  
Hamilton - Kilmarnock 1 - 1  
Inverness CT - Dundee 2 - 2  
Motherwell - Hearts 0 - 3  
Rangers - Ross County 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Peterhead 4 - 1  
Alloa - Livingston 2 - 2  
Brechin - Stenhousemuir 2 - 2  
Queens Park - East Fife 2 - 2  
Stranraer - Albion Rovers 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Forfar 0 - 1  
Berwick - Annan 4 - 1  
Edinburgh City - Clyde 0 - 0  
Stirling - Montrose 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - St. Mirren 2 - 2  
Dundee Utd. - Raith Rovers 3 - 0  
Falkirk - Dunfermline 2 - 0  
Hibernian - Ayr Utd. 1 - 1  
Queen of South - Greenock Morton 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Numancia 2 - 3  
Cadiz - Mirandes 2 - 1  
Huesca - Zaragoza 2 - 3  
Lugo - Cordoba 1 - 0  
Tenerife - Elche 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Real Union Irun 3 - 1  
Leioa - Real Madrid B 1 - 1  
Zamudio - Arenas de Getxo 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal B - UE Llagostera 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Leganes 2 - 0  
Barcelona - Ath. Bilbao 3 - 0  
Malaga - Espanyol 0 - 1  
Valencia - Eibar 0 - 4  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Winterthur 4 - 1  
Wil - Le Mont Lausanne 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Lugano 4 - 0  
Grasshoppers - Thun 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khaleej - Al-Nassr 0 - 3  
Al-Wehda - Al-Faisaly 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Kayserispor 2 - 3  
Istanbul Basaksehir - Galatasaray 2 - 1  
Sanliurfaspor - Rizespor 1 - 1  
Tuzlaspor - Sivasspor 1 - 4  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Racing Montevideo 1 - 0  
Sud América - Fenix Montevideo 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Airbus 1 - 0  
Bala Town - Bangor City 3 - 2  
Connah's Quay - Carmarthen 0 - 1  
Llandudno FC - Newtown 1 - 2  
Rhyl - Cefn Druids 0 - 2  
TNS - Cardiff Met University 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Carrick 0 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armagh City - Glenavon 0 - 2  
Coleraine - Tobermore Utd. 1 - 0  
Crusaders - PSNI 2 - 0  
Dungannon - Dollingstown 4 - 1  
HW Welders - Ballymena Utd. 1 - 1  
Institute - Linfield 0 - 2  
Loughgall - Portadown 1 - 2  
Warrenpoint - Crewe Utd. 5 - 0  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Worcester 38 - 53  
Gloucester - Newport Dragons 24 - 13  
Newcastle - Bath 16 - 15  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Franciaország 19 - 16  
Skócia - Írország 27 - 22  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kenya 19 - 12  
Dél-Afrika - Anglia 15 - 21  
Fidzsi-szigetek - Franciaország 31 - 7  
Fidzsi-szigetek - Szamoa 40 - 0  
Franciaország - Wales 12 - 14  
Kanada - Argentína 17 - 17  
Kenya - Japán 17 - 12  
Skócia - Új-Zéland 7 - 14  
USA - Oroszország 14 - 17  
Wales - Szamoa 7 - 7  
Új-Zéland - Ausztrália (Helyszín: Ausztrália) 26 - 14  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - LJ Modena 3 - 2  
Club Italia - Busto Arsizio 3 - 1  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Gould - A. Carter (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
S. Bingham - A. Hamilton (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mott - O. Jasika 0 - 2  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Isner - H. Laaksonen 3 - 1  
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja M / Mektic N - Lopez F / Lopez M 3 - 2  
Nestor D / Pospisil V - Inglot D / Murray J 1 - 3  
Troicki V / Zimonjic N - Kravchuk K / Kuznetsov A 3 - 1  
Zverev A / Zverev M - Bemelmans R / De Loore J 2 - 3  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - Q. Halys 2 - 0  
P. Gojowczyk - A. Rublev 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Vikhlyantseva - K. Mladenovic 1 - 2  
Y. Putintseva - D. Cibulkova 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavrilova D / Mladenovic - Jurak D / Knoll X 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - M. Minella 2 - 0  
L. Safarova - S. Peng 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan Y-J - Liu C / Zheng S 2 - 1  
Hibino N / Zhang K-L - Hradecka L / Siniakova K 0 - 2  
Téli sportok (Rövidpályás gyorskor,pár,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bácskai S.L. - E. Viviani (1000 m, Drezda) 0 - 1  
Jászapáti P. - T. Huot Marchand (1500 m, Drezda) 1 - 0  
Téli sportok (Rövidpályás gyorskorcsolya,pár)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knoch V. - D. Iwasa (1000 m, Drezda) 0 - 1  
Liu Shaolin S. - P. Dion (1500 m, Drezda) 1 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budvanszka Rivijera Budva - Primorje Rijeka 10 - 7  
Jug Dubrovnik - Jadran Herceg Novi 9 - 7  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Debrecen 11 - 6  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Miskolc 6 - 10  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Torino 11 - 6  
Quinto - Posillipo Napoli 7 - 9  
Savona - Bogliasco 11 - 7  
SM Verona - Acquachiara 20 - 11  

 

2017.02.03.
Asztalitenisz (Európa Top 16, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - J. Groth 3 - 2  
D. Ovtcharov - J. Monteiro 3 - 1  
D. Ovtcharov - S. Gauzy 3 - 2  
J. Monteiro - J. Groth 1 - 3  
S. Gauzy - J. Groth 3 - 2  
S. Gauzy - J. Monteiro 3 - 1  
Asztalitenisz (Európa Top 16, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Lebesson - Lei Kou 0 - 3  
T. Apolonia - E. Lebesson 3 - 1  
T. Apolonia - Lei Kou 3 - 2  
V. Samsonov - E. Lebesson 2 - 3  
V. Samsonov - Lei Kou 0 - 3  
V. Samsonov - T. Apolonia 1 - 3  
Asztalitenisz (Európa Top 16, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ma. Karlsson - P. Gionis 0 - 3  
S. Fegerl - Ma. Karlsson 3 - 2  
T. Boll - P. Gionis 3 - 0  
T. Boll - S. Fegerl 3 - 1  
Asztalitenisz (Európa Top 16, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gacina - A. Shibaev 3 - 2  
Kr. Karlsson - A. Gacina 3 - 1  
M. Freitas - A. Shibaev 2 - 3  
M. Freitas - Kr. Karlsson 3 - 0  
Asztalitenisz (Európa Top 16, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dodean - S. Polcanova 3 - 2  
Mel. Hu - D. Dodean 0 - 3  
Mel. Hu - Póta G. 3 - 2  
Mel. Hu - S. Polcanova 1 - 3  
Póta G. - D. Dodean 3 - 2  
Póta G. - S. Polcanova 3 - 2  
Asztalitenisz (Európa Top 16, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jia Liu - B. Balazova 3 - 2  
Jia Liu - S. Winter 3 - 2  
P. Mikhaylova - B. Balazova 0 - 3  
S. Winter - P. Mikhaylova 3 - 0  
Asztalitenisz (Európa Top 16, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ekholm - T. Bilenko 3 - 0  
P. Solja - M. Ekholm 3 - 1  
P. Solja - S. Loeuillette 3 - 0  
T. Bilenko - S. Loeuillette 3 - 2  
Asztalitenisz (Európa Top 16, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jie Li - B. Szőcs 3 - 2  
Jie Li - Qian Li 3 - 2  
Qian Li - Vik. Pavlovich 3 - 2  
Vik. Pavlovich - B. Szőcs 1 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Turku PS 8 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cioli Cogianco - Rieti 4 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Ribera Navarra 3 - 1  
Levante - Murcia 1 - 1  
Magna Gurpea - CA Gran Canaria 5 - 4  
Palma Futsal - AD Sala Zaragoza 4 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Syracuse 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Trinec 1 - 2  
Liberec - Chomutov 4 - 5  
Litvínov - Mladá Boleslav 4 - 4  
Pardubice - Mountfield HK 1 - 4  
Plzen - Zlín 7 - 1  
Sparta Praha - Olomouc 2 - 4  
Vítkovice - Brno 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentofte - Frederikshavn 3 - 1  
Herning - Herlev Eagles 3 - 3  
Rungsted - Rödovre 0 - 1  
SönderjyskE - Aalborg 4 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Espoo United 1 - 0  
Keupa - Kajaanin Hokki 5 - 1  
Roki - Kiekko-Vantaa 3 - 1  
SaPKo - Kokkolan Hermes 3 - 2  
Tuto - IPK 7 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät 4 - 6  
JYP - Lukko 2 - 1  
Kookoo - Tappara 0 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Gap 1 - 4  
Angers - Nice 2 - 0  
Bordeaux - Dijon 11 - 0  
Chamonix-Morzine - Rouen 3 - 2  
Epinal - Strasbourg 3 - 3  
Grenoble - Lyon 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Riga 4 - 2  
Barisz Asztana - Dinamo Minszk 5 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Jokerit 2 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - SZKA Szentpétervár 4 - 4  
Slovan Bratislava - Vityaz Podolszk 1 - 6  
Szalavat Julajev Ufa - CSZKA Moszkva 1 - 5  
Szpartak Moszkva - Szocsi 1 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Szeversztal Cserepovec 1 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Fehérvári Titánok 4 - 0  
MAC Budapest - Belgrád 8 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago 3 - 4  
Buffalo - NY Rangers 1 - 1  
Dallas - Winnipeg 3 - 4  
Nashville - Edmonton 2 - 0  
Philadelphia - Montreal 3 - 1  
St. Louis - Toronto 5 - 1  
Tampa Bay - Ottawa 2 - 5  
Vancouver - San Jose 1 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Crimmitschau 4 - 3  
Freiburg - Rosenheim 4 - 2  
Kassel - Kaufbeuren 3 - 2  
Lausitzer Füchse - Heilbronn 3 - 2  
Ravensburg - Frankfurt Löwen 2 - 2  
Riessersee - Bad Nauheim 4 - 7  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Eisbären Berlin 2 - 1  
Iserlohn - Mannheim 3 - 4  
Krefeld - Bremerhaven 2 - 4  
Nürnberg - München 2 - 2  
Schwenningen - Düsseldorf 4 - 1  
Straubing - Köln 3 - 2  
Wolfsburg - Ingolstadt 5 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Ajoie 2 - 5  
Langenthal - GCK Lions 5 - 1  
Olten - Chaux-de-Fonds 10 - 1  
Rapperswil - Visp 4 - 4  
Red Ice Martigny - Zug 2 2 - 0  
Winterthur - Thurgau 0 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Mora 1 - 5  
Björklöven - AIK 0 - 2  
Västervik - Södertälje 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Malmö 0 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin 4 - 1  
Kosice - Zilina 4 - 5  
Liptovsky Mikulas - Nove Zamky 2 - 6  
Nitra - Martin 5 - 2  
Poprad - Zvolen 5 - 6  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Himik Voszkreszenszk 2 - 0  
Dizel Penza - Rubin Tyumeny 1 - 3  
Kazzink-Torpedo - Szokol Krasznojarszk 3 - 2  
Szarjarka Karaganda - Ermak Angarszk 3 - 0  
SZKA-Neva - Dinamo Balasiha 1 - 3  
Zvezda Csehov - Dinamo Szentpétervár 2 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Cairns 90 - 73  
Perth - Brisbane 94 - 63  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Canberra Capitals 66 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Changwon Sakers 94 - 97  
Seoul Knights - Ulsan Mobis Phoebus 85 - 80  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Real Madrid 71 - 79  
Crvena zvezda - Anadolu Efes 72 - 86  
Galatasaray - Panathinaikosz 79 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Nanterre 74 - 88  
Paris Levallois - Antibes 86 - 67  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - RS Elasto Painters 80 - 103  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Atlanta 108 - 113  
LA Clippers - Golden State 120 - 133  
San Antonio - Philadelphia 102 - 86  
Washington - LA Lakers 116 - 108  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Skanderborg 33 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Glassverket 39 - 17  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Barcelona 20 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - IFK Ystad 33 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Sheffield Wed. 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Sydney FC 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Qarabag Baku 1 - 2  
Gabala - Neftcsi Baku 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Cercle Bruges 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Anderlecht 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Leverkusen 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - 1860 München 2 - 1  
Fürth - Hannover 4 - 1  
Kaiserslautern - Würzburg 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al Nasr (UAE) 3 - 0  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Ittihad (UAE) 1 - 0  
Dibba Al-Fujairah - Al-Ahli (UAE) 0 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Mariehamn 1 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Lahti 4 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Clermont 2 - 1  
Amiens - Nimes 1 - 2  
Laval - Valenciennes 0 - 0  
Le Havre - Red Star 93 1 - 1  
Lens - Troyes 0 - 0  
Niort - Bourg-Peronnas 3 - 2  
Reims - Tours 1 - 1  
Strasbourg - Ajaccio GFC 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfort - Dunkerque 2 - 3  
Epinal - Pau 1 - 1  
Sedan - Concarneau 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Marseille 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - RKC Waalwijk 4 - 1  
Cambuur - Helmond 3 - 0  
Den Bosch - NAC Breda 2 - 1  
Dordrecht - F. Sittard 2 - 2  
Emmen - Volendam 3 - 1  
FC Eindhoven - Almere City 4 - 1  
Maastricht - Achilles'29 0 - 0  
Telstar - Oss 3 - 1  
Utrecht 2 - PSV 2 0 - 2  
Venlo - De Graafschap 4 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Vitesse 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Ajax 0 - 1  
Twente - Achilles'29 7 - 0  
Zwolle - ADO Den Haag 2 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanat Naft Abadan - Naft Tehran 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Bnei Lod 1 - 2  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Ahi Nazareth 1 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Maccabi Shaarayim 1 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Ramat Gan 0 - 2  
Maccabi Netanya - Ironi Nesher 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Rayyan 1 - 5  
Lekhwiya - Al-Khor 6 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Universitario 1 - 3  
Independiente del Valle - Olimpia Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Benevento 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Guarani Asuncion 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Vizela 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Guimaraes 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Targu Mures 1 - 0  
Pandurii - Municipal Studentesc Iasi 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UCAM Murcia - Sevilla B 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad - Al-Ahli 1 - 4  
Labdarúgás (U20 Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ecuador - U20Venezuela 2 - 4  
U20Uruguay - U20Brazília 2 - 1  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Sale 10 - 13  
Northampton Saints - Llanelli Scarlets 50 - 10  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Munster 9 - 10  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - USA 19 - 22  
Kanada - Oroszország 12 - 7  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Molfetta 3 - 1  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - M. Selby (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
B. Hawkins - A. Hamilton(5 nyert frame-ig) 4 - 5  
B. Woollaston - B. Hawkins (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
M. Gould - R. Day(5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. Holt - Y. Bingtao (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
S. Bingham - D.B. Gilbert (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
S. Bingham - Y. Bingtao(5 nyert frame-ig) 5 - 2  
T. Ford - A. Carter(5 nyert frame-ig) 2 - 5  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - B. Mott 1 - 2  
O. Jasika - D. Popko 2 - 1  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klein B / Propoggia D - Chaplin/McLachlan 2 - 0  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Harrison - T. Ito 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - R. Bautista-Agut 0 - 3  
A. Zverev - A. De Greef 3 - 0  
C. Berlocq - A. Seppi 1 - 3  
D. Dzumhur - H. Hurkacz 3 - 0  
D. Shapovalov - D. Evans 0 - 3  
D.H. Lee - D. Istomin 1 - 3  
E. Gerasimov - M. Copil 3 - 0  
E. Gomez - P.S. Varillas 3 - 2  
F. Skugor - P. Carreno-Busta 3 - 2  
G. Elias - D. Sela 3 - 1  
G. Pella - P. Lorenzi 0 - 3  
Hy. Chung - S. Fayziev 3 - 2  
I. Ivashka - A. Ungur 1 - 3  
J. Hernandez-Fernandez - N. Jarry 0 - 3  
J. Kovalik - Fucsovics M. 1 - 3  
J. Sock - M. Chiudinelli 3 - 0  
J. Sousa - Y. Oliel 3 - 0  
J. Thompson - J. Vesely 3 - 0  
M. Basic - K. Majchrzak    
M. Klizan - Balázs A. 3 - 1  
N. Djokovic - D. Medvedev    
N. Kyrgios - J. Satral 3 - 0  
P. Kohlschreiber - S. Darcis 2 - 3  
R. Cid Subervi - C. Garin 1 - 3  
R. Quiroz - M. Echazu 3 - 1  
R. Ramanathan - J. Statham 3 - 0  
T. Daniel - R. Gasquet 0 - 3  
V. Pospisil - K. Edmund 3 - 0  
V. Troicki - K. Khachanov 3 - 2  
Y. Bhambri - F. Tearney 3 - 0  
Y. Nishioka - G. Simon 0 - 3  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - G. Sakharov 2 - 0  
A. Rublev - T. Lamasine 2 - 0  
P. Gojowczyk - S. Stakhovsky 2 - 0  
Q. Halys - A. Karatsev 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar/Golubev - Elgin M / Zelenay I 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Vesnina - D. Cibulkova 0 - 2  
K. Mladenovic - R. Vinci 2 - 0  
S. Halep - N. Vikhlyantseva    
Y. Putintseva - S. Kuznetsova 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Krajicek M - Ostapenko J / Rosolska A 1 - 2  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - O. Jabeur 2 - 1  
M. Doi - L. Safarova 0 - 2  
M. Minella - L. Zhu 2 - 1  
S. Peng - S. Stosur 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan Y-J - Kovinic D / Linette M 2 - 0  
Hozumi E / Kato M - Liu C / Zheng S 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Mladost Zagreb 10 - 9  
Vojvodina - Partizan Belgrád 9 - 5  

 

2017.02.02.
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - M. van Gerwen 6 - 6  
K. Huybrechts - J. Wade 5 - 7  
P. Taylor - D. Chisnall 7 - 3  
P. Wright - J. Klaasen 7 - 4  
R. van Barneveld - A. Lewis 7 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Falun 6 - 3  
Futsal (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Dánia 1 - 2  
Norvégia - Ciprus (Helyszín: Ciprus) 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Kalpa 2 - 2  
Jukurit - Ässät 1 - 3  
SaiPa - Lahti Pelicans 4 - 6  
Vaasan Sport - Turku PS 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Red Star Kunlun 3 - 1  
Lada Toljatti - Barsz Kazany 4 - 0  
Medvescak Zagreb - Lokomotív Jaroszlavl 4 - 7  
Metallurg Novokuznyeck - Amur Habarovszk 0 - 1  
Slovan Bratislava - Dinamo Moszkva 1 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Admiral Vlagyivosztok 5 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Debrecen 5 - 7  
FTC - Újpest 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Minnesota 5 - 1  
Los Angeles - Colorado 5 - 0  
Washington - Boston 5 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Manglerud 0 - 1  
Lorenskog - Lillehammer 4 - 2  
Valerenga - Stjernen 5 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Olimpija Ljubljana 2 - 2  
Fehérvár - Znojmo 6 - 2  
Graz - Villach 6 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Linz 4 - 2  
Salzburg - Vienna Capitals 3 - 3  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt 3 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Biel 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Vita Hasten 2 - 2  
Västeras - Karlskoga 4 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Leksand 5 - 2  
HV 71 - Rögle 7 - 0  
Karlskrona - Örebro 2 - 2  
Linköping - Djurgarden 4 - 1  
Lulea - Brynäs 4 - 4  
Växjö - Frölunda 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Izssztal Izsevszk 1 - 4  
Barsz Kazany B - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 1 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Molot Perm 3 - 1  
Szarov - Torosz Nyeftekamszk 1 - 5  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Wonju Dongbu 81 - 87  
Seoul Thunders - Incheon Elephants 89 - 81  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Maccabi TA 90 - 75  
Fenerbahce Ülker - CSZKA Moszkva 77 - 71  
Milano - Darussafaka 89 - 87  
UNIKSZ Kazany - Olympiakosz 75 - 90  
Zalgiris Kaunas - Barcelona 89 - 85  
Kosárlabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Lyon 77 - 80  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Gilboa Galil 100 - 81  
Hapoel TA - Maccabi Kiryat Gat 99 - 67  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao - Beijing Dragons 96 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Sopot - Ostrow Wielkopolski 71 - 87  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Szombathely 80 - 84  
ZTE - Szolnok 78 - 86  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 109 - 104  
Brooklyn - New York 90 - 95  
Cleveland - Minnesota 125 - 97  
Dallas - Philadelphia 113 - 95  
Denver - Memphis 99 - 119  
Detroit - New Orleans 118 - 98  
Golden State - Charlotte 126 - 111  
Miami - Atlanta 116 - 93  
Oklahoma City - Chicago 100 - 128  
Orlando - Indiana 88 - 98  
Phoenix - LA Clippers 114 - 124  
Utah - Milwaukee 104 - 88  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Tsmoki-Minszk 88 - 81  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Silkeborg 34 - 28  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Tatabánya 29 - 33  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - Nexe Nasice 37 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Guif 23 - 29  
Malmö - Hammarby 26 - 16  
Redbergslids - Kristianstad 31 - 21  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Ghána 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Brighton 3 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Sharjah 0 - 0  
Al-Wasl - Al-Wahda 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - Helsinki JK 0 - 4  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Arisz 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Padideh Mashhad 2 - 1  
Paykan - Sepahan 3 - 2  
Saipa Karaj - Foolad Khuzestan 1 - 0  
Zob Ahan - Saba Qom 0 - 1  
Labdarúgás (J-League New Year Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagasaki - Kashima A. 0 - 2  
Yokohama FC - Avispa Fukuoka 3 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Shahaniya 1 - 1  
El-Jaish - Al-Sailiya 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Millonarios 1 - 0  
Botafogo - Colo Colo 2 - 1  
Montevideo Wanderers - The Strongest 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coras Tepic - América 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - Potros UAEM 5 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venados Merida - Chivas Guadalajara 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Dorados de Sinaloa 5 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Feirense 1 - 1  
Rio Ave - Braga 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Alavés 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Ittifaq (KSA) 2 - 0  
Al-Hilal (KSA) - Al-Qadisiyah 1 - 1  
Labdarúgás (U20 Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kolumbia - U20Argentína 1 - 2  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Liberec 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol Bolzano - Conegliano 0 - 3  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - Z. Xintong (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
A. Hamilton - M.J. Williams 5 - 3  
B. Hawkins - M. White (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
D. Dale - Y. Bingtao (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
M. Fu - D.B. Gilbert (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
M. Gould - R. Walden (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
M. Holt - S. Carrington 5 - 1  
N. Robertson - B. Woollaston (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
R. Day - R. Hull 5 - 4  
S. Bingham - Z. Yong (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
T. Ford - M. King 5 - 2  
T. Un-Nooh - M. Selby (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Jasika - M. Ebden 2 - 1  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Waard / Saville - Bolt A / Whittington A 2 - 0  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - F. Tiafoe 2 - 0  
R. Harrison - M. Trungelliti 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - J. Janowicz 2 - 1  
A. Rublev - H. Nys 2 - 1  
E. Lopez-Perez - S. Stakhovsky 1 - 2  
G. Sakharov - J. Benneteau 2 - 1  
T. Lamasine - M. Bourgue 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blancaneaux / Gicquel - Skupski K / Skupski N 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - R. Vinci 0 - 2  
D. Vekic - D. Cibulkova 0 - 2  
E. Vesnina - A. Cornet 2 - 1  
V. Williams - K. Mladenovic 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Niculescu M - Gavrilova D / Mladenovic K 0 - 2  
Kudermetova V / Lykina K - Dabrowski G / Krajicek M 0 - 2  
Ostapenko J / Rosolska A - Kalinskaya A / Khromacheva I 2 - 1  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jakupovic - S. Stosur 1 - 2  
E. Svitolina - L. Hradecka 2 - 0  
K. Siniakova - S. Peng 0 - 2  
L. Zhu - K. Nara 2 - 1  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan C-W / Melichar N - Hradecka L / Siniakova K 0 - 2  
Hibino N / Zhang K-L - Lee Y-H / Plipuech P 2 - 1  

 

2017.02.01.
Bandy (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Finnország 3 - 5  
Oroszország - Svédország (Helyszín: Svédország) 6 - 10  
Bandy (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - USA 5 - 14  
Németország - Norvégia 3 - 17  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Koovee Tampere 7 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Thorengruppen 3 - 3  
Mullsjö - Höllviken 8 - 3  
Pixbo Wallenstam - Helsingborg 4 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Gherdeina/Gröden 4 - 8  
Fassa - Salzburg 2 4 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt 2 - Neumarkt Riwega 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Renon/Ritten 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Zubr Prerov    
Havirov - Slovan Ustecti Lvi 2 - 2  
Jihlava - Most 4 - 3  
Kladno - Frydek Mistek 2 - 2  
Litomerice - Slavia Trebic 2 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Prostejov 2 - 2  
Slavia Praha - Kadan 3 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Gentofte 4 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - JYP-Akatemia 2 - 1  
Kiekko-Vantaa - Heinolan Peliitat 8 - 5  
Kokkolan Hermes - Tuto 2 - 5  
Leki - Keupa 3 - 5  
Roki - Jokipojat 5 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Minszk 2 - 3  
Barisz Asztana - Jokerit 0 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Dinamo Riga 2 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Szeversztal Cserepovec 6 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - SZKA Szentpétervár 1 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szocsi 1 - 1  
Traktor Cseljabinszk - CSZKA Moszkva 4 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Diósgyőr 2 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Colorado 5 - 1  
Arizona - Los Angeles 2 - 3  
Carolina - Philadelphia 5 - 1  
Dallas - Toronto 6 - 3  
Detroit - New Jersey 3 - 4  
Edmonton - Minnesota 2 - 5  
Florida - Ottawa 6 - 5  
Montreal - Buffalo 5 - 2  
NY Islanders - Washington 3 - 2  
NY Rangers - Columbus 4 - 6  
Pittsburgh - Nashville 4 - 2  
San Jose - Chicago 3 - 1  
St. Louis - Winnipeg 3 - 5  
Tampa Bay - Boston 3 - 4  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Servette 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Södertälje 4 - 1  
Almtuna - Västervik 5 - 1  
Mora - Timra 2 - 4  
Tingsryd - Björklöven 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Juzsnij Ural Orszk 7 - 3  
Rjazany - Himik Voszkreszenszk 2 - 2  
SZKA-Neva - Dinamo Szentpétervár 4 - 3  
Zvezda Csehov - Dinamo Balasiha 1 - 4  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Knights 78 - 69  
Ulsan Mobis Phoebus - Jeonju KCC Egis 79 - 62  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Fenerbahce 86 - 79  
Lattes Montpellier - USK Praha 55 - 58  
Mersin BB - Famila Schio 65 - 61  
Wisla Krakkó - Győr 66 - 47  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Jekatyerinburg 63 - 97  
Polkowice - P. Avenida 71 - 75  
Sopron - Nagyezsda Orenburg 69 - 89  
Villeneuve d'Ascq Lille - Antakya Hatay 71 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Ulm 86 - 86, h.u. 101 - 98  
Lietkabelis - Himki Moszkva 77 - 89  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Lietuvos Rytas 84 - 77  
Zenit Szentpétervár - Nyizsnyij Novgorod 90 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Alba Berlin 83 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Union Hainaut 71 - 62  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - RS Elasto Painters 94 - 89  
Star Hotshots - Mahindra Enforcers 124 - 87  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Holon 73 - 75  
Maccabi Rishon - Ironi Naharia 97 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Koszalin 72 - 70  
Krosno - Asseco Gdynia 79 - 80  
Starogard Gdanski - Turow Zgorzelec 73 - 71  
Szczecin - Anwil Wloclawek 80 - 86  
Tarnobrzeg - Zielona Gora 65 - 105  
Torun - Rosa Radom 84 - 89  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - MAFC 101 - 75  
Atomerőmű - Sopron 72 - 78  
Jászberény - Kaposvár 90 - 94  
Kecskemét - Szeged 82 - 61  
Pécs - Körmend 94 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Sacramento 105 - 83  
LA Lakers - Denver 120 - 116  
Portland - Charlotte 115 - 98  
San Antonio - Oklahoma City 108 - 94  
Toronto - New Orleans 96 - 96, h.u. 108 - 106  
Washington - New York 117 - 101  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Nyköbing F. 25 - 28  
Odense - Midtjylland 23 - 28  
Viborg - Randers 25 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wisla Plock 26 - 29  
Pogon Szczecin - Gwardia Opole 25 - 30  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Érd 22 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Sola 32 - 20  
Stabaek - Glassverket 21 - 28  
Storhamar - Larvik 23 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Alingsas 25 - 40  
Ricoh HK - Lugi 26 - 23  
Sävehof - Skövde 36 - 24  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burkina Faso - Egyiptom 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millwall - Walsall 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Leeds 1 - 2  
Burton - Fulham 0 - 2  
Newcastle - QPR 2 - 2  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Zulte Waregem 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Etienne - Paris SG 0 - 6  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Caen 3 - 1  
Auxerre - St-Etienne 0 - 0  
Avranches - Fleury-Merogis 1 - 0  
CA Bastia - Nancy 2 - 0  
Chambly - Monaco 3 - 3  
Frejus St-Raphael - Prix-les-Mezieres 1 - 0  
Les Herbiers - Guingamp 1 - 1  
Rennes - Paris SG 0 - 4  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz 1908 - Kassziopi Kerkyra 0 - 0  
Larissza - PAOK 0 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Levadiakosz 6 - 0  
Atromitosz Periszteri - Lamia 2 - 0  
Giannina - Plataniasz 1 - 0  
Kisszamikosz - Panathinaikosz 0 - 4  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machine Sazi Tabriz - Esteghlal T. 0 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - El Nacional Quito 2 - 2  
CA Cerro - Union Espanola 2 - 3  
Carabobo - Junior de Barranquilla 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Correcaminos UAT 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Queretaro 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Mineros de Zacatecas 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Dep. Toluca 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Zacatepec 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Fiorentina 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Cesena 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Hull City 0 - 0  
Stoke - Everton 1 - 1  
West Ham - Manchester City 0 - 4  
Labdarúgás (Primeira Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Brasil de Pelotas 2 - 1  
Labdarúgás (Primeira Liga, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Atlético MG 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Aberdeen 1 - 0  
Hearts - Rangers 4 - 1  
Partick Thistle - St. Johnstone 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Barcelona 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Raed 3 - 1  
Al-Taawon - Al-Shabab (KSA) 2 - 0  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BBSK - Noliko Maaseik 3 - 1  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Resovia Rzeszow 3 - 0  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Paris Volley 3 - 2  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - ACH Ljubljana 3 - 1  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Perugia 2 - 3  
Roeselare - Halkbank Ankara 3 - 0  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Songsermsawad - Z. Xintong 0 - 5  
J. Astley - R. Walden 4 - 5  
M. Gould - Jam. Jones (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
R. Day - M. Allen (5 frame-ig) 5 - 1  
R. Hull - J. White (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
R. O'Sullivan - M. King (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
S. Maguire - A. Carter (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
T. Ford - P. Ebdon 5 - 2  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Barton - O. Jasika 0 - 2  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kukushkin - T. Ito 1 - 2  
S. Bangoura - E. Ymer 0 - 2  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - S. Tsitsipas 2 - 1  
M. Bourgue - G. Jacq 2 - 0  
P. Gojowczyk - S. Diez 2 - 1  
S. Napolitano - A. Karatsev 0 - 2  
T. Gabashvili - Q. Halys 0 - 2  
Y. Reuter - J. Janowicz 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - Y. Putintseva 0 - 2  
D. Gavrilova - S. Kuznetsova 0 - 2  
E. Vesnina - E. Makarova 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - D. Kasatkina 2 - 0  
S. Halep - A. Konjuh 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Niculescu M - Kuncikova L / Mertens E 2 - 0  
Bukhanko A / Konjuh A - Kalinskaya A / Khromacheva I 0 - 2  
Dabrowski G / Krajicek M - Bencic B / Hingis M 2 - 1  
Kerkhove L / Marozava L - Jurak D / Knoll X 1 - 2  
Olaru I R / Savchuk O - Ostapenko J / Rosolska A 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - M. Minella 0 - 2  
L. Safarova - A. Sevastova 2 - 0  
M. Doi - R. Ozaki 2 - 0  
O. Jabeur - S. Rogers 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Ninomiya M - Hradecka L / Siniakova K 0 - 2  
Chan H-C / Chan Y-J - Hsieh S-Y / Hsu C-W 2 - 0  
Chang K C / Chuang C J - Hibino N / Zhang K-L 0 - 2  
Kovinic D / Linette M - Doi M / Nara K 2 - 1  
Liu C / Zheng S - Dzalamidze N / Minella M 2 - 1  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - OSC 7 - 19  
Vasas - Szeged    
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - BVSC 7 - 9  
Miskolc - FTC 7 - 7  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ortigia - Brescia 6 - 14  

 

2017.01.31.
Bandy (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Finnország 6 - 2  
Bandy (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - USA 8 - 3  
Németország - Fehéroroszország 7 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Sirius 10 - 4  
Futsal (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Koszovó 1 - 3  
Dánia - Norvégia 2 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitzbühel - Vipiteno/Sterzing 2 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Val Pusteria 2 - 6  
Lustenau - Asiago 0 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Sparta Praha 1 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Odense 2 - 3  
Herlev Eagles - SönderjyskE 4 - 8  
Rungsted - Esbjerg 4 - 4  
Rödovre - Herning 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - HIFK 6 - 3  
Kookoo - Lahti Pelicans 1 - 1  
Kärpät - Hämeenlinna 5 - 3  
Lukko - Tappara 5 - 3  
Turku PS - Ilves 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Epinal 1 - 1  
Chamonix-Morzine - Lyon 2 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Amur Habarovszk 2 - 4  
Medvescak Zagreb - Dinamo Moszkva 3 - 6  
Metallurg Novokuznyeck - Admiral Vlagyivosztok 2 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Barsz Kazany 8 - 2  
Slovan Bratislava - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Red Star Kunlun 1 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Sparta Sarpsborg 1 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Schwenningen 1 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Thurgau 8 - 2  
Biasca Ticino - Olten 1 - 5  
Chaux-de-Fonds - Zug 2 5 - 2  
GCK Lions - Winterthur 2 - 3  
Rapperswil - Langenthal 4 - 6  
Visp - Red Ice Martigny 0 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Skelleftea 2 - 6  
Djurgarden - HV 71 1 - 2  
Leksand - Linköping 2 - 5  
Malmö - Lulea 5 - 1  
Rögle - Växjö 3 - 4  
Örebro - Färjestad 0 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Trencin 6 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Molot Perm 2 - 1  
Szarov - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 1 - 1  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Murcia 85 - 69  
Lok.Kubany Krasznodar - Gran Canaria 66 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Cedevita Zagreb 71 - 58  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 113 - 109  
Dallas - Cleveland 104 - 97  
Miami - Brooklyn 104 - 96  
Minnesota - Orlando 98 - 98, h.u. 111 - 105  
Philadelphia - Sacramento 122 - 119  
Phoenix - Memphis 96 - 115  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Skanderborg 27 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Kristianstad 35 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasterasirsta - Höör 18 - 30  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oxford Utd. - Bradford 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Wycombe 4 - 2  
Luton - Cheltenham 2 - 3  
Yeovil - Plymouth 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Wolverhampton 1 - 3  
Birmingham - Reading 0 - 1  
Brentford - Aston Villa 3 - 0  
Bristol City - Sheffield Wed. 2 - 2  
Cardiff - Preston 2 - 0  
Ipswich - Derby County 0 - 3  
Nottingham - Rotherham 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Solihull Moors - Lincoln 0 - 1  
Woking - Tranmere 0 - 3  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Oostende 0 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergerac Perigord - Lens 2 - 0  
Bordeaux - Dijon 2 - 1  
Chateauroux - Lorient 2 - 2  
Lille - Nantes 1 - 0  
Marseille - Lyon 1 - 1  
Poire-sur-Vie - Strasbourg 0 - 1  
Quevilly Rouen - Marseille Consolat 3 - 0  
Sarreguemines - Niort 0 - 3  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OFI - Xanthi 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Lazio 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Watford 1 - 2  
Bournemouth - Crystal Palace 0 - 2  
Burnley - Leicester 1 - 0  
Liverpool - Chelsea 1 - 1  
Middlesbrough - West Bromwich 1 - 1  
Sunderland - Tottenham 0 - 0  
Swansea - Southampton 2 - 1  
Labdarúgás (Primeira Liga, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Londrina 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Inverness CT 3 - 0  
Ross County - Motherwell 1 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Stirling 3 - 2  
Labdarúgás (U20 Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ecuador - U20Brazília 2 - 2  
U20Uruguay - U20Argentína 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wihdat - Bengaluru 2 - 1  
Bangkok Utd. - Johor Darul Takzim 0 - 0  
Brisbane Roar - Global FC 6 - 0  
Nasaf Qarshi - Al-Hidd 4 - 0  
Sukhothai - Yadanarbon 5 - 0  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Dinamo Moszkva 3 - 1  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Kazany - Friedrichshafen 3 - 0  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Craiova - Modena 0 - 3  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Saville - J. Jung 2 - 1  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Harrison - F. Tiafoe 0 - 2  
R. Opelka - S. Caruso 2 - 0  
R. Ram - K. Coppejans 2 - 1  
R. Sarmiento - B. Becker 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - V. Millot 2 - 0  
A. Mannarino - E. Furness 2 - 0  
C. Hemery - S. Stakhovsky 1 - 2  
G. Blancaneaux - J. Benneteau 0 - 2  
P. Gojowczyk - M. Hamou 2 - 0  
T. Lamasine - L. Djere 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - K. Flipkens 2 - 0  
A. Konjuh - M. Niculescu 2 - 1  
A. Petkovic - I-C. Begu 2 - 0  
B. Bencic - D. Kasatkina 0 - 2  
Babos T. - R. Vinci 1 - 2  
D. Vekic - J. Ostapenko 2 - 0  
E. Mertens - K. Mladenovic 0 - 2  
Y. Putintseva - J. Larsson    
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens K / Larsson J - Kudermetova V / Lykina K    
Kerkhove L / Marozava L - Flipkens K / Vekic D 2 - 0  
Schuurs D / Voracova R - Gavrilova D / Mladenovic K 0 - 2  
Shinikova I / Strakhova V - Kudermetova V / Lykina K 1 - 2  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - M. Erakovic 2 - 0  
D. Jakupovic - F. Schiavone 2 - 0  
D. Kovinic - S. Stosur 0 - 2  
E. Svitolina - E. Rodina 2 - 0  
K. Nara - J. Jankovic 2 - 1  
Ka. Kozlova - L. Hradecka 1 - 2  
L. Safarova - A. Krunic 2 - 0  
M. Linette - L. Zhu 1 - 2  
S. Zheng - S. Peng 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Kato M - Krejcikova B / Voskoboeva G 2 - 1  

 

2017.01.30.
Bandy (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Oroszország 2 - 9  
Bandy (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Norvégia 1 - 10  
USA - Németország 9 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - SPV Seinäjoki 3 - 2  
Futsal (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Dánia 3 - 2  
Norvégia - Koszovó 1 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Havirov 5 - 4  
Kadan - Kladno 2 - 2  
Most - Slavia Praha 4 - 2  
Prostejov - Litomerice 4 - 3  
Slavia Trebic - Jihlava 2 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Benatky nad Jizerou 0 - 0  
Zubr Prerov - Motor Ceske Budejovice 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Dinamo Minszk 0 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szpartak Moszkva 5 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Belgrád 6 - 2  
Debrecen - Újpest 2 - 1  
Dunaújváros - FTC 4 - 4  
Fehérvári Titánok - MAC Budapest 2 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Vita Hasten 1 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Cselmet Cseljabinszk 3 - 3  
Zvezda Csehov - Himik Voszkreszenszk 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mornar 82 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Decin 101 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Wonju Dongbu 67 - 60  
Seoul Thunders - Anyang 73 - 83  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Olympiakosz 72 - 59  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel TA 86 - 81  
Maccabi Kiryat Gat - Hapoel Eilat 74 - 96  
Maccabi TA - Maccabi Ashdod 91 - 85  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Zalgiris Kaunas 79 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Philadelphia 121 - 108  
Indiana - Houston 120 - 101  
New Orleans - Washington 94 - 107  
Portland - Golden State 111 - 113  
San Antonio - Dallas 101 - 105  
Toronto - Orlando 113 - 114  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Milano 80 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Istanbul BB 106 - 67  
Tofas Bursa - Darussafaka 83 - 66  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Kaiserslautern 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Arisz Limasszol 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star 93 - Reims 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Almere City 6 - 3  
Utrecht 2 - De Graafschap 3 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Netanya 0 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Katamon 3 - 1  
Maccabi Herzliya - Beitar TA Ramla 2 - 1  
Maccabi Shaarayim - Hapoel Rishon Lezion 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi TA 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - Tigres 1 - 0  
Santos Laguna - Puebla 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Latina 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catanzaro - Lecce 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes B - Freamunde 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Feirense    
Rio Ave - Braga    
Setúbal - Benfica 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Valencia 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanliurfaspor - Eskisehirspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Kasimpasa 2 - 0  
Besiktas - Konyaspor 5 - 1  
Labdarúgás (U20 Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kolumbia - U20Venezuela 1 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Südtirol Bolzano 3 - 0  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Barton - M. Polmans 2 - 0  
M. Ebden - H. Bourchier 2 - 1  
Tenisz (Dallas, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - J. McGee 2 - 1  
E. Ymer - T. Smyczek 2 - 0  
M. Trungelliti - C. Wood 2 - 0  
Tenisz (Dallas-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gomez - L. Bambridge 2 - 1  
L. Renard - C. Harrison 1 - 2  
N. Lammons - D. Molchanov 1 - 2  
R. Sarmiento - E. Johnson 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Melzer - S. Napolitano 0 - 2  
Q. Halys - M. Zekic 2 - 0  
S. Diez - J. Samper-Montana 2 - 0  
Tenisz (Quimper-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - E. Karlovskiy 2 - 0  
G. Sakharov - G. Jacq 2 - 1  
H. Nys - R. Boutillier 2 - 0  
L. Lokoli - C. Hemery 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - D. Gavrilova 0 - 2  
K. Bertens - A. Beck 1 - 2  
Y. Shvedova - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kichenok / Kichenok - Jurak D / Knoll X 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - A. Komardina 2 - 0  
E. Kostova - S. Vögele 0 - 2  
E. Mertens - M. Zanevska 2 - 1  
K. Flipkens - D. Vekic 2 - 1  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Siniakova - G. Voskoboeva 2 - 1  
M. Doi - N. Hibino 2 - 1  
M. Minella - J. Cepelova 2 - 1  
Mi. Kato - A. Sevastova 0 - 2  
N. Gibbs - O. Jabeur 1 - 2  
S. Cirstea - R. Ozaki    
Ya-Hs. Lee - S. Rogers 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee Y-H / Plipuech P - Kalashnikova O / Krunic A 2 - 1  
Omae A / Zhu L - Chan C-W / Melichar N 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,