Tippmix eredmények - 2017. január 23-29.

2017-01-23
Tippmix eredmények - 2017. január 23-29.
2017.01.29.
Darts (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - P. Taylor (11 nyert leg-ig) 11 - 9  
G.Anderson-R.van Barneveld (10 nyert leg-ig) 10 - 6  
M. van Gerwen - A. Lewis (11 nyert leg-ig) 11 - 5  
M. van Gerwen - G. Anderson (11 nyert leg-ig) 11 - 7  
M.van Gerwen-M.Suljovic (10 nyert leg-ig) 10 - 4  
P. Taylor - P. Wright (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
R.Thornton-A.Lewis (10 nyert leg-ig) 6 - 10  
The Masters 2017    
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - OLS Oulu 7 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Pixbo Wallenstam 7 - 3  
Helsingborg - Storvreta 2 - 9  
Karlstad - Warberg 3 - 3  
Thorengruppen - Mullsjö 4 - 8  
Växjö - AIK 12 - 7  
Futsal (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Wales 2 - 2  
Futsal (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Észtország 5 - 4  
Örményország - Lettország (Helyszín: Lettország) 1 - 4  
Futsal (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Litvánia (Helyszín: Litvánia) 3 - 1  
Futsal (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Svédország 11 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 6  
Bridgeport - Lehigh Valley 3 - 2  
Charlotte - Manitoba 1 - 2  
Cleveland - Chicago Wolves 2 - 2  
Grand Rapids - Stockton 2 - 1  
Hartford - Providence 4 - 3  
Milwaukee - San Jose Barracuda 2 - 4  
Rockford - Iowa 1 - 5  
San Antonio - Ontario Reign 3 - 4  
Springfield - Hershey 2 - 4  
Texas Stars - Bakersfield 2 - 4  
Tucson - San Diego 0 - 3  
Utica - Syracuse 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Plzen 2 - 2  
Chomutov - Litvínov 1 - 2  
Liberec - Pardubice 3 - 6  
Mountfield HK - Vítkovice 0 - 2  
Olomouc - Karlovy Vary 2 - 2  
Sparta Praha - Trinec 12 - 3  
Zlín - Mladá Boleslav 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Frederikshavn 2 - 6  
Gentofte - Herlev Eagles 4 - 2  
Herning - Rungsted 4 - 2  
SönderjyskE - Rödovre 5 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Roki 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Szalavat Julajev Ufa 2 - 2  
SZKA Szentpétervár - Traktor Cseljabinszk 5 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stjernen 2 - 4  
Storhamar - Manglerud 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Heilbronn 4 - 0  
Freiburg - Kaufbeuren 5 - 2  
Kassel - Frankfurt Löwen 2 - 3  
Lausitzer Füchse - Crimmitschau 5 - 3  
Ravensburg - Bietigheim/Bissingen 0 - 4  
Riessersee - Rosenheim 2 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Wolfsburg 2 - 0  
Ingolstadt - Mannheim 3 - 4  
Iserlohn - Krefeld 7 - 3  
Köln - Bremerhaven 3 - 2  
München - Straubing 7 - 1  
Nürnberg - Eisbären Berlin 6 - 1  
Schwenningen - Augsburg 1 - 6  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Fehérvár 0 - 0  
Olimpija Ljubljana - Graz 4 - 1  
Znojmo - Villach 4 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Salzburg 1 - 3  
Linz - Vienna Capitals 5 - 3  
Südtirol Bolzano - Innsbruck 8 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Zürich Lions 1 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pantern Malmö - MODO 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 2 - 8  
Rubin Tyumeny - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 1  
Szarov - Molot Perm 2 - 2  
Zauralje Kurgan - Barsz Kazany B 3 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Cibona Zagreb 84 - 75  
Olimpija Ljubljana - Karpos Sokoli 92 - 97  
Zadar - Krka Novo Mesto 77 - 83  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Brisbane 97 - 83  
Sydney Kings - NZ Breakers 84 - 57  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Dandenong 87 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Jeonju KCC Egis 80 - 78  
Incheon Elephants - Seoul Knights 71 - 76  
Ulsan Mobis Phoebus - Busan Sonicboom 87 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Lattes Montpellier 49 - 77  
Landes - Angers 65 - 57  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Chalon sur Saone 70 - 70, h.u. 72 - 80  
Nanterre - Nancy 99 - 71  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Ginebra SM 80 - 90  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi Rishon 85 - 85, h.u. 93 - 92  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Holon 79 - 85  
Ironi Naharia - Maccabi Haifa 83 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kutno - Czarni Slupsk 69 - 70  
Start Lublin - Szczecin 77 - 79  
Zielona Gora - Trefl Sopot 102 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Juventus Utena 76 - 81  
Siauliai - Alytaus Dzukija 85 - 64  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Diósgyőr 63 - 64  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New York 104 - 104, h.u. 142 - 139  
Charlotte - Sacramento 106 - 109  
Cleveland - Oklahoma City 107 - 91  
Golden State - LA Clippers 144 - 98  
Miami - Detroit 116 - 103  
Milwaukee - Boston 102 - 102, h.u. 108 - 112  
Minnesota - Brooklyn 129 - 109  
Phoenix - Denver 112 - 123  
Utah - Memphis 95 - 102  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Giessen 85 - 84  
Bremerhaven - Jena 83 - 82  
Ludwigsburg - Bayreuth 76 - 79  
Skyliners Frankfurt - Tübingen 84 - 64  
Vechta - Brose Bamberg 68 - 96  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Pistoia 86 - 85  
Cantu - Brescia 81 - 65  
Capo D'Orlando - Venezia 77 - 77, h.u. 90 - 82  
Caserta - Varese 80 - 86  
Cremona - Trento 59 - 78  
Sassari - Reggio Emilia 82 - 72  
VL Pesaro - Torino 65 - 66  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Torino 53 - 66  
Lucca - Ragusa 51 - 49  
San Martino di Lupari - Battipaglia 75 - 71  
Umbertide - Dike Napoli 61 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Barcelona 84 - 92  
Bilbao - Zaragoza 81 - 77  
Estudiantes - Obradoiro Monbus 81 - 73  
Joventut Badalona - MoraBanc Andorra 74 - 59  
Manresa - Murcia 63 - 73  
Unicaja Malaga - Fuenlabrada 89 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Vasco Gipuzkoa 63 - 66  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Galatasaray 72 - 78  
Banvitspor - Karsiyaka 104 - 109  
Fenerbahce Ülker - Usak Sportif 98 - 89  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canik - Adana ASKI 56 - 80  
Istanbul Univ. - Fenerbahce 74 - 73  
Yakin Dogu Univ. - Antakya Hatay 76 - 71  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Asztana 81 - 63  
Jenyiszej Krasznojarszk - UNIKSZ Kazany 75 - 66  
VEF Riga - Himki Moszkva 90 - 104  
Zenit Szentpétervár - Tsmoki-Minszk 84 - 56  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Vardar SCBT 28 - 31  
Thüringer HC - Asztrahanocska 34 - 22  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Esbjerg 38 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Nantes 26 - 26  
Sävehof - Oldenburg 37 - 33  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest Bretagne - Fehérvár 21 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Byasen 34 - 22  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Norvégia 33 - 26  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Marokkó 1 - 0  
Kongói DK - Ghána 1 - 2  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Hull City 4 - 1  
Manchester Utd. - Wigan 4 - 0  
Millwall - Watford 1 - 0  
Sutton Utd. - Leeds 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Wellington Phoenix 2 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Neftcsi Baku 1 - 1  
Zira - AZAL Baku 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Antwerpen 2 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Standard Liege 0 - 0  
Gent - FC Bruges 2 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Eupen 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Hertha BSC 2 - 1  
Mainz - Dortmund 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Bielefeld 3 - 2  
Nürnberg - Dynamo Dresden 1 - 2  
St. Pauli - VfB Stuttgart 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - AEZ Zakakiou 1 - 1  
Doxa Katokopiasz - Karmiotissza Polemidion 1 - 2  
Ethnikosz Ahnasz - APOEL Nicosia 2 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PS Kemi - KPV Kokkola 2 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Legirus Inter 4 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Guingamp 3 - 1  
Paris SG - Monaco 1 - 1  
Toulouse - St-Etienne 0 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Giannina 1 - 1  
Panathinaikosz - Levadiakosz 0 - 0  
Panetolikosz - PAOK 0 - 1  
Plataniasz - Kassziopi Kerkyra 2 - 1  
Veria - Olympiakosz 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - ADO Den Haag 3 - 0  
Feyenoord - Nijmegen 4 - 0  
Heerenveen - Groningen 0 - 0  
Vitesse - AZ Alkmaar 2 - 1  
Zwolle - Twente 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Ashkelon 1 - 0  
Hapoel TA - Hapoel Haifa 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Veracruz 1 - 0  
Atlas - Monarcas Morelia 3 - 1  
Monterrey - Leon 0 - 0  
Pachuca - Dep. Toluca 0 - 0  
Queretaro - Chivas Guadalajara 0 - 1  
UNAM Pumas - Necaxa 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Bologna 1 - 1  
Crotone - Empoli 4 - 1  
Fiorentina - Genoa 3 - 3  
Napoli - Palermo 1 - 1  
Sampdoria - Roma 3 - 2  
Sassuolo - Juventus 0 - 2  
Torino - Atalanta 1 - 1  
Udinese - Milan 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Salernitana 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Alessandria 1 - 0  
Giana Erminio - Cremonese 2 - 1  
Livorno - Como 1 - 2  
Lupa Roma - Robur Siena 2 - 0  
Pontedera - Pistoiese 2 - 2  
Prato - Carrarese 3 - 0  
Pro Piacenza - Olbia 2 - 0  
Renate - Racing Roma 2 - 0  
Viterbese - Piacenza 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Forli 1 - 1  
Ancona - Maceratese 0 - 1  
Lumezzane - Feralpisalo 0 - 1  
Modena - Teramo 2 - 1  
Padova - Fano 3 - 0  
Pordenone - Mantova 0 - 0  
Sambenedettese - Gubbio 2 - 0  
Santarcangelo - Reggiana 0 - 2  
Südtirol - Bassano 1 - 1  
Venezia - Parma 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Reggina 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Moreirense 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hearts 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Oviedo 3 - 0  
Cordoba - UCAM Murcia 1 - 1  
Mallorca - Cadiz 0 - 0  
Numancia - Getafe 2 - 0  
Zaragoza - Lugo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Osasuna B 0 - 0  
Boiro - Tudelano 0 - 1  
Caudal Deportivo - Valladolid B 4 - 0  
Coruxo - Ponferradina 1 - 1  
Guijuelo - Lealtad 0 - 3  
Izarra - Celta Vigo B 0 - 0  
Palencia Balompie - Pontevedra 0 - 0  
R. Santander - Ferrol 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Real Union Irun 2 - 0  
De Los Reyes - Majadahonda 4 - 1  
Mensajero - Leioa 1 - 2  
Navalcarnero - Fuenlabrada 0 - 0  
UD Logrones - Toledo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Espanyol B 1 - 0  
Eldense - Ebro 2 - 2  
Gava - Atl. Baleares 1 - 2  
Levante B - L'Hospitalet 0 - 1  
Sabadell - Villarreal B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - El Ejido 2 - 0  
Marbella - Mancha Real 3 - 2  
Melilla - La Hoya Lorca 1 - 1  
Real Jaen - Cordoba B 2 - 0  
Real Murcia - Jumilla 0 - 0  
San Fernando - La Roda 0 - 1  
UD Extremadura - Rec. Huelva 1 - 1  
Villanovense - Linense 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Sp. Gijón 2 - 1  
Betis - Barcelona 1 - 1  
Espanyol - Sevilla 3 - 1  
Real Madrid - Real Sociedad 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Cajasol Trigueros 4 - 0  
Betis - Tacuense 2 - 3  
Levante - Rayo Vallecano 1 - 2  
Oiartzun - Albacete 2 - 1  
Tenerife - Real Sociedad 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Göztepe Izmír 0 - 1  
Boluspor - Elazigspor 1 - 2  
Manisaspor - Ümraniyespor 5 - 2  
Mersin Idman Yurdu - Sivasspor 1 - 0  
Samsunspor - Yeni Malatyaspor 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Osmanlispor 1 - 1  
Istanbul Basaksehir - Bursaspor 1 - 0  
Kayserispor - Fenerbahce 4 - 1  
Trabzonspor - Gaziantepspor 4 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton Wanderers - Team Wellington 2 - 4  
Hawke's Bay Utd. - Tasman Utd. 3 - 2  
Waitakere Utd. - Eastern Suburbs 1 - 1  
Wellington Phoenix 2 - Canterbury Utd. 1 - 4  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Newcastle 6 - 18  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Brive 33 - 23  
Bordeaux - Clermont 23 - 23  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Skócia 12 - 14  
Ausztrália - Szamoa 17 - 14  
Dél-Afrika - Franciaország 45 - 0  
Fidzsi-szigetek - Dél-Afrika 5 - 26  
Kanada - Argentína 17 - 12  
Új-Zéland - Fidzsi-szigetek 10 - 26  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Club Italia 3 - 2  
Conegliano - Vero Monza 3 - 0  
LJ Modena - Scandicci 3 - 2  
Novara - Bergamo 3 - 0  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Trentino 3 - 1  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - P. Eljanov 0.5 - 0.5  
D. Andreikin - L. Aronian 1 - 0  
I. Nepomniachtchi - W. So 0 - 1  
L. van Wely - P. Harikrishna 1 - 0  
M. Carlsen - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
Rapport R. - B. Adhiban 0 - 1  
Y. Wei - R. Wojtaszek 0 - 1  
Tenisz (ATP - Australian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Australian Open 2017    
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - R. Nadal 3 - 2  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spears A / Cabal J-S - Mirza S / Dodig I 2 - 0  
Tenisz (Rennes, France, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donskoy E / Elgin M - KNOWLE J / MARRAY J 2 - 1  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - U. Ignatik 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Komardina - S. Sharipova 2 - 0  
A. Petkovic - B. Haas 2 - 0  
E. Alexandrova - E. Kostova 0 - 2  
E. Mertens - T. Martincova    
K. Flipkens - P.C. Goncalves 2 - 1  
M. Zanevska - G. Dabrowski 2 - 0  
S. Vögele - D. Allertova 2 - 0  
V. Kamenskaya - D. Vekic 0 - 2  
Tenisz (Tajpej-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - C. Perrin 2 - 1  
A. Morita - O. Jabeur    
B. Krejcikova - Mi. Kato 1 - 2  
D. Jakupovic - Ch. Liu 2 - 0  
M. Erakovic - J. Glushko 2 - 0  
T. Moore - L. Hradecka 0 - 2  
Tollaslabda (Syed Modi International)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - Sa. Verma 0 - 2  
Tollaslabda (Syed Modi International, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Pusarla Venkata - G. Mariska 2 - 0  

 

2017.01.28.
Darts (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - K. Huybrechts (10 nyert leg-ig) 10 - 6  
J. Wade - R. Thornton (10 nyert leg-ig) 9 - 10  
M. Suljovic - J. Klaasen (10 nyert leg-ig) 10 - 4  
M. van Gerwen - S. Whitlock (10 nyert leg-ig) 10 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Salba 9 - 1  
LaSB - OLS Oulu 5 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Dalen 2 - 2  
Sirius - Linköping 2 - 6  
Futsal (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andorra - Franciaország 0 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Rochester 3 - 5  
Binghamton - Lehigh Valley 1 - 2  
Bridgeport - Hartford 2 - 2  
Charlotte - Manitoba 4 - 1  
Grand Rapids - San Jose Barracuda 1 - 4  
Milwaukee - Stockton 3 - 0  
Providence - Hershey 2 - 2  
Rochester - Albany 1 - 2  
Rockford - Iowa 2 - 2  
San Antonio - Ontario Reign 4 - 4  
Springfield - Syracuse 3 - 4  
St. John's - Toronto Marlies 3 - 5  
St. John's - Toronto Marlies (18:30) 0 - 4  
Texas Stars - Bakersfield 3 - 6  
Tucson - San Diego 1 - 2  
Utica - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Fassa 3 - 0  
Salzburg 2 - Bregenzerwald 3 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt 2 - Zell am See 1 - 3  
Vipiteno/Sterzing - Neumarkt Riwega 7 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Renon/Ritten 3 - 3  
Feldkirch - Jesenice 1 - 4  
Lustenau - Val Pusteria 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Frydek Mistek 2 - 2  
Havirov - Kadan 2 - 5  
Kladno - Most 6 - 2  
Litomerice - Jihlava 1 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Slovan Ustecti Lvi 5 - 1  
Prostejov - Zubr Prerov 3 - 5  
Slavia Praha - Slavia Trebic 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kiekko-Vantaa 1 - 4  
JYP-Akatemia - Tuto 0 - 3  
Keupa - Heinolan Peliitat 3 - 3  
Kokkolan Hermes - IPK 6 - 1  
Leki - Roki 4 - 7  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Tappara 1 - 2  
Hämeenlinna - SaiPa 3 - 2  
Ilves - JYP 3 - 4  
Kookoo - Kalpa 1 - 2  
Lahti Pelicans - Jukurit 3 - 2  
Turku PS - Lukko 1 - 4  
Ässät - Vaasan Sport 3 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Slovan Bratislava 2 - 1  
Dinamo Minszk - Barisz Asztana 2 - 1  
Dinamo Riga - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 3  
Jokerit - Jugra Hanti-Manszijszk 6 - 5  
Red Star Kunlun - Medvescak Zagreb 5 - 0  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MAC Budapest 2 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Lillehammer 1 - 4  
Stavanger - Lorenskog 0 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Olten 3 - 4  
Chaux-de-Fonds - Rapperswil 1 - 4  
GCK Lions - Visp 5 - 4  
Thurgau - Red Ice Martigny 2 - 3  
Winterthur - Biasca Ticino 4 - 2  
Zug 2 - Langenthal 1 - 7  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lausanne 6 - 3  
Davos - Servette 0 - 3  
Fribourg - Lugano 2 - 5  
Langnau Tigers - Ambri 2 - 1  
Zug - Kloten 4 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Oskarshamn 1 - 3  
Södertälje - Tingsryd 0 - 3  
Västervik - AIK 5 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Malmö 2 - 4  
Färjestad - Karlskrona 4 - 3  
Leksand - HV 71 1 - 2  
Lulea - Växjö 3 - 3  
Rögle - Frölunda 3 - 4  
Örebro - Djurgarden 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Burany Voronyezs 1 - 3  
SZKA-Neva - Himik Voszkreszenszk 3 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Ermak Angarszk 2 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Rjazany 3 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Partizan Belgrád 74 - 68  
Cedevita Zagreb - Igokea 89 - 78  
Skopje - Mega Leks 75 - 74  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Adelaide 95 - 92  
Perth - Melbourne Utd. 73 - 71  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Melbourne Boomers 76 - 69  
Townsville - Sydney Flames 75 - 76  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Opava 85 - 96  
Ostrava - Jindrichuv Hradec 102 - 82  
Prostejov - Svitavy 60 - 73  
Usti nad Labem - USK Praha 66 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Incheon Elephants 81 - 70  
Seoul Knights - Goyang 76 - 84  
Seoul Thunders - Wonju Dongbu 68 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes Reze - Tarbes 68 - 63  
Villeneuve d'Ascq Lille - Flammes Carolo Ardennes 79 - 64  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeres-Toulon - Reims 83 - 71  
Le Portel - Pau Orthez 84 - 78  
Lille Metropole - Le Mans 62 - 67  
St-Quentin - Monaco 55 - 83  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Star Hotshots 73 - 120  
SM Beermen - Tropang Texters 98 - 94  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Trikala 68 - 73  
Arisz - Rethymno 98 - 50  
Doxa Lefkadasz - Promitheasz Patra 73 - 79  
Koloszosz Rodosz - PAOK 73 - 68  
Koroivosz Amaliadasz - Kymi 94 - 64  
Lavriou - AEK Athén 84 - 87  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Toyohashi Neophoenix 71 - 84  
Chiba - Osaka 80 - 66  
Mikawa Kariya - Tokyo Alvark 69 - 81  
Nagoya Dolphins - Kawasaki Brave Thunders 84 - 93  
Ryukyu Okinawa - Albirex Niigata 74 - 82  
Tokyo Sunrockers - Tochigi 64 - 68  
Toyama - Hokkaido 91 - 99  
Yokohama - Shiga 74 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Rosa Radom 82 - 61  
Turow Zgorzelec - Tarnobrzeg 97 - 71  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Vytautas Prienai 72 - 60  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Körmend 77 - 66  
MAFC - Atomerőmű 68 - 81  
Sopron - Jászberény 99 - 62  
Szolnok - Kecskemét 88 - 61  
Szombathely - Alba Fehérvár 89 - 61  
ZTE - Vasas 97 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 86 - 112  
Boston - Orlando 128 - 98  
Chicago - Miami 88 - 100  
Cleveland - Brooklyn 124 - 116  
Indiana - Sacramento 104 - 104, h.u. 115 - 111  
New Orleans - San Antonio 119 - 103  
New York - Charlotte 110 - 107  
Philadelphia - Houston 118 - 123  
Portland - Memphis 112 - 109  
Toronto - Milwaukee 102 - 86  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Oldenburg 76 - 83  
Göttingen - Ulm 63 - 94  
S. Oliver Würzburg - Bayern München 63 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis Sevilla - Iberostar Tenerife 76 - 82  
Valencia - Gran Canaria 86 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Bembibre 82 - 57  
Araski AES - Girona 57 - 80  
Ferrol - Cadi La Seu d'Urgell 62 - 52  
Gran Canaria - Campus Promete 66 - 71  
Zamarat - Gernika Bizkaia 56 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - TED Ankara Kolejliler 93 - 52  
RH Gaziantepspor - Yesilgiresun 78 - 71  
Trabzonspor - Buyukcekmece 83 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Osmaniye 81 - 72  
Besiktas - AGÜ Kayserispor 76 - 82  
Girne Univ. - Mersin Dogus H. 66 - 60  
Mersin BB - Galatasaray 70 - 71  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Avtodor Szaratov 110 - 68  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - FTC 25 - 28  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Krim Ljubljana 39 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leipzig - Kubany Krasznodar 27 - 33  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Bietigheim 34 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Lada Toljatti 23 - 24  
Nyköbing F. - Glassverket 32 - 32  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Budaörs 30 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neckarsulm - Göppingen 32 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Skuru 27 - 31  
Skara - Kristianstad 24 - 28  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Horvátország 31 - 30  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burkina Faso - Tunézia 2 - 0  
Szenegál - Kamerun 0 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Blackpool 2 - 0  
Burnley - Bristol City 2 - 0  
Chelsea - Brentford 4 - 0  
Crystal Palace - Manchester City 0 - 3  
Lincoln - Brighton 3 - 1  
Liverpool - Wolverhampton 1 - 2  
Middlesbrough - Accrington 1 - 0  
Oxford Utd. - Newcastle 3 - 0  
Rochdale - Huddersfield 0 - 4  
Southampton - Arsenal 0 - 5  
Tottenham - Wycombe 4 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Charlton 1 - 2  
Bristol Rovers - Swindon 1 - 0  
Bury - Walsall 3 - 3  
Fleetwood - Southend 1 - 1  
Gillingham - Shrewsbury 1 - 1  
Northampton - Coventry 3 - 0  
Oldham - Bradford 1 - 2  
Peterborough - Milton Keynes Dons 0 - 4  
Scunthorpe - Port Vale 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Barnet 1 - 1  
Crewe - Cheltenham 0 - 0  
Luton - Cambridge Utd. 2 - 0  
Mansfield - Leyton 2 - 0  
Newport - Hartlepool 3 - 1  
Notts County - Crawley 2 - 1  
Portsmouth - Exeter 0 - 1  
Stevenage - Grimsby 2 - 0  
Yeovil - Doncaster 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norwich - Birmingham 2 - 0  
Preston - Ipswich 1 - 1  
QPR - Burton 1 - 2  
Reading - Cardiff 2 - 1  
Rotherham - Barnsley 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - York 0 - 0  
Barrow - Forest Green 2 - 3  
Bromley - Southport 3 - 1  
Dover - Chester 3 - 1  
Eastleigh - Woking 0 - 1  
North Ferriby Utd. - Macclesfield 0 - 2  
Solihull Moors - Maidstone Utd. 2 - 0  
Torquay - Gateshead 3 - 1  
Tranmere - Dag & Red 0 - 2  
Wrexham - Boreham 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Western Sydney 2 - 1  
Central Coast Mariners - Perth Glory 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sumqayit 1 - 1  
Inter Baku - Kapaz 4 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Roeselare 2 - 2  
Lommel - Saint-Gilloise 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Lokeren 2 - 1  
Mechelen - Genk 1 - 0  
St. Truiden - Oostende 3 - 0  
Waasland Beveren - Westerlo 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Bayern München 1 - 2  
Darmstadt - 1. FC Köln 1 - 6  
Ingolstadt - Hamburg 3 - 1  
Leverkusen - Mönchengladbach 2 - 3  
RB Leipzig - Hoffenheim 2 - 1  
Wolfsburg - Augsburg 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Heidenheim 2 - 1  
Würzburg - Braunschweig 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Wehen 1 - 1  
Fortuna Köln - Magdeburg 2 - 1  
FSV Frankfurt - Holstein Kiel 0 - 0  
Hallescher FC - Erfurt 1 - 0  
Lotte - Bremen Amatőr 1 - 2  
Osnabrück - Münster 3 - 0  
Paderborn - Duisburg 0 - 1  
Rostock - Regensburg 0 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Chemnitz 2 - 2  
Zwickau - Mainz Amatőr 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Derinia - Apollon Limasszol 0 - 1  
Ermisz Aradippou - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 4  
Omonia Nicosia - NEA Szalamina 3 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al-Ain 1 - 2  
Al-Sharjah - Al-Jazeera (UAE) 0 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - OPS 4 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Musan Salama 2 - 0  
Vaasa PS - Jazz Pori 5 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - KTP 0 - 0  
Helsinki JK - Honka 3 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - JJK Jyväskylä 4 - 0  
Lahti - Ilves 0 - 2  
Mikkeli MP - Kuopio PS 0 - 5  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lens 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Metz 2 - 1  
Bastia - Caen 1 - 1  
Lorient - Dijon 2 - 3  
Lyon - Lille 1 - 2  
Nancy - Bordeaux 0 - 2  
Rennes - Nantes 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Panioniosz 1 - 1  
Iraklisz 1908 - Larissza 1 - 1  
Xanthi - AEK Athén 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Dordrecht 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - Utrecht 0 - 1  
Heracles - PSV 1 - 2  
Roda - Excelsior 4 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - FC Mashhad 0 - 0  
Gostaresh Tabriz - Zob Ahan 0 - 0  
Naft Tehran - Esteghlal K. 1 - 1  
Padideh Mashhad - Saipa Karaj 0 - 1  
Saba Qom - Persepolis 0 - 2  
Sepahan - Sanat Naft Abadan 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Ashdod 1 - 1  
Hapoel Beer Sheva - Ironi Kiryat Shmone 2 - 0  
Hapoel Raanana - Hapoel Kfar Saba 1 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Bnei Yehuda TA 2 - 0  
Labdarúgás (J-League New Year Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ryukyu - Sapporo 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Lekhwiya 0 - 1  
Al-Rayyan - Al-Khuraitiat 1 - 0  
Al-Wakra - Al-Muaidar 1 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Dep. Capiata 0 - 0  
Independiente del Valle - Dep. Municipal 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Cruz Azul 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Pescara 3 - 0  
Lazio - Chievo 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Entella 2 - 2  
Bari - Perugia 0 - 0  
Benevento - Carpi 3 - 0  
Cesena - Ascoli 2 - 2  
Novara - Pisa 1 - 1  
Ternana - Cittadella 1 - 0  
Vercelli - Trapani 1 - 3  
Vicenza - SPAL Ferrara 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Tuttocuoio 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Fondi 2 - 2  
Foggia - Virtus Francavilla 5 - 1  
Matera - Vibonese 1 - 0  
Melfi - Cosenza 0 - 2  
Messina - Juve Stabia 1 - 0  
Monopoli - Siracusa 1 - 1  
Paganese - Andria 1 - 1  
Taranto - Casertana 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Penafiel 3 - 2  
Cova Piedade - Braga B 1 - 1  
Covilha - Olhanense 3 - 0  
Fafe - Sporting CP B 2 - 0  
Famalicao - Santa Clara 0 - 1  
Gil Vicente - Benfica B 1 - 1  
Porto B - Leixoes 1 - 2  
Uniao Madeira - Portimonense 3 - 1  
Varzim - Viseu 1 - 1  
Vizela - Aves 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Porto 1 - 2  
Guimaraes - Marítimo 0 - 0  
Nacional Madeira - Arouca 1 - 1  
Sporting CP - Pacos Ferreira 4 - 2  
Tondela - Chaves 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Partick Thistle 0 - 0  
Kilmarnock - Ross County 3 - 2  
Motherwell - Rangers 0 - 2  
St. Johnstone - Hamilton 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Alloa 1 - 1  
East Fife - Stranraer 0 - 0  
Livingston - Brechin 3 - 0  
Peterhead - Queens Park 4 - 0  
Stenhousemuir - Airdrieonians 4 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Stirling 4 - 1  
Clyde - Arbroath 1 - 2  
Elgin - Edinburgh City 3 - 1  
Forfar - Cowdenbeath 3 - 1  
Montrose - Berwick 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Greenock Morton 1 - 4  
Dunfermline - Dundee Utd. 1 - 1  
Queen of South - Hibernian 0 - 1  
Raith Rovers - Dumbarton 1 - 3  
St. Mirren - Falkirk 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Levante 2 - 0  
Gimnastic - Huesca 0 - 0  
Mirandes - Reus 1 - 1  
Sevilla B - Tenerife 0 - 0  
Valladolid - Rayo Vallecano 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Somozas - Cultural Leonesa 0 - 2  
Union Mutilvera - Burgos 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Socuellamos 1 - 0  
Barakaldo - Ath. Bilbao B 1 - 0  
Real Madrid B - Gernika 0 - 0  
Real Sociedad B - Amorebieta 1 - 0  
Sestao River - Zamudio 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Alcoyano 1 - 1  
Cornella - Mallorca B 1 - 2  
Lleida - Prat 2 - 0  
UE Llagostera - Hercules 2 - 1  
Valencia B - Atl. Saguntino 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Linares 2 - 1  
Granada B - Merida 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Atl. Madrid 0 - 0  
Eibar - Deportivo 3 - 1  
Leganes - Celta Vigo 0 - 2  
Villarreal - Granada 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Transportes Alcaine 5 - 1  
Santa Teresa - Barcelona 2 - 0  
Valencia - Espanyol 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Hilal (KSA) 0 - 1  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Wehda 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Adana Demirspor 1 - 1  
Gaziantep Bld. Spor - Bandirmaspor 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Alanyaspor 2 - 1  
Galatasaray - Akhisar 6 - 0  
Rizespor - Karabukspor 1 - 0  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Venezuela 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Prestatyn 1 - 5  
Bala Town - Penybont 1 - 1  
Bangor City - Llandudno FC 4 - 0  
Caernarfon - Rhyl 2 - 2  
Guilsfield Athletic - Cardiff Met University 4 - 2  
Haverfordwest - Connah's Quay 1 - 5  
Llanfair United - Cefn Druids 4 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - Warrenpoint 2 - 2  
Larne - Loughgall 1 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Carrick 3 - 1  
Cliftonville - Portadown 3 - 0  
Coleraine - Ards 3 - 1  
Dungannon - Linfield 1 - 4  
Glenavon - Crusaders 0 - 1  
Glentoran - Ballinamallard Utd. 0 - 1  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - London Wasps 52 - 5  
Leicester - Northampton Saints 27 - 20  
Ospreys - Bristol 20 - 14  
Worcester - Harlequin 22 - 28  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Montpellier 38 - 25  
Grenoble - Stade de France 44 - 22  
Lyon - Racing-Metro 37 - 25  
Toulon - La Rochelle 20 - 23  
Toulouse - Section Paloise 10 - 20  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Calvisano 22 - 52  
Mogliano - San Dona 25 - 13  
Piacenza Lyons - Fiamme Oro Roma 24 - 6  
Rovigo - Reggio Emilia 50 - 26  
Viadana - Padova 15 - 18  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kenya 31 - 12  
Franciaország - Szamoa 28 - 5  
Kenya - Argentína 12 - 17  
Kenya - Oroszország 24 - 5  
USA - Franciaország 21 - 21  
USA - Japán 19 - 14  
Wales - Pápua Új-Guinea 29 - 7  
Új-Zéland - Szamoa 33 - 7  
Új-Zéland - USA 24 - 12  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montichiari - Busto Arsizio 3 - 0  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Piacenza 3 - 2  
Trentino - Modena 3 - 2  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Adhiban - A. Giri 0.5 - 0.5  
L. Aronian - L. van Wely 1 - 0  
P. Eljanov - M. Carlsen 0 - 1  
P. Harikrishna - Rapport R. 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - D. Andreikin 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
W. So - Y. Wei 0.5 - 0.5  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Bryan B / Bryan M 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Williams - S. Williams 0 - 2  
Tenisz (Maui, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - T. Daniel 0 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - B. Kavcic 2 - 0  
M. Bourgue - U. Ignatik 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - L. Kerkhove 2 - 0  
A. Sabalenka - D. Vekic 0 - 2  
C. Burger - V. Kamenskaya 1 - 2  
C. Giorgi - A. Sasnovich    
E. Alexandrova - A. Sasnovich 2 - 0  
E. Mertens - S. Soler-Espinosa 2 - 0  
G. Dabrowski - I. Khromacheva 2 - 1  
I. Shinikova - E. Kostova 1 - 2  
K. Flipkens - V. Tomova 2 - 0  
K. Lykina - A. Komardina 0 - 2  
M. Krajicek - M. Zanevska 0 - 2  
O. Pervushina - T. Martincova 0 - 2  
P.C. Goncalves - V. Kudermetova 2 - 0  
S. Sharipova - P.M. Tig    
T. Lukas - D. Allertova 1 - 2  
V. Pogrebnyak - B. Haas 0 - 2  
V. Strakhova - S. Vögele 0 - 2  
Tenisz (Tajpej-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - C.W. Hsu 2 - 0  
A. Omae - O. Jabeur 1 - 2  
C-W. Chan - L. Hradecka 0 - 2  
Ch. Liu - L. Cabrera 2 - 0  
D. Jakupovic - Jia-J. Lu 2 - 0  
E. Hozumi - J. Glushko 0 - 2  
K-C. Chang - B. Krejcikova 1 - 2  
K.L. Zhang - A. Morita 0 - 2  
M. Erakovic - M. Paigina 2 - 0  
S-Y. Hsieh - Mi. Kato 0 - 2  
S. Aoyama - C. Perrin 1 - 2  
T. Moore - S. Akita 2 - 1  
Tenisz (WTA - Australian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WTA - Australian Open 2017    
Tollaslabda (Syed Modi International)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - N.K. Srikanth 2 - 1  
H. Dani - Sa. Verma 0 - 2  
Tollaslabda (Syed Modi International, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mariska - H. Ramadhini 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - F. Fitriani 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Budvanszka Rivijera Budva 10 - 8  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Szentes 9 - 8  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Miskolc 16 - 8  
FTC - Honvéd 11 - 6  
Tatabánya - BVSC 11 - 12  
UVSE - Kaposvár 12 - 6  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Ortigia 11 - 9  
Canottieri Napoli - Recco 5 - 11  
Quinto - Lazio 10 - 10  
Savona - Roma 13 - 5  
SM Verona - Posillipo Napoli 6 - 4  
Trieste - Acquachiara 11 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Frampton - L. Santa Cruz 0 - 1  
D. Zlaticanin - M.A. Garcia 0 - 1  
F.J. Vargas - M. Berchelt 0 - 1  
L. Selby - J.V. Barros    

 

2017.01.27.
Darts (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.Chisnall-R.van Barneveld (10 nyert leg-ig) 5 - 10  
G.Anderson-B.van de Pas (10 nyert leg-ig) 10 - 3  
P. Wright - I. White (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
P.Taylor-M.Smith (10 nyert leg-ig) 10 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - M-Team 4 - 3  
Futsal (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Izrael 2 - 6  
Svájc - Grúzia (Helyszín: Grúzia) 3 - 6  
Futsal (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Görögország 4 - 0  
Wales - San Marino 8 - 1  
Futsal (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Németország 3 - 3  
Észtország - Örményország 1 - 5  
Futsal (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 4 - 1  
Málta - Albánia 2 - 3  
Futsal (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Andorra 5 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Chicago Wolves 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Mountfield HK 3 - 2  
Litvínov - Trinec 1 - 4  
Mladá Boleslav - Brno 1 - 0  
Pardubice - Olomouc 2 - 2  
Plzen - Chomutov 4 - 1  
Sparta Praha - Liberec 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Aalborg 3 - 2  
Rungsted - Herning 4 - 2  
Rödovre - SönderjyskE 3 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Kiekko-Vantaa 1 - 5  
Kajaanin Hokki - Jokipojat 3 - 3  
SaPKo - Leki 4 - 0  
Tuto - Heinolan Peliitat 5 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Kärpät 2 - 1  
JYP - Ilves 2 - 5  
Kalpa - Kookoo 4 - 4  
Lukko - Turku PS 1 - 4  
SaiPa - Hämeenlinna 3 - 1  
Tappara - HIFK 5 - 3  
Vaasan Sport - Ässät 2 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Gap 2 - 1  
Dijon - Epinal 2 - 4  
Lyon - Amiens 4 - 1  
Nice - Chamonix-Morzine 3 - 4  
Rouen - Bordeaux 3 - 1  
Strasbourg - Grenoble 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Metallurg Novokuznyeck 6 - 1  
Dinamo Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 2  
Lada Toljatti - Szibir Novoszibirszk 1 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Szalavat Julajev Ufa 5 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Avangard Omszk 4 - 0  
Szocsi - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Szpartak Moszkva - Szeversztal Cserepovec 2 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - SZKA Szentpétervár 4 - 2  
Vityaz Podolszk - Traktor Cseljabinszk 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Vancouver 3 - 0  
Boston - Pittsburgh 4 - 3  
Carolina - Los Angeles 0 - 3  
Chicago - Winnipeg 3 - 5  
Dallas - Buffalo 4 - 3  
Florida - Tampa Bay 1 - 1  
Minnesota - St. Louis 5 - 1  
Nashville - Columbus 4 - 3  
New Jersey - Washington 2 - 5  
NY Islanders - Montreal 3 - 1  
Ottawa - Calgary 2 - 2  
Philadelphia - Toronto 2 - 1  
San Jose - Edmonton 1 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bayreuth 2 - 1  
Bietigheim/Bissingen - Lausitzer Füchse 4 - 1  
Crimmitschau - Kassel 1 - 4  
Frankfurt Löwen - Freiburg 4 - 5  
Heilbronn - Riessersee 5 - 3  
Kaufbeuren - Dresden 1 - 1  
Rosenheim - Ravensburg 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Köln 1 - 4  
Bremerhaven - Ingolstadt 1 - 2  
Düsseldorf - Iserlohn 5 - 4  
Eisbären Berlin - München 3 - 4  
Mannheim - Krefeld 6 - 2  
Straubing - Nürnberg 8 - 4  
Wolfsburg - Schwenningen 2 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Olimpija Ljubljana 3 - 3  
Graz - Znojmo 3 - 1  
Villach - Dornbirn 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Klagenfurt 3 - 1  
Salzburg - Linz 3 - 4  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano 5 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zug 1 - 2  
Biel - Fribourg 5 - 2  
Lausanne - Davos 2 - 5  
Lugano - Bern 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Mora 3 - 3  
Timra - Almtuna 3 - 3  
Vita Hasten - Pantern Malmö 5 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Leksand 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Liptovsky Mikulas 6 - 1  
Nitra - Zvolen 4 - 3  
Poprad - Nove Zamky 2 - 2  
Zilina - Martin 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Barsz Kazany B 3 - 4  
Zauralje Kurgan - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Sydney Kings 77 - 80  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Perth 60 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Jeonju KCC Egis 82 - 63  
Changwon Sakers - Ulsan Mobis Phoebus 70 - 70, h.u. 75 - 77  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Baskonia Vitoria 79 - 93  
CSZKA Moszkva - Anadolu Efes 80 - 77  
Darussafaka - Zalgiris Kaunas 66 - 69  
Olympiakosz - Brose Bamberg 83 - 77  
Real Madrid - Milano 94 - 89  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Mondeville 59 - 76  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - Dijon 68 - 81  
Roanne - Antibes 74 - 82  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahindra Enforcers - NLEX Road Warriors 106 - 96  
Phoenix Fuelmasters - Alaska Aces 85 - 106  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sendai - Kyoto 58 - 63  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Dabrowa Gornicza 90 - 89  
Koszalin - Krosno 60 - 62  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Szekszárd    
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Phoenix 127 - 120  
Minnesota - Indiana 103 - 109  
Oklahoma City - Dallas 109 - 98  
Utah - LA Lakers 96 - 88  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Larvik 26 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Ringköbing 31 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Gornik Zabrze 23 - 31  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Békéscsaba 22 - 22  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Norvégia 22 - 22  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Leicester 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Melbourne City 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Lierse 2 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Zulte Waregem 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - E. Frankfurt 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Fürth 2 - 1  
Düsseldorf - Sandhausen 0 - 3  
Union Berlin - Bochum 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Al-Wasl 1 - 2  
Bani Yas - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 2 - 4  
Emirates Ras al-Khaimah - Dibba Al-Fujairah 0 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - EIF 5 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Laval 1 - 1  
Bourg-Peronnas - Ajaccio 3 - 2  
Clermont - Auxerre 0 - 1  
Nimes - Strasbourg 2 - 2  
Orleans - Sochaux 1 - 0  
Tours - Niort 0 - 0  
Troyes - Le Havre 2 - 1  
Valenciennes - Brest 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Epinal 0 - 0  
CA Bastia - Chambly 0 - 2  
Creteil - Dunkerque 1 - 3  
Paris FC - Concarneau 1 - 0  
Quevilly Rouen - Pau 5 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Montpellier 5 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Helmond 1 - 2  
Almere City - F. Sittard 2 - 0  
Den Bosch - Ajax 2 1 - 2  
Emmen - PSV 2 1 - 1  
FC Eindhoven - RKC Waalwijk 3 - 0  
Maastricht - NAC Breda 1 - 1  
Oss - Venlo 0 - 3  
Telstar - Volendam 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Willem II - Sparta Rotterdam 3 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Paykan 3 - 2  
Tractor Tabriz - Machine Sazi Tabriz 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Hapoel Petah Tikva 3 - 0  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Afula 2 - 2  
Hapoel Nazareth Illit - Maccabi Ahi Nazareth 1 - 1  
Ironi Nesher - Hapoel Ramat Hasharon 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Ahli (QAT) 0 - 1  
Al-Sadd - Al-Gharafa 3 - 0  
Umm-Salal - El-Jaish 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montevideo Wanderers - Universitario Sucre 5 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Brescia 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Belenenses 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Dundee 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Girona 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna - Malaga 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Shabab (KSA) 3 - 1  
Al-Baten - Al-Khaleej 1 - 0  
Al-Fateh - Al-Faisaly 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Giresunspor 0 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ecuador - U20Paraguay 2 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Uruguay - U20Bolívia 3 - 0  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Gloucester 17 - 17  
Llanelli Scarlets - Saracens 17 - 32  
Sale - Cardiff 41 - 3  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Ausztrália 26 - 12  
Skócia - Kanada 19 - 28  
Wales - Oroszország 33 - 0  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
D. Andreikin - W. So 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - P. Eljanov 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - B. Adhiban 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - L. Aronian 0.5 - 0.5  
Rapport R. - L. van Wely 0.5 - 0.5  
Y. Wei - S. Karjakin 1 - 0  
Snooker (China Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - A. Songsermsawad 5 - 2  
A. Higginson - C. Keogan 5 - 1  
A. McManus - C. Zhe (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
D.B. Gilbert - K. Dunham 5 - 1  
J. Robertson - C. Yupeng 5 - 3  
J. Swail - P.S. Davison 3 - 5  
L. Hang - F. Xiongman 5 - 3  
M. Stevens - J. Boileau 5 - 3  
R. Hull - G. Allen 4 - 5  
R. Lawler - J. Cope 2 - 5  
S. Maguire - B. Kaettikun (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Nadal - G. Dimitrov 3 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlavackova A / Peng S - Mattek-S./Safarova 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stosur S / Groth S - Mirza S / Dodig I 1 - 2  
Svitolina E / Guccione C - Spears A / Cabal J-S 0 - 2  
Tenisz (Maui, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Laaksonen - T. Sandgren 2 - 1  
Tenisz (Rennes, France, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donskoy E / Elgin M - Begemann A / Kamke T 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - D.H. Lee 2 - 1  
B. Kavcic - V. Millot 2 - 1  
T. Gabashvili - M. Bourgue 0 - 2  
U. Ignatik - P-H. Mathieu 2 - 0  
Tollaslabda (Syed Modi International)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dani - E. Holst 2 - 1  
N.K. Srikanth - Zulf. Zulkiffli 2 - 0  
S. Varma - B. Sai Praneeth 1 - 2  
Sa. Verma - H-K. Vittinghus 2 - 0  
Tollaslabda (Syed Modi International, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fitriani - R. Das 2 - 1  
G. Mariska - B. Corrales 2 - 0  
H. Ramadhini - S.K. Priya Kudaravalli 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Jadran Split 9 - 6  
Primorje Rijeka - Jug Dubrovnik 9 - 12  

 

2017.01.26.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Steelers Hämeenlinna 9 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Karlstad 4 - 2  
Futsal (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - San Marino 3 - 2  
Wales - Moldova 1 - 6  
Futsal (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Észtország 4 - 2  
Örményország - Németország 5 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Providence 0 - 0  
Grand Rapids - Iowa 1 - 2  
Hartford - Hershey 4 - 5  
Lehigh Valley - Binghamton 7 - 2  
Ontario Reign - Bakersfield 3 - 2  
Rochester - Toronto Marlies 1 - 1  
San Antonio - Rockford 6 - 2  
Stockton - San Jose Barracuda 0 - 5  
Utica - Springfield 1 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Syracuse 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Esbjerg 0 - 2  
Herlev Eagles - Gentofte 0 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Medvescak Zagreb 4 - 2  
Dinamo Minszk - Jugra Hanti-Manszijszk 4 - 1  
Dinamo Riga - Barisz Asztana 2 - 3  
Jokerit - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 6  
Red Star Kunlun - Slovan Bratislava 2 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Edmonton 0 - 4  
Colorado - Vancouver 2 - 3  
Detroit - Toronto 0 - 4  
NY Rangers - Philadelphia 0 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Frisk/Asker 1 - 4  
Manglerud - Sparta Sarpsborg 1 - 5  
Stjernen - Lorenskog 1 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Färjestad 1 - 3  
Frölunda - Brynäs 2 - 4  
Karlskrona - Malmö 0 - 2  
Linköping - Skelleftea 3 - 0  
Växjö - Rögle 4 - 2  
Örebro - Lulea 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Szarjarka Karaganda 3 - 0  
Dinamo Szentpétervár - Kazzink-Torpedo 2 - 2  
Izssztal Izsevszk - Rjazany 1 - 4  
Torosz Nyeftekamszk - Burany Voronyezs 4 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Cairns 81 - 94  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Sydney Flames 75 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Goyang 95 - 80  
Seoul Knights - Wonju Dongbu 62 - 60  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Panathinaikosz 72 - 66  
Fenerbahce Ülker - Galatasaray 85 - 80  
Maccabi TA - UNIKSZ Kazany 60 - 52  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Wisla Krakkó 80 - 54  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TTT Riga - Cegléd 61 - 57  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Ashdod 75 - 67  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Pécs 101 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Houston 120 - 109  
Brooklyn - Miami 106 - 109  
Charlotte - Golden State 103 - 113  
Chicago - Atlanta 114 - 119  
Cleveland - Sacramento 104 - 104, h.u. 112 - 116  
Dallas - New York 103 - 95  
Memphis - Toronto 101 - 99  
Milwaukee - Philadelphia 109 - 114  
New Orleans - Oklahoma City 105 - 114  
Portland - LA Lakers 105 - 98  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Parma Permszkij Kraj 85 - 79  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szlovénia 31 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull City - Manchester Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Sydney FC 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Standard Liege 2 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Hatta 1 - 1  
Al-Wahda - Al-Dhafra 0 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Panetolikosz 4 - 1  
Plataniasz - Giannina 1 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitesse - Feyenoord 2 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shahaniya - Al-Sailiya 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Atlas 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - Necaxa 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Juarez - Monterrey 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zacatepec - Leon 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Benfica 3 - 1  
Labdarúgás (Primeira Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Ceara 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Real Sociedad 5 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Al-Nassr 3 - 2  
Al-Raed - Al-Taawon 3 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanliurfaspor - Gaziantepspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darica Genclerbirligi - Boluspor 1 - 1  
Kayserispor - Besiktas 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amasyaspor - Göztepe Izmír 3 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Konyaspor 1 - 0  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kolumbia - U20Chile 1 - 0  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Uruguay - U20Peru 2 - 0  
Snooker (China Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wakelin - S. Donaldson 2 - 5  
D. Grace - S. Lam 2 - 5  
F. O'Brien - N. Bond 5 - 3  
K. Wilson - M. Georgiou 5 - 2  
M. Fu - D. Wells 3 - 5  
M. Joyce - M. Mann 5 - 4  
M. King - M.J. Davis (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. Selt - C. Steadman 5 - 0  
R. Day - F. Patrick 2 - 5  
R. Milkins - M. Xiwen 5 - 3  
R. O'Sullivan - J. Cahill (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
R. Walden - Z. Yong 5 - 1  
S. Bingham - J. Wattana (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
T. Ford - N. Saengkham 3 - 5  
X. Guodong - J. Astley 5 - 3  
Z. Yuelong - M. Wild 5 - 4  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - S. Wawrinka 3 - 2  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - CarrenoBusta/Garcia-Lopez 2 - 0  
Polmans M / Whittington A - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - V. Williams 1 - 2  
M. Lucic-Baroni - S. Williams 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Paes L - Stosur S / Groth S 0 - 2  
Mattek Sands B / Bryan M - Svitolina E / Guccione C    
Tenisz (Maui, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - T. Sandgren 1 - 2  
M. Mmoh - T. Paul 2 - 1  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - P-H. Mathieu 1 - 2  
A. Rublev - G. Zemlja 2 - 0  
D.H. Lee - L. Rosol 2 - 1  
K. De Schepper - T. Gabashvili 0 - 2  
M. Bourgue - J. Kovalik 2 - 0  
V. Millot - G. Andreozzi 2 - 1  
Tollaslabda (Syed Modi International)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - B. Sai Praneeth 0 - 2  
A. Yelegar - H-K. Vittinghus 0 - 2  
E. Holst - S.P. Singh 2 - 0  
H. Dani - H.S. Prannoy 2 - 0  
L. Sen - S. Varma 0 - 2  
N.K. Srikanth - A. Yadav 2 - 0  
W.F. Chong - Sa. Verma 0 - 2  
Tollaslabda (Syed Modi International, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kashyap - H. Ramadhini 0 - 2  
D.R. Vehrenica - B. Corrales 0 - 2  
F. Fitriani - I. Sharma 2 - 0  
G. Mariska - D.D. Ayustine 2 - 1  
K. Polikarpova - R. Das 0 - 2  
S. Toshniwal - V. Choudhari 0 - 2  
S.K. Priya Kudaravalli - M. Agrey 2 - 0  

 

2017.01.25.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Classic Tampere 4 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Linköping 4 - 8  
Thorengruppen - AIK 7 - 5  
Futsal (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Skócia 11 - 0  
Izrael - Svájc 0 - 3  
Futsal (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Anglia 5 - 1  
Bulgária - Málta 6 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Cleveland 2 - 5  
Texas Stars - Manitoba 1 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Cortina 6 - 4  
Gherdeina/Gröden - Salzburg 2 5 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neumarkt Riwega - Kitzbühel 3 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Lustenau 2 - 4  
Renon/Ritten - Feldkirch 6 - 1  
Val Pusteria - Asiago 1 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Motor Ceske Budejovice 5 - 0  
Jihlava - Slavia Praha 2 - 2  
Kadan - Benatky nad Jizerou 3 - 4  
Most - Havirov 2 - 4  
Slavia Trebic - Kladno 4 - 6  
Slovan Ustecti Lvi - Prostejov 1 - 6  
Zubr Prerov - Litomerice 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Zlín 4 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - SaPKo 5 - 3  
JYP-Akatemia - Leki 1 - 2  
Kajaanin Hokki - Kokkolan Hermes 1 - 2  
Kiekko-Vantaa - Keupa 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti Pelicans - Ässät 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Dinamo Moszkva - Szalavat Julajev Ufa 6 - 2  
Lada Toljatti - Avangard Omszk 3 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Traktor Cseljabinszk 1 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Metallurg Novokuznyeck 2 - 2  
Szocsi - Szeversztal Cserepovec 2 - 1  
Szpartak Moszkva - SZKA Szentpétervár 1 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - CSZKA Moszkva 1 - 3  
Vityaz Podolszk - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 2  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Dunaújváros 0 - 0  
MAC Budapest - Debrecen 5 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 3 - 3  
Chicago - Tampa Bay 2 - 5  
Dallas - Minnesota 2 - 2  
Montreal - Calgary 5 - 1  
Nashville - Buffalo 4 - 4  
New Jersey - Los Angeles 1 - 3  
NY Islanders - Columbus 4 - 2  
Ottawa - Washington 3 - 0  
Pittsburgh - St. Louis 0 - 3  
Winnipeg - San Jose 3 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Mannheim 6 - 6  
München - Krefeld 7 - 2  
Wolfsburg - Augsburg 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - MODO 4 - 4  
Oskarshamn - AIK 4 - 0  
Pantern Malmö - Södertälje 2 - 0  
Timra - Karlskoga 4 - 2  
Västeras - Björklöven 6 - 4  
Västervik - Tingsryd 1 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 4 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Barsz Kazany B 4 - 1  
Rubin Tyumeny - Szarov 1 - 0  
Zauralje Kurgan - Ariada-Akparsz Volzsszk 6 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Dandenong 66 - 78  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Banvitspor 68 - 92  
Helios Domzale - Nymburk 57 - 67  
Monaco - Arisz 80 - 66  
Skyliners Frankfurt - Ironi Naharia 81 - 64  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Juventus Utena 74 - 64  
Cibona Zagreb - Oostende 71 - 77  
Mega Leks - Iberostar Tenerife 73 - 98  
Mornar - Strasbourg 70 - 83  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Zielona Gora 71 - 64  
Besiktas - Ludwigsburg 88 - 85  
Charleroi Spirou - Szolnok 79 - 79, h.u. 92 - 87  
Sassari - Partizan Belgrád 99 - 85  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Changwon Sakers 75 - 75, h.u. 80 - 85  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Thunders 71 - 87  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Darussafaka 93 - 81  
Brose Bamberg - Real Madrid 89 - 91  
Milano - Olympiakosz 99 - 83  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Lattes Montpellier 65 - 43  
Fenerbahce - Győr 66 - 53  
USK Praha - Mersin BB 96 - 47  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Sopron 80 - 59  
Jekatyerinburg - Antakya Hatay 103 - 40  
Nagyezsda Orenburg - Polkowice 50 - 60  
P. Avenida - Villeneuve d'Ascq Lille 79 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Lok.Kubany Krasznodar 87 - 91  
Murcia - Gran Canaria 67 - 83  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Ulm 85 - 84  
Lietkabelis - Bayern München 72 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Nyizsnyij Novgorod 99 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Alba Berlin 99 - 83  
Valencia - Unicaja Malaga 86 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - PEAC-Pécs 81 - 49  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Chalon sur Saone 92 - 80  
Targu Mures - Södertälje 84 - 77  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Gravelines 87 - 77  
Prievidza - Antwerpen 81 - 90  
Kosárlabda (FIBA Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Oberwart 75 - 79  
Vytautas Prienai - Telekom Bonn 61 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Bnei Herzeliya 91 - 88  
Tsmoki-Minszk - Nanterre 88 - 82  
Kosárlabda (FIBA Kupa, O csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - U-Banca Cluj 74 - 65  
Kosárlabda (FIBA Kupa, P csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Jenyiszej Krasznojarszk 58 - 89  
Donar Groningen - Lukoil Academic 95 - 89  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Star Hotshots - Blackwater Elite 111 - 95  
Tropang Texters - Globalport Batang Pier 102 - 98  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Torun 80 - 63  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Utah 103 - 93  
Orlando - Chicago 92 - 100  
Philadelphia - LA Clippers 121 - 110  
Phoenix - Minnesota 111 - 112  
Toronto - San Antonio 106 - 108  
Washington - Boston 123 - 108  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Esbjerg 22 - 27  
Midtjylland - Viborg 26 - 25  
Nyköbing F. - Odense 27 - 22  
Randers - Köbenhavn 27 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosonmagyaróvár - Érd 22 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Storhamar 33 - 32  
Halden - Byasen 24 - 30  
Tertnes Bergen - Gjerpen 26 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Oldenburg 31 - 25  
Buxtehude - Bietigheim 26 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Vasterasirsta 30 - 23  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Ghána 1 - 0  
Uganda - Mali 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Nottingham 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Southampton 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Waasland Beveren 2 - 1  
Lokeren - Gent 0 - 0  
St. Truiden - Mechelen 2 - 1  
Westerlo - Anderlecht 2 - 4  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Nancy 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veria - Iraklisz 1908 0 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Olympiakosz 1 - 1  
Aszterasz Tripolisz - Trikala 1 - 0  
Lamia - Atromitosz Periszteri 2 - 2  
Levadiakosz - AEK Athén 0 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Heerenveen 1 - 0  
Utrecht - Cambuur 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Beitar TA Ramla 1 - 1  
Beitar Jerusalem - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 1  
Hapoel Ashkelon - Bnei Yehuda TA 0 - 4  
Hapoel Raanana - Maccabi TA 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Alebrijes de Oaxaca 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Coras Tepic 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Atlante 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Club Celaya 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pro Piacenza - Robur Siena 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Milan 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Braga 0 - 3  
Labdarúgás (Primeira Liga, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Londrina 0 - 1  
Parana - Avai 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - St. Johnstone 1 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Raith Rovers 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Real Madrid 2 - 2  
Eibar - Atl. Madrid 2 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osmanlispor - Kirklarelispor 3 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rizespor - Kasimpasa 2 - 3  
Labdarúgás (Török Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Amedspor 3 - 0  
Menemen Belediyespor - Genclerbirligi 3 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sivasspor - Istanbul Basaksehir 0 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ümraniyespor - Bursaspor 0 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Portugália - U20Dél-Korea 1 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kolumbia - U20Brazília 1 - 0  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Venezuela - U20Bolívia 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitchee - Hanoi T&T 1 - 1  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Conegliano 2 - 3  
LJ Modena - Telekom Baku 3 - 0  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Volero Zürich 0 - 3  
Dinamo Moszkva - Dinamo Krasznodar 3 - 2  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Fenerbahce 1 - 3  
St-Raphael - Azerrail Baku 1 - 3  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Dresden 3 - 0  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Adhiban - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
L. Aronian - Rapport R. 1 - 0  
L. van Wely - A. Giri 0.5 - 0.5  
P. Eljanov - Y. Wei 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - D. Andreikin 1 - 0  
W. So - R. Wojtaszek 1 - 0  
Snooker (China Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - H. Akbar    
G. Dott - Jak. Jones (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
G. Wilson - D. Jones 5 - 2  
I. Burns - R.T. Chuan Leong 5 - 1  
J. Higgins - D. Hill 5 - 0  
M. Davis - Y. Bingtao 5 - 0  
M. Holt - L. Highfield 5 - 4  
M. White - K. Lertsattayatthorn 5 - 4  
M.J. Williams - Z. Xintong 5 - 3  
O. Lines - A. Zhang 3 - 5  
P. Ebdon - Rh. Clark (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
R. McLeod - D. Womersley 5 - 2  
S. Baird - J. White 4 - 5  
S. Carrington - W. Yuchen 5 - 1  
T. Un-Nooh - M. O'Donnell 4 - 5  
Y. Delu - H. Miah 5 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - G. Dimitrov 0 - 3  
R. Nadal - M. Raonic 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Polmans M / Whittington A 1 - 2  
Kontinen H / Peers J - Groth S / Guccione C 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Konta - S. Williams 0 - 2  
Ka. Pliskova - M. Lucic-Baroni 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - Hlavackova A / Peng S 0 - 2  
Hozumi E / Kato M - Mattek-S./Safarova 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Bopanna R - Mirza S / Dodig I 1 - 2  
Krajicek M / Klaasen R - Spears A / Cabal J-S 0 - 2  
Tenisz (Maui, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Soeda - E. Escobedo 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Corrie - L. Rosol 1 - 2  
G. Zemlja - E. Furness 2 - 0  
J. Chardy - A. Rublev 0 - 2  
M. Bourgue - R. Bemelmans 2 - 1  
S. Stakhovsky - R. Boutillier 2 - 1  
S. Tsitsipas - P-H. Mathieu 1 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Kamke - Fucsovics M. 2 - 1  
Tollaslabda (Syed Modi International)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - K. George 2 - 0  
A. Sharma - A. Tandon 0 - 2  
A. Yadav - A.K. Repudi 2 - 0  
A. Yelegar - A. Mishra 2 - 1  
A.B. Ansari - A. Sharma 0 - 2  
A.B. Goparaju - L. Sen 0 - 2  
B. Joshi - A. Singh 2 - 0  
B. Sai Praneeth - A. Joshi 2 - 0  
D. Grachev - Chi. Sen 0 - 2  
D. Kumar - K. Ajay Kumar 1 - 2  
H. Aggarwal - W.F. Chong 0 - 2  
K. Jindal - Sa. Verma    
K.G. Kumar - A. Yunanto 2 - 1  
K.K. Mekala - H. Dani 0 - 2  
M. Gupta - R. Tamang 1 - 2  
M. Manjunath - S.P. Singh 0 - 2  
M. Zilberman - S. Jaiswal 2 - 0  
M.H. Gowda - E. Holst 1 - 2  
Mun. Mohammed - H-K. Vittinghus 0 - 2  
N. Vashist - A.K. Ashok Kumar    
N. Vashist - M. Ahuja 2 - 1  
N.K. Srikanth - S. Lakhanee 2 - 1  
N.V.S. Vijetha - H.S. Prannoy 0 - 2  
O. Bansal - A. Kulkarni 2 - 1  
P. Joshi - R.C. Yadav 2 - 0  
S. Dunna - K. Chaubey 2 - 0  
S. Jakhar - B. Chakraborty 2 - 1  
S. Prajapati - S. Malik 2 - 0  
S. Varma - R. Yadav Chittaboina 2 - 0  
U. Arora - S.N.K. Adapa 2 - 0  
V. Thakran - A. Kumar 0 - 2  
Zulh. Zulkiffli - D.A. Gupta 2 - 1  
Tollaslabda (Syed Modi International, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gupta - A. Kashyap 0 - 2  
D.R. Vehrenica - S.U. Rao Chukka 2 - 1  
F. Fitriani - R. Raje 2 - 1  
G. Asaji - S.K. Priya Kudaravalli 0 - 2  
G. Mariska - P. Shreyanshi 2 - 0  
I. Sharma - A.S. Sisodiya 2 - 1  
K. Polikarpova - R. Pillai 2 - 0  
L. Dahiya - H. Hosny 2 - 1  
M. Riya - D.D. Ayustine 0 - 2  
P. Konadam - H. Ramadhini 0 - 2  
R. Karthik - B. Corrales 0 - 2  
V. Choudhari - M. Pooja 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Primorje Rijeka 10 - 11  
Mornar - Partizan Belgrád 8 - 7  

 

2017.01.24.
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Storvreta 5 - 4  
Futsal (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Izrael 3 - 0  
Svájc - Skócia 6 - 2  
Futsal (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Málta 6 - 1  
Bulgária - Albánia 1 - 7  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zell am See - Klagenfurt 2 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Mountfield HK 1 - 4  
Sparta Praha - Vítkovice 0 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rungsted 3 - 1  
Gentofte - Aalborg 2 - 0  
Herning - Rödovre 4 - 1  
Odense - Frederikshavn 1 - 4  
SönderjyskE - Herlev Eagles 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Hämeenlinna 4 - 0  
Ilves - Tappara 2 - 3  
Kalpa - JYP 1 - 2  
Kärpät - Vaasan Sport 5 - 1  
Turku PS - Jukurit 3 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Strasbourg 2 - 2  
Angers - Lyon 1 - 1  
Bordeaux - Chamonix-Morzine 4 - 4  
Epinal - Rouen 3 - 9  
Gap - Nice 8 - 5  
Grenoble - Dijon 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Medvescak Zagreb 4 - 1  
Amur Habarovszk - Slovan Bratislava 1 - 2  
Dinamo Minszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 4 - 4  
Dinamo Riga - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 1  
Jokerit - Barisz Asztana 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Florida 2 - 2  
Colorado - San Jose 2 - 5  
NY Rangers - Los Angeles 3 - 2  
Toronto - Calgary 4 - 0  
Washington - Carolina 6 - 1  
Winnipeg - Anaheim 2 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Bietigheim/Bissingen 1 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Düsseldorf 2 - 1  
Ingolstadt - Straubing 5 - 1  
Köln - Nürnberg 4 - 2  
Schwenningen - Iserlohn 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Innsbruck 5 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Chaux-de-Fonds 1 - 3  
Langenthal - Winterthur 2 - 1  
Olten - Zug 2 7 - 2  
Rapperswil - GCK Lions 5 - 2  
Red Ice Martigny - Ajoie 3 - 3  
Visp - Thurgau 3 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Servette 2 - 5  
Zug - Lausanne 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Vita Hasten 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Karlskrona 4 - 3  
Rögle - Djurgarden 1 - 3  
Skelleftea - HV 71 3 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra 4 - 2  
Liptovsky Mikulas - Martin 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Kazzink-Torpedo 4 - 5  
Dinamo Szentpétervár - Szarjarka Karaganda 1 - 4  
Izssztal Izsevszk - Zvezda Csehov 2 - 4  
Molot Perm - Burany Voronyezs 7 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Rjazany 3 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - SZKA-Neva 3 - 4  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Maccabi Rishon 60 - 69  
Joensuun Kataja - Karsiyaka 73 - 83  
Le Mans - Avtodor Szaratov 81 - 85  
Venezia - CSM Oradea 89 - 78  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Varese 78 - 53  
Rosa Radom - Neptunas Klaipeda 65 - 71  
Usak Sportif - Adecco ASVEL 70 - 58  
Ventspils - PAOK 54 - 84  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Crvena zvezda 69 - 87  
Galatasaray - Maccabi TA 102 - 63  
Panathinaikosz - Barcelona 71 - 65  
UNIKSZ Kazany - Fenerbahce Ülker 81 - 86  
Zalgiris Kaunas - CSZKA Moszkva 79 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Zenit Szentpétervár 97 - 81  
Kosárlabda (FIBA Kupa, O csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Pau Orthez 78 - 81  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Jilin 97 - 87  
Beijing Dragons - Jiangsu Dragons 109 - 115  
Guangzhou - Beijing Ducks 76 - 86  
Qingdao - Liaoning 100 - 113  
Shandong - Shenzhen 100 - 100, h.u. 117 - 106  
Sichuan - Fujian 115 - 111  
Tianjin - Guangdong 132 - 122  
Xinjiang - Shanghai Sharks 109 - 95  
Zhejiang Chouzhou - Shanxi 114 - 99  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Clippers 105 - 115  
Brooklyn - San Antonio 86 - 112  
Charlotte - Washington 99 - 109  
Detroit - Sacramento 104 - 109  
Indiana - New York 103 - 109  
Miami - Golden State 105 - 102  
Milwaukee - Houston 127 - 114  
New Orleans - Cleveland 124 - 122  
Utah - Oklahoma City 95 - 97  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Dunaújváros 30 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leipzig - Metzingen 24 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Skövde 25 - 25  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Svédország 33 - 30  
Norvégia - Magyarország 31 - 28  
Spanyolország - Horvátország 29 - 30  
Szlovénia - Katar 32 - 30  
vb 2017 - Hogyan szerepel Magyarország a vb-n?    
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Elefántcsontpart 1 - 0  
Togo - Kongói DK 1 - 3  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mansfield - Wycombe 1 - 2  
Swansea 2 - Coventry 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldham - Peterborough 2 - 0  
Sheffield Utd. - Fleetwood 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Cardiff 1 - 0  
Reading - Fulham 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Lincoln 3 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Kortrijk 3 - 0  
Oostende - Charleroi 1 - 2  
Zulte Waregem - Mouscron-Peruwelz 1 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Paris SG 1 - 4  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xanthi - OFI 1 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volendam - Sparta Rotterdam 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Ironi Kiryat Shmone 1 - 2  
Hapoel Haifa - Hapoel Rishon Lezion 3 - 0  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Ramat Gan 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Municipal - Independiente del Valle 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Fiorentina 1 - 0  
Labdarúgás (Primeira Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Criciuma 3 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queens Park - Ayr Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Alcorcon 0 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sancaktepe Belediyespor - Inegölspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Erzincanspor 6 - 2  
Tuzlaspor - Elazigspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Aydinspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kizilcabolukspor - Gümüshanespor 1 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Paraguay - U20Chile 2 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Bolívia 5 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Ukrajna 5 - 0  
Montenegró - Horvátország 3 - 3  
Oroszország - Hollandia 0 - 4  
Svédország - Anglia 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Global FC - Tampines Rovers 2 - 0  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uralocska Jekatyerinburg - Eczacibasi Istanbul 0 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - Rapport R. 0.5 - 0.5  
D. Andreikin - P. Eljanov 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - L. van Wely 1 - 0  
R. Wojtaszek - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
W. So - L. Aronian 0.5 - 0.5  
Y. Wei - B. Adhiban 0.5 - 0.5  
Snooker (China Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - A. Hugill 2 - 5  
A. McGill - P. Lines 5 - 1  
B. Hawkins - A. Mehta 2 - 5  
B. Woollaston - I. Figueiredo 5 - 1  
D. Dale - R. Muir 2 - 5  
D. Poomjaeng - H. Vafaei 4 - 5  
J. Lisowski - A. Borg 1 - 5  
J. Perry - D. John (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
Jam. Jones - E. Sharav (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
K. Doherty - A. Taylor 3 - 5  
K. Maflin - A. Duffy 5 - 1  
L. Brecel - A. Hicks 3 - 5  
M. Dunn - E. Slessor 5 - 2  
M. Gould - L. Walker 5 - 2  
R. Williams - J. Barrett 5 - 1  
S. Murphy - S. Wilson 5 - 1  
T. Pengfei - I. Preece 5 - 1  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Zverev - R. Federer 0 - 3  
S. Wawrinka - J-W. Tsonga 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CarrenoBusta/Garcia-Lopez - Bolt A / Mousley B 2 - 1  
Dodig I / Granollers M - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
V. Williams - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / XU Y - Mattek-S./Safarova 0 - 2  
Garcia C / Mladenovic K - Barty/Dellacqua 2 - 1  
Lucic-Baroni M / Petkovic - Hozumi E / Kato M 0 - 2  
Makarova E / Vesnina E - Hlavackova A / Peng S 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Lindstedt R - Krajicek M / Klaasen R 0 - 2  
Chan Y-J / Kubot L - Dabrowski G / Bopanna R 1 - 2  
Mattek Sands B / Bryan M - XU Y / Martin F 2 - 0  
Stosur S / Groth S - Jurak D / Rojer J-J 2 - 0  
Zheng S / Peya A - Mirza S / Dodig I 1 - 2  
Tenisz (Maui, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novikov - Hy. Chung 0 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - N. Gombos 2 - 1  
E. Donskoy - K. De Schepper    
G. Blancaneaux - V. Millot 0 - 2  
M. Janvier - J. Kovalik 0 - 2  
S. Napolitano - G. Andreozzi 1 - 2  
T. Lamasine - T. Gabashvili 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Jadran Herceg Novi 4 - 9  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Oroszország 8 - 7  
Magyarország - Olaszország 10 - 10  

 

2017.01.23.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Pittsburgh 36 - 17  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - San Diego 2 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Most 3 - 2  
Havirov - Slavia Trebic 2 - 5  
Kladno - Jihlava 5 - 2  
Litomerice - Slavia Praha 1 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Kadan 2 - 0  
Prostejov - Frydek Mistek 4 - 2  
Zubr Prerov - Slovan Ustecti Lvi 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Traktor Cseljabinszk 6 - 2  
Lada Toljatti - Metallurg Novokuznyeck 1 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szibir Novoszibirszk 0 - 3  
Szocsi - SZKA Szentpétervár 0 - 4  
Szpartak Moszkva - CSZKA Moszkva 1 - 6  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szeversztal Cserepovec 1 - 3  
Vityaz Podolszk - Szalavat Julajev Ufa 3 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrád - Dunaújváros 1 - 4  
Debrecen - Csíkszereda 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Vancouver 4 - 2  
Minnesota - Nashville 2 - 4  
NY Islanders - Philadelphia 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Västervik 3 - 1  
MODO - Timra 1 - 5  
Tingsryd - Oskarshamn 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Barsz Kazany B 5 - 5  
Juzsnij Ural Orszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 1 - 2  
Rubin Tyumeny - Ariada-Akparsz Volzsszk 4 - 4  
Zauralje Kurgan - Szarov 4 - 3  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Ostrava 73 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Reims 106 - 78  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi Haifa 73 - 94  
Maccabi Ashdod - Hapoel Holon 68 - 90  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Denver 111 - 108  
Toronto - Phoenix 103 - 115  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Argentína 24 - 22  
Tunézia - Szaúd-Arábia 39 - 30  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Bahrein 26 - 32  
Japán - Chile 29 - 35  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szenegál - Algéria 2 - 2  
Zimbabwe - Tunézia 2 - 4  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Ahnasz - Doxa Katokopiasz 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Jazeera (UAE) 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Red Star 93 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - PAOK 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Almere City    
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Sepahan 1 - 1  
Padideh Mashhad - Naft Tehran 0 - 0  
Persepolis - Gostaresh Tabriz 1 - 0  
Saipa Karaj - FC Mashhad 1 - 0  
Zob Ahan - Foolad Khuzestan 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Petah Tikva 1 - 2  
Hapoel Bnei Lod - Maccabi Herzliya 1 - 1  
Hapoel Katamon - Maccabi Shaarayim 3 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Dep. Tachira 1 - 0  
Universitario Sucre - Montevideo Wanderers 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Queretaro 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Cesena 3 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fondi - Catania 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Varzim 1 - 2  
Sporting CP B - Covilha 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Nacional Madeira 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Wehda 3 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Samsunspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Besiktas 1 - 4  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Peru - U20Venezuela 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Skócia 1 - 1  
Románia - Szlovákia 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - D. Goffin 1 - 3  
G. Dimitrov - D. Istomin 3 - 1  
G. Monfils - R. Nadal 1 - 3  
R. Bautista-Agut - M. Raonic 1 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Mektic N - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Groth S / Guccione C - Daniell M / Demoliner M 2 - 0  
Kontinen H / Peers J - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Kubot L / Melo M - Dodig I / Granollers M 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - S. Williams 0 - 2  
E. Makarova - J. Konta 0 - 2  
J. Brady - M. Lucic-Baroni 0 - 2  
Ka. Pliskova - D. Gavrilova 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Pavlyuchenkova - Mattek-S./Safarova 0 - 2  
Garcia C / Mladenovic K - Srebotnik K / Zheng S 2 - 0  
Groenefeld A-L / Peschke - Barty/Dellacqua 0 - 2  
Liang C / Yang Z - Atawo R / XU Y 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I C / Tecau H - Spears A / Cabal J-S 0 - 2  
Dellacqua C / Reid M - Hingis M / Paes L 0 - 2  
Svitolina E / Guccione C - Siniakova K / Soares B    
Tenisz (Maui, USA, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M-X. Gong - A. Bellier 1 - 2  
Zhe Li - ERRO, JUAN 2 - 0  
Tenisz (Rennes-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Olivetti - R. Boutillier 0 - 2  
C. Hemery - A. Olivetti 1 - 2  
M. Przysiezny - A. Sidorenko 1 - 2  
U. Ignatik - S. Tsitsipas 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,