Tippmix eredmények - 2017. január 2-8.

2017-01-02
Tippmix eredmények - 2017. január 2-8.
2017.01.08.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Bay - NY Giants 38 - 13  
Pittsburgh - Miami 30 - 12  
Seattle - Detroit 26 - 6  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Hughes - M. Atkins 3 - 1  
K. Ratajski - W. Mandingers (3 nyert játszmáig) 3 - 2  
M. Adams - R. Joyce (3 nyert játszmáig) 3 - 2  
R. Smith - D. van Baelen (3 nyert játszmáig) 3 - 2  
S. Mitchell - M. McGrath (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
T. Sawyer - P. Hogan (3 nyert játszmáig) 0 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - SPV Seinäjoki 5 - 9  
Salba - Indians Espoo 4 - 10  
Viikingit Helsinki - Happee Jyväskylä 3 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Warberg 3 - 3  
Mullsjö - Falun 4 - 4  
Sirius - Höllviken 5 - 3  
Växjö - Thorengruppen 3 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cioli Cogianco - Acqua & Sapone 3 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 2 - 2  
Chicago Wolves - Charlotte 5 - 2  
Grand Rapids - Rockford 6 - 1  
Hartford - Bridgeport 1 - 2  
Hershey - Utica 2 - 2  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 5 - 5  
Lehigh Valley - Albany 2 - 0  
Lehigh Valley - Utica 4 - 1  
Manitoba - Iowa 2 - 4  
Manitoba - Iowa (21:00) 1 - 3  
Providence - Hartford 3 - 0  
Rockford - Chicago Wolves 6 - 3  
San Diego - San Antonio 3 - 2  
Springfield - Providence 1 - 4  
Stockton - Milwaukee 4 - 0  
Syracuse - St. John's 1 - 1  
Texas Stars - Cleveland 1 - 1  
Toronto Marlies - Rochester 3 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Binghamton 5 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec 3 - 0  
Karlovy Vary - Plzen 0 - 3  
Litvínov - Sparta Praha 3 - 2  
Mladá Boleslav - Chomutov 2 - 3  
Mountfield HK - Trinec 5 - 1  
Vítkovice - Pardubice 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herlev Eagles 5 - 1  
Rungsted - Frederikshavn 3 - 1  
Rödovre - Aalborg 1 - 2  
SönderjyskE - Gentofte 2 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Grenoble 2 - 4  
Dijon - Rouen 3 - 4  
Gap - Epinal 6 - 1  
Lyon - Bordeaux 3 - 2  
Nice - Amiens 3 - 2  
Strasbourg - Chamonix-Morzine 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szpartak Moszkva 4 - 3  
Barisz Asztana - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szocsi 3 - 1  
Slovan Bratislava - Admiral Vlagyivosztok 3 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrád - FTC 3 - 0  
Dunaújváros - Debrecen 3 - 3  
Fehérvári Titánok - MAC Budapest 5 - 4  
Újpest - Diósgyőr 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Islanders 1 - 1  
Calgary - Vancouver 3 - 1  
Carolina - Boston 3 - 3  
Columbus - NY Rangers 4 - 5  
Florida - Boston 0 - 4  
New Jersey - Edmonton 1 - 1  
Ottawa - Washington 0 - 1  
Pittsburgh - Tampa Bay 6 - 2  
San Jose - Detroit 6 - 3  
St. Louis - Dallas 4 - 3  
Toronto - Montreal 3 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjernen - Lillehammer 5 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Rosenheim 4 - 1  
Bayreuth - Riessersee 4 - 2  
Crimmitschau - Frankfurt Löwen 3 - 2  
Freiburg - Kassel 3 - 0  
Heilbronn - Ravensburg 2 - 0  
Kaufbeuren - Bietigheim/Bissingen 3 - 0  
Lausitzer Füchse - Dresden 3 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - München 5 - 5  
Iserlohn - Düsseldorf 2 - 6  
Krefeld - Straubing 1 - 3  
Nürnberg - Köln 3 - 4  
Wolfsburg - Bremerhaven 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Villach 5 - 2  
Linz - Klagenfurt 4 - 5  
Olimpija Ljubljana - Südtirol Bolzano 1 - 0  
Salzburg - Vienna Capitals 2 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Langenthal 3 - 5  
Chaux-de-Fonds - Ajoie 3 - 4  
GCK Lions - Thurgau 2 - 5  
Olten - Winterthur 6 - 1  
Rapperswil - Red Ice Martigny 6 - 2  
Visp - Zug 2 7 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Kloten 3 - 3  
Lausanne - Servette 4 - 2  
Lugano - Davos 3 - 3  
Zug - Ambri 3 - 3  
Zürich Lions - Langnau Tigers 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Poprad 0 - 1  
Nitra - B. Bystrica 3 - 0  
Trencin - Martin 2 - 1  
Zilina - Liptovsky Mikulas 4 - 2  
Zvolen - Nove Zamky 1 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Nyeftyanyik Almetyevszk 1 - 0  
Dinamo Szentpétervár - Himik Voszkreszenszk 2 - 0  
Ermak Angarszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 2 - 2  
Rjazany - Tver 2 - 4  
Szokol Krasznojarszk - Molot Perm 1 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Skopje 87 - 79  
Krka Novo Mesto - Buducnost 67 - 75  
Mornar - Olimpija Ljubljana 93 - 70  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Adelaide 95 - 113  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Flames - Canberra Capitals 73 - 76  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Jeonju KCC Egis 84 - 65  
Incheon Elephants - Busan Sonicboom 84 - 63  
Ulsan Mobis Phoebus - Wonju Dongbu 73 - 66  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - SM Beermen 70 - 72  
RS Elasto Painters - Phoenix Fuelmasters 97 - 82  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Panathinaikosz 68 - 72  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Kiryat Gat 89 - 50  
Maccabi Haifa - Bnei Herzeliya 99 - 65  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Krosno 75 - 81  
Rosa Radom - Anwil Wloclawek 74 - 61  
Szczecin - Czarni Slupsk 74 - 80  
Zielona Gora - Torun 83 - 67  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Lietkabelis 76 - 65  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Vasas 112 - 64  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - New Orleans 117 - 108  
Brooklyn - Philadelphia 95 - 105  
Chicago - Toronto 107 - 107, h.u. 123 - 118  
Dallas - Atlanta 82 - 97  
Indiana - New York 123 - 109  
LA Clippers - Miami 98 - 86  
Milwaukee - Washington 101 - 107  
Minnesota - Utah 92 - 94  
Oklahoma City - Denver 121 - 106  
San Antonio - Charlotte 102 - 85  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Bayreuth 82 - 63  
Oldenburg - Tübingen 86 - 82  
Skyliners Frankfurt - Giessen 65 - 61  
Telekom Bonn - Brose Bamberg 70 - 85  
Ulm - Jena 114 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Trento 65 - 65, h.u. 79 - 69  
Brescia - Pistoia 97 - 79  
Reggio Emilia - Cremona 66 - 83  
Sassari - Caserta 95 - 77  
VL Pesaro - Capo D'Orlando 70 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Ragusa 66 - 53  
Lucca - Dike Napoli 71 - 43  
San Martino di Lupari - Vigarano 75 - 59  
Spezia - Torino 46 - 63  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Obradoiro Monbus 100 - 76  
Betis Sevilla - Unicaja Malaga 76 - 68  
Estudiantes - Zaragoza 94 - 78  
Fuenlabrada - Baskonia Vitoria 69 - 77  
Manresa - Iberostar Tenerife 74 - 79  
Murcia - Valencia 75 - 78  
Real Madrid - MoraBanc Andorra 79 - 79, h.u. 96 - 92  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Ferrol 72 - 66  
Girona - Zaragoza 84 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Galatasaray 80 - 77  
Besiktas - Fenerbahce Ülker 76 - 79  
Darussafaka - Buyukcekmece 97 - 75  
Usak Sportif - RH Gaziantepspor 82 - 87  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canik - Mersin BB 78 - 82  
Girne Univ. - Fenerbahce 56 - 76  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Nyizsnyij Novgorod 93 - 84  
Lok.Kubany Krasznodar - UNIKSZ Kazany 75 - 64  
Tsmoki-Minszk - CSZKA Moszkva 63 - 100  
VEF Riga - Jenyiszej Krasznojarszk 84 - 81  
Zenit Szentpétervár - Himki Moszkva 114 - 110  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Randers 21 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oppsal - Raelingen 29 - 18  
Sola - Halden 34 - 33  
Stabaek - Tertnes Bergen 19 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Buxtehude 22 - 17  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Izland 34 - 26  
Egyiptom - Magyarország 26 - 32  
Franciaország - Szlovénia 33 - 26  
Horvátország - Tunézia 35 - 30  
Lengyelország - Argentína 26 - 26  
Románia - Szlovákia 30 - 26  
Spanyolország - Katar 32 - 27  
Svájc - Brazília 27 - 25  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Fulham 1 - 2  
Chelsea - Peterborough 4 - 1  
Liverpool - Plymouth 0 - 0  
Middlesbrough - Sheffield Wed. 3 - 0  
Tottenham - Aston Villa 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Sydney FC 2 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Lommel 5 - 1  
Saint-Gilloise - OH Leuven 4 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Arisz Limasszol 5 - 0  
Ethnikosz Ahnasz - Ermisz Aradippou 3 - 1  
Karmiotissza Polemidion - Omonia Nicosia 0 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Leverkusen 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Troyes 2 - 2  
Biarritz JA - Rennes 0 - 6  
Chateauroux - Pau 4 - 1  
Clermont - Bordeaux 0 - 1  
Croix - St-Etienne 1 - 4  
Granville - Angers 1 - 2  
Istres - Marseille Consolat 0 - 0  
Lens - Metz 2 - 0  
Lorient - Nice 2 - 1  
Lyon - Montpellier 5 - 0  
St-Genevieve - Caen 0 - 3  
Toulouse - Marseille 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - Panioniosz 0 - 2  
PAOK - Giannina 0 - 1  
Plataniasz - Larissza 3 - 2  
Xanthi - Olympiakosz 0 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machine Sazi Tabriz - Saipa Karaj 3 - 3  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khuraitiat - Al-Wakra 2 - 1  
Al-Muaidar - Al-Shahaniya 1 - 1  
Umm-Salal - Al-Rayyan 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - UNAM Pumas 2 - 1  
Cruz Azul - Necaxa 1 - 0  
Dep. Toluca - Atlas 4 - 1  
Leon - Pachuca 2 - 4  
Monarcas Morelia - Tijuana 2 - 0  
Tigres - Santos Laguna 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Atalanta 1 - 4  
Genoa - Roma 0 - 1  
Juventus - Bologna 3 - 0  
Lazio - Crotone 1 - 0  
Milan - Cagliari 1 - 0  
Sassuolo - Torino 0 - 0  
Udinese - Internazionale 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Guimaraes B 3 - 2  
Cova Piedade - Viseu 1 - 2  
Fafe - Aves 1 - 2  
Famalicao - Gil Vicente 1 - 0  
Portimonense - Santa Clara 1 - 0  
Porto B - Académica 2 - 1  
Uniao Madeira - Leixoes 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Setúbal 1 - 0  
Rio Ave - Chaves 2 - 2  
Sporting CP - Feirense 2 - 1  
Tondela - Arouca 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - UCAM Murcia 0 - 0  
Elche - Cadiz 2 - 3  
Gimnastic - Tenerife 1 - 1  
Sevilla B - Oviedo 5 - 3  
Zaragoza - Girona 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Arandina 2 - 1  
Celta Vigo B - Union Mutilvera 2 - 2  
Ferrol - Caudal Deportivo 4 - 0  
Lealtad - Boiro 2 - 2  
Osasuna B - Somozas 3 - 1  
Ponferradina - Izarra 2 - 1  
Pontevedra - Guijuelo 2 - 1  
Tudelano - Cultural Leonesa 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Arenas de Getxo 1 - 0  
Gernika - De Los Reyes 1 - 1  
Leioa - UD Logrones 1 - 1  
Majadahonda - Sestao River 1 - 1  
Real Union Irun - Mensajero 0 - 0  
Socuellamos - Ath. Bilbao B 1 - 2  
Toledo - Barakaldo 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Mallorca B 1 - 0  
Atl. Baleares - Levante B 1 - 1  
Atl. Saguntino - Barcelona B 1 - 3  
Ebro - Sabadell 0 - 0  
Espanyol B - UE Llagostera 2 - 0  
Hercules - Gava 2 - 1  
L'Hospitalet - Eldense 2 - 0  
Prat - Valencia B 1 - 1  
Villarreal B - Cornella 4 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - San Fernando 0 - 1  
El Ejido - Melilla 0 - 2  
Jumilla - Atl. Sanluqueno 1 - 0  
La Roda - La Hoya Lorca 2 - 3  
Linares - Cartagena 1 - 1  
Linense - Real Jaen 0 - 0  
Mancha Real - Granada B 1 - 0  
Merida - Real Murcia 0 - 0  
Rec. Huelva - Marbella 1 - 1  
Villanovense - UD Extremadura 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Alavés 0 - 0  
Betis - Leganes 2 - 0  
Celta Vigo - Malaga 3 - 1  
Villarreal - Barcelona 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Levante 4 - 0  
Cajasol Trigueros - Tacuense 3 - 2  
Espanyol - Ath. Bilbao 1 - 1  
Rayo Vallecano - Valencia 0 - 1  
Tenerife - Santa Teresa 1 - 0  
Transportes Alcaine - Oiartzun 2 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amedspor - Genclerbirligi 0 - 5  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Elefántcsontpart 1 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Wellington Phoenix 2 1 - 1  
Tasman Utd. - Canterbury Utd. 2 - 3  
Team Wellington - Auckland City 1 - 3  
Waitakere Utd. - Hawke's Bay Utd. 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Leicester 22 - 16  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Toulon 30 - 6  
Stade de France - Toulouse 15 - 18  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Latina 3 - 2  
Molfetta - Padova 3 - 0  
Perugia - Vibo Valentia 3 - 1  
Trentino - Piacenza 3 - 0  
Vero Monza - Argos Sora 3 - 1  
Verona - Ravenna 3 - 0  
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Scandicci 3 - 2  
Casalmaggiore - LJ Modena 3 - 0  
Conegliano - Südtirol Bolzano 3 - 0  
Novara - Busto Arsizio 3 - 0  
Tenisz (Auckland-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - F. Tearney 0 - 2  
M. Mmoh - J. Janowicz 2 - 0  
R. Harrison - J. Statham 2 - 0  
S. Diez - B. Klein 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Brisbane 2017    
G. Dimitrov - K. Nishikori 2 - 1  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokkinakis T / Thompson J - Muller G / Querrey S 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - R. Bautista-Agut 0 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Nedunchezhiya - Raja P / Sharan D 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - J. Görges    
A. Petkovic - M. Doi    
A. Riske - L. Cabrera    
G. Voskoboeva - P. Parmentier 2 - 0  
J. Jankovic - M. Niculescu 0 - 2  
M. Doi - L. Cabrera 1 - 2  
S. Rogers - A. Sevastova 2 - 1  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Errani S / Flipkens K - Rae J / Smith A 2 - 0  
Tenisz (Hobart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Fett - V. Cepede Royg 2 - 1  
S. Vickery - E. Mertens 0 - 2  
T. Pereira - M. Minella 2 - 0  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Bellucci - N. Mahut 0 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta P / Fognini - Granollers M / Lopez M 2 - 0  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - Y. Putintseva    
D. Kasatkina - Babos T. 2 - 1  
E. Bouchard - Shu. Zhang 2 - 0  
E. Svitolina - M. Puig    
I-C. Begu - S. Kuznetsova 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King V / Shvedova Y - Jurak D / Rodionova AN 2 - 0  
Klepac A / Martinez Sanch - Chan H-C / Chan Y-J 2 - 0  
Tenisz (Sydney-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - E. Lopez-Perez 2 - 0  
G. Elias - N. Basilashvili 2 - 0  
M. Bourgue - M. Barton 0 - 2  
T. Monteiro - S. Giraldo 2 - 0  
Tenisz (Sydney-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - I. Falconi 2 - 0  
M. Sakkari - D. Vekic 2 - 0  
N. Broady - K. Bondarenko 0 - 2  
Y-Y. Duan - Ar. Rodionova 2 - 1  

 

2017.01.07.
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Fitton - W. Vaes 3 - 0  
D. Nilsson - R. Joyce 0 - 3  
G. Durrant - N. Kenny 3 - 1  
J. Williams - T. O'Shea 3 - 0  
R. Janssen - M. McGrath 2 - 3  
S. Asada - J. Smith 1 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Koovee Tampere 9 - 2  
M-Team - Steelers Hämeenlinna 4 - 12  
OLS Oulu - Turku PS 3 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Helsingborg 9 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dosson - Rieti 4 - 5  
Group Imola - Napoli 4 - 3  
Kaos Futsal - Isola 5 - 5  
Luparense - Latina 7 - 4  
Pescara - Lazio 3 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Murcia 2 - 8  
CA Gran Canaria - Levante 5 - 3  
Cartagena - Inter Movistar 1 - 5  
Jaen - Magna Gurpea 4 - 3  
Jumilla - Palma Futsal 3 - 5  
Peniscola - Santiago Futsal 7 - 7  
Ribera Navarra - AD Sala Zaragoza 4 - 2  
Santa Coloma - Barcelona 3 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - St. John's 1 - 1  
Chicago Wolves - Rockford 7 - 2  
Grand Rapids - Charlotte 1 - 2  
Hartford - Lehigh Valley 2 - 1  
Providence - Springfield 1 - 4  
Rochester - Syracuse 3 - 3  
San Diego - San Antonio 4 - 5  
San Jose Barracuda - Milwaukee 1 - 3  
San Jose Barracuda - Tucson 5 - 2  
Stockton - Tucson 2 - 2  
Texas Stars - Cleveland 4 - 2  
Toronto Marlies - Rochester 5 - 0  
Utica - Albany 4 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 5 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Bregenzerwald 8 - 1  
Cortina - Lustenau 7 - 3  
Jesenice - Vipiteno/Sterzing 7 - 1  
Klagenfurt 2 - Val Pusteria 1 - 4  
Salzburg 2 - Neumarkt Riwega 5 - 3  
Zell am See - Renon/Ritten 2 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Most 4 - 3  
Jihlava - Zubr Prerov 3 - 3  
Kadan - Litomerice 2 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Kladno 1 - 2  
Prostejov - Slavia Praha 2 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Trebic 4 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - JYP-Akatemia 4 - 5  
Jokipojat - Tuto 3 - 1  
Kajaanin Hokki - Espoo United 3 - 3  
Keupa - Kokkolan Hermes 0 - 3  
SaPKo - Kiekko-Vantaa 7 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kalpa 1 - 2  
Ilves - Lahti Pelicans 3 - 4  
Kookoo - HIFK 2 - 2  
Kärpät - SaiPa 5 - 2  
Turku PS - Lukko 2 - 2  
Vaasan Sport - JYP 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 2  
Barsz Kazany - Metallurg Magnyitogorszk 0 - 2  
Dinamo Minszk - CSZKA Moszkva 1 - 3  
Dinamo Riga - SZKA Szentpétervár 1 - 6  
Jokerit - Szeversztal Cserepovec 1 - 4  
Lada Toljatti - Szalavat Julajev Ufa 4 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Traktor Cseljabinszk 1 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Vityaz Podolszk 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Arizona 2 - 2  
Buffalo - Winnipeg 4 - 3  
Chicago - Carolina 2 - 1  
Colorado - NY Islanders 1 - 1  
Florida - Nashville 2 - 1  
Los Angeles - Minnesota 3 - 3  
New Jersey - Toronto 2 - 4  
Philadelphia - Tampa Bay 4 - 2  
Vancouver - Calgary 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Storhamar 1 - 0  
Stavanger - Manglerud 2 - 0  
Valerenga - Frisk/Asker 2 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwenningen - Mannheim 3 - 7  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Innsbruck 2 - 4  
Znojmo - Dornbirn 3 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zug 2 - 3  
Biel - Fribourg 4 - 2  
Davos - Lugano 5 - 3  
Kloten - Zürich Lions 3 - 1  
Langnau Tigers - Bern 4 - 1  
Servette - Lausanne 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Timra 1 - 1  
Oskarshamn - Mora 2 - 2  
Pantern Malmö - Västeras 1 - 1  
Vita Hasten - Västervik 4 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Växjö 1 - 4  
Frölunda - Örebro 1 - 1  
Färjestad - Skelleftea 1 - 2  
Karlskrona - HV 71 2 - 3  
Leksand - Malmö 4 - 3  
Linköping - Lulea 5 - 2  
Rögle - Djurgarden 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA-Neva - Cselmet Cseljabinszk 8 - 3  
Zvezda Csehov - Juzsnij Ural Orszk 4 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Karpos Sokoli 76 - 72  
Zadar - Cedevita Zagreb 80 - 94  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Melbourne Utd. 106 - 88  
Sydney Kings - Perth 74 - 80  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Adelaide 67 - 71  
Perth - Bendigo 108 - 67  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Pardubice 57 - 91  
Ostrava - Usti nad Labem 77 - 88  
USK Praha - Prostejov 96 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Changwon Sakers 86 - 72  
Busan Sonicboom - Seoul Knights 87 - 81  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Thunders 78 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Nanterre 91 - 81  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Nantes Reze 71 - 62  
Flammes Carolo Ardennes - Bourges 71 - 70  
Lattes Montpellier - Lyon 92 - 62  
Mondeville - Cavigal Nice 67 - 56  
Tarbes - Landes 78 - 84  
Union Hainaut - Villeneuve d'Ascq Lille 61 - 72  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Tropang Texters 110 - 98  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Arisz 81 - 61  
Lavriou - Apollon Patra 79 - 65  
Promitheasz Patra - Koroivosz Amaliadasz 79 - 81  
Rethymno - Doxa Lefkadasz 80 - 86  
Trikala - Koloszosz Rodosz 74 - 67  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Ironi Naharia 61 - 79  
Maccabi Rishon - Hapoel TA 70 - 70, h.u. 86 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Turow Zgorzelec 82 - 71  
Starogard Gdanski - Kutno 71 - 62  
Tarnobrzeg - Koszalin 69 - 90  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Siauliai 94 - 64  
Nevezis Kedainiai - Lietuvos Rytas 68 - 81  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Juventus Utena 77 - 77, h.u. 91 - 95  
Vytautas Prienai - Neptunas Klaipeda 74 - 67  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Kecskemét 71 - 72  
Jászberény - ZTE 84 - 93  
MAFC - Kaposvár 71 - 72  
Pécs - Alba Fehérvár 70 - 77  
Sopron - Szombathely 76 - 79  
Szeged - Szolnok 82 - 82, h.u. 98 - 97  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Cegléd 72 - 75  
Szekszárd - PEAC-Pécs 64 - 56  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 110 - 106  
Brooklyn - Cleveland 108 - 116  
Golden State - Memphis 111 - 111, h.u. 119 - 128  
LA Lakers - Miami 127 - 100  
Milwaukee - New York 111 - 116  
Orlando - Houston 93 - 100  
Sacramento - LA Clippers 98 - 106  
Washington - Minnesota 112 - 105  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Bayern München 65 - 75  
Vechta - Alba Berlin 69 - 80  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Venezia 90 - 90, h.u. 106 - 108  
Varese - Torino 79 - 86  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Gran Canaria 68 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Vasco Gipuzkoa 68 - 70  
Cadi La Seu d'Urgell - P. Avenida 51 - 69  
CREF Madrid - Araski AES 47 - 67  
Gernika Bizkaia - Al-Qazeres Extremadura 67 - 75  
Zamarat - Gran Canaria 83 - 71  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Banvitspor 85 - 85, h.u. 100 - 95  
Karsiyaka - Balikesirspor 80 - 69  
TED Ankara Kolejliler - Trabzonspor 75 - 87  
Yesilgiresun - Tofas Bursa 71 - 71, h.u. 84 - 79  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Adana ASKI 53 - 76  
Galatasaray - Antakya Hatay 73 - 67  
Mersin Dogus H. - Osmaniye 58 - 79  
Yakin Dogu Univ. - AGÜ Kayserispor 79 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma Permszkij Kraj - Avtodor Szaratov 86 - 86, h.u. 97 - 101  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Viborg 33 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Nantes 30 - 37  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Fehérvár 31 - 26  
Leipzig - Brest Bretagne Handball 15 - 34  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Byasen 39 - 33  
Rosztov - Érd 27 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Metzingen 16 - 22  
Nyköbing F. - Lada Toljatti 35 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Dunaújváros 27 - 23  
Kisvárda - Debrecen 26 - 29  
Siófok - Békéscsaba 31 - 23  
Vác - MTK 31 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Blomberg-Lippe 22 - 23  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Lengyelország 26 - 25  
Portugália - Ausztria 32 - 25  
Spanyolország - Argentína 38 - 25  
Svájc - Románia 25 - 19  
Svédország - Norvégia 27 - 25  
Szlovákia - Brazília 20 - 30  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Luton 2 - 1  
Barrow - Rochdale 0 - 2  
Birmingham - Newcastle 1 - 1  
Blackpool - Barnsley 0 - 0  
Bolton - Crystal Palace 0 - 0  
Brentford - Eastleigh 5 - 1  
Brighton - Milton Keynes Dons 2 - 0  
Bristol City - Fleetwood 0 - 0  
Everton - Leicester 1 - 2  
Huddersfield - Port Vale 4 - 0  
Hull City - Swansea 2 - 0  
Ipswich - Lincoln 2 - 2  
Manchester Utd. - Reading 4 - 0  
Millwall - Bournemouth 3 - 0  
Norwich - Southampton 2 - 2  
Preston - Arsenal 1 - 2  
QPR - Blackburn 1 - 2  
Rotherham - Oxford Utd. 2 - 3  
Stoke - Wolverhampton 0 - 2  
Sunderland - Burnley 0 - 0  
Sutton Utd. - Wimbledon 0 - 0  
Watford - Burton 2 - 0  
West Bromwich - Derby County 1 - 2  
Wigan - Nottingham 2 - 0  
Wycombe - Stourbridge 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Chesterfield 2 - 0  
Bristol Rovers - Northampton 5 - 0  
Scunthorpe - Bury 3 - 2  
Southend - Sheffield Utd. 2 - 4  
Swindon - Shrewsbury 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colchester - Carlisle 4 - 1  
Hartlepool - Grimsby 0 - 1  
Leyton - Barnet 1 - 3  
Mansfield - Crewe 3 - 0  
Morecambe - Notts County 4 - 1  
Stevenage - Newport 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Southport 2 - 1  
Braintree - Chester 1 - 2  
Bromley - Forest Green 1 - 5  
Dover - York 2 - 2  
Guiseley - Maidstone Utd. 2 - 1  
North Ferriby Utd. - Dag & Red 0 - 4  
Solihull Moors - Gateshead 0 - 2  
Torquay - Boreham 0 - 1  
Wrexham - Woking 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Melbourne Victory 0 - 2  
Brisbane Roar - Newcastle Jets 2 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Tubize 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - AEK Larnaca 0 - 1  
Apollon Limasszol - AEL Limasszol 2 - 0  
Doxa Katokopiasz - Anagenniszi Derinia 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Dortmund 1 - 4  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon FC - Nancy 0 - 3  
Blagnac - Niort 0 - 1  
Blois Foot - Nantes 1 - 2  
FC Hauts Lyonnais - CA Bastia 0 - 0  
Guingamp - Le Havre 2 - 1  
Lille - AS Excelsior 4 - 1  
Louhans Cuiseaux - Dijon 0 - 2  
Paris SG - Bastia 7 - 0  
Quevilly Rouen - Jeanne D'Arc de Drancy 3 - 2  
Sarreguemines - Reims 2 - 1  
Strasbourg - Epinal 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - AEK Athén 3 - 2  
Atromitosz Periszteri - Levadiakosz 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Kfar Saba 3 - 0  
Hapoel Bnei Lod - Maccabi TA 0 - 3  
Maccabi Haifa - Maccabi Petah Tikva 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Queretaro 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Palermo 1 - 0  
Napoli - Sampdoria 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Freamunde 1 - 1  
Penafiel - Olhanense 4 - 0  
Sporting CP B - Braga B 1 - 2  
Vizela - Varzim 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Marítimo 0 - 1  
Guimaraes - Benfica 0 - 2  
Nacional Madeira - Braga 0 - 0  
Pacos Ferreira - Porto 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Brechin 1 - 0  
East Fife - Stenhousemuir 1 - 0  
Peterhead - Livingston 2 - 3  
Queens Park - Airdrieonians 2 - 1  
Stranraer - Alloa 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Forfar 1 - 2  
Cowdenbeath - Berwick 0 - 1  
Edinburgh City - Arbroath 0 - 2  
Montrose - Elgin 0 - 3  
Stirling - Clyde 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Dunfermline 0 - 2  
Greenock Morton - Dumbarton 2 - 1  
Raith Rovers - Falkirk 1 - 4  
St. Mirren - Queen of South 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Rayo Vallecano 0 - 0  
Levante - Lugo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palencia Balompie - R. Santander 0 - 1  
Valladolid B - Coruxo 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Navalcarnero 0 - 0  
Real Sociedad B - Real Madrid B 1 - 2  
Zamudio - Albacete 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lleida - Badalona 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Atl. Madrid 0 - 2  
Las Palmas - Sp. Gijón 1 - 0  
Real Madrid - Granada 5 - 0  
Real Sociedad - Sevilla 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Betis 0 - 2  
Real Sociedad - Atl. Madrid 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Cefn Druids 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annagh Utd. - Tobermore Utd. 0 - 2  
Ballyclare Comrades - Institute 2 - 4  
Ballymena Utd. - Cliftonville 1 - 1  
Coleraine - Carrick 5 - 1  
Crusaders - Ards 2 - 0  
Dungannon - Dergview 3 - 0  
Glenavon - Portstewart 4 - 1  
Glentoran - Linfield 1 - 1  
HW Welders - Lurgan Celtic 1 - 0  
PSNI - Lisburn 2 - 1  
Warrenpoint - Ballinamallard Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Utd. - Hamilton Wanderers 4 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Worcester 55 - 19  
Harlequin - Sale 29 - 26  
Northampton Saints - Bristol 32 - 26  
Saracens - Exeter 13 - 13  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Munster 7 - 32  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Grenoble 23 - 22  
La Rochelle - Castres 22 - 8  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calvisano - Fiamme Oro Roma 29 - 22  
Lazio - Reggio Emilia 29 - 30  
Mogliano - Rovigo 16 - 34  
Padova - San Dona 48 - 19  
Piacenza Lyons - Viadana 18 - 28  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Cardiff 29 - 15  
Ospreys - Connacht 29 - 7  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Davis - A. Konjuh 2 - 0  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schuurs D / Voracova R - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Tenisz (Auckland-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - M. Demoliner 2 - 0  
M. Mmoh - G. Jones 2 - 0  
M. Shiga - B. Klein 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishikori - S. Wawrinka 2 - 0  
M. Raonic - G. Dimitrov 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokkinakis T / Thompson J - Nestor D / Roger-Vasselin 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ka. Pliskova - A. Cornet 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-Sands B / Mirza S - Makarova E / Vesnina E 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - R. Bautista-Agut 0 - 2  
D. Medvedev - D. Sela 2 - 1  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Nedunchezhiya - Monroe N / Sitak A 2 - 0  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - N. Djokovic 1 - 2  
Tenisz (Hobart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haas - V. Cepede Royg 1 - 2  
E. Alexandrova - R. Ozaki 0 - 2  
Gálfi D. - E. Mertens 0 - 2  
N. Gibbs - A. Barty 1 - 2  
O. Rogowska - S. Vickery 0 - 2  
S. Soler-Espinosa - J. Fett 0 - 2  
T. Martincova - M. Minella 0 - 2  
T. Pereira - C. Burger 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - USA 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Gasquet - J. Sock 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Mladenovic - C. Vandeweghe 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - K. Siniakova 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaru I R / Savchuk O - Hlavackova A / Peng S 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huber L / Martinez Sanche - Gavrilova D / Kasatkina D    
Tenisz (Sydney-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Whittington - S. Giraldo 0 - 2  
E. Lopez-Perez - D. Lajovic 2 - 0  
G. Elias - L. Vanni 2 - 1  
I. Marchenko - C. O'Connell 0 - 2  
M. Barton - M. Kukushkin 2 - 0  
P-H. Mathieu - M. Bourgue    
R. Dutra da Silva - N. Basilashvili 0 - 2  
T. Monteiro - T. Fabbiano 2 - 1  
Tenisz (Sydney-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ar. Rodionova - D. Kovinic 2 - 0  
C. McHale - K. Kucova 2 - 0  
C. Witthöft - I. Falconi 0 - 2  
D. Vekic - V. King 2 - 1  
J. Cepelova - Y-Y. Duan    
M. Lucic-Baroni - K. Bondarenko 1 - 2  
N. Broady - E. Perez 2 - 1  
T. Pironkova - M. Sakkari    

 

2017.01.06.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - LaSB 9 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Karlstad 7 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Zlín 3 - 1  
Liberec - Vítkovice 2 - 1  
Olomouc - Mountfield HK    
Pardubice - Karlovy Vary 2 - 3  
Plzen - Litvínov 4 - 2  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 4 - 0  
Trinec - Brno 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herlev Eagles 5 - 2  
Frederikshavn - Rödovre 2 - 0  
Gentofte - Herning 1 - 0  
Odense - Rungsted 5 - 1  
SönderjyskE - Esbjerg 1 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Tuto 2 - 6  
JYP-Akatemia - Keupa 3 - 9  
Leki - Heinolan Peliitat 5 - 4  
Roki - Espoo United 1 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Angers 4 - 2  
Bordeaux - Strasbourg 6 - 2  
Chamonix-Morzine - Dijon 6 - 4  
Epinal - Lyon 3 - 3  
Grenoble - Gap 1 - 4  
Rouen - Nice 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 1  
Barisz Asztana - Szocsi 0 - 4  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szpartak Moszkva 5 - 2  
Medvescak Zagreb - Admiral Vlagyivosztok 1 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Dunaújváros 5 - 2  
FTC - Fehérvári Titánok 3 - 4  
MAC Budapest - Debrecen 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Edmonton 3 - 4  
Chicago - Buffalo 3 - 3  
Los Angeles - Detroit 0 - 4  
San Jose - Minnesota 4 - 5  
St. Louis - Carolina 2 - 4  
Tampa Bay - Nashville 1 - 6  
Washington - Columbus 5 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Bad Nauheim 2 - 4  
Dresden - Freiburg 5 - 2  
Frankfurt Löwen - Heilbronn 2 - 2  
Kassel - Bayreuth 0 - 1  
Ravensburg - Kaufbeuren 1 - 4  
Riessersee - Lausitzer Füchse 3 - 1  
Rosenheim - Crimmitschau 5 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Nürnberg 0 - 3  
Eisbären Berlin - Köln 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Südtirol Bolzano 2 - 2  
Klagenfurt - Graz 1 - 2  
Olimpija Ljubljana - Dornbirn 2 - 4  
Salzburg - Linz 8 - 2  
Villach - Vienna Capitals 2 - 2  
Znojmo - Innsbruck 2 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Visp 4 - 3  
Langenthal - Olten 2 - 2  
Red Ice Martigny - Biasca Ticino 2 - 0  
Thurgau - Rapperswil 4 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Biel 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - MODO 6 - 3  
Södertälje - Karlskoga 0 - 3  
Tingsryd - Almtuna 3 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Leksand 3 - 1  
Örebro - Frölunda 1 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Kosice 1 - 5  
Nitra - Poprad 5 - 3  
Trencin - Nove Zamky 3 - 0  
Zilina - B. Bystrica 5 - 2  
Zvolen - Liptovsky Mikulas 5 - 1  
Jégkorong (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20USA - U20Kanada (Helyszín: Kanada) 4 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Tver 2 - 4  
Ermak Angarszk - Molot Perm 0 - 0  
Szokol Krasznojarszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 2 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - NZ Breakers 65 - 63  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Townsville - Canberra Capitals 93 - 60  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Incheon Elephants 68 - 68, h.u. 80 - 89  
Wonju Dongbu - Goyang 89 - 78  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Milano 86 - 79  
Olympiakosz - Panathinaikosz 77 - 69  
Real Madrid - CSZKA Moszkva 95 - 85  
Zalgiris Kaunas - Crvena zvezda 61 - 77  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Meralco Bolts 97 - 89  
SM Beermen - Blackwater Elite 118 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Sopot - Asseco Gdynia 96 - 66  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Phoenix 95 - 102  
Denver - San Antonio 99 - 127  
Detroit - Charlotte 115 - 114  
Houston - Oklahoma City 118 - 116  
Indiana - Brooklyn 121 - 109  
New Orleans - Atlanta 94 - 99  
Portland - LA Lakers 118 - 109  
Toronto - Utah 101 - 93  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - S. Oliver Würzburg 79 - 67  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Holstebro 24 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Skuru 19 - 29  
Vasterasirsta - Heid 33 - 26  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Katar 25 - 30  
Brazília - Románia 25 - 24  
Dánia - Egyiptom 36 - 26  
Franciaország - Szlovénia 29 - 27  
Izland - Magyarország 27 - 30  
Oroszország - Fehéroroszország 31 - 26  
Spanyolország - Lengyelország 30 - 20  
Svájc - Szlovákia 29 - 18  
Svédország - Norvégia 37 - 29  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Manchester City 0 - 5  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Western Sydney 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Roeselare 1 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Laval 3 - 1  
Les Herbiers - Ajaccio GFC 4 - 3  
Monaco - Ajaccio 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Nazareth Illit 2 - 1  
Hapoel Hod Hasharon - Ironi Kiryat Shmone 0 - 0  
Hapoel Iksal Imad - Ashdod 1 - 1  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Afula 3 - 2  
Maccabi Ironi Kiryat Atta - Hapoel Ramat Gan 0 - 3  
Maccabi Netanya - Hapoel Rishon Lezion 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Dundee Utd. 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Getafe 0 - 1  
Mallorca - Mirandes 2 - 0  
Numancia - Huesca 0 - 0  
Valladolid - Reus 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Deportivo 1 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Bath 24 - 22  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Bordeaux 31 - 26  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Zebre 70 - 6  
Llanelli Scarlets - Ulster 16 - 13  
Newport Dragons - Benetton Treviso 26 - 8  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Revivre Milano 3 - 0  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Görges - A. Konjuh 1 - 2  
J. Ostapenko - L. Davis    
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens K / Larsson J - Flipkens K / Ostapenko J    
Schuurs D / Voracova R - Dabrowski G / Yang Z 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - G. Dimitrov 1 - 2  
J. Thompson - K. Nishikori 0 - 2  
K. Edmund - S. Wawrinka 1 - 2  
M. Raonic - R. Nadal 2 - 1  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groth S / Guccione C - Muller G / Querrey S    
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - Ka. Pliskova 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - A. Cornet    
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-Sands B / Mirza S - Hsieh S / Siegemund L 2 - 0  
Spears A / Srebotnik K - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - D. Sela 0 - 2  
B. Paire - Al. Bedene 2 - 0  
J. Kovalik - D. Medvedev 0 - 2  
M. Youzhny - R. Bautista-Agut 1 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja P / Sharan D - G. Duran / A. Molteni 2 - 0  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - T. Berdych 2 - 0  
F. Verdasco - N. Djokovic 1 - 2  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy/Martin - Pospisil V / Stepanek R 2 - 0  
Tenisz (Hobart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - S.J. Jang 2 - 1  
A. Pivovarova - B. Haas 1 - 2  
C. Burger - M. Georges 2 - 0  
C. Buyukakcay - S. Soler-Espinosa 1 - 2  
E. Alexandrova - D. Jakupovic 2 - 1  
E. Mertens - N. Hibino 2 - 0  
J. Boserup - M. Minella 1 - 2  
J. Fett - T. Smitkova 2 - 0  
K. Nara - O. Rogowska 1 - 2  
N. Gibbs - A. Bogdan 2 - 0  
S-W. Hsieh - E. Kostova    
S. Sanders - T. Martincova 0 - 2  
S. Vickery - A. Sasnovich 2 - 0  
T. Maria - Gálfi D. 0 - 2  
T. Patterson - R. Ozaki 1 - 2  
V. Cepede Royg - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Nagy-Britannia 2 - 1  
Svájc - Franciaország 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - D. Evans 2 - 0  
R. Federer - R. Gasquet 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - H. Watson 0 - 2  
B. Bencic - K. Mladenovic 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - C. Giorgi 2 - 0  
J. Konta - K. Siniakova 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Kudermetov - Hlavackova A / Peng S 0 - 2  
Tenisz (Sydney-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myers - Ar. Rodionova 1 - 2  
B. Stefkova - D. Vekic 0 - 2  
C. McHale - J. Brady 2 - 0  
C. Witthöft - D. Allertova 2 - 0  
E. Perez - Ka. Kozlova 2 - 0  
I. Falconi - O. Dodin 2 - 0  
L. Chirico - J. Cepelova 1 - 2  
M. Barthel - D. Kovinic 1 - 2  
M. Linette - K. Kucova 1 - 2  
M. Sakkari - E. Rodina 2 - 0  
O. Tjandramulia - V. King 0 - 2  
S. Zheng - M. Lucic-Baroni 0 - 2  
T. Pironkova - P.M. Tig 2 - 0  
V. Lepchenko - Y-Y. Duan 0 - 2  
V. Tomova - K. Bondarenko 1 - 2  
Y. Shvedova - N. Broady 0 - 2  
Téli sportok (Négysánc-verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bischofshofen 2017    
Négysánc-verseny 2016/17    
Téli sportok (Síugrás, párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Stoch - D.A. Tande (Bischofshofen) 1 - 0  
M. Fettner - M. Eisenbichler (Bischofshofen) 1 - 0  
S. Kraft - A. Wellinger (Bischofshofen) 1 - 0  

 

2017.01.05.
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - St. John's 6 - 2  
Grand Rapids - Iowa 6 - 5  
Manitoba - Toronto Marlies 3 - 4  
San Jose Barracuda - San Antonio 4 - 2  
Springfield - Bridgeport 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Olomouc    
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Jukurit 4 - 1  
Kalpa - Turku PS 1 - 1  
Lahti Pelicans - Hämeenlinna 2 - 6  
Lukko - JYP 1 - 2  
Tappara - Ilves 1 - 3  
Vaasan Sport - SaiPa 2 - 2  
Ässät - Kärpät 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Vityaz Podolszk 3 - 2  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa 1 - 1  
Dinamo Minszk - Szeversztal Cserepovec 1 - 1  
Dinamo Riga - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Jokerit - SZKA Szentpétervár 3 - 2  
Lada Toljatti - Traktor Cseljabinszk 0 - 3  
Medvescak Zagreb - Amur Habarovszk 3 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Metallurg Magnyitogorszk 0 - 1  
Slovan Bratislava - Red Star Kunlun 1 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Moszkva 2 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Detroit 2 - 0  
Calgary - Colorado 4 - 1  
Dallas - Montreal 3 - 3  
Florida - Winnipeg 1 - 4  
Philadelphia - NY Rangers 2 - 5  
Vancouver - Arizona 3 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Manglerud 2 - 2  
Stavanger - Frisk/Asker 1 - 5  
Valerenga - Storhamar 2 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Düsseldorf 4 - 2  
Ingolstadt - Krefeld 1 - 3  
München - Iserlohn 6 - 1  
Straubing - Wolfsburg 3 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug 2 - GCK Lions 4 - 1  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Lausanne 3 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Färjestad 1 - 0  
Djurgarden - Linköping 0 - 4  
HV 71 - Växjö 1 - 1  
Lulea - Karlskrona 2 - 2  
Skelleftea - Rögle 3 - 1  
Jégkorong (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svédország - U20Kanada (Helyszín: Kanada) 2 - 5  
U20Svédország - U20Oroszország 1 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Illawarra 117 - 85  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Changwon Sakers 73 - 76  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Galatasaray 84 - 73  
Baskonia Vitoria - UNIKSZ Kazany 102 - 70  
Brose Bamberg - Barcelona 85 - 65  
Maccabi TA - Darussafaka 93 - 92  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polkowice - Jekatyerinburg 64 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Oklahoma City 123 - 112  
Cleveland - Chicago 94 - 106  
Golden State - Portland 125 - 117  
LA Clippers - Memphis 115 - 106  
New York - Milwaukee 104 - 105  
Orlando - Atlanta 92 - 111  
Sacramento - Miami 102 - 107  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Kalev/Cramo 78 - 66  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Eslöv 26 - 26  
Skuru - Boden 40 - 14  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Magyarország 24 - 21  
Egyiptom - Izland 27 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Portsmouth 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Wellington Phoenix 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al Nasr (UAE) 0 - 1  
Emirates Ras al-Khaimah - Hatta 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Giannina 1 - 1  
Plataniasz - Panathinaikosz 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Bnei Yehuda TA 3 - 3  
Hapoel Ashkelon - Maccabi Jaffa 5 - 2  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Tzur Shalom 2 - 0  
Hapoel Haifa - SC Kfar Qasem 6 - 1  
Hapoel Raanana - Maccabi Ahi Nazareth 4 - 1  
Maccabi Shaarayim - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Barcelona 2 - 1  
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Novara 2 - 3  
LJ Modena - Casalmaggiore 3 - 0  
Scandicci - Bergamo 3 - 0  
Südtirol Bolzano - Conegliano 0 - 3  
Snooker (Championship League,2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selt - A. McGill 2 - 3  
M. White - M. Davis 2 - 3  
M. White - R. Day 3 - 2  
M.J. Williams - M. Davis 2 - 3  
M.J. Williams - M. Selt 3 - 1  
M.J. Williams - R. Day 1 - 3  
N. Robertson - A. McGill 3 - 2  
N. Robertson - M. Davis 3 - 2  
N. Robertson - R. Day 3 - 1  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - N. Osaka    
B. Strycova - L. Davis 0 - 2  
J. Görges - C. Wozniacki 2 - 1  
M. Brengle - J. Ostapenko 0 - 2  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Ninomiya M - Flipkens K / Ostapenko J 1 - 2  
Dabrowski G / Yang Z - Irigoyen M / Soylu I 2 - 0  
Erakovic M / Robson L - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Safarova L / Strycova B - Schuurs D / Voracova R    
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - S. Groth 2 - 0  
M. Raonic - D.S. Schwartzman 2 - 0  
M. Zverev - R. Nadal 0 - 2  
N. Mahut - G. Dimitrov 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Kokkinakis T / Thompson J 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - D. Cibulkova 2 - 0  
A. Kerber - E. Svitolina 1 - 2  
Ka. Pliskova - R. Vinci 2 - 1  
S. Kuznetsova - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falconi I / Rogers S - Spears A / Srebotnik K 0 - 2  
Klepac A / Martinez Sanch - Hsieh S / Siegemund L 1 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - M. Klizan 2 - 1  
B. Paire - Y. Bhambri 2 - 0  
M. Youzhny - R. Olivo 2 - 0  
R. Dutra da Silva - R. Bautista-Agut 0 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Oswald P - Bopanna R / Nedunchezhiyan J 1 - 2  
Melzer J / Olivo R - Raja P / Sharan D 0 - 2  
Monroe N / Sitak A - Darcis S / Paire B    
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - N. Almagro 2 - 0  
I. Karlovic - F. Verdasco 0 - 2  
R. Stepanek - N. Djokovic 0 - 2  
T. Berdych - J-W. Tsonga 2 - 0  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Soares B - Chardy/Martin 0 - 2  
Tenisz (Happy Valley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - J. De Loore 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - USA 1 - 2  
Csehország - Spanyolország 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - F. Lopez 0 - 2  
N. Kyrgios - J. Sock 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gavrilova - C. Vandeweghe 2 - 1  
L. Hradecka - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - A. Riske 1 - 2  
C. Giorgi - Qia. Wang 2 - 0  
Kr. Pliskova - J. Konta 1 - 2  
N. Stojanovic - K. Siniakova 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / XU Y - Olaru I R / Savchuk O    
Golubic V / Pliskova K - Dzalamidze N / Kudermetova V 1 - 2  

 

2017.01.04.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SPV Seinäjoki - Nokian KrP 5 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Falun 6 - 11  
Karlstad - Sirius 8 - 3  
Pixbo Wallenstam - Höllviken 0 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Charlotte 4 - 2  
Manitoba - Toronto Marlies 2 - 1  
Milwaukee - Rockford 5 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Hartford 3 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Renon/Ritten 1 - 4  
Cortina - Val Pusteria 2 - 5  
Fassa - Neumarkt Riwega 3 - 4  
Gherdeina/Gröden - Vipiteno/Sterzing 4 - 2  
Salzburg 2 - Kitzbühel 6 - 2  
Zell am See - Bregenzerwald 3 - 0  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Motor Ceske Budejovice 1 - 2  
Jihlava - Slovan Ustecti Lvi 4 - 0  
Kladno - Prostejov 2 - 2  
Litomerice - Benatky nad Jizerou 2 - 3  
Most - Kadan 3 - 2  
Slavia Praha - Zubr Prerov 2 - 2  
Slavia Trebic - Frydek Mistek 2 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Odense 1 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Leki 0 - 0  
Kajaanin Hokki - SaPKo 0 - 4  
Kokkolan Hermes - Jokipojat 7 - 2  
Roki - IPK 2 - 2  
Tuto - JYP-Akatemia 9 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szocsi 1 - 5  
Barisz Asztana - Szpartak Moszkva 3 - 0  
Jugra Hanti-Manszijszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 0 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - New Jersey 1 - 3  
Columbus - Edmonton 3 - 1  
Nashville - Montreal 1 - 1  
NY Rangers - Buffalo 1 - 4  
San Jose - Los Angeles 1 - 1  
Tampa Bay - Winnipeg 4 - 6  
Washington - Toronto 5 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Innsbruck 4 - 1  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Zug 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Oskarshamn 7 - 3  
Karlskoga - AIK 2 - 2  
Mora - Pantern Malmö 4 - 1  
Timra - Tingsryd 1 - 3  
Vita Hasten - Björklöven 6 - 0  
Västervik - Västeras 1 - 3  
Jégkorong (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20USA - U20Oroszország 3 - 3  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - Le Mans 60 - 79  
Karsiyaka - Avtodor Szaratov 78 - 65  
Maccabi Rishon - Venezia 79 - 61  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - PAOK 70 - 56  
Neptunas Klaipeda - Oldenburg 69 - 73  
Usak Sportif - Rosa Radom 96 - 76  
Varese - Ventspils 82 - 88  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Avellino 73 - 78  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Charleroi Spirou 88 - 66  
Partizan Belgrád - Szolnok 77 - 67  
Sassari - AEK Athén 80 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Anyang 85 - 69  
Incheon Elephants - Seoul Thunders 83 - 94  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Győr 90 - 55  
Lattes Montpellier - Wisla Krakkó 74 - 68  
Mersin BB - Fenerbahce 73 - 89  
USK Praha - Famila Schio 74 - 73  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Antakya Hatay 68 - 55  
P. Avenida - Nagyezsda Orenburg 49 - 64  
Sopron - Villeneuve d'Ascq Lille 62 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Lok.Kubany Krasznodar 71 - 86  
Murcia - Fuenlabrada 87 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Lietkabelis 88 - 80  
Ulm - Bayern München 57 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Hapoel Jerusalem 76 - 80  
Nyizsnyij Novgorod - Zenit Szentpétervár 113 - 105  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Unicaja Malaga 69 - 77  
Cedevita Zagreb - Valencia 86 - 89  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - RH Gaziantepspor 102 - 83  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Prievidza 111 - 94  
Gravelines - Buyukcekmece 75 - 75, h.u. 85 - 90  
Kosárlabda (FIBA Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oberwart - APOEL Nicosia 79 - 74  
Telekom Bonn - Vytautas Prienai 89 - 70  
Kosárlabda (FIBA Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Körmend 70 - 87  
Nanterre - Tsmoki-Minszk 94 - 85  
Kosárlabda (FIBA Kupa, O csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Alba Fehérvár 89 - 63  
U-Banca Cluj - Pardubice 84 - 67  
Kosárlabda (FIBA Kupa, P csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Benfica 99 - 69  
Lukoil Academic - Donar Groningen 88 - 62  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Tianjin 100 - 124  
Beijing Ducks - Shanxi 95 - 85  
Guandong - Fujian 109 - 109, h.u. 123 - 113  
Jiangsu Dragons - Xinjiang 98 - 109  
Jilin - Liaoning 113 - 109  
Qingdao - Jiangsu Tongxi 117 - 106  
Shandong - Zhejiang Guangsha 130 - 117  
Shenzhen - Shanghai Sharks 103 - 101  
Sichuan - Foshan 114 - 88  
Zhejiang Chouzhou - Bayi Rockets 88 - 83  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Start Lublin 84 - 73  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Kecskemét 86 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Utah 115 - 104  
Dallas - Washington 113 - 105  
Denver - Sacramento 113 - 120  
Detroit - Indiana 116 - 121  
LA Lakers - Memphis 116 - 102  
Philadelphia - Minnesota 93 - 91  
Phoenix - Miami 99 - 90  
San Antonio - Toronto 110 - 82  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Skanderborg 27 - 27  
Odense - Silkeborg 18 - 28  
Randers - Midtjylland 16 - 21  
Kézilabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Észtország 17 - 31  
Kézilabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Luxemburg 24 - 31  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - MTK 27 - 18  
Fehérvár - Mosonmagyaróvár 20 - 20  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Kristiansand 23 - 22  
Raelingen - Byasen 23 - 23  
Stabaek - Storhamar 21 - 32  
Tertnes Bergen - Halden 18 - 16  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leipzig - Oldenburg 24 - 36  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Lugi 19 - 28  
Skövde - Hellton 33 - 27  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Karmiotissza Polemidion 4 - 1  
Ermisz Aradippou - Doxa Katokopiasz 1 - 0  
Omonia Nicosia - Ethnikosz Ahnasz 3 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Al-Jazeera (UAE) 6 - 0  
Al-Wasl - Al-Sharjah 2 - 4  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - Paris SG 0 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panetolikosz 0 - 0  
Kassziopi Kerkyra - Atromitosz Periszteri 1 - 1  
Larissza - Veria 2 - 1  
Olympiakosz - Aszterasz Tripolisz 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Ahli (QAT) 2 - 0  
Al-Khuraitiat - Al-Sadd 0 - 1  
Al-Muaidar - Lekhwiya 1 - 3  
Al-Wakra - El-Jaish 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Varzim 3 - 0  
Setúbal - Sporting CP 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tottenham - Chelsea 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Cordoba 0 - 0  
Real Madrid - Sevilla 3 - 0  
Real Sociedad - Villarreal 3 - 1  
Snooker (Championship League,2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - M.J. Williams 3 - 0  
M. Davis - A. McGill 3 - 1  
M. Davis - R. Day 2 - 3  
M. Selt - M. Davis 0 - 3  
M. White - A. McGill 2 - 3  
M. White - M. Selt 1 - 3  
M.J. Williams - M. White 3 - 0  
M.J. Williams - N. Robertson (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
N. Robertson - M. Selt 1 - 3  
N. Robertson - M. White 3 - 1  
R. Day - A. McGill 3 - 1  
R. Day - M. Selt 3 - 0  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - Y. Wickmayer 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - J. Görges 0 - 2  
B. Strycova - L. Safarova 2 - 1  
K. Nara - L. Davis 0 - 2  
M. Lucic-Baroni - J. Ostapenko 0 - 2  
N. Broady - D. Kovinic 2 - 0  
N. Osaka - V. Williams    
S. Williams - M. Brengle 1 - 2  
V. Lepchenko - C. Wozniacki 0 - 2  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Yang Z - Rae J / Smith A 2 - 0  
Flipkens K / Ostapenko J - Chan H-C / Chan Y-J 2 - 1  
Irigoyen M / Soylu I - Kato M / Rodionova AR 2 - 0  
Lewis J / Routliffe E - Aoyama S / Ninomiya M 0 - 2  
Pavlyuchenkova/Wickmayer - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Rosolska A / Townsend T - Erakovic M / Robson L 0 - 2  
Safarova L / Strycova B - Beck A / Goerges J    
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - J. Thompson 1 - 2  
J. Donaldson - K. Nishikori 1 - 2  
L. Pouille - K. Edmund    
V. Troicki - S. Wawrinka 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groth S / Guccione C - Klaasen R / Ram R 2 - 0  
Muller G / Querrey S - Nishikori K / Thiem D 2 - 0  
Nestor D / Roger-Vasselin - Johnson S / Schwartzman D 2 - 1  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - A. Barty 2 - 1  
M. Doi - R. Vinci 0 - 2  
S. Kuznetsova - D. Aiava 2 - 0  
Shu. Zhang - D. Cibulkova 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-Sands B / Mirza S - Begu I / Kasatkina D 2 - 1  
Stosur S / Zhang S - Makarova E / Vesnina E    
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - S. Darcis 2 - 0  
D. Medvedev - Y-H. Lu 2 - 0  
D. Sela - Hy. Chung 2 - 0  
M. Cilic - J. Kovalik 1 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunstrom J / Siljestrom - G. Duran / A. Molteni 0 - 2  
Demoliner M / Mektic N - Bopanna R / Nedunchezhiyan J 0 - 2  
Monroe N / Sitak A - Kravchuk K / Youzhny M 2 - 0  
Myneni S / Ramanathan R - Darcis S / Paire B 1 - 2  
Raja P / Sharan D - Paes L / SA A 2 - 0  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - G. Melzer 2 - 0  
D. Brown - J-W. Tsonga 0 - 2  
F. Verdasco - D. Goffin 2 - 0  
H. Zeballos - N. Djokovic 0 - 2  
I. Karlovic - K. Khachanov 2 - 0  
N. Almagro - P. Kohlschreiber 2 - 0  
R. Stepanek - A. De Greef 2 - 0  
T. Berdych - J. Vesely 2 - 1  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Vesely J - Almagro N / Verdasco F 0 - 2  
Haase R / Petzschner P - Pospisil V / Stepanek R 0 - 2  
Inglot D / Mergea F - Chardy/Martin 1 - 2  
Murray J / Soares B - Marrero D / Zimonjic N 2 - 1  
Tenisz (Happy Valley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - I. Ivashka 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Nagy-Britannia 3 - 0  
Svájc - Németország 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - A. Zverev 1 - 2  
R. Gasquet - D. Evans 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - A. Petkovic 2 - 0  
K. Mladenovic - H. Watson 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - S. Zheng 2 - 1  
K. Siniakova - S. Halep 2 - 1  
Kr. Pliskova - K-C. Chang 2 - 0  
N. Stojanovic - O. Jabeur 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / XU Y - HAN X / Voskoboeva G 2 - 0  
Jankovic J / Siniakova K - Hlavackova A / Peng S 0 - 2  
Olaru I R / Savchuk O - Liang C / LU J-J 2 - 1  
Téli sportok (Négysánc-verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck 2017    
Téli sportok (Síugrás, párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Stoch - S. Kraft (Innsbruck) 1 - 0  
M. Hayböck - D.A. Tande (Innsbruck)    
M. Kot - D. Prevc (Innsbruck) 1 - 0  

 

2017.01.03.
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Thorengruppen 8 - 6  
Växjö - Warberg 7 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Jesenice 3 - 4  
Lustenau - Klagenfurt 2 6 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Sparta Praha 2 - 5  
Karlovy Vary - Litvínov 2 - 3  
Mladá Boleslav - Pardubice 5 - 1  
Mountfield HK - Liberec 3 - 2  
Olomouc - Chomutov 1 - 3  
Vítkovice - Plzen 2 - 4  
Zlín - Trinec 4 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aalborg 3 - 1  
Herlev Eagles - Frederikshavn 1 - 4  
Rungsted - Gentofte 2 - 4  
Rödovre - Odense 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Vaasan Sport 2 - 4  
Jukurit - Turku PS 1 - 1  
JYP - Tappara 2 - 3  
Lahti Pelicans - Kookoo 4 - 1  
Lukko - Kärpät 3 - 7  
SaiPa - Kalpa 1 - 2  
Ässät - HIFK 2 - 1  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Grenoble 2 - 3  
Rouen - Bordeaux 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Dinamo Moszkva 2 - 3  
Barsz Kazany - Traktor Cseljabinszk 5 - 3  
Dinamo Minszk - SZKA Szentpétervár 5 - 4  
Dinamo Riga - Szeversztal Cserepovec 5 - 2  
Lada Toljatti - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 4  
Medvescak Zagreb - Red Star Kunlun 1 - 0  
Metallurg Novokuznyeck - Vityaz Podolszk 3 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szalavat Julajev Ufa 0 - 0  
Slovan Bratislava - Amur Habarovszk 2 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Jersey - Boston 3 - 0  
Vancouver - Colorado 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Stjernen 1 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bad Nauheim 4 - 1  
Dresden - Kaufbeuren 5 - 1  
Freiburg - Frankfurt Löwen 4 - 5  
Kassel - Crimmitschau 5 - 2  
Lausitzer Füchse - Bietigheim/Bissingen 1 - 4  
Ravensburg - Rosenheim 3 - 2  
Riessersee - Heilbronn 4 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Schwenningen 2 - 3  
Eisbären Berlin - Augsburg 0 - 2  
Ingolstadt - Nürnberg 3 - 4  
Iserlohn - Straubing 2 - 2  
Köln - München 2 - 1  
Mannheim - Wolfsburg 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Südtirol Bolzano 3 - 1  
Graz - Linz 1 - 3  
Klagenfurt - Salzburg 2 - 2  
Olimpija Ljubljana - Fehérvár 2 - 2  
Znojmo - Villach 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Södertälje 3 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Färjestad 5 - 0  
Linköping - Skelleftea 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zvolen 3 - 4  
Kosice - Nitra 1 - 4  
Liptovsky Mikulas - Trencin 8 - 3  
Nove Zamky - Martin 4 - 2  
Poprad - Zilina 6 - 3  
Jégkorong (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kanada - U20Csehország 5 - 3  
Jégkorong (U20 vb, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lettország - U20Finnország 1 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Krka Novo Mesto 78 - 60  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Helios Domzale 68 - 74  
Banvitspor - Arisz 80 - 80, h.u. 95 - 94  
Ironi Naharia - Monaco 67 - 73  
Nymburk - Skyliners Frankfurt 87 - 72  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Himik Juzsnij 61 - 76  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Mega Leks 85 - 78  
Mornar - Cibona Zagreb 81 - 92  
Strasbourg - Iberostar Tenerife 72 - 75  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Besiktas 66 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Seoul Knights 84 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Targu Mures 88 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Utah 89 - 101  
Chicago - Charlotte 118 - 111  
Cleveland - New Orleans 90 - 82  
Golden State - Denver 127 - 119  
Houston - Washington 101 - 91  
LA Clippers - Phoenix 109 - 98  
Milwaukee - Oklahoma City 98 - 94  
New York - Orlando 103 - 115  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Real Madrid 77 - 62  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Nyköbing F. 33 - 28  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Románia 30 - 21  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Apollon Limasszol 1 - 3  
AEZ Zakakiou - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 2  
Anagenniszi Derinia - APOEL Nicosia 2 - 4  
Arisz Limasszol - NEA Szalamina 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz 1908 - Xanthi 0 - 1  
Levadiakosz - PAOK 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Sailiya 0 - 1  
Al-Khor - Umm-Salal 1 - 2  
Al-Shahaniya - Al-Rayyan 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Feirense 2 - 2  
Moreirense - Porto 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Rio Ave 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Vizela 4 - 0  
Guimaraes - Pacos Ferreira 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Arsenal 3 - 3  
Crystal Palace - Swansea 1 - 2  
Stoke - Watford 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Alavés 2 - 2  
Las Palmas - Atl. Madrid 0 - 2  
Osasuna - Eibar 0 - 3  
Valencia - Celta Vigo 1 - 4  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Khaleej 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Crusaders 2 - 4  
Ballymena Utd. - Glenavon 3 - 4  
Cliftonville - Carrick 0 - 0  
Dungannon - Ballinamallard Utd. 2 - 2  
Linfield - Coleraine 0 - 1  
Portadown - Glentoran 0 - 5  
Snooker (Championship League,1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - M. Davis 1 - 3  
A. McGill - M. Selt 3 - 2  
A. McGill - R. Milkins 3 - 1  
D.B. Gilbert - B. Woollaston 3 - 2  
D.B. Gilbert - M. Davis (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
D.B. Gilbert - R. Milkins 3 - 0  
M. Selt - B. Woollaston 3 - 2  
R. Day - M. Davis 2 - 3  
R. Day - R. Milkins 3 - 1  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - K. Flipkens 2 - 1  
J. Lewis - V. Williams (esőszünet) 0 - 2  
J. Loeb - M. Brengle 0 - 2  
M. Barthel - M. Lucic-Baroni 1 - 2  
M. Erakovic - J. Ostapenko 0 - 2  
N. Gibbs - C. Wozniacki 0 - 2  
S. Williams - P. Parmentier 2 - 0  
Y. Wickmayer - J. Larsson 2 - 0  
Tenisz (Auckland, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maria T / Melichar N - Schuurs D / Voracova R 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - M. Zverev 0 - 2  
A. Dolgopolov - R. Nadal 0 - 2  
J. Donaldson - G. Müller 2 - 0  
L. Pouille - G. Simon 2 - 0  
S. Groth - P-H. Herbert 2 - 1  
S. Querrey - D.S. Schwartzman 0 - 2  
V. Troicki - Y. Nishioka 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Dimitrov G / Qureshi A 2 - 0  
Nestor D / Roger-Vasselin - Rojer J-J / Tecau H 2 - 0  
Nishikori K / Thiem D - Kontinen H / Peers J 2 - 1  
Pouille L / Wawrinka S - Kokkinakis T / Thompson J 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - C. McHale 2 - 0  
D. Aiava - B. Mattek-Sands 2 - 1  
D. Kasatkina - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
Ka. Pliskova - A. Muhammad 2 - 0  
S. Rogers - E. Svitolina 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty/Dellacqua - Spears A / Srebotnik K 1 - 2  
Falconi I / Rogers S - Kalashnikova O / Krunic A 2 - 1  
Hsieh S / Siegemund L - Mchale C / Muhammad A 2 - 0  
Mattek-Sands B / Mirza S - Cornet A / Mertens E 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
B. Paire - K. Kravchuk 2 - 0  
M. Youzhny - S. Myneni 2 - 0  
R. Albot - Y-H. Lu 0 - 2  
R. Dutra da Silva - D. Lajovic 2 - 1  
R. Olivo - C. Ruud 2 - 0  
R. Ramanathan - Y. Bhambri 0 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Lipsky S - Cerretani J / Oswald P 1 - 2  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - J. Chardy 2 - 0  
An. Kuznetsov - J-W. Tsonga 1 - 2  
G. Melzer - P-H. Mathieu 2 - 1  
I. Karlovic - I. Marchenko 2 - 0  
M. Jaziri - P. Kohlschreiber 0 - 2  
M.S. Zayid - K. Khachanov 0 - 2  
T. Berdych - A. Giannessi 2 - 0  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ALI Mutawa J M / Zayed M - Haase R / Petzschner P 0 - 2  
Almagro N / Verdasco F - Pavic M / Peya A 2 - 1  
Bagnis F / Vesely J - Kohlschreiber P / Struff J-L 2 - 0  
Lorenzi P / Mayer F - Pospisil V / Stepanek R 0 - 2  
Murray J / Soares B - Baghdatis M / Matkowski M 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Csehország 1 - 2  
USA - Spanyolország 3 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Lopez - J. Sock 1 - 2  
N. Kyrgios - A. Pavlasek 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
D. Gavrilova - L. Hradecka 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - S. Cirstea 2 - 0  
Qia. Wang - M. Niculescu 2 - 0  
T. Pironkova - A. Riske 0 - 2  
V. King - J. Konta 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Kudermetov - Halep S / Niculescu M 2 - 0  
Golubic V / Pliskova K - Pivovarova A / Sevastova A 2 - 1  
Olaru I R / Savchuk O - Duan Y-Y / Wang Q 2 - 0  
Stojanovic N / Zhu L - Hlavackova A / Peng S 0 - 2  

 

2017.01.02.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Green Bay 24 - 31  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - G. Anderson (7 nyert játszmáig) 7 - 3  
PDC vb 2017    
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Helsingborg 5 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Salzburg 2 6 - 1  
Fassa - Renon/Ritten 1 - 4  
Feldkirch - Klagenfurt 2 8 - 2  
Kitzbühel - Zell am See 3 - 1  
Lustenau - Jesenice 3 - 0  
Neumarkt Riwega - Gherdeina/Gröden 3 - 4  
Val Pusteria - Asiago 3 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Dunaújváros 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Philadelphia 3 - 3  
St. Louis - Chicago 4 - 1  
Washington - Ottawa 2 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - GCK Lions 3 - 3  
Biasca Ticino - Zug 2 5 - 2  
Chaux-de-Fonds - Thurgau 7 - 2  
Olten - Red Ice Martigny 2 - 5  
Rapperswil - Winterthur 6 - 3  
Visp - Langenthal 2 - 8  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Davos 4 - 2  
Bern - Zürich Lions 1 - 1  
Fribourg - Kloten 4 - 2  
Lausanne - Langnau Tigers 3 - 2  
Lugano - Biel 3 - 2  
Zug - Servette 2 - 2  
Jégkorong (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Oroszország 0 - 4  
U20Svédország - U20Szlovákia 8 - 3  
U20USA - U20Svájc 3 - 2  
Jégkorong (U20 vb, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Finnország - U20Lettország 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Zadar 113 - 65  
Olimpija Ljubljana - Igokea 80 - 81  
Skopje - Cedevita Zagreb 79 - 100  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama - Kyoto 83 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Nevezis Kedainiai 89 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Antonio 100 - 100, h.u. 114 - 112  
Indiana - Orlando 117 - 104  
LA Lakers - Toronto 114 - 123  
Miami - Detroit 98 - 107  
Minnesota - Portland 89 - 95  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Brindisi 86 - 82  
Cremona - Varese 85 - 71  
Milano - VL Pesaro 88 - 84  
Pistoia - Reggio Emilia 85 - 71  
Torino - Brescia 86 - 91  
Trento - Cantu 68 - 77  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Barcelona 75 - 86  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Anadolu Efes 81 - 75  
Galatasaray - Darussafaka 72 - 87  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Sheffield Utd. 1 - 3  
Charlton - Bristol Rovers 4 - 1  
Chesterfield - Milton Keynes Dons 0 - 0  
Coventry - Bolton 2 - 2  
Gillingham - Oxford Utd. 0 - 1  
Northampton - Bradford 1 - 2  
Oldham - Port Vale 0 - 0  
Scunthorpe - Peterborough 1 - 1  
Shrewsbury - Fleetwood 0 - 1  
Swindon - Southend 0 - 0  
Walsall - Rochdale 0 - 2  
Wimbledon - Millwall 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Hartlepool 2 - 2  
Barnet - Plymouth 1 - 0  
Blackpool - Mansfield 0 - 1  
Cambridge Utd. - Notts County 4 - 0  
Carlisle - Grimsby 1 - 3  
Colchester - Cheltenham 2 - 0  
Crawley - Yeovil 2 - 0  
Doncaster - Stevenage 1 - 0  
Exeter - Leyton 4 - 0  
Morecambe - Crewe 0 - 0  
Portsmouth - Luton 1 - 0  
Wycombe - Newport 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Brentford 1 - 3  
Blackburn - Newcastle 1 - 0  
Bristol City - Reading 2 - 3  
Burton - Preston 0 - 1  
Cardiff - Aston Villa 1 - 0  
Fulham - Brighton 1 - 2  
Leeds - Rotherham 3 - 0  
Norwich - Derby County 3 - 0  
Nottingham - Barnsley 0 - 1  
QPR - Ipswich 2 - 1  
Sheffield Wed. - Wolverhampton 0 - 0  
Wigan - Huddersfield 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dag & Red - Braintree 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Newcastle Jets 4 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Ironi Nesher 2 - 0  
Hapoel Akko - Maccabi Netanya 0 - 2  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Bnei Lod 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi TA 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Covilha 4 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Southampton 3 - 0  
Manchester City - Burnley 2 - 1  
Middlesbrough - Leicester 0 - 0  
Sunderland - Liverpool 2 - 2  
West Bromwich - Hull City 3 - 1  
West Ham - Manchester Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Albion Rovers 1 - 2  
Brechin - Peterhead 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Montrose 0 - 0  
Elgin - Forfar 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raith Rovers - Dunfermline 0 - 2  
Snooker (Championship League,1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - D.B. Gilbert (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
A. McGill - R. Day 3 - 1  
B. Woollaston - A. McGill (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
D.B. Gilbert - M. Selt 3 - 1  
D.B. Gilbert - R. Day 0 - 3  
M. Davis - B. Woollaston 1 - 3  
M. Davis - M. Selt (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
M. Davis - R. Milkins (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
R. Day - B. Woollaston 3 - 1  
R. Day - M. Selt (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
R. Milkins - B. Woollaston (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
R. Milkins - M. Selt 1 - 3  
Tenisz (Auckland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - N. Osaka 0 - 2  
K. Nara - A. Lottner 2 - 0  
L. Davis - K. Bertens 2 - 0  
Tenisz (Auckland-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Hibino - Ar. Rodionova 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - B. Tomic 2 - 0  
K. Edmund - E. Escobedo 2 - 0  
N. Mahut - S. Robert 2 - 1  
S. Johnson - G. Dimitrov 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Kubot L - Klaasen R / Ram R 1 - 2  
Muller G / Querrey S - Lindstedt R / Venus M 2 - 1  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - A. Barty 0 - 2  
A. Muhammad - D. Vekic 2 - 0  
L. Siegemund - Shu. Zhang 1 - 2  
L. Tsurenko - R. Vinci    
M. Puig - E. Svitolina 0 - 2  
S. Kuznetsova - L. Chirico 2 - 0  
S. Stosur - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Putintseva - Begu I / Kasatkina D 0 - 2  
Jurak D / Rodionova AN - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - D. Sela 0 - 2  
Hy. Chung - B. Coric 2 - 0  
J. Kovalik - G. Elias 2 - 1  
S. Darcis - N. Mektic 2 - 0  
T. Monteiro - D. Medvedev 0 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / LU Y-H - Melzer J / Olivo R 1 - 2  
Brunstrom J / Siljestrom - Balaji N S / Vardhan V 2 - 0  
Koolhof W / Middelkoop M - G. Duran / A. Molteni 0 - 2  
Tenisz (Doha, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - M. Safwat 2 - 1  
A. Yuksel - J. Vesely 0 - 2  
F. Bagnis - D. Brown 1 - 2  
H. Zeballos - F. Mayer 2 - 1  
J-L. Struff - N. Djokovic 0 - 2  
M. Baghdatis - R. Stepanek    
P. Lorenzi - N. Almagro 1 - 2  
R. Haase - D. Goffin 0 - 2  
V. Pospisil - F. Verdasco 0 - 2  
Tenisz (Doha, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Mergea F - Khachanov K / Kuznetsov A 2 - 0  
Jaziri M / Zayid M S - Chardy/Martin 0 - 2  
Marrero D / Zimonjic N - Fyrstenberg M / Murray A 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Németország 2 - 1  
Svájc - Nagy-Britannia 3 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - D. Evans 2 - 0  
R. Gasquet - A. Zverev 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - H. Watson 2 - 1  
K. Mladenovic - A. Petkovic 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bencic B / Federer R - Watson H / Evans D 2 - 0  
Mladenovic K / Gasquet R - Petkovic A / Zverev A 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - Y-Y. Duan 2 - 1  
Babos T. - N. Stojanovic 1 - 2  
C. Buyukakcay - J. Konta 0 - 2  
F. Liu - S. Zheng 1 - 2  
J. Jankovic - S. Halep 1 - 2  
K-C. Chang - V. Golubic 2 - 0  
O. Jabeur - S. Vögele 2 - 0  
S. Peng - K. Siniakova 0 - 2  
T. Bacsinszky - C. Giorgi    
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / XU Y - MA S / Zhang K-L 2 - 0  
Wongteanchai V / You X - HAN X / Voskoboeva G 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,