Tippmix eredmények - 2017. január 16-22.

2017-01-16
Tippmix eredmények - 2017. január 16-22.
2017.01.22.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Green Bay 44 - 21  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Happee Jyväskylä 2 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Höllviken 8 - 4  
Karlstad - Mullsjö 6 - 12  
Warberg - Dalen 4 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Springfield 2 - 2  
Bridgeport - Rochester 3 - 1  
Bridgeport - Toronto Marlies 4 - 3  
Charlotte - Tucson 3 - 1  
Charlotte - Tucson (19:00) 1 - 1  
Chicago Wolves - Milwaukee 0 - 1  
Chicago Wolves - Milwaukee (22:00) 5 - 1  
Grand Rapids - Cleveland 5 - 0  
Hartford - Rochester 1 - 3  
Hershey - Lehigh Valley 1 - 5  
Iowa - Texas Stars 3 - 2  
Lehigh Valley - Providence 1 - 9  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 7 - 2  
Providence - Hartford 2 - 5  
San Antonio - Manitoba 4 - 2  
San Antonio - Rockford 2 - 2  
Springfield - Toronto Marlies 1 - 2  
St. John's - Albany 4 - 2  
St. John's - Albany (20:30) 1 - 1  
Stockton - Bakersfield 3 - 6  
Syracuse - Utica 0 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 5 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Vítkovice 5 - 3  
Liberec - Karlovy Vary 3 - 2  
Mountfield HK - Brno 3 - 3  
Olomouc - Mladá Boleslav 2 - 4  
Sparta Praha - Pardubice 3 - 2  
Trinec - Plzen 2 - 2  
Zlín - Litvínov 3 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix-Morzine - Epinal 6 - 3  
Dijon - Amiens 1 - 2  
Lyon - Gap 2 - 4  
Nice - Bordeaux 3 - 5  
Rouen - Grenoble 0 - 2  
Strasbourg - Angers 4 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrád - Fehérvári Titánok 2 - 0  
FTC - Brassó 6 - 2  
MAC Budapest - Újpest 4 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Tampa Bay 5 - 3  
Calgary - Edmonton 3 - 7  
Dallas - Washington 3 - 3  
Detroit - NY Rangers 0 - 0  
Minnesota - Anaheim 5 - 3  
Montreal - Buffalo 2 - 2  
NY Islanders - Los Angeles 4 - 2  
Ottawa - Columbus 6 - 6  
Philadelphia - New Jersey 1 - 4  
Pittsburgh - Boston 5 - 1  
San Jose - Colorado 2 - 2  
Toronto - Ottawa 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Lillehammer 2 - 5  
Storhamar - Valerenga 2 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Bayreuth 6 - 2  
Crimmitschau - Freiburg 4 - 2  
Heilbronn - Rosenheim 1 - 3  
Kaufbeuren - Frankfurt Löwen 3 - 6  
Lausitzer Füchse - Bad Nauheim 1 - 2  
Ravensburg - Kassel 3 - 6  
Riessersee - Dresden 4 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Bremerhaven 3 - 7  
Düsseldorf - Köln 1 - 2  
Iserlohn - Ingolstadt 2 - 2  
Mannheim - Eisbären Berlin 3 - 3  
Nürnberg - Wolfsburg 4 - 1  
Schwenningen - München 2 - 6  
Straubing - Krefeld 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Graz 2 - 3  
Fehérvár - Villach 6 - 2  
Olimpija Ljubljana - Znojmo 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Vienna Capitals 2 - 4  
Klagenfurt - Linz 4 - 1  
Südtirol Bolzano - Salzburg 2 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Red Ice Martigny 6 - 0  
Visp - Olten 6 - 2  
Winterthur - Rapperswil 3 - 4  
Zug 2 - Biasca Ticino 5 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Zug 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Mora 3 - 5  
Södertälje - Västeras 1 - 2  
Vita Hasten - Almtuna 1 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Liptovsky Mikulas 4 - 2  
Nove Zamky - B. Bystrica 2 - 3  
Trencin - Poprad 2 - 1  
Zilina - Nitra 3 - 4  
Zvolen - Kosice 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Ermak Angarszk 3 - 3  
Dinamo Szentpétervár - Szokol Krasznojarszk 1 - 1  
Himik Voszkreszenszk - Kazzink-Torpedo 1 - 1  
Izssztal Izsevszk - SZKA-Neva 3 - 2  
Molot Perm - Rjazany 1 - 1  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Burany Voronyezs 5 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Zvezda Csehov 5 - 2  
Tver - Szarjarka Karaganda 2 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Cedevita Zagreb 90 - 86  
Mega Leks - Zadar 92 - 75  
Mornar - Buducnost 78 - 71  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Illawarra 85 - 79  
NZ Breakers - Perth 86 - 82  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Perth 79 - 87  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Monaco 69 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Landes 87 - 82  
Tarbes - Cavigal Nice 75 - 70  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Mahindra Enforcers 107 - 91  
Ginebra SM - Phoenix Fuelmasters 73 - 79  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Bnei Herzeliya 91 - 84  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Nagoya Dolphins 74 - 85  
Chiba - Mikawa Kariya 74 - 83  
Hokkaido - Shiga 92 - 81  
Kyoto - Toyohashi Neophoenix 77 - 75  
Osaka - Akita 78 - 71  
Tochigi - Kawasaki Brave Thunders 70 - 79  
Tokyo Alvark - Yokohama 90 - 83  
Tokyo Sunrockers - Sendai 79 - 66  
Toyama - Ryukyu Okinawa 92 - 70  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Jiangsu Tongxi 117 - 111  
Beijing Ducks - Jiangsu Dragons 108 - 86  
Fujian - Shanxi 115 - 111  
Liaoning - Xinjiang 106 - 100  
Qingdao - Jilin 119 - 110  
Shandong - Guangdong 99 - 98  
Sichuan - Shanghai Sharks 122 - 116  
Tianjin - Guangzhou 99 - 89  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Kutno 90 - 77  
Rosa Radom - Zielona Gora 60 - 60, h.u. 65 - 66  
Szczecin - Koszalin 76 - 65  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Vytautas Prienai 81 - 75  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Szeged 100 - 67  
Vasas - Kecskemét 74 - 81  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Győr 67 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 110 - 93  
Charlotte - Brooklyn 112 - 105  
Chicago - Sacramento 102 - 99  
Cleveland - San Antonio 107 - 107, h.u. 115 - 118  
Dallas - LA Lakers 122 - 73  
Denver - LA Clippers 123 - 98  
Detroit - Washington 113 - 112  
Memphis - Houston 95 - 119  
Miami - Milwaukee 109 - 97  
New York - Phoenix 105 - 107  
Orlando - Golden State 98 - 118  
Utah - Indiana 109 - 100  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Braunschweig 84 - 76  
Giessen - Vechta 82 - 74  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Telekom Bonn 87 - 72  
Bayreuth - Brose Bamberg 52 - 75  
Ludwigsburg - Ulm 72 - 67  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - VL Pesaro 99 - 68  
Milano - Capo D'Orlando 90 - 74  
Pistoia - Cremona 64 - 59  
Reggio Emilia - Caserta 76 - 76, h.u. 85 - 86  
Torino - Avellino 84 - 79  
Trento - Brindisi 84 - 48  
Varese - Sassari 76 - 83  
Venezia - Cantu 93 - 72  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Broni 64 - 54  
Dike Napoli - San Martino di Lupari 73 - 63  
Torino - Lucca 45 - 49  
Vigarano - Umbertide 63 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Bilbao 87 - 83  
Fuenlabrada - Joventut Badalona 80 - 80, h.u. 94 - 88  
Manresa - Betis Sevilla 91 - 86  
Murcia - Baskonia Vitoria 71 - 92  
Real Madrid - Valencia 85 - 71  
Zaragoza - Unicaja Malaga 77 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Araski AES 87 - 72  
Girona - Al-Qazeres Extremadura 75 - 56  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Darussafaka 85 - 86  
Banvitspor - Yesilgiresun 91 - 71  
Besiktas - Anadolu Efes 83 - 93  
Buyukcekmece - Galatasaray 71 - 90  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Canik 65 - 60  
Antakya Hatay - Adana Botas 71 - 70  
Fenerbahce - Yakin Dogu Univ. 76 - 64  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Kalev/Cramo 81 - 57  
Jenyiszej Krasznojarszk - Lok.Kubany Krasznodar 85 - 86  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Holstebro 34 - 35  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Sävehof 30 - 32  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Brest Bretagne 25 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Nyköbing F. 25 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Oppsal 39 - 22  
Raelingen - Stabaek 23 - 32  
Sola - Kristiansand 22 - 35  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szaúd-Arábia - Argentína 22 - 24  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Bahrein 35 - 30  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Svédország 22 - 41  
Horvátország - Egyiptom 21 - 19  
Magyarország - Dánia 27 - 25  
Németország - Katar 20 - 22  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bissau Guinea - Burkina Faso 0 - 2  
Kamerun - Gabon (Helyszín: Gabon) 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney - Newcastle Jets 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Saint-Gilloise 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - St. Truiden 3 - 1  
Mechelen - Westerlo 1 - 2  
Standard Liege - FC Bruges 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Hertha BSC 3 - 1  
Mainz - 1. FC Köln 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - AEZ Zakakiou 7 - 0  
Apollon Limasszol - Ermisz Aradippou 3 - 0  
Karmiotissza Polemidion - Anagenniszi Derinia 2 - 2  
NEA Szalamina - AEL Limasszol 1 - 3  
Labdarúgás (Copa Centroamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belize - Honduras 0 - 1  
Panama - Costa Rica 1 - 0  
Salvador - Nicaragua 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Marseille 3 - 1  
Monaco - Lorient 4 - 0  
St-Etienne - Angers 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albi - Soyaux 1 - 4  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Aszterasz Tripolisz 2 - 0  
Kassziopi Kerkyra - Panathinaikosz 1 - 1  
Larissza - Plataniasz 0 - 0  
Levadiakosz - Atromitosz Periszteri 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venlo - Maastricht 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Go Ahead Eagles 1 - 1  
Nijmegen - Roda 2 - 0  
PSV - Heerenveen 4 - 3  
Utrecht - Ajax 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machine Sazi Tabriz - Saba Qom 0 - 0  
Paykan - Tractor Tabriz 0 - 1  
Sanat Naft Abadan - Esteghlal T. 0 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Ashdod 2 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Beitar Jerusalem 0 - 2  
Maccabi TA - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Muaidar - Al-Sadd 1 - 6  
El-Jaish - Al-Rayyan 1 - 4  
Lekhwiya - Al-Wakra 3 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Tijuana 0 - 1  
Cruz Azul - Monterrey 2 - 2  
Dep. Toluca - Chiapas 0 - 1  
Leon - UNAM Pumas 0 - 1  
Monarcas Morelia - Santos Laguna 1 - 1  
Necaxa - Pachuca 1 - 0  
Tigres - América 4 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Sampdoria 1 - 0  
Bologna - Torino 2 - 0  
Empoli - Udinese 1 - 0  
Genoa - Crotone 2 - 2  
Juventus - Lazio 2 - 0  
Palermo - Internazionale 0 - 1  
Pescara - Sassuolo 1 - 3  
Roma - Cagliari 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salernitana - Spezia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Lucchese 2 - 1  
Carrarese - Livorno 0 - 2  
Como - Giana Erminio 1 - 1  
Cremonese - Pro Piacenza 1 - 1  
Olbia - Pontedera 3 - 2  
Piacenza - Renate 0 - 0  
Pistoiese - Prato 2 - 0  
Racing Roma - Viterbese 0 - 0  
Robur Siena - Arezzo 0 - 1  
Tuttocuoio - Lupa Roma 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Ancona 1 - 0  
Fano - Albinoleffe 0 - 2  
Forli - Padova 1 - 0  
Parma - Santarcangelo 1 - 0  
Reggiana - Venezia 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Catanzaro 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Guimaraes B 1 - 0  
Freamunde - Fafe 1 - 0  
Gil Vicente - Vizela 1 - 0  
Leixoes - Cova Piedade 4 - 0  
Olhanense - Famalicao 0 - 1  
Santa Clara - Académica 1 - 1  
Viseu - Porto B 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Setúbal 1 - 2  
Benfica - Tondela 4 - 0  
Braga - Guimaraes 1 - 2  
Feirense - Estoril 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Burnley 2 - 1  
Chelsea - Hull City 2 - 0  
Southampton - Leicester 3 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Celtic 0 - 3  
Raith Rovers - Hearts 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Almería 1 - 0  
Getafe - Mirandes 1 - 1  
Girona - Sevilla B 2 - 0  
Levante - Numancia 1 - 0  
Reus - Mallorca 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Guijuelo 0 - 0  
Celta Vigo B - Palencia Balompie 2 - 0  
Cultural Leonesa - Izarra 3 - 1  
Lealtad - Caudal Deportivo 1 - 1  
Ponferradina - Somozas 0 - 1  
Pontevedra - R. Santander 0 - 1  
Tudelano - Coruxo 0 - 2  
Valladolid B - Arandina 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - De Los Reyes 3 - 2  
Gernika - Mensajero 0 - 0  
Majadahonda - UD Logrones 1 - 0  
Socuellamos - Sestao River 3 - 1  
Toledo - Arenas de Getxo 1 - 0  
Zamudio - Barakaldo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Gava 2 - 1  
Atl. Baleares - Cornella 1 - 0  
Atl. Saguntino - UE Llagostera 1 - 1  
Ebro - Valencia B 1 - 1  
Espanyol B - Eldense 3 - 2  
Hercules - Sabadell 1 - 0  
L'Hospitalet - Lleida 2 - 3  
Mallorca B - Levante B 0 - 0  
Prat - Badalona 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Marbella 2 - 2  
El Ejido - San Fernando 4 - 0  
Jumilla - Villanovense 1 - 1  
La Hoya Lorca - Real Murcia 1 - 0  
La Roda - Granada B 3 - 2  
Linares - Real Jaen 3 - 1  
Linense - UD Extremadura 1 - 0  
Mancha Real - Cartagena 0 - 2  
Merida - Melilla 0 - 0  
Rec. Huelva - Atl. Sanluqueno 2 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2 - 2  
Betis - Sp. Gijón 0 - 0  
Eibar - Barcelona 0 - 4  
Osasuna - Sevilla 3 - 4  
Real Sociedad - Celta Vigo 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandirmaspor - Denizlispor 0 - 0  
Göztepe Izmír - Gaziantep Bld. Spor 2 - 2  
Sivasspor - Boluspor 3 - 1  
Ümraniyespor - Sanliurfaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Istanbul Basaksehir 1 - 0  
Kasimpasa - Trabzonspor 0 - 1  
Osmanlispor - Antalyaspor 1 - 2  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Paraguay 3 - 2  
U20Ecuador - U20Chile 1 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Uruguay 3 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Szlovákia 3 - 0  
Norvégia - Anglia 1 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Auckland City 2 - 2  
Eastern Suburbs - Hamilton Wanderers 3 - 1  
Tasman Utd. - Wellington Phoenix 2 1 - 1  
Team Wellington - Hawke's Bay Utd. 3 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Connacht 19 - 10  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade de France - Harlequin 27 - 17  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Vibo Valentia 3 - 1  
Modena - Perugia 3 - 2  
Molfetta - Latina 3 - 2  
Piacenza - Argos Sora 3 - 2  
Verona - Revivre Milano 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Scandicci 3 - 1  
Busto Arsizio - Südtirol Bolzano 0 - 3  
Club Italia - LJ Modena 1 - 3  
Novara - Montichiari 3 - 2  
Vero Monza - Casalmaggiore 0 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Adhiban - D. Andreikin 1 - 0  
L. Aronian - A. Giri 1 - 0  
L. van Wely - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
P. Eljanov - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - Y. Wei 0.5 - 0.5  
Rapport R. - M. Carlsen 1 - 0  
S. Karjakin - W. So 0.5 - 0.5  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. O'Sullivan - J. Perry (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - M. Zverev 1 - 3  
J-W. Tsonga - D. Evans 3 - 1  
R. Federer - K. Nishikori 3 - 2  
S. Wawrinka - A. Seppi 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Mousley B - Querrey S / Young D 2 - 1  
Herbert P-H / Mahut N - Inglot D / Mergea F 2 - 1  
Lopez F / Lopez M - CarrenoBusta/Garcia-Lopez 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Polmans M / Whittington A 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - C. Vandeweghe 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - S. Kuznetsova 2 - 0  
M. Barthel - V. Williams 0 - 2  
S. Cirstea - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlavackova A / Peng S - Klepac A / Martinez Sanch 2 - 0  
Hozumi E / Kato M - Mirza S / Strycova B 2 - 1  
King V / Shvedova Y - Lucic-Baroni M / Petkovic A 1 - 2  
Makarova E / Vesnina E - Golubic V / Pliskova K 2 - 1  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aiava D / Polmans M - Hingis M / Paes L 0 - 2  
Hlavackova A / Roger-Vass - Atawo R / Lindstedt R 1 - 2  
Jurak D / Rojer J-J - Chan H-C / Mirnyi M 2 - 0  
Klepac A / Huey T - Krajicek M / Klaasen R 1 - 2  
Krejcikova B / Ram R - Dellacqua C / Reid M 1 - 2  
Stosur S / Groth S - Parmentier P / Mahut N 2 - 0  
Svitolina E / Guccione C - Groenefeld A-L / Farah R 2 - 1  
XU Y / Martin F - Huber L / Matkowski M 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ng Ka Long Angus - Hyu.I. Lee    
Tollaslabda (Malaysia Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Nehwal - C. Pornpawee 2 - 0  

 

2017.01.21.
Asztalitenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Póta G. - Jiayi Li 1 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Koovee Tampere 8 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Helsingborg 6 - 5  
Linköping - Thorengruppen 11 - 3  
Pixbo Wallenstam - Sirius 7 - 7  
Storvreta - Växjö 4 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Gran Canaria - Santiago Futsal 1 - 1  
Jumilla - Magna Gurpea 3 - 7  
Peniscola - Jaen 3 - 1  
Ribera Navarra - Palma Futsal 2 - 3  
Santa Coloma - Murcia 6 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Rockford 2 - 0  
Grand Rapids - Chicago Wolves 3 - 2  
Hartford - Toronto Marlies 4 - 7  
Iowa - Texas Stars 2 - 2  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 5 - 3  
Providence - Rochester 4 - 3  
San Antonio - Manitoba 0 - 2  
San Diego - San Jose Barracuda 5 - 1  
Springfield - Bridgeport 3 - 5  
Stockton - Bakersfield 6 - 3  
Syracuse - Binghamton 2 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Bregenzerwald 5 - 0  
Klagenfurt 2 - Kitzbühel 3 - 6  
Zell am See - Feldkirch 1 - 6  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Zubr Prerov 7 - 4  
Jihlava - Havirov 3 - 2  
Kadan - Prostejov 4 - 3  
Most - Motor Ceske Budejovice 2 - 5  
Slavia Praha - Kladno 2 - 2  
Slavia Trebic - Benatky nad Jizerou 4 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Litomerice 0 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Esbjerg 0 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Kokkolan Hermes 5 - 2  
IPK - Leki 4 - 1  
Kajaanin Hokki - Heinolan Peliitat 3 - 1  
Tuto - Keupa 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - JYP 0 - 2  
Kookoo - Lukko 4 - 1  
Kärpät - Kalpa 2 - 3  
Lahti Pelicans - HIFK 8 - 3  
Tappara - Turku PS 1 - 3  
Vaasan Sport - Hämeenlinna 2 - 2  
Ässät - SaiPa 5 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Csíkszereda 7 - 2  
MAC Budapest - Galati 15 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago 0 - 1  
Buffalo - Detroit 2 - 2  
Carolina - Pittsburgh 1 - 7  
Columbus - Carolina 3 - 2  
Edmonton - Nashville 2 - 2  
New Jersey - Montreal 1 - 3  
Vancouver - Florida 2 - 1  
Winnipeg - St. Louis 5 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stavanger 2 - 2  
Stjernen - Sparta Sarpsborg 0 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zürich Lions 2 - 5  
Kloten - Davos 0 - 2  
Langnau Tigers - Fribourg 4 - 2  
Zug - Bern 6 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Leksand 4 - 3  
HV 71 - Örebro 5 - 1  
Linköping - Rögle 2 - 1  
Lulea - Färjestad 4 - 4  
Skelleftea - Brynäs 3 - 0  
Växjö - Karlskrona 4 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Szarov 1 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Ariada-Akparsz Volzsszk 2 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Olimpija Ljubljana 68 - 79  
Igokea - Crvena zvezda 68 - 77  
Partizan Belgrád - FMP 97 - 70  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Sydney Kings 87 - 73  
Brisbane - Melbourne Utd. 88 - 71  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Dandenong 58 - 85  
Canberra Capitals - Bendigo 77 - 63  
Sydney Flames - Perth 90 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Kolin 80 - 71  
Jindrichuv Hradec - Usti nad Labem 88 - 84  
Opava - Prostejov 91 - 72  
USK Praha - Pardubice 74 - 62  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Dijon 95 - 83  
Le Mans - Gravelines 71 - 81  
Nancy - Pau Orthez 69 - 78  
Nanterre - Cholet 86 - 57  
Orleans - Adecco ASVEL 52 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Villeneuve d'Ascq Lille 74 - 68  
Mondeville - Bourges 64 - 59  
Union Hainaut - Nantes Reze 71 - 92  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - SM Beermen 100 - 106  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Apollon Patra 88 - 69  
Kymi - Lavriou 81 - 86  
PAOK - Doxa Lefkadasz 84 - 67  
Promitheasz Patra - Panathinaikosz 69 - 72  
Rethymno - Koloszosz Rodosz 77 - 83  
Trikala - Arisz 78 - 62  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel Jerusalem 78 - 81  
Maccabi Rishon - Maccabi Kiryat Gat 77 - 69  
Maccabi TA - Hapoel TA 87 - 73  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Nagoya Dolphins 83 - 69  
Chiba - Mikawa Kariya 74 - 68  
Hokkaido - Shiga 84 - 74  
Kyoto - Toyohashi Neophoenix 81 - 83  
Osaka - Akita 55 - 55, h.u. 71 - 67  
Tochigi - Kawasaki Brave Thunders 72 - 60  
Tokyo Alvark - Yokohama 98 - 66  
Tokyo Sunrockers - Sendai 80 - 84  
Toyama - Ryukyu Okinawa 88 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krosno - Czarni Slupsk 77 - 70  
Starogard Gdanski - Asseco Gdynia 99 - 87  
Tarnobrzeg - Start Lublin 86 - 83  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 82 - 92  
Neptunas Klaipeda - Lietuvos Rytas 85 - 78  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - ZTE 90 - 81  
Atomerőmű - Szombathely 82 - 59  
Jászberény - MAFC 79 - 63  
Pécs - Szolnok 73 - 95  
Sopron - Kaposvár 83 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 102 - 93  
Boston - Portland 113 - 113, h.u. 123 - 127  
Charlotte - Toronto 113 - 78  
Dallas - Utah 98 - 98, h.u. 107 - 112  
Houston - Golden State 108 - 125  
LA Lakers - Indiana 108 - 96  
Memphis - Sacramento 107 - 91  
New Orleans - Brooklyn 114 - 143  
Orlando - Milwaukee 112 - 96  
Philadelphia - Portland 93 - 92  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Skyliners Frankfurt 71 - 64  
Tübingen - Jena 68 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - MoraBanc Andorra 64 - 90  
Obradoiro Monbus - Iberostar Tenerife 81 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Ferrol 61 - 71  
Cadi La Seu d'Urgell - Zaragoza 53 - 56  
CREF Madrid - Zamarat 64 - 61  
Gernika Bizkaia - Gran Canaria 78 - 50  
Vasco Gipuzkoa - P. Avenida 59 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Istanbul BB 62 - 61  
Tofas Bursa - Karsiyaka 80 - 86  
Trabzonspor - Usak Sportif 90 - 90, h.u. 101 - 105  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Istanbul Univ. 75 - 82  
Besiktas - Mersin BB 68 - 54  
Mersin Dogus H. - Galatasaray 66 - 76  
Osmaniye - Girne Univ. 75 - 60  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Zenit Szentpétervár 82 - 105  
Nyizsnyij Novgorod - VEF Riga 74 - 81  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Skanderborg 34 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Randers 25 - 19  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Leipzig 32 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Rosztov 20 - 23  
Byasen - Érd 35 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Metzingen 26 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Kisvárda 27 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Bad Wildungen 22 - 29  
Neckarsulm - Nellingen 22 - 26  
SVG Celle - Göppingen 25 - 28  
Thüringer HC - Dortmund 29 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellton - Skuru 17 - 28  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Spanyolország 27 - 28  
Franciaország - Izland 31 - 25  
Norvégia - Macedónia 34 - 24  
Oroszország - Szlovénia 26 - 32  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Angola 37 - 26  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Tunézia 28 - 26  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Uganda 1 - 0  
Ghána - Mali 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Millwall 1 - 1  
Chesterfield - Wimbledon 0 - 0  
Coventry - Fleetwood 0 - 1  
Milton Keynes Dons - Northampton 5 - 3  
Rochdale - Oxford Utd. 0 - 4  
Sheffield Utd. - Gillingham 2 - 2  
Shrewsbury - Oldham 1 - 0  
Swindon - Peterborough 0 - 1  
Walsall - Bristol Rovers 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Carlisle 1 - 1  
Barnet - Newport 0 - 0  
Blackpool - Yeovil 2 - 2  
Cambridge Utd. - Mansfield 1 - 3  
Cheltenham - Plymouth 1 - 2  
Doncaster - Crewe 3 - 1  
Exeter - Colchester 3 - 0  
Grimsby - Notts County 2 - 0  
Hartlepool - Stevenage 2 - 0  
Wycombe - Luton 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Preston 2 - 2  
Barnsley - Leeds 3 - 2  
Blackburn - Birmingham 1 - 1  
Cardiff - Burton 1 - 0  
Derby County - Reading 3 - 2  
Huddersfield - Ipswich 2 - 0  
Newcastle - Rotherham 4 - 0  
Norwich - Wolverhampton 3 - 1  
Nottingham - Bristol City 1 - 0  
QPR - Fulham 1 - 1  
Wigan - Brentford 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Solihull Moors 0 - 0  
Chester - Wrexham 1 - 1  
Forest Green - Braintree 1 - 1  
Gateshead - Aldershot 1 - 1  
Macclesfield - Guiseley 1 - 2  
Maidstone Utd. - Torquay 2 - 1  
Southport - North Ferriby Utd. 2 - 4  
Sutton Utd. - Eastleigh 1 - 1  
York - Barrow 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Melbourne Victory 2 - 1  
Wellington Phoenix - Brisbane Roar 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - OH Leuven 2 - 0  
Lierse - Cercle Bruges 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Genk 0 - 1  
Kortrijk - Zulte Waregem 2 - 3  
Mouscron-Peruwelz - Lokeren 2 - 1  
Waasland Beveren - Oostende 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Hoffenheim 0 - 2  
Bremen - Dortmund 1 - 2  
Darmstadt - Mönchengladbach 0 - 0  
RB Leipzig - E. Frankfurt 3 - 0  
Schalke - Ingolstadt 1 - 0  
Wolfsburg - Hamburg 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Omonia Nicosia 2 - 2  
Arisz Limasszol - AEK Larnaca 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Centroamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras - Costa Rica 1 - 1  
Panama - Salvador 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Al-Ittihad (UAE) 0 - 4  
Dibba Al-Fujairah - Bani Yas 4 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - GrIFK 2 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Haka 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Nimes 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chateauroux - Boulogne 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Toulouse 1 - 0  
Dijon - Lille 0 - 0  
Guingamp - Rennes 1 - 1  
Metz - Montpellier 2 - 0  
Nantes - Paris SG 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz 1908 - Veria 1 - 1  
Olympiakosz - Xanthi 2 - 0  
Panioniosz - Panetolikosz 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - Cambuur 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Zwolle 1 - 2  
AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam 1 - 1  
Feyenoord - Willem II 1 - 0  
Groningen - Vitesse 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel TA 0 - 1  
Hapoel Haifa - Hapoel Raanana 1 - 0  
Ironi Kiryat Shmone - Maccabi Haifa 3 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Beer Sheva 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Arabi (QAT) 4 - 2  
Al-Gharafa - Al-Shahaniya 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Atlas 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Fiorentina 0 - 3  
Milan - Napoli 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Avellino 0 - 2  
Carpi - Vicenza 0 - 0  
Cittadella - Bari 2 - 0  
Entella - Frosinone 2 - 1  
Latina - Verona 2 - 0  
Pisa - Ternana 1 - 0  
SPAL Ferrara - Benevento 2 - 0  
Trapani - Novara 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Südtirol 1 - 0  
Mantova - Sambenedettese 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Paganese 2 - 0  
Cosenza - Matera 2 - 3  
Juve Stabia - Monopoli 1 - 1  
Lecce - Melfi 3 - 1  
Reggina - Akragas 2 - 1  
Siracusa - Taranto 0 - 0  
Vibonese - Foggia 1 - 3  
Virtus Francavilla - Messina 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Uniao Madeira 3 - 1  
Penafiel - Portimonense 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Boavista 1 - 2  
Marítimo - Sporting CP 2 - 2  
Porto - Rio Ave 4 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Watford 2 - 2  
Crystal Palace - Everton 0 - 1  
Liverpool - Swansea 2 - 3  
Manchester City - Tottenham 2 - 2  
Middlesbrough - West Ham 1 - 3  
Stoke - Manchester Utd. 1 - 1  
West Bromwich - Sunderland 2 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Stranraer 4 - 0  
Alloa - Dunfermline 2 - 3  
Ayr Utd. - Queens Park 0 - 0  
Bonnyrigg Rose - Hibernian 1 - 8  
Dundee - St. Mirren 0 - 2  
Elgin - Inverness CT 1 - 2  
Greenock Morton - Falkirk 2 - 0  
Kilmarnock - Hamilton 0 - 1  
Livingston - East Fife 0 - 1  
Partick Thistle - Formartine United 4 - 0  
Rangers - Motherwell 2 - 1  
Ross County - Dundee Utd. 6 - 2  
St. Johnstone - Stenhousemuir 2 - 0  
Stirling - Clyde 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Annan 1 - 2  
Edinburgh City - Forfar 0 - 1  
Montrose - Cowdenbeath 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Queen of South 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Alcorcon 0 - 1  
Lugo - Gimnastic 2 - 3  
Oviedo - Valladolid 1 - 0  
Rayo Vallecano - Elche 1 - 1  
Tenerife - Cordoba 2 - 0  
UCAM Murcia - Zaragoza 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Union Mutilvera 0 - 1  
Osasuna B - Boiro 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Real Madrid B 2 - 2  
Ath. Bilbao B - Albacete 1 - 2  
Leioa - Navalcarnero 2 - 0  
Real Union Irun - Real Sociedad B 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal B - Barcelona B 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Leganes 2 - 2  
Espanyol - Granada 3 - 1  
Real Madrid - Malaga 2 - 1  
Villarreal - Valencia 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi Kings Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Watani 2 - 1  
Al-Nassr - AL Faiha 4 - 0  
Al-Raed - Al-Jabalain 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Manisaspor 2 - 2  
Eskisehirspor - Balikesirspor 3 - 2  
Giresunspor - Altinordu 1 - 0  
Yeni Malatyaspor - Mersin Idman Yurdu 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Kayserispor 0 - 0  
Bursaspor - Adanaspor 0 - 1  
Karabukspor - Galatasaray 2 - 1  
Konyaspor - Rizespor 2 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ecuador - U20Kolumbia 4 - 3  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Peru - U20Bolívia 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Barry Town 4 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HW Welders - Annagh Utd. 1 - 1  
Knockbreda - Larne 1 - 1  
PSNI - Institute 1 - 0  
Warrenpoint - Loughgall 4 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Coleraine 1 - 2  
Carrick - Dungannon 0 - 1  
Crusaders - Cliftonville 1 - 0  
Linfield - Ballymena Utd. 2 - 0  
Portadown - Glenavon 1 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Utd. - Waitakere Utd. 1 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Glasgow Warriors 0 - 43  
Munster - Racing-Metro 22 - 10  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Llanelli Scarlets 25 - 23  
Saracens - Toulon 10 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Exeter 48 - 26  
Ulster - Bordeaux 22 - 26  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Grenoble 57 - 13  
Newcastle - Ospreys 21 - 26  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Newport Dragons 36 - 19  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Bristol 37 - 21  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calvisano - Padova 28 - 20  
Lazio - San Dona 21 - 11  
Mogliano - Fiamme Oro Roma 12 - 23  
Piacenza Lyons - Reggio Emilia 16 - 26  
Rovigo - Viadana 42 - 24  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Ravenna 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Bisonte Firenze 3 - 1  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Andreikin - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - Rapport R. 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - A. Giri 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - B. Adhiban 0 - 1  
S. Karjakin - L. Aronian 1 - 0  
W. So - P. Eljanov 0.5 - 0.5  
Y. Wei - L. van Wely 1 - 0  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Perry - B. Hawkins (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
R. O'Sullivan - M. Fu (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - R. Nadal 2 - 3  
D. Thiem - B. Paire 3 - 1  
G. Dimitrov - R. Gasquet 3 - 0  
G. Monfils - P. Kohlschreiber 3 - 0  
G. Simon - M. Raonic 1 - 3  
I. Karlovic - D. Goffin 0 - 3  
P. Carreno-Busta - D. Istomin 2 - 3  
R. Bautista-Agut - D. Ferrer 3 - 1  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Demoliner M - Klaasen R / Ram R 2 - 0  
Herbert P-H / Mahut N - Janowicz J / Matkowski M 2 - 0  
Huey T / Mirnyi M - Groth S / Guccione C 0 - 2  
Khachanov K / Kuznetsov A - Querrey S / Young D 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Monroe N / Sitak A 2 - 0  
Lajovic D / Troicki V - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Lopez F / Lopez M - Eysseric J / Martin F 2 - 0  
Zimonjic N / Zverev M - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - C. Garcia 2 - 0  
C. Wozniacki - J. Konta 0 - 2  
D. Cibulkova - E. Makarova 1 - 2  
D. Gavrilova - T. Bacsinszky 2 - 1  
E. Vesnina - J. Brady 0 - 2  
Ka. Pliskova - J. Ostapenko 2 - 1  
M. Sakkari - M. Lucic-Baroni 1 - 2  
N. Gibbs - S. Williams 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Pavlyuchenkova - Maria T / Parmentier P 2 - 0  
Barty/Dellacqua - Hingis M / Vandeweghe C 2 - 0  
Errani S / Flipkens K - Mattek-S./Safarova    
Garcia C / Mladenovic K - Beck A / Sevastova A 2 - 1  
Golubic V / Pliskova K - Bertens K / Larsson J 2 - 0  
Groenefeld A-L / Peschke - Krejcikova B / Voskoboeva G 2 - 0  
Liang C / Yang Z - Hibino N / Rosolska A 2 - 0  
Olaru I R / Savchuk O - Atawo R / XU Y 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I C / Tecau H - King V / Qureshi A-U-h 2 - 0  
Martinez Sanchez M / Cuev - Siniakova K / Soares B 0 - 2  
Siegemund L / Pavic M - Mirza S / Dodig I 0 - 2  
Srebotnik K / Venus M - Dabrowski G / Bopanna R 1 - 2  
Zheng S / Peya A - Peers S / Peers J 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ng Ka Long Angus - G. Anthony 2 - 0  
T. Sugiarto - Hyu.I. Lee 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Pornpawee - Ng.Y. Cheung 2 - 1  
S. Nehwal - P.Y. Yip 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Mladost Zagreb 8 - 8  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - FTC 6 - 6  
Debrecen - Pécs 6 - 8  
Honvéd - Eger 5 - 8  
Kaposvár - Tatabánya 17 - 11  
Miskolc - UVSE 13 - 7  
Szeged - OSC 10 - 10  
Szentes - KSI 7 - 6  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Roma 12 - 9  
Bogliasco - Canottieri Napoli 10 - 11  
Lazio - SM Verona 9 - 17  
Ortigia - Savona 8 - 10  
Posillipo Napoli - Trieste 10 - 5  
Recco - Brescia 11 - 9  
Torino - Quinto 11 - 8  

 

 

2017.01.20.
Asztalitenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Póta G. - Fen Li 4 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Nokian KrP 6 - 3  
Steelers Hämeenlinna - Oilers Espoo 6 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Sala Zaragoza - Levante 6 - 2  
Burela - Inter Movistar 0 - 4  
Cartagena - Barcelona 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Zlín 2 - 4  
Chomutov - Karlovy Vary 3 - 1  
Liberec - Plzen 3 - 1  
Litvínov - Olomouc 0 - 3  
Mladá Boleslav - Mountfield HK 3 - 5  
Pardubice - Trinec 4 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Odense 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Leki 1 - 1  
Keupa - Espoo United 1 - 4  
Kiekko-Vantaa - SaPKo 1 - 4  
Kokkolan Hermes - JYP-Akatemia 2 - 2  
Roki - Heinolan Peliitat 5 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Tappara 2 - 2  
Lukko - SaiPa 3 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Rouen 1 - 1  
Angers - Dijon 2 - 2  
Epinal - Bordeaux 5 - 7  
Gap - Strasbourg 8 - 1  
Grenoble - Chamonix-Morzine 4 - 1  
Lyon - Nice 2 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Csíkszereda 3 - 3  
FTC - Galati 9 - 0  
Újpest - Brassó 6 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Colorado 2 - 1  
Calgary - Nashville 3 - 4  
Columbus - Ottawa 0 - 2  
Minnesota - Arizona 4 - 3  
NY Islanders - Dallas 3 - 0  
San Jose - Tampa Bay 2 - 1  
St. Louis - Washington 3 - 7  
Toronto - NY Rangers 2 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Crimmitschau 4 - 2  
Bayreuth - Lausitzer Füchse 4 - 2  
Dresden - Ravensburg 2 - 1  
Frankfurt Löwen - Bietigheim/Bissingen 4 - 5  
Freiburg - Riessersee 6 - 2  
Kassel - Heilbronn 5 - 1  
Rosenheim - Kaufbeuren 3 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Mannheim 2 - 2  
Krefeld - Augsburg 5 - 4  
Köln - Ingolstadt 0 - 1  
München - Bremerhaven 1 - 3  
Nürnberg - Düsseldorf 5 - 2  
Straubing - Schwenningen 5 - 2  
Wolfsburg - Iserlohn 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Fehérvár 5 - 2  
Villach - Olimpija Ljubljana 8 - 2  
Znojmo - Dornbirn 6 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Südtirol Bolzano 4 - 2  
Vienna Capitals - Klagenfurt 0 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-Fonds 6 - 3  
GCK Lions - Zug 2 4 - 1  
Olten - Langenthal 2 - 5  
Red Ice Martigny - Rapperswil 3 - 5  
Thurgau - Winterthur 4 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Ambri 8 - 1  
Biel - Langnau Tigers 1 - 1  
Fribourg - Lausanne 2 - 1  
Lugano - Kloten 2 - 3  
Zürich Lions - Servette 5 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Pantern Malmö 4 - 3  
Almtuna - Karlskoga 2 - 5  
MODO - Mora 2 - 3  
Oskarshamn - Södertälje 4 - 2  
Timra - Västervik 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Växjö 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Poprad 2 - 3  
Martin - B. Bystrica 4 - 1  
Nove Zamky - Kosice 0 - 4  
Trencin - Nitra 3 - 3  
Zvolen - Zilina 2 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Szokol Krasznojarszk 1 - 4  
Dinamo Szentpétervár - Ermak Angarszk 1 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Szarjarka Karaganda 1 - 4  
Molot Perm - Zvezda Csehov 4 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - SZKA-Neva 2 - 0  
Tver - Kazzink-Torpedo 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karpos Sokoli - Skopje 77 - 74  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - NZ Breakers 86 - 95  
Perth - Cairns 72 - 72, h.u. 84 - 78  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Townsville - Bendigo 87 - 67  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - UNIKSZ Kazany 71 - 64  
Olympiakosz - Baskonia Vitoria 92 - 62  
Zalgiris Kaunas - Real Madrid 59 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeres-Toulon - Paris Levallois 70 - 65  
Le Portel - Antibes 67 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Lyon 68 - 79  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Ginebra SM 90 - 99  
Meralco Bolts - RS Elasto Painters 82 - 72  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Jiangsu Tongxi 116 - 94  
Jilin - Xinjiang 113 - 135  
Liaoning - Sichuan 96 - 85  
Shanghai Sharks - Fujian 119 - 93  
Zhejiang Chouzhou - Beijing Dragons 92 - 103  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Turow Zgorzelec 97 - 85  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Phoenix 118 - 103  
LA Clippers - Minnesota 101 - 104  
Miami - Dallas 99 - 95  
New York - Washington 110 - 113  
San Antonio - Denver 118 - 104  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Esbjerg 31 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Győr 20 - 29  
Kézilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Szaúd-Arábia 25 - 26  
Fehéroroszország - Magyarország 27 - 25  
Németország - Horvátország 28 - 21  
Kézilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Argentína 17 - 26  
Katar - Dánia 29 - 32  
Svédország - Egyiptom 33 - 26  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Kongói DK 2 - 2  
Marokkó - Togo 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Vale - Bury 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Sheffield Wed. 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln - Dover 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Adelaide Utd 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Lommel 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Charleroi 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Bayern München 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Centroamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nicaragua - Belize 3 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al Nasr (UAE) 2 - 1  
Al-Dhafra - Al-Wasl 1 - 1  
Hatta - Al-Sharjah 0 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - P-Iirot 5 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - JJK Jyväskylä 9 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Orleans 1 - 0  
Auxerre - Bourg-Peronnas 0 - 2  
Laval - Troyes 1 - 0  
Le Havre - Ajaccio GFC 1 - 2  
Niort - Amiens 2 - 1  
Reims - Valenciennes 0 - 0  
Sochaux - Clermont 3 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Creteil 1 - 1  
Concarneau - Lyon Duchere 0 - 0  
Dunkerque - CA Bastia 1 - 3  
Marseille Consolat - Avranches 2 - 1  
Paris FC - Sedan 1 - 1  
Pau - Les Herbiers 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Nice 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Den Bosch 0 - 3  
Dordrecht - Utrecht 2 3 - 0  
F. Sittard - Telstar 1 - 1  
Helmond - Oss 3 - 1  
NAC Breda - Achilles'29 2 - 0  
RKC Waalwijk - Emmen 1 - 1  
Volendam - FC Eindhoven 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - Heracles 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Ironi Nesher 4 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Jerusalem 0 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Akko 0 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Gan 3 - 2  
Maccabi Netanya - Hapoel Nazareth Illit 5 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khuraitiat - Al-Khor 0 - 2  
Al-Sailiya - Umm-Salal 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Moreirense 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Deportivo 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi Kings Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AL Nojoom - Al-Taawon 0 - 1  
AL Safa - Al-Qadisiyah 0 - 4  
Al-Ahli (KSA) - Alshoulla 2 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Chile 0 - 0  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Peru 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Skócia 2 - 2  
Hollandia - Románia 7 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Glentoran 1 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Leinster 24 - 24  
Montpellier - Northampton Saints 26 - 17  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vero Monza - Padova 3 - 1  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - I. Nepomniachtchi 1 - 0  
B. Adhiban - W. So 0.5 - 0.5  
L. Aronian - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
L. van Wely - D. Andreikin 0.5 - 0.5  
P. Eljanov - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
Rapport R. - Y. Wei 0 - 1  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - M. Selby (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
J. Perry - D. Junhui (6nyert frame-ig) 6 - 1  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - S. Querrey 3 - 0  
B. Tomic - D. Evans 0 - 3  
J-W. Tsonga - J. Sock 3 - 1  
L. Lacko - K. Nishikori 0 - 3  
M. Zverev - M. Jaziri 3 - 1  
S. Darcis - A. Seppi 1 - 3  
S. Wawrinka - V. Troicki 3 - 1  
T. Berdych - R. Federer 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benneteau J / Chardy J - Inglot D / Mergea F 1 - 2  
Bopanna R / Cuevas P - Bolt A / Mousley B 1 - 2  
CarrenoBusta/Garcia-Lopez - Barton M / Ebden M 2 - 1  
Kontinen H / Peers J - Baghdatis M / Muller G 2 - 0  
Lindstedt R / Venus M - Dodig I / Granollers M 1 - 2  
Melzer J / Qureshi A U H - Baker B / Mektic N 0 - 2  
Polmans M / Whittington A - Nestor D / Roger-Vasselin 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Koolhof W / Middelkoop M 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - M. Barthel 1 - 2  
A. Kerber - Kr. Pliskova 2 - 0  
A. Sevastova - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
E. Bouchard - C. Vandeweghe 1 - 2  
E. Svitolina - A. Pavlyuchenkova 1 - 2  
J. Jankovic - S. Kuznetsova 1 - 2  
S. Cirstea - A. Riske 2 - 0  
Y-Y. Duan - V. Williams 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chirico L / Mertens E - Lucic-Baroni M / Petkovic A 1 - 2  
Cornet A / Linette M - Hozumi E / Kato M 1 - 2  
Dabrowski G / Krajicek M - Klepac A / Martinez Sanch 0 - 2  
Davis L / Moulton-Levy M - Srebotnik K / Zheng S 0 - 2  
Hlavackova A / Peng S - Knapp K / Minella M 2 - 0  
King V / Shvedova Y - Kovinic D / Siegemund L 2 - 0  
Makarova E / Vesnina E - Huber L / Sanchez M 2 - 0  
Stosur S / Zhang S - Mirza S / Strycova B 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Kubot L - Gavrilova D / Saville L 2 - 0  
Mattek Sands B / Bryan M - Rodionova AR / Smith J-P 2 - 1  
Spears A / Cabal J-S - Hradecka L / Stepanek R 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anthony - A. Jayaram 2 - 0  
Hyu.I. Lee - M.B. Pangisthu 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - C. Jonatan 2 - 1  
T. Sugiarto - W.Y. Prasetyo 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Pornpawee - D.D. Ayustine 2 - 0  
C.Hs. Lee - Ng.Y. Cheung 1 - 2  
S. Nehwal - F. Fitriani 2 - 0  
Y.Y. Lee - P.Y. Yip 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Primorje Rijeka 6 - 8  

 

2017.01.19.
Asztalitenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Konecny - Pattantyús Á. 4 - 1  
Asztalitenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madarász D. - B. Eerland 1 - 4  
Póta G. - R. Strbikova 4 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SPV Seinäjoki - M-Team 5 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Storvreta 12 - 4  
Växjö - Mullsjö 8 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Syracuse 2 - 2  
Charlotte - Milwaukee 3 - 3  
Cleveland - Rockford 0 - 1  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 5  
Iowa - Grand Rapids 2 - 2  
St. John's - Utica 1 - 3  
Texas Stars - Manitoba 4 - 3  
Tucson - Ontario Reign 4 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Vipiteno/Sterzing 3 - 2  
Fassa - Val Pusteria 3 - 3  
Neumarkt Riwega - Cortina 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Jukurit 3 - 2  
Ilves - Kärpät 1 - 2  
Lahti Pelicans - Ässät 2 - 3  
Turku PS - Kookoo 5 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Admiral Vlagyivosztok 0 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Jugra Hanti-Manszijszk 0 - 2  
Dinamo Minszk - Dinamo Riga 1 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Avangard Omszk 4 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Slovan Bratislava 2 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Medvescak Zagreb 0 - 3  
SZKA Szentpétervár - Jokerit 3 - 5  
Szocsi - Szpartak Moszkva 4 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Red Star Kunlun 1 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Brassó 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Boston 5 - 5  
Edmonton - Florida 3 - 3  
Los Angeles - San Jose 2 - 3  
Montreal - Pittsburgh 1 - 4  
Winnipeg - Arizona 6 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Valerenga 3 - 3  
Manglerud - Lorenskog 3 - 3  
Sparta Sarpsborg - Frisk/Asker 0 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Örebro 3 - 3  
Djurgarden - HV 71 2 - 2  
Frölunda - Skelleftea 2 - 3  
Färjestad - Lulea 2 - 2  
Leksand - Linköping 5 - 1  
Rögle - Malmö 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Ariada-Akparsz Volzsszk 2 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Szarov 1 - 0  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Brisbane 101 - 68  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Anadolu Efes 89 - 78  
CSZKA Moszkva - Brose Bamberg 85 - 64  
Fenerbahce Ülker - Panathinaikosz 84 - 63  
Maccabi TA - Crvena zvezda 67 - 71  
Milano - Galatasaray 92 - 87  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Famila Schio 46 - 91  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - P. Avenida 68 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - TTT Riga 73 - 66  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikawa Kariya - Osaka 75 - 75, h.u. 84 - 83  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Sopot - Anwil Wloclawek 79 - 80  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - New York 106 - 117  
Charlotte - Portland 107 - 85  
Detroit - Atlanta 118 - 95  
Golden State - Oklahoma City 121 - 100  
Houston - Milwaukee 111 - 92  
New Orleans - Orlando 118 - 98  
Philadelphia - Toronto 94 - 89  
Sacramento - Indiana 100 - 106  
Washington - Memphis 104 - 101  
Kézilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Lengyelország 26 - 25  
Japán - Norvégia 23 - 38  
Oroszország - Brazília 28 - 24  
Kézilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Izland 27 - 27  
Spanyolország - Szlovénia 36 - 26  
Tunézia - Angola 43 - 34  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Tunézia 1 - 2  
Szenegál - Zimbabwe 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Central Coast Mariners 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Wahda 5 - 1  
Emirates Ras al-Khaimah - Al-Ain 3 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Plataniasz 2 - 1  
PAOK - Levadiakosz 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Sampdoria 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Eibar 3 - 0  
Real Sociedad - Barcelona 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi Kings Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wajj - Al-Shabab (KSA) 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Osmanlispor 2 - 0  
Kirklarelispor - Sanliurfaspor 0 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Darica Genclerbirligi 3 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Amasyaspor 0 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ciprus - U19Dánia 0 - 6  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ecuador - U20Brazília 0 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Uruguay - U20Venezuela 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Svédország 2 - 1  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Resovia Rzeszow - Cucine Lube Treia 0 - 3  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Belchatow 1 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Andreikin - Rapport R. 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
P. Eljanov - L. Aronian 0 - 1  
R. Wojtaszek - L. van Wely 1 - 0  
S. Karjakin - B. Adhiban 0 - 1  
W. So - P. Harikrishna 1 - 0  
Y. Wei - A. Giri 0.5 - 0.5  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Fu - M. Allen(6 nyert frame-ig) 6 - 2  
R.O'Sullivan-N.Robertson (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - F. Tiafoe 3 - 0  
B. Paire - F. Fognini 3 - 2  
C. Berlocq - R. Gasquet 0 - 3  
D. Istomin - N. Djokovic 3 - 2  
D. Thiem - J. Thompson 3 - 1  
D. Young - P. Kohlschreiber 0 - 3  
E. Escobedo - D. Ferrer 1 - 3  
G. Dimitrov - Hy. Chung 3 - 1  
G. Monfils - A. Dolgopolov 3 - 1  
G. Müller - M. Raonic 0 - 3  
G. Simon - R. Dutra da Silva 3 - 0  
I. Karlovic - A. Whittington 3 - 0  
M. Baghdatis - R. Nadal 0 - 3  
P. Carreno-Busta - K. Edmund 3 - 0  
R. Bautista-Agut - Y. Nishioka 3 - 0  
R. Stepanek - D. Goffin 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almagro N / Berlocq C - Cabal J S / Farah R    
Benneteau J / Chardy J - Fyrstenberg M / Klizan M 2 - 0  
Brown D / Ramos-Vinolas A - Zimonjic N / Zverev M 0 - 2  
Bury A / Lorenzi P - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
CarrenoBusta/Garcia-Lopez - De Minaur A / Purcell M 2 - 0  
Erlich J / Lipsky S - Khachanov K / Kuznetsov A 0 - 2  
Evans D / Kyrgios N - Lajovic D / Troicki V    
Eysseric J / Martin F - Raja P / Sharan D 2 - 0  
Herbert P-H / Mahut N - Mannarino A / Shamasdin A 2 - 0  
Huey T / Mirnyi M - Paes L / SA A 2 - 1  
Kubot L / Melo M - Brunstrom J / Siljestrom A 2 - 1  
Molteni / Schwartzman D S - Nestor D / Roger-Vasselin 0 - 2  
Olivo R / Pella G - Lajovic D / Troicki V 1 - 2  
Pavic M / Peya A - Melzer J / Qureshi A U H 1 - 2  
Querrey S / Young D - Murray J / Soares B 2 - 0  
Reid M / Smith J-P - Groth S / Guccione C 1 - 2  
Skupski K / Skupski N - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - M. Sakkari 1 - 2  
B. Strycova - A. Petkovic 2 - 0  
C. Wozniacki - D. Vekic 2 - 0  
D. Cibulkova - S-W. Hsieh 2 - 0  
D. Gavrilova - A. Konjuh 2 - 1  
D. Kovinic - T. Bacsinszky 0 - 2  
E. Vesnina - M. Minella 2 - 0  
J. Brady - H. Watson 2 - 1  
J. Ostapenko - Y. Putintseva 2 - 0  
Ka. Pliskova - A. Blinkova 2 - 0  
L. Safarova - S. Williams 0 - 2  
M. Lucic-Baroni - A. Radwanska 2 - 0  
N. Gibbs - I. Falconi 2 - 0  
N. Osaka - J. Konta 0 - 2  
O. Dodin - C. Garcia 1 - 2  
S. Errani - E. Makarova    
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Begu I-C - Chirico L / Mertens E 0 - 2  
BAI A / Cabrera L - Beck A / Sevastova A 0 - 2  
Cirstea S / Witthoeft C - Babos T / Pavlyuchenkova 0 - 2  
Golubic V / Pliskova K - Bondarenko K / Ostapenko J 2 - 0  
Hibino N / Rosolska A - Putintseva Y / Riske A 2 - 0  
Hlavackova A / Peng S - Doi M / Nara K 2 - 0  
Hradecka L / Siniakova K - Groenefeld A-L / Peschke 1 - 2  
Irigoyen M / Soylu I - Krejcikova B / Voskoboeva G 1 - 2  
Jankovic J / Wickmayer Y - Hingis M / Vandeweghe C 0 - 2  
Kichenok / Kichenok - Barty/Dellacqua 0 - 2  
King V / Shvedova Y - Wang Q / Wongteanchai V 2 - 0  
Klepac A / Martinez Sanch - Görges J / Pliskova Ka 2 - 1  
Maria T / Parmentier P - Chan C-W / Namigata J 2 - 0  
Moore J / Sanders S - Atawo R / XU Y 1 - 2  
Osaka N / Puig M - Olaru I R / Savchuk O 0 - 2  
Rogers S / Townsend T - Bertens K / Larsson J 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.W. Chen - Hyu.I. Lee 0 - 2  
Ch.Yi. Lee - T. Sugiarto 0 - 2  
G. Anthony - W.F. Chong 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - I.M. Mustofa 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Pornpawee - M.H. Chiang 2 - 0  
P.Y. Yip - F. Angguni 2 - 1  
S. Nehwal - H. Ramadhini 2 - 0  
Y.C. Hsu - Y.Y. Lee 0 - 2  

 

2017.01.18.
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad - Falun 5 - 7  
Linköping - Pixbo Wallenstam 4 - 9  
Sirius - Dalen 6 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Milwaukee 0 - 3  
St. John's - Utica 2 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Klagenfurt 2 6 - 6  
Kitzbühel - Jesenice 1 - 9  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Jihlava 2 - 4  
Havirov - Slavia Praha 7 - 1  
Litomerice - Kladno 1 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Trebic 1 - 1  
Prostejov - Most 7 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Frydek Mistek 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - IPK 3 - 3  
Jokipojat - JYP-Akatemia 3 - 1  
Roki - Keupa 0 - 1  
SaPKo - Kajaanin Hokki 1 - 1  
Tuto - Kiekko-Vantaa 4 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Vaasan Sport 1 - 3  
JYP - Lahti Pelicans 4 - 0  
Kookoo - Jukurit 1 - 3  
Tappara - Hämeenlinna 4 - 0  
Ässät - Ilves 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa 5 - 5  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 1 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Avangard Omszk 3 - 5  
Metallurg Novokuznyeck - Barisz Asztana 2 - 4  
Vityaz Podolszk - Lada Toljatti 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Tampa Bay 1 - 1  
Calgary - Florida 5 - 2  
Colorado - Chicago 4 - 6  
Columbus - Carolina 4 - 1  
Minnesota - New Jersey 3 - 4  
NY Rangers - Dallas 6 - 7  
St. Louis - Ottawa 4 - 6  
Toronto - Buffalo 4 - 3  
Vancouver - Nashville 1 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Tingsryd 5 - 4  
Björklöven - Pantern Malmö 0 - 5  
Vita Hasten - Västeras 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Zauralje Kurgan 2 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Szokol Krasznojarszk 0 - 1  
Molot Perm - SZKA-Neva 2 - 4  
Rjazany - Rubin Tyumeny 3 - 4  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Zvezda Csehov 2 - 2  
Tver - Ermak Angarszk 0 - 0  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Venezia 102 - 67  
CSM Oradea - Joensuun Kataja 85 - 85, h.u. 101 - 91  
Karsiyaka - Himik Juzsnij 77 - 70  
Maccabi Rishon - Le Mans 73 - 65  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Ventspils 84 - 68  
PAOK - Oldenburg 79 - 82  
Varese - Usak Sportif 85 - 77  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Cibona Zagreb 71 - 56  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - AEK Athén 65 - 69  
Zielona Gora - Charleroi Spirou 77 - 77, h.u. 83 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Jeonju KCC Egis 71 - 61  
Ulsan Mobis Phoebus - Goyang 71 - 64  
Wonju Dongbu - Anyang 89 - 73  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Fenerbahce 58 - 56  
Mersin BB - Dinamo Kurszk 70 - 84  
Wisla Krakkó - USK Praha 70 - 90  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polkowice - Bourges 59 - 65  
Sopron - Jekatyerinburg 56 - 82  
Villeneuve d'Ascq Lille - Nagyezsda Orenburg 83 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Fuenlabrada 86 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Lietkabelis 85 - 69  
Ulm - Himki Moszkva 90 - 95  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Hapoel Jerusalem 101 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Cedevita Zagreb 93 - 76  
Unicaja Malaga - Valencia 70 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Galatasaray 67 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Södertälje 74 - 45  
RH Gaziantepspor - Targu Mures 100 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Prievidza 111 - 77  
Gravelines - Antwerpen 87 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Telekom Bonn - Oberwart 96 - 69  
Vytautas Prienai - APOEL Nicosia 68 - 57  
Kosárlabda (FIBA Kupa, N csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Körmend 91 - 84  
Kosárlabda (FIBA Kupa, O csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Alba Fehérvár 83 - 83, h.u. 89 - 97  
Pau Orthez - U-Banca Cluj 103 - 83  
Kosárlabda (FIBA Kupa, P csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukoil Academic - Jenyiszej Krasznojarszk 92 - 97  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahindra Enforcers - Tropang Texters 92 - 104  
Phoenix Fuelmasters - NLEX Road Warriors 102 - 91  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Hokkaido 80 - 58  
Albirex Niigata - Yokohama 74 - 72  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Sunrockers 69 - 66  
Ryukyu Okinawa - Kyoto 70 - 66  
Shiga - Nagoya Dolphins 62 - 75  
Tochigi - Chiba 80 - 67  
Toyohashi Neophoenix - Toyama 79 - 68  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Dragons - Tianjin 108 - 88  
Shandong - Guangzhou 122 - 100  
Shanxi - Zhejiang Guangsha 125 - 131  
Shenzhen - Qingdao 112 - 97  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kutno - Krosno 65 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Toronto 109 - 119  
Chicago - Dallas 98 - 99  
LA Lakers - Denver 121 - 127  
Miami - Houston 109 - 103  
San Antonio - Minnesota 122 - 114  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Aarhus 31 - 29  
Randers - Ringköbing 20 - 19  
Silkeborg - Nyköbing F. 29 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Budaörs 32 - 20  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Stabaek 30 - 26  
Glassverket - Oppsal 29 - 23  
Larvik - Byasen 31 - 22  
Tertnes Bergen - Sola 22 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Metzingen 26 - 30  
Oldenburg - Neckarsulm 33 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Heid 28 - 33  
Eslöv - Vasterasirsta 21 - 23  
Skövde - Lugi 25 - 25  
Kézilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Spanyolország 25 - 29  
Kézilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Németország 25 - 31  
Horvátország - Chile 37 - 22  
Szaúd-Arábia - Magyarország 24 - 37  
Kézilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Egyiptom 26 - 31  
Dánia - Bahrein 30 - 26  
Svédország - Katar 36 - 25  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabon - Burkina Faso 1 - 1  
Kamerun - Bissau Guinea 2 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Birmingham 3 - 1  
Plymouth - Liverpool 0 - 1  
Southampton - Norwich 1 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - Eupen 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Centroamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Nicaragua 0 - 0  
Panama - Honduras 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Caen 1 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury-Merogis - Brest 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Olympiakosz 0 - 0  
Atromitosz Periszteri - Kassziopi Kerkyra 1 - 4  
Giannina - Panioniosz 1 - 0  
Panetolikosz - AEK Athén 3 - 2  
Veria - Larissza 1 - 1  
Xanthi - Iraklisz 1908 3 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Mashhad - Padideh Mashhad 1 - 1  
Foolad Khuzestan - Persepolis 0 - 3  
Gostaresh Tabriz - Machine Sazi Tabriz 2 - 1  
Saipa Karaj - Zob Ahan 0 - 0  
Sepahan - Naft Tehran 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Genoa 4 - 2  
Sassuolo - Cesena 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Leixoes 6 - 2  
Covilha - Guimaraes 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Alavés 0 - 2  
Real Madrid - Celta Vigo 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi Kings Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Adalh - Al-Baten 3 - 2  
Al-Hilal (KSA) - Al-Qaisoma 2 - 1  
Dhamk - Al-Ittifaq (KSA) 0 - 2  
Ohud Medina - Al-Wehda 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Sancaktepe Belediyespor 6 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amedspor - Menemen Belediyespor 2 - 2  
Genclerbirligi - Fenerbahce 2 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göztepe Izmír - Sivasspor 0 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydinspor - Ümraniyespor 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gümüshanespor - Trabzonspor 0 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Spanyolország 0 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kolumbia - U20Paraguay 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Finnország 0 - 2  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Kedzierzyn-Kozle 1 - 3  
Noliko Maaseik - Istanbul BBSK 3 - 2  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Berlin RV 0 - 3  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Zenit Kazany 1 - 3  
Paris Volley - Arkas Izmir 1 - 3  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Roeselare 1 - 3  
Perugia - Belogorje Belgorod 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Club Italia 3 - 0  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
S. Murphy - B. Hawkins (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - S. Querrey 0 - 3  
A. Murray - A. Rublev 3 - 0  
A. Seppi - N. Kyrgios 3 - 2  
B. Tomic - V. Estrella Burgos 3 - 1  
D. Evans - M. Cilic 3 - 1  
D.S. Schwartzman - S. Darcis 1 - 3  
J-W. Tsonga - D. Lajovic 3 - 0  
J. Chardy - K. Nishikori 0 - 3  
J. Isner - M. Zverev 2 - 3  
K. Khachanov - J. Sock 0 - 3  
L. Lacko - D. Sela 3 - 1  
M. Jaziri - A. Bublik 3 - 0  
N. Rubin - R. Federer 0 - 3  
P. Lorenzi - V. Troicki 2 - 3  
S. Wawrinka - S. Johnson 3 - 0  
T. Berdych - R. Harrison 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baghdatis M / Muller G - Hsieh C-P / Yang T-H 2 - 0  
Bagnis F / Delbonis F - Baker B / Mektic N 0 - 2  
Barton M / Ebden M - Pospisil V / Stepanek R 2 - 0  
Bopanna R / Cuevas P - Bellucci T / Gonzalez M 2 - 0  
Duran G / Sousa J - Daniell M / Demoliner M 0 - 2  
Haase R / Mayer F - Bolt A / Mousley B 1 - 2  
Janowicz J / Matkowski M - Fognini F / Verdasco F 2 - 0  
Jaziri M / Robert S - Dodig I / Granollers M 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Gonzalez S / Marrero D 2 - 0  
Koolhof W / Middelkoop M - Peralta J / Zeballos H 2 - 0  
Lindstedt R / Venus M - Begemann A / Struff J-L 2 - 0  
Lopez F / Lopez M - Dolgopolov A / Melzer G 2 - 1  
LU Y-H / Vesely J - Polmans M / Whittington A 0 - 2  
Mathieu P-H / Paire B - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Monroe N / Sitak A - Cerretani J / Oswald P 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Petzschner P / Youzhny M 2 - 0  
Saville L / Thompson J - Inglot D / Mergea F 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - C. Witthöft 2 - 1  
A. Riske - Shu. Zhang 2 - 1  
A. Sevastova - K. Kucova 2 - 0  
C. Suarez Navarro - S. Cirstea 0 - 2  
E. Svitolina - J. Boserup 2 - 0  
J. Fourlis - S. Kuznetsova 0 - 2  
J. Jankovic - J. Görges 2 - 0  
Kr. Pliskova - I-C. Begu 2 - 0  
M. Barthel - M. Puig 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
P. Parmentier - C. Vandeweghe 0 - 2  
S. Crawford - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
S. Peng - E. Bouchard 0 - 2  
S. Rogers - A. Barty 0 - 2  
S. Vögele - V. Williams 0 - 2  
V. Lepchenko - Y-Y. Duan 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birrell K / Hon P - Stosur S / Zhang S 1 - 2  
Chan H-C / Chan Y-J - Liang C / Yang Z 0 - 2  
Chuang C-J / Gibbs N - Mattek-S./Safarova 0 - 2  
Dabrowski G / Krajicek M - Kalashnikova O / Krunic A 2 - 0  
Davis L / Moulton-Levy M - Aiava D / Smith A 2 - 0  
Errani S / Flipkens K - Gavrilova D / Kasatkina D 2 - 0  
Garcia C / Mladenovic K - Bencic B / Konjuh A 2 - 0  
Hozumi E / Kato M - Perez E / Tjandramulia O 2 - 0  
Huber L / Sanchez M - Brengle M / Rodionova AR 2 - 0  
Jurak D / Rodionova AN - Cornet A / Linette M 1 - 2  
Knapp K / Minella M - Broady N / Watson H 2 - 1  
Kovinic D / Siegemund L - Schuurs D / Voracova R 2 - 0  
Lucic-Baroni M / Petkovic - Niculescu M / Spears A 2 - 0  
Makarova E / Vesnina E - Aoyama S / Ninomiya M 2 - 1  
Mchale C / Muhammad A - Srebotnik K / Zheng S 0 - 2  
Rae J / Smith A - Mirza S / Strycova B 0 - 2  
Williams S / Williams V - Babos T / Pavlyuchenkova    
Tollaslabda (Malaysia Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F.H. Sim - Hyu.I. Lee 0 - 2  
M.B. Pangisthu - F.I. Hadmadi 2 - 1  
Ng Ka Long Angus - A. Pochtarev 2 - 0  
R. Satheishtharan - G. Anthony 0 - 2  
S.Y. Ilham - G.C. Goh 0 - 2  
V.C.W. Phuah - T. Sugiarto 0 - 2  
W.Y. Prasetyo - Yun Hu 2 - 0  
Zulf. Zulkiffli - H.Y. Hsueh 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.D.Widyaningrum - C.Hs. Lee 1 - 2  
F. Fitriani - M.H. Yen 2 - 0  
G. Mariska - Ng.Y. Cheung 1 - 2  
M. Thinaah - S.S.Y. Cheah 1 - 2  
P.Y. Yip - S.F. Fatmawati 2 - 0  
R. Hartawan - C. Pornpawee 1 - 2  
S. Kisona - B. Corrales 0 - 2  
S. Nehwal - C. Korepap 2 - 0  
S.K. Priya Kudaravalli - J.W. Goh 0 - 2  
Y.C. Hsu - Y.Y. Susanto 2 - 1  
Y.Y. Lee - L.A. Mainaky 2 - 0  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Hannover 10 - 7  
OSC - Brescia 7 - 7  
Partizan Belgrád - Jug Dubrovnik 9 - 16  
Recco - Barceloneta 8 - 6  
Spandau Berlin - Olympiakosz 6 - 11  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - FTC 12 - 11  
SM Verona - Oradea 12 - 10  

 

2017.01.17.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Steelers Hämeenlinna 12 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warberg - Helsingborg 4 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - San Diego 1 - 3  
San Jose Barracuda - Bakersfield 7 - 1  
Tucson - Ontario Reign 3 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Gherdeina/Gröden 4 - 4  
Fassa - Asiago 2 - 8  
Zell am See - Lustenau 4 - 3  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Frölunda 0 - 4  
Sparta Praha - Växjö 4 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Chomutov 9 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - SönderjyskE 2 - 1  
Frederikshavn - Gentofte 3 - 1  
Herlev Eagles - Herning 2 - 10  
Rödovre - Rungsted 3 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Grenoble 4 - 0  
Chamonix-Morzine - Amiens 5 - 3  
Dijon - Gap 1 - 3  
Epinal - Nice 3 - 5  
Rouen - Angers 8 - 2  
Strasbourg - Lyon 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medvescak Zagreb - Jugra Hanti-Manszijszk 4 - 1  
Szpartak Moszkva - Slovan Bratislava 0 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 0 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - FTC 7 - 4  
Galati - Csíkszereda 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Arizona 3 - 1  
Pittsburgh - Washington 7 - 7  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Storhamar 7 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaufbeuren - Bad Nauheim 3 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Ice Martigny - GCK Lions 5 - 1  
Winterthur - Olten 1 - 4  
Zug 2 - Thurgau 3 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Bern 2 - 3  
Lausanne - Biel 4 - 3  
Servette - Lugano 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - MODO 0 - 1  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Skyliners Frankfurt 58 - 64  
Banvitspor - Helios Domzale 74 - 56  
Ironi Naharia - Bakken Aarhus 101 - 62  
Nymburk - Monaco 76 - 66  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Rosa Radom 87 - 67  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Avellino 66 - 78  
Juventus Utena - Mornar 82 - 74  
Oostende - Mega Leks 82 - 74  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Sassari 75 - 78  
Szolnok - Besiktas 80 - 80, h.u. 91 - 96  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Seoul Knights 87 - 83  
Changwon Sakers - Seoul Thunders 92 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Murcia 94 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Lietuvos Rytas 63 - 97  
Kosárlabda (FIBA Kupa, P csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Benfica 69 - 69, h.u. 81 - 78  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sendai - Tokyo Alvark 80 - 91  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Charlotte 108 - 98  
Golden State - Cleveland 126 - 91  
LA Clippers - Oklahoma City 120 - 98  
Phoenix - Utah 101 - 106  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Sävehof 19 - 40  
Kézilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Japán 26 - 25  
Norvégia - Brazília 39 - 26  
Oroszország - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 24 - 35  
Kézilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Izland 19 - 33  
Szlovénia - Tunézia 28 - 28  
Kézilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Szaúd-Arábia 38 - 24  
Kézilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Argentína 21 - 17  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghána - Uganda 1 - 0  
Mali - Egyiptom 0 - 0  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Bradford 0 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Blackpool 1 - 1  
Burnley - Sunderland 2 - 0  
Crystal Palace - Bolton 2 - 1  
Fleetwood - Bristol City 0 - 1  
Lincoln - Ipswich 1 - 0  
Wimbledon - Sutton Utd. 1 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix - Melbourne Victory 3 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Genk 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Centroamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salvador - Belize 3 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paderborn - Dortmund 1 - 6  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Esteghlal K. 1 - 2  
Saba Qom - Paykan 1 - 0  
Tractor Tabriz - Sanat Naft Abadan 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Bologna 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Sporting CP 1 - 0  
Estoril - Académica 2 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inegölspor - Rizespor 0 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Kayserispor 0 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Galatasaray 1 - 4  
Erzincanspor - Tuzlaspor 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Akhisar 1 - 4  
Labdarúgás (Török Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Kizilcabolukspor 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Észak-Írország 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Glenavon 1 - 1  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Craiova 3 - 1  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - D. Andreikin 0.5 - 0.5  
B. Adhiban - P. Eljanov 0 - 1  
L. Aronian - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
L. van Wely - W. So 0 - 1  
M. Carlsen - Y. Wei 1 - 0  
P. Harikrishna - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
Rapport R. - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - M. Fu (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
N. Robertson - A. Carter (6nyert frame-ig) 6 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - B. Coric 3 - 1  
A. Pavlasek - A. Whittington 1 - 3  
A. Zverev - R. Haase 3 - 2  
B. Mott - R. Gasquet 0 - 3  
D. Brown - M. Raonic 0 - 3  
D. Istomin - I. Dodig 3 - 1  
D. Medvedev - E. Escobedo 1 - 3  
D. Thiem - J-L. Struff 3 - 1  
D. Tursunov - R. Stepanek 0 - 3  
F. Fognini - F. Lopez 3 - 0  
F. Mayer - R. Nadal 0 - 3  
F. Tiafoe - M. Kukushkin 3 - 1  
F. Verdasco - N. Djokovic 0 - 3  
G. Dimitrov - C. O'Connell 3 - 0  
G. Monfils - J. Vesely 3 - 0  
G. Müller - T.H. Fritz 3 - 0  
G. Simon - M. Mmoh 3 - 0  
Hy. Chung - R. Olivo 3 - 0  
I. Karlovic - H. Zeballos 3 - 2  
J. Donaldson - R. Dutra da Silva 2 - 3  
J. Thompson - J. Sousa 3 - 2  
K. Edmund - S. Giraldo 3 - 0  
M. Youzhny - M. Baghdatis    
N. Basilashvili - P. Kohlschreiber 1 - 3  
O. Jasika - D. Ferrer 0 - 3  
P. Carreno-Busta - P. Polansky    
R. Albot - C. Berlocq 1 - 3  
R. Bautista-Agut - G. Pella 3 - 0  
R. Opelka - D. Goffin 2 - 3  
T. Fabbiano - D. Young 0 - 3  
T. Haas - B. Paire    
Y. Nishioka - A. Bolt 3 - 1  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - M. Niculescu 2 - 1  
A. Cornet - M. Georges 2 - 1  
A. Konjuh - K. Mladenovic 2 - 0  
B. Bencic - S. Williams 0 - 2  
B. Strycova - E. Kulichkova 2 - 0  
Babos T. - N. Gibbs 0 - 2  
C. Buyukakcay - O. Dodin 1 - 2  
C. Giorgi - T. Bacsinszky 1 - 2  
C. Wozniacki - Ar. Rodionova 2 - 0  
D. Cibulkova - D. Allertova 2 - 0  
D. Gavrilova - N. Broady 2 - 1  
D. Kovinic - S. Zheng 2 - 0  
D. Vekic - L. Cabrera 2 - 0  
E. Alexandrova - E. Makarova 1 - 2  
E. Vesnina - A. Bogdan 2 - 0  
H. Watson - S. Stosur 2 - 1  
I. Falconi - Xin. Han 2 - 0  
J. Brady - J. Larsson    
J. Brady - M. Zanevska 2 - 0  
K. Bondarenko - C. Garcia 0 - 2  
K. Day - A. Petkovic 0 - 2  
K. Flipkens - J. Konta 0 - 2  
K. Knapp - S-W. Hsieh    
Ka. Pliskova - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - Y. Putintseva 0 - 2  
L. Kumkhum - N. Osaka 1 - 2  
L. Zhu - J. Ostapenko 0 - 2  
M. Lucic-Baroni - Qia. Wang 2 - 1  
M. Minella - M. Linette 2 - 0  
M. Sakkari - A. Kontaveit 2 - 0  
S. Errani - R. Ozaki 2 - 0  
T. Pironkova - A. Radwanska 1 - 2  
Y. Wickmayer - L. Safarova 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Joshi - W.Y. Prasetyo 0 - 2  
A. Marteen - Yun Hu 1 - 2  
A. Yunus - R. Satheishtharan 0 - 2  
C. Jonatan - C.W. Lim 2 - 0  
H.Y. Hsueh - R. Yadav Chittaboina 2 - 0  
Nan Wei - S.H. Rhustavito 0 - 2  
P. Joshi - Ng Zin Rei Ryan 2 - 1  
P. Thongnuam - Si. Verma 2 - 1  
W. Kho Henrikho - A. Namkul 2 - 0  

 

2017.01.16.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Pittsburgh 16 - 18  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Viikingit Helsinki 2 - 11  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rockford - Grand Rapids 3 - 1  
San Antonio - Texas Stars 3 - 3  
Springfield - Lehigh Valley 3 - 4  
Syracuse - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Jihlava 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Dinamo Minszk 3 - 5  
Amur Habarovszk - Jokerit 3 - 2  
Barisz Asztana - Szalavat Julajev Ufa 3 - 3  
Dinamo Moszkva - Barsz Kazany 1 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Lada Toljatti 4 - 2  
Red Star Kunlun - Dinamo Riga 3 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - MAC Budapest 0 - 3  
Újpest - Dunaújváros 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - St. Louis 1 - 1  
Boston - NY Islanders 0 - 4  
Buffalo - Dallas 4 - 1  
Chicago - Minnesota 2 - 3  
Detroit - Montreal 1 - 0  
Los Angeles - Tampa Bay 1 - 2  
San Jose - Winnipeg 5 - 2  
Vancouver - New Jersey 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Björklöven 4 - 3  
Mora - Södertälje 7 - 0  
Pantern Malmö - Tingsryd 2 - 2  
Timra - Vita Hasten 3 - 3  
Västeras - AIK 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Rubin Tyumeny 0 - 5  
Himik Voszkreszenszk - Ermak Angarszk 1 - 2  
Kazzink-Torpedo - Izssztal Izsevszk 1 - 1  
Rjazany - Zauralje Kurgan 3 - 1  
Szarjarka Karaganda - Torosz Nyeftekamszk 4 - 2  
Tver - Szokol Krasznojarszk 3 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Perth 80 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Decin 71 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Le Portel 89 - 71  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Panathinaikosz 67 - 77  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi TA 73 - 78  
Maccabi Haifa - Maccabi Kiryat Gat 71 - 71, h.u. 80 - 85  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Qingdao 125 - 96  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Zalgiris Kaunas 56 - 63  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Houston 112 - 137  
Denver - Orlando 125 - 112  
Indiana - New Orleans 98 - 95  
LA Lakers - Detroit 97 - 102  
Memphis - Chicago 104 - 108  
Milwaukee - Philadelphia 104 - 113  
New York - Atlanta 107 - 108  
Sacramento - Oklahoma City 118 - 122  
Washington - Portland 120 - 101  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - CSZKA Moszkva 91 - 105  
Kézilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Oroszország 20 - 24  
Kézilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Angola 42 - 22  
Szlovénia - Macedónia 29 - 22  
Kézilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Fehéroroszország 31 - 25  
Magyarország - Chile 34 - 29  
Kézilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svédország 27 - 25  
Egyiptom - Bahrein 31 - 29  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Togo 0 - 0  
Kongói DK - Marokkó 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEZ Zakakiou - Arisz Limasszol 2 - 3  
Labdarúgás (Copa Centroamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panama - Nicaragua 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valenciennes - Sochaux 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht 2 - NAC Breda 0 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Ramat Hasharon 0 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Maccabi Netanya 1 - 1  
Maccabi Shaarayim - Maccabi Ahi Nazareth 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Ironi Kiryat Shmone 5 - 2  
Hapoel TA - Maccabi TA 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Veracruz 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Milan 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Tondela 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Real Sociedad 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giresunspor - Gaziantep Bld. Spor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osmanlispor - Besiktas 0 - 2  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Adhiban - L. Aronian 0.5 - 0.5  
D. Andreikin - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
P. Eljanov - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - A. Giri 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - L. van Wely 1 - 0  
W. So - Rapport R. 1 - 0  
Y. Wei - I. Nepomniachtchi 1 - 0  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - M. Allen (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
S. Bingham - J. Perry (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - L. Pouille 3 - 1  
A. De Minaur - G. Melzer 3 - 2  
A. Murray - I. Marchenko 3 - 0  
A. Ramos - L. Lacko 2 - 3  
A. Rublev - Y-H. Lu 3 - 1  
An. Kuznetsov - K. Nishikori 2 - 3  
B. Fratangelo - N. Rubin 2 - 3  
B. Tomic - T. Bellucci 3 - 0  
D. Dzumhur - V. Troicki 2 - 3  
D. Lajovic - S. Robert 3 - 0  
F. Bagnis - D. Evans 0 - 3  
F. Delbonis - S. Johnson 0 - 3  
G. Elias - N. Kyrgios 0 - 3  
G. Garcia-Lopez - M. Zverev 0 - 3  
J-W. Tsonga - T. Monteiro 3 - 1  
J. Duckworth - P. Lorenzi 1 - 3  
J. Isner - K. Kravchuk 3 - 1  
J. Janowicz - M. Cilic 2 - 3  
J. Melzer - R. Federer 1 - 3  
K. Khachanov - A. Mannarino 3 - 1  
M. Granollers - D. Sela 1 - 3  
M. Jaziri - G. Soeda 3 - 0  
N. Almagro - J. Chardy    
P-H. Herbert - J. Sock 0 - 3  
P-H. Mathieu - A. Seppi 1 - 3  
P. Cuevas - D.S. Schwartzman 0 - 3  
Q. Halys - S. Querrey 1 - 3  
R. Harrison - N. Mahut 3 - 0  
S. Darcis - S. Groth 3 - 1  
S. Wawrinka - M. Klizan 3 - 2  
T. Berdych - L. Vanni    
V. Estrella Burgos - Al. Bedene 3 - 1  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Beck 2 - 0  
A. Kerber - L. Tsurenko 2 - 1  
A. Riske - M. Brengle 2 - 0  
A. Sasnovich - Shu. Zhang 0 - 2  
A. Sevastova - N. Hibino    
A. Tatishvili - J. Fourlis 0 - 2  
C. Suarez Navarro - J. Cepelova 2 - 0  
C. Vandeweghe - R. Vinci 2 - 0  
D. Kasatkina - S. Peng 0 - 2  
E. Hozumi - C. Witthöft 0 - 2  
E. Rodina - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
E. Svitolina - G. Voskoboeva 2 - 0  
F. Schiavone - J. Boserup 0 - 2  
I. Khromacheva - S. Cirstea 0 - 2  
K. Bertens - V. Lepchenko 0 - 2  
K. Kucova - C. McHale 2 - 0  
K. Siniakova - J. Görges 1 - 2  
Ka. Kozlova - V. Williams 0 - 2  
Kr. Pliskova - V. Golubic 2 - 1  
L. Chirico - E. Bouchard 0 - 2  
L. Siegemund - J. Jankovic 1 - 2  
M. Barthel - D. Aiava 2 - 0  
M. Duque Marino - S. Kuznetsova 0 - 2  
M. Erakovic - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
P. Parmentier - M. Doi 2 - 0  
P.M. Tig - M. Puig 0 - 2  
S. Crawford - L. Davis 2 - 1  
S. Halep - S. Rogers 0 - 2  
S. Vögele - K. Nara 2 - 1  
V. King - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
Y-Y. Duan - R. Sramkova 2 - 0  
Y. Shvedova - I-C. Begu 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,