Tippmix eredmények - 2017. február 6-12.

2017-02-06
Tippmix eredmények - 2017. február 6-12.

 

2017.02.12.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - M-Team 8 - 5  
SPV Seinäjoki - Classic Tampere 12 - 8  
Viikingit Helsinki - LaSB 8 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Dalen 7 - 3  
Pixbo Wallenstam - Karlstad 6 - 3  
Sirius - Växjö 3 - 3  
Thorengruppen - Helsingborg 7 - 6  
Futsal (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Haladás 5 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Luparense 3 - 3  
Rieti - Pescara 3 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 3 - 3  
Bridgeport - Hershey 5 - 4  
Bridgeport - Providence 4 - 4  
Charlotte - Stockton 3 - 0  
Chicago Wolves - San Antonio 3 - 2  
Cleveland - Manitoba 1 - 1  
Hershey - Hartford 4 - 2  
Iowa - Grand Rapids 3 - 3  
Lehigh Valley - St. John's 3 - 4  
Milwaukee - Chicago Wolves 4 - 3  
Providence - Springfield 4 - 1  
Rockford - Milwaukee 2 - 1  
Rockford - San Antonio 3 - 3  
Springfield - Utica 1 - 2  
Syracuse - Rochester 5 - 2  
Texas Stars - Tucson 6 - 2  
Toronto Marlies - Albany 6 - 2  
Utica - Syracuse 2 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Binghamton 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Havirov 1 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Csehország 4 - 2  
Svédország - Finnország 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Pittsburgh 3 - 3  
Edmonton - Chicago 1 - 5  
Minnesota - Detroit 6 - 3  
Montreal - St. Louis 2 - 4  
New Jersey - San Jose 1 - 4  
NY Rangers - Colorado 4 - 2  
Toronto - Buffalo 1 - 3  
Washington - Anaheim 6 - 4  
Winnipeg - Tampa Bay 1 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Kaufbeuren 1 - 2  
Dresden - Lausitzer Füchse 5 - 2  
Frankfurt Löwen - Crimmitschau 10 - 4  
Kassel - Freiburg 2 - 2  
Ravensburg - Heilbronn 4 - 1  
Riessersee - Bayreuth 1 - 1  
Rosenheim - Bad Nauheim 4 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Iserlohn 3 - 3  
Ingolstadt - München 2 - 5  
Krefeld - Schwenningen 4 - 2  
Köln - Eisbären Berlin 2 - 0  
Mannheim - Nürnberg 2 - 2  
Straubing - Düsseldorf 1 - 3  
Wolfsburg - Bremerhaven 7 - 6  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Németország 3 - 1  
Norvégia - Dánia 5 - 1  
Svájc - Csehország 4 - 1  
Svájc - Csehország 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-Fonds 3 - 4  
Langenthal - Biasca Ticino 2 - 2  
Red Ice Martigny - Rapperswil 4 - 1  
Thurgau - GCK Lions 3 - 1  
Winterthur - Olten 0 - 4  
Zug 2 - Visp 2 - 6  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västervik - Oskarshamn 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Partizan Belgrád 79 - 67  
Crvena zvezda - Cibona Zagreb 69 - 56  
Mega Leks - Igokea 101 - 84  
Skopje - Krka Novo Mesto 89 - 65  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Perth 94 - 96  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Bendigo 77 - 52  
Perth - Melbourne Boomers 74 - 74, h.u. 87 - 81  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Seoul Thunders 72 - 79  
Ulsan Mobis Phoebus - Anyang 54 - 52  
Wonju Dongbu - Seoul Knights 82 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Adecco ASVEL 82 - 81  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarbes - Bourges 66 - 83  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Tropang Texters (3.m.) 92 - 98  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - Panathinaikosz 54 - 77  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Sichuan 72 - 96  
Beijing Dragons - Jilin 105 - 105, h.u. 124 - 118  
Beijing Ducks - Liaoning 84 - 98  
Guangzhou - Jiangsu Tongxi 109 - 102  
Jiangsu Dragons - Shanxi 100 - 95  
Qingdao - Xinjiang 102 - 110  
Shandong - Fujian 124 - 113  
Tianjin - Shanghai Sharks 102 - 113  
Zhejiang Chouzhou - Guangdong 93 - 108  
Zhejiang Guangsha - Shenzhen 97 - 90  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Start Lublin 89 - 58  
Dabrowa Gornicza - Turow Zgorzelec 73 - 63  
Krosno - Anwil Wloclawek 78 - 71  
Starogard Gdanski - Ostrow Wielkopolski 78 - 79  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Sopron 83 - 87  
ZTE - Körmend 85 - 88  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - PEAC-Pécs 83 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Denver 125 - 109  
Dallas - Orlando 112 - 80  
Houston - Phoenix 133 - 102  
Indiana - Milwaukee 100 - 116  
Minnesota - Chicago 117 - 89  
New York - San Antonio 94 - 90  
Oklahoma City - Golden State 114 - 130  
Philadelphia - Miami 117 - 109  
Utah - Boston 104 - 112  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bayern München 56 - 80  
Braunschweig - Ulm 76 - 100  
S. Oliver Würzburg - Tübingen 77 - 87  
Skyliners Frankfurt - Brose Bamberg 57 - 76  
Vechta - Telekom Bonn 70 - 77  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - VL Pesaro 79 - 62  
Brindisi - Varese 80 - 58  
Capo D'Orlando - Trento 63 - 71  
Cremona - Torino 117 - 82  
Milano - Brescia 93 - 79  
Sassari - Cantu 80 - 65  
Venezia - Reggio Emilia 73 - 74  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Umbertide 67 - 73  
Dike Napoli - Vigarano 85 - 69  
Spezia - Broni 57 - 39  
Torino - Ragusa 56 - 56, h.u. 61 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Manresa 92 - 72  
Baskonia Vitoria - Obradoiro Monbus 87 - 86  
Betis Sevilla - Estudiantes 73 - 77  
Bilbao - Fuenlabrada 82 - 76  
Joventut Badalona - Murcia 86 - 84  
Unicaja Malaga - Real Madrid 82 - 78  
Valencia - Zaragoza 100 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Balikesirspor 95 - 67  
Fenerbahce Ülker - Yesilgiresun 76 - 65  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Galatasaray 77 - 74  
Besiktas - Fenerbahce 62 - 60  
Canik - Antakya Hatay 57 - 59  
Mersin BB - Girne Univ. 74 - 69  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Flensburg 30 - 37  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Csehovszkije Medvegyi 31 - 24  
Montpellier - Elverum 31 - 24  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Motor Zaporozsje 28 - 30  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - FTC 25 - 33  
Thüringer HC - Vardar SCBT 29 - 31  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Esbjerg 33 - 25  
Győr - Larvik 27 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Sävehof 34 - 30  
Oldenburg - Randers 24 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Leipzig 29 - 27  
Kubany Krasznodar - Brest Bretagne 25 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Érd 28 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Metzingen 36 - 36  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Chrobry Glogow 29 - 24  
Legionowo - Kwidzyn 21 - 29  
Wybrzeze Gdansk - Zaglebie Lubin 33 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Csurgó 26 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Fyllingen 36 - 29  
Falk Horten - Hallvard 28 - 16  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Storhamar 30 - 37  
Raelingen - Tertnes Bergen 16 - 25  
Sola - Oppsal 25 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemgo - Füchse Berlin 29 - 34  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ricoh HK - Alingsas 26 - 27  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney - Central Coast Mariners 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Qarabag Baku 0 - 1  
Zira - Gabala 2 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Roeselare 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Zulte Waregem 4 - 2  
Lokeren - FC Bruges 1 - 0  
Waasland Beveren - Standard Liege 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - Ludogorec Razgrad 0 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - 1. FC Köln 2 - 1  
Wolfsburg - Hoffenheim 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pauli - Dynamo Dresden 2 - 0  
Union Berlin - Bielefeld 3 - 1  
VfB Stuttgart - Sandhausen 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Münster 3 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Audax Italiano 4 - 0  
Everton Vina Del Mar - Universidad Catolica 2 - 1  
Universidad de Chile - Dep. Temuco 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - AEK Larnaca 1 - 1  
Anagenniszi Derinia - NEA Szalamina 0 - 1  
Ethnikosz Ahnasz - Apollon Limasszol 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Marseille 3 - 2  
Rennes - Nice 2 - 2  
St-Etienne - Lorient 4 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Montpellier 1 - 2  
Guingamp - Rodez Aveyron 1 - 0  
Lyon - Juvisy Essonne 5 - 2  
Marseille - Albi 3 - 1  
Metz - Soyaux 1 - 1  
Paris SG - St-Etienne 4 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassziopi Kerkyra - Levadiakosz 1 - 0  
Panathinaikosz - Panetolikosz 4 - 0  
Plataniasz - Giannina 3 - 3  
Xanthi - PAOK 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Sparta Rotterdam 2 - 0  
Excelsior - Twente 1 - 1  
Heerenveen - AZ Alkmaar 1 - 2  
PSV - Utrecht 3 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Persepolis 3 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Kfar Saba 1 - 0  
Hapoel TA - Ashdod 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Junior de Barranquilla 3 - 1  
Envigado - Independiente SF 0 - 1  
Jaguares de Cordoba - Dep. La Equidad 0 - 2  
Millonarios - Atl. Bucaramanga 3 - 0  
Once Caldas - Dep. Cali 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Jagiellonia Bialystok 3 - 0  
Wisla Plock - Slask Wroclaw 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Puebla 0 - 0  
Atlas de Guadalajara - Chivas Guadalajara 1 - 2  
Dep. Toluca - Veracruz 1 - 0  
Monterrey - UNAM Pumas 2 - 0  
Pachuca - Tigres 1 - 0  
Queretaro - Leon 2 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Wolfsburg 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Juventus 0 - 2  
Crotone - Roma 0 - 2  
Internazionale - Empoli 2 - 0  
Palermo - Atalanta 1 - 3  
Sampdoria - Bologna 3 - 1  
Sassuolo - Chievo 1 - 3  
Torino - Pescara 5 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ternana - Perugia 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Lucchese 0 - 0  
Carrarese - Pistoiese 2 - 1  
Como - Alessandria 2 - 1  
Giana Erminio - Tuttocuoio 0 - 1  
Livorno - Olbia 3 - 1  
Piacenza - Cremonese 3 - 0  
Pontedera - Pro Piacenza 1 - 0  
Renate - Viterbese 2 - 2  
Robur Siena - Prato 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Parma 0 - 1  
Feralpisalo - Mantova 0 - 1  
Lumezzane - Venezia 1 - 2  
Modena - Ancona 2 - 1  
Padova - Gubbio 1 - 1  
Pordenone - Maceratese 2 - 1  
Sambenedettese - Forli 1 - 2  
Santarcangelo - Bassano 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Catania 2 - 1  
Matera - Virtus Francavilla 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Rapid Wien 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Nacional Asuncion 2 - 1  
Guarani Asuncion - Sol de America 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil Vicente - Santa Clara 2 - 1  
Guimaraes B - Viseu 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Braga 1 - 1  
Moreirense - Sporting CP 2 - 3  
Nacional Madeira - Belenenses 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Chelsea 1 - 1  
Swansea - Leicester 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Voluntari 2 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Hibernian 0 - 0  
Rangers - Greenock Morton 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Huesca 0 - 2  
Elche - UCAM Murcia 1 - 1  
Mallorca - Rayo Vallecano 2 - 1  
Mirandes - Oviedo 0 - 2  
Numancia - Reus 1 - 0  
Valladolid - Tenerife 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Ponferradina 0 - 0  
Boiro - Cultural Leonesa 2 - 0  
Caudal Deportivo - Tudelano 0 - 1  
Coruxo - Somozas 2 - 1  
Guijuelo - Osasuna B 3 - 2  
Izarra - Pontevedra 1 - 0  
Palencia Balompie - Burgos 0 - 0  
R. Santander - Lealtad 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Amorebieta 1 - 0  
De Los Reyes - Socuellamos 1 - 0  
Mensajero - Majadahonda 0 - 0  
Navalcarnero - Toledo 0 - 0  
Real Madrid B - Fuenlabrada 2 - 1  
Real Sociedad B - Leioa 1 - 3  
Real Union Irun - Gernika 2 - 2  
Sestao River - Barakaldo 3 - 2  
UD Logrones - Zamudio 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Atl. Saguntino 0 - 2  
Eldense - Hercules 0 - 2  
Gava - Cornella 3 - 1  
L'Hospitalet - Espanyol B 0 - 0  
Levante B - Prat 1 - 0  
Sabadell - Atl. Baleares 1 - 0  
UE Llagostera - Alcoyano 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Mancha Real 4 - 1  
Cartagena - Merida 1 - 2  
Granada B - Melilla 1 - 1  
Jumilla - Rec. Huelva 4 - 2  
Marbella - La Roda 1 - 1  
Real Jaen - El Ejido 0 - 1  
Real Murcia - Linense 1 - 0  
San Fernando - La Hoya Lorca 0 - 1  
UD Extremadura - Cordoba B 0 - 0  
Villanovense - Linares 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Celta Vigo 3 - 2  
Las Palmas - Sevilla 0 - 1  
Leganes - Sp. Gijón 0 - 2  
Villarreal - Malaga 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Valencia 0 - 4  
Betis - Santa Teresa 1 - 1  
Huelva - Oiartzun 2 - 0  
Rayo Vallecano - Tenerife 3 - 1  
Tacuense - Ath. Bilbao 0 - 2  
Zaragoza - Levante 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - Chiasso 2 - 1  
Wohlen - Aarau 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Young Boys 4 - 1  
Sion - Vaduz 4 - 2  
St. Gallen - Lausanne 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Raed - Al-Baten 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Gaziantep Bld. Spor 4 - 1  
Bandirmaspor - Altinordu 2 - 3  
Giresunspor - Sanliurfaspor 3 - 1  
Sivasspor - Samsunspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Rizespor 1 - 0  
Galatasaray - Kayserispor 1 - 2  
Kasimpasa - Istanbul Basaksehir 4 - 0  
Konyaspor - Antalyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Írország 0 - 1  
U19Szlovákia - U19Norvégia 2 - 2  
Labdarúgás (U20 Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ecuador - U20Uruguay 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Atl. River Plate 2 - 0  
Montevideo Wanderers - Plaza Colonia 3 - 1  
Rampla Juniors - Sud América 0 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Wellington Phoenix 2 2 - 0  
Canterbury Utd. - Hawke's Bay Utd. 2 - 1  
Tasman Utd. - Hamilton Wanderers 1 - 0  
Team Wellington - Waitakere Utd. 7 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - London Wasps 35 - 35  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Hull FC 8 - 12  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Lyon 38 - 15  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Skócia 22 - 16  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Leinster 14 - 40  
Cardiff - Connacht 13 - 19  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Trentino 3 - 0  
Modena - Molfetta 3 - 1  
Padova - Latina 0 - 3  
Perugia - Vero Monza 3 - 1  
Ravenna - Piacenza 3 - 0  
Revivre Milano - Argos Sora 3 - 2  
Vibo Valentia - Verona 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Novara 3 - 2  
Conegliano - Casalmaggiore 3 - 1  
Montichiari - LJ Modena 2 - 3  
Vero Monza - Scandicci 2 - 3  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - R. Day (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
Strandröplabda (Fort Lauderdale, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk A / Santos Lis - Laboureur C / Sude J 2 - 1  
Bednarczuk A / Santos Lis - Maestrini / Rocha Antunes 0 - 2  
Laboureur C / Sude J - Sweat B / Ross S 2 - 0  
Sweat B / Ross S - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Sweat B / Ross S - Maestrini / Rocha Antunes 0 - 2  
Walsh K / Ross A - Bednarczuk A / Santos Lisboa E 1 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - J. Melzer 0 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kavcic B / Skugor F - MARCAN D / WEISSBORN T-S 1 - 2  
Tenisz (Doha-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - K. Bondarenko 2 - 0  
E. Rodina - T. Pironkova 0 - 2  
J. Jankovic - R. Ozaki 2 - 0  
Kr. Pliskova - M. Brengle 1 - 2  
L. Davis - Qia. Wang 2 - 0  
S. Zheng - C.C. Bellis 2 - 1  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - Ya-Hs. Lee    
A. Sabalenka - M. Krajicek 2 - 0  
A. Sasnovich - K. Bertens 2 - 0  
B. Bencic - A. Cornet    
B. Bencic - P. Parmentier 2 - 0  
B. Strycova - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
C. Vandeweghe - A. Petkovic 2 - 1  
C. Vandeweghe - J. Görges    
E. Makarova - K-C. Chang 2 - 0  
E. Svitolina - D. Gavrilova 2 - 0  
F. Schiavone - R. Sramkova 0 - 2  
I-C. Begu - E. Mertens 1 - 2  
Ka. Pliskova - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
M. Niculescu - Y. Wickmayer    
N. Vikhlyantseva - Ya-Hs. Lee 2 - 0  
S. Errani - A-Ka. Schmiedlova    
S. Errani - D. Hantuchova 0 - 2  
T. Bacsinszky - K. Mladenovic 2 - 1  
Tenisz (Fed Kupa, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Govortsova O / Lapko V - Burger C / Rus A 2 - 0  
Kichenok N / Savchuk O - Barty/Dellacqua 1 - 2  
Safarova L / Siniakova K - Martinez Sanchez M J / Sorribes T 1 - 2  
Tenisz (Memphis-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - T. Smyczek    
D. King - T. Ito    
J. McGee - T. Ito 1 - 2  
M. Ebden - B. Baker 2 - 0  
P. Polansky - M. Barton 2 - 0  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Gasquet - A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zverev A / Zverev M - Martin F / Nestor D 2 - 1  
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Estrella Burgos - P. Lorenzi 2 - 1  
Tenisz (Rotterdam-selejt., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - Al. Bedene 0 - 2  
E. Donskoy - E. Gulbis 2 - 1  
J-L. Struff - M. Copil 0 - 2  
P-H. Herbert - B. Van De Zandschulp 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam-selejtező, férfi pár)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Mergea F - Griekspoor T / Lootsma N 1 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - D. Goffin 2 - 0  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Troicki V / Zimonjic N - Elgin M / Kuznetsov A 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Wangcharoen - T. Sugiarto 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - A. Ohori 2 - 0  
Téli sportok (Alpesi sí párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Janka - D. Paris (vb, lesiklás) 0 - 1  
E. Guay - K. Jansrud (vb, lesiklás) 1 - 0  
H. Reichelt - P. Fill (vb, lesiklás) 0 - 1  
Téli sportok (Alpesi sí párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Suter - C. Scheyer (vb, női lesiklás) 0 - 1  
L. Vonn - I. Stuhec (vb, női lesiklás) 0 - 1  
V. Rebensburg - S. Goggia (vb, női lesiklás) 0 - 1  
Téli sportok (Alpesi sí, vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpesi sí vb - lesiklás, St. Moritz 2017    
Téli sportok (Alpesi sí, vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpesi sí vb - női lesiklás, St. Moritz 2017    
Téli sportok (Sílövészet párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Fourcade - J.T. Bö (vb, 12,5km üldözéses) 1 - 0  
O.E. Björndalen - A. Shipulin (vb, 12,5km üldözéses) 1 - 0  
S. Schempp - B. Doll (vb, 12,5km üldözéses) 1 - 0  
Téli sportok (Sílövészet párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chevalier - L. Vittozi (vb, női 10 km üldözéses) 1 - 0  
G. Koukalova - L. Dahlmeier (vb, női 10 km üldözéses) 0 - 1  
K. Mäkäräinen - M. Dorin Habert (vb, női 10 km üldözéses) 0 - 1  
Téli sportok (Sílövészet, női, vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet, vb - női 10 km üldözéses, Hochfilzen 2017    
Téli sportok (Sílövészet, vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet, vb - 12,5 km üldözéses, Hochfilzen 2017    
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Horvátország 9 - 7  

 

2017.02.11.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Oilers Espoo 3 - 3  
M-Team - Salba 4 - 5  
OLS Oulu - Happee Jyväskylä 7 - 7  
Steelers Hämeenlinna - Turku PS 1 - 10  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Mullsjö 6 - 9  
Höllviken - Falun 5 - 9  
Storvreta - Warberg 6 - 3  
Futsal (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Aramis 6 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dosson - Napoli 3 - 3  
Isola - Group Imola 2 - 8  
Lazio - Latina 5 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Gran Canaria - Barcelona 6 - 6  
Jumilla - Jaen 2 - 6  
Murcia - Palma Futsal 3 - 2  
Ribera Navarra - Santiago Futsal 5 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Stockton 3 - 1  
Chicago Wolves - San Antonio 7 - 3  
Cleveland - Manitoba 2 - 2  
Iowa - Grand Rapids 4 - 2  
Lehigh Valley - St. John's 4 - 2  
Milwaukee - Rockford 2 - 2  
Ontario Reign - San Diego 1 - 4  
Providence - Bridgeport 0 - 1  
Rochester - Albany 2 - 3  
Springfield - Hartford 2 - 3  
Syracuse - Binghamton 2 - 3  
Texas Stars - Tucson 3 - 2  
Toronto Marlies - Albany 4 - 4  
Utica - Toronto Marlies 4 - 6  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitzbühel - Zell am See 1 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Feldkirch 2 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Litomerice 4 - 2  
Frydek Mistek - Slavia Trebic 1 - 1  
Kadan - Most 5 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Havirov 5 - 3  
Prostejov - Kladno 2 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Jihlava 5 - 5  
Zubr Prerov - Slavia Praha 1 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Franciaország 3 - 1  
Dánia - Magyarország 5 - 1  
Dél-Korea - Japán 3 - 0  
Lengyelország - Olaszország 4 - 1  
Ukrajna - Szlovénia 2 - 6  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Svájc 3 - 4  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 1 - 7  
Svédország - Oroszország 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Vancouver 4 - 3  
Columbus - Detroit 2 - 1  
Dallas - Carolina 5 - 2  
Minnesota - Tampa Bay 1 - 1  
Nashville - Florida 4 - 7  
Ottawa - NY Islanders 3 - 0  
Philadelphia - San Jose 1 - 1  
Winnipeg - Chicago 2 - 5  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Dánia 4 - 3  
Japán - Franciaország 4 - 1  
Németország - Ausztria 4 - 1  
Svájc - Norvégia 4 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Karpos Sokoli 95 - 61  
FMP - Olimpija Ljubljana 89 - 79  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Cairns 89 - 98  
Illawarra - Brisbane 106 - 79  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Flames - Dandenong 81 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Prostejov 86 - 77  
Ostrava - Jindrichuv Hradec 101 - 83  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Opava 86 - 86, h.u. 112 - 109  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Wonju Dongbu 82 - 79  
Jeonju KCC Egis - Busan Sonicboom 84 - 84, h.u. 100 - 95  
Ulsan Mobis Phoebus - Changwon Sakers 93 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Cholet 79 - 66  
Le Mans - Nanterre 75 - 85  
Limoges - Strasbourg 83 - 76  
Orleans - Pau Orthez 53 - 64  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Star Hotshots (2.m.) 89 - 91  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Trikala 87 - 82  
Apollon Patra - PAOK 88 - 79  
Arisz - Promitheasz Patra 80 - 64  
Doxa Lefkadasz - Koroivosz Amaliadasz 65 - 69  
Lavriou - Rethymno 73 - 62  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kutno - Asseco Gdynia 64 - 80  
Tarnobrzeg - Rosa Radom 61 - 75  
Trefl Sopot - Torun 94 - 62  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Vytautas Prienai 63 - 69  
Neptunas Klaipeda - Juventus Utena 70 - 79  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Nevezis Kedainiai 89 - 88  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Jászberény 92 - 80  
Atomerőmű - Kaposvár 78 - 82  
Kecskemét - Pécs 79 - 85  
Szolnok - MAFC 93 - 77  
Szombathely - Szeged 74 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Miami 99 - 108  
Charlotte - LA Clippers 102 - 107  
Detroit - San Antonio 92 - 103  
Memphis - Golden State 107 - 122  
Milwaukee - LA Lakers 114 - 122  
Minnesota - New Orleans 106 - 122  
New York - Denver 123 - 131  
Phoenix - Chicago 115 - 97  
Sacramento - Atlanta 108 - 107  
Washington - Indiana 112 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - Oldenburg 63 - 83  
Ludwigsburg - Giessen 83 - 77  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - San Martino di Lupari 65 - 72  
UR Venezia - Lucca 60 - 58  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Gran Canaria 60 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Istanbul BB 86 - 73  
TED Ankara Kolejliler - Usak Sportif 90 - 84  
Tofas Bursa - Buyukcekmece 73 - 69  
Trabzonspor - Karsiyaka 78 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Adana ASKI 61 - 60  
Istanbul Univ. - Osmaniye 75 - 64  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Silkeborg 32 - 27  
Schaffhausen - Kiel 25 - 30  
Veszprém - Barcelona 22 - 25  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Kristianstad 27 - 28  
Vardar Pro Skopje - RK Zagreb 25 - 20  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Naturhouse La Rioja 30 - 27  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Nantes 29 - 34  
Besiktas - Dinamo Bukarest 29 - 27  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Asztrahanocska 37 - 18  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Krim Ljubljana 28 - 19  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Ribe-Esbjerg 24 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Viborg 35 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Granollers 29 - 28  
Midtjylland - Porto 29 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Magdeburg 23 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Riihimaen Cocks 30 - 24  
Melsungen - Benfica 32 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Byasen 35 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Lada Toljatti 26 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MW Elblag - Gwardia Opole 23 - 20  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Tatabánya 26 - 31  
Komló - Balmazújváros 22 - 22  
Orosháza - Balatonfüred 24 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Mosonmagyaróvár 27 - 25  
MTK - Debrecen 25 - 19  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Lilleström 16 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Stuttgart 26 - 35  
Erlangen - Burgdorf-Hannover 27 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Huesca 26 - 32  
Morrazo Cangas - AX Puente Genil 25 - 25  
Sinfin - Bidasoa Irun 22 - 29  
Villa de Aranda - Puerto Sagunto 24 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Winterthur 24 - 30  
Thun - Kriens 33 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - HIF Karlskrona 27 - 23  
Ystad IF - Lugi 30 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Skuru 26 - 39  
Heid - Lugi 22 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Walsall 4 - 1  
Bristol Rovers - Bradford 1 - 1  
Bury - Swindon 1 - 0  
Fleetwood - Rochdale 0 - 0  
Gillingham - Port Vale 1 - 1  
Millwall - Southend 1 - 0  
Northampton - Chesterfield 3 - 1  
Oldham - Coventry 3 - 2  
Oxford Utd. - Milton Keynes Dons 1 - 0  
Peterborough - Sheffield Utd. 0 - 1  
Scunthorpe - Shrewsbury 0 - 1  
Wimbledon - Charlton 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Blackpool 1 - 4  
Colchester - Barnet 2 - 1  
Crewe - Grimsby 5 - 0  
Luton - Crawley 2 - 1  
Mansfield - Hartlepool 4 - 0  
Morecambe - Cambridge Utd. 2 - 0  
Notts County - Cheltenham 2 - 1  
Plymouth - Exeter 3 - 0  
Portsmouth - Accrington 2 - 0  
Stevenage - Wycombe 3 - 0  
Yeovil - Leyton 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Ipswich 0 - 1  
Brighton - Burton 4 - 1  
Derby County - Bristol City 3 - 3  
Fulham - Wigan 3 - 2  
Leeds - Cardiff 0 - 2  
Norwich - Nottingham 5 - 1  
Preston - Brentford 4 - 2  
QPR - Huddersfield 1 - 2  
Reading - Barnsley 0 - 0  
Rotherham - Blackburn 1 - 1  
Wolverhampton - Newcastle 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Barrow 2 - 2  
Braintree - North Ferriby Utd. 1 - 0  
Chester - Gateshead 1 - 2  
Dover - Wrexham 1 - 1  
Forest Green - Boreham 2 - 0  
Guiseley - Eastleigh 1 - 1  
Lincoln - Woking 3 - 2  
Solihull Moors - Sutton Utd. 3 - 0  
Southport - Dag & Red 1 - 4  
Torquay - Macclesfield 1 - 1  
Tranmere - Bromley 2 - 2  
York - Maidstone Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Brisbane Roar 2 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Lierse 0 - 2  
OH Leuven - Lommel 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Westerlo 2 - 1  
Gent - Eupen 0 - 1  
Kortrijk - Mechelen 0 - 2  
Mouscron-Peruwelz - Oostende 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Mönchengladbach 0 - 1  
Darmstadt - Dortmund 2 - 1  
Ingolstadt - Bayern München 0 - 2  
Leverkusen - E. Frankfurt 3 - 0  
RB Leipzig - Hamburg 0 - 3  
Schalke - Hertha BSC 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Karlsruhe 2 - 1  
Würzburg - Heidenheim 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Wehen 0 - 0  
FSV Frankfurt - Chemnitz 0 - 3  
Hallescher FC - Regensburg 1 - 1  
Paderborn - Magdeburg 1 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Rostock 1 - 1  
Zwickau - Bremen Amatőr 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Palestino 3 - 2  
O'Higgins - Union Espanola 2 - 0  
San Luis de Quillota - Dep. Iquique 2 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Arisz Limasszol 1 - 2  
Karmiotissza Polemidion - APOEL Nicosia 0 - 1  
Omonia Nicosia - AEZ Zakakiou 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Al-Wahda 3 - 0  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Dhafra 1 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - Haukiputaan Pallo 2 - 1  
PS Kemi - Oulu 2 - 1  
Rovaniemi PS - OPS 9 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasa PS - Jaro 1 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Honka 0 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - P-Iirot 4 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Sochaux 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon Duchere - Quevilly Rouen 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Caen 2 - 0  
Guingamp - Lyon 2 - 1  
Lille - Angers 1 - 2  
Monaco - Metz 5 - 0  
Nancy - Montpellier 0 - 3  
Toulouse - Bastia 4 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Atromitosz Periszteri 0 - 1  
Olympiakosz - Larissza 2 - 0  
Veria - Panioniosz 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Groningen 2 - 0  
Go Ahead Eagles - ADO Den Haag 3 - 1  
Heracles - Roda 2 - 2  
Vitesse - Willem II 0 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tractor Tabriz - Zob Ahan 4 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Ashkelon 2 - 1  
Hapoel Raanana - Beitar Jerusalem 0 - 4  
Ironi Kiryat Shmone - Bnei Yehuda TA 0 - 1  
Maccabi Haifa - Hapoel Haifa 0 - 3  
Labdarúgás (J-League New Year Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Kagoshima Utd. 1 - 1  
Roasso Kumamoto - Kitakyushu 0 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Wakra 3 - 1  
Al-Shahaniya - El-Jaish 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. Tolima 2 - 1  
Atl. Huila - Independiente Medellin 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Legia Varsó 0 - 1  
Wisla Krakkó - Korona Kielce 2 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csákvár - Sopron 2 - 1  
Dorog - Vasas 1 - 2  
FTC - Honvéd 2 - 1  
Mezőkövesd - Gyirmót 0 - 0  
ZTE - Újpest 1 - 4  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Necaxa 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Udinese 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Trapani 2 - 2  
Avellino - Verona 2 - 0  
Benevento - Latina 2 - 1  
Brescia - Pisa 1 - 1  
Cesena - Bari 1 - 1  
Entella - SPAL Ferrara 0 - 3  
Frosinone - Carpi 1 - 0  
Novara - Cittadella 1 - 1  
Vercelli - Spezia 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupa Roma - Racing Roma 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol - Reggiana 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Vibonese 1 - 2  
Juve Stabia - Fondi 1 - 1  
Lecce - Siracusa 2 - 1  
Melfi - Andria 1 - 2  
Messina - Catanzaro 2 - 1  
Monopoli - Paganese 0 - 2  
Taranto - Foggia 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Altach 1 - 1  
Mattersburg - Sturm Graz 1 - 0  
Salzburg - St. Pölten 2 - 0  
Wolfsberg - Ried 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Sportivo Trinidense 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Aves 4 - 2  
Cova Piedade - Penafiel 1 - 1  
Fafe - Olhanense 1 - 2  
Famalicao - Braga B 2 - 0  
Porto B - Freamunde 0 - 1  
Uniao Madeira - Académica 2 - 1  
Varzim - Leixoes 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Pacos Ferreira 2 - 1  
Guimaraes - Porto 0 - 2  
Setúbal - Chaves 0 - 0  
Tondela - Feirense 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Hull City 2 - 0  
Liverpool - Tottenham 2 - 0  
Manchester Utd. - Watford 2 - 0  
Middlesbrough - Everton 0 - 0  
Stoke - Crystal Palace 1 - 0  
Sunderland - Southampton 0 - 4  
West Ham - West Bromwich 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Universitatea Craiova 1 - 0  
Gaz Metan Medias - CFR Cluj 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Kilmarnock 1 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Clyde 1 - 1  
Celtic - Inverness CT 6 - 0  
Dunfermline - Hamilton 1 - 1  
East Fife - St. Mirren 2 - 3  
Ross County - Aberdeen 0 - 1  
St. Johnstone - Partick Thistle 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Stranraer 0 - 0  
Peterhead - Albion Rovers 1 - 1  
Stenhousemuir - Queens Park 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Edinburgh City 1 - 0  
Forfar - Elgin 1 - 1  
Montrose - Arbroath 1 - 3  
Stirling - Berwick 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Dundee Utd. 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Girona 0 - 0  
Getafe - Cadiz 3 - 2  
Gimnastic - Alcorcon 1 - 1  
Zaragoza - Levante 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Ferrol 1 - 0  
Union Mutilvera - Valladolid B 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Ath. Bilbao B 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Mallorca B 2 - 1  
Lleida - Ebro 1 - 0  
Valencia B - Villarreal B 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Barcelona 0 - 6  
Ath. Bilbao - Deportivo 2 - 1  
Betis - Valencia 0 - 0  
Osasuna - Real Madrid 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Atl. Madrid 1 - 2  
Real Sociedad - Barcelona 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Servette 1 - 4  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Grasshoppers 3 - 0  
Thun - Basel 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Fateh 2 - 2  
Al-Taawon - Al-Ittihad (KSA) 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Manisaspor 1 - 5  
Mersin Idman Yurdu - Boluspor 2 - 2  
Yeni Malatyaspor - Denizlispor 3 - 1  
Ümraniyespor - Elazigspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Genclerbirligi 3 - 0  
Bursaspor - Fenerbahce 1 - 1  
Osmanlispor - Trabzonspor 0 - 1  
Labdarúgás (U20 Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Venezuela 2 - 0  
U20Kolumbia - U20Brazília 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool Montevideo - Penarol 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - TNS 1 - 0  
Cefn Druids - Aberystwyth 2 - 1  
Newtown - Rhyl 3 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annagh Utd. - Dergview 0 - 8  
Armagh City - Ballyclare Comrades 3 - 1  
Institute - Knockbreda 3 - 1  
Larne - Warrenpoint 0 - 1  
Loughgall - PSNI 3 - 0  
Lurgan Celtic - HW Welders 2 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Cliftonville 1 - 0  
Carrick - Linfield 0 - 2  
Coleraine - Dungannon 2 - 1  
Crusaders - Ballymena Utd. 2 - 1  
Glentoran - Glenavon 0 - 0  
Portadown - Ards 0 - 3  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Utd. - Eastern Suburbs 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Gloucester 34 - 9  
Worcester - Saracens 24 - 18  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Warrington 20 - 12  
Salford - Wigan 16 - 26  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Bayonne 59 - 20  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Írország 10 - 63  
Wales - Anglia 16 - 21  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Bergamo 3 - 0  
Club Italia - Südtirol Bolzano 1 - 3  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Fu - R. Day (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Strandröplabda (Fort Lauderdale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Cerutti / Oscar Schmidt 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Goncalves Oliv. / Stein 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Hyden J / Doherty R 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Hyden J / Doherty R 1 - 2  
Morais Filho A / Barbosa - Hyden J / Doherty R 2 - 0  
Strandröplabda (Fort Lauderdale, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Maestrini L - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Seixas De Freitas B / Alv - Maestrini / Rocha Antunes 0 - 2  
Sweat B / Ross S - Ukolova E / Barsuk A 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - Fucsovics M. 0 - 2  
J. Melzer - E. Corrie 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - Fucsovics M. 0 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knowle J / Melzer J - Kavcic B / Skugor F 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - S. Bolelli 2 - 0  
J. Kovalik - An. Martin    
M. Cecchinato - J. Souza 0 - 2  
M. Pena Lopez - G. Andreozzi 0 - 2  
N. Kicker - Max. Gonzalez 1 - 2  
R. Carballes Baena - A. Giannessi 0 - 2  
R. Dutra da Silva - F. Coria 2 - 0  
R. Ramirez Hidalgo - A. De Greef 2 - 0  
Tenisz (Doha-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pivovarova - Qia. Wang 0 - 2  
C. McHale - O. Jabeur 2 - 0  
C.C. Bellis - S. Peng 2 - 0  
E. Rodina - O. Dodin 2 - 1  
I. Khromacheva - C. Giorgi 0 - 2  
J. Jankovic - N. Hibino 2 - 1  
K. Bondarenko - M. Al Naemi 2 - 0  
Ka. Kozlova - E. Alexandrova 0 - 2  
Kr. Pliskova - M. Barthel 2 - 1  
L. Davis - J. Boserup 2 - 0  
M. Brengle - D. Kovinic 2 - 0  
N. Broady - A. Beck 1 - 2  
P.C. Goncalves - R. Ozaki 0 - 2  
S. Soler-Espinosa - J. Larsson 1 - 2  
S. Zheng - K. Nara    
V. King - T. Pironkova 0 - 2  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - K-C. Chang 0 - 2  
A. Konjuh - J. Konta 2 - 0  
A. Sabalenka - K. Bertens 1 - 2  
A. Sasnovich - M. Krajicek 2 - 1  
B. Bencic - K. Mladenovic 0 - 2  
B. Strycova - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
Bukta Á. - VISMANE, DANIELA 2 - 0  
D. Herdzelas - M. Larcher de Brito 0 - 2  
D. Vekic - H. Watson 0 - 2  
E. Makarova - Ya-Hs. Lee 2 - 1  
E. Svitolina - A. Barty 2 - 1  
F. Schiavone - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
G. Voskoboeva - N. Osaka 1 - 2  
J. Simic - I. Murta 0 - 2  
Ka. Pliskova - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
L. Tsurenko - D. Gavrilova 2 - 0  
M. Linette - N. Stojanovic 2 - 0  
M. Niculescu - K. Flipkens 0 - 2  
S. Cirstea - Y. Wickmayer 1 - 2  
S. Errani - R. Sramkova 1 - 2  
S. Shapatava - J. Glushko 1 - 2  
Stollár F. - D. Marcinkevica 2 - 1  
T. Bacsinszky - A. Cornet 2 - 0  
Y. Putintseva - M. Doi 2 - 0  
Tenisz (Fed Kupa, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shvedova Y / Voskoboeva G - Aoyama S / Hozumi E 2 - 0  
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Rubin - D. Nguyen 2 - 0  
Tenisz (Memphis-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - N. Mektic 2 - 0  
D. King - A. Watson 2 - 0  
P. Polansky - J. Nedunchezhiyan 2 - 0  
S. Lipsky - T. Smyczek 0 - 2  
T. Paul - M. Barton 1 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - J-W. Tsonga 2 - 1  
B. Paire - R. Gasquet 0 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja P / Sharan D - Zverev A / Zverev M 0 - 2  
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Lorenzi - A. Ramos 2 - 0  
V. Estrella Burgos - F. Gaio 2 - 0  
V. Estrella Burgos - T. Bellucci 2 - 0  
Tenisz (Quito, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estrella Burgos V / Olivo - Peralta J / Zeballos H 1 - 2  
Tenisz (Rotterdam-selejt., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Van De Zandschulp - A. Rublev 2 - 1  
E. Gulbis - S. Stakhovsky 2 - 1  
J-L. Struff - A. Montanes 2 - 0  
M. Copil - T. Kamke 2 - 1  
M. Youzhny - E. Donskoy    
N. Lootsma - Al. Bedene 0 - 2  
P-H. Herbert - R. Bemelmans 2 - 1  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Basilashvili - G. Dimitrov 0 - 2  
R. Bautista-Agut - D. Goffin 1 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Troicki V / Zimonjic N - Fyrstenberg M / Klizan M 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Sugiarto - G. Anthony 2 - 1  
Z. J. Lee - K. Wangcharoen 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - N. Jindapon 2 - 0  
B. Ongbumrungpan - Y.F. Chen 2 - 1  
Téli sportok (Sílövészet párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E.H. Svendsen - A. Shipulin (vb, 10 km) 0 - 1  
J. Eberhard - M. Fourcade (vb, 10 km) 0 - 1  
S. Schempp - J.T. Bö (vb, 10 km) 0 - 1  
Téli sportok (Sílövészet, vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet vb - 10 km, Hochfilzen 2017    
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Roma 12 - 9  
Lazio - Canottieri Napoli 9 - 11  
Posillipo Napoli - Brescia 3 - 8  
Torino - Ortigia 9 - 9  
Trieste - SM Verona 11 - 15  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Montenegró 4 - 9  

 

2017.02.10.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Nokian KrP 7 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Cioli Cogianco 3 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Sala Zaragoza - Inter Movistar 2 - 5  
Burela - Magna Gurpea 0 - 5  
Cartagena - Peniscola 3 - 7  
Santa Coloma - Levante 2 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Fassa 3 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuto - Leki 3 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Jukurit 2 - 5  
JYP - SaiPa 4 - 0  
Kalpa - Hämeenlinna 0 - 2  
Kärpät - Tappara 2 - 0  
Lukko - Kookoo 5 - 2  
Vaasan Sport - Lahti Pelicans 4 - 2  
Ässät - Turku PS 4 - 1  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Fehéroroszország 4 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Norvégia 1 - 1  
Dél-Korea - Magyarország 2 - 5  
Japán - Dánia 1 - 6  
Lengyelország - Ukrajna 2 - 2  
Szlovénia - Olaszország 6 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Montreal 4 - 4  
Boston - San Jose 6 - 3  
Buffalo - Anaheim 2 - 5  
Colorado - Pittsburgh 1 - 4  
Columbus - Vancouver 0 - 3  
Florida - Los Angeles 3 - 6  
NY Rangers - Nashville 4 - 3  
Ottawa - Dallas 3 - 2  
Philadelphia - NY Islanders 1 - 3  
Toronto - St. Louis 1 - 1  
Washington - Detroit 6 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bietigheim/Bissingen 0 - 2  
Bayreuth - Kassel 3 - 6  
Crimmitschau - Rosenheim 0 - 1  
Freiburg - Dresden 2 - 4  
Heilbronn - Frankfurt Löwen 4 - 2  
Kaufbeuren - Ravensburg 6 - 2  
Lausitzer Füchse - Riessersee 2 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Mannheim 2 - 7  
Ingolstadt - Augsburg 3 - 4  
Iserlohn - Bremerhaven 3 - 1  
München - Wolfsburg 3 - 5  
Nürnberg - Krefeld 6 - 3  
Schwenningen - Köln 2 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Red Ice Martigny 2 - 4  
Chaux-de-Fonds - Winterthur 11 - 2  
GCK Lions - Zug 2 1 - 1  
Olten - Langenthal 1 - 5  
Rapperswil - Thurgau 2 - 7  
Visp - Ajoie 4 - 6  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Pantern Malmö 2 - 5  
Karlskoga - Tingsryd 1 - 2  
MODO - AIK 2 - 2  
Mora - Västeras 6 - 0  
Oskarshamn - Timra 1 - 3  
Vita Hasten - Södertälje 5 - 2  
Västervik - Björklöven 1 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Zamky - Martin 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Mornar 80 - 62  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Melbourne Utd. 88 - 70  
Perth - Sydney Kings 101 - 74  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Melbourne Boomers 72 - 85  
Townsville - Dandenong 83 - 66  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Anyang 85 - 88  
Seoul Knights - Seoul Thunders 74 - 70  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Galatasaray 62 - 69  
Darussafaka - Fenerbahce Ülker 72 - 65  
Olympiakosz - Zalgiris Kaunas 73 - 64  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Monaco 84 - 91  
Dijon - Hyeres-Toulon 78 - 72  
Le Portel - Nancy 98 - 64  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Tropang Texters (2.m.) 85 - 87  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Jilin 102 - 78  
Fujian - Bayi Rockets 108 - 105  
Jiangsu Tongxi - Jiangsu Dragons 104 - 111  
Liaoning - Tianjin 109 - 115  
Qingdao - Sichuan 100 - 101  
Shandong - Shanghai Sharks 78 - 94  
Shenzhen - Beijing Dragons 121 - 103  
Xinjiang - Shanxi 129 - 94  
Zhejiang Chouzhou - Guangzhou 112 - 114  
Zhejiang Guangsha - Guangdong 103 - 108  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Szekszárd 55 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Houston 95 - 107  
Dallas - Utah 100 - 100, h.u. 112 - 105  
Oklahoma City - Cleveland 118 - 109  
Orlando - Philadelphia 111 - 112  
Portland - Boston 111 - 120  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bremerhaven 95 - 83  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Odense 32 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Cegléd 31 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Boden 23 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Doncaster 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Wed. - Birmingham 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Perth Glory 0 - 5  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Saint-Gilloise 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Truiden - Genk 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto Club MA - Sao Paulo 0 - 1  
Santos AP - Vasco da Gama 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Augsburg 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Kaiserslautern 1 - 1  
Erzgebirge Aue - Fürth 0 - 0  
Nürnberg - Braunschweig 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Erfurt 1 - 1  
Osnabrück - Mainz Amatőr 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 4 - 1  
Bani Yas - Al-Jazeera (UAE) 1 - 3  
Emirates Ras Al-Khaimah - Hatta 0 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Turku PS 2 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Mikkeli MP 4 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Valenciennes 3 - 2  
Amiens - Ajaccio GFC 4 - 0  
Auxerre - Brest 3 - 1  
Laval - Red Star 93 1 - 1  
Le Havre - Bourg-Peronnas 3 - 0  
Nimes - Tours 1 - 1  
Niort - Troyes 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Sedan 2 - 1  
Chambly - Creteil 2 - 1  
Chateauroux - CA Bastia 5 - 0  
Concarneau - Les Herbiers 0 - 0  
Dunkerque - Avranches 3 - 0  
Epinal - Belfort 0 - 1  
Marseille Consolat - Paris FC 2 - 1  
Pau - Boulogne 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Paris SG 0 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - F. Sittard 1 - 1  
Den Bosch - Almere City 1 - 3  
Dordrecht - PSV 2 2 - 3  
Emmen - De Graafschap 2 - 0  
FC Eindhoven - Oss 1 - 2  
NAC Breda - RKC Waalwijk 2 - 3  
Telstar - Achilles'29 1 - 1  
Venlo - Helmond 7 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwolle - Nijmegen 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - PSV 1 - 0  
Ajax - Twente 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Ramat Hasharon 0 - 1  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Rishon Lezion 1 - 0  
Ironi Nesher - Maccabi Ahi Nazareth 0 - 2  
Maccabi Herzliya - Maccabi Netanya 4 - 4  
Maccabi Shaarayim - Hapoel Akko 3 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Muaidar 2 - 2  
Al-Rayyan - Lekhwiya 1 - 1  
Umm-Salal - Al-Ahli (QAT) 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Boyaca Patriotas - Once Caldas 2 - 0  
Dep. Pasto - Dep. La Equidad 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - TBB Nieciecza 3 - 0  
Ruch Chorzow - Cracovia Krakkó 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Independiente del Valle 3 - 1  
Universitario - Dep. Capiata 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Genoa 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vicenza - Salernitana 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Arouca 3 - 0  
Labdarúgás (Primeira Liga, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Chapecoense 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Poli Timisoara 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla B - Lugo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Real Sociedad 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Wehda 2 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Al-Khaleej 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karabukspor - Besiktas 2 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovákia - U19Portugália 0 - 3  
U19Írország - U19Norvégia 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Llandudno FC 0 - 0  
Bala Town - Cardiff Met University 3 - 1  
Bangor City - Connah's Quay 2 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Northampton Saints 32 - 30  
Bristol - Harlequin 8 - 42  
Sale - Newcastle 26 - 24  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Leigh Centurions 44 - 16  
Widnes - Huddersfield 16 - 28  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Llanelli Scarlets 14 - 26  
Munster - Newport Dragons 45 - 17  
Ulster - Edinburgh 24 - 18  
Zebre - Ospreys 10 - 40  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Wenbo - B. Hawkins (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
M. King - M. Fu (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
R. Day - S. Murphy (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Strandröplabda (Fort Lauderdale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunner T / Patterson C - Goncalves Oliv. / Stein 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Boeckermann / Flueggen 2 - 0  
Fijalek G / Bryl M - Herre.Alepuz/Gav.Collado 2 - 1  
Gibb J / Crabb T - Goncalves Oliv. / Stein 0 - 2  
Gibb J / Crabb T - Pedlow S / Schachter S 2 - 0  
Hyden J / Doherty R - Ranghieri A / Caminati M 2 - 1  
Liamin N / Krasilnikov V - Hyden J / Doherty R 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Cerutti / Oscar Schmidt 1 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Platinga M / O'Gorman G 2 - 1  
Morais Filho A / Barbosa - Beeler N / Krattiger M 2 - 0  
Strandröplabda (Fort Lauderdale, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Maestrini L - Ittlinger S / Mersmann T 2 - 1  
Bansley H / Wilkerson B - Seixas De Freitas B / Alves F 0 - 2  
Birlova E / Makroguzova N - Heidrich J / Verge-Depre A 2 - 0  
Day E / Hochevar B - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Day E / Hochevar B - Sinnema J / Stubbe J 2 - 1  
Fendrick L / Hughes S - Bednarczuk A / Santos Lisboa E 1 - 2  
Fendrick L / Hughes S - Borger K / Kozuch M 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Alves J / Maestrini L 1 - 2  
Kolocova K / Kvapilova M - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Secomandi Maia E / Lima T 2 - 1  
Seixas De Freitas B / Alv - Schutzenhofer K / Schwaiger S 2 - 1  
Ukolova E / Barsuk A - Claes K / Reeves K 2 - 1  
Walkenhorst K / Grossner - Meppelink M / Van Gestel S 0 - 2  
Walsh K / Ross A - Birlova E / Makroguzova N 2 - 0  
Walsh K / Ross A - Seixas De Freitas B / Alves F 2 - 1  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - C. Ruud 1 - 2  
E. Corrie - Y. Maden 2 - 0  
J. Melzer - M. Copil 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - L. Vanni 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MARCAN D / WEISSBORN T-S - Basic / Borsos 2 - 0  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - Babos T. 0 - 2  
A. Raina - K. Lehnert 0 - 2  
D. Vekic - Gálfi D. 2 - 0  
E. Kostova - A. Kontaveit 0 - 2  
H. Watson - I. Soylu 2 - 0  
J. Konta - C. Buyukakcay 2 - 1  
J. Ostapenko - M. Larcher de Brito 2 - 0  
K. Piter - E. Gorgodze 2 - 1  
K.L. Zhang - N. Osaka 1 - 2  
L. Kumkhum - Y. Putintseva 0 - 2  
L. Zhu - M. Doi 0 - 2  
M. Linette - S. Shapatava 2 - 0  
Tenisz (Fed Kupa, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurak D / Konjuh A - Babos T / Galfi D 2 - 1  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - B. Paire    
D. Medvedev - J-W. Tsonga 0 - 2  
J. Chardy - A. Zverev 1 - 2  
R. Gasquet - K. De Schepper 2 - 1  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Demoliner M - Martin F / Nestor D 0 - 2  
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Karlovic - V. Estrella Burgos 1 - 2  
R. Carballes Baena - A. Ramos 1 - 2  
R. Ram - P. Lorenzi 0 - 2  
Tenisz (Quito, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Oswald P - Monroe N / Sitak A 2 - 1  
Monroe N / Sitak A - Escobar G / Paz J P 2 - 1  
Tenisz (San Francisco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Opelka - V. Pospisil 1 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - V. Troicki 2 - 0  
G. Müller - R. Bautista-Agut 0 - 2  
N. Basilashvili - M. Klizan 2 - 1  
S. Darcis - D. Goffin 0 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin M / Kuznetsov A - Pavic M / Peya A 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Joshi - K. Wangcharoen 0 - 2  
J.P. Zhao - G. Anthony 0 - 2  
K. Phetpradab - T. Sugiarto 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - Z. J. Lee 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - S.S.Y. Cheah 2 - 0  
Xia. Liang - N. Jindapon 1 - 2  
Xiao. Chen - A. Ohori 0 - 2  
Y.F. Chen - N. Shimoda 2 - 0  
Téli sportok (Alpesi sí párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Stuhec - M. Gisin (vb, női kombináció, St.Moritz) 0 - 1  
L. Gut - W. Holdener (vb, női kombináció, St.Moritz) 0 - 1  
L. Vonn - S. Goggia (vb, női kombináció, St.Moritz) 1 - 0  
M. Kirchgasser - F. Brignone (vb, női kombináció, St.Moritz) 1 - 0  
Téli sportok (Alpesi sí, vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpesi sí vb, női - kombináció, St. Moritz 2017    
Téli sportok (Sílövészet párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chevalier - T. Akimova (vb, sílövészet, női 7,5 km) 1 - 0  
K. Mäkäräinen - L. Dahlmeier (vb, sílövészet, női, 7,5 km) 0 - 1  
M. Dorin Habert - G. Koukalova (vb, sílövészet, női 7,5 km) 0 - 1  
Téli sportok (Sílövészet, női, vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet vb - női 7,5 km, Hochfilzen 2017    
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Montenegró 7 - 7  
Magyarország - Szlovákia 20 - 5  

 

2017.02.09.
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - D. Chisnall 7 - 2  
J. Klaasen - G. Anderson 3 - 7  
J. Wade - P. Taylor 6 - 6  
K. Huybrechts - R. van Barneveld 6 - 6  
P. Wright - M. van Gerwen 3 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Salba 18 - 2  
Steelers Hämeenlinna - Indians Espoo 8 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warberg - Pixbo Wallenstam 6 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Manitoba 4 - 1  
Iowa - Cleveland 1 - 1  
Lehigh Valley - Binghamton 5 - 0  
Ontario Reign - Bakersfield 2 - 1  
San Jose Barracuda - San Diego 2 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - St. John's 0 - 4  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország (Helyszín: Svédország) 2 - 5  
Oroszország - Finnország 2 - 1  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Dánia 4 - 2  
Franciaország - Norvégia 1 - 4  
Lengyelország - Szlovénia 1 - 4  
Magyarország - Japán 2 - 1  
Olaszország - Ukrajna 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Chicago 3 - 3  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Japán (Helyszín: Japán) 1 - 6  
Csehország - Norvégia 5 - 0  
Dánia - Svájc (Helyszín: Svájc) 1 - 6  
Németország - Franciaország 2 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Adelaide 89 - 85  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Goyang 68 - 70  
Wonju Dongbu - Busan Sonicboom 77 - 81  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Milano 90 - 86  
CSZKA Moszkva - Crvena zvezda 102 - 80  
Maccabi TA - Baskonia Vitoria 85 - 84  
Panathinaikosz - Brose Bamberg 81 - 72  
UNIKSZ Kazany - Real Madrid 77 - 81  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Mersin BB 54 - 73  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Polkowice 58 - 54  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Cegléd 79 - 64  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Star Hotshots (1.m.) 74 - 78  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Start Lublin 85 - 70  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Denver 117 - 106  
Brooklyn - Washington 100 - 100, h.u. 110 - 114  
Detroit - LA Lakers 121 - 102  
Golden State - Chicago 123 - 92  
Indiana - Cleveland 117 - 132  
Memphis - Phoenix 110 - 91  
Milwaukee - Miami 88 - 106  
Minnesota - Toronto 112 - 109  
New Orleans - Utah 94 - 127  
New York - LA Clippers 115 - 119  
Philadelphia - San Antonio 103 - 111  
Sacramento - Boston 108 - 92  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Szeged 25 - 23  
R-N. Löwen Kronau - Kielce 28 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Sönderjyske 25 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riko Ribnica - Füchse Berlin 20 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Montpellier 26 - 31  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Kisvárda 29 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Guif 28 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Skövde 33 - 25  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Wellington Phoenix 3 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Neftcsi Baku 1 - 3  
Sumqayit - Kapaz 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altos - CRB 2 - 0  
Atlético Acreano - America MG 0 - 2  
Caldense - Corinthians 0 - 1  
CSA - Sport Recife 1 - 4  
Gurupi - Londrina 2 - 1  
Sao Raimundo RR - Boa 0 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Dibba Al-Fujairah 1 - 2  
Al-Sharjah - Al-Wasl 1 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plataniasz - AEK Athén 0 - 0  
Xanthi - PAOK 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Sanat Naft Abadan 1 - 0  
Gostaresh Tabriz - Saipa Karaj 2 - 1  
Naft Tehran - Paykan 2 - 1  
Padideh Mashhad - Foolad Khuzestan 0 - 1  
Saba Qom - FC Mashhad 2 - 1  
Sepahan - Machine Sazi Tabriz 0 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Gharafa 2 - 0  
Al-Khuraitiat - Al-Sailiya 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Atl. Huila 4 - 0  
Independiente Medellin - Envigado 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Botafogo 1 - 1  
Millonarios - Atlético PR 1 - 0  
The Strongest - Montevideo Wanderers 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vizela - Sporting CP B 2 - 1  
Labdarúgás (Primeira Liga, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Joinville 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Hilal (KSA) 0 - 2  
Al-Qadisiyah - Al-Ahli (KSA) 4 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Csehország 1 - 3  
U19Görögország - U19Törökország 1 - 1  
Labdarúgás (U20 Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Argentína 2 - 2  
U20Uruguay - U20Venezuela 0 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Leeds Rhinos 6 - 4  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volero Zürich - Alba Blaj 3 - 0  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerrail Baku - St-Raphael 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Vibo Valentia 3 - 1  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - J. Trump (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Allen - L. Wenbo (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. Gould - J. Perry (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
N. Robertson - B. Hawkins (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
R. O'Sullivan - N. Robertson (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Strandröplabda (Fort Lauderdale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunner T / Patterson C - Poniewaz B / Poniewaz D 2 - 1  
Cerutti / Oscar Schmidt - Boeckermann / Flueggen 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Costa Santos R / Marques Silva H 2 - 1  
Doppler C / Horst A - Goncalves Oliv. / Stein 1 - 2  
Goncalves Oliv. / Stein - Hyden J / Doherty R 1 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Matysik K / Walkenhorst A 2 - 0  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - Gibb J / Crabb T 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Pedlow S / Schachter S 2 - 0  
Morais Filho A / Barbosa - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
Pedlow S / Schachter S - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 0  
Platinga M / O'Gorman G - Winter T / Seidl R 2 - 1  
Plavins M / Regza H - Beeler N / Krattiger M 0 - 2  
Prudel M / Kujawiak K - Rosenthal S / Crabb T 1 - 2  
Ranghieri A / Caminati M - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Liamin N / Krasilnikov V 2 - 1  
Saxton B / Schalk C - Beeler N / Krattiger M 0 - 2  
Saxton B / Schalk C - Lupo D / Nicolai P 0 - 2  
Solberg P / Albrecht Carv - Fijalek G / Bryl M 1 - 2  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Costa Santos R / Marques Silva H 2 - 1  
Strandröplabda (Fort Lauderdale, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Maestrini L - Claes K / Reeves K 1 - 2  
Bansley H / Wilkerson B - Carico L / Pollock I 2 - 0  
Bawden L / Laird N - Sinnema J / Stubbe J 1 - 2  
Bednarczuk A / Santos Lis - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Bednarczuk A / Santos Lis - Meppelink M / Van Gestel S 0 - 2  
Bieneck V / Schneider I - Day E / Hochevar B 0 - 2  
Borger K / Kozuch M - Birlova E / Makroguzova N 1 - 2  
Fendrick L / Hughes S - Sinnema J / Stubbe J 2 - 0  
Heidrich J / Verge-Depre - Bansley H / Wilkerson B 2 - 1  
Heidrich J / Verge-Depre - Kolocova K / Kvapilova M 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Schutzenhofer K / Schwaiger S 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Hermannova B / Slukova M 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Ukolova E / Barsuk A 1 - 2  
Klug G / Gallay A - Birlova E / Makroguzova N 2 - 1  
Kolocova K / Kvapilova M - Carico L / Pollock I 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Alves J / Maestrini L 0 - 2  
Laboureur C / Sude J - Menegatti M / Perry R D 2 - 0  
Lahti T / Parkkinen A - Van Iersel M / Flier M 2 - 1  
Maestrini / Rocha Antunes - Bawden L / Laird N 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Fendrick L / Hughes S 2 - 0  
Menegatti M / Perry R D - Claes K / Reeves K 1 - 2  
Meppelink M / Van Gestel - Day E / Hochevar B 1 - 2  
Pischke T / May K - Ittlinger S / Mersmann T 0 - 2  
Secomandi Maia E / Lima T - Borger K / Kozuch M 2 - 0  
Secomandi Maia E / Lima T - Klug G / Gallay A 2 - 0  
Seixas De Freitas B / Alv - Van Iersel M / Flier M 2 - 0  
Sweat B / Ross S - Ittlinger S / Mersmann T 2 - 0  
Ukolova E / Barsuk A - Schutzenhofer K / Schwaiger S 2 - 1  
Walkenhorst K / Grossner - Sweat B / Ross S 0 - 2  
Walsh K / Ross A - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Walsh K / Ross A - Van Iersel M / Flier M 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Skugor - L. Vanni 0 - 2  
G. Quinzi - A. Vatutin 1 - 2  
N. Gombos - J. Melzer 1 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bachinger - Fucsovics M. 0 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic / Borsos - Jebavy R / Zelenay I 2 - 1  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - D. Herdzelas 2 - 0  
C. Buyukakcay - M. Larcher de Brito 1 - 2  
Gálfi D. - J. Simic 2 - 1  
H. Watson - D. Marcinkevica 2 - 0  
I. Soylu - I. Murta 2 - 1  
J. Konta - J. Ostapenko 2 - 0  
K.L. Zhang - K.K. Thandi 2 - 0  
L. Kumkhum - S.J. Jang 1 - 2  
M. Doi - K. Lehnert 2 - 0  
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Rubin - B. Mousley 2 - 0  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - A. Zverev 1 - 2  
B. Paire - F. Lopez 2 - 0  
F. Verdasco - D. Medvedev 0 - 2  
I. Marchenko - K. De Schepper 0 - 2  
J. Chardy - P-H. Mathieu 2 - 1  
P-H. Herbert - J-W. Tsonga 0 - 2  
R. Gasquet - M. Jaziri 2 - 0  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benneteau J / Chardy J - Daniell M / Demoliner M 1 - 2  
Eysseric J / Mektic N - Martin F / Nestor D 0 - 2  
Jaziri M / Olivetti A - Raja P / Sharan D 0 - 2  
Lindstedt R / Venus M - Zverev A / Zverev M 0 - 2  
Raja P / Sharan D - Brown D / Khachanov K    
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Falla - A. Ramos 0 - 2  
F. Gaio - G. Melzer 2 - 1  
G. Lapentti - R. Carballes Baena 0 - 2  
M. Ebden - P. Lorenzi 0 - 2  
R. Ram - N. Kicker 2 - 0  
Tenisz (Quito, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Oswald P - Giannessi A / Lorenzi P 2 - 1  
Podlipnik-Castillo H / Sc - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Tenisz (San Francisco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - R. Shane 2 - 1  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - M. Klizan 0 - 2  
D. Thiem - N. Basilashvili 0 - 2  
G. Dimitrov - J. Janowicz 2 - 1  
G. Müller - M. Youzhny 2 - 0  
R. Haase - V. Troicki 1 - 2  
S. Darcis - A. Seppi 2 - 0  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Sela D - Elgin M / Kuznetsov A 1 - 2  
Fyrstenberg M / Klizan M - Skupski K / Skupski N 2 - 1  
Kuzmanov D / Lazov A - Pavic M / Peya A 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Troicki V / Zimonjic N 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Joshi - P. Joshi 2 - 0  
G. Anthony - Yux. Huang 2 - 1  
J.P. Zhao - J.H. Hsu 2 - 1  
K. Phetpradab - K. Watanabe 2 - 0  
K. Wangcharoen - F.A. Kholik 2 - 0  
M.B. Pangisthu - T. Sugiarto 0 - 2  
Z. J. Lee - I.M. Mustofa 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Fan. Gao 2 - 1  
C. Pornpawee - N. Shimoda 1 - 2  
S. Sarita - Xia. Liang 0 - 2  
S.S.Y. Cheah - Su Yu Chen 2 - 0  
W. Yi Tang - Xiao. Chen 0 - 2  
Wen. Li - N. Jindapon 0 - 2  
Y.F. Chen - J.M. Yeo 2 - 0  
Y.Y. Susanto - A. Ohori 0 - 2  

 

2017.02.08.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Viikingit Helsinki 7 - 13  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - AIK 2 - 1  
Falun - Thorengruppen 8 - 2  
Karlstad - Storvreta 1 - 6  
Mullsjö - Linköping 6 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Providence 1 - 4  
Bakersfield - San Diego 2 - 4  
Bridgeport - Springfield 3 - 3  
Milwaukee - Cleveland 1 - 4  
Rockford - Chicago Wolves 1 - 1  
Toronto Marlies - Utica 4 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt 2 - Kitzbühel 4 - 6  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Motor Ceske Budejovice 0 - 2  
Havirov - Prostejov 3 - 1  
Jihlava - Frydek Mistek 2 - 1  
Kladno - Zubr Prerov 1 - 3  
Litomerice - Most 2 - 2  
Slavia Praha - Slovan Ustecti Lvi 1 - 2  
Slavia Trebic - Kadan 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Lahti Pelicans 1 - 4  
Jukurit - HIFK 0 - 1  
JYP - Kärpät 2 - 0  
Kookoo - Turku PS 1 - 2  
SaiPa - Lukko 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - San Jose 4 - 4  
Colorado - Montreal 4 - 0  
Detroit - Columbus 2 - 2  
Nashville - Vancouver 4 - 2  
NY Rangers - Anaheim 4 - 1  
Ottawa - St. Louis 0 - 6  
Pittsburgh - Calgary 2 - 2  
Tampa Bay - Los Angeles 5 - 0  
Toronto - Dallas 3 - 1  
Washington - Carolina 5 - 0  
Winnipeg - Minnesota 2 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Karlskoga 0 - 0  
Pantern Malmö - Timra 4 - 1  
Södertälje - Björklöven 3 - 5  
Tingsryd - MODO 3 - 6  
Västeras - Almtuna 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Torosz Nyeftekamszk 0 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Izssztal Izsevszk 2 - 1  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Oldenburg 87 - 84  
Juventus Utena - AEK Athén 77 - 78  
Maccabi Rishon - Ludwigsburg 66 - 83  
PAOK - Partizan Belgrád 74 - 76  
Sassari - Nymburk 94 - 72  
Skyliners Frankfurt - Karsiyaka 90 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Changwon Sakers 82 - 70  
Seoul Thunders - Anyang 80 - 74  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Lattes Montpellier 70 - 53  
Fenerbahce - Wisla Krakkó 71 - 60  
USK Praha - Dinamo Kurszk 49 - 73  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Bourges 69 - 61  
P. Avenida - Sopron 84 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Fuenlabrada 100 - 76  
Murcia - Lok.Kubany Krasznodar 77 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Bayern München 72 - 72, h.u. 74 - 96  
Ulm - Lietkabelis 81 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Zenit Szentpétervár 86 - 84  
Nyizsnyij Novgorod - Hapoel Jerusalem 73 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Valencia 73 - 99  
Cedevita Zagreb - Unicaja Malaga 74 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Nanterre 85 - 84  
CSM Oradea - Usak Sportif 82 - 72  
Ironi Naharia - RH Gaziantepspor 96 - 75  
Jenyiszej Krasznojarszk - Buyukcekmece 91 - 81  
Körmend - Chalon sur Saone 78 - 99  
Oostende - Pau Orthez 95 - 86  
Telekom Bonn - Joensuun Kataja 91 - 72  
Zielona Gora - Cibona Zagreb 69 - 81  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Tropang Texters (1.m.) 111 - 98  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Qingdao 112 - 112, h.u. 123 - 117  
Guangdong - Beijing Dragons 114 - 104  
Jiangsu Dragons - Zhejiang Chouzhou 121 - 116  
Jilin - Tianjin 126 - 131  
Liaoning - Shandong 101 - 93  
Shenzhen - Beijing Ducks 92 - 85  
Sichuan - Xinjiang 86 - 108  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Koszalin 90 - 60  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Brooklyn 111 - 107  
Dallas - Portland 113 - 114  
Houston - Orlando 128 - 104  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Silkeborg 28 - 24  
Holstebro - Randers 33 - 30  
Skjern - Kolding 18 - 21  
Tonder - GOG 25 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Midtjylland 27 - 33  
Esbjerg - Ringköbing 30 - 19  
Nyköbing F. - Skanderborg 38 - 26  
Randers - Holstebro 31 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Maccabi TA 27 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Cesson 27 - 25  
Ivry - Creteil 27 - 28  
Paris SG - Nimes 37 - 23  
Pays d'Aix - Nantes 33 - 38  
Saran - Toulouse 28 - 29  
St. Raphael - Selestat 25 - 18  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Legionowo 29 - 23  
Gwardia Opole - Wisla Plock 21 - 39  
MW Elblag - Stal Mielec 20 - 21  
Pogon Szczecin - Wybrzeze Gdansk 26 - 27  
Zaglebie Lubin - Azoty Pulawy 28 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Elverum 24 - 34  
Drammen - Kolstad 34 - 21  
Haslum - Baekkelaget 27 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Gjerpen 35 - 24  
Kristiansand - Byasen 27 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Magdeburg 30 - 35  
Flensburg - Kiel 30 - 29  
Göppingen - Minden 34 - 24  
Wetzlar - Melsungen 27 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Thüringer HC 30 - 20  
Metzingen - Neckarsulm 37 - 30  
Oldenburg - Leverkusen 23 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - RK Zagreb 25 - 22  
Nexe Nasice - Gorenje Velenje 29 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Quabit Guadalajara 32 - 21  
Ciudad Encantada - Granollers 27 - 27  
Naturhouse La Rioja - Ademar Leon 25 - 29  
Valladolid - Anaitasuna 31 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Schaffhausen 26 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Malmö 24 - 23  
Kristianstad - Ystad IF 28 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasterasirsta - Hellton 24 - 12  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Derby County 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - AZAL Baku 2 - 0  
Qarabag Baku - Zira 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campinense - Ponte Preta 0 - 2  
Luziania - Vitória 0 - 2  
Murici - Juventude 3 - 1  
Sao Bento - Parana 1 - 1  
Vitória da Conquista - Coritiba 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Rennes 0 - 0  
Lorient - Toulouse 1 - 1  
Lyon - Nancy 4 - 0  
Marseille - Guingamp 2 - 0  
Metz - Dijon 2 - 1  
Nice - St-Etienne 1 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Atromitosz Periszteri 0 - 0  
Panathinaikosz - Aszterasz Tripolisz 4 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Bnei Yehuda TA 1 - 4  
Hapoel Haifa - Hapoel Ramat Gan 1 - 1  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi TA 0 - 1  
Labdarúgás (J-League New Year Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kagoshima Utd. - Roasso Kumamoto 1 - 0  
Kitakyushu - Jubilo Iwata 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - América de Cali 2 - 1  
Rionegro Aguilas - Alianza Petrolera 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Atl. Tucuman 0 - 1  
Junior de Barranquilla - Carabobo 3 - 0  
Union Espanola - CA Cerro 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - América 2 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Hertha BSC 1 - 1  
Hannover - E. Frankfurt 1 - 2  
Lotte - 1860 München 2 - 0  
Sandhausen - Schalke 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Milan 0 - 1  
Crotone - Juventus 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gubbio - Lumezzane 1 - 0  
Maceratese - Modena 1 - 0  
Labdarúgás (Primeira Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Fluminense 1 - 0  
Labdarúgás (Primeira Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Gremio 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Celta Vigo 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Altinordu - U19Atl. Madrid 0 - 2  
U19Roma - U19Monaco 1 - 2  
U19Rosenborg - U19Basel 1 - 0  
U19Salzburg - U19Manchester City 1 - 1  
U19Viitorul Constanta - U19FC Köbenhavn 4 - 2  
Labdarúgás (U20 Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ecuador - U20Kolumbia 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenhua - Brisbane Roar 0 - 2  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Chemik Police 2 - 3  
Telekom Baku - LJ Modena 1 - 3  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Dabrowa Gornicza 3 - 0  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Eczacibasi Istanbul - Uralocska Jekatyerinburg 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Latina 1 - 3  
Cucine Lube Treia - Ravenna 3 - 0  
Molfetta - Perugia 0 - 3  
Padova - Revivre Milano 3 - 1  
Trentino - Verona 3 - 0  
Vero Monza - Modena 2 - 3  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - M. King (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
A. Hamilton - M. Allen (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
A. McGill - M. Fu 2 - 4  
D. Junhui - Y. Delu(4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Selby - M. Gould (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. White - R. Day 2 - 4  
N. Robertson - R. Walden(4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Murphy - D. Junhui (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Strandröplabda (Fort Lauderdale)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Poniewaz B / Poniewaz D 2 - 0  
Brunner T / Patterson C - Boeckermann / Flueggen 2 - 1  
Cerutti / Oscar Schmidt - Brunner T / Patterson C 0 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - Poniewaz B / Poniewaz D 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Costa Santos R / Marques Silva H 2 - 0  
Fijalek G / Bryl M - Beeler N / Krattiger M 2 - 0  
Fijalek G / Bryl M - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Gibb J / Crabb T - Ranghieri A / Caminati M 2 - 0  
Gibb J / Crabb T - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 0  
Goncalves Oliv. / Stein - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
Goncalves Oliv. / Stein - Morais Filho A / Barbosa Santos S 0 - 2  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - Ranghieri A / Caminati M 2 - 1  
Herre.Alepuz/Gav.Collado - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 0  
Hyden J / Doherty R - Dressler C / Kunert T 2 - 1  
Liamin N / Krasilnikov V - Prudel M / Kujawiak K 2 - 0  
Liamin N / Krasilnikov V - Rosenthal S / Crabb T 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Platinga M / O'Gorman G 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Winter T / Seidl R 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Matysik K / Walkenhorst A 2 - 1  
Morais Filho A / Barbosa - Hyden J / Doherty R 2 - 0  
Pedlow S / Schachter S - Platinga M / O'Gorman G 2 - 0  
Pedlow S / Schachter S - Winter T / Seidl R 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Prudel M / Kujawiak K 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Rosenthal S / Crabb T 0 - 2  
Saxton B / Schalk C - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Matysik K / Walkenhorst A 2 - 0  
Solberg P / Albrecht Carv - Beeler N / Krattiger M 2 - 0  
Solberg P / Albrecht Carv - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Doppler C / Horst A 0 - 2  
Strandröplabda (Fort Lauderdale, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Maestrini L - Menegatti M / Perry R D 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 1  
Bawden L / Laird N - Fendrick L / Hughes S 0 - 2  
Bednarczuk A / Santos Lis - Day E / Hochevar B 2 - 0  
Heidrich J / Verge-Depre - Carico L / Pollock I 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Ukolova E / Barsuk A 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Schutzenhofer K / Schwaiger S 0 - 2  
Klug G / Gallay A - Borger K / Kozuch M 0 - 2  
Laboureur C / Sude J - Claes K / Reeves K 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Sinnema J / Stubbe J 1 - 2  
Meppelink M / Van Gestel - Bieneck V / Schneider I 1 - 2  
Secomandi Maia E / Lima T - Birlova E / Makroguzova N 1 - 2  
Seixas De Freitas B / Alv - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Sweat B / Ross S - Pischke T / May K 2 - 1  
Walkenhorst K / Grossner - Ittlinger S / Mersmann T 2 - 0  
Walkenhorst K / Grossner - Pischke T / May K 2 - 1  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - D.H. Lee 2 - 0  
V. Safranek - M. Copil 0 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Quinzi - Balázs A. 2 - 0  
L. Giustino - Fucsovics M. 0 - 2  
N. Gombos - Valkusz M. 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balazs A / Kisgyorgy G - Jebavy R / Zelenay I 0 - 2  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - D. Herdzelas 2 - 0  
C. Buyukakcay - J. Ostapenko 1 - 2  
D. Vekic - J. Simic 2 - 0  
H. Watson - I. Murta 2 - 0  
J. Glushko - E. Kostova 2 - 0  
J. Konta - M. Larcher de Brito 2 - 0  
K. Piter - T. Paszek 2 - 0  
M. Doi - A. Raina 2 - 0  
M. Duque Marino - D. Seguel 2 - 1  
M. Linette - B. Haas 1 - 2  
N. Stojanovic - A. Kontaveit 0 - 2  
V. Cepede Royg - A. Gamiz 2 - 1  
Y. Shvedova - S.J. Jang 0 - 2  
Tenisz (Launceston, Australia, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Waard S / Polmans M - Klein B / Propoggia D 0 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - P-H. Herbert 0 - 2  
J. Benneteau - F. Lopez 1 - 2  
K. De Schepper - M. Zverev 2 - 0  
M. Cilic - D. Brown 0 - 2  
P-H. Mathieu - V. Millot 2 - 1  
T. Lamasine - M. Jaziri 1 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eysseric J / Mektic N - Coric B / Paire B 2 - 0  
Halys Q / Lamasine T - Martin F / Nestor D 0 - 2  
Lindstedt R / Venus M - Marray J / Shamasdin A 2 - 0  
Lopez F / Lopez M - Jaziri M / Olivetti A 0 - 2  
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - V. Estrella Burgos 1 - 2  
J. Souza - F. Gaio 1 - 2  
S. Giraldo - R. Olivo 1 - 2  
T. Bellucci - J. Tipsarevic 2 - 0  
Tenisz (Quito, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Lipsky S - Giannessi A / Lorenzi P 0 - 2  
Estrella Burgos V / Olivo - G. Duran / A. Molteni 2 - 1  
Martin A / Melzer G - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Monroe N / Sitak A - Galdos S / Nedunchezhiyan J 2 - 0  
Podlipnik-Castillo H / Sc - Lapentti G / Lappenti N 2 - 1  
Tenisz (San Francisco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Trungelliti - V. Pospisil 1 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - R. Bautista-Agut 0 - 2  
C. Ilkel - V. Troicki 0 - 2  
D. Dzumhur - A. Seppi 1 - 2  
J. Janowicz - D. Sela 2 - 0  
M. Chiudinelli - D. Brands 1 - 2  
N. Basilashvili - A. Mannarino 2 - 0  
R. Albot - D. Goffin 1 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin M / Kuznetsov A - Inglot D / Mergea F 2 - 0  
Matkowski M / Qureshi A - Fyrstenberg M / Klizan M 1 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Baghdatis M / Muller G    
Troicki V / Zimonjic N - Brunstrom J / Siljestrom A 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jonatan - A. Joshi 0 - 2  
F.A. Kholik - K. Yokard 2 - 0  
I.M. Mustofa - K. Atthaviroj 2 - 0  
K. Imnark - P. Joshi 1 - 2  
K. Leelavechabutr - K. Phetpradab 0 - 2  
K. Wangcharoen - F.I. Hadmadi 2 - 0  
K. Watanabe - T. Keawan 2 - 0  
M. Narongrit - T. Sugiarto 0 - 2  
P. Thongnuam - J.H. Hsu 0 - 2  
S. Evert - M.B. Pangisthu 1 - 2  
S. Vicky Angga - G. Anthony 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - R. Oupthong 2 - 0  
W. Kho Henrikho - J.P. Zhao 0 - 2  
Z. J. Lee - K. Vitidsarn 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - N. Nidaira 2 - 0  
C. Piramon - Su Yu Chen 0 - 2  
C. Pornpawee - Yi. Zhang 2 - 1  
Fan. Gao - P. Chaiwan 2 - 0  
J. Muljati - N. Jindapon 0 - 2  
J.M. Yeo - C. Korepap 2 - 1  
Li.F. Hu - Xia. Liang 0 - 2  
N. Shimoda - F. Angguni 2 - 1  
O. Jongsathapornparn - Wen. Li 0 - 2  
R.C. Yap - A. Ohori 0 - 2  
S. Katethong - Xiao. Chen 0 - 2  
S. Silprakob - W. Yi Tang 0 - 2  
S.S.Y. Cheah - T. Poopradubsil 2 - 0  
Y.F. Chen - Yee Yap 2 - 0  
Y.Y. Susanto - C. Jucharoen 2 - 0  
Téli sportok (Alpesi sí párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Janka - D. Paris (vb, szuper-óriásműlesiklás) 1 - 0  
H. Reichelt - M. Mayer (vb, szuper-óriásműlesiklás) 1 - 0  
K. Jansrud - B. Feuz (vb, szuper-óriásműlesiklás) 1 - 0  
Téli sportok (Alpesi sí, vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpesi sí vb - szuper-óriásműlesiklás, St. Moritz 2017    
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Eger 10 - 6  

 

2017.02.07.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Koovee Tampere 2 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Höllviken 4 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Lustenau 5 - 2  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL 2016/17    
Frölunda - Sparta Praha 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Motor Ceske Budejovice 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Vityaz Podolszk 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Jersey - Buffalo 2 - 1  
NY Islanders - Toronto 5 - 5  
Philadelphia - St. Louis 0 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - GCK Lions 9 - 1  
Langenthal - Visp 1 - 5  
Red Ice Martigny - Olten 2 - 4  
Thurgau - Chaux-de-Fonds 1 - 4  
Winterthur - Rapperswil 2 - 6  
Zug 2 - Biasca Ticino 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Dinamo Balasiha 2 - 3  
Rjazany - Dinamo Szentpétervár 6 - 1  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Strasbourg 71 - 52  
Ventspils - Venezia 74 - 67  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Svitavy 61 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Incheon Elephants 71 - 70  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Villeneuve d'Ascq Lille 91 - 69  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Alaska Aces (2.m.) 108 - 97  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Utah 95 - 120  
Denver - Dallas 110 - 87  
Detroit - Philadelphia 113 - 96  
Indiana - Oklahoma City 93 - 90  
Memphis - San Antonio 89 - 74  
Minnesota - Miami 113 - 115  
New Orleans - Phoenix 111 - 106  
New York - LA Lakers 107 - 121  
Sacramento - Chicago 107 - 112  
Toronto - LA Clippers 118 - 109  
Washington - Cleveland 120 - 120, h.u. 135 - 140  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Skanderborg 20 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Kwidzyn 28 - 29  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Csurgó 24 - 24  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Eger 37 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Aranäs 31 - 31  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Wycombe 2 - 1  
Luton - Yeovil 5 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milton Keynes Dons - Oldham 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Crawley 0 - 0  
Leyton - Morecambe 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Norwich 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tranmere - Sutton Utd.    
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waasland Beveren - Genk 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UCAM Murcia - Real Murcia 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Reims 1 - 1  
Bourg-Peronnas - Lens 0 - 0  
Clermont - Brest 1 - 1  
Nimes - Niort 3 - 0  
Orleans - Laval 2 - 1  
Sochaux - Auxerre 0 - 1  
Tours - Amiens 0 - 3  
Troyes - Strasbourg 4 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Bordeaux 0 - 4  
Montpellier - Monaco 1 - 2  
Paris SG - Lille 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Ironi Kiryat Shmone 2 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astoria Walldorf - Bielefeld 1 - 1  
Bayern München - Wolfsburg 1 - 0  
Fürth - Mönchengladbach 0 - 2  
Hamburg - 1. FC Köln 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Fiorentina 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Matera 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raith Rovers - Greenock Morton 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Atl. Madrid 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Raed - Al-Taawon 0 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ajax - U19Juventus 2 - 0  
U19Maccabi Haifa - U19Dortmund 0 - 1  
U19Midtjylland - U19Benfica 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Csehország 0 - 1  
U19Görögország - U19Törökország 3 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Nasaf Qarshi 1 - 0  
Al-Wahda - Al-Wihdat 3 - 0  
El-Jaish - Bunyodkor 0 - 0  
Esteghlal T. - Al-Sadd 0 - 0  
Gamba Osaka - Johor Darul Takzim 3 - 0  
Shanghai SIPG - Sukhothai 3 - 0  
Ulsan - Kitchee 1 - 1  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Beziers 3 - 1  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - Z. Yuelong 4 - 3  
A. McGill - D.B. Gilbert (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
J. Perry - M.J. Williams (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Fu - Jam. Jones (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. King - S. Maguire (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
R. O'Sullivan - Y. Bingtao (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Bingham - R. Day (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
S. Murphy - M. Holt (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - S. Stakhovsky 2 - 1  
T. Fabbiano - M. Bachinger 0 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borsos G. - J. Melzer 0 - 2  
E. Corrie - Piros Zs. 2 - 1  
Tenisz (Budapest, Hungary, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BASIC M / BORSOS G - Fucsovics M / Gödry L 2 - 0  
Tenisz (Launceston, Australia, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Margaroli L/ Safwat M - Bolt A / Whittington A 1 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - B. Coric 2 - 1  
B. Paire - K. Khachanov 2 - 0  
D. Evans - M. Zverev    
D. Medvedev - T. Kamke 2 - 0  
F. Verdasco - G. Barrere 2 - 0  
F. Verdasco - J-L. Struff    
I. Marchenko - Q. Halys 2 - 0  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benneteau J / Chardy J - Bury A / Sancic A 2 - 1  
Zverev A / Zverev M - Paes L / SA A    
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - R. Ram 1 - 2  
A. Falla - A. Giannessi 2 - 0  
A. Velotti - M. Ebden 1 - 2  
E. Gomez - R. Olivo 1 - 2  
N. Kicker - G. Andreozzi 2 - 1  
R. Carballes Baena - R. Dutra da Silva 2 - 0  
T. Monteiro - G. Lapentti 0 - 2  
Tenisz (Quito, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellucci T / Monteiro T - Estrella Burgos V / Olivo R 1 - 2  
Escobar G / Paz J P - RAM R / Tipsarevic J 2 - 1  
Ramirez Hidalgo R / Ramos - G. Duran / A. Molteni 0 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - M. Klizan 0 - 2  
C-M. Stebe - T. Gabashvili 2 - 1  
C. Ilkel - P. Kohlschreiber    
G. Müller - M. Bourgue 2 - 0  
M. Baghdatis - S. Darcis    
M. Marterer - S. Darcis 0 - 2  
M. Tepavac - M. Youzhny 0 - 2  
R. Haase - D. Kuzmanov 2 - 0  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Sela D - Altuna T / Ilkel C 2 - 1  
Haase R / Petzschner P - Pavic M / Peya A 0 - 2  
Skupski K / Skupski N - Koolhof W / Middelkoop M 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Namkul - Yux. Huang 0 - 2  
A.K. Ashok Kumar - K. Watanabe 1 - 2  
C. Sukasem - K. Imnark 0 - 2  
F.A. Kholik - S. Avihingsanon 2 - 1  
F.I. Hadmadi - P. Srimanta 2 - 0  
I.M. Mustofa - N. Singrueang 2 - 0  
K. Buarung - Z. J. Lee 0 - 2  
K. Laotrakul - J.H. Hsu 1 - 2  
K. Leelavechabutr - S.Y. Ilham 2 - 0  
K. Wanaroon - J.P. Zhao 0 - 2  
M.H. Gowda - K. Vitidsarn 0 - 2  
N.E. Sulistyo - C. Mekmusik 1 - 2  
P. Joshi - P. Nipornraml 2 - 0  
R. Satheishtharan - T. Sugiarto 0 - 2  
S. Piyawatcharavijit - K. Wangcharoen 0 - 2  
S. Vicky Angga - A. Yelegar 2 - 0  
T. Huansuriya - S. Evert 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - A. Marteen 2 - 0  
Tan, VI Hen - M. Narongrit 1 - 2  
W. Phakjarung - A. Joshi 0 - 2  
Téli sportok (Alpesi sí párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veith - T. Weirather (vb, női szuper-óriásműlesiklás) 0 - 1  
L. Vonn - L. Gut (vb, női szuper-óriásműlesiklás) 0 - 1  
V. Rebensburg - I. Stuhec (vb, női szuper-óriásműlesiklás) 1 - 0  
Téli sportok (Alpesi sí, vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpesi sí vb - női szuper-óriásműlesiklás, St. Moritz 2017    
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - OSC 7 - 4  

 

2017.02.06.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NFL 2016/17    
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New England 28 - 28  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Zubr Prerov 3 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - Esbjerg 2 - 8  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szocsi - Torp. Nyizsnyij Novgorod 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Västervik 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Izssztal Izsevszk 2 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Torosz Nyeftekamszk 2 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Buducnost 87 - 94  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Illawarra 78 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Limoges 61 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Tropang Texters (2.m.) 90 - 95  
Star Hotshots - Phoenix Fuelmasters (2.m.) 91 - 71  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koroivosz Amaliadasz - Panathinaikosz 55 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel TA 86 - 81  
Maccabi Ashdod - Maccabi Haifa 59 - 72  
Maccabi Kiryat Gat - Bnei Herzeliya 79 - 80  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Czarni Slupsk 65 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Brindisi 98 - 84  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Tofas Bursa 82 - 73  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Skövde 28 - 28  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - Düsseldorf 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad Catolica - San Luis de Quillota 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karmiotissza Polemidion - Ethnikosz Ahnasz 2 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - Rovaniemi PS 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star 93 - Ajaccio 2 - 0  
Valenciennes - Le Havre 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - Plataniasz 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - FC Eindhoven 4 - 3  
Almere City - Emmen 3 - 1  
De Graafschap - Cambuur 3 - 0  
F. Sittard - Ajax 2 5 - 2  
Helmond - Telstar 3 - 4  
NAC Breda - Dordrecht 1 - 0  
Oss - Maastricht 0 - 3  
PSV 2 - Venlo 2 - 1  
RKC Waalwijk - Utrecht 2 1 - 2  
Volendam - Den Bosch 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Akko 1 - 1  
Hapoel Katamon - Hapoel Nazareth Illit 0 - 1  
Hapoel Ramat Hasharon - Maccabi Herzliya 2 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Maccabi Haifa 0 - 2  
Labdarúgás (J-League New Year Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Avispa Fukuoka 1 - 0  
Nagasaki - Yokohama FC 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Independiente Medellin 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trapani - Avellino 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Dep. Capiata 1 - 2  
Sportivo Trinidense - Olimpia Asuncion 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Estoril 1 - 1  
Feirense - Rio Ave 2 - 1  
Marítimo - Moreirense 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Gaz Metan Medias 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Las Palmas 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - FC Zürich 2 - 1  
Labdarúgás (U20 Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ecuador - U20Argentína 3 - 0  
U20Uruguay - U20Kolumbia 3 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix 2 - Southern Utd. 3 - 0  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
J. Higgins - M. White 3 - 4  
J. Trump - T. Ford (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
L. Wenbo - D. Dale (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Tenisz (Budapest, Hungary)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - Y. Reuter 1 - 2  
Tenisz (Budapest-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - M. Przysiezny 0 - 2  
E. Corrie - A. Vatutin 0 - 2  
M. Bachinger - G. Quinzi 2 - 1  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Pella - A. Seppi    
G. Pella - F. Fognini    
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FRAWLEY, JAMES - A. Bolt 1 - 2  
H. Bourchier - M. Safwat 1 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
M. Granollers - J. Chardy 1 - 2  
Tenisz (Montpellier-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Benneteau - S. Napolitano 2 - 1  
J. Eysseric - T. Lamasine 1 - 2  
K. De Schepper - G. Barrere 2 - 0  
V. Millot - C. Hemery 0 - 2  
Tenisz (Quito, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - S. Giraldo 0 - 2  
D. Gimeno-Traver - J. Tipsarevic    
G. Melzer - H. Zeballos 2 - 1  
Tenisz (Quito, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Marrero D - Cerretani J / Oswald P 0 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lazarov - R. Albot 0 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzmanov D / Lazov A - Behar A / Vasilevski A 2 - 1  
Tenisz (Szófia-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - M. Zekic 2 - 0  
M. Bourgue - F. Krajinovic 2 - 0  
M. Marterer - M. Tepavac 2 - 0  
T. Gabashvili - D. Brands 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,