Tippmix eredmények - 2017. február 27. - március 5.

2017-02-27
Tippmix eredmények - 2017. február 27. - március 5.
2017.03.05.
Darts (UK Open Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - P. Wright (11 nyert leg-ig) 5 - 11  
G. Price - A. Norris (11 nyert leg-ig) 11 - 9  
G. Price - P. Wright (11 nyert leg-ig) 6 - 11  
I. White - G. Price 9 - 10  
K. Huybrechts - A. Norris 9 - 10  
P. Wright - R. van Barneveld 10 - 8  
S. Whitlock - D. Gurney 9 - 10  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Koovee Tampere 5 - 5  
Salba - Oilers Espoo 6 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Karlstad 5 - 3  
Thorengruppen - Storvreta 4 - 4  
Warberg - Växjö 5 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Syracuse 6 - 4  
Charlotte - Bakersfield 2 - 5  
Charlotte - Bakersfield (19:00) 2 - 7  
Chicago Wolves - Cleveland 7 - 3  
Chicago Wolves - Manitoba 5 - 4  
Hartford - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 6  
Hershey - Springfield 4 - 2  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 1  
Milwaukee - Manitoba 2 - 2  
Ontario Reign - Tucson 1 - 2  
Providence - Lehigh Valley 7 - 3  
Rochester - Bridgeport 3 - 3  
Rockford - Iowa 1 - 2  
San Antonio - Texas Stars 2 - 6  
Stockton - San Jose Barracuda 4 - 2  
Syracuse - Binghamton 4 - 1  
Texas Stars - Grand Rapids 2 - 5  
Toronto Marlies - St. John's 0 - 3  
Utica - Albany 3 - 0  
Utica - Bridgeport 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentofte - Aalborg (2.m.) 3 - 1  
Herning - Frederikshavn (2.m.) 2 - 2  
Rungsted - Odense (2.m.) 2 - 4  
SönderjyskE - Esbjerg (2.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Grenoble (4.m.) 1 - 2  
Angers - Rouen (4.m.) 3 - 6  
Epinal - Gap (4.m.) 3 - 5  
Lyon - Bordeaux (4.m.) 0 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - New Jersey 3 - 2  
Buffalo - Tampa Bay 1 - 1  
Calgary - NY Islanders 5 - 2  
Edmonton - Detroit 4 - 3  
Florida - Dallas 1 - 2  
Los Angeles - Vancouver 3 - 4  
Nashville - Chicago 3 - 5  
New Jersey - Columbus 0 - 3  
NY Rangers - Montreal 1 - 4  
Ottawa - Columbus 3 - 2  
Pittsburgh - Buffalo 4 - 3  
Washington - Philadelphia 1 - 1  
Winnipeg - Colorado 6 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comet - Kongsvinger 5 - 6  
Manglerud - Nidaros 5 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Ravensburg 4 - 1  
Bietigheim/Bissingen - Kassel 1 - 4  
Crimmitschau - Riessersee 2 - 5  
Frankfurt Löwen - Bayreuth 6 - 1  
Heilbronn - Freiburg 3 - 4  
Kaufbeuren - Lausitzer Füchse 5 - 1  
Rosenheim - Dresden 0 - 7  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Salzburg (4.m.) 4 - 0  
Innsbruck - Vienna Capitals (4.m.) 2 - 3  
Südtirol Bolzano - Linz (4.m.) 4 - 4  
Znojmo - Klagenfurt (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Rapperswil (1.m.) 2 - 4  
Langenthal - Ajoie (1.m.) 6 - 6  
Jégkorong (Svéd 2., döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Mora (1.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Brynäs 3 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nove Zamky 4 - 3  
Kosice - Zvolen 0 - 2  
Liptovsky Mikulas - Martin 0 - 3  
Nitra - Zilina 4 - 1  
Poprad - Trencin 2 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Nyeftyanyik Almetyevszk (5.m.) 1 - 3  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Ermak Angarszk (5.m.) 2 - 5  
Zauralje Kurgan - Szokol Krasznojarszk (5.m.) 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Crvena zvezda 76 - 84  
Olimpija Ljubljana - Cedevita Zagreb 83 - 83, h.u. 92 - 94  
Partizan Belgrád - Krka Novo Mesto 94 - 80  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - Perth (3.m.) 81 - 63  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Illawarra (3.m.) 95 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Busan Sonicboom 87 - 73  
Seoul Thunders - Changwon Sakers 64 - 91  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Knights 57 - 64  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Monaco 72 - 82  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Ginebra SM (5.m.) 91 - 85  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Arisz 70 - 54  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Kiryat Gat - Ironi Naharia 83 - 83, h.u. 90 - 98  
Maccabi Rishon - Maccabi Haifa 75 - 75, h.u. 79 - 83  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikawa Kariya - Tokyo Sunrockers 66 - 87  
Tokyo Alvark - Tochigi 66 - 74  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Sharks - Shenzhen (5.m.) 89 - 89, h.u. 95 - 102  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Ostrow Wielkopolski 61 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Lietkabelis 89 - 80  
Juventus Utena - Lietuvos Rytas 85 - 87  
Zalgiris Kaunas - Neptunas Klaipeda 69 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Indiana 96 - 97  
Chicago - LA Clippers 91 - 101  
Denver - Charlotte 102 - 112  
Houston - Memphis 123 - 108  
Miami - Cleveland 120 - 92  
Milwaukee - Toronto 101 - 94  
New York - Golden State 105 - 112  
Philadelphia - Detroit 106 - 136  
Phoenix - Boston 109 - 106  
Portland - Brooklyn 130 - 116  
San Antonio - Minnesota 83 - 83, h.u. 97 - 90  
Washington - Orlando 115 - 114  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Bayern München 73 - 108  
Göttingen - Alba Berlin 81 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Varese 75 - 82  
Brindisi - Cremona 94 - 82  
Capo D'Orlando - Brescia 71 - 67  
Milano - Torino 81 - 74  
Venezia - VL Pesaro 85 - 61  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Lucca 50 - 77  
Broni - San Martino di Lupari 41 - 71  
Spezia - Dike Napoli 72 - 82  
Torino - Umbertide 58 - 64  
UR Venezia - Vigarano 73 - 47  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Murcia 73 - 70  
Baskonia Vitoria - Valencia 71 - 63  
Bilbao - Unicaja Malaga 63 - 74  
Fuenlabrada - Zaragoza 93 - 80  
Gran Canaria - Obradoiro Monbus 91 - 57  
Joventut Badalona - Estudiantes 77 - 71  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Campus Promete 87 - 74  
Vasco Gipuzkoa - Zamarat 72 - 66  
Zaragoza - Gran Canaria 75 - 75, h.u. 88 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Galatasaray 73 - 80  
Usak Sportif - Istanbul BB 80 - 68  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Parma Permszkij Kraj 88 - 73  
Himki Moszkva - Tsmoki-Minszk 80 - 72  
Nyizsnyij Novgorod - CSZKA Moszkva 65 - 101  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naturhouse La Rioja - Nantes 25 - 31  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Barcelona 27 - 27  
Wisla Plock - Paris SG 25 - 29  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Asztrahanocska 38 - 20  
Metz - Vardar SCBT 42 - 28  
Thüringer HC - FTC 29 - 29  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Esbjerg 33 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - GOG 26 - 36  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Silkeborg 22 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riko Ribnica - St. Raphael 24 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Kubany Krasznodar 33 - 26  
Randers - Nyköbing F. 27 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Falk Horten 34 - 19  
Bodö - Halden 34 - 36  
Drammen - Haslum 17 - 34  
Elverum - Fyllingen 25 - 26  
Kolstad - Arendal 28 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Sola 28 - 28  
Stabaek - Kristiansand 26 - 31  
Tertnes Bergen - Oppsal 25 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - R-N. Löwen Kronau 30 - 30  
Lemgo - Bergischer HC 23 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - SVG Celle 30 - 25  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Tatran Presov 32 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Kriens 32 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Sävehof 29 - 26  
HIF Karlskrona - Ystad IF 25 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Vasterasirsta 26 - 24  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Melbourne City 2 - 3  
Newcastle Jets - Brisbane Roar 1 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - AZAL Baku 1 - 1  
Neftcsi Baku - Zira 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Roeselare 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Pirin Blagoevgrad 3 - 0  
Slavia Szófia - Neftocsimik Burgasz 0 - 3  
Vereja - Cserno More Várna 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Freiburg 1 - 2  
Hamburg - Hertha BSC 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Erzgebirge Aue 2 - 2  
Fürth - Nürnberg 1 - 0  
Heidenheim - Sandhausen 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Duisburg 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Dep. Temuco 1 - 2  
Palestino - Universidad de Chile 1 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Anagenniszi Derinia 6 - 0  
AEL Limasszol - Ermisz Aradippou 1 - 2  
Anorthoszisz Famaguszta - Apollon Limasszol 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zizkov - Trinec (esőszünet) 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Zlín 1 - 0  
Liberec - Pribram 2 - 1  
Slavia Praha - Plzen 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Roskilde 0 - 4  
Fredericia - Naestved 2 - 1  
Hobro - Helsingor 2 - 0  
LFA Nyköbing - Köge 1 - 0  
Vejle - Skive 0 - 2  
Vendsyssel - Fremad Amager 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Nordsjaelland 2 - 3  
FC Köbenhavn - Horsens 5 - 0  
Silkeborg - Randers 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Suwon City 1 - 2  
Bucheon - Seoul E-Land 2 - 1  
Gyeongnam - Asan Citizen FC    
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Suwon Bluewings 1 - 1  
Incheon - Jeju 0 - 1  
Jeonbuk - Jeonnam 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Marseille 1 - 4  
Monaco - Nantes 4 - 0  
Toulouse - Lille 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Kassziopi Kerkyra 1 - 2  
Atromitosz Periszteri - Iraklisz 1908 1 - 0  
PAOK - Olympiakosz 2 - 0  
Xanthi - Plataniasz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Cambuur 0 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Excelsior 1 - 1  
Groningen - Ajax 1 - 1  
Nijmegen - Heracles 3 - 1  
Sparta Rotterdam - Feyenoord 1 - 0  
Utrecht - ADO Den Haag 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Hajduk Split 2 - 1  
RNK Split - Cibalia 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Tehran - Persepolis 0 - 2  
Sepahan - Zob Ahan 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Ramat Gan 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Maccabi TA 1 - 2  
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Petah Tikva 1 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Matsumoto Yamaga 0 - 0  
Kamatamare Sanuki - Machida Zelvia 2 - 2  
Nagasaki - Yokohama FC 1 - 1  
Okayama - Roasso Kumamoto 1 - 1  
Tokyo Verdi - Oita Trinita 1 - 0  
Yamaguchi - Avispa Fukuoka 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Gamba Osaka 1 - 3  
Kawasaki Frontale - Sagan Tosu 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Atl. Nacional Medellin 0 - 0  
Dep. La Equidad - Envigado 1 - 0  
Dep. Tolima - Once Caldas 2 - 3  
Independiente Medellin - Dep. Cali 3 - 1  
Independiente SF - Boyaca Patriotas 0 - 0  
Jaguares de Cordoba - Millonarios 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Yanbian 0 - 0  
Guangzhou Evergrande - Beijing Guoan 2 - 1  
Henan Jianye - Hebei 0 - 0  
Shanghai Shenhua - Jiangsu 4 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigry Suwalki - Podbeskidzie Bielsko-B. 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Slask Wroclaw 4 - 1  
Lech Poznan - Lechia Gdansk 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Dep. Toluca 2 - 0  
Cruz Azul - Chiapas 2 - 0  
Leon - América 1 - 1  
Monarcas Morelia - Veracruz 1 - 0  
Monterrey - Queretaro 4 - 1  
Necaxa - Atlas de Guadalajara 1 - 1  
Puebla - Tigres 0 - 2  
UNAM Pumas - Santos Laguna 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - New England 1 - 0  
D.C. United - Kansas City 0 - 0  
Houston - Seattle 2 - 1  
Orlando - New York City FC 1 - 0  
San Jose - Montreal 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Cigánd 2 - 0  
Budaörs - SZEOL 4 - 1  
Cegléd - Csákvár 1 - 0  
Dorog - ZTE 0 - 0  
Kozármisleny - Siófok 1 - 0  
Nyíregyháza - Mosonmagyaróvár 1 - 0  
Puskás Akadémia - Kisvárda 1 - 0  
Soroksár - Békéscsaba 5 - 0  
Szeged 2011 - Vác 1 - 0  
Szolnok - Sopron 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Fiorentina 0 - 0  
Bologna - Lazio 0 - 2  
Cagliari - Internazionale 1 - 5  
Crotone - Sassuolo 0 - 0  
Empoli - Genoa 0 - 2  
Torino - Palermo 3 - 1  
Udinese - Juventus 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Salernitana 1 - 1  
Brescia - Verona 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Como 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Fano 0 - 2  
Bassano - Mantova 1 - 2  
Feralpisalo - Albinoleffe 1 - 0  
Maceratese - Gubbio 0 - 0  
Reggiana - Padova 1 - 1  
Santarcangelo - Pordenone 3 - 1  
Südtirol - Sambenedettese 2 - 5  
Teramo - Venezia 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Akragas 1 - 0  
Catania - Melfi 0 - 2  
Catanzaro - Matera 3 - 1  
Foggia - Juve Stabia 1 - 0  
Fondi - Taranto 1 - 1  
Messina - Monopoli 1 - 0  
Paganese - Cosenza 1 - 1  
Reggina - Casertana 3 - 0  
Siracusa - Vibonese 4 - 1  
Virtus Francavilla - Lecce 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Szpartak Moszkva 2 - 2  
Krilja Szovjetov Szamara - Lokomotív Moszkva 0 - 3  
Terek Groznij - Ufa 0 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Amkar Perm 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Salzburg 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Dep. Capiata 2 - 0  
Sol de America - Rubio 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fafe - Uniao Madeira 1 - 2  
Famalicao - Covilha 2 - 2  
Gil Vicente - Leixoes 2 - 2  
Guimaraes B - Penafiel 2 - 0  
Porto B - Portimonense 1 - 0  
Varzim - Santa Clara 0 - 0  
Viseu - Freamunde 1 - 2  
Vizela - Académica 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Chaves 2 - 1  
Marítimo - Setúbal 1 - 0  
Pacos Ferreira - Tondela 0 - 0  
Sporting CP - Guimaraes 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunderland - Manchester City 0 - 2  
Tottenham - Everton 3 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Viitorul Constanta 1 - 0  
Pandurii - Dinamo Bukarest 0 - 2  
Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias 1 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Partick Thistle 1 - 0  
Celtic - St. Mirren 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Cordoba 2 - 1  
Huesca - Valladolid 1 - 0  
Levante - Elche 2 - 1  
Lugo - Almería 1 - 2  
UCAM Murcia - Mallorca 1 - 1  
Zaragoza - Numancia 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boiro - Izarra 1 - 1  
Burgos - Ferrol 2 - 1  
Coruxo - Arandina 3 - 2  
Cultural Leonesa - Guijuelo 3 - 1  
Lealtad - Pontevedra 0 - 1  
Ponferradina - Union Mutilvera 3 - 2  
Somozas - Caudal Deportivo 2 - 2  
Tudelano - R. Santander 0 - 2  
Valladolid B - Celta Vigo B 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Navalcarnero 1 - 0  
Barakaldo - De Los Reyes 0 - 0  
Fuenlabrada - Amorebieta 1 - 0  
Majadahonda - Real Union Irun 2 - 0  
Sestao River - UD Logrones 0 - 1  
Socuellamos - Real Madrid B 1 - 3  
Toledo - Real Sociedad B 1 - 0  
Zamudio - Mensajero 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Badalona 0 - 0  
Atl. Baleares - Eldense 5 - 0  
Atl. Saguntino - Prat 3 - 0  
Cornella - UE Llagostera 1 - 1  
Ebro - Espanyol B 0 - 0  
Hercules - L'Hospitalet 1 - 1  
Mallorca B - Valencia B 1 - 0  
Villarreal B - Lleida 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Linense 3 - 0  
El Ejido - Villanovense 0 - 2  
Granada B - Cartagena 1 - 1  
La Hoya Lorca - Real Jaen 2 - 1  
La Roda - UD Extremadura 0 - 0  
Linares - Rec. Huelva 0 - 1  
Mancha Real - Jumilla 0 - 0  
Melilla - Marbella 0 - 0  
Merida - Atl. Sanluqueno 0 - 0  
San Fernando - Real Murcia 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Malaga 1 - 0  
Atl. Madrid - Valencia 3 - 0  
Las Palmas - Osasuna 5 - 2  
Sp. Gijón - Deportivo 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Chiasso 1 - 0  
Le Mont Lausanne - Winterthur 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Grasshoppers 1 - 1  
Sion - St. Gallen 1 - 2  
Vaduz - Basel 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Dalkurd 0 - 0  
GAIS - Kristianstad 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Falkenberg 6 - 1  
Värnamo - Ytterhogdal 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Nyköping 1 - 1  
Östersund - Hammarby 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Norrtälje 6 - 0  
Örebro - Häcken 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Hilal (KSA) 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Zilina 2 - 2  
Slovan Bratislava - Zemplin Michalovce 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Krsko Posavlje 1 - 1  
Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 2 - 4  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Yeni Malatyaspor 2 - 2  
Denizlispor - Samsunspor 0 - 1  
Manisaspor - Bandirmaspor 6 - 2  
Ümraniyespor - Giresunspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Konyaspor 0 - 1  
Fenerbahce - Osmanlispor 1 - 0  
Istanbul Basaksehir - Alanyaspor 2 - 1  
Kayserispor - Kasimpasa 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Olekszandria 1 - 0  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Zirka Kirovográd 3 - 0  
Volyn Lutszk - Sahtar Doneck 0 - 1  
Vorszkla Poltava - Zorya Luganszk 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Defensor 0 - 2  
El Tanque Sisley - Boston River 1 - 0  
Plaza Colonia - Rampla Juniors 0 - 1  
Racing Montevideo - Montevideo Wanderers 0 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Románia 2 - 2  
Szerbia - Finnország 2 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Eastern Suburbs 2 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Saracens 27 - 35  
Worcester - Bristol 41 - 24  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Montpellier 16 - 3  
Stade de France - Bordeaux 32 - 9  
Toulouse - La Rochelle 21 - 27  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Parramatta Eels 12 - 20  
New Zealand Warriors - Newcastle Knights 26 - 22  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - USA (Helyszín: USA) 24 - 17  
Ausztrália - Argentína 14 - 0  
Dél-Afrika - USA (Helyszín: USA) 20 - 17  
Dél-Afrika - Wales 21 - 7  
Fidzsi-szigetek - Új-Zéland 19 - 14  
Franciaország - Kanada 0 - 21  
Franciaország - Kenya 7 - 14  
Japán - Chile 24 - 7  
Kanada - Anglia 5 - 12  
Skócia - Szamoa 0 - 24  
Wales - Oroszország 24 - 5  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Vibo Valentia (1.m.) 3 - 0  
Trentino - Vero Monza (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - LJ Modena 3 - 0  
Snooker (Gibraltar Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - R. Walden 4 - 3  
B. Hawkins - S. Murphy (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
I. Figueiredo - N. Bond 2 - 4  
J. Lisowski - J. Trump 1 - 4  
J. Trump - R. Day 4 - 2  
J. Trump - S. Lam 4 - 1  
M. Allen - J. Lisowski 1 - 4  
M. Davis - M.J. Williams 3 - 4  
N. Robertson - Jam. Jones 4 - 0  
R. Day - J. Astley 4 - 2  
R. Day - N. Robertson 4 - 2  
S. Murphy - J. Trump (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Murphy - M.J. Williams 4 - 3  
Strandröplabda (Shepparton, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bell P / Laird N - Schumacher A / Behrens K 0 - 2  
Körtzinger L / Seyfferth - Gordon J / Saxton C 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Querrey - R. Nadal 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Soares B - Isner J / Lopez F 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Tsurenko - K. Mladenovic 2 - 0  
Tenisz (Kuala Lumpur, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Hibino - A. Barty 0 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Ninomiya M - Barty/Dellacqua 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Cuevas - A. Ramos (esőszünet)    
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Fognini F - Dutra Silva R / SA A 0 - 2  
Dutra Silva R / SA A - Daniell M / Demoliner M 2 - 1  
Tenisz (Wroclaw, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Melzer - M. Przysiezny 2 - 0  
Tollaslabda (German Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.C. Chou - Tz.W. Wang 2 - 0  
Tollaslabda (German Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - A. Yamaguchi    
Téli sportok (Sífutás párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cologna - A. Harvey (vb, 50km) 0 - 1  
M.J. Sundby - S. Ustiugov (vb, 50km) 0 - 1  
P. Northug - M. Hellner (vb, 50km) 1 - 0  
Téli sportok (Északi-sí vb, sífutás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Északi-sí vb - sífutás, 50 km, Lahti 2017    
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Primorje Rijeka 10 - 7  

 

2017.03.04.
Darts (UK Open Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabern - J. Michael 10 - 6  
A. Tabern - R. van Barneveld 7 - 10  
B. van de Pas - A. Norris 5 - 10  
C. Dobey - M. Lukeman 5 - 10  
D. Chisnall - P. Wright 5 - 10  
D. Gurney - V. van der Voort 10 - 5  
G. Price - D. Pallett 10 - 4  
I. White - M. Lukeman 10 - 3  
J. Cullen - C. Reyes 10 - 5  
J. Klaasen - V. van der Voort 9 - 10  
J. Wattimena - M. Smith 8 - 10  
K. Huybrechts - J. Cullen 10 - 9  
K. Huybrechts - T. Evetts 10 - 1  
K. Shepherd - I. White 7 - 10  
M. Smith - A. Norris 6 - 10  
M. Webster - D. Gurney 3 - 10  
P. Hogan - A. Lewis 10 - 6  
P. Hogan - G. Price 6 - 10  
R. Baxter - W. O'Connor 6 - 10  
R. Searle - R.Cross 5 - 10  
R. van Barneveld - R. Meulenkamp 10 - 3  
R.Cross - P. Wright 6 - 10  
S. Whitlock - D. van Duijvenbode 10 - 6  
S. Whitlock - W. O'Connor 10 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M-Team - Classic Tampere 7 - 7  
Nokian KrP - OLS Oulu 7 - 4  
Steelers Hämeenlinna - Happee Jyväskylä 6 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - AIK 15 - 0  
Helsingborg - Linköping 9 - 5  
Höllviken - Pixbo Wallenstam 9 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Group Imola - Dosson 8 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Gran Canaria - Jumilla 5 - 5  
Murcia - Barcelona 1 - 2  
Ribera Navarra - Peniscola 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartford - Lehigh Valley 1 - 3  
Ontario Reign - Stockton 2 - 1  
Providence - Albany 3 - 4  
Rochester - St. John's 0 - 3  
Rockford - Manitoba 3 - 5  
San Antonio - Grand Rapids 2 - 4  
San Diego - Tucson 4 - 1  
Springfield - Lehigh Valley 4 - 5  
Syracuse - Hershey 1 - 5  
Utica - Binghamton 5 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Val Pusteria (2.m.) 4 - 3  
Feldkirch - Asiago (2.m.) 3 - 3  
Lustenau - Jesenice (2.m.) 3 - 4  
Neumarkt Riwega - Renon/Ritten (2.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Roki 2 - 3  
Heinolan Peliitat - Kajaanin Hokki 4 - 0  
IPK - SaPKo 0 - 3  
Jokipojat - JYP-Akatemia 3 - 2  
Keupa - Leki 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Kookoo 4 - 2  
JYP - Vaasan Sport 3 - 2  
Kalpa - SaiPa 6 - 0  
Kärpät - HIFK 0 - 2  
Lukko - Ilves 3 - 5  
Turku PS - Tappara 2 - 1  
Ässät - Hämeenlinna 1 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Grenoble (3.m.) 1 - 6  
Angers - Rouen (3.m.) 4 - 2  
Epinal - Gap (3.m.) 4 - 7  
Lyon - Bordeaux (3.m.) 3 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Avangard Omszk (6.m.) 0 - 2  
Barisz Asztana - Traktor Cseljabinszk (6.m.) 2 - 1  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Újpest (3.m.) 4 - 2  
MAC Budapest - Debrecen (3.m.) 7 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Toronto 5 - 2  
Calgary - Detroit 2 - 2  
Carolina - Arizona 2 - 4  
Chicago - NY Islanders 1 - 1  
Pittsburgh - Tampa Bay 5 - 2  
Winnipeg - St. Louis 3 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga (1.m.) 5 - 0  
Lorenskog - Lillehammer (1.m.) 3 - 1  
Stavanger - Stjernen (1.m.) 5 - 3  
Storhamar - Sparta Sarpsborg (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Langnau Tigers 1 - 2  
Kloten - Fribourg 0 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Biel (1.m.) 1 - 1  
Lausanne - Davos (1.m.) 3 - 5  
Zug - Servette (1.m.) 2 - 2  
Zürich Lions - Lugano (1.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Malmö 4 - 0  
Frölunda - Rögle 3 - 1  
Färjestad - HV 71 1 - 0  
Karlskrona - Skelleftea 6 - 1  
Lulea - Leksand 5 - 2  
Örebro - Växjö 2 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Izssztal Izsevszk (5.m.) 3 - 2  
Szarjarka Karaganda - Zvezda Csehov (5.m.) 5 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Dinamo Szentpétervár (5.m.) 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Mega Leks 88 - 100  
Mornar - Igokea 83 - 76  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Prostejov 85 - 78  
MMCITE Brno - Usti nad Labem 90 - 82  
Ostrava - Svitavy 72 - 84  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Pardubice 100 - 94  
Opava - Kolin 106 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Goyang 88 - 82  
Jeonju KCC Egis - Changwon Sakers 86 - 88  
Wonju Dongbu - Seoul Thunders 73 - 83  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Orleans 71 - 64  
Le Portel - Dijon 80 - 70  
Nancy - Strasbourg 71 - 80  
Paris Levallois - Adecco ASVEL 70 - 86  
Pau Orthez - Hyeres-Toulon 85 - 70  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Lattes Montpellier 58 - 75  
Lyon - Cavigal Nice 49 - 65  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Lefkadasz - Koloszosz Rodosz 61 - 62  
Koroivosz Amaliadasz - Apollon Patra 71 - 67  
PAOK - Trikala 97 - 86  
Promitheasz Patra - AEK Athén 67 - 86  
Rethymno - Kymi 84 - 73  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi TA 80 - 77  
Hapoel Holon - Bnei Herzeliya 55 - 59  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikawa Kariya - Tokyo Sunrockers 71 - 58  
Sendai - Kawasaki Brave Thunders 64 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Turow Zgorzelec 78 - 72  
Koszalin - Start Lublin 65 - 79  
Krosno - Zielona Gora 57 - 75  
Kutno - Anwil Wloclawek 83 - 83, h.u. 88 - 95  
Starogard Gdanski - Torun 90 - 73  
Tarnobrzeg - Trefl Sopot 70 - 79  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Siauliai 86 - 56  
Vytautas Prienai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 86 - 74  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Kaposvár 94 - 67  
MAFC - Körmend 80 - 85  
Sopron - Szeged 62 - 54  
Szolnok - Jászberény 77 - 69  
Szombathely - Pécs 85 - 73  
Vasas - Atomerőmű 82 - 89  
ZTE - Kecskemét 85 - 80  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Győr 70 - 68  
PEAC-Pécs - Diósgyőr 78 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Cleveland 130 - 135  
Dallas - Memphis 104 - 100  
LA Lakers - Boston 95 - 115  
Milwaukee - LA Clippers 112 - 101  
New Orleans - San Antonio 89 - 89, h.u. 98 - 101  
Orlando - Miami 110 - 99  
Philadelphia - New York 105 - 102  
Phoenix - Oklahoma City 118 - 111  
Utah - Brooklyn 112 - 97  
Washington - Toronto 106 - 114  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Jena 92 - 84  
Ludwigsburg - Skyliners Frankfurt 70 - 68  
Tübingen - Telekom Bonn 67 - 79  
Ulm - Vechta 75 - 70  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Pistoia 81 - 75  
Trento - Caserta 76 - 66  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ragusa - Famila Schio 78 - 52  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Real Madrid 75 - 64  
MoraBanc Andorra - Manresa 85 - 77  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - P. Avenida 55 - 61  
Bembibre - Gernika Bizkaia 66 - 77  
Cadi La Seu d'Urgell - CREF Madrid 70 - 59  
Ferrol - Araski AES 72 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Balikesirspor 79 - 73  
Besiktas - Karsiyaka 86 - 81  
RH Gaziantepspor - Buyukcekmece 78 - 67  
TED Ankara Kolejliler - Yesilgiresun 90 - 78  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - Montpellier 34 - 36  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Silkeborg 26 - 24  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Vardar Pro Skopje 30 - 26  
Kristianstad - Kielce 29 - 25  
Szeged - RK Zagreb 26 - 21  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Larvik 24 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Holstebro 19 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Göppingen 22 - 25  
Porto - Granollers 23 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Magdeburg 22 - 38  
Tatabánya - Kolding 28 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Melsungen 23 - 22  
Riihimaen Cocks - Benfica 21 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Nantes 27 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Gwardia Opole 30 - 32  
Kwidzyn - Piotrkow Trybunalski 29 - 25  
Legionowo - Stal Mielec 31 - 23  
Pogon Szczecin - Chrobry Glogow 28 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Eger 26 - 32  
Gyöngyös - Orosháza 18 - 19  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dunaújváros 26 - 27  
MTK - Békéscsaba 27 - 26  
Siófok - Mosonmagyaróvár 34 - 25  
Vác - Érd 29 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Balingen-Weilstetten 26 - 29  
Coburg - Erlangen 30 - 28  
Gummersbach - Wetzlar 27 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Dortmund 22 - 26  
Leipzig - Leverkusen 27 - 24  
Neckarsulm - Blomberg-Lippe 24 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Ademar Leon 26 - 28  
Puerto Sagunto - Bidasoa Irun 23 - 24  
Quabit Guadalajara - Valladolid 31 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Thun 28 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Lugi 21 - 32  
Heid - Skara 27 - 25  
Skuru - Sävehof 24 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Wimbledon 1 - 1  
Bradford - Peterborough 1 - 0  
Bury - Gillingham 1 - 2  
Millwall - Milton Keynes Dons 2 - 1  
Northampton - Charlton 2 - 1  
Oxford Utd. - Bristol Rovers 0 - 2  
Rochdale - Sheffield Utd. 3 - 3  
Scunthorpe - Fleetwood 0 - 2  
Shrewsbury - Coventry 0 - 0  
Southend - Port Vale 1 - 1  
Swindon - Chesterfield 0 - 1  
Walsall - Oldham 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Barnet 1 - 0  
Blackpool - Morecambe 3 - 1  
Cambridge Utd. - Colchester 1 - 1  
Cheltenham - Mansfield 0 - 0  
Crawley - Doncaster 0 - 0  
Grimsby - Wycombe 1 - 2  
Hartlepool - Exeter 3 - 1  
Newport - Leyton 0 - 4  
Plymouth - Carlisle 2 - 0  
Portsmouth - Crewe 0 - 1  
Stevenage - Notts County 3 - 0  
Yeovil - Luton 0 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Wigan 1 - 0  
Bristol City - Burton 0 - 0  
Derby County - Barnsley 2 - 1  
Fulham - Preston 3 - 1  
Huddersfield - Newcastle 1 - 3  
Ipswich - Brentford 1 - 1  
Nottingham - Brighton 3 - 0  
QPR - Cardiff 2 - 1  
Reading - Wolverhampton 2 - 1  
Rotherham - Aston Villa 0 - 2  
Sheffield Wed. - Norwich 5 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Lincoln 0 - 0  
Barrow - Sutton Utd. 0 - 0  
Boreham - Bromley 0 - 0  
Braintree - Wrexham 1 - 2  
Dover - Solihull Moors 0 - 0  
Forest Green - Macclesfield 3 - 0  
Gateshead - Dag & Red 1 - 0  
Maidstone Utd. - Southport 4 - 2  
North Ferriby Utd. - Woking 2 - 1  
Torquay - Guiseley 1 - 2  
York - Eastleigh 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix - Perth Glory 3 - 3  
Western Sydney - Adelaide Utd 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Gabala 0 - 2  
Sumqayit - Qarabag Baku 0 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Kortrijk 1 - 1  
Genk - FC Bruges 2 - 1  
Mechelen - Anderlecht 3 - 2  
Mouscron-Peruwelz - Standard Liege 1 - 0  
Oostende - Lokeren 0 - 0  
St. Truiden - Eupen 2 - 1  
Waasland Beveren - Gent 2 - 3  
Zulte Waregem - Westerlo 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - CSZKA Szófia 2 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Gorna Orjahovica 2 - 1  
Montana - Dunav Ruse 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Bayern München 0 - 3  
Bremen - Darmstadt 2 - 0  
Dortmund - Leverkusen 6 - 2  
Hoffenheim - Ingolstadt 5 - 2  
Mainz - Wolfsburg 1 - 1  
Mönchengladbach - Schalke 4 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - St. Pauli 1 - 2  
Karlsruhe - Hannover 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erfurt - Zwickau 1 - 3  
Holstein Kiel - Paderborn 2 - 1  
Magdeburg - Mainz Amatőr 1 - 2  
Münster - Hallescher FC 1 - 1  
Regensburg - Lotte 2 - 0  
Rostock - Aalen 1 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - FSV Frankfurt 3 - 1  
Wehen - Osnabrück 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Universidad Catolica 2 - 0  
Everton Vina Del Mar - Santiago Wanderers 2 - 2  
Union Espanola - Huachipato 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEZ Zakakiou - Doxa Katokopiasz 0 - 4  
APOEL Nicosia - Omonia Nicosia 2 - 1  
Arisz Limasszol - Ethnikosz Ahnasz 3 - 1  
NEA Szalamina - Karmiotissza Polemidion 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Vitkovice 3 - 2  
Ostrava - Usti nad Labem 3 - 0  
Pardubice - Olomouc 0 - 3  
Prostejov - Sokolov 1 - 0  
Vlasim - Frydek Mistek 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Mladá Boleslav 0 - 0  
Jablonec - Bohemians 1905 0 - 0  
Slovacko - Brno 0 - 0  
Sparta Praha - Dukla Praha 1 - 0  
Teplice - Jihlava 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Sönderjyske 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan - Daejeon Citizen 2 - 1  
Seongnam - Busan I'Park 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Daegu 1 - 0  
Sangju Sangmu - Gangwon 1 - 2  
Ulsan - Pohang 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al-Jazeera (UAE) 2 - 1  
Al-Ain - Hatta 2 - 0  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Wahda 3 - 4  
Dibba Al-Fujairah - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 1 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OPS - Haukiputaan Pallo 3 - 2  
Oulu - KPV Kokkola 1 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Jazz Pori 6 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Gnistan 2 - 0  
KTP - Honka 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Niort 1 - 1  
Troyes - Amiens 4 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Beziers 2 - 1  
Epinal - Quevilly Rouen 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - St-Etienne 0 - 0  
Caen - Angers 2 - 3  
Dijon - Nice 0 - 1  
Metz - Rennes 1 - 1  
Montpellier - Guingamp 1 - 1  
Paris SG - Nancy 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Giannina 1 - 1  
Panathinaikosz - Veria 5 - 0  
Panetolikosz - Levadiakosz 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Roda 4 - 0  
Twente - Willem II 2 - 1  
Zwolle - Vitesse 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Inter Zapresic 2 - 0  
Rijeka - Lokomotív Zagreb 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Machine Sazi Tabriz 1 - 0  
Esteghlal T. - FC Mashhad 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Beer Sheva 0 - 1  
Hapoel Haifa - Ironi Kiryat Shmone 1 - 2  
Hapoel Raanana - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 1  
Hapoel TA - Bnei Yehuda TA 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Yamagata 1 - 1  
Kyoto - Tokushima 1 - 0  
Mito - Zweigen Kanazawa 4 - 0  
Nagoya GE - Gifu 1 - 1  
Shonan Bellmare - Thespakusatsu Gunma 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Omiya Ardija 2 - 0  
Jubilo Iwata - Vegalta Sendai 0 - 1  
Kofu - Kashima A. 0 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Shimizu SP 0 - 1  
Urawa RD - Cerezo Osaka 3 - 1  
Vissel Kobe - Albirex Niigata 2 - 1  
Yokohama FM - Sapporo 3 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khuraitiat - Lekhwiya 0 - 3  
Al-Rayyan - Al-Wakra 4 - 0  
Labdarúgás (Kazah Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Kairat Almaty (Helyszín: Almaty) 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Alianza Petrolera 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Tianjin Songjiang 2 - 0  
Shandong Luneng - Tianjin Teda 2 - 0  
Shanghai SIPG - Changchun Yatai 5 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Wisla Pulawy 0 - 1  
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2 - 2  
Chrobry Glogow - Znicz Pruszkow 1 - 1  
Kluczbork - Stal Mielec 0 - 1  
Olimpia Grudziadz - Miedz Legnica 2 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Pogon Siedlce 4 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Olsztyn 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Arka Gdynia 1 - 1  
Piast Gliwice - Wisla Krakkó 1 - 2  
TBB Nieciecza - Ruch Chorzow 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - VMFD Zalgiris 1 - 2  
Suduva Marijampole - Lietava Jonava 3 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Pachuca 2 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Chicago 1 - 1  
Los Angeles - Dallas 1 - 2  
Portland - Minnesota 5 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Diósgyőr 3 - 0  
Gyirmót - Haladás 1 - 2  
Mezőkövesd - Vasas 0 - 2  
MTK - Paks 1 - 2  
Videoton - Honvéd 3 - 0  
Újpest - FTC 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Chievo 3 - 1  
Roma - Napoli 1 - 2  
Sampdoria - Pescara 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Novara 1 - 2  
Avellino - Perugia 0 - 5  
Carpi - Spezia 1 - 0  
Cesena - Vicenza 1 - 1  
Entella - Bari 2 - 0  
SPAL Ferrara - Pisa 1 - 1  
Ternana - Vercelli 1 - 2  
Trapani - Latina 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Robur Siena 0 - 2  
Lupa Roma - Pontedera 1 - 3  
Olbia - Cremonese 1 - 3  
Pistoiese - Alessandria 0 - 0  
Pro Piacenza - Prato 2 - 0  
Racing Roma - Arezzo 1 - 1  
Renate - Carrarese 1 - 0  
Tuttocuoio - Piacenza 1 - 4  
Viterbese - Giana Erminio 3 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Lumezzane 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zenit Szentpétervár 0 - 0  
Gazovik Orenburg - Arszenál Tula 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - St. Pölten 1 - 0  
Ried - Austria Wien 0 - 3  
Sturm Graz - Altach 3 - 0  
Wolfsberg - Admira Wacker 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Nacional Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Sporting CP B 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Arouca 3 - 1  
Feirense - Benfica 0 - 1  
Porto - Nacional Madeira 7 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Hull City 3 - 1  
Liverpool - Arsenal 3 - 1  
Manchester Utd. - Bournemouth 1 - 1  
Stoke - Middlesbrough 2 - 0  
Swansea - Burnley 3 - 2  
Watford - Southampton 3 - 4  
West Bromwich - Crystal Palace 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Concordia Chiajna 1 - 1  
Steaua Bukarest - Targu Mures 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Motherwell 1 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Ayr Utd. 3 - 1  
Rangers - Hamilton 6 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Stranraer 1 - 2  
East Fife - Albion Rovers 2 - 0  
Queens Park - Livingston 1 - 1  
Stenhousemuir - Peterhead 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Forfar 2 - 2  
Cowdenbeath - Stirling 0 - 2  
Elgin - Arbroath 0 - 0  
Montrose - Annan 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Dumbarton 5 - 1  
Queen of South - Falkirk 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Sevilla B 0 - 0  
Girona - Getafe 5 - 1  
Oviedo - Cadiz 2 - 1  
Rayo Vallecano - Reus 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna B - Palencia Balompie 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Albacete 3 - 1  
Leioa - Gernika 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Levante B 1 - 1  
Gava - Sabadell 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Celta Vigo 5 - 0  
Eibar - Real Madrid 1 - 4  
Leganes - Granada 1 - 0  
Villarreal - Espanyol 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wohlen - Servette 0 - 2  
Xamax - Schaffhausen 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Lausanne 2 - 1  
Young Boys - Thun 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Halmstad 7 - 0  
Örgryte - Vanersborg 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Sirius 2 - 2  
Ljungskile - Arameiska-Syrianska 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmar - Gefle 3 - 0  
Trelleborg - Landskrona 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Brommapojkarna 1 - 4  
Djurgarden - Helsingborg 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Shabab (KSA) 1 - 1  
Al-Khaleej - Al-Ahli (KSA) 2 - 2  
Al-Taawon - Al-Qadisiyah 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 1 - 1  
Metalac Gornji Milanovac - Backa Palanka 0 - 1  
Mladost Lucani - Novi Pazar 0 - 1  
Napredak Krusevac - Radnicki Nis 1 - 2  
RAD Belgrád - Javor Matis 1 - 1  
Spartak Subotica Zdrepcev - Cukaricki 0 - 1  
Vozdovac - Radnik Surdulica 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Ruzomberok 1 - 1  
Tatran Presov - Trencin 1 - 2  
Zlate Moravce - Trnava 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Kalcer Radomlje 1 - 0  
Domzale - Koper 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Eskisehirspor 2 - 2  
Elazigspor - Göztepe Izmír 5 - 2  
Gaziantep Bld. Spor - Mersin Idman Yurdu 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Rizespor 1 - 0  
Bursaspor - Gaziantepspor 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Olimpik Doneck 1 - 0  
Dnipro - Csernomorec Odessza 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Fenix Montevideo 0 - 0  
CA Cerro - Liverpool Montevideo 2 - 1  
Juventud - Sud América 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Carmarthen 2 - 2  
Newtown - Airbus 4 - 1  
TNS - Bangor City 4 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loughgall - Ballyclare Comrades 4 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Coleraine 0 - 4  
Crusaders - Linfield 0 - 2  
Dungannon - Warrenpoint 1 - 1  
Portadown - Glenavon 0 - 5  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Levadia Tallinn 1 - 1  
Paide Linnameeskond - Trans Narva 1 - 5  
Parnu JK Vaprus - Nomme Kalju 2 - 6  
Viljandi Tulevik - Sillamae Kalev 1 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Cobh Ramblers 1 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Dundalk 0 - 4  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay Utd. - Southern Utd. 2 - 1  
Wellington Phoenix 2 - Waitakere Utd. 0 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - London Wasps 3 - 24  
Gloucester - Harlequin 27 - 30  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Widnes 14 - 14  
Salford - Warrington 24 - 14  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Section Paloise 25 - 25  
Brive - Toulon 15 - 5  
Castres - Clermont 26 - 16  
Grenoble - Racing-Metro 19 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Sydney Roosters 18 - 32  
North Queensland Cowboys - Canberra Raiders 16 - 16  
St. George Illawarra - Penrith Panthers 42 - 10  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiamme Oro Roma - Reggio Emilia 13 - 10  
Mogliano - Calvisano 10 - 5  
Piacenza Lyons - Lazio 19 - 13  
Rovigo - Padova 20 - 20  
Viadana - San Dona 40 - 14  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Munster 13 - 23  
Glasgow Warriors - Newport Dragons 47 - 17  
Leinster - Llanelli Scarlets 45 - 9  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Pretoria Bulls 34 - 28  
Canberra Brumbies - Durban Sharks 22 - 27  
Cape Town Stormers - Buenos Aires Jaguares 32 - 25  
Dunedin Highlanders - Canterbury Crusaders 27 - 30  
Johannesburg Lions - Sydney Waratahs 55 - 36  
Tokyo Sunwolves - Port Elizabeth S. Kings 23 - 37  
Wellington Hurricanes - Melbourne Rebels 71 - 6  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Oroszország 43 - 0  
Ausztrália - Fidzsi-szigetek 17 - 24  
Ausztrália - Skócia 28 - 21  
Dél-Afrika - Kanada 26 - 7  
Fidzsi-szigetek - Japán 41 - 0  
Japán - Skócia 7 - 33  
Oroszország - Kenya 10 - 12  
USA - Szamoa 26 - 5  
Wales - Franciaország 7 - 33  
Új-Zéland - Kenya 24 - 7  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Verona (1.m.) 1 - 3  
Perugia - Piacenza (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Novara 3 - 1  
Scandicci - LJ Modena 1 - 3  
Snooker (Gibraltar Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - A. McGill 4 - 2  
A. Burden - I. Burns 4 - 2  
A. Duffy - M. Selby 1 - 4  
A. Higginson - Z. Yong 2 - 4  
A. McGill - J. O'Connor 4 - 2  
A. Taylor - S. Nasir 4 - 3  
B. Hawkins - J. Cundy 4 - 0  
C. Walters - B. Hawkins 1 - 4  
D. Hill - S. Hallworth 0 - 4  
D. Wells - K. Wilson 4 - 3  
E. Slessor - J. Boileau 4 - 0  
F. Patrick - S. Kershaw 4 - 2  
F. Xiongman - M. Grinstead 4 - 1  
G. Wilson - P. Lines 4 - 3  
J. Robertson - B. Jones 4 - 2  
J. Swail - M. O'Donnell 2 - 4  
K. Maflin - H. Akbar 4 - 0  
L. Wenbo - R. Walden 1 - 4  
M. Davis - M. Joyce 4 - 2  
M. Dunn - M. Wild 4 - 2  
M. Dunn - Z. Yuelong 0 - 4  
M. Stevens - M. White (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. White - K. Maflin 4 - 0  
M.J. Williams - A. Edge 4 - 1  
N. Bond - A. Mehta 4 - 3  
O. Lines - C. Walters 3 - 4  
P.S. Davison - L. Walker 3 - 4  
R. Milkins - C. Keogan 4 - 2  
R. Milkins - M. Selby 3 - 4  
R. Walden - Y. Bingtao 4 - 3  
R. Williams - D. John 3 - 4  
R.T. Chuan Leong - M. Roberts 4 - 0  
S. Craigie - J. Foster 4 - 0  
S. Murphy - S. Craigie 4 - 1  
S. Wilson - I. Figueiredo 1 - 4  
Y. Bingtao - A. Carty 4 - 1  
Z. Xintong - L. De Staelen 4 - 0  
Z. Yuelong - J. Cahill 4 - 0  
Strandröplabda (Shepparton)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapa R / Seymour M - Hasegawa Y / Kurasaka M 2 - 0  
Mchugh C / Schumann D - Dickson T / Anyany G 2 - 0  
Mchugh C / Schumann D - Kapa R / Seymour M 2 - 1  
Mchugh C / Schumann D - Roberts A / Lorenz M 2 - 0  
Poland B / Tang P - Shiratori K / Takahashi T 0 - 2  
Roberts A / Lorenz M - Karpa M / Sievers M 2 - 1  
Roberts A / Lorenz M - Shiratori K / Takahashi T 2 - 0  
Strandröplabda (Shepparton, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bartoli K / Jenkins C - Suzuki Y / Ishii M 0 - 2  
Bell P / Laird N - Nishibori T / Wada M 2 - 0  
Mowen J / Link S - Ngauamo J / Palmer B 0 - 2  
Ruru M / Polley S - Gordon J / Saxton C 0 - 2  
Strauss N / Strauss T - Körtzinger L / Seyfferth 1 - 2  
Tilley J / Bain A - Lindstrom F / Simonsson S 1 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cilic - R. Nadal 0 - 2  
N. Kyrgios - S. Querrey 1 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Martin F - Isner J / Lopez F 1 - 2  
Murray J / Soares B - Petzschner P / Qureshi A U H 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Lucic-Baroni - L. Tsurenko    
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Muhammad A / Townsend T - Cepede Royg V / Duque-Marino M 0 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - F. Verdasco 2 - 0  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rojer J-J / Tecau H - Bopanna R / Matkowski M 2 - 1  
Tenisz (Kuala Lumpur, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Hibino - M. Linette 2 - 1  
Xin. Han - A. Barty 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sousa - A. Ramos 1 - 2  
P. Carreno-Busta - P. Cuevas 0 - 2  
P. Cuevas - D.S. Schwartzman 2 - 1  
Tenisz (Wroclaw, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P-H. Mathieu - J. Melzer 0 - 2  
Q. Halys - M. Przysiezny 0 - 2  
Tenisz (Yokohama, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Ito - S.W. Kwon 0 - 2  
Tollaslabda (German Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Ueda - T.C. Chou 0 - 2  
Tz.W. Wang - C. Long 2 - 1  
Tollaslabda (German Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - A. Yamaguchi 0 - 2  
C. Marin - M. Mitani 2 - 1  
Téli sportok (Sífutás párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Weng - K. Parmakoski (vb, 30km) 1 - 0  
M. Björgen - C. Kalla (vb, 30km) 1 - 0  
Téli sportok (Síugrás párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Németország (vb, csapat, nagy sánc) 1 - 0  
Norvégia - Lengyelország (vb, csapat, nagy sánc) 0 - 1  
Téli sportok (Északi-sí vb, sífutás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Északi-sí vb - sífutás, női 30 km, Lahti 2017    
Téli sportok (Északi-sí vb, síugrás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Északi-sí vb - síugrás, csapat (nagy sánc), Lahti 2017    
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Jadran Herceg Novi 9 - 7  
Mornar - Jug Dubrovnik 9 - 19  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Vasas 13 - 8  
Miskolc - Szolnok 6 - 17  
OSC - BVSC 9 - 8  
Szeged - Eger 13 - 16  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Lazio 10 - 11  
Brescia - SM Verona 12 - 7  
Canottieri Napoli - Trieste 10 - 7  
Ortigia - Acquachiara 13 - 9  
Roma - Quinto 12 - 10  
Savona - Posillipo Napoli 4 - 8  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Davies - D. Mathews 1 - 0  
S. Eggington - P. Malignaggi 1 - 0  

 

2017.03.03.
Atlétika (Fedettpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baji B. - 60 m gátfutás    
Márton A. - Női súlylökés    
Zsivoczky-Farkas Gy. - Krizsán X. (női ötpróba) 1 - 0  
Darts (UK Open Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alcinas - J. Richardson 4 - 6  
A. Gilding - T. Evetts 5 - 10  
A. Lewis - J. Wade 10 - 8  
A. Norris - Y. Meeuwisse 10 - 2  
A. Roy - D. Gurney 2 - 10  
A. Roy - K. Edwards 6 - 1  
B. Bates - J. de Graaf 6 - 3  
B. Claydon - P. Barham 4 - 6  
B. Dawson - P. Milford 3 - 6  
C. Dobey - K. Painter 10 - 8  
C. Kist - D. van Duijvenbode 5 - 10  
C. Quantock - S. Whitlock 2 - 10  
D. Gurney - R. Palmer 6 - 3  
D. Johnson - J. De Zwaan 6 - 5  
D. Pallett - A. Jenkins 6 - 4  
D. Pallett - S. Beaton 10 - 6  
D. Parletti - A. Roy 4 - 6  
D. Petersen - J. Wattimena 2 - 6  
D. Pilgrim - B.Green 4 - 6  
D. Reynolds - A. Roberts 6 - 2  
D. van Duijvenbode - S. Kellett 6 - 4  
D. Webster - R. Baxter 8 - 10  
Dam. Smith - B. Woods 3 - 6  
G. Anderson - P. Hogan 9 - 10  
G. Eastwood - J. Wilson 4 - 6  
G. Pass - D. Parletti 2 - 6  
I. White - P. Barham 10 - 2  
J. Carroll - B. Walsh 6 - 3  
J. Caven - D. Chisnall 4 - 10  
J. Caven - D. Read 6 - 3  
J. Clayton - J. Klaasen 7 - 10  
J. Davis - P. Harvey 6 - 2  
J. Haines - W. Morris 6 - 0  
J. Henderson - M. Smith 4 - 10  
J. McKirdy - J. Clayton 1 - 6  
J. Michael - B. Dolan 10 - 9  
J. Pipe - G. Price 5 - 10  
J. Worsley - D. Prins 6 - 4  
K. Anderson - J. Wattimena 7 - 10  
K. Bambrick - N. Bell 6 - 5  
K. Bambrick - R. Thornton 0 - 6  
K. Huybrechts - B. Woods 10 - 8  
K. Shepherd - M. Barilli 6 - 3  
K.F. Leung - J. Wattimena 1 - 6  
L. Evans - A. Davidson 6 - 5  
L. Evans - R. Meulenkamp 4 - 6  
M. Dennant - B. van de Pas 6 - 10  
M. Frost - J. Bain 6 - 4  
M. King - A. Tabern 7 - 10  
M. Layton - T. Newell 4 - 6  
M. Lukeman - R. Hewson 10 - 9  
M. McGowan - D. Reynolds 6 - 4  
M. McGowan - R. Searle 7 - 10  
M. Webster - S. Bunting 6 - 2  
N. Smith - S. Maish 6 - 4  
P. Barham - S. Taylor 6 - 5  
P. Cartwright - M. Padgett 2 - 6  
P. Hogan - J. Lewis 6 - 4  
P. Hogan - K. Brown 6 - 3  
P. Hudson - J. Michael 5 - 6  
P. Rowley - R. Baxter 5 - 6  
P. Wright - J. Richardson 10 - 3  
R. Baxter - R. North 6 - 3  
R. Hewson - J. Dekker 6 - 5  
R. Hewson - R. Edhouse 6 - 4  
R. Meikle - J. Pipe 0 - 6  
R. Meikle - V. Kamphuis 6 - 3  
R. Meulenkamp - R. Evans 10 - 7  
R. Meulenkamp - R. Lam 6 - 1  
R. Murray - A. Gilding 4 - 6  
R. Murray - J. Ferrell 6 - 5  
R. Thornton - J. Cullen 2 - 10  
R. Twell - M. Webster 9 - 10  
R. van Barneveld - B. Bates 10 - 6  
R.Cross - J. Haines 10 - 5  
S. Lennon - W. O'Connor 2 - 6  
S. Robertson - A. Tabern 4 - 6  
T. Jenkins - W. Jones 2 - 6  
T. Newell - B. Woods 4 - 6  
V. van der Voort - J. Wilson 6 - 5  
V. van der Voort - R. Huybrechts 10 - 4  
W. Jones - K. Shepherd 8 - 10  
W. Jones - L. Bryant 6 - 5  
W. O'Connor - M. Todd 10 - 3  
Y. Meeuwisse - J. Worsley 6 - 4  
Y. Meeuwisse - M. Biggs 6 - 4  
Z. Lerchbacher - M. Dennant 4 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viikingit Helsinki - SPV Seinäjoki 10 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Storvreta 7 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Isola 7 - 3  
Latina - Cioli Cogianco 8 - 5  
Luparense - Pescara 8 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Sala Zaragoza - Jaen 4 - 4  
Burela - Cartagena 6 - 4  
Levante - Magna Gurpea 2 - 2  
Palma Futsal - Santiago Futsal 8 - 3  
Santa Coloma - Inter Movistar 1 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Jihlava (4.m.) 3 - 2  
Slavia Trebic - Slavia Praha (4.m.) 0 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Kladno (4.m.) 2 - 5  
Zubr Prerov - Motor Ceske Budejovice (4.m.) 0 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Mountfield HK 1 - 3  
Liberec - Mladá Boleslav 4 - 1  
Olomouc - Brno 2 - 2  
Pardubice - Litvínov 3 - 3  
Sparta Praha - Plzen 2 - 2  
Trinec - Vítkovice 2 - 2  
Zlín - Karlovy Vary 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Gentofte (1.m.) 5 - 2  
Esbjerg - SönderjyskE (1.m.) 2 - 1  
Frederikshavn - Herning (1.m.) 4 - 1  
Odense - Rungsted (1.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP-Akatemia - Kokkolan Hermes 6 - 2  
Kiekko-Vantaa - Roki 4 - 2  
Leki - Kajaanin Hokki 4 - 1  
SaPKo - Heinolan Peliitat 2 - 2  
Tuto - Espoo United 2 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Chamonix-Morzine 2 - 7  
Nice - Strasbourg 4 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Rangers 1 - 2  
Buffalo - Arizona 6 - 3  
Columbus - Minnesota 1 - 0  
Dallas - NY Islanders 4 - 5  
Los Angeles - Toronto 2 - 2  
Montreal - Nashville 2 - 1  
Ottawa - Colorado 2 - 1  
Philadelphia - Florida 1 - 1  
San Jose - Vancouver 3 - 1  
Washington - New Jersey 1 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bad Nauheim 2 - 3  
Dresden - Kaufbeuren 1 - 3  
Freiburg - Frankfurt Löwen 5 - 7  
Kassel - Crimmitschau 4 - 2  
Lausitzer Füchse - Bietigheim/Bissingen 2 - 8  
Ravensburg - Rosenheim 3 - 6  
Riessersee - Heilbronn 5 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Ingolstadt (2.m.) 6 - 5  
Straubing - Eisbären Berlin (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Znojmo (3.m.) 3 - 0  
Linz - Südtirol Bolzano (3.m.) 0 - 2  
Salzburg - Graz (3.m.) 5 - 1  
Vienna Capitals - Innsbruck (3.m.) 7 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Oskarshamn 6 - 0  
Almtuna - MODO 3 - 1  
Björklöven - Västeras 3 - 2  
Karlskoga - Timra 3 - 2  
Södertälje - Pantern Malmö 2 - 1  
Tingsryd - Västervik 5 - 3  
Vita Hasten - Mora 3 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Djurgarden 2 - 2  
Växjö - Örebro 7 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - B. Bystrica 2 - 4  
Nove Zamky - Poprad 4 - 1  
Trencin - Kosice 3 - 0  
Zvolen - Nitra 2 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Dandenong (2.m.) 91 - 71  
Townsville - Sydney Flames (2.m.) 61 - 76  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Seoul Knights 69 - 69, h.u. 75 - 82  
Ulsan Mobis Phoebus - Incheon Elephants 65 - 63  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - CSZKA Moszkva 61 - 85  
Darussafaka - Panathinaikosz 77 - 72  
UNIKSZ Kazany - Anadolu Efes 82 - 82, h.u. 92 - 99  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Hapoel Jerusalem (2.m.) 79 - 85  
Himki Moszkva - Valencia (2.m.) 98 - 74  
Unicaja Malaga - Bayern München (2.m.) 82 - 67  
Zenit Szentpétervár - Lok.Kubany Krasznodar (2.m.) 77 - 88  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Cholet 57 - 73  
Reims - Nanterre 73 - 93  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Ginebra SM (4.m.) 94 - 85  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sendai - Kawasaki Brave Thunders 74 - 74, h.u. 86 - 91  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Zhejiang Guangsha (4.m.) 112 - 106  
Shandong - Xinjiang (4.m.) 102 - 108  
Shenzhen - Shanghai Sharks (4.m.) 100 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Asseco Gdynia 94 - 83  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Golden State 94 - 87  
Phoenix - Charlotte 120 - 103  
Portland - Oklahoma City 114 - 109  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Oldenburg 98 - 73  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Krim Ljubljana 28 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Odense 21 - 34  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Budakalász 25 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Budaörs 33 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Villa de Aranda 25 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Hammarby 29 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Kristianstad 28 - 26  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Kanada 1 - 2  
Portugália - Dánia 0 - 6  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Izland 2 - 0  
Spanyolország - Norvégia 3 - 0  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Hollandia 3 - 2  
Kína - Svédország 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Leeds 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chester - Tranmere 2 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Melbourne Victory 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - RB Leipzig 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Düsseldorf 1 - 2  
Dynamo Dresden - Kaiserslautern 3 - 3  
Union Berlin - Würzburg 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Fortuna Köln 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Audax Italiano 2 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver - New York 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Bolivar 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Varnsdorf 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Viborg 1 - 3  
Midtjylland - Lyngby 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Al-Sharjah 1 - 0  
Bani Yas - Al-Wasl 3 - 4  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Dhafra 0 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - EIF 0 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Tours 2 - 2  
Auxerre - Reims 1 - 2  
Bourg-Peronnas - Nimes 0 - 1  
Brest - Ajaccio 1 - 2  
Clermont - Laval 1 - 1  
Red Star 93 - Lens 2 - 3  
Sochaux - Le Havre 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambly - Belfort 3 - 2  
Les Herbiers - Lyon Duchere 1 - 1  
Sedan - Marseille Consolat 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lyon 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - NAC Breda 2 - 1  
Den Bosch - Emmen 1 - 1  
F. Sittard - PSV 2 0 - 0  
FC Eindhoven - Telstar 4 - 2  
Maastricht - Almere City 2 - 2  
Oss - Ajax 2 0 - 3  
RKC Waalwijk - Helmond 5 - 2  
Volendam - Dordrecht 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Go Ahead Eagles 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Slaven Belupo 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padideh Mashhad - Gostaresh Tabriz 3 - 2  
Saba Qom - Foolad Khuzestan 0 - 0  
Sanat Naft Abadan - Paykan 1 - 0  
Tractor Tabriz - Saipa Karaj 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Hapoel Jerusalem 3 - 0  
Hapoel Katamon - Hapoel Bnei Lod 1 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Ironi Nesher 0 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Maccabi Herzliya 1 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Beitar TA Ramla 2 - 2  
Maccabi Netanya - Hapoel Ramat Hasharon 3 - 1  
Maccabi Shaarayim - Hapoel Nazareth Illit 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Arabi (QAT) 1 - 1  
Al-Shahaniya - Al-Ahli (QAT) 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Jaguares de Cordoba 2 - 0  
Envigado - Junior de Barranquilla 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Liaoning Hongyun 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - GKS Tychy 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Gornik Leczna 2 - 1  
Zaglebie Lubin - Legia Varsó 1 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - Stumbras Kaunas 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tom Tomszk - Rosztov (Helyszín: Rosztov) 0 - 6  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Kapfenberg 0 - 0  
Horn - BW Linz 0 - 2  
LASK Linz - Wacker Innsbruck 3 - 1  
Liefering - FAC Wien 1 - 0  
WSG Wattens - Wiener Neustadt 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Trinidense - Independiente FBC 1 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Olhanense 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Boavista 0 - 0  
Labdarúgás (Primeira Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Ceara 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenerife - Mirandes 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Real Sociedad 2 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Wehda 1 - 1  
Al-Nassr - Al-Faisaly 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Vojvodina 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanliurfaspor - Adana Demirspor    
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Karabukspor 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Connah's Quay 1 - 1  
Llandudno FC - Cefn Druids 0 - 0  
Rhyl - Aberystwyth 2 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Infonet Tallinn 2 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UC Dublin - Shelbourne 4 - 0  
Waterford Utd. - Cabinteely 3 - 0  
Wexford Youths - Athlone 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Finn Harps 5 - 3  
Cork City - Galway 4 - 0  
Derry City - Limerick    
Drogheda Utd. - St. Patrick's 2 - 0  
Shamrock Rovers - Bohemians 2 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Exeter 15 - 34  
Sale - Northampton Saints 12 - 32  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Wakefield 12 - 16  
Wigan - Leigh Centurions 20 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Melbourne Storm 6 - 12  
South Sydney Rabbitohs - Wests Tigers 18 - 34  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Ospreys 9 - 13  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waikato Chiefs - Auckland Blues 41 - 26  
Snooker (Gibraltar Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - J. Lisowski 0 - 4  
A. Zhang - N. Saengkham 3 - 4  
D. Dale - J. Higgins 0 - 4  
D. Junhui - J. Weston 4 - 1  
E. Sharav - S. Baird 4 - 1  
F. O'Brien - B. Woollaston 3 - 4  
G. Allen - C. Wakelin 1 - 4  
H. Miah - D. Barsley 4 - 0  
H. Vafaei - D.B. Gilbert 1 - 4  
J. Astley - A. Ploner 4 - 1  
J. Barrett - J. Trump 0 - 4  
J. Cope - D. Jones 2 - 4  
J. Perry - Z. Richardson 4 - 2  
J. White - K. Dunham 4 - 1  
M. Georgiou - G. Pragnall 3 - 4  
M. Holt - I. Martin 4 - 3  
M. Mann - D. Grace 4 - 3  
M. Selt - J. Trump 1 - 4  
M. Selt - R. McLeod 4 - 0  
M. Xiwen - Jam. Jones 1 - 4  
R. Day - P. O'Kane 4 - 0  
R. Muir - M. Allen (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
Rh. Clark - S. O'Sullivan 4 - 1  
S. Donaldson - T. Ford 1 - 4  
S. Maguire - G. Greene 4 - 3  
T. Pengfei - L. Highfield 4 - 2  
W. Yuchen - S. Lam 3 - 4  
Strandröplabda (Shepparton)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Durant C / Schubert Z - Mckienzie D / Ratledge E 2 - 1  
Nicolaidis M / Takken J - Friedl F / Skrabal L 0 - 2  
Watson M / Hartles T - Mann G / Stubbersfield D 2 - 0  
Strandröplabda (Shepparton, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Kendall B - Battaglene S / Weiler S 2 - 1  
Quigley D / Brown M - Schumacher A / Behrens K 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - S. Querrey 0 - 2  
N. Djokovic - N. Kyrgios 0 - 2  
Y. Nishioka - R. Nadal 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Zverev M - Marach O / Martin F 1 - 2  
Gonzalez S / Marrero D - Petzschner P / Qureshi A U H 0 - 2  
Murray J / Soares B - Lipsky S / Querrey S 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - K. Mladenovic 1 - 2  
J. Ostapenko - L. Tsurenko 0 - 2  
K. Flipkens - K. Mladenovic 0 - 2  
M. Lucic-Baroni - P. Parmentier 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuang C-J / Mchale C - Cepede Royg V / Duque-Marino M 1 - 2  
Jurak D / Rodionova AN - Schuurs D / Voracova R 2 - 0  
Kovinic D / Rosolska A - Muhammad A / Townsend T 0 - 2  
Schuurs D / Voracova R - Bouchard E / Flipkens K    
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - L. Pouille 2 - 0  
F. Verdasco - R. Haase 2 - 1  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia-Lopez G / Paes L - Bopanna R / Matkowski M 1 - 2  
Kontinen H / Peers J - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K.L. Zhang - A. Barty 0 - 2  
M. Linette - Y-Y. Duan 2 - 1  
N. Hibino - L. Kerkhove 2 - 0  
Qia. Wang - Xin. Han 1 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty/Dellacqua - Mertens E / Soylu I 2 - 0  
Dzalamidze N / Kudermetov - Kalashnikova O / Voskoboeva G 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - J. Sousa 0 - 2  
G. Pella - A. Ramos 1 - 2  
P. Carreno-Busta - F. Fognini 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta P / Cuevas - Bolelli S / Fognini F 1 - 2  
Galdos S / Podlipnik-Cast - Daniell M / Demoliner M 0 - 2  
Tenisz (Wroclaw, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. De Schepper - J. Melzer 0 - 2  
M. Basic - M. Przysiezny 0 - 2  
P-H. Mathieu - J. Eysseric 2 - 0  
P. Michnev - Q. Halys 0 - 2  
Tenisz (Yokohama, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Eusegi - T. Ito 1 - 2  
Tollaslabda (German Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Holst - T.C. Chou 0 - 2  
H-K. Vittinghus - C. Long    
T. Ueda - Ng Ka Long Angus 2 - 1  
Z. Durkinjak - Tz.W. Wang 0 - 2  
Tollaslabda (German Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - S. Sato 2 - 1  
M. Mitani - A. Mine 2 - 1  
N. Jindapon - Bei. Zhang 0 - 2  
Ng.Y. Cheung - A. Yamaguchi 1 - 2  
Téli sportok (Északi összetett párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Japán (nagy sánc/2x7,5 km) 0 - 1  
Norvégia - Ausztria (nagy sánc/2x7,5 km) 1 - 0  
Téli sportok (Északi-sí vb, sífutás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Északi-sí vb - sífutás, 4x10 km váltó, Lahti 2017    
Téli sportok (Északi-sí vb, északi összetett)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Északi-sí vb - északi összetett, csapat (nagy sánc/2x7,5 km)    
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Budvanszka Rivijera Budva 8 - 12  

 

2017.03.02.
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - P. Wright 2 - 7  
D. Chisnall - R. van Barneveld 7 - 2  
G. Anderson - P. Taylor 6 - 6  
J. Klaasen - K. Huybrechts 6 - 6  
J. Wade - D. Chisnall 5 - 7  
M. van Gerwen - J. Wade    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Milwaukee 4 - 4  
Hartford - Springfield 3 - 3  
San Jose Barracuda - Texas Stars 1 - 1  
Stockton - Ontario Reign 6 - 2  
Toronto Marlies - Bridgeport 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Jihlava (3.m.) 1 - 6  
Slavia Trebic - Slavia Praha (3.m.) 1 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Kladno (3.m.) 1 - 4  
Zubr Prerov - Motor Ceske Budejovice (3.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti Pelicans 4 - 1  
Hämeenlinna - Vaasan Sport 3 - 0  
Ilves - Turku PS 3 - 2  
JYP - Kalpa 5 - 3  
Kookoo - Ässät 3 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Admiral Vlagyivosztok (5.m.) 6 - 0  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa (5.m.) 1 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Red Star Kunlun (5.m.) 8 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Barisz Asztana (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - MAC Budapest (2.m.) 1 - 5  
Újpest - Diósgyőr (2.m.) 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Pittsburgh 4 - 1  
Tampa Bay - Carolina 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Frölunda 2 - 2  
Färjestad - Lulea 5 - 0  
Karlskrona - HV 71 2 - 5  
Rögle - Leksand 4 - 1  
Skelleftea - Linköping 3 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil (4.m.) 3 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Dinamo Balasiha (4.m.) 1 - 4  
Rjazany - SZKA-Neva (4.m.) 2 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Zauralje Kurgan (4.m.) 1 - 2  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Goyang 73 - 81  
Wonju Dongbu - Jeonju KCC Egis 67 - 76  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Milano 87 - 74  
Crvena zvezda - Brose Bamberg 74 - 60  
Galatasaray - Real Madrid 87 - 84  
Maccabi TA - Olympiakosz 71 - 82  
Zalgiris Kaunas - Fenerbahce Ülker 67 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Dallas 100 - 95  
Boston - Cleveland 103 - 99  
LA Clippers - Houston 103 - 122  
Miami - Philadelphia 125 - 98  
Milwaukee - Denver 98 - 110  
New Orleans - Detroit 109 - 86  
Orlando - New York 90 - 101  
Sacramento - Brooklyn 100 - 109  
San Antonio - Indiana 100 - 99  
Toronto - Washington 96 - 105  
Utah - Minnesota 80 - 107  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Veszprém 27 - 28  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - R-N. Löwen Kronau 37 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Aarhus 24 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Nimes 29 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Guif 25 - 31  
Malmö - Ricoh HK 29 - 25  
Redbergslids - Aranäs 30 - 20  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Beroe Stara Zagora 1 - 0  
Vereja - Slavia Szófia 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Goiás 0 - 0  
Brusque - Corinthians 0 - 0  
Ponte Preta - Cuiaba 1 - 1  
Vila Nova - Vasco da Gama 1 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arabe Unido - Dallas 2 - 1  
UNAM Pumas - Tigres 0 - 3  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Caracas 1 - 1  
Juan Aurich - Arsenal Sarandí 0 - 2  
Palestino - Atl. Venezuela 0 - 1  
Racing Club - Rionegro Aguilas 1 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Silkeborg 5 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergerac Perigord - Lille 1 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Olympiakosz 1 - 2  
PAOK - Xanthi 0 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Cambuur 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Sailiya 2 - 3  
Al-Muaidar - El-Jaish 1 - 2  
Umm-Salal - Al-Sadd 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - América de Cali 3 - 3  
Cortulua - Atl. Bucaramanga 0 - 0  
Tigres FC - Independiente SF 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - América 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Zacatecas - Atlas de Guadalajara 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Club Celaya 3 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Németország 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Braga B 1 - 1  
Labdarúgás (Primeira Liga, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parana - Figueirense 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Astra Giurgiu 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Atl. Madrid 1 - 1  
Sevilla - Ath. Bilbao 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - FC Zürich 3 - 1  
Sion - Kriens 5 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Raed 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Fenerbahce 0 - 3  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izrael - U19Ukrajna 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Leeds Rhinos 66 - 10  
Huddersfield - Hull FC 8 - 48  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Brisbane Broncos 18 - 26  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Force - Queensland Reds 26 - 19  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Casalmaggiore 3 - 2  
Snooker (Championship League, döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - J. Higgins 2 - 3  
A. McGill - J. Trump 1 - 3  
A. McGill - R. Day 1 - 3  
B. Hawkins - J. Trump 2 - 3  
D.B. Gilbert - B. Hawkins 1 - 3  
D.B. Gilbert - J. Higgins (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
D.B. Gilbert - R. Day 2 - 3  
M. Davis - J. Higgins 3 - 2  
M. Davis - R. Day 1 - 3  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - M. Cilic 1 - 2  
D. Thiem - A. Mannarino 2 - 0  
N. Djokovic - J.M. Del Potro 2 - 1  
P. Lorenzi - R. Nadal 0 - 2  
S. Johnson - E. Escobedo 2 - 0  
S. Johnson - M. Cilic    
Y. Nishioka - J. Thompson 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Zverev M - Kyrgios N / Sock J    
Cabal J S / Farah R - Petzschner P / Qureshi A U H 0 - 2  
Hach Verdugo H / Ramirez - Lipsky S / Querrey S 0 - 2  
Isner J / Lopez F - Klaasen R / Ram R 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Gonzalez S / Marrero D 0 - 2  
Marach O / Martin F - Huey T / Mirnyi M 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - K. Flipkens    
C. McHale - M. Puig 2 - 0  
H. Watson - K. Mladenovic 1 - 2  
J. Ostapenko - M. Brengle 2 - 0  
M. Lucic-Baroni - S. Rogers 2 - 0  
P. Parmentier - A. Petkovic 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck A / Petkovic A - Muhammad A / Townsend T 0 - 2  
Bouchard E / Flipkens K - Goerges J / Ostapenko J    
Brengle M / Gibbs N - Jurak D / Rodionova AN 1 - 2  
Chuang C-J / Mchale C - Olmos G / Zarazua R 2 - 1  
Klepac A / Martinez Sanch - Kovinic D / Rosolska A 0 - 2  
Schuurs D / Voracova R - Bondarenko K / Maria T 2 - 1  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - P. Kohlschreiber 2 - 1  
E. Donskoy - L. Pouille 1 - 2  
F. Verdasco - G. Monfils 2 - 0  
R. Haase - D. Dzumhur 2 - 1  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia-Lopez G / Paes L - Nestor D / Roger-Vasselin 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Kohlschreiber P / Mayer F    
Tenisz (Kuala Lumpur, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - Mi. Kato 2 - 0  
E. Svitolina - N. Hibino    
Qia. Wang - S. Zheng 2 - 0  
S. Peng - M. Linette (esőszünet)    
S. Sorribes Tormo - Y-Y. Duan 1 - 2  
Xin. Han - A. Kalinskaya 2 - 0  
Tenisz (Kuala Lumpur, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino N / Wongteanchai V - Barty/Dellacqua 0 - 2  
Kato M / Zhang K-L - Kalashnikova O / Voskoboeva G(esőszün.) 1 - 2  
Mertens E / Soylu I - Aoyama S / Yang Z 2 - 1  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - F. Fognini 0 - 2  
G. Elias - A. Ramos 0 - 2  
G. Melzer - D.S. Schwartzman 0 - 2  
P. Carreno-Busta - J. Souza 2 - 0  
P. Cuevas - F. Bagnis 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monroe N / Sitak A - Dutra Silva R / SA A 1 - 2  
Tenisz (Wroclaw, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Sijsling - M. Basic    
J. Janowicz - J. Melzer 0 - 2  
K. De Schepper - T. Griekspoor 2 - 0  
M. Przysiezny - L. Lacko 2 - 1  
Y. Marti - Q. Halys 0 - 2  
Tollaslabda (German Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lin - E. Holst 0 - 2  
F. Roth - T. Ueda 1 - 2  
H-K. Vittinghus - Yun Hu 2 - 1  
N.K. Srikanth - C. Long 0 - 2  
T.C. Chou - A. Antonsen 2 - 1  
Tz.W. Wang - K. Tsuneyama 2 - 0  
Z. Durkinjak - K. Bruun 2 - 0  
Tollaslabda (German Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mine - Yv. Li 2 - 0  
B. Ongbumrungpan - M. Mitani 1 - 2  
C. Marin - S. Priskila 2 - 0  
C.Hs. Lee - Bei. Zhang 0 - 2  
L.A. Mainaky - Ng.Y. Cheung 0 - 2  
S. Jaquet - A. Yamaguchi 1 - 2  
Y.C. Hsu - N. Jindapon 0 - 2  
Téli sportok (Sífutás párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svédország (vb, 4x5 km váltó) 0 - 1  
Németország - USA (vb, 4x5 km váltó) 0 - 1  
Téli sportok (Síugrás, párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Stoch - A. Wellinger (vb, nagy sánc) 0 - 1  
M. Fettner - M. Kot (vb, nagy sánc) 0 - 1  
P. Prevc - S. Kraft (vb, nagy sánc) 0 - 1  
Téli sportok (Északi-sí vb, sífutás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Északi-sí vb - sífutás, női 4x5 km váltó, Lahti 2017    

 

2017.03.01.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Viikingit Helsinki 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Helsingborg 7 - 6  
Linköping - Mullsjö 5 - 5  
Pixbo Wallenstam - Warberg 2 - 6  
Storvreta - Karlstad 5 - 4  
Thorengruppen - Falun 4 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Texas Stars 5 - 0  
Charlotte - Milwaukee 2 - 5  
Cleveland - Grand Rapids 4 - 1  
Rockford - Manitoba 3 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Feldkirch (1.m.) 5 - 2  
Jesenice - Lustenau (1.m.) 2 - 2  
Renon/Ritten - Neumarkt Riwega (1.m.) 5 - 2  
Val Pusteria - Cortina (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - SaPKo 1 - 1  
Kiekko-Vantaa - Tuto 3 - 1  
Kokkolan Hermes - Heinolan Peliitat 7 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lyon (2.m.) 2 - 1  
Gap - Epinal (2.m.) 4 - 0  
Grenoble - Amiens (2.m.) 5 - 4  
Rouen - Angers (2.m.) 4 - 5  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod (5.m.) 3 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Minszk (5.m.) 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Arizona 4 - 1  
Buffalo - Nashville 4 - 4  
Calgary - Los Angeles 1 - 1  
Dallas - Pittsburgh 3 - 2  
Florida - Carolina 2 - 2  
Montreal - Columbus 0 - 0  
NY Rangers - Washington 1 - 4  
Philadelphia - Colorado 4 - 0  
San Jose - Toronto 3 - 1  
St. Louis - Edmonton 1 - 2  
Vancouver - Detroit 2 - 2  
Winnipeg - Minnesota 5 - 6  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Straubing (1.m.) 3 - 1  
Ingolstadt - Bremerhaven (1.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Salzburg (2.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Vita Hasten 3 - 2  
Mora - Björklöven 2 - 3  
Oskarshamn - Tingsryd 2 - 3  
Pantern Malmö - AIK 2 - 2  
Timra - MODO 3 - 2  
Västeras - Södertälje 5 - 3  
Västervik - Karlskoga 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Växjö 1 - 1  
Örebro - Malmö 2 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Torosz Nyeftekamszk (4.m.) 3 - 4  
Ermak Angarszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil (3.m.) 3 - 4  
Izssztal Izsevszk - Kazzink-Torpedo (4.m.) 1 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Dinamo Balasiha (3.m.) 2 - 2  
Rjazany - SZKA-Neva (3.m.) 2 - 3  
Rubin Tyumeny - Tver (4.m.) 2 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Zauralje Kurgan (3.m.) 3 - 0  
Zvezda Csehov - Szarjarka Karaganda (4.m.) 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Cibona Zagreb 85 - 84  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Perth (2.m.) 77 - 89  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Adecco ASVEL 67 - 67  
Karsiyaka - Besiktas 75 - 70  
Ludwigsburg - Neptunas Klaipeda 73 - 61  
Sassari - Le Mans 79 - 63  
Venezia - Avellino 53 - 49  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - USK Praha 61 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Incheon Elephants 72 - 77  
Seoul Knights - Ulsan Mobis Phoebus 61 - 76  
Kosárlabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Flammes Carolo Ardennes 53 - 78  
Villeneuve d'Ascq Lille - Bourges 62 - 75  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Ginebra SM (3.m.) 99 - 88  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Sichuan (3.m.) 119 - 97  
Shanghai Sharks - Shenzhen (3.m.) 95 - 92  
Xinjiang - Shandong (3.m.) 102 - 93  
Zhejiang Guangsha - Liaoning (3.m.) 100 - 117  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Sopron 79 - 75  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Cegléd 72 - 72, h.u. 87 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Denver 107 - 125  
Detroit - Portland 109 - 109, h.u. 120 - 113  
LA Lakers - Charlotte 104 - 109  
Memphis - Phoenix 130 - 112  
Oklahoma City - Utah 109 - 106  
Washington - Golden State 112 - 108  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Ferrol 71 - 74  
Araski AES - Zaragoza 75 - 70  
CREF Madrid - Bembibre 68 - 60  
Gernika Bizkaia - Girona 61 - 50  
Gran Canaria - Vasco Gipuzkoa 66 - 53  
P. Avenida - Campus Promete 75 - 53  
Zamarat - Cadi La Seu d'Urgell 64 - 72  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Tonder 27 - 20  
Silkeborg - Skjern 22 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Köbenhavn 32 - 25  
Esbjerg - Randers 28 - 32  
Holstebro - Midtjylland 30 - 30  
Nyköbing F. - Viborg 33 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - GOG 37 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Ivry 31 - 26  
Chambery - Montpellier 33 - 30  
Creteil - Paris SG 28 - 29  
Dunkerque - Selestat 29 - 21  
Saran - Pays d'Aix 26 - 28  
Toulouse - Nantes 24 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Mezőkövesd 32 - 21  
Tatabánya - Komló 27 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Győr 28 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Elverum 20 - 29  
Haslum - Bodö 27 - 24  
Lilleström - Hallvard 24 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Byasen 28 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Göppingen 29 - 23  
Magdeburg - Kiel 27 - 26  
Minden - Flensburg 17 - 41  
Stuttgart - Melsungen 21 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Buxtehude 27 - 25  
Nellingen - Thüringer HC 27 - 44  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Tatran Presov 30 - 19  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Sinfin 31 - 24  
Ciudad Encantada - Naturhouse La Rioja 28 - 28  
Granollers - Morrazo Cangas 31 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Skövde 34 - 26  
Ystad IF - Alingsas 31 - 27  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Kanada 0 - 1  
Portugália - Oroszország 0 - 1  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Spanyolország 1 - 2  
Norvégia - Izland 1 - 1  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Svédország 0 - 1  
Hollandia - Kína 1 - 0  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luton - Oxford Utd. 2 - 3  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Huddersfield 5 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorna Orjahovica - Montana 0 - 1  
Neftocsimik Burgasz - Ludogorec Razgrad 1 - 1  
Pirin Blagoevgrad - Lokomotív Plovdiv 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Audax SP 1 - 1  
Avai - Luverdense 1 - 1  
Pstc PR - Sao Paulo 2 - 4  
Sinop MT - Fluminense 1 - 3  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Dep. Saprissa 4 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Anzoategui - Huracan 3 - 0  
Dep. Cali - Sp. Luqueno 1 - 0  
LDU Quito - Defensor 2 - 2  
Nacional Potosi - Huancayo 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Liberec 1 - 3  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - FC Köbenhavn 0 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovaniemi PS - PS Kemi 1 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - Vaasa PS 0 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - HIFK 4 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Inter Turku 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Nantes 2 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Strasbourg 1 - 1  
Marseille - Monaco 2 - 2  
Niort - Paris SG 0 - 2  
Quevilly Rouen - Guingamp 1 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Plataniasz 3 - 0  
Aszterasz Tripolisz - Panathinaikosz 0 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Rotterdam - Vitesse 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - RNK Split 6 - 0  
Rijeka - Osijek 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Haifa 2 - 1  
Ironi Kiryat Shmone - Beitar Jerusalem 1 - 0  
Maccabi TA - Maccabi Petah Tikva 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Independiente Medellin 0 - 1  
Millonarios - Dep. La Equidad 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Pogon Szczecin 3 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Érd 2 - 0  
Diósgyőr - Cegléd 2 - 0  
Gyirmót - Mezőkövesd 1 - 1  
Honvéd - FTC 0 - 2  
Sopron - Csákvár 2 - 0  
Szolnok - Szentlőrinc 3 - 0  
Újpest - ZTE 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Cimarrones de Sonora 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Alebrijes de Oaxaca 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - Potros UAEM 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - FC Juarez 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Leon 2 - 3  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Franciaország 1 - 2  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Schalke 3 - 0  
Hamburg - Mönchengladbach 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Roma 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Toszno 1 - 0  
Rubin Kazany - Szibir Novoszibirszk 1 - 0  
Ufa - Anzsi Mahacskala 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Chaves 2 - 0  
Labdarúgás (Primeira Liga, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Atlético MG 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Partick Thistle 0 - 1  
Hearts - Ross County 0 - 1  
Inverness CT - Celtic 0 - 4  
Rangers - St. Johnstone 3 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Hibernian 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sp. Gijón 6 - 1  
Celta Vigo - Espanyol 2 - 2  
Granada - Alavés 2 - 1  
Osasuna - Villarreal 1 - 4  
Real Madrid - Las Palmas 3 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Wil 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Luzern 3 - 5  
Young Boys - Winterthur 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Gornji Milanovac - Radnik Surdulica 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zemplin Michalovce - Ruzomberok 1 - 3  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Akhisar 1 - 1  
Sivasspor - Konyaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Sports Club - Kawasaki Frontale 1 - 1  
Suwon Bluewings - Guangzhou Evergrande 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Jeju 1 - 4  
Jiangsu - Adelaide Utd 2 - 1  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BBSK - Kedzierzyn-Kozle 3 - 1  
Noliko Maaseik - Dinamo Moszkva 2 - 3  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Berlin RV 3 - 0  
Resovia Rzeszow - Liberec 3 - 1  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Paris Volley 2 - 3  
Zenit Kazany - Arkas Izmir 3 - 0  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Modena 3 - 2  
Belchatow - Craiova 3 - 0  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Roeselare 3 - 1  
Perugia - Halkbank Ankara 3 - 1  
Snooker (Championship League, döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - B. Hawkins 3 - 1  
A. McGill - M. Davis 0 - 3  
B. Hawkins - R. Day 3 - 2  
D.B. Gilbert - A. McGill 3 - 0  
D.B. Gilbert - M. Davis 1 - 3  
J. Higgins - B. Hawkins 1 - 3  
J. Higgins - J. Trump 3 - 1  
J. Trump - D.B. Gilbert 3 - 0  
M. Davis - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
M. Davis - J. Trump 1 - 3  
R. Day - J. Higgins 3 - 2  
R. Day - J. Trump 1 - 3  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - N. Kyrgios 1 - 2  
D. Thiem - G. Simon 2 - 0  
D. Young - N. Kyrgios 0 - 2  
J. Sock - Y. Nishioka 1 - 2  
J.M. Del Potro - F. Tiafoe 2 - 1  
K. Edmund - S. Querrey 1 - 2  
M. Zverev - R. Nadal 0 - 2  
N. Djokovic - M. Klizan 2 - 0  
S. Querrey - D. Goffin 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isner J / Lopez F - Lorenzi P / Tomic B 2 - 0  
Lindstedt R / Venus M - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Murray J / Soares B - Cilic M / Mektic N 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - F. Ferro 2 - 0  
C. McHale - T. Townsend 2 - 0  
D. Hantuchova - M. Puig 0 - 2  
E. Bouchard - A. Tomljanovic 0 - 2  
J. Brady - T. Townsend 0 - 2  
J. Görges - K. Bondarenko 2 - 1  
J. Görges - L. Tsurenko    
J. Ostapenko - D. Kovinic 2 - 0  
M. Lucic-Baroni - B. Bencic 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cepede Royg V / Duque-Mar - Cako J / Geuer N 2 - 1  
Parmentier P / Wickmayer - Jurak D / Rodionova AN 1 - 2  
Weinhold A / Whoriskey C - Brengle M / Gibbs N 1 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
D. Evans - G. Monfils 1 - 2  
D. Medvedev - P. Kohlschreiber 0 - 2  
M. Copil - L. Pouille 0 - 2  
M. Granollers - D. Dzumhur 0 - 2  
R. Bautista-Agut - F. Verdasco 1 - 2  
R. Federer - E. Donskoy 1 - 2  
T. Berdych - R. Haase 1 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Oswald P - Garcia-Lopez G / Paes L 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Evans D / Muller G 2 - 0  
Mergea F / Troicki V - Bopanna R / Matkowski M 0 - 2  
Pouille L / Verdasco F - Kohlschreiber P / Mayer F    
Tenisz (Kuala Lumpur, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Ozaki - K.L. Zhang 0 - 2  
S. Sharipova - L. Kerkhove 0 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty/Dellacqua - Irigoyen M / Kania P 2 - 0  
Melichar N / Ninomiya M - Krunic A / Stojanovic N 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - G. Pella 0 - 2  
F. Delbonis - C. Ruud 2 - 0  
R. Olivo - J. Sousa 0 - 2  
T. Bellucci - D.S. Schwartzman 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Duran G - Peralta J / Zeballos H 2 - 0  
Carreno Busta P / Cuevas - Brunstrom J / Siljestrom A 2 - 1  
Lajovic D / Russi Assumpc - Daniell M / Demoliner M 0 - 2  
Tenisz (Wroclaw, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Eysseric - Z. Kolar 2 - 0  
Tollaslabda (German Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Si. Wang 2 - 0  
H. Aggarwal - Yun Hu 0 - 2  
H. Hurskainen - F. Roth 0 - 2  
K. Bruun - M. Zwiebler    
K. Koljonen - H-K. Vittinghus 0 - 2  
M. Zilberman - K. Tsuneyama 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - S. Dey 2 - 0  
R. Ouseph - R. Must    
T. Ueda - E. Meijs 2 - 1  
T.C. Chou - B. Leverdez 2 - 1  
W.K.V. Wong - E. Holst 0 - 2  
Y. Onodera - N.K. Srikanth 0 - 2  
Yu Hs. Lin - Tz.W. Wang 1 - 2  
Z. Durkinjak - C. Lind Thomsen 2 - 0  
Tollaslabda (German Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mine - M. Ulitina 2 - 0  
B. Corrales - Y.C. Hsu 0 - 2  
B. Ongbumrungpan - N. Perminova 2 - 0  
C. Marin - L. Kjaersfeldt 2 - 1  
K. Polikarpova - Ng.Y. Cheung 0 - 2  
L.A. Mainaky - A. Mikkela 2 - 0  
M. Mitani - M. Blichfeldt 2 - 1  
M. Poulsen - A. Yamaguchi 0 - 2  
N. Koch Rohde - N. Jindapon 0 - 2  
P.Y. Yip - N. Vainio 1 - 2  
S. Jaquet - S. Holmboe Dahl 2 - 1  
S. Sato - M.H. Chiang 2 - 0  
Sh.Y. Sung - C.Hs. Lee 1 - 2  
T. Lad - S. Priskila 0 - 2  
Xia. Liang - Bei. Zhang 0 - 2  
Yv. Li - O. Konon 2 - 1  
Téli sportok (Sífutás, párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Tönseth - S. Ustiugov (vb, 15 km)    
J. Olsson - M. Heikkinen (vb, 15 km) 1 - 0  
M.J. Sundby - I. Niskanen (vb, 15 km) 0 - 1  
Téli sportok (Északi összetett párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Riessle - A. Watabe (vb, nagy sánc/ 10 km) 0 - 1  
J. Rydzek - E. Frenzel (vb, nagy sánc/10 km) 1 - 0  
Téli sportok (Északi-sí vb, sífutás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Északi-sí vb - sífutás, 15 km, Lahti 2017    
Téli sportok (Északi-sí vb, északi összetett)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Északi-sí vb-északi összetett(nagy sánc/10 km), Lahti 2017    
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Recco 6 - 11  
Brescia - OSC 6 - 6  
Hannover - Eger 11 - 12  
Jug Dubrovnik - Partizan Belgrád 21 - 9  

 

2017.02.28.
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Dalen 6 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Chomutov 3 - 1  
Karlovy Vary - Sparta Praha 3 - 1  
Litvínov - Liberec 1 - 1  
Mladá Boleslav - Trinec 5 - 1  
Mountfield HK - Zlín 1 - 3  
Plzen - Pardubice 5 - 2  
Vítkovice - Olomouc 0 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Frederikshavn 1 - 0  
Esbjerg - Herning 1 - 1  
Herlev Eagles - Odense 2 - 4  
Rungsted - SönderjyskE 1 - 3  
Rödovre - Gentofte 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - JYP 2 - 1  
SaiPa - Ässät 1 - 1  
Tappara - Jukurit 2 - 1  
Vaasan Sport - Lukko 0 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix-Morzine - Nice 1 - 5  
Strasbourg - Dijon 3 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lyon (1.m.) 0 - 2  
Gap - Epinal (1.m.) 3 - 2  
Grenoble - Amiens (1.m.) 4 - 4  
Rouen - Angers (1.m.) 6 - 5  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Avangard Omszk (4.m.) 2 - 2  
Barisz Asztana - Traktor Cseljabinszk (4.m.) 1 - 1  
Red Star Kunlun - Metallurg Magnyitogorszk (4.m.) 3 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Barsz Kazany (4.m.) 1 - 2  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Újpest (1.m.) 1 - 2  
MAC Budapest - Debrecen (1.m.) 6 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Los Angeles 4 - 4  
New Jersey - Montreal 3 - 3  
Tampa Bay - Ottawa 5 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lillehammer 4 - 3  
Lorenskog - Stjernen 3 - 3  
Sparta Sarpsborg - Manglerud 2 - 2  
Stavanger - Valerenga 5 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Freiburg 5 - 3  
Frankfurt Löwen - Riessersee 5 - 2  
Heilbronn - Crimmitschau 7 - 2  
Kassel - Dresden 2 - 8  
Ravensburg - Bayreuth 0 - 1  
Rosenheim - Lausitzer Füchse 6 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Vienna Capitals (2.m.) 3 - 3  
Südtirol Bolzano - Linz (2.m.) 3 - 1  
Znojmo - Klagenfurt (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Linköping 3 - 3  
HV 71 - Brynäs 3 - 0  
Leksand - Karlskrona 1 - 4  
Lulea - Rögle 3 - 0  
Skelleftea - Färjestad 0 - 3  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Torosz Nyeftekamszk (3.m.) 2 - 1  
Izssztal Izsevszk - Kazzink-Torpedo (3.m.) 3 - 2  
Rubin Tyumeny - Tver (3.m.) 4 - 2  
Zvezda Csehov - Szarjarka Karaganda (3.m.) 0 - 1  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Monaco 69 - 68  
Oldenburg - Banvitspor 82 - 82  
PAOK - Iberostar Tenerife 66 - 63  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Jeonju KCC Egis 85 - 95  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Unicaja Malaga (1.m.) 91 - 82  
Hapoel Jerusalem - Gran Canaria (1.m.) 87 - 67  
Lok.Kubany Krasznodar - Zenit Szentpétervár (1.m.) 75 - 52  
Valencia - Himki Moszkva (1.m.) 88 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Atlanta 98 - 114  
Cleveland - Milwaukee 102 - 95  
Dallas - Miami 96 - 89  
Houston - Indiana 108 - 117  
New York - Toronto 91 - 92  
Philadelphia - Golden State 108 - 119  
Sacramento - Minnesota 88 - 102  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Mors 27 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Vác 39 - 19  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Larvik 25 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Bietigheim 24 - 28  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izvidac Ljubuski - Metalurg Skopje 24 - 24  
Nexe Nasice - RK Zagreb 23 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Benidorm 38 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Suhr Aarau 25 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Bristol Rovers 1 - 1  
Bradford - Milton Keynes Dons 2 - 2  
Bury - Coventry 2 - 1  
Millwall - Peterborough 1 - 0  
Northampton - Oldham 1 - 2  
Scunthorpe - Wimbledon 1 - 2  
Shrewsbury - Charlton 4 - 3  
Swindon - Gillingham 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Wycombe 2 - 2  
Blackpool - Barnet 2 - 2  
Cambridge Utd. - Doncaster 2 - 3  
Cheltenham - Carlisle 1 - 0  
Crawley - Exeter 1 - 2  
Grimsby - Colchester 1 - 0  
Hartlepool - Crewe 4 - 0  
Plymouth - Notts County 0 - 1  
Portsmouth - Morecambe 1 - 1  
Stevenage - Leyton 4 - 1  
Yeovil - Mansfield 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Bristol City 2 - 0  
Blackburn - Derby County 1 - 0  
Brighton - Newcastle 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Braintree 0 - 5  
Dag & Red - Maidstone Utd. 0 - 2  
Eastleigh - Aldershot 1 - 1  
Guiseley - Barrow 1 - 0  
Lincoln - York 1 - 1  
Sutton Utd. - Boreham 1 - 0  
Woking - Dover 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Gabala 1 - 1  
Qarabag Baku - Inter Baku 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Botev Plovdiv 0 - 0  
Dunav Ruse - Levszki Szófia 2 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Comerciantes Unidos 3 - 1  
O'Higgins - Fuerza Amarilla 1 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Köge 4 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lorient 2 - 1  
CA Bastia - Angers 0 - 1  
Frejus St-Raphael - Auxerre 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Ashdod 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigry Suwalki - Arka Gdynia 0 - 3  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Dorog 4 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Bielefeld 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Trapani 3 - 2  
Latina - Cesena 1 - 1  
Novara - Benevento 1 - 0  
Perugia - Frosinone 1 - 1  
Pisa - Carpi 0 - 0  
Salernitana - SPAL Ferrara 1 - 2  
Spezia - Ascoli 2 - 1  
Vercelli - Avellino 1 - 1  
Verona - Ternana 2 - 0  
Vicenza - Entella 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Napoli 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Jekatyerinburg - FK Krasznodar 3 - 3  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Benfica 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Aberdeen 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - East Fife 3 - 0  
Brechin - Queens Park 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Montrose 1 - 2  
Cowdenbeath - Edinburgh City 1 - 2  
Stirling - Elgin 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Raith Rovers 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Betis 1 - 2  
Real Sociedad - Eibar 2 - 2  
Valencia - Leganes 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Rizespor 2 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izrael - U19Ukrajna 3 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunyodkor - Al-Ain 2 - 3  
Zob Ahan - Al-Ahli (KSA) 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Rayyan 2 - 1  
Al-Wahda - Persepolis 2 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Muangthong Utd. - Kashima A. 2 - 1  
Ulsan - Brisbane Roar 6 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai SIPG - Western Sydney 5 - 1  
Urawa RD - FC Seoul 5 - 2  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LJ Modena - Chemik Police 3 - 0  
Telekom Baku - Conegliano 0 - 3  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Dinamo Moszkva 1 - 3  
Volero Zürich - Dinamo Krasznodar 3 - 0  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Azerrail Baku 2 - 3  
Fenerbahce - St-Raphael 3 - 0  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Dresden 3 - 1  
Uralocska Jekatyerinburg - Vakifbank Istanbul 1 - 3  
Snooker (Championship League, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dott - M. Gould 3 - 0  
G. Dott - R. Walden 1 - 3  
J. Higgins - M. Gould 3 - 1  
J. Higgins - M. Selby 1 - 3  
J. Higgins - R. Walden 3 - 1  
M. Holt - M. Gould 3 - 1  
M. Holt - R. Walden 2 - 3  
M. Holt - S. Bingham 0 - 3  
M. Selby - S. Bingham 0 - 3  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - M. Cilic 1 - 2  
A. Mannarino - T.H. Fritz 2 - 1  
B. Tomic - D. Young    
E. Escobedo - S. Kozlov 2 - 1  
J. Isner - S. Johnson 0 - 2  
J. Thompson - F. Lopez 2 - 1  
P. Lorenzi - Y-H. Lu 2 - 1  
S. Robert - D. Goffin 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Paquet - L. Tsurenko 0 - 2  
D. Hantuchova - Y. Wickmayer 2 - 1  
F. Schiavone - M. Puig 0 - 2  
H. Watson - B. Mattek-Sands 2 - 0  
J. Loeb - A. Petkovic 1 - 2  
K. Flipkens - R. Zarazua 2 - 1  
M. Brengle - A. Beck 2 - 1  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - M. Jaziri 2 - 0  
A. Pavlasek - L. Pouille 0 - 2  
A. Seppi - F. Verdasco 0 - 2  
D. Dzumhur - S. Wawrinka 2 - 0  
D. Evans - D. Brown 2 - 0  
F. Mayer - F. Verdasco    
M. Copil - J-L. Struff 2 - 0  
M. Youzhny - E. Donskoy 0 - 2  
O. Al Awadhi - D. Medvedev 0 - 2  
R. Haase - D. Istomin 2 - 0  
T. Berdych - L. Rosol    
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Matkowski M - Dodig I / Granollers M 2 - 1  
Khachanov K / Paire B - Mergea F / Troicki V 1 - 2  
Mcgee J / O'Hare D - Nestor D / Roger-Vasselin 0 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - C. Garcia 2 - 0  
A. Krunic - Xin. Han 0 - 2  
E. Svitolina - S.J. Jang 2 - 0  
M. Linette - K. Zavatska 2 - 1  
Mi. Kato - C. Suarez Navarro 2 - 1  
Qia. Wang - N. Stojanovic 2 - 0  
S. Peng - K-C. Chang 2 - 0  
S. Sharipova - S-W. Hsieh 2 - 1  
Tenisz (Kuala Lumpur, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino N / Wongteanchai V - Kichenok / Kichenok 2 - 1  
Liang C / Zheng S - Dzalamidze N / Kudermetova V 0 - 2  
Noordin J / Rompies J - Mertens E / Soylu I 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - C. Ruud 0 - 2  
C. Berlocq - T. Monteiro 2 - 1  
F. Bagnis - D. Lajovic 2 - 0  
F. Delbonis - J. Kovalik 2 - 0  
G. Melzer - V. Estrella Burgos 2 - 0  
H. Zeballos - J. Souza 0 - 2  
M. Cecchinato - F. Fognini 0 - 2  
R. Dutra da Silva - A. Giannessi 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Duran G - Neis F / Souza J 2 - 1  
Giannessi A / Ramos-Vinol - Galdos S / Podlipnik-Castillo H 1 - 2  
Monroe N / Sitak A - Elias G / Sousa J 2 - 0  
Tenisz (Wroclaw, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. De Schepper - F. Krajinovic 2 - 0  
K. Krawietz - L. Lacko 0 - 2  
M. Moraing - J. Melzer 0 - 2  
M. Przysiezny - A. Golubev 2 - 1  
P-H. Mathieu - K. Zuk 2 - 0  
Y. Marti - A. Kapas 2 - 0  
Tenisz (Yokohama, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mott - G. Zemlja 2 - 0  
R. Bemelmans - L.G.M. Harris 2 - 0  
Tollaslabda (German Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - H. Shimono 2 - 1  
A. Pochtarev - E. Holst 0 - 2  
C. Lind Thomsen - Nan Wei    
D. Lin - Si. Verma 2 - 0  
D. Zavadsky - H. Hurskainen 1 - 2  
J. Magee - Tz.W. Wang 0 - 2  
J.H. Hsu - T. Ueda 0 - 2  
J.O. Jörgensen - H. Hurskainen    
K. Merrilees - M. Zwiebler 1 - 2  
K. Nishimoto - C. Long 0 - 2  
K. Schaefer - K. Koljonen 1 - 2  
K. Tsuneyama - H. Tian 2 - 0  
L. Schaenzler - Yun Hu 1 - 2  
M. Ludik - B. Leverdez 0 - 2  
M. Rogalski - E. Meijs 1 - 2  
M. Zilberman - R. Yadav Chittaboina 2 - 0  
N. Fransman - F. Roth 0 - 2  
R. Ouseph - S. Evans    
R. Ouseph - Y. Igarashi 2 - 1  
T. Penty - H-K. Vittinghus 1 - 2  
T.C. Chou - H. Dani 2 - 0  
W. Gnedt - S. Parsons 1 - 2  
W.K.V. Wong - E. Heino 2 - 0  
Y. Onodera - M. Caljouw 2 - 1  
Yu Hs. Lin - R. Gemke 2 - 0  
Z. Durkinjak - K. Sakai 2 - 0  
Téli sportok (Sífutás párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I.F. Östberg - H. Weng (vb, 10 km) 0 - 1  
J. Kowalczyk - C. Kalla (vb, 10 km) 0 - 1  
M. Björgen - K. Parmakoski (vb, 10 km) 1 - 0  
Téli sportok (Északi-sí vb, sífutás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Északi-sí vb - sífutás, női 10 km, Lahti 2017    

 

2017.02.27.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - M-Team 18 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - Rockford 5 - 4  
Stockton - Texas Stars 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Frydek Mistek (2.m.) 2 - 0  
Kladno - Slovan Ustecti Lvi (2.m.) 6 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Zubr Prerov (2.m.) 3 - 2  
Slavia Praha - Slavia Trebic (2.m.) 1 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Lokomotív Jaroszlavl (4.m.) 4 - 2  
Jokerit - CSZKA Moszkva (4.m.) 0 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Moszkva (4.m.) 2 - 2  
Vityaz Podolszk - SZKA Szentpétervár (4.m.) 1 - 7  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Buffalo 3 - 2  
Chicago - St. Louis 4 - 2  
Florida - Ottawa 1 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Almtuna 3 - 2  
Mora - MODO 4 - 4  
Pantern Malmö - Björklöven 3 - 3  
Södertälje - Oskarshamn 1 - 5  
Tingsryd - AIK 3 - 5  
Västeras - Vita Hasten 3 - 1  
Västervik - Timra 4 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Olimpija Ljubljana 88 - 67  
Mega Leks - Partizan Belgrád 80 - 87  
Skopje - Igokea 67 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Paris Levallois 59 - 78  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Olympiakosz    
Koloszosz Rodosz - Panathinaikosz 73 - 82  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Ironi Naharia 64 - 67  
Maccabi Ashdod - Hapoel Eilat 93 - 82  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 97 - 96  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Boston 98 - 104  
LA Clippers - Charlotte 113 - 113, h.u. 124 - 121  
Oklahoma City - New Orleans 118 - 110  
Toronto - Portland 112 - 106  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Braunschweig 95 - 75  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varese - Pistoia 75 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Trabzonspor 82 - 79  
Usak Sportif - Anadolu Efes 78 - 80  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - VEF Riga 69 - 72  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonder - Randers 21 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - IFK Ystad 26 - 18  
Malmö - Guif 30 - 24  
Redbergslids - Ricoh HK 27 - 17  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Neftcsi Baku 0 - 1  
Zira - Sumqayit 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pauli - Karlsruhe 5 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad Catolica - Union Espanola 2 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - APOEL Nicosia 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Teplice 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Esbjerg 0 - 0  
Viborg - Aarhus 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Brest 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veria - Atromitosz Periszteri 0 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Maccabi Netanya 3 - 3  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Afula 0 - 2  
Ironi Nesher - Hapoel Rishon Lezion 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Kfar Saba 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Once Caldas 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Slask Wroclaw 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - Chivas Guadalajara 4 - 3  
Santos Laguna - Necaxa 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Torino 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Brescia 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pordenone - Bassano 6 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - General Diaz 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Belenenses 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Liverpool 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Astra Giurgiu 1 - 3  
Municipal Studentesc Iasi - CFR Cluj 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Le Mont Lausanne 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Djurgarden 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mersin Idman Yurdu - Denizlispor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Besiktas 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Al-Taawon 3 - 0  
Lokomotív Taskent - Al-Ahli (UAE) 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Lekhwiya 2 - 2  
Al-Jazeera (UAE) - Esteghlal K. 0 - 1  
Snooker (Championship League, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dott - M. Selby (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
G. Dott - S. Bingham 0 - 3  
J. Higgins - G. Dott 3 - 2  
J. Higgins - M. Holt 3 - 2  
M. Gould - M. Selby 3 - 1  
M. Gould - S. Bingham 0 - 3  
M. Holt - G. Dott 3 - 2  
M. Holt - M. Selby 3 - 1  
M. Selby - R. Walden 3 - 0  
R. Walden - M. Gould 2 - 3  
R. Walden - S. Bingham 2 - 3  
S. Bingham - J. Higgins 3 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Gomez - B. Coric 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Chirico - S. Rogers 0 - 2  
P. Parmentier - N. Gibbs 2 - 1  
V. Lepchenko - K. Mladenovic 0 - 2  
Tenisz (Acapulco-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Duque Marino - B. Mattek-Sands 0 - 2  
T. Townsend - S. Vickery 2 - 0  
V. Cepede Royg - C. Paquet 0 - 2  
Tenisz (Acapulco-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Thompson - T.H. Fritz 1 - 2  
R. Albot - F. Tiafoe 1 - 2  
R. Harrison - Y. Nishioka 1 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Granollers - J. Vesely 2 - 0  
M. Safwat - G. Monfils 0 - 2  
P. Kohlschreiber - G. Müller 2 - 0  
R. Bautista-Agut - K. Khachanov 2 - 0  
R. Federer - B. Paire 2 - 0  
V. Troicki - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Evans D / Muller G - Murray A / Zimonjic N 2 - 0  
Kontinen H / Peers J - Alawadhi O / Madanchi A 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Pavic M / Peya A 2 - 0  
Tenisz (Dubai-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - M. Copil 0 - 2  
D. Istomin - Fucsovics M. 2 - 0  
J. McGee - E. Donskoy 0 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Buyukakcay - R. Ozaki 1 - 2  
I. Falconi - A. Barty 1 - 2  
Ka. Kozlova - K.L. Zhang 0 - 2  
L. Kerkhove - E. Mertens 2 - 0  
N. Hibino - M. Zanevska 2 - 1  
S. Soler-Espinosa - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
S. Zheng - L. Zhu 2 - 1  
Z. Diyas - Y-Y. Duan 0 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y Y / Han X - Chang K-C / Wang Q 2 - 0  
Gumulya B / Selvarajoo T - Aoyama S / Yang Z 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - O. Luz 2 - 0  
G. Pella - G. Clezar 2 - 0  
I. Cervantes-Huegun - R. Olivo 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delbonis F / Gonzalez M - Bolelli S / Fognini F 1 - 2  
Molteni / Schwartzman D S - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Tenisz (Wroclaw, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - P. Michnev 0 - 2  
H. Hurkacz - J. Eysseric 1 - 2  
S. Ofner - E. Corrie 2 - 0  
Z. Kolar - I. Ivashka 2 - 1  
Tenisz (Wroclaw-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Marti - A. Vasilevski 2 - 0  
Tenisz (Yokohama, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - D. Wu 1 - 2  
Zhe Li - H. Laaksonen 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,