Tippmix eredmények - 2017. február 20-26.

2017-02-20
Tippmix eredmények - 2017. február 20-26.
2017.02.26.
Asztalitenisz (Qatar Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Ma - Zhen. Fan 4 - 2  
Asztalitenisz (Qatar Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meng Chen - Man. Wang 4 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Indians Espoo 3 - 4  
Salba - OLS Oulu 7 - 5  
SPV Seinäjoki - Turku PS 7 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Pixbo Wallenstam 3 - 2  
Höllviken - Mullsjö 1 - 7  
Karlstad - Thorengruppen 4 - 4  
Sirius - Falun 3 - 3  
Växjö - Linköping 5 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Group Imola 4 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Palma Futsal 5 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 3 - 1  
Binghamton - Utica 2 - 3  
Bridgeport - Hershey 2 - 1  
Bridgeport - Providence 3 - 4  
Chicago Wolves - Iowa 4 - 1  
Chicago Wolves - Iowa (22:00) 3 - 3  
Hartford - Binghamton 3 - 1  
Hershey - Toronto Marlies 4 - 3  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 3  
Manitoba - San Antonio 4 - 2  
Manitoba - San Antonio (21:00) 4 - 2  
Providence - Springfield 3 - 0  
San Diego - Rockford 3 - 2  
Springfield - Hartford 2 - 0  
Syracuse - Rochester 4 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Frydek Mistek (1.m.) 3 - 3  
Kladno - Slovan Ustecti Lvi (1.m.) 3 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Zubr Prerov (1.m.) 4 - 4  
Slavia Praha - Slavia Trebic (1.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Mladá Boleslav 3 - 1  
Liberec - Brno 1 - 2  
Olomouc - Zlín 3 - 0  
Pardubice - Vítkovice 1 - 3  
Plzen - Karlovy Vary 4 - 2  
Sparta Praha - Litvínov 3 - 1  
Trinec - Mountfield HK 4 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Avangard Omszk (3.m.) 4 - 3  
Barisz Asztana - Traktor Cseljabinszk (3.m.) 3 - 1  
Red Star Kunlun - Metallurg Magnyitogorszk (3.m.) 2 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Barsz Kazany (3.m.) 4 - 3  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Brassó (7.m.) 4 - 3  
Diósgyőr - FTC (7.m.) 3 - 0  
Újpest - Dunaújváros (7.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Calgary 1 - 3  
Colorado - Buffalo 5 - 3  
Dallas - Boston 3 - 6  
Nashville - Edmonton 5 - 4  
NY Rangers - Columbus 2 - 5  
Pittsburgh - Philadelphia 4 - 2  
Toronto - Montreal 2 - 2  
Vancouver - San Jose 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Lorenskog 6 - 2  
Manglerud - Frisk/Asker 2 - 6  
Stjernen - Valerenga 3 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Lausitzer Füchse 0 - 2  
Bayreuth - Bietigheim/Bissingen 2 - 3  
Dresden - Riessersee 2 - 3  
Frankfurt Löwen - Kaufbeuren 5 - 3  
Freiburg - Crimmitschau 2 - 3  
Kassel - Ravensburg 5 - 4  
Rosenheim - Heilbronn 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - München 2 - 3  
Düsseldorf - Augsburg 2 - 2  
Eisbären Berlin - Iserlohn 4 - 1  
Ingolstadt - Köln 4 - 2  
Krefeld - Wolfsburg 1 - 1  
Mannheim - Straubing 1 - 4  
Schwenningen - Nürnberg 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Znojmo (1.m.) 3 - 3  
Linz - Südtirol Bolzano (1.m.) 1 - 1  
Salzburg - Graz (1.m.) 3 - 0  
Vienna Capitals - Innsbruck (1.m.) 5 - 0  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Visp (5.m.) 7 - 2  
Rapperswil - Olten (5.m.) 5 - 2  
Red Ice Martigny - Ajoie (5.m.) 4 - 6  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Nove Zamky 5 - 1  
Nitra - Trencin 4 - 3  
Poprad - Liptovsky Mikulas 2 - 4  
Zilina - Zvolen 6 - 3  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Nyeftyanyik Almetyevszk (2.m.) 1 - 2  
SZKA-Neva - Rjazany (2.m.) 1 - 1  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Ermak Angarszk (2.m.) 2 - 2  
Zauralje Kurgan - Szokol Krasznojarszk (2.m.) 1 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Illawarra (1.m.) 89 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Ostrava 70 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Anyang 69 - 66  
Seoul Thunders - Ulsan Mobis Phoebus 82 - 76  
Wonju Dongbu - Changwon Sakers 88 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Pau Orthez 63 - 72  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Ginebra SM (2.m.) 110 - 110, h.u. 118 - 124  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi Kiryat Gat 66 - 80  
Hapoel Holon - Hapoel TA 80 - 78  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Osaka 60 - 71  
Hokkaido - Yokohama 85 - 64  
Mikawa Kariya - Akita 81 - 79  
Ryukyu Okinawa - Chiba 71 - 80  
Shiga - Tokyo Alvark 87 - 85  
Tochigi - Toyama 102 - 76  
Tokyo Sunrockers - Kyoto 75 - 79  
Toyohashi Neophoenix - Nagoya Dolphins 80 - 80, h.u. 102 - 98  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Sichuan (2.m.) 123 - 99  
Shanghai Sharks - Shenzhen (2.m.) 92 - 92, h.u. 107 - 99  
Xinjiang - Shandong (2.m.) 119 - 104  
Zhejiang Guangsha - Liaoning (2.m.) 118 - 110  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Czarni Slupsk 69 - 63  
Asseco Gdynia - Koszalin 79 - 79, h.u. 100 - 103  
Rosa Radom - Starogard Gdanski 67 - 60  
Start Lublin - Kutno 81 - 77  
Turow Zgorzelec - Krosno 79 - 67  
Zielona Gora - Dabrowa Gornicza 65 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Juventus Utena 74 - 76  
Neptunas Klaipeda - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 59 - 54  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Szombathely 92 - 81  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Szekszárd 62 - 67  
Sopron - Cegléd 90 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Chicago 99 - 117  
Dallas - New Orleans 96 - 83  
Denver - Memphis 98 - 105  
Golden State - Brooklyn 112 - 95  
Houston - Minnesota 142 - 130  
LA Lakers - San Antonio 98 - 119  
Miami - Indiana 113 - 95  
Milwaukee - Phoenix 100 - 96  
New York - Philadelphia 110 - 109  
Orlando - Atlanta 105 - 86  
Washington - Utah 92 - 102  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Avellino 91 - 87  
Cantu - Capo D'Orlando 73 - 79  
Caserta - Milano 74 - 78  
Cremona - Venezia 91 - 82  
Reggio Emilia - Trento 75 - 87  
Torino - Brindisi 90 - 88  
VL Pesaro - Sassari 76 - 71  
Kosárlabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucca - Famila Schio 66 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Barcelona 74 - 74, h.u. 83 - 81  
Fuenlabrada - Iberostar Tenerife 61 - 85  
Manresa - Bilbao 79 - 86  
Murcia - Betis Sevilla 92 - 80  
Real Madrid - Gran Canaria 81 - 93  
Zaragoza - Baskonia Vitoria 88 - 99  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Gernika Bizkaia 76 - 69  
Zaragoza - Al-Qazeres Extremadura 77 - 77, h.u. 91 - 88  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - RH Gaziantepspor 66 - 79  
Karsiyaka - Fenerbahce Ülker 65 - 65, h.u. 73 - 85  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canik - Mersin Dogus H. 62 - 59  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - UNIKSZ Kazany 92 - 88  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Flensburg 26 - 23  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Szeged 28 - 24  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar SCBT - Buducnost 28 - 31  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Midtjylland 22 - 21  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Selestat 29 - 20  
St. Raphael - Nimes 31 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrkow Trybunalski - Chrobry Glogow 33 - 34  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Baekkelaget 34 - 25  
Falk Horten - Lilleström 25 - 27  
Halden - Kolstad 29 - 27  
Hallvard - Fyllingen 29 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Metzingen 24 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - HIF Karlskrona 27 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Boden 31 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norwich - Ipswich 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angol Liga-kupa 2016/17    
Manchester Utd. - Southampton 3 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Central Coast Mariners 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Lommel 1 - 0  
Lierse - Roeselare 1 - 1  
OH Leuven - Saint-Gilloise 2 - 0  
Tubize - Cercle Bruges 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Genk 2 - 0  
Gent - Mouscron-Peruwelz 3 - 1  
Standard Liege - Mechelen 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Vereja 4 - 0  
Montana - Pirin Blagoevgrad 1 - 2  
Slavia Szófia - Cserno More Várna 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Mönchengladbach 0 - 2  
Schalke - Hoffenheim 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Dynamo Dresden 1 - 4  
Nürnberg - Bochum 0 - 1  
VfB Stuttgart - Kaiserslautern 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwickau - Holstein Kiel 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Huachipato 3 - 2  
Dep. Temuco - Colo Colo 2 - 2  
Santiago Wanderers - San Luis de Quillota 0 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - AEK Larnaca 2 - 3  
Ethnikosz Ahnasz - NEA Szalamina 0 - 0  
Karmiotissza Polemidion - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 4  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Sparta Praha 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Silkeborg 3 - 0  
Nordsjaelland - FC Köbenhavn 1 - 1  
Sönderjyske - Bröndby 1 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OPS - KPV Kokkola 0 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Legirus Inter 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Metz 5 - 0  
Marseille - Paris SG 1 - 5  
St-Etienne - Caen 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Marseille 1 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Larissza 3 - 0  
Iraklisz 1908 - PAOK 1 - 1  
Levadiakosz - Giannina 2 - 1  
Olympiakosz - Panioniosz 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Heracles 4 - 1  
AZ Alkmaar - Zwolle 1 - 1  
Feyenoord - PSV 2 - 1  
Go Ahead Eagles - Vitesse 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Dinamo Zagreb 1 - 2  
Inter Zapresic - Rijeka 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Beitar Jerusalem 0 - 2  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Haifa 3 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Oita Trinita 1 - 2  
Ehime - Zweigen Kanazawa 1 - 0  
Gifu - Yamaguchi 2 - 2  
Kyoto - Yamagata 1 - 2  
Machida Zelvia - JEF United Chiba 0 - 1  
Mito - Shonan Bellmare 0 - 1  
Nagasaki - Thespakusatsu Gunma 4 - 0  
Nagoya GE - Okayama 2 - 0  
Roasso Kumamoto - Kamatamare Sanuki 2 - 1  
Tokushima - Tokyo Verdi 1 - 0  
Yokohama FC - Matsumoto Yamaga 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Kofu 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Dep. Pasto 1 - 0  
Dep. La Equidad - Atl. Nacional Medellin 0 - 2  
Dep. Tolima - Envigado 2 - 1  
Independiente Medellin - Tigres FC 3 - 0  
Independiente SF - Cortulua 2 - 0  
Jaguares de Cordoba - Alianza Petrolera 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Piast Gliwice 1 - 0  
Legia Varsó - TBB Nieciecza 1 - 1  
Labdarúgás (Litván Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Trakai 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Cruz Azul 2 - 0  
Atlas de Guadalajara - Leon 2 - 0  
Dep. Toluca - Puebla 1 - 3  
Pachuca - Veracruz 1 - 0  
Queretaro - UNAM Pumas 4 - 3  
Tigres - Monarcas Morelia 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Budaörs 1 - 1  
Cigánd - Cegléd 1 - 2  
Csákvár - Szeged 2011 0 - 3  
Mosonmagyaróvár - Siófok 1 - 2  
Puskás Akadémia - Kozármisleny 2 - 0  
Sopron - Soroksár 1 - 1  
SZEOL - Balmazújváros 0 - 1  
ZTE - Nyíregyháza 3 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Jena 2 - 1  
Duisburg - Freiburg 3 - 3  
Frankfurt - Potsdam 1 - 1  
Hoffenheim - Essen-Schönebeck 1 - 1  
Leverkusen - Wolfsburg 1 - 8  
Sand - Mönchengladbach 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Pescara 2 - 0  
Crotone - Cagliari 1 - 2  
Genoa - Bologna 1 - 1  
Internazionale - Roma 1 - 3  
Lazio - Udinese 1 - 0  
Palermo - Sampdoria 1 - 1  
Sassuolo - Milan 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Tuttocuoio 3 - 0  
Arezzo - Cremonese 0 - 1  
Carrarese - Pro Piacenza 0 - 3  
Como - Prato 0 - 0  
Giana Erminio - Olbia 1 - 0  
Lupa Roma - Lucchese 3 - 1  
Piacenza - Pistoiese 1 - 0  
Pontedera - Viterbese 1 - 2  
Renate - Livorno 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Ancona 2 - 0  
Feralpisalo - Parma 0 - 1  
Lumezzane - Santarcangelo 0 - 0  
Mantova - Maceratese 3 - 1  
Padova - Teramo 1 - 0  
Sambenedettese - Venezia 1 - 3  
Südtirol - Modena 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Messina - Catania 1 - 2  
Monopoli - Andria 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pölten - Sturm Graz 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Olimpia Asuncion 3 - 3  
Nacional Asuncion - Sp. Trinidense 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Porto B 1 - 1  
Freamunde - Gil Vicente 2 - 2  
Leixoes - Benfica B 1 - 2  
Olhanense - Varzim 0 - 1  
Penafiel - Famalicao 0 - 2  
Portimonense - Fafe 1 - 0  
Santa Clara - Vizela 0 - 0  
Sporting CP B - Aves 2 - 1  
Uniao Madeira - Guimaraes B 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Porto 0 - 1  
Nacional Madeira - Feirense 0 - 0  
Setúbal - Braga 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tottenham - Stoke 4 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Pandurii 3 - 1  
Gaz Metan Medias - Steaua Bukarest 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - UCAM Murcia 2 - 3  
Numancia - Cadiz 0 - 3  
Sevilla B - Levante 1 - 1  
Valladolid - Lugo 1 - 1  
Zaragoza - Gimnastic 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Somozas 3 - 0  
Boiro - Coruxo 3 - 0  
Caudal Deportivo - Cultural Leonesa 0 - 0  
Celta Vigo B - Lealtad 2 - 1  
Guijuelo - Ponferradina 0 - 0  
Izarra - Ferrol 1 - 1  
Palencia Balompie - Valladolid B 1 - 0  
Pontevedra - Burgos 2 - 1  
R. Santander - Osasuna B 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Gernika 3 - 2  
De Los Reyes - Ath. Bilbao B 1 - 1  
Mensajero - Socuellamos 1 - 1  
Navalcarnero - Zamudio 2 - 0  
Real Madrid B - Toledo 0 - 2  
UD Logrones - Barakaldo 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Villarreal B 1 - 0  
Eldense - Alcoyano 0 - 2  
L'Hospitalet - Atl. Saguntino 1 - 0  
Prat - Ebro 0 - 1  
Sabadell - Cornella 0 - 0  
UE Llagostera - Mallorca B 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Melilla 1 - 1  
Jumilla - Cordoba B 2 - 1  
Linense - Linares 2 - 2  
Marbella - La Hoya Lorca 1 - 2  
Real Jaen - Merida 0 - 1  
San Fernando - Granada B 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Granada 3 - 1  
Atl. Madrid - Barcelona 1 - 2  
Espanyol - Osasuna 3 - 0  
Sp. Gijón - Celta Vigo 1 - 1  
Villarreal - Real Madrid 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Levante 3 - 5  
Ath. Bilbao - Santa Teresa 2 - 1  
Betis - Oiartzun 1 - 0  
Espanyol - Tenerife 1 - 1  
Huelva - Atl. Madrid 2 - 3  
Tacuense - Valencia 0 - 5  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Aarau 5 - 1  
Wohlen - FC Zürich 1 - 4  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Luzern 3 - 1  
Lausanne - Sion 0 - 1  
St. Gallen - Lugano 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Trelleborg 1 - 2  
Landskrona - Kalmar 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Degerfors 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Varberg 3 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - RAD Belgrád 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Podbrezova 0 - 0  
Zilina - Zlate Moravce 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Celje 1 - 1  
Krsko Posavlje - HIT Gorica 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Ümraniyespor 0 - 0  
Samsunspor - Boluspor 3 - 0  
Sivasspor - Gaziantep Bld. Spor 1 - 0  
Yeni Malatyaspor - Altinordu 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Fenerbahce 1 - 1  
Karabukspor - Genclerbirligi 1 - 0  
Osmanlispor - Istanbul Basaksehir 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Kárpáti Lviv 1 - 0  
Sahtar Doneck - Vorszkla Poltava 2 - 1  
Zirka Kirovográd - Dnipro 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Plaza Colonia 4 - 1  
Liverpool Montevideo - El Tanque Sisley 1 - 2  
Rampla Juniors - Danubio 2 - 0  
Labdarúgás (Észt Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Flora Tallinn(Helyszín:Flora Talinn-pálya) 5 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Canterbury Utd. 2 - 1  
Waitakere Utd. - Auckland City 4 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Bath 12 - 11  
London Wasps - Gloucester 35 - 22  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Connacht 19 - 34  
Ospreys - Glasgow Warriors 26 - 15  
Zebre - Ulster 17 - 40  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Revivre Milano 0 - 3  
Modena - Piacenza 3 - 1  
Molfetta - Cucine Lube Treia 3 - 2  
Padova - Argos Sora 3 - 0  
Perugia - Verona 3 - 0  
Vero Monza - Trentino 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Busto Arsizio 3 - 0  
Club Italia - Bergamo 1 - 3  
Novara - Vero Monza 3 - 0  
Südtirol Bolzano - Scandicci 2 - 3  
Snooker (Snooker Shoot-Out)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - D.B. Gilbert 0 - 1  
A. Hugill - M. Georgiou 0 - 1  
A. McGill - M. King 1 - 0  
C. Yupeng - J. Robertson 1 - 0  
D. Grace - D. Dale 1 - 0  
D. Hill - L. Hang 0 - 1  
D. Wells - S. Hallworth 0 - 1  
F. O'Brien - L. Highfield 1 - 0  
J. Cahill - K. Doherty 0 - 1  
J. Lisowski - E. Sharav 1 - 0  
J. Swail - Jak. Jones 0 - 1  
L. Brecel - A. Hamilton 0 - 1  
R. Muir - J. White 1 - 0  
S. Craigie - S. Murphy 0 - 1  
X. Guodong - D. Womersley 1 - 0  
Z. Yong - A. Hicks 0 - 1  
Tenisz (Acapulco-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Paquet - E. Kostova 2 - 0  
D. Khazaniuk - S. Vickery 1 - 2  
G. Olmos - B. Mattek-Sands 1 - 2  
J. Brady - A. Muhammad 2 - 0  
J. Cako - J. Loeb 0 - 2  
M. Duque Marino - F. Abanda 2 - 0  
M. Erakovic - J. Loeb 0 - 2  
T. Maria - F. Ferro 0 - 2  
T. Townsend - C. Pella 2 - 0  
V. Cepede Royg - V. Rodriguez 2 - 0  
Tenisz (Acapulco-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hy. Chung - S. Kozlov 0 - 2  
J. Thompson - A.F. Rubio Fierros 2 - 0  
K.J. Carpenter - F. Tiafoe 0 - 2  
M. Sanchez Montemayor - J. Donaldson 0 - 2  
R. Albot - S. Giraldo 2 - 1  
R. Harrison - M. Ebden 2 - 0  
S. Kozlov - J. Donaldson 2 - 0  
T. Kamke - Y. Nishioka 0 - 2  
T.H. Fritz - K. Kravchuk 2 - 0  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Q. Halys - J. Janowicz 0 - 2  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - L. Safarova 2 - 1  
WTA - Budapest 2017    
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rodionova AR / Voskoboeva - Hsieh S-W/ Kalashnikova 1 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Raonic - J. Sock    
M. Raonic - J.M. Del Potro 2 - 0  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Mirnyi M - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
LU Y-H / Paes L - Huey T / Mirnyi M 0 - 2  
Tenisz (Dubai-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Millot - L. Rosol 0 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur-selejt.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jakupovic - A. Kalinskaya 0 - 2  
J. Noordin - T. Martincova 0 - 2  
L. Kerkhove - B. Haas 2 - 0  
Mi. Kato - I. Soylu 2 - 0  
P. Kania - I. Soylu 0 - 2  
S. Sharipova - C. Burger 2 - 1  
U. Radwanska - A. Barty 0 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Pouille - J-W. Tsonga 0 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benneteau/Mahut - Haase R / Inglot D 2 - 1  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Carreno-Busta - D. Thiem 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta P / Cuevas - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Tenisz (Sao Paulo-selejt., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - G. Andreozzi    
G. Clezar - A. De Greef 2 - 0  
J. Kovalik - R. Carballes Baena 2 - 1  
N. Kicker - M. Cecchinato 1 - 2  
Téli sportok (Sífutás párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Kanada (vb,sprint, csapatverseny) 1 - 0  
Norvégia - Oroszország (vb,sprint,csapatverseny 0 - 1  
Svédország - Olaszország (vb, sprint, csapatverseny) 0 - 1  
Téli sportok (Sífutás párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Svédország (vb,női sprint,csapatverseny) 1 - 0  
Németország - Szlovénia (vb,női sprint,csapatverseny) 1 - 0  
Oroszország - Finnország (vb,női sprint,csapatverseny) 1 - 0  
Téli sportok (Északi összetett párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Franciaország (vb, csapatv.,normsánc/4x5km) 1 - 0  
Japán - Olaszország (vb,csapvers.,normál sánc/4x5km) 1 - 0  
Norvégia - Ausztria (vb,csapatv.,norm sánc/4x5 km) 1 - 0  
Téli sportok (Északi-sí vb, sífutás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Északi-sí vb - sífutás, sprint, csapatverseny, Lahti 2017    
Téli sportok (Északi-sí vb, sífutás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Északi-sí vb - sífutás, női sprint, csapatverseny,Lahti 2017    
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wilder - G. Washington 1 - 0  
J. Hurd - T. Harrison 1 - 0  

 

2017.02.25.
Asztalitenisz (Qatar Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fang - Jin. Liang 4 - 0  
B. Fang - Zhen. Fan 3 - 4  
C-Y. Chuang - K. Niwa 4 - 2  
Long Ma - C-Y. Chuang 4 - 0  
Long Ma - M. Freitas 4 - 1  
M. Yoshida - Zhen. Fan 0 - 4  
Asztalitenisz (Qatar Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ito - Man. Wang 1 - 4  
Meng Chen - I-Ch. Cheng    
Tian. Feng - Yut. Gu 0 - 4  
Xia. Shan - Meng Chen 0 - 4  
Xia. Shan - N. Partyka 4 - 0  
Yut. Gu - Man. Wang 1 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M-Team - Viikingit Helsinki 2 - 11  
Oilers Espoo - OLS Oulu 5 - 5  
Steelers Hämeenlinna - LaSB 7 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Napoli 2 - 2  
Dosson - Lazio 5 - 1  
Isola - Latina 3 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Ribera Navarra 5 - 1  
Jumilla - Santa Coloma 2 - 6  
Peniscola - Burela 5 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 4 - 3  
Binghamton - Toronto Marlies 3 - 6  
Charlotte - Cleveland 4 - 4  
Grand Rapids - Milwaukee 3 - 5  
Hartford - Hershey 1 - 6  
Providence - Bridgeport 2 - 1  
Rochester - Syracuse 4 - 5  
San Diego - Texas Stars 6 - 2  
Springfield - Lehigh Valley 5 - 3  
St. John's - Albany 2 - 2  
Tucson - San Jose Barracuda 3 - 4  
Utica - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Bregenzerwald 0 - 5  
Salzburg 2 - Gherdeina/Gröden 4 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neumarkt Riwega - Vipiteno/Sterzing 4 - 3  
Zell am See - Kitzbühel 7 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Feldkirch 3 - 4  
Renon/Ritten - Asiago 3 - 3  
Val Pusteria - Lustenau 5 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kokkolan Hermes 2 - 1  
IPK - Kiekko-Vantaa 3 - 2  
Roki - Leki 1 - 4  
SaPKo - Jokipojat 4 - 2  
Tuto - JYP-Akatemia 1 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Vaasan Sport 4 - 0  
Jukurit - Hämeenlinna 3 - 1  
JYP - Turku PS 2 - 2  
Kalpa - Kärpät 3 - 2  
Kookoo - Lahti Pelicans 1 - 1  
Ässät - Tappara 1 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Lokomotív Jaroszlavl (3.m.) 1 - 5  
Jokerit - CSZKA Moszkva (3.m.) 3 - 3  
Torp. Nyizsnyij Nov. - Dinamo Moszkva (3.m.) 3 - 3  
Vityaz Podolszk - SZKA Szentpétervár (3.m.) 2 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Ottawa 3 - 0  
Dallas - Arizona 5 - 2  
Florida - Calgary 2 - 4  
Washington - Edmonton 2 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Storhamar 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lausanne 3 - 2  
Davos - Langnau Tigers 6 - 2  
Fribourg - Bern 4 - 7  
Lugano - Zürich Lions 2 - 2  
Servette - Kloten 2 - 4  
Zug - Biel 4 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Almtuna 1 - 5  
MODO - Karlskoga 3 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Örebro 2 - 0  
Färjestad - Linköping 1 - 5  
Karlskrona - Lulea 3 - 1  
Leksand - Frölunda 4 - 4  
Malmö - Rögle 4 - 0  
Växjö - Brynäs 1 - 4  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Nyeftyanyik Almetyevszk (1.m.) 6 - 3  
Kazzink-Torpedo - Izssztal Izsevszk (2.m.) 3 - 2  
Szarjarka Karaganda - Zvezda Csehov (2.m.) 0 - 4  
SZKA-Neva - Rjazany (1.m.) 2 - 0  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Ermak Angarszk (1.m.) 1 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Dinamo Szentpétervár (2.m.) 0 - 1  
Tver - Rubin Tyumeny (2.m.) 3 - 7  
Zauralje Kurgan - Szokol Krasznojarszk (1.m.) 3 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - FMP 93 - 84  
Krka Novo Mesto - Mornar 63 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - Perth (1.m.) 73 - 66  
Sydney Flames - Townsville (1.m.) 111 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Jindrichuv Hradec 95 - 77  
Svitavy - Prostejov 95 - 68  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Decin 81 - 65  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Anyang 89 - 86  
Incheon Elephants - Seoul Knights 76 - 66  
Jeonju KCC Egis - Ulsan Mobis Phoebus 73 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Dijon 72 - 71  
Limoges - Chalon sur Saone 70 - 82  
Monaco - Le Mans 88 - 77  
Nanterre - Le Portel 76 - 66  
Orleans - Antibes 78 - 87  
Strasbourg - Gravelines 72 - 64  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Villeneuve d'Ascq Lille 61 - 64  
Cavigal Nice - Landes 58 - 55  
Flammes Carolo Ardennes - Tarbes 92 - 67  
Lattes Montpellier - Mondeville 72 - 62  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 77 - 71  
Arisz - Koroivosz Amaliadasz 100 - 79  
Kymi - Doxa Lefkadasz 97 - 65  
Lavriou - Promitheasz Patra 74 - 77  
Trikala - Rethymno 76 - 67  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Hapoel Jerusalem 68 - 82  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Osaka 85 - 100  
Hokkaido - Yokohama 86 - 68  
Mikawa Kariya - Akita 85 - 65  
Ryukyu Okinawa - Chiba 71 - 89  
Shiga - Tokyo Alvark 83 - 84  
Tochigi - Toyama 81 - 91  
Tokyo Sunrockers - Kyoto 75 - 66  
Toyohashi Neophoenix - Nagoya Dolphins 93 - 88  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Szczecin 74 - 69  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Lietuvos Rytas 86 - 77  
Nevezis Kedainiai - Vytautas Prienai 87 - 96  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Alba Fehérvár 73 - 83  
Jászberény - Vasas 97 - 77  
Kaposvár - Kecskemét 80 - 73  
MAFC - Szeged 67 - 85  
Pécs - ZTE 97 - 89  
Sopron - Szolnok 74 - 95  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 90 - 108  
Chicago - Phoenix 108 - 108, h.u. 128 - 121  
Denver - Brooklyn 129 - 109  
Indiana - Memphis 102 - 92  
LA Clippers - San Antonio 97 - 105  
Milwaukee - Utah 95 - 109  
Minnesota - Dallas 97 - 84  
Oklahoma City - LA Lakers 110 - 93  
Philadelphia - Washington 120 - 112  
Toronto - Boston 107 - 97  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Tübingen 76 - 83  
Oldenburg - Ulm 81 - 81, h.u. 88 - 96  
Skyliners Frankfurt - S. Oliver Würzburg 79 - 76  
Telekom Bonn - Bayreuth 101 - 94  
Vechta - Ludwigsburg 74 - 92  
Kosárlabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucca - Ragusa 81 - 49  
UR Venezia - Famila Schio 55 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Obradoiro Monbus - MoraBanc Andorra 61 - 61, h.u. 86 - 84  
Valencia - Joventut Badalona 77 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Zamarat 63 - 55  
Cadi La Seu d'Urgell - Gran Canaria 62 - 49  
Ferrol - P. Avenida 83 - 88  
Vasco Gipuzkoa - Araski AES 66 - 66, h.u. 75 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Tofas Bursa 81 - 86  
Buyukcekmece - Banvitspor 65 - 89  
Istanbul BB - TED Ankara Kolejliler 100 - 81  
Yesilgiresun - Besiktas 62 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Fenerbahce 69 - 76  
AGÜ Kayserispor - Antakya Hatay 75 - 61  
Besiktas - Osmaniye 75 - 67  
Istanbul Univ. - Galatasaray 65 - 78  
Mersin BB - Adana Botas 66 - 75  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Asztana 78 - 79  
Zenit Szentpétervár - Jenyiszej Krasznojarszk 94 - 78  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Silkeborg 21 - 24  
Paris SG - Schaffhausen 34 - 26  
Veszprém - Wisla Plock 31 - 25  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Kristianstad 26 - 23  
Vardar Pro Skopje - Celje 35 - 30  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Thüringer HC 26 - 24  
FTC - Metz 29 - 23  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - Győr 17 - 34  
Larvik - CSM Bukarest 35 - 33  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Kolding 32 - 27  
GOG - Ribe-Esbjerg 29 - 27  
Skjern - Skanderborg 34 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Nyköbing F. 30 - 30  
Viborg - Ringköbing 30 - 21  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Massy Essonne - Creteil 24 - 31  
Vernon Saint Marcel - Dunkerque 21 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin 30 - 28  
Stal Mielec - Gornik Zabrze 27 - 32  
Wybrzeze Gdansk - Kwidzyn 22 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Gyöngyös 25 - 24  
Eger - Cegléd 29 - 27  
Komló - Balatonfüred 27 - 30  
Mezőkövesd - Csurgó 27 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Gummersbach 22 - 26  
Bergischer HC - Coburg 29 - 25  
Erlangen - Minden 23 - 27  
Göppingen - Füchse Berlin 24 - 28  
Lemgo - DHfK Leipzig 25 - 25  
Wetzlar - Magdeburg 18 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Leipzig 25 - 31  
Dortmund - Bietigheim 17 - 28  
SVG Celle - Bad Wildungen 21 - 28  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Breszt Meskov 34 - 37  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Puerto Sagunto 28 - 25  
Benidorm - Quabit Guadalajara 32 - 27  
Morrazo Cangas - Huesca 31 - 26  
Naturhouse La Rioja - Bidasoa Irun 30 - 22  
Sinfin - AX Puente Genil 25 - 23  
Valladolid - Granollers 33 - 21  
Villa de Aranda - Anaitasuna 26 - 33  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Winterthur 22 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Heid 23 - 26  
Skara - Skuru 20 - 32  
Vasterasirsta - Skövde 25 - 20  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Scunthorpe 1 - 1  
Charlton - Bury 0 - 1  
Chesterfield - Oxford Utd. 0 - 4  
Coventry - Swindon 1 - 3  
Fleetwood - Northampton 3 - 0  
Gillingham - Southend 2 - 1  
Milton Keynes Dons - Shrewsbury 2 - 1  
Oldham - Millwall 0 - 0  
Peterborough - Rochdale 3 - 1  
Port Vale - Bradford 1 - 2  
Sheffield Utd. - Bolton 2 - 0  
Wimbledon - Walsall 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Cambridge Utd. 0 - 1  
Carlisle - Portsmouth 0 - 3  
Colchester - Hartlepool 2 - 1  
Crewe - Stevenage 1 - 2  
Doncaster - Accrington 2 - 2  
Exeter - Blackpool 2 - 2  
Leyton - Cheltenham 0 - 1  
Luton - Plymouth 1 - 1  
Mansfield - Newport 2 - 1  
Morecambe - Grimsby 1 - 0  
Notts County - Yeovil 0 - 0  
Wycombe - Crawley 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Derby County 1 - 0  
Barnsley - Huddersfield 1 - 1  
Brentford - Rotherham 4 - 2  
Brighton - Reading 3 - 0  
Cardiff - Fulham 2 - 2  
Leeds - Sheffield Wed. 1 - 0  
Newcastle - Bristol City 2 - 2  
Preston - QPR 2 - 1  
Wigan - Nottingham 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Bromley 4 - 0  
Braintree - Maidstone Utd. 0 - 0  
Dover - Eastleigh 3 - 0  
Forest Green - Woking 4 - 3  
Guiseley - North Ferriby Utd. 1 - 2  
Solihull Moors - Wrexham 0 - 1  
Southport - Chester 0 - 1  
Torquay - Sutton Utd. 2 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Wellington Phoenix 1 - 2  
Melbourne Victory - Adelaide Utd 2 - 1  
Perth Glory - Western Sydney 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - St. Truiden 1 - 0  
Kortrijk - Waasland Beveren 1 - 2  
Lokeren - Eupen 1 - 2  
Westerlo - Oostende 0 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - CSZKA Szófia 0 - 1  
Levszki Szófia - Gorna Orjahovica 1 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Neftocsimik Burgasz 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hamburg 8 - 0  
Darmstadt - Augsburg 1 - 2  
Freiburg - Dortmund 0 - 3  
Hertha BSC - E. Frankfurt 2 - 0  
Leverkusen - Mainz 0 - 2  
RB Leipzig - 1. FC Köln 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Heidenheim 0 - 0  
Hannover - Bielefeld 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Regensburg 1 - 2  
Fortuna Köln - Erfurt 0 - 1  
FSV Frankfurt - Rostock 0 - 0  
Mainz Amatőr - Münster 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Palestino 1 - 1  
O'Higgins - Cobresal 4 - 1  
Universidad de Chile - Everton Vina Del Mar 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Derinia - AEZ Zakakiou 0 - 0  
Doxa Katokopiasz - Arisz Limasszol 3 - 1  
Omonia Nicosia - AEL Limasszol 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Slovacko 0 - 0  
Brno - Liberec 1 - 0  
Dukla Praha - Karvina 0 - 0  
Pribram - Slavia Praha 1 - 8  
Zlín - Plzen 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - OB Odense 1 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukiputaan Pallo - PS Kemi 1 - 6  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Valenciennes 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concarneau - Quevilly Rouen 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Bastia 3 - 0  
Guingamp - Monaco 1 - 2  
Lille - Bordeaux 2 - 3  
Nancy - Toulouse 0 - 0  
Rennes - Lorient 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juvisy Essonne - Paris SG 1 - 2  
Montpellier - Lyon 0 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassziopi Kerkyra - Panetolikosz 0 - 0  
Plataniasz - Aszterasz Tripolisz 3 - 0  
Xanthi - Panathinaikosz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Willem II 0 - 2  
Groningen - Utrecht 2 - 3  
Heerenveen - Roda 3 - 0  
Nijmegen - Sparta Rotterdam 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Osijek 2 - 0  
Slaven Belupo - RNK Split 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Ironi Kiryat Shmone 1 - 1  
Hapoel TA - Hapoel Raanana 0 - 0  
Maccabi Haifa - Ashdod 0 - 1  
Maccabi TA - Bnei Yehuda TA 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Jubilo Iwata 0 - 0  
Kashima A. - FC Tokyo 0 - 1  
Omiya Ardija - Kawasaki Frontale 0 - 2  
Sagan Tosu - Kashiwa R. 1 - 3  
Sanfrecce Hiroshima - Albirex Niigata 1 - 1  
Shimizu SP - Vissel Kobe 0 - 1  
Vegalta Sendai - Sapporo 1 - 0  
Yokohama FM - Urawa RD 3 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Wakra 3 - 1  
Al-Shahaniya - Al-Khuraitiat 1 - 3  
El-Jaish - Al-Ahli (QAT) 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Dep. Cali 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Jiangsu 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Kluczbork 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Cracovia Krakkó 4 - 2  
Wisla Krakkó - Jagiellonia Bialystok 3 - 1  
Wisla Plock - Zaglebie Lubin 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Monterrey 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MTK 2 - 3  
FTC - Videoton 0 - 0  
Haladás - Újpest 0 - 2  
Honvéd - Debrecen 1 - 0  
Paks - Mezőkövesd 5 - 0  
Vasas - Gyirmót 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Dorog 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Empoli 2 - 0  
Napoli - Atalanta 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Pisa 2 - 4  
Avellino - Vicenza 3 - 1  
Cesena - Vercelli 1 - 2  
Entella - Carpi 2 - 0  
Frosinone - Verona 1 - 0  
Novara - Spezia 2 - 1  
SPAL Ferrara - Perugia 2 - 0  
Ternana - Latina 0 - 1  
Trapani - Salernitana 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Robur Siena - Racing Roma 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Reggiana 0 - 2  
Forli - Gubbio 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Foggia 0 - 1  
Casertana - Virtus Francavilla 1 - 0  
Cosenza - Fondi 2 - 2  
Juve Stabia - Reggina 3 - 3  
Lecce - Vibonese 2 - 1  
Matera - Siracusa 0 - 4  
Melfi - Paganese 0 - 4  
Taranto - Catanzaro 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Ried 1 - 0  
Austria Wien - Altach 1 - 3  
Salzburg - Mattersburg 1 - 0  
Wolfsberg - Rapid Wien 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sol de America 0 - 3  
Rubio - Libertad Asuncion 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Cova Piedade 1 - 2  
Braga B - Viseu 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Sporting CP 0 - 2  
Rio Ave - Pacos Ferreira 0 - 0  
Tondela - Marítimo 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Swansea 3 - 1  
Crystal Palace - Middlesbrough 1 - 0  
Everton - Sunderland 2 - 0  
Hull City - Burnley 1 - 1  
Watford - West Ham 1 - 1  
West Bromwich - Bournemouth 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Universitatea Craiova 2 - 1  
Viitorul Constanta - Poli Timisoara 5 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Ross County 1 - 0  
Celtic - Hamilton 2 - 0  
Motherwell - Dundee 1 - 5  
Partick Thistle - Hearts 2 - 0  
St. Johnstone - Kilmarnock 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Airdrieonians 2 - 1  
Peterhead - East Fife 1 - 1  
Stranraer - Brechin 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Clyde 1 - 0  
Arbroath - Cowdenbeath 4 - 1  
Berwick - Elgin 0 - 1  
Forfar - Montrose 0 - 0  
Stirling - Edinburgh City 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - St. Mirren 0 - 2  
Dundee Utd. - Greenock Morton 1 - 1  
Falkirk - Dumbarton 2 - 2  
Hibernian - Dunfermline 2 - 2  
Queen of South - Raith Rovers 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Alcorcon 1 - 0  
Elche - Huesca 1 - 1  
Getafe - Rayo Vallecano 1 - 0  
Mallorca - Tenerife 1 - 4  
Mirandes - Girona 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Mutilvera - Tudelano 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Leioa 1 - 3  
Arenas de Getxo - Sestao River 0 - 0  
Real Sociedad B - Majadahonda 4 - 0  
Real Union Irun - Fuenlabrada 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Gava 4 - 0  
Levante B - Espanyol B 2 - 0  
Lleida - Hercules 1 - 0  
Valencia B - Atl. Baleares 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - La Roda 1 - 0  
Real Murcia - Rec. Huelva 2 - 2  
UD Extremadura - El Ejido 1 - 0  
Villanovense - Mancha Real 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Valencia 2 - 1  
Betis - Sevilla 1 - 2  
Eibar - Malaga 3 - 0  
Leganes - Deportivo 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Vallecano - Real Sociedad 1 - 0  
Zaragoza - Barcelona 0 - 6  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Winterthur 2 - 1  
Xamax - Wil 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Young Boys 2 - 3  
Thun - Vaduz 4 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - GAIS 2 - 2  
Kristianstad - AIK Stockholm 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Örgryte 4 - 0  
Vanersborg - Norrköping 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Ljungskile 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Värnamo 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköping - Östersund 1 - 5  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Atvidaberg 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Adalh - Al-Tai 4 - 3  
Al-Faisaly - Al-Khaleej 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Palanka - Crvena zvezda 0 - 3  
Cukaricki - Napredak Krusevac 1 - 0  
Javor Matis - Spartak Subotica Zdrepcev 2 - 3  
Novi Pazar - Metalac Gornji Milanovac 0 - 0  
Partizan Belgrád - Borac 2 - 1  
Radnicki Nis - Vozdovac 2 - 0  
Radnik Surdulica - Mladost Lucani 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Tatran Presov 5 - 0  
Slovan Bratislava - Trencin 4 - 3  
Trnava - Senica 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalcer Radomlje - Aluminij Kidricevo 0 - 3  
Maribor - Olimpija Ljubljana 1 - 0  
Rudar Velenje - Domzale 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Balikesirspor 1 - 2  
Bandirmaspor - Sanliurfaspor 4 - 0  
Göztepe Izmír - Manisaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Antalyaspor 3 - 0  
Alanyaspor - Adanaspor 4 - 1  
Konyaspor - Trabzonspor 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olekszandria - Volyn Lutszk 6 - 0  
Olimpik Doneck - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 0 - 0  
Zorya Luganszk - Dinamo Kijev 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Racing Montevideo 0 - 1  
Defensor - Juventud 2 - 1  
Montevideo Wanderers - Penarol 0 - 4  
Sud América - CA Cerro 0 - 6  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guilsfield Athletic - Bala Town 0 - 3  
Llanfair United - Caernarfon 0 - 7  
Prestatyn - Connah's Quay 2 - 2  
TNS - Bangor City 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - PSNI 0 - 3  
Dergview - Loughgall 2 - 0  
HW Welders - Armagh City 2 - 1  
Institute - Warrenpoint 0 - 1  
Knockbreda - Annagh Utd. 6 - 1  
Lurgan Celtic - Larne 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Ballymena Utd. 1 - 2  
Carrick - Glenavon 0 - 0  
Cliftonville - Coleraine 0 - 0  
Dungannon - Ards 3 - 3  
Glentoran - Linfield 0 - 1  
Portadown - Crusaders 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Wexford Youths 1 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Newcastle 36 - 14  
Northampton Saints - Worcester 24 - 14  
Saracens - Sale 29 - 18  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Wales 29 - 13  
Írország - Franciaország 19 - 9  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Johannesburg Lions 25 - 28  
Canterbury Crusaders - Canberra Brumbies 17 - 13  
Cape Town Stormers - Pretoria Bulls 37 - 24  
Port Elizabeth S. Kings - Buenos Aires Jaguares 26 - 39  
Sydney Waratahs - Perth Force 19 - 13  
Tokyo Sunwolves - Wellington Hurricanes 17 - 83  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Vibo Valentia 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - LJ Modena 1 - 3  
Conegliano - Montichiari 3 - 0  
Snooker (Snooker Shoot-Out)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hicks - M.J. Williams 1 - 0  
A. Hugill - S. Carrington 1 - 0  
B. Hawkins - E. Sharav 0 - 1  
D. Hill - Br. Jones 1 - 0  
D. Womersley - R. Milkins 1 - 0  
F. Patrick - Jak. Jones 0 - 1  
F. Xiongman - A. Hamilton 0 - 1  
H. Akbar - X. Guodong 0 - 1  
J. Swail - A. Taylor 1 - 0  
L. Brecel - S. Donaldson 1 - 0  
L. Hang - G. Dott 1 - 0  
M. Georgiou - R. Walden 1 - 0  
N. Bond - Z. Yong 0 - 1  
N. Saengkham - J. Cahill 0 - 1  
S. Hallworth - M. White 1 - 0  
T. Pengfei - D. Grace 0 - 1  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - J. Janowicz 0 - 2  
Q. Halys - A. Golubev 2 - 0  
Tenisz (Bergamo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knowle/Shamasdin - Marcan/ Weissborn 2 - 0  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - J. Görges 2 - 0  
C. Witthöft - L. Safarova 0 - 2  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Safarova L - Rodionova AR / Voskoboeva G    
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sock - D. Young 2 - 0  
M. Raonic - K. Edmund 2 - 1  
S. Querrey - J.M. Del Potro 0 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Lipsky S - Klaasen R / Ram R 1 - 2  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - C. Wozniacki 2 - 0  
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlavackova A / Peng S - Makarova E / Vesnina E 1 - 2  
Tenisz (Dubai-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - V. Millot 1 - 2  
A. Seppi - J. Satral 2 - 0  
D. Istomin - A. Popyrin 2 - 0  
Fucsovics M. - T. Fabbiano 2 - 0  
I. Dodig - L. Rosol 1 - 2  
P. Gojowczyk - E. Donskoy 0 - 2  
P. Gunneswaran - M. Copil 0 - 2  
S. Stakhovsky - J. McGee 1 - 2  
Tenisz (Kiotó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L.G.M. Harris - B. Kavcic 1 - 2  
Tenisz (Kuala Lumpur-selejt.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Morita - A. Barty    
D. Jakupovic - L. Cabrera 2 - 1  
F. Liu - L. Kerkhove 1 - 2  
I. Jorovic - U. Radwanska 0 - 2  
K. Lykina - A. Kalinskaya 0 - 2  
S. Aoyama - B. Haas 0 - 2  
S. Sharipova - T. Selvarajoo 2 - 0  
Yex. Ma - C. Burger 0 - 2  
Tenisz (Kyoto, Japan, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ratiwatana / Ratiwatana - Bemelmans R / De Loore J 2 - 1  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kyrgios - J-W. Tsonga 1 - 2  
R. Gasquet - L. Pouille 0 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyrgios N / Reid M - Haase R / Inglot D 1 - 2  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Jarry - A. Bublik 0 - 2  
Tenisz (Morelos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King K / O Brien D - Krajicek A / Withrow J. 1 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - D. Thiem 0 - 2  
T. Monteiro - C. Ruud 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo-selejtező, férfi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - F. Coria    
C. Zampieri - A. De Greef 0 - 2  
J. Kovalik - J.P. Sorgi 2 - 0  
J. Samper-Montana - R. Carballes Baena 0 - 2  
M. Cecchinato - L. Mayer 2 - 1  
Max. Gonzalez - G. Andreozzi 0 - 2  
N. Kicker - G. Teisen Pereira 2 - 0  
T. Daniel - G. Clezar 0 - 2  
Téli sportok (Sífutás párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harvey - C. Halfvarsson (vb, 15+15 km) 1 - 0  
M. Heikkinen - F.H. Krogh (vb, 15+15 km) 0 - 1  
M.J. Sundby - S. Ustiugov (vb, 15+15 km) 0 - 1  
Téli sportok (Sífutás párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Kalla - I.F. Östberg (vb, 7,5+7,5 km) 1 - 0  
K. Parmakoski - S. Nilsson (vb, 7,5+7,5 km) 1 - 0  
M. Björgen - H. Weng (vb, 7,5+7,5 km) 1 - 0  
Téli sportok (Síugrás párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Stoch - S. Kraft (vb, normál sánc) 0 - 1  
M. Kot - A. Wellinger (vb, normál sánc) 0 - 1  
P. Prevc - M. Eisenbichler (vb, normál sánc) 0 - 1  
Téli sportok (Északi-sí vb, sífutás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Északi-sí vb - sífutás, 15+15 km, Lahti 2017    
Téli sportok (Északi-sí vb, sífutás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Északi-sí vb - sífutás, női 7,5+7,5 km, Lahti 2017    
Téli sportok (Északi-sí vb, síugrás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Északi-sí vb - síugrás (normál sánc), Lahti 2017    
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Jug Dubrovnik 16 - 14  
Primorje Rijeka - Mladost Zagreb 4 - 9  
Vízilabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Sabadell 9 - 12  
UVSE - Mataro 10 - 9  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Szeged 13 - 9  
OSC - Eger 6 - 9  
Szolnok - FTC 14 - 2  
Vasas - Miskolc 7 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Canottieri Napoli 5 - 11  
Lazio - Savona 9 - 8  
Posillipo Napoli - Ortigia 10 - 9  
Torino - Bogliasco 7 - 7  
Trieste - Brescia 2 - 11  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Bute - E. Alvarez 0 - 1  

 

2017.02.24.
Asztalitenisz (Qatar Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.T. Wong - C-Y. Chuang 3 - 4  
D. Ovtcharov - M. Yoshida 2 - 4  
Jin. Liang - Ma. Karlsson 4 - 1  
K. Niwa - Jike Zhang    
Long Ma - Ping Li 4 - 1  
M. Freitas - T. Pucar 4 - 3  
Xin Xu - B. Fang 2 - 4  
Asztalitenisz (Qatar Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Balazova - Man. Wang 1 - 4  
H.K. Doo - Yut. Gu 0 - 4  
Hae. Yang - N. Partyka 0 - 4  
Han Ying - Meng Chen 2 - 4  
M. Ito - Mi. Kato 4 - 1  
Mis. Morizono - I-Ch. Cheng 1 - 4  
Tian. Feng - Jie Li 4 - 2  
Yul. Zhu - Xia. Shan 1 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Indians Espoo 5 - 4  
Koovee Tampere - Steelers Hämeenlinna 8 - 5  
LaSB - Salba 3 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Luparense 5 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - AD Sala Zaragoza 3 - 3  
Cartagena - CA Gran Canaria 7 - 2  
Magna Gurpea - Murcia 1 - 2  
Santiago Futsal - Levante 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Trinec 2 - 5  
Karlovy Vary - Pardubice 4 - 1  
Litvínov - Plzen 2 - 0  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 2 - 4  
Mountfield HK - Olomouc 3 - 3  
Vítkovice - Liberec 4 - 0  
Zlín - Chomutov 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 2 - 5  
Frederikshavn - Herlev Eagles 7 - 1  
Gentofte - Rungsted 1 - 2  
Odense - Rödovre 11 - 1  
SönderjyskE - Herning 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kiekko-Vantaa 2 - 5  
Kajaanin Hokki - Leki 2 - 0  
Keupa - IPK 1 - 5  
Kokkolan Hermes - Espoo United 3 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - HIFK 3 - 1  
Kärpät - Lukko 3 - 0  
SaiPa - Ilves 0 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Bordeaux 4 - 6  
Chamonix-Morzine - Angers 1 - 2  
Gap - Rouen 5 - 1  
Grenoble - Epinal 4 - 3  
Lyon - Dijon 3 - 5  
Nice - Strasbourg 2 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Admiral Vlagyivosztok (2.m.) 6 - 3  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa (2.m.) 2 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Red Star Kunlun (2.m.) 5 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Barisz Asztana (2.m.) 5 - 1  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Debrecen (6.m.) 3 - 1  
Dunaújváros - Újpest (6.m.) 4 - 4  
FTC - Diósgyőr (6.m.) 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Arizona 6 - 3  
Los Angeles - Boston 1 - 4  
Montreal - NY Islanders 0 - 3  
Nashville - Colorado 4 - 2  
Tampa Bay - Calgary 2 - 3  
Toronto - NY Rangers 1 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Frankfurt Löwen 1 - 6  
Crimmitschau - Bad Nauheim 3 - 5  
Heilbronn - Kassel 3 - 5  
Kaufbeuren - Rosenheim 5 - 2  
Lausitzer Füchse - Bayreuth 1 - 5  
Ravensburg - Dresden 1 - 1  
Riessersee - Freiburg 0 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Mannheim 1 - 4  
Düsseldorf - Krefeld 2 - 1  
Eisbären Berlin - Ingolstadt 5 - 4  
München - Köln 5 - 2  
Nürnberg - Bremerhaven 6 - 4  
Straubing - Schwenningen 1 - 1  
Wolfsburg - Iserlohn 4 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Red Ice Martigny (4.m.) 3 - 4  
Olten - Rapperswil (4.m.) 3 - 0  
Thurgau - Langenthal (4.m.) 1 - 2  
Visp - Chaux-de-Fonds (4.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Servette 1 - 1  
Biel - Davos 2 - 3  
Kloten - Ambri 1 - 1  
Langnau Tigers - Zug 6 - 3  
Lausanne - Lugano 1 - 2  
Zürich Lions - Fribourg 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Västervik 1 - 2  
Södertälje - Mora 1 - 5  
Tingsryd - Pantern Malmö 3 - 4  
Vita Hasten - Timra 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Leksand 1 - 5  
HV 71 - Skelleftea 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad 4 - 2  
Liptovsky Mikulas - Kosice 0 - 2  
Martin - Zvolen 3 - 3  
Nove Zamky - Nitra 8 - 1  
Trencin - Zilina 2 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Izssztal Izsevszk (1.m.) 1 - 0  
Szarjarka Karaganda - Zvezda Csehov (1.m.) 6 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Dinamo Szentpétervár (1.m.) 1 - 0  
Tver - Rubin Tyumeny (1.m.) 2 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Karpos Sokoli 81 - 77  
Partizan Belgrád - Zadar 87 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Busan Sonicboom 76 - 77  
Seoul Thunders - Wonju Dongbu 85 - 77  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Baskonia Vitoria 96 - 85  
Brose Bamberg - Zalgiris Kaunas 86 - 91  
Panathinaikosz - UNIKSZ Kazany 83 - 82  
Real Madrid - Darussafaka 101 - 83  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeres-Toulon - Reims 71 - 90  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Union Hainaut 65 - 74  
Nantes Reze - Lyon 87 - 59  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Ginebra SM (1.m.) 109 - 82  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Zhejiang Guangsha (1.m.) 124 - 114  
Shandong - Xinjiang (1.m.) 95 - 78  
Shenzhen - Shanghai Sharks (1.m.) 115 - 75  
Sichuan - Guangdong (1.m.) 91 - 111  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Tarnobrzeg 111 - 70  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - New York 119 - 104  
Detroit - Charlotte 100 - 100, h.u. 114 - 108  
Golden State - LA Clippers 123 - 113  
New Orleans - Houston 99 - 129  
Orlando - Portland 103 - 112  
Sacramento - Denver 116 - 100  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Göttingen 68 - 77  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Himki Moszkva 84 - 89  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Holstebro 26 - 23  
Silkeborg - Aarhus 22 - 27  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Toulouse 26 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MW Elblag - Legionowo 23 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Fehérvár 26 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Lugi 19 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Blackburn 1 - 1  
Wolverhampton - Birmingham 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Sydney FC 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Zulte Waregem 5 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Dunav Ruse 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - ASA 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Bremen 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandhausen - Braunschweig 0 - 1  
Union Berlin - 1860 München 2 - 0  
Würzburg - Fürth 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Magdeburg 0 - 0  
Osnabrück - Bremen Amatőr 0 - 1  
Paderborn - Wehen 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Concepcion - Dep. Iquique 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Arabe Unido 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Hradec Kralove 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Esbjerg    
Randers - Midtjylland 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Sochaux 0 - 0  
Amiens - Orleans 0 - 2  
Laval - Bourg-Peronnas 2 - 4  
Le Havre - Auxerre 1 - 0  
Nimes - Ajaccio GFC 1 - 1  
Niort - Red Star 93 2 - 3  
Strasbourg - Clermont 0 - 2  
Tours - Troyes 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Marseille Consolat 1 - 1  
Chambly - Sedan 1 - 2  
Chateauroux - Avranches 2 - 1  
Dunkerque - Paris FC 1 - 0  
Epinal - Creteil 0 - 1  
Les Herbiers - Boulogne 1 - 2  
Lyon Duchere - Belfort 0 - 2  
Pau - CA Bastia 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Dijon 3 - 1  
Nice - Montpellier 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - FC Eindhoven 1 - 1  
Almere City - Oss 3 - 3  
Cambuur - Maastricht 4 - 0  
Dordrecht - De Graafschap 0 - 3  
Emmen - F. Sittard 2 - 3  
Helmond - Utrecht 2 1 - 1  
NAC Breda - Volendam 1 - 0  
PSV 2 - RKC Waalwijk 4 - 1  
Telstar - Den Bosch 2 - 0  
Venlo - Achilles'29 4 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Twente 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - ADO Den Haag 0 - 5  
Twente - Heerenveen 3 - 0  
Zwolle - PSV 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Istra 4 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Mashhad - Tractor Tabriz 1 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Hapoel Nazareth Illit 3 - 1  
Hapoel Bnei Lod - Maccabi Ahi Nazareth 1 - 3  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Petah Tikva 1 - 3  
Hapoel Ramat Gan - Maccabi Shaarayim 1 - 1  
Maccabi Herzliya - Hapoel Katamon 0 - 4  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Sadd 0 - 4  
Al-Rayyan - Al-Gharafa 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Jaguares de Cordoba 0 - 2  
Once Caldas - Independiente SF 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Korona Kielce 4 - 1  
Pogon Szczecin - Lech Poznan 0 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The Strongest - Union Espanola 5 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Bari 3 - 4  
Brescia - Cittadella 4 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Wiener Neustadt 3 - 0  
FAC Wien - Austria Lustenau 1 - 0  
Horn - Kapfenberg 2 - 1  
Liefering - LASK Linz 0 - 3  
Wacker Innsbruck - WSG Wattens 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Sp. Luqueno 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Chaves 3 - 1  
Guimaraes - Moreirense 1 - 0  
Labdarúgás (Primeira Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Internacional 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Voluntari 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Rangers 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reus - Oviedo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Real Sociedad 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Fateh 1 - 0  
Wajj - Hajer Al-Ahsa 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giresunspor - Elazigspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Bursaspor 4 - 0  
Rizespor - Kayserispor 2 - 4  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Waterford Utd. 1 - 0  
Cabinteely - UC Dublin 0 - 1  
Shelbourne - Longford Town 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Derry City 1 - 4  
Dundalk - Shamrock Rovers 2 - 1  
Finn Harps - Cork City 0 - 1  
Galway - Drogheda Utd. 0 - 1  
Limerick - Sligo 5 - 1  
St. Patrick's - Bray 1 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Leicester 18 - 27  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Wakefield 24 - 16  
Leeds Rhinos - Salford 20 - 14  
Leigh Centurions - St. Helens 24 - 16  
Warrington - Castleford 22 - 30  
Wigan - Widnes 28 - 26  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Cardiff 17 - 18  
Munster - Llanelli Scarlets 21 - 30  
Newport Dragons - Leinster 22 - 54  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Waikato Chiefs 15 - 24  
Queensland Reds - Durban Sharks 28 - 26  
Snooker (Snooker Shoot-Out)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - B. Woollaston 1 - 0  
A. Higginson - I. Preece 1 - 0  
A. Hugill - P.S. Davison 1 - 0  
A. Mehta - K. Doherty 0 - 1  
A. Taylor - C. Keogan 1 - 0  
A. Zhang - S. Murphy 0 - 1  
C. Wakelin - J. Lisowski 0 - 1  
C. Yupeng - L. Wenbo 1 - 0  
D. Dale - H. Vafaei 1 - 0  
D. John - L. Highfield 0 - 1  
D. Wells - T. Un-Nooh 1 - 0  
D.B. Gilbert - A. Songsermsawad 1 - 0  
D.B. Gilbert - W. Yuchen 1 - 0  
F. O'Brien - R. Day 1 - 0  
G. Wilson - A. Hamilton 0 - 1  
H. Akbar - S. Bingham 1 - 0  
H. Miah - R. Walden 0 - 1  
J. Barrett - A. McGill 0 - 1  
J. Cope - M. Georgiou 0 - 1  
J. Robertson - E. Slessor 1 - 0  
J. Weston - A. Burden 0 - 1  
J. White - C. Zhe 1 - 0  
Jam. Jones - M.J. Williams 0 - 1  
K. Dunham - S. Carrington 0 - 1  
K. Wilson - D. Grace 0 - 1  
L. Hang - B. Sargeant 1 - 0  
L. Walker - L. Brecel 0 - 1  
L. Wenbo - M. Stevens 1 - 0  
M. Holt - R. Muir 0 - 1  
M. Joyce - S. Craigie 0 - 1  
M. King - A. Higginson 1 - 0  
N. Saengkham - M. Gould 1 - 0  
R. Hull - F. O'Brien 0 - 1  
R. Muir - M. O'Donnell 1 - 0  
Rh. Clark - J. Robertson 0 - 1  
Rh. Clark - R. McLeod 1 - 0  
S. Murphy - J. Astley 1 - 0  
T. Pengfei - P. Lines 1 - 0  
Z. Surety - R. Milkins 0 - 1  
Z. Xintong - K. Doherty 0 - 1  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - R. Boutillier 2 - 1  
J. Janowicz - E. Gerasimov 2 - 1  
M. Berrettini - A. Golubev 1 - 2  
Y. Hanfmann - Q. Halys 0 - 2  
Tenisz (Bergamo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knowle/Shamasdin - Arnaboldi/Napolitano 2 - 0  
Marcan/Weissborn - Begemann/Bury 2 - 1  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - C. Witthöft 0 - 2  
A. Sasnovich - L. Safarova 0 - 2  
Babos T. - O. Dodin 2 - 1  
J. Görges - Y. Wickmayer 2 - 0  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S-W/ Kalashnikova - Krunic A / Stojanovic N 2 - 0  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - J.M. Del Potro 1 - 2  
S. Johnson - J. Sock 0 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Donaldson J / Querrey S 2 - 0  
Bryan B / Bryan M - LU Y-H / Paes L 1 - 2  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - E. Svitolina 0 - 2  
C. Wozniacki - A. Sevastova 2 - 0  
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Shvedova Y - Hlavackova A / Peng S 0 - 2  
Mirza S / Strycova B - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Tenisz (Kiotó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Watanuki - B. Kavcic 1 - 2  
Tenisz (Kyoto, Japan, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ratiwatana / Ratiwatana - Gonzales R / Hsieh C 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - R. Gasquet 1 - 2  
G. Simon - J-W. Tsonga 0 - 2  
L. Pouille - D. Medvedev 2 - 1  
N. Gombos - N. Kyrgios 0 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benneteau/Mahut - Chardy/Eysseric 2 - 1  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - E. Struvay 2 - 0  
N. Jarry - A. Krajicek 2 - 0  
Tenisz (Morelos, Mexico, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomez A / Patino L - King K / O Brien D 1 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - N. Kicker 2 - 0  
D.S. Schwartzman - D. Thiem 0 - 2  
T. Bellucci - T. Monteiro 1 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Peralta J / Zeballos H 2 - 1  
Murray J / Soares B - Carreno Busta P / Cuevas P 1 - 2  
Peralta J / Zeballos H - Kubot L / Melo M 2 - 0  
Téli sportok (Északi összetett párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kircheisen - M. Moan (vb, normál sánc/ 10 km)    
E. Frenzel - J. Rydzek (vb, normál sánc/10 km) 0 - 1  
M. Kokslien - A. Watabe (vb, normál sánc/ 10 km) 0 - 1  
Téli sportok (Északi-sí vb, északi összetett)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Északi-sí vb - északi összetett (normál sánc/10 km)    
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budvanszka Rivijera Budva - Jadran Herceg Novi 6 - 10  

 

2017.02.23.
Asztalitenisz (Qatar Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.T. Wong - R. Filus 4 - 3  
D. Ovtcharov - T. Jiang 4 - 1  
K. Niwa - R. Walther 4 - 1  
Kenta Matsudaira - Jin. Liang 3 - 4  
Lei Kou - C-Y. Chuang 1 - 4  
M. Freitas - S. Mengel 4 - 1  
M. Yoshida - You. Jung 4 - 1  
Ma. Karlsson - V. Samsonov 4 - 2  
Mins. Kim - Ping Li 1 - 4  
N. Alamiyan - T. Pucar 3 - 4  
T. Apolonia - Jike Zhang 1 - 4  
Y. Oshima - Zhen. Fan 0 - 4  
Asztalitenisz (Qatar Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.Ch. Lee - Hae. Yang 2 - 4  
H.K. Doo - S. Polcanova 4 - 3  
Han Ying - H. Matelova 4 - 0  
Jie Li - H. Sato 4 - 3  
M. Ito - J. Zeng 4 - 2  
Man. Wang - K. Ishikawa 4 - 0  
Mel. Hu - Mis. Morizono 1 - 4  
Mi. Kato - Ji. Jeon 4 - 3  
Qian Li - Xia. Shan 2 - 4  
Tian. Feng - W.Y.M. Soo 4 - 1  
Yana Tie - B. Balazova 1 - 4  
Yu Fu - I-Ch. Cheng 1 - 4  
Yul. Zhu - Hua. Jiang 4 - 2  
Yut. Gu - M. Hirano 4 - 1  
Asztalitenisz (Qatar Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekholm/Póta - Chen M / Wang M 2 - 3  
Madarász/Pergel - LI J / LI Q 0 - 3  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - J. Klaasen 3 - 7  
G. Anderson - J. Wade 6 - 6  
M. van Gerwen - A. Lewis 6 - 6  
P. Taylor - K. Huybrechts 6 - 6  
R. van Barneveld - P. Wright 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Warberg 4 - 4  
Mullsjö - Växjö 6 - 7  
Storvreta - Sirius 9 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Rockford 0 - 0  
Ontario Reign - Tucson 3 - 0  
Rochester - Utica 2 - 2  
Stockton - Texas Stars 5 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Salzburg 2 3 - 3  
Fassa - Gherdeina/Gröden 3 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vipiteno/Sterzing - Zell am See 4 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Jesenice 7 - 2  
Val Pusteria - Renon/Ritten 3 - 4  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Frydek Mistek (5.m.) 5 - 7  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - SaiPa 4 - 1  
Kalpa - Lukko 1 - 2  
Tappara - JYP 3 - 3  
Turku PS - Lahti Pelicans 1 - 1  
Ässät - Jukurit 0 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Jokerit (2.m.) 1 - 1  
Dinamo Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod (2.m.) 2 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Minszk (2.m.) 7 - 2  
SZKA Szentpétervár - Vityaz Podolszk (2.m.) 7 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Boston 5 - 3  
Florida - Edmonton 3 - 4  
Philadelphia - Washington 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Sparta Sarpsborg 4 - 3  
Lorenskog - Manglerud 9 - 1  
Valerenga - Lillehammer 4 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Västeras 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Rögle 4 - 1  
Färjestad - Karlskrona 2 - 0  
Linköping - Örebro 5 - 1  
Lulea - Djurgarden 1 - 1  
Malmö - Växjö 3 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Illawarra (3.m.) 98 - 106  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Seoul Knights 92 - 85  
Jeonju KCC Egis - Anyang 73 - 73, h.u. 77 - 86  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Galatasaray 77 - 58  
CSZKA Moszkva - Maccabi TA 93 - 81  
Fenerbahce Ülker - Olympiakosz 67 - 64  
Milano - Barcelona 78 - 83  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Nyizsnyij Novgorod 73 - 78  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Midtjylland 34 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Lugi 23 - 28  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Sao Francisco PA 6 - 0  
Internacional - Oeste 4 - 1  
Sport Recife - Sete De Setembro Dourados 3 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Vancouver 1 - 1  
Tigres - UNAM Pumas 1 - 1  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Legia Varsó 1 - 0  
Anderlecht - Zenit Szentpétervár (Ki jut tovább?)    
APOEL Nicosia - Ath. Bilbao 2 - 0  
Astra Giurgiu - Genk (Ki jut tovább?)    
Ath. Bilbao - APOEL Nicosia (Ki jut tovább?)    
Besiktas - Hapoel Beer Sheva 2 - 1  
Celta Vigo - Sahtar Doneck (Ki jut tovább?)    
FC Köbenhavn - Ludogorec Razgrad 0 - 0  
Fiorentina - Mönchengladbach 2 - 4  
Genk - Astra Giurgiu 1 - 0  
Gent - Tottenham (Ki jut tovább?)    
Legia Varsó - Ajax (Ki jut tovább?)    
Ludogorec Razgrad - FC Köbenhavn (Ki jut tovább?)    
Lyon - AZ Alkmaar 7 - 1  
Mönchengladbach - Fiorentina (Ki jut tovább?)    
Olympiakosz - Osmanlispor (Ki jut tovább?)    
Osmanlispor - Olympiakosz 0 - 3  
Roma - Villarreal 0 - 1  
Sahtar Doneck - Celta Vigo 0 - 1  
Sparta Praha - Rosztov 1 - 1  
Tottenham - Gent 2 - 2  
Zenit Szentpétervár - Anderlecht 3 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sailiya - Lekhwiya 1 - 2  
Umm-Salal - Al-Muaidar 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. La Equidad 2 - 0  
Envigado - Rionegro Aguilas 1 - 1  
Millonarios - Dep. Tolima 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Junior de Barranquilla 3 - 1  
Dep. Capiata - Atlético PR 0 - 1  
Olimpia Asuncion - Botafogo 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Queretaro 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coras Tepic - Santos Laguna 0 - 5  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Puebla 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zacatepec - Monarcas Morelia 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nahdha - Al-Nassr 0 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szerbia - U19Bulgária 4 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Catalan Dragons 14 - 16  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Rebels - Auckland Blues 18 - 56  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerrail Baku - Fenerbahce 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Modena 3 - 1  
Snooker (Championship League, 6.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Gould - M.J. Williams 3 - 2  
M. Gould - S. Murphy 3 - 1  
M. Selby - M.J. Williams 2 - 3  
M. Selby - S. Bingham 3 - 1  
M. Selby - S. Murphy 3 - 0  
R. Walden - M.J. Williams 3 - 1  
R. Walden - R. Day 3 - 2  
R. Walden - S. Murphy 0 - 3  
S. Bingham - R. Day 1 - 3  
Snooker (Snooker Shoot-Out)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borg - T. Un-Nooh 0 - 1  
A. McGill - O. Lines 1 - 0  
A. Stefanow - F. Xiongman 0 - 1  
B. Kaettikun - S. Hallworth 0 - 1  
C. Steadman - Jak. Jones 0 - 1  
C. Wakelin - T. Ford 1 - 0  
C. Yupeng - M.J. Davis 1 - 0  
D. Hill - K. Maflin 1 - 0  
D. John - C. Walters 1 - 0  
D. Jones - A. Songsermsawad 0 - 1  
D. Poomjaeng - F. Patrick 0 - 1  
E. Sharav - G. Allen 1 - 0  
H. Yassen - B. Hawkins 0 - 1  
I. Burns - D. Wells 0 - 1  
I. Figueiredo - J. Astley 0 - 1  
I. Santos - C. Zhe 0 - 1  
J. Barrett - S. Baird 1 - 0  
J. Boileau - Z. Yong 0 - 1  
J. Cahill - R. Williams 1 - 0  
L. Heathcote - J. White 0 - 1  
L. Highfield - O. Brown 1 - 0  
M. Collumb - J. Swail 0 - 1  
M. Holt - J. Thomond 1 - 0  
M. Joyce - J. Perry 1 - 0  
M. King - A. Duffy 1 - 0  
M. Selt - J. Weston 0 - 1  
M. White - A. McManus 1 - 0  
M. Wild - D. Womersley 0 - 1  
M. Xiwen - R. Hull 0 - 1  
N. Bond - M. Allen 1 - 0  
R. Lawler - X. Guodong 0 - 1  
S. Craigie - M. Dunn 1 - 0  
S. Donaldson - R.T. Chuan Leong 1 - 0  
S. Lam - Br. Jones 0 - 1  
S. O'Sullivan - D. Dale 0 - 1  
S. Wilson - A. Hicks 0 - 1  
Y. Bingtao - H. Vafaei 0 - 1  
Z. Xintong - M. Davis 1 - 0  
Z. Yuelong - J. Lisowski 0 - 1  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubev - I. Ivashka 2 - 0  
E. Gerasimov - L. Lacko 2 - 1  
J. Janowicz - M. Basic 2 - 0  
N. Langer - M. Berrettini 0 - 2  
Tenisz (Bergamo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghedin R / Mies A - Marcan D / Weissborn T-S 0 - 2  
Knowle J / Shamasdin A - Kretschmer G / Zelenay I 2 - 1  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - A. Blinkova 2 - 0  
I. Falconi - C. Witthöft 0 - 2  
I. Khromacheva - Y. Wickmayer 0 - 2  
T. Korpatsch - O. Dodin 0 - 2  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Safarova L - Bukta A / Stollar F 2 - 0  
Cadantu A / Geuer N - Hsieh S-W/ Kalashnikova 0 - 2  
Krunic A / Stojanovic N - Khromacheva/Zanevska 2 - 0  
Schuurs D / Voracova R - Rodionova AR / Voskoboeva G 0 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - J. Sock 0 - 2  
M. Raonic - B. Coric 2 - 0  
S. Darcis - N. Basilashvili 2 - 0  
S. Johnson - Y. Nishioka 2 - 0  
S. Querrey - J. Donaldson 2 - 0  
T.H. Fritz - D. Young 1 - 2  
Y-H. Lu - K. Edmund 1 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Mektic N - Erlich J / Lipsky S 1 - 2  
Huey T / Mirnyi M - Haas T / Pospisil V 2 - 0  
Raja P / Sharan D - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - A. Konjuh 2 - 0  
A. Sevastova - Qia. Wang 2 - 0  
C. Wozniacki - C.C. Bellis 2 - 0  
L. Davis - E. Svitolina 0 - 2  
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Hingis M - Hlavackova A / Peng S 0 - 2  
Dabrowski G / Ostapenko J - Makarova E / Vesnina E 1 - 2  
Garcia/Mladenovic-Chan H-C/Shvedova 1 - 2  
Spears A / Srebotnik K - Mirza S / Strycova B 0 - 2  
Tenisz (Kiotó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Sugita - C-M. Stebe 2 - 1  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - S. Stakhovsky 2 - 0  
I. Marchenko - J-W. Tsonga 0 - 2  
J-L. Struff - D. Medvedev 1 - 2  
N. Mahut - N. Gombos 1 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chazal M / Guez D - Kyrgios N / Reid M 1 - 2  
Haase R / Inglot D - Pavic M / Peya A 2 - 0  
Koolhof W / Middelkoop M - Chardy J / Eysseric J 0 - 2  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gomez - A. Bublik 0 - 2  
E. Gomez - E. Struvay 0 - 2  
Tenisz (Morelos, Mexico, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomez A / Patino L - Mertens Y / Samper-Montan 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - R. Carballes Baena 2 - 1  
D. Lajovic - D. Thiem 0 - 2  
H. Zeballos - A. Dolgopolov 1 - 2  
P. Carreno-Busta - V. Estrella Burgos 2 - 1  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta P / Cuevas - Bagnis F / Elias G 2 - 0  
Monroe N / Sitak A - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Murray J / Soares B - Molteni / Schwartzman D S 2 - 1  
Robredo T / SA A - Molteni / Schwartzman D S 0 - 2  
Téli sportok (Sífutás párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Pellegrino - F.H. Krogh (vb, sprint) 1 - 0  
P. Northug - E. Iversen (vb, sprint) 1 - 0  
S. Ustiugov - J.H. Klaebo (vb, sprint) 1 - 0  
Téli sportok (Sífutás párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Björgen - H. Weng (vb, sprint) 0 - 1  
M.C. Falla - S. Nilsson (vb, sprint) 1 - 0  
N. Matveeva - H. Falk (vb, sprint) 0 - 1  
Téli sportok (Északi-sí vb, sífutás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Északi-sí vb - sífutás, sprint, Lahti 2017    
Téli sportok (Északi-sí vb, sífutás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Északi-sí vb - sífutás, női sprint, Lahti 2017    

 

2017.02.22.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Nokian KrP 12 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad - Dalen 4 - 5  
Pixbo Wallenstam - Linköping 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Cleveland 4 - 2  
Manitoba - Rockford 3 - 4  
Toronto Marlies - Syracuse 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitzbühel - Neumarkt Riwega 4 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Kiekko-Vantaa 4 - 1  
Heinolan Peliitat - Jokipojat 5 - 1  
JYP-Akatemia - IPK 0 - 6  
Kajaanin Hokki - SaPKo 0 - 3  
Kokkolan Hermes - Roki 3 - 1  
Leki - Tuto 2 - 0  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Admiral Vlagyivosztok (1.m.) 1 - 1  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa (1.m.) 2 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Red Star Kunlun (1.m.) 4 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Barisz Asztana (1.m.) 2 - 5  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Brassó (5.m.) 6 - 1  
Diósgyőr - FTC (5.m.) 0 - 3  
MAC Budapest - Fehérvári Titánok (5.m.) 3 - 1  
Újpest - Dunaújváros (5.m.) 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Pittsburgh 1 - 3  
Colorado - Los Angeles 1 - 2  
Detroit - NY Islanders 1 - 3  
Minnesota - Chicago 3 - 5  
Nashville - Calgary 5 - 5  
New Jersey - Ottawa 1 - 2  
NY Rangers - Montreal 2 - 2  
Tampa Bay - Edmonton 4 - 1  
Toronto - Winnipeg 4 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Schwenningen 4 - 1  
München - Augsburg 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Södertälje 3 - 1  
Karlskoga - Vita Hasten 2 - 1  
Pantern Malmö - Oskarshamn 1 - 1  
Timra - Björklöven 2 - 4  
Västervik - MODO 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Frölunda 1 - 1  
Leksand - Skelleftea 1 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Krka Novo Mesto 85 - 72  
Mornar - Mega Leks 81 - 89  
Olimpija Ljubljana - Buducnost 81 - 79  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Maccabi Rishon 84 - 82  
Partizan Belgrád - PAOK 78 - 82  
Strasbourg - Arisz 81 - 70  
Venezia - Ventspils 70 - 61  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Changwon Sakers 82 - 70  
Wonju Dongbu - Ulsan Mobis Phoebus 78 - 82  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - USK Praha 71 - 63  
Fenerbahce - Mersin BB 75 - 52  
Győr - Dinamo Kurszk 49 - 84  
Wisla Krakkó - Lattes Montpellier 77 - 61  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Bourges 69 - 51  
Nagyezsda Orenburg - P. Avenida 65 - 62  
Villeneuve d'Ascq Lille - Sopron 78 - 63  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Jenyiszej Krasznojarszk 85 - 75, h.u. 104 - 96  
Chalon sur Saone - Körmend 82 - 82  
Cibona Zagreb - Zielona Gora 102 - 83  
Joensuun Kataja - Telekom Bonn 84 - 88  
Nanterre - Charleroi Spirou 86 - 78  
Pau Orthez - Oostende 72 - 70  
RH Gaziantepspor - Ironi Naharia 80 - 65  
Usak Sportif - CSM Oradea 108 - 82  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Akita 67 - 64  
Hokkaido - Sendai 84 - 90  
Kyoto - Mikawa Kariya 87 - 101  
Nagoya Dolphins - Ryukyu Okinawa 75 - 77  
Osaka - Shiga 68 - 84  
Tokyo Alvark - Tochigi 76 - 77  
Tokyo Sunrockers - Albirex Niigata 94 - 84  
Toyama - Kawasaki Brave Thunders 88 - 95  
Yokohama - Toyohashi Neophoenix 73 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krosno - Kutno 70 - 51  
Turow Zgorzelec - Trefl Sopot 79 - 81  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Szekszárd 55 - 61  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Breszt Meskov 25 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Silkeborg 30 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Esbjerg 27 - 25  
Randers - Skanderborg 34 - 21  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Montpellier 28 - 34  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Wisla Plock 25 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Veszprém 22 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Halden 38 - 29  
Bodö - Drammen 24 - 23  
Kolstad - Haslum 27 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Oppsal 29 - 25  
Glassverket - Tertnes Bergen 25 - 22  
Kristiansand - Storhamar 30 - 26  
Sola - Stabaek 31 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Burgdorf-Hannover 30 - 25  
Kiel - Melsungen 30 - 28  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Tatran Presov 39 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad Encantada - Barcelona 23 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Schaffhausen 25 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Redbergslids 23 - 28  
Sävehof - Kristianstad 30 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Fulham 0 - 2  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Juventus 0 - 2  
Sevilla - Leicester 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Altos 2 - 2  
Murici - America MG 0 - 0  
Vitória - Bragantino 3 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Saprissa - Pachuca 0 - 0  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - FK Krasznodar 1 - 1  
FK Krasznodar - Fenerbahce (Ki jut tovább?)    
Manchester Utd. - St-Etienne (Ki jut tovább?)    
PAOK - Schalke (Ki jut tovább?)    
Schalke - PAOK 1 - 1  
St-Etienne - Manchester Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Atl. Bucaramanga 0 - 1  
Cortulua - Independiente Medellin 2 - 2  
Dep. Pasto - Boyaca Patriotas 5 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Correcaminos UAT - Tijuana 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potros UAEM - Necaxa 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlante - Chivas Guadalajara 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dorados de Sinaloa - Monterrey 0 - 5  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Celaya - Veracruz 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teramo - Pordenone 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Portimonense 1 - 0  
Labdarúgás (Primeira Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Flamengo 0 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Hearts 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Real Madrid 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Barcelona - U19Dortmund 4 - 1  
U19CSZKA Moszkva - U19Rosenborg 2 - 1  
U19Monaco - U19Real Madrid 3 - 4  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Franciaország 3 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Eastern Sports Club 7 - 0  
Kawasaki Frontale - Suwon Bluewings 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Gamba Osaka 0 - 3  
Jeju - Jiangsu 0 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Southern Utd. 3 - 1  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - LJ Modena 3 - 2  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Volero Zürich 3 - 2  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - St-Raphael 3 - 0  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Uralocska Jekatyerinburg 3 - 1  
Vakifbank Istanbul - Eczacibasi Istanbul 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Ravenna 0 - 3  
Piacenza - Vero Monza 2 - 3  
Revivre Milano - Perugia 0 - 3  
Trentino - Molfetta 3 - 0  
Verona - Padova 3 - 0  
Vibo Valentia - Latina 3 - 1  
Snooker (Championship League, 6.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Gould - R. Day 1 - 3  
M. Gould - S. Bingham 3 - 2  
M. Selby - M. Gould 0 - 3  
M. Selby - R. Walden 1 - 3  
M.J. Williams - R. Day 3 - 2  
M.J. Williams - S. Bingham 0 - 3  
R. Day - M. Selby 0 - 3  
R. Walden - M. Gould 3 - 2  
R. Walden - S. Bingham 2 - 3  
S. Bingham - S. Murphy 3 - 1  
S. Murphy - M.J. Williams 3 - 2  
S. Murphy - R. Day 0 - 3  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jahn - M. Basic 0 - 2  
M. Marterer - J. Janowicz 0 - 2  
P. Krstin - L. Lacko 0 - 2  
R. Boutillier - A. Bega 2 - 0  
U. Ignatik - F. Krajinovic 1 - 2  
Y. Hanfmann - D. Brands 2 - 1  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - Stollár F. 2 - 0  
B. Stefkova - I. Falconi 1 - 2  
Babos T. - I. Soylu 2 - 0  
C. Witthöft - S. Cirstea 2 - 0  
D. Allertova - I. Khromacheva 1 - 2  
Gálfi D. - O. Dodin 0 - 2  
I. Shinikova - Y. Wickmayer 1 - 2  
J. Görges - D. Vekic 2 - 0  
P. Parmentier - A. Sasnovich 0 - 2  
S-W. Hsieh - L. Safarova 0 - 2  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Udvardy P - Hsieh S-W/ Kalashnikova 0 - 2  
Khromacheva/Zanevska - Irigoyen M / Knoll X 2 - 0  
Rae J / Smith A - Krunic A / Stojanovic N 1 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Anderson - J.M. Del Potro 0 - 2  
N. Basilashvili - T. Haas 2 - 1  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Dzumhur D - Baker B / Mektic N 0 - 2  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - M. Puig 2 - 0  
A. Konjuh - E. Vesnina 2 - 1  
C. McHale - E. Svitolina 1 - 2  
C.C. Bellis - A. Radwanska 2 - 1  
E. Makarova - L. Davis 1 - 2  
K. Bondarenko - C. Wozniacki 1 - 2  
Qia. Wang - K. Mladenovic 2 - 0  
S. Peng - A. Sevastova 0 - 2  
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I / Kasatkina D - Chan H-C / Shvedova Y 0 - 2  
Bertens K / Larsson J - Mirza S / Strycova B 0 - 2  
Garcia C / Mladenovic K - Golubic V / Pliskova K 2 - 1  
Minella M / Sevastova A - Hlavackova A / Peng S 0 - 2  
Spears A / Srebotnik K - Olaru I R / Savchuk O 2 - 0  
Tenisz (Kiotó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bemelmans - Y. Watanuki 1 - 2  
T. Ito - E. Karlovskiy    
Y. Sugita - L. Saville 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - B. Paire 2 - 1  
G. Simon - J. Benneteau 2 - 1  
L. Pouille - Al. Bedene 2 - 0  
M. Jaziri - N. Kyrgios 0 - 2  
M. Youzhny - R. Gasquet 0 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benneteau J / Mahut N - Cerretani J / Oswald P 2 - 0  
Jebavy R / Vesely J - Chardy J / Eysseric J 1 - 2  
Koolhof W / Middelkoop M - Brunstrom J / Siljestrom A 2 - 0  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gomez - R. Sarmiento 2 - 0  
E. Struvay - T. Gabashvili 2 - 0  
M. Sanchez Montemayor - J. Samper-Montana 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - F. Fognini 2 - 0  
F. Delbonis - D.S. Schwartzman 0 - 2  
J. Tipsarevic - D. Thiem 0 - 2  
N. Kicker - A. De Greef 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellucci T / Monteiro T - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Carreno Busta P / Cuevas - Gonzalez S / Marrero D 2 - 0  
Lorenzi P / Sousa J - Bagnis F / Elias G 1 - 2  
Murray J / Soares B - Daniell M / Demoliner M 2 - 0  
Neis F / Souza J - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Primorje Rijeka 11 - 4  
Mladost Zagreb - Jug Dubrovnik 9 - 12  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Vasas 15 - 3  
FTC - Szeged 10 - 10  
OSC - Miskolc 10 - 7  
Szolnok - BVSC 17 - 5  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Posillipo Napoli 5 - 6  
Ortigia - Lazio 9 - 10  
Quinto - Trieste 7 - 6  
Roma - SM Verona 9 - 20  
Savona - Torino 16 - 16

 

2017.02.21.
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Thorengruppen 6 - 9  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Cleveland 4 - 2  
San Jose Barracuda - Texas Stars 5 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Cortina 1 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Asiago 2 - 4  
Jesenice - Val Pusteria 4 - 2  
Lustenau - Renon/Ritten 1 - 5  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Benatky nad Jizerou (4.m.) 0 - 2  
Zubr Prerov - Prostejov (4.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Olomouc 3 - 1  
Vítkovice - Zlín 2 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - SönderjyskE 1 - 1  
Herlev Eagles - Aalborg 2 - 6  
Herning - Gentofte 1 - 0  
Rungsted - Odense 2 - 3  
Rödovre - Frederikshavn 2 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kookoo 3 - 2  
Ilves - Ässät 0 - 1  
JYP - Hämeenlinna 3 - 1  
SaiPa - Tappara 0 - 0  
Vaasan Sport - Kärpät 4 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Angers 5 - 4  
Chamonix-Morzine - Gap 2 - 7  
Dijon - Strasbourg 5 - 1  
Epinal - Amiens 5 - 2  
Grenoble - Nice 4 - 2  
Rouen - Lyon 3 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Jokerit (1.m.) 4 - 2  
Dinamo Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod (1.m.) 0 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Minszk (1.m.) 2 - 1  
SZKA Szentpétervár - Vityaz Podolszk (1.m.) 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Anaheim 3 - 2  
St. Louis - Florida 1 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Stavanger 4 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Düsseldorf 7 - 2  
Krefeld - Eisbären Berlin 2 - 2  
Köln - Wolfsburg 0 - 1  
Nürnberg - Iserlohn 5 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Dornbirn 4 - 3  
Villach - Fehérvár 7 - 3  
Znojmo - Olimpija Ljubljana 7 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Klagenfurt 1 - 6  
Salzburg - Südtirol Bolzano 8 - 1  
Vienna Capitals - Innsbruck 3 - 1  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Visp (3.m.) 3 - 2  
Langenthal - Thurgau (3.m.) 3 - 1  
Rapperswil - Olten (3.m.) 4 - 1  
Red Ice Martigny - Ajoie (3.m.) 1 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zug 4 - 1  
Davos - Ambri 4 - 1  
Zürich Lions - Biel 3 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - AIK 0 - 4  
Västeras - Tingsryd 1 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Färjestad 0 - 2  
Karlskrona - Malmö 1 - 3  
Rögle - Linköping 2 - 2  
Växjö - Lulea 2 - 2  
Örebro - Brynäs 3 - 6  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Skopje 101 - 82  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Juventus Utena 75 - 54  
Karsiyaka - Skyliners Frankfurt 72 - 52  
Nymburk - Sassari 84 - 63  
Oldenburg - Avtodor Szaratov 98 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Busan Sonicboom 81 - 71  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Star Hotshots (7.m.) 89 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Bnei Herzeliya 92 - 99  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Gorenje Velenje 28 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Oxford Utd. 0 - 1  
Gillingham - Wimbledon 2 - 2  
Millwall - Chesterfield 0 - 0  
Peterborough - Southend 1 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colchester - Wycombe 1 - 0  
Newport - Morecambe 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Burton 0 - 0  
Huddersfield - Reading 1 - 0  
QPR - Wigan 2 - 1  
Sheffield Wed. - Brentford 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dag & Red - Bromley 2 - 1  
Eastleigh - Macclesfield 0 - 1  
North Ferriby Utd. - Lincoln 0 - 1  
Tranmere - Boreham 2 - 1  
York - Gateshead 1 - 3  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Atl. Madrid 2 - 4  
Manchester City - Monaco 5 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikkeli MP - Lahti 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Tours 4 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Nancy 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Zwolle 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres FC - Dep. Cali 0 - 0  
Labdarúgás (Primeira Liga, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Londrina - Parana 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zemplin Michalovce - Trnava 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ajax - U19Dinamo Kijev 3 - 0  
U19Atl. Madrid - U19Sevilla 3 - 2  
U19Porto - U19Viitorul Constanta 3 - 0  
U19PSV - U19Benfica 1 - 1  
U19Salzburg - U19Paris SG 5 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szerbia - U19Bulgária 3 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Bunyodkor 2 - 0  
Al-Ain - Zob Ahan 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - Al-Wahda 2 - 1  
Persepolis - Al-Hilal (KSA) 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Muangthong Utd. 0 - 0  
Kashima A. - Ulsan 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Shanghai SIPG 0 - 1  
Western Sydney - Urawa RD 0 - 4  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Telekom Baku 3 - 1  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Alba Blaj 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Békéscsaba 1 - 3  
Snooker (Championship League, 5.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - M.J. Williams 3 - 2  
J. Trump - R. Day 3 - 1  
J. Trump - S. Murphy (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
K. Wilson - R. Day 3 - 0  
L. Wenbo - M.J. Williams 1 - 3  
L. Wenbo - S. Murphy 0 - 3  
S. Bingham - K. Wilson 0 - 3  
S. Bingham - M.J. Williams 2 - 3  
S. Bingham - S. Murphy 1 - 3  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - S. Napolitano 2 - 0  
A. Golubev - O. Nedovyesov 2 - 0  
A. Seppi - Y. Hanfmann 0 - 2  
E. Gerasimov - M. Bachinger 2 - 0  
L. Djere - M. Berrettini 0 - 2  
L. Vanni - N. Langer 1 - 2  
R. Boutillier - A. Arnaboldi 2 - 0  
Y. Reuter - I. Ivashka 0 - 2  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - Stollár F. 0 - 2  
E. Rodina - T. Korpatsch 0 - 2  
J. Görges - A. Kontaveit 2 - 1  
K. Flipkens - A. Sasnovich 1 - 2  
N. Broady - A. Blinkova 1 - 2  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Safarova L - Cepelova J / Krejcikova B 2 - 0  
Beck A / Witthoeft C - Cadantu A / Geuer N 0 - 2  
Moore T / Perrin C - Rodionova AR / Voskoboeva G 0 - 2  
Schuurs D / Voracova R - Adamczak M / Melichar N 2 - 0  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - S. Darcis 1 - 2  
D. Brown - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
D. Young - I. Karlovic 2 - 0  
J. Donaldson - M. Kukushkin 2 - 1  
K. Kravchuk - D. Dzumhur 0 - 2  
M. Raonic - T. Smyczek 2 - 0  
R. Albot - J. Sock 0 - 2  
S. Giraldo - B. Coric 0 - 2  
S. Johnson - S. Kozlov 2 - 0  
T.H. Fritz - A. Santillan 2 - 0  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Lipsky S - Marach O / Martin F 2 - 0  
Haas T / Pospisil V - Darcis S / Mannarino A 2 - 0  
Huey T / Mirnyi M - Lindstedt R / Venus M 2 - 0  
Kravchuk K / Sela D - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
LU Y-H / Paes L - Fratangelo B / Fritz T 2 - 0  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - M. Barthel 2 - 0  
A. Sevastova - A. Riske 2 - 1  
B. Strycova - S. Peng 0 - 2  
C. McHale - N. Osaka 2 - 0  
C.C. Bellis - L. Siegemund 2 - 0  
D. Cibulkova - E. Makarova 1 - 2  
E. Mertens - A. Radwanska 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - K. Bondarenko    
K. Mladenovic - Ka. Pliskova 2 - 0  
L. Davis - Kr. Pliskova 2 - 1  
M. Doi - E. Vesnina 0 - 2  
M. Puig - C. Garcia 2 - 1  
O. Jabeur - Qia. Wang 0 - 2  
S. Stosur - A. Konjuh 0 - 2  
S. Zheng - E. Svitolina 0 - 2  
V. Golubic - C. Wozniacki 0 - 2  
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Hingis M - Groenefeld A-L / Peschke 2 - 1  
Jurak D / Rodionova AN - Dabrowski G / Ostapenko J 0 - 2  
Klepac A / Martinez Sanch - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Mertens E / Naydenova A - Chan H-C / Shvedova Y 0 - 2  
Spears A / Srebotnik K - Kichenok / Kichenok 2 - 0  
Tenisz (Kiotó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Moriya - C-M. Stebe 1 - 2  
S.W. Kwon - J. Yamasaki 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - I. Marchenko 0 - 2  
A. Zverev - N. Mahut 0 - 2  
Al. Bedene - P-H. Mathieu 2 - 1  
J. Benneteau - D. Shapovalov 2 - 0  
J. Chardy - J-L. Struff 0 - 2  
N. Gombos - E. Donskoy 2 - 0  
R. Haase - R. Gasquet 1 - 2  
S. Stakhovsky - J. Vesely 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaziri M / Sancic A - Khachanov K / Medvedev D    
Miedler L / Neuchrist M - Cerretani J / Oswald P 0 - 2  
Skupski K / Skupski N - Pavic M / Peya A 0 - 2  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Struvay - K. King 2 - 1  
Y. Mertens - T. Gabashvili 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - D. Ferrer 2 - 0  
A. Ramos - S. Robert 2 - 0  
C. Berlocq - H. Zeballos 0 - 2  
G. Pella - G. Melzer    
K. Nishikori - T. Bellucci 0 - 2  
P. Carreno-Busta - J. Souza 2 - 0  
P. Lorenzi - F. Delbonis 1 - 2  
R. Carballes Baena - J. Sousa 2 - 0  
T. Monteiro - G. Elias 2 - 1  
T. Robredo - F. Fognini 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Fognini F - Peralta J / Zeballos H 1 - 2  
Duran G / Ramos-Vinolas A - Monroe N / Sitak A 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Jadran Split 9 - 7  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Görögország 10 - 9  

 

2017.02.20.
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Utica 2 - 3  
Toronto Marlies - Binghamton 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Benatky nad Jizerou (3.m.) 7 - 1  
Zubr Prerov - Prostejov (3.m.) 2 - 1  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Újpest (4.m.) 2 - 3  
Fehérvári Titánok - MAC Budapest (4.m.) 3 - 3  
FTC - Diósgyőr (4.m.) 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Los Angeles 1 - 0  
Buffalo - Chicago 1 - 5  
Carolina - Toronto 0 - 4  
Colorado - Tampa Bay 2 - 2  
Columbus - Nashville 3 - 4  
NY Islanders - New Jersey 6 - 4  
San Jose - Boston 1 - 1  
Vancouver - Philadelphia 2 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Karlskoga 2 - 7  
MODO - Vita Hasten 1 - 1  
Pantern Malmö - Västervik 1 - 1  
Södertälje - Timra 3 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Cedevita Zagreb 85 - 89  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Cairns (2.m.) 74 - 66  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Usti nad Labem 78 - 82  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Praha - Kolin 72 - 55  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Tropang Texters (7.m.) 96 - 83  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarnobrzeg - Starogard Gdanski 62 - 77  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Himki Moszkva 73 - 98  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Sönderjyske 31 - 31  
Randers - Aarhus 30 - 23  
Ribe-Esbjerg - Tonder 20 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Nyköbing F. 27 - 29  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sutton Utd. - Arsenal 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Aston Villa 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Ludogorec Razgrad 0 - 2  
Vereja - Lokomotív Plovdiv 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Nürnberg 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Dep. Temuco 5 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - AEL Limasszol 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Zlín 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Randers 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Lens 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Levadiakosz 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - NAC Breda 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Hapoel Ramat Gan 0 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Beitar TA Ramla 0 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Jerusalem 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Beitar Jerusalem 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Envigado 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Arka Gdynia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - SPAL Ferrara 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Alessandria 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Rubio 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes B - Olhanense 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Nacional Madeira 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Botosani 1 - 0  
Poli Timisoara - Municipal Studentesc Iasi 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Las Palmas 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Wohlen 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Degerfors 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Sivasspor 2 - 3  
Gaziantep Bld. Spor - Yeni Malatyaspor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Alanyaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Boston River 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Esteghlal T. 2 - 1  
Al-Taawon - Lokomotív Taskent 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Al-Fateh 1 - 0  
Lekhwiya - Al-Jazeera (UAE) 3 - 0  
Snooker (Championship League, 5.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - K. Wilson 3 - 0  
J. Trump - L. Wenbo 3 - 2  
K. Wilson - S. Murphy 2 - 3  
L. Wenbo - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
L. Wenbo - R. Day 0 - 3  
M.J. Williams - K. Wilson 3 - 1  
M.J. Williams - R. Day 2 - 3  
R. Day - S. Bingham (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
S. Bingham - J. Trump (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
S. Bingham - L. Wenbo 3 - 1  
S. Murphy - M.J. Williams 2 - 3  
S. Murphy - R. Day 1 - 3  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - M. Safwat 2 - 0  
D. Masur - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
F. Krajinovic - L. Giustino 2 - 0  
U. Ignatik - M. Donati 2 - 0  
Tenisz (Bergamo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnaboldi A/Napolitano - Behar/Golubev 2 - 0  
Ivashka I / Nedovyesov A - Halys Q / Margaroli L 1 - 2  
Tenisz (Bergamo-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - M. Przysiezny 2 - 1  
N. Langer - R. Boutillier 0 - 2  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - J. Cepelova 2 - 0  
E. Alexandrova - D. Vekic 0 - 2  
M. Linette - L. Safarova 1 - 2  
P. Parmentier - Ka. Kozlova 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - S-W. Hsieh 1 - 2  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuncikova L / Marozava L - Bukta A / Stollar F 0 - 2  
Tenisz (Budapest-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - A. Blinkova 0 - 2  
A. Kontaveit - V. Tomova 2 - 0  
A. Sasnovich - I. Jorovic 2 - 1  
J. Fett - T. Korpatsch 0 - 2  
M. Zanevska - B. Stefkova 0 - 2  
T. Smitkova - I. Shinikova 0 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - K. Edmund 0 - 2  
B. Fratangelo - Y-H. Lu 1 - 2  
S. Querrey - D. Sela    
Y. Nishioka - K. Coppejans 2 - 0  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bester P / Polansky P - Raja P / Sharan D 1 - 2  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - C. Vandeweghe 2 - 0  
D. Kasatkina - C. Wozniacki 0 - 2  
K. Bertens - C. McHale 1 - 2  
K. Bondarenko - A. Sabalenka 2 - 1  
K. Mladenovic - K. Siniakova 2 - 0  
L. Davis - M. Minella 2 - 1  
M. Brengle - M. Doi 1 - 2  
S. Peng - L. Tsurenko 2 - 0  
Shu. Zhang - A. Konjuh 0 - 2  
T. Pironkova - E. Mertens 0 - 2  
Y. Putintseva - C.C. Bellis 0 - 2  
Y. Shvedova - M. Puig 1 - 2  
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / XU Y - Golubic V / Pliskova K 0 - 2  
Groenefeld A-L / Peschke - AL Nabhani F / Barthel M 2 - 1  
Jankovic J / Pavlyuchenko - Klepac A / Martinez Sanch 0 - 2  
Liang C / Yang Z - Hlavackova A / Peng S 0 - 2  
Olaru I R / Savchuk O - Hibino N / Rosolska A 2 - 1  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - M. Jaziri 0 - 2  
G. Simon - K. Khachanov 2 - 1  
S. Tsitsipas - M. Youzhny 1 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyrgios N / Reid M - Bopanna R / Nedunchezhiyan J 2 - 0  
Petzschner P / Qureshi A - Haase R / Inglot D 0 - 2  
Tenisz (Marseille-selej., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - A. Montanes 2 - 0  
E. Donskoy - L. Rosol 2 - 0  
N. Gombos - V. Millot 2 - 0  
S. Stakhovsky - T. Fabbiano 2 - 1  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Escobar - A. Falla    
L. Patino - J. Samper-Montana 0 - 2  
Y. Maden - E. Gomez 0 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - R. Dutra da Silva 2 - 0  
F. Bagnis - D. Lajovic 0 - 2  
Tenisz (Tempe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Sandgren - N. Milojevic 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,