Tippmix eredmények - 2017. február 13-19.

2017-02-13
Tippmix eredmények - 2017. február 13-19.
2017.02.19.
Asztalitenisz (India Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - T. Harimoto 4 - 0  
Asztalitenisz (India Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ekholm - S. Mori 3 - 4  
Asztalitenisz (India Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doo H K / Lee H C - Ekholm/Póta 2 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - M-Team 17 - 0  
Indians Espoo - SPV Seinäjoki 3 - 4  
OLS Oulu - Viikingit Helsinki 5 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pixbo Wallenstam - Växjö 4 - 4  
Sirius - AIK 2 - 7  
Thorengruppen - Dalen 5 - 4  
Warberg - Mullsjö 2 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Inter Movistar 1 - 4  
Santa Coloma - Palma Futsal 1 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Rochester 4 - 3  
Bridgeport - Hershey 5 - 1  
Grand Rapids - San Antonio 6 - 0  
Hartford - Springfield 2 - 4  
Iowa - Cleveland 0 - 2  
Lehigh Valley - Hartford 6 - 4  
Milwaukee - Charlotte 4 - 4  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 0 - 2  
Providence - Hershey 0 - 4  
Providence - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 2  
Rochester - Binghamton 3 - 2  
Rockford - Charlotte 0 - 2  
San Diego - Tucson 2 - 5  
Springfield - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 1  
St. John's - Syracuse 3 - 5  
St. John's - Syracuse 6 - 1  
Stockton - Bakersfield 2 - 4  
Texas Stars - Chicago Wolves 1 - 4  
Utica - Lehigh Valley 4 - 7  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Mountfield HK 2 - 1  
Litvínov - Karlovy Vary 2 - 2  
Olomouc - Chomutov 1 - 0  
Pardubice - Mladá Boleslav 3 - 6  
Plzen - Vítkovice 6 - 2  
Sparta Praha - Brno 4 - 0  
Trinec - Zlín 1 - 1  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Grenoble 2 - 2  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Debrecen (4.m.) 7 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Jose 1 - 4  
Chicago - Edmonton 1 - 3  
Dallas - Tampa Bay 3 - 3  
Los Angeles - Florida 2 - 3  
Minnesota - Nashville 5 - 2  
New Jersey - NY Islanders 3 - 2  
NY Rangers - Washington 2 - 1  
Ottawa - Winnipeg 2 - 3  
Pittsburgh - Detroit 2 - 5  
Toronto - Ottawa 3 - 6  
Vancouver - Calgary 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Storhamar 1 - 2  
Stjernen - Stavanger 5 - 3  
Valerenga - Manglerud 1 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Heilbronn 4 - 1  
Dresden - Bayreuth 2 - 2  
Frankfurt Löwen - Rosenheim 3 - 1  
Freiburg - Lausitzer Füchse 0 - 4  
Kassel - Bad Nauheim 3 - 2  
Kaufbeuren - Crimmitschau 6 - 1  
Ravensburg - Riessersee 4 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Düsseldorf 1 - 5  
Ingolstadt - Nürnberg 5 - 4  
Iserlohn - München 5 - 2  
Krefeld - Köln 1 - 3  
Mannheim - Wolfsburg 4 - 3  
Straubing - Augsburg 6 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Znojmo 4 - 2  
Fehérvár - Graz 1 - 3  
Olimpija Ljubljana - Villach 4 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Salzburg 7 - 9  
Klagenfurt - Vienna Capitals 4 - 2  
Südtirol Bolzano - Linz 6 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Red Ice Martigny (2.m.) 5 - 3  
Olten - Rapperswil (2.m.) 2 - 4  
Thurgau - Langenthal (2.m.) 1 - 4  
Visp - Chaux-de-Fonds (2.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Langnau Tigers 8 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Almtuna 6 - 4  
Oskarshamn - Västeras 2 - 1  
Tingsryd - Mora 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - B. Bystrica 1 - 2  
Nitra - Liptovsky Mikulas 5 - 1  
Poprad - Martin 4 - 2  
Zilina - Nove Zamky 3 - 3  
Zvolen - Trencin 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Szarov 3 - 1  
Dinamo Szentpétervár - Barsz Kazany B 8 - 0  
Ermak Angarszk - Rjazany 3 - 1  
Himik Voszkreszenszk - Ariada-Akparsz Volzsszk 2 - 1  
Kazzink-Torpedo - Zvezda Csehov 3 - 1  
Molot Perm - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 1 - 3  
Rubin Tyumeny - Juzsnij Ural Orszk 6 - 2  
Szarjarka Karaganda - SZKA-Neva 2 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Dizel Penza 4 - 1  
Tver - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 1  
Zauralje Kurgan - Cselmet Cseljabinszk 3 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Perth 73 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Adelaide (2.m.) 100 - 94  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Changwon Sakers 95 - 76  
Incheon Elephants - Goyang 83 - 85  
Seoul Thunders - Busan Sonicboom 90 - 85  
Kosárlabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Monaco 91 - 95  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Star Hotshots (6.m.) 91 - 67  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Holon 81 - 66  
Hapoel TA - Ironi Naharia 92 - 71  
Maccabi Haifa - Hapoel Jerusalem 86 - 69  
Maccabi Kiryat Gat - Maccabi TA 79 - 103  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ryukyu Okinawa - Tokyo Sunrockers 71 - 87  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Sichuan 113 - 114  
Fujian - Beijing Dragons 124 - 118  
Guangdong - Guangzhou 117 - 96  
Jiangsu Tongxi - Jilin 89 - 106  
Shandong - Qingdao 112 - 111  
Shanxi - Bayi Rockets 99 - 92  
Shenzhen - Jiangsu Dragons 97 - 93  
Xinjiang - Tianjin 123 - 83  
Zhejiang Guangsha - Shanghai Sharks 106 - 106, h.u. 135 - 132  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Göttingen 102 - 92  
Telekom Bonn - S. Oliver Würzburg 101 - 84  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Ludwigsburg 84 - 70  
Bayern München - Brose Bamberg 71 - 74  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - UR Venezia 65 - 54  
Famila Schio - Dike Napoli 81 - 59  
San Martino di Lupari - Torino 66 - 55  
Umbertide - Ragusa 58 - 64  
Vigarano - Battipaglia 87 - 78  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Sassari 84 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Cadi La Seu d'Urgell 57 - 50  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Valencia 97 - 95  
Kosárlabda (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 74 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Mersin BB 70 - 58  
Antakya Hatay - Besiktas 64 - 61  
Fenerbahce - AGÜ Kayserispor 74 - 79  
Galatasaray - Yakin Dogu Univ. 60 - 81  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Banvitspor 66 - 75  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lok.Kubany Krasznodar 83 - 77  
Kalev/Cramo - Jenyiszej Krasznojarszk 82 - 91  
Nyizsnyij Novgorod - Zenit Szentpétervár 93 - 97  
Tsmoki-Minszk - Asztana 70 - 80  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Kielce 34 - 33  
Kristianstad - R-N. Löwen Kronau 29 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - St. Raphael 33 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Midtjylland 34 - 32  
Porto - Göppingen 27 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Tatabánya 30 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riihimaen Cocks - Melsungen 28 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Azoty Pulawy 27 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Siófok 36 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Baekkelaget 23 - 21  
Fyllingen - Falk Horten 31 - 16  
Lilleström - Arendal 21 - 37  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oppsal - Kristiansand 14 - 25  
Raelingen - Glassverket 16 - 32  
Storhamar - Sola 28 - 25  
Tertnes Bergen - Byasen 20 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Wetzlar 34 - 25  
Minden - DHfK Leipzig 28 - 23  
Stuttgart - Erlangen 24 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Dortmund 30 - 19  
Oldenburg - Buxtehude 23 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Suhr Aarau 25 - 23  
Schaffhausen - Bern 38 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Hammarby 25 - 21  
HIF Karlskrona - Sävehof 25 - 27  
Ricoh HK - Ystad IF 18 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Eslöv 31 - 29  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Manchester Utd. 1 - 2  
Fulham - Tottenham 0 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Melbourne Victory 0 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Qarabag Baku 2 - 0  
Sumqayit - AZAL Baku 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Tubize 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Charleroi 1 - 1  
Oostende - Anderlecht 1 - 4  
Standard Liege - Gent 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - CSZKA Szófia 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Schalke 1 - 1  
Mönchengladbach - RB Leipzig 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - St. Pauli 1 - 1  
Dynamo Dresden - Hannover 1 - 2  
Karlsruhe - Union Berlin 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rostock - Hallescher FC 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Universidad de Concepcion 5 - 0  
Colo Colo - O'Higgins 2 - 1  
San Luis de Quillota - Everton Vina Del Mar 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Omonia Nicosia 4 - 2  
Anorthoszisz Famaguszta - Ethnikosz Ahnasz 4 - 2  
Apollon Limasszol - Karmiotissza Polemidion 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Dukla Praha 0 - 2  
Karvina - Mladá Boleslav 1 - 1  
Sparta Praha - Bohemians 1905 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Aalborg 1 - 2  
FC Köbenhavn - Bröndby 0 - 0  
Midtjylland - Viborg 0 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PS Kemi - OPS 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Guingamp 3 - 0  
Lyon - Dijon 4 - 2  
Montpellier - St-Etienne 2 - 1  
Paris SG - Toulouse 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz 1 - 0  
Panetolikosz - Plataniasz 1 - 2  
Panioniosz - Iraklisz 1908 1 - 0  
PAOK - Veria 4 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maastricht - FC Eindhoven 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Feyenoord 0 - 1  
Sparta Rotterdam - Groningen 2 - 2  
Vitesse - Ajax 0 - 1  
Willem II - AZ Alkmaar 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Rijeka 2 - 3  
RNK Split - Hajduk Split 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Maccabi Petah Tikva 0 - 1  
Hapoel Haifa - Hapoel Beer Sheva 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - América de Cali 0 - 3  
Dep. Tolima - Atl. Nacional Medellin 0 - 0  
Independiente Medellin - Once Caldas 1 - 0  
Independiente SF - Atl. Huila 1 - 0  
Junior de Barranquilla - Alianza Petrolera 1 - 2  
Rionegro Aguilas - Millonarios 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Pogon Szczecin 1 - 1  
Legia Varsó - Ruch Chorzow 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - América 1 - 0  
Cruz Azul - Atlas de Guadalajara 0 - 1  
Leon - Santos Laguna 2 - 2  
Monarcas Morelia - Dep. Toluca 1 - 2  
Monterrey - Pachuca 1 - 0  
Necaxa - Queretaro 1 - 4  
Puebla - Chiapas 3 - 0  
UNAM Pumas - Tijuana 3 - 3  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Sopron 1 - 0  
Cegléd - SZEOL 0 - 1  
Dorog - Csákvár 3 - 2  
Mosonmagyaróvár - Kozármisleny 1 - 0  
Nyíregyháza - Vác 1 - 3  
Siófok - ZTE 1 - 1  
Soroksár - Kisvárda 1 - 0  
Szeged 2011 - Cigánd 0 - 0  
Szolnok - Puskás Akadémia 1 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essen-Schönebeck - Duisburg 1 - 1  
Jena - Leverkusen 1 - 1  
Mönchengladbach - Frankfurt 0 - 2  
Wolfsburg - Sand 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Internazionale 0 - 1  
Chievo - Napoli 1 - 3  
Milan - Fiorentina 2 - 1  
Pescara - Genoa 5 - 0  
Roma - Torino 4 - 1  
Sampdoria - Cagliari 1 - 1  
Udinese - Sassuolo 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pisa - Frosinone 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Giana Erminio 0 - 1  
Lucchese - Pontedera 0 - 1  
Olbia - Piacenza 1 - 3  
Pistoiese - Robur Siena 1 - 0  
Prato - Renate 1 - 0  
Pro Piacenza - Arezzo 3 - 1  
Tuttocuoio - Carrarese 3 - 1  
Viterbese - Lupa Roma 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Santarcangelo 0 - 0  
Bassano - Modena 0 - 2  
Forli - Feralpisalo 0 - 2  
Gubbio - Albinoleffe 0 - 0  
Maceratese - Fano 1 - 1  
Mantova - Padova 0 - 1  
Parma - Sambenedettese 4 - 2  
Reggiana - Lumezzane 2 - 0  
Teramo - Südtirol 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ried - Salzburg 1 - 6  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Cerro Porteno 2 - 1  
Olimpia Asuncion - Independiente FBC 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Freamunde 2 - 1  
Cova Piedade - Portimonense 1 - 1  
Fafe - Penafiel 3 - 3  
Famalicao - Académica 2 - 1  
Gil Vicente - Sporting CP B 2 - 2  
Porto B - Santa Clara 0 - 0  
Uniao Madeira - Covilha 1 - 1  
Varzim - Braga B 0 - 1  
Viseu - Aves 1 - 0  
Vizela - Leixoes 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Guimaraes 1 - 1  
Braga - Benfica 0 - 1  
Pacos Ferreira - Setúbal 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Viitorul Constanta 1 - 0  
Pandurii - Concordia Chiajna 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Rangers 2 - 1  
Kilmarnock - Aberdeen 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - TNS 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Zaragoza 1 - 1  
Cadiz - Reus 0 - 0  
Huesca - Sevilla B 2 - 1  
Oviedo - Getafe 2 - 1  
Rayo Vallecano - Mirandes 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Celta Vigo B 2 - 0  
Coruxo - Izarra 2 - 1  
Cultural Leonesa - Arandina 5 - 3  
Ferrol - Pontevedra 1 - 0  
Lealtad - Palencia Balompie 0 - 1  
Osasuna B - Union Mutilvera 0 - 0  
Ponferradina - Caudal Deportivo 0 - 0  
Tudelano - Guijuelo 1 - 0  
Valladolid B - R. Santander 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - UD Logrones 1 - 1  
Barakaldo - Arenas de Getxo 2 - 1  
Fuenlabrada - Real Sociedad B 2 - 0  
Majadahonda - Real Madrid B 0 - 1  
Sestao River - Albacete 1 - 3  
Socuellamos - Navalcarnero 2 - 2  
Toledo - Mensajero 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Valencia B 3 - 0  
Atl. Baleares - UE Llagostera 0 - 0  
Ebro - L'Hospitalet 1 - 1  
Espanyol B - Prat 3 - 1  
Gava - Levante B 2 - 1  
Hercules - Badalona 1 - 3  
Mallorca B - Sabadell 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Villanovense 0 - 1  
El Ejido - Atl. Sanluqueno 1 - 1  
La Hoya Lorca - Cartagena 0 - 1  
La Roda - Real Jaen 0 - 0  
Linares - Jumilla 2 - 0  
Mancha Real - UD Extremadura 1 - 2  
Melilla - San Fernando 1 - 0  
Merida - Marbella 3 - 0  
Rec. Huelva - Linense 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Leganes 2 - 1  
Celta Vigo - Osasuna 3 - 0  
Real Sociedad - Villarreal 0 - 1  
Valencia - Ath. Bilbao 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Rayo Vallecano 3 - 0  
Levante - Espanyol 2 - 1  
Oiartzun - Tacuense 2 - 0  
Santa Teresa - Real Sociedad 1 - 0  
Tenerife - Zaragoza 2 - 0  
Valencia - Huelva 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Xamax 0 - 2  
Servette - Schaffhausen 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Lausanne 4 - 3  
Grasshoppers - Sion 0 - 1  
Vaduz - Lugano 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - GAIS 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Örgryte 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arameiska-Syrianska - Sirius 0 - 5  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Värnamo 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmar - Trelleborg 1 - 1  
Landskrona - Gefle 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pitea - Eskilstuna Utd. 1 - 1  
Östersund - Kvarnsveden 0 - 5  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RAD Belgrád - Partizan Belgrád 0 - 1  
Spartak Subotica Zdrepcev - Vojvodina 1 - 4  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Slovan Bratislava 0 - 2  
Zlate Moravce - Ruzomberok 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Bandirmaspor 5 - 0  
Boluspor - Ümraniyespor 1 - 0  
Elazigspor - Eskisehirspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Osmanlispor 1 - 5  
Besiktas - Akhisar 3 - 1  
Fenerbahce - Kasimpasa 0 - 0  
Genclerbirligi - Konyaspor 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Montevideo Wanderers 1 - 2  
CA Cerro - El Tanque Sisley 4 - 3  
Plaza Colonia - Nacional 0 - 1  
Sud América - Defensor 1 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Hamilton Wanderers AFC 4 - 1  
Canterbury Utd. - Waitakere Utd. 1 - 2  
Southern Utd. - Team Wellington 1 - 3  
Tasman Utd. - Eastern Suburbs 2 - 1  
Wellington Phoenix 2 - Hawke's Bay Utd. 2 - 7  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Northampton Saints 46 - 31  
Sale - London Wasps 34 - 28  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Castres 17 - 29  
Montpellier - Toulouse 27 - 18  
Rögbi (World Club Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Cronulla Sharks 22 - 6  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Vibo Valentia 3 - 1  
Latina - Perugia 1 - 3  
Molfetta - Vero Monza 3 - 1  
Piacenza - Padova 3 - 2  
Trentino - Modena 3 - 0  
Verona - Cucine Lube Treia 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Scandicci 3 - 1  
Club Italia - Conegliano 0 - 3  
Montichiari - Südtirol Bolzano 3 - 2  
Vero Monza - Bergamo 2 - 3  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Welsh Open 2017    
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - S. Bingham (9 nyert frame-ig) 8 - 9  
Tenisz (Budapest-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - Udvardy P. 2 - 0  
A. Kontaveit - B. Haas 2 - 1  
A. Sasnovich - G. Voskoboeva 2 - 1  
B. Stefkova - E. Kostova 2 - 0  
E. Kulichkova - I. Jorovic 1 - 2  
M. Zanevska - Bukta Á. 2 - 0  
N. Stojanovic - J. Fett 0 - 2  
R. Sramkova - T. Smitkova 0 - 2  
T. Korpatsch - C. Burger 2 - 1  
T. Martincova - I. Shinikova 0 - 2  
V. Savinykh - A. Blinkova 1 - 2  
V. Tomova - A. Krunic 2 - 1  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishikori - A. Dolgopolov 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Gonzalez S / Marrero D 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bourgue - M. Marterer 2 - 0  
Tenisz (Delray Beach-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - B. Becker 2 - 0  
Hy. Chung - K. Coppejans 1 - 2  
S. Darcis - D. King 2 - 0  
V. Pospisil - T. Smyczek 0 - 2  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - O. Jabeur 1 - 2  
C. Buyukakcay - V. Golubic 1 - 2  
E. Makarova - L. Zhu 2 - 0  
I-C. Begu - A. Sevastova 0 - 2  
J. Jankovic - M. Barthel 0 - 2  
J. Larsson - C. Garcia 0 - 2  
K-C. Chang - N. Osaka 0 - 2  
Kr. Pliskova - R. Vinci 2 - 1  
L. Siegemund - S. Soler-Espinosa 2 - 1  
Qia. Wang - J. Ostapenko 2 - 0  
S. Stosur - K.L. Zhang 2 - 0  
S. Zheng - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 1  
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens K / Larsson J - Dzalamidze N / Kudermetova V 2 - 0  
Bondarenko K / Svitolina - Begu I / Kasatkina D 1 - 2  
Buyukakcay C / Vikhlyants - Minella M / Sevastova A 0 - 2  
Chuang C-J / Zheng S - Dabrowski G / Ostapenko J 0 - 2  
Hradecka L / Siniakova K - Jurak D / Rodionova AN 0 - 2  
Tenisz (Marseille-selej., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Montanes - Fucsovics M. 2 - 1  
A. Rublev - J. Satral 2 - 1  
E. Donskoy - M. Hamou 2 - 0  
E. Gulbis - L. Rosol    
J. Melzer - T. Fabbiano 1 - 2  
M. Chazal - V. Millot 1 - 2  
N. Gombos - E. Lopez-Perez 2 - 1  
S. Stakhovsky - S. Diez 2 - 0  
Tenisz (Memphis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Basilashvili - R. Harrison 0 - 2  
R. Harrison - D. Young 2 - 0  
Tenisz (Memphis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Mektic N - Harrison R / Johnson S 2 - 0  
Harrison R / Johnson S - Marach O / Martin F 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro-sel., ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clezar - R. Carballes Baena 1 - 2  
N. Kicker - G. Andreozzi    
T. Daniel - M. Cecchinato 0 - 2  
V. Estrella Burgos - A. De Greef 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - D. Goffin 2 - 1  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Granollers M - Koolhof W / Middelkoop M 2 - 0  
Tenisz (Tempe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novikov - T. Sandgren (esőszünet) 1 - 2  
N. Milojevic - T. Gabashvili (esőszünet) 2 - 0  
Téli sportok (Alpesi sí párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Khoroshilov - S. Gross (vb, műlesiklás) 1 - 0  
H. Kristoffersen - M. Hirscher (vb, műlesiklás) 0 - 1  
M. Mölgg - D. Ryding (vb, műlesiklás) 0 - 1  
Téli sportok (Alpesi sí, vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpesi sí vb - műlesiklás, St. Moritz 2017    
Téli sportok (Sílövészet, női, vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet, vb - női 12,5 km, Hochfilzen 2017    
Téli sportok (Sílövészet, párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Fourcade - A. Shipulin (vb, 15 km) 0 - 1  
O.E. Björndalen - E.H. Svendsen (vb, 15 km) 1 - 0  
S. Schempp - J.T. Bö (vb, 15 km) 1 - 0  
Téli sportok (Sílövészet, párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Koukalova - L. Dahlmeier (vb, női 12,5 km) 0 - 1  
K. Mäkäräinen - D. Domracheva (vb, női 12,5 km) 1 - 0  
M. Dorin Habert - D. Wierer (vb, női 12,5 km) 1 - 0  
Téli sportok (Sílövészet, vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet, vb - 15 km, Hochfilzen 2017    

 

2017.02.18.
Asztalitenisz (India Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - K. Niwa 4 - 3  
D. Ovtcharov - Y. Oshima 4 - 3  
R. Gárdos - T. Harimoto 2 - 4  
S.K. Achanta - P. Drinkhall 4 - 3  
S.K. Achanta - T. Harimoto 2 - 4  
T. Jiang - K. Niwa 1 - 4  
Asztalitenisz (India Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.K. Doo - M. Ekholm 2 - 4  
Póta G. - Wing Nam Ng 1 - 4  
S. Mori - T.W. Mak 4 - 1  
Wing Nam Ng - S. Mori 3 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Salba 11 - 6  
SPV Seinäjoki - Koovee Tampere 6 - 4  
Viikingit Helsinki - Steelers Hämeenlinna 6 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Storvreta 7 - 11  
Linköping - Höllviken 5 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Group Imola - Rieti 5 - 3  
Latina - Acqua & Sapone 1 - 1  
Luparense - Isola 6 - 1  
Pescara - Kaos Futsal 4 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Jaen 2 - 4  
CA Gran Canaria - Peniscola 3 - 4  
Jumilla - Cartagena 3 - 3  
Ribera Navarra - Barcelona 2 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Bridgeport 2 - 3  
Albany - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 0  
Bakersfield - San Diego 2 - 3  
Grand Rapids - San Antonio 5 - 1  
Lehigh Valley - Hartford 2 - 3  
Milwaukee - Charlotte 6 - 3  
Ontario Reign - Tucson 4 - 1  
Providence - Hershey 4 - 3  
Rochester - Bridgeport 2 - 5  
Rockford - Cleveland 4 - 1  
Springfield - Utica 5 - 2  
Stockton - San Jose Barracuda 4 - 5  
Texas Stars - Chicago Wolves 3 - 3  
Toronto Marlies - Manitoba 5 - 2  
Toronto Marlies - Manitoba (21:00) 1 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Salzburg 2 2 - 3  
Fassa - Cortina 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vipiteno/Sterzing - Kitzbühel 5 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Lustenau 5 - 2  
Renon/Ritten - Jesenice 1 - 2  
Val Pusteria - Feldkirch 5 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Herning 1 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Roki 0 - 0  
Keupa - Espoo United 1 - 1  
Kiekko-Vantaa - JYP-Akatemia 3 - 1  
Kokkolan Hermes - Leki 5 - 2  
SaPKo - IPK 4 - 2  
Tuto - Kajaanin Hokki 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Turku PS 2 - 1  
Jukurit - SaiPa 1 - 1  
JYP - Kalpa 5 - 1  
Kärpät - Lahti Pelicans 5 - 1  
Lukko - Ässät 1 - 4  
Tappara - Ilves 2 - 2  
Vaasan Sport - HIFK 0 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Barisz Asztana - Avangard Omszk 1 - 3  
CSZKA Moszkva - Szpartak Moszkva 6 - 1  
Dinamo Minszk - Barsz Kazany 3 - 4  
Dinamo Moszkva - Red Star Kunlun 2 - 1  
Dinamo Riga - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Metallurg Novokuznyeck 1 - 4  
Lokomotív Jaroszlavl - Amur Habarovszk 3 - 5  
Szalavat Julajev Ufa - Lada Toljatti 4 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Szocsi 3 - 2  
SZKA Szentpétervár - Torp. Nyizsnyij Novgorod 4 - 2  
Vityaz Podolszk - Admiral Vlagyivosztok 1 - 3  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Debrecen (3.m.) 2 - 3  
Diósgyőr - FTC (3.m.) 6 - 0  
MAC Budapest - Fehérvári Titánok (3.m.) 2 - 2  
Újpest - Dunaújváros (3.m.) 9 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Florida 1 - 4  
Buffalo - St. Louis 3 - 2  
Carolina - Colorado 1 - 1  
Columbus - Pittsburgh 1 - 1  
Detroit - Washington 2 - 2  
Montreal - Winnipeg 1 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Lorenskog 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lugano 0 - 5  
Davos - Zürich Lions 3 - 4  
Kloten - Biel 3 - 2  
Langnau Tigers - Bern 2 - 4  
Servette - Lausanne 6 - 4  
Zug - Fribourg 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Södertälje 2 - 5  
Västervik - Vita Hasten 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Växjö 0 - 6  
Linköping - Karlskrona 3 - 2  
Lulea - Frölunda 4 - 2  
Malmö - Brynäs 2 - 3  
Rögle - Färjestad 2 - 1  
Skelleftea - Djurgarden 3 - 2  
Örebro - HV 71 0 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - Perth 81 - 59  
Melbourne Boomers - Bendigo 79 - 80  
Sydney Flames - Adelaide 98 - 83  
Townsville - Canberra Capitals 83 - 90  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Goyang 79 - 74  
Incheon Elephants - Ulsan Mobis Phoebus 78 - 59  
Wonju Dongbu - Jeonju KCC Egis 86 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Nantes Reze 87 - 73  
Lyon - Bourges 63 - 80  
Tarbes - Lattes Montpellier 50 - 54  
Villeneuve d'Ascq Lille - Cavigal Nice 78 - 70  
Kosárlabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Nanterre 81 - 76  
Pau Orthez - Adecco ASVEL 80 - 94  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Tropang Texters (6.m.) 104 - 88  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Arisz (Helyszín: Szaloniki) 68 - 59  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Maccabi Ashdod 80 - 58  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Yokohama 84 - 60  
Albirex Niigata - Kyoto 79 - 75  
Kawasaki Brave Thunders - Osaka 81 - 84  
Nagoya Dolphins - Chiba 75 - 94  
Ryukyu Okinawa - Tokyo Sunrockers 78 - 63  
Tochigi - Toyohashi Neophoenix 93 - 69  
Toyama - Tokyo Alvark 66 - 82  
Kosárlabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szolnok 59 - 58  
Körmend - Szeged 66 - 72  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin (Helyszín: Berlin) 78 - 70  
Ludwigsburg - Brose Bamberg 78 - 85  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Milano 84 - 87  
Sassari - Brescia 77 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Vasco Gipuzkoa 66 - 71  
CREF Madrid - Campus Promete 73 - 93  
Ferrol - Zaragoza 79 - 71  
Gran Canaria - Bembibre 62 - 68  
P. Avenida - Gernika Bizkaia 71 - 56  
Zamarat - Girona 61 - 88  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 67 - 76  
Real Madrid - Baskonia Vitoria (Helyszín: Vitoria-Gasteiz) 89 - 89, h.u. 103 - 99  
Kosárlabda (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - FMP 76 - 60  
Mega Leks - Partizan Belgrád 65 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girne Univ. - Adana Botas 79 - 76  
Mersin Dogus H. - Istanbul Univ. 46 - 80  
Osmaniye - Canik 82 - 86  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Galatasaray 71 - 68  
Karsiyaka - Anadolu Efes 74 - 79  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Paris SG 33 - 34  
Wisla Plock - Silkeborg 28 - 25  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - RK Zagreb 21 - 21  
Szeged - Vardar Pro Skopje 21 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Mors 25 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Köbenhavn 22 - 27  
Viborg - Esbjerg 25 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Riko Ribnica 32 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Kolding 25 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Anaitasuna 33 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Wybrzeze Gdansk 33 - 28  
Gwardia Opole - Stal Mielec 33 - 27  
Piotrkow Trybunalski - Zaglebie Lubin 27 - 28  
Pogon Szczecin - Legionowo 25 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Mezőkövesd 29 - 26  
Csurgó - Komló 28 - 24  
Eger - Budakalász 20 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Debrecen 22 - 21  
Dunaújváros - MTK 33 - 20  
Mosonmagyaróvár - Fehérvár 29 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Lemgo 25 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Thüringer HC 28 - 35  
Leipzig - Neckarsulm 28 - 23  
Metzingen - Blomberg-Lippe 28 - 27  
Nellingen - Leverkusen 25 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Villa de Aranda 29 - 25  
Barcelona - Naturhouse La Rioja 28 - 24  
Bidasoa Irun - Ademar Leon 28 - 31  
Puerto Sagunto - Sinfin 28 - 27  
Quabit Guadalajara - Ciudad Encantada 28 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Thun 23 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Aranäs 25 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellton - Skara 28 - 18  
Kristianstad - Vasterasirsta 23 - 21  
Lugi - Sävehof 29 - 24  
Skuru - Höör 23 - 27  
Skövde - Heid 34 - 23  
Labdarúgás (Afrikai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - TP Mazembe 1 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Lincoln 0 - 1  
Huddersfield - Manchester City 0 - 0  
Middlesbrough - Oxford Utd. 3 - 2  
Millwall - Leicester 1 - 0  
Wolverhampton - Chelsea 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Bolton 2 - 2  
Chesterfield - Bury 1 - 2  
Coventry - Gillingham 2 - 1  
Milton Keynes Dons - Fleetwood 0 - 1  
Port Vale - Bristol Rovers 1 - 1  
Rochdale - Charlton 3 - 3  
Sheffield Utd. - Scunthorpe 1 - 1  
Shrewsbury - Wimbledon 2 - 1  
Southend - Northampton 2 - 2  
Swindon - Oldham 0 - 0  
Walsall - Peterborough 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Colchester 2 - 1  
Barnet - Portsmouth 1 - 1  
Blackpool - Crewe 2 - 2  
Cambridge Utd. - Newport 3 - 2  
Cheltenham - Yeovil 2 - 0  
Crawley - Morecambe 1 - 3  
Doncaster - Luton 1 - 1  
Exeter - Stevenage 1 - 1  
Grimsby - Mansfield 3 - 0  
Hartlepool - Plymouth 1 - 1  
Leyton - Notts County 2 - 3  
Wycombe - Carlisle 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Brighton 0 - 2  
Birmingham - QPR 1 - 4  
Burton - Norwich 2 - 1  
Cardiff - Rotherham 5 - 0  
Ipswich - Leeds 1 - 1  
Nottingham - Sheffield Wed. 1 - 2  
Wigan - Preston 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Torquay 0 - 0  
Boreham - York 1 - 1  
Bromley - Solihull Moors 0 - 1  
Dag & Red - Guiseley 1 - 2  
Eastleigh - Tranmere 0 - 2  
Gateshead - Forest Green 3 - 1  
Macclesfield - Braintree 2 - 0  
Maidstone Utd. - Chester 4 - 2  
North Ferriby Utd. - Dover 1 - 2  
Woking - Southport 0 - 0  
Wrexham - Aldershot 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Brisbane Roar 2 - 2  
Wellington Phoenix - Melbourne City 1 - 5  
Western Sydney - Sydney FC 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Zira 1 - 1  
Neftcsi Baku - Kapaz 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - OH Leuven 1 - 0  
Roeselare - Antwerpen 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Kortrijk 1 - 0  
Mechelen - Lokeren 3 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Waasland Beveren 1 - 2  
Zulte Waregem - St. Truiden 4 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorna Orjahovica - Botev Plovdiv 0 - 1  
Neftocsimik Burgasz - Montana 2 - 0  
Pirin Blagoevgrad - Levszki Szófia 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Wolfsburg 3 - 0  
E. Frankfurt - Ingolstadt 0 - 2  
Hamburg - Freiburg 2 - 2  
Hertha BSC - Bayern München 1 - 1  
Hoffenheim - Darmstadt 2 - 0  
Mainz - Bremen 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Würzburg 2 - 1  
Fürth - Düsseldorf 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Paderborn 1 - 0  
Chemnitz - Aalen 0 - 1  
Erfurt - Lotte 0 - 3  
Holstein Kiel - Fortuna Köln 5 - 1  
Magdeburg - Osnabrück 3 - 0  
Münster - Sonnenhof Grossaspach 3 - 0  
Regensburg - FSV Frankfurt 2 - 1  
Wehen - Zwickau 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Audax Italiano 0 - 2  
Santiago Wanderers - Universidad Catolica 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEZ Zakakiou - Ermisz Aradippou 0 - 4  
Arisz Limasszol - Anagenniszi Derinia 4 - 0  
NEA Szalamina - Doxa Katokopiasz 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Pribram 1 - 0  
Slavia Praha - Jihlava 2 - 0  
Slovacko - Jablonec 0 - 0  
Teplice - Brno 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Horsens 1 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukiputaan Pallo - Oulu 3 - 5  
KPV Kokkola - Rovaniemi PS 4 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Helsinki JK 0 - 3  
HIFK - KTP 3 - 0  
Honka - Gnistan 2 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Mariehamn 0 - 1  
Legirus Inter - Turku PS 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - Ilves 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Le Havre 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille Consolat - Concarneau 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Nancy 1 - 0  
Caen - Lille 0 - 1  
Lorient - Nice 0 - 1  
Marseille - Rennes 2 - 0  
Metz - Nantes 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Panathinaikosz 0 - 5  
Atromitosz Periszteri - Xanthi 2 - 1  
Giannina - Kassziopi Kerkyra 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heracles - Excelsior 4 - 0  
PSV - Nijmegen 3 - 1  
Twente - Heerenveen 1 - 0  
Utrecht - Zwolle 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Heerenveen 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Inter Zapresic 1 - 1  
Dinamo Zagreb - Slaven Belupo 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machine Sazi Tabriz - Naft Tehran 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 1  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Raanana 0 - 2  
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Haifa 0 - 2  
Maccabi TA - Ironi Kiryat Shmone 3 - 0  
Labdarúgás (Japán Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Urawa RD 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Tigres FC 3 - 0  
Dep. Cali - Cortulua 2 - 0  
Dep. Pasto - Jaguares de Cordoba 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Wisla Plock 4 - 2  
Piast Gliwice - Lech Poznan 0 - 3  
Slask Wroclaw - Wisla Krakkó 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Tigres 0 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC 0 - 0  
Gyirmót - Paks 0 - 0  
Mezőkövesd - Diósgyőr 3 - 0  
MTK - Honvéd 1 - 2  
Videoton - Újpest 5 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Bayern München 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Crotone 1 - 0  
Empoli - Lazio 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Ternana 3 - 1  
Carpi - Brescia 2 - 1  
Cittadella - Avellino 1 - 3  
Perugia - Entella 0 - 0  
Salernitana - Cesena 1 - 1  
Spezia - Trapani 2 - 2  
Vercelli - Benevento 0 - 1  
Vicenza - Ascoli 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Roma - Como 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Pordenone 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Casertana 0 - 2  
Catania - Taranto 0 - 0  
Catanzaro - Akragas 1 - 0  
Foggia - Matera 3 - 1  
Fondi - Monopoli 1 - 0  
Paganese - Messina 2 - 0  
Reggina - Lecce 1 - 2  
Siracusa - Melfi 3 - 1  
Vibonese - Juve Stabia 0 - 1  
Virtus Francavilla - Cosenza 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - St. Pölten 1 - 2  
Mattersburg - Wolfsberg 2 - 1  
Rapid Wien - Admira Wacker 0 - 0  
Sturm Graz - Austria Wien 0 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Guarani Asuncion 1 - 2  
Sol de America - Dep. Capiata 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Arouca 2 - 0  
Feirense - Boavista 0 - 1  
Moreirense - Estoril 1 - 1  
Sporting CP - Rio Ave 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - Steaua Bukarest 1 - 2  
Voluntari - Gaz Metan Medias 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Motherwell 2 - 0  
Hearts - Inverness CT 1 - 1  
Partick Thistle - Hamilton 2 - 0  
Ross County - St. Johnstone 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queen of South - Dundee Utd. 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Livingston 0 - 4  
Albion Rovers - Stenhousemuir 1 - 1  
East Fife - Brechin 3 - 2  
Queens Park - Alloa 0 - 2  
Stranraer - Peterhead 3 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Stirling 1 - 1  
Berwick - Forfar 3 - 2  
Cowdenbeath - Annan 0 - 1  
Edinburgh City - Montrose 1 - 1  
Elgin - Clyde 4 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Ayr Utd. 2 - 2  
Greenock Morton - Falkirk 2 - 2  
Raith Rovers - Hibernian 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Numancia 2 - 0  
Girona - Mallorca 1 - 0  
Levante - Cordoba 3 - 1  
Tenerife - Almería 1 - 0  
UCAM Murcia - Valladolid 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Somozas - Boiro 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika - Amorebieta 0 - 0  
Leioa - Real Union Irun 2 - 0  
Zamudio - De Los Reyes 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Saguntino - Lleida 1 - 0  
Cornella - Barcelona B 0 - 2  
Villarreal B - Eldense 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - Real Murcia 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Alavés 0 - 1  
Real Madrid - Espanyol 2 - 0  
Sevilla - Eibar 2 - 0  
Sp. Gijón - Atl. Madrid 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Betis 3 - 2  
Atl. Madrid - Albacete 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Le Mont Lausanne 4 - 2  
Wil - FC Zürich 0 - 4  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Thun 1 - 1  
Young Boys - St. Gallen 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Dalkurd 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vanersborg - Halmstad 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Ljungskile 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ytterhogdal - Falkenberg 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Helsingborg 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköping - Hammarby 2 - 3  
Östersund - Varberg 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrtälje - Häcken 0 - 4  
Örebro - Atvidaberg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungsbacka - Kristianstad 0 - 3  
Rosengard - Kopparbergs/Göteborg 5 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Al-Baten 1 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Backa Palanka 1 - 0  
Crvena zvezda - Novi Pazar 2 - 0  
Cukaricki - Javor Matis 2 - 1  
Napredak Krusevac - Vozdovac 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Dunajska Streda 0 - 0  
Senica - Zilina 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Adana Demirspor 2 - 1  
Manisaspor - Giresunspor 1 - 2  
Sanliurfaspor - Göztepe Izmír 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Karabukspor 1 - 0  
Istanbul Basaksehir - Gaziantepspor 0 - 0  
Rizespor - Galatasaray 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Fenix Montevideo 4 - 4  
Juventud - Rampla Juniors 2 - 2  
Racing Montevideo - Liverpool Montevideo 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Llandudno FC 3 - 4  
Airbus - Rhyl 0 - 2  
Bangor City - Cardiff Met University 3 - 2  
Carmarthen - Bala Town 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lurgan Celtic - Knockbreda 3 - 1  
PSNI - Loughgall 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Carrick 2 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Harlequin 22 - 12  
Leicester - Bristol 50 - 17  
Worcester - Exeter 32 - 48  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Stade de France 37 - 18  
Racing-Metro - Brive 33 - 25  
Section Paloise - Grenoble 39 - 22  
Toulon - Lyon 31 - 17  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiamme Oro Roma - Viadana 26 - 15  
Padova - Lazio 49 - 14  
Reggio Emilia - Mogliano 11 - 22  
San Dona - Rovigo 30 - 22  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Benetton Treviso 57 - 20  
Connacht - Newport Dragons 14 - 9  
Ospreys - Munster 23 - 25  
Ulster - Glasgow Warriors 37 - 17  
Rögbi (World Club Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Brisbane Broncos 27 - 18  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Ravenna 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LJ Modena - Novara 3 - 2  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Bingham - R. Milkins 6 - 0  
S. Donaldson - J. Trump (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
Strandröplabda (Kish Island Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liamin N / Krasilnikov V - Losiak B / Kantor P 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 0  
Schumann L / Thole J - Liamin N / Krasilnikov V 0 - 2  
Schumann L / Thole J - Stoyanovskiy O / Yarzutki 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - T. Monteiro 2 - 1  
K. Nishikori - C. Berlocq 2 - 1  
P. Carreno-Busta - A. Dolgopolov 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Bolelli S / Fognini F 2 - 1  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Benneteau - M. Marterer 1 - 2  
K. De Schepper - M. Bourgue 1 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marcan/ Weissborn - Elgin M / Vasilevski A 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jung J / Peng H-Y - Wu D / Zhang ZH 0 - 3  
Tenisz (Delray Beach-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - D. King 0 - 2  
Hy. Chung - Nagy P. 2 - 0  
K. Coppejans - R. Ram 2 - 1  
P. Bester - B. Becker 1 - 2  
S. Darcis - M. Giron 2 - 0  
T. Kamke - A. Santillan 0 - 2  
T. Smyczek - P. Polansky 2 - 0  
V. Pospisil - B. Kozlov 2 - 0  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - Ka. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Savchuk O / Shvedova Y - Spears A / Srebotnik K 0 - 2  
Tenisz (Dubai-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Naydenova - A. Sabalenka 0 - 2  
E. Mertens - A. Hlavackova 2 - 0  
E. Mertens - P.M. Tig 2 - 1  
G. Dabrowski - O. Jabeur 1 - 2  
J. Boserup - K-C. Chang 0 - 2  
M. Minella - L. Zhu 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - K.L. Zhang 0 - 2  
O. Savchuk - S. Soler-Espinosa    
R. Ozaki - S. Soler-Espinosa 0 - 2  
S. Zheng - M.J. Martinez Sanchez 2 - 0  
Tenisz (Memphis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - R. Harrison 0 - 2  
D. Young - J. Isner 2 - 1  
Tenisz (Memphis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Tomic B - Baker B / Mektic N 0 - 2  
Huey T / Mirnyi M - Ebden M / Tomic B 1 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro-sel., ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Meligeni Rodrigues Alv - R. Carballes Baena 1 - 2  
J. Kovalik - G. Clezar    
J.P. Sorgi - A. De Greef 0 - 2  
M. Cecchinato - A. Giannessi 2 - 1  
N. Kicker - C. Garin 2 - 0  
O. Luz - G. Andreozzi 1 - 2  
T. Daniel - F. Gaio 2 - 1  
V. Estrella Burgos - R. Ramirez Hidalgo 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - P-H. Herbert 2 - 0  
J-W. Tsonga - T. Berdych 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Dodig I / Granollers M 0 - 2  
Koolhof W / Middelkoop M - Rojer J-J / Tecau H 2 - 0  
Téli sportok (Alpesi sí párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Hansdötter - W. Holdener (vb, női műlesiklás) 0 - 1  
N. Löseth - P. Vlhova (vb, női műlesiklás) 0 - 1  
V. Velez Zuzulova - M. Shiffrin (vb, női műlesiklás) 0 - 1  
Téli sportok (Alpesi sí, vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpesi sí vb - női műlesiklás, St. Moritz 2017    
Téli sportok (Sílövészet, vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet, vb - 4x7,5 km váltó, Hochfilzen 2017    
Téli sportok (Sílövészet, váltó párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Csehország (vb, 4x7,5 km) 1 - 0  
Franciaország - Oroszország (vb, 4x7,5 km) 0 - 1  
Norvégia - Németország (vb, 4x7,5 km) 0 - 1  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Barceloneta 10 - 9  
OSC - Olympiakosz 7 - 8  
Spandau Berlin - Szolnok 8 - 12  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Jadran Herceg Novi 6 - 4  
Oradea - SM Verona 5 - 3  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Szeged 5 - 12  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Trieste 13 - 11  

 

2017.02.17.
Asztalitenisz (India Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - J. Geraldo 4 - 0  
H. Desai - K. Niwa 1 - 4  
J. Geraldo - S. Mengel 4 - 0  
L. Jancarik - Y. Oshima 1 - 4  
Mas. Morizono - S. Gnanasekaran 4 - 3  
Mas. Morizono - Y. Oshima 2 - 4  
R. Filus - P. Drinkhall 1 - 4  
R. Gárdos - S. Shetty 4 - 2  
T. Harimoto - A. Sakai 4 - 2  
T. Jiang - R. Walther 4 - 3  
Y. Muramatsu - S.K. Achanta 1 - 4  
Asztalitenisz (India Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.K. Doo - Hua. Jiang 4 - 1  
H.K. Doo - P. Mousumi 4 - 0  
J. Shao - M. Ekholm 0 - 4  
J. Shao - Yi-Ju Wang 4 - 1  
M. Das - Wing Nam Ng 0 - 4  
P-H. Lin - M. Ekholm 0 - 4  
Póta G. - W.Y.M. Soo 4 - 1  
S. Mori - Kamath, Archana Girish 4 - 2  
S. Mukherjee - Hua. Jiang 1 - 4  
T.W. Mak - H.Ch. Lee 4 - 3  
T.W. Mak - M. Dutta 4 - 2  
Asztalitenisz (India Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P.H. Lin /Y-J. Wang - Ekholm/Póta 0 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - LaSB 5 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Pixbo Wallenstam 8 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cioli Cogianco - Dosson 3 - 3  
Napoli - Lazio 3 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Sala Zaragoza - Magna Gurpea 3 - 3  
Murcia - Santiago Futsal 6 - 2  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Frydek Mistek (2.m.) 4 - 3  
Prostejov - Zubr Prerov (2.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Pardubice 4 - 1  
Chomutov - Trinec 1 - 1  
Liberec - Olomouc 3 - 1  
Mladá Boleslav - Karlovy Vary 1 - 0  
Mountfield HK - Plzen 6 - 3  
Vítkovice - Litvínov 1 - 2  
Zlín - Sparta Praha 0 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rödovre 6 - 0  
Frederikshavn - Rungsted 3 - 3  
Gentofte - SönderjyskE 3 - 0  
Herlev Eagles - Esbjerg 2 - 6  
Herning - Odense 4 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Kajaanin Hokki 1 - 3  
Heinolan Peliitat - Roki 3 - 3  
IPK - Jokipojat 2 - 1  
JYP-Akatemia - Keupa 3 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Jukurit 1 - 0  
Turku PS - HIFK 5 - 3  
Ässät - JYP 1 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Grenoble 7 - 3  
Gap - Bordeaux 5 - 0  
Lyon - Chamonix-Morzine 7 - 3  
Nice - Dijon 1 - 1  
Strasbourg - Rouen 0 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - Traktor Cseljabinszk 0 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Colorado 2 - 0  
Edmonton - Philadelphia 6 - 3  
Los Angeles - Arizona 3 - 5  
Minnesota - Dallas 3 - 1  
New Jersey - Ottawa 0 - 3  
NY Islanders - NY Rangers 4 - 2  
Pittsburgh - Winnipeg 3 - 3  
St. Louis - Vancouver 4 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Frankfurt Löwen 2 - 2  
Bayreuth - Freiburg 2 - 4  
Crimmitschau - Dresden 3 - 2  
Heilbronn - Kaufbeuren 2 - 4  
Lausitzer Füchse - Ravensburg 0 - 2  
Riessersee - Kassel 6 - 3  
Rosenheim - Bietigheim/Bissingen 1 - 7  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Krefeld 3 - 1  
Düsseldorf - Nürnberg 2 - 2  
Eisbären Berlin - Bremerhaven 4 - 1  
Iserlohn - Köln 1 - 1  
München - Mannheim 3 - 5  
Schwenningen - Ingolstadt 4 - 1  
Wolfsburg - Straubing 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Villach 4 - 2  
Olimpija Ljubljana - Fehérvár 3 - 2  
Znojmo - Graz 3 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Innsbruck 4 - 0  
Linz - Salzburg 3 - 4  
Südtirol Bolzano - Vienna Capitals 0 - 5  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Visp (1.m.) 3 - 6  
Langenthal - Thurgau (1.m.) 2 - 1  
Rapperswil - Olten (1.m.) 6 - 2  
Red Ice Martigny - Ajoie (1.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Kloten 3 - 2  
Biel - Servette 6 - 3  
Fribourg - Ambri 7 - 0  
Lausanne - Zug 3 - 0  
Lugano - Davos 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Tingsryd 1 - 1  
MODO - Björklöven 3 - 5  
Mora - Oskarshamn 4 - 1  
Timra - AIK 3 - 5  
Västeras - Pantern Malmö 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Rögle 4 - 5  
Karlskrona - Linköping 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra 2 - 2  
Liptovsky Mikulas - Zilina 4 - 5  
Martin - Trencin 2 - 4  
Nove Zamky - Zvolen 1 - 0  
Poprad - Kosice 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Ariada-Akparsz Volzsszk 6 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Nyeftyanyik Almetyevszk 5 - 1  
Himik Voszkreszenszk - Szarov 2 - 5  
Izssztal Izsevszk - Dizel Penza 2 - 2  
Kazzink-Torpedo - SZKA-Neva 2 - 5  
Rubin Tyumeny - Cselmet Cseljabinszk 4 - 2  
Szarjarka Karaganda - Zvezda Csehov 1 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Rjazany 2 - 2  
Tver - Barsz Kazany B 2 - 1  
Zauralje Kurgan - Juzsnij Ural Orszk 3 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Perth (1.m.) 69 - 91  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Seoul Thunders 85 - 80  
Seoul Knights - Anyang 78 - 83  
Kosárlabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Adecco ASVEL 62 - 80  
Monaco - Gravelines 90 - 85  
Nanterre - Strasbourg 77 - 71  
Pau Orthez - Paris Levallois 76 - 65  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Star Hotshots - Ginebra SM (5.m.) 89 - 80  
Kosárlabda (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Zadar 92 - 75  
Jolly JB Sibenik - Cibona Zagreb 87 - 79  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikawa Kariya - Hokkaido 89 - 72  
Sendai - Shiga 75 - 102  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Qingdao 104 - 100  
Fujian - Beijing Ducks 98 - 110  
Guangdong - Jiangsu Dragons 110 - 96  
Jilin - Zhejiang Chouzhou 122 - 98  
Liaoning - Zhejiang Guangsha 95 - 98  
Sichuan - Tianjin 117 - 109  
Xinjiang - Shandong 118 - 85  
Kosárlabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Körmend 91 - 68  
Szeged - Szolnok 58 - 71  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Boston 104 - 103  
Indiana - Washington 98 - 111  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Sassari 68 - 69  
Venezia - Brescia 68 - 76  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Unicaja Malaga 82 - 70  
Valencia - Gran Canaria 88 - 72  
Kosárlabda (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Leks - KK Dynamic BG 84 - 57  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Randers 21 - 22  
Ringköbing - Aarhus 23 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MW Elblag - Gornik Zabrze 26 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Vác 26 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Valladolid 25 - 24  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Newcastle Jets 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Lierse 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - FC Bruges 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Beroe Stara Zagora 0 - 4  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fast Clube AM - Vila Nova 1 - 1  
Sergipe SE - Bahia 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Leverkusen 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Erzgebirge Aue 1 - 1  
Heidenheim - VfB Stuttgart 1 - 2  
Kaiserslautern - Sandhausen 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz Amatőr - Duisburg 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Cobresal 3 - 1  
Huachipato - Universidad de Chile 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Sönderjyske 3 - 0  
Nordsjaelland - Lyngby 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Al-Ittihad (UAE) 1 - 1  
Dibba Al-Fujairah - Al Nasr (UAE) 0 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK 2 - Jaro 1 - 8  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Haka 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Niort 1 - 0  
Auxerre - Ajaccio 1 - 0  
Bourg-Peronnas - Tours 3 - 2  
Clermont - Reims 0 - 1  
Red Star 93 - Strasbourg 1 - 1  
Sochaux - Laval 1 - 1  
Troyes - Nimes 0 - 0  
Valenciennes - Amiens 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Chambly 0 - 2  
Belfort - Pau 0 - 1  
Boulogne - Lyon Duchere 1 - 2  
CA Bastia - Epinal 0 - 0  
Creteil - Chateauroux 1 - 2  
Paris FC - Beziers 0 - 0  
Quevilly Rouen - Les Herbiers 1 - 1  
Sedan - Dunkerque 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Monaco 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Ajax 2 2 - 3  
Almere City - Cambuur 0 - 1  
De Graafschap - Telstar 2 - 1  
F. Sittard - Utrecht 2 4 - 1  
Helmond - Emmen 1 - 3  
Oss - Den Bosch 1 - 1  
RKC Waalwijk - Dordrecht 2 - 1  
Volendam - Venlo 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roda - Go Ahead Eagles 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Achilles'29 5 - 0  
Telstar - Twente 2 - 7  
Zwolle - Ajax 0 - 5  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Lokomotív Zagreb 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saipa Karaj - Saba Qom 0 - 0  
Sanat Naft Abadan - Padideh Mashhad 0 - 3  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Maccabi Shaarayim 1 - 0  
Hapoel Katamon - Ironi Nesher 0 - 1  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Nazareth Illit 3 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Maccabi Herzliya 0 - 2  
Maccabi Netanya - Hapoel Bnei Lod 3 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Sailiya 1 - 2  
Al-Gharafa - Al-Khor 1 - 0  
Al-Wakra - Al-Shahaniya 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Gornik Leczna 5 - 0  
TBB Nieciecza - Lechia Gdansk 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - The Strongest 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Palermo 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Novara 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Trinidense - Sp. Luqueno 3 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Tondela 4 - 0  
Labdarúgás (Primeira Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - America MG 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Targu Mures 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugo - Elche 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Betis 4 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Nassr 0 - 2  
Al-Faisaly - Al-Raed 1 - 1  
Al-Wehda - Al-Ittifaq (KSA) 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Radnicki Nis 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Samsunspor - Mersin Idman Yurdu 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Bursaspor 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - Newtown 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Glentoran 1 - 1  
Dungannon - Crusaders 1 - 2  
Glenavon - Ballinamallard Utd. 3 - 0  
Linfield - Portadown 1 - 1  
Labdarúgás (Ír Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Cork City (Helyszín: Cork) 0 - 3  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Saracens 31 - 23  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leigh Centurions - Leeds Rhinos 14 - 17  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Edinburgh 39 - 10  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - B. Hawkins (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
R. Milkins - K. Maflin (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
S. Bingham - S. Carrington (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
S. Donaldson - Z. Yuelong (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
Strandröplabda (Kish Island Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Liamin N / Krasilnikov V 0 - 2  
Boeckermann / Flueggen - Gordieiev I / Babich M 2 - 0  
Boeckermann / Flueggen - Schumann L / Thole J 1 - 2  
DI Giantommaso/Thierc - Stoyanovskiy O / Yarzutki 1 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Dollinger A / Erdmann J 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Stoyanovskiy O / Yarzutki 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Durant C / Schubert Z 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Loiseau A / Gauthier-Rat 2 - 0  
Naschimento Junior/Younou - Velichko I / Sivolap M 1 - 2  
Schumann L / Thole J - Hupfer D / Horl J 2 - 0  
Velichko I / Sivolap M - Liamin N / Krasilnikov V 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - P. Carreno-Busta 1 - 2  
G. Melzer - A. Dolgopolov 0 - 2  
K. Nishikori - J. Sousa 2 - 0  
T. Monteiro - T. Robredo 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Marrero D - Carreno Busta P / Cuevas P    
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - K. De Schepper 0 - 2  
M. Marterer - M. Janvier 2 - 0  
N. Gombos - M. Bourgue 0 - 2  
P. Gojowczyk - J. Benneteau 1 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broville M / Martineau - Marcan D / Weissborn T-S 0 - 2  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jung - Y. Wu    
T. Chen - Zhe Li 2 - 3  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - L. Davis 2 - 0  
D. Cibulkova - Ka. Pliskova 1 - 2  
D. Kasatkina - M. Puig 1 - 2  
M. Puig - C. Wozniacki 0 - 2  
Shu. Zhang - Ka. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlavackova A / Peng S - Savchuk O / Shvedova Y 1 - 2  
Spears A / Srebotnik K - Mirza S / Strycova B 2 - 1  
Tenisz (Dubai-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Boserup - An. Rodionova 2 - 1  
M. Honcova - L. Zhu 0 - 2  
M. Minella - A. Sadikovic 2 - 0  
M.J. Martinez Sanchez - L. Hradecka 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - D. Jurak 2 - 0  
O. Jabeur - P.C. Goncalves 2 - 0  
R. Ozaki - N. Kichenok 2 - 0  
S. Zheng - A. Klepac 2 - 0  
Y-Y. Duan - A. Naydenova 0 - 2  
Tenisz (Memphis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Karlovic - N. Basilashvili 0 - 2  
M. Ebden - T.H. Fritz 2 - 1  
N. Basilashvili - M. Ebden 2 - 0  
S. Johnson - M. Kukushkin 0 - 2  
Tenisz (Memphis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Lipsky S - Marach O / Martin F 1 - 2  
Harrison R / Johnson S - Cerretani J / Oswald P 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - D. Goffin 1 - 2  
M. Cilic - J-W. Tsonga 0 - 2  
P-H. Herbert - D. Thiem 2 - 0  
T. Berdych - M. Klizan 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Middelkoop M - Kubot L / Melo M 2 - 0  
Tenisz (Tempe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Escobedo - D. Novikov 1 - 2  
T. Gabashvili - S. Kozlov 2 - 0  
T. Sandgren - M. Trungelliti 2 - 0  
Téli sportok (Alpesi sí párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Neureuther - H. Kristoffersen (vb, óriásműlesiklás) 0 - 1  
M. Hirscher - A. Pinturault (vb, óriásműlesiklás) 1 - 0  
M. Olsson - S. Luitz (vb, óriásműlesiklás) 1 - 0  
Téli sportok (Alpesi sí, vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpesi sí vb - óriásműlesiklás, St. Moritz 2017    
Téli sportok (Sílövészet váltó párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Olaszország (vb, női váltó) 1 - 0  
Fehéroroszország - Ukrajna (vb, női váltó) 0 - 1  
Németország - Franciaország (vb, női váltó) 1 - 0  
Oroszország - Svédország (vb, női váltó) 0 - 1  
Téli sportok (Sílövészet, női, vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet, vb - női 4x6 km váltó, Hochfilzen 2017    
 
2017.02.16.
Asztalitenisz (India Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anthony - K. Niwa 0 - 4  
A. Sakai - V. Samsonov 4 - 0  
B. Duda - T. Jiang 3 - 4  
C. Akkuzu - S.K. Achanta 1 - 4  
R. Filus - Q. Robinot 4 - 0  
R. Gárdos - S. Walker 4 - 0  
S. Ghosh - R. Walther 3 - 4  
S. Shetty - P. Baum 4 - 2  
S.H. Lam - P. Drinkhall 2 - 4  
T. Flore - H. Desai 3 - 4  
T. Harimoto - A. Robles 4 - 1  
Y. Muramatsu - A-K. Salifou 4 - 0  
Asztalitenisz (India Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pushpak - Yi-Ju Wang 0 - 4  
M. Patkar - W.Y.M. Soo 1 - 4  
P-H. Lin - P. Pareek 4 - 1  
P. Mousumi - M. Batra 4 - 1  
Asztalitenisz (India Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akula S / Kamath A - Ekholm/Póta 0 - 3  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - J. Wade 4 - 7  
D. Chisnall - K. Huybrechts 7 - 4  
G. Anderson - P. Wright 5 - 7  
M. van Gerwen - J. Klaasen 7 - 4  
P. Taylor - R. van Barneveld 7 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Nokian KrP 7 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Sirius 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Syracuse 6 - 1  
Milwaukee - San Antonio 5 - 1  
Ontario Reign - Iowa 3 - 1  
Utica - Toronto Marlies 5 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Bregenzerwald 5 - 3  
Salzburg 2 - Fassa 7 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt 2 - Vipiteno/Sterzing 0 - 5  
Zell am See - Neumarkt Riwega 2 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Asiago 2 - 2  
Renon/Ritten - Val Pusteria 2 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Frydek Mistek (1.m.) 0 - 2  
Prostejov - Zubr Prerov (1.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Hämeenlinna 4 - 0  
Kookoo - Kärpät 4 - 3  
Lahti Pelicans - Tappara 2 - 2  
SaiPa - Vaasan Sport 1 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Avangard Omszk 2 - 2  
Barisz Asztana - Metallurg Novokuznyeck 2 - 2  
CSZKA Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod 4 - 2  
Dinamo Minszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 1  
Dinamo Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 1 - 1  
Dinamo Riga - Lada Toljatti 1 - 1  
Jokerit - Barsz Kazany 4 - 5  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szibir Novoszibirszk 2 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Red Star Kunlun 4 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Szpartak Moszkva 1 - 1  
SZKA Szentpétervár - Szocsi 6 - 2  
Vityaz Podolszk - Amur Habarovszk 2 - 2  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Újpest (2.m.) 4 - 2  
Fehérvári Titánok - MAC Budapest (2.m.) 2 - 2  
FTC - Diósgyőr (2.m.) 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Philadelphia 3 - 1  
Columbus - Toronto 5 - 2  
Detroit - St. Louis 0 - 2  
San Jose - Florida 5 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Frisk/Asker 1 - 4  
Stavanger - Lillehammer 6 - 1  
Storhamar - Stjernen 3 - 0  
Valerenga - Sparta Sarpsborg 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Leksand 4 - 0  
Frölunda - Djurgarden 1 - 1  
HV 71 - Malmö 3 - 6  
Lulea - Örebro 2 - 1  
Skelleftea - Växjö 4 - 4  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Adelaide 74 - 76  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Illawarra (1.m.) 93 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Busan Sonicboom 78 - 83  
Wonju Dongbu - Incheon Elephants 80 - 76  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Nagyezsda Orenburg 88 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Kosice 70 - 77  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Tropang Texters (5.m.) 94 - 101  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koroivosz Amaliadasz - Koloszosz Rodosz 66 - 86  
Kosárlabda (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Cibona Zagreb 75 - 77  
Split - Zadar 64 - 80  
Kosárlabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Pécs 81 - 74  
Szolnok - Kaposvár 78 - 78  
Szombathely - Körmend 66 - 83  
ZTE - Alba Fehérvár 73 - 98  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 116 - 108  
Brooklyn - Milwaukee 125 - 129  
Cleveland - Indiana 113 - 104  
Denver - Minnesota 99 - 112  
Detroit - Dallas 98 - 91  
Golden State - Sacramento 109 - 86  
Houston - Miami 109 - 117  
LA Clippers - Atlanta 99 - 84  
Memphis - New Orleans 91 - 95  
Oklahoma City - New York 116 - 105  
Orlando - San Antonio 79 - 107  
Phoenix - LA Lakers 137 - 101  
Toronto - Charlotte 90 - 85  
Utah - Portland 111 - 88  
Kosárlabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Brindisi 77 - 75  
Reggio Emilia - Capo D'Orlando 63 - 61  
Kosárlabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Iberostar Tenerife 90 - 81  
Real Madrid - MoraBanc Andorra 86 - 86, h.u. 99 - 93  
Kosárlabda (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Spartak Subotica 77 - 58  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Banvitspor 57 - 66  
Galatasaray - Darussafaka 77 - 71  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - UNIKSZ Kazany 98 - 112  
Zenit Szentpétervár - CSZKA Moszkva 90 - 77  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Barcelona 24 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Silkeborg 33 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Dunkerque 27 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Skövde 26 - 30  
Kristianstad - Malmö 23 - 20  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globo RN - Fluminense 2 - 5  
Guarani de Juazeiro - Nautico 1 - 0  
Itabaiana - Goiás 2 - 4  
Princesa do Soilimoes - Internacional 0 - 2  
Rio Branco AC - Figueirense 1 - 0  
Santo André - Criciuma 0 - 1  
Volta Redonda - Cruzeiro 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Bani Yas 0 - 1  
Al-Wahda - Al-Sharjah 5 - 1  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Zenit Szentpétervár 2 - 0  
Astra Giurgiu - Genk 2 - 2  
Ath. Bilbao - APOEL Nicosia 3 - 2  
AZ Alkmaar - Lyon 1 - 4  
Celta Vigo - Sahtar Doneck 0 - 1  
FK Krasznodar - Fenerbahce 1 - 0  
Gent - Tottenham 1 - 0  
Hapoel Beer Sheva - Besiktas 1 - 3  
Legia Varsó - Ajax 0 - 0  
Ludogorec Razgrad - FC Köbenhavn 1 - 2  
Manchester Utd. - St-Etienne 3 - 0  
Mönchengladbach - Fiorentina 0 - 1  
Olympiakosz - Osmanlispor 0 - 0  
PAOK - Schalke 0 - 3  
Rosztov - Sparta Praha 4 - 0  
Villarreal - Roma 0 - 4  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Gostaresh Tabriz 2 - 2  
Persepolis - Sepahan 2 - 1  
Zob Ahan - Esteghlal T. 0 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khuraitiat - El-Jaish 2 - 1  
Al-Rayyan - Al-Muaidar 5 - 0  
Al-Sadd - Al-Arabi (QAT) 7 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Dep. Capiata 3 - 3  
Botafogo - Olimpia Asuncion 1 - 0  
Junior de Barranquilla - Atl. Tucuman 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Cruz Azul 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - Chiapas 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Venados Merida 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Linköping 0 - 4  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Taawon 0 - 2  
Al-Hilal (KSA) - Al-Khaleej 4 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izrael - U19Ciprus 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Salford 20 - 30  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - H. Vafaei 1 - 4  
A. Hamilton - C. Steadman 2 - 4  
B. Hawkins - C. Steadman 4 - 0  
D. Dale - I. Figueiredo 1 - 4  
G. Dott - L. Walker 2 - 4  
I. Figueiredo - S. Carrington 1 - 4  
J. Boileau - R. Milkins 0 - 4  
J. Robertson - S. Donaldson 0 - 4  
J. Trump - H. Vafaei 4 - 1  
J. Trump - J. Page 4 - 0  
K. Maflin - M. Mann 4 - 2  
K. Maflin - Y. Bingtao 4 - 1  
M. Allen - M. Xiwen 2 - 4  
M. Davis - F. O'Brien (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Davis - S. Donaldson 3 - 4  
M. White - R. Williams 2 - 4  
R. Milkins - M. Xiwen 4 - 2  
S. Bingham - I. Burns 4 - 0  
S. Bingham - R. Williams 4 - 0  
S. Carrington - R. Hull 4 - 0  
T. Un-Nooh - B. Hawkins (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Y. Bingtao - M. Selby (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Z. Yuelong - L. Walker 4 - 0  
Z. Yuelong - R. Muir 4 - 1  
Strandröplabda (Kish Island Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiri M / Sadeghi M - Stoyanovskiy O / Yarzutki 0 - 2  
Boeckermann / Flueggen - Bogatov Y / Dayanov R 2 - 0  
Bouter J / Van Steenis T - Gordieiev I / Babich M 1 - 2  
DI Giantommaso/Thierc - Salagh A / Mirzaali A 2 - 0  
Durant C / Schubert Z - Salemiinjehboroun B / Rao 2 - 1  
Hupfer D / Horl J - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Nolvak K / Tiisaar M 2 - 0  
Krou Y / Aye Q - Gerson M / Zandbergen M 0 - 2  
Loiseau A / Gauthier-Rat - Winter T / Seidl R 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Muellner D / Schnetzer F 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Dollinger A / Erdmann J 0 - 2  
Schumann L / Thole J - Pourasgari A / Vakili A 2 - 1  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - P. Cuevas 2 - 0  
D. Ferrer - C. Berlocq 0 - 2  
G. Melzer - G. Andreozzi 2 - 0  
K. Nishikori - D.S. Schwartzman 2 - 1  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Elias G / Sousa J 2 - 0  
Cabal J S / Farah R - Olivo R / Pella G 2 - 0  
Delbonis F / Gonzalez M - Gonzalez S / Marrero D 0 - 2  
Lorenzi P / Robert S - Carreno Busta P / Cuevas P 0 - 2  
Monroe N / Sitak A - Bolelli S / Fognini F 1 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - J. Benneteau 1 - 2  
H. Nys - K. De Schepper 0 - 2  
N. Gombos - I. Ivashka 2 - 0  
P. Gojowczyk - A. Michon 2 - 0  
S. Diez - C. Moutet 1 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy R / Zelenay I - Halys Q / Lamasine T 2 - 0  
Junaid R / Vliegen J - Behar/Golubev 0 - 2  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - D. Kasatkina 1 - 2  
A. Radwanska - C. Wozniacki 0 - 2  
B. Strycova - S. Stosur 1 - 2  
C. Garcia - Ka. Pliskova 0 - 2  
L. Davis - E. Vesnina 2 - 0  
S. Stosur - D. Cibulkova 0 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Xu Y - Mirza S / Strycova B 0 - 2  
Babos T / Kasatkina D - Savchuk O / Shvedova Y    
Bondarenko K / Vesnina E - Dabrowski G / Jurak D 1 - 2  
Chan Y-J / Hingis M - Klepac A / Martinez Sanch 2 - 0  
Groenefeld A-L/Peschke - Spears A/Srebotnik K 0 - 2  
Tenisz (Memphis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kukushkin - D. King 2 - 0  
R. Harrison - S. Querrey 2 - 0  
S. Johnson - T. Smyczek 2 - 1  
Y. Nishioka - J. Isner 1 - 2  
Tenisz (Memphis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Mektic N - Querrey S / Young D 2 - 0  
Cerretani J / Oswald P - Lindstedt R / Venus M 2 - 0  
Ebden M / Tomic B - Bury A / LU Y-H 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - D. Istomin 2 - 0  
G. Simon - D. Thiem 0 - 2  
M. Cilic - B. Coric 2 - 1  
R. Haase - D. Goffin 1 - 2  
T. Berdych - R. Gasquet 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Granollers M - Berdych T / Bopanna R 2 - 0  
Herbert P-H / Mahut N - Pavic M / Peya A 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Lopez F / Lopez M 2 - 0  
Tenisz (Tempe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - M. Trungelliti 1 - 2  
M. Mmoh - T. Sandgren    
Téli sportok (Alpesi sí párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Brignone - S. Goggia (vb, női óriásműlesiklás) 0 - 1  
T. Worley - M. Shiffrin (vb, női óriásműlesiklás) 1 - 0  
V. Rebensburg - M. Bassino (vb, női óriásműlesiklás) 0 - 1  
Téli sportok (Alpesi sí, vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpesi sí vb - női óriásműlesiklás, St. Moritz 2017    
Téli sportok (Sílövészet, párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shipulin - S. Schempp (vb, 20km) 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö (vb, 20 km) 1 - 0  
O.E. Björndalen - E.H. Svendsen (vb, 20km) 0 - 1  
Téli sportok (Sílövészet, vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet vb - 20 km, Hochfilzen 2017    

 

2017.02.15.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Oilers Espoo 9 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Karlstad 7 - 7  
Växjö - Helsingborg 8 - 1  
Warberg - Höllviken 8 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Burela 6 - 2  
Inter Movistar - Murcia 6 - 4  
Jaen - CA Gran Canaria 5 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Manitoba 7 - 5  
Rockford - Cleveland 2 - 0  
San Diego - Iowa 5 - 1  
San Jose Barracuda - Tucson 4 - 1  
St. John's - Binghamton 2 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 5 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg 2 - Cortina 2 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Vítkovice 3 - 5  
Litvínov - Brno 5 - 3  
Pardubice - Chomutov 4 - 7  
Plzen - Mladá Boleslav 1 - 2  
Sparta Praha - Mountfield HK 2 - 5  
Trinec - Olomouc 3 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentofte - Esbjerg 0 - 3  
Herning - Frederikshavn 1 - 4  
Rungsted - Aalborg 2 - 6  
Rödovre - Herlev Eagles 3 - 8  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Keupa 4 - 3  
Kokkolan Hermes - Kiekko-Vantaa 1 - 3  
Leki - SaPKo 3 - 5  
Tuto - Heinolan Peliitat 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Traktor Cseljabinszk - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 1  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Brassó (2.m.) 2 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Arizona 5 - 2  
Minnesota - Anaheim 0 - 1  
New Jersey - Colorado 3 - 2  
Ottawa - Buffalo 2 - 3  
Pittsburgh - Vancouver 4 - 0  
Toronto - NY Islanders 7 - 1  
Winnipeg - Dallas 5 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Straubing 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dornbirn 2 - 8  
Graz - Olimpija Ljubljana 5 - 0  
Villach - Znojmo 3 - 6  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Karlskoga 2 - 1  
Björklöven - Vita Hasten 2 - 4  
Oskarshamn - Almtuna 1 - 4  
Södertälje - MODO 3 - 2  
Västeras - Västervik 0 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rögle - Karlskrona 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 1  
Dinamo Szentpétervár - Ariada-Akparsz Volzsszk 3 - 0  
Ermak Angarszk - SZKA-Neva 0 - 0  
Himik Voszkreszenszk - Barsz Kazany B 2 - 0  
Kazzink-Torpedo - Rjazany 5 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Zvezda Csehov 4 - 1  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Dizel Penza 2 - 1  
Tver - Szarov 5 - 1  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Jeonju KCC Egis 86 - 76  
Goyang - Seoul Thunders 96 - 90  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Famila Schio 70 - 64  
Lattes Montpellier - Győr 69 - 50  
Mersin BB - Wisla Krakkó 74 - 83  
USK Praha - Fenerbahce 63 - 71  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - P. Avenida 69 - 63  
Polkowice - Villeneuve d'Ascq Lille 77 - 68  
Sopron - Antakya Hatay 66 - 66, h.u. 95 - 98  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Star Hotshots (4.m.) 93 - 86  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Arisz 69 - 55  
PAOK - Lavriou 85 - 80  
Promitheasz Patra - Apollon Patra 65 - 58  
Rethymno - AEK Athén 72 - 65  
Trikala - Kymi 76 - 58  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Gilboa Galil 73 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jilin - Zhejiang Guangsha 96 - 118  
Qingdao - Shanxi 105 - 98  
Shanghai Sharks - Beijing Ducks 104 - 107  
Sichuan - Shandong 97 - 90  
Tianjin - Fujian 116 - 102  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Toronto 105 - 94  
LA Lakers - Sacramento 96 - 97  
Minnesota - Cleveland 108 - 116  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Jena 73 - 74  
Brose Bamberg - Ludwigsburg 84 - 75  
Kosárlabda (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce Ülker 82 - 74  
Yesilgiresun - Karsiyaka 79 - 85  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Himki Moszkva 109 - 118  
Lok.Kubany Krasznodar - Asztana 67 - 59  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Veszprém 25 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Aalborg 34 - 37  
Kolding - Holstebro 23 - 24  
Silkeborg - Midtjylland 28 - 20  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivry - Chambery 27 - 24  
Montpellier - Creteil 35 - 27  
Nimes - Saran 25 - 28  
Pays d'Aix - St. Raphael 29 - 29  
Selestat - Paris SG 19 - 32  
Toulouse - Cesson 35 - 31  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Érd 22 - 21  
Mosonmagyaróvár - Dunaújváros 20 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Orosháza 26 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - R-N. Löwen Kronau 26 - 30  
Füchse Berlin - Bergischer HC 29 - 30  
Gummersbach - Flensburg 23 - 28  
Magdeburg - Göppingen 33 - 32  
Melsungen - Balingen-Weilstetten 30 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Leipzig 25 - 27  
Thüringer HC - Oldenburg 37 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Morrazo Cangas 33 - 22  
Granollers - Benidorm 28 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Suhr Aarau 25 - 24  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macclesfield - Barrow 0 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Arsenal 5 - 1  
Real Madrid - Napoli 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Ceara 1 - 0  
Ceilandia Esporte - ABC 1 - 1  
Desportiva ES - Avai 1 - 2  
Friburguense - Oeste 0 - 1  
URT MG - Luverdense 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Emirates Ras Al-Khaimah 5 - 0  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Al-Ain 1 - 3  
Hatta - Al-Ahli (UAE) 0 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juvisy Essonne - Lyon 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lekhwiya - Umm-Salal 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Coras Tepic 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Mineros de Zacatecas 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Veracruz 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Zacatepec 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Covilha 2 - 0  
Aves - Gil Vicente 1 - 1  
Braga B - Vizela 5 - 0  
Freamunde - Famalicao 1 - 0  
Leixoes - Fafe 1 - 1  
Olhanense - Uniao Madeira 1 - 1  
Penafiel - Porto B 0 - 2  
Portimonense - Guimaraes B 1 - 0  
Santa Clara - Cova Piedade 2 - 0  
Sporting CP B - Varzim 1 - 2  
Viseu - Benfica B 2 - 1  
Labdarúgás (Primeira Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Criciuma 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Motherwell 7 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton Wanderers - Auckland City 0 - 5  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Istanbul BBSK 3 - 0  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Cucine Lube Treia 1 - 3  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Friedrichshafen 3 - 2  
Paris Volley - Zenit Kazany 0 - 3  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Craiova - ACH Ljubljana 3 - 1  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Belogorje Belgorod 3 - 2  
Roeselare - Perugia 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Montichiari 3 - 0  
Casalmaggiore - Busto Arsizio 3 - 1  
LJ Modena - Vero Monza 0 - 3  
Novara - Conegliano 0 - 3  
Scandicci - Club Italia 3 - 0  
Südtirol Bolzano - Bisonte Firenze 3 - 2  
Snooker (Welsh Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - D. Hill 4 - 1  
A. Hicks - R. Williams 3 - 4  
A. Taylor - R. Hull 1 - 4  
C. Steadman - S. Baird 4 - 1  
E. Slessor - J. Robertson 2 - 4  
F. O'Brien - C. Wakelin 4 - 2  
G. Dott - A. Stefanow 4 - 1  
H. Vafaei - C. Keogan 4 - 2  
I. Figueiredo - A. McGill 4 - 2  
J. Cope - A. Hamilton 1 - 4  
J. Page - J. Astley 4 - 3  
J. Trump - A. Borg 4 - 2  
Jam. Jones - D. Dale 2 - 4  
K. Maflin - J. Wattana 4 - 3  
L. Walker - N. Robertson (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
L. Wenbo - M. White (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. Allen - B. Kaettikun 4 - 1  
M. Dunn - M. Selby 2 - 4  
M. King - S. Donaldson 2 - 4  
M. Mann - S. O'Sullivan 4 - 2  
P. Ebdon - M. Xiwen 0 - 4  
R. Milkins - E. Sharav 4 - 1  
R. Muir - M. Fu 4 - 0  
R. O'Sullivan - M. Davis 3 - 4  
R.T. Chuan Leong - Y. Bingtao 3 - 4  
S. Bingham - R. McLeod 4 - 2  
S. Carrington - W. Yuchen 4 - 2  
S. Maguire - I. Burns (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
S. Murphy - J. Boileau (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
T. Pengfei - B. Hawkins 0 - 4  
T. Un-Nooh - R. Day (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Z. Yuelong - P.S. Davison 4 - 1  
Strandröplabda (Kish Island Open, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blom M / Penninga R - Loiseau A / Gauthier-Rat A 0 - 2  
Bouter J / Van Steenis T - Roberts A / Lorenz M 2 - 1  
Durant C / Schubert Z - Naeini R / Khajeh R 2 - 1  
Galli M / Monduzzi E - Velichko I / Sivolap M 0 - 2  
Heidrich A / Kissling G - Amiri M / Sadeghi M 0 - 2  
Holler T / Winter S - Weiss J / Tichy m 2 - 1  
Shoushtarizadeh A / Tavak - Hupfer D / Horl J 0 - 2  
Soos I / Meszlenyi T - Bogatov Y / Dayanov R 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - P. Carreno-Busta 1 - 2  
A. Ramos - L. Mayer    
D.S. Schwartzman - F. Bagnis 2 - 0  
F. Delbonis - J. Sousa 0 - 2  
H. Zeballos - J. Sousa 0 - 2  
P. Lorenzi - G. Melzer 0 - 2  
T. Robredo - F. Fognini 2 - 0  
V. Estrella Burgos - T. Monteiro 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Kicker N - Bolelli S / Fognini F 0 - 2  
Daniell M / Demoliner M - Gonzalez S / Marrero D    
Delbonis F / Gonzalez M - Podlipnik-Castillo H / Ramos-Vinol 2 - 0  
Lorenzi P / Robert S - Robredo T / SA A 2 - 0  
Peralta J / Zeballos H - Monroe N / Sitak A 1 - 2  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ivashka - E. Corrie 2 - 1  
J. Chardy - S. Diez 1 - 2  
L. Vanni - M. Marterer 0 - 2  
M. Bourgue - D.H. Lee 2 - 0  
N. Gombos - L. Giustino 2 - 0  
P. Gojowczyk - G. Blancaneaux 2 - 0  
T. Lamasine - M. Janvier 1 - 2  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - D. Cibulkova 1 - 2  
B. Strycova - F. Al Nabhani 2 - 0  
C. McHale - E. Vesnina 1 - 2  
C. Wozniacki - K. Bertens 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - C. Buyukakcay 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - Shu. Zhang 1 - 2  
I-C. Begu - D. Kasatkina 1 - 2  
L. Siegemund - M. Puig 0 - 2  
M. Brengle - C. Garcia 1 - 2  
M. Puig - Y. Putintseva    
R. Vinci - L. Davis 0 - 2  
Shu. Zhang - Babos T. 2 - 0  
Y. Putintseva - T. Bacsinszky    
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Hingis M - Bertens K / Larsson J 2 - 0  
Chuang C-J / Jankovic J - Spears A / Srebotnik K 1 - 2  
Klepac A / Martinez Sanch - Bacsinszky T / Rodionova AN    
Tenisz (Memphis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Young - R. Opelka 2 - 0  
F. Tiafoe - T. Smyczek 1 - 2  
M. Kukushkin - D. Brown    
N. Basilashvili - J. Thompson 2 - 0  
S. Darcis - D. Dzumhur 0 - 2  
T.H. Fritz - Y-H. Lu 2 - 1  
Tenisz (Memphis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia-Lopez G / Paes L - Baker B / Mektic N    
Kravchuk K / Mannarino A - Marach O / Martin F 0 - 2  
Querrey S / Young D - Nedunchezhiyan J / Thompson J 2 - 1  
Raja P / Sharan D - Erlich J / Lipsky S 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - D. Thiem 1 - 2  
An. Kuznetsov - D. Goffin 0 - 2  
E. Donskoy - P-H. Herbert 0 - 2  
G. Dimitrov - M. Zverev 2 - 1  
G. Müller - J-W. Tsonga 0 - 2  
M. Klizan - P. Kohlschreiber 2 - 1  
V. Troicki - R. Gasquet 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goffin D / Verdasco F - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Cilic M / Zimonjic N 2 - 0  
Nestor D / Roger-Vasselin - Rojer J-J / Tecau H 1 - 2  
Tenisz (Tempe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Escobedo - S. Caruso 2 - 0  
R. Quiroz - S. Kozlov 0 - 2  
Téli sportok (Sílövészet párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Koukalova - L. Dahlmeier (vb, 15 km) 0 - 1  
K. Mäkäräinen - D. Domracheva (vb, 15 km) 0 - 1  
M. Dorin Habert - D. Wierer (vb, 15 km) 0 - 1  
Téli sportok (Sílövészet, női, vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet, vb - női 15 km, Hochfilzen 2017    

 

2017.02.14.
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - AIK 8 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Santa Coloma 5 - 5  
Magna Gurpea - Ribera Navarra 3 - 1  
Palma Futsal - Levante 3 - 3  
Peniscola - Jumilla 5 - 1  
Santiago Futsal - AD Sala Zaragoza 5 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Fassa 2 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga, alsóház, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neumarkt Riwega - Zell am See 2 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Klagenfurt 2 4 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Val Pusteria 2 - 4  
Feldkirch - Renon/Ritten 2 - 6  
Lustenau - Jesenice 5 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SönderjyskE - Odense 2 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ilves 1 - 4  
Hämeenlinna - Lahti Pelicans 3 - 3  
Jukurit - Lukko 3 - 3  
Kookoo - Vaasan Sport 4 - 2  
SaiPa - Kärpät 3 - 5  
Tappara - Kalpa 4 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Nice 1 - 0  
Bordeaux - Lyon 2 - 1  
Chamonix-Morzine - Strasbourg 0 - 6  
Epinal - Gap 1 - 4  
Grenoble - Angers 4 - 2  
Rouen - Dijon 6 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Metallurg Novokuznyeck 7 - 2  
Barisz Asztana - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
CSZKA Moszkva - Szocsi 4 - 3  
Dinamo Minszk - Lada Toljatti 8 - 3  
Dinamo Moszkva - Amur Habarovszk 3 - 2  
Jokerit - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Avangard Omszk 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Barsz Kazany 3 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 2  
SZKA Szentpétervár - Szpartak Moszkva 2 - 4  
Vityaz Podolszk - Red Star Kunlun 5 - 3  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Brassó (1.m.) 6 - 3  
Diósgyőr - FTC (1.m.) 4 - 5  
MAC Budapest - Fehérvári Titánok (1.m.) 7 - 1  
Újpest - Dunaújváros (1.m.) 0 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Arizona 0 - 5  
Columbus - NY Rangers 2 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga 2 - 2  
Lillehammer - Stjernen 1 - 5  
Manglerud - Stavanger 1 - 3  
Storhamar - Lorenskog 2 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Heilbronn 2 - 0  
Bayreuth - Rosenheim 4 - 0  
Crimmitschau - Bietigheim/Bissingen 3 - 3  
Dresden - Frankfurt Löwen 3 - 3  
Freiburg - Ravensburg 3 - 2  
Lausitzer Füchse - Kassel 4 - 3  
Riessersee - Kaufbeuren 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Düsseldorf 0 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Südtirol Bolzano 4 - 2  
Salzburg - Klagenfurt 3 - 3  
Vienna Capitals - Linz 1 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Zug 3 - 0  
Davos - Kloten 3 - 3  
Fribourg - Langnau Tigers 5 - 3  
Lausanne - Servette 2 - 5  
Zürich Lions - Bern 2 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pantern Malmö - Mora 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Brynäs 5 - 5  
Leksand - HV 71 2 - 1  
Linköping - Lulea 2 - 0  
Malmö - Frölunda 2 - 3  
Örebro - Skelleftea 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zilina 4 - 1  
Kosice - Martin 2 - 2  
Liptovsky Mikulas - Zvolen 4 - 5  
Nove Zamky - Trencin 3 - 1  
Poprad - Nitra 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Torosz Nyeftekamszk 3 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Cselmet Cseljabinszk 3 - 2  
Zauralje Kurgan - Rubin Tyumeny 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karpos Sokoli - Crvena zvezda 61 - 98  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Svitavy 76 - 80  
Ostrava - MMCITE Brno 86 - 79  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Nymburk 82 - 92  
Kolin - Pardubice 70 - 86  
Opava - USK Praha 65 - 59  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Wonju Dongbu 87 - 74  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Monaco 85 - 80  
Chalon sur Saone - Le Portel 81 - 60  
Le Mans - Hyeres-Toulon 72 - 57  
Nanterre - Dijon 84 - 64  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Tropang Texters (4.m.) 97 - 86  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Memphis 103 - 112  
Charlotte - Philadelphia 99 - 105  
Dallas - Boston 98 - 111  
Denver - Golden State 132 - 110  
Indiana - San Antonio 106 - 110  
Miami - Orlando 107 - 116  
Milwaukee - Detroit 102 - 89  
Phoenix - New Orleans 108 - 110  
Portland - Atlanta 97 - 97, h.u. 104 - 109  
Utah - LA Clippers 72 - 88  
Washington - Oklahoma City 120 - 98  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Göttingen 86 - 71  
Bremerhaven - Ulm 66 - 106  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Skjern 21 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Pogon Szczecin 29 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Gyöngyös 36 - 27  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Nexe Nasice 37 - 29  
Celje - RK Zagreb 29 - 32  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Rochdale 1 - 0  
Bristol Rovers - Sheffield Utd. 0 - 0  
Bury - Milton Keynes Dons 0 - 0  
Fleetwood - Bradford 2 - 1  
Gillingham - Chesterfield 1 - 1  
Millwall - Port Vale 2 - 0  
Northampton - Swindon 2 - 1  
Oldham - Charlton 1 - 0  
Oxford Utd. - Southend 0 - 2  
Peterborough - Shrewsbury 2 - 1  
Scunthorpe - Walsall 0 - 0  
Wimbledon - Coventry 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Doncaster 2 - 1  
Colchester - Crawley 2 - 3  
Crewe - Wycombe 2 - 1  
Luton - Hartlepool 3 - 0  
Mansfield - Accrington 4 - 4  
Morecambe - Barnet 0 - 1  
Newport - Grimsby 0 - 0  
Notts County - Exeter 2 - 2  
Plymouth - Leyton 2 - 3  
Portsmouth - Blackpool 2 - 0  
Stevenage - Cheltenham 2 - 1  
Yeovil - Cambridge Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Barnsley 1 - 3  
Brighton - Ipswich 1 - 1  
Derby County - Cardiff 3 - 4  
Fulham - Nottingham 3 - 2  
Leeds - Bristol City 2 - 1  
Norwich - Newcastle 2 - 2  
Preston - Birmingham 2 - 1  
Reading - Brentford 3 - 2  
Rotherham - Huddersfield 2 - 3  
Sheffield Wed. - Blackburn 2 - 1  
Wolverhampton - Wigan 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastleigh - Braintree 0 - 2  
Guiseley - Sutton Utd. 2 - 1  
Woking - Solihull Moors 2 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Dortmund 1 - 0  
Paris SG - Barcelona 4 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - Huachipato 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Maastricht 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paykan - Esteghlal K. 4 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Boyaca Patriotas 0 - 0  
Tigres FC - Dep. Pasto 0 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Diósgyőr 0 - 1  
Szentlőrinc - Szolnok 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Vercelli 3 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Ayr Utd. 1 - 1  
Hamilton - Dunfermline 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izrael - U19Ciprus 3 - 0  
U19Portugália - U19Norvégia 1 - 0  
U19Írország - U19Szlovákia 1 - 3  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Noliko Maaseik 3 - 0  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Resovia Rzeszow 3 - 2  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Belchatow 3 - 1  
Snooker (Welsh Open 2017)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - I. Figueiredo 0 - 4  
A. Carter - Z. Xintong 4 - 2  
A. Duffy - R.T. Chuan Leong 3 - 4  
A. Hicks - M. O'Donnell 4 - 2  
A. McManus - C. Keogan 2 - 4  
B. Hawkins - F. Patrick 4 - 1  
B. Kaettikun - K. Doherty 4 - 1  
D. Grace - R. Williams 2 - 4  
D. John - M. King 2 - 4  
D. Jones - M. White 1 - 4  
D. Junhui - R. Hull 2 - 4  
G. Allen - W. Yuchen 3 - 4  
G. Wilson - R. McLeod 3 - 4  
H. Akbar - P. Ebdon 2 - 4  
H. Miah - J. Boileau 1 - 4  
J. Perry - A. McGill 3 - 4  
J. Trump - A. Higginson (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
J. Wattana - X. Guodong 4 - 3  
L. Wenbo - R. Lawler 4 - 2  
M. Allen - S. Wilson 4 - 0  
M. Dunn - K. Dunham 4 - 1  
M. Fu - M. Gould (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Holt - M. Mann 1 - 4  
M. Selby - L. Highfield 4 - 0  
M. Selt - M. Xiwen 3 - 4  
M.J. Williams - E. Slessor (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
O. Lines - E. Sharav 1 - 4  
R. O'Sullivan - T. Ford (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
S. Carrington - S. Craigie 4 - 2  
T. Rees - Jam. Jones 1 - 4  
Y. Bingtao - D. Wells 4 - 1  
Y. Delu - R. Milkins 0 - 4  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - J. Tipsarevic 2 - 0  
A. Ramos - G. Pella 2 - 1  
C. Berlocq - J. Kovalik 2 - 0  
G. Andreozzi - R. Olivo 2 - 1  
L. Mayer - G. Elias 2 - 1  
R. Dutra da Silva - A. Giannessi 1 - 2  
S. Robert - F. Delbonis 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Duran G - Carreno Busta P / Cuevas P 1 - 2  
Olivo R / Pella G - Molteni / Schwartzman D S 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Michon - D. Masur 2 - 0  
A. Sidorenko - D.H. Lee 0 - 2  
C. Moutet - J. Jahn 2 - 1  
F. Krajinovic - J. Benneteau 0 - 2  
K. De Schepper - U. Ignatik 2 - 0  
M. Zekic - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
S. Napolitano - H. Nys 0 - 2  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jankovic - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
Tenisz (Memphis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - K. Anderson 2 - 1  
D. King - B. Tomic 2 - 0  
P. Polansky - M. Ebden 1 - 2  
R. Harrison - K. Kravchuk 2 - 0  
R. Opelka - J. Donaldson 2 - 0  
S. Darcis - R. Albot 2 - 1  
Tenisz (Memphis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Zutter C / Glennon C - Harrison R / Johnson S 0 - 2  
Huey T / Mirnyi M - O'Hare D / Salisbury J 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - K. Khachanov 2 - 0  
M. Cilic - B. Paire 2 - 1  
M. Klizan - F. Verdasco 2 - 1  
N. Mahut - G. Simon 1 - 2  
P. Kohlschreiber - L. Pouille 2 - 0  
S. Tsitsipas - J-W. Tsonga 0 - 2  
T. Griekspoor - G. Müller 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berdych T / Bopanna R - Haase R / Smits G 2 - 0  
Dodig I / Granollers M - Dimitrov G / Pouille L 2 - 0  
Griekspoor T / Lootsma N - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Kohlschreiber P / Thiem D - Pavic M / Peya A 0 - 2  
Zverev A / Zverev M - Koolhof W / Middelkoop M 0 - 2  
Tenisz (Tempe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hannestad - J. Hernandez-Fernandez 0 - 2  
L. Bambridge - A. Sarkissian 0 - 2  
T. Gabashvili - M. Geerts 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Hollandia 6 - 7  
Görögország - Horvátország 10 - 8  
Németország - Szlovákia 5 - 5  

 

2017.02.13.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Happee Jyväskylä 11 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - Bakersfield 4 - 0  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Motor Ceske Budejovice 4 - 1  
Litomerice - Kadan 6 - 4  
Most - Frydek Mistek 2 - 7  
Slavia Praha - Prostejov 1 - 1  
Slavia Trebic - Slovan Ustecti Lvi 3 - 2  
Zubr Prerov - Jihlava 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Admiral Vlagyivosztok 6 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Montreal 4 - 0  
Buffalo - Vancouver 2 - 4  
Nashville - Dallas 5 - 3  
NY Islanders - Colorado 5 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Västeras 2 - 3  
Tingsryd - Timra 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Barsz Kazany B 1 - 1  
Dinamo Szentpétervár - Szarov 3 - 2  
Ermak Angarszk - Zvezda Csehov 2 - 2  
Himik Voszkreszenszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 1 - 4  
Molot Perm - Dizel Penza 4 - 2  
Szarjarka Karaganda - Rjazany 3 - 1  
Szokol Krasznojarszk - SZKA-Neva 0 - 3  
Tver - Ariada-Akparsz Volzsszk 3 - 4  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Paris Levallois 81 - 81, h.u. 88 - 94  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Star Hotshots (3.m.) 73 - 62  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koloszosz Rodosz - Olympiakosz 59 - 70  
Kosárlabda (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Holon 68 - 59  
Maccabi Ashdod - Maccabi TA 89 - 95  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Zielona Gora 84 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sacramento - New Orleans 105 - 99  
Toronto - Detroit 101 - 102  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistoia - Caserta 77 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Galatasaray 79 - 64  
RH Gaziantepspor - Darussafaka 85 - 89  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Nyizsnyij Novgorod 87 - 91  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - IFK Ystad 31 - 29  
Skövde - Hammarby 24 - 27  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Melbourne Victory 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Inter Baku 0 - 1  
Neftcsi Baku - Sumqayit 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Bochum 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Concepcion - Santiago Wanderers 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopiasz - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - KTP 4 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Clermont 3 - 1  
Strasbourg - Orleans 3 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz 1908 - AEK Athén 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht 2 - Volendam 2 - 4  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Afula 1 - 1  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Katamon 1 - 2  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Petah Tikva 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi TA 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Rionegro Aguilas 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Piast Gliwice 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - Monarcas Morelia 1 - 2  
Santos Laguna - Cruz Azul 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Milan 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Teramo 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Reggina 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Libertad Asuncion 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Marítimo 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Manchester City 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Dinamo Bukarest 2 - 1  
Viitorul Constanta - Pandurii 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Granada 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Xamax 1 - 1  
Schaffhausen - Wil    
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Al-Ahli (KSA) 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göztepe Izmír - Balikesirspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Adanaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Danubio 2 - 1  
Snooker (Welsh Open 2017)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Songsermsawad - C. Wakelin 2 - 4  
D. Dale - A. Zhang (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
D. Poomjaeng - D. Hill 1 - 4  
D.B. Gilbert - R. Day 3 - 4  
F. O'Brien - C. Yupeng 4 - 1  
F. Xiongman - K. Maflin 1 - 4  
H. Vafaei - S. Lam 4 - 3  
H. Yassen - A. Borg 1 - 4  
I. Burns - J. Cahill 4 - 3  
J. Astley - I. Preece 4 - 1  
J. Cope - N. Bond 4 - 0  
J. Higgins - S. Baird (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
J. Page - J. Weston 4 - 3  
J. Robertson - A. Mehta 4 - 3  
Jak. Jones - C. Steadman 2 - 4  
K. Wilson - S. O'Sullivan 2 - 4  
L. Brecel - A. Hamilton 2 - 4  
L. Hang - M. Davis (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M. Georgiou - A. Taylor 1 - 4  
M. Joyce - R. Muir (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. Wild - A. Stefanow 3 - 4  
N. Robertson - J. White 4 - 1  
P.S. Davison - J. Swail 4 - 0  
R. Walden - G. Dott 3 - 4  
Rh. Clark - L. Walker 2 - 4  
S. Bingham - M. Stevens 4 - 2  
S. Donaldson - J. Lisowski 4 - 1  
S. Maguire - Z. Yong 4 - 2  
S. Murphy - J. Barrett 4 - 0  
T. Pengfei - C. Zhe 4 - 2  
T. Un-Nooh - B. Woollaston (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Z. Yuelong - N. Saengkham 4 - 0  
Tenisz (Buenos Aires-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - A. Giannessi 1 - 2  
J. Kovalik - R. Ramirez Hidalgo 2 - 1  
Max. Gonzalez - G. Andreozzi 0 - 2  
R. Dutra da Silva - J. Souza 2 - 0  
Tenisz (Cherbourg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Vanni - M. Basic 2 - 0  
M. Bourgue - D. Brands 2 - 0  
M. Janvier - I. Marchenko 2 - 1  
M. Marterer - Q. Halys 2 - 0  
Y. Reuter - T. Lamasine 1 - 2  
Tenisz (Doha, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - S. Stosur 0 - 2  
Tenisz (Doha, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Peschke - AL Nabhani F / AL Naemi M 2 - 0  
Hlavackova A / Peng S - Chan H-C / Mchale C 2 - 0  
Tenisz (Doha-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - J. Larsson 2 - 0  
J. Jankovic - T. Pironkova 2 - 1  
L. Davis - C. Giorgi    
M. Brengle - S. Zheng 2 - 0  
Tenisz (Memphis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - D. Young 1 - 2  
Y. Nishioka - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - Al. Bedene 2 - 0  
E. Donskoy - M. Granollers 2 - 0  
F. Lopez - P-H. Herbert 0 - 2  
R. Bautista-Agut - M. Granollers    
R. Haase - F. Mayer 2 - 0  
T. Berdych - M. Copil 2 - 0  
Tenisz (Tempe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gomez - D. Novikov 1 - 2  
Téli sportok (Alpesi sí párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Kilde - J. Murisier (vb, kombináció) 1 - 0  
M. Caviezel - V. Muffat Jeandet (vb, kombináció) 1 - 0  
M. Hirscher - A. Pinturault (vb, kombináció) 1 - 0  
Téli sportok (Alpesi sí, vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alpesi sí vb - kombináció, St. Moritz 2017    
Címkék: eredmények, tippmix,