Tippmix eredmények - 2017. december 4-10.

2017-12-04
Tippmix eredmények - 2017. december 4-10.
2017.12.10.
Alpesi sí (Kombináció, női, St.Moritz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Feierabend - S. Goggia    
F. Brignone - L. Gut    
F. Brignone - M. Gisin    
F. Brignone - W. Holdener    
Kombináció, női, St. Moritz 2017    
L. Gut - D. Feierabend    
L. Gut - E. Kappaurer    
M. Kirchgasser - D. Feierabend    
M. Kirchgasser - P. Vlhova    
M. Shiffrin - M. Gisin    
R. Siebenhofer - E. Kappaurer    
R. Siebenhofer - R. Haaser    
S. Goggia - E. Kappaurer    
S. Goggia - P. Vlhova    
W. Holdener - M. Gisin    
W. Holdener - M. Shiffrin    
Alpesi sí (Műlesiklás, Val d'Isere)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Khoroshilov - D. Yule 1 - 0  
A. Myhrer - A. Pinturault 1 - 0  
A. Myhrer - D. Ryding 1 - 0  
A. Myhrer - L. Aerni 1 - 0  
A. Pinturault - D. Ryding 0 - 1  
A. Pinturault - L. Aerni    
A. Pinturault - Mi. Matt 0 - 1  
M. Hargin - A. Pinturault 1 - 0  
M. Hargin - Mi. Matt 0 - 1  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
Műlesiklás, Val d'Isere 2017    
Alpesi sí (SzÓ.-műlesiklás,nő,St.Moritz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veith - F. Brignone (II. verseny)    
A. Veith - L. Gut (II. verseny)    
A. Veith - T. Weirather (II. verseny)    
C. Hütter - M. Shiffrin (II. verseny)    
J. Schnarf - N. Schmidhofer (II. verseny)    
L. Gut - J. Flury (II. verseny)    
L. Gut - M. Gisin (II. verseny)    
L. Gut - T. Weirather (II. verseny)    
Szuperóriás-műlesiklás, női, St.Moritz, II. verseny 2017    
T. Weirather - F. Brignone (II. verseny)    
V. Rebensburg - M. Gisin (II. verseny)    
V. Rebensburg - T. Weirather (II. verseny)    
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Tennessee 12 - 7  
Buffalo - Indianapolis 7 - 7  
Carolina - Minnesota 31 - 24  
Cincinnati - Chicago 7 - 33  
Cleveland - Green Bay 21 - 21  
Denver - NY Jets 23 - 0  
Houston - San Francisco 16 - 26  
Jacksonville - Seattle 30 - 24  
Kansas City - Oakland 26 - 15  
LA Chargers - Washington 30 - 13  
LA Rams - Philadelphia 35 - 43  
NY Giants - Dallas 10 - 30  
Tampa Bay - Detroit 21 - 24  
Curling (Olimpiai sel., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Dánia 4 - 5  
Curling (Olimpiai selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Csehország (Helyszín: Csehország) 4 - 2  
Dánia - Olaszország 5 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Viikingit Helsinki 4 - 7  
Oilers Espoo - OLS Oulu 7 - 4  
Seinäjoki - Classic Tampere 5 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Thorengruppen 7 - 6  
Dalen - Falun 0 - 8  
Helsingborg - Jönköping 4 - 3  
Mullsjö - Linköping 7 - 8  
Pixbo Wallenstam - Växjö 5 - 2  
Sirius - Örebro 7 - 2  
Gyeplabda (Világ Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Ausztrália 1 - 2  
India - Németország 2 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Syracuse 0 - 6  
Binghamton - Charlotte 1 - 7  
Bridgeport - Rochester 1 - 4  
Hartford - Rochester 2 - 2  
Hartford - Springfield 5 - 3  
Hershey - Lehigh Valley 4 - 2  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 4  
Iowa - San Diego 3 - 3  
Manitoba - Milwaukee 6 - 1  
Providence - Utica 3 - 3  
Providence - Utica 2 - 2  
Rockford - Grand Rapids 7 - 2  
San Antonio - Bakersfield 5 - 2  
San Antonio - Ontario Reign 2 - 2  
Springfield - Bridgeport 4 - 3  
Stockton - Tucson 5 - 2  
Texas Stars - Ontario Reign 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Zubr Prerov 2 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Jihlava 4 - 2  
Mladá Boleslav - Pardubice 2 - 2  
Mountfield HK - Plzen 6 - 0  
Olomouc - Liberec 4 - 1  
Sparta Praha - Litvínov 3 - 6  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - Herning 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Islanders 3 - 1  
Calgary - Vancouver 4 - 2  
Columbus - Arizona 1 - 0  
Dallas - Las Vegas 3 - 5  
Florida - Colorado 3 - 7  
Los Angeles - Carolina 2 - 2  
Montreal - Edmonton 2 - 6  
NY Rangers - New Jersey 5 - 2  
Pittsburgh - Toronto 3 - 4  
San Jose - Ottawa 5 - 0  
Tampa Bay - Winnipeg 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Frisk/Asker 2 - 3  
Stavanger - Lillehammer 3 - 3  
Valerenga - Sparta Sarpsborg 3 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Dresden 3 - 1  
Frankfurt Löwen - Bad Nauheim 4 - 4  
Freiburg - Crimmitschau 2 - 4  
Heilbronn - Riessersee 1 - 4  
Kaufbeuren - Ravensburg 3 - 5  
Lausitzer Füchse - Bayreuth 6 - 3  
Tölzer Löwen - Kassel 7 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Straubing 3 - 0  
Düsseldorf - Wolfsburg 1 - 1  
Iserlohn - München 1 - 5  
Krefeld - Augsburg 3 - 3  
Köln - Nürnberg 2 - 3  
Mannheim - Eisbären Berlin 1 - 4  
Schwenningen - Ingolstadt 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Innsbruck 4 - 4  
Salzburg - Klagenfurt 3 - 2  
Südtirol Bolzano - Linz 3 - 4  
Vienna Capitals - Dornbirn 2 - 2  
Villach - Znojmo 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Langnau Tigers 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Mora 2 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Trencin 2 - 6  
Liptovsky Mikulas - Zilina 2 - 3  
Nove Zamky - Nitra 3 - 4  
Poprad - B. Bystrica 1 - 2  
Zvolen - Kosice 2 - 0  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztria - U20Franciaország (Helyszín: Franciaország) 1 - 6  
U20Kazahsztán - U20Németország 2 - 2  
U20Magyarország - U20Lettország 1 - 4  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Ukrajna 3 - 2  
U20Norvégia - U20Olaszország 4 - 0  
U20Szlovénia - U20Litvánia 4 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 8 - 3  
Juzsnij Ural Orszk - Cselmet Cseljabinszk 5 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skopje - Mornar 69 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - NZ Breakers 95 - 92  
Illawarra - Perth 91 - 99  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko Prostejov - USK Praha 98 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Anyang 71 - 96  
Jeonju KCC Egis - Incheon Elephants 94 - 87  
Ulsan Mobis Phoebus - Goyang 82 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Asan Woori Wibee 52 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Paris Levallois 93 - 79  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz 66 - 62  
Arisz - Panathinaikosz 70 - 88  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Hapoel Eilat 79 - 79, h.u. 85 - 91  
Maccabi TA - Hapoel Holon 89 - 93  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Shimane 89 - 78  
Nishinomiya - Albirex Niigata 100 - 85  
Tokyo Alvark - Osaka 79 - 69  
Tokyo Sunrockers - Chiba 72 - 105  
Toyohashi Neophoenix - Toyama 80 - 54  
Yokohama - Tochigi 70 - 78  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Guangzhou 122 - 116  
Jiangsu Tongxi - Jiangsu Dragons 91 - 107  
Jilin - Shanghai Sharks 110 - 114  
Shandong - Zhejiang Guangsha 116 - 116, h.u. 131 - 126  
Shenzhen - Fujian 119 - 119, h.u. 135 - 130  
Zhejiang Chouzhou - Liaoning 95 - 92  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Torun 83 - 97  
Turow Zgorzelec - Koszalin 106 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Siauliai 58 - 83  
Neptunas Klaipeda - Juventus Utena 109 - 78  
Zalgiris Kaunas - Lietuvos Rytas 63 - 65  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Kecskemét 91 - 85  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Győr 79 - 70  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Orlando 117 - 110  
Brooklyn - Miami 89 - 101  
Charlotte - LA Lakers 99 - 110  
Chicago - New York 104 - 102  
Cleveland - Philadelphia 105 - 98  
Detroit - Boston 81 - 91  
Indiana - Denver 114 - 114, h.u. 126 - 116  
Memphis - Oklahoma City 92 - 92, h.u. 101 - 102  
Milwaukee - Utah 117 - 100  
Phoenix - San Antonio 101 - 104  
Portland - Houston 117 - 124  
Sacramento - Toronto 87 - 102  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Öttinger Gotha 93 - 72  
Giessen - Ulm 70 - 84  
Telekom Bonn - Oldenburg 90 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Trento 72 - 77  
Cantu - Virtus Bologna 94 - 87  
Cremona - Avellino 86 - 73  
Torino - Milano 71 - 59  
Varese - Capo D'Orlando 82 - 58  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martino di Lupari - Dike Napoli 70 - 84  
Vigarano - UR Venezia 45 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Iberostar Tenerife 77 - 77, h.u. 91 - 93  
Betis - Obradoiro Monbus 83 - 77  
Estudiantes - Valencia 73 - 71  
Fuenlabrada - Joventut Badalona 83 - 78  
Gran Canaria - San Pablo Burgos 87 - 80  
Real Madrid - Murcia 74 - 74, h.u. 87 - 85  
Zaragoza - Unicaja Malaga 77 - 102  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - Ferrol 73 - 73, h.u. 85 - 77  
Campus Promete - Gernika Bizkaia 78 - 69  
Sant Adria - Girona 61 - 85  
Zaragoza - Bembibre 81 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Istanbul BB 69 - 72  
Eskisehirspor - Trabzonspor 90 - 72  
Fenerbahce Ülker - Yesilgiresun 85 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Cukurova 78 - 73  
Mersin BB - Antakya Hatay 69 - 81  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Lok.Kubany Krasznodar 50 - 83  
Himki Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 77 - 77, h.u. 90 - 87  
Tsmoki-Minszk - Kalev/Cramo 87 - 84  
UNIKSZ Kazany - CSZKA Moszkva 75 - 88  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Kielce 25 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orosháza - Vác 29 - 29  
Tatabánya - Veszprém 28 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Sandnes 30 - 22  
Bodö - Nötteröy 34 - 17  
Falk Horten - Arendal 20 - 27  
Haslum - Kolstad 25 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Kiel 27 - 35  
Füchse Berlin - Melsungen 32 - 29  
Göppingen - Erlangen 25 - 28  
Lemgo - Wetzlar 28 - 26  
Ludwigshafen-Friesenheim - R-N. Löwen Kronau 18 - 26  
Stuttgart - DHfK Leipzig 22 - 27  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Tatran Presov 32 - 26  
Celje - Gorenje Velenje 31 - 27  
Dinamo Pancevo - Vojvodina 22 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Helsingborg 27 - 24  
Malmö - Aranäs 27 - 19  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paraguay - Argentína 28 - 25  
Tunézia - Kína 31 - 32  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Németország (Helyszín: Németország) 21 - 17  
Magyarország - Franciaország 26 - 29  
Svédország - Szlovénia 33 - 21  
Szerbia - Montenegró 29 - 31  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Lengyelország 24 - 24  
Brazília - Kamerun 28 - 26  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Sunderland 5 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Nueva Chicago 0 - 0  
Boca Unidos - Agropecuario Argentino 1 - 4  
Dep. Moron - Guillermo Brown 1 - 0  
Gimnasia Jujuy - San Martin de Tucuman 0 - 0  
Villa Dalmine - Club Almagro 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Independiente 1 - 2  
Colón - Talleres Cordoba 0 - 2  
Racing Club - Gimnasia LP 3 - 1  
Rosario Central - Newell's 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Central Coast Mariners 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Kapaz 2 - 0  
Zira - Neftcsi Baku 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Charleroi 1 - 3  
FC Bruges - Lokeren 3 - 1  
St. Truiden - Zulte Waregem 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Beroe Stara Zagora 6 - 0  
Dunav Ruse - Lokomotív Plovdiv 2 - 2  
Vereja - Vitosa Bistritsa 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Freiburg 3 - 4  
Augsburg - Hertha BSC 1 - 1  
Hannover - Hoffenheim 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Ingolstadt 1 - 1  
Sandhausen - Bielefeld 3 - 1  
St. Pauli - Duisburg 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rostock - Chemnitz 3 - 1  
Zwickau - Hallescher FC 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Universidad Catolica 2 - 4  
Curico Unido - O'Higgins 1 - 0  
Palestino - Santiago Wanderers 0 - 0  
San Luis de Quillota - Audax Italiano 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEA Szalamina Famaguszta - Arisz Limasszol 2 - 0  
Olympiakosz Nicosia - AEK Larnaca 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - FC Köbenhavn 1 - 1  
Bröndby - Aarhus GF 2 - 2  
Nordsjaelland - Hobro 3 - 2  
OB Odense - Silkeborg 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lyon 1 - 2  
Marseille - St-Etienne 3 - 0  
Nantes - Nice 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Soyaux 0 - 0  
Guingamp - Fleury 91 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Aszterasz Tripolisz 1 - 3  
Atromitosz Periszteri - Levadiakosz 1 - 0  
Giannina - Lamia 1 - 1  
PAOK - Panathinaikosz 4 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - PSV 3 - 0  
Roda - Groningen 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Hajduk Split 0 - 2  
Rijeka - Slaven Belupo 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Pune 0 - 1  
Mumbai City - Chennaiyin 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Beer Sheva 1 - 3  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Akko 4 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Dep. Tolima 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Cracovia Krakkó 1 - 0  
Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin 3 - 3  
Wisla Krakkó - Wisla Plock 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Dorog 0 - 0  
Budaörs - Nyíregyháza 2 - 2  
Békéscsaba - Szeged 2011 3 - 1  
Cegléd - MTK 0 - 1  
Csákvár - Sopron 1 - 1  
Kisvárda - Győr 1 - 3  
Siófok - Mosonmagyaróvár 2 - 2  
Szolnok - Soroksár 1 - 3  
Vác - Kazincbarcika 1 - 0  
ZTE - Gyirmót 2 - 4  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - 1. FC Köln 7 - 0  
Potsdam - Hoffenheim 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Roma 0 - 0  
Milan - Bologna 2 - 1  
Napoli - Fiorentina 0 - 0  
Sassuolo - Crotone 2 - 1  
SPAL Ferrara - Verona 2 - 2  
Udinese - Benevento 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Palermo 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Pistoiese 3 - 1  
Arzachena - Pro Piacenza 0 - 1  
Carrarese - Livorno 2 - 3  
Gavorrano - Giana Erminio 3 - 0  
Monza - Cuneo 1 - 0  
Pisa - Arezzo 2 - 3  
Prato - Pontedera 0 - 1  
Viterbese - Olbia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Rende 3 - 1  
Casertana - Bisceglie 0 - 1  
Catania - Matera 1 - 1  
Cosenza - Virtus Francavilla 4 - 1  
Fondi - Akragas 3 - 0  
Monopoli - Trapani 0 - 0  
Paganese - Lecce 1 - 1  
Reggina - Sicula Leonzio 0 - 3  
Siracusa - Juve Stabia 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - FK Krasznodar 1 - 3  
Rosztov - Ufa 1 - 0  
Szpartak Moszkva - CSZKA Moszkva 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Austria Wien 1 - 0  
Wolfsberg - Salzburg 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sol de America 3 - 2  
Dep. Capiata - Olimpia Asuncion 1 - 2  
Independiente FBC - Rubio 0 - 0  
Libertad Asuncion - Nacional Asuncion 0 - 2  
Sp. Trinidense - Sp. Luqueno 2 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Leixoes 2 - 1  
Benfica B - Sporting CP B 2 - 1  
Covilha - Uniao Madeira 2 - 0  
Nacional Madeira - Gil Vicente 1 - 1  
Porto B - Guimaraes B 1 - 0  
Uniao Oliveirense - Penafiel 2 - 1  
Varzim - Cova Piedade 2 - 2  
Viseu - Braga B 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Pacos Ferreira 1 - 1  
Portimonense - Chaves 0 - 1  
Setúbal - Porto 0 - 5  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Everton 1 - 1  
Manchester Utd. - Manchester City 1 - 2  
Southampton - Arsenal 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - FCS Bukarest 0 - 3  
Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Celtic 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Raith Rovers 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Rayo Vallecano 2 - 2  
Gimnastic - Sevilla B 2 - 1  
Lugo - Cultural Leonesa 3 - 1  
Oviedo - Osasuna 1 - 0  
Tenerife - Reus 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Navalcarnero 1 - 0  
Cerceda - Deportivo B 2 - 3  
Fuenlabrada - Coruxo 7 - 0  
Rapido de Bouzas - Talavera de la Reina 1 - 1  
San Sebastian Reyes - Majadahonda 1 - 3  
Toledo - Ponferradina 1 - 2  
Union Adarve - Pontevedra 0 - 0  
Valladolid B - Gimn. Segoviana 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Caudal Deportivo 2 - 1  
Mirandes - Arenas de Getxo 2 - 1  
R. Santander - Real Sociedad B 0 - 0  
Sp. Gijón B - Real Union Irun 2 - 1  
Vitoria - Lealtad de Villaviciosa 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Cornella 1 - 2  
Badalona - Mallorca 1 - 1  
Hercules - Elche 0 - 0  
Olot - Lleida 2 - 1  
Ontinyent - UE Llagostera 1 - 0  
Pena Deportiva - Ebro 1 - 1  
Peralada - Villarreal B 1 - 2  
Zaragoza B - Formentera 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Betis B 4 - 1  
Cartagena - Linense 1 - 0  
Jumilla - Ecija Balompie 0 - 0  
Marbella - UCAM Murcia 1 - 2  
Real Murcia - Lorca Deportiva 0 - 0  
San Fernando - Melilla 0 - 2  
UD Extremadura - Merida 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Atl. Madrid 0 - 1  
Levante - Ath. Bilbao 1 - 2  
Real Sociedad - Malaga 0 - 2  
Villarreal - Barcelona 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Zaragoza 4 - 0  
Barcelona - Espanyol 4 - 0  
Huelva - Real Sociedad 1 - 3  
Santa Teresa - Albacete 1 - 0  
Tenerife - Betis 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Luzern 1 - 2  
Lugano - Lausanne 1 - 2  
Young Boys - Grasshoppers 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Hilal (KSA) 0 - 0  
Al-Taawon - Al-Ittifaq (KSA) 4 - 0  
Ohud Medina - Al-Ahli (KSA) 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Borac 3 - 0  
Napredak Krusevac - Partizan Belgrád 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Slovan Bratislava 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - ND Gorica    
Maribor - Aluminij Kidricevo    
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Samsunspor 0 - 0  
Giresunspor - Rizespor 3 - 2  
Manisaspor - Altinordu 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Besiktas 1 - 1  
Osmanlispor - Alanyaspor 3 - 0  
Sivasspor - Istanbul Basaksehir 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olekszandria - Dinamo Kijev 0 - 0  
Zorya Luganszk - Sahtar Doneck 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Defensor 0 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton Wanderers - Waitakere Utd. 2 - 4  
Hawke's Bay Utd. - Tasman Utd. 1 - 1  
Southern Utd. - Canterbury Utd. 0 - 2  
MMA (UFC Fight Night, Fresno)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Morales - B. Lopez 0 - 1  
C. Swanson - B. Ortega 0 - 1  
C.J. De Tomas - A. Perez 0 - 1  
E. Anders - M. Perez 1 - 0  
F. Saenz - M. Dvalishvili 1 - 0  
J. Knight - G. Benitez 0 - 1  
L. Sanders - A. Soukhamthath 0 - 1  
M. Moraes - A. Sterling 1 - 0  
S. Holtzman - D. Horcher 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, női, Fresno)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davis - L. Carmouche 1 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Ulster 5 - 17  
La Rochelle - London Wasps 49 - 29  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Leinster 8 - 18  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Új-Zéland 12 - 17  
Ausztrália - Uganda 47 - 12  
Dél-Afrika - Fidzsi-szigetek 31 - 26  
Dél-Afrika - Kanada 19 - 17  
Dél-Afrika - Új-Zéland 12 - 19  
Fidzsi-szigetek - Anglia 19 - 12  
Fidzsi-szigetek - USA 26 - 12  
Franciaország - USA 12 - 29  
Kanada - Argentína 12 - 14  
Kanada - Franciaország 35 - 7  
Kenya - Skócia 33 - 12  
Kenya - Szamoa 17 - 19  
Kenya - Uganda 24 - 14  
Oroszország - Uganda 19 - 28  
Skócia - Spanyolország 7 - 24  
Spanyolország - Ausztrália 7 - 26  
Szamoa - Spanyolország 0 - 24  
USA - Argentína 12 - 28  
Wales - Ausztrália 5 - 42  
Wales - Oroszország 21 - 12  
Új-Zéland - Argentína 38 - 14  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Pénzügyőr 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Perugia 1 - 3  
Modena - Ravenna 3 - 0  
Piacenza - Monza 3 - 0  
Revivre Milano - Verona 0 - 3  
Vibo Valentia - Trentino 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Filottrano - Legnano 2 - 3  
Monza - LJ Modena 2 - 3  
Pesaro - Bisonte Firenze 3 - 2  
Scandicci - Bergamo 3 - 2  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - F. Caruana 0.5 - 0.5  
M. Adams - L. Aronian 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - I. Nepomniachtchi 0 - 1  
M. Vachier-Lagrave - V. Anand 0.5 - 0.5  
W. So - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Murphy - R. O'Sullivan (10 nyert frame-ig) 5 - 10  
Sífutás (10 km, női, Davos)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Davos 2017    
A. Jacobsen - T. Stadlober 0 - 1  
C. Kalla - H. Weng 0 - 1  
C. Kalla - I.F. Östberg 0 - 1  
C. Kalla - R. Haga 0 - 1  
H. Weng - R. Haga 0 - 1  
I.F. Östberg - R. Haga 1 - 0  
K. Parmakoski - J. Diggins 1 - 0  
M. Björgen - C. Kalla 0 - 1  
M. Björgen - H. Weng 0 - 1  
M. Björgen - I.F. Östberg 0 - 1  
M. Björgen - R. Haga 0 - 1  
Sífutás (15 km, Davos)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Davos 2017    
A. Harvey - D. Tönseth 1 - 0  
D. Cologna - A. Bolshunov 0 - 1  
D. Cologna - A. Chervotkin 1 - 0  
D. Cologna - H.C. Holund 1 - 0  
D. Cologna - S.h. Krüger 0 - 1  
F.H. Krogh - S. Ustiugov 0 - 1  
H.C. Holund - S.h. Krüger 0 - 1  
M. Hellner - D. Cologna 0 - 1  
M. Manificat - D. Cologna 1 - 0  
M. Manificat - H.C. Holund 1 - 0  
M. Manificat - S.h. Krüger 1 - 0  
M.J. Sundby - D. Cologna 0 - 1  
M.J. Sundby - H.C. Holund 0 - 1  
M.J. Sundby - M. Manificat 0 - 1  
M.J. Sundby - S.h. Krüger 0 - 1  
Sílövészet (4x6 km, női váltó, Hochfilzen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
4x6 km, női váltó, Hochfilzen 2017    
Csehország - Svédország 1 - 0  
Franciaország - Fehéroroszország 1 - 0  
Franciaország - Németország 0 - 1  
Franciaország - Olaszország 1 - 0  
Franciaország - Ukrajna 0 - 1  
Norvégia - Fehéroroszország 0 - 1  
Norvégia - Olaszország 0 - 1  
Németország - Norvégia 1 - 0  
Németország - Ukrajna 1 - 0  
Olaszország - Fehéroroszország 0 - 1  
Oroszország - Szlovákia 1 - 0  
Svédország - Lengyelország 1 - 0  
Ukrajna - Fehéroroszország 1 - 0  
Ukrajna - Norvégia 1 - 0  
Ukrajna - Olaszország 1 - 0  
Sílövészet (4x7,5 km váltó, Hochfilzen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
4x7,5 km váltó, Hochfilzen 2017    
Ausztria - Csehország 0 - 1  
Franciaország - Norvégia 0 - 1  
Franciaország - Németország 0 - 1  
Franciaország - Oroszország 1 - 0  
Kanada - Svájc 0 - 1  
Németország - Norvégia 0 - 1  
Németország - Oroszország 1 - 0  
Olaszország - Ausztria 1 - 0  
Olaszország - Csehország 1 - 0  
Oroszország - Norvégia 0 - 1  
Svédország - Svájc 1 - 0  
Svédország - USA 1 - 0  
Ukrajna - Ausztria 1 - 0  
Ukrajna - Olaszország 0 - 1  
USA - Kanada 1 - 0  
Síugrás (Titisee-Neustadt)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wellinger - D.A. Tande 1 - 0  
A. Wellinger - R. Freitag 0 - 1  
D. Kubacki - A. Fannemel 1 - 0  
D.A. Tande - J.A. Forfang 1 - 0  
K. Stoch - A. Wellinger 0 - 1  
K. Stoch - D.A. Tande 0 - 1  
K. Stoch - J.A. Forfang 1 - 0  
K. Stoch - R. Freitag 0 - 1  
M. Eisenbichler - M. Kot 1 - 0  
P. Zyla - J. Damjan 0 - 1  
S. Ammann - K. Geiger 0 - 1  
S. Kraft - A. Wellinger 0 - 1  
S. Kraft - J.A. Forfang 0 - 1  
S. Kraft - K. Stoch 0 - 1  
S. Kraft - R. Freitag 0 - 1  
Titisee-Neustadt 2017    
Vízilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - UVSE 10 - 10  
Magyar Kupa, női 2017    
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shafikov - R. Alvarado 0 - 1  
S. Smith - F.J. Vargas 0 - 1  
T. Farmer - K. Ogawa 0 - 1  
V. Lomachenko - G. Rigondeux 1 - 0  

 

2017.12.09.
Alpesi sí (SzÓ.-műlesiklás,nő,St.Moritz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hütter - S. Goggia (I. verseny) 1 - 0  
J. Schnarf - S. Venier (I. verseny) 1 - 0  
L. Gut - M. Shiffrin (I. verseny) 0 - 1  
L. Gut - T. Weirather (I. verseny) 0 - 1  
L. Vonn - C. Hütter (I. verseny) 0 - 1  
L. Vonn - N. Schmidhofer (I. verseny) 0 - 1  
L. Vonn - S. Goggia (I. verseny) 1 - 0  
L. Vonn - T. Worley (I. verseny) 0 - 1  
M. Gisin - C. Suter (I. verseny) 1 - 0  
Miklós E. - S. Cook (I. verseny) 0 - 1  
N. Schmidhofer - T. Worley (I. verseny) 0 - 1  
R. Mowinckel - J. Flury (I. verseny) 0 - 1  
Szuperóriás-műlesiklás, női, St.Moritz, I. verseny 2017    
T. Weirather - M. Shiffrin (I. verseny) 1 - 0  
T. Worley - C. Hütter (I. verseny) 1 - 0  
V. Rebensburg - L. Gut (I. verseny) 1 - 0  
V. Rebensburg - M. Shiffrin (I. verseny) 1 - 0  
V. Rebensburg - T. Weirather (I. verseny) 0 - 1  
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, Val d'Isere)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pinturault - H. Kristoffersen 1 - 0  
A. Pinturault - S. Luitz 1 - 0  
J. Murisier - M. Feller 0 - 1  
M. Hirscher - A. Pinturault 0 - 1  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
M. Hirscher - S. Luitz 0 - 1  
M. Olsson - M. Faivre 0 - 1  
M. Olsson - M. Feller 0 - 1  
S. Luitz - H. Kristoffersen 1 - 0  
T. Fanara - J. Murisier 1 - 0  
T. Fanara - L. Meillard 1 - 0  
T. Ligety - A. Pinturault 0 - 1  
T. Ligety - H. Kristoffersen 0 - 1  
T. Ligety - M. Hirscher 0 - 1  
T. Ligety - S. Luitz 0 - 1  
V. Muffat Jeandet - M. Feller 0 - 1  
Óriásműlesiklás, Val d'Isere 2017    
Curling (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Hollandia 8 - 4  
Finnország - Németország 8 - 4  
Kína - Oroszország 5 - 8  
Olaszország - Dánia 3 - 8  
Curling (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Dánia 3 - 9  
Kína - Németország 7 - 3  
Olaszország - Lettország 7 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - OLS Oulu 4 - 6  
Salba - Turku PS 2 - 4  
Floorball (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Lengyelország 3 - 12  
Szlovákia - Lettország 6 - 4  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 2 - 3  
Svédország - Finnország 5 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Latina 9 - 4  
Cisternino - Milano 5 - 1  
Dosson - Luparense 3 - 5  
Feldi Eboli - Rieti 7 - 5  
Imola Castello - Kaos Futsal 2 - 2  
Lazio - Pesarofano 5 - 2  
Napoli - Pescara 2 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Gran Canaria - Jaen 2 - 6  
Inter Movistar - Barcelona 4 - 1  
Ribera Navarra - Cartagena 5 - 3  
Santa Coloma - Murcia 2 - 3  
Gyeplabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Spanyolország 1 - 0  
Gyeplabda (Világ Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Németország 3 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Syracuse 2 - 5  
Cleveland - Chicago Wolves 3 - 2  
Grand Rapids - Rockford 1 - 4  
Laval - Toronto Marlies 1 - 3  
Lehigh Valley - Hershey 5 - 4  
Manitoba - Milwaukee 3 - 3  
Providence - Hartford 3 - 3  
San Jose Barracuda - Tucson 1 - 3  
Springfield - Rochester 1 - 2  
Texas Stars - Bakersfield 2 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Charlotte 1 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitzbühel - Asiago 4 - 6  
Lustenau - Bregenzerwald 2 - 5  
Neumarkt Riwega - Klagenfurt 2 2 - 4  
Renon/Ritten - Vipiteno/Sterzing 5 - 0  
Val Pusteria - Feldkirch 3 - 3  
Zell am See - Fassa 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Motor Ceske Budejovice 0 - 5  
Kadan - Slavia Praha 2 - 2  
Prostejov - Havirov 2 - 2  
Slavia Trebic - Kladno 3 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Karlovy Vary 1 - 3  
Vsetin - Zubr Prerov 3 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Diósgyőr 0 - 3  
Csíkszereda - MAC Budapest 3 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Tuto 3 - 2  
Jokipojat - Heinolan Peliitat 6 - 2  
Kokkolan Hermes - Espoo United 5 - 8  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - HIFK 1 - 3  
Ilves - Vaasan Sport 4 - 6  
Jukurit - SaiPa 4 - 3  
Kärpät - Lukko 3 - 1  
Lahti Pelicans - JYP 2 - 5  
Ässät - Turku PS 2 - 7  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Admiral Vlagyivosztok 2 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Avangard Omszk 3 - 2  
Dinamo Minszk - Dinamo Riga 1 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Szibir Novoszibirszk 2 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Dinamo Moszkva 1 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Vityaz Podolszk 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Slovan Bratislava 8 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Jokerit 3 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Barisz Asztana 4 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Minnesota 2 - 2  
Chicago - Buffalo 2 - 2  
Detroit - St. Louis 1 - 6  
Nashville - Las Vegas 3 - 3  
New Jersey - Columbus 3 - 5  
Washington - NY Rangers 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Manglerud 3 - 6  
Storhamar - Stjernen 7 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dornbirn 2 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Winterthur 4 - 0  
Langenthal - Ajoie 4 - 3  
Rapperswil - Olten 2 - 2  
Thurgau - Visp 3 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Biel 3 - 2  
Langnau Tigers - Ambri 9 - 4  
Lausanne - Bern 2 - 2  
Zug - Lugano 3 - 3  
Zürich Lions - Kloten 1 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Troja/Ljungby 3 - 2  
Timra - Björklöven 3 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Lulea 6 - 0  
Karlskrona - Skelleftea 3 - 1  
Linköping - Färjestad 5 - 3  
Malmö - Djurgarden 3 - 3  
Mora - Frölunda 1 - 3  
Växjö - Örebro 3 - 1  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Litvánia - U20Norvégia 1 - 4  
U20Olaszország - U20Lengyelország 4 - 9  
U20Ukrajna - U20Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Ermak Angarszk 3 - 1  
CSZK Szamara - Metallurg Novokuznyeck 2 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Zauralje Kurgan 3 - 0  
Molot Perm - Chengdu 3 - 3  
SZKA-Neva - Rubin Tyumeny 1 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Heilongjiang 2 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Daemyung 2 - 3  
Nippon Cranes - Oji Eagles 1 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Buducnost Podgorica 76 - 93  
Igokea - Mega Bemax 82 - 89  
Partizan Belgrád - Cedevita Zagreb 82 - 92  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Melbourne Utd. 79 - 70  
Sydney Kings - Brisbane 77 - 85  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Melbourne Boomers 62 - 64  
Bendigo - Townsville 62 - 99  
Dandenong - Canberra Capitals 78 - 81  
Sydney Flames - Perth 79 - 84  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Opava 86 - 96  
Kolin - MMCITE Brno 89 - 69  
Svitavy - Decin 83 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Changwon Sakers 82 - 68  
Jeonju KCC Egis - Wonju Dongbu 82 - 76  
Ulsan Mobis Phoebus - Anyang 63 - 83  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guri Winnus - Yongin Blue Minx 74 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Boulazac 89 - 91  
Chalon sur Saone - Antibes 95 - 81  
Dijon - Monaco 71 - 96  
Limoges - Le Portel 88 - 79  
Strasbourg - Cholet 88 - 54  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villeneuve d'Ascq Lille - Lattes Montpellier 62 - 60  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koloszosz Rodosz - Larissza-Farosz 94 - 74  
Korivosz Amaliada - PAOK 72 - 72, h.u. 87 - 91  
Lavrio - Panioniosz 83 - 73  
Rethymno - Promitheasz Patra 82 - 78  
Trikala - Kymi 60 - 71  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Jerusalem 72 - 71  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Nagoya Dolphins 79 - 69  
Kawasaki Brave Thunders - Mikawa Kariya 89 - 58  
Kyoto - Shimane 94 - 90  
Nishinomiya - Albirex Niigata 86 - 108  
Shiga - Ryukyu Okinawa 82 - 87  
Tokyo Alvark - Osaka 99 - 55  
Tokyo Sunrockers - Chiba 79 - 71  
Toyohashi Neophoenix - Toyama 63 - 70  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Guangdong 103 - 100  
Qingdao - Bayi Rockets 107 - 83  
Shanxi - Sichuan 110 - 101  
Tianjin - Xinjiang 105 - 110  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Bayi Kylins 76 - 79  
Heilongjiang Daqing - Shaanxi Tianze 79 - 67  
Jiangsu Phoenix - Liaoning 73 - 53  
Shenyang Golden Lions - Beijing Great Wall 87 - 84  
Sichuan Jinqiang - Shandong 64 - 58  
Xinjiang - Shanghai 81 - 79  
Zhejiang - Shanxi XR 77 - 86  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Zielona Gora 65 - 65, h.u. 70 - 71  
Dabrowa Gornicza - Anwil Wloclawek 86 - 84  
Krosno - Rosa Radom 85 - 103  
Legia Varsó - Starogard Gdanski 60 - 82  
Ostrow Wielkopolski - Szczecin 79 - 79, h.u. 91 - 101  
Trefl Sopot - Start Lublin 66 - 81  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Nevezis Kedainiai 82 - 75  
Vytautas Prienai - Lietkabelis 88 - 74  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Sopron 96 - 72  
Jászberény - Atomerőmű 70 - 88  
MAFC - Szeged 73 - 61  
Pécs - Szombathely 84 - 84, h.u. 110 - 106  
Szolnok - Kaposvár 76 - 65  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Chicago 106 - 106, h.u. 111 - 119  
Detroit - Golden State 98 - 102  
Indiana - Cleveland 106 - 102  
LA Clippers - Washington 113 - 112  
Memphis - Toronto 107 - 116  
Milwaukee - Dallas 109 - 102  
New Orleans - Sacramento 102 - 102, h.u. 109 - 116  
Orlando - Denver 89 - 103  
San Antonio - Boston 105 - 102  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Ludwigsburg 91 - 71  
Brose Bamberg - Jena 80 - 71  
S. Oliver Würzburg - Alba Berlin 76 - 90  
Skyliners Frankfurt - Bremerhaven 95 - 69  
Tübingen - Göttingen 80 - 67  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Sassari 78 - 79  
Pistoia - VL Pesaro 86 - 83  
Venezia - Reggio Emilia 66 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Eirene Ragusa 75 - 53  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Bilbao 94 - 71  
Gipuzkoa - MoraBanc Andorra 60 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Araski AES 72 - 72, h.u. 88 - 76  
P. Avenida - Vasco Gipuzkoa 77 - 59  
Zamarat - Movistar Estudiantes 87 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Buyukcekmece 75 - 57  
Galatasaray - Usak Sportif 87 - 81  
Karsiyaka - Tofas Bursa 80 - 84  
RH Gaziantepspor - Besiktas 62 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - AGÜ Kayserispor 56 - 72  
Galatasaray - Canik 78 - 86  
Istanbul Univ. - Besiktas 62 - 92  
Ormanspor - Adana Botas 67 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Zenit Szentpétervár 92 - 107  
Jenyiszej Krasznojarszk - Parma Permszkij Kraj 96 - 77  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Silkeborg 32 - 34  
GOG - Aalborg 30 - 26  
Skanderborg - Kolding 29 - 29  
Skjern - Midtjylland 25 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wybrzeze Gdansk 33 - 25  
Kalisz - Legionowo 27 - 25  
Kwidzyn - Wisla Plock 24 - 38  
Pogon Szczecin - Stal Mielec 33 - 33  
Spojnia Gdynia - MW Elblag 32 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Komló 30 - 28  
Csurgó - Eger 22 - 20  
FTC - Gyöngyös 22 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hüttenberg - Lübbecke 24 - 22  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - RK Zagreb 29 - 30  
Vardar Pro Skopje - Metalurg Skopje 31 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Anaitasuna 38 - 26  
Bidasoa Irun - Teucro 32 - 26  
Ciudad Encantada - Puerto Sagunto 29 - 24  
Granollers - Benidorm 25 - 20  
Morrazo Cangas - Huesca 23 - 29  
Naturhouse La Rioja - Ademar Leon 32 - 29  
Valladolid - AX Puente Genil 31 - 25  
Zamora - Quabit Guadalajara 34 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Winterthur 34 - 27  
Gossau - St. Gallen 24 - 29  
Schaffhausen - Amacitia Zürich 33 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Ystad IF 39 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Rotherham 1 - 2  
Bradford - Rochdale 4 - 3  
Bristol Rovers - Southend 3 - 0  
Charlton - Portsmouth 0 - 1  
Milton Keynes Dons - Shrewsbury 1 - 1  
Oldham - Northampton 5 - 1  
Oxford Utd. - Doncaster 1 - 0  
Peterborough - Blackburn 2 - 3  
Plymouth - Gillingham 2 - 1  
Walsall - Scunthorpe 1 - 0  
Wigan - Fleetwood 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Crewe 1 - 0  
Chesterfield - Barnet 2 - 1  
Colchester - Exeter 3 - 1  
Crawley - Mansfield 2 - 0  
Grimsby - Forest Green 1 - 0  
Luton - Notts County 1 - 1  
Morecambe - Coventry 2 - 0  
Newport - Carlisle 3 - 3  
Port Vale - Cambridge Utd. 2 - 0  
Stevenage - Wycombe 0 - 0  
Yeovil - Lincoln 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Millwall 0 - 0  
Barnsley - Derby County 0 - 3  
Burton - Preston 1 - 2  
Fulham - Birmingham 1 - 0  
Hull City - Brentford 3 - 2  
Middlesbrough - Ipswich 2 - 0  
Norwich - Sheffield Wed. 3 - 1  
Nottingham - Bolton 3 - 2  
QPR - Leeds 1 - 3  
Wolverhampton - Sunderland 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Halifax 0 - 1  
Barrow - Dag & Red 0 - 1  
Boreham - Fylde 1 - 0  
Chester - Solihull Moors 1 - 0  
Dover - Hartlepool 4 - 0  
Eastleigh - Bromley 4 - 4  
Ebbsfleet Utd. - Guiseley 4 - 0  
Leyton - Sutton Utd. 4 - 1  
Macclesfield - Wrexham 4 - 1  
Maidenhead Utd. - Maidstone Utd. 0 - 0  
Tranmere - Torquay 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Independiente de Mendoza 0 - 0  
Quilmes - Juventud Un. Gualeguaychu 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Argentinos Juniors 2 - 3  
Belgrano de Cordoba - Huracan 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Atl. Tucuman 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Wellington Phoenix 0 - 0  
Perth Glory - Newcastle Jets 1 - 2  
Western Sydney - Sydney FC 0 - 5  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Lierse 1 - 0  
Westerlo - OH Leuven 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Mouscron-Peruwelz 1 - 0  
Genk - Eupen 1 - 1  
Gent - Kortrijk 2 - 1  
Oostende - Mechelen 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Etar Veliko Tarnovo 3 - 0  
Slavia Szófia - Levszki Szófia 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Bremen 1 - 2  
E. Frankfurt - Bayern München 0 - 1  
Hamburg - Wolfsburg 0 - 0  
Mönchengladbach - Schalke 1 - 1  
RB Leipzig - Mainz 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Heidenheim 1 - 0  
Regensburg - Bochum 0 - 1  
Union Berlin - Dynamo Dresden 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Wehen 1 - 0  
Jena - Karlsruhe 0 - 0  
Meppen - Bremen Amatőr 2 - 2  
Münster - Sonnenhof Grossaspach 1 - 4  
Osnabrück - Unterhaching 2 - 0  
Paderborn - Fortuna Köln 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - Universidad de Concepcion 1 - 1  
Huachipato - Colo Colo 0 - 3  
Union Espanola - Everton Vina Del Mar 2 - 0  
Universidad de Chile - Dep. Iquique 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Alki Oroklini 2 - 1  
Ermisz Aradippou - Doxa Katokopiasz 1 - 2  
Pafosz - Ethnikosz Ahnasz 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Lyngby 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VSK Aarhus - Ballerup 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Le Havre 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Rodez Aveyron 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Montpellier 1 - 1  
Guingamp - Dijon 4 - 0  
Metz - Rennes 1 - 1  
Monaco - Troyes 3 - 2  
Paris SG - Lille 3 - 1  
Toulouse - Caen 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Lille 4 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gemenosienne - Ajaccio GFC 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Xanthi 1 - 0  
Panetolikosz - Olympiakosz 1 - 4  
Panioniosz - Plataniasz 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Heracles 5 - 0  
Excelsior - Zwolle 1 - 2  
Heerenveen - Venlo 2 - 2  
Twente - ADO Den Haag 2 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Istra 5 - 1  
Osijek - Rudes 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Kerala 5 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Haifa 1 - 1  
Beitar Jerusalem - Hapoel Raanana 3 - 2  
Maccabi Haifa - Hapoel Ashkelon 1 - 1  
Maccabi Netanya - Bnei Yehuda TA 1 - 2  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Urawa RD 1 - 0  
Pachuca - Wydad Casablanca 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Arka Gdynia 0 - 3  
Legia Varsó - TBB Nieciecza 3 - 0  
Slask Wroclaw - Piast Gliwice 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Seattle 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Mezőkövesd 0 - 0  
Diósgyőr - Debrecen 3 - 2  
Haladás - Videoton 1 - 0  
Honvéd - Paks 1 - 0  
Puskás Akadémia - Újpest 2 - 1  
Vasas - FTC 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Sampdoria 2 - 2  
Juventus - Internazionale 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Entella 1 - 1  
Cittadella - Avellino 2 - 2  
Empoli - Carpi 1 - 0  
Frosinone - Brescia 2 - 0  
Salernitana - Perugia 1 - 1  
Venezia - Vercelli 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Vicenza 0 - 1  
Fermana - Renate 3 - 1  
Padova - Reggiana 0 - 0  
Santarcangelo - Mestre 2 - 1  
Südtirol - Ravenna 0 - 0  
Teramo - Fano 2 - 1  
Triestina - Feralpisalo 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Anzsi Mahacskala 2 - 0  
Rubin Kazany - SZKA Habarovszk 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Admira Wacker 2 - 1  
Rapid Wien - Mattersburg 2 - 2  
Sturm Graz - St. Pölten 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Santa Clara 5 - 2  
Real SC Massama - Académica 3 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Tondela 0 - 1  
Benfica - Estoril 3 - 1  
Boavista - Sporting CP 1 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Watford 1 - 0  
Crystal Palace - Bournemouth 2 - 2  
Huddersfield - Brighton 2 - 0  
Newcastle - Leicester 2 - 3  
Swansea - West Bromwich 1 - 0  
Tottenham - Stoke 5 - 1  
West Ham - Chelsea 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - ACS Poli Timisoara 1 - 0  
Viitorul Constanta - Concordia Chiajna 3 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - St. Johnstone 0 - 1  
Hearts - Motherwell 1 - 0  
Kilmarnock - Partick Thistle 5 - 1  
Rangers - Ross County 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Queens Park 3 - 2  
East Fife - Stranraer 1 - 1  
Forfar - Alloa 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin - Edinburgh City 1 - 1  
Montrose - Berwick 3 - 0  
Stenhousemuir - Annan 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - St. Mirren 1 - 2  
Dunfermline - Queen of South 2 - 5  
Greenock Morton - Dundee Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Valladolid 2 - 1  
Alcorcon - Huesca 1 - 1  
Numancia - La Hoya Lorca 1 - 0  
Zaragoza - Cadiz 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Real Madrid B 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Burgos 1 - 0  
Ath. Bilbao B - Osasuna B 2 - 0  
Pena Sport - UD Logrones 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Saguntino - Alcoyano 1 - 0  
Sabadell - Valencia B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - El Ejido 0 - 0  
Las Palmas B - Rec. Huelva 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Leganes 1 - 0  
Getafe - Eibar 0 - 0  
Real Madrid - Sevilla 5 - 0  
Valencia - Celta Vigo 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Rayo Vallecano 0 - 1  
Madrid CCF - Sevilla 0 - 2  
Valencia - Levante 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Vaduz 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - St. Gallen 3 - 0  
Sion - Thun 2 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faiha - Al-Baten 2 - 0  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Raed 2 - 1  
Al-Qadisiyah - Al-Nassr 3 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Bacska Palanka 1 - 0  
RAD Belgrád - Macsva Sabacs 0 - 2  
Radnicki Nis - Cukaricki 1 - 0  
Vojvodina - Javor Matis 0 - 3  
Zemun - Radnik Surdulica 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Zlate Moravce 3 - 3  
Podbrezova - Nitra 1 - 0  
Senica - Zemplin Michalovce 1 - 1  
Trencin - Zilina 5 - 2  
Trnava - Tatran Presov 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Elazigspor 2 - 2  
Erzurum Bld. Spor - Adana Demirspor 2 - 0  
Gaziantep Bld. Spor - Ankaragücü 2 - 2  
Ümraniyespor - Balikesirspor 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Genclerbirligi 1 - 1  
Galatasaray - Akhisar 4 - 2  
Kasimpasa - Trabzonspor 0 - 3  
Yeni Malatyaspor - Göztepe Izmír 2 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Zirka Kropivnickij 3 - 3  
Mariupol - Sztal Kamjanszke 4 - 2  
Olimpik Doneck - Vorszkla Poltava 1 - 4  
Veresz Rivne - Kárpáti Lviv 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Tanque Sisley - Sud América 3 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Bangor City 1 - 1  
Carmarthen - Llandudno FC 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coleraine - Dungannon 1 - 0  
Warrenpoint - Crusaders 2 - 3  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Wellington Phoenix 2 2 - 2  
MMA (Bellator 190)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sakara - R. Carvalho 0 - 1  
C. Miranda - M. Nica 1 - 0  
L. Jelcic - B. Girtz 0 - 1  
MMA (Invicta FC 26, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Brown - T. Simpson 1 - 0  
A.C. Montenegro - V. Jandiroba 0 - 1  
J. Maia - A. Niedzwiedz 1 - 0  
J. Morandin - K. Novaes 1 - 0  
K. Medeiros - M. Dern 0 - 1  
V. Porto - M. Dudieva 1 - 0  
MMA (ONE Ch., Warriors of the World)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch. Lee - K. Boku 1 - 0  
D.S. Amnuaysirichoke - R. Shibuya 0 - 1  
S. Wiratchai - R. Yakhyaev 0 - 1  
Y. Naito - Al. Silva 0 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Ospreys 32 - 43  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Racing-Metro 16 - 13  
Munster - Leicester 33 - 10  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Benetton Treviso 33 - 28  
Toulon - Bath 24 - 20  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Bordeaux 52 - 24  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Cardiff 24 - 0  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zebre - Gloucester 26 - 33  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - London Irish 50 - 20  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Connacht 31 - 38  
Worcester - Oyonnax 35 - 14  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Argentína 24 - 7  
Anglia - Skócia 12 - 7  
Anglia - Uganda 36 - 0  
Argentína - Uganda 43 - 7  
Ausztrália - Spanyolország 36 - 12  
Ausztrália - USA 14 - 31  
Dél-Afrika - Franciaország 31 - 5  
Dél-Afrika - Kenya 26 - 7  
Dél-Afrika - Oroszország 40 - 5  
Fidzsi-szigetek - Kanada 14 - 22  
Fidzsi-szigetek - Szamoa 38 - 7  
Fidzsi-szigetek - Wales 28 - 14  
Franciaország - Oroszország 21 - 5  
Kanada - Wales 31 - 14  
Kenya - Franciaország 14 - 21  
Kenya - Oroszország 34 - 0  
Skócia - Argentína 14 - 19  
Skócia - Uganda 45 - 0  
Spanyolország - USA 5 - 26  
Szamoa - Kanada 19 - 17  
Szamoa - Wales 12 - 17  
Új-Zéland - Ausztrália 35 - 12  
Új-Zéland - Spanyolország 50 - 0  
Új-Zéland - USA 0 - 22  
Röplabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Békéscsaba 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Padova 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Conegliano 2 - 3  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - W. So 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - V. Anand 1 - 0  
L. Aronian - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - M. Adams 1 - 0  
S. Karjakin - M. Vachier-Lagrave 0 - 1  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Day - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
S. Maguire - R. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Sífutás (Sprint, Davos)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gros - R. Hakola 0 - 1  
E. Iversen - O. Svensson 1 - 0  
F. Pellegrino - J.H. Klaebo 0 - 1  
F.H. Krogh - L. Chanavat 0 - 1  
L. Chanavat - O. Svensson 1 - 0  
P. Golberg - H.S. Taugboel 0 - 1  
S. Ustiugov - F. Pellegrino 0 - 1  
S. Ustiugov - J.H. Klaebo 0 - 1  
S.B. Skar - E. Iversen 0 - 1  
S.B. Skar - F.H. Krogh 1 - 0  
S.B. Skar - L. Chanavat 1 - 0  
S.B. Skar - O. Svensson 1 - 0  
S.B. Skar - S.T. Fossli 0 - 1  
Sprint, Davos 2017    
Sífutás (Sprint, női, Davos)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dyvik - K. Parmakoski    
H. Falk - N. Matveeva 1 - 0  
H. Weng - I.F. Östberg 0 - 1  
H. Weng - K. Randall 0 - 1  
H. Weng - L. van der Graaff 0 - 1  
H. Weng - M. Björgen    
I. Ingemarsdotter - A. Jacobsen 1 - 0  
I.F. Östberg - K. Randall 0 - 1  
I.F. Östberg - L. van der Graaff 1 - 0  
K. Randall - L. van der Graaff 1 - 0  
M. Björgen - I.F. Östberg    
M. Björgen - K. Randall    
M. Björgen - L. van der Graaff    
S. Nilsson - M.C. Falla 1 - 0  
S. Ringwald - S. Björnsen 1 - 0  
Sprint, női, Davos 2017    
V. Fabjan - S. Caldwell 0 - 1  
Sílövészet (10 km, üldöz., női, Hochfilzen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, üldözéses, női, Hochfilzen 2017    
A. Bescond - L. Dahlmeier 0 - 1  
A. Bescond - Vi. Semerenko 1 - 0  
D. Domracheva - A. Kuzmina 0 - 1  
D. Wierer - A. Kuzmina 0 - 1  
D. Wierer - D. Domracheva 0 - 1  
F. Hildebrand - L. Dahlmeier 0 - 1  
F. Hildebrand - M. Olsbu 0 - 1  
F. Hildebrand - Vi. Semerenko 0 - 1  
J. Braisaz - E. Yurlova 0 - 1  
J. Dzhyma - D. Herrmann 1 - 0  
K. Mäkäräinen - A. Kuzmina 0 - 1  
K. Mäkäräinen - D. Domracheva 1 - 0  
K. Mäkäräinen - D. Wierer 1 - 0  
M. Olsbu - L. Dahlmeier 1 - 0  
M. Olsbu - Vi. Semerenko 1 - 0  
V. Vitkova - E. Yurlova 1 - 0  
Sílövészet (12,5 km, üldözéses, Hochfilzen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, üldözéses, Hochfilzen 2017    
A. Shipulin - A. Peiffer 1 - 0  
A. Shipulin - B. Weger 1 - 0  
A. Shipulin - E. Lesser 1 - 0  
A. Shipulin - J. Eberhard 1 - 0  
A. Shipulin - T. Bö 0 - 1  
B. Weger - J. Eberhard 0 - 1  
E. Lesser - B. Weger 1 - 0  
E. Lesser - J. Eberhard 0 - 1  
E. Lesser - T. Bö 0 - 1  
J.T. Bö - J. Fak 1 - 0  
M. Fourcade - J. Fak 0 - 1  
M. Fourcade - J.T. Bö 0 - 1  
M. Fourcade - S. Schempp 1 - 0  
O.E. Björndalen - L. Hofer 0 - 1  
S. Schempp - J. Fak 0 - 1  
S. Schempp - J.T. Bö 0 - 1  
Síugrás (Csapatverseny,Titisee-Neustadt)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Japán 1 - 0  
Ausztria - Lengyelország 0 - 1  
Ausztria - Norvégia 0 - 1  
Ausztria - Németország 0 - 1  
Ausztria - Szlovénia 0 - 1  
Csapatverseny, Titisee-Neustadt 2017    
Japán - Lengyelország 0 - 1  
Japán - Norvégia 0 - 1  
Japán - Szlovénia 0 - 1  
Lengyelország - Szlovénia 1 - 0  
Norvégia - Lengyelország 1 - 0  
Norvégia - Szlovénia 1 - 0  
Németország - Japán 1 - 0  
Németország - Lengyelország 0 - 1  
Németország - Norvégia 0 - 1  
Németország - Szlovénia 1 - 0  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Sabadell 14 - 5  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Hannover 9 - 6  
Jug Dubrovnik - Barceloneta 9 - 9  
OSC - Brescia 6 - 8  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alphen - Spandau Berlin 5 - 17  
Szolnok - Recco 10 - 9  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Jadran Split 7 - 5  
Szpartak Volgográd - Miskolc 10 - 7  
Vízilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - BVSC 10 - 7  
FTC - UVSE 7 - 7  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - BVSC 7 - 13  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Trieste 15 - 10  
Lazio - Catania 12 - 8  
Torino - Posillipo Napoli 7 - 8  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Selby - E. Ramirez 1 - 0  

 

2017.12.08.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New Orleans 20 - 17  
Curling (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kína 10 - 7  
Csehország - Olaszország 6 - 10  
Dánia - Hollandia 7 - 3  
Finnország - Olaszország 7 - 3  
Hollandia - Oroszország 6 - 9  
Kína - Finnország 10 - 6  
Németország - Dánia 1 - 6  
Németország - Oroszország 5 - 6  
Curling (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Kína 3 - 9  
Finnország - Németország 4 - 6  
Olaszország - Csehország (Helyszín: Csehország) 9 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Classic Tampere 2 - 3  
Floorball (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Lengyelország 5 - 1  
Szlovákia - Norvégia 7 - 4  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svájc 3 - 1  
Svédország - Csehország 7 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magna Gurpea - Peniscola 3 - 2  
Palma Futsal - Zaragoza 5 - 5  
Santiago Futsal - Levante 4 - 4  
Segovia - Parrulo Ferrol 2 - 2  
Gyeplabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Hollandia 0 - 1  
Gyeplabda (Világ Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Argentína 0 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mladá Boleslav 4 - 1  
Jihlava - Trinec 0 - 0  
Litvínov - Mountfield HK 3 - 4  
Pardubice - Chomutov 5 - 2  
Plzen - Olomouc 6 - 0  
Vítkovice - Sparta Praha 7 - 3  
Zlín - Liberec 4 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Gentofte 3 - 1  
Herlev Eagles - Odense 2 - 2  
Herning - Aalborg 6 - 3  
Hvidovre - Rödovre 3 - 2  
SönderjyskE - Rungsted 3 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - MAC Budapest 1 - 2  
Csíkszereda - Diósgyőr 1 - 3  
Fehérvári Titánok - FTC 3 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Heinolan Peliitat 5 - 3  
Keupa - Kokkolan Hermes 2 - 1  
Kiekko-Vantaa - Leki 1 - 1  
Roki - Espoo United 1 - 2  
SaPKo - Tuto 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Turku PS 3 - 4  
Kalpa - SaiPa 2 - 5  
Kookoo - Lahti Pelicans 1 - 2  
Lukko - Ässät 0 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Grenoble 5 - 4  
Bordeaux - Lyon 5 - 6  
Chamonix-Morzine - Mulhouse 5 - 4  
Gap - Rouen 0 - 4  
Nice - Epinal 2 - 5  
Strasbourg - Angers 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 4  
Szocsi - SZKA Szentpétervár 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Arizona 6 - 1  
Florida - Winnipeg 6 - 4  
Los Angeles - Ottawa 3 - 3  
Montreal - Calgary 2 - 2  
Pittsburgh - NY Islanders 3 - 3  
San Jose - Carolina 4 - 4  
St. Louis - Dallas 3 - 0  
Tampa Bay - Colorado 5 - 2  
Vancouver - Philadelphia 1 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Freiburg 3 - 5  
Bayreuth - Heilbronn 2 - 5  
Crimmitschau - Bietigheim/Bissingen 5 - 8  
Dresden - Lausitzer Füchse 4 - 2  
Kassel - Frankfurt Löwen 3 - 3  
Ravensburg - Tölzer Löwen 5 - 2  
Riessersee - Kaufbeuren 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Iserlohn 4 - 2  
Düsseldorf - Krefeld 1 - 4  
Ingolstadt - Mannheim 4 - 3  
München - Bremerhaven 5 - 2  
Straubing - Eisbären Berlin 3 - 3  
Wolfsburg - Nürnberg 3 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Graz 5 - 2  
Linz - Klagenfurt 4 - 2  
Südtirol Bolzano - Villach 1 - 1  
Vienna Capitals - Medvescak Zagreb 2 - 0  
Znojmo - Salzburg 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Thurgau 5 - 3  
GCK Lions - Biasca Ticino 4 - 1  
Olten - Zug 2 4 - 3  
Visp - Langenthal 2 - 1  
Winterthur - Chaux-de-Fonds 0 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zug 1 - 3  
Bern - Servette 3 - 3  
Biel - Zürich Lions 5 - 2  
Fribourg - Davos 3 - 4  
Lugano - Lausanne 3 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Vita Hasten 2 - 1  
Oskarshamn - Leksand 1 - 0  
Södertälje - Pantern Malmö 1 - 2  
Tingsryd - MODO 1 - 3  
Västervik - Karlskoga 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Rögle 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Liptovsky Mikulas 4 - 1  
Nitra - Poprad 3 - 1  
Trencin - Zvolen 3 - 3  
Zilina - Detva 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Zvezda Csehov 4 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Szahalin 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Olimpija Ljubljana 97 - 77  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Adelaide 88 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Seoul Thunders 88 - 78  
Goyang - Seoul Knights 84 - 84, h.u. 87 - 94  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Cheongju Stars 76 - 71  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Fenerbahce Ülker 68 - 83  
Crvena zvezda - Anadolu Efes 100 - 81  
Olympiakosz - Real Madrid 72 - 72, h.u. 92 - 83  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Adecco ASVEL 73 - 67  
Reims - Hyeres-Toulon 70 - 64  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Ironi Naharia 72 - 69  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Nagoya Dolphins 76 - 76, h.u. 89 - 92  
Kawasaki Brave Thunders - Mikawa Kariya 99 - 104  
Shiga - Ryukyu Okinawa 63 - 83  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Shenzhen 92 - 89  
Fujian - Liaoning 102 - 123  
Jiangsu Dragons - Shanghai Sharks 101 - 96  
Zhejiang Chouzhou - Jilin 120 - 100  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - PEAC-Pécs 50 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Oklahoma City 100 - 95  
Philadelphia - LA Lakers 104 - 107  
Phoenix - Washington 99 - 109  
Utah - Houston 101 - 112  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitteldeutscher - Braunschweig 84 - 78  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Sönderjyske 38 - 33  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Piotrkow Trybunalski 30 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Balatonfüred 15 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Guif 29 - 27  
Kézilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Paraguay 32 - 28  
Franciaország - Románia 26 - 17  
Spanyolország - Szlovénia 33 - 26  
Kézilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Lengyelország 20 - 38  
Csehország - Magyarország 29 - 30  
Norvégia - Svédország 28 - 31  
Kézilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Montenegró 23 - 23  
Dánia - Oroszország 27 - 32  
Japán - Tunézia 31 - 13  
Kézilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Németország 31 - 23  
Kína - Kamerun 26 - 26  
Szerbia - Dél-Korea 33 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Utd. - Bristol City 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Tigre 2 - 1  
Patronato Parana - Olimpo Bahia Blanca 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Adelaide Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabayil - Qarabag Baku 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Cercle Bruges 0 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waasland Beveren - Standard Liege 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeptemvri Szófia - Cserno More Várna 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - Leverkusen 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Holstein Kiel 0 - 0  
Erzgebirge Aue - Darmstadt 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Lotte 2 - 0  
Würzburg - Erfurt 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Sönderjyske 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Ain 1 - 2  
Al-Wasl - Shabab Al-Ahli (UAE) 3 - 0  
Dibba Al-Fujairah - Al-Sharjah 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Chateauroux 1 - 2  
Brest - Bourg-Peronnas 3 - 0  
Lorient - Sochaux 2 - 1  
Niort - Reims 1 - 2  
Orleans - Ajaccio GFC    
Paris FC - Lens 2 - 2  
Tours - Nancy 1 - 2  
Valenciennes - Quevilly Rouen 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Concarneau 3 - 2  
Creteil - Lyon Duchere 0 - 0  
Laval - Beziers 2 - 2  
Marseille Consolat - Sannois St-Gratien 0 - 1  
Pau - Boulogne 2 - 3  
Red Star 93 - Dunkerque 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Strasbourg 0 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - De Graafschap 2 - 1  
Dordrecht - Maastricht 2 - 4  
F. Sittard - RKC Waalwijk 6 - 0  
Telstar - Emmen 0 - 0  
Volendam - Utrecht 2 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Willem II - NAC Breda 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior/Barendrecht - Achilles'29 0 - 2  
Heerenveen - PSV 1 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Cibalia 3 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Bengaluru 0 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Hadera 1 - 1  
Hapoel Katamon - Hapoel Ramat Hasharon 2 - 1  
Hapoel TA - Hapoel Nazareth Illit 4 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Petah Tikva 1 - 1  
Maccabi Herzliya - Hapoel Bnei Lod 2 - 4  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Khor 3 - 0  
Al-Markhiya - Umm-Salal 1 - 1  
Qatar SC - Al-Gharafa 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Millonarios 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Lechia Gdansk 1 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Jagiellonia Bialystok 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Monterrey 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Pescara 4 - 2  
Novara - Cremonese 1 - 1  
Spezia - Foggia 1 - 0  
Ternana - Parma 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Sambenedettese 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Jekatyerinburg - Arszenál Tula 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Moreirense 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Bukarest - Astra Giurgiu 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Aberdeen 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Sp. Gijón 2 - 1  
Granada - Almería 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Guijuelo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izarra - Tudelano 1 - 2  
Leioa - Gernika 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Las Palmas 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Winterthur 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab (KSA) - Al-Faisaly 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vozdovac - Spartak Subotica 2 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbulspor - Boluspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Fenerbahce 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Aberystwyth 5 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Montpellier 22 - 29  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Jenyiszej Krasznojarszk 15 - 0  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Section Paloise 21 - 40  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Argos Sora 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Busto Arsizio 2 - 3  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
M. Adams - I. Nepomniachtchi 0 - 1  
M. Vachier-Lagrave - F. Caruana 0.5 - 0.5  
V. Anand - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
W. So - L. Aronian 0.5 - 0.5  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Day - M. Joyce (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
R. O'Sullivan - M. Gould (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
S. Maguire - J. Perry (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
S. Murphy - M. King (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Sílövészet (10 km, sprint, Hochfilzen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, sprint, Hochfilzen 2017    
E.H. Svendsen - A. Shipulin    
E.H. Svendsen - T. Bö    
J. Eberhard - E. Lesser 0 - 1  
J. Eberhard - E.H. Svendsen    
J. Eberhard - S. Schempp 0 - 1  
J. Eberhard - T. Bö 1 - 0  
J. Fak - E. Lesser 1 - 0  
J. Fak - Q. Fillon Maillet 1 - 0  
J. Fak - T. Bö 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 0 - 1  
Q. Fillon Maillet - E. Lesser 0 - 1  
S. Schempp - A. Shipulin 1 - 0  
S. Schempp - E.H. Svendsen    
S. Schempp - T. Bö 1 - 0  
T. Bö - E. Lesser 0 - 1  
Sílövészet (7,5 km, sprint, női,Hochfilzen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, sprint, női, Hochfilzen 2017    
A. Kuzmina - M. Dorin Habert 1 - 0  
D. Domracheva - A. Kuzmina 1 - 0  
D. Domracheva - M. Dorin Habert 1 - 0  
J. Braisaz - D. Herrmann 1 - 0  
J. Braisaz - L. Dahlmeier 0 - 1  
K. Mäkäräinen - D. Herrmann 1 - 0  
K. Mäkäräinen - J. Braisaz 1 - 0  
K. Mäkäräinen - L. Dahlmeier 1 - 0  
K. Mäkäräinen - T. Eckhoff 1 - 0  
L. Dahlmeier - D. Herrmann 1 - 0  
M. Dorin Habert - D. Wierer 0 - 1  
M. Dorin Habert - P. Fialkova 1 - 0  
M. Hammerschmidt - D. Wierer 0 - 1  
M. Laukkanen - D. Wierer 0 - 1  
M. Laukkanen - M. Olsbu 0 - 1  
T. Eckhoff - D. Herrmann 0 - 1  
T. Eckhoff - J. Braisaz 0 - 1  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Jadran Herceg Novi 4 - 8  

 

2017.12.07.
Curling (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Dánia 9 - 10  
Kína - Hollandia 7 - 5  
Olaszország - Németország 6 - 4  
Oroszország - Csehország (Hsz:Csehország) 5 - 7  
Curling (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Finnország 11 - 5  
Dánia - Csehország (Helyszín: Csehország) 5 - 9  
Kína - Olaszország 5 - 8  
Lettország - Dánia 9 - 10  
Lettország - Finnország 10 - 5  
Németország - Olaszország 9 - 10  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Happee Jyväskylä 9 - 9  
Floorball (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Németország 4 - 3  
Észtország - USA 7 - 7  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Szlovákia (Helyszín: Szlovákia) 6 - 2  
Svájc - Norvégia 10 - 1  
Gyeplabda (Világ Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Argentína 2 - 3  
Németország - Hollandia 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - San Diego 3 - 1  
Laval - Binghamton 1 - 1  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 5 - 0  
San Jose Barracuda - Stockton 0 - 6  
Utica - Syracuse 1 - 6  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neumarkt Riwega - Lustenau 4 - 3  
Vipiteno/Sterzing - Asiago 2 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasan Sport - Kärpät 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Red Star Kunlun 4 - 2  
Avangard Omszk - Lada Toljatti 4 - 2  
Jokerit - Dinamo Moszkva 0 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 0 - 4  
Szeversztal Cserepovec - Slovan Bratislava 5 - 3  
Szpartak Moszkva - CSZKA Moszkva 0 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Vityaz Podolszk 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Ottawa 3 - 0  
Edmonton - Philadelphia 2 - 4  
Toronto - Calgary 1 - 1  
Washington - Chicago 6 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stjernen 5 - 1  
Lorenskog - Stavanger 3 - 3  
Manglerud - Storhamar 2 - 6  
Sparta Sarpsborg - Lillehammer 3 - 2  
Valerenga - Kongsvinger 7 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Schwenningen 4 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - GCK Lions 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Fribourg 1 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Linköping 6 - 3  
Frölunda - Karlskrona 4 - 1  
Färjestad - Växjö 4 - 5  
Lulea - Brynäs 1 - 6  
Rögle - HV 71 1 - 2  
Skelleftea - Mora 3 - 2  
Örebro - Malmö 4 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Metallurg Novokuznyeck 4 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Rubin Tyumeny 3 - 0  
Molot Perm - Heilongjiang 6 - 4  
SZKA-Neva - Zauralje Kurgan 2 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Rjazany 3 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Chengdu 4 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Szahalin 2 - 1  
Tohoku Blades - Daemyung 6 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Brisbane 96 - 89  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Sydney Flames 67 - 73  
Melbourne Boomers - Bendigo 86 - 42  
Perth - Dandenong 78 - 73  
Townsville - Adelaide 64 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Anyang 80 - 80, h.u. 93 - 94  
Wonju Dongbu - Incheon Elephants 82 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guri Winnus - Bucheon KEB 61 - 65  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Unicaja Malaga 88 - 82  
Brose Bamberg - CSZKA Moszkva 76 - 92  
Maccabi TA - Valencia 94 - 91  
Milano - Himki Moszkva 71 - 77  
Zalgiris Kaunas - Panathinaikosz 80 - 74  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - P. Avenida 60 - 50  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Guangzhou 97 - 89  
Guangdong - Shanxi 124 - 98  
Tianjin - Sichuan 104 - 93  
Xinjiang - Qingdao 133 - 113  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Dallas 97 - 90  
Charlotte - Golden State 87 - 101  
Cleveland - Sacramento 101 - 95  
Indiana - Chicago 98 - 96  
LA Clippers - Minnesota 107 - 113  
Milwaukee - Detroit 104 - 100  
New Orleans - Denver 123 - 114  
New York - Memphis 99 - 88  
Orlando - Atlanta 96 - 96, h.u. 110 - 106  
San Antonio - Miami 117 - 105  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Nordsjaelland 31 - 22  
Ribe-Esbjerg - Tonder 25 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Nimes 28 - 28  
Nantes - Paris SG 27 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gummersbach - Magdeburg 22 - 30  
Minden - Burgdorf-Hannover 29 - 29  
R-N. Löwen Kronau - Stuttgart 33 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Gorenje Velenje 27 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Kriens 34 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Redbergslids 22 - 25  
Hammarby - Ricoh HK 29 - 20  
HIF Karlskrona - Malmö 25 - 32  
Skövde - Alingsas 25 - 30  
Kézilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paraguay - Szlovénia 22 - 28  
Románia - Angola 27 - 24  
Spanyolország - Franciaország 25 - 25  
Kézilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Norvégia 16 - 34  
Lengyelország - Magyarország 28 - 31  
Svédország - Argentína 38 - 24  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Flamengo 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Hatta 1 - 0  
Al-Nasr (UAE) - Emirates Ras Al-Khaimah 1 - 0  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - FC Asztana 0 - 1  
Villarreal - Maccabi TA 0 - 1  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Partizan Belgrád 4 - 1  
Young Boys - Skenderbeu 2 - 1  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Ludogorec Razgrad 1 - 1  
Istanbul Basaksehir - Braga 2 - 1  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - AEK Athén 0 - 0  
Rijeka - Milan 2 - 0  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Everton 0 - 3  
Atalanta - Lyon 1 - 0  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Sheriff Tiraspol 2 - 0  
Zlín - Lokomotív Moszkva 0 - 2  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Lugano 1 - 2  
Hapoel Beer Sheva - Plzen 0 - 2  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - BATE Boriszov 6 - 0  
Crvena zvezda - 1. FC Köln 1 - 0  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Konyaspor 1 - 1  
Marseille - Salzburg 0 - 0  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Östersund 1 - 1  
Zorya Luganszk - Ath. Bilbao 0 - 2  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitesse - Nice 1 - 0  
Zulte Waregem - Lazio 3 - 2  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Zenit Szentpétervár 1 - 3  
Vardar Skopje - Rosenborg 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Chambly 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Atl. Kolkata 3 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Rayyan 2 - 0  
Al-Kharaitiyat - Al-Sadd 0 - 4  
Al-Sailiya - Al-Duhail 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Independiente SF 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Guarani Asuncion 5 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Villanovense 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Penarol 0 - 1  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Lyon 30 - 23  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Roeselare 1 - 3  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Halkbank Ankara 3 - 1  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Novoszibirszk - Dinamo Moszkva 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Belogorje Belgorod 0 - 3  
Draisma Apeldoorn - Lindemans Aalst 0 - 3  
Hapoel Mate-Asher - Ceske Budejovice 2 - 3  
Hurrikaani Loimaa - Sahtar Szoligorszk 0 - 3  
Kladno - Arcada Galati 3 - 2  
Lakkapää Rovaniemi - Resovia Rzeszow 0 - 3  
Liberec - Neftocsimik Burgasz 3 - 2  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Baku - Fonte Bastardo 3 - 1  
Nitra - Milli Piyango 1 - 3  
Schonenwerd - Menen 0 - 3  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Gould - Xiao Guodong (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. Joyce - Lyu Haotian (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
R. O'Sullivan - A. Songsermsawad (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
S. Murphy - R. Walden (6 nyert frame-ig) 6 - 1  

 

2017.12.06.
Curling (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Csehország (Helyszín: Csehország) 10 - 4  
Dánia - Kína 5 - 3  
Hollandia - Finnország 8 - 4  
Hollandia - Németország 3 - 4  
Németország - Csehország (Helyszín: Csehország) 8 - 4  
Olaszország - Kína 5 - 10  
Oroszország - Finnország 6 - 9  
Oroszország - Olaszország 5 - 6  
Curling (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Lettország 9 - 5  
Finnország - Kína 0 - 9  
Kína - Lettország 11 - 5  
Németország - Csehország (Helyszín:Csehország) 10 - 7  
Németország - Dánia 7 - 9  
Olaszország - Finnország 7 - 4  
Floorball (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Németország 7 - 10  
Észtország - Dánia 2 - 4  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Szingapúr 4 - 3  
Japán - Thaiföld 2 - 4  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Lengyelország 10 - 4  
Svédország - Lettország 21 - 0  
Gyeplabda (Világ Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - India (Helyszín: India) 3 - 3  
Spanyolország - Ausztrália 1 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - San Diego 2 - 5  
San Antonio - Bakersfield 1 - 5  
Texas Stars - Iowa 4 - 4  
Tucson - Ontario Reign 5 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fassa - Renon/Ritten 3 - 4  
Gherdeina/Gröden - Bregenzerwald 4 - 3  
Zell am See - Cortina 0 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Slavia Trebic 2 - 2  
Kladno - Vsetin 4 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Havirov 1 - 0  
Slavia Praha - Prostejov 1 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Benatky nad Jizerou 6 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Olomouc 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - SZKA Szentpétervár 2 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Dinamo Minszk 4 - 1  
Szocsi - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Buffalo 2 - 4  
Columbus - New Jersey 1 - 4  
Dallas - Nashville 2 - 5  
Detroit - Winnipeg 5 - 1  
Las Vegas - Anaheim 3 - 3  
Los Angeles - Minnesota 5 - 2  
Montreal - St. Louis 3 - 4  
Pittsburgh - NY Rangers 3 - 4  
Tampa Bay - NY Islanders 6 - 2  
Vancouver - Carolina 3 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thurgau - Olten 0 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Almtuna 2 - 4  
Karlskoga - AIK 4 - 3  
Leksand - Tingsryd 3 - 3  
Troja/Ljungby - Pantern Malmö 2 - 2  
Västervik - Timra 2 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Izssztal Izsevszk 1 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - USA 2 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Blades - Daemyung 1 - 4  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Sassari 65 - 75  
Monaco - Karsiyaka 79 - 65  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - AEK Athén 80 - 73  
Estudiantes - Venezia 81 - 80  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Telekom Bonn 61 - 69  
Besiktas - Nanterre 79 - 74  
Zielona Gora - Nymburk 82 - 88  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Decin 81 - 92  
Pardubice - Kolin 79 - 60  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Jeonju KCC Egis 94 - 81  
Ulsan Mobis Phoebus - Busan Sonicboom 83 - 83, h.u. 90 - 93  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Yongin Blue Minx 54 - 65  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Sopron 76 - 65  
Galatasaray - Villeneuve d'Ascq Lille 69 - 64  
Polkowice - Dinamo Kurszk 70 - 98  
USK Praha - Castors Braine 67 - 68  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Wisla Krakkó 87 - 78  
Jekatyerinburg - Lattes Montpellier 100 - 46  
Nagyezsda Orenburg - Yakin Dogu Univ. 76 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Darussafaka 76 - 76, h.u. 89 - 83  
MoraBanc Andorra - Torino 83 - 77  
Paris Levallois - UNIKSZ Kazany 67 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Hapoel Jerusalem 92 - 75  
Galatasaray - Reggio Emilia 82 - 72  
Lietkabelis - Bayern München 87 - 88  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Tofas Bursa 92 - 71  
Ulm - Adecco ASVEL 84 - 94  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Antwerpen 72 - 72, h.u. 84 - 82  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Nevezis Kedainiai 64 - 90  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Porto 61 - 71  
Mornar - Joensuun Kataja 76 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Basic-Fit Brussels 77 - 77, h.u. 89 - 84  
Keravnosz - Körmend 75 - 65  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Istanbul BB 70 - 97  
U-Banca Cluj - Lukoil Academic 83 - 70  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Charleroi Spirou 87 - 83  
Tsmoki-Minszk - Alba Fehérvár 87 - 82  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Mons 78 - 75  
Sigal Prishtina - Buyukcekmece 66 - 84  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karpos Sokoli - Szombathely 43 - 104  
Nyizsnyij Novgorod - Szolnok 78 - 70  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Jilin 130 - 112  
Liaoning - Beijing Ducks 104 - 97  
Shanghai Sharks - Zhejiang Chouzhou 97 - 102  
Zhejiang Guangsha - Jiangsu Dragons 111 - 95  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Debrecen 99 - 88  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Cegléd 52 - 80  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oklahoma City - Utah 100 - 94  
Portland - Washington 92 - 106  
Toronto - Phoenix 126 - 113  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Aalborg 31 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivry - Montpellier 22 - 25  
Pays d'Aix - Cesson 31 - 32  
Saran - Dunkerque 32 - 33  
St. Raphael - Toulouse 27 - 23  
Tremblay - Massy Essonne 26 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Kalisz 27 - 22  
Kwidzyn - Legionowo 27 - 24  
MW Elblag - Gornik Zabrze 17 - 28  
Piotrkow Trybunalski - Spojnia Gdynia 39 - 32  
Stal Mielec - Chrobry Glogow 29 - 17  
Wybrzeze Gdansk - Wisla Plock 26 - 31  
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin 31 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Veszprém 25 - 44  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falk Horten - Bodö 27 - 26  
Fyllingen - Nötteröy 32 - 24  
Haslum - Elverum 26 - 34  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Metalurg Skopje 34 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Benidorm 28 - 29  
Anaitasuna - Bidasoa Irun 24 - 23  
AX Puente Genil - Naturhouse La Rioja 25 - 32  
Granollers - Zamora 30 - 23  
Huesca - Valladolid 23 - 21  
Puerto Sagunto - Morrazo Cangas 31 - 26  
Quabit Guadalajara - Barcelona 26 - 26  
Teucro - Ciudad Encantada 21 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Kristianstad 22 - 30  
Ystad IF - Lugi 29 - 22  
Kézilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Dánia 20 - 22  
Oroszország - Japán 29 - 28  
Tunézia - Montenegró 23 - 29  
Kézilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Dél-Korea 21 - 33  
Németország - Kína 24 - 9  
Szerbia - Hollandia 27 - 27  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Mansfield 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Chelsea 2 0 - 4  
Peterborough - Southend 2 - 0  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Szpartak Moszkva 7 - 0  
Maribor - Sevilla 1 - 1  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Napoli 2 - 1  
Sahtar Doneck - Manchester City 2 - 1  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Monaco 5 - 2  
RB Leipzig - Besiktas 1 - 2  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Dortmund 3 - 2  
Tottenham - APOEL Nicosia 3 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Helsingor 2 - 1  
Silkeborg - Lyngby 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Jamshedpur 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Sepahan 3 - 0  
Padideh Mashhad - Gostaresh Tabriz 0 - 2  
Sepidrood Rasht - Persepolis 0 - 1  
Tractor Tabriz - Foolad Khuzestan 1 - 1  
Zob Ahan - Naft Tehran 2 - 0  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Auckland City 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Cova Piedade 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Real Sociedad 0 - 3  
Betis - Madrid CCF 2 - 1  
Espanyol - Atl. Madrid 0 - 1  
Levante - Ath. Bilbao 3 - 2  
Rayo Vallecano - Valencia 4 - 2  
Sevilla - Barcelona 0 - 2  
Tenerife - Huelva 5 - 1  
Zaragoza - Santa Teresa 4 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Liverpool - U19Szpartak Moszkva 2 - 0  
U19Maribor - U19Sevilla 0 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Feyenoord - U19Napoli 4 - 3  
U19Sahtar Doneck - U19Manchester City 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Porto - U19Monaco 2 - 1  
U19RB Leipzig - U19Besiktas 4 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Real Madrid - U19Dortmund 2 - 1  
U19Tottenham - U19APOEL Nicosia 4 - 1  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Cucine Lube Civitanova 3 - 2  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Chaumont 1 - 3  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Berlin RV 3 - 0  
Toulouse - Zenit Kazany 1 - 3  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Kedzierzyn-Kozle 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amriswil - Omonia Nicosia 3 - 0  
Barkom-Kazhany Lviv - Vojvodina 0 - 3  
Düren - Groningen 3 - 0  
Jedinstvo Bijelo Polje - Posojilnica Aich/Dob 0 - 3  
Kamnik - Ajaccio 3 - 2  
Montpellier - United Volleys Rhein-Main 3 - 2  
OK Novi Pazar - ACH Ljubljana 2 - 3  
Ribnica Gradevinar - Verona 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Lokomotív Harkiv 3 - 0  
Gentofte - Ravenna 0 - 3  
Kosice - Steaua Bukarest 0 - 3  
Lausanne - Stroitel Minszk 3 - 2  
Levszki Ball - Orion Doetinchem 3 - 1  
Mladost Zagreb - CEZ Karlovarsko 2 - 3  
Olympiakosz - Tours 3 - 0  
Pafiakos Pafos - Parnu VK 1 - 3  
Viking Bergen - AO Foinikas Syroy 0 - 3  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - V. Anand 1 - 0  
I. Nepomniachtchi - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
L. Aronian - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
M. Adams - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - W. So 0.5 - 0.5  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dott - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
J. Perry - M. Allen (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Li Hang - R. Day (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
M. King - J. Higgins (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - UVSE 13 - 5  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - UVSE 6 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Verona - Canottieri Napoli 14 - 6  

 

2017.12.05.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - Pittsburgh 20 - 23  
Curling (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Finnország 5 - 3  
Dánia - Oroszország 3 - 6  
Hollandia - Olaszország 6 - 7  
Németország - Kína 4 - 7  
Curling (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kína 6 - 7  
Dánia - Olaszország 7 - 4  
Lettország - Németország 10 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Welhot 5 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Jönköping 8 - 2  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Ausztrália 5 - 4  
Szingapúr - Thaiföld 5 - 6  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Észtország 6 - 1  
Lettország - Dánia 4 - 1  
Norvégia - USA 5 - 4  
Németország - Szlovákia (Helyszín: Szlovákia) 3 - 7  
Gyeplabda (Világ Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Spanyolország 1 - 2  
Belgium - Hollandia 3 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Olimpija Ljubljana 6 - 1  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Växjö 3 - 2  
JYP - Brno 3 - 3  
Liberec - Zürich Lions 0 - 1  
Trinec - Brynäs 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zubr Prerov - Frydek Mistek 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Mladá Boleslav 4 - 1  
Sparta Praha - Vítkovice 2 - 4  
Zlín - Mountfield HK 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - SönderjyskE 5 - 2  
Esbjerg - Hvidovre 6 - 5  
Gentofte - Herlev Eagles 0 - 3  
Odense - Rungsted 4 - 2  
Rödovre - Frederikshavn 2 - 6  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Espoo United 4 - 2  
Jokipojat - Leki 2 - 6  
Kiekko-Vantaa - Tuto 3 - 4  
Kokkolan Hermes - IPK 2 - 1  
Roki - Keupa 2 - 3  
SaPKo - Heinolan Peliitat 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät 3 - 3  
Ilves - Lukko 2 - 1  
Jukurit - Turku PS 2 - 2  
Kalpa - Hämeenlinna 5 - 2  
Kookoo - SaiPa 2 - 3  
Lahti Pelicans - Tappara 2 - 2  
Ässät - Vaasan Sport 4 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Bordeaux 3 - 1  
Epinal - Chamonix-Morzine 6 - 7  
Grenoble - Strasbourg 6 - 1  
Lyon - Nice 5 - 2  
Mulhouse - Gap 1 - 2  
Rouen - Amiens 4 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Red Star Kunlun 2 - 1  
Avangard Omszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 1  
Barisz Asztana - Traktor Cseljabinszk 3 - 3  
Dinamo Riga - CSZKA Moszkva 0 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Lada Toljatti 3 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Jokerit 2 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 2  
Szpartak Moszkva - Vityaz Podolszk 2 - 6  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Slovan Bratislava 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Philadelphia 2 - 5  
Florida - NY Islanders 4 - 4  
Nashville - Boston 5 - 3  
Washington - San Jose 4 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Frisk/Asker 2 - 1  
Manglerud - Sparta Sarpsborg 6 - 6  
Stjernen - Lorenskog 1 - 2  
Storhamar - Kongsvinger 7 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravensburg - Kaufbeuren 3 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Ajoie 0 - 2  
Langenthal - GCK Lions 3 - 5  
Rapperswil - Winterthur 5 - 0  
Zug 2 - Visp 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Kloten 4 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Vita Hasten 4 - 2  
Oskarshamn - Södertälje 4 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Rjazany 3 - 0  
Szokol Krasznojarszk - Burany Voronyezs 4 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Szahalin 2 - 2  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Oldenburg 94 - 90  
Juventus Utena - Murcia 83 - 93  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Ludwigsburg 61 - 72  
Iberostar Tenerife - Neptunas Klaipeda 90 - 67  
PAOK - Ventspils 83 - 76  
RH Gaziantepspor - Chalon sur Saone 68 - 73  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Rosa Radom 80 - 72  
Strasbourg - Banvitspor 87 - 72  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Arisz 69 - 67  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Wonju Dongbu 75 - 81  
Seoul Thunders - Goyang 83 - 83, h.u. 99 - 100  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Lok.Kubany Krasznodar 84 - 89  
Lietuvos Rytas - Partizan Belgrád 93 - 75  
Limoges - Bilbao 86 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Zenit Szentpétervár 103 - 81  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosna Sarajevo - Le Portel 66 - 86  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Benfica 110 - 71  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Jiangsu Tongxi 96 - 101  
Beijing Dragons - Shenzhen 100 - 102  
Guangdong - Tianjin 99 - 91  
Guangzhou - Shanxi 112 - 110  
Sichuan - Qingdao 104 - 107  
Xinjiang - Shandong 114 - 111  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Brooklyn 90 - 110  
Boston - Milwaukee 111 - 100  
Charlotte - Orlando 104 - 94  
Chicago - Cleveland 91 - 113  
Dallas - Denver 122 - 105  
Indiana - New York 115 - 97  
Memphis - Minnesota 95 - 92  
New Orleans - Golden State 115 - 125  
Philadelphia - Phoenix 101 - 115  
San Antonio - Detroit 96 - 93  
Utah - Washington 116 - 69  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - RK Zagreb 24 - 23  
Dinamo Pancevo - Nexe Nasice 25 - 25  
Vardar Pro Skopje - Vojvodina 37 - 22  
Kézilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Paraguay 35 - 13  
Románia - Spanyolország 19 - 17  
Szlovénia - Angola 32 - 25  
Kézilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Argentína 33 - 15  
Norvégia - Lengyelország 35 - 20  
Svédország - Csehország 36 - 32  
Kézilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Tunézia 37 - 19  
Montenegró - Japán 28 - 29  
Oroszország - Brazília 24 - 16  
Kézilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kína 31 - 19  
Hollandia - Kamerun 29 - 22  
Németország - Szerbia 22 - 22  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Oldham 0 - 1  
Fleetwood - Chesterfield 2 - 0  
Gillingham - Oxford Utd. 1 - 2  
Lincoln - Accrington 3 - 2  
Luton - West Ham 2 4 - 0  
Port Vale - Shrewsbury 1 - 2  
Scunthorpe - Leicester 2 1 - 2  
Swansea 2 - Charlton 2 - 3  
Swindon - Forest Green 0 - 1  
Yeovil - Wimbledon 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Sarmiento 3 - 0  
Santamarina Tandil - Atl. Los Andes 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin SJ - Banfield 2 - 1  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Basel 0 - 2  
Manchester Utd. - CSZKA Moszkva 2 - 1  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Paris SG 3 - 1  
Celtic - Anderlecht 0 - 1  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Atl. Madrid 1 - 1  
Roma - Qarabag Baku 1 - 0  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sporting CP 2 - 0  
Olympiakosz - Juventus 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Vereja 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - Dep. Temuco 1 - 1  
Universidad Catolica - Palestino 4 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Sanat Naft Abadan 0 - 1  
Pars Jonoubi Jam - Siah Jamegan Mashhad 1 - 0  
Saipa Karaj - Paykan 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - General Diaz 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stirling - Peterhead 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Raed - Al-Hilal (KSA) 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Trnava 0 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Benfica - U19Basel 0 - 0  
U19Manchester Utd. - U19CSZKA Moszkva 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bayern München - U19Paris SG 3 - 1  
U19Celtic - U19Anderlecht 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Chelsea - U19Atl. Madrid 4 - 2  
U19Roma - U19Qarabag Baku 3 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Barcelona - U19Sporting CP 1 - 1  
U19Olympiakosz - U19Juventus 2 - 0  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valepa Sastamala - PAOK 3 - 2  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Noliko Maaseik - Trentino 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Craiova - Ziraat Bankasi Ankara 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Holding Graz 3 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Montana 1 - 3  
Waldviertel - Volley Naefels 1 - 3  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - F. Caruana 0 - 1  
V. Anand - L. Aronian 0.5 - 0.5  
W. So - M. Adams 0.5 - 0.5  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.Hawkins-A.Songsermsawad (6 nyert frame-ig) 0 - 6  
K. Wilson - R. Walden (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
M. Gould - H. Vafaei Ayouri (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. King - L. Brecel (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
R. O'Sullivan - M. White (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
S. Murphy - J. Robertson (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Xiao Guodong - N. Saengkham (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Yan Bingtao - J. Higgins (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Savona - Brescia 4 - 7  

 

2017.12.04.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Philadelphia 24 - 10  
Floorball (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Finnország 1 - 12  
Norvégia - Csehország 0 - 8  
Floorball (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Németország 5 - 0  
Svédország - Svájc 12 - 3  
Floorball (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thaiföld - Japán 2 - 5  
USA - Dánia 2 - 6  
Gyeplabda (Világ Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Anglia 2 - 2  
India - Németország 0 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 1 - 2  
Tucson - Ontario Reign 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Dinamo Minszk 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - SZKA Szentpétervár 1 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Dinamo Moszkva 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Los Angeles 1 - 3  
Colorado - Dallas 2 - 7  
Las Vegas - Arizona 2 - 2  
Winnipeg - Ottawa 5 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Valerenga 2 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Troja/Ljungby - Timra 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Szarov 5 - 5  
Zvezda Csehov - Dizel Penza 6 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Szahalin 0 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Igokea 85 - 80  
Mega Bemax - Zadar 71 - 73  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Illawarra 91 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Opava 70 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Bucheon KEB 68 - 58  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Pau Orthez 91 - 82  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Gilboa Galil 74 - 99  
Hapoel Eilat - Maccabi Haifa 81 - 86  
Ironi Naharia - Maccabi Ashdod 81 - 76  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Shanghai 77 - 70  
Guangdong - Shenyang Golden Lions 91 - 75  
Heilongjiang Daqing - Bayi Kylins 84 - 84, h.u. 91 - 94  
Jiangsu Phoenix - Shandong 72 - 55  
Liaoning - Zhejiang 77 - 91  
Shaanxi Tianze - Sichuan Jinqiang 73 - 76  
Shanxi XR - Xinjiang 102 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 78 - 81  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Vytautas Prienai 60 - 90  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - Houston 95 - 118  
Miami - Golden State 95 - 123  
Minnesota - LA Clippers 112 - 106  
Oklahoma City - San Antonio 90 - 87  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Brescia 84 - 88  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Kalev/Cramo 108 - 100  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Ribe-Esbjerg 26 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Hammarby 31 - 25  
Redbergslids - Sävehof 22 - 30  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slough Town - Rochdale 0 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Wolverhampton 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Colón 2 - 0  
Gimnasia LP - River Plate 2 - 1  
Lanus - Vélez Sarsfield 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Dunav Ruse 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Braunschweig 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Antofagasta 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Omonia Nicosia 5 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - OB Odense 3 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plataniasz - Atromitosz Periszteri 1 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - F. Sittard 2 - 3  
Utrecht 2 - Emmen 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Rudes 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Nazareth Illit - Ironi Nesher 1 - 1  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel TA 1 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Maccabi Herzliya 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Maccabi Haifa 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Korona Kielce 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Monarcas Morelia 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Udinese 0 - 3  
Verona - Genoa 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Ascoli 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Fermana 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Independiente FBC 5 - 0  
Rubio - Sp. Trinidense 1 - 0  
Sp. Luqueno - General Diaz    
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Portimonense 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACS Poli Timisoara - Gaz Metan Medias 1 - 1  
Sepsi OSK - Dinamo Bukarest 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Alavés 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Xamax 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Nassr 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Napredak Krusevac 3 - 3  
Cukaricki - Zemun    
RAD Belgrád - Radnicki Nis 2 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzurum Bld. Spor - Manisaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Kayserispor 1 - 2  
Trabzonspor - Antalyaspor 3 - 0  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - W. So 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - F. Caruana 0.5 - 0.5  
L. Aronian - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
M. Adams - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - V. Anand 0.5 - 0.5  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Perry - K. Maflin (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
J. Trump - G. Dott (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
Liang Wenbo - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
Lyu Haotian - M. Fu (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. Joyce - N. Robertson (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
M.J. Williams - R. Day (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
P. Lines - M. Allen (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
S. Donaldson - Li Hang (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Miskolc 9 - 9  
Címkék: eredmények, tippmix,