Tippmix eredmények - 2017. december 25 - 31.

2017-12-25
Tippmix eredmények - 2017. december 25 - 31.
2017.12.31.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Carolina 22 - 10  
Baltimore - Cincinnati 27 - 31  
Denver - Kansas City 24 - 27  
Detroit - Green Bay 35 - 11  
Indianapolis - Houston 22 - 13  
LA Chargers - Oakland 30 - 10  
LA Rams - San Francisco 13 - 34  
Miami - Buffalo 16 - 22  
Minnesota - Chicago 23 - 10  
New England - NY Jets 26 - 6  
NY Giants - Washington 18 - 10  
Philadelphia - Dallas 0 - 6  
Pittsburgh - Cleveland 28 - 24  
Seattle - Arizona 24 - 26  
Tampa Bay - New Orleans 31 - 24  
Tennessee - Jacksonville 15 - 10  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Providence 2 - 2  
Bridgeport - Binghamton 5 - 0  
Chicago Wolves - Rockford 6 - 2  
Cleveland - Grand Rapids 3 - 5  
Hartford - Springfield 4 - 5  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 1  
Lehigh Valley - Charlotte 2 - 5  
Manitoba - San Jose Barracuda 5 - 2  
Rochester - Laval 2 - 4  
San Antonio - San Diego 2 - 1  
Syracuse - Utica 2 - 2  
Texas Stars - San Diego 3 - 6  
Toronto Marlies - Belleville 5 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braehead - Dundee 6 - 0  
Edinburgh - Fife 3 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Arizona 5 - 2  
Florida - Montreal 2 - 0  
Las Vegas - Toronto 6 - 3  
Nashville - Minnesota 3 - 0  
Ottawa - Boston 0 - 5  
St. Louis - Carolina 3 - 2  
Vancouver - Los Angeles 3 - 4  
Washington - New Jersey 5 - 2  
Jégkorong (Spengler Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Svájc 3 - 0  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Kanada 0 - 8  
U20USA - U20Finnország 5 - 4  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svájc - U20Csehország 3 - 6  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Perth 68 - 83  
Illawarra - Brisbane 104 - 82  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Sydney Flames 63 - 75  
Townsville - Perth 83 - 51  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Changwon Sakers 98 - 96  
Seoul Knights - Goyang 79 - 70  
Ulsan Mobis Phoebus - Anyang 88 - 85  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guri Winnus - Cheongju Stars 56 - 71  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koloszosz Rodosz - Panathinaikosz 71 - 72  
Olympiakosz - Panioniosz 87 - 65  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya Dolphins - Mikawa Kariya 80 - 92  
Tokyo Alvark - Chiba 57 - 56  
Tokyo Sunrockers - Kawasaki Brave Thunders 68 - 86  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Liaoning 79 - 105  
Jiangsu Tongxi - Fujian 115 - 115, h.u. 127 - 123  
Shandong - Beijing Ducks 116 - 116, h.u. 128 - 126  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Portland 104 - 89  
Boston - Brooklyn 108 - 105  
Denver - Philadelphia 102 - 107  
Detroit - San Antonio 93 - 79  
Golden State - Memphis 141 - 128  
New Orleans - New York 103 - 105  
Orlando - Miami 111 - 117  
Utah - Cleveland 104 - 101  
Washington - Chicago 114 - 110  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Fuenlabrada 101 - 74  
Murcia - Baskonia Vitoria 78 - 67  
Real Madrid - Estudiantes 96 - 89  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Darussafaka 73 - 69  
Banvitspor - RH Gaziantepspor 86 - 76  
Besiktas - Fenerbahce Ülker 71 - 76  
Yesilgiresun - Trabzonspor 106 - 86  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Wellington Phoenix 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Bengaluru 1 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Beer Sheva 0 - 1  
Ironi Kiryat Shmone - Ashdod 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chabab Atlas Khenifra - Wydad Casablanca 0 - 0  
Hassania Agadir - Moghreb Tetouan 2 - 1  
Olympique de Safi - Difaa El Jadidi 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Manchester City 0 - 0  
West Bromwich - Arsenal 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Barry Town 3 - 0  
MMA (Rizin World GP)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Filipovic - T. Kosaka 1 - 0  
T. Gomi - Y. Yachi 0 - 1  
MMA (UFC 219)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Condit - N. Magny 0 - 1  
D. Hooker - M. Diakiese 1 - 0  
J. Rivera - J. Lineker    
K. Nurmagomedov - E. Barboza 1 - 0  
K. Rountree - M. Oleksiejczuk 0 - 1  
L. Smolka - M. Nicolau 0 - 1  
M. Jury - R. Glenn 1 - 0  
M. Vettori - O. Akhmedov 1 - 1  
T. Elliott - M. Delarosa 1 - 0  
MMA (UFC 219, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Calvillo - C. Esparza 0 - 1  
C. Justino - H. Holm 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Leicester 30 - 6  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Castres 27 - 31  
Lyon - Section Paloise 35 - 23  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Llanelli Scarlets 11 - 14  
Newport Dragons - Ospreys 9 - 22  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Suwon Kepco 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Incheon Heungkuk 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Shanghai 0 - 3  
Beijing - Guangdong 3 - 0  
Fujian - Sichuan 0 - 3  
Jiangsu - Henan 3 - 0  
Shandong - Hebei 3 - 0  
Tianjin - Hubei 3 - 0  
Sífutás (Tour de Ski,15 km,Lenzerheide)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Poltoranin - H.C. Holund 1 - 0  
A. Poltoranin - I. Niskanen 1 - 0  
A. Poltoranin - S. Ustiugov 1 - 0  
D. Cologna - C. Halfvarsson 1 - 0  
D. Tönseth - S. Ustiugov 1 - 0  
E. Iversen - N. Dyrhaug 0 - 1  
H.C. Holund - D. Tönseth 1 - 0  
H.C. Holund - S. Ustiugov 1 - 0  
I. Niskanen - M.J. Sundby 0 - 1  
I. Niskanen - S. Ustiugov 1 - 0  
M.J. Sundby - A. Poltoranin 0 - 1  
M.J. Sundby - D. Tönseth 1 - 0  
M.J. Sundby - H.C. Holund 1 - 0  
M.J. Sundby - S. Ustiugov 1 - 0  
Tour de Ski, 15 km, Lenzerheide 2017    
Sífutás (TourdeSki,10km,női,Lenzerheide)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jacobsen - K. Niskanen 0 - 1  
A. Jacobsen - N. Nepryaeva 1 - 0  
A. Jacobsen - T. Stadlober 1 - 0  
H. Weng - I.F. Östberg 0 - 1  
I.F. Östberg - K. Parmakoski 1 - 0  
J. Diggins - S. Björnsen 0 - 1  
K. Niskanen - J. Diggins 1 - 0  
K. Parmakoski - H. Weng 0 - 1  
K. Parmakoski - T. Stadlober 1 - 0  
K.R. Harsem - S. Björnsen 0 - 1  
L. Mononen - K.R. Harsem 1 - 0  
T. Stadlober - N. Nepryaeva 0 - 1  
Tour de Ski, 10 km, női, Lenzerheide 2017    
Tenisz (Auckland-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Perrin - S. Vickery 0 - 2  
J. Fett - Mi. Kato 2 - 0  
J. Loeb - Ar. Rodionova 0 - 2  
T. Mrdeza - D. Chiesa 0 - 2  
V. Kuzmova - A. Rus 2 - 1  
Y. Bonaventure - Ar. Rodionova 2 - 0  
Y. Bonaventure - K. Boulter 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - D.S. Schwartzman 2 - 0  
S. Johnson - A. De Minaur 0 - 2  
Tenisz (Brisbane, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Raonic M / Shapovalov D 2 - 0  
Tenisz (Brisbane, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - A. Cornet    
C. Witthöft - A. Krunic 0 - 2  
D. Aiava - A. Tomljanovic 0 - 2  
K. Bertens - A. Konjuh 0 - 2  
S. Stosur - A. Sevastova 0 - 2  
T. Maria - M. Lucic-Baroni 1 - 2  
Tenisz (Brisbane, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keys M / Watson H - Barty/Dellacqua 0 - 2  
Tenisz (Brisbane-selejtező, férfi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Escobedo - J. Kovalik 2 - 0  
J-P. Smith - V. Galovic 2 - 1  
M. Mmoh - S. Ofner 2 - 0  
Y. Hanfmann - P. Polansky (Esőszünet) 1 - 2  
Tenisz (Brisbane-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - P. Monova 2 - 1  
D. Yastremska - K. Bondarenko 1 - 2  
H. Watson - K. Kanepi 0 - 2  
J. Brady - K. Ahn 2 - 0  
Tenisz (Doha-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - M. Basic 1 - 2  
A. Setkic - S. Travaglia 0 - 2  
M. Marterer - M. Berrettini 0 - 2  
S. Tsitsipas - E. Ymer 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Kokkinakis - V. Pospisil 2 - 1  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gavrilova - E. Bouchard 2 - 0  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavrilova/Kokkinakis - Bouchard/Pospisil 0 - 2  
Tenisz (Pune-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - S. Nagal 1 - 2  
C. Taberner - I. Ivashka 0 - 2  
J. Souza - R. Ojeda Lara 0 - 2  
T. Monteiro - P. Gunneswaran 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I-C. Begu - Fa. Liu 2 - 0  
K. Siniakova - O. Jabeur 2 - 0  
M. Linette - J. Cepelova 2 - 1  
M. Niculescu - A. Sabalenka 0 - 2  
Qia. Wang - A. Riske 0 - 2  
Y-Y. Duan - E. Rodina 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I M / Buzarnescu M - Dzalamidze N / Knoll X 2 - 1  
Han X / Liang C - Begu I C / Halep S 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Buyukakcay - S. Vögele 0 - 2  
D. Kovinic - X.Y. Wang 2 - 1  
J. Paolini - Jin.J. Lu 2 - 0  
L. Kerkhove - A. Blinkova 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hir. Kyoguchi - C. Buitrago 1 - 0  

 

2017.12.30.
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lewis - P. Taylor (6 nyert játszmáig) 1 - 6  
M. van Gerwen - R. Cross (6 nyert játszmáig) 5 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Nokian KrP 6 - 9  
OLS Oulu - Happee Jyväskylä 4 - 4  
Seinäjoki - Salba 6 - 4  
Steelers Hämeenlinna - Welhot 11 - 2  
Viikingit Helsinki - Turku PS 5 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Tucson 4 - 4  
Grand Rapids - Cleveland 5 - 2  
Lehigh Valley - Charlotte 3 - 1  
Manitoba - San Jose Barracuda 2 - 3  
Milwaukee - Chicago Wolves 2 - 2  
Ontario Reign - Stockton 4 - 3  
Rockford - Iowa 3 - 5  
San Antonio - Texas Stars 0 - 0  
Springfield - Hershey 2 - 4  
Toronto Marlies - Rochester 0 - 2  
Utica - Providence 1 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Hartford 5 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Vipiteno/Sterzing 6 - 3  
Fassa - Renon/Ritten 0 - 3  
Jesenice - Olimpija Ljubljana 2 - 4  
Kitzbühel - Bregenzerwald 4 - 1  
Neumarkt Riwega - Gherdeina/Gröden 5 - 3  
Salzburg 2 - Klagenfurt 2 4 - 1  
Val Pusteria - Cortina 2 - 1  
Zell am See - Lustenau 5 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Braehead 4 - 2  
Cardiff - Milton Keynes 6 - 3  
Fife - Guildford 5 - 3  
Nottingham - Coventry 4 - 3  
Sheffield - Manchester 3 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Pardubice 4 - 3  
Litvínov - Chomutov 2 - 2  
Olomouc - Sparta Praha 2 - 5  
Plzen - Jihlava 3 - 1  
Trinec - Zlín 0 - 1  
Vítkovice - Brno 0 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Gentofte 2 - 2  
Herlev Eagles - Herning 2 - 3  
Odense - Rödovre 2 - 3  
Rungsted - Aalborg 1 - 1  
SönderjyskE - Esbjerg 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Csíkszereda 6 - 2  
Diósgyőr - Fehérvári Titánok 4 - 1  
MAC Budapest - FTC 9 - 1  
Újpest - Dunaújváros 4 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Kiekko-Vantaa 2 - 2  
Heinolan Peliitat - Imatra Ketterä 1 - 3  
IPK - Roki 4 - 1  
Jokipojat - SaPKo 2 - 3  
Keupa - Leki 2 - 2  
Kokkolan Hermes - Tuto 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kookoo 4 - 0  
Jukurit - Kärpät 1 - 2  
Kalpa - Lahti Pelicans 2 - 2  
Lukko - Tappara 4 - 4  
SaiPa - Ilves 2 - 2  
Turku PS - Vaasan Sport 4 - 3  
Ässät - JYP 0 - 7  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Jokerit 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Calgary 2 - 1  
Carolina - Pittsburgh 2 - 1  
Colorado - Toronto 3 - 3  
Dallas - St. Louis 4 - 2  
Detroit - NY Rangers 2 - 2  
Edmonton - Chicago 3 - 3  
Minnesota - Nashville 4 - 2  
New Jersey - Buffalo 3 - 3  
Ottawa - Columbus 5 - 4  
Tampa Bay - Philadelphia 3 - 5  
Winnipeg - NY Islanders 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga 5 - 1  
Kongsvinger - Stavanger 3 - 3  
Lillehammer - Storhamar 4 - 6  
Manglerud - Lorenskog 4 - 1  
Sparta Sarpsborg - Stjernen 5 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Frankfurt Löwen 1 - 5  
Heilbronn - Kassel 2 - 0  
Kaufbeuren - Bad Nauheim 2 - 1  
Lausitzer Füchse - Bietigheim/Bissingen 2 - 4  
Ravensburg - Freiburg 3 - 3  
Riessersee - Crimmitschau 4 - 3  
Tölzer Löwen - Dresden 2 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Düsseldorf 2 - 3  
Ingolstadt - Augsburg 4 - 4  
Krefeld - Iserlohn 4 - 4  
Köln - Wolfsburg 3 - 4  
Mannheim - Bremerhaven 5 - 1  
München - Nürnberg 2 - 2  
Schwenningen - Straubing 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Salzburg 3 - 8  
Fehérvár - Znojmo 2 - 2  
Graz - Villach 5 - 3  
Medvescak Zagreb - Klagenfurt 3 - 2  
Südtirol Bolzano - Innsbruck 1 - 2  
Vienna Capitals - Linz 3 - 2  
Jégkorong (Spengler Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Mountfield HK 5 - 2  
Svájc - Davos 8 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - GCK Lions 2 - 1  
Visp - Langenthal 4 - 4  
Winterthur - Rapperswil 1 - 6  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Björklöven 2 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Örebro 3 - 3  
Djurgarden - Malmö 3 - 3  
Frölunda - Mora 3 - 2  
Linköping - Karlskrona 2 - 2  
Rögle - HV 71 4 - 1  
Skelleftea - Lulea 1 - 3  
Växjö - Färjestad 3 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nove Zamky 8 - 1  
Liptovsky Mikulas - Detva 0 - 1  
Nitra - Trencin 5 - 1  
Poprad - Zvolen 2 - 2  
Zilina - Kosice 3 - 2  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Finnország - U20Szlovákia 5 - 2  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Fehéroroszország 6 - 5  
U20Svédország - U20Svájc 7 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Buducnost Podgorica 87 - 93  
FMP - Partizan Belgrád 83 - 71  
Igokea - Cedevita Zagreb 61 - 69  
Mornar - Mega Bemax 87 - 83  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Melbourne Utd. 79 - 103  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Dandenong 80 - 45  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Vasco da Gama 89 - 81  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Wonju Dongbu 75 - 61  
Jeonju KCC Egis - Seoul Thunders 79 - 71  
Seoul Knights - Busan Sonicboom 84 - 63  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Bucheon KEB 67 - 65  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Larissza-Farosz 106 - 79  
Arisz - Trikala 82 - 63  
Korivosz Amaliada - Promitheasz Patra 78 - 71  
Lavrio - PAOK 90 - 72  
Rethymno - Kymi 83 - 73  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tochigi 80 - 99  
Hokkaido - Toyohashi Neophoenix 69 - 66  
Nagoya Dolphins - Mikawa Kariya 93 - 79  
Nishinomiya - Toyama 76 - 83  
Osaka - Kyoto 65 - 81  
Shiga - Yokohama 74 - 80  
Tokyo Sunrockers - Kawasaki Brave Thunders 61 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao - Beijing Dragons 98 - 118  
Sichuan - Guangzhou 104 - 107  
Xinjiang - Shenzhen 102 - 94  
Zhejiang Chouzhou - Jiangsu Dragons 100 - 100, h.u. 112 - 105  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Xinjiang 74 - 73  
Guangdong - Jiangsu Phoenix 66 - 69  
Liaoning - Beijing Great Wall 70 - 82  
Shenyang Golden Lions - Zhejiang 86 - 92  
Sichuan Jinqiang - Heilongjiang Daqing 65 - 74  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Trefl Sopot 80 - 69  
Asseco Gdynia - Koszalin 83 - 81  
Krosno - Legia Varsó 91 - 78  
Ostrow Wielkopolski - Starogard Gdanski 95 - 73  
Rosa Radom - Czarni Slupsk 91 - 78  
Start Lublin - Dabrowa Gornicza 60 - 89  
Torun - Szczecin 109 - 101  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Lietuvos Rytas 74 - 85  
Juventus Utena - Zalgiris Kaunas 74 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Indiana 119 - 107  
Golden State - Charlotte 100 - 111  
LA Lakers - LA Clippers 106 - 121  
Miami - Brooklyn 87 - 111  
New Orleans - Dallas 120 - 128  
Oklahoma City - Milwaukee 95 - 97  
Sacramento - Phoenix 101 - 111  
Toronto - Atlanta 111 - 98  
Washington - Houston 121 - 103  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Oldenburg 80 - 90  
Mitteldeutscher - Jena 86 - 86, h.u. 94 - 100  
Tübingen - Ludwigsburg 75 - 93  
Ulm - Bayern München 75 - 89  
Öttinger Gotha - Göttingen 74 - 63  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montegranaro - Imola 79 - 70  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legnano - Casale Monferrato 74 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Cantu 86 - 80  
Trento - Torino 79 - 67  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Palma - Ourense 67 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Zaragoza 70 - 67  
Bilbao - Unicaja Malaga 70 - 67  
Iberostar Tenerife - Gran Canaria 92 - 71  
Obradoiro Monbus - MoraBanc Andorra 65 - 77  
San Pablo Burgos - Gipuzkoa 76 - 99  
Valencia - Joventut Badalona 102 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Girona 67 - 87  
Sant Adria - Gernika Bizkaia 52 - 68  
Zamarat - Araski AES 76 - 77  
Zaragoza - Ferrol 75 - 65  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Galatasaray 74 - 67  
Sakaryaspor - Karsiyaka 90 - 78  
Tofas Bursa - Buyukcekmece 92 - 88  
Usak Sportif - Eskisehirspor 68 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Ormanspor 56 - 70  
Antakya Hatay - Besiktas 74 - 71  
Canik - Mersin BB 70 - 76  
Galatasaray - Fenerbahce 67 - 79  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Midtjylland 23 - 22  
Köbenhavn - Esbjerg 20 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Nantes 29 - 22  
Dijon - Chambray Touraine 25 - 22  
Issy Paris - Bourg de Peage 26 - 27  
Le Havre - Fleury Loiret 23 - 26  
Metz - Nice 32 - 20  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - MTK 29 - 29  
FTC - Dunaújváros 30 - 23  
Kisvárda - Érd 21 - 27  
Vác - Siófok 27 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Buxtehude 26 - 21  
Blomberg-Lippe - Bad Wildungen 31 - 22  
Metzingen - Göppingen 28 - 32  
Neckarsulm - Dortmund 21 - 27  
Nellingen - Bensheim/Auerbach 30 - 30  
Oldenburg - Leverkusen 29 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Höör 14 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Scunthorpe 2 - 2  
Blackpool - Plymouth 2 - 2  
Bradford - Oxford Utd. 3 - 2  
Bury - Fleetwood 0 - 2  
Gillingham - Wimbledon 2 - 2  
Milton Keynes Dons - Peterborough 1 - 0  
Oldham - Bristol Rovers 1 - 1  
Portsmouth - Northampton 3 - 1  
Southend - Shrewsbury 1 - 2  
Walsall - Rotherham 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Crewe 3 - 1  
Carlisle - Coventry 0 - 1  
Cheltenham - Newport 1 - 1  
Chesterfield - Colchester 0 - 0  
Crawley - Stevenage 1 - 0  
Exeter - Barnet 2 - 1  
Grimsby - Accrington 0 - 3  
Lincoln - Forest Green 2 - 1  
Port Vale - Luton 4 - 0  
Swindon - Notts County 1 - 0  
Wycombe - Mansfield 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Reading 1 - 1  
Birmingham - Leeds 1 - 0  
Brentford - Sheffield Wed. 2 - 0  
Bristol City - Wolverhampton 1 - 2  
Burton - Norwich 0 - 0  
Hull City - Fulham 2 - 2  
Ipswich - Derby County 1 - 2  
Middlesbrough - Aston Villa 0 - 1  
Nottingham - Sunderland 0 - 1  
Sheffield Utd. - Bolton 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Maidstone Utd. 1 - 1  
Barrow - Solihull Moors 1 - 2  
Boreham - Torquay 2 - 0  
Dover - Halifax 0 - 0  
Eastleigh - Woking 2 - 2  
Ebbsfleet Utd. - Dag & Red 1 - 1  
Leyton - Bromley 0 - 1  
Macclesfield - Sutton Utd. 1 - 0  
Maidenhead Utd. - Fylde 1 - 2  
Tranmere - Guiseley 4 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Brisbane Roar 1 - 2  
Sydney FC - Perth Glory 6 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dibba Al-Fujairah - Al-Jazeera (UAE) 3 - 1  
Hatta - Shabab Al-Ahli (UAE) 0 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Assiouty - El Zamalek 0 - 1  
Al-Mokawloon Arab - El Gaish Talaea 0 - 2  
El Daklyeh - Smouha 0 - 0  
El Entag El Harby - Wadi Degla 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Atl. Madrid 2 - 3  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Northeast Utd. 5 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva 1 - 0  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Haifa 0 - 1  
Maccabi Haifa - Hapoel Akko 0 - 1  
Maccabi Netanya - Hapoel Raanana 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - Rapide Oued Zem 1 - 0  
Ittihad Tanger - CRA de Hoceima 3 - 0  
Kawkab Marrakesh - RSB Berkane 0 - 2  
Olympique de Khouribga - FAR Rabat 1 - 2  
Raja Casablanca - Racing de Casablanca 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Cagliari 1 - 2  
Benevento - Chievo 1 - 0  
Bologna - Udinese 1 - 2  
Fiorentina - Milan 1 - 1  
Internazionale - Lazio 0 - 0  
Roma - Sassuolo 1 - 1  
Sampdoria - SPAL Ferrara 2 - 0  
Torino - Genoa 0 - 0  
Verona - Juventus 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Giana Erminio 4 - 2  
Cuneo - Piacenza 1 - 0  
Livorno - Prato 2 - 0  
Monza - Pistoiese 3 - 1  
Olbia - Gavorrano 4 - 3  
Pontedera - Lucchese 3 - 2  
Pro Piacenza - Carrarese 0 - 1  
Robur Siena - Pisa 0 - 0  
Viterbese - Arzachena 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Siracusa 2 - 0  
Catania - Casertana 1 - 2  
Catanzaro - Reggina 0 - 1  
Matera - Sicula Leonzio 2 - 0  
Monopoli - Fondi 1 - 0  
Paganese - Cosenza 0 - 2  
Rende - Akragas 2 - 0  
Virtus Francavilla - Bisceglie 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caldas - Académica 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Uniao Oliveirense 2 - 2  
Moreirense - Guimaraes 3 - 3  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Porto 2 - 3  
Rio Ave - Leixoes 3 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Everton 2 - 1  
Chelsea - Stoke 5 - 0  
Huddersfield - Burnley 0 - 0  
Liverpool - Leicester 2 - 1  
Manchester Utd. - Southampton 0 - 0  
Newcastle - Brighton 0 - 0  
Watford - Swansea 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hearts 0 - 0  
Celtic - Rangers 0 - 0  
Hibernian - Kilmarnock 1 - 1  
Motherwell - Hamilton 1 - 3  
Partick Thistle - Ross County 2 - 0  
St. Johnstone - Dundee 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - East Fife 1 - 1  
Ayr Utd. - Forfar 2 - 3  
Queens Park - Albion Rovers 2 - 2  
Raith Rovers - Stranraer 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montrose - Peterhead 2 - 6  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Inverness CT 2 - 3  
Falkirk - Queen of South 3 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Prestatyn 1 - 0  
TNS - Newtown 2 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HW Welders - Ballyclare Comrades 1 - 0  
Larne - Newry City 3 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Glenavon 3 - 1  
Cliftonville - Coleraine 0 - 0  
Dungannon - Glentoran 0 - 0  
Linfield - Crusaders 1 - 2  
Warrenpoint - Ards 3 - 3  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Sale 20 - 16  
Harlequin - Northampton Saints 50 - 21  
London Irish - Newcastle 15 - 20  
Saracens - Worcester 46 - 31  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Montpellier 29 - 10  
La Rochelle - Agen 47 - 6  
Oyonnax - Racing-Metro 12 - 16  
Stade de France - Bordeaux 22 - 12  
Toulouse - Toulon 18 - 13  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Edinburgh 17 - 0  
Zebre - Benetton Treviso 16 - 20  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Seoul Woori 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Seoul Caltex 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Nitra 3 - 2  
Mladost Zagreb - Kazincbarcika 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Monza 0 - 3  
Castellana Grotte - Modena 0 - 3  
Cucine Lube Civitanova - Vibo Valentia 3 - 1  
Padova - Perugia 1 - 3  
Piacenza - Ravenna 1 - 3  
Revivre Milano - Trentino 2 - 3  
Verona - Latina    
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - LJ Modena 3 - 1  
Conegliano - Bisonte Firenze 2 - 3  
Novara - Mycicero Pesaro 3 - 0  
Scandicci - Monza 3 - 2  
Sífutás (Tour de Ski,sprint,Lenzerheide)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gros - A. Harvey 0 - 1  
B. Gros - R. Jouve 0 - 1  
C. Halfvarsson - A. Bolshunov 0 - 1  
E. Iversen - C. Halfvarsson 1 - 0  
F. Pellegrino - S.B. Skar 1 - 0  
F.H. Krogh - E. Iversen 1 - 0  
F.H. Krogh - R. Hakola 0 - 1  
L. Chanavat - A. Harvey 1 - 0  
L. Chanavat - G. Retivykh 1 - 0  
O. Svensson - R. Jouve 0 - 1  
O. Svensson - S. Hamilton 0 - 1  
R. Hakola - A. Bolshunov 1 - 0  
S. Hamilton - G. Retivykh 1 - 0  
S. Ustiugov - F. Pellegrino 1 - 0  
S. Ustiugov - S.B. Skar 1 - 0  
Tour de Ski, sprint, Lenzerheide 2017    
Sífutás (TourdeS,sprint,női,Lenzerheide)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lampic - A. Cebasek    
H. Kolb - S. Björnsen 1 - 0  
H. Weng - I.F. Östberg 1 - 0  
H. Weng - J. Diggins 0 - 1  
H. Weng - K. Randall 1 - 0  
I.F. Östberg - J. Öberg 1 - 0  
I.F. Östberg - K. Randall 1 - 0  
J. Diggins - I.F. Östberg 1 - 0  
J. Diggins - K. Randall 1 - 0  
L. van der Graaff - N. Faehndrich 1 - 0  
S. Ringwald - I. Sargent 1 - 0  
S. Ringwald - S. Caldwell 0 - 1  
Tour de Ski, sprint, női, Lenzerheide 2017    
Y. Belorukova - K. Visnar    
Síugrás (Négysáncverseny, Oberstdorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wellinger - D.A. Tande 1 - 0  
D.A. Tande - J. Kobayashi 0 - 1  
D.A. Tande - J.A. Forfang 0 - 1  
J. Kobayashi - J.A. Forfang 1 - 0  
J. Kobayashi - M. Eisenbichler 1 - 0  
K. Stoch - A. Wellinger 1 - 0  
Négysáncverseny, Oberstdorf 2017    
P. Prevc - S. Leyhe 0 - 1  
R. Freitag - A. Wellinger 1 - 0  
R. Freitag - J.A. Forfang 1 - 0  
R. Freitag - K. Stoch 0 - 1  
R. Freitag - S. Kraft 1 - 0  
S. Kraft - A. Wellinger 1 - 0  
S. Kraft - J.A. Forfang 1 - 0  
S. Kraft - K. Stoch 0 - 1  
Tenisz (Auckland-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - R. Ozaki 2 - 1  
C. Perrin - M. Zanevska 2 - 0  
D. Chiesa - D.R. Collins    
E. Routliffe - J. Loeb 1 - 2  
J. Glushko - Ar. Rodionova 0 - 2  
M. Frech - S. Vickery 0 - 2  
M. Imanishi - Mi. Kato 1 - 2  
R. Hogenkamp - Y. Bonaventure 1 - 2  
S. Soler-Espinosa - E. Hozumi 2 - 0  
S. Soler-Espinosa - Mi. Kato 1 - 2  
Sa. Jones - K. Boulter 1 - 2  
V. Golubic - T. Mrdeza 1 - 2  
Tenisz (Brisbane-selejtező, férfi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - J-P. Smith 0 - 2  
A. Bublik - M. Bachinger    
D. Kudla - J. Kovalik 0 - 2  
E. Escobedo - J. Duckworth 2 - 1  
F. Peliwo - P. Polansky 0 - 2  
M. Arevalo - S. Ofner 1 - 2  
Q. Halys - M. Mmoh 0 - 2  
V. Galovic - R. Olivo 2 - 1  
Y. Hanfmann - S. Groth 2 - 0  
Tenisz (Brisbane-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - I. Wallace 2 - 0  
B. Pera - P. Monova 1 - 2  
H. Watson - M. Doi 2 - 0  
J. Brady - I. Falconi 2 - 0  
J. Fourlis - K. Bondarenko 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - D. Yastremska    
P. Hon - K. Ahn 0 - 2  
S. Tomic - K. Kanepi 0 - 2  
Tenisz (Doha-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - C. Hemery 2 - 0  
A. Vatutin - M. Basic 0 - 2  
D. Brown - A. Setkic 0 - 2  
E. Ymer - P. Sousa    
L. Broady - M. Berrettini 0 - 2  
M. Marterer - M.S. Zayed 2 - 0  
S. Tsitsipas - M.S. Zayid 2 - 0  
V. Safranek - S. Travaglia 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Svájc 0 - 3  
Oroszország - USA 1 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Khachanov - J. Sock 1 - 2  
Y. Sugita - R. Federer 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - C. Vandeweghe 0 - 2  
N. Osaka - B. Bencic 0 - 2  
Tenisz (Hopman Kupa, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osaka/Sugita - Bencic/Federer 1 - 2  
Pavlyuchenkova/Khachanov - Vandeweghe/Sock 2 - 1  
Tenisz (Mubadala, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bautista-Agut - K. Anderson 0 - 2  
Tenisz (Pune-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - S. Khan 2 - 0  
C. Taberner - V. Vardhan 2 - 1  
D. Sharan - S. Nagal 0 - 2  
F. Skugor - I. Ivashka 0 - 2  
J. Pungliya - P. Gunneswaran 0 - 2  
S.K. Mukund - R. Ojeda Lara 0 - 2  
S.W. Kwon - J. Souza 1 - 2  
T. Monteiro - N.S. Balaji 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - J. Paolini 0 - 2  
B. Krejcikova - C. Buyukakcay 0 - 2  
Car. Zhao - A. Blinkova 0 - 2  
D. Kovinic - Yux. Zhang 2 - 0  
I.M. Bara - S. Vögele 0 - 2  
Jin.J. Lu - T. Martincova 2 - 0  
X.Y. Wang - S.J. Jang 2 - 1  
Xin. Han - L. Kerkhove 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken Shiro - Gil. Pedroza 1 - 0  

 

2017.12.29.
Alpesi sí (Kombináció, Bormio)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pinturault - A.A. Kilde 1 - 0  
A. Pinturault - D. Paris 1 - 0  
A. Pinturault - K. Jansrud 1 - 0  
A. Theaux - C. Innerhofer 0 - 1  
A.A. Kilde - D. Paris 1 - 0  
A.A. Kilde - K. Jansrud 0 - 1  
A.A. Kilde - M. Caviezel 0 - 1  
J. Murisier - K. Jansrud 0 - 1  
J. Murisier - V. Kriechmayr 1 - 0  
K. Jansrud - D. Paris 1 - 0  
Kombináció, Bormio 2017    
L. Aerni - V. Muffat Jeandet 0 - 1  
M. Caviezel - L. Aerni 1 - 0  
V. Kriechmayr - M. Mayer 0 - 1  
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, női, Lienz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Brignone - S. Brunner 1 - 0  
F. Hansdötter - P. Vlhova 0 - 1  
L. Gut - A. Drev 0 - 1  
L. Gut - M. Bassino 1 - 0  
L. Gut - S. Brunner 0 - 1  
M. Bassino - S. Brunner 0 - 1  
M. Bassino - S. Goggia 0 - 1  
M. Mölgg - F. Brignone 0 - 1  
M. Shiffrin - T. Worley 1 - 0  
N. Löseth - S. Hector 0 - 1  
R. Mowinckel - M. Meillard 1 - 0  
R. Mowinckel - S. Goggia 1 - 0  
V. Rebensburg - M. Mölgg 1 - 0  
V. Rebensburg - T. Worley 1 - 0  
W. Holdener - A. Baud-Mugnier 1 - 0  
Óriásműlesiklás, női, Lienz 2017    
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - R. Cross (5 nyert játszmáig) 4 - 5  
G. Anderson - P. Taylor (5 nyert játszmáig) 3 - 5  
J. Lewis - D. Webster (5 nyert játszmáig) 5 - 0  
M. van Gerwen - R. van Barneveld (5 nyert játszmáig) 5 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Linköping 1 - 9  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Laval 3 - 4  
Iowa - Rockford 3 - 6  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Edinburgh 7 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litomerice - Kladno 1 - 8  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Trebic 2 - 1  
Prostejov - Vsetin 1 - 4  
Slavia Praha - Karlovy Vary 1 - 1  
Zubr Prerov - Benatky nad Jizerou 4 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Frederikshavn 2 - 3  
Esbjerg - Herlev Eagles 4 - 1  
Gentofte - SönderjyskE 1 - 1  
Herning - Hvidovre 3 - 3  
Rödovre - Rungsted 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Jokipojat 6 - 4  
Kiekko-Vantaa - Keupa 4 - 1  
Leki - Heinolan Peliitat 2 - 4  
Roki - Kokkolan Hermes 1 - 4  
SaPKo - IPK 3 - 6  
Tuto - Espoo United 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - HIFK 6 - 2  
Lahti Pelicans - SaiPa 2 - 2  
Lukko - Ässät 3 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Chamonix-Morzine 4 - 1  
Bordeaux - Amiens 4 - 1  
Grenoble - Nice 4 - 1  
Mulhouse - Epinal 1 - 1  
Rouen - Lyon 1 - 0  
Strasbourg - Gap 4 - 9  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Red Star Kunlun 0 - 2  
Avangard Omszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Moszkva 4 - 3  
Barisz Asztana - Szocsi 2 - 3  
Dinamo Minszk - SZKA Szentpétervár 6 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szalavat Julajev Ufa 3 - 3  
Lada Toljatti - CSZKA Moszkva 1 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Barsz Kazany 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Toronto 4 - 7  
Florida - Philadelphia 3 - 2  
Los Angeles - Las Vegas 2 - 2  
San Jose - Calgary 2 - 2  
Tampa Bay - Montreal 3 - 1  
Vancouver - Chicago 5 - 2  
Washington - Boston 3 - 3  
Jégkorong (Spengler Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Hämeenlinna 4 - 2  
Dinamo Riga - Mountfield HK 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Pantern Malmö 1 - 2  
Leksand - Vita Hasten 2 - 0  
Oskarshamn - Tingsryd 3 - 5  
Timra - AIK 2 - 2  
Troja/Ljungby - Södertälje 6 - 0  
Västervik - Almtuna 3 - 3  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kanada - U20USA (Helyszín: USA) 3 - 3  
U20USA - U20Szlovákia 2 - 3  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Oroszország 2 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Skopje 105 - 80  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - NZ Breakers 88 - 85  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Bendigo 87 - 74  
Canberra Capitals - Perth 74 - 69  
Sydney Flames - Townsville 107 - 81  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheiros - Franca 77 - 90  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Ulsan Mobis Phoebus 80 - 87  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Guri Winnus 80 - 69  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Brose Bamberg 69 - 58  
Baskonia Vitoria - CSZKA Moszkva 81 - 90  
Himki Moszkva - Barcelona 65 - 79  
Milano - Crvena zvezda 88 - 91  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - RS Elasto Painters 92 - 87  
Tropang Texters - Alaska Aces 106 - 98  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tochigi 62 - 71  
Hokkaido - Toyohashi Neophoenix 69 - 64  
Nishinomiya - Toyama 82 - 73  
Osaka - Kyoto 82 - 60  
Shiga - Yokohama 69 - 87  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Shanghai Sharks 104 - 97  
Tianjin - Shanxi 108 - 117  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Gliwice 91 - 90  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Kaposvár 97 - 67  
Szombathely - Szeged 96 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Houston 99 - 98  
Milwaukee - Minnesota 102 - 96  
Orlando - Detroit 102 - 89  
Portland - Philadelphia 114 - 110  
San Antonio - New York 119 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Braunschweig 88 - 81  
S. Oliver Würzburg - Skyliners Frankfurt 81 - 64  
Telekom Bonn - Giessen 83 - 78  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Fortitudo Bologna 62 - 76  
Bergamo - Ravenna 82 - 87  
GSA Udine - Trieste 73 - 69  
Jesi - Ferrara 68 - 87  
Mantova - Orzinuovi 64 - 61  
Treviso - Roseto 90 - 75  
Verona - Forli 84 - 75  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biella - Cuore Napoli 92 - 59  
Cagliari - Tortona 82 - 85  
Eurobasket Roma - Rieti 75 - 84  
Latina - Trapani 71 - 73  
Reggio Calabria - Agrigento 96 - 64  
Scafati - Treviglio 80 - 75  
Siena - Virtus Roma 102 - 88  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Valladolid 75 - 84  
Breogan Lugo - Leyma Coruna 84 - 73  
Castello - Caceres 74 - 74, h.u. 91 - 90  
Clavijo Calzados Robusta - Iraurgi 75 - 58  
Huesca - Oviedo 66 - 70  
Manresa - Prat Joventut 75 - 62  
Palencia - Lleida 85 - 79  
Saenz Horeca Araberri - Melilla 78 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Campus Promete 92 - 67  
Cadi La Seu d'Urgell - Vasco Gipuzkoa 58 - 54  
Kézilabda (Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Drammen 23 - 28  
Kézilabda (Cup, Women)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Stabaek 30 - 17  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Köbenhavn 19 - 27  
Esbjerg - Midtjylland 23 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Besancon 22 - 22  
Kézilabda (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Drammen 23 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Helsingborg 33 - 26  
Ricoh HK - Redbergslids 22 - 25  
Skövde - Hammarby 34 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Skuru 22 - 26  
VästerasIrsta - Kristianstad 20 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Fehéroroszország 26 - 22  
Lettország - Egyiptom 26 - 26  
Oroszország - Románia 25 - 18  
Észtország - Hollandia 21 - 37  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Rochdale 2 - 0  
Wigan - Charlton 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morecambe - Yeovil 4 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Preston 0 - 1  
Millwall - QPR 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Newcastle Jets 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Sydney FC 1 - 2  
Melbourne Victory - Newcastle Jets 1 - 3  
Perth Glory - Brisbane Roar 0 - 2  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Wahda 1 - 2  
Al-Wasl - Al-Nasr (UAE) 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Petrojet 3 - 0  
Al-Ittihad (EGY) - Misr Lel Makasa 2 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Delhi 4 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gostaresh Tabriz - Zob Ahan 0 - 1  
Naft Tehran - Foolad Khuzestan 1 - 2  
Paykan - Pars Jonoubi Jam 1 - 1  
Persepolis - Tractor Tabriz 2 - 0  
Sanat Naft Abadan - Saipa Karaj 3 - 0  
Sepahan - Padideh Mashhad 4 - 0  
Siah Jamegan Mashhad - Sepidrood Rasht 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Maccabi Herzliya 1 - 1  
Hapoel Katamon - Hapoel Petah Tikva 1 - 1  
Hapoel Marmorek - Hapoel Nazareth Illit 1 - 2  
Hapoel TA - Hapoel Rishon Lezion 0 - 1  
Ironi Nesher - Hapoel Bnei Lod 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Napoli 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Padova 1 - 1  
Mestre - Albinoleffe 2 - 1  
Ravenna - Bassano 1 - 2  
Reggiana - Triestina 2 - 0  
Renate - Feralpisalo 2 - 1  
Sambenedettese - Fermana 3 - 0  
Santarcangelo - Gubbio 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trapani - Lecce 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Portimonense 2 - 2  
Setúbal - Benfica 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Sporting CP 1 - 1  
Marítimo - Uniao Madeira 3 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Dundee Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Ahli (KSA) 3 - 1  
Al-Taawon - Al-Faiha 4 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Cefn Druids 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Ballinamallard Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Öböl Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irak - Jemen 3 - 0  
Katar - Bahrein 1 - 1  
MMA (Rizin World GP)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Takaya - B. Azjavkhlan 1 - 0  
J. Prochazka - K. Albrektsson 1 - 0  
K. Saiga - K. Asakura 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - London Wasps 26 - 31  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Cheonan Skywalkers 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamnik - Nitra 3 - 0  
Kosice - Kazincbarcika 1 - 3  
Marina Kastela - Myjava 3 - 0  
Waldviertel - Posojilnica Aich/Dob 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Avtodor-M. Cseljabinszk 3 - 1  
Tenisz (Auckland-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Muhammad - R. Ozaki 0 - 2  
A. Rus - J. Carswell 2 - 0  
J. Fett - E. Kostova 2 - 0  
N. Broady - L. Chirico 2 - 0  
P.M. Hourigan - B. Schoofs 0 - 2  
V. Kuzmova - B. Stefkova 2 - 0  
Tenisz (Brisbane-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lim - J. Fourlis 1 - 2  
A. Lottner - K. Ahn 0 - 2  
A. Sasnovich - J. Boserup 2 - 0  
D. Yastremska - V. Lapko 2 - 0  
H. Watson - D. Lao 2 - 0  
I. Falconi - C. Dolehide 2 - 1  
I. Wallace - T. Patterson 2 - 1  
J. Brady - L. Cabrera 2 - 0  
K. Birrell - K. Kanepi 0 - 2  
K. Day - S. Tomic 0 - 2  
M. Doi - T. Zidansek 2 - 0  
N. Bains - K. Bondarenko 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - V. Tomova 2 - 0  
O. Rogowska - B. Pera 1 - 2  
P. Monova - A. Petkovic 2 - 0  
Stollár F. - P. Hon 0 - 2  
Tenisz (Mubadala, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - R. Bautista-Agut    
D. Thiem - K. Anderson 0 - 2  
P. Carreno-Busta - A. Rublev 0 - 2  
R. Bautista-Agut - N. Djokovic    

 

2017.12.28.
Alpesi sí (Lesiklás, Bormio)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sander - B. Bennett 0 - 1  
A. Theaux - A.A. Kilde 1 - 0  
A. Theaux - V. Kriechmayr 1 - 0  
A.A. Kilde - M. Caviezel 1 - 0  
A.A. Kilde - T. Dressen 1 - 0  
A.L. Svindal - K. Jansrud 1 - 0  
A.L. Svindal - M. Mayer 1 - 0  
C. Innerhofer - P. Fill 0 - 1  
D. Paris - H. Reichelt 1 - 0  
H. Reichelt - M. Franz 1 - 0  
K. Jansrud - B. Feuz 1 - 0  
Lesiklás, Bormio 2017    
M. Mayer - B. Feuz 0 - 1  
M. Mayer - C. Innerhofer 1 - 0  
M. Mayer - K. Jansrud 0 - 1  
P. Fill - D. Paris 0 - 1  
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Lienz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schild - M. Meillard 1 - 0  
D. Feierabend - A. Swenn-Larsson 1 - 0  
E. Wikström - M. Gisin 0 - 1  
L. Dürr - C. Costazza 1 - 0  
M. Meillard - A. Swenn-Larsson 1 - 0  
M. Meillard - C. Costazza 1 - 0  
M. Shiffrin - P. Vlhova 1 - 0  
M. Shiffrin - W. Holdener 1 - 0  
Műlesiklás, női, Lienz 2017    
N. Löseth - M. Wallner 1 - 0  
P. Vlhova - B. Schild 0 - 1  
P. Vlhova - F. Hansdötter 0 - 1  
P. Vlhova - W. Holdener 0 - 1  
W. Holdener - B. Schild 1 - 0  
W. Holdener - F. Hansdötter 1 - 0  
W. Holdener - M. Meillard 1 - 0  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alcinas - D. Webster (4 nyert játszmáig) 0 - 4  
G. Anderson - S. West (4 nyert játszmáig) 4 - 2  
J. Henderson - R. Cross (4 nyert játszmáig) 1 - 4  
J. Lewis - J. Richardson (4 nyert játszmáig) 4 - 1  
M. Suljovic - D. van den Bergh (4 nyert szettig) 0 - 4  
P. Taylor - K. Brown (4 nyert játszmáig) 4 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Örebro 2 - 4  
Falun - AIK 7 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 2 - 3  
Binghamton - Charlotte 6 - 2  
Bridgeport - Hershey 3 - 1  
Milwaukee - Chicago Wolves 2 - 2  
Rochester - Laval 1 - 3  
San Diego - Tucson 1 - 4  
San Jose Barracuda - Stockton 5 - 5  
Syracuse - Toronto Marlies 5 - 4  
Texas Stars - San Antonio 4 - 4  
Utica - Providence 4 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 4 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Lustenau 5 - 1  
Fassa - Val Pusteria 2 - 6  
Gherdeina/Gröden - Asiago 5 - 6  
Jesenice - Klagenfurt 2 7 - 1  
Kitzbühel - Feldkirch 2 - 3  
Olimpija Ljubljana - Salzburg 2 4 - 1  
Renon/Ritten - Cortina 3 - 3  
Vipiteno/Sterzing - Neumarkt Riwega 7 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Plzen 6 - 6  
Jihlava - Vítkovice 1 - 1  
Mladá Boleslav - Litvínov 0 - 2  
Pardubice - Brno 0 - 2  
Sparta Praha - Liberec 3 - 0  
Trinec - Olomouc 3 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Diósgyőr 4 - 2  
Fehérvári Titánok - MAC Budapest 4 - 4  
Újpest - FTC 6 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Metallurg Zslobin 3 - 0  
Junoszt Minszk - Dinamo Molodecsno 5 - 3  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Kalpa 2 - 2  
Kookoo - Turku PS 0 - 4  
Kärpät - Tappara 2 - 3  
Vaasan Sport - Jukurit 1 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Szpartak Moszkva 1 - 1  
Vityaz Podolszk - Jokerit 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Las Vegas 1 - 4  
Boston - Ottawa 5 - 1  
Carolina - Montreal 3 - 1  
Colorado - Arizona 1 - 3  
Minnesota - Dallas 4 - 2  
New Jersey - Detroit 3 - 1  
NY Islanders - Buffalo 2 - 2  
NY Rangers - Washington 0 - 0  
Pittsburgh - Columbus 4 - 4  
St. Louis - Nashville 1 - 2  
Winnipeg - Edmonton 4 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Manglerud 7 - 2  
Stavanger - Kongsvinger 4 - 1  
Stjernen - Sparta Sarpsborg 4 - 1  
Storhamar - Lillehammer 3 - 3  
Valerenga - Frisk/Asker 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bayreuth 3 - 2  
Bietigheim/Bissingen - Ravensburg 2 - 2  
Crimmitschau - Kaufbeuren 2 - 2  
Dresden - Heilbronn 2 - 3  
Frankfurt Löwen - Lausitzer Füchse 4 - 4  
Freiburg - Tölzer Löwen 6 - 4  
Kassel - Riessersee 2 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Eisbären Berlin 2 - 4  
Bremerhaven - Köln 3 - 3  
Ingolstadt - Düsseldorf 4 - 0  
Iserlohn - Mannheim 5 - 3  
Nürnberg - Krefeld 5 - 3  
Schwenningen - München 4 - 2  
Wolfsburg - Straubing 3 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Dornbirn 1 - 2  
Klagenfurt - Villach 3 - 2  
Linz - Znojmo 2 - 1  
Medvescak Zagreb - Graz 3 - 1  
Salzburg - Südtirol Bolzano 2 - 1  
Vienna Capitals - Fehérvár 5 - 2  
Jégkorong (Spengler Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Hämeenlinna 4 - 0  
Jégkorong (Spengler Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Davos (Helyszín: Davos) 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-Fonds 2 - 2  
Thurgau - Winterthur 1 - 4  
Zug 2 - Biasca Ticino 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Malmö 3 - 3  
HV 71 - Växjö 3 - 2  
Karlskrona - Brynäs 4 - 4  
Linköping - Djurgarden 6 - 5  
Lulea - Mora 3 - 1  
Skelleftea - Rögle 3 - 3  
Örebro - Frölunda 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - B. Bystrica 2 - 4  
Nitra - Detva 5 - 4  
Nove Zamky - Poprad 2 - 3  
Trencin - Zilina 3 - 2  
Zvolen - Liptovsky Mikulas 4 - 2  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Finnország - U20Dánia 4 - 1  
U20Szlovákia - U20Kanada 0 - 6  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Svájc 5 - 2  
U20Svédország - U20Csehország 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarjarka Karaganda - Dizel Penza 1 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Izssztal Izsevszk 3 - 3  
Torpedo Kamenogorszk - Szarov 3 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Cairns 106 - 102  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caxias do Sul - Joinville/AABJ 72 - 63  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - MMCITE Brno 63 - 87  
Kolin - Usti nad Labem 81 - 97  
Olomoucko Prostejov - Decin 100 - 96  
Ostrava - Pardubice 87 - 92  
Svitavy - Opava 89 - 76  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Jeonju KCC Egis 77 - 81  
Seoul Knights - Anyang 83 - 99  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Cheongju Stars 66 - 69  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Real Madrid 77 - 79  
Maccabi TA - Unicaja Malaga 78 - 89  
Valencia - Panathinaikosz 67 - 63  
Zalgiris Kaunas - Olympiakosz 74 - 68  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Dragons - Fujian 130 - 112  
Shandong - Beijing Dragons 127 - 90  
Sichuan - Shenzhen 122 - 105  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Siauliai 72 - 79  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Körmend 115 - 75  
Debrecen - Kecskemét 79 - 84  
Jászberény - MAFC 77 - 66  
Sopron - Pécs 60 - 76  
ZTE - Szolnok 85 - 88  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 113 - 99  
Charlotte - Boston 91 - 102  
Chicago - New York 92 - 87  
Golden State - Utah 126 - 101  
Indiana - Dallas 94 - 98  
LA Lakers - Memphis 99 - 109  
Minnesota - Denver 114 - 114, h.u. 128 - 125  
New Orleans - Brooklyn 128 - 113  
Oklahoma City - Toronto 124 - 107  
Sacramento - Cleveland 109 - 95  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baunach - Chemnitz 71 - 71, h.u. 91 - 89  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Thüringer HC 21 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - HIF Karlskrona 35 - 25  
Lugi - Sävehof 25 - 24  
Malmö - Ystad IF 30 - 26  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Egyiptom 21 - 24  
Japán - Fehéroroszország 27 - 31  
Lengyelország - Bahrein 26 - 18  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Chennaiyin 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Esteghlal T. 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Ternana 2 - 1  
Brescia - Ascoli 0 - 1  
Carpi - Bari 0 - 0  
Cremonese - Cesena 1 - 0  
Entella - Novara 2 - 1  
Foggia - Frosinone 1 - 2  
Palermo - Salernitana 3 - 0  
Perugia - Empoli 2 - 4  
Pescara - Venezia 1 - 0  
Vercelli - Cittadella 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Arsenal 2 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Faisaly 3 - 3  
Al-Raed - Al-Fateh 2 - 2  
Ohud Medina - Al-Hilal (KSA) 1 - 4  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Osmanlispor 4 - 1  
Boluspor - Akhisar 2 - 1  
Labdarúgás (Öböl Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuvait - Egyesült Arab Emirátusok 0 - 0  
Szaúd-Arábia - Omán 0 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Incheon Air Jumbos 2 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Kamnik 3 - 0  
Mladost Zagreb - Kosice 3 - 0  
Triglav Kranj - Myjava 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Netzhoppers Bestensee - United Rhein-Main 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Wiesbaden 3 - 0  
SW Erfurt - Dresden 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Dinamo-LO 3 - 1  
Jaroszlavl - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Ural Ufa 0 - 3  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Jugra Szurgut 1 - 3  
Lokomotív Novoszibirszk - Zenit Kazany 0 - 3  
Nova Novokujbisevszk - Kuzbassz Kemerovo 1 - 3  
Zenit Szentpétervár - Belogorje Belgorod 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Dinamo Moszkva 3 - 1  
Dinamo Krasznodar - Szahalin 2 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Leningradka Szentpétervár 1 - 3  
Uralocska Jekatyerinburg - Proton Szaratov 1 - 3  
Tenisz (Mubadala, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Anderson - P. Carreno-Busta 2 - 0  
R. Bautista-Agut - A. Rublev 2 - 0  

 

2017.12.27.
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - J. Richardson (4 nyert szettig) 1 - 4  
K. Munch - A. Alcinas (4 nyert szettig) 1 - 4  
M. van Gerwen - G. Price (4 nyert szettig) 4 - 2  
P. Wright - J. Lewis (4 nyert szettig) 1 - 4  
S. Whitlock - D. Webster (4 nyert szettig) 1 - 4  
V. van der Voort - R. van Barneveld (4 nyert szettig) 1 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Höllviken 2 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Cardiff 2 - 3  
Edinburgh - Braehead 1 - 3  
Guildford - Milton Keynes 7 - 2  
Nottingham - Sheffield 0 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Kadan 7 - 3  
Frydek Mistek - Prostejov 2 - 5  
Karlovy Vary - Litomerice 1 - 1  
Slavia Trebic - Havirov 3 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Praha 2 - 5  
Vsetin - Motor Ceske Budejovice 3 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Herning 2 - 3  
Hvidovre - SönderjyskE 1 - 5  
Rungsted - Esbjerg 1 - 2  
Rödovre - Aalborg 3 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Strasbourg 7 - 1  
Bordeaux - Epinal 2 - 0  
Chamonix-Morzine - Grenoble 2 - 7  
Gap - Angers 2 - 3  
Lyon - Mulhouse 4 - 4  
Nice - Rouen 2 - 8  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa 1 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - SZKA Szentpétervár 4 - 3  
Barisz Asztana - Barsz Kazany 2 - 5  
Jugra Hanti-Manszijszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Dinamo Moszkva 5 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Szocsi 4 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - CSZKA Moszkva 1 - 5  
Traktor Cseljabinszk - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 2  
Jégkorong (Spengler Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Dinamo Riga 3 - 3  
Jégkorong (Spengler Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Mountfield HK 5 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olten - Visp 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Oskarshamn 7 - 1  
Pantern Malmö - Västervik 1 - 3  
Södertälje - AIK 1 - 3  
Tingsryd - Timra 0 - 3  
Troja/Ljungby - Björklöven 3 - 0  
Vita Hasten - Karlskoga 3 - 0  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20USA (Helyszín: USA) 0 - 9  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svájc - U20Fehéroroszország 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Burany Voronyezs 3 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Rjazany 1 - 4  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universo/Vitória - Cearense 89 - 68  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Seoul Thunders 85 - 63  
Wonju Dongbu - Changwon Sakers 83 - 76  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Yongin Blue Minx 93 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Paris Levallois 94 - 79  
MoraBanc Andorra - Darussafaka 68 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Lietkabelis 76 - 62  
Galatasaray - Hapoel Jerusalem 87 - 68  
Reggio Emilia - Bayern München 90 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bilbao 86 - 68  
Lok.Kubany Krasznodar - Partizan Belgrád 99 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Adecco ASVEL 87 - 87, h.u. 128 - 129  
Ulm - Trento 84 - 94  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Quimper 98 - 70  
Charleville-Mezieres - Nancy 61 - 71  
Denain - Caen 79 - 70  
Fos-sur-Mer - Poitiers 83 - 69  
Lille - Le Havre 78 - 74  
Nantes - Aix Maurienne 67 - 59  
Orleans - Evreux 104 - 81  
Roanne - St-Chamond 69 - 72  
Vichy-Clermont - Rouen 74 - 74, h.u. 84 - 86  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Le Mans 68 - 82  
Cholet - Antibes 90 - 78  
Le Portel - Pau Orthez 77 - 69  
Limoges - Bourg 88 - 75  
Nanterre - Dijon 84 - 72  
Reims - Gravelines 83 - 72  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - SM Beermen 97 - 103  
Phoenix Fuelmasters - KIA Picanto 125 - 102  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Guangdong 101 - 113  
Liaoning - Xinjiang 127 - 113  
Shanxi - Qingdao 122 - 109  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Daqing - Jiangsu Phoenix 73 - 76  
Shaanxi Tianze - Shanxi XR 79 - 97  
Shandong - Liaoning 66 - 75  
Shanghai - Bayi Kylins 76 - 68  
Shenyang Golden Lions - Xinjiang 65 - 88  
Sichuan Jinqiang - Beijing Great Wall 70 - 79  
Zhejiang - Guangdong 80 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Torun 78 - 93  
Start Lublin - Rosa Radom 85 - 85, h.u. 101 - 97  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Vytautas Prienai 104 - 83  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Toronto 98 - 93  
Denver - Utah 107 - 83  
Detroit - Indiana 107 - 83  
LA Clippers - Sacramento 122 - 95  
Miami - Orlando 107 - 89  
Milwaukee - Chicago 106 - 115  
Phoenix - Memphis 99 - 97  
San Antonio - Brooklyn 109 - 97  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Hamburg 69 - 62  
Hanau - Kirchheim 80 - 68  
Karlsruhe - Köln 72 - 76  
Trier - Crailsheim 76 - 70  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Bremerhaven 90 - 68  
Ludwigsburg - Telekom Bonn 87 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Capo D'Orlando 97 - 69  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - DHfK Leipzig 27 - 26  
Göppingen - Hüttenberg 28 - 17  
Kiel - Lübbecke 29 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Oldenburg 34 - 19  
Leverkusen - Göppingen 20 - 24  
Nellingen - Metzingen 31 - 35  
Rödertal - Blomberg-Lippe 27 - 34  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Sävehof 27 - 22  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Észtország 31 - 22  
Lettország - Hollandia 24 - 29  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Standard Liege 2 - 1  
Oostende - Genk    
St. Truiden - Antwerpen 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma - Spezia 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Internazionale 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Manchester City 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Partick Thistle 1 - 0  
Hearts - Hibernian 0 - 0  
Rangers - Motherwell 2 - 0  
Ross County - St. Johnstone 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Shabab (KSA) 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Istanbulspor 2 - 0  
Giresunspor - Istanbul Basaksehir 3 - 1  
Kayserispor - Antalyaspor 3 - 1  
Konyaspor - Trabzonspor 1 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Seoul Woori 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Suwon Hyundai 1 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marina Kastela - Triglav Kranj 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Berlin RV 0 - 3  
Düren - Herrsching 3 - 2  
Rottenburg - Haching 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vilsbiburg - Potsdam 3 - 0  

 

2017.12.26.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Oakland 19 - 10  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Växjö 9 - 4  
Storvreta - Sirius 6 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - Belleville 1 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Neumarkt Riwega 5 - 1  
Cortina - Fassa 4 - 2  
Gherdeina/Gröden - Vipiteno/Sterzing 3 - 5  
Jesenice - Salzburg 2 1 - 3  
Klagenfurt 2 - Olimpija Ljubljana 1 - 3  
Lustenau - Feldkirch 4 - 2  
Val Pusteria - Renon/Ritten 4 - 4  
Zell am See - Bregenzerwald 4 - 8  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braehead - Belfast 3 - 2  
Cardiff - Coventry 3 - 3  
Fife - Edinburgh 10 - 1  
Manchester - Dundee 4 - 0  
Milton Keynes - Guildford 0 - 3  
Sheffield - Nottingham 4 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Jihlava 2 - 2  
Liberec - Chomutov 2 - 2  
Litvínov - Trinec 2 - 5  
Olomouc - Zlín 1 - 0  
Plzen - Pardubice 2 - 2  
Vítkovice - Mladá Boleslav 7 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Brassó 4 - 2  
Diósgyőr - Újpest 4 - 3  
FTC - Fehérvári Titánok 6 - 6  
MAC Budapest - Dunaújváros 3 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Molodecsno 5 - 2  
Junoszt Minszk - Nyeman Grodno 5 - 5  
Sahtar Szoligorszk - Metallurg Zslobin 2 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti Pelicans 1 - 6  
JYP - Jukurit 2 - 2  
Kalpa - Kärpät 5 - 5  
SaiPa - Kookoo 2 - 2  
Tappara - Ilves 4 - 2  
Turku PS - Lukko 5 - 1  
Ässät - Vaasan Sport 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szpartak Moszkva 2 - 6  
Amur Habarovszk - Szeversztal Cserepovec 4 - 2  
Jokerit - Slovan Bratislava 2 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Kassel 3 - 6  
Bietigheim/Bissingen - Freiburg 4 - 4  
Dresden - Riessersee 4 - 8  
Heilbronn - Kaufbeuren 1 - 1  
Lausitzer Füchse - Crimmitschau 3 - 3  
Ravensburg - Frankfurt Löwen 2 - 3  
Tölzer Löwen - Bad Nauheim 3 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Schwenningen 5 - 1  
Düsseldorf - Iserlohn 3 - 2  
Eisbären Berlin - Bremerhaven 4 - 1  
München - Ingolstadt 3 - 3  
Nürnberg - Mannheim 5 - 2  
Straubing - Köln 1 - 4  
Wolfsburg - Krefeld 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Südtirol Bolzano 2 - 2  
Fehérvár - Linz 8 - 4  
Graz - Klagenfurt 1 - 4  
Innsbruck - Salzburg 4 - 3  
Villach - Medvescak Zagreb 3 - 8  
Znojmo - Vienna Capitals 1 - 1  
Jégkorong (Spengler Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Dinamo Riga 6 - 1  
Jégkorong (Spengler Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Kanada 3 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Leksand 1 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Färjestad 4 - 2  
HV 71 - Örebro 5 - 2  
Lulea - Karlskrona 7 - 1  
Malmö - Frölunda 5 - 0  
Mora - Djurgarden 0 - 4  
Rögle - Linköping 2 - 4  
Växjö - Skelleftea 3 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin 3 - 2  
Detva - Zvolen 2 - 5  
Liptovsky Mikulas - Nove Zamky 3 - 3  
Nitra - Zilina 3 - 5  
Poprad - Kosice 4 - 2  
Jégkorong (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kanada - U20Finnország 4 - 2  
Jégkorong (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Oroszország 5 - 4  
U20Fehéroroszország - U20Svédország 1 - 6  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Izssztal Izsevszk 3 - 2  
Szarjarka Karaganda - Szarov 3 - 4  
Szokol Krasznojarszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 3  
Torpedo Kamenogorszk - Dizel Penza 1 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Brisbane 69 - 68  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Antwerpen 63 - 78  
Leuven - Limburg 66 - 86  
Mons - Okapi Aalstar 80 - 78  
Oostende - Charleroi Spirou 83 - 63  
Willebroek - Liege 85 - 83  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - UNIKSZ Kazany 72 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Lietuvos Rytas 69 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tofas Bursa - Zenit Szentpétervár 76 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeres-Toulon - Monaco 99 - 103  
Strasbourg - Chalon sur Saone 91 - 78  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Jilin 108 - 97  
Beijing Ducks - Jiangsu Tongxi 105 - 92  
Zhejiang Guangsha - Zhejiang Chouzhou 119 - 111  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Ostrow Wielkopolski 92 - 80  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - Minnesota 104 - 121  
Oklahoma City - Houston 112 - 107  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Paderborn 75 - 79  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Bayreuth 75 - 100  
Brose Bamberg - Mitteldeutscher 103 - 66  
Göttingen - Giessen 78 - 94  
Skyliners Frankfurt - Tübingen 90 - 63  
Öttinger Gotha - S. Oliver Würzburg 85 - 77  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - VL Pesaro 92 - 73  
Cremona - Brindisi 92 - 83  
Milano - Brescia 74 - 71  
Varese - Virtus Bologna 74 - 74, h.u. 85 - 90  
Venezia - Sassari 69 - 69, h.u. 82 - 80  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 92 - 62  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Bad Schwartau 24 - 21  
Dessau-Rosslauer - Rimpar 21 - 32  
Eisenach - Aue 27 - 27  
Elbflorenz - Bergischer HC 21 - 28  
Hagen - Emsdetten 31 - 28  
Hamm-Westfalen - Konstanz 28 - 26  
Hildesheim - Wilhelmshaven 22 - 23  
Rhein Vikings Neuss - Bietigheim-Metterzimmern 26 - 29  
Saarlouis - Nordhorn-Lingen 28 - 30  
TUSEM Essen - Balingen-Weilstetten 27 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Burgdorf-Hannover 27 - 27  
Füchse Berlin - Magdeburg 23 - 23  
Gummersbach - Melsungen 17 - 25  
Lemgo - Ludwigshafen-Friesenheim 29 - 25  
Minden - Wetzlar 26 - 24  
Stuttgart - R-N. Löwen Kronau 23 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Skövde 27 - 27  
Guif - Ricoh HK 29 - 25  
Hammarby - HIF Karlskrona 30 - 27  
Helsingborg - Malmö 19 - 31  
Redbergslids - Lugi 30 - 30  
Sävehof - Kristianstad 25 - 28  
Ystad IF - Alingsas 23 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Rochdale 2 - 0  
Blackpool - Scunthorpe 2 - 3  
Bradford - Peterborough 1 - 3  
Bury - Rotherham 0 - 3  
Doncaster - Northampton 3 - 0  
Gillingham - Oxford Utd. 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Plymouth 0 - 1  
Oldham - Fleetwood 1 - 2  
Portsmouth - Wimbledon 2 - 1  
Southend - Charlton 3 - 1  
Walsall - Bristol Rovers 0 - 0  
Wigan - Shrewsbury 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Barnet 1 - 0  
Carlisle - Accrington 3 - 1  
Cheltenham - Yeovil 0 - 2  
Chesterfield - Crewe 0 - 2  
Crawley - Colchester 0 - 2  
Exeter - Forest Green    
Grimsby - Mansfield 1 - 1  
Lincoln - Stevenage 3 - 0  
Morecambe - Notts County 1 - 4  
Port Vale - Coventry 1 - 0  
Swindon - Luton 0 - 5  
Wycombe - Newport 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Preston 0 - 0  
Birmingham - Norwich 0 - 2  
Brentford - Aston Villa 2 - 1  
Bristol City - Reading 2 - 0  
Burton - Leeds 1 - 2  
Cardiff - Fulham 2 - 4  
Hull City - Derby County 0 - 0  
Ipswich - QPR 0 - 0  
Middlesbrough - Bolton 2 - 0  
Millwall - Wolverhampton 2 - 2  
Nottingham - Sheffield Wed. 0 - 3  
Sheffield Utd. - Sunderland 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Woking 3 - 1  
Barrow - Wrexham 1 - 1  
Boreham - Sutton Utd. 0 - 4  
Chester - Guiseley 0 - 2  
Dover - Maidstone Utd. 2 - 2  
Eastleigh - Torquay 1 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Bromley 2 - 1  
Gateshead - Hartlepool 2 - 2  
Leyton - Dag & Red 2 - 0  
Macclesfield - Halifax 2 - 1  
Maidenhead Utd. - Solihull Moors 1 - 0  
Tranmere - Fylde 4 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Central Coast Mariners 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Gent 1 - 0  
Eupen - Waasland Beveren 1 - 0  
FC Bruges - Mouscron-Peruwelz 4 - 2  
Lokeren - Mechelen 2 - 0  
Zulte Waregem - Charleroi 0 - 4  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Hatta 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Fiorentina 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - West Ham 3 - 3  
Chelsea - Brighton 2 - 0  
Huddersfield - Stoke 1 - 1  
Liverpool - Swansea 5 - 0  
Manchester Utd. - Burnley 2 - 2  
Tottenham - Southampton 5 - 2  
Watford - Leicester 2 - 1  
West Bromwich - Everton 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Celtic 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Livingston 1 - 4  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Bucaspor 3 - 0  
Genclerbirligi - Bursaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Cardiff Met University 1 - 0  
Carmarthen - Aberystwyth 1 - 0  
Cefn Druids - Connah's Quay 0 - 1  
Llandudno FC - Bangor City 0 - 0  
Newtown - TNS 2 - 3  
Prestatyn - Bala Town 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Institute - Dergview 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Carrick 1 - 0  
Ballinamallard Utd. - Dungannon 0 - 1  
Coleraine - Ballymena Utd. 1 - 1  
Crusaders - Cliftonville 2 - 0  
Glenavon - Warrenpoint 1 - 0  
Glentoran - Linfield 2 - 1  
Labdarúgás (Öböl Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irak - Katar 2 - 1  
Jemen - Bahrein 0 - 1  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Ospreys 12 - 9  
Munster - Leinster 24 - 34  
Newport Dragons - Cardiff 17 - 22  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Ansan Rush&Cash 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Zhejiang 0 - 3  
Jiangsu - Guangdong 3 - 1  
Liaoning - Fujian 3 - 2  
Shangdong - Shanghai 0 - 3  
Sichuan - Henan 3 - 0  
Yunnan - Tianjin 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Stuttgart 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Cucine Lube Civitanova 3 - 2  
Latina - Revivre Milano 0 - 3  
Modena - Padova 1 - 3  
Piacenza - Verona 2 - 3  
Ravenna - Perugia 0 - 3  
Trentino - Monza 3 - 1  
Vibo Valentia - Argos Sora 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Legnano 3 - 0  
Busto Arsizio - Novara 0 - 3  
Conegliano - Casalmaggiore 3 - 1  
Monza - Bisonte Firenze 3 - 0  
Pesaro - Filottrano 3 - 1  
Scandicci - LJ Modena 3 - 0  

 

2017.12.25.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Pittsburgh 6 - 34  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Barsz Kazany 5 - 3  
Barisz Asztana - Szalavat Julajev Ufa 0 - 2  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 2 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szocsi 2 - 0  
Lada Toljatti - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - SZKA Szentpétervár 0 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 6 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Dinamo Minszk 2 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Rjazany 2 - 1  
Himik Voszkreszenszk - Heilongjiang 2 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Burany Voronyezs 2 - 2  
Zvezda Csehov - Chengdu 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Crvena zvezda 85 - 90  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Ulsan Mobis Phoebus 81 - 91  
Incheon Elephants - Busan Sonicboom 87 - 73  
Jeonju KCC Egis - Anyang 79 - 79, h.u. 95 - 94  
Seoul Knights - Seoul Thunders 74 - 82  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Star Hotshots 89 - 78  
NLEX Road Warriors - Globalport Batang Pier 115 - 104  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Shandong 88 - 53  
Jiangsu Phoenix - Sichuan Jinqiang 67 - 70  
Shaanxi Tianze - Liaoning 77 - 59  
Shanghai - Shenyang Golden Lions 96 - 79  
Shanxi XR - Bayi Kylins 98 - 95  
Xinjiang - Guangdong 72 - 62  
Zhejiang - Heilongjiang Daqing 82 - 67  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington 103 - 111  
Golden State - Cleveland 99 - 92  
New York - Philadelphia 98 - 105  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Banvitspor 77 - 99  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Asztana 79 - 63  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Beitar TA Ramla 1 - 1  
Hapoel Katamon - Hapoel Ramat Gan 0 - 1  
Hapoel TA - Hapoel Petah Tikva 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osmanlispor - Akhisar 3 - 2  
Labdarúgás (Öböl Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Szaúd-Arábia 0 - 0  
Omán - Kuvait (Helyszín: Kuvait) 1 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Incheon Air Jumbos 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Seoul Caltex 2 - 3  
Címkék: eredmények, tippmix,