Tippmix eredmények - 2017. december 18-24.

2017-12-18
Tippmix eredmények - 2017. december 18-24.
2017.12.24.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Giants 23 - 0  
Carolina - Tampa Bay 22 - 19  
Chicago - Cleveland 20 - 3  
Cincinnati - Detroit 26 - 17  
Dallas - Seattle 12 - 21  
Green Bay - Minnesota 0 - 16  
Kansas City - Miami 29 - 13  
New England - Buffalo 37 - 16  
New Orleans - Atlanta 23 - 13  
NY Jets - LA Chargers 7 - 14  
San Francisco - Jacksonville 44 - 33  
Tennessee - LA Rams 23 - 27  
Washington - Denver 27 - 11  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Texas Stars 3 - 3  
Cleveland - Milwaukee 3 - 5  
Hershey - Binghamton 5 - 2  
Laval - Rochester 1 - 3  
Ontario Reign - San Diego 3 - 4  
Rockford - Grand Rapids 2 - 2  
Springfield - Providence 1 - 1  
Syracuse - Utica 1 - 2  
Tucson - Stockton 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szeversztal Cserepovec 2 - 3  
Amur Habarovszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 1  
Red Star Kunlun - Szpartak Moszkva 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 2 - 6  
Carolina - Buffalo 4 - 2  
Columbus - Philadelphia 1 - 1  
Dallas - Nashville 3 - 3  
Edmonton - Montreal 4 - 1  
Florida - Ottawa 1 - 0  
Las Vegas - Washington 3 - 0  
New Jersey - Chicago 4 - 1  
NY Rangers - Toronto 2 - 3  
Pittsburgh - Anaheim 0 - 4  
San Jose - Los Angeles 2 - 0  
Tampa Bay - Minnesota 3 - 0  
Vancouver - St. Louis 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Izssztal Izsevszk 3 - 3  
Rubin Tyumeny - Dizel Penza 1 - 5  
Szarjarka Karaganda - Barsz Kazany B 2 - 0  
Szokol Krasznojarszk - Torosz Nyeftekamszk 3 - 3  
Torpedo Kamenogorszk - CSZK Szamara 4 - 3  
Zauralje Kurgan - Szarov 1 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Goyang High1 2 - 5  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Cairns 75 - 94  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Thunders 97 - 81  
Goyang - Incheon Elephants 79 - 97  
Wonju Dongbu - Busan Sonicboom 108 - 83  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Toyama 80 - 96  
Chiba - Nagoya Dolphins 88 - 85  
Kyoto - Mikawa Kariya 91 - 84  
Nishinomiya - Toyohashi Neophoenix 59 - 77  
Tochigi - Ryukyu Okinawa 66 - 60  
Tokyo Sunrockers - Tokyo Alvark 62 - 60  
Yokohama - Hokkaido 77 - 80  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Jiangsu Dragons 122 - 124  
Qingdao - Tianjin 135 - 115  
Shanghai Sharks - Guangzhou 101 - 101, h.u. 114 - 118  
Shanxi - Shandong 128 - 114  
Shenzhen - Guangdong 111 - 126  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Dallas 112 - 107  
Boston - Chicago 117 - 92  
Charlotte - Milwaukee 111 - 106  
Golden State - Denver 81 - 96  
Indiana - Brooklyn 111 - 111, h.u. 123 - 119  
LA Lakers - Portland 92 - 95  
Memphis - LA Clippers 115 - 112  
Miami - New Orleans 94 - 109  
Phoenix - Minnesota 106 - 115  
Sacramento - San Antonio 99 - 108  
Utah - Oklahoma City 89 - 103  
Washington - Orlando 130 - 103  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Roma - Eurobasket Roma 88 - 79  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Yesilgiresun 101 - 58  
Fenerbahce Ülker - Usak Sportif 89 - 72  
Karsiyaka - Besiktas 79 - 71  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - AGÜ Kayserispor 78 - 60  
Mersin BB - Cukurova 73 - 66  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Willem II 3 - 1  
Feyenoord - Roda 5 - 1  
Groningen - Sparta Rotterdam 4 - 0  
Venlo - Heracles 3 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Sanat Naft Abadan 4 - 0  
Foolad Khuzestan - Persepolis 1 - 1  
Pars Jonoubi Jam - Gostaresh Tabriz 0 - 2  
Tractor Tabriz - Esteghlal K. 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Beitar Jerusalem 1 - 3  
Hapoel Raanana - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Taawon 1 - 0  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Faiha 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Boluspor 1 - 1  
Erzurum Bld. Spor - Altinordu 2 - 1  
Manisaspor - Balikesirspor 3 - 1  
Ümraniyespor - Samsunspor 4 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Göztepe Izmír 3 - 1  
Karabukspor - Trabzonspor 1 - 1  
Kasimpasa - Istanbul Basaksehir 1 - 2  
Kayserispor - Yeni Malatyaspor 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Saracens 17 - 29  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Seoul Woori 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Hwaseong IBK 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Beijing 0 - 3  
Henan - Sichuan 3 - 0  
Hubei - Hebei 3 - 2  
Liaoning - Guangdong 1 - 3  
Tianjin - Bayi 0 - 3  
Zhejiang - Shanghai 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Zenit Kazany 1 - 3  
Dinamo-LO - Belogorje Belgorod 0 - 3  
Fakel Novij Urengoj - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 0  
Jaroszlavl - Ural Ufa 0 - 3  
Jugra Szurgut - Nova Novokujbisevszk 2 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 0  
Lokomotív Novoszibirszk - Zenit Szentpétervár 2 - 3

 

2017.12.23.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Indianapolis 23 - 16  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - J. Henderson (4 nyert játszma) 2 - 4  
K. Brown - Z. Lerchbacher (4 nyert játszma) 4 - 2  
M. Smith - R. Cross (4 nyert játszma) 3 - 4  
P. Taylor - J. Pipe (4 nyert játszma) 4 - 0  
R. van Barneveld - K. Anderson (4 nyert játszma) 4 - 1  
S. West - J. Wattimena (4 nyert játszma) 4 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Acqua & Sapone 4 - 3  
Luparense - Imola Castello 8 - 2  
Milano - Dosson 2 - 4  
Pescara - Feldi Eboli 8 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Coloma - Jaen 3 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Syracuse 2 - 8  
Cleveland - Milwaukee 2 - 5  
Hartford - Bridgeport 1 - 5  
Hartford - Providence 6 - 4  
Iowa - Grand Rapids 2 - 2  
Laval - Rochester 2 - 2  
Manitoba - San Antonio 3 - 1  
Rockford - Chicago Wolves 2 - 2  
San Diego - Ontario Reign 3 - 3  
San Jose Barracuda - Texas Stars 3 - 1  
Springfield - Bridgeport 5 - 2  
Tucson - Stockton 1 - 4  
Utica - Toronto Marlies 3 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Binghamton 3 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 2 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Bregenzerwald 2 - 2  
Jesenice - Neumarkt Riwega 6 - 5  
Kitzbühel - Renon/Ritten 5 - 5  
Lustenau - Olimpija Ljubljana 1 - 4  
Salzburg 2 - Fassa 5 - 1  
Val Pusteria - Zell am See 6 - 4  
Vipiteno/Sterzing - Gherdeina/Gröden 4 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Dundee 8 - 1  
Coventry - Milton Keynes 5 - 3  
Edinburgh - Belfast 3 - 6  
Guildford - Fife 1 - 1  
Nottingham - Manchester 1 - 1  
Sheffield - Braehead 3 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Junoszt Minszk 2 - 5  
Metallurg Zslobin - Gomel 2 - 1  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 2 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Amiens 4 - 4  
Epinal - Lyon 2 - 0  
Grenoble - Gap 5 - 2  
Mulhouse - Nice 3 - 1  
Rouen - Chamonix-Morzine 6 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szocsi 2 - 2  
Barisz Asztana - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 0 - 4  
CSZKA Moszkva - Vityaz Podolszk 1 - 3  
Dinamo Moszkva - SZKA Szentpétervár 1 - 5  
Lada Toljatti - Dinamo Minszk 1 - 2  
Slovan Bratislava - Avtomobil. Jekatyerinburg 4 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Szalavat Julajev Ufa 3 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 2 - 2  
Boston - Detroit 3 - 1  
Buffalo - Philadelphia 4 - 2  
Calgary - Montreal 2 - 3  
Florida - Minnesota 4 - 2  
NY Islanders - Winnipeg 5 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Schwenningen 2 - 4  
Straubing - Augsburg 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Davos 0 - 3  
Bern - Fribourg 3 - 0  
Langnau Tigers - Zug 1 - 4  
Lausanne - Zürich Lions 1 - 1  
Lugano - Biel 3 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Burany Voronyezs 4 - 4  
Gornyak Ucsali - SZKA-Neva 2 - 4  
Himik Voszkreszenszk - Chengdu 2 - 0  
Juzsnij Ural Orszk - Dinamo Szentpétervár 6 - 4  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Rjazany 1 - 1  
Zvezda Csehov - Heilongjiang 7 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Goyang High1 1 - 2  
Nippon Cranes - Tohoku Blades 2 - 3  
Oji Eagles - Nikko 2 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Igokea 81 - 59  
Cedevita Zagreb - Zadar 87 - 87, h.u. 102 - 101  
Olimpija Ljubljana - Cibona Zagreb 78 - 80  
Partizan Belgrád - Mornar 93 - 98  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prievidza - Hallmann Vienna    
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Sydney Kings 95 - 101  
Illawarra - Perth 96 - 84  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - Canberra Capitals 59 - 63  
Perth - Melbourne Boomers 84 - 66  
Sydney Flames - Adelaide 91 - 91, h.u. 104 - 97  
Townsville - Bendigo 120 - 62  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Okapi Aalstar 77 - 73  
Oostende - Willebroek 90 - 62  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Minas 89 - 70  
Botafogo - Campo Mourao 67 - 64  
Franca - Flamengo 100 - 82  
Vasco da Gama - Paulistano 71 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Seoul Knights 71 - 79  
Ulsan Mobis Phoebus - Jeonju KCC Egis 85 - 85, h.u. 96 - 91  
Wonju Dongbu - Goyang 93 - 86  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleville-Mezieres - Orleans 86 - 85  
Quimper - Nantes 86 - 94  
Vichy-Clermont - Blois 77 - 77, h.u. 89 - 90  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Nanterre 81 - 65  
Bourg - Strasbourg 75 - 75, h.u. 87 - 85  
Chalon sur Saone - Boulazac 87 - 89  
Gravelines - Paris Levallois 81 - 65  
Le Mans - Cholet 65 - 47  
Monaco - Le Portel 84 - 66  
Pau Orthez - Reims 69 - 77  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Toyama 76 - 86  
Chiba - Nagoya Dolphins 78 - 72  
Kawasaki Brave Thunders - Osaka 79 - 71  
Kyoto - Mikawa Kariya 81 - 99  
Nishinomiya - Toyohashi Neophoenix 67 - 82  
Shimane - Shiga 86 - 84  
Tochigi - Ryukyu Okinawa 64 - 74  
Tokyo Sunrockers - Tokyo Alvark 62 - 91  
Yokohama - Hokkaido 78 - 83  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Jiangsu Tongxi 115 - 108  
Fujian - Zhejiang Guangsha 81 - 103  
Jilin - Xinjiang 114 - 123  
Zhejiang Chouzhou - Bayi Rockets 97 - 68  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Liaoning 74 - 73  
Beijing Great Wall - Jiangsu Phoenix 85 - 60  
Guangdong - Shanghai 61 - 71  
Shaanxi Tianze - Shandong 87 - 78  
Shanxi XR - Shenyang Golden Lions 87 - 74  
Sichuan Jinqiang - Zhejiang 74 - 61  
Xinjiang - Heilongjiang Daqing 85 - 63  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Krosno 88 - 93  
Koszalin - Legia Varsó 84 - 76  
Rosa Radom - Turow Zgorzelec 109 - 82  
Starogard Gdanski - Start Lublin 72 - 78  
Szczecin - Anwil Wloclawek 70 - 85  
Trefl Sopot - Gliwice 74 - 86  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Lietuvos Rytas 69 - 75  
Nevezis Kedainiai - Juventus Utena 74 - 78  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Neptunas Klaipeda 86 - 92  
Zalgiris Kaunas - Alytaus Dzukija 72 - 60  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Atomerőmű 91 - 94  
Szolnok - Debrecen 97 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Washington 119 - 84  
Detroit - New York 104 - 101  
Golden State - LA Lakers 113 - 106  
Houston - LA Clippers 118 - 128  
Miami - Dallas 113 - 101  
Milwaukee - Charlotte 109 - 104  
Oklahoma City - Atlanta 120 - 117  
Orlando - New Orleans 97 - 111  
Portland - Denver 85 - 102  
Toronto - Philadelphia 102 - 86  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Karlsruhe 84 - 85  
Crailsheim - Hagen 76 - 72  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Jena 100 - 67  
S. Oliver Würzburg - Ludwigsburg 94 - 87  
Tübingen - Braunschweig 69 - 77  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrara - Bergamo 103 - 58  
Forli - Jesi 85 - 82  
Fortitudo Bologna - Roseto 68 - 56  
GSA Udine - Montegranaro 79 - 75  
Imola - Treviso 79 - 62  
Orzinuovi - Verona 81 - 81, h.u. 89 - 93  
Ravenna - Mantova 90 - 96  
Trieste - Assigeco Piacenza 92 - 60  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Biella 83 - 72  
Cuore Napoli - Agrigento 81 - 89  
Legnano - Siena 82 - 72  
Rieti - Cagliari 84 - 70  
Tortona - Scafati 64 - 60  
Trapani - Reggio Calabria 88 - 74  
Treviglio - Latina 91 - 100  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistoia - Trento 79 - 86  
Torino - Reggio Emilia 87 - 64  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Torino 58 - 64  
Famila Schio - UR Venezia 65 - 56  
Lucca - Dike Napoli 47 - 69  
Vigarano - Broni 71 - 81  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraurgi - Breogan Lugo 61 - 81  
Saenz Horeca Araberri - Clavijo Calzados Robusta 95 - 79  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Obradoiro Monbus 95 - 67  
Fuenlabrada - Iberostar Tenerife 79 - 68  
Gran Canaria - Betis 83 - 90  
Joventut Badalona - San Pablo Burgos 81 - 88  
MoraBanc Andorra - Bilbao 99 - 91  
Zaragoza - Murcia 73 - 77  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Vasco Gipuzkoa 45 - 64  
Bembibre - Movistar Estudiantes 72 - 63  
Cadi La Seu d'Urgell - Gernika Bizkaia 60 - 65  
Sant Adria - Araski AES 78 - 47  
Zamarat - Ferrol 67 - 71  
Zaragoza - Girona 59 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Trabzonspor 88 - 73  
Eskisehirspor - Tofas Bursa 76 - 75  
Galatasaray - Sakaryaspor 75 - 77  
RH Gaziantepspor - Istanbul BB 85 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Yakin Dogu Univ. 68 - 82  
Ormanspor - Canik 53 - 62  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Silkeborg 28 - 34  
Midtjylland - Holstebro 17 - 27  
Nordsjaelland - GOG 25 - 34  
Ribe-Esbjerg - Mors 29 - 25  
Skjern - Skanderborg 31 - 30  
Sönderjyske - Aalborg 28 - 35  
Tonder - Aarhus 35 - 31  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hildesheim - Rimpar 25 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Dortmund 31 - 30  
Metzingen - Leverkusen 28 - 21  
Neckarsulm - Rödertal 29 - 22  
Oldenburg - Bad Wildungen 33 - 25  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Nava 28 - 28  
Puerto Sagunto - Alcobendas 27 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Doncaster 0 - 1  
Charlton - Blackpool 1 - 1  
Northampton - Blackburn 1 - 1  
Oxford Utd. - Wigan 0 - 7  
Peterborough - Bury 3 - 0  
Plymouth - Oldham 4 - 1  
Rochdale - Walsall 1 - 1  
Rotherham - Milton Keynes Dons 2 - 1  
Scunthorpe - Southend 3 - 1  
Shrewsbury - Portsmouth 2 - 0  
Wimbledon - Bradford 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Crawley 2 - 3  
Barnet - Cheltenham 0 - 2  
Colchester - Port Vale 1 - 1  
Crewe - Swindon 0 - 3  
Forest Green - Carlisle 0 - 1  
Luton - Grimsby 2 - 0  
Mansfield - Morecambe 2 - 1  
Newport - Lincoln 0 - 0  
Notts County - Cambridge Utd. 3 - 3  
Stevenage - Chesterfield 5 - 1  
Yeovil - Exeter 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Sheffield Utd. 2 - 2  
Bolton - Cardiff 2 - 0  
Derby County - Millwall 3 - 0  
Fulham - Barnsley 2 - 1  
Leeds - Hull City 1 - 0  
Preston - Nottingham 1 - 1  
QPR - Bristol City 1 - 1  
Reading - Burton 1 - 2  
Sheffield Wed. - Middlesbrough 1 - 2  
Sunderland - Birmingham 1 - 1  
Wolverhampton - Ipswich 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Macclesfield 1 - 1  
Dag & Red - Eastleigh 1 - 2  
Fylde - Ebbsfleet Utd. 1 - 1  
Guiseley - Aldershot 1 - 1  
Halifax - Chester 4 - 0  
Hartlepool - Maidenhead Utd. 1 - 2  
Maidstone Utd. - Leyton 0 - 2  
Solihull Moors - Boreham 0 - 0  
Sutton Utd. - Tranmere 1 - 3  
Woking - Barrow 1 - 2  
Wrexham - Dover 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Melbourne Victory 0 - 1  
Wellington Phoenix - Sydney FC 1 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Kortrijk 2 - 3  
Mouscron-Peruwelz - Zulte Waregem 2 - 1  
Standard Liege - St. Truiden 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - Utrecht 2 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Heerenveen 3 - 1  
Excelsior - Twente 0 - 0  
NAC Breda - Utrecht 3 - 1  
PSV - Vitesse 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Delhi 1 - 0  
Goa - Pune 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Ashkelon 3 - 1  
Hapoel Akko - Maccabi Netanya 0 - 3  
Hapoel Haifa - Maccabi Petah Tikva 2 - 0  
Maccabi TA - Ironi Kiryat Shmone 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vissel Kobe - Cerezo Osaka 1 - 1  
Yokohama FM - Kashiwa R. 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Benevento 1 - 0  
Juventus - Roma 1 - 0  
Lazio - Crotone 4 - 0  
Milan - Atalanta 0 - 2  
Napoli - Sampdoria 3 - 2  
Sassuolo - Internazionale 1 - 0  
SPAL Ferrara - Torino 2 - 2  
Udinese - Verona 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Pontedera 5 - 1  
Arzachena - Arezzo 2 - 1  
Carrarese - Cuneo 1 - 1  
Gavorrano - Livorno 2 - 4  
Giana Erminio - Pro Piacenza 1 - 0  
Lucchese - Robur Siena 1 - 4  
Piacenza - Monza 0 - 1  
Pisa - Olbia 2 - 0  
Prato - Viterbese 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Paganese 3 - 1  
Casertana - Catanzaro 2 - 1  
Cosenza - Monopoli 2 - 0  
Fondi - Catania 1 - 3  
Juve Stabia - Andria 3 - 0  
Lecce - Virtus Francavilla 4 - 0  
Reggina - Rende 0 - 3  
Siracusa - Trapani 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Tondela 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Watford 1 - 0  
Burnley - Tottenham 0 - 3  
Everton - Chelsea 0 - 0  
Leicester - Manchester Utd. 2 - 2  
Manchester City - Bournemouth 4 - 0  
Southampton - Huddersfield 1 - 1  
Stoke - West Bromwich 3 - 1  
Swansea - Crystal Palace 1 - 1  
West Ham - Newcastle 2 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Aberdeen 3 - 0  
Hibernian - Ross County 2 - 1  
Kilmarnock - Rangers 2 - 1  
Motherwell - Dundee 1 - 1  
Partick Thistle - Hamilton 1 - 0  
St. Johnstone - Hearts 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Ayr Utd. 2 - 0  
Albion Rovers - East Fife 3 - 2  
Alloa - Stranraer 1 - 0  
Arbroath - Raith Rovers 1 - 2  
Forfar - Queens Park 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Edinburgh City 2 - 1  
Clyde - Berwick 0 - 0  
Peterhead - Cowdenbeath 3 - 2  
Stenhousemuir - Elgin 4 - 1  
Stirling - Montrose 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Falkirk 0 - 0  
Dundee Utd. - Livingston 3 - 0  
Dunfermline - Brechin 2 - 1  
Greenock Morton - Inverness CT 1 - 0  
Queen of South - St. Mirren 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Huesca 1 - 2  
Oviedo - Cultural Leonesa 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Celta Vigo 1 - 3  
Real Madrid - Barcelona 0 - 3  
Valencia - Villarreal 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Ahli (KSA) 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Ankaragücü 2 - 1  
Eskisehirspor - Adanaspor 1 - 2  
Gaziantep Bld. Spor - Rizespor 1 - 2  
Istanbulspor - Elazigspor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Genclerbirligi 1 - 1  
Konyaspor - Fenerbahce 1 - 1  
Sivasspor - Besiktas 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Prestatyn 4 - 0  
Carmarthen - Bangor City 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lurgan Celtic - Larne 1 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Ballinamallard Utd. 2 - 1  
Carrick - Glentoran 1 - 1  
Dungannon - Glenavon 0 - 3  
Linfield - Cliftonville 2 - 0  
Labdarúgás (Öböl Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Irak 1 - 1  
Katar - Jemen 4 - 0  
MMA (KSW 41)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chmielewski - D. Janikowski 0 - 1  
B. Mankowski - R. Soldic 0 - 1  
F. Rodrigues Jr. - M. Andryszak 0 - 1  
K. Szymuszowski - G. Szulakowski 0 - 1  
K.K. Erbst - A. Sowinski 1 - 0  
L. Rajewski - P. Salahdine 0 - 1  
M. Kazieczko - G. Szadzinski 0 - 1  
M. Wrzosek - R. Szymanski 1 - 0  
P. Rak - T. Oswiecinski 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Gloucester 49 - 24  
Newcastle - Harlequin 11 - 10  
Northampton Saints - Exeter 14 - 35  
Sale - Bath 32 - 9  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Brive 27 - 13  
Bordeaux - La Rochelle 29 - 19  
Castres - Stade de France 28 - 6  
Montpellier - Lyon 38 - 17  
Section Paloise - Clermont 22 - 21  
Toulon - Oyonnax 49 - 25  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Zebre 27 - 14  
Connacht - Ulster 44 - 16  
Edinburgh - Glasgow Warriors 18 - 17  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Sesc RJ 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Suwon Kepco 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Gimcheon Expressway 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Liaoning 0 - 3  
Guangdong - Jiangsu 0 - 3  
Hebei - Shanghai 0 - 3  
Henan - Sichuan 3 - 1  
Yunnan - Beijing 0 - 3  
Zhejiang - Tianjin 3 - 0  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florentia - Catania 9 - 9  
Lazio - Canottieri Napoli 13 - 11  
Savona - Bogliasco 8 - 3  
SM Verona - Brescia 4 - 3  
Torino - Trieste 7 - 10  

 

2017.12.22.
Alpesi sí (Műlesiklás,Madonna diCampiglio)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Khoroshilov - F. Dopfer 1 - 0  
A. Myhrer - A. Pinturault 0 - 1  
A. Myhrer - D. Ryding 0 - 1  
A. Myhrer - D. Yule 0 - 1  
A. Myhrer - M. Hargin 1 - 0  
A. Myhrer - Mi. Matt 1 - 0  
A. Myhrer - S. Gross 0 - 1  
A. Pinturault - D. Ryding 0 - 1  
A. Pinturault - Mi. Matt 1 - 0  
D. Ryding - D. Yule 0 - 1  
F. Dopfer - M. Schwarz 0 - 1  
J. Lizeroux - C. Hirschbühl 0 - 1  
J. Nordbotten - L. Aerni 0 - 1  
M. Hargin - A. Pinturault 0 - 1  
M. Hargin - Mi. Matt 1 - 0  
M. Hargin - S. Gross 0 - 1  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
M. Mölgg - A. Myhrer 1 - 0  
M. Mölgg - A. Pinturault 1 - 0  
M. Mölgg - D. Yule 0 - 1  
M. Mölgg - M. Hargin 1 - 0  
M. Mölgg - Mi. Matt 1 - 0  
M. Mölgg - S. Gross 1 - 0  
Műlesiklás, Madonna di Campiglio 2017    
S. Hadalin - D. Stehle    
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - P. Lim (4 nyert játszmáig) 4 - 1  
G. Price - I. White (4 nyert játszmáig) 4 - 1  
J. Dekker - D. van den Bergh (4 nyert játszmáig) 2 - 4  
M. Suljovic - R. Thornton (4 nyert játszmáig) 4 - 2  
M. van Gerwen - J. Wilson (4 nyert játszmáig) 4 - 0  
V. van der Voort - S. Beaton (4 nyert játszmáig) 4 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Cisternino 2 - 2  
Pesarofano - Latina 4 - 2  
Rieti - Lazio 5 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Gran Canaria - Peniscola 2 - 6  
Inter Movistar - Santiago Futsal 6 - 1  
Magna Gurpea - Murcia 2 - 5  
Palma Futsal - Barcelona 4 - 4  
Parrulo Ferrol - Zaragoza 1 - 2  
Ribera Navarra - Levante 5 - 1  
Segovia - Cartagena 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 3 - 3  
Charlotte - Hershey 6 - 0  
Manitoba - San Antonio 7 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Klagenfurt 2 2 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braehead - Cardiff 2 - 3  
Dundee - Fife 4 - 2  
Manchester - Guildford 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Vsetin 2 - 2  
Kladno - Benatky nad Jizerou 9 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Frydek Mistek 4 - 1  
Prostejov - Kadan 1 - 1  
Slavia Praha - Slavia Trebic 4 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Litomerice 4 - 1  
Zubr Prerov - Karlovy Vary 1 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Vítkovice 1 - 4  
Mladá Boleslav - Plzen 1 - 1  
Mountfield HK - Olomouc 2 - 5  
Pardubice - Jihlava 3 - 2  
Sparta Praha - Brno 3 - 2  
Trinec - Liberec 2 - 2  
Zlín - Litvínov 2 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Odense 6 - 2  
Esbjerg - Frederikshavn 2 - 4  
Gentofte - Rungsted 1 - 1  
Hvidovre - Herlev Eagles 3 - 5  
SönderjyskE - Herning 2 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Fehérvári Titánok 3 - 5  
FTC - Diósgyőr 0 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Bordeaux 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Torp. Nyizsnyij Novgorod 0 - 2  
Red Star Kunlun - Szeversztal Cserepovec 1 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Stoczniowiec Gdansk 3 - 1  
Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 2 - 2  
Polonia Bytom - Naprzod Janow 3 - 4  
Unia Oswiecim - GKS Katowice 4 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Winnipeg 1 - 1  
Dallas - Chicago 4 - 0  
Edmonton - St. Louis 3 - 2  
Los Angeles - Colorado 1 - 1  
Nashville - Carolina 1 - 4  
New Jersey - NY Rangers 3 - 3  
NY Islanders - Anaheim 4 - 4  
Pittsburgh - Columbus 2 - 2  
San Jose - Vancouver 4 - 4  
Tampa Bay - Ottawa 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bietigheim/Bissingen 4 - 9  
Crimmitschau - Ravensburg 3 - 2  
Frankfurt Löwen - Dresden 1 - 1  
Freiburg - Heilbronn 3 - 6  
Kassel - Lausitzer Füchse 3 - 3  
Kaufbeuren - Bayreuth 5 - 2  
Riessersee - Tölzer Löwen 6 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Ingolstadt 1 - 5  
Düsseldorf - Nürnberg 3 - 3  
Iserlohn - Wolfsburg 1 - 4  
Krefeld - Eisbären Berlin 3 - 3  
Köln - München 0 - 6  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Vienna Capitals 7 - 5  
Linz - Salzburg 1 - 2  
Südtirol Bolzano - Graz 4 - 0  
Znojmo - Villach 0 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Chaux-de-Fonds 4 - 2  
Rapperswil - Zug 2 7 - 0  
Thurgau - Biasca Ticino 5 - 0  
Visp - GCK Lions 6 - 1  
Winterthur - Ajoie 5 - 8  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Langnau Tigers 1 - 0  
Fribourg - Ambri 4 - 5  
Kloten - Lugano 5 - 1  
Zug - Bern 2 - 5  
Zürich Lions - Servette 3 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Tingsryd 3 - 1  
Oskarshamn - Pantern Malmö 0 - 8  
Timra - Almtuna 1 - 3  
Västervik - Vita Hasten 2 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Liptovsky Mikulas 2 - 2  
Nove Zamky - Detva 3 - 1  
Trencin - Poprad 0 - 2  
Zilina - B. Bystrica 2 - 5  
Zvolen - Nitra 4 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Torosz Nyeftekamszk 3 - 4  
Metallurg Novokuznyeck - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 1  
Rubin Tyumeny - Szarov 3 - 2  
Szarjarka Karaganda - CSZK Szamara 10 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Molot Perm 3 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Barsz Kazany B 2 - 0  
Zauralje Kurgan - Dizel Penza 6 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skopje - FMP 67 - 72  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Klosterneuburg 78 - 49  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Adelaide 99 - 91  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg - Basic-Fit Brussels 80 - 78  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Joinville/AABJ 80 - 66  
Sorocabana - Pinheiros 75 - 77  
Universo/Vitória - Caxias do Sul 70 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Pardubice 78 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Incheon Elephants 78 - 75  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Olympiakosz 58 - 61  
Baskonia Vitoria - Barcelona 85 - 82  
CSZKA Moszkva - Himki Moszkva 79 - 68  
Unicaja Malaga - Milano 74 - 71  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Caen 63 - 96  
Denain - Nancy 78 - 71  
Evreux - Rouen 74 - 88  
Le Havre - Fos-sur-Mer 42 - 79  
Lille - Roanne 71 - 60  
Poitiers - St-Chamond 82 - 82, h.u. 91 - 93  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Hyeres-Toulon 83 - 79  
Dijon - Limoges 79 - 70  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Meralco Bolts 98 - 103  
RS Elasto Painters - Tropang Texters 82 - 79  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Osaka 89 - 73  
Shimane - Shiga 78 - 90  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Shenzhen 110 - 110, h.u. 117 - 128  
Liaoning - Guangdong 82 - 82, h.u. 92 - 89  
Qingdao - Shanghai Sharks 111 - 118  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Asseco Gdynia 101 - 74  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Sopron 108 - 92  
MAFC - Alba Fehérvár 54 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Chicago 115 - 112  
New York - Boston 102 - 93  
Philadelphia - Toronto 109 - 114  
Phoenix - Memphis 97 - 95  
Utah - San Antonio 100 - 89  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirchheim - Ehingen 89 - 81  
Nürnberg - Hanau 83 - 66  
Paderborn - Heidelberg 64 - 73  
Trier - Baunach 85 - 60  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bayern München 77 - 86  
Giessen - Skyliners Frankfurt 83 - 59  
Mitteldeutscher - Oldenburg 71 - 72  
Ulm - Öttinger Gotha 78 - 62  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Melilla 75 - 73  
Leyma Coruna - Huesca 70 - 76  
Lleida - Castello 75 - 84  
Oviedo - Iberostar Palma 80 - 57  
Prat Joventut - Palencia 71 - 69  
Valladolid - Manresa 65 - 74  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Budakalász 26 - 30  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Bietigheim-Metterzimmern 23 - 24  
Coburg - Bergischer HC 22 - 29  
Dessau-Rosslauer - Konstanz 31 - 28  
Elbflorenz - Emsdetten 27 - 32  
Hagen - Aue 34 - 35  
Hamm-Westfalen - Nordhorn-Lingen 27 - 27  
Rhein Vikings Neuss - Bad Schwartau 16 - 20  
Saarlouis - Eisenach 21 - 27  
Wilhelmshaven - TUSEM Essen 32 - 32  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sinfin - Quabit Guadalajara 26 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Skara 26 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleetwood - Gillingham 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Wycombe 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norwich - Brentford 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Western Sydney 4 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Eupen 1 - 0  
Waasland Beveren - Oostende 1 - 3  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Al-Sharjah 3 - 4  
Dibba Al-Fujairah - Shabab Al-Ahli (UAE) 1 - 4  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Wahda 2 - 4  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Volendam 7 - 0  
Almere City - FC Eindhoven 5 - 1  
AZ Alkmaar 2 - Nijmegen 2 - 7  
Dordrecht - PSV 2 2 - 3  
Emmen - Den Bosch 2 - 2  
Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 0 - 0  
Helmond - Cambuur 3 - 0  
Oss - Maastricht 1 - 0  
Telstar - De Graafschap 3 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Zwolle 4 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior/Barendrecht - ADO Den Haag 1 - 3  
Heerenveen - Twente 1 - 2  
PSV - Achilles'29 1 - 2  
Zwolle - VV Alkmaar 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Kerala 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padideh Mashhad - Paykan 1 - 1  
Saipa Karaj - Sepahan 1 - 1  
Sepidrood Rasht - Naft Tehran 3 - 1  
Zob Ahan - Siah Jamegan Mashhad 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Nazareth Illit 3 - 0  
Hapoel Marmorek - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 0  
Ironi Nesher - Hapoel Rishon Lezion 1 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Bnei Lod 0 - 0  
Maccabi Herzliya - Hapoel Hadera 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Pachuca 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Fiorentina 0 - 1  
Chievo - Bologna 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Südtirol 1 - 1  
Bassano - Fano 1 - 0  
Feralpisalo - Reggiana 3 - 2  
Fermana - Ravenna 0 - 0  
Gubbio - Vicenza 1 - 1  
Padova - Renate 2 - 1  
Pordenone - Santarcangelo 0 - 1  
Teramo - Mestre 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Matera 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Académica 2 - 1  
Nacional Madeira - Arouca 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Braga 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Liverpool 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Almería 2 - 0  
Lugo - Rayo Vallecano 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Ath. Bilbao 0 - 2  
Espanyol - Atl. Madrid 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Nassr 3 - 2  
Ohud Medina - Al-Baten 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giresunspor - Gaziantepspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Alanyaspor 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Cefn Druids 2 - 1  
Connah's Quay - Newtown 4 - 0  
TNS - Aberystwyth 4 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Ballymena Utd. 2 - 1  
Warrenpoint - Coleraine 0 - 2  
Labdarúgás (Öböl Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuvait - Szaúd-Arábia 1 - 2  
Omán - Egyesült Arab Emirátusok 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - London Irish 23 - 8  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Toulouse 23 - 19  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taubate Funvic - Sesc RJ 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Bauru 3 - 2  
Pinheiros - Minas 0 - 3  
Sao Caetano - Praia 0 - 3  
Sesi SP - BRB/Brasilia 0 - 3  
Valinhos - Osasco Nestle 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Cheonan Skywalkers 3 - 2  
Snooker (German Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - M. Mann 5 - 4  
A. Higginson - Liang Wenbo 3 - 5  
A. Mehta - M. Selt 4 - 5  
C. Totten - B. Woollaston 2 - 5  
Ding Junhui - N. Bond (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
F. O'Brien - R. Hull 5 - 2  
G. Dott - P. Ebdon 5 - 4  
G. Wilson - D. Grace 5 - 3  
H. Akbar - Xiao Guodong 1 - 5  
H. Miah - Zhao Xintong 5 - 3  
J. Lisowski - S. Carrington 5 - 3  
J. Page - A. McManus 0 - 5  
M. Dunn - D.B. Gilbert 2 - 5  
M. Georgiou - I. Burns 5 - 1  
M. Joyce - Wang Yuchen 5 - 0  
M. King - T. Un-Nooh 4 - 5  
M. Stevens - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
Mei Xiwen - R. Williams 5 - 1  
R. Day - J. Astley (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
R. McLeod - Niu Zhuang 4 - 5  
R. Walden - A. Hugill 5 - 2  
R.T. Chuan Leong - J. Perry 0 - 5  
T. Ford - N. Robertson 5 - 3  
Yuan Sijun - J. Trump (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
Vízilabda (Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Eger 7 - 4  
Vízilabda (Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - BVSC 8 - 8  

 

2017.12.21.
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Reyes - A. Alcinas (3 nyert játszmáig) 1 - 3  
D. Webster - D. Petersen 3 - 2  
K. Huybrechts - J. Richardson 0 - 3  
P. Wright - D. Portela 3 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Hershey 4 - 5  
Chicago Wolves - Grand Rapids 5 - 4  
Cleveland - Iowa 4 - 4  
Laval - Syracuse 5 - 2  
Lehigh Valley - Hartford 4 - 4  
Ontario Reign - Texas Stars 3 - 3  
Rochester - Belleville 3 - 1  
Utica - Toronto Marlies 5 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Újpest 4 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Dinamo Riga 3 - 1  
CSZKA Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 4  
Jokerit - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Minszk 3 - 2  
Vityaz Podolszk - Traktor Cseljabinszk 1 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Orlik Opole 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - St. Louis 2 - 1  
Columbus - Toronto 4 - 2  
Philadelphia - Detroit 4 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Storhamar 4 - 0  
Lillehammer - Kongsvinger 9 - 2  
Manglerud - Valerenga 1 - 4  
Sparta Sarpsborg - Lorenskog 6 - 3  
Stjernen - Stavanger 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Innsbruck 3 - 2  
Medvescak Zagreb - Dornbirn 2 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Kloten 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Troja/Ljungby 3 - 1  
MODO - Karlskoga 1 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Lulea 1 - 1  
Frölunda - Rögle 3 - 2  
Karlskrona - Örebro 3 - 2  
Malmö - Skelleftea 3 - 5  
Mora - HV 71 2 - 4  
Växjö - Brynäs 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Rjazany 3 - 0  
Gornyak Ucsali - Dinamo Szentpétervár 1 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - SZKA-Neva 2 - 1  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Burany Voronyezs 1 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - NZ Breakers 95 - 98  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Melbourne Boomers 67 - 56  
Bendigo - Dandenong 64 - 47  
Canberra Capitals - Townsville 66 - 99  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Flamengo 71 - 97  
Botafogo - Paulistano 74 - 93  
Franca - Minas 75 - 55  
Vasco da Gama - Campo Mourao 84 - 59  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Knights 67 - 59  
Wonju Dongbu - Seoul Thunders 84 - 76  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Real Madrid 66 - 81  
Crvena zvezda - Panathinaikosz 63 - 69  
Maccabi TA - Fenerbahce Ülker 82 - 73  
Valencia - Zalgiris Kaunas 63 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Diósgyőr 75 - 71  
Mersin BB - MBA Moszkva 85 - 76  
Namur - Jenyiszej Krasznojarszk 62 - 56  
Olympiakosz - Sepsi 67 - 56  
Szekszárd - Győr 80 - 67  
Wasserburg - Union Hainaut 61 - 65  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Fujian 88 - 88, h.u. 110 - 107  
Beijing Ducks - Zhejiang Guangsha 97 - 103  
Jiangsu Dragons - Beijing Dragons 121 - 105  
Shanxi - Jiangsu Tongxi 104 - 115  
Sichuan - Jilin 111 - 118  
Zhejiang Chouzhou - Xinjiang 124 - 110  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Szombathely 92 - 81  
Pécs - ZTE 88 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Indiana 95 - 105  
Boston - Miami 89 - 90  
Brooklyn - Sacramento 99 - 104  
Charlotte - Toronto 111 - 129  
Chicago - Orlando 112 - 94  
Dallas - Detroit 110 - 93  
Denver - Minnesota 104 - 112  
Golden State - Memphis 97 - 84  
Houston - LA Lakers 116 - 122  
LA Clippers - Phoenix 108 - 95  
Oklahoma City - Utah 107 - 79  
Portland - San Antonio 91 - 93  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Orange Academy 68 - 51  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Paris SG 33 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Lemgo 27 - 25  
Erlangen - Füchse Berlin 23 - 27  
Göppingen - Kiel 22 - 29  
Hüttenberg - DHfK Leipzig 20 - 24  
Ludwigshafen-Friesenheim - Magdeburg 23 - 26  
Lübbecke - Minden 29 - 22  
Melsungen - Stuttgart 33 - 24  
R-N. Löwen Kronau - Flensburg 32 - 27  
Wetzlar - Gummersbach 30 - 25  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teucro - Benidorm 28 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Sävehof 28 - 23  
Skövde - Aranäs 29 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - VästerasIrsta 27 - 25  
Sävehof - Höör 26 - 27  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Perth Glory 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Lokeren 1 - 2  
Gent - Charleroi 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - Dep. Union La Calera 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Universidad de Concepcion 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - Alki Oroklini 0 - 0  
Ermisz Aradippou - Apollon Limasszol 0 - 6  
NEA Szalamina Famaguszta - Doxa Katokopiasz 0 - 1  
Omonia Nicosia - Pafosz 3 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Jazeera (UAE) 0 - 1  
Al-Nasr (UAE) - Al-Ain 3 - 0  
Hatta - Al-Dhafra 1 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Panathinaikosz 4 - 1  
Larissza - Xanthi 3 - 0  
Levadiakosz - Giannina 1 - 0  
Panioniosz - OFI 2 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Heracles 3 - 1  
VVSB - Roda 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Jamshedpur 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Pescara 1 - 1  
Bari - Parma 0 - 0  
Cesena - Palermo 1 - 1  
Cittadella - Carpi 0 - 1  
Empoli - Brescia 1 - 1  
Frosinone - Entella 4 - 3  
Novara - Perugia 1 - 1  
Salernitana - Foggia 0 - 3  
Spezia - Avellino 1 - 0  
Ternana - Vercelli 4 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Braga B 1 - 0  
Covilha - Gil Vicente 3 - 0  
Famalicao - Porto B 0 - 3  
Real SC Massama - Santa Clara 1 - 1  
Sporting CP B - Guimaraes B 1 - 2  
Uniao Oliveirense - Leixoes 1 - 1  
Viseu - Penafiel 1 - 4  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Marítimo 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Rio Ave 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Numancia - Sevilla B 3 - 0  
Tenerife - Cadiz 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia B - Zaragoza B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Malaga 1 - 0  
Eibar - Girona 4 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Raed 2 - 2  
Al-Qadisiyah - Al-Shabab (KSA) 1 - 2  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Roeselare 3 - 0  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - PAOK 3 - 1  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Kazany - Berlin RV 3 - 1  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lodz - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Juiz de Fora 2 - 3  
Montes Claros - Canoas 1 - 3  
Renata Campinas - Caramuru 3 - 0  
Sesi SP - Maringa 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Düren 3 - 1  
United Rhein-Main - Montpellier 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - Hapoel Kfar Saba 3 - 2  
Ravenna - Gentofte 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Seoul Woori 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Liaoning 3 - 1  
Henan - Beijing 0 - 3  
Jiangsu - Sichuan 3 - 2  
Shandong - Bayi 2 - 3  
Shanghai - Tianjin 3 - 1  
Zhejiang - Hebei 3 - 1  
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LJ Modena - Busto Arsizio 3 - 2  
Snooker (German Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - Wang Yuchen (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
A. Higginson - Li Hang (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
B. Hawkins - L. Highfield (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
B.J. Castle - R. Williams 1 - 5  
Cao Yupeng - S. Murphy (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
G. Dott - S. Vahedi (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
J. Perry - J. Swail (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
J. Robertson - P. Lines 5 - 4  
J. Trump - A. Duffy (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
Jam. Jones - M. Selby (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
L. Brecel - H. Miah (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
Liang Wenbo - D. Jones (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. Davis - J. Boileau 5 - 0  
M. Gould - K. Doherty 5 - 4  
M. Holt - Mei Xiwen 1 - 5  
M. Joyce - Lyu Haotian 5 - 2  
M. King - N. Saengkham 5 - 1  
M. O'Donnell - T. Un-Nooh 3 - 5  
N. Robertson - C. Wakelin (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
P. Ebdon - Jak. Jones 5 - 4  
R. Lawler - M. Allen (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
Yu Delu - J. White 5 - 2  
Yuan Sijun - Fang Xiongman 5 - 4  
Zhao Xintong - S. Craigie 5 - 2  

 

2017.12.20.
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Pipe - Be. Smith (3 nyert játszmáig) 3 - 2  
M. Smith - S. Lennon (3 nyert játszmáig) 3 - 2  
S. Whitlock - M. Schindler (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
Xia. Zong - Be. Smith (2 nyert játszmáig) 0 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Vipiteno/Sterzing 3 - 1  
Cortina - Asiago 2 - 3  
Gherdeina/Gröden - Lustenau 3 - 3  
Jesenice - Val Pusteria 1 - 1  
Klagenfurt 2 - Zell am See 2 - 4  
Neumarkt Riwega - Salzburg 2 2 - 3  
Olimpija Ljubljana - Kitzbühel 4 - 2  
Renon/Ritten - Feldkirch 5 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Prostejov 4 - 6  
Frydek Mistek - Havirov 2 - 2  
Kadan - Motor Ceske Budejovice 1 - 3  
Kladno - Karlovy Vary 2 - 2  
Slavia Trebic - Litomerice 4 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Zubr Prerov 3 - 1  
Vsetin - Slavia Praha 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Chomutov 2 - 3  
Jihlava - Zlín 1 - 2  
Liberec - Mladá Boleslav 3 - 3  
Litvínov - Olomouc 2 - 2  
Mountfield HK - Trinec 2 - 2  
Plzen - Sparta Praha 3 - 1  
Vítkovice - Pardubice 2 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Dunaújváros 4 - 2  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Gap 1 - 5  
Neuilly-Sur-Marne - Lyon 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Dinamo Riga 1 - 3  
Dinamo Moszkva - Barisz Asztana 5 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Barsz Kazany 3 - 0  
Red Star Kunlun - Torp. Nyizsnyij Novgorod 0 - 2  
Slovan Bratislava - Lada Toljatti 2 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Jugra Hanti-Manszijszk 6 - 1  
Szocsi - Szalavat Julajev Ufa 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Florida 2 - 3  
Buffalo - Boston 0 - 3  
Dallas - Washington 3 - 3  
Las Vegas - Tampa Bay 4 - 3  
Nashville - Winnipeg 4 - 6  
NY Islanders - Detroit 3 - 6  
NY Rangers - Anaheim 4 - 1  
Ottawa - Minnesota 4 - 6  
Vancouver - Montreal 5 - 7  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - Bremerhaven 3 - 1  
Straubing - Düsseldorf 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Innsbruck 1 - 3  
Villach - Dornbirn 2 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug 2 - Langenthal 2 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - AIK 1 - 4  
Pantern Malmö - Timra 4 - 4  
Södertälje - Tingsryd 3 - 3  
Vita Hasten - Oskarshamn 4 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Kosice 3 - 5  
Liptovsky Mikulas - Trencin 1 - 3  
Nitra - B. Bystrica 1 - 2  
Poprad - Zilina 2 - 0  
Zvolen - Nove Zamky 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Molot Perm 4 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Torosz Nyeftekamszk 5 - 3  
Rubin Tyumeny - Barsz Kazany B 0 - 1  
Zauralje Kurgan - CSZK Szamara 1 - 1  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Karsiyaka 76 - 82  
Murcia - Jenyiszej Krasznojarszk 82 - 77  
Oldenburg - Sassari 90 - 72  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - PAOK 62 - 62, h.u. 65 - 77  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Venezia 84 - 64  
Rosa Radom - Estudiantes 77 - 84  
Strasbourg - Bayreuth 77 - 82  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Nanterre 80 - 80, h.u. 102 - 106  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Caxias do Sul 67 - 76  
Pinheiros - Mogi das Cruzes 66 - 73  
Universo/Vitória - Joinville/AABJ 88 - 68  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Goyang 83 - 72  
Jeonju KCC Egis - Busan Sonicboom 95 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guri Winnus - Asan Woori Wibee 54 - 67  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Unicaja Malaga 83 - 90  
Himki Moszkva - Anadolu Efes 86 - 68  
Milano - Baskonia Vitoria 92 - 85  
Olympiakosz - CSZKA Moszkva 88 - 86  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Castors Braine 62 - 52  
Sopron - Polkowice 70 - 53  
USK Praha - Galatasaray 83 - 80  
Villeneuve d'Ascq Lille - Dinamo Kurszk 57 - 63  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Famila Schio 83 - 77  
Jekatyerinburg - P. Avenida 60 - 50  
Nagyezsda Orenburg - Wisla Krakkó 67 - 61  
Yakin Dogu Univ. - Lattes Montpellier 81 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Torino 75 - 77  
Paris Levallois - MoraBanc Andorra 99 - 92  
UNIKSZ Kazany - Cedevita Zagreb 78 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Reggio Emilia 66 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Lok.Kubany Krasznodar 69 - 91  
Lietuvos Rytas - Alba Berlin 94 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Tofas Bursa 84 - 74  
Trento - Gran Canaria 79 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Udominate Umea 77 - 59  
Landes - Fribourg 69 - 57  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Istanbul BB 86 - 49  
Nyizsnyij Novgorod - Joensuun Kataja 84 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Körmend 79 - 72  
Nevezis Kedainiai - Alba Fehérvár 74 - 74, h.u. 90 - 87  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Szolnok 73 - 68  
Tsmoki-Minszk - Bakken Aarhus 85 - 86  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keravnosz - Mons 89 - 72  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Picanto - NLEX Road Warriors 115 - 119  
Star Hotshots - Alaska Aces 108 - 95  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Chiba 73 - 97  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Alvark 77 - 67  
Mikawa Kariya - Toyohashi Neophoenix 69 - 72  
Osaka - Shiga 63 - 62  
Ryukyu Okinawa - Kyoto 68 - 69  
Shimane - Nishinomiya 107 - 84  
Tochigi - Tokyo Sunrockers 63 - 66  
Toyama - Nagoya Dolphins 96 - 64  
Yokohama - Albirex Niigata 82 - 90  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Guangzhou 99 - 111  
Shandong - Qingdao 111 - 115  
Shenzhen - Shanghai Sharks 90 - 71  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Trefl Sopot 90 - 86  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Szeged 76 - 60  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Cleveland 119 - 116  
Philadelphia - Sacramento 95 - 101  
Washington - New Orleans 116 - 106  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ourense - Barcelona B 76 - 81  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Ribe-Esbjerg 31 - 23  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Caen 27 - 22  
Billere - Selestat 28 - 25  
Creteil - Vernon St-Marcel 31 - 26  
Dijon - Pontault-Combault 32 - 28  
Istres - Nancy 28 - 19  
Limoges - Chartres 24 - 20  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Ivry 26 - 26  
Dunkerque - Massy Essonne 24 - 21  
Nimes - Pays d'Aix 25 - 25  
Saran - Chambery 41 - 33  
Toulouse - Nantes 28 - 34  
Tremblay - St. Raphael 29 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Bourg de Peage 36 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Dabas 33 - 23  
Eger - Gyöngyös 25 - 21  
Komló - Tatabánya 25 - 28  
Szeged - Csurgó 32 - 24  
Veszprém - Orosháza 37 - 20  
Vác - FTC 26 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Kolstad 26 - 25  
Bodö - Sandnes 30 - 23  
Fyllingen - Elverum 29 - 31  
Halden - Arendal 25 - 30  
Haslum - Falk Horten 29 - 27  
Nötteröy - Drammen 27 - 34  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Breszt Meskov 37 - 28  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Puerto Sagunto 30 - 23  
Nava - AX Puente Genil 22 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Ystad IF 23 - 26  
HIF Karlskrona - Hammarby 26 - 28  
Ricoh HK - Guif 22 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Eslöv 29 - 23  
Kristianstad - Skövde 23 - 21  
Skara - Önnereds 21 - 21  
Skuru - Lugi 27 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Manchester Utd. 2 - 1  
Chelsea - Bournemouth 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - FC Bruges 0 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - AEK Larnaca 0 - 0  
Anorthoszisz Famaguszta - APOEL Nicosia 0 - 3  
Olympiakosz Nicosia - Ethnikosz Ahnasz 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Rodez Aveyron 1 - 2  
Beziers - Chambly 0 - 1  
Cholet - Dunkerque 2 - 4  
Grenoble - Concarneau 0 - 0  
Laval - Les Herbiers 1 - 1  
Marseille Consolat - Boulogne 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Nantes 0 - 1  
Angers - Dijon 2 - 1  
Bordeaux - Montpellier 0 - 2  
Guingamp - St-Etienne 2 - 1  
Lille - Nice 1 - 1  
Marseille - Troyes 3 - 1  
Metz - Strasbourg 3 - 0  
Monaco - Rennes 2 - 1  
Paris SG - Caen 3 - 1  
Toulouse - Lyon 1 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Atromitosz Periszteri 0 - 1  
Panetolikosz - AEK Athén 0 - 4  
Plataniasz - Olympiakosz 0 - 2  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - AZ Alkmaar 2 - 4  
PSV - Venlo 4 - 1  
Twente - Ajax 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Mumbai City 0 - 2  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Iranjavan Bushehr 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haifa Robi Shapira - Hapoel Katamon 1 - 1  
Hapoel TA - Dimona 2 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Dortmund 2 - 1  
Bremen - Freiburg 3 - 2  
Heidenheim - E. Frankfurt 0 - 0  
Mönchengladbach - Leverkusen 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Cremonese 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuneo - Robur Siena 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Sassuolo 2 - 1  
Juventus - Genoa 2 - 0  
Roma - Torino 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Portimonense 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Uniao Madeira 6 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Partick Thistle 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Reus 5 - 0  
Granada - Sp. Gijón 2 - 1  
La Hoya Lorca - Osasuna 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Las Palmas 2 - 0  
Real Sociedad - Sevilla 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llandudno FC - Cardiff Met University 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loughgall - Institute 3 - 1  
Portadown - Dergview 7 - 0  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Perugia 0 - 3  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Dinamo Moszkva 3 - 2  
Lokomotív Novoszibirszk - Belchatow 3 - 0  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Trentino 3 - 2  
Noliko Maaseik - Arkas Izmir 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasco Nestle - Barueri 3 - 1  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Kamnik 3 - 0  
Arcada Galati - Kladno 3 - 0  
Ceske Budejovice - Hapoel Mate-Asher 1 - 3  
Lindemans Aalst - Draisma Apeldoorn 3 - 0  
Omonia Nicosia - Amriswil 3 - 2  
Posojilnica Aich/Dob - Jedinstvo Bijelo Polje 3 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Hurrikaani Loimaa 3 - 1  
Verona - Ribnica Gradevinar 3 - 1  
Vojvodina - Barkom-Kazhany Lviv 3 - 1  
Ziraat Bankasi Ankara - Craiova 3 - 2  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foinikasz - Viking Bergen 3 - 2  
Fonte Bastardo - Lokomotív Baku 3 - 0  
Jugra Szurgut - Pénzügyőr 3 - 0  
Karlovarsko - Mladost Zagreb 3 - 0  
Lokomotív Harkiv - Brno 3 - 1  
Menen - Schonenwerd 3 - 1  
Milli Piyango - Nitra 3 - 0  
Naefels - Waldviertel 3 - 1  
Orion Doetinchem - Levszki Ball 3 - 0  
Parnu VK - Pafosz 3 - 0  
Steaua Bukarest - Kosice 3 - 0  
Stroitel Minszk - Lausanne 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Deajeon Blue Fangs 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Suwon Hyundai 0 - 3  
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Conegliano 0 - 3  
Monza - Scandicci 3 - 0  
Mycicero Pesaro - Novara 0 - 3  
Snooker (German Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - J. White (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
A. McManus - D. Dale (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
A. Ursenbacher - K. Doherty (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
B. Hawkins - J. Barrett (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
C. Steadman - J. Astley (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
Chen Zifan - Cao Yupeng 2 - 5  
D.B. Gilbert - Tian Pengfei 5 - 3  
E. Sharav - M. Dunn 2 - 5  
E. Slessor - I. Burns (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
H. Vafaei Ayouri - L. Highfield (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
K. Wilson - J. Lisowski 1 - 5  
L. Fernandez - A. Hugill 3 - 5  
L. Kleckers - T. Ford 2 - 5  
M. Allen - Yuan Li (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
Niu Zhuang - I. Preece 5 - 1  
R. Day - K. Dunham (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
R. Lawler - R. Muir 5 - 1  
R. Milkins - M. Davis 3 - 5  
R. Walden - B. Kaettikun (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
S. Carrington - L. Walker (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
S. Murphy - P.S. Davison (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
S. O'Sullivan - J. Page 2 - 5  
Zhou Yuelong - M. Georgiou 2 - 5  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Dinamo Moszkva 7 - 7  
Brescia - Jug Dubrovnik 9 - 8  
Hannover - Partizan Belgrád 16 - 6  
OSC - Olympiakosz 6 - 10  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Recco 5 - 15  
Spandau Berlin - Eger 10 - 9  

 

2017.12.19.
Alpesi sí (Óriásműlesiklás,női,Courchevel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veith - S. Goggia 0 - 1  
B. Schild - E. Kappaurer 0 - 1  
F. Brignone - M. Bassino 0 - 1  
F. Brignone - S. Brunner 0 - 1  
F. Hansdötter - T. Robnik 0 - 1  
L. Gut - A. Veith 1 - 0  
L. Gut - F. Brignone 1 - 0  
L. Gut - S. Goggia 1 - 0  
M. Mölgg - M. Shiffrin 0 - 1  
M. Mölgg - V. Rebensburg 1 - 0  
P. Vlhova - M. Meillard 0 - 1  
T. Barioz - I. Curtoni 0 - 1  
T. Worley - M. Shiffrin 0 - 1  
V. Rebensburg - M. Shiffrin 0 - 1  
V. Rebensburg - T. Worley 0 - 1  
Óriásműlesiklás, női, Courchevel 2017    
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - Atlanta 21 - 24  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - K. Munch (3 nyert játszmáig) 1 - 3  
A. Oreshkin - K. Munch (2 nyert játszmáig) 0 - 2  
J. Henderson - M. Kantele (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
R. van Barneveld - R. North (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thorengruppen - Dalen 10 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Iowa 0 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Hvidovre 6 - 1  
Odense - Esbjerg 4 - 2  
Rungsted - Herning 5 - 5  
Rödovre - Gentofte 2 - 2  
SönderjyskE - Herlev Eagles 1 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Hämeenlinna 2 - 1  
Kookoo - Lukko 0 - 4  
Kärpät - JYP 0 - 1  
Tappara - SaiPa 2 - 2  
Turku PS - Kalpa 3 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Strasbourg 3 - 2  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Bordeaux 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Traktor Cseljabinszk 3 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Szpartak Moszkva 2 - 1  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Minszk 2 - 2  
Vityaz Podolszk - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Podhale Nowy Targ 4 - 1  
GKS Katowice - Jastrzebie 2 - 1  
GKS Tychy - Polonia Bytom 9 - 0  
Naprzod Janow - Unia Oswiecim 4 - 4  
Stoczniowiec Gdansk - Orlik Opole 5 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Columbus 7 - 2  
Colorado - Pittsburgh 4 - 2  
Edmonton - San Jose 5 - 3  
New Jersey - Anaheim 5 - 3  
Philadelphia - Los Angeles 1 - 4  
Toronto - Carolina 8 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Stjernen 5 - 1  
Lorenskog - Kongsvinger 8 - 4  
Manglerud - Stavanger 1 - 2  
Storhamar - Valerenga 4 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt Löwen - Bietigheim/Bissingen 4 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Nürnberg 2 - 2  
Mannheim - Augsburg 1 - 5  
München - Krefeld 2 - 2  
Wolfsburg - Schwenningen 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Graz 3 - 1  
Salzburg - Medvescak Zagreb 5 - 2  
Südtirol Bolzano - Fehérvár 2 - 2  
Znojmo - Klagenfurt 3 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Rapperswil 2 - 4  
Biasca Ticino - Visp 0 - 1  
Chaux-de-Fonds - Olten 6 - 4  
GCK Lions - Thurgau 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Kloten 2 - 0  
Langnau Tigers - Biel 1 - 4  
Lausanne - Fribourg 1 - 5  
Lugano - Davos 3 - 4  
Servette - Ambri 4 - 2  
Zürich Lions - Zug 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Karlskrona 3 - 0  
HV 71 - Lulea 3 - 2  
Linköping - Frölunda 0 - 2  
Rögle - Malmö 2 - 3  
Skelleftea - Brynäs 3 - 1  
Örebro - Växjö 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - SZKA-Neva 1 - 3  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Dinamo Szentpétervár 2 - 5  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Praha - Zlatorog Lasko 74 - 62  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levicki Patrioti - Usti nad Labem 92 - 78  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Leuven 95 - 80  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Hapoel Holon 94 - 64  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Chalon sur Saone 69 - 79  
Ludwigsburg - Iberostar Tenerife 62 - 83  
Ventspils - Neptunas Klaipeda 69 - 84  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Banvitspor 57 - 65  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Nymburk 65 - 71  
Besiktas - Oostende 87 - 77  
Telekom Bonn - Zielona Gora 72 - 58  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Botafogo 72 - 68  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Knights 86 - 74  
Incheon Elephants - Seoul Thunders 91 - 98  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Crvena zvezda 82 - 56  
Panathinaikosz - Maccabi TA 89 - 76  
Real Madrid - Valencia 91 - 72  
Zalgiris Kaunas - Brose Bamberg 88 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Buducnost Podgorica 85 - 82  
Lietkabelis - Galatasaray 77 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Limoges 98 - 101  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Ulm 90 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U-Banca Cluj - Donar Groningen 73 - 77  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Charleville-Mezieres 93 - 85  
Caen - Poitiers 83 - 86  
Evreux - Vichy-Clermont 91 - 76  
Fos-sur-Mer - Denain 79 - 70  
Nancy - Nantes 73 - 63  
Orleans - Aix Maurienne 96 - 74  
Roanne - Le Havre 74 - 51  
Rouen - Lille 74 - 84  
St-Chamond - Quimper 60 - 53  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Zhejiang Guangsha 108 - 116  
Beijing Ducks - Bayi Rockets 95 - 92  
Fujian - Xinjiang 131 - 125  
Jilin - Guangdong 86 - 102  
Shanxi - Jiangsu Dragons 102 - 113  
Tianjin - Jiangsu Tongxi 127 - 117  
Zhejiang Chouzhou - Sichuan 142 - 112  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 110 - 104  
Charlotte - New York 109 - 91  
Chicago - Philadelphia 117 - 115  
Dallas - Phoenix 91 - 97  
Houston - Utah 120 - 99  
Indiana - Boston 111 - 112  
LA Lakers - Golden State 102 - 102, h.u. 114 - 116  
Minnesota - Portland 108 - 107  
Oklahoma City - Denver 95 - 94  
San Antonio - LA Clippers 109 - 91  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quabit Guadalajara - Sinfin 32 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Helsingborg 30 - 20  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Gillingham 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - West Ham 1 - 0  
Leicester - Manchester City 1 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trikala - PAOK 1 - 5  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - GVVV 3 - 0  
Willem II - RKC Waalwijk 3 - 0  
Zwolle - Nijmegen 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Tractor Tabriz 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Beitar Kfar Saba Shlomi 1 - 2  
Hapoel Afula - Hapoel Nazareth Illit 0 - 0  
Hapoel Bnei Musmus - Hapoel Bnei Lod 1 - 1  
Hapoel Kfar Shalem - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 3  
Hapoel Petah Tikva - Daburiya Osama 2 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Maccabi Jaffa 1 - 0  
Ironi Nesher - Hapoel Shfaram 1 - 2  
Maccabi Ahi Nazareth - Irony Or Yehuda 3 - 0  
Sektzia Nes Ziona - Maccabi Herzliya 3 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - VfB Stuttgart 3 - 1  
Nürnberg - Wolfsburg 0 - 0  
Paderborn - Ingolstadt 1 - 0  
Schalke - 1. FC Köln 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Udinese 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stranraer - Albion Rovers 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - Stenhousemuir 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Falkirk 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Albacete 0 - 1  
Valladolid - Zaragoza 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Leganes 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prestatyn - Cefn Druids 1 - 2  
TNS - Connah's Quay 3 - 0  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valepa Sastamala - Friedrichshafen 0 - 3  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Toulouse 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Pinheiros 3 - 1  
Praia - Valinhos 3 - 0  
Sao Caetano - Minas 3 - 2  
Sesc RJ - Sesi SP 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Novi Pazar 3 - 0  
Belogorje Belgorod - CSZKA Szófia 3 - 0  
Neftocsimik Burgasz - Liberec 0 - 3  
Resovia Rzeszow - Lakkapää Rovaniemi 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holding Graz - Benfica 0 - 3  
Tours - Olympiakosz 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Uijeongbu KB Stars 3 - 1  
Snooker (German Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - Chen Zhe (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
A. Mehta - B. Jones (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
B. Eltahhan - M. Stevens 0 - 5  
B. Woollaston - A. Borg (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
C. Totten - M. Bolton (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
D. Wells - R.T. Chuan Leong (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
Ding Junhui - G. Greene (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
F. O'Brien - A. Songsermsawad 5 - 1  
H. Akbar - A. Taylor 5 - 1  
J. Robertson - Rh. Clark (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
Jam. Jones - Anda Zhang 5 - 4  
K. Maflin - J. Boileau 4 - 5  
M. Gould - A. Burden (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
M. Mann - Zhang Yong (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
M. Selby - S. Baird (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
M. White - R. Hull (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
M.J. Williams - O. Lines (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
N. Bond - C. Keogan (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
P. Lines - S. Donaldson (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
S. Maguire - G. Wilson (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
Xiao Guodong - S. Lam 5 - 1  
Xu Si - D. Grace 4 - 5  
Yan Bingtao - M. Selt (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
Yu Delu - J.R. Clarke (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabadell - Steaua Bukarest 10 - 11  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Spanyolország 10 - 9  

 

2017.12.18.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oakland - Dallas 17 - 20  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - R. Huybrechts (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
K.F. Leung - P. Lim (2 nyert játszmáig) 0 - 2  
M. Suljovic - K. Painter (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
M. Webster - P. Lim (3 nyert játszmáig) 2 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Sparta Praha 4 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Steelers Hämeenlinna 7 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Bakersfield 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Karlovy Vary 0 - 6  
Havirov - Kadan 3 - 2  
Kladno - Slovan Ustecti Lvi 5 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Prostejov 1 - 4  
Zubr Prerov - Slavia Trebic 4 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Diósgyőr 1 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Gomel 1 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Amur Habarovszk 4 - 2  
Avangard Omszk - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 5  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa 2 - 1  
Jokerit - Lada Toljatti 3 - 3  
Red Star Kunlun - Dinamo Riga 3 - 1  
Slovan Bratislava - Barisz Asztana 0 - 2  
Szocsi - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 0 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Minnesota 4 - 1  
Las Vegas - Florida 5 - 2  
Vancouver - Calgary 1 - 6  
Winnipeg - St. Louis 4 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Fehérvár 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Leksand 4 - 0  
MODO - Västervik 2 - 3  
Troja/Ljungby - Karlskoga 6 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Himik Voszkreszenszk 2 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Molot Perm 4 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Zvezda Csehov 2 - 1  
Rubin Tyumeny - CSZK Szamara 5 - 2  
Zauralje Kurgan - Barsz Kazany B 3 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Mega Bemax 95 - 93  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Usti nad Labem 46 - 70  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Incheon S-Birds 71 - 70  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Pau Orthez 70 - 81  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Rishon 80 - 93  
Hapoel Eilat - Maccabi Ashdod 86 - 76  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi Haifa 73 - 66  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Shandong 79 - 57  
Guangdong - Shanxi XR 70 - 72  
Heilongjiang Daqing - Shanghai 72 - 77  
Liaoning - Shenyang Golden Lions 85 - 88  
Shaanxi Tianze - Beijing Great Wall 71 - 87  
Sichuan Jinqiang - Xinjiang 64 - 79  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 85 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Indiana 97 - 109  
Washington - Cleveland 99 - 106  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Tonder 27 - 24  
Mors - Skjern 24 - 24  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Teucro 31 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Redbergslids 20 - 27  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pauli - Bochum 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - Pafosz 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Tours 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - Panioniosz 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Den Bosch 1 - 0  
Helmond - FC Eindhoven    
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Lokomotív Zagreb 2 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Hapoel Marmorek 2 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi TA 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Millonarios 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Cracovia Krakkó 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Piacenza 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Guimaraes 2 - 1  
Porto - Marítimo 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Swansea 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACS Poli Timisoara - Dinamo Bukarest 0 - 0  
Voluntari - Sepsi OSK 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Betis 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Istanbulspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Karabukspor 2 - 0  
Göztepe Izmír - Konyaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sud América - El Tanque Sisley 1 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,