Tippmix eredmények - 2017. december 11-17.

2017-12-11
Tippmix eredmények - 2017. december 11-17.
2017.12.17.
Alpesi sí (Sz-óriásm.,női,Val d'Isere)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szuper-óriásműlesiklás, női, Val d'Isere 2017 (II. verseny)    
Alpesi sí (Óriásműesiklás, Alta Badia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pinturault - H. Kristoffersen 0 - 1  
A. Pinturault - S. Luitz 1 - 0  
M. Faivre - A. Pinturault 0 - 1  
M. Faivre - H. Kristoffersen 0 - 1  
M. Faivre - S. Luitz 1 - 0  
M. Hirscher - A. Pinturault 1 - 0  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
M. Hirscher - M. Faivre 1 - 0  
M. Hirscher - S. Luitz 1 - 0  
S. Luitz - H. Kristoffersen 0 - 1  
T. Ligety - J. Murisier 0 - 1  
T. Ligety - M. Feller 1 - 0  
T. Ligety - M. Olsson 1 - 0  
T. Ligety - T. Fanara 1 - 0  
T. Ligety - Z. Kranjec 0 - 1  
Óriásműlesiklás, Alta Badia 2017    
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Miami 24 - 16  
Carolina - Green Bay 31 - 24  
Cleveland - Baltimore 10 - 27  
Jacksonville - Houston 45 - 7  
Kansas City - LA Chargers 30 - 13  
Minnesota - Cincinnati 34 - 7  
New Orleans - NY Jets 31 - 19  
NY Giants - Philadelphia 29 - 34  
Pittsburgh - New England 24 - 27  
San Francisco - Tennessee 25 - 23  
Seattle - LA Rams 7 - 42  
Washington - Arizona 20 - 15  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - Zhen. Fan 0 - 4  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho K K / Wong C T - Morizono M / Oshima Y 3 - 4  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meng Chen - Yul. Zhu 4 - 0  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hayata H / Ito M - Chen M / Zhu Y 0 - 4  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - K. Viljanen (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
D. Chisnall - V. van der Voort (3 nyert játszmáig) 0 - 3  
I. White - C. Harris (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
J. Clayton - J. Lewis (3 nyert játszmáig) 0 - 3  
J. Wade - K. Brown (3 nyert játszmáig) 2 - 3  
K. Anderson - P. Jacques (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
K. Neyens - J. Lewis (2 nyert játszmáig) 1 - 2  
W. Bruguier - C. Harris 1 - 2  
W. Bruguier - C. Harris (2 nyert játszmáig) 1 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Ceska Lipa 5 - 6  
Ostrava - Brno Bulldogs 4 - 4  
Otrokovice - Znojmo 5 - 9  
Pardubice - Chodov 2 - 11  
Stresovice - Mladá Boleslav 2 - 5  
Usti nad Labem - Vitkovice 4 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Storvreta 3 - 5  
Helsingborg - Mullsjö 6 - 5  
Höllviken - Växjö 3 - 8  
Linköping - Pixbo Wallenstam 6 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Belleville 5 - 2  
Bridgeport - Lehigh Valley 2 - 2  
Bridgeport - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 2  
Charlotte - Laval 3 - 1  
Charlotte - Laval 7 - 5  
Chicago Wolves - Iowa 6 - 3  
Chicago Wolves - Milwaukee 4 - 2  
Grand Rapids - Milwaukee 1 - 1  
Hershey - Providence 2 - 6  
Lehigh Valley - Syracuse 4 - 2  
Ontario Reign - Tucson 1 - 6  
San Antonio - Rockford 4 - 1  
San Diego - Stockton 4 - 1  
San Jose Barracuda - Bakersfield 2 - 4  
Springfield - Hartford 1 - 1  
Texas Stars - Cleveland 4 - 4  
Toronto Marlies - Manitoba 1 - 5  
Utica - Rochester 2 - 2  
Jégkorong (Angol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Braehead 6 - 4  
Coventry - Manchester 7 - 2  
Edinburgh - Guildford 2 - 7  
Nottingham - Belfast 2 - 6  
Sheffield - Fife 1 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Frydek Mistek 4 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 3 - 3  
Frederikshavn - SönderjyskE 4 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Finnország 3 - 0  
Svédország - Csehország 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Pittsburgh 2 - 4  
Calgary - Nashville 0 - 2  
Carolina - Columbus 2 - 1  
Colorado - Tampa Bay 5 - 6  
NY Islanders - Los Angeles 3 - 3  
Ottawa - Montreal 3 - 0  
Philadelphia - Dallas 1 - 1  
St. Louis - Winnipeg 2 - 0  
Washington - Anaheim 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Riessersee 1 - 4  
Bietigheim/Bissingen - Kassel 4 - 2  
Dresden - Kaufbeuren 0 - 4  
Heilbronn - Crimmitschau 8 - 3  
Lausitzer Füchse - Freiburg 2 - 5  
Ravensburg - Bad Nauheim 3 - 3  
Tölzer Löwen - Frankfurt Löwen 3 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Mannheim 2 - 1  
Krefeld - Ingolstadt 7 - 3  
Köln - Augsburg 6 - 3  
München - Straubing 4 - 2  
Nürnberg - Bremerhaven 7 - 4  
Schwenningen - Iserlohn 3 - 4  
Wolfsburg - Eisbären Berlin 7 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Linz 4 - 3  
Klagenfurt - Znojmo 3 - 0  
Medvescak Zagreb - Südtirol Bolzano 1 - 2  
Salzburg - Villach 6 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Ambri 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Torpedo Kamenogorszk 4 - 3  
Cselmet Cseljabinszk - Dinamo Szentpétervár 3 - 6  
Rjazany - Szarjarka Karaganda 4 - 3  
Szarov - Szokol Krasznojarszk 0 - 4  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - SZKA-Neva 0 - 8  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Cedevita Zagreb 71 - 80  
Mornar - Crvena zvezda 74 - 82  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Komarno 84 - 70  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Cairns 88 - 69  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Adelaide 88 - 87  
Melbourne Boomers - Perth 89 - 92  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sorocabana - Paulistano 75 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Goyang 79 - 88  
Jeonju KCC Egis - Changwon Sakers 78 - 84  
Wonju Dongbu - Ulsan Mobis Phoebus 82 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Guri Winnus 67 - 51  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Bourg 83 - 87  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Union Hainaut 74 - 72  
Lyon - Lattes Montpellier 67 - 64  
Mondeville - Nantes Reze 59 - 68  
Tarbes - Flammes Carolo Ardennes 69 - 60  
Villeneuve d'Ascq Lille - Landes 66 - 50  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Phoenix Fuelmasters 104 - 96  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Lavrio 91 - 62  
Panathinaikosz - Rethymno 91 - 69  
Promitheasz Patra - Koloszosz Rodosz 76 - 80  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Kawasaki Brave Thunders 70 - 78  
Mikawa Kariya - Albirex Niigata 94 - 78  
Nagoya Dolphins - Shimane 85 - 70  
Osaka - Tokyo Sunrockers 58 - 92  
Ryukyu Okinawa - Nishinomiya 89 - 75  
Shiga - Hokkaido 82 - 82, h.u. 96 - 93  
Tokyo Alvark - Tochigi 75 - 67  
Toyama - Yokohama 64 - 66  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Sichuan 105 - 103  
Guangdong - Zhejiang Chouzhou 108 - 102  
Jiangsu Tongxi - Qingdao 91 - 95  
Jilin - Guangzhou 139 - 132  
Shanghai Sharks - Shandong 128 - 111  
Shenzhen - Liaoning 92 - 89  
Xinjiang - Beijing Ducks 105 - 98  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Torun 81 - 74  
Asseco Gdynia - Starogard Gdanski 86 - 81  
Legia Varsó - Dabrowa Gornicza 77 - 81  
Turow Zgorzelec - Krosno 87 - 81  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Lietkabelis 91 - 71  
Lietuvos Rytas - Siauliai 74 - 74, h.u. 103 - 98  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - PEAC-Pécs 86 - 50  
ZTE - Győr 62 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Portland 91 - 93  
Cleveland - Utah 109 - 100  
Detroit - Orlando 114 - 110  
Houston - Milwaukee 115 - 111  
Memphis - Boston 93 - 102  
Miami - LA Clippers 90 - 85  
Minnesota - Phoenix 106 - 108  
New York - Oklahoma City 111 - 96  
San Antonio - Dallas 98 - 96  
Toronto - Sacramento 108 - 93  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Tübingen 74 - 69  
Oldenburg - Brose Bamberg 81 - 74  
Skyliners Frankfurt - Alba Berlin 90 - 84  
Öttinger Gotha - Bayern München 59 - 98  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Venezia 90 - 71  
Milano - Cantu 93 - 77  
Trento - Cremona 90 - 79  
Virtus Bologna - Torino 84 - 76  
VL Pesaro - Avellino 78 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Lucca 58 - 66  
Broni - Eirene Ragusa 53 - 68  
San Martino di Lupari - Famila Schio 68 - 66  
Torino - Vigarano 69 - 72  
UR Venezia - Dike Napoli 76 - 60  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Gran Canaria 77 - 88  
Bilbao - Estudiantes 87 - 77  
Joventut Badalona - Zaragoza 94 - 83  
MoraBanc Andorra - Baskonia Vitoria 94 - 97  
Murcia - Betis 63 - 70  
Obradoiro Monbus - Real Madrid 93 - 102  
Valencia - Gipuzkoa 86 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Zamarat 89 - 50  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Anadolu Efes 84 - 58  
Tofas Bursa - Fenerbahce Ülker 71 - 88  
Usak Sportif - Karsiyaka 86 - 92  
Yesilgiresun - Eskisehirspor 79 - 87  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Mersin BB 68 - 68, h.u. 87 - 80  
Canik - Fenerbahce 61 - 82  
Cukurova - Ormanspor 78 - 78, h.u. 88 - 84  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - UNIKSZ Kazany 66 - 66, h.u. 73 - 78  
Kalev/Cramo - VEF Riga 98 - 94  
Nyizsnyij Novgorod - Parma Permszkij Kraj 73 - 88  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Chambery 25 - 31  
GFC Ajaccio Handball - Pays d'Aix 30 - 29  
Grand Nancy Metropole - Paris SG 27 - 39  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orosháza - Eger 25 - 28  
Tatabánya - Szeged 24 - 22  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emsdetten - Coburg 27 - 27  
Nordhorn-Lingen - Elbflorenz 28 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Hüttenberg 32 - 25  
DHfK Leipzig - Gummersbach 27 - 24  
Melsungen - Göppingen 27 - 30  
Wetzlar - Flensburg 19 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Gorenje Velenje 27 - 29  
Nexe Nasice - Metalurg Skopje 31 - 31  
Kézilabda (Spanyol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Barcelona 22 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Kristianstad 22 - 23  
Hammarby - Skövde 32 - 24  
HIF Karlskrona - Alingsas 24 - 32  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Norvégia 23 - 21  
Svédország - Hollandia 21 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleetwood - Peterborough 2 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne Victory 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Tubize 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Genk 1 - 1  
FC Bruges - Anderlecht 5 - 0  
Zulte Waregem - Antwerpen 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Leverkusen 4 - 4  
RB Leipzig - Hertha BSC 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Dynamo Dresden 2 - 0  
Fürth - Darmstadt 1 - 1  
Sandhausen - Holstein Kiel 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Ermisz Aradippou 1 - 1  
Apollon Limasszol - Olympiakosz Nicosia 5 - 0  
Doxa Katokopiasz - AEL Limasszol 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Marseille 2 - 0  
Nantes - Angers 1 - 0  
Nice - Bordeaux 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Soyaux 2 - 0  
Marseille - Paris FC 1 - 0  
Paris SG - Rodez Aveyron 6 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Panetolikosz 0 - 0  
Lamia - Larissza 0 - 2  
Olympiakosz - Giannina 1 - 0  
Xanthi - Panathinaikosz 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Ajax 1 - 2  
Excelsior - Groningen 2 - 0  
Sparta Rotterdam - Feyenoord 0 - 7  
Utrecht - Heracles 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Heerenveen 3 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Inter Zapresic 5 - 0  
Rijeka - Rudes 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Chennaiyin 1 - 2  
Mumbai City - Atl. Kolkata 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Raanana 0 - 2  
Maccabi Netanya - Hapoel Beer Sheva 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - TBB Nieciecza 3 - 1  
Wisla Krakkó - Zaglebie Lubin 1 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Wolfsburg 0 - 6  
Bayern München - Frankfurt 3 - 0  
Hoffenheim - Bremen 2 - 0  
Sand - Potsdam 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Lazio 3 - 3  
Benevento - SPAL Ferrara 1 - 2  
Bologna - Juventus 0 - 3  
Crotone - Chievo 1 - 0  
Fiorentina - Genoa 0 - 0  
Sampdoria - Sassuolo 0 - 1  
Verona - Milan 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Cittadella 1 - 1  
Pescara - Novara 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Carrarese 1 - 1  
Cuneo - Alessandria 0 - 2  
Giana Erminio - Arzachena 3 - 2  
Olbia - Monza 2 - 1  
Pistoiese - Gavorrano 3 - 1  
Pontedera - Viterbese 1 - 1  
Pro Piacenza - Lucchese 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renate - Pordenone 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Fondi 0 - 2  
Catanzaro - Paganese 1 - 1  
Lecce - Monopoli 2 - 0  
Matera - Casertana 1 - 0  
Rende - Catania 0 - 3  
Sicula Leonzio - Siracusa 0 - 0  
Trapani - Cosenza 1 - 2  
Virtus Francavilla - Andria 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Sturm Graz 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Covilha 2 - 0  
Leixoes - Nacional Madeira 2 - 2  
Penafiel - Arouca 2 - 0  
Santa Clara - Uniao Oliveirense 0 - 0  
Uniao Madeira - Famalicao 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Rio Ave 1 - 1  
Sporting CP - Portimonense 2 - 0  
Tondela - Benfica 1 - 5  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Liverpool 0 - 4  
West Bromwich - Manchester Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Juventus Bukarest 3 - 1  
FCS Bukarest - Viitorul Constanta 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Celtic 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Gimnastic 2 - 0  
Huesca - Lugo 3 - 0  
Rayo Vallecano - Alcorcon 2 - 1  
Sevilla B - Oviedo 0 - 1  
Sp. Gijón - Tenerife 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo B - Toledo 2 - 0  
Gimn. Segoviana - Union Adarve 1 - 2  
Guijuelo - Celta Vigo B 1 - 0  
Majadahonda - Ferrol 2 - 1  
Navalcarnero - Rapido de Bouzas 0 - 1  
Ponferradina - Fuenlabrada 2 - 1  
Pontevedra - Atl. Madrid B 0 - 1  
Talavera de la Reina - Cerceda 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Leioa 1 - 1  
Caudal Deportivo - Amorebieta 0 - 0  
Gernika - Mirandes 1 - 1  
Osasuna B - Vitoria 1 - 2  
Real Sociedad B - Pena Sport 1 - 1  
Real Union Irun - R. Santander 1 - 3  
Tudelano - Ath. Bilbao B 0 - 1  
UD Logrones - Izarra 5 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Ontinyent 0 - 0  
Cornella - Atl. Saguntino 1 - 2  
Ebro - Atl. Baleares 2 - 1  
Elche - Olot 2 - 1  
Formentera - Peralada 1 - 0  
Lleida - Sabadell 0 - 0  
Mallorca - Zaragoza B 2 - 2  
Villarreal B - Pena Deportiva 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis B - UD Extremadura 0 - 4  
El Ejido - Las Palmas B 4 - 3  
Linense - Real Murcia 1 - 2  
Melilla - Granada B 1 - 0  
Merida - Cordoba B 0 - 0  
Rec. Huelva - Jumilla 1 - 2  
UCAM Murcia - San Fernando 2 - 1  
Villanovense - Marbella 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Deportivo 4 - 0  
Celta Vigo - Villarreal 0 - 1  
Girona - Getafe 1 - 0  
Las Palmas - Espanyol 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Ath. Bilbao 1 - 3  
Espanyol - Madrid CCF 1 - 2  
Huelva - Betis 0 - 0  
Rayo Vallecano - Barcelona 1 - 2  
Real Sociedad - Santa Teresa 0 - 0  
Sevilla - Tenerife 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Basel 0 - 2  
Lausanne - FC Zürich 5 - 1  
Luzern - Young Boys 2 - 4  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faiha - Al-Hilal (KSA) 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Adana Demirspor 1 - 1  
Ankaragücü - Manisaspor 3 - 0  
Elazigspor - Erzurum Bld. Spor 0 - 1  
Samsunspor - Giresunspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Kayserispor 0 - 2  
Besiktas - Osmanlispor 5 - 1  
Istanbul Basaksehir - Antalyaspor 4 - 1  
Yeni Malatyaspor - Galatasaray 2 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Tasman Utd. 3 - 1  
Canterbury Utd. - Hawke's Bay Utd. 3 - 0  
Team Wellington - Southern Utd. 0 - 0  
Waitakere Utd. - Eastern Suburbs 0 - 2  
MMA (UFC Fight Night, Winnipeg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Di Chirico - O. Bamgbose 1 - 0  
C. Laprise - G. Bofando 1 - 0  
G. Teixeira - M. Cirkunov 1 - 0  
J. Blachowicz - J. Cannonier 1 - 0  
J. Makdessi - A. Trujillo 1 - 0  
J. Marquez - D. Stewart 1 - 0  
R. Lamas - J. Emmett 0 - 1  
R. Lawler - R. Dos Anjos 0 - 1  
S. Ponzinibbio - M. Perry 1 - 0  
T. Elliott - P. Menga    
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - La Rochelle 21 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Saracens 24 - 21  
Ospreys - Northampton Saints 32 - 15  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Munster 16 - 25  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Sale 14 - 6  
Röplabda (Klubcsapat vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Sada Cruzeiro 0 - 3  
Cucine Lube Civitanova - Zenit Kazany 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Ravenna 3 - 1  
Padova - Latina 3 - 0  
Perugia - Modena 0 - 3  
Revivre Milano - Castellana Grotte 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Monza 1 - 3  
Bisonte Firenze - Filottrano 3 - 0  
Legnano - Novara 0 - 3  
LJ Modena - Casalmaggiore 3 - 1  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Robertson - Cao Yupeng (9 nyert frame-ig) 9 - 8  
Sífutás (10 km üldözéses, női, Toblach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km üldözéses, női, Toblach 2017    
A. Jacobsen - C. Kalla 1 - 0  
A. Jacobsen - H. Weng 0 - 1  
A. Jacobsen - I.F. Östberg 0 - 1  
A. Jacobsen - K. Niskanen 1 - 0  
A. Jacobsen - R. Haga 1 - 0  
C. Kalla - H. Weng 0 - 1  
C. Kalla - R. Haga 0 - 1  
H. Weng - R. Haga 1 - 0  
J. Diggins - T. Stadlober 1 - 0  
K. Niskanen - I.F. Östberg 0 - 1  
K.R. Harsem - J. Diggins 0 - 1  
K.R. Harsem - S. Björnsen 0 - 1  
K.R. Harsem - T. Stadlober 0 - 1  
M. Björgen - A. Jacobsen 1 - 0  
M. Björgen - C. Kalla 1 - 0  
M. Björgen - H. Weng 1 - 0  
M. Björgen - R. Haga 1 - 0  
N. Fessel - L. Mononen 1 - 0  
S. Björnsen - J. Diggins 0 - 1  
S. Björnsen - T. Stadlober 1 - 0  
Sífutás (15 km üldözéses, Toblach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km üldözéses, Toblach 2017    
A. Harvey - J.H. Klaebo 0 - 1  
A. Harvey - S. Ustiugov 0 - 1  
A. Musgrave - F.H. Krogh 1 - 0  
A. Musgrave - H.C. Holund 0 - 1  
A. Musgrave - S.H. Krüger 0 - 1  
A. Poltoranin - A. Bessmertnykh 1 - 0  
A. Poltoranin - D. Cologna 1 - 0  
D. Cologna - A. Bessmertnykh 0 - 1  
F.H. Krogh - S.H. Krüger 0 - 1  
H.C. Holund - F.H. Krogh 1 - 0  
H.C. Holund - S.H. Krüger 1 - 0  
M. Heikkinen - A. Musgrave 1 - 0  
M. Heikkinen - F.H. Krogh 1 - 0  
M. Heikkinen - H.C. Holund 1 - 0  
M. Heikkinen - M. Manificat 1 - 0  
M. Heikkinen - S.H. Krüger 1 - 0  
M. Manificat - A. Musgrave 1 - 0  
M. Manificat - F.H. Krogh 1 - 0  
M. Manificat - H.C. Holund 1 - 0  
M. Manificat - S.H. Krüger 1 - 0  
M.J. Sundby - A. Bessmertnykh 0 - 1  
M.J. Sundby - A. Poltoranin 0 - 1  
M.J. Sundby - D. Cologna 0 - 1  
S. Ustiugov - J.H. Klaebo 0 - 1  
Sílövészet (12,5 km, tömegrajt, női Annecy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, tömegrajt, női, Annecy 2017    
A. Bescond - L. Vittozi 1 - 0  
A. Bescond - Va. Semerenko 1 - 0  
A. Bescond - Vi. Semerenko 1 - 0  
A. Kuzmina - L. Dahlmeier 0 - 1  
D. Wierer - D. Herrmann 1 - 0  
D. Wierer - J. Braisaz 0 - 1  
J. Braisaz - D. Herrmann 1 - 0  
K. Mäkäräinen - A. Kuzmina 0 - 1  
K. Mäkäräinen - L. Dahlmeier 0 - 1  
L. Vittozi - Va. Semerenko 0 - 1  
S. Gasparin - L. Vittozi 1 - 0  
S. Gasparin - Va. Semerenko 0 - 1  
S. Gasparin - Vi. Semerenko 0 - 1  
Vi. Semerenko - L. Vittozi 1 - 0  
Vi. Semerenko - Va. Semerenko 0 - 1  
Sílövészet (15 km, tömegrajt, Annecy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, tömegrajt, Annecy 2017    
B. Doll - A. Loginov 0 - 1  
B. Doll - L. Hofer 0 - 1  
E. Lesser - A. Loginov 1 - 0  
E. Lesser - B. Doll 1 - 0  
E. Lesser - L. Hofer 1 - 0  
J. Fak - A. Loginov 1 - 0  
J. Fak - B. Doll 1 - 0  
J. Fak - E. Lesser 0 - 1  
J.T. Bö - A. Shipulin 1 - 0  
J.T. Bö - S. Schempp 1 - 0  
M. Fourcade - A. Shipulin 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 1 - 0  
M. Fourcade - S. Schempp 1 - 0  
S. Schempp - A. Shipulin 0 - 1  
T. Bö - S. Eder 1 - 0  
Síugrás (Engelberg (II. verseny))
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wellinger - D.A. Tande 1 - 0  
A. Wellinger - R. Freitag 0 - 1  
D. Kubacki - A. Fannemel 0 - 1  
D. Kubacki - J. Kobayashi 0 - 1  
D.A. Tande - R. Freitag 0 - 1  
Engelberg, II. verseny 2017    
J.A. Forfang - A. Fannemel 1 - 0  
J.A. Forfang - J. Kobayashi 1 - 0  
K. Stoch - A. Wellinger 1 - 0  
K. Stoch - D.A. Tande 1 - 0  
K. Stoch - R. Freitag 0 - 1  
P. Prevc - M. Kot 1 - 0  
S. Kraft - A. Wellinger 1 - 0  
S. Kraft - D.A. Tande 1 - 0  
S. Kraft - K. Stoch 0 - 1  
S. Kraft - R. Freitag 0 - 1  
Tollaslabda (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Axelsen - Ch-We. Lee 2 - 1  
Tollaslabda (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Liu C / Zhang N 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Pusarla Venkata - A. Yamaguchi 1 - 2  
Tollaslabda (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Tanaka S / Yonemoto K 0 - 2  
Tollaslabda (Dubai, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tang C M / Tse Y S - Zheng S W / Chen Q 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Douglas - G. O'Sullivan 0 - 1  
B.J. Saunders - D. Lemieux 1 - 0  
Úszás (Rövidpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cseh L. - 200 m pillangó    
Cseh L. - A. Kharlanov (200 m pillangó) 0 - 1  
Kapás B. - Női 400 m gyors    
Kapás B. - S. Köhler (női 400 m gyors) 1 - 0  
Kenderesi T. - 200 m pillangó    
Kenderesi T. - V.B. Bromer (200 m pillangó) 1 - 0  
Kozma D. - 100 m gyors    
Kozma D. - K. Czerniak (100 m gyors) 0 - 1  
Németh N. - 100 m gyors    
Németh N. - M. Vekovishchev (100 m gyors) 0 - 1  
 
2017.12.16.
Alpesi sí (Lesiklás, női, Val d'Isere)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lesiklás, női, Val d'Isere 2017    
Alpesi sí (Lesiklás, Val Gardena)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Theaux - J. Ferstl 0 - 1  
A.L. Svindal - B. Feuz 1 - 0  
A.L. Svindal - K. Jansrud 1 - 0  
A.L. Svindal - M. Franz 1 - 0  
A.L. Svindal - M. Mayer 1 - 0  
B. Feuz - A.A. Kilde 1 - 0  
B. Feuz - M. Franz 0 - 1  
B. Feuz - M. Mayer 1 - 0  
B. Feuz - V. Kriechmayr 1 - 0  
C. Innerhofer - T. Dressen 1 - 0  
H. Reichelt - A. Theaux 0 - 1  
H. Reichelt - J. Ferstl 0 - 1  
H. Reichelt - T. Dressen 0 - 1  
K. Jansrud - B. Feuz 1 - 0  
K. Jansrud - M. Franz 1 - 0  
K. Jansrud - M. Mayer 1 - 0  
Lesiklás, Val Gardena 2017    
M. Franz - A.A. Kilde 1 - 0  
M. Franz - M. Mayer 1 - 0  
M. Franz - V. Kriechmayr 1 - 0  
V. Kriechmayr - A.A. Kilde    
Alpesi sí (Szuper-óriásm.,női,Val d'Isere)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veith - F. Brignone (I. verseny) 1 - 0  
A. Veith - J. Flury (I. verseny) 1 - 0  
A. Veith - M. Gisin (I. verseny) 0 - 1  
A. Veith - V. Rebensburg (I. verseny) 0 - 1  
F. Brignone - J. Flury (I. verseny) 1 - 0  
F. Brignone - M. Gisin (I. verseny) 0 - 1  
L. Gut - T. Weirather (I. verseny) 1 - 0  
L. Vonn - C. Hütter (I. verseny) 1 - 0  
L. Vonn - J. Schnarf (I. verseny) 1 - 0  
L. Vonn - N. Schmidhofer (I. verseny) 1 - 0  
L. Vonn - S. Goggia (I. verseny) 1 - 0  
L. Vonn - T. Worley (I. verseny) 1 - 0  
M. Gisin - J. Flury (I. verseny) 1 - 0  
Szuper-óriásműlesiklás, női, Val d'Isere 2017 (I. verseny)    
T. Worley - S. Goggia (I. verseny) 0 - 1  
V. Rebensburg - F. Brignone (I. verseny) 1 - 0  
V. Rebensburg - J. Flury (I. verseny) 1 - 0  
V. Rebensburg - M. Gisin (I. verseny) 1 - 0  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Chicago 20 - 10  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bo Fang - Gao. Lin 1 - 4  
D. Ovtcharov - Gao. Lin 4 - 3  
D. Ovtcharov - T. Harimoto 4 - 3  
Zhen. Fan - T. Boll 4 - 2  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ito - Xing. Chen 1 - 4  
Meng Chen - Yut. Gu 4 - 0  
Xing. Chen - Yul. Zhu 1 - 4  
Yul. Zhu - Man. Wang 4 - 3  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dolan - A. Ljubic 2 - 0  
B. Dolan - A. Ljubic (2 nyert játszmáig) 2 - 0  
B. van de Pas - S. West (3 nyert játszmáig) 1 - 3  
G. Anderson - J. Smith (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
J. Cullen - J. Wattimena (3 nyert játszmáig) 2 - 3  
J. Klaasen - J. Dekker (3 nyert játszmáig) 1 - 3  
J. Smith - L. Humphries (2 nyert játszmáig) 2 - 0  
M. King - Z. Lerchbacher (3 nyert játszmáig) 2 - 3  
R. Thornton - B. Dolan (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Viikingit Helsinki 7 - 9  
Indians Espoo - Oilers Espoo 5 - 8  
Salba - OLS Oulu 4 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Örebro 14 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Napoli 3 - 1  
Feldi Eboli - Milano 5 - 1  
Imola Castello - Pesarofano 2 - 4  
Lazio - Luparense 5 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Ribera Navarra 6 - 1  
Jaen - Palma Futsal 3 - 3  
Peniscola - Inter Movistar 2 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Manitoba 3 - 7  
Grand Rapids - Chicago Wolves 3 - 6  
Hartford - Wilkes-Barre/Scranton 7 - 3  
Milwaukee - Iowa 2 - 2  
Ontario Reign - Stockton 3 - 3  
Rochester - Toronto Marlies 2 - 3  
San Antonio - Rockford 1 - 1  
Springfield - Bridgeport 5 - 4  
Syracuse - Providence 5 - 3  
Toronto Marlies - Manitoba 1 - 2  
Utica - Binghamton 2 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Vipiteno/Sterzing 4 - 2  
Cortina - Val Pusteria 4 - 2  
Gherdeina/Gröden - Neumarkt Riwega 1 - 3  
Olimpija Ljubljana - Jesenice 0 - 3  
Renon/Ritten - Fassa 5 - 1  
Zell am See - Kitzbühel 5 - 1  
Jégkorong (Angol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braehead - Guildford 3 - 5  
Cardiff - Sheffield 4 - 1  
Manchester - Nottingham 1 - 1  
Milton Keynes - Coventry 6 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Hvidovre 0 - 0  
Rungsted - Herlev Eagles 4 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Csíkszereda 3 - 1  
Újpest - Brassó 4 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kokkolan Hermes 5 - 5  
Jokipojat - Kiekko-Vantaa 1 - 1  
Keupa - Espoo United 3 - 1  
Leki - Tuto 3 - 3  
SaPKo - Roki 5 - 5  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Svédország 1 - 5  
Oroszország - Kanada 2 - 0  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Szlovákia 0 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Rangers 2 - 2  
Buffalo - Carolina 4 - 4  
Detroit - Toronto 3 - 1  
Minnesota - Edmonton 2 - 3  
New Jersey - Dallas 5 - 2  
NY Rangers - Los Angeles 4 - 2  
Vancouver - San Jose 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Vienna Capitals 2 - 2  
Fehérvár - Südtirol Bolzano 4 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Bern 3 - 3  
Davos - Lausanne 2 - 5  
Kloten - Biel 2 - 2  
Langnau Tigers - Zürich Lions 2 - 1  
Lugano - Fribourg 8 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Björklöven 2 - 2  
Oskarshamn - MODO 1 - 3  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztria - U20Magyarország 5 - 2  
U20Franciaország - U20Kazahsztán 1 - 6  
U20Lettország - U20Németország 1 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Zvezda Csehov 1 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Gornyak Ucsali 3 - 0  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Himik Voszkreszenszk 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Skopje 112 - 94  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Melbourne Utd. 78 - 84  
Perth - Brisbane 76 - 82  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Flames - Bendigo 90 - 57  
Townsville - Dandenong 83 - 71  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Oostende 77 - 89  
Mons - Liege 90 - 90, h.u. 99 - 97  
Okapi Aalstar - Limburg 95 - 69  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Bauru 72 - 69  
Pinheiros - Universo/Vitória 80 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Olomoucko Prostejov 106 - 85  
Opava - Ostrava 111 - 78  
Pardubice - Jindrichuv Hradec 97 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Seoul Knights 99 - 103  
Changwon Sakers - Seoul Thunders 77 - 88  
Incheon Elephants - Ulsan Mobis Phoebus 75 - 91  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Asan Woori Wibee 54 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Gravelines 77 - 74  
Limoges - Le Mans 74 - 70  
Monaco - Antibes 84 - 76  
Nanterre - Chalon sur Saone 93 - 82  
Paris Levallois - Reims 94 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roche Vendee - Bourges 74 - 74, h.u. 83 - 92  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - Arisz 94 - 69  
Larissza-Farosz - Korivosz Amaliada 82 - 78  
Panioniosz - Trikala 82 - 76  
PAOK - AEK Athén 86 - 65  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Holon 88 - 86  
Hapoel TA - Ironi Ness Ziona 86 - 81  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Kawasaki Brave Thunders 79 - 57  
Mikawa Kariya - Albirex Niigata 104 - 94  
Nagoya Dolphins - Shimane 77 - 70  
Osaka - Tokyo Sunrockers 63 - 67  
Ryukyu Okinawa - Nishinomiya 84 - 68  
Shiga - Hokkaido 68 - 81  
Tokyo Alvark - Tochigi 86 - 69  
Toyama - Yokohama 58 - 76  
Toyohashi Neophoenix - Kyoto 81 - 50  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Bayi Rockets 91 - 84  
Tianjin - Jiangsu Dragons 98 - 118  
Zhejiang Guangsha - Shanxi 133 - 113  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Zhejiang 61 - 73  
Heilongjiang Daqing - Shanxi XR 82 - 81  
Jiangsu Phoenix - Xinjiang 78 - 85  
Liaoning - Guangdong 80 - 74  
Shaanxi Tianze - Bayi Kylins 66 - 90  
Shanghai - Sichuan Jinqiang 97 - 64  
Shenyang Golden Lions - Shandong 86 - 95  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Czarni Slupsk 81 - 85  
Ostrow Wielkopolski - Rosa Radom 80 - 96  
Szczecin - Gliwice 87 - 65  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Neptunas Klaipeda 74 - 85  
Vytautas Prienai - Zalgiris Kaunas 70 - 89  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Jászberény 68 - 55  
Atomerőmű - MAFC 74 - 65  
Kaposvár - Kecskemét 61 - 61, h.u. 64 - 66  
Sopron - ZTE 84 - 91  
Szeged - Körmend 79 - 80  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Utah 95 - 107  
Charlotte - Miami 98 - 104  
Denver - New Orleans 104 - 104, h.u. 117 - 111  
Houston - San Antonio 124 - 109  
Indiana - Detroit 98 - 104  
Memphis - Atlanta 96 - 94  
Milwaukee - Chicago 109 - 115  
Orlando - Portland 88 - 95  
Philadelphia - Oklahoma City 94 - 94, h.u. 117 - 119  
Toronto - Brooklyn 120 - 87  
Washington - LA Clippers 100 - 91  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Giessen 85 - 96  
Göttingen - Telekom Bonn 65 - 91  
Ludwigsburg - Bayreuth 78 - 47  
Ulm - S. Oliver Würzburg 72 - 69  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Brindisi 67 - 66  
Reggio Emilia - Varese 76 - 66  
Sassari - Pistoia 88 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Unicaja Malaga 81 - 77  
San Pablo Burgos - Fuenlabrada 69 - 71  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Sant Adria 70 - 62  
Gernika Bizkaia - Al-Qazeres Extremadura 90 - 44  
Vasco Gipuzkoa - Campus Promete 75 - 58  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Darussafaka 68 - 64  
Besiktas - Galatasaray 80 - 78  
Sakaryaspor - RH Gaziantepspor 79 - 57  
Trabzonspor - Buyukcekmece 84 - 84, h.u. 105 - 113  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Galatasaray 72 - 71  
Besiktas - Adana ASKI 98 - 59  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Zenit Szentpétervár 87 - 84  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Kolding 30 - 20  
Aarhus - Sönderjyske 33 - 29  
Skanderborg - Midtjylland 20 - 19  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athletic Club Boulogne Bi - Ivry 29 - 34  
Caen - Dunkerque 23 - 24  
Creteil - Toulouse 34 - 35  
Grenoble SMH/GUC - Montpellier 27 - 38  
Selestat - Massy Essonne 28 - 26  
Venissieux Handball - Nimes 21 - 46  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Balatonfüred 29 - 25  
FTC - Cegléd 23 - 21  
Gyöngyös - Vác 27 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Bodö 35 - 21  
Nötteröy - Falk Horten 21 - 35  
Sandnes - Fyllingen 28 - 38  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Hildesheim 35 - 22  
Bad Schwartau - Balingen-Weilstetten 27 - 26  
Bergischer HC - Rhein Vikings Neuss 34 - 28  
Eisenach - Hamm-Westfalen 26 - 26  
Konstanz - TUSEM Essen 31 - 30  
Rimpar - Hagen 28 - 17  
Wilhelmshaven - Saarlouis 31 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Ludwigshafen-Friesenheim 22 - 22  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Tatran Presov 32 - 28  
RK Zagreb - Vojvodina 35 - 25  
Kézilabda (Spanyol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Anaitasuna 24 - 23  
Barcelona - Quabit Guadalajara 36 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Endingen 22 - 23  
Bern - Gossau 33 - 22  
Kriens - Winterthur 21 - 23  
Schaffhausen - Thun 32 - 27  
Suhr Aarau - St. Gallen 25 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Charlton 2 - 0  
Doncaster - Oldham 1 - 1  
Gillingham - Bristol Rovers 4 - 1  
Northampton - Walsall 2 - 1  
Portsmouth - Bury 1 - 0  
Rochdale - Oxford Utd. 0 - 0  
Rotherham - Plymouth 1 - 1  
Scunthorpe - Milton Keynes Dons 2 - 2  
Shrewsbury - Blackpool 1 - 0  
Southend - Bradford 1 - 2  
Wimbledon - Wigan 0 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Morecambe 2 - 1  
Cambridge Utd. - Newport 1 - 2  
Carlisle - Port Vale 1 - 2  
Coventry - Cheltenham 2 - 1  
Crewe - Crawley 3 - 0  
Exeter - Stevenage 2 - 1  
Forest Green - Luton 0 - 2  
Lincoln - Accrington 2 - 0  
Mansfield - Yeovil 0 - 0  
Notts County - Grimsby 0 - 0  
Wycombe - Chesterfield 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - QPR 1 - 2  
Bolton - Burton 0 - 1  
Brentford - Barnsley 0 - 0  
Bristol City - Nottingham 2 - 1  
Cardiff - Hull City 1 - 0  
Derby County - Aston Villa 2 - 0  
Ipswich - Reading 2 - 0  
Leeds - Norwich 1 - 0  
Millwall - Middlesbrough 2 - 1  
Preston - Sheffield Utd. 1 - 0  
Sunderland - Fulham 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Western Sydney 0 - 2  
Newcastle Jets - Adelaide Utd. 2 - 1  
Perth Glory - Wellington Phoenix 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Saint-Gilloise 2 - 1  
Westerlo - Cercle Bruges 2 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - St. Truiden 0 - 0  
Kortrijk - Mechelen 2 - 0  
Lokeren - Waasland Beveren 1 - 1  
Standard Liege - Gent 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Wolfsburg 1 - 0  
Augsburg - Freiburg 3 - 3  
Bremen - Mainz 2 - 2  
Dortmund - Hoffenheim 2 - 1  
E. Frankfurt - Schalke 2 - 2  
VfB Stuttgart - Bayern München 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Heidenheim 1 - 1  
Kaiserslautern - Nürnberg 1 - 1  
Regensburg - Bielefeld 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Wehen 4 - 3  
Magdeburg - Sonnenhof Grossaspach 3 - 0  
Rostock - Lotte 0 - 3  
Unterhaching - Bremen Amatőr 1 - 0  
Würzburg - Meppen 2 - 0  
Zwickau - Chemnitz 3 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - NEA Szalamina Famaguszta 2 - 1  
Arisz Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 2  
Ethnikosz Ahnasz - Omonia Nicosia 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Valenciennes 5 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Red Star 93 2 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Guingamp 0 - 0  
Dijon - Lille 3 - 0  
Montpellier - Metz 1 - 3  
Rennes - Paris SG 1 - 4  
Strasbourg - Toulouse 2 - 1  
Troyes - Amiens 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Apollon Szmirnisz 0 - 0  
Kassziopi Kerkyra - Atromitosz Periszteri 1 - 3  
Plataniasz - PAOK 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - NAC Breda 1 - 0  
PSV - ADO Den Haag 3 - 0  
Roda - Venlo 0 - 1  
Twente - Vitesse 1 - 1  
Willem II - Zwolle 2 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Cibalia 1 - 0  
Istra - Osijek 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Goa 1 - 5  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Haifa 0 - 0  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Akko 2 - 1  
Maccabi Haifa - Bnei Yehuda TA 0 - 2  
Maccabi Petah Tikva - Ashdod 1 - 1  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Pachuca 1 - 4  
Klubcsapat vb 2017    
Real Madrid - Gremio 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Wisla Plock 0 - 2  
Pogon Szczecin - Arka Gdynia 1 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - Lechia Gdansk 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Udinese 1 - 3  
Roma - Cagliari 1 - 0  
Torino - Napoli 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Ascoli 1 - 1  
Carpi - Frosinone 1 - 1  
Cremonese - Empoli 1 - 1  
Entella - Salernitana 0 - 2  
Palermo - Ternana 1 - 0  
Parma - Cesena 0 - 0  
Perugia - Bari 1 - 3  
Vercelli - Spezia 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Robur Siena - Prato 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Fermana 1 - 0  
Gubbio - Padova 1 - 0  
Mestre - Südtirol 0 - 1  
Ravenna - Santarcangelo 3 - 1  
Reggiana - Teramo 2 - 1  
Sambenedettese - Triestina 1 - 1  
Vicenza - Albinoleffe 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Altach 3 - 1  
Mattersburg - Wolfsberg 5 - 1  
Salzburg - LASK Linz 0 - 0  
St. Pölten - Rapid Wien 0 - 5  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Porto B 1 - 2  
Cova Piedade - Real SC Massama 1 - 0  
Gil Vicente - Viseu 0 - 0  
Guimaraes B - Benfica B 1 - 0  
Sporting CP B - Varzim 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Belenenses 4 - 0  
Estoril - Aves 3 - 2  
Feirense - Setúbal    
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Newcastle 1 - 0  
Brighton - Burnley 0 - 0  
Chelsea - Southampton 1 - 0  
Leicester - Crystal Palace 0 - 3  
Manchester City - Tottenham 4 - 1  
Stoke - West Ham 0 - 3  
Watford - Huddersfield 1 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Gaz Metan Medias 1 - 1  
Universitatea Craiova - CFR Cluj 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hibernian 4 - 1  
Dundee - Partick Thistle 3 - 0  
Hamilton - Ross County 3 - 2  
Kilmarnock - Motherwell 1 - 0  
Rangers - St. Johnstone 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Fife - Ayr Utd. 1 - 4  
Queens Park - Airdrieonians 1 - 1  
Stranraer - Forfar 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Stirling 1 - 1  
Edinburgh City - Stenhousemuir 1 - 2  
Montrose - Elgin 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Dumbarton 1 - 0  
St. Mirren - Dunfermline 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Zaragoza 0 - 0  
Almería - Cordoba 1 - 0  
Osasuna - Numancia 2 - 2  
Reus - Granada 0 - 0  
Valladolid - La Hoya Lorca 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - San Sebastian Reyes 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Sp. Gijón B 0 - 1  
Lealtad de Villaviciosa - Barakaldo 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UE Llagostera - Hercules 0 - 1  
Valencia B - Badalona 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ecija Balompie - Cartagena 0 - 1  
Lorca Deportiva - Badajoz 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Real Sociedad 0 - 0  
Atl. Madrid - Alavés 1 - 0  
Eibar - Valencia 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Atl. Madrid 0 - 4  
Zaragoza - Valencia 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Sion 3 - 2  
Thun - Lugano 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Ittihad (KSA) 1 - 2  
Al-Taawon - Al-Fateh 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Eskisehirspor 3 - 0  
Gaziantepspor - Denizlispor 0 - 0  
Rizespor - Ümraniyespor 4 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Sivasspor 1 - 1  
Genclerbirligi - Kasimpasa 0 - 0  
Trabzonspor - Bursaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Prestatyn 7 - 1  
Cardiff Met University - Bala Town 1 - 2  
Cefn Druids - Bangor City 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HW Welders - Loughgall 2 - 0  
Portadown - Lurgan Celtic 6 - 0  
PSNI - Newry City 0 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Coleraine 0 - 2  
Ballymena Utd. - Carrick 3 - 1  
Cliftonville - Glentoran 1 - 0  
Dungannon - Ards 0 - 0  
Glenavon - Crusaders 3 - 4  
Linfield - Warrenpoint 3 - 3  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix 2 - Hamilton Wanderers 3 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Exeter 22 - 17  
Montpellier - Glasgow Warriors 36 - 26  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Castres 29 - 7  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Toulon 26 - 21  
Benetton Treviso - Llanelli Scarlets 12 - 31  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Toulouse 21 - 11  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Zebre 69 - 12  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Irish - Stade de France 20 - 26  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Brive 55 - 10  
Röplabda (Klubcsapat vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Belchatow 3 - 0  
Sada Cruzeiro - Zenit Kazany 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Vibo Valentia 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Scandicci 2 - 3  
Conegliano - Pesaro 3 - 0  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cao Yupeng - J. Trump (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
N. Robertson - J. Higgins (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Strandfoci (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Sporting CP 6 - 3  
Corinthians - Lokomotív Moszkva 3 - 5  
Strandfoci (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - Levante 1 - 3  
Sífutás (10 km, női, Toblach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Toblach 2017    
A. Jacobsen - J. Diggins 1 - 0  
A. Jacobsen - T. Stadlober 1 - 0  
C. Kalla - H. Weng 1 - 0  
C. Kalla - I.F. Östberg 1 - 0  
C. Kalla - K. Parmakoski    
C. Kalla - R. Haga 1 - 0  
H. Weng - R. Haga 0 - 1  
I.F. Östberg - H. Weng 0 - 1  
I.F. Östberg - K. Parmakoski    
I.F. Östberg - R. Haga 0 - 1  
K. Niskanen - J. Diggins 0 - 1  
K. Niskanen - N. von Siebenthal 1 - 0  
K. Parmakoski - H. Weng    
K. Parmakoski - R. Haga    
M. Björgen - C. Kalla 0 - 1  
M. Björgen - H. Weng 0 - 1  
M. Björgen - I.F. Östberg 1 - 0  
M. Björgen - K. Parmakoski    
M. Björgen - R. Haga 0 - 1  
T. Stadlober - N. von Siebenthal 1 - 0  
Sífutás (15 km, Toblach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Toblach 2017    
A. Harvey - C. Halfvarsson    
A. Harvey - F.H. Krogh 1 - 0  
C. Halfvarsson - A. Chervotkin    
D. Cologna - S. Ustiugov 0 - 1  
D. Cologna - S.h. Krüger 0 - 1  
H.C. Holund - C. Halfvarsson    
M. Heikkinen - A. Bolshunov    
M. Heikkinen - D. Cologna 1 - 0  
M. Heikkinen - M. Manificat 0 - 1  
M. Heikkinen - S. Ustiugov 0 - 1  
M. Hellner - A. Harvey 0 - 1  
M. Hellner - H.C. Holund 0 - 1  
M. Manificat - A. Bolshunov    
M. Manificat - D. Cologna 1 - 0  
M. Manificat - S. Ustiugov 1 - 0  
M. Manificat - S.h. Krüger 0 - 1  
M.J. Sundby - A. Bolshunov    
M.J. Sundby - D. Cologna 0 - 1  
M.J. Sundby - M. Heikkinen 0 - 1  
M.J. Sundby - M. Manificat 0 - 1  
M.J. Sundby - S. Ustiugov 0 - 1  
M.J. Sundby - S.h. Krüger 0 - 1  
S. Ustiugov - A. Bolshunov    
S. Ustiugov - S.h. Krüger 0 - 1  
S.h. Krüger - A. Bolshunov    
Sílövészet (10 km, üldözéses, női, Annecy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, üldözéses, női, Annecy 2017    
A. Kuzmina - D. Herrmann 1 - 0  
D. Herrmann - J. Braisaz 1 - 0  
D. Wierer - S. Gasparin 0 - 1  
D. Wierer - Va. Semerenko 0 - 1  
G. Vishnevskaya - E. Yurlova    
G. Vishnevskaya - N. Skardino    
J. Braisaz - D. Wierer 1 - 0  
J. Braisaz - K. Mäkäräinen 1 - 0  
J. Braisaz - L. Vittozi 0 - 1  
J. Braisaz - Va. Semerenko 1 - 0  
K. Mäkäräinen - D. Wierer 1 - 0  
K. Mäkäräinen - L. Vittozi 0 - 1  
K. Mäkäräinen - S. Gasparin 0 - 1  
K. Mäkäräinen - Va. Semerenko 0 - 1  
L. Dahlmeier - A. Kuzmina 1 - 0  
L. Dahlmeier - D. Herrmann 1 - 0  
M. Dorin Habert - F. Hildebrand 1 - 0  
M. Olsbu - T. Eckhoff 0 - 1  
S. Dunklee - T. Eckhoff 1 - 0  
Va. Semerenko - S. Gasparin 0 - 1  
Sílövészet (12,5 km, üldözéses, Annecy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, üldözéses, Annecy 2017    
A. Rastorgujevs - A. Peiffer 0 - 1  
A. Rastorgujevs - S. Eder 0 - 1  
A. Shipulin - J.T. Bö 0 - 1  
A. Shipulin - S. Schempp 1 - 0  
B. Weger - B. Doll 0 - 1  
D. Windisch - B. Doll 0 - 1  
D. Windisch - T. Lapshin 1 - 0  
E. Garanichev - A. Rastorgujevs 0 - 1  
E. Garanichev - S. Eder 0 - 1  
J. Fak - A. Guigonnat 0 - 1  
J. Fak - S. Desthieux 0 - 1  
M. Fourcade - A. Shipulin 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 0 - 1  
M. Fourcade - S. Schempp 1 - 0  
S. Desthieux - A. Guigonnat 1 - 0  
S. Schempp - J.T. Bö 0 - 1  
Síugrás (Engelberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wellinger - J.A. Forfang (I. verseny) 1 - 0  
A. Wellinger - R. Freitag (I. verseny) 0 - 1  
D.A. Tande - D. Kubacki (I. verseny) 1 - 0  
D.A. Tande - R. Freitag (I. verseny) 0 - 1  
Engelberg, I. verseny 2017    
J.A. Forfang - D. Kubacki (I. verseny) 0 - 1  
J.A. Forfang - R. Freitag (I. verseny) 0 - 1  
K. Stoch - A. Wellinger (I. verseny) 1 - 0  
K. Stoch - D. Kubacki (I. verseny) 1 - 0  
K. Stoch - R. Freitag (I. verseny) 0 - 1  
M. Eisenbichler - J. Kobayashi (I. verseny) 0 - 1  
S. Kraft - A. Wellinger (I. verseny) 0 - 1  
S. Kraft - D. Kubacki (I. verseny) 0 - 1  
S. Kraft - D.A. Tande (I. verseny) 0 - 1  
S. Kraft - J.A. Forfang (I. verseny) 1 - 0  
S. Kraft - K. Stoch (I. verseny) 0 - 1  
S. Kraft - R. Freitag (I. verseny) 0 - 1  
Tollaslabda (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
W.H. Son - Ch-We. Lee 0 - 2  
Yuqi Shi - V. Axelsen 0 - 2  
Tollaslabda (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bö M / Mogensen C - Liu C / Zhang N 0 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Gideon M F / Sukamuljo K 1 - 2  
Tollaslabda (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - R. Intanon 2 - 1  
S. Pusarla Venkata - Yufei Chen 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Huang Y / YU X 2 - 0  
Pedersen/Rytter Juhl - Tanaka S / Yonemoto K 0 - 2  
Tollaslabda (Dubai, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Zheng S W / Chen Q 0 - 2  
Wang Y / Huang D - Tang C M / Tse Y S 1 - 2  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Florentia 8 - 8  
Canottieri Napoli - Recco 4 - 12  
Ortigia - Lazio 8 - 5  
Posillipo Napoli - SM Verona 4 - 11  
Trieste - Savona 7 - 11  
Úszás (Rövidpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verrasztó E. - I. Cusinato (női 200 m vegyes) 1 - 0  
Verrasztó E. - Női 200 m vegyes    

 

2017.12.15.
Alpesi sí (Szuper-óriásműlesi.,ValGardena)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pinturault - M. Franz 0 - 1  
A. Theaux - C. Innerhofer 1 - 0  
A. Theaux - M. Franz 0 - 1  
A.A. Kilde - V. Kriechmayr 1 - 0  
A.L. Svindal - A.A. Kilde 0 - 1  
A.L. Svindal - K. Jansrud 1 - 0  
B. Feuz - A. Pinturault 1 - 0  
C. Innerhofer - D. Paris 0 - 1  
D. Paris - B. Feuz 0 - 1  
H. Reichelt - A.L. Svindal 0 - 1  
H. Reichelt - K. Jansrud 1 - 0  
H. Reichelt - M. Mayer 0 - 1  
K. Jansrud - V. Kriechmayr 0 - 1  
M. Mayer - A.A. Kilde 1 - 0  
M. Mayer - V. Kriechmayr 1 - 0  
Szuper-óriásműlesiklás, Val Gardena 2017    
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indianapolis - Denver 13 - 25  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.T. Wong - T. Boll 2 - 4  
D. Ovtcharov - K. Niwa 4 - 3  
K. Gerassimenko - T. Harimoto 0 - 4  
S. Gauzy - Bo Fang 0 - 4  
V. Samsonov - C.T. Wong 3 - 4  
Zhen. Fan - Xin Xu 4 - 1  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen C-A / Chiang H-C - Morizono M / Oshima Y 2 - 4  
Ueda J / Yoshimura M - Ho K K / Wong C T 3 - 4  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Sato - Man. Wang 1 - 4  
Han Ying - K. Ishikawa 2 - 4  
M. Ito - S. Mori 4 - 2  
Meng Chen - Tian. Feng 4 - 0  
Yul. Zhu - H. Hayata 4 - 3  
Yut. Gu - K. Ishikawa 4 - 2  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hashimoto H / Sato H - Chen M / Zhu Y 0 - 4  
Hayata H / Ito M - Doo H K / Lee H C 4 - 2  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Asada - G. Mathers (2 nyert játszmáig) 2 - 1  
S. Asada - G. Mathers (2 nyert játszmáig) 2 - 1  
S. Bunting - D. van den Bergh (3 nyert játszmáig)    
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno Bulldogs - Bohemians Praha 2 - 3  
Ceska Lipa - Usti nad Labem 8 - 4  
Chodov - Otrokovice 6 - 3  
Sparta Praha - Liberec 8 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Seinäjoki 4 - 11  
LaSB - Classic Tampere 2 - 9  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cisternino - Pescara    
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - CA Gran Canaria 5 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Cleveland 4 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Brassó 3 - 4  
FTC - Csíkszereda 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Kokkolan Hermes 7 - 0  
Imatra Ketterä - Roki 6 - 1  
IPK - Kiekko-Vantaa 5 - 2  
Tuto - Heinolan Peliitat 5 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Turku PS 2 - 2  
JYP - Hämeenlinna 4 - 1  
Lahti Pelicans - Kärpät 3 - 1  
Lukko - HIFK 1 - 0  
Vaasan Sport - Tappara 4 - 0  
Ässät - Jukurit 3 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Franciaország    
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kanada 4 - 1  
Finnország - Dél-Korea 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Tampa Bay 1 - 4  
Boston - Washington 3 - 5  
Calgary - San Jose 2 - 3  
Colorado - Florida 2 - 1  
Columbus - NY Islanders 6 - 4  
Edmonton - Nashville 0 - 4  
Las Vegas - Pittsburgh 2 - 1  
Minnesota - Toronto 2 - 0  
Montreal - New Jersey 1 - 1  
Philadelphia - Buffalo 2 - 1  
St. Louis - Anaheim 1 - 3  
Winnipeg - Chicago 1 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Schwenningen    
Eisbären Berlin - Köln    
Straubing - Nürnberg    
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Vienna Capitals    
Klagenfurt - Salzburg    
Linz - Medvescak Zagreb    
Znojmo - Graz 4 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Kloten    
Zürich Lions - Davos    
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Pantern Malmö 2 - 2  
Leksand - Södertälje 3 - 2  
Timra - Vita Hasten 3 - 1  
Tingsryd - Almtuna 2 - 2  
Västervik - Troja/Ljungby 2 - 8  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kazahsztán - U20Ausztria 3 - 2  
U20Németország - U20Magyarország 7 - 2  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Norvégia - U20Lengyelország    
U20Szlovénia - U20Olaszország 6 - 1  
U20Ukrajna - U20Litvánia 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Szarjarka Karaganda 1 - 6  
Dizel Penza - Szokol Krasznojarszk 1 - 1  
Rjazany - Torpedo Kamenogorszk 0 - 1  
Szarov - Ermak Angarszk 0 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Olimpija Ljubljana    
Zadar - Buducnost Podgorica 78 - 69  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Adelaide 75 - 90  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Adelaide 99 - 82  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - USK Praha 69 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Wonju Dongbu 81 - 73  
Jeonju KCC Egis - Goyang 81 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Cheongju Stars 60 - 79  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Baskonia Vitoria 81 - 82  
CSZKA Moszkva - Maccabi TA 101 - 86  
Panathinaikosz - Milano    
Valencia - Crvena zvezda    
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Strasbourg    
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toyohashi Neophoenix - Kyoto 56 - 56, h.u. 64 - 69  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Fujian 92 - 86  
Guangzhou - Zhejiang Chouzhou 91 - 88  
Jiangsu Tongxi - Shandong 100 - 111  
Shanghai Sharks - Liaoning 79 - 98  
Shenzhen - Jilin 129 - 118  
Sichuan - Beijing Ducks 96 - 98  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Zielona Gora 82 - 81  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Pécs 83 - 73  
Szombathely - Szolnok 95 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Detroit 91 - 105  
Brooklyn - New York 104 - 111  
Cleveland - LA Lakers 121 - 112  
Golden State - Dallas 112 - 97  
Minnesota - Sacramento 119 - 96  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Mitteldeutscher 74 - 74, h.u. 79 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Movistar Estudiantes - Zaragoza    
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Nordsjaelland 30 - 31  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - St. Raphael    
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabas - Komló 19 - 23  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Dessau-Rosslauer 32 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Guif 24 - 31  
Redbergslids - Ricoh HK 18 - 24  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Norvégia 23 - 32  
Svédország - Franciaország    
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swindon - Colchester    
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Wed. - Wolverhampton    
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Melbourne City 3 - 1  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabayil - Gabala 2 - 4  
Sumqayit - Qarabag Baku 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Oostende    
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Levszki Szófia 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - Hamburg    
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Düsseldorf 0 - 1  
Union Berlin - Ingolstadt 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Fortuna Köln 1 - 1  
Paderborn - Hallescher FC 0 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Nasr (UAE) 0 - 2  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Emirates Ras Al-Khaimah 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Auxerre    
Chateauroux - Orleans    
Le Havre - Niort    
Nancy - Paris FC    
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Etienne - Monaco    
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Oss    
Den Bosch - F. Sittard    
Emmen - Ajax 2    
Maastricht - AZ Alkmaar 2    
Nijmegen - Helmond    
PSV 2 - Almere City    
Utrecht 2 - Telstar    
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Lokomotív Zagreb    
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Northeast Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Maccabi Herzliya 1 - 3  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Afula 1 - 1  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Katamon 0 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Ironi Nesher 2 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel TA 1 - 1  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Kfar Saba 4 - 1  
Hapoel Rishon Lezion - Maccabi Ahi Nazareth 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Piast Gliwice 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Venezia    
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juve Stabia - Reggina    
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Botosani 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Ittifaq (KSA) 4 - 1  
Ohud Medina - Al-Shabab (KSA) 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Gaziantep Bld. Spor 1 - 0  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - R. O'Sullivan (5 nyert frame-ig)    
R. Walden - Cao Yupeng (5 nyert frame-ig)    
S. Maguire - J. Trump (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
Xiao Guodong - N. Robertson (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
Strandfoci (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Lokomotív Moszkva 2 - 9  
Corinthians - Sporting CP 3 - 2  
Strandfoci (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Levante 6 - 3  
Rosario Central - Pars Jonoubi 4 - 8  
Sílövészet (10 km, sprint, Annecy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, sprint, Annecy 2017    
A. Peiffer - E. Lesser 1 - 0  
A. Rastorgujevs - H. L'Abeé-Lund    
A. Shipulin - A. Rastorgujevs 1 - 0  
A. Shipulin - L. Hofer 1 - 0  
B. Doll - B. Weger 0 - 1  
E. Lesser - L. Hofer 0 - 1  
E.H. Svendsen - J. Fak    
E.H. Svendsen - T. Bö    
J. Eberhard - E.H. Svendsen    
J. Eberhard - J. Fak 0 - 1  
J. Eberhard - S. Schempp 0 - 1  
J. Eberhard - T. Bö 1 - 0  
J. Fak - T. Bö 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 0 - 1  
Q. Fillon Maillet - M. Tsvetkov    
S. Schempp - E.H. Svendsen    
S. Schempp - J. Fak 1 - 0  
S. Schempp - T. Bö 1 - 0  
Tollaslabda (Dubai, férfi egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
W.H. Son - Ch-We. Lee 2 - 1  
Tollaslabda (Dubai, férfi egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N.K. Srikanth - Yuqi Shi 1 - 2  
T.C. Chou - V. Axelsen 1 - 2  
Tollaslabda (Dubai, férfi páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Junhui L / Yuchen L 2 - 1  
Kamura T / Sonoda K - Conrad-Peterson/Kolding 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai, férfi páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bö M / Mogensen C - Liu C / Zhang N 0 - 2  
Lee J-H / Lee Y - Hoki T / Kobayashi Y 2 - 1  
Tollaslabda (Dubai, női egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Bi.Ji. He - S. Sato 0 - 2  
Tollaslabda (Dubai, női egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - Yufei Chen 1 - 2  
T.Y. Tai - Ji H. Sung 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai, női páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Lee S H - Huang Y / YU X 0 - 2  
Tanaka S / Yonemoto K - Chen Q / Jia Y F 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai, női páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Pedersen/Rytter Juhl 2 - 0  
Jung K E / Shin S C - Hsu Y C / Wu T J 2 - 1  
Tollaslabda (Dubai, vegyes páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordan P / Susanto D - Kazuno K / Kurihara A 0 - 2  
Zheng S W / Chen Q - Tang C M / Tse Y S 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai, vegyes páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Tan K M / Lai P J 2 - 0  
Wang Y / Huang D - Ahmad T / Natsir L 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Povetkin - C. Hammer 1 - 0  
Úszás (Rövidpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burián K. - K. Toussaint (női 200 m hátúszás) 1 - 0  
Burián K. - Női 200 m hát    
Kapás B. - I. Bianchi (női 200 m pillangó) 0 - 1  
Kapás B. - Női 200 m pillangó    
Szilágyi L. - Női 200 m pillangó    
Szilágyi L. - S. Pirozzi (női 200 m pillangó) 1 - 0  
Verrasztó E. - Női 100 m vegyes    
Verrasztó E. - S. Björnsen (női 100 m vegyes) 0 - 1

 

2017.12.14.
Asztalitenisz (ITTF World Tour, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kenta Matsudaira - Xin Xu 0 - 4  
M. Yoshida - Gao. Lin 0 - 4  
Y. Oshima - T. Boll 2 - 4  
Zhen. Fan - C-Y. Chuang 4 - 2  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franziska/Groth - Chen C-A / Chiang H-C 1 - 3  
Gao N / Pang X J - Ho K K / Wong C T 0 - 3  
Harimoto T / Kizukuri Y - Morizono M / Oshima Y 2 - 3  
Ueda J / Yoshimura M - Devos R / Nuytinck C 3 - 0  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I-Ch. Cheng - Tian. Feng 1 - 4  
Meng Chen - H.K. Doo 4 - 2  
Xia. Shan - Xing. Chen 1 - 4  
Yut. Gu - M. Hirano 4 - 3  
Asztalitenisz (ITTF World Tour, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen S-Y / Cheng I-C - Doo H K / Lee H C 1 - 3  
Ekholm/Póta - Hashimoto H / Sato H 1 - 3  
Hayata H / Ito M - Balazova B / Matelova H 3 - 1  
Ng W N / Soo W Y M - Chen M / Zhu Y 0 - 3  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - T. Evetts (3 nyert játszmáig) 3 - 0  
J. Wilson - K. Ratajski 3 - 1  
M. van Gerwen - C. Kist (3 nyert játszmáig) 3 - 1  
S. Beaton - W. O'Connor 3 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Pixbo Wallenstam 2 - 7  
Thorengruppen - Sirius 2 - 5  
Växjö - Helsingborg 5 - 4  
Örebro - AIK 6 - 9  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Binghamton 3 - 3  
Charlotte - Lehigh Valley 5 - 2  
Grand Rapids - Iowa 3 - 3  
Hershey - Providence 0 - 3  
Rochester - Utica 3 - 1  
San Diego - Stockton 5 - 3  
Texas Stars - Ontario Reign 2 - 4  
Tucson - San Jose Barracuda 2 - 5  
Wilkes-Barre/Scranton - Springfield 6 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Rungsted 4 - 4  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szlovákia 2 - 4  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Svédország 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Boston 2 - 2  
NY Islanders - Dallas 2 - 5  
Ottawa - NY Rangers 3 - 2  
Vancouver - Nashville 1 - 7  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - München 2 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Zug 3 - 3  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Lettország 0 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molot Perm - Zvezda Csehov 3 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Himik Voszkreszenszk 3 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Brisbane 74 - 75  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Canberra Capitals 80 - 91  
Dandenong - Sydney Flames 65 - 70  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheiros - Bauru 77 - 93  
Sorocabana - Franca 79 - 87  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Incheon Elephants 68 - 68, h.u. 92 - 87  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Thunders 81 - 70  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Guri Winnus 65 - 51  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Olympiakosz 67 - 65  
Fenerbahce Ülker - Zalgiris Kaunas 89 - 90  
Real Madrid - Barcelona 87 - 75  
Unicaja Malaga - Himki Moszkva 93 - 84  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Yakin Dogu Univ. 65 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Bydgoszcz 68 - 86  
Jenyiszej Krasznojarszk - Namur 69 - 58  
MBA Moszkva - Mersin BB 66 - 81  
Sepsi - Olympiakosz 59 - 55  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Shanxi 105 - 114  
Jiangsu Dragons - Qingdao 119 - 106  
Xinjiang - Beijing Dragons 105 - 105, h.u. 117 - 111  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Denver 124 - 118  
Chicago - Utah 103 - 100  
Houston - Charlotte 108 - 96  
Indiana - Oklahoma City 95 - 100  
Miami - Portland 95 - 102  
New Orleans - Milwaukee 115 - 108  
Orlando - LA Clippers 95 - 106  
Phoenix - Toronto 109 - 115  
Washington - Memphis 93 - 87  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istres - Pays d'Aix 34 - 30  
Paris SG - Nantes 35 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Minden 30 - 27  
Lübbecke - Lemgo 22 - 25  
R-N. Löwen Kronau - Füchse Berlin 37 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Endingen 30 - 15  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Lugi 21 - 23  
Ystad IF - Malmö 29 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Skövde 24 - 18  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hereford - Fleetwood 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Keshla 2 - 3  
Neftcsi Baku - Zira 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Ludogorec Razgrad 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Santiago Wanderers 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Concepcion - Union Espanola 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Independiente 1 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Ain 2 - 3  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Al-Wasl 3 - 0  
Dibba Al-Fujairah - Al-Sharjah 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Excelsior 3 - 1  
Heracles - Sparta Rotterdam 3 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Bengaluru 1 - 3  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Beer Sheva 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Independiente SF 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Cittadella 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Guimaraes 4 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Faisaly 1 - 1  
Al-Raed - Al-Qadisiyah 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eyupspor - Kayserispor 0 - 2  
Istanbul Basaksehir - Kahramanmarasspor 1 - 0  
Istanbulspor - Karabukspor 1 - 0  
Konyaspor - Batman Petrolspor 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newtown - Llandudno FC 2 - 1  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Agen 26 - 12  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Galatasaray 3 - 1  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Barcelona 3 - 0  
Galina Schaan - Vasas 1 - 3  
VK Bratislava - Gacko 3 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Sarmayeh Tehran 3 - 0  
Kedzierzyn-Kozle - Sada Cruzeiro 0 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Zenit Kazany 0 - 3  
Shanghai - Personal Bolivar 3 - 2  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hugill - P. Lines 4 - 1  
C. Totten - N. Robertson (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
Cao Yupeng - D. Wells 4 - 3  
D. Grace - Anda Zhang 4 - 3  
Ding Junhui - R. McLeod (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
E. Slessor - J. Trump (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
E. Slessor - P. Ebdon 4 - 3  
J. Higgins - A. Hugill (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
J. Higgins - G. Greene (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Li Hang - R. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. Fu - Xiao Guodong (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. Fu - Zhou Yuelong (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. Holt - J. Trump (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
M. Joyce - R. Walden 1 - 4  
M. White - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. White - R. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
N. Robertson - D. Grace (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
N. Saengkham - Xiao Guodong (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
R. McLeod - R. Walden 3 - 4  
S. Maguire - Xu Si (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
T. Ford - Cao Yupeng 0 - 4  
T. Ford - S. Carrington (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Xu Si - C. Steadman 4 - 2  
Yan Bingtao - S. Maguire (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Strandfoci (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Botafogo 4 - 3  
Strandfoci (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Pars Jonoubi 7 - 6  
Sílövészet (7,5 km, sprint, női, Annecy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, sprint, női, Annecy 2017    
A. Bescond - J. Dzhyma 0 - 1  
A. Kuzmina - D. Herrmann 1 - 0  
A. Kuzmina - D. Wierer 1 - 0  
A. Kuzmina - J. Braisaz 1 - 0  
A. Kuzmina - K. Mäkäräinen 1 - 0  
A. Kuzmina - T. Eckhoff 1 - 0  
C. Aymonier - Va. Semerenko 0 - 1  
D. Wierer - D. Herrmann 0 - 1  
D. Wierer - L. Dahlmeier 0 - 1  
J. Braisaz - D. Herrmann 0 - 1  
J. Braisaz - L. Dahlmeier 0 - 1  
K. Mäkäräinen - D. Herrmann 0 - 1  
K. Mäkäräinen - D. Wierer 1 - 0  
K. Mäkäräinen - J. Braisaz 0 - 1  
K. Mäkäräinen - L. Dahlmeier 0 - 1  
K. Mäkäräinen - T. Eckhoff 1 - 0  
L. Dahlmeier - D. Herrmann 1 - 0  
M. Dorin Habert - M. Hammerschmidt 0 - 1  
M. Hammerschmidt - M. Olsbu 1 - 0  
P. Fialkova - L. Vittozi 0 - 1  
T. Eckhoff - D. Herrmann 0 - 1  
T. Eckhoff - D. Wierer 0 - 1  
T. Eckhoff - L. Dahlmeier 0 - 1  
V. Vitkova - F. Hildebrand 1 - 0  
Tollaslabda (Dubai, férfi egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
W.H. Son - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
Tollaslabda (Dubai, férfi egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N.K. Srikanth - T.C. Chou 0 - 2  
Yuqi Shi - V. Axelsen 2 - 1  
Tollaslabda (Dubai, férfi páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Junhui L / Yuchen L - Conrad-Peterson/Kolding 0 - 2  
Tollaslabda (Dubai, férfi páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bö M / Mogensen C - Lee J-H / Lee Y 2 - 0  
Liu C / Zhang N - Hoki T / Kobayashi Y 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai, női egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Bi.Ji. He 2 - 1  
S. Pusarla Venkata - S. Sato 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai, női egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.Y. Tai - R. Intanon 0 - 2  
Tollaslabda (Dubai, női páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Chang Y N / Lee S H 2 - 0  
Tanaka S / Yonemoto K - Huang Y / YU X 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai, női páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Jung K E / Shin S C 2 - 0  
Pedersen/Rytter Juhl - Hsu Y C / Wu T J 2 - 1  
Tollaslabda (Dubai, vegyes páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S W / Chen Q - Jordan P / Susanto D 2 - 1  
Tollaslabda (Dubai, vegyes páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Tan K M / Lai P J 2 - 0  
Úszás (Rövidpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bernek P. - 400 m vegyes    
Bernek P. - P. Heintz (400 m vegyes) 1 - 0  
Gyurta G. - 400 m vegyes    
Horváth D. - 200 m mell    
Horváth D. - M. Allikvee (200 m mell) 1 - 0  
Kapás B. - Női 800 m gyors    
Kapás B. - S. Köhler (női 800 m gyors) 0 - 1  

 

2017.12.13.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Welhot - LaSB 2 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Höllviken 9 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Lehigh Valley 3 - 6  
Rockford - Chicago Wolves 1 - 2  
Tucson - San Jose Barracuda 2 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Feldkirch 3 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kiekko-Vantaa 2 - 5  
IPK - Leki 2 - 2  
Kokkolan Hermes - Keupa 2 - 7  
Roki - Jokipojat 4 - 4  
SaPKo - Imatra Ketterä 2 - 5  
Tuto - Espoo United 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kalpa 2 - 3  
Hämeenlinna - Ilves 1 - 2  
Jukurit - Lahti Pelicans 4 - 1  
SaiPa - Ässät 3 - 4  
Tappara - Kookoo 3 - 0  
Vaasan Sport - JYP 4 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Finnország 2 - 2  
Kanada - Dél-Korea 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Ottawa 3 - 2  
Chicago - Florida 2 - 2  
Columbus - Edmonton 2 - 7  
Las Vegas - Carolina 2 - 2  
Minnesota - Calgary 1 - 1  
New Jersey - Los Angeles 5 - 1  
Philadelphia - Toronto 4 - 2  
St. Louis - Tampa Bay 0 - 3  
Washington - Colorado 5 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Krefeld 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Oskarshamn 5 - 1  
Karlskoga - Södertälje 1 - 1  
Leksand - Västervik 5 - 3  
MODO - AIK 4 - 1  
Pantern Malmö - Almtuna 0 - 2  
Vita Hasten - Tingsryd 3 - 3  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lettország - U20Ausztria 5 - 1  
U20Magyarország - U20Kazahsztán 3 - 5  
U20Németország - U20Franciaország (Helyszín: Franciao.) 4 - 0  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Litvánia 4 - 1  
U20Olaszország - U20Ukrajna 2 - 3  
U20Szlovénia - U20Norvégia 1 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Rubin Tyumeny 2 - 4  
CSZK Szamara - Szokol Krasznojarszk 3 - 4  
Dinamo Szentpétervár - Szarjarka Karaganda 3 - 2  
Dizel Penza - Ermak Angarszk 2 - 1  
Izssztal Izsevszk - Heilongjiang 5 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Chengdu 5 - 0  
Rjazany - Zauralje Kurgan 1 - 2  
Szarov - Metallurg Novokuznyeck 1 - 4  
SZKA-Neva - Torpedo Kamenogorszk 2 - 3  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Oldenburg 53 - 79  
Juventus Utena - Monaco 85 - 92  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Ventspils 65 - 71  
PAOK - Ludwigsburg 63 - 83  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Venezia 90 - 62  
Bayreuth - Rosa Radom 90 - 85  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Besiktas 90 - 74  
Nanterre - Nymburk 84 - 90  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campo Mourao - Universo/Vitória 65 - 72  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Pardubice 81 - 118  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Goyang 92 - 75  
Changwon Sakers - Busan Sonicboom 79 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Bucheon KEB 90 - 81  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - USK Praha 86 - 72  
Castors Braine - Dinamo Kurszk 60 - 72  
Galatasaray - Sopron 73 - 75  
Polkowice - Villeneuve d'Ascq Lille 61 - 69  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - P. Avenida 44 - 67  
Nagyezsda Orenburg - Fenerbahce 64 - 66  
Wisla Krakkó - Jekatyerinburg 49 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Cedevita Zagreb 78 - 71  
Torino - Paris Levallois 92 - 86  
UNIKSZ Kazany - Darussafaka 75 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hapoel Jerusalem 111 - 85  
Reggio Emilia - Lietkabelis 72 - 72, h.u. 82 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Lietuvos Rytas 77 - 68  
Partizan Belgrád - Bilbao 67 - 83  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Ulm 97 - 84  
Tofas Bursa - Trento 79 - 91  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Szekszárd 67 - 76  
Union Hainaut - Wasserburg 80 - 47  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Bnei Herzeliya 86 - 72  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Guangdong 95 - 90  
Guangzhou - Fujian 126 - 120  
Shanghai Sharks - Jiangsu Tongxi 97 - 106  
Shenzhen - Zhejiang Chouzhou 103 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Turow Zgorzelec 78 - 79  
Dabrowa Gornicza - Czarni Slupsk 87 - 83  
Gliwice - Ostrow Wielkopolski 83 - 92  
Trefl Sopot - Legia Varsó 82 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Washington 103 - 98  
Cleveland - Atlanta 123 - 114  
Dallas - San Antonio 95 - 89  
Detroit - Denver 84 - 103  
Minnesota - Philadelphia 100 - 100, h.u. 112 - 118  
New York - LA Lakers 99 - 99, h.u. 113 - 109  
Sacramento - Phoenix 99 - 92  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Aarhus 25 - 28  
Midtjylland - Mors 25 - 23  
Skjern - Ribe-Esbjerg 33 - 29  
Tonder - Skanderborg 28 - 27  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Selestat 35 - 28  
Toulouse - Montpellier 31 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Kwidzyn 19 - 21  
MW Elblag - Chrobry Glogow 28 - 29  
Piotrkow Trybunalski - Pogon Szczecin 30 - 23  
Stal Mielec - Gwardia Opole 40 - 38  
Wisla Plock - Gornik Zabrze 33 - 25  
Zaglebie Lubin - Azoty Pulawy 32 - 36  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orosháza - Csurgó 29 - 32  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Budakalász 29 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Haslum 29 - 30  
Fyllingen - Drammen 30 - 28  
Halden - Elverum 26 - 34  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Celje 30 - 34  
Gorenje Velenje - Vardar Pro Skopje 24 - 30  
RK Zagreb - Tatran Presov 32 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Valladolid 30 - 28  
Anaitasuna - Zamora 25 - 29  
AX Puente Genil - Morrazo Cangas 29 - 25  
Benidorm - Naturhouse La Rioja 24 - 22  
Huesca - Ciudad Encantada 29 - 25  
Puerto Sagunto - Bidasoa Irun 20 - 28  
Quabit Guadalajara - Granollers 31 - 28  
Teucro - Barcelona 28 - 38  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - Schaffhausen 33 - 35  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Hammarby 35 - 26  
Skövde - HIF Karlskrona 31 - 29  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Csehország 30 - 26  
Norvégia - Oroszország 34 - 17  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewe - Blackburn 0 - 1  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Waasland Beveren 3 - 3  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Slavia Szófia 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - 1. FC Köln 1 - 0  
Hertha BSC - Hannover 3 - 1  
Hoffenheim - VfB Stuttgart 1 - 0  
Leverkusen - Bremen 1 - 0  
Schalke - Augsburg 3 - 2  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Tours 2 - 1  
Lille - Nice 1 - 1  
Montpellier - Lyon 4 - 1  
Rennes - Marseille 2 - 2  
Strasbourg - Paris SG 2 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Roda 3 - 2  
Feyenoord - Heerenveen 1 - 1  
Groningen - PSV 3 - 3  
Venlo - Utrecht 0 - 1  
Vitesse - Willem II 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Rijeka 1 - 2  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Real Madrid 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Wisla Krakkó 1 - 4  
Lechia Gdansk - Pogon Szczecin 1 - 3  
Wisla Plock - Sandecja Nowy Sacz 2 - 2  
Zaglebie Lubin - Lech Poznan 0 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saarbrücken - Jena 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Sampdoria 3 - 2  
Milan - Verona 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caldas - Académica    
Moreirense - Santa Clara 2 - 2  
Praiense - Farense 0 - 1  
Rio Ave - Benfica 2 - 2  
Sporting CP - Vilaverdense 4 - 0  
Uniao Madeira - Aves 1 - 5  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - West Bromwich 0 - 0  
Manchester Utd. - Bournemouth 1 - 0  
Newcastle - Everton 0 - 1  
Southampton - Leicester 1 - 4  
Swansea - Manchester City 0 - 4  
Tottenham - Brighton 2 - 0  
West Ham - Arsenal 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hamilton 3 - 1  
Hibernian - Rangers 1 - 2  
Partick Thistle - Motherwell 3 - 2  
St. Johnstone - Aberdeen 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Zemun 1 - 0  
Borac - Mladost Lucani 1 - 2  
Cukaricki - RAD Belgrád 3 - 0  
Javor Matis - Napredak Krusevac 0 - 1  
Macsva Sabacs - Vozdovac 1 - 1  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda 1 - 1  
Radnik Surdulica - Radnicki Nis 0 - 2  
Spartak Subotica - Vojvodina 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Fenerbahce 1 - 4  
Akhisar - Ankara Demirspor 1 - 1  
Alanyaspor - Giresunspor 2 - 2  
Bucaspor - Sivasspor 1 - 0  
Genclerbirligi - Karsspor 2 - 1  
Yeni Malatyaspor - Osmanlispor 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Finnország 5 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sud América - El Tanque Sisley 1 - 0  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Volero Zürich 3 - 1  
Rzeszow - Mulhouse 3 - 1  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Novara 3 - 1  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marica Plovdiv - Dinamo Kazany 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Sliedrecht 3 - 0  
Calcit Ljubljana - Branik Maribor 1 - 3  
Dresden - Venelles 3 - 0  
Jedinstvo Stara Pazova - Mincsanka Minszk 1 - 3  
Olomouc - Stuttgart 0 - 3  
Schwerin - Le Cannet 3 - 1  
TSV Düdingen - Hapoel Kfar Saba 3 - 1  
VC Oudegem - Eczacibasi Istanbul 0 - 3  
VC Sneek - Casalmaggiore 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aesch Pfeffingen - Mladost Zagreb 1 - 3  
KV Kastrioti Ferizaj - Oriveden Ponnistus Orivesi 0 - 3  
Levski Volley - CSM Targoviste 1 - 3  
Ponta Delgada - Hermes Oostende 1 - 3  
Zeleznicar Lajkovac - Tent Obrenovac 3 - 1  
ZOK Pivovara Osijek - TJ Ostrava 0 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Cucine Lube Civitanova 2 - 3  
Sarmayeh Tehran - Sada Cruzeiro 0 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Personal Bolivar 3 - 1  
Zenit Kazany - Shanghai 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Trentino 1 - 3  
Castellana Grotte - Verona 0 - 3  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - A. Hugill (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
A. Taylor - Cao Yupeng 3 - 4  
Anda Zhang - B. Woollaston 4 - 2  
C. Steadman - A. Burden 4 - 2  
C. Totten - M. Mann 4 - 3  
D. Dale - K. Wilson 1 - 4  
D. Grace - A. McManus (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Ding Junhui - C. Wakelin (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
E. Sharav - M. Holt 3 - 4  
G. Wilson - Xiao Guodong 3 - 4  
H. Akbar - S. Maguire (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
J. Barrett - Li Hang 1 - 4  
J. Higgins - C. Keogan (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
J. Perry - S. Carrington (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
J. White - D. Wells (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Jam. Jones - Yan Bingtao 0 - 4  
K. Dunham - P. Lines 2 - 4  
L. Highfield - N. Robertson (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Liang Wenbo - M. Joyce (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. Dunn - G. Greene 3 - 4  
M. Fu - Fang Xiongman (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. White - S. Donaldson (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Mei Xiwen - E. Slessor 1 - 4  
N. Saengkham - Zhang Yong 4 - 0  
P. Ebdon - A. McGill (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R. McLeod - Niu Zhuang 4 - 0  
R. Milkins - R. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
R. Walden - J. Swail 4 - 2  
S. Craigie - J. Trump (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
T. Ford - H. Miah 4 - 0  
Xu Si - J. Robertson (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Zhou Yuelong - Yu Delu (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Tollaslabda (Dubai, férfi egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - Ng Ka Long Angus 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai, férfi egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N.K. Srikanth - V. Axelsen 0 - 2  
Yuqi Shi - T.C. Chou 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai, férfi páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Conrad-Peterson/Kolding 2 - 0  
Junhui L / Yuchen L - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Tollaslabda (Dubai, férfi páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bö M / Mogensen C - Hoki T / Kobayashi Y 2 - 0  
Liu C / Zhang N - Lee J-H / Lee Y 2 - 1  
Tollaslabda (Dubai, női egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - S. Sato 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - Bi.Ji. He 2 - 1  
Tollaslabda (Dubai, női egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - R. Intanon 0 - 2  
T.Y. Tai - Yufei Chen 2 - 1  
Tollaslabda (Dubai, női páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Huang Y / YU X 1 - 2  
Tanaka S / Yonemoto K - Chang Y N / Lee S H 0 - 2  
Tollaslabda (Dubai, női páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Hsu Y C / Wu T J 2 - 0  
Pedersen/Rytter Juhl - Jung K E / Shin S C 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai, vegyes páros, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tang C M / Tse Y S - Jordan P / Susanto D 2 - 1  
Zheng S W / Chen Q - Kazuno K / Kurihara A 2 - 0  
Tollaslabda (Dubai, vegyes páros, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Adcock C / Adcock G 2 - 1  
Wang Y / Huang D - Tan K M / Lai P J 2 - 0  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Dunaújváros 11 - 12  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ball - M. Shinkwin 1 - 0  
M.J. Ward - J. Giner 1 - 0  
R. Murdock - A. Ustarkhanov 1 - 0  
Úszás (Rövidpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bernek P. - 400 m gyors    
Bernek P. - A. Krasnykh (400 m gyors) 0 - 1  
Földházi D. - 200 m hát    
Földházi D. - M. Tsmyh (200m hát) 0 - 1  

 

2017.12.12.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miami - New England 27 - 20  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Indians Espoo 2 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Dalen 4 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - CA Gran Canaria 9 - 2  
Cartagena - Palma Futsal 4 - 2  
Jaen - Ribera Navarra 5 - 2  
Levante - Inter Movistar 1 - 5  
Murcia - Segovia 12 - 1  
Parrulo Ferrol - Magna Gurpea 2 - 5  
Peniscola - Santiago Futsal 1 - 1  
Zaragoza - Santa Coloma 4 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Neumarkt Riwega 4 - 2  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - JYP 3 - 5  
Brynäs - Trinec 3 - 5  
Växjö - Bern 4 - 2  
Zürich Lions - Liberec 0 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Hvidovre 2 - 4  
Odense - SönderjyskE 3 - 0  
Rungsted - Frederikshavn 2 - 1  
Rödovre - Herlev Eagles 3 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MAC Budapest 2 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Carolina 3 - 2  
Detroit - Florida 1 - 1  
NY Islanders - Washington 3 - 1  
NY Rangers - Dallas 1 - 1  
Pittsburgh - Colorado 1 - 2  
Winnipeg - Vancouver 5 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medvescak Zagreb - Fehérvár 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Lausanne 4 - 1  
Lugano - Servette 3 - 3  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Ausztria 4 - 1  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 4 - 4  
U20Litvánia - U20Olaszország 1 - 1  
U20Norvégia - U20Ukrajna 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Cselmet Cseljabinszk 4 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 4 - 2  
Molot Perm - Himik Voszkreszenszk 1 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Zvezda Csehov 4 - 2  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Sentjur 95 - 86  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Murcia 75 - 81  
Karsiyaka - Sassari 70 - 79  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - RH Gaziantepspor 83 - 57  
Chalon sur Saone - Neptunas Klaipeda 86 - 81  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - AEK Athén 78 - 85  
Olimpija Ljubljana - Strasbourg 78 - 77  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Telekom Bonn 70 - 70, h.u. 86 - 84  
Zielona Gora - Arisz 72 - 80  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Franca 72 - 71  
Sorocabana - Bauru 81 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Seoul Thunders 84 - 75  
Seoul Knights - Wonju Dongbu 83 - 83, h.u. 94 - 95  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Buducnost Podgorica 82 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Limoges 78 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Adecco ASVEL 89 - 92  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Maccabi TA 90 - 98  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Tianjin 100 - 86  
Jiangsu Dragons - Shandong 99 - 111  
Qingdao - Zhejiang Guangsha 105 - 113  
Shanxi - Xinjiang 116 - 114  
Sichuan - Beijing Dragons 99 - 100  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Vytautas Prienai 84 - 84, h.u. 103 - 102  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Kaposvár 73 - 64  
Alba Fehérvár - Kaposvár 73 - 64  
Jászberény - Szombathely 71 - 90  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Boston 108 - 85  
Golden State - Portland 111 - 104  
Houston - New Orleans 130 - 123  
LA Clippers - Toronto 96 - 91  
Memphis - Miami 82 - 107  
Oklahoma City - Charlotte 103 - 116  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Aalborg 30 - 28  
Silkeborg - GOG 24 - 25  
Sönderjyske - Holstebro 29 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wybrzeze Gdansk - Spojnia Gdynia 27 - 23  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Komló 32 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Dinamo Pancevo 33 - 25  
Vojvodina - Nexe Nasice 29 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Redbergslids 21 - 33  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Montenegró 25 - 22  
Svédország - Dánia 26 - 23  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Forest Green 1 - 1  
Peterborough - Woking 5 - 2  
Wigan - Fylde 3 - 2  
Yeovil - Port Vale 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torquay - Gateshead 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarmiento - Instituto Cordoba 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Lanus 3 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Gent 4 - 1  
Oostende - Standard Liege 2 - 3  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Liteksz Lovecs 5 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Mönchengladbach 1 - 0  
Hamburg - E. Frankfurt 1 - 2  
Mainz - Dortmund 0 - 2  
Wolfsburg - RB Leipzig 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Ajaccio GFC 2 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Metz 1 - 0  
Monaco - Caen 2 - 0  
Toulouse - Bordeaux 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - PSV 2 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NAC Breda - Twente 1 - 2  
Zwolle - AZ Alkmaar 1 - 1  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Pachuca 0 - 0  
Wydad Casablanca - Urawa RD 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Gornik Zabrze 1 - 0  
Jagiellonia Bialystok - Korona Kielce 5 - 1  
Piast Gliwice - Legia Varsó 0 - 1  
TBB Nieciecza - Slask Wroclaw 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Atalanta 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Pordenone 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Stoke 1 - 0  
Crystal Palace - Watford 2 - 1  
Huddersfield - Chelsea 1 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Dundee 2 - 0  
Ross County - Kilmarnock 2 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Orhangazispor 2 - 3  
Boluspor - Kasimpasa 4 - 1  
Bursaspor - Adanaspor 2 - 0  
Manisaspor - Besiktas 1 - 1  
Sivas Bld. Spor - Galatasaray 2 - 1  
Trabzonspor - Erzurum Bld. Spor 5 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Cliftonville    
Dungannon - Crusaders    
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Fenerbahce 1 - 3  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Vizura Belgrád - Chemik Police 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Jedinstvo Brcko 3 - 0  
CSM Bucuresti - Uralocska Jekatyerinburg 0 - 3  
Himik Juzsnij - Franches-Montagnes 3 - 0  
Hämeenlinna - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 3  
Kralovo Pole Brno - Viesti Salo 0 - 3  
Maccabi Haifa - Békéscsaba 1 - 3  
Nyíregyháza - Kieldrecht 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holding Graz - Dinamo Krasznodar 2 - 3  
Holte - Neuchatel 0 - 3  
IBSA Gran Canaria - Linz 3 - 1  
Naturhouse de Logrono - Olympiakosz 2 - 3  
Randaberg - Nantes 0 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Sarmayeh Tehran 3 - 2  
Sada Cruzeiro - Cucine Lube Civitanova 0 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Shanghai 3 - 0  
Zenit Kazany - Personal Bolivar 3 - 0  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - R. Muir (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
A. Carter - A. Hamilton (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
A. McGill - R. Day (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
A. Mehta - P. Ebdon (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
A. Taylor - S. Vahedi 4 - 3  
C. Wakelin - R.T. Chuan Leong (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Cao Yupeng - A. Higginson 4 - 0  
Ding Junhui - Jak. Jones (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
E. Sharav - M. Davis 4 - 3  
I. Burns - T. Ford 1 - 4  
J. Perry - Chen Zifan 4 - 2  
J. White-A. Songsermsawad (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
K. Doherty - C. Steadman 1 - 4  
K. Wilson - Chen Zhe (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
L. Fernandez - H. Akbar 1 - 4  
L. Kleckers - J. Swail 0 - 4  
Liang Wenbo - S. Lam (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Allen - B. Woollaston 3 - 4  
M. Bolton - Yan Bingtao (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
M. Joyce - M. O'Donnell 4 - 2  
M. King - Anda Zhang (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
M. Selt - A. McManus (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M. Stevens - H. Miah (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Mei Xiwen - K. Maflin 4 - 0  
N. Robertson - R. Lawler (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Niu Zhuang - Wang Yuchen (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
P.S. Davison - J. Robertson 3 - 4  
R. Milkins - O. Lines 4 - 2  
R. O'Sullivan - M. Georgiou (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R. Williams - M. Holt (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
Rh. Clark - E. Slessor 2 - 4  
S. Murphy - D. Wells (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Vízilabda (Világ Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Montenegró 7 - 4  
Vízilabda (Világ Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Oroszország 8 - 8  

 

 

2017.12.11.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Baltimore 39 - 38  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - DUNAFERR FC 8 - 2  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Dunaújváros 8 - 2  
Győr - Haladás 3 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Grand Rapids 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentofte - Herning 3 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Fehérvári Titánok 5 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Jugra Hanti-Manszijszk 3 - 3  
Barsz Kazany - Dinamo Moszkva 6 - 2  
CSZKA Moszkva - Barisz Asztana 4 - 1  
Dinamo Minszk - Slovan Bratislava 3 - 1  
Dinamo Riga - Vityaz Podolszk 4 - 2  
Lada Toljatti - Avangard Omszk 0 - 5  
Metallurg Magnyitogorszk - Jokerit 1 - 1  
Szocsi - Szpartak Moszkva 3 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Szibir Novoszibirszk 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Arizona 3 - 1  
San Jose - Minnesota 3 - 3  
St. Louis - Buffalo 2 - 2  
Toronto - Edmonton 1 - 0  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Magyarország 3 - 3  
U20Lettország - U20Kazahsztán 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Szokol Krasznojarszk 2 - 2  
Burany Voronyezs - Zauralje Kurgan 4 - 4  
CSZK Szamara - Ermak Angarszk 2 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Torpedo Kamenogorszk 2 - 2  
Dizel Penza - Metallurg Novokuznyeck 4 - 6  
Izssztal Izsevszk - Chengdu 2 - 4  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Heilongjiang 1 - 4  
Rjazany - Rubin Tyumeny 3 - 1  
SZKA-Neva - Szarjarka Karaganda 5 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Crvena zvezda 87 - 93  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Sydney Kings 95 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Incheon S-Birds 84 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Nanterre 83 - 87  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Hapoel TA 82 - 80  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama - Tochigi 67 - 86  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Shenyang Golden Lions 82 - 78  
Shandong - Heilongjiang Daqing 64 - 66  
Shanxi XR - Jiangsu Phoenix 90 - 72  
Sichuan Jinqiang - Liaoning 65 - 82  
Xinjiang - Beijing Great Wall 77 - 61  
Zhejiang - Shanghai 65 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Dallas 97 - 92  
New Orleans - Philadelphia 131 - 124  
New York - Atlanta 111 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Bremerhaven 79 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Sakaryaspor 83 - 68  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ricoh HK - Sävehof 28 - 24  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Kamerun 33 - 23  
Lengyelország - Brazília 29 - 27  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Tunézia 29 - 19  
Paraguay - Kína 23 - 21  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Hollandia 20 - 20  
Oroszország - Dél-Korea 30 - 30  
Románia - Csehország 27 - 28  
Spanyolország - Norvégia 23 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reading - Cardiff 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Dep. Flandria 4 - 1  
Dep. Riestra - Santamarina Tandil 1 - 0  
Mitre Santiago del Estero - Brown de Adrogue 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Boca Juniors 0 - 1  
San Martin SJ - Defensa Justicia 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sabayil 1 - 0  
Qarabag Baku - Sumqayit 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Ludogorec Razgrad 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Nürnberg 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - APOEL Nicosia    
Omonia Nicosia - Apollon Limasszol 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Midtjylland 0 - 4  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Clermont 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Paris SG 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Kassziopi Kerkyra 3 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Sanat Naft Abadan 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Rishon Lezion 1 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Marmorek 1 - 0  
Ironi Nesher - Hapoel Ramat Gan 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi TA 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - América de Cali 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Tigres 1 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Bayern München 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Torino 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Zenit Szentpétervár 0 - 0  
Toszno - Lokomotív Moszkva 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Feirense 1 - 0  
Marítimo - Braga 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Voluntari 2 - 0  
Sepsi OSK - CSM Politechnika Iasi 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Girona 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Wil 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Gaziantepspor 7 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Karabukspor 2 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saracens - Clermont    
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - M. Adams 1 - 0  
I. Nepomniachtchi - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
L. Aronian - M. Carlsen 0 - 1  
S. Karjakin - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
V. Anand - W. So 0 - 1  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borg - S. Maguire 0 - 4  
B. Hawkins - Jam. Jones (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
C. Totten - S. Baird 4 - 1  
D. Dale - B. Eltahhan 4 - 1  
D. Grace - A. Ursenbacher (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
F. O'Brien - Zhang Yong 1 - 4  
Fang Xiongman - D.B. Gilbert (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
H. Vafaei Ayouri - M. Mann (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
J. Astley - L. Highfield 2 - 4  
J. Higgins - J. Lisowski (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
J. Page - S. Carrington (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
J. Trump - R. Hull (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
J. Wattana - M. White (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
L. Walker - Yu Delu 2 - 4  
Lyu Haotian - G. Wilson (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M. Dunn - A. Duffy 4 - 0  
M. Fu - D. Jones (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
M. Gould - N. Saengkham (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
N. Bond - C. Keogan (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
R. McLeod - G. Dott (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
R. Walden - B.J. Castle (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Craigie - B. Kaettikun (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Donaldson - J. Boileau 4 - 2  
S. O'Sullivan - Li Hang (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
T. Un-Nooh - J. Barrett 3 - 4  
Tian Pengfei - K. Dunham 2 - 4  
Xiao Guodong - Yuan Li (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Yuan Sijun - P. Lines 0 - 4  
Zhao Xintong - G. Greene (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Zhou Yuelong - I. Preece (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,