Tippmix eredmények - 2017. augusztus 28. - szeptember 3.

2017-08-28
Tippmix eredmények - 2017. augusztus 28. - szeptember 3.
2017.09.03.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 2 - 4  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 2 - 9  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 2 - 5  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 1 - 0  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 11 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Toronto 2 - 7  
Baltimore - Toronto (19:35) 5 - 4  
Chicago Cubs - Atlanta 1 - 5  
Chicago WS - Tampa Bay 5 - 4  
Chicago WS - Tampa Bay (20:10) 6 - 2  
Colorado - Arizona 2 - 6  
Colorado - Arizona (21:10) 1 - 5  
Detroit - Cleveland 2 - 5  
Detroit - Cleveland (19:10) 1 - 11  
Houston - NY Mets (20:10) 8 - 6  
Miami - Philadelphia 1 - 3  
Miami - Philadelphia 10 - 9  
Milwaukee - Washington 2 - 3  
Milwaukee - Washington 7 - 2  
Minnesota - Kansas City 17 - 0  
Minnesota - Kansas City (20:10) 4 - 5  
Pittsburgh - Cincinnati 5 - 0  
Pittsburgh - Cincinnati (19:35) 3 - 1  
San Diego - LA Dodgers (22:40) 6 - 4  
San Francisco - St. Louis 3 - 7  
Seattle - Oakland 7 - 6  
Seattle - Oakland (22:10) 10 - 2  
Texas - LA Angels 4 - 7  
Texas - LA Angels (21:05) 7 - 6  
Darts (Dutch Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Kist - K. Ratajski 1 - 6  
Dutch Masters 2017    
J. Henderson - M. De Decker 6 - 2  
J. Henderson - S. Beaton 2 - 6  
M. Smith - J. Cullen 6 - 2  
M. Smith - R. Owen 6 - 5  
M. van Gerwen - D. Gurney 6 - 5  
M. van Gerwen - K. Anderson 6 - 1  
M. van Gerwen - M. Smith 6 - 2  
N. Aspinall - D. Gurney 2 - 6  
P. Wright - K. Ratajski 6 - 3  
P. Wright - R. Cross 6 - 3  
P. Wright - S. Beaton 4 - 6  
S. Beaton - M. Schindler 6 - 4  
S. Whitlock - R. Owen 4 - 6  
Golf (Czech Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czech Masters 2017    
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Salzburg 5 - 3  
Tappara - Wolfsburg 4 - 2  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Devils - Davos 3 - 3  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Brynäs 2 - 3  
HIFK - München 2 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - SönderjyskE 3 - 8  
Augsburg - Köln 2 - 2  
Fehérvár - Nove Zamky 5 - 1  
Färjestad - Ingolstadt 3 - 1  
Innsbruck - Straubing 1 - 3  
Iserlohn - Krefeld 5 - 1  
Langnau Tigers - Düsseldorf 4 - 4  
Lausitzer Füchse - Medvescak Zagreb 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Admiral Vlagyivosztok 4 - 1  
CSZKA Moszkva - Szibir Novoszibirszk 3 - 1  
Lada Toljatti - Amur Habarovszk 1 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Barisz Asztana 2 - 2  
Slovan Bratislava - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 6 - 0  
Traktor Cseljabinszk - Red Star Kunlun 4 - 4  
Vityaz Podolszk - Avangard Omszk 6 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2017 - 15. szakasz    
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Contador Velasco - M.A. Lopez Moreno (15. szakasz) 0 - 1  
C. Froome - V. Nibali (15. szakasz) 1 - 0  
J.D. Atapuma - J.R. Garcia (15. szakasz) 1 - 0  
J.E. Chaves Rubio - F. Aru (15. szakasz) 1 - 0  
R. Majka - R. Bardet (15. szakasz) 0 - 1  
W. Kelderman - I. Zakarin (15. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Mexikó 84 - 67  
Virgin-szigetek - Mexikó 65 - 79  
Kosárlabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Lengyelország 66 - 66, h.u. 90 - 87  
Franciaország - Izland 115 - 79  
Szlovénia - Görögország 78 - 72  
Kosárlabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Ukrajna 81 - 88  
Litvánia - Olaszország 78 - 73  
Németország - Izrael (Helyszín: Izrael) 80 - 82  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Star Hotshots 95 - 95, h.u. 105 - 101  
Globalport Batang Pier - NLEX Road Warriors 99 - 109  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - New York 81 - 82  
Indiana - San Antonio 71 - 75  
Los Angeles - Connecticut 81 - 70  
Minnesota - Washington 86 - 72  
Phoenix - Atlanta 84 - 70  
Kézilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riihimaen Cocks - Tatran Presov (Helyszín: Presov) 27 - 30  
Sporting CP - Hard 29 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - GOG 29 - 29  
Tonder - Mors 18 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Ajax Köbenhavn 29 - 16  
Odense - Aarhus Utd. 24 - 18  
Ringköbing - Viborg 15 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - FH 27 - 30  
Volendam - HC Ohrid 2013 (Helyszín: Ohrid) 23 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Gornik Zabrze 24 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Oppsal 26 - 29  
Glassverket - Kristiansand 19 - 43  
Larvik - Fredrikstad 25 - 28  
Molde - Gjerpen 29 - 25  
Stabaek - Tertnes Bergen 21 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Wetzlar 29 - 27  
Flensburg - R-N. Löwen Kronau 27 - 22  
Füchse Berlin - Ludwigshafen-Friesenheim 31 - 24  
Gummersbach - Göppingen 28 - 27  
Hüttenberg - Melsungen 27 - 28  
Kiel - Magdeburg 34 - 32  
Lemgo - DHfK Leipzig 33 - 29  
Minden - Lübbecke 21 - 18  
Stuttgart - Erlangen 29 - 31  
Kézilabda (Német Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Bietigheim 22 - 30  
Kézilabda (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Naturhouse La Rioja 31 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portsmouth - Rotherham 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - Dep. Riestra 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Saint-Gilloise 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Esbjerg 1 - 0  
Nyköbing - Brabrand 1 - 0  
Thisted - Köge 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Bröndby 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Asan Mugunghwa 3 - 0  
Busan I'Park - Daejeon Citizen 4 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - KPV Kokkola 3 - 1  
Jaro - GrIFK 5 - 2  
OPS - Gnistan 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albi - Montpellier 0 - 7  
Lille Losc - Bordeaux 3 - 0  
Marseille - Guingamp 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volendam - Cambuur 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Achilles'29 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Ehime 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Kawasaki Frontale 1 - 5  
Gamba Osaka - Vissel Kobe 2 - 0  
Kashima A. - Vegalta Sendai 3 - 2  
Urawa RD - Cerezo Osaka 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Rionegro Aguilas 1 - 0  
Dep. Cali - Atl. Bucaramanga 2 - 1  
Envigado - América de Cali 2 - 1  
Millonarios - Alianza Petrolera 1 - 0  
Once Caldas - Dep. La Equidad 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Miedz Legnica 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - Club Celaya    
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - New York 2 - 2  
Los Angeles - Colorado 3 - 0  
Montreal - Chicago 0 - 1  
New England - Orlando 4 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Miami - FC Puerto Rico 1 - 0  
Indy Eleven - San Francisco 0 - 2  
North Carolina - Edmonton 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florö - Tromsdalen 1 - 1  
Fredrikstad - Asane 2 - 1  
Jerv - Start 1 - 3  
Ranheim - Kongsvinger 1 - 0  
Strömmen - Elverum 0 - 0  
Ullensaker/Kisa - Mjöndalen 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Grand Bodö 5 - 2  
Sandviken - Valerenga 2 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Boston 4 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Sand 0 - 3  
Frankfurt - 1. FC Köln 2 - 0  
Freiburg - Duisburg 1 - 0  
Potsdam - Jena 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Vercelli 1 - 0  
Cesena - Venezia 0 - 0  
Cremonese - Avellino 3 - 1  
Empoli - Bari 3 - 2  
Foggia - Entella 1 - 1  
Frosinone - Cittadella 2 - 1  
Novara - Parma 0 - 1  
Perugia - Pescara 4 - 2  
Spezia - Carpi 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzachena - Viterbese 1 - 3  
Carrarese - Pro Piacenza 1 - 0  
Gavorrano - Olbia 1 - 2  
Lucchese - Pontedera 1 - 0  
Piacenza - Cuneo 0 - 1  
Pisa - Robur Siena 0 - 0  
Pistoiese - Monza 1 - 0  
Prato - Livorno 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Mestre 1 - 3  
Bassano - Ravenna 2 - 1  
Feralpisalo - Renate 0 - 1  
Gubbio - Santarcangelo 1 - 2  
Padova - Fano 2 - 1  
Pordenone - Südtirol 3 - 1  
Triestina - Reggiana 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes B - Real SC Massama 4 - 3  
Uniao Oliveirense - Covilha 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Braga 1 - 2  
Labdarúgás (Primeira Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Parana 1 - 0  
Londrina - Cruzeiro 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Livingston 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Zaragoza 1 - 2  
Oviedo - Reus 3 - 0  
Sevilla B - Cultural Leonesa 1 - 2  
Valladolid - Tenerife 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Union Adarve 3 - 1  
Cerceda - Pontevedra 1 - 0  
Ferrol - Deportivo B 1 - 1  
Majadahonda - Coruxo 1 - 2  
Rapido de Bouzas - Gimn. Segoviana 2 - 1  
Real Madrid B - Ponferradina 1 - 1  
San Sebastian Reyes - Talavera de la Reina 0 - 0  
Toledo - Guijuelo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - UD Logrones 0 - 0  
Burgos - Osasuna B 1 - 0  
Caudal Deportivo - Lealtad de Villaviciosa 1 - 0  
Izarra - Arenas de Getxo 2 - 2  
Leioa - Sp. Gijón B 1 - 2  
Pena Sport - Gernika 0 - 1  
R. Santander - Mirandes 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Cornella 1 - 2  
Atl. Saguntino - Formentera 0 - 0  
Badalona - Olot 1 - 0  
Hercules - Sabadell 2 - 0  
Ontinyent - Villarreal B 0 - 1  
Pena Deportiva - Valencia B 1 - 0  
Peralada - Lleida 0 - 1  
Zaragoza B - Elche 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Rec. Huelva 1 - 1  
Betis B - Ecija Balompie 3 - 3  
Cartagena - Melilla 2 - 1  
Jumilla - UCAM Murcia 1 - 2  
Las Palmas B - Villanovense 2 - 1  
Lorca Deportiva - Linense 0 - 2  
Real Murcia - El Ejido 4 - 1  
San Fernando - Cordoba B 1 - 1  
UD Extremadura - Marbella 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huelva - Sevilla 2 - 1  
Levante - Madrid CCF 1 - 1  
Rayo Vallecano - Tenerife 1 - 1  
Santa Teresa - Ath. Bilbao 1 - 2  
Zaragoza - Barcelona 0 - 9  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Syrianska - Trelleborg 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Limhamn Bunkeflo 4 - 0  
Pitea - Kristianstad 2 - 1  
Rosengard - Vittsjö 2 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Észak-Írország - U19Ciprus 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Sud América 3 - 2  
El Tanque Sisley - CA Cerro 2 - 1  
Liverpool Montevideo - Racing Montevideo 1 - 1  
Nacional - Plaza Colonia 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Svédország 0 - 4  
Franciaország - Luxemburg 0 - 0  
Hollandia - Bulgária 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Andorra 1 - 0  
Lettország - Svájc 0 - 3  
Magyarország - Portugália 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibraltár - Bosznia-Hercegovina 0 - 4  
Görögország - Belgium 1 - 2  
Észtország - Ciprus 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Koszovó    
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Jamaika 2 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - D. Kvyat (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
F. Massa - L. Stroll (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
F. Massa - N. Hülkenberg (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
N. Hülkenberg - J. Palmer (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
P. Wehrlein - M. Ericsson (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
V. Bottas - K. Räikkönen (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Olasz Nagydíj 2017    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Bath 23 - 27  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Toulon 21 - 16  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Harbour - Auckland 57 - 10  
Waikato - Tasman 29 - 31  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Cronulla Sharks 18 - 26  
St. George Illawarra - Canterbury Bulldogs 20 - 26  
Wests Tigers - New Zealand Warriors 28 - 16  
Röplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2017    
Németország - Oroszország 2 - 3  
Szerbia - Belgium 3 - 2  
Sakk (Világkupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Smirnov - S. Karjakin (1.m.) 0.5 - 0.5  
B. Amin - Erdős V. (1.m.) 0.5 - 0.5  
C. Dai - V. Kramnik (1.m.) 0 - 1  
F. Caruana - K. Solomon (1.m.) 1 - 0  
J. Vakhidov - P. Svidler (1.m.) 0 - 1  
L. Aronian - D. Cawdery (1.m.) 1 - 0  
L.T. Yeoh - V. Anand (1.m.) 0 - 1  
Rapport R. - E. Cordova (1.m.) 1 - 0  
Strandröplabda (Timmendorfer Strand)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Boeckermann M / Pfretzschner L 2 - 1  
Fuchs S / Stadie E - Holler T / Wickler C 1 - 2  
Fuchs S / Stadie E - Schumann L / Thole J 2 - 1  
Holler T / Wickler C - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cecchinato - P. Sousa 1 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - P. Carreno-Busta 0 - 3  
L. Pouille - D.S. Schwartzman 1 - 3  
P. Lorenzi - K. Anderson 1 - 3  
R. Federer - F. Lopez 3 - 0  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Mayer L - Peralta J / Zeballos H 2 - 1  
Eubanks C / Harrison C - Haase R / Middelkoop M 1 - 2  
Khachanov K / Rublev A - Paes L / Raja P 2 - 0  
Kontinen H / Peers J - Elgin M / Medvedev D 2 - 0  
Mannarino A / Seppi A - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Millman J / Skupski K - Lindstedt R / Thompson J 0 - 2  
Murray J / Soares B - Daniell M / Demoliner M 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Dodig I / Granollers M 2 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - M. Sharapova 2 - 1  
C. Suarez Navarro - V. Williams 1 - 2  
E. Vesnina - M. Keys 1 - 2  
J. Görges - S. Stephens 1 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Hlavackova - Atawo R / Lisicki S 2 - 0  
Bertens/Larsson - Boserup J / Gibbs N 2 - 0  
Dabrowski/Xu - Aoyama S / Yang Z 2 - 1  
Gavrilova D / Kasatkina D - Chan H-C / Zhang S 1 - 2  
Hozumi E / Kato M - Hsieh S-W / Niculescu M 0 - 2  
Makarova E / Vesnina E - Kichenok N / Rodionova A 2 - 1  
Mladenovic K / Pavlyuchen - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Safarova L / Strycova B - Kichenok L / Krejcikova B 2 - 1  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradecka L / Matkowski M - Atawo R / Qureshi A-U-h 2 - 1  
Vízilabda (U20 vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Ausztrália 12 - 6  
U20Oroszország - U20Hollandia 5 - 7  

 

2017.09.02.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 3 - 0  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 3 - 1  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 9 - 2  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 1 - 3  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 1 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Toronto 1 - 0  
Chicago WS - Tampa Bay 1 - 3  
Colorado - Arizona 5 - 9  
Miami - Philadelphia 1 - 2  
Milwaukee - Washington 1 - 0  
Minnesota - Kansas City 6 - 7  
NY Yankees - Boston 1 - 4  
NY Yankees - Boston (19:05)    
Pittsburgh - Cincinnati 3 - 7  
San Diego - LA Dodgers 0 - 1  
San Francisco - St. Louis 6 - 11  
Seattle - Oakland 3 - 2  
Texas - LA Angels 10 - 9  
Cselgáncs (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bor B. - +100 kg    
Cirjenics M. - 100 kg    
Darts (Dutch Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - M. De Decker 5 - 6  
B. van de Pas - N. Aspinall 1 - 6  
C. Reyes - R. Owen 5 - 6  
D. Gurney - S. West 6 - 2  
G. Price - M. Schindler 5 - 6  
I. White - J. Henderson 3 - 6  
J. Cullen - J. Hendriks 6 - 5  
J. Klaasen - K. Ratajski 3 - 6  
M. King - K. Anderson 3 - 6  
M. van Gerwen - J. De Zwaan 6 - 1  
R. Cross - J. Lewis 6 - 1  
S. Whitlock - K. Shepherd 6 - 4  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Stavanger 3 - 3  
Malmö - Kalpa 6 - 2  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Nyeman Grodno    
Zug - JYP 6 - 3  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Trinec 1 - 2  
Mannheim - HV 71 6 - 3  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Liberec 6 - 3  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Bern    
Turku PS - Mountfield HK 3 - 1  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Frölunda    
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Szocsi 0 - 5  
Dinamo Riga - Dinamo Moszkva 1 - 5  
Szeversztal Cserepovec - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 2  
Szpartak Moszkva - Dinamo Minszk 0 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - SZKA Szentpétervár 3 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Contador Velasco - M.A. Lopez Moreno (14. szakasz) 0 - 1  
C. Froome - V. Nibali (14. szakasz) 0 - 1  
J.D. Atapuma - J.R. Garcia (14. szakasz) 1 - 0  
R. Majka - R. Bardet (14. szakasz) 1 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2017 - 14. szakasz    
Kosárlabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Szlovénia 78 - 81  
Görögország - Franciaország 87 - 95  
Lengyelország - Izland 91 - 61  
Kosárlabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Németország 57 - 67  
Izrael - Litvánia    
Ukrajna - Olaszország 66 - 78  
Kosárlabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Spanyolország 56 - 93  
Horvátország - Románia (Helyszín: Románia) 74 - 58  
Montenegró - Magyarország 72 - 48  
Kosárlabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Belgium 92 - 64  
Nagy-Britannia - Törökország (Helyszín: Törökország)    
Oroszország - Szerbia 75 - 72  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Alaska Aces 79 - 90  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Atlanta 81 - 56  
Minnesota - Chicago 110 - 87  
New York - San Antonio 81 - 69  
Phoenix - Connecticut 86 - 66  
Washington - Seattle 90 - 90, h.u. 110 - 106  
Kézilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Riihimaen Cocks 31 - 27  
Tatran Presov - Hard 25 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Holstebro 26 - 26  
Nordsjaelland - Aarhus 32 - 25  
Silkeborg - Aalborg 36 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Benfica (Helyszín: Lisszabon) 28 - 35  
Dragunas Klaipeda - Dubrava 36 - 36  
Gorica - Polva Serviti 21 - 21  
Ohrid - Volendam 24 - 24  
Kézilabda (Francia Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Nantes 26 - 32  
St. Raphael - Montpellier 29 - 37  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Piotrkow Trybunalski 31 - 22  
Legionowo - Zaglebie Lubin 21 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - DVSC 36 - 16  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Vardar Pro Skopje 23 - 32  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Endingen - Suhr Aarau 27 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Wimbledon 1 - 0  
Bradford - Bristol Rovers 3 - 1  
Bury - Scunthorpe 0 - 1  
Doncaster - Peterborough 0 - 0  
Gillingham - Shrewsbury 1 - 2  
Milton Keynes Dons - Oxford Utd. 1 - 1  
Oldham - Charlton 3 - 4  
Southend - Rochdale 0 - 0  
Walsall - Plymouth 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Colchester 1 - 0  
Carlisle - Mansfield 1 - 1  
Cheltenham - Stevenage 0 - 1  
Chesterfield - Coventry 0 - 0  
Crawley - Yeovil 2 - 0  
Exeter - Newport 1 - 0  
Grimsby - Crewe 1 - 0  
Lincoln - Luton 0 - 0  
Morecambe - Accrington 1 - 2  
Port Vale - Notts County 0 - 1  
Swindon - Barnet 1 - 4  
Wycombe - Forest Green 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Solihull Moors 1 - 0  
Barrow - Boreham 2 - 1  
Dag & Red - Gateshead 3 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Eastleigh 2 - 2  
Halifax - Fylde 2 - 1  
Hartlepool - Maidstone Utd. 3 - 1  
Leyton - Guiseley 4 - 1  
Macclesfield - Woking 1 - 3  
Sutton Utd. - Maidenhead Utd. 0 - 2  
Torquay - Chester 1 - 1  
Tranmere - Dover 0 - 1  
Wrexham - Bromley 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Banfield 2 - 4  
Defensores de Villa Ramal - Belgrano de Cordoba    
Huracan - Colón 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - OH Leuven 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Sport Recife    
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roskilde - Vendsyssel 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - VSK Aarhus 2 - 2  
Odense - Vejle 1 - 1  
Varde - Ballerup 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Gyeongnam 1 - 4  
Seongnam - Ansan Greeners 1 - 0  
Suwon City - Seoul E-Land 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Jeju 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Laval 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RKC Waalwijk - De Graafschap    
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Throttur Reykjavik - Leiknir F. 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Tokyo Verdi 2 - 2  
Kamatamare Sanuki - Avispa Fukuoka 2 - 2  
Kyoto - Yamaguchi 1 - 2  
Matsumoto Yamaga - Tokushima 3 - 1  
Mito - Nagoya GE 1 - 1  
Oita Trinita - Thespakusatsu Gunma 1 - 0  
Roasso Kumamoto - Machida Zelvia 0 - 1  
Shonan Bellmare - Yokohama FC 2 - 2  
Yamagata - Okayama 1 - 1  
Zweigen Kanazawa - Nagasaki 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres FC - Dep. Tolima 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Pogon Siedlce 4 - 1  
Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2 - 1  
Olsztyn - Gornik Leczna 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Sopron 1 - 0  
Budaörs - MTK 0 - 2  
Békéscsaba - ZTE 0 - 3  
Cegléd - Kisvárda 1 - 1  
Csákvár - Siófok 2 - 2  
Dorog - Kazincbarcika 0 - 1  
Nyíregyháza - Szeged 2011 0 - 0  
Szolnok - Mosonmagyaróvár 1 - 0  
Vác - Győr 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Stabaek 0 - 2  
Medkila - LSK Kvinner 0 - 6  
Röa - Trondheims-Örn 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Avaldsnes 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essen-Schönebeck - Bayern München 0 - 3  
Wolfsburg - Hoffenheim 6 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Palermo 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giana Erminio - Arezzo 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Rende 2 - 3  
Casertana - Catania 1 - 0  
Fondi - Monopoli 0 - 1  
Reggina - Catanzaro 2 - 1  
Sicula Leonzio - Matera 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Kubany Krasznodar 5 - 1  
Dinamo Szentpétervár - Volgar Asztrahan 2 - 2  
Gazovik Orenburg - Krilja Szovjetov Szamara 3 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - Rotor Volgográd 1 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Kurszk 1 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Tom Tomszk 1 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Lucs Vlagyivosztok 1 - 3  
Tambov - Olimp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 1  
Tyumeny - Himki 2 - 2  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Fakel Voronyezs 4 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Sp. Luqueno 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Chaves 3 - 1  
Rio Ave - Cova Piedade 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Queen of South 0 - 5  
Buckie Thistle - Dunfermline 0 - 3  
Crusaders - U20Motherwell 3 - 2  
Dumbarton - Connah's Quay 1 - 1  
Dundee Utd. - Alloa 3 - 1  
Elgin - Bray 2 - 0  
Peterhead - Annan 2 - 0  
Raith Rovers - U20Ross County 4 - 0  
Spartans - Linfield 1 - 2  
St. Mirren - U20Hearts 3 - 1  
U20Aberdeen - Inverness CT 2 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Sp. Gijón 0 - 4  
La Hoya Lorca - Rayo Vallecano 0 - 0  
Lugo - Cadiz 0 - 1  
Numancia - Almería 1 - 0  
Osasuna - Huesca 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Navalcarnero 2 - 2  
Valladolid B - Atl. Madrid B 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Tudelano 1 - 2  
Ath. Bilbao B - Real Union Irun 4 - 0  
Vitoria - Real Sociedad B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UE Llagostera - Ebro 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Atl. Madrid 1 - 3  
Espanyol - Betis 1 - 0  
Real Sociedad - Valencia 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Brommapojkarna 3 - 2  
Falkenberg - Gefle 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Kvarnsveden 3 - 3  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Hradok - Trencin 0 - 8  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Fehéroroszország - U19Észtország 2 - 0  
U19Szerbia - U19Ukrajna 0 - 0  
U19Wales - U19Izland 0 - 4  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Danubio    
Montevideo Wanderers - Atl. River Plate    
Rampla Juniors - Juventud    
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zambia - Algéria 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabon - Elefántcsontpart 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Panama 1 - 0  
Trinidad és Tobago - Honduras 1 - 2  
USA - Costa Rica 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Írország 1 - 1  
Szerbia - Moldova 3 - 0  
Wales - Ausztria    
Labdarúgás (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Liechtenstein 2 - 0  
Izrael - Macedónia    
Spanyolország - Olaszország    
Labdarúgás (vb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Izland 1 - 0  
Ukrajna - Törökország    
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - Newry City 1 - 1  
Limavady Utd. - Larne 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Cliftonville 1 - 0  
Coleraine - Glenavon 4 - 2  
Dungannon - Ballinamallard Utd. 2 - 0  
Glentoran - Warrenpoint 2 - 0  
MMA (ONE Championship, Shanghai)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Askren - Z. Kadestam 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Rotterdam)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mihajlovic - A-K. Edilov 0 - 1  
D. Till - B. Velickovic 1 - 0  
F. Barroso - A. Rakic 0 - 1  
M. Prazeres - M. Burnell 1 - 0  
M. Santiago - Z. Magomedsharipov 0 - 1  
M. Taisumov - F. Silva 1 - 0  
R. Khabilov - D. Green 1 - 0  
T. Gouti - A. Holbrook 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Irish - Harlequin 39 - 29  
London Wasps - Sale 50 - 35  
Saracens - Northampton Saints 55 - 24  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Racing-Metro 23 - 19  
Castres - Bordeaux 33 - 19  
Lyon - Brive 29 - 14  
Montpellier - Oyonnax 37 - 6  
Stade de France - La Rochelle 35 - 24  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Otago - Manawatu 40 - 30  
Southland - Northland 13 - 44  
Taranaki - Counties Manukau 30 - 27  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Penrith Panthers 28 - 12  
Melbourne Storm - Canberra Raiders 32 - 6  
Sydney Roosters - Gold Coast Titans 20 - 16  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Port Elizabeth S. Kings 57 - 10  
Newport Dragons - Leinster 16 - 39  
Ospreys - Zebre 22 - 13  
Röplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Belgium    
Szerbia - Németország 2 - 3  
Strandröplabda (Timmendorfer Strand)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Boeckermann M / Pfretzschner L 1 - 2  
Begemann V / Lohmann M - Becker P / Schröder J 0 - 2  
Bergmann P A / Harms Y - Fuchs S / Stadie E 0 - 2  
Boeckermann M / Pfretzsch - Matysik K / Popp M 2 - 1  
Holler T / Wickler C - Schumann L / Thole J 2 - 0  
Lueckemeier L / Walkenhor - Betzien M / Ehlers N 2 - 0  
Poniewaz B / Poniewaz D - Dollinger A / Erdmann J 2 - 0  
Strandröplabda (Timmendorfer Strand, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Schneider I - Gernert M / Zautys T 0 - 2  
Borger K / Kozuch M - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Gernert M / Zautys T - Laboureur C / Sude J 1 - 2  
Laboureur C / Sude J - Schillerwein / Tillmann 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Gernert M / Zautys T 1 - 2  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cecchinato - F. Krajinovic 2 - 1  
P. Sousa - C. Moutet    
Tenisz (Como, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Sancic A - Bury A / Krawietz K 2 - 0  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - D. Thiem 0 - 3  
D. Dzumhur - A. Rublev    
M. Zverev - J. Isner 3 - 0  
P. Kohlschreiber - J. Millman 3 - 0  
R. Bautista-Agut - J.M. Del Potro 0 - 3  
V. Troicki - A. Dolgopolov 0 - 3  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eubanks C / Harrison C - Youzhny M / Zverev M 2 - 1  
Giannessi A / Mayer F - Dodig I / Granollers M 0 - 2  
Jaziri M / Kuznetsov A - Darcis S / Sela D 0 - 2  
Krajicek/Withrow - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Monroe N / Smith J-P - Dutra Silva R / Lorenzi P 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Chung H / LU Y-H    
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - C. Vandeweghe    
A. Sevastova - D. Vekic 2 - 0  
J. Brady - M. Niculescu    
J. Ostapenko - D. Kasatkina 0 - 2  
K. Kanepi - N. Osaka 2 - 1  
Ka. Pliskova - Shu. Zhang 2 - 1  
L. Safarova - K. Nara 2 - 0  
S. Kenin - M. Sharapova 0 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Yang Z - Barty/Dellacqua 2 - 1  
Cako J / Vickery S - Dodin O / Maria T 2 - 1  
Hibino N / Rosolska A - Cirstea S / Sorribes Torm 0 - 2  
Jankovic J / Sevastova A - Chan Y-J / Hingis M    
Mertens E / Schuurs D - Klepac A / Martinez Sanch 1 - 2  
Wang Q / Wang Y - Stephens S / Townsend T 2 - 0  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Soares B - Kenin S / Mmoh M 2 - 0  
Dabrowski G / Bopanna R - Watson H / Kontinen H 2 - 1  
Hradecka L / Matkowski M - Huber L / Thomas D 2 - 0  
Olaru R / Mektic N - Brady J / Fratangelo B 2 - 0  
Vandeweghe C / Tecau H - Hlavackova A / Roger-Vass 2 - 0  
Voracova R / Molteni A - Peschke K / Demoliner M 0 - 2

 

2017.09.01.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taylor - P. Pichardo (hármasugrás, Brüsszel) 1 - 0  
D. Muhammad - Z. Hejnova (női 400 m gátfutás, Brüsszel) 1 - 0  
D. Stahl - A. Gudzius (diszkosz, Brüsszel) 0 - 1  
E. Jager - C. Kipruto (3000 m akadályfutás, Brüsszel) 0 - 1  
E. Stefanidi - S. Morris (női rúdugrás, Brüsszel) 1 - 0  
E. Thompson - M-J. Ta Lou (női 100 m síkfutás, Brüsszel) 1 - 0  
H. Obiri - S. Teferi (női 5000 m, Brüsszel) 1 - 0  
K. Borlee - J. Borlee (400 m síkfutás, Brüsszel) 0 - 1  
M. Rodgers - A. Powell (100 m, Brüsszel) 1 - 0  
N. Amos - K. Bett (800 m, Brüsszel) 1 - 0  
R. Guliyev - A. Webb (200 m, Brüsszel) 0 - 1  
S. Hassan - F.C. Kipyegon (női 1500 m, Brüsszel) 0 - 1  
S. Miller-Uibo - S.E. Naser (női 400m síkfutás, Brüsszel) 1 - 0  
S. Perkovic - Más (női diszkosz, Brüsszel) 1 - 0  
S. Shubenkov - A. Merritt (110 m gátfutás, Brüsszel) 1 - 0  
T. Bartoletta - B. Reese (női távolugrás, Brüsszel) 1 - 0  
Y. Levchenko - K. Licwinko (női magasugrás, Brüsszel) 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 5 - 3  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 2 - 3  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 0 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 4 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 2 - 0  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 2 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Toronto 8 - 11  
Chicago Cubs - Atlanta 6 - 2  
Chicago Cubs - Atlanta (20:20) 2 - 0  
Miami - Philadelphia 2 - 3  
Milwaukee - Washington 6 - 3  
NY Yankees - Boston 6 - 2  
San Francisco - St. Louis 2 - 5  
Cselgáncs (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erdélyi-Joó A. - Női 78 kg    
Gercsák Sz. - Női 70 kg    
Tóth K. - 90 kg    
Darts (Dutch Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Quantock - M. Schindler 4 - 6  
D. Webster - J. Walker 5 - 6  
H. Robinson - J. Lewis 2 - 6  
J. Bain - R. Owen 0 - 6  
J. Hendriks - R. Berndt 6 - 5  
J. Michael - J. De Zwaan 4 - 6  
J. Pipe - K. Anderson 4 - 6  
J. Van Tergouw - C. Kist 5 - 6  
J. Wilson - Ro.-Jo. Rodriguez 3 - 6  
K. Shepherd - M. Hopp 6 - 4  
N. Aspinall - U. Ceder 6 - 4  
N. Blum - S. Beaton 4 - 6  
R. Huybrechts - J. Henderson 4 - 6  
R. North - M. De Decker 3 - 6  
R. Searle - S. West 5 - 6  
S. Lennon - K. Ratajski 0 - 6  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Wolfsburg 0 - 1  
Tappara - Salzburg 4 - 2  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - München 1 - 2  
HIFK - Brynäs 2 - 5  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Lausitzer Füchse 3 - 2  
Graz - Eisbären Berlin 6 - 6  
Medvescak Zagreb - Nove Zamky 2 - 0  
Nitra - Lahti Pelicans 1 - 3  
Vítkovice - Trencin 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Red Star Kunlun 1 - 2  
CSZKA Moszkva - Avangard Omszk 3 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Amur Habarovszk 2 - 3  
Slovan Bratislava - Szibir Novoszibirszk 2 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Admiral Vlagyivosztok 2 - 3  
Vityaz Podolszk - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2017 - 13. szakasz    
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - V. Nibali (13. szakasz) 0 - 1  
M. Trentin - E. Theuns (13. szakasz) 1 - 0  
S. Modolo - J.J. Lobato Del Valle (13.szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Horvátország 58 - 67  
Románia - Csehország 68 - 83  
Spanyolország - Montenegró 99 - 60  
Kosárlabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Nagy-Britannia 103 - 90  
Szerbia - Lettország 92 - 82  
Törökország - Oroszország 73 - 76  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Picanto - Blackwater Elite 97 - 118  
Tropang Texters - Globalport Batang Pier 112 - 119  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Ribe-Esbjerg 27 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Randers 26 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Dinamo Pancevo 39 - 20  
Plzen - Olympiakosz 21 - 21  
Kézilabda (Francia Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Montpellier 31 - 28  
Paris SG - St. Raphael 35 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Stal Mielec 32 - 23  
MW Elblag - Pogon Szczecin 21 - 18  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Amacitia Zürich 32 - 20  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Olimpo Bahia Blanca 2 - 4  
Talleres Cordoba - Gimnasia Mendoza 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Beerschot Wilrijk 0 - 4  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - EIF 2 - 1  
Turku PS - Oulu 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Beziers 1 - 1  
Cholet - Marseille Consolat 0 - 1  
Concarneau - Lyon Duchere 2 - 3  
Creteil - Grenoble 2 - 0  
Pau - Avranches 2 - 0  
Rodez Aveyron - Chambly 1 - 0  
Sannois St-Gratien - Les Herbiers 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dordrecht - Emmen 2 - 2  
F. Sittard - Almere City 2 - 1  
Helmond - Go Ahead Eagles 1 - 1  
Maastricht - Den Bosch 3 - 0  
Nijmegen - FC Eindhoven 2 - 1  
PSV 2 - Ajax 2 0 - 3  
Telstar - Oss 3 - 3  
Utrecht 2 - AZ Alkmaar 2 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior/Barendrecht - PSV 0 - 7  
Heerenveen - VV Alkmaar 0 - 2  
Zwolle - Twente 0 - 3  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Hadera 3 - 1  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Marmorek 3 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 1  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba 1 - 1  
Maccabi Herzliya - Ironi Nesher 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyirmót - Soroksár 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Guarani Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Estoril 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stranraer - U20Partick Thistle 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Barcelona B 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Öster - Frej Täby 1 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Albánia - U19Grúzia 0 - 1  
U19Anglia - U19Lengyelország 7 - 1  
U19Finnország - U19Belgium 0 - 2  
U19Izrael - U19Magyarország 2 - 0  
U19Olaszország - U19Törökország 1 - 1  
U19Portugália - U19Hollandia 2 - 2  
U19Skócia - U19Ukrajna 3 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Fehéroroszország - U21Görögország 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Észtország - U21Szlovákia 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Grúzia - U21Lengyelország 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Hollandia - U21Anglia 1 - 1  
U21Lettország - U21Ukrajna 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Koszovó - U21Norvégia 3 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ciprus - U21Málta 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bosznia-Hercegovina - U21Románia 1 - 3  
U21Svájc - U21Wales 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kazahsztán - U21Montenegró 1 - 1  
U21Szlovénia - U21Luxemburg 3 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Finnország 2 - 2  
U21Franciaország - U21Chile 1 - 1  
U21Németország - U21Magyarország 1 - 2  
U21Spanyolország - U21Olaszország 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunézia - Kongói DK 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Kamerun 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Mali 6 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zöld-foki-szigetek - Dél-Afrika 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghána - Kongó 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Németország 1 - 2  
Norvégia - Azerbajdzsán 2 - 0  
San Marino - Észak-Írország 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Ecuador 2 - 0  
Chile - Paraguay 0 - 3  
Peru - Bolívia 2 - 1  
Uruguay - Argentína 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Lengyelország 4 - 0  
Kazahsztán - Montenegró 0 - 3  
Románia - Örményország 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Skócia 0 - 3  
Málta - Anglia 0 - 4  
Szlovákia - Szlovénia 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Óceánia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Salamon-szigetek 6 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Cobh Ramblers 0 - 1  
Cabinteely - Longford Town 0 - 2  
UC Dublin - Wexford Youths 1 - 0  
Waterford Utd. - Shelbourne 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Galway 1 - 1  
Dundalk - St. Patrick's 6 - 0  
Limerick - Finn Harps 0 - 2  
Shamrock Rovers - Cork City 3 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Exeter 28 - 21  
Newcastle - Worcester 35 - 8  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Castleford 16 - 24  
Salford - Wakefield 18 - 43  
St. Helens - Wigan 16 - 26  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke'S Bay - Canterbury 10 - 53  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - South Sydney Rabbitohs 22 - 16  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Edinburgh 10 - 20  
Munster - Benetton Treviso 34 - 3  
Ulster - Bloemfontein Cheetahs 42 - 19  
Strandröplabda (Bern)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Breer F / Haussener Y 2 - 0  
Beeler N / Krattiger M - Chevallier S / Strasser A 0 - 2  
Heidrich A / Kissling G - Chevallier S / Strasser A 1 - 2  
Strandröplabda (Bern, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eiholzer N / Gerson D - Boebner E / Verge-Depre Z 2 - 1  
Heidrich/Verge-Depre - Huberli T / Betschart N 2 - 1  
Strandröplabda (Timmendorfer Strand)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Holler T / Wickler C 0 - 2  
Becker P / Schröder J - Karpa M / Sievers M 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Betzien M / Ehlers N 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Rudolf N / Siren S 2 - 0  
Boeckermann M / Pfretzsch - Rudolf N / Siren S 2 - 1  
Dollinger A / Erdmann J - Fuchs S / Stadie E 1 - 2  
Doranth B / Hoefer J - Begemann V / Lohmann M 1 - 2  
Doranth B / Hoefer J - Fuchs S / Stadie E 0 - 2  
Matysik K / Popp M - Schumann L / Thole J 0 - 2  
Nibbrig B / Wernitz D - Schumann L / Thole J 0 - 2  
Strandröplabda (Timmendorfer Strand, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Schneider I - Glenzke N / Grossner J 2 - 1  
Borger K / Kozuch M - Ludwig L / Walkenhorst K 2 - 0  
Borger K / Kozuch M - Schumacher A / Behrens K 2 - 0  
Karnbaum S / Niemczyk N - Ludwig L / Walkenhorst K 0 - 2  
Körtzinger L / Seyfferth - Glenzke N / Grossner J 0 - 2  
Laboureur C / Sude J - Bieneck V / Schneider I 1 - 2  
Laboureur C / Sude J - Gernert M / Zautys T 2 - 0  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - M. Donati 2 - 1  
F. Krajinovic - G. Elias 2 - 1  
K. De Schepper - P. Sousa 0 - 2  
M. Cecchinato - O. Otte 2 - 0  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - K. Edmund    
D.S. Schwartzman - M. Cilic 3 - 1  
K. Anderson - B. Coric 3 - 0  
L. Pouille - M. Kukushkin 3 - 1  
N. Mahut - P. Carreno-Busta 0 - 3  
R. Nadal - T. Daniel 3 - 1  
S. Querrey - R. Albot 3 - 1  
T. Fabbiano - P. Lorenzi 0 - 3  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Mektic N - Jaziri M / Kuznetsov A 0 - 2  
Begeman A / Sharan D - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
BenneteauJ/Roger-Vasselin - Kubot L / Melo M 2 - 0  
Berlocq C / Ramos-Vinolas - Cabal J S / Mayer L 0 - 2  
Bopanna R / Cuevas P - Bolelli S / Fognini F 1 - 2  
Carreno Busta/Verdasco - Daniell M / Demoliner M 1 - 2  
Chung H / LU Y-H - Pella G / Schwartzman D S    
Fabbiano T / Sugita Y - Giannessi A / Mayer F 0 - 2  
Groth S / Qureshi A-U-h - Khachanov K / Rublev A 0 - 2  
Haase R / Middelkoop M - Herbert P-H / Mahut N 2 - 0  
Lindstedt R / Thompson J - Gonzalez S / Young D 2 - 0  
Matkowski M / Mirnyi M - Fritz T H / Opelka R 0 - 2  
Molteni A / Shamasdin A - Pospisil V / Zimonjic N    
Paes L / Raja P - Tipsarevic J / Troicki V 2 - 0  
Podlipnik-Castil/Vasilevs - Mannarino A / Seppi A 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Dzumhur D / Lajovic D 2 - 1  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - S. Stephens 0 - 2  
A. Krunic - J. Görges 0 - 2  
A. Radwanska - Y. Putintseva 2 - 0  
E. Makarova - C. Suarez Navarro 1 - 2  
E. Vesnina - K. Flipkens 2 - 0  
K. Nara - S. Kuznetsova 2 - 1  
L. Safarova - N. Hibino 2 - 1  
M. Rybarikova - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
M. Sakkari - V. Williams 0 - 2  
O. Jabeur - C. Vandeweghe 0 - 2  
P. Kvitova - C. Garcia 2 - 0  
T. Maria - M. Keys 0 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahn K / Falconi I - Cirstea S / Sorribes Torm 0 - 2  
Barthel M / Witthoeft C - Hradecka/Siniakova 0 - 2  
Begu I-C / Olaru R - Gavrilova D / Kasatkina D 0 - 2  
Chan H-C / Zhang S - Davis L / Moulton-Levy M 2 - 0  
Dabrowski/Xu - Arruabarrena/Parra Santon 2 - 0  
Flipkens K / Krunic A - Hsieh S-W / Niculescu M 0 - 2  
Hibino N / Rosolska A - Bondarenko K / Liang C 2 - 0  
Makarova E / Vesnina E - Brady J / Riske A 2 - 0  
Mertens E / Schuurs D - Bouchard E / Ostapenko J 2 - 0  
Mladenovic K / Pavlyuchen - Haddad Maia B / Konjuh A 2 - 1  
Osaka N / Schiavone F - Boserup J / Gibbs N 0 - 2  
Putintseva Y / Rodionova - Chan Y-J / Hingis M 0 - 2  
Rogers S / Vandeweghe C - Klepac A / Martinez Sanch 0 - 2  
Safarova L / Strycova B - Mchale C / Watson H 2 - 0  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Zimonjic N - Parra Santonja A / Lopez M 2 - 0  
Chirico L / Klahn B - Atawo R / Qureshi A-U-h 0 - 2  
Murray J / Hingis M - Groenefeld A-L / Lindstedt R 2 - 0  
Ostapenko J / Martin F - Mirza S / Dodig I 2 - 1  
Rodionova AN / Marach O - Melichar N / Withrow J 2 - 0  
Sitak A / Savchuck O - Dellacqua C / Ram R 2 - 1  
Spears A / Cabal J-S - Loeb J / Krueger M 2 - 0  

 

2017.08.31.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 4 - 14  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 3 - 4  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 2 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 4 - 2  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 1 - 0  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 3 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 6 - 4  
Arizona - LA Dodgers (21:40) 8 - 1  
Chicago Cubs - Pittsburgh 17 - 3  
Cincinnati - NY Mets 0 - 2  
Cincinnati - NY Mets (18:35) 7 - 2  
Houston - Texas 1 - 8  
Houston - Texas (19:10) 5 - 1  
Kansas City - Tampa Bay 3 - 5  
LA Angels - Oakland 10 - 8  
Minnesota - Chicago WS 11 - 1  
Minnesota - Chicago WS (19:10) 5 - 4  
San Diego - San Francisco 5 - 0  
Toronto - Boston 1 - 7  
Cselgáncs (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csoknyai L. - 81 kg    
Ungvári A. - 81 kg    
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Kalpa 2 - 2  
Malmö - Stavanger 2 - 1  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - JYP 1 - 3  
Zug - Nyeman Grodno 2 - 2  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - HV 71 2 - 7  
Mannheim - Trinec 6 - 2  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Devils - Liberec 3 - 7  
Växjö - Davos 5 - 3  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Mountfield HK 3 - 3  
Turku PS - Bern 3 - 1  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Frölunda 2 - 4  
Zürich Lions - Gap 4 - 0  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Servette 2 - 2  
Ilves - Vaasan Sport 5 - 2  
Jukurit - Kookoo 2 - 2  
Kloten - Langnau Tigers 1 - 0  
Kärpät - Skelleftea 5 - 1  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 3 - 2  
Olomouc - Zlín 2 - 3  
Ässät - Hämeenlinna 1 - 2  
Örebro - Linköping 2 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Lada Toljatti 5 - 2  
Dinamo Riga - Szpartak Moszkva 1 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Szocsi 11 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2017 - 12. szakasz    
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Alaphilippe - J.J. Rojas (12. szakasz) 0 - 1  
L.L. Sanchez Gil - R. Faria da Costa (12. szakasz) 1 - 0  
R. Dennis - D. Caruso (12. szakasz) 0 - 1  
R. Majka - E. Mas Nicolau (12. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panama - Uruguay (Helyszín: Uruguay) 68 - 79  
Kosárlabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Finnország (Helyszín: Finnország) 72 - 72, h.u. 84 - 86  
Izland - Görögország 61 - 90  
Szlovénia - Lengyelország 90 - 81  
Kosárlabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Grúzia 77 - 79  
Németország - Ukrajna 75 - 63  
Olaszország - Izrael (Helyszín: Izrael) 69 - 48  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Dallas 96 - 99  
Indiana - Minnesota 69 - 80  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Skanderborg 28 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Flensburg 32 - 29  
DHfK Leipzig - Hüttenberg 26 - 25  
Erlangen - Lemgo 24 - 28  
Magdeburg - Ludwigshafen-Friesenheim 30 - 26  
Melsungen - Gummersbach 25 - 23  
Wetzlar - Minden 24 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Nexe Nasice 27 - 19  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Leiknir R. 5 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - KR 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Leones Negros UDG 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - América 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Tigres 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Leon 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Zacatecas - Monarcas Morelia 1 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - North Carolina 2 - 3  
Labdarúgás (Primeira Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Gremio 2 - 0  
Flamengo - Parana 1 - 1  
Internacional - Atlético MG 0 - 1  
Londrina - Fluminense 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Talavera de la Reina - Toledo 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Linköping 0 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izrael - U19Montenegró 1 - 1  
U19Macedónia - U19Románia 3 - 1  
U19Svájc - U19Németország 0 - 0  
U19Szerbia - U19Skócia 3 - 1  
U19Szlovénia - U19Kazahsztán 1 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Hollandia 3 - 0  
U20Lengyelország - U20Svájc 0 - 0  
U20Portugália - U20Csehország 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Moldova - U21Horvátország 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Észak-Írország - U21Albánia 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Feröer-szigetek - U21Dánia 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izrael - U21Azerbajdzsán 3 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Oroszország - U21Örményország 0 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Törökország 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Svédország 3 - 2  
Franciaország - Hollandia 4 - 0  
Luxemburg - Fehéroroszország 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinea - Líbia 3 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uganda - Egyiptom 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Lettország 3 - 1  
Portugália - Feröer-szigetek 5 - 1  
Svájc - Andorra 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezuela - Kolumbia 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Gibraltár 9 - 0  
Ciprus - Bosznia-Hercegovina 3 - 2  
Görögország - Észtország 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Irán 0 - 0  
Kína - Üzbegisztán 1 - 0  
Szíria - Katar 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Ausztrália 2 - 0  
Thaiföld - Irak 1 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Hull FC 38 - 26  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Wellington 10 - 31  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Brisbane Broncos 10 - 20  
Röplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Olaszország 3 - 0  
Németország - Csehország 3 - 1  
Oroszország - Szlovénia 3 - 0  
Szerbia - Bulgária 3 - 0  
Strandröplabda (Bern)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Chevallier S / Strasser A 2 - 1  
Breer F / Haussener Y - Berta F / Muller L 2 - 1  
Gerson M / Zandbergen M - Berta F / Muller L 0 - 2  
Gerson M / Zandbergen M - Chevallier S / Strasser A 1 - 2  
Heidrich A / Kissling G - Berta F / Muller L 2 - 0  
Heidrich A / Kissling G - Kovatsch M / Kissling J 2 - 1  
Strandröplabda (Bern, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Egger I / Caulori L 2 - 1  
Eiholzer N / Gerson D - Huberli T / Betschart N 1 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Egger I / Caulori L 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Eiholzer N / Gerson D 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Boebner E / Verge-Depre Z 2 - 0  
Strandröplabda (Timmendorfer Strand, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krebs A / Ottens L - Glenzke N / Grossner J 0 - 2  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - M. Bourgue    
G. Elias - F. Auger Alliassime 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - C. Moutet 0 - 2  
M. Donati - J. Janowicz 2 - 0  
Tenisz (Como, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Sancic-Gaio/Motti 2 - 0  
Brunstorm/Zelenay-Janowitz/Panfil 1 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - T. Berdych 3 - 1  
A. Mannarino - B. Fratangelo 3 - 1  
A. Menendez-Maceiras - J.M. Del Potro 0 - 3  
A. Rublev - G. Dimitrov 3 - 0  
B. Coric - A. Zverev 3 - 1  
C. Norrie - P. Carreno-Busta 0 - 3  
D. Dzumhur - C-M. Stebe 3 - 1  
D. Goffin - G. Pella 3 - 2  
D. Young - G. Monfils 2 - 3  
D.S. Schwartzman - J. Tipsarevic 3 - 0  
E. Donskoy - M. Kukushkin 0 - 3  
F. Mayer - M. Cilic 0 - 3  
F. Verdasco - F. Lopez 1 - 3  
J-W. Tsonga - D. Shapovalov 0 - 3  
J. Thompson - T. Fabbiano 2 - 3  
K. Anderson - E. Gulbis 3 - 0  
M. Jaziri - J. Millman 0 - 3  
M. Zverev - B. Paire 3 - 2  
P. Kohlschreiber - S. Giraldo    
R. Albot - Y-H. Lu 3 - 2  
R. Bautista-Agut - D. Brown 3 - 0  
R. Federer - M. Youzhny 3 - 2  
S. Johnson - K. Edmund 0 - 3  
S. Travaglia - V. Troicki 0 - 3  
T.H. Fritz - D. Thiem 1 - 3  
Y. Sugita - L. Mayer 1 - 3  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BenneteauJ/Roger-Vasselin - Basilashvili/HaiderMaurer 2 - 0  
Bopanna R / Cuevas P - Klahn B / Lipsky S 2 - 1  
Bryan B / Bryan M - Jebavy/Vesely 2 - 1  
Cerretani J / Polmans M - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Duran G / Skupski N - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Dutra Silva R / Lorenzi P - Klaasen R / Ram R 2 - 0  
Eysseric J / Skugor F - Monroe N / Smith J-P 0 - 2  
Harrison/Venus - Chardy/Martin 0 - 2  
Inglot D / Nestor D - Elgin M / Medvedev D 0 - 2  
Johnson S / Paul T - Bolelli S / Fognini F 0 - 2  
Kirkov V / Thomas D - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Blumberg W / Papa S 2 - 0  
Koolhof W / Sitak A - Dodig I / Granollers M 0 - 2  
Kyrgios N / Reid M - Sousa J / Struff J L 2 - 1  
Marrero D / Paire B - Darcis S / Sela D 0 - 2  
Murray J / Soares B - Knowle J / Peya A 2 - 0  
Oswald P / SA A - Krajicek/Withrow 1 - 2  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Sasnovich 2 - 0  
A. Bogdan - M. Niculescu 1 - 2  
A. Krunic - A. Tomljanovic 2 - 0  
A. Sevastova - Ka. Kozlova 2 - 0  
B. Strycova - J. Brady 0 - 2  
C. Suarez Navarro - M. Lucic-Baroni 2 - 1  
C. Wozniacki - E. Makarova 1 - 2  
D. Allertova - N. Osaka 1 - 2  
D. Kasatkina - C. McHale 2 - 0  
D. Vekic - S. Peng 2 - 0  
E. Alexandrova - C. Garcia 1 - 2  
E. Svitolina - E. Rodina 2 - 0  
J. Ostapenko - S. Cirstea 2 - 0  
Ka. Pliskova - N. Gibbs 2 - 1  
M. Rybarikova - Kr. Pliskova 2 - 0  
M. Sakkari - Ar. Rodionova 2 - 0  
O. Dodin - V. Williams 0 - 2  
P. Kvitova - A. Cornet 2 - 0  
R. Ozaki - Shu. Zhang 0 - 2  
S. Rogers - D. Gavrilova 2 - 1  
S. Stephens - D. Cibulkova 2 - 1  
S. Zheng - J. Görges 0 - 2  
Y-Y. Duan - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
Y. Wickmayer - K. Kanepi 0 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Yang Z - Anisimova A / Bektas E 2 - 0  
Atawo R / Lisicki S - Melichar N / Smith A 2 - 1  
Babos/Hlavackova - Stojanovic/Vikhlyants 2 - 0  
Bellis C C / Vondrousova - Kichenok N / Rodionova A 0 - 2  
Bertens/Larsson - Goerges J / Savchuk O 2 - 0  
Brengle M / Lepchenko V - Arruabarrena/Parra Santon 0 - 2  
Broady N / Jurak D - Barthel M / Witthoeft C 0 - 2  
Cornet A / Knoll X - Hradecka/Siniakova 0 - 2  
Dabrowski/Xu - Lucic-Baroni M / Petkovic A    
Day K / Dolehide C - Spears A / Srebotnik K 2 - 0  
DI Lorenzo F / Kiick A - Hozumi E / Kato M 0 - 2  
Dzalamidze N / Kudermetov - Barty/Dellacqua 1 - 2  
Golubic V / Pliskova K - Cepelova J / Rybarikova M 0 - 2  
Groenefeld/Peschke - Chuang C-J / Doi M 1 - 2  
Kichenok L / Krejcikova B - Ninomiya M / Voracova R 2 - 0  
Kudryavtseva A / Zheng S - Johnson T / Liu C 2 - 0  
Martic P / Vekic D - Mirza S / Peng S 0 - 2  
Muhammad A / Tomjanovic A - Jankovic J / Sevastova A 1 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anisimova A / Harrison C - Chan H-C / Venus M 0 - 2  
Klepac A / Pavic M - Rosolska A / Gonzalez S 1 - 2  
Martinez Sanchez M J / Mo - AHN K / Sandgren T 2 - 0  

 

2017.08.30.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars    
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 4 - 3  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 2 - 7  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 3 - 1  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 8 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 7 - 6  
Baltimore - Seattle 4 - 0  
Baltimore - Seattle (21:05) 8 - 7  
Chicago Cubs - Pittsburgh 4 - 1  
Cincinnati - NY Mets 14 - 4  
Colorado - Detroit 7 - 3  
Colorado - Detroit (21:10) 2 - 6  
Houston - Texas 2 - 12  
Kansas City - Tampa Bay 6 - 2  
LA Angels - Oakland    
Milwaukee - St. Louis 2 - 10  
Milwaukee - St. Louis (20:25) 6 - 5  
Minnesota - Chicago WS 6 - 4  
NY Yankees - Cleveland    
Philadelphia - Atlanta    
San Diego - San Francisco 6 - 3  
Toronto - Boston 0 - 3  
Washington - Miami 8 - 3  
Washington - Miami (22:05) 4 - 0  
Cselgáncs (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karakas H. - Női 57 kg    
Ungvári M. - 73 kg    
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasan Sport - Lukko 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Torp. Nyizsnyij Novgorod    
Slovan Bratislava - Dinamo Minszk    
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2017 - 11. szakasz    
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Contador Velasco - I. Zakarin (11. szakasz) 1 - 0  
J.D. Atapuma - D. Moreno Fernandez (11. szakasz) 1 - 0  
J.E. Chaves Rubio - C. Froome (11. szakasz) 0 - 1  
R. Bardet - R. Majka (11. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezuela - Kanada 66 - 75  
Virgin-szigetek - Argentína (Helyszín: Argentína) 58 - 104  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - USA 56 - 72  
Uruguay - USA 66 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Tropang Texters 96 - 117  
Phoenix Fuelmasters - Ginebra SM    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Connecticut 76 - 86  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Odense 18 - 21  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sola - Storhamar    
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lübbecke - Kiel    
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Celje    
Tatran Presov - Breszt Meskov 24 - 23  
Vojvodina - Dinamo Pancevo    
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Kriens 24 - 27  
Bern - Endingen 33 - 25  
St. Gallen - Schaffhausen 29 - 33  
Suhr Aarau - Winterthur 20 - 20  
Thun - Gossau 34 - 20  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - VSK Aarhus    
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Nyköbing 3 - 3  
Nörresundby - Skive 2 - 3  
RKG - Fredericia 1 - 8  
Varde - Horsens    
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Fram 1 - 3  
IR - HK Kopavogs    
Selfoss - Fylkir 1 - 2  
Thor Akureyri - Keflavík 0 - 3  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Urawa RD    
Kawasaki Frontale - FC Tokyo    
Vegalta Sendai - Kashima A.    
Vissel Kobe - Gamba Osaka    
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Atlante 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Santos Laguna 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cimarrones de Sonora - Queretaro 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Grand Bodö 5 - 1  
Stabaek - LSK Kvinner    
Trondheims-Örn - Valerenga 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Elche    
Calahorra - Real Union Irun    
Cartagena - UCAM Murcia    
Gimn. Segoviana - Pontevedra    
Leioa - R. Santander    
Lleida - Melilla    
Lorca Deportiva - Villanovense    
Majadahonda - Union Adarve    
Pena Sport - Mirandes 1 - 2  
Ponferradina - Rapido de Bouzas    
Real Murcia - Cacereno    
UD Logrones - Real Aviles 4 - 0  
UD San Fernando - Marbella 1 - 1  
Xativa - Olot    
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Hammarby    
Limhamn Bunkeflo - Rosengard    
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Albánia - U19Grúzia    
U19Finnország - U19Portugália    
U19Hollandia - U19Belgium 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holywell Town - Prestatyn    
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Waikato    
Röplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Finnország    
Franciaország - Csehország    
Lengyelország - Szlovénia 0 - 3  
Olaszország - Törökország    
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Brazília 1 - 3  
Strandröplabda (Bern)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Hagenbuch S / Metral Q 2 - 0  
Breer F / Haussener Y - Chevallier S / Strasser A 1 - 2  
Strandröplabda (Bern, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egger I / Caulori L - Huber K / Greber T 2 - 1  
Eiholzer N / Gerson D - Graessli M / Sciarini T 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Geiger F / Licka A 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Boebner E / Verge-Depre Z 2 - 0  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - P. Sousa 1 - 2  
J. Jahn - O. Otte 1 - 2  
K. De Schepper - T. Robredo 2 - 0  
M. Cecchinato - R. Balzerani 2 - 0  
Tenisz (Como, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio/ A. Motti - R. Junaid / R. Roelofse 2 - 1  
F.Baldi/A.Pellegrino-A.Bury/K.Krawietz 0 - 2  
J. Janowicz/ G. Panfil - M. Cecchinato / F. Cipolla 2 - 0  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - D. Thiem    
A. Mannarino - R. Berankis    
A. Ramos - N. Mahut 2 - 3  
Al. Bedene - A. Rublev    
An. Kuznetsov - F. Lopez    
B. Fratangelo - I. Karlovic    
B. Kavcic - M. Youzhny    
C-M. Stebe - N. Kicker    
D. Brown - T. Bellucci    
D. Goffin - J. Benneteau    
F. Fognini - S. Travaglia    
F. Verdasco - V. Pospisil    
H. Laaksonen - J.M. Del Potro    
Hy. Chung - J. Isner 0 - 3  
J-L. Struff - A. Dolgopolov    
J. Chardy - G. Monfils    
J. Millman - N. Kyrgios    
L. Mayer - R. Gasquet    
L. Pouille - J. Donaldson 3 - 2  
M. Baghdatis - T.H. Fritz    
M. Jaziri - T. Monteiro    
M. Marterer - D. Young    
P. Cuevas - D. Dzumhur    
P. Kohlschreiber - T. Smyczek    
P. Kypson - A. Menendez-Maceiras    
P. Lorenzi - G. Müller 3 - 1  
R. Bautista-Agut - A. Seppi    
R. Federer - F. Tiafoe 3 - 2  
R. Harrison - T. Berdych    
S. Darcis - G. Pella    
S. Querrey - D. Sela 3 - 0  
T. Daniel - T. Paul    
V. Millot - S. Giraldo 2 - 3  
V. Safranek - G. Dimitrov    
V. Troicki - N. Gombos    
Y. Sugita - G. Blancaneaux    
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - D. Gavrilova 0 - 2  
A. Kontaveit - L. Safarova 1 - 2  
A. Radwanska - P. Martic    
A. Riske - C. Vandeweghe    
Babos T. - M. Sharapova 1 - 2  
C. McHale - A. Pavlyuchenkova 2 - 1  
D. Allertova - R. Peterson    
D. Kasatkina - Qia. Wang 2 - 1  
E. Mertens - M. Keys 0 - 2  
E. Rodina - E. Bouchard    
E. Svitolina - K. Siniakova    
E. Vesnina - A. Blinkova 2 - 0  
J. Brady - A. Petkovic    
K. Kanepi - F. Schiavone    
K. Nara - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
M. Brengle - K. Flipkens 0 - 2  
M. Niculescu - K. Mladenovic    
M. Vondrousova - S. Kuznetsova    
N. Hibino - C.C. Bellis    
O. Jabeur - B. Minor    
R. Ozaki - D. Lao 2 - 1  
S. Kenin - S. Vickery 2 - 1  
S. Lisicki - Shu. Zhang 1 - 2  
S. Rogers - K. Day    
S. Zhuk - Y. Putintseva    
T. Maria - A. Kratzer    
T. Townsend - A. Bogdan    
V. Cepede Royg - N. Gibbs    

 

2017.08.29.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 7 - 6  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 3 - 0  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 1 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 6 - 2  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks    
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 1 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Seattle 7 - 6  
Chicago Cubs - Pittsburgh 6 - 1  
Colorado - Detroit 3 - 4  
Kansas City - Tampa Bay 0 - 12  
LA Angels - Oakland 3 - 1  
NY Yankees - Cleveland 2 - 6  
Philadelphia - Atlanta 6 - 1  
San Diego - San Francisco 0 - 3  
Toronto - Boston 5 - 6  
Washington - Miami 11 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Zlín 3 - 1  
Karlskrona - Linköping 2 - 1  
Kärpät - Lulea 6 - 2  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 1 - 1  
Trencin - Olomouc 1 - 5  
Örebro - Djurgarden 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Jokerit 1 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Vityaz Podolszk 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Lada Toljatti 1 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 1  
Jégkorong (Visegrád Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Diósgyőr 3 - 4  
Újpest - Nitra 3 - 6  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.Contador V - De la C. Melgarejo (10. szakasz) 1 - 0  
J. Alaphilippe - A. Lutsenko (10. szakasz) 0 - 1  
J.E. Chaves Rubio - C. Froome (10. szakasz) 0 - 1  
L.L. Sanchez Gil - B. Jungels (10. szakasz) 1 - 0  
R. Bardet - R. Majka (10. szakasz) 0 - 1  
R. Faria da Costa - D. Moreno Fernandez (10. szakasz) 0 - 1  
V. Nibali - F. Aru (10. szakasz) 1 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2017 - 10. szakasz    
Kosárlabda (Amerika bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Argentína (Helyszín: Argentína) 79 - 79, h.u. 86 - 92  
Venezuela - Virgin-szigetek 86 - 84  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Uruguay (Helyszín: Uruguay) 57 - 66  
Panama - Dominikai Köztársaság 64 - 86  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonder - Silkeborg 26 - 25  
Kézilabda (Dán Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Aalborg 27 - 17  
Kézilabda (Dán Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Nyköbing F. 23 - 30  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Arsenal Sarandí 2 - 1  
Newell's - Union SF 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bankstown Berries - Sydney FC 0 - 3  
Bentleigh Greens - Western Sydney 0 - 4  
Hakoah Sydney - Melbourne City 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Vitória 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Odense 3 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalum - OB Odense 0 - 1  
Jammerbugt - Vejle 3 - 1  
Kolding IF - Hobro 0 - 1  
VSK Arhus - Aarhus GF (Helyszín: Aarhus GF-stadion) 1 - 4  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crawley - Charlton 0 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colchester - Reading 2 2 - 2  
Gillingham - Southend 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wycombe - Bristol Rovers 1 - 5  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Yeovil 1 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forest Green - Newport 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Wimbledon 3 - 4  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milton Keynes Dons - Brighton 2 2 - 0  
Stevenage - Oxford Utd. 2 - 6  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton - Cambridge Utd. 1 - 1  
Peterborough - Southampton 2 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleetwood - Leicester 2 3 - 0  
Morecambe - Carlisle 0 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Wigan 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Stoke 2 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewe - Newcastle 2 1 - 2  
Oldham - Port Vale 0 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Shrewsbury 2 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chesterfield - Bradford 2 - 4  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mansfield - Lincoln 1 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimsby - Doncaster 1 - 1  
Scunthorpe - Sunderland 2 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Alianza Petrolera 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Montrose 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trelleborg - Helsingborg 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Svájc - U19Szlovákia 0 - 3  
U19Szlovénia - U19Kazahsztán 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Szaúd-Arábia 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Newtown 0 - 1  
Bangor City - Denbigh United 5 - 2  
Llandudno FC - Caernarfon 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Queens Univ. 5 - 0  
Ballinamallard Utd. - Tobermore Utd. 0 - 0  
Ballymena Utd. - Knockbreda 3 - 0  
Carrick - Dergview 3 - 0  
Cliftonville - Banbridge Town 4 - 0  
Coleraine - Larne 4 - 1  
Crusaders - Dundela 2 - 1  
Glenavon - Donegal Celtic 5 - 1  
Limavady Utd. - PSNI 0 - 1  
Linfield - Lisburn 6 - 0  
Loughgall - Glentoran 0 - 0  
Moyola Park - Institute 1 - 1  
Newry City - Dungannon 0 - 4  
Portadown - HW Welders 3 - 2  
Warrenpoint - Lurgan Celtic 4 - 1  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - T. Gabashvili 2 - 0  
D. Masur - T. Robredo 0 - 2  
E. Ymer - P. Sousa 0 - 2  
F. Krajinovic - D. Popko 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - J.A. Munar Clar    
J. Jahn - S. Diez 2 - 0  
K. De Schepper - F. Gaio 2 - 0  
K. Majchrzak - J. Janowicz 0 - 2  
S. Napolitano - G. Elias 1 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. King - A. Zverev 0 - 3  
J. Donaldson - N. Basilashvili 3 - 1  
J. Vesely - B. Coric 0 - 3  
R. Nadal - D. Lajovic 3 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - S. Peng 0 - 2  
B. Strycova - M. Doi 2 - 0  
C. Wozniacki - M. Buzarnescu 2 - 0  
I. Soylu - C. Suarez Navarro 0 - 2  
J. Cepelova - D. Cibulkova 1 - 2  
J. Ostapenko - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 1  
Ka. Pliskova - M. Linette 2 - 0  
L. Kerkhove - S. Cirstea 0 - 2  
L. Tsurenko - Y. Wickmayer 0 - 2  
M. Sharapova - S. Halep 2 - 1  
N. Osaka - A. Kerber 2 - 0  
P. Parmentier - O. Dodin 1 - 2  
V. Golubic - Babos T. 1 - 2  

 

2017.08.28.
Cselgáncs (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernoviczki É. - Női 48 kg    
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szpartak Moszkva 4 - 2  
Barisz Asztana - Szeversztal Cserepovec 4 - 3  
Barsz Kazany - Amur Habarovszk 2 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Dinamo Riga 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Red Star Kunlun 1 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 3  
Szocsi - Admiral Vlagyivosztok 3 - 1  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Kolumbia (Helyszín: Kolumbia) 82 - 70  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Venezuela 67 - 62  
Virgin-szigetek - Kanada 83 - 71  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Panama 97 - 56  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Minnesota 78 - 67  
Seattle - Phoenix 71 - 75  
Kézilabda (Super Globe)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Vardar Pro Skopje 19 - 37  
Füchse Berlin - Barcelona 25 - 29  
Kézilabda (Super Globe, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheiros - Esperance de Tunis 32 - 29  
Sydney Univ. - Naft Gachsaran 24 - 27  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Wrexham 0 - 1  
Bromley - Sutton Utd. 0 - 1  
Chester - Macclesfield 0 - 2  
Dover - Ebbsfleet Utd. 1 - 1  
Eastleigh - Aldershot 0 - 0  
Fylde - Barrow 1 - 0  
Gateshead - Halifax 0 - 0  
Guiseley - Hartlepool 0 - 1  
Maidenhead Utd. - Leyton 0 - 1  
Maidstone Utd. - Dag & Red 0 - 0  
Solihull Moors - Tranmere 0 - 2  
Woking - Torquay 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - River Plate 0 - 1  
Labdarúgás (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konak Belediyesi - Gintra Univ. 1 - 3  
Martve Kutaisi - Partizan Bardejov 0 - 3  
Labdarúgás (BL, női, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bettembourg - Vllaznia 0 - 2  
PAOK - SFK Sarajevo (Helyszín: Szarajevó) 3 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Olimpia Cluj (Helyszín: Kolozsvár) 1 - 1  
Swansea - Zsilsztroj Harkiv 0 - 9  
Labdarúgás (BL, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Standard Liege 3 - 0  
Rigas FS - Parnu (Helyszín: Parnu) 0 - 2  
Labdarúgás (BL, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linfield - Shelbourne 1 - 3  
PK-35 - Medyk Konin 1 - 2  
Labdarúgás (BL, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Noroc Nimoreni - NSA Szófia 0 - 1  
Sturm Graz - Apollon Limasszol 1 - 4  
Labdarúgás (BL, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birkirkara - Olimpija Ljubljana (Helyszín: Ljubljana) 0 - 1  
FK Minszk - FC Zürich 0 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istatov - KI Klaksvik 1 - 6  
Osijek - Stjarnan 0 - 1  
Labdarúgás (BL, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajvalia - Sporting CP 1 - 4  
MTK - BIIK-Kazygurt 0 - 3  
Labdarúgás (BL, női, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Spartak Subotica 2 - 0  
Breznica - Kiryat Gat 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitosa Bistritsa - Vereja 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Chapecoense 1 - 0  
Cruzeiro - Santos 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Braunschweig 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Frydek Mistek 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Viborg 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - Haka 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Lens 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Aszterasz Tripolisz 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Petah Tikva 4 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Nazareth Illit 1 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Maccabi Herzliya 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Ashdod 4 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Dep. Cali 0 - 1  
Envigado - Rionegro Aguilas 2 - 0  
Independiente SF - Millonarios 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Siedlce - Chrobry Glogow 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - UNAM Pumas 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - San Jose 0 - 3  
Seattle - Portland 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Cesena 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olbia - Pisa 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Gil Vicente 1 - 1  
Braga B - Leixoes 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Marítimo 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Sepsi OSK 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Tenerife 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Rapperswil 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Gefle 0 - 2  
GAIS - Degerfors 1 - 0  
Värnamo - Öster 2 - 1  
Röplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Finnország 3 - 0  
Észtország - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 0 - 3  
Röplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Csehország 3 - 0  
Szlovákia - Németország 0 - 3  
Röplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Spanyolország 3 - 0  
Szlovénia - Bulgária 0 - 3  
Röplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Hollandia 3 - 0  
Törökország - Franciaország 0 - 3  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Brazília 3 - 0  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ocleppo - O. Otte 0 - 2  
R. Balzerani - A. Coppini 2 - 0  
Tenisz (Como-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - C. Lestienne 1 - 2  
G. Di Nicola - A. Vavassori 2 - 0  
K. Majchrzak - C. Moutet 0 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - E. Gulbis 1 - 3  
A. Haider-Maurer - E. Donskoy    
A. Ramos - D. Istomin 3 - 2  
B. Tomic - G. Müller 1 - 3  
C. Eubanks - D. Sela 0 - 3  
D. Shapovalov - D. Medvedev 3 - 0  
D. Tursunov - C. Norrie    
D.S. Schwartzman - C. Berlocq 3 - 0  
E. King - P. Carreno-Busta 0 - 3  
Fucsovics M. - N. Mahut 2 - 3  
H. Zeballos - Hy. Chung 1 - 3  
J-P. Smith - T. Fabbiano 1 - 3  
J-W. Tsonga - M. Copil 3 - 0  
J. Sock - J. Thompson 2 - 3  
J. Sousa - P. Lorenzi 1 - 3  
K. Anderson - J.C. Aragone 3 - 0  
K. Edmund - R. Haase 3 - 0  
L. Lacko - B. Paire 0 - 3  
L. Pouille - R. Bemelmans 3 - 0  
M. Kukushkin - D. Ferrer 3 - 1  
M. Zverev - T-S. Kwiatkowski 3 - 2  
N. Almagro - S. Johnson 0 - 3  
P-H. Herbert - J. Isner 1 - 3  
R. Albot - E. Escobedo 3 - 1  
R. Dutra da Silva - F. Mayer 1 - 3  
S. Querrey - G. Simon 3 - 0  
T. Kokkinakis - J. Tipsarevic 2 - 3  
T. Sandgren - A. Murray    
T. Sandgren - M. Cilic 1 - 3  
Y-H. Lu - K. Khachanov 3 - 1  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - J. Görges 0 - 2  
A. Konjuh - A. Barty 1 - 2  
A. Sasnovich - J. Boserup 2 - 0  
A. Sevastova - C. Witthöft 2 - 0  
A. Tomljanovic - J. Larsson 2 - 0  
A. Zaja - E. Alexandrova 0 - 2  
Cl. Liu - Y-Y. Duan 0 - 2  
D. Vekic - B. Haddad Maia 2 - 0  
H. Watson - A. Cornet 0 - 2  
I-C. Begu - Ka. Kozlova 0 - 2  
J. Konta - A. Krunic 1 - 2  
K. Bertens - M. Sakkari 0 - 2  
Kr. Pliskova - M. Eguchi 2 - 0  
L. Davis - S. Kenin 0 - 2  
M. Barthel - E. Makarova 0 - 2  
M. Puig - M. Lucic-Baroni 1 - 2  
M. Rybarikova - C. Giorgi 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - S. Vickery 1 - 2  
P. Kvitova - J. Jankovic 2 - 0  
R. Hogenkamp - Ar. Rodionova 0 - 2  
S. Stephens - R. Vinci 2 - 0  
S. Zheng - A. van Uytvanck 2 - 1  
T. Martincova - C. Garcia 0 - 2  
V. Kuzmova - V. Williams 1 - 2  
V. Lepchenko - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,