Tippmix eredmények - 2017. augusztus 21-27.

2017-08-21
Tippmix eredmények - 2017. augusztus 21-27.
2017.08.27.
Asztalitenisz (Czech Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Boll - T. Harimoto 2 - 4  
Asztalitenisz (Czech Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Ishikawa - M. Ito 1 - 4  
Asztalitenisz (Czech Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hayata/Ito - Ekholm/Póta 3 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Fremantle 107 - 92  
Richmond - St. Kilda 122 - 81  
West Coast Eagles - Adelaide Crows 100 - 71  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 5 - 6  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 3 - 7  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 6 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 3 - 0  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 9 - 10  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 2 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 2 - 1  
Arizona - San Francisco (22:10) 11 - 0  
Atlanta - Colorado 6 - 7  
Atlanta - Colorado (19:35) 0 - 3  
Boston - Baltimore 1 - 2  
Chicago WS - Detroit 3 - 6  
Chicago WS - Detroit (20:10) 7 - 1  
Cincinnati - Pittsburgh 0 - 1  
Cincinnati - Pittsburgh (19:10) 2 - 5  
Cleveland - Kansas City 4 - 0  
LA Angels - Houston 7 - 6  
LA Angels - Houston (21:37) 5 - 7  
LA Dodgers - Milwaukee 0 - 3  
LA Dodgers - Milwaukee (22:10) 2 - 3  
Miami - San Diego 2 - 1  
Miami - San Diego (19:10) 6 - 2  
NY Yankees - Seattle 10 - 1  
Oakland - Texas 8 - 3  
Philadelphia - Chicago Cubs 2 - 17  
Philadelphia - Chicago Cubs (19:35) 6 - 3  
St. Louis - Tampa Bay 6 - 4  
St. Louis - Tampa Bay (20:15) 2 - 3  
Toronto - Minnesota 2 - 7  
Darts (Perth Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - J. Wade (11 nyert leg-ig) 11 - 9  
G. Anderson - R. van Barneveld (11 nyert leg-ig) 11 - 7  
Perth Masters 2017    
R. van Barneveld - D. Gurney (11 nyert leg-ig) 11 - 10  
Golf (Made In Denmark)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Made In Denmark 2017    
Golf (The Northern Trust)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The Northern Trust 2017    
Gyeplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Lengyelország 2 - 1  
Írország - Ausztria 2 - 2  
Gyeplabda (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Hollandia (Hsz: Hollandia) 2 - 4  
Németország - Anglia 2 - 4  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - B. Bystrica 5 - 0  
Wolfsburg - Tappara 1 - 7  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Vienna Capitals 4 - 1  
Nyeman Grodno - Zug 2 - 3  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Esbjerg 3 - 0  
Trinec - Mannheim 3 - 0  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Comarch Cracovia 8 - 0  
München - HIFK 4 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Augsburg 3 - 3  
Litvínov - Jukurit 1 - 3  
Nürnberg - Plzen 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Dinamo Moszkva - Slovan Bratislava 4 - 2  
Lada Toljatti - Metallurg Magnyitogorszk 4 - 5  
Lokomotív Jaroszlavl - Jokerit 3 - 3  
SZKA Szentpétervár - Vityaz Podolszk 3 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 2  
Jégkorong (Visegrád Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Zilina 5 - 2  
MAC Budapest - Poprad 3 - 4  
Nitra - Diósgyőr 6 - 1  
Nove Zamky - Újpest 1 - 0  
Kajak-kenu (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horváth B. - K1 200 m    
Horváth B. - L. Heath (K1 200m) 0 - 1  
Korisánszky/Mike - C2 1000 m    
Korisánszky/Mike - Mihalachi/Carp (C2 1000) 0 - 1  
Lucz D. - E.A. Jörgensen (női K1 200m) 0 - 1  
Lucz D. - Női K1 200 m    
Magyar női K4 - Női K4 500 m    
Magyarország - Új-Zéland (női K4 500m) 1 - 0  
Takács K. - A. Nazdrova (női C1 200m) 1 - 0  
Takács K. - Női C1 200 m    
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Contador Velasco - C. Froome (9. szakasz) 0 - 1  
J.E. Chaves Rubio - M. Woods (9. szakasz) 1 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2017 - 9. szakasz    
Kosárlabda (Amerika bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Puerto Rico 80 - 89  
Kolumbia - Puerto Rico 72 - 91  
Mexikó - Brazília 99 - 76  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - SM Beermen 103 - 100  
RS Elasto Painters - Star Hotshots 92 - 88  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Franciaország 79 - 85  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Indiana 68 - 68, h.u. 79 - 74  
New York - Chicago 92 - 62  
Washington - Dallas 78 - 83  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Aarhus 20 - 26  
Kézilabda (Euro Tournoi )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Csehovszkije Medvegyi 25 - 22  
Montpellier - Elverum 30 - 25  
Naturhouse La Rioja - RK Zagreb 33 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Lübbecke 37 - 23  
Gummersbach - Wetzlar 22 - 33  
Lemgo - R-N. Löwen Kronau 24 - 26  
Magdeburg - Hüttenberg 33 - 26  
Minden - DHfK Leipzig 26 - 29  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Godoy Cruz 2 - 1  
Boca Juniors - Olimpo Bahia Blanca 3 - 0  
Independiente - Huracan 3 - 1  
San Lorenzo - Racing Club 1 - 1  
San Martin SJ - Patronato Parana 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Standard Liege 4 - 0  
Gent - Anderlecht 0 - 0  
Oostende - Antwerpen 3 - 4  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Turnhout 8 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Szeptemvri Szófia 1 - 4  
Ludogorec Razgrad - Pirin Blagoevgrad 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Guarani 2 - 1  
Luverdense - Londrina 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Botafogo 1 - 2  
Corinthians - Atlético GO 0 - 1  
Flamengo - Atlético PR 2 - 0  
Palmeiras - Sao Paulo 4 - 2  
Ponte Preta - Atlético MG 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Schalke 1 - 0  
RB Leipzig - Freiburg 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Dynamo Dresden 3 - 2  
Sandhausen - Düsseldorf 1 - 2  
Union Berlin - Bielefeld 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rostock - Münster 1 - 1  
Zwickau - Würzburg 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Universidad de Chile 4 - 1  
Huachipato - Union Espanola 0 - 1  
O'Higgins - Antofagasta 0 - 2  
Universidad de Concepcion - Audax Italiano 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Olympiakosz Nicosia 2 - 0  
Alki Oroklini - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 1  
Doxa Katokopiasz - Ermisz Aradippou 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Usti nad Labem 2 - 0  
Trinec - FC Hradec Kralove 0 - 0  
Varnsdorf - Vitkovice 0 - 0  
Vlasim - Olympia Praha 0 - 1  
Zizkov - Pribram 1 - 1  
Znojmo - Opava 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Zlín 2 - 0  
Plzen - Ostrava 3 - 0  
Slavia Praha - Mladá Boleslav 4 - 0  
Teplice - Jihlava 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Thisted 2 - 2  
Esbjerg - Nyköbing 1 - 3  
Fredericia - Fremad Amager 2 - 3  
Köge - Skive 0 - 0  
Vejle - Roskilde 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Horsens 2 - 0  
Midtjylland - Lyngby 1 - 1  
Nordsjaelland - FC Köbenhavn 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Busan I'Park 0 - 1  
Daejeon Citizen - Seongnam 1 - 4  
Suwon City - Anyang 3 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Gorodeja 4 - 2  
Sahtar Szoligorszk - BATE Boriszov 0 - 4  
Slavia Mozír - Dinamo Breszt 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - OPS 3 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Kuopio PS 1 - 0  
Mariehamn - Vaasa PS 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Lille 1 - 1  
Guingamp - Strasbourg 2 - 0  
Monaco - Marseille 6 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - AEK Athén 0 - 0  
Panathinaikosz - Levadiakosz 0 - 0  
Panioniosz - Apollon Szmirnisz 2 - 0  
PAOK - Kassziopi Kerkyra 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Willem II 5 - 0  
Groningen - Utrecht 2 - 1  
PSV - Roda 2 - 0  
Venlo - Ajax 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Osijek 2 - 1  
Hajduk Split - Istra 2 - 0  
Lokomotív Zagreb - Dinamo Zagreb 0 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - ÍA Akranes 2 - 0  
Fjölnir - Vikingur Reykjavik 3 - 1  
Grindavik - KR 2 - 2  
KA Akureyri - Vikingur Olafsvik 5 - 0  
Stjarnan - FH 1 - 1  
ÍBV - Valur 2 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Kiryat Shmone - Maccabi TA 1 - 2  
Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva 3 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Mito 0 - 0  
Ehime - Tokyo Verdi 0 - 3  
Nagasaki - Kyoto 1 - 0  
Roasso Kumamoto - Okayama 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kofu - Kawasaki Frontale 2 - 2  
Shimizu SP - Urawa RD 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Dep. Tolima 2 - 0  
Independiente Medellin - Atl. Nacional Medellin 1 - 0  
Once Caldas - Junior de Barranquilla 3 - 2  
Tigres FC - Jaguares de Cordoba 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzow 4 - 3  
GKS Katowice - Odra Opole 1 - 1  
Gornik Leczna - Bytovia Bytow 1 - 1  
Miedz Legnica - Stal Mielec 0 - 0  
Olimpia Grudziadz - Olsztyn 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Arka Gdynia 3 - 0  
Legia Varsó - Zaglebie Lubin 2 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Pogon Szczecin 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Queretaro 0 - 0  
Cruz Azul - Monterrey 1 - 1  
Dep. Toluca - Puebla 2 - 1  
Leon - Santos Laguna 1 - 2  
Monarcas Morelia - América 2 - 0  
Necaxa - Atlas de Guadalajara 2 - 1  
Tigres - Lobos BUAP 3 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Minnesota 1 - 2  
Columbus - Dallas 2 - 1  
D.C. United - New England 1 - 0  
Houston - Kansas City    
Montreal - Toronto 1 - 3  
Orlando - Vancouver 1 - 2  
Philadelphia - Atlanta Utd. 2 - 2  
Salt Lake - Colorado 4 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Puerto Rico - FC Miami 0 - 2  
Indy Eleven - Jacksonville 2 - 3  
North Carolina - New York Cosmos 2 - 2  
San Francisco - Edmonton 1 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Videoton - FTC 3 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Békéscsaba 0 - 1  
Kazincbarcika - Nyíregyháza 2 - 2  
Kisvárda - Csákvár 3 - 0  
Mosonmagyaróvár - Vác 0 - 0  
MTK - Budafok 4 - 1  
Siófok - Gyirmót 1 - 2  
Sopron - Szolnok 0 - 4  
Soroksár - Dorog 2 - 1  
Szeged 2011 - Budaörs 3 - 1  
ZTE - Cegléd 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trondheims-Örn - Arna-Björnar 1 - 1  
Valerenga - Medkila 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Kristiansund 2 - 1  
Rosenborg - Valerenga 1 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sky Blue - Boston 1 - 0  
Washington - Chicago 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Lazio 1 - 2  
Crotone - Verona 0 - 0  
Fiorentina - Sampdoria 1 - 2  
Milan - Cagliari 2 - 1  
Napoli - Atalanta 3 - 1  
SPAL Ferrara - Udinese 3 - 2  
Torino - Sassuolo 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Foggia 5 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Arzachena 2 - 3  
Cuneo - Carrarese 0 - 1  
Livorno - Gavorrano 2 - 1  
Monza - Piacenza 2 - 0  
Pontedera - Alessandria 1 - 1  
Pro Piacenza - Giana Erminio 3 - 1  
Robur Siena - Lucchese 1 - 0  
Viterbese - Prato 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Bassano 1 - 0  
Mestre - Teramo 1 - 1  
Ravenna - Fermana 1 - 0  
Reggiana - Feralpisalo 1 - 2  
Renate - Padova 3 - 0  
Sambenedettese - Modena 2 - 0  
Santarcangelo - Pordenone 0 - 1  
Südtirol - Albinoleffe 1 - 0  
Vicenza - Gubbio 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 3  
Himki - Dinamo Szentpétervár 0 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Szibir Novoszibirszk 3 - 0  
Kubany Krasznodar - Szpartak Moszkva 2 2 - 3  
Kurszk - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Tambov 0 - 0  
Olimp. Nyizsnyij Novgorod - Gazovik Orenburg 0 - 1  
Rotor Volgográd - Baltika Kalinyingrád 0 - 1  
Tom Tomszk - Tyumeny 0 - 0  
Volgar Asztrahan - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Akhmat Groznij 0 - 1  
FK Krasznodar - Dinamo Moszkva 2 - 0  
SZKA Habarovszk - Szpartak Moszkva 0 - 0  
Zenit Szentpétervár - Rosztov 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Austria Wien 1 - 3  
Altach - Mattersburg 1 - 0  
Sturm Graz - Salzburg 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Nacional Asuncion 3 - 2  
Sp. Luqueno - Rubio 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Guimaraes B 0 - 1  
Covilha - Nacional Madeira 0 - 1  
Famalicao - Uniao Oliveirense 1 - 0  
Porto B - Santa Clara 1 - 0  
Real SC Massama - Arouca 0 - 1  
Uniao Madeira - Sporting CP B 2 - 2  
Varzim - Penafiel 3 - 0  
Viseu - Benfica B 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Aves 1 - 0  
Braga - Porto 0 - 1  
Sporting CP - Estoril 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Everton 2 - 0  
Liverpool - Arsenal 4 - 0  
Tottenham - Burnley 1 - 1  
West Bromwich - Stoke 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Viitorul Constanta 1 - 2  
FCS Bukarest - Botosani 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Hibernian 1 - 1  
Ross County - Rangers 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Alcorcon 0 - 0  
Reus - Gimnastic 1 - 1  
Sp. Gijón - Lugo 2 - 0  
Zaragoza - Granada 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Real Madrid B 0 - 3  
Deportivo B - San Sebastian Reyes 0 - 1  
Guijuelo - Cerceda 0 - 1  
Majadahonda - Valladolid B 6 - 2  
Navalcarnero - Toledo 2 - 1  
Union Adarve - Atl. Madrid B 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lealtad de Villaviciosa - Burgos 0 - 1  
Mirandes - Sp. Gijón B 1 - 0  
Osasuna B - Amorebieta 1 - 1  
Tudelano - Barakaldo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Hercules 1 - 1  
Ebro - Ontinyent 0 - 2  
Elche - Badalona 5 - 1  
Formentera - Atl. Baleares 0 - 2  
Lleida - Zaragoza B 1 - 1  
Villarreal B - Atl. Saguntino 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Marbella 0 - 0  
El Ejido - Cartagena 3 - 3  
Linense - Betis B 4 - 1  
Melilla - Jumilla 1 - 0  
Merida - San Fernando 2 - 1  
Rec. Huelva - Real Murcia 1 - 1  
UCAM Murcia - Las Palmas B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Ath. Bilbao 0 - 1  
Espanyol - Leganes 0 - 1  
Getafe - Sevilla 0 - 1  
Real Madrid - Valencia 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Vaduz 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - FC Zürich 1 - 1  
Sion - Basel 1 - 1  
St. Gallen - Young Boys 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Falkenberg 1 - 5  
Varberg - Syrianska 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Djurgarden 1 - 1  
Elfsborg - Halmstad 1 - 0  
FF Malmö - Göteborg 2 - 2  
Häcken - Jönköping Södra 3 - 1  
Kalmar - Sirius 4 - 2  
Norrköping - Östersund 0 - 2  
Sundsvall - Örebro 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Rosengard 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Podbrezova 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Triglav Kranj 2 - 0  
Krsko Posavlje - Domzale 4 - 2  
Olimpija Ljubljana - Maribor 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Ümraniyespor 2 - 1  
Boluspor - Gaziantep Bld. Spor 0 - 0  
Elazigspor - Ankaragücü 2 - 0  
Istanbulspor - Giresunspor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Kasimpasa 2 - 1  
Genclerbirligi - Fenerbahce 1 - 2  
Istanbul Basaksehir - Konyaspor 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olekszandria - Vorszkla Poltava 0 - 1  
Veresz Rivne - Sahtar Doneck 1 - 2  
Zorya Luganszk - Csernomorec Odessza 5 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Nacional 1 - 1  
Plaza Colonia - Montevideo Wanderers 1 - 0  
Racing Montevideo - El Tanque Sisley 0 - 2  
Sud América - Rampla Juniors 1 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Belga Nagydíj) 0 - 1  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Belga Nagydíj) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Belga Nagydíj) 0 - 1  
F. Massa - L. Stroll (Belga Nagydíj) 1 - 0  
K. Räikkönen - V. Bottas (Belga Nagydíj) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Belga Nagydíj) 1 - 0  
M. Ericsson - P. Wehrlein (Belga Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - J. Palmer (Belga Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Belga Nagydíj) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Belga Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Belga Nagydíj 2017    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Crutchlow - M. Vinales (Brit Nagydíj) 0 - 1  
J. Lorenzo - A. Dovizioso (Brit Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - M. Marquez (Brit Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Brit Nagydíj 2017    
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Section Paloise 41 - 14  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - Otago 30 - 24  
Manawatu - Tasman 35 - 20  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Manly-Warringah SeaEagles 21 - 21  
Penrith Panthers - St. George Illawarra 14 - 16  
Röplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Németország 0 - 3  
Szlovákia - Olaszország 0 - 3  
Röplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Franciaország 2 - 3  
Törökország - Belgium 2 - 3  
Röplabda (U19 vb, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Törökország 1 - 3  
U19Kína - U19Olaszország 0 - 3  
Röplabda (U19 vb, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Brazília 3 - 2  
U19Franciaország - U19Egyiptom 3 - 0  
Röplabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Japán - U19Dél-Korea 3 - 0  
U19Oroszország - U19Irán 1 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 0 - 3  
Görögország - Belgium 0 - 3  
Szlovénia - Csehország 0 - 3  
Snooker (Paul Hunter Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - S. Murphy (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
B. Woollaston - T. Ford 4 - 0  
G. Pragnall - M. Mann 1 - 4  
G. Wilson - C. Wakelin 4 - 2  
I. Burns - M. White (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Jam. Jones - S. Murphy (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
K. Wilson - I. Burns 3 - 4  
M. Joyce - M. King 4 - 3  
M. White - M. Mann (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. White - M. Selby (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
P. Lines - Jam. Jones 0 - 4  
Paul Hunter Classic 2017    
S. Murphy - M. White (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
S. Murphy - Z. Xintong (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Ukrajna 3 - 4  
Olaszország - Németország (Helyszín: Németország) 5 - 3  
Strandröplabda (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Goncalves Oliv. / Stein 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Losiak B / Kantor P 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Lupo D / Nicolai P 1 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Goncalves Oliv. / Stein 0 - 2  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - R. Carballes Baena 1 - 2  
Tollaslabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - V. Axelsen 0 - 2  
Tollaslabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Pusarla Venkata - N. Okuhara 1 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabiti - S. Cunningham 1 - 0  
F. Mayweather Jr. - C. McGregor 1 - 0  
M.A. Cotto - Y. Kamegai 1 - 0  
N. Cleverly - Ba. Jack 0 - 1  
Y. Ugas - T. Dulorme 1 - 0  

 

2017.08.26.
Asztalitenisz (Czech Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Lebesson - J. Ueda 4 - 2  
T. Boll - E. Lebesson 4 - 0  
T. Boll - P. Gerell 4 - 0  
T. Harimoto - H. Calderano 4 - 3  
T. Harimoto - Kr. Karlsson 4 - 3  
Y-J Lin - H. Calderano 3 - 4  
Asztalitenisz (Czech Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hashimoto - Han Ying 1 - 4  
K. Ishikawa - Y. Hamamoto 4 - 0  
K. Ishikawa - Y.H. Huang 4 - 2  
M. Ito - Han Ying 4 - 1  
M. Ito - Póta G. 4 - 2  
Y. Hamamoto - H. Hayata 4 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - North Melbourne Kangaroos 79 - 130  
Collingwood - Melbourne Demons 99 - 83  
Geelong - Greater Western Sydney 103 - 59  
Port Adelaide - Gold Coast Suns 135 - 20  
Sydney Swans - Carlton 138 - 57  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 6 - 2  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 5 - 4  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 4 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 3 - 6  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 0 - 9  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 4 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 4 - 3  
Atlanta - Colorado 5 - 2  
Boston - Baltimore 3 - 16  
Boston - Baltimore (22:05) 0 - 7  
Chicago WS - Detroit 3 - 2  
Cincinnati - Pittsburgh 9 - 5  
Cleveland - Kansas City 4 - 0  
LA Angels - Houston 1 - 2  
LA Dodgers - Milwaukee 3 - 1  
Miami - San Diego 8 - 6  
NY Yankees - Seattle 1 - 2  
NY Yankees - Seattle (19:05) 6 - 3  
Oakland - Texas (22:05) 8 - 3  
Philadelphia - Chicago Cubs 7 - 1  
St. Louis - Tampa Bay 3 - 7  
Toronto - Minnesota 1 - 6  
Toronto - Minnesota (19:07) 10 - 9  
Washington - NY Mets 2 - 4  
Washington - NY Mets (22:05) 9 - 4  
Darts (Perth Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - S. Whitlock (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
J. Wade - M. Smith (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
P. Taylor - R. van Barneveld (10 nyert leg) 9 - 10  
P. Wright - D. Gurney(10 nyert leg-ig) 4 - 10  
Gyeplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Csehország 0 - 1  
Spanyolország - Írország 7 - 2  
Gyeplabda (Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 0 - 3  
Németország - Anglia 0 - 2  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Brno 2 - 4  
Stavanger - Malmö 3 - 4  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Växjö 0 - 3  
Liberec - Cardiff Devils 5 - 2  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Turku PS 4 - 0  
Mountfield HK - Nottingham 2 - 4  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Klagenfurt 2 - 1  
Gap - Zürich Lions 1 - 11  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Litvínov 1 - 2  
Kloten - Plzen 3 - 5  
Schwenningen - Innsbruck 4 - 2  
Ässät - Lukko 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 1  
Barisz Asztana - Dinamo Riga 3 - 5  
Barsz Kazany - Admiral Vlagyivosztok 4 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szpartak Moszkva 2 - 6  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Red Star Kunlun 2 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Amur Habarovszk 4 - 5  
Szibir Novoszibirszk - Szeversztal Cserepovec 2 - 1  
Kajak-kenu (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balla/Takács - Női C2 500 m    
Balla/Takács - Vincent/Vincent-Lapointe (női C2 500 m) 0 - 1  
Hufnágel/Ilyés - Gelle/Botek (K2 1000 m) 0 - 1  
Hufnágel/Ilyés - K2 1000 m    
Kopasz B. - F. Pimenta (K1 1000 m) 0 - 1  
Kopasz B. - K1 1000 m    
Takács/Vad - Női K2 500 m    
Takács/Vad - Weber/Dietze (női K2 500 m) 0 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2017 - 8. szakasz    
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Contador Velasco - F. Aru (8. szakasz) 1 - 0  
J.E. Chaves Rubio - C. Froome (8. szakasz) 0 - 1  
M. Woods - W. Barguil (8. szakasz)    
T. van Garderen - I. Zakarin (8. szakasz) 0 - 1  
V. Nibali - D. De la Cruz Melgarejo (8. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Amerika bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kolumbia (Helyszín: Kolumbia) 76 - 74  
Puerto Rico - Mexikó 66 - 69  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Alaska Aces 94 - 80  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Magyarország 74 - 64  
Nagy-Britannia - Izrael 85 - 64  
Törökország - Montenegró 84 - 70  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Chicago 83 - 96  
New York - Washington 74 - 66  
San Antonio - Minnesota 70 - 89  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - GOG 20 - 32  
Kézilabda (Euro Tournoi, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Elverum 23 - 24  
Kézilabda (Euro Tournoi, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Naturhouse La Rioja 34 - 29  
Kézilabda (Super Globe)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Füchse Berlin 23 - 30  
Vardar Pro Skopje - Barcelona 29 - 32  
Kézilabda (Super Globe, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Gachsaran - Esperance de Tunis 28 - 35  
Sydney Univ. - Pinheiros 26 - 32  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Milton Keynes Dons 4 - 1  
Blackpool - Oldham 2 - 1  
Bristol Rovers - Fleetwood 3 - 1  
Gillingham - Southend 3 - 3  
Northampton - Peterborough 1 - 4  
Oxford Utd. - Shrewsbury 1 - 1  
Plymouth - Scunthorpe 0 - 4  
Rochdale - Bury 0 - 0  
Rotherham - Charlton 0 - 2  
Walsall - Bradford 3 - 3  
Wigan - Portsmouth 1 - 1  
Wimbledon - Doncaster 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Stevenage 0 - 1  
Cambridge Utd. - Morecambe 0 - 0  
Cheltenham - Exeter 3 - 4  
Colchester - Forest Green 5 - 1  
Grimsby - Wycombe 2 - 3  
Lincoln - Carlisle 4 - 1  
Mansfield - Luton 2 - 2  
Newport - Chesterfield 4 - 1  
Port Vale - Crewe 0 - 1  
Swindon - Crawley 0 - 3  
Yeovil - Coventry 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Sunderland 3 - 0  
Birmingham - Reading 0 - 2  
Brentford - Wolverhampton 0 - 0  
Burton - Sheffield Wed. 1 - 1  
Cardiff - QPR 2 - 1  
Ipswich - Fulham 0 - 2  
Middlesbrough - Preston 0 - 0  
Millwall - Norwich 4 - 0  
Nottingham - Leeds 0 - 2  
Sheffield Utd. - Derby County 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Chester 1 - 2  
Barrow - Maidenhead Utd. 1 - 1  
Dag & Red - Bromley 5 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Gateshead 0 - 0  
Halifax - Guiseley 2 - 0  
Hartlepool - Fylde 0 - 2  
Leyton - Eastleigh 1 - 1  
Sutton Utd. - Maidstone Utd. 1 - 3  
Torquay - Solihull Moors 1 - 2  
Tranmere - Boreham 2 - 2  
Wrexham - Woking 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Belgrano de Cordoba 2 - 1  
Colón - Rosario Central 1 - 1  
Defensa Justicia - Gimnasia LP 4 - 4  
Talleres Cordoba - Lanus 5 - 2  
Tigre - Vélez Sarsfield 0 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Gabala 2 - 1  
Zira - Sumqayit 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Zulte Waregem 3 - 2  
Genk - Mechelen 1 - 0  
Lokeren - Eupen 3 - 0  
St. Truiden - Waasland Beveren 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - CSZKA Szófia 0 - 3  
Levszki Szófia - Slavia Szófia 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Nautico 1 - 0  
Internacional - Paysandu 3 - 2  
Oeste - Boa 4 - 1  
Parana - Juventude 2 - 0  
Santa Cruz PE - CRB 1 - 2  
Vila Nova - ABC 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Vasco da Gama 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Mönchengladbach 2 - 2  
Bremen - Bayern München 0 - 2  
Dortmund - Hertha BSC 2 - 0  
E. Frankfurt - Wolfsburg 0 - 1  
Leverkusen - Hoffenheim 2 - 2  
VfB Stuttgart - Mainz 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Nürnberg 3 - 1  
Regensburg - Holstein Kiel 1 - 2  
St. Pauli - Heidenheim 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Erfurt 1 - 1  
Jena - Sonnenhof Grossaspach 0 - 0  
Karlsruhe - Hallescher FC 1 - 1  
Magdeburg - Bremen Amatőr 4 - 1  
Osnabrück - Lotte 1 - 0  
Unterhaching - Chemnitz 4 - 2  
Wehen - Fortuna Köln 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - Everton Vina Del Mar 0 - 1  
Palestino - San Luis de Quillota 1 - 3  
Santiago Wanderers - Dep. Iquique 0 - 0  
Universidad Catolica - Curico Unido 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - NEA Szalamina 1 - 1  
Ethnikosz Ahnasz - Pafosz 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Sokolov 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Sparta Praha 2 - 0  
Karvina - Liberec 0 - 1  
Slovacko - Olomouc 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Aarhus 0 - 0  
Helsingor - Randers 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Ballerup 2 - 1  
Varde - VSK Aarhus 0 - 5  
Vejle - Hjörring 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Bucheon 0 - 2  
Seoul E-Land - Gyeongnam 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch - FK Minszk 0 - 0  
Szluck - Gomel 1 - 0  
Vityebszk - Nyeman Grodno 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Jaro 1 - 2  
KPV Kokkola - Turku PS 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - HIFK 2 - 1  
Lahti - PS Kemi 0 - 1  
Rovaniemi PS - Inter Turku 4 - 2  
Seinäjoen JK - JJK Jyväskylä 0 - 4  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Reims 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Dunkerque 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Nice 3 - 0  
Bordeaux - Troyes 2 - 1  
Caen - Metz 1 - 0  
Dijon - Montpellier 2 - 1  
Nantes - Lyon 0 - 0  
Toulouse - Rennes 3 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Olympiakosz 0 - 1  
Panetolikosz - Atromitosz Periszteri 2 - 2  
Plataniasz - Xanthi 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Heerenveen 1 - 2  
Heracles - Excelsior 2 - 2  
Vitesse - AZ Alkmaar 1 - 2  
Zwolle - Twente 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Rijeka 1 - 3  
Slaven Belupo - Rudes 2 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Thor Akureyri 1 - 3  
Leiknir F. - Selfoss 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Bnei Yehuda TA 1 - 1  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Raanana 2 - 1  
Maccabi Netanya - Hapoel Akko 2 - 2  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Haifa 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Gifu 1 - 3  
Machida Zelvia - Matsumoto Yamaga 1 - 2  
Nagoya GE - Yokohama FC 2 - 3  
Thespakusatsu Gunma - Shonan Bellmare 0 - 2  
Tokushima - Yamagata 1 - 1  
Yamaguchi - Oita Trinita 2 - 3  
Zweigen Kanazawa - Kamatamare Sanuki 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Kashima A. 0 - 1  
Jubilo Iwata - Vissel Kobe 2 - 1  
Kashiwa R. - Albirex Niigata 1 - 1  
Omiya Ardija - Sanfrecce Hiroshima 1 - 1  
Sagan Tosu - Gamba Osaka 1 - 3  
Sapporo - Vegalta Sendai 1 - 0  
Yokohama FM - FC Tokyo 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Kairat Almaty 0 - 1  
Kaisar Kyzylorda - Ordabasy Shymkent 1 - 1  
Okzhetpes Kokshetau - Aktobe 0 - 2  
Taraz - Irtis Pavlodar 1 - 1  
Tobol Kostanay - Akzhayik Ural 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Dep. La Equidad 1 - 1  
Cortulua - Dep. Pasto 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puszcza Niepolomice - Wigry Suwalki 2 - 1  
Rakow Czestochowa - Zaglebie Sosnowiec 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Piast Gliwice 0 - 1  
Korona Kielce - TBB Nieciecza 2 - 1  
Wisla Krakkó - Lechia Gdansk 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Spartaks Jurmala 1 - 2  
Ventspils - Rigas FS 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Pachuca 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - New York City FC 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Újpest 0 - 1  
Diósgyőr - Mezőkövesd 2 - 1  
Haladás - Puskás Akadémia 1 - 5  
Honvéd - Debrecen 1 - 3  
Vasas - Paks 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Bodö - LSK Kvinner 0 - 6  
Kolbotn - Sandviken 1 - 1  
Stabaek - Klepp 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Stabaek 3 - 1  
Mjöndalen - Sarpsborg 1 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Orlando 1 - 2  
Seattle - Portland 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Bologna 0 - 1  
Genoa - Juventus 2 - 4  
Roma - Internazionale 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Brescia 2 - 1  
Carpi - Novara 1 - 0  
Cittadella - Ascoli 3 - 2  
Entella - Perugia 1 - 5  
Palermo - Spezia 2 - 0  
Ternana - Empoli 1 - 1  
Venezia - Salernitana 0 - 0  
Vercelli - Frosinone 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Juve Stabia 3 - 3  
Catania - Fondi 1 - 1  
Catanzaro - Casertana 2 - 1  
Matera - Akragas 1 - 0  
Monopoli - Cosenza 3 - 1  
Paganese - Bisceglie 0 - 2  
Rende - Reggina 1 - 0  
Trapani - Siracusa 1 - 0  
Virtus Francavilla - Lecce 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Amkar Perm 0 - 1  
Lokomotív Moszkva - Ural Jekatyerinburg 2 - 1  
Rubin Kazany - Toszno 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - LASK Linz 1 - 0  
Wolfsberg - St. Pölten 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Olimpia Asuncion 1 - 1  
General Diaz - Dep. Capiata 0 - 0  
Independiente FBC - Sol de America 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Feirense 0 - 2  
Moreirense - Tondela 0 - 3  
Pacos Ferreira - Guimaraes 0 - 0  
Rio Ave - Benfica 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Manchester City 1 - 2  
Crystal Palace - Swansea 0 - 2  
Huddersfield - Southampton 0 - 0  
Manchester Utd. - Leicester 2 - 0  
Newcastle - West Ham 3 - 0  
Watford - Brighton 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - CFR Cluj 4 - 3  
Voluntari - Dinamo Bukarest 1 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - St. Johnstone 1 - 1  
Kilmarnock - Hamilton 2 - 2  
Motherwell - Hearts 2 - 1  
Partick Thistle - Aberdeen 3 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Alloa 2 - 0  
Ayr Utd. - Arbroath 1 - 2  
East Fife - Raith Rovers 0 - 5  
Forfar - Albion Rovers 0 - 2  
Queens Park - Stranraer 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Montrose 0 - 1  
Clyde - Stenhousemuir 1 - 1  
Cowdenbeath - Berwick 0 - 1  
Edinburgh City - Elgin 0 - 3  
Peterhead - Stirling 2 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Inverness CT 0 - 4  
Dumbarton - Dunfermline 0 - 4  
Falkirk - Queen of South 1 - 4  
Greenock Morton - Livingston 0 - 1  
St. Mirren - Dundee Utd. 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Oviedo 1 - 1  
Cultural Leonesa - Osasuna 2 - 1  
Huesca - La Hoya Lorca 2 - 0  
Rayo Vallecano - Numancia 2 - 2  
Sevilla B - Valladolid 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimn. Segoviana - Celta Vigo B 0 - 0  
Ponferradina - Ferrol 0 - 0  
Pontevedra - Rapido de Bouzas 1 - 2  
Talavera de la Reina - Fuenlabrada 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Pena Sport 1 - 0  
Caudal Deportivo - Leioa 0 - 0  
Gernika - R. Santander 1 - 3  
Real Sociedad B - Ath. Bilbao B 0 - 3  
Real Union Irun - Izarra 1 - 0  
UD Logrones - Vitoria 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornella - UE Llagostera 0 - 1  
Mallorca - Pena Deportiva 1 - 0  
Olot - Sabadell 0 - 2  
Valencia B - Peralada 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ecija Balompie - Badajoz 2 - 1  
Lorca Deportiva - UD Extremadura 1 - 1  
Villanovense - Granada B 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Barcelona 0 - 2  
Girona - Malaga 1 - 0  
Las Palmas - Atl. Madrid 1 - 5  
Levante - Deportivo 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Winterthur 0 - 2  
Wohlen - Chiasso 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Grasshoppers 1 - 1  
Lugano - Thun 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Örgryte 2 - 1  
Frej Täby - Norrby 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Hammarby 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Borac 4 - 1  
Napredak Krusevac - Javor Matis 2 - 1  
Radnicki Nis - Radnik Surdulica 2 - 2  
Vojvodina - Spartak Subotica 0 - 5  
Vozdovac - Macsva Sabacs 0 - 2  
Zemun - Bacska Palanka 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Dunajska Streda 3 - 1  
Ruzomberok - Trencin 3 - 3  
Tatran Presov - Senica 2 - 2  
Zemplin Michalovce - Zlate Moravce 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Ankaran Hrvatini 4 - 1  
ND Gorica - Rudar Velenje 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Denizlispor 2 - 2  
Gaziantepspor - Manisaspor 1 - 4  
Rizespor - Erzurum Bld. Spor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Bursaspor 2 - 1  
Göztepe Izmír - Trabzonspor 3 - 2  
Kayserispor - Osmanlispor 2 - 2  
Yeni Malatyaspor - Antalyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Kárpáti Lviv 0 - 0  
Sztal Kamjanszke - Zirka Kropivnickij 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Boston River 1 - 1  
CA Cerro - Defensor 0 - 3  
Juventud - Fenix Montevideo 0 - 2  
Penarol - Liverpool Montevideo 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Cardiff Met University 2 - 1  
Llandudno FC - Connah's Quay 1 - 0  
Newtown - Carmarthen 4 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSNI - Portadown 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Crusaders 1 - 2  
Linfield - Ballymena Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Nomme Kalju 2 - 0  
Trans Narva - Sillamae Kalev 1 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crumlin Utd. - Dundalk 1 - 3  
Limerick - Finn Harps 1 - 0  
MMA (Bellator 182)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tugman - A.J. McKee 0 - 1  
C. Njokuani - A. Koreshkov 0 - 1  
F. Gonzalez - Br. Ward 1 - 0  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Clermont 32 - 25  
Brive - La Rochelle 10 - 19  
Oyonnax - Toulouse 23 - 23  
Racing-Metro - Castres 25 - 21  
Stade de France - Lyon 16 - 25  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Dél-Afrika 23 - 41  
Új-Zéland - Ausztrália 35 - 29  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Northland 10 - 8  
Wellington - Taranaki 42 - 26  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Sydney Roosters 14 - 16  
Gold Coast Titans - Canterbury Bulldogs 14 - 26  
Melbourne Storm - South Sydney Rabbitohs 64 - 6  
Röplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 0 - 3  
Észtország - Szerbia 2 - 3  
Röplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Spanyolország 3 - 0  
Oroszország - Szlovénia 3 - 0  
Röplabda (U19 vb, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Brazília - U19Egyiptom 0 - 3  
U19Csehország - U19Franciaország 1 - 3  
Röplabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lengyelország - U19Mexikó 3 - 0  
U19Tunézia - U19Chile 3 - 1  
Röplabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Irán - U19Dél-Korea 3 - 0  
U19Japán - U19Oroszország 0 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Bulgária 0 - 3  
Csehország - Görögország 3 - 2  
Hollandia - Szlovénia 3 - 0  
Snooker (Paul Hunter Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borg - M. Dunn 2 - 4  
A. Duffy - M. White 3 - 4  
A. McManus - K. Maflin 4 - 3  
A. Taylor - A. McManus 1 - 4  
E. Sharav - A. Borg 1 - 4  
H. Miah - A. Higginson 2 - 4  
I. Burns - A. Burden 4 - 2  
I. Burns - A. Hicks 4 - 3  
J. Barrett - C. Totten 4 - 2  
J. Swail - L. Heathcote 4 - 3  
K. Maflin - B. Sargeant 4 - 1  
K. Wilson - J. Barrett 4 - 0  
K. Wilson - K. Dunham (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
L. Brecel - A. Carty 4 - 1  
L. Highfield - L. Walker 4 - 1  
L. Kleckers - J. O'Connor 2 - 4  
M. Bolton - B. Pinches 3 - 4  
M. Holt - M. Selby (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M. Joyce - M.J. Davis 4 - 0  
M. King - E. Slessor (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Mann - D. Wells 4 - 2  
O. Lines - O. Brown 0 - 4  
P. Ebdon - M. Gould (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R. Williams - M. Selt 4 - 2  
R. Williams - M. White 1 - 4  
S. Donaldson - A. Burden 3 - 4  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Azerbajdzsán 3 - 2  
Ukrajna - Németország (Helyszín: Németország) 1 - 1  
Strandröplabda (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann M / Schuerman - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Saxton B / Schalk C 2 - 1  
Doppler C / Horst A - Goncalves Oliv. / Stein 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - HerreraAlepuz/Gav.Collado 2 - 1  
Strandröplabda (Hamburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Humana-Paredes/Pavan - Maestrini / Rocha Antunes 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Bednarczuk/Santos Lisboa 2 - 1  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - E. Ymer 2 - 1  
R. Carballes Baena - T. Robredo 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - D. Gavrilova 0 - 2  
D. Gavrilova - D. Cibulkova 2 - 1  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski/Xu - Barty/Dellacqua 2 - 1  
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Edmund - D. Dzumhur 1 - 2  
R. Bautista-Agut - D. Dzumhur 2 - 0  
R. Bautista-Agut - J-L. Struff 2 - 0  
Tollaslabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Axelsen - C. Long 2 - 0  
W.H. Son - Dan Lin 0 - 2  
Tollaslabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Okuhara - S. Nehwal 2 - 1  
Y.F. Chen - S. Pusarla Venkata 0 - 2  

 

2017.08.25.
Asztalitenisz (Czech Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Steger - J. Ueda 3 - 4  
E. Lebesson - A. Kallberg 4 - 3  
H. Calderano - Kenta Matsudaira 4 - 3  
P. Gerell - R. Filus 4 - 3  
T. Boll - Fei Xue 4 - 3  
T. Flore - Kr. Karlsson 3 - 4  
T. Harimoto - M. Yoshimura 4 - 2  
Yin. Fang - Y-J Lin 0 - 4  
Asztalitenisz (Czech Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hashimoto - M. Shiomi 4 - 0  
H. Hayata - H. Sato 4 - 1  
K. Ishikawa - M. Ekholm 4 - 3  
M. Ito - Ruo. Gu 4 - 1  
M. Morizono - Y.H. Huang 2 - 4  
Póta G. - M. Maeda 4 - 1  
S. Mori - Y. Hamamoto 3 - 4  
S. Polcanova - Han Ying 0 - 4  
Asztalitenisz (Czech Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gu R / Zhang Z - Ekholm/Póta 1 - 3  
Madarász D / Polcanova S - Grzybowska K / Partyka N 3 - 2  
Madarász/Polcanova - Ekholm/Póta 0 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawthorn - Western Bulldogs 99 - 90  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 9 - 1  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 6 - 8  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 6 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 3 - 10  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 8 - 0  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 3 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Minnesota 5 - 1  
Cincinnati - Chicago Cubs 4 - 2  
Cleveland - Boston 13 - 6  
Houston - Washington 4 - 5  
LA Angels - Texas 0 - 3  
St. Louis - San Diego 3 - 4  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ligeti D. - Szabadfogás 125 kg    
Darts (Perth Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - K. Kokiri 6 - 0  
J. Wade - D. Hayes 6 - 0  
M. Smith - A. Rowe 6 - 2  
P. Taylor - K. Anderson (6 nyert legig) 6 - 4  
P. Wright - R. Mathewson 6 - 2  
R. van Barneveld - C. Cadby 6 - 5  
S. Whitlock - Ju. Thompson 6 - 2  
Gyeplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Lengyelország 1 - 1  
Spanyolország - Írország 1 - 0  
Gyeplabda (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Anglia 3 - 1  
Németország - Belgium 2 - 2  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Tappara 1 - 6  
Wolfsburg - B. Bystrica 4 - 3  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Zug 3 - 2  
Nyeman Grodno - Vienna Capitals 4 - 4  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Esbjerg 9 - 1  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - HIFK 3 - 3  
München - Comarch Cracovia 6 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Linz 4 - 8  
Ingolstadt - Dornbirn 2 - 0  
Kookoo - SaiPa 1 - 1  
Nürnberg - Kloten 1 - 4  
Slavia Praha - HC Klatovy 6 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Vityaz Podolszk 0 - 1  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 1 - 6  
Lada Toljatti - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Slovan Bratislava 5 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Traktor Cseljabinszk 2 - 1  
SZKA Szentpétervár - Jokerit 2 - 0  
Jégkorong (Visegrád Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Nove Zamky 4 - 0  
Fehérvár - Nitra 1 - 1  
Poprad - Újpest 4 - 2  
Zilina - MAC Budapest 5 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2017 - 7. szakasz    
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Theuns - S. Modolo (7. szakasz) 0 - 1  
M. Trentin - J.J. Lobato Del Valle (7. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - Tropang Texters 103 - 110  
SM Beermen - Globalport Batang Pier 115 - 112  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Oroszország 91 - 100  
Grúzia - Olaszország 65 - 73  
Görögország - Szerbia 67 - 69  
Izrael - Magyarország 85 - 70  
Lengyelország - Nagy-Britannia 86 - 76  
Litvánia - Spanyolország 78 - 79  
Ukrajna - Montenegró 62 - 75  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Los Angeles 67 - 82  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Ribe-Esbjerg 26 - 29  
Kézilabda (Euro Tournoi, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - RK Zagreb 28 - 28  
Kézilabda (Euro Tournoi, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Naturhouse La Rioja 32 - 28  
Kézilabda (Super Globe)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Sydney Univ. 33 - 25  
Barcelona - Esperance de Tunis 42 - 24  
Füchse Berlin - Pinheiros 33 - 31  
Vardar Pro Skopje - Naft Gachsaran 30 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Notts County - Accrington 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Aston Villa 1 - 1  
Hull City - Bolton 4 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macclesfield - Dover 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Sabayil 1 - 0  
Neftcsi Baku - Kapaz 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Mouscron-Peruwelz 1 - 1  
Labdarúgás (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gintra Univ. - Martve Kutaisi 6 - 0  
Partizan Bardejov - Konak Belediyesi 1 - 5  
Labdarúgás (BL, női, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SFK Sarajevo - Bettembourg 3 - 0  
Vllaznia - PAOK 0 - 1  
Labdarúgás (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zsilsztroj Harkiv - Hibernian 1 - 1  
Labdarúgás (BL, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Rigas FS 8 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medyk Konin - Linfield (Helyszín: Belfast) 4 - 1  
Shelbourne - PK-35 0 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NSA Szófia - Sturm Graz 1 - 3  
Labdarúgás (BL, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Birkirkara 5 - 0  
Olimpija Ljubljana - FK Minszk 0 - 5  
Labdarúgás (BL, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KI Klaksvik - Osijek (Helyszín: Eszék) 0 - 4  
Labdarúgás (BL, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BIIK-Kazygurt - Hajvalia 1 - 0  
Sporting CP - MTK (Helyszín: MTK stadion) 2 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiryat Gat - Avaldsnes 2 - 6  
Spartak Subotica - Breznica 6 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Botev Plovdiv 1 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Dunav Ruse 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hamburg 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Darmstadt 1 - 2  
Fürth - Ingolstadt 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paderborn - Meppen 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Independiente SF 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Bohemians 1905 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Hobro 0 - 2  
Sönderjyske - OB Odense 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Torpedo Zogyino 0 - 5  
Krumkacsi Minszk - Naftan 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - Honka 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Ajaccio GFC 2 - 0  
Brest - Nancy 2 - 1  
Nimes - Le Havre 1 - 0  
Paris FC - Auxerre 2 - 1  
Quevilly Rouen - Clermont 0 - 2  
Sochaux - Chateauroux 1 - 5  
Tours - Ajaccio 1 - 3  
Valenciennes - Niort 4 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Red Star 93 1 - 3  
Beziers - Rodez Aveyron 1 - 1  
Chambly - Sannois St-Gratien 0 - 1  
Laval - Boulogne 1 - 0  
Les Herbiers - Concarneau 1 - 1  
Lyon Duchere - Cholet 0 - 0  
Marseille Consolat - Pau 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - St-Etienne 3 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - F. Sittard 4 - 2  
Almere City - Den Bosch 1 - 1  
AZ Alkmaar 2 - RKC Waalwijk 2 - 1  
De Graafschap - Cambuur 2 - 0  
Dordrecht - Utrecht 2 2 - 1  
Emmen - FC Eindhoven 1 - 1  
Go Ahead Eagles - Nijmegen 1 - 1  
Helmond - PSV 2 1 - 2  
Oss - Volendam 1 - 0  
Telstar - Maastricht 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NAC Breda - Sparta Rotterdam 2 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Fylkir 1 - 5  
HK Kopavogs - Haukar 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Hadera 0 - 2  
Hapoel Katamon - Hapoel Rishon Lezion 1 - 0  
Hapoel Marmorek - Hapoel Ramat Gan 0 - 1  
Hapoel TA - Hapoel Bnei Lod 1 - 0  
Ironi Nesher - Beitar TA Ramla 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-B. 3 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wisla Plock 4 - 0  
Slask Wroclaw - Cracovia Krakkó 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Riga FC 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma - Cremonese 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Ufa 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - FAC Wien 4 - 0  
Hartberg - Kapfenberg 4 - 0  
Liefering - Austria Lustenau 0 - 0  
Ried - WSG Wattens 4 - 0  
Wacker Innsbruck - Wiener Neustadt 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Setúbal 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Juventus Bukarest 2 - 0  
Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Cordoba 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Celta Vigo 2 - 1  
Real Sociedad - Villarreal 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Aarau 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RAD Belgrád - Cukaricki 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Trnava 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Altinordu 2 - 1  
Samsunspor - Adana Demirspor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Karabukspor 1 - 1  
Galatasaray - Sivasspor 3 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Prestatyn 1 - 0  
Barry Town - TNS 0 - 1  
Cefn Druids - Aberystwyth 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - Loughgall 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Dungannon 0 - 1  
Carrick - Ballinamallard Utd. 2 - 0  
Coleraine - Warrenpoint 2 - 1  
Glenavon - Glentoran 2 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Infonet Tallinn 2 - 4  
Paide Linnameeskond - Jalgpallikool Tammeka 1 - 1  
Viljandi Tulevik - Parnu JK Vaprus 4 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor Celtic - Longford Town 0 - 1  
Cork City - Athlone 7 - 0  
Drogheda Utd. - Cobh Wanderers 5 - 1  
Shelbourne - Shamrock Rovers 0 - 3  
St. Patrick's - Galway 0 - 2  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Hawke'S Bay 46 - 17  
Waikato - Counties Manukau 33 - 21  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Newcastle Knights 46 - 28  
Wests Tigers - North Queensland Cowboys 14 - 22  
Röplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szlovákia 3 - 1  
Németország - Olaszország 3 - 2  
Röplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Belgium 2 - 3  
Hollandia - Törökország 1 - 3  
Röplabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Chile - U19Mexikó 2 - 3  
Röplabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dél-Korea - U19Egyiptom 3 - 1  
U19Franciaország - U19Oroszország 2 - 3  
U19Irán - U19Brazília 3 - 0  
U19Japán - U19Csehország 3 - 0  
Snooker (Paul Hunter Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ursenbacher - J.R. Clarke 4 - 2  
B. Woollaston - R. Hull 4 - 1  
B.J. Castle - Jam. Jones 2 - 4  
D. Dale - D. Ward 4 - 1  
D. Grace - A. Symons 0 - 4  
D. John - J. Cope 2 - 4  
F. O'Brien - M. Georgiou 3 - 4  
F. O'Brien - S. Hallworth 4 - 3  
F. Xiongman - S. Lam 4 - 3  
G. Greene - C. Steadman 2 - 4  
G. Wilson - J. White (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
G. Wilson - R. Lawler 4 - 0  
H. Akbar - K. Johal    
K. Doherty - R. Muir 4 - 1  
M. Georgiou - J. Boileau 4 - 2  
M. O'Donnell - Z. Richardson 4 - 3  
N. Saengkham - A. Hugill 4 - 2  
P. Lines - U. Dikme 4 - 1  
R. McLeod - A. Mehta 2 - 4  
R. Milkins - B. Cini 2 - 4  
Rh. Clark - P.S. Davison 3 - 4  
S. Baird - J. Robertson 4 - 0  
S. Bingham - Y. Delu (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
S. Carrington - W. Yuchen 4 - 1  
S. Murphy - A. Stefanow (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. O'Sullivan - R. Walden (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
T. Ford - R. Read 4 - 0  
Z. Xintong - R. Evans 4 - 0  
Z. Yong - R. Lawler 3 - 4  
Strandröplabda (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunner T / Patterson C - Boeckermann M / Schuermann L 0 - 2  
Dollinger A / Erdmann J - HerreraAlepuz/Gav.Collado 0 - 2  
Doppler C / Horst A - Morais Filho/Barbosa Sant 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Liamin N / Krasilnikov V 2 - 0  
Strandröplabda (Hamburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Maestrini / Rocha Antunes 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Hermannova B / Slukova M 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Maestrini / Rocha Antunes 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Fendrick L / Ross A 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Humana-Paredes/Pavan 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Heidrich/Verge-Depre 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Humana-Paredes/Pavan 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Laboureur C / Sude J 2 - 0  
Sweat B / Ross S - Hermannova B / Slukova M 1 - 2  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - O. Otte 2 - 0  
L. Sonego - R. Carballes Baena 1 - 2  
T. Robredo - A. Pavlasek 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - S. Peng 2 - 0  
E. Mertens - D. Cibulkova 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Smith A - Dabrowski/Xu 0 - 2  
Mertens E / Pliskova K - Barty/Dellacqua 0 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - J. De Loore 2 - 0  
C-M. Stebe - Ale. Gonzalez 2 - 0  
C-M. Stebe - M. Basic 2 - 0  
C. Ilkel - M. Mmoh 0 - 2  
C. Norrie - G. Soeda 2 - 0  
D. Shapovalov - J. Satral 2 - 1  
E. King - M. Mmoh 2 - 0  
F. Dancevic - R. Albot 0 - 2  
J-P. Smith - M. Krueger 2 - 0  
J. De Loore - D.H. Lee 2 - 0  
J.C. Aragone - A. Santillan 2 - 1  
L. Lacko - D. King 1 - 2  
L. Mayer - M. Marterer 0 - 2  
M. Kukushkin - G. Andreozzi 2 - 1  
N. Mahut - S. Tsitsipas 2 - 1  
P. Gojowczyk - S. Travaglia 0 - 2  
S. Bolelli - V. Millot 1 - 2  
S. Stakhovsky - V. Safranek 1 - 2  
T. Smyczek - P. Polansky 2 - 0  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - B. Pera 2 - 0  
A. Zaja - S.J. Jang 2 - 1  
D. Lao - J. Fett 2 - 1  
F. Abanda - V. Kuzmova 0 - 2  
Fa. Liu - S. Zhuk 0 - 2  
K. Boulter - I. Soylu 1 - 2  
Ka. Kozlova - A-Ka. Schmiedlova 2 - 1  
Ka. Kozlova - Stollár F. 2 - 0  
Lin Zhu - V. Kamenskaya 0 - 2  
M. Duque Marino - M. Buzarnescu 1 - 2  
N. Gibbs - N. Broady 2 - 1  
N. Gibbs - P. Schnyder 2 - 1  
R. Peterson - Mi. Kato 2 - 1  
S-W. Hsieh - K. Kanepi 0 - 2  
S. Vickery - J. Loeb 2 - 0  
T. Martincova - G. Brescia 2 - 0  
V. Duval - A. Kiick    
V. Kamenskaya - Cl. Liu 0 - 2  
V. Tomova - L. Kerkhove 1 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - J-L. Struff 0 - 2  
R. Bautista-Agut - T.H. Fritz 2 - 0  
Tenisz (Winston Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peralta J / Zeballos H - Pavic M / Zimonjic N 2 - 1  
Peralta J / Zeballos H - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Tollaslabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - H. Tian 2 - 0  
T.C. Chou - V. Axelsen 1 - 2  
W.H. Son - N.K. Srikanth 2 - 0  
W.K.V. Wong - Dan Lin 0 - 2  
Tollaslabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gilmour - S. Nehwal 1 - 2  
N. Okuhara - C. Marin 2 - 1  
S. Pusarla Venkata - Sun Yu 2 - 0  
Y.F. Chen - R. Intanon 2 - 1  

 

2017.08.24.
Asztalitenisz (Czech Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kallberg - Y. Muramatsu 4 - 0  
B. Steger - Y. Matsuyama 4 - 2  
C. Nuytinck - Kenta Matsudaira 0 - 4  
D. Habesohn - M. Yoshimura 0 - 4  
E. Lebesson - Y. Kizukuri    
Fei Xue - Lei Kou 4 - 3  
H. Calderano - Yij. Li 4 - 1  
J. Geraldo - Kr. Karlsson 0 - 4  
J. Groth - P. Gerell 1 - 4  
J. Ueda - S. Gauzy 4 - 1  
N. Alamiyan - R. Filus 1 - 4  
S. Fegerl - Yin. Fang 0 - 4  
T. Boll - O. Assar 4 - 0  
T. Harimoto - K. Gerassimenko 4 - 3  
T. Konecny - T. Flore 2 - 4  
Y-J Lin - T. Apolonia 4 - 2  
Asztalitenisz (Czech Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Eerland - Y. Hamamoto 1 - 4  
Ch.-Hs. Lin - Han Ying 0 - 4  
D. Vivarelli - M. Shiomi 0 - 4  
H. Hashimoto - A. Diaz 4 - 0  
H. Hayata - Y. Yuan 4 - 1  
I. Vacenovska - M. Morizono 1 - 4  
K. Ishikawa - Vik. Pavlovich 4 - 0  
M. Ito - M. Jeger 4 - 0  
M. Maeda - P. Solja 4 - 0  
N. Mittelham - M. Ekholm 3 - 4  
O. Vorobeva - H. Sato 1 - 4  
Póta G. - A. Sasao 4 - 2  
Ruo. Gu - Mi. Kato 4 - 2  
S. Mori - N. Partyka 4 - 0  
S. Polcanova - S. Shibata 4 - 3  
Y.H. Huang - E. Samara 4 - 0  
Asztalitenisz (Czech Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balint B / Nagyvaradi M - Gu R / Zhang Z 2 - 3  
Grzybowska K / Partyka N - Malanina M / Mikhailova P 3 - 1  
Hashimoto H / Sato H - Kolish A / Vorobeva O 3 - 0  
Migot M / Todorovic A - Balazova B / Matelova H 1 - 3  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bondarenko - A. Protsenko (magasugrás, Zürich) 1 - 0  
B. Spotakova - S. Kolak (női gerelyhajítás, Zürich) 1 - 0  
C. Ibarguen - Y. Rojas (női hármasugrás, Zürich) 0 - 1  
C. Semenya - F. Niyonsaba (női 800 m, Zürich) 1 - 0  
E. Thompson - D. Schippers (női 200 m, Zürich) 1 - 0  
E.M. Manangoi - T. Cheruiyot (1500 m, Zürich) 0 - 1  
J. Gatlin - A. Simbine (100 m síkfutás, Zürich) 1 - 0  
J. Vetter - T. Röhler (gerelyhajítás, Zürich) 0 - 1  
K. Clement - K. Warholm (400 m gátfutás, Zürich) 0 - 1  
L. Manyonga - J. Lawson (távolugrás, Zürich) 1 - 0  
M. Farah - M. Edris (5000 m, Zürich) 1 - 0  
Márton A. - L. Gong (női súlylökés, Zürich) 0 - 1  
Márton A. - M. Carter (női súlylökés, Zürich) 1 - 0  
R. Jebet - C.C. Chespol (női 3000 m akadályfutás, Zürich) 1 - 0  
S. Gardiner - I. Makwala (400 m síkfutás, Zürich) 0 - 1  
S. Kendricks - R. Lavillenie (rúdugrás, Zürich) 1 - 0  
S. Pearson - D. Harper-Nelson (női 100 m gátfutás, Zürich) 1 - 0  
Z. Hejnova - L. Sprunger (női 400 m gátfutás, Zürich) 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 3 - 6  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 2 - 1  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 10 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Seattle 6 - 9  
Chicago WS - Minnesota 4 - 3  
Cincinnati - Chicago Cubs 3 - 9  
Cleveland - Boston 1 - 6  
Detroit - NY Yankees 2 - 10  
Detroit - NY Yankees (19:10) 10 - 6  
Houston - Washington 6 - 1  
Kansas City - Colorado 6 - 4  
Kansas City - Colorado (20:15) 2 - 3  
LA Angels - Texas 5 - 7  
NY Mets - Arizona 4 - 2  
NY Mets - Arizona (18:10) 2 - 3  
Philadelphia - Miami 8 - 0  
Philadelphia - Miami (19:05) 8 - 9  
Pittsburgh - LA Dodgers 1 - 0  
Pittsburgh - LA Dodgers (22:05) 2 - 5  
St. Louis - San Diego 6 - 2  
Tampa Bay - Toronto 6 - 7  
Tampa Bay - Toronto (19:10) 2 - 0  
Gyeplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Írország 1 - 3  
Spanyolország - Skócia 2 - 1  
Gyeplabda (Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Anglia 1 - 0  
Németország - Belgium 0 - 1  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Malmö 6 - 4  
Stavanger - Brno 1 - 2  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Mannheim 1 - 4  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Cardiff Devils 10 - 1  
Liberec - Växjö 3 - 3  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Nottingham 5 - 2  
Mountfield HK - Turku PS 5 - 1  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Zürich Lions 4 - 4  
Gap - Klagenfurt 3 - 6  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Vítkovice 4 - 3  
Biel - Schwenningen 4 - 4  
Chomutov - Litvínov 1 - 2  
Fribourg - Düsseldorf 4 - 2  
Pardubice - Olomouc 1 - 2  
Zlín - Jihlava 2 - 2  
Ässät - Vaasan Sport 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szeversztal Cserepovec 0 - 0  
Barisz Asztana - Szpartak Moszkva 2 - 0  
Barsz Kazany - Red Star Kunlun 4 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Admiral Vlagyivosztok 3 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Riga 2 - 1  
Szocsi - Amur Habarovszk 1 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2017 - 6. szakasz    
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Contador Velasco - I. Zakarin (6. szakasz) 0 - 1  
A. Lutsenko - J. Alaphilippe (6. szakasz) 1 - 0  
F. Aru - V. Nibali (6. szakasz) 0 - 1  
J.E. Chaves Rubio - C. Froome (6. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Szerbia 68 - 66  
Görögország - Olaszország 64 - 64, h.u. 73 - 70  
Lengyelország - Izrael 74 - 77  
Lettország - Csehország 103 - 69  
Nagy-Britannia - Magyarország 82 - 64  
Szlovénia - Horvátország 74 - 73  
Törökország - Ukrajna 79 - 55  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Seattle 89 - 83  
Connecticut - Dallas 93 - 87  
Indiana - New York 50 - 71  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Otterup - Kolding 22 - 31  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Köbenhavn 22 - 34  
Kézilabda (Euro Tournoi, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - RK Zagreb 25 - 24  
Kézilabda (Euro Tournoi, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Csehovszkije Medvegyi 39 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigshafen-Friesenheim - Göppingen 25 - 32  
Stuttgart - Melsungen 29 - 27  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Corinthians 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Gremio 1 - 0  
Flamengo - Botafogo 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Estudiantes LP 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Esbjerg 1 - 2  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - FC Bruges 3 - 0  
AEK Larnaca - Plzen 0 - 0  
Ath. Bilbao - Panathinaikosz 1 - 0  
Austria Wien - Osijek 0 - 1  
Braga - FH 3 - 2  
Crvena zvezda - FK Krasznodar 2 - 1  
Dinamo Kijev - Marítimo 3 - 1  
Fenerbahce - Vardar Skopje 1 - 2  
Hajduk Split - Everton 1 - 1  
Maccabi TA - Altach 2 - 2  
Marseille - Domzale 3 - 0  
Midtjylland - Apollon Limasszol 1 - 1  
Olekszandria - BATE Boriszov 1 - 2  
Rosenborg - Ajax 3 - 2  
Salzburg - Viitorul Constanta 4 - 0  
Sheriff Tiraspol - Legia Varsó 0 - 0  
Shkendija Tetovo - Milan 0 - 1  
Skenderbeu - Dinamo Zagreb 0 - 0  
Suduva Marijampole - Ludogorec Razgrad 0 - 0  
Videoton - Partizan Belgrád 0 - 4  
Zenit Szentpétervár - Utrecht 1 - 0  
Östersund - PAOK 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Pars Jonoubi Jam 0 - 1  
Paykan - Foolad Khuzestan 1 - 0  
Siah Jamegan Mashhad - Naft Tehran 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - IR 3 - 2  
Leiknir R. - Throttur Reykjavik 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Tigres 2 - 2  
Monterrey - Dep. Toluca 4 - 1  
Necaxa - Cruz Azul 1 - 1  
Puebla - Leon 0 - 1  
Santos Laguna - Chivas Guadalajara 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Los Angeles 2 - 0  
D.C. United - Atlanta Utd. 1 - 0  
Dallas - Houston 3 - 3  
Portland - Colorado 2 - 1  
Salt Lake - San Jose 4 - 0  
Toronto - Philadelphia 3 - 0  
Vancouver - Seattle 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szmena Komszomolszk - Lucs Vlagyivosztok 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Norrköping - Trelleborg 0 - 1  
Enskede - Gefle 1 - 1  
Karlstad BK - Örebro 1 - 2  
Nybro - Kalmar 1 - 5  
Oddevold - Falkenberg 2 - 1  
Skövde AIK - GAIS 0 - 1  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southland - North Harbour 20 - 45  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Parramatta Eels 34 - 52  
Röplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Észtország 3 - 2  
Lengyelország - Szerbia 0 - 3  
Röplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Oroszország 0 - 3  
Spanyolország - Szlovénia 0 - 3  
Röplabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Csehország 1 - 3  
U19Bahrein - U19Brazília 0 - 3  
U19Egyiptom - U19Kuba 3 - 2  
U19Franciaország - U19USA 3 - 0  
U19Irán - U19Törökország 3 - 0  
U19Japán - U19Puerto Rico 3 - 0  
U19Olaszország - U19Dél-Korea 0 - 3  
U19Oroszország - U19Kína 3 - 1  
Röplabda (U19 World Championship, 17-20 )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Tunézia - U19Mexikó 2 - 3  
Röplabda (vb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Görögország 3 - 1  
Hollandia - Csehország 3 - 0  
Szlovénia - Belgium 1 - 3  
Strandröplabda (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann M / Schuerman - Lupo D / Nicolai P 1 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Goncalves Oliv. / Stein - Liamin N / Krasilnikov V 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Dollinger A / Erdmann J 2 - 1  
Strandröplabda (Hamburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Fendrick L / Ross A 2 - 0  
Fendrick L / Ross A - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Bansley H / Wilkerson B 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Hermannova B / Slukova M 2 - 1  
Kolocova K / Kvapilova M - Heidrich/Verge-Depre 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 1  
Maestrini / Rocha Antunes - Sweat B / Ross S 0 - 2  
Sweat B / Ross S - Ludwig L / Walkenhorst K 0 - 2  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - R. Ojeda Lara 2 - 0  
G. Quinzi - R. Carballes Baena 0 - 2  
M. Bourgue - L. Sonego 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - D. Cibulkova 1 - 2  
A. Pavlyuchenkova - D. Cibulkova 0 - 2  
D. Gavrilova - K. Flipkens 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski/Xu - Olaru I R / Savchuk O 2 - 0  
Flipkens K / Schuurs D - Barty/Dellacqua 0 - 2  
Melichar N / Smith A - Aoyama S / Jurak D 2 - 1  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - G. Andreozzi 1 - 2  
B. Rola - P. Polansky 1 - 2  
C. Garin - R. Albot 0 - 2  
C. Harrison - S. Travaglia 0 - 2  
C. Norrie - S. Bangoura 2 - 0  
C. Ruud - S. Bolelli 0 - 2  
D. King - N. Jarry 2 - 0  
D. Novikov - M. Marterer 1 - 2  
D. Shapovalov - G. Elias 2 - 0  
F. Bagnis - A. Menendez-Maceiras    
F. Krajinovic - J-P. Smith 0 - 2  
I. Marchenko - J. De Loore 1 - 2  
J.C. Aragone - R. Bellotti 2 - 1  
L. Lacko - A. Krajicek 2 - 0  
L. Mayer - G. Sakharov 2 - 0  
M. Basic - S. Groth 2 - 0  
M. Chiudinelli - G. Soeda 0 - 2  
M. Giron - C. Garin 0 - 2  
M. Krueger - E. Gerasimov 2 - 0  
M. Kukushkin - T. Kamke 2 - 0  
M. McDonald - J. Satral 0 - 2  
M. Trungelliti - Ale. Gonzalez 0 - 2  
N. Mahut - R. Ramanathan 2 - 1  
P. Gojowczyk - R. Opelka 2 - 0  
R. Olivo - E. King 1 - 2  
S. Robert - F. Dancevic 1 - 2  
S. Stakhovsky - F. Auger Alliassime 2 - 0  
S. Tsitsipas - M. Berrettini 2 - 1  
T. Smyczek - R. Sarmiento 2 - 0  
U. Ignatik - A. Santillan 0 - 2  
V. Millot - T. Ito 2 - 0  
V. Safranek - Y. Hanfmann 2 - 1  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - A. Kalinina 2 - 1  
A. Cadantu - J. Paolini 0 - 2  
A. Kiick - R. Sawayanagi 2 - 0  
A. Kudryavtseva - S.J. Jang 0 - 2  
B. Eraydin - V. Kuzmova 0 - 2  
B. Haas - J. Fett 1 - 2  
C. Buyukakcay - N. Broady 1 - 2  
C. McNally - A-Ka. Schmiedlova 0 - 2  
C. Rosatello - D. Lao 0 - 2  
Cl. Liu - S. Karatantcheva 2 - 1  
D. Kovinic - K. Boulter 1 - 2  
F. Abanda - A. Lottner 2 - 0  
G. Min - M. Buzarnescu 0 - 2  
I. Soylu - L. Cabrera 2 - 0  
I.M. Bara - B. Pera 0 - 2  
J. Cako - A. Zaja 0 - 2  
J. Loeb - V. Zvonareva 2 - 1  
J. Namigata - S. Zhuk 0 - 2  
Jia-J. Lu - Mi. Kato 1 - 2  
K. Ahn - Fa. Liu 0 - 2  
K. Bondarenko - S. Vickery 0 - 2  
K. Kanepi - L. Chirico 2 - 1  
L. Gjorcheska - D. Aiava 1 - 2  
L. Kerkhove - M. Trevisan 2 - 0  
M. Duque Marino - A. Glatch 2 - 0  
Mi. Kato - J. Paolini 2 - 0  
P. Hercog - V. Tomova 0 - 2  
R. Peterson - D. Aiava 2 - 0  
S-W. Hsieh - L. Hradecka 2 - 0  
S. Vögele - G. Brescia    
T. Martincova - V. Lapko 2 - 0  
Yaf. Wang - V. Duval 1 - 2  
Z. Diyas - R. Peterson 0 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - Hy. Chung 2 - 0  
Hy. Chung - J. Benneteau    
J. Isner - B. Coric 0 - 2  
S. Johnson - K. Edmund 1 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Mektic N - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Lorenzi P / Skugor F - Baker B / Mektic N 1 - 2  
Pavic M / Zimonjic N - Lindstedt R / Peya A 2 - 1  
Tollaslabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - C. Long 0 - 2  
B. Sai Praneeth - T.C. Chou 1 - 2  
Dan Lin - R. Ouseph 2 - 1  
H. Tian - B. Leverdez 2 - 0  
N.K. Srikanth - A. Antonsen 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - V. Axelsen 0 - 2  
W.H. Son - T. Saensomboonsuk 2 - 1  
Yu. Shi - W.K.V. Wong 1 - 2  
Tollaslabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - N. Okuhara 0 - 2  
A. Yamaguchi - Y.F. Chen 0 - 2  
K. Gilmour - Bi.Ji. He 2 - 1  
M. Blichfeldt - C. Marin 0 - 2  
R. Intanon - Xiao. Chen 2 - 0  
S. Nehwal - Ji H. Sung 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - Ng.Y. Cheung 2 - 1  

 

2017.08.23.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 4 - 1  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 4 - 7  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 7 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 5 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 9 - 0  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 2 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Seattle 4 - 0  
Baltimore - Oakland 4 - 6  
Baltimore - Oakland (21:05) 8 - 7  
Chicago WS - Minnesota 1 - 4  
Cincinnati - Chicago Cubs 9 - 13  
Cleveland - Boston 1 - 9  
Detroit - NY Yankees 4 - 13  
Houston - Washington 3 - 4  
Kansas City - Colorado 3 - 2  
LA Angels - Texas 10 - 1  
NY Mets - Arizona 4 - 7  
Pittsburgh - LA Dodgers 5 - 8  
San Francisco - Milwaukee 3 - 4  
San Francisco - Milwaukee (21:45) 4 - 2  
St. Louis - San Diego 4 - 12  
Tampa Bay - Toronto 6 - 5  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németh Zs. - Női 75 kg    
Gyeplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Ausztria 6 - 0  
Spanyolország - Belgium 2 - 0  
Gyeplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Lengyelország 7 - 3  
Írország - Anglia 1 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Straubing 1 - 2  
Eisbären Berlin - Jukurit 2 - 1  
Vaasan Sport - Kärpät 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Jokerit 1 - 6  
Dinamo Moszkva - Vityaz Podolszk 3 - 3  
Lada Toljatti - Traktor Cseljabinszk 0 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 5  
SZKA Szentpétervár - Slovan Bratislava 7 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.E. Chaves Rubio - C. Froome (5. szakasz) 0 - 1  
R. Bardet - F. Aru (5. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Blackwater Elite 91 - 91, h.u. 106 - 111  
Star Hotshots - Phoenix Fuelmasters 100 - 81  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Spanyolország 72 - 88  
Görögország - Grúzia 71 - 72  
Litvánia - Izland 84 - 62  
Szerbia - Olaszország 73 - 65  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - San Antonio 75 - 55  
Minnesota - Phoenix 105 - 69  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoj - Holstebro 21 - 31  
Midtjylland - Aalborg 21 - 27  
Sydhavsoerne - Skjern 21 - 31  
Kézilabda (Német Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Kiel 28 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Burnley 0 - 2  
Cheltenham - West Ham 0 - 2  
Huddersfield - Rotherham 2 - 1  
Newcastle - Nottingham 2 - 2  
Southampton - Wolverhampton 0 - 2  
Stoke - Rochdale 4 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Melbourne Victory 3 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Young Boys 2 - 0  
FC Köbenhavn - Qarabag Baku 2 - 1  
FCS Bukarest - Sporting CP 1 - 5  
Liverpool - Hoffenheim 4 - 2  
Slavia Praha - APOEL Nicosia 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Criciuma 0 - 0  
Brasil de Pelotas - Goiás 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Independiente 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Zizkov 4 - 1  
Frydek Mistek - Vlasim 1 - 1  
Olympia Praha - Ceske Budejovice 0 - 0  
Pribram - Varnsdorf 3 - 1  
Sokolov - Trinec 1 - 0  
Usti nad Labem - Znojmo 4 - 0  
Vitkovice - Pardubice 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing - Fremad Amager 0 - 1  
Roskilde - Köge 0 - 3  
Thisted - Vendsyssel 1 - 2  
Vejle - Brabrand 2 - 0  
Viborg - Fredericia 2 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Hjörring 1 - 6  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Anyang 2 - 2  
Gyeongnam - Daejeon Citizen 4 - 2  
Seongnam - Busan I'Park 1 - 1  
Seoul E-Land - Asan Mugunghwa 3 - 2  
Suwon City - Bucheon 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Fiorentina 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - OPS 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Olimpia Grudziadz 0 - 1  
Chrobry Glogow - Gornik Leczna 2 - 0  
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 1 - 0  
Odra Opole - Rakow Czestochowa 1 - 0  
Stal Mielec - Pogon Siedlce 2 - 3  
Wigry Suwalki - Miedz Legnica 0 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Puszcza Niepolomice 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Utenis Utena 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Lobos BUAP 1 - 1  
Pachuca - Veracruz 4 - 1  
Queretaro - Tijuana 1 - 3  
UNAM Pumas - Monarcas Morelia 1 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Szeged 2011 0 - 0  
Budaörs - Kazincbarcika 6 - 2  
Békéscsaba - Mosonmagyaróvár 2 - 0  
Cegléd - Győr 2 - 1  
Csákvár - ZTE 1 - 2  
Gyirmót - Dorog 3 - 2  
Nyíregyháza - Soroksár 1 - 1  
Siófok - Kisvárda 1 - 2  
Szolnok - MTK 1 - 2  
Vác - Sopron 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandviken - Arna-Björnar 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Moszkva - Baltika Kalinyingrád 2 - 1  
Armavir - Kubany Krasznodar 0 - 0  
Csertanovo - Dinamo Szentpétervár 0 - 2  
Csita - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 1  
Dinamo Brjanszk - Kurszk 0 - 1  
Energomas Belgorod - Tambov 0 - 1  
Himki - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 2  
Irtis Omszk - Tom Tomszk 0 - 4  
Rotor Volgográd - Volgar Asztrahan 0 - 2  
Szizran - Krilja Szovjetov Szamara 0 - 2  
Szokol Szaratov - Gazovik Orenburg 1 - 3  
Szpartak Nalcsik - Cser. Novorosszijszk 0 - 0  
Torpedo Vladimir - Olimp. Nyizsnyij Novgorod 0 - 1  
Tyumeny - Szibir Novoszibirszk 2 - 1  
Znamja Truda - Fakel Voronyezs 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Viseu 0 - 0  
Benfica B - Varzim 2 - 1  
Gil Vicente - Uniao Madeira 1 - 0  
Leixoes - Porto B 1 - 0  
Nacional Madeira - Famalicao 3 - 0  
Penafiel - Braga B 2 - 1  
Santa Clara - Académica 3 - 1  
Sporting CP B - Cova Piedade 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Kopparbergs/Göteborg 0 - 0  
Kvarnsveden - Djurgarden 2 - 2  
Linköping - Pitea 2 - 3  
Vittsjö - Kristianstad 1 - 1  
Örebro - Eskilstuna Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arameiska-Syrianska - Brommapojkarna 0 - 2  
Aspudden-Tellus - Dalkurd 1 - 3  
Bollnäs - Norrköping 0 - 5  
Brage - Atvidaberg 1 - 4  
Carlstad Utd. - Sirius 1 - 2  
Gamla Upsala - Djurgarden 1 - 4  
Hittarps IK - Varberg 0 - 3  
Husqvarna - Öster 2 - 2  
Kristianstad - Halmstad 1 - 3  
Landskrona - Elfsborg 3 - 3  
Lund - Norrby 0 - 2  
Oskarshamns AIK - Helsingborg 1 - 3  
Pitea - Degerfors 0 - 0  
Sollentun - Syrianska 1 - 2  
Torns - Värnamo 1 - 1  
Torstorps IF - Sundsvall 0 - 3  
Trollhättan - FF Malmö 1 - 4  
Tullinge TP - Frej Täby 2 - 5  
Tvaaker - Örgryte 2 - 1  
Utsikten - Jönköping Södra 2 - 2  
Vasalund - AFC Eskilstuna 1 - 1  
Värmbols - AIK Stockholm 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Nis - Mladost Lucani 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Urawa RD 3 - 1  
Röplabda (vb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 0 - 3  
Csehország - Bulgária 1 - 3  
Görögország - Szlovénia 0 - 3  
Strandröplabda (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann M / Schuerman - Saxton B / Schalk C 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - HerreraAlepuz/Gav.Collado 2 - 0  
Doppler C / Horst A - HerreraAlepuz/Gav.Collado 2 - 1  
Goncalves Oliv. / Stein - Brunner T / Patterson C 1 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - Brunner T / Patterson C 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Saxton B / Schalk C 2 - 0  
Morais Filho/Barbosa Sant - Dollinger A / Erdmann J 1 - 2  
Morais Filho/Barbosa Sant - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
Strandröplabda (Hamburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Bansley H / Wilkerson B 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Heidrich/Verge-Depre 0 - 2  
Maestrini / Rocha Antunes - Ludwig L / Walkenhorst K 0 - 2  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - D. Petrovic 2 - 1  
M. Jaloviec - A. Pavlasek 0 - 2  
T. Robredo - K. Coppejans 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - C. Suarez Navarro 2 - 0  
A. Radwanska - E. Bouchard 2 - 0  
K. Flipkens - A. Bogdan 2 - 0  
M. Linette - Shu. Zhang 1 - 2  
M. Lucic-Baroni - S. Peng 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mertens E / Pliskova K - Bertens/Larsson 2 - 0  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - L. Giustino    
A. Krajicek - M. Safwat 2 - 1  
Ale. Gonzalez - M. Ebden 2 - 1  
B. Bonzi - R. Sarmiento 0 - 2  
B. Schnur - M. Krueger 1 - 2  
C-M. Stebe - A. Setkic 2 - 0  
C. Hemery - N. Jarry 0 - 2  
C. Ilkel - W. Blumberg 2 - 0  
D. King - D. Nguyen 2 - 0  
D.H. Lee - G. Melzer 2 - 0  
Di Wu - S. Tsitsipas 1 - 2  
E. King - S. Caruso 2 - 0  
F. Bagnis - I. Ivashka 2 - 0  
F. Coria - E. Gerasimov 0 - 2  
F. Dancevic - L. Vanni 2 - 1  
F. Krajinovic - L. Rosol 2 - 1  
I. Sijsling - M. Mmoh 0 - 2  
J. Domingues - R. Albot 0 - 2  
J.J. Wolf - J-P. Smith 0 - 2  
K. Kravchuk - P. Polansky 0 - 2  
L. Lacko - L. Grigelis 2 - 0  
M. Arevalo - M. Berrettini 0 - 2  
M. Chiudinelli - B. Mott 2 - 0  
M. Trungelliti - J. Hiltzik 2 - 0  
N. Mahut - S.W. Kwon 2 - 0  
O. Nedovyesov - S. Travaglia 0 - 2  
Q. Halys - T. Smyczek 0 - 2  
R. Olivo - J. Jahn 2 - 0  
R. Quiroz - A. Menendez-Maceiras 1 - 2  
R. Ramanathan - P-H. Mathieu 2 - 0  
S. Napolitano - B. Rola 0 - 2  
S. Robert - L. Giustino 2 - 0  
T. Gabashvili - S. Bangoura 1 - 2  
Y. Bhambri - G. Soeda 1 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - Gálfi D. 2 - 1  
A. Kudryavtseva - L. Robson 2 - 0  
A. Zaja - Q. Lemoine 2 - 0  
B. Eraydin - D. Pfizenmaier 2 - 1  
C. Dolehide - Cl. Liu 0 - 2  
D. Kovinic - C. Perrin 2 - 1  
D. Seguel - V. Lapko 1 - 2  
F. Abanda - A. Panova 2 - 1  
G. Brescia - P.M. Tig 2 - 1  
I. Jorovic - C. Buyukakcay 0 - 2  
I. Soylu - A. Anisimova 2 - 1  
J.B. Teichmann - N. Broady 1 - 2  
K. Boulter - D.R. Collins 2 - 0  
K. Piter - G. Min 1 - 2  
Ka. Kozlova - C. Paquet 2 - 0  
L. Cabrera - T. Korpatsch 2 - 0  
Lin Zhu - E. Hozumi 2 - 0  
M. Duque Marino - K. von Deichmann 2 - 1  
M. Erakovic - Stollár F. 0 - 2  
M. Hibi - A. Lottner 0 - 2  
M. Zanevska - J. Cako 1 - 2  
N. Gibbs - F. Di Lorenzo 2 - 0  
P. Monova - C. McNally 1 - 2  
S. Karatantcheva - A. Rus 2 - 0  
S. Sharipova - S.J. Jang 1 - 2  
S. Vögele - J. Pegula 2 - 0  
Shi. Xu - D. Lao 1 - 2  
T. Martincova - V. Grammatikopoulou 2 - 1  
U.M. Arconada - V. Kuzmova 0 - 2  
V. Kamenskaya - Ann Li 2 - 0  
Y. Bonaventure - P. Schnyder 1 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - J-L. Struff 1 - 2  
H. Zeballos - D. Dzumhur 0 - 2  
Hy. Chung - A. Rublev 2 - 1  
J. Benneteau - P. Carreno-Busta 2 - 1  
J. Isner - An. Kuznetsov 2 - 1  
K. Edmund - Fucsovics M. 2 - 0  
R. Bautista-Agut - M. Baghdatis 2 - 0  
S. Johnson - C. Berlocq 2 - 0  
T.H. Fritz - P. Lorenzi 2 - 0  
Y. Sugita - T.H. Fritz 0 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Monroe N - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Daniell M / Monroe N - Sa A / Venus M 2 - 0  
Gonzalez S / Martin F - Lindstedt R / Peya A 0 - 2  
Lopez M / Marrero D - Baker B / Mektic N 0 - 2  
Molteni A / Shamasdin A - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Tollaslabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - T. Sugiarto 2 - 0  
Dan Lin - E. Holst 2 - 1  
G. Anthony - B. Sai Praneeth 1 - 2  
M. Caljouw - A. Jayaram 0 - 2  
M. Zwiebler - T.C. Chou 1 - 2  
N.K. Srikanth - L. Corvee 2 - 0  
R. Ouseph - Sa. Verma 2 - 0  
S.D. Kuncoro - C. Long 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - Zulf. Zulkiffli 2 - 0  
V. Malkov - H. Tian 0 - 2  
W.K.V. Wong - K. Tsuneyama 2 - 1  
Yu. Shi - Y. De Oliveira 2 - 1  
Z. Durkinjak - B. Leverdez 1 - 2  
Tollaslabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Blichfeldt - S. Sato 2 - 1  
P.Y. Yip - C. Marin 0 - 2  
R. Das - K. Gilmour 0 - 2  
S. Jaquet - S. Nehwal 0 - 2  
Su Yu Chen - Bi.Ji. He 0 - 2  

 

2017.08.22.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 2 - 9  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 5 - 4  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 6 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 2 - 6  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 7 - 0  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 5 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Seattle 5 - 6  
Baltimore - Oakland 7 - 3  
Cleveland - Boston 5 - 4  
LA Angels - Texas 3 - 5  
NY Mets - Arizona 2 - 3  
Pittsburgh - LA Dodgers 5 - 6  
San Francisco - Milwaukee 2 - 0  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lám B. - Kötöttfogás 130 kg    
Szabó L. - Kötöttfogás 80 kg    
Gyeplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Belgium 1 - 2  
Gyeplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Skócia 2 - 0  
Írország - Németország 1 - 5  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Olomouc 1 - 2  
Litvínov - Chomutov 1 - 3  
Zlín - Pardubice 3 - 5  
Újpest - Zilina 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Dinamo Riga 3 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szeversztal Cserepovec 1 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Amur Habarovszk 2 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - Admiral Vlagyivosztok 3 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Szpartak Moszkva 3 - 1  
Szocsi - Red Star Kunlun 2 - 4  
Jégkorong (Visegrád Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Poprad 3 - 3  
Nitra - MAC Budapest 5 - 1  
Nove Zamky - Fehérvár 3 - 3  
Újpest - Zilina 1 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. van Asbroeck - J. Debusschere (4. szakasz) 1 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blythe - M. Schwarzmann (4. szakasz) 0 - 1  
Vuelta a Espana 2017 - 4. szakasz    
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - West Bromwich 1 - 3  
Aston Villa - Wigan 4 - 1  
Birmingham - Bournemouth 1 - 2  
Bolton - Sheffield Wed. 3 - 2  
Brighton - Barnet 1 - 0  
Cardiff - Burton 1 - 2  
Carlisle - Sunderland 1 - 2  
Crystal Palace - Ipswich 2 - 1  
Doncaster - Hull City 2 - 0  
Fulham - Bristol Rovers 0 - 1  
Grimsby - Derby County 0 - 1  
Leeds - Newport 5 - 1  
Middlesbrough - Scunthorpe 3 - 0  
Milton Keynes Dons - Swansea 1 - 4  
Norwich - Charlton 4 - 1  
QPR - Brentford 1 - 4  
Reading - Millwall 1 - 1  
Sheffield Utd. - Leicester 1 - 4  
Watford - Bristol City 2 - 3  
Labdarúgás (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gintra Univ. - Partizan Bardejov 4 - 0  
Konak Belediyesi - Martve Kutaisi 5 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SFK Sarajevo - Vllaznia 0 - 1  
Labdarúgás (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Swansea 5 - 0  
Olimpia Cluj - Zsilsztroj Harkiv 1 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Rigas FS 6 - 0  
Standard Liege - Parnu (Helyszín: Parnu) 2 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medyk Konin - Shelbourne 0 - 0  
PK-35 - Linfield (Helyszín: Belfast) 1 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sturm Graz - Noroc Nimoreni 4 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Olimpija Ljubljana (Helyszín: Ljubljana) 2 - 1  
Labdarúgás (BL, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Istatov 7 - 0  
Stjarnan - KI Klaksvik 9 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BIIK-Kazygurt - Sporting CP 2 - 1  
MTK - Hajvalia 2 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartak Subotica - Kiryat Gat 7 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Celtic 4 - 3  
Maribor - Hapoel Beer Sheva 1 - 0  
Nice - Napoli 0 - 2  
Rijeka - Olympiakosz 0 - 1  
Sevilla - Istanbul Basaksehir 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Atlético MG 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - MAS Taborsko 2 - 1  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Red Star 93 0 - 0  
Lorient - Lens 3 - 2  
Nancy - Orleans 2 - 2  
Paris FC - Clermont 0 - 2  
Tours - Le Havre 0 - 0  
Valenciennes - Reims 3 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Padideh Mashhad 0 - 2  
Saipa Karaj - Tractor Tabriz 0 - 2  
Sanat Naft Abadan - Zob Ahan 2 - 2  
Sepahan - Sepidrood Rasht 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Atl. Huila 1 - 0  
Dep. Tolima - Cortulua 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - GKS Tychy 2 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Ruch Chorzow 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - VMFD Zalgiris 1 - 1  
Trakai - Atlantas Klaipeda 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Bodö/Glimt 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Al-Ahli (KSA) 2 - 2  
Shanghai SIPG - Guangzhou Evergrande 4 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Viljandi Tulevik 2 - 1  
Nomme Kalju - Flora Tallinn 0 - 1  
Parnu JK Vaprus - Trans Narva 0 - 1  
Sillamae Kalev - Levadia Tallinn 0 - 9  
Röplabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Egyiptom - U19USA 3 - 1  
U19Tunézia - U19Bahrein (Helyszín: Bahrein) 1 - 3  
Röplabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Lengyelország 3 - 1  
U19Japán - U19Brazília 3 - 0  
Röplabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Törökország 2 - 3  
U19Oroszország - U19Dél-Korea 3 - 1  
Röplabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Irán - U19Csehország 3 - 0  
U19Olaszország - U19Kína 3 - 1  
Röplabda (vb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Csehország 3 - 2  
Hollandia - Görögország 3 - 0  
Szlovénia - Bulgária 1 - 3  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
China Championship 2017    
S. Murphy - L. Brecel (10 nyert frame-ig) 5 - 10  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - L. Hampel 2 - 0  
G. Quinzi - B. Zapata Miralles 2 - 1  
L. Sonego - A. Pellegrino 2 - 0  
T. Robredo - G. Mager 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - D. Gavrilova 0 - 2  
C. Suarez Navarro - J. Cepelova    
D. Kasatkina - E. Mertens 0 - 2  
K. Bertens - E. Mertens 1 - 2  
M. Linette - R. Vinci 2 - 0  
Shu. Zhang - P. Kvitova 2 - 0  
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flipkens K / Schuurs D - Ninomiya M / Voracova R 2 - 0  
Mertens E / Pliskova K - Kichenok N / Rodionova A 2 - 0  
Mirza S / Niculescu M - Bouchard E / Stephens S    
Mirza S / Niculescu M - Melichar N / Smith A 0 - 2  
Spears A / Srebotnik K - Barty/Dellacqua 0 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - C. Norrie 0 - 2  
A. Santillan - S. Ofner 2 - 1  
B. Klahn - M. Polmans 2 - 1  
B. Klein - V. Millot 1 - 2  
C. Harrison - J. McGee    
C. Ruud - D. Popko 2 - 0  
D. Novikov - Y. Uchiyama 2 - 1  
D. Shapovalov - D. Kudla 2 - 0  
G. Andreozzi - S. Kozlov 2 - 0  
G. Oliveira - G. Elias 1 - 2  
G. Sakharov - P. Michnev 2 - 0  
H. Moriya - F. Auger Alliassime 0 - 2  
J. Satral - P. Sousa 2 - 0  
L. Mayer - M. Janvier 2 - 0  
M. Cecchinato - J.C. Aragone 1 - 2  
M. Kukushkin - J. Kovalik 2 - 0  
M. McDonald - Y. Maden 2 - 0  
P. Gojowczyk - N. Milojevic 2 - 1  
P. Gunneswaran - Y. Hanfmann 0 - 2  
R. Bellotti - A. Collarini 2 - 0  
R. Opelka - A. Sarkissian 2 - 1  
S. Bolelli - D. Brands 2 - 0  
S. Stakhovsky - A. Vatutin 2 - 0  
T. Ito - K. De Schepper 2 - 1  
T. Kamke - N. Rubin 2 - 0  
U. Ignatik - Max. Gonzalez 2 - 1  
V. Galovic - M. Marterer 0 - 2  
V. Safranek - D. Masur 2 - 1  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - W. Osuigwe 2 - 0  
A. Glatch - E. Kulichkova 2 - 0  
A. Kalinskaya - J. Namigata 0 - 2  
A. Kiick - O. Ianchuk 2 - 1  
A. Lahey - S. Zhuk 0 - 2  
A. Sabalenka - C. Rosatello 1 - 2  
B. Krejcikova - P. Hercog 1 - 2  
B.V. Andreescu - Fa. Liu 1 - 2  
D. Jakupovic - V. Duval 0 - 2  
I. Falconi - V. Tomova 1 - 2  
J. Loeb - N-L. Han 2 - 0  
Jin.J. Lu - B. Pera 1 - 2  
K. Ahn - K. Stewart 2 - 0  
K. Bondarenko - S. Soler-Espinosa 2 - 0  
K. Hobgarski - L. Hradecka 0 - 2  
K. Lykina - A. Kalinina 1 - 2  
L. Kerkhove - C. Skamlova 2 - 1  
M. Bouzkova - M. Buzarnescu 1 - 2  
M. Georges - I.M. Bara    
Mon. Gonzalez - J. Fett 1 - 2  
N. Stojanovic - K. Kanepi 0 - 2  
P. Krejsova - M. Trevisan 1 - 2  
R. Sawayanagi - A. Muhammad 2 - 1  
S-W. Hsieh - Ke. Chen 2 - 1  
S. Crawford - L. Chirico 1 - 2  
T. Smitkova - B. Haas 0 - 2  
V. Kudermetova - S. Vickery 0 - 2  
V. Zvonareva - Xin. Han 2 - 0  
Yaf. Wang - Xinyu Gao 2 - 1  
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - A. Seppi 0 - 2  
C. Berlocq - V. Troicki 2 - 1  
D. Dzumhur - G. Simon 2 - 1  
D. Istomin - D. Dzumhur 0 - 2  
D. Medvedev - K. Edmund 1 - 2  
D. Young - B. Coric 1 - 2  
F. Verdasco - H. Zeballos 1 - 2  
Fucsovics M. - J. Sousa 2 - 1  
J-L. Struff - P. Cuevas 2 - 0  
M. Baghdatis - J. Vesely 2 - 0  
R. Bautista-Agut - D. Lajovic 2 - 0  
S. Johnson - Y-H. Lu 2 - 0  
T. Monteiro - P. Lorenzi 1 - 2  
T.H. Fritz - M. Jaziri 2 - 1  
Tenisz (Winston Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal/Farah - Matkowski M / Mirnyi M    
Tollaslabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Ch-We. Lee 2 - 1  
B. Seguin - M. Zwiebler 0 - 2  
H-K. Vittinghus - H. Tian 1 - 2  
L. Wraber - A. Jayaram 0 - 2  
M. Caljouw - N. Karunaratne 2 - 0  
M. Carder - V. Malkov 0 - 2  
M. Dubowski - G. Anthony 0 - 2  
M. Zilberman - Z. Durkinjak 0 - 2  
Nan Wei - B. Sai Praneeth 0 - 2  
R. Maddaloni - P. Seng Low 2 - 0  
R. Must - E. Heino 1 - 2  
S.D. Kuncoro - M. Ludik 2 - 0  
T. Penty - T.C. Chou 1 - 2  
T. Ueda - V. Axelsen 1 - 2  
Tollaslabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - L. Kjaersfeldt 2 - 0  
B. Corrales - L. Heim 2 - 0  
Ng.Y. Cheung - E. Kosetskaya 2 - 1  
R. Intanon - R.C. Yap 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - H.M. Kim 2 - 0  
Sun Yu - L.A. Mainaky 2 - 0  
Xiao. Chen - Mic. Li 2 - 0  
Y.F. Chen - Y.P. Pai 2 - 0  

 

2017.08.21.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - St. Louis 6 - 3  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kurak - Korpási B. (kötöttfogás 71 kg) 0 - 1  
F. Cengiz - Lőrincz T. (kötöttfogás 75 kg) 0 - 1  
Kiss B. - D. Timchenko (kötöttfogás 98 kg) 1 - 0  
Kiss B. - Kötöttfogás 98 kg    
Korpási B. - Kötöttfogás 71 kg    
Lőrincz T. - Kötöttfogás 75 kg    
Lőrincz V. - Kötöttfogás 85 kg    
Gyeplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 5 - 0  
Spanyolország - Ausztria 2 - 2  
Gyeplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Németország 3 - 4  
Írország - Lengyelország 7 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva 4 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Contador Velasco - I. Zakarin (3. szakasz) 0 - 1  
C. Froome - V. Nibali (3. szakasz) 0 - 1  
J. Alaphilippe - L.L. Sanchez Gil (3. szakasz) 0 - 1  
N. Roche - W. Kelderman (3. szakasz) 1 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2017 - 3. szakasz    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Seattle 66 - 103  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Defensa Justicia 0 - 2  
River Plate - Instituto Cordoba 4 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeptemvri Szófia - Beroe Stara Zagora 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Santos 0 - 0  
Palmeiras - Chapecoense 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Bochum 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz Nicosia - Doxa Katokopiasz 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Helsingor 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chateauroux - Nimes 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Apollon Szmirnisz 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - De Graafschap 2 - 2  
Utrecht 2 - Oss 0 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Fjölnir 4 - 0  
Valur - Grindavik 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Maccabi Ahi Nazareth 2 - 0  
Hapoel Bnei Lod - Ironi Nesher 2 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel TA 0 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Maccabi Haifa 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Alianza Petrolera 4 - 0  
Junior de Barranquilla - Once Caldas 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Wisla Krakkó 3 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Jelgava 0 - 0  
Rigas FS - Riga FC 1 - 1  
Ventspils - Liepaja 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - New England 2 - 1  
Seattle - Minnesota 2 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville - FC Miami 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Strömsgodset 0 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Kansas City 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Arszenál Tula 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Wacker Innsbruck 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Pacos Ferreira 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Everton 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Concordia Chiajna 2 - 1  
Dinamo Bukarest - Sepsi OSK 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugo - Reus 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - UCAM Murcia 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Villarreal 1 - 0  
Malaga - Eibar 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Servette 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Trelleborg 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - Kalmar 1 - 3  
Örebro - Hammarby 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Celje 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ümraniyespor - Boluspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Genclerbirligi 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Hilal (KSA) 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Infonet Tallinn 1 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Cork City 0 - 1  
Röplabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bahrein - U19Puerto Rico 3 - 2  
U19USA - U19Tunézia 3 - 2  
Röplabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Brazília - U19Kuba 3 - 1  
U19Lengyelország - U19Japán 1 - 3  
Röplabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Dél-Korea 3 - 2  
U19Oroszország - U19Chile 3 - 0  
Röplabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Irán - U19Kína 3 - 0  
U19Olaszország - U19Mexikó 3 - 0  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Brecel - L. Hang (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
S. Murphy - A. Carter (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - D. Petrovic 0 - 2  
M. Bourgue - M. Viola 2 - 0  
S. Diez - M. Donati 2 - 1  
T. Lamasine - M. Jaloviec 0 - 2  
Tenisz (Manerbio, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Agazzi / D. Pontoglio - A. Behar / J. Salisbury 0 - 2  
Tenisz (New Haven, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - E. Vesnina 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - C. McHale 2 - 1  
B. Strycova - D. Kasatkina 0 - 2  
D. Gavrilova - Kr. Pliskova 2 - 1  
K. Mladenovic - Babos T. 0 - 2  
K. Siniakova - S. Peng 1 - 2  
L. Davis - E. Bouchard 0 - 2  
L. Tsurenko - K. Flipkens 0 - 2  
S. Stephens - E. Vesnina    
Tenisz (New Haven, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Jurak D - Hibino N / Rosolska A 2 - 0  
Dabrowski/Xu - Klepac A / Martinez Sanch 2 - 1  
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - S. Darcis 2 - 0  
C. Berlocq - A. Bolt 2 - 0  
D. Köpfer - H. Zeballos 0 - 2  
D. Lajovic - P. Chrysochos 2 - 0  
Fucsovics M. - E. Gulbis 2 - 0  
J. Benneteau - P-H. Herbert 2 - 0  
J. Tipsarevic - A. Seppi 0 - 2  
K. Edmund - T. Fabbiano 2 - 0  
R. Dutra da Silva - D. Young 0 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Nestor D - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Lorenzi P / Skugor F - Paes L / Raja P 2 - 1  
Pavic M / Zimonjic N - Knowle J / Simon G 2 - 1  
Peralta J / Zeballos H - Mansouri S / Seraphim C 2 - 0  
Tollaslabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - F. Roth 2 - 0  
Dan Lin - K. Merrilees 2 - 0  
F. Burestedt - E. Holst 0 - 2  
Krausz G. - V. Vattanirappel 2 - 1  
L. Corvee - Yu Hs. Lin 2 - 1  
L.R. Garrido - K. Tsuneyama 0 - 2  
M. Myhre - Y. De Oliveira 1 - 2  
N.K. Srikanth - S. Sirant 2 - 0  
P. Abian - Sa. Verma    
T. Saensomboonsuk - N. Fransman 2 - 1  
T. Sugiarto - Yun Hu 2 - 0  
W.H. Son - K. Koljonen 2 - 0  
Yu. Shi - S. Evans 2 - 0  
Zulf. Zulkiffli - A. Pochtarev 2 - 1  
Tollaslabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mikkela - R. Das    
C. Birch - T. Lad 1 - 2  
D. Lansac - E. Kosetskaya 0 - 2  
F. Chapman - L. Heim 1 - 2  
H.W. Chen - R.C. Yap 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - M. Ulitina 2 - 0  
L.A. Mainaky - K. Foo Kune 2 - 0  
M. Blichfeldt - F. Deprez 2 - 0  
Mic. Li - L. Zetchiri 2 - 1  
N. Vainio - Y.P. Pai 0 - 2  
P.Y. Yip - N. Perminova 2 - 0  
R. Honderich - Ir. Wang 2 - 0  
S. Jaquet - N. Voytsekh 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,