Tippmix eredmények - 2017. április 3-9.

2017-04-03
Tippmix eredmények - 2017. április 3-9.
2017.04.09.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Essendon 57 - 42  
Gold Coast Suns - Hawthorn 139 - 53  
St. Kilda - Brisbane Lions 107 - 76  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 1 - 2  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 4 - 3  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 6 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 1 - 4  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 2 - 0  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 4 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Cleveland 11 - 2  
Baltimore - NY Yankees 3 - 7  
Chicago WS - Minnesota 1 - 4  
Colorado - LA Dodgers 4 - 2  
Detroit - Boston 5 - 7  
Houston - Kansas City 3 - 7  
LA Angels - Seattle 5 - 4  
Milwaukee - Chicago Cubs 6 - 11  
Milwaukee - Chicago Cubs (20:10) 4 - 7  
NY Mets - Miami 1 - 8  
Philadelphia - Washington 17 - 3  
Philadelphia - Washington (19:35) 4 - 3  
Pittsburgh - Atlanta 6 - 4  
Pittsburgh - Atlanta (19:35) 6 - 5  
San Diego - San Francisco 2 - 1  
St. Louis - Cincinnati 0 - 8  
Tampa Bay - Toronto 3 - 2  
Tampa Bay - Toronto (19:10) 7 - 2  
Texas - Oakland 1 - 6  
Curling (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - USA 7 - 5  
Futsal (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Fehéroroszország 1 - 1  
Hollandia - Olaszország 2 - 4  
Futsal (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Albánia 5 - 0  
Bosznia-Hercegovina - Magyarország 2 - 2  
Futsal (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Horvátország 1 - 6  
Ukrajna - Montenegró 4 - 2  
Futsal (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Portugália 1 - 5  
Románia - Lettország 3 - 1  
Futsal (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Moldova 4 - 2  
Szerbia - Spanyolország 0 - 6  
Futsal (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Dánia 5 - 0  
Macedónia - Csehország 3 - 7  
Futsal (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Oroszország 0 - 1  
Törökország - Franciaország 1 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - St. John's 0 - 5  
Bridgeport - Providence 0 - 3  
Charlotte - Texas Stars 9 - 3  
Charlotte - Texas Stars (19:00) 3 - 1  
Chicago Wolves - Iowa 3 - 3  
Grand Rapids - Cleveland 0 - 4  
Hartford - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 2  
Lehigh Valley - Springfield 4 - 2  
Milwaukee - Rockford 2 - 4  
Ontario Reign - San Diego 3 - 1  
Rochester - Utica 5 - 0  
Stockton - San Jose Barracuda 5 - 2  
Syracuse - Albany 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Motor Ceske Budejovice 1 - 2  
Pardubice - Jihlava 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Liberec (6.m.) 0 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentofte - Esbjerg (2.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Svájc 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Minnesota 1 - 3  
Carolina - St. Louis 4 - 4  
Dallas - Colorado 3 - 3  
Detroit - Montreal 2 - 2  
Florida - Buffalo 3 - 0  
Los Angeles - Chicago 2 - 2  
New Jersey - NY Islanders 2 - 4  
San Jose - Calgary 3 - 1  
Toronto - Pittsburgh 5 - 3  
Vancouver - Edmonton 2 - 3  
Winnipeg - Nashville 2 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Frisk/Asker (5.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Wolfsburg (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Malmö (5.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Skalica 6 - 1  
Liptovsky Mikulas - Trencin 2 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Martin (5.m.) 6 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió II./A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ausztrália 0 - 3  
Románia - Spanyolország 6 - 0  
Szerbia - Izland 6 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Adecco ASVEL 92 - 88  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Star Hotshots 113 - 98  
Mahindra Enforcers - Tropang Texters 84 - 86  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi Haifa 82 - 84  
Hapoel TA - Ironi Naharia 80 - 105  
Maccabi Rishon - Maccabi Kiryat Gat 94 - 87  
Maccabi TA - Hapoel Eilat 73 - 76  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Tochigi 64 - 72  
Mikawa Kariya - Nagoya Dolphins 72 - 58  
Osaka - Kyoto 82 - 74  
Shiga - Ryukyu Okinawa 89 - 88  
Tokyo Alvark - Sendai 84 - 63  
Tokyo Sunrockers - Yokohama 69 - 66  
Toyama - Albirex Niigata 71 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Anwil Wloclawek 71 - 75  
Rosa Radom - Start Lublin 80 - 47  
Szczecin - Krosno 105 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Zalgiris Kaunas 54 - 82  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - ZTE 89 - 90  
Szolnok - Körmend 78 - 71  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Győr (2.m.) 69 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Cleveland 111 - 111, h.u. 126 - 125  
Charlotte - Boston 114 - 121  
Denver - Oklahoma City 105 - 106  
Golden State - New Orleans 123 - 101  
New York - Toronto 97 - 110  
Orlando - Indiana 112 - 127  
Philadelphia - Milwaukee 82 - 90  
Portland - Utah 101 - 86  
San Antonio - LA Clippers 87 - 98  
Washington - Miami 103 - 106  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Bayreuth 83 - 65  
Telekom Bonn - Jena 72 - 61  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Cantu 92 - 86  
Brindisi - VL Pesaro 81 - 81, h.u. 93 - 94  
Caserta - Torino 83 - 76  
Cremona - Brescia 80 - 86  
Milano - Venezia 88 - 80  
Pistoia - Capo D'Orlando 75 - 59  
Reggio Emilia - Varese 73 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco Gipuzkoa - Ferrol (2.m.) 61 - 59  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Zaragoza 91 - 88  
Estudiantes - Murcia 109 - 84  
Joventut Badalona - Gran Canaria 86 - 72  
Manresa - Valencia 73 - 94  
Real Madrid - Baskonia Vitoria 86 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Fenerbahce Ülker 75 - 86  
Galatasaray - Istanbul BB 74 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Galatasaray 69 - 82  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Parma Permszkij Kraj 110 - 99  
Himki Moszkva - Zenit Szentpétervár 66 - 74  
Jenyiszej Krasznojarszk - VEF Riga 88 - 71  
Nyizsnyij Novgorod - Asztana 76 - 72  
Kézilabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Larvik 31 - 17  
Metz - Győr 32 - 31  
Midtjylland - Vardar SCBT 26 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Aalborg 27 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Nyköbing F. 38 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Zaglebie Lubin 34 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Balatonfüred 18 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haslum - Kolstad (3.m.) 18 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Oldenburg 27 - 27  
Leipzig - Dortmund 27 - 23  
Leverkusen - Buxtehude 20 - 28  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Flensburg 29 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - RK Zagreb 23 - 19  
Vardar Pro Skopje - Veszprém 26 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - AX Puente Genil 31 - 29  
Granollers - Bidasoa Irun 28 - 27  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Club Almagro 1 - 2  
Gimnasia Jujuy - Villa Dalmine 2 - 1  
Independiente de Mendoza - Ferro Carril Oeste 0 - 0  
Instituto Cordoba - Crucero del Norte 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Belgrano de Cordoba 2 - 0  
Patronato Parana - Independiente 0 - 5  
San Martin SJ - Union SF 0 - 0  
Talleres Cordoba - Lanus 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Newcastle Jets 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Neftcsi Baku 2 - 0  
Qarabag Baku - Gabala 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Gent 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Lierse 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Lokomotív Plovdiv 5 - 0  
Ludogorec Razgrad - Dunav Ruse 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Augsburg 2 - 0  
Ingolstadt - Darmstadt 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Union Berlin 2 - 2  
Erzgebirge Aue - 1860 München 3 - 0  
VfB Stuttgart - Karlsruhe 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstein Kiel - Münster 0 - 0  
Magdeburg - Regensburg 1 - 2  
Mainz Amatőr - Rostock 2 - 4  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - O'Higgins 2 - 0  
Universidad de Concepcion - Cobresal 4 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Arisz Limasszol 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - AEK Larnaca 2 - 1  
APOEL Nicosia - Omonia Nicosia 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zizkov - Frydek Mistek 5 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Zlín 2 - 0  
Sparta Praha - Brno 3 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Naestved 0 - 1  
Helsingor - Roskilde 1 - 0  
LFA Nyköbing - Hobro 1 - 3  
Skive - Fremad Amager 4 - 1  
Vejle - Köge 0 - 1  
Vendsyssel - Fredericia 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Nordsjaelland 1 - 1  
Lyngby - Bröndby 1 - 2  
Midtjylland - Sönderjyske 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Suwon City 3 - 3  
Busan I'Park - Seoul E-Land 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Jeonnam 2 - 1  
Pohang - Incheon 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - FK Minszk 1 - 0  
Dinamo Minszk - Naftan 1 - 0  
Krumkacsi Minszk - Dinamo Breszt 1 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Gomel 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Guingamp 4 - 0  
St-Etienne - Nantes 1 - 1  
Toulouse - Marseille 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Kassziopi Kerkyra 5 - 0  
Aszterasz Tripolisz - Xanthi 0 - 0  
Atromitosz Periszteri - Larissza 0 - 0  
Giannina - Iraklisz 1908 1 - 2  
Levadiakosz - Olympiakosz 1 - 1  
Panetolikosz - Veria 1 - 0  
Panioniosz - Plataniasz 1 - 1  
PAOK - Panathinaikosz 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Roda 1 - 1  
PSV - Willem II 5 - 0  
Utrecht - Twente 3 - 0  
Zwolle - Feyenoord 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Inter Zapresic 1 - 0  
Osijek - RNK Split 4 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Ironi Kiryat Shmone 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Beer Sheva 1 - 2  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 3 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Roasso Kumamoto 1 - 0  
Tokyo Verdi - Shonan Bellmare 2 - 3  
Yamagata - Oita Trinita 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Rionegro Aguilas 3 - 0  
Independiente Medellin - Atl. Bucaramanga 0 - 1  
Tigres FC - Junior de Barranquilla 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Liaoning Hongyun 1 - 1  
Tianjin Songjiang - Yanbian 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Chrobry Glogow 0 - 2  
Miedz Legnica - Olsztyn 2 - 2  
Pogon Siedlce - Wigry Suwalki 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Legia Varsó 1 - 2  
Piast Gliwice - Lechia Gdansk 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utenis Utena - Suduva Marijampole 2 - 4  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Puebla 3 - 2  
Cruz Azul - Monarcas Morelia 1 - 1  
Leon - Veracruz 4 - 0  
Monterrey - Chiapas 4 - 1  
Necaxa - Tigres 1 - 1  
Queretaro - Atlas de Guadalajara 1 - 4  
UNAM Pumas - Dep. Toluca 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Minnesota 2 - 0  
Orlando - New York 1 - 0  
Philadelphia - Portland 1 - 3  
Salt Lake - Vancouver 3 - 0  
San Jose - Seattle 1 - 1  
Toronto - Atlanta Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Jacksonville 0 - 1  
FC Miami - New York Cosmos 0 - 2  
FC Puerto Rico - Indy Eleven 1 - 1  
San Francisco - North Carolina 3 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Kozármisleny 5 - 1  
Cigánd - Kisvárda 0 - 2  
Csákvár - Puskás Akadémia 1 - 1  
Dorog - Szeged 2011 1 - 0  
Mosonmagyaróvár - Budaörs 1 - 1  
Nyíregyháza - Cegléd 1 - 2  
Siófok - Balmazújváros 2 - 1  
SZEOL - Sopron 1 - 2  
Vác - Szolnok 3 - 3  
ZTE - Soroksár 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Ullensaker/Kisa 1 - 2  
Asane - Bodö/Glimt 1 - 1  
Elverum - Tromsdalen 1 - 1  
Jerv - Ranheim 1 - 2  
Kongsvinger - Start 0 - 2  
Levanger - Sandnes Ulf 0 - 1  
Strömmen - Florö 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Haugesund 0 - 2  
Sarpsborg - Viking Stavanger 3 - 0  
Stabaek - Odd Grenland 2 - 0  
Strömsgodset - Aalesund 1 - 1  
Tromsö - Sogndal 3 - 0  
Valerenga - Sandefjord 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Roma 0 - 3  
Cagliari - Torino 2 - 3  
Crotone - Internazionale 2 - 1  
Lazio - Napoli 0 - 3  
Milan - Palermo 4 - 0  
Sampdoria - Fiorentina 2 - 2  
Udinese - Genoa 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - SPAL Ferrara 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Pordenone 2 - 3  
Feralpisalo - Bassano 3 - 0  
Forli - Maceratese 2 - 3  
Gubbio - Mantova 3 - 2  
Lumezzane - Südtirol 0 - 1  
Modena - Santarcangelo 1 - 0  
Parma - Ancona 0 - 2  
Teramo - Reggiana 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Paganese 1 - 2  
Casertana - Foggia 0 - 3  
Cosenza - Siracusa 1 - 2  
Fondi - Messina 1 - 1  
Juve Stabia - Matera 1 - 2  
Lecce - Taranto 3 - 0  
Monopoli - Melfi 1 - 1  
Reggina - Catanzaro 1 - 0  
Vibonese - Catania 1 - 1  
Virtus Francavilla - Andria 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Lokomotív Moszkva - Rosztov 0 - 0  
Ufa - Szpartak Moszkva 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Sturm Graz 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Nacional Asuncion 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fafe - Famalicao 1 - 1  
Leixoes - Freamunde 1 - 0  
Olhanense - Viseu 1 - 2  
Penafiel - Braga B 1 - 0  
Portimonense - Gil Vicente 1 - 2  
Porto B - Cova Piedade 4 - 0  
Santa Clara - Sporting CP B 1 - 1  
Uniao Madeira - Varzim 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Nacional Madeira 0 - 1  
Guimaraes - Tondela 2 - 1  
Moreirense - Benfica 0 - 1  
Rio Ave - Setúbal 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Leicester 4 - 2  
Sunderland - Manchester Utd. 0 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Viitorul Constanta 0 - 0  
Universitatea Craiova - Steaua Bukarest 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Rangers 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Zaragoza 2 - 2  
Elche - Sevilla B 3 - 2  
Numancia - Girona 0 - 2  
Oviedo - UCAM Murcia 2 - 0  
Reus - Huesca 0 - 1  
Valladolid - Cordoba 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Tudelano 2 - 2  
Palencia Balompie - Coruxo 1 - 2  
R. Santander - Boiro 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Majadahonda 0 - 1  
Fuenlabrada - Toledo 0 - 1  
Mensajero - UD Logrones 0 - 1  
Navalcarnero - De Los Reyes 1 - 1  
Real Sociedad B - Sestao River 0 - 0  
Real Union Irun - Barakaldo 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Saguntino - Villarreal B 1 - 1  
Badalona - Barcelona B 0 - 2  
Ebro - Alcoyano 1 - 1  
Espanyol B - Atl. Baleares 1 - 3  
Levante B - Hercules 3 - 1  
Lleida - Gava 0 - 0  
Prat - Mallorca B 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jumilla - Melilla 1 - 2  
Linense - La Hoya Lorca 2 - 0  
Real Murcia - Mancha Real 3 - 1  
UD Extremadura - San Fernando 1 - 1  
Villanovense - Granada B 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Eibar 0 - 2  
Granada - Valencia 1 - 3  
Las Palmas - Betis 4 - 1  
Osasuna - Leganes 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Winterthur 2 - 3  
Wil - Wohlen 1 - 4  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Young Boys 1 - 1  
Lugano - Sion 4 - 2  
Vaduz - Luzern 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trelleborg - Falkenberg 2 - 2  
Varberg - Helsingborg 3 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Kalmar 1 - 1  
Häcken - Djurgarden 0 - 0  
Jönköping Södra - Halmstad 2 - 2  
Sirius - Göteborg 0 - 2  
Östersund - Norrköping 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Palanka - Novi Pazar 1 - 0  
Borac - Napredak Krusevac 0 - 1  
Cukaricki - Mladost Lucani 1 - 1  
Javor Matis - Vozdovac 0 - 1  
RAD Belgrád - Crvena zvezda 0 - 4  
Spartak Subotica Zdrepcev - Metalac Gornji Milanovac 0 - 0  
Vojvodina - Radnicki Nis 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Podbrezova 2 - 0  
Trnava - Zilina 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - HIT Gorica 1 - 2  
Celje - Olimpija Ljubljana 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Denizlispor 1 - 2  
Giresunspor - Bandirmaspor 1 - 0  
Manisaspor - Mersin Idman Yurdu 2 - 0  
Ümraniyespor - Yeni Malatyaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Rizespor 1 - 3  
Fenerbahce - Akhisar 3 - 1  
Kayserispor - Osmanlispor 1 - 4  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Olimpik Doneck 4 - 0  
Kárpáti Lviv - Dnipro 2 - 2  
Olekszandria - Zorya Luganszk 0 - 0  
Sahtar Doneck - Csernomorec Odessza 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Atl. River Plate 0 - 0  
Juventud - Penarol 0 - 2  
Rampla Juniors - Liverpool Montevideo 2 - 2  
Sud América - Racing Montevideo 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Kanada 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Bangor City 2 - 3  
Llandudno FC - Aberystwyth 0 - 2  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Kínai Nagydíj) 0 - 1  
E. Ocon - L. Stroll (Kínai Nagydíj) 1 - 0  
F. Alonso - K. Magnussen (Kínai Nagydíj) 0 - 1  
F. Massa - N. Hülkenberg (Kínai Nagydíj) 0 - 1  
J. Palmer - S. Vandoorne (Kínai Nagydíj) 1 - 0  
K. Räikkönen - V. Bottas (Kínai Nagydíj) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Kínai Nagydíj) 1 - 0  
M. Ericsson - A. Giovinazzi (Kínai Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - D. Kvyat (Kínai Nagydíj) 1 - 0  
S. Perez - C. Sainz Jr. (Kínai Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Kínai Nagydíj 2017    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pedrosa - A. Dovizioso (Argentin Nagydíj) 0 - 1  
M. Marquez - M. Vinales (Argentin Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - C. Crutchlow (Argentin Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Argentin Nagydíj 2017    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Northampton Saints 32 - 30  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Section Paloise 34 - 32  
Toulon - Toulouse 33 - 23  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Cronulla Sharks 2 - 11  
New Zealand Warriors - Parramatta Eels 22 - 10  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Force - Port Elizabeth S. Kings 46 - 41  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Új-Zéland 7 - 21  
Argentína - Kanada 20 - 19  
Argentína - Új-Zéland 7 - 10  
Ausztrália - Argentína 21 - 12  
Ausztrália - Fidzsi-szigetek 12 - 33  
Ausztrália - USA 26 - 19  
Dél-Afrika - Új-Zéland 21 - 19  
Dél-Korea - Japán 7 - 36  
Fidzsi-szigetek - Dél-Afrika 22 - 0  
Fidzsi-szigetek - Kanada 29 - 12  
Kenya - Japán 24 - 17  
Oroszország - Kenya 5 - 24  
Skócia - Franciaország 21 - 19  
Skócia - Kenya 21 - 19  
Szamoa - Skócia 21 - 26  
USA - Anglia 27 - 7  
USA - Dél-Afrika 24 - 24  
Wales - Franciaország 21 - 28  
Wales - Japán 21 - 28  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Latina (3.m.) 3 - 1  
Vero Monza - Molfetta (3.m.) 3 - 0  
Vibo Valentia - Ravenna (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Modena (3.m.) 3 - 2  
Trentino - Perugia (3.m.) 3 - 1  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.Perry-A.Songsermsawad (10 nyert frame-ig) 9 - 10  
M. Holt - E. Sharav 10 - 4  
R. Williams - Y. Delu 7 - 10  
Rh. Clark - D.B. Gilbert 6 - 10  
Y. Bingtao - M. Davis (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
Strandröplabda (Zürich)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dollinger A / Erdmann J - Heidrich A / Kissling G 0 - 2  
Gerson M / Zandbergen M - Berta F / Haussener Y 1 - 2  
Heidrich A / Kissling G - Berta F / Haussener Y 0 - 2  
Strandröplabda (Zürich, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich J / Verge-Depre - Hermannova B / Slukova M 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Caluori L / Steinemann E 2 - 0  
Tenisz (Biel-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - I. Jorovic 2 - 1  
A. Sabalenka - M. Vondrousova 1 - 2  
A. Sasnovich - A. Sadikovic 2 - 1  
J. Paolini - T. Smitkova 2 - 1  
L. Gjorcheska - D. Marcinkevica 2 - 1  
L. Kerkhove - V. Solovyeva 0 - 2  
M. Bouzkova - V. Juhaszova 2 - 0  
R. Hogenkamp - A. Lottner 0 - 2  
Tenisz (Bogota-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - T. Pereira 2 - 1  
C. Burger - Mon. Gonzalez 2 - 1  
F. Abanda - J.B. Teichmann 0 - 2  
Jia-J. Lu - F. Ferro 0 - 2  
T. Martincova - C. Perrin    
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ostapenko - D. Kasatkina 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradecka L / Siniakova K - Atawo R / Ostapenko J 2 - 0  
Mattek-S./Safarova - Groenefeld A-L / Peschke 2 - 0  
Mattek-S./Safarova - Hradecka L / Siniakova K 2 - 1  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - E. Ymer 0 - 3  
C. Ruud - F. Nielsen 0 - 3  
D. Dzumhur - R. Haase 2 - 3  
D. Goffin - P. Lorenzi 3 - 0  
D. King - C. Diaz-Figueroa 3 - 0  
I. Ivashka - G. Melzer 3 - 1  
J. Sousa - A. Smirnov 3 - 0  
J. Statham - S.W. Kwon 0 - 3  
M. Ilhan - E. Ymer    
N. Basilashvili - L. Grigelis 3 - 0  
N. Kyrgios - J. Sock    
Tenisz (Houston-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - Max. Gonzalez 0 - 2  
B. Klahn - N. Rubin 1 - 2  
D. Kudla - L. Mayer 1 - 2  
T. Gabashvili - T. Sandgren 0 - 2  
Tenisz (Marrakech-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Quinzi - D.H. Lee 2 - 0  
L. Djere - A. Ward 2 - 0  
S. Stakhovsky - A. Bublik 2 - 0  
T. Daniel - L. Vanni 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - A. Pavlyuchenkova 1 - 2  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino N / Rosolska A - Jakupovic D / Kichenok N 2 - 0  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - Al. Bedene 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - D. Lin 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.Y. Tai - C. Marin 2 - 1  

 

2017.04.08.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Western Bulldogs 89 - 73  
Geelong - Melbourne Demons 126 - 97  
North Melbourne Kangaroos - Greater Western Sydney 67 - 109  
Port Adelaide - Adelaide Crows 83 - 100  
Richmond - West Coast Eagles 76 - 65  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 1 - 1  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants    
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 4 - 7  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 8 - 1  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 6 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Cleveland 7 - 3  
Baltimore - NY Yankees 6 - 5  
Chicago WS - Minnesota 1 - 3  
Chicago WS - Minnesota (20:10) 6 - 2  
Detroit - Boston 4 - 1  
Houston - Kansas City 1 - 5  
LA Angels - Seattle 5 - 1  
Milwaukee - Chicago Cubs 2 - 1  
NY Mets - Miami 2 - 7  
San Diego - San Francisco 7 - 6  
St. Louis - Cincinnati 0 - 2  
St. Louis - Cincinnati (20:15) 10 - 4  
Tampa Bay - Toronto 10 - 8  
Texas - Oakland 10 - 5  
Curling (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Svédország 7 - 4  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Classic Tampere (4.m.) 4 - 6  
SPV Seinäjoki - Viikingit Helsinki (4.m.) 7 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Storvreta (3.m.) 7 - 2  
Futsal (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Hollandia 1 - 1  
Olaszország - Fehéroroszország 2 - 1  
Futsal (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Bosznia-Hercegovina 5 - 4  
Magyarország - Albánia 4 - 3  
Futsal (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Montenegró 4 - 0  
Ukrajna - Belgium 1 - 0  
Futsal (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Lettország 2 - 1  
Románia - Finnország 5 - 5  
Futsal (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Szerbia 0 - 4  
Spanyolország - Moldova 7 - 0  
Futsal (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Dánia 5 - 4  
Kazahsztán - Macedónia 3 - 0  
Futsal (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Franciaország 5 - 0  
Törökország - Szlovákia 1 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - St. John's 4 - 3  
Binghamton - Syracuse 3 - 3  
Hartford - Springfield 4 - 3  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 0 - 3  
Manitoba - Tucson 4 - 4  
Milwaukee - Cleveland 0 - 1  
Providence - Bridgeport 2 - 1  
Rochester - Hershey 2 - 3  
San Antonio - Bakersfield 4 - 3  
San Diego - Ontario Reign 0 - 4  
Toronto Marlies - Hershey 1 - 2  
Utica - Toronto Marlies 3 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Renon/Ritten (4.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mountfield HK (6.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Frederikshavn 0 - 3  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Szlovákia 0 - 2  
Franciaország - Svájc 3 - 4  
Lettország - Fehéroroszország 0 - 3  
Norvégia - Németország 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - JYP (3.m.) 0 - 1  
Tappara - HIFK (3.m.) 2 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - SZKA Szentpétervár (1.m.) 4 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington 1 - 3  
Montreal - Tampa Bay 2 - 4  
Ottawa - NY Rangers 3 - 1  
Philadelphia - Columbus 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Ambri (2.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Bern (2.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Frölunda (4.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Nitra (4.m.) 3 - 4  
Jégkorong (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kanada 2 - 2  
vb, női 2017    
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Incheon Elephants (5.m.) 90 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Reims 104 - 86  
Gravelines - Le Mans 75 - 72  
Limoges - Nancy 95 - 74  
Nanterre - Dijon 71 - 55  
Strasbourg - Paris Levallois 82 - 67  
Kosárlabda (Francia bajnokság,női,rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Bourges (2.m.) 74 - 68  
Mondeville - Villeneuve d'Ascq Lille (2.m.) 68 - 81  
Nantes Reze - Flammes Carolo Ardennes (2.m.) 52 - 76  
Union Hainaut - Lattes Montpellier (2.m.) 72 - 70  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Blackwater Elite 113 - 118  
Meralco Bolts - Alaska Aces 99 - 91  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Koloszosz Rodosz 82 - 81  
Kymi - Apollon Patra 76 - 70  
Lavriou - Arisz 75 - 70  
PAOK - Koroivosz Amaliadasz 75 - 66  
Trikala - Doxa Lefkadasz 74 - 68  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Hapoel Jerusalem 92 - 74  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Tochigi 92 - 80  
Kawasaki Brave Thunders - Toyohashi Neophoenix 72 - 63  
Mikawa Kariya - Nagoya Dolphins 86 - 70  
Osaka - Kyoto 72 - 84  
Shiga - Ryukyu Okinawa 73 - 75  
Tokyo Alvark - Sendai 58 - 51  
Tokyo Sunrockers - Yokohama 78 - 62  
Toyama - Albirex Niigata 75 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Czarni Slupsk 83 - 78  
Tarnobrzeg - Kutno 67 - 72  
Torun - Asseco Gdynia 91 - 91, h.u. 109 - 108  
Trefl Sopot - Koszalin 107 - 80  
Zielona Gora - Turow Zgorzelec 94 - 85  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Neptunas Klaipeda 82 - 62  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Alytaus Dzukija 82 - 53  
Vytautas Prienai - Juventus Utena 95 - 87  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - MAFC 90 - 74  
Kaposvár - Kecskemét 66 - 73  
Szeged - Pécs 99 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Chicago 107 - 106  
Cleveland - Atlanta 100 - 114  
Dallas - San Antonio 89 - 102  
Denver - New Orleans 122 - 106  
Houston - Detroit 109 - 114  
LA Lakers - Sacramento 98 - 94  
Memphis - New York 101 - 88  
Phoenix - Oklahoma City 120 - 99  
Toronto - Miami 96 - 94  
Utah - Minnesota 120 - 113  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Tübingen 89 - 72  
Bremerhaven - Braunschweig 89 - 80  
Oldenburg - Ludwigsburg 75 - 63  
Ulm - Bayern München 68 - 83  
Vechta - Skyliners Frankfurt 63 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajn.,női,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Battipaglia (3.m.) 49 - 51  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Sassari 57 - 66  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Lucca (2.m.) 39 - 69  
Dike Napoli - UR Venezia (2.m.) 71 - 58  
Ragusa - San Martino di Lupari (2.m.) 61 - 55  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Gernika Bizkaia (2.m.) 57 - 54  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis Sevilla - Bilbao 73 - 85  
MoraBanc Andorra - Iberostar Tenerife 85 - 82  
Obradoiro Monbus - Unicaja Malaga 70 - 78  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hopsi Polzela - Zlatorog Lasko 76 - 73  
Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto 68 - 71  
Rogaska - Helios Domzale 79 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - TED Ankara Kolejliler 86 - 73  
Buyukcekmece - Usak Sportif 103 - 87  
RH Gaziantepspor - Trabzonspor 96 - 75  
Tofas Bursa - Besiktas 83 - 83, h.u. 94 - 95  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Adana Botas 74 - 74, h.u. 78 - 85  
AGÜ Kayserispor - Yakin Dogu Univ. 76 - 74  
Besiktas - Istanbul Univ. 76 - 59  
Fenerbahce - Girne Univ. 90 - 81  
Mersin BB - Canik 75 - 62  
Osmaniye - Mersin Dogus H. 70 - 76  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Skjern 28 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Rosztov 18 - 29  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Nantes 31 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Wybrzeze Gdansk 29 - 32  
Kwidzyn - MW Elblag 25 - 28  
Piotrkow Trybunalski - Legionowo 22 - 22  
Pogon Szczecin - Gornik Zabrze 25 - 33  
Wisla Plock - Kielce 18 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Tatabánya 22 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Vác 31 - 26  
MTK - Érd 25 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Fyllingen (3.m.) 30 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Thüringer HC 27 - 31  
Neckarsulm - SVG Celle 17 - 17  
Nellingen - Bad Wildungen 31 - 29  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Kiel 32 - 35  
R-N. Löwen Kronau - Flensburg 23 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sinfin 39 - 25  
Benidorm - Morrazo Cangas 30 - 24  
Ciudad Encantada - Villa de Aranda 26 - 32  
Huesca - Puerto Sagunto 27 - 26  
Quabit Guadalajara - Ademar Leon 24 - 30  
Valladolid - Naturhouse La Rioja 32 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Kriens 22 - 29  
Schaffhausen - Winterthur 26 - 30  
Suhr Aarau - Thun 21 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Kristianstad (1.m.) 27 - 20  
Skuru - Vasterasirsta (1.m.) 28 - 14  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Bradford 0 - 2  
Charlton - Southend 2 - 1  
Chesterfield - Port Vale 1 - 0  
Coventry - Peterborough 1 - 0  
Gillingham - Millwall 1 - 1  
Northampton - Sheffield Utd. 1 - 2  
Oldham - Fleetwood 2 - 0  
Scunthorpe - Bolton 1 - 0  
Shrewsbury - Rochdale 1 - 0  
Swindon - Milton Keynes Dons 1 - 1  
Walsall - Oxford Utd. 1 - 1  
Wimbledon - Bristol Rovers 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Crewe 3 - 2  
Barnet - Luton 0 - 1  
Blackpool - Grimsby 1 - 3  
Cambridge Utd. - Leyton 3 - 0  
Carlisle - Notts County 1 - 2  
Colchester - Stevenage 4 - 0  
Crawley - Plymouth 1 - 2  
Doncaster - Mansfield 1 - 0  
Exeter - Newport 0 - 1  
Morecambe - Hartlepool 1 - 1  
Portsmouth - Yeovil 3 - 1  
Wycombe - Cheltenham 3 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Derby County 1 - 2  
Blackburn - Barnsley 0 - 2  
Bristol City - Wolverhampton 3 - 1  
Burton - Aston Villa 1 - 1  
Cardiff - Brentford 2 - 1  
Fulham - Ipswich 3 - 1  
Leeds - Preston 3 - 0  
Norwich - Reading 7 - 1  
Nottingham - Huddersfield 2 - 0  
Sheffield Wed. - Newcastle 2 - 1  
Wigan - Rotherham 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Torquay 1 - 1  
Barrow - Woking 2 - 2  
Braintree - Dover 1 - 2  
Bromley - Wrexham 4 - 3  
Chester - York 0 - 2  
Eastleigh - Lincoln 0 - 1  
Gateshead - Maidstone Utd. 1 - 2  
Guiseley - Forest Green 0 - 1  
Macclesfield - Dag & Red 1 - 4  
North Ferriby Utd. - Boreham 2 - 4  
Sutton Utd. - Southport 2 - 2  
Tranmere - Solihull Moors 9 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Atl. Parana 3 - 1  
Chacarita Juniors - San Martin de Tucuman 1 - 0  
Nueva Chicago - Douglas Haig 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Estudiantes LP 1 - 4  
Arsenal Sarandí - Newell's 0 - 1  
Atl. Rafaela - Huracan 1 - 1  
Colón - Godoy Cruz 1 - 0  
Rosario Central - Atl. Tucuman 2 - 1  
San Lorenzo - Sarmiento 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Brisbane Roar 3 - 1  
Wellington Phoenix - Sydney FC 1 - 1  
Western Sydney - Melbourne Victory 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Lommel 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Charleroi 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - St. Truiden 2 - 2  
Waasland Beveren - Saint-Gilloise 1 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Kortrijk 0 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Eupen 0 - 2  
Roeselare - Genk 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Gorna Orjahovica 2 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Cserno More Várna 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Mönchengladbach 2 - 3  
Bayern München - Dortmund 4 - 1  
Freiburg - Mainz 1 - 0  
Hamburg - Hoffenheim 2 - 1  
RB Leipzig - Leverkusen 1 - 0  
Schalke - Wolfsburg 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Bochum 0 - 0  
Kaiserslautern - Fürth 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Chemnitz 0 - 0  
Duisburg - Sonnenhof Grossaspach 2 - 1  
Fortuna Köln - Lotte 3 - 0  
Osnabrück - Hallescher FC 1 - 2  
Paderborn - FSV Frankfurt 3 - 0  
Wehen - Erfurt 0 - 0  
Zwickau - Aalen 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Dep. Iquique 0 - 0  
Huachipato - Antofagasta 0 - 0  
Palestino - Universidad Catolica 0 - 0  
Universidad de Chile - Colo Colo 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopiasz - Ethnikosz Ahnasz 3 - 3  
Karmiotissza Polemidion - NEA Szalamina 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Apollon Limasszol 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Olomouc 2 - 5  
MAS Taborsko - Sokolov 1 - 1  
Pardubice - Usti nad Labem 2 - 1  
Prostejov - Ostrava 0 - 2  
Trinec - Varnsdorf 4 - 0  
Vitkovice - Znojmo 3 - 0  
Vlasim - Opava 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Jihlava 1 - 0  
Karvina - Slavia Praha 1 - 2  
Slovacko - Pribram 1 - 0  
Teplice - Liberec 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Viborg 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Asan Mugunghwa 1 - 1  
Gyeongnam - Anyang 2 - 1  
Seongnam - Bucheon 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Jeju 0 - 0  
Gangwon - Jeonbuk 1 - 1  
Gwangju - Ulsan 1 - 1  
Suwon Bluewings - Sangju Sangmu 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch - Nyeman Grodno 0 - 1  
Slavia Mozír - Gorodeja 1 - 0  
Vityebszk - Dnyepr Mogiljev 0 - 4  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Lahti 1 - 1  
Mariehamn - JJK Jyväskylä 5 - 2  
PS Kemi - HIFK 0 - 0  
Vaasa PS - Seinäjoen JK 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star 93 - Ajaccio GFC 0 - 3  
Reims - Strasbourg 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Quevilly Rouen 0 - 1  
Chambly - Concarneau 3 - 3  
Dunkerque - Chateauroux 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Monaco 0 - 1  
Bordeaux - Metz 3 - 0  
Caen - Montpellier 0 - 2  
Dijon - Bastia 1 - 2  
Lyon - Lorient 1 - 4  
Nancy - Rennes 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Groningen 4 - 3  
Go Ahead Eagles - Heracles 1 - 4  
Nijmegen - Ajax 1 - 5  
Vitesse - Heerenveen 4 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Slaven Belupo 1 - 1  
Rijeka - Dinamo Zagreb 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Kfar Saba 1 - 0  
Hapoel Haifa - Hapoel TA 3 - 3  
Hapoel Raanana - Hapoel Ashkelon 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Bnei Sakhnin 3 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Machida Zelvia 1 - 3  
Gifu - Mito 2 - 1  
JEF United Chiba - Thespakusatsu Gunma 1 - 1  
Matsumoto Yamaga - Nagasaki 3 - 0  
Nagoya GE - Kamatamare Sanuki 2 - 1  
Okayama - Zweigen Kanazawa 0 - 1  
Yamaguchi - Tokushima 1 - 1  
Yokohama FC - Kyoto 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Cerezo Osaka 0 - 1  
Kashiwa R. - Shimizu SP 0 - 2  
Kawasaki Frontale - Kofu 1 - 1  
Omiya Ardija - Vissel Kobe 0 - 2  
Sagan Tosu - Albirex Niigata 3 - 0  
Sapporo - FC Tokyo 2 - 1  
Yokohama FM - Jubilo Iwata 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Akzhaiyk Ural 1 - 1  
Atyrau - FC Asztana 0 - 1  
Kaisar Kyzylorda - Tobol Kostanay 0 - 0  
Okzhetpes Kokshetau - Irtis Pavlodar 0 - 2  
Sahtar Karagandy - Kairat Almaty 1 - 4  
Taraz - Ordabasy Shymkent 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Alianza Petrolera 0 - 0  
Millonarios - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Once Caldas - Jaguares de Cordoba 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Guangzhou R&F 2 - 2  
Guizhou Zhicheng - Tianjin Teda 0 - 0  
Hebei - Shanghai Shenhua 4 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Olimpia Grudziadz 2 - 1  
Kluczbork - Zaglebie Sosnowiec 0 - 4  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Znicz Pruszkow 2 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - Bytovia Bytow 3 - 1  
Wisla Pulawy - GKS Katowice 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Wisla Plock 2 - 3  
Pogon Szczecin - Arka Gdynia 5 - 1  
TBB Nieciecza - Wisla Krakkó 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - América 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Columbus 1 - 0  
D.C. United - New York City FC 2 - 1  
Los Angeles - Montreal 2 - 0  
New England - Houston 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Gyirmót 2 - 1  
FTC - Diósgyőr 1 - 1  
Haladás - Honvéd 0 - 1  
MTK - Mezőkövesd 2 - 0  
Videoton - Vasas 1 - 2  
Újpest - Paks 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Molde 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Sassuolo 1 - 1  
Empoli - Pescara 1 - 1  
Juventus - Chievo 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Frosinone 1 - 1  
Avellino - Carpi 1 - 0  
Cittadella - Benevento 1 - 0  
Latina - Vicenza 0 - 1  
Pisa - Cesena 0 - 1  
Spezia - Bari 1 - 0  
Ternana - Salernitana 1 - 0  
Trapani - Perugia 3 - 0  
Vercelli - Entella 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Prato 2 - 2  
Arezzo - Giana Erminio 3 - 3  
Carrarese - Viterbese 1 - 1  
Como - Tuttocuoio 2 - 0  
Cremonese - Lupa Roma 1 - 0  
Piacenza - Pro Piacenza 4 - 0  
Pistoiese - Lucchese 1 - 1  
Pontedera - Livorno 0 - 0  
Racing Roma - Olbia 2 - 1  
Robur Siena - Renate 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - NyeftehimikNyizsnyekamszk 3 - 2  
Himki - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 2  
Lucs Vlagyivosztok - Szpartak Nalcsik 0 - 0  
Mordovija Szaranszk - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Tyumeny 1 - 2  
SZKA Habarovszk - Dinamo Moszkva 2 - 3  
Szokol Szaratov - Kubany Krasznodar 0 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Volgar Asztrahan 0 - 0  
Toszno - Zenit Sz'tpétervár 2 4 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Amkar Perm 2 - 2  
Terek Groznij - Arszenál Tula 3 - 1  
Zenit Szentpétervár - Anzsi Mahacskala 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - FAC Wien 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Mattersburg 0 - 2  
Austria Wien - St. Pölten 1 - 2  
Ried - Rapid Wien 3 - 0  
Wolfsberg - Altach 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Rubio 1 - 2  
Sp. Trinidense - Cerro Porteno 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Benfica B 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Arouca 1 - 1  
Porto - Belenenses 3 - 0  
Sporting CP - Boavista 4 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Chelsea 1 - 3  
Manchester City - Hull City 3 - 1  
Middlesbrough - Burnley 0 - 0  
Stoke - Liverpool 1 - 2  
Tottenham - Watford 4 - 0  
West Bromwich - Southampton 0 - 1  
West Ham - Swansea 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Botosani 2 - 1  
Voluntari - Targu Mures 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Kilmarnock 3 - 1  
Hamilton - Ross County 1 - 1  
Hearts - Dundee 1 - 0  
Inverness CT - St. Johnstone 0 - 3  
Partick Thistle - Motherwell 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Brechin 3 - 1  
Albion Rovers - Stranraer 3 - 0  
Livingston - Alloa 2 - 1  
Queens Park - Peterhead 2 - 0  
Stenhousemuir - East Fife 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Stirling 0 - 1  
Clyde - Annan 2 - 1  
Edinburgh City - Cowdenbeath 1 - 1  
Elgin - Montrose 1 - 1  
Forfar - Arbroath 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Queen of South 0 - 2  
Dundee Utd. - Falkirk 1 - 1  
Dunfermline - Raith Rovers 1 - 0  
Greenock Morton - Hibernian 1 - 1  
St. Mirren - Dumbarton 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Lugo 1 - 1  
Getafe - Levante 2 - 0  
Mallorca - Gimnastic 0 - 0  
Rayo Vallecano - Tenerife 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Somozas 6 - 0  
Ferrol - Ponferradina 2 - 1  
Guijuelo - Caudal Deportivo 4 - 1  
Izarra - Valladolid B 0 - 2  
Lealtad - Osasuna B 2 - 0  
Pontevedra - Cultural Leonesa 2 - 2  
Union Mutilvera - Arandina 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Ath. Bilbao B 2 - 1  
Gernika - Zamudio 1 - 1  
Leioa - Socuellamos 0 - 1  
Real Madrid B - Arenas de Getxo 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L'Hospitalet - Cornella 1 - 2  
Valencia B - UE Llagostera 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Cartagena 0 - 1  
Cordoba B - El Ejido 1 - 0  
Linares - La Roda 2 - 1  
Real Jaen - Marbella 2 - 0  
Rec. Huelva - Merida 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Alavés 1 - 0  
Malaga - Barcelona 2 - 0  
Real Madrid - Atl. Madrid 1 - 1  
Sevilla - Deportivo 4 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Chiasso 5 - 0  
Servette - Xamax 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - St. Gallen 3 - 1  
Thun - Lausanne 2 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Örgryte 3 - 0  
Degerfors - Norrby 2 - 0  
GAIS - Dalkurd 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Örebro 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Khaleej 3 - 1  
Al-Wehda - Al-Shabab (KSA) 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Radnik Surdulica 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Slovan Bratislava 1 - 0  
Zlate Moravce - Zemplin Michalovce 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalcer Radomlje - Domzale 1 - 1  
Koper - Maribor 2 - 2  
Krsko Posavlje - Rudar Velenje 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Adana Demirspor 2 - 4  
Sanliurfaspor - Samsunspor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Alanyaspor 2 - 3  
Genclerbirligi - Antalyaspor 1 - 1  
Trabzonspor - Besiktas 3 - 4  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Volyn Lutszk 2 - 0  
Zirka Kirovográd - Vorszkla Poltava 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - El Tanque Sisley 3 - 0  
Fenix Montevideo - Boston River 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Carmarthen 1 - 1  
Newtown - Cefn Druids 1 - 1  
Rhyl - Airbus 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HW Welders - Annagh Utd. 2 - 0  
Knockbreda - Larne 4 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Dungannon 4 - 1  
Ballinamallard Utd. - Glentoran 3 - 0  
Coleraine - Cliftonville 2 - 0  
Glenavon - Ballymena Utd. 3 - 0  
Linfield - Crusaders 1 - 0  
Portadown - Carrick 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Sillamae Kalev 2 - 0  
Levadia Tallinn - Trans Narva 3 - 1  
Paide Linnameeskond - Parnu JK Vaprus 3 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UC Dublin - Athlone 4 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Bohemians 2 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Leicester 27 - 21  
Exeter - Bristol 38 - 34  
Saracens - Harlequin 40 - 19  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Stade de France 16 - 32  
Castres - Lyon 16 - 17  
Clermont - Brive 21 - 26  
La Rochelle - Bordeaux 16 - 5  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Canberra Raiders 16 - 42  
Manly-Warringah SeaEagles - St. George Illawarra 10 - 35  
North Queensland Cowboys - Wests Tigers 16 - 26  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiamme Oro Roma - Calvisano 9 - 10  
Reggio Emilia - Lazio 26 - 29  
Rovigo - Mogliano 33 - 5  
San Dona - Padova 15 - 14  
Viadana - Piacenza Lyons 13 - 13  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Benetton Treviso 51 - 5  
Munster - Glasgow Warriors 10 - 7  
Ospreys - Leinster 18 - 20  
Zebre - Newport Dragons 29 - 14  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Queensland Reds 43 - 10  
Cape Town Stormers - Waikato Chiefs 34 - 26  
Dunedin Highlanders - Auckland Blues 26 - 20  
Durban Sharks - Buenos Aires Jaguares 18 - 13  
Tokyo Sunwolves - Pretoria Bulls 21 - 20  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztrália 10 - 12  
Anglia - Szamoa 12 - 10  
Argentína - Oroszország 17 - 12  
Dél-Afrika - Kanada 26 - 7  
Dél-Afrika - Kenya 35 - 10  
Fidzsi-szigetek - Wales 17 - 17  
Fidzsi-szigetek - Új-Zéland 17 - 14  
Kanada - Franciaország 28 - 14  
Kenya - Franciaország 29 - 12  
Skócia - Oroszország 5 - 14  
USA - Argentína 33 - 5  
USA - Skócia 19 - 14  
Wales - Japán 34 - 21  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Argos Sora (3.m.) 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Conegliano (1.m.) 3 - 2  
LJ Modena - Bergamo (1.m.) 2 - 3  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - C. Steadman 10 - 5  
A.McManus-K.Dunham (10 nyert frame-ig) 10 - 1  
B. Woollaston - C. Totten 10 - 4  
G. Dott - A. Taylor (10 nyert frame-ig) 10 - 3  
H. Vafaei Ayouri - H. Yassen 10 - 1  
K. Doherty - J. Weston (10 nyert frame-ig) 10 - 4  
K. Maflin - S. Wilson 6 - 10  
L. Brecel - S. O'Sullivan 10 - 4  
L. Highfield - A. Petrov 10 - 2  
M. Selt - D. John 10 - 4  
M.J. Williams - Z. Xintong (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
S. Maguire - K. Lertsattayatthorn 10 - 7  
Strandröplabda (Zürich)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berta F / Haussener Y - Beeler N / Krattiger M 2 - 0  
Hagenbuch S / Metral Q - Heidrich A / Kissling G 0 - 2  
Heidrich A / Kissling G - Berntsen M / Sorum C S 2 - 1  
Heynen X / Strasser A - Berta F / Haussener Y 0 - 2  
Strandröplabda (Zürich, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caluori L / Steinemann E - Eiholzer N / Gerson D 2 - 0  
Heidrich J / Verge-Depre - Huberli T / Betschart N    
Hermannova B / Slukova M - Caluori L / Steinemann E 2 - 0  
Tenisz (Biel-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
A. Sabalenka - Y. In-Albon 2 - 0  
A. Sadikovic - T. Sugnaux 2 - 0  
D. Marcinkevica - A. Komardina 2 - 1  
E. Silva - V. Juhaszova 0 - 2  
J. Paolini - A. Naydenova 2 - 1  
Le. Kung - L. Kerkhove 0 - 2  
O. Savchuk - L. Gjorcheska 1 - 2  
R. Hogenkamp - N. Pröse 2 - 1  
R. Sramkova - M. Bouzkova 0 - 2  
T. Andrianjafitrimo - M. Vondrousova 1 - 2  
V. Solovyeva - T. Korpatsch 2 - 1  
X. Knoll - I. Jorovic 0 - 2  
Tenisz (Bogota-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Burger - J. Maleckova 2 - 0  
C. Pella - T. Pereira 0 - 2  
D. Yastremska - Mon. Gonzalez 1 - 2  
F. Abanda - M.C. Osorio Serrano 2 - 0  
Gálfi D. - D. Seguel 1 - 2  
J. Plazas - J.B. Teichmann 0 - 2  
S. Nemtsova - C. Perrin 0 - 2  
T. Martincova - J. Cako 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ostapenko - C. Wozniacki 2 - 0  
L. Siegemund - D. Kasatkina 1 - 2  
M. Lucic-Baroni - J. Ostapenko 1 - 2  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-S./Safarova - Brady R / Riske A 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baghdatis M / Chrysochos - Jaziri M / Mansouri S 2 - 3  
Bemelmans R / De Loore J - Bolelli S / Seppi A 2 - 3  
Benneteau/Mahut - Inglot D / Murray J 3 - 1  
Golubev A / Nedovyesov A - Bai Y / Gong M-X 3 - 2  
Troicki V / Zimonjic N - Carreno Busta P / Lopez-T 3 - 2  
Tenisz (Houston-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - B. Baker    
D. Novikov - Max. Gonzalez 0 - 2  
G. Andreozzi - B. Becker 0 - 2  
N. Rubin - R. Ramirez Hidalgo 2 - 0  
P. Polansky - T. Gabashvili 0 - 2  
R. Olivo - B. Klahn    
S. Diez - T. Sandgren 0 - 2  
T. Smyczek - L. Mayer 1 - 2  
Tenisz (Marrakech-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - R. Carballes Baena 2 - 0  
A. Ward - A. Rublev 2 - 0  
A. Zhurbin - D.H. Lee 0 - 2  
E. Donskoy - G. Quinzi 1 - 2  
I. Cervantes-Huegun - L. Vanni 1 - 2  
M. Copil - L. Djere    
S. Stakhovsky - Ay. Chakrouni 2 - 0  
T. Daniel - T. Tifnouti 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - C. Suarez Navarro 2 - 0  
A. Kerber - H. Watson 2 - 0  
C. Garcia - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
C. Suarez Navarro - A. Cornet 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino N / Rosolska A - Weinhold A / Whoriskey C 2 - 0  
Khromacheva I / Stojanovi - Jakupovic D / Kichenok N 1 - 2  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - M. Cecchinato 2 - 0  
B. Paire - J. Kovalik 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - W.K.V. Wong 2 - 0  
W.H. Son - D. Lin 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Okuhara - C. Marin 0 - 2  
T.Y. Tai - Ji H. Sung 2 - 1  

 

2017.04.07.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Collingwood 79 - 80  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 4 - 2  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 7 - 5  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 3 - 5  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 4 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 9 - 3  
Colorado - LA Dodgers 2 - 1  
Detroit - Boston 6 - 5  
Houston - Seattle 2 - 4  
NY Mets - Atlanta 6 - 2  
Philadelphia - Washington 6 - 7  
Pittsburgh - Atlanta 5 - 4  
Tampa Bay - Toronto 2 - 5  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Kína 2 - 9  
Norvégia - Kanada (Helyszín: Kanada) 4 - 8  
Skócia - Oroszország 7 - 6  
Svédország - Hollandia 8 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Mullsjö (3.m.) 4 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Rockford 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Karlovy Vary 2 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Pardubice 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Chomutov (5.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Gentofte (1.m.) 3 - 2  
Frederikshavn - Odense (1.m.) 6 - 2  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Fehéroroszország 1 - 0  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiekko-Vantaa - Tuto (6.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Kalpa (2.m.) 0 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Gap (6.m.) 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Chicago 4 - 0  
Arizona - Vancouver 4 - 3  
Boston - Ottawa 1 - 1  
Carolina - NY Islanders 0 - 3  
Colorado - Minnesota 3 - 4  
Columbus - Winnipeg 4 - 5  
Dallas - Nashville 3 - 7  
Florida - St. Louis 3 - 6  
Los Angeles - Calgary 1 - 4  
New Jersey - Pittsburgh 4 - 7  
San Jose - Edmonton 2 - 4  
Toronto - Tampa Bay 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stavanger (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassel - Frankfurt Löwen (4.m.) 6 - 7  
Kaufbeuren - Bietigheim/Bissingen (4.m.) 3 - 7  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Vienna Capitals (4.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - HV 71 (4.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Liptovsky Mikulas 2 - 5  
Skalica - Trencin 0 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Nitra (3.m.) 2 - 4  
Jégkorong (vb, Divízió II./A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Románia (Helyszín: Románia) 1 - 5  
Izland - Belgium 3 - 9  
Szerbia - Spanyolország 4 - 4  
Jégkorong (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Németország 8 - 0  
Jégkorong (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Csehország (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Kazzink-Torpedo (6.m.) 1 - 5  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Finnország 1 - 6  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Olympiakosz 90 - 86  
Darussafaka - Crvena zvezda 78 - 62  
Milano - UNIKSZ Kazany 68 - 91  
Real Madrid - Anadolu Efes 97 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeres-Toulon - Antibes 61 - 75  
Orleans - Cholet 90 - 84  
Pau Orthez - Le Portel 67 - 75  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Tropang Texters 113 - 113, h.u. 121 - 126  
SM Beermen - Phoenix Fuelmasters 110 - 88  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Toyohashi Neophoenix 89 - 76  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Xinjiang (4.m.) 109 - 117  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Boston 123 - 116  
Indiana - Milwaukee 104 - 89  
New York - Washington 103 - 106  
Orlando - Brooklyn 115 - 107  
Philadelphia - Chicago 90 - 102  
Portland - Minnesota 105 - 98  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - S. Oliver Würzburg 77 - 74  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Jekatyerinburg (2.m.) 64 - 80  
Kézilabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - FTC 30 - 25  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Nantes 25 - 34  
St. Raphael - Paris SG 31 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Chrobry Glogow 30 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Mosonmagyaróvár 20 - 23  
Kisvárda - Siófok 28 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Göppingen 32 - 26  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - RK Zagreb 36 - 28  
Veszprém - Breszt Meskov (Helyszín: Breszt) 29 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
QPR - Brighton 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Adelaide Utd 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Cercle Bruges 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Zulte Waregem 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Montana 7 - 1  
Pirin Blagoevgrad - Neftocsimik Burgasz 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Bremen 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - St. Pauli 0 - 2  
Sandhausen - Bielefeld 1 - 3  
Würzburg - Hannover 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes De Caracas - Sol de America 2 - 3  
Oriente Petrolero - Dep. Cuenca 1 - 1  
Sport Recife - Danubio 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Mladá Boleslav 1 - 2  
Hradec Kralove - Plzen 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Esbjerg 3 - 0  
Randers - Horsens 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Al-Ittihad (UAE) 2 - 1  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Hatta 1 - 1  
Bani Yas - Al-Sharjah 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Amiens 1 - 0  
Brest - Tours 1 - 1  
Clermont - Nimes 2 - 3  
Le Havre - Laval 2 - 0  
Orleans - Bourg-Peronnas 1 - 0  
Sochaux - Niort 2 - 2  
Valenciennes - Troyes 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Epinal 1 - 2  
CA Bastia - Belfort 0 - 0  
Creteil - Boulogne 0 - 1  
Marseille Consolat - Pau 2 - 1  
Paris FC - Lyon Duchere 1 - 0  
Sedan - Les Herbiers 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Nice 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - RKC Waalwijk 4 - 0  
Den Bosch - Maastricht 2 - 1  
Dordrecht - FC Eindhoven 1 - 1  
Emmen - Achilles'29 1 - 0  
F. Sittard - Helmond 4 - 1  
NAC Breda - Cambuur 0 - 2  
Telstar - Ajax 2 1 - 3  
Venlo - Almere City 3 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Rotterdam - Excelsior 2 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Cibalia 4 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Sepahan 1 - 1  
Machine Sazi Tabriz - Padideh Mashhad 0 - 2  
Saba Qom - Tractor Tabriz 3 - 0  
Saipa Karaj - Naft Tehran 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Maccabi Shaarayim 3 - 3  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Jerusalem 1 - 0  
Ironi Nesher - Hapoel Ramat Hasharon 0 - 1  
Maccabi Herzliya - Hapoel Nazareth Illit 2 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Petah Tikva 1 - 2  
Hapoel Akko - Maccabi Ahi Nazareth 4 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Katamon 1 - 1  
Maccabi Netanya - Hapoel Bnei Lod 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima 0 - 1  
Urawa RD - Vegalta Sendai 7 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Shahaniya 1 - 1  
Al-Muaidar - Al-Khuraitiat 0 - 2  
Al-Wakra - Umm-Salal 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Henan Jianye 1 - 0  
Jiangsu - Chongqing Lifan 1 - 2  
Shanghai SIPG - Shandong Luneng 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Slask Wroclaw 1 - 0  
Zaglebie Lubin - Jagiellonia Bialystok 3 - 4  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tambov - Baltika Kalinyingrád 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - WSG Wattens 2 - 2  
LASK Linz - Horn 2 - 1  
Liefering - BW Linz 0 - 3  
Wacker Innsbruck - Wiener Neustadt 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Libertad Asuncion 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Braga 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Poli Timisoara 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirandes - Alcorcon 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal - Ath. Bilbao 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Värnamo 2 - 5  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Baten 1 - 1  
Al-Nassr - Al-Ittihad (KSA) 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Senica 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Göztepe Izmír 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Karabukspor 3 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Olaszország 1 - 1  
Hollandia - Franciaország 1 - 2  
Lengyelország - Finnország 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Connah's Quay 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Infonet Tallinn 3 - 2  
Viljandi Tulevik - Jalgpallikool Tammeka 1 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Shelbourne 0 - 1  
Waterford Utd. - Cobh Ramblers 2 - 1  
Wexford Youths - Longford Town 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Galway 1 - 0  
Cork City - Derry City 3 - 0  
Drogheda Utd. - Shamrock Rovers 2 - 1  
Finn Harps - Dundalk 0 - 2  
St. Patrick's - Limerick 0 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Gloucester 16 - 14  
Sale - Worcester 36 - 26  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Salford 18 - 54  
Leigh Centurions - Catalan Dragons 26 - 37  
St. Helens - Huddersfield 14 - 14  
Wakefield - Widnes 30 - 4  
Warrington - Leeds Rhinos 25 - 14  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Canterbury Bulldogs 12 - 22  
Penrith Panthers - South Sydney Rabbitohs 20 - 21  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Connacht 19 - 22  
Ulster - Cardiff 24 - 24  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Hurricanes - Sydney Waratahs 38 - 28  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Skócia 22 - 14  
Ausztrália - Szamoa 22 - 19  
Dél-Afrika - Franciaország 17 - 10  
Kanada - Kenya 17 - 14  
USA - Oroszország 14 - 7  
Új-Zéland - Wales 19 - 7  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Casalmaggiore (1.m.) 2 - 3  
Scandicci - Novara (1.m.) 3 - 0  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Astley - I. Figueiredo 10 - 7  
J. Cope - E. Sharav 5 - 10  
J. Lisowski - J. White (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
M. Davis - M. Mann 10 - 3  
M. Gould - J. Wattana (10 nyert frame-ig) 10 - 2  
P. Ebdon - M. Wild 10 - 3  
R. Milkins - A. Ursenbacher 6 - 10  
R. Williams - J. Cahill 10 - 1  
S. Donaldson - W. Yuchen 10 - 2  
Y. Bingtao - S. Craigie 10 - 8  
Y. Delu - I. Santos 10 - 0  
Strandröplabda (Zürich)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Dollinger A / Erdmann J 0 - 2  
Berntsen M / Sorum C S - Gerson M / Zandbergen M 1 - 2  
Berntsen M / Sorum C S - Heynen X / Strasser A 2 - 0  
Gerson M / Zandbergen M - Berta F / Haussener Y 2 - 1  
Strandröplabda (Zürich, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caluori L / Steinemann E - Graessli M / Rohrer E 2 - 0  
Heidrich J / Verge-Depre - Eiholzer N / Gerson D 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Caluori L / Steinemann E 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Huber K / Greber T - Stam K / Oosterveld Q 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Graessli M / Rohrer E 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - L. Siegemund 0 - 2  
An. Rodionova - C. Wozniacki 0 - 2  
I-C. Begu - D. Kasatkina 0 - 2  
S. Rogers - M. Lucic-Baroni 1 - 2  
S. Rogers - N. Osaka 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Peschke - Spears A / Srebotnik K 2 - 0  
Jurak D / Rodionova AN - Hradecka L / Siniakova K 0 - 2  
Mattek-S./Safarova - Halbauer E / Kenin S 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - E. Ymer 2 - 3  
C. Ruud - S. Hess-Olesen 3 - 1  
D. Dzumhur - T. De Bakker 3 - 0  
D. Goffin - A. Seppi 3 - 0  
D. Popko - Ze Zhang 3 - 0  
E. Gerasimov - G. Melzer 3 - 0  
E. Gomez - T. Bellucci 2 - 3  
E. Struvay - C. Garin 0 - 3  
G. Elias - A. Smirnov 3 - 2  
G. Tsivadze - L. Grigelis 0 - 3  
I. Ivashka - J. Melzer 3 - 1  
J. Chardy - D. Evans 3 - 0  
J. Statham - S.C. Hong    
J. Thompson - J. Sock 3 - 1  
L. Pouille - K. Edmund 3 - 0  
M. Baghdatis - M. Echargui 2 - 3  
M. Basic - R. Haase 1 - 3  
M. Efstathiou - M. Jaziri 0 - 3  
M. Ilhan - C. Lindell 0 - 3  
M. Kukushkin - D. Wu 3 - 1  
M. Venus - S.W. Kwon 0 - 3  
N. Basilashvili - T. Babelis 3 - 0  
N. Djokovic - A. Ramos 3 - 0  
N. Kyrgios - J. Isner 3 - 0  
N. Scholtz - G. Zemlja 3 - 2  
P. Gunneswaran - S. Fayziev 3 - 1  
R. Quiroz - T. Monteiro 1 - 3  
R. Ramanathan - T. Ismailov 3 - 1  
S. Darcis - P. Lorenzi 3 - 1  
S. Giraldo - N. Jarry 3 - 1  
V. Troicki - P. Carreno-Busta 3 - 0  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - M. Minella 2 - 0  
Babos T. - A. Pavlyuchenkova 1 - 2  
D. Vekic - A. Cornet 0 - 2  
J. Boserup - C. Garcia 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brengle M / Geuer N - Jakupovic D / Kichenok N 0 - 2  
Khromacheva I / Stojanovi - Irigoyen M / Kania P 2 - 0  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - Fucsovics M. 2 - 0  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - M. Cecchinato 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - J. Kovalik 1 - 2  
M. Bourgue - Al. Bedene 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - W.K.V. Wong    
Ch-We. Lee - H.J. Jeon 2 - 0  
D. Lin - C. Jonatan 2 - 1  
W.H. Son - A. Jayaram 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - Sun Yu 2 - 0  
N. Okuhara - A. Yamaguchi 2 - 0  
R. Intanon - C. Marin 1 - 2  
T.Y. Tai - Y.F. Chen 2 - 1  

 

2017.04.06.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 5 - 1  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 3 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 3 - 5  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 5 - 4  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 4 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 8 - 6  
Baltimore - Toronto 3 - 1  
Boston - Pittsburgh 3 - 0  
Boston - Pittsburgh (19:35)    
Chicago WS - Detroit 11 - 2  
Cincinnati - Philadelphia 2 - 0  
Cincinnati - Philadelphia (18:35) 7 - 4  
Houston - Seattle 5 - 3  
LA Dodgers - San Diego 3 - 1  
LA Dodgers - San Diego (21:10) 10 - 2  
Milwaukee - Colorado 6 - 1  
Milwaukee - Colorado (19:40) 1 - 2  
Minnesota - Kansas City 5 - 3  
NY Mets - Atlanta 1 - 3  
Oakland - LA Angels 0 - 5  
Oakland - LA Angels (21:35) 5 - 1  
St. Louis - Chicago Cubs 4 - 6  
Tampa Bay - NY Yankees 4 - 1  
Texas - Cleveland 6 - 9  
Washington - Miami 6 - 4  
Washington - Miami (22:05) 3 - 4  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Svájc 5 - 6  
Kanada - Olaszország 9 - 2  
Kína - USA 2 - 8  
Norvégia - Németország 8 - 7  
Norvégia - Olaszország 7 - 5  
Németország - Skócia 1 - 7  
Olaszország - Skócia 2 - 6  
Oroszország - Németország 7 - 9  
Svájc - Kína 5 - 8  
Svájc - Svédország 4 - 10  
USA - Hollandia 6 - 5  
USA - Svédország 7 - 3  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - G. Anderson 7 - 3  
D. Chisnall - P. Wright 6 - 6  
J. Wade - M. van Gerwen 5 - 7  
J. Wade - R. van Barneveld 2 - 7  
R. van Barneveld - P. Taylor 3 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Falun (2.m.) 7 - 7  
Futsal (FIFA Futsal Copa America)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peru - Paraguay 2 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Syracuse 3 - 0  
Charlotte - San Antonio 5 - 2  
Lehigh Valley - Hershey 2 - 2  
Manitoba - Grand Rapids 1 - 1  
Rochester - Binghamton 5 - 2  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 5 - 1  
Stockton - San Diego 5 - 3  
Texas Stars - Bakersfield 4 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Brno (5.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Németország 5 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Tappara (2.m.) 2 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Montreal 2 - 1  
Washington - NY Rangers 2 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Langenthal (1.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zug (1.m.) 5 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Brynäs (3.m.) 6 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - B. Bystrica (4.m.) 0 - 7  
Jégkorong (vb, Divízió II./A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szerbia 2 - 9  
Románia - Izland 0 - 2  
Spanyolország - Ausztrália 3 - 5  
Jégkorong (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Svédország 3 - 3  
Jégkorong (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Finnország 4 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Svédország 3 - 4  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Seoul Thunders (4.m.) 77 - 80  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Zalgiris Kaunas 79 - 84  
Brose Bamberg - Galatasaray 79 - 84  
Fenerbahce Ülker - Barcelona 58 - 58, h.u. 68 - 65  
Maccabi TA - Panathinaikosz 61 - 81  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Bnei Herzeliya 79 - 75  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Alba Fehérvár 69 - 62  
Vasas - Atomerőmű 87 - 90  
ZTE - Szolnok 97 - 89  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Diósgyőr (1.m.) 74 - 57  
PEAC-Pécs - Cegléd (1.m.) 67 - 67, h.u. 82 - 76  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland 91 - 114  
Charlotte - Miami 99 - 112  
Detroit - Toronto 102 - 105  
Houston - Denver 110 - 104  
LA Clippers - Dallas 112 - 101  
Memphis - Oklahoma City 100 - 103  
Phoenix - Golden State 111 - 120  
San Antonio - LA Lakers 95 - 102  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Ystad IF 33 - 32  
Hammarby - Redbergslids 22 - 31  
IFK Ystad - Alingsas 15 - 30  
Kristianstad - Ricoh HK 28 - 27  
Lugi - HIF Karlskrona 31 - 20  
Skövde - Aranäs 28 - 30  
Sävehof - Malmö 25 - 24  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Dunav Ruse 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parana - ASA 0 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver - Tigres 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Universidad de Chile 2 - 0  
Defensa Justicia - Sao Paulo 0 - 0  
Everton Vina Del Mar - Boyaca Patriotas 1 - 0  
Fluminense - Liverpool Montevideo 2 - 0  
Ponte Preta - Gimnasia LP 0 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Aarhus 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al-Wasl 0 - 0  
Al-Ain - Al-Dhafra 5 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Panioniosz 1 - 0  
Plataniasz - AEK Athén 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roda - Zwolle 2 - 1  
Twente - PSV 2 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gostaresh Tabriz - Esteghlal T. 1 - 1  
Zob Ahan - Sanat Naft Abadan 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - El-Jaish 2 - 1  
Al-Rayyan - Al-Arabi (QAT) 1 - 1  
Al-Sadd - Al-Sailiya 2 - 2  
Lekhwiya - Al-Ahli (QAT) 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rionegro Aguilas - Atl. Huila 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Chivas Guadalajara 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Strömsgodset 3 - 0  
Haugesund - Valerenga 4 - 3  
Viking Stavanger - Tromsö 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Jekatyerinburg - Rubin Kazany 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Aves 0 - 0  
Labdarúgás (Primeira Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - America MG 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Astra Giurgiu 3 - 0  
Viitorul Constanta - Universitatea Craiova 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Las Palmas 3 - 1  
Valencia - Celta Vigo 3 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Taawon 1 - 0  
Al-Qadisiyah - Al-Fateh 1 - 2  
Al-Raed - Al-Hilal (KSA) 0 - 3  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Sivasspor 3 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Nacional 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Kanada 0 - 1  
Szlovákia - Izland 0 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Castleford 10 - 27  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Sydney Roosters 32 - 8  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dale - B. Kaettikun 10 - 2  
D. Grace - R.T. Chuan Leong 10 - 6  
D. Wells - A. Stefanow 10 - 7  
G. Wilson - J. Boileau 10 - 9  
Jam. Jones - J. Barrett (10 nyert frame-ig) 10 - 0  
M. Holt - H. Akbar (10 nyert frame-ig) 10 - 2  
M. Joyce - Jo. Brown 10 - 3  
M. O'Donnell - J. Page 10 - 9  
M. White - A. Mehta (10 nyert frame-ig) 10 - 3  
R. Muir - G. Allen 10 - 7  
R. Walden - H. Miah (10 nyert frame-ig) 7 - 10  
T. Un-Nooh - P. Lines (10 nyert frame-ig) 9 - 10  
Strandröplabda (Zürich)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Hagenbuch S / Metral Q 2 - 0  
Heidrich A / Kissling G - Dollinger A / Erdmann J 1 - 2  
Strandröplabda (Zürich, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eiholzer N / Gerson D - Stam K / Oosterveld Q 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - C. Wozniacki 0 - 2  
A. Sevastova - O. Jabeur 2 - 0  
D. Kasatkina - D. Gavrilova 2 - 1  
M. Lucic-Baroni - K. Bertens 2 - 0  
S. Stosur - I-C. Begu 0 - 2  
Stollár F. - J. Ostapenko    
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Ostapenko J - Hlavackova A / Mirza S 2 - 0  
Bondarenko K / Dabrowski - Spears A / Srebotnik K 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - N. Broady 2 - 0  
C. Suarez Navarro - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
K. Ahn - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
N. Podoroska - C. Garcia 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Melichar N - Weinhold A / Whoriskey C 0 - 2  
Bouchard E / Mchale C - Irigoyen M / Kania P 0 - 2  
Khromacheva I / Stojanovi - Rodriguez V / Sanchez Palau A S 2 - 0  
Tenisz (Panama City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - H. Laaksonen 0 - 2  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - S. Napolitano 2 - 1  
F. Krajinovic - Al. Bedene 0 - 2  
N. Gombos - M. Bourgue 0 - 2  
U. Ignatik - M. Cecchinato 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - V. Axelsen 2 - 1  
B. Leverdez - H.J. Jeon 0 - 2  
C. Long - Yux. Huang 2 - 1  
Ch-We. Lee - Yun Hu 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - W.K.V. Wong 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - D. Lin 0 - 2  
T. Sugiarto - W.H. Son 0 - 2  
T.C. Chou - C. Jonatan 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - R. Intanon 0 - 2  
Ji H. Sung - C.Hs. Lee 2 - 0  
N. Jindapon - C. Marin 0 - 2  
N. Okuhara - Ng.Y. Cheung 2 - 0  
Su Yu Chen - A. Yamaguchi 0 - 2  
Sun Yu - Bei. Zhang 2 - 1  
T.Y. Tai - Y.P. Pai 2 - 0  
Y.F. Chen - J.W. Goh 2 - 0  

 

2017.04.05.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 7 - 6  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 0 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 3 - 3  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 4 - 1  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 2 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 4 - 8  
Chicago WS - Detroit    
Houston - Seattle 2 - 1  
LA Dodgers - San Diego 0 - 4  
Milwaukee - Colorado 5 - 6  
Minnesota - Kansas City 9 - 1  
Oakland - LA Angels 6 - 7  
St. Louis - Chicago Cubs 1 - 2  
St. Louis - Chicago Cubs (19:45)    
Tampa Bay - NY Yankees 0 - 5  
Texas - Cleveland 3 - 4  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Kanada (Helyszín: Kanada) 3 - 8  
Hollandia - Oroszország 6 - 4  
Hollandia - Svájc 6 - 9  
Kanada - Japán 10 - 2  
Kína - Norvégia 7 - 6  
Németország - Kanada (Helyszín: Kanada) 2 - 8  
Olaszország - Svájc 4 - 6  
Oroszország - Japán 4 - 12  
Oroszország - Olaszország 5 - 9  
Svédország - Skócia 6 - 4  
USA - Japán 7 - 6  
USA - Németország 8 - 5  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Happee Jyväskylä (3.m.) 9 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Växjö (2.m.) 9 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - San Antonio 3 - 1  
Iowa - Cleveland 1 - 1  
Manitoba - Grand Rapids 3 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Asiago (3.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Liberec (4.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuto - Kiekko-Vantaa (5.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - JYP (1.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Rouen (5.m.) 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Calgary 3 - 1  
Boston - Tampa Bay 4 - 0  
Colorado - Chicago 3 - 3  
Dallas - Arizona 2 - 2  
Los Angeles - Edmonton 6 - 4  
Minnesota - Carolina 5 - 3  
Nashville - NY Islanders 1 - 1  
New Jersey - Philadelphia 0 - 0  
Ottawa - Detroit 2 - 0  
Pittsburgh - Columbus 4 - 1  
San Jose - Vancouver 3 - 1  
St. Louis - Winnipeg 2 - 5  
Toronto - Washington 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Frisk/Asker (3.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Malmö (3.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - B. Bystrica (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Németország 1 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Rubin Tyumeny (5.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Svédország 2 - 6  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Yakin Dogu Univ. 69 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Unicaja Malaga (3.m.) 58 - 63  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Oostende 83 - 65  
Telekom Bonn - Nanterre 81 - 86  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Ginebra SM 96 - 113  
Mahindra Enforcers - Star Hotshots 83 - 97  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Xinjiang (3.m.) 91 - 104  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Zielona Gora 81 - 68  
Asseco Gdynia - Rosa Radom 80 - 90  
Czarni Slupsk - Tarnobrzeg 92 - 86  
Dabrowa Gornicza - Szczecin 90 - 79  
Krosno - Starogard Gdanski 74 - 85  
Kutno - Trefl Sopot 59 - 75  
Start Lublin - Ostrow Wielkopolski 64 - 73  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Kaposvár 78 - 71  
Szeged - Kecskemét 69 - 71  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Orlando 122 - 102  
Golden State - Minnesota 121 - 107  
Indiana - Toronto 108 - 90  
New Orleans - Denver 131 - 134  
New York - Chicago 100 - 91  
Oklahoma City - Milwaukee 110 - 79  
Philadelphia - Brooklyn 118 - 141  
Sacramento - Dallas 98 - 87  
San Antonio - Memphis 84 - 84, h.u. 95 - 89  
Utah - Portland 106 - 87  
Washington - Charlotte 118 - 111  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martino di Lupari - Ragusa (1.m.) 81 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Vasco Gipuzkoa (1.m.) 68 - 60  
Gernika Bizkaia - Araski AES (1.m.) 61 - 64  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Hopsi Polzela 59 - 72  
Krka Novo Mesto - Rogaska 71 - 68  
Zlatorog Lasko - Olimpija Ljubljana 77 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Antakya Hatay 103 - 76  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Odense (1.m.) 26 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Szeged 24 - 35  
Tatabánya - Cegléd 33 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Baekkelaget (2.m.) 32 - 28  
Drammen - Elverum (2.m.) 20 - 29  
Fyllingen - Arendal (2.m.) 23 - 24  
Kolstad - Haslum (2.m.) 28 - 36  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Granollers 30 - 25  
Puerto Sagunto - Anaitasuna 23 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Schaffhausen 29 - 25  
Suhr Aarau - Winterthur 23 - 23  
Thun - Bern 21 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Skövde (1.m.) 22 - 15  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oxford Utd. - Fleetwood 1 - 3  
Sheffield Utd. - Coventry 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Norwich 3 - 0  
Newcastle - Burton 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Inter Baku 2 - 0  
Qarabag Baku - Neftcsi Baku 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liteksz Lovecs - Cserno More Várna 1 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Ludogorec Razgrad 0 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Ingolstadt 2 - 3  
Darmstadt - Leverkusen 0 - 2  
Mainz - RB Leipzig 2 - 3  
Mönchengladbach - Hertha BSC 1 - 0  
Wolfsburg - Freiburg 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - VfB Stuttgart 1 - 1  
Bochum - Kaiserslautern 0 - 0  
Dynamo Dresden - Heidenheim 2 - 1  
Fürth - Braunschweig 0 - 0  
Union Berlin - Erzgebirge Aue 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FSV Frankfurt - Zwickau 0 - 1  
Hallescher FC - Paderborn 1 - 1  
Holstein Kiel - Wehen 3 - 0  
Münster - Lotte 1 - 0  
Rostock - Duisburg 1 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Osnabrück 1 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Dallas 3 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Nacional Asuncion 2 - 1  
Independiente - Alianza Lima 0 - 0  
Petrolero de Yacuiba - Uni. Catolica del Ecuador 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Zlín 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - AB Gladsaxe 0 - 0  
Vejle - Roskilde 4 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Midtjylland 2 - 3  
Naestved - Vendsyssel 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-Amerikai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Atl. Nacional Medellin 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dibba Al-Fujairah - Al-Jazeera (UAE) 0 - 3  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Wahda 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - BATE Boriszov 2 - 0  
Szluck - Sahtar Szoligorszk 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Vaasa PS 5 - 0  
Seinäjoen JK - Lahti 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Lyon 0 - 3  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Bordeaux 2 - 1  
Avranches - Paris SG 0 - 4  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - PAOK 0 - 2  
Iraklisz 1908 - Levadiakosz 1 - 0  
Kassziopi Kerkyra - Olympiakosz 0 - 2  
Larissza - Aszterasz Tripolisz 1 - 4  
Veria - Giannina 3 - 0  
Xanthi - Panetolikosz 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - AZ Alkmaar 4 - 1  
Feyenoord - Go Ahead Eagles 8 - 0  
Groningen - Nijmegen 2 - 0  
Heracles - Vitesse 0 - 1  
Willem II - ADO Den Haag 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Mashhad - Esteghlal K. 2 - 1  
Persepolis - Paykan 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi TA 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Sandecja Nowy Sacz 2 - 1  
Miedz Legnica - Chrobry Glogow 1 - 2  
Pogon Siedlce - Olimpia Grudziadz 1 - 4  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Lech Poznan 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Lietava Jonava 2 - 1  
Zalgiris Kaunas - Stumbras Kaunas 0 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Budafok 0 - 2  
Szolnok - Mezőkövesd 3 - 4  
Vasas - Újpest 0 - 1  
Újpest - Vasas (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Mexikói Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Cruz Azul 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Sarpsborg 1 - 3  
Molde - Lilleström 2 - 1  
Odd Grenland - Kristiansund 2 - 0  
Sandefjord - Rosenborg 0 - 3  
Sogndal - Stabaek 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Reggiana 1 - 1  
Ancona - Teramo 0 - 1  
Gubbio - Fano 1 - 0  
Maceratese - Bassano 1 - 1  
Mantova - Forli 1 - 1  
Padova - Parma 1 - 2  
Pordenone - Modena 1 - 1  
Sambenedettese - Lumezzane 1 - 1  
Santarcangelo - Südtirol 2 - 1  
Venezia - Feralpisalo 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Virtus Francavilla 1 - 0  
Catanzaro - Foggia 1 - 2  
Lecce - Juve Stabia 3 - 2  
Matera - Andria 0 - 0  
Melfi - Vibonese 0 - 1  
Messina - Akragas 1 - 1  
Monopoli - Cosenza 2 - 6  
Paganese - Fondi 2 - 0  
Siracusa - Casertana 2 - 1  
Taranto - Reggina 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Juventus 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Ufa 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Admira Wacker 1 - 2  
Salzburg - Kapfenberg 1 - 1  
St. Pölten - Rapid Wien 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Estoril 3 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - West Ham 3 - 0  
Chelsea - Manchester City 2 - 1  
Hull City - Middlesbrough 4 - 2  
Liverpool - Bournemouth 2 - 2  
Southampton - Crystal Palace 3 - 1  
Swansea - Tottenham 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Voluntari 3 - 0  
Gaz Metan Medias - Municipal Studentesc Iasi 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - CFR Cluj 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Partick Thistle 1 - 1  
Kilmarnock - Rangers 0 - 0  
Motherwell - Hamilton 0 - 0  
St. Johnstone - Hearts 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Osasuna 0 - 1  
Barcelona - Sevilla 3 - 0  
Deportivo - Granada 0 - 0  
Leganes - Real Madrid 2 - 4  
Sp. Gijón - Malaga 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Luzern 0 - 0  
Winterthur - Basel 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mladost Lucani 4 - 2  
Sloboda Uzice - Cukaricki 0 - 3  
Vojvodina - Borac 5 - 2  
Vozdovac - Partizan Belgrád 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Skalica 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Maribor 2 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Kayserispor 3 - 0  
Rizespor - Kasimpasa 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naftovik-Ukrnafta - Dinamo Kijev 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Szlovénia 2 - 2  
Wales - Észak-Írország 3 - 1  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - LJ Modena 3 - 0  
Vakifbank Istanbul - Volero Zürich 3 - 1  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Dinamo Moszkva 3 - 2  
Modena - Cucine Lube Treia 0 - 3  
Snooker (vb-selejtezők)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - M. Georgiou 10 - 8  
A. Zhang - F. Xiongman 7 - 10  
C. Wakelin - E. Slessor 10 - 5  
D.B. Gilbert - P. Wallace    
L. Hang - F. Patrick 10 - 9  
M. Dunn - A. Hicks 10 - 6  
M. King - P.S. Davison (10 nyert frame-ig) 10 - 4  
M. Stevens - L. Walker (10 nyert frame-ig) 8 - 10  
R. Hull - R. Evans (10 nyert frame-ig) 8 - 10  
S. Carrington - A. Borg (10 nyert frame-ig) 10 - 2  
T. Ford - J. Bodle 10 - 2  
X. Guodong - T. Rees 10 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - D. Gavrilova 0 - 2  
A. Sevastova - A. Petkovic 2 - 0  
E. Vesnina - Stollár F. 0 - 2  
J. Ostapenko - M. Sakkari 2 - 1  
K. Bondarenko - K. Bertens 0 - 2  
K. Kucova - I-C. Begu 1 - 2  
L. Safarova - B. Mattek-Sands 2 - 0  
L. Siegemund - V. Williams 2 - 1  
M. Keys - S. Rogers 1 - 2  
M. Lucic-Baroni - M. Barthel 2 - 0  
M. Puig - D. Kasatkina 1 - 2  
N. Osaka - Shu. Zhang 2 - 0  
O. Jabeur - M. Linette 2 - 0  
S. Errani - An. Rodionova 0 - 2  
S. Stosur - J. Jankovic 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan Y-J - Groenefeld A-L / Peschke 1 - 2  
Gavrilova D / Kasatkina D - Hlavackova A / Mirza S 1 - 2  
Jankovic J / Petkovic A - Hradecka L / Siniakova K    
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - F. Schiavone 2 - 1  
C. Suarez Navarro - A. van Uytvanck 2 - 0  
E. Kostova - M. Minella 0 - 2  
I. Khromacheva - A. Cornet 0 - 2  
T. Martincova - J. Boserup 1 - 2  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jakupovic D / Kichenok N - Maria T / Watson H 2 - 0  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - P-H. Mathieu 2 - 1  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - K. Coppejans 2 - 1  
D.H. Lee - J. Kovalik 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - L. Rosol 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Yun Hu 1 - 2  
A. Jayaram - B. Qiao 2 - 0  
B. Sai Praneeth - D. Lin 1 - 2  
C. Jonatan - G. Anthony 2 - 0  
C. Long - Nan Wei 2 - 0  
Ch-We. Lee - R. Ouseph 2 - 0  
D. Liew - V. Axelsen 0 - 2  
H-K. Vittinghus - T.C. Chou 0 - 2  
H. Tian - B. Leverdez 0 - 2  
H.J. Jeon - Do.K. Lee 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - Tz.W. Wang 2 - 1  
S.D. Kuncoro - Yux. Huang 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - J.H. Hsu 2 - 0  
T. Sugiarto - M. Zwiebler 2 - 0  
T. Ueda - W.H. Son 0 - 2  
Yu. Shi - W.K.V. Wong 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Y.C. Hsu 2 - 0  
Bei. Zhang - K. Polikarpova 2 - 0  
C.Hs. Lee - H.M. Kim 2 - 1  
Ji H. Sung - M. Mitani 2 - 0  
M.H. Chiang - N. Jindapon 0 - 2  
Ng.Y. Cheung - Bi.Ji. He 2 - 0  
P.Y. Yip - C. Marin 0 - 2  
S. Nehwal - A. Yamaguchi 1 - 2  
S. Pusarla Venkata - Y.F. Chen 1 - 2  
S. Sato - R. Intanon 0 - 2  
Su Yu Chen - L. Kjaersfeldt 2 - 1  
Sun Yu - S.S.Y. Cheah 2 - 0  
Y.P. Pai - Y.F. Lim 2 - 1  
Y.Y. Susanto - J.W. Goh 1 - 2  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Hannover 12 - 10  
Eger - Partizan Belgrád 8 - 4  
Olympiakosz - Szolnok 4 - 6  
Recco - Jug Dubrovnik 9 - 5  
Spandau Berlin - Brescia 10 - 14  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Oradea 7 - 7  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - BVSC (3.m.) 7 - 10  

 

2017.04.04.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 1 - 7  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 1 - 3  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 2 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 1 - 6  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 3 - 7  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 7 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Seattle 3 - 0  
Oakland - LA Angels 4 - 2  
Texas - Cleveland 5 - 8  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Norvégia 9 - 7  
Kanada - Kína 9 - 4  
Norvégia - USA 3 - 9  
Németország - Kína 6 - 5  
Skócia - Hollandia 9 - 5  
Svájc - Skócia 6 - 5  
Svédország - Olaszország 8 - 2  
Svédország - Oroszország 10 - 5  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viikingit Helsinki - SPV Seinäjoki (3.m.) 11 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Storvreta (1.m.) 6 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Springfield 2 - 1  
Toronto Marlies - St. John's 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Ceske Budejovice - Jihlava 1 - 1  
Pardubice - Karlovy Vary 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Liberec (3.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Esbjerg (7.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - HIFK (1.m.) 2 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Toronto 2 - 4  
Detroit - Ottawa 4 - 4  
Florida - Montreal 1 - 4  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Kaufbeuren (3.m.) 1 - 1  
Frankfurt Löwen - Kassel (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Nürnberg (6.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Klagenfurt (3.m.) 7 - 5  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Rapperswil (7.m.) 5 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Frölunda (2.m.) 1 - 6  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Trencin 3 - 1  
Liptovsky Mikulas - Skalica 2 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Zilina (2.m.) 3 - 2  
Jégkorong (vb, A csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Finnország 5 - 3  
Jégkorong (vb, B csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Csehország 3 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió II./A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Ausztrália 2 - 3  
Románia - Szerbia 4 - 1  
Spanyolország - Belgium 3 - 5  
Jégkorong (vb, divízió II/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Ausztrália 2 - 3  
Jégkorong (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svédország 4 - 0  
Jégkorong (vb,női,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Csehország (1.m.) 2 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Buducnost (3.m.) 82 - 59  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Usti nad Labem 72 - 80  
MMCITE Brno - Svitavy 73 - 77  
Ostrava - Prostejov 79 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Kolin 90 - 91  
Opava - Pardubice 72 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Valosun Brno (3.m.) 78 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Seoul Thunders (3.m.) 86 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Portland 110 - 109  
Kosárlabda (Olasz bajn.,női,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Spezia (2.m.) 59 - 61  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UR Venezia - Dike Napoli (1.m.) 66 - 49  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Silkeborg (1.m.) 23 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Bietigheim 23 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Milton Keynes Dons 0 - 2  
Rochdale - Port Vale 3 - 0  
Shrewsbury - Millwall 1 - 2  
Southend - Bolton 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - QPR 1 - 0  
Barnsley - Cardiff 0 - 0  
Brentford - Leeds 2 - 0  
Brighton - Birmingham 3 - 1  
Derby County - Fulham 4 - 2  
Ipswich - Wigan 3 - 0  
Preston - Bristol City 5 - 0  
Reading - Blackburn 3 - 1  
Rotherham - Sheffield Wed. 0 - 2  
Wolverhampton - Nottingham 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southport - Macclesfield 1 - 2  
Tranmere - Sutton Utd. 3 - 2  
York - Bromley 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crucero del Norte - Argentinos Juniors 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpo Bahia Blanca - San Martin SJ 0 - 0  
Union SF - Talleres Cordoba 4 - 2  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Botev Plovdiv 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - E. Frankfurt 1 - 0  
Bremen - Schalke 3 - 0  
Dortmund - Hamburg 3 - 0  
Hoffenheim - Bayern München 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Düsseldorf 2 - 1  
Hannover - Nürnberg 1 - 0  
Karlsruhe - Würzburg 1 - 1  
St. Pauli - Sandhausen 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Fortuna Köln 3 - 0  
Chemnitz - Magdeburg 1 - 1  
Erfurt - Bremen Amatőr 1 - 1  
Regensburg - Mainz Amatőr 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Chambly 5 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frejus St-Raphael - Guingamp 0 - 1  
Monaco - Lille 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Utrecht 1 - 3  
Heerenveen - Sparta Rotterdam 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Ramat Gan 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - Irtis Pavlodar 1 - 1  
Tobol Kostanay - Ordabasy Shymkent 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znicz Pruszkow - GKS Katowice 1 - 4  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Wigry Suwalki 2 - 4  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Trakai 1 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - FTC 0 - 0  
FTC - Diósgyőr (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Kongsvinger 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Latina 2 - 0  
Benevento - Ternana 2 - 1  
Carpi - Vercelli 0 - 0  
Cesena - Brescia 1 - 1  
Entella - Ascoli 2 - 1  
Perugia - Pisa 2 - 2  
Salernitana - Cittadella 0 - 0  
SPAL Ferrara - Novara 2 - 0  
Verona - Spezia 0 - 1  
Vicenza - Trapani 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Pontedera 1 - 1  
Carrarese - Alessandria 0 - 1  
Cremonese - Como 3 - 1  
Giana Erminio - Piacenza 3 - 2  
Lucchese - Racing Roma 2 - 1  
Lupa Roma - Renate 0 - 0  
Prato - Olbia 2 - 1  
Pro Piacenza - Livorno 0 - 2  
Tuttocuoio - Robur Siena 1 - 1  
Viterbese - Pistoiese 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Lazio 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grödig - LASK Linz 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Sp. Luqueno 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Guimaraes 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Stoke 1 - 0  
Leicester - Sunderland 2 - 0  
Manchester Utd. - Everton 1 - 1  
Watford - West Bromwich 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Concordia Chiajna 0 - 0  
Targu Mures - Pandurii 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Inverness CT 1 - 0  
Ross County - Dundee 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Queens Park 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Espanyol 2 - 0  
Atl. Madrid - Real Sociedad 1 - 0  
Betis - Villarreal 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zemplin Michalovce - Slovan Bratislava 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Krka Novo Mesto 2 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Istanbul Basaksehir 0 - 2  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Longford Town 3 - 4  
Bohemians - Cabinteely 1 - 0  
Cobh Ramblers - Avondale Utd. 2 - 0  
Drogheda Utd. - Bray 0 - 1  
St. Patrick's - Bluebell Utd. 1 - 0  
Wexford Youths - Waterford Utd. 0 - 5  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Eczacibasi Istanbul 1 - 3  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Kazany - Belogorje Belgorod 3 - 1  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Pénzügyőr (5.m.) 3 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Muhammad - Stollár F. 0 - 2  
C. Buyukakcay - I-C. Begu 0 - 2  
D. Kasatkina - D. Kovinic 2 - 0  
G. Min - S. Errani 0 - 2  
J. Brady - M. Barthel 0 - 2  
K. Kucova - S. Soler-Espinosa 2 - 1  
L. Chirico - A. Beck    
L. Safarova - V. Lepchenko 2 - 1  
M. Doi - Shu. Zhang 0 - 2  
M. Linette - Y. Putintseva 2 - 1  
M. Lucic-Baroni - A. Krunic 2 - 1  
M. Sakkari - L. Davis 2 - 0  
S. Kenin - B. Mattek-Sands 0 - 2  
V. Cepede Royg - S. Rogers 1 - 2  
Y-Y. Duan - An. Rodionova 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Ostapenko J - Begu I-C / Siegemund L 2 - 0  
Brady R / Riske A - Davis L / Rogers S 2 - 0  
Muhammad A / Townsend T - Jurak D / Rodionova AN 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - L. Kerkhove 2 - 0  
C. McHale - T. Martincova 1 - 2  
D. Allertova - E. Makarova 0 - 2  
H. Watson - N. Stojanovic 2 - 1  
K. Ahn - J. Cepelova 2 - 0  
M. Brengle - N. Podoroska 1 - 2  
S. Sorribes Tormo - E. Bouchard 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boserup J / Broady N - Pigossi L / Sorribes Tormo S 2 - 0  
Hibino N / Rosolska A - Cako J / Loeb J 2 - 1  
Rae J / Smith A - Weinhold A / Whoriskey C 0 - 2  
Tenisz (Panama City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Hernandez-Fernandez - Nagy P. 2 - 0  
Tenisz (Panama City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - K. Krawietz 2 - 0  
B. Klahn - A. Arnaboldi 0 - 2  
M. Krueger - M. Galdon 2 - 0  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Montanes - S. Napolitano 0 - 2  
B. Paire - M. Trungelliti 2 - 0  
D.H. Lee - C. Lestienne    
G. Garcia-Lopez - C. Moutet 2 - 0  
L. Djere - P-H. Mathieu 0 - 2  
M. Cecchinato - N. Almagro 2 - 1  

 

2017.04.03.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Pittsburgh 5 - 3  
Milwaukee - Colorado 5 - 7  
NY Mets - Atlanta 6 - 0  
St. Louis - Chicago Cubs 4 - 3  
Washington - Miami 4 - 2  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Skócia 4 - 7  
Kanada - Svédország 8 - 6  
Kína - Oroszország 9 - 6  
Norvégia - Hollandia 8 - 3  
Olaszország - USA 6 - 8  
Skócia - Kína 7 - 9  
Svájc - Németország 7 - 4  
Svédország - Norvégia 8 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Mullsjö (1.m.) 6 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Cleveland 0 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Renon/Ritten (2.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mountfield HK (4.m.) 0 - 0  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - SaPKo (4.m.) 0 - 3  
Kiekko-Vantaa - Tuto (4.m.) 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Anaheim 3 - 4  
Columbus - Washington 2 - 3  
Los Angeles - Arizona 1 - 2  
Minnesota - Colorado 5 - 2  
NY Rangers - Philadelphia 4 - 3  
Tampa Bay - Dallas 6 - 3  
Vancouver - San Jose 1 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stavanger (2.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - HV 71 (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Zilina (1.m.) 5 - 0  
Jégkorong (vb, A csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Oroszország 8 - 0  
Jégkorong (vb, B csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svájc 2 - 4  
Jégkorong (vb, Divízió II./A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Szerbia 3 - 3  
Belgium - Románia (Helyszín: Románia) 1 - 9  
Spanyolország - Izland 2 - 3  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zauralje Kurgan - Dinamo Balasiha (4.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Svédország 0 - 4  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wonju Dongbu - Ulsan Mobis Phoebus (3.m.) 70 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Hyeres-Toulon 73 - 59  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Trikala 93 - 63  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi Ashdod 90 - 69  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Gilboa Galil 80 - 86  
Maccabi Haifa - Maccabi Rishon 88 - 71  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Atlanta 91 - 82  
Cleveland - Indiana 104 - 104, h.u. 135 - 130  
Golden State - Washington 139 - 115  
Miami - Denver 113 - 116  
New Orleans - Chicago 110 - 117  
Phoenix - Houston 116 - 123  
Toronto - Philadelphia 113 - 105  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Avellino 78 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usak Sportif - Galatasaray 88 - 95  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Kalev/Cramo 100 - 68  
Lok.Kubany Krasznodar - Avtodor Szaratov 79 - 61  
VEF Riga - UNIKSZ Kazany 72 - 72, h.u. 82 - 86  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Skövde 28 - 24  
Redbergslids - Guif 33 - 25  
Ricoh HK - IFK Ystad 26 - 21  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln - Dag & Red 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guillermo Brown - Santamarina Tandil 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - River Plate 1 - 2  
Huracan - Patronato Parana 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEA Szalamina - Ermisz Aradippou 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - FC Köbenhavn 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Sochaux 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Utrecht 2 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Ashdod 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Millonarios 2 - 0  
Atl. Bucaramanga - Dep. Cali 1 - 1  
Independiente SF - Independiente Medellin 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Piast Gliwice 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Queretaro 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - New England 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Viking Stavanger 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Sampdoria 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Avellino 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - FK Krasznodar 0 - 0  
Szpartak Moszkva - Gazovik Orenburg 3 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Sp. Trinidense 3 - 0  
Sol de America - Olimpia Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fafe - Porto B 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Viitorul Constanta 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla B - Numancia 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Las Palmas 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Servette 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Varberg 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Sirius 0 - 2  
Kalmar - Elfsborg 1 - 5  
Örebro - Jönköping Södra 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Samsunspor - Balikesirspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Adanaspor 4 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galway - Sligo 1 - 1  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Cockhill Celtic 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Vibo Valentia (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Vero Monza 3 - 1  
Südtirol Bolzano - Bisonte Firenze 3 - 1  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - J. Ostapenko 0 - 2  
J. Jankovic - E. Alexandrova 2 - 0  
K. Bondarenko - E. Rodina 2 - 0  
K. Day - A. Riske 1 - 2  
K. Kucova - H. Carter    
K. Siniakova - M. Puig    
L. Arruabarrena-Vecino - A. Petkovic 0 - 2  
L. Tsurenko - L. Siegemund 1 - 2  
M. Erakovic - O. Jabeur 0 - 2  
N. Osaka - J. Larsson 2 - 1  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.C. Bellis - N. Broady 0 - 2  
D. Vekic - P.M. Tig 2 - 0  
N. Hibino - J. Boserup 0 - 2  
R. Zarazua - C. Garcia 1 - 2  
T. Maria - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brengle M / Geuer N - Jaksic J / Zacarias M 2 - 0  
Dzalamidze N / Minella M - Adamczak M / Melichar N 0 - 2  
Tenisz (Monterrey-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jakupovic - N. Podoroska 0 - 2  
J. Loeb - T. Martincova 0 - 2  
K. Ahn - B. Haddad Maia 2 - 0  
M. Larcher de Brito - L. Kerkhove 0 - 2  
V. Rodriguez - L. Kerkhove 0 - 2  
Tenisz (Panama City, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Zekic - H. Laaksonen 0 - 2  
S. Kozlov - B. Rola 0 - 2  
Tenisz (Panama City, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Connell/Safwat - Rebolledo/Slanar 2 - 0  
Tenisz (Sophia Antipolis, France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U. Ignatik - Y. Oliel 2 - 0  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. De Schepper - Fucsovics M. 0 - 2  
Tenisz (Sophia Antipolis-sel,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - L. Lokoli 0 - 2  
D. Brands - H. Nys 0 - 2  
E. Benchetrit - M. Janvier 0 - 2  
F. Skugor - J. Jahn 2 - 0  
H. Nys - F. Krajinovic 0 - 2  
K. Coppejans - M. Janvier 2 - 0  
M. Bourgue - L. Lokoli 2 - 0  
M. Bourgue - M. Mora 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,