Tippmix eredmények - 2017. április 24-30.

2017-04-24
Tippmix eredmények - 2017. április 24-30.
2017.04.30.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Richmond 140 - 64  
Essendon - Melbourne Demons 74 - 112  
Geelong - Collingwood 78 - 107  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 1 - 2  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 1 - 2  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 3 - 2  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 3 - 2  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 10 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 6 - 7  
Arizona - Colorado (22:10) 2 - 0  
Cleveland - Seattle 12 - 4  
Detroit - Chicago WS 7 - 3  
Houston - Oakland 1 - 2  
Houston - Oakland (20:10) 7 - 2  
Kansas City - Minnesota    
Kansas City - Minnesota (20:15) 5 - 7  
LA Dodgers - Philadelphia 6 - 5  
LA Dodgers - Philadelphia (22:10) 5 - 3  
Miami - Pittsburgh 0 - 4  
Miami - Pittsburgh (19:10) 10 - 3  
Milwaukee - Atlanta 3 - 11  
Milwaukee - Atlanta (20:10) 4 - 3  
NY Yankees - Baltimore 4 - 7  
San Francisco - San Diego 4 - 12  
San Francisco - San Diego (22:05) 2 - 5  
St. Louis - Cincinnati 4 - 5  
Texas - LA Angels 6 - 3  
Texas - LA Angels (21:05) 2 - 5  
Toronto - Tampa Bay 3 - 1  
Washington - NY Mets 23 - 5  
Futsal (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Kairat Almaty (Helyszín:Almaty) 5 - 5  
Sporting CP - Inter Movistar 0 - 7  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hershey - Lehigh Valley (4.m.) 1 - 4  
Lehigh Valley - Hershey (5.m.) 2 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Providence (5.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Fehéroroszország 3 - 1  
Németország - Lettország 3 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 3 - 3  
Svédország - Finnország 2 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - St. Louis (3.m.) 3 - 1  
Washington - Pittsburgh (2.m.) 2 - 6  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Iberostar Tenerife (Helyszín: Tenerife) 59 - 63  
Monaco - Venezia 91 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Thunders (5.m.) 81 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Pau Orthez 75 - 66  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Rethymno (1.m.) 90 - 78  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KK Zagreb - GKK Sibenik (2.m.) 96 - 123  
Zadar - Cibona Zagreb (2.m.) 68 - 56  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Hokkaido 79 - 75  
Albirex Niigata - Toyohashi Neophoenix 69 - 73  
Mikawa Kariya - Osaka 77 - 62  
Ryukyu Okinawa - Kyoto 88 - 55  
Shiga - Nagoya Dolphins 76 - 76, h.u. 92 - 83  
Tochigi - Chiba 84 - 90  
Tokyo Sunrockers - Toyama 72 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Trefl Sopot 102 - 89  
Asseco Gdynia - Starogard Gdanski 69 - 86  
Czarni Slupsk - Krosno 89 - 70  
Koszalin - Szczecin 81 - 111  
Kutno - Dabrowa Gornicza 76 - 85  
Start Lublin - Tarnobrzeg 79 - 88  
Turow Zgorzelec - Torun 86 - 89  
Zielona Gora - Rosa Radom 85 - 86  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Vytautas Prienai (1.m.) 77 - 75  
Lietuvos Rytas - Pieno Zvaigzdes Pasvalys (1.m.) 106 - 73  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Alba Fehérvár 80 - 78  
Szombathely - Körmend 92 - 80  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - PEAC-Pécs (2.m.) 71 - 60  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington (1.m.) 123 - 111  
LA Clippers - Utah (7.m.) 91 - 104  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Caserta 79 - 75  
Brescia - Torino 96 - 89  
Brindisi - Capo D'Orlando 87 - 75  
Cantu - Trento 77 - 91  
Reggio Emilia - Pistoia 77 - 68  
Varese - Cremona 78 - 75  
VL Pesaro - Milano 90 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Lucca (1.m.) 48 - 55  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Joventut Badalona 81 - 45  
Bilbao - MoraBanc Andorra 81 - 67  
Fuenlabrada - Gran Canaria 75 - 72  
Murcia - Zaragoza 88 - 80  
Real Madrid - Estudiantes 79 - 72  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Veszprém 25 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Skjern 32 - 24  
GOG - Kolding 32 - 20  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Nyköbing F. (2.m.) 27 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Larvik 30 - 31  
Storhamar - Kristiansand 29 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Bodö (3.m.) 29 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Flensburg 24 - 30  
Erlangen - R-N. Löwen Kronau 26 - 37  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Leipzig 39 - 28  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Yeovil Town Ladies 6 - 0  
Sunderland - Arsenal 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Peterborough 3 - 0  
Bristol Rovers - Millwall 3 - 4  
Charlton - Swindon 3 - 0  
Fleetwood - Port Vale 0 - 0  
Northampton - Gillingham 0 - 0  
Oxford Utd. - Shrewsbury 2 - 0  
Rochdale - Bradford 1 - 1  
Scunthorpe - Coventry 3 - 1  
Sheffield Utd. - Chesterfield 3 - 2  
Southend - Bury 1 - 0  
Walsall - Milton Keynes Dons 1 - 4  
Wimbledon - Oldham 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Brown de Adrogue 0 - 0  
Atl. Los Andes - Ferro Carril Oeste 1 - 1  
Chacarita Juniors - Villa Dalmine 4 - 1  
Crucero del Norte - Estudiantes San Luis 3 - 0  
Gimnasia Jujuy - Atl. All Boys 0 - 0  
San Martin de Tucuman - Douglas Haig 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Racing Club 3 - 0  
Godoy Cruz - San Martin SJ 0 - 0  
Rosario Central - Aldosivi 2 - 0  
Union SF - Patronato Parana 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Brisbane Roar 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Anderlecht 0 - 0  
Oostende - Charleroi 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Roeselare 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - Botev Plovdiv 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Hamburg 4 - 0  
Hoffenheim - E. Frankfurt 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Braunschweig 0 - 1  
Erzgebirge Aue - Würzburg 3 - 1  
Hannover - Düsseldorf 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Zwickau 5 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Audax Italiano 1 - 0  
Colo Colo - Palestino 0 - 0  
O'Higgins - San Luis de Quillota 2 - 1  
Union Espanola - Everton Vina Del Mar 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEA Szalamina - Ethnikosz Ahnasz 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Apollon Limasszol 1 - 0  
AEL Limasszol - APOEL Nicosia 1 - 4  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Hradec Kralove 4 - 2  
Slavia Praha - Jablonec 1 - 1  
Teplice - Slovacko 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Vendsyssel 0 - 3  
Fredericia - Fremad Amager 2 - 2  
Helsingor - Skive 0 - 0  
Hobro - Roskilde 1 - 2  
Köge - LFA Nyköbing 2 - 1  
Naestved - Vejle 3 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Aalborg 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Sönderjyske 1 - 1  
FC Köbenhavn - Lyngby 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Gyeongnam 2 - 2  
Seoul E-Land - Asan Mugunghwa 1 - 1  
Suwon City - Daejeon Citizen 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - FC Seoul 2 - 1  
Gwangju - Jeonbuk 1 - 0  
Incheon - Ulsan 1 - 2  
Jeju - Suwon Bluewings 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Sahtar Szoligorszk 1 - 0  
Dinamo Breszt - Slavia Mozír 3 - 1  
Gomel - Szluck 0 - 1  
Gorodeja - Dinamo Minszk 1 - 0  
Torpedo Zogyino - Dnyepr Mogiljev 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Vaasa PS 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Marseille 1 - 5  
Dijon - Bordeaux 0 - 0  
Nice - Paris SG 3 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Iraklisz 1908 2 - 2  
Atromitosz Periszteri - Plataniasz 4 - 1  
Giannina - AEK Athén 1 - 1  
Panathinaikosz - Larissza 2 - 0  
Panetolikosz - Olympiakosz 0 - 2  
Panioniosz - Levadiakosz 1 - 3  
PAOK - Kassziopi Kerkyra 5 - 1  
Xanthi - Veria 3 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Vitesse 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Hajduk Split 0 - 2  
RNK Split - Slaven Belupo 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - Vikingur Olafsvik 2 - 0  
ÍA Akranes - FH 2 - 4  
ÍBV - Fjölnir 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kashiwa R. 0 - 1  
Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale 2 - 0  
FC Tokyo - Sanfrecce Hiroshima 1 - 0  
Jubilo Iwata - Sapporo 2 - 2  
Kashima A. - Sagan Tosu 2 - 1  
Omiya Ardija - Urawa RD 1 - 0  
Shimizu SP - Vegalta Sendai 0 - 3  
Vissel Kobe - Kofu 0 - 1  
Yokohama FM - Gamba Osaka 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Once Caldas 1 - 0  
Dep. La Equidad - Dep. Cali 0 - 1  
Envigado - Dep. Pasto 1 - 2  
Millonarios - Atl. Huila 2 - 0  
Rionegro Aguilas - Atl. Bucaramanga 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Shanghai SIPG 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Pogon Szczecin 1 - 0  
Legia Varsó - Wisla Krakkó 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Riga FC 0 - 3  
Ventspils - Rigas FS 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Atlantas Klaipeda 1 - 0  
Zalgiris Kaunas - Utenis Utena 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Atlas de Guadalajara 1 - 2  
Chiapas - Santos Laguna 2 - 2  
Chivas Guadalajara - Leon 1 - 1  
Dep. Toluca - Queretaro 1 - 2  
Monarcas Morelia - UNAM Pumas 4 - 0  
Pachuca - Cruz Azul 2 - 2  
Tigres - Tijuana 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - D.C. United 1 - 3  
Columbus - New York City FC 2 - 3  
Dallas - Portland 2 - 2  
Kansas City - Salt Lake 3 - 0  
Los Angeles - Philadelphia 0 - 0  
Minnesota - San Jose 0 - 1  
New York - Chicago 2 - 1  
Seattle - New England 3 - 3  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Miami - Edmonton 2 - 0  
FC Puerto Rico - North Carolina 0 - 1  
Jacksonville - Indy Eleven 1 - 1  
San Francisco - New York Cosmos 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Balmazújváros 1 - 1  
Cigánd - Kozármisleny 3 - 1  
Csákvár - SZEOL 2 - 0  
Dorog - Soroksár 0 - 1  
Mosonmagyaróvár - Kisvárda 1 - 1  
Nyíregyháza - Szolnok 4 - 3  
Siófok - Puskás Akadémia 1 - 2  
Szeged 2011 - Budaörs 0 - 0  
Vác - Békéscsaba 1 - 0  
ZTE - Sopron 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florö - Elverum 1 - 1  
Jerv - Levanger 2 - 2  
Mjöndalen - Kongsvinger 5 - 1  
Ranheim - Asane 2 - 1  
Sandnes Ulf - Tromsdalen 2 - 0  
Strömmen - Arendal 1 - 0  
Ullensaker/Kisa - Fredrikstad 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Tromsö 3 - 1  
Kristiansund - Strömsgodset 2 - 0  
Odd Grenland - Valerenga 2 - 1  
Sandefjord - Molde 3 - 3  
Sogndal - Lilleström 0 - 1  
Stabaek - Haugesund 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Röa 0 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Seattle 3 - 0  
Washington - Houston 0 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Sand 3 - 3  
Freiburg - Essen-Schönebeck 4 - 2  
Leverkusen - Frankfurt 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Udinese 4 - 0  
Cagliari - Pescara 1 - 0  
Crotone - Milan 1 - 1  
Empoli - Sassuolo 1 - 3  
Genoa - Chievo 1 - 2  
Internazionale - Napoli 0 - 1  
Palermo - Fiorentina 2 - 0  
Roma - Lazio 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Brescia 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Sambenedettese 1 - 2  
Bassano - Gubbio 3 - 0  
Lumezzane - Fano 1 - 2  
Modena - Mantova 2 - 0  
Pordenone - Feralpisalo 1 - 2  
Reggiana - Forli 0 - 1  
Santarcangelo - Maceratese 5 - 1  
Südtirol - Padova 1 - 0  
Teramo - Parma 0 - 0  
Venezia - Albinoleffe 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Juve Stabia 1 - 3  
Andria - Reggina 1 - 1  
Catania - Siracusa 3 - 1  
Catanzaro - Casertana 2 - 0  
Foggia - Melfi 1 - 0  
Matera - Monopoli 1 - 1  
Messina - Cosenza 2 - 1  
Paganese - Lecce 1 - 1  
Taranto - Vibonese 1 - 2  
Virtus Francavilla - Fondi 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Szpartak Moszkva 1 - 2  
Rosztov - Amkar Perm 1 - 0  
Ufa - Arszenál Tula 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Rapid Wien 3 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Libertad Asuncion 1 - 0  
Independiente FBC - Olimpia Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Académica 1 - 0  
Cova Piedade - Varzim 1 - 0  
Covilha - Gil Vicente 2 - 1  
Fafe - Viseu 1 - 3  
Famalicao - Vizela 2 - 0  
Olhanense - Freamunde 2 - 1  
Penafiel - Santa Clara 1 - 0  
Porto B - Sporting CP B 3 - 2  
Uniao Madeira - Aves 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Moreirense 2 - 2  
Belenenses - Pacos Ferreira 1 - 2  
Braga - Sporting CP 2 - 3  
Feirense - Marítimo 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Chelsea 0 - 3  
Manchester Utd. - Swansea 1 - 1  
Middlesbrough - Manchester City 2 - 2  
Tottenham - Arsenal 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Voluntari 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Universitatea Craiova 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Cadiz 0 - 2  
Cordoba - Mirandes 1 - 1  
Lugo - Girona 1 - 2  
Sevilla B - Mallorca 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Celta Vigo B 3 - 3  
Boiro - Pontevedra 1 - 1  
Caudal Deportivo - Palencia Balompie 2 - 0  
Cultural Leonesa - Lealtad 3 - 1  
Guijuelo - R. Santander 1 - 0  
Ponferradina - Valladolid B 2 - 1  
Somozas - Burgos 1 - 2  
Tudelano - Osasuna B 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Leioa 1 - 2  
Mensajero - Albacete 1 - 2  
Navalcarnero - Real Madrid B 2 - 0  
San Sebastian Reyes - Real Sociedad B 1 - 0  
Sestao River - Gernika 2 - 1  
Socuellamos - Toledo 0 - 1  
UD Logrones - Real Union Irun 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Villarreal B 0 - 0  
Atl. Baleares - Hercules 0 - 1  
Cornella - Ebro 2 - 0  
Gava - Espanyol B 2 - 1  
Mallorca B - Atl. Saguntino 2 - 1  
Valencia B - Badalona 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Real Murcia 1 - 3  
Cartagena - Jumilla 2 - 2  
Granada B - Rec. Huelva 2 - 2  
La Hoya Lorca - Cordoba B 1 - 1  
Marbella - Villanovense 0 - 1  
Melilla - Linares 2 - 0  
Merida - Mancha Real 3 - 0  
Real Jaen - UD Extremadura 1 - 2  
San Fernando - Linense 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Alavés 1 - 4  
Celta Vigo - Ath. Bilbao 0 - 3  
Eibar - Leganes 2 - 0  
Osasuna - Deportivo 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Huelva 2 - 1  
Real Sociedad - Ath. Bilbao 2 - 0  
Santa Teresa - Albacete 1 - 3  
Tenerife - Valencia 1 - 3  
Zaragoza - Tacuense 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - FC Zürich 1 - 2  
Le Mont Lausanne - Wil 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Lugano 0 - 1  
St. Gallen - Young Boys 0 - 2  
Thun - Sion 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Brommapojkarna 1 - 3  
Syrianska - Varberg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Sundsvall 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Djurgarden 2 - 1  
Pitea - Kvarnsveden 3 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Raed - Al-Ahli (KSA) 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Metalac Gornji Milanovac 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Vojvodina 2 - 0  
Partizan Belgrád - Napredak Krusevac 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Kalcer Radomlje 3 - 1  
Celje - Koper 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Boluspor 1 - 2  
Gaziantep Bld. Spor - Manisaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Antalyaspor 2 - 5  
Fenerbahce - Rizespor 2 - 1  
Istanbul Basaksehir - Besiktas 3 - 1  
Kasimpasa - Akhisar 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volyn Lutszk - Dnipro 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Dinamo Kijev 1 - 4  
Olimpik Doneck - Zorya Luganszk 1 - 1  
Sahtar Doneck - Olekszandria 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Tanque Sisley - Danubio 2 - 4  
Montevideo Wanderers - Defensor 2 - 3  
Nacional - Rampla Juniors 1 - 0  
Penarol - Atl. River Plate 1 - 1  
Racing Montevideo - Plaza Colonia 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Bala Town 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Paide Linnameeskond 6 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Orosz Nagydíj) 0 - 1  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Orosz Nagydíj) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Orosz Nagydíj)    
F. Massa - S. Perez (Orosz Nagydíj) 0 - 1  
K. Magnussen - J. Palmer (Orosz Nagydíj) 1 - 0  
K. Räikkönen - V. Bottas (Orosz Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - S. Vettel (Orosz Nagydíj) 0 - 1  
M. Ericsson - P. Wehrlein (Orosz Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - E. Ocon (Orosz Nagydíj) 0 - 1  
R. Grosjean - L. Stroll (Orosz Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Orosz Nagydíj 2017    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Gloucester 44 - 20  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Widnes 30 - 10  
Wakefield - Catalan Dragons 30 - 10  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Montpellier 40 - 37  
Stade de France - Racing-Metro 27 - 23  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Sydney Roosters 14 - 13  
St. George Illawarra - Melbourne Storm 22 - 34  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Auckland Blues 12 - 18  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Berlin RV 3 - 1  
Perugia - Zenit Kazany 0 - 3  
Röplabda (U19 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Olaszország 3 - 2  
U19Oroszország - U19Törökország 2 - 3  
Sakk (Gashimov Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Adams - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
P. Eljanov - V. Kramnik 0 - 1  
P. Harikrishna - W. So 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - V. Topalov 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
Strandfoci (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szenegál - Bahama-szigetek (Helyszín: Bahama-sz.) 10 - 1  
Strandfoci (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Nigéria 3 - 3  
Strandfoci (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paraguay - Portugália 5 - 3  
Strandfoci (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tahiti - Japán 4 - 3  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Q. Halys - J. Tipsarevic 1 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - R. Nadal 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mergea F / Qureshi A-U-h - Petzschner/Peya 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Pouille - Al. Bedene 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Baker B / Mektic N 0 - 2  
Tenisz (Estoril-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - B. Fratangelo 0 - 2  
E. Escobedo - E. Ymer 0 - 2  
Go. Oliveira - J. Domingues 0 - 2  
K. De Schepper - S. Caruso 0 - 2  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Sousa - A. Giannessi 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - E. Mertens 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jakupovic D / Kichenok N - Melichar N / Mertens E 2 - 0  
Tenisz (Isztambul-selejt, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - M. Safwat 2 - 0  
A. Vatutin - S. Tsitsipas 0 - 2  
L. Grigelis - R. Bellotti 0 - 2  
M. Kecmanovic - D. Brands 0 - 2  
Tenisz (München-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - J. Janowicz 2 - 0  
J. Jahn - J. Kovalik 0 - 2  
Y. Hanfmann - U. Ignatik 2 - 0  
Y. Mertens - G. Pella 0 - 2  
Tenisz (Ostrava-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - P. Torebko 2 - 0  
Tenisz (Prága-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - T. Martincova 2 - 0  
A. Kalinskaya - D. Allertova 0 - 2  
A. Zarycka - M. Duque Marino 0 - 2  
D. Vekic - A. Lottner 2 - 0  
L. Hradecka - K. Berankova 2 - 0  
M. Barthel - J. Paolini 2 - 1  
N. Vikhlyantseva - T. Smitkova 2 - 0  
R. Sramkova - B. Haddad Maia 0 - 2  
Tenisz (Rabat-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - B. Krejcikova 2 - 0  
A. Sadikovic - G. Dabrowski 1 - 2  
C. Paquet - S. Soler-Espinosa 0 - 2  
D. Hantuchova - Q. Lemoine 2 - 1  
I. Jorovic - Mon. Gonzalez 2 - 0  
M. Trevisan - N. Stojanovic 2 - 0  
N. Podoroska - T. Pereira 2 - 0  
T. Moore - C. Perrin 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Mladenovic - L. Siegemund 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spears A / Srebotnik K - Atawo R / Ostapenko J 0 - 2  
Tollaslabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - R. Ouseph 0 - 2  
Tollaslabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - K. Gilmour 2 - 0  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lin - C. Long 1 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.Y. Tai - A. Yamaguchi 2 - 1  

 

2017.04.29.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Port Adelaide 67 - 150  
Carlton - Sydney Swans 97 - 78  
Hawthorn - St. Kilda 55 - 130  
North Melbourne Kangaroos - Gold Coast Suns 107 - 94  
West Coast Eagles - Fremantle 103 - 62  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 3 - 6  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 2 - 1  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 1 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 3 - 2  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 6 - 4  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 3 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 1 - 3  
Boston - Chicago Cubs 5 - 4  
Cleveland - Seattle 1 - 3  
Detroit - Chicago WS 3 - 7  
Detroit - Chicago WS (19:10) 4 - 6  
Houston - Oakland 9 - 4  
Kansas City - Minnesota 4 - 6  
LA Dodgers - Philadelphia 5 - 3  
Miami - Pittsburgh 2 - 12  
Milwaukee - Atlanta 8 - 10  
NY Yankees - Baltimore 14 - 11  
NY Yankees - Baltimore (19:05) 12 - 4  
San Francisco - San Diego 4 - 3  
St. Louis - Cincinnati 7 - 5  
Texas - LA Angels 3 - 6  
Toronto - Tampa Bay 4 - 7  
Toronto - Tampa Bay (19:07) 4 - 1  
Washington - NY Mets 5 - 7  
Washington - NY Mets (19:05) 3 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribera Navarra - Murcia 0 - 9  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - Ontario Reign (3.m.) 3 - 1  
Stockton - San Jose Barracuda (3.m.) 3 - 5  
Syracuse - St. John's (4.m.) 1 - 1  
Toronto Marlies - Albany (4.m.) 1 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Providence (4.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Szlovákia 0 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország 8 - 4  
Oroszország - Finnország 0 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Edmonton (2.m.) 1 - 2  
Ottawa - NY Rangers (2.m.) 5 - 5  
St. Louis - Nashville (2.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svéd bajnokság 2016/17    
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Brynäs (7.m.) 1 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió I./B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Nagy-Britannia (Helyszín:Nagy-Britannia) 0 - 4  
Litvánia - Horvátország 3 - 1  
Észtország - Hollandia 4 - 3  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villeneuve d'Ascq Lille - Flammes Carolo Ardennes (2.m.) 73 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Antibes 90 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Hainaut - Landes (2.m.) 62 - 69  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - PAOK (1.m.) 61 - 61, h.u. 69 - 65  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Jolly JB Sibenik (2.m.) 85 - 65  
Vrijednosnice Osijek - Split (2.m.) 85 - 65  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Hokkaido 77 - 77, h.u. 85 - 90  
Albirex Niigata - Toyohashi Neophoenix 80 - 77  
Kawasaki Brave Thunders - Yokohama 96 - 75  
Mikawa Kariya - Osaka 68 - 70  
Ryukyu Okinawa - Kyoto 69 - 80  
Sendai - Tokyo Alvark 62 - 79  
Shiga - Nagoya Dolphins 75 - 75, h.u. 89 - 81  
Tochigi - Chiba 77 - 84  
Tokyo Sunrockers - Toyama 81 - 74  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Juventus Utena (1.m.) 93 - 75  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Kaposvár 88 - 77  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Győr (2.m.) 66 - 60  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NBA 2016/17 - Chicago vagy Boston jut tovább    
NBA 2016/17 - Washington vagy Atlanta jut tovább    
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington (6.m.) 99 - 115  
Chicago - Boston (6.m.) 83 - 105  
Utah - LA Clippers (6.m.) 93 - 98  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bayern München 74 - 72  
Brose Bamberg - Bremerhaven 85 - 84  
Ludwigsburg - Ulm 79 - 61  
Skyliners Frankfurt - Alba Berlin 83 - 71  
Tübingen - Braunschweig 80 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - P. Avenida (2.m.) 79 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis Sevilla - Barcelona 72 - 89  
Valencia - Obradoiro Monbus 85 - 74  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Rogaska 85 - 56  
Krka Novo Mesto - Olimpija Ljubljana 76 - 87  
Zlatorog Lasko - Hopsi Polzela 71 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Trabzonspor 92 - 62  
Istanbul BB - Tofas Bursa 79 - 80  
Karsiyaka - Buyukcekmece 84 - 78  
TED Ankara Kolejliler - RH Gaziantepspor 79 - 89  
Yesilgiresun - Balikesirspor 98 - 89  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Galatasaray (1.m.) 83 - 61  
Yakin Dogu Univ. - Besiktas (1.m.) 76 - 62  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Kiel 23 - 18  
Paris SG - Szeged 30 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Ribe-Esbjerg 23 - 24  
Silkeborg - Holstebro 26 - 33  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Midtjylland (2.m.) 29 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Tatabánya 28 - 22  
Magdeburg - Anaitasuna 35 - 32  
Melsungen - St. Raphael 23 - 31  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Fehérvár 30 - 23  
Debrecen - Vác 27 - 29  
Kisvárda - FTC 26 - 30  
Érd - Győr 23 - 34  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Balingen-Weilstetten 23 - 22  
Coburg - Wetzlar 27 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Neckarsulm 42 - 34  
Dortmund - Leverkusen 18 - 33  
Göppingen - Thüringer HC 26 - 38  
Nellingen - Metzingen 21 - 29  
SVG Celle - Buxtehude 21 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Benidorm 33 - 22  
AX Puente Genil - Quabit Guadalajara 30 - 29  
Bidasoa Irun - Ciudad Encantada 33 - 34  
Naturhouse La Rioja - Huesca 31 - 24  
Villa de Aranda - Morrazo Cangas 28 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Höör (1.m.) 25 - 18  
Sävehof - Skuru (1.m.) 34 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Luton 1 - 4  
Barnet - Grimsby 3 - 1  
Cambridge Utd. - Crawley 2 - 0  
Carlisle - Newport 2 - 1  
Cheltenham - Hartlepool 1 - 0  
Doncaster - Exeter 1 - 3  
Leyton - Colchester    
Mansfield - Portsmouth 0 - 1  
Morecambe - Wycombe 1 - 1  
Notts County - Blackpool 1 - 0  
Plymouth - Crewe 2 - 1  
Yeovil - Stevenage 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Burton 1 - 1  
Birmingham - Huddersfield 2 - 0  
Blackburn - Aston Villa 1 - 0  
Brighton - Bristol City 0 - 1  
Derby County - Wolverhampton 3 - 1  
Fulham - Brentford 1 - 1  
Ipswich - Sheffield Wed. 0 - 1  
Leeds - Norwich 3 - 3  
Preston - Rotherham 1 - 1  
QPR - Nottingham 2 - 0  
Reading - Wigan 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Braintree 2 - 0  
Barrow - Dover 2 - 3  
Chester - Boreham 0 - 2  
Dag & Red - Woking 1 - 1  
Eastleigh - Wrexham 1 - 1  
Gateshead - Bromley 0 - 2  
Guiseley - Solihull Moors 1 - 1  
Macclesfield - Sutton Utd. 0 - 0  
Maidstone Utd. - Tranmere 0 - 1  
Southport - Lincoln 1 - 1  
Torquay - North Ferriby Utd. 2 - 0  
York - Forest Green 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Flandria - Central Cordoba SDE 2 - 0  
Juventud Un. Gualeguaychu - Club Almagro 0 - 1  
Nueva Chicago - Guillermo Brown 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - San Lorenzo 0 - 1  
Huracan - Newell's 0 - 1  
Independiente - Estudiantes LP 2 - 2  
Quilmes - Talleres Cordoba 1 - 0  
Sarmiento - Colón 0 - 4  
Tigre - Banfield 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Perth Glory 3 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Zira 0 - 3  
Kapaz - Inter Baku 1 - 0  
Neftcsi Baku - Qarabag Baku 1 - 2  
Sumqayit - Gabala 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Mechelen 0 - 0  
Waasland Beveren - St. Truiden 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Kortrijk 3 - 0  
Lokeren - Eupen 4 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Manchester City 0 - 1  
Paris SG - Barcelona 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorna Orjahovica - Beroe Stara Zagora 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - CSZKA Szófia 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Hertha BSC 2 - 0  
Darmstadt - Freiburg 3 - 0  
Dortmund - 1. FC Köln 0 - 0  
Mainz - Mönchengladbach 1 - 2  
RB Leipzig - Ingolstadt 0 - 0  
Wolfsburg - Bayern München 0 - 6  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Fürth 1 - 1  
Karlsruhe - Kaiserslautern 1 - 3  
Nürnberg - VfB Stuttgart 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Duisburg 2 - 1  
Chemnitz - Erfurt 1 - 1  
FSV Frankfurt - Mainz Amatőr 1 - 2  
Hallescher FC - Magdeburg 1 - 1  
Lotte - Osnabrück 0 - 0  
Regensburg - Holstein Kiel 0 - 3  
Rostock - Wehen 1 - 3  
Sonnenhof Grossaspach - Bremen Amatőr 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Huachipato 3 - 2  
Santiago Wanderers - Dep. Iquique 1 - 1  
Universidad Catolica - Universidad de Chile 3 - 1  
Universidad de Concepcion - Dep. Temuco 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopiasz - Arisz Limasszol 0 - 1  
Karmiotissza Polemidion - Ermisz Aradippou 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Omonia Nicosia 4 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Opava 1 - 2  
Pardubice - Prostejov 5 - 0  
Trinec - Frydek Mistek    
Varnsdorf - Znojmo 2 - 1  
Vitkovice - Usti nad Labem 1 - 0  
Zizkov - Ostrava 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Dukla Praha 2 - 0  
Zlín - Mladá Boleslav 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Nordsjaelland 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Kolding 7 - 1  
Skovbakken - Hjörring 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Seongnam 0 - 1  
Anyang - Busan I'Park 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Gangwon 2 - 1  
Pohang - Sangju Sangmu 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al-Sharjah 2 - 2  
Al-Ain - Al-Wahda 3 - 2  
Hatta - Al-Jazeera (UAE) 0 - 5  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Isloch 2 - 0  
Naftan - Krumkacsi Minszk 0 - 3  
Nyeman Grodno - Vityebszk 1 - 4  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Honka 0 - 4  
Oulu - Gnistan 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Inter Turku 1 - 1  
Kuopio PS - Ilves 0 - 1  
Lahti - JJK Jyväskylä 1 - 1  
Rovaniemi PS - PS Kemi 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Troyes - Brest 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quevilly Rouen - Marseille Consolat 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Rennes 1 - 0  
Guingamp - St-Etienne 0 - 2  
Metz - Nancy 2 - 1  
Monaco - Toulouse 3 - 1  
Montpellier - Lille 0 - 3  
Nantes - Lorient 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Etienne - Metz 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Cibalia 6 - 0  
Rijeka - Inter Zapresic 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Gostaresh Tabriz 0 - 0  
Machine Sazi Tabriz - FC Mashhad 0 - 1  
Naft Tehran - Saba Qom 1 - 2  
Padideh Mashhad - Esteghlal T. 1 - 2  
Paykan - Saipa Karaj 2 - 0  
Persepolis - Zob Ahan 3 - 3  
Sanat Naft Abadan - Foolad Khuzestan 0 - 1  
Sepahan - Tractor Tabriz 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Vatnaliljur 7 - 0  
Keflavík - Vidir Gardur 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel TA 2 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ashkelon 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi Haifa 2 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 0  
Maccabi TA - Hapoel Beer Sheva 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Tokyo Verdi 1 - 0  
Ehime - Yamagata 2 - 0  
Gifu - Zweigen Kanazawa 1 - 0  
JEF United Chiba - Tokushima 2 - 0  
Matsumoto Yamaga - Kamatamare Sanuki 4 - 0  
Mito - Machida Zelvia 3 - 2  
Oita Trinita - Kyoto 1 - 3  
Okayama - Shonan Bellmare 0 - 2  
Roasso Kumamoto - Yokohama FC 1 - 4  
Thespakusatsu Gunma - Nagoya GE 1 - 4  
Yamaguchi - Nagasaki 0 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - Akzhayik Ural 4 - 1  
Kaisar Kyzylorda - FC Asztana 0 - 3  
Okzhetpes Kokshetau - Aktobe 2 - 1  
Sahtar Karagandy - Ordabasy Shymkent 1 - 2  
Taraz - Atyrau 1 - 2  
Tobol Kostanay - Irtis Pavlodar 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaguares de Cordoba - Boyaca Patriotas 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Tianjin Teda 4 - 0  
Henan Jianye - Guangzhou Evergrande 2 - 4  
Liaoning Hongyun - Beijing Guoan 2 - 4  
Tianjin Songjiang - Jiangsu 2 - 2  
Yanbian - Changchun Yatai 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Olimpia Grudziadz 0 - 0  
Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sacz 1 - 2  
GKS Katowice - GKS Tychy 3 - 0  
Olsztyn - Pogon Siedlce 1 - 1  
Wigry Suwalki - Kluczbork 2 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Wisla Pulawy 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Gornik Leczna 0 - 2  
Wisla Plock - Ruch Chorzow 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - TBB Nieciecza 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babite - Metta/Lu 1 - 2  
Liepajas Metalurgs - Spartaks Jurmala 1 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Suduva Marijampole 1 - 4  
Stumbras Kaunas - Trakai 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Monterrey 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Vancouver 1 - 2  
Orlando - Colorado 2 - 0  
Toronto - Houston 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Vasas 2 - 1  
FTC - Mezőkövesd 3 - 1  
Haladás - Paks 2 - 0  
Honvéd - Gyirmót 1 - 0  
Videoton - Debrecen 3 - 2  
Újpest - MTK 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Viking Stavanger 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valeranga - Arna-Björnar 2 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Orlando 3 - 1  
Portland - Chicago 1 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Potsdam 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Sampdoria 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Pisa 0 - 0  
Cittadella - Cesena 2 - 3  
Latina - Ascoli 0 - 0  
Spezia - SPAL Ferrara 0 - 0  
Ternana - Carpi 0 - 0  
Trapani - Entella 2 - 0  
Vercelli - Perugia 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Cremonese 1 - 0  
Lucchese - Carrarese 2 - 0  
Lupa Roma - Alessandria 1 - 1  
Olbia - Robur Siena 1 - 0  
Prato - Giana Erminio 1 - 0  
Pro Piacenza - Tuttocuoio 2 - 1  
Racing Roma - Pistoiese 2 - 2  
Renate - Como 0 - 2  
Viterbese - Arezzo 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 3  
Himki - Volgar Asztrahan 1 - 1  
Kubany Krasznodar - Dinamo Moszkva 0 - 1  
Mordovija Szaranszk - Baltika Kalinyingrád 0 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - NyeftehimikNyizsnyekamszk 2 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 1  
SZKA Habarovszk - Szpartak Nalcsik 0 - 0  
Szokol Szaratov - Tyumeny 1 - 0  
Tambov - Lucs Vlagyivosztok 1 - 0  
Toszno - Szpartak Moszkva 2 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Rubin Kazany 0 - 1  
Terek Groznij - Ural Jekatyerinburg 5 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Sturm Graz 4 - 1  
Salzburg - Ried 1 - 1  
St. Pölten - Altach 3 - 3  
Wolfsberg - Mattersburg 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sol de America 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes B - Braga B 2 - 1  
Portimonense - Leixoes 3 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Estoril 2 - 1  
Boavista - Tondela 1 - 0  
Chaves - Porto 0 - 2  
Nacional Madeira - Rio Ave 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Burnley 0 - 2  
Southampton - Hull City 0 - 0  
Stoke - West Ham 0 - 0  
Sunderland - Bournemouth 0 - 1  
West Bromwich - Leicester 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Gaz Metan Medias 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Astra Giurgiu 3 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - St. Johnstone 0 - 2  
Hamilton - Kilmarnock 0 - 2  
Hearts - Partick Thistle 2 - 2  
Motherwell - Dundee 2 - 3  
Rangers - Celtic 1 - 5  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Stranraer 1 - 0  
Brechin - Albion Rovers 1 - 0  
East Fife - Airdrieonians 0 - 4  
Livingston - Peterhead 4 - 1  
Queens Park - Stenhousemuir 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Montrose 5 - 1  
Arbroath - Elgin 3 - 2  
Clyde - Berwick 1 - 1  
Cowdenbeath - Forfar 1 - 1  
Edinburgh City - Stirling 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Hibernian 0 - 4  
Dundee Utd. - Dumbarton 2 - 2  
Dunfermline - Greenock Morton 3 - 1  
Falkirk - Queen of South 2 - 2  
St. Mirren - Raith Rovers 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Oviedo 1 - 0  
UCAM Murcia - Tenerife 1 - 0  
Valladolid - Numancia 1 - 1  
Zaragoza - Getafe 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Ferrol 0 - 2  
Union Mutilvera - Izarra 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Amorebieta 2 - 1  
Ath. Bilbao B - Fuenlabrada 1 - 0  
Zamudio - Majadahonda 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Prat 2 - 0  
Sabadell - L'Hospitalet 0 - 0  
UE Llagostera - Lleida 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Roda - El Ejido 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Barcelona 0 - 3  
Las Palmas - Atl. Madrid 0 - 5  
Real Madrid - Valencia 2 - 1  
Real Sociedad - Granada 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Atl. Madrid 0 - 3  
Rayo Vallecano - Betis 0 - 4  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Aarau 3 - 2  
Wohlen - Xamax 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Vaduz 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Gefle 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - AFC Eskilstuna 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limhamn Bunkeflo - Kristianstad 0 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Faisaly 2 - 2  
Al-Khaleej - Al-Fateh 1 - 1  
Al-Nassr - Al-Shabab (KSA) 1 - 0  
Al-Qadisiyah - Al-Ittifaq (KSA) 1 - 1  
Al-Taawon - Al-Baten 4 - 3  
Al-Wehda - Al-Hilal (KSA) 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Palanka - Borac 0 - 1  
RAD Belgrád - Radnik Surdulica 0 - 2  
Spartak Subotica Zdrepcev - Novi Pazar 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Vozdovac 2 - 0  
Radnicki Nis - Javor Matis 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Krsko Posavlje 0 - 0  
Olimpija Ljubljana - Maribor 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Bandirmaspor 1 - 4  
Altinordu - Sanliurfaspor 2 - 0  
Denizlispor - Elazigspor 0 - 0  
Yeni Malatyaspor - Göztepe Izmír 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Alanyaspor 3 - 0  
Trabzonspor - Genclerbirligi 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorszkla Poltava - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 2 - 0  
Zirka Kirovográd - Kárpáti Lviv 3 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Sud América 1 - 0  
CA Cerro - Fenix Montevideo 1 - 0  
Liverpool Montevideo - Juventud 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - Institute 2 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Carrick 4 - 1  
Cliftonville - Linfield 1 - 3  
Coleraine - Ballymena Utd. 1 - 1  
Crusaders - Glenavon 6 - 1  
Dungannon - Portadown 2 - 0  
Glentoran - Ards 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Sillamae Kalev 3 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Athlone 3 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Northampton Saints 36 - 12  
Leicester - Sale 41 - 18  
Saracens - Bristol 27 - 9  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Wigan 54 - 4  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Grenoble 43 - 35  
Bordeaux - Toulon 13 - 26  
Castres - Toulouse 52 - 7  
Lyon - Clermont 20 - 23  
Section Paloise - Brive 32 - 27  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Canberra Raiders 16 - 10  
Gold Coast Titans - Newcastle Knights 38 - 8  
Wests Tigers - Cronulla Sharks 16 - 22  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Munster 14 - 34  
Connacht - Llanelli Scarlets 8 - 30  
Ospreys - Ulster 24 - 10  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Canterbury Crusaders 21 - 48  
Buenos Aires Jaguares - Durban Sharks 25 - 33  
Perth Force - Johannesburg Lions 15 - 24  
Port Elizabeth S. Kings - Melbourne Rebels 44 - 3  
Queensland Reds - Sydney Waratahs 26 - 29  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Zenit Kazany 0 - 3  
Perugia - Cucine Lube Treia 3 - 2  
Röplabda (U19 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Oroszország - U19Csehország 2 - 3  
U19Törökország - U19Olaszország 2 - 3  
Sakk (Gashimov Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Wojtaszek - S. Mamedyarov 1 - 0  
S. Karjakin - P. Eljanov 1 - 0  
V. Kramnik - M. Adams 1 - 0  
V. Topalov - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
W. So - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - B. Hawkins (17 nyert frame-ig) 17 - 8  
M. Selby - D. Junhui (17 nyert frame-ig) 17 - 15  
Strandfoci (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Ecuador 9 - 5  
Strandfoci (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Irán 5 - 4  
Strandfoci (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Paraguay 3 - 2  
Strandfoci (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Tahiti 4 - 1  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.P. Paz - J. Tipsarevic 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - D. Thiem 1 - 2  
R. Nadal - H. Zeballos 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mergea F / Qureshi A-U-h - Rojer J-J / Tecau H 2 - 1  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Djere - Al. Bedene 0 - 2  
L. Pouille - P. Lorenzi 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Inglot D - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Tenisz (Estoril-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - S. Groth 2 - 0  
E. Escobedo - N. Jarry 2 - 1  
E. Lopez-Perez - B. Fratangelo 1 - 2  
I. Cervantes-Huegun - Go. Oliveira 0 - 2  
J. Domingues - E. Gulbis    
J. Monteiro - E. Ymer 1 - 2  
K. De Schepper - T. Lamasine 2 - 0  
S. Caruso - F. Gaio 2 - 0  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Sousa - M. Cecchinato 2 - 1  
R. Ramirez Hidalgo - A. Giannessi    
S. Travaglia - A. Giannessi 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - J. Cepelova 2 - 0  
I-C. Begu - E. Mertens 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jakupovic D / Kichenok N - Hibino N / Kovinic D 2 - 0  
Tenisz (Isztambul-selejt, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - M. Safwat 0 - 2  
A. De Minaur - S. Tsitsipas 0 - 2  
A. Menendez-Maceiras - M. Sieber 2 - 0  
A. Molteni - R. Bellotti 0 - 2  
M. Basic - M. Kecmanovic 0 - 2  
P. Riba - D. Brands 1 - 2  
S. Diez - A. Vatutin 0 - 2  
T. Kamke - L. Grigelis 1 - 2  
Tenisz (München-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - Y. Mertens 0 - 2  
A. De Greef - Y. Hanfmann 1 - 2  
C. Zick - U. Ignatik 0 - 2  
J. Benneteau - C-M. Stebe 0 - 2  
J. Eysseric - G. Pella 0 - 2  
M. Bachinger - J. Janowicz 1 - 2  
Y. Maden - J. Kovalik 0 - 2  
Tenisz (Ostrava-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borsos G. - D. Dima 0 - 2  
Tenisz (Prága-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Komardina - A. Kalinskaya 1 - 2  
A. Muhammad - R. Sramkova 0 - 2  
A. Zarycka - M. Kilnarova 2 - 1  
B. Haddad Maia - E. Alexandrova 2 - 0  
D. Vekic - V. Kamenskaya 2 - 0  
I. Shinikova - D. Allertova 0 - 2  
J. Paolini - V. Kudermetova 2 - 1  
K-C. Chang - A. Lottner 0 - 2  
M. Barthel - S. Vickery 2 - 0  
R. Ozaki - L. Hradecka 1 - 2  
T. Korpatsch - A. Bogdan 1 - 2  
T. Martincova - A. Sasnovich 2 - 0  
T. Smitkova - H. Watson 2 - 1  
V. Kuzmova - M. Duque Marino 1 - 2  
V. Razzano - K. Berankova 1 - 2  
Tenisz (Rabat-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - G. Dabrowski 0 - 2  
A. Krunic - An. Rodionova 2 - 0  
A. Rus - Mon. Gonzalez 1 - 2  
A. Sabalenka - I. Jorovic 1 - 2  
B. Krejcikova - A. El Fahimi 2 - 0  
C. Benabdeljalil - S. Soler-Espinosa 0 - 2  
C. Paquet - C. Lister 2 - 1  
C. Perrin - C. Burger    
D. Hantuchova - L. Hadab 2 - 0  
L. Kerkhove - T. Pereira 0 - 2  
L. Pigossi - N. Stojanovic 1 - 2  
M. Trevisan - L. Pous Tio 2 - 0  
N. Podoroska - A. Kudryavtseva 2 - 1  
O. Jabeur - A. Sadikovic 1 - 2  
O. Savchuk - Q. Lemoine 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Mladenovic - M. Sharapova 2 - 1  
S. Halep - L. Siegemund 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Ostapenko J - Hlavackova A / Stosur S 2 - 1  
Spears A / Srebotnik K - Groenefeld A-L / Peschke 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Ramanathan - B. Rola 1 - 2  
Tollaslabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-K. Vittinghus - R. Ouseph 1 - 2  
V. Axelsen - A. Antonsen 0 - 2  
Tollaslabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - M. Poulsen 2 - 0  
K. Gilmour - S. Jaquet 2 - 0  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - D. Lin 0 - 2  
Yu. Shi - C. Long 0 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi.Ji. He - A. Yamaguchi 0 - 2  
T.Y. Tai - J.M. Lee 2 - 0  
Vízilabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirishi - Olympiakosz 7 - 6  
Mataro - Sabadell 5 - 7  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - FTC (1.m.) 9 - 7  
Tatabánya - Szentes (3.m.) 6 - 5  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Joshua - Vl. Klitschko 1 - 0  
L. Campbell - D. Perez 1 - 0  

 

2017.04.28.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Western Sydney - Western Bulldogs 75 - 73  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 1 - 3  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 2 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 6 - 0  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 0 - 7  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 9 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 6 - 2  
Boston - NY Yankees 0 - 3  
Cleveland - Houston 4 - 3  
LA Angels - Oakland 2 - 1  
St. Louis - Toronto 6 - 4  
Futsal (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Kairat Almaty (Helyszín: Almaty) 3 - 2  
Jugra - Sporting CP 1 - 2  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Veszprém 2 - 1  
Haladás - Dunaújváros 3 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Levante 4 - 4  
CA Gran Canaria - Palma Futsal 2 - 1  
Cartagena - Santiago Futsal 2 - 2  
Jaen - Barcelona 4 - 3  
Peniscola - Magna Gurpea 4 - 1  
Santa Coloma - AD Sala Zaragoza 5 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wilkes-Barre/Scranton - Providence (3.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Szlovákia 2 - 3  
Svájc - Dánia 2 - 0  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - NY Rangers (1.m.) 2 - 1  
Washington - Pittsburgh (1.m.) 2 - 3  
Jégkorong (vb, Divízió I./A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Ukrajna (Helyszín: Ukrajna) 1 - 1  
Lengyelország - Ausztria 0 - 11  
Magyarország - Kazahsztán 1 - 3  
Jégkorong (vb, Divízió I./B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Észtország 3 - 4  
Litvánia - Japán 2 - 6  
Nagy-Britannia - Hollandia 14 - 0  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Monaco 83 - 74  
Iberostar Tenerife - Venezia 67 - 58  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Anyang (4.m.) 82 - 78  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Olympiakosz (4.m.) 62 - 74  
Darussafaka - Real Madrid (4.m.) 78 - 89  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Lattes Montpellier (2.m.) 60 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Chalon sur Saone 70 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes Reze - Mondeville (2.m.) 64 - 86  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Holon 74 - 85  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Yokohama 92 - 63  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Szekszárd (2.m.) 66 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NBA 2016/17 - San Antonio vagy Memphis jut tovább    
NBA 2016/17 - Toronto vagy Milwaukee jut tovább    
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis - San Antonio (6.m.) 96 - 103  
Milwaukee - Toronto (6.m.) 89 - 92  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Telekom Bonn 85 - 102  
S. Oliver Würzburg - Jena 90 - 83  
Vechta - Göttingen 77 - 78  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Dinamo Kurszk (4.m.) 82 - 75  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosonmagyaróvár - Budaörs 23 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Gummersbach 23 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Rosztov (1.m.) 24 - 31  
Zvezda Zvenyigorod - Lada Toljatti (1.m.) 28 - 38  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Ystad IF (5.m.) 22 - 23  
Redbergslids - Sävehof (5.m.) 23 - 25  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Reading 4 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Newcastle 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Tubize 1 - 1  
OH Leuven - Lommel 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Saint-Gilloise 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftocsimik Burgasz - Pirin Blagoevgrad 0 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Lokomotív Plovdiv 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Schalke 1 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Dynamo Dresden 4 - 2  
St. Pauli - Heidenheim 3 - 0  
Union Berlin - Sandhausen 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Paderborn 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Sokolov 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Brno 3 - 0  
Pribram - Sparta Praha 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Horsens 2 - 1  
Randers - Esbjerg 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Bani Yas 2 - 2  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Al-Dhafra 1 - 0  
Dibba Al-Fujairah - Al-Wasl 0 - 2  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Ittihad (UAE) 3 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - HIFK 3 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Valenciennes 1 - 0  
Amiens - Ajaccio 2 - 1  
Bourg-Peronnas - Sochaux 0 - 1  
Nimes - Auxerre 0 - 1  
Niort - Reims 0 - 3  
Orleans - Red Star 93 4 - 0  
Strasbourg - Le Havre 2 - 0  
Tours - Clermont 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfort - Sedan 1 - 2  
Boulogne - Paris FC 0 - 1  
CA Bastia - Avranches 1 - 2  
Concarneau - Creteil 1 - 3  
Epinal - Chateauroux 0 - 2  
Les Herbiers - Beziers 1 - 1  
Lyon Duchere - Dunkerque 4 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Lyon 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - FC Eindhoven 4 - 1  
De Graafschap - Achilles'29 3 - 3  
Dordrecht - Emmen 0 - 4  
Helmond - Almere City 1 - 1  
NAC Breda - Oss 4 - 1  
PSV 2 - Telstar 1 - 0  
RKC Waalwijk - F. Sittard 3 - 0  
Venlo - Ajax 2 1 - 4  
Volendam - Maastricht 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - PSV 1 - 0  
Twente - ADO Den Haag 5 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Fram 0 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Ironi Nesher 0 - 0  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 1  
Hapoel Rishon Lezion - Maccabi Herzliya 1 - 2  
Maccabi Shaarayim - Hapoel Nazareth Illit 4 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Hapoel Ramat Gan 0 - 0  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Katamon 1 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Petah Tikva 4 - 3  
Maccabi Netanya - Beitar TA Ramla 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Independiente SF 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Guizhou Zhicheng 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Gornik Zabrze 2 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Miedz Legnica 2 - 1  
Znicz Pruszkow - Stal Mielec 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Piast Gliwice 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Korona Kielce 3 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec - River Plate 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Warnes - Godoy Cruz 1 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Chapecoense 3 - 0  
Zulia - Lanus 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Guarani Asuncion 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Grand Bodö 5 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Juventus 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Horn 1 - 4  
FAC Wien - Liefering 0 - 3  
Kapfenberg - Austria Lustenau 2 - 3  
Wiener Neustadt - WSG Wattens 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Nacional Asuncion 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Guimaraes 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Municipal Studentesc Iasi 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross County - Inverness CT 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Almería 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal - Sp. Gijón 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Basel 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - GAIS 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Hammarby 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Zilina 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Rudar Velenje 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mersin Idman Yurdu - Eskisehirspor 0 - 4  
Samsunspor - Ümraniyespor 2 - 2  
Sivasspor - Giresunspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Karabukspor 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Nomme Kalju 1 - 3  
Viljandi Tulevik - Flora Tallinn 0 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shelbourne - Cobh Ramblers 0 - 1  
Waterford Utd. - UC Dublin 1 - 1  
Wexford Youths - Cabinteely 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Finn Harps 2 - 0  
Cork City - Bray 2 - 1  
Derry City - St. Patrick's 2 - 2  
Drogheda Utd. - Sligo 1 - 1  
Galway - Dundalk 2 - 1  
Shamrock Rovers - Limerick 1 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - London Wasps 32 - 13  
Newcastle - Worcester 16 - 14  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Warrington 34 - 10  
St. Helens - Leigh Centurions 28 - 6  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Parramatta Eels 6 - 26  
South Sydney Rabbitohs - Manly-Warringah SeaEagles 8 - 46  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Zebre 30 - 24  
Edinburgh - Newport Dragons 24 - 20  
Leinster - Glasgow Warriors 31 - 30  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Cape Town Stormers 57 - 14  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Novara (2.m.) 1 - 3  
Conegliano - LJ Modena (2.m.) 2 - 3  
Sakk (Gashimov Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Eljanov - W. So 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - M. Adams 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - V. Topalov 0.5 - 0.5  
Strandfoci (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahama-szigetek - Svájc 2 - 3  
Strandfoci (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Olaszország 6 - 12  
Strandfoci (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Panama 7 - 0  
Strandfoci (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Lengyelország 9 - 4  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - J. Tipsarevic 0 - 2  
J.P. Paz - Di Wu 2 - 1  
Tenisz (Anning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin A / Nedovyesov A - Marcan/ Weissborn 1 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - A. Ramos 2 - 1  
D. Thiem - Y. Sugita 2 - 0  
Hy. Chung - R. Nadal 0 - 2  
K. Khachanov - H. Zeballos 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Zverev M - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Petzschner/Peya - Martin F / Roger-Vasselin E 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - I. Karlovic 2 - 0  
An. Kuznetsov - P. Lorenzi 0 - 2  
L. Djere - F. Verdasco 2 - 1  
L. Pouille - M. Klizan 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Mektic N - Huey T / Mirnyi M 2 - 0  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cecchinato - M. Berrettini 2 - 1  
P. Sousa - M. Donati 2 - 0  
S. Travaglia - V. Safranek 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Eraydin - I-C. Begu 1 - 2  
E. Mertens - C. Buyukakcay 2 - 1  
E. Svitolina - S. Cirstea 2 - 0  
J. Cepelova - D. Yastremska 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino N / Kovinic D - Dzalamidze N / Kudermetova V 2 - 0  
Melichar N / Mertens E - Babos T / Buyukakcay C 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - M. Sharapova 0 - 2  
A. Sevastova - S. Halep 0 - 2  
K. Mladenovic - C. Suarez Navarro 2 - 0  
L. Siegemund - Ka. Pliskova 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Peschke - Kichenok L / Tsurenko L    
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Krueger - B. Rola 1 - 2  
Tollaslabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - H-K. Vittinghus 0 - 2  
F. Roth - R. Ouseph 0 - 2  
M. Zwiebler - A. Antonsen 0 - 2  
V. Axelsen - M. Caljouw 2 - 0  
Tollaslabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - N. Koch Rohde 2 - 0  
E. Kosetskaya - M. Poulsen 0 - 2  
K. Gilmour - L. Kjaersfeldt 2 - 0  
S. Jaquet - F. Chapman 2 - 1  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - J.H. Hsu 2 - 0  
D. Lin - T.C. Chou 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - C. Long 0 - 2  
Yu. Shi - W.H. Son 2 - 0  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi.Ji. He - S. Pusarla Venkata 2 - 1  
N. Jindapon - J.M. Lee 0 - 2  
R. Intanon - A. Yamaguchi 0 - 2  
T.Y. Tai - Y.F. Chen 2 - 0  
Vízilabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirishi - Mataro 11 - 8  
Sabadell - Olympiakosz 7 - 7  

 

2017.04.27.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 2 - 0  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 5 - 2  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 4 - 5  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 5 - 8  
Baltimore - Tampa Bay 5 - 4  
Boston - NY Yankees 1 - 3  
Cleveland - Houston 7 - 6  
Colorado - Washington 4 - 11  
Colorado - Washington (21:10) 5 - 16  
Detroit - Seattle 0 - 8  
Detroit - Seattle (19:10) 1 - 2  
LA Angels - Oakland 8 - 5  
NY Mets - Atlanta 2 - 8  
NY Mets - Atlanta (19:10) 5 - 7  
Philadelphia - Miami 7 - 4  
Philadelphia - Miami (19:05) 3 - 2  
Pittsburgh - Chicago Cubs 6 - 5  
San Francisco - LA Dodgers 4 - 3  
San Francisco - LA Dodgers (21:45) 1 - 5  
St. Louis - Toronto    
Texas - Minnesota 14 - 3  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - M. van Gerwen 0 - 7  
D. Chisnall - M. van Gerwen 6 - 6  
G. Anderson - R. van Barneveld 7 - 4  
J. Wade - A. Lewis 7 - 4  
P. Taylor - P. Wright 3 - 7  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Charlotte (5.m.) 3 - 2  
Hershey - Lehigh Valley (3.m.) 1 - 1  
Milwaukee - Grand Rapids (3.m.) 2 - 2  
Syracuse - St. John's (3.m.) 3 - 2  
Toronto Marlies - Albany (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn bajnokság 2016/17    
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Tappara (6.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország (Helyszín: Csehország) 2 - 3  
Svédország - Oroszország 3 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Edmonton (1.m.) 3 - 5  
St. Louis - Nashville (1.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - HV 71 (6.m.) 3 - 5  
Jégkorong (vb, Divízió I./A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Dél-Korea 5 - 0  
Lengyelország - Magyarország 2 - 0  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Zadar (1.m.) 95 - 81  
GKK Sibenik - KK Zagreb (1.m.) 84 - 78  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel TA 91 - 84  
Hapoel Jerusalem - Bnei Herzeliya 84 - 82  
Ironi Naharia - Maccabi Ashdod 75 - 68  
Maccabi Rishon - Hapoel Gilboa Galil 83 - 69  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Szolnok 109 - 81  
ZTE - Alba Fehérvár 88 - 76  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago (5.m.) 108 - 97  
Washington - Atlanta (5.m.) 103 - 99  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női, 5-8.hely)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - Szpartak Moszkva 67 - 60  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Nagyezsda Orenburg (3.m.) 70 - 77  
Jekatyerinburg - Dinamo Kurszk (3.m.) 62 - 78  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - Flensburg 35 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Kolding 26 - 22  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Charleroi 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liteksz Lovecs - Ludogorec Razgrad 0 - 7  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Sport Recife 2 - 1  
Santos - Paysandu 2 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Tigres 1 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - FC Köbenhavn 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau - Chambly 1 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Panathinaikosz 4 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Ironi Kiryat Shmone 0 - 2  
Hapoel Raanana - Hapoel Haifa 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Junior de Barranquilla 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Independiente Medellin 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Flamengo 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Palmeiras 2 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Libertad Asuncion 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Oppsal 1 - 0  
Förde - Florö 0 - 2  
Skeid - Lyn 2 - 1  
Vidar - Haugesund 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - FK Krasznodar 0 - 2  
Anzsi Mahacskala - Tom Tomszk 3 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Manchester Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Primeira Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Brasil de Pelotas 1 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - Voluntari 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Eibar 0 - 0  
Ath. Bilbao - Betis 2 - 1  
Sevilla - Celta Vigo 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Sirius 1 - 0  
Halmstad - Djurgarden 0 - 1  
Kalmar - FF Malmö 0 - 0  
Norrköping - Jönköping Södra 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Senica 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Konyaspor 3 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Huddersfield 12 - 31  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Penrith Panthers 32 - 18  
Röplabda (U19Eb, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lengyelország - U19Belgium 3 - 1  
U19Olaszország - U19Magyarország (Helyszín: Magyaro.) 3 - 0  
U19Oroszország - U19Bulgária 3 - 0  
Röplabda (U19Eb, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Finnország 3 - 1  
U19Románia - U19Csehország 0 - 3  
U19Szlovákia - U19Törökország 0 - 3  
Sakk (Gashimov Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Adams - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - S. Mamedyarov 0 - 1  
V. Topalov - P. Eljanov 1 - 0  
W. So - S. Karjakin 1 - 0  
Strandfoci (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ecuador - Szenegál 0 - 9  
Strandfoci (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Mexikó 3 - 2  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Gabashvili - J.P. Paz 0 - 2  
Tenisz (Anning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai Y / Wu D - Podlipnik-Castil/Vasilevs 1 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - F. Lopez 2 - 0  
A. Ramos - R. Bautista-Agut 2 - 1  
A. Zverev - Hy. Chung 0 - 2  
D. Goffin - K. Khachanov 1 - 2  
D. Thiem - D. Evans 2 - 0  
H. Zeballos - B. Paire 2 - 1  
K. Anderson - R. Nadal 0 - 2  
Y. Sugita - P. Carreno-Busta 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Mergea F / Qureshi A-U-h 0 - 2  
Lopez F / Lopez M - Kubot L / Zverev M 1 - 2  
Matkowski M / Nestor D - Martin F / Roger-Vasselin E 0 - 2  
Petzschner/Peya - Goffin D / Herbert P-H 2 - 1  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - An. Kuznetsov 1 - 2  
L. Pouille - J. Vesely 2 - 1  
M. Klizan - B. Fratangelo 2 - 0  
S. Stakhovsky - P. Lorenzi 1 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Lorenzi P / Peralta J 2 - 1  
Groth S / Lindstedt R - Huey T / Mirnyi M 1 - 2  
Marach O / Pavic M - Haase R / Inglot D 0 - 2  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Sonego - A. Giannessi 1 - 2  
M. Berrettini - C. Lestienne 2 - 0  
M. Cecchinato - F. Krajinovic 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Eraydin - A. Aksu 2 - 0  
C. Buyukakcay - Babos T. 2 - 0  
E. Mertens - S. Errani 2 - 1  
E. Svitolina - A. Cadantu 2 - 0  
J. Cepelova - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aksu A / Yastremska D - Melichar N / Mertens E 0 - 2  
Babos T / Buyukakcay C - Duque-Marino M / Mitu A 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - K. Mladenovic 0 - 2  
C. Vandeweghe - Ka. Pliskova 0 - 2  
E. Vesnina - C. Suarez Navarro 0 - 2  
J. Konta - A. Sevastova 0 - 2  
M. Sharapova - E. Makarova 2 - 0  
S. Kuznetsova - L. Siegemund 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Smith A - Atawo R / Ostapenko J 0 - 2  
Hlavackova A / Stosur S - Halep S / Rosolska A 2 - 0  
Spears A / Srebotnik K - Muhammad A / Siegemund L 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Andreozzi - R. Ramanathan    
S. Kozlov - M. Krueger 0 - 2  
Tollaslabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - E. Heino 2 - 1  
E. Holst - H-K. Vittinghus 1 - 2  
M. Myhre - F. Roth 0 - 2  
M. Zilberman - R. Ouseph 0 - 2  
M. Zwiebler - K. Navickas 2 - 0  
P. Abian - M. Caljouw 1 - 2  
R. Must - B. Leverdez 1 - 2  
V. Axelsen - V. Malkov 2 - 0  
Tollaslabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lansac - L. Kjaersfeldt 1 - 2  
F. Chapman - B. Corrales 2 - 0  
F. Deprez - K. Gilmour 1 - 2  
G. Mahulette - S. Jaquet 0 - 2  
L. Zetchiri - E. Kosetskaya 1 - 2  
M. Poulsen - L. Heim 2 - 1  
N. Koch Rohde - C. Birch 2 - 0  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - J.H. Hsu 0 - 2  
Ch-We. Lee - K. Nishimoto 2 - 0  
D. Lin - K. Tsuneyama 2 - 0  
K. Phetpradab - Yu. Shi 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - W.H. Son 0 - 2  
T. Ueda - C. Long 0 - 2  
T.C. Chou - I.M. Mustofa 2 - 1  
W.F. Chong - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
C. Pornpawee - Bi.Ji. He 0 - 2  
Ji H. Sung - N. Jindapon 0 - 2  
S. Sato - Y.F. Chen 1 - 2  
S.S.Y. Cheah - R. Intanon 0 - 2  
Sun Yu - J.M. Lee 1 - 2  
T.Y. Tai - T.T. Vu 2 - 0  
Y.C. Hsu - A. Yamaguchi 0 - 2  

 

2017.04.26.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 4 - 1  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 4 - 3  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 11 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 7 - 8  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars    
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 7 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 9 - 3  
Baltimore - Tampa Bay 0 - 2  
Boston - NY Yankees    
Chicago WS - Kansas City 10 - 5  
Chicago WS - Kansas City (20:10) 5 - 2  
Cleveland - Houston 2 - 4  
Colorado - Washington 12 - 15  
Detroit - Seattle 19 - 9  
LA Angels - Oakland 2 - 1  
Milwaukee - Cincinnati 9 - 1  
Milwaukee - Cincinnati (19:40) 9 - 4  
NY Mets - Atlanta    
Philadelphia - Miami    
Pittsburgh - Chicago Cubs 0 - 1  
San Francisco - LA Dodgers 1 - 2  
St. Louis - Toronto 5 - 6  
Texas - Minnesota 1 - 8  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Charlotte (4.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Dánia 4 - 5  
Jégkorong (vb, Divízió I./A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Ukrajna (Helyszín: Ukrajna) 4 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió I./B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Horvátország 2 - 6  
Japán - Észtország 6 - 2  
Nagy-Britannia - Litvánia 5 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - USK Praha (6.m.) 73 - 68  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Anyang (3.m.) 82 - 88  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Olympiakosz (3.m.) 64 - 60  
Darussafaka - Real Madrid (3.m.) 81 - 88  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Villeneuve d'Ascq Lille (1.m.) 61 - 63  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Union Hainaut (1.m.) 85 - 49  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rethymno - Koloszosz Rodosz (3.m.) 69 - 55  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jolly JB Sibenik - Cedevita Zagreb (1.m.) 66 - 85  
Split - Vrijednosnice Osijek (1.m.) 67 - 59  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Kiryat Gat - Maccabi TA 65 - 84  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Ostrow Wielkopolski 82 - 77  
Rosa Radom - Krosno 65 - 63  
Szczecin - Trefl Sopot 76 - 93  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Vytautas Prienai 79 - 65  
Nevezis Kedainiai - Lietkabelis 71 - 95  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Lietuvos Rytas 79 - 88  
Zalgiris Kaunas - Juventus Utena 90 - 76  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Kaposvár 94 - 74  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Cegléd (1.m.) 91 - 64  
PEAC-Pécs - Diósgyőr (1.m.) 78 - 71  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NBA 2016/17 - Houston vagy Oklahoma City jut tovább    
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Oklahoma City (5.m.) 105 - 99  
LA Clippers - Utah (5.m.) 92 - 96  
San Antonio - Memphis (5.m.) 116 - 103  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Girona (1.m.) 71 - 51  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Manresa 91 - 75  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hopsi Polzela - Helios Domzale 83 - 70  
Olimpija Ljubljana - Zlatorog Lasko 88 - 87  
Rogaska - Krka Novo Mesto 68 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Besiktas (3.m.) 57 - 64  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - GOG 24 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Mors 30 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Wybrzeze Gdansk 28 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Burgdorf-Hannover 34 - 27  
Göppingen - Kiel 27 - 31  
Lemgo - Magdeburg 25 - 34  
Minden - Melsungen 21 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - Kausztik Volgográd (3.m.) 24 - 18  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - Canuelas FC 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Oostende 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - St. Truiden 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Genk 1 - 1  
Mouscron-Peruwelz - Lokeren 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Vereja 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Opava 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Dinamo Breszt 1 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Szluck 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Monaco 5 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - RNK Split 5 - 2  
Inter Zapresic - Cibalia 1 - 1  
Lokomotív Zagreb - Istra 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - FC Tokyo 3 - 1  
Sapporo - Omiya Ardija 1 - 1  
Vegalta Sendai - Shimizu SP 3 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sagan Tosu - Cerezo Osaka 4 - 4  
Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima 4 - 1  
Yokohama FM - Albirex Niigata 4 - 1  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Spartaks Jurmala 2 - 0  
Rigas FS - Ventspils 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Universidad Catolica 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Jorge Wilstermann 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 3 - 1  
Trakai - Lietava Jonava 1 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Budafok 8 - 0  
Vasas - Mezőkövesd 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Kristiansund 0 - 3  
Donn - Jerv 0 - 2  
Fjöra - Sogndal 1 - 6  
Flisa - Elverum 0 - 6  
Herd - Aalesund 2 - 2  
Krakeroy - Fredrikstad 1 - 0  
Lura - Sandnes Ulf 1 - 1  
Lyngen/Karnes - Tromsdalen 0 - 2  
Lörenskog - Strömmen 1 - 5  
Skedsmo - Ullensaker/Kisa 1 - 4  
Steinkjer - Levanger 1 - 3  
Tonsberg - Arendal 3 - 3  
Traeff - Ranheim 1 - 1  
Trott - Asane 0 - 4  
Vestfossen - Mjöndalen 2 - 2  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Dortmund 2 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Krilja Szovjetov Szamara 2 - 0  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Moszkva 4 - 0  
Gazovik Orenburg - Zenit Szentpétervár 0 - 1  
Rubin Kazany - Terek Groznij 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Salzburg 0 - 5  
Rapid Wien - LASK Linz 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Leicester 1 - 0  
Crystal Palace - Tottenham 0 - 1  
Middlesbrough - Sunderland 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Raith Rovers 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Osasuna 7 - 1  
Deportivo - Real Madrid 2 - 6  
Leganes - Las Palmas 3 - 0  
Valencia - Real Sociedad 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Östersund 1 - 3  
Göteborg - Hammarby 1 - 1  
Sundsvall - Elfsborg 1 - 1  
Örebro - Häcken 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Crvena zvezda 1 - 4  
Vojvodina - Partizan Belgrád 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Zlate Moravce 2 - 0  
Ruzomberok - Zemplin Michalovce 3 - 1  
Trnava - Slovan Bratislava 0 - 3  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Fenerbahce 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikolajv - Dinamo Kijev 0 - 4  
Sahtar Doneck - Dnipro 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Muangthong Utd. - Brisbane Roar 3 - 0  
Ulsan - Kashima A. 0 - 4  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai SIPG - FC Seoul 4 - 2  
Urawa RD - Western Sydney 6 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LJ Modena - Conegliano (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (U19Eb, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Olaszország 2 - 3  
U19Bulgária - U19Lengyelország 1 - 3  
U19Magyarország - U19Oroszország 0 - 3  
Röplabda (U19Eb, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Franciaország 1 - 3  
U19Finnország - U19Szlovákia (Helyszín: Szlovákia) 3 - 1  
U19Törökország - U19Románia 3 - 0  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - S. Maguire (13 nyert frame-ig) 13 - 9  
K. Wilson - J. Higgins (13 nyert frame-ig) 6 - 13  
M. Selby - M. Fu (13 nyert frame-ig) 13 - 3  
R. O'Sullivan - D. Junhui (13 nyert frame-ig) 10 - 13  
Tenisz (Anning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wang R / Wang R - Begemann/ Whittington 2 - 1  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Montanes - F. Lopez 0 - 2  
A. Murray - B. Tomic    
A. Ramos - C. Ruud 2 - 0  
D. Goffin - N. Basilashvili 2 - 0  
Hy. Chung - P. Kohlschreiber 2 - 0  
J-L. Struff - R. Bautista-Agut 0 - 2  
J. Sousa - H. Zeballos 0 - 2  
K. Khachanov - P. Cuevas 2 - 0  
R. Dutra da Silva - R. Nadal 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goffin D / Herbert P-H - Dodig I / Granollers M 2 - 1  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - I. Karlovic 1 - 2  
Fucsovics M. - F. Verdasco 0 - 2  
R. Haase - Al. Bedene 0 - 2  
V. Troicki - L. Djere 0 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A / Borsos G - Baker B / Mektic N 0 - 2  
Coric B / Darcis S - Groth S / Lindstedt R 0 - 2  
Harrison R / Venus M - Huey T / Mirnyi M 0 - 2  
Pouille L / Simon G - Haase R / Inglot D 0 - 2  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Safranek - A. Bublik 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - N. Hibino 2 - 1  
A. Kalinskaya - D. Yastremska 0 - 2  
C. Buyukakcay - M. Zanevska 2 - 0  
C. Perrin - Babos T. 0 - 2  
E. Kulichkova - A. Aksu 0 - 2  
E. Mertens - Ka. Kozlova 2 - 0  
E. Svitolina - V. Kamenskaya 2 - 1  
K. Flipkens - I-C. Begu 1 - 2  
M. Sakkari - S. Cirstea 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Kudermetov - Omae A / Voracova R 2 - 1  
Hsieh S-W / Soylu I - Jakupovic D / Kichenok N 0 - 2  
Kalinskaya A / Marozava L - Bouchard E / Flipkens K 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - S. Halep 0 - 2  
C. Suarez Navarro - T. Korpatsch 2 - 0  
C. Vandeweghe - J. Ostapenko 2 - 0  
E. Vesnina - D. Kasatkina 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - A. Kontaveit 1 - 2  
J. Konta - N. Osaka 2 - 1  
K. Mladenovic - M. Lucic-Baroni 2 - 0  
M. Sharapova - R. Vinci 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaru I R / Savchuk O - Kichenok L / Tsurenko L 1 - 2  
Spears A / Srebotnik K - Rodina E / Sevastova A 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Harrison - A. Arnaboldi 0 - 2  
D. Novikov - J-P. Smith 2 - 0  
Tollaslabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - S. Evans 2 - 0  
E. Holst - I. Rusev 2 - 0  
K. Koljonen - H-K. Vittinghus 0 - 2  
L. Claerbout - R. Ouseph 0 - 2  
L. Wraber - R. Must 0 - 2  
M. Bonny - E. Heino 0 - 2  
M. Myhre - R. Maddaloni 2 - 0  
M. Zilberman - M. Hlinican 2 - 0  
M. Zwiebler - T. Penty 2 - 0  
P. Abian - H. Hurskainen    
S. Sirant - B. Leverdez 1 - 2  
T.J. Popov - F. Roth 0 - 2  
V. Axelsen - L. Corvee 2 - 0  
V. Malkov - M. Ludik 2 - 0  
Tollaslabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zaitsava - K. Gilmour 0 - 2  
D. Lansac - Lia. Tan 2 - 1  
E. Kosetskaya - Kőrösi Á. 2 - 0  
F. Deprez - N. Perminova 2 - 0  
G. Saar - G. Mahulette 0 - 2  
L. Heim - R. Darragh 2 - 0  
L. Zetchiri - K. Tomalova 2 - 0  
M. Blichfeldt - C. Birch    
M. Mitsova - B. Corrales 1 - 2  
M. Poulsen - Yv. Li 2 - 1  
M. Ulitina - O. Bayrak 0 - 2  
N. Vainio - S. Jaquet 0 - 2  
N. Yigit - L. Kjaersfeldt 1 - 2  
S. Goncalves - F. Chapman 0 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - K. Sakai 2 - 0  
D. Lin - Do.K. Lee 2 - 0  
G. Anthony - T. Ueda 1 - 2  
H.S. Prannoy - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
K. Phetpradab - Tz.W. Wang 2 - 0  
Nan Wei - Yu. Shi 0 - 2  
T.M. Nguyen - W.H. Son 0 - 2  
W.F. Chong - Yu Hs. Lin 2 - 1  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Pornpawee - M.H. Chiang 2 - 0  
J.W. Goh - A. Yamaguchi 0 - 2  
P.Y. Yip - Y.C. Hsu 0 - 2  
S.S.Y. Cheah - H.S. Aghaei 2 - 0  
Xiao. Chen - R. Intanon 0 - 2  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Olympiakosz 13 - 10  
Eger - Jug Dubrovnik 6 - 5  
Partizan Belgrád - Barceloneta 4 - 8  
Spandau Berlin - Nice 11 - 6  
Szolnok - OSC 10 - 8  

 

2017.04.25.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Collingwood 100 - 82  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 4 - 2  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 0 - 1  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 0 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 7 - 5  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 5 - 4  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 4 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 7 - 6  
Baltimore - Tampa Bay 6 - 3  
Chicago WS - Kansas City 12 - 1  
LA Angels - Toronto 2 - 1  
Milwaukee - Cincinnati 11 - 7  
Pittsburgh - Chicago Cubs 3 - 14  
San Francisco - LA Dodgers 2 - 1  
Texas - Minnesota 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Kalpa (5.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt Löwen - Bietigheim/Bissingen (6.m.) 5 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió I./A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Lengyelország 0 - 0  
Magyarország - Dél-Korea 1 - 3  
Ukrajna - Ausztria 0 - 1  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - CSZKA Moszkva (3.m.) 88 - 90  
Fenerbahce Ülker - Panathinaikosz (3.m.) 79 - 61  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Chalon sur Saone 82 - 79  
Kosárlabda (Francia b.,női, ráj. az EK-ért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mondeville - Nantes Reze (1.m.) 94 - 87  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Bourges (1.m.) 74 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeres-Toulon - Strasbourg 68 - 78  
Le Mans - Le Portel 66 - 77  
Nancy - Adecco ASVEL 77 - 85  
Orleans - Paris Levallois 58 - 78  
Pau Orthez - Gravelines 94 - 83  
Reims - Cholet 71 - 76  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Szeged 93 - 61  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Sopron (1.m.) 45 - 61  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington (4.m.) 111 - 101  
Portland - Golden State (4.m.) 103 - 128  
Toronto - Milwaukee (5.m.) 118 - 93  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Oldenburg 51 - 92  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Ribe-Esbjerg 28 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Viborg (1.m.) 26 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Gwardia Opole 22 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Szeged 23 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - SZGAU-Szaratov (2.m.) 30 - 25  
Néva Szentpétervár - Kausztik Volgográd (2.m.) 25 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Malmö (4.m.) 27 - 21  
Sävehof - Redbergslids (4.m.) 26 - 18  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Walsall - Port Vale 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolverhampton - Huddersfield 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dover - Macclesfield 2 - 2  
Maidstone Utd. - Lincoln 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Atl. Los Andes 0 - 1  
Central Cordoba SDE - Santamarina Tandil 3 - 0  
Douglas Haig - Chacarita Juniors 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Tigre 2 - 1  
Patronato Parana - Olimpo Bahia Blanca 3 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - Gent 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Lierse 1 - 3  
Standard Liege - Waasland Beveren 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Kortrijk 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Zlín 0 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Guingamp 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht 2 - Den Bosch 5 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Osijek 2 - 0  
Slaven Belupo - Dinamo Zagreb 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi TA 1 - 3  
Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Zamora 4 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Stumbras Kaunas 2 - 0  
Utenis Utena - VMFD Zalgiris 0 - 4  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Löten - Kongsvinger 0 - 4  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - E. Frankfurt 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Avellino 2 - 0  
Brescia - Ternana 2 - 1  
Carpi - Trapani 2 - 1  
Cesena - Benevento 4 - 1  
Entella - Latina 0 - 1  
Frosinone - Spezia 2 - 0  
Perugia - Verona 1 - 1  
Pisa - Vercelli 1 - 1  
Salernitana - Bari 0 - 0  
SPAL Ferrara - Cittadella 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Ufa 1 - 0  
Szpartak Moszkva - Ural Jekatyerinburg 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liefering - Wiener Neustadt 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Independiente FBC 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Southampton 4 - 2  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Poli Timisoara 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Villarreal 0 - 1  
Granada - Malaga 0 - 2  
Sp. Gijón - Espanyol 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Barcelona 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kvarnsveden - Kopparbergs/Göteborg 3 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Al-Ahli (UAE) 1 - 1  
Lokomotív Taskent - Al-Taawon 4 - 4  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Esteghlal K. 1 - 1  
Al-Jazeera (UAE) - Lekhwiya 1 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Sports Club - Guangzhou Evergrande 0 - 6  
Suwon Bluewings - Kawasaki Frontale 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Adelaide Utd 3 - 3  
Jiangsu - Jeju 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Trans Narva 4 - 2  
Levadia Tallinn - Nomme Kalju 1 - 1  
Paide Linnameeskond - Jalgpallikool Tammeka 1 - 1  
Viljandi Tulevik - Parnu JK Vaprus 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Limerick 1 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - New Zealand Warriors 20 - 14  
Sydney Roosters - St. George Illawarra 12 - 12  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Trentino (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Casalmaggiore (1.m.) 3 - 1  
Sakk (Gashimov Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Eljanov - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - V. Topalov 1 - 0  
T. Radjabov - M. Adams 0.5 - 0.5  
W. So - V. Kramnik 1 - 0  
Tenisz (Anning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faj. Sun - J. Tipsarevic 0 - 2  
J. Thompson - I. Ivashka 2 - 1  
M. Chiudinelli - J.P. Paz 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - P. Carreno-Busta 0 - 2  
A. Zverev - N. Almagro 2 - 1  
B. Tomic - D. Brown 2 - 1  
D. Evans - M. Zverev 2 - 0  
D. Ferrer - K. Anderson 0 - 2  
D. Istomin - Hy. Chung 0 - 2  
D. Thiem - K. Edmund 2 - 0  
J-L. Struff - P-H. Herbert 2 - 0  
K. Khachanov - T. Bellucci 2 - 0  
M. Granollers - B. Paire 0 - 2  
R. Gasquet - Y. Sugita 1 - 2  
R. Olivo - R. Dutra da Silva 0 - 2  
S. Giraldo - H. Zeballos 0 - 2  
T. Daniel - N. Basilashvili 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Bopanna R / Cuevas P 2 - 0  
Munar Clar J A / Ramos-Vi - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - F. Delbonis    
B. Coric - J. Vesely 0 - 2  
B. Fratangelo - G. Simon 2 - 0  
D.S. Schwartzman - R. Haase 0 - 2  
Fucsovics M. - M. Youzhny 2 - 0  
R. Harrison - An. Kuznetsov 0 - 2  
S. Stakhovsky - F. Mayer    
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenzi P / Peralta J - Troicki V / Zimonjic N 2 - 0  
Marach O / Pavic M - Monroe N / Sitak A 2 - 1  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bellotti - S. Travaglia 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bouchard - J. Cepelova 0 - 2  
F. Ferro - S. Cirstea 0 - 2  
K-C. Chang - A. Kalinskaya 0 - 2  
K. Kucova - K. Flipkens    
S. Errani - S-W. Hsieh 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - I. Soylu 2 - 0  
T. Maria - I-C. Begu 1 - 2  
T. Pironkova - B. Eraydin 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aksu A / Yastremska D - Ozgen P / Sezer M 2 - 1  
Cadantu A / Lister C - Babos T / Buyukakcay C 0 - 2  
Hibino N / Kovinic D - Geuer N / Pous-Tio L 2 - 1  
Honcova M / Kuncikova L - Melichar N / Mertens E 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - A. Konjuh 2 - 0  
A. Sevastova - S. Stosur 2 - 1  
E. Makarova - A. Radwanska 2 - 0  
J. Brady - B. Strycova 0 - 2  
S. Kuznetsova - K. Bertens 2 - 1  
Shu. Zhang - L. Siegemund 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Peschke - Chuang C-J / Liang C 2 - 0  
Halep S / Rosolska A - Klepac A / Martinez Sanch 2 - 1  
Hlavackova A / Stosur S - Jurak D / Lucic-Baroni M 2 - 0  
Knoll X / Schuurs D - Atawo R / Ostapenko J 0 - 2  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Sandgren - H. Laaksonen 0 - 2  
Tollaslabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Holst - F. Burestedt 2 - 0  
F. Collins-Valentine - E. Heino 0 - 2  
I. Xanthou - L. Wraber 0 - 2  
K. Merrilees - M. Caljouw 1 - 2  
L. Claerbout - M. Carder 2 - 0  
L. Corvee - B. Atilano 2 - 0  
M. Ludik - Krausz G. 2 - 0  
M. Moreels - R. Mann 2 - 0  
M. Rogalski - M. Myhre    
M. Zilberman - A. Roj 2 - 0  
N. Fransman - K. Koljonen 1 - 2  
S. Evans - Z. Durkinjak 2 - 1  
S. Sirant - E. Lale 2 - 0  
T. Penty - K. Schaefer 2 - 0  
T.J. Popov - A. Pochtarev 2 - 1  
Tollaslabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mikkela - Yv. Li 0 - 2  
E. Baldauf - F. Deprez 0 - 2  
K. Galenic - G. Saar 1 - 2  
Kőrösi Á. - A. Stapusaityte 2 - 0  
M. Repiska - A. Zaitsava 0 - 2  
R. Darragh - F. Vandenhoucke 2 - 0  
S. Goncalves - V. Espeseth 2 - 0  
Sárosi L. - D. Lansac 0 - 2  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - BVSC (3.m.) 12 - 6  

 

2017.04.24.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Melbourne Demons 88 - 75  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Mets - Washington 3 - 6  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Haladás 6 - 3  
Veszprém - Dunaújváros 4 - 9  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Stockton (2.m.) 4 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Tappara (4.m.) 2 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2016/17 - Washington vagy Toronto jut tovább    
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Washington (6.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Brynäs (5.m.) 0 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió I./A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ausztria 1 - 3  
Jégkorong (vb, Divízió I./B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Horvátország 4 - 2  
Litvánia - Hollandia 8 - 0  
Nagy-Britannia - Észtország 5 - 1  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarnobrzeg - Asseco Gdynia 96 - 100  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Boston (4.m.) 95 - 104  
Utah - LA Clippers (4.m.) 105 - 98  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ragusa - Famila Schio (4.m.) 54 - 65  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Jekatyerinburg (2.m.) 64 - 54  
Nagyezsda Orenburg - Dinamo Moszkva (2.m.) 99 - 51  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Galatasaray (2.m.) 81 - 87  
Besiktas - AGÜ Kayserispor (2.m.) 65 - 62  
Mersin BB - Fenerbahce (2.m.) 64 - 102  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Köbenhavn (1.m.) 20 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKIF Krasznodar - Zarja Kaszpija Asztrahany (2.m.) 32 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Zvezda Zvenyigorod (3.m.) 21 - 25  
Kubany Krasznodar - Dinamo Volgográd (3.m.) 32 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Lugi (4.m.) 25 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Preston 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Independiente 0 - 2  
Talleres Cordoba - Godoy Cruz 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Inter Baku 4 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Gorna Orjahovica 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - Union Berlin 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Universidad de Concepcion 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Aalborg 4 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Lens 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - FH 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Maccabi Ahi Nazareth 4 - 0  
Hapoel Akko - Hapoel Bnei Lod 1 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Maccabi Netanya 3 - 5  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Kfar Saba 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - América de Cali 0 - 1  
Independiente Medellin - Dep. Tolima 3 - 2  
Independiente SF - Rionegro Aguilas 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - América 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Colorado 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Molde 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Roma 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vicenza - Novara 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Pordenone 1 - 1  
Padova - Ancona 2 - 2  
Parma - Südtirol 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Guarani Asuncion 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Académica 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Chaves 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Targu Mures 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Viitorul Constanta 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Cultural Leonesa 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Ath. Bilbao 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - FC Zürich 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trelleborg - Örgryte 6 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Djurgarden 3 - 2  
Sirius - Kalmar 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Altinordu 1 - 1  
Manisaspor - Denizlispor 3 - 2  
Sanliurfaspor - Gaziantep Bld. Spor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Adanaspor 3 - 2  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Benfica - U19Salzburg 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunyodkor - Al-Ahli (KSA) 2 - 0  
Zob Ahan - Al-Ain 0 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Persepolis 0 - 0  
Al-Wahda - Al-Rayyan 5 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Sillamae Kalev 2 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Ravenna 2 - 3  
Röplabda (U19Eb, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Belgium 0 - 3  
U19Lengyelország - U19Magyarország (Helyszín: Magyarország) 3 - 0  
U19Oroszország - U19Olaszország 3 - 0  
Röplabda (U19Eb, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Finnország - U19Törökország 1 - 3  
U19Franciaország - U19Románia 3 - 2  
U19Szlovákia - U19Csehország 2 - 3  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - G. Dott (13 nyert frame-ig) 13 - 6  
M. Selby - X. Guodong (13 nyert frame-ig) 13 - 6  
N. Robertson - M. Fu (13 nyert frame-ig) 11 - 13  
Tenisz (Anning, China)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Bai - D. Munoz-De La Nava 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evans - T. Monteiro 2 - 1  
G. Garcia-Lopez - A. Montanes 0 - 2  
K. Anderson - C. Berlocq 2 - 1  
K. Edmund - J. Chardy 2 - 0  
M. Granollers - M. Jaziri 2 - 0  
M. Ymer - A. Seppi 0 - 2  
N. Almagro - S. Diez 2 - 0  
R. Albot - C. Ruud 0 - 2  
Y. Sugita - T. Robredo 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta P / Ferrero - Matkowski M / Nestor D 1 - 2  
Daniell M / Demoliner M - Mergea F / Qureshi A-U-h 0 - 2  
Martin F / Roger-Vasselin - Murray J / Soares B 2 - 1  
Petzschner/Peya - Khachanov K / Thiem D 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - F. Mayer    
D. Medvedev - L. Djere    
M. Kukushkin - P. Lorenzi 0 - 2  
M. Marterer - M. Klizan 0 - 2  
S. Darcis - D. Dzumhur 1 - 2  
V. Troicki - E. Donskoy 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Koolhof W / Middelkoop M 2 - 0  
Copil M / Fucsovics M - Baker B / Mektic N 0 - 2  
Molteni/Schwartzman- Balázs/Borsos 0 - 2  
Tenisz (Francavilla, Italy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Sijsling - L. Giustino 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - M. Sakkari 0 - 2  
D. Yastremska - A. Petkovic 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duque-Marino M / Mitu A - Irigoyen M / Kania P 2 - 0  
Tenisz (Isztambul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - N. Podoroska 2 - 1  
A. Kalinskaya - V. Kamenskaya 0 - 2  
A. Kudryavtseva - B. Eraydin 1 - 2  
C. Perrin - V. Kudermetova 2 - 0  
F. Ferro - A. Komardina 2 - 0  
T. Pereira - E. Kulichkova 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck A / Zaja A - Muhammad A / Siegemund L 0 - 2  
Konjuh A / Lepchenko V - Broady N / Smith A 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ostapenko - J. Brady 2 - 1  
L. Hradecka - A. Kontaveit 1 - 2  
N. Osaka - K. Hobgarski 2 - 0  
T. Korpatsch - E. Rodina 2 - 1  
Tenisz (Tallahassee, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - Max. Gonzalez 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,