Tippmix eredmények - 2017. április 10-16.

2017-04-10
Tippmix eredmények - 2017. április 10-16.
2017.04.16.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Richmond 67 - 119  
Collingwood - St. Kilda 55 - 69  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 0 - 2  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 2 - 1  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 6 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 2 - 10  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes    
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Diego 4 - 2  
Atlanta - San Diego (19:35) 9 - 2  
Boston - Tampa Bay 7 - 5  
Chicago Cubs - Pittsburgh 1 - 6  
Cincinnati - Milwaukee 2 - 4  
Cleveland - Detroit 1 - 4  
Kansas City - LA Angels 3 - 2  
Kansas City - LA Angels (20:15) 1 - 0  
LA Dodgers - Arizona 8 - 4  
Miami - NY Mets 5 - 4  
Miami - NY Mets (19:10) 4 - 2  
Seattle - Texas 5 - 0  
Toronto - Baltimore 4 - 11  
Washington - Philadelphia 6 - 4  
Darts (German Darts Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - R. van Barneveld 4 - 6  
B. van de Pas - R-Jo. Rodriguez 4 - 6  
C. Reyes - M. King 6 - 5  
G. Price - M. Hopp 6 - 1  
I. White - J. de Graaf 5 - 6  
J. Cullen - S. Siepmann 5 - 6  
J. Klaasen - D. Gurney 6 - 4  
J. Wade - R. Thornton 6 - 3  
K. Huybrechts - D. Larsson 6 - 2  
M. Smith - D. Horvat 6 - 1  
M. Suljovic - J. Lewis 6 - 5  
M. van Gerwen - J. Michael 6 - 1  
P. Wright - M. Webster 6 - 3  
S. Bunting - T. Evetts 6 - 4  
S. West - K. Anderson 4 - 6  
S. Whitlock - J. Clayton 6 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Magna Gurpea 1 - 6  
Cartagena - Palma Futsal 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 2 - 2  
Binghamton - Lehigh Valley 1 - 4  
Chicago Wolves - Charlotte 3 - 3  
Hershey - Providence 3 - 0  
Milwaukee - Grand Rapids 1 - 5  
Rockford - Iowa 2 - 5  
San Diego - Ontario Reign 5 - 3  
Springfield - Hartford 5 - 1  
St. John's - Toronto Marlies 4 - 1  
Stockton - Tucson 5 - 5  
Syracuse - Utica 5 - 2  
Texas Stars - San Antonio 3 - 6  
Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport 5 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Motor Ceske Budejovice 5 - 1  
Karlovy Vary - Pardubice 3 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Gentofte (5.m.) 3 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - SZKA Szentpétervár (5.m.) 3 - 5  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Calgary (2.m.) 3 - 2  
Chicago - Nashville (2.m.) 0 - 5  
St. Louis - Minnesota (3.m.) 3 - 1  
Washington - Toronto (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Brynäs (1.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra (2.m.) 3 - 4  
Jégkorong (vb, Divízió I./A, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Magyarország 4 - 2  
Franciaország - Norvégia 0 - 3  
Japán - Dánia 3 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Ausztria 0 - 2  
Kosárlabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Fenerbahce 77 - 63  
USK Praha - Jekatyerinburg (Helyszín: Jekatyerinburg) 63 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Monaco 73 - 85  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Meralco Bolts 91 - 102  
Star Hotshots - SM Beermen 97 - 103  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tokyo Sunrockers 73 - 85  
Kyoto - Shiga 75 - 82  
Nagoya Dolphins - Osaka 65 - 66  
Ryukyu Okinawa - Mikawa Kariya 87 - 90  
Sendai - Akita 60 - 79  
Tochigi - Hokkaido 57 - 63  
Tokyo Alvark - Chiba 78 - 84  
Toyohashi Neophoenix - Yokohama 76 - 73  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Alba Fehérvár 96 - 89  
ZTE - Szombathely 68 - 80  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Portland (1.m.) 121 - 109  
LA Clippers - Utah (1.m.) 95 - 97  
San Antonio - Memphis (1.m.) 111 - 82  
Washington - Atlanta (1.m.) 114 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Alba Berlin 88 - 71  
Ulm - Giessen 72 - 63  
Vechta - Bayern München 57 - 101  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Manresa 95 - 90  
Murcia - Fuenlabrada 99 - 62  
Unicaja Malaga - MoraBanc Andorra 93 - 69  
Valencia - Barcelona 76 - 59  
Zaragoza - Joventut Badalona 71 - 69  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Avtodor Szaratov 97 - 92  
Lok.Kubany Krasznodar - Kalev/Cramo 86 - 75  
Tsmoki-Minszk - Nyizsnyij Novgorod 77 - 52  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - GOG 26 - 34  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Bietigheim 32 - 28  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Dunkerque 28 - 20  
Nantes - Chambery 28 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Magdeburg 23 - 28  
Füchse Berlin - Flensburg 34 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Buxtehude 28 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Malmö (2.m.) 31 - 22  
Guif - Kristianstad (2.m.) 21 - 27  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guillermo Brown - Juventud Un. Gualeguaychu 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - San Lorenzo 1 - 0  
Godoy Cruz - Banfield 3 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Vélez Sarsfield 0 - 1  
Sarmiento - Racing Club 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Wellington Phoenix 4 - 3  
Perth Glory - Melbourne City 5 - 4  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Qarabag Baku 0 - 3  
Kapaz - Gabala 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Anderlecht 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Genk 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Hamburg 2 - 1  
Darmstadt - Schalke 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Sandhausen 1 - 1  
Bochum - Fürth 1 - 0  
Dynamo Dresden - Düsseldorf 1 - 1  
Karlsruhe - Heidenheim 0 - 1  
St. Pauli - Würzburg 1 - 0  
Union Berlin - Kaiserslautern 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FSV Frankfurt - Osnabrück 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - Dep. Temuco 1 - 2  
Union Espanola - Palestino 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Pardubice 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Dukla Praha 3 - 1  
Plzen - Slovacko 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Midtjylland 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul E-Land 2 - 0  
Seongnam - Gyeongnam 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Gangwon 1 - 2  
Jeonbuk - Sangju Sangmu 4 - 1  
Suwon Bluewings - Gwangju 0 - 0  
Ulsan - FC Seoul 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Lyon    
Marseille - St-Etienne 4 - 0  
Nantes - Bordeaux 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Heerenveen 5 - 1  
Feyenoord - Utrecht 2 - 0  
Groningen - Zwolle 5 - 1  
Willem II - Go Ahead Eagles 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamatamare Sanuki - Okayama 1 - 1  
Roasso Kumamoto - Matsumoto Yamaga 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Gamba Osaka 2 - 2  
FC Tokyo - Urawa RD 0 - 1  
Jubilo Iwata - Sagan Tosu 2 - 1  
Kofu - Albirex Niigata 0 - 2  
Sanfrecce Hiroshima - Yokohama FM 0 - 1  
Sapporo - Kawasaki Frontale 1 - 1  
Shimizu SP - Omiya Ardija 1 - 1  
Vegalta Sendai - Kashima A. 1 - 4  
Vissel Kobe - Kashiwa R. 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - Ordabasy Shymkent 3 - 0  
Kaisar Kyzylorda - Irtis Pavlodar 1 - 1  
Okzhetpes Kokshetau - FC Asztana 0 - 3  
Sahtar Karagandy - Tobol Kostanay 1 - 1  
Taraz - Akzhaiyk Ural 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Tigres FC 0 - 0  
Dep. Pasto - Millonarios 2 - 1  
Dep. Tolima - Dep. Cali 2 - 2  
Independiente SF - Atl. Bucaramanga 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Teda - Guangzhou Evergrande 0 - 3  
Yanbian - Hebei 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Metta/Lu 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Queretaro 1 - 0  
Atlas de Guadalajara - Santos Laguna 1 - 1  
Chiapas - Tijuana 1 - 2  
Dep. Toluca - Monterrey 1 - 1  
Monarcas Morelia - Leon 1 - 2  
Pachuca - Chivas Guadalajara 0 - 0  
Tigres - UNAM Pumas 4 - 0  
Veracruz - Necaxa 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Salt Lake 1 - 2  
Columbus - Toronto 2 - 1  
Houston - Minnesota 2 - 2  
New York - D.C. United 2 - 0  
Portland - Kansas City 0 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville - San Francisco 0 - 0  
North Carolina - Edmonton 3 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cigánd - Békéscsaba 0 - 5  
Csákvár - Sopron 1 - 1  
Dorog - Balmazújváros 2 - 0  
Mosonmagyaróvár - Szolnok 1 - 2  
Nyíregyháza - Budaörs 1 - 1  
Siófok - Soroksár 3 - 2  
Szeged 2011 - Cegléd 0 - 0  
SZEOL - Kozármisleny 0 - 0  
Vác - Kisvárda 3 - 3  
ZTE - Puskás Akadémia 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Sky Blue 1 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Wolfsburg 1 - 1  
Leverkusen - Sand 0 - 4  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Lokomotív Moszkva 0 - 3  
Gazovik Orenburg - Terek Groznij 2 - 1  
Szpartak Moszkva - Zenit Szentpétervár 2 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Tom Tomszk 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Austria Wien 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Rubio 4 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Chelsea 2 - 0  
West Bromwich - Liverpool 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Pandurii 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Viitorul Constanta 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross County - Celtic 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Getafe 0 - 3  
Cordoba - Almería 1 - 0  
Lugo - Oviedo 2 - 1  
Sevilla B - Valladolid 6 - 2  
UCAM Murcia - Rayo Vallecano 0 - 1  
Zaragoza - Mallorca 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - R. Santander 1 - 5  
Boiro - Palencia Balompie 0 - 0  
Cultural Leonesa - Ferrol 3 - 1  
Ponferradina - Burgos 4 - 2  
Somozas - Pontevedra 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Navalcarnero - Albacete 1 - 3  
San Sebastian Reyes - Mensajero 0 - 1  
Socuellamos - Fuenlabrada 1 - 3  
Toledo - Majadahonda 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Ebro 1 - 1  
Mallorca B - Espanyol B 1 - 1  
Sabadell - Badalona 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - UD Extremadura 1 - 1  
El Ejido - Mancha Real 1 - 0  
La Hoya Lorca - Rec. Huelva 1 - 0  
Merida - Linares 1 - 0  
Real Jaen - Real Murcia 0 - 0  
San Fernando - Villanovense 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Eibar 2 - 0  
Granada - Celta Vigo 0 - 3  
Leganes - Espanyol 0 - 1  
Valencia - Sevilla 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Betis 3 - 0  
Rayo Vallecano - Huelva 2 - 1  
Real Sociedad - Tacuense 8 - 1  
Santa Teresa - Espanyol 3 - 0  
Zaragoza - Albacete 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Varberg 0 - 0  
Norrby - Trelleborg 1 - 1  
Syrianska - GAIS 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Elfsborg 3 - 0  
Halmstad - FF Malmö 0 - 3  
Sundsvall - Häcken 1 - 2  
Örebro - Östersund 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Örebro 1 - 0  
Kristianstad - Vittsjö 0 - 1  
Linköping - Limhamn Bunkeflo 3 - 0  
Pitea - Djurgarden 0 - 1  
Rosengard - Kvarnsveden 7 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Slovan Bratislava 2 - 1  
Trnava - Tatran Presov 4 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volyn Lutszk - Zirka Kirovográd 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Olekszandria 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Rampla Juniors 4 - 0  
El Tanque Sisley - Sud América 2 - 1  
Liverpool Montevideo - Defensor 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
E. Ocon - J. Palmer (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Bahreini Nagydíj)    
F. Massa - S. Perez (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
K. Räikkönen - V. Bottas (Bahreini Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - S. Vettel (Bahreini Nagydíj) 0 - 1  
N. Hülkenberg - L. Stroll (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
P. Wehrlein - M. Ericsson (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Bahreini Nagydíj 2017    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - London Wasps 21 - 36  
Northampton Saints - Saracens 25 - 27  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Bayonne 61 - 22  
Toulouse - Racing-Metro 8 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penrith Panthers - Cronulla Sharks 2 - 28  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kenya 13 - 12  
Argentína - Franciaország 24 - 26  
Argentína - Oroszország 40 - 19  
Ausztrália - Anglia 12 - 14  
Ausztrália - Dél-Afrika 19 - 17  
Dél-Afrika - Új-Zéland 12 - 17  
Fidzsi-szigetek - Dél-Afrika 14 - 19  
Fidzsi-szigetek - USA 19 - 24  
Hong Kong - Argentína 7 - 33  
Hong Kong - Skócia 15 - 26  
Japán - Szamoa 14 - 26  
Kanada - Anglia 17 - 5  
Oroszország - Japán 24 - 21  
Skócia - Franciaország 31 - 12  
Skócia - Wales 12 - 24  
USA - Ausztrália 40 - 7  
USA - Kanada 19 - 26  
Wales - Oroszország 19 - 12  
Wales - Szamoa 19 - 14  
Új-Zéland - Kanada 14 - 26  
Új-Zéland - Kenya 24 - 21  
Sakk (Zürich)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gelfand - H. Nakamura 0 - 1  
I. Nepomniachtchi - Y. Pelletier 1 - 0  
V. Anand - P. Svidler 1 - 0  
V. Kramnik - G. Oparin 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Wilson - D. Grace (10 nyert frame-ig) 10 - 6  
R. O'Sullivan - G. Wilson (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
Strandröplabda (Göteborg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuchs S / Stadie E - Loiseau A / Gauthier-Rat 1 - 2  
Giginoglu M / Urlu S - Fuchs S / Stadie E 2 - 1  
Leshukov I / Likholetov A - Giginoglu M / Urlu S 2 - 1  
Leshukov I / Likholetov A - Loiseau A / Gauthier-Rat 0 - 2  
Strandröplabda (Langkawi)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez Bayard S R / Dia - Eglseer P / Schnetzer F 2 - 0  
Gonzalez Bayard S R / Dia - Nolvak K / Tiisaar M 2 - 1  
Klasnic D / Kolaric Z - Eglseer P / Schnetzer F 0 - 2  
Nolvak K / Tiisaar M - Klasnic D / Kolaric Z 2 - 0  
Strandröplabda (Langkawi, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonnerova M / Nakladalova - Dicello K / Stockman E 1 - 2  
Rimser C / Plesiutschnig - Dicello K / Stockman E 1 - 2  
Strauss N / Strauss T - Bonnerova M / Nakladalova S 1 - 2  
Strauss N / Strauss T - Rimser C / Plesiutschnig L 0 - 2  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - Al. Bedene 0 - 2  
Tenisz (Biel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vondrousova - A. Kontaveit 2 - 0  
Tenisz (Biel, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacsinszky T / Hingis M - Hsieh S-W / Niculescu M 1 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Johnson - T. Bellucci 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderson K / Querrey S - Brown D / Tiafoe F 0 - 2  
Bryan B / Bryan M - Peralta J / Zeballos H 1 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kohlschreiber - B. Coric 1 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mayer - J. Sousa 0 - 2  
G. Simon - M. Jaziri 2 - 0  
S. Darcis - D. Goffin 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirnyi M / Nestor D - Fognini F / Wawrinka S 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo-selejtező, ffi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - Y. Sugita 2 - 0  
An. Kuznetsov - M. Youzhny 2 - 1  
C. Berlocq - R. Carballes Baena 2 - 0  
D. Dzumhur - G. Garcia-Lopez 1 - 2  
J-L. Struff - P-H. Herbert 2 - 0  
M. Klizan - S. Stakhovsky 2 - 0  
S. Bolelli - R. Olivo 1 - 2  
Tenisz (San Luis Potosi, féri egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
Tenisz (Zhengzhou-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Cako - H. Guo 1 - 2  
J. Glushko - Vara. Wongteanchai 1 - 2  
K. Okamura - J-Q. Kang 0 - 2  
Pe. Plipuech - X. Gao 2 - 1  
Tollaslabda (Singapore Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - N.K. Srikanth 2 - 1  
Tollaslabda (Singapore Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.Y. Tai - C. Marin 2 - 0  

 

2017.04.16.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Richmond 67 - 119  
Collingwood - St. Kilda 55 - 69  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 0 - 2  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 2 - 1  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 6 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 2 - 10  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes    
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Diego 4 - 2  
Atlanta - San Diego (19:35) 9 - 2  
Boston - Tampa Bay 7 - 5  
Chicago Cubs - Pittsburgh 1 - 6  
Cincinnati - Milwaukee 2 - 4  
Cleveland - Detroit 1 - 4  
Kansas City - LA Angels 3 - 2  
Kansas City - LA Angels (20:15) 1 - 0  
LA Dodgers - Arizona 8 - 4  
Miami - NY Mets 5 - 4  
Miami - NY Mets (19:10) 4 - 2  
Seattle - Texas 5 - 0  
Toronto - Baltimore 4 - 11  
Washington - Philadelphia 6 - 4  
Darts (German Darts Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - R. van Barneveld 4 - 6  
B. van de Pas - R-Jo. Rodriguez 4 - 6  
C. Reyes - M. King 6 - 5  
G. Price - M. Hopp 6 - 1  
I. White - J. de Graaf 5 - 6  
J. Cullen - S. Siepmann 5 - 6  
J. Klaasen - D. Gurney 6 - 4  
J. Wade - R. Thornton 6 - 3  
K. Huybrechts - D. Larsson 6 - 2  
M. Smith - D. Horvat 6 - 1  
M. Suljovic - J. Lewis 6 - 5  
M. van Gerwen - J. Michael 6 - 1  
P. Wright - M. Webster 6 - 3  
S. Bunting - T. Evetts 6 - 4  
S. West - K. Anderson 4 - 6  
S. Whitlock - J. Clayton 6 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Magna Gurpea 1 - 6  
Cartagena - Palma Futsal 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 2 - 2  
Binghamton - Lehigh Valley 1 - 4  
Chicago Wolves - Charlotte 3 - 3  
Hershey - Providence 3 - 0  
Milwaukee - Grand Rapids 1 - 5  
Rockford - Iowa 2 - 5  
San Diego - Ontario Reign 5 - 3  
Springfield - Hartford 5 - 1  
St. John's - Toronto Marlies 4 - 1  
Stockton - Tucson 5 - 5  
Syracuse - Utica 5 - 2  
Texas Stars - San Antonio 3 - 6  
Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport 5 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Motor Ceske Budejovice 5 - 1  
Karlovy Vary - Pardubice 3 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Gentofte (5.m.) 3 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - SZKA Szentpétervár (5.m.) 3 - 5  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Calgary (2.m.) 3 - 2  
Chicago - Nashville (2.m.) 0 - 5  
St. Louis - Minnesota (3.m.) 3 - 1  
Washington - Toronto (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Brynäs (1.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra (2.m.) 3 - 4  
Jégkorong (vb, Divízió I./A, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Magyarország 4 - 2  
Franciaország - Norvégia 0 - 3  
Japán - Dánia 3 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Ausztria 0 - 2  
Kosárlabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Fenerbahce 77 - 63  
USK Praha - Jekatyerinburg (Helyszín: Jekatyerinburg) 63 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Monaco 73 - 85  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Meralco Bolts 91 - 102  
Star Hotshots - SM Beermen 97 - 103  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tokyo Sunrockers 73 - 85  
Kyoto - Shiga 75 - 82  
Nagoya Dolphins - Osaka 65 - 66  
Ryukyu Okinawa - Mikawa Kariya 87 - 90  
Sendai - Akita 60 - 79  
Tochigi - Hokkaido 57 - 63  
Tokyo Alvark - Chiba 78 - 84  
Toyohashi Neophoenix - Yokohama 76 - 73  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Alba Fehérvár 96 - 89  
ZTE - Szombathely 68 - 80  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Portland (1.m.) 121 - 109  
LA Clippers - Utah (1.m.) 95 - 97  
San Antonio - Memphis (1.m.) 111 - 82  
Washington - Atlanta (1.m.) 114 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Alba Berlin 88 - 71  
Ulm - Giessen 72 - 63  
Vechta - Bayern München 57 - 101  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Manresa 95 - 90  
Murcia - Fuenlabrada 99 - 62  
Unicaja Malaga - MoraBanc Andorra 93 - 69  
Valencia - Barcelona 76 - 59  
Zaragoza - Joventut Badalona 71 - 69  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Avtodor Szaratov 97 - 92  
Lok.Kubany Krasznodar - Kalev/Cramo 86 - 75  
Tsmoki-Minszk - Nyizsnyij Novgorod 77 - 52  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - GOG 26 - 34  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Bietigheim 32 - 28  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Dunkerque 28 - 20  
Nantes - Chambery 28 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Magdeburg 23 - 28  
Füchse Berlin - Flensburg 34 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Buxtehude 28 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Malmö (2.m.) 31 - 22  
Guif - Kristianstad (2.m.) 21 - 27  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guillermo Brown - Juventud Un. Gualeguaychu 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - San Lorenzo 1 - 0  
Godoy Cruz - Banfield 3 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Vélez Sarsfield 0 - 1  
Sarmiento - Racing Club 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Wellington Phoenix 4 - 3  
Perth Glory - Melbourne City 5 - 4  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Qarabag Baku 0 - 3  
Kapaz - Gabala 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Anderlecht 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Genk 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Hamburg 2 - 1  
Darmstadt - Schalke 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Sandhausen 1 - 1  
Bochum - Fürth 1 - 0  
Dynamo Dresden - Düsseldorf 1 - 1  
Karlsruhe - Heidenheim 0 - 1  
St. Pauli - Würzburg 1 - 0  
Union Berlin - Kaiserslautern 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FSV Frankfurt - Osnabrück 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - Dep. Temuco 1 - 2  
Union Espanola - Palestino 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Pardubice 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Dukla Praha 3 - 1  
Plzen - Slovacko 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Midtjylland 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul E-Land 2 - 0  
Seongnam - Gyeongnam 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Gangwon 1 - 2  
Jeonbuk - Sangju Sangmu 4 - 1  
Suwon Bluewings - Gwangju 0 - 0  
Ulsan - FC Seoul 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Lyon    
Marseille - St-Etienne 4 - 0  
Nantes - Bordeaux 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Heerenveen 5 - 1  
Feyenoord - Utrecht 2 - 0  
Groningen - Zwolle 5 - 1  
Willem II - Go Ahead Eagles 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamatamare Sanuki - Okayama 1 - 1  
Roasso Kumamoto - Matsumoto Yamaga 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Gamba Osaka 2 - 2  
FC Tokyo - Urawa RD 0 - 1  
Jubilo Iwata - Sagan Tosu 2 - 1  
Kofu - Albirex Niigata 0 - 2  
Sanfrecce Hiroshima - Yokohama FM 0 - 1  
Sapporo - Kawasaki Frontale 1 - 1  
Shimizu SP - Omiya Ardija 1 - 1  
Vegalta Sendai - Kashima A. 1 - 4  
Vissel Kobe - Kashiwa R. 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - Ordabasy Shymkent 3 - 0  
Kaisar Kyzylorda - Irtis Pavlodar 1 - 1  
Okzhetpes Kokshetau - FC Asztana 0 - 3  
Sahtar Karagandy - Tobol Kostanay 1 - 1  
Taraz - Akzhaiyk Ural 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Tigres FC 0 - 0  
Dep. Pasto - Millonarios 2 - 1  
Dep. Tolima - Dep. Cali 2 - 2  
Independiente SF - Atl. Bucaramanga 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Teda - Guangzhou Evergrande 0 - 3  
Yanbian - Hebei 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Metta/Lu 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Queretaro 1 - 0  
Atlas de Guadalajara - Santos Laguna 1 - 1  
Chiapas - Tijuana 1 - 2  
Dep. Toluca - Monterrey 1 - 1  
Monarcas Morelia - Leon 1 - 2  
Pachuca - Chivas Guadalajara 0 - 0  
Tigres - UNAM Pumas 4 - 0  
Veracruz - Necaxa 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Salt Lake 1 - 2  
Columbus - Toronto 2 - 1  
Houston - Minnesota 2 - 2  
New York - D.C. United 2 - 0  
Portland - Kansas City 0 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville - San Francisco 0 - 0  
North Carolina - Edmonton 3 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cigánd - Békéscsaba 0 - 5  
Csákvár - Sopron 1 - 1  
Dorog - Balmazújváros 2 - 0  
Mosonmagyaróvár - Szolnok 1 - 2  
Nyíregyháza - Budaörs 1 - 1  
Siófok - Soroksár 3 - 2  
Szeged 2011 - Cegléd 0 - 0  
SZEOL - Kozármisleny 0 - 0  
Vác - Kisvárda 3 - 3  
ZTE - Puskás Akadémia 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Sky Blue 1 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Wolfsburg 1 - 1  
Leverkusen - Sand 0 - 4  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Lokomotív Moszkva 0 - 3  
Gazovik Orenburg - Terek Groznij 2 - 1  
Szpartak Moszkva - Zenit Szentpétervár 2 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Tom Tomszk 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Austria Wien 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Rubio 4 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Chelsea 2 - 0  
West Bromwich - Liverpool 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Pandurii 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Viitorul Constanta 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross County - Celtic 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Getafe 0 - 3  
Cordoba - Almería 1 - 0  
Lugo - Oviedo 2 - 1  
Sevilla B - Valladolid 6 - 2  
UCAM Murcia - Rayo Vallecano 0 - 1  
Zaragoza - Mallorca 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - R. Santander 1 - 5  
Boiro - Palencia Balompie 0 - 0  
Cultural Leonesa - Ferrol 3 - 1  
Ponferradina - Burgos 4 - 2  
Somozas - Pontevedra 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Navalcarnero - Albacete 1 - 3  
San Sebastian Reyes - Mensajero 0 - 1  
Socuellamos - Fuenlabrada 1 - 3  
Toledo - Majadahonda 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Ebro 1 - 1  
Mallorca B - Espanyol B 1 - 1  
Sabadell - Badalona 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - UD Extremadura 1 - 1  
El Ejido - Mancha Real 1 - 0  
La Hoya Lorca - Rec. Huelva 1 - 0  
Merida - Linares 1 - 0  
Real Jaen - Real Murcia 0 - 0  
San Fernando - Villanovense 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Eibar 2 - 0  
Granada - Celta Vigo 0 - 3  
Leganes - Espanyol 0 - 1  
Valencia - Sevilla 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Betis 3 - 0  
Rayo Vallecano - Huelva 2 - 1  
Real Sociedad - Tacuense 8 - 1  
Santa Teresa - Espanyol 3 - 0  
Zaragoza - Albacete 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Varberg 0 - 0  
Norrby - Trelleborg 1 - 1  
Syrianska - GAIS 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Elfsborg 3 - 0  
Halmstad - FF Malmö 0 - 3  
Sundsvall - Häcken 1 - 2  
Örebro - Östersund 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Örebro 1 - 0  
Kristianstad - Vittsjö 0 - 1  
Linköping - Limhamn Bunkeflo 3 - 0  
Pitea - Djurgarden 0 - 1  
Rosengard - Kvarnsveden 7 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Slovan Bratislava 2 - 1  
Trnava - Tatran Presov 4 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volyn Lutszk - Zirka Kirovográd 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Olekszandria 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Rampla Juniors 4 - 0  
El Tanque Sisley - Sud América 2 - 1  
Liverpool Montevideo - Defensor 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
E. Ocon - J. Palmer (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Bahreini Nagydíj)    
F. Massa - S. Perez (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
K. Räikkönen - V. Bottas (Bahreini Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - S. Vettel (Bahreini Nagydíj) 0 - 1  
N. Hülkenberg - L. Stroll (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
P. Wehrlein - M. Ericsson (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Bahreini Nagydíj 2017    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - London Wasps 21 - 36  
Northampton Saints - Saracens 25 - 27  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Bayonne 61 - 22  
Toulouse - Racing-Metro 8 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penrith Panthers - Cronulla Sharks 2 - 28  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kenya 13 - 12  
Argentína - Franciaország 24 - 26  
Argentína - Oroszország 40 - 19  
Ausztrália - Anglia 12 - 14  
Ausztrália - Dél-Afrika 19 - 17  
Dél-Afrika - Új-Zéland 12 - 17  
Fidzsi-szigetek - Dél-Afrika 14 - 19  
Fidzsi-szigetek - USA 19 - 24  
Hong Kong - Argentína 7 - 33  
Hong Kong - Skócia 15 - 26  
Japán - Szamoa 14 - 26  
Kanada - Anglia 17 - 5  
Oroszország - Japán 24 - 21  
Skócia - Franciaország 31 - 12  
Skócia - Wales 12 - 24  
USA - Ausztrália 40 - 7  
USA - Kanada 19 - 26  
Wales - Oroszország 19 - 12  
Wales - Szamoa 19 - 14  
Új-Zéland - Kanada 14 - 26  
Új-Zéland - Kenya 24 - 21  
Sakk (Zürich)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gelfand - H. Nakamura 0 - 1  
I. Nepomniachtchi - Y. Pelletier 1 - 0  
V. Anand - P. Svidler 1 - 0  
V. Kramnik - G. Oparin 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Wilson - D. Grace (10 nyert frame-ig) 10 - 6  
R. O'Sullivan - G. Wilson (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
Strandröplabda (Göteborg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuchs S / Stadie E - Loiseau A / Gauthier-Rat 1 - 2  
Giginoglu M / Urlu S - Fuchs S / Stadie E 2 - 1  
Leshukov I / Likholetov A - Giginoglu M / Urlu S 2 - 1  
Leshukov I / Likholetov A - Loiseau A / Gauthier-Rat 0 - 2  
Strandröplabda (Langkawi)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez Bayard S R / Dia - Eglseer P / Schnetzer F 2 - 0  
Gonzalez Bayard S R / Dia - Nolvak K / Tiisaar M 2 - 1  
Klasnic D / Kolaric Z - Eglseer P / Schnetzer F 0 - 2  
Nolvak K / Tiisaar M - Klasnic D / Kolaric Z 2 - 0  
Strandröplabda (Langkawi, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonnerova M / Nakladalova - Dicello K / Stockman E 1 - 2  
Rimser C / Plesiutschnig - Dicello K / Stockman E 1 - 2  
Strauss N / Strauss T - Bonnerova M / Nakladalova S 1 - 2  
Strauss N / Strauss T - Rimser C / Plesiutschnig L 0 - 2  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - Al. Bedene 0 - 2  
Tenisz (Biel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vondrousova - A. Kontaveit 2 - 0  
Tenisz (Biel, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacsinszky T / Hingis M - Hsieh S-W / Niculescu M 1 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Johnson - T. Bellucci 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderson K / Querrey S - Brown D / Tiafoe F 0 - 2  
Bryan B / Bryan M - Peralta J / Zeballos H 1 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kohlschreiber - B. Coric 1 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mayer - J. Sousa 0 - 2  
G. Simon - M. Jaziri 2 - 0  
S. Darcis - D. Goffin 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirnyi M / Nestor D - Fognini F / Wawrinka S 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo-selejtező, ffi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - Y. Sugita 2 - 0  
An. Kuznetsov - M. Youzhny 2 - 1  
C. Berlocq - R. Carballes Baena 2 - 0  
D. Dzumhur - G. Garcia-Lopez 1 - 2  
J-L. Struff - P-H. Herbert 2 - 0  
M. Klizan - S. Stakhovsky 2 - 0  
S. Bolelli - R. Olivo 1 - 2  
Tenisz (San Luis Potosi, féri egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
Tenisz (Zhengzhou-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Cako - H. Guo 1 - 2  
J. Glushko - Vara. Wongteanchai 1 - 2  
K. Okamura - J-Q. Kang 0 - 2  
Pe. Plipuech - X. Gao 2 - 1  
Tollaslabda (Singapore Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - N.K. Srikanth 2 - 1  
Tollaslabda (Singapore Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.Y. Tai - C. Marin 2 - 0  

 

2017.04.15.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Essendon 153 - 88  
Carlton - Gold Coast Suns 82 - 108  
Greater Western Sydney - Port Adelaide 112 - 81  
Melbourne Demons - Fremantle 104 - 106  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 1 - 0  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 6 - 7  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 2 - 6  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 1 - 7  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 2 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Diego 5 - 2  
Boston - Tampa Bay 2 - 1  
Boston - Tampa Bay 5 - 10  
Chicago Cubs - Pittsburgh 7 - 8  
Cincinnati - Milwaukee 4 - 10  
Cincinnati - Milwaukee 7 - 5  
Cleveland - Detroit 6 - 7  
Kansas City - LA Angels 7 - 1  
LA Dodgers - Arizona 7 - 1  
Miami - NY Mets 3 - 2  
Minnesota - Chicago WS 6 - 0  
Minnesota - Chicago WS 1 - 2  
NY Yankees - St. Louis 3 - 2  
NY Yankees - St. Louis 4 - 3  
Oakland - Houston 2 - 7  
San Francisco - Colorado 8 - 2  
Seattle - Texas 2 - 1  
Toronto - Baltimore 4 - 6  
Toronto - Baltimore 2 - 1  
Washington - Philadelphia 2 - 4  
Darts (German Darts Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woods - D. Horvat 3 - 6  
D. Gurney - A. Lewis 6 - 5  
D. Larsson - J. Pipe 6 - 0  
D. van Duijvenbode - R. Thornton 1 - 6  
J. de Graaf - R. Evans 6 - 5  
J. Lewis - Z. Lerchbacher 6 - 3  
K. Ratajski - R-Jo. Rodriguez 1 - 6  
M. Hopp - R. Owen 6 - 3  
M. Plooy - R. van Barneveld 4 - 6  
R. Baxter - K. Anderson 5 - 6  
R. Green - M. Webster 4 - 6  
R. Huybrechts - J. Clayton 5 - 6  
R. Marijanovic - J. Michael 2 - 6  
S. Groen - M. King 3 - 6  
S. Siepmann - A. Gilding 6 - 4  
T. Evetts - J. Murnan 6 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Santiago Futsal 3 - 2  
Jumilla - Levante 4 - 5  
Peniscola - Inter Movistar 2 - 8  
Ribera Navarra - Santa Coloma 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Rochester 3 - 0  
Cleveland - Manitoba 0 - 1  
Grand Rapids - Charlotte 2 - 2  
Iowa - Chicago Wolves 2 - 2  
Lehigh Valley - Providence 4 - 4  
Milwaukee - Rockford 6 - 2  
Ontario Reign - San Diego 3 - 3  
Rochester - Albany 5 - 4  
San Antonio - Texas Stars 0 - 1  
Springfield - Bridgeport 7 - 0  
St. John's - Toronto Marlies 3 - 5  
Stockton - Bakersfield 2 - 1  
Syracuse - Binghamton 4 - 1  
Utica - Hartford 5 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 1 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Brno (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Németország 1 - 2  
Finnország - Dánia 2 - 2  
Oroszország - Franciaország 6 - 0  
Svédország - Lettország 3 - 3  
Szlovákia - Svájc 0 - 3  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SaPKo - Kiekko-Vantaa (3.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - JYP (7.m.) 5 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - San Jose (2.m.) 2 - 0  
Minnesota - St. Louis (2.m.) 1 - 2  
Montreal - NY Rangers (2.m.) 3 - 3  
Ottawa - Boston (2.m.) 3 - 3  
Pittsburgh - Columbus (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Frankfurt Löwen (1.m.) 5 - 7  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - München (4.m.) 2 - 7  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zug (5.m.) 6 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió I./A, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Franciaország 1 - 0  
Magyarország - Japán 0 - 1  
Norvégia - Ausztria (Helyszín: Ausztria) 4 - 6  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valosun Brno - Nymburk (3.m.) 70 - 63  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Goyang (3.m.) 72 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Dijon 74 - 73  
Chalon sur Saone - Le Portel 83 - 76  
Gravelines - Nancy 72 - 83  
Limoges - Le Mans 79 - 68  
Orleans - Nanterre 86 - 92  
Paris Levallois - Hyeres-Toulon 88 - 84  
Strasbourg - Cholet 85 - 68  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi TA 65 - 57  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tokyo Sunrockers 57 - 80  
Kawasaki Brave Thunders - Toyama 78 - 63  
Kyoto - Shiga 68 - 74  
Nagoya Dolphins - Osaka 73 - 92  
Ryukyu Okinawa - Mikawa Kariya 82 - 96  
Sendai - Akita 48 - 66  
Tochigi - Hokkaido 78 - 68  
Tokyo Alvark - Chiba 73 - 73, h.u. 81 - 87  
Toyohashi Neophoenix - Yokohama 77 - 64  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 79 - 94  
Czarni Slupsk - Szczecin 67 - 67, h.u. 84 - 77  
Koszalin - Tarnobrzeg 105 - 54  
Krosno - Dabrowa Gornicza 74 - 79  
Start Lublin - Torun 69 - 72  
Turow Zgorzelec - Ostrow Wielkopolski 97 - 74  
Zielona Gora - Kutno 94 - 48  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Alytaus Dzukija 70 - 62  
Lietuvos Rytas - Juventus Utena 75 - 76  
Neptunas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 77 - 81  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Vytautas Prienai 92 - 89  
Siauliai - Nevezis Kedainiai 78 - 74  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Sopron 88 - 86  
Pécs - Kaposvár 83 - 75  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Győr (1.m.) 80 - 53  
Szekszárd - Cegléd (1.m.) 82 - 58  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Indiana (1.m.) 109 - 108  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Bayreuth 83 - 64  
S. Oliver Würzburg - Bremerhaven 92 - 85  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Cremona 85 - 78  
Brescia - Venezia 79 - 84  
Brindisi - Milano 70 - 68  
Cantu - Pistoia 73 - 71  
Reggio Emilia - Torino 91 - 80  
Sassari - Capo D'Orlando 74 - 64  
Varese - Trento 83 - 80  
VL Pesaro - Caserta 83 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Araski AES (1.m.) 80 - 51  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Betis Sevilla 87 - 76  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hopsi Polzela - Olimpija Ljubljana 89 - 85  
Krka Novo Mesto - Helios Domzale 89 - 65  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Banvitspor 85 - 69  
Istanbul BB - Buyukcekmece 86 - 79  
TED Ankara Kolejliler - Tofas Bursa 75 - 85  
Usak Sportif - Balikesirspor 88 - 80  
Yesilgiresun - Galatasaray 86 - 89  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - AGÜ Kayserispor 77 - 69  
Yakin Dogu Univ. - Istanbul Univ. 89 - 71  
Kézilabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - CSM Bukarest 26 - 27  
Győr - Metz 28 - 22  
Larvik - Buducnost 30 - 35  
Vardar SCBT - Midtjylland 26 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Kolding 28 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Ribe-Esbjerg 28 - 28  
Silkeborg - Mors 24 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Metzingen 31 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Pogon Szczecin 30 - 18  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Tatabánya 18 - 23  
Magyar Kupa 2016/17    
Veszprém - Szeged 23 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Komló 34 - 23  
Eger - Gyöngyös 25 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Kisvárda 37 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Erlangen 28 - 26  
Coburg - Melsungen 25 - 28  
Göppingen - R-N. Löwen Kronau 24 - 28  
Lemgo - Kiel 34 - 30  
Minden - Balingen-Weilstetten 25 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Neckarsulm 21 - 19  
SVG Celle - Blomberg-Lippe 20 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Barcelona 27 - 28  
AX Puente Genil - Huesca 23 - 23  
Bidasoa Irun - Quabit Guadalajara 29 - 31  
Morrazo Cangas - Valladolid 29 - 26  
Naturhouse La Rioja - Anaitasuna 34 - 27  
Puerto Sagunto - Granollers 28 - 34  
Sinfin - Ciudad Encantada 25 - 29  
Villa de Aranda - Benidorm 24 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Thun (1.m.) 30 - 20  
Winterthur - Kriens (1.m.) 21 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldham - Bolton 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Reading 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Dep. Flandria 0 - 0  
Atl. Parana - Gimnasia Jujuy 0 - 1  
Central Cordoba SDE - Boca Unidos 1 - 1  
Crucero del Norte - Chacarita Juniors 2 - 0  
Douglas Haig - Argentinos Juniors 0 - 1  
Estudiantes San Luis - Instituto Cordoba 1 - 0  
Ferro Carril Oeste - Santamarina Tandil 1 - 0  
Villa Dalmine - Nueva Chicago 2 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Talleres Cordoba 1 - 1  
Huracan - Arsenal Sarandí 1 - 2  
Independiente - Atl. Rafaela 1 - 1  
Lanus - San Martin SJ 0 - 0  
Newell's - Estudiantes LP 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Western Sydney 2 - 2  
Sydney FC - Newcastle Jets 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - AZAL Baku 4 - 0  
Sumqayit - Zira 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Truiden - Lierse 2 - 1  
Waasland Beveren - Mechelen 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Lokeren 3 - 3  
Roeselare - Mouscron-Peruwelz 3 - 5  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - Slavia Szófia 3 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Cserno More Várna 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - 1. FC Köln 2 - 1  
Dortmund - E. Frankfurt 3 - 1  
Hoffenheim - Mönchengladbach 5 - 3  
Leverkusen - Bayern München 0 - 0  
Mainz - Hertha BSC 1 - 0  
RB Leipzig - Freiburg 4 - 0  
Wolfsburg - Ingolstadt 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Braunschweig 1 - 0  
Nürnberg - Erzgebirge Aue 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Paderborn 4 - 0  
Chemnitz - Wehen 4 - 2  
Erfurt - Holstein Kiel 1 - 1  
Hallescher FC - Duisburg 1 - 1  
Lotte - Zwickau 2 - 1  
Münster - Fortuna Köln 4 - 2  
Regensburg - Bremen Amatőr 3 - 1  
Rostock - Magdeburg 1 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Mainz Amatőr 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Universidad de Concepcion 3 - 0  
Dep. Iquique - Huachipato 1 - 2  
O'Higgins - Everton Vina Del Mar 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Ceske Budejovice 0 - 2  
Sokolov - Vitkovice 1 - 1  
Vlasim - Prostejov 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Jablonec 2 - 0  
Jihlava - Sparta Praha 1 - 0  
Mladá Boleslav - Bohemians 1905 1 - 1  
Pribram - Karvina 4 - 2  
Zlín - Teplice 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Horsens 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Ansan Greeners 1 - 0  
Bucheon - Daejeon Citizen 1 - 1  
Busan I'Park - Suwon City 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Jeonnam 1 - 3  
Pohang - Daegu 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Dibba Al-Fujairah 5 - 0  
Al-Wahda - Al-Ahli (UAE) 1 - 2  
Al-Wasl - Al-Ain 4 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - BATE Boriszov 1 - 1  
FK Minszk - Sahtar Szoligorszk 0 - 1  
Gomel - Slavia Mozír 2 - 0  
Gorodeja - Isloch 2 - 0  
Nyeman Grodno - Szluck 2 - 1  
Torpedo Zogyino - Dinamo Minszk 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JJK Jyväskylä 0 - 0  
Mariehamn - Helsinki JK 1 - 1  
Seinäjoen JK - Ilves 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Auxerre 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon Duchere - Marseille Consolat 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Toulouse 2 - 1  
Metz - Caen 2 - 2  
Monaco - Dijon 2 - 1  
Montpellier - Lorient 2 - 0  
Nice - Nancy 3 - 1  
Rennes - Lille 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - PSV 1 - 1  
Excelsior - Vitesse 1 - 0  
Roda - Sparta Rotterdam 3 - 1  
Twente - Nijmegen 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Slaven Belupo 1 - 1  
Osijek - Istra 2 - 0  
Rijeka - RNK Split 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Saipa Karaj 0 - 0  
Esteghlal T. - Saba Qom 2 - 1  
Machine Sazi Tabriz - Persepolis 0 - 2  
Paykan - Zob Ahan 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 1  
Maccabi TA - Maccabi Petah Tikva 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Ehime 3 - 2  
Machida Zelvia - Yokohama FC 1 - 0  
Nagasaki - Avispa Fukuoka 0 - 1  
Oita Trinita - Zweigen Kanazawa 1 - 0  
Shonan Bellmare - Gifu 3 - 3  
Thespakusatsu Gunma - Mito 0 - 1  
Tokushima - Nagoya GE 2 - 2  
Yamagata - Tokyo Verdi 1 - 0  
Yamaguchi - JEF United Chiba 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khuraitiat - Al-Gharafa 2 - 0  
Al-Sadd - El-Jaish 2 - 1  
Al-Shahaniya - Lekhwiya 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaguares de Cordoba - Cortulua 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Shanghai Shenhua 2 - 3  
Henan Jianye - Jiangsu 1 - 1  
Shandong Luneng - Beijing Guoan 1 - 0  
Tianjin Songjiang - Shanghai SIPG 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Gornik Zabrze 0 - 1  
Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 1 - 4  
Chrobry Glogow - Pogon Siedlce 2 - 0  
Olimpia Grudziadz - Kluczbork 2 - 0  
Olsztyn - Stal Mielec 0 - 4  
Wigry Suwalki - Sandecja Nowy Sacz 0 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 0  
Znicz Pruszkow - Wisla Pulawy 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Cracovia Krakkó 0 - 0  
Ruch Chorzow - Pogon Szczecin 1 - 2  
Slask Wroclaw - Gornik Leczna 2 - 2  
Wisla Plock - Lech Poznan 0 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babite - Ventspils 0 - 4  
Liepajas Metalurgs - Rigas FS 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New England 3 - 0  
Montreal - Atlanta Utd. 2 - 1  
Orlando - Los Angeles 2 - 1  
Philadelphia - New York City FC 0 - 2  
San Jose - Dallas 1 - 1  
Vancouver - Seattle 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - MTK 0 - 0  
FTC - Vasas 1 - 2  
Haladás - Diósgyőr 2 - 0  
Honvéd - Paks 2 - 0  
Videoton - Mezőkövesd 1 - 1  
Újpest - Gyirmót 2 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Chicago 2 - 0  
Portland - Orlando 2 - 0  
Washington - North Carolina 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Chievo 4 - 0  
Fiorentina - Empoli 1 - 2  
Genoa - Lazio 2 - 2  
Internazionale - Milan 2 - 2  
Napoli - Udinese 3 - 0  
Palermo - Bologna 0 - 0  
Pescara - Juventus 0 - 2  
Roma - Atalanta 1 - 1  
Sassuolo - Sampdoria 2 - 1  
Torino - Crotone 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Feralpisalo 1 - 1  
Bassano - Parma 1 - 0  
Lumezzane - Albinoleffe 1 - 1  
Modena - Sambenedettese 2 - 1  
Pordenone - Padova 1 - 0  
Santarcangelo - Mantova 1 - 2  
Südtirol - Maceratese 1 - 0  
Teramo - Forli 0 - 0  
Venezia - Fano 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Casertana 1 - 0  
Andria - Fondi 0 - 1  
Catania - Cosenza 0 - 2  
Catanzaro - Siracusa 1 - 0  
Foggia - Reggina 1 - 0  
Matera - Lecce 1 - 1  
Messina - Melfi 3 - 4  
Paganese - Vibonese 1 - 1  
Taranto - Monopoli 0 - 1  
Virtus Francavilla - Juve Stabia 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Ufa 1 - 1  
Anzsi Mahacskala - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 3  
CSZKA Moszkva - Rosztov 0 - 0  
Rubin Kazany - FK Krasznodar 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - St. Pölten 2 - 0  
Rapid Wien - Altach 3 - 0  
Sturm Graz - Ried 1 - 0  
Wolfsberg - Salzburg 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Sol de America 0 - 0  
Sp. Luqueno - General Diaz 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Covilha 2 - 1  
Benfica B - Famalicao 2 - 0  
Braga B - Portimonense 2 - 1  
Cova Piedade - Fafe 3 - 1  
Freamunde - Santa Clara 1 - 0  
Gil Vicente - Guimaraes B 2 - 0  
Sporting CP B - Uniao Madeira 2 - 0  
Varzim - Porto B 0 - 1  
Viseu - Penafiel 1 - 2  
Vizela - Olhanense 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Feirense 2 - 0  
Braga - Porto 1 - 1  
Chaves - Guimaraes 2 - 3  
Tondela - Rio Ave 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Leicester 2 - 2  
Everton - Burnley 3 - 1  
Southampton - Manchester City 0 - 3  
Stoke - Hull City 3 - 1  
Sunderland - West Ham 2 - 2  
Tottenham - Bournemouth 4 - 0  
Watford - Swansea 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Poli Timisoara 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - Astra Giurgiu 1 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Hamilton 0 - 2  
Motherwell - Inverness CT 4 - 2  
Rangers - Partick Thistle 2 - 0  
St. Johnstone - Aberdeen 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Brechin 6 - 1  
East Fife - Peterhead 1 - 2  
Queens Park - Albion Rovers 2 - 0  
Stenhousemuir - Livingston 0 - 1  
Stranraer - Airdrieonians 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Berwick 2 - 1  
Arbroath - Edinburgh City 0 - 1  
Clyde - Elgin 3 - 2  
Montrose - Forfar 1 - 0  
Stirling - Cowdenbeath 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Dundee Utd. 0 - 0  
Dumbarton - Dunfermline 0 - 2  
Falkirk - St. Mirren 2 - 2  
Hibernian - Queen of South 3 - 0  
Raith Rovers - Greenock Morton 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Numancia 1 - 3  
Gimnastic - Mirandes 4 - 1  
Huesca - Cadiz 1 - 1  
Tenerife - Girona 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Celta Vigo B 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Real Sociedad B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Lleida 1 - 0  
Gava - L'Hospitalet 1 - 1  
Valencia B - Levante B 1 - 1  
Villarreal B - Hercules 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marbella - Atl. Sanluqueno 0 - 1  
Melilla - Linense 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Osasuna 3 - 0  
Barcelona - Real Sociedad 3 - 2  
Deportivo - Malaga 2 - 0  
Sp. Gijón - Real Madrid 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Valencia 0 - 0  
Levante - Oiartzun 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Servette 0 - 3  
Winterthur - Le Mont Lausanne 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Basel 0 - 4  
Vaduz - Sion 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Baten 3 - 2  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ahli (KSA) 0 - 0  
Al-Nassr - Al-Taawon 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Zemplin Michalovce 1 - 4  
Trencin - Dunajska Streda 0 - 1  
Zlate Moravce - Senica 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Celje 1 - 1  
Rudar Velenje - Maribor 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 0 - 0  
Vorszkla Poltava - Kárpáti Lviv 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Sahtar Doneck 0 - 4  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Plaza Colonia 3 - 1  
CA Cerro - Nacional 1 - 3  
Montevideo Wanderers - Fenix Montevideo 0 - 2  
Racing Montevideo - Juventud 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knockbreda - HW Welders 1 - 0  
Lurgan Celtic - Annagh Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Linfield 0 - 2  
Carrick - Ards 2 - 2  
Cliftonville - Crusaders 2 - 3  
Coleraine - Glenavon 1 - 1  
Dungannon - Glentoran 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu JK Vaprus - Infonet Tallinn 0 - 6  
Trans Narva - Nomme Kalju 1 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Shelbourne 3 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - Drogheda Utd. 3 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Sale 39 - 30  
Leicester - Newcastle 30 - 3  
Worcester - Bath 25 - 19  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Bordeaux 19 - 22  
Grenoble - Clermont 18 - 59  
Lyon - La Rochelle 29 - 25  
Stade de France - Section Paloise 51 - 16  
Toulon - Castres 23 - 14  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - New Zealand Warriors 20 - 8  
Manly-Warringah SeaEagles - Melbourne Storm 26 - 30  
St. George Illawarra - North Queensland Cowboys 28 - 22  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Viadana 15 - 42  
Mogliano - Padova 17 - 53  
Piacenza Lyons - San Dona 21 - 23  
Rovigo - Fiamme Oro Roma 21 - 27  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Edinburgh 21 - 6  
Cardiff - Ospreys 35 - 17  
Connacht - Leinster 24 - 37  
Munster - Ulster 22 - 20  
Newport Dragons - Llanelli Scarlets 16 - 21  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Wellington Hurricanes 24 - 28  
Bloemfontein Cheetahs - Waikato Chiefs 27 - 41  
Cape Town Stormers - Johannesburg Lions 16 - 29  
Melbourne Rebels - Canberra Brumbies 19 - 17  
Pretoria Bulls - Buenos Aires Jaguares 26 - 13  
Queensland Reds - Port Elizabeth S. Kings 47 - 34  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Franciaország 14 - 24  
Argentína - Kenya 7 - 22  
Ausztrália - Argentína 19 - 7  
Ausztrália - Kenya 29 - 7  
Ausztrália - Szamoa 19 - 12  
Dél-Afrika - Anglia 12 - 17  
Dél-Afrika - Franciaország 10 - 7  
Fidzsi-szigetek - Kanada 35 - 7  
Franciaország - Japán 14 - 21  
Kanada - Hong Kong 34 - 0  
Kanada - Oroszország 28 - 15  
Kenya - Szamoa 17 - 7  
Oroszország - Hong Kong 19 - 26  
Skócia - Wales 19 - 21  
USA - Skócia 33 - 26  
USA - Wales 35 - 19  
USA - Új-Zéland 14 - 21  
Új-Zéland - Skócia 22 - 21  
Új-Zéland - Wales 36 - 14  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tours - Trentino 3 - 1  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Dinamo Kazany 2 - 3  
Sakk (Zürich)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Nepomniachtchi - B. Gelfand 1 - 0  
P. Svidler - Y. Pelletier 0.5 - 0.5  
V. Anand - G. Oparin 1 - 0  
V. Kramnik - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - S. Maguire (10 nyert frame-ig) 2 - 10  
M. Selby - F. O'Brien (10 nyert frame-ig) 10 - 2  
Strandröplabda (Göteborg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abell K / Thomsen D - Dziadkou A / Kavalenka A 1 - 2  
Denin O / Popov S - Loiseau A / Gauthier-Rat 1 - 2  
Fuchs S / Stadie E - Faiga S / Hilman A 2 - 0  
Giginoglu M / Urlu S - Faiga S / Hilman A 2 - 1  
Giginoglu M / Urlu S - Siren S / Nurminen J 2 - 1  
Gordieiev I / Babich M - Leshukov I / Likholetov A 0 - 2  
Loiseau A / Gauthier-Rat - Dziadkou A / Kavalenka A 2 - 1  
Loiseau A / Gauthier-Rat - Gordieiev I / Babich M 2 - 0  
Tocs E / Finsters R - Appelgren M / Boman S 2 - 0  
Tocs E / Finsters R - Giginoglu M / Urlu S 1 - 2  
Strandröplabda (Langkawi)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eglseer P / Schnetzer F - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 1  
Poniewaz B / Poniewaz D - Klasnic D / Kolaric Z 0 - 2  
Strandröplabda (Langkawi, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Kendall B - Dicello K / Stockman E 1 - 2  
Rimser C / Plesiutschnig - Schillerwein K / Tillmann C 2 - 0  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - L. Giustino 2 - 0  
L. Rosol - Al. Bedene 0 - 2  
Tenisz (Barletta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja M / Draganja T - Cecchinato M / Donati M 0 - 2  
Tenisz (Biel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - A. Sasnovich 2 - 1  
B. Strycova - M. Vondrousova 0 - 2  
Tenisz (Biel, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubic V / Pliskova K - Hsieh S-W / Niculescu M 0 - 2  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Schiavone - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haddad Maia B / Podoroska - Cepede Royg V / Linette M 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sock - F. Lopez 2 - 1  
S. Johnson - F. Verdasco 2 - 0  
T. Bellucci - E. Escobedo 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Raja P / Sharan D 2 - 0  
Cerretani J / Oswald P - Anderson K / Querrey S 1 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - P. Kohlschreiber 0 - 2  
J. Vesely - B. Coric 0 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Pavic M - Granollers M / Lopez M 2 - 1  
Tenisz (Monte Carlo-selejtező, ffi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - L. Catarina 2 - 0  
An. Kuznetsov - J. Benneteau 2 - 0  
C. Berlocq - A. Rublev 2 - 0  
D. Dzumhur - A. Giannessi 2 - 0  
F. Diep - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
H. Nys - Y. Sugita 1 - 2  
J-L. Struff - P-H. Mathieu 2 - 1  
J. Kovalik - R. Olivo 1 - 2  
M. Copil - P-H. Herbert 1 - 2  
M. Klizan - E. Donskoy 2 - 1  
M. Kukushkin - S. Bolelli 0 - 2  
R. Carballes Baena - R. Albot 2 - 0  
S. Stakhovsky - D. Lajovic 2 - 1  
T. Daniel - M. Youzhny 1 - 2  
Tenisz (Zhengzhou-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-Q. Kang - F.Y. Xun 2 - 0  
J. Cako - L.Y. Tan 2 - 1  
J. Glushko - M. Imanishi 2 - 1  
J. Lu - H. Guo 1 - 2  
K. Okamura - V. Savinykh 2 - 0  
Pe. Plipuech - Wang, Xiyu 2 - 1  
X.L. Sun - X. Gao 0 - 2  
Yux. Zhang - Vara. Wongteanchai 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - Do.K. Lee 2 - 0  
G. Anthony - N.K. Srikanth 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Ji H. Sung 2 - 0  
T.Y. Tai - Bei. Zhang 2 - 0  
Vízilabda (LEN Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Ugra Khanty-Mansiysk 17 - 10  
UVSE - Padova 7 - 6  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - FTC (1.m.) 10 - 7  
Miskolc - Vasas (1.m.) 12 - 8  
Szolnok - OSC (1.m.) 13 - 10  
Tatabánya - Szentes (1.m.) 10 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Burns - J. Indongo 0 - 1  

 

2017.04.14.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Melbourne Kangaroos - Western Bulldogs 86 - 89  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 3 - 2  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 4 - 2  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 2 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 0 - 9  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Pittsburgh 2 - 4  
Cincinnati - Milwaukee 1 - 5  
Cleveland - Chicago WS 4 - 10  
Kansas City - Oakland 3 - 1  
Miami - NY Mets 8 - 9  
NY Yankees - Tampa Bay 3 - 2  
San Francisco - Colorado 1 - 3  
Toronto - Baltimore 1 - 2  
Washington - Philadelphia 3 - 2  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viikingit Helsinki - SPV Seinäjoki (7.m.) 5 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - AD Sala Zaragoza 5 - 0  
CA Gran Canaria - Murcia 2 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Manitoba 5 - 4  
Iowa - Chicago Wolves 1 - 2  
San Jose Barracuda - Tucson 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Pardubice 3 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Karlovy Vary 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Brno (1.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentofte - Esbjerg (4.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Németország 3 - 1  
Svédország - Lettország 4 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiekko-Vantaa - SaPKo (2.m.) 1 - 6  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - Metallurg Magnyitogorszk (4.m.) 3 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Calgary (1.m.) 3 - 2  
Chicago - Nashville (1.m.) 0 - 1  
Washington - Toronto (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Brynäs (7.m.) 1 - 3  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Dinamo Balasiha (2.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Lengyelország 1 - 4  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Anyang (3.m.) 61 - 70  
Kosárlabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - USK Praha 77 - 77, h.u. 87 - 80  
Fenerbahce - Jekatyerinburg (Helyszín: Jekatyerinburg) 70 - 61  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Landes (3.m.) 66 - 54  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Reims 82 - 69  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Kiryat Gat - Hapoel Gilboa Galil 79 - 82  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Toyama 80 - 83  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Ferrol (1.m.) 69 - 45  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Gran Canaria 95 - 90  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Trabzonspor 100 - 77  
Fenerbahce Ülker - RH Gaziantepspor 97 - 92  
Karsiyaka - Darussafaka 90 - 95  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Tatabánya 28 - 20  
Veszprém - Csurgó 33 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Debrecen 29 - 23  
Mosonmagyaróvár - MTK 18 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Oxford Utd. 1 - 0  
Chesterfield - Southend 0 - 4  
Coventry - Charlton 1 - 1  
Gillingham - Bristol Rovers 3 - 1  
Millwall - Northampton 3 - 0  
Milton Keynes Dons - Scunthorpe 0 - 1  
Peterborough - Fleetwood 1 - 2  
Port Vale - Sheffield Utd. 0 - 3  
Shrewsbury - Walsall 1 - 1  
Swindon - Wimbledon 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Accrington 0 - 0  
Colchester - Doncaster 1 - 1  
Crawley - Cheltenham 0 - 0  
Crewe - Notts County 2 - 2  
Exeter - Barnet 2 - 1  
Grimsby - Cambridge Utd. 2 - 1  
Hartlepool - Carlisle 1 - 1  
Luton - Leyton 2 - 2  
Newport - Yeovil 1 - 0  
Portsmouth - Plymouth 1 - 1  
Stevenage - Morecambe 0 - 1  
Wycombe - Mansfield 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Derby County 4 - 0  
Bristol City - QPR 2 - 1  
Burton - Ipswich 1 - 2  
Huddersfield - Preston 3 - 2  
Newcastle - Leeds 1 - 1  
Norwich - Fulham 1 - 3  
Nottingham - Blackburn 0 - 1  
Rotherham - Birmingham 1 - 1  
Sheffield Wed. - Cardiff 1 - 0  
Wolverhampton - Brighton 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Dag & Red 1 - 3  
Braintree - Guiseley 2 - 0  
Bromley - Barrow 4 - 1  
Dover - Southport 3 - 0  
Forest Green - Chester 2 - 0  
Lincoln - Torquay 2 - 1  
North Ferriby Utd. - Eastleigh 2 - 1  
Solihull Moors - York 1 - 2  
Sutton Utd. - Gateshead 3 - 0  
Tranmere - Aldershot 2 - 2  
Woking - Macclesfield 1 - 0  
Wrexham - Maidstone Utd. 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Atl. Los Andes 1 - 1  
Club Almagro - Independiente de Mendoza 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Central Coast Mariners 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - OH Leuven 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Standard Liege 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Pirin Blagoevgrad 1 - 1  
Botev Plovdiv - Vereja 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Levszki Szófia 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Fluminense 2 - 1  
Sao Paulo - Cruzeiro 0 - 2  
Vitória - Parana 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - San Luis de Quillota 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Varnsdorf 3 - 2  
Opava - Zizkov 2 - 2  
Usti nad Labem - Trinec 1 - 1  
Znojmo - MAS Taborsko 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Nordsjaelland 1 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Hjörring 0 - 3  
Kolding - Vejle 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Bani Yas 1 - 1  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 3 - 0  
Al-Sharjah - Emirates Ras Al-Khaimah 2 - 1  
Hatta - Al Nasr (UAE) 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Krumkacsi Minszk 2 - 1  
Naftan - Vityebszk 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Clermont 4 - 4  
Amiens - Le Havre 2 - 0  
Bourg-Peronnas - Valenciennes 0 - 2  
Laval - Reims 5 - 2  
Nimes - Orleans 2 - 0  
Niort - Brest 0 - 3  
Tours - Sochaux 3 - 1  
Troyes - Red Star 93 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfort - Creteil 1 - 0  
Boulogne - Avranches 1 - 2  
Chateauroux - Chambly 1 - 1  
Concarneau - CA Bastia 1 - 0  
Epinal - Dunkerque 1 - 0  
Les Herbiers - Paris FC 0 - 1  
Pau - Beziers 0 - 1  
Quevilly Rouen - Sedan 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Paris SG 0 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Den Bosch 2 - 1  
Ajax 2 - Dordrecht 1 - 0  
Almere City - Utrecht 2 2 - 1  
Cambuur - Telstar 5 - 1  
FC Eindhoven - F. Sittard 3 - 1  
Helmond - NAC Breda 2 - 1  
Maastricht - Emmen 2 - 2  
Oss - PSV 2 2 - 0  
RKC Waalwijk - Venlo 1 - 2  
Volendam - De Graafschap 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heracles - AZ Alkmaar 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Cibalia 3 - 0  
Lokomotív Zagreb - Dinamo Zagreb 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Tehran - Foolad Khuzestan 2 - 2  
Padideh Mashhad - Tractor Tabriz 0 - 1  
Sanat Naft Abadan - FC Mashhad 1 - 1  
Sepahan - Gostaresh Tabriz 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Rishon Lezion 6 - 2  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Herzliya 1 - 0  
Hapoel Nazareth Illit - Ironi Nesher 0 - 0  
Maccabi Shaarayim - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Petah Tikva 3 - 2  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Gan 2 - 2  
Maccabi Netanya - Hapoel Akko 3 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Muaidar 0 - 4  
Al-Rayyan - Al-Khor 4 - 1  
Al-Sailiya - Al-Wakra 3 - 1  
Umm-Salal - Al-Arabi (QAT) 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Guizhou Zhicheng 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Spartaks Jurmala 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Botafogo 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec - Independiente Medellin 1 - 0  
River Plate - Melgar 4 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Sport Boys Warnes 5 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Cruz Azul 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Wacker Innsbruck 1 - 2  
Horn - Liefering 0 - 1  
LASK Linz - Austria Lustenau 2 - 0  
Wiener Neustadt - Kapfenberg 3 - 1  
WSG Wattens - BW Linz 3 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leixoes - Académica 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Estoril 1 - 3  
Benfica - Marítimo 3 - 0  
Boavista - Pacos Ferreira 0 - 0  
Setúbal - Sporting CP 0 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Concordia Chiajna 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Hearts 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sestao River - Real Union Irun 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Atl. Saguntino 0 - 2  
UE Llagostera - Eldense 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - Jumilla 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Las Palmas 5 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenerife - Ath. Bilbao 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Atvidaberg 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Qadisiyah 4 - 2  
Al-Khaleej - Al-Wehda 4 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zorya Luganszk - Dinamo Kijev 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Rhyl 4 - 0  
Airbus - Newtown 0 - 7  
Bangor City - TNS 3 - 0  
Carmarthen - Cardiff Met University 0 - 4  
Cefn Druids - Llandudno FC 3 - 2  
Connah's Quay - Bala Town 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portadown - Ballinamallard Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Paide Linnameeskond 3 - 0  
Jalgpallikool Tammeka - Sillamae Kalev 1 - 1  
Viljandi Tulevik - Levadia Tallinn 0 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UC Dublin - Cabinteely 2 - 2  
Waterford Utd. - Athlone 2 - 1  
Wexford Youths - Cobh Ramblers 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Cork City 0 - 2  
Derry City - Finn Harps 0 - 2  
Dundalk - Bray 1 - 3  
Galway - St. Patrick's 1 - 1  
Shamrock Rovers - Sligo 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Exeter 26 - 39  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Wakefield 42 - 24  
Hull FC - Leeds Rhinos 24 - 52  
Salford - Leigh Centurions 12 - 6  
Wigan - St. Helens 29 - 18  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Gold Coast Titans 24 - 22  
Canterbury Bulldogs - South Sydney Rabbitohs 24 - 9  
Newcastle Knights - Sydney Roosters 6 - 24  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Zebre 45 - 10  
Sakk (Zürich)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Oparin - H. Nakamura 0 - 1  
P. Svidler - B. Gelfand 0.5 - 0.5  
V. Anand - Y. Pelletier 1 - 0  
V. Kramnik - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Göteborg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annerstedt A / Herrmann A - Faiga S / Hilman A 1 - 2  
Annerstedt A / Herrmann A - Tocs E / Finsters R 0 - 2  
Denin O / Popov S - Leshukov I / Likholetov A 1 - 2  
Fuchs S / Stadie E - Dziadkou A / Kavalenka A 2 - 0  
Giginoglu M / Urlu S - Fuchs S / Stadie E 0 - 2  
Gordieiev I / Babich M - Siren S / Nurminen J 2 - 1  
Leshukov I / Likholetov A - Appelgren M / Boman S 2 - 0  
Loiseau A / Gauthier-Rat - Faiga S / Hilman A 1 - 2  
Rumsevicius A / Kazdailis - Appelgren M / Boman S 0 - 2  
Rumsevicius A / Kazdailis - Denin O / Popov S 0 - 2  
Smedins T / Solovejs A - Dziadkou A / Kavalenka A 0 - 2  
Tocs E / Finsters R - Loiseau A / Gauthier-Rat 1 - 2  
Velichko I / Sivolap M - Abell K / Thomsen D 0 - 2  
Velichko I / Sivolap M - Siren S / Nurminen J 1 - 2  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - K. Coppejans 2 - 0  
L. Giustino - M. Marterer 2 - 0  
L. Rosol - A. Giannessi 2 - 1  
Tenisz (Biel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - C. Giorgi 2 - 0  
B. Strycova - J. Görges    
E. Mertens - A. Kontaveit 1 - 2  
Kr. Pliskova - M. Vondrousova 0 - 2  
Tenisz (Biel, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubic V / Pliskova K - Olaru I R / Savchuk O 2 - 1  
Knoll X / Schuurs D - Bacsinszky T / Hingis M 1 - 2  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Schiavone - J. Larsson 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - S. Sorribes Tormo 2 - 1  
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cepede Royg V / Linette M - Khromacheva I / Stojanovic N 2 - 1  
Pella C / Seguel D - Haddad Maia B / Podoroska N 1 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Escobedo - J. Isner 2 - 1  
Hy. Chung - F. Lopez 1 - 2  
J. Sock - T. Haas 2 - 1  
T. Bellucci - S. Querrey 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown D / Tiafoe F - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Dutra Silva R / Shamasdin - Brown D / Tiafoe F 1 - 2  
Gonzalez S / Venus M - Monroe N / Sitak A 2 - 1  
Peralta J / Zeballos H - Gonzalez S / Venus M 2 - 0  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - A. Ramos 2 - 1  
P. Kohlschreiber - J-L. Struff 2 - 1  
P. Lorenzi - J. Vesely 1 - 2  
T. Robredo - B. Paire 0 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Ram R - Inglot D / Pavic M 1 - 2  
Mergea F / Qureshi A-U-h - Granollers M / Lopez M 1 - 2  
Tenisz (San Luis Potosi, féri egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Arevalo - M. Kecmanovic 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - T. Saensomboonsuk 2 - 1  
C. Jonatan - Do.K. Lee 0 - 2  
G. Anthony - W.K.V. Wong 2 - 0  
Yu. Shi - N.K. Srikanth 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Bei. Zhang 1 - 2  
S. Pusarla Venkata - C. Marin 0 - 2  
Sun Yu - Ji H. Sung 0 - 2  
T.Y. Tai - S. Sato 2 - 0  
Vízilabda (LEN Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Ugra Khanty-Mansiysk 9 - 7  
UVSE - Dunaújváros 8 - 6  

 

2017.04.13.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Coast Eagles - Sydney Swans 91 - 65  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 3 - 2  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 3 - 2  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 1 - 4  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 5 - 11  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Baltimore 5 - 12  
Boston - Pittsburgh 4 - 3  
Chicago Cubs - LA Dodgers 0 - 2  
Chicago Cubs - LA Dodgers (20:20) 4 - 0  
Cleveland - Chicago WS 1 - 2  
Detroit - Minnesota 5 - 11  
Kansas City - Oakland 3 - 8  
LA Angels - Texas 3 - 8  
LA Angels - Texas (21:37) 3 - 8  
Miami - Atlanta 4 - 5  
Philadelphia - NY Mets 4 - 5  
Pittsburgh - Cincinnati 2 - 9  
San Francisco - Arizona 6 - 2  
Seattle - Houston 5 - 10  
Toronto - Milwaukee 0 - 2  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - R. van Barneveld 7 - 4  
G. Anderson - D. Chisnall 6 - 6  
M. van Gerwen - P. Wright 6 - 6  
P. Taylor - J. Wade 5 - 7  
P. Wright - G. Anderson 2 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Storvreta (5.m.) 11 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Hartford 6 - 3  
Grand Rapids - Charlotte 1 - 1  
Rochester - Binghamton 2 - 2  
Rockford - Milwaukee 1 - 2  
San Diego - Bakersfield 5 - 1  
Springfield - Providence 4 - 3  
Stockton - Ontario Reign 2 - 2  
Texas Stars - San Antonio 4 - 3  
Utica - Syracuse 2 - 7  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 1 - 1  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Norvégia 6 - 3  
Finnország - Dánia 3 - 0  
Oroszország - Franciaország 0 - 0  
Szlovákia - Svájc 1 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Kalpa (6.m.) 4 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - San Jose (1.m.) 2 - 2  
Minnesota - St. Louis (1.m.) 1 - 1  
Montreal - NY Rangers (1.m.) 0 - 2  
Ottawa - Boston (1.m.) 1 - 2  
Pittsburgh - Columbus (1.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Wolfsburg (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Ambri (4.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Bern (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Dinamo Balasiha (1.m.) 1 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Crvena zvezda (3.m.) 61 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Valosun Brno (2.m.) 82 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Seoul Thunders (2.m.) 77 - 84  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Lavriou 72 - 61  
Arisz - AEK Athén 81 - 77  
Doxa Lefkadasz - Rethymno 67 - 80  
Koloszosz Rodosz - Trikala 73 - 53  
Koroivosz Amaliadasz - Promitheasz Patra 66 - 62  
Olympiakosz - Kymi 93 - 45  
Panathinaikosz - PAOK 102 - 58  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Maccabi Rishon 70 - 71  
Maccabi Haifa - Maccabi Ashdod 77 - 82  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szolnok 82 - 75  
Körmend - Szombathely 102 - 86  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Milwaukee 112 - 94  
Chicago - Brooklyn 112 - 73  
Cleveland - Toronto 83 - 98  
Golden State - LA Lakers 109 - 94  
Houston - Minnesota 123 - 118  
Indiana - Atlanta 104 - 86  
LA Clippers - Sacramento 115 - 95  
Memphis - Dallas 93 - 100  
Miami - Washington 110 - 102  
New York - Philadelphia 114 - 113  
Oklahoma City - Denver 105 - 111  
Orlando - Detroit 113 - 109  
Portland - New Orleans 100 - 103  
Utah - San Antonio 101 - 97  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Telekom Bonn 84 - 72  
Bayreuth - Skyliners Frankfurt 81 - 81, h.u. 99 - 98  
Ludwigsburg - Bremerhaven 81 - 78  
S. Oliver Würzburg - Ulm 70 - 73  
Tübingen - Brose Bamberg 75 - 87  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Zlatorog Lasko 69 - 69, h.u. 77 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Mersin BB 73 - 66  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma Permszkij Kraj - CSZKA Moszkva 55 - 116  
UNIKSZ Kazany - Asztana 83 - 78  
VEF Riga - Lok.Kubany Krasznodar 69 - 80  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Creteil 29 - 30  
Montpellier - Paris SG 33 - 34  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Stal Mielec 34 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Wetzlar 18 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Guif (1.m.) 30 - 19  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Rochdale 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Barnsley 3 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorna Orjahovica - Neftocsimik Burgasz 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - CSZKA Szófia 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Corinthians 1 - 1  
Sport Recife - Joinville 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEA Szalamina - Doxa Katokopiasz 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - APOEL Nicosia 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Skive 2 - 0  
Fremad Amager - Vendsyssel 1 - 2  
Hobro - AB Gladsaxe 2 - 0  
Köge - Helsingor 0 - 2  
Naestved - Roskilde 1 - 2  
Vejle - LFA Nyköbing 2 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Bröndby 2 - 2  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Schalke 2 - 0  
Anderlecht - Manchester Utd. 1 - 1  
Celta Vigo - Genk 3 - 2  
Lyon - Besiktas 2 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Miedz Legnica 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Atlético PR 2 - 1  
Universidad Catolica - San Lorenzo 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Penarol 3 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Zamora 3 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Zalgiris Kaunas 3 - 1  
Trakai - Utenis Utena 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Necaxa 1 - 0  
Atlas de Guadalajara - UNAM Pumas 1 - 1  
Pachuca - Monarcas Morelia 0 - 0  
Queretaro - Tijuana 0 - 1  
Santos Laguna - Monterrey 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Tuttocuoio 1 - 1  
Lucchese - Robur Siena 3 - 2  
Lupa Roma - Arezzo 0 - 1  
Olbia - Carrarese 1 - 1  
Pontedera - Giana Erminio 2 - 0  
Prato - Cremonese 0 - 1  
Pro Piacenza - Como 1 - 2  
Racing Roma - Piacenza 3 - 3  
Renate - Pistoiese 0 - 1  
Viterbese - Alessandria 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caudal Deportivo - Union Mutilvera 2 - 2  
Guijuelo - Izarra 8 - 1  
Osasuna B - Valladolid B 2 - 1  
Tudelano - Lealtad 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Gernika 2 - 1  
UD Logrones - Real Madrid B 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornella - Prat 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Roda - Cordoba B 2 - 5  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Östersund - Norrköping 4 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Ittifaq (KSA) 3 - 3  
Al-Shabab (KSA) - Al-Raed 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Borac 2 - 0  
Metalac Gornji Milanovac - RAD Belgrád 1 - 2  
Mladost Lucani - Spartak Subotica Zdrepcev 4 - 1  
Napredak Krusevac - Backa Palanka 2 - 0  
Novi Pazar - Partizan Belgrád 1 - 3  
Radnicki Nis - Javor Matis 0 - 1  
Radnik Surdulica - Vojvodina 0 - 0  
Vozdovac - Cukaricki 1 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widnes - Warrington 10 - 19  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Zenit Kazany 0 - 3  
Cucine Lube Treia - Modena 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molfetta - Vero Monza (4.m.) 1 - 3  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - M. Cecchinato 1 - 2  
L. Rosol - E. Lopez-Perez 2 - 0  
M. Donati - Al. Bedene 0 - 2  
Tenisz (Biel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - M. Vondrousova 0 - 2  
B. Strycova - C. Witthöft 2 - 0  
C. Giorgi - C. Suarez Navarro 2 - 1  
V. Golubic - A. Sasnovich 0 - 2  
Tenisz (Biel, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjorcheska L / Komardina - Bacsinszky T / Hingis M 0 - 2  
Kuncikova L / Lister C - Hsieh S-W / Niculescu M 0 - 2  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - L. Arruabarrena-Vecino 1 - 2  
J. Larsson - S. Errani 2 - 0  
K. Bertens - C. Burger 2 - 0  
K. Bertens - F. Schiavone 0 - 2  
M. Linette - S. Sorribes Tormo 1 - 2  
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cepede Royg V / Linette M - Arruabarrena-Vecino L / Duque-Ma 2 - 0  
Jakupovic D / Perez Rojas - Haddad Maia B / Podoroska N 0 - 2  
Khromacheva I / Stojanovi - Dzalamidze N / Maria T 2 - 0  
Krunic A / Siniakova K - Adamczak M / Melichar N 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - F. Lopez 0 - 2  
H. Zeballos - S. Querrey 0 - 2  
L. Mayer - J. Isner 1 - 2  
N. Kicker - F. Verdasco 0 - 2  
S. Johnson - D. Brown 2 - 0  
T. Bellucci - Max. Gonzalez 2 - 1  
T. Monteiro - E. Escobedo 1 - 2  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderson K / Querrey S - Baker B / Mektic N    
Bryan B / Bryan M - Paes L / SA A 2 - 0  
Marach O / Weissborn T - Cerretani J / Oswald P 1 - 2  
Nedunchezhiyan J / Young - Raja P / Sharan D 1 - 2  
Peralta J / Zeballos H - Gonzalez M / Monaco J 2 - 0  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - T. Robredo 1 - 2  
J-L. Struff - A. Ahouda 2 - 0  
J. Vesely - M. Zverev 2 - 0  
P. Kohlschreiber - J. Chardy 2 - 1  
P. Lorenzi - G. Quinzi 2 - 1  
R. Albot - B. Paire 0 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Matkowski M - Inglot D / Pavic M 0 - 2  
Klaasen R / Ram R - G. Duran / A. Molteni 2 - 0  
Tenisz (San Luis Potosi, féri egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Velotti - An. Martin 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - B. Qiao 2 - 1  
G. Anthony - B. Leverdez 2 - 0  
N.K. Srikanth - I.M. Mustofa 2 - 1  
Ng Ka Long Angus - Do.K. Lee 1 - 2  
P. Abian - Yu. Shi 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - Yun Hu 2 - 0  
W.H. Son - C. Jonatan 0 - 2  
Zulf. Zulkiffli - W.K.V. Wong 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Y.C. Hsu 2 - 1  
Bi.Ji. He - Bei. Zhang 0 - 2  
C.Hs. Lee - C. Marin 0 - 2  
F. Fitriani - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
S. Sato - H.M. Kim 2 - 0  
T.Y. Tai - M.H. Chiang 2 - 0  
Y.F. Chen - Sun Yu 1 - 2  
Y.P. Pai - Ji H. Sung 0 - 2  

 

2017.04.12.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 4 - 3  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 4 - 6  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 5 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 2 - 5  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 6 - 8  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 5 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Baltimore 8 - 1  
Colorado - San Diego 3 - 2  
Colorado - San Diego (21:10) 0 - 6  
Detroit - Minnesota 5 - 3  
LA Angels - Texas 6 - 5  
Miami - Atlanta 8 - 4  
NY Yankees - Tampa Bay 8 - 4  
Philadelphia - NY Mets 4 - 14  
Pittsburgh - Cincinnati 2 - 6  
San Francisco - Arizona 3 - 4  
Seattle - Houston 5 - 7  
Toronto - Milwaukee 3 - 4  
Washington - St. Louis 8 - 3  
Washington - St. Louis (22:05) 1 - 6  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SPV Seinäjoki - Viikingit Helsinki (6.m.) 8 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Mullsjö (5.m.) 6 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Tucson 1 - 2  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Norvégia 4 - 0  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SaPKo - Kiekko-Vantaa (1.m.) 4 - 1  
Tuto - Espoo United 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - JYP (5.m.) 2 - 0  
Tappara - HIFK (5.m.) 4 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - Metallurg Magnyitogorszk (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Frölunda (6.m.) 6 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Kolin (2.m.) 80 - 71  
Pardubice - Svitavy (2.m.) 82 - 68  
USK Praha - Opava (2.m.) 74 - 49  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ulsan Mobis Phoebus (2.m.) 82 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yakin Dogu Univ. - AGÜ Kayserispor 63 - 58  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Globalport Batang Pier 82 - 85  
RS Elasto Painters - Phoenix Fuelmasters 96 - 94  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel TA 75 - 60  
Hapoel Eilat - Hapoel Holon 71 - 71, h.u. 84 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Turow Zgorzelec 74 - 95  
Kutno - Starogard Gdanski 72 - 86  
Torun - Dabrowa Gornicza 81 - 89  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Juventus Utena 94 - 90  
Neptunas Klaipeda - Nevezis Kedainiai 90 - 53  
Siauliai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 98 - 87  
Zalgiris Kaunas - Vytautas Prienai 84 - 59  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Szeged 70 - 66  
MAFC - Vasas 84 - 82  
Pécs - Sopron 103 - 94  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Diósgyőr (3.m.) 74 - 73  
PEAC-Pécs - Cegléd (3.m.) 43 - 53  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Charlotte 103 - 76  
Dallas - Denver 91 - 109  
LA Lakers - New Orleans 108 - 96  
Minnesota - Oklahoma City 98 - 100  
Sacramento - Phoenix 129 - 104  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Vechta 87 - 73  
Giessen - Oldenburg 78 - 61  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UR Venezia - Dike Napoli (3.m.) 46 - 46, h.u. 62 - 52  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Vasco Gipuzkoa (3.m.) 59 - 56  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Valencia 88 - 75  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Viborg (2.m.) 20 - 22  
Silkeborg - Köbenhavn (2.m.) 25 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Dunkerque 23 - 22  
Ivry - Nantes 29 - 30  
Nimes - Selestat 31 - 20  
Saran - St. Raphael 27 - 44  
Toulouse - Pays d'Aix 28 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Chrobry Glogow 33 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Gummersbach 34 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Lugi (2.m.) 19 - 22  
Skövde - Höör (2.m.) 23 - 24  
Vasterasirsta - Skuru (2.m.) 23 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Ystad IF (1.m.) 20 - 19  
Malmö - Alingsas (1.m.) 20 - 24  
Redbergslids - Sävehof (1.m.) 29 - 28  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Leicester 1 - 0  
Bayern München - Real Madrid 1 - 2  
Dortmund - Monaco 2 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - Karmiotissza Polemidion 3 - 2  
Ethnikosz Ahnasz - Ermisz Aradippou 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 0  
Omonia Nicosia - AEL Limasszol 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Karvina 5 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Rovaniemi PS 6 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - PAOK 2 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omiya Ardija - Kashiwa R. 0 - 0  
Shimizu SP - Sapporo 0 - 1  
Vegalta Sendai - Jubilo Iwata 2 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Sanfrecce Hiroshima 0 - 1  
Kofu - Cerezo Osaka 0 - 0  
Yokohama FM - Vissel Kobe 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhaiyk Ural - Okzhetpes Kokshetau 1 - 1  
Atyrau - Sahtar Karagandy 3 - 3  
FC Asztana - Aktobe 3 - 0  
Irtis Pavlodar - Taraz 5 - 2  
Ordabasy Shymkent - Kaisar Kyzylorda 1 - 0  
Tobol Kostanay - Kairat Almaty 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Zaglebie Sosnowiec 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Barcelona Guayaquil 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Atl. Tucuman 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Godoy Cruz 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Dep. Iquique 3 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Atlantas Klaipeda 0 - 2  
Stumbras Kaunas - VMFD Zalgiris 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - Leon 0 - 0  
Tigres - Chivas Guadalajara 3 - 0  
Veracruz - Puebla 3 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyirmót - Videoton 0 - 1  
Mezőkövesd - Debrecen 2 - 1  
MTK - Haladás 0 - 0  
Paks - FTC 3 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Nyíregyháza 2 - 1  
Budaörs - Siófok 0 - 2  
Békéscsaba - SZEOL 1 - 0  
Cegléd - Dorog 0 - 0  
Kisvárda - Csákvár 1 - 0  
Kozármisleny - Szeged 2011 1 - 3  
Puskás Akadémia - Vác 4 - 1  
Sopron - Cigánd 0 - 0  
Soroksár - Mosonmagyaróvár 0 - 1  
Szolnok - ZTE 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - SZKA Habarovszk 0 - 0  
Dinamo Moszkva - Himki 0 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szibir Novoszibirszk 3 - 2  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Lucs Vlagyivosztok 1 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Kubany Krasznodar 0 - 1  
Szokol Szaratov - Fakel Voronyezs 2 - 1  
Szpartak Nalcsik - Szpartak Moszkva 2 1 - 1  
Tyumeny - Mordovija Szaranszk 2 - 1  
Volgar Asztrahan - Toszno 0 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Tambov 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Amorebieta 0 - 1  
Zamudio - Leioa 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skalica - Poprad 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Olimpija Ljubljana 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Genclerbirligi 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Kashima A. 2 - 1  
Muangthong Utd. - Ulsan 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Guangzhou Evergrande 0 - 0  
Suwon Bluewings - Eastern Sports Club 5 - 0  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Infonet Tallinn 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Catalan Dragons 22 - 29  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Berlin RV 2 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Tours 3 - 0  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Holt - P. Ebdon(10 nyert frame-ig) 9 - 10  
M. King - X. Guodong(10 nyert frame-ig) 4 - 10  
M.J. Williams - S. Carrington (10 nyert frame-ig) 7 - 10  
T. Ford - H. Vafaei Ayouri (10 nyert frame-ig) 10 - 8  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - S. Napolitano 2 - 0  
K. Coppejans - A. De Greef 2 - 0  
L. Giustino - F. Gaio 2 - 0  
T. Fabbiano - M. Marterer 0 - 2  
Tenisz (Barletta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunstrom J / Siljestrom - JUNAID R / KRETSCHMER G 2 - 0  
Mager G / Sonego L - Lopez-Perez / Trungelliti 1 - 2  
Tenisz (Biel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - E. Rodina 2 - 0  
E. Mertens - M. Barthel 2 - 0  
J. Boserup - C. Suarez Navarro 0 - 2  
Kr. Pliskova - D. Vekic 2 - 0  
L. Siegemund - V. Golubic 1 - 2  
O. Dodin - J. Görges 0 - 2  
Tenisz (Biel, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacsinszky T / Hingis M - Marcinkevica D / Witthoeft C 2 - 0  
In-Albon Y / Kung L - Hsieh S-W / Niculescu M 0 - 2  
Knoll X / Schuurs D - Beck A / Voracova R 2 - 1  
Mertens E / Watson H - Gjorcheska L / Komardina A    
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jakupovic - F. Schiavone (esőszünet) 0 - 2  
I. Khromacheva - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
J. Larsson - V. Cepede Royg 2 - 0  
M. Linette - E. Kostova 2 - 0  
S. Soler-Espinosa - A. Krunic 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - K. Siniakova 2 - 0  
S. Vickery - S. Errani 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Young - T. Monteiro 0 - 2  
E. Escobedo - T. Sandgren 2 - 0  
H. Zeballos - R. Dutra da Silva 2 - 0  
Hy. Chung - V. Estrella Burgos 2 - 1  
J. Donaldson - Max. Gonzalez 1 - 2  
K. Anderson - F. Verdasco 0 - 2  
L. Mayer - A. Pavlasek 2 - 1  
T. Bellucci - F. Tiafoe 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindstedt R / Lipsky S - Dutra Silva R / Shamasdin A 1 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - R. El Amrani 2 - 1  
C. Berlocq - B. Paire 1 - 2  
L. Djere - A. Ramos 1 - 2  
M. Jaziri - J. Chardy 1 - 2  
P. Lorenzi - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahouda A / EL Amrani R - Mergea F / Qureshi A-U-h 0 - 2  
Bopanna R / Matkowski M - Daniell M / Demoliner M 2 - 0  
Chardy/Martin - Granollers M / Lopez M 1 - 2  
Inglot D / Pavic M - Huey T / Mirnyi M 2 - 0  
Klaasen R / Ram R - Marrero D / Robredo T 2 - 0  
Tenisz (San Luis Potosi, Mexico)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arguello - G. Melzer 0 - 2  
I. Endara - An. Martin 1 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - Yu. Shi 0 - 2  
B. Leverdez - T.C. Chou 2 - 1  
B. Qiao - H-K. Vittinghus 2 - 0  
C. Jonatan - M. Zwiebler 2 - 0  
Do.K. Lee - S.D. Kuncoro 2 - 1  
E. Holst - B. Sai Praneeth 1 - 2  
J.H. Hsu - Zulf. Zulkiffli 0 - 2  
N.K. Srikanth - K. Nishimoto 2 - 0  
Nan Wei - P. Abian 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - T. Sugiarto 2 - 0  
So. Verma - G. Anthony 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - W.F. Chong 2 - 0  
Tz.W. Wang - I.M. Mustofa 1 - 2  
W.H. Son - K.H. Heo 2 - 1  
W.K.V. Wong - V. Axelsen 2 - 0  
Yun Hu - Sa. Verma 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Ng.Y. Cheung 2 - 0  
B. Ongbumrungpan - Y.F. Chen 1 - 2  
C. Pornpawee - C. Marin 1 - 2  
D.D. Ayustine - Sun Yu 0 - 2  
F. Fitriani - M. Mitani 2 - 1  
H. Ramadhini - M.H. Chiang 0 - 2  
J.M. Yeo - H.M. Kim 0 - 2  
J.W. Goh - Ji H. Sung 1 - 2  
N. Okuhara - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
R. Das - Y.C. Hsu 0 - 2  
R. Intanon - S. Sato 0 - 2  
T.Y. Tai - N. Jindapon 2 - 0  
Y.P. Pai - P.Y. Yip 2 - 1  
Y.Y. Susanto - C.Hs. Lee 0 - 2  

 

2017.04.11.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 0 - 3  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 11 - 1  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons    
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers    
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 6 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - LA Dodgers 3 - 2  
Colorado - San Diego 3 - 5  
Detroit - Minnesota 2 - 1  
Philadelphia - NY Mets 3 - 4  
Pittsburgh - Cincinnati 1 - 7  
Washington - St. Louis 14 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Falun (4.m.) 4 - 7  
Futsal (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Hollandia 3 - 3  
Olaszország - Grúzia (Helyszín: Grúzia) 2 - 2  
Futsal (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Bosznia-Hercegovina 6 - 6  
Magyarország - Azerbajdzsán (Helyszín: Azerbajdzsán) 1 - 6  
Futsal (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Ukrajna (Helyszín: Ukrajna) 1 - 2  
Montenegró - Belgium 1 - 2  
Futsal (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Finnország 3 - 4  
Portugália - Románia (Helyszín: Románia) 4 - 0  
Futsal (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Szerbia 3 - 7  
Spanyolország - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 1 - 1  
Futsal (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kazahsztán (Helyszín: Kazahsztán) 0 - 3  
Dánia - Macedónia 3 - 4  
Futsal (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szlovákia 4 - 1  
Oroszország - Törökország (Helyszín: Törökország) 4 - 0  
Futsal (FIFA Futsal Copa America)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezuela - Kolumbia 4 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Jihlava 3 - 0  
Pardubice - Motor Ceske Budejovice 2 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Gentofte (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stavanger (6.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - München (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Langenthal (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zug (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skalica - Liptovsky Mikulas 6 - 7  
Trencin - Detva 4 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Magyarország 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Cedevita Zagreb (2.m.) 84 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valosun Brno - Nymburk (1.m.) 74 - 62  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Kolin (1.m.) 74 - 60  
Pardubice - Svitavy (1.m.) 92 - 74  
USK Praha - Opava (1.m.) 53 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Seoul Thunders (1.m.) 61 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Nanterre 85 - 54  
Dijon - Strasbourg 67 - 81  
Le Mans - Hyeres-Toulon 64 - 80  
Le Portel - Adecco ASVEL 82 - 58  
Monaco - Orleans 78 - 74  
Nancy - Chalon sur Saone 74 - 106  
Paris Levallois - Gravelines 98 - 79  
Reims - Limoges 82 - 84  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Akita 66 - 65  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Lietuvos Rytas 73 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Brooklyn 114 - 105  
Chicago - Orlando 122 - 75  
Detroit - Washington 101 - 105  
Golden State - Utah 99 - 105  
LA Clippers - Houston 125 - 96  
Miami - Cleveland 108 - 108, h.u. 124 - 121  
Milwaukee - Charlotte 89 - 79  
Philadelphia - Indiana 111 - 120  
Portland - San Antonio 99 - 98  
Kosárlabda (Olasz bajn.,női,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Battipaglia (4.m.) 46 - 66  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Holstebro 20 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Gornik Zabrze 27 - 28  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln - Chester 1 - 0  
Macclesfield - Maidstone Utd. 3 - 0  
Tranmere - Forest Green 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Estudiantes San Luis 4 - 1  
Santamarina Tandil - Atl. All Boys 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Olimpo Bahia Blanca 1 - 1  
Gimnasia LP - Atl. Temperley 1 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Barcelona 3 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Honvéd 2 - 0  
Vasas - Újpest 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Mjöndalen 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Dunfermline 1 - 0  
Greenock Morton - St. Mirren 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Sundsvall 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Zemplin Michalovce 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Domzale 0 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Skócia 5 - 0  
Dánia - Finnország 5 - 0  
Fehéroroszország - Lengyelország 0 - 4  
Hollandia - Izland 4 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Taawon - Al-Ahli (UAE) 1 - 3  
Lokomotív Taskent - Esteghlal T. 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Ahli (KSA) 2 - 2  
Zob Ahan - Bunyodkor 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Shanghai SIPG 1 - 0  
Western Sydney - FC Seoul 2 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Adelaide Utd 1 - 3  
Jiangsu - Gamba Osaka 3 - 0  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Paide Linnameeskond 0 - 3  
Viljandi Tulevik - Jalgpallikool Tammeka 0 - 0  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Busto Arsizio 3 - 1  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - M. Donati 1 - 2  
E. Ymer - L. Rosol 0 - 2  
G. Elias - M. Berrettini 2 - 1  
R. Bellotti - A. Giannessi 0 - 2  
T. Fabbiano - J. Samper-Montana 2 - 0  
Tenisz (Biel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - H. Watson 2 - 0  
A. Lottner - C. Giorgi 0 - 2  
B. Strycova - M. Bouzkova 2 - 1  
C. Witthöft - B. Bencic 2 - 0  
D. Vekic - S. Cirstea 2 - 0  
E. Rodina - Babos T.    
M. Vondrousova - A. Cornet    
M. Vondrousova - L. Gjorcheska 2 - 0  
N. Broady - J. Görges 0 - 2  
O. Dodin - S-W. Hsieh 2 - 0  
P. Parmentier - A. Sasnovich 1 - 2  
Tenisz (Biel, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hesse A / Masarova R - Olaru I R / Savchuk O 1 - 2  
Kerkhove L / Marozava L - Beck A / Voracova R 1 - 2  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - V. Cepede Royg 1 - 2  
D. Allertova - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
F. Schiavone - P.M. Tig 2 - 0  
I. Falconi - D. Jakupovic 0 - 2  
I. Khromacheva - E. Arango 2 - 0  
J.B. Teichmann - K. Siniakova 0 - 2  
K. Bertens - N. Stojanovic 2 - 0  
M. Linette - N. Podoroska 2 - 0  
M. Sakkari - S. Soler-Espinosa 0 - 2  
S. Errani - E. Alexandrova 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Monaco - D. Brown 0 - 2  
R. Opelka - T. Haas 1 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ahouda - M. Granollers 2 - 0  
D.S. Schwartzman - B. Coric 0 - 2  
P-H. Mathieu - G. Quinzi 0 - 2  
R. El Amrani - F. Delbonis    
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almagro N / Berlocq C - Lorenzi P / Zverev M 2 - 1  
G. Duran / A. Molteni - Idmbarek Y / Jdi M 2 - 0  
Garcia-Lopez G / Schwartz - Granollers M / Lopez M 1 - 2  
Koolhof W / Middelkoop M - Chardy/Martin 1 - 2  
Tenisz (San Luis Potosi, Mexico)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ghem - A. Arnaboldi 1 - 2  
J. Souza - L. Margaroli 2 - 0  

 

2017.04.10.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Boston 2 - 1  
Kansas City - Oakland 0 - 2  
NY Mets - Miami 5 - 2  
NY Yankees - Tampa Bay 8 - 1  
San Francisco - Arizona 4 - 1  
Seattle - Houston 6 - 0  
Curling (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Svédország 4 - 2  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viikingit Helsinki - SPV Seinäjoki (5.m.) 9 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Växjö (4.m.) 4 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Milwaukee 2 - 2  
San Jose Barracuda - Stockton 1 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Asiago (5.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Tappara (4.m.) 0 - 2  
JYP - Kalpa (4.m.) 2 - 0  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - SZKA Szentpétervár (2.m.) 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Los Angeles 3 - 3  
Edmonton - Vancouver 5 - 2  
NY Rangers - Pittsburgh 3 - 2  
Philadelphia - Carolina 3 - 3  
St. Louis - Colorado 3 - 2  
Toronto - Columbus 2 - 3  
Washington - Florida 0 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Brynäs (5.m.) 4 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Cedevita Zagreb (1.m.) 81 - 66  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ulsan Mobis Phoebus (1.m.) 90 - 82  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Pau Orthez 82 - 82, h.u. 92 - 93  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - Olympiakosz 53 - 72  
Rethymno - Panathinaikosz 74 - 101  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Akita 73 - 69  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - PEAC-Pécs (2.m.) 66 - 56  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - Minnesota 110 - 109  
Memphis - Detroit 90 - 103  
Phoenix - Dallas 124 - 111  
Sacramento - Houston 128 - 135  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Yesilgiresun 87 - 77  
Karsiyaka - Anadolu Efes 89 - 89, h.u. 100 - 96  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Lok.Kubany Krasznodar 77 - 83  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Silkeborg 25 - 21  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud Un. Gualeguaychu - Brown de Adrogue 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vélez Sarsfield - Boca Juniors 1 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Sumqayit 1 - 2  
Zira - Inter Baku 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Slavia Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Dynamo Dresden 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Santiago Wanderers 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Silkeborg 1 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szluck - Torpedo Zogyino 4 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Kuopio PS 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Lens 3 - 6  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - Volendam 2 - 0  
Utrecht 2 - Oss 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Dep. La Equidad 2 - 1  
Dep. Pasto - Independiente SF 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Ruch Chorzow 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Pachuca 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Colorado 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Brann Bergen 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Verona 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Sambenedettese 0 - 0  
Padova - Venezia 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tom Tomszk - Rubin Kazany 2 - 2  
Ural Jekatyerinburg - Gazovik Orenburg 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Sol de America 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes B - Vizela 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Chaves 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Arsenal 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Gaz Metan Medias 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Dinamo Bukarest 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Sp. Gijón 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - FC Zürich 2 - 5  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Frej Täby 1 - 2  
Öster - Syrianska 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - AIK Stockholm 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Gaziantep Bld. Spor 2 - 0  
Elazigspor - Sivasspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Galatasaray 4 - 0  
Kasimpasa - Konyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Montevideo Wanderers 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztria 3 - 0  
Norvégia - Svájc 2 - 1  
Írország - Szlovákia 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Fateh 0 - 0  
Lekhwiya - Esteghlal K. 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Wahda 1 - 0  
Persepolis - Al-Rayyan 0 - 0  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - R. Lawler 5 - 10  
B. Woollaston - K. Doherty (10 nyert frame-ig) 10 - 4  
D. Poomjaeng - G. Dott (10 nyert frame-ig) 4 - 10  
J. Robertson - O. Lines 10 - 4  
L. Brecel - J. Swail 10 - 8  
M. Selt - H. Vafaei Ayouri 6 - 10  
M.J. Williams - L. Highfield (10 nyert frame-ig) 10 - 9  
N. Bond - S. Maguire (10 nyert frame-ig) 3 - 10  
N. Saengkham - A. Hamilton 10 - 9  
R. Evans - L. Walker (10 nyert frame-ig) 6 - 10  
R. McLeod - S. Wilson 10 - 7  
R. Muir - M. White (10 nyert frame-ig) 4 - 10  
T. Pengfei - F. O'Brien 9 - 10  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - F. Gaio 1 - 2  
K. Coppejans - S. Tsitsipas 2 - 0  
N. Gombos - L. Giustino 0 - 2  
Tenisz (Barletta, Italy, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - A. Vatutin 2 - 1  
G. Clezar - L. Sonego 0 - 2  
Tenisz (Biel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Cepelova - M. Barthel 0 - 2  
M. Niculescu - E. Mertens 0 - 2  
R. Masarova - A. Beck 0 - 2  
R. Vinci - Kr. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (Biel, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bencic B / Sadikovic A - Golubic V / Pliskova K 0 - 2  
Knoll X / Schuurs D - Broady N / Naydenova A 2 - 1  
Kuncikova L / Lister C - Rae J / Smith A 2 - 0  
Tenisz (Biel-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - V. Solovyeva 2 - 0  
A. Sasnovich - L. Gjorcheska 2 - 0  
M. Bouzkova - A. Hesse 2 - 0  
M. Vondrousova - J. Paolini 2 - 0  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - M. Duque Marino 2 - 0  
C. Burger - T. Maria 2 - 1  
C. Perrin - L. Arruabarrena-Vecino 1 - 2  
G. Min - E. Kostova 0 - 2  
J. Larsson - F. Ferro 2 - 1  
S. Vickery - A. Mayo 2 - 0  
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cepede Royg V / Linette M - Cako J / LU J 2 - 0  
Mayo A / Nemtsova S - Pella C / Seguel D 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kicker - N. Rubin    
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Klizan - L. Djere 0 - 2  
R. Albot - N. Almagro 2 - 0  
T. Daniel - J-L. Struff 1 - 2  
T. Robredo - S. Stakhovsky 2 - 0  
Tenisz (San Luis Potosi, Mexico)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. El Mihdawy - E. King    
F. Bagnis - M. Zekic 2 - 0  
J.I. Londero - M. Felder 2 - 0  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Szeged (1.m.) 15 - 8  
UVSE - BVSC (1.m.) 8 - 5  
Címkék: eredmények, tippmix,