Tippmix eredmények - 2017.10.09-15.

2017-10-09
Tippmix eredmények - 2017.10.09-15.
2017.10.15.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Tampa Bay 38 - 33  
Atlanta - Miami 17 - 20  
Baltimore - Chicago 24 - 24  
Houston - Cleveland 33 - 17  
Jacksonville - LA Rams 17 - 27  
Kansas City - Pittsburgh 13 - 19  
Minnesota - Green Bay 23 - 10  
New Orleans - Detroit 52 - 38  
NY Jets - New England 17 - 24  
Oakland - LA Chargers 16 - 17  
Washington - San Francisco 26 - 24  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars (2.m.) 6 - 13  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten (2.m.) 1 - 4  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Chicago Cubs (1.m.) 5 - 2  
Darts (European Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boulton - V. van der Voort 6 - 4  
A. Norris - J. Cullen 2 - 6  
D. Chisnall - J. Klaasen 6 - 3  
D. Chisnall - K. Huybrechts 4 - 6  
J. Cullen - M. van Gerwen 0 - 6  
M. Smith - J. Clayton 6 - 3  
M. Smith - R. Cross 3 - 6  
M. van Gerwen - S. Bunting 6 - 1  
P. Wright - K. Huybrechts 3 - 6  
R. Cross - K. Brown 6 - 2  
R. Cross - K. Huybrechts 6 - 1  
R. Cross - M. van Gerwen 4 - 6  
S. Whitlock - A. Boulton 6 - 4  
S. Whitlock - J. Dekker 6 - 2  
S. Whitlock - M. van Gerwen 1 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Welhot 5 - 10  
Salba - LaSB 4 - 7  
Seinäjoki - Turku PS 10 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Falun 3 - 7  
Höllviken - Jönköping 2 - 5  
Linköping - Helsingborg 4 - 7  
Futsal (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garges Djibson - Nacional Zagreb (Helyszín: Zágráb) 1 - 6  
Liburn Gjakova - Leo Charbakh 5 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Coloma - Peniscola 1 - 1  
Golf (CIMB Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CIMB Classic 2017    
Golf (Italian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Italian Open 2017    
Golf (SAS Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SAS Championship 2017    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Tucson 0 - 4  
Charlotte - Bridgeport 3 - 2  
Chicago Wolves - Ontario Reign 5 - 2  
Hershey - Belleville 2 - 5  
Hershey - Lehigh Valley 3 - 3  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 2  
Manitoba - Cleveland 4 - 1  
Providence - Toronto Marlies 2 - 3  
Rockford - Iowa 7 - 4  
Rockford - Milwaukee 3 - 5  
San Diego - Texas Stars 5 - 1  
Springfield - Hartford 3 - 4  
Springfield - Toronto Marlies 1 - 2  
Stockton - Grand Rapids 4 - 0  
Syracuse - Utica 2 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Syracuse 6 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vsetin - Slovan Ustecti Lvi 7 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Vítkovice 2 - 1  
Litvínov - Brno 3 - 3  
Mladá Boleslav - Trinec 2 - 3  
Mountfield HK - Pardubice 6 - 0  
Olomouc - Jihlava 3 - 0  
Sparta Praha - Chomutov 3 - 2  
Zlín - Plzen 4 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - SönderjyskE 3 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Diósgyőr 0 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasan Sport - JYP 2 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Epinal - Angers 5 - 2  
Gap - Bordeaux 2 - 7  
Mulhouse - Chamonix-Morzine 4 - 4  
Rouen - Nice 3 - 6  
Strasbourg - Amiens 3 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Szocsi 1 - 3  
Dinamo Moszkva - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 4  
Dinamo Riga - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 3  
Jokerit - Szalavat Julajev Ufa 2 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - Szeversztal Cserepovec 5 - 5  
SZKA Szentpétervár - Barsz Kazany 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Boston 2 - 6  
Chicago - Nashville 1 - 1  
Dallas - Colorado 3 - 1  
Edmonton - Ottawa 1 - 6  
Los Angeles - Buffalo 4 - 2  
Minnesota - Columbus 4 - 4  
Montreal - Toronto 3 - 3  
NY Rangers - New Jersey 2 - 3  
Philadelphia - Washington 8 - 2  
Pittsburgh - Florida 4 - 3  
San Jose - NY Islanders 1 - 3  
Tampa Bay - St. Louis 2 - 1  
Vancouver - Calgary 2 - 5  
Winnipeg - Carolina 2 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga 1 - 5  
Lillehammer - Stjernen 8 - 0  
Manglerud - Stavanger 1 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Dresden 3 - 6  
Crimmitschau - Kassel 3 - 3  
Freiburg - Frankfurt Löwen 3 - 6  
Kaufbeuren - Bietigheim/Bissingen 4 - 4  
Riessersee - Bad Nauheim 3 - 2  
Tölzer Löwen - Lausitzer Füchse 4 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Mannheim 2 - 3  
Düsseldorf - Ingolstadt 0 - 2  
Iserlohn - Straubing 3 - 3  
Krefeld - Eisbären Berlin 2 - 2  
München - Bremerhaven 5 - 3  
Schwenningen - Köln 1 - 2  
Wolfsburg - Nürnberg 1 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Salzburg 5 - 3  
Fehérvár - Innsbruck 2 - 4  
Graz - Medvescak Zagreb 7 - 5  
Klagenfurt - Vienna Capitals 2 - 5  
Linz - Znojmo 8 - 3  
Südtirol Bolzano - Villach 3 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Ajoie 5 - 1  
Langenthal - Winterthur 5 - 1  
Rapperswil - Visp 3 - 1  
Thurgau - Biasca Ticino 5 - 1  
Zug 2 - GCK Lions 6 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Langnau Tigers 4 - 3  
Lausanne - Fribourg 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Tingsryd 6 - 1  
Leksand - AIK 0 - 3  
Pantern Malmö - MODO 4 - 2  
Troja/Ljungby - Almtuna 0 - 4  
Vita Hasten - Södertälje 4 - 3  
Västervik - Oskarshamn 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin 5 - 2  
Detva - Zvolen 0 - 5  
Liptovsky Mikulas - Nove Zamky 1 - 3  
Nitra - Zilina 2 - 3  
Poprad - Kosice 0 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Dizel Penza 1 - 6  
Ermak Angarszk - Himik Voszkreszenszk 2 - 1  
Gornyak Ucsali - Barsz Kazany B 2 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - CSZK Szamara 2 - 5  
Metallurg Novokuznyeck - Zvezda Csehov 2 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Chengdu 2 - 0  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Szarov 2 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Nikko 4 - 2  
Goyang High1 - Tohoku Blades 5 - 1  
Szahalin - Oji Eagles 4 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Buducnost Podgorica 75 - 79  
Mega Bemax - Olimpija Ljubljana 77 - 86  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Illawarra 103 - 87  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Melbourne Boomers 63 - 92  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Anyang 81 - 97  
Seoul Knights - Goyang 94 - 78  
Wonju Dongbu - Jeonju KCC Egis 81 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Strasbourg 80 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Ginebra SM (2.m.) 76 - 86  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - Olympiakosz 56 - 85  
Panathinaikosz - PAOK 89 - 74  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Eilat 82 - 89  
Maccabi TA - Bnei Herzeliya 80 - 61  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Kawasaki Brave Thunders 95 - 79  
Mikawa Kariya - Toyama 86 - 68  
Osaka - Shimane 84 - 75  
Ryukyu Okinawa - Shiga 72 - 63  
Tochigi - Chiba 54 - 77  
Tokyo Alvark - Yokohama 82 - 57  
Tokyo Sunrockers - Nagoya Dolphins 77 - 65  
Toyohashi Neophoenix - Albirex Niigata 77 - 77, h.u. 90 - 88  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Rosa Radom 86 - 65  
Ostrow Wielkopolski - Czarni Slupsk 76 - 74  
Start Lublin - Legia Varsó 95 - 85  
Trefl Sopot - Dabrowa Gornicza 85 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Nevezis Kedainiai 83 - 69  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Alba Fehérvár 82 - 80  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Sopron 78 - 77  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Telekom Bonn 90 - 69  
Bayern München - Oldenburg 95 - 74  
Bayreuth - Jena 75 - 88  
Braunschweig - Ludwigsburg 67 - 74  
Giessen - Bremerhaven 89 - 73  
Mitteldeutscher - Skyliners Frankfurt 82 - 82, h.u. 93 - 96  
S. Oliver Würzburg - Tübingen 84 - 69  
Ulm - Göttingen 89 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Milano 62 - 68  
Cremona - Pistoia 92 - 77  
Sassari - Reggio Emilia 77 - 67  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Vigarano 52 - 83  
Dike Napoli - Lucca 70 - 79  
Torino - Battipaglia 77 - 55  
UR Venezia - Famila Schio 74 - 60  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Obradoiro Monbus 102 - 58  
Bilbao - Zaragoza 77 - 72  
Fuenlabrada - Baskonia Vitoria 80 - 75  
Gipuzkoa - Murcia 67 - 69  
Joventut Badalona - Iberostar Tenerife 73 - 76  
MoraBanc Andorra - Gran Canaria 78 - 76  
Valencia - Real Madrid 82 - 86  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sant Adria - Al-Qazeres Extremadura 67 - 79  
Zaragoza - Vasco Gipuzkoa 68 - 73  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce Ülker 84 - 80  
Banvitspor - Eskisehirspor 55 - 58  
Darussafaka - Galatasaray 69 - 67  
Sakaryaspor - Trabzonspor 87 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Adana Botas 67 - 52  
Besiktas - Canik 65 - 86  
Istanbul Univ. - AGÜ Kayserispor 68 - 73  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - VEF Riga 80 - 64  
UNIKSZ Kazany - Kalev/Cramo 104 - 78  
Zenit Szentpétervár - Asztana 84 - 73  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Paris SG 26 - 33  
Kiel - Flensburg 20 - 20  
Kielce - Veszprém 32 - 32  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Ademar Leon 24 - 28  
Elverum - Gorenje Velenje 29 - 28  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Montpellier 29 - 33  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Győr 23 - 26  
Midtjylland - Rosztov 24 - 21  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Vardar SCBT 21 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Dobrogea Sud (Helyszín: Konstanca) 24 - 27  
Gwardia Opole - Benfica 26 - 21  
Néva Szentpétervár - FH 32 - 27  
Plzen - Anaitasuna 23 - 30  
Porto - Ohrid 44 - 26  
SZKA Minszk - CSM Bukarest 33 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falk Horten - Halden 18 - 33  
Sandnes - Drammen 17 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Molde 26 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Füchse Berlin 33 - 27  
Magdeburg - DHfK Leipzig 37 - 31  
Minden - Erlangen 33 - 22  
Wetzlar - R-N. Löwen Kronau 24 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Rödertal 32 - 27  
Göppingen - Bensheim/Auerbach 27 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Helsingborg 33 - 29  
Hammarby - Aranäs 26 - 27  
HIF Karlskrona - Ystad IF 34 - 34  
Skövde - Guif 25 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Skuru 18 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Nottingham 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Atl. All Boys 2 - 0  
Dep. Flandria - Brown de Adrogue 0 - 0  
Estudiantes San Luis - Boca Unidos 2 - 0  
Gimnasia Jujuy - Villa Dalmine 0 - 1  
Juventud Un. Gualeguaychu - Independiente de Mendoza 1 - 0  
Nueva Chicago - Dep. Moron 1 - 1  
Santamarina Tandil - Atl. Rafaela 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Talleres Cordoba 0 - 0  
Chacarita Juniors - Independiente 1 - 2  
Godoy Cruz - Gimnasia LP 3 - 0  
Racing Club - Tigre 1 - 0  
River Plate - Atl. Tucuman 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Perth Glory 2 - 2  
Sydney FC - Wellington Phoenix 3 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabayil - Neftcsi Baku 0 - 4  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - Beerschot Wilrijk 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Zulte Waregem 3 - 0  
Oostende - FC Bruges 2 - 3  
Standard Liege - Kortrijk 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Pirin Blagoevgrad 0 - 0  
Etar Veliko Tarnovo - Levszki Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nautico - Guarani 2 - 0  
Oeste - Ceara 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Palmeiras 1 - 3  
Bahia - Corinthians 2 - 0  
Chapecoense - Flamengo 0 - 1  
Coritiba - Gremio 0 - 1  
Fluminense - Avai 1 - 0  
Sao Paulo - Atlético PR 2 - 1  
Sport Recife - Atlético MG 1 - 1  
Vasco da Gama - Botafogo 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Mönchengladbach 0 - 2  
Leverkusen - Wolfsburg 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Erzgebirge Aue 2 - 1  
Heidenheim - Holstein Kiel 3 - 5  
Regensburg - Union Berlin 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Santiago Wanderers 2 - 0  
Universidad Catolica - Dep. Iquique 2 - 0  
Universidad de Concepcion - Huachipato 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Pafosz 0 - 1  
Ermisz Aradippou - Omonia Nicosia 2 - 1  
Olympiakosz Nicosia - Alki Oroklini 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokolov - Olympia Praha 1 - 3  
Znojmo - Ceske Budejovice 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Plzen 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Roskilde 0 - 2  
Thisted - Brabrand 2 - 2  
Vejle - Esbjerg 1 - 3  
Vendsyssel - Köge 2 - 0  
Viborg - Fremad Amager 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Helsingor 1 - 0  
Bröndby - Silkeborg 4 - 1  
Horsens - Hobro 2 - 2  
OB Odense - FC Köbenhavn 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VSK Aarhus - Vejle 4 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Asan Mugunghwa 0 - 1  
Daejeon Citizen - Bucheon 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Gwangju 2 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - FC Seoul 0 - 0  
Suwon Bluewings - Ulsan 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Vityebszk 3 - 1  
Dinamo Breszt - Dnyepr Mogiljev 3 - 0  
FK Minszk - Naftan 2 - 2  
Slavia Mozír - Szluck 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Kuopio PS 1 - 0  
PS Kemi - Seinäjoen JK 3 - 3  
Rovaniemi PS - Vaasa PS 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Nantes 1 - 1  
Montpellier - Nice 2 - 0  
Strasbourg - Marseille 3 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Rodez Aveyron 1 - 1  
Montpellier - Guingamp 1 - 0  
Paris FC - Paris SG 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Kassziopi Kerkyra 0 - 0  
Panetolikosz - Levadiakosz 0 - 1  
PAOK - Lamia 4 - 0  
Xanthi - AEK Athén 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Go Ahead Eagles 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Excelsior 1 - 2  
Groningen - AZ Alkmaar 1 - 1  
Heracles - Vitesse 1 - 1  
Venlo - PSV 2 - 5  
Willem II - Twente 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Zwolle 5 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Cibalia 2 - 1  
Slaven Belupo - Inter Zapresic 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 0  
Maccabi TA - Bnei Yehuda TA 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Kamatamare Sanuki 2 - 1  
Machida Zelvia - Zweigen Kanazawa 1 - 1  
Nagasaki - Yamaguchi 2 - 1  
Nagoya GE - Shonan Bellmare 3 - 2  
Thespakusatsu Gunma - Tokyo Verdi 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kofu - FC Tokyo 1 - 1  
Sagan Tosu - Cerezo Osaka 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Ahli (QAT) 6 - 1  
Al-Rayyan - Al-Markhiya 4 - 1  
Al-Sadd - Qatar SC 3 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Irtis Pavlodar 2 - 1  
Okzhetpes Kokshetau - Taraz 2 - 1  
Sahtar Karagandy - Kaisar Kyzylorda 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Henan Jianye 3 - 2  
Shanghai Shenhua - Tianjin Teda 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Lechia Gdansk 1 - 0  
Zaglebie Lubin - Gornik Zabrze 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Monarcas Morelia 1 - 2  
Cruz Azul - América 1 - 3  
Leon - Tigres 1 - 0  
Monterrey - Pachuca 2 - 0  
Necaxa - UNAM Pumas 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Philadelphia 3 - 2  
New England - New York City FC 2 - 1  
New York - Atlanta Utd. 0 - 0  
Orlando - Columbus 0 - 1  
Toronto - Montreal 1 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York Cosmos - Edmonton 0 - 0  
San Francisco - FC Puerto Rico 3 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Csákvár 0 - 2  
Budaörs - Siófok 2 - 1  
Dorog - ZTE 3 - 0  
Gyirmót - MTK 2 - 3  
Kazincbarcika - Mosonmagyaróvár 0 - 0  
Nyíregyháza - Kisvárda 0 - 0  
Soroksár - Győr 1 - 1  
Szeged 2011 - Sopron 1 - 1  
Szolnok - Cegléd 1 - 1  
Vác - Békéscsaba 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Levanger 1 - 3  
Elverum - Kongsvinger 1 - 2  
Florö - Asane 1 - 1  
Mjöndalen - Fredrikstad 3 - 1  
Sandnes Ulf - Arendal 2 - 2  
Tromsdalen - Strömmen 1 - 1  
Ullensaker/Kisa - Jerv 7 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Sandefjord 2 - 0  
Kristiansund - Viking Stavanger 0 - 2  
Lilleström - Sogndal 1 - 0  
Molde - Brann Bergen 1 - 0  
Valerenga - Aalesund 5 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - LSK Kvinner 1 - 3  
Sandviken - Grand Bodö 6 - 2  
Stabaek - Avaldsnes 2 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hoffenheim 0 - 3  
Bayern München - Sand 2 - 0  
Essen-Schönebeck - Jena 6 - 0  
Frankfurt - Duisburg 2 - 1  
Freiburg - Bremen 4 - 1  
Wolfsburg - Potsdam 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - SPAL Ferrara 2 - 1  
Cagliari - Genoa 2 - 3  
Crotone - Torino 2 - 2  
Fiorentina - Udinese 2 - 1  
Internazionale - Milan 3 - 2  
Sampdoria - Atalanta 3 - 1  
Sassuolo - Chievo 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Salernitana 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Olbia 0 - 1  
Arzachena - Alessandria 0 - 0  
Cuneo - Livorno 0 - 4  
Giana Erminio - Carrarese 2 - 2  
Pisa - Gavorrano 0 - 0  
Pistoiese - Lucchese 2 - 2  
Prato - Monza 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Pordenone 1 - 1  
Bassano - Triestina 1 - 1  
Fermana - Vicenza 0 - 0  
Gubbio - Fano 3 - 2  
Mestre - Reggiana 1 - 0  
Ravenna - Feralpisalo 0 - 1  
Renate - Sambenedettese 1 - 1  
Südtirol - Santarcangelo 5 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Rubin Kazany 0 - 1  
Ufa - Lokomotív Moszkva 1 - 0  
Zenit Szentpétervár - Arszenál Tula 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sturm Graz - Austria Wien 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Nacional Asuncion 2 - 0  
Sol de America - General Diaz 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Pacos Ferreira 1 - 1  
Alta De Lisboa - Famalicao 0 - 2  
Arouca - Coruchense 3 - 0  
Associacao Oliveirense - Torreense 0 - 0  
Cfc-Cf Canelas 2010 - Moreirense 1 - 3  
Farense - Estoril 1 - 0  
Fatima - Chaves 0 - 3  
Leixoes - Tondela 2 - 2  
Moura - Portimonense 0 - 0  
Nacional Madeira - Merelinense 4 - 2  
Pinhalnovense - Setúbal 1 - 1  
Sanjoanense - Rio Ave 0 - 4  
Santa Clara - Belenenses 2 - 1  
Uniao Madeira - Oriental de Lisboa 3 - 2  
Vila Real - Aves 0 - 1  
Vilaverdense - Boavista 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Everton 1 - 1  
Southampton - Newcastle 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Botosani 0 - 0  
Sepsi OSK - Astra Giurgiu 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Sevilla B 2 - 1  
Almería - Valladolid 1 - 1  
Cordoba - Gimnastic 1 - 5  
Reus - Rayo Vallecano 0 - 2  
Zaragoza - Osasuna 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Guijuelo 1 - 0  
Deportivo B - Talavera de la Reina 3 - 0  
Fuenlabrada - Celta Vigo B 2 - 0  
Majadahonda - Pontevedra 2 - 0  
Ponferradina - Navalcarnero 2 - 3  
San Sebastian Reyes - Atl. Madrid B 3 - 2  
Toledo - Rapido de Bouzas 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Mirandes 0 - 1  
Ath. Bilbao B - Pena Sport 4 - 1  
Barakaldo - Sp. Gijón B 2 - 1  
Burgos - Gernika 0 - 0  
Caudal Deportivo - Arenas de Getxo 0 - 2  
Lealtad de Villaviciosa - Real Union Irun 1 - 0  
Tudelano - UD Logrones 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Lleida 1 - 1  
Atl. Baleares - Badalona 0 - 0  
Cornella - Valencia B 2 - 2  
Ebro - Mallorca 0 - 2  
Hercules - Peralada 3 - 2  
Pena Deportiva - Zaragoza B 2 - 2  
Villarreal B - Formentera 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Cordoba B 3 - 0  
Betis B - Merida 0 - 0  
Cartagena - San Fernando 3 - 1  
Ecija Balompie - Melilla 2 - 1  
Jumilla - Granada B 1 - 1  
Linense - UCAM Murcia 0 - 0  
Lorca Deportiva - Villanovense 0 - 0  
Real Murcia - Marbella 3 - 0  
Rec. Huelva - El Ejido 1 - 1  
UD Extremadura - Las Palmas B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Valencia 3 - 6  
Eibar - Deportivo 0 - 0  
Girona - Villarreal 1 - 2  
Malaga - Leganes 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Huelva 3 - 1  
Espanyol - Zaragoza 2 - 1  
Madrid CCF - Ath. Bilbao 0 - 1  
Sevilla - Albacete 3 - 3  
Tenerife - Santa Teresa 5 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Chiasso 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Luzern 1 - 1  
Sion - St. Gallen 1 - 2  
Thun - FC Zürich 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - GAIS 3 - 2  
Falkenberg - Trelleborg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Jönköping Södra 2 - 0  
Elfsborg - Sundsvall 2 - 1  
Sirius - Djurgarden 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Rosengard 1 - 1  
Linköping - Kristianstad 1 - 0  
Pitea - Eskilstuna Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Taawon 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Borac 1 - 0  
Mladost Lucani - Napredak Krusevac 2 - 1  
Radnik Surdulica - Partizan Belgrád 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Nitra 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Eskisehirspor 3 - 1  
Altinordu - Adanaspor 1 - 1  
Ankaragücü - Boluspor 2 - 0  
Rizespor - Samsunspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Yeni Malatyaspor 3 - 1  
Kasimpasa - Sivasspor 2 - 3  
Trabzonspor - Akhisar 1 - 6  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Dinamo Kijev 2 - 1  
Olimpik Doneck - Olekszandria 1 - 0  
Zirka Kropivnickij - Kárpáti Lviv 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - CA Cerro 1 - 0  
Juventud - Danubio 2 - 1  
Montevideo Wanderers - Liverpool Montevideo 2 - 1  
Nacional - El Tanque Sisley 1 - 2  
Sud América - Plaza Colonia 2 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Wellington - Auckland City 3 - 1  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - J. Zarco (Japán Nagydíj) 1 - 0  
D. Pedrosa - M. Vinales (Japán Nagydíj) 0 - 1  
J. Lorenzo - M. Marquez (Japán Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - A. Espargaro (Japán Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Japán Nagydíj 2017    
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Saracens 13 - 57  
Ospreys - Clermont 21 - 26  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Munster 17 - 17  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Llanelli Scarlets 21 - 20  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke'S Bay - Manawatu 36 - 31  
North Harbour - Taranaki 64 - 33  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Verona 2 - 3  
Modena - Castellana Grotte 3 - 0  
Monza - Argos Sora 3 - 1  
Perugia - Padova 3 - 0  
Ravenna - Piacenza 2 - 3  
Trentino - Revivre Milano 2 - 3  
Vibo Valentia - Cucine Lube Civitanova 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Monza 3 - 1  
Filottrano - Pesaro 3 - 1  
Legnano - Bergamo 3 - 0  
Strandröplabda (Qinzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koekelkoren D / Van Walle - Gonzalez Bayard S R / Dia 1 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Velichko I / Sivolap M 1 - 2  
Strandröplabda (Qinzhou, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Kociolek K / Kolosinska K 2 - 0  
Wang F / Xia X - Sweat B / Ross S 0 - 2  
Tenisz (Antwerpen-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Sakharov - B. Tomic 0 - 2  
K. Coppejans - S. Travaglia 1 - 2  
M. Bourgue - A. De Greef 2 - 0  
N. Mahut - A. Setkic 0 - 2  
Q. Halys - K. De Schepper 0 - 2  
R. Ramanathan - S. Ofner 0 - 2  
S. Tsitsipas - Z. Bergs 2 - 0  
V. Pospisil - Y. Maden 2 - 1  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gavrilova - A. Pavlyuchenkova (Esőszünet) 1 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan Y-J - Lu J / Wang Q 2 - 0  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Rybarikova - B. Strycova 0 - 2  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Dzalamidze N / Knoll X 2 - 1  
Tenisz (Luxembourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - Y. Wickmayer    
A. Dulgheru - S. Vickery 0 - 2  
A. Lottner - K. Hobgarski 2 - 0  
A. van Uytvanck - B. Haas    
J. Fett - Stollár F. 2 - 0  
N. Broady - A. Bogdan 2 - 1  
P. Parmentier - K. Day 2 - 0  
P. Schnyder - F. Abanda 2 - 0  
Tenisz (Moszkva-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - L. Rosol 0 - 2  
F. Krajinovic - U. Ignatik 2 - 1  
M. Kukushkin - M. Basic 0 - 2  
Y. Bhambri - A. Vatutin 2 - 0  
Tenisz (Moszkva-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - A. Kudryavtseva 1 - 2  
A. Kleybanova - B. Pera 2 - 0  
Ar. Rodionova - O. Savchuk 2 - 0  
E. Rybakina - T. Martincova 2 - 1  
K. Kanepi - I. Jorovic 2 - 0  
P. Monova - V. Grammatikopoulou 2 - 0  
V. Kamenskaya - A. Blinkova 2 - 0  
V. Lapko - V. Tomova 2 - 0  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Puetz - L. Sonego 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Nadal - R. Federer 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Kubot L / Melo M 2 - 0  
Tenisz (Stockholm-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - S. Bolelli 0 - 2  
F. Simonsson - J. Zopp 0 - 2  
Fucsovics M. - K. Friberg 2 - 0  
I. Marchenko - S. Napolitano 2 - 0  
J. Janowicz - A. Arnaboldi 2 - 1  
L. Lacko - V. Galovic 2 - 0  
S. Robert - T. Smyczek 1 - 2  
Z. Kolar - M. Trungelliti 2 - 1  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Sharapova - A. Sabalenka 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I / Errani S - Jakupovic D / Stojanovic N 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Igarashi - K. Momota 0 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - Mic. Li 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Trout - J. Hurd 0 - 1  
E. Lara - T. Gausha 1 - 0  
J. Charlo - E. Lubin 1 - 0  

 

2017.10.14.
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars (1.m.) 2 - 0  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten (1.m.) 10 - 0  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - NY Yankees (1.m.) 2 - 1  
Houston - NY Yankees (22:08, 2.m.) 2 - 1  
Darts (European Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - J. Richardson 6 - 4  
B. van de Pas - K. Brown 0 - 6  
D. Chisnall - J. Wilson 6 - 4  
D. Gurney - A. Boulton 3 - 6  
G. Price - J. Clayton 3 - 6  
I. White - V. van der Voort 5 - 6  
J. Cullen - S. West 6 - 2  
J. Klaasen - C. Dobey 6 - 1  
K. Huybrechts - N. Aspinall 6 - 3  
M. King - J. Dekker 1 - 6  
M. Smith - J. Wattimena 6 - 3  
M. van Gerwen - Z. Lerchbacher 6 - 3  
P. Wright - M. Schindler 6 - 4  
R. Cross - J. Caven 6 - 5  
S. Bunting - R. Eidams 6 - 4  
S. Whitlock - K. Ratajski 6 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Indians Espoo 5 - 8  
Koovee Tampere - Oilers Espoo 5 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Storvreta 4 - 4  
Växjö - Mullsjö 9 - 6  
Örebro - Dalen 4 - 3  
Futsal (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - Stalitsza Minszk (Helyszín: Minszk) 3 - 5  
Pescara - Dinamo Moszkva 5 - 3  
Futsal (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Dina Moszkva 1 - 2  
Inter Movistar - Maribor (Helyszín: Maribor) 4 - 1  
Futsal (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herszon - Nikars Riga 4 - 2  
Sporting CP - E.Kragujevac (Helyszín: Kragujevac) 3 - 2  
Futsal (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Luparense 3 - 3  
Győr - Chrudim 6 - 4  
Futsal (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halle-Gooik - Sievi 2 - 0  
Minerva - Regensburg 2 - 4  
Futsal (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araz Naxcivan - Deva (Helyszín: Déva) 3 - 6  
Mostar SG - St. Andrews 2 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Pesarofano 10 - 3  
Dosson - Napoli 7 - 1  
Feldi Eboli - Cisternino 2 - 3  
Imola Castello - Milano 3 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Segovia - Levante 2 - 9  
Zaragoza - Cartagena 6 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Bridgeport 3 - 5  
Hartford - Toronto Marlies 5 - 2  
Iowa - Ontario Reign 3 - 0  
Laval - Binghamton 7 - 7  
Laval - Binghamton (21:00) 1 - 5  
Manitoba - Cleveland 3 - 4  
Providence - Springfield 3 - 2  
Rochester - Utica 0 - 2  
San Diego - Texas Stars 1 - 3  
San Jose Barracuda - Grand Rapids 3 - 7  
San Jose Barracuda - San Antonio 2 - 3  
Syracuse - Belleville 4 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 5 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Klagenfurt 2 9 - 1  
Bregenzerwald - Gherdeina/Gröden 5 - 1  
Cortina - Lustenau 5 - 3  
Fassa - Neumarkt Riwega 4 - 3  
Feldkirch - Val Pusteria 2 - 4  
Jesenice - Olimpija Ljubljana 6 - 4  
Zell am See - Vipiteno/Sterzing 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Slovan Ustecti Lvi 5 - 5  
Havirov - Litomerice 1 - 1  
Kadan - Karlovy Vary 3 - 5  
Motor Ceske Budejovice - Zubr Prerov 3 - 0  
Prostejov - Kladno 2 - 2  
Slavia Praha - Benatky nad Jizerou 3 - 0  
Vsetin - Slavia Trebic 1 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - MAC Budapest 1 - 2  
Csíkszereda - Vienna Capitals 2 5 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Imatra Ketterä 3 - 3  
Keupa - SaPKo 5 - 2  
Kiekko-Vantaa - Jokipojat 1 - 4  
Leki - Roki 5 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Lahti Pelicans 1 - 4  
Kookoo - Tappara 3 - 3  
Kärpät - Kalpa 3 - 2  
SaiPa - Lukko 1 - 0  
Turku PS - HIFK 2 - 5  
Ässät - Hämeenlinna 2 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Grenoble 3 - 6  
Mulhouse - Angers 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Amur Habarovszk 0 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - CSZKA Moszkva 2 - 3  
Barisz Asztana - Red Star Kunlun 3 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Admiral Vlagyivosztok 1 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Vityaz Podolszk 3 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Slovan Bratislava 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Ottawa 0 - 6  
Colorado - Anaheim 3 - 1  
Columbus - NY Rangers 3 - 1  
Las Vegas - Detroit 3 - 6  
New Jersey - Washington 2 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Storhamar 2 - 7  
Sparta Sarpsborg - Kongsvinger 5 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Innsbruck 5 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Kloten 4 - 2  
Langnau Tigers - Bern 0 - 2  
Lugano - Davos 4 - 3  
Zürich Lions - Zug 7 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Mora 6 - 0  
HV 71 - Färjestad 2 - 4  
Karlskrona - Växjö 1 - 3  
Linköping - Frölunda 2 - 3  
Skelleftea - Brynäs 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Rjazany 4 - 2  
Szarjarka Karaganda - Izssztal Izsevszk 1 - 1  
SZKA-Neva - Burany Voronyezs 4 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 4 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Nikko 7 - 1  
Goyang High1 - Tohoku Blades 3 - 7  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Cedevita Zagreb 76 - 76, h.u. 100 - 94  
Mornar - FMP 73 - 81  
Zadar - Partizan Belgrád 97 - 104  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Melbourne Utd. 79 - 99  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Perth 106 - 71  
Sydney Flames - Dandenong 70 - 65  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Nymburk 64 - 99  
Olomoucko Prostejov - Usti nad Labem 104 - 83  
Ostrava - MMCITE Brno 85 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Thunders 70 - 82  
Goyang - Changwon Sakers 74 - 81  
Ulsan Mobis Phoebus - Busan Sonicboom 81 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Le Portel 83 - 69  
Boulazac - Reims 70 - 73  
Hyeres-Toulon - Paris Levallois 78 - 72  
Le Mans - Bourg 91 - 70  
Monaco - Cholet 86 - 62  
Nanterre - Antibes 93 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Roche Vendee 73 - 66  
Landes - Lyon 61 - 58  
Mondeville - Lattes Montpellier 72 - 95  
Nantes Reze - Bourges 45 - 93  
Tarbes - Union Hainaut 87 - 54  
Villeneuve d'Ascq Lille - Cavigal Nice 79 - 66  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - AEK Athén 64 - 62  
Panioniosz - Koloszosz Rodosz 70 - 90  
Promitheasz Patra - Larissza-Farosz 91 - 80  
Rethymno - Korivosz Amaliada 95 - 90  
Trikala - Lavrio 91 - 79  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Rishon 90 - 85  
Ironi Naharia - Hapoel TA 102 - 87  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Nishinomiya 72 - 79  
Mikawa Kariya - Toyama 82 - 80  
Osaka - Shimane 72 - 78  
Ryukyu Okinawa - Shiga 84 - 53  
Tochigi - Chiba 70 - 76  
Tokyo Alvark - Yokohama 79 - 58  
Tokyo Sunrockers - Nagoya Dolphins 87 - 81  
Toyohashi Neophoenix - Albirex Niigata 79 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Zielona Gora 82 - 77  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Juventus Utena 88 - 86  
Lietuvos Rytas - Neptunas Klaipeda 92 - 79  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Vytautas Prienai 80 - 74  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Pécs 83 - 69  
Debrecen - Jászberény 73 - 62  
Kaposvár - Körmend 86 - 78  
Szeged - Szolnok 87 - 88  
Szombathely - MAFC 96 - 61  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - PINKK-Pécs 76 - 49  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Torino 72 - 63  
Brindisi - Venezia 74 - 77  
Trento - Brescia 56 - 66  
VL Pesaro - Virtus Bologna 75 - 81  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martino di Lupari - Ragusa 60 - 59  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Pablo Burgos - Estudiantes 72 - 87  
Unicaja Malaga - Betis 99 - 71  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Gernika Bizkaia 70 - 70, h.u. 77 - 78  
Cadi La Seu d'Urgell - P. Avenida 48 - 64  
Girona - Ferrol 72 - 54  
Zamarat - Campus Promete 80 - 73  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Yesilgiresun 79 - 79, h.u. 91 - 94  
Istanbul BB - Buyukcekmece 82 - 70  
RH Gaziantepspor - Karsiyaka 74 - 73  
Usak Sportif - Tofas Bursa 73 - 86  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bornova Beckerspor - Galatasaray 79 - 90  
Mersin BB - Fenerbahce 55 - 64  
Ormanspor Genclik - Adana ASKI 71 - 47  
Yakin Dogu Univ. - Cukurova Basketbol 93 - 83  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Jenyiszej Krasznojarszk 102 - 83  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Kristianstad 34 - 25  
Vardar Pro Skopje - Barcelona 27 - 24  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Breszt Meskov 33 - 33  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Motor Zaporozsje 28 - 28  
Csehovszkije Medvegyi - Metalurg Skopje 26 - 32  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - Nyköbing F. 27 - 26  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Larvik 37 - 33  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Metz 26 - 30  
Kristiansand - Buducnost Podgorica 29 - 19  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Kolding 23 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Limburg Lions 29 - 26  
Dobrogea Sud - Baekkelaget 24 - 22  
Dubrava - Csurgó 36 - 26  
Holstebro - Kriens 38 - 16  
Nexe Nasice - Polva Serviti 32 - 21  
Thun - SG Westwien 32 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Mecalia Atl. Guardes (Helyszín: Spanyolo.) 28 - 25  
Buxtehude - Vác 33 - 26  
Dalfsen - Most 28 - 32  
Dijon - Köbenhavn 23 - 32  
Dunaújváros - Roman Neamt 31 - 24  
Kastamonu Belediyesi - Bera Bera 35 - 35  
Metzingen - Blomberg-Lippe 32 - 24  
Silkeborg - Besancon 27 - 26  
Zaglebie Lubin - Debrecen 25 - 23  
Zalau - Ankara Yenimahalle 26 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Pogon Szczecin 33 - 22  
Kalisz - Spojnia Gdynia 22 - 21  
Legionowo - Chrobry Glogow 22 - 31  
Piotrkow Trybunalski - MW Elblag 31 - 26  
Stal Mielec - Wybrzeze Gdansk 33 - 25  
Zaglebie Lubin - Wisla Plock 21 - 36  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Komló 22 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Nellingen 32 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Zamora 32 - 28  
Huesca - Teucro 34 - 23  
Morrazo Cangas - Ciudad Encantada 28 - 27  
Puerto Sagunto - Granollers 25 - 34  
Valladolid - Bidasoa Irun 29 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Schaffhausen 27 - 32  
Gossau - Bern 19 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Ricoh HK 25 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Kristianstad 24 - 28  
Lugi - VästerasIrsta 19 - 17  
Skara - Skövde 25 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Oxford Utd. 0 - 1  
Bury - Bradford 3 - 1  
Charlton - Doncaster 1 - 0  
Fleetwood - Rochdale 2 - 2  
Northampton - Wimbledon 0 - 1  
Oldham - Blackburn 1 - 0  
Peterborough - Gillingham 0 - 1  
Plymouth - Shrewsbury 1 - 1  
Portsmouth - Milton Keynes Dons 2 - 0  
Rotherham - Scunthorpe 2 - 0  
Walsall - Blackpool 1 - 1  
Wigan - Southend 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Coventry 1 - 0  
Chesterfield - Morecambe 0 - 2  
Colchester - Carlisle 0 - 1  
Forest Green - Newport 0 - 4  
Grimsby - Crawley 0 - 0  
Lincoln - Cambridge Utd. 0 - 0  
Luton - Stevenage 7 - 1  
Mansfield - Swindon 1 - 3  
Notts County - Barnet 2 - 1  
Port Vale - Cheltenham 3 - 1  
Wycombe - Exeter 0 - 0  
Yeovil - Crewe 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Middlesbrough 2 - 2  
Bolton - Sheffield Wed. 2 - 1  
Brentford - Millwall 1 - 0  
Fulham - Preston 2 - 2  
Leeds - Reading 0 - 1  
Norwich - Hull City 1 - 1  
Sheffield Utd. - Ipswich 1 - 0  
Sunderland - QPR 1 - 1  
Wolverhampton - Aston Villa 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Ferro Carril Oeste 2 - 0  
Dep. Riestra - Quilmes 0 - 1  
Instituto Cordoba - Aldosivi 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Atl. Temperley 2 - 0  
Estudiantes LP - Banfield 1 - 1  
Lanus - Union SF 2 - 1  
Rosario Central - Argentinos Juniors 1 - 3  
San Lorenzo - Defensa Justicia 3 - 1  
Vélez Sarsfield - Newell's 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Melbourne City 1 - 2  
Western Sydney - Central Coast Mariners 2 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumqayit - Gabala 0 - 1  
Zira - Kapaz 3 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Roeselare 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Eupen 2 - 2  
Genk - Mouscron-Peruwelz 1 - 1  
Gent - Waasland Beveren 2 - 0  
Lokeren - St. Truiden 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Ludogorec Razgrad 0 - 1  
Slavia Szófia - Dunav Ruse 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Boa 1 - 0  
America MG - Luverdense 2 - 1  
Figueirense - Santa Cruz PE 2 - 1  
Juventude - Londrina 0 - 2  
Parana - Criciuma 2 - 1  
Paysandu - CRB 0 - 0  
Vila Nova - Goiás 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Freiburg 5 - 0  
Dortmund - RB Leipzig 2 - 3  
Hannover - E. Frankfurt 1 - 2  
Hertha BSC - Schalke 0 - 2  
Hoffenheim - Augsburg 2 - 2  
Mainz - Hamburg 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Düsseldorf 0 - 2  
Bochum - Sandhausen 2 - 0  
Dynamo Dresden - Ingolstadt 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Zwickau 2 - 2  
Chemnitz - Lotte 3 - 1  
Jena - Rostock 1 - 0  
Karlsruhe - Würzburg 2 - 0  
Paderborn - Bremen Amatőr 7 - 1  
Unterhaching - Münster 1 - 0  
Wehen - Meppen 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Universidad de Chile 0 - 2  
Dep. Temuco - San Luis de Quillota 1 - 1  
Everton Vina Del Mar - Curico Unido 1 - 1  
Palestino - Union Espanola 4 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Apollon Limasszol 1 - 1  
Arisz Limasszol - AEK Larnaca 0 - 5  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - FC Hradec Kralove 0 - 0  
MAS Taborsko - Trinec 1 - 0  
Opava - Varnsdorf 3 - 3  
Pardubice - Vlasim 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Slovacko 2 - 1  
Karvina - Slavia Praha 0 - 2  
Liberec - Dukla Praha 3 - 0  
Mladá Boleslav - Teplice 2 - 2  
Olomouc - Jablonec 0 - 0  
Zlín - Jihlava 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Randers 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Bröndby 0 - 2  
Odense - Kolding 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Seoul E-Land 2 - 1  
Seongnam - Anyang 1 - 0  
Suwon FC - Busan I'Park 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohang - Incheon 5 - 0  
Sangju Sangmu - Daegu 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Gangwon 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Ain 2 - 3  
Al-Nasr (UAE) - Dibba Al-Fujairah 3 - 1  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Emirates Ras Al-Khaimah 4 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch - Krumkacsi Minszk 1 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Minszk 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - GrIFK 3 - 3  
Haka - KPV Kokkola 1 - 1  
Jaro - Oulu 1 - 3  
OPS - Honka 0 - 10  
Turku PS - Gnistan 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Le Havre 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laval - Marseille Consolat 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Angers 0 - 2  
Dijon - Paris SG 1 - 2  
Guingamp - Rennes 2 - 0  
Lille - Troyes 2 - 2  
St-Etienne - Metz 3 - 1  
Toulouse - Amiens 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Aszterasz Tripolisz 1 - 0  
Giannina - Plataniasz 3 - 1  
Panioniosz - Olympiakosz 3 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Sparta Rotterdam 4 - 0  
Feyenoord - Zwolle 0 - 0  
Roda - NAC Breda 1 - 0  
Utrecht - Heerenveen 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Osijek 1 - 1  
Istra - Rijeka 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Ashkelon 1 - 1  
Hapoel Haifa - Hapoel Akko 4 - 0  
Hapoel Raanana - Hapoel Beer Sheva 1 - 3  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi Haifa 2 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Tokushima 0 - 2  
JEF United Chiba - Matsumoto Yamaga 5 - 1  
Kyoto - Roasso Kumamoto 2 - 1  
Mito - Okayama 1 - 0  
Oita Trinita - Avispa Fukuoka 1 - 1  
Yamagata - Yokohama FC 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Albirex Niigata 0 - 1  
Kashima A. - Sanfrecce Hiroshima 2 - 0  
Kawasaki Frontale - Vegalta Sendai 3 - 2  
Sapporo - Kashiwa R. 3 - 0  
Shimizu SP - Jubilo Iwata 0 - 3  
Urawa RD - Vissel Kobe 1 - 1  
Yokohama FM - Omiya Ardija 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Khor 3 - 0  
Al-Sailiya - Al-Kharaitiyat 2 - 1  
Umm-Salal - Al-Arabi (QAT) 4 - 1  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - Atyrau 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Changchun Yatai 2 - 3  
Hebei - Jiangsu 3 - 2  
Liaoning Hongyun - Shanghai SIPG 3 - 3  
Tianjin Quanjian - Shandong Luneng 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Zaglebie Sosnowiec 2 - 2  
Chrobry Glogow - Wigry Suwalki 3 - 3  
GKS Tychy - Puszcza Niepolomice 1 - 1  
Gornik Leczna - Pogon Siedlce 1 - 1  
Olimpia Grudziadz - Miedz Legnica 0 - 1  
Olsztyn - Odra Opole 2 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - GKS Katowice 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sacz 2 - 2  
Slask Wroclaw - Wisla Krakkó 0 - 2  
TBB Nieciecza - Arka Gdynia 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Riga FC 0 - 2  
Rigas FS - Liepaja 1 - 2  
Spartaks Jurmala - Jelgava 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utenis Utena - Lietava Jonava 1 - 2  
Zalgiris Kaunas - Suduva Marijampole 1 - 5  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Queretaro 2 - 2  
Tijuana - Veracruz 0 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indy Eleven - FC Miami 0 - 3  
Jacksonville - North Carolina 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Videoton 1 - 1  
Diósgyőr - Vasas 5 - 0  
Haladás - Honvéd 1 - 2  
Mezőkövesd - Debrecen 0 - 2  
Puskás Akadémia - FTC 1 - 1  
Újpest - Paks 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Odd Grenland 1 - 0  
Tromsö - Rosenborg 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Röa 0 - 2  
Klepp - Medkila 2 - 0  
Valerenga - Trondheims-Örn 2 - 2  
Labdarúgás (NWSL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Portland 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Lazio 1 - 2  
Roma - Napoli 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Venezia 3 - 3  
Brescia - Novara 0 - 1  
Carpi - Cesena 2 - 1  
Cittadella - Cremonese 1 - 2  
Frosinone - Palermo 0 - 0  
Parma - Pescara 0 - 1  
Ternana - Spezia 4 - 2  
Vercelli - Bari 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teramo - Padova 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Rende 0 - 0  
Casertana - Monopoli 0 - 3  
Catanzaro - Matera 0 - 2  
Fondi - Trapani 1 - 0  
Lecce - Akragas 0 - 0  
Paganese - Virtus Francavilla 2 - 2  
Reggina - Andria 2 - 0  
Sicula Leonzio - Juve Stabia 0 - 0  
Siracusa - Catania 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Szpartak Moszkva 2 2 - 2  
Himki - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Rotor Volgográd 1 - 1  
Kurszk - Lucs Vlagyivosztok 1 - 2  
Olimp. Nyizsnyij Novgorod - Kubany Krasznodar 0 - 3  
Sinnyik Jaroszlavl - Baltika Kalinyingrád 1 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Gazovik Orenburg 0 - 1  
Tom Tomszk - Fakel Voronyezs 1 - 0  
Tyumeny - Tambov 3 - 1  
Volgar Asztrahan - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - SZKA Habarovszk 2 - 0  
FK Krasznodar - CSZKA Moszkva 0 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Anzsi Mahacskala 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Admira Wacker 2 - 2  
LASK Linz - Salzburg 1 - 3  
Rapid Wien - St. Pölten 1 - 0  
Wolfsberg - Mattersburg 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Guarani Asuncion 0 - 1  
Sp. Trinidense - Cerro Porteno 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Anadia 1 - 1  
Olhanense - Benfica 0 - 1  
Sao Martinho - Braga 2 - 3  
Torcatense - Marítimo 0 - 1  
Vasco da Gama (POR) - Guimaraes 1 - 6  
Viseu - Feirense 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - West Ham 1 - 1  
Crystal Palace - Chelsea 2 - 1  
Liverpool - Manchester Utd. 0 - 0  
Manchester City - Stoke 7 - 2  
Swansea - Huddersfield 2 - 0  
Tottenham - Bournemouth 1 - 0  
Watford - Arsenal 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Universitatea Craiova 1 - 2  
Gaz Metan Medias - Viitorul Constanta 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Dundee 1 - 0  
Hamilton - Motherwell 1 - 2  
Hibernian - Aberdeen 0 - 1  
Partick Thistle - Kilmarnock 0 - 2  
Ross County - Hearts 1 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Annan 1 - 0  
Cowdenbeath - East Kilbride 0 - 1  
Elgin - Edusport Academy FC 3 - 1  
Keith - Clyde 0 - 3  
Montrose - Stirling Univ. 4 - 1  
Peterhead - Colville Park AFC 9 - 0  
Stirling - Lothian Thistle 3 - 5  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Airdrieonians 2 - 2  
East Fife - Albion Rovers 5 - 4  
Queens Park - Forfar 1 - 1  
Raith Rovers - Arbroath 2 - 0  
Stranraer - Alloa 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Greenock Morton 0 - 1  
Dumbarton - St. Mirren 0 - 2  
Falkirk - Inverness CT 0 - 0  
Livingston - Dundee Utd. 2 - 0  
Queen of South - Dunfermline 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - La Hoya Lorca 1 - 0  
Cadiz - Cultural Leonesa 2 - 2  
Granada - Oviedo 2 - 0  
Tenerife - Numancia 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Union Adarve 1 - 2  
Real Madrid B - Gimn. Segoviana 0 - 0  
Valladolid B - Cerceda 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leioa - Izarra 1 - 2  
Osasuna B - Real Sociedad B 0 - 3  
Vitoria - R. Santander 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Saguntino - Sabadell 1 - 1  
Ontinyent - Olot 1 - 0  
UE Llagostera - Elche 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Real Sociedad 0 - 2  
Ath. Bilbao - Sevilla 1 - 0  
Atl. Madrid - Barcelona 1 - 1  
Getafe - Real Madrid 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 2 - 0  
Betis - Real Sociedad 4 - 0  
Rayo Vallecano - Levante 0 - 4  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Wohlen 2 - 1  
Wil - Aarau 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Young Boys 2 - 1  
Lugano - Basel 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Öster 1 - 2  
Frej Täby - Varberg 1 - 0  
Norrby - Degerfors 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Göteborg 1 - 2  
Häcken - AFC Eskilstuna 3 - 0  
Östersund - Örebro 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Vittsjö 1 - 1  
Hammarby - Örebro 6 - 1  
Limhamn Bunkeflo - Kvarnsveden 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Faiha 2 - 1  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Baten 1 - 3  
Al-Shabab (KSA) - Al-Ahli (KSA) 2 - 5  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Macsva Sabacs 4 - 0  
Cukaricki - Javor Matis 0 - 0  
RAD Belgrád - Spartak Subotica 0 - 2  
Radnicki Nis - Vozdovac 1 - 1  
Zemun - Vojvodina 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Dunajska Streda 0 - 2  
Ruzomberok - Zlate Moravce 1 - 1  
Slovan Bratislava - Tatran Presov 3 - 2  
Trencin - Senica 4 - 1  
Zemplin Michalovce - Trnava 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Olimpija Ljubljana 1 - 2  
Domzale - Ankaran Hrvatini 6 - 0  
ND Gorica - Celje 2 - 1  
Triglav Kranj - Krsko Posavlje 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Gaziantepspor 2 - 0  
Gaziantep Bld. Spor - Giresunspor 1 - 1  
Ümraniyespor - Elazigspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Göztepe Izmír 1 - 3  
Istanbul Basaksehir - Alanyaspor 2 - 1  
Karabukspor - Kayserispor 1 - 0  
Konyaspor - Galatasaray 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztal Kamjanszke - Zorya Luganszk 0 - 1  
Veresz Rivne - Mariupol 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Atl. River Plate 2 - 1  
Fenix Montevideo - Racing Montevideo 1 - 2  
Rampla Juniors - Penarol 1 - 4  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Cardiff Met University 2 - 3  
Barry Town - Cefn Druids 1 - 3  
Carmarthen - Connah's Quay 1 - 2  
Llandudno FC - Aberystwyth 2 - 3  
TNS - Prestatyn 6 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knockbreda - Larne 1 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Ards 6 - 3  
Carrick - Dungannon 2 - 1  
Coleraine - Linfield 2 - 1  
Crusaders - Glenavon 2 - 3  
Glentoran - Cliftonville 0 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Levadia Tallinn 0 - 4  
Sillamae Kalev - Jalgpallikool Tammeka 1 - 2  
Viljandi Tulevik - Trans Narva 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - Drogheda Utd. 1 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - La Rochelle 27 - 34  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Glasgow Warriors 24 - 15  
Leinster - Montpellier 24 - 17  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Leicester 22 - 18  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Benetton Treviso 23 - 0  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Newport Dragons 32 - 27  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krasnyj Jar - Stade de France 34 - 29  
London Irish - Edinburgh 14 - 37  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oyonnax - Connacht 15 - 43  
Worcester - Brive 30 - 20  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Waikato 36 - 32  
Counties Manukau - Tasman 52 - 30  
Otago - Southland 43 - 19  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Conegliano 0 - 3  
LJ Modena - Scandicci 0 - 3  
Novara - Busto Arsizio 3 - 2  
Strandröplabda (Baku)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leshukov I / Likholetov A - Bykanov R / Hudyakov M    
Solovejs A / Finsters R - Bykanov R / Hudyakov M 1 - 2  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Solovejs A / Finsters R 0 - 2  
Strandröplabda (Baku, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jancar T / Kotnik T - Carrere M / Richard A 0 - 2  
Placette L / Chamereau A - Jancar T / Kotnik T 0 - 2  
Voronina M / Bocharova M - Carrere M / Richard A 2 - 1  
Voronina M / Bocharova M - Placette L / Chamereau A 2 - 1  
Strandröplabda (Qinzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehlers N / Schuemann L - Velichko I / Sivolap M 1 - 2  
Gonzalez Bayard S R / Dia - Tijan A / Do Nascimento J 2 - 0  
Gonzalez Bayard S R / Dia - Velichko I / Sivolap M 1 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Bohle D / Van De Velde S 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Virgen J / Ontiveros L 0 - 2  
Krou Y / Aye Q - Virgen J / Ontiveros L 1 - 2  
Strandröplabda (Qinzhou, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Branagh N / Fendrick L 2 - 0  
Ittlinger S / Behrens K - Sweat B / Ross S 0 - 2  
Kociolek K / Kolosinska K - Bawden L / Ngauamo J 2 - 0  
Kociolek K / Kolosinska K - Sweat B / Ross S 2 - 0  
Wang F / Xia X - Davidova V / Shchypkova I 2 - 1  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Brady - D. Gavrilova 0 - 2  
Qia. Wang - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lu J / Wang Q - Adamczak M / Chang K 2 - 0  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Buzarnescu - B. Strycova 0 - 2  
M. Rybarikova - V. Golubic 2 - 0  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Melichar N / Smith A 2 - 0  
Dzalamidze N / Knoll X - Buzarnescu M / Kalashnikova O 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - B. Haas 0 - 2  
A. Beck - K. Day 1 - 2  
A. Rus - A. Cadantu 0 - 2  
A. van Uytvanck - S. Zhuk 2 - 0  
B.V. Andreescu - S. Vickery 0 - 2  
C. Dolehide - A. Bogdan 1 - 2  
C. Ferrando - P. Schnyder    
E. Molinaro - Y. Wickmayer 0 - 2  
J. Fett - L. Kerkhove 2 - 1  
J. Paolini - Stollár F. 0 - 2  
K. Hobgarski - Gálfi D. 2 - 0  
M-T. Torro-Flor - A. Dulgheru 0 - 2  
M. Bouzkova - F. Abanda 1 - 2  
N. Broady - T. Korpatsch 2 - 0  
P. Parmentier - A. Glatch 2 - 0  
R. Hogenkamp - A. Lottner 1 - 2  
Tenisz (Moszkva-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - L.G.M. Harris 2 - 0  
A. Dubrivnyy - L. Rosol 0 - 2  
D. Matsukevich - A. Vatutin 1 - 2  
F. Krajinovic - M. Polmans 2 - 0  
M. Kukushkin - S. Fayziev 2 - 1  
O. Nedovyesov - M. Basic    
V. Safranek - U. Ignatik 0 - 2  
Y. Bhambri - D. Petrovic 2 - 0  
Tenisz (Moszkva-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kleybanova - V. Diatchenko 2 - 0  
Ar. Rodionova - A. Potapova 2 - 0  
B. Eraydin - I. Jorovic 1 - 2  
B. Krejcikova - P. Monova 1 - 2  
C. Skamlova - T. Martincova 0 - 2  
D. Yastremska - O. Savchuk 1 - 2  
E. Rybakina - P. Krejsova 2 - 0  
I.M. Bara - A. Blinkova 0 - 2  
K. Kanepi - O. Ianchuk 2 - 0  
K. Lykina - A. Kudryavtseva 1 - 2  
M. Gasparyan - V. Grammatikopoulou 1 - 2  
P. Leykina - B. Pera 1 - 2  
S. Sharipova - V. Tomova 0 - 2  
V. Kamenskaya - A. Morgina 2 - 0  
V. Lapko - A. Frolova 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Del Potro - R. Federer 1 - 2  
R. Nadal - M. Cilic 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Murray J / Soares B 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Sharapova - S. Peng 2 - 0  
S. Errani - A. Sabalenka 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I / Errani S - Sabalenka A / Xu Y 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Momota - M. Caljouw 2 - 0  
Tz.W. Wang - Y. Igarashi 1 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - M. Ulitina 2 - 0  
Mic. Li - N. Koch Rohde 2 - 0  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Szintez Kazany 11 - 9  
Crvena zvezda - Sabadell 6 - 6  
Marseille - Jadran Herceg Novi 6 - 7  
Szpartak Volgográd - OSC 7 - 14  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Jadran Split 17 - 3  
Mataro - Kotor 9 - 8  
Pays d'Aix Natation - Miskolc 13 - 13  
SM Verona - Sturm Csehov 16 - 5  

 

2017.10.13.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Philadelphia 23 - 28  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Chicago Cubs (5.m.) 8 - 9  
Darts (European Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dobey - R. Allenstein 6 - 4  
C. Quantock - S. West 1 - 6  
J. Clayton - M. Bilderl 6 - 1  
J. De Zwaan - R. Eidams 5 - 6  
J. Dekker - C. Kist 6 - 0  
J. Richardson - D. van den Bergh 6 - 3  
J. Worsley - K. Brown 2 - 6  
K. Painter - A. Boulton 5 - 6  
K. Ratajski - R. Thornton 6 - 4  
M. Razma - J. Wilson 4 - 6  
M. Schindler - J. Bowles 6 - 3  
M. Todd - J. Wattimena 3 - 6  
N. Aspinall - J. Wade 6 - 1  
R. Evans - Z. Lerchbacher 3 - 6  
V. van der Voort - N. Blum 6 - 3  
Y. Meeuwisse - J. Caven 2 - 6  
Futsal (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leo Charbakh - Garges Djibson 4 - 4  
Nacional Zagreb - Liburn Gjakova 8 - 4  
Futsal (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Georgians Tbiliszi-Slov-Matic Bratislava (Helyszín:Pozsony) 0 - 7  
Knooppunt Amsterdam - Bielsko-Biala 3 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magna Gurpea - CA Gran Canaria 7 - 2  
Murcia - Jaen 3 - 2  
Palma Futsal - Santiago Futsal 7 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Antonio 5 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Olomouc 5 - 0  
Chomutov - Zlín 1 - 4  
Jihlava - Mountfield HK 0 - 2  
Pardubice - Trinec 2 - 1  
Plzen - Liberec 5 - 1  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 3 - 2  
Vítkovice - Litvínov 7 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Odense 4 - 1  
Esbjerg - Frederikshavn 2 - 6  
Gentofte - Rungsted 4 - 3  
Herning - SönderjyskE 2 - 1  
Hvidovre - Herlev Eagles 1 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Vienna Capitals 2 4 - 2  
Csíkszereda - MAC Budapest 5 - 3  
Diósgyőr - Fehérvári Titánok 6 - 4  
Dunaújváros - FTC 4 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Leki 6 - 5  
IPK - Keupa 7 - 4  
Kokkolan Hermes - SaPKo 1 - 2  
Tuto - Roki 8 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Vaasan Sport 2 - 1  
Jukurit - Lukko 2 - 3  
JYP - Ässät 1 - 3  
Kalpa - Kookoo 3 - 3  
Lahti Pelicans - Turku PS 1 - 4  
Tappara - Kärpät 2 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Epinal 3 - 2  
Bordeaux - Strasbourg 6 - 3  
Grenoble - Rouen 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 1  
Dinamo Moszkva - Szocsi 3 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Barsz Kazany 6 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Riga 3 - 1  
SZKA Szentpétervár - Szalavat Julajev Ufa 4 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szpartak Moszkva 1 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Detroit 2 - 4  
Chicago - Minnesota 2 - 5  
Florida - St. Louis 5 - 2  
Nashville - Dallas 4 - 1  
San Jose - Buffalo 3 - 2  
Tampa Bay - Pittsburgh 5 - 4  
Vancouver - Winnipeg 2 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Crimmitschau 6 - 1  
Bietigheim/Bissingen - Bayreuth 2 - 0  
Dresden - Ravensburg 2 - 5  
Frankfurt Löwen - Kaufbeuren 4 - 4  
Heilbronn - Tölzer Löwen 3 - 3  
Kassel - Freiburg 6 - 1  
Lausitzer Füchse - Riessersee 2 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Augsburg 3 - 4  
Ingolstadt - Wolfsburg 3 - 0  
Köln - Düsseldorf 2 - 2  
Mannheim - Iserlohn 2 - 5  
Nürnberg - Krefeld 3 - 2  
Straubing - München 2 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Klagenfurt 4 - 3  
Graz - Fehérvár 5 - 2  
Linz - Salzburg 3 - 2  
Südtirol Bolzano - Medvescak Zagreb 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Langenthal 3 - 1  
Biasca Ticino - Zug 2 2 - 5  
GCK Lions - Rapperswil 0 - 7  
Visp - Olten 1 - 2  
Winterthur - Thurgau 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lausanne 2 - 1  
Bern - Zürich Lions 3 - 3  
Fribourg - Lugano 1 - 4  
Kloten - Servette 1 - 2  
Zug - Biel 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Karlskoga 4 - 7  
Almtuna - Björklöven 3 - 3  
Pantern Malmö - Troja/Ljungby 2 - 3  
Södertälje - Oskarshamn 1 - 1  
Timra - Västervik 1 - 0  
Tingsryd - Leksand 6 - 2  
Vita Hasten - MODO 3 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Karlskrona 5 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Kosice 5 - 3  
Nove Zamky - Detva 3 - 1  
Trencin - Poprad 2 - 2  
Zvolen - Nitra 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Zvezda Csehov 3 - 6  
Gornyak Ucsali - Szarov 3 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Dizel Penza 2 - 0  
Szokol Krasznojarszk - Himik Voszkreszenszk 4 - 0  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Sydney Kings 87 - 85  
Perth - Illawarra 74 - 64  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Bendigo 90 - 63  
Townsville - Canberra Capitals 76 - 65  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Panathinaikosz 98 - 71  
Himki Moszkva - Valencia 75 - 70  
Zalgiris Kaunas - Crvena zvezda 78 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Chalon sur Saone 88 - 86  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Ginebra SM (1.m.) 87 - 102  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Nishinomiya 65 - 61  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turow Zgorzelec - Gliwice 120 - 86  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Sopron 72 - 76  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - S. Oliver Würzburg 76 - 84  
Göttingen - Alba Berlin 69 - 88  
Jena - Ulm 92 - 87  
Ludwigsburg - Giessen 81 - 83  
Oldenburg - Bayreuth 88 - 89  
Telekom Bonn - Öttinger Gotha 79 - 73  
Tübingen - Mitteldeutscher 87 - 87, h.u. 99 - 100  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Movistar Estudiantes - Araski AES 59 - 73  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonder - Nordsjaelland 22 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Holstebro 23 - 24  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Balatonfüred 24 - 31  
Orosháza - Cegléd 22 - 18  
Tatabánya - Dabas 32 - 18  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Höör 28 - 42  
Önnereds - Sävehof 20 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Cardiff 1 - 0  
Bristol City - Burton 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Adelaide Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Qarabag Baku 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - OH Leuven 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Anderlecht 3 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Lokomotív Plovdiv 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Bahia 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - 1. FC Köln 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Braunschweig 0 - 0  
St. Pauli - Kaiserslautern 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Erfurt 2 - 0  
Hallescher FC - Sonnenhof Grossaspach 3 - 0  
Osnabrück - Magdeburg 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Doxa Katokopiasz 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Zizkov 0 - 3  
Vitkovice - Pribram 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Ostrava 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Midtjylland 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Jazeera (UAE) 2 - 2  
Al-Wasl - Al-Wahda 2 - 1  
Hatta - Al-Sharjah 3 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Gorodeja 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Nancy 2 - 1  
Bourg-Peronnas - Lens 0 - 6  
Brest - Auxerre 1 - 1  
Chateauroux - Reims 3 - 1  
Nimes - Orleans 4 - 1  
Quevilly Rouen - Ajaccio 0 - 1  
Sochaux - Paris FC 1 - 0  
Valenciennes - Tours 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Cholet 1 - 3  
Chambly - Pau 2 - 2  
Concarneau - Creteil 1 - 1  
Grenoble - Avranches 3 - 1  
Les Herbiers - Red Star 93 0 - 0  
Rodez Aveyron - Boulogne 2 - 2  
Sannois St-Gratien - Dunkerque 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Monaco 3 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Oss 1 - 3  
Den Bosch - Utrecht 2 1 - 0  
Emmen - PSV 2 3 - 1  
FC Eindhoven - Volendam 1 - 0  
Maastricht - F. Sittard 1 - 2  
Nijmegen - RKC Waalwijk 2 - 0  
Telstar - Dordrecht 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - VV Alkmaar 0 - 1  
Heerenveen - ADO Den Haag 1 - 3  
PSV - Twente 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Lokomotív Zagreb 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Foolad Khuzestan 0 - 0  
Padideh Mashhad - Zob Ahan 2 - 2  
Saipa Karaj - Sepidrood Rasht 1 - 1  
Sanat Naft Abadan - Naft Tehran 1 - 0  
Sepahan - Siah Jamegan Mashhad 2 - 0  
Tractor Tabriz - Pars Jonoubi Jam 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Ramat Hasharon 2 - 1  
Hapoel Afula - Hapoel Kfar Saba 0 - 1  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Nazareth Illit 0 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Ramat Gan 3 - 2  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Katamon 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Yanbian 4 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Rakow Czestochowa 1 - 0  
Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan 1 - 1  
Korona Kielce - Wisla Plock 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Perugia 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Robur Siena - Pro Piacenza 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Szpartak Moszkva 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Austria Lustenau 0 - 1  
Liefering - Hartberg 3 - 1  
Ried - BW Linz 2 - 1  
Wacker Innsbruck - WSG Wattens 1 - 0  
Wiener Neustadt - FAC Wien 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Sp. Luqueno 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lusitano Evora - Porto 0 - 6  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - FCS Bukarest 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - Rangers 0 - 3  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - Stenhousemuir 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón - Huesca 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Levante 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Vaduz 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Qadisiyah 2 - 1  
Al-Ittihad (KSA) - Ohud Medina 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Maribor 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzurum Bld. Spor - Istanbulspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Besiktas 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Vorszkla Poltava 3 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrenpoint - Ballinamallard Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Infonet Tallinn 2 - 4  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Cork City 0 - 0  
Derry City - Finn Harps 3 - 0  
Dundalk - Bray 1 - 0  
Galway - St. Patrick's 1 - 1  
Shamrock Rovers - Sligo 1 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulster - London Wasps 19 - 9  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Bordeaux 17 - 57  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Lyon 29 - 19  
Sale - Toulouse 20 - 20  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Zebre 45 - 10  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Canterbury 27 - 32  
Snooker (Shanghai Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - L. Walker 1 - 5  
A. McManus - H. Miah 5 - 4  
C. Wakelin - J. Wattana 5 - 3  
D.B. Gilbert - A. Borg 5 - 4  
F. O'Brien - D. Jones 5 - 1  
J. Perry - L. Highfield 5 - 3  
J. Trump - J. Swail (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. Davis - R. Muir 5 - 1  
M.J. Williams - N. Zhuang 5 - 2  
N. Robertson - C. Totten 2 - 5  
P. Ebdon - C. Yupeng 3 - 5  
R. O'Sullivan - C. Keogan (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
S. Bingham - L. Kleckers 5 - 1  
Z. Yuelong - S. Donaldson 5 - 1  
Strandröplabda (Baku)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bykanov R / Hudyakov M - Weiss J / Tichy m 2 - 0  
Dumek J / Bercik V - Zemljak N /Jakopin V 1 - 2  
Gordieiev I / Zhuravel E - Bakhnar P / Bogatov Y 2 - 0  
Gordieiev I / Zhuravel E - Zemljak N /Jakopin V 1 - 2  
Piippo P /Siren S - Bykanov R / Hudyakov M 0 - 2  
Solovejs A / Finsters R - Leshukov I / Likholetov A 1 - 2  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Barthelemy/Di Giantommaso 2 - 1  
Waller P / Horl J - Piippo P /Siren S 1 - 2  
Strandröplabda (Baku, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrere M / Richard A - Arnholdt L / Schneider S 2 - 1  
Carrere M / Richard A - Shalayeuskaya V / Siakretava V 2 - 0  
Frolova I / Sviridova E - Placette L / Chamereau A 0 - 2  
Jupiter A / Lusson O - Jancar T / Kotnik T 1 - 2  
Placette L / Chamereau A - Jupiter A / Lusson O 2 - 1  
Voronina M / Bocharova M - Arnholdt L / Schneider S 2 - 0  
Strandröplabda (Qinzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Krou Y / Aye Q 0 - 2  
Bohle D / Van De Velde S - Li Z / Zhou C 2 - 0  
Ehlers N / Schuemann L - Penninga R / Van Steenis 2 - 0  
Gonzalez Bayard S R / Dia - Dziadkou A / Kavalenka A 2 - 1  
Koekelkoren D / Van Walle - Durant C / Schubert Z 2 - 1  
Kolaric L / Klasnic D - Tijan A / Do Nascimento J 1 - 2  
Nolvak K / Tiisaar M - Virgen J / Ontiveros L 0 - 2  
Velichko I / Sivolap M - Santos Pereira J / Younou 2 - 0  
Strandröplabda (Qinzhou, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahtiainen N / Parkkinen A - Bawden L / Ngauamo J 0 - 2  
Artacho M / Clancy T - Dumbauskaite I / Povilait 2 - 0  
Bonnerova M / Nakladalova - Davidova V / Shchypkova I 1 - 2  
Day E / Hochevar B - Ittlinger S / Behrens K 1 - 2  
EcheverriaBen./MartinezO. - Branagh N / Fendrick L 0 - 2  
Kociolek K / Kolosinska K - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 2 - 1  
Radarong V / Udomchavee T - Sweat B / Ross S 0 - 2  
Wang F / Xia X - Murakami M / Ishii M 2 - 0  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - N. Osaka 2 - 0  
L. Cabrera - D. Gavrilova 1 - 2  
N. Gibbs - J. Brady 0 - 2  
Qia. Wang - S. Stosur 2 - 0  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Chang K - Krawczyk D / Olmos G 2 - 1  
Chan H-C / Chan Y-J - Hozumi E / Kato M 2 - 1  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - M. Buzarnescu 1 - 2  
J. Larsson - V. Golubic 0 - 2  
M. Rybarikova - S. Cirstea 2 - 1  
T. Maria - B. Strycova 0 - 2  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Knoll X - Kichenok N / Rodionova A 2 - 0  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Donati - A. Seppi 2 - 0  
O. Otte - L. Sonego 0 - 2  
P-H. Herbert - M. Sieber 2 - 1  
V. Galovic - T. Puetz 1 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cilic - A. Ramos 2 - 0  
R. Gasquet - R. Federer 0 - 2  
R. Nadal - G. Dimitrov 2 - 1  
V. Troicki - J.M. Del Potro 1 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Peralta J - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Dodig I / Granollers M 2 - 1  
Marach O / Pavic M - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Murray J / Soares B - Klaasen R / Ram R 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - Lin Zhu 2 - 0  
C. McHale - S. Errani 1 - 2  
M. Sharapova - S. Vögele 2 - 0  
S. Peng - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guo H / Ye Q Y - Hibino N / Kovinic D    
Jakupovic D / Stojanovic - Guo H / Ye Q Y 2 - 1  
Tollaslabda (Dutch Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Momota - H-K. Vittinghus 2 - 0  
M. Caljouw - A. Pochtarev 2 - 0  
Tz.W. Wang - E. Holst 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - H. Suzuki 2 - 0  
M. Blichfeldt - M. Ulitina 1 - 2  
Mic. Li - S. Holmboe Dahl 2 - 1  
N. Koch Rohde - M. Poulsen 2 - 1  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Mataro 8 - 8  
Miskolc - SM Verona 11 - 11  
Pays d'Aix Natation - Sturm Csehov 11 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bellotti - J. Cunningham 1 - 0  
S. Sheedy - L. Cameron 0 - 1  

 

2017.10.12.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - NY Yankees (5.m.) 2 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Steelers Hämeenlinna 11 - 5  
Turku PS - Koovee Tampere 3 - 3  
Futsal (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Kairat Almaty 2 - 7  
FC Stalitsa Minszk - Pescara 6 - 4  
Futsal (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dina Moszkva - Inter Movistar 0 - 4  
Maribor - Braga 2 - 3  
Futsal (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekonomac Kragujevac - Herszon 4 - 2  
Nikars Riga - Sporting CP 1 - 7  
Futsal (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Barcelona 0 - 2  
Luparense - Győr 5 - 0  
Futsal (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garges Djibson - Liburn Gjakova 4 - 6  
Nacional Zagreb - Leo Charbakh 4 - 1  
Futsal (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Regensburg - Halle-Gooik 0 - 6  
Sievi - Minerva 3 - 4  
Futsal (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deva - Mostar SG 2 - 3  
St. Andrews - Araz Naxcivan 4 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Red Star Kunlun 3 - 0  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Slovan Bratislava 6 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Barisz Asztana 2 - 5  
Lada Toljatti - Jokerit 0 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Admiral Vlagyivosztok 2 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Vityaz Podolszk 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - NY Islanders 3 - 2  
Colorado - Boston 6 - 3  
Los Angeles - Calgary 3 - 3  
Toronto - New Jersey 3 - 6  
Washington - Pittsburgh 2 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Frisk/Asker 1 - 4  
Stjernen - Manglerud 3 - 1  
Valerenga - Lorenskog 5 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Schwenningen 3 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villach - Znojmo 0 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Ambri 0 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Skelleftea 2 - 8  
Djurgarden - Färjestad 2 - 4  
Frölunda - HV 71 1 - 3  
Linköping - Malmö 4 - 1  
Lulea - Rögle 3 - 3  
Örebro - Mora 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarjarka Karaganda - Nyeftyanyik Almetyevszk 3 - 3  
Torpedo Kamenogorszk - Izssztal Izsevszk 4 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Adelaide 70 - 96  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Perth 89 - 81  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Real Madrid 74 - 88  
Brose Bamberg - Maccabi TA 71 - 88  
CSZKA Moszkva - Milano 93 - 84  
Olympiakosz - Baskonia Vitoria 75 - 64  
Unicaja Malaga - Fenerbahce Ülker 68 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TTT Riga - Besiktas 78 - 52  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Bydgoszcz 70 - 87  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Piestanske Cajky 82 - 58  
Torun - Sepsi 84 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Univ. - AGÜ Kayserispor 76 - 74  
Sleza Wroclaw - Gdynia 72 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rutronik Keltern - PEAC-Pécs 77 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdessa-Barreiro - Nymburk 70 - 62  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - RK Zagreb 31 - 24  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Skjern 25 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Silkeborg 32 - 30  
Skanderborg - GOG 23 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Esbjerg 22 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saran - Paris SG 28 - 36  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Stuttgart 28 - 17  
Füchse Berlin - Erlangen 31 - 25  
Gummersbach - Lemgo 30 - 37  
Hüttenberg - Ludwigshafen-Friesenheim 28 - 27  
Kiel - Göppingen 28 - 23  
Lübbecke - Melsungen 19 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Redbergslids 30 - 26  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - BIIK-Kazygurt 4 - 1  
Manchester City - St. Pölten-Spratzern 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Szeptemvri Szófia 5 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Sao Paulo 1 - 0  
Atlético PR - Atlético GO 2 - 2  
Avai - Vasco da Gama 1 - 2  
Botafogo - Chapecoense 2 - 1  
Corinthians - Coritiba 3 - 1  
Flamengo - Fluminense 1 - 1  
Gremio - Cruzeiro 0 - 1  
Ponte Preta - Santos 1 - 1  
Vitória - Sport Recife 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - PS Kemi 4 - 0  
JJK Jyväskylä - Ilves 0 - 0  
Kuopio PS - Rovaniemi PS 1 - 1  
Lahti - Mariehamn 0 - 1  
Seinäjoen JK - Helsinki JK 0 - 2  
Vaasa PS - Inter Turku 2 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Persepolis 1 - 3  
Paykan - Gostaresh Tabriz 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Stumbras Kaunas 3 - 2  
VMFD Zalgiris - Trakai 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Lobos BUAP 3 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Kansas City 2 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - Indy Eleven 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Haugesund 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ARC Oleiros - Sporting CP 2 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugo - Cordoba 2 - 0  
Osasuna - Albacete 1 - 0  
Rayo Vallecano - Almería 1 - 0  
Valladolid - Alcorcon 4 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newtown - Bala Town 1 - 3  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Gloucester 27 - 21  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington - Northland 36 - 18  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Padova 1 - 3  
Snooker (Shanghai Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - H. Akbar 5 - 4  
A. Carter - S. Craigie 5 - 4  
A. Hamilton - L. Haotian 0 - 5  
B. Woollaston - K. Dunham 5 - 0  
D. Dale - L. Fernandez 5 - 0  
G. Dott - N. Bond 5 - 3  
G. Wilson - Z. Xintong 5 - 2  
H. Vafaei Ayouri - E. Slessor 5 - 4  
J. Lisowski - J. White 5 - 1  
K. Maflin - P. Lines 5 - 4  
L. Hang - M. Georgiou 2 - 5  
M. Dunn - Yuan Li 0 - 5  
M. Fu - B. Kaettikun 5 - 1  
M. Gould - A. Taylor 5 - 3  
M. Joyce - A. Zhang 5 - 4  
M. White - J. Barrett 5 - 1  
O. Lines - I. Preece (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
R. Milkins - P.S. Davison 5 - 2  
S. Murphy - Y. Sijun 4 - 5  
T. Pengfei - J. Astley 4 - 5  
T. Un-Nooh - S. Lam 2 - 5  
Strandröplabda (Baku)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aliyev R / Gurbanovv - Waller P / Horl J 0 - 2  
Appelgren M / Boman S - Dumek J / Bercik V 0 - 2  
Bakhnar P / Bogatov Y - Aliyev R / Gurbanovv 2 - 0  
Barthelemy/Di Giantommaso - Bakhnar P / Bogatov Y    
Barthelemy/Di Giantommaso - Waller P / Horl J 2 - 1  
Bykanov R / Hudyakov M - Kotukov V / Samadov P 2 - 0  
Bykanov R / Hudyakov M - Zemljak N /Jakopin V 0 - 2  
Leshukov I / Likholetov A - Gordieiev I / Zhuravel E 2 - 0  
Leshukov I / Likholetov A - Piippo P /Siren S 2 - 1  
Ozdemir Y / Sagir A B - Gordieiev I / Zhuravel E 0 - 2  
Ozdemir Y / Sagir A B - Piippo P /Siren S 0 - 2  
Solovejs A / Finsters R - Dumek J / Bercik V 2 - 0  
Solovejs A / Finsters R - Weiss J / Tichy m 2 - 1  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Kotukov V / Samadov P 2 - 0  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Zemljak N /Jakopin V 2 - 1  
Weiss J / Tichy m - Appelgren M / Boman S 2 - 1  
Strandröplabda (Baku, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aghammamadova F / Valiyev - Beattie L / Coutts M 0 - 2  
Aliyeva I / Abbaszade I - Driessen A / Meertens I 0 - 2  
Arnholdt L / Schneider S - Frolova I / Sviridova E 2 - 0  
Beattie L / Coutts M - Frolova I / Sviridova E 0 - 2  
Beattie L / Coutts M - Jancar T / Kotnik T 0 - 2  
Driessen A / Meertens I - Arnholdt L / Schneider S 1 - 2  
Frolova I / Sviridova E - Aliyeva I / Abbaszade I 2 - 0  
Jancar T / Kotnik T - Carrere M / Richard A 2 - 1  
Jupiter A / Lusson O - Ganenko A / Fediunova E 2 - 1  
Jupiter A / Lusson O - Shalayeuskaya V / Siakretava V 2 - 0  
Motrich O / Kholomina S - Salimova N / Aghakishiyeva V 2 - 0  
Motrich O / Kholomina S - Voronina M / Bocharova M 0 - 2  
Placette L / Chamereau A - Ganenko A / Fediunova E 2 - 0  
Placette L / Chamereau A - Motrich O / Kholomina S 2 - 0  
Shalayeuskaya V / Siakret - Placette L / Chamereau A 2 - 1  
Sondergard H / Okholm Han - Salimova N / Aghakishiyeva V 2 - 0  
Sondergard H / Okholm Han - Shalayeuskaya V / Siakretava V 1 - 2  
Voronina M / Bocharova M - Sondergard H / Okholm Hansen S M 2 - 0  
Strandröplabda (Qinzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Durant C / Schubert Z 0 - 2  
Berntsen M / Sorum C S - Hagenbuch S / Metral Q 2 - 0  
Dressler C / Kunert T - Nolvak K / Tiisaar M 0 - 2  
Gao P / Li J - Dziadkou A / Kavalenka A 0 - 2  
Gonzalez Bayard S R / Dia - Giginoglu M / Mermer H H 2 - 0  
Hatabe J / Murakami H - Li Z / Zhou C 0 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Burik M E / Kolinske W 2 - 0  
Muellner D / Schnetzer F - Santos Pereira J / Younou 0 - 2  
Penninga R / Van Steenis - Plantinga M / Nusbaum A 2 - 1  
Perusic O / Schweiner D - Kolaric L / Klasnic D 1 - 2  
Shimizu K / Tsuchiya T - Tijan A / Do Nascimento J 0 - 2  
Shoji K / Ishijima Y - Virgen J / Ontiveros L 0 - 2  
Thole J / Walkenhorst A - Bohle D / Van De Velde S 0 - 2  
Velichko I / Sivolap M - Ha L / Li L 2 - 0  
Winter T / Seidl R - Ehlers N / Schuemann L 0 - 2  
Zaun E / Slick S - Krou Y / Aye Q 0 - 2  
Strandröplabda (Qinzhou, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahtiainen N / Parkkinen A - Numwong R / Hongpak K 2 - 1  
Artacho M / Clancy T - Baquerizo E / Soria P 2 - 0  
Claes K / Ross A - Kociolek K / Kolosinska K 0 - 2  
Day E / Hochevar B - Gromadowska A / Gruszczynska J 2 - 0  
EcheverriaBen./MartinezO. - Tilley J / Bain A 2 - 0  
Eiholzer N / Gerson D - Branagh N / Fendrick L 0 - 2  
Hasegawa A / Futami A - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 0 - 2  
Ittlinger S / Behrens K - CAO S / Zeng J 2 - 0  
Lunde I / Ulveseth O J - Dumbauskaite I / Povilait 0 - 2  
Matei A M / Vaida B - Murakami M / Ishii M 0 - 2  
Nagy M / Lapointe M-C - Sweat B / Ross S 0 - 2  
Navarro A F / Herrero A L - Bonnerova M / Nakladalova 1 - 2  
Polley S M / Wills K - Davidova V / Shchypkova I 0 - 2  
Radarong V / Udomchavee T - Mizoe S / Hashimoto S 2 - 0  
Wang F / Xia X - Grimson J / Palmer V 2 - 0  
Wang X / Yuan L - Bawden L / Ngauamo J 0 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - L. Cabrera    
E. Svitolina - N. Gibbs    
J. Brady - Shu. Zhang 2 - 0  
L. Kumkhum - Qia. Wang 0 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan Y-J - Bouchard E / Rogers S 2 - 0  
Hozumi E / Kato M - Ip K / Zhang L 2 - 0  
Kumkhum L / Plipuech P - Lu J / Wang Q 1 - 2  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Fett - B. Strycova 1 - 2  
M. Rybarikova - C. Witthöft 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - S. Cirstea 0 - 2  
V. Lepchenko - J. Larsson 0 - 2  
V. Tomova - V. Golubic 1 - 2  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Irigoyen M / Lister C 2 - 0  
Buzarnescu M / Kalashniko - Geuer N / Zaja A 2 - 0  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - V. Galovic 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - R. Federer 0 - 2  
G. Simon - R. Gasquet 1 - 2  
J-L. Struff - A. Ramos 0 - 2  
J.M. Del Potro - A. Zverev 2 - 1  
M. Cilic - S. Johnson 2 - 0  
R. Nadal - F. Fognini 2 - 0  
S. Querrey - G. Dimitrov 0 - 2  
V. Troicki - J. Isner 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal/Farah - Rojer J-J / Tecau H 1 - 2  
Harrison/Venus - Gonzalez S / Peralta J 0 - 2  
Lopez F / Lopez M - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Marach O / Pavic M - Wu D / Wu Y 2 - 0  
Matkowski M / Qureshi A - Dodig I / Granollers M 1 - 2  
Murray J / Soares B - Anderson K / Zimonjic N 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Sakkari - C. McHale 0 - 2  
M. Sharapova - M. Linette 2 - 0  
S-W. Hsieh - Lin Zhu 0 - 2  
S. Errani - B. Haddad Maia 2 - 1  
S. Peng - Xi. Wang 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - Yaf. Wang 2 - 1  
S. Vögele - Y. Putintseva 2 - 0  
Y-Y. Duan - A. Sabalenka 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Kudryavtse - Begu I / Errani S 1 - 2  
Liang C / Lu J-J - Sabalenka A / Xu Y 0 - 2  
Xun F Y / You X - Jakupovic D / Stojanovic N 1 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Holst - S. Dey 2 - 1  
K. Momota - P. Abian 2 - 0  
R. Takeshita - M. Caljouw 1 - 2  
V. Malkov - Y. Igarashi 0 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Deprez - M. Ulitina 1 - 2  
G. Mahulette - M. Poulsen 0 - 2  
M. Blichfeldt - C. Azurmendi 2 - 0  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Kaposvár 10 - 3  

 

2017.10.11.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Washington (4.m.) 0 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Helsingborg 9 - 5  
Pixbo Wallenstam - Linköping 5 - 7  
Storvreta - AIK 10 - 3  
Växjö - Höllviken 6 - 7  
Örebro - Falun 1 - 10  
Futsal (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Stalitsa Minszk - Dinamo Moszkva 5 - 3  
Kairat Almaty - Pescara 5 - 1  
Futsal (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Braga 4 - 1  
Maribor - Dina Moszkva 2 - 5  
Futsal (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekonomac Kragujevac - Nikars Riga 2 - 1  
Sporting CP - Herszon 5 - 1  
Futsal (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Győr 7 - 0  
Luparense - Chrudim 2 - 2  
Futsal (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Georgians Tbiliszi 1 - 0  
Slov-Matic Bratislava - Knooppunt Amsterdam 4 - 6  
Futsal (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halle-Gooik - Minerva 8 - 0  
Sievi - Regensburg 2 - 2  
Futsal (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araz Naxcivan - Mostar SG 5 - 2  
Deva - St. Andrews 5 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Vipiteno/Sterzing 1 - 2  
Kitzbühel - Cortina 1 - 1  
Klagenfurt 2 - Fassa 0 - 6  
Renon/Ritten - Zell am See 4 - 1  
Val Pusteria - Olimpija Ljubljana 2 - 2  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Tappara 5 - 2  
Salzburg - Wolfsburg 4 - 3  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Kalpa 4 - 6  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Liberec 3 - 2  
Växjö - Cardiff Devils 3 - 2  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Klagenfurt 3 - 0  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Prostejov 6 - 3  
Kladno - Motor Ceske Budejovice 4 - 2  
Litomerice - Slavia Praha 3 - 3  
Slavia Trebic - Frydek Mistek 4 - 0  
Slovan Ustecti Lvi - Kadan 9 - 2  
Zubr Prerov - Havirov 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Heinolan Peliitat 4 - 3  
Jokipojat - Imatra Ketterä 5 - 3  
Keupa - Roki 1 - 4  
Leki - Kiekko-Vantaa 1 - 5  
SaPKo - IPK 6 - 3  
Tuto - Kokkolan Hermes 7 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Jukurit 3 - 3  
SaiPa - Vaasan Sport 2 - 2  
Ässät - Lahti Pelicans 2 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Szalavat Julajev Ufa 2 - 4  
Dinamo Moszkva - Barsz Kazany 2 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Szpartak Moszkva 2 - 2  
SZKA Szentpétervár - Szocsi 2 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Riga 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Columbus 1 - 1  
Dallas - Detroit 4 - 2  
Las Vegas - Arizona 5 - 2  
Montreal - Chicago 1 - 3  
Nashville - Philadelphia 6 - 5  
NY Rangers - St. Louis 1 - 3  
Vancouver - Ottawa 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olten - Winterthur 4 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Pantern Malmö 1 - 4  
Leksand - Almtuna 0 - 1  
MODO - Södertälje 1 - 2  
Troja/Ljungby - Vita Hasten 2 - 2  
Västervik - AIK 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Zauralje Kurgan 0 - 6  
Gornyak Ucsali - Dizel Penza 1 - 2  
Heilongjiang - Rubin Tyumeny 6 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Szarov 2 - 2  
Molot Perm - Cselmet Cseljabinszk 4 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Zvezda Csehov 2 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 4 - 0  
Jégkorong (Visegrád Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Zilina 6 - 4  
Poprad - Újpest 5 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Tohoku Blades 4 - 1  
Goyang High1 - Nikko 3 - 6  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatorog Lasko - Prievidza 98 - 80  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UBSC Graz - Levicki Patrioti 60 - 89  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Hapoel Holon 78 - 76  
Oldenburg - Jenyiszej Krasznojarszk 86 - 89  
Sassari - Karsiyaka 87 - 88  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - Iberostar Tenerife 73 - 72  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Olimpija Ljubljana 83 - 69  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Zielona Gora 70 - 64  
Besiktas - Avellino 80 - 86  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Olomoucko Prostejov 96 - 84  
MMCITE Brno - Jindrichuv Hradec 108 - 93  
Opava - Svitavy 81 - 80  
Usti nad Labem - Kolin 83 - 83, h.u. 95 - 92  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Castors Braine 84 - 68  
Sopron - Galatasaray 72 - 55  
USK Praha - Bourges 64 - 61  
Villeneuve d'Ascq Lille - Polkowice 65 - 60  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Nagyezsda Orenburg 67 - 61  
Jekatyerinburg - Wisla Krakkó 79 - 68  
P. Avenida - Lattes Montpellier 64 - 34  
Yakin Dogu Univ. - Famila Schio 67 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Torino 83 - 86  
MoraBanc Andorra - UNIKSZ Kazany 68 - 76  
Paris Levallois - Darussafaka 64 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Reggio Emilia 82 - 74  
Galatasaray - Bayern München 69 - 86  
Lietkabelis - Hapoel Jerusalem 86 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Partizan Belgrád 111 - 85  
Lietuvos Rytas - Bilbao 83 - 93  
Limoges - Lok.Kubany Krasznodar 61 - 63  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Zenit Szentpétervár 97 - 87  
Trento - Adecco ASVEL 85 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Gorzow 69 - 50  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mersin BB - Kosice 76 - 70  
Ruzomberok - Jenyiszej Krasznojarszk 64 - 87  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Umea - Szpartak Moszkva 86 - 57  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Flammes Carolo Ardennes 58 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Girona 57 - 81  
Landes - Cegléd 70 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Ragusa 56 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Wasserburg 51 - 73  
UR Venezia - Fribourg 77 - 37  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes Reze - Namur 59 - 83  
Union Hainaut - Győr 77 - 70  
Kosárlabda (FIBA Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Nevezis Kedainiai 85 - 66  
Beroe Stara Zagora - Mons 66 - 79  
Charleroi Spirou - Pardubice 88 - 66  
Himik Juzsnij - Istanbul BB 68 - 76  
Porto - Bnei Herzeliya 83 - 85  
Steaua Bukarest - Körmend 72 - 73  
Szombathely - Balkan Botevgrad 84 - 74  
Södertälje - Szolnok 75 - 73  
Tu/Rock - Buyukcekmece 68 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Szczecin 84 - 73  
Torun - Krosno 92 - 75  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Debrecen 91 - 72  
MAFC - Kaposvár 81 - 91  
Pécs - Szeged 75 - 67  
ZTE - Atomerőmű 72 - 77  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skyliners Frankfurt - Braunschweig 78 - 71  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Szeged 27 - 33  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vistal Gdynia - CSM Bukarest 23 - 34  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Holstebro 20 - 19  
Ribe-Esbjerg - Aarhus 24 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Köbenhavn 24 - 21  
Nyköbing F. - Viborg 30 - 30  
Odense - Silkeborg 25 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Montpellier 23 - 28  
Dunkerque - Nantes 30 - 22  
Ivry - Massy Essonne 24 - 24  
Pays d'Aix - Chambery 29 - 28  
St. Raphael - Nimes 31 - 35  
Toulouse - Tremblay 31 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Kwidzyn 22 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Győr 27 - 34  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Fyllingen 36 - 27  
Haslum - Baekkelaget 24 - 24  
Kolstad - Bodö 26 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Storhamar 31 - 32  
Gjerpen - Oppsal 32 - 25  
Tertnes Bergen - Kristiansand 26 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Thüringer HC 16 - 30  
Dortmund - Bensheim/Auerbach 21 - 20  
Leverkusen - Buxtehude 20 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Quabit Guadalajara 20 - 26  
AX Puente Genil - Anaitasuna 23 - 24  
Naturhouse La Rioja - Barcelona 25 - 32  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Endingen - Kriens 25 - 21  
St. Gallen - Winterthur 27 - 26  
Suhr Aarau - Thun 22 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Lugi 21 - 24  
Sävehof - Alingsas 25 - 27  
Ystad IF - Skövde 34 - 21  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Melbourne - Sydney FC 1 - 5  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Avaldsnes 2 - 0  
Bayern München - Chelsea 2 - 1  
Brescia - Ajax 2 - 0  
Bröndby - LSK Kvinner 1 - 3  
FC Zürich - Gintra Univ. 1 - 2  
Hjörring - Fiorentina 0 - 0  
Linköping - Apollon Limasszol 3 - 0  
Rosengard - Olimpia Cluj 4 - 0  
Rosszijanka - Stjarnan 0 - 4  
Slavia Praha - FK Minszk 4 - 3  
Sparta Praha - PAOK 3 - 0  
Wolfsburg - Atl. Madrid 12 - 2  
Zvezda-2005 Perm - Montpellier 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Roskilde 1 - 3  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellerup - Silkeborg 2 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Karagandy - FC Asztana 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Zalgiris Kaunas 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Granada 2 - 0  
La Hoya Lorca - Zaragoza 0 - 2  
Numancia - Barcelona B 1 - 0  
Oviedo - Tenerife 1 - 1  
Sevilla B - Cadiz 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bezanija Belgrád - Napredak Krusevac 0 - 1  
Crvena zvezda - Dinamo Vranje 5 - 0  
Rtanj Boljevac - Partizan Belgrád 0 - 3  
Sloboda Uzice - Borac 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras - Mexikó 3 - 2  
Panama - Costa Rica 2 - 1  
Trinidad és Tobago - USA 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Chile 3 - 0  
Ecuador - Argentína 1 - 3  
Paraguay - Venezuela 0 - 1  
Peru - Kolumbia 1 - 1  
Uruguay - Bolívia 4 - 2  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Makaó 4 - 1  
Rögbi (NPC)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taranaki - Manawatu 46 - 25  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Latina 3 - 0  
Verona - Revivre Milano 3 - 1  
Vibo Valentia - Ravenna 1 - 3  
Snooker (Shanghai Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - A. Songsermsawad 4 - 5  
B. Hawkins - C. Zhe (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
D. Grace - W. Yuchen 1 - 5  
D. Wells - R. Hull 5 - 0  
J. Robertson - A. Hugill 5 - 2  
Jam. Jones - M. O'Donnell 5 - 1  
K. Wilson - G. Greene 3 - 5  
L. Brecel - Jak. Jones 5 - 0  
M. Allen - Z. Yong 5 - 3  
M. Holt - X. Si 5 - 0  
M. King - M. Bolton 5 - 2  
M. Selt - C. Steadman 5 - 3  
M. Stevens - F. Xiongman 5 - 4  
N. Saengkham - A. Duffy 4 - 5  
R. Day - J. Boileau 5 - 1  
R. Walden - M. Mann (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
R. Williams - Rh. Clark 5 - 3  
S. Maguire - R.T. Chuan Leong (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
T. Ford - C. Zifan 5 - 0  
X. Guodong - A. Mehta 5 - 1  
Y. Bingtao - E. Sharav 5 - 0  
Y. Delu - S. O'Sullivan 5 - 1  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - J. Cako 2 - 0  
N. Osaka - V. Williams 2 - 0  
S. Rogers - D. Gavrilova 1 - 2  
S. Stosur - A. Radwanska 2 - 1  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouchard E / Rogers S - Glushko J / Hon P 2 - 0  
Cako J / Savinykh V - Adamczak M / Chang K 0 - 2  
Chan H-C / Chan Y-J - Diyas Z / Eguchi M 2 - 0  
Lu J / Wang Q - Ninomiya M / Voracova R 2 - 0  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - M. Buzarnescu 1 - 2  
A. van Uytvanck - S. Cirstea 0 - 2  
B. Haas - C. Witthöft 1 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - B. Bencic 1 - 2  
M. Brengle - B. Strycova 0 - 2  
T. Maria - V. Kuzmova 2 - 0  
V. Golubic - K. Siniakova 2 - 1  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens/Larsson - Broady N / Hrdinova E 2 - 0  
Flipkens K / Schuurs D - Melichar N / Smith A 0 - 2  
Kichenok L / Vikhlyantsev - Kichenok N / Rodionova A 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - F. Lopez 2 - 1  
Al. Bedene - A. Zverev    
D. Goffin - G. Simon 0 - 2  
D. Thiem - V. Troicki 1 - 2  
D.S. Schwartzman - R. Federer 0 - 2  
Di Wu - S. Johnson 0 - 2  
K. Anderson - J-L. Struff 0 - 2  
R. Harrison - G. Dimitrov 1 - 2  
R. Nadal - J. Donaldson 2 - 0  
S. Querrey - F. Tiafoe 2 - 0  
S. Tsitsipas - J. Isner 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Fognini F - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Kyrgios N / Pouille L    
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - Xin. Han 2 - 0  
Ar. Rodionova - S. Sorribes Tormo 1 - 2  
B. Haddad Maia - D. Vekic 2 - 1  
C. McHale - N. Hibino 2 - 0  
I-C. Begu - M. Sharapova 0 - 2  
L. Davis - Y. Putintseva 1 - 2  
L. Tsurenko - Y-Y. Duan 0 - 2  
Lin Zhu - P. Kvitova 2 - 1  
M. Linette - K. Bondarenko 2 - 1  
M. Sakkari - Fa. Liu 2 - 0  
S-W. Hsieh - Jin.J. Lu 2 - 0  
S. Errani - Ka. Kozlova 2 - 0  
S. Peng - H. Guo 2 - 0  
S. Vögele - K. Ahn 2 - 0  
Xi. Wang - D. Kovinic 2 - 0  
Yaf. Wang - A. Riske 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chislov - L. Schaenzler 0 - 2  
D. Peng - C. Kirchmayr 2 - 1  
E. Meijs - L.E. Penalver 2 - 1  
F. Burestedt - E. Heino 2 - 0  
F. Burestedt - I. Rusev 2 - 0  
H. Aarnio - S. Sipani 2 - 0  
I. Heino - H-K. Vittinghus 0 - 2  
J. Janacek - M. Myhre 0 - 2  
Jon. Persson - M. Caljouw 1 - 2  
K. Koljonen - J. Magee 2 - 0  
K.R. Rajarajan - K. Merrilees 0 - 2  
Krausz G. - Z. Durkinjak 0 - 2  
M. Bonny - E. Heino 0 - 2  
M. Ludik - L. Corvee 0 - 2  
M. Weisskirchen - M. Moreels 1 - 2  
M. Zilberman - Yue. Wang    
N. Fransman - L. Zevl 2 - 0  
P. Lang - R. Gemke 0 - 2  
R. Takeshita - Ka.Ch. Yu 2 - 0  
R. Takeshita - R. Gemke 2 - 1  
R. Yadav Chittaboina - A. Roovers 1 - 2  
S. Dey - N. Yamazawa 2 - 0  
S. Evans - K. Momota 0 - 2  
S. Sirant - M. Caljouw 0 - 2  
S. Sirant - V. Svendsen 2 - 0  
S. Toft - L. Claerbout 2 - 1  
T. Rouxel - K. Schaefer 0 - 2  
Tz.W. Wang - P. Joshi 2 - 1  
Y. Igarashi - Kral, Ondrej 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - Yu. Nakai 2 - 0  
C. Azurmendi - A. Mikkela 2 - 0  
C. Birch - S.R. Gadde 0 - 2  
F. Deprez - I.A. Andersen 2 - 0  
G. Mahulette - Lia. Tan 2 - 1  
H. Suzuki - J.D. Jakobsen 2 - 0  
J. Hart - M. Poulsen 0 - 2  
K. Tomalova - S. Holmboe Dahl 0 - 2  
L. Heim - A. Huser 2 - 1  
M. Blichfeldt - Kőrösi Á. 2 - 0  
M. Ulitina - R. Karthik 2 - 1  
N. Voytsekh - Mic. Li 0 - 2  
O. Arkhangelskaya - G. Saar 0 - 2  
S.K. Priya Kudaravalli - N. Koch Rohde 0 - 2  
Yv. Li - N. Perminova 0 - 2  

 

2017.10.10.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Minnesota 17 - 20  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 6 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 5 - 0  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers (3.m.) 1 - 3  
Chicago Cubs - Washington (4.m.)    
NY Yankees - Cleveland (4.m.) 7 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Thorengruppen 7 - 4  
Futsal (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Georgians Tbiliszi - Knooppunt Amsterdam 2 - 1  
Slov-Matic Bratislava - Bielsko-Biala 5 - 2  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Brno 3 - 0  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - JYP 3 - 0  
Zug - Vienna Capitals 3 - 1  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Esbjerg 4 - 1  
Trinec - HV 71 3 - 0  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Mountfield HK 5 - 2  
Turku PS - Nottingham 5 - 2  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - München 2 - 3  
HIFK - Comarch Cracovia 6 - 3  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Frölunda 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Litvínov 3 - 1  
Vítkovice - Olomouc 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Hvidovre 3 - 0  
Rungsted - Herning 2 - 4  
Rödovre - Gentofte 2 - 1  
SönderjyskE - Herlev Eagles 5 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Bordeaux 3 - 3  
Angers - Lyon 2 - 2  
Epinal - Nice 7 - 0  
Rouen - Mulhouse 5 - 2  
Strasbourg - Grenoble 4 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Metallurg Magnyitogorszk 4 - 4  
Avangard Omszk - Barisz Asztana 3 - 4  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Vityaz Podolszk 5 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Red Star Kunlun 2 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Jokerit 0 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Calgary 0 - 2  
Edmonton - Winnipeg 2 - 5  
Tampa Bay - Washington 3 - 3  
Toronto - Chicago 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medvescak Zagreb - Villach 5 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - GCK Lions 3 - 4  
Langenthal - Chaux-de-Fonds 3 - 3  
Visp - Biasca Ticino 3 - 3  
Zug 2 - Thurgau 3 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Servette 8 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Tingsryd 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Dinamo Szentpétervár 3 - 8  
CSZK Szamara - SZKA-Neva 2 - 7  
Jégkorong (Visegrád Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Nove Zamky 4 - 0  
Nitra - MAC Budapest 3 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Tohoku Blades 1 - 0  
Goyang High1 - Nikko 2 - 3  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentjur - Komarno 81 - 67  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sencur Kranj - Vrijednosnice Osijek 80 - 59  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Juventus Utena 90 - 53  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - PAOK 103 - 70  
Neptunas Klaipeda - Chalon sur Saone 75 - 73  
RH Gaziantepspor - Capo D'Orlando 82 - 77  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Estudiantes 79 - 87  
Rosa Radom - Bayreuth 79 - 96  
Venezia - Banvitspor 80 - 80, h.u. 108 - 101  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Nanterre 72 - 81  
Telekom Bonn - Oostende 66 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - Tofas Bursa 83 - 73  
Kosárlabda (FIBA Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Parma Permszkij Kraj 74 - 55  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Gravelines 75 - 71  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Alvark - Albirex Niigata 86 - 86, h.u. 95 - 97  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ricoh HK - Kristianstad 20 - 26  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Estudiantes San Luis 2 - 0  
Sarmiento - Gimnasia Jujuy 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Brasil de Pelotas 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Vendsyssel 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Swansea 2 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uniao Oliveirense - Moreirense 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Sp. Gijón 0 - 2  
Huesca - Reus 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harnosand - Östersund 0 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Albánia - U19Norvégia 1 - 7  
U19Montenegró - U19Ukrajna 0 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Fehéroroszország - U19Észak-Írország 0 - 0  
U19Lengyelország - U19Németország 0 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Málta - U19Magyarország 1 - 5  
U19Szlovénia - U19Hollandia (Helyszín: Hollandia) 2 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ciprus - U19Azerbajdzsán 2 - 1  
U19Írország - U19Szerbia 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Moldova - U19Észtország 3 - 0  
U19Svédország - U19Olaszország 2 - 3  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Grúzia - U19Finnország 2 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Csehország 4 - 0  
U20Portugália - U20Olaszország 4 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Fehéroroszország - U21Moldova 3 - 1  
U21San Marino - U21Görögország 0 - 5  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Izland 0 - 0  
U21Szlovákia - U21Spanyolország 1 - 4  
U21Észak-Írország - U21Észtország 4 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Feröer-szigetek - U21Grúzia 3 - 1  
U21Finnország - U21Dánia 0 - 5  
U21Litvánia - U21Lengyelország 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Andorra - U21Anglia 0 - 1  
U21Lettország - U21Skócia 0 - 2  
U21Ukrajna - U21Hollandia 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Norvégia - U21Németország 3 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ciprus - U21Belgium 0 - 2  
U21Svédország - U21Málta 3 - 0  
U21Törökország - U21Magyarország 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Gibraltár - U21Macedónia 1 - 0  
U21Szerbia - U21Oroszország 3 - 2  
U21Örményország - U21Ausztria 0 - 5  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bosznia-Hercegovina - U21Portugália 3 - 1  
U21Liechtenstein - U21Svájc 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kazahsztán - U21Bulgária 1 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Olaszország - U21Marokkó 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Fehéroroszország 2 - 1  
Hollandia - Svédország 2 - 0  
Luxemburg - Bulgária 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Andorra 4 - 0  
Magyarország - Feröer-szigetek 1 - 0  
Portugália - Svájc 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ciprus 4 - 0  
Görögország - Gibraltár 4 - 0  
Észtország - Bosznia-Hercegovina 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Szíria 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Haiti 3 - 3  
Marokkó - Dél-Korea 3 - 1  
Oroszország - Irán 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - TNS 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mianmar - Kirgizisztán 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hong Kong - Malajzia 2 - 0  
Libanon - Koreai NDK 5 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afganisztán - Jordánia 3 - 3  
Vietnám - Kambodzsa 5 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maldív-szigetek - Omán 1 - 3  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tajvan - Bahrein 2 - 1  
Türkmenisztán - Szingapúr 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jemen - Fülöp-szigetek 1 - 1  
Tadzsikisztán - Nepál 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Portadown 2 - 0  
Glentoran - Carrick 0 - 1  
Warrenpoint - Dungannon 0 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shamrock Rovers - Dundalk 2 - 2  
Tenisz (Fairfield, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - C. O'Connell 0 - 2  
S. Kozlov - M. McDonald 1 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - Babos T. 2 - 0  
C. Wozniacki - E. Bouchard 2 - 0  
E. Svitolina - Z. Diyas 2 - 0  
E. Vesnina - L. Kumkhum 0 - 2  
J. Brady - M. Eguchi 2 - 0  
J. Cako - P. Hon 2 - 1  
Ling Zhang - A. Radwanska 0 - 2  
Mi. Kato - D. Gavrilova 0 - 2  
N. Osaka - A. Guarachi Mathison 2 - 0  
R. Ozaki - V. Williams 0 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Kato M - Christian K / Guarachi A 2 - 1  
Krawczyk D / Olmos G - Aoyama S / Yang Z 2 - 1  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - M. Puig 2 - 1  
J. Fett - D. Allertova 2 - 0  
K. Bertens - V. Lepchenko 0 - 2  
M. Buzarnescu - A. Kontaveit 2 - 0  
M. Rybarikova - R. Hogenkamp 2 - 0  
T. Maria - O. Jabeur 2 - 0  
V. Kuzmova - A-L. Friedsam 2 - 0  
V. Tomova - N. Broady 2 - 1  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Kalashniko - Arruabarrena L / Cepede Royg V 2 - 1  
Dzalamidze N / Knoll X - Krajicek M / Strycova B 2 - 1  
Flipkens K / Schuurs D - Bencic B / Haas B 2 - 1  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Janowicz - A. Seppi 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - P. Carreno-Busta 2 - 0  
Al. Bedene - P. Lorenzi 2 - 0  
D. Lajovic - J. Isner 1 - 2  
D.S. Schwartzman - J. Thompson 2 - 0  
F. Fognini - L. Pouille 2 - 0  
J. Sock - A. Dolgopolov    
J.M. Del Potro - A. Rublev 2 - 0  
K. Anderson - A. Mannarino 2 - 0  
M. Cilic - K. Edmund 2 - 0  
M. Zverev - J-L. Struff    
R. Gasquet - Hy. Chung 2 - 1  
S. Johnson - N. Kyrgios    
S. Querrey - Y. Sugita 2 - 0  
V. Troicki - D. Shapovalov 2 - 1  
Ze Zhang - R. Harrison 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal/Farah - Mektic N / Monroe N 2 - 1  
Isner J / Sock J - Lopez F / Lopez M    
Lorenzi P / Ramos-Vinolas - Gonzalez S / Peralta J 0 - 2  
Matkowski M / Qureshi A - Mannarino A / Paire B 2 - 0  
Wu D / Wu Y - Martin F / Roger-Vasselin 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - M. Sharapova    
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y / Linette M - Jakupovic D / Stojanovic N 0 - 2  
Jiang X / Tang Q - Begu I / Errani S 0 - 2  
Kuwata H / Thombare P - Guo H / Ye Q Y 1 - 2  
Liang C / Lu J-J - Kozlova K / Rodionova A 2 - 0  
Liu F / Okamura K - Hibino N / Kovinic D 0 - 2  
Sabalenka A / Xu Y - Han X / Zhu L 2 - 1  
Xun F Y / You X - Chuang C-J / Wang Y 2 - 1  

 

2017.10.09.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Kansas City 34 - 42  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 6 - 1  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 1 - 3  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Houston (4.m.) 4 - 5  
Chicago Cubs - Washington (3.m.) 2 - 1  
NY Yankees - Cleveland (3.m.) 1 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Feldi Eboli 4 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Vsetin 4 - 3  
Kadan - Slavia Trebic 3 - 2  
Litomerice - Benatky nad Jizerou 1 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Karlovy Vary 2 - 1  
Prostejov - Slovan Ustecti Lvi 2 - 2  
Slavia Praha - Zubr Prerov 2 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Diósgyőr 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 5 - 2  
Slovan Bratislava - Szocsi 4 - 1  
Szpartak Moszkva - SZKA Szentpétervár 0 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Barsz Kazany 0 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Colorado 0 - 4  
Buffalo - New Jersey 2 - 6  
NY Islanders - St. Louis 2 - 2  
NY Rangers - Montreal 2 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Ambri 6 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Timra 1 - 2  
Vita Hasten - Björklöven 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Örebro 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Rubin Tyumeny 1 - 6  
Heilongjiang - Zauralje Kurgan 3 - 3  
Molot Perm - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 5 - 4  
Torosz Nyeftekamszk - Cselmet Cseljabinszk 1 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Nippon Cranes 4 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skopje - Zadar 80 - 85  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Le Mans 76 - 78  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lavrio - Kymi 78 - 65  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi TA 68 - 82  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi Ashdod 70 - 70, h.u. 84 - 77  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Yokohama 89 - 82  
Tokyo Alvark - Albirex Niigata 78 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Trefl Sopot 74 - 74, h.u. 90 - 94  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistoia - Brindisi 83 - 77  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Himki Moszkva 64 - 104  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Sönderjyske 26 - 26  
Silkeborg - Tonder 31 - 15  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Moron - Santamarina Tandil 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Atl. Atlanta 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Olympia Praha 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Viborg    
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggiana - Vicenza 1 - 0  
Triestina - Fermana 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Real Murcia 4 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izrael - U19Ausztria (Helyszín: Ausztria) 0 - 2  
U19Koszovó - U19Litvánia 3 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovákia - U19Anglia 2 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Hollandia 1 - 0  
U20Németország - U20Svájc 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Horvátország - U21Csehország 5 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Írország - U21Izrael 4 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Luxemburg - U21Franciaország 2 - 3  
U21Montenegró - U21Szlovénia 1 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Ausztria 0 - 1  
Szerbia - Grúzia 1 - 0  
Wales - Írország 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Olaszország 0 - 1  
Izrael - Spanyolország 0 - 1  
Macedónia - Liechtenstein 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Törökország 2 - 2  
Izland - Koszovó 2 - 0  
Ukrajna - Horvátország 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, Argentina)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Casanova - J.A. Munar Clar 0 - 2  
J. Kovalik - F. Coria 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cuevas - G.A. Olivieri 2 - 1  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K-C. Chang - Qia. Wang 0 - 2  
K. Nara - Shu. Zhang 0 - 2  
S. Aoyama - L. Cabrera 0 - 2  
S. Stosur - Ya-Hs. Lee 2 - 1  
S.J. Jang - S. Rogers 0 - 2  
V. Grammatikopoulou - N. Gibbs 1 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kumkhum L / Plipuech P - Namigata J / Sawayanagi R 2 - 0  
Ng K Y / Wu H C - Ip K / Zhang L 0 - 2  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - K. Flipkens 2 - 1  
J. Cepelova - J. Larsson 0 - 2  
M. Niculescu - L. Arruabarrena-Vecino    
N. Vikhlyantseva - V. Cepede Royg 2 - 0  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geuer N / Zaja A - Rosolska A / Spears A 2 - 1  
Irigoyen M / Lister C - Golubic V / Jurak D 2 - 1  
Melichar N / Smith A - Kerkhove/Marozava 2 - 0  
Tenisz (Linz-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Fett - S. Vickery 2 - 0  
M. Buzarnescu - L. Kerkhove 2 - 0  
S. Zhuk - V. Tomova 0 - 2  
V. Kuzmova - N. Broady 2 - 0  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - S. Napolitano 1 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Sonego - N. Gombos 2 - 1  
P-H. Herbert - L. Grigelis 2 - 0  
Tenisz (Ortisei-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Leshem - M. Sieber 0 - 2  
M. Viola - E. Troebinger 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - J. Sousa 2 - 1  
A. Rublev - D. Dzumhur 2 - 1  
B. Paire - F. Tiafoe 0 - 2  
F. Lopez - I. Karlovic 2 - 0  
Hy. Chung - R. Bautista-Agut 2 - 0  
J. Chardy - Di Wu 0 - 2  
J.M. Del Potro - N. Basilashvili 2 - 1  
K. Edmund - J. Vesely 2 - 0  
R. Haase - R. Gasquet 1 - 2  
S. Tsitsipas - K. Khachanov 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Cuevas P - Kyrgios N / Pouille L 1 - 2  
Gong M-X / Zhang Z - Demoliner M / Fognini F 0 - 2  
Schwartzman D / Zverev M - Anderson K / Zimonjic N 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko K / Kudryavtse - Davis L / Mchale C 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,