Tippmix eredmények - 2017.04.17-23.

2017-04-17
Tippmix eredmények - 2017.04.17-23.
2017.04.23.
Asztalitenisz (Korean Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Boll - P. Franziska 4 - 0  
Asztalitenisz (Korean Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tian. Feng - K. Ishikawa 4 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawthorn - West Coast Eagles 125 - 74  
St. Kilda - Geelong 88 - 126  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 4 - 7  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 0 - 1  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 1 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 2 - 0  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 1 - 2  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 12 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 11 - 5  
Arizona - LA Dodgers (22:10) 2 - 6  
Baltimore - Boston 4 - 2  
Baltimore - Boston (19:35) 2 - 6  
Chicago WS - Cleveland 0 - 7  
Chicago WS - Cleveland (20:10) 6 - 2  
Cincinnati - Chicago Cubs 7 - 5  
Colorado - San Francisco 12 - 3  
Colorado - San Francisco (21:10) 8 - 0  
LA Angels - Toronto 5 - 4  
LA Angels - Toronto (21:37) 2 - 6  
Milwaukee - St. Louis 1 - 4  
Milwaukee - St. Louis (20:10) 4 - 6  
Minnesota - Detroit 4 - 13  
Oakland - Seattle 1 - 11  
Philadelphia - Atlanta 4 - 3  
Philadelphia - Atlanta (19:35) 5 - 2  
Pittsburgh - NY Yankees 2 - 1  
San Diego - Miami 3 - 6  
San Diego - Miami (22:40) 3 - 7  
Tampa Bay - Houston 6 - 3  
Tampa Bay - Houston (19:10) 4 - 6  
Texas - Kansas City 2 - 1  
Texas - Kansas City (21:05) 5 - 2  
Darts (German Darts Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - J. Cullen 6 - 5  
B. van de Pas - P. Wright 5 - 6  
D. Chisnall - J. Klaasen 3 - 6  
D. van den Bergh - G. Price 4 - 6  
I. White - B. van de Pas 3 - 6  
I. White - M. King 6 - 4  
J. Klaasen - M. Suljovic 6 - 3  
M. Suljovic - S. Bunting 6 - 0  
M. van Gerwen - A. Hunt 6 - 2  
M. van Gerwen - I. White 1 - 6  
P. Wright - C. Reyes 6 - 5  
P. Wright - G. Price 6 - 2  
P. Wright - J. Klaasen 6 - 2  
R.Cross - B. van de Pas 2 - 6  
S. Whitlock - R.Cross 3 - 6  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Charlotte (3.m.) 3 - 3  
Grand Rapids - Milwaukee (2.m.) 5 - 2  
Lehigh Valley - Hershey (2.m.) 4 - 5  
Ontario Reign - San Diego (2.m.) 1 - 2  
Providence - Wilkes-Barre/Scranton (2.m.) 5 - 5  
St. John's - Syracuse (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Motor Ceske Budejovice 1 - 0  
Pardubice - Jihlava 4 - 2  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Csehország 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2016/17 - NY Rangers vagy Montreal jut tovább    
NHL 2016/17 - San Jose vagy Edmonton jut tovább    
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Ottawa (6.m.) 2 - 2  
NY Rangers - Montreal (6.m.) 3 - 1  
San Jose - Edmonton (6.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Frankfurt Löwen (5.m.) 2 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió I./A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Dél-Korea 2 - 5  
Lengyelország - Ukrajna (Helyszín:Ukrajna) 2 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió I./B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Japán 1 - 6  
Horvátország - Nagy-Britannia (Helyszín: Észak-Írország) 2 - 4  
Észtország - Litvánia 0 - 3  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Thunders (2.m.) 61 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Limoges 92 - 88  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahindra Enforcers - Globalport Batang Pier 86 - 105  
Tropang Texters - Ginebra SM 89 - 107  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koloszosz Rodosz - Rethymno (2.m.) 78 - 73  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tochigi 71 - 74  
Hokkaido - Tokyo Alvark 61 - 83  
Nagoya Dolphins - Kyoto 72 - 68  
Osaka - Ryukyu Okinawa 83 - 62  
Shiga - Mikawa Kariya 70 - 65  
Tokyo Sunrockers - Kawasaki Brave Thunders 84 - 71  
Toyama - Toyohashi Neophoenix 66 - 71  
Yokohama - Albirex Niigata 81 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Anwil Wloclawek 69 - 73  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Nevezis Kedainiai 98 - 79  
Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 90 - 59  
Neptunas Klaipeda - Alytaus Dzukija 69 - 60  
Siauliai - Vytautas Prienai 94 - 100  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szombathely 93 - 80  
Szolnok - ZTE 98 - 102  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Cleveland (4.m.) 102 - 106  
Memphis - San Antonio (4.m.) 96 - 96, h.u. 110 - 108  
Oklahoma City - Houston (4.m.) 109 - 113  
Portland - Golden State (3.m.) 113 - 119  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - S. Oliver Würzburg 66 - 67  
Telekom Bonn - Göttingen 66 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Avellino 68 - 76  
Caserta - Brindisi 86 - 82  
Cremona - Cantu 93 - 82  
Milano - Reggio Emilia 99 - 79  
Pistoia - VL Pesaro 87 - 83  
Torino - Sassari 79 - 87  
Trento - Brescia 99 - 59  
Venezia - Varese 87 - 81  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Jekatyerinburg (1.m.) 56 - 67  
Nagyezsda Orenburg - Dinamo Moszkva (1.m.) 61 - 52  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Unicaja Malaga 89 - 70  
Gran Canaria - Estudiantes 104 - 86  
Joventut Badalona - Bilbao 82 - 55  
MoraBanc Andorra - Fuenlabrada 96 - 78  
Obradoiro Monbus - Murcia 78 - 86  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Besiktas 59 - 67  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - VEF Riga 96 - 84  
Jenyiszej Krasznojarszk - Himki Moszkva 64 - 104  
Kalev/Cramo - Zenit Szentpétervár 95 - 98  
Lok.Kubany Krasznodar - Tsmoki-Minszk 81 - 72  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Barcelona 28 - 26  
Szeged - Paris SG 27 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Aalborg 25 - 25  
Kolding - Skjern 20 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Magdeburg 27 - 34  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Wisla Plock 21 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Tertnes Bergen 29 - 30  
Glassverket - Storhamar 18 - 27  
Kristiansand - Sola 34 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Arendal (2.m.) 33 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Göppingen 30 - 26  
Gummersbach - Burgdorf-Hannover 30 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - SVG Celle 28 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Zvezda Zvenyigorod (2.m.) 26 - 24  
Kubany Krasznodar - Dinamo Volgográd (2.m.) 34 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Winterthur (4.m.) 22 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Sävehof (3.m.) 31 - 32  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Notts County    
Birmingham - Sunderland 0 - 0  
Yeovil Town Ladies - Liverpool 1 - 4  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Manchester City 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Birmingham 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Parana - Argentinos Juniors 0 - 1  
Boca Unidos - Independiente de Mendoza 1 - 1  
Brown de Adrogue - Nueva Chicago 1 - 2  
Club Almagro - Dep. Flandria 1 - 1  
Estudiantes San Luis - San Martin de Tucuman 3 - 3  
Ferro Carril Oeste - Juventud Un. Gualeguaychu 7 - 2  
Guillermo Brown - Gimnasia Jujuy 1 - 0  
Villa Dalmine - Instituto Cordoba 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Boca Juniors 0 - 0  
Estudiantes LP - Huracan 1 - 1  
River Plate - Sarmiento 1 - 1  
Rosario Central - Gimnasia LP 2 - 1  
San Martin SJ - Belgrano de Cordoba 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Perth Glory 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Kapaz 1 - 2  
Qarabag Baku - Sumqayit 2 - 1  
Zira - Neftcsi Baku 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - FC Bruges 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Mouscron-Peruwelz 6 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Lokomotív Plovdiv 3 - 2  
CSZKA Szófia - Ludogorec Razgrad 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Leverkusen 2 - 1  
Schalke - RB Leipzig 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Bochum 2 - 0  
Sandhausen - Karlsruhe 4 - 0  
Würzburg - Nürnberg 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erfurt - Münster 0 - 0  
Zwickau - Fortuna Köln 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Audax Italiano 2 - 2  
Palestino - Cobresal 3 - 2  
San Luis de Quillota - Colo Colo 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 1  
Apollon Limasszol - AEL Limasszol 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Ceske Budejovice 2 - 1  
Ostrava - MAS Taborsko 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Pribram 2 - 4  
Sparta Praha - Plzen 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Vejle 2 - 3  
Helsingor - Hobro 3 - 0  
LFA Nyköbing - Fredericia 2 - 2  
Roskilde - AB Gladsaxe 1 - 2  
Skive - Köge 2 - 1  
Vendsyssel - Naestved 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - OB Odense 4 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Midtjylland 3 - 1  
Nordsjaelland - Bröndby 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Ansan Greeners 3 - 0  
Seoul E-Land - Suwon City 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Pohang 2 - 0  
Sangju Sangmu - Gwangju 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch - Gomel 0 - 1  
Slavia Mozír - FK Minszk 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - Helsinki JK 1 - 5  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Monaco 1 - 2  
St-Etienne - Rennes 1 - 1  
Toulouse - Nice 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Albi 1 - 2  
Juvisy Essonne - Rodez Aveyron 1 - 1  
Marseille - Soyaux 2 - 0  
St-Etienne - Montpellier 0 - 8  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz 1908 - Panetolikosz 2 - 1  
Kassziopi Kerkyra - Panioniosz 1 - 0  
Larissza - Xanthi 1 - 0  
Levadiakosz - AEK Athén 0 - 2  
Olympiakosz - Giannina 5 - 0  
Panathinaikosz - Atromitosz Periszteri 1 - 0  
Plataniasz - PAOK 1 - 3  
Veria - Aszterasz Tripolisz 4 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Ajax 1 - 0  
Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 0 - 1  
Utrecht - Roda 1 - 0  
Vitesse - Feyenoord 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RNK Split - Lokomotív Zagreb 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Grotta 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamatamare Sanuki - Gifu 1 - 3  
Okayama - Yamagata 2 - 1  
Zweigen Kanazawa - Roasso Kumamoto 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhayik Ural - Kaisar Kyzylorda 1 - 0  
FC Asztana - Taraz 4 - 0  
Irtis Pavlodar - Kairat Almaty 3 - 3  
Ordabasy Shymkent - Tobol Kostanay 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Dep. Pasto 1 - 0  
Atl. Huila - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Dep. Cali - Junior de Barranquilla 3 - 1  
Envigado - Millonarios 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Henan Jianye 1 - 0  
Shandong Luneng - Chongqing Lifan 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Pachuca 1 - 0  
Cruz Azul - Chivas Guadalajara 2 - 1  
Leon - Puebla 1 - 0  
Monterrey - Tigres 1 - 0  
Necaxa - Monarcas Morelia 2 - 1  
Queretaro - Chiapas 2 - 2  
UNAM Pumas - Veracruz 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Kansas City 1 - 0  
Los Angeles - Seattle 0 - 3  
New England - D.C. United 2 - 2  
New York - Columbus 2 - 0  
New York City FC - Orlando 1 - 2  
Salt Lake - Atlanta Utd. 1 - 3  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - FC Puerto Rico 2 - 1  
FC Miami - North Carolina 1 - 1  
New York Cosmos - Jacksonville 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Szeged 2011 1 - 0  
Budaörs - Dorog 2 - 1  
Békéscsaba - Csákvár 1 - 0  
Kisvárda - ZTE 3 - 0  
Kozármisleny - Cegléd 2 - 1  
Puskás Akadémia - Mosonmagyaróvár 1 - 1  
Sopron - Vác 0 - 0  
Soroksár - Nyíregyháza 0 - 1  
SZEOL - Cigánd 0 - 1  
Szolnok - Siófok 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Florö 2 - 0  
Asane - Sandnes Ulf 4 - 0  
Elverum - Ullensaker/Kisa 0 - 3  
Fredrikstad - Bodö/Glimt 0 - 1  
Jerv - Strömmen 0 - 1  
Levanger - Mjöndalen 1 - 1  
Tromsdalen - Start 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Brann Bergen 0 - 2  
Rosenborg - Aalesund 0 - 0  
Sarpsborg - Kristiansund 5 - 1  
Tromsö - Stabaek 0 - 3  
Valerenga - Sogndal 3 - 0  
Viking Stavanger - Odd Grenland 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Grand Bodö 4 - 2  
Sandviken - Trondheims-Örn 2 - 2  
Stabaek - Medkila 6 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Sky Blue 1 - 0  
North Carolina - Portland 1 - 0  
Seattle - Houston 5 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Bayern München 0 - 1  
Frankfurt - Wolfsburg 1 - 5  
Hoffenheim - Leverkusen 3 - 1  
Mönchengladbach - Jena 0 - 3  
Potsdam - Freiburg 0 - 1  
Sand - Essen-Schönebeck 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Torino 1 - 3  
Juventus - Genoa 4 - 0  
Lazio - Palermo 6 - 2  
Milan - Empoli 1 - 2  
Sampdoria - Crotone 1 - 2  
Sassuolo - Napoli 2 - 2  
Udinese - Cagliari 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Robur Siena - Viterbese 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Modena 0 - 0  
Feralpisalo - Reggiana 4 - 4  
Forli - Bassano 0 - 2  
Gubbio - Venezia 0 - 0  
Maceratese - Teramo 0 - 0  
Mantova - Lumezzane 1 - 1  
Sambenedettese - Santarcangelo 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Matera 3 - 1  
Cosenza - Akragas 1 - 0  
Fondi - Foggia 2 - 2  
Juve Stabia - Andria 2 - 1  
Lecce - Messina 0 - 1  
Melfi - Taranto 1 - 0  
Monopoli - Catania 3 - 0  
Reggina - Virtus Francavilla 3 - 2  
Siracusa - Paganese 2 - 0  
Vibonese - Catanzaro 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Dinamo Moszkva - Mordovija Szaranszk 2 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kubany Krasznodar 2 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Toszno 1 - 1  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Szpartak Moszkva 2 0 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Szokol Szaratov 1 - 0  
Szpartak Nalcsik - Tambov 0 - 1  
Tyumeny - Fakel Voronyezs 3 - 1  
Volgar Asztrahan - SZKA Habarovszk 0 - 0  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Himki 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Arszenál Tula 2 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - Rubin Kazany 0 - 0  
Tom Tomszk - Gazovik Orenburg 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Austria Wien 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Cerro Porteno 2 - 0  
Olimpia Asuncion - Sp. Luqueno 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Famalicao 2 - 0  
Benfica B - Porto B 2 - 1  
Freamunde - Penafiel 1 - 2  
Gil Vicente - Cova Piedade 2 - 2  
Leixoes - Olhanense 3 - 0  
Santa Clara - Uniao Madeira 0 - 0  
Sporting CP B - Guimaraes B 3 - 0  
Varzim - Covilha 0 - 4  
Viseu - Portimonense 1 - 0  
Vizela - Fafe 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Boavista 2 - 0  
Pacos Ferreira - Braga 3 - 1  
Porto - Feirense 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Manchester Utd. 0 - 2  
Liverpool - Crystal Palace 1 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Rangers 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Sevilla B 2 - 1  
Mallorca - Cordoba 1 - 1  
Mirandes - Zaragoza 0 - 1  
Numancia - Tenerife 1 - 1  
Reus - Alcorcon 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Boiro 0 - 3  
Ferrol - Somozas 0 - 0  
Izarra - Osasuna B 2 - 1  
Lealtad - Ponferradina 2 - 2  
Palencia Balompie - Arandina 1 - 3  
Pontevedra - Coruxo 1 - 1  
R. Santander - Caudal Deportivo 4 - 0  
Union Mutilvera - Guijuelo 0 - 1  
Valladolid B - Tudelano 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Toledo 0 - 1  
Gernika - Barakaldo 2 - 0  
Majadahonda - Socuellamos 1 - 0  
Mensajero - Navalcarnero 1 - 1  
Real Madrid B - San Sebastian Reyes 1 - 1  
Real Union Irun - Arenas de Getxo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Saguntino - Atl. Baleares 0 - 0  
Badalona - UE Llagostera 0 - 1  
Ebro - Mallorca B 2 - 2  
Espanyol B - Cornella 2 - 0  
Hercules - Alcoyano 1 - 3  
Levante B - Villarreal B 1 - 1  
Lleida - Sabadell 3 - 2  
Prat - Gava 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Real Jaen 2 - 0  
Cordoba B - Merida 1 - 0  
Linense - Granada B 1 - 1  
Mancha Real - La Roda 1 - 0  
Real Murcia - El Ejido 2 - 0  
Rec. Huelva - Melilla 1 - 1  
UD Extremadura - Marbella 2 - 0  
Villanovense - Cartagena 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Betis 0 - 1  
Las Palmas - Alavés 1 - 1  
Real Madrid - Barcelona 2 - 3  
Real Sociedad - Deportivo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Espanyol 0 - 2  
Huelva - Zaragoza 3 - 0  
Oiartzun - Tenerife 1 - 0  
Tacuense - Rayo Vallecano 0 - 2  
Valencia - Levante 6 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Wil 3 - 1  
Le Mont Lausanne - Schaffhausen 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Lausanne 0 - 1  
St. Gallen - Thun 1 - 2  
Young Boys - Lugano 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Falkenberg 1 - 1  
Brommapojkarna - Norrby 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Halmstad 0 - 0  
Hammarby - Sundsvall 0 - 0  
Häcken - Norrköping 1 - 2  
Östersund - Göteborg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limhamn Bunkeflo - Pitea 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Gornji Milanovac - Backa Palanka 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Matis - Mladost Lucani 0 - 1  
Radnicki Nis - Vozdovac 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Podbrezova 1 - 1  
Slovan Bratislava - Zilina 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - Olimpija Ljubljana 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Bandirmaspor 4 - 1  
Elazigspor - Samsunspor 2 - 1  
Eskisehirspor - Sivasspor 2 - 2  
Ümraniyespor - Mersin Idman Yurdu 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Bursaspor 5 - 1  
Galatasaray - Fenerbahce 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Volyn Lutszk 1 - 0  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Zirka Kirovográd 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zorya Luganszk - Csernomorec Odessza 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Boston River 1 - 0  
Fenix Montevideo - Nacional 0 - 1  
Rampla Juniors - Montevideo Wanderers 4 - 3  
Sud América - Liverpool Montevideo 1 - 2  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lorenzo - A. Dovizioso (USA ND) 0 - 1  
M. Marquez - M. Vinales (USA ND) 1 - 0  
V. Rossi - D. Pedrosa (USA ND) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, USA Nagydíj 2017    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Castleford 26 - 24  
Wigan - Catalan Dragons 42 - 22  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Leinster 27 - 22  
Rögbi (Európai Chall. Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade de France - Bath 28 - 25  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wests Tigers - Canterbury Bulldogs 18 - 12  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Dinamo Moszkva - Eczacibasi Istanbul 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Vero Monza 3 - 1  
Verona - Ravenna 0 - 3  
Röplabda (U19Eb, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Oroszország 0 - 3  
U19Magyarország - U19Bulgária 3 - 2  
U19Olaszország - U19Lengyelország 3 - 0  
Röplabda (U19Eb, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Finnország 3 - 0  
U19Románia - U19Szlovákia (Helyszín: Szlovákia) 3 - 2  
U19Törökország - U19Franciaország 3 - 0  
Sakk (Gashimov Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Eljanov - S. Mamedyarov 0 - 1  
S. Karjakin - M. Adams 0 - 1  
T. Radjabov - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
V. Topalov - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
W. So - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Maguire - R. McLeod (13 nyert frame-ig) 13 - 3  
Strandröplabda (Xiamen Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupo D / Nicolai P - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Dollinger A / Erdmann J 2 - 1  
Szalankiewicz J / Rudol M - Brouwer A / Meeuwsen R 1 - 2  
Strandröplabda (Xiamen Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seixas De Freitas/Alves - Antonelli M / Horta Maxim 2 - 1  
Wang F / Yue Y - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Wang F / Yue Y - Seixas De Freitas/Alves 1 - 2  
Tenisz (Barcelona-selejtező, férfi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - C. Ruud 0 - 2  
Hy. Chung - G. Pella 2 - 0  
S. Giraldo - A. Davidovich Fokina 2 - 1  
T. Daniel - D. Brands 2 - 0  
T. Monteiro - J. Samper-Montana 2 - 1  
Y. Sugita - S. Diez 0 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - M. Ilhan    
Tenisz (Budapest-selejtező, férfi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - M. Copil 2 - 1  
Balázs A. - B. Fratangelo 1 - 2  
E. Donskoy - L. Djere 1 - 2  
S. Stakhovsky - M. Marterer 0 - 2  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - E. Svitolina 0 - 2  
A. Krunic - D. Gavrilova    
A. Pavlyuchenkova - A. van Uytvanck    
A. Sabalenka - V. Golubic 2 - 1  
A. Sasnovich - T. Bacsinszky 2 - 0  
C. Vandeweghe - K. Siniakova 2 - 0  
D. Kasatkina - M. Zanevska 2 - 1  
E. Vesnina - E. Mertens 1 - 2  
I-C. Begu - H. Watson 2 - 0  
J. Cepelova - K. Bertens 0 - 2  
J. Görges - L. Tsurenko 2 - 0  
K. Kucova - R. Hogenkamp 0 - 2  
K. Mladenovic - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
L. Davis - M. Vondrousova 0 - 2  
P. Parmentier - S. Soler-Espinosa    
R. Sramkova - R. Hogenkamp    
S. Errani - Ya-Hs. Lee 2 - 1  
S. Halep - J. Konta 2 - 0  
S. Rogers - M. Vondrousova    
Tenisz (Isztambul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - OZ, Ipek 2 - 1  
A. Kudryavtseva - C-A. Mitu 2 - 0  
B. Cengiz - A. Komardina 1 - 2  
B. Eraydin - T. Smitkova 2 - 1  
D. Jakupovic - A. Cadantu 0 - 2  
E. Kulichkova - V. Kuzmova 2 - 1  
M. Sezer - N. Podoroska 1 - 2  
S. Shapatava - V. Kudermetova 0 - 2  
S. Sharipova - C. Perrin 0 - 2  
T. Martincova - F. Ferro 0 - 2  
T. Moore - T. Pereira 1 - 2  
V. Kamenskaya - A. Omae 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - R. Nadal 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Cuevas P - Lopez F / Lopez M 2 - 1  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Sandgren - F. Tiafoe 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - A. Kontaveit 0 - 2  
D. Pfizenmaier - E. Rodina 0 - 2  
J. Ostapenko - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
L. Hradecka - A. Sadikovic 2 - 1  
L. Kerkhove - J. Brady 0 - 2  
N. Osaka - A. Zaja 2 - 1  
O. Dodin - T. Korpatsch 1 - 2  
S. Vickery - K. Hobgarski 1 - 2  
T. Korpatsch - A. Bogdan 2 - 0  
Tenisz (Taipei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Ito - Y-H. Lu 0 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Peng - Qia. Wang    
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han X / Zhu L - Cako J / Glushko J 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Qiao - H. Tian 1 - 2  
Tollaslabda (China Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kawakami - A. Ohori 1 - 2  

 

2017.04.22.
Asztalitenisz (Korean Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Matsudaira - T. Boll 0 - 4  
M. Freitas - Jong. Lim 1 - 4  
M. Yoshimura - R. Walther 4 - 1  
M. Yoshimura - T. Boll 2 - 4  
P. Franziska - Jong. Lim 4 - 1  
P. Franziska - Kr. Karlsson 4 - 0  
Asztalitenisz (Korean Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hayata - K. Ishikawa 2 - 4  
J. Zeng - M. Hirano 2 - 4  
M. Hirano - K. Ishikawa 0 - 4  
Tian. Feng - Szu-Yu Chen 4 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - North Melbourne Kangaroos 67 - 62  
Gold Coast Suns - Adelaide Crows 86 - 153  
Sydney Swans - Greater Western Sydney 63 - 105  
Western Bulldogs - Brisbane Lions 122 - 90  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 1 - 0  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 11 - 4  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 3 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 2 - 11  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 9 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 13 - 5  
Baltimore - Boston 2 - 0  
Chicago WS - Cleveland 0 - 3  
Cincinnati - Chicago Cubs 5 - 6  
Cincinnati - Chicago Cubs (19:10) 8 - 12  
Colorado - San Francisco 6 - 5  
LA Angels - Toronto 7 - 8  
Milwaukee - St. Louis 3 - 6  
Minnesota - Detroit 6 - 3  
Minnesota - Detroit (20:10) 4 - 5  
NY Mets - Washington 3 - 4  
NY Mets - Washington (22:05) 1 - 3  
Oakland - Seattle 3 - 1  
Oakland - Seattle (22:05) 4 - 3  
Philadelphia - Atlanta 4 - 3  
Pittsburgh - NY Yankees 6 - 3  
Pittsburgh - NY Yankees (22:05) 5 - 11  
San Diego - Miami 5 - 3  
Tampa Bay - Houston 3 - 6  
Texas - Kansas City 6 - 2  
Darts (German Darts Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - D. van den Bergh 2 - 6  
B. van de Pas - P. Nicholson 6 - 3  
C. Reyes - N. Blum 6 - 1  
D. Chisnall - N. Aspinall 6 - 0  
G. Price - J. Richardson 6 - 5  
I. White - W. Scheffer 6 - 3  
J. Cullen - V. van der Voort 6 - 4  
J. Klaasen - C. Kist 6 - 0  
K. Huybrechts - M. King 3 - 6  
M. Smith - R.Cross 2 - 6  
M. Suljovic - M. Walsh 6 - 2  
M. van Gerwen - R. Huybrechts 6 - 3  
P. Wright - K. Ratajski 6 - 1  
S. Bunting - B. Roith 6 - 1  
S. West - A. Hunt 4 - 6  
S. Whitlock - D. Webster 6 - 3  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Viikingit Helsinki 9 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Växjö 5 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Kaos Futsal 1 - 1  
Isola - Rieti 0 - 4  
Latina - Group Imola 4 - 3  
Lazio - Cioli Cogianco 1 - 5  
Luparense - Dosson 13 - 0  
Napoli - Pescara 2 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Santa Coloma 7 - 3  
Inter Movistar - Cartagena 5 - 0  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Toronto Marlies (2.m.) 2 - 6  
Charlotte - Chicago Wolves (2.m.) 2 - 3  
Grand Rapids - Milwaukee (1.m.) 3 - 3  
Lehigh Valley - Hershey (1.m.) 0 - 0  
Providence - Wilkes-Barre/Scranton (1.m.) 2 - 1  
San Diego - Ontario Reign (1.m.) 2 - 3  
San Jose Barracuda - Stockton (1.m.) 4 - 0  
St. John's - Syracuse (1.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 3 - 0  
Fehéroroszország - Svédország 1 - 5  
Lettország - Franciaország 4 - 6  
Németország - Csehország 7 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Kalpa (3.m.) 2 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - St. Louis (5.m.) 3 - 3  
Ottawa - Boston (5.m.) 2 - 2  
Washington - Toronto (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - HV 71 (4.m.) 4 - 6  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra (5.m.) 6 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió I./A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Kazahsztán 2 - 3  
Dél-Korea - Lengyelország 4 - 2  
Ukrajna - Magyarország 3 - 5  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Kolin (5.m.) 82 - 48  
Pardubice - Svitavy (5.m.) 90 - 62  
USK Praha - Opava (5.m.) 70 - 56  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Thunders (1.m.) 86 - 77  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Nanterre 79 - 96  
Kosárlabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Bourges 65 - 75  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - SM Beermen 98 - 111  
Star Hotshots - Blackwater Elite 96 - 90  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lavriou - PAOK (2.m.) 68 - 78  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Ironi Naharia 83 - 89  
Hapoel TA - Maccabi Rishon 89 - 98  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tochigi 76 - 85  
Chiba - Sendai 96 - 53  
Hokkaido - Tokyo Alvark 70 - 82  
Nagoya Dolphins - Kyoto 62 - 82  
Osaka - Ryukyu Okinawa 69 - 84  
Shiga - Mikawa Kariya 79 - 87  
Tokyo Sunrockers - Kawasaki Brave Thunders 80 - 87  
Toyama - Toyohashi Neophoenix 84 - 76  
Yokohama - Albirex Niigata 79 - 82  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Czarni Slupsk 89 - 85  
Ostrow Wielkopolski - Zielona Gora 90 - 85  
Rosa Radom - Turow Zgorzelec 90 - 83  
Starogard Gdanski - Koszalin 62 - 62, h.u. 75 - 72  
Szczecin - Kutno 77 - 75  
Trefl Sopot - Start Lublin 92 - 70  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Lietuvos Rytas 90 - 60  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Sopron 84 - 80  
Kecskemét - Szeged 76 - 78  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington (3.m.) 116 - 98  
Chicago - Boston (3.m.) 87 - 104  
Milwaukee - Toronto (4.m.) 76 - 87  
Oklahoma City - Houston (3.m.) 115 - 113  
Utah - LA Clippers (3.m.) 106 - 111  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Oldenburg 90 - 83  
Bayreuth - Giessen 89 - 79  
Bremerhaven - Alba Berlin 100 - 92  
Ludwigsburg - Tübingen 81 - 65  
Ulm - Skyliners Frankfurt 91 - 84  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ragusa - Famila Schio (3.m.) 61 - 75  
UR Venezia - Lucca (3.m.) 48 - 65  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis Sevilla - Valencia 85 - 90  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Olimpija Ljubljana 63 - 77  
Krka Novo Mesto - Zlatorog Lasko 90 - 76  
Rogaska - Hopsi Polzela 76 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Istanbul BB 77 - 84  
Buyukcekmece - Yesilgiresun 83 - 77  
Galatasaray - Karsiyaka 67 - 55  
Tofas Bursa - Usak Sportif 82 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Besiktas (1.m.) 65 - 58  
Fenerbahce - Mersin BB (1.m.) 82 - 71  
Galatasaray - Antakya Hatay (1.m.) 72 - 69  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Vardar Pro Skopje 24 - 26  
Veszprém - Montpellier 26 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Silkeborg 24 - 30  
Ribe-Esbjerg - Holstebro 25 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Melsungen 30 - 26  
Tatabánya - Füchse Berlin 25 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Cegléd 35 - 27  
Orosháza - Eger 26 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Érd 17 - 28  
Békéscsaba - Mosonmagyaróvár 26 - 19  
Dunaújváros - Kisvárda 29 - 25  
MTK - Fehérvár 29 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolstad - Elverum (2.m.) 24 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Lemgo 27 - 27  
R-N. Löwen Kronau - Coburg 33 - 20  
Wetzlar - DHfK Leipzig 24 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Dortmund 26 - 28  
Buxtehude - Thüringer HC 29 - 29  
Leipzig - Bad Wildungen 41 - 27  
Metzingen - Oldenburg 22 - 27  
Nellingen - Göppingen 27 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Sinfin 26 - 24  
Ciudad Encantada - Ademar Leon 27 - 30  
Morrazo Cangas - Naturhouse La Rioja 22 - 25  
Valladolid - Villa de Aranda 34 - 28  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City Women - Reading 1 - 3  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Tottenham 4 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Wimbledon 3 - 0  
Bury - Northampton 3 - 0  
Chesterfield - Charlton 1 - 2  
Coventry - Walsall 1 - 0  
Gillingham - Fleetwood 2 - 3  
Millwall - Oxford Utd. 0 - 3  
Milton Keynes Dons - Sheffield Utd. 0 - 3  
Oldham - Rochdale 1 - 1  
Peterborough - Bristol Rovers 4 - 2  
Port Vale - Bolton 0 - 2  
Shrewsbury - Southend 1 - 0  
Swindon - Scunthorpe 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Cheltenham 3 - 0  
Colchester - Plymouth 0 - 0  
Crawley - Carlisle 3 - 3  
Crewe - Leyton 3 - 0  
Exeter - Morecambe 3 - 1  
Grimsby - Yeovil 4 - 2  
Hartlepool - Barnet 0 - 2  
Luton - Notts County 2 - 1  
Newport - Accrington 1 - 0  
Portsmouth - Cambridge Utd. 2 - 1  
Stevenage - Mansfield 0 - 1  
Wycombe - Doncaster 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - QPR 3 - 1  
Bristol City - Barnsley 3 - 2  
Burton - Leeds 2 - 1  
Huddersfield - Fulham 1 - 4  
Nottingham - Reading 3 - 2  
Rotherham - Ipswich 1 - 0  
Sheffield Wed. - Derby County 2 - 1  
Wigan - Cardiff 0 - 0  
Wolverhampton - Blackburn 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Gateshead 0 - 4  
Braintree - Barrow 0 - 2  
Bromley - Guiseley 1 - 1  
Dover - Torquay 1 - 2  
Forest Green - Maidstone Utd. 2 - 2  
Lincoln - Macclesfield 2 - 1  
North Ferriby Utd. - Aldershot 0 - 3  
Solihull Moors - Eastleigh 2 - 0  
Sutton Utd. - Chester 5 - 2  
Tranmere - Southport 4 - 1  
Woking - York 1 - 1  
Wrexham - Dag & Red 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Newell's 0 - 3  
Banfield - Quilmes 2 - 0  
Defensa Justicia - Lanus 1 - 0  
Racing Club - Atl. Tucuman 4 - 3  
San Lorenzo - Atl. Temperley 0 - 1  
Vélez Sarsfield - Union SF 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - OH Leuven 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Zulte Waregem 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Waasland Beveren 2 - 3  
Mechelen - Standard Liege 1 - 0  
St. Truiden - Saint-Gilloise 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Eupen 3 - 3  
Lokeren - Roeselare 2 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Paris SG 1 - 3  
Manchester City - Lyon 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Botev Plovdiv 0 - 3  
Vereja - Montana 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Mainz 2 - 2  
E. Frankfurt - Augsburg 3 - 1  
Hamburg - Darmstadt 1 - 2  
Hertha BSC - Wolfsburg 1 - 0  
Ingolstadt - Bremen 2 - 4  
Mönchengladbach - Dortmund 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Hannover 2 - 2  
Heidenheim - Bielefeld 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Rostock 0 - 2  
Duisburg - FSV Frankfurt 3 - 2  
Holstein Kiel - Chemnitz 2 - 0  
Magdeburg - Sonnenhof Grossaspach 2 - 1  
Mainz Amatőr - Hallescher FC 3 - 2  
Osnabrück - Aalen 1 - 0  
Paderborn - Lotte 3 - 1  
Wehen - Regensburg 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Union Espanola 2 - 2  
Dep. Temuco - Antofagasta 2 - 0  
Universidad Catolica - O'Higgins 5 - 2  
Universidad de Chile - Santiago Wanderers 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - NEA Szalamina 1 - 1  
Ermisz Aradippou - Doxa Katokopiasz 1 - 5  
Ethnikosz Ahnasz - Karmiotissza Polemidion 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - AEK Larnaca 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Pardubice 0 - 0  
Olomouc - Vitkovice 1 - 0  
Sokolov - Trinec 1 - 0  
Usti nad Labem - Prostejov 3 - 0  
Vlasim - Varnsdorf 1 - 0  
Znojmo - Zizkov 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Zlín 0 - 2  
Brno - Mladá Boleslav 2 - 3  
Hradec Kralove - Liberec 0 - 1  
Teplice - Karvina 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Esbjerg 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Skovbakken 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Bucheon 3 - 1  
Asan Mugunghwa - Seongnam 1 - 1  
Daejeon Citizen - Busan I'Park 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Incheon 3 - 0  
Gangwon - Suwon Bluewings 1 - 2  
Jeju - Daegu 4 - 2  
Jeonnam - Ulsan 5 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Nyeman Grodno 1 - 0  
Dnyepr Mogiljev - Naftan 4 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Breszt 3 - 0  
Szluck - Gorodeja 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Rovaniemi PS 0 - 2  
PS Kemi - Seinäjoen JK 3 - 1  
Vaasa PS - Kuopio PS 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Amiens 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chateauroux - Concarneau 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Bastia 2 - 0  
Caen - Nantes 0 - 2  
Dijon - Angers 3 - 2  
Lille - Guingamp 3 - 0  
Lorient - Metz 5 - 1  
Paris SG - Montpellier 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Twente 2 - 1  
Go Ahead Eagles - Groningen 2 - 3  
Nijmegen - Excelsior 0 - 1  
Zwolle - Heracles 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Hajduk Split 0 - 2  
Istra - Rijeka 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Bnei Yehuda TA 1 - 0  
Hapoel Haifa - Ashdod 1 - 1  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Raanana 2 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi TA 1 - 1  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Beer Sheva 1 - 3  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi Haifa 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Nagasaki 1 - 0  
Kyoto - Matsumoto Yamaga 1 - 1  
Machida Zelvia - Tokushima 0 - 1  
Mito - Avispa Fukuoka 1 - 1  
Nagoya GE - Yamaguchi 0 - 2  
Shonan Bellmare - Oita Trinita 0 - 1  
Tokyo Verdi - Thespakusatsu Gunma 3 - 1  
Yokohama FC - JEF United Chiba 4 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - FC Tokyo 0 - 3  
Kashima A. - Jubilo Iwata 0 - 3  
Kashiwa R. - Yokohama FM 2 - 0  
Kofu - Cerezo Osaka 1 - 1  
Sagan Tosu - Vissel Kobe 1 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Vegalta Sendai 3 - 3  
Urawa RD - Sapporo 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Dep. La Equidad 1 - 1  
Once Caldas - Alianza Petrolera 0 - 2  
Tigres FC - Jaguares de Cordoba 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Shanghai Shenhua 0 - 2  
Tianjin Teda - Yanbian 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Olsztyn 2 - 2  
Kluczbork - Bytovia Bytow 2 - 2  
Olimpia Grudziadz - Zaglebie Sosnowiec 3 - 1  
Pogon Siedlce - Chojniczanka Chojnice 1 - 2  
Sandecja Nowy Sacz - Chrobry Glogow 1 - 0  
Stal Mielec - GKS Katowice 3 - 3  
Wisla Pulawy - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Wisla Plock 1 - 1  
Cracovia Krakkó - Legia Varsó 1 - 2  
Gornik Leczna - Wisla Krakkó 3 - 1  
Korona Kielce - TBB Nieciecza 0 - 1  
Lech Poznan - Ruch Chorzow 3 - 0  
Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok 0 - 1  
Pogon Szczecin - Lechia Gdansk 3 - 1  
Zaglebie Lubin - Slask Wroclaw 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Riga FC 0 - 1  
Spartaks Jurmala - Babite 2 - 2  
Ventspils - Liepajas Metalurgs 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Dep. Toluca 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - San Jose 2 - 0  
Philadelphia - Montreal 3 - 3  
Portland - Vancouver 2 - 1  
Toronto - Chicago 3 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indy Eleven - San Francisco 0 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Haladás 4 - 2  
Gyirmót - FTC 2 - 3  
Mezőkövesd - Újpest 1 - 3  
MTK - Videoton 1 - 1  
Paks - Diósgyőr 0 - 1  
Vasas - Honvéd 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Ranheim 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Sandefjord 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - LSK Kvinner 1 - 1  
Kolbotn - Avaldsnes 1 - 5  
Valeranga - Röa 0 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Kansas City 1 - 0  
Orlando - Washington 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Bologna 3 - 2  
Fiorentina - Internazionale 5 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Brescia 0 - 0  
Avellino - Cesena 1 - 1  
Bari - Verona 0 - 2  
Cittadella - Carpi 4 - 1  
Latina - SPAL Ferrara 1 - 2  
Spezia - Entella 2 - 0  
Ternana - Frosinone 2 - 0  
Trapani - Pisa 1 - 0  
Vercelli - Salernitana 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Renate 1 - 0  
Arezzo - Prato 1 - 2  
Carrarese - Pontedera 2 - 0  
Como - Lupa Roma 2 - 1  
Cremonese - Lucchese 1 - 0  
Giana Erminio - Pro Piacenza 1 - 2  
Piacenza - Livorno 0 - 0  
Pistoiese - Olbia 0 - 1  
Tuttocuoio - Racing Roma 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Amkar Perm 3 - 3  
Rosztov - Szpartak Moszkva 3 - 0  
Terek Groznij - Anzsi Mahacskala 0 - 1  
Zenit Szentpétervár - Ural Jekatyerinburg 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Admira Wacker 0 - 0  
Ried - Wolfsberg 1 - 1  
St. Pölten - Salzburg 1 - 2  
Sturm Graz - Mattersburg 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Trinidense - Rubio 3 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Setúbal 3 - 0  
Marítimo - Belenenses 3 - 0  
Sporting CP - Benfica 1 - 1  
Tondela - Nacional Madeira 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Middlesbrough 4 - 0  
Hull City - Watford 2 - 0  
Swansea - Stoke 2 - 0  
West Ham - Everton 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - CFR Cluj 0 - 1  
Universitatea Craiova - Dinamo Bukarest 2 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Aberdeen 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Alloa 0 - 1  
Albion Rovers - East Fife 0 - 1  
Brechin - Stranraer 0 - 0  
Livingston - Queens Park 4 - 0  
Peterhead - Stenhousemuir 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Montrose 0 - 1  
Cowdenbeath - Arbroath 1 - 2  
Edinburgh City - Annan 2 - 0  
Elgin - Stirling 2 - 2  
Forfar - Clyde 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - St. Mirren 3 - 2  
Dunfermline - Falkirk 1 - 2  
Greenock Morton - Ayr Utd. 1 - 1  
Queen of South - Dumbarton 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Levante 1 - 1  
Getafe - Gimnastic 1 - 1  
Girona - UCAM Murcia 1 - 2  
Rayo Vallecano - Lugo 2 - 0  
Valladolid - Elche 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Sestao River 2 - 1  
Fuenlabrada - Zamudio 4 - 2  
Leioa - Ath. Bilbao B 1 - 3  
Real Sociedad B - UD Logrones 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L'Hospitalet - Barcelona B 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jumilla - San Fernando 1 - 2  
Linares - La Hoya Lorca 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Atl. Madrid 0 - 1  
Malaga - Valencia 2 - 0  
Osasuna - Sp. Gijón 2 - 2  
Villarreal - Leganes 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Santa Teresa 5 - 0  
Betis - Real Sociedad 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Wohlen 0 - 3  
Servette - Winterthur 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Vaduz 2 - 2  
Grasshoppers - Luzern 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Värnamo 0 - 1  
GAIS - Helsingborg 0 - 0  
Varberg - Frej Täby 2 - 1  
Öster - Dalkurd 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - AIK Stockholm 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby IF - Linköping 1 - 3  
Vittsjö - Eskilstuna Utd. 1 - 1  
Örebro - Kristianstad 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Cukaricki 0 - 1  
Novi Pazar - RAD Belgrád 3 - 0  
Radnik Surdulica - Spartak Subotica Zdrepcev 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - Crvena zvezda 1 - 2  
Partizan Belgrád - Vojvodina 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Zlate Moravce    
Trencin - Ruzomberok 2 - 1  
Zemplin Michalovce - Dunajska Streda 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Aluminij Kidricevo 1 - 0  
Koper - Rudar Velenje 1 - 0  
Maribor - Domzale 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giresunspor - Yeni Malatyaspor 1 - 1  
Göztepe Izmír - Adana Demirspor 3 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Osmanlispor 0 - 1  
Antalyaspor - Trabzonspor 0 - 3  
Genclerbirligi - Kayserispor 2 - 1  
Rizespor - Istanbul Basaksehir 3 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Vorszkla Poltava 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olekszandria - Olimpik Doneck 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - CA Cerro 1 - 0  
Danubio - Racing Montevideo 1 - 0  
Juventud - El Tanque Sisley 3 - 0  
Plaza Colonia - Penarol 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - TNS 4 - 6  
Bangor City - Carmarthen 0 - 2  
Cardiff Met University - Connah's Quay 0 - 0  
Cefn Druids - Airbus 3 - 1  
Newtown - Aberystwyth 6 - 1  
Rhyl - Llandudno FC 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSNI - Institute 0 - 1  
Warrenpoint - Dergview 4 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Crusaders 3 - 0  
Cliftonville - Glenavon 1 - 3  
Coleraine - Linfield 1 - 5  
Dungannon - Carrick 4 - 0  
Glentoran - Portadown 3 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Levadia Tallinn 0 - 2  
Nomme Kalju - Viljandi Tulevik 8 - 0  
Parnu JK Vaprus - Trans Narva 0 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Longford Town 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Derry City 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Wakefield 22 - 20  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Saracens 10 - 26  
Rögbi (Európai Chall. Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Gloucester 14 - 16  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Racing-Metro 54 - 3  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Gold Coast Titans 12 - 16  
North Queensland Cowboys - Newcastle Knights 24 - 12  
Parramatta Eels - Penrith Panthers 18 - 12  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Cape Town Stormers 57 - 24  
Durban Sharks - Melbourne Rebels 9 - 9  
Perth Force - Waikato Chiefs 7 - 16  
Pretoria Bulls - Bloemfontein Cheetahs 20 - 14  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Conegliano (Helyszín: Treviso) 1 - 3  
Vakifbank Istanbul - Eczacibasi Istanbul 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Perugia (5.m.) 3 - 0  
Röplabda (U19Eb, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Olaszország 2 - 3  
U19Lengyelország - U19Oroszország 2 - 3  
U19Magyarország - U19Belgium 0 - 3  
Röplabda (U19Eb, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Finnország - U19Románia 3 - 0  
U19Szlovákia - U19Franciaország 1 - 3  
Sakk (Gashimov Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Adams - W. So 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - P. Eljanov 0 - 1  
R. Wojtaszek - V. Topalov 0 - 1  
S. Mamedyarov - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - L. Aronian 0.5 - 0.5  
G. Meier - M. Bluebaum 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Yifan Hou - A. Naiditsch 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Wenbo - D. Junhui (13 nyert frame-ig) 12 - 13  
M. Allen - J. Higgins (13 nyert frame-ig) 9 - 13  
S. Murphy - R. O'Sullivan (13 nyert frame-ig) 7 - 13  
Strandröplabda (Xiamen Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Dollinger A / Erdmann J - Virgen J / Ontiveros L 2 - 1  
Dressler C / Kunert T - Dollinger A / Erdmann J 0 - 2  
Gonzalez Bayard S R / Dia - Szalankiewicz J / Rudol M 1 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - Gonzalez Bayard S R / Dia 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Beeler N / Krattiger M 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Doherty R / Drost J A 2 - 0  
McHugh C / Schumann D - Doherty R / Drost J A 0 - 2  
Rosenthal S / Crabb T - Brouwer A / Meeuwsen R 1 - 2  
Rosenthal S / Crabb T - Tijan A / DO Nascimento J 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Dressler C / Kunert T 0 - 2  
Szalankiewicz J / Rudol M - Bykanov R / Koshkarev Y 2 - 1  
Strandröplabda (Xiamen Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli M / Horta Maxim - Alves J / Maestrini L 2 - 1  
Bieneck V / Schneider I - Schutzenhofer/Schwaiger 2 - 0  
Day E / Hochevar B - Lehtonen R / Parkkinen A 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Bieneck V / Schneider I 1 - 2  
Schutzenhofer/Schwaiger - Felisb.DA Silva/Solberg 2 - 1  
Seixas De Freitas/Alves - Day E / Hochevar B 2 - 1  
Seixas De Freitas/Alves - Makroguzova N / Motrich O 2 - 1  
Sinnema J / Stubbe J - Eiholzer N / Gerson D 2 - 1  
Ukolova/Barsuk - Antonelli M / Horta Maxim 0 - 2  
Ukolova/Barsuk - Borger K / Kozuch M 2 - 1  
Wang F / Yue Y - Glenzke N / Grossner J 2 - 0  
Wang F / Yue Y - Sinnema J / Stubbe J 2 - 1  
Tenisz (Barcelona-selejtező, férfi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - R. Carballes Baena 2 - 1  
A. Rublev - D. Masur 1 - 2  
D. Brands - I. Cervantes-Huegun 2 - 1  
Hy. Chung - E. Gulbis 2 - 0  
J. Samper-Montana - K. De Schepper    
M. Trungelliti - G. Pella 0 - 2  
O. Roca Batalla - C. Ruud 0 - 2  
S. Giraldo - E. Lopez-Perez 2 - 1  
T. Daniel - J.A. Munar Clar 2 - 0  
T. Monteiro - L. Rosol 2 - 1  
Y. Sugita - N. Kuhn 2 - 0  
Tenisz (Budapest-selejtező, férfi egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - F. Gaio 2 - 0  
D. Lajovic - Balázs A. 1 - 2  
E. Donskoy - A. Setkic 2 - 0  
L. Djere - N. Gombos 2 - 1  
M. Basic - M. Marterer 0 - 2  
S. Groth - M. Copil 1 - 2  
S. Stakhovsky - Piros Zs. 2 - 0  
T. Kamke - B. Fratangelo 0 - 2  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - L. Tsurenko 2 - 0  
A. Krunic - A. Barty 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - E. Mertens 0 - 2  
A. Sabalenka - T. Bacsinszky 0 - 2  
A. Sasnovich - V. Golubic 2 - 1  
B.V. Andreescu - Y. Putintseva 1 - 2  
C. Vandeweghe - M. Vondrousova 2 - 0  
E. Vesnina - A. van Uytvanck 2 - 0  
F. Abanda - Y. Shvedova 2 - 0  
I. Jorovic - D. Gavrilova 0 - 2  
J. Cepelova - R. Hogenkamp 2 - 0  
J. Görges - E. Svitolina 2 - 1  
K. Mladenovic - S. Soler-Espinosa 2 - 0  
M. Trevisan - Ya-Hs. Lee 2 - 1  
P. Parmentier - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
R. Sramkova - K. Bertens 0 - 2  
S. Cirstea - J. Konta 0 - 2  
S. Errani - C-Y. Hsu 2 - 0  
S. Halep - H. Watson 2 - 0  
S. Rogers - K. Siniakova 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - L. Pouille 2 - 1  
R. Nadal - D. Goffin 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Cuevas P - Arneodo R / Nys H 2 - 0  
Lopez F / Lopez M - Herbert P-H / Mahut N 2 - 0  
Tenisz (Qingdao, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bourgue - J. Tipsarevic 0 - 2  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Millot - T. Sandgren 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - L. Hradecka 0 - 2  
A. Lottner - M. Duque Marino 2 - 1  
A. Zaja - B. Haddad Maia 2 - 0  
C. Giorgi - D. Pfizenmaier 1 - 2  
E. Rodina - V. Lepchenko 2 - 1  
I. Shinikova - A. Sadikovic 1 - 2  
J. Ostapenko - L. Rüffer 2 - 0  
K. Bondarenko - A. Kontaveit 0 - 2  
K. Hobgarski - R. Ozaki 2 - 1  
L. Kerkhove - K. Gerlach 2 - 0  
N. Broady - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
N. Osaka - A. Muhammad 2 - 1  
O. Dodin - K. Piter 2 - 0  
S. Vickery - V. Solovyeva 2 - 0  
V. Razzano - J. Brady 0 - 2  
Tenisz (Taipei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - T. Ito 1 - 2  
V. Pospisil - Y-H. Lu 0 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Peng - S. Zheng 2 - 0  
Y-Y. Duan - Qia. Wang 0 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han X / Zhu L - Rodionova A / Savinykh V 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lin - B. Qiao 1 - 2  
Yux. Huang - H. Tian 1 - 2  
Tollaslabda (China Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fan. Gao - A. Ohori 0 - 2  
S. Kawakami - Y. Cai 2 - 1  
Torna (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berki K. - Lólengés    
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Dunaújváros (2.m.) 5 - 13  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szentes - Tatabánya (2.m.) 13 - 11  
Szolnok - OSC (3.m.) 10 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Brescia 8 - 21  
Canottieri Napoli - Savona 4 - 8  
Lazio - Trieste 5 - 6  
Ortigia - Roma 8 - 4  
Posillipo Napoli - Acquachiara 12 - 8  
Torino - SM Verona 9 - 19  

 

2017.04.21.
Asztalitenisz (Korean Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kallberg - C-Y. Chuang 1 - 4  
H. Szőcs - M. Yoshimura 2 - 4  
Jong. Lim - C-Y. Chuang 4 - 3  
K. Matsudaira - R. Filus 4 - 1  
K. Niwa - P. Franziska 1 - 4  
K. Yoshimura - Ch-An Chen 0 - 4  
Kr. Karlsson - S. Gauzy 4 - 0  
M. Freitas - B. Duda 4 - 0  
M. Freitas - Ch-An Chen 4 - 2  
N. Gao - T. Boll 0 - 4  
R. Walther - K. Tazoe 4 - 1  
Y. Muramatsu - Jong. Lim 0 - 4  
Asztalitenisz (Korean Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hashimoto - Ando Minami 1 - 4  
Hae. Yang - M. Hirano 0 - 4  
Hyo. Choi - Szu-Yu Chen 2 - 4  
I-Ch. Cheng - J. Zeng 3 - 4  
I-Ch. Cheng - M. Maeda 4 - 2  
Mae. Song - H. Hayata 1 - 4  
Mi. Kato - Hyo. Choi 0 - 4  
N. Nakahata - J. Zeng 0 - 4  
S. Mori - K. Ishikawa 2 - 4  
Szu-Yu Chen - Zi. Lee 4 - 1  
Tian. Feng - Ando Minami 4 - 1  
Tian. Feng - Ji. Jeon 4 - 0  
Xia. Shan - H. Hayata 1 - 4  
Yih. Zhou - K. Ishikawa 1 - 4  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Adelaide - Carlton 137 - 47  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 4 - 3  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 9 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 3 - 1  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 2 - 2  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 1 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 2 - 3  
Cincinnati - Baltimore 1 - 2  
Milwaukee - St. Louis 7 - 5  
NY Mets - Philadelphia 4 - 6  
Oakland - Seattle 9 - 6  
San Diego - Arizona 4 - 1  
Texas - Kansas City 1 - 0  
Darts (German Darts Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Roith - B. Woods 6 - 5  
D. van den Bergh - A. Hamilton 6 - 0  
D. van Duijvenbode - V. van der Voort 5 - 6  
J. Bain - K. Ratajski 3 - 6  
J. de Graaf - R.Cross 1 - 6  
J. Henderson - J. Richardson 3 - 6  
M. Kantele - W. Scheffer 3 - 6  
M. King - R. Green 6 - 5  
M. Walsh - J. Hendriks 6 - 5  
N. Aspinall - R. Thornton 6 - 3  
N. Blum - J. Payne 6 - 4  
P. Jacques - D. Webster 3 - 6  
P. Nicholson - M. Schindler 6 - 1  
R. Berndt - A. Hunt 3 - 6  
S. Lennon - C. Kist 4 - 6  
Z. Lerchbacher - R. Huybrechts 0 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Sala Zaragoza - Ribera Navarra 2 - 2  
Levante - CA Gran Canaria 8 - 1  
Magna Gurpea - Jaen 3 - 2  
Murcia - Burela 7 - 1  
Santiago Futsal - Peniscola 4 - 0  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Toronto Marlies (1.m.) 3 - 0  
Charlotte - Chicago Wolves (1.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Karlovy Vary 2 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Pardubice 1 - 3  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Svédország 1 - 4  
Lettország - Franciaország 2 - 1  
Svájc - Oroszország 2 - 1  
Szlovákia - Finnország 3 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - HIFK 5 - 5  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - San Jose (5.m.) 3 - 3  
Montreal - NY Rangers (5.m.) 2 - 2  
Nashville - Chicago (4.m.) 4 - 1  
Pittsburgh - Columbus (5.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt Löwen - Bietigheim/Bissingen (4.m.) 2 - 3  
Jégkorong (vb, Divízió I./A, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Dánia 6 - 1  
Norvégia - Magyarország 6 - 0  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Anadolu Efes (2.m.) 71 - 73  
Real Madrid - Darussafaka (2.m.) 80 - 84  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Phoenix Fuelmasters 86 - 94  
Globalport Batang Pier - Tropang Texters 88 - 109  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Maccabi Kiryat Gat 85 - 70  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Cleveland (3.m.) 114 - 119  
Memphis - San Antonio (3.m.) 105 - 94  
Milwaukee - Toronto (3.m.) 104 - 77  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Vechta 91 - 90  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Budakalász 26 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Siófok 32 - 32  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - Néva Szentpétervár (1.m.) 25 - 23  
SZGAU-Szaratov - Dinamo-Viktor Sztavropol (1.m.) 27 - 35  
Zarja Kaszpija Asztrahany - SZKIF Krasznodar (1.m.) 24 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - AX Puente Genil 31 - 26  
Quabit Guadalajara - Puerto Sagunto 25 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Thun (3.m.) 28 - 26  
Winterthur - Kriens (3.m.) 26 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Guif (3.m.) 39 - 17  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norwich - Brighton 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Guillermo Brown 0 - 0  
Juventud Un. Gualeguaychu - Atl. All Boys 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Western Sydney 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Cercle Bruges 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Oostende 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftocsimik Burgasz - Beroe Stara Zagora 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Dunav Ruse 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hoffenheim 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - St. Pauli 1 - 3  
Fürth - Dynamo Dresden 1 - 0  
Kaiserslautern - 1860 München 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Jihlava 4 - 1  
Slovacko - Slavia Praha 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Viborg 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Lyngby 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krumkacsi Minszk - BATE Boriszov 2 - 3  
Vityebszk - Torpedo Zogyino 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Mariehamn 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Niort 3 - 1  
Auxerre - Tours 1 - 1  
Clermont - Troyes 1 - 1  
Laval - Strasbourg 1 - 2  
Red Star 93 - Bourg-Peronnas 4 - 1  
Reims - Nimes 1 - 1  
Sochaux - Ajaccio GFC 1 - 2  
Valenciennes - Orleans 4 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Belfort 2 - 1  
Beziers - Lyon Duchere 2 - 3  
Chambly - Epinal 0 - 1  
Creteil - CA Bastia 2 - 1  
Dunkerque - Pau 0 - 0  
Marseille Consolat - Les Herbiers 1 - 1  
Paris FC - Quevilly Rouen 0 - 0  
Sedan - Boulogne 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Marseille 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Dordrecht 2 - 2  
Ajax 2 - Helmond 2 - 0  
Almere City - De Graafschap 1 - 2  
Cambuur - RKC Waalwijk 5 - 0  
Den Bosch - F. Sittard 1 - 1  
Emmen - NAC Breda 0 - 0  
FC Eindhoven - Venlo 0 - 0  
Maastricht - PSV 2 2 - 2  
Oss - Volendam 2 - 2  
Telstar - Utrecht 2 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Willem II 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Slaven Belupo 3 - 1  
Osijek - Inter Zapresic 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Nazareth Illit 0 - 1  
Hapoel Rishon Lezion - Maccabi Shaarayim 4 - 0  
Ironi Nesher - Hapoel Jerusalem 0 - 2  
Maccabi Herzliya - Hapoel Afula 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Katamon 6 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Omiya Ardija 6 - 0  
Kawasaki Frontale - Shimizu SP 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Tianjin Songjiang 1 - 1  
Guangzhou Evergrande - Liaoning Hongyun 2 - 1  
Jiangsu - Guangzhou R&F 1 - 2  
Shanghai SIPG - Hebei 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wigry Suwalki 0 - 0  
Miedz Legnica - Znicz Pruszkow 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Jelgava 1 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Botafogo 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Melgar 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Sport Boys Warnes 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Gremio 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Vicenza 0 - 0  
Novara - Perugia 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - FAC Wien 0 - 0  
Kapfenberg - Horn 1 - 1  
LASK Linz - Liefering 3 - 0  
Wiener Neustadt - BW Linz 0 - 0  
WSG Wattens - Wacker Innsbruck 3 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Arouca 3 - 0  
Labdarúgás (Primeira Liga, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Avai 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Voluntari 0 - 2  
Pandurii - Botosani 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oviedo - Huesca 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla - Granada 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Syrianska 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Nassr 4 - 3  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 1 - 4  
Al-Raed - Al-Qadisiyah 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalcer Radomlje - HIT Gorica 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karabukspor - Kasimpasa 0 - 0  
Konyaspor - Gaziantepspor 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Barcelona - U19Salzburg 1 - 2  
U19Real Madrid - U19Benfica 2 - 4  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Sahtar Doneck 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Ards 2 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Flora Tallinn 0 - 1  
Paide Linnameeskond - Sillamae Kalev 2 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Wexford Youths 1 - 0  
Cabinteely - Waterford Utd. 0 - 0  
Shelbourne - UC Dublin 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Shamrock Rovers 4 - 2  
Dundalk - Bohemians 2 - 0  
Finn Harps - Drogheda Utd. 0 - 2  
Limerick - Galway 1 - 1  
St. Patrick's - Cork City 0 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widnes - St. Helens 16 - 14  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Manly-Warringah SeaEagles 18 - 18  
South Sydney Rabbitohs - Brisbane Broncos 24 - 25  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johannesburg Lions - Buenos Aires Jaguares 24 - 21  
Sydney Waratahs - Port Elizabeth S. Kings 24 - 26  
Wellington Hurricanes - Canberra Brumbies 56 - 21  
Sakk (Gashimov Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Eljanov - T. Radjabov 1 - 0  
R. Wojtaszek - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
V. Topalov - M. Adams 0.5 - 0.5  
W. So - S. Mamedyarov 0 - 1  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Naiditsch - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
L. Aronian - Yifan Hou 1 - 0  
M. Bluebaum - F. Caruana 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - G. Meier 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Bingham - K. Wilson (13 nyert frame-ig) 10 - 13  
Strandröplabda (Xiamen Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Faiga S / Hilman A 2 - 0  
Brandao O / Moreira H S - Tijan A / DO Nascimento J 1 - 2  
Bykanov R / Koshkarev Y - Platinga M / O'Gorman G 2 - 1  
Doherty R / Drost J A - HA L / Bao J 2 - 0  
Dollinger A / Erdmann J - Nolvak K / Tiisaar M 2 - 1  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Dressler C / Kunert T 0 - 2  
Huber A / Petutschnig L - Gonzalez Bayard S R / Dia 0 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Rosenthal S / Crabb T 0 - 2  
Krou Y / Aye Q - Virgen J / Ontiveros L 0 - 2  
Li Z / Zhou C - Beeler N / Krattiger M 0 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - Gordieiev I / Babich M 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Gerson M / Zandbergen M 2 - 0  
McHugh C / Schumann D - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
Slick S / Allen W - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Winter T / Seidl R 2 - 1  
Szalankiewicz J / Rudol M - Perusic O / Schweiner D 2 - 1  
Strandröplabda (Xiamen Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Day E / Hochevar B - Ittlinger S / Mersmann T 2 - 0  
Dicello K / Stockman E - Alves J / Maestrini L 0 - 2  
Eiholzer N / Gerson D - Menegatti M / Perry R D 2 - 1  
Fernandez N A / Herrero A - Felisb.DA Silva/Solberg 0 - 2  
Gordon J / Saxton C - Bieneck V / Schneider I 0 - 2  
Kolocova K / Kvapilova M - Nezir M / Cetin E B 2 - 0  
Kolosinska/Gruszczynska - Antonelli M / Horta Maxim 1 - 2  
Ledoux C / Vanzwieten K - Glenzke N / Grossner J 1 - 2  
Lunde I / Ulveseth O J - Lehtonen R / Parkkinen A 0 - 2  
Makroguzova N / Motrich O - Joe L / Matauatu L 2 - 0  
Schutzenhofer/Schwaiger - Strauss N / Strauss T 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Xia X Y / Wang Y Y 2 - 0  
Sinnema J / Stubbe J - Van Iersel M / Flier M 2 - 1  
Ukolova/Barsuk - Jupiter A / Lusson O 2 - 0  
Wang F / Yue Y - Artacho M / Kendall B 2 - 0  
Wang X X / Xue C - Borger K / Kozuch M 1 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - M. Cilic 2 - 1  
D. Goffin - N. Djokovic 2 - 1  
D.S. Schwartzman - R. Nadal 0 - 2  
P. Cuevas - L. Pouille 1 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Granollers M - Herbert P-H / Mahut N 1 - 2  
Kontinen H / Peers J - Bopanna R / Cuevas P 1 - 2  
Lopez F / Lopez M - Kubot L / Melo M 2 - 0  
Murray J / Soares B - Arneodo R / Nys H 1 - 2  
Tenisz (Qingdao, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - J. Tipsarevic 0 - 2  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Donaldson - V. Millot 0 - 2  
J. Melzer - H. Zeballos    
Tenisz (Taipei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Soeda - Y-H. Lu 0 - 2  
K. Kravchuk - T. Ito 0 - 2  
V. Pospisil - M. Chiudinelli 2 - 0  
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fa. Liu - Qia. Wang 0 - 2  
N. Hibino - S. Zheng 0 - 2  
S. Peng - Z. Diyas 2 - 0  
S.J. Jang - Y-Y. Duan 0 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Chan C-W - Cako J / Glushko J 1 - 2  
Tollaslabda (China Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Qiao - K. Tsuneyama 2 - 0  
D. Lin - J.H. Hsu 2 - 0  
Fei. Sun - Yux. Huang 0 - 2  
H.Y. Hsueh - H. Tian 0 - 2  
Tollaslabda (China Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fan. Gao - Y. Han 2 - 0  
Wen. Li - Y. Cai 1 - 2  
Y.F. Chen - S. Kawakami 1 - 2  
Yi. Zhang - A. Ohori 0 - 2  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - UVSE (2.m.) 5 - 8  

 

2017.04.20.
Asztalitenisz (Korean Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Groth - N. Gao 1 - 4  
Jeon. Park - T. Boll 0 - 4  
K. Matsudaira - Woo. Jang 4 - 1  
K. Niwa - Seun. Cho 4 - 1  
K. Tazoe - San. Lee 4 - 3  
Kr. Karlsson - O. Ionescu 4 - 2  
Ma. Karlsson - R. Walther 3 - 4  
Mas. Morizono - S. Gauzy 1 - 4  
P. Franziska - Y. Oshima 4 - 1  
S. Mengel - M. Yoshimura 3 - 4  
S.E. Jeong - R. Filus 0 - 4  
You. Jung - H. Szőcs 2 - 4  
Asztalitenisz (Korean Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ando Minami - Men. Yu 4 - 1  
Hae. Yang - A. Narumoto 4 - 0  
Hyo. Choi - H. Sato 4 - 2  
M. Shiomi - Ji. Jeon 2 - 4  
P. Solja - Mi. Kato 3 - 4  
Ye Lin - M. Hirano 0 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 5 - 2  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 3 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 0 - 4  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 4 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 4 - 14  
Cincinnati - Baltimore 0 - 2  
Houston - LA Angels 5 - 1  
Houston - LA Angels (20:10) 2 - 1  
Kansas City - San Francisco 2 - 0  
LA Dodgers - Colorado 4 - 2  
Minnesota - Cleveland    
NY Mets - Philadelphia 5 - 4  
NY Yankees - Chicago WS 9 - 1  
San Diego - Arizona 1 - 0  
Tampa Bay - Detroit 8 - 7  
Tampa Bay - Detroit (19:10) 8 - 1  
Toronto - Boston 3 - 0  
Toronto - Boston (18:37) 1 - 4  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - A. Lewis 7 - 3  
D. Chisnall - P. Taylor 7 - 2  
M. van Gerwen - R. van Barneveld 7 - 2  
P. Taylor - G. Anderson 7 - 4  
P. Wright - J. Wade 7 - 3  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Aramis 1 - 2  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 0 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Tappara (2.m.) 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2016/17 - Calgary vagy Anaheim jut tovább    
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Ottawa (4.m.) 0 - 1  
Calgary - Anaheim (4.m.) 1 - 3  
St. Louis - Minnesota (4.m.) 0 - 2  
Toronto - Washington (4.m.) 4 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Brynäs (3.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - B. Bystrica (4.m.) 1 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió I./A, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Japán 1 - 4  
Dánia - Norvégia 3 - 1  
Franciaország - Magyarország 0 - 1  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Baskonia Vitoria (2.m.) 84 - 82  
Panathinaikosz - Fenerbahce Ülker (2.m.) 75 - 80  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rethymno - Koloszosz Rodosz (1.m.) 63 - 63, h.u. 84 - 71  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Eilat 71 - 79  
Hapoel Holon - Hapoel Jerusalem 71 - 73  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 63 - 79  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Alytaus Dzukija 87 - 66  
Lietuvos Rytas - Lietkabelis 92 - 60  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Neptunas Klaipeda 81 - 93  
Vytautas Prienai - Nevezis Kedainiai 56 - 72  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Körmend 102 - 81  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Portland (2.m.) 110 - 81  
Houston - Oklahoma City (2.m.) 115 - 111  
Washington - Atlanta (2.m.) 109 - 101  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Avtodor Szaratov 89 - 78  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Aalborg 30 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Odense (3.m.) 21 - 20  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pays d'Aix - Ivry 28 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wybrzeze Gdansk - Azoty Pulawy 24 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Kubany Krasznodar (1.m.) 28 - 24  
Lucs Moszkva - Lada Toljatti (1.m.) 24 - 29  
Zvezda Zvenyigorod - Asztrahanocska (1.m.) 33 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Ystad IF (3.m.) 26 - 27  
Malmö - Alingsas (3.m.) 26 - 20  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Villa Dalmine 2 - 0  
Chacarita Juniors - Estudiantes San Luis 2 - 0  
Independiente de Mendoza - Central Cordoba SDE 2 - 2  
Instituto Cordoba - Douglas Haig 1 - 1  
San Martin de Tucuman - Crucero del Norte 1 - 0  
Santamarina Tandil - Club Almagro 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres Cordoba - Independiente 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Internacional 1 - 1  
Cruzeiro - Sao Paulo 1 - 2  
Fluminense - Goiás 3 - 0  
Joinville - Sport Recife 2 - 1  
Parana - Vitória 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Ostrava 2 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Hatta 1 - 0  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Lyon 2 - 1  
Genk - Celta Vigo 1 - 1  
Manchester Utd. - Anderlecht 1 - 1  
Schalke - Ajax 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Mashhad - Paykan 1 - 2  
Foolad Khuzestan - Esteghlal K. 1 - 3  
Gostaresh Tabriz - Naft Tehran 0 - 0  
Saba Qom - Sepahan 0 - 1  
Saipa Karaj - Sanat Naft Abadan 0 - 2  
Tractor Tabriz - Esteghlal T. 1 - 0  
Zob Ahan - Machine Sazi Tabriz 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Dep. Cali 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Atl. Nacional Medellin 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Santos 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Atlético MG 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora - Dep. Iquique 1 - 4  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utenis Utena - Atlantas Klaipeda 0 - 3  
Zalgiris Kaunas - Trakai 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Monarcas Morelia 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - San Jose 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Independiente FBC 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Gaz Metan Medias 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Örebro 3 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Faisaly 2 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Al-Hilal (KSA) 1 - 2  
Al-Taawon - Al-Khaleej 0 - 0  
Al-Wehda - Al-Fateh 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantep Bld. Spor - Balikesirspor 1 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Busto Arsizio (3.m.) 3 - 0  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
G. Meier - M. Carlsen 0 - 1  
L. Aronian - A. Naiditsch 1 - 0  
Yifan Hou - M. Bluebaum 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - T. Ford (10 nyert frame-ig) 10 - 3  
N. Robertson - N. Saengkham (10 nyert frame-ig) 10 - 4  
Strandröplabda (Xiamen Open, selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Humana-Paredes F / Redmann C 2 - 0  
Faiga S / Hilman A - Brandao O / Moreira H S 1 - 2  
Giginoglu M / Urlu S - Gerson M / Zandbergen M 1 - 2  
Krou Y / Aye Q - Bergerud D / Solhaug S O 2 - 1  
Nolvak K / Tiisaar M - Schumann L / Thole J 2 - 0  
Poniewaz B / Poniewaz D - Tocs E / Finsters R 1 - 2  
Rosenthal S / Crabb T - DI Giantommaso/Thierc 2 - 1  
Santos Pereira J / Younou - Perusic O / Schweiner D 1 - 2  
Strandröplabda (Xiamen Open, selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli M / Horta Maxim - Gielen K / Mouha L 2 - 1  
Beattie L / Coutts M - Ittlinger S / Mersmann T 0 - 2  
Fernandez N A / Herrero A - Matei A M / Vaida B 2 - 1  
Jupiter A / Lusson O - Placette L / Chamereau A 2 - 0  
Ledoux C / Vanzwieten K - Rimser C / Plesiutschnig L 2 - 0  
Lunde I / Ulveseth O J - Dabizha K / Abalakina Y 2 - 0  
Nezir M / Cetin E B - Nagy M / Lapointe M-C 2 - 1  
Tilley J / Bain A - Artacho M / Kendall B 0 - 2  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hattingh, Ilze - D. Jakupovic 0 - 2  
J. Larsson - U. Eikeri 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - A. Ramos 1 - 2  
A. Zverev - R. Nadal 0 - 2  
D. Thiem - D. Goffin 1 - 2  
J-L. Struff - D.S. Schwartzman 0 - 2  
L. Pouille - A. Mannarino    
P. Carreno-Busta - N. Djokovic 1 - 2  
S. Wawrinka - P. Cuevas 0 - 2  
T. Berdych - M. Cilic 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Cuevas P - Klaasen R / Ram R 2 - 1  
Lopez F / Lopez M - Mergea F / Qureshi A-U-h 2 - 0  
Murray J / Soares B - Haas T / Huey T 2 - 0  
Tenisz (Qingdao, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ivashka - J. Tipsarevic 0 - 2  
Tenisz (Qingdao, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kretschmer G / Satschko A - Bai Y / Wu D 2 - 0  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - F. Tiafoe 1 - 2  
H. Laaksonen - M. Kecmanovic 2 - 0  
S. Kozlov - H. Zeballos 0 - 2  
Tenisz (Taipei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji. Wang - Y-H. Lu 0 - 2  
S.W. Kwon - M. Ebden 1 - 2  
T. Ito - L. Lacko 2 - 0  
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ar. Rodionova - Y-Y. Duan 1 - 2  
K. Nara - S.J. Jang    
S. Akita - Z. Diyas 0 - 2  
S. Sharipova - S. Zheng 1 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / XU Y-F - Han X / Zhu L 1 - 2  
Cako J / Glushko J - Hozumi E / Kato M 2 - 0  
Plipuech PE / Takahata K - Adamczak M / Chan C-W 1 - 2  
Tollaslabda (China Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Qiao - K. Parupalli 2 - 1  
Ch.Hs. Lin - Yux. Huang 0 - 2  
D. Lin - Z. Zhou 2 - 0  
Gua. Lu - H. Tian 0 - 2  
H. Dani - Fei. Sun 0 - 2  
H.Y. Hsueh - Z. Siy 2 - 1  
J.H. Hsu - Jun. Gu 2 - 0  
K. Tsuneyama - Bing. Ye 2 - 1  
Tollaslabda (China Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Yun - Fan. Gao 1 - 2  
S. Kawakami - Peng, LI Ting 2 - 0  
Shu. Ji - A. Ohori 0 - 2  
Y-T. Hung - Wen. Li 0 - 2  
Y. Cai - W. Yi Tang 2 - 0  
Y. Han - H. Xirui 2 - 1  
Y.F. Chen - S. Takahashi 2 - 0  
Ya. Wei - Yi. Zhang 1 - 2  

 

2017.04.19.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 4 - 3  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 0 - 4  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 0 - 2  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 5 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 1 - 3  
Chicago Cubs - Milwaukee 9 - 7  
Chicago Cubs - Milwaukee (20:20) 7 - 4  
Cincinnati - Baltimore 9 - 3  
Houston - LA Angels 2 - 5  
Kansas City - San Francisco 1 - 2  
LA Dodgers - Colorado 3 - 4  
Minnesota - Cleveland 4 - 11  
NY Mets - Philadelphia 2 - 6  
NY Yankees - Chicago WS 1 - 4  
Oakland - Texas 4 - 2  
Oakland - Texas (21:35) 9 - 1  
San Diego - Arizona 2 - 11  
Seattle - Miami 0 - 5  
Seattle - Miami (21:40) 10 - 5  
St. Louis - Pittsburgh 2 - 1  
St. Louis - Pittsburgh (19:45) 2 - 1  
Tampa Bay - Detroit 5 - 1  
Toronto - Boston 7 - 8  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SPV Seinäjoki - Happee Jyväskylä 5 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cseh bajnokság 2016/17    
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec (4.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Euro Hockey Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Finnország 0 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Pittsburgh (4.m.) 5 - 4  
NY Rangers - Montreal (4.m.) 2 - 1  
San Jose - Edmonton (4.m.) 7 - 0  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Frankfurt Löwen (3.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - B. Bystrica (3.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Kazahsztán 1 - 3  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Valosun Brno (4.m.) 56 - 59  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Decin (4.m.) 79 - 73  
Opava - USK Praha (4.m.) 67 - 56  
Svitavy - Pardubice (4.m.) 62 - 70  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Seoul Thunders (5.m.) 84 - 91  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Anadolu Efes (1.m.) 87 - 72  
Real Madrid - Darussafaka (1.m.) 83 - 75  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Union Hainaut (3.m.) 74 - 51  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - NLEX Road Warriors 101 - 92  
SM Beermen - Mahindra Enforcers 109 - 80  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Lavriou (1.m.) 82 - 65  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Sopron 78 - 74  
Szombathely - Szolnok 77 - 71  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Szekszárd (2.m.) 67 - 74  
Győr - Sopron (2.m.) 65 - 83  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago (2.m.) 97 - 111  
LA Clippers - Utah (2.m.) 99 - 91  
Toronto - Milwaukee (2.m.) 106 - 100  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Ragusa (2.m.) 68 - 71  
Lucca - UR Venezia (2.m.) 60 - 56  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Girona (2.m.) 43 - 61  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Iberostar Tenerife 88 - 67  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hopsi Polzela - Krka Novo Mesto 67 - 81  
Olimpija Ljubljana - Rogaska 75 - 77  
Zlatorog Lasko - Helios Domzale 74 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Fenerbahce 65 - 87  
Canik - Besiktas 53 - 66  
Galatasaray - Osmaniye 89 - 78  
Girne Univ. - Antakya Hatay 69 - 55  
Istanbul Univ. - AGÜ Kayserispor 48 - 81  
Mersin Dogus H. - Mersin BB 84 - 94  
Yakin Dogu Univ. - Adana ASKI 102 - 61  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma Permszkij Kraj - Lok.Kubany Krasznodar 71 - 84  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - GOG 29 - 33  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Silkeborg 25 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Silkeborg (3.m.) 31 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - St. Raphael 31 - 37  
Dunkerque - Chambery 24 - 22  
Nantes - Saran 34 - 25  
Nimes - Montpellier 21 - 34  
Paris SG - Cesson 41 - 28  
Selestat - Toulouse 26 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Kwidzyn 24 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Csurgó 35 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oppsal - Larvik 22 - 29  
Sola - Kristiansand 21 - 27  
Storhamar - Glassverket 28 - 26  
Tertnes Bergen - Byasen 21 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Bodö (1.m.) 20 - 20  
Elverum - Kolstad (1.m.) 27 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Bergischer HC 32 - 25  
Kiel - Minden 23 - 23  
Magdeburg - Stuttgart 27 - 26  
Melsungen - Füchse Berlin 28 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Metzingen 29 - 32  
Bietigheim - Leipzig 32 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Anaitasuna 27 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Skövde (3.m.) 32 - 24  
Skuru - Vasterasirsta (3.m.) 26 - 26  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Flandria - Ferro Carril Oeste 0 - 0  
Gimnasia Jujuy - Brown de Adrogue 2 - 0  
Nueva Chicago - Atl. Parana 2 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Juventus 0 - 0  
Monaco - Dortmund 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Botev Plovdiv 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wehen - Bremen Amatőr 2 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Pachuca 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Usti nad Labem 2 - 0  
Pardubice - Vlasim 1 - 1  
Prostejov - Opava 2 - 4  
Varnsdorf - Sokolov 2 - 2  
Vitkovice - Frydek Mistek 3 - 2  
Zizkov - Olomouc 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Ajou Univ. 2 - 1  
Busan I'Park - Pohang 0 - 0  
Daegu - Gyeongnam 1 - 2  
Daejeon Citizen - Yeungnam Univ. 2 - 0  
FC Seoul - Anyang 2 - 0  
Gangneung City - Sangju Sangmu 0 - 1  
Gangwon - Incheon Korail 1 - 0  
Gimhae City - Jeju 0 - 1  
Gwangju - Yonsei Univ. 2 - 2  
Incheon - Suwon Bluewings 0 - 1  
Jeonbuk - Bucheon 0 - 0  
Jeonnam - Jeonju Citizen FC 4 - 0  
Seongnam - Cheongju City 3 - 1  
Ulsan - Chuncheon FC 3 - 1  
Ulsan - Chuncheon FC 3 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Al-Sharjah 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Padideh Mashhad 4 - 0  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhayik Ural - Aktobe 0 - 0  
Irtis Pavlodar - Kaisar Kyzylorda 2 - 2  
Kairat Almaty - Taraz 2 - 0  
Kyran Shymkent - Atyrau 1 - 2  
Kyzylzhar Petropavlovsk - Ordabasy Shymkent 0 - 1  
Maktaaral - Okzhetpes Kokshetau 1 - 4  
Tobol Kostanay - Sahtar Karagandy 1 - 2  
Zhetysu Taldykorgan - FC Asztana 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Boyaca Patriotas 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandecja Nowy Sacz - Stal Mielec 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - The Strongest 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Nacional 1 - 1  
Lanus - Zulia 5 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Lietava Jonava 1 - 0  
VMFD Zalgiris - Suduva Marijampole 3 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Győr 6 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taranto - Paganese 0 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Freamunde 2 - 2  
Covilha - Viseu 2 - 1  
Fafe - Benfica B 0 - 1  
Famalicao - Cova Piedade 3 - 0  
Guimaraes B - Varzim 1 - 0  
Olhanense - Braga B 1 - 3  
Penafiel - Sporting CP B 2 - 1  
Portimonense - Aves 2 - 1  
Porto B - Gil Vicente 2 - 2  
Santa Clara - Leixoes 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Rosengard 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Boluspor 2 - 0  
Denizlispor - Sanliurfaspor 2 - 4  
Mersin Idman Yurdu - Elazigspor 0 - 2  
Samsunspor - Manisaspor 1 - 2  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Stade de France 33 - 10  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Cucine Lube Treia (4.m.) 2 - 3  
Perugia - Trentino (4.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - LJ Modena (3.m.) 2 - 3  
Casalmaggiore - Busto Arsizio (2.m.) 0 - 3  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Naiditsch - G. Meier 0.5 - 0.5  
M. Bluebaum - L. Aronian 0 - 1  
M. Carlsen - F. Caruana 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - Yifan Hou 1 - 0  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - G. Dott (10 nyert frame-ig) 7 - 10  
J. Trump - R. McLeod (10 nyert frame-ig) 8 - 10  
R. Day - X. Guodong (10 nyert frame-ig) 4 - 10  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Larsson - T. Zidansek 1 - 2  
K. Barritza - M. Minella 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - G. Müller 2 - 0  
A. Zverev - F. Lopez 2 - 0  
C. Berlocq - A. Ramos 0 - 2  
D. Thiem - R. Haase 2 - 0  
D.S. Schwartzman - R. Bautista-Agut 2 - 0  
G. Dimitrov - J-L. Struff 1 - 2  
J. Chardy - M. Cilic 0 - 2  
K. Edmund - R. Nadal 1 - 2  
L. Pouille - P. Lorenzi 2 - 0  
P. Carreno-Busta - K. Khachanov 2 - 0  
S. Wawrinka - J. Vesely 2 - 1  
T. Berdych - T. Haas 2 - 1  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Rojer J-J / Tecau H 2 - 0  
Dodig I / Granollers M - Paire B / Roger-Vasselin E 2 - 0  
Fognini F / Wawrinka S - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Djokovic N / Troicki V 2 - 0  
Matkowski M / Peya A - Bopanna R / Cuevas P 1 - 2  
Zverev A / Zverev M - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Tenisz (Qingdao, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - O. Otte 0 - 2  
Tenisz (Qingdao, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai Y / Wu D - He Y / Zhang Z 2 - 0  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. McGee - D. Kudla 0 - 2  
Max. Gonzalez - V. Millot 1 - 2  
Tenisz (Sarasota, USA, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peralta J / Zeballos H - Klahn B / Kudla D 2 - 1  
Tenisz (Taipei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - R. Ramanathan 2 - 1  
M. Chiudinelli - D. Sela 2 - 0  
M. Ebden - T. Chen 2 - 0  
P. Gunneswaran - R. Rölofse 2 - 0  
Tenisz (Taipei, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Waard S / McLachlan B - Nedunchezhiyan/Rungkat 2 - 1  
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fa. Liu - Zh. Yang 2 - 0  
N. Hibino - E. Hozumi 2 - 0  
S. Peng - R. Sawayanagi 2 - 0  
V. Grammatikopoulou - Qia. Wang 1 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Chan C-W - Kuwata H / Omae A 2 - 0  
GUO H / Tan S - Hozumi E / Kato M 0 - 2  
HAN X / Zhu L - LU J-J / Wongteanchai V 2 - 0  
Rodionova A / Savinykh V - Gao X / Tang H C 2 - 0  
Tollaslabda (China Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Qiao - E.C. Chang 2 - 0  
Bing. Ye - K. Wangcharoen 2 - 0  
F.A. Kholik - Ch.Hs. Lin 1 - 2  
Fei. Sun - Yu Hs. Lin 2 - 0  
Gua. Lu - C.C. Yang 2 - 1  
H. Dani - Ru. Yan 2 - 0  
H. Shimono - Yux. Huang 0 - 2  
J. Yu Woon - Z. Zhou 0 - 2  
J.H. Hsu - J.V. Soong 2 - 1  
Jun. Gu - C.C. Ting 2 - 0  
K. Parupalli - S. Avihingsanon 2 - 0  
K. Tsuneyama - Y. Igarashi 2 - 0  
Kai Guo - H. Tian 0 - 2  
Y. Onodera - H.Y. Hsueh 0 - 2  
Z. Siy - Z. Junpeng 2 - 1  
Tollaslabda (China Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mine - Y-T. Hung 1 - 2  
C. Pan - W. Yi Tang 0 - 2  
H. Xirui - C.Hs. Lee 2 - 0  
Hs.H. Chen - Fan. Gao 0 - 2  
Qin Peng - Ya. Wei 1 - 2  
S. Kawakami - Li.F. Hu 2 - 0  
S. Saito - Y. Han 1 - 2  
S. Takahashi - Ya. Lyu 2 - 0  
S.K. Priya Kudaravalli - L. Yun 0 - 2  
Sh.Y. Sung - Y. Cai 0 - 2  
Shu. Ji - T.Y. Liang 2 - 0  
Wen. Li - S.U. Rao Chukka 2 - 1  
Y.F. Chen - H. Suzuki 2 - 0  
Yi. Zhang - Su Yu Chen 2 - 0  
Zh. Wang - A. Ohori 0 - 2  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Szeged (1.m.) 14 - 9  
OSC - Szolnok (2.m.) 7 - 6  
Vasas - Miskolc (2.m.) 13 - 16  

 

2017.04.18.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 1 - 3  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 4 - 3  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 3 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 3 - 10  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 1 - 3  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 0 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Diego 5 - 4  
Chicago Cubs - Milwaukee 3 - 6  
Houston - LA Angels 3 - 0  
LA Dodgers - Arizona 2 - 4  
Minnesota - Cleveland 1 - 3  
NY Yankees - Chicago WS 7 - 4  
Oakland - Texas 0 - 7  
Seattle - Miami 6 - 1  
St. Louis - Pittsburgh 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Ceske Budejovice - Jihlava 2 - 3  
Pardubice - Karlovy Vary 1 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec (3.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Kalpa (1.m.) 2 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Ottawa (3.m.) 3 - 3  
Calgary - Anaheim (3.m.) 4 - 4  
Nashville - Chicago (3.m.) 2 - 2  
Toronto - Washington (3.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - HV 71 (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió I./A, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Ausztria (Helyszín: Ausztria) 1 - 3  
Japán - Norvégia 5 - 3  
Magyarország - Dánia 2 - 0  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Kazzink-Torpedo (4.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Szlovénia 3 - 5  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Decin (3.m.) 54 - 72  
Opava - USK Praha (3.m.) 72 - 57  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Baskonia Vitoria (1.m.) 98 - 90  
Panathinaikosz - Fenerbahce Ülker (1.m.) 58 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Nanterre 58 - 58  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Pécs 79 - 79  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Indiana (2.m.) 117 - 111  
San Antonio - Memphis (2.m.) 96 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - P. Avenida (2.m.) 39 - 61  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Mors 28 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Bidasoa Irun 39 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Kristianstad (3.m.) 26 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Redbergslids (2.m.) 23 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Bury 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Rosario Central 1 - 2  
Gimnasia LP - Aldosivi 1 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Leicester (Ki jut tovább?)    
Bayern München - Real Madrid (Ki jut tovább?)    
Leicester - Atl. Madrid 1 - 1  
Real Madrid - Bayern München 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Liteksz Lovecs 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Znojmo 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Randers 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Paris SG 2 - 3  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Beitar TA Ramla 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Jerv 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - WSG Wattens 0 - 2  
Horn - Austria Lustenau 1 - 2  
Wacker Innsbruck - Kapfenberg 3 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Nacional Asuncion 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Värnamo - Brommapojkarna 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Palanka - Novi Pazar 4 - 0  
Cukaricki - Radnik Surdulica 1 - 2  
RAD Belgrád - Borac 1 - 2  
Spartak Subotica Zdrepcev - Metalac Gornji Milanovac 3 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 1 - 3  
Mladost Lucani - Radnicki Nis 3 - 2  
Vojvodina - Napredak Krusevac 2 - 1  
Vozdovac - Javor Matis 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Giresunspor 1 - 2  
Bandirmaspor - Göztepe Izmír 3 - 1  
Sivasspor - Ümraniyespor 0 - 0  
Yeni Malatyaspor - Eskisehirspor 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Portadown 3 - 2  
Ballinamallard Utd. - Dungannon 1 - 4  
Ballymena Utd. - Cliftonville 4 - 1  
Carrick - Glentoran 1 - 2  
Crusaders - Coleraine 3 - 2  
Linfield - Glenavon 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - LJ Modena (2.m.) 1 - 3  
Conegliano - Bisonte Firenze (3.m.) 3 - 0  
Novara - Scandicci (3.m.) 3 - 1  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - Z. Yuelong(10 nyert frame-ig) 10 - 5  
J. Higgins - M. Gould (10 nyert frame-ig) 10 - 6  
L. Wenbo - S. Carrington (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - J-W. Tsonga 2 - 1  
B. Coric - J. Chardy 1 - 2  
B. Paire - T. Haas 0 - 2  
C. Berlocq - P-H. Herbert 2 - 1  
C. Berlocq - P. Kohlschreiber    
D. Dzumhur - R. Haase 0 - 2  
F. Delbonis - R. Haase    
F. Lopez - D. Medvedev 2 - 0  
G. Müller - T. Robredo 2 - 0  
G. Simon - N. Djokovic 1 - 2  
J-L. Struff - C. Ruud 2 - 0  
J. Sousa - P. Cuevas 0 - 2  
K. Khachanov - N. Mahut 2 - 0  
L. Pouille - R. Harrison 2 - 0  
M. Granollers - P. Lorenzi 0 - 2  
M. Zverev - J. Vesely 0 - 2  
N. Almagro - D. Goffin 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CarrenoBusta/Garcia-Lopez - Arneodo R / Nys H 0 - 2  
Zverev A / Zverev M - Lorenzi P / Ramos-Vinolas 2 - 0  
Tenisz (Qingdao, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - Y. Bai 0 - 2  
Tenisz (Qingdao, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Munoz-De La Nava - J. Tipsarevic 0 - 2  
I. Ivashka - Ze Zhang 2 - 1  
M. Bourgue - Faj. Sun 2 - 0  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - H. Zeballos 0 - 2  
H. Laaksonen - T. Smyczek 2 - 0  
M. Kecmanovic - M. McDonald 2 - 0  
Tenisz (Taipei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jung - L. Lacko 0 - 2  
Ji. Wang - A. Kudryavtsev    
K-Y Lee - Y-H. Lu 0 - 2  
M. Baghdatis - S.W. Kwon 0 - 2  
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch. Liu - Ar. Rodionova 0 - 2  
J-Q. Kang - S. Sharipova 1 - 2  
Jia-J. Lu - S. Zheng 0 - 2  
K. Nara - L. Zhu 2 - 0  
M. Hibi - S. Akita 0 - 2  
Mi. Kato - R. Sawayanagi 0 - 2  
N-L. Han - S.J. Jang 0 - 2  
Z. Diyas - Xin. Han 2 - 0  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Xu Y-F - Sun X L / Wang Y 2 - 0  
GAO X / Tang H C - Liu W-T / Yang Z 2 - 0  
Grammatikopoulou V / Shar - Plipuech PE / Takahata K 1 - 2  
Tollaslabda (China Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marteen - C.C. Ting 0 - 2  
A. Namkul - Gua. Lu 0 - 2  
F.A. Kholik - P. Ren 2 - 1  
Fei. Sun - P.A. Maulana 2 - 0  
H. Dani - C.W. Chen 2 - 0  
Ho. Weng - H. Shimono 1 - 2  
J. Maliekal - Ru. Yan 0 - 2  
J. Yu Lun Tay - Q. Zheng 0 - 2  
K. Naraoka - J.V. Soong 0 - 2  
K.A. Nugraha - Ch.Hs. Lin 0 - 2  
S. Avihingsanon - Yu. Bai 2 - 1  
Y. Igarashi - Hai. Liu 2 - 1  
Y. Onodera - C.W. Lim 2 - 1  
Yue. Wang - Jun. Gu 0 - 2  
Z. Zhou - M.B. Pangisthu 2 - 1

 

2017.04.17.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawthorn - Geelong 48 - 134  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 4 - 3  
NY Yankees - St. Louis 9 - 3  
Darts (German Darts Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
German Darts Masters 2017    
J. de Graaf - J. Klaasen 5 - 6  
J. Klaasen - J. Wade 6 - 3  
J. Klaasen - M. van Gerwen 2 - 6  
J. Wade - G. Price 6 - 2  
J. Wade - P. Wright 6 - 3  
K. Anderson - J. Klaasen 4 - 6  
M. Suljovic - K. Anderson 2 - 6  
M. van Gerwen - C. Reyes 6 - 3  
P. Wright - S. Bunting 6 - 1  
R-Jo. Rodriguez - M. Smith 1 - 6  
R. van Barneveld - K. Huybrechts 6 - 4  
R. van Barneveld - M. van Gerwen 3 - 6  
S. Whitlock - M. Smith 6 - 4  
S. Whitlock - M. van Gerwen 2 - 6  
S. Whitlock - S. Siepmann 6 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiekko-Vantaa - SaPKo (4.m.) 0 - 0  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Pittsburgh (3.m.) 4 - 4  
NY Rangers - Montreal (3.m.) 1 - 3  
San Jose - Edmonton (3.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt Löwen - Bietigheim/Bissingen (2.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Német bajnokság 2016/17    
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Wolfsburg (5.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájci bajnokság 2016/17    
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Bern (6.m.) 1 - 5  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Kazzink-Torpedo (3.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Olaszország 5 - 5  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Pardubice (3.m.) 74 - 67  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Goyang (4.m.) 76 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Rosa Radom 80 - 74  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Siauliai 69 - 51  
Juventus Utena - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 91 - 97  
Vytautas Prienai - Neptunas Klaipeda 96 - 89  
Zalgiris Kaunas - Lietkabelis 84 - 62  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago (1.m.) 102 - 106  
Houston - Oklahoma City (1.m.) 118 - 87  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Telekom Bonn 92 - 84  
Göttingen - Ludwigsburg 84 - 75  
Skyliners Frankfurt - Jena 69 - 61  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Ragusa (1.m.) 78 - 59  
Lucca - UR Venezia (1.m.) 77 - 61  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Obradoiro Monbus 85 - 90  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Himki Moszkva 87 - 90  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Gummersbach 27 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Nellingen 38 - 32  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Winterthur (2.m.) 20 - 23  
Thun - Schaffhausen (2.m.) 21 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Lugi (2.m.) 21 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Oldham 1 - 0  
Charlton - Gillingham 3 - 0  
Fleetwood - Millwall 1 - 0  
Northampton - Shrewsbury 1 - 1  
Oxford Utd. - Port Vale 2 - 0  
Rochdale - Coventry 2 - 0  
Scunthorpe - Chesterfield 3 - 1  
Sheffield Utd. - Bradford 3 - 0  
Southend - Milton Keynes Dons 1 - 2  
Walsall - Swindon 1 - 0  
Wimbledon - Peterborough 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Crawley 1 - 0  
Barnet - Wycombe 0 - 2  
Cambridge Utd. - Exeter 1 - 0  
Carlisle - Stevenage 1 - 1  
Cheltenham - Grimsby 2 - 1  
Doncaster - Blackpool 0 - 1  
Leyton - Hartlepool 2 - 1  
Mansfield - Luton 1 - 1  
Morecambe - Colchester 1 - 1  
Notts County - Portsmouth 1 - 3  
Plymouth - Newport 6 - 1  
Yeovil - Crewe 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Brentford 1 - 1  
Birmingham - Burton 0 - 2  
Blackburn - Bristol City 1 - 1  
Brighton - Wigan 2 - 1  
Cardiff - Nottingham 1 - 0  
Derby County - Huddersfield 1 - 1  
Fulham - Aston Villa 3 - 1  
Ipswich - Newcastle 3 - 1  
Leeds - Wolverhampton 0 - 1  
Preston - Norwich 1 - 3  
QPR - Sheffield Wed. 1 - 2  
Reading - Rotherham 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Dover 1 - 0  
Barrow - North Ferriby Utd. 3 - 1  
Chester - Woking 2 - 3  
Dag & Red - Sutton Utd. 2 - 2  
Eastleigh - Bromley 2 - 1  
Gateshead - Lincoln 1 - 2  
Guiseley - Tranmere 1 - 2  
Macclesfield - Solihull Moors 1 - 3  
Maidstone Utd. - Boreham 1 - 0  
Southport - Forest Green 2 - 0  
Torquay - Braintree 3 - 1  
York - Wrexham 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - River Plate 0 - 2  
Union SF - Defensa Justicia 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Tubize 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Gent 0 - 1  
Zulte Waregem - FC Bruges 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - VfB Stuttgart 2 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Universidad Catolica 5 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Hradec Kralove 4 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Aarhus 1 - 0  
Viborg - Silkeborg 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - FC Köbenhavn 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Kolding 3 - 0  
Skovbakken - Ballerup 3 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Inter Turku 2 - 1  
Rovaniemi PS - Vaasa PS 2 - 4  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Ajaccio 4 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Maastricht 2 - 0  
Dordrecht - Telstar 0 - 2  
F. Sittard - Oss 2 - 0  
Helmond - Den Bosch 2 - 0  
NAC Breda - FC Eindhoven 3 - 3  
PSV 2 - Ajax 2 3 - 1  
RKC Waalwijk - Almere City 1 - 1  
Utrecht 2 - Cambuur 0 - 2  
Venlo - Emmen 0 - 0  
Volendam - Achilles'29 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Once Caldas 4 - 2  
Atl. Nacional Medellin - Envigado 2 - 0  
Rionegro Aguilas - Independiente Medellin 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning Hongyun - Guangzhou R&F 1 - 4  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Arka Gdynia 2 - 1  
Legia Varsó - Korona Kielce 0 - 0  
TBB Nieciecza - Piast Gliwice 1 - 0  
Wisla Krakkó - Zaglebie Lubin 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utenis Utena - Zalgiris Kaunas 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Cruz Azul 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Elverum 5 - 0  
Florö - Levanger 0 - 0  
Ranheim - Arendal 2 - 1  
Sandnes Ulf - Fredrikstad 0 - 0  
Start - Asane 4 - 0  
Tromsdalen - Kongsvinger 2 - 2  
Ullensaker/Kisa - Strömmen 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Lilleström 3 - 1  
Brann Bergen - Haugesund 3 - 1  
Molde - Valerenga 4 - 0  
Odd Grenland - Tromsö 1 - 0  
Sandefjord - Kristiansund 2 - 0  
Sogndal - Strömsgodset 1 - 1  
Stabaek - Sarpsborg 3 - 0  
Viking Stavanger - Rosenborg 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Valeranga 2 - 1  
Grand Bodö - Arna-Björnar 2 - 2  
LSK Kvinner - Klepp 6 - 1  
Medkila - Sandviken 1 - 1  
Röa - Stabaek 1 - 2  
Trondheims-Örn - Kolbotn 3 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Boston 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Benevento 1 - 0  
Carpi - Bari 2 - 0  
Cesena - Spezia 1 - 0  
Entella - Ternana 1 - 1  
Frosinone - Novara 2 - 3  
Perugia - Ascoli 0 - 0  
Pisa - Avellino 0 - 1  
Salernitana - Latina 2 - 1  
SPAL Ferrara - Trapani 2 - 1  
Verona - Cittadella 2 - 0  
Vicenza - Vercelli 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggiana - Gubbio 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 0  
Himki - Baltika Kalinyingrád 1 - 0  
Kubany Krasznodar - Tyumeny 3 - 1  
Mordovija Szaranszk - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Moszkva 1 - 3  
SZKA Habarovszk - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 0  
Szokol Szaratov - NyeftehimikNyizsnyekamszk 1 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Lucs Vlagyivosztok 3 - 0  
Tambov - Volgar Asztrahan 3 - 0  
Toszno - Szpartak Nalcsik 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - LASK Linz 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Sp. Trinidense 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Moreirense 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough - Arsenal 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Municipal Studentesc Iasi 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Steaua Bukarest 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Reus 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Villarreal 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Aarau 3 - 2  
Wohlen - Schaffhausen 0 - 1  
Xamax - Chiasso 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Thun 2 - 1  
Luzern - St. Gallen 2 - 0  
Young Boys - Grasshoppers 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Degerfors 1 - 1  
Frej Täby - Öster 0 - 1  
Helsingborg - Gefle 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Hammarby 1 - 2  
Göteborg - AFC Eskilstuna 1 - 1  
Kalmar - Jönköping Södra 1 - 3  
Norrköping - Sirius 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Hammarby IF 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Koper 2 - 2  
Domzale - Krsko Posavlje 5 - 3  
Olimpija Ljubljana - Kalcer Radomlje 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Dánia 3 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Danubio 1 - 0  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - UC Dublin 1 - 1  
Finn Harps - Sligo 0 - 1  
Galway - Derry City 2 - 0  
Limerick - Cork City 0 - 3  
Shamrock Rovers - Bohemians 3 - 1  
Shelbourne - Longford Town 0 - 2  
St. Patrick's - Bray 0 - 0  
Waterford Utd. - Cobh Ramblers 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Salford 38 - 6  
Leeds Rhinos - Widnes 42 - 22  
Leigh Centurions - Hull FC 10 - 24  
St. Helens - Castleford 26 - 22  
Wakefield - Wigan 10 - 16  
Warrington - Huddersfield 26 - 24  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Wests Tigers 26 - 22  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Bisonte Firenze (2.m.) 3 - 1  
Novara - Scandicci (2.m.) 3 - 1  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - G. Meier 1 - 0  
L. Aronian - M. Vachier-Lagrave 1 - 0  
M. Bluebaum - A. Naiditsch 0 - 1  
Yifan Hou - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Allen - J. Robertson (10 nyert frame-ig) 10 - 8  
M. Fu - L. Brecel (10 nyert frame-ig) 10 - 9  
S. Bingham - P. Ebdon (10 nyert frame-ig) 10 - 5  
S. Murphy - Y. Bingtao (10 nyert frame-ig) 10 - 8  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - G. Garcia-Lopez 2 - 1  
A. Zverev - A. Seppi 2 - 0  
B. Tomic - D.S. Schwartzman 0 - 2  
D. Evans - K. Edmund 0 - 2  
M. Klizan - N. Almagro 1 - 2  
N. Basilashvili - R. Bautista-Agut 1 - 2  
P. Carreno-Busta - F. Fognini 2 - 1  
R. Olivo - A. Ramos 0 - 2  
T. Berdych - An. Kuznetsov 2 - 1  
V. Troicki - P. Cuevas 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benneteau J / Pouille L - Haas T / Huey T 1 - 2  
Cilic M / Petzschner P - Mergea F / Qureshi A-U-h 0 - 2  
Dimitrov G / Zimonjic N - Paire B / Roger-Vasselin E 1 - 2  
Djokovic N / Troicki V - Muller G / Simon G 2 - 0  
Tenisz (Qingdao, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Wu - T. Gabashvili 2 - 0  
Tenisz (Sarasota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - L. Mayer 2 - 1  
T. Sandgren - R. Opelka 2 - 1  
Tenisz (Zhengzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Hozumi - H. Guo 2 - 0  
Fa. Liu - Vara. Wongteanchai 2 - 0  
H. Kuwata - Qia. Wang 0 - 2  
N. Hibino - A. Omae 2 - 0  
Pe. Plipuech - Y-Y. Duan 0 - 2  
S. Peng - S. Aoyama 2 - 0  
V. Grammatikopoulou - Y-F. Xu 2 - 0  
Zh. Yang - H.C. Tang 2 - 0  
Tenisz (Zhengzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Glushko J - LU J-J / YE Q Y 2 - 1  
Liu C / Zheng S - Rodionova A / Savinykh V 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,