Tippmix eredmények - 2016. szeptember 5-11.

2016-09-05
Tippmix eredmények - 2016. szeptember 5-11.
2016.09.11.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Tampa Bay 24 - 31  
Baltimore - Buffalo 13 - 7  
Dallas - NY Giants 19 - 20  
Houston - Chicago 23 - 14  
Indianapolis - Detroit 35 - 39  
Jacksonville - Green Bay 23 - 27  
Kansas City - San Diego 27 - 27  
New Orleans - Oakland 34 - 35  
NY Jets - Cincinnati 22 - 23  
Philadelphia - Cleveland 29 - 10  
Seattle - Miami 12 - 10  
Tennessee - Minnesota 16 - 25  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 4 - 2  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 0 - 5  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 8 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 8 - 5  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 4 - 3  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 9 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 3 - 11  
Arizona - San Francisco (22:10) 3 - 5  
Atlanta - NY Mets 4 - 3  
Atlanta - NY Mets (19:35) 3 - 10  
Chicago WS - Kansas City 5 - 6  
Chicago WS - Kansas City (20:10) 0 - 2  
Detroit - Baltimore 3 - 11  
Detroit - Baltimore (19:08) 1 - 3  
LA Angels - Texas 5 - 8  
LA Angels - Texas (21:35) 3 - 2  
Miami - LA Dodgers 0 - 5  
Miami - LA Dodgers (19:10) 3 - 0  
Minnesota - Cleveland 2 - 1  
Minnesota - Cleveland (20:10) 1 - 7  
NY Yankees - Tampa Bay 2 - 4  
Oakland - Seattle 2 - 3  
Pittsburgh - Cincinnati 7 - 8  
Pittsburgh - Cincinnati (19:35) 0 - 8  
San Diego - Colorado 6 - 3  
San Diego - Colorado (22:40) 2 - 3  
St. Louis - Milwaukee 5 - 1  
St. Louis - Milwaukee (20:15) 1 - 2  
Toronto - Boston 8 - 11  
Washington - Philadelphia 3 - 0  
Washington - Philadelphia (19:35) 3 - 2  
Darts (European Darts Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - J. Klaasen 5 - 6  
D. Chisnall - G. Price 3 - 6  
European Darts Trophy 2016    
I. White - M. Suljovic 3 - 6  
J. Klaasen - M. van Gerwen 2 - 6  
J. Wade - A. Jenkins 6 - 3  
J. Wade - M. Smith 6 - 5  
K. Huybrechts - G. Price 6 - 4  
K. Huybrechts - M. van Gerwen 5 - 6  
K. Huybrechts - T. Jenkins 6 - 5  
M. Smith - R. Thornton 6 - 4  
M. Suljovic - P. Wright 6 - 1  
M. van Gerwen - S. Whitlock 6 - 3  
P. Wright - J. Cullen 6 - 5  
Futsal (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Portugália 1 - 1  
Üzbegisztán - Panama 1 - 3  
Futsal (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thaiföld - Oroszország 4 - 6  
Futsal (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mozambik - Ausztrália 2 - 3  
Jégkorong (BL, 14. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Kalpa 1 - 3  
Jégkorong (BL, 16. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Steelers - Salzburg 5 - 2  
Jégkorong (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Mannheim 2 - 1  
Jégkorong (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Esbjerg 7 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mountfield HK 3 - 1  
Karlovy Vary - Liberec 1 - 5  
Litvínov - Zlín 3 - 6  
Mladá Boleslav - Olomouc 0 - 2  
Pardubice - Sparta Praha 2 - 3  
Plzen - Trinec 1 - 2  
Vítkovice - Chomutov 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Slovan Bratislava 3 - 4  
Barisz Asztana - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 4  
CSZKA Moszkva - Szeversztal Cserepovec 5 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Medvescak Zagreb 3 - 5  
Szibir Novoszibirszk - Jugra Hanti-Manszijszk 7 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Dinamo Riga 3 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Újpest 5 - 3  
MAC Budapest - Csíkszereda 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Kongsvinger 6 - 1  
Manglerud - Lillehammer 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice 2 - 2  
Martin - Poprad 4 - 1  
MHK 32 L Mikulas - Nitra 3 - 3  
Nove Zamky - Zilina 1 - 0  
Trencin - Zvolen 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Rubin Tyumeny 3 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Zauralje Kurgan 1 - 3  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Molot Perm 4 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - USA 5 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.P. Drucker - N. Arndt (21. szakasz) 0 - 1  
Vuelta a Espana - 21. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahindra Enforcers - Meralco Bolts 83 - 86  
Star Hotshots - Tropang Texters 105 - 115  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Chicago 86 - 96  
Dallas - New York 84 - 81  
San Antonio - Minnesota 76 - 81  
Washington - Indiana 73 - 80  
Kézilabda (BL-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Yenimahalle - Sercodak Dalfsen 31 - 22  
Glassverket - Podravka Koprivnica 28 - 19  
Kézilabda (BL-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iuventa Michalovce - Lublin 21 - 33  
Krim Ljubljana - Conversano 37 - 16  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Csurgó 23 - 19  
Dukla Praha - Famiglia Peja 31 - 23  
Zarja Kaszpija Asztrahany - Metaloplastika 17 - 20  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Balmazújváros 21 - 18  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Falk Horten 28 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Tertnes Bergen 19 - 22  
Stabaek - Raelingen 25 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Gummersbach 25 - 34  
Kiel - Lemgo 34 - 23  
Magdeburg - DHfK Leipzig 21 - 21  
Minden - Göppingen 25 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Nellingen 33 - 26  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Nexe Nasice 24 - 20  
Metalurg Skopje - Veszprém 20 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Gossau 33 - 29  
Suhr Aarau - Basel 19 - 19  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Nottingham 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Parana - Atl. Los Andes 2 - 0  
Crucero del Norte - Instituto Cordoba 1 - 2  
Guillermo Brown - Dep. Flandria 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Belgrano de Cordoba 3 - 0  
Estudiantes LP - Sarmiento 1 - 0  
Independiente - Godoy Cruz 2 - 0  
Newell's - Tigre 1 - 0  
Vélez Sarsfield - Rosario Central 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Zira 2 - 0  
Sumqayit - Inter Baku 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Roeselare 1 - 2  
OH Leuven - Tubize 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Charleroi 3 - 2  
Gent - Lokeren 3 - 0  
Standard Liege - Genk 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - CSZKA Szófia 2 - 0  
Pirin Blagoevgrad - Botev Plovdiv 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Vila Nova 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Internacional 2 - 1  
Chapecoense - Coritiba 1 - 0  
Cruzeiro - Botafogo 0 - 2  
Gremio - Palmeiras 0 - 0  
Ponte Preta - America MG 1 - 1  
Santos - Corinthians 2 - 1  
Sao Paulo - Figueirense 3 - 1  
Sport Recife - Santa Cruz PE 5 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Augsburg 1 - 2  
Mainz - Hoffenheim 4 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Fürth 1 - 1  
Hannover - Dynamo Dresden 0 - 2  
Sandhausen - Kaiserslautern 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paderborn - Holstein Kiel 1 - 3  
Zwickau - Erfurt 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Colo Colo 2 - 2  
Cobresal - Universidad de Chile 2 - 0  
O'Higgins - Huachipato 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEZ Zakakiou - Apollon Limasszol 0 - 4  
Arisz Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 2  
Ermisz Aradippou - Anagenniszi Derinia 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zizkov - Sokolov 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Brno 3 - 0  
Jablonec - Dukla Praha 1 - 1  
Teplice - Slavia Praha 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Skive 1 - 3  
Helsingor - Fredericia 4 - 0  
Hobro - LFA Nyköbing 1 - 0  
Naestved - Vendsyssel 1 - 3  
Roskilde - Fremad Amager 1 - 0  
Vejle - Köge 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Bröndby 0 - 1  
Sönderjyske - Silkeborg 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Sangju Sangmu 1 - 0  
Jeju - Ulsan 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Haka 3 - 0  
KTP - EIF 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Metz 0 - 3  
Nice - Marseille 3 - 2  
Rennes - Caen 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Xanthi 4 - 1  
Giannina - Atromitosz Periszteri 3 - 0  
Olympiakosz - Veria 6 - 1  
PAOK - Panetolikosz 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Vitesse 1 - 0  
Feyenoord - ADO Den Haag 3 - 1  
Go Ahead Eagles - Roda 2 - 0  
Groningen - Sparta Rotterdam 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Rijeka 0 - 0  
Slaven Belupo - Lokomotív Zagreb 2 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Machine Sazi Tabriz 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Breidablik 1 - 1  
Fylkir - Vikingur Olafsvik 2 - 1  
Stjarnan - Valur 2 - 3  
Throttur Reykjavik - ÍA Akranes 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Ashdod 0 - 0  
Maccabi TA - Beitar Jerusalem 2 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Nagasaki 2 - 0  
Ehime - Roasso Kumamoto 1 - 0  
Gifu - JEF United Chiba 0 - 2  
Kamatamare Sanuki - Zweigen Kanazawa 1 - 1  
Kitakyushu - Tokushima 0 - 1  
Machida Zelvia - Yokohama FC 1 - 1  
Matsumoto Yamaga - Kyoto 2 - 0  
Mito - Tokyo Verdi 1 - 1  
Okayama - Yamaguchi 1 - 0  
Sapporo - Thespakusatsu Gunma 3 - 1  
Shimizu SP - Yamagata 3 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Ordabasy Shymkent 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Alianza Petrolera 2 - 2  
Envigado - Dep. Tolima 1 - 0  
Independiente Medellin - Dep. Pasto 2 - 0  
Junior de Barranquilla - Fortaleza 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Shanghai Shenhua 1 - 1  
Shijiazhuang - Jiangsu 1 - 6  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigry Suwalki - Pogon Siedlce 1 - 4  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Wisla Krakkó 2 - 1  
Lech Poznan - Pogon Szczecin 3 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Spartaks Jurmala 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Chiapas 2 - 0  
Cruz Azul - América 3 - 4  
Leon - Atlas 4 - 1  
Monarcas Morelia - Tigres 0 - 2  
Monterrey - Tijuana 0 - 0  
Necaxa - Santos Laguna 2 - 1  
UNAM Pumas - Queretaro 4 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Toronto 1 - 2  
Columbus - Vancouver 1 - 3  
Dallas - Colorado 0 - 1  
New England - New York City FC 3 - 1  
New York - D.C. United 2 - 2  
Philadelphia - Montreal 1 - 1  
Portland - Salt Lake 1 - 0  
San Jose - Seattle 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Sopron 1 - 0  
Cigánd - Puskás Akadémia 0 - 1  
Csákvár - Szolnok 2 - 2  
Dorog - Kozármisleny 0 - 2  
Mosonmagyaróvár - Balmazújváros 1 - 2  
Nyíregyháza - Szeged 2011 2 - 0  
Siófok - Cegléd 4 - 2  
SZEOL - Kisvárda 0 - 1  
Vác - Soroksár 2 - 2  
ZTE - Budaörs 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Raufoss 2 - 0  
Jerv - Asane 2 - 0  
Kristiansund - KFUM Oslo 3 - 2  
Ranheim - Levanger 3 - 1  
Sandefjord - Ullensaker/Kisa 1 - 0  
Sandnes Ulf - Kongsvinger 1 - 1  
Strömmen - Mjöndalen 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Odd Grenland 2 - 4  
Molde - Haugesund 0 - 0  
Sarpsborg - Bodö/Glimt 1 - 2  
Stabaek - Rosenborg 0 - 2  
Tromsö - Sogndal 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Torino 2 - 1  
Bologna - Cagliari 2 - 1  
Chievo - Lazio 1 - 1  
Milan - Udinese 0 - 1  
Pescara - Internazionale 1 - 2  
Roma - Sampdoria 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ternana - Spezia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giana Erminio - Como 1 - 3  
Livorno - Carrarese 1 - 0  
Lucchese - Alessandria 0 - 1  
Lupa Roma - Tuttocuoio 1 - 2  
Pontedera - Olbia 0 - 0  
Pro Piacenza - Cremonese 2 - 3  
Renate - Piacenza 1 - 1  
Viterbese - Racing Club Roma 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Reggina 2 - 2  
Catanzaro - Andria 3 - 0  
Foggia - Vibonese 3 - 0  
Matera - Cosenza 3 - 2  
Melfi - Lecce 1 - 3  
Messina - Virtus Francavilla 1 - 1  
Monopoli - Juve Stabia 0 - 1  
Paganese - Casertana 0 - 1  
Taranto - Siracusa 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Zenit Szentpétervár 0 - 5  
Szpartak Moszkva - Lokomotív Moszkva 1 - 0  
Ufa - FK Krasznodar 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Salzburg 0 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Olimpia Asuncion 1 - 2  
Guarani Asuncion - Sp. Luqueno 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Viseu 2 - 1  
Cova Piedade - Santa Clara 1 - 1  
Fafe - Leixoes 0 - 0  
Gil Vicente - Aves 0 - 0  
Guimaraes B - Portimonense 1 - 5  
Porto B - Penafiel 2 - 2  
Varzim - Sporting CP B 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Boavista 3 - 0  
Chaves - Setúbal 0 - 0  
Marítimo - Rio Ave 0 - 1  
Pacos Ferreira - Estoril 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swansea - Chelsea 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Botosani 0 - 1  
Steaua Bukarest - Astra Giurgiu 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Gimnastic 1 - 0  
Cadiz - Getafe 3 - 0  
Girona - Almería 3 - 3  
Huesca - Cordoba 3 - 0  
Oviedo - Mirandes 0 - 0  
Rayo Vallecano - Mallorca 1 - 0  
UCAM Murcia - Elche 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Union Mutilvera 0 - 1  
Celta Vigo B - Izarra 2 - 1  
Cultural Leonesa - Somozas 2 - 0  
Ferrol - R. Santander 0 - 1  
Lealtad - Guijuelo 2 - 1  
Osasuna B - Arandina 4 - 2  
Ponferradina - Coruxo 1 - 0  
Pontevedra - Palencia Balompie 2 - 1  
Tudelano - Boiro 0 - 0  
Valladolid B - Caudal Deportivo 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Real Sociedad B 0 - 0  
Fuenlabrada - Navalcarnero 0 - 2  
Leioa - Mensajero 2 - 0  
Majadahonda - De Los Reyes 2 - 0  
Real Union Irun - Albacete 0 - 0  
Socuellamos - Arenas de Getxo 1 - 0  
Toledo - UD Logrones 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Barcelona B 3 - 2  
Atl. Baleares - Gava 2 - 2  
Ebro - Eldense 1 - 0  
Hercules - UE Llagostera 1 - 0  
L'Hospitalet - Levante B 1 - 0  
Mallorca B - Cornella 0 - 3  
Villarreal B - Sabadell 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Real Jaen 1 - 1  
El Ejido - Cartagena 1 - 0  
Jumilla - Real Murcia 2 - 0  
La Hoya Lorca - Melilla 0 - 2  
La Roda - San Fernando 1 - 2  
Linares - Atl. Sanluqueno 2 - 0  
Linense - Villanovense 0 - 2  
Mancha Real - Marbella 1 - 2  
Merida - Granada B 1 - 0  
Rec. Huelva - UD Extremadura 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Ath. Bilbao 0 - 1  
Granada - Eibar 1 - 2  
Sp. Gijón - Leganes 2 - 1  
Valencia - Betis 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Chiasso 1 - 0  
Servette - Wohlen 6 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Vaduz 5 - 0  
Sion - Thun 1 - 0  
St. Gallen - Lugano 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Atvidaberg 2 - 2  
Syrianska - Sirius 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Djurgarden 1 - 2  
Norrköping - Jönköping Södra 5 - 1  
Sundsvall - AIK Stockholm 1 - 3  
Östersund - Helsingborg 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Partizan Belgrád 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - HIT Gorica 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Bandirmaspor 1 - 1  
Balikesirspor - Göztepe Izmír 2 - 1  
Gaziantep Bld. Spor - Adana Demirspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Konyaspor 1 - 3  
Fenerbahce - Bursaspor 0 - 1  
Rizespor - Akhisar 1 - 0  
Trabzonspor - Osmanlispor 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Olekszandria 1 - 0  
Olimpik Doneck - Dnipro 3 - 0  
Vorszkla Poltava - Volyn Lutszk 2 - 1  
Zirka Kirovográd - Kárpáti Lviv 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Villa Epanyola 1 - 0  
Defensor - Sud América 2 - 0  
Juventud - Atl. River Plate 0 - 0  
Liverpool Montevideo - Nacional 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Cefn Druids 2 - 0  
Cardiff Met University - Connah's Quay 1 - 2  
TNS - Bangor City 4 - 0  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pedrosa - A. Dovizioso (San Marinó-i Nagydíj) 1 - 0  
J. Lorenzo - M. Marquez (San Marinó-i Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - M. Vinales (San Marinó-i Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, San Marinó-i Nagydíj    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol United - Northampton Saints 10 - 32  
Exeter - Saracens 13 - 34  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Brive 36 - 23  
Toulouse - Toulon 15 - 32  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Waikato 32 - 35  
Canterbury - Hawke'S Bay 63 - 7  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penrith Panthers - Canterbury Bulldogs 28 - 12  
Strandfoci (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Franciaország 3 - 4  
Csehország - Oroszország 1 - 5  
Strandfoci (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Fehéroroszország 1 - 2  
Ukrajna - Spanyolország 1 - 3  
Strandfoci (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Törökország 5 - 7  
Magyarország - Moldova 4 - 4  
Strandfoci (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Svájc 6 - 3  
Olaszország - Portugália 3 - 8  
Strandröplabda (Timmendorfer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Erdmann J / Kaczmarek T 2 - 1  
Boeckermann / Flueggen - Poniewaz B / Poniewaz D 2 - 0  
Erdmann J / Kaczmarek T - Lohmann M / Popp M 2 - 0  
Matysik K / Walkenhorst A - Erdmann J / Kaczmarek T 1 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Betzien M / Ehlers N 2 - 0  
Tenisz (Alphen, Netherlands)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Haase - J-L. Struff 0 - 2  
Tenisz (Dalian, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Eguchi - Kr. Pliskova    
Tenisz (Dalian, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lertpitaksinchai N / Romp - Lee Y-H / Takahata K 0 - 2  
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Almagro - J. Janowicz 0 - 2  
Tenisz (Québec City-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - P. Kania 2 - 1  
A. Panova - T. Martincova 0 - 2  
B. Stefkova - B. Krejcikova 0 - 2  
D. Lao - S. Karatantcheva 2 - 1  
J. Jaksic - D. Lao 0 - 2  
J. Jaksic - M. Moreau 2 - 0  
L. Davis - M. Hibi 2 - 0  
L. Hradecka - J. Loeb 0 - 2  
Tenisz (Tokió I.-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Okuno - Vara. Wongteanchai 0 - 2  
A. Shimizu - A. Lottner 0 - 2  
D. Hantuchova - M. Imanishi 2 - 1  
Mi. Kato - Zh. Yang 2 - 0  
R. Peterson - N-L. Han 2 - 0  
S. Aoyama - S.J. Jang 1 - 2  
S. Sharipova - A. Naydenova 2 - 0  
Y-F. Xu - E. Sema    
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - S. Wawrinka 1 - 3  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - Mattek-S./Safarova 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesian Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yux. Huang - Y. Shi    
Tollaslabda (Indonesian Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - J.W. Goh 2 - 0  

 

2016.09.10.
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - North Melbourne Kangaroos 141 - 79  
Sydney Swans - Greater Western Sydney 55 - 91  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 2 - 7  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 4 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 0 - 1  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 9 - 1  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 4 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 6 - 7  
Atlanta - NY Mets 4 - 6  
Chicago WS - Kansas City 7 - 2  
Detroit - Baltimore 4 - 3  
Houston - Chicago Cubs 0 - 2  
Houston - Chicago Cubs (19:05) 2 - 1  
LA Angels - Texas 1 - 2  
Miami - LA Dodgers 4 - 1  
Minnesota - Cleveland 4 - 5  
NY Yankees - Tampa Bay 7 - 5  
NY Yankees - Tampa Bay (22:05) 5 - 1  
Oakland - Seattle 2 - 3  
Oakland - Seattle (22:05) 3 - 14  
Pittsburgh - Cincinnati 3 - 4  
San Diego - Colorado 1 - 4  
St. Louis - Milwaukee 4 - 3  
Toronto - Boston 3 - 13  
Toronto - Boston (19:07) 3 - 2  
Washington - Philadelphia 5 - 4  
Darts (European Darts Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - A. Jenkins 5 - 6  
B. van de Pas - J. Payne 6 - 1  
D. Chisnall - J. Caven 6 - 5  
G. Price - J. Wattimena 6 - 2  
I. White - D. Petersen 6 - 5  
J. Klaasen - V. van der Voort 6 - 1  
J. Wade - J. Pipe 6 - 5  
K. Huybrechts - K. Anderson 6 - 0  
M. Smith - D. van den Bergh 6 - 0  
M. Suljovic - V. Kamphuis 6 - 0  
M. van Gerwen - K. Brown 6 - 2  
P. Wright - A. Smith 6 - 0  
R. Thornton - M. Schindler 6 - 5  
S. Bunting - J. Cullen 4 - 6  
S. Whitlock - R. Evans 6 - 5  
T. Jenkins - Z. Lerchbacher 6 - 5  
Futsal (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Egyiptom 1 - 7  
Jégkorong (BL, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Gap 4 - 0  
Jégkorong (BL, 15. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Comarch Cracovia 7 - 0  
Jégkorong (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Djurgarden 3 - 3  
Jégkorong (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukko - Ingolstadt 1 - 3  
Jégkorong (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Krefeld 5 - 3  
Jégkorong (BL, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SaiPa - Eisbären Berlin 6 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Vityaz Podolszk 2 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Jokerit 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Dinamo Moszkva 1 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Dinamo Minszk 1 - 2  
Szocsi - Admiral Vlagyivosztok 6 - 5  
Szpartak Moszkva - Amur Habarovszk 1 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Red Star Kunlun 3 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrád - Brassó 1 - 5  
Debrecen - Galati 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Stjernen 2 - 3  
Storhamar - Valerenga 1 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt Löwen - Kassel 4 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Olten 2 - 3  
Rapperswil - Winterthur 1 - 3  
Red Ice Martigny - Chaux-de-Fonds 2 - 2  
Zug 2 - GCK Lions 3 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Zug 3 - 2  
Kloten - Bern 4 - 0  
Langnau Tigers - Zürich Lions 1 - 2  
Lausanne - Fribourg 6 - 4  
Lugano - Ambri 5 - 3  
Servette - Biel 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Dinamo Balasiha 6 - 5  
Barsz Kazany B - Tver 0 - 3  
Burany Voronyezs - Kazzink-Torpedo 0 - 6  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Himik Voszkreszenszk 4 - 2  
Rjazany - Szarjarka Karaganda 1 - 1  
Szarov - Dinamo Szentpétervár 1 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 1 - 1  
Svédország - Finnország 6 - 3  
USA - Kanada 4 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - A. Contador Velasco (20. szakasz) 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - J.E. Chaves Rubio (20. szakasz) 0 - 1  
Vuelta a Espana 2016 - 20. szakasz    
Kosárlabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Belgium 55 - 72  
Svájc - Izland 83 - 80  
Kosárlabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Hollandia 61 - 75  
Dánia - Németország 73 - 73, h.u. 106 - 102  
Kosárlabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Oroszország 67 - 78  
Kosárlabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Észtország 79 - 63  
Portugália - Lengyelország 74 - 81  
Kosárlabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Ukrajna 67 - 72  
Koszovó - Szlovénia 81 - 91  
Kosárlabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Grúzia 64 - 84  
Szlovákia - Montenegró 62 - 99  
Kosárlabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Macedónia 74 - 82  
Nagy-Britannia - Magyarország 80 - 88  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Avellino 81 - 74  
Telekom Bonn - Darussafaka 58 - 100  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - Alaska Aces 87 - 103  
SM Beermen - RS Elasto Painters 82 - 75  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Chicago 95 - 88  
New York - Connecticut 89 - 82  
San Antonio - Dallas 84 - 92  
Washington - Seattle 76 - 81  
Kézilabda (BL-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Ankara Yenimahalle 34 - 23  
Podravka Koprivnica - Sercodak Dalfsen 30 - 17  
Kézilabda (BL-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Bera Bera (Helyszín: Spanyolország) 20 - 28  
Leipzig - Hypo Niederösterreich 32 - 30  
Kézilabda (BL-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - Iuventa Michalovce 28 - 22  
Lublin - Conversano 27 - 28  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Skjern 23 - 27  
Mors - Aalborg 21 - 28  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASA Aarhus - Kfum Köbenhavn 17 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London GD Handball Club - Maccabi Rishon (Helyszín: Izrael) 22 - 41  
Polva Serviti - Politehnica Timisoara 21 - 25  
Volendam - Chambery 16 - 36  
Zamet - Creteil 24 - 27  
Zaporozsje - Olimpus Chisinau 40 - 21  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Balatonfüred 24 - 23  
Komló - Cegléd 20 - 22  
Mezőkövesd - Eger 20 - 21  
Szeged - Tatabánya 26 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Wetzlar 22 - 26  
Burgdorf-Hannover - Flensburg 20 - 35  
Erlangen - Melsungen 29 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Metzingen 27 - 28  
Buxtehude - Oldenburg 29 - 27  
Dortmund - Göppingen 25 - 25  
SVG Celle - Bietigheim 22 - 35  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Celje 25 - 31  
Vardar Pro Skopje - Veszprém 29 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Anaitasuna 23 - 26  
Ciudad Encantada - Huesca 34 - 24  
Morrazo Cangas - Puerto Sagunto 27 - 37  
Naturhouse La Rioja - Quabit Guadalajara 30 - 23  
Sinfin - Ademar Leon 23 - 28  
Valladolid - AX Puente Genil 26 - 27  
Villa de Aranda - Bidasoa Irun 28 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Amacitia Zürich 21 - 21  
Kriens - Thun 28 - 29  
Schaffhausen - Winterthur 29 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Milton Keynes Dons 1 - 1  
Bristol Rovers - Rochdale 2 - 2  
Bury - Shrewsbury 2 - 1  
Fleetwood - Charlton 2 - 2  
Gillingham - Bradford 1 - 1  
Millwall - Coventry 1 - 1  
Northampton - Walsall 2 - 0  
Oldham - Chesterfield 0 - 0  
Oxford Utd. - Swindon 2 - 0  
Peterborough - Port Vale 2 - 2  
Scunthorpe - Southend 4 - 0  
Wimbledon - Sheffield Utd. 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Leyton 2 - 2  
Colchester - Blackpool 3 - 2  
Crewe - Exeter 2 - 0  
Luton - Grimsby 1 - 2  
Mansfield - Barnet 0 - 1  
Morecambe - Doncaster 1 - 5  
Newport - Cheltenham 2 - 2  
Notts County - Accrington 0 - 2  
Plymouth - Cambridge Utd. 2 - 1  
Portsmouth - Wycombe 4 - 2  
Stevenage - Crawley 2 - 1  
Yeovil - Hartlepool 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Brentford 0 - 2  
Derby County - Newcastle 0 - 2  
Fulham - Birmingham 0 - 1  
Leeds - Huddersfield 0 - 1  
Norwich - Cardiff 3 - 2  
Preston - Barnsley 1 - 2  
QPR - Blackburn 1 - 1  
Rotherham - Bristol City 2 - 2  
Sheffield Wed. - Wigan 2 - 1  
Wolverhampton - Burton 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Chester 0 - 0  
Barrow - Boreham 1 - 1  
Braintree - Gateshead 1 - 4  
Bromley - Macclesfield 0 - 1  
Dover - Forest Green 4 - 3  
Eastleigh - Southport 1 - 1  
Guiseley - Woking 1 - 1  
North Ferriby Utd. - Maidstone Utd. 0 - 2  
Solihull Moors - Dag & Red 2 - 5  
Torquay - York 2 - 0  
Tranmere - Lincoln 0 - 1  
Wrexham - Sutton Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Santamarina Tandil 0 - 2  
Brown de Adrogue - Juventud Un. Gualeguaychu 1 - 1  
Club Almagro - Boca Unidos 0 - 0  
Douglas Haig - Nueva Chicago 0 - 0  
Ferro Carril Oeste - Independiente de Mendoza 1 - 2  
San Martin de Tucuman - Chacarita Juniors 0 - 2  
Villa Dalmine - Gimnasia Jujuy 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Colón 0 - 0  
Defensa Justicia - San Lorenzo 0 - 2  
Huracan - Quilmes 1 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Lanus 0 - 0  
Patronato Parana - Gimnasia LP 0 - 1  
San Martin SJ - Racing Club 0 - 2  
Union SF - Aldosivi 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Gabala 0 - 8  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Saint-Gilloise 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Oostende 2 - 1  
Kortrijk - Westerlo 4 - 1  
Mechelen - St. Truiden 2 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Zulte Waregem 1 - 5  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftocsimik Burgasz - Levszki Szófia 1 - 2  
Slavia Szófia - Lokomotív Plovdiv 5 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Criciuma 3 - 0  
Goiás - Ceara 2 - 0  
Joinville - Tupi MG 1 - 1  
Nautico - Bahia 0 - 0  
Parana - Londrina 2 - 1  
Paysandu - Brasil de Pelotas 1 - 1  
Vasco da Gama - Oeste 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitória - Flamengo 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - E. Frankfurt 1 - 0  
Freiburg - Mönchengladbach 3 - 1  
Ingolstadt - Hertha BSC 0 - 2  
Leverkusen - Hamburg 3 - 1  
RB Leipzig - Dortmund 1 - 0  
Wolfsburg - 1. FC Köln 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pauli - Bielefeld 2 - 1  
Union Berlin - Karlsruhe 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Bremen Amatőr 1 - 0  
Fortuna Köln - Chemnitz 1 - 0  
FSV Frankfurt - Sonnenhof Grossaspach 1 - 3  
Lotte - Regensburg 3 - 2  
Mainz Amatőr - Magdeburg 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Universidad de Concepcion 0 - 2  
Dep. Temuco - San Luis de Quillota 2 - 0  
Palestino - Santiago Wanderers 0 - 0  
Universidad Catolica - Everton Vina Del Mar 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Karmiotissza Polemidion 3 - 0  
NEA Szalamina - APOEL Nicosia 0 - 4  
Omonia Nicosia - Doxa Katokopiasz 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Frydek Mistek 2 - 2  
Pardubice - Opava 0 - 2  
Prostejov - Znojmo 0 - 2  
Trinec - Olomouc 1 - 2  
Vlasim - Ostrava 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Pribram 2 - 0  
Karvina - Jihlava 3 - 0  
Liberec - Plzen 1 - 2  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - OB Odense 2 - 0  
Viborg - Horsens 2 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - FC Szöul 1 - 0  
Jeonbuk - Jeonnam 2 - 2  
Pohang - Suwon City 2 - 3  
Seongnam - Suwon Bluewings 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Naftan 3 - 1  
Gorodeja - Krumkacsi 1 - 1  
Isloch - FK Minszk 0 - 4  
Nyeman Grodno - Belsina Bobrujszk 1 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Granit Mikasevicsi 4 - 0  
Slavia Mozír - Dinamo Breszt 1 - 4  
Szluck - BATE Boriszov 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - GrIFK 4 - 2  
Oulu - Jazz Pori 2 - 2  
Turku PS - KPV Kokkola 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Valenciennes 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chateauroux - Creteil 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Dijon 3 - 1  
Bastia - Toulouse 2 - 1  
Guingamp - Montpellier 1 - 1  
Lille - Monaco 1 - 4  
Lorient - Nancy 0 - 2  
Lyon - Bordeaux 1 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassziopi Kerkyra - Plataniasz 0 - 1  
Levadiakosz - Panathinaikosz 0 - 3  
Panioniosz - Aszterasz Tripolisz 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Willem II 2 - 0  
Excelsior - Heracles 3 - 1  
Heerenveen - Twente 3 - 1  
Nijmegen - PSV 0 - 4  
Zwolle - Utrecht 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Osijek 0 - 1  
RNK Split - Istra 0 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Saipa Karaj 2 - 2  
Padideh Mashhad - Esteghlal K. 0 - 0  
Saba Qom - Zob Ahan 1 - 1  
Sepahan - Paykan 1 - 1  
Tractor Tabriz - Persepolis 0 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - KA Akureyri 1 - 4  
Keflavík - Leiknir F. 4 - 0  
Leiknir R. - Huginn 1 - 1  
Thor Akureyri - Grindavik 4 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - ÍBV 2 - 0  
Vikingur Reykjavik - Fjölnir 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Maccabi Haifa 1 - 1  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Bnei Sakhnin 3 - 0  
Hapoel Haifa - Hapoel Kfar Saba 1 - 2  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Raanana 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Nagoya GE 0 - 1  
FC Tokyo - Shonan Bellmare 3 - 0  
Gamba Osaka - Kofu 2 - 1  
Jubilo Iwata - Vissel Kobe 3 - 4  
Kashiwa R. - Kashima A. 2 - 0  
Kawasaki Frontale - Avispa Fukuoka 3 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Omiya Ardija 0 - 1  
Urawa RD - Sagan Tosu 2 - 0  
Vegalta Sendai - Yokohama FM 0 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhaiyk Ural - Tobol Kostanay 1 - 0  
Sahtar Karagandy - Atyrau 3 - 0  
Taraz - Zhetysu Taldykorgan 3 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Kairat Almaty 1 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Atl. Nacional Medellin 2 - 2  
Cortulua - Rionegro Aguilas 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Guangzhou Evergrande 0 - 3  
Liaoning Hongyun - Hangzhou Greentown 2 - 0  
Shandong Luneng - Changchun Yatai 1 - 1  
Tianjin Teda - Henan Jianye 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Sandecja Nowy Sacz 2 - 0  
Chrobry Glogow - GKS Tychy 2 - 2  
Olimpia Grudziadz - Gornik Zabrze 1 - 2  
Olsztyn - Miedz Legnica 0 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Kluczbork 4 - 0  
Znicz Pruszkow - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Arka Gdynia 1 - 0  
Piast Gliwice - Gornik Leczna 3 - 3  
TBB Nieciecza - Legia Varsó 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Liepajas Metalurgs 0 - 1  
Metta/Lu - Jelgava 0 - 1  
Rigas FS - Ventspils 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Pachuca 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Houston 3 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Újpest 2 - 1  
Gyirmót - Diósgyőr 1 - 0  
Mezőkövesd - Honvéd 3 - 1  
MTK - FTC 2 - 1  
Vasas - Paks 1 - 0  
Videoton - Haladás 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Viking Stavanger 0 - 0  
Valerenga - Strömsgodset 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Sassuolo 3 - 1  
Palermo - Napoli 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - SPAL Ferrara 1 - 1  
Avellino - Trapani 0 - 0  
Benevento - Verona 2 - 0  
Brescia - Perugia 1 - 1  
Frosinone - Latina 2 - 1  
Novara - Salernitana 1 - 0  
Vercelli - Cittadella 1 - 5  
Vicenza - Bari 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Robur Siena 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Bassano 1 - 2  
Lumezzane - Gubbio 0 - 1  
Modena - Maceratese 0 - 0  
Padova - Forli 2 - 0  
Pordenone - Teramo 3 - 1  
Sambenedettese - Mantova 1 - 3  
Santarcangelo - Parma 0 - 0  
Südtirol - Feralpisalo 1 - 2  
Venezia - Reggiana 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Tambov 1 - 2  
Dinamo Moszkva - SZKA Habarovszk 3 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - Himki 3 - 0  
Kubany Krasznodar - Szokol Szaratov 0 - 0  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Fakel Voronyezs 1 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Mordovija Szaranszk 1 - 0  
Szpartak Nalcsik - Lucs Vlagyivosztok 0 - 1  
Tyumeny - Szibir Novoszibirszk 3 - 1  
Volgar Asztrahan - Szpartak Moszkva 2 1 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Toszno 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Tom Tomszk 1 - 0  
Anzsi Mahacskala - Gazovik Orenburg 0 - 0  
CSZKA Moszkva - Terek Groznij 3 - 0  
Gazovik Orenburg - Anzsi Mahacskala 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Mattersburg 2 - 1  
Austria Wien - Wolfsberg 4 - 1  
St. Pölten - Ried 2 - 3  
Sturm Graz - Rapid Wien 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Dep. Capiata 2 - 1  
Nacional Asuncion - Caballero de Zeb.Cue 4 - 1  
Sol de America - River Plate Asuncion 2 - 6  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Freamunde 3 - 2  
Uniao Madeira - Olhanense 3 - 2  
Vizela - Braga B 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Nacional Madeira 2 - 1  
Porto - Guimaraes 3 - 0  
Sporting CP - Moreirense 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Southampton 2 - 1  
Bournemouth - West Bromwich 1 - 0  
Burnley - Hull City 1 - 1  
Liverpool - Leicester 4 - 1  
Manchester Utd. - Manchester City 1 - 2  
Middlesbrough - Crystal Palace 1 - 2  
Stoke - Tottenham 0 - 4  
West Ham - Watford 2 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Universitatea Craiova 0 - 0  
Voluntari - Poli Timisoara 4 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Inverness CT 1 - 1  
Celtic - Rangers 5 - 1  
Dundee - Kilmarnock 1 - 1  
Hearts - Hamilton 3 - 1  
Partick Thistle - St. Johnstone 0 - 2  
Ross County - Motherwell 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Greenock Morton 2 - 1  
Dumbarton - Hibernian 0 - 1  
Dunfermline - Dundee Utd. 1 - 3  
Raith Rovers - Falkirk 0 - 2  
St. Mirren - Queen of South 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Zaragoza 4 - 2  
Lugo - Sevilla B 1 - 0  
Reus - Numancia 1 - 1  
Tenerife - Valladolid 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Barakaldo 0 - 1  
Gernika - Real Madrid B 0 - 0  
Zamudio - Sestao River 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Saguntino - Valencia B 2 - 2  
Espanyol B - Badalona 2 - 3  
Prat - Lleida 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Alavés 1 - 2  
Celta Vigo - Atl. Madrid 0 - 4  
Malaga - Villarreal 0 - 2  
Real Madrid - Osasuna 5 - 2  
Sevilla - Las Palmas 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Le Mont Lausanne 2 - 1  
Xamax - Schaffhausen 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Grasshoppers 3 - 1  
Young Boys - Luzern 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Varberg 0 - 2  
Frej Täby - Dalkurd 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Kalmar 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Backa Palanka 2 - 0  
Metalac Gornji Milanovac - Novi Pazar 0 - 0  
Mladost Lucani - Radnik Surdulica 2 - 0  
Napredak Krusevac - Cukaricki 2 - 1  
Spartak Subotica Zdrepcev - Javor Matis 1 - 1  
Vozdovac - Radnicki Nis 1 - 4  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Ruzomberok 1 - 1  
Slovan Bratislava - Myjava 1 - 2  
Tatran Presov - Podbrezova 0 - 2  
Trencin - Trnava 3 - 3  
Zemplin Michalovce - Zilina 0 - 2  
Zlate Moravce - Dunajska Streda 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Krsko Posavlje 1 - 0  
Maribor - Kalcer Radomlje 4 - 0  
Rudar Velenje - Celje 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Mersin Idman Yurdu 0 - 2  
Denizlispor - Yeni Malatyaspor 1 - 1  
Elazigspor - Ümraniyespor 1 - 0  
Manisaspor - Eskisehirspor 3 - 3  
Samsunspor - Sivasspor 0 - 0  
Sanliurfaspor - Giresunspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Gaziantepspor 0 - 0  
Besiktas - Karabukspor 3 - 1  
Genclerbirligi - Alanyaspor 0 - 0  
Istanbul Basaksehir - Kasimpasa 3 - 1  
Kayserispor - Galatasaray 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zorya Luganszk - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Cerro 1 - 1  
Fenix Montevideo - Racing Montevideo 3 - 1  
Penarol - Montevideo Wanderers 0 - 1  
Plaza Colonia - Rampla Juniors 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Carmarthen 0 - 3  
Llandudno FC - Newtown 0 - 0  
Rhyl - Airbus 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Glentoran 2 - 0  
Ballymena Utd. - Cliftonville 3 - 2  
Coleraine - Carrick 2 - 0  
Crusaders - Dungannon 3 - 1  
Glenavon - Ballinamallard Utd. 0 - 1  
Linfield - Portadown 4 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Nomme Kalju 1 - 1  
Infonet Tallinn - Sillamae Kalev 4 - 2  
Levadia Tallinn - Trans Narva 5 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Bray 0 - 2  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Patrick's - Cobh Ramblers 3 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Newcastle 58 - 5  
Leicester - London Wasps 22 - 34  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Bayonne 40 - 20  
Clermont - Racing-Metro 47 - 10  
La Rochelle - Lyon 43 - 18  
Montpellier - Section Paloise 41 - 13  
Stade de France - Castres 29 - 25  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Harbour - Manawatu 29 - 25  
Otago - Tasman 30 - 27  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Dél-Afrika 23 - 17  
Új-Zéland - Argentína 57 - 22  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Cronulla Sharks 14 - 16  
Melbourne Storm - North Queensland Cowboys 16 - 10  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Ulster 11 - 22  
Connacht - Ospreys 11 - 32  
Glasgow Warriors - Leinster 33 - 25  
Röplabda (U20 Eb )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Szerbia 1 - 3  
U20Lengyelország - U20Ukrajna 3 - 1  
U20Oroszország - U20Olaszország 3 - 1  
U20Törökország - U20Németország 3 - 1  
Snooker (6 pirosas vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
6 pirosas vb 2016    
Strandfoci (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Spanyolország 2 - 4  
Ukrajna - Németország 2 - 2  
Strandfoci (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Csehország 3 - 4  
Oroszország - Franciaország 9 - 3  
Strandfoci (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Lengyelország 2 - 2  
Portugália - Svájc 1 - 3  
Strandfoci (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Görögország 0 - 6  
Törökország - Moldova 7 - 1  
Strandröplabda (Timmendorfer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann P A / Karpa M J - Windscheif S / Holler T 1 - 2  
Boeckermann / Flueggen - Erdmann J / Kaczmarek T 2 - 0  
Poniewaz B / Poniewaz D - Matysik K / Walkenhorst A 0 - 2  
Windscheif S / Holler T - Lohmann M / Popp M 1 - 2  
Strandröplabda (Timmendorfer, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Buethe B - Gernert M / Zautys T 2 - 0  
Borger K / Buethe B - Ittlinger S / Weiland Y 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Gernert M / Zautys T 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Borger K / Buethe B 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Laboureur C / Sude J 2 - 0  
Tenisz (Dalian, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Min - M. Eguchi 1 - 2  
Xin. Han - Kr. Pliskova    
Tenisz (Dalian, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abduraimova N / Marozava - Lee Y-H / Takahata K 0 - 2  
Lertpitaksinchai N / Romp - Omae A / Plipuech P 2 - 0  
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - J. Janowicz 1 - 2  
N. Almagro - A. Pavlasek 2 - 1  
Tenisz (Québec City-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - Bovina, Elena 2 - 0  
A. Hlavackova - P. Kania 0 - 2  
A. Panova - M. Sanchez 2 - 0  
B. Krejcikova - R. Anderson 2 - 0  
B. Stefkova - C. Leduc 2 - 0  
C. Robillard-Millette - T. Martincova 0 - 2  
J. Elie - J. Loeb 1 - 2  
L. Davis - M. Bouzkova 2 - 0  
L. Hradecka - A.S. Sanchez 2 - 1  
S. Marand - M. Hibi 1 - 2  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - T. Daniel 2 - 0  
Tenisz (Shanghai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Laaksonen - Y. Uchiyama 2 - 0  
Tenisz (Tokió I.-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shimizu - O. Savchuk 2 - 1  
E. Sema - H. Kuwata 2 - 0  
Hi. Sato - S. Aoyama 0 - 2  
J. Brady - D. Hantuchova 0 - 2  
J. Glushko - S. Sharipova 1 - 2  
J. Moore - M. Imanishi 0 - 2  
M. Ninomiya - A. Okuno 0 - 2  
N-L. Han - Ar. Rodionova 2 - 1  
O. Jabeur - S.J. Jang 0 - 2  
R. Peterson - R. Sawayanagi 2 - 0  
R. Voracova - Y-F. Xu 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - Mi. Kato 0 - 2  
U. Radwanska - A. Lottner 1 - 2  
Vara. Wongteanchai - L. Kumkhum 2 - 1  
Y.K. Chiang - Zh. Yang 0 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Wawrinka - K. Nishikori 3 - 1  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Soares B - CarrenoBusta/Garcia-Lopez 2 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ka. Pliskova - A. Kerber 1 - 2  
WTA - US Open 2016    
Tollaslabda (Indonesian Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nan Wei - Yux. Huang 1 - 2  
Y. Shi - J.P. Zhao 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesian Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - C. Pornpawee 2 - 1  
J.W. Goh - N. Jindapon 2 - 0  

 

2016.09.09.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Carolina 21 - 20  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ayana - H. Obiri (női 5000 m síkfutás, Brüsszel) 1 - 0  
A. Kipketer - A. Kszczot (800 m síkfutás, Brüsszel) 0 - 1  
A. Kiprop - E.M. Manangoi (1500 m síkfutás, Brüsszel) 1 - 0  
B. Spotakova - T. Khaladovich (női gerelyhajítás, Brüsszel) 1 - 0  
C. Ibarguen - O. Rypakova (női hármasugrás, Brüsszel) 1 - 0  
C. Kipruto - E. Jager (3000 m akadályfutás, Brüsszel) 1 - 0  
C. Martina - A. Edward (200 m síkfutás, Brüsszel) 1 - 0  
E. Thompson - D. Schippers (női 100 m síkfutás, Brüsszel) 1 - 0  
J. Lawson - F. Lapierre (távolugrás, Brüsszel) 0 - 1  
J. Stowers - C. Roleder (női 100 m gátfutás, Brüsszel) 1 - 0  
M.E. Barshim - B. Bondarenko (magasugrás, Brüsszel) 1 - 0  
N. Hastings - S. McPherson (női 400 m síkfutás, Brüsszel) 0 - 1  
O. Ortega - D. Bascou (110 m gátfutás, Brüsszel) 1 - 0  
P. Malachowski - P. Milanov (diszkoszvetés,Brüsszel) 1 - 0  
R. Urbanek - Kővágó Z. (diszkoszvetés,Brüsszel) 1 - 0  
S. Morris - K. Stefanidi (női rúdugrás,Brüsszel) 1 - 0  
S. Petersen - Z. Hejnova (női 400 m gát, Brüsszel) 1 - 0  
W. Belocian - Baji B. (110 m gátfutás, Brüsszel) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Hawthorn 85 - 83  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 4 - 3  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 8 - 1  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 2 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 2 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Yankees - Tampa Bay 5 - 4  
Pittsburgh - Cincinnati 4 - 1  
San Diego - Colorado 14 - 1  
Seattle - Texas 6 - 3  
St. Louis - Milwaukee 5 - 12  
Washington - Philadelphia 1 - 4  
Darts (European Darts Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jenkins - S. West 6 - 3  
A. Smith - R. Green 6 - 1  
D. Petersen - M. Dennant 6 - 5  
J. Artut - R. Evans 1 - 6  
J. Caven - K. Munch 6 - 5  
J. Cullen - J. Lewis 6 - 5  
J. Murnan - Z. Lerchbacher 2 - 6  
J. Payne - C. Reyes 6 - 4  
K. Anderson - D. Webster 6 - 0  
K. Brown - J. Webers 6 - 1  
M. Hopp - V. van der Voort 1 - 6  
M. King - D. van den Bergh 3 - 6  
R. Edhouse - J. Pipe 1 - 6  
R. Huybrechts - V. Kamphuis 5 - 6  
S. Stevenson - J. Wattimena 4 - 6  
Végső J. - M. Schindler (6 nyert legig) 3 - 6  
Jégkorong (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Wolfsburg 2 - 3  
Jégkorong (BL, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Junoszt Minszk 4 - 0  
Jégkorong (BL, 14. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Vienna Capitals 3 - 1  
Jégkorong (BL, 16. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Salzburg 1 - 2  
Jégkorong (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Znojmo 7 - 0  
Jégkorong (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - HIFK 4 - 4  
Jégkorong (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Turku PS 0 - 6  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Praha 2 - 2  
Havirov - Kladno 2 - 1  
Litomerice - Frydek Mistek 0 - 1  
Prostejov - Slavia Trebic 2 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Kadan 9 - 3  
Zubr Prerov - Most 5 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Karlovy Vary 3 - 2  
Mountfield HK - Mladá Boleslav 4 - 4  
Olomouc - Litvínov 1 - 3  
Trinec - Pardubice 4 - 1  
Vítkovice - Sparta Praha 2 - 2  
Zlín - Brno 3 - 5  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crimmitschau - Bremerhaven 2 - 5  
Heinolan Peliitat - Lahti Pelicans 1 - 4  
Hämeenlinna - Kookoo 1 - 4  
Ravensburg - Augsburg 3 - 6  
Schwenningen - Bietigheim/Bissingen 1 - 2  
Timra - Leksand 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Jugra Hanti-Manszijszk 3 - 2  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár 2 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Slovan Bratislava 2 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Medvescak Zagreb 3 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrád - Csíkszereda 3 - 4  
Diósgyőr - Galati 7 - 0  
Dunaújváros - Fehérvári Titánok 5 - 2  
MAC Budapest - FTC 2 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Zug 2 2 - 2  
Chaux-de-Fonds - Ajoie 2 - 2  
Olten - Visp 1 - 2  
Winterthur - Thurgau 1 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Davos 2 - 2  
Bern - Langnau Tigers 6 - 2  
Biel - Lausanne 1 - 2  
Fribourg - Servette 2 - 2  
Zug - Lugano 4 - 3  
Zürich Lions - Kloten 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Poprad 3 - 1  
Nitra - B. Bystrica 4 - 3  
Trencin - Martin 5 - 1  
Zilina - MHK 32 L Mikulas 2 - 7  
Zvolen - Nove Zamky 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Szokol Krasznojarszk 3 - 1  
Zvezda Csehov - VMF-Karelija 2 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Contador Velasco - C. Froome (19. szakasz) 0 - 1  
L.L. Sanchez Gil - V.S. Laengen (19. szakasz) 1 - 0  
Vuelta a Espana - 19. szakasz    
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Valencia 76 - 80  
PAOK - CSZKA Moszkva 80 - 94  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Mahindra Enforcers 93 - 86  
NLEX Road Warriors - Globalport Batang Pier 114 - 98  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Atlanta 81 - 86  
Kézilabda (BL-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hypo Niederösterreich - Bera Bera (Hely: Spanyolo.) 25 - 21  
Leipzig - Gomel 29 - 18  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemvig - GOG 24 - 27  
Ribe-Esbjerg - Aarhus 28 - 27  
Ringsted - Silkeborg 26 - 33  
Skanderborg - Sönderjyske 23 - 28  
Skive - Kolding 28 - 31  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Silkeborg 24 - 38  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Piotrkow Trybunalski 34 - 24  
Chrobry Glogow - Gwardia Opole 23 - 28  
Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin 31 - 23  
Legionowo - Pogon Szczecin 35 - 25  
Stal Mielec - Kwidzyn 22 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reading - Ipswich 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - AZAL Baku 6 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Lierse 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waasland Beveren - FC Bruges 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Ludogorec Razgrad 1 - 3  
Vereja - Montana 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Cruzeiro 0 - 2  
Corinthians - Sport Recife 3 - 0  
Internacional - Santos 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - Bayern München 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Braunschweig 0 - 2  
VfB Stuttgart - Heidenheim 1 - 2  
Würzburg - Bochum 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Rostock 1 - 1  
Hallescher FC - Münster 2 - 1  
Osnabrück - Wehen 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Usti nad Labem 2 - 1  
Vitkovice - Varnsdorf 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovacko - Zlín 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Esbjerg 3 - 0  
Randers - Lyngby 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Zogyino - Vityebszk 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Vaasa PS 0 - 1  
Ilves - Rovaniemi PS 2 - 1  
Kuopio PS - Mariehamn 2 - 1  
Lahti - PK-35 2 - 0  
PS Kemi - Helsinki JK 0 - 2  
Seinäjoen JK - Inter Turku 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Red Star 93 1 - 2  
Amiens - Tours 3 - 1  
Auxerre - Sochaux 0 - 0  
Brest - Clermont 0 - 2  
Laval - Orleans 3 - 1  
Lens - Bourg-Peronnas 1 - 1  
Niort - Nimes 1 - 3  
Reims - Ajaccio GFC 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Paris FC 1 - 0  
Chambly - Avranches 3 - 1  
Concarneau - Marseille Consolat 2 - 0  
Dunkerque - Sedan 2 - 0  
Epinal - CA Bastia 1 - 1  
Les Herbiers - Quevilly Rouen 1 - 2  
Lyon Duchere - Boulogne 1 - 2  
Pau - Belfort 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - St-Etienne 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Almere City 4 - 1  
Den Bosch - Oss 2 - 1  
Dordrecht - RKC Waalwijk 1 - 1  
Emmen - Helmond 1 - 2  
FC Eindhoven - Maastricht 1 - 1  
NAC Breda - PSV 2 1 - 1  
Telstar - De Graafschap 2 - 1  
Venlo - Volendam 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Hajduk Split 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gostaresh Tabriz - FC Mashhad 0 - 1  
Naft Tehran - Sanat Naft Abadan 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Fram 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Yanbian 2 - 1  
Shanghai SIPG - Beijing Guoan 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2 - 0  
GKS Katowice - Wisla Pulawy 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Lechia Gdansk 0 - 1  
Zaglebie Lubin - Wisla Plock 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start - Aalesund 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Carpi 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prato - Pistoiese 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Krilja Szovjetov Szamara 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Kapfenberg 0 - 1  
FAC Wien - LASK Linz 2 - 3  
Horn - Wacker Innsbruck 2 - 1  
Wiener Neustadt - Austria Lustenau 1 - 4  
WSG Wattens - Liefering 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Benfica 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Pandurii 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Espanyol 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Trelleborg 3 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RAD Belgrád - Vojvodina 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Aluminij Kidricevo 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Dinamo Kijev 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Rakvere Tarvas 5 - 0  
Paide Linnameeskond - Parnu Linnameeskond 4 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Drogheda Utd. 0 - 1  
Cabinteely - Shelbourne 1 - 2  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shamrock Rovers - Cork City 0 - 5  
UC Dublin - Dundalk 0 - 1  
Wexford Youths - Derry City 1 - 3  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Harlequins 19 - 10  
Worcester - Gloucester 23 - 23  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Wigan 12 - 18  
Wakefield - Catalan Dragons 10 - 14  
Warrington - Widnes 30 - 12  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Northland 52 - 25  
Counties Manukau - Wellington Hurricanes 27 - 28  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Gold Coast Titans 44 - 28  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Llanelli Scarlets 20 - 9  
Munster - Cardiff 23 - 24  
Newport Dragons - Zebre 11 - 6  
Röplabda (U20 Eb )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Törökország 2 - 3  
U20Lengyelország - U20Oroszország 3 - 1  
U20Németország - U20Szerbia 3 - 2  
U20Olaszország - U20Ukrajna 2 - 3  
Strandfoci (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Csehország 4 - 6  
Olaszország - Magyarország 5 - 2  
Strandfoci (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Görögország 7 - 4  
Portugália - Fehéroroszország 5 - 4  
Strandfoci (vb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Moldova 3 - 1  
Oroszország - Ukrajna 3 - 3  
Strandfoci (vb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Törökország 3 - 1  
Svájc - Spanyolország 8 - 4  
Strandröplabda (Timmendorfer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Betzien M / Ehlers N 2 - 0  
Boeckermann / Flueggen - Wolf G / Wolf P 2 - 1  
Hellmuth T / Stadie E - Matysik K / Walkenhorst A 0 - 2  
Strandröplabda (Timmendorfer, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernert M / Zautys T - Borger K / Buethe B 1 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Behrens K / Glenzke N 2 - 0  
Tenisz (Dalian, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Glushko - M. Eguchi 0 - 2  
Kr. Pliskova - A. Krunic 2 - 0  
Qia. Wang - G. Min 1 - 2  
Xin. Han - Yaf. Wang 2 - 1  
Tenisz (Dalian, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee Y-H / Takahata K - Krunic A / LI Y 2 - 0  
Melichar N / Rosolska A - Lertpitaksinchai N / Rompies J 0 - 2  
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mager - J. Janowicz 0 - 2  
J. Kovalik - C. Berlocq 1 - 2  
K. De Schepper - A. Pavlasek 1 - 2  
N. Almagro - D. Istomin 2 - 0  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - P. Cachin 2 - 1  
T. Daniel - K. Majchrzak 2 - 0  
Tenisz (Shanghai, China)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Soeda - J. Jung 0 - 2  
J. Thompson - S.W. Kwon 2 - 0  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - G. Monfils 3 - 1  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - A. Kerber 0 - 2  
S. Williams - Ka. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vandeweghe C / Ram R - Siegemund L / Pavic M 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesian Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.P. Zhao - I.M. Mustofa 2 - 1  
M.B. Pangisthu - Yux. Huang 0 - 2  
Nan Wei - T. Saensomboonsuk 2 - 1  
Y. Shi - A. Jayaram 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesian Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mine - N. Jindapon 0 - 2  
B. Ongbumrungpan - J.M. Lee 2 - 0  
H. Ramadhini - C. Pornpawee 0 - 2  
J.W. Goh - Fan. Gao 2 - 0  

 

2016.09.08.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Márton A. - C. Borel (női súlylökés, Brüsszel) 1 - 0  
V. Adams - M. Carter (női súlylökés, Brüsszel) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Coast Eagles - Western Bulldogs 52 - 99  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 1 - 3  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 7 - 4  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 3 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 4 - 2  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 2 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Houston 6 - 5  
Cleveland - Houston (18:10) 10 - 7  
Colorado - San Francisco 6 - 5  
LA Dodgers - Arizona 3 - 1  
Miami - Philadelphia 6 - 0  
Milwaukee - Chicago Cubs 2 - 1  
Minnesota - Kansas City 6 - 5  
NY Yankees - Toronto 2 - 0  
Pittsburgh - St. Louis 4 - 3  
San Diego - Boston 2 - 7  
Seattle - Texas 8 - 3  
Washington - Atlanta 5 - 4  
Jégkorong (BL, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Stavanger 6 - 4  
Jégkorong (BL, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Gap 6 - 1  
Jégkorong (BL, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Eisbären Berlin 2 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadan - Frydek Mistek 6 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Örebro 4 - 3  
Jukurit - Lahti Pelicans 0 - 1  
Rögle - Malmö 1 - 2  
Ässät - Ilves 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Dinamo Moszkva 4 - 1  
Lada Toljatti - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Dinamo Riga 2 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Vityaz Podolszk 1 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Jokerit 2 - 3  
Szpartak Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 1 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Amur Habarovszk 0 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Tver 1 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svédország 2 - 2  
Oroszország - Csehország 4 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Arndt - G. Meersman (18. szakasz) 1 - 0  
Vuelta a Espana - 18. szakasz    
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Gran Canaria 69 - 93  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Seattle 78 - 102  
Washington - Chicago 118 - 81  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro - Holstebro 20 - 33  
Kézilabda (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lekhwiya - Esperance de Tunis 27 - 28  
Sydney Univ. - Taubate 23 - 35  
Kézilabda (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Kielce 25 - 36  
Füchse Berlin - Paris SG 29 - 28  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Vitória 2 - 1  
Coritiba - Gremio 4 - 0  
Flamengo - Ponte Preta 2 - 1  
Palmeiras - Sao Paulo 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Junior de Barranquilla 3 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utenis Utena - Atlantas Klaipeda 1 - 1  
Zalgiris Kaunas - Lietava Jonava 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Orlando 1 - 4  
Salt Lake - Los Angeles 3 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Fano 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Getafe 1 - 0  
Huesca - Girona 1 - 0  
UCAM Murcia - Oviedo 3 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Castleford 40 - 16  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taranaki - Southland 30 - 14  
Strandfoci (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Csehország 4 - 2  
Olaszország - Németország 5 - 4  
Strandfoci (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Görögország 6 - 3  
Portugália - Franciaország 5 - 3  
Strandfoci (vb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Lengyelország 3 - 5  
Strandfoci (vb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Törökország 8 - 2  
Svájc - Azerbajdzsán 7 - 6  
Tenisz (Dalian, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - Y-Y. Duan 2 - 1  
A. Pivovarova - M. Eguchi 0 - 2  
G. Min - J. Cepelova 2 - 0  
J. Glushko - Pe. Plipuech 2 - 1  
Kr. Pliskova - R. Peterson 2 - 0  
Qia. Wang - N-L. Han 2 - 1  
Xin. Han - I. Soylu 2 - 0  
Yaf. Wang - T. Paszek 2 - 0  
Tenisz (Dalian, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K / Wang Y - Abduraimova N / Marozava L 0 - 2  
Krunic A / LI Y - Maria T / Soylu I 2 - 1  
Melichar N / Rosolska A - Eguchi M / Kuwata H 2 - 0  
Omae A / Plipuech P - Chan C / Webley-Smith E 2 - 1  
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Petrovic - D. Istomin    
J. Janowicz - H. Zeballos 2 - 0  
N. Almagro - L. Djere 2 - 1  
T. Gabashvili - G. Mager 0 - 2  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - T. Daniel 1 - 2  
I. Cervantes-Huegun - C. Ruud 1 - 2  
Tenisz (Shanghai, China)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Thompson - T. Chen 2 - 1  
Y. Kibi - J. Jung 1 - 2  
Zhe Li - H. Laaksonen 0 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Del Potro - S. Wawrinka 1 - 3  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Murray J / Soares B 1 - 2  
Lopez F / Lopez M - CarrenoBusta/Garcia-Lopez 0 - 2  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Williams - S. Halep 2 - 1  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - Hingis M / Vandeweghe C 2 - 0  
Mattek-S./Safarova - Makarova E / Vesnina E 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesian Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jonatan - M.B. Pangisthu 1 - 2  
Ch.Yi. Lee - S.D. Kuncoro 2 - 1  
D. Liew - Y. Shi 1 - 2  
F.A. Kholik - I.M. Mustofa 1 - 2  
H.S. Prannoy - J.V. Soong 2 - 0  
H.S. Prannoy - Yux. Huang 1 - 2  
K.H. Heo - I.M. Mustofa 1 - 2  
M.B. Pangisthu - S. Xue 2 - 0  
R.A. Megananda - A. Jayaram 1 - 2  
R.A. Megananda - K.A. Nugraha 2 - 0  
T. Saensomboonsuk - B. Sai Praneeth 2 - 0  
T. Saensomboonsuk - M.K. Kim 2 - 0  
Y. Shi - Ch.Yi. Lee 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesian Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Y. Han 2 - 0  
R. Hartawan - A. Mine 0 - 2  
Y.F. Chen - J.M. Lee 0 - 2  

 

2016.09.07.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 2 - 3  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 5 - 0  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 7 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Detroit 2 - 0  
Chicago WS - Detroit (20:10) 7 - 4  
Cincinnati - NY Mets 3 - 5  
Cincinnati - NY Mets (18:35) 3 - 6  
Cleveland - Houston 3 - 4  
Colorado - San Francisco 2 - 3  
LA Dodgers - Arizona 5 - 2  
Miami - Philadelphia 3 - 4  
Milwaukee - Chicago Cubs 12 - 5  
Minnesota - Kansas City 3 - 10  
NY Yankees - Toronto 7 - 6  
Oakland - LA Angels 3 - 2  
Oakland - LA Angels (21:35) 4 - 1  
Pittsburgh - St. Louis 7 - 9  
San Diego - Boston 1 - 5  
Seattle - Texas 7 - 10  
Tampa Bay - Baltimore 2 - 11  
Tampa Bay - Baltimore (19:10) 7 - 6  
Washington - Atlanta 9 - 7  
Jégkorong (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Wolfsburg 6 - 1  
Jégkorong (BL, 14. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Vienna Capitals 2 - 5  
Jégkorong (BL, 16. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - HV 71 2 - 5  
Jégkorong (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Mannheim 3 - 3  
Jégkorong (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vítkovice - Krefeld 5 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Litomerice 4 - 1  
Jihlava - Prostejov 3 - 3  
Kladno - Benatky nad Jizerou 2 - 2  
Most - Slovan Ustecti Lvi 3 - 3  
Slavia Praha - Motor Ceske Budejovice 5 - 3  
Slavia Trebic - Zubr Prerov 5 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Ambri 1 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Contador Velasco - S. Sanchez Gonzalez (17. szakasz) 1 - 0  
C. Froome - N.A. Quintana Rojas (17. szakasz) 1 - 0  
Vuelta a Espana - 17. szakasz    
Kosárlabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Izland 80 - 65  
Svájc - Ciprus 76 - 80  
Kosárlabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Dánia 86 - 66  
Németország - Hollandia 71 - 75  
Kosárlabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Oroszország 73 - 85  
Kosárlabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Portugália 72 - 62  
Lengyelország - Észtország 78 - 64  
Kosárlabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Koszovó 105 - 84  
Szlovénia - Ukrajna 84 - 77  
Kosárlabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Montenegró 74 - 76  
Szlovákia - Albánia 69 - 60  
Kosárlabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Magyarország 66 - 76  
Nagy-Britannia - Luxemburg 95 - 72  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Globalport Batang Pier 133 - 106  
Blackwater Elite - Phoenix Fuelmasters 81 - 93  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Phoenix 91 - 87  
Los Angeles - Minnesota 74 - 77  
San Antonio - Indiana 69 - 71  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Elverum 27 - 29  
Bodö - Lilleström 26 - 20  
Hallvard - Drammen 14 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Halden 36 - 27  
Kristiansand - Sola 36 - 25  
Storhamar - Glassverket 22 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - R-N. Löwen Kronau 19 - 31  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Izvidac Ljubuski 40 - 29  
Gorenje Velenje - Celje 26 - 27  
RK Zagreb - Nexe Nasice 28 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Granollers 37 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Basel 27 - 30  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Luverdense 2 - 0  
Bragantino - Sampaio Correa 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Fluminense 1 - 0  
Figueirense - Atlético PR 1 - 0  
Santa Cruz PE - Chapecoense 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Pardubice 5 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Fredericia 2 - 4  
Skovshoved - Roskilde 1 - 3  
Vejle - OB Odense 0 - 4  
Vendsyssel - Hobro 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagasaki - Mito 1 - 1  
Roasso Kumamoto - Yokohama FC 0 - 1  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Yamaguchi 1 - 1  
Omiya Ardija - Gainare Tottori 1 - 0  
Vissel Kobe - Suzuka Rampole 7 - 1  
Yokohama FM - Fukushima 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Trakai 1 - 4  
Suduva Marijampole - VMFD Zalgiris 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ternana - Pisa 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Arenas de Getxo 2 - 0  
Barakaldo - Amorebieta 3 - 3  
Cadiz - Levante 1 - 1  
Cartagena - Hercules 1 - 1  
Caudal Deportivo - Lleida 1 - 0  
Cornella - UD Extremadura 1 - 1  
Cultural Leonesa - Calahorra 3 - 1  
Ferrol - Cirbonero 0 - 0  
Formentera - La Hoya Lorca 2 - 2  
Gimnastic - Numancia 0 - 0  
Guijuelo - Sestao River 1 - 0  
Mallorca - Reus 0 - 0  
R. Santander - UE Llagostera 2 - 1  
Toledo - Alcoyano 4 - 0  
Tudelano - Atl. Sanluqueno 1 - 0  
Zaragoza - Valladolid 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turnisce - Olimpija Ljubljana 0 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lettország - U19Oroszország 1 - 5  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kolumbia 2 - 1  
Chile - Bolívia 0 - 0  
Peru - Ecuador 2 - 1  
Uruguay - Paraguay 4 - 0  
Venezuela - Argentína 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező,CONCACAF,1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Salvador 3 - 1  
Mexikó - Honduras 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező,CONCACAF,2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Panama 3 - 1  
Jamaika - Haiti 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező,CONCACAF,3.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guatemala - Saint Vincent 9 - 3  
USA - Trinidad és Tobago 4 - 0  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke'S Bay - Auckland Blues 24 - 25  
Röplabda (U20 Eb )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Lengyelország 0 - 3  
U20Csehország - U20Szerbia 2 - 3  
U20Olaszország - U20Fehéroroszország 3 - 0  
U20Oroszország - U20Törökország 3 - 1  
U20Szlovénia - U20Franciaország 0 - 3  
U20Ukrajna - U20Németország 3 - 0  
Strandfoci (vb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Olaszország (Helyszín: Olaszo.) 2 - 5  
Magyarország - Németország 2 - 4  
Strandfoci (vb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Franciaország 4 - 4  
Görögország - Portugália 0 - 8  
Strandfoci (vb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Oroszország 3 - 8  
Ukrajna - Lengyelország 3 - 4  
Strandfoci (vb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Azerbajdzsán 2 - 4  
Törökország - Svájc 5 - 5  
Tenisz (Dalian, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Min - L. Zhu 2 - 1  
J. Brady - Yaf. Wang 1 - 2  
Jin.J. Lu - M. Eguchi 0 - 2  
K.L. Zhang - J. Glushko    
Kr. Pliskova - K-C. Chang 2 - 1  
N-L. Han - Zh. Yang 2 - 1  
Qia. Wang - N. Abduraimova 2 - 0  
S. Peng - J. Cepelova 1 - 2  
S. Sorribes Tormo - Y-Y. Duan 0 - 2  
X. You - T. Paszek 1 - 2  
Tenisz (Dalian, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HAN X / Zhang K-L - Omae A / Plipuech P    
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Petrovic - F. Volandri    
E. Ymer - K. De Schepper 1 - 2  
N. Almagro - G. Quinzi 2 - 1  
R. Carballes Baena - M. Donati 2 - 1  
S. Diez - M. Cecchinato 0 - 2  
S. Napolitano - H. Zeballos 0 - 2  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - An. Martin 2 - 0  
E. Lopez-Perez - A. Rublev 0 - 2  
I. Cervantes-Huegun - C. Garin 2 - 1  
J. Jahn - G. Melzer 0 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishikori - A. Murray 3 - 2  
N. Djokovic - J-W. Tsonga    
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Lindstedt R / Qureshi A-U-h 2 - 0  
Kubot L / Peya A - CarrenoBusta/Garcia-Lopez 1 - 2  
Murray J / Soares B - Guccione C / Sa A 2 - 1  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - Ka. Pliskova 0 - 2  
C. Wozniacki - A. Sevastova 2 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krejcikova B / Siniakova - Hingis M / Vandeweghe C 0 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siegemund L / Pavic M - Chan Y-J / Zimonjic N 2 - 0  
Vandeweghe C / Ram R - Groenefeld A-L / Farah R 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesian Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marteen - J.V. Soong 1 - 2  
H.S. Prannoy - H.Y. Woong 2 - 1  
J.P. Zhao - G. Anthony 2 - 0  
Nan Wei - E. Shafira 2 - 0  
S. Xue - S. Evert 2 - 0  
S.H. Goh - S. Vicky Angga 2 - 0  
S.H. Rhustavito - K. Wangcharoen 1 - 2  
W. Kho Henrikho - M. Thomi Azizan 0 - 2  
W.Y. Prasetyo - Y. Shi 0 - 2  
Y. Sidik - M.K. Kim 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesian Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - M.H. Yen 2 - 0  
J. Muljati - A. Mine 0 - 2  
L.A. Mainaky - J.M. Lee 0 - 2  
N.Yo. Kim - N. Jindapon 1 - 2  
P.C. Thulasi - Xia. Liang 0 - 2  
Y.F. Chen - Y.Y. Susanto 2 - 0  

 

2016.09.06.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 1 - 2  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte    
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 7 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 2 - 4  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 4 - 1  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 6 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Houston 2 - 6  
LA Dodgers - Arizona 10 - 2  
Jégkorong (BL, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Stavanger 2 - 1  
Jégkorong (BL, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Junoszt Minszk 3 - 2  
Jégkorong (BL, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Linz 5 - 0  
Jégkorong (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Davos 2 - 2  
Jégkorong (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Lukko 1 - 6  
Jégkorong (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Fribourg 3 - 1  
Jégkorong (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Esbjerg 2 - 2  
Jégkorong (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Liberec 1 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Znojmo 4 - 1  
Djurgarden - Brynäs 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - CSZKA Moszkva 1 - 3  
Lada Toljatti - Dinamo Moszkva 1 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Medvescak Zagreb 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Dinamo Riga 2 - 2  
Szocsi - Amur Habarovszk 7 - 2  
Szpartak Moszkva - Dinamo Minszk 4 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Jokerit 1 - 2  
Vityaz Podolszk - Szeversztal Cserepovec 1 - 1  
Kézilabda (Dán Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Midtjylland 29 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Tatabánya 31 - 22  
Kézilabda (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lekhwiya - Sydney Univ. 29 - 17  
Taubate - Esperance de Tunis 20 - 32  
Kézilabda (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Füchse Berlin 26 - 32  
Kielce - Paris SG 25 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wetzlar - Kiel 27 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Vardar Pro Skopje 24 - 25  
Kézilabda (Super Cup, Women)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Midtjylland 21 - 29  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Crucero del Norte 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rochdale - Sunderland 2 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Sahtar Szoligorszk 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Millonarios 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Siedlce - Bytovia Bytow 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Rayo Vallecano 0 - 2  
Lugo - Tenerife 1 - 2  
Mirandes - Elche 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sollentuna United - Östersund 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Dekani - Rudar Velenje 1 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Csehország 4 - 1  
U19Finnország - U19Románia 0 - 1  
U19Írország - U19Ausztria 3 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Németország 3 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Belgium - U21Csehország 2 - 1  
U21Lettország - U21Montenegró 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szerbia - U21Írország 3 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Izland 2 - 0  
U21Macedónia - U21Észak-Írország 2 - 0  
U21Ukrajna - U21Skócia 4 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Portugália - U21Görögország 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Románia 3 - 1  
U21Wales - U21Luxemburg 1 - 1  
U21Örményország - U21Bulgária 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Grúzia - U21Horvátország 2 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Azerbajdzsán - U21Feröer-szigetek 1 - 1  
U21Finnország - U21Németország 0 - 1  
U21Oroszország - U21Ausztria 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Törökország - U21Fehéroroszország 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Anglia - U21Norvégia 6 - 1  
U21Bosznia-Hercegovina - U21Svájc 0 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lengyelország - U21Magyarország 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Luxemburg 4 - 3  
Fehéroroszország - Franciaország 0 - 0  
Svédország - Hollandia 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andorra - Lettország 0 - 1  
Feröer-szigetek - Magyarország 0 - 0  
Svájc - Portugália 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Észtország 5 - 0  
Ciprus - Belgium 0 - 3  
Gibraltár - Görögország 1 - 4  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Üzbegisztán 0 - 1  
Kína - Irán 0 - 0  
Szíria - Dél-Korea 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Ausztrália 0 - 1  
Irak - Szaúd-Arábia 1 - 2  
Thaiföld - Japán 0 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Egyiptom 1 - 0  
Oroszország - Ghána 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banglades - Bhután 0 - 0  
Maldív-szigetek - Laosz 4 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galway - Shamrock Rovers 0 - 1  
Sligo - Dundalk 0 - 1  
St. Patrick's - Bray 1 - 2  
Röplabda (U20 Eb )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Csehország 0 - 3  
U20Franciaország - U20Ukrajna 0 - 3  
U20Lengyelország - U20Szlovénia 3 - 1  
U20Németország - U20Bulgária (Helyszín: Bulgária) 0 - 3  
U20Szerbia - U20Oroszország 0 - 3  
U20Törökország - U20Olaszország 2 - 3  
Strandfoci (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Litvánia 3 - 2  
Svájc - Görögország 7 - 0  
Strandfoci (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Lengyelország 4 - 2  
Észtország - Dánia 7 - 1  
Strandfoci (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Csehország 9 - 0  
Strandfoci (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Franciaország 7 - 8  
Tenisz (Dalian, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pivovarova - H. Kuwata 2 - 0  
I. Soylu - L. Kumkhum 2 - 0  
Jia-J. Lu - A. Krunic 0 - 2  
Pe. Plipuech - H.c. Tang 2 - 0  
R. Peterson - F. Liu 2 - 0  
T. Maria - Xin. Han 0 - 2  
Tenisz (Dalian, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abduraimova N / Marozava - LU J-J / Yang Z 2 - 0  
Chan C / Webley-Smith E - Moore J / Naydenova A 2 - 0  
Lee Y-H / Takahata K - Glushko J / Paszek T 2 - 0  
Lertpitaksinchai N / Romp - Rae J / Smith A 2 - 0  
You X / Zhu L - Chang K / Wang Y 0 - 2  
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - F. Gaio 2 - 1  
J. Kovalik - A. Montanes 2 - 0  
R. Ramanathan - D. Istomin 0 - 2  
T. Gabashvili - T. Robredo 2 - 0  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - O. Roca Batalla    
E. Lopez-Perez - T. Lipovsek Puches 2 - 1  
I. Cervantes-Huegun - B. Malla 2 - 1  
R. Ortega-Olmedo - T. Daniel 0 - 2  
R. Ramirez Hidalgo - K. Majchrzak    
Tenisz (Shanghai, China)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Pecotic - Ze Zhang 2 - 1  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - A. Murray 0 - 3  
L. Pouille - G. Monfils 0 - 3  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez F / Lopez M - Bryan B / Bryan M 2 - 1  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - A. Konjuh 0 - 2  
R. Vinci - A. Kerber 0 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - Mirza S / Strycova B 2 - 0  
Makarova E / Vesnina E - Klepac A / Srebotnik K 2 - 0  
Mattek-S./Safarova - Muhammad A / Townsend T 2 - 0  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Zimonjic N - Shvedova Y / Soares B 2 - 1  
Gibbs N / Novikov D - Siegemund L / Pavic M 0 - 2  
Krejcikova B / Draganja M - Vandeweghe C / Ram R 0 - 2  

 

2016.09.05.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Detroit 3 - 5  
Cincinnati - NY Mets 0 - 5  
Colorado - San Francisco 6 - 0  
Miami - Philadelphia 2 - 6  
Milwaukee - Chicago Cubs 2 - 7  
Minnesota - Kansas City 5 - 11  
NY Mets - Washington 5 - 1  
NY Yankees - Toronto 5 - 3  
Oakland - LA Angels 7 - 10  
Pittsburgh - St. Louis 6 - 12  
San Diego - Boston 2 - 1  
Seattle - Texas 14 - 6  
Tampa Bay - Baltimore 3 - 7  
Washington - Atlanta 6 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Szibir Novoszibirszk 3 - 1  
Red Star Kunlun - Admiral Vlagyivosztok 6 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Felline - M.C. Nielsen (16. szakasz) 0 - 1  
N. Arndt - G. Meersman (16. szakasz) 1 - 0  
Vuelta a Espana - 16. szakasz    
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laboral Kutxa - Murcia 70 - 73  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Seattle 82 - 91  
Chicago - San Antonio 97 - 73  
Los Angeles - Indiana 88 - 81  
Minnesota - Connecticut 93 - 79  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Nyköbing F. 27 - 37  
Kézilabda (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Sydney Univ. 34 - 18  
Füchse Berlin - Lekhwiya (Helyszín: Katar) 27 - 25  
Kielce - Taubate 33 - 30  
Paris SG - Esperance de Tunis 38 - 31  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LFA Nyköbing - Naestved 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siracusa - Foggia 1 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Görögország - U19Skócia 0 - 1  
U19Lettország - U19Oroszország 1 - 2  
U19Németország - U19Hollandia 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Svédország - U21Spanyolország 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ciprus - U21Szlovákia 0 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Plaza Colonia 3 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Ausztria 1 - 2  
Szerbia - Írország 2 - 2  
Wales - Moldova 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Macedónia    
Izrael - Olaszország 1 - 3  
Spanyolország - Liechtenstein 8 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Koszovó 1 - 1  
Horvátország - Törökország 1 - 1  
Ukrajna - Izland 1 - 1  
Strandfoci (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Kazahsztán 1 - 3  
Oroszország - Németország 7 - 3  
Strandfoci (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Hollandia 10 - 0  
Strandfoci (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Dánia 5 - 1  
Spanyolország - Észtország 4 - 0  
Strandfoci (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Grúzia 7 - 4  
Tenisz (Genoa, Italy, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Petrovic - Mar.Eriksson 2 - 1  
G. Mager - M. Delic 2 - 0  
G. Mager - T. Brkic 2 - 0  
Mar.Eriksson - S. Caruso 2 - 1  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. O'Connell - A. Rublev 0 - 2  
L. Giustino - C. Garin 0 - 2  
P. Andujar - G. Melzer 0 - 2  
P. Cachin - P. Martinez Portero 2 - 0  
Tenisz (Shanghai, China, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Pecotic - T. Niki 2 - 0  
Y. Uchiyama - C. Ilkel 2 - 1  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - J.M. Del Potro    
I. Marchenko - S. Wawrinka 1 - 3  
K. Nishikori - I. Karlovic 3 - 0  
N. Djokovic - K. Edmund 3 - 0  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Chardy J / Groth S 2 - 1  
Lindstedt R / Qureshi A-U - Rojer J-J / Tecau H 2 - 0  
Lopez F / Lopez M - Bellucci T / Demoliner M 2 - 0  
Murray J / Soares B - Baker B / Daniell M 2 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suarez Navarro - S. Halep 0 - 2  
Ka. Pliskova - V. Williams 2 - 1  
P. Kvitova - A. Kerber 0 - 2  
S. Williams - Y. Shvedova 2 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibbs N / Hibino N - Mirza S / Strycova B 0 - 2  
Hlavackova/Hradecka - Krejcikova B / Siniakova 0 - 2  
Klepac A / Srebotnik K - Kudryavtseva A / Lisicki S 2 - 0  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Farah R - Dabrowski G / Bopanna R 2 - 1  
Siegemund L / Pavic M - Spears A / Gonzalez S 2 - 0