Tippmix eredmények - 2016. szeptember 26-október 2.

2016-09-26
Tippmix eredmények - 2016. szeptember 26-október 2.
2016.10.02.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Los Angeles 13 - 17  
Atlanta - Carolina 48 - 33  
Baltimore - Oakland 27 - 28  
Chicago - Detroit 17 - 14  
Houston - Tennessee 27 - 20  
Jacksonville - Indianapolis 30 - 27  
New England - Buffalo 0 - 16  
NY Jets - Seattle 17 - 27  
San Diego - New Orleans 34 - 35  
San Francisco - Dallas 17 - 24  
Tampa Bay - Denver 7 - 27  
Washington - Cleveland 31 - 20  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 7 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 9 - 5  
Arizona - San Diego (21:10) 3 - 2  
Atlanta - Detroit 5 - 3  
Atlanta - Detroit (21:10) 1 - 0  
Boston - Toronto 3 - 4  
Boston - Toronto (21:05) 1 - 2  
Chicago WS - Minnesota 0 - 6  
Chicago WS - Minnesota (21:10) 3 - 6  
Cincinnati - Chicago Cubs 4 - 7  
Colorado - Milwaukee 3 - 4  
Colorado - Milwaukee (21:10) 4 - 6  
Kansas City - Cleveland 2 - 3  
LA Angels - Houston 0 - 3  
LA Angels - Houston (21:05) 8 - 1  
NY Yankees - Baltimore 2 - 5  
Philadelphia - NY Mets 5 - 2  
San Francisco - LA Dodgers 7 - 1  
Seattle - Oakland 8 - 9  
Seattle - Oakland (21:10) 2 - 3  
St. Louis - Pittsburgh 10 - 4  
Texas - Tampa Bay 1 - 4  
Texas - Tampa Bay (21:05) 4 - 6  
Washington - Miami 10 - 7  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - J. Klaasen 2 - 1  
G. Price - B. van de Pas 0 - 2  
I. White - K. Huybrechts 1 - 2  
J. Wade - T. Jenkins 1 - 2  
K. Anderson - C. Reyes 2 - 1  
R. Thornton - S. Bunting 1 - 2  
Floorball (Champions Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Classic Tampere 2 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salba - Koovee Tampere 5 - 5  
Turku PS - OLS Oulu 3 - 5  
Viikingit Helsinki - Nokian KrP 15 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fassa - Salzburg 2 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Sparta Praha 6 - 2  
Chomutov - Olomouc 1 - 4  
Karlovy Vary - Litvínov 1 - 3  
Mladá Boleslav - Pardubice 2 - 1  
Mountfield HK - Liberec 2 - 2  
Zlín - Trinec 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Lokomotív Jaroszlavl 4 - 3  
Medvescak Zagreb - SZKA Szentpétervár 4 - 4  
Slovan Bratislava - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Diósgyőr 0 - 1  
MAC Budapest - Dunaújváros 2 - 0  
Újpest - Fehérvári Titánok 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Frisk/Asker 0 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kaufbeuren 4 - 1  
Bayreuth - Ravensburg 4 - 2  
Crimmitschau - Heilbronn 5 - 3  
Dresden - Kassel 1 - 3  
Freiburg - Bietigheim/Bissingen 1 - 3  
Lausitzer Füchse - Rosenheim 2 - 2  
Riessersee - Frankfurt Löwen 4 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Bremerhaven 4 - 1  
Düsseldorf - München 0 - 2  
Krefeld - Iserlohn 2 - 4  
Schwenningen - Mannheim 4 - 4  
Wolfsburg - Eisbären Berlin 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Linz 2 - 5  
Graz - Znojmo 0 - 1  
Klagenfurt - Innsbruck 3 - 2  
Salzburg - Südtirol Bolzano 1 - 2  
Vienna Capitals - Olimpija Ljubljana 4 - 1  
Villach - Dornbirn 4 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Djurgarden 4 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zilina 2 - 2  
Kosice - Martin 9 - 3  
Liptovsky Mikulas - Zvolen 4 - 1  
Nove Zamky - Trencin 2 - 2  
Poprad - Nitra 1 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Zadar 105 - 89  
Igokea - Cibona Zagreb 61 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Adecco ASVEL 76 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Nantes Reze 65 - 58  
Mondeville - Villeneuve d'Ascq Lille 67 - 63  
Tarbes - Lyon 67 - 73  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - SM Beermen (4.m.) 72 - 101  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tokyo Alvark 70 - 84  
Albirex Niigata - Tokyo Sunrockers 76 - 66  
Chiba - Tochigi 69 - 87  
Kyoto - Osaka 58 - 78  
Mikawa Kariya - Nagoya Dolphins 73 - 78  
Ryukyu Okinawa - Shiga 77 - 49  
Sendai - Hokkaido 72 - 64  
Toyama - Toyohashi Neophoenix 64 - 70  
Kosárlabda (Lengyel Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Rosa Radom 77 - 81  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Lietkabelis 76 - 85  
Zalgiris Kaunas - Vytautas Prienai 79 - 66  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - S. Oliver Würzburg 83 - 71  
Giessen - Braunschweig 80 - 62  
Hagen - Jena 70 - 83  
Ludwigsburg - Telekom Bonn 82 - 68  
Skyliners Frankfurt - Bremerhaven 84 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Torino 86 - 83  
Brindisi - Trento 69 - 61  
Cantu - Venezia 92 - 99  
Capo D'Orlando - Milano 65 - 71  
Caserta - Reggio Emilia 78 - 75  
VL Pesaro - Brescia 76 - 63  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Battipaglia 66 - 43  
Lucca - Vigarano 65 - 48  
UR Venezia - Torino 63 - 51  
Virtus Spezia - Ragusa 54 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Bilbao 80 - 89  
Gran Canaria - Iberostar Tenerife 81 - 92  
Manresa - Barcelona 50 - 56  
Murcia - Joventut Badalona 67 - 65  
Zaragoza - Valencia 68 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Zaragoza 73 - 51  
Cadi La Seu d'Urgell - Vasco Gipuzkoa 66 - 62  
Campus Promete - Al-Qazeres Extremadura 51 - 56  
CREF Madrid - Gran Canaria 77 - 66  
Gernika Bizkaia - Araski AES 66 - 47  
Girona - Ferrol 87 - 62  
Zamarat - P. Avenida 52 - 71  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Avtodor Szaratov 83 - 78  
UNIKSZ Kazany - Nyizsnyij Novgorod 104 - 81  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Los Angeles (3.m.) 70 - 66  
Phoenix - Minnesota (3.m.) 67 - 82  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Wisla Plock 33 - 30  
Silkeborg - Flensburg 19 - 25  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Csehovszkije Medvegyi 28 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Ringköbing 28 - 27  
Midtjylland - Odense 30 - 24  
Silkeborg - Köbenhavn 32 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Békéscsaba 29 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Hallvard 23 - 20  
Haslum - Lilleström 31 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Tertnes Bergen 33 - 27  
Glassverket - Raelingen 31 - 22  
Halden - Stabaek 26 - 28  
Kristiansand - Oppsal 26 - 23  
Larvik - Gjerpen 36 - 21  
Sola - Storhamar 20 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Gummersbach 30 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Puerto Sagunto 28 - 28  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - San Martin SJ 3 - 2  
Belgrano de Cordoba - Lanus 1 - 1  
Colón - Defensa Justicia 1 - 0  
Gimnasia LP - Estudiantes LP 0 - 0  
River Plate - Vélez Sarsfield 3 - 0  
San Lorenzo - Atl. Rafaela 2 - 1  
Sarmiento - Independiente 0 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Qarabag Baku 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Roeselare 0 - 2  
OH Leuven - Lommel 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Gent 1 - 0  
Genk - Mechelen 2 - 1  
Standard Liege - Anderlecht 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Dunav Ruse 2 - 0  
Ludogorec Razgrad - Neftocsimik Burgasz 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Figueirense 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - Mönchengladbach 4 - 0  
Wolfsburg - Mainz 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Braunschweig 1 - 1  
Kaiserslautern - Bielefeld 0 - 0  
Würzburg - 1860 München 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz Amatőr - Erfurt 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Universidad de Chile 2 - 0  
Dep. Iquique - Palestino 2 - 2  
Dep. Temuco - Union Espanola 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Doxa Katokopiasz 2 - 0  
Apollon Limasszol - Omonia Nicosia 2 - 1  
Karmiotissza Polemidion - Ermisz Aradippou 3 - 0  
NEA Szalamina - AEK Larnaca 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Trinec 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Sparta Praha 3 - 3  
Liberec - Teplice 2 - 0  
Plzen - Hradec Kralove 4 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Naestved 3 - 1  
Fremad Amager - AB Gladsaxe 1 - 3  
Hobro - Vejle 1 - 0  
LFA Nyköbing - Roskilde 1 - 1  
Vendsyssel - Skive 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske 0 - 1  
Bröndby - Randers 2 - 2  
Lyngby - Midtjylland 1 - 0  
Viborg - FC Köbenhavn 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Kolding 1 - 2  
Skovbakken - Varde 5 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - FC Szöul 1 - 2  
Jeonnam - Jeju 0 - 2  
Sangju Sangmu - Jeonbuk 1 - 1  
Seongnam - Pohang 1 - 4  
Suwon Bluewings - Suwon City 4 - 5  
Ulsan - Incheon 2 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Isloch 4 - 1  
Dinamo Breszt - Sahtar Szoligorszk 1 - 2  
FK Minszk - Gorodeja 3 - 1  
Vityebszk - Dinamo Minszk 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Haka 1 - 0  
Jaro - KTP 3 - 1  
JJK Jyväskylä - KPV Kokkola 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Inter Turku 0 - 2  
Lahti - Ilves 0 - 0  
Vaasa PS - Rovaniemi PS 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Marseille 1 - 1  
Lyon - St-Etienne 2 - 0  
Nice - Lorient 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Rodez Aveyron 0 - 4  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén 3 - 0  
Panathinaikosz - Aszterasz Tripolisz 3 - 1  
Plataniasz - Panetolikosz 0 - 0  
Veria - PAOK 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Utrecht 3 - 2  
Heracles - Twente 1 - 1  
Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar 1 - 1  
Willem II - Feyenoord 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Slaven Belupo 0 - 0  
Dinamo Zagreb - Hajduk Split 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Chennaiyin 2 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Shimizu SP 1 - 2  
Ehime - Yokohama FC 3 - 0  
Gifu - Okayama 0 - 5  
Kamatamare Sanuki - Matsumoto Yamaga 2 - 4  
Kitakyushu - Sapporo 0 - 0  
Kyoto - Zweigen Kanazawa 0 - 0  
Machida Zelvia - Tokyo Verdi 2 - 1  
Mito - Yamagata 1 - 0  
Nagasaki - Tokushima 1 - 2  
Thespakusatsu Gunma - JEF United Chiba 2 - 1  
Yamaguchi - Roasso Kumamoto 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Okzhetpes Kokshetau 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Chrobry Glogow 2 - 1  
Pogon Siedlce - Olsztyn 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Korona Kielce 6 - 0  
Jagiellonia Bialystok - Pogon Szczecin 0 - 0  
Slask Wroclaw - TBB Nieciecza 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Utenis Utena 1 - 1  
Trakai - Lietava Jonava 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Monarcas Morelia 2 - 1  
Cruz Azul - Veracruz 5 - 3  
Leon - Tigres 3 - 2  
Monterrey - América 1 - 1  
Necaxa - Dep. Toluca 3 - 1  
Queretaro - Santos Laguna 1 - 1  
UNAM Pumas - Chiapas 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Portland 1 - 0  
Columbus - Chicago 3 - 0  
Dallas - Los Angeles 1 - 0  
New England - Kansas City 3 - 1  
New York - Philadelphia 3 - 2  
Orlando - Montreal 0 - 1  
San Jose - Salt Lake 2 - 1  
Toronto - D.C. United 1 - 2  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Indy Eleven 2 - 1  
Minnesota - Jacksonville 0 - 1  
New York Cosmos - Fort Lauderdale 2 - 0  
Ottawa - FC Puerto Rico 1 - 2  
Tampa Bay - FC Miami 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Kozármisleny 2 - 2  
Cigánd - SZEOL 3 - 0  
Csákvár - Békéscsaba 3 - 1  
Dorog - Budaörs 3 - 0  
Mosonmagyaróvár - Puskás Akadémia 2 - 1  
Nyíregyháza - Soroksár 1 - 1  
Siófok - Szolnok 0 - 1  
Szeged 2011 - Balmazújváros 1 - 1  
Vác - Sopron 0 - 1  
ZTE - Kisvárda 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Strömmen 2 - 0  
Fredrikstad - Ranheim 1 - 7  
Jerv - Bryne 1 - 3  
Levanger - KFUM Oslo 0 - 3  
Mjöndalen - Sandnes Ulf 1 - 0  
Raufoss - Kongsvinger 2 - 4  
Sandefjord - Hödd 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Odd Grenland 1 - 0  
Haugesund - Sarpsborg 1 - 1  
Rosenborg - Valerenga 3 - 1  
Tromsö - Molde 0 - 2  
Viking Stavanger - Start 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medkila - Trondheims-Örn 1 - 2  
Stabaek - Kolbotn 0 - 0  
Labdarúgás (NWSL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - New York 2 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. Ffc Turbine Potsdam - Sand 1 - 0  
Essen-Schönebeck - Mönchengladbach 3 - 0  
Jena - Hoffenheim 0 - 1  
Leverkusen - Bayern München 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Napoli 1 - 0  
Bologna - Genoa 0 - 1  
Cagliari - Crotone 2 - 1  
Empoli - Juventus 0 - 3  
Milan - Sassuolo 4 - 3  
Roma - Internazionale 2 - 1  
Sampdoria - Palermo 1 - 1  
Torino - Fiorentina 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Spezia 0 - 2  
Cesena - Latina 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Pro Piacenza 1 - 0  
Carrarese - Tuttocuoio 1 - 1  
Como - Racing Club Roma 2 - 1  
Giana Erminio - Livorno 2 - 2  
Lupa Roma - Viterbese 0 - 1  
Piacenza - Olbia 2 - 1  
Pontedera - Lucchese 2 - 4  
Renate - Prato 2 - 0  
Robur Siena - Pistoiese 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Catanzaro 0 - 0  
Casertana - Andria 0 - 0  
Cosenza - Virtus Francavilla 1 - 0  
Juve Stabia - Vibonese 3 - 0  
Lecce - Reggina 1 - 0  
Matera - Foggia 1 - 1  
Melfi - Siracusa 2 - 2  
Messina - Paganese 0 - 2  
Monopoli - Fondi 1 - 0  
Taranto - Catania 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - Tyumeny 0 - 0  
Himki - Zenit Sz'tpétervár 2 2 - 1  
Mordovija Szaranszk - Dinamo Moszkva 0 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Baltika Kalinyingrád 1 - 1  
SZKA Habarovszk - Volgar Asztrahan 2 - 1  
Szokol Szaratov - Sinnyik Jaroszlavl 2 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - NyeftehimikNyizsnyekamszk 0 - 0  
Tambov - Szpartak Nalcsik 0 - 0  
Toszno - Lucs Vlagyivosztok 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Rubin Kazany 1 - 0  
Rosztov - CSZKA Moszkva 2 - 0  
Ufa - Amkar Perm 1 - 1  
Zenit Szentpétervár - Szpartak Moszkva 4 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - St. Pölten 2 - 1  
Ried - Rapid Wien 4 - 2  
Salzburg - Sturm Graz 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Rubio 3 - 1  
Sp. Luqueno - Sol de America 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Leixoes 1 - 1  
Benfica B - Santa Clara 3 - 1  
Cova Piedade - Olhanense 3 - 2  
Fafe - Académica 1 - 2  
Famalicao - Portimonense 2 - 3  
Gil Vicente - Braga B 2 - 1  
Guimaraes B - Covilha 1 - 2  
Porto B - Uniao Madeira 0 - 0  
Varzim - Freamunde 0 - 0  
Viseu - Sporting CP B 0 - 1  
Vizela - Penafiel 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Braga 1 - 1  
Benfica - Feirense 4 - 0  
Boavista - Moreirense 2 - 0  
Setúbal - Marítimo 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Arsenal 0 - 1  
Leicester - Southampton 0 - 0  
Manchester Utd. - Stoke 1 - 1  
Tottenham - Manchester City 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Universitatea Craiova 2 - 1  
Viitorul Constanta - Astra Giurgiu 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Dundee Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Reus 1 - 0  
Levante - Valladolid 3 - 2  
Oviedo - Numancia 2 - 2  
Rayo Vallecano - Cadiz 3 - 0  
Tenerife - Getafe 0 - 0  
UCAM Murcia - Mirandes 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Cultural Leonesa 1 - 4  
Celta Vigo B - Burgos 4 - 1  
Izarra - Coruxo 0 - 0  
Palencia Balompie - Lealtad 1 - 0  
Pontevedra - Ferrol 1 - 0  
R. Santander - Valladolid B 2 - 1  
Union Mutilvera - Osasuna B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Sestao River 0 - 0  
De Los Reyes - Zamudio 2 - 0  
Mensajero - Toledo 0 - 1  
Navalcarnero - Socuellamos 3 - 1  
Real Union Irun - Leioa 2 - 1  
UD Logrones - Ath. Bilbao B 5 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Hercules 0 - 0  
Eldense - Villarreal B 0 - 1  
L'Hospitalet - Ebro 1 - 0  
Lleida - Atl. Saguntino 2 - 1  
Prat - Espanyol B 1 - 0  
UE Llagostera - Atl. Baleares 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - La Hoya Lorca 0 - 1  
Marbella - Merida 2 - 1  
Real Jaen - La Roda 0 - 1  
San Fernando - Melilla 0 - 0  
UD Extremadura - Mancha Real 0 - 3  
Villanovense - Cordoba B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Barcelona 4 - 3  
Espanyol - Villarreal 0 - 0  
Malaga - Ath. Bilbao 2 - 1  
Real Madrid - Eibar 1 - 1  
Valencia - Atl. Madrid 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Atl. Madrid 1 - 4  
Cajasol Trigueros - Valencia 0 - 0  
Rayo Vallecano - Barcelona 0 - 4  
Real Sociedad - Santa Teresa 0 - 1  
Tacuense - Oiartzun 3 - 3  
Transportes Alcaine - Tenerife 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Aarau 1 - 0  
Wohlen - FC Zürich 0 - 5  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Luzern 3 - 2  
Lausanne - Lugano 4 - 1  
Young Boys - St. Gallen 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ljungskile - Värnamo 2 - 0  
Syrianska - Halmstad 1 - 1  
Trelleborg - Sirius 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Norrköping 6 - 0  
Djurgarden - Örebro 3 - 2  
Gefle - Elfsborg 2 - 2  
Kalmar - Göteborg 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Eskilstuna Utd. 3 - 3  
Pitea - Mallbacken 2 - 1  
Örebro - Linköping 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Palanka - Vozdovac 2 - 1  
Cukaricki - Borac 1 - 1  
Javor Matis - Crvena zvezda 2 - 4  
Novi Pazar - Radnicki Nis 1 - 0  
Partizan Belgrád - Mladost Lucani 3 - 1  
Radnik Surdulica - Napredak Krusevac 0 - 1  
Spartak Subotica Zdrepcev - RAD Belgrád 0 - 1  
Vojvodina - Metalac Gornji Milanovac 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Tatran Presov 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalcer Radomlje - HIT Gorica 2 - 4  
Krsko Posavlje - Olimpija Ljubljana 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Sanliurfaspor 0 - 0  
Eskisehirspor - Boluspor 1 - 1  
Mersin Idman Yurdu - Gaziantep Bld. Spor 0 - 3  
Samsunspor - Denizlispor 1 - 0  
Sivasspor - Altinordu 2 - 1  
Yeni Malatyaspor - Balikesirspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Istanbul Basaksehir 0 - 5  
Galatasaray - Antalyaspor 3 - 1  
Konyaspor - Adanaspor 1 - 0  
Osmanlispor - Fenerbahce 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Zirka Kirovográd 2 - 0  
Sahtar Doneck - Zorya Luganszk 1 - 0  
Volyn Lutszk - Kárpáti Lviv 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro - Liverpool Montevideo 2 - 0  
Defensor - Montevideo Wanderers 1 - 1  
Juventud - Boston River 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Newtown 1 - 0  
Bangor City - Cardiff Met University 2 - 1  
Connah's Quay - Carmarthen 1 - 0  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Derry City 2 - 2  
St. Patrick's - Cork City 1 - 3  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Malajziai Nagydíj) 0 - 1  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Malajziai Nagydíj) 1 - 0  
F. Nasr - M. Ericsson (Malajziai Nagydíj) 0 - 1  
J. Palmer - K. Magnussen (Malajziai Nagydíj) 1 - 0  
L. Hamilton - N. Rosberg (Malajziai Nagydíj) 0 - 1  
N. Hülkenberg - S. Perez (Malajziai Nagydíj) 0 - 1  
P. Wehrlein - E. Ocon (Malajziai Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Malajziai Nagydíj) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Malajziai Nagydíj) 0 - 1  
V. Bottas - F. Massa (Malajziai Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Malajziai Nagydíj    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Harlequins 47 - 18  
Worcester - Newcastle 11 - 9  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade de France - La Rochelle 31 - 26  
Toulon - Montpellier 28 - 6  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northland - Waikato 48 - 27  
Taranaki - Canterbury 34 - 39  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Új-Zéland 17 - 36  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Cronulla Sharks 12 - 14  
Röplabda (Eb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Portugália 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Verona 0 - 3  
Modena - Argos Sora 3 - 0  
Molfetta - Revivre Milano 1 - 3  
Padova - Ravenna 3 - 0  
Piacenza - Perugia 1 - 3  
Trentino - Vibo Valentia 3 - 0  
Vero Monza - Cucine Lube Treia 0 - 3  
Sakk (Tal Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Tomashevsky - V. Anand 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - S. Mamedyarov 1 - 0  
L. Aronian - A. Giri 1 - 0  
P. Svidler - Chao Li 1 - 0  
V. Kramnik - B. Gelfand 1 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - K. Khachanov 1 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Ram R - Carreno Busta P / Fyrstenberg M 2 - 0  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P-H. Herbert - N. Gombos 2 - 1  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - A. Riske 0 - 2  
A. Radwanska - Qia. Wang 2 - 0  
A. Sevastova - J. Konta 0 - 2  
C. Wozniacki - C. Vandeweghe 2 - 1  
D. Kovinic - Babos T. 0 - 2  
K. Mladenovic - J. Jankovic 2 - 1  
M. Keys - Y-Y. Duan 2 - 1  
N. Gibbs - M. Doi 0 - 2  
S. Stosur - Shu. Zhang 0 - 2  
S. Zheng - R. Vinci 1 - 2  
Y. Shvedova - C. Suarez Navarro 2 - 0  
Yaf. Wang - M. Brengle 2 - 0  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Kalashni - Hlavackova/Hradecka 2 - 1  
Bacsinszky T / Ostapenko - You X / Zhu L 2 - 0  
Görges J / Pliskova Ka - Aoyama S / Ninomiya M 2 - 0  
Klepac A / Srebotnik K - Atawo R / Spears A 2 - 1  
Liang C / Yang Z - Krunic A / Siniakova K 0 - 2  
McHale C / Peng S - Siegemund L / Svitolina E 2 - 0  
Parra Santonja A / Rodion - Bondarenko K / Chuang C-J 0 - 2  
Tenisz (Peking-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - M. Zverev 2 - 0  
J. Millman - N. Basilashvili 2 - 1  
K. Edmund - E. Donskoy 2 - 0  
K. Kravchuk - I. Cervantes-Huegun 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Berdych - R. Gasquet 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fognini F / Lindstedt R - Marach O / Martin F 2 - 0  
Tenisz (Tokió-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - R. Stepanek 1 - 2  
D. Young - R. Harrison 1 - 2  
G. Soeda - V. Pospisil    
M. Ebden - J. Duckworth 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
W.H. Son - B. Qiao 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - A. Yamaguchi 1 - 2  

 

2016.10.01.
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Western Bulldogs 67 - 89  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 6 - 0  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 3 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 8 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 5 - 3  
Atlanta - Detroit 2 - 6  
Boston - Toronto 5 - 3  
Chicago WS - Minnesota 7 - 3  
Cincinnati - Chicago Cubs 3 - 7  
Cincinnati - Chicago Cubs (22:10) 7 - 4  
Colorado - Milwaukee 4 - 1  
Kansas City - Cleveland 2 - 7  
Kansas City - Cleveland (22:15) 3 - 6  
LA Angels - Houston 7 - 1  
NY Yankees - Baltimore 1 - 8  
NY Yankees - Baltimore (22:05) 7 - 3  
Philadelphia - NY Mets 1 - 5  
Philadelphia - NY Mets (19:05) 3 - 5  
San Francisco - LA Dodgers 9 - 3  
San Francisco - LA Dodgers (22:05) 3 - 0  
Seattle - Oakland 5 - 1  
St. Louis - Pittsburgh 7 - 0  
St. Louis - Pittsburgh (19:05) 4 - 3  
Texas - Tampa Bay 3 - 1  
Washington - Miami 4 - 7  
Washington - Miami (22:05) 2 - 1  
Floorball (Champions Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Pixbo Wallenstam 7 - 2  
Storvreta - TJ JM Chodov 7 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lasb - Happee Jyväskylä 6 - 6  
SPV Seinäjoki - OLS Oulu 10 - 5  
Futsal (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Portugália 2 - 2  
Oroszország - Argentína 4 - 5  
vb 2016    
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Gherdeina/Gröden 1 - 1  
Cortina - Fassa 1 - 1  
Kitzbühel - Bregenzerwald 6 - 5  
Lustenau - Feldkirch 2 - 3  
Neumarkt Riwega - Salzburg 2 3 - 1  
Renon/Ritten - Zell am See 3 - 0  
Val Pusteria - Klagenfurt 2 1 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Jesenice 2 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Prostejov 3 - 3  
Havirov - Zubr Prerov 2 - 2  
Jihlava - Kadan 4 - 2  
Kladno - Slovan Ustecti Lvi 3 - 0  
Litomerice - Motor Ceske Budejovice 1 - 3  
Slavia Praha - Frydek Mistek 3 - 2  
Slavia Trebic - Most 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaanin Hokki - Tuto 1 - 3  
Keupa - Jokipojat 4 - 7  
Kiekko-Vantaa - IPK 5 - 3  
SaPKo - Kokkolan Hermes 3 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Tappara 2 - 4  
Jukurit - Ilves 1 - 3  
JYP - SaiPa 5 - 2  
Kalpa - Hämeenlinna 2 - 2  
Lahti Pelicans - Kookoo 8 - 0  
Turku PS - Lukko 2 - 0  
Vaasan Sport - Kärpät 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Epinal 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Traktor Cseljabinszk 3 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Metallurg Magnyitogorszk 4 - 4  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Moszkva 2 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Szalavat Julajev Ufa 1 - 2  
Szpartak Moszkva - Red Star Kunlun 0 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Galati 12 - 4  
Csíkszereda - Diósgyőr 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Lillehammer 2 - 7  
Sparta Sarpsborg - Storhamar 5 - 2  
Stjernen - Valerenga 4 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Thurgau 3 - 3  
Chaux-de-Fonds - Ajoie 4 - 3  
GCK Lions - Zug 2 3 - 2  
Olten - Winterthur 2 - 2  
Visp - Langenthal 2 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Davos 3 - 4  
Biel - Zürich Lions 3 - 3  
Kloten - Langnau Tigers 3 - 5  
Lugano - Bern 3 - 3  
Servette - Lausanne 5 - 3  
Zug - Fribourg 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - AIK 3 - 0  
Mora - Pantern Malmö 2 - 2  
Västervik - Västeras 5 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Linköping 1 - 2  
HV 71 - Skelleftea 7 - 1  
Karlskrona - Färjestad 5 - 2  
Leksand - Örebro 2 - 2  
Rögle - Malmö 6 - 7  
Växjö - Lulea 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Rubin Tyumeny 0 - 6  
Burany Voronyezs - Izssztal Izsevszk 2 - 5  
Himik Voszkreszenszk - Zvezda Csehov 2 - 5  
Kazzink-Torpedo - Dinamo Szentpétervár 7 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Zauralje Kurgan 3 - 4  
Rjazany - Torosz Nyeftekamszk 7 - 0  
Szarjarka Karaganda - Dinamo Balasiha 3 - 1  
Tver - SZKA-Neva 4 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Karpos Sokoli 81 - 64  
Mornar - Partizan Belgrád 57 - 58  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Jindrichuv Hradec 93 - 69  
Kolin - Pardubice 83 - 96  
Opava - MMCITE Brno 84 - 61  
Prostejov - Usti nad Labem 92 - 90  
Svitavy - Ostrava 71 - 60  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Reims 72 - 80  
Dijon - Le Portel 95 - 78  
Le Mans - Pau Orthez 92 - 80  
Monaco - Chalon sur Saone 68 - 52  
Nancy - Limoges 87 - 87, h.u. 94 - 100  
Nanterre - Orleans 86 - 62  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Angers 67 - 93  
Union Hainaut - Landes 62 - 70  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Tropang Texters (3.m.) 119 - 113  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tokyo Alvark 64 - 79  
Albirex Niigata - Tokyo Sunrockers 72 - 76  
Chiba - Tochigi 57 - 83  
Kawasaki - Yokohama 92 - 79  
Kyoto - Osaka 72 - 63  
Mikawa Kariya - Nagoya Dolphins 82 - 87  
Ryukyu Okinawa - Shiga 59 - 56  
Sendai - Hokkaido 72 - 67  
Toyama - Toyohashi Neophoenix 81 - 81, h.u. 92 - 96  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Lietuvos Rytas 59 - 79  
Nevezis Kedainiai - Neptunas Klaipeda 81 - 81, h.u. 94 - 90  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Siauliai 71 - 59  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Szekszárd 64 - 64, h.u. 72 - 70  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - Oldenburg 105 - 95  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Dike Napoli 74 - 64  
San Martino di Lupari - Umbertide 68 - 56  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Sevilla 82 - 95  
Obradoiro Monbus - Baskonia Vitoria 76 - 92  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Chicago (2.m.) 99 - 84  
Minnesota - Phoenix (2.m.) 96 - 86  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Kiel 26 - 25  
Veszprém - Schaffhausen 32 - 28  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Kristianstad 38 - 28  
RK Zagreb - Szeged 24 - 26  
Vardar Pro Skopje - Breszt Meskov 31 - 27  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naturhouse La Rioja - Montpellier 31 - 30  
Tatran Presov - Metalurg Skopje 27 - 22  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Holstebro 32 - 27  
Nantes - Besiktas 33 - 19  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Skanderborg 27 - 20  
Nyköbing F. - Esbjerg 29 - 35  
Randers - Viborg 22 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wybrzeze Gdansk - Chrobry Glogow 26 - 28  
Zaglebie Lubin - Piotrkow Trybunalski 24 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Mezőkövesd 31 - 22  
Gyöngyös - Budakalász 23 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Vác 31 - 25  
Mosonmagyaróvár - Kisvárda 21 - 20  
Siófok - Dunaújváros 19 - 26  
Érd - FTC 31 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Fyllingen 31 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Minden 27 - 25  
Coburg - Stuttgart 23 - 26  
Melsungen - Göppingen 31 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - AX Puente Genil 32 - 25  
Morrazo Cangas - Granollers 22 - 31  
Sinfin - Anaitasuna 32 - 28  
Valladolid - Quabit Guadalajara 32 - 21  
Villa de Aranda - Huesca 26 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Hellton 29 - 14  
Kristianstad - Skövde 24 - 22  
Lugi - Eslöv 27 - 21  
Skara - Heid 20 - 27  
Sävehof - Skuru 27 - 19  
Vasterasirsta - Boden 32 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Oxford Utd. 0 - 2  
Bury - Scunthorpe 1 - 2  
Charlton - Rochdale 0 - 1  
Chesterfield - Bradford 0 - 1  
Fleetwood - Sheffield Utd. 1 - 1  
Northampton - Bristol Rovers 2 - 3  
Oldham - Milton Keynes Dons 0 - 2  
Port Vale - Coventry 0 - 2  
Shrewsbury - Swindon 1 - 1  
Southend - Peterborough 1 - 1  
Walsall - Millwall 2 - 1  
Wimbledon - Gillingham 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Leyton 0 - 0  
Cambridge Utd. - Accrington 2 - 1  
Carlisle - Colchester 2 - 0  
Cheltenham - Luton 1 - 1  
Crawley - Blackpool 1 - 0  
Crewe - Mansfield 1 - 1  
Grimsby - Hartlepool 0 - 3  
Plymouth - Yeovil 4 - 1  
Portsmouth - Doncaster 1 - 2  
Wycombe - Exeter 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Blackburn 1 - 0  
Brentford - Wigan 0 - 0  
Bristol City - Nottingham 2 - 1  
Burton - Cardiff 2 - 0  
Fulham - QPR 1 - 2  
Ipswich - Huddersfield 0 - 1  
Leeds - Barnsley 2 - 1  
Preston - Aston Villa 2 - 0  
Reading - Derby County 1 - 1  
Rotherham - Newcastle 0 - 1  
Sheffield Wed. - Brighton 1 - 2  
Wolverhampton - Norwich 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Wrexham 0 - 1  
Chester - Dover 5 - 0  
Dag & Red - Tranmere 0 - 0  
Forest Green - Barrow 0 - 0  
Gateshead - Torquay 0 - 0  
Lincoln - Braintree 3 - 0  
Macclesfield - North Ferriby Utd. 1 - 0  
Maidstone Utd. - Solihull Moors 2 - 4  
Southport - Bromley 1 - 2  
Sutton Utd. - Guiseley 1 - 0  
Woking - Eastleigh 3 - 3  
York - Aldershot 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Talleres Cordoba 2 - 1  
Atl. Temperley - Newell's 0 - 0  
Godoy Cruz - Union SF 2 - 1  
Quilmes - Olimpo Bahia Blanca 2 - 1  
Racing Club - Patronato Parana 2 - 0  
Rosario Central - Arsenal Sarandí 5 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Kapaz 2 - 0  
Sumqayit - AZAL Baku 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Cercle Bruges 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Mouscron-Peruwelz 1 - 4  
Lokeren - Kortrijk 2 - 1  
Westerlo - Waasland Beveren 1 - 0  
Zulte Waregem - Charleroi 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - CSZKA Szófia 0 - 0  
Montana - Gorna Orjahovica 2 - 4  
Slavia Szófia - Vereja 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Paysandu 2 - 0  
Bahia - Criciuma 2 - 0  
Bragantino - CRB 1 - 2  
Londrina - Oeste 3 - 0  
Luverdense - Tupi MG 2 - 1  
Nautico - Vasco da Gama 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Corinthians 2 - 0  
Chapecoense - Vitória 1 - 4  
Cruzeiro - Gremio 1 - 0  
Fluminense - Sport Recife 3 - 1  
Ponte Preta - Atlético MG 1 - 2  
Santos - Atlético PR 2 - 0  
Sao Paulo - Flamengo 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - 1. FC Köln 1 - 1  
Darmstadt - Bremen 2 - 2  
Freiburg - E. Frankfurt 1 - 0  
Hertha BSC - Hamburg 2 - 0  
Ingolstadt - Hoffenheim 1 - 2  
Leverkusen - Dortmund 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Karlsruhe 1 - 1  
Hannover - St. Pauli 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Münster 1 - 0  
Bremen Amatőr - Wehen 0 - 1  
Duisburg - Chemnitz 1 - 0  
Fortuna Köln - Hallescher FC 1 - 1  
Lotte - FSV Frankfurt 0 - 1  
Magdeburg - Holstein Kiel 1 - 0  
Osnabrück - Regensburg 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - San Luis de Quillota 1 - 0  
Cobresal - O'Higgins 2 - 1  
Universidad Catolica - Huachipato 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - AEL Limasszol 0 - 0  
Arisz Limasszol - AEZ Zakakiou 0 - 0  
Ethnikosz Ahnasz - Anagenniszi Derinia 5 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Vitkovice 5 - 2  
Opava - Prostejov 3 - 1  
Ostrava - Ceske Budejovice 3 - 2  
Sokolov - Varnsdorf 3 - 2  
Vlasim - Pardubice 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Dukla Praha 1 - 0  
Pribram - Slovacko 0 - 1  
Slavia Praha - Karvina 1 - 0  
Zlín - Jablonec 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Esbjerg 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Bröndby 0 - 2  
Vejle - Hjörring 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Torpedo Zogyino 1 - 3  
Granit Mikasevicsi - Naftan 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - EIF 4 - 1  
Turku PS - Jazz Pori 6 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PS Kemi - Seinäjoen JK 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Valenciennes 2 - 4  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Concarneau 4 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Toulouse 1 - 0  
Dijon - Montpellier 3 - 3  
Lille - Nancy 1 - 0  
Metz - Monaco 0 - 7  
Nantes - Bastia 1 - 0  
Paris SG - Bordeaux 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz 1908 - Panioniosz 1 - 2  
Kassziopi Kerkyra - Giannina 0 - 1  
Levadiakosz - Larissza 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - Excelsior 3 - 0  
Heerenveen - PSV 1 - 1  
Roda - Nijmegen 0 - 1  
Vitesse - Groningen 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Inter Zapresic 1 - 1  
RNK Split - Lokomotív Zagreb 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Kerala 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Fjölnir 0 - 3  
FH - ÍBV 1 - 1  
KR - Fylkir 3 - 0  
Stjarnan - Vikingur Olafsvik 4 - 1  
Throttur Reykjavik - Vikingur Reykjavik 1 - 2  
Valur - ÍA Akranes 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Bnei Yehuda TA 2 - 2  
Beitar Jerusalem - Hapoel Kfar Saba 1 - 0  
Hapoel Raanana - Hapoel Haifa 2 - 0  
Hapoel TA - Hapoel Ashkelon 2 - 0  
Maccabi Haifa - Ironi Kiryat Shmone 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Albirex Niigata 1 - 2  
Kashima A. - Omiya Ardija 1 - 3  
Kofu - Yokohama FM 0 - 4  
Nagoya GE - Avispa Fukuoka 5 - 0  
Sagan Tosu - Vegalta Sendai 2 - 3  
Sanfrecce Hiroshima - FC Tokyo 0 - 1  
Shonan Bellmare - Kashiwa R. 0 - 0  
Urawa RD - Gamba Osaka 4 - 0  
Vissel Kobe - Kawasaki Frontale 3 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Karagandy - Tobol Kostanay 2 - 3  
Taraz - Akzhaiyk Ural 2 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - Atyrau 4 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Aktobe 5 - 1  
Kairat Almaty - Ordabasy Shymkent 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Atl. Bucaramanga 2 - 1  
Dep. La Equidad - Atl. Nacional Medellin 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - GKS Katowice 1 - 0  
Kluczbork - Wigry Suwalki 0 - 0  
Olimpia Grudziadz - Bytovia Bytow 2 - 3  
Stal Mielec - Znicz Pruszkow 3 - 1  
Wisla Pulawy - Zaglebie Sosnowiec 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Piast Gliwice 1 - 2  
Legia Varsó - Lechia Gdansk 3 - 0  
Wisla Plock - Wisla Krakkó 2 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Metta/Lu 2 - 1  
Rigas FS - Daugavpils 2 - 0  
Spartaks Jurmala - Ventspils 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Zalgiris Kaunas 2 - 0  
VMFD Zalgiris - Atlantas Klaipeda 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Atlas 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - New York City FC 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sogndal - Brann Bergen 0 - 0  
Stabaek - Lilleström 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Klepp 3 - 0  
LSK Kvinner - Arna-Björnar 8 - 2  
Sandviken - Valeranga 2 - 2  
Uraedd - Röa 0 - 2  
Labdarúgás (NWSL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Chicago 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Frankfurt 0 - 0  
Wolfsburg - Duisburg 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Chievo 0 - 2  
Udinese - Lazio 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Vercelli 3 - 2  
Benevento - Novara 1 - 0  
Entella - Vicenza 4 - 1  
Frosinone - Perugia 1 - 2  
SPAL Ferrara - Salernitana 3 - 2  
Ternana - Verona 0 - 3  
Trapani - Cittadella 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Maceratese 0 - 0  
Feralpisalo - Forli 5 - 0  
Lumezzane - Reggiana 0 - 0  
Modena - Bassano 0 - 0  
Padova - Mantova 0 - 0  
Pordenone - Venezia 1 - 0  
Sambenedettese - Parma 2 - 2  
Santarcangelo - Ancona 0 - 0  
Südtirol - Teramo 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Anzsi Mahacskala 2 - 1  
Lokomotív Moszkva - Arszenál Tula 1 - 1  
Terek Groznij - Gazovik Orenburg 2 - 1  
Tom Tomszk - Ural Jekatyerinburg 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Mattersburg 1 - 0  
Wolfsberg - Altach 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Caballero de Zeb.Cue 2 - 1  
Libertad Asuncion - Dep. Capiata 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Belenenses 3 - 1  
Guimaraes - Sporting CP 3 - 3  
Nacional Madeira - Porto 0 - 4  
Rio Ave - Estoril 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull City - Chelsea 0 - 2  
Sunderland - West Bromwich 1 - 1  
Swansea - Liverpool 1 - 2  
Watford - Bournemouth 2 - 2  
West Ham - Middlesbrough 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Dinamo Bukarest 2 - 1  
Gaz Metan Medias - Voluntari 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Celtic 0 - 1  
Hamilton - Inverness CT 1 - 1  
Kilmarnock - Aberdeen 0 - 4  
Rangers - Partick Thistle 2 - 0  
Ross County - St. Johnstone 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Queens Park 2 - 0  
Alloa - Airdrieonians 1 - 2  
East Fife - Stenhousemuir 0 - 1  
Peterhead - Livingston 1 - 2  
Stranraer - Brechin 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Clyde 1 - 1  
Cowdenbeath - Stirling 0 - 2  
Edinburgh City - Arbroath 3 - 3  
Elgin - Annan 0 - 2  
Forfar - Montrose 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Dunfermline 0 - 0  
Dumbarton - Queen of South 0 - 0  
Greenock Morton - Raith Rovers 1 - 0  
St. Mirren - Falkirk 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Elche 1 - 0  
Gimnastic - Sevilla B 1 - 1  
Huesca - Almería 2 - 0  
Lugo - Mallorca 3 - 1  
Zaragoza - Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boiro - Somozas 2 - 1  
Caudal Deportivo - Ponferradina 2 - 2  
Guijuelo - Tudelano 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Gernika 3 - 1  
Arenas de Getxo - Barakaldo 1 - 1  
Real Madrid B - Majadahonda 0 - 1  
Real Sociedad B - Fuenlabrada 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Cornella 0 - 1  
Levante B - Gava 2 - 1  
Sabadell - Mallorca B 1 - 1  
Valencia B - Alcoyano 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - El Ejido 0 - 1  
Jumilla - Linares 1 - 0  
Linense - Rec. Huelva 0 - 0  
Real Murcia - Granada B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Sp. Gijón 2 - 1  
Granada - Leganes 0 - 1  
Osasuna - Las Palmas 2 - 2  
Sevilla - Alavés 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Ath. Bilbao 1 - 2  
Espanyol - Levante 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - Chiasso 0 - 0  
Xamax - Winterthur 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Thun 1 - 1  
Vaduz - Sion 2 - 5  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Dalkurd 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - FF Malmö 2 - 4  
Sundsvall - Jönköping Södra 3 - 1  
Östersund - Falkenberg 6 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Kristianstad 3 - 1  
Vittsjö - Kvarnsveden 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Senica 2 - 0  
Ruzomberok - Dunajska Streda 2 - 2  
Slovan Bratislava - Zemplin Michalovce 3 - 1  
Trnava - Zlate Moravce 1 - 0  
Zilina - Podbrezova 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Aluminij Kidricevo 1 - 0  
Koper - Rudar Velenje 1 - 4  
Maribor - Domzale 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandirmaspor - Manisaspor 4 - 0  
Giresunspor - Ümraniyespor 2 - 0  
Göztepe Izmír - Elazigspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Bursaspor 3 - 2  
Karabukspor - Trabzonspor 4 - 0  
Kasimpasa - Kayserispor 3 - 1  
Rizespor - Besiktas 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Olekszandria 1 - 4  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Csernomorec Odessza 1 - 2  
Vorszkla Poltava - Olimpik Doneck 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Fenix Montevideo 1 - 2  
Plaza Colonia - Penarol 0 - 0  
Racing Montevideo - Danubio 4 - 2  
Sud América - Rampla Juniors 3 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - TNS 1 - 5  
Airbus - Llandudno FC 2 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Carrick 3 - 1  
Ballinamallard Utd. - Dungannon 2 - 0  
Coleraine - Ballymena Utd. 2 - 2  
Crusaders - Cliftonville 4 - 3  
Glenavon - Portadown 1 - 0  
Glentoran - Linfield 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Infonet Tallinn 2 - 2  
Nomme Kalju - Sillamae Kalev 3 - 1  
Parnu Linnameeskond - Flora Tallinn 1 - 6  
Rakvere Tarvas - Trans Narva 0 - 6  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Limerick 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galway - Finn Harps 3 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Bath 6 - 15  
Sale - Leicester 34 - 30  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Lyon 22 - 22  
Brive - Racing-Metro 25 - 16  
Clermont - Castres 29 - 19  
Section Paloise - Bordeaux 28 - 30  
Toulouse - Grenoble 31 - 3  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Otago 54 - 17  
Manawatu - Hawke'S Bay 21 - 30  
North Harbour - Bay of Plenty 44 - 34  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Ausztrália 18 - 10  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Llanelli Scarlets 6 - 22  
Cardiff - Leinster 13 - 16  
Ulster - Ospreys 9 - 7  
Röplabda (Eb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Észtország 2 - 3  
Spanyolország - Görögország 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szlovákia 3 - 0  
Románia - Magyarország 3 - 0  
Ukrajna - Spanyolország 2 - 3  
Sakk (Tal Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
Chao Li - E. Tomashevsky 0.5 - 0.5  
L. Aronian - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - P. Svidler 0.5 - 0.5  
V. Anand - B. Gelfand 0 - 1  
Snooker (International Champ.-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - D. Jones 6 - 2  
G. Wilson - C. Steadman 6 - 3  
J. Lisowski - A. Mehta 4 - 6  
J. Trump - H. Vafaei 6 - 2  
L. Hang - S. O'Sullivan 6 - 5  
M. Allen - D. Wells (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
M. King - J. Cope 6 - 3  
O. Lines - L. Highfield 6 - 4  
R. Day - L. Heathcote (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
R. Milkins - A. Hamilton 5 - 6  
S. Murphy - K. Lertsattayatthorn (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
T. Pengfei - N. Saengkham 6 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - G. Dimitrov 2 - 1  
K. Khachanov - V. Troicki 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta P / Fyrsten - Shamasdin A / Siljestrom A 2 - 0  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - N. Gombos 0 - 2  
P-H. Herbert - D. Brands 2 - 0  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - B. Bencic 0 - 2  
A. Cornet - S. Rogers 2 - 1  
E. Vesnina - E. Makarova 0 - 2  
I-C. Begu - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
J. Ostapenko - Y. Putintseva 1 - 2  
M. Lucic-Baroni - S. Lisicki 0 - 2  
M. Puig - Y. Wickmayer 0 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasatkina D / Rosolska A - Dabrowski/MartinezSanchez 0 - 2  
Tenisz (Peking-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - T. Fabbiano 2 - 1  
D.S. Schwartzman - K. Kravchuk 1 - 2  
E. Donskoy - M. Kukushkin 2 - 0  
J. Millman - D. Wu 2 - 0  
K. Edmund - P. Andujar 2 - 0  
M. Zverev - L. Rosol 2 - 1  
N. Basilashvili - D. Lajovic 2 - 1  
Zhe Li - I. Cervantes-Huegun 0 - 2  
Tenisz (Peking-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - K. Nara 2 - 0  
J. Görges - E. Rodina 2 - 0  
K. Siniakova - V. Lepchenko 2 - 1  
L. Arruabarrena-Vecino - V. King 2 - 1  
M. Niculescu - L. Chirico 1 - 2  
T. Maria - L. Hradecka 2 - 0  
Xin. Han - N. Gibbs 0 - 2  
Yaf. Wang - M. Sakkari 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Gasquet - J. Tipsarevic    
T. Berdych - T. Bellucci 2 - 0  
Tenisz (Tashkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kr. Pliskova - N. Hibino 2 - 1  
Tenisz (Tashkent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schuurs D / Voracova R - Olaru R / Soylu I 0 - 2  
Tenisz (Tokió-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evans - A. Santillan 1 - 2  
D. Young - T. Ito 2 - 0  
D.H. Lee - V. Pospisil 1 - 2  
G. Elias - G. Soeda 0 - 2  
J. Duckworth - J. Donaldson 2 - 0  
M. Youzhny - M. Ebden 0 - 2  
Y. Uchiyama - R. Harrison 1 - 2  
Y. Watanuki - R. Stepanek 0 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kvitova - D. Cibulkova 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-S./Safarova - Mirza S / Strycova B 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
W.H. Son - Hyu.I. Lee 2 - 1  
W.K.V. Wong - B. Qiao 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.M. Kim - Ji H. Sung 0 - 2  
M. Mitani - A. Yamaguchi 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Brähmer - N. Cleverly 0 - 1  

 

2016.09.30.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - Miami 22 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 8 - 2  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 3 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 2 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 5 - 2  
Chicago WS - Tampa Bay 3 - 5  
Kansas City - Minnesota 6 - 7  
NY Yankees - Boston 5 - 1  
Pittsburgh - Chicago Cubs 1 - 1  
San Diego - LA Dodgers 4 - 9  
San Francisco - Colorado 7 - 2  
Seattle - Oakland 3 - 2  
St. Louis - Cincinnati 4 - 3  
Toronto - Baltimore 0 - 4  
Floorball (Champions Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshopper Club Zürich - Pixbo Wallenstam 2 - 11  
TJ JM Chodov - Greaker Ibk 8 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Oilers Espoo 5 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Warberg 6 - 4  
Mullsjö - Helsingborg 7 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Mladá Boleslav 2 - 5  
Litvínov - Vítkovice 2 - 0  
Olomouc - Liberec 1 - 1  
Pardubice - Brno 3 - 3  
Plzen - Mountfield HK 3 - 3  
Sparta Praha - Zlín 5 - 1  
Trinec - Chomutov 5 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Odense 1 - 1  
Gentofte - Frederikshavn 2 - 1  
Herning - Herlev Eagles 2 - 2  
Rungsted - Rödovre 7 - 1  
SönderjyskE - Aalborg 4 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - IPK 1 - 0  
Heinolan Peliitat - Keupa 2 - 2  
Jokipojat - Kokkolan Hermes 2 - 2  
JYP-Akatemia - Kajaanin Hokki 4 - 1  
Leki - Kiekko-Vantaa 1 - 1  
Roki - Tuto 1 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SaiPa - Ilves 3 - 3  
Tappara - Turku PS 1 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Dijon 6 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Dinamo Riga 2 - 1  
Lada Toljatti - Jokerit 5 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Vityaz Podolszk 3 - 1  
Medvescak Zagreb - Slovan Bratislava 6 - 0  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Dinamo Minszk 2 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Galati 6 - 4  
Fehérvári Titánok - Debrecen 3 - 2  
FTC - Újpest 3 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Crimmitschau 5 - 2  
Frankfurt Löwen - Dresden 6 - 4  
Heilbronn - Bad Nauheim 3 - 6  
Kassel - Lausitzer Füchse 3 - 1  
Kaufbeuren - Riessersee 0 - 5  
Ravensburg - Freiburg 3 - 5  
Rosenheim - Bayreuth 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Düsseldorf 2 - 5  
Eisbären Berlin - Nürnberg 2 - 2  
Ingolstadt - Krefeld 4 - 2  
Iserlohn - Wolfsburg 1 - 6  
Köln - Schwenningen 2 - 4  
Mannheim - Augsburg 5 - 3  
Straubing - München 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Fehérvár 3 - 0  
Innsbruck - Salzburg 4 - 4  
Olimpija Ljubljana - Linz 3 - 8  
Südtirol Bolzano - Villach 2 - 1  
Znojmo - Vienna Capitals 2 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zug 7 - 4  
Davos - Servette 2 - 3  
Fribourg - Kloten 2 - 5  
Langnau Tigers - Biel 2 - 5  
Lausanne - Lugano 3 - 5  
Zürich Lions - Ambri 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Oskarshamn 1 - 1  
Timra - Tingsryd 4 - 0  
Vita Hasten - Björklöven 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Nove Zamky 3 - 0  
Nitra - Kosice 6 - 4  
Trencin - Liptovsky Mikulas 6 - 1  
Zilina - Poprad 9 - 2  
Zvolen - B. Bystrica 5 - 6  
Jégkorong (Világkupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Európa-válogatott - Kanada (2.m., Kanada) 1 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Skopje 91 - 69  
Zadar - FMP 78 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Hyeres-Toulon 75 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Ginebra SM (3.m.) 96 - 97  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki - Yokohama 87 - 85  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Diósgyőr 67 - 57  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - S. Oliver Würzburg 90 - 77  
Braunschweig - Brose Bamberg 48 - 96  
Bremerhaven - Hagen 91 - 81  
Jena - Alba Berlin 73 - 77  
Ludwigsburg - Göttingen 71 - 74  
Telekom Bonn - Skyliners Frankfurt 74 - 60  
Tübingen - Giessen 78 - 66  
Vechta - Bayreuth 65 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Unicaja Malaga 101 - 90  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Randers 38 - 20  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Gwardia Opole 23 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Komló 27 - 27  
Cegléd - Eger 24 - 20  
Tatabánya - Vác 25 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - HIF Karlskrona 35 - 17  
Ystad IF - Malmö 27 - 25  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Zira 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Tubize 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - St. Truiden 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Cserno More Várna 0 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Pirin Blagoevgrad 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Parana 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RB Leipzig - Augsburg 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Bochum 2 - 4  
Nürnberg - Union Berlin 2 - 0  
Sandhausen - Dynamo Dresden 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paderborn - Rostock 0 - 3  
Zwickau - Sonnenhof Grossaspach 0 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Honduras - W. Connection 1 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Police United - CD Olimpia 1 - 5  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Independiente SF 4 - 1  
Dep. La Guaira - San Lorenzo 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Zizkov 2 - 0  
Usti nad Labem - MAS Taborsko 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Bohemians 1905 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Aarhus 2 - 1  
Silkeborg - Nordsjaelland 2 - 2  
Labdarúgás (EAE Liga Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Al-Wahda 2 - 0  
Emirates Ras al-Khaimah - Hatta 4 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al Nasr (UAE) 2 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krumkacsi - Szluck 0 - 3  
Nyeman Grodno - Slavia Mozír 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Helsinki JK 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Brest 1 - 1  
Amiens - Troyes 0 - 1  
Laval - Clermont 1 - 1  
Lens - Red Star 93 2 - 0  
Nimes - Bourg-Peronnas 0 - 0  
Niort - Orleans 1 - 0  
Reims - Auxerre 3 - 0  
Tours - Ajaccio GFC 0 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Pau 1 - 1  
Belfort - Quevilly Rouen 0 - 1  
Beziers - Dunkerque 1 - 0  
CA Bastia - Les Herbiers 1 - 2  
Creteil - Lyon Duchere 2 - 1  
Marseille Consolat - Chambly 1 - 0  
Paris FC - Chateauroux 0 - 1  
Sedan - Epinal 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - Guingamp 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Venlo 0 - 3  
De Graafschap - Dordrecht 2 - 3  
Den Bosch - Telstar 0 - 0  
F. Sittard - Emmen 2 - 2  
FC Eindhoven - Ajax 2 2 - 1  
Maastricht - Cambuur 2 - 1  
Oss - Almere City 2 - 3  
RKC Waalwijk - PSV 2 1 - 1  
Utrecht 2 - Helmond 1 - 0  
Volendam - NAC Breda 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwolle - ADO Den Haag 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - PSV 3 - 1  
Ajax - Heerenveen 2 - 0  
Telstar - Zwolle 1 - 1  
Twente - Achilles'29 7 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Rijeka 0 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Maccabi Herzliya 2 - 1  
Hapoel Afula - Hapoel Bnei Lod 2 - 2  
Hapoel Katamon - Hapoel Ramat Gan 0 - 1  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Akko 1 - 3  
Hapoel Ramat Hasharon - Ironi Nesher 1 - 1  
Hapoel Rishon Lezion - Maccabi Shaarayim 1 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Nazareth Illit 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Rionegro Aguilas 0 - 1  
Dep. Pasto - Alianza Petrolera 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Lech Poznan 1 - 2  
Ruch Chorzow - Zaglebie Lubin 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Metalurgs - Jelgava 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Strömsgodset 4 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Bari 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - FAC Wien 1 - 1  
Kapfenberg - Horn 1 - 0  
LASK Linz - Liefering 3 - 3  
Wiener Neustadt - BW Linz 3 - 2  
WSG Wattens - Wacker Innsbruck 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tondela - Pacos Ferreira 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Crystal Palace 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Poli Timisoara 0 - 1  
Targu Mures - CFR Cluj 1 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Hearts 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Betis 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Hammarby 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosengard - Umea 5 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Genclerbirligi 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - Rhyl 4 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Paide Linnameeskond 1 - 4  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waterford Utd. - UC Dublin 1 - 8  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Bohemians 2 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol United - Saracens 0 - 39  
Northampton Saints - Exeter 20 - 19  
Rögbi (Angol Szuper Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Hull FC 28 - 18  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Hurricanes - Southland 60 - 21  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Edinburgh 28 - 15  
Newport Dragons - Glasgow Warriors 17 - 26  
Sakk (Tal Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gelfand - Chao Li 0 - 1  
E. Tomashevsky - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - L. Aronian 0.5 - 0.5  
P. Svidler - A. Giri 0 - 1  
Snooker (International Champ.-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - C. Zhe 6 - 4  
D. Dale - B. Kaettikun 6 - 5  
J. Perry - C. Keogan 6 - 1  
J. Swail - A. Songsermsawad 4 - 6  
L. Brecel - F. Xiongman 6 - 2  
M. Davis - Y. Bingtao (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
M. Dunn - J. Weston 6 - 2  
M. Fu - A. Hicks 6 - 1  
M. Holt - E. Slessor 6 - 1  
M. Selt - H. Akbar 6 - 1  
M. White - Z. Yong 6 - 4  
R. Hull - D. Womersley 6 - 3  
R. Lawler - D. Lilley 6 - 0  
R. Williams - A. Zhang 6 - 5  
S. Baird - M. Georgiou 6 - 3  
S. Bingham - P. Lines 6 - 2  
S. Carrington - K. Dunham 6 - 0  
S. Maguire - M. Wild (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
X. Guodong - H. Miah 6 - 5  
Y. Delu - R. Muir 1 - 6  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - A. Ramos 0 - 2  
G. Dimitrov - D.S. Schwartzman 2 - 1  
K. Khachanov - F. Lopez 2 - 0  
V. Troicki - K. Anderson 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Ram R - Monroe N / Sitak A 2 - 0  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - M. Chiudinelli 2 - 1  
D. Medvedev - D. Brands 1 - 2  
N. Gombos - D. Brown 2 - 0  
R. Bemelmans - P-H. Herbert 0 - 2  
Tenisz (Peking-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - Yaf. Wang 1 - 2  
A. Krunic - K. Nara 1 - 2  
A. Riske - Zh. Yang 2 - 0  
A. Sasnovich - V. Lepchenko 1 - 2  
J. Görges - Shi. Xu 2 - 0  
K. Bondarenko - Xin. Han 1 - 2  
K. Siniakova - J. Cepelova    
L. Arruabarrena-Vecino - K.L. Zhang 2 - 0  
L. Zhu - L. Chirico 1 - 2  
M. Linette - N. Gibbs 0 - 2  
M. Niculescu - E. Kulichkova 2 - 0  
M. Sakkari - P. Parmentier 2 - 1  
N. Osaka - T. Maria 0 - 2  
S. Crawford - E. Rodina 0 - 2  
S. Ma - V. King 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - M. Ymer 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - T. Bellucci 0 - 2  
J. Tipsarevic - M. Jaziri 2 - 0  
M. Zverev - R. Gasquet 0 - 2  
T. Berdych - J. Vesely 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fognini F / Lindstedt R - Pavic M / Venus M 2 - 0  
Garcia-Lopez G / Jaziri M - Marach O / Martin F 0 - 2  
Tenisz (Tashkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ka. Kozlova - Kr. Pliskova 0 - 2  
N. Hibino - D. Allertova 2 - 0  
Tenisz (Tashkent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abduraimova N / Kuwata H - Schuurs D / Voracova R 0 - 2  
Olaru R / Soylu I - Pliskova K / Sadikovic A 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kvitova - S. Halep 2 - 0  
S. Kuznetsova - D. Cibulkova 1 - 2  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Shvedova - Mirza S / Strycova B 0 - 2  
Mchale C / Peng S - Mattek-S./Safarova 0 - 2  
Mirza S / Strycova B - Chan H-C / Chan Y-J 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Qiao - K.H. Heo 2 - 0  
H-K. Vittinghus - W.H. Son 0 - 2  
Hyu.I. Lee - A. Jayaram 2 - 0  
W.K.V. Wong - H. Tian 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - H.I. Kim 2 - 0  
H.M. Kim - G.E. Kim 2 - 0  
M. Mitani - Y.F. Chen 2 - 1  
T.Y. Tai - Ji H. Sung 0 - 2  

 

 

2016.09.29.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 2 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 6 - 11  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 3 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 12 - 2  
Chicago WS - Tampa Bay 1 - 0  
Detroit - Cleveland 6 - 3  
Kansas City - Minnesota 5 - 2  
LA Angels - Oakland 8 - 6  
Miami - NY Mets 2 - 5  
NY Yankees - Boston 5 - 3  
Pittsburgh - Chicago Cubs 8 - 4  
San Diego - LA Dodgers 6 - 5  
San Francisco - Colorado 0 - 2  
St. Louis - Cincinnati 1 - 2  
Texas - Milwaukee 8 - 5  
Toronto - Baltimore 2 - 3  
Washington - Arizona 0 - 3  
Washington - Arizona (19:05) 5 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - SPV Seinäjoki 10 - 5  
Turku PS - Salba 7 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Falun 4 - 8  
Växjö - Höllviken 9 - 6  
Futsal (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Portugália 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Jukurit 1 - 2  
Kookoo - Vaasan Sport 3 - 3  
Kärpät - Hämeenlinna 3 - 2  
Ässät - Lahti Pelicans 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa 2 - 5  
CSZKA Moszkva - Amur Habarovszk 1 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Traktor Cseljabinszk 1 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Admiral Vlagyivosztok 2 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Metallurg Magnyitogorszk 0 - 3  
SZKA Szentpétervár - Red Star Kunlun 3 - 0  
Szocsi - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 1  
Szpartak Moszkva - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Barisz Asztana 2 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Diósgyőr 2 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Sparta Sarpsborg 1 - 5  
Kongsvinger - Stjernen 1 - 5  
Lorenskog - Manglerud 2 - 3  
Valerenga - Lillehammer 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Klagenfurt 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - MODO 3 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Malmö 2 - 4  
HV 71 - Frölunda 2 - 3  
Lulea - Leksand 5 - 1  
Rögle - Linköping 2 - 2  
Skelleftea - Växjö 2 - 2  
Örebro - Brynäs 3 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Zauralje Kurgan 3 - 3  
Himik Voszkreszenszk - SZKA-Neva 2 - 5  
Molot Perm - Ariada-Akparsz Volzsszk 2 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Rubin Tyumeny 4 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Szarov 1 - 0  
Tver - Zvezda Csehov 2 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Buducnost 70 - 80  
Mega Leks - Olimpija Ljubljana 86 - 85  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Porto 77 - 59  
Mornar - Igokea 83 - 60  
Prievidza - CSM Oradea 67 - 73  
Södertälje - Joensuun Kataja 66 - 59  
Tsmoki-Minszk - Rilski Sportist 74 - 64  
Tu/Rock - Donar Groningen 65 - 57  
U-Banca Cluj - AEK Larnaca 67 - 56  
Varese - Benfica 70 - 72  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Chamond - Limoges 65 - 70  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tropang Texters - Meralco Bolts (2.m.) 91 - 106  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Chicago (1.m.) 95 - 75  
Minnesota - Phoenix (1.m.) 113 - 95  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Motor Zaporozsje 35 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Kolding 21 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Silkeborg 27 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Paris SG 27 - 38  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Boca Juniors 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Juventude RS 1 - 0  
Corinthians - Cruzeiro 2 - 1  
Gremio - Palmeiras 2 - 1  
Santos - Internacional 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver - Central FC 4 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Don Bosco 3 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plaza Amador - Tigres 1 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Suchitepequez 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Coritiba 1 - 2  
Chapecoense - Independiente 0 - 0  
Flamengo - Palestino 1 - 2  
Junior de Barranquilla - Montevideo Wanderers 0 - 0  
Santa Cruz PE - Independiente Medellin 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Helsingor 0 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Jazeera (UAE) 1 - 2  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Al-Ahli (UAE) 2 - 3  
Bani Yas - Al-Ittihad (UAE) 0 - 2  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Feyenoord 1 - 0  
Manchester Utd. - Zorya Luganszk 1 - 0  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Young Boys 0 - 0  
Olympiakosz - APOEL Nicosia 0 - 1  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Mainz 2 - 3  
St-Etienne - Anderlecht 1 - 1  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Maccabi TA 1 - 0  
Zenit Szentpétervár - AZ Alkmaar 5 - 0  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Plzen 0 - 0  
Roma - Astra Giurgiu 4 - 0  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Rapid Wien 1 - 0  
Genk - Sassuolo 3 - 1  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Standard Liege 1 - 0  
Celta Vigo - Panathinaikosz 2 - 0  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Konyaspor 2 - 0  
Sahtar Doneck - Braga 2 - 0  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Nice 5 - 2  
Schalke - Salzburg 3 - 1  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Qarabag Baku 5 - 1  
Liberec - PAOK 1 - 2  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Southampton 0 - 0  
Sparta Praha - Internazionale 3 - 1  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Osmanlispor 2 - 1  
Steaua Bukarest - Villarreal 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Hapoel Jerusalem 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Columbus 3 - 0  
Montreal - San Jose 3 - 1  
Seattle - Chicago 1 - 0  
Toronto - Orlando 0 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - New York Cosmos 0 - 2  
FC Miami - Ottawa 2 - 1  
FC Puerto Rico - Fort Lauderdale 2 - 1  
Jacksonville - Edmonton 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi Crown Prince Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Taawon - Al-Baten 0 - 2  
Al-Wehda - Al-Khaleej 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dinamo Tbiliszi - U19Kairat Almaty 0 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - St. Helens 18 - 10  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman - Counties Manukau 15 - 10  
Sakk (Tal Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - E. Tomashevsky 1 - 0  
Chao Li - V. Anand 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - V. Kramnik 1 - 0  
L. Aronian - P. Svidler 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - B. Gelfand 1 - 0  
Snooker (International Champ.-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - J. White (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
A. McGill - R.T. Chuan Leong 6 - 3  
A. McManus - C. Wakelin 4 - 6  
B. Woollaston - Z. Xintong 4 - 6  
D. Grace - Rh. Clark 6 - 1  
D. Poomjaeng - J. Wattana 4 - 6  
D.B. Gilbert - G. Allen 6 - 0  
F. O'Brien - F. Patrick 6 - 3  
G. Dott - D. John (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
I. Burns - L. Chenwei 6 - 2  
J. Robertson - Br. Jones 6 - 0  
K. Doherty - A. Taylor 6 - 2  
M. Gould - S. Donaldson 6 - 2  
M. Joyce - D. Hill 6 - 1  
M. Stevens - A. Duffy 6 - 3  
M.J. Williams - A. Borg 6 - 2  
N. Bond - E. Sharav 3 - 6  
P. Ebdon - J. Astley 3 - 6  
R. McLeod - W. Yuchen 1 - 6  
R. O'Sullivan - J. Cahill 6 - 4  
R. Walden - A. Hugill 6 - 4  
T. Ford - B. Sargeant 6 - 4  
T. Un-Nooh - Jak. Jones 5 - 6  
Z. Yuelong - S. Hallworth 6 - 3  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - D. Wu 2 - 0  
K. Anderson - N. Kyrgios 2 - 1  
V. Troicki - M. Baghdatis 2 - 1  
Y-H. Lu - A. Ramos 1 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Nedunchezhiya - Shamasdin A / Siljestrom A 0 - 2  
Klaasen R / Ram R - Kyrgios N / Troicki V 2 - 0  
Lajovic D / Sousa J - Carreno Busta P / Fyrstenberg M 0 - 2  
Raja P / Sharan D - Monroe N / Sitak A 0 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - D. Brown 0 - 2  
A. Rublev - T. Kamke 2 - 1  
M. Chiudinelli - P-H. Mathieu 2 - 0  
N. Gombos - H. Nys 2 - 1  
P. Gojowczyk - D. Brands 1 - 2  
T. Robredo - P-H. Herbert 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - R. Harrison 2 - 1  
I. Cervantes-Huegun - J. Vesely 0 - 2  
T. Bellucci - T. Fabbiano 2 - 0  
T. Berdych - M. Kukushkin 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fognini F / Lindstedt R - Andujar P / Gasquet R 2 - 0  
Garcia-Lopez G / Jaziri M - Guccione C / Sa A 2 - 1  
Pavic M / Venus M - Erlich J / Gonzalez S 2 - 0  
Tenisz (Tashkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Allertova - K. Flipkens 2 - 0  
Ka. Kozlova - S. Vögele 2 - 0  
Kr. Pliskova - I. Khromacheva 2 - 0  
L. Tsurenko - N. Hibino    
Tenisz (Tashkent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kichenok / Kichenok - Abduraimova N / Kuwata H 0 - 2  
Merenkova P / Yastremska - Olaru R / Soylu I 0 - 2  
Tenisz (Tiburon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Baker - D. Novikov 1 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - J. Jankovic 2 - 1  
D. Cibulkova - B. Strycova 2 - 1  
Ka. Pliskova - D. Cibulkova 0 - 2  
P. Kvitova - J. Konta 2 - 0  
S. Halep - M. Keys 2 - 0  
S. Kuznetsova - A. Radwanska 2 - 1  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Chan H-C / Chan Y-J 1 - 2  
Babos/Shvedova - Bacsinszky T / Kuznetsova    
Garcia C / Mladenovic K - Mchale C / Peng S 1 - 2  
HAN X / Zhu L - Mattek-S./Safarova 0 - 2  
Hingis M / Vandeweghe C - Krunic A / Siniakova K 1 - 2  
Mchale C / Peng S - Bondarenko K / Chuang C-J 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Holst - W.K.V. Wong 0 - 2  
H-K. Vittinghus - Tz.W. Wang 2 - 0  
I.Z. Zainuddin - B. Qiao 0 - 2  
J.O. Jörgensen - Hyu.I. Lee 1 - 2  
M. Zwiebler - K.H. Heo 1 - 2  
Se.J. Seo - H. Tian 1 - 2  
W.H. Son - B. Sai Praneeth 2 - 0  
Yux. Huang - A. Jayaram 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi.Ji. He - M. Mitani 1 - 2  
J.M. Lee - G.E. Kim 0 - 2  
Ji H. Sung - A.T. Madsen 2 - 0  
S. Sato - A. Yamaguchi 0 - 2  
T.Y. Tai - N.Yo. Kim 2 - 1  
Y.F. Chen - R. Intanon 2 - 0  

 

2016.09.28.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 5 - 10  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 6 - 5  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 0 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 6 - 5  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 7 - 6  
Chicago WS - Tampa Bay 13 - 6  
Detroit - Cleveland 12 - 0  
Houston - Seattle 8 - 4  
Houston - Seattle (20:10) 4 - 12  
Kansas City - Minnesota 4 - 3  
LA Angels - Oakland 8 - 1  
Miami - NY Mets 1 - 12  
NY Yankees - Boston 6 - 4  
Pittsburgh - Chicago Cubs 4 - 6  
San Diego - LA Dodgers 7 - 1  
San Francisco - Colorado 12 - 3  
St. Louis - Cincinnati 12 - 5  
Texas - Milwaukee 6 - 4  
Toronto - Baltimore 5 - 1  
Washington - Arizona 4 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Karlstad 7 - 6  
Sirius - Thorengruppen 4 - 1  
Futsal (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Oroszország 3 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Feldkirch 3 - 4  
Gherdeina/Gröden - Lustenau 2 - 7  
Kitzbühel - Asiago 4 - 2  
Klagenfurt 2 - Renon/Ritten 0 - 7  
Neumarkt Riwega - Jesenice 1 - 5  
Salzburg 2 - Vipiteno/Sterzing 4 - 1  
Val Pusteria - Zell am See 4 - 0  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Kladno 0 - 2  
Kadan - Slavia Praha 2 - 2  
Most - Jihlava 3 - 3  
Prostejov - Motor Ceske Budejovice 3 - 1  
Slavia Trebic - Litomerice 0 - 0  
Slovan Ustecti Lvi - Havirov 3 - 1  
Zubr Prerov - Benatky nad Jizerou 1 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roki - Kajaanin Hokki 3 - 2  
SaPKo - JYP-Akatemia 8 - 2  
Tuto - Leki 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Kookoo 5 - 3  
Lukko - Lahti Pelicans 3 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Jokerit 4 - 2  
Dinamo Moszkva - Vityaz Podolszk 3 - 0  
Lada Toljatti - Dinamo Minszk 2 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Dinamo Riga 3 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Fehérvári Titánok 6 - 0  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Lausanne 4 - 5  
Argovia Stars - Olten 1 - 3  
Brandis - Langenthal 1 - 6  
Sierre - Chaux-de-Fonds 1 - 5  
Thurgau - Lugano 0 - 7  
Wetzikon - Davos 2 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Västervik 0 - 4  
Pantern Malmö - Almtuna 2 - 1  
Södertälje - Vita Hasten 1 - 4  
Timra - Oskarshamn 3 - 0  
Tingsryd - Karlskoga 2 - 0  
Västeras - Mora 3 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Karlskrona 0 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Krisztall Szaratov 7 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Dizel Penza 3 - 3  
Jégkorong (Világkupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Európa-válogatott (1.m.) 3 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - USK Praha 77 - 69  
Ostrava - Opava 68 - 53  
Usti nad Labem - Svitavy 97 - 80  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Cholet 84 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - SM Beermen (2.m.) 92 - 95  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Lietkabelis 68 - 66  
Neptunas Klaipeda - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 55 - 61  
Nevezis Kedainiai - Vytautas Prienai 80 - 68  
Siauliai - Zalgiris Kaunas 45 - 98  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Gernika Bizkaia 72 - 69  
Araski AES - CREF Madrid 69 - 65  
Ferrol - Campus Promete 71 - 69  
Gran Canaria - Zamarat 58 - 68  
P. Avenida - Cadi La Seu d'Urgell 62 - 53  
Vasco Gipuzkoa - Bembibre 64 - 62  
Zaragoza - Girona 63 - 67  
Kosárlabda (Szlovén Szuperkupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Krka Novo Mesto 78 - 81  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Celje 31 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Ribe-Esbjerg 24 - 26  
Silkeborg - Skanderborg 34 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aarhus 32 - 29  
Köbenhavn - Randers 33 - 22  
Odense - Nyköbing F. 27 - 21  
Viborg - Midtjylland 24 - 19  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Cesson 27 - 25  
Ivry - Montpellier 30 - 29  
Nantes - Chambery 30 - 27  
Pays d'Aix - Creteil 32 - 22  
Saran - Nimes 31 - 39  
Selestat - St. Raphael 24 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Kwidzyn 33 - 21  
Gornik Zabrze - MW Elblag 24 - 13  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DVSC - Győr 18 - 28  
MTK - Budaörs 30 - 30  
Siófok - Fehérvár 27 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Kolstad 22 - 34  
Drammen - Baekkelaget 27 - 28  
Falk Horten - Elverum 21 - 32  
Fyllingen - Haslum 36 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Stuttgart 28 - 25  
Magdeburg - Wetzlar 30 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Bietigheim 17 - 49  
Leipzig - Buxtehude 35 - 32  
Metzingen - Thüringer HC 30 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - Gorenje Velenje 40 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Barcelona 27 - 30  
Naturhouse La Rioja - Ciudad Encantada 29 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Winterthur 25 - 30  
Basel - Kriens 19 - 31  
Gossau - Bern 24 - 28  
St. Gallen - Schaffhausen 28 - 37  
Suhr Aarau - Thun 23 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Redbergslids 36 - 22  
Hammarby - Sävehof 26 - 30  
IFK Ystad - Lugi 29 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Vasterasirsta 29 - 18  
Skuru - Kristianstad 21 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Wimbledon 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Norwich 4 - 3  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Basel 2 - 0  
Ludogorec Razgrad - Paris SG 1 - 3  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Dinamo Kijev 1 - 1  
Napoli - Benfica 4 - 2  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Manchester City 3 - 3  
Mönchengladbach - Barcelona 1 - 2  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Bayern München 1 - 0  
Rosztov - PSV 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Joinville 1 - 1  
Brasil de Pelotas - Ceara 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Dragon - Portland 1 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antigua GFC - New York 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Sol de America 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Slavia Praha 1 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LFA Nyköbing - Fremad Amager 1 - 1  
Skive - Vejle 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - Kuopio PS 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Once Caldas 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Jagiellonia Bialystok 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Fondi 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Aves 2 - 2  
Covilha - Famalicao    
Leixoes - Gil Vicente 0 - 0  
Olhanense - Benfica B 1 - 2  
Penafiel - Guimaraes B 1 - 0  
Portimonense - Porto B 3 - 0  
Santa Clara - Varzim 2 - 1  
Sporting CP B - Cova Piedade 5 - 1  
Uniao Madeira - Fafe 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lleida - L'Hospitalet 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Linköping 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi Crown Prince Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Qadisiyah 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovska Stiavnica - Dunajska Streda 0 - 5  
Malzenice - Tatran Presov 0 - 1  
Nove Mesto - Trnava 0 - 3  
Sered - Zlate Moravce 3 - 1  
Slovan Simonovany - Ruzomberok 1 - 7  
Velky Meder - Trencin 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Koper 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Arsenal - U19Basel 1 - 2  
U19Ludogorec Razgrad - U19Paris SG 1 - 8  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Besiktas - U19Dinamo Kijev 3 - 3  
U19Napoli - U19Benfica 2 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Altinordu - U19Levszki Szófia 5 - 0  
U19APOEL Nicosia - U19Roma 0 - 3  
U19Breidablik - U19Ajax 0 - 3  
U19Domzale - U19Cukaricki 1 - 1  
U19Helsinki JK - U19Cork City 0 - 0  
U19Nitra - U19Malaga 2 - 3  
U19Puskás Akadémia - U19PAOK 1 - 1  
U19Rosenborg - U19AIK Stockholm 0 - 0  
U19Sparta Praha - U19Mladost Podgorica 4 - 0  
U19Viitorul Constanta - U19Sheriff Tiraspol 4 - 1  
U19Zrinjski Mostar - U19FC Zürich 0 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Celtic - U19Manchester City 0 - 4  
U19Mönchengladbach - U19Barcelona 1 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Atl. Madrid - U19Bayern München 1 - 3  
U19Rosztov - U19PSV 0 - 6  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - FC Szöul 4 - 1  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waikato - Canterbury 23 - 29  
Snooker (European Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - R. Day (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
A. Hugill - A. Higginson 1 - 4  
B. Hawkins - R. Lawler 4 - 1  
D. Grace - Jak. Jones 4 - 2  
D. John - L. Brecel 2 - 4  
D. Jones - J. Trump 2 - 4  
D. Womersley - E. Slessor 4 - 3  
G. Dott - M. Joyce 4 - 3  
H. Miah - M. Allen 0 - 4  
J. Higgins - J. Robertson (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
J. Lisowski - D.B. Gilbert 1 - 4  
J. Swail - B. Woollaston 1 - 4  
Jam. Jones - M. Wild 3 - 4  
L. Wenbo - J. Boileau 4 - 2  
M. Davis - A. Duffy 4 - 0  
M. Georgiou - R. Walden 1 - 4  
M. Holt - K. Maflin 4 - 0  
M. Stevens - A. Carter 3 - 4  
M. Xiwen - M. Fu (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
N. Robertson - O. Lines (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
P. Ebdon - D. Dale 3 - 4  
P. Lines - Rh. Clark 3 - 4  
R. Hull - G. Wilson 4 - 3  
R. McLeod - T. Ford 2 - 4  
S. Craigie - A. McGill 0 - 4  
S. Donaldson - S. Bingham 4 - 3  
S. Murphy - A. Taylor (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Y. Bingtao - I. Burns 4 - 1  
Z. Surety - A. Parsons 4 - 1  
Z. Xintong - Y. Delu 3 - 4  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - P. Lorenzi 2 - 0  
G. Dimitrov - D. Lajovic 2 - 0  
J. Monaco - F. Lopez 0 - 2  
K. Khachanov - A. Mannarino 2 - 1  
K. Kravchuk - D. Wu 0 - 2  
M. Baghdatis - P. Carreno-Busta 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Oswald P - Kyrgios N / Troicki V 0 - 2  
Inglot D / Zimonjic N - Raja P / Sharan D 0 - 2  
Shamasdin A / Siljestrom - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Stepanek R / Thiem D - Lajovic D / Sousa J    
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sidorenko - P-H. Herbert 0 - 2  
D. Medvedev - S. Darcis 2 - 0  
G. Blancaneaux - A. Pavic 0 - 2  
J. Benneteau - D. Brown 0 - 2  
N. Mektic - P-H. Mathieu 1 - 2  
R. Albot - N. Gombos 0 - 2  
R. Bemelmans - V. Millot 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - G. Mager 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Whittington - R. Gasquet 0 - 2  
B. Paire - J. Tipsarevic 1 - 2  
F. Fognini - M. Zverev 0 - 2  
M. Jaziri - D. Goffin 2 - 1  
Y. Nishioka - A. Zverev    
Y. Nishioka - T. Fabbiano 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia-Lopez G / Jaziri M - Begemann A / Paes L 2 - 1  
Kukushkin M / Robert S - Marach O / Martin F 0 - 2  
Pavic M / Venus M - Gong M-X / Zhang Z 2 - 0  
Tenisz (Tashkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Allertova - P.M. Tig 2 - 0  
I. Khromacheva - N. Broady 2 - 0  
K. Nara - Kr. Pliskova 0 - 2  
L. Tsurenko - I. Soylu 2 - 1  
M. Sakkari - K. Flipkens 1 - 2  
R. Ozaki - N. Hibino 0 - 2  
S. Shapatava - Ka. Kozlova 0 - 2  
S. Vögele - F. Schiavone    
Tenisz (Tashkent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piter K / Soler-Espinosa - Abduraimova N / Kuwata H 0 - 2  
Pliskova K / Sadikovic A - Melichar N / Wongteanchai V 2 - 0  
Schuurs D / Voracova R - Amanmuradova A / Diatchenko V 2 - 1  
Tenisz (Tiburon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Q. Halys - M. Krueger 0 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - P. Kvitova 1 - 2  
C. Wozniacki - A. Radwanska 0 - 2  
D. Kasatkina - M. Keys 1 - 2  
J. Konta - C. Suarez Navarro 2 - 0  
S. Halep - Y. Shvedova 2 - 0  
V. Williams - S. Kuznetsova 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Se.J. Seo 1 - 2  
B. Qiao - T.C. Chou 2 - 0  
H.J. Jeon - A. Jayaram 0 - 2  
H.S. Prannoy - Tz.W. Wang 1 - 2  
J.H. Hsu - B. Sai Praneeth 1 - 2  
J.O. Jörgensen - S.D. Kuncoro 2 - 0  
K. Parupalli - H. Tian 1 - 2  
K.H. Heo - A. Antonsen 2 - 0  
M. Zwiebler - Nan Wei 2 - 0  
S.H. Goh - H-K. Vittinghus 0 - 2  
W.H. Son - Y. Shi 2 - 0  
W.K.V. Wong - N.K. Srikanth 2 - 1  
Yun Hu - E. Holst 0 - 2  
Yux. Huang - Do.K. Lee 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.T. Madsen - T. Lad 2 - 1  
Bi.Ji. He - L. Zetchiri 2 - 0  
C.Hs. Lee - Y.F. Chen 0 - 2  
H.I. Kim - Y.P. Pai 2 - 0  
H.M. Kim - L. Kjaersfeldt 2 - 1  
Ji H. Sung - Ng.Y. Cheung 2 - 0  
M.J. Lee - A. Yamaguchi 1 - 2  
P.Y. Yip - G.E. Kim 0 - 2  
S. Sato - L.A. Mainaky 2 - 0  
Sun Yu - J.M. Lee 0 - 2  
T.Y. Tai - A. Ohori 2 - 0  
Y-J. Bae - N. Okuhara    
Y.C. Hsu - R. Intanon 0 - 2  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Debrecen 11 - 10  

 

2016.09.26.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Chicago 31 - 17  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 3 - 2  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 3 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - St. Louis 3 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Lasb 7 - 4  
Futsal (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Portugália 2 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slovan Ustecti Lvi 3 - 3  
Havirov - Frydek Mistek 1 - 2  
Jihlava - Slavia Trebic 5 - 4  
Kladno - Kadan 3 - 2  
Litomerice - Prostejov 5 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Zubr Prerov 3 - 1  
Slavia Praha - Most 1 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Gentofte 2 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 3  
Barsz Kazany - Dinamo Minszk 3 - 5  
Dinamo Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Újpest 4 - 1  
Csíkszereda - FTC 2 - 3  
Diósgyőr - Fehérvári Titánok 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Dizel Penza 4 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Krisztall Szaratov 3 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Prostejov 81 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Dijon 75 - 70  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Ginebra SM (1.m.) 108 - 115  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Midtjylland 27 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Aranäs 34 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellton - Boden 27 - 24  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - River Plate 3 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorna Orjahovica - Levszki Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Berlin - St. Pauli 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Dep. Iquique 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Ethnikosz Ahnasz 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Aalborg 5 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Dinamo Breszt 1 - 1  
Slavia Mozír - Belsina Bobrujszk 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Vaasa PS 1 - 1  
Lahti - HIFK 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Reims 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Iraklisz 1908 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Oss 7 - 0  
PSV 2 - F. Sittard 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi Haifa 2 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sapporo - Machida Zelvia 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Independiente SF 0 - 1  
Boyaca Chico - Junior de Barranquilla 2 - 2  
Dep. Cali - Dep. Pasto 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Slask Wroclaw 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Tijuana 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - New England 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Bodö/Glimt 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Sampdoria 2 - 1  
Crotone - Atalanta 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - SPAL Ferrara 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggiana - Südtirol 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Himki 0 - 0  
Dinamo Moszkva - Szibir Novoszibirszk 1 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Mordovija Szaranszk 4 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Szpartak Moszkva 2 0 - 0  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Szokol Szaratov 2 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Fakel Voronyezs 0 - 2  
Szpartak Nalcsik - Toszno 1 - 1  
Tyumeny - Kubany Krasznodar 2 - 0  
Volgar Asztrahan - Tambov 1 - 2  
Zenit Sz'tpétervár 2 - SZKA Habarovszk 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Krilja Szovjetov Szamara 0 - 0  
Rubin Kazany - Tom Tomszk 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Guarani Asuncion 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Arouca 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Watford 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Municipal Studentesc Iasi 1 - 0  
CFR Cluj - Gaz Metan Medias 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Granada 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Servette 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Varberg 2 - 0  
Sirius - Atvidaberg 3 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Hammarby 0 - 2  
Göteborg - Östersund 2 - 0  
Norrköping - Djurgarden 1 - 3  
Sundsvall - Häcken 0 - 0  
Örebro - Gefle 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Yeni Malatyaspor 1 - 0  
Gaziantep Bld. Spor - Sivasspor 2 - 1  
Manisaspor - Göztepe Izmír 0 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Alanyaspor 3 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud - Penarol 1 - 0  
Sakk (Tal Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - V. Anand 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - E. Tomashevsky 1 - 0  
L. Aronian - B. Gelfand 0.5 - 0.5  
P. Svidler - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - Chao Li 0.5 - 0.5  
Snooker (European Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borg - Rh. Clark 1 - 4  
A. Duffy - G. Allen 4 - 0  
A. Hamilton - D. Jones 3 - 4  
A. Hugill - M. Mann 4 - 1  
A. McManus - I. Burns (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
A. Parsons - J. Wattana 4 - 0  
C. Yupeng - M. Wild 3 - 4  
C. Zhe - J. Robertson 0 - 4  
D. Dale - R.T. Chuan Leong (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
D. John - Br. Jones 4 - 0  
D. Poomjaeng - F. O'Brien 1 - 4  
D. Wells - S. Lam 4 - 3  
G. Dott - A. Hicks (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
G. Wilson - S. Wilson 4 - 1  
H. Akbar - A. Burden 1 - 4  
H. Miah - R. Williams 4 - 1  
J. Boileau - J. White 4 - 2  
J. Lisowski - M. Dunn 4 - 2  
K. Lertsattayatthorn - A. Taylor 2 - 4  
L. Brecel - Z. Yuelong 4 - 1  
L. Hang - T. Ford 2 - 4  
L. Heathcote - J. Swail 2 - 4  
M. Davis - P.S. Davison 4 - 1  
M. Joyce - E. Sharav 4 - 2  
N. Saengkham - R. Lawler 2 - 4  
O. Lines - B. Sargeant 4 - 2  
P. Ebdon - J. Cope (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
S. Baird - Z. Xintong (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
S. O'Sullivan - M. Georgiou 1 - 4  
T. Pengfei - Y. Bingtao 0 - 4  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Monaco - H. Moriya 2 - 0  
R. Ram - D.S. Schwartzman 0 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai Y / Wu D - Carreno Busta P / Fyrstenberg M 1 - 2  
Monroe N / Sitak A - Delbonis F / Lorenzi P 2 - 1  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Marchenko - R. Bemelmans 0 - 2  
K. De Schepper - P. Gojowczyk 1 - 2  
S. Darcis - S. Stakhovsky 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - M. Bourgue 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - D. Sela 2 - 0  
L. Vanni - A. Whittington 1 - 2  
Zhe Li - M. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Gonzalez S - Rosol L / Vesely J 2 - 1  
Tenisz (Tashkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - M. Sakkari 1 - 2  
D. Allertova - H. Kuwata 2 - 0  
K. Nara - D. Yastremska 2 - 0  
K. Umarova - N. Hibino 0 - 2  
S. Sharipova - S. Vögele 1 - 2  
Tenisz (Tashkent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Buyukakcay C - Pliskova K / Sadikovic A 0 - 2  
Cako J / Webley-Smith E - Amanmuradova A / Diatchenko V 1 - 2  
Khromacheva I / Marozava - Olaru R / Soylu I 0 - 2  
Kichenok / Kichenok - Folts A / Umarova K 2 - 0  
Tenisz (Tiburon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Zemlja - M. Krueger 0 - 2  
Tenisz (Tiburon-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - M. Mmoh 0 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - D. Cibulkova 1 - 2  
A. Pavlyuchenkova - M. Doi    
B. Mattek-Sands - E. Svitolina 1 - 2  
C. Vandeweghe - K. Mladenovic 0 - 2  
D. Kasatkina - J. Görges 2 - 0  
H. Watson - M. Brengle    
J. Jankovic - D. Gavrilova 2 - 0  
J. Konta - A. Beck 2 - 0  
J. Ostapenko - P. Kvitova 0 - 2  
Ka. Pliskova - L. Safarova 2 - 0  
M. Lucic-Baroni - C. Garcia 0 - 2  
S. Errani - B. Strycova 1 - 2  
S. Halep - I-C. Begu    
S. Peng - Shu. Zhang 1 - 2  
S. Stosur - C. Wozniacki 0 - 2  
Y. Putintseva - A. Sevastova    
Y. Wickmayer - C. Suarez Navarro 0 - 2  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Shvedova - Irigoyen M / Maria T 2 - 0  
Parra Santonja A / Rodion - Dabrowski/MartinezSanchez 0 - 2  
Xu Y F / Zheng S - Atawo R / Spears A 0 - 2  
Címkék: tippmix,