Tippmix eredmények - 2016. szeptember 19-25.

2016-09-19
Tippmix eredmények - 2016. szeptember 19-25.

 

2016.09.25.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Arizona 33 - 18  
Carolina - Minnesota 10 - 22  
Cincinnati - Denver 17 - 29  
Green Bay - Detroit 34 - 27  
Indianapolis - San Diego 26 - 22  
Jacksonville - Baltimore 17 - 19  
Kansas City - NY Jets 24 - 3  
Miami - Cleveland 24 - 24  
NY Giants - Washington 27 - 29  
Philadelphia - Pittsburgh 34 - 3  
Seattle - San Francisco 37 - 18  
Tampa Bay - Los Angeles 32 - 37  
Tennessee - Oakland 10 - 17  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 0 - 2  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 7 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 1 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Arizona 6 - 1  
Baltimore - Arizona (19:35) 2 - 1  
Cleveland - Chicago WS 1 - 8  
Cleveland - Chicago WS (19:10) 0 - 3  
Detroit - Kansas City 9 - 12  
Houston - LA Angels 4 - 10  
Houston - LA Angels (20:10) 4 - 1  
LA Dodgers - Colorado 14 - 1  
LA Dodgers - Colorado (22:10) 4 - 3  
Miami - Atlanta 6 - 4  
Milwaukee - Cincinnati 1 - 6  
Milwaukee - Cincinnati (20:10) 2 - 4  
Minnesota - Seattle 3 - 2  
Minnesota - Seattle (20:10) 3 - 4  
NY Mets - Philadelphia 8 - 10  
NY Mets - Philadelphia (19:10) 17 - 0  
Oakland - Texas 7 - 1  
Pittsburgh - Washington 1 - 6  
Pittsburgh - Washington (19:35) 7 - 10  
San Diego - San Francisco 6 - 9  
San Diego - San Francisco (22:40) 4 - 3  
Tampa Bay - Boston 4 - 6  
Tampa Bay - Boston (19:10) 2 - 3  
Toronto - NY Yankees 4 - 3  
Darts (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL 2016    
G. Anderson - M. van Gerwen (11 nyert leg-ig) 5 - 11  
P. Taylor - J. Wade (11 nyert leg-ig) 11 - 3  
P. Taylor - M. van Gerwen (11 nyert leg-ig) 11 - 5  
Darts (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - A. Lewis (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
J. Wade - M. Smith (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
M. van Gerwen - P. Wright (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
P. Taylor - R. Thornton (10 nyert leg-ig) 10 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - SPV Seinäjoki 6 - 14  
Koovee Tampere - OLS Oulu 4 - 1  
M-Team - Turku PS 3 - 3  
Oilers Espoo - Viikingit Helsinki 4 - 9  
Salba - Steelers Hämeenlinna 5 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Helsingborg 9 - 8  
Mullsjö - Dalen 5 - 6  
Storvreta - Höllviken 5 - 5  
Växjö - Karlstad 9 - 7  
Futsal (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Egyiptom 5 - 0  
Oroszország - Spanyolország 6 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Brno 2 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Dijon 0 - 3  
Epinal - Angers 3 - 0  
Gap - Lyon 4 - 4  
Nice - Grenoble 4 - 5  
Rouen - Amiens 4 - 1  
Strasbourg - Chamonix-Morzine 5 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 3 - 0  
Lada Toljatti - Dinamo Riga 4 - 0  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Jokerit 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Medvescak Zagreb 4 - 4  
Szeversztal Cserepovec - Red Star Kunlun 2 - 0  
SZKA Szentpétervár - Amur Habarovszk 4 - 1  
Szocsi - Avtomobil. Jekatyerinburg 0 - 0  
Szpartak Moszkva - Barisz Asztana 5 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Jugra Hanti-Manszijszk 3 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - MAC Budapest 1 - 9  
Galati - FTC 2 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Storhamar 6 - 4  
Lillehammer - Kongsvinger 5 - 3  
Sparta Sarpsborg - Lorenskog 3 - 1  
Stjernen - Stavanger 1 - 6  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Kaufbeuren 1 - 1  
Dresden - Heilbronn 5 - 4  
Freiburg - Bad Nauheim 5 - 2  
Kassel - Rosenheim 4 - 3  
Lausitzer Füchse - Frankfurt Löwen 2 - 2  
Ravensburg - Crimmitschau 3 - 3  
Riessersee - Bietigheim/Bissingen 1 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - Ingolstadt 1 - 5  
Krefeld - Nürnberg 3 - 5  
München - Augsburg 6 - 2  
Schwenningen - Eisbären Berlin 3 - 5  
Straubing - Bremerhaven 2 - 0  
Wolfsburg - Mannheim 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Klagenfurt 3 - 3  
Olimpija Ljubljana - Innsbruck 3 - 3  
Vienna Capitals - Salzburg 5 - 3  
Villach - Graz 1 - 4  
Znojmo - Südtirol Bolzano 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Lugano 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Timra 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Färjestad 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin 2 - 3  
Kosice - Zilina 6 - 3  
Liptovsky Mikulas - Nove Zamky 3 - 2  
Nitra - Martin 5 - 2  
Poprad - Zvolen 3 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Zvezda Csehov 4 - 0  
Dinamo Szentpétervár - Rjazany 3 - 1  
Ermak Angarszk - Szarjarka Karaganda 1 - 4  
Izssztal Izsevszk - Szarov 1 - 5  
Molot Perm - Barsz Kazany B 0 - 4  
Szokol Krasznojarszk - Kazzink-Torpedo 2 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Nyeftyanyik Almetyevszk 4 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Ariada-Akparsz Volzsszk 4 - 1  
Tver - Burany Voronyezs 2 - 2  
Jégkorong (Világkupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Oroszország 5 - 3  
Svédország - Európa-válogatott 2 - 2  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Maccabi TA 95 - 73  
Olympiakosz - Anadolu Efes 79 - 86  
UNIKSZ Kazany - Panathinaikosz 58 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Strasbourg 73 - 71  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Sendai 60 - 68  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Nevezis Kedainiai 85 - 81  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Lietuvos Rytas 68 - 86  
Vytautas Prienai - Alytaus Dzukija 79 - 58  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Ulm 81 - 81, h.u. 87 - 95  
Bremerhaven - Tübingen 92 - 84  
Kosárlabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Milano (Helyszín: Milánó) 72 - 90  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Atlanta 108 - 98  
New York - Phoenix 94 - 101  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Paris SG 28 - 27  
Wisla Plock - Barcelona 23 - 28  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Vardar Pro Skopje 23 - 28  
Szeged - R-N. Löwen Kronau 28 - 28  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Tatran Presov 28 - 23  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Dinamo Bukarest 32 - 32  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Silkeborg 26 - 28  
Tonder - Aarhus 27 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Silkeborg 26 - 25  
Nyköbing F. - Köbenhavn 32 - 26  
Ringköbing - Viborg 25 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Nantes 26 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Wybrzeze Gdansk 26 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - Csurgó 29 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Glassverket 25 - 27  
Storhamar - Halden 28 - 22  
Tertnes Bergen - Raelingen 27 - 16  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Balingen-Weilstetten 31 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Metzingen 28 - 33  
Leverkusen - Leipzig 18 - 36  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Gossau 41 - 28  
Winterthur - St. Gallen 34 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Skövde 26 - 26  
HIF Karlskrona - Ystad IF 29 - 35  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Quilmes 4 - 1  
Estudiantes LP - Atl. Temperley 3 - 0  
Huracan - Sarmiento 0 - 0  
Independiente - Tigre 1 - 1  
Lanus - Aldosivi 0 - 0  
Patronato Parana - San Lorenzo 1 - 1  
Talleres Cordoba - Banfield 0 - 0  
Union SF - Belgrano de Cordoba 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Qarabag Baku 1 - 1  
Zira - Gabala 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - OH Leuven 2 - 4  
Lommel - Lierse 0 - 3  
Tubize - Antwerpen 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Westerlo 1 - 2  
Kortrijk - Genk 4 - 1  
Standard Liege - Eupen 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Slavia Szófia 0 - 0  
CSZKA Szófia - Beroe Stara Zagora 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Botafogo 1 - 0  
Atlético MG - Internacional 3 - 1  
Atlético PR - Ponte Preta 3 - 0  
Corinthians - Fluminense 0 - 1  
Figueirense - Santa Cruz PE 3 - 1  
Flamengo - Cruzeiro 2 - 1  
Gremio - Chapecoense 1 - 0  
Vitória - Sao Paulo 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - RB Leipzig 1 - 1  
Hoffenheim - Schalke 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Hannover 0 - 2  
Bielefeld - Nürnberg 1 - 3  
Dynamo Dresden - Würzburg 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erfurt - Duisburg 0 - 1  
Rostock - Zwickau 5 - 0  
Wehen - Magdeburg 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Audax Italiano 1 - 2  
San Luis de Quillota - Universidad Catolica 2 - 0  
Universidad de Chile - Palestino 1 - 0  
Universidad de Concepcion - Antofagasta 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Anorthoszisz Famaguszta 4 - 1  
Anagenniszi Derinia - Doxa Katokopiasz 0 - 1  
Arisz Limasszol - APOEL Nicosia 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - Olomouc 0 - 3  
Vitkovice - Sokolov 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Slavia Praha 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Vendsyssel 1 - 3  
Helsingor - Skive 1 - 1  
Hobro - Köge 0 - 0  
Naestved - Fremad Amager 0 - 1  
Roskilde - Fredericia 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - OB Odense 3 - 0  
Midtjylland - Horsens 5 - 2  
Nordsjaelland - Esbjerg 3 - 0  
Randers - Sönderjyske 0 - 4  
Viborg - Lyngby 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sangju Sangmu - Jeju 1 - 5  
Suwon City - Jeonnam 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Naftan 4 - 1  
Dinamo Minszk - Krumkacsi 2 - 0  
Isloch - Nyeman Grodno 0 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Vityebszk 1 - 0  
Szluck - Granit Mikasevicsi 0 - 1  
Torpedo Zogyino - FK Minszk 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - GrIFK 2 - 0  
Haka - Oulu 1 - 1  
Jazz Pori - JJK Jyväskylä 1 - 2  
KPV Kokkola - Jaro 0 - 3  
KTP - Turku PS 3 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - PS Kemi 2 - 0  
Rovaniemi PS - Mariehamn 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Nantes 2 - 1  
Nancy - Nice 0 - 1  
St-Etienne - Lille 3 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Aszterasz Tripolisz 1 - 0  
Larissza - Olympiakosz 1 - 0  
Levadiakosz - Kassziopi Kerkyra 2 - 1  
PAOK - Xanthi 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Roda 5 - 0  
Nijmegen - Willem II 0 - 0  
Twente - Vitesse 2 - 1  
Utrecht - Sparta Rotterdam 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Istra 1 - 1  
Rijeka - RNK Split 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Stjarnan 0 - 1  
Fylkir - Throttur Reykjavik 2 - 2  
Vikingur Olafsvik - KR 0 - 1  
Vikingur Reykjavik - FH 1 - 0  
ÍA Akranes - Breidablik 1 - 0  
ÍBV - Valur 4 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Beer Sheva 0 - 3  
Maccabi TA - Hapoel TA 5 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Mito 1 - 1  
Kamatamare Sanuki - Yokohama FC 1 - 0  
Kyoto - Kitakyushu 0 - 0  
Matsumoto Yamaga - Shimizu SP 1 - 0  
Okayama - Nagasaki 0 - 0  
Roasso Kumamoto - Yamagata 0 - 0  
Tokushima - Cerezo Osaka 0 - 1  
Tokyo Verdi - JEF United Chiba 1 - 1  
Yamaguchi - Gifu 2 - 3  
Zweigen Kanazawa - Thespakusatsu Gunma 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kashima A. 0 - 2  
Avispa Fukuoka - Vissel Kobe 1 - 4  
Gamba Osaka - FC Tokyo 3 - 3  
Jubilo Iwata - Shonan Bellmare 0 - 0  
Kashiwa R. - Kofu 1 - 0  
Kawasaki Frontale - Yokohama FM 3 - 2  
Omiya Ardija - Sagan Tosu 1 - 1  
Urawa RD - Sanfrecce Hiroshima 3 - 0  
Vegalta Sendai - Nagoya GE 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Taraz 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kairat Almaty 0 - 1  
Okzhetpes Kokshetau - Irtis Pavlodar 1 - 4  
Ordabasy Shymkent - FC Asztana 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Dep. Tolima 1 - 2  
Atl. Nacional Medellin - Cortulua 1 - 1  
Jaguares de Cordoba - Boyaca Patriotas 2 - 3  
Once Caldas - Envigado 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Shandong Luneng 1 - 2  
Guangzhou R&F - Henan Jianye 2 - 0  
Hangzhou Greentown - Jiangsu 3 - 0  
Shijiazhuang - Changchun Yatai 3 - 2  
Tianjin Teda - Shanghai Shenhua 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Kluczbork 2 - 0  
GKS Katowice - Stal Mielec 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Jagiellonia Bialystok 1 - 2  
Lech Poznan - Arka Gdynia 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Riga FC 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - UNAM Pumas 2 - 1  
Atlas - Monterrey 3 - 1  
Chiapas - Necaxa 2 - 2  
Dep. Toluca - Leon 1 - 1  
Monarcas Morelia - Puebla 2 - 3  
Pachuca - Queretaro 2 - 0  
Tigres - Cruz Azul 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Orlando 4 - 1  
Houston - Portland 3 - 1  
Los Angeles - Seattle 2 - 4  
New York - Montreal 1 - 0  
Salt Lake - Dallas 0 - 0  
San Jose - Kansas City 1 - 2  
Vancouver - Colorado 3 - 3  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Dorog 2 - 1  
Budaörs - Nyíregyháza 1 - 0  
Békéscsaba - Cigánd 1 - 0  
Cegléd - Szeged 2011 0 - 2  
Kisvárda - Vác 1 - 0  
Kozármisleny - SZEOL 1 - 0  
Puskás Akadémia - ZTE 2 - 2  
Sopron - Csákvár 2 - 2  
Soroksár - Siófok 6 - 1  
Szolnok - Mosonmagyaróvár 0 - 4  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Asane 3 - 1  
Hödd - Jerv 0 - 2  
Kongsvinger - Levanger 1 - 2  
Kristiansund - Mjöndalen 0 - 2  
Ranheim - KFUM Oslo 2 - 0  
Sandnes Ulf - Raufoss 3 - 0  
Strömmen - Ullensaker/Kisa 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Tromsö 1 - 0  
Lilleström - Sogndal 1 - 2  
Start - Haugesund 1 - 0  
Strömsgodset - Odd Grenland 1 - 1  
Valerenga - Aalesund 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Milan 0 - 0  
Genoa - Pescara 1 - 1  
Internazionale - Bologna 1 - 1  
Lazio - Empoli 2 - 0  
Sassuolo - Udinese 1 - 0  
Torino - Roma 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Frosinone 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Como 2 - 0  
Cremonese - Piacenza 1 - 2  
Lucchese - Arezzo 2 - 2  
Olbia - Livorno 1 - 0  
Pistoiese - Carrarese 3 - 0  
Prato - Robur Siena 1 - 2  
Pro Piacenza - Pontedera 1 - 0  
Racing Club Roma - Lupa Roma 2 - 0  
Tuttocuoio - Giana Erminio 0 - 1  
Viterbese - Renate 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Melfi 1 - 0  
Catania - Akragas 0 - 1  
Catanzaro - Messina 0 - 1  
Foggia - Taranto 2 - 0  
Fondi - Juve Stabia 2 - 2  
Paganese - Monopoli 0 - 2  
Reggina - Cosenza 0 - 0  
Siracusa - Lecce 0 - 2  
Vibonese - Casertana 0 - 1  
Virtus Francavilla - Matera 1 - 4  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Zenit Szentpétervár 2 - 2  
Arszenál Tula - Terek Groznij 0 - 0  
Gazovik Orenburg - Ural Jekatyerinburg 0 - 1  
Szpartak Moszkva - Ufa 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Salzburg 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Nacional Asuncion 0 - 1  
Olimpia Asuncion - Sp. Luqueno 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Tondela 2 - 0  
Moreirense - Guimaraes 0 - 1  
Pacos Ferreira - Rio Ave 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobaca - Vizela 0 - 2  
Anadia - Varzim 0 - 0  
Gouveia - Académica 1 - 2  
Joane - Covilha 0 - 1  
Leiria - Portimonense 2 - 2  
Pedras Rubras - Leixoes 0 - 0  
Rabo de Peixe - Gil Vicente 0 - 2  
Sacavenense - Olhanense 0 - 1  
Uniao Oliveirense - Penafiel 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Southampton 0 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Targu Mures 0 - 1  
Voluntari - Steaua Bukarest 2 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Rangers 2 - 1  
Hamilton - St. Johnstone 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Oviedo 0 - 2  
Getafe - Girona 0 - 2  
Mallorca - UCAM Murcia 0 - 0  
Mirandes - Tenerife 3 - 2  
Numancia - Zaragoza 2 - 1  
Reus - Rayo Vallecano 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Palencia Balompie 0 - 1  
Cultural Leonesa - Boiro 2 - 0  
Ferrol - Celta Vigo B 2 - 1  
Lealtad - R. Santander 0 - 1  
Osasuna B - Guijuelo 3 - 1  
Ponferradina - Arandina 3 - 2  
Pontevedra - Izarra 2 - 0  
Tudelano - Caudal Deportivo 1 - 0  
Valladolid B - Union Mutilvera 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Albacete 0 - 1  
Ath. Bilbao B - Arenas de Getxo 1 - 1  
Barakaldo - Sestao River 1 - 1  
Fuenlabrada - Real Madrid B 1 - 1  
Gernika - Real Union Irun 2 - 2  
Majadahonda - Mensajero 3 - 0  
Socuellamos - De Los Reyes 2 - 3  
Toledo - Navalcarnero 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - UE Llagostera 2 - 0  
Ebro - Lleida 2 - 1  
Hercules - Eldense 5 - 0  
Mallorca B - Barcelona B 2 - 3  
Prat - Levante B 0 - 0  
Villarreal B - Valencia B 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - UD Extremadura 0 - 0  
El Ejido - Real Jaen 0 - 0  
La Hoya Lorca - San Fernando 1 - 3  
La Roda - Marbella 0 - 1  
Linares - Villanovense 2 - 1  
Linense - Real Murcia 3 - 1  
Mancha Real - Atl. Sanluqueno 4 - 0  
Merida - Cartagena 0 - 1  
Rec. Huelva - Jumilla 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Deportivo 1 - 0  
Espanyol - Celta Vigo 0 - 2  
Leganes - Valencia 1 - 2  
Villarreal - Osasuna 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - FC Zürich 1 - 1  
Schaffhausen - Wohlen 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Vaduz 2 - 1  
Sion - Young Boys 0 - 0  
Thun - Lugano 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Ljungskile 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - AIK Stockholm 2 - 2  
FF Malmö - Helsingborg 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Javor Matis 1 - 1  
Crvena zvezda - Vojvodina 4 - 1  
Metalac Gornji Milanovac - Partizan Belgrád 0 - 1  
Mladost Lucani - Backa Palanka 1 - 0  
Napredak Krusevac - Spartak Subotica Zdrepcev 1 - 0  
Radnicki Nis - Radnik Surdulica 1 - 0  
Vozdovac - Novi Pazar 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Koper 0 - 0  
Rudar Velenje - Maribor 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Adana Demirspor 4 - 2  
Boluspor - Samsunspor 2 - 1  
Denizlispor - Mersin Idman Yurdu 2 - 2  
Elazigspor - Giresunspor 2 - 0  
Sanliurfaspor - Bandirmaspor 1 - 0  
Ümraniyespor - Eskisehirspor 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Kasimpasa 1 - 0  
Fenerbahce - Gaziantepspor 2 - 1  
Genclerbirligi - Karabukspor 2 - 0  
Kayserispor - Rizespor 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Dnipro 0 - 0  
Olekszandria - Kárpáti Lviv 3 - 2  
Zirka Kirovográd - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Sud América 0 - 3  
Danubio - Plaza Colonia 3 - 0  
Rampla Juniors - Fenix Montevideo 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Rhyl 2 - 0  
Llandudno FC - Cefn Druids 0 - 0  
TNS - Carmarthen 2 - 1  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - M. Vinales (Aragón Nagydíj) 0 - 1  
D. Pedrosa - J. Lorenzo (Aragón Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - M. Marquez (Aragón Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Aragón Nagydíj    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Bath 34 - 14  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Widnes 40 - 26  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Brive 42 - 13  
Toulon - Clermont 23 - 21  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Auckland Blues 38 - 44  
North Harbour - Southland 35 - 14  
Röplabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 3 - 1  
Svájc - Montenegró 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Finnország (Helyszín: Finnország) 0 - 3  
Svédország - Portugália 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Belgium (Helyszín: Belgium) 0 - 3  
Ukrajna - Görögország 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Szlovákia 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Ausztria 3 - 2  
Hollandia - Törökország 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Románia 3 - 1  
Észtország - Csehország (Helyszín: Csehország) 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Lettország 3 - 0  
Ukrajna - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Spanyolország 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 0 - 3  
Észtország - Finnország 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Horvátország (Helyszín: Horvátország) 1 - 3  
Szlovákia - Portugália 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 1 - 3  
Görögország - Fehéroroszország 0 - 3  
Röplabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Trentino 3 - 2  
Modena - Perugia 3 - 2  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - M. Selby (10 nyert frame-ig) 10 - 6  
Tenisz (Chengdu-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - M. Donati 2 - 0  
M. Matosevic - H. Moriya 1 - 2  
R. Stepanek - G. Soeda 2 - 0  
V. Pospisil - M. Berrer 1 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - M. Torpegaard 1 - 2  
Tenisz (Izmir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - M. Ilhan 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - L. Pouille 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pavic M / Venus M - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Tenisz (Santos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Velotti - R. Olivo 1 - 2  
Max. Gonzalez - T. Monteiro 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kovalik - L. Vanni 1 - 2  
M. Zverev - H. Laaksonen 2 - 0  
R. Harrison - J. Duckworth 2 - 1  
T. Fabbiano - A. Whittington 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Wawrinka - A. Zverev 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Kontinen H - Begemann A / Paes L 2 - 1  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Niculescu - L. Arruabarrena-Vecino 1 - 2  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omae A / Plipuech P - Flipkens K / Larsson J 0 - 2  
Tenisz (Taskent-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - I. Soylu 1 - 2  
H. Kuwata - K. Piter 2 - 0  
S. Shapatava - T. Martincova 0 - 2  
S. Sharipova - A. Kalinina 2 - 0  
Tenisz (Tokió II., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Osaka - C. Wozniacki 0 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - S. Kuznetsova    
D. Kovinic - L. Siegemund 1 - 2  
I-C. Begu - E. Kulichkova 2 - 1  
K. Siniakova - Babos T. 2 - 0  
M. Puig - R. Vinci 0 - 2  
S. Lisicki - E. Makarova 0 - 2  
S. Zheng - Y. Shvedova 0 - 2  
T. Bacsinszky - L. Chirico    
V. Lepchenko - L. Safarova 0 - 2  
Y. Wickmayer - S. Rogers 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görges J / Pliskova Ka - LIU C / Zhang K-L 2 - 0  
Klepac A / Srebotnik K - Groenefeld A-L / Peschke 2 - 0  
Krunic A / Siniakova K - Gavrilova D / Kasatkina D 2 - 0  
Rosolska A / Watson H - HAN X / Zhu L 1 - 2  
Tollaslabda (Japan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - J.O. Jörgensen 2 - 1  
Tollaslabda (Japan Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi.Ji. He - Sun Yu 2 - 1  

 

2016.09.24.
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Western Sydney - Western Bulldogs 83 - 89  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 4 - 3  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 4 - 1  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 3 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 0 - 2  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 5 - 0  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 6 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Arizona 3 - 2  
Chicago Cubs - St. Louis 4 - 10  
Cleveland - Chicago WS 10 - 4  
Detroit - Kansas City 8 - 3  
Detroit - Kansas City (19:05) 4 - 7  
Houston - LA Angels 6 - 10  
LA Dodgers - Colorado 5 - 2  
Miami - Atlanta 2 - 3  
Milwaukee - Cincinnati 5 - 4  
Minnesota - Seattle 1 - 10  
NY Mets - Philadelphia 10 - 5  
Oakland - Texas 0 - 3  
Oakland - Texas 0 - 5  
Pittsburgh - Washington 6 - 5  
San Diego - San Francisco 7 - 2  
Tampa Bay - Boston 1 - 2  
Toronto - NY Yankees 9 - 0  
Toronto - NY Yankees (22:07) 3 - 0  
Darts (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - J. Wade (10 nyert leg-ig) 3 - 10  
A. Lewis - M. Smith (10 nyert leg-ig) 10 - 8  
G. Anderson - J. Wade (10 nyert leg-ig) 10 - 7  
G. Anderson - M. Smith (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
M. van Gerwen - P. Taylor(10 nyert leg-ig) 4 - 10  
M. van Gerwen - R. Thornton (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
P. Taylor - P. Wright (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
P. Wright - R. Thornton (10 nyert leg-ig) 10 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Happee Jyväskylä 6 - 7  
Lasb - Oilers Espoo 5 - 5  
Steelers Hämeenlinna - M-Team 14 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Falun 3 - 5  
Pixbo Wallenstam - Thorengruppen 8 - 3  
Sirius - Warberg 4 - 4  
Futsal (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paraguay - Irán    
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Asiago 2 - 0  
Fassa - Gherdeina/Gröden 5 - 0  
Jesenice - Salzburg 2 4 - 2  
Lustenau - Kitzbühel 5 - 3  
Renon/Ritten - Neumarkt Riwega 6 - 2  
Vipiteno/Sterzing - Val Pusteria 1 - 3  
Zell am See - Klagenfurt 2 1 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Benatky nad Jizerou 2 - 2  
Jihlava - Litomerice 4 - 4  
Kadan - Havirov 4 - 3  
Most - Kladno 2 - 4  
Slavia Trebic - Slavia Praha 5 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Motor Ceske Budejovice 4 - 3  
Zubr Prerov - Prostejov 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Leki 4 - 3  
Kajaanin Hokki - Heinolan Peliitat 0 - 3  
Keupa - Roki 4 - 3  
Tuto - SaPKo 2 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Kalpa 4 - 6  
JYP - Tappara 2 - 0  
Kookoo - HIFK 1 - 1  
Kärpät - Ässät 4 - 0  
Lahti Pelicans - SaiPa 4 - 2  
Vaasan Sport - Turku PS 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Metallurg Novokuznyeck 4 - 2  
Dinamo Moszkva - Dinamo Minszk 0 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Slovan Bratislava 1 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Brassó 4 - 2  
Galati - Újpest 3 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Valerenga 5 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dornbirn 5 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Red Ice Martigny 3 - 2  
Langenthal - GCK Lions 4 - 0  
Rapperswil - Visp 6 - 4  
Thurgau - Chaux-de-Fonds 1 - 3  
Winterthur - Biasca Ticino 6 - 3  
Zug 2 - Olten 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Langnau Tigers 2 - 2  
Biel - Bern 4 - 1  
Fribourg - Davos 2 - 4  
Lausanne - Zug 3 - 2  
Lugano - Servette 2 - 5  
Zürich Lions - Kloten 1 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Västeras 2 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Malmö 1 - 2  
Frölunda - Brynäs 3 - 1  
Karlskrona - Leksand 3 - 1  
Skelleftea - Lulea 3 - 2  
Växjö - HV 71 3 - 3  
Örebro - Rögle 3 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Krisztall Szaratov 5 - 3  
Zauralje Kurgan - Dizel Penza 1 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Ostrava 89 - 76  
Opava - Usti nad Labem 93 - 60  
Prostejov - Kolin 82 - 82, h.u. 96 - 94  
Svitavy - Pardubice 71 - 80  
USK Praha - MMCITE Brno 76 - 64  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Maccabi TA 88 - 90  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Monaco 74 - 90  
Chalon sur Saone - Orleans 87 - 67  
Pau Orthez - Cholet 81 - 79  
Reims - Antibes 77 - 92  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahindra Enforcers - Meralco Bolts (1.m.) 82 - 105  
Tropang Texters - Phoenix Fuelmasters (1.m.) 136 - 124  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Sendai 96 - 77  
Nagoya Dolphins - Kyoto 81 - 74  
Osaka - Hokkaido 64 - 53  
Shiga - Mikawa Kariya 78 - 83  
Tochigi - Akita 68 - 83  
Toyama - Albirex Niigata 85 - 74  
Toyohashi Neophoenix - Kawasaki 72 - 70  
Yokohama - Tokyo Sunrockers 63 - 81  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Juventus Utena 90 - 70  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Telekom Bonn 96 - 89  
Giessen - Jena 86 - 76  
Hagen - Göttingen 75 - 84  
Oldenburg - Bayern München 69 - 83  
Kosárlabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Reggio Emilia 74 - 72  
Milano - Cremona 109 - 87  
Kosárlabda (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Gran Canaria 59 - 79  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Veszprém 24 - 24  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Kielce 24 - 29  
Celje - RK Zagreb 30 - 28  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Elverum 18 - 17  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Mors 26 - 27  
Skanderborg - Aalborg 24 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Midtjylland 23 - 26  
Skanderborg - Randers 24 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - MW Elblag 24 - 21  
Kwidzyn - Legionowo 23 - 20  
Piotrkow Trybunalski - Pogon Szczecin 25 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Eger 20 - 19  
Mezőkövesd - Balmazújváros 34 - 23  
Orosháza - Tatabánya 26 - 33  
Vác - Balatonfüred 29 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Fehérvár 24 - 20  
Győr - FTC 28 - 19  
Érd - Vác 27 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gummersbach - Magdeburg 30 - 27  
Göppingen - Erlangen 22 - 24  
Wetzlar - Bergischer HC 20 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Göppingen 37 - 26  
Blomberg-Lippe - Neckarsulm 21 - 24  
Dortmund - Bad Wildungen 24 - 24  
SVG Celle - Oldenburg 22 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Villa de Aranda 27 - 27  
AX Puente Genil - Sinfin 26 - 25  
Bidasoa Irun - Naturhouse La Rioja 22 - 36  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Suhr Aarau 23 - 24  
Thun - Amacitia Zürich 31 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Skara 27 - 27  
Skövde - Höör 24 - 23  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Zesco Utd. 2 - 0  
Wydad Casablanca - El Zamalek 5 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Bradford 0 - 0  
Bristol Rovers - Port Vale 2 - 1  
Bury - Chesterfield 2 - 1  
Fleetwood - Milton Keynes Dons 1 - 4  
Gillingham - Coventry 2 - 1  
Millwall - Rochdale 2 - 3  
Northampton - Southend 4 - 0  
Oldham - Swindon 0 - 2  
Oxford Utd. - Charlton 1 - 1  
Peterborough - Walsall 1 - 1  
Scunthorpe - Sheffield Utd. 2 - 2  
Wimbledon - Shrewsbury 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Wycombe 1 - 0  
Colchester - Accrington 1 - 2  
Crewe - Blackpool 1 - 1  
Luton - Doncaster 3 - 1  
Mansfield - Grimsby 0 - 1  
Morecambe - Crawley 2 - 3  
Newport - Cambridge Utd. 1 - 2  
Notts County - Leyton 3 - 1  
Plymouth - Hartlepool 1 - 1  
Portsmouth - Barnet 5 - 1  
Stevenage - Exeter 0 - 2  
Yeovil - Cheltenham 4 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Newcastle 1 - 1  
Brighton - Barnsley 2 - 0  
Derby County - Blackburn 1 - 2  
Fulham - Bristol City 0 - 4  
Leeds - Ipswich 1 - 0  
Norwich - Burton 3 - 1  
QPR - Birmingham 1 - 1  
Reading - Huddersfield 1 - 0  
Rotherham - Cardiff 1 - 2  
Sheffield Wed. - Nottingham 2 - 1  
Wolverhampton - Brentford 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Gateshead 3 - 0  
Barrow - York 2 - 0  
Braintree - Forest Green 0 - 1  
Bromley - Dag & Red 1 - 3  
Dover - Lincoln 2 - 0  
Eastleigh - Sutton Utd. 2 - 1  
Guiseley - Macclesfield 1 - 2  
North Ferriby Utd. - Southport 0 - 1  
Solihull Moors - Boreham 1 - 1  
Torquay - Maidstone Utd. 2 - 3  
Tranmere - Woking 3 - 1  
Wrexham - Chester 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Rosario Central 0 - 0  
Newell's - Atl. Tucuman 3 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Godoy Cruz 3 - 0  
Vélez Sarsfield - Racing Club 0 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Inter Baku 1 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Saint-Gilloise 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Oostende 2 - 1  
Gent - St. Truiden 2 - 1  
Mechelen - Zulte Waregem 2 - 3  
Waasland Beveren - Lokeren 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Botev Plovdiv 1 - 2  
Neftocsimik Burgasz - Lokomotív Plovdiv 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Bahia 2 - 2  
Criciuma - Sampaio Correa 1 - 0  
Joinville - Avai 0 - 1  
Oeste - Goiás 1 - 2  
Parana - Nautico 1 - 2  
Tupi MG - Brasil de Pelotas 1 - 1  
Vasco da Gama - Atlético GO 2 - 0  
Vila Nova - Londrina 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Coritiba 2 - 1  
Sport Recife - Santos 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Darmstadt 1 - 0  
Bremen - Wolfsburg 2 - 1  
E. Frankfurt - Hertha BSC 3 - 3  
Hamburg - Bayern München 0 - 1  
Mainz - Leverkusen 2 - 3  
Mönchengladbach - Ingolstadt 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Kaiserslautern 3 - 0  
Karlsruhe - Erzgebirge Aue 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Osnabrück 3 - 0  
FSV Frankfurt - Aalen 2 - 1  
Hallescher FC - Lotte 2 - 0  
Holstein Kiel - Mainz Amatőr 3 - 0  
Münster - Bremen Amatőr 4 - 0  
Regensburg - Paderborn 3 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Fortuna Köln 2 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Santiago Wanderers 1 - 1  
Everton Vina Del Mar - Dep. Temuco 1 - 2  
Huachipato - Cobresal 4 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Apollon Limasszol 2 - 1  
AEZ Zakakiou - NEA Szalamina 1 - 5  
Omonia Nicosia - Karmiotissza Polemidion 4 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Znojmo 1 - 1  
Pardubice - Ostrava 0 - 0  
Prostejov - Vlasim 0 - 3  
Trinec - Usti nad Labem 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Pribram 1 - 0  
Dukla Praha - Brno 4 - 2  
Hradec Kralove - Zlín 0 - 2  
Slovacko - Jihlava 1 - 1  
Teplice - Plzen 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Aarhus 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Suwon Bluewings 2 - 2  
Jeonbuk - Seongnam 1 - 0  
Pohang - Gwangju 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Al-Dhafra 4 - 1  
Bani Yas - Dibba Al-Fujairah 1 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - Helsinki JK 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valenciennes - Lens 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quevilly Rouen - Boulogne 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Guingamp 1 - 0  
Bordeaux - Caen 0 - 0  
Dijon - Rennes 3 - 0  
Lorient - Lyon 1 - 0  
Monaco - Angers 2 - 1  
Montpellier - Metz 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Plataniasz 0 - 0  
Panetolikosz - Panathinaikosz 0 - 0  
Panioniosz - Veria 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dordrecht - Volendam 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Heerenveen 0 - 3  
Ajax - Zwolle 5 - 1  
AZ Alkmaar - Go Ahead Eagles 2 - 2  
Excelsior - PSV 1 - 3  
Groningen - Heracles 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Cibalia 6 - 1  
Inter Zapresic - Slaven Belupo 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Haukar 1 - 2  
Grindavik - Fram 0 - 0  
HK Kopavogs - Leiknir F. 2 - 7  
Leiknir R. - Keflavík 0 - 0  
Selfoss - Huginn 4 - 1  
Thor Akureyri - KA Akureyri 0 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Raanana 0 - 0  
Hapoel Haifa - Beitar Jerusalem 4 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Ashdod 1 - 0  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharrafa - Lekhwiya 4 - 5  
Al-Wakra - Al-Khuraitiat 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhaiyk Ural - Sahtar Karagandy 1 - 2  
Tobol Kostanay - Zhetysu Taldykorgan 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - Dep. La Equidad 1 - 1  
Rionegro Aguilas - Independiente Medellin 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning Hongyun - Yanbian 3 - 0  
Shanghai SIPG - Guangzhou Evergrande 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Sandecja Nowy Sacz 2 - 1  
Olsztyn - GKS Tychy 4 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Wisla Pulawy 0 - 0  
Wigry Suwalki - Gornik Zabrze 0 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Olimpia Grudziadz 3 - 5  
Znicz Pruszkow - Miedz Legnica 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Ruch Chorzow 2 - 1  
Pogon Szczecin - Gornik Leczna 1 - 1  
Zaglebie Lubin - Cracovia Krakkó 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Spartaks Jurmala 2 - 1  
Metta/Lu - Rigas FS 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Chivas Guadalajara 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - Chicago 4 - 1  
Toronto - Philadelphia 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Debrecen 1 - 3  
FTC - Újpest 3 - 3  
Haladás - Gyirmót 0 - 1  
Honvéd - Videoton 1 - 2  
Paks - MTK 0 - 0  
Vasas - Mezőkövesd 4 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Rosenborg 1 - 3  
Sarpsborg - Viking Stavanger 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Chievo 2 - 0  
Palermo - Juventus 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Benevento 0 - 4  
Carpi - Entella 2 - 1  
Cittadella - Brescia 0 - 3  
Latina - Ternana 1 - 1  
Pisa - Ascoli 2 - 1  
Salernitana - Trapani 2 - 0  
Spezia - Novara 1 - 0  
Vercelli - Cesena 1 - 0  
Vicenza - Avellino 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Modena 1 - 0  
Bassano - Santarcangelo 4 - 0  
Forli - Sambenedettese 0 - 1  
Gubbio - Padova 0 - 1  
Maceratese - Pordenone 2 - 4  
Mantova - Feralpisalo 1 - 2  
Parma - Albinoleffe 1 - 0  
Teramo - Fano 2 - 0  
Venezia - Lumezzane 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - FK Krasznodar 1 - 1  
Rosztov - Lokomotív Moszkva 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Admira Wacker 1 - 2  
Mattersburg - Ried 1 - 1  
St. Pölten - Rapid Wien 1 - 1  
Sturm Graz - Wolfsberg 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - General Diaz 2 - 2  
River Plate Asuncion - Libertad Asuncion 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Setúbal 2 - 1  
Chaves - Benfica 0 - 2  
Feirense - Nacional Madeira 0 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Chelsea 3 - 0  
Bournemouth - Everton 1 - 0  
Liverpool - Hull City 5 - 1  
Manchester Utd. - Leicester 4 - 1  
Middlesbrough - Tottenham 1 - 2  
Stoke - West Bromwich 1 - 1  
Sunderland - Crystal Palace 2 - 3  
Swansea - Manchester City 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Concordia Chiajna 0 - 1  
Universitatea Craiova - Botosani 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Kilmarnock 6 - 1  
Hearts - Ross County 0 - 0  
Inverness CT - Dundee 3 - 1  
Partick Thistle - Motherwell 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Greenock Morton 2 - 1  
Dunfermline - St. Mirren 4 - 3  
Falkirk - Ayr Utd. 2 - 0  
Queen of South - Hibernian 0 - 0  
Raith Rovers - Dumbarton 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Lugo 0 - 0  
Cordoba - Gimnastic 2 - 0  
Elche - Levante 0 - 1  
Sevilla B - Alcorcon 1 - 1  
Valladolid - Huesca 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Somozas - Coruxo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leioa - Real Sociedad B 1 - 0  
Zamudio - UD Logrones 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Sabadell 1 - 1  
Atl. Saguntino - Badalona 0 - 0  
Cornella - Gava 0 - 4  
Espanyol B - L'Hospitalet 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Granada B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Sevilla 3 - 1  
Eibar - Real Sociedad 2 - 0  
Las Palmas - Real Madrid 2 - 2  
Sp. Gijón - Barcelona 0 - 5  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Wil 0 - 4  
Le Mont Lausanne - Xamax 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Lausanne 1 - 3  
St. Gallen - Basel 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Kalmar 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RAD Belgrád - Cukaricki 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Ruzomberok 3 - 1  
Senica - Trnava 0 - 1  
Tatran Presov - Dunajska Streda 0 - 3  
Trencin - Slovan Bratislava 2 - 1  
Zemplin Michalovce - Myjava 3 - 2  
Zlate Moravce - Zilina 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Krsko Posavlje 5 - 0  
HIT Gorica - Celje 0 - 1  
Olimpija Ljubljana - Kalcer Radomlje 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Galatasaray 2 - 2  
Istanbul Basaksehir - Osmanlispor 2 - 2  
Trabzonspor - Konyaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Dinamo Kijev 0 - 4  
Sahtar Doneck - Volyn Lutszk 3 - 0  
Zorya Luganszk - Vorszkla Poltava 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Racing Montevideo 1 - 1  
Liverpool Montevideo - Villa Epanyola 1 - 0  
Montevideo Wanderers - Nacional 1 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Aberystwyth 1 - 0  
Newtown - Airbus 2 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Glentoran 4 - 1  
Carrick - Dungannon 0 - 3  
Coleraine - Glenavon 2 - 2  
Crusaders - Ballinamallard Utd. 5 - 1  
Linfield - Ards 4 - 0  
Portadown - Cliftonville 0 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 4 - 0  
Paide Linnameeskond - Sillamae Kalev 2 - 1  
Trans Narva - Nomme Kalju 0 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Waterford Utd. 3 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Cork City 0 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Newcastle 13 - 18  
Harlequins - Saracens 17 - 10  
Northampton Saints - London Wasps 15 - 20  
Worcester - Sale 34 - 34  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lyon 32 - 10  
Castres - Racing-Metro 31 - 23  
Grenoble - Section Paloise 38 - 39  
La Rochelle - Bayonne 34 - 17  
Toulouse - Stade de France 23 - 18  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - Otago 45 - 34  
Hawke'S Bay - Tasman 29 - 36  
Taranaki - Manawatu 30 - 19  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Canberra Raiders 14 - 12  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Connacht 17 - 8  
Munster - Edinburgh 28 - 14  
Zebre - Cardiff 21 - 23  
Röplabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 1 - 3  
Németország - Svájc 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svédország 2 - 3  
Portugália - Finnország (Helyszín: Finnország) 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Belgium (Helyszín: Belgium) 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Szlovákia 0 - 3  
Lettország - Horvátország (Helyszín: Horvátország) 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Hollandia 2 - 3  
Törökország - Ausztria 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Csehország (Helyszín: Csehország) 1 - 3  
Észtország - Macedónia 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Olaszország (Helszín: Olaszo.) 0 - 3  
Ukrajna - Ausztria 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Bosznia-Hercegovina 3 - 0  
Spanyolország - Franciaország 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 1 - 3  
Magyarország - Észtország 3 - 2  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Portugália 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Svájc 3 - 1  
Románia - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Görögország 3 - 0  
Fehéroroszország - Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 3 - 0  
Röplabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Perugia 1 - 3  
Modena - Trentino 3 - 1  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
S. Bingham - M. Selby (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
Tenisz (Chengdu-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sitak - M. Berrer    
C. Wang - G. Soeda 0 - 2  
D. Kudla - Faj. Sun 2 - 0  
J. Donaldson - M. Matosevic 0 - 2  
S.H. Zhong - M. Donati 0 - 2  
V. Pospisil - S.W. Kwon 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - J-P. Smith 2 - 1  
M. Torpegaard - T. Sandgren 2 - 0  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Tsurenko - J. Jankovic 2 - 1  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Muhammad A / Peng S - Govortsova O / Lapko V 2 - 0  
Tenisz (Izmir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - N. Gombos 2 - 1  
M. Basic - M. Ilhan 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - G. Simon 2 - 1  
L. Pouille - D. Goffin 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleming C / Lipsky S - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Whittington - T. Ito    
J. Duckworth - M. Trungelliti 2 - 0  
J. Kovalik - Zh. Zhang 2 - 0  
M. Borkowski - L. Vanni 0 - 2  
M. Zverev - Zhi. Zhu 2 - 0  
R. Harrison - C. Rungkat 2 - 0  
Rig. Te - H. Laaksonen 0 - 2  
T. Fabbiano - M. Ebden 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Wawrinka - R. Bautista-Agut 2 - 0  
T. Berdych - A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Kontinen H - Kravchuk K / Kuznetsov A 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Niculescu - Shu. Zhang 2 - 0  
P.M. Tig - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lykina K / Sawayanagi R - Flipkens K / Larsson J 0 - 2  
Tenisz (Taskent-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Folts - I. Soylu 0 - 2  
A. Kalinina - D. Jakupovic 2 - 0  
E. Alexandrova - A. Raina 1 - 2  
H. Kuwata - L. Kichenok 2 - 1  
K. Piter - N. Abduraimova 2 - 1  
L. Bahodyrova - T. Martincova 0 - 2  
R. Sramkova - S. Shapatava 0 - 2  
S. Sharipova - A. Panova 2 - 1  
Tenisz (Tokió II., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - A. Radwanska 2 - 1  
E. Svitolina - N. Osaka 1 - 2  
Tenisz (Tokió II., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liang C / Yang Z - Mirza S / Strycova B 0 - 2  
Tenisz (Wuhan-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - K. Bondarenko 2 - 0  
A. Konjuh - G. Min 0 - 2  
A. Riske - E. Kulichkova 1 - 2  
C. McHale - L. Chirico 0 - 2  
Ch. Liu - H. Watson 1 - 2  
D. Kasatkina - P. Parmentier 2 - 0  
G. Min - B. Mattek-Sands 0 - 2  
J. Görges - A. Krunic 2 - 0  
J. Görges - Qia. Wang 2 - 0  
K. Siniakova - Y-Y. Duan 2 - 0  
S. Crawford - H. Watson 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - M. Zwiebler 2 - 0  
J.O. Jörgensen - W.H. Son 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Bi.Ji. He 0 - 2  
Sun Yu - A. Yamaguchi 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Huck - O. McKenzie

 

2016.09.23.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Houston 27 - 0  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Sydney Swans 60 - 97  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 2 - 4  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 0 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 4 - 12  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Boston 3 - 5  
Chicago Cubs - St. Louis 5 - 0  
Cleveland - Kansas City 5 - 2  
Houston - LA Angels 0 - 2  
LA Dodgers - Colorado 7 - 4  
Miami - Atlanta 3 - 6  
Milwaukee - Pittsburgh 3 - 1  
Minnesota - Detroit 2 - 4  
NY Mets - Philadelphia 9 - 8  
San Diego - San Francisco 1 - 2  
Tampa Bay - NY Yankees 2 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Salba 6 - 2  
Viikingit Helsinki - Classic Tampere 2 - 5  
Futsal (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Ukrajna 0 - 0  
Olaszország - Egyiptom 3 - 3  
Thaiföld - Azerbajdzsán 7 - 7  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Sparta Praha 3 - 3  
Liberec - Trinec 0 - 3  
Litvínov - Mountfield HK 2 - 2  
Plzen - Olomouc 5 - 5  
Vítkovice - Mladá Boleslav 2 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Frederikshavn 1 - 3  
Gentofte - Herlev Eagles 1 - 1  
Herning - Rungsted 1 - 2  
Odense - Aalborg 1 - 2  
SönderjyskE - Rödovre 3 - 6  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Tuto 3 - 4  
Jokipojat - Leki 2 - 1  
Kiekko-Vantaa - SaPKo 1 - 1  
Kokkolan Hermes - JYP-Akatemia 7 - 2  
Roki - Heinolan Peliitat 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - JYP 3 - 0  
Kalpa - Ässät 3 - 1  
SaiPa - Lukko 4 - 2  
Turku PS - Kookoo 8 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Nice 4 - 3  
Angers - Gap 3 - 4  
Chamonix-Morzine - Rouen 2 - 4  
Dijon - Epinal 1 - 3  
Grenoble - Bordeaux 3 - 4  
Lyon - Strasbourg 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - CSZKA Moszkva 2 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Medvescak Zagreb 6 - 1  
SZKA Szentpétervár - Jugra Hanti-Manszijszk 9 - 4  
Szocsi - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 3  
Vityaz Podolszk - Szibir Novoszibirszk 2 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - FTC 3 - 5  
Csíkszereda - Újpest 1 - 3  
Dunaújváros - Debrecen 4 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Riessersee 3 - 1  
Bietigheim/Bissingen - Dresden 7 - 2  
Crimmitschau - Bayreuth 6 - 2  
Frankfurt Löwen - Ravensburg 5 - 3  
Heilbronn - Lausitzer Füchse 4 - 4  
Kaufbeuren - Kassel 2 - 0  
Rosenheim - Freiburg 3 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Schwenningen 3 - 3  
Bremerhaven - Iserlohn 3 - 1  
Eisbären Berlin - München 2 - 4  
Ingolstadt - Wolfsburg 2 - 3  
Köln - Krefeld 2 - 1  
Mannheim - Düsseldorf 4 - 1  
Nürnberg - Straubing 3 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Villach 2 - 2  
Klagenfurt - Znojmo 5 - 1  
Linz - Dornbirn 5 - 2  
Salzburg - Olimpija Ljubljana 5 - 1  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lausanne 2 - 2  
Kloten - Ambri 3 - 3  
Langnau Tigers - Zürich Lions 1 - 3  
Servette - Fribourg 2 - 2  
Zug - Biel 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Södertälje 5 - 5  
Timra - Pantern Malmö 7 - 1  
Västervik - Mora 7 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Frölunda 7 - 2  
Lulea - Skelleftea 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Liptovsky Mikulas 1 - 0  
Nove Zamky - B. Bystrica 2 - 9  
Trencin - Poprad 1 - 1  
Zilina - Nitra 2 - 2  
Zvolen - Kosice 3 - 6  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Burany Voronyezs 3 - 2  
Himik Voszkreszenszk - Rjazany 2 - 2  
Izssztal Izsevszk - Ariada-Akparsz Volzsszk 2 - 3  
Molot Perm - Nyeftyanyik Almetyevszk 1 - 4  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Barsz Kazany B 2 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Szarov 5 - 3  
Jégkorong (Világkupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - USA 4 - 3  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Hapoel Jerusalem 94 - 76  
Olympiakosz - Crvena zvezda 86 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeres-Toulon - Gravelines 75 - 62  
Le Portel - Nanterre 65 - 84  
Paris Levallois - Nancy 75 - 67  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Alaska Aces (1.m.) 109 - 104  
SM Beermen - NLEX Road Warriors (1.m.) 114 - 110  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Alvark - Ryukyu Okinawa 74 - 53  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Skyliners Frankfurt 84 - 55  
S. Oliver Würzburg - Ludwigsburg 72 - 81  
Vechta - Braunschweig 59 - 72  
Kosárlabda (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Gran Canaria 80 - 84  
Real Madrid - Barcelona 93 - 99  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Skjern 25 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Odense 23 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Azoty Pulawy 25 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Debrecen 21 - 30  
Békéscsaba - MTK 25 - 27  
Mosonmagyaróvár - Siófok 23 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemgo - Coburg 32 - 22  
Stuttgart - Burgdorf-Hannover 30 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Morrazo Cangas 33 - 27  
Quabit Guadalajara - Benidorm 27 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ricoh HK - Alingsas 28 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Preston - Wigan 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Arsenal Sarandí 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - FC Bruges 0 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Montana 1 - 0  
Vereja - Ludogorec Razgrad 1 - 5  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - Internacional 1 - 0  
Juventude RS - Sao Paulo 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Freiburg 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - VfB Stuttgart 1 - 1  
Braunschweig - Düsseldorf 2 - 1  
Fürth - Sandhausen 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Cerro Porteno 2 - 0  
San Lorenzo - Dep. La Guaira 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Frydek Mistek 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Mladá Boleslav 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - LFA Nyköbing 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 1 - 2  
Al-Sharjah - Hatta 4 - 0  
Al-Wahda - Al-Jazeera (UAE) 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Nimes 0 - 2  
Auxerre - Le Havre 0 - 1  
Bourg-Peronnas - Laval 0 - 0  
Clermont - Strasbourg 0 - 0  
Orleans - Amiens 1 - 2  
Red Star 93 - Niort 0 - 1  
Sochaux - Ajaccio 1 - 0  
Troyes - Tours 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambly - Paris FC 2 - 0  
Chateauroux - Sedan 2 - 2  
Concarneau - Beziers 2 - 1  
Dunkerque - Marseille Consolat 1 - 2  
Epinal - Avranches 0 - 1  
Les Herbiers - Belfort 2 - 3  
Lyon Duchere - CA Bastia 1 - 0  
Pau - Creteil 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Paris SG 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Maastricht 2 - 1  
Cambuur - Achilles'29 3 - 1  
Emmen - Den Bosch 3 - 0  
Helmond - RKC Waalwijk 1 - 1  
NAC Breda - De Graafschap 1 - 0  
Telstar - FC Eindhoven 1 - 4  
Venlo - Utrecht 2 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - Umm-Salal 0 - 0  
Al-Sadd - Al-Ahli (QAT) 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Chongqing Lifan 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Pogon Siedlce 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TBB Nieciecza - Wisla Plock 0 - 0  
Wisla Krakkó - Legia Varsó 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Metalurgs - Ventspils 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - LASK Linz 2 - 0  
FAC Wien - WSG Wattens 1 - 1  
Horn - Austria Lustenau 1 - 3  
Liefering - Wiener Neustadt 3 - 1  
Wacker Innsbruck - Kapfenberg 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Boavista 3 - 1  
Sporting CP - Estoril 4 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Viitorul Constanta 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Malaga 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Trelleborg 3 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 1 - 1  
Al-Faisaly - Al-Wehda 2 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Al-Taawon 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Akhisar 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Bangor City 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Parnu Linnameeskond 1 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - UC Dublin 1 - 1  
Cabinteely - Drogheda Utd. 1 - 0  
Shelbourne - Limerick 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Longford Town 1 - 0  
Dundalk - Derry City 3 - 1  
Shamrock Rovers - Galway 4 - 2  
Wexford Youths - Bray 1 - 3  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol United - Exeter 17 - 41  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Warrington 6 - 23  
St. Helens - Wakefield 32 - 12  
Wigan - Catalan Dragons 48 - 24  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Counties Manukau - Waikato 35 - 26  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - North Queensland Cowboys 32 - 20  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Newport Dragons 27 - 11  
Glasgow Warriors - Ulster 17 - 22  
Leinster - Ospreys 31 - 19  
Röplabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Németország 0 - 3  
Spanyolország - Svájc 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svédország 3 - 0  
Portugália - Dánia 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ukrajna 3 - 0  
Görögország - Moldova 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Lettország 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 0 - 3  
Törökország - Fehéroroszország 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Macedónia 3 - 0  
Románia - Észtország 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Ukrajna 0 - 3  
Olaszország - Ausztria 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Franciaország 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Magyarország 2 - 3  
Lengyelország - Észtország 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Szlovákia 3 - 0  
Portugália - Izrael 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Montenegró 3 - 0  
Svájc - Bulgária 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Csehország 2 - 3  
Szlovénia - Görögország 3 - 2  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Holt - D. Junhui (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
M. White - S. Maguire (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
R. Day - M. Selby (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
S. Bingham - A. Carter (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - M. Libietis 2 - 1  
G. Austin - M. Torpegaard 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - J. Jankovic 0 - 2  
A. Kontaveit - L. Tsurenko 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Jankovic J - Govortsova O / Lapko V 1 - 2  
Liu C / Lu J-J - Muhammad A / Peng S 0 - 2  
Tenisz (Izmir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Coppejans - N. Gombos 0 - 2  
M. Copil - M. Ilhan 1 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - G. Müller 2 - 0  
G. Simon - M. Jaziri 2 - 0  
J. Benneteau - L. Pouille 1 - 2  
N. Mahut - D. Goffin 1 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peralta J / Zeballos H - Marach O / Martin F 2 - 1  
Tenisz (Santos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - A. Velotti 1 - 2  
Max. Gonzalez - R. Dutra da Silva 2 - 0  
R. Olivo - G. Andreozzi 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - M. Youzhny 2 - 0  
P. Lorenzi - T. Berdych 0 - 2  
R. Bautista-Agut - J. Sousa 2 - 1  
S. Wawrinka - V. Troicki 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Paes L - Elgin M / Kudryavtsev A 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Cepelova - M. Niculescu 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - J. Larsson 2 - 0  
P.M. Tig - S. Sorribes Tormo 2 - 1  
Shu. Zhang - C. Giorgi 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omae A / Plipuech P - Schuurs D / Voracova R 2 - 0  
Tenisz (Tokió II., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - N. Osaka 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - E. Svitolina 1 - 2  
M. Linette - C. Wozniacki 0 - 2  
M. Puig - A. Radwanska 0 - 2  
Tenisz (Tokió II., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Krunic A / Moore J 2 - 0  
Dabrowski/MartinezSanchez - Mirza S / Strycova B 1 - 2  
Kato M / XU Y - Mirza S / Strycova B 0 - 2  
Liang C / Yang Z - Atawo R / Spears A 2 - 1  
Liang C / Yang Z - Rodionova A / Savchuk O 2 - 1  
Tenisz (Wuhan-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - J. Brady 2 - 0  
B. Mattek-Sands - K.L. Zhang 2 - 0  
D. Kasatkina - L. Hradecka 2 - 1  
T. Paszek - P. Parmentier    
Tollaslabda (Japan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - Y. Shi 2 - 0  
K. Phetpradab - J.O. Jörgensen 0 - 2  
M. Zwiebler - N.K. Srikanth 2 - 1  
W.H. Son - V. Axelsen 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mine - A. Ohori 1 - 2  
A. Yamaguchi - N. Okuhara 2 - 0  
R. Intanon - Bi.Ji. He 1 - 2  
Sun Yu - S. Takahashi 2 - 0  

 

2016.09.22.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten    
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 2 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 1 - 4  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult    
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Boston 1 - 5  
Chicago Cubs - Cincinnati 9 - 2  
Cleveland - Kansas City 4 - 3  
LA Dodgers - San Francisco 9 - 3  
Miami - Washington 3 - 8  
Milwaukee - Pittsburgh 1 - 4  
Minnesota - Detroit    
NY Mets - Atlanta 3 - 4  
Philadelphia - Chicago WS 8 - 3  
San Diego - Arizona 2 - 3  
Tampa Bay - NY Yankees 5 - 11  
Texas - LA Angels 4 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Linköping 6 - 5  
Warberg - Växjö 3 - 5  
Futsal (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Irán 3 - 3  
Portugália - Costa Rica 4 - 0  
Spanyolország - Kazahsztán 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Lukko 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Lada Toljatti 5 - 2  
Amur Habarovszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 4 - 1  
Dinamo Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod 0 - 1  
Red Star Kunlun - Barsz Kazany 2 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Slovan Bratislava 6 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Frisk/Asker 0 - 0  
Stavanger - Lillehammer 6 - 3  
Storhamar - Stjernen 5 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Innsbruck 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Oskarshamn 4 - 1  
MODO - Tingsryd 2 - 4  
Vita Hasten - AIK 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Djurgarden 2 - 5  
Rögle - Växjö 3 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Dizel Penza 1 - 2  
Zauralje Kurgan - Krisztall Szaratov 4 - 2  
Jégkorong (Világkupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Európa-válogatott 4 - 1  
Jégkorong (Világkupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Finnország 3 - 0  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Alvark - Ryukyu Okinawa 80 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 97 - 92  
Lietkabelis - Zalgiris Kaunas 90 - 86  
Siauliai - Alytaus Dzukija 78 - 82  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Seattle 94 - 85  
Indiana - Phoenix 78 - 89  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Silkeborg 24 - 25  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Naturhouse La Rioja 28 - 28  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - Nantes 26 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Dunkerque 29 - 20  
Montpellier - Toulouse 31 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - R-N. Löwen Kronau 24 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - HIF Karlskrona 27 - 28  
Redbergslids - Guif 21 - 26  
Ystad IF - IFK Ystad 27 - 23  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Juventud Un. Gualeguaychu 2 - 1  
Central Cordoba - Independiente de Mendoza 3 - 0  
Ferro Carril Oeste - Dep. Flandria 3 - 0  
Villa Dalmine - Argentinos Juniors 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sumqayit 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oborishte Panagyurishte - Gorna Orjahovica 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Palmeiras 1 - 0  
Corinthians - Fluminense 1 - 0  
Cruzeiro - Botafogo 1 - 0  
Gremio - Atlético PR 0 - 1  
Ponte Preta - Atlético MG 2 - 2  
Vasco da Gama - Santos 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pauli - 1860 München 2 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Belgrano de Cordoba 1 - 2  
Independiente - Chapecoense 0 - 0  
Independiente Medellin - Santa Cruz PE 2 - 0  
Montevideo Wanderers - Junior de Barranquilla 0 - 0  
Palestino - Flamengo 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Viborg 1 - 0  
Lyngby - Bröndby 1 - 0  
Sönderjyske - OB Odense 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Al-Ahli (UAE) 0 - 1  
Al-Ain - Emirates Ras al-Khaimah 5 - 2  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASV De Dijk - Vitesse 2 - 7  
Feyenoord - Oss 4 - 1  
Twente - Utrecht 1 - 3  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yamaguchi 1 - 0  
Kashima A. - Okayama 2 - 1  
Kashiwa R. - Ehime 0 - 0  
Kawasaki Frontale - JEF United Chiba 1 - 1  
Nagano Parceiro - Yokohama FC 2 - 2  
Oita Trinita - Shimizu SP 0 - 1  
Omiya Ardija - Jubilo Iwata 5 - 0  
Sagan Tosu - Cerezo Osaka 2 - 0  
Shonan Bellmare - Tokushima 4 - 0  
Vissel Kobe - Yamagata 3 - 3  
Yokohama FM - Tokyo Verdi 4 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - El-Jaish 3 - 4  
Al-Khoor - Al-Sailiya 1 - 0  
Al-Shahaniya - Al-Muaidar 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Slask Wroclaw 3 - 0  
Ostrowiec - Arka Gdynia 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Chiapas 0 - 0  
Monterrey - Santos Laguna 5 - 2  
Tijuana - Queretaro 2 - 1  
UNAM Pumas - Atlas 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Sandefjord 2 - 1  
Strömsgodset - Valerenga 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csita - Rubin Kazany 0 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Krilja Szovjetov Szamara 0 - 2  
Tambov - Zenit Szentpétervár 0 - 5  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Poli Timisoara 1 - 1  
Steaua Bukarest - CFR Cluj 1 - 2  
Targu Mures - Astra Giurgiu 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - St. Johnstone 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Mirandes 1 - 1  
Oviedo - Reus 0 - 1  
Rayo Vallecano - Getafe 2 - 0  
Tenerife - Mallorca 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Leganes 1 - 2  
Osasuna - Espanyol 1 - 2  
Valencia - Alavés 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Servette 3 - 0  
Schaffhausen - Winterthur 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Grasshoppers 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Syrianska 2 - 1  
Degerfors - Halmstad 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Elfsborg 1 - 0  
Göteborg - Örebro 3 - 2  
Hammarby - Häcken 2 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Khaleej 0 - 1  
Al-Qadisiyah - Al-Hilal (KSA) 1 - 2  
Al-Raed - Al-Fateh 3 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayrampasa - Bursaspor 0 - 1  
Denizlispor - Tekirova Belediyespor 2 - 1  
Eyupspor - Gaziantepspor 0 - 2  
Gaziantep Bld. Spor - Duzcespor 0 - 0  
Göztepe Izmír - Kutahyaspor 5 - 0  
Kizilcabolukspor - Mersin Idman Yurdu 5 - 1  
Sivasspor - Tire 1922 Spor 3 - 1  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northland - Wellington Hurricanes 21 - 29  
Röplabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Moldova 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Izrael 2 - 3  
Szlovákia - Lettország 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Belgium 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Izrael 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Montenegró 3 - 1  
Svájc - Románia 0 - 3  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - J. Higgins 5 - 2  
B. Hawkins - S. Maguire 3 - 5  
D. Junhui - M. Allen (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
J. Trump - M. White (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
M. Holt - R. O'Sullivan (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
R. Day - M. Xiwen 5 - 2  
S. Bingham - D.B. Gilbert (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
S. Carrington - M. Selby (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - S. Groth 2 - 0  
F. Dancevic - G. Austin 0 - 2  
H. Hurkacz - J-P. Smith 0 - 2  
M. Libietis - C. Norrie 2 - 0  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Brady - A. Konjuh 0 - 2  
L. Tsurenko - A. Riske 2 - 1  
S. Lisicki - J. Jankovic 0 - 2  
V. Golubic - A. Kontaveit 1 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubic V / Soylu I - Hingis M / Jankovic J 0 - 2  
Irigoyen M / Maria T - Liu C / Lu J-J 0 - 2  
Muhammad A / Peng S - Brady R / Riske A 2 - 0  
Tenisz (Izmir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ivashka - C. Hemery 2 - 1  
K. Griekspoor - M. Basic 0 - 2  
N. Gombos - T. Griekspoor 2 - 1  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Simon - G. Garcia-Lopez 2 - 1  
J-L. Struff - D. Goffin 0 - 2  
M. Jaziri - V. Millot 2 - 1  
N. Mahut - I. Marchenko 2 - 0  
P-H. Herbert - L. Pouille 1 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Demoliner M - Fleming C / Lipsky S 1 - 2  
Kretschmer G / Struff J-L - Marach O / Martin F 0 - 2  
Pavic M / Venus M - Monroe N / Sitak A 2 - 0  
Peralta J / Zeballos H - Lindstedt R / Qureshi A-U-h 2 - 1  
Tenisz (Santos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Escobar - A. Velotti 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - J. Sousa 1 - 2  
A. Sidorenko - P. Lorenzi 0 - 2  
A. Zverev - D. Medvedev 2 - 0  
An. Kuznetsov - T. Berdych 1 - 2  
D. Lajovic - V. Troicki 0 - 2  
M. Youzhny - M. Raonic 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Paes L - Raja P / Sharan D 2 - 0  
Elgin M / Kudryavtsev A - Matkowski M / Zimonjic N 2 - 0  
Inglot D / Kontinen H - Lorenzi P / Mannarino A 2 - 1  
Kravchuk K / Kuznetsov A - Khachanov K / Rosol L 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - M. Niculescu 0 - 2  
I-C. Begu - J. Cepelova 1 - 2  
K. Flipkens - P.M. Tig 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - K. Mladenovic 2 - 1  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paszek T / Tig P M - Flipkens K / Larsson J 0 - 2  
Tenisz (Tokió II., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - A. Sevastova 2 - 0  
Ka. Pliskova - A. Sasnovich 0 - 2  
Y. Putintseva - M. Linette 1 - 2  
Tenisz (Tokió II., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Ninomiya M - Dabrowski/MartinezSanchez 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - B. Qiao 2 - 0  
Do.K. Lee - J.O. Jörgensen 0 - 2  
H.S. Prannoy - V. Axelsen 0 - 2  
Hyu.I. Lee - W.H. Son 0 - 2  
J.H. Hsu - M. Zwiebler 0 - 2  
K. Phetpradab - T.C. Chou 2 - 1  
N.K. Srikanth - A. Jayaram    
Y. Shi - Ng Ka Long Angus 2 - 1  
Tollaslabda (Japan Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mine - K. Imabeppu 2 - 0  
A. Ohori - Ng.Y. Cheung 2 - 1  
Bi.Ji. He - N. Nidaira 2 - 0  
C. Hoshi - Sun Yu 0 - 2  
L. Zetchiri - A. Yamaguchi 0 - 2  
R. Intanon - M. Mitani 2 - 0  
S. Takahashi - S. Sato 2 - 0  
Y.F. Chen - N. Okuhara 0 - 2  

 

2016.09.21.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 2 - 0  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 1 - 2  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 5 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 5 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Boston 2 - 5  
Chicago Cubs - Cincinnati 6 - 1  
Cleveland - Kansas City 2 - 1  
Colorado - St. Louis 5 - 10  
Colorado - St. Louis (21:10) 11 - 1  
LA Dodgers - San Francisco 0 - 2  
Miami - Washington 1 - 0  
Milwaukee - Pittsburgh 3 - 6  
Minnesota - Detroit 1 - 8  
NY Mets - Atlanta 4 - 5  
Oakland - Houston 1 - 2  
Oakland - Houston (21:35) 5 - 6  
Philadelphia - Chicago WS 7 - 6  
San Diego - Arizona 5 - 2  
Seattle - Toronto 2 - 10  
Seattle - Toronto (21:40) 2 - 1  
Tampa Bay - NY Yankees 3 - 5  
Texas - LA Angels 5 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Lasb 5 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - AIK 17 - 2  
Höllviken - Pixbo Wallenstam 5 - 8  
Karlstad - Sirius 3 - 3  
Thorengruppen - Storvreta 2 - 6  
Futsal (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Paraguay 0 - 0  
Oroszország - Vietnám 7 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Jesenice 1 - 6  
Gherdeina/Gröden - Klagenfurt 2 5 - 2  
Kitzbühel - Renon/Ritten 4 - 7  
Neumarkt Riwega - Bregenzerwald 2 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Kadan 8 - 3  
Havirov - Most 4 - 1  
Kladno - Slavia Trebic 3 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Frydek Mistek 5 - 2  
Prostejov - Slovan Ustecti Lvi 3 - 3  
Slavia Praha - Jihlava 3 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Kiekko-Vantaa 1 - 1  
IPK - Keupa 4 - 3  
JYP-Akatemia - Jokipojat 5 - 4  
Kajaanin Hokki - Kokkolan Hermes 3 - 2  
SaPKo - Roki 3 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szeversztal Cserepovec 2 - 4  
Dinamo Minszk - Szibir Novoszibirszk 4 - 4  
Dinamo Riga - Avangard Omszk 1 - 2  
Jokerit - Metallurg Novokuznyeck 5 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - SZKA Szentpétervár 2 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Medvescak Zagreb 3 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Manglerud 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - HV 71 1 - 3  
Malmö - Karlskrona 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Rjazany 2 - 1  
Dinamo Szentpétervár - Burany Voronyezs 4 - 1  
Izssztal Izsevszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Barsz Kazany B 4 - 4  
Jégkorong (Világkupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kanada (Helyszín: Kanada) 2 - 4  
Jégkorong (Világkupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - U23Észak-Amerika 3 - 3  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Mahindra Enforcers 104 - 99  
Phoenix Fuelmasters - RS Elasto Painters 105 - 94  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Vytautas Prienai 66 - 66, h.u. 76 - 79  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - ABC Braga 33 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Holstebro 28 - 22  
Odense - Skanderborg 26 - 22  
Randers - Nyköbing F. 28 - 28  
Silkeborg - Esbjerg 22 - 22  
Viborg - Aarhus 29 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Paris SG 22 - 28  
Nimes - Ivry 29 - 27  
Selestat - Pays d'Aix 28 - 29  
St. Raphael - Saran 30 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orosháza - Csurgó 25 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Kristiansand 25 - 26  
Glassverket - Stabaek 25 - 23  
Oppsal - Sola 34 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Melsungen 29 - 25  
Göppingen - Balingen-Weilstetten 29 - 26  
Minden - Kiel 23 - 34  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Dortmund 29 - 20  
Oldenburg - Thüringer HC 23 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Ciudad Encantada 34 - 15  
Granollers - Valladolid 32 - 31  
Puerto Sagunto - Ademar Leon 20 - 20  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Kriens 29 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Kristianstad 26 - 25  
Skövde - Hammarby 31 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Skövde 23 - 36  
Höör - Heid 34 - 21  
Skara - Lugi 22 - 30  
Vasterasirsta - Skuru 23 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Bristol City 1 - 2  
Northampton - Manchester Utd. 1 - 3  
QPR - Sunderland 1 - 2  
Southampton - Crystal Palace 2 - 0  
Stoke - Hull City 1 - 2  
Swansea - Manchester City 1 - 2  
Tottenham - Gillingham 5 - 0  
West Ham - Accrington 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Parana - Nueva Chicago 1 - 1  
Crucero del Norte - San Martin de Tucuman 3 - 0  
Douglas Haig - Instituto Cordoba 1 - 1  
Estudiantes San Luis - Chacarita Juniors 1 - 1  
Guillermo Brown - Atl. Los Andes 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Moron - Rosario Central 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blacktown - Sydney FC 0 - 3  
Melbourne City - Western Sydney 4 - 1  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalst - Genk 0 - 4  
Anderlecht - OH Leuven 1 - 0  
Antwerpen - Oostende 0 - 2  
Capellen - Zulte Waregem 1 - 2  
Charleroi - Bocholter 5 - 0  
Geel - Standard Liege 2 - 1  
Kermt-Hasselt - Mechelen 2 - 3  
Kortrijk - Sprimont Comblain 2 - 0  
Lierse - Gent 1 - 2  
Lokeren - Cercle Bruges 3 - 2  
RC Harelbeke - St. Truiden 1 - 6  
Roeselare - Eupen 2 - 3  
Waasland Beveren - KFC Oosterzonen 2 - 0  
Westerlo - Tubize 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Rozova Dolina Kazanlak - Cserno More Várna 1 - 2  
Liteksz Lovecs - Slavia Szófia 2 - 0  
Lokomotív Szófia - CSZKA Szófia 2 - 1  
Pirin Gocse Delcsev - Botev Plovdiv 3 - 6  
Szeptemvri Szófia - Beroe Stara Zagora 2 - 0  
Vitosha Szófia - Dunav Ruse 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Luverdense 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hertha BSC 3 - 0  
Bremen - Mainz 1 - 2  
Leverkusen - Augsburg 0 - 0  
RB Leipzig - Mönchengladbach 1 - 1  
Schalke - 1. FC Köln 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Bielefeld 1 - 1  
Hannover - Karlsruhe 1 - 0  
Kaiserslautern - Dynamo Dresden 3 - 0  
Würzburg - Union Berlin 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Rostock 0 - 2  
FSV Frankfurt - Münster 4 - 1  
Lotte - Sonnenhof Grossaspach 2 - 1  
Magdeburg - Bremen Amatőr 2 - 0  
Mainz Amatőr - Wehen 1 - 2  
Paderborn - Chemnitz 4 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - APOEL Nicosia 0 - 0  
Ethnikosz Ahnasz - AEK Larnaca 0 - 3  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Atl. Nacional Medellin 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zizkov - Opava 3 - 3  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlucin - Plzen 0 - 7  
Litomerice - Ostrava 2 - 1  
Usti nad Labem - Brno 1 - 4  
Velke Mezirici - Dukla Praha 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Helsingor 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Midtjylland 1 - 1  
Horsens - Nordsjaelland 0 - 0  
Randers - FC Köbenhavn 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Suwon Bluewings 1 - 1  
Jeju - Jeonbuk 2 - 2  
Jeonnam - Sangju Sangmu 1 - 0  
Pohang - Incheon 0 - 1  
Suwon City - FC Szöul 0 - 1  
Ulsan - Seongnam 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baranovichi - FK Minszk 1 - 1  
Dinamo Breszt - Naftan 2 - 1  
Gomelzheldortrans - Slavia Mozír 0 - 0  
Gorodeja - Dinamo Minszk 0 - 0  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 1 - 1  
Szluck - Szmorgon 3 - 0  
Torpedo Zogyino - Vityebszk 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Rovaniemi PS 2 - 1  
Kuopio PS - Ilves 1 - 2  
Mariehamn - Inter Turku 1 - 1  
PS Kemi - Lahti 2 - 4  
Vaasa PS - Seinäjoen JK 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Caen 2 - 1  
Bastia - Nancy 0 - 0  
Guingamp - Lorient 1 - 0  
Lyon - Montpellier 5 - 1  
Metz - Bordeaux 0 - 3  
Nantes - St-Etienne 0 - 0  
Nice - Monaco 4 - 0  
Rennes - Marseille 3 - 2  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Willem II 5 - 0  
Dongen - Go Ahead Eagles 1 - 3  
Excelsior Maassluis - Heracles 1 - 1  
Lienden - AZ Alkmaar 1 - 4  
Nijmegen - ADO Den Haag 0 - 0  
PSV - Roda 4 - 0  
Spakenburg - F. Sittard 2 - 1  
Sparta Rotterdam - Dordrecht 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalzabet - Hajduk Split 0 - 6  
Neretvanac Opuzen - Istra 1 - 3  
NK Varazdin - Slaven Belupo 2 - 2  
Slavija Pleternica - RNK Split 1 - 2  
Vukovar - Osijek 1 - 4  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gostaresh Tabriz - Foolad Khuzestan 0 - 0  
Naft Tehran - Machine Sazi Tabriz 2 - 1  
Padideh Mashhad - Sanat Naft Abadan 3 - 3  
Sepahan - Persepolis 1 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi TA 0 - 3  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - FC Asztana 1 - 2  
Kairat Almaty - Atyrau 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Yanbian 3 - 0  
Tianjin Teda - Changchun Yatai 4 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Guangzhou Evergrande 1 - 3  
Jiangsu - Shanghai Shenhua 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puszcza Niepolomice - Lechia Gdansk 1 - 1  
Ruch Chorzow - Lech Poznan 0 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Atlantas Klaipeda 1 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andráshida - Balmazújváros 0 - 3  
Csepel - Cegléd 0 - 1  
ESMTK - Vác 1 - 3  
Hévíz - Szeged 2011 0 - 1  
Hódmezővásárhely - Kisvárda 2 - 0  
Kazincbarcika - Sopron 1 - 2  
Komló - Csákvár 1 - 2  
Monor - Szolnok 1 - 7  
REAC - Siófok 2 - 0  
Tatabánya - Dorog 0 - 3  
Veszprém - Kozármisleny 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Tigres 0 - 1  
Cruz Azul - Dep. Toluca 0 - 1  
Monarcas Morelia - Pachuca 1 - 5  
Necaxa - América 1 - 1  
Puebla - Veracruz 3 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyirmót - Vasas 1 - 0  
Mezőkövesd - Paks 1 - 3  
MTK - Diósgyőr 1 - 0  
Videoton - FTC 1 - 1  
Újpest - Haladás 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Sarpsborg 4 - 0  
Tromsö - Rosenborg 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Palermo 0 - 1  
Bologna - Sampdoria 2 - 0  
Chievo - Sassuolo 2 - 1  
Empoli - Internazionale 0 - 2  
Genoa - Napoli 0 - 0  
Juventus - Cagliari 4 - 0  
Pescara - Torino 0 - 0  
Roma - Crotone 4 - 0  
Udinese - Fiorentina 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cseljabinszk - Ural Jekatyerinburg 0 - 3  
Dinamo Moszkva - Rosztov 4 - 0  
Energomas Belgorod - Ufa 1 - 1  
Fakel Voronyezs - Terek Groznij 1 - 1  
Himki - Lokomotív Moszkva 0 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - CSZKA Moszkva 2 - 1  
Mordovija Szaranszk - Anzsi Mahacskala 1 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Tom Tomszk 0 - 0  
SZKA Habarovszk - Szpartak Moszkva 1 - 0  
Szpartak Nalcsik - FK Krasznodar 0 - 2  
Toszno - Arszenál Tula 2 - 0  
Volga Uljanovszk - Amkar Perm 0 - 0  
Volgar Asztrahan - Gazovik Orenburg 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebreichsdorf - Altach 3 - 0  
FC Vienna - Austria Wien 1 - 1  
Lafnitz - Mattersburg 0 - 0  
Ritzing - Admira Wacker 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Leixoes 1 - 0  
Cova Piedade - Académica 1 - 1  
Fafe - Portimonense 0 - 2  
Famalicao - Penafiel 0 - 0  
Gil Vicente - Freamunde 0 - 0  
Guimaraes B - Uniao Madeira 0 - 2  
Porto B - Covilha 1 - 0  
Varzim - Olhanense 1 - 0  
Viseu - Braga B 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Botosani 0 - 2  
Voluntari - Universitatea Craiova 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Alloa 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Elche 0 - 3  
Levante - Sevilla B 1 - 0  
UCAM Murcia - Almería 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Atl. Madrid 1 - 1  
Celta Vigo - Sp. Gijón 2 - 1  
Granada - Ath. Bilbao 1 - 2  
Real Madrid - Villarreal 1 - 1  
Real Sociedad - Las Palmas 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Xamax 1 - 2  
Wil - Le Mont Lausanne 2 - 0  
Wohlen - Aarau 1 - 4  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Basel 1 - 2  
Luzern - Sion 2 - 2  
Vaduz - Young Boys 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Dalkurd 3 - 2  
Värnamo - Frej Täby 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - AIK Stockholm 0 - 3  
Gefle - Jönköping Södra 0 - 1  
Helsingborg - Sundsvall 2 - 1  
Kalmar - Falkenberg 3 - 0  
Östersund - Norrköping 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Baten 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borca - Radnicki Nis 1 - 0  
CSK Celarevo - Crvena zvezda 0 - 3  
FK Indjija - Vozdovac 0 - 1  
Kolubara Lazarevac - Mladost Lucani 0 - 4  
Mladost Backi Jarak - Novi Pazar 1 - 4  
Partizan Belgrád - Napredak Krusevac 3 - 1  
Polet Ljubic - Radnik Surdulica 0 - 1  
Proleter Novi Sad - Javor Matis 0 - 1  
Radan Lebane - Cukaricki 0 - 5  
Vojvodina - Bezanija Belgrád 4 - 0  
Zemun - Borac 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Druzstevnik Velke Ludince - Senica 1 - 1  
Puchov - Trencin 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - HIT Gorica 0 - 0  
Celje - Olimpija Ljubljana 0 - 1  
Kalcer Radomlje - Domzale 0 - 5  
Koper - Maribor 1 - 2  
Krsko Posavlje - Rudar Velenje 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Erzurum Büyük. Belediyes. 1 - 3  
Anadolu Selcukluspor - Altinordu 1 - 0  
Bandirmaspor - Yesil Bursa 3 - 1  
Erzincanspor - Adanaspor 3 - 2  
Hatayspor - Balikesirspor 0 - 1  
Karagümrük - Giresunspor 1 - 0  
Manisa Büyüksehirspor - Rizespor 2 - 4  
Manisaspor - Corum Belediyespor 1 - 1  
Samsunspor - Diyarbakirspor 1 - 1  
Zonguldak Kömürspor - Sanliurfaspor 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Gabala - U19Dinamo Moszkva 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Poltava - Zirka Kirovográd 1 - 0  
Naftovik-Ukrnafta - Csernomorec Odessza 2 - 0  
Slavutych Cherkasy - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 1 - 3  
Volyn Lutszk - Olimpik Doneck 2 - 1  
Zsemcsuzsina Odessza - Kárpáti Lviv 0 - 0  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southland - Bay of Plenty 20 - 16  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - K. Maflin 5 - 1  
B. Hawkins - R. Milkins (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
J. Perry - S. Carrington 4 - 5  
J. Trump - B. Woollaston (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
M.J. Williams - M. Xiwen 3 - 5  
N. Robertson - R. Day 2 - 5  
S. Bingham - Jam. Jones (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
S. Murphy - S. Maguire (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - T. Sandgren 0 - 2  
G. Clezar - F. Dancevic 0 - 2  
M. Torpegaard - P. Polansky 2 - 1  
S. Groth - J. Hiltzik 2 - 0  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - J. Brady 0 - 2  
L. Zhu - A. Kontaveit 1 - 2  
N. Abduraimova - L. Tsurenko 0 - 2  
O. Govortsova - A. Riske 1 - 2  
R. Peterson - J. Jankovic    
S. Errani - V. Golubic 1 - 2  
S. Peng - S. Lisicki 0 - 2  
S. Shapatava - A. Konjuh 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Govortsova O / Lapko V - Kichenok / Kichenok 2 - 1  
Irigoyen M / Maria T - Chan C-W / Hsu C-W 2 - 0  
LIU C / LU J-J - Han X / Namigata J 2 - 0  
Rae J / Smith A - Hingis M / Jankovic J 1 - 2  
Tenisz (Izmir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Lacko - F. Horansky 2 - 0  
N. Gombos - M. Konecny 2 - 1  
V. Kozyukov - M. Ilhan 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - P. Gojowczyk 2 - 0  
I. Marchenko - A. Seppi 2 - 1  
J-L. Struff - T. Robredo 2 - 0  
J. Benneteau - D. Brown 2 - 0  
M. Jaziri - I. Dodig 2 - 0  
N. Basilashvili - G. Müller 0 - 2  
N. Mahut - Q. Halys 2 - 0  
P-H. Herbert - I. Cervantes-Huegun 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BenneteauJ/Roger-Vasselin - Daniell M / Demoliner M 1 - 2  
Pavic M / Venus M - Gonzalez S / Marrero D 2 - 1  
Peralta J / Zeballos H - Brown D / Paire B    
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Majchrzak - Fucsovics M.    
Tenisz (Santos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Max. Gonzalez - J.I. Londero 2 - 1  
O. Junior - T. Monteiro 0 - 2  
R. Olivo - F. De Paula 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - M. Kukushkin    
E. Donskoy - An. Kuznetsov 0 - 2  
G. Elias - V. Troicki 0 - 2  
J. Tipsarevic - M. Youzhny 0 - 2  
R. Albot - J. Sousa 1 - 2  
R. Bautista-Agut - R. Berankis 2 - 1  
S. Wawrinka - L. Rosol 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenzi P / Mannarino A - Marray J / Shamasdin A    
Raja P / Sharan D - Molteni A / Podlipnik-Castillo H 2 - 0  
Tipsarevic J / Troicki V - Begemann A / Paes L 0 - 2  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - M. Barthel 2 - 1  
Ka. Kozlova - J. Larsson 1 - 2  
L. Chirico - L. Arruabarrena-Vecino 1 - 2  
Shu. Zhang - B. Mattek-Sands 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Kalashnikova O - Omae A / Plipuech P 1 - 2  
Lykina K / Sawayanagi R - Okuno A / Rus A 2 - 1  
Naydenova A / Pliskova K - Martincova T / Piter K    
Paszek T / Tig P M - Jang S J / Lee S-R 2 - 1  
Schuurs D / Voracova R - Naydenova A / Pliskova K 2 - 1  
Tenisz (Tokió II., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - A. Radwanska 1 - 2  
C. Wozniacki - C. Suarez Navarro 2 - 1  
N. Osaka - D. Cibulkova 2 - 0  
P. Kvitova - M. Puig 1 - 2  
Tenisz (Tokió II., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Bondarenko K / Chuang C-J 2 - 1  
Kato M / XU Y - Lee Y-H / Takahata K 2 - 0  
Kato M / XU Y - Pavlyuchenkova A / Safarova L    
Melichar N / Wongteanchai - Rodionova A / Savchuk O 1 - 2  
Petkovic A / Wickmayer Y - Krunic A / Moore J    
Tollaslabda (Japan Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - S.D. Kuncoro 2 - 0  
Ch-We. Lee - B. Ponsana 2 - 0  
Do.K. Lee - B. Leverdez 2 - 0  
H-K. Vittinghus - B. Qiao 1 - 2  
H. Tian - J.H. Hsu 1 - 2  
H.J. Jeon - M. Zwiebler 0 - 2  
K. Phetpradab - Yun Hu 2 - 1  
N.K. Srikanth - K. Parupalli 2 - 1  
Nan Wei - T.C. Chou 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - B. Sai Praneeth 2 - 1  
R. Takeshita - J.O. Jörgensen 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - Hyu.I. Lee 1 - 2  
T. Sugiarto - Y. Shi 0 - 2  
Tz.W. Wang - W.H. Son 0 - 2  
W.K.V. Wong - V. Axelsen 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - E. Baldauf 2 - 0  
A.T. Madsen - Ng.Y. Cheung 0 - 2  
B. Ongbumrungpan - Y.F. Chen 0 - 2  
Bi.Ji. He - Bei. Zhang 2 - 1  
J.M. Lee - A. Mine 0 - 2  
K. Imabeppu - H.M. Kim 2 - 0  
L. Kjaersfeldt - N. Okuhara 0 - 2  
M. Mitani - N. Jindapon 2 - 0  
Mic. Li - C. Hoshi    
P. Buranaprasertsuk - N. Nidaira 1 - 2  
P.Y. Yip - A. Yamaguchi 0 - 2  
R. Intanon - Y.P. Pai 2 - 0  
S. Kawakami - Sun Yu 0 - 2  
S. Sato - T.Y. Tai 2 - 0  
Y. Hashimoto - S. Takahashi 0 - 2  
Y.C. Hsu - L. Zetchiri 0 - 2  

 

2016.09.20.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Philadelphia 14 - 29  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten    
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 1 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Boston 2 - 5  
Chicago Cubs - Cincinnati 5 - 2  
Colorado - St. Louis 3 - 5  
LA Dodgers - San Francisco 2 - 1  
Miami - Washington 4 - 3  
NY Mets - Atlanta 3 - 7  
Oakland - Houston 2 - 4  
San Diego - Arizona 3 - 2  
Seattle - Toronto 2 - 3  
Texas - LA Angels 3 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Val Pusteria 5 - 6  
Lustenau - Vipiteno/Sterzing 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Plzen 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - JYP 2 - 2  
Kärpät - HIFK 1 - 3  
Lahti Pelicans - Turku PS 6 - 1  
SaiPa - Tappara 3 - 5  
Vaasan Sport - Ilves 2 - 3  
Ässät - Hämeenlinna 1 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Dijon 3 - 3  
Bordeaux - Amiens 2 - 1  
Epinal - Grenoble 1 - 2  
Gap - Strasbourg 6 - 3  
Nice - Chamonix-Morzine 4 - 1  
Rouen - Lyon 3 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Barsz Kazany 3 - 3  
Amur Habarovszk - Lada Toljatti 1 - 0  
Barisz Asztana - CSZKA Moszkva 4 - 0  
Lokomotív Jaroszlavl - Szpartak Moszkva 6 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Slovan Bratislava 4 - 2  
Red Star Kunlun - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Szocsi 1 - 3  
Vityaz Podolszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Fehérvári Titánok 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Sparta Sarpsborg 2 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Langenthal 6 - 2  
GCK Lions - Biasca Ticino 2 - 2  
Olten - Ajoie 3 - 2  
Rapperswil - Thurgau 5 - 1  
Red Ice Martigny - Zug 2 4 - 1  
Visp - Winterthur 0 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zug 3 - 3  
Biel - Servette 4 - 1  
Fribourg - Bern 2 - 2  
Kloten - Davos 5 - 5  
Langnau Tigers - Lausanne 0 - 5  
Zürich Lions - Lugano 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Björklöven 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Tver 0 - 4  
SZKA-Neva - Ermak Angarszk 5 - 5  
Zvezda Csehov - Szokol Krasznojarszk 2 - 3  
Jégkorong (Világkupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Finnország 2 - 0  
U23Észak-Amerika - Oroszország 3 - 4  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Chalon sur Saone 81 - 100  
Bourg - Monaco 62 - 85  
Denain - Reims 75 - 75, h.u. 104 - 109  
FOS Ouest Provence - Antibes 66 - 78  
Le Havre - Nanterre 73 - 73, h.u. 84 - 87  
Le Portel - Gravelines 86 - 82  
Lille Metropole - Strasbourg 87 - 86  
Orchies - Nancy 64 - 80  
Paris Levallois - Rouen 81 - 62  
Poitiers - Dijon 67 - 78  
Roanne - Orleans 83 - 59  
Rueil AC - Pau Orthez 69 - 104  
Kosárlabda (Francia Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Le Mans 75 - 71  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Holstebro 25 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Ringköbing 32 - 22  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Gorenje Velenje 28 - 21  
Vardar Pro Skopje - Tatran Presov 38 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scunthorpe - Charlton 0 - 0  
Swindon - Bristol Rovers 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Preston 2 - 2  
Brighton - Reading 1 - 2  
Derby County - Liverpool 0 - 3  
Everton - Norwich 0 - 2  
Leeds - Blackburn 1 - 0  
Leicester - Chelsea 2 - 2  
Newcastle - Wolverhampton 2 - 0  
Nottingham - Arsenal 0 - 4  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Gimnasia Jujuy 0 - 0  
Club Almagro - Santamarina Tandil 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Atl. Rafaela 0 - 1  
Tigre - Huracan 1 - 1  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessel - Mouscron-Peruwelz 2 - 2  
FC Bruges - Lommel 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Galabovo - Montana 2 - 3  
Botev Vraca - Ludogorec Razgrad 0 - 4  
Csernomorec Balchik - Lokomotív Plovdiv 2 - 5  
Etar Veliko Tarnovo - Neftocsimik Burgasz 1 - 1  
Levszki Karlovo - Vereja (Helyszín: Stara Zagora) 0 - 2  
Spartak Pleven - Pirin Blagoevgrad 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Internacional 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Hoffenheim 1 - 1  
Freiburg - Hamburg 1 - 0  
Ingolstadt - E. Frankfurt 0 - 2  
Wolfsburg - Dortmund 1 - 5  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Bochum 3 - 0  
Nürnberg - Fürth 1 - 2  
Sandhausen - Heidenheim 0 - 0  
VfB Stuttgart - Braunschweig 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Hallescher FC 1 - 1  
Duisburg - Holstein Kiel 0 - 0  
Osnabrück - Erfurt 3 - 0  
Zwickau - Regensburg 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hulin - Bohemians 1905 0 - 2  
Olomouc - MAS Taborsko 1 - 2  
Pardubice - Jihlava 1 - 3  
Vlasim - Hradec Kralove 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Silkeborg 0 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Szlovénia 2 - 0  
Izland - Skócia 1 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Finnország 5 - 0  
Írország - Portugália 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Görögország 4 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svédország 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Németország 0 - 1  
Oroszország - Horvátország 5 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Csehország 3 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Anglia 0 - 2  
Bosznia-Hercegovina - Szerbia 2 - 4  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Ausztria 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Auxerre 2 - 0  
Amiens - Valenciennes 0 - 0  
Laval - Sochaux 1 - 1  
Le Havre - Brest 1 - 1  
Lens - Orleans 4 - 2  
Nimes - Troyes 2 - 2  
Niort - Ajaccio GFC 0 - 0  
Reims - Clermont 2 - 1  
Tours - Bourg-Peronnas 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Toulouse 1 - 2  
Paris SG - Dijon 3 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barendrecht - Excelsior 0 - 1  
Capelle - Groningen 0 - 4  
Den Bosch - FC Eindhoven 2 - 3  
Echt - RKC Waalwijk 0 - 3  
Heerenveen - De Graafschap 1 - 1  
Ijsselmeervogels - Achilles'29 3 - 1  
JVC Cuijk - Telstar 1 - 3  
Kozakken Boys - Helmond 3 - 0  
NAC Breda - Venlo 0 - 2  
Rijnsburgse Boys - Almere City 0 - 2  
Rijnvogels - Cambuur 0 - 1  
Scheveningen - Emmen 1 - 2  
Volendam - Maastricht 3 - 3  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bijelo Brdo - Inter Zapresic 2 - 3  
NK Krk - Lokomotív Zagreb 1 - 2  
Nk Samobor - Cibalia 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Paykan 2 - 3  
Esteghlal T. - Zob Ahan 2 - 1  
Saba Qom - Saipa Karaj 1 - 0  
Tractor Tabriz - FC Mashhad 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Alianza Petrolera 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gks Jastrzebie - Gornik Leczna 1 - 1  
Gornik Zabrze - Wigry Suwalki 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - VMFD Zalgiris 0 - 4  
Suduva Marijampole - Stumbras Kaunas 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Honvéd 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Lazio 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Vicenza 2 - 0  
Avellino - Cittadella 0 - 1  
Benevento - Vercelli 1 - 1  
Brescia - Carpi 2 - 2  
Entella - Perugia 2 - 1  
Frosinone - Pisa 0 - 0  
Novara - Latina 2 - 2  
SPAL Ferrara - Verona 1 - 3  
Ternana - Bari 0 - 0  
Trapani - Spezia 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Austria Lustenau 2 - 2  
Grödig - Horn 1 - 1  
Hartberg - WSG Wattens 1 - 1  
Kalsdorf - LASK Linz 1 - 2  
Kitzbühel - BW Linz 1 - 2  
Schwaz - FAC Wien 0 - 1  
St. Pölten - Ried 2 - 1  
Union Gurten - Kapfenberg 2 - 4  
Union St. Florian - Wiener Neustadt 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Pandurii 3 - 2  
Viitorul Constanta - Dinamo Bukarest 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Dundee Utd. 2 - 1  
Rangers - Queen of South 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Cordoba 0 - 1  
Cadiz - Numancia 1 - 0  
Gimnastic - Zaragoza 0 - 0  
Lugo - Valladolid 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Eibar 2 - 1  
Sevilla - Betis 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - St. Gallen 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Utd. Väsby - Sirius 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Palanka - Spartak Subotica Zdrepcev 0 - 3  
RAD Belgrád - Dinamo Vranje 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Sancaktepe Belediyespor 0 - 1  
Elazigspor - Sarayonu Belediyespor 6 - 4  
Ofspor - Karabukspor 5 - 3  
Orhangazispor - Kayserispor 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - TNS 0 - 2  
Cardiff Met University - Newtown 2 - 1  
Carmarthen - Aberystwyth 0 - 5  
Cefn Druids - Airbus 2 - 2  
Connah's Quay - Llandudno FC 1 - 1  
Rhyl - Bangor City 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Shamrock Rovers 1 - 1  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Maflin - G. Zhen 5 - 1  
K. Wilson - M. Holt (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
M. Allen - A. McGill 5 - 0  
M. Selby - Y. Sijun (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
R. Day - M. Bing (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
R. O'Sullivan - L. Wenbo (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
S. Carrington - N. Zhuang 5 - 1  
S. Maguire - Yi.C. Xu 5 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - S. Bangoura 0 - 2  
B. Rola - N. Scholtz 2 - 0  
E. King - D. Novikov 2 - 1  
G. Austin-M. Joyce 2 - 0  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - K. Siniakova 2 - 0  
C. Ferrando - N. Abduraimova 0 - 2  
C. McHale - N. Abduraimova    
E. Kulichkova - O. Govortsova 1 - 2  
L. Tsurenko - J. Namigata 2 - 0  
R. Peterson - Shi. Xu 2 - 0  
S. Errani - Xin. Han 2 - 1  
S. Lisicki - S-W. Hsieh    
S. Zheng - S. Peng 1 - 2  
V. Golubic - D. Allertova 2 - 1  
V. King - S. Shapatava 0 - 2  
Xia. You - J. Jankovic 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abduraimova N / Xun F Y - Govortsova O / Lapko V 0 - 2  
Golubic V / Soylu I - You X / Zhu L 2 - 0  
LI Y / Tanaka Y - Brady R / Riske A 0 - 2  
Marozava L / Shapatava S - Kichenok / Kichenok 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - G. Garcia-Lopez 1 - 2  
N. Basilashvili - G. Barrere 2 - 1  
P-H. Mathieu - D. Brown 0 - 2  
P. Gojowczyk - N. Almagro 2 - 1  
V. Millot - B. Paire 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleming C / Lipsky S - Melzer G / Thiem D    
Fleming C / Lipsky S - Melzer J / Thiem D 2 - 1  
Knowle J / Seppi A - Monroe N / Sitak A 1 - 2  
Kretschmer G / Struff J-L - Skupski K / Skupski N 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - A. Sidorenko 0 - 2  
D. Lajovic - F. Verdasco 2 - 1  
D. Medvedev - A. Bublik 2 - 0  
M. Zverev - P. Lorenzi 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berankis R / Elias G - Matkowski M / Zimonjic N 1 - 2  
Bublik A / Donskoy E - Brunstrom J / Siljestrom A    
Gabashvili T / Ramos-Vino - Elgin M / Kudryavtsev A 0 - 2  
Inglot D / Kontinen H - Duran G / Fyrstenberg M 2 - 1  
Koolhof W / Middelkoop M - Kravchuk K / Kuznetsov A 1 - 2  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Hozumi - M. Niculescu 0 - 2  
G. Min - J. Larsson 1 - 2  
I-C. Begu - S.J. Jang 2 - 0  
K. Flipkens - Kr. Pliskova 2 - 1  
K. Piter - A-Ka. Schmiedlova 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - A. Rus 2 - 0  
L. Kumkhum - K. Mladenovic 0 - 2  
S. Vögele - B. Mattek-Sands 1 - 2  
Shu. Zhang - M. Sakkari 2 - 1  
T. Martincova - Ka. Kozlova 0 - 2  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Kalashnikova O - Cako J / Webley-Smith E 2 - 0  
Okuno A / Rus A - Kuncikova L / Stuchla K 2 - 0  
Omae A / Plipuech P - HAN N-L / Lertpitaksinchai N 2 - 0  
Tenisz (Tokió II., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - A. Pavlyuchenkova    
A. Sasnovich - Y. Wickmayer 2 - 1  
B. Bencic - C. Wozniacki 1 - 2  
B. Strycova - Vara. Wongteanchai 2 - 0  
E. Svitolina - C. Vandeweghe 2 - 0  
K. Bondarenko - A. Sevastova 0 - 2  
L. Safarova - D. Cibulkova 1 - 2  
M. Keys - Y. Putintseva 1 - 2  
O. Pervushina - M. Linette 1 - 2  
P. Kvitova - M. Brengle 2 - 0  
Tenisz (Tokió II., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan Y-J - Liang C / Yang Z 1 - 2  
Dabrowski/MartinezSanchez - Klepac A / Srebotnik K 2 - 0  
Doi M / Nara K - Mirza S / Strycova B 1 - 2  
Hibino N / Rosolska A - Aoyama S / Ninomiya M 1 - 2  

 

 

2016.09.19.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Green Bay 17 - 14  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Yankees 5 - 4  
Kansas City - Chicago WS 8 - 3  
Futsal (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Irán 3 - 3  
Spanyolország - Marokkó 4 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - SZKA Szentpétervár 2 - 2  
Dinamo Minszk - Avangard Omszk 1 - 2  
Dinamo Riga - Metallurg Novokuznyeck 5 - 1  
Jokerit - Szibir Novoszibirszk 0 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - MAC Budapest 1 - 6  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Almtuna 1 - 5  
Oskarshamn - MODO 2 - 1  
Pantern Malmö - Karlskoga 2 - 1  
Södertälje - Västervik 1 - 3  
Tingsryd - Vita Hasten 2 - 1  
Västeras - Timra 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Barsz Kazany B 3 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 5 - 1  
Jégkorong (Világkupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Európa-válogatott 2 - 2  
Jégkorong (Világkupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - U23Észak-Amerika 1 - 4  
U23Észak-Amerika - Finnország 4 - 1  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Chicago 88 - 75  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Aarhus 27 - 21  
Midtjylland - Randers 32 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Redbergslids 21 - 25  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Defensa Justicia 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - AZAL Baku 3 - 0  
Qarabag Baku - Zira 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karmiotissza Polemidion - AEL Limasszol 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Liberec 1 - 0  
Zlín - Sparta Praha 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Aalborg 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Izrael 5 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - Jaro 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Red Star 93 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - PAOK 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - ÍBV 1 - 1  
Stjarnan - ÍA Akranes 3 - 1  
Throttur Reykjavik - Vikingur Olafsvik 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Dep. Tolima 2 - 2  
Dep. Pasto - Independiente SF 0 - 1  
Independiente Medellin - Jaguares de Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Cracovia Krakkó 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utenis Utena - Trakai 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - UNAM Pumas 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Strömmen 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Salernitana 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giana Erminio - Pistoiese 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Messina - Foggia 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Rubin Kazany 4 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Guarani Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Braga 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Gaz Metan Medias 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Deportivo 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Örgryte 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Göteborg 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Fenerbahce 1 - 5  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Penarol 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Hollandia 3 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Wexford Youths 1 - 0  
Finn Harps - Cork City 0 - 1  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - C. Zifan 5 - 0  
D. Junhui - S. Donaldson (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
J. Higgins - M. Selt (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
L. Wenbo - H. Hao 5 - 3  
M. Fu - D.B. Gilbert (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
M. Gould - Y. Sijun 0 - 5  
M. Holt - X. Si 5 - 1  
R. Walden - M. White (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
Tenisz (Columbus, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Torpegaard - N. Meister 2 - 0  
T. Paul - MCNALLY, JOHN 2 - 0  
Tenisz (Columbus, USA, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Libietis - TUBERT, HUNTER 2 - 0  
N. Rubin - J. Hiltzik 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - Yaf. Wang 2 - 0  
F.Y. Xun - A. Riske 0 - 2  
J. Brady - A. Pivovarova    
L. Zhu - L. Kichenok 2 - 0  
T. Maria - A. Konjuh 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Muhammad A / Peng S - NG K Y / Zheng S 2 - 0  
Tenisz (Izmir, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Marti - A. Setkic 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Zeballos - G. Müller 0 - 2  
M. Klizan - J. Benneteau 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrere G / Olivetti A - Lindstedt R / Qureshi A-U-h 1 - 2  
Guccione C / Sa A - Marach O / Martin F 0 - 2  
Tenisz (Metz-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. De Schepper - G. Barrere 1 - 2  
M. Berrer - V. Millot 0 - 2  
T. Fabbiano - P. Gojowczyk 0 - 2  
Tenisz (Santos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Max. Gonzalez - GUTIERREZ, OSCAR JOSE 2 - 0  
T. Wild - J.P. Sorgi 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - R. Berankis 1 - 2  
A. Zverev - K. Khachanov 2 - 0  
D.S. Schwartzman - L. Rosol 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - A. Pavic 2 - 0  
M. Zverev - A. Kudryavtsev 2 - 1  
R. Albot - J. Mertl 2 - 0  
T. Gabashvili - A. Sidorenko 0 - 2  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - N-L. Han 2 - 0  
J. Cepelova - S-R. Lee 2 - 0  
L. Chirico - Y-Y. Duan 2 - 0  
M. Barthel - N. Gibbs 2 - 1  
M. Erakovic - P.M. Tig 1 - 2  
S. Sorribes Tormo - T. Paszek 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HAN S-H / Kim D - Lykina K / Sawayanagi R 0 - 2  
Sakkari M / Sorribes Torm - Flipkens K / Larsson J 1 - 2  
Schuurs D / Voracova R - Hong S-Y / Kang S-K 2 - 0  
Tenisz (Szöul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Hozumi - K-C. Chang 2 - 0  
J. Cako - A. Rus 0 - 2  
L. Kumkhum - R. Voracova 2 - 1  
O. Kalashnikova - K. Piter 0 - 2  
Tenisz (Tokió II., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Doi - N. Osaka 0 - 2  
V. Lepchenko - M. Puig 0 - 2  
Tenisz (Tokió II.-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bondarenko - A. Krunic 2 - 0  
Mi. Kato - A. Sasnovich 0 - 2  
N. Hibino - M. Linette 0 - 2  
Vara. Wongteanchai - S. Aoyama 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,