Tippmix eredmények - 2016. szeptember 12-18.

2016-09-12
Tippmix eredmények - 2016. szeptember 12-18.
2016.09.18.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Tampa Bay 40 - 7  
Carolina - San Francisco 46 - 27  
Cleveland - Baltimore 20 - 25  
Denver - Indianapolis 34 - 20  
Detroit - Tennessee 15 - 16  
Houston - Kansas City 19 - 12  
Los Angeles - Seattle 9 - 3  
New England - Miami 31 - 24  
NY Giants - New Orleans 16 - 13  
Oakland - Atlanta 28 - 35  
Pittsburgh - Cincinnati 24 - 16  
San Diego - Jacksonville 38 - 14  
Washington - Dallas 23 - 27  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 8 - 5  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 4 - 2  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 2 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 1 - 8  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 6 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 2 - 6  
Arizona - LA Dodgers (22:10) 10 - 9  
Atlanta - Washington 6 - 2  
Baltimore - Tampa Bay 2 - 5  
Baltimore - Tampa Bay (19:35) 2 - 1  
Chicago Cubs - Milwaukee 1 - 3  
Cincinnati - Pittsburgh (19:10) 7 - 4  
Cleveland - Detroit 5 - 9  
Colorado - San Diego 8 - 0  
Colorado - San Diego (22:10) 6 - 3  
Kansas City - Chicago WS 3 - 2  
Kansas City - Chicago WS (20:15) 10 - 3  
LA Angels - Toronto 6 - 1  
LA Angels - Toronto (21:35) 4 - 0  
NY Mets - Minnesota 3 - 2  
NY Mets - Minnesota (19:10) 3 - 2  
Philadelphia - Miami 8 - 0  
Philadelphia - Miami (19:35) 4 - 5  
San Francisco - St. Louis 2 - 3  
San Francisco - St. Louis (22:05) 0 - 3  
Seattle - Houston 1 - 2  
Seattle - Houston (22:10) 7 - 3  
Texas - Oakland 2 - 11  
Texas - Oakland (21:05) 2 - 5  
Darts (European Darts Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - J. Murnan 6 - 2  
B. van de Pas - R. van Barneveld 1 - 6  
J. Wade - J. Clayton 6 - 3  
J. Wilson - R. van Barneveld 3 - 6  
K. Huybrechts - A. Norris 6 - 2  
M. Smith - S. Bunting 2 - 6  
M. Suljovic - G. Price 3 - 6  
M. van Gerwen - G. Price 6 - 3  
M. van Gerwen - S. Beaton 6 - 3  
P. Wright - J. Cullen 6 - 1  
P. Wright - J. Wade 6 - 3  
S. Bunting - K. Huybrechts 5 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Turku PS 7 - 5  
Nokian KrP - Koovee Tampere 4 - 2  
Oilers Espoo - SPV Seinäjoki 5 - 4  
OLS Oulu - Steelers Hämeenlinna 8 - 6  
Salba - Viikingit Helsinki 0 - 11  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Linköping 7 - 4  
Helsingborg - Sirius 5 - 5  
Höllviken - Karlstad 6 - 3  
Thorengruppen - Warberg 3 - 2  
Futsal (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guatemala - Paraguay 4 - 8  
Olaszország - Vietnám 2 - 0  
Futsal (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Argentína 2 - 2  
Kazahsztán - Salamon-szigetek 10 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fassa - Zell am See 1 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litomerice - Zubr Prerov 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Vítkovice 0 - 0  
Chomutov - Liberec 2 - 2  
Mladá Boleslav - Litvínov 3 - 3  
Mountfield HK - Pardubice 8 - 2  
Olomouc - Sparta Praha 3 - 2  
Trinec - Karlovy Vary 7 - 0  
Zlín - Plzen 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk    
Amur Habarovszk - Barsz Kazany 3 - 2  
Barisz Asztana - Szeversztal Cserepovec 2 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Torp. Nyizsnyij Novgorod 0 - 3  
Red Star Kunlun - Lada Toljatti 4 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Debrecen 3 - 1  
FTC - Dunaújváros 3 - 2  
Galati - Fehérvári Titánok 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga 2 - 1  
Lillehammer - Stjernen 0 - 4  
Manglerud - Stavanger 1 - 7  
Sparta Sarpsborg - Kongsvinger 4 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Frankfurt Löwen 2 - 3  
Dresden - Rosenheim 7 - 1  
Freiburg - Heilbronn 5 - 5  
Kassel - Bietigheim/Bissingen 0 - 8  
Lausitzer Füchse - Kaufbeuren 1 - 1  
Ravensburg - Bad Nauheim 4 - 0  
Riessersee - Crimmitschau 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Krefeld 3 - 3  
Düsseldorf - Eisbären Berlin 3 - 4  
Iserlohn - Nürnberg 3 - 3  
Mannheim - Köln 0 - 2  
Schwenningen - Bremerhaven 2 - 2  
Straubing - Ingolstadt 3 - 2  
Wolfsburg - München 1 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Olimpija Ljubljana 2 - 1  
Innsbruck - Dornbirn 5 - 2  
Salzburg - Klagenfurt 2 - 0  
Südtirol Bolzano - Linz 0 - 5  
Villach - Znojmo 6 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Bern 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Liptovsky Mikulas 2 - 2  
Kosice - Trencin 6 - 0  
Nitra - Zvolen 6 - 2  
Poprad - Nove Zamky 2 - 1  
Zilina - Martin 2 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 3 - 2  
Krisztall Szaratov - Molot Perm 3 - 2  
SZKA-Neva - Szokol Krasznojarszk 1 - 2  
Zvezda Csehov - Ermak Angarszk 1 - 2  
Jégkorong (Világkupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kanada (Helyszín: Kanada) 0 - 6  
Kanada - Csehország 6 - 0  
Jégkorong (Világkupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Svédország 1 - 2  
Svédország - Oroszország 2 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - SM Beermen 101 - 107  
Tropang Texters - Ginebra SM 104 - 92  
Kosárlabda (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skyliners Frankfurt - Guaros De Lara 69 - 74  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Dallas 83 - 60  
Minnesota - Atlanta 95 - 87  
San Antonio - Phoenix 65 - 81  
Washington - Connecticut 78 - 87  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - GOG 32 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wybrzeze Gdansk - Pogon Szczecin 30 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Dunaújváros 20 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Kolstad 28 - 22  
Falk Horten - Arendal 21 - 28  
Hallvard - Halden 27 - 30  
Lilleström - Drammen 27 - 32  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Oppsal 31 - 23  
Raelingen - Gjerpen 18 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Minden 23 - 23  
Burgdorf-Hannover - Wetzlar 26 - 23  
Coburg - DHfK Leipzig 31 - 33  
Magdeburg - Lemgo 32 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Neckarsulm 31 - 25  
Leipzig - Blomberg-Lippe 38 - 34  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Veszprém 16 - 19  
Metalurg Skopje - Tatran Presov 27 - 21  
Nexe Nasice - Izvidac Ljubuski 39 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Granollers 16 - 28  
Villa de Aranda - AX Puente Genil 23 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Thun 27 - 34  
Suhr Aarau - Amacitia Zürich 33 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Ricoh HK 28 - 28  
HIF Karlskrona - Malmö 21 - 23  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Estudiantes San Luis 1 - 2  
Juventud Un. Gualeguaychu - Guillermo Brown 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Arsenal Sarandí 1 - 1  
Atl. Tucuman - Estudiantes LP 0 - 2  
Belgrano de Cordoba - Olimpo Bahia Blanca 0 - 0  
Godoy Cruz - Boca Juniors 1 - 1  
River Plate - San Martin SJ 1 - 1  
Sarmiento - Newell's 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Neftcsi Baku 2 - 1  
Sumqayit - Kapaz 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Antwerpen 1 - 1  
Roeselare - Cercle Bruges 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Anderlecht 0 - 2  
Lokeren - Standard Liege 0 - 1  
Oostende - Gent 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Dunav Ruse 0 - 0  
CSZKA Szófia - Cserno More Várna 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oeste - Tupi MG 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Sao Paulo 1 - 0  
Chapecoense - Ponte Preta 2 - 2  
Cruzeiro - Atlético MG 1 - 1  
Flamengo - Figueirense 2 - 0  
Gremio - Fluminense 0 - 1  
Santos - Santa Cruz PE 3 - 2  
Sport Recife - Coritiba 0 - 1  
Vitória - Botafogo 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Mainz 1 - 3  
Hertha BSC - Schalke 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Hannover 3 - 3  
Dynamo Dresden - Erzgebirge Aue 0 - 3  
Karlsruhe - St. Pauli 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Anagenniszi Derinia 2 - 0  
Apollon Limasszol - AEK Larnaca 0 - 1  
Doxa Katokopiasz - Ermisz Aradippou 1 - 2  
NEA Szalamina - Arisz Limasszol 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - Trinec 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Karvina 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Vejle 3 - 2  
Fremad Amager - Hobro 4 - 1  
Köge - AB Gladsaxe 1 - 0  
Skive - Naestved 2 - 1  
Vendsyssel - Roskilde 5 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Viborg 1 - 2  
Horsens - FC Köbenhavn 0 - 2  
Nordsjaelland - Sönderjyske 2 - 3  
OB Odense - Midtjylland 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Jeju 0 - 0  
Incheon - Sangju Sangmu 0 - 0  
Jeonbuk - Suwon Bluewings 1 - 1  
Ulsan - Pohang 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Bani Yas 1 - 0  
Al-Dhafra - Al Nasr (UAE) 2 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krumkacsi - Sahtar Szoligorszk 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Turku PS 1 - 2  
Jazz Pori - KTP 1 - 1  
KPV Kokkola - Oulu 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Lyon 0 - 0  
Montpellier - Nice 1 - 1  
St-Etienne - Bastia 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Panetolikosz 0 - 2  
Iraklisz 1908 - Olympiakosz 1 - 2  
Kassziopi Kerkyra - Larissza 2 - 0  
Panathinaikosz - Giannina 4 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heracles - Ajax 0 - 2  
PSV - Feyenoord 0 - 1  
Sparta Rotterdam - Nijmegen 2 - 0  
Zwolle - AZ Alkmaar 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - RNK Split 3 - 0  
Rijeka - Dinamo Zagreb 5 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Valur 1 - 1  
KR - Fjölnir 3 - 2  
Vikingur Reykjavik - Fylkir 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Petah Tikva 0 - 1  
Hapoel Raanana - Maccabi TA 0 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Ehime 2 - 1  
JEF United Chiba - Yamaguchi 1 - 1  
Kitakyushu - Cerezo Osaka 0 - 1  
Nagasaki - Sapporo 0 - 0  
Roasso Kumamoto - Okayama 0 - 0  
Shimizu SP - Mito 2 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Matsumoto Yamaga 1 - 1  
Tokyo Verdi - Kamatamare Sanuki 3 - 2  
Yamagata - Tokushima 2 - 1  
Yokohama FC - Kyoto 2 - 0  
Zweigen Kanazawa - Machida Zelvia 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El-Jaish - Al-Wakra 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tobol Kostanay - Taraz 3 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - Sahtar Karagandy 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - FC Asztana 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Rionegro Aguilas 1 - 2  
Cortulua - Fortaleza 2 - 2  
Envigado - Atl. Nacional Medellin 0 - 0  
Junior de Barranquilla - Once Caldas 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Shijiazhuang 0 - 0  
Guangzhou Evergrande - Liaoning Hongyun 6 - 2  
Hangzhou Greentown - Shanghai SIPG 1 - 2  
Henan Jianye - Shandong Luneng 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0 - 2  
Kluczbork - Olimpia Grudziadz 3 - 2  
Pogon Siedlce - Chrobry Glogow 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Lech Poznan 2 - 1  
Legia Varsó - Zaglebie Lubin 2 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Metta/Lu 3 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Leon 0 - 2  
Atlas - Necaxa 0 - 0  
Chiapas - Cruz Azul 0 - 3  
Pachuca - Tijuana 2 - 2  
Queretaro - Monterrey 1 - 0  
Tigres - Puebla 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - San Jose 0 - 0  
Kansas City - Los Angeles 2 - 2  
Montreal - New England 1 - 3  
New York City FC - Dallas 2 - 2  
Orlando - Columbus 1 - 4  
Portland - Philadelphia 2 - 1  
Salt Lake - Houston 0 - 1  
Toronto - New York 3 - 3  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cigánd - Sopron 0 - 1  
Csákvár - Kisvárda 0 - 0  
Dorog - Cegléd 2 - 1  
Mosonmagyaróvár - Soroksár 0 - 1  
Nyíregyháza - Balmazújváros 1 - 3  
Siófok - Budaörs 2 - 0  
Szeged 2011 - Kozármisleny 0 - 0  
SZEOL - Békéscsaba 0 - 3  
Vác - Puskás Akadémia 3 - 3  
ZTE - Szolnok 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Hödd 1 - 1  
Jerv - Sandefjord 2 - 2  
KFUM Oslo - Kongsvinger 1 - 2  
Levanger - Sandnes Ulf 0 - 2  
Mjöndalen - Ranheim 6 - 2  
Raufoss - Kristiansund 1 - 2  
Ullensaker/Kisa - Bryne 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Strömsgodset 4 - 2  
Bodö/Glimt - Brann Bergen 1 - 3  
Odd Grenland - Stabaek 0 - 1  
Rosenborg - Start 2 - 0  
Sogndal - Sarpsborg 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Atalanta 3 - 0  
Crotone - Palermo 1 - 1  
Fiorentina - Roma 1 - 0  
Internazionale - Juventus 2 - 1  
Sassuolo - Genoa 2 - 0  
Torino - Empoli 0 - 0  
Udinese - Chievo 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Tuttocuoio 2 - 1  
Carrarese - Cremonese 0 - 1  
Como - Robur Siena 1 - 1  
Livorno - Lucchese 1 - 1  
Lupa Roma - Olbia 1 - 0  
Piacenza - Alessandria 1 - 2  
Pontedera - Racing Club Roma 3 - 2  
Renate - Pro Piacenza 1 - 0  
Viterbese - Prato 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Reggiana 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Virtus Francavilla 2 - 1  
Catanzaro - Paganese 0 - 2  
Cosenza - Vibonese 2 - 0  
Juve Stabia - Siracusa 2 - 0  
Lecce - Casertana 0 - 0  
Matera - Catania 0 - 0  
Melfi - Fondi 2 - 2  
Monopoli - Reggina 1 - 1  
Taranto - Andria 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Rosztov 2 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - CSZKA Moszkva 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Mattersburg 3 - 0  
Salzburg - Austria Wien 4 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate Asuncion - Nacional Asuncion 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olhanense - Guimaraes B 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Chaves 0 - 1  
Boavista - Feirense 1 - 2  
Rio Ave - Sporting CP 3 - 1  
Tondela - Porto 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Stoke 4 - 1  
Southampton - Swansea 1 - 0  
Tottenham - Sunderland 1 - 0  
Watford - Manchester Utd. 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Steaua Bukarest 0 - 1  
Universitatea Craiova - Concordia Chiajna 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Aberdeen 1 - 3  
Inverness CT - Celtic 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Tenerife 0 - 1  
Getafe - Oviedo 2 - 1  
Mallorca - Girona 1 - 0  
Mirandes - Rayo Vallecano 2 - 1  
Sevilla B - Huesca 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Tudelano 1 - 4  
Boiro - Ponferradina 0 - 1  
Caudal Deportivo - Osasuna B 3 - 1  
Guijuelo - Valladolid B 3 - 0  
Izarra - Somozas 2 - 0  
Palencia Balompie - Ferrol 1 - 3  
R. Santander - Burgos 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Barakaldo 3 - 0  
De Los Reyes - Toledo 2 - 3  
Mensajero - Fuenlabrada 1 - 1  
Navalcarnero - Majadahonda 1 - 1  
Real Madrid B - Leioa 1 - 0  
Sestao River - Ath. Bilbao B 0 - 1  
UD Logrones - Socuellamos 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eldense - Atl. Saguntino 0 - 1  
Gava - Mallorca B 0 - 0  
L'Hospitalet - Prat 0 - 0  
Levante B - Cornella 0 - 1  
UE Llagostera - Villarreal B 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - La Roda 5 - 3  
Jumilla - Linense 1 - 1  
Marbella - El Ejido 1 - 0  
Real Murcia - Melilla 0 - 0  
San Fernando - Merida 2 - 0  
UD Extremadura - Linares 1 - 2  
Villanovense - Rec. Huelva 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Valencia 2 - 1  
Espanyol - Real Madrid 0 - 2  
Osasuna - Celta Vigo 0 - 0  
Villarreal - Real Sociedad 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellinzona - FC Zürich 0 - 2  
Iliria - Schaffhausen 1 - 4  
Xamax - Sion 3 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trelleborg - Degerfors 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Gefle 1 - 0  
Djurgarden - FF Malmö 3 - 1  
Elfsborg - Falkenberg 5 - 0  
Helsingborg - Norrköping 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab (KSA) - Al-Ahli (KSA) 3 - 2  
Al-Wehda - Al-Ittihad (KSA) 3 - 5  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Borac 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Olimpija Ljubljana 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandirmaspor - Balikesirspor 0 - 0  
Sivasspor - Denizlispor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Besiktas 0 - 2  
Gaziantepspor - Istanbul Basaksehir 0 - 1  
Konyaspor - Genclerbirligi 1 - 1  
Osmanlispor - Adanaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Zorya Luganszk 0 - 1  
Volyn Lutszk - Olekszandria 1 - 1  
Vorszkla Poltava - Sahtar Doneck 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Defensor 0 - 5  
Fenix Montevideo - Nacional 0 - 1  
Rampla Juniors - Liverpool Montevideo 0 - 0  
Villa Epanyola - Plaza Colonia 2 - 4  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Cefn Druids 3 - 2  
Connah's Quay - Aberystwyth 4 - 0  
Llandudno FC - Cardiff Met University 0 - 1  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Szingapúri Nagydíj) 1 - 0  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Szingapúri Nagydíj) 1 - 0  
F. Alonso - J. Button (Szingapúri Nagydíj) 1 - 0  
F. Nasr - M. Ericsson (Szingapúri Nagydíj) 1 - 0  
J. Palmer - K. Magnussen (Szingapúri Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - N. Rosberg (Szingapúri Nagydíj) 0 - 1  
N. Hülkenberg - S. Perez (Szingapúri Nagydíj) 0 - 1  
P. Wehrlein - E. Ocon (Szingapúri Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Szingapúri Nagydíj)    
S. Vettel - K. Räikkönen (Szingapúri Nagydíj) 0 - 1  
V. Bottas - F. Massa (Szingapúri Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Szingapúri Nagydíj    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Bristol United 70 - 22  
Newcastle - Leicester 13 - 14  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widnes - St. Helens 8 - 21  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Grenoble 46 - 9  
Racing-Metro - Toulon 41 - 30  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Counties Manukau 26 - 30  
Waikato - Taranaki 20 - 20  
Röplabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Montenegró (Helyszín: Montenegró) 3 - 0  
Svájc - Spanyolország 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Dánia (Helyszín: Dánia) 3 - 1  
Svédország - Portugália 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Moldova 3 - 0  
Ukrajna - Görögország (Helyszín: Görögo.) 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Szlovákia (Helyszín: Szlovákia) 1 - 3  
Izrael - Lettország 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Ausztria 2 - 3  
Ukrajna - Olaszország 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Bosznia-Hercegovina 3 - 0  
Spanyolország - Franciaország (Helyszín: Franciao.) 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Magyarország (Helyszín: Magyaro.) 3 - 1  
Észtország - Finnország 3 - 2  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Portugália (Helyszín: Portugália) 3 - 0  
Izrael - Szlovákia 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 0 - 3  
Svájc - Montenegró 3 - 2  
Röplabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Csehország (Helyszín: Cseho.) 3 - 2  
Görögország - Szlovénia 1 - 3  
Strandröplabda (World Tour Final, Toronto)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourne T / Hyden J - GoncalvesOliveira/Solberg 0 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - GoncalvesOliveira/Solberg 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Saxton B / Schalk C 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Bourne T / Hyden J 0 - 2  
Strandröplabda (World Tour Final, Toronto, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwig L / Walkenhorst K - Heidrich J / Zumkehr N 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - G. Pella 3 - 0  
An. Kuznetsov - M. Kukushkin 3 - 0  
D. Evans - L. Mayer 1 - 3  
D. Istomin - H. Laaksonen 3 - 1  
E. Donskoy - M. Kukushkin 2 - 3  
F. Mayer - K. Majchrzak 1 - 3  
J-L. Struff - H. Hurkacz 3 - 0  
K. Edmund - J.M. Del Potro    
M. Cilic - R. Gasquet 3 - 0  
V. Estrella Burgos - S. Giraldo    
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kravchuk K / Rublev A - Golubev A / Nedovyesov A 3 - 1  
Tenisz (Guangzhou-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pivovarova - C. Ferrando 2 - 1  
Ch. Liu - F.Y. Xun 0 - 2  
F. Liu - S. Shapatava 1 - 2  
L. Marozava - Xia. You 0 - 2  
V. Lapko - L. Kichenok 1 - 2  
Y. Tanaka - J. Namigata 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Jaziri - D. Sela 2 - 1  
Tenisz (Metz-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sitak - G. Barrere 0 - 2  
F. Martin - V. Millot 0 - 2  
J. Dubail - P. Gojowczyk 1 - 2  
K. De Schepper - A. Olivetti 2 - 0  
M. Berrer - A. Andreev 2 - 0  
N. Basilashvili - H. Schott 2 - 0  
R. Ortega-Olmedo - C. Lestienne 1 - 2  
T. Fabbiano - M. Bourgue 2 - 0  
Tenisz (Quebec City, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlavackova/Hradecka - Kudryavtseva A / Panova A 2 - 0  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - A. Giannessi 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - J. Ward 2 - 0  
D. Medvedev - A. Vatutin 2 - 1  
E. Tyurnev - A. Sidorenko 0 - 2  
M. Przysiezny - A. Kudryavtsev 0 - 2  
M. Zverev - M. Kravtsov 2 - 0  
N. Cacic - J. Mertl 0 - 2  
R. Albot - D. Zhyrmont 2 - 1  
T. Gabashvili - M. Elgin 2 - 1  
Tenisz (Szöul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Omae - A. Rus 1 - 2  
E. Hozumi - Jin Ju Lee 2 - 0  
K. Lykina - J. Cako 1 - 2  
K. Piter - R. Sawayanagi 2 - 1  
L. Kumkhum - Sa.H. Park 2 - 0  
N. Lertpitaksinchai - R. Voracova 0 - 2  
O. Kalashnikova - S-Y. Hong 2 - 0  
Pe. Plipuech - K-C. Chang 0 - 2  
Tenisz (Tokió I., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Siniakova - C. McHale 1 - 2  
Tenisz (Tokió II.-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ar. Rodionova - A. Sasnovich 0 - 2  
D. Hantuchova - A. Krunic 0 - 2  
K. Bondarenko - Zh. Yang 2 - 0  
M. Ninomiya - M. Imanishi 2 - 1  
Mi. Kato - M. Hontama 2 - 0  
N. Hibino - Ya-Hs. Lee 2 - 1  
S. Aoyama - R. Ozaki 2 - 0  
Vara. Wongteanchai - O. Savchuk 2 - 0  

 

2016.09.17.
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Adelaide Crows 118 - 82  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 6 - 3  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 14 - 6  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 3 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 3 - 6  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 3 - 5  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 2 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 2 - 3  
Atlanta - Washington 2 - 7  
Atlanta - Washington (19:05) 7 - 3  
Baltimore - Tampa Bay 5 - 4  
Boston - NY Yankees 7 - 4  
Boston - NY Yankees (19:05) 6 - 5  
Chicago Cubs - Milwaukee 3 - 11  
Cincinnati - Pittsburgh 7 - 9  
Cleveland - Detroit 11 - 4  
Cleveland - Detroit (22:10) 1 - 0  
Colorado - San Diego 8 - 7  
Kansas City - Chicago WS 4 - 7  
LA Angels - Toronto 0 - 5  
NY Mets - Minnesota 3 - 0  
Philadelphia - Miami 4 - 3  
San Francisco - St. Louis 8 - 2  
Seattle - Houston 0 - 6  
Texas - Oakland 7 - 6  
Darts (European Darts Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - N. Aspinall 6 - 0  
B. van de Pas - C. Reyes 6 - 5  
G. Price - M. Hopp 6 - 3  
I. White - J. Wilson 3 - 6  
J. Cullen - R. Green 6 - 1  
J. Klaasen - J. Clayton 1 - 6  
J. Wade - M. Frost 6 - 4  
K. Huybrechts - M. Schindler 6 - 0  
M. Smith - T. West 6 - 3  
M. Suljovic - M. McGowan 6 - 2  
M. van Gerwen - D. Webster 6 - 4  
P. Wright - B. Dolan 6 - 1  
S. Beaton - A. Tabern 6 - 3  
S. Bunting - J. Wattimena 6 - 2  
S. Whitlock - R. van Barneveld 5 - 6  
T. Jenkins - J. Murnan 5 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M-Team - Indians Espoo 1 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Växjö 6 - 9  
Pixbo Wallenstam - Dalen 3 - 6  
Storvreta - Mullsjö 4 - 7  
Futsal (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panama - Kolumbia (Helyszín: Kolumbia) 3 - 4  
Portugália - Üzbegisztán 5 - 1  
Futsal (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Thaiföld 1 - 2  
Oroszország - Kuba 7 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Gherdeina/Gröden 8 - 2  
Kitzbühel - Neumarkt Riwega 2 - 1  
Klagenfurt 2 - Cortina 2 - 4  
Val Pusteria - Lustenau 3 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Feldkirch 3 - 6  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Prostejov 3 - 3  
Jihlava - Kladno 1 - 3  
Kadan - Motor Ceske Budejovice 1 - 2  
Most - Benatky nad Jizerou 2 - 1  
Slavia Praha - Litomerice 4 - 1  
Slavia Trebic - Havirov 1 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Zubr Prerov 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP-Akatemia - Heinolan Peliitat 4 - 2  
Keupa - Kiekko-Vantaa 2 - 3  
Tuto - Roki 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JYP 2 - 1  
Hämeenlinna - Kärpät 2 - 2  
Ilves - Tappara 2 - 4  
Jukurit - Kalpa 4 - 2  
Lahti Pelicans - Vaasan Sport 0 - 1  
SaiPa - Kookoo 3 - 1  
Ässät - Lukko 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Angers 0 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Metallurg Novokuznyeck 4 - 2  
Dinamo Riga - Szibir Novoszibirszk 3 - 4  
Jokerit - Avangard Omszk 3 - 3  
Slovan Bratislava - Medvescak Zagreb 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Dinamo Moszkva 2 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Szalavat Julajev Ufa 4 - 2  
Vityaz Podolszk - Szocsi 4 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Fehérvári Titánok 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Storhamar 1 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Winterthur 3 - 6  
Biasca Ticino - Langenthal 1 - 6  
Olten - Rapperswil 4 - 2  
Red Ice Martigny - Thurgau 4 - 2  
Visp - GCK Lions 4 - 2  
Zug 2 - Chaux-de-Fonds 0 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zürich Lions 2 - 4  
Biel - Ambri 5 - 1  
Lausanne - Fribourg 2 - 0  
Lugano - Langnau Tigers 4 - 3  
Servette - Kloten 3 - 3  
Zug - Davos 2 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Pantern Malmö 2 - 2  
Södertälje - AIK 4 - 3  
Timra - Mora 3 - 2  
Vita Hasten - Oskarshamn 0 - 2  
Västervik - Almtuna 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Örebro 2 - 1  
Lulea - Linköping 4 - 0  
Malmö - Frölunda 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Zauralje Kurgan 3 - 2  
Kosárlabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Svájc 92 - 78  
Izland - Belgium 74 - 68  
Kosárlabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Ausztria 86 - 72  
Hollandia - Németország 51 - 82  
Kosárlabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Svédország 63 - 59  
Kosárlabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Fehéroroszország 77 - 62  
Észtország - Lengyelország 63 - 94  
Kosárlabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Bulgária 62 - 67  
Ukrajna - Szlovénia 69 - 80  
Kosárlabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Szlovákia 72 - 65  
Montenegró - Grúzia 84 - 90  
Kosárlabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Nagy-Britannia 82 - 75  
Magyarország - Macedónia 63 - 61  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Barcelona 92 - 87  
Panathinaikosz - CSZKA Moszkva 80 - 73  
Valencia - Bayern München 90 - 61  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New York 92 - 68  
Connecticut - Dallas 107 - 74  
Indiana - Minnesota 75 - 82  
Los Angeles - San Antonio 71 - 65  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Ribe-Esbjerg 22 - 16  
Silkeborg - Kolding 30 - 25  
Skanderborg - Sönderjyske 25 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Odense 26 - 21  
Kézilabda (Francia Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Nantes 35 - 26  
St. Raphael - Montpellier 27 - 33  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Zaglebie Lubin 36 - 23  
Kwidzyn - Gornik Zabrze 25 - 23  
Legionowo - Chrobry Glogow 31 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Orosháza 30 - 27  
Csurgó - Vác 22 - 21  
Tatabánya - Gyöngyös 24 - 19  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Érd 27 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Füchse Berlin 20 - 31  
Erlangen - Stuttgart 30 - 26  
Melsungen - Gummersbach 32 - 28  
R-N. Löwen Kronau - Flensburg 17 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - SVG Celle 30 - 31  
Metzingen - Leverkusen 31 - 22  
Nellingen - Buxtehude 27 - 34  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Vardar Pro Skopje 29 - 40  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Bidasoa Irun 28 - 26  
Ciudad Encantada - Quabit Guadalajara 25 - 26  
Morrazo Cangas - Anaitasuna 32 - 31  
Naturhouse La Rioja - Barcelona 22 - 24  
Sinfin - Puerto Sagunto 25 - 24  
Valladolid - Huesca 28 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Winterthur 25 - 31  
Bern - Kriens 19 - 27  
Gossau - Schaffhausen 25 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Aranäs 22 - 26  
Sävehof - Skövde 30 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Hellton 25 - 18  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zesco Utd. - Mamelodi Sundowns 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Bristol Rovers 1 - 1  
Charlton - Wimbledon 1 - 2  
Chesterfield - Northampton 3 - 1  
Coventry - Oldham 0 - 0  
Milton Keynes Dons - Oxford Utd. 0 - 0  
Port Vale - Gillingham 2 - 1  
Rochdale - Fleetwood 2 - 1  
Sheffield Utd. - Peterborough 1 - 0  
Shrewsbury - Scunthorpe 0 - 1  
Southend - Millwall 3 - 1  
Swindon - Bury 1 - 2  
Walsall - Bolton 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Portsmouth 1 - 0  
Barnet - Colchester 1 - 1  
Blackpool - Carlisle 2 - 2  
Cambridge Utd. - Morecambe 1 - 2  
Cheltenham - Notts County 2 - 3  
Crawley - Luton 2 - 0  
Doncaster - Newport 2 - 0  
Exeter - Plymouth 0 - 2  
Grimsby - Crewe 0 - 2  
Hartlepool - Mansfield 0 - 0  
Leyton - Yeovil 0 - 1  
Wycombe - Stevenage 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Reading 1 - 2  
Birmingham - Sheffield Wed. 2 - 1  
Blackburn - Rotherham 4 - 2  
Brentford - Preston 5 - 0  
Bristol City - Derby County 1 - 1  
Burton - Brighton 0 - 1  
Cardiff - Leeds 0 - 2  
Huddersfield - QPR 2 - 1  
Ipswich - Aston Villa 0 - 0  
Newcastle - Wolverhampton 0 - 2  
Nottingham - Norwich 1 - 2  
Wigan - Fulham 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Torquay 2 - 0  
Chester - Braintree 1 - 0  
Dag & Red - North Ferriby Utd. 2 - 0  
Forest Green - Bromley 1 - 0  
Gateshead - Solihull Moors 0 - 0  
Lincoln - Barrow 1 - 2  
Macclesfield - Eastleigh 0 - 1  
Maidstone Utd. - Guiseley 1 - 1  
Southport - Aldershot 1 - 1  
Sutton Utd. - Tranmere 1 - 0  
Woking - Wrexham 2 - 0  
York - Dover 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Brown de Adrogue 1 - 1  
Boca Unidos - Central Cordoba 2 - 0  
Chacarita Juniors - Crucero del Norte 1 - 0  
Dep. Flandria - Atl. All Boys 1 - 2  
Gimnasia Jujuy - Atl. Parana 2 - 1  
Independiente de Mendoza - Club Almagro 0 - 0  
Santamarina Tandil - Ferro Carril Oeste 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Banfield 1 - 3  
Colón - Talleres Cordoba 1 - 0  
Lanus - Union SF 0 - 1  
Quilmes - Independiente 1 - 1  
Rosario Central - Patronato Parana 2 - 1  
San Lorenzo - Vélez Sarsfield 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Tubize 5 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Eupen 3 - 2  
St. Truiden - Waasland Beveren 4 - 1  
Westerlo - Mouscron-Peruwelz 1 - 3  
Zulte Waregem - Kortrijk 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Gorna Orjahovica 4 - 0  
Levszki Szófia - Pirin Blagoevgrad 2 - 0  
Ludogorec Razgrad - Slavia Szófia 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Parana 2 - 0  
Avai - Bragantino 2 - 0  
Bahia - Goiás 4 - 2  
Brasil de Pelotas - Criciuma 1 - 2  
Londrina - Ceara 1 - 1  
Nautico - Paysandu 3 - 1  
Sampaio Correa - CRB 1 - 1  
Vasco da Gama - Joinville 2 - 0  
Vila Nova - Luverdense 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Palmeiras 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Ingolstadt 3 - 1  
Dortmund - Darmstadt 6 - 0  
E. Frankfurt - Leverkusen 2 - 1  
Hamburg - RB Leipzig 0 - 4  
Hoffenheim - Wolfsburg 0 - 0  
Mönchengladbach - Bremen 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Sandhausen 2 - 1  
Heidenheim - Düsseldorf 2 - 0  
Kaiserslautern - VfB Stuttgart 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Mainz Amatőr 2 - 1  
Erfurt - Paderborn 1 - 3  
Hallescher FC - FSV Frankfurt 1 - 1  
Münster - Magdeburg 2 - 3  
Regensburg - Fortuna Köln 2 - 2  
Rostock - Lotte 1 - 3  
Sonnenhof Grossaspach - Aalen 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - AEZ Zakakiou 2 - 2  
Ethnikosz Ahnasz - Omonia Nicosia 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Zizkov 1 - 2  
Olomouc - Ceske Budejovice 1 - 0  
Opava - Vlasim 2 - 1  
Ostrava - Prostejov 3 - 0  
Sokolov - MAS Taborsko 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Hradec Kralove 1 - 1  
Dukla Praha - Bohemians 1905 4 - 1  
Jihlava - Jablonec 1 - 1  
Mladá Boleslav - Slovacko 3 - 0  
Pribram - Teplice 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Aarhus 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Gwangju 2 - 0  
Seongnam - Suwon City 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Emirates Ras al-Khaimah 4 - 0  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Wasl 3 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Nyeman Grodno 4 - 0  
Belsina Bobrujszk - Isloch 0 - 0  
Dinamo Minszk - Granit Mikasevicsi 5 - 0  
Torpedo Zogyino - Dinamo Breszt 0 - 1  
Vityebszk - Gorodeja 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - Mariehamn 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Auxerre 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Dunkerque 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Angers 0 - 1  
Dijon - Metz 0 - 0  
Lorient - Lille 1 - 0  
Monaco - Rennes 3 - 0  
Nancy - Nantes 1 - 1  
Toulouse - Guingamp 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plataniasz - Levadiakosz 3 - 2  
Veria - AEK Athén 0 - 2  
Xanthi - Panioniosz 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roda - Heerenveen 0 - 3  
Twente - ADO Den Haag 4 - 1  
Vitesse - Go Ahead Eagles 2 - 0  
Willem II - Excelsior 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Slaven Belupo 4 - 0  
Istra - Inter Zapresic 4 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Fjardabyggd 2 - 1  
Haukar - Selfoss 1 - 1  
Huginn - HK Kopavogs 0 - 4  
KA Akureyri - Grindavik 2 - 1  
Keflavík - Thor Akureyri 2 - 2  
Leiknir F. - Leiknir R. 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Haifa 1 - 3  
Beitar Jerusalem - Hapoel Ashkelon 3 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda TA 0 - 1  
Hapoel TA - Ironi Kiryat Shmone 3 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Urawa RD 1 - 3  
Kashima A. - Jubilo Iwata 3 - 0  
Kofu - Vegalta Sendai 1 - 1  
Nagoya GE - Gamba Osaka 1 - 3  
Omiya Ardija - Kawasaki Frontale 3 - 2  
Sagan Tosu - Sanfrecce Hiroshima 2 - 3  
Shonan Bellmare - Avispa Fukuoka 0 - 2  
Vissel Kobe - Kashiwa R. 1 - 1  
Yokohama FM - Albirex Niigata 3 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - Al-Shahaniya 3 - 0  
Lekhwiya - Al-Muaidar 4 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Akzhaiyk Ural 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - Irtis Pavlodar 2 - 1  
Ordabasy Shymkent - Okzhetpes Kokshetau 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Boyaca Chico 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Tianjin Teda 2 - 0  
Yanbian - Hebei 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Bytovia Bytow 0 - 0  
Miedz Legnica - GKS Katowice 2 - 2  
Sandecja Nowy Sacz - Wigry Suwalki 2 - 1  
Stal Mielec - Olsztyn 0 - 0  
Wisla Pulawy - Znicz Pruszkow 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Korona Kielce 4 - 0  
Wisla Krakkó - Piast Gliwice 1 - 0  
Wisla Plock - Pogon Szczecin 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - Liepajas Metalurgs 0 - 0  
Ventspils - Riga FC 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Chivas Guadalajara 2 - 1  
Veracruz - Monarcas Morelia 1 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - D.C. United 2 - 2  
Seattle - Vancouver 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Mezőkövesd 1 - 1  
FTC - Debrecen 3 - 1  
Haladás - Vasas 1 - 0  
Honvéd - MTK 5 - 0  
Paks - Gyirmót 0 - 0  
Újpest - Videoton 3 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tromsö - Lilleström 2 - 1  
Viking Stavanger - Molde 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Pescara 3 - 0  
Napoli - Bologna 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Novara 3 - 1  
Latina - Benevento 1 - 1  
Perugia - Ternana 1 - 1  
Pisa - Brescia 1 - 0  
SPAL Ferrara - Entella 2 - 2  
Spezia - Vercelli 2 - 1  
Trapani - Ascoli 1 - 1  
Verona - Avellino 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Mantova 1 - 0  
Ancona - Venezia 0 - 1  
Feralpisalo - Gubbio 0 - 1  
Lumezzane - Bassano 2 - 1  
Padova - Maceratese 1 - 1  
Pordenone - Parma 2 - 4  
Sambenedettese - Fano 1 - 0  
Santarcangelo - Teramo 1 - 1  
Südtirol - Forli 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - Szokol Szaratov 1 - 2  
Kubany Krasznodar - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - NyeftehimikNyizsnyekamszk 1 - 0  
Mordovija Szaranszk - Tyumeny 1 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 1  
SZKA Habarovszk - Baltika Kalinyingrád 1 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Szpartak Nalcsik 0 - 0  
Tambov - Zenit Sz'tpétervár 2 0 - 0  
Toszno - Volgar Asztrahan 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Ufa 0 - 1  
Terek Groznij - Amkar Perm 1 - 3  
Tom Tomszk - Arszenál Tula 1 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Anzsi Mahacskala 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Sturm Graz 0 - 3  
Ried - Altach 2 - 1  
Wolfsberg - St. Pölten 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - Libertad Asuncion 1 - 5  
Rubio - General Diaz 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Viseu 3 - 2  
Braga B - Varzim 1 - 1  
Covilha - Uniao Madeira 1 - 1  
Freamunde - Benfica B 0 - 0  
Leixoes - Vizela 0 - 0  
Penafiel - Fafe 1 - 1  
Portimonense - Cova Piedade 1 - 1  
Santa Clara - Porto B 2 - 0  
Sporting CP B - Gil Vicente 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Moreirense 2 - 0  
Guimaraes - Belenenses 1 - 1  
Setúbal - Pacos Ferreira 1 - 4  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Middlesbrough 3 - 1  
Hull City - Arsenal 1 - 4  
Leicester - Burnley 3 - 0  
Manchester City - Bournemouth 4 - 0  
West Bromwich - West Ham 4 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Voluntari 5 - 0  
Dinamo Bukarest - Municipal Studentesc Iasi 3 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Partick Thistle 2 - 2  
Motherwell - Hamilton 4 - 2  
Rangers - Ross County 0 - 0  
St. Johnstone - Hearts 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - St. Mirren 1 - 1  
Falkirk - Dundee Utd. 3 - 1  
Greenock Morton - Dunfermline 2 - 1  
Hibernian - Ayr Utd. 1 - 2  
Queen of South - Raith Rovers 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Levante 1 - 0  
Elche - Lugo 0 - 3  
Numancia - Gimnastic 1 - 0  
Reus - Cadiz 1 - 0  
Valladolid - UCAM Murcia 0 - 1  
Zaragoza - Alcorcon 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Pontevedra 1 - 0  
Coruxo - Cultural Leonesa 1 - 3  
Union Mutilvera - Lealtad 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Zamudio 2 - 1  
Real Sociedad B - Gernika 4 - 0  
Real Union Irun - Amorebieta 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Ebro 1 - 1  
Barcelona B - Atl. Baleares 2 - 1  
Lleida - Espanyol B 1 - 1  
Sabadell - Alcoyano 1 - 1  
Valencia B - Hercules 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Cordoba B 1 - 2  
Granada B - La Hoya Lorca 0 - 1  
Real Jaen - Mancha Real 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Sp. Gijón 5 - 0  
Eibar - Sevilla 1 - 1  
Las Palmas - Malaga 1 - 0  
Leganes - Barcelona 1 - 5  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Wohlen 1 - 0  
Le Mont Lausanne - St. Gallen 0 - 1  
Seuzach - Grasshoppers 1 - 4  
Stade Ouchy - Winterthur 0 - 3  
Ticino - Luzern 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - AFC Utd. Väsby 1 - 1  
Ljungskile - Syrianska 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmar - Östersund 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Fateh 0 - 0  
Al-Nassr - Al-Qadisiyah 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Palanka - Metalac Gornji Milanovac 1 - 0  
Cukaricki - Spartak Subotica Zdrepcev 2 - 4  
Javor Matis - RAD Belgrád 1 - 1  
Novi Pazar - Mladost Lucani 1 - 2  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda 1 - 0  
Radnik Surdulica - Vozdovac 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Podbrezova 0 - 0  
Myjava - Trencin 1 - 0  
Ruzomberok - Zlate Moravce 6 - 1  
Slovan Bratislava - Tatran Presov 1 - 1  
Trnava - Zemplin Michalovce 2 - 3  
Zilina - Senica 4 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Domzale 2 - 1  
Kalcer Radomlje - Rudar Velenje 2 - 2  
Krsko Posavlje - Maribor 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Altinordu 2 - 2  
Giresunspor - Manisaspor 3 - 1  
Göztepe Izmír - Sanliurfaspor 2 - 0  
Mersin Idman Yurdu - Samsunspor 3 - 0  
Yeni Malatyaspor - Gaziantep Bld. Spor 2 - 0  
Ümraniyespor - Boluspor 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Trabzonspor 3 - 0  
Galatasaray - Rizespor 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Zirka Kirovográd 0 - 1  
Kárpáti Lviv - Csernomorec Odessza 0 - 0  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Olimpik Doneck 2 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro - Juventud 1 - 1  
Racing Montevideo - Montevideo Wanderers 1 - 1  
Sud América - Danubio 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Bangor City 1 - 1  
Newtown - Rhyl 3 - 3  
TNS - Bala Town 5 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Linfield 0 - 2  
Cliftonville - Coleraine 1 - 0  
Dungannon - Glenavon 1 - 1  
Glentoran - Crusaders 1 - 3  
Portadown - Ballymena Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Levadia Tallinn 0 - 4  
Parnu Linnameeskond - Nomme Kalju 1 - 5  
Rakvere Tarvas - Infonet Tallinn 0 - 1  
Sillamae Kalev - Trans Narva 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Sligo 4 - 0  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - St. Patrick's 1 - 4  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Worcester 37 - 22  
Exeter - Harlequins 36 - 25  
Saracens - Northampton Saints 27 - 12  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Castleford 28 - 34  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Montpellier 9 - 21  
Brive - La Rochelle 29 - 28  
Clermont - Bordeaux 40 - 16  
Lyon - Toulouse 25 - 20  
Section Paloise - Stade de France 23 - 6  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu - Canterbury 19 - 13  
Otago - North Harbour 24 - 13  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Argentína 36 - 20  
Új-Zéland - Dél-Afrika 41 - 13  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Penrith Panthers 22 - 12  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Munster 16 - 20  
Ospreys - Benetton Treviso 64 - 10  
Röplabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svájc 3 - 0  
Spanyolország - Montenegró (Helyszín: Montenegró) 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svédország 3 - 1  
Portugália - Dánia (Helyszín: Dánia) 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Görögország (Helyszín: Görögország) 1 - 3  
Ukrajna - Belgium 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Izrael 2 - 3  
Lettország - Szlovákia (Helyszín: Szlovákia) 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Ausztria 3 - 1  
Törökország - Fehéroroszország 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Románia (Helyszín: Románia) 3 - 0  
Macedónia - Észtország 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Olaszország 0 - 3  
Ukrajna - Lettország 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Franciaország (Helyszín: Franciaország 0 - 3  
Spanyolország - Belgium 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 1 - 3  
Lengyelország - Észtország 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Izrael 3 - 0  
Szlovákia - Portugália (Helyszín: Portugália) 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 0 - 3  
Románia - Svájc 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Görögország 3 - 2  
Szlovénia - Csehország (Helyszín: Csehország) 0 - 3  
Strandröplabda (World Tour Final, Toronto)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourne T / Hyden J - Dalhausser P / Lucena N 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Fijalek G / Prudel M 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Fijalek G / Prudel M - Binstock J / Schachter S 2 - 1  
Ranghieri A / Carambula R - GoncalvesOliveira/Solberg 1 - 2  
Saxton B / Schalk C - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 0  
Strandröplabda (World Tour Final, Toronto, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forrer I/ Verge-Depre - Heidrich J / Zumkehr N 1 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Maestrini / Rocha Antunes 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Forrer I/ Verge-Depre 0 - 2  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novikov - J. McGee 1 - 2  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - O. Nedovyesov 3 - 1  
J. Hernandez-Fernandez - S. Giraldo 0 - 3  
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / De Loore J - Melo M / Soares B 3 - 2  
Brands D / Masur D - Kubot L / Matkowski M 2 - 3  
Cilic M / Dodig I - Herbert P-H / Mahut N 3 - 1  
Dodig I / Draganja M - Herbert P-H / Mahut N    
Dustov F / Istomin D - Bossel A / Laaksonen H 0 - 3  
Dustov F / Istomin D - Bossel A / Nikles J    
Groth S / Peers J - Martin A / Zelenay I 3 - 1  
Murray A / Murray J - DEL Potro J M / Mayer L 3 - 1  
Murray A / Murray J - Delbonis F / Mayer L    
Myneni S / Paes L - Lopez F / Lopez M    
Nishikori K / Sugita Y - Kalenichenko D / Stakhovsky S    
Pospisil V / Shamasdin A - Jarry N / Podlipnik-Casti 3 - 0  
Tenisz (Guangzhou-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Muhammad - V. Lapko 0 - 2  
A. Pivovarova - Yi. Zhang 2 - 0  
Ch. Liu - Guo, Meiqi 2 - 0  
F.Y. Xun - C.W. Hsu 2 - 0  
J.B. Teichmann - L. Marozava 0 - 2  
K.Y. Ng - J. Namigata 0 - 2  
LI, Yihong - L. Kichenok 0 - 2  
N. Eto - S. Shapatava 0 - 2  
X. You - N. Kichenok 2 - 1  
Y. Liu - C. Ferrando 0 - 2  
Yux. Zhang - Y. Tanaka    
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Chiudinelli - D. Sela 0 - 2  
M. Jaziri - T. Kamke 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Moriya - Hy. Chung 2 - 1  
Tenisz (Quebec City, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Boserup - O. Dodin 1 - 2  
L. Davis - T. Martincova 2 - 1  
T. Martincova - J. Pegula 2 - 0  
Tenisz (Quebec City, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlavackova/Hradecka - Cepede Royg V / Kostova E 2 - 0  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - C. Lestienne 2 - 0  
J. Eysseric - D. Brown 0 - 2  
Tenisz (Szöul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Hozumi - M. Frech 2 - 0  
J. Cako - Y.W. Jeong 2 - 0  
K. Piter - So. Park 2 - 0  
T. Kinard - K-C. Chang 1 - 2  
Tenisz (Tokió I., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Cepelova - C. McHale 1 - 2  
K. Siniakova - Shu. Zhang 2 - 0  
Tenisz (Tokió I., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Ninomiya M - Rae J / Smith A 2 - 0  
Tenisz (Tokió II.-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - O. Savchuk 0 - 2  
A. Rosolska - C. Muramatsu 2 - 1  
E. Sema - A. Krunic 0 - 2  
G. Dabrowski - A. Sasnovich 0 - 2  
H. Kuwata - Mi. Kato 1 - 2  
J. Glushko - Zh. Yang 0 - 2  
J. Moore - Ar. Rodionova 0 - 2  
K. Bondarenko - A. Klepac 2 - 0  
M. Hontama - A. Spears 2 - 0  
N. Hibino - Y-F. Xu 2 - 0  
Qia. Wang - Vara. Wongteanchai 1 - 2  
Y. Naito - D. Hantuchova 0 - 2  
Y.K. Chiang - M. Linette 0 - 2  
Ya-Hs. Lee - A. Miyamoto 2 - 0  

 

 

2016.09.16.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - NY Jets 31 - 37  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawthorn - Western Bulldogs 84 - 107  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 6 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 7 - 3  
Baltimore - Tampa Bay 6 - 7  
Boston - NY Yankees 7 - 5  
Chicago Cubs - Milwaukee 4 - 5  
Kansas City - Oakland 5 - 14  
LA Angels - Toronto 2 - 7  
Philadelphia - Pittsburgh 2 - 15  
San Francisco - St. Louis 6 - 2  
Darts (European Darts Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boulton - M. Schindler 4 - 6  
A. Tabern - S. Taylor 6 - 2  
C. Kist - B. Dolan 5 - 6  
C. Reyes - R. Marijanovic 6 - 3  
D. Petersen - J. Wilson 3 - 6  
G. Clemens - J. Clayton 1 - 6  
J. Hubbard - M. Hopp 2 - 6  
J. Murnan - D. Horvat 6 - 2  
J. Wattimena - F. Herz 6 - 3  
M. McGowan - R. Huybrechts 6 - 3  
N. Aspinall - J. Foreman 6 - 4  
R. Allenstein - D. Webster 0 - 6  
R. Owen - M. Frost 5 - 6  
R. van Barneveld - S. Dale 6 - 3  
T. West - J. de Graaf 6 - 2  
Futsal (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Salamon-szigetek 7 - 3  
Costa Rica - Kazahsztán 1 - 3  
Futsal (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Spanyolország 2 - 4  
Irán - Marokkó 5 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Olomouc 3 - 1  
Litvínov - Chomutov 2 - 4  
Mladá Boleslav - Zlín 5 - 4  
Pardubice - Liberec 4 - 5  
Plzen - Brno 3 - 6  
Sparta Praha - Trinec 3 - 3  
Vítkovice - Mountfield HK 3 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - JYP-Akatemia 2 - 3  
Kajaanin Hokki - Jokipojat 3 - 3  
Kiekko-Vantaa - Roki 1 - 1  
Kokkolan Hermes - Keupa 2 - 3  
Leki - Tuto 3 - 2  
SaPKo - IPK 6 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Vaasan Sport 1 - 3  
JYP - Ilves 2 - 2  
Kalpa - Lahti Pelicans 2 - 0  
Kookoo - SaiPa 3 - 2  
Lukko - HIFK 4 - 4  
Tappara - Ässät 3 - 0  
Turku PS - Kärpät 3 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Epinal 4 - 1  
Gap - Dijon 4 - 0  
Lyon - Nice 4 - 4  
Strasbourg - Rouen 1 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - CSZKA Moszkva 2 - 4  
Barisz Asztana - SZKA Szentpétervár 3 - 5  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szeversztal Cserepovec 1 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Dunaújváros 4 - 1  
FTC - Belgrád 10 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Ravensburg 1 - 0  
Crimmitschau - Lausitzer Füchse 1 - 4  
Heilbronn - Bayreuth 3 - 3  
Kaufbeuren - Freiburg 3 - 1  
Rosenheim - Riessersee 0 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Wolfsburg 2 - 3  
Düsseldorf - Iserlohn 4 - 2  
Eisbären Berlin - Straubing 5 - 2  
Ingolstadt - Schwenningen 4 - 0  
Krefeld - Mannheim 4 - 3  
Köln - München 3 - 1  
Nürnberg - Augsburg 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Graz 1 - 4  
Innsbruck - Südtirol Bolzano 8 - 7  
Klagenfurt - Fehérvár 5 - 0  
Olimpija Ljubljana - Villach 1 - 6  
Znojmo - Salzburg 2 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Servette 1 - 4  
Fribourg - Biel 4 - 3  
Kloten - Lugano 3 - 2  
Langnau Tigers - Zug 3 - 4  
Zürich Lions - Lausanne 2 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Tingsryd 4 - 5  
Karlskoga - Västeras 4 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Poprad 2 - 2  
Martin - B. Bystrica 0 - 2  
Nove Zamky - Kosice 3 - 3  
Trencin - Nitra 1 - 1  
Zvolen - Zilina 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Dinamo Szentpétervár 0 - 6  
Barsz Kazany B - Dinamo Balasiha 2 - 3  
Burany Voronyezs - Ermak Angarszk 0 - 6  
Cselmet Cseljabinszk - Juzsnij Ural Orszk 4 - 1  
Dizel Penza - Molot Perm 2 - 3  
Krisztall Szaratov - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 1 - 2  
Rjazany - Szokol Krasznojarszk 2 - 2  
Szarov - Himik Voszkreszenszk 3 - 0  
SZKA-Neva - Szarjarka Karaganda 1 - 1  
Zvezda Csehov - Kazzink-Torpedo 0 - 2  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - CSZKA Moszkva 85 - 85, h.u. 96 - 100  
Cholet - Himki Moszkva 61 - 72  
Panathinaikosz - Maccabi TA 78 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - NLEX Road Warriors 100 - 85  
RS Elasto Painters - Star Hotshots 108 - 97  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 94 - 91  
Phoenix - Seattle 86 - 62  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Tonder 25 - 20  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Randers 21 - 25  
Holstebro - Silkeborg 25 - 28  
Ringköbing - Köbenhavn 20 - 33  
Skanderborg - Viborg 22 - 25  
Kézilabda (Francia Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Montpellier 32 - 27  
St. Raphael - Nantes 28 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - MW Elblag 21 - 18  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Komló 30 - 27  
Cegléd - Mezőkövesd 29 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Békéscsaba 31 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Ystad IF 30 - 25  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Wydad Casablanca 4 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Lommel 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Mechelen 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Vereja 3 - 1  
Montana - Neftocsimik Burgasz 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Sport Recife 1 - 0  
Fluminense - Chapecoense 1 - 2  
Internacional - Vitória 0 - 1  
Sao Paulo - Cruzeiro 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Freiburg 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Union Berlin 1 - 2  
Bochum - Nürnberg 5 - 4  
Fürth - Würzburg 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Zwickau 1 - 0  
Holstein Kiel - Osnabrück 0 - 1  
Wehen - Duisburg 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad Catolica - Universidad de Chile 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Honduras - UNAM Pumas 2 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Alianza FC 1 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herediano - Plaza Amador 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Estudiantes LP 2 - 0  
Palestino - Real Garcilaso 1 - 0  
Real Potosi - Cerro Porteno 0 - 1  
Sp. Luqueno - Independiente Medellin 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Pardubice 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Randers 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Finnország 3 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Németország 0 - 4  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észak-Írország - Olaszország 0 - 3  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Al-Sharjah 2 - 1  
Dibba Al-Fujairah - Al-Ittihad (UAE) 0 - 1  
Hatta - Al-Wahda 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Slavia Mozír 6 - 2  
Szluck - Naftan 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - PS Kemi 3 - 1  
Ilves - Vaasa PS 0 - 0  
Inter Turku - Helsinki JK 3 - 2  
Lahti - Kuopio PS 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Le Havre 2 - 1  
Clermont - Lens 1 - 1  
Orleans - Strasbourg 3 - 1  
Red Star 93 - Laval 1 - 0  
Sochaux - Reims 1 - 1  
Tours - Nimes 1 - 3  
Troyes - Niort 1 - 1  
Valenciennes - Ajaccio 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Chateauroux 0 - 1  
Belfort - Lyon Duchere 0 - 1  
Boulogne - Les Herbiers 3 - 0  
CA Bastia - Pau 2 - 1  
Creteil - Epinal 0 - 0  
Marseille Consolat - Beziers 2 - 1  
Quevilly Rouen - Concarneau 0 - 3  
Sedan - Chambly 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Paris SG 0 - 6  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Telstar 1 - 2  
Almere City - Den Bosch 4 - 1  
De Graafschap - Emmen 3 - 0  
F. Sittard - Cambuur 3 - 0  
Helmond - Venlo 2 - 1  
Maastricht - Ajax 2 1 - 0  
Oss - FC Eindhoven 6 - 2  
PSV 2 - Dordrecht 3 - 2  
RKC Waalwijk - NAC Breda 2 - 4  
Volendam - Utrecht 2 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht - Groningen 1 - 5  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Cibalia 4 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Padideh Mashhad 1 - 0  
Persepolis - Esteghlal T. 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - Stjarnan 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Khuraitiat 4 - 0  
Umm-Salal - Al-Khoor 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Boyaca Patriotas 2 - 3  
Independiente SF - Dep. Cali 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Guangzhou R&F 3 - 1  
Shanghai Shenhua - Chongqing Lifan 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Zaglebie Sosnowiec 4 - 5  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - TBB Nieciecza 0 - 1  
Slask Wroclaw - Jagiellonia Bialystok 0 - 4  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Jelgava 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Valerenga 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampdoria - Milan 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Cesena 2 - 1  
Carpi - Frosinone 0 - 0  
Salernitana - Vicenza 2 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazovik Orenburg - Szpartak Moszkva 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Wacker Innsbruck 3 - 1  
Horn - Liefering 2 - 3  
LASK Linz - Austria Lustenau 3 - 1  
Wiener Neustadt - Kapfenberg 2 - 0  
WSG Wattens - BW Linz 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Famalicao 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Marítimo 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Liverpool 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Viitorul Constanta 1 - 2  
Pandurii - Targu Mures 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Granada 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breitenrain - Aarau 0 - 1  
Köniz - Lausanne 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Varberg 0 - 1  
Sirius - Värnamo 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Hammarby 0 - 1  
Örebro - Sundsvall 3 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ittifaq (KSA) 1 - 2  
Al-Khaleej - Al-Baten 2 - 2  
Al-Taawon - Al-Raed 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Nis - Napredak Krusevac 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Elazigspor 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Kayserispor 3 - 1  
Karabukspor - Antalyaspor 3 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Brazília 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Ards 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Flora Tallinn 3 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Shelbourne 2 - 0  
UC Dublin - Cobh Ramblers 0 - 1  
Waterford Utd. - Cabinteely 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Shamrock Rovers 3 - 0  
Finn Harps - Longford Town 0 - 1  
Galway - Bohemians 2 - 0  
Wexford Youths - Derry City 0 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Gloucester 13 - 26  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Wigan 28 - 35  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman - Northland 33 - 23  
Wellington Hurricanes - Bay of Plenty 24 - 10  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Brisbane Broncos 20 - 20  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Glasgow Warriors 23 - 19  
Edinburgh - Leinster 20 - 33  
Ulster - Llanelli Scarlets 19 - 8  
Röplabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Svájc 3 - 0  
Spanyolország - Németország 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svédország 0 - 3  
Portugália - Finnország 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Belgium 0 - 3  
Moldova - Ukrajna 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Horvátország 3 - 0  
Szlovákia - Izrael 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Fehéroroszország 1 - 3  
Törökország - Hollandia 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Macedónia 3 - 1  
Észtország - Románia (Helyszín: Románia) 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Ukrajna 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Spanyolország 0 - 3  
Franciaország - Belgium 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Lengyelország 0 - 3  
Magyarország - Észtország 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Izrael 3 - 0  
Szlovákia - Horvátország 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Svájc 3 - 0  
Montenegró - Románia 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Görögország 3 - 0  
Szlovénia - Fehéroroszország 2 - 3  
Strandröplabda (World Tour Final, Toronto)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Binstock J / Schachter S 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - GoncalvesOliveira/Solberg 2 - 1  
Strandröplabda (World Tour Final, Toronto, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Ludwig L / Walkenhorst K 1 - 2  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Bawden L / Clancy T 0 - 2  
Broder J L / Valjas K - Forrer I/ Verge-Depre 0 - 2  
Klug G / Gallay A - Maestrini / Rocha Antunes 0 - 2  
Klug G / Gallay A - Menegatti M / Giombini L 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Forrer I/ Verge-Depre 0 - 2  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - J. McGee 0 - 2  
D. Novikov - P. Polansky 2 - 1  
E. Escobedo - S. Kozlov 2 - 1  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - J.M. Del Potro 2 - 3  
B. Coric - R. Gasquet 0 - 3  
B. Tomic - J. Kovalik 3 - 0  
D. Goffin - T. Monteiro 3 - 0  
D. Istomin - A. Bellier 3 - 0  
E. Ymer - T. De Bakker 2 - 3  
F. Dancevic - C. Garin 3 - 1  
F. Mayer - H. Hurkacz 3 - 1  
G. Elias - G. Zemlja 3 - 0  
J-L. Struff - K. Majchrzak 3 - 2  
J. Sousa - T. Kocevar-Desman 3 - 1  
K. Edmund - G. Pella 1 - 3  
L. Grigelis - M. Basic 1 - 3  
L. Mugevicius - D. Dzumhur 0 - 3  
M. Cilic - L. Pouille 3 - 1  
M. Ymer - R. Haase 0 - 3  
N. Kyrgios - An. Martin 3 - 0  
R. Ramanathan - F. Lopez 1 - 3  
S. Darcis - T. Bellucci 3 - 1  
S. Myneni - D. Ferrer 0 - 3  
V. Estrella Burgos - A. Gonzalez 3 - 1  
V. Pospisil - N. Jarry 3 - 1  
Y. Nishioka - I. Marchenko 3 - 1  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Jaziri - M. Sieber 2 - 0  
M. Konecny - D. Sela 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Matosevic - H. Moriya 0 - 2  
Tenisz (Quebec City, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtseva - L. Davis 0 - 2  
E. Bouchard - A. Kudryavtseva 0 - 2  
J. Boserup - C.C. Bellis 2 - 0  
J. Pegula - F. Abanda 2 - 0  
O. Dodin - A. van Uytvanck 2 - 0  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Montanes - C. Lestienne    
D. Brown - S. Caruso 2 - 1  
Tenisz (Tokió I., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - K. Siniakova 0 - 2  
C. McHale - V. Golubic 2 - 1  
J. Cepelova - K. Nara 2 - 1  
V. Lepchenko - Shu. Zhang 1 - 2  
Tenisz (Tokió I., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Ninomiya M - Krunic A / Siniakova K 2 - 1  
Rae J / Smith A - Hozumi E / Kato M 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Ruiz - H. Hasegawa 0 - 1  
S. Yamanaka - A. Moreno 1 - 0  

 

2016.09.15.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 1 - 5  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 0 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 6 - 8  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 5 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 11 - 6  
Atlanta - Miami 5 - 7  
Boston - Baltimore 0 - 1  
Chicago WS - Cleveland 1 - 6  
Chicago WS - Cleveland (20:10) 2 - 1  
Cincinnati - Milwaukee 0 - 7  
Detroit - Minnesota 9 - 6  
Detroit - Minnesota (19:08) 1 - 5  
Houston - Texas 8 - 4  
Kansas City - Oakland 0 - 8  
LA Angels - Seattle 1 - 2  
Philadelphia - Pittsburgh 6 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Storvreta 6 - 3  
Futsal (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guatemala - Olaszország 1 - 5  
Paraguay - Vietnám 7 - 1  
Futsal (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Brazília 1 - 11  
Ukrajna - Mozambik 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Red Star Kunlun 3 - 1  
Barsz Kazany - Avangard Omszk 1 - 0  
Dinamo Minszk - Dinamo Riga 1 - 1  
Dinamo Moszkva - Szocsi 1 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Metallurg Magnyitogorszk 5 - 3  
Vityaz Podolszk - Szpartak Moszkva 5 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Diósgyőr 4 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Frisk/Asker 2 - 4  
Lillehammer - Storhamar 2 - 4  
Stavanger - Sparta Sarpsborg 5 - 2  
Stjernen - Manglerud 3 - 3  
Valerenga - Lorenskog 1 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Linz 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Västervik 3 - 1  
Almtuna - Timra 0 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Európa-válogatott - Svédország 6 - 2  
Oroszország - Kanada (Helyszín: Kanada) 2 - 2  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Midtjylland 22 - 23  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Chambery 29 - 38  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ricoh HK - Hammarby 27 - 22  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Juventud Un. Gualeguaychu 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Santos 0 - 1  
Coritiba - Corinthians 1 - 1  
Figueirense - America MG 2 - 2  
Palmeiras - Flamengo 1 - 1  
Ponte Preta - Gremio 3 - 0  
Santa Cruz PE - Atlético PR 1 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Saprissa - Portland 4 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arabe Unido - Monterrey 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - Sol de America 1 - 1  
Independiente - Lanus 1 - 0  
Junior de Barranquilla - Blooming 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Vitkovice 3 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LFA Nyköbing - Helsingor 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Macedónia 6 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Ukrajna 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Dánia 0 - 5  
Svédország - Szlovákia 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Belgium 1 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Izrael 3 - 0  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Manchester Utd. 1 - 0  
Zorya Luganszk - Fenerbahce 1 - 1  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - FC Asztana 2 - 1  
Young Boys - Olympiakosz 0 - 1  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Gabala 3 - 1  
Mainz - St-Etienne 1 - 1  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Dundalk 1 - 1  
Maccabi TA - Zenit Szentpétervár 3 - 4  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Austria Wien 2 - 3  
Plzen - Roma 1 - 1  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Genk 3 - 2  
Sassuolo - Ath. Bilbao 3 - 0  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Ajax 1 - 2  
Standard Liege - Celta Vigo 1 - 1  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Gent 1 - 1  
Konyaspor - Sahtar Doneck 0 - 1  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Schalke 0 - 1  
Salzburg - FK Krasznodar 0 - 1  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Fiorentina 0 - 0  
Qarabag Baku - Liberec 2 - 2  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Hapoel Beer Sheva 0 - 2  
Southampton - Sparta Praha 3 - 0  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osmanlispor - Steaua Bukarest 2 - 0  
Villarreal - FC Zürich 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - EIF 2 - 0  
Jazz Pori - Jaro 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Mashhad - Saba Qom 2 - 2  
Machine Sazi Tabriz - Sepahan 0 - 1  
Paykan - Naft Tehran 0 - 0  
Saipa Karaj - Gostaresh Tabriz 1 - 1  
Sanat Naft Abadan - Esteghlal K. 1 - 1  
Zob Ahan - Tractor Tabriz 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Throttur Reykjavik 2 - 0  
Fylkir - FH 2 - 3  
Valur - Breidablik 0 - 3  
Vikingur Olafsvik - Vikingur Reykjavik 1 - 1  
ÍA Akranes - KR 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Gharrafa 4 - 2  
Al-Sailiya - Al-Arabi (QAT) 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Millonarios 0 - 1  
Fortaleza - Envigado 1 - 2  
Rionegro Aguilas - Dep. La Equidad 4 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Lietava Jonava 0 - 0  
VMFD Zalgiris - Utenis Utena 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kozármisleny - Békéscsaba 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Francavilla - Foggia 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nafta - HIT Gorica 1 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Hull FC 12 - 18  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southland - Hawke'S Bay 29 - 43  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Törökország (Hely: Törökország) 1 - 3  
Fehéroroszország - Hollandia 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Macedónia 3 - 0  
Észtország - Csehország 0 - 3  
Strandröplabda (World Tour Final, Toronto)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Fijalek G / Prudel M 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
Saxton B / Schalk C - Bourne T / Hyden J 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Ranghieri A / Carambula R 0 - 2  
Strandröplabda (World Tour Final, Toronto, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Laboureur C / Sude J 1 - 2  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Broder J L / Valjas K 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Menegatti M / Giombini L 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Heidrich J / Zumkehr N 1 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Klug G / Gallay A 1 - 2  
Maestrini / Rocha Antunes - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Walsh K / Ross A - Bawden L / Clancy T 2 - 0  
Walsh K / Ross A - Forrer I/ Verge-Depre 2 - 0  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. McGee - D. King 2 - 0  
P. Bester - S. Kozlov 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - M. Konecny 1 - 2  
A. Pavic - M. Chiudinelli 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - Hy. Chung (Esőszünet)    
Tenisz (Quebec City, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - B. Stefkova 2 - 0  
E. Bouchard - M. Minella 2 - 0  
O. Dodin - S. Vickery 2 - 0  
Tenisz (Quebec City, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonaventure Y / Sanchez M - Cepede Royg V / Kostova E 1 - 2  
Hlavackova/Hradecka - Abanda F / Bovina E 2 - 1  
Jaksic J / Stefkova B - Irigoyen M / Krejcikova B 0 - 2  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - A. Giannessi 0 - 2  
C. Ruud - M. Cecchinato 1 - 2  
J. Janowicz - S. Napolitano 1 - 2  
Tenisz (Tokió I., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - A. Riske 0 - 2  
C. McHale - R. Peterson 2 - 1  
K. Nara - Y. Putintseva 2 - 0  
M. Linette - V. Golubic 1 - 2  
N. Osaka - Shu. Zhang 0 - 2  
Tenisz (Tokió I., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Ninomiya M - Schuurs D / Voracova R 2 - 0  
Glushko J / Larsson J - Rae J / Smith A 0 - 2  
Hantuchova D / Riske A - Hozumi E / Kato M 0 - 2  
Krunic A / Siniakova K - Arodionova Ar/Savchuk 2 - 1  

 

2016.09.14.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 1 - 2  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 1 - 11  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 0 - 13  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 5 - 4  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 4 - 6  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 11 - 4  
Atlanta - Miami 5 - 7  
Boston - Baltimore 3 - 6  
Chicago WS - Cleveland 8 - 1  
Cincinnati - Milwaukee 6 - 4  
Detroit - Minnesota 1 - 8  
Houston - Texas 2 - 3  
Kansas City - Oakland 4 - 5  
LA Angels - Seattle 0 - 8  
NY Yankees - LA Dodgers 3 - 0  
Philadelphia - Pittsburgh 3 - 5  
San Francisco - San Diego 4 - 6  
St. Louis - Chicago Cubs 4 - 2  
Toronto - Tampa Bay 2 - 6  
Toronto - Tampa Bay (18:37)    
Washington - NY Mets 3 - 4  
Futsal (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Üzbegisztán 3 - 3  
Panama - Portugália 0 - 9  
Futsal (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Oroszország 1 - 6  
Thaiföld - Kuba 8 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Trebic 4 - 1  
Havirov - Jihlava 1 - 4  
Kladno - Slavia Praha 3 - 2  
Litomerice - Slovan Ustecti Lvi 5 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Most 7 - 0  
Prostejov - Kadan 4 - 3  
Zubr Prerov - Frydek Mistek 5 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Leki 1 - 5  
IPK - Kajaanin Hokki 5 - 2  
Jokipojat - SaPKo 5 - 1  
Keupa - JYP-Akatemia 1 - 3  
Roki - Kokkolan Hermes 6 - 1  
Tuto - Espoo Blues    
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Barisz Asztana 2 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Metallurg Novokuznyeck 1 - 0  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Admiral Vlagyivosztok 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeras - MODO    
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Liptovsky Mikulas 2 - 0  
Nitra - Nove Zamky 3 - 1  
Poprad - B. Bystrica 2 - 4  
Zilina - Trencin 2 - 4  
Zvolen - Martin 4 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Himik Voszkreszenszk 3 - 3  
Barsz Kazany B - Dinamo Szentpétervár 4 - 3  
Burany Voronyezs - Szokol Krasznojarszk 1 - 3  
Dizel Penza - Izssztal Izsevszk 3 - 1  
Krisztall Szaratov - Torosz Nyeftekamszk 4 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Dinamo Balasiha 3 - 4  
Rjazany - Ermak Angarszk 3 - 2  
Szarov - Tver 1 - 4  
SZKA-Neva - Kazzink-Torpedo 2 - 2  
Zvezda Csehov - Szarjarka Karaganda 2 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Finnország 3 - 2  
Kosárlabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Ausztria    
Kosárlabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Bosznia-Hercegovina    
Kosárlabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Fehéroroszország    
Észtország - Portugália 82 - 63  
Kosárlabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Koszovó 100 - 61  
Kosárlabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Szlovákia 96 - 68  
Kosárlabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Nagy-Britannia 62 - 89  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Phoenix Fuelmasters 96 - 87  
Globalport Batang Pier - Blackwater Elite 139 - 126  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Antonio 67 - 71  
Chicago - Minnesota 86 - 86, h.u. 98 - 97  
Connecticut - Indiana 89 - 87  
Los Angeles - Phoenix 90 - 85  
New York - Washington 62 - 75  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Skanderborg 35 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Chrobry Glogow 41 - 27  
Kwidzyn - Gwardia Opole 27 - 20  
Piotrkow Trybunalski - Wybrzeze Gdansk 25 - 28  
Zaglebie Lubin - Legionowo 34 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Bodö 33 - 28  
Drammen - Fyllingen 32 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sola - Byasen 28 - 38  
Tertnes Bergen - Kristiansand 18 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Burgdorf-Hannover 23 - 25  
Flensburg - Magdeburg    
Füchse Berlin - Minden 36 - 26  
Gummersbach - Coburg 31 - 27  
Kiel - Göppingen 30 - 21  
Lemgo - Erlangen 28 - 27  
Melsungen - R-N. Löwen Kronau 26 - 30  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izvidac Ljubuski - Celje 31 - 32  
Metalurg Skopje - Breszt Meskov 24 - 25  
Nexe Nasice - Tatran Presov 25 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Guif 26 - 24  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Mönchengladbach    
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - CSZKA Moszkva    
Tottenham - Monaco    
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Dortmund    
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Leicester    
Porto - FC Köbenhavn    
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Dinamo Zagreb    
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Atlético GO 1 - 2  
Ceara - Sampaio Correa 0 - 1  
CRB - Avai 1 - 2  
Criciuma - Oeste 4 - 0  
Goiás - Vasco da Gama 1 - 1  
Joinville - Nautico 0 - 0  
Luverdense - Brasil de Pelotas 1 - 0  
Parana - Vila Nova 1 - 2  
Paysandu - Bahia 2 - 1  
Tupi MG - Londrina 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Doxa Katokopiasz 2 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Vancouver 1 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Police United - Pachuca 0 - 11  
Labdarúgás (CONCACAF BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Esteli - Suchitepequez 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Bolivar 1 - 0  
San Lorenzo - Banfield 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Opava    
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Zapy - Mladá Boleslav 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Mogilev - BATE Boriszov 0 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Cortulua 0 - 2  
Once Caldas - Atl. Bucaramanga 3 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning Hongyun - Beijing Guoan 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandecja Nowy Sacz - Olimpia Grudziadz 3 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Zalgiris Kaunas 2 - 2  
Trakai - Suduva Marijampole 2 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BKV Előre - FTC 0 - 1  
Győr - Debrecen 1 - 0  
Mórahalom - Honvéd 1 - 7  
Pécs - Videoton 0 - 4  
Szekszárd - Paks 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Siófok 0 - 1  
Budaörs - Mosonmagyaróvár 0 - 2  
Cegléd - Nyíregyháza 3 - 5  
Kisvárda - Cigánd 3 - 0  
Puskás Akadémia - Csákvár 1 - 0  
Sopron - SZEOL 1 - 1  
Soroksár - ZTE 1 - 2  
Szeged 2011 - Dorog 1 - 0  
Szolnok - Vác 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Arezzo 1 - 0  
Carrarese - Prato 4 - 0  
Como - Livorno 0 - 1  
Cremonese - Giana Erminio 2 - 0  
Olbia - Pro Piacenza 1 - 0  
Piacenza - Viterbese 0 - 0  
Racing Club Roma - Renate 2 - 3  
Robur Siena - Lupa Roma 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Melfi 3 - 0  
Fondi - Akragas 2 - 0  
Reggina - Catania 1 - 1  
Siracusa - Monopoli 1 - 1  
Vibonese - Matera 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Vojvodina 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Tatran Presov 0 - 1  
Iskra Borcice - Trnava 0 - 1  
Jasenov - Podbrezova 0 - 2  
Svaty Jur - Dunajska Streda 1 - 6  
Velky Saris - Myjava 0 - 6  
Zilina - Kosice 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalcer Radomlje - Maribor 0 - 2  
Koper - Aluminij Kidricevo    
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Leverkusen - U19CSZKA Moszkva 2 - 1  
U19Tottenham - U19Monaco 2 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Legia Varsó - U19Dortmund 0 - 2  
U19Real Madrid - U19Sporting CP 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Porto - U19FC Köbenhavn 4 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Juventus - U19Sevilla 2 - 1  
U19Lyon - U19Dinamo Zagreb 2 - 0  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - New England 4 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - El-Jaish 0 - 1  
Shandong Luneng - FC Szöul 1 - 1  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Counties Manukau - Taranaki 29 - 30  
Strandröplabda (World Tour Final, Toronto)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GoncalvesOliveira/Solberg - Bourne T / Hyden J 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Fijalek G / Prudel M 2 - 1  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novikov - B. Klein 2 - 0  
E. Gomez - P. Polansky    
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - M. Sieber 1 - 2  
T. Kamke - D.E. Galan Riveros 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jung - Y. Uchiyama 2 - 0  
XIA, ZIHAO - Ze Zhang 0 - 2  
Tenisz (Quebec City, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonaventure Y / Sanchez M - Cako J / Lao D 2 - 0  
Bouchard E / Pegula J - Kudryavtseva A / Panova A 0 - 2  
Hesse A / Kania P - Irigoyen M / Krejcikova B 0 - 2  
Minella M / Sadikovic A - Cepede Royg V / Kostova E 0 - 2  
Tenisz (Québec City, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.C. Bellis - D. Lao    
E. Alexandrova - T. Martincova 1 - 2  
E. Rodina - J. Boserup 0 - 2  
F. Abanda - M. Barthel 2 - 0  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Montanes - A. Vatutin 2 - 1  
C. Lestienne - I. Cervantes-Huegun 2 - 0  
D. Brown - M. Bourgue 2 - 0  
Tenisz (Tokió I., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Sema - M. Linette 0 - 2  
J. Cepelova - S.J. Jang 2 - 0  
J. Larsson - V. Lepchenko 1 - 2  
K. Siniakova - L. Chirico 2 - 1  
M. Sakkari - Y. Putintseva 0 - 2  
N. Osaka - A. Kontaveit 2 - 0  
R. Peterson - Mi. Kato 2 - 0  
Tenisz (Tokió I., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doi M / Nara K - Schuurs D / Voracova R 1 - 2  
Glushko J / Larsson J - Hisami K / Takahata K 2 - 0  
Hantuchova D / Riske A - Mchale C / Moore J 2 - 1  
Hibino N / Rosolska A - Arodionova Ar/Savchuk 1 - 2  
Hozumi E / Kato M - Bondarenko K / Chuang C-J 2 - 0  
Krunic A / Siniakova K - Melichar N / Wongteanchai V 2 - 1  
Rae J / Smith A - Liang C / Yang Z 2 - 0  
Xu Y F / Zheng S - Aoyama S / Ninomiya M 0 - 2  
 
 

2016.09.13.

Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - Los Angeles 28 - 0  
Washington - Pittsburgh 16 - 38  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 4 - 2  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 0 - 4  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 3 - 11  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 12 - 9  
Atlanta - Miami 12 - 7  
Boston - Baltimore 12 - 2  
Chicago WS - Cleveland 11 - 4  
Cincinnati - Milwaukee 3 - 0  
Detroit - Minnesota 4 - 2  
Houston - Texas 3 - 4  
Kansas City - Oakland 3 - 16  
LA Angels - Seattle 1 - 8  
NY Yankees - LA Dodgers 2 - 8  
Philadelphia - Pittsburgh 6 - 2  
San Francisco - San Diego 0 - 4  
St. Louis - Chicago Cubs 1 - 4  
Toronto - Tampa Bay 3 - 2  
Washington - NY Mets 8 - 1  
Futsal (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kazahsztán 1 - 0  
Salamon-szigetek - Costa Rica 2 - 4  
Futsal (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Spanyolország 1 - 5  
Marokkó - Azerbajdzsán 0 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mladá Boleslav 5 - 1  
Chomutov - Plzen 6 - 4  
Liberec - Sparta Praha 2 - 3  
Mountfield HK - Karlovy Vary 4 - 0  
Olomouc - Pardubice 2 - 1  
Trinec - Litvínov 2 - 1  
Zlín - Vítkovice 2 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Amiens 4 - 2  
Bordeaux - Lyon 1 - 1  
Dijon - Grenoble 2 - 6  
Epinal - Chamonix-Morzine 6 - 1  
Nice - Strasbourg 2 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Medvescak Zagreb 4 - 1  
Dinamo Riga - Jokerit 1 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Dinamo Minszk 5 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Slovan Bratislava 2 - 2  
SZKA Szentpétervár - Szeversztal Cserepovec 4 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Galati 4 - 2  
Újpest - Brassó 3 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stavanger 4 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Biasca Ticino 6 - 1  
GCK Lions - Olten 4 - 6  
Langenthal - Red Ice Martigny 2 - 1  
Rapperswil - Ajoie 5 - 4  
Thurgau - Visp 2 - 3  
Winterthur - Zug 2 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Ambri 2 - 1  
Biel - Davos 6 - 2  
Lausanne - Kloten 5 - 1  
Lugano - Fribourg 3 - 1  
Servette - Langnau Tigers 2 - 2  
Zug - Zürich Lions 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Zauralje Kurgan 3 - 6  
Juzsnij Ural Orszk - Rubin Tyumeny 2 - 3  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonder - Skjern 26 - 29  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby HK - Randers 17 - 35  
Odense - Esbjerg 27 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Azoty Pulawy 23 - 33  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Veszprém 26 - 31  
Mezőkövesd - Szeged 19 - 36  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - RK Zagreb 32 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Kristianstad 22 - 26  
Malmö - IFK Ystad 27 - 11  
Redbergslids - Sävehof 32 - 26  
Ystad IF - Lugi 20 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Walsall 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Huddersfield 1 - 0  
Derby County - Ipswich 0 - 1  
Fulham - Burton 1 - 1  
Leeds - Blackburn 2 - 1  
Norwich - Wigan 2 - 1  
Preston - Cardiff 3 - 0  
QPR - Newcastle 0 - 6  
Reading - Birmingham 0 - 0  
Sheffield Wed. - Bristol City 3 - 2  
Wolverhampton - Barnsley 0 - 4  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Aldershot 1 - 1  
Chester - Guiseley 2 - 0  
Dag & Red - Dover 2 - 0  
Forest Green - Eastleigh 1 - 1  
Gateshead - North Ferriby Utd. 0 - 1  
Lincoln - Solihull Moors 0 - 0  
Maidstone Utd. - Bromley 0 - 2  
Southport - Barrow 1 - 4  
Sutton Utd. - Braintree 1 - 2  
Woking - Torquay 3 - 1  
York - Tranmere 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes San Luis - Argentinos Juniors 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Atl. Tucuman 1 - 3  
Atl. Rafaela - Atl. Temperley 1 - 0  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Ludogorec Razgrad 1 - 1  
Paris SG - Arsenal 1 - 1  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Besiktas 1 - 1  
Dinamo Kijev - Napoli 1 - 2  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Celtic 7 - 0  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Rosztov 5 - 0  
PSV - Atl. Madrid 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Atlético MG 4 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Union Espanola 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Vlasim 2 - 5  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swindon - Chelsea 2 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab E., Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al-Jazeera (UAE) 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Südtirol 1 - 1  
Fano - Padova 3 - 1  
Feralpisalo - Lumezzane 2 - 2  
Forli - Albinoleffe 2 - 2  
Gubbio - Sambenedettese 1 - 3  
Maceratese - Ancona 0 - 0  
Mantova - Pordenone 0 - 2  
Parma - Venezia 1 - 2  
Teramo - Modena 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - FAC Wien 2 - 0  
LASK Linz - Horn 1 - 1  
Liefering - BW Linz 2 - 0  
Wacker Innsbruck - Wiener Neustadt 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bardejov - Ruzomberok 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - Celje 1 - 1  
PSC Tolmin - Domzale 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19 Basel - U19Ludogorec Razgrad 1 - 0  
U19Paris SG - U19Arsenal 0 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Benfica - U19Besiktas 0 - 0  
U19Dinamo Kijev - U19Napoli 4 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Barcelona - U19Celtic 2 - 1  
U19Manchester City - U19Mönchengladbach 4 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bayern München - U19Rosztov 4 - 2  
U19PSV - U19Atl. Madrid 0 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19FC Bruges - U19Leicester 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Shanghai SIPG 5 - 0  
Lokomotív Taskent - Al-Ain 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glentoran - Glenavon 2 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Infonet Tallinn 2 - 1  
Nomme Kalju - Levadia Tallinn 0 - 3  
Sillamae Kalev - Parnu Linnameeskond 4 - 2  
Trans Narva - Jalgpallikool Tammeka 4 - 2  
Strandröplabda (World Tour Final, Toronto, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Humana-Paredes/Pavan 2 - 0  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Haviland - F. Tiafoe 1 - 2  
T. Sandgren - M. McDonald 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - F. Horansky 2 - 0  
V. Kozyukov - M. Chiudinelli 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wu - Ze Zhang 1 - 2  
Y. Uchiyama - Zhe Li 2 - 0  
Tenisz (Quebec City, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlavackova/Hradecka - Loeb J / Zhao C 2 - 0  
Tenisz (Québec City, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wozniak - J. Pegula 1 - 2  
B. Mattek-Sands - A. Beck    
B. Stefkova - A. Beck 2 - 1  
D. Lao - M. Lucic-Baroni 2 - 0  
E. Kostova - A. van Uytvanck 0 - 2  
J. Görges - E. Alexandrova 0 - 2  
N. Broady - O. Dodin 1 - 2  
S. Vickery - P.M. Tig 2 - 1  
T. Martincova - B. Krejcikova 2 - 1  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Westerhof - M. Cecchinato 0 - 2  
D. Brown - V. Ivanov 2 - 1  
E. Eremin - C. Ruud 0 - 2  
M. Granollers - J. Eysseric    
N. Basilashvili - J. Janowicz 0 - 2  
Z. Kolar - T. Gabashvili 2 - 1  
Tenisz (Tokió I., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - K. Siniakova 0 - 2  
J. Larsson - S. Lisicki 2 - 0  
M. Doi - A. Sasnovich 0 - 2  
S.J. Jang - S. Zheng 2 - 1  
V. Golubic - Y. Wickmayer 2 - 0

 

 

 

2016.09.12.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - New England 21 - 23  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 11 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Chicago Cubs 5 - 9  
Futsal (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paraguay - Olaszország 2 - 4  
Vietnám - Guatemala 4 - 2  
Futsal (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Brazília 1 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Slovan Ustecti Lvi 7 - 6  
Jihlava - Benatky nad Jizerou 2 - 3  
Kadan - Zubr Prerov 5 - 3  
Kladno - Litomerice 4 - 2  
Most - Prostejov 3 - 4  
Slavia Praha - Havirov 2 - 1  
Slavia Trebic - Motor Ceske Budejovice 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 2  
Lada Toljatti - Vityaz Podolszk 3 - 0  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Amur Habarovszk 1 - 1  
Szocsi - Red Star Kunlun 3 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Admiral Vlagyivosztok 2 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Dinamo Minszk 2 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Csíkszereda 14 - 2  
Fehérvári Titánok - Galati 5 - 5  
FTC - Brassó 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Tver 1 - 5  
Barsz Kazany B - Himik Voszkreszenszk 1 - 1  
Burany Voronyezs - Szarjarka Karaganda 1 - 4  
Dizel Penza - Torosz Nyeftekamszk 3 - 2  
Krisztall Szaratov - Izssztal Izsevszk 1 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Dinamo Szentpétervár 4 - 0  
Rjazany - Kazzink-Torpedo 1 - 1  
Szarov - Dinamo Balasiha 4 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Észak-Amerika - Európa-válogatott 7 - 4  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Atlanta 86 - 75  
Seattle - Los Angeles 78 - 60  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres Cordoba - River Plate 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorna Orjahovica - Beroe Stara Zagora 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - 1860 München 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Ethnikosz Ahnasz 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Nordsjaelland 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Lahti 1 - 4  
Inter Turku - HIFK 0 - 0  
Mariehamn - PS Kemi 1 - 0  
Rovaniemi PS - Seinäjoen JK 1 - 1  
Vaasa PS - Kuopio PS 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Troyes 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Iraklisz 1908 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Achilles'29 7 - 1  
Utrecht 2 - F. Sittard 3 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Haukar 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel TA 2 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Okzhetpes Kokshetau - Aktobe 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Independiente SF 2 - 0  
Dep. Cali - Boyaca Chico 2 - 0  
Dep. La Equidad - Jaguares de Cordoba 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Dep. Toluca 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Orlando 4 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hödd - Fredrikstad 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Crotone 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Entella - Pisa 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Kazany - Ural Jekatyerinburg 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - WSG Wattens 4 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Rubio 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Tondela 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunderland - Everton 0 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Dinamo Bukarest 2 - 1  
Viitorul Constanta - Concordia Chiajna 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Wil 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Värnamo 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Göteborg 3 - 1  
Gefle - Häcken 2 - 2  
Hammarby - Örebro 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakvere Tarvas - Paide Linnameeskond 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Finn Harps 2 - 0  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - J. Satral 0 - 2  
Tenisz (Cary, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novikov - M. Libietis 2 - 0  
E. Gomez - STACHOWIAK, NICK 2 - 0  
Tenisz (Cary-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. McDonald - W. Spencer 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - V. Manafov 2 - 0  
M. Jaziri - D. Kuzmanov 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faj. Sun - A. Kudryavtsev 1 - 2  
Zh. Zhang - B. Mott 2 - 1  
Tenisz (Quebec City, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Marand S - Abanda F / Bovina E 1 - 2  
Weinhold A / Whoriskey C - Sanchez A / Tig P 2 - 0  
Tenisz (Québec City, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtseva - V. Cepede Royg 2 - 0  
A. Sadikovic - J. Boserup 0 - 2  
C. Zhao - L. Davis 0 - 2  
C.C. Bellis - A. Hesse 2 - 0  
E. Rodina - J. Loeb 2 - 0  
Y. Bonaventure - S. Crawford 1 - 2  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Montanes - P. Cias 2 - 1  
A. Vatutin - M. Przysiezny 2 - 0  
C. Lestienne - A. Michon 2 - 0  
F. Gaio - I. Cervantes-Huegun 1 - 2  
Tenisz (Szczecin-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Reister - M. Gawron 2 - 1  
Tenisz (Tokió I., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - N. Hibino 2 - 0  
C. McHale - Ka. Kozlova 2 - 1  
E. Hozumi - Shu. Zhang 1 - 2  
L. Chirico - K. Bondarenko 2 - 0  
M. Brengle - J. Cepelova 0 - 2  
R. Ozaki - V. Lepchenko 0 - 2  
T. Paszek - K. Nara 0 - 2  
Tenisz (Tokió I.-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Hantuchova - E. Sema 1 - 2  
Mi. Kato - A. Lottner 2 - 0  
R. Peterson - Vara. Wongteanchai 2 - 0  
S. Sharipova - S.J. Jang 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,