Tippmix eredmények - 2016. október 3-9.

2016-10-03
Tippmix eredmények - 2016. október 3-9.
2016.10.09.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Washington 10 - 16  
Cleveland - New England 13 - 33  
Dallas - Cincinnati 28 - 14  
Denver - Atlanta 16 - 23  
Detroit - Philadelphia 24 - 23  
Indianapolis - Chicago 29 - 23  
Los Angeles - Buffalo 19 - 30  
Miami - Tennessee 17 - 30  
Minnesota - Houston 31 - 13  
Oakland - San Diego 34 - 31  
Pittsburgh - NY Jets 31 - 13  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte (2.m.) 4 - 1  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars (2.m.) 2 - 1  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - San Francisco (2.m.) 5 - 2  
Washington - LA Dodgers (2.m.) 5 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - M-Team 11 - 5  
SPV Seinäjoki - Salba 11 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Dalen 4 - 3  
Karlstad - Linköping 7 - 5  
Storvreta - Pixbo Wallenstam 11 - 3  
Thorengruppen - Växjö 7 - 6  
Warberg - AIK 5 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec 5 - 1  
Karlovy Vary - Plzen 1 - 1  
Litvínov - Sparta Praha 5 - 1  
Mladá Boleslav - Chomutov 4 - 2  
Mountfield HK - Trinec 2 - 2  
Vítkovice - Pardubice 2 - 0  
Zlín - Olomouc 3 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Lyon 2 - 2  
Bordeaux - Rouen 2 - 1  
Dijon - Chamonix-Morzine 3 - 1  
Epinal - Strasbourg 0 - 3  
Grenoble - Amiens 2 - 5  
Nice - Gap 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Avangard Omszk 1 - 1  
Dinamo Riga - Vityaz Podolszk 4 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - FTC 2 - 2  
MAC Budapest - Galati 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Sparta Sarpsborg 1 - 1  
Manglerud - Storhamar 1 - 3  
Stjernen - Frisk/Asker 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Rosenheim 2 - 3  
Bayreuth - Riessersee 3 - 0  
Crimmitschau - Frankfurt Löwen 3 - 1  
Freiburg - Kassel 2 - 5  
Heilbronn - Ravensburg 4 - 3  
Kaufbeuren - Bietigheim/Bissingen 2 - 2  
Lausitzer Füchse - Dresden 3 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Ingolstadt 4 - 5  
Eisbären Berlin - Krefeld 1 - 3  
Köln - Iserlohn 7 - 2  
Mannheim - München 3 - 6  
Nürnberg - Bremerhaven 2 - 3  
Schwenningen - Straubing 4 - 2  
Wolfsburg - Düsseldorf 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Klagenfurt 3 - 3  
Linz - Salzburg 1 - 4  
Vienna Capitals - Villach 1 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Biel 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Västervik 1 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Liptovsky Mikulas 4 - 1  
Poprad - Martin 3 - 5  
Zilina - Nove Zamky 4 - 4  
Zvolen - Trencin 4 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Cselmet Cseljabinszk 2 - 2  
Ermak Angarszk - Tver 2 - 1  
Szarov - Juzsnij Ural Orszk 2 - 3  
SZKA-Neva - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 3 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Himik Voszkreszenszk 4 - 2  
Zvezda Csehov - Molot Perm 5 - 2  
Kerékpár (Országúti vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BMC Racing - Etixx-Quickstep (csapatidőfutam) 0 - 1  
Movistar - Orica-BikeExchange (csapatidőfutam) 0 - 1  
Országúti vb 2016 (csapatidőfutam)    
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Krka Novo Mesto 91 - 62  
Crvena zvezda - Mega Leks 96 - 76  
Olimpija Ljubljana - Mornar 81 - 72  
Skopje - Cibona Zagreb 72 - 72, h.u. 85 - 89  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Adelaide 79 - 87  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Adelaide 75 - 69  
Townsville - Perth 84 - 62  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - New Orleans 123 - 117  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - Limoges 87 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Flammes Carolo Ardennes 68 - 50  
Nantes Reze - Angers 55 - 55, h.u. 65 - 62  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Ginebra SM (2.m.) 79 - 82  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - AEK Athén 59 - 77  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Maccabi TA 88 - 88, h.u. 93 - 97  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Akita 76 - 70  
Tokyo Alvark - Chiba 72 - 67  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Anwil Wloclawek 83 - 82  
Torun - Ostrow Wielkopolski 81 - 74  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Neptunas Klaipeda 56 - 80  
Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 69 - 88  
Siauliai - Vytautas Prienai 60 - 97  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Vasas 82 - 75  
Sopron - Atomerőmű 80 - 77  
ZTE - Alba Fehérvár 65 - 71  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Cegléd 81 - 78  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Ludwigsburg 84 - 91  
Jena - Bayreuth 76 - 79  
Oldenburg - Göttingen 76 - 64  
Telekom Bonn - Tübingen 81 - 67  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Cantu 76 - 56  
Milano - Avellino 87 - 81  
Pistoia - Brindisi 89 - 81  
Torino - VL Pesaro 83 - 79  
Trento - Cremona 90 - 77  
Varese - Caserta 93 - 74  
Venezia - Capo D'Orlando 84 - 69  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - UR Venezia 51 - 73  
Ragusa - Broni 80 - 37  
Umbertide - Famila Schio 50 - 84  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Baskonia Vitoria 84 - 84, h.u. 98 - 92  
Fuenlabrada - Unicaja Malaga 85 - 98  
Gran Canaria - Valencia 75 - 84  
Iberostar Tenerife - Sevilla 96 - 74  
MoraBanc Andorra - Joventut Badalona 92 - 73  
Murcia - Manresa 85 - 61  
Obradoiro Monbus - Estudiantes 64 - 73  
Zaragoza - Bilbao 69 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Cadi La Seu d'Urgell 49 - 61  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Balikesirspor 81 - 72  
Istanbul BB - Anadolu Efes 67 - 95  
Usak Sportif - Fenerbahce Ülker 71 - 70  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Zenit Szentpétervár 58 - 71  
UNIKSZ Kazany - Jenyiszej Krasznojarszk 100 - 56  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Los Angeles (1.m.) 76 - 78  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Kiel 25 - 28  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Vardar Pro Skopje 26 - 32  
Szeged - Kielce 27 - 29  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Montpellier 32 - 31  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Besiktas 26 - 26  
Motor Zaporozsje - Holstebro 34 - 28  
Nantes - ABC Braga 35 - 33  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Winterthur 28 - 23  
Chambery - Füchse Berlin 22 - 25  
Differdange - Maccabi Rishon 25 - 26  
Dukla Praha - Nexe Nasice 30 - 29  
Filipposz Veriasz - Gornik Zabrze (Helyszín: Lengyelország) 15 - 20  
Kolding - Plzen 38 - 23  
Thun - Zaporozsje (Helyszín: Ukrajna) 22 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Piotrkow Trybunalski 34 - 28  
Kwidzyn - Wybrzeze Gdansk 31 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallvard - Falk Horten 24 - 28  
Lilleström - Halden 24 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemgo - Flensburg 29 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Ystad IF 25 - 33  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 19 - 31  
Franciaország - Oroszország 24 - 22  
Németország - Spanyolország 24 - 27  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Liverpool 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milton Keynes Dons - Port Vale 0 - 1  
Oxford Utd. - Wimbledon 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Guillermo Brown 0 - 2  
Instituto Cordoba - Brown de Adrogue 5 - 2  
Juventud Un. Gualeguaychu - Central Cordoba 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Adelaide Utd 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Antwerpen 2 - 0  
OH Leuven - Roeselare 1 - 1  
Saint-Gilloise - Cercle Bruges 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parana - CRB 5 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Palmeiras 0 - 2  
Cruzeiro - Ponte Preta 2 - 0  
Figueirense - Botafogo 0 - 1  
Flamengo - Santa Cruz PE 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - Vlasim 0 - 1  
Zizkov - Znojmo 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Hobro 0 - 3  
Roskilde - Helsingor 2 - 2  
Skive - Fredericia 2 - 0  
Vendsyssel - LFA Nyköbing    
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Goyang 3 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Al-Wahda 3 - 3  
Al-Wasl - Al-Dhafra 0 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bani Yas - Al Nasr (UAE) 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albi - Guingamp 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Delhi 0 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - FC Tokyo 3 - 1  
Yokohama FM - Gamba Osaka 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Boyaca Chico 3 - 1  
Independiente SF - Jaguares de Cordoba 1 - 0  
Rionegro Aguilas - Atl. Nacional Medellin 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Pogon Siedlce 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Colorado 2 - 3  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Fort Lauderdale 3 - 0  
Edmonton - Tampa Bay 1 - 0  
FC Miami - Rayo Oklahoma City 0 - 1  
FC Puerto Rico - Minnesota 0 - 0  
Ottawa - New York Cosmos 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Medkila 0 - 0  
Klepp - Stabaek 1 - 4  
Labdarúgás (NWSL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Washington 1 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hohen Neuendorf - Jena 1 - 1  
Magdeburg - Mönchengladbach 0 - 1  
Saarbrücken - Leverkusen 0 - 4  
Sindelfingen - Hoffenheim 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Entella 1 - 1  
Latina - Trapani 2 - 0  
Perugia - Avellino 3 - 0  
Pisa - SPAL Ferrara 0 - 1  
Salernitana - Benevento 2 - 1  
Spezia - Carpi 0 - 1  
Vercelli - Ternana 1 - 0  
Verona - Brescia 2 - 2  
Vicenza - Cesena 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Arezzo 3 - 2  
Livorno - Renate 1 - 0  
Lucchese - Lupa Roma 4 - 0  
Olbia - Giana Erminio 3 - 2  
Pistoiese - Piacenza 1 - 2  
Prato - Como 0 - 1  
Pro Piacenza - Carrarese 0 - 1  
Racing Club Roma - Robur Siena 0 - 4  
Tuttocuoio - Alessandria 1 - 4  
Viterbese - Pontedera 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Monopoli 0 - 2  
Catania - Messina 3 - 1  
Catanzaro - Taranto 3 - 1  
Foggia - Akragas 0 - 0  
Fondi - Cosenza 1 - 2  
Paganese - Melfi 3 - 0  
Reggina - Juve Stabia 1 - 0  
Siracusa - Matera 2 - 1  
Vibonese - Lecce 2 - 2  
Virtus Francavilla - Casertana 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Sporting CP B 2 - 0  
Covilha - Famalicao 2 - 1  
Uniao Madeira - Cova Piedade 0 - 1  
Vizela - Santa Clara 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Tondela 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queen of South - Linfield 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Levante 2 - 2  
Cadiz - Girona 0 - 0  
Mallorca - Huesca 3 - 0  
Mirandes - Lugo 2 - 2  
Oviedo - Rayo Vallecano 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Pontevedra 0 - 0  
Coruxo - Boiro 2 - 0  
Ferrol - Izarra 1 - 2  
Lealtad - Celta Vigo B 0 - 1  
Somozas - Arandina 0 - 0  
Valladolid B - Palencia Balompie 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - De Los Reyes 1 - 0  
Barakaldo - UD Logrones 0 - 0  
Fuenlabrada - Real Union Irun 1 - 0  
Gernika - Albacete 2 - 1  
Majadahonda - Real Sociedad B 3 - 3  
Sestao River - Arenas de Getxo 1 - 2  
Socuellamos - Mensajero 1 - 1  
Zamudio - Navalcarnero 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Eldense 4 - 2  
Atl. Baleares - Valencia B 1 - 0  
Ebro - Prat 2 - 0  
Gava - Barcelona B 1 - 0  
Mallorca B - UE Llagostera 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Jumilla 0 - 1  
El Ejido - UD Extremadura 1 - 1  
La Hoya Lorca - Marbella 2 - 1  
La Roda - Atl. Sanluqueno 1 - 1  
Linares - Linense 0 - 0  
Mancha Real - Villanovense 1 - 5  
Merida - Real Jaen 1 - 0  
Rec. Huelva - Real Murcia 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Transportes Alcaine 3 - 0  
Levante - Albacete 2 - 1  
Real Sociedad - Rayo Vallecano 2 - 0  
Santa Teresa - Ath. Bilbao 1 - 2  
Valencia - Tacuense 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Pitea 2 - 2  
Linköping - Rosengard 1 - 0  
Umea - Djurgarden 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Azerbajdzsán - U19Litvánia (Helyszín: Litvánia) 2 - 0  
U19Bosznia-Hercegovina - U19Ausztria 1 - 3  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Olaszország 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Penarol 3 - 2  
Fenix Montevideo - Defensor 3 - 1  
Nacional - Rampla Juniors 2 - 0  
Plaza Colonia - Cerro 2 - 3  
Villa Epanyola - Racing Montevideo 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunézia - Guinea 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Kamerun 1 - 1  
Zambia - Nigéria 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongó - Egyiptom 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Írország 1 - 3  
Szerbia - Ausztria 3 - 2  
Wales - Grúzia 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Spanyolország 0 - 2  
Izrael - Liechtenstein 2 - 1  
Macedónia - Olaszország 2 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Horvátország 0 - 1  
Izland - Törökország 2 - 0  
Ukrajna - Koszovó 3 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Új-Zéland 2 - 1  
Oroszország - Costa Rica 3 - 4  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waterford Utd. - Athlone 3 - 0  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Japán Nagydíj) 1 - 0  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Japán Nagydíj) 0 - 1  
F. Alonso - J. Button (Japán Nagydíj) 1 - 0  
F. Nasr - M. Ericsson (Japán Nagydíj) 0 - 1  
J. Palmer - K. Magnussen (Japán Nagydíj) 1 - 0  
L. Hamilton - N. Rosberg (Japán Nagydíj) 0 - 1  
N. Hülkenberg - S. Perez (Japán Nagydíj) 0 - 1  
P. Wehrlein - E. Ocon (Japán Nagydíj) 0 - 1  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Japán Nagydíj) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Japán Nagydíj) 1 - 0  
V. Bottas - F. Massa (Japán Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Japán Nagydíj    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saracens - London Wasps 30 - 14  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Toulouse 29 - 25  
Lyon - Section Paloise 27 - 22  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Manawatu 38 - 33  
Wellington Hurricanes - Taranaki 31 - 54  
Röplabda (Eb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Törökország 2 - 3  
Észtország - Lettország 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Románia 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Trentino 0 - 3  
Cucine Lube Treia - Piacenza 3 - 0  
Perugia - Padova 3 - 1  
Revivre Milano - Modena 1 - 3  
Vibo Valentia - Vero Monza 0 - 3  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
European Masters 2016    
J. Trump - R. O'Sullivan (9 nyert frame-ig) 9 - 8  
Tenisz (Hong Kong-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - T. Moore 2 - 0  
D. Jakupovic - N. Podoroska 2 - 0  
L. Kumkhum - A. Pivovarova 2 - 0  
L. Zhu - P. Leykina 2 - 0  
M. Erakovic - A. Raina 2 - 0  
T. Martincova - E.W. Chong 2 - 0  
Tenisz (Linz-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sadikovic - M. Minella    
C. Witthöft - R. Hogenkamp 1 - 2  
D. Hantuchova - J. Boserup 2 - 1  
Kr. Pliskova - A. Bogdan 2 - 1  
O. Dodin - A. Kalinskaya 2 - 0  
P. Schnyder - S. Vögele 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - E. Alexandrova 2 - 0  
T. Korpatsch - V. Tomova 2 - 1  
Tenisz (Mons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Millot - J-L. Struff 0 - 2  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - G. Dimitrov 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta P / Nadal R - Sock J / Tomic B 2 - 1  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - J. Konta 2 - 0  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - Mattek-S./Safarova 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - F. Fognini 0 - 2  
J. Tipsarevic - P. Kohlschreiber 2 - 0  
K. Anderson - Zhe Li 2 - 0  
P. Cuevas - D. Wu 1 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson S / Querrey S - Tsonga J-W / Zimonjic N 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Edmund - D. Lajovic 2 - 1  
M. Youzhny - M. Berrer 2 - 0  
M. Zverev - R. Harrison 2 - 1  
T. Bellucci - L. Rosol 0 - 2  
T.H. Fritz - J. Millman 2 - 0  
V. Pospisil - I. Cervantes-Huegun 2 - 1  
Y-H. Lu - Y. Sugita 1 - 2  
Tenisz (Stockton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Rubin - F. Tiafoe 0 - 2  
Tenisz (Tianjin-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hlavackova - Vara. Wongteanchai 2 - 0  
D. Lao - K-C. Chang 1 - 2  
F. Liu - S. Shapatava 2 - 0  
H. Kuwata - L. Hradecka 0 - 2  
S. Rogers - J. Cako 2 - 0  
S. Sharipova - N. Stojanovic 1 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - N. Kyrgios 1 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Matkowski - Klaasen R / Ram R 2 - 0  
Tollaslabda (Russian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulf. Zulkiffli - Si. Verma 2 - 1  
Tollaslabda (Russian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kosetskaya - S.R. Gadde 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Saensomboonsuk - S.D. Kuncoro 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - B. Ongbumrungpan 2 - 0  

 

2016.10.08.
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte (1.m.) 4 - 3  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars (1.m.) 3 - 5  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - San Francisco (1.m.) 1 - 0  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - G. Anderson (5 nyert játszmáig) 5 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Viikingit Helsinki 6 - 7  
Koovee Tampere - Classic Tampere 5 - 6  
M-Team - SPV Seinäjoki 2 - 9  
OLS Oulu - LaSB 5 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Mullsjö 13 - 4  
Höllviken - Sirius 6 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Cioli Cogianco 1 - 1  
Isola - Kaos Futsal 4 - 4  
Lazio - Pescara 4 - 5  
Napoli - Group Imola 3 - 2  
Futsal (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Murcia 1 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Fassa 4 - 0  
Feldkirch - Salzburg 2 4 - 1  
Gherdeina/Gröden - Cortina 4 - 5  
Jesenice - Kitzbühel 3 - 0  
Klagenfurt 2 - Bregenzerwald 1 - 1  
Lustenau - Zell am See 4 - 0  
Neumarkt Riwega - Val Pusteria 3 - 4  
Renon/Ritten - Vipiteno/Sterzing 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Most 2 - 4  
Havirov - Benatky nad Jizerou 2 - 5  
Kadan - Litomerice 0 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Kladno 3 - 1  
Prostejov - Slavia Praha 13 - 0  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Trebic 4 - 1  
Zubr Prerov - Jihlava 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kiekko-Vantaa 4 - 1  
Kajaanin Hokki - Espoo United 6 - 2  
Kokkolan Hermes - Roki 5 - 1  
Leki - Jokipojat 2 - 3  
SaPKo - Keupa 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Turku PS 4 - 1  
Jukurit - JYP 2 - 2  
Kalpa - Kookoo 3 - 1  
Kärpät - HIFK 2 - 2  
Lukko - Ässät 1 - 3  
SaiPa - Lahti Pelicans 3 - 4  
Tappara - Vaasan Sport 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szpartak Moszkva 6 - 3  
Amur Habarovszk - Szocsi 3 - 2  
Dinamo Minszk - Dinamo Moszkva 2 - 0  
Medvescak Zagreb - Szeversztal Cserepovec 7 - 3  
Red Star Kunlun - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - Traktor Cseljabinszk 2 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Metallurg Novokuznyeck 2 - 2  
SZKA Szentpétervár - Jokerit 6 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrád - Csíkszereda 6 - 3  
Diósgyőr - Debrecen 4 - 2  
Fehérvári Titánok - Brassó 3 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Valerenga 0 - 7  
Stavanger - Lorenskog 5 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Olimpija Ljubljana 4 - 2  
Innsbruck - Znojmo 2 - 2  
Südtirol Bolzano - Fehérvár 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Visp 1 - 4  
Chaux-de-Fonds - GCK Lions 4 - 4  
Winterthur - Thurgau 2 - 0  
Zug 2 - Rapperswil 4 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lugano 2 - 2  
Biel - Lausanne 5 - 3  
Langnau Tigers - Fribourg 3 - 0  
Servette - Zug 1 - 2  
Zürich Lions - Davos 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - AIK 4 - 1  
Södertälje - Karlskoga 1 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Frölunda 1 - 1  
HV 71 - Djurgarden 5 - 1  
Rögle - Karlskrona 2 - 4  
Skelleftea - Brynäs 1 - 2  
Örebro - Malmö 5 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Zadar 120 - 62  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Cairns 68 - 68, h.u. 84 - 74  
Sydney Kings - Brisbane 73 - 77  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Adelaide 61 - 61, h.u. 77 - 63  
Canberra Capitals - Dandenong 69 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Ostrava 99 - 89  
Opava - USK Praha 72 - 71  
Prostejov - MMCITE Brno 112 - 68  
Svitavy - Jindrichuv Hradec 74 - 61  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Antibes 76 - 65  
Nancy - Cholet 85 - 91  
Orleans - Strasbourg 73 - 73, h.u. 83 - 81  
Pau Orthez - Adecco ASVEL 93 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Mondeville 78 - 73  
Landes - Tarbes 77 - 51  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Trikala 75 - 65  
Doxa Lefkadasz - PAOK 84 - 78  
Koloszosz Rodosz - Rethymno 66 - 74  
Koroivosz Amaliadasz - Olympiakosz 66 - 88  
Lavriou - Kymi 75 - 69  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Bnei Herzeliya 81 - 61  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya Dolphins - Osaka 68 - 57  
Ryukyu Okinawa - Mikawa Kariya 69 - 89  
Shiga - Kyoto 61 - 71  
Tochigi - Sendai 108 - 56  
Tokyo Alvark - Chiba 76 - 80  
Tokyo Sunrockers - Toyama 79 - 61  
Toyohashi Neophoenix - Yokohama 71 - 62  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Kutno 78 - 79  
Dabrowa Gornicza - Asseco Gdynia 91 - 68  
Krosno - Rosa Radom 73 - 97  
Tarnobrzeg - Turow Zgorzelec 51 - 87  
Trefl Sopot - Zielona Gora 69 - 84  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Zalgiris Kaunas 66 - 74  
Nevezis Kedainiai - Juventus Utena 88 - 74  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC - Jászberény 58 - 60  
Szolnok - Pécs 86 - 71  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PINKK-Pécs - Győr 61 - 81  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Skyliners Frankfurt 70 - 78  
Giessen - Bayern München 68 - 72  
Ulm - Bremerhaven 96 - 83  
Vechta - Hagen 98 - 96  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Sassari 86 - 80  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Spezia 73 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Campus Promete 72 - 58  
Ferrol - Bembibre 57 - 69  
Gran Canaria - Gernika Bizkaia 51 - 69  
P. Avenida - Vasco Gipuzkoa 77 - 43  
Zamarat - CREF Madrid 52 - 66  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Trabzonspor 97 - 69  
Darussafaka - Tofas Bursa 83 - 75  
Karsiyaka - Banvitspor 67 - 85  
TED Ankara Kolejliler - Besiktas 51 - 93  
Yesilgiresun - RH Gaziantepspor 92 - 85  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - CSZKA Moszkva 76 - 92  
Himki Moszkva - VEF Riga 73 - 76  
Parma Permszkij Kraj - Kalev/Cramo 72 - 86  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Paris SG 25 - 35  
Wisla Plock - Veszprém 28 - 28  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - R-N. Löwen Kronau 30 - 28  
Kristianstad - RK Zagreb 29 - 22  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naturhouse La Rioja - Tatran Presov 33 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Tonder 27 - 29  
Skanderborg - Midtjylland 26 - 27  
Sönderjyske - Mors 28 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles Bocholt - Csurgó 23 - 34  
Arendal - Politehnica Timisoara 23 - 24  
Benfica - Kaerjeng 31 - 26  
CSM Bukarest - Zamet 29 - 23  
Gornik Zabrze - Filipposz Veriasz 30 - 17  
Hard - SZKA Minszk 28 - 25  
Haukar - Alingsas 24 - 24  
Néva Szentpétervár - Ankaraspor 26 - 19  
Porto - Koper 31 - 24  
Zaporozsje - Thun 23 - 22  
Zarja Kaszpija Asztrahany - Hlohovec 33 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - MW Elblag 28 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Cegléd 28 - 20  
Komló - Tatabánya 21 - 23  
Orosháza - Gyöngyös 27 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Melsungen 23 - 20  
Göppingen - Bergischer HC 26 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Ademar Leon 27 - 22  
AX Puente Genil - Bidasoa Irun 30 - 30  
Barcelona - Valladolid 41 - 35  
Ciudad Encantada - Benidorm 30 - 26  
Granollers - Villa de Aranda 31 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Basel 31 - 18  
Gossau - Suhr Aarau 25 - 27  
Kriens - St. Gallen 25 - 23  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Horvátország 26 - 25  
Dánia - Franciaország 20 - 27  
Magyarország - Szlovénia 32 - 22  
Norvégia - Oroszország 28 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Shrewsbury 2 - 0  
Bristol Rovers - Fleetwood    
Gillingham - Oldham 1 - 2  
Peterborough - Bury 3 - 1  
Rochdale - Southend 3 - 0  
Scunthorpe - Northampton 1 - 1  
Swindon - Bolton 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Cheltenham 1 - 1  
Blackpool - Cambridge Utd. 1 - 1  
Colchester - Newport 0 - 0  
Doncaster - Barnet 3 - 2  
Exeter - Grimsby 0 - 0  
Hartlepool - Crawley 1 - 1  
Leyton - Portsmouth 0 - 1  
Luton - Crewe 1 - 1  
Mansfield - Notts County 3 - 1  
Morecambe - Carlisle 0 - 3  
Stevenage - Plymouth 1 - 2  
Yeovil - Wycombe 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Solihull Moors 2 - 0  
Barrow - Maidstone Utd. 3 - 0  
Braintree - York 1 - 1  
Bromley - Lincoln 1 - 1  
Chester - Torquay 1 - 0  
Eastleigh - Dag & Red 0 - 1  
Gateshead - Dover 4 - 2  
Guiseley - Southport 2 - 1  
Macclesfield - Boreham 0 - 2  
North Ferriby Utd. - Forest Green 0 - 3  
Sutton Utd. - Woking 4 - 1  
Tranmere - Wrexham 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Club Almagro 0 - 2  
Chacarita Juniors - Atl. Parana 0 - 2  
Crucero del Norte - Douglas Haig 1 - 0  
Dep. Flandria - Boca Unidos 0 - 0  
Gimnasia Jujuy - Ferro Carril Oeste 0 - 0  
Nueva Chicago - Atl. All Boys 2 - 0  
San Martin de Tucuman - Villa Dalmine 1 - 2  
Santamarina Tandil - Independiente de Mendoza 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Central Coast Mariners 3 - 3  
Wellington Phoenix - Melbourne City 0 - 1  
Western Sydney - Sydney FC 0 - 4  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Tubize 3 - 6  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Avai 3 - 0  
Criciuma - Vila Nova 1 - 0  
Goiás - Bragantino 2 - 1  
Joinville - Paysandu 0 - 0  
Nautico - Brasil de Pelotas 2 - 0  
Oeste - Ceara 1 - 1  
Sampaio Correa - Luverdense 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Ostrava 2 - 2  
Pardubice - Frydek Mistek 0 - 0  
Prostejov - Usti nad Labem 0 - 1  
Trinec - Sokolov 2 - 1  
Vitkovice - Olomouc 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Odense 4 - 1  
Kolding - Skovbakken 1 - 0  
Varde - Ballerup 2 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Chungju 2 - 1  
Seoul E-Land - Gyeongnam 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Torpedo Zogyino 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Telstar - Twente 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Pune 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Gifu 3 - 2  
JEF United Chiba - Kyoto 0 - 3  
Matsumoto Yamaga - Okayama 1 - 1  
Roasso Kumamoto - Thespakusatsu Gunma 1 - 1  
Sapporo - Mito 1 - 0  
Shimizu SP - Machida Zelvia 2 - 0  
Tokushima - Kamatamare Sanuki 0 - 0  
Tokyo Verdi - Kitakyushu 1 - 1  
Yamagata - Ehime 2 - 2  
Yokohama FC - Nagasaki 2 - 2  
Zweigen Kanazawa - Yamaguchi 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Junior de Barranquilla 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Gornik Zabrze 1 - 1  
Chrobry Glogow - Kluczbork 3 - 0  
Olsztyn - Sandecja Nowy Sacz 0 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Stal Mielec 0 - 1  
Wisla Pulawy - Miedz Legnica 1 - 5  
Zaglebie Sosnowiec - Bytovia Bytow 3 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Sandviken 0 - 1  
Trondheims-Örn - Uraedd 4 - 2  
Valeranga - Avaldsnes 1 - 3  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Potsdam 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Frosinone 2 - 3  
Novara - Ascoli 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Albinoleffe 1 - 0  
Bassano - Pordenone 2 - 0  
Gubbio - Forli 1 - 0  
Maceratese - Mantova 1 - 0  
Modena - Südtirol 1 - 0  
Reggiana - Fano 3 - 1  
Santarcangelo - Lumezzane 2 - 0  
Teramo - Padova 0 - 0  
Venezia - Sambenedettese 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Mordovija Szaranszk 1 - 2  
Dinamo Moszkva - Kubany Krasznodar 1 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Fakel Voronyezs 2 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Tambov 0 - 1  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Toszno 1 - 3  
Szpartak Nalcsik - SZKA Habarovszk 1 - 1  
Tyumeny - Szokol Szaratov 1 - 1  
Volgar Asztrahan - Himki 1 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Szibir Novoszibirszk 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sol de America 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freamunde - Viseu 1 - 1  
Gil Vicente - Olhanense 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Belenenses 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Alloa 2 - 4  
Dunfermline - Queens Park 2 - 1  
Forfar - TNS 1 - 3  
Hibernian - St. Mirren 1 - 2  
Stranraer - Dundee Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - Elgin 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Gimnastic 4 - 4  
Getafe - UCAM Murcia 2 - 0  
Numancia - Cordoba 1 - 1  
Reus - Tenerife 0 - 0  
Sevilla B - Zaragoza 2 - 1  
Valladolid - Alcorcon 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Caudal Deportivo 3 - 1  
Osasuna B - R. Santander 0 - 3  
Ponferradina - Guijuelo 1 - 0  
Tudelano - Union Mutilvera 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leioa - Amorebieta 2 - 3  
Toledo - Real Madrid B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Saguntino - L'Hospitalet 4 - 1  
Cornella - Sabadell 0 - 0  
Espanyol B - Levante B 0 - 0  
Hercules - Lleida 2 - 0  
Villarreal B - Badalona 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - San Fernando 2 - 1  
Melilla - Cartagena 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Cajasol Trigueros 4 - 1  
Oiartzun - Betis 2 - 3  
Tenerife - Espanyol 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Vittsjö 1 - 1  
Kvarnsveden - Mallbacken 3 - 1  
Örebro - Kopparbergs/Göteborg 1 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Finnország 2 - 2  
U19Oroszország - U19Kazahsztán 5 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Macedónia - U19Észak-Írország 1 - 2  
U19Szlovákia - U19Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Törökország - U19Izland 2 - 1  
U19Ukrajna - U19Lettország 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Románia 3 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Albánia (Helyszín: Albánia) 3 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Szlovénia 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool Montevideo - Atl. River Plate 2 - 2  
Montevideo Wanderers - Juventud 1 - 0  
Sud América - Boston River 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongói DK - Líbia 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Mali 3 - 1  
Gabon - Marokkó 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burkina Faso - Dél-Afrika 1 - 1  
Szenegál - Zöld-foki-szigetek 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Norvégia 1 - 0  
Németország - Csehország 3 - 0  
Észak-Írország - San Marino 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Dánia 3 - 2  
Montenegró - Kazahsztán 5 - 0  
Örményország - Románia 0 - 5  
Labdarúgás (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Málta 2 - 0  
Skócia - Litvánia 1 - 1  
Szlovénia - Szlovákia 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kelet-Timor - Tajvan 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loughgall - Larne 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Coleraine 1 - 2  
Cliftonville - Carrick 1 - 0  
Dungannon - Portadown 6 - 0  
Glentoran - Ballinamallard Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Cabinteely 3 - 0  
Limerick - Drogheda Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Sligo 0 - 3  
Galway - Cork City 0 - 5  
Longford Town - Derry City 2 - 3  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Gloucester 27 - 27  
Harlequins - Northampton Saints 20 - 9  
Leicester - Worcester 34 - 13  
Newcastle - Bristol United 19 - 14  
Rögbi (Angol Szuper Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Wigan 6 - 12  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Brive 27 - 25  
Grenoble - Bayonne 44 - 16  
La Rochelle - Toulon 17 - 17  
Montpellier - Castres 28 - 19  
Racing-Metro - Stade de France 29 - 22  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Otago - Counties Manukau 14 - 16  
Southland - Northland 39 - 31  
Waikato - Hawke'S Bay 46 - 22  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Ausztrália 21 - 33  
Dél-Afrika - Új-Zéland 15 - 57  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Munster 25 - 14  
Llanelli Scarlets - Newport Dragons 31 - 27  
Zebre - Glasgow Warriors 28 - 33  
Röplabda (Eb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Spanyolország 3 - 2  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - J. Trump (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
R. O'Sullivan - N. Robertson (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
Tenisz (Hong Kong-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - Ch. Liu 2 - 1  
D. Jakupovic - K. Ip 2 - 0  
E.W. Chong - S. Aoyama 2 - 1  
Jia-J. Lu - T. Moore 1 - 2  
T. Martincova - A. Naydenova 2 - 0  
Zh. Yang - N. Podoroska 0 - 2  
Tenisz (Linz-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - S. Vögele 0 - 2  
C. Whoriskey - A. Sadikovic 1 - 2  
C. Witthöft - I. Shinikova 2 - 0  
E. Alexandrova - V. Cepede Royg 2 - 0  
E. Kostova - A. Kalinskaya 1 - 2  
E. Mertens - A. Bogdan 0 - 2  
Kr. Pliskova - J. Grabher 2 - 1  
L. Davis - D. Hantuchova 1 - 2  
M. Antonitsch - T. Korpatsch 0 - 2  
O. Dodin - Mon. Gonzalez 2 - 0  
P. Schnyder - M. Melnikova 2 - 0  
R. Hogenkamp - P.M. Tig 2 - 1  
R. Sramkova - J. Boserup 1 - 2  
S. Soler-Espinosa - M. Minella 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - C-A. Mitu 2 - 0  
Tenisz (Mons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - D. Medvedev 2 - 0  
V. Millot - D. Brands 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - D. Ferrer 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Carreno Busta P / Nadal R 0 - 2  
Sock J / Tomic B - Kubot L / Melo M 2 - 0  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - A. Radwanska 0 - 2  
J. Konta - M. Keys 2 - 1  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski/MartinezSanchez - Mattek-S./Safarova 1 - 2  
Garcia C / Mladenovic K - Chan H-C / Chan Y-J 2 - 1  
Tenisz (Sanghaj-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - V. Pospisil 1 - 2  
E. Roger-Vasselin - Y. Sugita 0 - 2  
J. Donaldson - I. Cervantes-Huegun 1 - 2  
K. Edmund - Y. He 2 - 0  
K. Khachanov - M. Zverev 1 - 2  
M. Berrer - M. Kukushkin 2 - 0  
M. Youzhny - B. Ouyang 2 - 0  
N. Basilashvili - L. Rosol 1 - 2  
R. Harrison - D.S. Schwartzman 2 - 1  
T. Bellucci - M. Ebden 2 - 0  
T. Fabbiano - J. Millman 0 - 2  
T.H. Fritz - A. Seppi 2 - 0  
X. Gao - D. Lajovic 1 - 2  
Y-H. Lu - Zh. Zhang 2 - 0  
Tenisz (Stockton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - M. McDonald 2 - 0  
N. Rubin - M. Mmoh 2 - 0  
Tenisz (Tianjin-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Liu - J-Q. Kang 2 - 1  
F.Y. Xun - S. Shapatava 0 - 2  
H. Kuwata - A. Okuno 2 - 0  
I. Soylu - A. Hlavackova 0 - 2  
J. Cako - A. Omae 2 - 1  
O. Savchuk - L. Hradecka 0 - 2  
S. Rogers - Xia. You 2 - 0  
Vara. Wongteanchai - Shi. Xu 2 - 0  
X. Gao - N. Stojanovic 0 - 2  
Yi. Zhang - K-C. Chang 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - M. Cilic 2 - 0  
N. Kyrgios - G. Monfils 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qureshi / Simon G - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Tollaslabda (Russian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Si. Verma - A. Yartsev 2 - 0  
Zulf. Zulkiffli - V. Malkov 2 - 0  
Tollaslabda (Russian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Perminova - E. Kosetskaya 1 - 2  
S.R. Gadde - K. Polikarpova 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch.Yi. Lee - S.D. Kuncoro 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - K. Nishimoto 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - N. Jindapon 2 - 1  
B. Ongbumrungpan - J.W. Goh 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Vojvodina 9 - 5  
Primorje Rijeka - Jadran Split 10 - 5  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Szolnok 6 - 11  
Szentes - Debrecen 7 - 9  
Vasas - Pécs 14 - 13  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Eger 7 - 11  
Honvéd - UVSE 17 - 6  
Miskolc - Kaposvár 12 - 8  

 

2016.10.07.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - Arizona 21 - 33  
Asztalitenisz (Világkupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Póta G. - D. Meshref 4 - 1  
Póta G. - Z. Dederko 4 - 0  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Boston (1.m.) 5 - 4  
Cleveland - Boston (2.m.) 6 - 0  
Texas - Toronto (2.m.) 3 - 5  
Washington - LA Dodgers (1.m.) 3 - 4  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - R. van Barneveld (4 nyert játszmáig) 4 - 1  
M. van Gerwen - D. Chisnall (4 nyert játszmáig) 4 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Turku PS 6 - 4  
Oilers Espoo - Steelers Hämeenlinna 8 - 7  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Luparense 2 - 1  
Rieti - Came Dosson 5 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Zlín 6 - 3  
Liberec - Vítkovice 3 - 1  
Olomouc - Mountfield HK 3 - 3  
Plzen - Litvínov 3 - 4  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 9 - 0  
Trinec - Brno 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Gentofte 5 - 2  
Frederikshavn - Herning 1 - 3  
Odense - SönderjyskE 2 - 0  
Rungsted - Aalborg 2 - 3  
Rödovre - Herlev Eagles 5 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Heinolan Peliitat 5 - 1  
Keupa - Kokkolan Hermes 1 - 6  
Kiekko-Vantaa - JYP-Akatemia 3 - 4  
Roki - Espoo United 5 - 2  
Tuto - Jokipojat 3 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - HIFK 2 - 2  
Lahti Pelicans - Jukurit 0 - 1  
Vaasan Sport - Tappara 2 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix-Morzine - Grenoble 3 - 3  
Gap - Amiens 4 - 3  
Lyon - Dijon 3 - 0  
Nice - Bordeaux 0 - 1  
Rouen - Epinal 3 - 0  
Strasbourg - Angers 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 2  
Barisz Asztana - Lada Toljatti 2 - 4  
Jugra Hanti-Manszijszk - Barsz Kazany 3 - 6  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrád - Galati 2 - 3  
Dunaújváros - Újpest 1 - 3  
MAC Budapest - Brassó 0 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Bad Nauheim 6 - 2  
Frankfurt Löwen - Heilbronn 6 - 4  
Kassel - Bayreuth 6 - 5  
Ravensburg - Kaufbeuren 4 - 1  
Riessersee - Lausitzer Füchse 2 - 5  
Rosenheim - Crimmitschau 6 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Schwenningen 2 - 2  
Eisbären Berlin - Köln 0 - 3  
Ingolstadt - Bremerhaven 2 - 4  
Iserlohn - Augsburg 2 - 1  
Krefeld - Wolfsburg 3 - 3  
München - Nürnberg 2 - 4  
Straubing - Mannheim 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Znojmo 3 - 4  
Innsbruck - Fehérvár 6 - 3  
Salzburg - Graz 5 - 3  
Südtirol Bolzano - Olimpija Ljubljana 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Ajoie 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Servette 5 - 0  
Davos - Langnau Tigers 2 - 2  
Fribourg - Zürich Lions 4 - 4  
Zug - Kloten 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Tingsryd 4 - 2  
Vita Hasten - MODO 2 - 1  
Västeras - Oskarshamn 2 - 2  
Västervik - Pantern Malmö 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Rögle 4 - 1  
Malmö - Örebro 0 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra 5 - 2  
Liptovsky Mikulas - Zilina 2 - 1  
Martin - Trencin 2 - 2  
Nove Zamky - Zvolen 1 - 5  
Poprad - Kosice 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Juzsnij Ural Orszk 3 - 2  
Burany Voronyezs - Molot Perm 2 - 2  
Ermak Angarszk - Dinamo Balasiha 1 - 3  
Kazzink-Torpedo - Himik Voszkreszenszk 4 - 2  
Rjazany - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 7 - 2  
Szarjarka Karaganda - Tver 4 - 2  
Szarov - Cselmet Cseljabinszk 3 - 1  
SZKA-Neva - Torosz Nyeftekamszk 3 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Dinamo Szentpétervár 4 - 0  
Zvezda Csehov - Izssztal Izsevszk 5 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Olimpija Ljubljana 73 - 72  
Mornar - Karpos Sokoli 83 - 59  
Partizan Belgrád - Cibona Zagreb 87 - 81  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Adelaide 122 - 88  
NZ Breakers - Melbourne Utd. 76 - 71  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Flames - Perth 90 - 93  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Usti nad Labem 80 - 80, h.u. 93 - 90  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeres-Toulon - Nanterre 76 - 79  
Le Portel - Le Mans 81 - 75  
Reims - Monaco 68 - 106  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Lattes Montpellier 74 - 75  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Meralco Bolts (1.m.) 102 - 102, h.u. 109 - 114  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Albirex Niigata 103 - 70  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Körmend 58 - 66  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Sopron 77 - 56  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Oldenburg 79 - 75  
S. Oliver Würzburg - Brose Bamberg 62 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Murcia 87 - 75  
Bilbao - Estudiantes 79 - 74  
Iberostar Tenerife - Obradoiro Monbus 70 - 55  
Joventut Badalona - Fuenlabrada 65 - 82  
Unicaja Malaga - Zaragoza 71 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Girona 61 - 78  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Nyizsnyij Novgorod 95 - 92  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Balmazújváros 24 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minden - Erlangen 24 - 23  
Stuttgart - Magdeburg 31 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Sinfin 29 - 26  
Quabit Guadalajara - Morrazo Cangas 29 - 28  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Szerbia 31 - 29  
Izland - Svédország 23 - 33  
Lengyelország - Szlovákia 28 - 18  
Németország - Spanyolország 32 - 18  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne Victory 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Coritiba 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - PSV 0 - 5  
ADO Den Haag - Ajax 0 - 2  
Zwolle - Heerenveen 2 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Northeast Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znicz Pruszkow - GKS Tychy 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Falkirk 0 - 0  
Crusaders - Livingston 1 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Németország 3 - 1  
U20Hollandia - U20USA 5 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Moldova 4 - 1  
U21Montenegró - U21Belgium 3 - 0  
U21Málta - U21Lettország 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Litvánia - U21Szlovénia 1 - 0  
U21Írország - U21Szerbia 1 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bulgária - U21Dánia 0 - 3  
U21Luxemburg - U21Örményország 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Feröer-szigetek - U21Ausztria 0 - 1  
U21Finnország - U21Azerbajdzsán 0 - 0  
U21Németország - U21Oroszország 4 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szlovákia - U21Fehéroroszország 3 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Norvégia - U21Svájc 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Bulgária 4 - 1  
Hollandia - Fehéroroszország 4 - 1  
Luxemburg - Svédország 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghána - Uganda 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Feröer-szigetek 0 - 2  
Magyarország - Svájc 2 - 3  
Portugália - Andorra 6 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Bolívia 5 - 0  
Paraguay - Kolumbia 0 - 1  
Peru - Argentína 2 - 2  
Uruguay - Venezuela 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Bosznia-Hercegovina 4 - 0  
Görögország - Ciprus 2 - 0  
Észtország - Gibraltár 4 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - USA 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - HW Welders 0 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UC Dublin - Shelbourne 3 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Shamrock Rovers 1 - 0  
Finn Harps - Bray 2 - 1  
St. Patrick's - Wexford Youths 4 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Sale 30 - 3  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - North Harbour 47 - 18  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Ulster 30 - 25  
Edinburgh - Benetton Treviso 45 - 10  
Ospreys - Cardiff 46 - 24  
Röplabda (Eb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Ukrajna 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Latina 3 - 2  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - J. Trump (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
M. Davis - R. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
M. Selby - A. Burden (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
N. Robertson - A. McGill (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Tenisz (Mons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - D. Brands 0 - 2  
D. Medvedev - J. Melzer 2 - 0  
J-L. Struff - P-H. Mathieu 2 - 0  
V. Millot - R. Berankis 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - K. Edmund 2 - 0  
A. Zverev - D. Ferrer 1 - 2  
G. Dimitrov - R. Nadal 2 - 0  
M. Jaziri - M. Raonic 0 - 2  
P. Carreno-Busta - M. Raonic 0 - 2  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Gasquet R / Pouille L    
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - Y. Shvedova 0 - 2  
A. Radwanska - Y. Shvedova 2 - 0  
E. Svitolina - D. Gavrilova 2 - 0  
J. Konta - Shu. Zhang 2 - 0  
M. Keys - P. Kvitova 2 - 1  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - Bacsinszky T / Ostapenko 2 - 0  
Mattek-S./Safarova - McHale C / Peng S 2 - 0  
Tenisz (Stockton, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - F. Tiafoe 0 - 2  
N. Rubin - F. Dancevic 2 - 1  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Karlovic - G. Monfils 0 - 2  
J. Sousa - D. Goffin 1 - 2  
M. Cilic - J. Monaco 2 - 0  
N. Kyrgios - G. Müller 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Granollers M / Matkowski M 0 - 2  
Qureshi / Simon G - Lindstedt R / Peya A 2 - 0  
Tollaslabda (Russian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Sirant - A. Yartsev 0 - 2  
Zulh. Zulkiffli - Si. Verma 0 - 2  
Tollaslabda (Russian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Semenova - K. Polikarpova 1 - 2  
E. Komendrovskaya - S.R. Gadde 1 - 2  
N. Perminova - E. Pyatina 2 - 0  
T. Lad - E. Kosetskaya 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch.Yi. Lee - D. Liew 2 - 1  
H.Y. Hsueh - S.D. Kuncoro 0 - 2  
J.H. Hsu - K. Nishimoto 0 - 2  
S. Avihingsanon - T. Saensomboonsuk 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - J.Y. Tee 2 - 0  
M.H. Yen - J.W. Goh 0 - 2  
N. Jindapon - D.D. Ayustine 2 - 0  
Xia. Liang - B. Ongbumrungpan 1 - 2  

 

2016.10.06.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Mets - San Francisco 0 - 3  
Texas - Toronto (1.m.) 1 - 10  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - R. van Barneveld 0 - 3  
D. Chisnall - D. Gurney 3 - 1  
G. Anderson - K. Huybrechts 3 - 1  
M. van Gerwen - S. Whitlock 3 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Nokian KrP 5 - 9  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Zubr Prerov 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Hämeenlinna 3 - 3  
Kärpät - Kalpa 1 - 1  
Lukko - Kookoo 1 - 1  
SaiPa - Turku PS 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szocsi 1 - 0  
Amur Habarovszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 0 - 1  
Avangard Omszk - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Dinamo Minszk - Vityaz Podolszk 2 - 2  
Dinamo Riga - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Traktor Cseljabinszk 4 - 3  
Red Star Kunlun - Szpartak Moszkva 4 - 2  
Slovan Bratislava - Szeversztal Cserepovec 3 - 2  
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva 2 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lillehammer 2 - 2  
Lorenskog - Stjernen 3 - 5  
Sparta Sarpsborg - Manglerud 1 - 2  
Storhamar - Kongsvinger 6 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Vienna Capitals 1 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Björklöven 0 - 1  
Timra - Södertälje 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Lulea 5 - 2  
Djurgarden - Skelleftea 2 - 1  
Frölunda - Växjö 3 - 1  
Färjestad - HV 71 1 - 4  
Linköping - Leksand 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Skopje 82 - 61  
Krka Novo Mesto - FMP 61 - 70  
Mega Leks - Buducnost 81 - 85  
Zadar - Crvena zvezda 66 - 103  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Perth 72 - 65  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Tu/Rock 83 - 70  
CSM Oradea - Lukoil Academic 70 - 58  
Ironi Naharia - Tsmoki-Minszk 71 - 67  
U-Banca Cluj - Usak Sportif 66 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Eniszej Krasznojarszk 94 - 72  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Koroivosz Amaliadasz 98 - 57  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Sopron 82 - 71  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Gran Canaria 97 - 89  
Sevilla - Manresa 75 - 80  
Valencia - Real Madrid 75 - 94  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - CSZKA Moszkva 84 - 97  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Metalurg Skopje 25 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Dunkerque 26 - 21  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Oroszország 32 - 22  
Franciaország - Norvégia 17 - 19  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Arsenal 0 - 5  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Juventud Un. Gualeguaychu 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Lierse 0 - 0  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Glasgow 1 - 0  
FK Minszk - Barcelona 0 - 3  
LSK Kvinner - Paris SG 3 - 1  
Manchester City - Zvezda-2005 Perm 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Chapecoense 3 - 1  
Corinthians - Atlético MG 0 - 0  
Santos - Fluminense 2 - 1  
Sport Recife - Sao Paulo 1 - 1  
Vitória - Gremio 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Delhi 1 - 3  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - Minnesota 2 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kazahsztán - U19Belgium 0 - 5  
U19Oroszország - U19Finnország 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Macedónia - U19Lengyelország 0 - 4  
U19Észak-Írország - U19Szlovákia 0 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lettország - U19Törökország 2 - 2  
U19Ukrajna - U19Izland 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Románia 2 - 1  
U19San Marino - U19Norvégia 0 - 9  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Albánia - U19Írország 0 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Litvánia 3 - 2  
U19Bosznia-Hercegovina - U19Azerbajdzsán 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Szlovénia 1 - 1  
U19Észtország - U19Csehország 0 - 5  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Olaszország 1 - 2  
U19Svájc - U19Dánia 0 - 4  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Finnország - U20Dánia 1 - 3  
U20Olaszország - U20Lengyelország 3 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ukrajna - U21Észak-Írország 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izrael - U21Görögország 4 - 0  
U21Magyarország - U21Portugália 3 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Észtország - U21Svédország 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Hollandia - U21Törökország 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kazahsztán - U21Anglia 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Wales 2 - 2  
Moldova - Szerbia 0 - 3  
Írország - Grúzia 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ecuador - Chile 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liechtenstein - Albánia 0 - 2  
Macedónia - Izrael 1 - 2  
Olaszország - Spanyolország 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Finnország 3 - 2  
Koszovó - Horvátország 0 - 6  
Törökország - Ukrajna 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Katar 3 - 2  
Kína - Szíria 0 - 1  
Üzbegisztán - Irán 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Thaiföld 3 - 1  
Japán - Irak 2 - 1  
Szaúd-Arábia - Ausztrália 2 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vietnám - Koreai NDK 5 - 2  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Tasman 31 - 49  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - J. Trump (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
A. McGill - S. Donaldson (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. Davis - L. Wenbo (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. Selby - B. Hawkins (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Tenisz (Mons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - R. Albot 2 - 0  
I. Marchenko - V. Millot 1 - 2  
J-L. Struff - M. Chiudinelli 2 - 1  
N. Gombos - D. Medvedev 0 - 2  
Y. Marti - P-H. Mathieu 0 - 2  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - R. Nadal 0 - 2  
L. Pouille - G. Dimitrov 1 - 2  
R. Gasquet - P. Carreno-Busta (Esőszünet)    
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BenneteauJ/Roger-Vasselin - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Sock J / Tomic B - Lorenzi P / Pella G 2 - 1  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - E. Svitolina 0 - 2  
A. Radwanska - C. Wozniacki 2 - 0  
D. Gavrilova - C. Garcia 2 - 0  
Ka. Pliskova - J. Konta 1 - 2  
Shu. Zhang - S. Halep 2 - 0  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan Y-J - Arruabarrena L / Kalashnikova O 2 - 0  
Tenisz (Stockton, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. De Loore - N. Rubin 1 - 2  
M. Arevalo - D. King 1 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Simon - G. Monfils 0 - 2  
I. Karlovic - J. Tipsarevic 2 - 0  
M. Baghdatis - G. Müller 0 - 2  
N. Kyrgios - R. Stepanek    
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berdych T / Stepanek R - Klaasen R / Ram R    
Murray J / Soares B - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Tollaslabda (Russian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yartsev - B. Leverdez 2 - 0  
A. Zolotuev - A. Butovetstkiy 0 - 2  
D. Grachev - S. Sirant 0 - 2  
R. Alimov - Zulh. Zulkiffli 0 - 2  
Si. Verma - M. Zilberman 2 - 0  
Tollaslabda (Russian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pantawane - S.R. Gadde 0 - 2  
E. Kosetskaya - E. Bolotova 2 - 1  
K. Evgenova - K. Polikarpova 0 - 2  
L. Abibulaeva - E. Komendrovskaya 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch.Yi. Lee - Tz.W. Wang 2 - 1  
D. Liew - B. Ponsana 2 - 1  
H.Y. Hsueh - K. Wangcharoen 2 - 0  
J.H. Hsu - W.F. Chong 2 - 0  
K. Nishimoto - C.C. Yang 2 - 1  
P. Thongnuam - S.D. Kuncoro 0 - 2  
S. Avihingsanon - K. Sakai 2 - 0  
T. Saensomboonsuk - P.A. Maulana 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.D. Ayustine - R. Hartawan 2 - 0  
F. Fitriani - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
J.M. Yeo - A. Ohori 0 - 2  
J.W. Goh - P. Buranaprasertsuk 2 - 1  
J.Y. Tee - C. Pornpawee 2 - 1  
M.H. Yen - Y. Hashimoto 2 - 1  
N. Jindapon - Ch.Hui Yu 2 - 1  
Y.Y. Susanto - Xia. Liang 1 - 2  

 

2016.10.05.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 7 - 1  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Baltimore 5 - 2  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - S. Whitlock 2 - 3  
B. Dolan - D. Chisnall 1 - 3  
M. van Gerwen - J. Wilson 3 - 0  
S. West - D. Gurney 0 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Koovee Tampere 6 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Asiago 5 - 3  
Gherdeina/Gröden - Feldkirch 1 - 3  
Salzburg 2 - Klagenfurt 2 4 - 4  
Val Pusteria - Renon/Ritten 2 - 2  
Vipiteno/Sterzing - Neumarkt Riwega 4 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Motor Ceske Budejovice 1 - 2  
Jihlava - Slovan Ustecti Lvi 5 - 1  
Kladno - Prostejov 3 - 1  
Litomerice - Benatky nad Jizerou 3 - 1  
Most - Kadan 3 - 2  
Slavia Trebic - Frydek Mistek 0 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - SaPKo 1 - 6  
Jokipojat - Roki 6 - 2  
JYP-Akatemia - Tuto 2 - 4  
Kokkolan Hermes - Kajaanin Hokki 4 - 3  
Leki - Keupa 1 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Jukurit 2 - 2  
Ässät - Vaasan Sport 1 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Lada Toljatti 3 - 4  
Barisz Asztana - Barsz Kazany 0 - 4  
Jokerit - Dinamo Moszkva 1 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 0 - 2  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Dunaújváros 7 - 0  
Diósgyőr - Újpest 3 - 1  
FTC - MAC Budapest 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Mora 3 - 0  
Pantern Malmö - Västeras 2 - 3  
Tingsryd - Almtuna 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Rubin Tyumeny 0 - 3  
Barsz Kazany B - Cselmet Cseljabinszk 2 - 2  
Burany Voronyezs - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 2 - 5  
Ermak Angarszk - Dinamo Szentpétervár 1 - 1  
Kazzink-Torpedo - Tver 3 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Juzsnij Ural Orszk 2 - 2  
Rjazany - Molot Perm 2 - 2  
Szarjarka Karaganda - Himik Voszkreszenszk 3 - 1  
Szarov - Zauralje Kurgan 2 - 2  
SZKA-Neva - Izssztal Izsevszk 6 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Dinamo Balasiha 2 - 4  
Zvezda Csehov - Torosz Nyeftekamszk 3 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karpos Sokoli - Igokea 79 - 84  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Opava 68 - 101  
MMCITE Brno - Svitavy 79 - 76  
Ostrava - Prostejov 73 - 79  
USK Praha - Decin 75 - 75, h.u. 87 - 84  
Usti nad Labem - Kolin 110 - 87  
Kosárlabda (Európa Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Piestanske Cajky 64 - 74  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Oklahoma City 89 - 92  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Kymi 98 - 62  
Olympiakosz - Koloszosz Rodosz 99 - 48  
Panathinaikosz - PAOK 88 - 69  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Siauliai 98 - 79  
Lietkabelis - Neptunas Klaipeda 93 - 74  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Zalgiris Kaunas 82 - 86  
Vytautas Prienai - Lietuvos Rytas 79 - 83  
Kosárlabda (Török Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Anadolu Efes 77 - 69  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - UNIKSZ Kazany 68 - 84  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Los Angeles (4.m.) 75 - 95  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Barcelona 27 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Skjern 27 - 30  
Randers - Holstebro 26 - 31  
Silkeborg - Aalborg 24 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Ivry 29 - 25  
Creteil - Selestat 30 - 24  
Montpellier - Cesson 35 - 28  
Nimes - Toulouse 22 - 27  
Paris SG - Pays d'Aix 34 - 32  
Saran - Nantes 27 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Stal Mielec 27 - 21  
Wisla Plock - Azoty Pulawy 29 - 24  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Balatonfüred 17 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Haslum 33 - 28  
Elverum - Bodö 32 - 30  
Fyllingen - Arendal 32 - 28  
Kolstad - Drammen 27 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Kiel 18 - 26  
Gummersbach - R-N. Löwen Kronau 20 - 27  
Wetzlar - Coburg 31 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Izvidac Ljubuski 31 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Sagunto - Naturhouse La Rioja 25 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Amacitia Zürich 30 - 29  
Winterthur - Thun 30 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - HIF Karlskrona 32 - 23  
Kristianstad - IFK Ystad 33 - 23  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Lommel 2 - 0  
Tubize - OH Leuven 0 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Slavia Praha 1 - 1  
Ath. Bilbao - Hjörring 2 - 1  
Avaldsnes - Lyon 2 - 5  
BIIK-Kazygurt - Bardolino Verona 3 - 1  
Breidablik - Rosengard 0 - 1  
Chelsea - Wolfsburg 0 - 3  
Hibernian - Bayern München 0 - 6  
Medyk Konin - Brescia 4 - 3  
SFK Sarajevo - WFC Rosszijanka 0 - 0  
St. Pölten-Spratzern - Bröndby 0 - 2  
Sturm Graz - FC Zürich 0 - 6  
Twente - Sparta Praha 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Goiás 2 - 0  
Bragantino - Nautico 0 - 1  
Brasil de Pelotas - Sampaio Correa 1 - 1  
Ceara - Joinville 2 - 1  
CRB - Atlético GO 1 - 2  
Londrina - Bahia 1 - 0  
Luverdense - Parana 3 - 2  
Paysandu - Vasco da Gama 3 - 1  
Tupi MG - Criciuma 0 - 2  
Vila Nova - Oeste 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Opava 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tachov - Zlín 0 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Goyang 2 - 0  
Chungju - Daegu 0 - 3  
Daejeon Citizen - Seoul E-Land 2 - 3  
Gangwon - Bucheon 0 - 1  
Gyeongnam - Anyang 2 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Wasl 2 - 2  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Bani Yas 0 - 0  
Al-Ittihad (UAE) - Dibba Al-Fujairah 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Atl. Kolkata 0 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Urawa RD 1 - 2  
Gamba Osaka - Yokohama FM 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Independiente Medellin 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paganese - Virtus Francavilla 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Académica 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Duslo Sala - Myjava 2 - 5  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Maccabi Haifa - U19Sahtar Szoligorszk 5 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Hollandia 2 - 0  
U20Németország - U20USA 1 - 0  
U20Uruguay - U20Venezuela 3 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izland - U21Skócia 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21San Marino - U21Spanyolország 0 - 3  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - FC Goytre 4 - 2  
Cefn Druids - Bangor City 2 - 3  
Connah's Quay - Denbigh United 3 - 1  
Guilsfield Athletic - Newtown 0 - 3  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu - Wellington Hurricanes 50 - 28  
Röplabda (Eb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Csehország 3 - 2  
Sakk (Tal Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - V. Anand 0.5 - 0.5  
L. Aronian - Chao Li 0.5 - 0.5  
P. Svidler - B. Gelfand 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - E. Tomashevsky 0.5 - 0.5  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - R. Walden (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
J. Higgins - T. Ford (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
N. Robertson - Rh. Clark (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R. O'Sullivan - M. Allen (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Tenisz (Mons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - C. Geens 2 - 0  
J-L. Struff - G. Barrere 2 - 1  
J. Chardy - A. Rublev 1 - 2  
K. De Schepper - J. Melzer 0 - 2  
R. Bemelmans - R. Albot 0 - 2  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - An. Kuznetsov 2 - 0  
A. Ramos - A. Mannarino 1 - 2  
A. Zverev - J. Sock 2 - 0  
F. Fognini - D. Ferrer 0 - 2  
G. Dimitrov - S. Johnson 2 - 1  
G. Pella - M. Jaziri 0 - 2  
K. Edmund - R. Bautista-Agut 2 - 1  
P. Carreno-Busta - B. Tomic 2 - 0  
R. Gasquet - S. Querrey 2 - 1  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BenneteauJ/Roger-Vasselin - Raonic M / Zimonjic N 2 - 0  
Bryan B / Bryan M - Bautista Agut R / Ferrer D 2 - 1  
Carreno Busta P / Nadal R - Gong M-X / Zhang Z 2 - 0  
Cuevas P / Troicki V - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Gasquet R / Pouille L - Pavic M / Venus M 2 - 1  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - B. Strycova 2 - 0  
Babos T. - J. Konta 0 - 2  
C. Garcia - S. Peng 2 - 1  
Ka. Pliskova - D. Kasatkina 2 - 1  
M. Keys - S. Kuznetsova 2 - 0  
P. Kvitova - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
S. Lisicki - E. Svitolina 0 - 2  
T. Bacsinszky - D. Gavrilova 1 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacsinszky/Ostapenko - Babos/Shvedova 2 - 1  
Chan H-C / Chan Y-J - King V / Niculescu M 2 - 0  
Dabrowski/MartinezSanchez - Mirza S / Strycova B 2 - 1  
Garcia C / Mladenovic K - Krunic A / Siniakova K 2 - 1  
Hingis M / Vandeweghe C - Görges J / Pliskova Ka 1 - 2  
Klepac A / Srebotnik K - Arruabarrena L / Kalashnikova O 1 - 2  
Mattek-S./Safarova - Bondarenko K / Chuang C-J 2 - 0  
McHale C / Peng S - Makarova E / Vesnina E 2 - 0  
Tenisz (Stockton, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - B. Baker 2 - 1  
M. McDonald - T. Smyczek 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Müller - T. Berdych 2 - 0  
J. Monaco - J. Duckworth 2 - 0  
J. Vesely - D. Goffin 0 - 2  
K. Nishikori - J. Sousa    
M. Cilic - F. Verdasco 2 - 1  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Rojer J - Granollers M / Matkowski M 1 - 2  
Lindstedt R / Peya A - Kontinen H / Peers J 2 - 1  
Monroe N / Sitak A - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Qureshi / Simon G - Marach O / Martin F 2 - 1  
Tollaslabda (Russian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karpov - E. Efanov 2 - 0  
A. Parokhodin - Zulh. Zulkiffli 0 - 2  
D. Grachev - K. Horiuchi    
S. Gulomzoda - S. Sirant 0 - 2  
V. Rusin - M. Zilberman 1 - 2  
V.H.S. Wong - Riabov, Dmitrii 2 - 1  
Tollaslabda (Russian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kosetskaya - V. Slobodjanuk 2 - 1  
E. Pyatina - D. Serebriakova 2 - 0  
K. Evgenova - S. Doroshenko 2 - 0  
V. Dereviyagina - E. Kut 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Namkul - K. Wangcharoen 0 - 2  
Ch.Yi. Lee - T.Z. Soo 2 - 1  
D. Liew - K.C. Shih 2 - 0  
H. Dani - C.C. Yang 1 - 2  
H.Y. Hsueh - T. Ueda 2 - 0  
J.H. Hsu - W.C. Liu 2 - 0  
K. Nishimoto - S.H. Rhustavito 2 - 0  
K. Phetpradab - P.A. Maulana 0 - 2  
K. Sakai - K. Naraoka 2 - 1  
P. Thongnuam - F.A. Kholik 2 - 1  
S. Avihingsanon - N. Nantatheero 2 - 0  
S. Vicky Angga - S.D. Kuncoro 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - R. Takeshita 2 - 1  
W.F. Chong - N. Singrueang 2 - 0  
W.Y. Prasetyo - B. Ponsana 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - C.Hs. Lee 2 - 0  
C. Pornpawee - H.Z.G. Chua 2 - 0  
Ch.Hui Yu - C. Piramon 2 - 1  
F. Angguni - Xia. Liang 0 - 2  
H. Desi - P. Buranaprasertsuk 0 - 2  
J.W. Goh - H. Ramadhini 2 - 0  
J.Y. Tee - R.A. Riodingin 2 - 0  
K. Imabeppu - D.D. Ayustine 0 - 2  
L. Kanlaha - F. Fitriani 0 - 2  
Li.F. Hu - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
M.H. Yen - M.H. Chiang 2 - 1  
N. Aimsaard - Y. Hashimoto 0 - 2  
N. Jindapon - S. Takahashi 2 - 1  
S. Katethong - R. Hartawan 1 - 2  
S. Sarita - J.M. Yeo    
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KSI - Debrecen 7 - 12  
Pécs - Szeged 5 - 13  
Szentes - Vasas 6 - 11  
Szolnok - OSC 11 - 14  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - FTC 10 - 10  
Kaposvár - Honvéd 10 - 11  
Tatabánya - Miskolc 5 - 11  

 

 

2016.10.04.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - NY Giants 24 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 4 - 2  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - R. van Barneveld 0 - 3  
G. Anderson - K. Anderson 3 - 1  
M. van Gerwen - S. Beaton 2 - 1  
P. Wright - B. Dolan 0 - 2  
S. Bunting - K. Huybrechts 0 - 3  
T. Jenkins - B. van de Pas 1 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Lustenau 3 - 4  
Zell am See - Jesenice 3 - 5  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Linköping 4 - 7  
Eisbären Berlin - Zug 4 - 0  
HV 71 - Lukko 2 - 0  
Junoszt Minszk - Frölunda 3 - 2  
JYP - Skelleftea 4 - 0  
Kalpa - Djurgarden 2 - 0  
Kosice - Fribourg 1 - 1  
Liberec - Färjestad 4 - 1  
Lugano - Plzen 4 - 1  
München - Växjö 1 - 1  
Salzburg - Bern 1 - 4  
Sparta Praha - Kärpät 1 - 1  
Tappara - SaiPa 0 - 2  
Turku PS - HIFK 1 - 1  
Vítkovice - Nitra 7 - 0  
Wolfsburg - Zürich Lions 1 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Karlovy Vary 5 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herning 0 - 0  
Frederikshavn - SönderjyskE 2 - 1  
Herlev Eagles - Rungsted 3 - 6  
Odense - Gentofte 0 - 1  
Rödovre - Esbjerg 3 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Chamonix-Morzine 4 - 2  
Angers - Rouen 6 - 2  
Bordeaux - Gap 4 - 1  
Dijon - Strasbourg 4 - 6  
Epinal - Nice 5 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Torp. Nyizsnyij Novgorod 5 - 2  
Amur Habarovszk - Szpartak Moszkva 3 - 1  
Dinamo Minszk - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 0  
Jokerit - Vityaz Podolszk 3 - 3  
Medvescak Zagreb - CSZKA Moszkva 2 - 5  
Metallurg Magnyitogorszk - Szalavat Julajev Ufa 2 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Szibir Novoszibirszk 3 - 2  
Red Star Kunlun - Szocsi 2 - 1  
Slovan Bratislava - SZKA Szentpétervár 0 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Stavanger 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villach - Linz 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Visp 7 - 3  
Langenthal - Olten 2 - 5  
Rapperswil - Chaux-de-Fonds 3 - 3  
Thurgau - GCK Lions 3 - 5  
Winterthur - Red Ice Martigny 3 - 2  
Zug 2 - Biasca Ticino 6 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau Tigers - Ambri 0 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - MODO 3 - 5  
Vita Hasten - Västervik 1 - 7  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Leksand 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krisztall Szaratov - Dizel Penza 1 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Mornar 91 - 89  
FMP - Mega Leks 98 - 84  
Skopje - Partizan Belgrád 62 - 93  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukoil Academic - CSM Oradea 75 - 72  
Tsmoki-Minszk - Ironi Naharia 66 - 70  
Tu/Rock - Bakken Aarhus 67 - 75  
Usak Sportif - U-Banca Cluj 93 - 90  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Ginebra SM (5.m.) 92 - 117  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Alytaus Dzukija 82 - 85  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Sönderjyske 26 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Gwardia Opole 34 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Szeged 27 - 36  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Celje 32 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Ricoh HK 29 - 25  
Skövde - Alingsas 23 - 27  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Forest Green 0 - 4  
Barrow - Macclesfield 1 - 1  
Braintree - Boreham 1 - 2  
Bromley - Woking 2 - 1  
Dover - Sutton Utd. 3 - 1  
Eastleigh - Maidstone Utd. 3 - 0  
Guiseley - York 6 - 1  
North Ferriby Utd. - Chester 0 - 1  
Solihull Moors - Southport 4 - 0  
Torquay - Dag & Red 1 - 0  
Tranmere - Gateshead 0 - 1  
Wrexham - Lincoln 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Huracan 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Saint-Gilloise 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - America MG 3 - 0  
Santa Cruz PE - Palmeiras 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - MAS Taborsko 2 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Emirates Ras al-Khaimah 2 - 2  
Hatta - Al-Sharjah 0 - 4  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Yeovil 0 - 0  
Portsmouth - Reading 2 2 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Swansea 2 1 - 2  
Wimbledon - Plymouth 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swindon - Oxford Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Northampton 3 - 1  
Wycombe - West Ham 2 3 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Crawley 0 - 2  
Colchester - Southampton 2 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Norwich 2 0 - 5  
Peterborough - Milton Keynes Dons 0 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southend - Leyton 1 - 0  
Stevenage - Brighton 2 2 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luton - West Bromwich 2 2 - 0  
Millwall - Gillingham 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Blackpool 1 - 0  
Cheltenham - Everton 2 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chesterfield - Accrington 1 - 4  
Crewe - Wolverhampton 2 2 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Bury 2 - 1  
Morecambe - Stoke 2 3 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Blackburn 2 2 - 0  
Fleetwood - Oldham 0 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Derby County 2 2 - 2  
Port Vale - Mansfield 0 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartlepool - Sunderland 2 0 - 1  
Rochdale - Notts County 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Middlesbrough 2 2 - 1  
Scunthorpe - Shrewsbury 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimsby - Leicester 2 0 - 1  
Sheffield Utd. - Walsall    
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Goa 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandecja Nowy Sacz - Chojniczanka Chojnice 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggiana - Santarcangelo 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Azerbajdzsán 4 - 1  
U19Litvánia - U19Bosznia-Hercegovina 0 - 3  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Svájc - U19Dánia 1 - 3  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Cardiff Met University 1 - 0  
Haverfordwest - Aberystwyth 1 - 0  
Llandudno FC - Rhyl 0 - 1  
TNS - Bala Town 2 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - Athlone 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Finn Harps 0 - 0  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Dundalk 1 - 2  
Sakk (Tal Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
B. Gelfand - E. Tomashevsky 0.5 - 0.5  
Chao Li - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - L. Aronian 0.5 - 0.5  
V. Anand - P. Svidler 0.5 - 0.5  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - Y. Delu 4 - 1  
B. Woollaston - J. Trump (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
D. Womersley - M. Allen 0 - 4  
D.B. Gilbert - R. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
L. Brecel - S. Donaldson 3 - 4  
M. Selby - D. Dale (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Murphy - M. Davis (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Z. Surety - L. Wenbo (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Tenisz (Mons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - R. Berankis 0 - 2  
Tenisz (Mons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - Y. Reuter 2 - 0  
D. Brands - K. Coppejans 2 - 0  
I. Marchenko - D. Istomin 2 - 0  
J. Melzer - D. Brown 2 - 1  
M. Authom - P-H. Mathieu 1 - 2  
S. Darcis - M. Chiudinelli 0 - 2  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - A. Seppi 2 - 0  
D. Thiem - A. Zverev 1 - 2  
F. Mayer - M. Raonic 0 - 2  
J. Sock - Ze Zhang 2 - 0  
K. Kravchuk - An. Kuznetsov 0 - 2  
P. Lorenzi - R. Nadal 0 - 2  
V. Troicki - F. Fognini 1 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - Shu. Zhang 1 - 2  
C. Wozniacki - R. Vinci 2 - 0  
D. Cibulkova - A. Cornet 1 - 2  
M. Doi - S. Kuznetsova 0 - 2  
P. Kvitova - Yaf. Wang 2 - 0  
Y. Wickmayer - S. Halep 0 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-S./Safarova - Groenefeld A-L / Peschke 2 - 0  
Tenisz (Stockton, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - J. De Loore 1 - 2  
G. Zemlja - T. Smyczek 1 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Simon - P. Kohlschreiber 2 - 1  
I. Karlovic - F. Delbonis 2 - 1  
J. Duckworth - F. Lopez    
J. Monaco - T.H. Fritz 2 - 0  
J. Tipsarevic - T. Daniel 2 - 0  
J. Vesely - K. Anderson 2 - 1  
M. Granollers - M. Baghdatis 1 - 2  
N. Kyrgios - R. Harrison 2 - 0  
S. Robert - R. Stepanek 0 - 2  
Y. Nishioka - D. Goffin 0 - 2  
Y. Sugita - G. Monfils 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Rojer J - Paire B / Pospisil V 2 - 0  
Murray J / Soares B - Klizan M / Sousa J 2 - 0  
Santillan A / Watanuki Y - Berdych T / Stepanek R 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch.Hu. Lu - T.Z. Soo 0 - 2  
Ch.Wa. Lee - N.E. Sulistyo 2 - 0  
Ch.Yi. Lee - Y. Igarashi 2 - 0  
F.A. Kholik - Yu Hs. Lin 2 - 1  
I.M. Mustofa - S. Avihingsanon 1 - 2  
J.H. Hsu - K. Imnark 2 - 0  
K. Laotrakul - W.C. Liu 1 - 2  
K. Leelavechabutr - W.Y. Prasetyo 0 - 2  
K. Phetpradab - Ha.C. Chu 2 - 0  
K. Sakai - S. Jaiswal 2 - 0  
K. Wangcharoen - Sa. Verma 2 - 1  
K.C. Shih - J.V. Soong 2 - 0  
M. Narongrit - K. Naraoka 0 - 2  
P. Jarasjindawong - S.D. Kuncoro 0 - 2  
P. Thongnuam - F.I. Hadmadi 2 - 1  
R.C. Yadav - P.A. Maulana 0 - 2  
S. Evert - A. Namkul 1 - 2  
S. Santoso - B. Ponsana    
S.H. Rhustavito - Y.K. Chan 2 - 0  
T. Huansuriya - D. Liew 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - M.B. Pangisthu 2 - 0  
T. Samatcha - C.C. Yang 0 - 2  
W.F. Chong - W. Kho Henrikho 2 - 1  

 

2016.10.03.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Kansas City 43 - 14  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - R. Green (2 nyert játszmáig) 2 - 1  
G. Anderson - J. Caven 2 - 0  
M. King - R. van Barneveld 0 - 2  
M. McGowan - J. Wilson 1 - 2  
M. Smith - A. Norris 1 - 2  
M. Suljovic - D. Gurney 1 - 2  
P. Taylor - S. West 1 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Jihlava 0 - 4  
Kadan - Slavia Trebic 3 - 4  
Most - Litomerice 2 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Benatky nad Jizerou 3 - 1  
Prostejov - Havirov 7 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Praha 1 - 1  
Zubr Prerov - Kladno 4 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Barsz Kazany 1 - 4  
Barisz Asztana - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 5 - 4  
Dinamo Riga - Dinamo Moszkva 2 - 4  
Jugra Hanti-Manszijszk - Lada Toljatti 4 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Debrecen 4 - 7  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Straubing 6 - 1  
Nürnberg - Ingolstadt 2 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Södertälje 4 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Zauralje Kurgan 2 - 2  
Barsz Kazany B - Juzsnij Ural Orszk 2 - 4  
Burany Voronyezs - Torosz Nyeftekamszk 2 - 5  
Kazzink-Torpedo - Dinamo Balasiha 1 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Cselmet Cseljabinszk 3 - 4  
Rjazany - Izssztal Izsevszk 1 - 3  
Szarjarka Karaganda - Dinamo Szentpétervár 1 - 1  
Szarov - Rubin Tyumeny 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Cedevita Zagreb 88 - 64  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Oklahoma City 126 - 126, h.u. 142 - 137  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Paris Levallois 81 - 79  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tropang Texters - Meralco Bolts (4.m.) 88 - 94  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Ulm 94 - 98  
Brose Bamberg - Tübingen 85 - 45  
Göttingen - Bayern München 63 - 94  
Oldenburg - Vechta 79 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Pistoia 87 - 67  
Sassari - Varese 78 - 72  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - GOG 29 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Füchse Berlin 29 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Guif 30 - 24  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - Boca Juniors 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - Fürth 4 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Everton Vina Del Mar 0 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Sochaux 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xanthi - Atromitosz Periszteri 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Mumbai City 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Pachuca 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver - Seattle 1 - 2  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Oklahoma City - Carolina 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ullensaker/Kisa - Kristiansund 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Pisa 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Cremonese 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Gubbio 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Cerro Porteno 1 - 6  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Pandurii 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Schaffhausen 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - GAIS 1 - 0  
Örgryte - AFC Utd. Väsby 0 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Epanyola - Nacional 0 - 1  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - M. Fu (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
A. McGill - A. Carter (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
B. Hawkins - M. Wild 4 - 3  
D. Grace - Rh. Clark 1 - 4  
D. Wells - R. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
J. Higgins - M. Holt (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
M. Selby - F. O'Brien (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
N. Robertson - G. Dott (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
R. Hull - T. Ford 1 - 4  
Y. Bingtao - R. Walden 2 - 4  
Tenisz (Mons, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ivashka - K. De Schepper 1 - 2  
J. Chardy - T. Kamke 2 - 0  
L. Lacko - J. Janowicz 0 - 2  
Tenisz (Mons-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Barrere - Y. Marti 1 - 2  
M. Authom - A. Pavic 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - K. Edmund 0 - 2  
J. Millman - R. Bautista-Agut 1 - 2  
L. Pouille - Y-H. Lu 2 - 0  
P. Cuevas - D. Ferrer 0 - 2  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Paes L - Sock J / Tomic B 1 - 2  
Bopanna R / Nestor D - Carreno Busta P / Nadal R 0 - 2  
Gong M-X / Zhang Z - Johnson S / Querrey S 2 - 1  
Lorenzi P / Pella G - Huey T / Mirnyi M 2 - 1  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - K. Siniakova 2 - 0  
A. Radwanska - E. Makarova 2 - 0  
B. Bencic - Y. Shvedova 0 - 2  
B. Strycova - L. Siegemund 2 - 1  
C. Garcia - J. Görges 2 - 1  
C. McHale - D. Gavrilova 0 - 2  
Ka. Pliskova - L. Safarova 2 - 1  
L. Chirico - D. Kasatkina 0 - 2  
M. Keys - K. Mladenovic 2 - 0  
S. Peng - V. Williams 2 - 0  
T. Bacsinszky - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 1  
T. Maria - E. Svitolina 0 - 2  
Y. Putintseva - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Vandeweghe C - Irigoyen M / Maria T 2 - 0  
King V / Niculescu M - Xu Y F / Zheng S 2 - 0  
Savchuk O / Wang Y - Babos/Shvedova 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Soeda - F. Verdasco 1 - 2  
K. Nishikori - D. Young 2 - 1  
K. Nishikori - N. Almagro    
M. Cilic - B. Paire 2 - 1  
M. Klizan - J. Sousa 1 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Daniel T / Uchiyama Y 2 - 0  
Granollers M / Matkowski - Evans D / Kyrgios N    
Címkék: eredmények, tippmix,