Tippmix eredmények - 2016. október 24-30.

2016-10-24
Tippmix eredmények - 2016. október 24-30.
2016.10.30.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - New England 25 - 41  
Carolina - Arizona 30 - 20  
Cincinnati - Washington 27 - 27  
Cleveland - NY Jets 28 - 31  
Houston - Detroit 20 - 13  
Indianapolis - Kansas City 14 - 30  
New Orleans - Seattle 25 - 20  
Tampa Bay - Oakland 24 - 24  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Cleveland (4.m.) 2 - 7  
Darts (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2016    
J. Wilson - J. Wade 7 - 10  
K. Anderson - P. Wright 5 - 10  
M. Suljovic - P. Taylor 10 - 3  
M. Suljovic - P. Wright (11 nyert leg-ig) 11 - 8  
M. van Gerwen - J. Klaasen 10 - 3  
M. van Gerwen - J. Wade (11 nyert leg-ig) 11 - 7  
M. van Gerwen - M. Suljovic (11 nyert leg-ig) 11 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Indians Espoo 3 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Växjö 7 - 10  
Dalen - Höllviken 5 - 5  
Linköping - Sirius 6 - 3  
Mullsjö - Thorengruppen 7 - 4  
Pixbo Wallenstam - Falun 10 - 7  
Warberg - Karlstad 5 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - CA Gran Canaria 4 - 2  
Palma Futsal - Murcia 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Lehigh Valley 5 - 4  
Bridgeport - Springfield 0 - 2  
Charlotte - Grand Rapids 3 - 0  
Chicago Wolves - Cleveland 4 - 2  
Chicago Wolves - Rockford 7 - 3  
Hartford - Utica 3 - 4  
Hershey - Binghamton 7 - 2  
Hershey - Lehigh Valley 3 - 2  
Manitoba - San Diego 5 - 4  
Milwaukee - Iowa 2 - 3  
Rockford - Milwaukee 3 - 7  
San Antonio - Ontario Reign 2 - 4  
Springfield - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 1  
St. John's - Rochester 2 - 5  
Syracuse - Providence 3 - 2  
Texas Stars - Ontario Reign 1 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Syracuse 6 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg 2 - Cortina 4 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Plzen 8 - 5  
Chomutov - Litvínov 2 - 4  
Liberec - Pardubice 4 - 2  
Mountfield HK - Vítkovice 2 - 1  
Olomouc - Karlovy Vary 3 - 0  
Trinec - Sparta Praha 3 - 2  
Zlín - Mladá Boleslav 1 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Epinal - Dijon 1 - 0  
Lyon - Gap 4 - 1  
Nice - Amiens 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Szibir Novoszibirszk 6 - 0  
Traktor Cseljabinszk - Metallurg Novokuznyeck 2 - 0  
Vityaz Podolszk - Dinamo Minszk 9 - 6  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrád - Újpest 2 - 3  
Brassó - Dunaújváros 1 - 4  
Csíkszereda - Fehérvári Titánok 4 - 2  
Debrecen - Diósgyőr 2 - 0  
FTC - MAC Budapest 1 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 2 - 3  
Detroit - Boston 0 - 1  
Minnesota - Dallas 4 - 0  
Montreal - Toronto 2 - 1  
New Jersey - Tampa Bay 3 - 1  
Philadelphia - Pittsburgh 4 - 5  
San Jose - Nashville 4 - 1  
St. Louis - Los Angeles 1 - 0  
Vancouver - Washington 2 - 5  
Winnipeg - Buffalo 1 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Valerenga 6 - 4  
Manglerud - Lorenskog 0 - 7  
Stjernen - Kongsvinger 4 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Crimmitschau 3 - 1  
Dresden - Bietigheim/Bissingen 3 - 7  
Freiburg - Rosenheim 5 - 5  
Kassel - Kaufbeuren 6 - 0  
Lausitzer Füchse - Heilbronn 7 - 5  
Ravensburg - Frankfurt Löwen 4 - 1  
Riessersee - Bad Nauheim 4 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Augsburg 3 - 5  
Eisbären Berlin - Schwenningen 1 - 0  
Ingolstadt - Straubing 4 - 2  
Iserlohn - Düsseldorf 3 - 1  
Krefeld - Nürnberg 3 - 3  
Köln - Mannheim 4 - 0  
München - Wolfsburg 4 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Linz 2 - 2  
Innsbruck - Graz 4 - 3  
Olimpija Ljubljana - Salzburg 2 - 10  
Südtirol Bolzano - Vienna Capitals 3 - 3  
Villach - Fehérvár 8 - 5  
Znojmo - Klagenfurt 0 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Timra 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Färjestad 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zvolen 4 - 1  
Liptovsky Mikulas - Trencin 4 - 2  
Poprad - Zilina 1 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Rjazany 1 - 3  
Ermak Angarszk - Juzsnij Ural Orszk 2 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Burany Voronyezs 4 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Cselmet Cseljabinszk 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Cedevita Zagreb 69 - 84  
Mega Leks - Skopje 87 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Cairns 83 - 98  
Sydney Kings - Brisbane 87 - 78  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Adelaide 95 - 63  
Townsville - Bendigo 62 - 74  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Jindrichuv Hradec 98 - 84  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonju KCC Egis 78 - 76  
Incheon Elephants - Wonju Dongbu 80 - 77  
Seoul Knights - Changwon Sakers 100 - 82  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Chalon sur Saone 84 - 90  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarbes - Nantes Reze 77 - 68  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Koloszosz Rodosz 75 - 67  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Eilat 83 - 74  
Maccabi Haifa - Hapoel Gilboa Galil 78 - 83  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Sendai 61 - 72  
Shiga - Ryukyu Okinawa 75 - 84  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Zhejiang Guangsha 88 - 102  
Jiangsu Tongxi - Liaoning 100 - 115  
Jilin - Jiangsu Dragons 101 - 83  
Qingdao - Tianjin 111 - 97  
Shanxi - Guandong 109 - 74  
Shenzhen - Foshan 110 - 106  
Xinjiang - Beijing Ducks 110 - 92  
Zhejiang Chouzhou - Shanghai Sharks 105 - 123  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Kutno 73 - 67  
Torun - Trefl Sopot 82 - 59  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 52 - 67  
Neptunas Klaipeda - Lietuvos Rytas 79 - 78  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Vasas 95 - 71  
Szeged - Szombathely 95 - 79  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - PINKK-Pécs 87 - 56  
PEAC-Pécs - Győr 90 - 60  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Boston 98 - 104  
Chicago - Indiana 118 - 101  
Cleveland - Orlando 105 - 99  
Denver - Portland 104 - 104, h.u. 113 - 115  
LA Clippers - Utah 88 - 75  
Milwaukee - Brooklyn 110 - 108  
New York - Memphis 111 - 104  
Sacramento - Minnesota 106 - 103  
San Antonio - New Orleans 98 - 79  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - S. Oliver Würzburg 89 - 99  
Jena - Telekom Bonn 72 - 74  
Ludwigsburg - Brose Bamberg 48 - 60  
Skyliners Frankfurt - Vechta 61 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Brescia 92 - 79  
Brindisi - Torino 87 - 79  
Capo D'Orlando - Cantu 96 - 53  
Milano - Caserta 100 - 80  
Pistoia - Varese 97 - 64  
Sassari - VL Pesaro 86 - 59  
Trento - Reggio Emilia 80 - 84  
Venezia - Cremona 81 - 73  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Dike Napoli 48 - 68  
Broni - Lucca 63 - 71  
Famila Schio - Torino 83 - 48  
Spezia - Vigarano 77 - 89  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Barcelona 75 - 78  
Manresa - Joventut Badalona 81 - 85  
Real Madrid - Zaragoza 94 - 68  
Sevilla - Obradoiro Monbus 79 - 74  
Unicaja Malaga - Baskonia Vitoria 82 - 72  
Valencia - MoraBanc Andorra 88 - 62  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Usak Sportif 86 - 73  
Banvitspor - Buyukcekmece 71 - 71, h.u. 79 - 76  
Fenerbahce Ülker - Karsiyaka 84 - 75  
Trabzonspor - Darussafaka 71 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Yakin Dogu Univ. 72 - 73  
Fenerbahce - Istanbul Univ. 76 - 64  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - CSZKA Moszkva 91 - 91, h.u. 103 - 104  
UNIKSZ Kazany - Tsmoki-Minszk 98 - 71  
Zenit Szentpétervár - VEF Riga 90 - 76  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Metz 22 - 24  
Thüringer HC - Buducnost 26 - 32  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Larvik 24 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Skanderborg 23 - 23  
Tonder - Kolding 22 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Viborg 18 - 24  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Billere - Chambery 33 - 26  
Istres - St. Raphael 22 - 23  
Limoges - Creteil 24 - 25  
Paris SG - Caen 39 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Gyöngyös 33 - 35  
Vác - Budakalász 26 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - MTK 38 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Bergischer HC 33 - 27  
Coburg - Balingen-Weilstetten 24 - 19  
DHfK Leipzig - Stuttgart 25 - 20  
Flensburg - Göppingen 27 - 21  
Magdeburg - Füchse Berlin 29 - 29  
R-N. Löwen Kronau - Wetzlar 24 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Leverkusen 30 - 27  
Oldenburg - Bad Wildungen 30 - 27  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Doncaster 2 - 0  
Chelsea - Reading 3 - 2  
Manchester City - Birmingham 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Aston Villa 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Central Cordoba 0 - 0  
Crucero del Norte - Guillermo Brown 4 - 0  
Nueva Chicago - Boca Unidos 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Colón 0 - 2  
Estudiantes LP - Racing Club 2 - 1  
Godoy Cruz - Aldosivi 3 - 1  
Lanus - Tigre 1 - 1  
Newell's - San Lorenzo 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Perth Glory 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Sumqayit 3 - 1  
Zira - Kapaz 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Tubize 2 - 0  
Lierse - Lommel 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Gent 2 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Kortrijk 0 - 1  
Oostende - Standard Liege 3 - 1  
Waasland Beveren - Anderlecht 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Levszki Szófia 1 - 1  
Cserno More Várna - Neftocsimik Burgasz 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hamburg 3 - 0  
Hoffenheim - Hertha BSC 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Heidenheim 2 - 1  
Hannover - Würzburg 3 - 1  
Karlsruhe - VfB Stuttgart 1 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Huachipato 3 - 0  
Colo Colo - San Luis de Quillota 3 - 3  
Everton Vina Del Mar - Universidad de Chile 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - AEZ Zakakiou 1 - 1  
Doxa Katokopiasz - Apollon Limasszol 0 - 1  
Ermisz Aradippou - NEA Szalamina 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Liberec 2 - 1  
Dukla Praha - Plzen 0 - 1  
Hradec Kralove - Karvina 3 - 4  
Jablonec - Slavia Praha 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Roskilde 2 - 0  
Fremad Amager - Skive 3 - 0  
Helsingor - AB Gladsaxe 2 - 1  
LFA Nyköbing - Naestved 1 - 2  
Vendsyssel - Hobro 0 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Aalborg 2 - 0  
Midtjylland - FC Köbenhavn 1 - 3  
Sönderjyske - Horsens 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Ballerup 4 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ansan 2 - 3  
Bucheon - Goyang 4 - 1  
Daegu - Daejeon Citizen 1 - 0  
Gangwon - Gyeongnam 1 - 1  
Seoul E-Land - Busan I'Park 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon City - Suwon Bluewings 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - FC Seoul 0 - 2  
Sangju Sangmu - Ulsan 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Isloch 0 - 0  
Szluck - FK Minszk 0 - 1  
Torpedo Zogyino - Slavia Mozír 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Bordeaux 0 - 0  
Nice - Nantes 4 - 1  
Rennes - Metz 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albi - Juvisy Essonne 0 - 3  
Bordeaux - Soyaux 2 - 3  
Metz - St-Etienne 0 - 3  
Paris SG - Montpellier 1 - 0  
Rodez Aveyron - Marseille 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Levadiakosz 1 - 0  
Panathinaikosz - Iraklisz 1908 2 - 0  
PAOK - AEK Athén 1 - 0  
Veria - Plataniasz 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Dordrecht 2 - 1  
F. Sittard - RKC Waalwijk 0 - 1  
FC Eindhoven - Cambuur 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - AZ Alkmaar 0 - 1  
Feyenoord - Heerenveen 2 - 2  
Utrecht - Nijmegen 1 - 1  
Zwolle - Go Ahead Eagles 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Osijek 1 - 0  
Lokomotív Zagreb - Rijeka 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Delhi 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi TA 2 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Ironi Kiryat Shmone 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Mito 2 - 2  
JEF United Chiba - Nagasaki 0 - 0  
Kitakyushu - Gifu 2 - 1  
Kyoto - Okayama 2 - 0  
Machida Zelvia - Kamatamare Sanuki 0 - 1  
Roasso Kumamoto - Sapporo 2 - 0  
Tokyo Verdi - Ehime 1 - 1  
Yamagata - Matsumoto Yamaga 0 - 1  
Yamaguchi - Yokohama FC 0 - 2  
Zweigen Kanazawa - Tokushima 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Boyaca Patriotas 2 - 1  
Dep. Tolima - Dep. Pasto 0 - 0  
Fortaleza - Independiente SF 1 - 1  
Jaguares de Cordoba - Dep. Cali 0 - 1  
Junior de Barranquilla - Envigado 2 - 1  
Once Caldas - Independiente Medellin 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Henan Jianye 3 - 1  
Changchun Yatai - Shanghai Shenhua 1 - 0  
Chongqing Lifan - Tianjin Teda 1 - 2  
Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng 4 - 0  
Hangzhou Greentown - Yanbian 2 - 2  
Liaoning Hongyun - Jiangsu 1 - 0  
Shanghai SIPG - Hebei 3 - 1  
Shijiazhuang - Guangzhou R&F 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Zaglebie Sosnowiec 2 - 0  
Wigry Suwalki - Chrobry Glogow 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Lechia Gdansk 1 - 1  
Cracovia Krakkó - Jagiellonia Bialystok 1 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Atlantas Klaipeda 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Santos Laguna 3 - 1  
Chiapas - Queretaro 1 - 2  
Chivas Guadalajara - Cruz Azul 3 - 2  
Dep. Toluca - Tijuana 0 - 1  
Monarcas Morelia - Necaxa 2 - 1  
Pachuca - Atlas 3 - 2  
Tigres - Monterrey 1 - 1  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Colorado 1 - 0  
Montreal - New York 1 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Puerto Rico - Carolina 2 - 1  
Jacksonville - Tampa Bay 3 - 2  
Minnesota - New York Cosmos 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Balmazújváros 0 - 1  
Békéscsaba - Mosonmagyaróvár 0 - 1  
Cigánd - Vác 1 - 1  
Kisvárda - Nyíregyháza 1 - 1  
Kozármisleny - Csákvár 1 - 1  
Puskás Akadémia - Dorog 0 - 0  
Sopron - Siófok 1 - 1  
Soroksár - Cegléd 2 - 0  
SZEOL - ZTE 0 - 1  
Szolnok - Szeged 2011 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Fredrikstad 3 - 1  
KFUM Oslo - Raufoss 0 - 3  
Kongsvinger - Ullensaker/Kisa 2 - 3  
Kristiansund - Sandefjord 3 - 2  
Levanger - Mjöndalen 2 - 2  
Ranheim - Asane 1 - 1  
Sandnes Ulf - Hödd 5 - 0  
Strömmen - Jerv 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Haugesund 3 - 3  
Bodö/Glimt - Viking Stavanger 0 - 2  
Molde - Stabaek 3 - 0  
Odd Grenland - Sogndal 3 - 1  
Sarpsborg - Tromsö 2 - 2  
Start - Brann Bergen 1 - 2  
Strömsgodset - Rosenborg 2 - 0  
Valerenga - Lilleström 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Arna-Björnar 1 - 3  
Kolbotn - Uraedd 3 - 1  
Röa - Trondheims-Örn 2 - 2  
Sandviken - Avaldsnes 0 - 1  
Stabaek - LSK Kvinner 2 - 2  
Valeranga - Medkila 6 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essen-Schönebeck - Sand 1 - 1  
Freiburg - Potsdam 2 - 1  
Jena - Mönchengladbach 1 - 0  
Leverkusen - Hoffenheim 0 - 1  
Wolfsburg - Frankfurt 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Genoa 3 - 0  
Crotone - Chievo 2 - 0  
Empoli - Roma 0 - 0  
Lazio - Sassuolo 2 - 1  
Milan - Pescara 1 - 0  
Sampdoria - Internazionale 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Trapani 2 - 0  
Vicenza - Perugia 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Robur Siena 5 - 2  
Arezzo - Renate 3 - 1  
Carrarese - Piacenza 1 - 0  
Como - Olbia 2 - 2  
Cremonese - Pistoiese 2 - 1  
Giana Erminio - Racing Club Roma 3 - 0  
Prato - Lupa Roma 1 - 2  
Pro Piacenza - Lucchese 0 - 0  
Viterbese - Livorno 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Fondi 1 - 1  
Catania - Paganese 2 - 1  
Juve Stabia - Cosenza 2 - 0  
Matera - Akragas 3 - 1  
Melfi - Virtus Francavilla 0 - 1  
Monopoli - Catanzaro 2 - 2  
Siracusa - Andria 1 - 1  
Taranto - Messina 1 - 1  
Vibonese - Reggina 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 0  
Himki - Szpartak Moszkva 2 1 - 0  
Kubany Krasznodar - Volgar Asztrahan 1 - 0  
Mordovija Szaranszk - Szpartak Nalcsik 1 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Dinamo Moszkva 2 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Lucs Vlagyivosztok 0 - 0  
SZKA Habarovszk - Toszno 1 - 0  
Szokol Szaratov - Baltika Kalinyingrád 1 - 0  
Tambov - NyeftehimikNyizsnyekamszk 0 - 0  
Tyumeny - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - FK Krasznodar 0 - 0  
Arszenál Tula - Ufa 0 - 2  
Ural Jekatyerinburg - Terek Groznij 1 - 4  
Zenit Szentpétervár - Tom Tomszk 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Sturm Graz 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Guarani Asuncion 1 - 3  
Nacional Asuncion - Libertad Asuncion 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Gil Vicente 0 - 0  
Covilha - Cova Piedade 1 - 0  
Leixoes - Viseu 0 - 1  
Penafiel - Varzim 2 - 1  
Portimonense - Vizela 2 - 1  
Santa Clara - Aves 0 - 2  
Uniao Madeira - Benfica B 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Marítimo 1 - 0  
Braga - Belenenses 2 - 1  
Rio Ave - Guimaraes 0 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - West Ham 2 - 0  
Southampton - Chelsea 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Steaua Bukarest 0 - 2  
Targu Mures - Gaz Metan Medias 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Mirandes 1 - 0  
Gimnastic - Mallorca 2 - 2  
Girona - Numancia 3 - 0  
Levante - Getafe 1 - 1  
Lugo - Cadiz 0 - 1  
Sevilla B - Elche 2 - 0  
UCAM Murcia - Oviedo 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Lealtad 3 - 0  
Caudal Deportivo - Boiro 1 - 1  
Pontevedra - Osasuna B 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Toledo 1 - 2  
De Los Reyes - Arenas de Getxo 1 - 4  
Mensajero - Barakaldo 1 - 1  
Navalcarnero - Sestao River 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Mallorca B 0 - 0  
Ebro - Atl. Saguntino 1 - 2  
Eldense - Cornella 4 - 4  
Lleida - Atl. Baleares 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Melilla 1 - 2  
Linares - Cordoba B 1 - 1  
Linense - El Ejido 2 - 1  
Real Jaen - Granada B 2 - 1  
Real Murcia - Cartagena 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Osasuna 1 - 1  
Betis - Espanyol 0 - 1  
Eibar - Villarreal 2 - 1  
Las Palmas - Celta Vigo 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Real Sociedad 1 - 1  
Ath. Bilbao - Atl. Madrid 1 - 2  
Betis - Levante 1 - 2  
Cajasol Trigueros - Barcelona 0 - 1  
Oiartzun - Valencia 0 - 1  
Tacuense - Tenerife 1 - 1  
Transportes Alcaine - Santa Teresa 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Winterthur 1 - 1  
Le Mont Lausanne - Schaffhausen 1 - 0  
Xamax - FC Zürich 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Luzern 2 - 3  
St. Gallen - Thun 0 - 0  
Young Boys - Vaduz 5 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Dalkurd 0 - 1  
Trelleborg - Halmstad 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Helsingborg 1 - 4  
Gefle - FF Malmö 1 - 0  
Hammarby - Norrköping 1 - 1  
Kalmar - Sundsvall 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Örebro 3 - 0  
Kvarnsveden - Kristianstad 2 - 2  
Mallbacken - Linköping 0 - 6  
Pitea - Rosengard 1 - 1  
Umea - Kopparbergs/Göteborg 0 - 0  
Vittsjö - Djurgarden 4 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - RAD Belgrád 2 - 1  
Metalac Gornji Milanovac - Spartak Subotica Zdrepcev 0 - 0  
Mladost Lucani - Cukaricki 2 - 0  
Napredak Krusevac - Borac 3 - 1  
Novi Pazar - Backa Palanka 1 - 1  
Radnicki Nis - Vojvodina 1 - 0  
Vozdovac - Javor Matis 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Podbrezova 2 - 0  
Tatran Presov - Zilina 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Maribor 0 - 0  
HIT Gorica - Rudar Velenje 1 - 3  
Kalcer Radomlje - Koper 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Samsunspor 5 - 0  
Eskisehirspor - Bandirmaspor 4 - 1  
Manisaspor - Sivasspor 0 - 1  
Sanliurfaspor - Mersin Idman Yurdu 1 - 1  
Ümraniyespor - Adana Demirspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Karabukspor 5 - 0  
Istanbul Basaksehir - Akhisar 5 - 1  
Trabzonspor - Rizespor 2 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Andorra - U19Liechtenstein 4 - 2  
U19Skócia - U19Izrael 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Dnipro 1 - 1  
Vorszkla Poltava - Olekszandria 2 - 2  
Zorya Luganszk - Zirka Kirovográd 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro - Racing Montevideo 2 - 3  
Juventud - Villa Epanyola 1 - 1  
Montevideo Wanderers - Plaza Colonia 0 - 0  
Nacional - Atl. River Plate 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Rhyl 4 - 0  
TNS - Connah's Quay 3 - 0  
Labdarúgás (Új-Zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Hawke's Bay Utd. 1 - 0  
Hamilton Wanderers - Waitakere Utd. 0 - 2  
Southern Utd. - Canterbury Utd. 1 - 3  
Team Wellington - Wellington Phoenix 2 1 - 2  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Mexikói Nagydíj) 0 - 1  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Mexikói Nagydíj) 1 - 0  
F. Alonso - J. Button (Mexikói Nagydíj) 0 - 1  
F. Nasr - M. Ericsson (Mexikói Nagydíj) 0 - 1  
J. Palmer - K. Magnussen (Mexikói Nagydíj) 1 - 0  
L. Hamilton - N. Rosberg (Mexikói Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez (Mexikói Nagydíj) 1 - 0  
P. Wehrlein - E. Ocon (Mexikói Nagydíj) 0 - 1  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Mexikói Nagydíj) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Mexikói Nagydíj) 1 - 0  
V. Bottas - F. Massa (Mexikói Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Mexikói Nagydíj    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - M. Vinales (Maláj Nagydíj) 1 - 0  
J. Lorenzo - C. Crutchlow (Maláj Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - M. Marquez (Maláj Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Malajziai Nagydíj    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol United - Sale 13 - 31  
Exeter - Bath 10 - 13  
London Wasps - Newcastle 31 - 6  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Clermont 16 - 40  
Castres - Bordeaux 33 - 27  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Novara 3 - 1  
Busto Arsizio - Montichiari 3 - 0  
Club Italia - Bisonte Firenze 2 - 3  
Südtirol Bolzano - Casalmaggiore 2 - 3  
Vero Volley Monza - Conegliano 0 - 3  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - M. Selby (10 nyert frame-ig) 1 - 10  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cilic - K. Nishikori 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindstedt R / Venus M - Granollers M / Sock J 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - J-W. Tsonga 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Martin F - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Tenisz (Lima, Peru)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Andreozzi - C. Garin 1 - 2  
Tenisz (Párizs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - J. Benneteau 0 - 2  
J-L. Struff - R. Albot 2 - 0  
L. Rosol - A. Seppi 0 - 2  
M. Jaziri - D. Lajovic 0 - 2  
P-H. Herbert - R. Harrison    
R. Haase - N. Basilashvili 2 - 0  
Tenisz (Szingapúr, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - D. Cibulkova 0 - 2  
Tenisz (Szingapúr, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-S./Safarova - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Tollaslabda (French Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Shi - Hyu.I. Lee 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - Bi.Ji. He 0 - 2  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - FTC 7 - 10  
Posk Split - BVSC 11 - 13  

 

2016.10.29.
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hokkaido Nippon (6.m.) 4 - 10  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Cleveland (3.m.) 0 - 1  
Darts (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Klaasen - S. Bunting 10 - 4  
J. Wade - G. Anderson 6 - 0  
J. Wade - M. Hopp 10 - 3  
J. Wilson - M. King 10 - 9  
K. Anderson - J. Richardson 10 - 4  
M. Suljovic - I. White 10 - 9  
M. van Gerwen - G. Price 10 - 2  
P. Taylor - J. Cullen 10 - 3  
P. Wright - C. Reyes 10 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M-Team - Happee Jyväskylä 1 - 13  
OLS Oulu - Salba 2 - 3  
SPV Seinäjoki - Viikingit Helsinki 7 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Helsingborg 6 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Acqua & Sapone 5 - 4  
Napoli - Dosson 4 - 3  
Pescara - Rieti 4 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Jumilla 14 - 0  
Peniscola - Cartagena 5 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Toronto Marlies 3 - 3  
Albany - Toronto Marlies 0 - 3  
Binghamton - Syracuse 3 - 4  
Charlotte - Grand Rapids 4 - 2  
Cleveland - San Antonio 1 - 4  
Hartford - Lehigh Valley 1 - 5  
Iowa - Milwaukee 6 - 1  
Manitoba - San Diego 2 - 2  
Rockford - Chicago Wolves 3 - 2  
San Jose Barracuda - Bakersfield 4 - 0  
San Jose Barracuda - Bakersfield 3 - 3  
Springfield - Bridgeport 1 - 5  
St. John's - Rochester 5 - 3  
Texas Stars - Ontario Reign 5 - 4  
Tucson - Stockton 6 - 5  
Utica - Providence 2 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Gherdeina/Gröden 6 - 4  
Fassa - Lustenau 2 - 5  
Feldkirch - Asiago 2 - 3  
Neumarkt Riwega - Zell am See 4 - 0  
Salzburg 2 - Renon/Ritten 1 - 4  
Val Pusteria - Jesenice 2 - 2  
Vipiteno/Sterzing - Klagenfurt 2 8 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Motor Ceske Budejovice 5 - 3  
Kadan - Benatky nad Jizerou 4 - 2  
Most - Havirov 2 - 1  
Slavia Trebic - Kladno 3 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Prostejov 3 - 2  
Zubr Prerov - Litomerice 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SönderjyskE - Odense 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - JYP-Akatemia 6 - 4  
IPK - Kokkolan Hermes 1 - 2  
Kiekko-Vantaa - Jokipojat 1 - 4  
Roki - Leki 5 - 2  
SaPKo - Kajaanin Hokki 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Vaasan Sport 2 - 2  
Kalpa - Lukko 4 - 2  
Kärpät - JYP 1 - 3  
Lahti Pelicans - Ilves 3 - 1  
Tappara - HIFK 1 - 0  
Turku PS - SaiPa 2 - 2  
Ässät - Kookoo 0 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Red Star Kunlun 3 - 1  
Barsz Kazany - Avtomobil. Jekatyerinburg 5 - 0  
Lada Toljatti - Barisz Asztana 2 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Jokerit 4 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Slovan Bratislava 1 - 3  
Szpartak Moszkva - Szocsi 2 - 5  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Fehérvári Titánok 7 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Columbus 0 - 4  
Buffalo - Florida 3 - 0  
Calgary - Ottawa 5 - 2  
Carolina - NY Rangers 3 - 2  
Colorado - Winnipeg 0 - 1  
New Jersey - Chicago 2 - 2  
Vancouver - Edmonton 0 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Frisk/Asker 3 - 2  
Stavanger - Storhamar 1 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Zug 2 1 - 0  
GCK Lions - Visp 1 - 2  
Langenthal - Biasca Ticino 4 - 4  
Rapperswil - Olten 2 - 1  
Thurgau - Red Ice Martigny 3 - 3  
Winterthur - Ajoie 2 - 12  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Biel 3 - 1  
Davos - Fribourg 4 - 2  
Kloten - Zürich Lions 2 - 2  
Servette - Lugano 5 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Tingsryd 1 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Skelleftea 4 - 2  
Färjestad - Leksand 5 - 3  
HV 71 - Brynäs 4 - 2  
Lulea - Linköping 3 - 5  
Malmö - Karlskrona 1 - 3  
Växjö - Örebro 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 2 - 2  
Tver - Molot Perm 3 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - FMP 87 - 68  
Partizan Belgrád - Buducnost 61 - 64  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Adelaide 119 - 93  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Decin 81 - 72  
Pardubice - USK Praha 82 - 72  
Prostejov - Opava 85 - 93  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Seoul Thunders 93 - 90  
Changwon Sakers - Ulsan Mobis Phoebus 85 - 74  
Seoul Knights - Goyang 83 - 88  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Le Portel 75 - 64  
Limoges - Nanterre 70 - 64  
Monaco - Gravelines 79 - 71  
Pau Orthez - Orleans 95 - 91  
Strasbourg - Antibes 85 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Landes 54 - 65  
Flammes Carolo Ardennes - Villeneuve d'Ascq Lille 73 - 64  
Lattes Montpellier - Cavigal Nice 52 - 47  
Mondeville - Lyon 62 - 61  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koroivosz Amaliadasz - Doxa Lefkadasz 74 - 71  
PAOK - Apollon Patra 84 - 83  
Promitheasz Patra - Arisz 79 - 89  
Rethymno - Lavriou 88 - 79  
Trikala - AEK Athén 59 - 78  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Ironi Naharia 75 - 67  
Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Rishon 82 - 78  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tochigi 61 - 68  
Albirex Niigata - Toyama 94 - 73  
Chiba - Tokyo Alvark 84 - 87  
Kawasaki Brave Thunders - Toyohashi Neophoenix 84 - 66  
Nagoya Dolphins - Mikawa Kariya 64 - 75  
Osaka - Kyoto 75 - 59  
Tokyo Sunrockers - Yokohama 65 - 80  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sichuan - Beijing Dragons 110 - 89  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Krosno 65 - 61  
Ostrow Wielkopolski - Starogard Gdanski 65 - 68  
Rosa Radom - Tarnobrzeg 68 - 64  
Zielona Gora - Szczecin 87 - 81  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Lietkabelis 66 - 101  
Vytautas Prienai - Juventus Utena 89 - 84  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Alba Fehérvár 67 - 71  
Kaposvár - Atomerőmű 78 - 72  
Körmend - ZTE 94 - 76  
MAFC - Szolnok 82 - 73  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - ZTE 89 - 58  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Indiana 103 - 94  
Dallas - Houston 98 - 106  
Detroit - Orlando 108 - 82  
Miami - Charlotte 91 - 97  
New Orleans - Golden State 114 - 122  
Oklahoma City - Phoenix 102 - 102, h.u. 113 - 110  
Philadelphia - Atlanta 72 - 104  
Toronto - Cleveland 91 - 94  
Utah - LA Lakers 96 - 89  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Tübingen 82 - 70  
Giessen - Ulm 75 - 79  
Göttingen - Bremerhaven 76 - 66  
Oldenburg - Braunschweig 79 - 59  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UR Venezia - Umbertide 63 - 43  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Iberostar Tenerife 81 - 91  
Murcia - Gran Canaria 57 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Vasco Gipuzkoa 64 - 60  
CREF Madrid - Girona 64 - 72  
Gernika Bizkaia - Campus Promete 54 - 49  
Gran Canaria - Cadi La Seu d'Urgell 52 - 76  
Zamarat - Bembibre 55 - 53  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Yesilgiresun 77 - 59  
TED Ankara Kolejliler - Istanbul BB 75 - 96  
Tofas Bursa - Balikesirspor 91 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Canik 72 - 55  
AGÜ Kayserispor - Besiktas 66 - 56  
Galatasaray - Mersin BB 92 - 59  
Mersin Dogus H. - Girne Univ. 76 - 72  
Osmaniye - Adana Botas 63 - 63, h.u. 70 - 65  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Lok.Kubany Krasznodar 66 - 93  
Parma Permszkij Kraj - Jenyiszej Krasznojarszk 79 - 81  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Vardar SCBT 26 - 31  
FTC - Leipzig 26 - 22  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Midtjylland 26 - 20  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - Sävehof 32 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Sönderjyske 23 - 22  
Mors - Midtjylland 17 - 24  
Skjern - Silkeborg 27 - 28  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivry - Dunkerque 25 - 30  
Montpellier - Chartres Metropole 32 - 28  
Pontault Combault - Toulouse 27 - 35  
Tremblay - Nantes 31 - 35  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Cegléd 23 - 16  
Csurgó - Balmazújváros 28 - 21  
Orosháza - Komló 24 - 26  
Szeged - Veszprém 26 - 23  
Tatabánya - Eger 26 - 19  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Kisvárda 35 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Kiel 26 - 33  
Gummersbach - Lemgo 31 - 28  
Melsungen - Minden 30 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Buxtehude 26 - 31  
Metzingen - Dortmund 24 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Gorenje Velenje 26 - 24  
RK Zagreb - Izvidac Ljubuski 34 - 29  
Tatran Presov - Vardar Pro Skopje 29 - 35  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Quabit Guadalajara 28 - 22  
AX Puente Genil - Anaitasuna 29 - 30  
Bidasoa Irun - Granollers 28 - 27  
Morrazo Cangas - Benidorm 30 - 21  
Naturhouse La Rioja - Valladolid 33 - 20  
Puerto Sagunto - Huesca 29 - 27  
Sinfin - Barcelona 22 - 27  
Villa de Aranda - Ciudad Encantada 29 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Redbergslids 35 - 27  
Hammarby - Aranäs 26 - 26  
Lugi - Alingsas 28 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Skara 20 - 23  
Hellton - Vasterasirsta 25 - 36  
Skuru - Eslöv 31 - 25  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunderland - Notts County 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Port Vale 3 - 1  
Bristol Rovers - Peterborough 1 - 2  
Charlton - Chesterfield 1 - 0  
Fleetwood - Gillingham 2 - 1  
Northampton - Bury 3 - 2  
Oxford Utd. - Millwall 1 - 2  
Rochdale - Oldham 1 - 0  
Scunthorpe - Swindon 4 - 1  
Sheffield Utd. - Milton Keynes Dons 2 - 1  
Southend - Shrewsbury 1 - 1  
Walsall - Coventry 1 - 1  
Wimbledon - Bradford 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Newport 1 - 3  
Barnet - Hartlepool 3 - 2  
Cambridge Utd. - Portsmouth 0 - 1  
Carlisle - Crawley 3 - 1  
Cheltenham - Blackpool 2 - 2  
Doncaster - Wycombe 2 - 2  
Leyton - Crewe 0 - 2  
Mansfield - Stevenage 1 - 2  
Morecambe - Exeter 0 - 3  
Notts County - Luton 0 - 0  
Plymouth - Colchester 2 - 1  
Yeovil - Grimsby 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Bristol City 2 - 2  
Blackburn - Wolverhampton 1 - 1  
Brighton - Norwich 5 - 0  
Cardiff - Wigan 0 - 1  
Derby County - Sheffield Wed. 2 - 0  
Fulham - Huddersfield 5 - 0  
Ipswich - Rotherham 2 - 2  
Leeds - Burton 2 - 0  
Preston - Newcastle 1 - 2  
Reading - Nottingham 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Guiseley 1 - 0  
Barrow - Eastleigh 4 - 0  
Boreham - Woking 2 - 1  
Braintree - Solihull Moors 0 - 1  
Chester - Lincoln 2 - 5  
Dover - Tranmere 1 - 4  
Forest Green - Dag & Red 1 - 1  
Gateshead - Wrexham 2 - 2  
Maidstone Utd. - Macclesfield 2 - 1  
North Ferriby Utd. - Bromley 1 - 2  
Torquay - Southport 1 - 2  
York - Sutton Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Santamarina Tandil 3 - 1  
Chacarita Juniors - Ferro Carril Oeste 1 - 0  
Douglas Haig - Atl. Parana 1 - 0  
Estudiantes San Luis - Brown de Adrogue 2 - 1  
Gimnasia Jujuy - Independiente de Mendoza 1 - 1  
Instituto Cordoba - Club Almagro 1 - 0  
Juventud Un. Gualeguaychu - Dep. Flandria 0 - 0  
San Martin de Tucuman - Atl. All Boys 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Quilmes 0 - 0  
Boca Juniors - Atl. Temperley 4 - 0  
Huracan - Rosario Central 1 - 1  
Independiente - Gimnasia LP 0 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Atl. Tucuman 2 - 1  
Patronato Parana - Banfield 2 - 0  
Vélez Sarsfield - Talleres Cordoba 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Sydney FC 0 - 2  
Western Sydney - Central Coast Mariners 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Qarabag Baku 0 - 1  
Gabala - Neftcsi Baku 4 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - OH Leuven 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Lokeren 2 - 2  
Genk - Westerlo 2 - 1  
St. Truiden - Charleroi 2 - 2  
Zulte Waregem - FC Bruges 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Montana 2 - 1  
CSZKA Szófia - Lokomotív Plovdiv 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Ceara 3 - 1  
Joinville - Brasil de Pelotas 1 - 1  
Nautico - Atlético GO 2 - 1  
Parana - Bragantino 4 - 1  
Paysandu - Sampaio Correa 2 - 1  
Tupi MG - Vila Nova 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Flamengo 2 - 2  
Atlético PR - Cruzeiro 1 - 0  
Botafogo - Coritiba 0 - 0  
Corinthians - Chapecoense 1 - 1  
Figueirense - Gremio 0 - 0  
Internacional - Santa Cruz PE 1 - 1  
Santos - Palmeiras 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Bayern München 1 - 3  
Bremen - Freiburg 1 - 3  
Darmstadt - RB Leipzig 0 - 2  
Dortmund - Schalke 0 - 0  
Mainz - Ingolstadt 2 - 0  
Wolfsburg - Leverkusen 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Kaiserslautern 0 - 1  
Union Berlin - Düsseldorf 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Bremen Amatőr 1 - 1  
Erfurt - Wehen 1 - 0  
FSV Frankfurt - Paderborn 3 - 0  
Hallescher FC - Osnabrück 1 - 0  
Lotte - Fortuna Köln 0 - 1  
Münster - Holstein Kiel 1 - 1  
Regensburg - Magdeburg 1 - 1  
Rostock - Mainz Amatőr 1 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Duisburg 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Union Espanola 0 - 2  
Dep. Iquique - Santiago Wanderers 3 - 0  
Universidad Catolica - Audax Italiano 4 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - APOEL Nicosia 1 - 1  
Ethnikosz Ahnasz - Karmiotissza Polemidion 4 - 2  
Omonia Nicosia - Arisz Limasszol 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Olomouc 1 - 1  
Opava - Trinec 4 - 0  
Pardubice - Ceske Budejovice 0 - 0  
Prostejov - MAS Taborsko 2 - 3  
Vlasim - Zizkov 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Jihlava 1 - 1  
Mladá Boleslav - Zlín 1 - 2  
Slovacko - Teplice 1 - 1  
Sparta Praha - Pribram 4 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Randers 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Skovbakken 5 - 0  
Odense - Kolding 1 - 2  
Vejle - Varde 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Seongnam 0 - 0  
Incheon - Pohang 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Jeonbuk 0 - 5  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Belsina Bobrujszk 3 - 1  
Granit Mikasevicsi - Vityebszk 0 - 3  
Naftan - Dinamo Breszt 1 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Turku PS 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Niort 0 - 4  
Clermont - Amiens 1 - 0  
Sochaux - Strasbourg 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Chateauroux 0 - 1  
Dunkerque - Chambly 0 - 0  
Paris FC - Pau 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Dijon 0 - 0  
Guingamp - Angers 1 - 0  
Lorient - Montpellier 2 - 2  
Nancy - Caen 2 - 0  
St-Etienne - Monaco 1 - 1  
Toulouse - Lyon 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Olympiakosz 0 - 1  
Larissza - Panioniosz 2 - 0  
Xanthi - Kassziopi Kerkyra 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Excelsior 1 - 0  
Heracles - Sparta Rotterdam 2 - 2  
Vitesse - PSV 0 - 2  
Willem II - Groningen 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Slaven Belupo - Istra 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Kerala 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Haifa 2 - 1  
Hapoel Raanana - Ashdod 0 - 0  
Hapoel TA - Hapoel Kfar Saba 1 - 1  
Maccabi Haifa - Hapoel Ashkelon 5 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thespakusatsu Gunma - Shimizu SP 0 - 4  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Vegalta Sendai 1 - 0  
Gamba Osaka - Albirex Niigata 3 - 1  
Jubilo Iwata - Urawa RD 0 - 1  
Kashima A. - Kawasaki Frontale 0 - 1  
Kashiwa R. - Omiya Ardija 1 - 2  
Sagan Tosu - Yokohama FM 2 - 2  
Sanfrecce Hiroshima - Avispa Fukuoka 4 - 1  
Shonan Bellmare - Kofu 1 - 0  
Vissel Kobe - Nagoya GE 3 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharrafa - Al-Sadd 3 - 3  
Al-Khuraitiat - Al-Rayyan 1 - 3  
Al-Muaidar - Al-Wakra 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Tobol Kostanay 3 - 0  
Taraz - Sahtar Karagandy 2 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - Akzhaiyk Ural 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - FC Asztana 0 - 0  
Kairat Almaty - Okzhetpes Kokshetau 5 - 0  
Ordabasy Shymkent - Aktobe 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Cortulua 3 - 1  
Boyaca Chico - Atl. Huila 2 - 0  
Rionegro Aguilas - Alianza Petrolera 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Chojniczanka Chojnice 0 - 1  
GKS Tychy - Miedz Legnica 0 - 2  
Gornik Zabrze - Znicz Pruszkow 0 - 1  
Kluczbork - GKS Katowice 0 - 2  
Olimpia Grudziadz - Olsztyn 0 - 0  
Pogon Siedlce - Wisla Pulawy 2 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Slask Wroclaw 0 - 3  
Lech Poznan - Wisla Plock 2 - 0  
Pogon Szczecin - Ruch Chorzow 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Jelgava 0 - 1  
Liepajas Metalurgs - Riga FC 2 - 2  
Metta/Lu - Ventspils 2 - 1  
Rigas FS - Spartaks Jurmala 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Lietava Jonava 3 - 1  
Trakai - Suduva Marijampole 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - UNAM Pumas 1 - 4  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Miami - Edmonton 1 - 0  
Ottawa - Fort Lauderdale 0 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - FTC 2 - 3  
Gyirmót - Debrecen 1 - 2  
Honvéd - Haladás 2 - 1  
Mezőkövesd - MTK 1 - 0  
Paks - Újpest 1 - 1  
Vasas - Videoton 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Duisburg 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Fiorentina 0 - 1  
Juventus - Napoli 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Vercelli 2 - 0  
Benevento - Spezia 1 - 0  
Carpi - Ascoli 0 - 2  
Cittadella - Latina 2 - 1  
Entella - Brescia 4 - 0  
Frosinone - Cesena 2 - 1  
Salernitana - Pisa 0 - 0  
Ternana - Novara 4 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Parma 0 - 1  
Forli - Santarcangelo 1 - 1  
Gubbio - Teramo 1 - 5  
Mantova - Reggiana 2 - 3  
Padova - Modena 1 - 0  
Pordenone - Ancona 0 - 0  
Sambenedettese - Feralpisalo 1 - 0  
Venezia - Bassano 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Rosztov 1 - 0  
Szpartak Moszkva - CSZKA Moszkva 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Rapid Wien 1 - 2  
Salzburg - Ried 1 - 0  
St. Pölten - Altach 0 - 1  
Wolfsberg - Mattersburg 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Olimpia Asuncion 1 - 0  
River Plate Asuncion - Rubio 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freamunde - Braga B 0 - 0  
Guimaraes B - Famalicao 1 - 0  
Olhanense - Sporting CP B 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Estoril 0 - 0  
Setúbal - Porto 0 - 0  
Tondela - Moreirense 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Liverpool 2 - 4  
Manchester Utd. - Burnley 0 - 0  
Middlesbrough - Bournemouth 2 - 0  
Sunderland - Arsenal 1 - 4  
Tottenham - Leicester 1 - 1  
Watford - Hull City 1 - 0  
West Bromwich - Manchester City 0 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Astra Giurgiu 2 - 2  
Universitatea Craiova - Pandurii 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Celtic 0 - 1  
Hamilton - Dundee 0 - 1  
Inverness CT - Hearts 3 - 3  
Motherwell - Ross County 4 - 1  
Rangers - Kilmarnock 3 - 0  
St. Johnstone - Partick Thistle 1 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Stirling - Annan 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Albion Rovers 0 - 0  
Brechin - Livingston 0 - 3  
East Fife - Airdrieonians 0 - 1  
Peterhead - Stranraer 2 - 0  
Queens Park - Stenhousemuir 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Arbroath 1 - 1  
Clyde - Stirling 1 - 1  
Elgin - Cowdenbeath 3 - 1  
Forfar - Edinburgh City 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Dunfermline 2 - 2  
Dundee Utd. - Falkirk 1 - 0  
Greenock Morton - Ayr Utd. 2 - 1  
Hibernian - St. Mirren 2 - 0  
Raith Rovers - Queen of South 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Valladolid 1 - 1  
Huesca - Reus 2 - 1  
Tenerife - Rayo Vallecano 3 - 2  
Zaragoza - Almería 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Tudelano 3 - 0  
Ferrol - Valladolid B 1 - 2  
Guijuelo - Coruxo 2 - 2  
Izarra - Arandina 1 - 1  
Palencia Balompie - Ponferradina 0 - 2  
R. Santander - Cultural Leonesa 1 - 1  
Union Mutilvera - Somozas 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - UD Logrones 1 - 0  
Gernika - Majadahonda 0 - 1  
Leioa - Fuenlabrada 0 - 0  
Real Madrid B - Ath. Bilbao B 1 - 0  
Real Sociedad B - Zamudio 5 - 0  
Real Union Irun - Socuellamos 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Hercules 2 - 2  
L'Hospitalet - Alcoyano 2 - 1  
Levante B - Sabadell 0 - 0  
Prat - Villarreal B 0 - 0  
UE Llagostera - Barcelona B 0 - 2  
Valencia B - Gava 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jumilla - La Roda 1 - 0  
Marbella - San Fernando 2 - 3  
Rec. Huelva - Mancha Real 3 - 0  
UD Extremadura - La Hoya Lorca 0 - 3  
Villanovense - Merida 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Real Madrid 1 - 4  
Atl. Madrid - Malaga 4 - 2  
Barcelona - Granada 1 - 0  
Sp. Gijón - Sevilla 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Rayo Vallecano 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Wohlen 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Basel 0 - 2  
Sion - Lugano 5 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Utd. Väsby - Atvidaberg 3 - 0  
Degerfors - Syrianska 3 - 3  
Varberg - Ljungskile 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Khaleej 4 - 1  
Al-Faisaly - Al-Nassr 1 - 2  
Al-Shabab (KSA) - Al-Fateh 2 - 0  
Al-Wehda - Al-Baten 5 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnik Surdulica - Partizan Belgrád 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Dunajska Streda 1 - 2  
Trencin - Zlate Moravce 2 - 0  
Trnava - Ruzomberok 0 - 1  
Zemplin Michalovce - Senica 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Krsko Posavlje 0 - 3  
Olimpija Ljubljana - Domzale 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Gaziantep Bld. Spor 2 - 1  
Elazigspor - Yeni Malatyaspor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Galatasaray 0 - 1  
Bursaspor - Konyaspor 2 - 0  
Gaziantepspor - Osmanlispor 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Kárpáti Lviv 4 - 1  
Olimpik Doneck - Volyn Lutszk 2 - 1  
Sahtar Doneck - Csernomorec Odessza 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Danubio 1 - 2  
Fenix Montevideo - Liverpool Montevideo 1 - 0  
Rampla Juniors - Defensor 0 - 1  
Sud América - Penarol 1 - 4  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Airbus 3 - 1  
Carmarthen - Bala Town 2 - 3  
Newtown - Llandudno FC 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Ballinamallard Utd. 4 - 0  
Carrick - Glentoran 1 - 2  
Cliftonville - Glenavon 3 - 0  
Linfield - Crusaders 0 - 0  
Portadown - Ards 3 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Sillamae Kalev 3 - 3  
Jalgpallikool Tammeka - Nomme Kalju 0 - 1  
Parnu Linnameeskond - Trans Narva 1 - 7  
Rakvere Tarvas - Levadia Tallinn 0 - 1  
Labdarúgás (Új-Zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Tasman Utd. 4 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequins - Worcester 36 - 14  
Saracens - Leicester 24 - 10  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Racing-Metro 3 - 16  
Montpellier - La Rochelle 12 - 11  
Section Paloise - Toulouse 20 - 24  
Stade de France - Lyon 25 - 19  
Rögbi (Mitre 10 Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - Tasman 43 - 27  
Rögbi (Négy Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Új-Zéland 16 - 17  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Connacht 24 - 13  
Ospreys - Newport Dragons 35 - 17  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Padova 3 - 2  
Molfetta - Ravenna 1 - 3  
Piacenza - Revivre Milano 3 - 2  
Trentino - Perugia 3 - 1  
Vero Monza - Latina 3 - 0  
Verona - Argos Sora 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scandicci - LJ Modena 3 - 1  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Bingham - M. Selby (9 nyert frame-ig) 3 - 9  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishikori - G. Müller 2 - 1  
M. Zverev - M. Cilic 1 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Sock J - Mahut/Roger-Vasselin 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Lindstedt R / Venus M 1 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - D. Ferrer    
J-W. Tsonga - I. Karlovic 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Bryan B / Bryan M 2 - 1  
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Leshem ED - Arvidsson I / Brunstrom J    
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Doumbia - P. Gunneswaran 2 - 1  
Tenisz (Párizs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - D. Dzumhur 2 - 0  
D. Evans - L. Rosol    
J. Benneteau - Y. Sugita 2 - 1  
M. Jaziri - Q. Halys 2 - 1  
M. Youzhny - P-H. Herbert 1 - 2  
N. Basilashvili - I. Cervantes-Huegun 2 - 1  
R. Albot - A. Pavlasek 2 - 0  
R. Berankis - A. Seppi 0 - 2  
R. Haase - T. Lamasine 2 - 0  
R. Harrison - T.H. Fritz 2 - 1  
V. Millot - D. Lajovic 1 - 2  
Tenisz (Szingapúr, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - A. Radwanska 2 - 0  
S. Kuznetsova - D. Cibulkova 1 - 2  
Tenisz (Szingapúr, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - Mattek-S./Safarova 0 - 2  
Makarova E / Vesnina E - Hingis M / Mirza S 2 - 1  
Tollaslabda (French Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.H. Hsu - Y. Shi 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - Hyu.I. Lee 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - Sun Yu 2 - 0  
Ji H. Sung - Bi.Ji. He 0 - 2  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Terrassa 7 - 4  
Mladost Zagreb - BVSC 6 - 10  
Pays d'Aix Natation - FTC 10 - 16  
Posk Split - Posillipo Napoli 7 - 13  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Vasas 11 - 11  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Brescia 7 - 14  
Lazio - Ortigia 6 - 9  
SM Verona - Roma 15 - 5  
Torino - Savona 4 - 7  
Trieste - Quinto 11 - 7

 

2016.10.28.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tennessee - Jacksonville 36 - 22  
Darts (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - P. Taylor 3 - 6  
C. Dobey - J. Cullen 2 - 6  
C. Reyes - R. Thornton 6 - 4  
D. Chisnall - K. Anderson 3 - 6  
D. Gurney - G. Price 4 - 6  
I. White - T. Jenkins 6 - 2  
J. Caven - J. Richardson 3 - 6  
J. Klaasen - S. West 6 - 3  
K. Huybrechts - J. Wilson 3 - 6  
M. Hopp - B. van de Pas 6 - 4  
M. King - D. Petersen 6 - 4  
M. Smith - S. Bunting 5 - 6  
M. Suljovic - J. Wattimena 6 - 1  
M. van Gerwen - S. Whitlock 6 - 5  
P. Wright - J. Pipe 6 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Happee Jyväskylä 4 - 6  
Koovee Tampere - SPV Seinäjoki 1 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cioli Cogianco - Kaos Futsal 2 - 3  
Group Imola - Isola 6 - 4  
Latina - Lazio 6 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Zaragoza 5 - 2  
Levante - Santa Coloma 2 - 7  
Magna Navarra - Burela 5 - 2  
Santiago Futsal - Ribera Navarra 2 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - San Antonio 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Mountfield HK 0 - 2  
Mladá Boleslav - Brno 2 - 4  
Pardubice - Olomouc 2 - 1  
Plzen - Chomutov 2 - 1  
Trinec - Litvínov 2 - 2  
Vítkovice - Zlín 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aalborg 2 - 6  
Herlev Eagles - Frederikshavn 1 - 4  
Herning - SönderjyskE 2 - 2  
Rungsted - Gentofte 4 - 2  
Rödovre - Odense 2 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Jokipojat 2 - 4  
Heinolan Peliitat - Kiekko-Vantaa 2 - 2  
Kajaanin Hokki - Leki 5 - 2  
Keupa - IPK 1 - 4  
Kokkolan Hermes - Tuto 2 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - SaiPa 2 - 1  
JYP - Jukurit 3 - 1  
Lukko - Turku PS 2 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Angers 4 - 0  
Gap - Epinal 7 - 3  
Lyon - Chamonix-Morzine 1 - 4  
Nice - Dijon 3 - 4  
Rouen - Grenoble 2 - 3  
Strasbourg - Amiens 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Jokerit 3 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Szibir Novoszibirszk 3 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Metallurg Novokuznyeck 4 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Avangard Omszk 3 - 1  
Vityaz Podolszk - Dinamo Riga 3 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrád - MAC Budapest 3 - 4  
Diósgyőr - FTC 2 - 2  
Galati - Dunaújváros 3 - 3  
Újpest - Debrecen 3 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Minnesota 0 - 4  
Los Angeles - Nashville 2 - 2  
Montreal - Tampa Bay 3 - 1  
Philadelphia - Arizona 4 - 5  
Pittsburgh - NY Islanders 4 - 2  
San Jose - Columbus 3 - 1  
St. Louis - Detroit 1 - 1  
Toronto - Florida 3 - 2  
Winnipeg - Dallas 4 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bayreuth 3 - 3  
Bietigheim/Bissingen - Lausitzer Füchse 3 - 1  
Crimmitschau - Kassel 1 - 2  
Frankfurt Löwen - Freiburg 4 - 2  
Heilbronn - Riessersee 0 - 3  
Kaufbeuren - Dresden 0 - 3  
Rosenheim - Ravensburg 6 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - München 1 - 3  
Düsseldorf - Bremerhaven 5 - 4  
Mannheim - Krefeld 4 - 1  
Nürnberg - Iserlohn 3 - 0  
Schwenningen - Köln 0 - 4  
Straubing - Eisbären Berlin 5 - 2  
Wolfsburg - Ingolstadt 4 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Innsbruck 5 - 1  
Fehérvár - Klagenfurt 2 - 1  
Linz - Südtirol Bolzano 4 - 3  
Vienna Capitals - Graz 5 - 2  
Villach - Olimpija Ljubljana 5 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Rapperswil 1 - 2  
Biasca Ticino - Chaux-de-Fonds 2 - 2  
Olten - GCK Lions 5 - 2  
Red Ice Martigny - Langenthal 2 - 1  
Visp - Thurgau 3 - 0  
Zug 2 - Winterthur 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Kloten 1 - 6  
Biel - Zug 3 - 2  
Lausanne - Bern 1 - 4  
Lugano - Davos 2 - 5  
Zürich Lions - Langnau Tigers 3 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Oskarshamn 5 - 3  
Karlskoga - Mora 5 - 2  
Pantern Malmö - MODO 7 - 4  
Timra - Almtuna 3 - 2  
Västervik - AIK 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Zamky - Liptovsky Mikulas 7 - 0  
Trencin - B. Bystrica 2 - 2  
Zilina - Kosice 3 - 3  
Zvolen - Poprad 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Burany Voronyezs 4 - 3  
Ermak Angarszk - Rubin Tyumeny 7 - 2  
Kazzink-Torpedo - Juzsnij Ural Orszk 3 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Rjazany 3 - 0  
Szarjarka Karaganda - Cselmet Cseljabinszk 3 - 0  
SZKA-Neva - Dizel Penza 3 - 4  
Szokol Krasznojarszk - Zauralje Kurgan 0 - 1  
Zvezda Csehov - Krisztall Szaratov 0 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Zadar 80 - 79  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Perth 81 - 76  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Melbourne Boomers 64 - 55  
Dandenong - Bendigo 85 - 94  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Incheon Elephants 87 - 86  
Jeonju KCC Egis - Wonju Dongbu 84 - 94  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Brose Bamberg 78 - 74  
Galatasaray - Fenerbahce Ülker 87 - 103  
Panathinaikosz - Crvena zvezda 70 - 59  
Zalgiris Kaunas - Maccabi TA 74 - 87  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeres-Toulon - Le Mans 76 - 60  
Paris Levallois - Reims 88 - 78  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Toyohashi Neophoenix 81 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Czarni Slupsk 63 - 66  
Turow Zgorzelec - Dabrowa Gornicza 94 - 70  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 114 - 99  
Chicago - Boston 105 - 99  
Portland - LA Clippers 106 - 114  
Sacramento - San Antonio 94 - 102  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Alba Berlin 98 - 96  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martino di Lupari - Ragusa 67 - 61  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Zaragoza 82 - 59  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Győr 24 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Randers 36 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Randers 25 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosonmagyaróvár - Debrecen 25 - 24  
Vác - Dunaújváros 26 - 23  
Vác - Dunaújváros 26 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Ystad IF 32 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
QPR - Brentford 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Union SF 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Adelaide Utd 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Roeselare 0 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Ludogorec Razgrad 3 - 5  
Gorna Orjahovica - Slavia Szófia 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Londrina 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Vitória 2 - 2  
Sport Recife - Ponte Preta 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - E. Frankfurt 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Erzgebirge Aue 6 - 2  
Bielefeld - Sandhausen 1 - 0  
Dynamo Dresden - Braunschweig 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Zwickau 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - San Lorenzo 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Varnsdorf 2 - 0  
Znojmo - Sokolov 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Viborg 4 - 3  
Silkeborg - OB Odense 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Al-Ahli (UAE) 0 - 0  
Al-Wahda - Al Nasr (UAE) 5 - 1  
Dibba Al-Fujairah - Al-Ain 2 - 2  
Hatta - Emirates Ras al-Khaimah 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krumkacsi - BATE Boriszov 0 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Laval 1 - 3  
Bourg-Peronnas - Ajaccio GFC 1 - 0  
Orleans - Troyes 1 - 1  
Red Star 93 - Tours 3 - 1  
Reims - Le Havre 1 - 0  
Valenciennes - Nimes 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Les Herbiers 2 - 2  
Belfort - Concarneau 0 - 1  
CA Bastia - Boulogne 1 - 1  
Creteil - Quevilly Rouen 1 - 1  
Marseille Consolat - Epinal 0 - 0  
Sedan - Lyon Duchere 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Paris SG 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - De Graafschap 0 - 0  
Almere City - Helmond 1 - 0  
Den Bosch - Utrecht 2 1 - 0  
Maastricht - Volendam 1 - 2  
Oss - NAC Breda 3 - 4  
Telstar - PSV 2 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - Roda 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Achilles'29 4 - 1  
Ajax - Telstar 3 - 0  
Heerenveen - Twente 1 - 3  
Zwolle - PSV 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Atl. Kolkata 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Mashhad - Naft Tehran 2 - 2  
Persepolis - Sanat Naft Abadan 1 - 0  
Zob Ahan - Esteghlal K. 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Beitar TA Ramla 2 - 5  
Hapoel Akko - Maccabi Shaarayim 4 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Nazareth Illit 2 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Ironi Nesher 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El-Jaish - Umm-Salal 4 - 2  
Lekhwiya - Al-Arabi (QAT) 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Legia Varsó 2 - 4  
Piast Gliwice - TBB Nieciecza 2 - 1  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Montreal 2 - 4  
Seattle - Kansas City 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - Sp. Luqueno 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto B - Fafe 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Pacos Ferreira 3 - 0  
Nacional Madeira - Sporting CP 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - CFR Cluj 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Real Sociedad 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 0 - 2  
Al-Qadisiyah - Al-Taawon 0 - 1  
Al-Raed - Al-Ittifaq (KSA) 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Besiktas 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - Bangor City 2 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coleraine - Dungannon 2 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Paide Linnameeskond 3 - 1  
Labdarúgás (Ír 1., rájátszás a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Cobh Ramblers 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Cork City 4 - 1  
Dundalk - Galway 4 - 1  
Finn Harps - Bohemians 1 - 0  
Longford Town - Shamrock Rovers 2 - 4  
Sligo - Wexford Youths 5 - 0  
St. Patrick's - Derry City 0 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Gloucester 23 - 20  
Rögbi (Mitre 10 Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Otago - North Harbour 14 - 17  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Llanelli Scarlets 15 - 26  
Edinburgh - Zebre 14 - 19  
Ulster - Munster 14 - 15  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Vibo Valentia 3 - 0  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - J. Trump (9 nyert frame-ig) 9 - 4  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - M. Copil 0 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Müller - F. Delbonis 2 - 1  
J.M. Del Potro - K. Nishikori 0 - 2  
M. Cilic - M. Granollers 2 - 0  
S. Wawrinka - M. Zverev 1 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Ram R - Lindstedt R / Venus M 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - J. Isner 2 - 0  
I. Karlovic - K. Khachanov 2 - 1  
J-W. Tsonga - A. Ramos 2 - 0  
V. Troicki - D. Ferrer 1 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Troicki V - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Murray J / Soares B - Marach O / Martin F 1 - 2  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Weintraub - E. Ymer 3 - 0  
D. Sela - Mar.Eriksson 3 - 0  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Gunneswaran - D.H. Lee 2 - 0  
S. Doumbia - N. Milojevic 2 - 1  
Tenisz (Suzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wu - A. Kudryavtsev 0 - 2  
Hy. Chung - P. Riba 2 - 0  
Tenisz (Szingapúr, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan Y-J - Hingis M / Mirza S 0 - 2  
Hlavackova/Hradecka - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Tenisz (Szingapúr,női egyes, Fehér cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - Ka. Pliskova 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - S. Kuznetsova 2 - 1  
Tollaslabda (French Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.H. Hsu - W.H. Son 2 - 1  
Ng Ka Long Angus - J.O. Jörgensen 2 - 0  
T.C. Chou - Hyu.I. Lee 0 - 2  
Y. Shi - C. Jonatan 2 - 1  
Tollaslabda (French Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Sun Yu 0 - 2  
Bei. Zhang - A. Yamaguchi 2 - 1  
Bi.Ji. He - M.H. Chiang 2 - 1  
Ji H. Sung - T.Y. Tai 2 - 1  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Terrassa 8 - 6  
Posillipo Napoli - BVSC 12 - 8  

 

2016.10.27.
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Hiroshima Carp (5.m.) 5 - 1  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Chicago Cubs (2.m.) 1 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Turku PS 6 - 4  
Steelers Hämeenlinna - Viikingit Helsinki 5 - 12  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - AIK 4 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartford - Hershey 2 - 2  
San Diego - Stockton 5 - 7  
Toronto Marlies - Providence 3 - 3  
Utica - Binghamton 1 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Albany 3 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti Pelicans 1 - 0  
Jukurit - Tappara 2 - 1  
Kookoo - Kärpät 2 - 2  
Vaasan Sport - Ässät 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Jugra Hanti-Manszijszk 4 - 1  
CSZKA Moszkva - Slovan Bratislava 4 - 2  
Lada Toljatti - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Minszk 6 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Barisz Asztana 0 - 3  
Red Star Kunlun - Amur Habarovszk 1 - 0  
SZKA Szentpétervár - Medvescak Zagreb 6 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Fehérvári Titánok 2 - 4  
Csíkszereda - Dunaújváros 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Nashville 6 - 1  
Edmonton - Washington 4 - 1  
NY Islanders - Montreal 2 - 3  
NY Rangers - Boston 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Lillehammer 2 - 7  
Lorenskog - Sparta Sarpsborg 4 - 3  
Stavanger - Stjernen 4 - 2  
Valerenga - Manglerud 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Znojmo 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - HV 71 5 - 3  
Djurgarden - Rögle 0 - 4  
Karlskrona - Frölunda 2 - 1  
Malmö - Växjö 0 - 3  
Skelleftea - Linköping 4 - 1  
Örebro - Lulea 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Szarov 2 - 2  
Dinamo Balasiha - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 5 - 1  
Dinamo Szentpétervár - Molot Perm 1 - 1  
Himik Voszkreszenszk - Torosz Nyeftekamszk 1 - 4  
Tver - Izssztal Izsevszk 3 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Melbourne Utd. 83 - 76  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Busan Sonicboom 99 - 67  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Olympiakosz 90 - 95  
CSZKA Moszkva - UNIKSZ Kazany 98 - 80  
Darussafaka - Anadolu Efes 79 - 84  
Milano - Real Madrid 90 - 101  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Fenerbahce 64 - 64, h.u. 73 - 75  
Győr - USK Praha 51 - 90  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Nagyezsda Orenburg 58 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoptrans-Sirenos Kaunas - Cegléd 61 - 76  
MBA Moszkva - PEAC-Pécs 73 - 69  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Kecskemét 77 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Brooklyn 122 - 117  
Indiana - Dallas 115 - 115, h.u. 130 - 121  
LA Lakers - Houston 120 - 114  
Memphis - Minnesota 102 - 98  
Milwaukee - Charlotte 96 - 107  
New Orleans - Denver 102 - 107  
Orlando - Miami 96 - 108  
Philadelphia - Oklahoma City 97 - 103  
Phoenix - Sacramento 94 - 113  
Toronto - Detroit 109 - 91  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Kolding 24 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Paris SG 26 - 33  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Kwidzyn 24 - 25  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - R-N. Löwen Kronau 23 - 29  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Celje 23 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Malmö 20 - 31  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Standard Liege 1 - 0  
Waasland Beveren - Mouscron-Peruwelz 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Neftocsimik Burgasz 3 - 0  
Sozopol - Pirin Blagoevgrad 0 - 1  
Vereja - OFC Pomorje 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Avai 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Gremio 0 - 2  
Internacional - Atlético MG 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Coritiba 3 - 1  
Chapecoense - Junior de Barranquilla 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Vejle 0 - 3  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Midtjylland 1 - 3  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Ittihad (UAE) 2 - 1  
Al-Jazeera (UAE) - Bani Yas 5 - 0  
Al-Wasl - Al-Sharjah 2 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Eindhoven - Heerenveen 1 - 2  
Zwolle - Venlo 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Pune 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Esteghlal T. 1 - 1  
Gostaresh Tabriz - Tractor Tabriz 0 - 2  
Machine Sazi Tabriz - Paykan 1 - 4  
Saba Qom - Padideh Mashhad 2 - 3  
Saipa Karaj - Sepahan 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Ironi Kiryat Shmone 3 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Khoor 1 - 3  
Al-Sailiya - Al-Shahaniya 1 - 2  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Salt Lake 3 - 1  
Toronto - Philadelphia 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Kongsvinger 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palermo - Udinese 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Zenit Szentpétervár 4 - 0  
FK Krasznodar - Gazovik Orenburg 2 - 2  
Krilja Szovjetov Szamara - Lokomotív Moszkva 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Chaves 1 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afumati - Botosani 1 - 0  
Balotesti - Viitorul Constanta 0 - 4  
Foresta Suceava - Steaua Bukarest 1 - 2  
Nuova Mama Mia - Astra Giurgiu 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - St. Gallen 2 - 1  
Köniz - Luzern 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Häcken 2 - 1  
Helsingborg - Djurgarden 1 - 2  
Jönköping Södra - Örebro 1 - 1  
Sundsvall - Göteborg 1 - 3  
Labdarúgás (Török Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amasyaspor - Denizlispor 1 - 0  
Aydinspor - Antalyaspor 1 - 0  
Karagümrük - Göztepe Izmír 0 - 3  
Kasimpasa - Kahramanmarasspor 2 - 0  
Kayserispor - Bucaspor 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izrael - U19Liechtenstein 5 - 0  
U19Skócia - U19Andorra (Helyszín: Andorra) 1 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Latina 3 - 0  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - D. Junhui (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
J. Perry - M. Selby (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
J. Trump - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
S. Bingham - M. Holt (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Fabbiano - Fucsovics M. 1 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - J.M. Del Potro 0 - 2  
G. Müller - F. Mayer 2 - 0  
M. Cilic - P. Carreno-Busta 2 - 0  
M. Granollers - J. Sock 2 - 0  
M. Zverev - G. Pella 2 - 0  
S. Wawrinka - D. Young 2 - 1  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Mergea F - Granollers M / Sock J    
Marrero D / Matkowski M - Mahut/Roger-Vasselin 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Huey T / Mirnyi M 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - G. Simon 2 - 1  
A. Ramos - J. Melzer 2 - 1  
D. Thiem - V. Troicki 0 - 2  
J-W. Tsonga - P. Kohlschreiber 2 - 0  
J. Sousa - D. Ferrer 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson S / Petzschner P - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Lopez F / Lopez M - Marach O / Martin F 0 - 2  
Murray J / Soares B - Duran G / Fyrstenberg M 2 - 0  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Popko - D.H. Lee 0 - 2  
Tenisz (Suzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
X. Gao - A. Kudryavtsev 0 - 2  
Tenisz (Szingapúr, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - Görges J / Pliskova Ka 2 - 0  
Mattek-S./Safarova - Babos/Shvedova 2 - 1  
Tenisz (Szingapúr,női egyes, Piros cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - M. Keys 2 - 0  
S. Halep - D. Cibulkova 0 - 2  
Tollaslabda (French Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anthony - J.O. Jörgensen 0 - 2  
H-K. Vittinghus - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
H. Tian - Y. Shi 1 - 2  
H.S. Prannoy - T.C. Chou 0 - 2  
Hyu.I. Lee - V. Axelsen 2 - 0  
J.H. Hsu - Tz.W. Wang 2 - 0  
R. Ouseph - C. Jonatan 0 - 2  
W.H. Son - Zulf. Zulkiffli 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - N. Jindapon 2 - 0  
B. Corrales - T.Y. Tai 1 - 2  
B. Ongbumrungpan - M. Mitani 2 - 1  
Bi.Ji. He - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
M. Ulitina - M.H. Chiang 0 - 2  
N. Vainio - Bei. Zhang 0 - 2  
Sun Yu - S. Sato 2 - 1  
Y.C. Hsu - Ji H. Sung 0 - 2  

 

2016.10.26.
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Hiroshima Carp (4.m.) 3 - 1  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Chicago Cubs (1.m.) 6 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Classic Tampere 3 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Storvreta 7 - 4  
Helsingborg - Pixbo Wallenstam 10 - 3  
Höllviken - Mullsjö 5 - 5  
Thorengruppen - Dalen 0 - 5  
Växjö - Linköping 2 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Cleveland 3 - 7  
Texas Stars - San Antonio 2 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Bregenzerwald 7 - 2  
Fassa - Feldkirch 2 - 5  
Jesenice - Renon/Ritten 5 - 6  
Kitzbühel - Gherdeina/Gröden 2 - 4  
Neumarkt Riwega - Klagenfurt 2 8 - 1  
Salzburg 2 - Val Pusteria 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Most 0 - 0  
Havirov - Slavia Trebic 4 - 1  
Kladno - Jihlava 2 - 1  
Litomerice - Slavia Praha 2 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Kadan 5 - 1  
Prostejov - Frydek Mistek 3 - 2  
Zubr Prerov - Slovan Ustecti Lvi 6 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Roki 3 - 6  
JYP-Akatemia - SaPKo 2 - 2  
Kiekko-Vantaa - Espoo United 3 - 3  
Leki - Heinolan Peliitat 2 - 6  
Tuto - Keupa 4 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Dinamo Riga 1 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Metallurg Novokuznyeck 3 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Avangard Omszk 2 - 3  
Szocsi - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Szibir Novoszibirszk 3 - 2  
Vityaz Podolszk - Jokerit 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Minnesota 0 - 5  
Dallas - Winnipeg 3 - 2  
Detroit - Carolina 4 - 2  
Los Angeles - Columbus 2 - 2  
New Jersey - Arizona 5 - 3  
Philadelphia - Buffalo 3 - 3  
Pittsburgh - Florida 3 - 2  
San Jose - Anaheim 1 - 1  
St. Louis - Calgary 1 - 4  
Toronto - Tampa Bay 3 - 7  
Vancouver - Ottawa 0 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Iserlohn 3 - 2  
München - Eisbären Berlin 3 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Klagenfurt 4 - 2  
Znojmo - Fehérvár 3 - 2  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Zürich Lions 3 - 2  
Olten - Zug 0 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Almtuna 1 - 4  
Mora - Vita Hasten 2 - 1  
Pantern Malmö - Södertälje 3 - 1  
Västeras - Björklöven 2 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Zauralje Kurgan 0 - 3  
Kazzink-Torpedo - Cselmet Cseljabinszk 3 - 3  
Szarjarka Karaganda - Juzsnij Ural Orszk 5 - 1  
SZKA-Neva - Krisztall Szaratov 7 - 0  
Szokol Krasznojarszk - Rubin Tyumeny 1 - 1  
Zvezda Csehov - Dizel Penza 4 - 2  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Bakken Aarhus 82 - 66  
Monaco - Helios Domzale 59 - 55  
Nymburk - Ironi Naharia 78 - 66  
Skyliners Frankfurt - Banvitspor 70 - 86  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Joensuun Kataja 113 - 84  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Strasbourg 72 - 69  
Iberostar Tenerife - Mornar 103 - 57  
Oostende - Juventus Utena 59 - 69  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Partizan Belgrád 77 - 62  
Szolnok - Sassari 73 - 72  
Zielona Gora - Ludwigsburg 72 - 70  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Jeonju KCC Egis 71 - 73  
Wonju Dongbu - Changwon Sakers 98 - 71  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Panathinaikosz 83 - 84  
Crvena zvezda - Barcelona 76 - 65  
Fenerbahce Ülker - Zalgiris Kaunas 82 - 68  
Maccabi TA - Galatasaray 98 - 92  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mersin BB - Lattes Montpellier 68 - 74  
Wisla Krakkó - Dinamo Kurszk 61 - 67  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Jekatyerinburg 83 - 72  
Polkowice - Sopron 65 - 65, h.u. 82 - 90  
Villeneuve d'Ascq Lille - Bourges 74 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Nyizsnyij Novgorod 72 - 75  
Skopje - Cedevita Zagreb 85 - 89  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Himki Moszkva 72 - 102  
Bilbao - Lietuvos Rytas 80 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Bayern München 62 - 74  
Zenit Szentpétervár - Murcia 74 - 74, h.u. 83 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Ulm 62 - 77  
Olimpija Ljubljana - Hapoel Jerusalem 74 - 89  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Diósgyőr 82 - 67  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Basic-Fit Brussels 86 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Porto 81 - 73  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Prievidza 89 - 64  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peja - AEK Larnaca 87 - 82  
RH Gaziantepspor - U-Banca Cluj 72 - 73  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sigal Prishtina - Rilski Sportist 93 - 93, h.u. 100 - 104  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prienu-Birstono - Targu Mures 99 - 61  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Tsmoki-Minszk 75 - 80  
Siauliai - APOEL Nicosia 75 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - New York 117 - 88  
Golden State - San Antonio 100 - 129  
Portland - Utah 113 - 104  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Midtjylland 32 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Köbenhavn 23 - 22  
Nyköbing F. - Silkeborg 33 - 28  
Skanderborg - Midtjylland 22 - 27  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Silkeborg 27 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Saran 27 - 29  
Ivry - St. Raphael 21 - 28  
Montpellier - Nimes 37 - 30  
Nantes - Pays d'Aix 34 - 28  
Selestat - Cesson 19 - 21  
Toulouse - Creteil 30 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Gwardia Opole 27 - 23  
Legionowo - Gornik Zabrze 27 - 28  
Piotrkow Trybunalski - MW Elblag 28 - 23  
Stal Mielec - Wybrzeze Gdansk 25 - 27  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Mezőkövesd 24 - 31  
Vác - Gyöngyös 25 - 20  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - FTC 27 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neckarsulm - Thüringer HC 22 - 30  
Oldenburg - Dortmund 29 - 19  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Bergischer HC 27 - 23  
Bietigheim-Metterzimmern - Ludwigshafen-Friesenheim 29 - 32  
Flensburg - Füchse Berlin 30 - 30  
Magdeburg - Kiel 21 - 22  
Minden - Melsungen 28 - 32  
Wetzlar - DHfK Leipzig 25 - 27  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - RK Zagreb 28 - 28  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba De Balonmano - Quabit Guadalajara 24 - 35  
Teucro - Sinfin 28 - 33  
Torrelavega - Atletico Valladolid 30 - 31  
Zamora - Huesca 25 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Höör 26 - 22  
Skövde - Sävehof 26 - 32  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Manchester City 1 - 0  
Southampton - Sunderland 1 - 0  
West Ham - Chelsea 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Douglas Haig 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Mechelen 2 - 0  
Charleroi - Genk 2 - 1  
FC Bruges - Westerlo 4 - 0  
Kortrijk - Eupen 1 - 1  
St. Truiden - Zulte Waregem 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Cserno More Várna 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - CRB 3 - 0  
Sampaio Correa - Vila Nova 0 - 3  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Independiente Medellin 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Vitkovice 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Liberec 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Kraluv Dvur 3 - 1  
Brno - Jihlava 2 - 1  
MAS Taborsko - Liberec    
Mladá Boleslav - Hradec Kralove 4 - 2  
Opava - Plzen 4 - 2  
Slavia Praha - Litomerice 7 - 0  
Zlín - Sparta Praha 1 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frem - Bröndby 1 - 2  
Helsingor - Horsens 0 - 1  
Holbaek - Aarhus 1 - 3  
Marienlyst - AB Gladsaxe 2 - 2  
Roskilde - Fredericia 2 - 1  
VSK Arhus - Aalborg 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-Koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Bucheon 1 - 0  
Ulsan - Suwon Bluewings 1 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Inter Turku 0 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Guingamp 1 - 1  
Chateauroux - Bordeaux 0 - 2  
Clermont - Marseille 1 - 2  
Dijon - Sochaux 1 - 1  
Nancy - Caen 4 - 2  
Paris FC - Metz 1 - 1  
Rennes - Lorient 3 - 2  
Toulouse - Auxerre 1 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Emmen 1 - 0  
Feyenoord - Excelsior 4 - 0  
Heracles - UNA 5 - 0  
Kozakken Boys - Ajax 1 - 6  
Utrecht - Groningen 1 - 0  
Vitesse - RKC Waalwijk 4 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Cibalia 1 - 0  
Rudes - Rijeka 3 - 3  
Sibenik - Osijek 1 - 2  
Solin - Hajduk Split 1 - 2  
Vinogradar - Lokomotív Zagreb 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Haifa 0 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Okzhetpes Kokshetau - FC Asztana 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Liaoning Hongyun 1 - 1  
Hebei - Hangzhou Greentown 0 - 0  
Henan Jianye - Changchun Yatai 1 - 2  
Jiangsu - Guangzhou Evergrande 2 - 0  
Shandong Luneng - Chongqing Lifan 1 - 1  
Shanghai Shenhua - Beijing Guoan 0 - 0  
Tianjin Teda - Shanghai SIPG 0 - 1  
Yanbian - Shijiazhuang 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puszcza Niepolomice - Pogon Szczecin 1 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Paks 3 - 2  
Budafok - Szeged 2011 2 - 1  
Csorna - Vasas 2 - 7  
Hódmezővásárhely - Dorog 0 - 4  
Kozármisleny - Nyíregyháza 3 - 2  
Mosonmagyaróvár - Gyirmót 2 - 3  
Rákosmente KSK - Honvéd 1 - 6  
Salgótarján - Diósgyőr 0 - 1  
SZEOL - Sopron 1 - 3  
Tállya - Cegléd 1 - 3  
Vác - Haladás 0 - 3  
Érd - Budaörs 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Bodö/Glimt 2 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hoffenheim 1 - 1  
Astoria Walldorf - Darmstadt 1 - 0  
Bayern München - Augsburg 3 - 1  
Dortmund - Union Berlin 1 - 1  
Fürth - Mainz 2 - 1  
Hannover - Düsseldorf 6 - 1  
Heidenheim - Wolfsburg 0 - 1  
Nürnberg - Schalke 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Bologna 1 - 1  
Fiorentina - Crotone 1 - 1  
Internazionale - Torino 2 - 1  
Juventus - Sampdoria 4 - 1  
Lazio - Cagliari 4 - 1  
Napoli - Empoli 2 - 0  
Pescara - Atalanta 0 - 1  
Sassuolo - Roma 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Ural Jekatyerinburg 1 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Rubin Kazany - SZKA Habarovszk 0 - 0  
Terek Groznij - Ufa 1 - 1  
Toszno - Dinamo Moszkva 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Rapid Wien 0 - 4  
Ebreichsdorf - Austria Wien 3 - 3  
Salzburg - FAC Wien 2 - 0  
St. Pölten - Sturm Graz 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Cova Piedade 2 - 1  
Marítimo - Uniao Madeira 3 - 1  
Moreirense - Estoril 1 - 0  
Penafiel - Covilha 1 - 1  
Setúbal - Santa Clara 2 - 0  
Varzim - Viseu 2 - 0  
Vizela - Gil Vicente 1 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braila - Concordia Chiajna 1 - 0  
Cetate Deva - Gaz Metan Medias 1 - 7  
CF Metalurgistul Cugir - Municipal Studentesc Iasi 0 - 2  
Chindia Targoviste - Poli Timisoara 0 - 2  
Clinceni - Voluntari 1 - 5  
Unirea Tarlungeni - Targu Mures 0 - 5  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Partick Thistle 0 - 2  
Kilmarnock - Hearts 2 - 0  
Motherwell - Inverness CT 0 - 3  
Rangers - St. Johnstone 1 - 1  
Ross County - Celtic 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Real Madrid 1 - 7  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Lugano 2 - 0  
Tuggen - Basel 1 - 4  
Winterthur - Chiasso 2 - 1  
Young Boys - Grasshoppers 5 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Norrköping 2 - 1  
Falkenberg - FF Malmö 0 - 3  
Kalmar - Gefle 0 - 1  
Östersund - Hammarby 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Djurgarden 0 - 6  
Lidköpings FK - Örebro 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Javor Matis 1 - 0  
Jagodina - Borac 1 - 1  
Mladost Lucani - RAD Belgrád 1 - 1  
Novi Pazar - Vojvodina 0 - 0  
Radnik Surdulica - Sloboda Uzice 1 - 2  
Vozdovac - Spartak Subotica Zdrepcev 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Olimpija Ljubljana 1 - 4  
Krka Novo Mesto - Rudar Velenje 2 - 2  
Maribor - HIT Gorica 0 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afjet Afyonspor - Ümraniyespor 1 - 1  
Akhisar - Nazilli Bld. Spor 5 - 2  
Balikesirspor - Darica Birligi 0 - 0  
Boluspor - Elazig Belediyespor 0 - 0  
Bursaspor - Yomraspor 3 - 0  
Corum Belediyespor - Trabzonspor 1 - 1  
Kirklarelispor - Gaziantep Bld. Spor 2 - 1  
Samsunspor - Menemen Belediyespor 1 - 4  
Sivasspor - Polatli Bugsasspor 3 - 2  
Tepecikspor - Sanliurfaspor 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Desna Csernigov - Dnipro 0 - 0  
Dinamo Kijev - Zorya Luganszk 2 - 2  
FC Poltava - Kárpáti Lviv 2 - 1  
Illicsivec Mariupol - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 1 - 1  
Naftovik-Ukrnafta - Volyn Lutszk 2 - 1  
Sahtar Doneck - Olekszandria 2 - 1  
Veres Rivne - Vorszkla Poltava 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newtown - Carmarthen 2 - 2  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - R. Walden (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
J. Higgins - Z. Yuelong (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
J. Trump - J. Wattana 6 - 3  
L. Wenbo - M. Selby (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
N. Robertson - J. Perry 2 - 6  
R. O'Sullivan - M. Holt (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
S. Baird - S. Murphy 1 - 6  
S. Bingham - A. Carter 6 - 1  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy P. - N. Gombos 1 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - J. Sock 0 - 2  
F. Delbonis - R. Berankis 2 - 1  
F. Verdasco - P. Carreno-Busta 0 - 2  
G. Pella - R. Gasquet    
J.M. Del Potro - R. Haase 2 - 0  
M. Zverev - T.H. Fritz 2 - 0  
P. Lorenzi - K. Nishikori 0 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bossel A / Laaksonen H - Inglot D / Mergea F 0 - 2  
Huey T / Mirnyi M - Bellier A / Chiudinelli M 2 - 0  
Kontinen H / Peers J - Mahut/Roger-Vasselin 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - M. Klizan 2 - 1  
F. Fognini - A. Ramos 0 - 2  
I. Karlovic - D. Dzumhur 2 - 1  
J. Isner - F. Lopez 2 - 1  
K. Khachanov - N. Basilashvili 2 - 0  
S. Robert - P. Kohlschreiber 1 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Troicki V - Bopanna R / Nestor D 2 - 0  
Lopez F / Lopez M - Knowle J / Melzer J 2 - 0  
Murray J / Soares B - Isner J / Lipsky S 2 - 1  
Novak D / Thiem D - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Pavic M / Peya A - Duran G / Fyrstenberg M 1 - 2  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - SUNISH, DHRUV 2 - 0  
L. Margaroli - D.H. Lee 0 - 2  
S. Doumbia - R. Ramanathan 2 - 0  
Tenisz (Suzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hy. Chung - J. Eysseric 2 - 1  
Y-H. Lu - C. Rungkat 2 - 0  
Tenisz (Szingapúr,női egyes, Fehér cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
Ka. Pliskova - S. Kuznetsova 1 - 2  
Tollaslabda (French Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ponsana - H.S. Prannoy 0 - 2  
C. Jonatan - S. Xue 2 - 1  
Ch-We. Lee - J.H. Hsu    
G. Anthony - A. Jayaram 2 - 1  
H-K. Vittinghus - Yun Hu 2 - 0  
H. Tian - I.M. Mustofa 2 - 1  
H.J. Jeon - V. Axelsen 0 - 2  
M. Zwiebler - J.O. Jörgensen 1 - 2  
Nan Wei - Tz.W. Wang 0 - 2  
P. Abian - R. Ouseph 1 - 2  
W.F. Chong - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
W.H. Son - Yu Hs. Lin 2 - 0  
W.K.V. Wong - T.C. Chou    
Tollaslabda (French Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - P. Buranaprasertsuk 2 - 0  
Bi.Ji. He - M. Poulsen 2 - 0  
C.Hs. Lee - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
F. Deprez - M. Ulitina 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - M.H. Chiang 1 - 2  
M. Blichfeldt - T.Y. Tai 1 - 2  
M. Krieger - B. Corrales 0 - 2  
N. Koch Rohde - Bei. Zhang 0 - 2  
N. Perminova - N. Jindapon 0 - 2  
N. Vainio - P. Le Buhanic 2 - 0  
Ng.Y. Cheung - Ji H. Sung 1 - 2  
O. Konon - M. Mitani 1 - 2  
P.Y. Yip - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
S. Jaquet - S. Sato 0 - 2  
Sun Yu - H.M. Kim 2 - 0  
Y.C. Hsu - N.Yo. Kim 2 - 0  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Jadran Herceg Novi 14 - 5  
Hannover - Oradea 12 - 7  
OSC - Verona 10 - 6  
Primorje Rijeka - Eger 6 - 12  

 

2016.10.25.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Houston 27 - 9  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Hiroshima Carp (3.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Asiago 4 - 2  
Zell am See - Vipiteno/Sterzing 4 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Mountfield HK 3 - 1  
Sparta Praha - Liberec 1 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Aalborg 2 - 5  
Gentofte - Rödovre 3 - 3  
SönderjyskE - Rungsted 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti Pelicans - Kalpa 0 - 5  
Lukko - Ilves 1 - 3  
SaiPa - Kärpät 2 - 2  
Tappara - Kookoo 4 - 1  
Turku PS - Hämeenlinna 4 - 1  
Vaasan Sport - HIFK 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Amur Habarovszk 2 - 1  
Barsz Kazany - Barisz Asztana 2 - 1  
CSZKA Moszkva - Medvescak Zagreb 3 - 1  
Lada Toljatti - Jugra Hanti-Manszijszk 4 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 5  
SZKA Szentpétervár - Slovan Bratislava 6 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Calgary 2 - 2  
Montreal - Philadelphia 3 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Frisk/Asker 1 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krefeld - Augsburg 3 - 3  
Köln - Bremerhaven 0 - 2  
Mannheim - Schwenningen 3 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Salzburg 4 - 3  
Linz - Villach 3 - 3  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Langnau Tigers 2 - 5  
Biel - Kloten 3 - 3  
GCK Lions - Davos 1 - 3  
Langenthal - Lugano 5 - 1  
Rapperswil - Lausanne 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - AIK 3 - 2  
Timra - Karlskoga 2 - 2  
Västervik - Tingsryd 1 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Malmö 3 - 1  
Färjestad - Brynäs 1 - 5  
HV 71 - Leksand 5 - 2  
Linköping - Örebro 1 - 3  
Lulea - Karlskrona 1 - 2  
Växjö - Djurgarden 5 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Nitra 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Molot Perm 1 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 1 - 0  
Himik Voszkreszenszk - Izssztal Izsevszk 1 - 2  
Tver - Torosz Nyeftekamszk 5 - 4  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Himik Juzsnij 68 - 49  
Maccabi Rishon - CSM Oradea 69 - 56  
Venezia - Karsiyaka 75 - 61  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Varese 94 - 60  
Oldenburg - Adecco ASVEL 79 - 81  
PAOK - Usak Sportif 59 - 52  
Ventspils - Rosa Radom 74 - 53  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Leks - Cibona Zagreb 81 - 79  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - AEK Athén 58 - 80  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Anyang 114 - 91  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - CSZKA Moszkva 87 - 93  
Olympiakosz - Milano 91 - 81  
Real Madrid - Baskonia Vitoria 87 - 91  
UNIKSZ Kazany - Darussafaka 87 - 94  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Benfica 90 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Körmend 95 - 76  
Hubo Limburg United - Donar Groningen 90 - 97  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Telekom Bonn - Södertälje 85 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Sopron 88 - 67  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Tu/Rock 77 - 56  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Lukoil Academic 76 - 80  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Buyukcekmece 90 - 81  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel TA 89 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Torun 59 - 65  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - MAFC 93 - 85  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - GOG 31 - 29  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Orosháza 27 - 14  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Göppingen 30 - 20  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Nexe Nasice 27 - 23  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Bidasoa Irun 26 - 27  
Barcelona B - Puerto Sagunto 34 - 31  
Carabanchel - AX Puente Genil 19 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Hammarby 25 - 14  
Ricoh HK - Kristianstad 23 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Barnet 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Reading 2 - 0  
Bristol City - Hull City 1 - 2  
Leeds - Norwich 1 - 1  
Liverpool - Tottenham 2 - 1  
Newcastle - Preston 6 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Dover 0 - 2  
Dag & Red - Aldershot 1 - 0  
Eastleigh - Torquay 3 - 0  
Guiseley - Gateshead 1 - 1  
Lincoln - Boreham 2 - 0  
Macclesfield - Chester 0 - 0  
Solihull Moors - Forest Green 0 - 1  
Southport - York 2 - 0  
Sutton Utd. - Maidstone Utd. 2 - 2  
Tranmere - North Ferriby Utd. 1 - 0  
Woking - Braintree 2 - 3  
Wrexham - Barrow 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Instituto Cordoba 2 - 1  
Nueva Chicago - Villa Dalmine 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - San Martin SJ 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Melbourne City 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Qarabag Baku 0 - 2  
Sumqayit - Gabala 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Oostende 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Oborishte Panagyurishte 6 - 0  
Montana - Ludogorec Razgrad 0 - 4  
Szeptemvri Szófia - Dunav Ruse 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oeste - Luverdense 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Atlético PR 1 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Sönderjyske 0 - 2  
Kjellerup - Lyngby 3 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Portugália 0 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laval - Montpellier 0 - 2  
Nantes - Angers 2 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Telstar 2 - 1  
Go Ahead Eagles - CVV De Jodan Boys 1 - 2  
Sparta Rotterdam - PSV 3 - 1  
TEC - Cambuur 0 - 4  
Volendam - Almere City 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjelovar - Dinamo Zagreb 1 - 2  
Istra - RNK Split 1 - 1  
NK Novigrad - Slaven Belupo 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Mumbai City 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Ashdod 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Arka Gdynia 2 - 1  
Gks Jastrzebie - Wigry Suwalki 1 - 2  
Lech Poznan - Wisla Krakkó 1 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csákvár - Békéscsaba 1 - 1  
Dunaújváros - Szolnok 2 - 3  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Bielefeld 0 - 1  
E. Frankfurt - Ingolstadt 0 - 0  
Freiburg - Sandhausen 3 - 3  
Hallescher FC - Hamburg 0 - 4  
Lotte - Leverkusen 1 - 1  
Mönchengladbach - VfB Stuttgart 2 - 0  
St. Pauli - Hertha BSC 0 - 2  
Würzburg - 1860 München 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Milan 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Salernitana 0 - 0  
Avellino - Ternana 1 - 0  
Brescia - Vicenza 2 - 1  
Cesena - Entella 0 - 1  
Frosinone - SPAL Ferrara 2 - 1  
Novara - Bari 1 - 0  
Perugia - Carpi 0 - 2  
Pisa - Verona 0 - 0  
Trapani - Benevento 1 - 0  
Vercelli - Latina 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - LASK Linz 3 - 3  
Grödig - WSG Wattens 1 - 0  
Lafnitz - Kapfenberg 1 - 5  
Wiener Neustadt - Admira Wacker 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Nacional Madeira 4 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACS Asu Politehnica Timis - Pandurii 0 - 3  
Ramnicu Valcea - CFR Cluj 0 - 1  
Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - Universitatea Craiova 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Aberdeen 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Frej Täby 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Eskilstuna Utd. 1 - 6  
Bollstanas - Sirius 2 - 1  
IFK Kalmar - Kristianstad 1 - 3  
Jitex BK - Kungsbacka IF 2 - 5  
Labdarúgás (Szaúdi Crown Prince Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Wehda 1 - 0  
Hajer Al-Ahsa - Al-Ahli (KSA) 1 - 6  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zarkovo - Partizan Belgrád 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Krsko Posavlje 2 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amedspor - Keciorenguecue 2 - 1  
Bandirmaspor - Sancaktepe Belediyespor 1 - 1  
Elazigspor - Ofspor 1 - 1  
Erzincanspor - Yeni Malatyaspor 2 - 1  
Galatasaray - Dersimspor 5 - 1  
Gaziantepspor - Duzyurtspor 1 - 0  
Pendikspor - Genclerbirligi 0 - 1  
Rizespor - Fethiyespor 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izrael - U19Andorra (Helyszín: Andorra) 3 - 2  
U19Liechtenstein - U19Skócia 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Hollandia 4 - 2  
Spanyolország - Anglia 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - TNS 0 - 2  
Barry Town - Haverfordwest 7 - 1  
Connah's Quay - Rhyl 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakvere Tarvas - Nomme Kalju 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Patrick's - Dundalk 5 - 2  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - S. Maguire 6 - 5  
G. Dott - R. Walden 4 - 6  
J. Astley - M. Selby (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
J. Higgins - Jak. Jones 6 - 2  
J. Perry - A. Mehta 6 - 3  
J. Trump - T. Ford (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
K. Maflin - R. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
L. Wenbo - L. Hang 6 - 1  
M. Holt - D. Wells 6 - 5  
M. Joyce - Z. Yuelong 4 - 6  
M. Stevens - D. Junhui 2 - 6  
N. Robertson - A. Hamilton (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
S. Baird - M. Fu 6 - 4  
S. Bingham - D. Dale 6 - 2  
X. Si - J. Wattana 4 - 6  
Y. Bingtao - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - M. Basic 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - F. Mayer 1 - 2  
D. Goffin - M. Baghdatis 2 - 0  
G. Dimitrov - G. Müller 1 - 2  
M. Granollers - H. Laaksonen 2 - 1  
N. Mahut - P. Lorenzi 0 - 2  
R. Berankis - M. Raonic 2 - 1  
S. Wawrinka - M. Chiudinelli 2 - 1  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Granollers M / Sock J 1 - 2  
Klaasen R / Ram R - Carreno Busta P / Lorenzi P 2 - 0  
Lindstedt R / Venus M - Dodig I / Zimonjic N 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - G. Melzer 2 - 0  
F. Lopez - L. Pouille 2 - 1  
G. Garcia-Lopez - G. Simon 0 - 2  
J-W. Tsonga - B. Becker 2 - 0  
J. Melzer - R. Bautista-Agut 2 - 0  
J. Sousa - P. Cuevas    
K. Anderson - V. Troicki 1 - 2  
K. Edmund - D. Ferrer    
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson S / Petzschner P - Gonzalez S / Qureshi A 2 - 1  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zhurbin - R. Ramanathan 1 - 2  
E. Donskoy - M. M. Jayaprakash 2 - 0  
H. Nys - D.H. Lee 1 - 2  
Tenisz (Suzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wu - Z. Cao 2 - 0  
Ru. Wang - Z. Xia 0 - 2  
Tenisz (Szingapúr,női egyes, Piros cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - S. Halep 2 - 0  
M. Keys - D. Cibulkova 2 - 0  

 

2016.10.24.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Seattle 3 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Cioli Cogianco 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star Kunlun - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 1  
Szpartak Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Fehérvári Titánok 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Vancouver 4 - 2  
NY Islanders - Minnesota 6 - 3  
NY Rangers - Arizona 3 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Innsbruck 3 - 4  
Olimpija Ljubljana - Dornbirn 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Bern 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rögle - Skelleftea 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Dizel Penza 6 - 4  
Kazzink-Torpedo - Rubin Tyumeny 4 - 4  
Rjazany - Krisztall Szaratov 4 - 2  
Szarjarka Karaganda - Zauralje Kurgan 7 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Illawarra 90 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Paris Levallois 95 - 87  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Haifa 69 - 75  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caserta - Pistoia 74 - 65  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Skjern 21 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Sävehof 32 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Bolton 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Boca Juniors 2 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Zira 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Roeselare 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Bochum 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Ethnikosz Ahnasz 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Midtjylland 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Red Star 93 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veria - Panathinaikosz 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Kerala 1 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Katamon 1 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Rishon Lezion 3 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Beer Sheva 0 - 2  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Millonarios 2 - 3  
Envigado - Atl. Bucaramanga 0 - 0  
Independiente SF - Dep. Tolima 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Korona Kielce 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Pachuca 1 - 2  
Santos Laguna - Atlas 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Cittadella 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Arezzo 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Gazovik Orenburg 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Nacional Asuncion 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Chaves 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Astra Giurgiu 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Xamax 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - GAIS 4 - 2  
Halmstad - Sirius 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Jönköping Södra 0 - 2  
Göteborg - AIK Stockholm 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi Crown Prince Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Ittihad (KSA) 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Fenerbahce 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Svédország 0 - 0  
Szlovákia - Csehország 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Wexford Youths 5 - 0  
Labdarúgás (Új-Zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay Utd. - Waitakere Utd. 3 - 1  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - M. Selby (6 nyert frame-ig.) 2 - 6  
A. Hamilton - G. Wilson 6 - 2  
C. Zifan - L. Wenbo 5 - 6  
D. Grace - D. Junhui 1 - 6  
J. Higgins - E. Sharav (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
J. Perry - A. Higginson 6 - 5  
J. Trump - Y. Sijun (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
K. Doherty - R. Walden 3 - 6  
L. Hang - L. Walker 6 - 1  
M. Dunn - Y. Bingtao 2 - 6  
M. King - J. Astley 4 - 6  
M.J. Williams - X. Si 5 - 6  
R. Day - A. Mehta 2 - 6  
S. Bingham - Z. Jiankang (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
S. Carrington - D. Wells 2 - 6  
X. Guodong - R. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - F. Delbonis 0 - 2  
D. Lajovic - K. Nishikori 0 - 2  
I. Marchenko - D. Young 0 - 2  
M. Cilic - M. Youzhny 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baghdatis M / Muller G - Marrero D / Matkowski M 1 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Delbonis F / Pella G 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - K. Khachanov 0 - 2  
I. Karlovic - S. Johnson 2 - 0  
J-L. Struff - J. Isner 1 - 2  
N. Almagro - D. Dzumhur 1 - 2  
N. Basilashvili - T. Berdych 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Martin F - Ramos Vinolas A / Sousa J 2 - 0  
Monroe N / Sitak A - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Tenisz (Lima, Peru)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gomez - G. Clezar 0 - 2  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bendre - L. Margaroli 0 - 2  
D. Popko - S. Singh 2 - 1  
F. Reboul - M. Deviatiarov 2 - 1  
S. Doumbia - S.K. Mukund 2 - 1  
Tenisz (Suzhou-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faj. Sun - WANG, RUIKAI    
S.H. Zhou - H.T Liu 2 - 0  
Y. He - Z. Cao 0 - 2  
Tenisz (Szingapúr,női egyes, Fehér cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - S. Kuznetsova 1 - 2  
Ka. Pliskova - G. Muguruza Blanco 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,