Tippmix eredmények - 2016. október 17-23.

2016-10-17
Tippmix eredmények - 2016. október 17-23.
2016.10.23.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Diego 30 - 30  
Cincinnati - Cleveland 31 - 17  
Detroit - Washington 20 - 17  
Jacksonville - Oakland 16 - 33  
Kansas City - New Orleans 27 - 21  
Los Angeles - NY Giants 10 - 17  
Miami - Buffalo 28 - 25  
NY Jets - Baltimore 24 - 16  
Philadelphia - Minnesota 21 - 10  
Pittsburgh - New England 16 - 27  
San Francisco - Tampa Bay 17 - 34  
Tennessee - Indianapolis 26 - 34  
Asztalitenisz (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Lebesson - S. Gauzy 4 - 1  
J. Dyjas - E. Lebesson 1 - 4  
T. Boll - S. Gauzy    
Asztalitenisz (Eb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franziska/Groth - Dyjas/Gorak 4 - 2  
Asztalitenisz (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Samara - Yu Fu 3 - 4  
Mel. Hu - Jie Li 4 - 0  
Mel. Hu - Yu Fu 4 - 1  
Asztalitenisz (Eb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silbereisen/Winter - X.Shan/Solja 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hokkaido Nippon (2.m.) 5 - 1  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - LA Dodgers (6.m.) 5 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M-Team - Oilers Espoo 4 - 5  
Salba - Classic Tampere 6 - 10  
SPV Seinäjoki - LaSB 10 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Warberg 4 - 4  
Helsingborg - Falun 3 - 3  
Mullsjö - Karlstad 5 - 5  
Sirius - Pixbo Wallenstam 3 - 6  
Växjö - Storvreta 6 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Tucson 1 - 2  
Binghamton - Rochester 1 - 3  
Grand Rapids - Cleveland 3 - 2  
Hartford - St. John's 2 - 5  
Hershey - Bridgeport 5 - 2  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 1  
Iowa - Charlotte 2 - 1  
Lehigh Valley - Hartford 4 - 4  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 4 - 4  
Providence - Albany 3 - 3  
Rockford - Cleveland 5 - 2  
Rockford - Milwaukee 2 - 2  
San Antonio - Chicago Wolves 2 - 4  
San Antonio - Chicago Wolves (22:00) 1 - 2  
San Diego - Texas Stars 5 - 4  
Springfield - St. John's 4 - 4  
Toronto Marlies - Manitoba 4 - 0  
Wilkes-Barre/Scranton - Syracuse 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Vítkovice 4 - 0  
Liberec - Karlovy Vary 2 - 0  
Mountfield HK - Brno 5 - 1  
Olomouc - Mladá Boleslav 2 - 1  
Sparta Praha - Pardubice 4 - 1  
Trinec - Plzen 3 - 4  
Zlín - Litvínov 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Esbjerg 3 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Rouen 2 - 5  
Angers - Epinal 5 - 3  
Chamonix-Morzine - Strasbourg 4 - 4  
Dijon - Bordeaux 4 - 2  
Grenoble - Nice 7 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Traktor Cseljabinszk 0 - 1  
Dinamo Minszk - Szocsi 5 - 2  
Medvescak Zagreb - Lada Toljatti 3 - 2  
Red Star Kunlun - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 5  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Brassó 0 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Montreal 2 - 4  
Calgary - St. Louis 4 - 6  
Chicago - Toronto 4 - 4  
Dallas - Columbus 0 - 3  
Detroit - San Jose 3 - 0  
Florida - Colorado 5 - 2  
Los Angeles - Vancouver 3 - 3  
Nashville - Pittsburgh 5 - 1  
New Jersey - Minnesota 1 - 1  
Ottawa - Tampa Bay 1 - 4  
Philadelphia - Carolina 6 - 3  
Washington - NY Rangers 2 - 4  
Winnipeg - Edmonton 0 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lorenskog 1 - 3  
Lillehammer - Stavanger 2 - 4  
Manglerud - Kongsvinger 3 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Bayreuth 8 - 4  
Crimmitschau - Freiburg 3 - 2  
Heilbronn - Rosenheim 6 - 1  
Kaufbeuren - Frankfurt Löwen 3 - 3  
Lausitzer Füchse - Bad Nauheim 4 - 4  
Ravensburg - Kassel 2 - 3  
Riessersee - Dresden 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Düsseldorf 3 - 2  
Eisbären Berlin - Mannheim 4 - 3  
Iserlohn - Straubing 4 - 2  
Köln - Ingolstadt 1 - 5  
München - Bremerhaven 1 - 2  
Schwenningen - Krefeld 3 - 3  
Wolfsburg - Nürnberg 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Villach 8 - 3  
Klagenfurt - Linz 4 - 6  
Olimpija Ljubljana - Südtirol Bolzano 0 - 4  
Salzburg - Vienna Capitals 3 - 3  
Znojmo - Innsbruck 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - HV 71 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nove Zamky 2 - 0  
Kosice - Zvolen 4 - 0  
Nitra - Zilina 4 - 6  
Poprad - Trencin 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Izssztal Izsevszk 1 - 4  
Dinamo Szentpétervár - Torosz Nyeftekamszk 1 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Krka Novo Mesto 82 - 83  
Crvena zvezda - Igokea 68 - 66  
FMP - Partizan Belgrád 56 - 65  
Skopje - Karpos Sokoli 74 - 71  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Perth 69 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Bendigo 71 - 67  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Changwon Sakers 67 - 79  
Seoul Thunders - Ulsan Mobis Phoebus 88 - 73  
Wonju Dongbu - Busan Sonicboom 91 - 85  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Strasbourg 82 - 74  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Bnei Herzeliya 89 - 73  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Hokkaido 96 - 52  
Mikawa Kariya - Kyoto 80 - 49  
Ryukyu Okinawa - Nagoya Dolphins 64 - 69  
Sendai - Akita 66 - 59  
Shiga - Osaka 66 - 81  
Tochigi - Tokyo Alvark 80 - 84  
Toyohashi Neophoenix - Tokyo Sunrockers 76 - 79  
Yokohama - Albirex Niigata 78 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Turow Zgorzelec 91 - 91, h.u. 107 - 105  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Nevezis Kedainiai 99 - 92  
Zalgiris Kaunas - Neptunas Klaipeda 77 - 67  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Oldenburg 83 - 77  
Telekom Bonn - Hagen 95 - 85  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Milano 80 - 97  
Cantu - Sassari 90 - 69  
Reggio Emilia - Venezia 85 - 79  
Torino - Cremona 74 - 74, h.u. 85 - 82  
Trento - Capo D'Orlando 85 - 76  
Varese - Brindisi 76 - 76, h.u. 91 - 81  
VL Pesaro - Avellino 55 - 60  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - San Martino di Lupari 45 - 74  
Dike Napoli - Umbertide 65 - 55  
Ragusa - Lucca 46 - 62  
Spezia - UR Venezia 43 - 61  
Torino - Broni 69 - 62  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sevilla 80 - 58  
Estudiantes - Real Madrid 88 - 96  
Gran Canaria - Fuenlabrada 111 - 60  
Iberostar Tenerife - Unicaja Malaga 72 - 73  
Joventut Badalona - Baskonia Vitoria 83 - 90  
Obradoiro Monbus - Valencia 75 - 92  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - CREF Madrid 83 - 58  
Zaragoza - Ferrol 73 - 66  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Anadolu Efes 77 - 94  
Galatasaray - Banvitspor 74 - 83  
Usak Sportif - TED Ankara Kolejliler 103 - 64  
Yesilgiresun - Fenerbahce Ülker 61 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canik - AGÜ Kayserispor 68 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Zenit Szentpétervár 90 - 96  
Himki Moszkva - Lok.Kubany Krasznodar 73 - 65  
Tsmoki-Minszk - Kalev/Cramo 77 - 77, h.u. 88 - 81  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Paris SG 30 - 36  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - R-N. Löwen Kronau 26 - 34  
Szeged - Breszt Meskov 24 - 22  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Naturhouse La Rioja 27 - 32  
Montpellier - Metalurg Skopje 28 - 18  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Asztrahanocska 32 - 23  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Esbjerg 20 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - HCM Roman 28 - 24  
Issy Paris - Érd 26 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Arendal 38 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Raelingen 25 - 19  
Sola - Gjerpen 31 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Erlangen 24 - 21  
Gummersbach - DHfK Leipzig 22 - 24  
Wetzlar - Flensburg 23 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Blomberg-Lippe 20 - 18  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Vardar Pro Skopje 27 - 30  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Basel 24 - 17  
St. Gallen - Suhr Aarau 25 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Skövde 33 - 25  
HIF Karlskrona - Lugi 25 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Boden 21 - 24  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Mamelodi Sundowns 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Gimnasia Jujuy 1 - 1  
Guillermo Brown - San Martin de Tucuman 4 - 0  
Independiente de Mendoza - Atl. Los Andes 1 - 0  
Santamarina Tandil - Juventud Un. Gualeguaychu 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Vélez Sarsfield 1 - 0  
Gimnasia LP - Huracan 1 - 0  
River Plate - Atl. Rafaela 1 - 0  
Rosario Central - Newell's 0 - 1  
San Lorenzo - Estudiantes LP 1 - 2  
Tigre - Union SF 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix - Sydney FC 0 - 1  
Western Sydney - Newcastle Jets 2 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Inter Baku 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Antwerpen 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Gent 3 - 2  
FC Bruges - Anderlecht 2 - 1  
Genk - St. Truiden 1 - 0  
Standard Liege - Waasland Beveren 5 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Pirin Blagoevgrad 3 - 1  
Vereja - Neftocsimik Burgasz 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Joinville 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Figueirense 3 - 0  
Chapecoense - Santos 0 - 1  
Coritiba - Fluminense 1 - 1  
Flamengo - Corinthians 2 - 2  
Gremio - Internacional 0 - 0  
Palmeiras - Sport Recife 2 - 1  
Vitória - Cruzeiro 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RB Leipzig - Bremen 3 - 1  
Schalke - Mainz 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Fürth 1 - 0  
Erzgebirge Aue - Union Berlin 1 - 3  
Nürnberg - Hannover 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Erfurt 1 - 0  
Mainz Amatőr - Regensburg 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEZ Zakakiou - AEK Larnaca 2 - 5  
Anorthoszisz Famaguszta - Ermisz Aradippou 2 - 2  
Arisz Limasszol - AEL Limasszol 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zizkov - Usti nad Labem 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Hradec Kralove 2 - 0  
Plzen - Sparta Praha 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Köge 2 - 1  
Fremad Amager - LFA Nyköbing 1 - 0  
Naestved - Helsingor 5 - 1  
Skive - Roskilde 1 - 2  
Vejle - Vendsyssel 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Aarhus 1 - 0  
Horsens - Randers 1 - 0  
OB Odense - FC Köbenhavn 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Bucheon 2 - 1  
Daejeon Citizen - Chungju 2 - 2  
Gyeongnam - Daegu 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Gwangju 2 - 0  
Pohang - Suwon City 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Jeonnam 5 - 3  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Al-Ain 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Slavia Mozír 0 - 0  
Belsina Bobrujszk - Sahtar Szoligorszk 0 - 1  
Dinamo Breszt - Szluck 0 - 0  
FK Minszk - Dinamo Minszk 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Seinäjoen JK 0 - 0  
Kuopio PS - PS Kemi 1 - 0  
Mariehamn - Ilves 2 - 1  
Rovaniemi PS - HIFK 0 - 0  
Vaasa PS - Lahti 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - St-Etienne 0 - 2  
Metz - Nice 2 - 4  
Paris SG - Marseille 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Larissza 4 - 0  
Iraklisz 1908 - Atromitosz Periszteri 1 - 2  
Levadiakosz - Panetolikosz 2 - 1  
Olympiakosz - PAOK 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Ajax 1 - 1  
Groningen - AZ Alkmaar 2 - 0  
Heerenveen - Heracles 3 - 1  
Nijmegen - Vitesse 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Lokomotív Zagreb 1 - 0  
Rijeka - Inter Zapresic 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Chennaiyin 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Yamagata 2 - 2  
Kamatamare Sanuki - Roasso Kumamoto 0 - 0  
Matsumoto Yamaga - Ehime 1 - 1  
Mito - Kyoto 1 - 1  
Nagasaki - Yamaguchi 2 - 1  
Okayama - Zweigen Kanazawa 1 - 2  
Shimizu SP - Kitakyushu 2 - 0  
Tokushima - JEF United Chiba 1 - 0  
Yokohama FC - Thespakusatsu Gunma 3 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Aktobe 1 - 0  
Irtis Pavlodar - Kairat Almaty 1 - 3  
Okzhetpes Kokshetau - Ordabasy Shymkent 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Once Caldas 2 - 1  
Dep. Cali - Junior de Barranquilla 2 - 0  
Dep. Pasto - Rionegro Aguilas 0 - 1  
Independiente Medellin - Atl. Nacional Medellin 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Yanbian 1 - 1  
Hangzhou Greentown - Shanghai Shenhua 0 - 0  
Henan Jianye - Shijiazhuang 0 - 2  
Liaoning Hongyun - Changchun Yatai 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Gornik Zabrze 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Zaglebie Lubin 1 - 2  
Lechia Gdansk - Piast Gliwice 3 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Daugavpils 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Puebla 1 - 2  
Leon - Monarcas Morelia 3 - 1  
Monterrey - Dep. Toluca 1 - 1  
Necaxa - Veracruz 3 - 2  
Queretaro - América 1 - 1  
UNAM Pumas - Tigres 1 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Houston 1 - 1  
Kansas City - San Jose 2 - 0  
Los Angeles - Dallas 0 - 0  
New England - Montreal 3 - 0  
New York City FC - Columbus 4 - 1  
Orlando - D.C. United 4 - 2  
Philadelphia - New York 0 - 2  
Seattle - Salt Lake 2 - 1  
Toronto - Chicago 3 - 2  
Vancouver - Portland 4 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Minnesota 1 - 0  
Edmonton - Jacksonville 1 - 0  
Fort Lauderdale - Rayo Oklahoma City 0 - 2  
Indy Eleven - FC Puerto Rico 3 - 0  
New York Cosmos - FC Miami 4 - 0  
Tampa Bay - Ottawa 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Sandnes Ulf 1 - 0  
Fredrikstad - Kongsvinger 1 - 1  
Hödd - Strömmen 0 - 3  
Jerv - Kristiansund 1 - 1  
Mjöndalen - KFUM Oslo 2 - 0  
Raufoss - Levanger 0 - 6  
Sandefjord - Bryne 1 - 0  
Ullensaker/Kisa - Ranheim 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Bodö/Glimt 2 - 1  
Lilleström - Start 1 - 1  
Rosenborg - Odd Grenland 1 - 2  
Sogndal - Strömsgodset 0 - 1  
Tromsö - Valerenga 0 - 3  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schott Mainz - Sand 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Internazionale 2 - 1  
Bologna - Sassuolo 1 - 1  
Cagliari - Fiorentina 3 - 5  
Crotone - Napoli 1 - 2  
Empoli - Chievo 0 - 0  
Roma - Palermo 4 - 1  
Torino - Lazio 2 - 2  
Udinese - Pescara 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Prato 3 - 0  
Lupa Roma - Giana Erminio 0 - 0  
Olbia - Alessandria 1 - 4  
Pistoiese - Como 1 - 1  
Pro Piacenza - Viterbese 2 - 1  
Racing Club Roma - Carrarese 0 - 1  
Renate - Pontedera 3 - 0  
Robur Siena - Piacenza 2 - 3  
Tuttocuoio - Cremonese 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Taranto 1 - 1  
Andria - Cosenza 2 - 0  
Catania - Lecce 2 - 0  
Catanzaro - Melfi 2 - 2  
Foggia - Monopoli 4 - 1  
Fondi - Siracusa 2 - 0  
Messina - Casertana 2 - 1  
Paganese - Juve Stabia 1 - 2  
Reggina - Matera 2 - 6  
Virtus Francavilla - Vibonese 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Amkar Perm 1 - 0  
Lokomotív Moszkva - CSZKA Moszkva 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Austria Wien 0 - 2  
St. Pölten - Salzburg 1 - 5  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Dep. Capiata 1 - 1  
Olimpia Asuncion - River Plate Asuncion 5 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Freamunde 2 - 1  
Benfica B - Penafiel 2 - 0  
Braga B - Santa Clara 1 - 2  
Cova Piedade - Guimaraes B 2 - 0  
Fafe - Covilha 1 - 1  
Famalicao - Uniao Madeira 2 - 0  
Sporting CP B - Leixoes 2 - 1  
Varzim - Portimonense 2 - 2  
Viseu - Académica 0 - 0  
Vizela - Porto B 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Benfica 0 - 2  
Estoril - Guimaraes 0 - 2  
Moreirense - Rio Ave 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Manchester Utd. 4 - 0  
Manchester City - Southampton 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Voluntari 1 - 2  
Targu Mures - Steaua Bukarest 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - Dundee 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Celtic 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Gimnastic 3 - 0  
Cadiz - UCAM Murcia 2 - 2  
Mallorca - Alcorcon 1 - 0  
Mirandes - Levante 0 - 3  
Oviedo - Tenerife 2 - 0  
Valladolid - Zaragoza 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boiro - Arandina 3 - 0  
Burgos - Izarra 2 - 3  
Coruxo - Caudal Deportivo 3 - 1  
Lealtad - Ferrol 2 - 0  
Osasuna B - Celta Vigo B 0 - 0  
Ponferradina - R. Santander 1 - 0  
Tudelano - Palencia Balompie 0 - 0  
Valladolid B - Pontevedra 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Mensajero 1 - 1  
Barakaldo - Navalcarnero 3 - 2  
Fuenlabrada - Gernika 4 - 2  
Majadahonda - Amorebieta 2 - 0  
Sestao River - De Los Reyes 1 - 3  
Socuellamos - Real Sociedad B 2 - 0  
Toledo - Real Union Irun 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Lleida 3 - 1  
Atl. Baleares - Badalona 0 - 1  
Atl. Saguntino - Espanyol B 3 - 0  
Cornella - Valencia B 1 - 2  
Ebro - Levante B 0 - 1  
Gava - UE Llagostera 0 - 2  
Hercules - Prat 0 - 2  
Mallorca B - Eldense 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Rec. Huelva 1 - 0  
El Ejido - Jumilla 1 - 0  
Granada B - Marbella 1 - 2  
La Hoya Lorca - Atl. Sanluqueno 3 - 1  
La Roda - Villanovense 2 - 2  
Linares - Real Murcia 0 - 1  
Mancha Real - Linense 1 - 3  
Melilla - Real Jaen 2 - 1  
Merida - UD Extremadura 5 - 1  
San Fernando - Cartagena 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Deportivo 4 - 1  
Malaga - Leganes 4 - 0  
Real Madrid - Ath. Bilbao 2 - 1  
Sevilla - Atl. Madrid 1 - 0  
Villarreal - Las Palmas 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Schaffhausen 5 - 2  
Wil - Winterthur 5 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Sion 0 - 2  
Luzern - St. Gallen 3 - 0  
Young Boys - Grasshoppers 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ljungskile - Degerfors 2 - 4  
Syrianska - Värnamo 1 - 1  
Trelleborg - Varberg 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Elfsborg 2 - 4  
Häcken - Kalmar 2 - 3  
Norrköping - Falkenberg 2 - 1  
Örebro - Helsingborg 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Dunajska Streda 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mersin Idman Yurdu - Balikesirspor 1 - 4  
Samsunspor - Altinordu 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Antalyaspor 3 - 0  
Karabukspor - Istanbul Basaksehir 0 - 2  
Osmanlispor - Kasimpasa 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Vorszkla Poltava 1 - 2  
Olekszandria - Dinamo Kijev 1 - 1  
Olimpik Doneck - Zorya Luganszk 0 - 2  
Zirka Kirovográd - Sahtar Doneck 0 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Atl. River Plate 2 - 1  
Montevideo Wanderers - Sud América 2 - 1  
Nacional - Racing Montevideo 3 - 1  
Plaza Colonia - Defensor 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Oroszország 3 - 1  
USA - Svájc 5 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Llandudno FC 0 - 0  
Connah's Quay - Cardiff Met University 0 - 0  
TNS - Newtown 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Bohemians 2 - 1  
Labdarúgás (Új-Zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Team Wellington 4 - 0  
Canterbury Utd. - Tasman Utd. 2 - 2  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (USA Nagydíj) 0 - 1  
D. Ricciardo - M. Verstappen (USA Nagydíj) 1 - 0  
F. Alonso - J. Button (USA Nagydíj) 1 - 0  
F. Nasr - M. Ericsson (USA Nagydíj) 0 - 1  
J. Palmer - K. Magnussen (USA Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - N. Rosberg (USA Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez (USA Nagydíj) 0 - 1  
P. Wehrlein - E. Ocon (USA Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - E. Gutierrez (USA Nagydíj) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (USA Nagydíj) 1 - 0  
V. Bottas - F. Massa (USA Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma 1., USA Nagydíj    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - J. Miller (Ausztrál Nagydíj) 1 - 0  
C. Crutchlow - M. Marquez (Ausztrál Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - J. Lorenzo (Ausztrál Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Ausztrál Nagydíj    
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Racing-Metro 27 - 17  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - London Wasps 20 - 20  
Zebre - Connacht 7 - 52  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Leinster 22 - 16  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Grenoble 50 - 7  
Rögbi (Mitre 10 Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - Counties Manukau 22 - 7  
Taranaki - Tasman 29 - 41  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Casalmaggiore 3 - 2  
Hisamitsu Springs - Rexona-Sesc RJ 2 - 3  
Psl-F2 Logistics Manila - Bangkok Glass 0 - 3  
Vakifbank Istanbul - Volero Zürich 3 - 1  
Röplabda (Klubcsapat vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Personal Bolivar - Trentino 2 - 3  
Sada Cruzeiro - Zenit Kazany 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Vero Monza 3 - 0  
Latina - Modena 0 - 3  
Padova - Molfetta 3 - 0  
Ravenna - Verona 1 - 3  
Revivre Milano - Cucine Lube Treia 0 - 3  
Vibo Valentia - Perugia 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Conegliano 2 - 3  
LJ Modena - Club Italia 3 - 0  
Scandicci - Bergamo 1 - 3  
Südtirol Bolzano - Busto Arsizio 1 - 3  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - R. Williams 6 - 3  
A. McGill - Z. Yuelong 3 - 6  
A. Songsermsawad - M. Fu 4 - 6  
D. Junhui - M. Mann 6 - 5  
D.B. Gilbert - J. Wattana 3 - 6  
F. O'Brien - G. Dott 1 - 6  
I. Burns - Y. Sijun 3 - 6  
J. Higgins - S. Wilson (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
Jak. Jones - J. Robertson 6 - 4  
Jam. Jones - M. Holt 2 - 6  
K. Maflin - M. Selt 6 - 2  
L. Brecel - D. Dale 4 - 6  
L. Wenbo - M. Xiwen 6 - 5  
M. Gould - M. Joyce 3 - 6  
M. Selby - P.S. Davison (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. Stevens - C. Wakelin 6 - 1  
N. Robertson - O. Lines (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
R. Hull - S. Murphy 4 - 6  
R. Muir - Z. Jiankang 3 - 6  
S. Baird - M. White 6 - 2  
S. Maguire - R. Lawler 6 - 2  
T. Pengfei - C. Zifan 3 - 6  
W. Yuchen - X. Si 5 - 6  
Z. Xintong - T. Ford 3 - 6  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - R. Gasquet 0 - 2  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Nestor D / Roger-Vasselin 0 - 2  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Reuter - N. Gombos 0 - 2  
Tenisz (Bázel-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bossel - R. Berankis 0 - 2  
D. Young - A. Setkic 2 - 0  
M. Zverev - R. Harrison 2 - 0  
R. Haase - S. Tsitsipas 2 - 0  
Tenisz (Bécs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - D. Dzumhur 1 - 2  
N. Basilashvili - R. Albot 2 - 1  
S. Ofner - J-L. Struff 0 - 2  
Y. Sugita - B. Becker 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Carreno-Busta - F. Fognini 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knowle J / Melzer J - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Moriya - Y-H. Lu 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sock - J.M. Del Potro 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pavic M / Venus M - Ymer E / Ymer M 0 - 2  
Tenisz (Szingapúr,női egyes, Piros cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - D. Cibulkova 2 - 1  
S. Halep - M. Keys 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Saensomboonsuk - W.H. Son 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - T.Y. Tai 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Jadran Herceg Novi 7 - 8  
Vojvodina - Mladost Zagreb 6 - 14  

 

2016.10.22.
Asztalitenisz (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Lebesson - M. Freitas 4 - 2  
J. Dyjas - Lei Kou 4 - 1  
S. Gauzy - R. Gárdos 4 - 2  
T. Boll - B. Olah 4 - 2  
Asztalitenisz (Eb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apolonia/Geraldo - Kallberg A / Gerell P 4 - 0  
Dyjas/Gorak - Apolonia/Geraldo 4 - 2  
Fegerl S / Monteiro J - Franziska/Groth 3 - 4  
Franziska/Groth - K.Karlsson/M.Karlsson 4 - 1  
Gionis P / Wang Y - K.Karlsson/M.Karlsson 2 - 4  
Liventsov A / Paykov M - Dyjas/Gorak 0 - 4  
Asztalitenisz (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han Ying - Mel. Hu 2 - 4  
Jie Li - M. Ekholm 4 - 3  
K. Silbereisen - E. Samara 2 - 4  
Póta G. - Yu Fu 3 - 4  
Yu Fu - P. Solja 4 - 3  
Asztalitenisz (Eb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balazova B / Matelova H - X.Shan/Solja 3 - 4  
De Nutte S / NI X - Madarász/Pergel 3 - 4  
Madarász/Pergel - Silbereisen/Winter 3 - 4  
Monteiro Dodean/Samara - Noskova Y / Prokhorova Y 4 - 1  
Monteiro Dodean/Samara - X.Shan/Solja 3 - 4  
Silbereisen/Winter - Galic A / Moret R 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hokkaido Nippon (1.m.) 5 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Nokian KrP 4 - 6  
Oilers Espoo - Koovee Tampere 8 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - AIK 6 - 3  
Thorengruppen - Linköping 5 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Group Imola 3 - 4  
Dosson - Kaos Futsal 5 - 6  
Isola - Pescara 3 - 4  
Lazio - Luparense 0 - 6  
Napoli - Latina 6 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Gran Canaria - Magna Navarra 4 - 4  
Jumilla - Barcelona 3 - 11  
Ribera Navarra - Inter Movistar 1 - 6  
Santa Coloma - Peniscola 4 - 4  
Zaragoza - Palma Futsal 1 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Binghamton 2 - 2  
Albany - Utica 3 - 2  
Grand Rapids - Rockford 1 - 2  
Iowa - Charlotte 3 - 8  
Lehigh Valley - Bridgeport 2 - 5  
Ontario Reign - Texas Stars 5 - 5  
Providence - St. John's 1 - 4  
Rochester - Toronto Marlies 5 - 2  
Stockton - Tucson 1 - 1  
Syracuse - Utica 4 - 5  
Toronto Marlies - Manitoba 4 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Springfield 0 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Val Pusteria 1 - 2  
Cortina - Vipiteno/Sterzing 1 - 1  
Feldkirch - Kitzbühel 3 - 0  
Gherdeina/Gröden - Neumarkt Riwega 3 - 6  
Lustenau - Bregenzerwald 10 - 3  
Renon/Ritten - Fassa 8 - 1  
Salzburg 2 - Zell am See 3 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Zubr Prerov 2 - 6  
Jihlava - Havirov 2 - 2  
Kadan - Prostejov 2 - 5  
Most - Motor Ceske Budejovice 3 - 4  
Slavia Trebic - Benatky nad Jizerou 1 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Litomerice 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Herlev Eagles 5 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Keupa 7 - 0  
Heinolan Peliitat - Kajaanin Hokki 2 - 1  
Jokipojat - Tuto 2 - 1  
JYP-Akatemia - Kokkolan Hermes 2 - 2  
Roki - SaPKo 3 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - HIFK 1 - 1  
Ilves - JYP 2 - 0  
Jukurit - Kalpa 5 - 2  
Kookoo - SaiPa 2 - 3  
Kärpät - Lukko 2 - 2  
Turku PS - Ässät 4 - 1  
Vaasan Sport - Lahti Pelicans 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - SZKA Szentpétervár 2 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Vityaz Podolszk 2 - 1  
Barisz Asztana - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 8  
Barsz Kazany - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Dinamo Moszkva 0 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - CSZKA Moszkva 2 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Szeversztal Cserepovec 2 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - MAC Budapest 6 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Chicago 3 - 2  
Detroit - Nashville 5 - 3  
NY Islanders - Arizona 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Valerenga 2 - 2  
Stjernen - Storhamar 4 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Südtirol Bolzano 2 - 4  
Znojmo - Dornbirn 4 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Ajoie 2 - 13  
Chaux-de-Fonds - Winterthur 5 - 2  
GCK Lions - Rapperswil 0 - 6  
Langenthal - Zug 2 6 - 0  
Thurgau - Olten 3 - 4  
Visp - Red Ice Martigny 2 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Biel 2 - 1  
Davos - Zug 0 - 1  
Fribourg - Lausanne 3 - 5  
Kloten - Servette 4 - 1  
Langnau Tigers - Lugano 3 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Pantern Malmö 4 - 2  
Björklöven - Mora 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Malmö 3 - 5  
Färjestad - Växjö 4 - 1  
Leksand - Rögle 0 - 2  
Linköping - Djurgarden 2 - 1  
Skelleftea - Frölunda 2 - 3  
Örebro - Karlskrona 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 5  
Burany Voronyezs - Krisztall Szaratov 5 - 2  
Cselmet Cseljabinszk - Zvezda Csehov 2 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - SZKA-Neva 2 - 5  
Kazzink-Torpedo - Zauralje Kurgan 3 - 2  
Rjazany - Dizel Penza 2 - 2  
Szarjarka Karaganda - Rubin Tyumeny 3 - 1  
Szarov - Barsz Kazany B 0 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Mornar 85 - 68  
Olimpija Ljubljana - Cibona Zagreb 72 - 89  
Zadar - Mega Leks 90 - 86  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - NZ Breakers 88 - 82  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Canberra Capitals 65 - 59  
Sydney Flames - Townsville 69 - 68  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Prostejov 90 - 76  
Jindrichuv Hradec - Pardubice 78 - 88  
MMCITE Brno - Usti nad Labem 77 - 83  
Opava - Svitavy 101 - 73  
USK Praha - Kolin 66 - 69  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Knights 100 - 95  
Goyang - Jeonju KCC Egis 81 - 69  
Ulsan Mobis Phoebus - Incheon Elephants 63 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Adecco ASVEL 70 - 74  
Le Mans - Monaco 81 - 83  
Nancy - Gravelines 65 - 70  
Nanterre - Chalon sur Saone 77 - 92  
Orleans - Limoges 80 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Bourges 61 - 54  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Rethymno 86 - 78  
Arisz - PAOK 62 - 66  
Doxa Lefkadasz - Olympiakosz 94 - 95  
Koloszosz Rodosz - Promitheasz Patra 76 - 59  
Kymi - AEK Athén 55 - 81  
Lavriou - Trikala 86 - 56  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Jerusalem 77 - 73  
Maccabi Ashdod - Ironi Naharia 70 - 82  
Maccabi TA - Hapoel Holon 81 - 72  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Hokkaido 80 - 65  
Kawasaki Brave Thunders - Toyama 112 - 90  
Mikawa Kariya - Kyoto 66 - 37  
Ryukyu Okinawa - Nagoya Dolphins 71 - 58  
Sendai - Akita 66 - 63  
Shiga - Osaka 60 - 76  
Tochigi - Tokyo Alvark 96 - 76  
Toyohashi Neophoenix - Tokyo Sunrockers 70 - 68  
Yokohama - Albirex Niigata 75 - 80  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Asseco Gdynia 71 - 81  
Krosno - Start Lublin 87 - 74  
Kutno - Koszalin 57 - 81  
Starogard Gdanski - Zielona Gora 64 - 73  
Tarnobrzeg - Ostrow Wielkopolski 60 - 69  
Trefl Sopot - Rosa Radom 85 - 82  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Lietuvos Rytas 81 - 74  
Lietkabelis - Alytaus Dzukija 94 - 77  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Vytautas Prienai 75 - 70  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Jászberény 69 - 77  
Sopron - Alba Fehérvár 80 - 73  
Szolnok - Szombathely 88 - 78  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Szekszárd 51 - 56  
Győr - Sopron 88 - 79  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Göttingen 91 - 87  
Braunschweig - Tübingen 70 - 98  
Giessen - Bayreuth 82 - 100  
Ulm - Ludwigsburg 97 - 80  
Vechta - Bremerhaven 86 - 90  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Bilbao 85 - 81  
Zaragoza - Murcia 95 - 77  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Gran Canaria 69 - 68  
Cadi La Seu d'Urgell - Araski AES 62 - 68  
Gernika Bizkaia - P. Avenida 62 - 51  
Vasco Gipuzkoa - Al-Qazeres Extremadura 66 - 41  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Tofas Bursa 70 - 93  
Darussafaka - RH Gaziantepspor 81 - 56  
Istanbul BB - Besiktas 73 - 84  
Karsiyaka - Trabzonspor 74 - 59  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Antakya Hatay 76 - 57  
Galatasaray - Mersin Dogus H. 97 - 62  
Girne Univ. - Osmaniye 71 - 84  
Istanbul Univ. - Adana ASKI 66 - 59  
Mersin BB - Besiktas 84 - 74  
Yakin Dogu Univ. - Fenerbahce 58 - 62  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - VEF Riga 66 - 64  
Jenyiszej Krasznojarszk - Nyizsnyij Novgorod 99 - 93  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Veszprém 26 - 23  
Kiel - Schaffhausen 32 - 29  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Celje 29 - 29  
RK Zagreb - Vardar Pro Skopje 28 - 27  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Csehovszkije Medvegyi 30 - 28  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Holstebro 36 - 27  
Dinamo Bukarest - Nantes 26 - 27  
Motor Zaporozsje - ABC Braga 27 - 23  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Buducnost 23 - 30  
Metz - Thüringer HC 25 - 18  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - CSM Bukarest 24 - 21  
Rosztov - Győr 27 - 28  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - Larvik 24 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Aarhus 21 - 27  
Midtjylland - Aalborg 27 - 29  
Randers - Tonder 26 - 23  
Ribe-Esbjerg - GOG 28 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Nantes 26 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Pogon Szczecin 37 - 31  
Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow 28 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Balmazújváros 31 - 23  
Eger - Balatonfüred 25 - 21  
Komló - Gyöngyös 20 - 19  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Hallvard 30 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Bergischer HC 27 - 23  
Göppingen - Coburg 31 - 27  
Lemgo - Melsungen 29 - 33  
Minden - Magdeburg 34 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Göppingen 29 - 37  
Buxtehude - Neckarsulm 35 - 18  
Dortmund - Nellingen 30 - 17  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Puerto Sagunto 26 - 28  
Benidorm - Valladolid 26 - 22  
Ciudad Encantada - Morrazo Cangas 27 - 26  
Granollers - Ademar Leon 24 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Gossau 35 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Skövde 26 - 22  
Höör - Skuru 21 - 25  
Skara - Hellton 20 - 24  
Vasterasirsta - Kristianstad 29 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Sheffield Utd. 3 - 3  
Chesterfield - Scunthorpe 0 - 3  
Coventry - Rochdale 2 - 0  
Gillingham - Charlton 1 - 1  
Millwall - Fleetwood 2 - 1  
Milton Keynes Dons - Southend 0 - 3  
Oldham - Bristol Rovers 0 - 2  
Peterborough - Wimbledon 0 - 1  
Port Vale - Oxford Utd. 2 - 2  
Shrewsbury - Northampton 2 - 4  
Swindon - Walsall 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Doncaster 4 - 2  
Colchester - Morecambe 2 - 2  
Crawley - Accrington 0 - 0  
Crewe - Yeovil 0 - 1  
Exeter - Cambridge Utd. 1 - 2  
Grimsby - Cheltenham 0 - 1  
Hartlepool - Leyton 1 - 3  
Luton - Mansfield 1 - 1  
Newport - Plymouth 1 - 3  
Portsmouth - Notts County 1 - 2  
Stevenage - Carlisle 1 - 2  
Wycombe - Barnet 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Fulham 1 - 0  
Brentford - Barnsley 0 - 2  
Bristol City - Blackburn 1 - 0  
Huddersfield - Derby County 1 - 0  
Newcastle - Ipswich 3 - 0  
Norwich - Preston 0 - 1  
Nottingham - Cardiff 1 - 2  
Rotherham - Reading 0 - 1  
Sheffield Wed. - QPR 1 - 0  
Wigan - Brighton 0 - 1  
Wolverhampton - Leeds 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - North Ferriby Utd. 1 - 0  
Dag & Red - Macclesfield 1 - 1  
Dover - Braintree 6 - 1  
Forest Green - Guiseley 3 - 0  
Lincoln - Eastleigh 0 - 0  
Maidstone Utd. - Gateshead 0 - 2  
Solihull Moors - Tranmere 0 - 3  
Southport - Sutton Utd. 1 - 1  
Torquay - Aldershot 0 - 0  
Woking - Barrow 1 - 1  
Wrexham - Bromley 2 - 1  
York - Chester 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Chacarita Juniors 1 - 0  
Atl. Parana - Estudiantes San Luis 1 - 3  
Brown de Adrogue - Crucero del Norte 2 - 0  
Central Cordoba - Nueva Chicago 3 - 1  
Club Almagro - Argentinos Juniors 0 - 0  
Villa Dalmine - Douglas Haig 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Independiente 0 - 1  
Colón - Patronato Parana 0 - 1  
Godoy Cruz - Belgrano de Cordoba 2 - 0  
Quilmes - Lanus 1 - 0  
Racing Club - Arsenal Sarandí 1 - 0  
Sarmiento - Olimpo Bahia Blanca 1 - 1  
Talleres Cordoba - Defensa Justicia 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Melbourne Victory 1 - 2  
Central Coast Mariners - Brisbane Roar 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Cercle Bruges 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Mouscron-Peruwelz 2 - 0  
Westerlo - Charleroi 0 - 0  
Zulte Waregem - Lokeren 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Cserno More Várna 2 - 3  
Levszki Szófia - Beroe Stara Zagora 2 - 0  
Ludogorec Razgrad - Gorna Orjahovica 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Bragantino 2 - 0  
Criciuma - Atlético GO 1 - 2  
Luverdense - Nautico 2 - 1  
Oeste - Bahia 1 - 1  
Parana - Vasco da Gama 0 - 1  
Paysandu - Goiás 1 - 1  
Tupi MG - Sampaio Correa 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo - Ponte Preta 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Mönchengladbach 2 - 0  
Darmstadt - Wolfsburg 3 - 1  
Freiburg - Augsburg 2 - 1  
Hertha BSC - 1. FC Köln 2 - 1  
Ingolstadt - Dortmund 3 - 3  
Leverkusen - Hoffenheim 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Dynamo Dresden 0 - 0  
Sandhausen - St. Pauli 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Rostock 0 - 1  
Fortuna Köln - Aalen 0 - 2  
Lotte - Münster 1 - 0  
Magdeburg - Chemnitz 2 - 4  
Osnabrück - Sonnenhof Grossaspach 1 - 0  
Paderborn - Hallescher FC 0 - 0  
Wehen - Holstein Kiel 0 - 0  
Zwickau - FSV Frankfurt 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Anagenniszi Derinia 4 - 0  
Karmiotissza Polemidion - Doxa Katokopiasz 1 - 0  
NEA Szalamina - Omonia Nicosia 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Pardubice 0 - 2  
Sokolov - Frydek Mistek 3 - 3  
Trinec - Vlasim 1 - 3  
Vitkovice - Opava 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Teplice 1 - 4  
Mladá Boleslav - Brno 3 - 3  
Pribram - Jablonec 2 - 4  
Slavia Praha - Slovacko 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Sönderjyske 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan - Gangwon 0 - 4  
Goyang - Seoul E-Land 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Bluewings - Seongnam 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Sangju Sangmu 2 - 2  
Ulsan - Jeonbuk 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Dibba Al-Fujairah 4 - 1  
Bani Yas - Hatta 2 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch - Torpedo Zogyino 3 - 2  
Nyeman Grodno - Gorodeja 3 - 0  
Vityebszk - Naftan 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - GrIFK 2 - 4  
Jazz Pori - KPV Kokkola 1 - 1  
JJK Jyväskylä - Oulu 2 - 1  
KTP - Haka 3 - 3  
Turku PS - EIF 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Reims 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Toulouse 0 - 0  
Bordeaux - Nancy 1 - 1  
Dijon - Lorient 1 - 0  
Lille - Bastia 2 - 1  
Lyon - Guingamp 1 - 3  
Nantes - Rennes 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panioniosz 0 - 0  
Kassziopi Kerkyra - Aszterasz Tripolisz 2 - 0  
Plataniasz - Xanthi 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - Twente 0 - 2  
PSV - Sparta Rotterdam 1 - 0  
Roda - ADO Den Haag 1 - 1  
Willem II - Utrecht 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Cibalia 3 - 0  
Istra - Hajduk Split 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Delhi 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Beitar Jerusalem 0 - 0  
Bnei Yehuda TA - Maccabi Petah Tikva 1 - 4  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 1  
Hapoel Haifa - Hapoel TA 0 - 2  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Raanana 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Machida Zelvia 1 - 2  
Sapporo - Tokyo Verdi 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Urawa RD 1 - 2  
Avispa Fukuoka - Kofu 1 - 2  
FC Tokyo - Kashima A. 2 - 1  
Kashiwa R. - Sagan Tosu 2 - 3  
Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima 2 - 0  
Nagoya GE - Jubilo Iwata 1 - 1  
Omiya Ardija - Shonan Bellmare 3 - 2  
Vegalta Sendai - Vissel Kobe 3 - 0  
Yokohama FM - Gamba Osaka 2 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - El-Jaish 1 - 1  
Al-Wakra - Lekhwiya 2 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhaiyk Ural - Atyrau 3 - 1  
Sahtar Karagandy - Zhetysu Taldykorgan 4 - 1  
Taraz - Tobol Kostanay 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Jaguares de Cordoba 2 - 0  
Boyaca Patriotas - Fortaleza 1 - 0  
Dep. La Equidad - Boyaca Chico 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Guangzhou R&F 3 - 1  
Chongqing Lifan - Jiangsu 2 - 2  
Shanghai SIPG - Shandong Luneng 4 - 1  
Tianjin Teda - Hebei 0 - 5  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziadz 3 - 1  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Pogon Siedlce 0 - 0  
Stal Mielec - Miedz Legnica 1 - 0  
Wisla Pulawy - GKS Tychy 2 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Wigry Suwalki 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Lech Poznan 2 - 1  
Slask Wroclaw - Cracovia Krakkó 2 - 2  
Wisla Plock - Gornik Leczna 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - Metta/Lu 2 - 0  
Ventspils - Jelgava 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - VMFD Zalgiris 1 - 4  
Suduva Marijampole - Stumbras Kaunas 6 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Chiapas 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Vasas 1 - 2  
FTC - Honvéd 3 - 2  
Mezőkövesd - Haladás 3 - 0  
MTK - Gyirmót 1 - 0  
Videoton - Paks 5 - 1  
Újpest - Diósgyőr 4 - 4  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Kozármisleny 1 - 0  
Cegléd - Budaörs 3 - 0  
Csákvár - Cigánd 1 - 1  
Dorog - Szolnok 1 - 0  
Mosonmagyaróvár - Sopron 1 - 1  
Nyíregyháza - Puskás Akadémia 0 - 2  
Siófok - Kisvárda 0 - 0  
Szeged 2011 - Soroksár 1 - 2  
Vác - SZEOL 1 - 0  
ZTE - Békéscsaba 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Molde 2 - 1  
Stabaek - Sarpsborg 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Juventus 1 - 0  
Sampdoria - Genoa 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Trapani 3 - 0  
Benevento - Perugia 0 - 0  
Latina - Pisa 1 - 1  
Novara - Avellino 1 - 0  
Salernitana - Entella 1 - 1  
SPAL Ferrara - Carpi 3 - 1  
Ternana - Cesena 1 - 1  
Verona - Vercelli 3 - 0  
Vicenza - Frosinone 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Gubbio 0 - 2  
Bassano - Sambenedettese 4 - 3  
Feralpisalo - Fano 0 - 0  
Lumezzane - Forli 0 - 0  
Modena - Venezia 1 - 2  
Parma - Mantova 1 - 0  
Reggiana - Maceratese 1 - 0  
Santarcangelo - Padova 1 - 2  
Südtirol - Pordenone 3 - 1  
Teramo - Albinoleffe 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Fakel Voronyezs 0 - 0  
Dinamo Moszkva - Szokol Szaratov 1 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 3  
Lucs Vlagyivosztok - Himki 2 - 0  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Tyumeny 0 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - SZKA Habarovszk 2 - 0  
Szpartak Nalcsik - Szibir Novoszibirszk 2 - 1  
Toszno - Tambov 2 - 0  
Volgar Asztrahan - Mordovija Szaranszk 1 - 2  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Kubany Krasznodar 0 - 4  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Terek Groznij - Rubin Kazany 3 - 1  
Tom Tomszk - Anzsi Mahacskala 0 - 3  
Ufa - Rosztov 0 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Szpartak Moszkva 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Admira Wacker 2 - 0  
Ried - Wolfsberg 0 - 1  
Sturm Graz - Mattersburg 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Cerro Porteno 1 - 1  
Libertad Asuncion - Sol de America 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Setúbal 1 - 1  
Porto - Arouca 3 - 0  
Sporting CP - Tondela 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Middlesbrough 0 - 0  
Bournemouth - Tottenham 0 - 0  
Burnley - Everton 2 - 1  
Hull City - Stoke 0 - 2  
Leicester - Crystal Palace 3 - 1  
Liverpool - West Bromwich 2 - 1  
Swansea - Watford 0 - 0  
West Ham - Sunderland 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Pandurii 4 - 0  
Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Kilmarnock 1 - 1  
Partick Thistle - Ross County 1 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - East Stirling 0 - 0  
Arbroath - Stirling University FC 3 - 1  
Berwick - Hawick Royal Albert FC 2 - 3  
Brora Rangers - Clyde 0 - 2  
Cowdenbeath - East Kilbride 0 - 1  
Edinburgh City - Forfar 0 - 0  
Gala Fairydean - Elgin 0 - 4  
Linlithgow Rose - Stirling 0 - 3  
Preston Athletic - Montrose 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Queens Park 4 - 1  
Albion Rovers - Peterhead 0 - 1  
Livingston - Alloa 3 - 1  
Stenhousemuir - Brechin 1 - 3  
Stranraer - East Fife 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Queen of South 1 - 0  
Dundee Utd. - Dumbarton 2 - 1  
Dunfermline - Hibernian 1 - 3  
Falkirk - Raith Rovers 2 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Aberdeen 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Cordoba 1 - 1  
Getafe - Huesca 1 - 1  
Numancia - Sevilla B 1 - 2  
Rayo Vallecano - Girona 1 - 0  
Reus - Lugo 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Union Mutilvera 5 - 1  
Somozas - Guijuelo 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - UD Logrones 1 - 2  
Leioa - Albacete 0 - 0  
Zamudio - Real Madrid B 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Sabadell 2 - 0  
Villarreal B - L'Hospitalet 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Eibar 3 - 3  
Granada - Sp. Gijón 0 - 0  
Real Sociedad - Alavés 3 - 0  
Valencia - Barcelona 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Aarau 3 - 1  
Wohlen - Le Mont Lausanne 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Basel 2 - 2  
Vaduz - Thun 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Östersund 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Palanka - Radnik Surdulica 0 - 2  
Cukaricki - Metalac Gornji Milanovac 2 - 1  
Javor Matis - Mladost Lucani 1 - 1  
Novi Pazar - Napredak Krusevac 0 - 1  
Partizan Belgrád - Radnicki Nis 1 - 1  
RAD Belgrád - Borac 2 - 0  
Spartak Subotica Zdrepcev - Crvena zvezda 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Podbrezova 0 - 2  
Ruzomberok - Zilina 0 - 2  
Senica - Trencin 1 - 2  
Zemplin Michalovce - Tatran Presov 2 - 2  
Zlate Moravce - Slovan Bratislava 1 - 5  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Domzale 1 - 3  
Krsko Posavlje - Aluminij Kidricevo 2 - 2  
Maribor - HIT Gorica 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandirmaspor - Ümraniyespor 0 - 2  
Denizlispor - Gaziantep Bld. Spor 2 - 1  
Giresunspor - Boluspor 1 - 2  
Sivasspor - Sanliurfaspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Adanaspor 1 - 0  
Alanyaspor - Bursaspor 0 - 2  
Galatasaray - Trabzonspor 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 0 - 1  
Volyn Lutszk - Dnipro 3 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Boston River 1 - 1  
Liverpool Montevideo - Juventud 1 - 0  
Villa Epanyola - Cerro 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Ausztria 4 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Carmarthen 1 - 1  
Bangor City - Rhyl 3 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Dungannon 3 - 3  
Ballinamallard Utd. - Portadown 1 - 2  
Coleraine - Linfield 1 - 1  
Crusaders - Carrick 3 - 1  
Glenavon - Ballymena Utd. 5 - 0  
Glentoran - Cliftonville 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Paide Linnameeskond 4 - 0  
Levadia Tallinn - Parnu Linnameeskond 2 - 0  
Nomme Kalju - Rakvere Tarvas 2 - 0  
Sillamae Kalev - Jalgpallikool Tammeka 1 - 2  
Labdarúgás (Ír 1., rájátszás a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Drogheda Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Új-Zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wanderers SC - Southern Utd. 1 - 0  
Wellington Phoenix 2 - Eastern Suburbs 1 - 2  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Glasgow Warriors 38 - 17  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saracens - Llanelli Scarlets 44 - 26  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Northampton Saints 41 - 7  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Bordeaux 49 - 33  
Ulster - Exeter 19 - 18  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Ospreys 13 - 31  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Newport Dragons 38 - 18  
Worcester - Brive 24 - 25  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Harlequins 36 - 35  
Rögbi (Mitre 10 Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Hurricanes - North Harbour 37 - 40  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Anglia 6 - 40  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Ausztrália 37 - 10  
Röplabda (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UPCN San Juan - Trentino 0 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Vakifbank Istanbul 3 - 1  
Hisamitsu Springs - Psl-F2Logistics Manila (Helyszín:Manila) 3 - 0  
Rexona-Sesc RJ - Bangkok Glass 3 - 0  
Volero Zürich - Casalmaggiore 1 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Personal Bolivar 3 - 1  
Zenit Kazany - Trentino 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montichiari - Novara 0 - 3  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - D.S. Schwartzman 1 - 2  
R. Gasquet - K. Edmund 2 - 1  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Inglot D / SA A 2 - 0  
Tenisz (Budapest-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borsos G. - V. Safranek 0 - 2  
M. Bachinger - Bíró A. 2 - 0  
Tenisz (Bázel-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - I. Dodig 2 - 0  
D. Young - A. Bellier 2 - 0  
J. Kovalik - R. Berankis 0 - 2  
J. Nikles - R. Harrison 0 - 2  
M. Zverev - V. Pospisil 2 - 0  
P-H. Mathieu - A. Bossel 1 - 2  
R. Haase - P. Andujar 2 - 0  
S. Tsitsipas - R. Ram 2 - 1  
Tenisz (Bécs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - L. Giustino 2 - 0  
B. Becker - L. Rosol 2 - 1  
D. Novak - J-L. Struff 1 - 2  
I. Cervantes-Huegun - S. Ofner 0 - 2  
M. Willis - R. Albot 1 - 2  
P. Gojowczyk - D. Dzumhur 0 - 2  
T. Bellucci - N. Basilashvili 0 - 2  
Y. Sugita - U. Ignatik 2 - 0  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Trungelliti - S. Giraldo 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kvitova - M. Niculescu 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Niculesku M / Tig P M - Bertens K / Larsson J 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Carreno-Busta - S. Robert 2 - 0  
P. Kohlschreiber - F. Fognini 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno-Busta P / Granoll - Medvedev D / Rublev A    
Medvedev D / Rublev A - Knowle J / Melzer J 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kuznetsova - D. Gavrilova 2 - 0  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hy. Chung - Y-H. Lu 1 - 2  
J. Millman - H. Moriya    
Tenisz (Santiago, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Max. Gonzalez - R. Dutra da Silva 2 - 0  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sock - A. Zverev 2 - 1  
J.M. Del Potro - G. Dimitrov 2 - 0  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ymer E / Ymer M - Bopanna R / Huey T 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - T. Saensomboonsuk 0 - 2  
W.H. Son - Hyu.I. Lee 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - A. Yamaguchi 1 - 2  
T.Y. Tai - Ng.Y. Cheung 2 - 1  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szentes - Pécs 7 - 11  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Tatabánya 8 - 7  
Honvéd - FTC 8 - 12  
Kaposvár - UVSE 12 - 8  
Miskolc - Eger 7 - 10  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Posillipo Napoli 12 - 7  
Canottieri Napoli - Lazio 11 - 4  
Ortigia - Torino 16 - 8  
Quinto - Acquachiara 8 - 11  
Roma - Bogliasco 16 - 13  

 

2016.10.21.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Bay - Chicago 26 - 10  
Asztalitenisz (Eb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fegerl S / Monteiro J - Lakatos/Szudi 4 - 2  
Asztalitenisz (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jie Li - Pergel Sz. 4 - 1  
Lovas P. - D. Dodean 2 - 4  
Póta G. - I. Ciobanu 4 - 0  
Asztalitenisz (Eb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekholm/Póta - Balazova B / Matelova H 2 - 4  
Iacob C / Szőcs B - Madarász/Pergel 2 - 4  
Asztalitenisz (Eb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ionescu O / Szőcs B - Monteiro J / Dodean D 0 - 3  
Karakasevic/Paskauskiene - Karlsson/Ekholm M 1 - 3  
Karlsson/Ekholm M - Monteiro J / Dodean D 2 - 3  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Chicago Cubs (5.m.) 4 - 8  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - M-Team 10 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Santiago Futsal 6 - 5  
Cartagena - Jaen 0 - 3  
Murcia - Levante 7 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Bakersfield 5 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Zlín 4 - 2  
Karlovy Vary - Chomutov 3 - 3  
Litvínov - Olomouc 2 - 2  
Mladá Boleslav - Mountfield HK 3 - 1  
Pardubice - Trinec 0 - 4  
Plzen - Liberec 0 - 5  
Vítkovice - Sparta Praha 3 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Frederikshavn 1 - 3  
Esbjerg - Herning 3 - 1  
Herlev Eagles - Odense 4 - 7  
Rungsted - SönderjyskE 5 - 3  
Rödovre - Gentofte 3 - 6  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Tuto 1 - 6  
Keupa - Leki 6 - 8  
Kiekko-Vantaa - Kajaanin Hokki 2 - 2  
Kokkolan Hermes - SaPKo 7 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Kookoo 2 - 2  
Kalpa - Jukurit 2 - 2  
Lukko - Turku PS 1 - 1  
Ässät - HIFK 2 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Grenoble 3 - 1  
Gap - Angers 2 - 2  
Rouen - Chamonix-Morzine 3 - 1  
Strasbourg - Lyon 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szalavat Julajev Ufa 2 - 2  
Amur Habarovszk - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 5  
Dinamo Minszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 2  
Dinamo Riga - Szocsi 2 - 2  
Jokerit - Szpartak Moszkva 3 - 2  
Red Star Kunlun - Traktor Cseljabinszk 2 - 3  
Slovan Bratislava - Lada Toljatti 3 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Csíkszereda 4 - 2  
Debrecen - FTC 5 - 1  
Fehérvári Titánok - Belgrád 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - New Jersey 2 - 1  
Calgary - Carolina 2 - 4  
Dallas - Los Angeles 3 - 3  
Edmonton - St. Louis 3 - 1  
Florida - Washington 2 - 4  
Minnesota - Toronto 3 - 2  
Montreal - Arizona 5 - 2  
Philadelphia - Anaheim 2 - 3  
Pittsburgh - San Jose 3 - 2  
Tampa Bay - Colorado 0 - 4  
Vancouver - Buffalo 2 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Crimmitschau 5 - 2  
Bayreuth - Lausitzer Füchse 4 - 4  
Dresden - Ravensburg 5 - 2  
Frankfurt Löwen - Bietigheim/Bissingen 4 - 1  
Freiburg - Riessersee 4 - 3  
Kassel - Heilbronn 5 - 3  
Rosenheim - Kaufbeuren 4 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Köln 2 - 5  
Düsseldorf - Ingolstadt 6 - 2  
Eisbären Berlin - Augsburg 6 - 4  
Krefeld - München 0 - 2  
Mannheim - Iserlohn 5 - 1  
Nürnberg - Schwenningen 5 - 2  
Straubing - Wolfsburg 2 - 7  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Olimpija Ljubljana 4 - 2  
Salzburg - Villach 4 - 2  
Vienna Capitals - Dornbirn 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Davos 3 - 2  
Biel - Fribourg 0 - 2  
Lausanne - Zürich Lions 2 - 2  
Lugano - Kloten 4 - 1  
Servette - Ambri 4 - 3  
Zug - Langnau Tigers 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Västervik 3 - 1  
Södertälje - Västeras 0 - 4  
Tingsryd - Oskarshamn 4 - 2  
Vita Hasten - Almtuna 0 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Linköping 4 - 5  
Växjö - Färjestad 1 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - B. Bystrica 1 - 5  
Martin - Zilina    
Nove Zamky - Poprad 1 - 1  
Trencin - Kosice 2 - 4  
Zvolen - Nitra 3 - 7  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Torosz Nyeftekamszk 2 - 3  
Dinamo Szentpétervár - Izssztal Izsevszk 4 - 0  
Molot Perm - Szokol Krasznojarszk 2 - 0  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Ermak Angarszk 2 - 2  
Tver - Himik Voszkreszenszk 2 - 0  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Cairns 83 - 67  
Perth - Illawarra 80 - 73  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Melbourne Boomers 61 - 66  
Bendigo - Sydney Flames 69 - 74  
Dandenong - Townsville 92 - 65  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Fenerbahce Ülker 72 - 73  
CSZKA Moszkva - Panathinaikosz 81 - 77  
Galatasaray - Crvena zvezda 83 - 85  
Zalgiris Kaunas - Baskonia Vitoria 78 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Hyeres-Toulon 75 - 62  
Reims - Dijon 87 - 69  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Anwil Wloclawek 70 - 56  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Kaposvár 85 - 65  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PVSK PANNONPOWER PECS - Kaposvár 85 - 65  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Skyliners Frankfurt 73 - 64  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WNBA 2016    
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Los Angeles (5.m.) 76 - 77  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar SCBT - Leipzig 41 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Ringköbing 21 - 21  
Köbenhavn - Skanderborg 35 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Gwardia Opole 25 - 26  
Wybrzeze Gdansk - MW Elblag 22 - 17  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Csurgó 19 - 20  
Vác - Orosháza 30 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Bidasoa Irun 22 - 27  
Quabit Guadalajara - Sinfin 27 - 32  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Birmingham 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Perth Glory 2 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Lierse 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Kortrijk 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Dunav Ruse 0 - 0  
Montana - CSZKA Szófia 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - E. Frankfurt 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Bielefeld 4 - 0  
VfB Stuttgart - 1860 München 2 - 1  
Würzburg - Karlsruhe 0 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - W. Connection 8 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suchitepequez - Dallas 2 - 5  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Palestino 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Prostejov 3 - 0  
Varnsdorf - Ostrava 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Dukla Praha 1 - 1  
Zlín - Bohemians 1905 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Nordsjaelland 1 - 1  
Viborg - Silkeborg 1 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Románia 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Jazeera (UAE) 0 - 3  
Al-Wahda - Al-Wasl 1 - 2  
Emirates Ras al-Khaimah - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krumkacsi - Granit Mikasevicsi 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Orleans 2 - 0  
Laval - Brest 0 - 1  
Le Havre - Ajaccio 2 - 0  
Nimes - Sochaux 0 - 0  
Niort - Clermont 2 - 1  
Strasbourg - Auxerre 2 - 1  
Tours - Valenciennes 4 - 1  
Troyes - Bourg-Peronnas 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Montpellier 6 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Oss 4 - 2  
De Graafschap - Helmond 2 - 4  
Dordrecht - Almere City 1 - 4  
Emmen - Telstar 0 - 0  
NAC Breda - F. Sittard 3 - 1  
PSV 2 - FC Eindhoven 4 - 1  
RKC Waalwijk - Achilles'29 2 - 0  
Utrecht 2 - Maastricht 1 - 2  
Venlo - Den Bosch 3 - 1  
Volendam - Ajax 2 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Zwolle 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RNK Split - Slaven Belupo 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Goa 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Saipa Karaj 2 - 0  
Padideh Mashhad - Paykan 0 - 0  
Saba Qom - Gostaresh Tabriz 0 - 0  
Sanat Naft Abadan - Machine Sazi Tabriz 3 - 0  
Sepahan - FC Mashhad 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Hapoel Afula 1 - 1  
Hapoel Bnei Lod - Beitar TA Ramla 3 - 2  
Ironi Nesher - Maccabi Netanya 1 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Jerusalem 0 - 1  
Maccabi Herzliya - Hapoel Ramat Hasharon 2 - 0  
Maccabi Shaarayim - Hapoel Petah Tikva 0 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Ahli (QAT) 1 - 2  
Al-Sadd - Al-Muaidar 4 - 2  
Umm-Salal - Al-Sailiya 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Bytovia Bytow 3 - 3  
Znicz Pruszkow - Sandecja Nowy Sacz 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Pogon Szczecin 0 - 3  
Wisla Krakkó - TBB Nieciecza 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Metalurgs - Rigas FS 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Trakai 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viking Stavanger - Aalesund 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Ascoli 0 - 1  
Spezia - Brescia 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Arszenál Tula 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Wacker Innsbruck 2 - 2  
BW Linz - FAC Wien 0 - 0  
Kapfenberg - Liefering 1 - 0  
Wiener Neustadt - Horn 2 - 1  
WSG Wattens - LASK Linz 3 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Caballero de Zeb.Cue 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Boavista 1 - 1  
Pacos Ferreira - Nacional Madeira 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Poli Timisoara 0 - 2  
Viitorul Constanta - CFR Cluj 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna - Betis 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Sundsvall 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Qadisiyah 1 - 1  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Wehda 1 - 3  
Al-Nassr - Al-Ahli (KSA) 1 - 0  
Al-Raed - Al-Faisaly 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Vozdovac 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalcer Radomlje - Celje 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Elazigspor 1 - 0  
Yeni Malatyaspor - Manisaspor 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Kayserispor 1 - 2  
Rizespor - Genclerbirligi 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Franciaország 0 - 0  
Szlovákia - Csehország 3 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - Bala Town 4 - 4  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Infonet Tallinn 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - St. Patrick's 3 - 1  
Derry City - Sligo 2 - 1  
Galway - Longford Town 0 - 0  
Shamrock Rovers - Bray 0 - 0  
Wexford Youths - Finn Harps 0 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Toulon 5 - 15  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Section Paloise 27 - 12  
Rögbi (Mitre 10 Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Otago - Bay of Plenty 27 - 20  
Röplabda (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Zenit Kazany 3 - 1  
Zenit Kazany - Taichung Bank 3 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Personal Bolivar - Vivo/Minas (Helyszín: Brazília) 3 - 1  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Bangkok Glass 3 - 0  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - K. Edmund 0 - 2  
D. Goffin - M. Copil 2 - 1  
J-L. Struff - R. Gasquet 0 - 2  
P. Cuevas - D.S. Schwartzman 0 - 2  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Martin F - Nestor D / Roger-Vasselin 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - M. Niculescu 0 - 2  
P. Kvitova - L. Davis 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brengle M / Geuer N - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Rae J / Smith A - Niculesko M / Tig P M 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - P. Carreno-Busta 1 - 2  
D. Medvedev - S. Robert 1 - 2  
F. Fognini - A. Ramos 2 - 0  
T. Bellucci - P. Kohlschreiber 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kravchuk K / Kuznetsov A - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Görges - D. Gavrilova 0 - 2  
S. Kuznetsova - E. Svitolina 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavrilova D / Kasatkina D - Hlavackova/Hradecka 1 - 2  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Moriya - D.H. Lee 2 - 0  
Hy. Chung - C-E. Kim 2 - 0  
J. Millman - G. Soeda 2 - 0  
S. Kozlov - Y-H. Lu 1 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - T. Kamke 2 - 0  
G. Elias - J. Sock 0 - 2  
J.M. Del Potro - I. Karlovic 2 - 0  
K. Anderson - G. Dimitrov 1 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melo M / Soares B - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - B. Leverdez 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - A. Antonsen 2 - 1  
W.H. Son - Y. Shi 2 - 1  
W.K.V. Wong - Hyu.I. Lee 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Sun Yu 2 - 1  
N. Okuhara - A. Yamaguchi 0 - 2  
S. Sato - Ng.Y. Cheung 0 - 2  
T.Y. Tai - Ji H. Sung 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Primorje Rijeka 11 - 9  

 

2016.10.20.
Asztalitenisz (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ma. Karlsson - Pattantyús Á. 4 - 2  
Szudi Á. - M. Freitas 0 - 4  
Asztalitenisz (Eb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drinkhall/Pitchford - Ecseki/Majoros 4 - 2  
Krastev/Valuch - Lakatos/Szudi 2 - 4  
Asztalitenisz (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovas P. - G. Gaponova 4 - 0  
P. Mikhaylova - Nagyváradi M. 4 - 0  
Pergel Sz. - N. Partyka 4 - 1  
Póta G. - T.T. Ho 4 - 3  
X.l. Ni - Madarász D. 4 - 2  
Asztalitenisz (Eb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekholm/Póta - Carey/Trosman 4 - 0  
Fajmut/Pavcnik - Madarász/Pergel 0 - 4  
Monteiro Dodean/Samara - Lovas/Odorova 4 - 1  
Asztalitenisz (Eb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karakasevic/Paskauskiene - Oláh/Póta 3 - 1  
Karakasevic/Paskauskiene - Szudi/Pergel 3 - 2  
Oláh/Póta - Li A./Hu M. 3 - 2  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Chicago Cubs (4.m.) 2 - 10  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Oilers Espoo 7 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Milwaukee 1 - 2  
Stockton - Texas Stars 5 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Lahti Pelicans 6 - 2  
Kärpät - Tappara 1 - 4  
SaiPa - Vaasan Sport 4 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szeversztal Cserepovec 5 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Moszkva 2 - 2  
Barisz Asztana - Vityaz Podolszk 5 - 0  
Jugra Hanti-Manszijszk - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - SZKA Szentpétervár 0 - 6  
Szibir Novoszibirszk - CSZKA Moszkva 2 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Belgrád 6 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Rangers - Detroit 1 - 2  
Winnipeg - Toronto 4 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Sparta Sarpsborg 0 - 5  
Stavanger - Manglerud 2 - 1  
Stjernen - Lillehammer 1 - 1  
Storhamar - Lorenskog 3 - 4  
Valerenga - Frisk/Asker 3 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Linz 1 - 1  
Südtirol Bolzano - Graz 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Pantern Malmö 3 - 3  
MODO - Timra 6 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Leksand 5 - 1  
Karlskrona - Brynäs 4 - 2  
Rögle - Lulea 2 - 2  
Skelleftea - Örebro 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Barsz Kazany B 5 - 3  
Cselmet Cseljabinszk - SZKA-Neva 2 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Zvezda Csehov 3 - 3  
Szarov - Nyeftyanyik Almetyevszk 4 - 0  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Brisbane 78 - 70  
NZ Breakers - Sydney Kings 78 - 92  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - UNIKSZ Kazany 89 - 86  
Darussafaka - Milano 80 - 81  
Maccabi TA - Real Madrid 82 - 89  
Olympiakosz - Anadolu Efes 90 - 66  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Szeged 85 - 78  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Skjern 30 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Montpellier 27 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Guif 25 - 28  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Gimnasia LP 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Cruz PE - Botafogo 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Corinthians 4 - 2  
Palmeiras - Gremio 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Dep. Saprissa 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Central FC 3 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Olimpia - Pachuca 4 - 4  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Atl. Nacional Medellin 1 - 1  
Junior de Barranquilla - Chapecoense 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Fredericia 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Al-Dhafra 2 - 1  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Zorya Luganszk 1 - 0  
Manchester Utd. - Fenerbahce 4 - 1  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - FC Asztana 4 - 1  
Young Boys - APOEL Nicosia 3 - 1  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Anderlecht 1 - 1  
St-Etienne - Gabala 1 - 0  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Maccabi TA 1 - 2  
Dundalk - Zenit Szentpétervár 1 - 2  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Astra Giurgiu 1 - 2  
Roma - Austria Wien 3 - 3  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Ath. Bilbao 2 - 0  
Rapid Wien - Sassuolo 1 - 1  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Ajax 2 - 2  
Standard Liege - Panathinaikosz 2 - 2  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Braga 1 - 1  
Sahtar Doneck - Gent 5 - 0  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Schalke 0 - 1  
Salzburg - Nice 0 - 1  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Fiorentina 1 - 3  
Qarabag Baku - PAOK 2 - 0  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Sparta Praha 0 - 1  
Internazionale - Southampton 1 - 0  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osmanlispor - Villarreal 2 - 2  
Steaua Bukarest - FC Zürich 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Chennaiyin 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Persepolis 1 - 1  
Naft Tehran - Zob Ahan 2 - 1  
Tractor Tabriz - Foolad Khuzestan 2 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khoor - Al-Khuraitiat 1 - 1  
Al-Shahaniya - Al-Gharrafa 1 - 1  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jacksonville - FC Miami 3 - 2  
Tampa Bay - Indy Eleven 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Team TG FF - Ostersunds Dff 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Shabab (KSA) 0 - 1  
Al-Khaleej - Al-Hilal (KSA) 1 - 6  
Al-Taawon - Al-Fateh 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Oroszország 3 - 0  
Skócia - Hollandia 0 - 7  
USA - Svájc 4 - 0  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Bayonne 51 - 24  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Bristol United 22 - 6  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade de France - Timisoara Saracens 27 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El-Geish - Taichung Bank 1 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Personal Bolivar 3 - 1  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Psl-F2 Logistics Manila - Casalmaggiore 0 - 3  
Rexona-Sesc RJ - Eczacibasi Istanbul 2 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Glass - Hisamitsu Springs 0 - 3  
Volero Zürich - Vakifbank Istanbul 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Ravenna 3 - 2  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - F. Mayer 2 - 0  
G. Simon - J-L. Struff 0 - 2  
K. Edmund - D. Ferrer 2 - 1  
S. Darcis - M. Copil 0 - 2  
T.H. Fritz - D.S. Schwartzman 0 - 2  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Marrero D - Inglot D / SA A 1 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Delbonis F / Schwartzman 2 - 1  
Monroe N / Sitak A - Marach O / Martin F 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - M. Torpegaard 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - L. Davis 1 - 2  
D. Allertova - K. Bertens 0 - 2  
M. Niculescu - C. Wozniacki    
P. Kvitova - J. Larsson 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck A / Knoll X - Brengle M / Geuer N 1 - 2  
Flipkens K / Mertens E - Bertens K / Larsson J 1 - 2  
Niculesko M / Tig P M - Weinhold A / Whoriskey C 2 - 0  
Rae J / Smith A - Golubic V / Melichar N 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - T. Bellucci 1 - 2  
D. Dzumhur - P. Carreno-Busta    
D. Lajovic - P. Kohlschreiber 1 - 2  
R. Bautista-Agut - A. Bublik 0 - 2  
V. Troicki - D. Medvedev 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knowle J / Melzer J - Kukushkin M / Robert S 2 - 1  
Mektic N / Sancic A - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - D. Gavrilova 1 - 2  
D. Kasatkina - J. Görges 0 - 2  
E. Svitolina - A. Konjuh 2 - 0  
S. Kuznetsova - Babos T. 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavrilova D / Kasatkina D - Kania P / Kovinic D 2 - 0  
Siniakova K / Srebotnik K - Hlavackova/Hradecka 1 - 2  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtsev - Y-H. Lu 0 - 2  
S. Kozlov - D. Wu 2 - 0  
S. Sekiguchi - G. Soeda (Esőszünet)    
Tenisz (Santiago, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Michon - T. Monteiro 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - J. Sock 1 - 2  
G. Monfils - G. Elias 0 - 2  
J. Zopp - G. Dimitrov 0 - 2  
J.M. Del Potro - N. Almagro 2 - 0  
K. Anderson - R. Harrison 2 - 0  
T. Kamke - R. Albot 2 - 0  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunstrom J / Siljestrom - Bopanna R / Huey T 0 - 2  
Melo M / Soares B - Kretschmer G / Zelenay I 2 - 0  
Pavic M / Venus M - Arvidsson I / Simonsson F 2 - 1  
Tollaslabda (Denmark Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - Y. Shi 0 - 2  
Ch-We. Lee - H.S. Prannoy 2 - 0  
H. Tian - T. Saensomboonsuk 0 - 2  
Hyu.I. Lee - V. Axelsen 2 - 1  
M. Zwiebler - W.H. Son 0 - 2  
R. Ouseph - A. Antonsen 1 - 2  
T.C. Chou - B. Leverdez 0 - 2  
W.K.V. Wong - Ng Ka Long Angus 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Ng.Y. Cheung 0 - 2  
Bei. Zhang - Ji H. Sung 0 - 2  
C. Marin - N.Yo. Kim 2 - 1  
N. Okuhara - M. Mitani 2 - 1  
P. Buranaprasertsuk - T.Y. Tai 0 - 2  
S. Sato - S. Pusarla Venkata 2 - 1  
Sun Yu - M. Poulsen 2 - 0  

 

2016.10.19.
Asztalitenisz (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosiba D. - A. Smirnov 4 - 0  
Lakatos T. - D. Serdaroglu 2 - 4  
Majoros B. - E. Oostwouder 2 - 4  
Szudi Á. - L. Weber 4 - 3  
Asztalitenisz (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Eerland - Nagyváradi M. 4 - 1  
Asztalitenisz (Eb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy/Pavlovic - Tromer/Eerland 2 - 3  
Oláh/Póta - Brossier/Loeuillette 3 - 1  
Szudi/Pergel - Chen/Polcanova 3 - 2  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Chicago Cubs (3.m.) 6 - 0  
Toronto - Cleveland (5.m.) 0 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Steelers Hämeenlinna 7 - 4  
Viikingit Helsinki - Indians Espoo 11 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Höllviken 6 - 2  
Pixbo Wallenstam - Växjö 5 - 4  
Storvreta - Sirius 7 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Rieti 6 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Grand Rapids 3 - 4  
Manitoba - Bakersfield 1 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Salzburg 2 4 - 2  
Kitzbühel - Cortina 2 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Jihlava 1 - 6  
Litomerice - Kladno 3 - 5  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Trebic 4 - 4  
Prostejov - Most 3 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Frydek Mistek 3 - 1  
Zubr Prerov - Kadan 3 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - JYP-Akatemia 3 - 0  
Jokipojat - IPK 0 - 2  
Kajaanin Hokki - Roki 1 - 1  
Kiekko-Vantaa - Leki 5 - 2  
SaPKo - Espoo United 5 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kookoo - Ilves 5 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 0  
Amur Habarovszk - Traktor Cseljabinszk 4 - 2  
Dinamo Minszk - Szpartak Moszkva 1 - 5  
Dinamo Riga - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 1  
Jokerit - Szocsi 2 - 2  
Medvescak Zagreb - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 4 - 1  
Red Star Kunlun - Szalavat Julajev Ufa 3 - 2  
Slovan Bratislava - Barsz Kazany 1 - 1  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Diósgyőr 3 - 3  
Újpest - MAC Budapest 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Buffalo 3 - 3  
Chicago - Philadelphia 7 - 4  
Edmonton - Carolina 3 - 2  
Minnesota - Los Angeles 6 - 3  
Montreal - Pittsburgh 4 - 0  
Nashville - Dallas 1 - 2  
New Jersey - Anaheim 2 - 1  
NY Islanders - San Jose 2 - 3  
Ottawa - Arizona 7 - 4  
Tampa Bay - Florida 3 - 3  
Vancouver - St. Louis 1 - 1  
Washington - Colorado 3 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - Eisbären Berlin 2 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Södertälje 3 - 3  
Vita Hasten - Västeras 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Djurgarden 2 - 2  
Linköping - Växjö 2 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molot Perm - Ermak Angarszk 7 - 1  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Szokol Krasznojarszk 3 - 4  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - Karsiyaka 56 - 69  
Himik Juzsnij - Avtodor Szaratov 77 - 80  
Joensuun Kataja - Maccabi Rishon 64 - 72  
Le Mans - Venezia 68 - 49  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - PAOK 65 - 65, h.u. 93 - 85  
Usak Sportif - Neptunas Klaipeda 65 - 67  
Varese - Adecco ASVEL 83 - 82  
Ventspils - Oldenburg 76 - 77  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Oostende 74 - 72  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Partizan Belgrád 64 - 65  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Ostrava 77 - 63  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Lietkabelis 76 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Alba Berlin 77 - 85  
Fuenlabrada - Himki Moszkva 89 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Murcia 92 - 84  
Buducnost - Unicaja Malaga 62 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - Olimpija Ljubljana 87 - 82  
Valencia - Hapoel Jerusalem 77 - 81  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Chalon sur Saone 77 - 86  
Benfica - Alba Fehérvár 68 - 68, h.u. 77 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Gravelines 70 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Mons 80 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Antwerpen 79 - 87  
Sopron - Nanterre 77 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prievidza - Steaua Bukarest 78 - 69  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - RH Gaziantepspor 70 - 70, h.u. 86 - 93  
U-Banca Cluj - Peja 85 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Sigal Prishtina 100 - 58  
Rilski Sportist - Jenyiszej Krasznojarszk 81 - 85  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Kalev Tallinn 70 - 58  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - APOEL Nicosia 80 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Lyon 78 - 71  
Mondeville - Nantes Reze 67 - 63  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Ginebra SM (6.m.) 88 - 91  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel TA 86 - 89  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Atomerőmű 113 - 81  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Győr 79 - 75  
PINKK-Pécs - PEAC-Pécs 54 - 62  
Szekszárd - Cegléd 61 - 61, h.u. 73 - 70  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martino di Lupari - Dike Napoli 73 - 63  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Wisla Plock 22 - 20  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Ribe-Esbjerg 24 - 26  
Silkeborg - Mors 26 - 22  
Sönderjyske - Holstebro 31 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Viborg 27 - 30  
Nyköbing F. - Holstebro 33 - 21  
Randers - Odense 22 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Creteil 33 - 23  
Ivry - Dunkerque 28 - 21  
Nimes - Nantes 31 - 34  
Paris SG - Selestat 38 - 25  
Pays d'Aix - Toulouse 38 - 35  
Saran - Chambery 33 - 36  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Haslum 29 - 25  
Elverum - Drammen 32 - 26  
Kolstad - Halden 23 - 21  
Lilleström - Falk Horten 26 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Storhamar 31 - 24  
Gjerpen - Halden 33 - 35  
Kristiansand - Stabaek 27 - 28  
Oppsal - Tertnes Bergen 20 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Burgdorf-Hannover 27 - 26  
Stuttgart - R-N. Löwen Kronau 27 - 35  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Naturhouse La Rioja 24 - 34  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Kriens 32 - 23  
Winterthur - Bern 24 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Alingsas 21 - 28  
HIF Karlskrona - Kristianstad 22 - 24  
Sävehof - Ricoh HK 36 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Lugi 20 - 18  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Sheffield Wed. 1 - 1  
Preston - Huddersfield 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Guillermo Brown 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Olympic - Sydney FC 0 - 3  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Ludogorec Razgrad 6 - 0  
Paris SG - Basel 3 - 0  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Benfica 0 - 2  
Napoli - Besiktas 2 - 3  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Manchester City 4 - 0  
Celtic - Mönchengladbach 0 - 2  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - PSV 4 - 1  
Rosztov - Atl. Madrid 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Londrina 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Santos 2 - 0  
Juventude RS - Atlético MG 1 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arabe Unido - Don Bosco 2 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antigua GFC - Alianza FC 1 - 3  
Labdarúgás (CONCACAF BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Herediano 3 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Cerro Porteno 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Znojmo 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Slavia Praha 1 - 4  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - OB Odense 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Goyang 3 - 2  
Busan I'Park - Gangwon 2 - 1  
Chungju - Seoul E-Land 0 - 1  
Daegu - Bucheon 0 - 0  
Gyeongnam - Ansan 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Jelgava 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Vizela 1 - 1  
Freamunde - Sporting CP B 2 - 3  
Guimaraes B - Fafe 1 - 3  
Leixoes - Braga B 2 - 2  
Olhanense - Aves 1 - 2  
Penafiel - Gil Vicente 1 - 0  
Portimonense - Benfica B 3 - 0  
Porto B - Famalicao 1 - 1  
Santa Clara - Viseu 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sered - Zilina 1 - 1  
Skalica - Myjava 1 - 0  
Velke Ludince - Slovan Bratislava 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Maribor 1 - 1  
Krsko Posavlje - Domzale 0 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Arsenal - U19Ludogorec Razgrad 3 - 0  
U19Paris SG - U19Basel 4 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dinamo Kijev - U19Benfica 2 - 1  
U19Napoli - U19Besiktas 2 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19AIK Stockholm - U19Rosenborg 1 - 3  
U19Ajax - U19Breidablik 4 - 0  
U19Cork City - U19Helsinki JK 1 - 0  
U19Cukaricki - U19Domzale 4 - 1  
U19Dinamo Moszkva - U19Gabala 5 - 0  
U19FC Zürich - U19Zrinjski Mostar 6 - 0  
U19Kairat Almaty - U19Dinamo Tbiliszi 5 - 1  
U19Levszki Szófia - U19Altinordu 1 - 1  
U19Malaga - U19Nitra 5 - 0  
U19Midtjylland - U19Anderlecht 3 - 1  
U19Mladost Podgorica - U19Sparta Praha 0 - 5  
U19PAOK - U19Puskás Akadémia 0 - 0  
U19Roma - U19APOEL Nicosia 6 - 1  
U19Sahtar Szoligorszk - U19Maccabi Haifa 2 - 3  
U19Sheriff Tiraspol - U19Viitorul Constanta 0 - 1  
U19Vardar Skopje - U19Salzburg 0 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Barcelona - U19Manchester City 1 - 0  
U19Celtic - U19Mönchengladbach 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bayern München - U19PSV 0 - 2  
U19Rosztov - U19Atl. Madrid 1 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Magyarország 0 - 4  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Jeonbuk 2 - 1  
Röplabda (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - El-Geish 3 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Personal Bolivar - UPCN San Juan 3 - 1  
Trentino - Vivo/Minas (Helyszín: Brazília) 3 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Rexona-Sesc RJ 3 - 2  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volero Zürich - Hisamitsu Springs 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Argos Sora 3 - 1  
Modena - Padova 3 - 0  
Molfetta - Piacenza 2 - 3  
Revivre Milano - Vibo Valentia 2 - 3  
Verona - Vero Monza 3 - 2  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - R. Haase 2 - 0  
G. Simon - Y. Maden 2 - 0  
I. Cervantes-Huegun - R. Gasquet 0 - 2  
P. Cuevas - J. Kovalik 2 - 0  
S. Darcis - B. Paire 2 - 1  
T.H. Fritz - J. De Loore 2 - 1  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Garcia-Lopez G / Zimonjic N 2 - 0  
Marchenko I / Molchanov D - Nestor D / Roger-Vasselin 1 - 2  
Nedunchezhiyan J / Vasile - Monroe N / Sitak A 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. King - T. Sandgren 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - K. Bertens 0 - 2  
C. Garcia - A. Petkovic 0 - 2  
D. Allertova - T. Smitkova 2 - 1  
F. Schiavone - M. Niculescu 1 - 2  
Kr. Pliskova - L. Davis 1 - 2  
M. Barthel - J. Larsson 0 - 2  
P. Kvitova - V. Lepchenko 2 - 1  
S. Lisicki - C. Wozniacki 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Rae J / Smith A 1 - 2  
Boserup J / Minella M - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Groenefeld A-L / Peschke - Niculesko M / Tig P M 0 - 2  
Honcova M / Kremen I - Golubic V / Melichar N 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - K. Kravchuk 2 - 1  
An. Kuznetsov - G. Pella 2 - 1  
E. Donskoy - A. Ramos 1 - 2  
K. Khachanov - D. Dzumhur 1 - 2  
L. Rosol - S. Robert 0 - 2  
P. Lorenzi - F. Fognini 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Paes L - Mektic N / Sancic A 0 - 2  
Berankis R / Tipsarevic J - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Bury A / Melzer G - Kravchuk K / Kuznetsov A 1 - 2  
Duran G / Fyrstenberg M - Knowle J / Melzer J 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - J. Jankovic 2 - 0  
D. Gavrilova - C. Suarez Navarro    
D. Kasatkina - E. Makarova 2 - 0  
E. Svitolina - Y. Putintseva 2 - 0  
J. Görges - E. Vesnina 2 - 0  
K. Mladenovic - Babos T. 0 - 2  
S. Kuznetsova - A. Cornet 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Pavlyuchenkova - Kania P / Kovinic D 0 - 2  
Dzalamidze N / Kudermetov - Hlavackova/Hradecka 0 - 2  
Gavrilova D / Kasatkina D - Kichenok / Kichenok 2 - 0  
Kalinskaya A / Pervushina - Siniakova K / Srebotnik K 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - A. Mannarino 2 - 0  
B. Becker - J. Zopp 0 - 2  
J. Isner - J.M. Del Potro 0 - 2  
M. Jaziri - J. Sock 1 - 2  
M. Ymer - I. Karlovic 1 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arvidsson I / Simonsson F - Lindstedt R / Qureshi A-U-h 2 - 1  
Baghdatis M / Muller G - Bopanna R / Huey T 0 - 2  
Fleming C / Lipsky S - Ymer E / Ymer M 1 - 2  
Pavic M / Venus M - Skupski K / Skupski N 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - J.H. Hsu 2 - 0  
A. Jayaram - B. Ponsana 2 - 0  
B. Qiao - M. Zwiebler 1 - 2  
B. Sai Praneeth - T. Saensomboonsuk 1 - 2  
Ch-We. Lee - Nan Wei 2 - 1  
H-K. Vittinghus - W.H. Son 0 - 2  
H. Tian - P. Abian 2 - 0  
H.J. Jeon - V. Axelsen 1 - 2  
Hyu.I. Lee - Tz.W. Wang 2 - 1  
K. Phetpradab - W.K.V. Wong 0 - 2  
L. Claerbout - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
R. Ouseph - I.Z. Zainuddin 2 - 1  
T.C. Chou - Yun Hu 2 - 0  
W.F. Chong - H.S. Prannoy 1 - 2  
Y. Shi - J.O. Jörgensen 2 - 1  
Zulf. Zulkiffli - B. Leverdez 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - N. Jindapon 2 - 1  
Bi.Ji. He - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
C. Marin - Jakobsen, Julie Dawall 2 - 1  
J. Finne-Ipsen - A. Mikkela 0 - 2  
K. Foo Kune - N.Yo. Kim 0 - 2  
K. Polikarpova - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - Bei. Zhang 0 - 2  
L. Zetchiri - T.Y. Tai 0 - 2  
M. Mitani - K. Gavnholt 2 - 0  
M. Poulsen - Hertz Hansen, Amalie 2 - 0  
N. Okuhara - P.Y. Yip 2 - 0  
Ng.Y. Cheung - M.H. Chiang 2 - 0  
S. Sato - N. Koch Rohde 2 - 1  
Sun Yu - H.M. Kim 2 - 0  
Xia. Liang - Ji H. Sung 0 - 2  
Y.C. Hsu - P. Buranaprasertsuk 0 - 2  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KSI - Szentes 3 - 7  
OSC - Szeged 11 - 11  
Pécs - Debrecen 8 - 8  
Szolnok - Vasas 14 - 3  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Honvéd 11 - 7  
FTC - BVSC 11 - 6  
UVSE - Miskolc 12 - 13  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - SM Verona 3 - 9  
Posillipo Napoli - Quinto 19 - 7  
Torino - Canottieri Napoli 5 - 9  

 

2016.10.18.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Jets 28 - 3  
Asztalitenisz (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karakasevic - Majoros B. 1 - 4  
C. Nuytinck - Szudi Á. 4 - 1  
M. Bobocica - Lakatos T. 3 - 4  
Pattantyús Á. - L. Tromer 4 - 0  
T. Pucar - Kosiba D. 4 - 3  
Asztalitenisz (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madarász D. - M. Fajmut 4 - 3  
Pergel Sz. - E. Stuckyte 4 - 1  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Cleveland (3.m.) 2 - 4  
Toronto - Cleveland (4.m.) 5 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Thorengruppen 8 - 4  
Karlstad - Dalen 4 - 8  
Warberg - Mullsjö 5 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt 2 - Jesenice 1 - 10  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Kadan 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvínov - Mountfield HK 2 - 2  
Sparta Praha - Karlovy Vary 3 - 1  
Vítkovice - Plzen 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 2 - 1  
Frederikshavn - Herlev Eagles 5 - 2  
Gentofte - Rungsted 4 - 3  
Odense - Rödovre 3 - 4  
SönderjyskE - Herning 3 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Ässät 2 - 3  
JYP - Lukko 5 - 3  
Kalpa - Vaasan Sport 4 - 4  
Tappara - Hämeenlinna 6 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Bordeaux 3 - 1  
Chamonix-Morzine - Nice 2 - 4  
Dijon - Angers 3 - 4  
Grenoble - Epinal 4 - 2  
Lyon - Rouen 5 - 3  
Strasbourg - Gap 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 6  
Barisz Asztana - Dinamo Moszkva 1 - 0  
Jugra Hanti-Manszijszk - Vityaz Podolszk 1 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Szeversztal Cserepovec 1 - 2  
Szibir Novoszibirszk - SZKA Szentpétervár 1 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Csíkszereda 8 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Ottawa 5 - 1  
NY Rangers - San Jose 7 - 4  
Pittsburgh - Colorado 3 - 3  
Winnipeg - Boston 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Valerenga 0 - 7  
Lillehammer - Sparta Sarpsborg 1 - 1  
Manglerud - Storhamar 1 - 1  
Stavanger - Lorenskog 4 - 2  
Stjernen - Frisk/Asker 3 - 7  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Krefeld 2 - 5  
Ingolstadt - Mannheim 2 - 1  
München - Schwenningen 1 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Vienna Capitals 2 - 3  
Fehérvár - Znojmo 3 - 3  
Graz - Südtirol Bolzano 3 - 0  
Linz - Innsbruck 5 - 4  
Olimpija Ljubljana - Klagenfurt 3 - 6  
Villach - Salzburg 1 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Thurgau 3 - 3  
Olten - Chaux-de-Fonds 3 - 3  
Rapperswil - Langenthal 2 - 3  
Red Ice Martigny - Biasca Ticino 2 - 1  
Winterthur - GCK Lions 1 - 2  
Zug 2 - Visp 1 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Bern 1 - 4  
Davos - Biel 5 - 2  
Fribourg - Lugano 5 - 2  
Kloten - Lausanne 4 - 4  
Langnau Tigers - Servette 2 - 1  
Zürich Lions - Zug 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Karlskoga 3 - 3  
MODO - Mora 1 - 3  
Timra - Västervik 6 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Rögle 4 - 3  
HV 71 - Karlskrona 4 - 1  
Leksand - Skelleftea 1 - 6  
Lulea - Malmö 4 - 2  
Örebro - Frölunda 2 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - B. Bystrica 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Zvezda Csehov 3 - 1  
Zauralje Kurgan - SZKA-Neva 1 - 0  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Nymburk 57 - 75  
Helios Domzale - Arisz 54 - 62  
Ironi Naharia - Banvitspor 70 - 83  
Monaco - Skyliners Frankfurt 65 - 47  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Iberostar Tenerife 57 - 85  
Juventus Utena - Strasbourg 91 - 84  
Mega Leks - Avellino 70 - 84  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Szolnok 92 - 49  
Charleroi Spirou - Besiktas 75 - 92  
Sassari - Zielona Gora 74 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Gran Canaria 80 - 106  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Hubo Limburg United 100 - 85  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tu/Rock - Oberwart 77 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukoil Academic - Bnei Herzeliya 63 - 63, h.u. 78 - 73  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Kalev/Cramo 89 - 73  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Midtjylland 19 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Balmazújváros 27 - 25  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Metalurg Skopje 23 - 18  
RK Zagreb - Tatran Presov 27 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Villa de Aranda 36 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Southend 1 - 1  
Bury - Wimbledon 1 - 2  
Chesterfield - Fleetwood 0 - 1  
Coventry - Oxford Utd. 2 - 1  
Gillingham - Walsall 1 - 1  
Millwall - Bolton 0 - 2  
Milton Keynes Dons - Bristol Rovers 3 - 3  
Oldham - Scunthorpe 2 - 0  
Peterborough - Northampton 3 - 0  
Port Vale - Charlton 1 - 1  
Shrewsbury - Sheffield Utd. 0 - 3  
Swindon - Rochdale 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Newcastle 0 - 2  
Birmingham - Rotherham 4 - 2  
Blackburn - Nottingham 2 - 1  
Brighton - Wolverhampton 1 - 0  
Derby County - Brentford 0 - 0  
Fulham - Norwich 2 - 2  
Ipswich - Burton 2 - 0  
Leeds - Wigan 1 - 1  
QPR - Bristol City 1 - 0  
Reading - Aston Villa 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Ferro Carril Oeste 3 - 1  
Atl. Los Andes - Boca Unidos 2 - 1  
Gimnasia Jujuy - Central Cordoba 2 - 0  
Instituto Cordoba - Atl. All Boys 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union SF - Quilmes 1 - 1  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Monaco 1 - 1  
Leverkusen - Tottenham 0 - 0  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Legia Varsó 5 - 1  
Sporting CP - Dortmund 1 - 2  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Porto 1 - 2  
Leicester - FC Köbenhavn 1 - 0  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Sevilla 0 - 1  
Lyon - Juventus 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vila Nova - Avai 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Sao Paulo 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Chelsea 2 3 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Mumbai City 3 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Once Caldas - Dep. La Equidad 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigry Suwalki - Olimpia Grudziadz 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - BW Linz 0 - 0  
Horn - FAC Wien 2 - 1  
LASK Linz - Wiener Neustadt 2 - 2  
WSG Wattens - Kapfenberg 3 - 3  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Trencin 0 - 0  
Tatran Presov - Poprad 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Aluminij Kidricevo 2 - 1  
Rudar Velenje - Krka Novo Mesto 0 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19CSZKA Moszkva - U19Monaco 4 - 1  
U19Leverkusen - U19Tottenham 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Real Madrid - U19Legia Varsó 3 - 2  
U19Sporting CP - U19Dortmund 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19FC Bruges - U19Porto 0 - 2  
U19Leicester - U19FC Köbenhavn 3 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dinamo Zagreb - U19Sevilla 2 - 4  
U19Lyon - U19Juventus 0 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El-Jaish - Al-Ain 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Linfield 2 - 1  
Röplabda (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Taichung Bank 3 - 0  
Zenit Kazany - El-Geish 3 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vivo/Minas - UPCN San Juan 0 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Eczacibasi Istanbul 0 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Hisamitsu Springs 3 - 1  
Volero Zürich - Bangkok Glass 3 - 0  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - N. Mahut 2 - 0  
J-L. Struff - M. Youzhny 2 - 1  
J. Kovalik - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
K. Edmund - I. Marchenko 2 - 0  
M. Copil - J. Sousa 2 - 1  
T. Robredo - F. Mayer 0 - 2  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Marrero D - Erlich J / Gonzalez S 2 - 0  
Daniell M / Demoliner M - Marach O / Martin F 1 - 2  
Darcis S / De Loore J - Inglot D / SA A 0 - 2  
Mathieu P-H / Paire B - Nestor D / Roger-Vasselin    
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Glasspool - S. Groth 0 - 2  
T. Paul - A. Krajicek    
Zhe Li - J. Amilon 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - K. Bertens 0 - 2  
A. Petkovic - M. Minella 2 - 1  
C. Witthöft - M. Barthel 0 - 2  
Kr. Pliskova - O. Dodin 2 - 1  
L. Davis - M. Doi 2 - 0  
M. Brengle - C. Wozniacki 0 - 2  
P. Kvitova - S-W. Hsieh 2 - 0  
P. Parmentier - J. Larsson 0 - 2  
S. Lisicki - V. Golubic 2 - 1  
T. Smitkova - S. Cirstea 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S-Y / Hsieh S-W - Flipkens K / Mertens E 1 - 2  
Lottner A / Siegemund L - Beck A / Knoll X 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - E. Donskoy    
D. Lajovic - J. Tipsarevic 2 - 0  
D. Medvedev - M. Kukushkin    
J. Melzer - P. Carreno-Busta 1 - 2  
M. Granollers - M. Kukushkin    
P. Lorenzi - F. Gaio 2 - 0  
R. Berankis - F. Fognini 0 - 2  
S. Robert - M. Granollers    
S. Robert - M. Klizan    
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kravchuk K / Kuznetsov A - Koolhof W / Middelkoop M 2 - 1  
Molteni A / Podlipnik-Cas - Bury A / Melzer G 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - S. Rogers 2 - 0  
A. Konjuh - B. Strycova 2 - 1  
A. Pavlyuchenkova - K. Siniakova 2 - 1  
A. Sevastova - A. Blinkova 1 - 2  
D. Kovinic - J. Görges 0 - 2  
E. Makarova - N. Gibbs 2 - 0  
J. Ostapenko - J. Jankovic 0 - 2  
K. Mladenovic - A. Kalinskaya 2 - 0  
L. Safarova - D. Gavrilova 0 - 2  
L. Tsurenko - Y. Putintseva    
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bencic B / Mladenovic K - Siniakova K / Srebotnik K 0 - 2  
Cepede Royg V / Irigoyen - Kania P / Kovinic D 0 - 2  
Dzalamidze N / Kudermetov - Kalashnikova O / Ostapenko J 2 - 0  
Makarova E / Vesnina E - Gavrilova D / Kasatkina D 1 - 2  
Rodionova A / Savchuk O - Babos T / Pavlyuchenkova 0 - 2  
Rodionova AN / Savchuk O - Babos T / Pavlyuchenkova 0 - 2  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wu - P. Riba 2 - 0  
H. Moriya - A. Whittington 2 - 0  
J. Eysseric - Y-H. Lu 0 - 2  
Tenisz (Santiago, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Malla - M. Estevez 0 - 2  
H. Zeballos - C. Garin 2 - 1  
M.T. Barrios Vera - L. Mayer 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - I. Dodig 2 - 0  
G. Müller - D. Brown 1 - 2  
M. Ymer - F. Verdasco 2 - 0  
T. Kamke - E. Ymer 2 - 0  
Y. Sugita - N. Almagro 1 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson S / Petzschner P - Brunstrom J / Siljestrom A 1 - 2  
Marray J / Shamasdin A - Fleming C / Lipsky S 1 - 2  
Melo M / Soares B - Anderson K / Del Potro J

 

2016.10.17.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Indianapolis 23 - 23  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - LA Dodgers (2.m.) 0 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - SPV Seinäjoki 5 - 7  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Szalavat Julajev Ufa 4 - 4  
Avangard Omszk - CSZKA Moszkva 2 - 3  
Dinamo Riga - Szpartak Moszkva 1 - 1  
Jokerit - Torp. Nyizsnyij Novgorod 4 - 1  
Medvescak Zagreb - Barsz Kazany 2 - 1  
Slovan Bratislava - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 5  
Szocsi - Dinamo Minszk 1 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - FTC 8 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Buffalo 2 - 6  
NY Islanders - Anaheim 2 - 2  
Vancouver - Carolina 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Burany Voronyezs 11 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Dinamo Szentpétervár 2 - 2  
Izssztal Izsevszk - Ermak Angarszk 3 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Rjazany 0 - 3  
Molot Perm - Kazzink-Torpedo 3 - 5  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Szarjarka Karaganda 1 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Szokol Krasznojarszk 1 - 3  
Tver - Dinamo Balasiha 4 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Crvena zvezda 56 - 67  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Decin 61 - 62  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Cholet 72 - 79  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - Koroivosz Amaliadasz 93 - 70  
Olympiakosz - Panathinaikosz 88 - 63  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi Ashdod 75 - 77  
Maccabi TA - Hapoel Eilat 95 - 77  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Krosno 70 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Torino 90 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - TED Ankara Kolejliler 109 - 60  
Fenerbahce Ülker - Istanbul BB 76 - 62  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Parma Permszkij Kraj 89 - 73  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Minnesota (4.m.) 79 - 85  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Randers 36 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Breszt Meskov 28 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Aranäs 36 - 23  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - River Plate 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorna Orjahovica - Lokomotív Plovdiv 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Kaiserslautern 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Arisz Limasszol 4 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Lyngby 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kuopio PS 0 - 2  
Ilves - Helsinki JK 1 - 3  
Inter Turku - Rovaniemi PS 1 - 1  
Lahti - Mariehamn 0 - 2  
PS Kemi - Vaasa PS 1 - 4  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sochaux - Lens 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - AEK Athén 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - De Graafschap 4 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Kerala 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. Cali 1 - 0  
Dep. Tolima - Boyaca Patriotas 1 - 0  
Rionegro Aguilas - Independiente SF 0 - 4  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Slask Wroclaw 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Chivas Guadalajara 0 - 2  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Oklahoma City - Ottawa 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Mjöndalen 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palermo - Torino 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trapani - Ternana 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Reggiana 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Terek Groznij 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liefering - Wacker Innsbruck 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate Asuncion - Guarani Asuncion 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Manchester Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Viitorul Constanta 1 - 0  
Universitatea Craiova - Dinamo Bukarest 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Osasuna 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Wohlen 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Örgryte 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Gefle 3 - 3  
Hammarby - Djurgarden 4 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Rizespor 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Sud América 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Dundalk 0 - 3  
St. Patrick's - Cork City 3 - 1  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - A. Seppi 1 - 2  
I. Cervantes-Huegun - M. Berrer 2 - 1  
R. Haase - P-H. Mathieu 2 - 0  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppejans K / Fritz T - Delbonis F / Schwartzman 1 - 2  
Moser F / Youzhny M - Marchenko I / Molchanov D 1 - 2  
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Q. Halys - S. Giraldo 1 - 2  
Tenisz (Las Vegas, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novikov - J. McGee 2 - 0  
G. Clezar - M. Trungelliti 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - A. Kontaveit 2 - 1  
E. Bouchard - D. Allertova 1 - 2  
K. Flipkens - M. Niculescu 0 - 2  
L. Siegemund - F. Schiavone 0 - 2  
V. Lepchenko - T. Pironkova 2 - 1  
Y. Wickmayer - A-Ka. Schmiedlova 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brengle M / Geuer N - Schuurs D / Voracova R 2 - 1  
Weinhold A / Whoriskey C - Kuncikova L / Stuchla K 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg-selejt., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Whoriskey - T. Smitkova 0 - 2  
C. Witthöft - P.M. Tig 2 - 0  
Kr. Pliskova - T. Moore 2 - 1  
L. Davis - T. Korpatsch 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - T. Bellucci 0 - 2  
L. Rosol - G. Melzer 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno-Busta P / Granoll - Raja P / Sharan D 2 - 1  
Kukushkin M / Robert S - Lorenzi P / Pella G 2 - 0  
Medvedev D / Rublev A - Donskoy E / Gabashvili T 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - B. Bencic 2 - 0  
I-C. Begu - Babos T. 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivakhnenko V / Rosolska A - Hlavackova/Hradecka 1 - 2  
Kalinskaya A / Pervushina - Marozava L / Melnikova M 2 - 1  
Kichenok / Kichenok - Olaru I R / Parra Santonja A 2 - 0  
Tenisz (Moszkva-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - N. Podoroska 2 - 0  
A. Konjuh - N. Gibbs 1 - 2  
K. Siniakova - V. Tomova 2 - 0  
L. Tsurenko - I. Khromacheva 2 - 0  
Tenisz (Ningbo, China)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hy. Chung - Ze Zhang 2 - 0  
S. Doumbia - C. Wang 2 - 0  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - R. Harrison 0 - 2  
D. Young - A. Mannarino 0 - 2  
M. Baghdatis - K. Anderson 1 - 2  
R. Albot - S. Johnson 2 - 0  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kretschmer G / Zelenay I - Almagro N / Verdasco F 2 - 1  
Ymer E / Ymer M - Matkowski M / Rojer J-J 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,