Tippmix eredmények - 2016. október 10-16.

2016-10-10
Tippmix eredmények - 2016. október 10-16.
2016.10.16.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - San Francisco 45 - 16  
Chicago - Jacksonville 16 - 17  
Detroit - Los Angeles 31 - 28  
Green Bay - Dallas 16 - 30  
Miami - Pittsburgh 30 - 15  
New England - Cincinnati 35 - 17  
New Orleans - Carolina 41 - 38  
NY Giants - Baltimore 27 - 23  
Oakland - Kansas City 10 - 26  
Seattle - Atlanta 26 - 24  
Tennessee - Cleveland 28 - 26  
Washington - Philadelphia 27 - 20  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - LA Dodgers (1.m.) 8 - 4  
Darts (German Darts Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - M. Suljovic 6 - 5  
A. Norris - S. West 6 - 2  
C. Reyes - J. Klaasen 2 - 6  
D. Chisnall - J. Klaasen 4 - 6  
D. Chisnall - J. Pipe 6 - 3  
D. Chisnall - M. Webster 6 - 2  
I. White - A. Norris 4 - 6  
J. Klaasen - J. Cullen 6 - 4  
K. Huybrechts - S. West 5 - 6  
M. Suljovic - D. Gurney 6 - 4  
M. Suljovic - D. Pallett 6 - 4  
M. van Gerwen - D. Gurney 4 - 6  
M. Webster - T. Jenkins 6 - 5  
P. Wright - J. Cullen 3 - 6  
Darts (German Darts Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
German Darts Championship 2016    
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - OLS Oulu 9 - 7  
LaSB - Viikingit Helsinki 5 - 6  
Salba - M-Team 3 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad - Helsingborg 2 - 7  
Sirius - Mullsjö 4 - 7  
Thorengruppen - Höllviken 7 - 6  
Växjö - Dalen 2 - 5  
Warberg - Falun 5 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Acqua & Sapone 7 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Futsal - CA Gran Canaria 4 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Hershey 3 - 0  
Bridgeport - Providence 2 - 1  
Bridgeport - Springfield 1 - 2  
Chicago Wolves - Grand Rapids 2 - 4  
Iowa - Manitoba 2 - 2  
Lehigh Valley - Springfield 4 - 2  
Providence - St. John's 2 - 1  
Rochester - Syracuse 3 - 6  
San Antonio - Milwaukee 1 - 2  
San Diego - Ontario Reign 0 - 2  
Stockton - San Jose Barracuda 3 - 2  
Syracuse - Rochester 4 - 1  
Texas Stars - Charlotte 4 - 2  
Toronto Marlies - Utica 5 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Hartford 6 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Lustenau 1 - 1  
Klagenfurt 2 - Feldkirch 3 - 7  
Renon/Ritten - Salzburg 2 4 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Olomouc 5 - 3  
Karlovy Vary - Zlín 7 - 4  
Litvínov - Pardubice 2 - 0  
Mladá Boleslav - Liberec 0 - 3  
Mountfield HK - Chomutov 3 - 2  
Plzen - Sparta Praha 0 - 5  
Vítkovice - Trinec 0 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentofte - Odense 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - Vityaz Podolszk 5 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - MAC Budapest 3 - 6  
Debrecen - Újpest 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Philadelphia 3 - 3  
Chicago - Nashville 5 - 3  
Colorado - Dallas 6 - 5  
Columbus - San Jose 2 - 3  
Florida - Detroit 4 - 1  
Minnesota - Winnipeg 4 - 3  
Ottawa - Montreal 3 - 3  
Pittsburgh - Anaheim 3 - 2  
St. Louis - NY Rangers 3 - 2  
Tampa Bay - New Jersey 3 - 2  
Toronto - Boston 4 - 1  
Vancouver - Calgary 1 - 1  
Washington - NY Islanders 2 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Kongsvinger 5 - 1  
Manglerud - Stjernen 0 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kassel 2 - 3  
Bayreuth - Dresden 2 - 5  
Crimmitschau - Kaufbeuren 4 - 4  
Heilbronn - Bietigheim/Bissingen 2 - 5  
Lausitzer Füchse - Freiburg 1 - 4  
Riessersee - Ravensburg 2 - 2  
Rosenheim - Frankfurt Löwen 2 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Straubing 5 - 3  
Bremerhaven - Eisbären Berlin 3 - 1  
Krefeld - Düsseldorf 2 - 2  
Köln - Wolfsburg 2 - 3  
München - Ingolstadt 2 - 2  
Nürnberg - Mannheim 5 - 5  
Schwenningen - Iserlohn 2 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Salzburg 1 - 3  
Innsbruck - Vienna Capitals 2 - 4  
Klagenfurt - Villach 5 - 3  
Linz - Graz 4 - 2  
Südtirol Bolzano - Dornbirn 1 - 2  
Znojmo - Olimpija Ljubljana 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Servette 5 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Tingsryd 2 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Martin 6 - 2  
Kosice - Nove Zamky 0 - 1  
Nitra - Trencin 4 - 2  
Poprad - Liptovsky Mikulas 2 - 4  
Zilina - Zvolen 6 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Ariada-Akparsz Volzsszk 6 - 4  
Krisztall Szaratov - Szarov 5 - 3  
Rubin Tyumeny - SZKA-Neva 3 - 0  
Zauralje Kurgan - Zvezda Csehov 0 - 2  
Kerékpár (Országúti vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - N. Bouhanni (mezőnyverseny) 0 - 1  
M. Cavendish - P. Sagan (mezőnyverseny) 0 - 1  
Országúti vb 2016 - Mezőnyverseny    
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Olimpija Ljubljana 75 - 75, h.u. 86 - 85  
Zadar - Skopje 71 - 65  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Adelaide 83 - 83, h.u. 93 - 96  
Melbourne Utd. - Illawarra 95 - 83  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - Perth 94 - 74  
Sydney Flames - Canberra Capitals 80 - 89  
Townsville - Adelaide 85 - 56  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Nancy 59 - 69  
Monaco - Hyeres-Toulon 84 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Tarbes 66 - 50  
Landes - Flammes Carolo Ardennes 76 - 55  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Meralco Bolts (5.m.) 92 - 81  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Haifa 87 - 79  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Alvark - Sendai 91 - 69  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Trefl Sopot 70 - 73  
Rosa Radom - Torun 64 - 86  
Turow Zgorzelec - Starogard Gdanski 83 - 57  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Juventus Utena 75 - 60  
Nevezis Kedainiai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 77 - 73  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - PINKK-Pécs 107 - 55  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin 97 - 58  
Bremerhaven - Brose Bamberg 87 - 93  
Ludwigsburg - Vechta 90 - 77  
Skyliners Frankfurt - Ulm 73 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Reggio Emilia 78 - 82  
Cantu - VL Pesaro 77 - 68  
Cremona - Caserta 82 - 95  
Milano - Varese 79 - 71  
Venezia - Trento 59 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Battipaglia 65 - 58  
Umbertide - Vigarano 78 - 63  
UR Venezia - Ragusa 68 - 47  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - MoraBanc Andorra 95 - 77  
Bilbao - Barcelona 92 - 79  
Estudiantes - Fuenlabrada 86 - 74  
Joventut Badalona - Iberostar Tenerife 73 - 78  
Manresa - Obradoiro Monbus 69 - 69, h.u. 78 - 82  
Real Madrid - Murcia 93 - 86  
Sevilla - Zaragoza 87 - 84  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Cadi La Seu d'Urgell 84 - 81  
Araski AES - Bembibre 67 - 55  
CREF Madrid - Gernika Bizkaia 39 - 68  
Zamarat - Campus Promete 53 - 63  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Buyukcekmece 77 - 80  
Banvitspor - Darussafaka 80 - 80, h.u. 93 - 88  
Tofas Bursa - Galatasaray 80 - 82  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Jenyiszej Krasznojarszk 66 - 68  
Tsmoki-Minszk - Avtodor Szaratov 89 - 83  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Flensburg 27 - 22  
Silkeborg - Wisla Plock 33 - 24  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - Szeged 30 - 27  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Nantes 25 - 35  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Glassverket 24 - 16  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Rosztov 24 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Haukar 31 - 27  
Füchse Berlin - Chambery 24 - 22  
Hlohovec - Zarja Kaszpija Asztrahany 20 - 27  
Maccabi Rishon - Differdange 30 - 24  
Plzen - Kolding 20 - 31  
SZKA Minszk - Hard 31 - 25  
Winterthur - Balatonfüred 27 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HCM Roman - Fehérvár 25 - 27  
Érd - Issy Paris 30 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Pogon Szczecin 29 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falk Horten - Fyllingen 23 - 35  
Halden - Baekkelaget 27 - 34  
Haslum - Kolstad 25 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Sola 31 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Minden 35 - 27  
DHfK Leipzig - Lemgo 32 - 27  
Magdeburg - Balingen-Weilstetten 26 - 22  
Melsungen - Stuttgart 37 - 25  
R-N. Löwen Kronau - Göppingen 35 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Blomberg-Lippe 30 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Kriens 25 - 28  
St. Gallen - Bern 29 - 36  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Kristianstad 29 - 27  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Notts County 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Sheffield Wed. 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crucero del Norte - Atl. Parana 0 - 2  
Dep. Flandria - Santamarina Tandil 0 - 0  
Estudiantes San Luis - Villa Dalmine 1 - 1  
Juventud Un. Gualeguaychu - Independiente de Mendoza 1 - 1  
Nueva Chicago - Club Almagro 0 - 1  
San Martin de Tucuman - Brown de Adrogue 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - San Lorenzo 1 - 3  
Boca Juniors - Sarmiento 2 - 0  
Independiente - Atl. Tucuman 0 - 2  
Lanus - Godoy Cruz 3 - 0  
Newell's - Gimnasia LP 1 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Tigre 1 - 4  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Brisbane Roar 4 - 0  
Perth Glory - Wellington Phoenix 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Kapaz 0 - 1  
Zira - Neftcsi Baku 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - OH Leuven 2 - 1  
Roeselare - Tubize 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Lokeren 1 - 0  
Gent - Zulte Waregem 3 - 0  
Mechelen - Oostende 2 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Botev Plovdiv 3 - 4  
Dunav Ruse - Montana 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Coritiba 2 - 0  
Botafogo - Atlético MG 3 - 2  
Corinthians - America MG 2 - 0  
Cruzeiro - Chapecoense 0 - 0  
Figueirense - Palmeiras 1 - 2  
Internacional - Flamengo 2 - 1  
Ponte Preta - Santa Cruz PE 3 - 0  
Santos - Gremio 1 - 1  
Sport Recife - Vitória 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Darmstadt 2 - 1  
Wolfsburg - RB Leipzig 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Düsseldorf 1 - 3  
Karlsruhe - Nürnberg 0 - 3  
Union Berlin - Hannover 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Mainz Amatőr 4 - 1  
FSV Frankfurt - Fortuna Köln 6 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Dep. Temuco 1 - 1  
Union Espanola - Universidad Catolica 3 - 4  
Universidad de Chile - O'Higgins 0 - 0  
Universidad de Concepcion - Colo Colo 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Derinia - Karmiotissza Polemidion 0 - 1  
Doxa Katokopiasz - Ethnikosz Ahnasz 0 - 0  
Ermisz Aradippou - Apollon Limasszol 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Jihlava 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Vendsyssel 0 - 0  
Helsingor - Fremad Amager 2 - 2  
Hobro - Naestved 4 - 1  
Köge - Skive 3 - 0  
LFA Nyköbing - AB Gladsaxe 2 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Aalborg 2 - 0  
Nordsjaelland - Bröndby 1 - 1  
Randers - OB Odense 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Gyeongnam 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seongnam - Incheon 0 - 0  
Suwon City - Gwangju 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sangju Sangmu - Jeonnam 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Belsina Bobrujszk 1 - 1  
Szluck - Vityebszk 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Metz 1 - 0  
Rennes - Bordeaux 1 - 1  
St-Etienne - Dijon 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Albi 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Veria 1 - 0  
Panathinaikosz - Xanthi 1 - 2  
PAOK - Iraklisz 1908 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maastricht - Dordrecht 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Ajax 0 - 2  
Excelsior - Roda 0 - 1  
Nijmegen - Feyenoord 1 - 2  
Twente - Zwolle 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - ADO Den Haag 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - RNK Split 2 - 1  
Rijeka - Osijek 3 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Goa 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gostaresh Tabriz - Padideh Mashhad 3 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Sapporo 2 - 2  
JEF United Chiba - Matsumoto Yamaga 0 - 3  
Kitakyushu - Kamatamare Sanuki 3 - 0  
Kyoto - Gifu 1 - 0  
Machida Zelvia - Roasso Kumamoto 1 - 0  
Mito - Yokohama FC 1 - 1  
Okayama - Cerezo Osaka 1 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Nagasaki 3 - 0  
Yamagata - Tokyo Verdi 1 - 0  
Yamaguchi - Tokushima 2 - 1  
Zweigen Kanazawa - Shimizu SP 0 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lekhwiya - Al-Sadd 3 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Sahtar Karagandy 2 - 0  
Tobol Kostanay - Akzhaiyk Ural 0 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - Taraz 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Okzhetpes Kokshetau 2 - 2  
Kairat Almaty - FC Asztana 2 - 0  
Ordabasy Shymkent - Irtis Pavlodar 3 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Junior de Barranquilla 3 - 0  
Atl. Nacional Medellin - Atl. Huila 4 - 0  
Jaguares de Cordoba - Dep. Pasto 3 - 1  
Millonarios - Envigado 4 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Beijing Guoan 2 - 1  
Chongqing Lifan - Liaoning Hongyun 2 - 1  
Guangzhou R&F - Hangzhou Greentown 5 - 2  
Shandong Luneng - Hebei 1 - 0  
Shanghai Shenhua - Henan Jianye 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Olsztyn 2 - 0  
Pogon Siedlce - Znicz Pruszkow 1 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Wisla Krakkó 1 - 1  
TBB Nieciecza - Jagiellonia Bialystok 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Ventspils 0 - 4  
Jelgava - Spartaks Jurmala 2 - 0  
Rigas FS - Riga FC 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Trakai 0 - 1  
Lietava Jonava - Stumbras Kaunas 1 - 4  
Utenis Utena - Suduva Marijampole 1 - 2  
Zalgiris Kaunas - VMFD Zalgiris 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Tijuana 1 - 0  
Atlas - Queretaro 2 - 1  
Chiapas - Monterrey 1 - 4  
Dep. Toluca - UNAM Pumas 2 - 1  
Monarcas Morelia - Cruz Azul 1 - 1  
Pachuca - Santos Laguna 3 - 0  
Tigres - Necaxa 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New England 2 - 1  
D.C. United - New York City FC 3 - 1  
Dallas - Seattle 2 - 1  
Houston - Los Angeles 0 - 1  
Montreal - Toronto 2 - 2  
New York - Columbus 3 - 2  
Philadelphia - Orlando 0 - 2  
Portland - Colorado 1 - 0  
Salt Lake - Kansas City 0 - 0  
San Jose - Vancouver 0 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fort Lauderdale - FC Puerto Rico 2 - 0  
Indy Eleven - Carolina 3 - 0  
Jacksonville - New York Cosmos 2 - 4  
Minnesota - Edmonton 3 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Cegléd 2 - 1  
Budaörs - Szeged 2011 0 - 4  
Békéscsaba - Vác 1 - 0  
Kisvárda - Mosonmagyaróvár 1 - 3  
Kozármisleny - Cigánd 0 - 1  
Puskás Akadémia - Siófok 1 - 0  
Sopron - ZTE 1 - 4  
Soroksár - Dorog 1 - 1  
SZEOL - Csákvár 0 - 2  
Szolnok - Nyíregyháza 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Hödd 0 - 0  
KFUM Oslo - Jerv 0 - 1  
Kristiansund - Fredrikstad 0 - 0  
Levanger - Asane 1 - 0  
Ranheim - Raufoss 1 - 0  
Sandnes Ulf - Ullensaker/Kisa 4 - 0  
Strömmen - Sandefjord 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Lilleström 1 - 2  
Molde - Sogndal 0 - 0  
Odd Grenland - Haugesund 2 - 1  
Start - Tromsö 2 - 1  
Valerenga - Stabaek 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Trondheims-Örn 4 - 5  
Avaldsnes - Kolbotn 1 - 0  
LSK Kvinner - Valeranga 3 - 0  
Medkila - Röa 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Leverkusen 0 - 1  
Frankfurt - Jena 2 - 1  
Hoffenheim - Wolfsburg 1 - 2  
Mönchengladbach - Freiburg 0 - 4  
Sand - Bayern München 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Milan 1 - 3  
Fiorentina - Atalanta 0 - 0  
Genoa - Empoli 0 - 0  
Internazionale - Cagliari 1 - 2  
Lazio - Bologna 1 - 1  
Sassuolo - Crotone 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Bari 3 - 1  
Vercelli - Novara 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Pistoiese 2 - 1  
Arezzo - Racing Club Roma 1 - 0  
Carrarese - Renate 0 - 0  
Como - Lucchese 1 - 0  
Cremonese - Olbia 2 - 1  
Giana Erminio - Viterbese 1 - 1  
Piacenza - Tuttocuoio 0 - 0  
Pontedera - Lupa Roma 0 - 0  
Prato - Pro Piacenza 1 - 0  
Robur Siena - Livorno 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Andria 1 - 1  
Casertana - Reggina 2 - 2  
Cosenza - Paganese 2 - 1  
Juve Stabia - Foggia 4 - 1  
Lecce - Virtus Francavilla 3 - 0  
Matera - Catanzaro 4 - 0  
Melfi - Catania 1 - 1  
Monopoli - Messina 2 - 1  
Taranto - Fondi 0 - 2  
Vibonese - Siracusa 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - FK Krasznodar 0 - 0  
Gazovik Orenburg - Tom Tomszk 3 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Zenit Szentpétervár 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Austria Wien 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - Olimpia Asuncion 2 - 3  
Rubio - Sp. Luqueno 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Belenenses 2 - 0  
Alcanenense - Feirense 1 - 2  
Caldas - Estoril 0 - 1  
Estarreja - Nacional Madeira 1 - 3  
Gil Vicente - Casa Pia 0 - 0  
Merelinense - Leixoes 2 - 2  
Mortagua - Cova Piedade 0 - 1  
Naval - Marítimo 0 - 4  
Real SC Massama - Arouca 1 - 0  
Santa Clara - Rio Ave 1 - 1  
Santa Iria - Guimaraes 1 - 2  
Sertanense - Tondela 0 - 4  
Torreense - Viseu 2 - 0  
Trofense - Setúbal 0 - 0  
Uniao Madeira - Chaves 0 - 1  
Varzim - Agueda 3 - 0  
Vizela - Moreirense 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough - Watford 0 - 1  
Southampton - Burnley 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Gaz Metan Medias 0 - 1  
Voluntari - Targu Mures 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Sevilla B 0 - 1  
Gimnastic - Valladolid 1 - 2  
Rayo Vallecano - Numancia 3 - 3  
Tenerife - Cadiz 1 - 1  
UCAM Murcia - Reus 0 - 2  
Zaragoza - Elche 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Coruxo 4 - 0  
Caudal Deportivo - Somozas 2 - 0  
Ferrol - Burgos 1 - 1  
Guijuelo - Cultural Leonesa 0 - 4  
Izarra - Boiro 1 - 1  
Palencia Balompie - Osasuna B 0 - 0  
Pontevedra - Lealtad 3 - 0  
R. Santander - Tudelano 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Arenas de Getxo 2 - 1  
Amorebieta - Fuenlabrada 2 - 1  
De Los Reyes - Barakaldo 2 - 3  
Mensajero - Zamudio 5 - 1  
Navalcarnero - Ath. Bilbao B 0 - 1  
Real Union Irun - Majadahonda 2 - 0  
UD Logrones - Sestao River 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Alcoyano 1 - 1  
Eldense - Atl. Baleares 0 - 5  
L'Hospitalet - Hercules 0 - 2  
Levante B - Barcelona B 0 - 0  
Lleida - Villarreal B 1 - 1  
Prat - Atl. Saguntino 1 - 0  
Sabadell - Gava 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Merida 2 - 2  
Cartagena - Granada B 2 - 1  
Jumilla - Mancha Real 2 - 1  
Linense - Cordoba B 1 - 1  
Real Jaen - La Hoya Lorca 0 - 0  
Rec. Huelva - Linares 0 - 3  
UD Extremadura - La Roda 0 - 2  
Villanovense - El Ejido 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Malaga 1 - 1  
Ath. Bilbao - Real Sociedad 3 - 2  
Sp. Gijón - Valencia 1 - 2  
Villarreal - Celta Vigo 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Tacuense 2 - 1  
Real Sociedad - Espanyol 1 - 1  
Santa Teresa - Oiartzun 2 - 2  
Tenerife - Cajasol Trigueros 4 - 3  
Valencia - Ath. Bilbao 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Wil 0 - 1  
Schaffhausen - Servette 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Young Boys 0 - 0  
Sion - Grasshoppers 4 - 2  
St. Gallen - Vaduz 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Utd. Väsby - Syrianska 0 - 0  
Frej Täby - Ljungskile 1 - 4  
Värnamo - Atvidaberg 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Östersund 2 - 0  
Elfsborg - Helsingborg 1 - 0  
Jönköping Södra - Häcken 1 - 1  
Norrköping - FF Malmö 1 - 2  
Örebro - Kalmar 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pitea - Kristianstad 2 - 1  
Rosengard - Eskilstuna Utd. 1 - 2  
Vittsjö - Linköping 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Cukaricki 3 - 1  
Mladost Lucani - Vojvodina 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Senica 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Koper 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Denizlispor 2 - 0  
Eskisehirspor - Giresunspor 1 - 0  
Gaziantep Bld. Spor - Samsunspor 3 - 0  
Manisaspor - Adana Demirspor 1 - 2  
Sanliurfaspor - Yeni Malatyaspor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Osmanlispor 0 - 0  
Fenerbahce - Alanyaspor 1 - 1  
Istanbul Basaksehir - Konyaspor 1 - 1  
Trabzonspor - Akhisar 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Dnipro 1 - 1  
Olekszandria - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 2 - 0  
Zirka Kirovográd - Vorszkla Poltava 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Plaza Colonia 2 - 1  
Cerro - Danubio 0 - 1  
Defensor - Liverpool Montevideo 1 - 3  
Juventud - Fenix Montevideo 0 - 0  
Penarol - Villa Epanyola 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Airbus 3 - 3  
Cardiff Met University - Cefn Druids 5 - 0  
Connah's Quay - Bangor City 2 - 2  
Labdarúgás (Új-Zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Waitakere Utd. 0 - 1  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Crutchlow - M. Vinales (Japán Nagydíj) 0 - 1  
J. Lorenzo - A. Dovizioso (Japán Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - M. Marquez (Japán Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Japán Nagydíj    
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Ulster 28 - 13  
Exeter - Clermont 8 - 35  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northland - North Harbour 28 - 44  
Tasman - Southland 56 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Perugia 0 - 3  
Latina - Cucine Lube Treia 1 - 3  
Piacenza - Verona 3 - 2  
Ravenna - Modena 2 - 3  
Vero Monza - Revivre Milano 3 - 0  
Vibo Valentia - Molfetta 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Bisonte Firenze 3 - 1  
Busto Arsizio - LJ Modena 0 - 3  
Novara - Südtirol Bolzano 3 - 0  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - L. Wenbo (9 nyert frame-ig) 6 - 9  
Tenisz (Antwerpen-selejtező,férfi egye)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - M. Berrer 0 - 2  
J. Kovalik - K. De Schepper 2 - 0  
P-H. Herbert - M. Copil 1 - 2  
Y. Maden - K. Coppejans 2 - 0  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Mladenovic - C. Wozniacki 1 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan Y-J - Broady N / Watson H 2 - 0  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Golubic - D. Cibulkova 0 - 2  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Peschke - Bertens K / Larsson J 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg-selejt., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Witthöft - M. Georges 2 - 0  
E. Mertens - C. Whoriskey 0 - 2  
Kr. Pliskova - I. Shinikova 2 - 0  
L. Davis - K. von Deichmann 2 - 0  
M. Honcova - P.M. Tig 0 - 2  
T. Korpatsch - D. Jakupovic 2 - 1  
T. Moore - D. Hantuchova 2 - 0  
T. Smitkova - J. Boserup 2 - 0  
Tenisz (Moszkva-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - E. Gerasimov 2 - 1  
D. Medvedev - M. Basic 2 - 0  
E. Tyurnev - A. Karatsev 0 - 2  
J. Melzer - F. Gaio 2 - 0  
Tenisz (Moszkva-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - T. Martincova    
C. Buyukakcay - A. Blinkova 0 - 2  
K. Siniakova - P. Leykina 2 - 0  
L. Tsurenko - E. Kulichkova 2 - 0  
N. Podoroska - C. Giorgi 2 - 1  
P. Kania - N. Gibbs 0 - 2  
V. Cepede Royg - I. Khromacheva 1 - 2  
V. Tomova - E. Rodina 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bautista-Agut - A. Murray 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Isner J / Sock J 0 - 2  
Tenisz (Stockholm-selejt, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - Fucsovics M. 2 - 0  
J. Zopp - P. Rosenholm 2 - 0  
R. Harrison - M. Bachinger 2 - 0  
T. Kamke - D. Brands 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - S. Kuznetsova 2 - 1  
S. Peng - A. Riske 2 - 0  
S. Peng - D. Kovinic 2 - 1  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linette M / XU Y - McHale C / Peng S 0 - 2  
Savchuk O / Wang Y - Linette M / XU Y 1 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Varma - D. Liew    
Tollaslabda (Chinese Taipei Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kawakami - A. Mine 1 - 3  
Tollaslabda (Dutch Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - Tz.W. Wang 1 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - Y.C. Hsu 2 - 0  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - OSC 11 - 11  
Duisburg - Vouliagmeni 9 - 15  
Kazany - Crvena zvezda 11 - 4  
Primorje Rijeka - Sabadell 5 - 12  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Kotor 8 - 7  
Posk Split - FTC 12 - 13  

 

2016.10.15.
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars (4.m.) 8 - 7  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks (4.m.) 2 - 5  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Toronto (1.m.) 2 - 0  
Cleveland - Toronto (2.m.) 2 - 1  
Darts (German Darts Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - S. Taylor 6 - 1  
B. van de Pas - C. Reyes 2 - 6  
D. Chisnall - P. Hudson 6 - 0  
D. Gurney - R. Meulenkamp 6 - 2  
G. Price - D. Pallett 5 - 6  
I. White - K. Painter 6 - 5  
J. Cullen - R. Allenstein 6 - 1  
J. Klaasen - R-Jo. Rodriguez 6 - 4  
K. Huybrechts - T. Evetts 6 - 4  
M. Smith - M. Webster 3 - 6  
M. Suljovic - D. Johnson 6 - 1  
M. van Gerwen - R. Green 6 - 4  
P. Wright - E. Dootson 6 - 1  
S. Bunting - S. West 2 - 6  
S. Whitlock - J. Pipe 1 - 6  
T. Jenkins - A. Smith 6 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viikingit Helsinki - OLS Oulu 9 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Storvreta 4 - 4  
Futsal (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brezje Maribor - Kremlin Bicetre 1 - 2  
Győr - Energia Lviv (Helyszín: Lviv) 3 - 2  
Futsal (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Hamburg 3 - 4  
Nikars Riga - Grand Pro Várna (Helyszín: Várna) 2 - 1  
Futsal (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athina'90 - Nacional Zagreb 0 - 6  
Lidselmash Lida - Ekonomac Kragujevac (Helyszín: Kragujevac) 0 - 1  
Futsal (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Centar Sarajevo - Halle-Gooik 3 - 4  
Sporting CP - Rieti (Helyszín: Foligno) 4 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dosson - Latina 2 - 5  
Group Imola - Lazio 7 - 4  
Luparense - Napoli 3 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Burela 7 - 1  
Jaen - Peniscola 5 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Rockford 2 - 1  
Grand Rapids - Chicago Wolves 3 - 1  
Hartford - St. John's 6 - 3  
Iowa - Manitoba 1 - 3  
Providence - Albany 1 - 3  
Rochester - Hershey 5 - 4  
San Diego - Tucson 5 - 3  
Texas Stars - Charlotte 6 - 2  
Toronto Marlies - Utica 5 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Zell am See 1 - 3  
Jesenice - Feldkirch 3 - 2  
Kitzbühel - Salzburg 2 0 - 7  
Klagenfurt 2 - Lustenau 1 - 4  
Neumarkt Riwega - Fassa 3 - 3  
Renon/Ritten - Asiago 3 - 2  
Val Pusteria - Cortina 4 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Gherdeina/Gröden 1 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Litomerice 2 - 0  
Jihlava - Motor Ceske Budejovice 2 - 1  
Kadan - Slovan Ustecti Lvi 4 - 3  
Kladno - Havirov 3 - 3  
Most - Zubr Prerov 1 - 4  
Slavia Trebic - Prostejov 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Heinolan Peliitat 1 - 2  
IPK - Jokipojat 2 - 5  
JYP-Akatemia - Roki 1 - 5  
Kajaanin Hokki - Keupa 5 - 2  
Kiekko-Vantaa - Kokkolan Hermes 1 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - SaiPa 4 - 0  
Ilves - Kärpät 0 - 2  
Lahti Pelicans - Tappara 3 - 3  
Lukko - Kalpa 2 - 3  
Turku PS - HIFK 1 - 2  
Ässät - JYP 5 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Chamonix-Morzine 7 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Red Star Kunlun 2 - 0  
CSZKA Moszkva - Dinamo Riga 3 - 2  
Lada Toljatti - Admiral Vlagyivosztok 2 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Barisz Asztana 5 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Minszk 3 - 3  
Szocsi - Avangard Omszk 2 - 1  
Szpartak Moszkva - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Metallurg Novokuznyeck 6 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrád - Diósgyőr 4 - 6  
Galati - MAC Budapest 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Edmonton 3 - 5  
Los Angeles - Philadelphia 2 - 4  
Nashville - Chicago 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Valerenga 3 - 1  
Sparta Sarpsborg - Stavanger 3 - 5  
Storhamar - Lillehammer 1 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Rapperswil 1 - 7  
Chaux-de-Fonds - Red Ice Martigny 5 - 4  
GCK Lions - Ajoie 5 - 4  
Langenthal - Winterthur 5 - 1  
Thurgau - Zug 2 3 - 4  
Visp - Olten 4 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Fribourg 1 - 2  
Biel - Kloten 3 - 3  
Langnau Tigers - Bern 4 - 0  
Lausanne - Davos 8 - 1  
Servette - Zürich Lions 4 - 4  
Zug - Lugano 5 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Björklöven 2 - 1  
Mora - Södertälje 3 - 1  
Timra - Vita Hasten 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Örebro 0 - 3  
Frölunda - Linköping 2 - 3  
Karlskrona - Skelleftea 1 - 2  
Lulea - Färjestad 1 - 3  
Rögle - HV 71 1 - 4  
Växjö - Brynäs 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Rjazany 3 - 2  
Himik Voszkreszenszk - Dinamo Balasiha 0 - 4  
Izssztal Izsevszk - Szokol Krasznojarszk 0 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Burany Voronyezs 5 - 0  
Molot Perm - Szarjarka Karaganda 0 - 4  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Kazzink-Torpedo 4 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Ermak Angarszk 2 - 0  
Tver - Dinamo Szentpétervár 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Karpos Sokoli 102 - 79  
Igokea - Buducnost 92 - 93  
Mega Leks - Cedevita Zagreb 82 - 85  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Cairns 92 - 78  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Dandenong 59 - 45  
Melbourne Boomers - Perth 85 - 88  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Jindrichuv Hradec 92 - 85  
Pardubice - MMCITE Brno 99 - 74  
Prostejov - USK Praha 75 - 60  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Pau Orthez 65 - 78  
Nanterre - Le Mans 90 - 70  
Strasbourg - Le Portel 75 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Mondeville 70 - 49  
Lyon - Angers 71 - 56  
Nantes Reze - Union Hainaut 75 - 61  
Villeneuve d'Ascq Lille - Lattes Montpellier 70 - 59  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Lavriou 96 - 56  
PAOK - Koloszosz Rodosz 85 - 73  
Promitheasz Patra - Doxa Lefkadasz 78 - 70  
Rethymno - Arisz 69 - 60  
Trikala - Apollon Patra 65 - 60  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel Holon 75 - 80  
Maccabi Kiryat Gat - Hapoel Jerusalem 79 - 88  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Chiba 70 - 82  
Albirex Niigata - Toyohashi Neophoenix 64 - 66  
Kyoto - Ryukyu Okinawa 74 - 81  
Nagoya Dolphins - Shiga 67 - 54  
Osaka - Mikawa Kariya 69 - 76  
Tokyo Alvark - Sendai 95 - 69  
Tokyo Sunrockers - Kawasaki Brave Thunders 74 - 89  
Toyama - Yokohama 72 - 72, h.u. 77 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Szczecin 91 - 82  
Dabrowa Gornicza - Start Lublin 92 - 72  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vytautas Prienai - Lietkabelis 71 - 71, h.u. 75 - 85  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Jászberény 79 - 73  
MAFC - Alba Fehérvár 70 - 81  
Szolnok - Sopron 85 - 78  
Szombathely - Vasas 88 - 80  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - Telekom Bonn 83 - 92  
Hagen - Giessen 76 - 95  
Oldenburg - Jena 74 - 74, h.u. 90 - 81  
Tübingen - S. Oliver Würzburg 76 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Pistoia 83 - 67  
Sassari - Brescia 96 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Gran Canaria 89 - 78  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Vasco Gipuzkoa 70 - 63  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Usak Sportif 87 - 65  
RH Gaziantepspor - Karsiyaka 63 - 63, h.u. 73 - 75  
Trabzonspor - Yesilgiresun 77 - 77, h.u. 85 - 89  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Minnesota (3.m.) 92 - 75  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Kiel 21 - 19  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Celje 31 - 23  
RK Zagreb - Breszt Meskov 22 - 27  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Naturhouse La Rioja 24 - 23  
Montpellier - Csehovszkije Medvegyi 26 - 22  
Tatran Presov - Elverum 25 - 27  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Dinamo Bukarest 34 - 32  
Besiktas - Motor Zaporozsje 23 - 22  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Metz 21 - 19  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Leipzig 27 - 24  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Midtjylland 31 - 19  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Krim Ljubljana 35 - 25  
Larvik - Sävehof 22 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - GOG 25 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaraspor - Néva Szentpétervár 27 - 31  
Csurgó - Achilles Bocholt 24 - 23  
Kaerjeng - Benfica 30 - 33  
Koper - Porto 22 - 26  
Nexe Nasice - Dukla Praha 30 - 23  
Politehnica Timisoara - Arendal 27 - 26  
Zamet - CSM Bukarest 27 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Debrecen 24 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrkow Trybunalski - Kwidzyn 26 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Vác 28 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Siófok 28 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Wetzlar 23 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neckarsulm - Leverkusen 23 - 29  
Nellingen - SVG Celle 24 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Huesca 28 - 24  
Morrazo Cangas - Barcelona 23 - 42  
Puerto Sagunto - AX Puente Genil 29 - 25  
Valladolid - Ciudad Encantada 30 - 23  
Villa de Aranda - Quabit Guadalajara 29 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Gossau 25 - 25  
Thun - Schaffhausen 30 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Malmö 32 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Eslöv 22 - 26  
Lugi - Höör 18 - 16  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - El Zamalek 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Oldham 2 - 0  
Bristol Rovers - Gillingham 2 - 1  
Charlton - Coventry 3 - 0  
Fleetwood - Peterborough 2 - 0  
Northampton - Millwall 1 - 3  
Oxford Utd. - Bradford 1 - 0  
Rochdale - Bury 2 - 0  
Scunthorpe - Milton Keynes Dons 2 - 1  
Sheffield Utd. - Port Vale 4 - 0  
Southend - Chesterfield 1 - 0  
Walsall - Shrewsbury 3 - 2  
Wimbledon - Swindon 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Blackpool 2 - 1  
Barnet - Exeter 1 - 4  
Cambridge Utd. - Grimsby 0 - 1  
Carlisle - Hartlepool 3 - 2  
Cheltenham - Crawley 2 - 1  
Doncaster - Colchester 1 - 0  
Leyton - Luton 1 - 2  
Mansfield - Wycombe 1 - 1  
Morecambe - Stevenage 0 - 2  
Notts County - Crewe 1 - 1  
Plymouth - Portsmouth 2 - 2  
Yeovil - Newport 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Wolverhampton 1 - 1  
Barnsley - Fulham 2 - 4  
Blackburn - Ipswich 0 - 0  
Brighton - Preston 2 - 2  
Derby County - Leeds 1 - 0  
Newcastle - Brentford 3 - 1  
Norwich - Rotherham 3 - 1  
QPR - Reading 1 - 1  
Wigan - Burton 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Racing Club 3 - 2  
Belgrano de Cordoba - Aldosivi 0 - 0  
Defensa Justicia - Banfield 1 - 0  
Estudiantes LP - Rosario Central 3 - 2  
Huracan - Atl. Temperley 1 - 2  
San Martin SJ - Talleres Cordoba 1 - 3  
Vélez Sarsfield - Colón 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Melbourne City 1 - 4  
Sydney FC - Central Coast Mariners 4 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Gabala 1 - 1  
Qarabag Baku - Sumqayit 3 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Saint-Gilloise 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Standard Liege 3 - 3  
Mouscron-Peruwelz - Genk 2 - 2  
St. Truiden - Westerlo 2 - 2  
Waasland Beveren - Eupen 4 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Levszki Szófia 1 - 1  
Neftocsimik Burgasz - Slavia Szófia 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Paysandu 2 - 1  
Avai - Tupi MG 1 - 0  
Bahia - Brasil de Pelotas 1 - 0  
Goiás - Vila Nova 1 - 2  
Joinville - Parana 1 - 0  
Londrina - Luverdense 1 - 1  
Nautico - Ceara 1 - 0  
Vasco da Gama - CRB 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Ingolstadt 2 - 1  
Augsburg - Schalke 1 - 1  
Bremen - Leverkusen 2 - 1  
E. Frankfurt - Bayern München 2 - 2  
Hoffenheim - Freiburg 2 - 1  
Mönchengladbach - Hamburg 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - VfB Stuttgart 5 - 0  
Fürth - Heidenheim 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Lotte 1 - 1  
Erfurt - Magdeburg 1 - 0  
Hallescher FC - Zwickau 3 - 2  
Holstein Kiel - Bremen Amatőr 3 - 1  
Münster - Wehen 2 - 2  
Regensburg - Duisburg 1 - 2  
Rostock - Osnabrück 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Dep. Iquique 1 - 2  
Palestino - Antofagasta 5 - 1  
San Luis de Quillota - Cobresal 1 - 0  
Santiago Wanderers - Everton Vina Del Mar 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - NEA Szalamina 3 - 0  
AEZ Zakakiou - APOEL Nicosia 1 - 4  
Omonia Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Trinec 4 - 1  
Opava - MAS Taborsko 5 - 0  
Ostrava - Zizkov 1 - 0  
Prostejov - Pardubice 3 - 0  
Sokolov - Olomouc 1 - 2  
Vlasim - Ceske Budejovice 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Liberec 0 - 0  
Hradec Kralove - Slavia Praha 0 - 3  
Jablonec - Brno 1 - 2  
Karvina - Pribram 2 - 0  
Slovacko - Plzen 1 - 1  
Teplice - Zlín 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Silkeborg 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Hjörring 0 - 4  
Odense - Varde 5 - 1  
Skovbakken - Bröndby 0 - 1  
Vejle - Kolding 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Anyang 1 - 0  
Chungju - Ansan 8 - 1  
Daegu - Seoul E-Land 0 - 1  
Gangwon - Daejeon Citizen 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohang - Suwon Bluewings 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Ulsan 2 - 0  
Jeonbuk - Jeju 2 - 3  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Wahda 0 - 3  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Sharjah 3 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Dinamo Breszt 2 - 1  
Sahtar Szoligorszk - FK Minszk 0 - 0  
Slavia Mozír - Isloch 2 - 1  
Torpedo Zogyino - Nyeman Grodno 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Jaro 1 - 2  
GrIFK - Jazz Pori 2 - 0  
Haka - JJK Jyväskylä 2 - 4  
KPV Kokkola - KTP 1 - 1  
Oulu - Turku PS 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Strasbourg 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concarneau - Dunkerque 1 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Angers 1 - 2  
Guingamp - Lille 1 - 0  
Lorient - Nantes 1 - 2  
Montpellier - Caen 3 - 2  
Nancy - Paris SG 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juvisy Essonne - Montpellier 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Plataniasz 2 - 0  
Panetolikosz - Kassziopi Kerkyra 4 - 0  
Panioniosz - Olympiakosz 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Vitesse 2 - 2  
Groningen - Heerenveen 0 - 3  
PSV - Heracles 1 - 1  
Sparta Rotterdam - Willem II 2 - 2  
Utrecht - Go Ahead Eagles 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Cibalia 1 - 0  
Lokomotív Zagreb - Istra 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Northeast Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Mashhad - Esteghlal T. 0 - 1  
Machine Sazi Tabriz - Esteghlal K. 1 - 3  
Persepolis - Naft Tehran 3 - 0  
Saipa Karaj - Tractor Tabriz 0 - 0  
Zob Ahan - Sepahan 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Petah Tikva 5 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Urawa RD (Helyszín: Urawa-stadion) 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Wakra 1 - 1  
Al-Khuraitiat - Al-Arabi (QAT) 1 - 2  
Al-Muaidar - Al-Gharrafa 1 - 2  
Al-Sailiya - Al-Rayyan 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Cortulua 3 - 1  
Fortaleza - Independiente Medellin 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Shanghai SIPG 2 - 1  
Shijiazhuang - Guangzhou Evergrande 0 - 6  
Yanbian - Tianjin Teda 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Wigry Suwalki 1 - 1  
GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 1  
Kluczbork - Chojniczanka Chojnice 1 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - GKS Katowice 0 - 1  
Stal Mielec - Wisla Pulawy 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Arka Gdynia 0 - 0  
Piast Gliwice - Ruch Chorzow 2 - 1  
Zaglebie Lubin - Lechia Gdansk 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Liepajas Metalurgs 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Leon 2 - 3  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Miami - Tampa Bay 2 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Videoton 2 - 0  
Gyirmót - Mezőkövesd 0 - 1  
Haladás - FTC 2 - 0  
Honvéd - Újpest 1 - 1  
Paks - Debrecen 1 - 1  
Vasas - MTK 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Bodö/Glimt 1 - 0  
Sarpsborg - Rosenborg 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Sandviken 2 - 1  
Uraedd - Klepp 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Essen-Schönebeck 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Udinese 2 - 1  
Napoli - Roma 1 - 3  
Pescara - Sampdoria 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Verona 1 - 4  
Avellino - Spezia 1 - 0  
Brescia - Salernitana 1 - 1  
Carpi - Latina 2 - 0  
Entella - Benevento 3 - 2  
Perugia - Cittadella 2 - 0  
Pisa - Vicenza 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Feralpisalo 2 - 2  
Fano - Ancona 1 - 1  
Forli - Parma 3 - 5  
Gubbio - Maceratese 0 - 1  
Lumezzane - Modena 0 - 0  
Mantova - Bassano 1 - 4  
Pordenone - Santarcangelo 3 - 3  
Sambenedettese - Südtirol 2 - 2  
Venezia - Teramo 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - Dinamo Moszkva 2 - 1  
Himki - Szpartak Nalcsik 2 - 0  
Kubany Krasznodar - Baltika Kalinyingrád 1 - 1  
Mordovija Szaranszk - Zenit Sz'tpétervár 2 2 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Tyumeny 0 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Volgar Asztrahan 2 - 0  
SZKA Habarovszk - Lucs Vlagyivosztok 0 - 1  
Szokol Szaratov - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 3  
Tambov - Szpartak Moszkva 2 1 - 0  
Toszno - NyeftehimikNyizsnyekamszk 4 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Lokomotív Moszkva 0 - 0  
Rubin Kazany - Krilja Szovjetov Szamara 3 - 0  
Szpartak Moszkva - Rosztov 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - St. Pölten 1 - 1  
Rapid Wien - Altach 1 - 1  
Sturm Graz - Ried 1 - 0  
Wolfsberg - Salzburg 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Libertad Asuncion 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Associacao Oliveirense - Braga 1 - 3  
Aves - Pacos Ferreira 0 - 0  
Fatima - Olhanense 1 - 2  
Gafanha - Porto 0 - 3  
Leiria - Boavista 0 - 2  
Penafiel - Amarante 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Swansea 3 - 2  
Bournemouth - Hull City 6 - 1  
Chelsea - Leicester 3 - 0  
Crystal Palace - West Ham 0 - 1  
Manchester City - Everton 1 - 1  
Stoke - Sunderland 2 - 0  
West Bromwich - Tottenham 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Concordia Chiajna 1 - 1  
Pandurii - Botosani 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Ross County 4 - 0  
Celtic - Motherwell 2 - 0  
Hearts - Dundee 2 - 0  
Partick Thistle - Hamilton 2 - 2  
St. Johnstone - Kilmarnock 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Peterhead 1 - 3  
Brechin - Alloa 0 - 1  
Livingston - Albion Rovers 1 - 2  
Queens Park - East Fife 1 - 0  
Stenhousemuir - Stranraer 0 - 5  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Forfar 2 - 0  
Cowdenbeath - Annan 2 - 2  
Edinburgh City - Clyde 0 - 1  
Montrose - Elgin 0 - 5  
Stirling - Berwick 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Ayr Utd. 0 - 3  
Falkirk - Dunfermline 2 - 1  
Queen of South - Greenock Morton 0 - 5  
Raith Rovers - Hibernian 0 - 0  
St. Mirren - Dundee Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Almería 0 - 0  
Girona - Oviedo 0 - 0  
Huesca - Mirandes 3 - 0  
Levante - Mallorca 2 - 1  
Lugo - Getafe 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Valladolid B 1 - 0  
Union Mutilvera - Ponferradina 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika - Leioa 0 - 1  
Real Madrid B - Socuellamos 3 - 0  
Real Sociedad B - Toledo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Ebro 1 - 2  
UE Llagostera - Cornella 3 - 0  
Valencia B - Mallorca B 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marbella - Melilla 1 - 0  
Real Murcia - San Fernando 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Granada 7 - 1  
Barcelona - Deportivo 4 - 0  
Betis - Real Madrid 1 - 6  
Leganes - Sevilla 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Betis 2 - 1  
Barcelona - Albacete 7 - 0  
Rayo Vallecano - Transportes Alcaine 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Le Mont Lausanne 1 - 1  
Winterthur - Chiasso 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Luzern 3 - 0  
Thun - Lausanne 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Dalkurd 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Sundsvall 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Örebro 1 - 2  
Kopparbergs/Göteborg - Kvarnsveden 2 - 1  
Mallbacken - Umea 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Qadisiyah 2 - 0  
Al-Hilal (KSA) - Al-Faisaly 4 - 0  
Al-Wehda - Al-Nassr 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Spartak Subotica Zdrepcev 3 - 3  
Metalac Gornji Milanovac - Javor Matis 1 - 1  
Radnicki Nis - Backa Palanka 1 - 0  
Radnik Surdulica - Novi Pazar 3 - 1  
Vozdovac - Partizan Belgrád 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Zilina 0 - 6  
Myjava - Zlate Moravce 2 - 0  
Tatran Presov - Ruzomberok 2 - 1  
Trnava - Podbrezova 0 - 2  
Zemplin Michalovce - Trencin 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Kalcer Radomlje 2 - 1  
Domzale - Rudar Velenje 3 - 1  
Olimpija Ljubljana - Maribor 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Mersin Idman Yurdu 3 - 1  
Balikesirspor - Sivasspor 1 - 1  
Elazigspor - Bandirmaspor 2 - 0  
Ümraniyespor - Göztepe Izmír 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Karabukspor 1 - 2  
Genclerbirligi - Galatasaray 0 - 1  
Kasimpasa - Gaziantepspor 0 - 0  
Kayserispor - Besiktas 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Dinamo Kijev 1 - 1  
Olimpik Doneck - Sahtar Doneck 1 - 1  
Zorya Luganszk - Volyn Lutszk 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montevideo Wanderers - Boston River 1 - 0  
Racing Montevideo - Rampla Juniors 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Newtown 3 - 1  
TNS - Llandudno FC 5 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Crusaders 2 - 1  
Carrick - Glenavon 0 - 0  
Cliftonville - Ards 2 - 0  
Dungannon - Glentoran 0 - 1  
Linfield - Ballinamallard Utd. 4 - 0  
Portadown - Coleraine 0 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Nomme Kalju 2 - 0  
Rakvere Tarvas - Parnu Linnameeskond 1 - 1  
Sillamae Kalev - Levadia Tallinn 3 - 2  
Trans Narva - Flora Tallinn 0 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Cobh Ramblers 0 - 2  
Cabinteely - Limerick 0 - 1  
Drogheda Utd. - UC Dublin 2 - 1  
Shelbourne - Waterford Utd. 0 - 1  
Rögbi (British and Irish Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rotherham - Doncaster Knights 34 - 17  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Toulouse 23 - 21  
London Wasps - Zebre 82 - 14  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Sale 28 - 11  
Toulon - Saracens 23 - 31  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Castres 33 - 15  
Northampton Saints - Montpellier 16 - 14  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Gloucester 27 - 47  
Benetton Treviso - La Rochelle 10 - 41  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Worcester 19 - 12  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Bath 22 - 25  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Timisoara Saracens - Edinburgh 17 - 59  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Counties Manukau - Canterbury 33 - 21  
Hawke'S Bay - Bay of Plenty 24 - 26  
Wellington Hurricanes - Waikato 24 - 28  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 26 - 6  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Scandicci 2 - 3  
Vero Volley Monza - Montichiari 3 - 1  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - J. Trump (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
L. Wenbo - S. Bingham (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Tenisz (Antwerpen-selejtező,férfi egye)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Olivetti - K. De Schepper 1 - 2  
J. Kovalik - G. Gigounon 2 - 0  
N. Basilashvili - A. Vatutin 0 - 2  
P-H. Herbert - Z. Bergs 2 - 1  
P. Andujar - K. Coppejans 0 - 2  
P. Torebko - M. Berrer 0 - 2  
V. Millot - Y. Maden 0 - 2  
V. Safranek - M. Copil 0 - 2  
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klein - T. Paul 2 - 1  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - J. Jankovic 2 - 0  
D. Gavrilova - K. Mladenovic 0 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Watson H - Hibino N / Naydenova A 2 - 0  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suarez Navarro - D. Cibulkova 0 - 2  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Groenefeld A-L / Peschke 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg-selejt., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Whoriskey - C. Coppola 2 - 0  
C. Witthöft - K. Barritza 2 - 0  
D. Hantuchova - A. van Uytvanck 2 - 1  
D. Jakupovic - R. Sramkova 2 - 1  
I. Kremen - P.M. Tig 0 - 2  
J. Maleckova - J. Boserup 1 - 2  
Kr. Pliskova - L. Correia 2 - 0  
L. Davis - E. Molinaro 2 - 0  
M. Trevisan - M. Georges 0 - 2  
N. Melichar - I. Shinikova 1 - 2  
S. Vögele - E. Mertens    
T. Korpatsch - Mon. Gonzalez 2 - 1  
T. Moore - S. Celik 2 - 1  
T. Smitkova - Minnen, Greet 2 - 0  
Tenisz (Moszkva-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - I. Ivashka    
A. Rublev - A. Bublik 0 - 2  
D. Medvedev - M. Ilhan 2 - 0  
D. Zhyrmont - F. Gaio 0 - 2  
E. Gerasimov - F. Skugor 2 - 1  
J. Satral - E. Tyurnev 1 - 2  
N. Mektic - M. Basic 1 - 2  
T. Gabashvili - J. Melzer 0 - 2  
Tenisz (Moszkva-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - E. Kostova 2 - 0  
A. Konjuh - E. Alexandrova 2 - 0  
A. Sasnovich - C. Giorgi 1 - 2  
C. Buyukakcay - V. Solovyeva 2 - 1  
E. Kulichkova - A. Sabalenka 2 - 0  
K. Siniakova - M. Melnikova 2 - 1  
L. Tsurenko - N. Abduraimova 2 - 1  
N. Vikhlyantseva - N. Gibbs 1 - 2  
O. Govortsova - E. Rodina 0 - 2  
O. Pervushina - N. Podoroska 0 - 2  
P. Kania - A. Gasanova 2 - 1  
P. Leykina - V. Kudermetova 2 - 0  
T. Martincova - A. Pivovarova 2 - 0  
V. Cepede Royg - L. Hradecka 2 - 0  
V. Kamenskaya - I. Khromacheva 0 - 2  
V. Tomova - A. Anshba 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Simon - A. Murray 0 - 2  
N. Djokovic - R. Bautista-Agut 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isner J / Sock J - Bryan B / Bryan M 2 - 0  
Kontinen H / Peers J - Cilic M / Pavic M 2 - 0  
Tenisz (Stockholm-selejt, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - C. Söderlund 2 - 0  
A. Weintraub - Fucsovics M. 0 - 2  
M. Bachinger - M. Cecchinato 2 - 0  
M. Konecny - D. Brands 0 - 2  
P. Rosenholm - T. Lamasine 2 - 0  
R. Harrison - I. Nedelko 2 - 0  
S. Querrey - J. Zopp 0 - 2  
T. Kamke - D. Dima 2 - 0  
Tenisz (Taskent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kravchuk - D. Istomin 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Peng - D. Kovinic    
Tollaslabda (Chinese Taipei Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.H. Hsu - S. Varma 0 - 3  
Yu Hs. Lin - D. Liew 1 - 3  
Tollaslabda (Chinese Taipei Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mine - C. Pornpawee 3 - 0  
A. Takahashi - S. Kawakami 0 - 3  
Tollaslabda (Dutch Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - A. Antonsen 2 - 1  
E. Holst - Tz.W. Wang 0 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - Y.C. Hsu 0 - 2  
Bei. Zhang - Xia. Liang 2 - 0  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Crvena zvezda 9 - 5  
Eger - Verona 9 - 10  
Hannover - Duisburg 8 - 5  
Jadran Herceg Novi - Vouliagmeni 9 - 6  
Marseille - Mornar 13 - 11  
OSC - Kazany 11 - 11  
Primorje Rijeka - Steaua Bukarest 10 - 9  
Sabadell - Nagyvárad 6 - 10  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - BVSC 4 - 14  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Kaposvár 8 - 6  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Savona 10 - 10  
Recco - Ortigia 14 - 2  
Trieste - Roma 13 - 11  

 

2016.10.14.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - Denver 21 - 13  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars (3.m.) 0 - 3  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks (3.m.) 4 - 1  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - LA Dodgers (5.m.) 3 - 4  
Darts (German Darts Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boulton - S. Taylor 3 - 6  
A. Smith - S. Stoyke 6 - 2  
C. Dobey - T. Evetts 2 - 6  
C. Reyes - M. Walsh 6 - 5  
D. Pallett - B. Dolan 6 - 3  
K. Painter - Y. Meeuwisse 6 - 3  
M. Holz - E. Dootson 3 - 6  
M. Mansell - J. Pipe 5 - 6  
M. Webster - M. King 6 - 2  
P. Hudson - V. van der Voort 6 - 5  
R-Jo. Rodriguez - K. Anderson 6 - 2  
R. Green - C. Kist 6 - 2  
R. Meulenkamp - M. Puls 6 - 3  
S. Hine - R. Allenstein 5 - 6  
S. West - T. West 6 - 0  
Végső J. - D. Johnson (6 nyert leg-ig) 1 - 6  
Futsal (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araz Naxcivan - Zelezarec Skopje (Helyszín: Szkopje) 15 - 4  
Tbiliszi State University - Feniks Drenas 3 - 7  
Futsal (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Pinerola Bratislava 6 - 5  
Targu Mures - Chrudim (Helyszín: Chrudim) 0 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Cartagena 5 - 4  
Levante - Zaragoza 3 - 3  
Magna Navarra - Jumilla 4 - 1  
Murcia - Santa Coloma 2 - 5  
Palma Futsal - Ribera Navarra 6 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Brno 3 - 3  
Litvínov - Liberec 2 - 2  
Olomouc - Vítkovice 2 - 4  
Pardubice - Plzen 4 - 2  
Trinec - Mladá Boleslav 3 - 3  
Zlín - Mountfield HK 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - SönderjyskE 2 - 2  
Herlev Eagles - Aalborg 4 - 5  
Herning - Gentofte 3 - 3  
Odense - Rungsted 4 - 4  
Rödovre - Frederikshavn 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kokkolan Hermes 6 - 5  
Jokipojat - Kajaanin Hokki 3 - 2  
Leki - JYP-Akatemia 2 - 3  
Roki - Keupa 1 - 2  
SaPKo - Tuto 3 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kookoo - Hämeenlinna 1 - 2  
Vaasan Sport - Jukurit 2 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Grenoble 1 - 1  
Dijon - Gap 1 - 3  
Epinal - Amiens 4 - 2  
Nice - Lyon 3 - 4  
Rouen - Strasbourg 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Medvescak Zagreb 2 - 1  
Vityaz Podolszk - Slovan Bratislava 3 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrád - FTC 4 - 5  
Fehérvári Titánok - Diósgyőr 1 - 1  
Újpest - Dunaújváros 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Montreal 1 - 4  
Columbus - Boston 3 - 6  
Dallas - Anaheim 4 - 2  
Florida - New Jersey 1 - 1  
NY Rangers - NY Islanders 5 - 3  
Pittsburgh - Washington 2 - 2  
St. Louis - Minnesota 3 - 2  
Tampa Bay - Detroit 6 - 4  
Winnipeg - Carolina 4 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Rosenheim 6 - 1  
Dresden - Crimmitschau 4 - 1  
Frankfurt Löwen - Bad Nauheim 2 - 2  
Freiburg - Bayreuth 3 - 4  
Kassel - Riessersee 2 - 3  
Kaufbeuren - Heilbronn 3 - 4  
Ravensburg - Lausitzer Füchse 4 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Nürnberg 0 - 4  
Ingolstadt - Eisbären Berlin 4 - 7  
Iserlohn - München 2 - 1  
Köln - Augsburg 3 - 2  
Mannheim - Bremerhaven 4 - 2  
Straubing - Krefeld 3 - 7  
Wolfsburg - Schwenningen 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Südtirol Bolzano 1 - 3  
Olimpija Ljubljana - Graz 1 - 1  
Vienna Capitals - Fehérvár 3 - 4  
Villach - Innsbruck 5 - 5  
Znojmo - Linz 5 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Langnau Tigers 4 - 1  
Davos - Lausanne 4 - 1  
Fribourg - Ambri 2 - 2  
Kloten - Biel 6 - 4  
Lugano - Zug 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - MODO 6 - 2  
Pantern Malmö - Tingsryd 2 - 1  
Västeras - AIK 1 - 1  
Västervik - Oskarshamn 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad 3 - 0  
Liptovsky Mikulas - Kosice 3 - 1  
Martin - Zvolen 7 - 2  
Nove Zamky - Nitra 3 - 3  
Trencin - Zilina 1 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Szarov 2 - 2  
Krisztall Szaratov - Ariada-Akparsz Volzsszk 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - FMP 82 - 66  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Melbourne Utd. 87 - 98  
Perth - NZ Breakers 75 - 73  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Adelaide 70 - 64  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Anadolu Efes 85 - 84  
Fenerbahce Ülker - Brose Bamberg 67 - 66  
Panathinaikosz - Zalgiris Kaunas 84 - 76  
UNIKSZ Kazany - Barcelona 63 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Reims 73 - 77  
Antibes - Orleans 76 - 70  
Paris Levallois - Dijon 77 - 51  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Ginebra SM (4.m.) 86 - 88  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi Rishon 90 - 86  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Tochigi 66 - 98  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Czarni Slupsk 80 - 83  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Braunschweig 96 - 48  
Skyliners Frankfurt - Ludwigsburg 65 - 63  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar SCBT - FTC 27 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Skanderborg 20 - 27  
Tonder - Ribe-Esbjerg 24 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Gornik Zabrze 29 - 27  
Stal Mielec - Legionowo 24 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Cegléd 25 - 25  
Orosháza - Budakalász 26 - 24  
Tatabánya - Mezőkövesd 34 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Redbergslids 28 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Bristol City 2 - 1  
Nottingham - Birmingham 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Argentinos Juniors 0 - 3  
Central Cordoba - Atl. Los Andes 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Western Sydney 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Lommel 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - FC Bruges 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Vereja 2 - 1  
Pirin Blagoevgrad - Ludogorec Razgrad 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - America MG 3 - 0  
Fluminense - Flamengo 1 - 2  
Gremio - Atlético PR 1 - 0  
Palmeiras - Cruzeiro 0 - 0  
Ponte Preta - Vitória 2 - 0  
Sao Paulo - Santos 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Hertha BSC 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Würzburg 0 - 1  
Bochum - Sandhausen 2 - 2  
St. Pauli - Erzgebirge Aue 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sonnenhof Grossaspach - Paderborn 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Vitkovice 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Horsens 1 - 1  
Sönderjyske - Viborg 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Bani Yas 2 - 0  
Al-Wasl - Al Nasr (UAE) 2 - 1  
Dibba Al-Fujairah - Emirates Ras al-Khaimah 0 - 0  
Hatta - Al-Ittihad (UAE) 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granit Mikasevicsi - BATE Boriszov 0 - 1  
Naftan - Krumkacsi 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Mariehamn 1 - 1  
Ilves - HIFK 1 - 1  
Inter Turku - PS Kemi 0 - 0  
Rovaniemi PS - Kuopio PS 2 - 1  
Seinäjoen JK - Lahti 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Reims 1 - 0  
Auxerre - Laval 2 - 0  
Bourg-Peronnas - Amiens 2 - 4  
Clermont - Le Havre 1 - 3  
Orleans - Tours 0 - 0  
Red Star 93 - Nimes 3 - 3  
Troyes - Ajaccio GFC 1 - 0  
Valenciennes - Niort 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Belfort 1 - 1  
Chambly - Beziers 0 - 0  
Chateauroux - Marseille Consolat 2 - 1  
Epinal - Paris FC 0 - 0  
Les Herbiers - Creteil 2 - 2  
Lyon Duchere - Avranches 2 - 2  
Quevilly Rouen - CA Bastia 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Lyon 2 - 0  
Toulouse - Monaco 3 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Utrecht 2 1 - 1  
Almere City - PSV 2 1 - 0  
Den Bosch - Cambuur 3 - 1  
F. Sittard - Venlo 2 - 0  
FC Eindhoven - Emmen 0 - 1  
Helmond - Volendam 2 - 0  
Oss - RKC Waalwijk 2 - 5  
Telstar - NAC Breda 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Zwolle 5 - 0  
Heerenveen - Achilles'29 6 - 0  
PSV - Telstar 5 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Mumbai City 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Saba Qom 2 - 0  
Paykan - Sanat Naft Abadan 3 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Umm-Salal - Al-Shahaniya 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Grudziadz - Chrobry Glogow 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Wisla Plock 1 - 0  
Pogon Szczecin - Legia Varsó 3 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Columbus 2 - 2  
Colorado - San Jose 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Viking Stavanger 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - SPAL Ferrara 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Ufa 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Horn 1 - 0  
FAC Wien - Liefering 1 - 5  
Kapfenberg - Austria Lustenau 0 - 1  
Wacker Innsbruck - LASK Linz 2 - 1  
Wiener Neustadt - WSG Wattens 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - General Diaz 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Freamunde 0 - 0  
Uniao 1 Dezembro - Benfica 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Municipal Studentesc Iasi 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Rangers 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Espanyol 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Halmstad 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Raed 4 - 0  
Al-Fateh - Al-Ittifaq (KSA) 0 - 0  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Taawon 3 - 1  
Al-Khaleej - Al-Shabab (KSA) 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - RAD Belgrád 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Krsko Posavlje 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Rhyl 4 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - St. Patrick's 2 - 1  
Cork City - Finn Harps 2 - 0  
Derry City - Bohemians 2 - 1  
Shamrock Rovers - Dundalk 0 - 3  
Sligo - Longford Town 1 - 0  
Wexford Youths - Galway 5 - 4  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Leicester 42 - 13  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Lyon 13 - 39  
Ospreys - Newcastle 45 - 0  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Brive 37 - 16  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol United - Cardiff 20 - 33  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu - Otago 14 - 21  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Trentino 2 - 3  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - R. Walden (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
C. Wakelin - S. Bingham (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
J. Higgins - J. Trump (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
L. Wenbo - A. Hamilton (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - D. Gavrilova 0 - 2  
C. Wozniacki - Qia. Wang 2 - 0  
J. Jankovic - A. Cornet 2 - 1  
K. Mladenovic - B. Mattek-Sands 2 - 1  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Watson H - Liu C / Lu J-J 2 - 0  
Chan H-C / Chan Y-J - Aoyama S / Ninomiya M 2 - 0  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - D. Cibulkova 0 - 2  
D. Allertova - C. Suarez Navarro 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - V. Golubic    
M. Keys - O. Dodin 2 - 0  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schuurs D / Voracova R - Bertens K / Larsson J 1 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - A. Murray 0 - 2  
J. Sock - G. Simon 1 - 2  
N. Djokovic - M. Zverev 2 - 1  
R. Bautista-Agut - J-W. Tsonga 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Granollers M - Cilic M / Pavic M 0 - 2  
Murray J / Soares B - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Tenisz (Taskent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - I. Dodig 2 - 0  
D. Istomin - L. Lacko 2 - 0  
M. Basic - K. Kravchuk 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - M. Puig 2 - 0  
N. Osaka - S. Kuznetsova 1 - 2  
Xin. Han - A. Riske 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
McHale C / Peng S - Arruabarrena L / Kalashnikova O 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Liew - S.H. Rhustavito 3 - 0  
J.H. Hsu - C.s. Tan 3 - 2  
K. Horiuchi - S. Varma 1 - 3  
Yu Hs. Lin - H.Y. Hsueh 3 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Pornpawee - J.Y. Tee 3 - 0  
C.Hs. Lee - A. Mine 0 - 3  
S. Kawakami - H. Ramadhini 3 - 2  
Yu. Nakai - A. Takahashi 0 - 3  
Tollaslabda (Dutch Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - Y. De Oliveira 2 - 0  
F. Roth - A. Antonsen 0 - 2  
H. Hurskainen - Tz.W. Wang 1 - 2  
R. Must - E. Holst 0 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - M. Blichfeldt 2 - 0  
M. Ulitina - B. Corrales 1 - 2  
N. Koch Rohde - Y.C. Hsu 1 - 2  
Xia. Liang - S. Priskila 2 - 0  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Kazany 15 - 11  
Eger - Marseille 18 - 5  
Jadran Herceg Novi - Duisburg 12 - 4  
Verona - Mornar 17 - 6  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Canottieri Napoli 8 - 9  

 

2016.10.13.
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars (2.m.) 3 - 0  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks (2.m.) 4 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Sirius 6 - 7  
Futsal (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Energia Lviv - Brezje Maribor 2 - 6  
Kremlin Bicetre - Győr 3 - 10  
Futsal (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Pro Várna - Göteborg 5 - 6  
Hamburg - Nikars Riga 1 - 5  
Futsal (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekonomac Kragujevac - Athina'90 5 - 2  
Nacional Zagreb - Lidselmash Lida 1 - 0  
Futsal (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halle-Gooik - Sporting CP 1 - 5  
Rieti - Centar Sarajevo 7 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - SaiPa 1 - 3  
JYP - Lahti Pelicans 1 - 1  
Kärpät - Jukurit 2 - 1  
Tappara - Lukko 2 - 1  
Turku PS - Kalpa 2 - 3  
Ässät - Ilves 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Admiral Vlagyivosztok 3 - 0  
CSZKA Moszkva - Dinamo Minszk 7 - 2  
Lada Toljatti - Amur Habarovszk 5 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Barisz Asztana 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Red Star Kunlun 4 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Avtomobil. Jekatyerinburg 5 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Jokerit 3 - 3  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Riga 4 - 1  
Szocsi - Szibir Novoszibirszk 6 - 2  
Szpartak Moszkva - Metallurg Novokuznyeck 2 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Avangard Omszk 3 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Jugra Hanti-Manszijszk 0 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - MAC Budapest 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - St. Louis 2 - 5  
Edmonton - Calgary 7 - 4  
Ottawa - Toronto 4 - 4  
San Jose - Los Angeles 2 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Lorenskog 1 - 6  
Lillehammer - Manglerud 4 - 1  
Stavanger - Frisk/Asker 5 - 2  
Stjernen - Sparta Sarpsborg 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Dornbirn 2 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Leksand 1 - 3  
Djurgarden - Lulea 3 - 3  
Frölunda - Rögle 2 - 1  
HV 71 - Örebro 3 - 5  
Linköping - Malmö 3 - 5  
Skelleftea - Färjestad 0 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Szarjarka Karaganda 1 - 1  
Rubin Tyumeny - Burany Voronyezs 3 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Kazzink-Torpedo 3 - 2  
Zauralje Kurgan - Rjazany 4 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Sydney Kings 84 - 88  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Darussafaka 70 - 73  
Galatasaray - CSZKA Moszkva 84 - 109  
Milano - Maccabi TA 99 - 97  
Kosárlabda (Európa Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Cegléd 67 - 65  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Tochigi 71 - 85  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - ZTE 76 - 52  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Sönderjyske 31 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Paris SG 27 - 37  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - HIF Karlskrona 23 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Vasterasirsta 25 - 24  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Parana - San Martin de Tucuman 0 - 1  
Boca Unidos - Juventud Un. Gualeguaychu 1 - 3  
Brown de Adrogue - Chacarita Juniors 1 - 2  
Douglas Haig - Estudiantes San Luis 2 - 2  
Guillermo Brown - Instituto Cordoba 2 - 2  
Independiente de Mendoza - Dep. Flandria 1 - 1  
Villa Dalmine - Crucero del Norte 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - San Lorenzo 1 - 3  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Medyk Konin 3 - 2  
Glasgow - Eskilstuna Utd. 1 - 2  
Paris SG - LSK Kvinner 4 - 1  
WFC Rosszijanka - SFK Sarajevo 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Internacional 1 - 0  
Coritiba - Figueirense 0 - 0  
Santa Cruz PE - Corinthians 2 - 4  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roskilde - Vejle 2 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Esbjerg 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau - Sedan 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Goa 2 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El-Jaish - Al-Khoor 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Houston 0 - 0  
Labdarúgás (NASL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Rayo Oklahoma City 0 - 1  
Fort Lauderdale - Edmonton 1 - 0  
Jacksonville - Indy Eleven 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Sporting CP 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamns AIK - Göteborg 0 - 6  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequins - Stade de France 43 - 21  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taranaki - Auckland Blues 35 - 32  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - B. Woollaston 2 - 4  
A. Hamilton - Jak. Jones 4 - 3  
B. Hawkins - D. Grace 4 - 1  
D.B. Gilbert - S. Bingham 0 - 4  
I. Preece - M.J. Williams 1 - 4  
J. Higgins - F. Patrick (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
J. Higgins - T. Ford 4 - 1  
Jak. Jones - D. Junhui 4 - 2  
K. Lertsattayatthorn - R. Walden 3 - 4  
L. Highfield - R. Day 1 - 4  
L. Wenbo - F. O'Brien 4 - 2  
M. Gould - J. Trump (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
M.J. Williams - J. Trump 0 - 4  
N. Robertson - X. Guodong 3 - 4  
R. Day - B. Hawkins 1 - 4  
R. O'Sullivan - C. Wakelin (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
R. Walden - Y. Bingtao 4 - 1  
Rh. Clark - K. Wilson 4 - 3  
S. Carrington - A. Hamilton 1 - 4  
T. Ford - J. Swail 4 - 2  
X. Guodong - C. Wakelin 3 - 4  
Y. Bingtao - M. Allen 4 - 3  
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Baker - S. Giraldo 1 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - V. Williams 2 - 1  
A. Kerber - L. Chirico 2 - 1  
B. Mattek-Sands - C. Garcia 2 - 1  
C. Wozniacki - H. Watson 2 - 0  
N. Hibino - K. Mladenovic 0 - 2  
Qia. Wang - J. Konta    
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan Y-J - Erakovic M / Zhang L 2 - 0  
Hibino N / Naydenova A - Klepac A / Srebotnik K 2 - 0  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - D. Cibulkova 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - K. Flipkens 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - M. Niculescu 2 - 0  
J. Görges - V. Golubic 0 - 2  
M. Keys - M. Doi 2 - 0  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bencic B / Flipkens K - Schuurs D / Voracova R 0 - 2  
Groenefeld A-L / Peschke - Golubic V / Melichar N 2 - 1  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Escobedo - S. Groth 2 - 1  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - D. Goffin 1 - 2  
G. Simon - S. Wawrinka 2 - 0  
J-W. Tsonga - A. Zverev 2 - 1  
L. Pouille - A. Murray 0 - 2  
M. Raonic - J. Sock 1 - 2  
M. Zverev - M. Granollers 2 - 1  
N. Djokovic - V. Pospisil 2 - 0  
V. Troicki - R. Bautista-Agut 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isner J / Sock J - Lopez F / Lopez M 2 - 1  
Kontinen H / Peers J - Lindstedt R / Pospisil V 2 - 1  
Kubot L / Melo M - Cuevas P / Granollers M 1 - 2  
Murray J / Soares B - Bautista Agut R / Ferrer D    
Tsonga J-W / Zimonjic N - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Tenisz (Tashkent, Uzbekistan)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Fayziev - K. Kravchuk 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - E. Rodina 2 - 0  
K-C. Chang - S. Peng 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - M. Puig 0 - 2  
M. Linette - A. Riske 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAO X / Zhang Y - Arruabarrena L / Kalashnikova O 0 - 2  
Savchuk O / Wang Y - Piter K / Soylu I 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Namkul - D. Liew 1 - 3  
H.Y. Hsueh - K. Tsuneyama 3 - 2  
J.H. Hsu - S.H. Teng 3 - 0  
K. Naraoka - K. Horiuchi 1 - 3  
S. Avihingsanon - Yu Hs. Lin 1 - 3  
S. Varma - R. Maruo 3 - 0  
S.H. Rhustavito - Ch.Hu. Lu 3 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.Hs. Lee - M.H. Yen 3 - 1  
Ch.Hui Yu - A. Mine 0 - 3  
D.D. Ayustine - A. Takahashi 2 - 3  
H. Ramadhini - R. Hartawan 3 - 0  
J.M. Yeo - J.Y. Tee 0 - 3  
M. Araki - Yu. Nakai 2 - 3  
S. Kawakami - L.A. Mainaky 3 - 0  
Y.M. Cheung - C. Pornpawee 0 - 3  
Tollaslabda (Dutch Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Parupalli - R. Must 0 - 2  
L. Corvee - E. Holst 0 - 2  
T. Penty - Tz.W. Wang 0 - 2  
Z. Durkinjak - F. Roth 1 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Finne-Ipsen - N. Koch Rohde 0 - 2  
K. Gavnholt - B. Corrales 1 - 2  
Xia. Liang - M. Poulsen 2 - 0  

 

2016.10.12.
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars (1.m.) 5 - 0  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks (1.m.) 6 - 0  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - Chicago Cubs (4.m.) 5 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Turku PS 5 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Karlstad 14 - 2  
Helsingborg - Warberg 9 - 7  
Mullsjö - Växjö 4 - 7  
Pixbo Wallenstam - Linköping 11 - 8  
Storvreta - AIK 3 - 5  
Futsal (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Energia Lviv - Kremlin Bicetre 4 - 1  
Győr - Brezje Maribor 4 - 0  
Futsal (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feniks Drenas - Araz Naxcivan 0 - 1  
Zelezarec Skopje - Tbiliszi State University 0 - 10  
Futsal (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Pro Várna - Hamburg 4 - 5  
Nikars Riga - Göteborg 5 - 2  
Futsal (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekonomac Kragujevac - Nacional Zagreb 5 - 1  
Lidselmash Lida - Athina'90 3 - 1  
Futsal (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Halle-Gooik 2 - 2  
Sporting CP - Centar Sarajevo 7 - 1  
Futsal (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Apoel Nicosia 7 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Palma Futsal 3 - 4  
CA Gran Canaria - Inter Movistar 0 - 5  
Cartagena - Magna Navarra 1 - 1  
Jumilla - Santiago Futsal 1 - 6  
Santa Coloma - Jaen 4 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Neumarkt Riwega 4 - 1  
Gherdeina/Gröden - Renon/Ritten 3 - 3  
Salzburg 2 - Bregenzerwald 5 - 0  
Val Pusteria - Fassa 7 - 2  
Vipiteno/Sterzing - Asiago 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Kladno 1 - 1  
Litomerice - Havirov 3 - 1  
Prostejov - Jihlava 1 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Most 4 - 1  
Zubr Prerov - Slavia Trebic 1 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Leki 1 - 5  
Kajaanin Hokki - IPK 4 - 1  
Keupa - SaPKo 2 - 2  
Tuto - Kiekko-Vantaa 3 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Vaasan Sport 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Slovan Bratislava 3 - 5  
Vityaz Podolszk - Medvescak Zagreb 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Mora 4 - 4  
Björklöven - Timra 4 - 3  
Oskarshamn - Pantern Malmö 0 - 4  
Södertälje - Almtuna 2 - 1  
Tingsryd - Västeras 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Karlskrona 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Barsz Kazany B 3 - 1  
Krisztall Szaratov - Nyeftyanyik Almetyevszk 0 - 2  
Kerékpár (Országúti vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Országúti vb 2016 - Egyéni időfutam    
R. Dennis - T. Martin (egyéni időfutam) 0 - 1  
V. Kiryienka - T. Dumoulin (egyéni időfutam) 1 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Prostejov 97 - 76  
MMCITE Brno - Kolin 81 - 90  
Ostrava - Pardubice 80 - 92  
USK Praha - Svitavy 65 - 60  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Olympiakosz 83 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Cedevita Zagreb 101 - 76  
Lietkabelis - Skopje 90 - 89  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Fuenlabrada 88 - 81  
Himki Moszkva - Lietuvos Rytas 76 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Buducnost 86 - 77  
Zenit Szentpétervár - Bayern München 80 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Lok.Kubany Krasznodar 64 - 72  
Valencia - Ulm 95 - 58  
Kosárlabda (Európa Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piestanske Cajky - PEAC-Pécs 64 - 78  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - New Orleans 116 - 104  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Bourges 62 - 65  
Lattes Montpellier - Landes 55 - 67  
Tarbes - Villeneuve d'Ascq Lille 42 - 81  
Union Hainaut - Cavigal Nice 60 - 56  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Meralco Bolts (3.m.) 103 - 107  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Ostrow Wielkopolski 76 - 71  
Zielona Gora - Tarnobrzeg 94 - 67  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Juventus Utena 75 - 73  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szombathely 77 - 72  
Atomerőmű - MAFC 94 - 86  
Jászberény - Sopron 66 - 84  
Körmend - Kaposvár 83 - 72  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Göttingen 93 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Al-Qazeres Extremadura 88 - 69  
Cadi La Seu d'Urgell - Ferrol 65 - 74  
Campus Promete - Gran Canaria 77 - 42  
CREF Madrid - P. Avenida 47 - 86  
Gernika Bizkaia - Zamarat 68 - 47  
Vasco Gipuzkoa - Zaragoza 47 - 69  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Los Angeles (2.m.) 79 - 60  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Schaffhausen 38 - 25  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Kristianstad 30 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Kolding 32 - 30  
Midtjylland - Silkeborg 28 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Randers 29 - 24  
Midtjylland - Aarhus 29 - 20  
Odense - Köbenhavn 29 - 23  
Ringköbing - Esbjerg 24 - 30  
Skanderborg - Nyköbing F. 24 - 32  
Viborg - Silkeborg 26 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - St. Raphael 25 - 22  
Creteil - Chambery 31 - 29  
Nantes - Ivry 30 - 30  
Pays d'Aix - Montpellier 22 - 31  
Selestat - Nimes 22 - 25  
Toulouse - Saran 30 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MW Elblag - Azoty Pulawy 26 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Eger 34 - 17  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Érd 22 - 22  
Kisvárda - Fehérvár 23 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Lilleström 29 - 21  
Drammen - Bodö 21 - 24  
Hallvard - Elverum 21 - 27  
Kolstad - Baekkelaget 28 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oppsal - Byasen 26 - 25  
Storhamar - Kristiansand 26 - 32  
Tertnes Bergen - Glassverket 19 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Kiel 25 - 31  
Coburg - Füchse Berlin 23 - 29  
Flensburg - Gummersbach 33 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Oldenburg 32 - 21  
Thüringer HC - Leipzig 24 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Celje 36 - 29  
Vardar Pro Skopje - Izvidac Ljubuski 42 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Anaitasuna 23 - 23  
Naturhouse La Rioja - Benidorm 31 - 21  
Sinfin - Granollers 26 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Winterthur 21 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Sävehof 30 - 32  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Nueva Chicago 4 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - FK Minszk 2 - 1  
Bardolino Verona - BIIK-Kazygurt 1 - 1  
Bayern München - Hibernian 4 - 1  
Bröndby - St. Pölten-Spratzern 2 - 2  
FC Zürich - Sturm Graz 3 - 0  
Hjörring - Ath. Bilbao 2 - 1  
Lyon - Avaldsnes 5 - 0  
Rosengard - Breidablik 0 - 0  
Slavia Praha - Apollon Limasszol 3 - 2  
Sparta Praha - Twente 1 - 3  
Wolfsburg - Chelsea 1 - 1  
Zvezda-2005 Perm - Manchester City 0 - 4  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampaio Correa - Oeste 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Sport Recife 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Varnsdorf 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pisek - Liberec 1 - 5  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Silkeborg 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Northeast Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Como - Pontedera 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - Dinamo Moszkva 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lleida - Levante B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Tenerife 2 - 3  
Betis - Valencia 0 - 0  
Cajasol Trigueros - Levante 1 - 1  
Rayo Vallecano - Santa Teresa 1 - 1  
Tacuense - Atl. Madrid 0 - 7  
Transportes Alcaine - Real Sociedad 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Cordoba 1 - 2  
Cirbonero - Guijuelo 0 - 0  
Cultural Leonesa - Albacete 1 - 1  
Hercules - Cornella 2 - 1  
Mallorca - UCAM Murcia 1 - 2  
R. Santander - Amorebieta 2 - 0  
Rayo Vallecano - Gimnastic 1 - 1  
Toledo - Caudal Deportivo 4 - 1  
Tudelano - Formentera 0 - 0  
Valladolid - Tenerife 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne Dif - Vittsjö 1 - 9  
Nyköping - Linköping 0 - 7  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Paraguay 0 - 1  
Chile - Peru 2 - 1  
Venezuela - Brazília 0 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panama - Mexikó 0 - 1  
USA - Új-Zéland 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annagh Utd. - Cliftonville 0 - 6  
Ards - Warrenpoint 1 - 1  
Armagh City - Carrick 0 - 2  
Ballymena Utd. - Linfield 4 - 1  
Coleraine - Knockbreda 3 - 0  
Dungannon - Ballinamallard Utd. 6 - 1  
Glenavon - HW Welders 4 - 2  
Portadown - Crusaders 3 - 4  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Harbour - Tasman 27 - 27  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Molfetta 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Italia - Casalmaggiore 2 - 3  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - A. Songsermsawad 4 - 3  
A. Hamilton - M. Selt 4 - 2  
A. McGill - C. Wakelin 1 - 4  
A. McManus - S. Bingham 2 - 4  
B. Hawkins - M. Davis 4 - 2  
B. Woollaston - A. Zhang 4 - 3  
D. Grace - A. Higginson 4 - 3  
D. Wells - K. Wilson 1 - 4  
D.B. Gilbert - P. Lines 4 - 0  
E. Slessor - Jak. Jones 3 - 4  
F. O'Brien - R. Muir 4 - 2  
F. Patrick - J. Wattana 4 - 2  
I. Burns - M.J. Williams (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
I. Preece - C. Steadman 4 - 1  
J. Astley - Y. Bingtao 0 - 4  
J. Bodle - J. Trump 3 - 4  
J. Higgins - M. King 4 - 1  
J. Swail - J. Cahill (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
L. Hang - R. Walden 3 - 4  
L. Walker - Rh. Clark 2 - 4  
M. Fu - T. Ford (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M. Gould - Z. Yuelong 4 - 2  
M. Selby - L. Highfield (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. White - K. Lertsattayatthorn 1 - 4  
M. Xiwen - D. Junhui 0 - 4  
N. Robertson - D. Jones 4 - 1  
N. Saengkham - X. Guodong 0 - 4  
R. Lawler - S. Carrington 3 - 4  
R. O'Sullivan - Z. Xintong 4 - 3  
S. Donaldson - M. Allen 1 - 4  
S. Maguire - R. Day (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
S. Murphy - L. Wenbo (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - Q. Halys 1 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jankovic - A. Krunic 2 - 0  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Ninomiya M - Jakupovic D / Moore T 2 - 0  
Chan H-C / Chan Y-J - Chan C / Zhu L 2 - 1  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - D. Cibulkova 0 - 2  
D. Allertova - A. Kontaveit 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - C. Buyukakcay 2 - 0  
K. Flipkens - M. Minella    
M. Keys - C. Giorgi 2 - 0  
O. Dodin - S. Cirstea 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - C. Suarez Navarro 0 - 2  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Brengle M / Geuer N 2 - 0  
Golubic V / Melichar N - Klemenschits S / Schnyder P 2 - 1  
Groenefeld A-L / Peschke - Beck A / Rosolska A 2 - 0  
Mitu C-A / Olaru R - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - R. Ortega-Olmedo 2 - 0  
E. Gomez - B. Becker 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - D. Goffin 0 - 2  
D. Wu - G. Simon 0 - 2  
J. Sock - F. Lopez 2 - 1  
K. Edmund - S. Wawrinka 0 - 2  
L. Pouille - N. Almagro 2 - 0  
M. Granollers - T. Berdych 2 - 0  
M. Raonic - P. Lorenzi 2 - 0  
N. Kyrgios - M. Zverev 0 - 2  
R. Nadal - V. Troicki 0 - 2  
S. Johnson - A. Murray 0 - 2  
T.H. Fritz - R. Bautista-Agut 0 - 2  
V. Pospisil - G. Dimitrov 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Cilic M / Pavic M - Bopanna R / Nestor D 2 - 1  
Huey T / Mirnyi M - Isner J / Sock J 1 - 2  
Klaasen R / Ram R - Tsonga J-W / Zimonjic N 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Petzschner P / Zverev A 2 - 0  
Marach O / Martin F - Cuevas P / Granollers M 0 - 2  
Matkowski M / Rojer J-J - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Tenisz (Tashkent, Uzbekistan)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - D. Molchanov 2 - 1  
S. Fayziev - O. Nedovyesov 2 - 1  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - T. Maria 2 - 0  
D. Vekic - S. Kuznetsova 0 - 2  
N. Osaka - L. Hradecka 2 - 0  
S. Rogers - D. Kovinic 1 - 2  
Yaf. Wang - Xin. Han 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HAN X / Zhang K-L - GAO X / Zhang Y 1 - 2  
Linette M / XU Y - Kuwata H / Okuno A 2 - 0  
Rodina E / Wang Y - McHale C / Peng S 0 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marteen - C.H. Yang 3 - 0  
Ch.Hu. Lu - K.A. Nugraha 3 - 2  
D. Liew - C.H. Lee 3 - 2  
H.J. Ting - Ch.Wa. Lee 3 - 2  
K. Leelavechabutr - H.Y. Hsueh 0 - 3  
R. Yadav Chittaboina - C.C. Yang    
S. Avihingsanon - Ch.Hs. Lin 3 - 1  
S. Jaiswal - K.C. Shih    
S. Varma - Y-H. Yang 3 - 0  
S.H. Rhustavito - Ha.C. Chu 3 - 0  
W.Y. Prasetyo - Y. Onodera 1 - 3  
Tollaslabda (Chinese Taipei Masters, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Takahashi - Su Yu Chen 3 - 2  
D.D. Ayustine - H.Z.G. Chua 3 - 1  
H. Ramadhini - Li.F. Hu 3 - 0  
H.W. Chen - A. Mine 0 - 3  
Hs.H. Chen - L.A. Mainaky 0 - 3  
J.W. Goh - S. Kawakami 0 - 3  
Lai, I Ting - Ch.Hui Yu 0 - 3  
Lin, Hsiang TI - J.Y. Tee 2 - 3  
M.H. Yen - F. Fitriani 3 - 1  
N. Nidaira - C. Pornpawee 0 - 3  
Sh.Y. Sung - J.M. Yeo 0 - 3  
T.Y. Liang - C.Hs. Lee 0 - 3  
W.C.A. Tsang - R. Hartawan 0 - 3  
Y.M. Cheung - Chen, Shih Ying 3 - 0  
Y.P. Pai - M. Araki    
Yu. Nakai - S.S.Y. Cheah 3 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mendrek - A. Roj 1 - 2  
A. Vlaar - S. Hsiao 0 - 2  
B. Abts - M. Caljouw 0 - 2  
E. Heino - R. Must 0 - 2  
E. Meijs - T. Penty 0 - 2  
F. Burestedt - Jon. Persson 2 - 0  
F. Roth - S. Parsons 2 - 0  
F. Spoljarec - J. Magee 1 - 2  
I. Heino - Si. Verma 2 - 0  
J.S. Chiang - H. Hurskainen 0 - 2  
K. Schaefer - N. Fransman 2 - 1  
M. Ludik - K. Koljonen 2 - 0  
S. Lakhanee - K. Merrilees 2 - 0  
T. Penty - A. Pochtarev    
Y. De Oliveira - J. Castillo 2 - 1  
Tollaslabda (Dutch Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Deprez - B. Corrales 1 - 2  
L. Heim - M. Poulsen 0 - 2  
N. Perminova - M. Blichfeldt 0 - 2  
O. Konon - G. Mahulette 2 - 0  
S. Jaquet - S. Holmboe Dahl 2 - 0  
Xia. Liang - M.H. Chiang 2 - 0  
Y.Y. Lee - C. Birch 1 - 2  

 

2016.10.11.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Tampa Bay 14 - 17  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland (3.m.) 3 - 4  
LA Dodgers - Washington (4.m.) 6 - 5  
San Francisco - Chicago Cubs (3.m.) 6 - 5  
Futsal (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araz Naxcivan - Tbiliszi State University 7 - 1  
Zelezarec Skopje - Feniks Drenas 0 - 5  
Futsal (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Pinerola Bratislava 4 - 1  
Targu Mures - Apoel Nicosia 3 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peniscola - Barcelona 3 - 2  
Ribera Navarra - Levante 0 - 1  
Zaragoza - Murcia 4 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zell am See - Kitzbühel 2 - 5  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Salzburg 3 - 3  
Djurgarden - Kalpa 2 - 1  
Fribourg - Kosice 4 - 1  
Frölunda - Junoszt Minszk 5 - 0  
Färjestad - Liberec 2 - 0  
HIFK - Turku PS 4 - 4  
Kärpät - Sparta Praha 0 - 0  
Linköping - Davos 2 - 3  
Lukko - HV 71 3 - 4  
Nitra - Vítkovice 0 - 5  
Plzen - Lugano 3 - 3  
SaiPa - Tappara 4 - 2  
Skelleftea - JYP 4 - 2  
Växjö - München 4 - 3  
Zug - Eisbären Berlin 1 - 2  
Zürich Lions - Wolfsburg 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Zlín 2 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rödovre 4 - 1  
Gentofte - SönderjyskE 2 - 4  
Herlev Eagles - Esbjerg 1 - 8  
Odense - Herning 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Dijon 2 - 5  
Chamonix-Morzine - Angers 2 - 2  
Gap - Grenoble 2 - 2  
Lyon - Epinal 4 - 4  
Rouen - Nice 4 - 2  
Strasbourg - Bordeaux 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Amur Habarovszk 2 - 1  
CSZKA Moszkva - Jokerit 3 - 6  
Lada Toljatti - Red Star Kunlun 2 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Admiral Vlagyivosztok 1 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Riga 4 - 3  
Szocsi - Metallurg Novokuznyeck 3 - 2  
Szpartak Moszkva - Avangard Omszk 2 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szibir Novoszibirszk 1 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Barisz Asztana 3 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Brassó 7 - 1  
Dunaújváros - Csíkszereda 10 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Storhamar 3 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Zug 2 4 - 0  
GCK Lions - Red Ice Martigny 0 - 0  
Olten - Biasca Ticino 4 - 3  
Rapperswil - Winterthur 4 - 3  
Thurgau - Langenthal 2 - 5  
Visp - Chaux-de-Fonds 3 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Bern    
Lausanne - Ambri 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vita Hasten - Karlskoga 2 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Himik Voszkreszenszk 3 - 3  
Izssztal Izsevszk - Kazzink-Torpedo 3 - 2  
Rubin Tyumeny - Rjazany 1 - 3  
SZKA-Neva - Molot Perm 2 - 0  
Szokol Krasznojarszk - Tver 1 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Szarjarka Karaganda 4 - 2  
Zauralje Kurgan - Burany Voronyezs 3 - 0  
Zvezda Csehov - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 4 - 4  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krosno - Koszalin 72 - 65  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Mezőkövesd 28 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Burgdorf-Hannover 30 - 27  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Metalurg Skopje 29 - 20  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Notts County - Morecambe 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Gimnasia Jujuy 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Criciuma 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kraluv Dvur - Jablonec 1 - 1  
Slovacko - Opava 2 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellerup - Randers 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Atl. Kolkata 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Maceratese 3 - 2  
Sambenedettese - Padova 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Alcorcon 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hovas Billdal IF - Kopparbergs/Göteborg 0 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Oroszország 2 - 2  
U19Finnország - U19Kazahsztán 6 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lengyelország - U19Észak-Írország 1 - 0  
U19Szlovákia - U19Macedónia 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izland - U19Lettország 2 - 0  
U19Törökország - U19Ukrajna (Helyszín: Ukrajna) 3 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Hollandia (Helyszín: Hollandia) 0 - 1  
U19Románia - U19San Marino 6 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Gibraltár - U19Albánia (Helyszín: Albánia) 0 - 1  
U19Írország - U19Németország 0 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Franciaország 0 - 2  
U19Szlovénia - U19Észtország 5 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Svájc 2 - 4  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Belgium - U21Lettország 0 - 1  
U21Málta - U21Moldova 3 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Litvánia - U21Olaszország 0 - 0  
U21Szerbia - U21Szlovénia 3 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izland - U21Ukrajna 2 - 4  
U21Macedónia - U21Skócia 2 - 0  
U21Észak-Írország - U21Franciaország 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bulgária - U21Románia 2 - 0  
U21Dánia - U21Luxemburg 4 - 1  
U21Örményország - U21Wales 1 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Németország 1 - 4  
U21Oroszország - U21Finnország 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ciprus - U21Hollandia 1 - 4  
U21Törökország - U21Szlovákia 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Anglia - U21Bosznia-Hercegovina 5 - 0  
U21Kazahsztán - U21Norvégia 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Azerbajdzsán 0 - 0  
Norvégia - San Marino 4 - 1  
Németország - Észak-Írország 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolívia - Ecuador 2 - 2  
Kolumbia - Uruguay 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Montenegró 0 - 1  
Kazahsztán - Románia 0 - 0  
Lengyelország - Örményország 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Málta 2 - 0  
Szlovákia - Skócia 3 - 0  
Szlovénia - Anglia 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Dél-Korea 1 - 0  
Katar - Szíria 1 - 0  
Üzbegisztán - Kína 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 1 - 1  
Irak - Thaiföld 4 - 0  
Szaúd-Arábia - Egyesült Arab Emirátusok 3 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Ghána 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laosz - Maldív-szigetek 1 - 1  
Tajvan - Kelet-Timor 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Cork City 2 - 1  
Finn Harps - St. Patrick's 1 - 1  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - D. Wells 3 - 4  
A. Carter - L. Brecel 4 - 3  
A. Higginson - N. Bond (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
A. McGill - J. Cope 4 - 2  
B. Hawkins - J. Lisowski 4 - 3  
B. Woollaston - C. Yupeng 4 - 1  
D. Dale - D. Grace 2 - 4  
D. Hill - M. Xiwen 1 - 4  
F. Patrick - Z. Surety 4 - 1  
H. Miah - D.B. Gilbert 1 - 4  
J. Higgins - M. Wild 4 - 2  
J. Trump - K. Doherty (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Jam. Jones - Rh. Clark    
L. Wenbo - G. Dott 4 - 0  
M. Allen - J. Barrett 4 - 1  
M. Davis - T. Pengfei 4 - 1  
M. Dunn - D. Jones 0 - 4  
M. Fu - M. O'Donnell (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. Holt - X. Guodong 1 - 4  
M. Selby - G. Wilson 4 - 0  
N. Robertson - H. Akbar 4 - 1  
N. Saengkham - M. Georgiou 4 - 1  
P. Lines - P.S. Davison 4 - 1  
R. McLeod - T. Ford 2 - 4  
R. O'Sullivan - J. Robertson 4 - 0  
R. Walden - R. Hull 4 - 1  
R. Williams - F. O'Brien 0 - 4  
S. Murphy - C. Zhe 4 - 0  
S. O'Sullivan - S. Donaldson 2 - 4  
Y. Bingtao - S. Lam 4 - 2  
Y. Delu - R. Lawler 1 - 4  
Z. Xintong - W. Yuchen 4 - 0  
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - B. Rola 2 - 0  
T. Paul - D. Novikov 2 - 0  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - M. Sakkari 2 - 0  
B. Mattek-Sands - B. Eraydin 2 - 0  
C. Wozniacki - S. Zheng 2 - 0  
H. Watson - M. Erakovic 2 - 0  
J. Jankovic - S. Crawford 2 - 0  
K. Mladenovic - D. Jakupovic 2 - 0  
N. Broady - J. Konta 0 - 2  
Qia. Wang - Ling Zhang 2 - 0  
S. Stosur - N. Hibino 0 - 2  
T. Martincova - C. Garcia 0 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chong E W / IP K - Hibino N / Naydenova A 0 - 2  
Liu C / Lu J-J - Liang C / Yang Z 2 - 1  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - T. Pironkova 2 - 0  
B. Haas - J. Görges 0 - 2  
D. Kasatkina - D. Allertova 0 - 2  
E. Bouchard - A. Kontaveit 0 - 2  
Kr. Pliskova - O. Dodin 1 - 2  
M. Barthel - C. Suarez Navarro 0 - 2  
M. Brengle - M. Niculescu 1 - 2  
S. Sorribes Tormo - J. Ostapenko 2 - 0  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Knoll X / Ostapenko J 2 - 0  
Bogdan A / Haas B - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Rae J / Smith A - Schuurs D / Voracova R 1 - 2  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-P. Smith - M. Astorga 2 - 0  
S. Groth - A. Sarkissian 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - M. Cilic 2 - 1  
B. Tomic - R. Bautista-Agut    
F. Lopez - D. Ferrer 2 - 1  
G. Dimitrov - R. Gasquet 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - P. Lorenzi 1 - 2  
G. Monfils - K. Anderson 2 - 0  
G. Pella - J. Sock 0 - 2  
G. Simon - P. Carreno-Busta 2 - 0  
J-W. Tsonga - J. Tipsarevic 2 - 0  
J.M. Del Potro - D. Goffin 1 - 2  
L. Pouille - F. Verdasco 2 - 0  
M. Granollers - Y. Sugita 2 - 0  
N. Djokovic - F. Fognini 2 - 0  
N. Kyrgios - S. Querrey 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BenneteauJ/Roger-Vasselin - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Gong M-X / Zhang Z - Isner J / Sock J 0 - 2  
Klizan M / Sousa J - Matkowski M / Rojer J-J 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - Babos T. 2 - 1  
E. Rodina - C. McHale 2 - 1  
E. Vesnina - S. Rogers 1 - 2  
F. Liu - L. Arruabarrena-Vecino 1 - 2  
K. Nara - M. Puig 0 - 2  
M. Linette - N. Stojanovic 2 - 0  
S. Peng - Shu. Zhang    
Xin. Han - Y-F. Xu 2 - 1  
Y. Shvedova - N. Osaka 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parra Santonja A / Rodion - Savchuk O / Wang Y 1 - 2  

 

2016.10.10.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Bay - NY Giants 23 - 16  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars (3.m.) 3 - 4  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Washington (3.m.) 3 - 8  
Toronto - Texas (3.m.) 7 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Indians Espoo 4 - 6  
Turku PS - Oilers Espoo 4 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Medvescak Zagreb 5 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Slovan Bratislava 2 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 6 - 0  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Minszk 6 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Brassó 4 - 4  
FTC - Galati 3 - 0  
Újpest - Csíkszereda 4 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Nyeftyanyik Almetyevszk 3 - 4  
Krisztall Szaratov - Barsz Kazany B 5 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Igokea 76 - 81  
Karpos Sokoli - Partizan Belgrád 77 - 84  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Opava 72 - 65  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Gravelines 85 - 79  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Gilboa Galil 77 - 61  
Maccabi Ashdod - Maccabi Kiryat Gat 90 - 68  
Maccabi Rishon - Hapoel Eilat 66 - 60  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Akita 63 - 55  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Start Lublin 93 - 88  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Aarhus 25 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Hammarby 25 - 17  
Malmö - Lugi 22 - 25  
Ricoh HK - Skövde 24 - 23  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Tupi MG 4 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Köge 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan - Busan I'Park 0 - 2  
Anyang - Daegu 0 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emirates Ras al-Khaimah - Al-Jazeera (UAE) 2 - 4  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Al-Ain 2 - 2  
Dibba Al-Fujairah - Al-Ahli (UAE) 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Dep. Tolima 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma - Feralpisalo 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Varzim 3 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Bulgária 2 - 1  
U19Grúzia - U19Szerbia 0 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20USA 2 - 0  
U20Németország - U20Hollandia 2 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Görögország - U21Magyarország 3 - 1  
U21Izrael - U21Albánia 4 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Spanyolország - U21Észtország 5 - 0  
U21Svédország - U21Horvátország 4 - 2  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lengyelország - U21Montenegró 6 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Luxemburg 1 - 1  
Hollandia - Franciaország 0 - 1  
Svédország - Bulgária 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andorra - Svájc 1 - 2  
Feröer-szigetek - Portugália 0 - 6  
Lettország - Magyarország 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Ciprus 2 - 0  
Gibraltár - Belgium 0 - 6  
Észtország - Görögország 0 - 2  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhután - Banglades 3 - 1  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borg - L. Hang 0 - 4  
A. Duffy - A. Hamilton 1 - 4  
A. McManus - T. Un-Nooh 4 - 1  
A. Mehta - L. Walker 3 - 4  
A. Songsermsawad - K. Dunham 4 - 0  
B. Kaettikun - K. Lertsattayatthorn 3 - 4  
C. Wakelin - A. Taylor 4 - 3  
D. Junhui - M. Mann (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
D. Poomjaeng - J. Astley 2 - 4  
E. Sharav - J. Wattana 1 - 4  
G. Allen - S. Maguire (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
I. Burns - C. Keogan 4 - 2  
I. Santos - J. Swail 1 - 4  
J. Boileau - A. Zhang 2 - 4  
J. Cahill - A. Stefanow 4 - 3  
J. Perry - M. Selt 2 - 4  
Jak. Jones - B. Sargeant 4 - 0  
K. Wilson - W. Townsend (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
M. Gould - S. Wilson 4 - 1  
M. Joyce - C. Steadman 3 - 4  
M. King - R.T. Chuan Leong 4 - 3  
M. Stevens - J. Bodle 1 - 4  
M. White - J. Weston 4 - 0  
M.J. Williams - D. John (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
O. Lines - I. Preece 1 - 4  
P. Ebdon - S. Carrington 1 - 4  
R. Day - K. Maflin 4 - 1  
R. Muir - Z. Yong 4 - 3  
S. Baird - E. Slessor 3 - 4  
S. Bingham - R. Milkins 4 - 3  
S. Craigie - L. Highfield    
Z. Yuelong - J. White 4 - 3  
Tenisz (Fairfield, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - T. Smyczek 0 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - V. Lepchenko 2 - 0  
K. Siniakova - N. Gibbs 2 - 1  
L. Chirico - Ya-Hs. Lee 2 - 0  
L. Kumkhum - A. Krunic 0 - 2  
L. Zhu - D. Gavrilova 0 - 2  
R. Ozaki - V. Williams 0 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Ninomiya M - Lertpitaksinchai/Plipuech 2 - 0  
Eraydin B / Leykina P - Klepac A / Srebotnik K 0 - 2  
Kichenok / Kichenok - Jakupovic D / Moore T 1 - 2  
NG K Y / Zheng S - Erakovic M / Zhang L 0 - 2  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - A. Sevastova 2 - 0  
M. Doi - J. Larsson 2 - 1  
S. Cirstea - K. Bertens 2 - 0  
V. Golubic - L. Siegemund 2 - 0  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuncikova L / Stuchla K - Brengle M / Geuer N 0 - 2  
Marozava L / Melnikova M - Mitu C-A / Olaru R 0 - 2  
Mertens E / Minella M - Bencic B / Flipkens K 1 - 2  
Tenisz (Linz-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Hantuchova - M. Minella 1 - 2  
Kr. Pliskova - T. Korpatsch 2 - 0  
O. Dodin - S. Vögele 2 - 1  
R. Hogenkamp - S. Sorribes Tormo    
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Arevalo - A. Gonzalez 2 - 0  
R. Gonzales - G. Clezar 2 - 1  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - J. Isner 2 - 0  
I. Karlovic - V. Pospisil 0 - 2  
J-W. Tsonga - F. Mayer 2 - 0  
J. Sousa - B. Paire 1 - 2  
K. Edmund - F. Delbonis 2 - 1  
M. Youzhny - N. Almagro 1 - 2  
S. Johnson - M. Klizan 2 - 0  
T.H. Fritz - S. Robert 2 - 1  
V. Troicki - L. Rosol 2 - 0  
Ze Zhang - M. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Li Z / Wu D - Bautista Agut R / Ferrer D 0 - 2  
Lorenzi P / Ramos-Vinolas - Cilic M / Pavic M 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vekic - K.L. Zhang 2 - 1  
L. Hradecka - A. Hlavackova 2 - 0  
P. Parmentier - S. Kuznetsova 0 - 2  
V. King - K-C. Chang 0 - 2  
Y-Y. Duan - D. Kovinic 0 - 2  
Y. Putintseva - Yaf. Wang 1 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irigoyen M / Maria T - Linette M / XU Y 0 - 2  
Kuwata H / Okuno A - Kang J-Q / Liu F 2 - 1  
Omae A / Stojanovic N - Arruabarrena L / Kalashnikova O 1 - 2  
Piter K / Soylu I - Shapatava S / Sharipova S 2 - 0  
Rogers S / Wongteanchai V - McHale C / Peng S 1 - 2  
Xu S / You X - Rodina E / Wang Y 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,