Tippmix eredmények - 2016. november 7-13.

2016-11-07
Tippmix eredmények - 2016. november 7-13.
2016.11.13.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 23 - 20  
Carolina - Kansas City 17 - 20  
Jacksonville - Houston 21 - 24  
New Orleans - Denver 23 - 25  
NY Jets - Los Angeles 6 - 9  
Philadelphia - Atlanta 24 - 15  
Pittsburgh - Dallas 30 - 35  
San Diego - Miami 24 - 31  
Tampa Bay - Chicago 36 - 10  
Tennessee - Green Bay 47 - 25  
Washington - Minnesota 26 - 20  
Darts (Grand Slam of Darts, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Hopp - M. Adams 5 - 3  
M. van Gerwen - B. Dolan 5 - 1  
Darts (Grand Slam of Darts, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - S. Waites 5 - 2  
R. Thornton - D. van den Bergh 5 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Wright - S. Whitlock 5 - 0  
T. Evetts - J. Smith 4 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Webster - D. Fitton 4 - 5  
P. Taylor - I. White 5 - 1  
Darts (Grand Slam of Darts, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - G. Durrant 1 - 5  
G. Anderson - N. Derry 5 - 0  
Darts (Grand Slam of Darts, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Suljovic - N. Aspinall 5 - 3  
R. van Barneveld - D. Noppert 5 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - J. Hughes 1 - 5  
J. Wade - J. Wilson 5 - 3  
Darts (Grand Slam of Darts, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - C. Dobey 3 - 5  
A. Lewis - S. Mitchell 1 - 5  
B. van de Pas - S. Mitchell 5 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - LaSB 3 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Linköping 3 - 4  
Helsingborg - Thorengruppen 8 - 1  
Karlstad - Pixbo Wallenstam 6 - 5  
Växjö - Sirius 5 - 3  
Warberg - Storvreta 2 - 7  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Cioli Cogianco 5 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Tucson 2 - 2  
Binghamton - Springfield 0 - 4  
Cleveland - Chicago Wolves 4 - 2  
Hartford - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 4  
Hershey - Bridgeport 3 - 3  
Hershey - Lehigh Valley 1 - 3  
Iowa - Ontario Reign 5 - 5  
Lehigh Valley - Toronto Marlies 7 - 2  
Milwaukee - Grand Rapids 3 - 3  
Rockford - Charlotte 3 - 0  
Rockford - Ontario Reign 1 - 3  
San Diego - Manitoba 6 - 3  
Springfield - Rochester 2 - 3  
Stockton - San Antonio 3 - 0  
Syracuse - Rochester 7 - 2  
Texas Stars - San Jose Barracuda 5 - 8  
Utica - Hartford 2 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Providence 3 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Salzburg 2 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Vítkovice 5 - 4  
Liberec - Zlín 4 - 0  
Litvínov - Brno 2 - 2  
Pardubice - Chomutov 4 - 1  
Plzen - Mladá Boleslav 1 - 0  
Sparta Praha - Mountfield HK 2 - 3  
Trinec - Olomouc 4 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - SönderjyskE 4 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Avtomobil. Jekatyerinburg 4 - 0  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 4 - 4  
Lokomotív Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár 1 - 7  
Vityaz Podolszk - Szeversztal Cserepovec 4 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Diósgyőr 1 - 4  
MAC Budapest - Dunaújváros 6 - 2  
Újpest - Debrecen 5 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Boston 1 - 2  
Calgary - NY Rangers 1 - 4  
Carolina - Washington 5 - 1  
Columbus - St. Louis 8 - 4  
Florida - NY Islanders 2 - 2  
Montreal - Detroit 5 - 0  
Nashville - Anaheim 5 - 0  
New Jersey - Buffalo 4 - 2  
Ottawa - Minnesota 1 - 1  
Philadelphia - Minnesota 3 - 2  
Pittsburgh - Toronto 4 - 1  
Tampa Bay - San Jose 1 - 3  
Vancouver - Dallas 4 - 4  
Winnipeg - Los Angeles 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stjernen 5 - 7  
Sparta Sarpsborg - Lillehammer 4 - 2  
Storhamar - Manglerud 7 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Freiburg 6 - 1  
Bietigheim/Bissingen - Riessersee 5 - 0  
Crimmitschau - Ravensburg 1 - 5  
Frankfurt Löwen - Lausitzer Füchse 5 - 4  
Heilbronn - Dresden 0 - 3  
Kaufbeuren - Bayreuth 2 - 0  
Rosenheim - Kassel 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Nürnberg 2 - 3  
Düsseldorf - Krefeld 2 - 4  
Ingolstadt - München 3 - 5  
Iserlohn - Bremerhaven 2 - 2  
Köln - Eisbären Berlin 4 - 1  
Mannheim - Straubing 0 - 2  
Schwenningen - Wolfsburg 3 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Dornbirn 5 - 1  
Linz - Vienna Capitals 2 - 2  
Olimpija Ljubljana - Znojmo 2 - 3  
Salzburg - Fehérvár 3 - 3  
Südtirol Bolzano - Innsbruck 3 - 2  
Villach - Klagenfurt 3 - 0  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-Fonds 2 - 2  
Langenthal - Visp 3 - 3  
Rapperswil - Red Ice Martigny 3 - 0  
Thurgau - Biasca Ticino 5 - 2  
Zug 2 - GCK Lions 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Poprad 1 - 2  
Nitra - B. Bystrica 1 - 4  
Trencin - Martin 3 - 4  
Zilina - Liptovsky Mikulas 7 - 3  
Zvolen - Nove Zamky 4 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Himik Voszkreszenszk 4 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Tver 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Crvena zvezda 70 - 91  
Krka Novo Mesto - Skopje 97 - 87  
Mornar - Zadar 104 - 110  
Olimpija Ljubljana - FMP 79 - 79, h.u. 89 - 85  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - NZ Breakers 79 - 79, h.u. 86 - 87  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Townsville 72 - 74  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Incheon Elephants 75 - 72  
Seoul Knights - Busan Sonicboom 80 - 80, h.u. 90 - 92  
Wonju Dongbu - Seoul Thunders 88 - 81  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - Le Mans 50 - 57  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Apollon Patra 83 - 55  
Panathinaikosz - Koloszosz Rodosz 80 - 65  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Hapoel Jerusalem 70 - 57  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Zhejiang Chouzhou 82 - 93  
Foshan - Sichuan 81 - 81, h.u. 97 - 103  
Fujian - Guandong 87 - 104  
Jiangsu Tongxi - Qingdao 96 - 106  
Liaoning - Jilin 115 - 102  
Shanghai Sharks - Shenzhen 112 - 108  
Shanxi - Beijing Ducks 125 - 114  
Tianjin - Beijing Dragons 100 - 102  
Xinjiang - Jiangsu Dragons 115 - 106  
Zhejiang Guangsha - Shandong 98 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turow Zgorzelec - Czarni Slupsk 83 - 81  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Juventus Utena 77 - 84  
Vytautas Prienai - Zalgiris Kaunas 55 - 63  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Vasas 98 - 77  
Kecskemét - ZTE 62 - 68  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Sopron 58 - 64  
PINKK-Pécs - Diósgyőr 54 - 85  
Szekszárd - Győr 50 - 50, h.u. 56 - 58  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 117 - 96  
Chicago - Washington 106 - 95  
Cleveland - Charlotte 100 - 93  
Denver - Detroit 95 - 106  
Houston - San Antonio 100 - 106  
Indiana - Boston 99 - 105  
Miami - Utah 91 - 102  
Milwaukee - Memphis 106 - 96  
Minnesota - LA Clippers 105 - 119  
New Orleans - LA Lakers 99 - 126  
Phoenix - Brooklyn 104 - 122  
Toronto - New York 118 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Bremerhaven 103 - 78  
Bayreuth - Oldenburg 80 - 71  
Göttingen - Skyliners Frankfurt 67 - 67, h.u. 82 - 78  
Ludwigsburg - Alba Berlin 73 - 79  
Telekom Bonn - Braunschweig 91 - 93  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Reggio Emilia 81 - 86  
Brindisi - Brescia 83 - 91  
Cantu - Caserta 82 - 83  
Capo D'Orlando - Cremona 79 - 76  
Milano - Sassari 86 - 77  
Venezia - Pistoia 74 - 62  
VL Pesaro - Varese 83 - 87  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Joventut Badalona 83 - 71  
Manresa - MoraBanc Andorra 91 - 93  
Real Madrid - Iberostar Tenerife 86 - 59  
Unicaja Malaga - Bilbao 85 - 64  
Valencia - Baskonia Vitoria 99 - 91  
Zaragoza - Fuenlabrada 67 - 67, h.u. 80 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Girona 72 - 82  
Gran Canaria - Zaragoza 70 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Buyukcekmece 98 - 74  
Banvitspor - Tofas Bursa 73 - 73, h.u. 84 - 82  
Fenerbahce Ülker - Galatasaray 92 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - AGÜ Kayserispor 47 - 66  
Antakya Hatay - Canik 84 - 57  
Fenerbahce - Besiktas 66 - 47  
Mersin Dogus H. - Yakin Dogu Univ. 55 - 82  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Parma Permszkij Kraj 98 - 74  
Himki Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 72 - 64  
Tsmoki-Minszk - Lok.Kubany Krasznodar 63 - 87  
VEF Riga - Avtodor Szaratov 87 - 76  
Zenit Szentpétervár - Nyizsnyij Novgorod 101 - 88  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Besiktas 29 - 25  
Nantes - Dinamo Bukarest 26 - 24  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Thüringer HC 27 - 33  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Vardar SCBT 24 - 37  
Leipzig - Asztrahanocska 30 - 27  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Larvik 32 - 38  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Aalborg 17 - 27  
Skanderborg - Aarhus 31 - 29  
Sönderjyske - Tonder 21 - 16  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iuventa Michalovce - Fehérvár 23 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Montpellier 24 - 32  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Debrecen 27 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Tatabánya 18 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Kolstad 30 - 24  
Falk Horten - Baekkelaget 21 - 33  
Halden - Bodö 25 - 29  
Hallvard - Lilleström 31 - 33  
Haslum - Drammen 31 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - R-N. Löwen Kronau 24 - 26  
Göppingen - Magdeburg 28 - 29  
Kiel - Flensburg 24 - 23  
Minden - Coburg 23 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Leverkusen 30 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Schaffhausen 27 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Alingsas 31 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chesterfield - Sheffield Utd. 1 - 4  
Peterborough - Bolton 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Independiente de Mendoza 3 - 1  
Crucero del Norte - Ferro Carril Oeste 1 - 1  
Douglas Haig - Guillermo Brown 0 - 2  
Gimnasia Jujuy - Dep. Flandria 0 - 1  
Instituto Cordoba - Boca Unidos 1 - 0  
Villa Dalmine - Brown de Adrogue 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vélez Sarsfield - Defensa Justicia 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Perth Glory 4 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Cercle Bruges 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - Universidad de Concepcion 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Helsingor 0 - 2  
Fremad Amager - Roskilde 1 - 3  
Vendsyssel - AB Gladsaxe 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skovbakken - Odense 3 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bobigny - Quevilly Rouen 1 - 1  
Maconnais - Lyon Duchere 1 - 3  
Olympique Pavillais - Red Star 93 0 - 3  
Parisienne - CA Bastia 0 - 1  
Saumur - Tours 3 - 2  
St-Maximin - Reims 0 - 3  
Villeneuve D'Ascq Metropo - Boulogne 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Twente 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Atl. Kolkata 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wisla Pulawy 4 - 0  
Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 1  
Pogon Siedlce - Stal Mielec    
Labdarúgás (Lett bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - AFA Olaine 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női, osztály)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medkila - Lyn 4 - 3  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Frankfurt 1 - 0  
Duisburg - Hoffenheim 1 - 0  
Freiburg - Sand 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Spezia 1 - 1  
Benevento - Cittadella 1 - 0  
Carpi - Avellino 1 - 1  
Cesena - Pisa 2 - 0  
Entella - Vercelli 0 - 0  
Frosinone - Ascoli 3 - 1  
Perugia - Trapani 1 - 1  
Salernitana - Ternana 4 - 2  
Verona - Novara 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Piacenza 1 - 0  
Carrarese - Como 3 - 1  
Cremonese - Robur Siena 1 - 0  
Giana Erminio - Alessandria 1 - 1  
Lucchese - Renate 1 - 1  
Prato - Pontedera 0 - 1  
Pro Piacenza - Racing Club Roma 3 - 0  
Tuttocuoio - Pistoiese 0 - 1  
Viterbese - Olbia 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sambenedettese - Teramo 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Juve Stabia 1 - 1  
Catania - Catanzaro 3 - 1  
Lecce - Cosenza 1 - 1  
Matera - Fondi 0 - 0  
Melfi - Reggina 3 - 0  
Messina - Andria 1 - 1  
Monopoli - Vibonese 0 - 2  
Paganese - Foggia 1 - 1  
Siracusa - Akragas 4 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Himki - NyeftehimikNyizsnyekamszk 3 - 2  
Lucs Vlagyivosztok - Szokol Szaratov 0 - 3  
SZKA Habarovszk - Szibir Novoszibirszk 2 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Fakel Voronyezs 1 - 0  
Szpartak Nalcsik - Sinnyik Jaroszlavl 2 - 0  
Toszno - Kubany Krasznodar 0 - 0  
Volgar Asztrahan - Tyumeny 2 - 0  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Cerro Porteno 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Leixoes 1 - 0  
Fafe - Cova Piedade 1 - 3  
Olhanense - Vizela 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varzim - Covilha 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - TNS 0 - 3  
St. Mirren - Ayr Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugo - Rayo Vallecano 1 - 0  
Sevilla B - Almería 1 - 0  
UCAM Murcia - Girona 0 - 1  
Zaragoza - Mirandes 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Union Mutilvera 2 - 0  
Caudal Deportivo - Guijuelo 2 - 0  
Coruxo - Palencia Balompie 1 - 0  
Cultural Leonesa - Pontevedra 3 - 0  
Ponferradina - Ferrol 1 - 1  
Somozas - Celta Vigo B 0 - 2  
Tudelano - Burgos 0 - 2  
Valladolid B - Izarra 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Real Union Irun 0 - 1  
De Los Reyes - Navalcarnero 0 - 1  
Socuellamos - Leioa 2 - 0  
Toledo - Fuenlabrada 1 - 0  
UD Logrones - Mensajero 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Ebro 2 - 0  
Atl. Baleares - Espanyol B 0 - 0  
Cornella - L'Hospitalet 2 - 0  
Gava - Lleida 3 - 1  
Hercules - Levante B 1 - 0  
Mallorca B - Prat 0 - 0  
Sabadell - Eldense 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Atl. Sanluqueno 2 - 0  
El Ejido - Cordoba B 2 - 0  
Granada B - Villanovense 2 - 1  
La Hoya Lorca - Linense 3 - 2  
La Roda - Linares 1 - 2  
Mancha Real - Real Murcia 3 - 1  
Marbella - Real Jaen 2 - 2  
Melilla - Jumilla 0 - 0  
Merida - Rec. Huelva 1 - 0  
San Fernando - UD Extremadura 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Transportes Alcaine 2 - 3  
Ath. Bilbao - Tenerife 2 - 0  
Betis - Barcelona 1 - 1  
Cajasol Trigueros - Rayo Vallecano 3 - 1  
Espanyol - Santa Teresa 2 - 0  
Oiartzun - Levante 1 - 2  
Tacuense - Real Sociedad 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska - Norrby 2 - 2  
Vasalund - Syrianska 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limhamn Bunkeflo - Rosengard 0 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Csehország 1 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svédország - U20Koreai NDK 0 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Japán - U20Nigéria 6 - 0  
U20Spanyolország - U20Kanada 5 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Paraguay - U20Venezuela 1 - 5  
U20Peru - U20Kolumbia 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Juventud 1 - 1  
Plaza Colonia - Boston River 2 - 2  
Racing Montevideo - Penarol 2 - 5  
Rampla Juniors - Atl. River Plate 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Fehéroroszország 1 - 0  
Luxemburg - Hollandia 1 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinea - Kongói DK 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Ghána 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Andorra 4 - 0  
Portugália - Lettország 4 - 1  
Svájc - Feröer-szigetek 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Észtország 8 - 1  
Ciprus - Gibraltár 3 - 1  
Görögország - Bosznia-Hercegovina 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Óceánia, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salamon-szigetek - Tahiti 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Airbus 2 - 0  
Carmarthen - Cefn Druids 2 - 2  
Llandudno FC - Connah's Quay 0 - 2  
Newtown - Bangor City 1 - 2  
Labdarúgás (Új-Zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Wellington Phoenix 2 4 - 1  
Eastern Suburbs - Waitakere Utd. 1 - 0  
Southern Utd. - Auckland City 0 - 1  
Tasman Utd. - Hawke's Bay Utd. 1 - 3  
Team Wellington - Hamilton Wanderers 5 - 2  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Brazil Nagydíj) 0 - 1  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Brazil Nagydíj) 0 - 1  
F. Alonso - J. Button (Brazil Nagydíj) 1 - 0  
F. Nasr - M. Ericsson (Brazil Nagydíj) 1 - 0  
J. Palmer - K. Magnussen (Brazil Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - N. Rosberg (Brazil Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez (Brazil Nagydíj) 0 - 1  
P. Wehrlein - E. Ocon (Brazil Nagydíj) 0 - 1  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Brazil Nagydíj)    
S. Vettel - K. Räikkönen (Brazil Nagydíj) 1 - 0  
V. Bottas - F. Massa (Brazil Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Brazil Nagydíj    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pedrosa - A. Dovizioso (Valenciai Nagydíj) 0 - 1  
J. Lorenzo - M. Marquez (Valenciai Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - M. Vinales (Valenciai Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Valenciai Nagydíj    
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Cardiff 62 - 25  
London Wasps - Worcester 62 - 10  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Toulouse 25 - 19  
Toulon - Stade de France 31 - 12  
Rögbi (Négy Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztrália 18 - 36  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Revivre Milano 3 - 0  
Latina - Padova 2 - 3  
Molfetta - Modena 3 - 1  
Piacenza - Ravenna 3 - 0  
Trentino - Cucine Lube Treia 3 - 1  
Vero Monza - Perugia 0 - 3  
Verona - Vibo Valentia 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Conegliano 3 - 1  
Novara - Bisonte Firenze 2 - 3  
Scandicci - Vero Monza 3 - 1  
Südtirol Bolzano - Club Italia 3 - 0  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - B. Strycova 0 - 2  
C. Garcia - Ka. Pliskova 2 - 1  
K. Mladenovic - P. Kvitova    
Tenisz (Fed Kupa, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - Pliskova K / Strycova B 0 - 2  
Tenisz (Limoges-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - B. Eraydin 2 - 0  
D. Khazaniuk - V. Ivakhnenko 1 - 2  
L. Gjorcheska - G. Voskoboeva 0 - 2  
O. Saez Larra - A. Amanmuradova 0 - 2  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Raonic - G. Monfils 2 - 0  
N. Djokovic - D. Thiem 2 - 1  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Dodig I / Melo M 2 - 0  
Murray J / Soares B - Huey T / Mirnyi M 2 - 0  
Tenisz (Mouilleron Le Captif, ffi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - J. Benneteau 1 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - S. Napolitano 0 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Copil - N. Gombos 1 - 2  

 

2016.11.12.
Asztalitenisz (Austrian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madarász D. - S. Polcanova 3 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dolan - M. Hopp 5 - 4  
M. van Gerwen - M. Adams 5 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - D. van den Bergh 4 - 5  
R. Thornton - S. Waites 5 - 3  
Darts (Grand Slam of Darts, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Wright - J. Smith 5 - 1  
S. Whitlock - T. Evetts 5 - 1  
Darts (Grand Slam of Darts, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. White - D. Webster 5 - 3  
P. Taylor - D. Fitton 5 - 1  
Darts (Grand Slam of Darts, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - N. Derry 4 - 5  
G. Anderson - G. Durrant 5 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Suljovic - D. Noppert 3 - 5  
R. van Barneveld - N. Aspinall 5 - 1  
Darts (Grand Slam of Darts, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - J. Wilson 2 - 5  
J. Wade - J. Hughes 5 - 3  
Darts (Grand Slam of Darts, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - C. Dobey 5 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Indians Espoo 4 - 3  
Happee Jyväskylä - Steelers Hämeenlinna 6 - 6  
Koovee Tampere - M-Team 6 - 6  
OLS Oulu - Nokian KrP 5 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Höllviken 7 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Group Imola - Kaos Futsal 2 - 1  
Lazio - Dosson 3 - 1  
Luparense - Rieti 5 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Levante 9 - 1  
Jaen - Burela 5 - 2  
Peniscola - CA Gran Canaria 6 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Hershey 6 - 3  
Albany - St. John's 4 - 3  
Bakersfield - Tucson 0 - 3  
Binghamton - Providence 2 - 4  
Cleveland - Chicago Wolves 2 - 1  
Grand Rapids - Rockford 3 - 0  
Iowa - Charlotte 1 - 4  
Rochester - Hartford 5 - 2  
San Diego - Manitoba 3 - 2  
Springfield - St. John's 3 - 1  
Stockton - San Antonio 1 - 4  
Syracuse - Bridgeport 2 - 2  
Texas Stars - San Jose Barracuda 5 - 3  
Utica - Lehigh Valley 1 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Toronto Marlies 0 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Salzburg 2 4 - 1  
Fassa - Klagenfurt 2 5 - 0  
Gherdeina/Gröden - Zell am See 3 - 3  
Jesenice - Asiago 2 - 3  
Lustenau - Renon/Ritten 0 - 3  
Neumarkt Riwega - Feldkirch 4 - 5  
Vipiteno/Sterzing - Kitzbühel 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Slavia Praha 3 - 3  
Kadan - Jihlava 3 - 2  
Most - Slavia Trebic 1 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Litomerice 3 - 2  
Prostejov - Benatky nad Jizerou 4 - 5  
Slovan Ustecti Lvi - Kladno 1 - 0  
Zubr Prerov - Havirov 3 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Esbjerg 3 - 1  
Rödovre - Aalborg 3 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - SaPKo 2 - 0  
IPK - JYP-Akatemia 2 - 4  
Jokipojat - Heinolan Peliitat 4 - 2  
Kajaanin Hokki - Kiekko-Vantaa 1 - 2  
Keupa - Tuto 4 - 4  
Leki - Kokkolan Hermes 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Jukurit 2 - 3  
Kalpa - HIFK 3 - 1  
Kookoo - Lahti Pelicans 2 - 2  
Lukko - Tappara 4 - 5  
SaiPa - Hämeenlinna 1 - 0  
Turku PS - Kärpät 4 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Grenoble 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szpartak Moszkva 3 - 2  
Dinamo Minszk - Amur Habarovszk 3 - 0  
Dinamo Riga - Admiral Vlagyivosztok 3 - 2  
Jokerit - Red Star Kunlun 3 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Slovan Bratislava 2 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Lada Toljatti 5 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - Barsz Kazany 4 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Szocsi 3 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 6 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Belgrád 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - New Jersey 1 - 1  
Chicago - Washington 2 - 2  
Colorado - Winnipeg 2 - 2  
Edmonton - Dallas 2 - 3  
Ottawa - Los Angeles 2 - 1  
Toronto - Philadelphia 6 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Stavanger 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lugano 2 - 1  
Davos - Ambri 6 - 3  
Fribourg - Zug 0 - 4  
Langnau Tigers - Kloten 2 - 4  
Zürich Lions - Biel 5 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Pantern Malmö 0 - 4  
Mora - Västeras 2 - 0  
Oskarshamn - Timra 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Djurgarden 4 - 0  
Färjestad - Malmö 0 - 0  
Karlskrona - Frölunda 0 - 3  
Leksand - Lulea 4 - 0  
Skelleftea - Rögle 4 - 1  
Växjö - HV 71 3 - 3  
Örebro - Linköping 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 1  
Szarjarka Karaganda - Barsz Kazany B 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karpos Sokoli - Buducnost 77 - 71  
Partizan Belgrád - Cedevita Zagreb 87 - 97  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Illawarra 74 - 85  
Melbourne Utd. - Sydney Kings 71 - 87  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Perth 63 - 75  
Bendigo - Townsville 69 - 71  
Dandenong - Canberra Capitals 82 - 63  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - MMCITE Brno 99 - 90  
Kolin - Svitavy 88 - 94  
Ostrava - USK Praha 67 - 58  
Pardubice - Opava 87 - 84  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Goyang 81 - 91  
Busan Sonicboom - Ulsan Mobis Phoebus 82 - 83  
Incheon Elephants - Jeonju KCC Egis 82 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Gravelines 73 - 70  
Chalon sur Saone - Limoges 90 - 66  
Cholet - Strasbourg 86 - 90  
Monaco - Antibes 88 - 64  
Orleans - Le Portel 67 - 60  
Reims - Nancy 94 - 90  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Lyon 74 - 60  
Cavigal Nice - Villeneuve d'Ascq Lille 71 - 65  
Flammes Carolo Ardennes - Union Hainaut 79 - 69  
Lattes Montpellier - Tarbes 64 - 54  
Nantes Reze - Landes 67 - 61  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Lefkadasz - Kymi 84 - 81  
Koroivosz Amaliadasz - Arisz 76 - 76, h.u. 94 - 99  
PAOK - AEK Athén 71 - 78  
Promitheasz Patra - Lavriou 64 - 61  
Rethymno - Trikala 84 - 56  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi TA 84 - 82  
Ironi Naharia - Maccabi Rishon 76 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Dabrowa Gornicza 70 - 60  
Rosa Radom - Szczecin 82 - 79  
Start Lublin - Koszalin 68 - 74  
Torun - Starogard Gdanski 86 - 78  
Trefl Sopot - Tarnobrzeg 78 - 70  
Zielona Gora - Krosno 87 - 72  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Alytaus Dzukija 73 - 62  
Neptunas Klaipeda - Nevezis Kedainiai 70 - 63  
Siauliai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 85 - 84  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Szolnok 74 - 82  
Kaposvár - Alba Fehérvár 72 - 88  
Körmend - MAFC 111 - 83  
Pécs - Szombathely 88 - 82  
Szeged - Sopron 88 - 86  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - New York 115 - 87  
Charlotte - Toronto 111 - 113  
Oklahoma City - LA Clippers 108 - 110  
Orlando - Utah 74 - 87  
Philadelphia - Indiana 100 - 100, h.u. 109 - 105  
Portland - Sacramento 106 - 106, h.u. 122 - 120  
San Antonio - Detroit 96 - 86  
Washington - Cleveland 94 - 105  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Brose Bamberg 77 - 79  
Hagen - Tübingen 76 - 98  
Jena - Ulm 74 - 84  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Vigarano 59 - 73  
Dike Napoli - Famila Schio 68 - 70  
Ragusa - Umbertide 70 - 54  
Spezia - Lucca 47 - 93  
Torino - San Martino di Lupari 50 - 66  
UR Venezia - Broni 87 - 43  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Barcelona 83 - 99  
Obradoiro Monbus - Gran Canaria 87 - 90  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Ferrol 66 - 53  
CREF Madrid - Cadi La Seu d'Urgell 55 - 55, h.u. 63 - 65  
Gernika Bizkaia - Bembibre 68 - 58  
Zamarat - Vasco Gipuzkoa 74 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Darussafaka 77 - 75  
RH Gaziantepspor - Balikesirspor 73 - 73, h.u. 88 - 80  
TED Ankara Kolejliler - Karsiyaka 71 - 71, h.u. 78 - 84  
Trabzonspor - Istanbul BB 95 - 75  
Usak Sportif - Yesilgiresun 79 - 86  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Adana Botas 83 - 63  
Girne Univ. - Mersin BB 68 - 79  
Osmaniye - Istanbul Univ. 62 - 66  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Barcelona 33 - 26  
Veszprém - Silkeborg 30 - 29  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Kristianstad 32 - 27  
Celje - Szeged 25 - 31  
Vardar Pro Skopje - Kielce 40 - 34  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naturhouse La Rioja - Elverum 28 - 21  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Motor Zaporozsje 22 - 35  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Győr 27 - 23  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - Esbjerg 27 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - GOG 18 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Dunaújváros 29 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Toulouse 26 - 26  
Nimes - Dunkerque 26 - 23  
Pays d'Aix - Chambery 25 - 32  
Saran - Selestat 28 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MW Elblag - Pogon Szczecin 22 - 18  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Orosháza 28 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Mosonmagyaróvár 25 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oppsal - Stabaek 31 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Melsungen 29 - 25  
Burgdorf-Hannover - Erlangen 30 - 25  
Wetzlar - Gummersbach 26 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Nellingen 23 - 20  
SVG Celle - Neckarsulm 19 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Villa de Aranda 27 - 24  
Ciudad Encantada - Sinfin 32 - 25  
Huesca - AX Puente Genil 28 - 27  
Valladolid - Morrazo Cangas 31 - 21  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - St. Gallen 26 - 32  
Bern - Thun 23 - 28  
Gossau - Amacitia Zürich 24 - 37  
Kriens - Winterthur 27 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellton - Lugi 15 - 32  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Rochdale 4 - 0  
Bury - Southend 1 - 4  
Coventry - Scunthorpe 0 - 1  
Gillingham - Northampton 2 - 1  
Millwall - Bristol Rovers 4 - 0  
Milton Keynes Dons - Walsall 1 - 1  
Oldham - Wimbledon 0 - 0  
Port Vale - Fleetwood 2 - 1  
Shrewsbury - Oxford Utd. 2 - 0  
Swindon - Charlton 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Notts County 4 - 0  
Colchester - Leyton 0 - 3  
Crawley - Cambridge Utd. 1 - 3  
Crewe - Plymouth 1 - 2  
Exeter - Doncaster 1 - 3  
Grimsby - Barnet 2 - 2  
Hartlepool - Cheltenham 2 - 0  
Luton - Accrington 1 - 0  
Newport - Carlisle 2 - 0  
Portsmouth - Mansfield 4 - 0  
Stevenage - Yeovil 2 - 2  
Wycombe - Morecambe 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Boreham 1 - 0  
Dag & Red - Gateshead 0 - 5  
Eastleigh - York 1 - 1  
Guiseley - Torquay 2 - 0  
Lincoln - Aldershot 3 - 3  
Macclesfield - Forest Green 0 - 1  
Solihull Moors - Dover 2 - 3  
Southport - Maidstone Utd. 3 - 2  
Sutton Utd. - Barrow 0 - 0  
Tranmere - Chester 2 - 2  
Woking - North Ferriby Utd. 1 - 1  
Wrexham - Braintree 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Central Cordoba 4 - 0  
Estudiantes San Luis - Atl. All Boys 0 - 2  
Nueva Chicago - Santamarina Tandil 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Wellington Phoenix 0 - 2  
Melbourne Victory - Western Sydney 3 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - OH Leuven 2 - 2  
Roeselare - Tubize 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Tupi MG 5 - 3  
Avai - Nautico 3 - 0  
Bragantino - Vasco da Gama 1 - 2  
Brasil de Pelotas - Oeste 1 - 1  
Ceara - Vila Nova 2 - 3  
Luverdense - Bahia 2 - 2  
Parana - Criciuma 1 - 2  
Sampaio Correa - Londrina 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Varnsdorf 2 - 3  
Opava - Sokolov 2 - 1  
Pardubice - Vitkovice 3 - 1  
Prostejov - Trinec 0 - 0  
Usti nad Labem - Znojmo 0 - 1  
Vlasim - MAS Taborsko 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Hjörring 2 - 3  
Vejle - Ballerup 0 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aixoise - Ajaccio 1 - 4  
Amiens - Chambly 0 - 2  
ASPTT Brest - Brest 0 - 3  
Avranches - Dragon Papeete 9 - 0  
Belfort - Phare du Canal 4 - 0  
Blagnac - Beziers 2 - 1  
Bords de Saone - Ajaccio GFC 1 - 2  
CSS St-Etienne - Marseille Consolat 0 - 2  
Erstein - Epinal 0 - 1  
Frejus St-Raphael - Bourg-Peronnas 3 - 1  
Grand-Quevilly - Le Havre 0 - 3  
Istres - Nimes 2 - 2  
Laval - Concarneau 2 - 1  
Les Herbiers - Orleans 1 - 1  
Magenta - Pau 1 - 7  
Marcq-en-Baroeul - Lens 0 - 3  
Oberlauterbach - Strasbourg 0 - 2  
Poitiers - Chateauroux 1 - 4  
Pontarlier - Sochaux 2 - 0  
St-Serninoise - Auxerre 1 - 4  
Ytrac F. - Clermont 0 - 6  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Chennaiyin 3 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Sapporo 1 - 2  
Kitakyushu - Mito 2 - 2  
Kyoto - Ehime 0 - 1  
Machida Zelvia - Matsumoto Yamaga 2 - 1  
Nagasaki - Kamatamare Sanuki 1 - 2  
Roasso Kumamoto - Gifu 1 - 0  
Shimizu SP - Okayama 2 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Tokushima 0 - 3  
Tokyo Verdi - Cerezo Osaka 1 - 2  
Yamaguchi - Yamagata 2 - 2  
Yokohama FC - Zweigen Kanazawa 0 - 0  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Vissel Kobe 2 - 1  
Kashiwa R. - Shonan Bellmare 1 - 3  
Kawasaki Frontale - Urawa RD 2 - 2  
Sagan Tosu - Sanfrecce Hiroshima 0 - 3  
Yokohama FM - Albirex Niigata 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - GKS Katowice 1 - 0  
Chrobry Glogow - Chojniczanka Chojnice 1 - 3  
Sandecja Nowy Sacz - Miedz Legnica 1 - 0  
Wigry Suwalki - Olsztyn 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Soroksár 0 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Essen-Schönebeck 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SPAL Ferrara - Brescia 3 - 2  
Vicenza - Latina 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupa Roma - Livorno 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Lumezzane 0 - 1  
Forli - Modena 2 - 2  
Gubbio - Santarcangelo 1 - 0  
Maceratese - Parma 0 - 0  
Mantova - Fano 0 - 1  
Padova - Feralpisalo 2 - 1  
Pordenone - Reggiana 2 - 0  
Venezia - Südtirol 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tambov - Mordovija Szaranszk 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Clara - Freamunde 0 - 0  
Uniao Madeira - Viseu 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Dundee Utd. 0 - 1  
Queen of South - Alloa 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Brechin 1 - 0  
Albion Rovers - Stranraer 3 - 2  
Queens Park - Peterhead 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Clyde 4 - 0  
Cowdenbeath - Montrose 2 - 0  
Edinburgh City - Annan 1 - 0  
Elgin - Stirling 2 - 3  
Forfar - Berwick 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Greenock Morton 0 - 2  
Hibernian - Falkirk 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Reus 1 - 0  
Elche - Valladolid 2 - 0  
Gimnastic - Getafe 1 - 0  
Huesca - Oviedo 4 - 0  
Levante - Cadiz 0 - 0  
Tenerife - Numancia 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boiro - R. Santander 0 - 1  
Osasuna B - Lealtad 4 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Real Madrid B 1 - 1  
Ath. Bilbao B - Amorebieta 0 - 0  
Majadahonda - Albacete 0 - 0  
Sestao River - Real Sociedad B 1 - 4  
Zamudio - Gernika 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Badalona 1 - 3  
UE Llagostera - Valencia B 1 - 1  
Villarreal B - Atl. Saguntino 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Atl. Madrid 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Wales (Helyszín: Wales) 2 - 3  
U19Görögország - U19Luxemburg 5 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Örményország (Helyszín: Örményo.) 2 - 1  
U19Svájc - U19Magyarország 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Bulgária (Helyszín: Bulgária) 1 - 3  
U19Portugália - U19Fehéroroszország 1 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Venezuela - U20Peru (Helyszín: Peru) 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro - Nacional 0 - 0  
Fenix Montevideo - Sud América 1 - 2  
Liverpool Montevideo - Montevideo Wanderers 2 - 1  
Villa Epanyola - Defensor 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Zambia 1 - 1  
Nigéria - Algéria 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mali - Gabon 0 - 0  
Marokkó - Elefántcsontpart 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Szenegál 2 - 1  
Zöld-foki-szigetek - Burkina Faso 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uganda - Kongó 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinidad és Tobago - Costa Rica 0 - 2  
USA - Mexikó 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Írország 0 - 1  
Grúzia - Moldova 1 - 1  
Wales - Szerbia 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Izrael 0 - 3  
Liechtenstein - Olaszország 0 - 4  
Spanyolország - Macedónia 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Izland 2 - 0  
Törökország - Koszovó 2 - 0  
Ukrajna - Finnország 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Óceánia, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Új-Kaledónia 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knockbreda - Armagh City 1 - 1  
Loughgall - Annagh Utd. 7 - 0  
Lurgan Celtic - Larne 2 - 0  
PSNI - HW Welders 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Glenavon 0 - 1  
Ballymena Utd. - Carrick 2 - 0  
Cliftonville - Ballinamallard Utd. 1 - 0  
Dungannon - Linfield 0 - 4  
Glentoran - Coleraine 0 - 1  
Portadown - Crusaders 0 - 1  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Newport Dragons 42 - 3  
Northampton Saints - Gloucester 19 - 13  
Saracens - Newcastle 29 - 18  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Clermont 22 - 14  
Castres - Brive 32 - 13  
Grenoble - Bordeaux 22 - 24  
Montpellier - Lyon 25 - 20  
Section Paloise - Racing-Metro 26 - 17  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Dél-Afrika 37 - 21  
Franciaország - Szamoa 52 - 8  
Grúzia - Japán 22 - 28  
Olaszország - Új-Zéland 10 - 68  
Románia - USA 23 - 10  
Skócia - Ausztrália 22 - 23  
Wales - Argentína 24 - 20  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Busto Arsizio 1 - 3  
LJ Modena - Montichiari 0 - 3  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Karjakin - M. Carlsen (2. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - R. O'Sullivan (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - P. Kvitova 2 - 0  
K. Mladenovic - Ka. Pliskova 1 - 2  
Tenisz (Limoges-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rosolska - V. Ivakhnenko 0 - 2  
N. Kichenok - A. Amanmuradova    
S. Benamar - G. Voskoboeva 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron Le Captif, ffi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - A. Rublev 0 - 2  
P. Gojowczyk - J. Benneteau 0 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Sonego - A. Giannessi 1 - 2  
S. Napolitano - K. Krawietz 2 - 0  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Copil - D. Medvedev 2 - 0  
S. Stakhovsky - N. Gombos 0 - 2  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Ortigia 6 - 10  
Lazio - Bogliasco 4 - 13  
Posillipo Napoli - Savona 8 - 8  
Quinto - Roma 9 - 9  
SM Verona - Brescia 8 - 8  
Trieste - Canottieri Napoli 6 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Murray - D. Chudinov    

 

2016.11.11.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Cleveland 28 - 7  
Asztalitenisz (Austrian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Póta G. - M. Matsuzawa 0 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Turku PS 3 - 5  
Oilers Espoo - Salba 6 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - AIK 11 - 10  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Isola 4 - 0  
Napoli - Acqua & Sapone 7 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Ribera Navarra 7 - 1  
Cartagena - Jumilla 4 - 1  
Magna Gurpea - AD Sala Zaragoza 5 - 2  
Palma Futsal - Santa Coloma 7 - 4  
Santiago Futsal - Murcia 1 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Karlovy Vary 8 - 2  
Chomutov - Sparta Praha 5 - 5  
Mladá Boleslav - Vítkovice 3 - 2  
Mountfield HK - Litvínov 0 - 3  
Olomouc - Plzen 2 - 5  
Trinec - Liberec 1 - 2  
Zlín - Pardubice 4 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herlev Eagles 7 - 2  
Frederikshavn - Rungsted 1 - 3  
Herning - Odense 5 - 4  
SönderjyskE - Gentofte 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - IPK 5 - 2  
JYP-Akatemia - Kajaanin Hokki 2 - 2  
Roki - Kiekko-Vantaa 4 - 4  
SaPKo - Leki 4 - 1  
Tuto - Kokkolan Hermes 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kärpät 1 - 3  
Jukurit - Lahti Pelicans 2 - 1  
Tappara - Ilves 3 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix-Morzine - Amiens 4 - 4  
Gap - Bordeaux 1 - 3  
Grenoble - Lyon 3 - 3  
Nice - Epinal 3 - 4  
Rouen - Angers 1 - 3  
Strasbourg - Dijon 6 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Medvescak Zagreb 3 - 2  
Dinamo Moszkva - Szeversztal Cserepovec 1 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - CSZKA Moszkva 3 - 1  
Vityaz Podolszk - SZKA Szentpétervár 0 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Belgrád 4 - 6  
Debrecen - Fehérvári Titánok 2 - 3  
Dunaújváros - Újpest 2 - 4  
Galati - Diósgyőr 1 - 4  
MAC Budapest - FTC 9 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Winnipeg 2 - 3  
Boston - Columbus 5 - 2  
Calgary - Dallas 2 - 4  
Carolina - Anaheim 2 - 4  
Detroit - Vancouver 3 - 1  
Florida - San Jose 2 - 4  
Montreal - Los Angeles 4 - 1  
Nashville - St. Louis 3 - 1  
Pittsburgh - Minnesota 2 - 4  
Tampa Bay - NY Islanders 4 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Heilbronn 2 - 2  
Dresden - Bad Nauheim 2 - 2  
Freiburg - Kaufbeuren 0 - 4  
Kassel - Frankfurt Löwen 2 - 1  
Lausitzer Füchse - Crimmitschau 7 - 1  
Ravensburg - Bietigheim/Bissingen 3 - 3  
Riessersee - Rosenheim 6 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Schwenningen 1 - 5  
Düsseldorf - Mannheim 1 - 2  
Krefeld - Ingolstadt 1 - 4  
München - Iserlohn 4 - 3  
Nürnberg - Eisbären Berlin 5 - 2  
Straubing - Köln 3 - 2  
Wolfsburg - Augsburg 1 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Fehérvár 2 - 2  
Innsbruck - Olimpija Ljubljana 7 - 2  
Klagenfurt - Graz 2 - 4  
Salzburg - Linz 5 - 3  
Südtirol Bolzano - Znojmo 2 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Winterthur 3 - 3  
Chaux-de-Fonds - Thurgau 4 - 1  
GCK Lions - Langenthal 0 - 1  
Olten - Zug 2 3 - 4  
Red Ice Martigny - Ajoie 1 - 3  
Visp - Rapperswil 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zürich Lions 2 - 4  
Biel - Langnau Tigers 2 - 3  
Kloten - Fribourg 3 - 4  
Lugano - Lausanne 2 - 0  
Servette - Davos 3 - 2  
Zug - Bern 0 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - AIK 3 - 3  
Vita Hasten - Södertälje 5 - 3  
Västervik - Björklöven 3 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Växjö 2 - 4  
Rögle - Skelleftea 0 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Kosice 3 - 3  
Nitra - Poprad 2 - 5  
Trencin - Nove Zamky 2 - 2  
Zilina - B. Bystrica 2 - 6  
Zvolen - Liptovsky Mikulas 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Tver 5 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Himik Voszkreszenszk 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Mega Leks 64 - 67  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Cairns 79 - 86  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Flames - Melbourne Boomers 87 - 75  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Wonju Dongbu 94 - 93  
Seoul Thunders - Changwon Sakers 88 - 84  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Fenerbahce Ülker 86 - 52  
CSZKA Moszkva - Real Madrid 91 - 90  
Galatasaray - Olympiakosz 89 - 87  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Nanterre 61 - 61, h.u. 72 - 73  
Hyeres-Toulon - Pau Orthez 85 - 70  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Mondeville 49 - 49, h.u. 57 - 55  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jilin - Shanxi 102 - 93  
Qingdao - Zhejiang Chouzhou 96 - 87  
Shanghai Sharks - Guandong 111 - 88  
Tianjin - Beijing Ducks 109 - 114  
Xinjiang - Jiangsu Tongxi 119 - 108  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Kutno 78 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Golden State 101 - 125  
Miami - Chicago 95 - 98  
Milwaukee - New Orleans 106 - 112  
Sacramento - LA Lakers 91 - 101  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vechta - S. Oliver Würzburg 76 - 88  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Buducnost 28 - 25  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - CSM Bukarest 20 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Aarhus 30 - 21  
Odense - Ringköbing 33 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Gornik Zabrze 34 - 26  
Gwardia Opole - Wybrzeze Gdansk 27 - 24  
Stal Mielec - Piotrkow Trybunalski 31 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Balatonfüred 23 - 33  
Komló - Vác 25 - 20  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Vác 24 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Lemgo 30 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quabit Guadalajara - Bidasoa Irun 26 - 22  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Brisbane Roar 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Saint-Gilloise 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Paysandu 0 - 1  
Goiás - Joinville 3 - 2  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Hatta 1 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al-Ittihad (UAE) 1 - 1  
Al-Ain - Bani Yas 2 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Compiegne - Sedan 1 - 1  
Etaples - Valenciennes 0 - 2  
Sarrebourg - Troyes 0 - 2  
Stade Montois - Niort 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - PSV 2 - 1  
Heerenveen - ADO Den Haag 2 - 1  
Zwolle - Telstar 1 - 4  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Northeast Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Maccabi Herzliya 1 - 1  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Akko 0 - 3  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Jerusalem 2 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Ironi Nesher 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Bassano 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Mallorca 0 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Svédország - U19Moldova 1 - 0  
U19Szerbia - U19Málta 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Feröer-szigetek 5 - 0  
U19Montenegró - U19Ciprus 0 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Grúzia - U19Franciaország 0 - 4  
U19Spanyolország - U19Hollandia 2 - 1  
U19Szlovákia - U19Lengyelország 1 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Paraguay - U20Kolumbia 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Spanyolország 1 - 1  
U21Szerbia - U21Norvégia 2 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ciprus - U21Görögország 2 - 2  
U21Portugália - U21Csehország 3 - 1  
U21Ukrajna - U21Fehéroroszország 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Svédország 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Afrika, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Líbia - Tunézia 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Norvégia 2 - 1  
San Marino - Németország 0 - 8  
Észak-Írország - Azerbajdzsán 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras - Panama 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Argentína 3 - 0  
Paraguay - Peru 1 - 4  
Uruguay - Ecuador 2 - 1  
Venezuela - Bolívia 5 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Kazahsztán 4 - 1  
Románia - Lengyelország 0 - 3  
Örményország - Montenegró 3 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Skócia 3 - 0  
Málta - Szlovénia 0 - 1  
Szlovákia - Litvánia 4 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kanada 2 - 0  
Japán - Omán 4 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Aberystwyth 4 - 0  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Sale 26 - 11  
Llanelli Scarlets - Bath 44 - 21  
Ospreys - Harlequin 12 - 15  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - J. Higgins (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
M. Allen - R. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hy. Chung - Y. Nishioka 2 - 0  
Tenisz (Mouilleron Le Captif, ffi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - P. Gojowczyk 0 - 2  
A. Vatutin - J. Benneteau 0 - 2  
B. Paire - E. Roger-Vasselin 2 - 1  
T. Lamasine - A. Rublev 0 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - S. Caruso 2 - 0  
B. Kavcic - K. Krawietz 0 - 2  
L. Sonego - F. Gaio 2 - 1  
S. Napolitano - M. Basic 2 - 0  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - D. Medvedev 0 - 2  
E. Gerasimov - M. Copil 0 - 2  
N. Gombos - V. Pospisil 2 - 0  
S. Stakhovsky - O. Nedovyesov 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Partizan Belgrád 12 - 13  

 

2016.11.10.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Classic Tampere 3 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Cleveland 4 - 4  
Iowa - Charlotte 4 - 5  
Ontario Reign - San Antonio 1 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ässät 2 - 4  
JYP - Turku PS 1 - 3  
SaiPa - Kalpa 2 - 2  
Vaasan Sport - Lukko 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szocsi 4 - 0  
Barisz Asztana - Slovan Bratislava 5 - 1  
Dinamo Minszk - Red Star Kunlun 3 - 4  
Dinamo Riga - Amur Habarovszk 3 - 2  
Jokerit - Admiral Vlagyivosztok 2 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Barsz Kazany 2 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Szpartak Moszkva 0 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 4 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Lada Toljatti 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Ottawa 1 - 1  
Columbus - Anaheim 2 - 2  
St. Louis - Chicago 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Frisk/Asker 2 - 1  
Manglerud - Sparta Sarpsborg 1 - 0  
Stavanger - Valerenga 5 - 2  
Stjernen - Lorenskog 0 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villach - Vienna Capitals 2 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Tingsryd 6 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Frölunda 4 - 3  
Leksand - Brynäs 1 - 4  
Linköping - Färjestad 1 - 1  
Lulea - Malmö 0 - 5  
Örebro - Karlskrona 0 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Barsz Kazany B 3 - 0  
Szarjarka Karaganda - Nyeftyanyik Almetyevszk 0 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Sydney Kings 86 - 73  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Busan Sonicboom 89 - 72  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Zalgiris Kaunas 92 - 86  
Darussafaka - Brose Bamberg 72 - 70  
Milano - Anadolu Efes 105 - 92  
Panathinaikosz - Maccabi TA 67 - 67, h.u. 83 - 75  
UNIKSZ Kazany - Crvena zvezda 65 - 62  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Fenerbahce 64 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Yakin Dogu Univ. 53 - 71  
Maccabi Ashdod - VBW CEKK CEGLED 63 - 59  
Maccabi Bnot Ashdod - Cegléd 63 - 59  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 115 - 107  
Charlotte - Utah 104 - 98  
Golden State - Dallas 116 - 95  
Indiana - Philadelphia 109 - 109, h.u. 122 - 115  
LA Clippers - Portland 111 - 80  
New York - Brooklyn 110 - 96  
Oklahoma City - Toronto 102 - 112  
Orlando - Minnesota 107 - 123  
Phoenix - Detroit 107 - 100  
San Antonio - Houston 99 - 101  
Washington - Boston 118 - 93  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Flensburg 26 - 29  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - RK Zagreb 25 - 24  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Tatran Presov 28 - 29  
Metalurg Skopje - Montpellier 24 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Skjern 29 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Nantes 23 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Malmö 24 - 24  
Redbergslids - Skövde 26 - 23  
Ystad IF - Hammarby 27 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Eslöv 32 - 26  
Vasterasirsta - Sävehof 25 - 22  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Newcastle Jets 2 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BIIK-Kazygurt - Paris SG 0 - 3  
Eskilstuna Utd. - Wolfsburg 1 - 5  
Slavia Praha - Rosengard 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Zizkov 2 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Emirates Ras al-Khaimah 4 - 2  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Sharjah 2 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Dibba Al-Fujairah 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Pune 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Junior de Barranquilla 2 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Luxemburg 2 - 0  
U19Wales - U19Görögország 0 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Olaszország 0 - 1  
U19Svájc - U19Örményország (Helyszín: Örményország) 4 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Portugália 1 - 0  
U19Dánia - U19Fehéroroszország 5 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Svájc 2 - 0  
U20Olaszország - U20Németország 0 - 1  
U20Peru - U20Paraguay    
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Anglia - U21Olaszország 3 - 2  
U21Bosznia-Hercegovina - U21Montenegró 2 - 0  
U21Franciaország - U21Elefántcsontpart    
U21Németország - U21Törökország 1 - 0  
U21Svájc - U21Oroszország 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Chile 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Oroszország 2 - 1  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - J. Trump 6 - 4  
J. Trump - A. McGill (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
S. Murphy - J. Higgins 2 - 4  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Uchiyama - A. Michon 2 - 0  
Tenisz (Mouilleron Le Captif, ffi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - C. Hemery 2 - 0  
E. Roger-Vasselin - K. De Schepper 2 - 0  
F. Skugor - J. Benneteau 1 - 2  
R. Albot - A. De Minaur 1 - 2  
T. Lamasine - L. Giustino 2 - 0  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - A. Menendez-Maceiras 2 - 1  
A. Olivetti - S. Napolitano 0 - 2  
Y. Jankovits - M. Basic 1 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - M. Safwat 2 - 0  
M. Copil - A. Kudryavtsev 2 - 0  
N. Gombos - C-M. Stebe 2 - 1  
O. Nedovyesov - J-L. Struff 2 - 1  
S. Stakhovsky - D. Istomin 2 - 0  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - BVSC 4 - 7  

 

2016.11.09.
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viikingit Helsinki - Turku PS 2 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Växjö 2 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Chicago Wolves 4 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Neumarkt Riwega 8 - 3  
Cortina - Renon/Ritten 1 - 3  
Gherdeina/Gröden - Val Pusteria 0 - 4  
Jesenice - Klagenfurt 2 1 - 0  
Salzburg 2 - Feldkirch 3 - 3  
Vipiteno/Sterzing - Fassa 6 - 2  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Lugano 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Zubr Prerov 4 - 1  
Havirov - Slovan Ustecti Lvi 5 - 1  
Jihlava - Most 3 - 0  
Kladno - Frydek Mistek 6 - 2  
Litomerice - Slavia Trebic 2 - 3  
Slavia Praha - Kadan 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Trinec 0 - 3  
Litvínov - Mladá Boleslav 3 - 2  
Pardubice - Mountfield HK 3 - 4  
Plzen - Zlín 1 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herlev Eagles 3 - 3  
Frederikshavn - Rödovre 6 - 0  
Rungsted - Odense 3 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Keupa 1 - 2  
Leki - Espoo United 0 - 2  
Roki - IPK 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Ässät 2 - 0  
Kookoo - Jukurit 2 - 2  
Lahti Pelicans - Hämeenlinna 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - SZKA Szentpétervár 2 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Medvescak Zagreb 3 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Szeversztal Cserepovec 1 - 4  
Vityaz Podolszk - CSZKA Moszkva 2 - 2  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Debrecen 0 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Arizona 2 - 4  
Montreal - Boston 3 - 2  
Nashville - Ottawa 3 - 1  
New Jersey - Carolina 2 - 2  
NY Rangers - Vancouver 3 - 5  
Philadelphia - Detroit 2 - 2  
Pittsburgh - Edmonton 4 - 3  
Toronto - Los Angeles 0 - 7  
Washington - San Jose 0 - 3  
Winnipeg - Dallas 8 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Västervik 3 - 1  
Pantern Malmö - Timra 1 - 1  
Södertälje - Björklöven 0 - 3  
Västeras - Almtuna 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - SZKA-Neva 2 - 4  
Dizel Penza - Szokol Krasznojarszk 2 - 1  
Izssztal Izsevszk - Molot Perm 6 - 5  
Krisztall Szaratov - Ermak Angarszk 3 - 4  
Rubin Tyumeny - Tver 1 - 1  
Szarov - Zvezda Csehov 0 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 2 - 2  
Zauralje Kurgan - Himik Voszkreszenszk 2 - 1  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Banvitspor 84 - 78  
Monaco - Ironi Naharia 71 - 64  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Maccabi Rishon 73 - 61  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Neptunas Klaipeda 63 - 64  
Ventspils - Varese 91 - 66  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Mornar 90 - 72  
Iberostar Tenerife - Strasbourg 60 - 60, h.u. 66 - 70  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Zielona Gora 85 - 66  
Charleroi Spirou - Ludwigsburg 78 - 96  
Szolnok - Partizan Belgrád 55 - 70  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Changwon Sakers 84 - 83  
Incheon Elephants - Seoul Knights 91 - 82  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Dinamo Kurszk 50 - 88  
Mersin BB - USK Praha 69 - 75  
Wisla Krakkó - Famila Schio 75 - 76  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Jekatyerinburg 64 - 73  
Polkowice - Nagyezsda Orenburg 46 - 70  
Sopron - Bourges 77 - 69  
Villeneuve d'Ascq Lille - P. Avenida 69 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Nyizsnyij Novgorod 92 - 77  
Skopje - Gran Canaria 75 - 98  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Himki Moszkva 72 - 91  
Lietuvos Rytas - Fuenlabrada 101 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Bayern München 44 - 68  
Unicaja Malaga - Zenit Szentpétervár 93 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Valencia 64 - 73  
Ulm - Hapoel Jerusalem 103 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PINKK-Pécs - PEAC-Pécs 66 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Benfica 90 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Donar Groningen 71 - 67  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Sopron 106 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oberwart - Tu/Rock 79 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Lukoil Academic 84 - 79  
Steaua Bukarest - Prievidza 82 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peja - U-Banca Cluj 76 - 99  
RH Gaziantepspor - AEK Larnaca 80 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Rilski Sportist 104 - 84  
Sigal Prishtina - Buyukcekmece 71 - 81  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Pardubice 99 - 90  
Siauliai - Tsmoki-Minszk 77 - 90  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Zhejiang Guangsha 82 - 105  
Fujian - Foshan 96 - 91  
Shandong - Beijing Dragons 114 - 92  
Shenzhen - Liaoning 109 - 113  
Sichuan - Jiangsu Dragons 92 - 86  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Minnesota 119 - 110  
Cleveland - Atlanta 106 - 110  
LA Lakers - Dallas 97 - 109  
Memphis - Denver 108 - 107  
Portland - Phoenix 124 - 121  
Sacramento - New Orleans 102 - 94  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Kiel 24 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Kolding 21 - 22  
Silkeborg - Holstebro 34 - 33  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Holstebro 30 - 18  
Silkeborg - Skanderborg 28 - 20  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Ivry 40 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Fehérvár 30 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Elverum 29 - 37  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sola - Glassverket 24 - 33  
Storhamar - Tertnes Bergen 21 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - DHfK Leipzig 29 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Metzingen 25 - 24  
Dortmund - Leipzig 22 - 22  
Oldenburg - Göppingen 33 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Naturhouse La Rioja 31 - 32  
Barcelona - Ademar Leon 26 - 25  
Granollers - Puerto Sagunto 38 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Kristianstad 30 - 24  
HIF Karlskrona - IFK Ystad 32 - 27  
Lugi - Sävehof 31 - 22  
Ricoh HK - Guif 25 - 34  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Höör 19 - 23  
Kristianstad - Skara 28 - 18  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba - Instituto Cordoba 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Union SF 1 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Twente 1 - 0  
Bayern München - WFC Rosszijanka 4 - 0  
Brescia - Hjörring 0 - 1  
Lyon - FC Zürich 8 - 0  
Manchester City - Bröndby 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Sampaio Correa 1 - 0  
Joinville - Bragantino 1 - 1  
Londrina - Atlético GO 2 - 3  
Nautico - Goiás 1 - 0  
Paysandu - Parana 1 - 1  
Vasco da Gama - Luverdense 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reading 2 - Yeovil 0 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wycombe - Coventry 2 - 4  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southampton 2 - Crawley 4 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morecambe - Bradford 3 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Fleetwood 4 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartlepool - Rochdale 1 - 2  
Sunderland 2 - Notts County 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimsby - Sheffield Utd. 2 - 4  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Chennaiyin 4 - 1  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Honda FC 2 - 1  
Gamba Osaka - Shimizu SP 0 - 0  
Omiya Ardija - Yokohama FC 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Kluczbork 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFA Olaine Super Nova - Metta/Lu 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - Lucs Vlagyivosztok 0 - 1  
Himki - SZKA Habarovszk 0 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Baltika Kalinyingrád 2 - 1  
Kubany Krasznodar - Szpartak Moszkva 2 5 - 2  
Mordovija Szaranszk - Toszno 0 - 2  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Dinamo Moszkva 0 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Volgar Asztrahan 1 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Tambov 2 - 0  
Szokol Szaratov - Szpartak Nalcsik 2 - 1  
Tyumeny - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrby - Assyriska 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Altinordu - U19Sparta Praha 6 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Moldova - U19Szerbia (Hely:Szerbia) 0 - 2  
U19Svédország - U19Málta 4 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Feröer-szigetek - U19Montenegró (Hely: Montenegró) 2 - 1  
U19Horvátország - U19Ciprus 4 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Szlovákia 1 - 0  
U19Grúzia - U19Spanyolország 0 - 3  
U19Hollandia - U19Franciaország 1 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Venezuela - U20Kolumbia 1 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szlovákia - U21Skócia 4 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Fehéroroszország 0 - 1  
Hollandia - Belgium 1 - 1  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hypo Tirol - Hapoel Mate-Asher 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Argos Sora 3 - 2  
Modena - Vero Monza 1 - 3  
Perugia - Molfetta 3 - 2  
Ravenna - Cucine Lube Treia 1 - 3  
Revivre Milano - Padova 3 - 1  
Verona - Trentino 0 - 3  
Vibo Valentia - Piacenza 3 - 1  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Allen - J. Perry (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Allen - M. Fu    
M. Allen - M. Selby (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
M. Selby - L. Wenbo (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Onishi - G. Soeda 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron Le Captif, ffi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - C. Moutet 2 - 0  
B. Paire - E. Lopez-Perez 2 - 1  
C. Hemery - N. Basilashvili 2 - 0  
E. Roger-Vasselin - A. Santillan 2 - 1  
L. Giustino - Y. Reuter 2 - 1  
M. Chiudinelli - A. Vatutin 0 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - M. Berrettini 2 - 0  
B. Becker - L. Sonego 0 - 2  
N. Milojevic - F. Gaio 0 - 2  
P. Krstin - B. Kavcic 1 - 2  
S. Caruso - G. Mager 2 - 0  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - An. Martin 2 - 0  
D. Istomin - T. Liska 2 - 0  
L. Lacko - S. Stakhovsky 0 - 2  
V. Pospisil - I. Marchenko 2 - 0  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Primorje Rijeka 11 - 5  
Jadran Herceg Novi - Brescia 11 - 8  
Oradea - Hannover 11 - 11  
Verona - OSC 13 - 11  

 

2016.11.08.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Buffalo 31 - 25  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Kalpa 2 - 2  
Frölunda - Eisbären Berlin 4 - 1  
HIFK - Linköping 0 - 1  
HV 71 - Sparta Praha 0 - 5  
JYP - Bern 3 - 3  
Växjö - SaiPa 3 - 2  
Vítkovice - Liberec 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentofte - Herning 2 - 1  
SönderjyskE - Esbjerg 4 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lyon 3 - 5  
Angers - Nice 6 - 3  
Chamonix-Morzine - Gap 1 - 4  
Dijon - Rouen 0 - 3  
Epinal - Bordeaux 1 - 5  
Grenoble - Strasbourg 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Slovan Bratislava 1 - 4  
Dinamo Minszk - Admiral Vlagyivosztok 0 - 3  
Dinamo Riga - Red Star Kunlun 2 - 5  
Jokerit - Amur Habarovszk 2 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Szocsi 0 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - Lada Toljatti 4 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Szpartak Moszkva 0 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Barsz Kazany 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Buffalo 4 - 0  
Florida - Tampa Bay 3 - 1  
NY Islanders - Vancouver 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Manglerud 4 - 2  
Lillehammer - Lorenskog 2 - 3  
Storhamar - Sparta Sarpsborg 4 - 2  
Valerenga - Stjernen 8 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Linz 1 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Olten 1 - 2  
Biasca Ticino - GCK Lions 3 - 5  
Langenthal - Chaux-de-Fonds 3 - 3  
Thurgau - Rapperswil 1 - 4  
Winterthur - Visp 2 - 6  
Zug 2 - Red Ice Martigny 0 - 7  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Servette 1 - 3  
Zug - Ambri 2 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Karlskoga 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Rjazany 1 - 3  
Cselmet Cseljabinszk - Dinamo Balasiha 2 - 6  
Juzsnij Ural Orszk - Dinamo Szentpétervár 1 - 2  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Bakken Aarhus 78 - 59  
Skyliners Frankfurt - Nymburk 74 - 61  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Karsiyaka 74 - 76  
Himik Juzsnij - Joensuun Kataja 82 - 88  
Le Mans - CSM Oradea 72 - 61  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Adecco ASVEL 61 - 67  
Rosa Radom - Usak Sportif 72 - 72, h.u. 83 - 77  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Oostende 72 - 77  
Mega Leks - Juventus Utena 77 - 79  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Sassari 78 - 58  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Seoul Thunders 72 - 86  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Basic-Fit Brussels 78 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hubo Limburg United - Körmend 75 - 92  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Södertälje 94 - 77  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Porto 69 - 69, h.u. 79 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Targu Mures 76 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Indiana 122 - 100  
Chicago - Orlando 112 - 80  
Golden State - New Orleans 116 - 106  
LA Clippers - Detroit 114 - 82  
Oklahoma City - Miami 97 - 85  
Philadelphia - Utah 84 - 109  
Washington - Houston 106 - 114  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Esbjerg 27 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Kwidzyn 22 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Győr 25 - 33  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Izvidac Ljubuski 36 - 22  
Tatran Presov - Gorenje Velenje 34 - 30  
Veszprém - Breszt Meskov 31 - 30  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Crucero del Norte 3 - 2  
Atl. Parana - Villa Dalmine 1 - 0  
Brown de Adrogue - Douglas Haig 0 - 1  
Club Almagro - Chacarita Juniors 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Ceara 2 - 3  
Oeste - Avai 0 - 0  
Tupi MG - CRB 3 - 4  
Vila Nova - Brasil de Pelotas 3 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portsmouth - Bristol Rovers 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Wimbledon 2 - 0  
Swansea 2 - Plymouth 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea 2 - Oxford Utd. 1 - 1  
Exeter - Swindon 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton - West Ham 2 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colchester - Charlton 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Peterborough 1 - 2  
Norwich 2 - Milton Keynes Dons 4 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton 2 - Leyton 1 - 0  
Stevenage - Southend 4 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luton - Millwall 1 - 3  
West Bromwich 2 - Gillingham 0 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Bolton 1 - 0  
Everton 2 - Blackpool 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewe - Chesterfield 0 - 2  
Wolverhampton 2 - Accrington 4 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoke 2 - Bury 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn 2 - Oldham 2 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County 2 - Mansfield 2 - 3  
Doncaster - Port Vale 0 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Scunthorpe 0 - 2  
Middlesbrough 2 - Shrewsbury 0 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester 2 - Walsall 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Goa 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Montrose 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Dunfermline 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Óceánia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tahiti - Salamon-szigetek 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Carmarthen 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Linfield 1 - 4  
Glenavon - Crusaders 3 - 3  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrudja Dobrich - Abiant Lycurgus Groningen 3 - 2  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - A. Carter (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
D. Junhui - S. Bingham (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
N. Robertson - S. Bingham (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Tenisz (Bogota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - A. El Mihdawy 2 - 0  
F. Mena - S. Giraldo 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron Le Captif, ffi egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - A. Bossel 2 - 1  
E. Lopez-Perez - G. Barrere 2 - 1  
J. Benneteau - M. Youzhny 2 - 1  
K. De Schepper - T. Kamke 2 - 0  
P-H. Mathieu - T. Lamasine 1 - 2  
Q. Halys - K. Kravchuk 0 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - S. Napolitano 0 - 2  
A. Giannessi - A. Bublik 2 - 1  
A. Kapas - E. Donskoy 1 - 2  
B. Becker - J. Dubail 2 - 0  
L. Djere - A. Olivetti 0 - 2  
L. Vanni - L. Sonego 0 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtsev - L. Rosol 2 - 1  
A. Molcan - J-L. Struff 0 - 2  
J. Kovalik - N. Gombos 1 - 2  
L. Klein - M. Copil 0 - 2  

 

2016.11.07.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oakland - Denver 30 - 20  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Rockford 1 - 1  
San Jose Barracuda - San Antonio 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Ceske Budejovice - Prostejov 9 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Medvescak Zagreb 2 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Calgary 4 - 1  
Carolina - New Jersey 1 - 4  
Chicago - Dallas 3 - 3  
NY Rangers - Winnipeg 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Västeras 1 - 0  
Tingsryd - MODO 0 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Zvezda Csehov 3 - 6  
Dizel Penza - Ermak Angarszk 6 - 1  
Izssztal Izsevszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 3 - 3  
Krisztall Szaratov - Szokol Krasznojarszk 1 - 0  
Rubin Tyumeny - Himik Voszkreszenszk 1 - 2  
Szarov - SZKA-Neva 0 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Molot Perm 5 - 3  
Zauralje Kurgan - Tver 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 83 - 72  
FMP - Karpos Sokoli 67 - 62  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Cairns 79 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Kolin 81 - 89  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Pau Orthez 63 - 72  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Olympiakosz 63 - 70  
Doxa Lefkadasz - Panathinaikosz 46 - 73  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi Kiryat Gat 82 - 66  
Maccabi Ashdod - Maccabi TA 66 - 72  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Alvark - Akita 64 - 78  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krosno - Turow Zgorzelec 91 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Denver 107 - 123  
Dallas - Milwaukee 74 - 74, h.u. 86 - 75  
LA Lakers - Phoenix 119 - 108  
Toronto - Sacramento 91 - 96  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vechta - Jena 72 - 80  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Brindisi 69 - 84  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Fenerbahce Ülker 78 - 79  
Tofas Bursa - Anadolu Efes 83 - 89  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Adana ASKI 62 - 73  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Nyköbing F. 31 - 23  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southport - Fleetwood 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Defensa Justicia 0 - 0  
Gimnasia LP - Boca Juniors 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Sport Recife 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Würzburg - St. Pauli 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Everton Vina Del Mar 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Mozír - Gorodeja 3 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Ajaccio 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz 1908 - Plataniasz 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Rishon Lezion 1 - 1  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Petah Tikva 1 - 1  
Ironi Nesher - Hapoel Katamon 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Millonarios 0 - 3  
Independiente SF - Atl. Nacional Medellin 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Chiapas 2 - 0  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Seattle 2 - 1  
New York City FC - Toronto 0 - 5  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ternana - Benevento 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Como 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggiana - Sambenedettese 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Nacional Asuncion 0 - 2  
Sp. Luqueno - Libertad Asuncion 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Botosani 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Chiasso 0 - 0  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Gould - M. Davis (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
R. O'Sullivan - M. Gould (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
R. O'Sullivan - R. Hull (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Sekiguchi - G. Soeda 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron Le C.-sel.ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - R. Jouan 2 - 0  
G. Sakharov - A. Bossel 0 - 2  
M. Tabatruong - A. Hoang 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron Le Captif, France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - J. Eysseric 2 - 0  
M. Chiudinelli - G. Blancaneaux 2 - 1  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Dancevic - B. Kavcic 1 - 2  
P. Prader - F. Gaio 0 - 2  
Z. Kolar - N. Milojevic 0 - 2  
Tenisz (Ortisei-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Marcan - A. Kapas 0 - 2  
J. Dubail - V. Galovic 2 - 0  
M. Przysiezny - L. Pancaldi 2 - 0  
Y. Jankovits - A. Igoshin 2 - 0  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - P. Fabian 2 - 0  
F. Horansky - D. Medvedev 0 - 2  
F. Mayer - U. Ignatik 1 - 2  
P. Nema - I. Marchenko 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,