Tippmix eredmények - 2016. november 28 - december 4.

2016-11-28
Tippmix eredmények - 2016. november 28 - december 4.
2016.12.04.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 31 - 23  
Atlanta - Kansas City 28 - 29  
Baltimore - Miami 38 - 6  
Chicago - San Francisco 26 - 6  
Cincinnati - Philadelphia 32 - 14  
Green Bay - Houston 21 - 13  
Jacksonville - Denver 10 - 20  
New England - Los Angeles 26 - 10  
New Orleans - Detroit 13 - 28  
Oakland - Buffalo 38 - 24  
Pittsburgh - NY Giants 24 - 14  
San Diego - Tampa Bay 21 - 28  
Floorball (vb, férfi, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svájc 6 - 4  
Németország - Észtország 6 - 6  
Floorball (vb, férfi, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Csehország 3 - 9  
Floorball (vb, férfi, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Szlovákia 4 - 6  
Floorball (vb, férfi, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thaiföld - Szingapúr 8 - 2  
USA - Kanada 8 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Sala Zaragoza - Peniscola 3 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Binghamton 3 - 1  
Bakersfield - Tucson 5 - 0  
Bridgeport - Binghamton 4 - 0  
Bridgeport - Lehigh Valley 2 - 3  
Chicago Wolves - Iowa 4 - 2  
Cleveland - Milwaukee 1 - 4  
Hershey - Lehigh Valley 2 - 2  
Hershey - Syracuse 4 - 2  
Manitoba - Texas Stars 5 - 4  
Ontario Reign - Charlotte 3 - 2  
Providence - Springfield (21:05) 1 - 1  
Rockford - Grand Rapids 1 - 4  
San Antonio - San Jose Barracuda 3 - 3  
San Antonio - San Jose Barracuda (22:00) 0 - 4  
Springfield - Providence 2 - 2  
St. John's - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 2  
Stockton - San Diego 4 - 0  
Syracuse - Rochester 4 - 0  
Toronto Marlies - Hartford 5 - 3  
Utica - Albany 3 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg 2 - Asiago 0 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Chomutov 4 - 4  
Mountfield HK - Mladá Boleslav 3 - 1  
Olomouc - Litvínov 7 - 1  
Plzen - Liberec 5 - 2  
Sparta Praha - Vítkovice 3 - 3  
Trinec - Pardubice 2 - 2  
Zlín - Brno 4 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - Herning 0 - 7  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Kajaanin Hokki 2 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 4  
Dinamo Moszkva - Avtomobil. Jekatyerinburg 4 - 1  
Dinamo Riga - Traktor Cseljabinszk 2 - 4  
Jokerit - Szalavat Julajev Ufa 1 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Barisz Asztana 7 - 1  
Vityaz Podolszk - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Csíkszereda 4 - 2  
Galati - Dunaújváros 3 - 0  
MAC Budapest - Fehérvári Titánok 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Columbus 2 - 2  
Carolina - Tampa Bay 0 - 0  
Colorado - Dallas 0 - 3  
Edmonton - Anaheim 2 - 2  
Los Angeles - Montreal 4 - 4  
Ottawa - Florida 2 - 0  
Pittsburgh - Detroit 5 - 3  
St. Louis - Winnipeg 2 - 2  
Tampa Bay - Washington 1 - 1  
Vancouver - Toronto 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Sparta Sarpsborg 1 - 5  
Storhamar - Stavanger 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Heilbronn 3 - 1  
Dresden - Bayreuth 3 - 2  
Frankfurt Löwen - Rosenheim 8 - 2  
Freiburg - Lausitzer Füchse 4 - 4  
Kassel - Bad Nauheim 7 - 1  
Kaufbeuren - Crimmitschau 7 - 3  
Ravensburg - Riessersee 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Augsburg 2 - 3  
Eisbären Berlin - Bremerhaven 4 - 2  
Ingolstadt - Schwenningen 5 - 5  
Köln - Nürnberg 3 - 1  
Mannheim - München 3 - 4  
Straubing - Iserlohn 0 - 0  
Wolfsburg - Krefeld 3 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dornbirn 0 - 2  
Klagenfurt - Linz 3 - 2  
Vienna Capitals - Salzburg 4 - 0  
Villach - Graz 4 - 2  
Znojmo - Südtirol Bolzano 1 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Biasca Ticino 2 - 2  
Red Ice Martigny - Ajoie 3 - 2  
Thurgau - Rapperswil 4 - 6  
Visp - Langenthal 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pantern Malmö - AIK 3 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Rögle 3 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Nove Zamky 3 - 4  
Nitra - Kosice 3 - 2  
Trencin - Liptovsky Mikulas 0 - 3  
Zilina - Poprad 1 - 1  
Zvolen - B. Bystrica 2 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Szarjarka Karaganda 0 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Kazzink-Torpedo 2 - 3  
Rjazany - Burany Voronyezs 4 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Leks - Cibona Zagreb 71 - 82  
Skopje - Buducnost 96 - 90  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - NZ Breakers 98 - 74  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Dandenong 69 - 77  
Melbourne Boomers - Sydney Flames 71 - 80  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Prostejov 75 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Seoul Thunders 100 - 85  
Ulsan Mobis Phoebus - Changwon Sakers 82 - 77  
Wonju Dongbu - Incheon Elephants 72 - 64  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Paris Levallois 83 - 98  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Nantes Reze 83 - 72  
Lattes Montpellier - Flammes Carolo Ardennes 78 - 72  
Villeneuve d'Ascq Lille - Landes 84 - 51  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahindra Enforcers - Phoenix Fuelmasters 104 - 114  
RS Elasto Painters - Ginebra SM 74 - 81  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi TA 81 - 83  
Maccabi Kiryat Gat - Hapoel Gilboa Galil 86 - 90  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Guandong 108 - 117  
Beijing Ducks - Shenzhen 113 - 111  
Foshan - Zhejiang Guangsha 75 - 107  
Jiangsu Tongxi - Shanxi 107 - 103  
Qingdao - Fujian 108 - 101  
Shandong - Liaoning 95 - 93  
Tianjin - Jilin 121 - 126  
Xinjiang - Sichuan 98 - 92  
Zhejiang Chouzhou - Jiangsu Dragons 92 - 106  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Kutno 72 - 52  
Starogard Gdanski - Szczecin 64 - 81  
Tarnobrzeg - Dabrowa Gornicza 74 - 87  
Torun - Czarni Slupsk 85 - 74  
Trefl Sopot - Krosno 75 - 64  
Turow Zgorzelec - Start Lublin 106 - 74  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Neptunas Klaipeda 91 - 97  
Lietkabelis - Vytautas Prienai 71 - 66  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - MAFC 77 - 69  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Cegléd 89 - 69  
Sopron - ZTE 72 - 52  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Minnesota 106 - 106, h.u. 120 - 125  
Dallas - Chicago 107 - 82  
Golden State - Phoenix 138 - 109  
Memphis - LA Lakers 103 - 100  
Philadelphia - Boston 106 - 107  
Portland - Miami 99 - 92  
Toronto - Atlanta 128 - 84  
Utah - Denver 105 - 98  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Jena 79 - 54  
Tübingen - Ulm 79 - 89  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Venezia 78 - 80  
Brindisi - Sassari 76 - 61  
Caserta - Brescia 89 - 83  
Cremona - VL Pesaro 71 - 73  
Pistoia - Torino 89 - 73  
Trento - Milano 74 - 92  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Umbertide 55 - 56  
Lucca - Famila Schio 61 - 53  
Ragusa - Dike Napoli 72 - 55  
Spezia - Battipaglia 63 - 88  
Torino - Vigarano 65 - 67  
UR Venezia - San Martino di Lupari 74 - 37  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Gran Canaria 79 - 78  
Estudiantes - MoraBanc Andorra 87 - 85  
Manresa - Unicaja Malaga 70 - 89  
Real Madrid - Fuenlabrada 92 - 76  
Sevilla - Baskonia Vitoria 60 - 94  
Zaragoza - Iberostar Tenerife 71 - 59  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Cadi La Seu d'Urgell 72 - 54  
Girona - Bembibre 82 - 62  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Trabzonspor 89 - 58  
Galatasaray - Usak Sportif 83 - 73  
RH Gaziantepspor - Anadolu Efes 70 - 75  
Tofas Bursa - Fenerbahce Ülker 81 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Mersin BB 68 - 57  
Antakya Hatay - AGÜ Kayserispor 64 - 64, h.u. 73 - 74  
Galatasaray - Istanbul Univ. 76 - 70  
Girne Univ. - Yakin Dogu Univ. 66 - 57  
Mersin Dogus H. - Canik 80 - 57  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Tsmoki-Minszk 84 - 67  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kalev/Cramo 99 - 90  
Lok.Kubany Krasznodar - CSZKA Moszkva 83 - 74  
Parma Permszkij Kraj - VEF Riga 74 - 81  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Veszprém 24 - 29  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Vardar Pro Skopje 27 - 24  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Tatran Presov 24 - 24  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - Besiktas 34 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Sönderjyske 31 - 21  
Kézilabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Spanyolország 25 - 19  
Szerbia - Szlovénia 36 - 34  
Kézilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Lengyelország 31 - 22  
Hollandia - Németország 27 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Tatabánya 19 - 19  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallvard - Bodö 22 - 23  
Kolstad - Fyllingen 19 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Wetzlar 30 - 26  
Gummersbach - Füchse Berlin 26 - 26  
Lemgo - Balingen-Weilstetten 20 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Alingsas 26 - 37  
HIF Karlskrona - Guif 23 - 24  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Svájc 29 - 24  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Ausztria 20 - 29  
Izland - Macedónia 20 - 27  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Sheffield Utd. 3 - 2  
Bristol Rovers - Barrow 1 - 2  
Cambridge Utd. - Coventry 4 - 0  
Curzon Ashton - Wimbledon 3 - 4  
Eastleigh - Halifax 3 - 3  
Millwall - Braintree 5 - 2  
Notts County - Peterborough 2 - 2  
Port Vale - Hartlepool 4 - 0  
Woking - Accrington 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Parana - Ferro Carril Oeste 0 - 0  
Chacarita Juniors - Dep. Flandria 3 - 2  
Instituto Cordoba - Juventud Un. Gualeguaychu 5 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Atl. Temperley 0 - 0  
Boca Juniors - Racing Club 4 - 2  
Estudiantes LP - Talleres Cordoba 0 - 0  
Godoy Cruz - Atl. Tucuman 1 - 2  
Olimpo Bahia Blanca - San Lorenzo 1 - 2  
Patronato Parana - Vélez Sarsfield 0 - 0  
Union SF - Rosario Central 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Wellington Phoenix 2 - 0  
Newcastle Jets - Sydney FC 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Lommel 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Standard Liege    
Genk - Lokeren 1 - 2  
Kortrijk - Anderlecht 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Neftocsimik Burgasz 2 - 0  
CSZKA Szófia - Pirin Blagoevgrad 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - E. Frankfurt 1 - 1  
Darmstadt - Hamburg 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Bochum 1 - 0  
Erzgebirge Aue - VfB Stuttgart 0 - 4  
Würzburg - Düsseldorf 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FSV Frankfurt - Magdeburg 0 - 1  
Lotte - Duisburg 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Universidad Catolica 2 - 6  
Dep. Temuco - Universidad de Chile 0 - 3  
Union Espanola - Antofagasta 2 - 1  
Universidad de Concepcion - O'Higgins 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 1  
Ermisz Aradippou - AEL Limasszol 0 - 1  
Ethnikosz Ahnasz - Arisz Limasszol 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Slovacko 2 - 3  
Mladá Boleslav - Pribram 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Bröndby 1 - 1  
Midtjylland - Aarhus 0 - 1  
Nordsjaelland - OB Odense 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Hatta 1 - 2  
Al-Ain - Al-Wasl 2 - 1  
Bani Yas - Al-Ittihad (UAE) 3 - 1  
Dibba Al-Fujairah - Al-Dhafra 2 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Nancy 3 - 0  
Nice - Toulouse 3 - 0  
Rennes - St-Etienne 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Soyaux - Metz 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blagnac - Red Star 93 1 - 0  
Frontignan - CA Bastia 0 - 2  
Locmine - Le Havre 0 - 4  
Pau - Tarbes Pyrenees Football 1 - 0  
ST Marcellin - Troyes 0 - 2  
U.S. Fleury - Lyon Duchere 3 - 0  
Wasquehal - Lens    
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Atromitosz Periszteri 1 - 2  
Olympiakosz - Levadiakosz 4 - 0  
Panathinaikosz - PAOK 1 - 0  
Xanthi - Aszterasz Tripolisz 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Utrecht 0 - 2  
Ajax - Groningen 2 - 0  
Feyenoord - Sparta Rotterdam 6 - 1  
Willem II - Twente 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RNK Split - Osijek 1 - 1  
Slaven Belupo - Hajduk Split 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Northeast Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel TA 0 - 1  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Raanana 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Okayama 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Millonarios 3 - 0  
Dep. Tolima - Boyaca Patriotas 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Gornik Leczna 1 - 1  
Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Leon 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Szeged 2011 0 - 0  
Cigánd - Nyíregyháza 0 - 7  
Csákvár - Siófok 3 - 0  
Kisvárda - Balmazújváros 0 - 1  
Kozármisleny - ZTE 2 - 1  
Puskás Akadémia - Budaörs 4 - 2  
Sopron - Cegléd 1 - 1  
SZEOL - Dorog 1 - 1  
Szolnok - Soroksár 0 - 1  
Vác - Mosonmagyaróvár 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Jerv 2 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Mönchengladbach 2 - 0  
Leverkusen - Jena 5 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Palermo 2 - 1  
Lazio - Roma 0 - 2  
Milan - Crotone 2 - 1  
Pescara - Cagliari 1 - 1  
Sampdoria - Torino 2 - 0  
Sassuolo - Empoli 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Perugia 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Viterbese 4 - 0  
Arezzo - Lupa Roma 3 - 1  
Como - Pro Piacenza 3 - 2  
Giana Erminio - Pontedera 0 - 1  
Piacenza - Racing Club Roma 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Lumezzane 2 - 0  
Fano - Venezia 0 - 1  
Feralpisalo - Ancona 0 - 0  
Forli - Teramo 0 - 2  
Gubbio - Reggiana 2 - 3  
Maceratese - Südtirol 1 - 2  
Mantova - Santarcangelo 3 - 1  
Padova - Pordenone 3 - 4  
Sambenedettese - Modena 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Terek Groznij 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsberg - Sturm Graz 0 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Olimpia Asuncion 2 - 2  
Nacional Asuncion - Rubio 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Braga B 1 - 0  
Cova Piedade - Gil Vicente 1 - 0  
Covilha - Varzim 2 - 0  
Famalicao - Aves 0 - 0  
Olhanense - Leixoes 3 - 1  
Penafiel - Freamunde 0 - 2  
Porto B - Benfica B 1 - 1  
Uniao Madeira - Santa Clara 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Belenenses 1 - 1  
Feirense - Arouca 0 - 2  
Guimaraes - Chaves 1 - 1  
Moreirense - Nacional Madeira 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Liverpool 4 - 3  
Everton - Manchester Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Pandurii 3 - 1  
Targu Mures - Botosani 2 - 0  
Voluntari - Astra Giurgiu 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Levante 2 - 1  
Mallorca - Valladolid 0 - 3  
Oviedo - Gimnastic 1 - 0  
Rayo Vallecano - Alcorcon 2 - 0  
Reus - Cordoba 1 - 2  
Tenerife - Huesca 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Somozas 1 - 0  
Ferrol - Coruxo 5 - 2  
Izarra - Union Mutilvera 2 - 0  
Lealtad - Cultural Leonesa 1 - 1  
Osasuna B - Tudelano 1 - 3  
Palencia Balompie - Caudal Deportivo 2 - 0  
Pontevedra - Boiro 4 - 0  
R. Santander - Guijuelo 1 - 0  
Valladolid B - Ponferradina 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Mensajero 3 - 0  
Fuenlabrada - Ath. Bilbao B 0 - 0  
Majadahonda - Zamudio 2 - 0  
Real Sociedad B - De Los Reyes 3 - 1  
Real Union Irun - UD Logrones 0 - 0  
Toledo - Socuellamos 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Saguntino - Mallorca B 0 - 0  
Badalona - Valencia B 2 - 0  
Ebro - Cornella 0 - 0  
Hercules - Atl. Baleares 2 - 0  
L'Hospitalet - Sabadell 2 - 1  
Prat - Barcelona B 0 - 0  
Villarreal B - Alcoyano 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - La Hoya Lorca 4 - 0  
El Ejido - La Roda 2 - 2  
Jumilla - Cartagena 0 - 1  
Linares - Melilla 1 - 2  
Linense - San Fernando 0 - 2  
Mancha Real - Merida 0 - 1  
Real Murcia - Atl. Sanluqueno 1 - 0  
Rec. Huelva - Granada B 0 - 0  
UD Extremadura - Real Jaen 1 - 1  
Villanovense - Marbella 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Las Palmas 1 - 1  
Ath. Bilbao - Eibar 3 - 1  
Betis - Celta Vigo 3 - 3  
Sp. Gijón - Osasuna 3 - 1  
Valencia - Malaga 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Santa Teresa 2 - 0  
Atl. Madrid - Levante 5 - 0  
Cajasol Trigueros - Espanyol 2 - 1  
Tacuense - Transportes Alcaine 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Wohlen 1 - 0  
Schaffhausen - Chiasso 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Grasshoppers 1 - 2  
Lugano - Thun 1 - 1  
St. Gallen - Sion 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Palanka - Cukaricki 3 - 1  
Novi Pazar - Spartak Subotica Zdrepcev 2 - 4  
Partizan Belgrád - Javor Matis 2 - 0  
Radnicki Nis - Borac 3 - 3  
Radnik Surdulica - RAD Belgrád 1 - 0  
Vojvodina - Napredak Krusevac 2 - 0  
Vozdovac - Crvena zvezda 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Trnava 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalcer Radomlje - Olimpija Ljubljana 1 - 4  
Krsko Posavlje - Domzale 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Balikesirspor 2 - 3  
Elazigspor - Denizlispor 0 - 3  
Giresunspor - Sivasspor 1 - 2  
Göztepe Izmír - Yeni Malatyaspor 2 - 0  
Ümraniyespor - Samsunspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Genclerbirligi 0 - 2  
Alanyaspor - Konyaspor 2 - 3  
Gaziantepspor - Akhisar 1 - 2  
Kasimpasa - Galatasaray 1 - 2  
Osmanlispor - Karabukspor 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 2 - 0  
Zirka Kirovográd - Olekszandria 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Racing Montevideo 2 - 1  
Fenix Montevideo - Danubio 4 - 1  
Liverpool Montevideo - Plaza Colonia 1 - 1  
Montevideo Wanderers - Villa Epanyola 3 - 1  
Nacional - Juventud 2 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Tasman Utd. 4 - 2  
Hawke's Bay Utd. - Wellington Phoenix 2 2 - 0  
Team Wellington - Southern Utd. 4 - 1  
Waitakere Utd. - Canterbury Utd. 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Harlequin 38 - 32  
Worcester - London Wasps 12 - 26  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Bordeaux 37 - 10  
Toulouse - Brive 30 - 12  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Vibo Valentia 3 - 2  
Modena - Cucine Lube Treia 3 - 2  
Molfetta - Trentino 2 - 3  
Padova - Verona 0 - 3  
Perugia - Revivre Milano 3 - 0  
Ravenna - Argos Sora 3 - 2  
Vero Monza - Piacenza 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Club Italia 3 - 2  
Busto Arsizio - Bisonte Firenze 0 - 3  
Montichiari - Conegliano 1 - 3  
Scandicci - Südtirol Bolzano 3 - 2  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R.O'Sullivan - M.Selby (10 nyert frame-ig) 7 - 10  
Tollaslabda (Macau Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.C. Chou - J.P. Zhao 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y.F. Chen - Xiao. Chen 2 - 0  

 

2016.12.03.
Floorball (vb, férfi, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Finnország 1 - 12  
Észtország - Svájc 4 - 8  
Floorball (vb, férfi, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Norvégia 8 - 4  
Lettország - Svédország 2 - 7  
Floorball (vb, férfi, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Ausztrália 8 - 1  
Floorball (vb, férfi, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Szingapúr 2 - 1  
USA - Thaiföld 5 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dosson - Group Imola 4 - 1  
Isola - Acqua & Sapone 2 - 4  
Kaos Futsal - Napoli 2 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Santiago Futsal 5 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Utica 1 - 2  
Bakersfield - Charlotte 3 - 0  
Cleveland - Milwaukee 4 - 1  
Grand Rapids - Iowa 3 - 3  
Lehigh Valley - Hershey 3 - 4  
Ontario Reign - Tucson 4 - 1  
Providence - Binghamton 6 - 2  
Rochester - Toronto Marlies 3 - 2  
Rockford - Chicago Wolves 1 - 4  
Springfield - Bridgeport 1 - 3  
Stockton - San Diego 2 - 2  
Toronto Marlies - Hartford 2 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Lustenau 5 - 3  
Cortina - Klagenfurt 2 4 - 1  
Gherdeina/Gröden - Jesenice 1 - 4  
Kitzbühel - Feldkirch 0 - 4  
Neumarkt Riwega - Vipiteno/Sterzing 3 - 0  
Renon/Ritten - Val Pusteria 3 - 0  
Salzburg 2 - Fassa 5 - 2  
Zell am See - Asiago 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Trebic 0 - 2  
Havirov - Jihlava 0 - 1  
Kladno - Slavia Praha 0 - 1  
Litomerice - Slovan Ustecti Lvi 3 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Most 3 - 2  
Prostejov - Kadan 6 - 2  
Zubr Prerov - Frydek Mistek 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Gentofte 2 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Kokkolan Hermes 3 - 3  
Jokipojat - Keupa 6 - 7  
Kiekko-Vantaa - Heinolan Peliitat 5 - 3  
Tuto - Kajaanin Hokki 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Jukurit 1 - 2  
Kalpa - Turku PS 4 - 3  
Kookoo - Tappara 3 - 3  
Kärpät - Ilves 2 - 3  
Lahti Pelicans - HIFK 3 - 3  
Lukko - Vaasan Sport 4 - 1  
SaiPa - Ässät 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - CSZKA Moszkva 2 - 3  
Amur Habarovszk - SZKA Szentpétervár 1 - 2  
Barsz Kazany - Szpartak Moszkva 3 - 2  
Lada Toljatti - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szocsi 5 - 1  
Red Star Kunlun - Szeversztal Cserepovec 2 - 0  
Slovan Bratislava - Avangard Omszk 3 - 5  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Belgrád 1 - 4  
Galati - Debrecen 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Boston 1 - 2  
Calgary - Minnesota 2 - 2  
Nashville - New Jersey 4 - 4  
NY Rangers - Carolina 4 - 2  
Philadelphia - Chicago 3 - 1  
San Jose - Montreal 2 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Manglerud 7 - 1  
Valerenga - Lillehammer 4 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Innsbruck 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Langnau Tigers 2 - 3  
Biel - Zürich Lions 4 - 4  
Kloten - Zug 2 - 3  
Lausanne - Bern 0 - 4  
Lugano - Fribourg 8 - 1  
Servette - Davos 1 - 7  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Oskarshamn 2 - 3  
Västeras - Vita Hasten 0 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Växjö 2 - 0  
Färjestad - Djurgarden 1 - 1  
Lulea - Frölunda 0 - 1  
Skelleftea - Karlskrona 2 - 0  
Örebro - HV 71 0 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Izssztal Izsevszk 1 - 3  
Juzsnij Ural Orszk - Torosz Nyeftekamszk 3 - 2  
Rubin Tyumeny - Molot Perm 2 - 2  
Zauralje Kurgan - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 1 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Olimpija Ljubljana 102 - 87  
Igokea - Mornar 74 - 69  
Krka Novo Mesto - Partizan Belgrád 70 - 82  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Perth 80 - 80, h.u. 92 - 86  
Brisbane - Cairns 84 - 89  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Townsville 54 - 72  
Dandenong - Sydney Flames 91 - 83  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Decin 74 - 83  
Ostrava - Svitavy 76 - 73  
Pardubice - Kolin 87 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Thunders 88 - 98  
Changwon Sakers - Seoul Knights 89 - 85  
Wonju Dongbu - Jeonju KCC Egis 81 - 86  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Limoges 72 - 69  
Nancy - Antibes 67 - 70  
Orleans - Le Mans 46 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Lyon 66 - 56  
Mondeville - Union Hainaut 81 - 65  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Meralco Bolts 93 - 106  
SM Beermen - Alaska Aces 93 - 88  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Koroivosz Amaliadasz 89 - 75  
Apollon Patra - Doxa Lefkadasz 74 - 65  
Arisz - Koloszosz Rodosz 84 - 60  
Kymi - PAOK 93 - 82  
Rethymno - Promitheasz Patra 89 - 89, h.u. 104 - 97  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Rishon 79 - 59  
Ironi Naharia - Bnei Herzeliya 72 - 75  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Tokyo Sunrockers 83 - 74  
Kyoto - Akita 78 - 79  
Nagoya Dolphins - Yokohama 83 - 64  
Shiga - Albirex Niigata 91 - 92  
Tochigi - Mikawa Kariya 71 - 74  
Toyohashi Neophoenix - Tokyo Alvark 86 - 86, h.u. 96 - 101  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Koszalin 65 - 60  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Nevezis Kedainiai 92 - 72  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Szeged 79 - 72  
Jászberény - Körmend 77 - 77, h.u. 95 - 88  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - PEAC-Pécs 54 - 59  
Szekszárd - PINKK-Pécs 72 - 52  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Detroit 85 - 121  
Boston - Sacramento 97 - 92  
Chicago - Cleveland 111 - 105  
Denver - Houston 110 - 128  
Milwaukee - Brooklyn 112 - 103  
New Orleans - LA Clippers 96 - 114  
New York - Minnesota 118 - 114  
Philadelphia - Orlando 88 - 105  
San Antonio - Washington 107 - 105  
Toronto - LA Lakers 113 - 80  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Bayreuth 100 - 86  
Göttingen - Vechta 85 - 65  
Oldenburg - Telekom Bonn 91 - 77  
S. Oliver Würzburg - Alba Berlin 77 - 86  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varese - Cantu 82 - 92  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Obradoiro Monbus - Joventut Badalona 80 - 67  
Valencia - Bilbao 83 - 61  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CREF Madrid - Zaragoza 60 - 84  
Gernika Bizkaia - Vasco Gipuzkoa 57 - 62  
Gran Canaria - Al-Qazeres Extremadura 74 - 66  
P. Avenida - Araski AES 70 - 51  
Zamarat - Ferrol 56 - 65  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Besiktas 75 - 91  
Buyukcekmece - TED Ankara Kolejliler 85 - 67  
Karsiyaka - Yesilgiresun 80 - 58  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Adana ASKI 86 - 58  
Osmaniye - Besiktas 74 - 80  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Avtodor Szaratov 102 - 70  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Paris SG 35 - 32  
Kiel - Wisla Plock 24 - 24  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Celje 27 - 22  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Montpellier 27 - 33  
Naturhouse La Rioja - Metalurg Skopje 31 - 25  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Holstebro 31 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Aalborg 30 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Chrobry Glogow 23 - 29  
Piotrkow Trybunalski - Azoty Pulawy 29 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Balmazújváros 27 - 21  
Mezőkövesd - Budakalász 28 - 29  
Vác - Eger 24 - 19  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Falk Horten 30 - 23  
Haslum - Arendal 30 - 44  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Bergischer HC 28 - 26  
Flensburg - Minden 30 - 23  
R-N. Löwen Kronau - Burgdorf-Hannover 34 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Valladolid 30 - 24  
Anaitasuna - Quabit Guadalajara 31 - 24  
Bidasoa Irun - Benidorm 21 - 20  
Puerto Sagunto - Ciudad Encantada 28 - 33  
Sinfin - Morrazo Cangas 29 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Suhr Aarau 22 - 31  
Kriens - Bern 29 - 24  
Thun - St. Gallen 27 - 20  
Winterthur - Basel 30 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Sävehof 33 - 37  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Svájc 35 - 27  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Macedónia 28 - 19  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek K., női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Nigéria 0 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Brackley Town 1 - 0  
Carlisle - Rochdale 0 - 2  
Charlton - Milton Keynes Dons 0 - 0  
Chesterfield - Wycombe 0 - 5  
Luton - Solihull Moors 6 - 2  
Plymouth - Newport 0 - 0  
Shrewsbury - Fleetwood 0 - 0  
Sutton Utd. - Cheltenham 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stevenage - Doncaster 3 - 4  
Yeovil - Crawley 5 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Barnsley 0 - 3  
Blackburn - Huddersfield 1 - 1  
Bristol City - Ipswich 2 - 0  
Burton - Rotherham 2 - 1  
Cardiff - Brighton 0 - 0  
Fulham - Reading 5 - 0  
Leeds - Aston Villa 2 - 0  
Norwich - Brentford 5 - 0  
Sheffield Wed. - Preston 2 - 1  
Wigan - Derby County 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Boreham 2 - 0  
Bromley - Maidstone Utd. 2 - 0  
Dover - Dag & Red 1 - 2  
Guiseley - Chester 1 - 1  
North Ferriby Utd. - Gateshead 1 - 0  
Tranmere - York 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Atl. All Boys 1 - 4  
Douglas Haig - Central Cordoba 2 - 0  
Nueva Chicago - Gimnasia Jujuy 0 - 1  
San Martin de Tucuman - Santamarina Tandil 1 - 1  
Villa Dalmine - Club Almagro 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Defensa Justicia 0 - 1  
Huracan - Colón 1 - 3  
Newell's - Banfield 0 - 2  
Quilmes - Sarmiento 1 - 3  
Tigre - Aldosivi 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Western Sydney 1 - 4  
Melbourne City - Brisbane Roar 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahdag Qusar - Kapaz 1 - 5  
Turan Tovuz - Zira 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Cercle Bruges 1 - 2  
Tubize - OH Leuven 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Oostende 2 - 0  
St. Truiden - Mouscron-Peruwelz 1 - 0  
Westerlo - Gent 0 - 0  
Zulte Waregem - Waasland Beveren 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Gorna Orjahovica 1 - 0  
Levszki Szófia - Slavia Szófia 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Ingolstadt 2 - 1  
Dortmund - Mönchengladbach 4 - 1  
Hoffenheim - 1. FC Köln 4 - 0  
Leverkusen - Freiburg 1 - 1  
RB Leipzig - Schalke 2 - 1  
Wolfsburg - Hertha BSC 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Dynamo Dresden 1 - 0  
Nürnberg - Sandhausen 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Mainz Amatőr 0 - 0  
Fortuna Köln - Osnabrück 1 - 1  
Hallescher FC - Bremen Amatőr 2 - 0  
Rostock - Holstein Kiel 1 - 4  
Zwickau - Paderborn 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Palestino 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Derinia - AEK Larnaca 0 - 0  
Karmiotissza Polemidion - NEA Szalamina 1 - 0  
Omonia Nicosia - APOEL Nicosia 1 - 4  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Karvina 1 - 1  
Jihlava - Liberec 1 - 0  
Sparta Praha - Teplice 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Randers 1 - 0  
Horsens - Viborg 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Suwon Bluewings 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al-Wahda 2 - 1  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Al-Jazeera (UAE) 3 - 7  
Emirates Ras al-Khaimah - Al-Sharjah 2 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Lorient 2 - 2  
Bordeaux - Lille 0 - 1  
Guingamp - Nantes 2 - 0  
Metz - Lyon    
Monaco - Bastia 5 - 0  
Montpellier - Paris SG 3 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ales - Ajaccio GFC 0 - 1  
Cholet - Laval 0 - 1  
Cluses Scionzier - Auxerre 1 - 4  
Epinal - Sedan 1 - 0  
Erneenne - Quevilly Rouen 0 - 3  
Isle Ou Anglet - Niort 0 - 0  
Le Mans - Chambly 0 - 2  
Le Portel Stade - Ajaccio 0 - 1  
Marseille Consolat - Hyeres 0 - 0  
Pontivy GSI - Brest 0 - 3  
Rhone Vallée - Clermont 0 - 5  
Sarre Union - Strasbourg 0 - 1  
Sarreguemines - Valenciennes 2 - 1  
Sedan - Epinal 0 - 1  
St-Brieuc - Chateauroux 0 - 0  
Vannes - Avranches 1 - 2  
Villeneuve D'Ascq Metropo - Reims 0 - 7  
Virty Chatillon - Belfort 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassziopi Kerkyra - AEK Athén 1 - 1  
Plataniasz - Panioniosz 1 - 1  
Veria - Panetolikosz 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - AZ Alkmaar 3 - 3  
Go Ahead Eagles - Heerenveen 1 - 3  
Roda - PSV 0 - 0  
Vitesse - Zwolle 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Lokomotív Zagreb 1 - 4  
Dinamo Zagreb - Rijeka 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Delhi 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Ashdod 5 - 0  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Haifa 2 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Kfar Saba 0 - 0  
Maccabi TA - Hapoel Ashkelon 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Kashima A. 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharrafa - Al-Rayyan 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Independiente Medellin 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Korona Kielce 1 - 0  
Slask Wroclaw - Pogon Szczecin 1 - 1  
Wisla Krakkó - Lechia Gdansk 3 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Videoton 0 - 1  
Gyirmót - Honvéd 0 - 4  
Mezőkövesd - FTC 2 - 0  
MTK - Újpest 1 - 1  
Paks - Haladás 2 - 1  
Vasas - Diósgyőr 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Atalanta 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Ascoli 1 - 2  
Bari - Salernitana 2 - 0  
Cittadella - SPAL Ferrara 1 - 2  
Latina - Entella 1 - 1  
Novara - Vicenza 2 - 1  
Spezia - Frosinone 0 - 0  
Ternana - Brescia 1 - 0  
Vercelli - Pisa 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Olbia 4 - 1  
Cremonese - Prato 5 - 1  
Pistoiese - Renate 0 - 0  
Tuttocuoio - Livorno 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma - Bassano 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Akragas 0 - 1  
Cosenza - Catania 1 - 2  
Fondi - Andria 1 - 2  
Juve Stabia - Virtus Francavilla 1 - 0  
Lecce - Matera 0 - 3  
Melfi - Messina 3 - 0  
Monopoli - Taranto 1 - 0  
Reggina - Foggia 1 - 1  
Siracusa - Catanzaro 1 - 0  
Vibonese - Paganese 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Ural Jekatyerinburg 4 - 0  
Rosztov - Zenit Szentpétervár 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Austria Wien 0 - 2  
Rapid Wien - St. Pölten 1 - 0  
Ried - Mattersburg 2 - 1  
Salzburg - Altach 4 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sp. Luqueno 1 - 1  
Sol de America - Caballero de Zeb.Cue 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Viseu 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Braga 1 - 0  
Rio Ave - Tondela 3 - 1  
Sporting CP - Setúbal 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Southampton 3 - 0  
Manchester City - Chelsea 1 - 3  
Stoke - Burnley 2 - 0  
Sunderland - Leicester 2 - 1  
Tottenham - Swansea 5 - 0  
West Bromwich - Watford 3 - 1  
West Ham - Arsenal 1 - 5  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Universitatea Craiova 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Partick Thistle 1 - 1  
Kilmarnock - Dundee 2 - 0  
Motherwell - Celtic 3 - 4  
Rangers - Aberdeen 2 - 1  
Ross County - Hearts 2 - 2  
St. Johnstone - Inverness CT 3 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beith - Greenock Morton 0 - 6  
Formartine United - Annan 4 - 0  
Stenhousemuir - Forres Mechanics 3 - 1  
Stirling - Wick Academy 2 - 0  
Stranraer - East Kilbride 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Livingston 0 - 1  
Peterhead - Airdrieonians 2 - 4  
Queens Park - Brechin 2 - 0  
Stenhousemuir - East Fife    
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Edinburgh City 0 - 1  
Cowdenbeath - Clyde 1 - 0  
Elgin - Montrose 4 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Ayr Utd. 1 - 1  
Falkirk - St. Mirren 3 - 1  
Queen of South - Dumbarton 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Zaragoza 3 - 0  
Mirandes - Elche 1 - 0  
Numancia - Almería 1 - 0  
UCAM Murcia - Lugo 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Arandina 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Arenas de Getxo 2 - 2  
Gernika - Sestao River 1 - 0  
Leioa - Barakaldo 2 - 0  
Real Madrid B - Navalcarnero 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Gava 1 - 2  
Levante B - Eldense 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Espanyol 0 - 0  
Barcelona - Real Madrid 1 - 1  
Granada - Sevilla 2 - 1  
Leganes - Villarreal 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Rayo Vallecano 0 - 3  
Oiartzun - Barcelona 0 - 1  
Valencia - Tenerife 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Wil 2 - 0  
Servette - Winterthur 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Vaduz 3 - 0  
Young Boys - Basel 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Wehda 4 - 2  
Al-Khaleej - Al-Taawon 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Dunajska Streda 1 - 1  
Tatran Presov - Myjava 1 - 1  
Zilina - Trencin 3 - 0  
Zlate Moravce - Podbrezova 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - HIT Gorica 1 - 1  
Koper - Aluminij Kidricevo 1 - 0  
Maribor - Rudar Velenje 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandirmaspor - Adana Demirspor 2 - 2  
Manisaspor - Gaziantep Bld. Spor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Besiktas 0 - 0  
Istanbul Basaksehir - Antalyaspor 2 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Koreai NDK - U20Franciaország 3 - 1  
U20USA - U20Japán 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Volyn Lutszk 0 - 0  
Vorszkla Poltava - Dinamo Kijev 2 - 2  
Zorya Luganszk - Dnipro 2 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Penarol 3 - 1  
Boston River - Rampla Juniors 2 - 0  
Sud América - Cerro 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newtown - TNS 0 - 3  
Penybont - Airbus 4 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HW Welders - Knockbreda 0 - 2  
Institute - Ballyclare Comrades 1 - 1  
Larne - Dergview 3 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Portadown 2 - 0  
Crusaders - Glentoran 2 - 2  
Linfield - Carrick 3 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Saracens 14 - 11  
Gloucester - Bristol 26 - 18  
Leicester - Northampton Saints 19 - 11  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Montpellier 37 - 51  
La Rochelle - Racing-Metro 23 - 23  
Lyon - Castres 19 - 23  
Section Paloise - Clermont 40 - 35  
Stade de France - Bayonne 51 - 5  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Ulster 22 - 35  
Connacht - Benetton Treviso 47 - 8  
Leinster - Newport Dragons 28 - 15  
Zebre - Llanelli Scarlets 24 - 31  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztrália 37 - 21  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Skócia 24 - 21  
Anglia - Wales 38 - 10  
Argentína - Japán 31 - 14  
Argentína - Szamoa 10 - 12  
Ausztrália - Wales 12 - 21  
Ausztrália - Új-Zéland 20 - 12  
Dél-Afrika - Új-Zéland 40 - 0  
Fidzsi-szigetek - Anglia 31 - 12  
Fidzsi-szigetek - Dél-Afrika 14 - 26  
Fidzsi-szigetek - Franciaország 40 - 5  
Franciaország - Skócia 17 - 26  
Japán - Uganda 19 - 26  
Kanada - Oroszország 27 - 5  
Kenya - Kanada 22 - 14  
Kenya - USA 19 - 21  
Skócia - Ausztrália 12 - 19  
Szamoa - Uganda 27 - 19  
Szamoa - USA 14 - 28  
Uganda - Kanada 17 - 20  
USA - Oroszország 40 - 5  
Wales - Dél-Afrika 5 - 36  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LJ Modena - Casalmaggiore 2 - 3  
Vero Monza - Novara 1 - 3  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. O'Sullivan - M. Fu (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
S. Murphy - M. Selby (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
Tollaslabda (Macau Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.C. Chou - Yux. Huang 2 - 0  
Tz.W. Wang - J.P. Zhao 1 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ng.Y. Cheung - Xiao. Chen 0 - 2  
Yi. Zhang - Y.F. Chen 0 - 2  
Téli sportok (Lesiklás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miklós E. - V. Rebensburg (Lake Louise) 1 - 0  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Trieste 9 - 9  
Brescia - Canottieri Napoli 14 - 9  
Lazio - Roma 5 - 10  
Ortigia - Quinto 8 - 7  
Savona - SM Verona 6 - 14  
Torino - Posillipo Napoli 5 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lebedev - M. Gassiev 0 - 1  
E. Troyanovsky - J. Indongo 0 - 1  
R. Chakhkiev - M. Vlasov 0 - 1  

 

2016.12.02.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Dallas 15 - 17  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cioli Cogianco - Latina 4 - 1  
Pescara - Luparense 6 - 3  
Rieti - Lazio 5 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Jumilla 9 - 4  
Levante - Barcelona 1 - 5  
Murcia - Jaen 3 - 3  
Palma Futsal - Magna Gurpea 2 - 5  
Ribera Navarra - Cartagena 3 - 4  
Santa Coloma - CA Gran Canaria 5 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zubr Prerov - Kadan 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Mountfield HK 4 - 4  
Olomouc - Brno 5 - 2  
Pardubice - Litvínov 2 - 3  
Sparta Praha - Plzen 2 - 1  
Trinec - Vítkovice 2 - 2  
Zlín - Karlovy Vary 1 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Odense 0 - 2  
Herlev Eagles - Rödovre 2 - 8  
Herning - SönderjyskE 1 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP-Akatemia - Kiekko-Vantaa 4 - 4  
Keupa - Roki 2 - 1  
Kokkolan Hermes - Jokipojat 1 - 1  
Leki - Espoo United 4 - 2  
SaPKo - Heinolan Peliitat 8 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät 2 - 1  
Jukurit - Turku PS 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Chamonix-Morzine 3 - 4  
Angers - Rouen 2 - 2  
Gap - Dijon 6 - 0  
Grenoble - Bordeaux 4 - 2  
Lyon - Strasbourg 3 - 1  
Nice - Epinal 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Szalavat Julajev Ufa 2 - 2  
Dinamo Moszkva - Jugra Hanti-Manszijszk 6 - 0  
Dinamo Riga - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Avtomobil. Jekatyerinburg 5 - 3  
Slovan Bratislava - Metallurg Novokuznyeck 4 - 4  
Vityaz Podolszk - Barisz Asztana 4 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Dunaújváros 1 - 3  
Diósgyőr - MAC Budapest 4 - 1  
FTC - Fehérvári Titánok 6 - 6  
Újpest - Belgrád 10 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Los Angeles 3 - 4  
Boston - Carolina 1 - 1  
Buffalo - NY Rangers 4 - 3  
Chicago - New Jersey 3 - 3  
Colorado - Columbus 2 - 3  
Detroit - Florida 1 - 1  
Ottawa - Philadelphia 2 - 2  
Pittsburgh - Dallas 6 - 2  
St. Louis - Tampa Bay 5 - 4  
Vancouver - Anaheim 1 - 3  
Washington - NY Islanders 0 - 3  
Winnipeg - Edmonton 3 - 6  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Frankfurt Löwen 3 - 3  
Bayreuth - Freiburg 3 - 3  
Crimmitschau - Dresden 2 - 1  
Heilbronn - Kaufbeuren 1 - 2  
Lausitzer Füchse - Ravensburg 3 - 4  
Riessersee - Kassel 2 - 2  
Rosenheim - Bietigheim/Bissingen 4 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Eisbären Berlin 2 - 1  
Bremerhaven - Mannheim 3 - 5  
Iserlohn - Wolfsburg 0 - 4  
Krefeld - Straubing 0 - 3  
Nürnberg - Ingolstadt 2 - 5  
Schwenningen - Düsseldorf 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Villach 2 - 2  
Graz - Innsbruck 9 - 2  
Klagenfurt - Znojmo 2 - 4  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano 6 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Red Ice Martigny 3 - 3  
Biasca Ticino - GCK Lions 5 - 1  
Langenthal - Visp 2 - 4  
Rapperswil - Thurgau 5 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lugano 5 - 0  
Davos - Lausanne 1 - 3  
Fribourg - Biel 3 - 5  
Langnau Tigers - Servette 1 - 6  
Zürich Lions - Kloten 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Almtuna 2 - 0  
Mora - MODO 2 - 5  
Tingsryd - AIK 3 - 1  
Västervik - Timra 5 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Lulea 4 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin 2 - 2  
Liptovsky Mikulas - Nove Zamky 1 - 1  
Nitra - Martin 3 - 0  
Poprad - Zvolen 6 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Kazzink-Torpedo 0 - 1  
Dizel Penza - Dinamo Szentpétervár 2 - 4  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szarjarka Karaganda 1 - 3  
Zvezda Csehov - Tver 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Karpos Sokoli 93 - 74  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Illawarra 91 - 95  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Melbourne Boomers 83 - 59  
Perth - Townsville 80 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Goyang 79 - 84  
Incheon Elephants - Ulsan Mobis Phoebus 106 - 74  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Panathinaikosz 72 - 57  
Baskonia Vitoria - Galatasaray 69 - 62  
Crvena zvezda - Zalgiris Kaunas 79 - 88  
Darussafaka - Olympiakosz 71 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Chalon sur Saone 88 - 85  
Hyeres-Toulon - Dijon 76 - 74  
Le Portel - Cholet 71 - 63  
Pau Orthez - Reims 70 - 60  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Tarbes 53 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Star Hotshots 91 - 84  
Tropang Texters - Blackwater Elite 99 - 92  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Hokkaido 87 - 78  
Sendai - Ryukyu Okinawa 83 - 104  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Guandong 101 - 105  
Foshan - Beijing Dragons 116 - 92  
Fujian - Xinjiang 103 - 114  
Liaoning - Bayi Rockets 115 - 85  
Qingdao - Shanghai Sharks 98 - 111  
Shandong - Jilin 94 - 93  
Shenzhen - Tianjin 103 - 87  
Sichuan - Shanxi 106 - 106, h.u. 127 - 130  
Zhejiang Chouzhou - Jiangsu Tongxi 101 - 102  
Zhejiang Guangsha - Jiangsu Dragons 104 - 86  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szolnok 85 - 79  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szolnok 85 - 79  
ZTE - Szombathely 90 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Milwaukee 93 - 111  
Charlotte - Dallas 97 - 87  
Cleveland - LA Clippers 94 - 113  
Golden State - Houston 113 - 113, h.u. 127 - 132  
Memphis - Orlando 95 - 94  
Utah - Miami 110 - 111  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Skyliners Frankfurt 74 - 75  
Bremerhaven - Giessen 70 - 93  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orosháza - Cegléd 25 - 18  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Erlangen 27 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Skövde 36 - 20  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Törökország 37 - 23  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Izland 24 - 28  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek K., női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghána - Dél-Afrika 1 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macclesfield - Oxford Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Newcastle 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Gimnasia LP 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Perth Glory 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Ravan Baku 4 - 0  
Inter Baku - Garadag Lokbatan 5 - 1  
Moik Baku - Sumqayit 0 - 2  
Neftcsi Baku - Sharurspor 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lierse - Antwerpen 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Eupen 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Cserno More Várna 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Bayern München 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Heidenheim 3 - 2  
Karlsruhe - Fürth 1 - 2  
St. Pauli - Kaiserslautern 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Chemnitz 1 - 0  
Regensburg - Erfurt 0 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Wehen 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Slavia Praha 0 - 4  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Dijon 3 - 3  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Les Herbiers 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Ajax 2 1 - 3  
De Graafschap - Oss 3 - 5  
Dordrecht - Den Bosch 2 - 2  
Helmond - FC Eindhoven 3 - 0  
NAC Breda - Almere City 3 - 1  
PSV 2 - Achilles'29 4 - 0  
RKC Waalwijk - Maastricht 2 - 0  
Utrecht 2 - Emmen 3 - 1  
Venlo - Telstar 1 - 1  
Volendam - F. Sittard 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heracles - Nijmegen 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - ADO Den Haag 0 - 4  
Heerenveen - Ajax 0 - 1  
Zwolle - Twente 1 - 4  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Pune 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Mashhad - Sanat Naft Abadan 0 - 1  
Persepolis - Machine Sazi Tabriz 1 - 0  
Tractor Tabriz - Padideh Mashhad 1 - 1  
Zob Ahan - Paykan 3 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Petah Tikva 2 - 0  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Afula 1 - 2  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Katamon 0 - 1  
Maccabi Herzliya - Hapoel Akko 3 - 4  
Maccabi Netanya - Maccabi Ahi Nazareth 2 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - El-Jaish 0 - 1  
Al-Khuraitiat - Al-Shahaniya 1 - 1  
Al-Sadd - Al-Khor 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Wisla Plock 2 - 2  
TBB Nieciecza - Zaglebie Lubin 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - América 1 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arminia Bielefeld - Wolfsburg 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Internazionale 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trapani - Carpi 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Horn 2 - 3  
Kapfenberg - Wacker Innsbruck 1 - 3  
LASK Linz - BW Linz 4 - 0  
Wiener Neustadt - Liefering 0 - 1  
WSG Wattens - FAC Wien 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - River Plate Asuncion 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Benfica 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Concordia Chiajna 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Hibernian 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Sevilla B 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lleida - UE Llagostera 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Real Sociedad 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Shabab (KSA) 3 - 0  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Ittifaq (KSA) 4 - 1  
Al-Qadisiyah - Al-Raed 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Mersin Idman Yurdu 6 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Ballinamallard Utd. 3 - 3  
Coleraine - Cliftonville 0 - 1  
Glenavon - Dungannon 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Exeter 3 - 21  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Munster 15 - 16  
Ospreys - Edinburgh 31 - 22  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Oroszország 38 - 7  
Anglia - Szamoa 19 - 7  
Argentína - Kanada 21 - 14  
Argentína - Wales 19 - 21  
Ausztrália - Franciaország 28 - 0  
Ausztrália - Japán 19 - 14  
Ausztrália - Kenya 17 - 12  
Dél-Afrika - Skócia 21 - 5  
Dél-Afrika - USA 19 - 17  
Fidzsi-szigetek - Argentína 22 - 19  
Fidzsi-szigetek - Wales 24 - 12  
Franciaország - Japán 35 - 0  
Kenya - Franciaország 14 - 24  
Kenya - Japán 17 - 7  
Szamoa - Oroszország 17 - 15  
USA - Skócia 5 - 14  
Wales - Kanada 31 - 5  
Új-Zéland - Anglia 12 - 26  
Új-Zéland - Szamoa 26 - 21  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - M. Selby (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
Jam. Jones - M. Fu 5 - 6  
L. Brecel - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
M.J. Williams - R. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
Tollaslabda (Macau Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - J.P. Zhao 0 - 2  
T.C. Chou - M.B. Pangisthu 2 - 0  
Tz.W. Wang - W.F. Chong 2 - 0  
Yux. Huang - Yu Hs. Lin 2 - 1  
Tollaslabda (Macau Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.W. Goh - Y.F. Chen 0 - 2  
S. Nehwal - Yi. Zhang 0 - 2  
Xia. Liang - Ng.Y. Cheung 0 - 2  
Xiao. Chen - Y. Han 2 - 0  
Téli sportok (Lesiklás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miklós E. - E. Görgl (Lake Louise) 1 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shafikov - R. Commey 1 - 0  

 

2016.12.01.
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Texas Stars 4 - 3  
Grand Rapids - Cleveland 2 - 2  
Rockford - Manitoba 4 - 4  
San Diego - Tucson 5 - 1  
St. John's - Syracuse 2 - 2  
Stockton - Charlotte 4 - 2  
Utica - Rochester 1 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Mladá Boleslav 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Esbjerg 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kookoo 2 - 0  
Ilves - Lukko 0 - 1  
Kalpa - SaiPa 4 - 2  
Vaasan Sport - JYP 2 - 0  
Ässät - Lahti Pelicans 2 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szeversztal Cserepovec 2 - 1  
Amur Habarovszk - CSZKA Moszkva 1 - 2  
Barsz Kazany - Szocsi 1 - 3  
Jokerit - Traktor Cseljabinszk 1 - 1  
Lada Toljatti - Szpartak Moszkva 3 - 1  
Medvescak Zagreb - Avangard Omszk 1 - 4  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 5 - 5  
Red Star Kunlun - SZKA Szentpétervár 3 - 5  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Debrecen 5 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Toronto 3 - 0  
Los Angeles - San Jose 1 - 4  
NY Islanders - Pittsburgh 5 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Valerenga 2 - 4  
Sparta Sarpsborg - Lorenskog 5 - 2  
Stjernen - Stavanger 2 - 2  
Storhamar - Frisk/Asker 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Dornbirn 4 - 3  
Salzburg - Olimpija Ljubljana 7 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Skelleftea 2 - 3  
HV 71 - Djurgarden 1 - 1  
Karlskrona - Färjestad 4 - 1  
Linköping - Malmö 2 - 0  
Växjö - Rögle 2 - 0  
Örebro - Leksand 4 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Torosz Nyeftekamszk 2 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Izssztal Izsevszk 2 - 3  
Rubin Tyumeny - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 0 - 2  
Zauralje Kurgan - Molot Perm 2 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Brisbane 75 - 90  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Wonju Dongbu 92 - 69  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - CSZKA Moszkva 88 - 90  
Fenerbahce Ülker - Real Madrid 78 - 77  
Maccabi TA - Anadolu Efes 77 - 86  
UNIKSZ Kazany - Milano 100 - 79  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Mersin BB 71 - 64  
Győr - Wisla Krakkó 61 - 91  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Villeneuve d'Ascq Lille 76 - 81  
Nagyezsda Orenburg - Sopron 65 - 57  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Starogard Gdanski 100 - 99  
Zielona Gora - Asseco Gdynia 82 - 80  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Vasas 94 - 82  
Pécs - Sopron 92 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 114 - 121  
Chicago - LA Lakers 90 - 96  
Dallas - San Antonio 87 - 94  
Denver - Miami 98 - 106  
Minnesota - New York 104 - 106  
Oklahoma City - Washington 105 - 105, h.u. 126 - 115  
Phoenix - Atlanta 109 - 107  
Portland - Indiana 131 - 109  
Toronto - Memphis 120 - 105  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - R-N. Löwen Kronau 25 - 21  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - ABC Braga 35 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonder - Midtjylland 27 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Pays d'Aix 25 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Balatonfüred 26 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - St. Gallen 30 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Ystad IF 32 - 26  
Ricoh HK - Aranäs 32 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
QPR - Wolverhampton 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Jujuy - Guillermo Brown 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Rosario Central 0 - 2  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Anderlecht 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftocsimik Burgasz - CSZKA Szófia 0 - 2  
Vereja - Beroe Stara Zagora 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - Huachipato 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Chapecoense    
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LFA Nyköbing - Vejle 4 - 3  
Naestved - Skive 2 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Esbjerg 0 - 1  
Silkeborg - Midtjylland 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Chennaiyin 5 - 4  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Naft Tehran 4 - 2  
Gostaresh Tabriz - Sepahan 2 - 1  
Saba Qom - Esteghlal T. 0 - 2  
Saipa Karaj - Esteghlal K. 0 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Muaidar - Umm-Salal 0 - 2  
Al-Wakra - Al-Arabi (QAT) 2 - 2  
Lekhwiya - Al-Sailiya 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Tigres 0 - 1  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Montreal 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Verona 4 - 0  
Genoa - Perugia 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Amkar Perm 3 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Szpartak Moszkva 4 - 0  
Terek Groznij - FK Krasznodar 2 - 1  
Tom Tomszk - Lokomotív Moszkva (Helyszín: Moszkva) 1 - 6  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Moreirense 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - CFR Cluj 1 - 2  
Pandurii - Voluntari 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Alavés 0 - 3  
Huesca - Las Palmas 2 - 2  
R. Santander - Ath. Bilbao 1 - 2  
Valladolid - Real Sociedad 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Ahli (KSA) 3 - 6  
Al-Nassr - Al-Baten 4 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mladost Lucani 2 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osmanlispor - Gaziantepspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rizespor - Inegölspor 5 - 0  
Sancaktepe Belediyespor - Kasimpasa 1 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kizilcabolukspor - Konyaspor 0 - 4  
Trabzonspor - Gümüshanespor 1 - 2  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - M. Allen (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Jam. Jones - D.B. Gilbert (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
L. Brecel - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
L. Highfield - M.J. Williams 5 - 6  
Tollaslabda (Macau Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - W.K.V. Wong 2 - 0  
C.s. Tan - Tz.W. Wang 0 - 2  
D. Liew - M.B. Pangisthu 1 - 2  
F.A. Kholik - Yux. Huang 0 - 2  
G. Anthony - W.F. Chong 1 - 2  
K. Parupalli - Yu Hs. Lin 0 - 2  
T.C. Chou - Z. Siy 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.W. Goh - R.A. Riodingin    
M.H. Chiang - Ng.Y. Cheung 0 - 2  
S. Nehwal - D.D. Ayustine 2 - 1  
Su Yu Chen - Y. Han 0 - 2  
W. Yi Tang - Yi. Zhang 0 - 2  
Xiao. Chen - J.Y. Tee 2 - 0  
Y. Cai - Xia. Liang 0 - 2  
Y.F. Chen - F. Fitriani 2 - 0  

 

2016.11.30.
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Albany 4 - 4  
St. John's - Syracuse 2 - 6  
Toronto Marlies - Lehigh Valley 1 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg 2 - Jesenice 4 - 0  
Vipiteno/Sterzing - Bregenzerwald 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Slovan Ustecti Lvi 4 - 2  
Jihlava - Benatky nad Jizerou 3 - 1  
Kladno - Litomerice 2 - 4  
Most - Prostejov 3 - 2  
Slavia Praha - Havirov 0 - 4  
Slavia Trebic - Motor Ceske Budejovice 5 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Kokkolan Hermes 6 - 3  
Heinolan Peliitat - Leki 1 - 5  
Jokipojat - IPK 2 - 5  
Roki - JYP-Akatemia 3 - 4  
Tuto - SaPKo 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Hämeenlinna 3 - 2  
Kookoo - Kalpa 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Barisz Asztana 3 - 0  
Dinamo Riga - Szalavat Julajev Ufa 0 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 0  
Medvescak Zagreb - Metallurg Novokuznyeck 2 - 3  
Slovan Bratislava - Szibir Novoszibirszk 2 - 5  
Vityaz Podolszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Montreal 2 - 1  
Chicago - Florida 1 - 1  
Colorado - Nashville 3 - 5  
Columbus - Tampa Bay 5 - 1  
Detroit - Dallas 3 - 1  
Edmonton - Toronto 2 - 4  
NY Rangers - Carolina 3 - 2  
Ottawa - Buffalo 4 - 5  
Philadelphia - Boston 2 - 2  
San Jose - Arizona 1 - 1  
Vancouver - Minnesota 5 - 4  
Winnipeg - New Jersey 3 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Straubing 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Västeras 4 - 3  
Oskarshamn - Västervik 2 - 3  
Södertälje - Mora 1 - 4  
Tingsryd - Pantern Malmö 1 - 1  
Vita Hasten - Timra 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Szarjarka Karaganda 1 - 4  
Barsz Kazany B - Ermak Angarszk 3 - 2  
Dizel Penza - Dinamo Balasiha 7 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szokol Krasznojarszk 1 - 4  
Szarov - Kazzink-Torpedo 3 - 6  
SZKA-Neva - Tver 2 - 3  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Le Mans 78 - 95  
CSM Oradea - Venezia 69 - 73  
Karsiyaka - Joensuun Kataja 66 - 84  
Maccabi Rishon - Himik Juzsnij 74 - 48  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Usak Sportif 83 - 69  
Neptunas Klaipeda - Rosa Radom 66 - 63  
PAOK - Ventspils 71 - 71, h.u. 85 - 81  
Varese - Oldenburg 76 - 71  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Mega Leks 73 - 59  
Oostende - Cibona Zagreb 82 - 70  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Changwon Sakers 80 - 75  
Incheon Elephants - Goyang 88 - 81  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Dinamo Kurszk 69 - 72  
USK Praha - Lattes Montpellier 61 - 59  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Bourges 81 - 66  
P. Avenida - Polkowice 81 - 60  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Skopje 95 - 61  
Nyizsnyij Novgorod - Lietkabelis 91 - 89  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Alba Berlin 88 - 77  
Lietuvos Rytas - Bilbao 83 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Unicaja Malaga 72 - 69  
Murcia - Zenit Szentpétervár 77 - 90  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Olimpija Ljubljana 81 - 69  
Ulm - Lok.Kubany Krasznodar 91 - 91, h.u. 105 - 101  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Kosice 54 - 67  
PEAC-Pécs - MBA Moszkva 87 - 61  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - SM Beermen 92 - 85  
RS Elasto Painters - Mahindra Enforcers 105 - 83  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Foshan 102 - 101  
Fujian - Sichuan 89 - 101  
Guandong - Tianjin 114 - 103  
Jiangsu Dragons - Beijing Dragons 123 - 98  
Jilin - Bayi Rockets 102 - 109  
Liaoning - Qingdao 111 - 110  
Shanghai Sharks - Xinjiang 122 - 97  
Shanxi - Zhejiang Chouzhou 125 - 104  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Tarnobrzeg 76 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - LA Clippers 107 - 107, h.u. 127 - 122  
Charlotte - Detroit 89 - 112  
Milwaukee - Cleveland 118 - 101  
New Orleans - LA Lakers 105 - 88  
San Antonio - Orlando 83 - 95  
Utah - Houston 120 - 101  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Breszt Meskov 29 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Mors 29 - 27  
GOG - Silkeborg 37 - 33  
Holstebro - Skjern 32 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Selestat 36 - 23  
Ivry - Cesson 27 - 27  
Montpellier - Dunkerque 38 - 26  
Nantes - Toulouse 42 - 27  
Saran - Paris SG 32 - 44  
St. Raphael - Creteil 39 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Piotrkow Trybunalski 32 - 25  
Kwidzyn - Stal Mielec 25 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Drammen 31 - 22  
Falk Horten - Bodö 21 - 26  
Halden - Haslum 29 - 29  
Lilleström - Elverum 24 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - DHfK Leipzig 31 - 23  
Melsungen - Kiel 23 - 30  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Izvidac Ljubuski 42 - 33  
Tatran Presov - Nexe Nasice 29 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Barcelona 29 - 35  
Huesca - Granollers 28 - 28  
Naturhouse La Rioja - Villa de Aranda 29 - 28  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Franciaország 21 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Southampton 0 - 2  
Manchester Utd. - West Ham 4 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Sydney FC 1 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geel - Zulte Waregem 1 - 1  
Gent - Lokeren 1 - 0  
Kortrijk - Mouscron-Peruwelz 1 - 0  
Tubize - Oostende 3 - 3  
Waasland Beveren - Genk 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Levszki Szófia 2 - 1  
Pirin Blagoevgrad - Dunav Ruse 4 - 1  
Slavia Szófia - Botev Plovdiv 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Dukla Praha 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Horsens 2 - 1  
Randers - Bröndby 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Ain 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Bordeaux 1 - 1  
Guingamp - Nice 0 - 1  
Nancy - Metz 4 - 0  
Nantes - Lyon 0 - 6  
Paris SG - Angers 2 - 0  
St-Etienne - Marseille 0 - 0  
Toulouse - Montpellier 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Osijek - Slaven Belupo 1 - 0  
RNK Split - Hajduk Split 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Delhi 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Bnei Yehuda TA 0 - 0  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa 2 - 1  
Ironi Kiryat Shmone - Maccabi TA 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Grudziadz - Znicz Pruszkow    
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigry Suwalki - Gks Jastrzebie 1 - 1  
Wisla Krakkó - Lech Poznan 2 - 4  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - ZTE 1 - 2  
Budafok - Videoton 2 - 1  
Dorog - MTK 1 - 0  
Hatvan - Csákvár 1 - 2  
Kaposvár - Sopron 0 - 1  
Kozármisleny - Újpest 1 - 1  
Puskás Akadémia - FTC 1 - 1  
Putnok - Diósgyőr 1 - 4  
Érd - Haladás 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jerv - Stabaek 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Pescara 3 - 0  
Palermo - Spezia 0 - 0  
Sampdoria - Cagliari 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Gazovik Orenburg 2 - 0  
Rubin Kazany - Arszenál Tula 1 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Rosztov 1 - 0  
Zenit Szentpétervár - Ufa 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Salzburg 1 - 3  
Mattersburg - Rapid Wien 1 - 1  
St. Pölten - Wolfsberg 0 - 4  
Sturm Graz - Admira Wacker 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Arouca 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Gaz Metan Medias 0 - 0  
Dinamo Bukarest - Steaua Bukarest 3 - 1  
Universitatea Craiova - Poli Timisoara 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Rangers 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Malaga 2 - 0  
Formentera - Sevilla 1 - 5  
Granada - Osasuna 1 - 0  
Guijuelo - Atl. Madrid 0 - 6  
Hercules - Barcelona 1 - 1  
Real Madrid - Cultural Leonesa 6 - 1  
Toledo - Villarreal 0 - 3  
UCAM Murcia - Celta Vigo 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Vozdovac 1 - 2  
Cukaricki - Novi Pazar 2 - 0  
Javor Matis - Backa Palanka 2 - 0  
Napredak Krusevac - Metalac Gornji Milanovac 1 - 0  
RAD Belgrád - Radnicki Nis 1 - 1  
Spartak Subotica Zdrepcev - Radnik Surdulica 1 - 1  
Vojvodina - Partizan Belgrád 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Trnava 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Kalcer Radomlje 0 - 2  
HIT Gorica - Aluminij Kidricevo 3 - 0  
Maribor - Koper 4 - 0  
Olimpija Ljubljana - Celje 2 - 1  
Rudar Velenje - Krsko Posavlje 2 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanliurfaspor - Kirklarelispor 4 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Genclerbirligi 1 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Elazigspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Bursaspor 3 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Sparta Praha - U19Altinordu 3 - 2  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Vorszkla Poltava 1 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vero Monza - LJ Modena 0 - 3  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Világbajnoki párosmérkőzés 2016    
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zhang - M. Selby (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
M. Fu - O. Lines 6 - 0  
M. Stevens - R. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
Z. Yuelong - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
Tollaslabda (Macau Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch.Hs. Lin - G. Anthony 0 - 2  
Fei. Sun - B. Sai Praneeth 0 - 2  
I.Z. Zainuddin - W.K.V. Wong 1 - 2  
J.P. Zhao - H.Y. Hsueh 2 - 0  
K.C. Shih - C.s. Tan 0 - 2  
Nan Wei - D. Liew 0 - 2  
Sa. Verma - M.B. Pangisthu 0 - 2  
T. Penty - Yux. Huang 0 - 2  
T.C. Chou - Kai Guo 2 - 1  
W. Kho Henrikho - Tz.W. Wang 1 - 2  
Yu Hs. Lin - A. Marteen 2 - 0  
Yun Hu - F.A. Kholik 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.Hs. Lee - F. Fitriani 1 - 2  
D.D. Ayustine - W.C.A. Tsang 2 - 0  
D.R. Vehrenica - Su Yu Chen 0 - 2  
E. Kurnianti - J.Y. Tee 0 - 2  
M.H. Yen - Y. Cai 1 - 2  
P.Y. Yip - W. Yi Tang 0 - 2  
R.A. Riodingin - S.H. Hung 2 - 0  
S. Nehwal - H. Ramadhini 2 - 1  
T.Y. Liang - Yi. Zhang 0 - 2  
Y. Han - K.Y. Fan 2 - 0  
Y.C. Hsu - J.W. Goh 1 - 2  
Y.M. Cheung - M.H. Chiang 0 - 2  
Y.Y. Susanto - Ng.Y. Cheung 0 - 2  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Partizan Belgrád 12 - 5  
Jug Dubrovnik - Eger 10 - 6  
Nice - Spandau Berlin 6 - 8  
Olympiakosz - Brescia 8 - 4  
OSC - Szolnok 8 - 9  
Recco - Hannover 18 - 8  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - SM Verona 13 - 14  
Oradea - Canottieri Napoli 11 - 7  
Posillipo Napoli - Jadran Herceg Novi 6 - 9  
Primorje Rijeka - FTC 9 - 13  

 

2016.11.29.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Green Bay 13 - 27  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Renon/Ritten 5 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Chomutov 2 - 0  
Sparta Praha - Brno 3 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Frederikshavn 3 - 3  
Gentofte - Herlev Eagles 5 - 2  
Herning - Rungsted 1 - 2  
Odense - Aalborg 0 - 2  
Rödovre - SönderjyskE 1 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti Pelicans - Kärpät 1 - 1  
Lukko - JYP 2 - 2  
SaiPa - HIFK 0 - 2  
Tappara - Jukurit 3 - 4  
Turku PS - Ässät 3 - 1  
Vaasan Sport - Ilves 2 - 6  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Chamonix-Morzine 2 - 1  
Bordeaux - Amiens 6 - 2  
Dijon - Lyon 6 - 3  
Epinal - Grenoble 3 - 3  
Rouen - Gap 4 - 5  
Strasbourg - Nice 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Torp. Nyizsnyij Novgorod 5 - 0  
Dinamo Minszk - Traktor Cseljabinszk 0 - 2  
Jokerit - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 2  
Lada Toljatti - Szocsi 4 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szpartak Moszkva 3 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Csíkszereda 3 - 1  
Újpest - Galati 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Islanders - Calgary 1 - 1  
St. Louis - Dallas 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Lillehammer 6 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Vienna Capitals 0 - 5  
Südtirol Bolzano - Salzburg 4 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Biasca Ticino 5 - 2  
Olten - Thurgau 6 - 2  
Rapperswil - GCK Lions 5 - 1  
Red Ice Martigny - Visp 4 - 2  
Winterthur - Chaux-de-Fonds 3 - 5  
Zug 2 - Langenthal 2 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Bern 6 - 3  
Kloten - Lugano 8 - 3  
Langnau Tigers - Biel 3 - 5  
Lausanne - Fribourg 3 - 1  
Servette - Zürich Lions 1 - 1  
Zug - Davos 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Almtuna 6 - 4  
MODO - Karlskoga 1 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Djurgarden 1 - 1  
Malmö - HV 71 4 - 3  
Växjö - Färjestad 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 0 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Molot Perm 0 - 0  
Rubin Tyumeny - Torosz Nyeftekamszk 3 - 4  
Zauralje Kurgan - Izssztal Izsevszk 4 - 1  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Monaco 62 - 65  
Banvitspor - Bakken Aarhus 99 - 82  
Ironi Naharia - Skyliners Frankfurt 75 - 54  
Nymburk - Helios Domzale 85 - 55  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Avellino 75 - 85  
Strasbourg - Mornar 93 - 62  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Besiktas 89 - 83  
Partizan Belgrád - Sassari 79 - 79, h.u. 87 - 88  
Szolnok - Charleroi Spirou 74 - 79  
Zielona Gora - AEK Athén 78 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Busan Sonicboom 77 - 58  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen - Shandong 122 - 99  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Körmend 85 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Atlanta 105 - 100  
Memphis - Charlotte 85 - 104  
Miami - Boston 104 - 112  
Minnesota - Utah 103 - 112  
New York - Oklahoma City 103 - 112  
Toronto - Philadelphia 122 - 95  
Washington - Sacramento 92 - 92, h.u. 101 - 95  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Vechta 104 - 75  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Gorenje Velenje 36 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Malmö 27 - 22  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek K., női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Ghána 1 - 0  
Nigéria - Dél-Afrika 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Utd. - Walsall 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull City - Newcastle 0 - 0  
Liverpool - Leeds 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chester - North Ferriby Utd. 3 - 0  
Dag & Red - Torquay 0 - 1  
Gateshead - Tranmere 0 - 1  
Lincoln - Wrexham 1 - 0  
Maidstone Utd. - Eastleigh 2 - 1  
Southport - Solihull Moors 0 - 0  
Sutton Utd. - Dover 0 - 6  
Woking - Bromley 2 - 1  
York - Guiseley 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Nueva Chicago 1 - 1  
Central Cordoba - Estudiantes San Luis 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin SJ - Atl. Rafaela 0 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Gabala 2 - 1  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - FC Bruges 3 - 2  
St. Truiden - Mechelen 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Gorna Orjahovica 1 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Montana 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Lyngby 0 - 1  
FC Köbenhavn - Viborg 4 - 0  
Sönderjyske - Aalborg 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Al Nasr (UAE) 1 - 5  
Al-Jazeera (UAE) - Dibba Al-Fujairah 2 - 0  
Hatta - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Amiens 1 - 1  
Auxerre - Nimes 2 - 0  
Brest - Troyes 2 - 1  
Clermont - Tours 0 - 0  
Laval - Lens 0 - 1  
Le Havre - Strasbourg 0 - 1  
Red Star 93 - Orleans 1 - 0  
Sochaux - Bourg-Peronnas 1 - 1  
Valenciennes - Ajaccio GFC 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Monaco 1 - 1  
Lille - Caen 4 - 2  
Lorient - Rennes 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Rijeka 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Kerala 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel TA 2 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Urawa RD 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Bytovia Bytow 1 - 0  
Pogon Szczecin - Puszcza Niepolomice 2 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Vasas 2 - 3  
REAC - Mezőkövesd 1 - 3  
REAC - Mezőkövesd 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Novara 3 - 0  
Empoli - Cesena 1 - 1  
Torino - Pisa 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Ried 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varzim - Setúbal 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Belenenses 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Targu Mures 1 - 2  
Viitorul Constanta - Municipal Studentesc Iasi 1 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Queen of South 2 - 1  
Brechin - Ayr Utd. 0 - 1  
East Fife - Edinburgh City 1 - 1  
Queens Park - Montrose 2 - 0  
St. Mirren - Spartans 5 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Espanyol 1 - 1  
Betis - Deportivo 1 - 0  
Leganes - Valencia 1 - 3  
Sp. Gijón - Eibar 1 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darica Birligi - Besiktas 1 - 2  
Kayserispor - Boluspor 3 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amasyaspor - Istanbul Basaksehir 0 - 1  
Sivasspor - Göztepe Izmír 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ümraniyespor - Aydinspor 3 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Japán - U20Franciaország 0 - 0  
U20Koreai NDK - U20USA 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Anglia 0 - 1  
Németország - Norvégia 1 - 1  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zhang - M. Mann 6 - 3  
D. Dale - S. Murphy(6 nyert frame-ig) 5 - 6  
D. Junhui - Jam. Jones 2 - 6  
F. O'Brien - S. Maguire 5 - 6  
J. Robertson - O. Lines 0 - 6  
M. Allen - R. Day (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
M. Stevens - J. Perry 6 - 2  
M.J. Williams - R. Walden (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Tollaslabda (Macau Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marteen - M.A. Abdul Latif 2 - 0  
A. Yunanto - J.P. Zhao 0 - 2  
Ch.Yi. Lee - Tz.W. Wang 0 - 2  
H.S. Prannoy - C.W. Chen    
Ha.C. Chu - W. Kho Henrikho 0 - 2  
I.M. Mustofa - Fei. Sun 0 - 2  
J. Yu Woon - K.E. Yeoh    
Sa. Verma - M. Ludik 2 - 0  
T. Penty - F.I. Hadmadi 2 - 0  
W.F. Chong - S. Evert 2 - 0  
Y.C. Chan - F.A. Kholik 0 - 2  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Szeged 9 - 8  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Hollandia 4 - 4  

 

2016.11.28.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Kansas City 24 - 24  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - San Diego 3 - 4  
Tucson - Stockton 5 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Admiral Vlagyivosztok 2 - 2  
CSZKA Moszkva - Dinamo Moszkva 2 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Red Star Kunlun 2 - 4  
Medvescak Zagreb - Szibir Novoszibirszk 0 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Brassó 4 - 2  
Fehérvári Titánok - Galati 5 - 5  
FTC - Csíkszereda 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Florida 3 - 2  
NY Rangers - Ottawa 0 - 2  
Philadelphia - Calgary 5 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Vita Hasten 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Kazzink-Torpedo 1 - 3  
Barsz Kazany B - Szokol Krasznojarszk 3 - 0  
Dizel Penza - Tver 4 - 0  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Ermak Angarszk 4 - 3  
Szarov - Szarjarka Karaganda 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Crvena zvezda 67 - 85  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Adelaide 85 - 91  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Praha - Jindrichuv Hradec 64 - 56  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Pau Orthez 96 - 76  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Apollon Patra 96 - 59  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Bnei Herzeliya 82 - 83  
Hapoel Holon - Hapoel Eilat 78 - 86  
Maccabi TA - Maccabi Kiryat Gat 91 - 67  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Chiba 62 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Sacramento 105 - 122  
Dallas - New Orleans 91 - 81  
Indiana - LA Clippers 91 - 70  
LA Lakers - Atlanta 109 - 94  
Orlando - Milwaukee 96 - 104  
Portland - Houston 114 - 130  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usak Sportif - Darussafaka 65 - 90  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Skanderborg 34 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Wigan 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Crucero del Norte 2 - 1  
Club Almagro - Douglas Haig 2 - 2  
Dep. Flandria - Instituto Cordoba 1 - 3  
Ferro Carril Oeste - Villa Dalmine 1 - 1  
Santamarina Tandil - Chacarita Juniors 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Patronato Parana 1 - 2  
Gimnasia LP - Union SF 1 - 1  
Racing Club - Independiente 3 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zira - Inter Baku 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Vitória 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - Nürnberg 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Union Espanola 2 - 0  
Universidad de Chile - Audax Italiano 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Apollon Limasszol 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - OB Odense 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Bani Yas 4 - 1  
Al-Wahda - Emirates Ras al-Khaimah 0 - 0  
Al-Wasl - Al-Ahli (UAE) 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Niort 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Atromitosz Periszteri 3 - 4  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Volendam 1 - 1  
Den Bosch - Achilles'29 2 - 1  
Dordrecht - Ajax 2 0 - 2  
Emmen - Maastricht 0 - 0  
F. Sittard - FC Eindhoven 1 - 1  
NAC Breda - Helmond 0 - 0  
PSV 2 - Oss 2 - 4  
Telstar - Cambuur 0 - 3  
Utrecht 2 - Almere City 1 - 1  
Venlo - RKC Waalwijk 4 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Petah Tikva - Maccabi Herzliya 2 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Bnei Lod 0 - 2  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Hasharon 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Dep. Tolima 1 - 2  
Millonarios - Atl. Nacional Medellin 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Gornik Leczna 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - América 0 - 1  
Pachuca - Necaxa 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Fiorentina 4 - 2  
Napoli - Sassuolo 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salernitana - Vercelli 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Padova 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - Cerro Porteno 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Fafe 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Feirense 6 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Pandurii 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Ath. Bilbao 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - FC Zürich 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yeni Malatyaspor - Giresunspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Osmanlispor 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Liverpool Montevideo 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Dánia 1 - 3  
Horvátország - Szlovákia 0 - 2  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - S. Karjakin (12. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - D.B. Gilbert 5 - 6  
J. Higgins - B. Woollaston (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M. Georgiou - R. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
M. Xiwen - M. Fu (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
P. Lines - L. Highfield 2 - 6  
R. Milkins - M. Selby (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
Y. Delu - L. Brecel 1 - 6  
Z. Yuelong - Y. Bingtao 6 - 5  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shu. Zhang - C.C. Bellis 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,