Tippmix eredmények - 2016. november 21-27.

2016-11-21
Tippmix eredmények - 2016. november 21-27.
2016.11.27.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Arizona 38 - 19  
Baltimore - Cincinnati 19 - 14  
Buffalo - Jacksonville 28 - 21  
Chicago - Tennessee 21 - 27  
Cleveland - NY Giants 13 - 27  
Houston - San Diego 13 - 21  
Miami - San Francisco 31 - 24  
New Orleans - Los Angeles 49 - 21  
NY Jets - New England 17 - 22  
Oakland - Carolina 35 - 32  
Tampa Bay - Seattle 14 - 5  
Darts (Players Championship Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Kist - D. Webster 6 - 10  
D. Chisnall - R. Green 10 - 5  
K. Huybrechts - P. Wright 9 - 10  
M. van Gerwen - D. Chisnall 11 - 3  
M. van Gerwen - D. Webster 11 - 8  
M. van Gerwen - R. van Barneveld 10 - 5  
P. Wright - D. Chisnall 8 - 11  
Futsal (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feniks Drenas - Rieti 3 - 6  
Nikars Riga - Kairat Almaty (Helyszín: Almaty) 1 - 4  
Futsal (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Sporting CP (Helyszín: Portugália) 3 - 3  
Targu Mures - Győr 0 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego 2 - 2  
Binghamton - Syracuse 2 - 4  
Charlotte - Iowa 2 - 2  
Charlotte - Iowa 1 - 5  
Chicago Wolves - Rockford 3 - 2  
Cleveland - Grand Rapids 2 - 6  
Hershey - Springfield 4 - 3  
Lehigh Valley - Hartford 1 - 3  
Milwaukee - Manitoba 3 - 3  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 2 - 5  
St. John's - Providence 3 - 3  
Texas Stars - San Antonio 3 - 0  
Tucson - Stockton 2 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport 1 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Chomutov 3 - 0  
Karlovy Vary - Sparta Praha 3 - 3  
Liberec - Litvínov 1 - 2  
Mladá Boleslav - Trinec 5 - 4  
Mountfield HK - Zlín 4 - 1  
Plzen - Pardubice 3 - 3  
Vítkovice - Olomouc 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Amur Habarovszk 1 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 2  
Szeversztal Cserepovec - SZKA Szentpétervár 3 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Vityaz Podolszk 3 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Brassó 2 - 2  
Dunaújváros - MAC Budapest 6 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 4 - 1  
Colorado - Vancouver 2 - 2  
Detroit - Montreal 1 - 1  
Edmonton - Arizona 1 - 2  
Florida - Columbus 1 - 1  
Los Angeles - Chicago 1 - 1  
Ottawa - Carolina 2 - 1  
Pittsburgh - New Jersey 3 - 3  
San Jose - Anaheim 2 - 3  
St. Louis - Minnesota 3 - 3  
Toronto - Washington 4 - 2  
Winnipeg - Nashville 3 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Stjernen 4 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Lausitzer Füchse 2 - 4  
Frankfurt Löwen - Crimmitschau 5 - 2  
Kassel - Freiburg 1 - 1  
Ravensburg - Heilbronn 4 - 0  
Riessersee - Bayreuth 4 - 2  
Rosenheim - Bad Nauheim 4 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Wolfsburg 0 - 1  
Eisbären Berlin - Ingolstadt 3 - 0  
Iserlohn - Köln 2 - 2  
Krefeld - Schwenningen 3 - 1  
Mannheim - Augsburg 1 - 1  
Nürnberg - München 5 - 5  
Straubing - Düsseldorf 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Vienna Capitals 0 - 2  
Innsbruck - Dornbirn 3 - 2  
Klagenfurt - Fehérvár 2 - 4  
Olimpija Ljubljana - Villach 3 - 3  
Südtirol Bolzano - Linz 5 - 4  
Znojmo - Salzburg 1 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Red Ice Martigny 2 - 6  
Chaux-de-Fonds - Olten 6 - 4  
GCK Lions - Winterthur 0 - 3  
Langenthal - Rapperswil 4 - 2  
Thurgau - Ajoie 2 - 2  
Visp - Zug 2 6 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pantern Malmö - Björklöven 4 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Karlskrona 2 - 1  
Leksand - Malmö 0 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Liptovsky Mikulas 2 - 2  
Nove Zamky - B. Bystrica 2 - 2  
Trencin - Poprad 3 - 2  
Zilina - Nitra 4 - 2  
Zvolen - Kosice 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Molot Perm 0 - 3  
Juzsnij Ural Orszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil 2 - 2  
Rubin Tyumeny - Izssztal Izsevszk 2 - 0  
Zauralje Kurgan - Torosz Nyeftekamszk 2 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Zadar 82 - 73  
FMP - Buducnost 69 - 77  
Igokea - Skopje 79 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - NZ Breakers 91 - 80  
Perth - Illawarra 85 - 89  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Adelaide 69 - 51  
Canberra Capitals - Perth 87 - 82  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Busan Sonicboom 96 - 71  
Seoul Knights - Incheon Elephants 66 - 78  
Wonju Dongbu - Ulsan Mobis Phoebus 87 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Nancy 106 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Cavigal Nice 64 - 64, h.u. 71 - 66  
Lyon - Nantes Reze 66 - 68  
Mondeville - Lattes Montpellier 73 - 82  
Tarbes - Flammes Carolo Ardennes 64 - 78  
Union Hainaut - Angers 71 - 56  
Villeneuve d'Ascq Lille - Bourges 62 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Tropang Texters 103 - 108  
Meralco Bolts - Blackwater Elite 84 - 86  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Haifa 93 - 71  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Chiba 74 - 100  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Shenzhen 77 - 84  
Foshan - Tianjin 108 - 89  
Guandong - Shandong 104 - 94  
Jiangsu Dragons - Beijing Ducks 117 - 104  
Jiangsu Tongxi - Beijing Dragons 103 - 112  
Jilin - Qingdao 101 - 97  
Shanghai Sharks - Sichuan 102 - 90  
Shanxi - Fujian 123 - 103  
Xinjiang - Liaoning 112 - 107  
Zhejiang Chouzhou - Zhejiang Guangsha 102 - 130  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Turow Zgorzelec 76 - 68  
Czarni Slupsk - Rosa Radom 70 - 83  
Koszalin - Zielona Gora 58 - 67  
Kutno - Ostrow Wielkopolski 72 - 80  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Nevezis Kedainiai 81 - 72  
Zalgiris Kaunas - Lietuvos Rytas 84 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - New York 107 - 102  
Golden State - Minnesota 115 - 102  
Miami - Memphis 107 - 110  
Oklahoma City - Detroit 106 - 88  
Philadelphia - Cleveland 108 - 112  
Phoenix - Denver 114 - 120  
Washington - San Antonio 100 - 112  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Alba Berlin 69 - 80  
Jena - S. Oliver Würzburg 84 - 75  
Skyliners Frankfurt - Oldenburg 77 - 80  
Telekom Bonn - Bremerhaven 98 - 93  
Ulm - Braunschweig 77 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Brindisi 76 - 73  
Brescia - Reggio Emilia 93 - 88  
Cantu - Torino 77 - 89  
Capo D'Orlando - Varese 76 - 71  
Milano - Pistoia 104 - 70  
Venezia - Caserta 70 - 70, h.u. 98 - 92  
VL Pesaro - Trento 73 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - Spezia 73 - 56  
Famila Schio - Ragusa 66 - 53  
San Martino di Lupari - Broni 64 - 51  
Umbertide - Torino 69 - 75  
Vigarano - UR Venezia 56 - 66  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Iberostar Tenerife 72 - 73  
Bilbao - Joventut Badalona 83 - 70  
Fuenlabrada - MoraBanc Andorra 85 - 73  
Murcia - Obradoiro Monbus 74 - 76  
Real Madrid - Manresa 96 - 70  
Unicaja Malaga - Barcelona 78 - 78, h.u. 95 - 89  
Valencia - Sevilla 66 - 56  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Araski AES 64 - 67  
Bembibre - Campus Promete 93 - 68  
Cadi La Seu d'Urgell - Gernika Bizkaia 53 - 54  
Ferrol - Gran Canaria 81 - 81, h.u. 92 - 91  
Girona - P. Avenida 76 - 85  
Vasco Gipuzkoa - CREF Madrid 86 - 54  
Zaragoza - Zamarat 77 - 65  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Yesilgiresun 82 - 75  
Fenerbahce Ülker - Balikesirspor 91 - 57  
TED Ankara Kolejliler - Galatasaray 67 - 92  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Girne Univ. 74 - 61  
Besiktas - Antakya Hatay 68 - 64  
Canik - Osmaniye 67 - 55  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 105 - 78  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zenit Szentpétervár 75 - 100  
Lok.Kubany Krasznodar - VEF Riga 107 - 64  
Parma Permszkij Kraj - Asztana 65 - 82  
UNIKSZ Kazany - Kalev/Cramo 104 - 91  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Silkeborg 34 - 19  
Paris SG - Veszprém 28 - 24  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Breszt Meskov 36 - 36  
Kielce - RK Zagreb 29 - 25  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Tatran Presov 26 - 20  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Nantes 28 - 33  
Holstebro - ABC Braga 34 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Azoty Pulawy 24 - 18  
Gornik Zabrze - Riihimaen Cocks 30 - 29  
Midtjylland - Zarja Kaszpija Asztrahany 35 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - MW Elblag 28 - 23  
Zaglebie Lubin - Stal Mielec 28 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Balatonfüred 21 - 26  
Cegléd - Gyöngyös 36 - 24  
Eger - Orosháza 32 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Baekkelaget 27 - 29  
Hallvard - Kolstad 28 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Coburg 29 - 28  
Stuttgart - Flensburg 28 - 46  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Kriens 27 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Lugi 22 - 30  
Hammarby - Ricoh HK 22 - 26  
Malmö - HIF Karlskrona 29 - 20  
Skövde - Ystad IF 31 - 30  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Litvánia 27 - 16  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 4.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Portugália 25 - 20  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Argentína 23 - 19  
Németország - Svédország 28 - 28  
Spanyolország - Lengyelország 22 - 18  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Franciaország 19 - 20  
Norvégia - Oroszország 28 - 26  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Atl. Parana 0 - 0  
Guillermo Brown - Brown de Adrogue 3 - 1  
Independiente de Mendoza - San Martin de Tucuman 2 - 2  
Juventud Un. Gualeguaychu - Argentinos Juniors 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Vélez Sarsfield 0 - 0  
Atl. Tucuman - Belgrano de Cordoba 0 - 0  
River Plate - Huracan 1 - 0  
Rosario Central - Olimpo Bahia Blanca 1 - 1  
San Lorenzo - Boca Juniors 1 - 2  
Sarmiento - Godoy Cruz 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Wellington Phoenix 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Sumqayit 1 - 1  
Kapaz - Neftcsi Baku 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Cercle Bruges 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Mouscron-Peruwelz 7 - 0  
Gent - Kortrijk 3 - 0  
Oostende - Genk 6 - 0  
Standard Liege - Zulte Waregem 4 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Slavia Szófia 1 - 1  
CSZKA Szófia - Vereja 1 - 1  
Dunav Ruse - Neftocsimik Burgasz 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Sao Paulo 1 - 2  
Corinthians - Atlético PR 0 - 0  
Figueirense - Fluminense 1 - 0  
Flamengo - Santos 2 - 0  
Internacional - Cruzeiro 1 - 0  
Palmeiras - Chapecoense 1 - 0  
Santa Cruz PE - Gremio 5 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Mainz 2 - 1  
Schalke - Darmstadt 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - 1860 München 2 - 1  
Kaiserslautern - Karlsruhe 0 - 0  
Sandhausen - Union Berlin 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz Amatőr - FSV Frankfurt 1 - 0  
Zwickau - Münster 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Dep. Iquique 0 - 0  
San Luis de Quillota - Santiago Wanderers 2 - 1  
Universidad Catolica - Universidad de Concepcion 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEZ Zakakiou - Anagenniszi Derinia 1 - 1  
Anorthoszisz Famaguszta - Karmiotissza Polemidion 0 - 1  
Arisz Limasszol - Doxa Katokopiasz 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Sparta Praha 1 - 2  
Liberec - Slovacko 2 - 2  
Plzen - Brno 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - LFA Nyköbing 0 - 2  
Helsingor - Vejle 0 - 0  
Köge - Fremad Amager 0 - 0  
Naestved - AB Gladsaxe 2 - 0  
Vendsyssel - Roskilde 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Silkeborg 3 - 1  
Esbjerg - Nordsjaelland 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Bluewings - FC Seoul 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Gorodeja 5 - 0  
Belsina Bobrujszk - Granit Mikasevicsi 1 - 1  
Dinamo Breszt - Vityebszk 3 - 0  
FK Minszk - Krumkacsi 1 - 0  
Isloch - Szluck 2 - 0  
Nyeman Grodno - Naftan 0 - 1  
Slavia Mozír - Dinamo Minszk 1 - 0  
Torpedo Zogyino - Sahtar Szoligorszk 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concarneau - Chateauroux 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - St-Etienne 1 - 2  
Lyon - Paris SG 1 - 2  
Nice - Bastia 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - Iraklisz 1908 3 - 0  
Olympiakosz - Kassziopi Kerkyra 0 - 0  
Panetolikosz - Xanthi 2 - 3  
Panioniosz - Panathinaikosz 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Heracles 5 - 1  
Heerenveen - Ajax 0 - 1  
Sparta Rotterdam - Roda 2 - 2  
Utrecht - Feyenoord 3 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Inter Zapresic 2 - 0  
Osijek - Dinamo Zagreb 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Goa 5 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Maccabi TA 1 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Beer Sheva 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Kyoto 1 - 1  
Matsumoto Yamaga - Okayama 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Independiente SF 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Guangzhou Evergrande 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Siedlce - Zaglebie Sosnowiec 0 - 2  
Stal Mielec - Gornik Zabrze 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Legia Varsó 0 - 4  
Wisla Plock - Piast Gliwice 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - UNAM Pumas 5 - 0  
Tijuana - Leon 3 - 2  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Seattle 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Puskás Akadémia 0 - 1  
Budaörs - Szolnok 1 - 2  
Cegléd - Kisvárda 1 - 2  
Dorog - Békéscsaba 0 - 2  
Mosonmagyaróvár - Csákvár 4 - 1  
Nyíregyháza - SZEOL 1 - 0  
Siófok - Cigánd 0 - 2  
Soroksár - Kozármisleny 2 - 0  
Szeged 2011 - Sopron 1 - 2  
ZTE - Vác 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Atalanta 0 - 2  
Cagliari - Udinese 2 - 1  
Crotone - Sampdoria 1 - 1  
Genoa - Juventus 3 - 1  
Palermo - Lazio 0 - 1  
Roma - Pescara 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Bari 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Pontedera 1 - 1  
Lucchese - Pistoiese 2 - 0  
Lupa Roma - Cremonese 2 - 1  
Olbia - Racing Club Roma 3 - 0  
Prato - Alessandria 0 - 1  
Pro Piacenza - Piacenza 0 - 1  
Renate - Robur Siena 1 - 1  
Tuttocuoio - Como 1 - 1  
Viterbese - Carrarese 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Virtus Francavilla 1 - 1  
Catania - Vibonese 1 - 0  
Catanzaro - Reggina 1 - 1  
Foggia - Casertana 1 - 1  
Melfi - Monopoli 3 - 2  
Messina - Fondi 1 - 1  
Paganese - Akragas 2 - 0  
Siracusa - Cosenza 1 - 0  
Taranto - Lecce 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Zenit Szentpétervár 2 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Tom Tomszk 3 - 0  
Rosztov - Anzsi Mahacskala 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Sturm Graz 1 - 2  
Salzburg - Admira Wacker 0 - 1  
Wolfsberg - Austria Wien 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Libertad Asuncion 1 - 3  
Olimpia Asuncion - Nacional Asuncion 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Portimonense 1 - 0  
Braga B - Olhanense 2 - 2  
Cova Piedade - Famalicao 1 - 2  
Freamunde - Académica 0 - 0  
Gil Vicente - Porto B 1 - 0  
Leixoes - Santa Clara 1 - 1  
Sporting CP B - Penafiel 1 - 2  
Varzim - Guimaraes B 1 - 1  
Viseu - Covilha 0 - 1  
Vizela - Uniao Madeira 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Pacos Ferreira 1 - 0  
Benfica - Moreirense 3 - 0  
Tondela - Guimaraes 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Bournemouth 3 - 1  
Manchester Utd. - West Ham 1 - 1  
Southampton - Everton 1 - 0  
Watford - Stoke 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Astra Giurgiu 2 - 0  
Steaua Bukarest - Botosani 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Celtic 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Getafe 1 - 3  
Elche - Mallorca 1 - 0  
Huesca - Girona 1 - 2  
Sevilla B - Mirandes 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Palencia Balompie 1 - 2  
Boiro - Celta Vigo B 1 - 4  
Caudal Deportivo - R. Santander 2 - 3  
Cultural Leonesa - Burgos 2 - 0  
Osasuna B - Izarra 0 - 0  
Ponferradina - Lealtad 0 - 0  
Somozas - Ferrol 0 - 2  
Tudelano - Valladolid B 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Leioa 2 - 2  
Barakaldo - Gernika 0 - 1  
De Los Reyes - Real Madrid B 2 - 1  
Navalcarnero - Mensajero 1 - 1  
Sestao River - Amorebieta 1 - 0  
Socuellamos - Majadahonda 0 - 0  
UD Logrones - Real Sociedad B 0 - 0  
Zamudio - Fuenlabrada 4 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Hercules 3 - 0  
Atl. Baleares - Atl. Saguntino 1 - 1  
Cornella - Espanyol B 0 - 0  
Gava - Prat 2 - 2  
Mallorca B - Ebro 0 - 0  
Sabadell - Lleida 1 - 1  
UE Llagostera - Badalona 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Villanovense 1 - 1  
El Ejido - Real Murcia 2 - 3  
Granada B - Linense 3 - 0  
La Hoya Lorca - Linares 1 - 1  
La Roda - Mancha Real 2 - 3  
Marbella - UD Extremadura 3 - 2  
Melilla - Rec. Huelva 0 - 0  
Merida - Cordoba B 1 - 2  
Real Jaen - Atl. Sanluqueno 4 - 2  
San Fernando - Jumilla 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Granada 3 - 1  
Osasuna - Atl. Madrid 0 - 3  
Real Sociedad - Barcelona 1 - 1  
Villarreal - Alavés 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - Servette 0 - 2  
Winterthur - Schaffhausen 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Young Boys 1 - 2  
Sion - Basel 1 - 2  
Vaduz - Lugano 5 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Trencin 3 - 3  
Trnava - Myjava 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Aluminij Kidricevo 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Balikesirspor 1 - 0  
Denizlispor - Manisaspor 1 - 2  
Samsunspor - Elazigspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Trabzonspor 0 - 0  
Rizespor - Fenerbahce 1 - 5  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Sahtar Doneck 0 - 2  
Kárpáti Lviv - Zorya Luganszk 2 - 2  
Olekszandria - Olimpik Doneck 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Llandudno FC 1 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Hamilton Wanderers 1 - 2  
Tasman Utd. - Waitakere Utd. 1 - 3  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Abu Dhabi Nagydíj) 0 - 1  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Abu Dhabi Nagydíj) 0 - 1  
F. Alonso - J. Button (Abu Dhabi Nagydíj) 1 - 0  
F. Nasr - M. Ericsson (Abu Dhabi Nagydíj) 0 - 1  
J. Palmer - K. Magnussen (Abu Dhabi Nagydíj) 1 - 0  
L. Hamilton - N. Rosberg (Abu Dhabi Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez (Abu Dhabi Nagydíj) 1 - 0  
P. Wehrlein - E. Ocon (Abu Dhabi Nagydíj) 0 - 1  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Abu Dhabi Nagydíj) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Abu Dhabi Nagydíj) 1 - 0  
V. Bottas - F. Massa (Abu Dhabi Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., 2016    
Forma-1., Abu Dhabi Nagydíj    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Bath 21 - 20  
London Wasps - Sale 34 - 24  
Saracens - Gloucester 24 - 20  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Edinburgh 27 - 19  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Molfetta 3 - 1  
Piacenza - Modena 1 - 3  
Revivre Milano - Latina 2 - 3  
Trentino - Vero Monza 3 - 2  
Verona - Perugia 0 - 3  
Vibo Valentia - Ravenna 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Vero Monza 3 - 1  
Casalmaggiore - Bisonte Firenze 3 - 0  
Conegliano - Club Italia 3 - 0  
Novara - LJ Modena 3 - 0  
Scandicci - Busto Arsizio 2 - 3  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zhang - A. McGill 6 - 3  
B. Woollaston - P.S. Davison 6 - 4  
D. Junhui - R. Muir 6 - 2  
D.B. Gilbert - M. Joyce 6 - 2  
H. Miah - R. Milkins 5 - 6  
J. Robertson - M. Davis 6 - 2  
M. Allen - R. Lawler 6 - 4  
M. Xiwen - M. Gould 6 - 3  
O. Lines - J. Trump /6 nyert frame-ig/ 6 - 2  
R. Day - K. Maflin 6 - 2  
R. Hull - S. Murphy 3 - 6  
R. McLeod - M. Fu 0 - 6  
R. Walden - S. Donaldson 6 - 2  
Rh. Clark - R. O'Sullivan 0 - 6  
X. Guodong - J. Perry 4 - 6  
Y. Bingtao - L. Wenbo 6 - 4  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Vanni - M. Berrettini 2 - 1  
Tenisz (Davis-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davis-kupa 2016    
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Karlovic - F. Delbonis 0 - 3  
M. Cilic - J.M. Del Potro 2 - 3  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shu. Zhang - E. Rodina 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sa. Verma - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.Y. Tai - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.V. Soong - A. Antonsen 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Jaquet - M. Poulsen 1 - 2  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Honvéd 8 - 9  

 

2016.11.26.
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Norvégia 6 - 5  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Oroszország 4 - 6  
Darts (Players Championship Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - R. Thornton 6 - 3  
B. Dolan - J. Wattimena 6 - 5  
B. Dolan - K. Huybrechts 4 - 10  
C. Kist - J. Pipe 10 - 6  
D. Chisnall - J. Klaasen 10 - 9  
D. Chisnall - J. Lewis 6 - 4  
D. van den Bergh - C. Kist 2 - 6  
D. Webster - A. Norris 10 - 5  
I. White - T. Jenkins 5 - 6  
J. Cullen - R-Jo. Rodriguez 6 - 0  
J. de Graaf - R. Green 1 - 6  
J. Dekker - J. Pipe 1 - 6  
J. Payne - B. van Peer 6 - 4  
K. Huybrechts - D. Gurney 6 - 1  
M. McGowan - A. Norris 3 - 6  
M. van Gerwen - J. Payne 10 - 2  
M. van Gerwen - V. van der Voort 6 - 1  
P. Wright - J. Wade 6 - 2  
P. Wright - R. Meulenkamp 10 - 3  
R. Meulenkamp - G. Anderson 6 - 5  
R. van Barneveld - A. Lewis 6 - 4  
R. van Barneveld - J. Cullen 10 - 2  
S. Whitlock - D. Webster 3 - 6  
T. Jenkins - R. Green 7 - 10  
V. Kamphuis - J. Klaasen 2 - 6  
Futsal (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Araz Naxcivan 1 - 5  
Jugra - Nacional Zagreb (Helyszín: Zágráb) 5 - 1  
Futsal (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Ekonomac Kragujevac 0 - 1  
Inter Movistar - Brezje Maribor (Helyszín: Maribor) 3 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Dosson 3 - 0  
Group Imola - Pescara 1 - 5  
Luparense - Cioli Cogianco 6 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Murcia 2 - 3  
Jaen - AD Sala Zaragoza 3 - 1  
Jumilla - CA Gran Canaria 2 - 2  
Peniscola - Ribera Navarra 2 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 2  
Grand Rapids - Cleveland 5 - 3  
Hartford - Albany 3 - 3  
Lehigh Valley - Binghamton 4 - 3  
Rochester - Utica 2 - 5  
Rockford - Milwaukee 2 - 2  
San Antonio - Texas Stars 3 - 3  
San Jose Barracuda - Bakersfield 4 - 1  
Springfield - Hershey 2 - 5  
St. John's - Providence 1 - 2  
Syracuse - Toronto Marlies 4 - 4  
Toronto Marlies - Utica 4 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Neumarkt Riwega 4 - 1  
Fassa - Cortina 0 - 4  
Gherdeina/Gröden - Asiago 1 - 6  
Klagenfurt 2 - Zell am See 4 - 12  
Renon/Ritten - Kitzbühel 3 - 1  
Val Pusteria - Feldkirch 3 - 2  
Vipiteno/Sterzing - Lustenau 2 - 0  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Praha 3 - 6  
Havirov - Kladno 1 - 2  
Litomerice - Frydek Mistek 0 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Jihlava 1 - 2  
Prostejov - Slavia Trebic 7 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Kadan 2 - 2  
Zubr Prerov - Most 4 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Frederikshavn 4 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Espoo United 4 - 1  
Kajaanin Hokki - JYP-Akatemia 0 - 0  
Keupa - Heinolan Peliitat 3 - 4  
Kiekko-Vantaa - Kokkolan Hermes 4 - 3  
Leki - Roki 7 - 1  
SaPKo - Tuto 1 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - JYP 2 - 2  
Kärpät - Vaasan Sport 0 - 1  
Lahti Pelicans - Ilves 2 - 1  
Lukko - Hämeenlinna 2 - 2  
SaiPa - Jukurit 3 - 2  
Turku PS - Tappara 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Barsz Kazany 2 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Red Star Kunlun 4 - 3  
Dinamo Riga - Jokerit 1 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Lada Toljatti 3 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 6  
Szocsi - Medvescak Zagreb 0 - 1  
Szpartak Moszkva - Slovan Bratislava 4 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Minszk 1 - 4  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrád - Galati 6 - 2  
Fehérvári Titánok - Csíkszereda 5 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Edmonton 2 - 2  
Boston - Calgary 1 - 2  
Dallas - Vancouver 2 - 1  
Nashville - Winnipeg 5 - 1  
New Jersey - Detroit 4 - 4  
Tampa Bay - Columbus 3 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Frisk/Asker 2 - 0  
Valerenga - Sparta Sarpsborg 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Bern 1 - 3  
Davos - Fribourg 5 - 3  
Kloten - Langnau Tigers 1 - 3  
Lugano - Zug 4 - 4  
Servette - Ambri 2 - 2  
Zürich Lions - Lausanne 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Södertälje 1 - 2  
Mora - AIK 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Växjö 1 - 3  
HV 71 - Lulea 1 - 1  
Linköping - Frölunda 3 - 0  
Rögle - Brynäs 2 - 4  
Skelleftea - Örebro 5 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Ermak Angarszk 1 - 4  
Dinamo Balasiha - Dinamo Szentpétervár 2 - 3  
Dizel Penza - Himik Voszkreszenszk 1 - 1  
Szarov - Szokol Krasznojarszk 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karpos Sokoli - Cedevita Zagreb 89 - 81  
Mornar - Krka Novo Mesto 86 - 73  
Partizan Belgrád - Mega Leks 86 - 79  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Sydney Kings 95 - 92  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - Adelaide 77 - 64  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - MMCITE Brno 81 - 71  
Opava - Ostrava 100 - 59  
Prostejov - Pardubice 87 - 75  
Svitavy - Usti nad Labem 85 - 58  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Goyang 89 - 91  
Incheon Elephants - Seoul Thunders 68 - 77  
Jeonju KCC Egis - Busan Sonicboom 107 - 85  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Gravelines 88 - 88, h.u. 101 - 99  
Le Portel - Monaco 62 - 66  
Limoges - Hyeres-Toulon 80 - 68  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Lefkadasz - Arisz 69 - 79  
Koloszosz Rodosz - Kymi 64 - 54  
Koroivosz Amaliadasz - Lavriou 73 - 73, h.u. 89 - 86  
Olympiakosz - AEK Athén 78 - 67  
PAOK - Rethymno 77 - 75  
Promitheasz Patra - Trikala 84 - 67  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel TA 77 - 86  
Maccabi Ashdod - Maccabi Rishon 77 - 84  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Sendai 81 - 57  
Kyoto - Shiga 83 - 74  
Mikawa Kariya - Ryukyu Okinawa 100 - 88  
Osaka - Nagoya Dolphins 78 - 78, h.u. 90 - 88  
Tokyo Sunrockers - Albirex Niigata 81 - 76  
Toyama - Kawasaki Brave Thunders 69 - 73  
Yokohama - Toyohashi Neophoenix 80 - 67  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Trefl Sopot 92 - 55  
Krosno - Torun 59 - 88  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Alytaus Dzukija 64 - 58  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Lietkabelis 70 - 72  
Vytautas Prienai - Siauliai 109 - 57  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Dallas 128 - 90  
Denver - Oklahoma City 122 - 122, h.u. 129 - 132  
Detroit - LA Clippers 108 - 97  
Indiana - Brooklyn 118 - 97  
LA Lakers - Golden State 85 - 109  
Memphis - Miami 81 - 90  
Milwaukee - Toronto 99 - 105  
New York - Charlotte 104 - 104, h.u. 113 - 111  
Orlando - Washington 91 - 94  
Philadelphia - Chicago 89 - 105  
Phoenix - Minnesota 85 - 98  
Portland - New Orleans 119 - 104  
Sacramento - Houston 104 - 117  
Utah - Atlanta 95 - 68  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Ludwigsburg 87 - 70  
Hagen - Bayern München 77 - 97  
Vechta - Tübingen 76 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Cremona 82 - 83  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Gran Canaria 78 - 86  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Buyukcekmece 87 - 81  
Istanbul BB - Karsiyaka 79 - 72  
RH Gaziantepspor - Banvitspor 69 - 60  
Trabzonspor - Tofas Bursa 86 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Fenerbahce 58 - 73  
Istanbul Univ. - Mersin Dogus H. 79 - 74  
Mersin BB - Adana ASKI 67 - 67, h.u. 72 - 80  
Yakin Dogu Univ. - Galatasaray 72 - 64  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Himki Moszkva 73 - 77  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Wisla Plock 27 - 25  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Kristianstad 33 - 28  
Vardar Pro Skopje - R-N. Löwen Kronau 26 - 29  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Naturhouse La Rioja 37 - 27  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - Dinamo Bukarest 35 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Anaitasuna 30 - 26  
Füchse Berlin - Gorenje Velenje 29 - 32  
Göppingen - Winterthur 37 - 32  
Kolding - Ademar Leon 25 - 27  
Maccabi TA - Néva Szentpétervár 28 - 23  
Melsungen - Zamet 32 - 20  
Nexe Nasice - Magdeburg 27 - 30  
Porto - Bregenz 31 - 29  
Riko Ribnica - Politehnica Timisoara 30 - 19  
St. Raphael - SZKA Minszk 33 - 25  
Zaporozsje - Granollers 28 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wybrzeze Gdansk - Legionowo 26 - 20  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Komló 27 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - DHfK Leipzig 29 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad Encantada - Bidasoa Irun 29 - 28  
Morrazo Cangas - Villa de Aranda 31 - 31  
Quabit Guadalajara - AX Puente Genil 35 - 26  
Valladolid - Sinfin 27 - 25  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Litvánia 31 - 16  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Franciaország 29 - 20  
Oroszország - Dánia 22 - 30  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svédország 24 - 24  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kup, női, Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kenya - Nigéria 0 - 4  
Mali - Ghána 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Millwall 2 - 3  
Charlton - Sheffield Utd. 1 - 1  
Chesterfield - Bristol Rovers 3 - 2  
Coventry - Milton Keynes Dons 1 - 2  
Gillingham - Rochdale 3 - 0  
Northampton - Bolton 0 - 1  
Scunthorpe - Oxford Utd. 1 - 1  
Shrewsbury - Port Vale 0 - 0  
Swindon - Bradford 1 - 0  
Walsall - Southend 0 - 0  
Wimbledon - Fleetwood 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Yeovil 1 - 1  
Barnet - Notts County 3 - 2  
Blackpool - Newport 4 - 1  
Cambridge Utd. - Cheltenham 3 - 1  
Carlisle - Mansfield 5 - 2  
Colchester - Crewe 4 - 0  
Crawley - Grimsby 3 - 2  
Doncaster - Leyton 3 - 1  
Exeter - Luton 0 - 0  
Morecambe - Plymouth 2 - 1  
Portsmouth - Stevenage 1 - 2  
Wycombe - Hartlepool 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Cardiff 3 - 1  
Brentford - Birmingham 1 - 2  
Brighton - Fulham 2 - 1  
Derby County - Norwich 1 - 0  
Ipswich - QPR 3 - 0  
Newcastle - Blackburn 0 - 1  
Preston - Burton 1 - 1  
Reading - Bristol City 2 - 1  
Rotherham - Leeds 1 - 2  
Wolverhampton - Sheffield Wed. 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - York 3 - 0  
Dag & Red - Barrow 1 - 4  
Eastleigh - Chester 0 - 3  
Guiseley - Boreham 3 - 1  
Lincoln - Maidstone Utd. 2 - 0  
Solihull Moors - North Ferriby Utd. 2 - 0  
Southport - Braintree 4 - 5  
Sutton Utd. - Aldershot 2 - 0  
Tranmere - Torquay 2 - 1  
Woking - Gateshead 3 - 0  
Wrexham - Forest Green 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Newell's 1 - 2  
Talleres Cordoba - Arsenal Sarandí 0 - 0  
Tigre - Quilmes 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Newcastle Jets 2 - 0  
Sydney FC - Adelaide Utd 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Saint-Gilloise 2 - 0  
Lommel - Tubize 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Westerlo 3 - 3  
Lokeren - St. Truiden 1 - 0  
Waasland Beveren - Charleroi 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Ludogorec Razgrad 1 - 3  
Levszki Szófia - Lokomotív Plovdiv 1 - 2  
Montana - Cserno More Várna 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Bahia 2 - 1  
Avai - Brasil de Pelotas 1 - 1  
Bragantino - Londrina 0 - 1  
CRB - Luverdense 3 - 0  
Joinville - Vila Nova 4 - 2  
Nautico - Oeste 0 - 2  
Vasco da Gama - Ceara 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Augsburg 0 - 0  
Bayern München - Leverkusen 2 - 1  
E. Frankfurt - Dortmund 2 - 1  
Hamburg - Bremen 2 - 2  
Ingolstadt - Wolfsburg 1 - 1  
Mönchengladbach - Hoffenheim 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Bochum 2 - 2  
Heidenheim - St. Pauli 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Sonnenhof Grossaspach 1 - 0  
Duisburg - Aalen 2 - 2  
Erfurt - Chemnitz 1 - 2  
Holstein Kiel - Regensburg 2 - 1  
Magdeburg - Hallescher FC 1 - 0  
Osnabrück - Lotte 3 - 0  
Paderborn - Fortuna Köln 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Cobresal 2 - 1  
Huachipato - Dep. Temuco 1 - 0  
O'Higgins - Colo Colo 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Ermisz Aradippou 1 - 0  
AEL Limasszol - Omonia Nicosia 1 - 0  
NEA Szalamina - Ethnikosz Ahnasz 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Bohemians 1905 3 - 0  
Pribram - Jihlava 0 - 0  
Slavia Praha - Mladá Boleslav 2 - 1  
Teplice - Jablonec 1 - 0  
Zlín - Dukla Praha 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - FC Köbenhavn 0 - 1  
Viborg - Sönderjyske 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Brest 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Dijon 3 - 2  
Caen - Guingamp 1 - 1  
Metz - Lorient 3 - 3  
Monaco - Marseille 4 - 0  
Montpellier - Nancy 0 - 0  
Nantes - Lille 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Plataniasz 3 - 0  
Aszterasz Tripolisz - Larissza 1 - 1  
Giannina - Veria 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nijmegen - Twente 3 - 2  
PSV - ADO Den Haag 3 - 1  
Vitesse - Excelsior 2 - 2  
Zwolle - Groningen 0 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - RNK Split 1 - 0  
Rijeka - Cibalia 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Northeast Utd. 3 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi Haifa 1 - 1  
Hapoel Haifa - Maccabi Petah Tikva 2 - 1  
Hapoel Raanana - Hapoel TA 0 - 0  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Ashkelon 4 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Sadd 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Chrobry Glogow 2 - 1  
Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Pogon Szczecin 4 - 1  
Ruch Chorzow - Jagiellonia Bialystok 1 - 2  
Wisla Krakkó - Arka Gdynia 5 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Suduva Marijampole 3 - 2  
Stumbras Kaunas - Atlantas Klaipeda 1 - 1  
VMFD Zalgiris - Trakai 1 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Paks 2 - 0  
FTC - Gyirmót 2 - 0  
Haladás - Debrecen 1 - 0  
Honvéd - Vasas 2 - 1  
Videoton - MTK 2 - 0  
Újpest - Mezőkövesd 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jerv - Kongsvinger 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Milan 1 - 4  
Torino - Chievo 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Ascoli 1 - 0  
Carpi - Cittadella 2 - 0  
Cesena - Avellino 3 - 0  
Frosinone - Ternana 1 - 1  
Perugia - Novara 0 - 0  
Pisa - Trapani 1 - 0  
SPAL Ferrara - Latina 0 - 0  
Vicenza - Benevento 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Parma 2 - 1  
Bassano - Feralpisalo 1 - 2  
Maceratese - Forli 1 - 1  
Mantova - Gubbio 0 - 3  
Pordenone - Fano 2 - 1  
Reggiana - Teramo 1 - 0  
Sambenedettese - Albinoleffe 1 - 1  
Santarcangelo - Modena 2 - 0  
Südtirol - Lumezzane 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - Mordovija Szaranszk 4 - 3  
Lucs Vlagyivosztok - Tyumeny 1 - 3  
Szibir Novoszibirszk - NyeftehimikNyizsnyekamszk 2 - 1  
SZKA Habarovszk - Kubany Krasznodar 5 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 2  
Szpartak Nalcsik - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 0  
Toszno - Szokol Szaratov 5 - 2  
Volgar Asztrahan - Dinamo Moszkva 0 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Baltika Kalinyingrád 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Arszenál Tula 1 - 0  
CSZKA Moszkva - Rubin Kazany 0 - 0  
Lokomotív Moszkva - Ural Jekatyerinburg 1 - 1  
Terek Groznij - Szpartak Moszkva 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Altach 1 - 2  
Ried - St. Pölten 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate Asuncion - Dep. Capiata 2 - 4  
Sp. Luqueno - General Diaz 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Porto 0 - 0  
Boavista - Sporting CP 0 - 1  
Chaves - Marítimo 0 - 0  
Nacional Madeira - Estoril 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Manchester City 1 - 2  
Chelsea - Tottenham 2 - 1  
Hull City - West Bromwich 1 - 1  
Leicester - Middlesbrough 2 - 2  
Liverpool - Sunderland 2 - 0  
Swansea - Crystal Palace 5 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Concordia Chiajna 3 - 1  
Voluntari - Dinamo Bukarest 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Inverness CT 2 - 1  
Hearts - Motherwell 3 - 0  
Partick Thistle - Rangers 1 - 2  
Ross County - Hamilton 1 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Livingston 1 - 2  
Albion Rovers - Queen of South    
Beith - Greenock Morton    
Bonnyrigg Rose - Dumbarton 0 - 0  
Buckie Thistle - Dunfermline 3 - 5  
Clyde - Arbroath    
Elgin - Hawick Royal Albert FC 8 - 1  
Forres Mechanics - Stenhousemuir 2 - 2  
Peterhead - Alloa 0 - 1  
St. Mirren - Spartans    
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Oviedo 5 - 1  
Lugo - Tenerife 1 - 3  
UCAM Murcia - Numancia 3 - 2  
Valladolid - Almería 0 - 0  
Zaragoza - Reus 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Pontevedra 2 - 2  
Guijuelo - Union Mutilvera 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Real Union Irun 0 - 0  
Toledo - Albacete 0 - 6  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - L'Hospitalet 4 - 0  
Valencia B - Eldense 2 - 0  
Villarreal B - Levante B 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Leganes 3 - 0  
Malaga - Deportivo 4 - 3  
Real Madrid - Sp. Gijón 2 - 1  
Sevilla - Valencia 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Xamax 2 - 3  
Wil - Wohlen 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - St. Gallen 2 - 2  
Thun - Luzern 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Al-Ittihad (KSA) 0 - 3  
Al-Raed - Al-Shabab (KSA) 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Palanka - Vojvodina 0 - 1  
Metalac Gornji Milanovac - Crvena zvezda 1 - 2  
Mladost Lucani - Borac 3 - 0  
Novi Pazar - Javor Matis 1 - 2  
Radnicki Nis - Spartak Subotica Zdrepcev 0 - 1  
Radnik Surdulica - Cukaricki 1 - 1  
Vozdovac - RAD Belgrád 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Zemplin Michalovce 2 - 1  
Podbrezova - Senica 2 - 0  
Zilina - Slovan Bratislava 2 - 1  
Zlate Moravce - Tatran Presov 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Celje 2 - 1  
Koper - HIT Gorica 0 - 0  
Maribor - Krsko Posavlje 4 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandirmaspor - Boluspor 1 - 0  
Gaziantep Bld. Spor - Sanliurfaspor 2 - 0  
Sivasspor - Eskisehirspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Kasimpasa 1 - 0  
Antalyaspor - Adanaspor 1 - 0  
Besiktas - Istanbul Basaksehir 1 - 1  
Karabukspor - Gaziantepspor 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Zirka Kirovográd 2 - 1  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Vorszkla Poltava 0 - 1  
Volyn Lutszk - Dinamo Kijev 1 - 4  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Villa Epanyola 2 - 1  
Cerro - Rampla Juniors 0 - 0  
Juventud - Plaza Colonia 2 - 0  
Montevideo Wanderers - Fenix Montevideo 4 - 2  
Sud América - Racing Montevideo 2 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Spanyolország 1 - 0  
Horvátország - Szlovákia 3 - 5  
Lengyelország - Fehéroroszország 4 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Carmarthen 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Jeonbuk 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dergview - Lurgan Celtic 3 - 4  
HW Welders - Larne 3 - 2  
Knockbreda - Loughgall 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Coleraine 2 - 0  
Cliftonville - Ballymena Utd. 2 - 0  
Dungannon - Crusaders 0 - 1  
Glentoran - Ards 1 - 0  
Portadown - Linfield 0 - 5  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Hawke's Bay Utd. 1 - 0  
Team Wellington - Eastern Suburbs 0 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Worcester 57 - 22  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Argentína 27 - 14  
Fidzsi-szigetek - Japán 38 - 25  
Franciaország - Új-Zéland 19 - 24  
Olaszország - Tonga 17 - 19  
Wales - Dél-Afrika 27 - 13  
Írország - Ausztrália 27 - 24  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol Bolzano - Montichiari 3 - 0  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - R. Williams 6 - 2  
A. McManus - Jam. Jones 2 - 6  
B. Hawkins - F. O'Brien (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
D. Dale - G. Dott 6 - 3  
D. Wells - M. Selby 4 - 6  
J. Higgins - N. Saengkham 6 - 4  
L. Brecel - S. Craigie 6 - 5  
L. Highfield - W. Yuchen 6 - 5  
M. Dunn - M. Georgiou 4 - 6  
M. Stevens - M. White 6 - 4  
M.J. Williams - A. Higginson 6 - 2  
S. Baird - M. Mann 2 - 6  
S. Maguire - Z. Xintong 6 - 2  
Z. Yuelong - M. Holt 6 - 1  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - M. Berrettini 0 - 2  
S. Stakhovsky - L. Vanni 1 - 2  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Nishioka - D. Istomin 2 - 1  
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cilic M / Dodig I - DEL Potro J M / Mayer L 3 - 0  
Dodig I / Skugor F - Mayer L / Pella G    
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Lisicki - J. Cako    
S. Vickery - E. Rodina 1 - 2  
Shu. Zhang - S. Crawford 2 - 0  
Tenisz (Honolulu, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibbs N / Muhammad A - Govortsova O / Rodina E 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sa. Verma - J.O. Jörgensen 2 - 0  
Yun Hu - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - T.Y. Tai 1 - 2  
Ng.Y. Cheung - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurskainen - A. Antonsen 1 - 2  
J.V. Soong - F. Roth 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Poulsen - J. Finne-Ipsen 2 - 0  
S. Jaquet - M. Blichfeldt 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Budvanszka Rivijera Budva 18 - 3  
Mornar - Primorje Rijeka 8 - 7  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - BVSC 13 - 8  
Szolnok - FTC 14 - 7  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Bogliasco 11 - 9  
Lazio - Torino 8 - 11  
Posillipo Napoli - Recco 4 - 9  
Quinto - Canottieri Napoli 6 - 11  
SM Verona - Ortigia 18 - 11  
Trieste - Savona 7 - 7  

 

2016.11.25.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indianapolis - Pittsburgh 7 - 28  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Svájc 6 - 8  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Skócia (Helyszín: Skócia) 11 - 6  
Svédország - Csehország 9 - 2  
Darts (Players Championship Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - M. Smith 6 - 4  
B. van de Pas - B. Dolan 5 - 6  
C. Dobey - M. McGowan 3 - 6  
C. Kist - R. Evans 6 - 4  
C. Reyes - B. van Peer 5 - 6  
D. Chisnall - K. Painter 6 - 4  
D. Gurney - R. Baxter 6 - 3  
D. Webster - J. Clayton 6 - 3  
G. Anderson - J. Henderson 6 - 3  
G. Price - D. van den Bergh 5 - 6  
I. White - K. Brown 6 - 5  
J. Caven - J. Lewis 4 - 6  
J. Cullen - S. Brown 6 - 1  
J. Klaasen - S. Stevenson 6 - 4  
J. Murnan - J. Wattimena 0 - 6  
J. Payne - M. Walsh 6 - 5  
J. Pipe - A. Jenkins 6 - 3  
J. Wade - M. King 6 - 4  
J. Wilson - V. Kamphuis 2 - 6  
K. Huybrechts - M. Mansell 6 - 3  
M. Suljovic - R. van Barneveld 4 - 6  
M. van Gerwen - A. Hamilton 6 - 1  
M. Webster - T. Jenkins 3 - 6  
P. Wright - Jas. Wilson 6 - 3  
R. Green - D. Petersen 6 - 3  
R. Huybrechts - R-Jo. Rodriguez 4 - 6  
S. Beaton - J. de Graaf 4 - 6  
S. Bunting - R. Meulenkamp 4 - 6  
S. West - J. Dekker 3 - 6  
S. Whitlock - M. Edgar 6 - 3  
V. van der Voort - A. Gilding 6 - 5  
Futsal (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - Feniks Drenas 6 - 0  
Rieti - Nikars Riga 7 - 0  
Futsal (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Dinamo Moszkva 1 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Kaos Futsal 1 - 2  
Lazio - Isola 4 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Burela 2 - 7  
Magna Gurpea - Levante 5 - 1  
Santiago Futsal - Palma Futsal 2 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadan - Frydek Mistek 1 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Mladá Boleslav 2 - 1  
Liberec - Brno 3 - 3  
Olomouc - Zlín 3 - 1  
Pardubice - Vítkovice 3 - 0  
Plzen - Karlovy Vary 3 - 1  
Sparta Praha - Litvínov 3 - 0  
Trinec - Mountfield HK 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Odense 4 - 1  
Frederikshavn - Esbjerg 4 - 2  
Herlev Eagles - Gentofte 1 - 4  
SönderjyskE - Rödovre 4 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Espoo United 0 - 3  
JYP-Akatemia - Jokipojat 4 - 2  
Kokkolan Hermes - Heinolan Peliitat 0 - 6  
Tuto - Roki 9 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kookoo 0 - 0  
Tappara - SaiPa 5 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Angers 2 - 0  
Chamonix-Morzine - Epinal 3 - 1  
Gap - Rouen 2 - 4  
Grenoble - Dijon 10 - 3  
Lyon - Bordeaux 3 - 0  
Strasbourg - Nice 5 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Admiral Vlagyivosztok 1 - 4  
Jugra Hanti-Manszijszk - Amur Habarovszk 1 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Vityaz Podolszk 5 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - Dinamo Moszkva 2 - 1  
Szeversztal Cserepovec - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrád - Brassó 3 - 1  
Diósgyőr - Újpest 2 - 2  
Dunaújváros - Csíkszereda 6 - 3  
FTC - Debrecen 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Carolina 2 - 1  
Ottawa - Boston 3 - 1  
Philadelphia - NY Rangers 2 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bietigheim/Bissingen 4 - 4  
Bayreuth - Kassel 5 - 2  
Crimmitschau - Rosenheim 3 - 3  
Freiburg - Dresden 3 - 1  
Heilbronn - Frankfurt Löwen 3 - 6  
Kaufbeuren - Ravensburg 2 - 3  
Lausitzer Füchse - Riessersee 4 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Iserlohn 5 - 4  
Eisbären Berlin - Düsseldorf 5 - 0  
Ingolstadt - Köln 4 - 8  
Krefeld - Bremerhaven 1 - 3  
München - Straubing 5 - 1  
Schwenningen - Nürnberg 1 - 1  
Wolfsburg - Mannheim 0 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Graz 3 - 1  
Innsbruck - Südtirol Bolzano 6 - 2  
Olimpija Ljubljana - Fehérvár 3 - 1  
Salzburg - Klagenfurt 3 - 3  
Villach - Znojmo 5 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Ajoie 4 - 2  
Olten - Visp 3 - 0  
Rapperswil - Biasca Ticino 5 - 2  
Red Ice Martigny - Chaux-de-Fonds 5 - 6  
Winterthur - Langenthal 1 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Biel 2 - 2  
Bern - Davos 1 - 1  
Fribourg - Servette 2 - 2  
Langnau Tigers - Lugano 4 - 1  
Lausanne - Kloten 2 - 2  
Zug - Zürich Lions 4 - 6  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Vita Hasten 0 - 0  
Pantern Malmö - Oskarshamn 2 - 2  
Timra - Björklöven 4 - 2  
Västeras - Tingsryd 2 - 2  
Västervik - MODO 3 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Djurgarden 3 - 7  
Lulea - HV 71 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Liptovsky Mikulas 2 - 1  
Nitra - Zvolen 5 - 2  
Poprad - Nove Zamky 7 - 0  
Zilina - Martin 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - SZKA-Neva 0 - 2  
Rjazany - Zvezda Csehov 7 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Flames - Bendigo 84 - 84, h.u. 93 - 86  
Townsville - Perth 85 - 89  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Anyang 70 - 83  
Wonju Dongbu - Seoul Knights 70 - 79  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Baskonia Vitoria 112 - 84  
Galatasaray - Barcelona 78 - 64  
Panathinaikosz - Darussafaka 86 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Nanterre 55 - 70  
Dijon - Adecco ASVEL 67 - 67, h.u. 72 - 79  
Paris Levallois - Orleans 51 - 53  
Reims - Le Mans 98 - 89  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - NLEX Road Warriors 88 - 88, h.u. 97 - 99  
Mahindra Enforcers - Globalport Batang Pier 75 - 97  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foshan - Shandong 81 - 83  
Fujian - Shanghai Sharks 108 - 111  
Jiangsu Tongxi - Beijing Ducks 100 - 111  
Xinjiang - Jilin 139 - 117  
Zhejiang Guangsha - Shanxi 129 - 117  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Anwil Wloclawek 69 - 71  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - San Antonio 103 - 109  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - Giessen 74 - 84  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Aalborg 31 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Tatabánya 26 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Erlangen 27 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Redbergslids 27 - 28  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Görögország 31 - 25  
Ukrajna - Szlovákia 21 - 20  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szerbia 28 - 30  
Lengyelország - Japán 32 - 17  
Spanyolország - Argentína 35 - 15  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kup, női, Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Dél-Afrika 0 - 5  
Zimbabwe - Kamerun (Helyszín: Kamerun) 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Nottingham 2 - 5  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney - Brisbane Roar 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Lierse 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Mechelen 6 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorna Orjahovica - Pirin Blagoevgrad 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - RB Leipzig 1 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Hannover 2 - 2  
Fürth - Bielefeld 2 - 1  
Würzburg - Erzgebirge Aue 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wehen - Rostock 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Cerro Porteno 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Randers 2 - 1  
Horsens - Aarhus 1 - 5  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 0 - 1  
Dibba Al-Fujairah - Hatta 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Sochaux 0 - 1  
Bourg-Peronnas - Red Star 93 4 - 1  
Lens - Le Havre 1 - 0  
Nimes - Reims 3 - 0  
Niort - Ajaccio 1 - 1  
Orleans - Valenciennes 0 - 2  
Strasbourg - Laval 1 - 0  
Tours - Auxerre 2 - 1  
Troyes - Clermont 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfort - Avranches 2 - 2  
Boulogne - Sedan 2 - 1  
CA Bastia - Creteil 4 - 0  
Epinal - Chambly 3 - 5  
Les Herbiers - Marseille Consolat 2 - 1  
Lyon Duchere - Beziers 3 - 0  
Pau - Dunkerque 1 - 1  
Quevilly Rouen - Paris FC 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - Toulouse 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Emmen 0 - 4  
Ajax 2 - Telstar 2 - 1  
Almere City - Venlo 0 - 2  
Cambuur - NAC Breda 3 - 1  
FC Eindhoven - Dordrecht 2 - 1  
Helmond - F. Sittard 1 - 0  
Maastricht - Den Bosch 3 - 0  
Oss - Utrecht 2 4 - 2  
RKC Waalwijk - De Graafschap 2 - 1  
Volendam - PSV 2 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - Willem II 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Slaven Belupo 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala - Pune 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Gostaresh Tabriz 2 - 2  
Padideh Mashhad - Machine Sazi Tabriz 1 - 0  
Sanat Naft Abadan - Zob Ahan 0 - 3  
Tractor Tabriz - Saba Qom 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Maccabi Netanya 1 - 1  
Hapoel Akko - Ironi Nesher 2 - 3  
Hapoel Katamon - Beitar TA Ramla 2 - 3  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Nazareth Illit 1 - 1  
Maccabi Shaarayim - Hapoel Jerusalem 2 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Muaidar - Al-Rayyan 0 - 1  
Al-Sailiya - Al-Ahli (QAT) 3 - 3  
El-Jaish - Al-Khuraitiat 1 - 0  
Umm-Salal - Lekhwiya 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Bytovia Bytow 2 - 1  
Wisla Pulawy - Olimpia Grudziadz 0 - 1  
Znicz Pruszkow - Wigry Suwalki 4 - 5  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - TBB Nieciecza 1 - 3  
Zaglebie Lubin - Lech Poznan 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Chivas Guadalajara 1 - 1  
Necaxa - Pachuca 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Entella - Spezia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giana Erminio - Arezzo 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tambov - Fakel Voronyezs 4 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa - Gazovik Orenburg 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - LASK Linz 2 - 4  
BW Linz - WSG Wattens 0 - 0  
Kapfenberg - Wiener Neustadt 0 - 3  
Liefering - Horn 1 - 1  
Wacker Innsbruck - FAC Wien 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Rio Ave 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Universitatea Craiova 2 - 1  
Targu Mures - Viitorul Constanta 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Cadiz 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Betis 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Hilal (KSA) 1 - 2  
Al-Baten - Al-Fateh 1 - 1  
Al-Taawon - Al-Nassr 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Napredak Krusevac 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Kalcer Radomlje 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Göztepe Izmír 2 - 1  
Mersin Idman Yurdu - Ümraniyespor 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Kayserispor 3 - 0  
Galatasaray - Bursaspor 3 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Franciaország 0 - 1  
U20USA - U20Mexikó 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Bala Town 1 - 3  
Cefn Druids - Newtown 1 - 0  
Rhyl - Connah's Quay 1 - 2  
TNS - Airbus 4 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Utd. - Wellington Phoenix 2 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Leicester 16 - 21  
Northampton Saints - Newcastle 16 - 22  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Cardiff 18 - 7  
Glasgow Warriors - Ospreys 5 - 22  
Llanelli Scarlets - Leinster 38 - 29  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szamoa - Kanada 25 - 23  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Padova 3 - 2  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - S. Tsitsipas 2 - 1  
L. Vanni - A. Setkic 2 - 0  
S. Stakhovsky - S. Travaglia 2 - 0  
T. Robredo - M. Berrettini 0 - 2  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Ismailov - D. Istomin 1 - 2  
Y. Nishioka - O. Nedovyesov    
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Karlovic - J.M. Del Potro 1 - 3  
M. Cilic - F. Delbonis 3 - 2  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Swan - E. Rodina 0 - 2  
Tenisz (Honolulu, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Govortsova O / Rodina E - Cepede Royg V / Melichar N 2 - 1  
Kuwata H / Loeb J - Cako J / Omae A 1 - 2  
Neel I / Stollár F - Gibbs N / Muhammad A 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.O. Jörgensen - W.K.V. Wong 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - A. Jayaram 2 - 0  
S.D. Kuncoro - Yun Hu 0 - 2  
Sa. Verma - W.F. Chong 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - A. Yamaguchi 2 - 0  
S. Nehwal - Ng.Y. Cheung 1 - 2  
S. Pusarla Venkata - Xia. Liang 2 - 1  
T.Y. Tai - A. Ohori 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Holst - K. Bruun 2 - 0  
L. Claerbout - S. Varma 1 - 2  
L. Corvee - F. Roth 1 - 2  
L. Wraber - R. Gemke 0 - 2  
M. Caljouw - J.V. Soong 1 - 2  
M. Caljouw - K. Merrilees 2 - 1  
N. Fransman - A. Antonsen 0 - 2  
R. Gemke - A. Antonsen 1 - 2  
S. Parsons - J.V. Soong 1 - 2  
S. Varma - H. Hurskainen 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Baldauf - M. Poulsen 0 - 2  
F. Chapman - M. Poulsen 1 - 2  
F. Deprez - M. Blichfeldt 1 - 2  
F. Deprez - P. Riou 2 - 0  
L. Heim - A. Pantawane 2 - 1  
M. Blichfeldt - C. Birch 2 - 1  
N. Cerfontyne - E. Baldauf 0 - 2  
N. Koch Rohde - M. Mitsova 2 - 0  
S. Jaquet - Sh.Y. Sung 2 - 0  
S. Rane - J. Finne-Ipsen 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Jadran Split 9 - 9  

 

2016.11.24.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Washington 31 - 26  
Detroit - Minnesota 16 - 13  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Finnország 7 - 5  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Svájc 7 - 4  
Svédország - Oroszország 8 - 5  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Norvégia 8 - 3  
Németország - Svájc 4 - 7  
Olaszország - Finnország 10 - 3  
Skócia - Oroszország 8 - 4  
Svédország - Dánia 6 - 3  
Futsal (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - Rieti 3 - 2  
Nikars Riga - Feniks Drenas 4 - 3  
Futsal (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araz Naxcivan - Jugra 0 - 4  
Nacional Zagreb - Hamburg 11 - 1  
Futsal (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brezje Maribor - Chrudim 1 - 4  
Ekonomac Kragujevac - Inter Movistar 1 - 8  
Futsal (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Targu Mures 11 - 1  
Sporting CP - Győr 4 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Lehigh Valley 0 - 1  
Charlotte - Chicago Wolves 2 - 4  
Hartford - Bridgeport 2 - 4  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 0  
Manitoba - Iowa 1 - 3  
Milwaukee - Grand Rapids 3 - 1  
Ontario Reign - Stockton 3 - 1  
Rochester - Providence 4 - 6  
Rockford - Cleveland 4 - 5  
Utica - Syracuse 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Herning 1 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - HIFK 1 - 4  
JYP - Hämeenlinna 1 - 1  
Kookoo - Turku PS 2 - 5  
Vaasan Sport - Kalpa 1 - 3  
Ässät - Kärpät 0 - 3  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Angers 6 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 3  
Dinamo Riga - Dinamo Minszk 1 - 4  
Jokerit - SZKA Szentpétervár 2 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Barsz Kazany 0 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Lada Toljatti 3 - 1  
Szpartak Moszkva - Medvescak Zagreb 0 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Slovan Bratislava 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Vancouver 1 - 4  
Buffalo - Detroit 1 - 1  
Colorado - Edmonton 3 - 6  
Columbus - Calgary 0 - 2  
Los Angeles - NY Islanders 4 - 2  
Minnesota - Winnipeg 3 - 1  
Nashville - Dallas 5 - 2  
New Jersey - Toronto 4 - 4  
NY Rangers - Pittsburgh 1 - 6  
San Jose - Chicago 2 - 1  
Tampa Bay - Philadelphia 4 - 2  
Washington - St. Louis 4 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga 2 - 5  
Lillehammer - Stjernen 4 - 4  
Lorenskog - Storhamar 4 - 0  
Manglerud - Stavanger 2 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Linz 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Brynäs 2 - 1  
Rögle - Frölunda 2 - 4  
Skelleftea - Leksand 4 - 1  
Växjö - Linköping 4 - 1  
Örebro - Färjestad 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ariada-Akparsz Volzsszk - Szokol Krasznojarszk 1 - 5  
Szarjarka Karaganda - Kazzink-Torpedo 1 - 1  
Szarov - Ermak Angarszk 2 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Adelaide 83 - 101  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Jeonju KCC Egis 85 - 74  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Crvena zvezda 100 - 79  
Milano - Fenerbahce Ülker 70 - 79  
Olympiakosz - Maccabi TA 73 - 80  
Real Madrid - UNIKSZ Kazany 89 - 75  
Zalgiris Kaunas - Brose Bamberg 86 - 72  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikawa Kariya - Osaka 104 - 78  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Pécs 94 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Boston 92 - 111  
Charlotte - San Antonio 114 - 119  
Cleveland - Portland 137 - 125  
Dallas - LA Clippers 104 - 124  
Detroit - Miami 107 - 84  
Golden State - LA Lakers 149 - 106  
Houston - Toronto 102 - 115  
Indiana - Atlanta 85 - 96  
New Orleans - Minnesota 117 - 96  
Orlando - Phoenix 87 - 92  
Philadelphia - Memphis 86 - 86, h.u. 99 - 104  
Sacramento - Oklahoma City 116 - 101  
Utah - Denver 108 - 83  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Elverum 26 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selestat - Nantes 19 - 27  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Oroszország 23 - 30  
Norvégia - Dánia 31 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ausztria 26 - 25  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Parana - Guillermo Brown 0 - 2  
Estudiantes San Luis - Club Almagro 1 - 1  
Gimnasia Jujuy - Atl. Los Andes 1 - 2  
Instituto Cordoba - Santamarina Tandil 2 - 2  
San Martin de Tucuman - Boca Unidos 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Perth Glory 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Gremio 1 - 3  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - San Lorenzo 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Skive 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al-Dhafra 3 - 3  
Bani Yas - Al-Wahda 2 - 3  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Zorya Luganszk 2 - 0  
Manchester Utd. - Feyenoord 4 - 0  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - APOEL Nicosia 2 - 1  
Olympiakosz - Young Boys 1 - 1  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Anderlecht 1 - 3  
St-Etienne - Mainz 0 - 0  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - AZ Alkmaar 0 - 1  
Zenit Szentpétervár - Maccabi TA 2 - 0  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Astra Giurgiu 1 - 2  
Roma - Plzen 4 - 1  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Sassuolo 3 - 2  
Genk - Rapid Wien 1 - 0  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Panathinaikosz 2 - 0  
Celta Vigo - Standard Liege 1 - 1  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Braga 2 - 2  
Sahtar Doneck - Konyaspor 4 - 0  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Salzburg 1 - 1  
Schalke - Nice 2 - 0  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - PAOK 2 - 3  
Liberec - Qarabag Baku 3 - 0  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Internazionale 3 - 2  
Sparta Praha - Southampton 1 - 0  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Villarreal 1 - 1  
Steaua Bukarest - Osmanlispor 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Atl. Kolkata 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - FC Mashhad 0 - 0  
Naft Tehran - Saipa Karaj 2 - 0  
Paykan - Persepolis 0 - 0  
Sepahan - Foolad Khuzestan 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Gharrafa 1 - 2  
Al-Shahaniya - Al-Wakra 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Tijuana 3 - 0  
UNAM Pumas - Tigres 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Faisaly 3 - 1  
Al-Wehda - Al-Khaleej 1 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Japán - U20Brazília 3 - 1  
U20Koreai NDK - U20Spanyolország 2 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Hollandia 3 - 2  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - S. Karjakin (10. mérkőzés) 1 - 0  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - C. Wakelin 2 - 6  
A. Carter - C. Keogan (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
A. Higginson - H. Vafaei 6 - 4  
A. McManus - M. Wild 6 - 5  
D. Dale - S. Lam 6 - 5  
D. Grace - Z. Xintong 2 - 6  
G. Dott - I. Preece 6 - 1  
I. Burns - D. Wells 5 - 6  
J. Perry - J. Barrett (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
J. Robertson - R.T. Chuan Leong 6 - 0  
Jam. Jones - E. Sharav 6 - 1  
M. Davis - S. Wilson 6 - 3  
M. Selby - A. Hicks (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
M. Stevens - J. Cahill 6 - 1  
M. White - F. Patrick 6 - 5  
M.J. Williams - J. Weston (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
N. Robertson - P. Lines (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
P. Ebdon - W. Yuchen 5 - 6  
R. Williams - A. Songsermsawad 6 - 1  
S. Bingham - A. Stefanow (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
S. Maguire - C. Yupeng 6 - 1  
T. Un-Nooh - L. Highfield 5 - 6  
X. Guodong - J. Astley 6 - 3  
Y. Delu - N. Bond 6 - 3  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - A. Setkic 1 - 2  
L. Grigelis - S. Tsitsipas 1 - 2  
L. Vanni - Y. Marti 2 - 0  
N. Mektic - E. Gerasimov 0 - 2  
S. Travaglia - A. Santillan 2 - 0  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - T. Ismailov 0 - 2  
O. Nedovyesov - P. Gunneswaran 2 - 0  
Y. Nishioka - D. Popko 2 - 0  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.R. Collins - S. Crawford 0 - 2  
J. Loeb - J. Cako 1 - 2  
S. Lisicki - V. Cepede Royg 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - A. Muhammad 2 - 1  
S. Vickery - E. Hozumi 2 - 0  
Shu. Zhang - M. Erakovic 2 - 0  
U.M. Arconada - C.C. Bellis 0 - 2  
Tenisz (Honolulu, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Kato M - WEN X / Zhang N 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.O. Jörgensen - Nan Wei 2 - 1  
K. Sakai - Sa. Verma 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - Ch.Yi. Lee 2 - 0  
R. Ouseph - W.K.V. Wong 1 - 2  
S.D. Kuncoro - B. Ponsana 2 - 0  
W.F. Chong - H.S. Prannoy 2 - 1  
Yun Hu - W.H. Son 2 - 1  
Yux. Huang - A. Jayaram 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - P.Y. Yip 2 - 0  
L. Zetchiri - A. Ohori 1 - 2  
N. Jindapon - Ng.Y. Cheung 1 - 2  
S. Pusarla Venkata - Y.C. Hsu 2 - 0  
S. Sato - S. Nehwal 1 - 2  
S.Y. Yeung - Xia. Liang 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.R. Sankeerth - H. Hurskainen 0 - 2  
Ch.Hu. Lu - A. Antonsen 0 - 2  
E. Holst - A. Marritt 2 - 0  
J.V. Soong - S. Wu 2 - 0  
K. Bruun - R. Walker 2 - 0  
K. Merrilees - C-H. Kuo 2 - 0  
L. Schaenzler - L. Claerbout 1 - 2  
M. Carder - B. Seguin 0 - 2  
R. Gemke - R. Must 2 - 1  
S. Dey - S. Varma 1 - 2  
T.Z. Soo - N. Fransman 1 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pantawane - M. Ilyinskaya 2 - 0  
G. Mahulette - F. Chapman 0 - 2  
M. Mitsova - K. Tomalova 2 - 0  
T-Y. Lau - E. Baldauf 0 - 2  
T. Lad - F. Deprez 1 - 2  
Yv. Li - S. Rane 1 - 2  

 

2016.11.23.
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Németország 3 - 11  
Dánia - Oroszország 6 - 8  
Dánia - Svájc 3 - 4  
Finnország - Olaszország 5 - 4  
Norvégia - Svédország 3 - 6  
Németország - Finnország 5 - 6  
Skócia - Olaszország 6 - 4  
Skócia - Oroszország 6 - 8  
Svájc - Norvégia 3 - 7  
Svédország - Ausztria 10 - 3  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 8 - 7  
Dánia - Németország 3 - 9  
Dánia - Skócia (Helyszín: Skócia) 3 - 7  
Finnország - Svédország 2 - 11  
Norvégia - Finnország 6 - 3  
Norvégia - Olaszország 5 - 7  
Németország - Oroszország 4 - 6  
Oroszország - Olaszország 5 - 3  
Skócia - Csehország 10 - 5  
Svájc - Svédország 2 - 7  
Futsal (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Zagreb - Araz Naxcivan 2 - 1  
Futsal (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brezje Maribor - Ekonomac Kragujevac 6 - 2  
Inter Movistar - Chrudim 2 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Toronto Marlies 3 - 1  
Bakersfield - San Jose Barracuda 3 - 1  
Charlotte - Chicago Wolves 4 - 3  
Manitoba - Iowa 0 - 0  
Tucson - San Diego    
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Jesenice 3 - 2  
Klagenfurt 2 - Fassa 3 - 6  
Renon/Ritten - Cortina 3 - 2  
Val Pusteria - Kitzbühel 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Litomerice 1 - 1  
Jihlava - Prostejov 4 - 2  
Kladno - Benatky nad Jizerou 1 - 4  
Most - Slovan Ustecti Lvi 3 - 2  
Slavia Praha - Motor Ceske Budejovice 2 - 5  
Zubr Prerov - Slavia Trebic 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP-Akatemia - IPK 0 - 2  
Kiekko-Vantaa - Keupa 3 - 1  
Kokkolan Hermes - Kajaanin Hokki 0 - 0  
Leki - SaPKo 5 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Amur Habarovszk 1 - 1  
Barisz Asztana - Red Star Kunlun 4 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Admiral Vlagyivosztok 0 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Vityaz Podolszk 1 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Dinamo Moszkva 1 - 1  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Diósgyőr 3 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - NY Islanders 2 - 2  
Boston - St. Louis 2 - 4  
Florida - Philadelphia 1 - 3  
Montreal - Ottawa 3 - 4  
Toronto - Carolina 1 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - München 1 - 3  
Ingolstadt - Augsburg 2 - 4  
Nürnberg - Düsseldorf 6 - 5  
Wolfsburg - Straubing 4 - 1  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Kloten 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Almtuna 5 - 5  
Björklöven - Karlskoga 0 - 6  
Södertälje - Timra 1 - 3  
Tingsryd - Mora 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Karlskrona 2 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Zvezda Csehov 2 - 1  
Izssztal Izsevszk - Zauralje Kurgan 1 - 1  
Molot Perm - Juzsnij Ural Orszk 4 - 4  
Rjazany - SZKA-Neva 4 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Cselmet Cseljabinszk 3 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Rubin Tyumeny 1 - 3  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Ironi Naharia 71 - 90  
Helios Domzale - Banvitspor 53 - 60  
Monaco - Nymburk 93 - 74  
Skyliners Frankfurt - Arisz 81 - 74  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Avtodor Szaratov 106 - 91  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Iberostar Tenerife 75 - 76  
Cibona Zagreb - Strasbourg 76 - 76, h.u. 93 - 88  
Mornar - Juventus Utena 73 - 75  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Partizan Belgrád 91 - 81  
Besiktas - Szolnok 89 - 74  
Charleroi Spirou - Zielona Gora 86 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Jindrichuv Hradec 81 - 101  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Anyang 70 - 91  
Seoul Thunders - Seoul Knights 83 - 78  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Szlovénia 77 - 66  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Horvátország 84 - 65  
Hollandia - Észtország 70 - 46  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Nagy-Britannia 55 - 97  
Montenegró - Olaszország 66 - 57  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Németország 54 - 94  
Szerbia - Ukrajna 82 - 88  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Portugália 65 - 54  
Szlovákia - Magyarország 49 - 68  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Görögország 67 - 53  
Svájc - Bulgária 48 - 72  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Belgium 61 - 77  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Izrael 62 - 80  
Törökország - Románia 64 - 54  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Finnország 94 - 45  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Nyizsnyij Novgorod 98 - 87  
Lietkabelis - Cedevita Zagreb 68 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bilbao 88 - 92  
Himki Moszkva - Fuenlabrada 96 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Bayern München 79 - 90  
Unicaja Malaga - Buducnost 93 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Valencia 84 - 86  
Olimpija Ljubljana - Ulm 76 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Basic-Fit Brussels 75 - 80  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Hubo Limburg United 77 - 84  
Körmend - Donar Groningen 72 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Sopron 76 - 88  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prievidza - Lukoil Academic 81 - 77  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - U-Banca Cluj 66 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rilski Sportist - Buyukcekmece 79 - 74  
Sigal Prishtina - Jenyiszej Krasznojarszk 87 - 80  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Siauliai 89 - 85  
Tsmoki-Minszk - APOEL Nicosia 81 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Phoenix Fuelmasters 94 - 87  
Tropang Texters - RS Elasto Painters 87 - 101  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Hokkaido 61 - 61, h.u. 70 - 75  
Albirex Niigata - Yokohama 80 - 62  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Sunrockers 87 - 71  
Ryukyu Okinawa - Kyoto 54 - 69  
Sendai - Tokyo Alvark 70 - 100  
Shiga - Nagoya Dolphins 81 - 74  
Tochigi - Chiba 69 - 78  
Toyohashi Neophoenix - Toyama 84 - 68  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Zhejiang Chouzhou 118 - 118, h.u. 136 - 138  
Qingdao - Shenzhen 98 - 101  
Sichuan - Liaoning 91 - 99  
Tianjin - Jiangsu Dragons 99 - 108  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Tarnobrzeg 86 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New Orleans 94 - 112  
Denver - Chicago 110 - 107  
LA Lakers - Oklahoma City 111 - 109  
New York - Portland 107 - 103  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Bremerhaven 71 - 91  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Kiel 25 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Randers 30 - 26  
Midtjylland - Aarhus 28 - 28  
Mors - Holstebro 28 - 29  
Silkeborg - Tonder 31 - 27  
Skanderborg - GOG 22 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Füchse Berlin 24 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Chambery 22 - 33  
Creteil - Nimes 25 - 29  
Paris SG - Montpellier 31 - 25  
Pays d'Aix - Dunkerque 31 - 35  
Saran - Ivry 32 - 32  
Toulouse - St. Raphael 24 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Azoty Pulawy 33 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Arendal 32 - 22  
Drammen - Halden 29 - 23  
Kolstad - Falk Horten 28 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Magdeburg 24 - 31  
Göppingen - Gummersbach 37 - 29  
Minden - R-N. Löwen Kronau 23 - 33  
Wetzlar - Lemgo 31 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Puerto Sagunto 34 - 25  
Benidorm - Ademar Leon 23 - 26  
Granollers - Anaitasuna 24 - 24  
Huesca - Naturhouse La Rioja 26 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Thun 26 - 30  
Bern - Schaffhausen 30 - 31  
St. Gallen - Amacitia Zürich 35 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Hammarby 28 - 21  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kup, női, Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kenya - Mali 1 - 3  
Nigéria - Ghána 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Dep. Flandria 2 - 0  
Chacarita Juniors - Independiente de Mendoza 1 - 0  
Crucero del Norte - Central Cordoba 0 - 0  
Villa Dalmine - Atl. All Boys 0 - 0  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Paris SG 2 - 2  
Ludogorec Razgrad - Basel 0 - 0  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Benfica 3 - 3  
Napoli - Dinamo Kijev 0 - 0  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Barcelona 0 - 2  
Mönchengladbach - Manchester City 1 - 1  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - PSV 2 - 0  
Rosztov - Bayern München 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Olomouc 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Sharjah 0 - 0  
Emirates Ras al-Khaimah - Al-Wasl 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Levadiakosz 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Chennaiyin 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Kashima A. 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec 3 - 0  
Pogon Siedlce - Stal Mielec 1 - 0  
Labdarúgás (MLS, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Toronto 3 - 2  
Seattle - Colorado 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Aves 0 - 2  
Famalicao - Benfica B 0 - 0  
Guimaraes B - Gil Vicente 2 - 0  
Penafiel - Viseu 2 - 1  
Porto B - Varzim 1 - 1  
Uniao Madeira - Sporting CP B 0 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Arsenal - U19Paris SG 2 - 2  
U19Ludogorec Razgrad - U19Basel 0 - 4  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Besiktas - U19Benfica 0 - 3  
U19Napoli - U19Dinamo Kijev 0 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Cukaricki - U19Rosenborg 0 - 2  
U19Dinamo Moszkva - U19Maccabi Haifa 1 - 1  
U19FC Zürich - U19Viitorul Constanta 2 - 0  
U19Kairat Almaty - U19Salzburg 0 - 1  
U19Midtjylland - U19Malaga 4 - 0  
U19Roma - U19Cork City 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Celtic - U19Barcelona 1 - 4  
U19Mönchengladbach - U19Manchester City 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Atl. Madrid - U19PSV 2 - 0  
U19Rosztov - U19Bayern München 0 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Latina 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LJ Modena - Bergamo 1 - 3  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Karjakin - M. Carlsen (9. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - E. Slessor 6 - 5  
D. Poomjaeng - S. Donaldson 4 - 6  
D.B. Gilbert - A. Duffy 6 - 2  
G. Wilson - P.S. Davison 3 - 6  
J. Higgins - A. Borg (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
J. Lisowski - M. Xiwen 5 - 6  
K. Doherty - N. Saengkham 0 - 6  
L. Brecel - A. Mehta 6 - 0  
L. Hang - Rh. Clark 5 - 6  
L. Wenbo - K. Dunham 6 - 1  
M. Allen - C. Zhe (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. Dunn - D. Hill 6 - 1  
M. Gould - G. Allen 6 - 2  
M. Joyce - L. Walker 6 - 3  
M. King - S. Craigie (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
M. Selt - M. Georgiou 2 - 6  
R. Hull - J. Cope 6 - 1  
R. Lawler - A. Hamilton 6 - 3  
R. Milkins - H. Akbar 6 - 1  
R. O'Sullivan - B. Kaettikun (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
R. Walden - F. Xiongman 6 - 0  
S. Carrington - Y. Bingtao 5 - 6  
S. Murphy - I. Santos (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
T. Ford - H. Miah 5 - 6  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mager - T. Robredo 0 - 2  
L. Grigelis - P. Torebko 2 - 0  
L. Vanni - V. Galovic 2 - 0  
M. Berrettini - M. Chiudinelli 2 - 1  
S. Stakhovsky - A. Arnaboldi 2 - 0  
S. Travaglia - Y. Maden 2 - 0  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - D. Masur 2 - 1  
A. Pavic - D. Popko 1 - 2  
Y. Nishioka - S. Fayziev 2 - 0  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lao - M. Erakovic 0 - 2  
J. Cako - N. Gibbs 2 - 0  
J. Loeb - I. Neel 2 - 0  
M. Gordon - E. Rodina 0 - 2  
Mi. Kato - U.M. Arconada 0 - 2  
N-N. Zhang - C.C. Bellis 0 - 2  
S. Lisicki - J. Boserup 2 - 0  
Shu. Zhang - A. Omae 2 - 0  
Stollár F. - K. Swan 1 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - G. Anthony 2 - 1  
B. Ponsana - T.C. Chou 2 - 1  
B. Qiao - H.S. Prannoy 0 - 2  
Ch.Yi. Lee - H. Tian 2 - 0  
Hyu.I. Lee - S.D. Kuncoro 1 - 2  
I.Z. Zainuddin - W.H. Son 1 - 2  
J.O. Jörgensen - B. Sai Praneeth 2 - 0  
K. Sakai - Yu. Shi 2 - 1  
M. Zwiebler - Yun Hu 0 - 2  
Nan Wei - Tz.W. Wang 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - Zulf. Zulkiffli    
R. Ouseph - R. Takeshita 2 - 1  
T. Saensomboonsuk - W.F. Chong 1 - 2  
T. Ueda - Sa. Verma 0 - 2  
Yu Hs. Lin - W.K.V. Wong 0 - 2  
Yux. Huang - I.M. Mustofa 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - B. Corrales 2 - 0  
C. Marin - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
C.Hs. Lee - A. Ohori 1 - 2  
J. Muljati - L.A. Mainaky 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - P.Y. Yip 0 - 2  
M.H. Chiang - S. Sato 0 - 2  
N. Jindapon - W. Yi Tang 2 - 0  
Ng.Y. Cheung - T.L. Nguyen 2 - 0  
P. Buranaprasertsuk - S. Nehwal 1 - 2  
R.A. Riodingin - L. Zetchiri    
S. Pusarla Venkata - Y.Y. Susanto 2 - 0  
S.Y. Yeung - Y.M. Cheung 2 - 1  
T.Y. Tai - M. Mitani 2 - 1  
Xia. Liang - Su Yu Chen 2 - 0  
Y.C. Hsu - Ji H. Sung 2 - 1  
Tollaslabda (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pawar - S. Parsons    
B. Seguin - D. Font 2 - 1  
K. Merrilees - Yue. Wang 2 - 0  
K. Schaefer - C-H. Kuo 0 - 2  
M. Dubowski - B. Torrance 2 - 0  
R. Gnedt - M. Carder 0 - 2  
R. Green - M. Bonny 0 - 2  
R. Mann - R. Walker 0 - 2  
T. Rouxel - F. Roth 0 - 2  
Z. Durkinjak - B.R. Sankeerth 0 - 2  
Zevl, Lukas - L. Wraber 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Mladost Zagreb 11 - 7  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - Szolnok 7 - 11  
Szeged - Pécs 11 - 11  
Vasas - Szentes 12 - 7  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - UVSE 13 - 12  
Honvéd - Kaposvár 12 - 5  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Posillipo Napoli - Canottieri Napoli 7 - 8  

 

2016.11.22.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oakland - Houston 27 - 20  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Ausztria 3 - 9  
Finnország - Dánia 5 - 7  
Norvégia - Németország 6 - 7  
Németország - Skócia (Helyszín: Skócia) 4 - 2  
Olaszország - Norvégia 6 - 9  
Olaszország - Svájc 5 - 8  
Oroszország - Ausztria 11 - 5  
Oroszország - Svédország 3 - 7  
Skócia - Finnország 5 - 6  
Svájc - Svédország 1 - 8  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország 5 - 8  
Németország - Skócia (Helyszín: Skócia) 6 - 8  
Olaszország - Dánia 7 - 8  
Oroszország - Norvégia 6 - 5  
Svájc - Finnország 9 - 8  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Neumarkt Riwega 4 - 4  
Zell am See - Gherdeina/Gröden 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vítkovice - Brno 2 - 1  
Zlín - Liberec 0 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rungsted 3 - 3  
Gentofte - Aalborg 3 - 1  
Herning - Rödovre 5 - 0  
SönderjyskE - Herlev Eagles 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Ilves 2 - 0  
Jukurit - Kookoo 2 - 3  
Lukko - Kärpät 4 - 2  
SaiPa - JYP 4 - 4  
Tappara - Vaasan Sport 6 - 5  
Turku PS - Lahti Pelicans 1 - 1  
Ässät - Kalpa 1 - 1  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Tours 4 - 3  
Chamonix-Morzine - Grenoble 0 - 5  
Gap - Nice 6 - 2  
Hogly Yonnais - Bordeaux 2 - 3  
Lyon - Clermont Ferrand 7 - 0  
Mulhouse - Strasbourg 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Lada Toljatti 6 - 3  
Dinamo Minszk - Jokerit 2 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 4 - 5  
Szibir Novoszibirszk - Barsz Kazany 1 - 2  
Szocsi - Slovan Bratislava 3 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Medvescak Zagreb 5 - 0  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Brassó 3 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Calgary 4 - 2  
Columbus - Colorado 2 - 2  
Dallas - Minnesota 2 - 2  
Edmonton - Chicago 5 - 0  
Nashville - Tampa Bay 3 - 1  
Pittsburgh - NY Rangers 2 - 5  
San Jose - New Jersey 4 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Stavanger 0 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Kassel 6 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - Schwenningen 3 - 2  
Köln - Krefeld 1 - 4  
Mannheim - Eisbären Berlin 3 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Villach 3 - 4  
Fehérvár - Graz 5 - 1  
Innsbruck - Klagenfurt 3 - 2  
Linz - Olimpija Ljubljana 3 - 3  
Vienna Capitals - Znojmo 3 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Ice Martigny - Olten 2 - 2  
Zug 2 - Thurgau 1 - 4  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Zug 1 - 2  
Langnau Tigers - Lausanne 2 - 3  
Servette - Davos 6 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Västeras 3 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Örebro 3 - 3  
Djurgarden - Lulea 2 - 2  
Frölunda - Malmö 1 - 1  
Färjestad - Skelleftea 5 - 3  
Leksand - Växjö 3 - 1  
Linköping - Rögle 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Trencin 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Dinamo Balasiha 0 - 4  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Barsz Kazany B 4 - 1  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Karsiyaka 60 - 78  
Joensuun Kataja - CSM Oradea 74 - 80  
Le Mans - Maccabi Rishon 80 - 72  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - PAOK 67 - 62  
Rosa Radom - Adecco ASVEL 63 - 83  
Usak Sportif - Varese 87 - 64  
Ventspils - Neptunas Klaipeda 66 - 61  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Leks - Oostende 76 - 70  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Ludwigsburg 79 - 80  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Ulsan Mobis Phoebus 55 - 95  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Alba Fehérvár 106 - 77  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Telekom Bonn 72 - 82  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Antwerpen 90 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Oberwart 92 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Bnei Herzeliya 83 - 92  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peja - RH Gaziantepspor 66 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Vytautas Prienai 55 - 96  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Memphis 90 - 105  
Detroit - Houston 96 - 99  
Indiana - Golden State 83 - 120  
LA Clippers - Toronto 123 - 115  
Milwaukee - Orlando 93 - 89  
Minnesota - Boston 93 - 99  
Philadelphia - Miami 101 - 94  
San Antonio - Dallas 96 - 91  
Washington - Phoenix 106 - 101  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izvidac Ljubuski - Breszt Meskov 26 - 34  
RK Zagreb - Celje 28 - 27  
Vardar Pro Skopje - Metalurg Skopje 31 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Guif 27 - 23  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kup, női, Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Dél-Afrika 1 - 0  
Zimbabwe - Egyiptom 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Coventry 1 - 0  
Bradford - Northampton 1 - 0  
Bristol Rovers - Charlton 1 - 5  
Fleetwood - Shrewsbury 3 - 0  
Millwall - Wimbledon 0 - 0  
Milton Keynes Dons - Chesterfield 2 - 3  
Oxford Utd. - Gillingham 1 - 0  
Peterborough - Scunthorpe 0 - 2  
Port Vale - Oldham 2 - 2  
Rochdale - Walsall 4 - 0  
Sheffield Utd. - Bury 1 - 0  
Southend - Swindon 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Colchester 0 - 3  
Crewe - Morecambe 2 - 1  
Grimsby - Carlisle 2 - 2  
Hartlepool - Accrington 2 - 0  
Leyton - Exeter 0 - 1  
Luton - Portsmouth 1 - 3  
Mansfield - Blackpool 1 - 0  
Newport - Wycombe 0 - 1  
Notts County - Cambridge Utd. 0 - 1  
Plymouth - Barnet 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Eastleigh 0 - 1  
Barrow - Guiseley 3 - 0  
Boreham - Sutton Utd. 1 - 0  
Braintree - Bromley 2 - 2  
Chester - Southport 2 - 2  
Dover - Woking 3 - 1  
Forest Green - Tranmere 2 - 2  
Gateshead - Macclesfield 1 - 1  
Maidstone Utd. - Dag & Red 0 - 1  
Torquay - Solihull Moors 3 - 0  
York - Lincoln 1 - 4  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Douglas Haig - Ferro Carril Oeste 1 - 1  
Nueva Chicago - Juventud Un. Gualeguaychu 5 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - San Martin SJ 3 - 0  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Leverkusen 1 - 1  
Monaco - Tottenham 2 - 1  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Legia Varsó 8 - 4  
Sporting CP - Real Madrid 1 - 2  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Porto 0 - 0  
Leicester - FC Bruges 2 - 1  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Lyon 0 - 1  
Sevilla - Juventus 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Sampaio Correa 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Pune 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raith Rovers - Ayr Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zemplin Michalovce - Nitra 3 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ajax - U19PAOK 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19CSZKA Moszkva - U19Leverkusen 2 - 1  
U19Monaco - U19Tottenham 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dortmund - U19Legia Varsó 3 - 3  
U19Sporting CP - U19Real Madrid 1 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19FC Köbenhavn - U19Porto 3 - 1  
U19Leicester - U19FC Bruges 2 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dinamo Zagreb - U19Lyon 1 - 2  
U19Sevilla - U19Juventus 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - TNS 0 - 1  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - C. Steadman 6 - 5  
B. Hawkins - D. John 6 - 0  
D. Junhui - I. Figueiredo (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
F. O'Brien - Z. Yong 6 - 2  
J. Swail - R. Muir 5 - 6  
J. Trump - J. Wattana 6 - 2  
K. Maflin - A. Taylor 6 - 0  
K. Wilson - M. Mann 3 - 6  
M. Fu - J. Boileau (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M. Holt - K. Lertsattayatthorn 6 - 2  
O. Lines - M. O'Donnell 6 - 5  
R. Day - J. White 6 - 2  
R. McLeod - Jak. Jones 6 - 3  
S. Baird - S. O'Sullivan 6 - 2  
T. Pengfei - A. Zhang 2 - 6  
Z. Yuelong - D. Jones 6 - 3  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - A. Pellegrino 2 - 1  
L. Sonego - A. Setkic 1 - 2  
M. Przysiezny - A. Arnaboldi 1 - 2  
S. Doumbia - M. Chiudinelli 0 - 2  
T. Robredo - S. Caruso 2 - 1  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - S. Betov 2 - 0  
A. Igoshin - A. Pavic 0 - 2  
D. Karimov - D. Masur 0 - 2  
D. Popko - Y. Kibi 2 - 0  
O. Nedovyesov - M. Ilhan 2 - 0  
P. Gunneswaran - A. Golubev 2 - 0  
T. Khabibulin - T. Ismailov 0 - 2  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Muhammad - H. Kuwata 2 - 0  
D.R. Collins - T. Maria    
E. Hozumi - O. Govortsova 2 - 0  
E. Sema - S. Crawford 0 - 2  
G. Min - V. Cepede Royg 0 - 2  
M. Sakkari - S. Vickery 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - T. Mrdeza 2 - 0  
Tenisz (Honolulu-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Gordon - N. Melichar 2 - 1  
N. Hoynaski - N-N. Zhang 0 - 2  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Eger 7 - 13  
Miskolc - Tatabánya 12 - 9  

 

2016.11.21.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Green Bay 42 - 24  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Norvégia 1 - 9  
Ausztria - Skócia (Helyszín: Skócia) 7 - 6  
Dánia - Olaszország 4 - 8  
Finnország - Oroszország 4 - 8  
Németország - Dánia 8 - 2  
Olaszország - Svédország 4 - 6  
Oroszország - Norvégia 5 - 7  
Skócia - Svájc 6 - 5  
Svájc - Németország 7 - 2  
Svédország - Finnország 8 - 3  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 6 - 5  
Dánia - Csehország 6 - 7  
Finnország - Skócia (Helyszín: Skócia) 4 - 10  
Norvégia - Dánia 7 - 9  
Németország - Norvégia 7 - 6  
Oroszország - Finnország 8 - 3  
Skócia - Svájc 4 - 3  
Svájc - Olaszország 8 - 4  
Svédország - Németország 5 - 4  
Svédország - Olaszország 7 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Falun 10 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Kadan 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - Dinamo Moszkva 5 - 0  
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva 6 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Diósgyőr 2 - 3  
Galati - Brassó 4 - 11  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Los Angeles 2 - 3  
Detroit - Calgary 2 - 3  
NY Rangers - Florida 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Ambri 5 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vita Hasten - MODO 6 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Dizel Penza 5 - 1  
Izssztal Izsevszk - Rubin Tyumeny 3 - 2  
Molot Perm - Cselmet Cseljabinszk 5 - 1  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Juzsnij Ural Orszk 5 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Zauralje Kurgan 2 - 2  
Tver - Krisztall Szaratov 11 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Karpos Sokoli 91 - 70  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Decin 70 - 59  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Cholet 93 - 68  
Nancy - Le Portel 74 - 80  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Panathinaikosz 59 - 71  
Lavriou - Olympiakosz 64 - 80  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi Ashdod 89 - 68  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Start Lublin 80 - 65  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 98 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Utah 105 - 91  
LA Lakers - Chicago 110 - 118  
Oklahoma City - Indiana 103 - 103, h.u. 111 - 115  
Sacramento - Toronto 102 - 99  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Cantu 90 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - TED Ankara Kolejliler 71 - 62  
Galatasaray - Besiktas 84 - 78  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - CSZKA Moszkva 68 - 87  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Ribe-Esbjerg 27 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Malmö 27 - 30  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newell's - River Plate 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftocsimik Burgasz - Gorna Orjahovica 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Kaiserslautern 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Ahnasz - Anorthoszisz Famaguszta 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Esbjerg 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Niort 2 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - De Graafschap 1 - 0  
Utrecht 2 - Ajax 2 2 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Katamon 1 - 2  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Afula 1 - 2  
Ironi Nesher - Hapoel Petah Tikva 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel TA 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Atl. Huila 0 - 0  
Boyaca Chico - Boyaca Patriotas 1 - 2  
Dep. Tolima - Jaguares de Cordoba 2 - 0  
Envigado - Cortulua 1 - 0  
Fortaleza - Alianza Petrolera 1 - 0  
Millonarios - Independiente Medellin 3 - 1  
Once Caldas - Independiente SF 1 - 2  
Rionegro Aguilas - Dep. Cali 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Zaglebie Lubin 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - UNAM Pumas 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trapani - SPAL Ferrara 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Pordenone 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Terek Groznij - Tom Tomszk 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Guarani Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Bromwich - Burnley 4 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - CFR Cluj 0 - 2  
Viitorul Constanta - Gaz Metan Medias 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Hearts 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Osasuna 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Aarau 2 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manisaspor - Samsunspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Rizespor 2 - 1  
Trabzonspor - Antalyaspor 0 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20USA - U20Ghána 1 - 1  
U20Új-Zéland - U20Franciaország 0 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Korea - U20Németország 0 - 2  
U20Venezuela - U20Mexikó 2 - 3  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Ramanathan - G. Mager 1 - 2  
S. Stakhovsky - Z. Kolar 2 - 0  
Tenisz (Andria-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Przysiezny - R. Bonadio 2 - 0  
Y. Marti - I. Vucic 2 - 0  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - E. Karlovskiy 2 - 1  
D. Yevseyev - S.W. Kwon 0 - 2  
S. Ayap - Y. Chung 0 - 2  
Y. Nishioka - T. Chen 2 - 0  
Tenisz (Honolulu-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wacnik - N. Hoynaski 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,