Tippmix eredmények - 2016. november 14-20.

2016-11-14
Tippmix eredmények - 2016. november 14-20.
2016.11.20.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - Buffalo 12 - 16  
Cleveland - Pittsburgh 9 - 24  
Dallas - Baltimore 27 - 17  
Detroit - Jacksonville 26 - 19  
Indianapolis - Tennessee 24 - 17  
Kansas City - Tampa Bay 17 - 19  
Los Angeles - Miami 10 - 14  
Minnesota - Arizona 30 - 24  
NY Giants - Chicago 22 - 16  
San Francisco - New England 17 - 30  
Seattle - Philadelphia 26 - 15  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Olaszország 6 - 9  
Norvégia - Dánia 6 - 4  
Németország - Oroszország 5 - 6  
Svájc - Finnország 10 - 2  
Svédország - Skócia (Helyszín: Skócia) 4 - 8  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svájc 7 - 6  
Finnország - Csehország 8 - 4  
Finnország - Németország 5 - 8  
Norvégia - Skócia (Helyszín: Skócia) 5 - 10  
Olaszország - Csehország 3 - 10  
Olaszország - Németország 7 - 8  
Oroszország - Dánia 3 - 1  
Skócia - Svédország 6 - 5  
Svájc - Norvégia 10 - 4  
Svédország - Oroszország 11 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - J. Wade (16 nyert leg-ig) 14 - 16  
M. van Gerwen - J. Wade (16 nyert leg-ig) 16 - 8  
M. van Gerwen - P. Wright (16 nyert leg-ig) 16 - 10  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M-Team - Nokian KrP 4 - 7  
OLS Oulu - Classic Tampere 6 - 6  
Salba - LaSB 5 - 4  
SPV Seinäjoki - Indians Espoo 8 - 4  
Steelers Hämeenlinna - Koovee Tampere 5 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad - Höllviken 7 - 6  
Linköping - AIK 2 - 2  
Mullsjö - Storvreta 9 - 6  
Sirius - Helsingborg 6 - 4  
Warberg - Thorengruppen 4 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 0 - 2  
Binghamton - Hartford 6 - 3  
Bridgeport - Binghamton 2 - 2  
Bridgeport - Lehigh Valley 5 - 2  
Chicago Wolves - Iowa 5 - 0  
Hartford - Providence 3 - 3  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 3  
Rockford - Texas Stars 4 - 4  
San Antonio - Charlotte 2 - 1  
San Diego - San Jose Barracuda 4 - 0  
Springfield - Providence 4 - 4  
Syracuse - Albany 3 - 2  
Toronto Marlies - St. John's 3 - 0  
Utica - Rochester 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Trinec 2 - 2  
Karlovy Vary - Pardubice 4 - 3  
Litvínov - Plzen 2 - 0  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 3 - 4  
Mountfield HK - Olomouc 3 - 2  
Vítkovice - Liberec 0 - 2  
Zlín - Chomutov 1 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - SönderjyskE 1 - 4  
Frederikshavn - Gentofte 3 - 0  
Herlev Eagles - Herning 1 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Strasbourg 5 - 1  
Dijon - Amiens 0 - 3  
Epinal - Lyon 0 - 3  
Grenoble - Gap 3 - 1  
Nice - Rouen 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Lada Toljatti 5 - 3  
Vityaz Podolszk - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 1  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrád - Fehérvári Titánok 3 - 3  
Debrecen - FTC 9 - 5  
MAC Budapest - Újpest 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Jose 2 - 2  
Boston - Winnipeg 4 - 1  
Buffalo - Pittsburgh 1 - 1  
Carolina - Winnipeg 3 - 1  
Dallas - Edmonton 2 - 5  
Minnesota - Colorado 2 - 3  
Montreal - Toronto 2 - 1  
Ottawa - Florida 1 - 4  
St. Louis - Nashville 3 - 1  
Vancouver - Chicago 3 - 3  
Washington - Columbus 2 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjernen - Manglerud 2 - 3  
Storhamar - Lillehammer 3 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Freiburg 2 - 3  
Frankfurt Löwen - Riessersee 6 - 4  
Heilbronn - Crimmitschau 3 - 3  
Kassel - Dresden 1 - 5  
Kaufbeuren - Bad Nauheim 3 - 1  
Ravensburg - Bayreuth 5 - 3  
Rosenheim - Lausitzer Füchse 0 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Ingolstadt 1 - 1  
Düsseldorf - Köln 4 - 2  
Iserlohn - Mannheim 1 - 2  
Nürnberg - Wolfsburg 4 - 2  
Schwenningen - München 1 - 2  
Straubing - Augsburg 4 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Vienna Capitals 2 - 3  
Klagenfurt - Dornbirn 5 - 2  
Linz - Znojmo 4 - 3  
Olimpija Ljubljana - Graz 2 - 2  
Salzburg - Innsbruck 3 - 3  
Villach - Südtirol Bolzano 0 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Langenthal 2 - 4  
GCK Lions - Chaux-de-Fonds 6 - 5  
Olten - Red Ice Martigny 2 - 2  
Rapperswil - Zug 2 2 - 4  
Thurgau - Winterthur 3 - 2  
Visp - Biasca Ticino 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Biel 6 - 3  
Zürich Lions - Fribourg 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pantern Malmö - Västervik 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Poprad 3 - 3  
Martin - B. Bystrica 0 - 3  
Nove Zamky - Kosice 1 - 2  
Trencin - Nitra 5 - 1  
Zvolen - Zilina 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - SZKA-Neva 2 - 4  
Ermak Angarszk - Szarov 1 - 0  
Kazzink-Torpedo - Szarjarka Karaganda 3 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Ariada-Akparsz Volzsszk 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Olimpija Ljubljana 84 - 74  
Cedevita Zagreb - Cibona Zagreb 100 - 80  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - NZ Breakers 109 - 78  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - Melbourne Boomers 78 - 69  
Sydney Flames - Townsville 78 - 72  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Opava 81 - 62  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Wonju Dongbu 66 - 83  
Jeonju KCC Egis - Goyang 72 - 83  
Seoul Thunders - Changwon Sakers 103 - 93  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Limoges 79 - 60  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Star Hotshots 96 - 88  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - Rethymno 73 - 62  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Kiryat Gat 79 - 64  
Hapoel Eilat - Ironi Naharia 71 - 81  
Maccabi TA - Hapoel Jerusalem 85 - 83  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kawasaki Brave Thunders 80 - 83  
Chiba - Akita 76 - 72  
Kyoto - Mikawa Kariya 78 - 93  
Nagoya Dolphins - Ryukyu Okinawa 78 - 70  
Tokyo Sunrockers - Toyohashi Neophoenix 60 - 65  
Yokohama - Toyama 65 - 65, h.u. 71 - 73  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Foshan 94 - 93  
Beijing Dragons - Zhejiang Guangsha 108 - 128  
Qingdao - Guandong 90 - 98  
Shandong - Jiangsu Dragons 103 - 88  
Shanghai Sharks - Shanxi 108 - 89  
Shenzhen - Xinjiang 106 - 91  
Sichuan - Jilin 113 - 92  
Tianjin - Jiangsu Tongxi 122 - 91  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Rosa Radom 71 - 67  
Koszalin - Anwil Wloclawek 45 - 93  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Vytautas Prienai 77 - 53  
Siauliai - Juventus Utena 65 - 76  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Körmend 56 - 61  
Szeged - Jászberény 92 - 86  
ZTE - Kaposvár 88 - 95  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Portland 109 - 129  
Detroit - Boston 92 - 94  
LA Clippers - Chicago 102 - 95  
Memphis - Minnesota 93 - 71  
Milwaukee - Golden State 121 - 124  
New Orleans - Charlotte 108 - 108, h.u. 121 - 116  
New York - Atlanta 104 - 94  
Orlando - Dallas 95 - 87  
Philadelphia - Phoenix 120 - 105  
Washington - Miami 111 - 114  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Brose Bamberg 80 - 89  
Bremerhaven - Oldenburg 76 - 76, h.u. 97 - 92  
Tübingen - Bayreuth 77 - 87  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caserta - Capo D'Orlando 91 - 86  
Cremona - Milano 72 - 76  
Pistoia - Trento 73 - 73, h.u. 84 - 78  
Reggio Emilia - VL Pesaro 87 - 80  
Sassari - Avellino 70 - 75  
Torino - Venezia 84 - 84, h.u. 90 - 93  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Estudiantes 92 - 80  
Baskonia Vitoria - Zaragoza 87 - 87, h.u. 101 - 92  
Bilbao - Manresa 91 - 76  
Gran Canaria - Real Madrid 68 - 76  
Iberostar Tenerife - Fuenlabrada 96 - 50  
Sevilla - Murcia 77 - 103  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Anadolu Efes 69 - 68  
Buyukcekmece - Fenerbahce Ülker 60 - 80  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Jenyiszej Krasznojarszk 75 - 75, h.u. 98 - 97  
Avtodor Szaratov - Lok.Kubany Krasznodar 74 - 74, h.u. 79 - 88  
Himki Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 90 - 84  
Parma Permszkij Kraj - Tsmoki-Minszk 61 - 67  
UNIKSZ Kazany - VEF Riga 89 - 84  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Flensburg 22 - 30  
Silkeborg - Barcelona 23 - 27  
Veszprém - Paris SG 28 - 29  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Metalurg Skopje 26 - 31  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - FTC 28 - 33  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Midtjylland 26 - 20  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Sävehof 29 - 18  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonder - Skanderborg 24 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - GOG 29 - 26  
Granollers - Zaporozsje 27 - 29  
Riihimaen Cocks - Gornik Zabrze 30 - 19  
Tatabánya - Maccabi Rishon 35 - 23  
Winterthur - Göppingen 30 - 33  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Iuventa Michalovce 27 - 19  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - MW Elblag 29 - 19  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Mezőkövesd 26 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Hallvard 34 - 25  
Lilleström - Fyllingen 29 - 34  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Oppsal 31 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Minden 21 - 19  
Gummersbach - Stuttgart 27 - 20  
R-N. Löwen Kronau - Füchse Berlin 30 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amacitia Zürich - Bern 27 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Skövde 29 - 27  
Ricoh HK - Sävehof 28 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Boden 33 - 26  
Vasterasirsta - Eslöv 34 - 24  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kup, női, Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghána - Kenya 3 - 1  
Nigéria - Mali 6 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Newcastle 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Talleres Cordoba 0 - 1  
Belgrano de Cordoba - Sarmiento 1 - 2  
Boca Juniors - Rosario Central 1 - 1  
Huracan - Racing Club 1 - 1  
Independiente - San Lorenzo 1 - 2  
Quilmes - Aldosivi 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Central Coast Mariners 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - AZAL Baku 3 - 0  
Sumqayit - Neftcsi Baku 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Lommel 1 - 0  
Tubize - Lierse 0 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Lokeren 2 - 1  
Mechelen - Standard Liege 2 - 1  
Zulte Waregem - Anderlecht 3 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Botev Plovdiv 2 - 0  
Montana - Levszki Szófia 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Sport Recife 2 - 0  
Chapecoense - Sao Paulo 2 - 0  
Cruzeiro - Santos 2 - 2  
Flamengo - Coritiba 2 - 2  
Gremio - America MG 3 - 0  
Palmeiras - Botafogo 1 - 0  
Ponte Preta - Fluminense 1 - 0  
Santa Cruz PE - Atlético MG 3 - 3  
Vitória - Figueirense 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - E. Frankfurt 1 - 2  
Hoffenheim - Hamburg 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Fürth 2 - 1  
St. Pauli - Düsseldorf 0 - 1  
Union Berlin - VfB Stuttgart 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Universidad Catolica 1 - 5  
Audax Italiano - Palestino 2 - 1  
Dep. Temuco - Santiago Wanderers 2 - 3  
Universidad de Concepcion - Huachipato 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Derinia - Arisz Limasszol 1 - 2  
Doxa Katokopiasz - NEA Szalamina 0 - 0  
Karmiotissza Polemidion - Apollon Limasszol 0 - 6  
Omonia Nicosia - AEK Larnaca 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - MAS Taborsko 2 - 3  
Zizkov - Pardubice 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Karvina 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Fredericia 2 - 3  
Fremad Amager - Hobro 5 - 0  
Helsingor - Köge 2 - 2  
Roskilde - LFA Nyköbing 2 - 1  
Skive - Vendsyssel 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Bröndby 1 - 0  
Randers - Viborg 2 - 1  
Sönderjyske - Midtjylland 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seongnam - Gangwon 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambly - Chateauroux 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Bordeaux 1 - 1  
Marseille - Caen 1 - 0  
St-Etienne - Nice 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Paris SG 0 - 6  
Guingamp - St-Etienne 0 - 0  
Marseille - Juvisy Essonne 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Nijmegen 5 - 0  
Feyenoord - Zwolle 3 - 0  
Roda - AZ Alkmaar 1 - 1  
Twente - Utrecht 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Osijek 0 - 2  
Slaven Belupo - Rijeka 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Atl. Kolkata 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Bnei Yehuda TA 1 - 0  
Ironi Kiryat Shmone - Maccabi TA 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Roasso Kumamoto 1 - 0  
Ehime - Machida Zelvia 0 - 1  
Gifu - Tokyo Verdi 4 - 2  
Kamatamare Sanuki - JEF United Chiba 1 - 1  
Matsumoto Yamaga - Yokohama FC 3 - 2  
Mito - Yamaguchi 0 - 2  
Nagasaki - Kyoto 0 - 2  
Okayama - Thespakusatsu Gunma 3 - 3  
Sapporo - Zweigen Kanazawa 0 - 0  
Tokushima - Shimizu SP 1 - 2  
Yamagata - Kitakyushu 3 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wakra - Al-Sadd 1 - 1  
El-Jaish - Al-Shahaniya 3 - 1  
Lekhwiya - Al-Rayyan 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Pasto 3 - 1  
Junior de Barranquilla - Dep. La Equidad 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Jiangsu 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Miedz Legnica 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - TBB Nieciecza 1 - 3  
Lech Poznan - Slask Wroclaw 3 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Atlantas Klaipeda 3 - 1  
Trakai - Lietava Jonava 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - Atlas 1 - 0  
Chivas Guadalajara - Necaxa 1 - 1  
Cruz Azul - Leon 2 - 3  
Dep. Toluca - Santos Laguna 1 - 2  
Monarcas Morelia - Monterrey 1 - 2  
Pachuca - América 3 - 3  
Tigres - Queretaro 1 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Nyíregyháza 3 - 0  
Cigánd - Mosonmagyaróvár 0 - 1  
Csákvár - ZTE 2 - 2  
Kisvárda - Szeged 2011 1 - 0  
Kozármisleny - Vác 0 - 1  
Puskás Akadémia - Cegléd 1 - 0  
Sopron - Dorog 0 - 0  
Soroksár - Budaörs 5 - 0  
SZEOL - Siófok 0 - 5  
Szolnok - Balmazújváros 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Rosenborg 0 - 4  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Mönchengladbach 1 - 0  
Freiburg - Jena 2 - 1  
Sand - Hoffenheim 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Roma 2 - 1  
Bologna - Palermo 3 - 1  
Crotone - Torino 0 - 2  
Empoli - Fiorentina 0 - 4  
Lazio - Genoa 3 - 1  
Milan - Internazionale 2 - 2  
Sampdoria - Sassuolo 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Perugia 2 - 2  
Novara - Frosinone 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Carrarese 2 - 1  
Como - Cremonese 2 - 2  
Livorno - Pro Piacenza 3 - 1  
Olbia - Prato 1 - 2  
Piacenza - Giana Erminio 0 - 1  
Pistoiese - Viterbese 2 - 0  
Pontedera - Arezzo 3 - 2  
Racing Club Roma - Lucchese 0 - 0  
Renate - Lupa Roma 2 - 0  
Robur Siena - Tuttocuoio 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Messina 0 - 0  
Andria - Matera 1 - 0  
Casertana - Siracusa 2 - 0  
Cosenza - Monopoli 2 - 1  
Foggia - Catanzaro 1 - 0  
Fondi - Paganese 3 - 1  
Juve Stabia - Lecce 2 - 3  
Reggina - Taranto 2 - 2  
Vibonese - Melfi 1 - 1  
Virtus Francavilla - Catania 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - Szpartak Nalcsik    
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Ural Jekatyerinburg 3 - 0  
Szpartak Moszkva - Amkar Perm 1 - 0  
Zenit Szentpétervár - Krilja Szovjetov Szamara 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Rapid Wien 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - General Diaz 2 - 1  
Sol de America - Olimpia Asuncion 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Braga B 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica Castelo Branco - Setúbal 0 - 2  
Boavista - Guimaraes 1 - 1  
Braga - Santa Clara 2 - 1  
Mineiro Aljustrelense - Tondela 1 - 2  
Oriental de Lisboa - Leixoes 1 - 1  
Real SC Massama - Olhanense 2 - 0  
Torreense - Nacional Madeira 1 - 0  
Vilafranquense - Pacos Ferreira 1 - 0  
Vizela - Penafiel 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough - Chelsea 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - Astra Giurgiu 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Alcorcon 4 - 1  
Getafe - Zaragoza 1 - 0  
Mirandes - Cordoba 1 - 1  
Rayo Vallecano - Huesca 2 - 2  
Reus - Gimnastic 1 - 0  
Tenerife - UCAM Murcia 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Ponferradina 0 - 0  
Celta Vigo B - Coruxo 1 - 0  
Izarra - Guijuelo 2 - 2  
Lealtad - Tudelano 0 - 0  
Palencia Balompie - Boiro 2 - 0  
Pontevedra - Somozas 4 - 2  
R. Santander - Arandina 0 - 0  
Valladolid B - Osasuna B 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Navalcarnero 3 - 0  
Fuenlabrada - Socuellamos 1 - 0  
Majadahonda - Toledo 0 - 0  
Mensajero - De Los Reyes 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Sabadell 1 - 2  
Ebro - Atl. Baleares 0 - 0  
Eldense - UE Llagostera 2 - 0  
Espanyol B - Mallorca B 0 - 0  
Hercules - Villarreal B 2 - 3  
L'Hospitalet - Gava 1 - 1  
Levante B - Valencia B 1 - 1  
Lleida - Barcelona B 0 - 2  
Prat - Cornella 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Marbella 0 - 0  
Cordoba B - La Roda 1 - 1  
Linares - Merida 0 - 1  
Linense - Melilla 2 - 1  
Mancha Real - El Ejido 3 - 2  
Real Murcia - Real Jaen 2 - 0  
Rec. Huelva - La Hoya Lorca 0 - 0  
UD Extremadura - Cartagena 0 - 2  
Villanovense - San Fernando 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Espanyol 0 - 1  
Ath. Bilbao - Villarreal 1 - 0  
Sp. Gijón - Real Sociedad 1 - 3  
Valencia - Granada 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Ath. Bilbao 2 - 1  
Espanyol - Albacete 3 - 3  
Rayo Vallecano - Tacuense 5 - 1  
Santa Teresa - Atl. Madrid 1 - 3  
Transportes Alcaine - Cajasol Trigueros 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - Wil 0 - 0  
Servette - FC Zürich 0 - 4  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Lugano 2 - 1  
St. Gallen - Lausanne 2 - 0  
Young Boys - Sion 4 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Halmstad 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Ahli (KSA) 0 - 1  
Al-Hilal (KSA) - Al-Raed 2 - 1  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Nassr 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Zilina 1 - 2  
Slovan Bratislava - Ruzomberok 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Domzale 0 - 4  
Kalcer Radomlje - Maribor 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Yeni Malatyaspor 2 - 0  
Giresunspor - Adana Demirspor 1 - 1  
Sanliurfaspor - Denizlispor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Galatasaray 2 - 0  
Kasimpasa - Karabukspor 2 - 2  
Kayserispor - Genclerbirligi 0 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Svédország 1 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kanada - U20Japán 0 - 5  
U20Nigéria - U20Spanyolország 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorszkla Poltava - Dnipro 1 - 2  
Zirka Kirovográd - Volyn Lutszk 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Montevideo Wanderers 0 - 1  
Defensor - Nacional 3 - 2  
Liverpool Montevideo - Sud América 1 - 1  
Plaza Colonia - Fenix Montevideo 2 - 0  
Rampla Juniors - Juventud 1 - 0  
Labdarúgás (Új-Zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Southern Utd. 4 - 0  
Hamilton Wanderers - Tasman Utd. 2 - 3  
Hawke's Bay Utd. - Canterbury Utd. 1 - 1  
Waitakere Utd. - Team Wellington 0 - 2  
Wellington Phoenix 2 - Auckland City 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Harlequin 25 - 6  
Sale - Saracens 13 - 28  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayonne - Toulouse 16 - 13  
Stade de France - Montpellier 21 - 17  
Rögbi (Négy Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 34 - 8  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - ACH Ljubljana 3 - 1  
Arkas Izmir - Crvena zvezda 3 - 0  
Friedrichshafen - Hypo Tirol 3 - 2  
Liberec - Tiikerit 3 - 0  
Noliko Maaseik - Abiant Lycurgus Groningen 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Verona 3 - 0  
Modena - Trentino 3 - 2  
Padova - Piacenza 0 - 3  
Ravenna - Revivre Milano 3 - 0  
Vibo Valentia - Argos Sora 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Südtirol Bolzano 3 - 1  
Conegliano - Novara 3 - 2  
Montichiari - Bergamo 1 - 3  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Karjakin - M. Carlsen (7. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. King - B. Hawkins (9 nyert frame-ig) 9 - 8  
Northern Ireland Open 2016    
Tenisz (ATP-vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP-vb 2016    
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - N. Djokovic 2 - 0  
Tenisz (ATP-vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Klaasen R / Ram R 2 - 1  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Vanni - L. Grigelis 2 - 1  
Tenisz (Honolulu-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Okamoto - N. Melichar 0 - 2  
M. Gordon - X. Wen 2 - 1  
N-N. Zhang - N. Eto 2 - 0  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - E. Alexandrova 0 - 2  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mertens E / Minella M - Smith A / Voracova R 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K-C. Chang - E. Rodina 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K C / Chuang C J - Dzalamidze N / Kudermetova V 1 - 2  
Tollaslabda (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.O. Jörgensen - C. Long 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sun Yu - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
Vízilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - BVSC 9 - 5  
 
2016.11.19.
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Svájc 4 - 6  
Finnország - Ausztria 7 - 8  
Finnország - Norvégia 3 - 10  
Norvégia - Skócia (Helyszín: Skócia) 7 - 8  
Németország - Svédország 4 - 9  
Olaszország - Németország 8 - 7  
Olaszország - Oroszország 3 - 7  
Oroszország - Svájc 3 - 6  
Skócia - Dánia 3 - 8  
Svédország - Dánia 7 - 1  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Finnország 8 - 2  
Németország - Csehország 2 - 8  
Oroszország - Svájc 9 - 8  
Skócia - Olaszország 6 - 5  
Svédország - Norvégia 9 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dobey - J. Wade (16 nyert leg-ig) 5 - 16  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Steelers Hämeenlinna 4 - 3  
Oilers Espoo - Indians Espoo 8 - 4  
Salba - Happee Jyväskylä 4 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Pixbo Wallenstam 1 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dosson - Pescara 2 - 4  
Isola - Napoli 3 - 6  
Kaos Futsal - Luparense 4 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Sala Zaragoza - Barcelona 3 - 3  
CA Gran Canaria - Cartagena 3 - 2  
Palma Futsal - Inter Movistar 5 - 0  
Ribera Navarra - Jaen 3 - 1  
Santa Coloma - Jumilla 9 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Albany 6 - 2  
Cleveland - Milwaukee 1 - 1  
Grand Rapids - Texas Stars 3 - 4  
Hershey - Syracuse 5 - 1  
Iowa - Chicago Wolves 3 - 2  
Providence - Lehigh Valley 3 - 3  
Rochester - St. John's 3 - 3  
San Antonio - Charlotte 3 - 1  
San Diego - San Jose Barracuda 2 - 2  
Stockton - Ontario Reign 1 - 1  
Toronto Marlies - St. John's 1 - 2  
Tucson - Manitoba 5 - 2  
Utica - Springfield 4 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport 4 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Lustenau 2 - 2  
Bregenzerwald - Cortina 2 - 2  
Feldkirch - Fassa 8 - 2  
Gherdeina/Gröden - Kitzbühel 2 - 5  
Jesenice - Val Pusteria 2 - 3  
Klagenfurt 2 - Vipiteno/Sterzing 1 - 3  
Zell am See - Neumarkt Riwega 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Benatky nad Jizerou 2 - 2  
Jihlava - Zubr Prerov 1 - 2  
Kladno - Motor Ceske Budejovice 1 - 4  
Litomerice - Kadan 4 - 0  
Most - Frydek Mistek 1 - 5  
Slavia Praha - Prostejov 4 - 4  
Slavia Trebic - Slovan Ustecti Lvi 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - Rungsted 5 - 8  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Leki 4 - 5  
IPK - Kajaanin Hokki 5 - 2  
Jokipojat - SaPKo 3 - 4  
Keupa - JYP-Akatemia 4 - 1  
Kokkolan Hermes - Roki 6 - 4  
Tuto - Kiekko-Vantaa 1 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - HIFK 2 - 1  
Ilves - Turku PS 1 - 5  
JYP - Ässät 3 - 2  
Kalpa - Tappara 3 - 2  
Kärpät - Kookoo 1 - 1  
Lukko - Jukurit 1 - 7  
SaiPa - Lahti Pelicans 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Avangard Omszk 1 - 2  
Amur Habarovszk - Metallurg Novokuznyeck 2 - 0  
CSZKA Moszkva - Barisz Asztana 4 - 2  
Medvescak Zagreb - Dinamo Riga 1 - 0  
Red Star Kunlun - Szibir Novoszibirszk 3 - 1  
Slovan Bratislava - Dinamo Minszk 1 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 4  
Szocsi - Szalavat Julajev Ufa 3 - 3  
Szpartak Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 5  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Traktor Cseljabinszk 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Chicago 2 - 3  
Carolina - Montreal 3 - 2  
Columbus - NY Rangers 4 - 2  
Los Angeles - New Jersey 4 - 2  
NY Islanders - Pittsburgh 2 - 2  
Philadelphia - Tampa Bay 0 - 3  
Washington - Detroit 1 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Sparta Sarpsborg 2 - 2  
Valerenga - Lorenskog 2 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug 2 - Ajoie 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Kloten 1 - 8  
Davos - Zürich Lions 1 - 2  
Fribourg - Langnau Tigers 5 - 3  
Zug - Servette 5 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Södertälje 3 - 3  
Timra - AIK 2 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - HV 71 2 - 1  
Karlskrona - Leksand 0 - 2  
Lulea - Örebro 2 - 0  
Malmö - Djurgarden 0 - 0  
Rögle - Färjestad 5 - 3  
Växjö - Skelleftea 4 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Krisztall Szaratov 3 - 1  
Izssztal Izsevszk - Cselmet Cseljabinszk 2 - 4  
Molot Perm - Zauralje Kurgan 1 - 3  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Rubin Tyumeny 2 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Juzsnij Ural Orszk 0 - 1  
Tver - Dizel Penza 4 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Igokea 72 - 88  
Mega Leks - Mornar 93 - 87  
Zadar - Partizan Belgrád 69 - 76  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Brisbane 87 - 105  
Sydney Kings - Perth 83 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Bendigo 51 - 74  
Canberra Capitals - Townsville 81 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Prostejov 80 - 77  
MMCITE Brno - USK Praha 78 - 84  
Pardubice - Svitavy 86 - 65  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Seoul Knights 95 - 86  
Jeonju KCC Egis - Anyang 78 - 81  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Thunders 87 - 83  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Litvánia 75 - 54  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Hollandia 79 - 46  
Horvátország - Észtország 86 - 45  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Montenegró 56 - 114  
Olaszország - Nagy-Britannia 71 - 52  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Luxemburg 73 - 51  
Ukrajna - Németország 85 - 61  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Portugália 68 - 44  
Szlovákia - Izland 86 - 40  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Bulgária 95 - 67  
Oroszország - Svájc 65 - 56  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Fehéroroszország 67 - 61  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Izrael 51 - 62  
Törökország - Bosznia-Hercegovina 61 - 61, h.u. 72 - 68  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Spanyolország 54 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Paris Levallois 60 - 66  
Gravelines - Orleans 99 - 57  
Le Mans - Dijon 65 - 60  
Nanterre - Reims 104 - 84  
Pau Orthez - Antibes 84 - 79  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Promitheasz Patra 76 - 60  
Apollon Patra - Koroivosz Amaliadasz 92 - 66  
Koloszosz Rodosz - Doxa Lefkadasz 77 - 60  
Trikala - PAOK 84 - 73  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Gilboa Galil 87 - 85  
Maccabi Rishon - Hapoel Holon 84 - 69  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kawasaki Brave Thunders 79 - 95  
Chiba - Akita 82 - 71  
Kyoto - Mikawa Kariya 69 - 78  
Nagoya Dolphins - Ryukyu Okinawa 66 - 74  
Osaka - Shiga 68 - 79  
Tokyo Sunrockers - Toyohashi Neophoenix 80 - 62  
Yokohama - Toyama 85 - 66  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krosno - Ostrow Wielkopolski 71 - 71, h.u. 79 - 73  
Kutno - Turow Zgorzelec 74 - 78  
Starogard Gdanski - Trefl Sopot 74 - 79  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Nevezis Kedainiai 66 - 63  
Neptunas Klaipeda - Lietkabelis 67 - 77  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Vasas 94 - 86  
Szolnok - Atomerőmű 105 - 87  
Szombathely - Kecskemét 75 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Golden State 88 - 104  
Charlotte - Atlanta 100 - 96  
Cleveland - Detroit 104 - 81  
Dallas - Memphis 64 - 80  
Denver - Toronto 102 - 102, h.u. 111 - 113  
Indiana - Phoenix 96 - 116  
LA Lakers - San Antonio 107 - 116  
New Orleans - Portland 113 - 101  
Oklahoma City - Brooklyn 124 - 105  
Sacramento - LA Clippers 115 - 121  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Vechta 85 - 72  
Braunschweig - Jena 86 - 97  
Giessen - Skyliners Frankfurt 69 - 52  
Ulm - Hagen 116 - 64  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varese - Brescia 68 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joventut Badalona - Valencia 86 - 84  
MoraBanc Andorra - Obradoiro Monbus 91 - 87  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Trabzonspor 69 - 76  
Karsiyaka - Usak Sportif 85 - 75  
Tofas Bursa - RH Gaziantepspor 72 - 87  
Yesilgiresun - Istanbul BB 82 - 67  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Celje 29 - 29  
Kristianstad - Szeged 21 - 29  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naturhouse La Rioja - Csehovszkije Medvegyi 34 - 37  
Tatran Presov - Montpellier 24 - 28  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Besiktas 27 - 28  
Nantes - Motor Zaporozsje 32 - 34  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Metz 28 - 25  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leipzig - Vardar SCBT 22 - 45  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Rosztov 32 - 25  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Krim Ljubljana 31 - 36  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Mors 32 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Kolding 24 - 27  
Anaitasuna - Csurgó 27 - 21  
Azoty Pulawy - Benfica 34 - 29  
Magdeburg - Nexe Nasice 31 - 22  
Politehnica Timisoara - Riko Ribnica 27 - 22  
SZKA Minszk - St. Raphael 30 - 28  
Zamet - Melsungen 23 - 34  
Zarja Kaszpija Asztrahany - Midtjylland 29 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Érd 25 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrkow Trybunalski - Gwardia Opole 34 - 39  
Stal Mielec - Pogon Szczecin 32 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - Budakalász 22 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Debrecen 28 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - SVG Celle 30 - 22  
Buxtehude - Göppingen 37 - 28  
Neckarsulm - Dortmund 20 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Sagunto - Quabit Guadalajara 22 - 19  
Sinfin - Benidorm 21 - 21  
Villa de Aranda - Valladolid 24 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Suhr Aarau 35 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Skövde 26 - 15  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kup, női, Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Zimbabwe 0 - 0  
Kamerun - Egyiptom 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Millwall 2 - 0  
Bristol Rovers - Milton Keynes Dons 0 - 0  
Charlton - Port Vale 2 - 0  
Fleetwood - Chesterfield 2 - 1  
Northampton - Peterborough 0 - 1  
Oxford Utd. - Coventry 4 - 1  
Rochdale - Swindon 4 - 0  
Scunthorpe - Oldham 1 - 0  
Sheffield Utd. - Shrewsbury 2 - 1  
Southend - Bradford 3 - 0  
Walsall - Gillingham 1 - 2  
Wimbledon - Bury 5 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Stevenage 0 - 1  
Barnet - Crewe 0 - 0  
Cambridge Utd. - Wycombe 1 - 2  
Carlisle - Exeter 3 - 2  
Cheltenham - Portsmouth 1 - 1  
Doncaster - Hartlepool 2 - 1  
Leyton - Blackpool 1 - 2  
Mansfield - Crawley 3 - 1  
Morecambe - Luton 0 - 2  
Notts County - Newport 0 - 3  
Plymouth - Grimsby 0 - 3  
Yeovil - Colchester 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Wigan 0 - 0  
Birmingham - Bristol City 1 - 0  
Blackburn - Brentford 3 - 2  
Cardiff - Huddersfield 3 - 2  
Derby County - Rotherham 3 - 0  
Fulham - Sheffield Wed. 1 - 1  
Ipswich - Nottingham 0 - 2  
Preston - Wolverhampton 0 - 0  
QPR - Norwich 2 - 1  
Reading - Burton 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Macclesfield 1 - 2  
Barrow - Solihull Moors 2 - 1  
Boreham - Southport 2 - 0  
Braintree - Tranmere 0 - 1  
Chester - Bromley 1 - 1  
Dover - Guiseley 2 - 0  
Forest Green - Lincoln 2 - 3  
Gateshead - Eastleigh 2 - 2  
Maidstone Utd. - Woking 0 - 3  
North Ferriby Utd. - Sutton Utd. 2 - 1  
Torquay - Wrexham 1 - 1  
York - Dag & Red 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Douglas Haig 1 - 1  
Boca Unidos - Chacarita Juniors 1 - 0  
Brown de Adrogue - Atl. Parana 3 - 2  
Central Cordoba - San Martin de Tucuman 0 - 0  
Club Almagro - Crucero del Norte 1 - 0  
Dep. Flandria - Nueva Chicago 0 - 1  
Ferro Carril Oeste - Estudiantes San Luis 0 - 0  
Guillermo Brown - Villa Dalmine 3 - 1  
Independiente de Mendoza - Instituto Cordoba 1 - 0  
Juventud Un. Gualeguaychu - Gimnasia Jujuy 1 - 2  
Santamarina Tandil - Argentinos Juniors 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Banfield 1 - 3  
Estudiantes LP - Colón 1 - 0  
Godoy Cruz - Tigre 2 - 1  
Lanus - Atl. Tucuman 1 - 0  
Union SF - Atl. Temperley 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Sydney FC 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Zira 1 - 0  
Qarabag Baku - Kapaz 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Roeselare 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Eupen 2 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Gent 0 - 2  
Oostende - Westerlo 5 - 0  
Waasland Beveren - Kortrijk 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Beroe Stara Zagora 1 - 0  
Slavia Szófia - CSZKA Szófia 0 - 1  
Vereja - Dunav Ruse 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Bragantino 3 - 2  
Brasil de Pelotas - CRB 1 - 0  
Ceara - Parana 1 - 1  
Criciuma - Vasco da Gama 1 - 0  
Londrina - Avai 0 - 1  
Luverdense - Goiás 1 - 0  
Sampaio Correa - Atlético GO 0 - 1  
Tupi MG - Nautico 1 - 4  
Vila Nova - Paysandu 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Hertha BSC 0 - 0  
Darmstadt - Ingolstadt 0 - 1  
Dortmund - Bayern München 1 - 0  
Mainz - Freiburg 4 - 2  
Mönchengladbach - 1. FC Köln 1 - 2  
Wolfsburg - Schalke 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Erzgebirge Aue 2 - 0  
Karlsruhe - Sandhausen 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Holstein Kiel 2 - 2  
FSV Frankfurt - Duisburg 0 - 0  
Hallescher FC - Mainz Amatőr 2 - 0  
Lotte - Paderborn 6 - 0  
Regensburg - Wehen 3 - 1  
Rostock - Bremen Amatőr 1 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Magdeburg 1 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Cobresal 3 - 0  
Dep. Iquique - San Luis de Quillota 3 - 1  
Everton Vina Del Mar - O'Higgins 2 - 2  
Union Espanola - Universidad de Chile 2 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - APOEL Nicosia 1 - 0  
Ermisz Aradippou - AEZ Zakakiou 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Opava 1 - 1  
Sokolov - Usti nad Labem 0 - 2  
Trinec - Ostrava 4 - 1  
Vitkovice - Ceske Budejovice 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Teplice 0 - 1  
Brno - Pribram 2 - 2  
Jablonec - Liberec 3 - 0  
Mladá Boleslav - Plzen 0 - 0  
Slovacko - Hradec Kralove 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Aarhus 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Skovbakken 0 - 3  
Hjörring - Bröndby 1 - 2  
Odense - Vejle 0 - 1  
Varde - Kolding 0 - 5  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Ahli (UAE) 2 - 0  
Al-Wahda - Al-Ittihad (UAE) 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Isloch 1 - 0  
Gorodeja - Torpedo Zogyino 3 - 3  
Granit Mikasevicsi - FK Minszk 0 - 7  
Krumkacsi - Dinamo Breszt 0 - 0  
Naftan - Belsina Bobrujszk 2 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Slavia Mozír 5 - 1  
Szluck - Nyeman Grodno 0 - 0  
Vityebszk - BATE Boriszov 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Amiens 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Montpellier 1 - 1  
Nancy - Dijon 1 - 0  
Paris SG - Nantes 2 - 0  
Rennes - Angers 1 - 1  
Toulouse - Metz 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Sparta Rotterdam 3 - 2  
Groningen - ADO Den Haag 2 - 1  
Heerenveen - Vitesse 1 - 1  
Heracles - Go Ahead Eagles 2 - 1  
Willem II - PSV 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - Telstar 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Lokomotív Zagreb 1 - 0  
Inter Zapresic - RNK Split 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Kerala 5 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Haifa 5 - 1  
Hapoel Bnei Sakhnin - Ashdod 0 - 1  
Maccabi Haifa - Hapoel Kfar Saba 2 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Ashkelon 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Umm-Salal 1 - 1  
Al-Gharrafa - Al-Arabi (QAT) 4 - 2  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - FC Asztana 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Znicz Pruszkow 0 - 1  
Kluczbork - Wisla Pulawy 2 - 2  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Olimpia Grudziadz 0 - 3  
Pogon Siedlce - GKS Tychy 1 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - Stal Mielec    
Wigry Suwalki - GKS Katowice 3 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Ruch Chorzow 0 - 4  
Lechia Gdansk - Wisla Plock 2 - 1  
Pogon Szczecin - Wisla Krakkó 6 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Tijuana 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Haladás 2 - 1  
Gyirmót - Újpest 1 - 2  
Mezőkövesd - Videoton 2 - 1  
MTK - Debrecen 1 - 1  
Paks - Honvéd 1 - 1  
Vasas - FTC 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajn.,női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyn - Medkila 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LSK Kvinner - Röa 0 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt - Duisburg 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Cagliari 1 - 0  
Juventus - Pescara 3 - 0  
Udinese - Napoli 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Pisa 1 - 0  
Bari - Carpi 2 - 0  
Benevento - Brescia 4 - 0  
Latina - Salernitana 1 - 1  
Spezia - Cesena 1 - 0  
Ternana - Entella 3 - 0  
Vercelli - Vicenza 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Maceratese 0 - 2  
Fano - Gubbio 0 - 2  
Feralpisalo - Venezia 0 - 1  
Forli - Mantova 4 - 1  
Lumezzane - Sambenedettese 0 - 1  
Parma - Padova 1 - 4  
Reggiana - Albinoleffe 2 - 0  
Südtirol - Santarcangelo 1 - 0  
Teramo - Ancona 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Zenit Sz'tpétervár 2 0 - 0  
Fakel Voronyezs - Toszno 0 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Volgar Asztrahan 1 - 0  
Kubany Krasznodar - Tambov 0 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 0  
Mordovija Szaranszk - SZKA Habarovszk 0 - 2  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Baltika Kalinyingrád 0 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Himki 1 - 0  
Szokol Szaratov - Szpartak Moszkva 2 0 - 4  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Ufa 0 - 1  
Gazovik Orenburg - Lokomotív Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Wolfsberg 4 - 1  
Altach - Sturm Graz 1 - 1  
Austria Wien - Ried 2 - 0  
St. Pölten - Mattersburg 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Rubio 1 - 0  
River Plate Asuncion - Sp. Luqueno 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Marítimo 6 - 0  
Estoril - Cova Piedade 2 - 0  
Feirense - Académica 0 - 0  
Sanjoanense - Gil Vicente 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Manchester City 1 - 2  
Everton - Swansea 1 - 1  
Manchester Utd. - Arsenal 1 - 1  
Southampton - Liverpool 0 - 0  
Stoke - Bournemouth 0 - 1  
Sunderland - Hull City 3 - 0  
Tottenham - West Ham 3 - 2  
Watford - Leicester 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Steaua Bukarest 1 - 0  
Municipal Studentesc Iasi - Targu Mures 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Aberdeen 1 - 3  
Motherwell - Partick Thistle 2 - 0  
Rangers - Dundee 1 - 0  
St. Johnstone - Ross County 2 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Alloa 2 - 1  
East Fife - Queens Park 1 - 2  
Livingston - Peterhead 1 - 2  
Stranraer - Stenhousemuir 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Elgin 1 - 0  
Clyde - Berwick 3 - 2  
Edinburgh City - Cowdenbeath 1 - 1  
Montrose - Forfar 1 - 1  
Stirling - Arbroath 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Falkirk 0 - 1  
Dumbarton - Raith Rovers 0 - 0  
Greenock Morton - Dundee Utd. 0 - 0  
Hibernian - Queen of South 4 - 0  
St. Mirren - Dunfermline 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Lugo 3 - 1  
Mallorca - Sevilla B 2 - 2  
Numancia - Valladolid 2 - 1  
Oviedo - Levante 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Cultural Leonesa 2 - 3  
Union Mutilvera - Caudal Deportivo 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Barakaldo 2 - 2  
Gernika - Ath. Bilbao B 1 - 0  
Leioa - Zamudio 2 - 2  
Real Madrid B - UD Logrones 0 - 4  
Real Sociedad B - Arenas de Getxo 4 - 2  
Real Union Irun - Sestao River 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Saguntino - Alcoyano 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jumilla - Granada B 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Real Madrid 0 - 3  
Barcelona - Malaga 0 - 0  
Deportivo - Sevilla 2 - 3  
Eibar - Celta Vigo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Valencia 2 - 1  
Real Sociedad - Betis 0 - 2  
Tenerife - Oiartzun 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wohlen - Winterthur 1 - 0  
Xamax - Chiasso 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Vaduz 6 - 0  
Grasshoppers - Thun 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khaleej - Al-Ittifaq (KSA) 1 - 2  
Al-Shabab (KSA) - Al-Wehda 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Metalac Gornji Milanovac 1 - 2  
Cukaricki - Radnicki Nis 4 - 1  
Javor Matis - Radnik Surdulica 1 - 0  
Napredak Krusevac - Crvena zvezda 0 - 1  
Partizan Belgrád - Backa Palanka 1 - 0  
Spartak Subotica Zdrepcev - Vozdovac 0 - 2  
Vojvodina - Novi Pazar 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Trencin 2 - 0  
Senica - Zlate Moravce 1 - 3  
Tatran Presov - Trnava 1 - 3  
Zemplin Michalovce - Podbrezova 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Rudar Velenje 4 - 0  
HIT Gorica - Olimpija Ljubljana 1 - 1  
Krsko Posavlje - Koper    
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Gaziantep Bld. Spor 0 - 0  
Boluspor - Altinordu 3 - 2  
Elazigspor - Mersin Idman Yurdu 3 - 0  
Göztepe Izmír - Bandirmaspor 3 - 3  
Ümraniyespor - Sivasspor 4 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Besiktas 1 - 2  
Bursaspor - Akhisar 0 - 0  
Gaziantepspor - Konyaspor 0 - 3  
Osmanlispor - Alanyaspor 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 2 - 1  
Olimpik Doneck - Csernomorec Odessza 1 - 0  
Sahtar Doneck - Kárpáti Lviv 2 - 1  
Zorya Luganszk - Olekszandria 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Cerro 1 - 2  
Racing Montevideo - Atl. River Plate 2 - 1  
Villa Epanyola - Boston River 0 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Rhyl 0 - 3  
Cardiff Met University - Bangor City 4 - 0  
Llandudno FC - Bala Town 1 - 3  
Newtown - Connah's Quay 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Al-Ain 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armagh City - Lurgan Celtic 1 - 3  
Loughgall - Institute 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Dungannon 1 - 4  
Carrick - Portadown 1 - 1  
Coleraine - Ballinamallard Utd. 3 - 1  
Crusaders - Ards 1 - 0  
Glenavon - Glentoran 1 - 1  
Linfield - Cliftonville 1 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - London Wasps 36 - 18  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - La Rochelle 26 - 0  
Brive - Section Paloise 38 - 25  
Castres - Toulon 34 - 17  
Clermont - Lyon 16 - 13  
Racing-Metro - Grenoble 29 - 24  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Fidzsi-szigetek 58 - 15  
Franciaország - Ausztrália 23 - 25  
Grúzia - Szamoa 20 - 16  
Olaszország - Dél-Afrika 20 - 18  
Románia - Kanada 21 - 16  
Skócia - Argentína 19 - 16  
Tonga - USA 20 - 17  
Wales - Japán 33 - 30  
Írország - Új-Zéland 9 - 21  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - LJ Modena 1 - 3  
Dabrowa Gornicza - Prostejov 3 - 1  
Dinamo Krasznodar - Partizan Vizura Belgrád 3 - 0  
Eczacibasi Istanbul - Mincsanka Minszk 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Casalmaggiore 3 - 2  
Club Italia - Scandicci 0 - 3  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - A. Hamilton 6 - 5  
M. King - K. Wilson (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - M. Raonic 2 - 1  
N. Djokovic - K. Nishikori 2 - 0  
Tenisz (ATP-vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Bryan B / Bryan M 2 - 0  
Murray J / Soares B - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Lacko - L. Vanni 0 - 2  
S. Caruso - L. Grigelis 0 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bemelmans - H. Laaksonen 0 - 2  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - N. Vikhlyantseva 2 - 1  
E. Alexandrova - A. Cornet 2 - 1  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mertens E / Minella M - Kuncikova L / Stuchla K 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rodina - O. Govortsova    
K-C. Chang - M. Erakovic 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Soylu I - Dzalamidze N / Kudermetova V 0 - 2  
Chan H-C / Chan Y-J - Chang K C / Chuang C J 1 - 2  
Tollaslabda (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I.Z. Zainuddin - J.O. Jörgensen 1 - 2  
V. Axelsen - C. Long 1 - 2  
Tollaslabda (China Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Pusarla Venkata - Ji H. Sung 2 - 1  
T.Y. Tai - Sun Yu 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Partizan Belgrád 11 - 5  
Mornar - Jadran Split 11 - 9  
Vízilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - BVSC 10 - 10  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Vasas 7 - 8  
Szentes - Szeged 5 - 5  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - BVSC 7 - 6  
Miskolc - Honvéd 9 - 7  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - SM Verona 10 - 8  
Ortigia - Trieste 8 - 12  
Roma - Torino 15 - 8  
Savona - Acquachiara 15 - 5  

 

2016.11.18.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - New Orleans 23 - 20  
Asztalitenisz (Swedish Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mi. Kato - Póta G. 4 - 2  
Y. Ishigaki - Madarász D. 4 - 0  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - B. Dolan (16 nyert leg-ig) 16 - 3  
P. Wright - P. Taylor (16 nyert leg-ig) 16 - 10  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Oilers Espoo 4 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Lazio 4 - 0  
Cioli Cogianco - Group Imola 4 - 5  
Rieti - Latina 2 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Peniscola 3 - 2  
Levante - Santiago Futsal 2 - 2  
Murcia - Magna Gurpea 8 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Milwaukee 0 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Olomouc 4 - 4  
Liberec - Mountfield HK 2 - 1  
Litvínov - Karlovy Vary 1 - 1  
Pardubice - Mladá Boleslav 2 - 3  
Plzen - Vítkovice 3 - 5  
Trinec - Zlín 7 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rödovre 3 - 0  
Herning - Aalborg 3 - 6  
SönderjyskE - Frederikshavn 2 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Tuto 2 - 2  
JYP-Akatemia - Keupa 1 - 4  
Kajaanin Hokki - IPK 3 - 2  
Leki - Heinolan Peliitat 3 - 6  
Roki - Kokkolan Hermes 2 - 3  
SaPKo - Jokipojat 4 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Turku PS 2 - 4  
Lahti Pelicans - Lukko 1 - 4  
Vaasan Sport - Kookoo 3 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Grenoble 2 - 2  
Chamonix-Morzine - Dijon 1 - 1  
Gap - Nice 2 - 2  
Rouen - Bordeaux 3 - 1  
Strasbourg - Epinal 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Lada Toljatti 5 - 2  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrád - Debrecen 0 - 4  
Csíkszereda - Galati 1 - 2  
Diósgyőr - MAC Budapest 2 - 2  
Fehérvári Titánok - Újpest 3 - 4  
FTC - Dunaújváros 2 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - New Jersey 3 - 2  
Buffalo - Tampa Bay 1 - 4  
Dallas - Colorado 3 - 2  
Los Angeles - Edmonton 4 - 2  
Minnesota - Boston 1 - 0  
Ottawa - Nashville 1 - 5  
Philadelphia - Winnipeg 5 - 2  
St. Louis - San Jose 3 - 2  
Toronto - Florida 6 - 1  
Vancouver - Arizona 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Heilbronn 5 - 1  
Bayreuth - Rosenheim 2 - 1  
Crimmitschau - Bietigheim/Bissingen 3 - 0  
Dresden - Frankfurt Löwen 5 - 6  
Freiburg - Ravensburg 3 - 3  
Lausitzer Füchse - Kassel 2 - 3  
Riessersee - Kaufbeuren 2 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Schwenningen 4 - 1  
Bremerhaven - Straubing 4 - 3  
Eisbären Berlin - Iserlohn 4 - 3  
Ingolstadt - Düsseldorf 5 - 1  
Mannheim - Nürnberg 3 - 3  
München - Krefeld 6 - 4  
Wolfsburg - Köln 3 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Salzburg 3 - 3  
Innsbruck - Villach 4 - 3  
Linz - Fehérvár 5 - 2  
Olimpija Ljubljana - Vienna Capitals 2 - 5  
Znojmo - Graz 5 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Olten 3 - 6  
Chaux-de-Fonds - Visp 3 - 2  
Langenthal - Thurgau 6 - 2  
Winterthur - Rapperswil 1 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lausanne 3 - 2  
Biel - Lugano 3 - 1  
Kloten - Zug 0 - 7  
Langnau Tigers - Davos 2 - 1  
Servette - Bern 3 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Tingsryd 2 - 0  
MODO - Björklöven 3 - 3  
Mora - Oskarshamn 4 - 2  
Västeras - Pantern Malmö 3 - 3  
Västervik - Vita Hasten 0 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Linköping 4 - 1  
Leksand - Karlskrona 0 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Liptovsky Mikulas 7 - 4  
Nitra - Nove Zamky 7 - 4  
Poprad - B. Bystrica 3 - 4  
Zilina - Trencin 3 - 3  
Zvolen - Martin 2 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Ariada-Akparsz Volzsszk 2 - 0  
SZKA-Neva - Burany Voronyezs 6 - 0  
Szokol Krasznojarszk - Szarov 4 - 3  
Zvezda Csehov - Rjazany 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skopje - FMP 89 - 68  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Cairns 84 - 79  
NZ Breakers - Illawarra 100 - 85  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Bendigo 71 - 84  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Incheon Elephants 85 - 87  
Changwon Sakers - Wonju Dongbu 60 - 71  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Real Madrid 63 - 102  
CSZKA Moszkva - Zalgiris Kaunas 95 - 86  
Galatasaray - Darussafaka 85 - 81  
Panathinaikosz - Olympiakosz 77 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeres-Toulon - Chalon sur Saone 59 - 69  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osaka - Shiga 86 - 82  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Shanxi 104 - 115  
Beijing Ducks - Zhejiang Guangsha 85 - 110  
Guandong - Xinjiang 117 - 85  
Jiangsu Dragons - Bayi Rockets 102 - 75  
Jilin - Fujian 104 - 104, h.u. 127 - 120  
Liaoning - Shanghai Sharks 105 - 117  
Qingdao - Foshan 89 - 88  
Shandong - Jiangsu Tongxi 105 - 94  
Shenzhen - Sichuan 109 - 100  
Zhejiang Chouzhou - Tianjin 91 - 104  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Zielona Gora 68 - 51  
Szczecin - Torun 78 - 83  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC - Pécs 58 - 92  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Portland 126 - 109  
Miami - Milwaukee 96 - 73  
Minnesota - Philadelphia 110 - 86  
Utah - Chicago 77 - 85  
Washington - New York 119 - 112  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Telekom Bonn 81 - 85  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Glassverket 22 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Randers 25 - 19  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenz - Porto 27 - 28  
Néva Szentpétervár - Maccabi TA 25 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Eger 21 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosonmagyaróvár - Békéscsaba 21 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Bergischer HC 35 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Aranäs 33 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Aston Villa 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - San Lorenzo 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Adelaide Utd 3 - 1  
Western Sydney - Melbourne City 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Antwerpen 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Truiden - FC Bruges 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Pirin Blagoevgrad 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oeste - Joinville 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Palmeiras 1 - 1  
Internacional - Ponte Preta 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - RB Leipzig 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Heidenheim 2 - 1  
Bochum - Braunschweig 1 - 1  
Nürnberg - Würzburg 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Osnabrück 1 - 1  
Fortuna Köln - Zwickau 2 - 1  
Münster - Erfurt 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Prostejov 7 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Slavia Praha 1 - 2  
Jihlava - Zlín 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - FC Köbenhavn 1 - 2  
Lyngby - Horsens 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Emirates Ras al-Khaimah 2 - 1  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Dibba Al-Fujairah 0 - 0  
Al-Sharjah - Al Nasr (UAE) 1 - 3  
Al-Wasl - Bani Yas 4 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Strasbourg 2 - 0  
Auxerre - Lens 1 - 1  
Clermont - Ajaccio GFC 3 - 1  
Orleans - Nimes 2 - 1  
Red Star 93 - Troyes 1 - 2  
Reims - Laval 0 - 2  
Sochaux - Tours 2 - 1  
Valenciennes - Bourg-Peronnas 3 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Boulogne 1 - 3  
Beziers - Pau 0 - 2  
CA Bastia - Concarneau 3 - 2  
Creteil - Belfort 0 - 1  
Dunkerque - Epinal 0 - 1  
Marseille Consolat - Lyon Duchere 0 - 0  
Paris FC - Les Herbiers 0 - 0  
Sedan - Quevilly Rouen 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Lyon 0 - 1  
Lorient - Monaco 0 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Oss 1 - 2  
Den Bosch - FC Eindhoven 0 - 2  
Dordrecht - Helmond 1 - 4  
Emmen - Cambuur 0 - 1  
F. Sittard - Maastricht 2 - 3  
NAC Breda - Venlo 0 - 0  
Telstar - Almere City 3 - 6  
Volendam - RKC Waalwijk 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Zwolle 4 - 3  
Ajax - Achilles'29 1 - 0  
PSV - Heerenveen 6 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Istra 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Delhi 4 - 3  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Maccabi Ahi Nazareth 2 - 2  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Akko 0 - 3  
Hapoel Nazareth Illit - Maccabi Shaarayim 1 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Maccabi Netanya 0 - 2  
Maccabi Herzliya - Hapoel Rishon Lezion 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Muaidar - Al-Khor 1 - 0  
Al-Sailiya - Al-Khuraitiat 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Olsztyn 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Legia Varsó 1 - 4  
Piast Gliwice - Cracovia Krakkó 2 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Stumbras Kaunas 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Verona 5 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - CSZKA Moszkva 0 - 1  
Rubin Kazany - Rosztov 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Liefering 1 - 1  
FAC Wien - Kapfenberg 0 - 1  
Horn - LASK Linz 1 - 4  
Wiener Neustadt - Wacker Innsbruck 2 - 2  
WSG Wattens - Austria Lustenau 2 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Caballero de Zeb.Cue 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Porto 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Voluntari 0 - 1  
Pandurii - Poli Timisoara 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Celtic 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Elche 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Las Palmas 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Qadisiyah 1 - 1  
Al-Taawon - Al-Faisaly 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RAD Belgrád - Mladost Lucani 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - TNS 2 - 4  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Ospreys 7 - 31  
Newport Dragons - Llanelli Scarlets 36 - 21  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Bristol 16 - 9  
Newcastle - Exeter 19 - 32  
Worcester - Northampton Saints 17 - 18  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vero Monza - Molfetta 3 - 1  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Karjakin - M. Carlsen (6. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Vafaei - M. King (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
K. Wilson - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
M. Allen - A. Hamilton (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
M. White - B. Hawkins (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Grigelis - E. Gerasimov    
L. Lacko - F. Dancevic 2 - 0  
L. Vanni - T. Robredo 2 - 1  
S. Caruso - Z. Kolar 2 - 0  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Donaldson - R. Bemelmans 0 - 2  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - D. Vekic 2 - 1  
M. Zanevska - E. Alexandrova 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - T. Korpatsch 2 - 0  
S. Vögele - A. Cornet 0 - 2  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivakhnenko V / Marozava L - Smith A / Voracova R 1 - 2  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - S. Wawrinka 2 - 0  
K. Nishikori - M. Cilic 1 - 2  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Kontinen H / Peers J 1 - 2  
Lopez F / Lopez M - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - I. Cervantes-Huegun 2 - 1  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rodina - A. Barty    
L. Kumkhum - K-C. Chang 0 - 2  
O. Govortsova - V. Diatchenko 2 - 0  
T. Maria - M. Erakovic 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan C W / Sawayanagi R - Broady N / Soylu I 0 - 2  
Chan H-C / Chan Y-J - Raina A / Webley-Smith E 2 - 0  
Tenisz (Toyota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Saville - Y-K. Lim 2 - 0  
T. Ito - Y. Shyla 2 - 0  
Tollaslabda (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - C. Long 0 - 2  
I.Z. Zainuddin - B. Qiao 2 - 0  
J.O. Jörgensen - H. Tian 2 - 1  
T. Ueda - V. Axelsen 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - T.Y. Tai 0 - 2  
Ji H. Sung - A. Yamaguchi 2 - 1  
L. Kjaersfeldt - Sun Yu 0 - 2  
S. Pusarla Venkata - Bi.Ji. He 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Primorje Rijeka 10 - 9  

 

2016.11.17.
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - J. Wade (10 nyert leg-ig) 2 - 10  
G. Anderson - D. Noppert (10 nyert leg-ig) 10 - 9  
J. Hughes - C. Dobey (10 nyert leg-ig) 9 - 10  
R. van Barneveld - G. Durrant (10 nyert leg-ig) 10 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viikingit Helsinki - M-Team 19 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thorengruppen - Falun 9 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Texas Stars 6 - 3  
Hartford - Springfield 2 - 2  
Iowa - Rockford 1 - 3  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 1  
Rochester - Albany 1 - 3  
Utica - Hershey 2 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Herlev Eagles 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Kärpät 3 - 1  
Tappara - JYP 2 - 2  
Ässät - SaiPa 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szibir Novoszibirszk 0 - 2  
Amur Habarovszk - Avangard Omszk 0 - 3  
CSZKA Moszkva - Jugra Hanti-Manszijszk 3 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Moszkva 2 - 0  
Medvescak Zagreb - Jokerit 2 - 5  
Red Star Kunlun - Metallurg Novokuznyeck 3 - 0  
Slovan Bratislava - Dinamo Riga 1 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Barisz Asztana 3 - 3  
SZKA Szentpétervár - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 2  
Szocsi - Traktor Cseljabinszk 2 - 1  
Szpartak Moszkva - Szalavat Julajev Ufa 3 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 1  
Vityaz Podolszk - Dinamo Minszk 0 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Galati 5 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Arizona 1 - 1  
Washington - Pittsburgh 7 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stavanger 3 - 3  
Manglerud - Lillehammer 2 - 5  
Sparta Sarpsborg - Stjernen 1 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt 3 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Frölunda 3 - 3  
Linköping - Brynäs 2 - 1  
Rögle - Lulea 3 - 5  
Skelleftea - HV 71 0 - 0  
Växjö - Malmö 2 - 1  
Örebro - Djurgarden 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Krisztall Szaratov 5 - 1  
Dinamo Szentpétervár - Dizel Penza 3 - 1  
Izssztal Izsevszk - Juzsnij Ural Orszk 2 - 0  
Molot Perm - Rubin Tyumeny 1 - 2  
Szputnyik Nyizsnyij Tagil - Zauralje Kurgan 1 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Cselmet Cseljabinszk 2 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Sydney Kings 93 - 80  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Jeonju KCC Egis 82 - 77  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Brose Bamberg 81 - 74  
Crvena zvezda - Milano 83 - 70  
Fenerbahce Ülker - Anadolu Efes 88 - 80  
UNIKSZ Kazany - Maccabi TA 73 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Antwerpen 61 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Siauliai 76 - 65  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Milwaukee 107 - 100  
Boston - Dallas 90 - 83  
Denver - Phoenix 120 - 104  
Indiana - Cleveland 103 - 93  
LA Clippers - Memphis 107 - 111  
New York - Detroit 105 - 102  
Oklahoma City - Houston 105 - 103  
Orlando - New Orleans 89 - 82  
Philadelphia - Washington 109 - 102  
Sacramento - San Antonio 105 - 110  
Toronto - Golden State 121 - 127  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Schaffhausen 33 - 26  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Vardar Pro Skopje 27 - 33  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Holstebro 30 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Creteil 34 - 30  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dover - Cambridge Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - BIIK-Kazygurt 4 - 1  
WFC Rosszijanka - Bayern München 0 - 4  
Wolfsburg - Eskilstuna Utd. 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Flamengo 0 - 1  
Coritiba - Santa Cruz PE 1 - 0  
Figueirense - Corinthians 1 - 1  
Santos - Vitória 3 - 2  
Sao Paulo - Gremio 1 - 1  
Sport Recife - Cruzeiro 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Naestved 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, osztály.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Seongnam 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Northeast Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Praiense 5 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Helsingborg 1 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Ghána 2 - 2  
U20USA - U20Új-Zéland 3 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Korea - U20Venezuela 3 - 0  
U20Németország - U20Mexikó 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Trentino 3 - 1  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - S. Karjakin (5. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - A. McGill 4 - 2  
A. Hamilton - Y. Bingtao 4 - 3  
B. Hawkins - J. Lisowski 4 - 0  
D.B. Gilbert - M.J. Williams 2 - 4  
F. O'Brien - M. King 0 - 4  
F. Patrick - B. Hawkins 0 - 4  
J. Lisowski - J. Perry 4 - 3  
K. Maflin - J. Boileau 4 - 1  
K. Maflin - M. King 2 - 4  
K. Wilson - A. Songsermsawad 4 - 2  
L. Brecel - M. White 1 - 4  
M. Allen - R. Hull (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. White - D. Dale 4 - 2  
M.J. Williams - J. Higgins 4 - 1  
P. Ebdon - S. Donaldson (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
R. O'Sullivan - A. Zhang (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
R. O'Sullivan - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
R. Walden - D. Dale 2 - 4  
S. Baird - G. Wilson (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
S. Donaldson - H. Vafaei 2 - 4  
S. Lam - H. Vafaei 1 - 4  
Y. Bingtao - R. Williams 4 - 3  
Z. Yuelong - J. Higgins (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Dancevic - K. Krawietz 2 - 1  
L. Lacko - M. Berrettini 2 - 1  
L. Mayer - L. Grigelis 1 - 2  
M. Jaloviec - E. Gerasimov 0 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Baker - R. Bemelmans    
J. Donaldson - B. Klahn 2 - 0  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - L. Hradecka 2 - 0  
E. Alexandrova - P. Parmentier 2 - 0  
I. Jorovic - A. Cornet 0 - 2  
M. Minella - M. Zanevska 0 - 2  
S. Vögele - A. Hesse 2 - 0  
T. Korpatsch - S. Cirstea 2 - 1  
T. Moore - D. Vekic 1 - 2  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Raonic - D. Thiem 2 - 0  
N. Djokovic - D. Goffin 2 - 0  
N. Djokovic - G. Monfils    
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Huey T / Mirnyi M 2 - 0  
Murray J / Soares B - Dodig I / Melo M 2 - 1  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - F. Coria 2 - 0  
C. Garin - G. Andreozzi    
C. Zampieri - I. Cervantes-Huegun 1 - 2  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K-C. Chang - K.L. Zhang 2 - 0  
L. Kumkhum - I. Soylu 2 - 0  
T. Maria - A. van Uytvanck 2 - 1  
V. Kudermetova - M. Erakovic 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan Y-J - Khromacheva I / Kuwata H 2 - 0  
Chang K C / Chuang C J - Govortsova O / Rodina E 2 - 0  
Hsu C-W / Lee Y-H - Dzalamidze N / Kudermetova V 0 - 2  
Namigata J / Plipuech P - Chan C W / Sawayanagi R 1 - 2  
Tollaslabda (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - Nan Wei 2 - 1  
B. Qiao - H.S. Prannoy 2 - 0  
H. Tian - W.K.V. Wong 2 - 0  
J.O. Jörgensen - R. Ouseph 2 - 0  
M. Zwiebler - T. Ueda 0 - 2  
Yu. Shi - C. Long 0 - 2  
Yun Hu - V. Axelsen 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
Bi.Ji. He - P. Buranaprasertsuk 2 - 0  
C. Marin - S. Sato 2 - 0  
M.H. Chiang - Ji H. Sung 0 - 2  
P.Y. Yip - L. Kjaersfeldt 0 - 2  
S. Yaying - A. Yamaguchi 1 - 2  
Sun Yu - Y.F. Chen 2 - 0  
T.Y. Tai - M. Mitani 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Budvanszka Rivijera Budva 10 - 4  

 

 

2016.11.16.
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - B. Dolan (10 nyert leg-ig) 9 - 10  
M. van Gerwen - R. Thornton (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
P. Taylor - J. Smith (10 nyert leg-ig) 10 - 5  
P. Wright - D. Fitton (10 nyert frame-ig) 10 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Classic Tampere 1 - 11  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Dalen 1 - 7  
Höllviken - Helsingborg 4 - 7  
Linköping - Mullsjö 2 - 2  
Pixbo Wallenstam - Warberg 6 - 6  
Storvreta - Karlstad 9 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Manitoba 1 - 4  
Binghamton - St. John's 1 - 4  
Milwaukee - Charlotte 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Jesenice 2 - 4  
Fassa - Vipiteno/Sterzing 5 - 3  
Kitzbühel - Klagenfurt 2 0 - 0  
Neumarkt Riwega - Asiago 2 - 3  
Val Pusteria - Gherdeina/Gröden 3 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Litomerice 1 - 1  
Frydek Mistek - Slavia Trebic 1 - 4  
Kadan - Most 4 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Havirov 2 - 1  
Prostejov - Kladno 1 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Jihlava 2 - 0  
Zubr Prerov - Slavia Praha 1 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Tuto 3 - 3  
Kiekko-Vantaa - Espoo United 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Hämeenlinna 3 - 3  
Lukko - SaiPa 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Edmonton 4 - 1  
Carolina - San Jose 1 - 0  
Colorado - Los Angeles 4 - 1  
Columbus - Washington 1 - 1  
Dallas - New Jersey 1 - 1  
Detroit - Tampa Bay 3 - 4  
Minnesota - Calgary 0 - 1  
Montreal - Florida 3 - 3  
Philadelphia - Ottawa 2 - 2  
St. Louis - Buffalo 4 - 1  
Toronto - Nashville 6 - 2  
Vancouver - NY Rangers 2 - 7  
Winnipeg - Chicago 4 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Freiburg 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Karlskoga 5 - 2  
Björklöven - Vita Hasten 6 - 2  
Oskarshamn - Almtuna 3 - 7  
Pantern Malmö - Mora 0 - 1  
Södertälje - MODO 6 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice 2 - 3  
Liptovsky Mikulas - Nitra 2 - 4  
Martin - Poprad 4 - 4  
Nove Zamky - Zilina 4 - 0  
Trencin - Zvolen 0 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 3 - 1  
Kazzink-Torpedo - Szarov 5 - 1  
Szarjarka Karaganda - Ariada-Akparsz Volzsszk 3 - 0  
SZKA-Neva - Rjazany 2 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Barsz Kazany B 1 - 1  
Zvezda Csehov - Burany Voronyezs 4 - 1  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - Himik Juzsnij 69 - 66  
Joensuun Kataja - Venezia 68 - 92  
Karsiyaka - Le Mans 66 - 79  
Maccabi Rishon - Avtodor Szaratov 74 - 98  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - PAOK 68 - 63  
Usak Sportif - Oldenburg 60 - 65  
Varese - Rosa Radom 62 - 69  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Iberostar Tenerife 66 - 62  
Strasbourg - Mega Leks 68 - 59  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - AEK Athén 72 - 67  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Anyang 76 - 84  
Seoul Knights - Ulsan Mobis Phoebus 76 - 66  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - CSZKA Moszkva 91 - 83  
Olympiakosz - Barcelona 59 - 52  
Real Madrid - Panathinaikosz 87 - 84  
Zalgiris Kaunas - Galatasaray 87 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Gran Canaria 97 - 90  
Skopje - Lietkabelis 80 - 87  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Alba Berlin 105 - 80  
Lietuvos Rytas - Himki Moszkva 93 - 91  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Zenit Szentpétervár 88 - 99  
Buducnost - Murcia 75 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Olimpija Ljubljana 77 - 64  
Ulm - Valencia 60 - 86  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Alba Fehérvár 69 - 80  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Gravelines 85 - 60  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Nanterre 75 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukoil Academic - Steaua Bukarest 105 - 76  
Prievidza - Bnei Herzeliya 90 - 85  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Peja 81 - 64  
U-Banca Cluj - RH Gaziantepspor 72 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Jenyiszej Krasznojarszk 93 - 77  
Rilski Sportist - Sigal Prishtina 86 - 86, h.u. 100 - 98  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Vytautas Prienai 109 - 101  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Pardubice 78 - 82  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Beijing Dragons 113 - 95  
Fujian - Shenzhen 85 - 100  
Guandong - Sichuan 100 - 93  
Jiangsu Dragons - Qingdao 111 - 98  
Jiangsu Tongxi - Bayi Rockets 88 - 83  
Jilin - Shanghai Sharks 104 - 103  
Shanxi - Liaoning 112 - 112, h.u. 152 - 157  
Zhejiang Chouzhou - Shandong 103 - 82  
Zhejiang Guangsha - Tianjin 130 - 98  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Asseco Gdynia 81 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Toronto 121 - 117  
LA Lakers - Brooklyn 125 - 118  
Miami - Atlanta 90 - 93  
Minnesota - Charlotte 108 - 115  
Portland - Chicago 88 - 113  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Kielce 23 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Sönderjyske 36 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Esbjerg 26 - 32  
Midtjylland - Köbenhavn 28 - 26  
Nyköbing F. - Aarhus 36 - 28  
Silkeborg - Randers 37 - 25  
Skanderborg - Ringköbing 21 - 20  
Viborg - Odense 32 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - St. Raphael 28 - 23  
Ivry - Pays d'Aix 23 - 28  
Montpellier - Saran 42 - 28  
Nantes - Cesson 29 - 25  
Nimes - Paris SG 33 - 36  
Toulouse - Selestat 32 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wybrzeze Gdansk 30 - 28  
Legionowo - Azoty Pulawy 27 - 30  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - MTK 30 - 22  
Vác - FTC 20 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Kiel 23 - 30  
Flensburg - Balingen-Weilstetten 36 - 18  
Lemgo - Göppingen 27 - 26  
Magdeburg - Burgdorf-Hannover 22 - 37  
Melsungen - Wetzlar 25 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leipzig - Bietigheim 24 - 32  
Leverkusen - Thüringer HC 26 - 27  
Nellingen - Oldenburg 25 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Ciudad Encantada 32 - 20  
Anaitasuna - Huesca 19 - 20  
AX Puente Genil - Granollers 31 - 28  
Bidasoa Irun - Barcelona 26 - 35  
Naturhouse La Rioja - Morrazo Cangas 34 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Kriens 20 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Lugi 31 - 25  
Skövde - Ricoh HK 32 - 31  
Sävehof - Aranäs 28 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Höör 22 - 27  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brackley Town - Gillingham 2 - 2  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Manchester City 1 - 1  
FC Zürich - Lyon 0 - 9  
Hjörring - Brescia 3 - 1  
Rosengard - Slavia Praha 3 - 0  
Twente - Barcelona 0 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Ludogorec Razgrad 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Chapecoense 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Vlasim 4 - 4  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Mumbai City 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Syrianska - Vasalund 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, bajnoki ág)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Maccabi Haifa - U19Dinamo Moszkva 0 - 0  
Labdarúgás (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Koreai NDK - U20Brazília 4 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kanada - U20Nigéria 1 - 3  
U20Spanyolország - U20Japán 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - USA 4 - 0  
Panama - Mexikó 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kolumbia 3 - 0  
Chile - Uruguay 3 - 1  
Peru - Brazília 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Dungannon 2 - 0  
Coleraine - Crusaders 0 - 0  
Glenavon - Cliftonville 1 - 1  
Warrenpoint - Ballymena Utd. 0 - 2  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abiant Lycurgus Groningen - Noliko Maaseik 0 - 3  
ACH Ljubljana - Arago de Sete 3 - 1  
Amriswil - Perugia 1 - 3  
Crvena zvezda - Arkas Izmir 0 - 3  
Gentofte - Belogorje Belgorod 0 - 3  
Hypo Tirol - Friedrichshafen 1 - 3  
PAOK - Belchatow 0 - 3  
Tiikerit - Liberec 3 - 0  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - G. Wilson 3 - 4  
A. McManus - S. Lam 0 - 4  
A. Mehta - A. McGill 3 - 4  
A. Songsermsawad - M. Davis 4 - 3  
A. Zhang - C. Wakelin 4 - 3  
C. Steadman - M.J. Williams 0 - 4  
D. Jones - F. Patrick 0 - 4  
E. Sharav - Y. Bingtao 0 - 4  
F. O'Brien - M. Mann 4 - 0  
J. Barrett - D.B. Gilbert 1 - 4  
J. Boileau - H. Akbar 4 - 2  
J. Lisowski - J. Astley 4 - 1  
J. Robertson - J. Perry (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
K. Doherty - A. Hamilton 3 - 4  
K. Dunham - S. Donaldson 3 - 4  
K. Maflin - A. Borg 4 - 1  
K. Wilson - Jo. Brown 4 - 2  
L. Brecel - J. Cope (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Allen - M. Georgiou (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Fu - S. Baird 3 - 4  
M. Holt - B. Hawkins 1 - 4  
M. King - L. Wenbo 4 - 2  
M. White - C. Zhe 4 - 3  
P. Ebdon - A. Duffy (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
R. Hull - L. Walker 4 - 2  
R. O'Sullivan - J. White (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R. Walden - K. Lertsattayatthorn 4 - 3  
R. Williams - Y. Delu 4 - 1  
S. Craigie - J. Higgins (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
T. Ford - D. Dale 0 - 4  
Z. Surety - H. Vafaei 2 - 4  
Z. Yuelong - A. Taylor 4 - 0  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - L. Vanni 1 - 2  
L. Grigelis - A. Arnaboldi 2 - 1  
M. Berrettini - L. Sonego 2 - 0  
T. Robredo - A. Kudryavtsev 2 - 0  
Z. Kolar - M. Chiudinelli 2 - 0  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Donaldson - R. Shane 2 - 0  
M. Mmoh - S. Kozlov 2 - 0  
T. Sandgren - B. Klahn 1 - 2  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Amanmuradova - A. Cornet 1 - 2  
C. Burger - P. Parmentier 0 - 2  
C. Garcia - R. Sramkova 2 - 0  
E. Kostova - D. Vekic 0 - 2  
L. Hradecka - I. Shinikova 2 - 1  
O. Dodin - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
T. Moore - E. Mertens 2 - 0  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - K. Nishikori 2 - 1  
S. Wawrinka - M. Cilic 2 - 0  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Lopez F / Lopez M 1 - 2  
Kontinen H / Peers J - Klaasen R / Ram R 2 - 0  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mena - R. Dutra da Silva 0 - 2  
H. Zeballos - J.I. Londero 2 - 1  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rodina - D. Jakupovic 2 - 1  
I. Khromacheva - T. Maria 0 - 2  
J. Namigata - A. Barty 0 - 2  
K.L. Zhang - S. Sorribes Tormo 2 - 1  
Mi. Kato - V. Diatchenko 0 - 2  
O. Govortsova - J. Boserup 2 - 1  
Vara. Wongteanchai - V. Kudermetova 0 - 2  
Yaf. Wang - L. Kumkhum    
Yaf. Wang - V. Kudermetova    
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Erakovic M - Hsu C-W / Lee Y-H    
CHO I H / Maria T - Broady N / Soylu I 1 - 2  
Moore J / Wongteanchai V - Chang K C / Chuang C J 0 - 2  
Tenisz (Toyota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.H. Lee - L. Saville 1 - 2  
Tollaslabda (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - M. Zwiebler 0 - 2  
H. Tian - J.H. Hsu 2 - 0  
H.S. Prannoy - Ng Ka Long Angus 2 - 0  
J.O. Jörgensen - Tz.W. Wang 2 - 0  
K. Sakai - Kai Guo 1 - 2  
Nan Wei - W.H. Son 2 - 1  
S. Xue - V. Axelsen 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - T. Ueda 0 - 2  
T. Sugiarto - C. Long    
T.C. Chou - B. Qiao 0 - 2  
W.K.V. Wong - S.D. Kuncoro 2 - 0  
Yu. Shi - J.P. Zhao 2 - 0  
Yux. Huang - R. Ouseph 0 - 2  
Z. Siy - A. Jayaram 1 - 2  
Zulf. Zulkiffli - Yun Hu 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - R. Intanon    
C. Marin - Shu. Ji 2 - 0  
C.Hs. Lee - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Fan. Gao - M. Mitani 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - Xiao. Chen 2 - 1  
L. Zetchiri - S. Sato 0 - 2  
N. Jindapon - Ji H. Sung 0 - 2  
N. Okuhara - P.Y. Yip    
P. Buranaprasertsuk - S. Nehwal 2 - 1  
Qin Peng - Y.F. Chen 0 - 2  
S. Yaying - H. Xirui 2 - 1  
Sun Yu - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
T.Y. Tai - A. Ohori 2 - 1  
Xia. Liang - M.H. Chiang 0 - 2  
Y.C. Hsu - Bei. Zhang 0 - 2  
Yi. Zhang - Bi.Ji. He 1 - 2  

 

2016.11.15.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Giants - Cincinnati 21 - 20  
Darts (Grand Slam of Darts, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - S. Waites 5 - 4  
R. Thornton - G. Price 3 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Wright - T. Evetts 5 - 3  
S. Whitlock - J. Smith 4 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Suljovic - R. van Barneveld 3 - 5  
N. Aspinall - D. Noppert 2 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wade - D. Chisnall 3 - 5  
J. Wilson - J. Hughes 4 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Santa Coloma 4 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - San Jose Barracuda 0 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Zell am See 2 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Pardubice 2 - 3  
Chomutov - Trinec 4 - 4  
Mladá Boleslav - Karlovy Vary 1 - 4  
Mountfield HK - Plzen 1 - 4  
Olomouc - Liberec 0 - 4  
Vítkovice - Litvínov 4 - 1  
Zlín - Sparta Praha 0 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rungsted 4 - 2  
Gentofte - Esbjerg 2 - 2  
Herning - Frederikshavn 1 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ilves 3 - 1  
Hämeenlinna - Tappara 1 - 2  
JYP - Kalpa 2 - 4  
Kookoo - Ässät 2 - 5  
Kärpät - Lahti Pelicans 1 - 2  
Turku PS - Vaasan Sport 5 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Gap 3 - 5  
Angers - Strasbourg 4 - 2  
Bordeaux - Nice 3 - 5  
Dijon - Lyon 1 - 5  
Epinal - Rouen 1 - 4  
Grenoble - Chamonix-Morzine 2 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Metallurg Novokuznyeck 2 - 2  
Amur Habarovszk - Szibir Novoszibirszk 3 - 3  
CSZKA Moszkva - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 0  
Medvescak Zagreb - Dinamo Minszk 4 - 1  
Red Star Kunlun - Avangard Omszk 3 - 4  
Slovan Bratislava - Jokerit 2 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 3  
SZKA Szentpétervár - Barisz Asztana 9 - 0  
Szocsi - Metallurg Magnyitogorszk 0 - 5  
Szpartak Moszkva - Traktor Cseljabinszk 1 - 1  
Vityaz Podolszk - Dinamo Moszkva 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Islanders - Tampa Bay 0 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Valerenga 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Wolfsburg 3 - 0  
Krefeld - Eisbären Berlin 3 - 5  
Straubing - Nürnberg 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Südtirol Bolzano 2 - 4  
Fehérvár - Olimpija Ljubljana 5 - 5  
Klagenfurt - Salzburg 3 - 3  
Vienna Capitals - Innsbruck 7 - 9  
Znojmo - Villach 3 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Zug 2 4 - 1  
Chaux-de-Fonds - Rapperswil 6 - 3  
GCK Lions - Thurgau 2 - 2  
Olten - Langenthal 1 - 3  
Red Ice Martigny - Winterthur 5 - 3  
Visp - Ajoie 5 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Fribourg 3 - 2  
Davos - Kloten 5 - 2  
Lausanne - Langnau Tigers 3 - 1  
Lugano - Zürich Lions 2 - 5  
Servette - Biel 0 - 1  
Zug - Ambri 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeras - Västervik 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Skelleftea 4 - 2  
Frölunda - Örebro 5 - 0  
HV 71 - Färjestad 3 - 1  
Karlskrona - Brynäs 1 - 2  
Linköping - Leksand 6 - 1  
Lulea - Växjö 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Dizel Penza 3 - 1  
Dinamo Szentpétervár - Krisztall Szaratov 5 - 2  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Skyliners Frankfurt 71 - 65  
Banvitspor - Monaco 79 - 65  
Ironi Naharia - Helios Domzale 76 - 61  
Nymburk - Arisz 87 - 79  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Ventspils 83 - 68  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Cibona Zagreb 104 - 82  
Mornar - Avellino 67 - 76  
Kosárlabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Charleroi Spirou 70 - 84  
Sassari - Besiktas 74 - 75  
Zielona Gora - Szolnok 83 - 63  
Kosárlabda (Dél-Koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wonju Dongbu - Goyang 87 - 87, h.u. 96 - 95  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - UNIKSZ Kazany 104 - 99  
Brose Bamberg - Crvena zvezda 78 - 79  
Maccabi TA - Fenerbahce Ülker 87 - 77  
Milano - Baskonia Vitoria 88 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Chalon sur Saone 77 - 69  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Hubo Limburg United 98 - 70  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Telekom Bonn 90 - 89  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tu/Rock - Pau Orthez 68 - 89  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foshan - Xinjiang 89 - 99  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Oklahoma City 104 - 88  
Houston - Philadelphia 115 - 88  
Indiana - Orlando 88 - 69  
LA Clippers - Brooklyn 127 - 95  
New Orleans - Boston 106 - 105  
New York - Dallas 93 - 77  
San Antonio - Miami 94 - 90  
Utah - Memphis 96 - 102  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Silkeborg 22 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Csurgó 27 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Gorenje Velenje 34 - 28  
Izvidac Ljubuski - Tatran Presov 33 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Ystad IF 29 - 28  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Taunton Town 2 - 1  
Bristol Rovers - Crawley 2 - 2  
Coventry - Morecambe 2 - 1  
Crewe - Cheltenham 1 - 4  
Fleetwood - Southport 1 - 1  
Halifax - Dag & Red 2 - 1  
Newport - Alfreton 1 - 1  
Notts County - Boreham 2 - 0  
Rochdale - Maidstone Utd. 2 - 0  
Solihull Moors - Yeovil 0 - 0  
Swindon - Eastleigh 1 - 3  
Wimbledon - Bury 5 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Atlético PR 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Pune 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Fife - Alloa 2 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Görögország - U19Anglia 0 - 2  
U19Luxemburg - U19Wales (Helyszín: Wales) 2 - 6  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Svájc 1 - 1  
U19Örményország - U19Magyarország 0 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Fehéroroszország - U19Bulgária (Helyszín: Bulgária) 1 - 0  
U19Portugália - U19Dánia 2 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svájc - U20Olaszország 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Norvégia - U21Szerbia 1 - 0  
U21Spanyolország - U21Ausztria 0 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Hollandia - U21Portugália 1 - 1  
U21Lengyelország - U21Németország 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, CONCACAF-zóna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras - Trinidad és Tobago 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolívia - Paraguay 1 - 0  
Ecuador - Venezuela 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Üzbegisztán 2 - 1  
Kína - Katar 0 - 0  
Szíria - Irán 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Irak 2 - 0  
Japán - Szaúd-Arábia 2 - 1  
Thaiföld - Ausztrália 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Óceánia, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Kaledónia - Új-Zéland 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Spanyolország 2 - 2  
Ausztria - Szlovákia 0 - 0  
Csehország - Dánia 1 - 1  
Franciaország - Elefántcsontpart 0 - 0  
Magyarország - Svédország 0 - 2  
Málta - Izland 0 - 2  
Olaszország - Németország 0 - 0  
Oroszország - Románia 1 - 0  
Ukrajna - Szerbia 2 - 0  
Észak-Írország - Horvátország 0 - 3  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LJ Modena - Cannes 3 - 0  
Partizan Vizura Belgrád - Dinamo Krasznodar 3 - 2  
Prostejov - Dabrowa Gornicza 1 - 3  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - B. Kaettikun 4 - 2  
A. Higginson - D. Wells 4 - 1  
A. Hugill - K. Doherty 0 - 4  
A. McGill - F. Xiongman 4 - 2  
A. Mehta - S. Wilson 4 - 2  
C. Steadman - A. Burden 4 - 1  
D. Dale - J. Swail (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
D. Junhui - Y. Delu (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
E. Sharav - O. Lines 4 - 1  
F. Patrick - M.J. Davis 4 - 1  
G. Wilson - P. Lines 4 - 0  
J. Astley - X. Guodong 4 - 3  
J. Lisowski - D. Lilley 4 - 3  
K. Lertsattayatthorn - R. McLeod 4 - 2  
K. Wilson - H. Miah (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
L. Walker - Rh. Clark 4 - 2  
L. Wenbo - N. Bond 4 - 1  
M. Allen - M. Joyce (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Fu - R. Day 4 - 3  
M. Georgiou - P. Wallace 4 - 2  
M. King - I. Figueiredo 4 - 1  
M. Selt - J. Barrett 2 - 4  
M. Xiwen - D. Jones 1 - 4  
M.J. Williams - D. Grace 4 - 2  
N. Saengkham - S. Baird 3 - 4  
R. Hull - J. Cahill 4 - 2  
R. Walden - S. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
R. Williams - T. Un-Nooh 4 - 2  
S. Hallworth - Y. Bingtao 1 - 4  
S. Maguire - A. McManus (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
T. Ford - I. Burns 4 - 2  
Z. Xintong - D.B. Gilbert 1 - 4  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - B. Kavcic 1 - 2  
L. Giustino - M. Chiudinelli 0 - 2  
L. Lacko - L. Ruepke 2 - 0  
L. Mayer - F. Skugor 2 - 0  
S. Caruso - M. Zekic 2 - 1  
S. Travaglia - L. Vanni 0 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - S. Kozlov 0 - 2  
B. Klahn - S. Groth    
E. Quigley - B. Baker 1 - 2  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - V. Ivakhnenko 2 - 0  
A. Rus - M. Zanevska    
A. Sadikovic - S. Cirstea 0 - 2  
A. Stevenson - N. Vikhlyantseva 1 - 2  
L. Gjorcheska - M. Zanevska 0 - 2  
M. Minella - D. Yastremska 2 - 0  
S. Soler-Espinosa - T. Korpatsch 0 - 2  
S. Vögele - M. Barthel 2 - 0  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - D. Thiem 1 - 2  
N. Djokovic - M. Raonic 2 - 0  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Melo M - Huey T / Mirnyi M 2 - 0  
Murray J / Soares B - Bryan B / Bryan M 2 - 0  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - J.I. Galarza 2 - 0  
FELDER, MARCEL - G. Andreozzi 0 - 2  
H. Zeballos - E. Gomez 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - M. Sakkari 2 - 1  
A. van Uytvanck - H. Kuwata 2 - 0  
C.W. Hsu - K-C. Chang 0 - 2  
E. Rodina - P-C. Lee 2 - 0  
I. Soylu - D. Hantuchova    
J. Boserup - R. Sawayanagi 2 - 0  
J. Namigata - C-Y. Hsu 2 - 0  
K. Mladenovic - L. Kumkhum    
K. Okamura - M. Erakovic 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Kudermetov - Hozumi E / Kato M 2 - 0  
HSU C Y / Jakupovic D - Govortsova O / Rodina E 0 - 2  
Rompies J / Takahata K - Raina A / Webley-Smith E 0 - 2  
Tenisz (Toyota, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Weintraub - Y. Kibi 0 - 2  
D. Masur - T. Chen 2 - 1  
L. Lokoli - J-P. Smith 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Oroszország 13 - 14  
Horvátország - Görögország 11 - 6  
Szerbia - Románia 19 - 8  
Szlovákia - Németország 10 - 7  

 

2016.11.14.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Seattle 24 - 31  
Darts (Grand Slam of Darts, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dolan - M. Adams 5 - 3  
M. van Gerwen - M. Hopp 5 - 1  
Darts (Grand Slam of Darts, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. White - D. Fitton 4 - 5  
P. Taylor - D. Webster 0 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - A. Norris 5 - 2  
N. Derry - G. Durrant 0 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - B. van de Pas 2 - 5  
C. Dobey - S. Mitchell 5 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Motor Ceske Budejovice 2 - 2  
Havirov - Prostejov 2 - 1  
Jihlava - Frydek Mistek 1 - 1  
Kladno - Zubr Prerov 6 - 2  
Litomerice - Most 3 - 1  
Slavia Praha - Slovan Ustecti Lvi 5 - 2  
Slavia Trebic - Kadan 1 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Barsz Kazany 2 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szalavat Julajev Ufa 2 - 3  
Jégkorong (MOL Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Belgrád 5 - 2  
Csíkszereda - Diósgyőr 1 - 6  
Fehérvári Titánok - FTC 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Montreal 3 - 2  
Colorado - Boston 0 - 2  
Edmonton - NY Rangers 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Oskarshamn 1 - 1  
Tingsryd - Timra 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Rögle 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Barsz Kazany B 3 - 0  
Kazzink-Torpedo - Ariada-Akparsz Volzsszk 6 - 1  
Szarjarka Karaganda - Szarov 1 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 1 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Decin 70 - 73  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Eilat 84 - 69  
Hapoel Holon - Maccabi Haifa 80 - 75  
Maccabi Kiryat Gat - Hapoel TA 82 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Phoenix 133 - 120  
Minnesota - LA Lakers 125 - 99  
Oklahoma City - Orlando 117 - 119  
Portland - Denver 112 - 105  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Torino 70 - 74  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Ribe-Esbjerg 22 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Redbergslids 18 - 28  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin de Tucuman - Club Almagro 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Hobro 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Ramat Hasharon 2 - 4  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Bnei Lod 3 - 0  
Maccabi Netanya - Beitar TA Ramla 1 - 0  
Maccabi Shaarayim - Hapoel Ramat Gan 0 - 1  
Labdarúgás (NASL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York Cosmos - Indy Eleven 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taranto - Virtus Francavilla 2 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Málta - U19Moldova 1 - 0  
U19Szerbia - U19Svédország 2 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ciprus - U19Feröer-szigetek 1 - 0  
U19Montenegró - U19Horvátország 1 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Spanyolország 0 - 2  
U19Grúzia - U19Hollandia 0 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20USA 0 - 0  
U20Ghána - U20Új-Zéland 0 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Mexikó - U20Dél-Korea 2 - 0  
U20Németország - U20Venezuela 3 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Hollandia 1 - 1  
U20Németország - U20Lengyelország 4 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Anglia 3 - 2  
U21Olaszország - U21Dánia 0 - 0  
U21Svájc - U21Oroszország 3 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Szlovénia 1 - 1  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borg - D. Poomjaeng 4 - 2  
A. Stefanow - J. Cope 2 - 4  
A. Taylor - L. Hang 4 - 2  
A. Zhang - I. Preece 4 - 0  
B. Hawkins - M. O'Donnell (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
C. Wakelin - J. Wattana 4 - 1  
C. Yupeng - A. Songsermsawad 1 - 4  
C. Zhe - R. Muir 4 - 1  
E. Slessor - J. Robertson 2 - 4  
F. O'Brien - T. Pengfei 4 - 2  
G. Allen - J. White (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
G. Dott - M. White 0 - 4  
H. Vafaei - R. Lawler 4 - 3  
J. Higgins - P.S. Davison (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
J. Perry - I. Santos (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Jo. Brown - B. Woollaston 4 - 2  
K. Dunham - C. Keogan 4 - 2  
M. Davis - J. Weston 4 - 0  
M. Dunn - J. Boileau 3 - 4  
M. Wild - A. Duffy 2 - 4  
R. Milkins - S. Donaldson 1 - 4  
R. O'Sullivan - D. John (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R.T. Chuan Leong - M. Mann 1 - 4  
S. Carrington - M. Holt (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
S. Craigie - Jam. Jones 4 - 0  
S. Murphy - L. Brecel (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
W. Yuchen - S. Lam 1 - 4  
Z. Surety - D. Hill 4 - 3  
Z. Yong - K. Maflin (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Z. Yuelong - M. Stevens 4 - 3  
Tenisz (Brescia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - A. Kudryavtsev 0 - 2  
S. Tsitsipas - T. Robredo 0 - 2  
Tenisz (Brescia-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mager - L. Ruepke 1 - 2  
P. Michnev - Y. Marti 2 - 0  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Torpegaard - M. Krueger 0 - 2  
N. Rubin - C. Eubanks 0 - 2  
Tenisz (Champaign-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - R. Rölofse 2 - 0  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Alexandrova - G. Voskoboeva 2 - 0  
F. Ferro - I. Jorovic 0 - 2  
O. Dodin - A. Cadantu 2 - 1  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivakhnenko V / Marozava L - Geuer N / Melichar N 2 - 1  
Kichenok / Kichenok - Mertens E / Minella M 0 - 2  
Kuncikova L / Stuchla K - Hesse A / Moore T 2 - 1  
Rosolska A / Voskoboeva G - Smith A / Voracova R 0 - 2  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - M. Cilic 2 - 0  
S. Wawrinka - K. Nishikori 0 - 2  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Lopez F / Lopez M - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Malla - S. Maresca 2 - 0  
M. Linzer - R. Dutra da Silva    
N. Kicker - K. Uchida 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jakupovic - Ya-Hs. Lee 2 - 0  
E. Hozumi - Mi. Kato 0 - 2  
R. Ozaki - O. Govortsova 0 - 2  
V. Diatchenko - N. Broady 2 - 1  
Tenisz (Tajpej-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - N. Lertpitaksinchai 2 - 0  
K. Okamura - J. Namigata 1 - 2  
P-C. Lee - A. Raina 2 - 0  
Vara. Wongteanchai - G. Minnen 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,