Tippmix eredmények - 2016. március 7-13.

2016-03-07
Tippmix eredmények - 2016. március 7-13.
2016.03.13.
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - OLS Oulu (3.m.) 10 - 4  
Oilers Espoo - Tapanilan Erä (3.m.) 3 - 2  
Viikingit Helsinki - SPV Seinäjoki (3.m.) 7 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Växjö (2.m.) 6 - 6  
Linköping - Pixbo Wallenstam (2.m.) 3 - 6  
Mullsjö - Falun (2.m.) 5 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fabrizio Corigliano - Latina 4 - 3  
Lazio - Carlisport Cogianco 4 - 5  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Murcia    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Toronto Marlies 3 - 2  
Bakersfield - San Jose Barracuda 3 - 2  
Charlotte - Rockford 6 - 3  
Charlotte - Rockford (18:00) 4 - 1  
Chicago Wolves - Milwaukee 4 - 2  
Grand Rapids - Manitoba 5 - 1  
Ontario Reign - San Diego 1 - 1  
Portland - Hartford 3 - 4  
Providence - Toronto Marlies 2 - 2  
Providence - Utica 3 - 5  
Springfield - Portland 2 - 2  
St. John's - Hershey (19:30) 2 - 3  
Syracuse - Rochester 4 - 7  
Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport 2 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Litvínov 2 - 3  
Vítkovice - Pardubice 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Trinec (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rödovre (5.m.) 3 - 3  
Herning - Odense (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti Pelicans - Kalpa (2.m.) 4 - 1  
Vaasan Sport - Turku PS (2.m.) 2 - 5  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Moszkva (4.m.) 4 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - CSZKA Moszkva (4.m.) 3 - 5  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MAC Budapest (2.m.) 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Tampa Bay 0 - 4  
Dallas - St. Louis 4 - 4  
Edmonton - Arizona 0 - 4  
Florida - Philadelphia 4 - 4  
Los Angeles - New Jersey 1 - 1  
Montreal - Minnesota 1 - 4  
NY Rangers - Pittsburgh 3 - 5  
Ottawa - Toronto 4 - 0  
San Jose - Washington 5 - 2  
Vancouver - Nashville 4 - 2  
Winnipeg - Colorado 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergen Ishockeyklubb - Lillehammer 3 - 9  
Tonsberg - Kongsvinger 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Stavanger (2.m.) 1 - 6  
Stjernen - Lorenskog (2.m.) 7 - 4  
Storhamar - Sparta Sarpsborg (2.m.) 4 - 2  
Valerenga - Frisk/Asker (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Ravensburg (2.m.) 0 - 4  
Dresden - Bremerhaven (2.m.) 5 - 3  
Frankfurt Löwen - Kassel (2.m.) 4 - 6  
Rosenheim - Bietigheim/Bissingen (2.m.) 6 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Mannheim (3.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Villach (1.m.) 1 - 1  
Znojmo - Linz (1.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olten - Ajoie (5.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piestany - Bardejov 3 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin (1.m.) 3 - 0  
Zvolen - Poprad (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Ermak Angarszk (1.m.) 3 - 1  
Rjazany - Izssztal Izsevszk (1.m.) 1 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Szarjarka Karaganda (2.m.) 4 - 1  
Tver - Dinamo Balasiha (2.m.) 2 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Svitavy 86 - 68  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonju KCC Egis (4.m.) 92 - 113  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Ginebra SM 79 - 89  
NLEX Road Warriors - Tropang Texters 80 - 85  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz 77 - 77, h.u. 93 - 100  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Holon 81 - 67  
Maccabi Rishon - Hapoel Eilat 78 - 79  
Maccabi TA - Ironi Ness Ziona 83 - 59  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Sichuan (2.m.) 88 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Asseco Prokom 68 - 68, h.u. 72 - 78  
Koszalin - Turow Zgorzelec 57 - 78  
Kutno - Zielona Gora 50 - 81  
Slask Wroclaw - Ostrow Wielkopolski 79 - 73  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Alytaus Dzukija 82 - 75  
Siauliai - Lietuvos Rytas 80 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Memphis 95 - 83  
Charlotte - Houston 125 - 109  
Denver - Washington 116 - 100  
Golden State - Phoenix 123 - 116  
LA Clippers - Cleveland 90 - 114  
Milwaukee - New Orleans 103 - 92  
Philadelphia - Detroit 111 - 125  
Portland - Orlando 121 - 84  
San Antonio - Oklahoma City 93 - 85  
Toronto - Miami 97 - 97, h.u. 112 - 104  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Skyliners Frankfurt 78 - 76  
Bremerhaven - Ludwigsburg 73 - 93  
Telekom Bonn - Hagen 111 - 86  
Tübingen - Alba Berlin 64 - 80  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Caserta 92 - 69  
Capo D'Orlando - Manital Torino 86 - 73  
Pistoia - Cremona 72 - 79  
Trento - Reggio Emilia 84 - 90  
Venezia - Milano 81 - 85  
Virtus Bologna - Varese 76 - 67  
VL Pesaro - Sassari 86 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - UR Venezia 59 - 78  
GEAS San Giovanni - Parma 70 - 75  
San Martino di Lupari - Lucca 55 - 55, h.u. 63 - 65  
Torino - Dike Napoli 75 - 66  
Umbertide - Cagliari 75 - 59  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Bilbao 81 - 70  
Gipuzkoa - Iberostar Tenerife 71 - 80  
Gran Canaria - Murcia 87 - 75  
Joventut Badalona - Barcelona 59 - 85  
Real Madrid - MoraBanc Andorra 107 - 78  
Sevilla - Laboral Kutxa 100 - 92  
Unicaja Malaga - Zaragoza 77 - 69  
Valencia - Manresa 83 - 56  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azkoitia Azpeitia - Girona 43 - 87  
Zaragoza - Ferrol 72 - 57  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Buyukcekmece 86 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Yakin Dogu Univ. 80 - 74  
Antakya Hatay - Adana ASKI 71 - 59  
Istanbul Univ. - Canik 75 - 63  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Nymburk 63 - 98  
Avtodor Szaratov - Tsmoki-Minszk 98 - 85  
Himki Moszkva - UNIKSZ Kazany 85 - 90  
Jenyiszej Krasznojarszk - CSZKA Moszkva 81 - 96  
Nyizsnyij Novgorod - Lok.Kubany Krasznodar 96 - 91  
Vita Tbiliszi - Zenit Szentpétervár 84 - 90  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Ribe-Esbjerg 25 - 24  
Skive - Aarhus 19 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Litvánia 38 - 35  
Norvégia - Románia 27 - 17  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Csehország 28 - 28  
Ukrajna - Olaszország 36 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Lengyelország 25 - 26  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Portugália 37 - 31  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Svájc 20 - 19  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Montpellier (helyszín: Montpellier) 26 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Kielce 31 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - PLER 31 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Kolstad 27 - 26  
Elverum - Baekkelaget 36 - 34  
Fyllingen - Arendal 25 - 24  
Halden - Haslum 28 - 28  
Runar Sandefjord - Viking Stavanger 34 - 20  
Stord - Drammen 29 - 30  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zomimak-M Strumica - Nexe Nasice 20 - 30  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - St. Gallen 27 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Skövde 25 - 23  
Aranäs - Ystad 27 - 35  
Hammarby - Guif 30 - 34  
Redbergslids - Lugi 17 - 26  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Katar 24 - 26  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etoile du Congo - ES Setif 1 - 1  
Khouribga - ES Sahel 1 - 1  
St. George - TP Mazembe 2 - 2  
US de Douala - El Zamalek 0 - 1  
Vita Club - Ferroviario de Maputo 1 - 0  
Warri Wolves - Al-Merrikh 0 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Watford 1 - 2  
Manchester Utd. - West Ham 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Middlesbrough 2 - 0  
Wolverhampton - Birmingham 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Parana - Gimnasia Jujuy 0 - 0  
Boca Unidos - Juventud Un. Gualeguaychu 0 - 0  
Estudiantes San Luis - Atl. Los Andes 0 - 0  
Guillermo Brown - Villa Dalmine 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Argentinos Juniors 0 - 0  
Estudiantes LP - Gimnasia LP 3 - 0  
Patronato Parana - Rosario Central 1 - 0  
San Lorenzo - Arsenal Sarandí 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Western Sydney 0 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Zira 1 - 2  
Inter Baku - Ravan Baku 3 - 1  
Kapaz - Khazar Lankaran 2 - 0  
Olimpik-Shuvalan - Neftcsi Baku 1 - 1  
Sumqayit - Qarabag Baku 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coxyde - Dessel 0 - 1  
Roeselare - Antwerpen 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Kortrijk 3 - 0  
Charleroi - Gent 1 - 1  
Genk - Oostende 4 - 1  
Mechelen - Standard Liege 4 - 0  
OH Leuven - FC Bruges 0 - 1  
St. Truiden - Lokeren 1 - 1  
Westerlo - Waasland Beveren 1 - 0  
Zulte Waregem - Mouscron-Peruwelz 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Cserno More Várna 3 - 1  
Levszki Szófia - Pirin Blagoevgrad 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Mainz 2 - 0  
Leverkusen - Hamburg 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FSV Frankfurt - Freiburg 1 - 3  
Karlsruhe - Heidenheim 0 - 0  
RB Leipzig - 1860 München 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - O'Higgins 0 - 1  
San Marcos de Arica - Colo Colo 1 - 0  
Universidad de Chile - Universidad de Concepcion 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Sparta Praha 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Köge 1 - 3  
Lyngby - Skive 1 - 1  
Roskilde - Vendsyssel 3 - 1  
Vejle - Naestved 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Randers 1 - 0  
FC Köbenhavn - Aalborg 6 - 2  
OB Odense - Nordsjaelland 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Incheon 3 - 1  
Jeonnam - Suwon City 0 - 0  
Sangju Sangmu - Ulsan 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Sahtar Szoligorszk 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espa - Haka 3 - 3  
GBK - PS Kemi 1 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Angers 2 - 0  
Rennes - Lyon 2 - 2  
Troyes - Paris SG 0 - 9  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hania - Kallithea 0 - 1  
Trikala - Anagenniszi Karditszasz 3 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Aszterasz Tripolisz 2 - 1  
Iraklisz 1908 - Veria 1 - 1  
Levadiakosz - Plataniasz 0 - 3  
Olympiakosz - Panathinaikosz 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Nijmegen 2 - 2  
Heracles - Cambuur 3 - 1  
Utrecht - ADO Den Haag 2 - 2  
Vitesse - Feyenoord 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Lokomotív Zagreb 3 - 2  
Hajduk Split - NK Zagreb 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Kitakyushu 1 - 0  
JEF United Chiba - Yokohama FC 1 - 0  
Kamatamare Sanuki - Nagasaki 2 - 2  
Okayama - Kyoto 2 - 2  
Roasso Kumamoto - Tokyo Verdi 1 - 0  
Sapporo - Ehime 1 - 1  
Shimizu SP - Matsumoto Yamaga 0 - 0  
Tokushima - Yamagata 2 - 2  
Yamaguchi - Machida Zelvia 0 - 2  
Zweigen Kanazawa - Mito 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Okzhetpes Kokshetau 1 - 0  
Ordabasy Shymkent - Aktobe 3 - 1  
Tobol Kostanay - Akzhaiyk Ural 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Fortaleza 0 - 0  
Atl. Huila - Dep. Pasto 4 - 0  
Boyaca Patriotas - Dep. Cali 2 - 1  
Cortulua - Jaguares de Cordoba 2 - 0  
Once Caldas - Boyaca Chico 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Henan Jianye 0 - 1  
Shijiazhuang - Hangzhou Greentown 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Zawisza Bydgoszcz 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Lechia Gdansk 1 - 1  
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Daugavpils 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spyris Kaunas - Trakai 0 - 2  
Utenis Utena - Lietava Jonava 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - Tijuana 1 - 2  
Cruz Azul - Puebla 1 - 1  
Dep. Toluca - Dorados de Sinaloa 3 - 0  
Leon - Queretaro 2 - 0  
M. Morelia - Monterrey 1 - 3  
Tigres - UNAM Pumas 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Los Angeles 1 - 0  
Columbus - Philadelphia 1 - 2  
Houston - Dallas 5 - 0  
Kansas City - Vancouver 2 - 1  
New York City FC - Toronto 2 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Kisvárda 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Sogndal 2 - 0  
Molde - Tromsö 1 - 1  
Sarpsborg - Haugesund 0 - 1  
Start - Lilleström 1 - 1  
Strömsgodset - Brann Bergen 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Frosinone 2 - 1  
Chievo - Milan 0 - 0  
Fiorentina - Verona 1 - 1  
Genoa - Torino 3 - 2  
Lazio - Atalanta 2 - 0  
Palermo - Napoli 0 - 1  
Udinese - Roma 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vicenza - Trapani 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bassano - Pordenone 1 - 0  
Lumezzane - Cremonese 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Arezzo 0 - 0  
Pistoiese - Prato 2 - 2  
Robur Siena - Pontedera 2 - 0  
Santarcangelo - L'Aquila 2 - 0  
SPAL Ferrara - Maceratese 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Casertana 6 - 0  
Catania - Juve Stabia 1 - 1  
Matera - Catanzaro 3 - 0  
Messina - Foggia 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Ufa 2 - 0  
Mordovija Szaranszk - FK Krasznodar 0 - 1  
Zenit Szentpétervár - Rubin Kazany 4 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sturm Graz - Austria Wien 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Cerro Porteno 0 - 2  
Olimpia Asuncion - Rubio 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Atletico CP 2 - 0  
Braga B - Leixoes 0 - 1  
Chaves - Varzim 1 - 0  
Covilha - Penafiel 2 - 2  
Farense - Famalicao 2 - 2  
Gil Vicente - Guimaraes B 2 - 1  
Mafra - Freamunde 2 - 1  
Portimonense - Oriental de Lisboa 1 - 0  
Sporting CP B - Santa Clara 2 - 1  
Uniao Oliveirense - Porto B 0 - 1  
Viseu - Olhanense 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Setúbal 1 - 0  
Belenenses - Braga 3 - 0  
Guimaraes - Pacos Ferreira 0 - 1  
Moreirense - Académica 2 - 2  
Nacional Madeira - Rio Ave 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Tottenham 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - CFR Cluj 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Astra Giurgiu 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Ross County 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Lugo 1 - 2  
Gimnastic - Ponferradina 1 - 1  
Huesca - Alcorcon 1 - 0  
Leganes - Tenerife 0 - 1  
Osasuna - Alavés 3 - 1  
UE Llagostera - Mallorca 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Ferrol 2 - 0  
Cacereno - Lealtad 1 - 0  
Celta Vigo B - Tudelano 0 - 1  
Cultural Leonesa - Coruxo 0 - 1  
Guijuelo - Compostela 1 - 1  
Izarra - Pena Sport 2 - 0  
Pontevedra - Arandina 1 - 0  
Somozas - Atl. Astorga 1 - 1  
Sp. Gijón B - UD Logrones 2 - 1  
Valladolid B - R. Santander 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Talavera 1 - 0  
CD Guadalajara - La Roda 1 - 1  
Fuenlabrada - Ebro 0 - 0  
Getafe B - Majadahonda 1 - 3  
Mensajero - Portugalete 2 - 0  
Socuellamos - Real Madrid B 4 - 0  
Toledo - Real Sociedad B 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Sabadell 3 - 0  
Hercules - Valencia B 1 - 0  
L'Hospitalet - Eldense 3 - 2  
Lleida - Barcelona B 2 - 0  
Llosetense - Reus 2 - 1  
Pobla de Mafumet - Cornella 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - UCAM Murcia 1 - 0  
Betis B - Linares 1 - 3  
Cartagena - Rec. Huelva 1 - 0  
La Hoya Lorca - Almería B 1 - 0  
Marbella - Jumilla 3 - 1  
Melilla - Linense 1 - 0  
Real Murcia - Sevilla B 0 - 1  
Villanovense - Merida 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Betis 3 - 1  
Las Palmas - Real Madrid 1 - 2  
Levante - Valencia 1 - 0  
Sevilla - Villarreal 4 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Schaffhausen 2 - 1  
Le Mont Lausanne - Chiasso 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - St. Gallen 4 - 2  
Grasshoppers - FC Zürich 4 - 2  
Young Boys - Sion 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Norrköping 1 - 0  
Kalmar - Helsingborg 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Gornji Milanovac - RAD Belgrád 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zemplin Michalovce - Trencin 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Koper 0 - 1  
Olimpija Ljubljana - Celje 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Adanaspor 1 - 2  
Balikesirspor - Denizlispor 2 - 1  
Boluspor - Gaziantep Bld. Spor 1 - 1  
Yeni Malatyaspor - Giresunspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Akhisar 3 - 3  
Fenerbahce - Kayserispor 1 - 0  
Genclerbirligi - Galatasaray 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Sahtar Doneck 4 - 1  
Goverla Uzsgorod - Metalist Harkiv 1 - 0  
Volyn Lutszk - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Salford 16 - 32  
Huddersfield - Hull KR 38 - 6  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oyonnax - Montpellier 10 - 31  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Franciaország 29 - 18  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - St. George Illawarra 30 - 2  
Melbourne Storm - Gold Coast Titans 34 - 16  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calvisano - Padova 18 - 13  
Fiamme Oro Roma - Viadana 18 - 7  
Mogliano - Laquila 66 - 0  
Piacenza Lyons - Lazio 16 - 22  
Rovigo - San Dona 41 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Italia - Vicenza 3 - 2  
LJ Modena - Südtirol Bolzano 3 - 1  
Montichiari - Bisonte Firenze 3 - 0  
Novara - Bergamo 3 - 2  
Piacenza - Casalmaggiore 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Cucine Lube Treia (2.m.) 0 - 3  
Molfetta - Trentino (2.m.) 3 - 1  
Padova - Modena (2.m.) 3 - 1  
Perugia - Verona (2.m.) 3 - 0  
Sakk (Vb-jelölti torna, Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - S. Karjakin    
H. Nakamura - P. Svidler    
V. Anand - F. Caruana    
V. Topalov - L. Aronian    
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Bingham - S. Murphy (10 nyert frame-ig) 9 - 10  
Strandröplabda (Grand Slam Rio)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Fijalek G / Prudel M 2 - 1  
GoncalvesOliveira/Solberg - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
Strandröplabda (Grand Slam Rio, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forrer I / Verge-Depre A - Borger K / Buethe B 1 - 2  
Kolosinska K / Brzostek M - Walsh K / Ross A 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou-selejtező, férfi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - V. Galovic    
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - B. Paire 2 - 0  
B. Coric - T. Bellucci 2 - 0  
D. Goffin - F. Tiafoe 2 - 1  
D. Thiem - J. Kovalik 2 - 0  
G. Dimitrov - A. Zverev 1 - 2  
I. Marchenko - S. Wawrinka 0 - 2  
J. Chardy - An. Kuznetsov 0 - 2  
M. Granollers - A. Murray 0 - 2  
M. Kukushkin - K. Nishikori 0 - 2  
R. Harrison - M. Cilic 0 - 2  
S. Querrey - T. De Bakker 2 - 0  
V. Millot - J-W. Tsonga 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Dimitrov G / Mirnyi M 2 - 0  
Lopez F / Lopez M - Bopanna R / Mergea F 2 - 1  
Murray J / Soares B - Huey T / Klizan M 2 - 1  
Nadal R / Verdasco F - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Nestor D / Stepanek R - Klaasen R / Ram R 2 - 0  
Qureshi / Simon G - Pospisil V / Sock J 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Kubot L / Matkowski M 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivanovic - C. Giorgi 2 - 1  
A. Radwanska - M. Niculescu 2 - 0  
C. Suarez Navarro - D. Kasatkina    
J. Larsson - P. Kvitova 1 - 2  
K. Bondarenko - L. Tsurenko 2 - 1  
S. Stephens - E. Bouchard 0 - 2  
S. Stosur - Y. Wickmayer 2 - 1  
S. Zhang - C. Wozniacki 2 - 1  
V. Azarenka - Z. Diyas 2 - 0  
Y. Shvedova - N. Gibbs 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Allertova D / Kvitova P 2 - 0  
Kasatkina D / Vesnina E - Görges J / Pliskova Ka 1 - 2  
Klepac A / Srebotnik K - Bertens K / Larsson J 2 - 1  
Tenisz (Jönköping, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Khachanov - A. Golubev    
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Fabbiano - Ze Zhang    
Tollaslabda (All England Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - H. Tian 2 - 0  
Tollaslabda (All England Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Okuhara - Shi. Wang 2 - 1  
Téli sportok (Sílövészet, női, vb, Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet, női, vb, 12,5 km, Oslo    
Téli sportok (Sílövészet, párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E.H. Svendsen - J. Fak (15 km, vb, Oslo) 0 - 1  
M. Fourcade - J.T. Bö (15 km, vb, Oslo) 0 - 1  
S. Eder - D. Landertinger (15 km, vb, Oslo) 1 - 0  
Téli sportok (Sílövészet, párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wierer - T. Eckhoff (női 12,5 km, vb, Oslo) 1 - 0  
K. Mäkäräinen - G. Soukalova (női 12,5 km, vb, Oslo) 1 - 0  
M. Dorin Habert - L. Dahlmeier (női 12,5 km, vb, Oslo) 1 - 0

 

2016.03.12.
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Classic Tampere (2.m.) 6 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Storvreta (2.m.) 4 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Kaos Futsal 4 - 4  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Inter Movistar    
Murcia - Barcelona    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Albany 2 - 2  
Grand Rapids - Manitoba 7 - 2  
Hartford - Lehigh Valley 4 - 2  
Milwaukee - Iowa 4 - 2  
Portland - Toronto Marlies 2 - 9  
Providence - Hartford 2 - 2  
Rochester - Utica 3 - 1  
San Antonio - Cleveland Lake Erie 2 - 3  
San Diego - Bakersfield 5 - 5  
Stockton - Texas Stars 2 - 1  
Syracuse - Bridgeport 5 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kiekko-Vantaa 2 - 2  
Jukurit - Jokipojat 5 - 2  
JYP-Akatemia - Tuto 6 - 3  
Leki - Kajaanin Hokki 4 - 4  
Roki - Keupa 5 - 3  
SaPKo - Kokkolan Hermes 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Lahti Pelicans (1.m.) 2 - 2  
Turku PS - Vaasan Sport (1.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Briancon - Dijon 1 - 3  
Lyon - Chamonix 2 - 2  
Morzine-Avoriaz - Bordeaux 1 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Epinal (4.m.) 4 - 0  
Rouen - Gap (4.m.) 4 - 0  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Avangard Omszk (3.m.) 3 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Metallurg Magnyitogorszk (3.m.) 1 - 5  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MAC Budapest (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Islanders 3 - 1  
Buffalo - Carolina 2 - 2  
Calgary - Arizona 1 - 4  
Columbus - Pittsburgh 2 - 3  
Dallas - Chicago 5 - 2  
Detroit - NY Rangers 2 - 2  
St. Louis - Anaheim 5 - 2  
Tampa Bay - Philadelphia 1 - 3  
Jégkorong (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valpellice - Asiago (6.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Langnau Tigers 9 - 4  
Biel - Lausanne 2 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Fribourg (5.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tingsryd - Leksand (1.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Djurgarden (2.m.) 5 - 2  
HV 71 - Örebro (2.m.) 7 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Martin (2.m.) 3 - 2  
Nitra - Zilina (2.m.) 2 - 0  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torosz Nyeftekamszk - Szarjarka Karaganda (1.m.) 1 - 2  
Tver - Dinamo Balasiha (1.m.) 3 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Townsville (1.m.) 57 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Decin 81 - 80  
MMCITE Brno - USK Praha 69 - 48  
Ostrava - Kolin 87 - 92  
Prostejov - Pardubice 69 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Ulsan Mobis Phoebus (3.m.) 76 - 59  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Landes 58 - 57  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Chalon sur Saone 84 - 81  
Limoges - Le Mans 81 - 72  
Nancy - Antibes 83 - 86  
Orleans - Le Havre 92 - 75  
Paris Levallois - Monaco 67 - 94  
Pau Orthez - Cholet 83 - 71  
Reims - Dijon 76 - 78  
Strasbourg - Rouen 84 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Cavigal Nice 65 - 59  
Flammes Carolo Ardennes - Union Hainaut 75 - 53  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Globalport Batang Pier 103 - 101  
Star Hotshots - Phoenix Fuelmasters 91 - 75  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEN Kifiszia - Arisz 65 - 67  
Kavala - Rethymno 92 - 92, h.u. 103 - 102  
Koroivosz Amaliadasz - Koloszosz Rodosz 68 - 71  
Lavriou - Arkadikosz Tripoleosz 79 - 67  
PAOK - Apollon Patra 80 - 67  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel TA 101 - 80  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Ashdod 95 - 64  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Hokkaido 85 - 59  
Hiroshima Dragonflies - Nagoya Dolphins 79 - 60  
Kumamoto - Nishinomiya 67 - 86  
Mikawa Aisin - Tochigi 59 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Start Lublin 94 - 60  
Tarnobrzeg - Torun 59 - 84  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Pasvalys 79 - 79, h.u. 95 - 91  
Nevezis Kedainiai - Vytautas Prienai 72 - 78  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Kaposvár 71 - 70  
Körmend - Pécs 77 - 60  
MAFC - Jászberény 96 - 91  
Nyíregyháza - Atomerőmű 92 - 69  
Szeged - Szolnok 88 - 88, h.u. 97 - 101  
Szombathely - Alba Fehérvár 73 - 71  
ZTE - Sopron 58 - 66  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Houston 98 - 102  
Charlotte - Detroit 118 - 103  
Chicago - Miami 96 - 118  
Dallas - Indiana 105 - 112  
Golden State - Portland 128 - 112  
LA Clippers - New York 101 - 94  
Memphis - New Orleans 99 - 99, h.u. 121 - 114  
Oklahoma City - Minnesota 96 - 99  
Philadelphia - Brooklyn 95 - 89  
Sacramento - Orlando 100 - 107  
Utah - Washington 114 - 93  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Oldenburg 77 - 82  
Ulm - Bayreuth 77 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Obradoiro Monbus - Fuenlabrada 76 - 76, h.u. 95 - 100  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CREF Madrid - Campus Promete 68 - 81  
Gernika Bizkaia - Conquero Huelva 80 - 65  
Gran Canaria - Bembibre 63 - 68  
P. Avenida - Zamarat 83 - 75  
Vasco Gipuzkoa - Cadi La Seu d'Urgell 77 - 66  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Yesilgiresun 91 - 70  
RH Gaziantepspor - Karsiyaka 97 - 81  
TED Ankara Kolejliler - Galatasaray 78 - 88  
Trabzonspor - Türk Telekom 76 - 65  
Usak Sportif - Banvitspor 64 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Gelistirenler Dernegi 70 - 63  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Silkeborg 27 - 22  
Holstebro - Skanderborg 29 - 27  
Kolding - Skjern 28 - 26  
Sönderjyske - Aalborg 25 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Bulgária 39 - 27  
Spanyolország - Hollandia 32 - 29  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Szlovénia 21 - 22  
Montenegró - Horvátország 31 - 29  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Finnország 25 - 8  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Oroszország 22 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Németország 25 - 19  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Montpellier 31 - 33  
Toulouse - Paris SG 31 - 45  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Legionowo 29 - 26  
Gornik Zabrze - Gwardia Opole 32 - 31  
Slask Wroclaw - Kwidzyn 16 - 33  
Stal Mielec - Pogon Szczecin 29 - 21  
Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow 17 - 15  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Komló 28 - 28  
Cegléd - Eger 32 - 24  
Csurgó - Szeged 26 - 28  
Orosháza - Mezőkövesd 27 - 23  
Tatabánya - Gyöngyös 25 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Veszprém 25 - 26  
Vojvodina - RK Zagreb 28 - 44  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Granollers 32 - 24  
Benidorm - Ademar Leon 29 - 30  
Morrazo Cangas - Anaitasuna 27 - 23  
Naturhouse La Rioja - Villa de Aranda 30 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Bern 26 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drott - Sävehof 22 - 29  
Malmö - Ricoh HK 24 - 18  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - MO Bejaia 1 - 0  
Kaizer Chiefs - Mimosas Abidjan 0 - 1  
Mamelodi Sundowns - Leopards de Dolisie 2 - 0  
Stade Malien de Bamako - Coton Sport de Garoua 2 - 0  
Wydad Casablanca - Cnaps Sport 5 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Chelsea 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Southend 0 - 2  
Blackpool - Coventry 0 - 1  
Bradford - Doncaster 2 - 1  
Burton - Fleetwood 2 - 1  
Chesterfield - Walsall 1 - 4  
Colchester - Wigan 3 - 3  
Gillingham - Crewe 3 - 0  
Peterborough - Port Vale 2 - 3  
Rochdale - Bury 3 - 0  
Sheffield Utd. - Oldham 3 - 0  
Shrewsbury - Scunthorpe 2 - 2  
Swindon - Millwall 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Plymouth 2 - 1  
Bristol Rovers - Mansfield 1 - 0  
Exeter - Carlisle 2 - 2  
Hartlepool - Dag & Red 3 - 1  
Luton - Crawley 0 - 1  
Morecambe - Wimbledon 2 - 1  
Northampton - Cambridge Utd. 1 - 1  
Oxford Utd. - Leyton 0 - 1  
Portsmouth - Newport 0 - 3  
Wycombe - Stevenage 1 - 0  
Yeovil - Notts County 1 - 0  
York - Barnet 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Leeds 1 - 2  
Bolton - Preston 1 - 2  
Cardiff - Ipswich 1 - 0  
Fulham - Bristol City 1 - 2  
Huddersfield - Burnley 1 - 3  
Hull City - Milton Keynes Dons 1 - 1  
Nottingham - Sheffield Wed. 0 - 3  
QPR - Brentford 3 - 0  
Rotherham - Derby County 3 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Torquay 0 - 0  
Barrow - Altrincham 3 - 2  
Bromley - Guiseley 2 - 0  
Cheltenham - Woking 4 - 0  
Dover - Tranmere 0 - 0  
Eastleigh - Chester 1 - 0  
Gateshead - Forest Green 0 - 1  
Macclesfield - Lincoln 1 - 1  
Southport - Welling Utd. 3 - 3  
Wrexham - Boreham 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Ferro Carril Oeste 1 - 1  
Brown de Adrogue - Central Cordoba 0 - 0  
Chacarita Juniors - Juventud Unida San Luis 1 - 1  
Independiente de Mendoza - Crucero del Norte 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Independiente 1 - 3  
Defensa Justicia - Huracan 0 - 2  
Newell's - Atl. Rafaela 1 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Belgrano de Cordoba 2 - 0  
Racing Club - Lanus 2 - 1  
San Martin SJ - Tigre 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne Victory 5 - 0  
Perth Glory - Central Coast Mariners 4 - 0  
Sydney FC - Wellington Phoenix 1 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisden Maasmechelen - Lierse 1 - 4  
Lommel - Deinze 3 - 3  
Seraing - Eupen 0 - 3  
Tubize - Heist 3 - 3  
WS Bruxelles - Geel 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Slavia Szófia 3 - 1  
Montana - Lokomotív Plovdiv 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Bremen 5 - 0  
Darmstadt - Augsburg 2 - 2  
Hannover - 1. FC Köln 0 - 2  
Hoffenheim - Wolfsburg 1 - 0  
Ingolstadt - VfB Stuttgart 3 - 3  
Mönchengladbach - E. Frankfurt 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Union Berlin 2 - 1  
Sandhausen - Düsseldorf 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Erfurt 0 - 1  
Chemnitz - Würzburg 0 - 1  
Cottbus - Magdeburg 2 - 0  
Fortuna Köln - VfB Stuttgart Amatőr 1 - 3  
Holstein Kiel - Erzgebirge Aue 3 - 0  
Osnabrück - Sonnenhof Grossaspach 2 - 2  
Rostock - Wehen 4 - 0  
Stuttgarter Kickers - Münster 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Cobresal 0 - 1  
Dep. Iquique - Santiago Wanderers 1 - 2  
Universidad Catolica - Antofagasta 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Ahnasz - Ermisz Aradippou 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - AEK Larnaca 0 - 1  
APOEL Nicosia - Omonia Nicosia 2 - 1  
Apollon Limasszol - NEA Szalamina 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Olomouc B 3 - 0  
Opava - Vysehrad 1 - 1  
Sokolov - Graffin Vlasim 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Jihlava 0 - 1  
Plzen - Bohemians 1905 2 - 0  
Pribram - Liberec 0 - 1  
Slovacko - Brno 2 - 1  
Teplice - Mladá Boleslav 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Sönderjyske 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - FC Szöul 1 - 0  
Pohang - Gwangju 3 - 3  
Seongnam - Suwon 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shaab - Dibba Al-Fujairah 0 - 1  
Emirates Ras al-Khaimah - Al-Sharjah 2 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aland - Inter Turku 1 - 4  
Espoo - Jazz Pori 0 - 3  
Salpa - Ilves 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Nimes 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Caen 1 - 0  
Bastia - Lille 1 - 2  
Guingamp - St-Etienne 2 - 0  
Lorient - Marseille 1 - 1  
Montpellier - Nice 0 - 2  
Toulouse - Bordeaux 4 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisszamikosz - Lamia 0 - 0  
Panszerraikosz - Kassziopi Kerkyra 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalloni - Giannina 0 - 2  
Panetolikosz - PAOK 0 - 3  
Panioniosz - Xanthi 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Groningen 2 - 1  
PSV - Heerenveen 1 - 1  
Twente - Zwolle 2 - 1  
Willem II - AZ Alkmaar 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Rijeka 0 - 1  
Slaven Belupo - RNK Split 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Raanana 0 - 0  
Maccabi TA - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Thespakusatsu Gunma 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yokohama FM 1 - 2  
Kashiwa R. - Jubilo Iwata 2 - 2  
Kawasaki Frontale - Nagoya GE 3 - 2  
Sagan Tosu - Kofu 1 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare 2 - 2  
Urawa RD - Avispa Fukuoka 2 - 0  
Vegalta Sendai - Kashima A. 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Umm-Salal 4 - 2  
Al-Gharrafa - Al-Sailiya 4 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Sahtar Karagandy 2 - 1  
Taraz - Kairat Almaty 2 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - Atyrau 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Alianza Petrolera 3 - 1  
Envigado - Rionegro Aguilas 2 - 3  
Independiente Medellin - Independiente SF 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Changchun Yatai 3 - 0  
Tianjin Teda - Guangzhou R&F 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Wigry Suwalki 0 - 0  
GKS Belchatow - Chrobry Glogow 1 - 1  
Kluczbork - GKS Katowice 1 - 2  
Olimpia Grudziadz - Chojniczanka Chojnice 1 - 0  
Pogon Siedlce - Wisla Plock 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Legia Varsó 1 - 2  
Jagiellonia Bialystok - Gornik Leczna 1 - 0  
Ruch Chorzow - Lech Poznan 1 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Rigas FS 4 - 0  
Ventspils - Riga FC 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - VMFD Zalgiris 3 - 6  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Pachuca 3 - 2  
Veracruz - Atlas 3 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - New York 3 - 0  
New England - D.C. United 0 - 0  
Orlando - Chicago 1 - 1  
Salt Lake - Seattle 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Honvéd 0 - 3  
FTC - Puskás Akadémia 4 - 0  
MTK - Haladás 3 - 1  
Paks - Vasas 2 - 0  
Videoton - Békéscsaba 1 - 1  
Újpest - Diósgyőr 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Szolnok 1 - 1  
Gyirmót - Ajka 3 - 1  
Mezőkövesd - Sopron 2 - 1  
Soroksár - Szeged 1 - 1  
Szigetszentmiklós - Csákvár 0 - 3  
Vác - Balmazújváros 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland - Rosenborg 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Sampdoria 1 - 1  
Internazionale - Bologna 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Avellino 3 - 4  
Bari - Vercelli 6 - 2  
Como - Cesena 1 - 3  
Livorno - Entella 0 - 0  
Pescara - Novara 1 - 2  
Salernitana - Lanciano 1 - 3  
Spezia - Modena 2 - 0  
Ternana - Latina 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Cuneo 2 - 0  
Giana Erminio - Mantova 0 - 0  
Padova - Pavia 3 - 0  
Pro Piacenza - Pro Patria 1 - 1  
Reggiana - Südtirol 0 - 0  
Renate - Feralpisalo 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Rimini 2 - 0  
Pisa - Savona 2 - 0  
Teramo - Carrarese 0 - 0  
Tuttocuoio - Lupa Roma 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Paganese 0 - 0  
Ischia - Andria 0 - 0  
Melfi - Martina Franca 1 - 1  
Monopoli - Lecce 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Sinnyik Jaroszlavl 4 - 1  
Baltika Kalinyingrád - Szokol Szaratov 0 - 0  
Fakel Voronyezs - Tyumeny 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Bajkal Irkutszk 4 - 0  
Kamaz - SZKA Habarovszk 0 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Volga Nyizsnyij Novgorod 1 - 2  
Torpedo Armavir - Tom Tomszk 1 - 1  
Toszno - Gazovik Orenburg 0 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Volgar Asztrahan 2 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - CSZKA Moszkva 2 - 0  
Szpartak Moszkva - Amkar Perm 2 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Anzsi Mahacskala 4 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grödig - Mattersburg 0 - 1  
Rapid Wien - Admira Wacker 0 - 4  
Ried - Altach 0 - 2  
Wolfsberg - Salzburg 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Sp. Luqueno 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Benfica B 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Sporting CP 1 - 2  
Porto - Uniao Madeira 3 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Swansea 3 - 2  
Norwich - Manchester City 0 - 0  
Stoke - Southampton 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Botosani 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Viitorul Constanta 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Kilmarnock 2 - 1  
Dundee - Hearts 0 - 1  
Inverness CT - Hamilton 0 - 1  
Partick Thistle - Celtic 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Raith Rovers 1 - 1  
Dumbarton - Falkirk 1 - 1  
St. Mirren - Queen of South 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Girona 1 - 0  
Mirandes - Elche 1 - 2  
Numancia - Ath. Bilbao B 3 - 2  
Oviedo - Valladolid 2 - 4  
Zaragoza - Albacete 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Real Union Irun 1 - 3  
Gernika - Leioa 1 - 1  
Sestao River - Amorebieta 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Xativa 4 - 0  
Levante B - Atl. Baleares 0 - 0  
Villarreal B - Badalona 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Roque de Lepe - Cadiz 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Deportivo 3 - 0  
Barcelona - Getafe 6 - 0  
Celta Vigo - Real Sociedad 1 - 0  
Rayo Vallecano - Eibar 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Wohlen 2 - 0  
Wil - Xamax 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Lugano 2 - 1  
Vaduz - Thun 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Hammarby    
Häcken - Halmstad 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Faisaly 2 - 1  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Wehda 0 - 2  
Al-Raed - Hajer Al-Ahsa 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagodina - Radnicki Nis 1 - 2  
Javor Ivanjica - Radnik Surdulica 0 - 1  
Partizan Belgrád - Vozdovac 3 - 0  
Spartak Zlatibor Voda - OFK Belgrád 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Trnava 1 - 0  
Podbrezova - Zilina 2 - 0  
Ruzomberok - Skalica 3 - 1  
Zlate Moravce - Slovan Bratislava 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Krsko Posavlje 1 - 0  
Rudar Velenje - Maribor 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Karabukspor 0 - 2  
Samsunspor - Alanyaspor 5 - 1  
Sanliurfaspor - 1461 Trabzon 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Konyaspor 0 - 1  
Istanbul Basaksehir - Osmanlispor 2 - 3  
Rizespor - Besiktas 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olekszandria - Olimpik Doneck 0 - 0  
Zorya Luganszk - Csernomorec Odessza 4 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Rhyl 2 - 0  
Haverfordwest - Port Talbot 1 - 1  
Newtown - Airbus 0 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Ballinamallard Utd. 1 - 1  
Crusaders - Ballymena Utd. 0 - 0  
Dungannon - Cliftonville 2 - 2  
Linfield - Glentoran 3 - 0  
Portadown - Coleraine 0 - 1  
Warrenpoint - Glenavon 1 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Trans Narva 3 - 0  
Infonet Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 4 - 0  
Nomme Kalju - Rakvere Tarvas 3 - 1  
Paide Linnameeskond - Levadia Tallinn 0 - 1  
Sillamae Kalev - Parnu Linnameeskond 4 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Drogheda Utd. 1 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Newcastle 32 - 17  
London Irish - Saracens 16 - 26  
London Wasps - Leicester 36 - 24  
Northampton Saints - Sale 26 - 11  
Worcester - Gloucester 28 - 20  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Warrington 20 - 30  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Agen 50 - 6  
Clermont - Brive 25 - 6  
La Rochelle - Section Paloise 35 - 16  
Stade de France - Racing-Metro 16 - 34  
Toulon - Grenoble 38 - 8  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Wales 25 - 21  
Írország - Olaszország 58 - 15  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Sydney Roosters 21 - 20  
Parramatta Eels - North Queensland Cowboys 20 - 16  
South Sydney Rabbitohs - Newcastle Knights 48 - 6  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town Stormers - Durban Sharks 13 - 18  
Dunedin Highlanders - Johannesburg Lions 34 - 15  
Melbourne Rebels - Queensland Reds 25 - 23  
Port Elizabeth S. Kings - Waikato Chiefs 24 - 58  
Tokyo Sunwolves - Bloemfontein Cheetahs 31 - 32  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Revivre Milano 1 - 3  
Vero Monza - Piacenza 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scandicci - Conegliano 1 - 3  
Sakk (Vb-jelölti torna, Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - A. Giri    
L. Aronian - V. Anand    
P. Svidler - V. Topalov    
S. Karjakin - H. Nakamura 1 - 0  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Bingham - J. Perry (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
S. Murphy - D. Junhui (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Strandröplabda (Grand Slam Rio)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - Saxton B / Schalk C 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
GoncalvesOliveira/Solberg - Doppler C / Horst A 2 - 1  
Krou Y / Rowlandson E - Fijalek G / Prudel M 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Fijalek G / Prudel M 2 - 0  
Semenov K / Krasilnikov V - GoncalvesOliveira/Solberg 1 - 2  
Strandröplabda (Grand Slam Rio, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Forrer I / Verge-Depre A 1 - 2  
Borger K / Buethe B - Menegatti M /Tóth O. 2 - 0  
Forrer I / Verge-Depre A - Kolosinska K / Brzostek M 1 - 2  
Kolosinska K / Brzostek M - Pavan S / Bansley H    
Ludwig L / Walkenhorst K - Walsh K / Ross A 1 - 2  
Walsh K / Ross A - Borger K / Buethe B 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - N. Kyrgios 2 - 0  
B. Fratangelo - T. Gabashvili 2 - 0  
D. Istomin - D. Kudla 1 - 2  
D. Young - A. Seppi 1 - 2  
E. Gulbis - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
G. Monfils - P. Carreno-Busta 2 - 0  
I. Cervantes-Huegun - M. Raonic 0 - 2  
J. Millman - A. Sarkissian 2 - 0  
J. Sousa - F. Delbonis 0 - 2  
J. Vesely - T. De Bakker 1 - 2  
M. Berrer - J. Monaco 2 - 1  
P-H. Herbert - J. Kovalik 1 - 2  
P. Polansky - F. Verdasco 0 - 2  
R. Gasquet - N. Mahut 2 - 0  
R. Haase - A. Dolgopolov 0 - 2  
T. Berdych - J.M. Del Potro 2 - 0  
V. Millot - M. McDonald 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bautista-Agut/Troicki - Cuevas P / Granollers M 2 - 1  
Bhupathi M / Wawrinka S - Johnson S / Querrey S    
Kontinen H / Peers J - Bellucci T / Pella G 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - L. Davis 2 - 1  
B. Strycova - A. Petkovic 2 - 1  
D. Allertova - A. Kerber 2 - 0  
J. Konta - M. Brengle 2 - 0  
L. Safarova - Y. Shvedova 0 - 2  
M. Gasparyan - R. Vinci 1 - 2  
M. Puig - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
M. Rybarikova - D. Gavrilova 2 - 1  
N. Gibbs - M. Keys 2 - 0  
S. Lisicki - J. Larsson 1 - 2  
S. Williams - L. Siegemund 2 - 0  
T. Pironkova - T. Bacsinszky 0 - 2  
V. King - S. Halep 0 - 2  
V. Williams - K. Nara 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasatkina D / Vesnina E - Rodionova AN /VoskoboevaG 2 - 0  
Medina G./Parra Santonja - Garcia C / Mladenovic K    
Tenisz (Jönköping, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Khachanov - J-L. Struff    
M. Middelkoop - A. Golubev    
Tollaslabda (All England Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Tian - H-K. Vittinghus 2 - 1  
S. Xue - Dan Lin 1 - 2  
Tollaslabda (All England Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - N. Okuhara 1 - 2  
Shi. Wang - T.Y. Tai 2 - 1  
Téli sportok (Sílövészet váltó párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország (4x7,5 km, vb, Oslo) 1 - 0  
Norvégia - Franciaország (4x7,5 km, vb, Oslo) 1 - 0  
Németország - Oroszország (4x7,5 km, vb, Oslo) 1 - 0  
Téli sportok (Sílövészet, vb, Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet, vb, 4x7,5 km, Oslo    
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Jadran Herceg Novi 8 - 7  
Olympiakosz - Barceloneta 9 - 5  
Primorje Rijeka - Spandau Berlin 14 - 4  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Recco 5 - 5  
OSC - Partizan Belgrád 10 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Florentia 15 - 7  
Brescia - Roma 18 - 6  
Lazio - SM Verona 7 - 21  
Rari Nantes Sori - Canottieri Napoli 9 - 11  
Trieste - Savona 7 - 7
 

 

2016.03.11.
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SPV Seinäjoki - Viikingit Helsinki (2.m.) 5 - 3  
Tapanilan Erä - Oilers Espoo (2.m.) 5 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pixbo Wallenstam - Linköping (1.m.) 5 - 6  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Magna Navarra    
Murcia - Ribera Navarra    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Chicago Wolves 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Pardubice 2 - 3  
Litvínov - Vítkovice 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Chomutov (4.m.) 3 - 4  
Trinec - Zlín (4.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Herning (4.m.) 2 - 1  
Rungsted - Frederikshavn (4.m.) 1 - 5  
Rödovre - Esbjerg (4.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kokkolan Hermes 2 - 4  
Tuto - Kajaanin Hokki 3 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Epinal (3.m.) 1 - 3  
Rouen - Gap (3.m.) 0 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Moszkva (3.m.) 0 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - CSZKA Moszkva (3.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Újpest 6 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Carolina 2 - 2  
Detroit - Winnipeg 3 - 2  
Florida - Ottawa 6 - 2  
Minnesota - Edmonton 1 - 2  
Montreal - Buffalo 3 - 2  
San Jose - New Jersey 0 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga (1.m.) 2 - 5  
Lorenskog - Stjernen (1.m.) 7 - 1  
Sparta Sarpsborg - Storhamar (1.m.) 3 - 6  
Stavanger - Manglerud (1.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Rosenheim (1.m.) 4 - 0  
Bremerhaven - Dresden (1.m.) 2 - 2  
Kassel - Frankfurt Löwen (1.m.) 5 - 2  
Ravensburg - Bad Nauheim (1.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Köln (2.m.) 5 - 2  
Straubing - Ingolstadt (2.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Klagenfurt (7.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Olten (4.m.) 6 - 1  
Red Ice Martigny - Rapperswil (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Martin (1.m:) 4 - 1  
Nitra - Zilina (1.m.) 3 - 3  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonju KCC Egis (3.m.) 77 - 77, h.u. 90 - 86  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Panathinaikosz 69 - 67  
Darussafaka - Anadolu Efes 68 - 72  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - CSZKA Moszkva 85 - 85, h.u. 100 - 98  
Zalgiris Kaunas - Real Madrid 75 - 90  
Kosárlabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Nagyezsda Orenburg (2.m.) 70 - 73  
Galatasaray - Jekatyerinburg (2.m.) 66 - 57  
USK Praha - Famila Schio (2.m.) 86 - 53  
Wisla Krakkó - Fenerbahce (2.m.) 63 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - AGÜ Kayserispor 71 - 63  
Kosice - Villeneuve d'Ascq Lille 68 - 60  
Szpartak Moszkva - Bourges 62 - 63  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Arras 76 - 62  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - NLEX Road Warriors 99 - 104  
RS Elasto Painters - SM Beermen 108 - 105  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanagawa Thunders - Tokyo Alvark 77 - 63  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Sichuan (1.m.) 103 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Phoenix 116 - 98  
LA Lakers - Cleveland 108 - 120  
San Antonio - Chicago 109 - 101  
Toronto - Atlanta 104 - 96  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - Mitteldeutscher 77 - 83  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Katar 32 - 17  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reading - Crystal Palace 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Melbourne City 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Saint-Gilloise 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Primeira Liga,2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Avai 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil Primeira Liga,3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Criciuma 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Schalke 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Nürnberg 0 - 4  
Fürth - Braunschweig 3 - 0  
St. Pauli - Paderborn 3 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Dynamo Dresden 0 - 0  
Hallescher FC - Mainz Amatőr 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Union Espanola 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - Pafosz 0 - 0  
Doxa Katokopiasz - AEL Limasszol 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Varnsdorf 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Ostrava 1 - 1  
Slavia Praha - Zlín 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aarhus 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (UAE) - Al-Shabab Al-Arabi (UAE) 2 - 1  
Al-Ain - Bani Yas 4 - 2  
Al-Dhafra - Al-Wasl 2 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Korso/United - JJK Jyväskylä 0 - 5  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Nancy 2 - 0  
Creteil - Evian Thonon Gaillard 0 - 0  
Lens - Clermont 1 - 1  
Metz - Ajaccio 3 - 2  
Niort - Paris FC 2 - 1  
Sochaux - Le Havre 1 - 0  
Tours - Laval 1 - 1  
Valenciennes - Brest 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Avranches 2 - 0  
Chambly - CA Bastia 2 - 2  
Chateauroux - Lucon 0 - 3  
Colmar - Strasbourg 0 - 3  
Epinal - Belfort 0 - 1  
Frejus St-Raphael - Dunkerque 0 - 2  
Les Herbiers - Beziers 3 - 1  
Marseille Consolat - Amiens 0 - 2  
Sedan - Orleans 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Reims 2 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Panegialiosz 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Almere City 1 - 3  
Ajax 2 - Venlo 2 - 2  
Den Bosch - Dordrecht 2 - 0  
Eindhoven - Volendam 1 - 0  
Go Ahead Eagles - Maastricht 0 - 0  
NAC Breda - Oss 5 - 0  
RKC Waalwijk - F. Sittard 1 - 1  
Sparta Rotterdam - Emmen 3 - 2  
Telstar - PSV 2 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Roda 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Inter Zapresic 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal A. - Rah Ahan 1 - 0  
Saba Qom - Persepolis 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Vissel Kobe 1 - 0  
Gamba Osaka - Omiya Ardija 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - El-Jaish 2 - 0  
Al-Khoor - Lekhwiya 0 - 2  
Al-Rayyan - Qatar SC 0 - 0  
Al-Sadd - Al-Khuraitiat 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Hebei    
Jiangsu - Yanbian 2 - 1  
Shandong Luneng - Liaoning Hongyun 3 - 2  
Shanghai SIPG - Shanghai Shenhua 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Zaglebie Sosnowiec 2 - 2  
Rozwoj Katowice - Olsztyn 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Slask Wroclaw 2 - 2  
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-B. 3 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Metalurgs - Spartaks Jurmala 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar - Boca Juniors 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Atlético MG 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Dep. Toluca 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Stabaek 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Sassuolo 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Crotone 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva 2 - Lucs Vlagyivosztok 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Krilja Szovjetov Szamara 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Austria Lustenau 1 - 1  
LASK Linz - Austria Klagenfurt 2 - 1  
Liefering - Austria Salzburg 4 - 0  
St. Pölten - Wacker Innsbruck 1 - 0  
Wiener Neustadt - Kapfenberg 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - River Plate Asuncion 3 - 0  
Libertad Asuncion - Caballero de Zeb.Cue 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Boavista 0 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrolul Ploiesti - Municipal Studentesc Iasi 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Dundee Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Greenock Morton 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - Real Jaen 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Sp. Gijón 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Al-Ahli (KSA) 0 - 2  
Al-Taawon - Al-Shabab (KSA) 4 - 0  
Najran - Al-Khaleej 2 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Borac 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Senica 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zavrc - Domzale 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Elazigspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Mersin Idman Yurdu 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Dinamo Kijev 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Connah's Quay 3 - 1  
Bangor City - Aberystwyth 0 - 0  
TNS - Llandudno FC 2 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UC Dublin - Cabinteely 2 - 1  
Waterford Utd. - Limerick 2 - 5  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Sligo 1 - 0  
Derry City - Cork City 1 - 0  
Dundalk - Finn Harps 3 - 0  
Galway - Bray 4 - 0  
Longford Town - St. Patrick's 0 - 1  
Shamrock Rovers - Wexford Youths 2 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequins - Bath 35 - 28  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Wakefield 44 - 4  
Wigan - Leeds Rhinos 28 - 6  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Bordeaux 13 - 13  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - New Zealand Warriors 25 - 10  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Wellington Hurricanes 19 - 23  
Perth Force - Canberra Brumbies 14 - 31  
Sakk (Vb-jelölti torna, Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - L. Aronian    
H. Nakamura - F. Caruana    
S. Karjakin - P. Svidler    
V. Anand - V. Topalov 1 - 0  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - J. Perry (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
R. Day - S. Bingham (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
S. Murphy - L. Wenbo (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
T. Un-Nooh - D. Junhui (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Strandröplabda (Grand Slam Rio)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binstock J / Schachter S - Virgen J / Ontiveros L 0 - 2  
Boeckermann / Flueggen - Giginoglu M / Goegtepe V 0 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Gibb J / Patterson C 2 - 0  
Costa Santos R A / Rego E - Grimalt E / Grimalt M 1 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Nummerdor R / Varenhorst 2 - 0  
Erdmann J / Matysik K - Gibb J / Patterson C 0 - 2  
Fijalek G / Prudel M - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Filho A M / Felipe V G - GoncalvesOliveira/Solberg 1 - 2  
Krou Y / Rowlandson E - Grimalt E / Grimalt M 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Doppler C / Horst A 1 - 2  
Saxton B / Schalk C - Samoilovs A / Smedins J 2 - 1  
Strandröplabda (Grand Slam Rio, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arvaniti V / Karagkouni P - Dubovcova / Nestarcova 2 - 1  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Meppelink M / Van Iersel 2 - 1  
Birlova E / Ukolova E - XUE C / Xia X 1 - 2  
Borger K / Buethe B - Fendrick L / Sweat B 2 - 1  
Felisberta DA Silva J / L - Fendrick L / Sweat B 0 - 2  
Heidrich J / Zumkehr N - Antonelli M / Maestrini L 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Broder J L / Valjas K 1 - 2  
Holtwick K / Semmler I - Forrer I / Verge-Depre A 0 - 2  
Kolosinska K / Brzostek M - XUE C / Xia X 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Forrer I / Verge-Depre A 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 0  
Maestrini/Rocha Antunes - Menegatti M /Tóth O. 1 - 2  
Menegatti M /Tóth O. - Artacho M / Laird N 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - Broder J L / Valjas K 2 - 1  
Walsh K / Ross A - Antonelli M / Maestrini L 2 - 0  
Wang F / Yue Y - Meppelink M / Van Iersel 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - M. Trungelliti 2 - 0  
D. Dzumhur - M. Granollers 0 - 2  
G. Müller - V. Estrella Burgos 2 - 0  
Hy. Chung - A. Ramos 1 - 2  
I. Dodig - A. Zverev 1 - 2  
I. Marchenko - D. Tursunov 2 - 0  
L. Rosol - A. Mannarino    
M. Kukushkin - D. Munoz-De La Nava 2 - 0  
M. Youzhny - Al. Bedene 2 - 1  
R. Harrison - D. Lajovic 2 - 0  
R. Ram - N. Rubin 2 - 0  
T. Smyczek - J.M. Del Potro 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasquet R / Paire B - Kohlschreiber P / Thiem D 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - K. Bondarenko 1 - 2  
B. Mattek-Sands - A. Beck 0 - 2  
C. Vandeweghe - S. Kuznetsova 2 - 0  
D. Kasatkina - D. Hantuchova 2 - 0  
D. Kovinic - P. Kvitova 1 - 2  
E. Bouchard - R. Ozaki 2 - 1  
E. Makarova - L. Hradecka 2 - 0  
J. Jankovic - C. Witthöft 2 - 0  
L. Tsurenko - S. Errani 2 - 0  
M. Puig - M. Lucic-Baroni 2 - 0  
O. Govortsova - M. Gasparyan 0 - 2  
Y. Putintseva - K. Mladenovic 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Dushevina V / Siniakova K 2 - 0  
Görges J / Pliskova Ka - Muguruza / Suarez Navarro 2 - 0  
Jurak D / Siegemund L - Babos T / Shvedova Y 0 - 2  
Kerber A / Petkovic A - H-C. Chan/Y-J. Chan 0 - 2  
Tenisz (Jönköping, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Khachanov - A. Arnaboldi    
M. Middelkoop - E. Ymer    
P. Rosenholm - A. Golubev    
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ze Zhang - Fucsovics M. 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtsev - J. Thompson    
Y. Bhambri - S. Myneni    
Tollaslabda (All England Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.O. Jörgensen - Dan Lin 1 - 2  
S. Xue - V. Axelsen 2 - 1  
Tollaslabda (All England Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - R. Intanon 2 - 0  
Shi. Wang - Xue. Li 2 - 1  
T.Y. Tai - S. Nehwal 2 - 0  
Téli sportok (Sílövészet váltó párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Svédország (női 4x6km, vb, Oslo) 0 - 1  
Franciaország - Csehország (női 4x6km, vb, Oslo) 1 - 0  
Németország - Franciaország (női 4x6km, vb, Oslo) 0 - 1  
Olaszország - Norvégia (női 4x6km, vb, Oslo) 0 - 1  
Oroszország - Lengyelország (női 4x6km, vb, Oslo) 0 - 1  
Szlovákia - Kanada (női 4x6km, vb, Oslo) 1 - 0  
USA - Svájc (női 4x6km, vb, Oslo) 1 - 0  
Téli sportok (Sílövészet, női, vb, Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet, női, vb, 4x6 km, Oslo    
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Posillipo Napoli 9 - 6  

 

2016.03.10.
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - M. van Gerwen 2 - 7  
M. Smith - G. Anderson 3 - 7  
P. Wright - A. Lewis 3 - 7  
R. Thornton - P. Taylor 0 - 7  
R. van Barneveld - J. Wade 5 - 7  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Happee Jyväskylä (2.m.) 4 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Mullsjö (1.m.) 4 - 5  
Storvreta - Helsingborg (1.m.) 3 - 5  
Växjö - Dalen (1.m.) 3 - 3  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Palma Manacor    
Santa Coloma - Burela    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Iowa 2 - 4  
San Antonio - Ontario Reign 4 - 5  
St. John's - Binghamton 1 - 4  
Stockton - San Jose Barracuda 1 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 5 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Chomutov (3.m.) 3 - 2  
Trinec - Zlín (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - SönderjyskE (4.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Vaasan Sport 2 - 4  
Ilves - Kookoo 1 - 3  
JYP - Espoo Blues 2 - 2  
Kalpa - Lukko 3 - 2  
Lahti Pelicans - Kärpät 1 - 4  
SaiPa - HIFK 1 - 3  
Ässät - Turku PS 1 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa (2.m.) 5 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - Szibir Novoszibirszk (2.m.) 1 - 3  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Fehérvár (7.m.) 6 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Nashville 2 - 2  
Colorado - Anaheim 3 - 0  
Los Angeles - Washington 3 - 3  
St. Louis - Chicago 2 - 2  
Toronto - NY Islanders 3 - 3  
Vancouver - Arizona 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergen Ishockeyklubb - Kongsvinger 2 - 7  
Lillehammer - Tonsberg 2 - 0  
Jégkorong (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Valpellice (5.m.) 1 - 5  
Val Pusteria - Gherdeina/Gröden (5.m.) 6 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Fassa (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zürich Lions (4.m.) 3 - 0  
Fribourg - Servette (4.m.) 3 - 0  
Kloten - Davos (4.m.) 1 - 4  
Lugano - Zug (4.m.) 5 - 4  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Mora 6 - 0  
Oskarshamn - Almtuna 4 - 3  
Timra - Karlskoga 3 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Brynäs (1.m.) 4 - 4  
Örebro - HV 71 (1.m.) 2 - 3  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Goyang (2.m.) 59 - 62  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Unicaja Malaga 78 - 91  
Lok.Kubany Krasznodar - Fenerbahce Ülker 52 - 55  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Olympiakosz 72 - 71  
Laboral Kutxa - Himki Moszkva 98 - 83  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Memphis 116 - 96  
Charlotte - New Orleans 122 - 113  
Dallas - Detroit 96 - 102  
Golden State - Utah 115 - 94  
Milwaukee - Miami 114 - 108  
Oklahoma City - LA Clippers 120 - 108  
Philadelphia - Houston 104 - 118  
Phoenix - New York 97 - 128  
Sacramento - Cleveland 111 - 120  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Caserta 91 - 86  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Avtodor Szaratov 83 - 106  
Zenit Szentpétervár - Nymburk 102 - 90  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Kolding 25 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Ukrajna 19 - 37  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Montenegró 23 - 22  
Szlovénia - Macedónia 35 - 17  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Törökország 24 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Izland 22 - 21  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Fredericia 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Al-Jazeera (UAE) 2 - 3  
Al-Fujairah - Al-Wahda 0 - 3  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Valencia 1 - 0  
Basel - Sevilla 0 - 0  
Dortmund - Tottenham 3 - 0  
Fenerbahce - Braga 1 - 0  
Liverpool - Manchester Utd. 2 - 0  
Sahtar Doneck - Anderlecht 3 - 1  
Sparta Praha - Lazio 1 - 1  
Villarreal - Leverkusen 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Padideh Mashhad 0 - 0  
Malavan Anzali - Esteghlal K. 1 - 1  
Naft Tehran - Gostaresh Tabriz 1 - 0  
Siah Jamegan - Sepahan 0 - 1  
Tractor Tabriz - Foolad Khuzestan 3 - 2  
Zob Ahan - Saipa Karaj 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wakra - Al-Mesaimeer 3 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Sao Paulo 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Nacional 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - San Lorenzo 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DVO Tachira - UNAM Pumas 2 - 0  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Németország 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Nassr 2 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Románia - U19Finnország 2 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság, rájátszá)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Team Wellington 2 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widnes - Hull FC 46 - 6  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penrith Panthers - Canterbury Bulldogs 16 - 18  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Piacenza 3 - 0  
Vakifbank Istanbul - Volero Zürich 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Latina (1.m.) 3 - 2  
Modena - Padova (1.m.) 3 - 0  
Trentino - Molfetta (1.m.) 3 - 0  
Verona - Perugia (1.m.) 2 - 3  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - P. Ebdon (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
J. Higgins - R. Day (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
J. Perry - K. Wilson 4 - 1  
J. Trump - S. Bingham (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M. Allen - T. Un-Nooh (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M. Gould - S. Murphy 1 - 4  
M. Holt - L. Wenbo 2 - 4  
T. Ford - A. Carter 0 - 4  
Strandröplabda (Grand Slam Rio)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binstock J / Schachter S - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
Boeckermann / Flueggen - Beeler N / Strasser A 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Filho A M / Felipe V G 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Herre.Alepuz/Gav.Covllado 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Lupo D / Nicolai P 2 - 1  
Cerutti / Oscar Schmidt - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Costa Santos R A / Rego E - Liamin N / Barsouk D 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Semenov K / Krasilnikov V 1 - 2  
Doppler C / Horst A - Brunner T / Rosenthal S 0 - 2  
Erdmann J / Matysik K - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 0  
Fijalek G / Prudel M - Liamin N / Barsouk D 2 - 1  
Filho A M / Felipe V G - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Gibb J / Patterson C - Binstock J / Schachter S 0 - 2  
Gibb J / Patterson C - Ranghieri A / Carambula R 0 - 2  
GoncalvesOliveira/Solberg - Boeckermann / Flueggen 2 - 1  
GoncalvesOliveira/Solberg - Ingrosso P / Ingrosso M 1 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Santos Pereira J / Younou 2 - 1  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Giginoglu M / Goegtepe V 1 - 2  
Ingrosso P / Ingrosso M - Beeler N / Strasser A 1 - 2  
Krou Y / Rowlandson E - Brunner T / Rosenthal S 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Casebeer J / Olson D 2 - 0  
Nummerdor R / Varenhorst - Costa Santos R A / Rego E 0 - 2  
Nummerdor R / Varenhorst - Fijalek G / Prudel M 2 - 1  
Ranghieri A / Carambula R - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Erdmann J / Matysik K 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Losiak B / Kantor P 1 - 2  
Saxton B / Schalk C - Doppler C / Horst A 0 - 2  
Saxton B / Schalk C - Krou Y / Rowlandson E 2 - 1  
Semenov K / Krasilnikov V - Santos Pereira J / Younou 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Casebeer J / Olson D 2 - 0  
Strandröplabda (Grand Slam Rio, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bawden L / Clancy T - Antonelli M / Maestrini L 2 - 1  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Klug G / Gallay A 2 - 0  
Broder J L / Valjas K - Arvaniti V / Karagkouni P 1 - 2  
Felisberta DA Silva J / L - Kolosinska K / Brzostek M 2 - 0  
Fendrick L / Sweat B - Humana-Paredes M / Pischk 2 - 0  
Forrer I / Verge-Depre A - Lehtonen R / Lahti T 2 - 0  
Heidrich J / Zumkehr N - XUE C / Xia X 2 - 0  
Kessy J / Day E - Artacho M / Laird N 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Menegatti M /Tóth O. 2 - 0  
Maestrini/Rocha Antunes - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Meppelink M / Van Iersel - Borger K / Buethe B 1 - 2  
Pata M / Matauatu L - Dubovcova / Nestarcova 0 - 2  
Pavan S / Bansley H - Holtwick K / Semmler I 0 - 2  
Santos Lisboa/Secomandi - Hermannova B / Slukova M    
Walsh K / Ross A - Birlova E / Ukolova E 2 - 0  
Wang F / Yue Y - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - L. Pouille 2 - 0  
D.S. Schwartzman - R. Haase 0 - 2  
E. Donskoy - P. Carreno-Busta 0 - 2  
K. Edmund - G. Pella 1 - 2  
N. Almagro - I. Cervantes-Huegun 1 - 2  
S. Giraldo - F. Delbonis 0 - 2  
S. Groth - L. Mayer 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - R. Stepanek 2 - 0  
D. Novikov - N. Rubin 0 - 2  
E. Roger-Vasselin - M. Trungelliti 0 - 2  
G. Lapentti - J. Kovalik 1 - 2  
M. Arevalo - P. Polansky 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - A. Sasnovich 2 - 0  
C. Garcia - C. McHale 0 - 2  
C. Vandeweghe - K. Bertens 2 - 0  
D. Allertova - P. Cetkovska 2 - 0  
D. Cibulkova - K. Siniakova 2 - 0  
D. Vekic - T. Pironkova 0 - 2  
J. Görges - C. Giorgi 0 - 2  
Kr. Pliskova - Y. Shvedova 1 - 2  
L. Robson - M. Rybarikova 0 - 2  
N. Gibbs - A. Dulgheru 2 - 0  
N. Hibino - L. Davis 0 - 2  
P. Hercog - Y. Wickmayer 1 - 2  
S. Crawford - D. Kovinic 0 - 2  
S. Rogers - M. Duque Marino 2 - 1  
S. Zhang - P. Parmentier    
T. Townsend - V. King 0 - 2  
Z. Diyas - J. Loeb 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Olaru R - Allertova D / Kvitova P 0 - 2  
Errani S / Kalashnikova O - Hsieh S W / Peng S 2 - 0  
Hlavackova A / Hradecka L - Flipkens K / Ivanovic A 2 - 0  
Kuznetsova S / Pavlyuchen - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Xu Y F / Zheng S - Jans-Ignacik/Rosolska 2 - 0  
Tenisz (Jönköping, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - C. Lestienne    
F. Dustov - T. Lamasine    
P. Rosenholm - G. Zemlja    
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - Y. Bai 2 - 0  
Tollaslabda (All England Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - S. Xue 0 - 2  
Dan Lin - S. Sasaki 2 - 1  
H-K. Vittinghus - B. Sai Praneeth 2 - 1  
J.O. Jörgensen - Ng Ka Long Angus 2 - 0  
M. Zwiebler - T. Sugiarto 2 - 0  
N.K. Srikanth - K. Momota 0 - 2  
Sa. Verma - H. Tian 1 - 2  
V. Axelsen - W.H. Son 2 - 1  
Tollaslabda (All England Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - S. Nehwal 0 - 2  
Bei. Zhang - Shi. Wang 0 - 2  
C. Marin - M.F. Kusumastuti 2 - 0  
N. Okuhara - L.W. Fanetri 2 - 0  
P. Buranaprasertsuk - Xue. Li 0 - 2  
R. Intanon - A. Yamaguchi 2 - 0  
T.Y. Tai - Ji H. Sung 2 - 0  
Yih. Wang - B.J. He 2 - 0  
Téli sportok (Sílövészet, párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E.H. Svendsen - M. Fourcade (20 km, vb, Oslo) 0 - 1  
O.E. Björndalen - A. Shipulin (20 km, vb, Oslo) 0 - 1  
S. Schempp - J.T. Bö (20 km, vb, Oslo) 0 - 1  
T. Bö - S. Semenov (20 km, vb, Oslo) 1 - 0  
Téli sportok (Sílövészet, vb, Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet, vb, 20 km, Oslo

 

2016.03.09.
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - OLS Oulu (1.m.) 8 - 2  
Happee Jyväskylä - Turku PS (1.m.) 6 - 6  
Oilers Espoo - Tapanilan Erä (1.m.) 7 - 7  
Viikingit Helsinki - SPV Seinäjoki (1.m.) 5 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego 3 - 3  
Charlotte - Chicago Wolves 2 - 2  
Rockford - Milwaukee 5 - 2  
St. John's - Binghamton 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Ustecti Lvi - Kladno (6.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Leki 3 - 4  
Jukurit - Tuto 4 - 2  
Kajaanin Hokki - SaPKo 4 - 1  
Kokkolan Hermes - Keupa 3 - 3  
Roki - JYP-Akatemia 3 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Epinal - Angers (2.m.) 7 - 1  
Gap - Rouen (2.m.) 5 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod (2.m.) 5 - 1  
Dinamo Moszkva - SZKA Szentpétervár (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - NY Rangers 2 - 4  
Carolina - Ottawa 3 - 3  
Columbus - Detroit 5 - 3  
Edmonton - San Jose 0 - 3  
Montreal - Dallas 3 - 3  
NY Islanders - Pittsburgh 2 - 1  
Tampa Bay - Boston 0 - 0  
Winnipeg - Nashville 2 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Straubing (1.m.) 3 - 4  
Köln - Mannheim (1.m.) 6 - 3  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Tingsryd (5.m.) 3 - 3  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Prostejov 79 - 56  
Kolin - USK Praha 82 - 63  
MMCITE Brno - Opava 82 - 77  
Pardubice - Usti nad Labem 89 - 61  
Svitavy - Ostrava 85 - 83  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Anyang (2.m.) 99 - 88  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Diósgyőr 89 - 65  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes Reze - Toulouse 101 - 80  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Gravelines 65 - 73  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Alaska Aces 80 - 86  
Phoenix Fuelmasters - Mahindra Enforcers 114 - 99  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Rosa Radom 98 - 84  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Atomerőmű 94 - 94, h.u. 108 - 103  
Jászberény - ZTE 80 - 84  
Kaposvár - Körmend 86 - 101  
Kecskemét - MAFC 99 - 101  
Pécs - Szeged 83 - 74  
Sopron - Nyíregyháza 82 - 61  
Szolnok - Szombathely 68 - 65  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - New York 110 - 94  
LA Lakers - Orlando 107 - 98  
Minnesota - San Antonio 91 - 116  
Portland - Washington 104 - 104, h.u. 116 - 109  
Toronto - Brooklyn 104 - 99  
Utah - Atlanta 84 - 91  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Skyliners Frankfurt 61 - 86  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VL Pesaro - Trento 79 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K.Oktyabr Volgográd - Nyizsnyij Novgorod 93 - 87  
VEF Riga - UNIKSZ Kazany 69 - 81  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Holstebro 23 - 30  
Mors - Skive 27 - 23  
Ribe-Esbjerg - GOG 19 - 33  
Silkeborg - Nordsjaelland 23 - 16  
Skanderborg - Midtjylland 27 - 19  
Skjern - Sönderjyske 31 - 31  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Fehéroroszország 21 - 29  
Románia - Norvégia 25 - 20  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szerbia 25 - 30  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Ausztria 20 - 33  
Hollandia - Spanyolország 31 - 21  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Szlovákia 15 - 29  
Lengyelország - Magyarország 24 - 27  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Dánia 31 - 27  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Franciaország 21 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Tremblay 43 - 39  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Balmazújváros 26 - 18  
Gyöngyös - Balatonfüred 18 - 19  
Komló - Vác 26 - 25  
Mezőkövesd - Cegléd 29 - 25  
PLER - Orosháza 19 - 22  
Szeged - Tatabánya 29 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Viking Stavanger 29 - 21  
Baekkelaget - Halden 29 - 21  
Drammen - Bodö 24 - 21  
Elverum - Runar Sandefjord 35 - 20  
Haslum - Stord 37 - 21  
Kolstad - Fyllingen 22 - 26  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zomimak-M Strumica - Veszprém 23 - 37  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Benidorm 33 - 21  
Anaitasuna - Morrazo Cangas 35 - 24  
Granollers - Barcelona 27 - 34  
Villa de Aranda - Naturhouse La Rioja 26 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Kriens 27 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Drott 37 - 27  
HIF Karlskrona - Redbergslids 29 - 36  
Lugi - Alingsas 25 - 22  
Skövde - Hammarby 31 - 27  
Sävehof - Kristianstad 26 - 27  
Ystad - Malmö 28 - 28  
Labdarúgás (Azerbajdzsáni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Ravan Baku    
Neftcsi Baku - Khazar Lankaran    
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Zenit Szentpétervár (Ki jut tovább?)    
Chelsea - Paris SG 1 - 2  
Paris SG - Chelsea (Ki jut tovább?)    
Zenit Szentpétervár - Benfica 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Primeira Liga,1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Figueirense 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Primeira Liga,3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Atlético PR 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Marseille 1 - 1  
Bastia - Nantes 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - Atl. River Plate 4 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Penarol 2 - 0  
Sporting Cristal - Huracan 3 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Corinthians 3 - 2  
Cobresal - Independiente SF 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Atlantas Klaipeda 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - FTC 0 - 1  
Diósgyőr - Videoton 2 - 1  
Haladás - Újpest 1 - 1  
MTK - Honvéd 1 - 0  
Puskás Akadémia - Paks 2 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Anglia 0 - 0  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Oroszország 5 - 0  
Dánia - Portugália (Helyszín: Portugália) 3 - 1  
Izland - Új-Zéland 1 - 1  
Kanada - Brazília 2 - 1  
Labdarúgás (Olimpiai-selejtező, női, Ázsia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kína 1 - 1  
Dél-Korea - Vietnám    
Japán - Koreai NDK 1 - 0  
Labdarúgás (Olimpiai-selejtező,női, Európa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Svédország 1 - 1  
Svájc - Norvégia 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Sporting CP B 1 - 3  
Benfica B - Covilha 2 - 2  
Famalicao - Mafra 4 - 1  
Freamunde - Farense 3 - 0  
Guimaraes B - Uniao Oliveirense 4 - 2  
Leixoes - Feirense 0 - 1  
Olhanense - Chaves 1 - 0  
Oriental de Lisboa - Braga B 0 - 0  
Penafiel - Gil Vicente 1 - 0  
Porto B - Aves 0 - 1  
Santa Clara - Portimonense 1 - 1  
Varzim - Viseu 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - Inverness CT 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Zemplin Michalovce 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Paris SG - U19Roma 3 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Svájc - U19Ukrajna 3 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Nomme Kalju 2 - 1  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Dinamo Moszkva 3 - 1  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - S. Bingham (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
J. Trump - M.J. Williams (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
K. Wilson - Jam. Jones 4 - 2  
L. Brecel - A. Carter 1 - 4  
L. Wenbo - G. Dott (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Fu - T. Un-Nooh (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. Selby - T. Ford (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
S. Murphy - M. White (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Strandröplabda (Grand Slam Rio)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Ingrosso P / Ingrosso M 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Casebeer J / Olson D 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Santos Pereira J / Younou 2 - 1  
Doppler C / Horst A - Krou Y / Rowlandson E 1 - 2  
Erdmann J / Matysik K - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
Fijalek G / Prudel M - Costa Santos R A / Rego E 2 - 1  
Gibb J / Patterson C - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
GoncalvesOliveira/Solberg - Beeler N / Strasser A 0 - 2  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Filho A M / Felipe V G 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Virgen J / Ontiveros L 2 - 1  
Nummerdor R / Varenhorst - Liamin N / Barsouk D 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Binstock J / Schachter S 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Brunner T / Rosenthal S 2 - 0  
Semenov K / Krasilnikov V - Grimalt E / Grimalt M 2 - 1  
Strandröplabda (Grand Slam Rio, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli M / Maestrini L - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Antonelli M / Maestrini L - Wang F / Yue Y 2 - 1  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Heidrich J / Zumkehr N 1 - 2  
Baquerizo/Fernandez Ste. - XUE C / Xia X 1 - 2  
Bawden L / Clancy T - Laboureur C / Sude J 1 - 2  
Bawden L / Clancy T - Wang F / Yue Y 1 - 2  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 0  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Broder J L / Valjas K 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Humana-Paredes M / Pischk 2 - 0  
Borger K / Buethe B - Hermannova B / Slukova M 2 - 1  
Borger K / Buethe B - Santos Lisboa/Secomandi 2 - 1  
Felisberta DA Silva J / L - Dubovcova / Nestarcova 1 - 2  
Felisberta DA Silva J / L - Pata M / Matauatu L 2 - 0  
Fendrick L / Sweat B - Birlova E / Ukolova E 0 - 2  
Holtwick K / Semmler I - Artacho M / Laird N 2 - 0  
Holtwick K / Semmler I - Kessy J / Day E 0 - 2  
Klug G / Gallay A - Arvaniti V / Karagkouni P 0 - 2  
Klug G / Gallay A - Broder J L / Valjas K 1 - 2  
Kolosinska K / Brzostek M - Dubovcova / Nestarcova 2 - 1  
Kolosinska K / Brzostek M - Pata M / Matauatu L 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Forrer I / Verge-Depre A 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Lehtonen R / Lahti T 2 - 1  
Maestrini/Rocha Antunes - Heidrich J / Zumkehr N 2 - 1  
Maestrini/Rocha Antunes - XUE C / Xia X 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Forrer I / Verge-Depre A 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Lehtonen R / Lahti T 1 - 2  
Meppelink M / Van Iersel - Hermannova B / Slukova M 1 - 2  
Meppelink M / Van Iersel - Santos Lisboa/Secomandi 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - Artacho M / Laird N 2 - 1  
Pavan S / Bansley H - Kessy J / Day E 2 - 0  
Walsh K / Ross A - Fendrick L / Sweat B 2 - 0  
Walsh K / Ross A - Humana-Paredes M / Pischk 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, férfi selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - V. Millot 0 - 2  
B. Fratangelo - J. Milton 2 - 0  
C. Smith - M. Trungelliti 0 - 2  
D. Brands - G. Lapentti 0 - 2  
D. Novikov - F. Mena 2 - 0  
E. Roger-Vasselin - E. Escobedo 2 - 1  
F. Romboli - M. Zverev 0 - 2  
G. Soeda - M. Arevalo 1 - 2  
J. Jung - R. Harrison 0 - 2  
M. Berrer - A. Rublev 2 - 0  
M. Berrer - J. Eysseric 2 - 0  
M. Krueger - A. Sarkissian 1 - 2  
M. Ledovskikh - N. Rubin 0 - 2  
P-H. Herbert - M. Zverev 2 - 0  
P. Bester - J. Kovalik 0 - 2  
P. Polansky - J. McGee 2 - 0  
S. Devvarman - A. Rublev 1 - 2  
T. Smyczek - T. Paul 2 - 1  
V. Hanescu - R. Stepanek 1 - 2  
Y. Sugita - R. Olivo 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - K. Bondarenko 1 - 2  
C. Witthöft - I. Falconi 2 - 1  
G. Voskoboeva - H. Watson 1 - 2  
L. Hradecka - A. Riske 2 - 0  
L. Siegemund - I-C. Begu 2 - 1  
L. Tsurenko - Babos T. 2 - 0  
T. Maria - J. Larsson 0 - 2  
T. Pereira - K. Nara 0 - 2  
Y. Putintseva - S. Peng 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasparyan M / Niculescu M - Chuang C-J / Liang C 2 - 0  
Makarova E / Safarova L - Klepac A / Srebotnik K 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - N. Gibbs 1 - 2  
K. Flipkens - A. Sasnovich 0 - 2  
Tenisz (Jönköping, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Zopp - D. Windahl    
M. Basic - P. Rosenholm    
O. Nedovyesov - E. Ymer    
R. Ortega-Olmedo - G. Zemlja    
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - X. Gao    
Y. Bai - N. Basilashvili    
Tollaslabda (All England Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ponsana - M. Zwiebler 0 - 2  
B. Sai Praneeth - Ch-We. Lee 2 - 0  
C. Jonatan - K. Momota 1 - 2  
C. Long - K. Nishimoto 2 - 0  
Dan Lin - Do.K. Lee 2 - 0  
H-K. Vittinghus - Zhen. Wang 2 - 1  
J.O. Jörgensen - J.H. Hsu 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - A. Jayaram 2 - 1  
R. Ouseph - N.K. Srikanth 0 - 2  
S. Sasaki - Nan Wei 2 - 0  
S. Xue - H.S. Prannoy 2 - 0  
Sa. Verma - Yun Hu 2 - 0  
T. Sugiarto - T.C. Chou 2 - 0  
V. Axelsen - B. Leverdez 2 - 1  
W.H. Son - T. Ueda 2 - 1  
W.K.V. Wong - H. Tian 1 - 2  
Tollaslabda (All England Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - M. Mitani 2 - 0  
C. Marin - Y-J. Bae 2 - 1  
K. Gilmour - A. Yamaguchi 0 - 2  
K. Schnaase - M.F. Kusumastuti 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - Shi. Wang 0 - 2  
L.W. Fanetri - J.Y. Tee 2 - 0  
Mic. Li - S. Nehwal 0 - 2  
N. Okuhara - N. Jindapon 2 - 0  
O. Konon - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
P.Y. Yip - Ji H. Sung 0 - 2  
R. Intanon - Sun Yu 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - P. Buranaprasertsuk 1 - 2  
T.Y. Tai - S. Sato 2 - 0  
Y.C. Hsu - Xue. Li 0 - 2  
Y.P. Pai - B.J. He 1 - 2  
Yih. Wang - Ng.Y. Cheung 2 - 0  
Téli sportok (Sílövészet párok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Soukalova - L. Dahlmeier (női 15 km, vb, Oslo) 0 - 1  
G. Soukalova - T. Eckhoff (női 15 km, vb, Oslo) 1 - 0  
K. Mäkäräinen - F. Hildebrand (női 15 km, vb, Oslo) 0 - 1  
M. Dorin Habert - D. Wierer (női 15 km, vb, Oslo) 1 - 0  
Téli sportok (Sílövészet, női, vb, Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sílövészet, női, vb, 15 km, Oslo    

 

2016.03.08.
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Iowa 1 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Litvínov 3 - 3  
Vítkovice - Karlovy Vary 3 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Brno (2.m.) 2 - 0  
Zlín - Trinec (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rödovre (3.m.) 0 - 1  
Frederikshavn - Rungsted (3.m.) 4 - 2  
Herning - Odense (3.m.) 6 - 1  
SönderjyskE - Aalborg (3.m.) 9 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ässät 7 - 0  
Kärpät - JYP 2 - 4  
Lukko - Lahti Pelicans 6 - 3  
Tappara - Kalpa 0 - 1  
Turku PS - Hämeenlinna 1 - 5  
Vaasan Sport - Ilves 4 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix - Dijon 1 - 1  
Morzine-Avoriaz - Briancon 4 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Epinal - Angers (1.m.) 1 - 4  
Gap - Rouen (1.m.) 4 - 5  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa (1.m.) 2 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Szibir Novoszibirszk (1.m.) 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Washington 1 - 1  
Calgary - San Jose 1 - 1  
Colorado - Arizona 3 - 1  
Florida - Boston 4 - 4  
Los Angeles - Vancouver 5 - 1  
Philadelphia - Tampa Bay 4 - 2  
Toronto - Buffalo 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Valerenga 0 - 4  
Lillehammer - Sparta Sarpsborg 1 - 4  
Manglerud - Storhamar 1 - 2  
Stavanger - Lorenskog 3 - 5  
Stjernen - Frisk/Asker 0 - 6  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Crimmitschau (3.m.) 0 - 0  
Rosenheim - Riessersee (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Renon/Ritten (4.m.) 2 - 5  
Fassa - Vipiteno/Sterzing (4.m.) 1 - 6  
Gherdeina/Gröden - Val Pusteria (4.m.) 2 - 4  
Valpellice - Asiago (4.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Znojmo (6.m.) 2 - 5  
Klagenfurt - Salzburg (6.m.) 2 - 3  
Linz - Südtirol Bolzano (6.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olten - Ajoie (3.m.) 2 - 5  
Rapperswil - Red Ice Martigny (3.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau Tigers - Ambri 3 - 4  
Lausanne - Biel 2 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Kloten (3.m.) 3 - 1  
Servette - Fribourg (3.m.) 4 - 1  
Zug - Lugano (3.m.) 2 - 5  
Zürich Lions - Bern (3.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Leksand 2 - 4  
Karlskoga - Oskarshamn 5 - 0  
Mora - Timra 4 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Frölunda 2 - 3  
Djurgarden - Färjestad 4 - 2  
Linköping - Malmö 5 - 0  
MODO - Örebro 1 - 3  
Rögle - Karlskrona 4 - 2  
Skelleftea - HV 71 1 - 2  
Växjö - Lulea 4 - 3  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Dinamo Balasiha (7.m.) 1 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Szputnyik Nyizsnyij Tagil (7.m.) 4 - 2  
Tver - Cselmet Cseljabinszk (7.m.) 3 - 2  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Goyang (1.m.) 68 - 69  
Kosárlabda (Euroliga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - USK Praha (1.m.) 56 - 68  
Fenerbahce - Wisla Krakkó (1.m.) 79 - 70  
Jekatyerinburg - Galatasaray (1.m.) 72 - 56  
Nagyezsda Orenburg - Dinamo Kurszk (1.m.) 78 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Besiktas 79 - 68  
Bourges - Szpartak Moszkva 68 - 58  
Villeneuve d'Ascq Lille - Kosice 58 - 42  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Quentin - Adecco ASVEL 66 - 80  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi Rishon 67 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Trefl Sopot 102 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Minnesota 108 - 103  
Chicago - Milwaukee 100 - 90  
Cleveland - Memphis 103 - 106  
Dallas - LA Clippers 90 - 109  
Golden State - Orlando 119 - 113  
Indiana - San Antonio 99 - 91  
New Orleans - Sacramento 115 - 112  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Breszt Meskov 28 - 24  
Vardar Pro Skopje - Veszprém 30 - 30  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull City - Arsenal 0 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Burton 2 - 0  
Scunthorpe - Doncaster 2 - 0  
Shrewsbury - Coventry 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Portsmouth 1 - 3  
Bristol Rovers - Wimbledon 3 - 1  
Dag & Red - Carlisle 0 - 0  
Newport - Barnet 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Birmingham 2 - 0  
Bolton - Ipswich 2 - 2  
Brighton - Sheffield Wed. 0 - 0  
Cardiff - Leeds 0 - 2  
Charlton - Milton Keynes Dons 0 - 0  
Fulham - Burnley 2 - 3  
Huddersfield - Reading 3 - 1  
Nottingham - Preston 1 - 0  
QPR - Derby County 2 - 0  
Rotherham - Middlesbrough 1 - 0  
Wolverhampton - Bristol City 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altrincham - Gateshead 2 - 3  
Barrow - Boreham 0 - 0  
Bromley - Halifax 1 - 0  
Chester - Aldershot 8 - 2  
Dover - Welling Utd. 2 - 1  
Eastleigh - Woking 2 - 1  
Grimsby - Southport 1 - 0  
Guiseley - Tranmere 2 - 2  
Torquay - Braintree 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Dalmine - Chacarita Juniors 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Patronato Parana 3 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Wolfsburg (Ki jut tovább?)    
Real Madrid - Roma 2 - 0  
Roma - Real Madrid (Ki jut tovább?)    
Wolfsburg - Gent 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Ukrajna 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Hajduk Split 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Kairat Almaty 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Wisla Krakkó 1 - 1  
Piast Gliwice - Slask Wroclaw 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec - Olimpia Asuncion 2 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Debrecen 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partick Thistle - Aberdeen 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Alloa 3 - 1  
Raith Rovers - Queen of South 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Trencin 2 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anderlecht - U19Barcelona 2 - 0  
U19Real Madrid - U19Benfica 2 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Románia - U19Finnország 4 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Rakvere Tarvas 6 - 0  
Jalgpallikool Tammeka - Paide Linnameeskond 2 - 0  
Levadia Tallinn - Parnu Linnameeskond 1 - 0  
Trans Narva - Sillamae Kalev 3 - 3  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - D. Junhui (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
J. Higgins - S. Maguire (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
J. Perry - B. Hawkins (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
M. Allen - D. Grace 4 - 2  
M. Gould - T. Pengfei (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
M. Selt - R. Day 1 - 4  
N. Robertson - P. Ebdon (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
R. O'Sullivan - M. Holt (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Tenisz (Indian Wells, férfi selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gonzalez - M. Krueger 0 - 2  
A. Krajicek - C. Zampieri 2 - 1  
J-P. Smith - J. Jung 0 - 2  
M. Barton - R. Harrison 0 - 2  
M. Michalicka - T. Paul 0 - 2  
N. Meister - V. Millot 0 - 2  
P-H. Herbert - B. Mitchell 2 - 0  
S. Bangoura - A. Sarkissian 0 - 2  
S. Caruso - R. Olivo 1 - 2  
T. Smyczek - M. Mmoh 2 - 1  
Y. Sugita - M. Reid 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - J. Glushko 2 - 1  
A. Kontaveit - R. Ozaki 0 - 2  
A. Sevastova - T. Townsend 1 - 2  
A. Wozniak - K. Bertens 0 - 2  
D. Vekic - J. Cepelova 2 - 1  
J. Boserup - K. Siniakova 0 - 2  
K. Bondarenko - L. Dominguez Lino 2 - 0  
K. Bondarenko - P. Kania 2 - 0  
K. Flipkens - L. Chirico 2 - 0  
K. Nara - V. Cepede Royg 2 - 0  
L. Siegemund - N. Osaka 2 - 0  
M. Sanchez - L. Dominguez Lino 1 - 2  
R. Ozaki - M. Linette 2 - 1  
S. Karatantcheva - A. Sasnovich 0 - 2  
S. Zheng - P. Parmentier 0 - 2  
T. Townsend - E. Rodina 2 - 0  
V. Golubic - N. Gibbs 0 - 2  
Xin. Han - Kr. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (Jönköping, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - E. Karlovskiy    
J-L. Struff - Mar.Eriksson    
Tenisz (Zhuhai, China)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wu - Ze Zhang    
R. Ramanathan - J. Thompson    
Zhe Li - S. Myneni

 

2016.03.07.
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Bakersfield 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Havirov (5.m.) 5 - 2  
Kladno - Slovan Ustecti Lvi (5.m.) 6 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Zubr Prerov (5.m.) 5 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Brno (1.m.) 1 - 1  
Zlín - Trinec (1.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo Blues - SaiPa 4 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lyon 3 - 0  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod (1.m.) 1 - 2  
Dinamo Moszkva - SZKA Szentpétervár (1.m.) 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - St. Louis 2 - 4  
Winnipeg - Edmonton 1 - 2  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tingsryd - AIK (4.m.) 3 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazzink-Torpedo - Szarjarka Karaganda (6.m.) 1 - 1  
Molot Perm - Rjazany (6.m.) 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Cibona Zagreb 78 - 68  
Crvena zvezda - Krka Novo Mesto 77 - 67  
Mega Leks - Metalac Farmakom 77 - 64  
Olimpija Ljubljana - Partizan Belgrád 71 - 71, h.u. 118 - 115  
Sentjur - Igokea 76 - 81  
Zadar - Sutjeska Niksic 85 - 83  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Anyang (1.m.) 80 - 58  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Strasbourg 70 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Bnei Herzeliya 100 - 80  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Eilat 76 - 85  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Siauliai 79 - 86  
Zalgiris Kaunas - Juventus Utena 84 - 86  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Portland 123 - 103  
Miami - Philadelphia 103 - 98  
Toronto - Houston 107 - 113  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Venezia 84 - 84, h.u. 98 - 96  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UR Venezia - GEAS San Giovanni 90 - 40  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Fenerbahce Ülker 76 - 75  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Himki Moszkva 94 - 81  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ricoh HK - Aranäs 30 - 20  
Ystad - Hammarby 33 - 20  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Jujuy - Boca Unidos 4 - 3  
Instituto Cordoba - Santamarina Tandil 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - Atl. Tucuman 5 - 0  
Union SF - Racing Club 3 - 6  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Newcastle Jets 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - RB Leipzig 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Palestino 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Midtjylland 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Metz 2 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kallithea - Zakinthosz 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - AEK Athén 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - F. Sittard 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RNK Split - Istra 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Gharrafa 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Independiente Medellin 0 - 0  
Dep. Cali - Once Caldas 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Ruch Chorzow 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Veracruz 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - D.C. United 4 - 1  
Seattle - Kansas City 0 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Belgium 1 - 2  
Kanada - Izland 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Oroszország 3 - 0  
Portugália - Új-Zéland 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Salernitana 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matera - Cosenza 1 - 0  
Labdarúgás (Olimpiai-selejtező, női, Ázsia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koreai NDK - Ausztrália 1 - 2  
Kína - Dél-Korea 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Amkar Perm 0 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Dinamo Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Libertad Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Estoril 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Poli Timisoara 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Pandurii 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Rayo Vallecano 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Wil 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Grasshoppers 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Kayseri Erciyesspor 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Eskisehirspor 3 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Juventud 1 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - St. George Illawarra 18 - 16  
Tenisz (Indian Wells, női selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - A. Wozniak 0 - 2  
A. Kontaveit - M. Sakkari 2 - 0  
A. Sevastova - J. Pegula 2 - 0  
D. Vekic - A-S. Mestach 2 - 1  
E. Vesnina - J. Boserup 0 - 2  
J. Cepelova - A. Tatishvili 2 - 1  
K. Nara - P.M. Tig 2 - 0  
Ka. Kozlova - P. Parmentier 1 - 2  
L. Siegemund - J. Wolfe 2 - 0  
R. Kingsley - K. Siniakova 0 - 2  
S-W. Hsieh - Xin. Han 0 - 2  
S. Vickery - Kr. Pliskova 1 - 2  
S. Zheng - S. Kenin 2 - 0  
T. Paszek - N. Osaka 1 - 2  
V. Cepede Royg - K. Koukalova 2 - 0  
Y-Y. Duan - K. Bertens 1 - 2  
Tenisz (Jönköping, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - E. Benchetrit    
A. Karatsev - K. Khachanov    
Tenisz (Jönköping,ffi egyes,selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - M. Sekulic    
D. Zhyrmont - P. Rosenholm    
Tenisz (Santiago, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arguello - P. Sakamoto    
F. Coria - R. Carballes Baena    
J.I. Londero - J. Pereira    
Címkék: eredmények, tippmix,