Tippmix eredmények - 2016. március 28 - április 3.

2016-03-28
Tippmix eredmények - 2016. március 28 - április 3.
2016.04.03.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Sydney Swans 71 - 131  
Greater Western Sydney - Geelong 89 - 76  
Hawthorn - West Coast Eagles 99 - 53  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - St. Louis 4 - 1  
Tampa Bay - Toronto 3 - 5  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Kanada 8 - 11  
Dél-Korea - Norvégia 6 - 9  
Finnország - Dánia 2 - 9  
Japán - Svájc (Helyszín: Svájc) 9 - 6  
Kanada - USA 10 - 9  
Németország - Japán 3 - 8  
Skócia - Oroszország 6 - 9  
Svájc - Svédország 5 - 9  
Svédország - Németország 8 - 4  
USA - Finnország 7 - 5  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Happee Jyväskylä (4.m.) 3 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Falun (4.m.) 9 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Binghamton 3 - 0  
Bakersfield - Ontario Reign 0 - 2  
Binghamton - Utica 1 - 4  
Bridgeport - Springfield 1 - 3  
Hartford - Portland 1 - 4  
Milwaukee - San Antonio 2 - 1  
Providence - Hershey 3 - 3  
Providence - Hershey (21:05) 1 - 1  
Rochester - Grand Rapids 2 - 5  
Rockford - Iowa 3 - 3  
San Diego - San Jose Barracuda 5 - 3  
Syracuse - Rochester 1 - 5  
Utica - Syracuse 3 - 7  
Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport 2 - 5  
Wilkes-Barre/Scranton - Portland 3 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvínov - Karlovy Vary 5 - 3  
Slavia Praha - Jihlava 5 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Sparta Praha (4.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - SönderjyskE (6.m.) 0 - 0  
Herning - Frederikshavn (6.m.) 2 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 3 - 0  
Carolina - Columbus 1 - 5  
Chicago - Boston 6 - 4  
Edmonton - Calgary 0 - 5  
Florida - Montreal 4 - 3  
Nashville - San Jose 2 - 2  
NY Rangers - Buffalo 3 - 4  
Pittsburgh - Philadelphia 6 - 2  
Tampa Bay - New Jersey 3 - 1  
Toronto - Detroit 2 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Stavanger (4.m.) 4 - 5  
Valerenga - Lorenskog (4.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Bietigheim/Bissingen (4.m.) 3 - 2  
Kassel - Ravensburg (4.m.) 7 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Köln (3.m.) 3 - 1  
Wolfsburg - Nürnberg (3.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Salzburg (2.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Skelleftea (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bardejov - Piestany 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Nitra (4.m.) 1 - 0  
Jégkorong (vb,női,ráját.a bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Svájc (2.m.) 0 - 4  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarjarka Karaganda - Nyeftyanyik Almetyevszk (4.m.) 2 - 2  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Cavigal Nice 74 - 84  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahindra Enforcers - Meralco Bolts 86 - 94  
SM Beermen - Ginebra SM 84 - 110  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Hapoel Eilat 72 - 90  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 67 - 59  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanagawa Thunders - Hiroshima Dragonflies 73 - 66  
Nagoya Dolphins - Chiba 82 - 77  
Nishinomiya - Hokkaido 71 - 82  
Tsukuba - Tokyo Sunrockers 75 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Zielona Gora 65 - 62  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Lietkabelis 70 - 83  
Neptunas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 70 - 78  
Siauliai - Nevezis Kedainiai 112 - 90  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - New Orleans 87 - 106  
Chicago - Detroit 90 - 94  
Cleveland - Charlotte 112 - 103  
Denver - Sacramento 106 - 115  
Houston - Oklahoma City 118 - 110  
LA Clippers - Washington 114 - 109  
Minnesota - Dallas 78 - 88  
Philadelphia - Indiana 102 - 115  
Portland - Miami 110 - 93  
San Antonio - Toronto 102 - 95  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hagen 113 - 80  
Braunschweig - Skyliners Frankfurt 59 - 77  
Bremerhaven - Göttingen 81 - 90  
Oldenburg - Giessen 76 - 75  
Telekom Bonn - Brose Bamberg 65 - 85  
Tübingen - Mitteldeutscher 75 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Milano 78 - 71  
Cremona - Cantu 70 - 70, h.u. 95 - 85  
Manital Torino - Avellino 78 - 74  
Reggio Emilia - Brindisi 76 - 59  
Sassari - Caserta 87 - 75  
Varese - Pistoia 91 - 78  
Venezia - VL Pesaro 87 - 87, h.u. 96 - 100  
Virtus Bologna - Trento 68 - 75  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Umbertide - Battipaglia 94 - 65  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Conquero Huelva (2.m.) 81 - 71  
Zaragoza - P. Avenida (2.m.) 63 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Manresa 84 - 57  
Gipuzkoa - MoraBanc Andorra 83 - 80  
Iberostar Tenerife - Laboral Kutxa 93 - 80  
Murcia - Real Madrid 93 - 93, h.u. 99 - 104  
Unicaja Malaga - Joventut Badalona 70 - 59  
Valencia - Sevilla 82 - 92  
Zaragoza - Estudiantes 81 - 62  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Konyaspor 92 - 90  
Besiktas - Usak Sportif 95 - 91  
Buyukcekmece - Darussafaka 63 - 70  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - K.Oktyabr Volgográd 102 - 95  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kalev/Cramo 82 - 82, h.u. 97 - 90  
Tsmoki-Minszk - CSZKA Moszkva 81 - 83  
UNIKSZ Kazany - Lok.Kubany Krasznodar 80 - 76  
VEF Riga - Himki Moszkva 79 - 89  
Zenit Szentpétervár - Nyizsnyij Novgorod 77 - 76  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Metzingen 22 - 26  
Randers - Dunaújváros 27 - 29  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Paris SG 24 - 35  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Holstebro 24 - 20  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Eger 22 - 22  
Orosháza - PLER 27 - 28  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Balatonfüred 19 - 31  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - RK Zagreb 23 - 24  
Veszprém - Vardar Pro Skopje 28 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Höör (2.m.) 19 - 19  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Izland 29 - 25  
Németország - Ausztria 26 - 20  
Labdarúgás (Angol Johnstone's Paint Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Oxford Utd. 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Talleres Cordoba 1 - 2  
Atl. Parana - Estudiantes San Luis 1 - 2  
Crucero del Norte - Atl. All Boys 3 - 2  
Ferro Carril Oeste - Guillermo Brown 3 - 1  
Gimnasia Jujuy - Independiente de Mendoza 1 - 0  
Juventud Unida San Luis - Villa Dalmine 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Colón 1 - 1  
Defensa Justicia - Arsenal Sarandí 0 - 1  
Newell's - Aldosivi 1 - 1  
Patronato Parana - River Plate 2 - 1  
San Lorenzo - Belgrano de Cordoba 3 - 2  
San Martin SJ - Argentinos Juniors 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Newcastle Jets 2 - 1  
Perth Glory - Melbourne City 3 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Kapaz 3 - 0  
Gabala - Inter Baku 0 - 0  
Khazar Lankaran - Qarabag Baku 1 - 2  
Ravan Baku - Neftcsi Baku 1 - 0  
Zira - Sumqayit 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Cercle Bruges 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waasland Beveren - Standard Liege 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Genk 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Botev Plovdiv 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - 1. FC Köln 1 - 1  
Mönchengladbach - Hertha BSC 5 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FSV Frankfurt - Nürnberg 0 - 3  
Kaiserslautern - Sandhausen 2 - 0  
Karlsruhe - 1860 München 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - O'Higgins 0 - 2  
Dep. Union La Calera - Palestino 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Limasszol - Ethnikosz Ahnasz 2 - 2  
Ermisz Aradippou - Doxa Katokopiasz 3 - 1  
Pafosz - AEL Limasszol 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - AEK Larnaca 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - Hradec Kralove 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Slavia Praha 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Skive 0 - 0  
Horsens - Köge 2 - 0  
Naestved - Helsingor 1 - 0  
Silkeborg - Roskilde 6 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Sönderjyske 1 - 0  
Midtjylland - Bröndby 2 - 0  
OB Odense - Randers 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon City - Gwangju 2 - 1  
Ulsan - Jeonnam 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Granit Mikasevicsi 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Marseille 2 - 1  
Lorient - Lyon 1 - 3  
Nantes - Lille 0 - 3  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Karditszasz - Hania 0 - 0  
Kassziopi Kerkyra - Aharnaikosz 2 - 0  
Panszerraikosz - Paneleuszianiakosz 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Panetolikosz 1 - 0  
Iraklisz 1908 - Aszterasz Tripolisz 0 - 1  
Kalloni - AEK Athén 0 - 0  
Levadiakosz - Giannina 1 - 1  
Olympiakosz - Panthrakikosz 4 - 0  
Panathinaikosz - Veria 3 - 2  
Panioniosz - PAOK 3 - 1  
Plataniasz - Xanthi 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Groningen 0 - 1  
Ajax - Zwolle 3 - 0  
Nijmegen - Vitesse 2 - 1  
Roda - Heerenveen 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Osijek 3 - 0  
RNK Split - Hajduk Split 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Esteghlal T. 1 - 1  
Padideh Mashhad - Esteghlal A. 2 - 0  
Persepolis - Siah Jamegan 3 - 2  
Rah Ahan - Naft Tehran 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Kfar Saba 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Raanana 3 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - JEF United Chiba 2 - 1  
Ehime - Kitakyushu 2 - 1  
Kyoto - Yamagata 3 - 2  
Machida Zelvia - Sapporo 2 - 0  
Mito - Thespakusatsu Gunma 1 - 0  
Nagasaki - Matsumoto Yamaga 1 - 1  
Okayama - Tokyo Verdi 1 - 1  
Roasso Kumamoto - Shimizu SP 0 - 2  
Tokushima - Gifu 1 - 3  
Yamaguchi - Kamatamare Sanuki 1 - 0  
Zweigen Kanazawa - Yokohama FC 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khuraitiat - Al-Khoor 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhaiyk Ural - Kairat Almaty 2 - 1  
FC Asztana - Aktobe 1 - 0  
Irtis Pavlodar - Atyrau 3 - 0  
Taraz - Okzhetpes Kokshetau 1 - 3  
Tobol Kostanay - Sahtar Karagandy 3 - 0  
Zhetysu Taldykorgan - Ordabasy Shymkent 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Atl. Huila 0 - 0  
Atl. Nacional Medellin - Atl. Bucaramanga 7 - 0  
Fortaleza - Junior de Barranquilla 1 - 2  
Jaguares de Cordoba - Dep. La Equidad 1 - 1  
Once Caldas - Millionarios 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Tianjin Teda 4 - 4  
Shanghai Shenhua - Shijiazhuang 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - GKS Belchatow 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Wisla Krakkó 2 - 3  
Zaglebie Lubin - Piast Gliwice 4 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Rigas FS 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Suduva Marijampole 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiapas - América 0 - 2  
Cruz Azul - Pachuca 0 - 0  
Leon - Monterrey 1 - 2  
M. Morelia - Puebla 2 - 0  
Tigres - Atlas 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Toronto 1 - 0  
Dallas - Columbus 1 - 1  
Kansas City - Salt Lake 1 - 2  
San Jose - D.C. United 1 - 1  
Seattle - Montreal 1 - 0  
Vancouver - Los Angeles 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Sopron 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Kongsvinger 3 - 0  
Fredrikstad - Levanger 2 - 3  
Hödd - Bryne 1 - 1  
Jerv - Ranheim 2 - 1  
Raufoss - Kfum Oslo 0 - 0  
Sandefjord - Strömmen 4 - 1  
Ullensaker/Kisa - Sandnes Ulf 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Brann Bergen 1 - 2  
Bodö/Glimt - Stabaek 3 - 1  
Odd Grenland - Tromsö 0 - 0  
Sarpsborg - Sogndal 0 - 0  
Strömsgodset - Haugesund 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Milan 2 - 1  
Chievo - Palermo 3 - 1  
Fiorentina - Sampdoria 1 - 1  
Genoa - Frosinone 4 - 0  
Internazionale - Torino 1 - 2  
Lazio - Roma 1 - 4  
Udinese - Napoli 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Salernitana 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuneo - Padova 1 - 1  
Feralpisalo - Mantova 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ancona - Pistoiese 2 - 1  
Arezzo - Robur Siena 0 - 1  
Carrarese - Lupa Roma 3 - 0  
L'Aquila - Maceratese 1 - 1  
Pisa - SPAL Ferrara 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Matera 1 - 2  
Messina - Catanzaro 1 - 1  
Paganese - Melfi 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Szokol Szaratov 0 - 3  
Fakel Voronyezs - Volga Nyizsnyij Novgorod 1 - 2  
Gazovik Orenburg - Volgar Asztrahan 0 - 0  
Kamaz - Baltika Kalinyingrád 0 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Arszenál Tula 0 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Szibir Novoszibirszk 3 - 0  
Tom Tomszk - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 1  
Torpedo Armavir - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 2  
Zenit Sz'tpétervár 2 - SZKA Habarovszk 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Rubin Kazany 1 - 0  
Zenit Szentpétervár - CSZKA Moszkva 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Salzburg 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - Dep. Capiata 3 - 7  
Guarani Asuncion - Nacional Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Aves 3 - 2  
Guimaraes B - Farense 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Pacos Ferreira 1 - 0  
Moreirense - Rio Ave 0 - 1  
Uniao Madeira - Setúbal 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Southampton 1 - 0  
Manchester Utd. - Everton 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Universitatea Craiova 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Targu Mures 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hamilton 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Alavés 0 - 1  
Gimnastic - Cordoba 4 - 4  
Girona - Osasuna 0 - 0  
Numancia - Huesca 3 - 2  
Tenerife - Lugo 1 - 0  
Valladolid - Almería 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Cultural Leonesa 0 - 1  
Coruxo - Cacereno 0 - 1  
Ferrol - Tudelano 0 - 0  
Izarra - Pontevedra 1 - 0  
Pena Sport - Somozas 3 - 1  
R. Santander - Guijuelo 1 - 0  
Sp. Gijón B - Celta Vigo B 0 - 2  
UD Logrones - Valladolid B 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Mensajero 1 - 0  
Ebro - Gernika 2 - 0  
La Roda - Portugalete 1 - 0  
Majadahonda - Barakaldo 0 - 0  
Real Madrid B - CD Guadalajara 6 - 3  
Real Union Irun - Getafe B 0 - 2  
Sestao River - Toledo 1 - 1  
Talavera - Leioa 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Lleida 0 - 6  
Badalona - Barcelona B 1 - 1  
Cornella - Olot 5 - 0  
Eldense - Levante B 0 - 2  
Espanyol B - Llosetense 3 - 0  
Pobla de Mafumet - L'Hospitalet 0 - 1  
Sabadell - Reus 3 - 1  
Valencia B - Villarreal B 0 - 1  
Xativa - Hercules 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - San Roque de Lepe 1 - 1  
Cartagena - Algeciras 1 - 1  
Jumilla - Real Murcia 1 - 2  
Linense - Cadiz 2 - 1  
Merida - Melilla 1 - 3  
Real Jaen - Villanovense 0 - 2  
Rec. Huelva - Marbella 2 - 0  
Sevilla B - Linares 3 - 2  
UCAM Murcia - La Hoya Lorca 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Granada 1 - 1  
Eibar - Villarreal 1 - 2  
Malaga - Espanyol 1 - 1  
Sevilla - Real Sociedad 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Xamax 0 - 2  
Schaffhausen - Chiasso 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Young Boys 2 - 0  
Lugano - Sion 0 - 6  
Thun - Grasshoppers 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelholm - Syrianska 1 - 0  
Assyriska - Dalkurd 2 - 1  
Degerfors - AFC Utd. Väsby 0 - 2  
Ljungskile - Örgryte 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Sundsvall 1 - 1  
Falkenberg - Göteborg 0 - 2  
Gefle - Helsingborg 1 - 1  
Häcken - Elfsborg 2 - 1  
Örebro - Djurgarden 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab (KSA) - Al-Qadisiyah 0 - 2  
Hajer Al-Ahsa - Najran 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlate Moravce - Trencin 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zavrc - Koper 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Karabukspor 0 - 1  
Samsunspor - Elazigspor 2 - 1  
Sanliurfaspor - Gaziantep Bld. Spor 1 - 0  
Yeni Malatyaspor - Balikesirspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Akhisar 2 - 2  
Fenerbahce - Osmanlispor 0 - 0  
Istanbul Basaksehir - Mersin Idman Yurdu 3 - 0  
Sivasspor - Bursaspor 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goverla Uzsgorod - Olimpik Doneck 0 - 2  
Volyn Lutszk - Csernomorec Odessza 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Sud América 1 - 0  
Liverpool Montevideo - Fenix Montevideo 1 - 1  
Montevideo Wanderers - Cerro 3 - 1  
Nacional - El Tanque Sisley 3 - 1  
Penarol - Atl. River Plate 0 - 2  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - D. Kvyat (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
F. Nasr - M. Ericsson (Bahreini Nagydíj) 0 - 1  
J. Button - S. Vandoorne (Bahreini Nagydíj) 0 - 1  
J. Palmer - K. Magnussen (Bahreini Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - N. Rosberg (Bahreini Nagydíj) 0 - 1  
M. Verstappen - C. Sainz Jr. (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
P. Wehrlein - R. Haryanto (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Bahreini Nagydíj) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Bahreini Nagydíj) 0 - 1  
V. Bottas - F. Massa (Bahreini Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Bahreini Nagydíj    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pedrosa - A. Dovizioso (Argentin Nagydíj) 1 - 0  
J. Lorenzo - M. Marquez (Argentin Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - M. Marquez (Argentin Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Argentin Nagydíj    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Northampton Saints 28 - 6  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Huddersfield 38 - 34  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Clermont 18 - 19  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Penrith Panthers 18 - 20  
Sydney Roosters - New Zealand Warriors 28 - 28  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Waratahs - Melbourne Rebels 17 - 21  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Molfetta (5.m.) 3 - 1  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
China Open 2016    
J. Trump - R. Walden (10 nyert frame-ig) 10 - 4  
Tenisz (Charleston-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - J. Jaksic 2 - 0  
C. Buyukakcay - Y. Bonaventure 2 - 0  
E. Vesnina - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
J. Jaksic - A. Lim 2 - 0  
L. Kerkhove - P.M. Tig 2 - 1  
M. Larcher de Brito - K. Kucova 0 - 2  
N. Osaka - J. Cepelova 2 - 0  
R. Kingsley - S. Karatantcheva 0 - 2  
Tenisz (Houston-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - M. Zverev 0 - 2  
C. Berlocq - B. Baker 2 - 0  
J. Donaldson - N. Kicker 1 - 2  
R. Opelka - M. Barton 0 - 2  
Tenisz (Katowice-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Eraydin - A. Hesse 2 - 0  
D. Hantuchova - N. Burnett 2 - 0  
I. Shinikova - M. Erakovic 2 - 1  
Ka. Kozlova - M. Vondrousova 2 - 0  
R. Voracova - J. Maleckova 0 - 2  
V. Golubic - O. Jabeur 2 - 0  
V. Ivakhnenko - E. Alexandrova 1 - 2  
V. Strakhova - B. Stefkova 2 - 0  
Tenisz (Marrakech-selejt, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - F. Skugor 1 - 2  
L. Giustino - A. Rublev 2 - 0  
Max. Gonzalez - M. Bourgue 2 - 0  
N. Mektic - M. Chazal 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - K. Nishikori 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Shvedova - Mattek-S./Safarova 0 - 2  
Tenisz (Raanana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - R. Berankis    
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sidorenko - I. Sijsling    
Tollaslabda (India Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Axelsen - K. Momota 0 - 2  
Tollaslabda (India Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - Xue. Li 2 - 0  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Magyarország 7 - 13  
Oroszország - Kanada 6 - 7  
Szlovákia - Románia 11 - 13
 
2016.04.02.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Port Adelaide 144 - 86  
Brisbane Lions - North Melbourne Kangaroos 83 - 117  
Essendon - Melbourne Demons 80 - 67  
Fremantle - Gold Coast Suns 100 - 126  
St. Kilda - Western Bulldogs 36 - 93  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Skócia 3 - 9  
Kanada - Finnország 7 - 3  
Norvégia - Oroszország 11 - 3  
Norvégia - Skócia 3 - 6  
Németország - Svájc (Helyszín: Svájc) 2 - 8  
Oroszország - Dél-Korea 9 - 8  
Svédország - Japán 8 - 5  
USA - Dánia 1 - 7  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viikingit Helsinki - Classic Tampere (4.m.) 3 - 7  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Kaos Futsal 4 - 4  
Asti - Rieti 9 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Inter Movistar 1 - 4  
Jumilla - Jaen 3 - 5  
Ribera Navarra - Murcia 2 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 4 - 2  
Binghamton - Albany 1 - 1  
Charlotte - Texas Stars 6 - 3  
Chicago Wolves - Cleveland Lake Erie 3 - 4  
Hartford - Hershey 5 - 1  
Iowa - Manitoba 4 - 2  
Portland - Providence 2 - 0  
Rochester - Grand Rapids 1 - 6  
Rockford - San Antonio 2 - 5  
St. John's - Lehigh Valley 1 - 4  
Stockton - Ontario Reign 3 - 2  
Syracuse - Toronto Marlies 3 - 4  
Utica - Springfield 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Sparta Praha (3.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Keupa (3.m.) 2 - 1  
Kajaanin Hokki - Jokipojat (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - HIFK (2.m.) 5 - 2  
Tappara - Kärpät (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morzine-Avoriaz - Nice HC (2.m.) 5 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Vancouver 2 - 3  
Colorado - Washington 2 - 4  
Detroit - Minnesota 3 - 2  
NY Islanders - Pittsburgh 0 - 5  
Philadelphia - Ottawa 3 - 2  
St. Louis - Boston 5 - 6  
Winnipeg - Chicago 4 - 4  
Jégkorong (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Val Pusteria (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Bern (1.m.) 5 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Lulea (1.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Nitra (3.m.) 2 - 5  
Jégkorong (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 5 - 0  
Oroszország - Svédország 4 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Tver (4.m.) 2 - 2  
Szarjarka Karaganda - Nyeftyanyik Almetyevszk (3.m.) 1 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Nymburk 85 - 98  
Ostrava - USK Praha 68 - 66  
Pardubice - Jindrichuv Hradec 98 - 80  
Prostejov - MMCITE Brno 83 - 80  
Svitavy - Decin 84 - 73  
Usti nad Labem - Opava 76 - 92  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Rouen 108 - 74  
Gravelines - Cholet 82 - 78  
Le Mans - Le Havre 98 - 58  
Limoges - Antibes 83 - 66  
Nancy - Dijon 80 - 64  
Reims - Adecco ASVEL 82 - 72  
Strasbourg - Nanterre 74 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calais - Lyon 44 - 102  
Landes - Angers 72 - 50  
Mondeville - Lattes Montpellier 55 - 77  
Union Hainaut - Nantes Reze 58 - 64  
Villeneuve d'Ascq Lille - Bourges 74 - 60  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Star Hotshots - Alaska Aces 92 - 100  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkadikosz Tripoleosz - Kavala 74 - 68  
Koloszosz Rodosz - AEN Kifiszia 87 - 90  
Lavriou - Trikala 75 - 80  
PAOK - Koroivosz Amaliadasz 92 - 78  
Rethymno - Arisz 83 - 88  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - GKK Sibenik 99 - 91  
KK Zagreb - Split 75 - 72  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Ironi Naharia 88 - 76  
Hapoel Jerusalem - Bnei Herzeliya 89 - 78  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanagawa Thunders - Hiroshima Dragonflies 88 - 75  
Mikawa Aisin - Tokyo Alvark 70 - 72  
Nagoya Dolphins - Chiba 91 - 79  
Nishinomiya - Hokkaido 72 - 75  
Tsukuba - Tokyo Sunrockers 73 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Szczecin 73 - 82  
Rosa Radom - Tarnobrzeg 75 - 55  
Turow Zgorzelec - Starogard Gdanski 74 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Lietuvos Rytas 59 - 97  
Pasvalys - Vytautas Prienai 91 - 100  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC - Jászberény 80 - 87  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Szolnok 92 - 78  
Körmend - ZTE 67 - 70  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Kaposvár 91 - 82  
Szombathely - Sopron 80 - 75  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Győr (2.m.) 72 - 63  
PEAC-Pécs - PINKK-Pécs (2.m.) 73 - 64  
Szekszárd - Diósgyőr (2.m.) 57 - 57  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Cleveland 96 - 96, h.u. 108 - 110  
Charlotte - Philadelphia 100 - 91  
Detroit - Dallas 89 - 98  
Golden State - Boston 106 - 109  
Memphis - Toronto 95 - 99  
Milwaukee - Orlando 113 - 110  
New York - Brooklyn 105 - 91  
Phoenix - Washington 99 - 106  
Sacramento - Miami 106 - 112  
Utah - Minnesota 98 - 85  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - S. Oliver Würzburg 70 - 81  
Ludwigsburg - Bayreuth 88 - 85  
Ulm - Alba Berlin 78 - 68  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Nagyezsda Orenburg (1.m.) 70 - 82  
Vologda-Csevakata - Szpartak Moszkva (1.m.) 54 - 59  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Fuenlabrada 86 - 71  
Obradoiro Monbus - Gran Canaria 68 - 80  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Krka Novo Mesto 68 - 78  
Zlatorog Lasko - Sentjur 79 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - RH Gaziantepspor 81 - 77  
Karsiyaka - TED Ankara Kolejliler 90 - 79  
Yesilgiresun - Galatasaray 84 - 87  
Kézilabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Buducnost 24 - 29  
FTC - Győr 18 - 31  
Vardar SCBT - Larvik 34 - 20  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Dunkerque 29 - 24  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Krim Ljubljana 28 - 24  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Mezőkövesd 18 - 18  
Komló - Cegléd 32 - 30  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Szeged 25 - 34  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Buxtehude 24 - 33  
Bietigheim - Leipzig 28 - 28  
Blomberg-Lippe - Thüringer HC 28 - 31  
Dortmund - Leverkusen 24 - 26  
Rosengarten-Buchholz - Füchse Berlin 31 - 30  
SVG Celle - Göppingen 31 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Kristianstad 27 - 28  
Aranäs - Redbergslids 20 - 33  
Drott - Lugi 31 - 30  
Hammarby - Ricoh HK 34 - 30  
Malmö - HIF Karlskrona 30 - 25  
Sävehof - Guif 27 - 22  
Ystad - Skövde 30 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Dánia 33 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Southend 2 - 0  
Bradford - Scunthorpe 1 - 0  
Burton - Bury 1 - 1  
Chesterfield - Port Vale 4 - 2  
Colchester - Millwall 0 - 0  
Gillingham - Coventry 0 - 0  
Peterborough - Crewe 3 - 0  
Rochdale - Doncaster 2 - 2  
Sheffield Utd. - Walsall 2 - 0  
Shrewsbury - Wigan 1 - 5  
Swindon - Fleetwood 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Cambridge Utd. 1 - 1  
Bristol Rovers - Crawley 3 - 0  
Exeter - Plymouth 2 - 1  
Hartlepool - Mansfield 2 - 1  
Luton - Stevenage 0 - 1  
Morecambe - Barnet 4 - 2  
Northampton - Notts County 2 - 2  
Portsmouth - Carlisle 1 - 0  
Wycombe - Wimbledon 1 - 2  
Yeovil - Newport 1 - 0  
York - Leyton 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Preston 1 - 2  
Bolton - Reading 0 - 1  
Brighton - Burnley 2 - 2  
Cardiff - Derby County 2 - 1  
Charlton - Birmingham 2 - 1  
Fulham - Milton Keynes Dons 2 - 1  
Huddersfield - Sheffield Wed. 0 - 1  
Hull City - Bristol City 4 - 0  
Nottingham - Brentford 0 - 3  
Rotherham - Leeds 2 - 1  
Wolverhampton - Ipswich 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Barrow 0 - 1  
Bromley - Lincoln 2 - 0  
Chester - Boreham 2 - 2  
Dover - Halifax 1 - 0  
Eastleigh - Guiseley 1 - 1  
Forest Green - Wrexham 0 - 0  
Gateshead - Torquay 1 - 2  
Kidderminster - Altrincham 1 - 1  
Macclesfield - Braintree 3 - 1  
Southport - Woking 2 - 2  
Tranmere - Welling Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Santamarina Tandil 1 - 1  
Douglas Haig - Boca Unidos 1 - 3  
Nueva Chicago - Brown de Adrogue 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Estudiantes LP 1 - 3  
Atl. Tucuman - Huracan 2 - 1  
Boca Juniors - Atl. Rafaela 3 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Rosario Central 1 - 1  
Racing Club - Tigre 3 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Adelaide Utd 0 - 2  
Wellington Phoenix - Melbourne Victory 1 - 4  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deinze - Coxyde 1 - 0  
Geel - Eisden Maasmechelen 0 - 0  
Heist - Dessel 0 - 2  
Lommel - Eupen 0 - 3  
Virton - Saint-Gilloise 0 - 0  
WS Bruxelles - Seraing 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Mouscron-Peruwelz 0 - 0  
Lokeren - Charleroi 1 - 0  
St. Truiden - Mechelen 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - FC Bruges 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Beroe Stara Zagora 1 - 0  
Montana - Slavia Szófia 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - E. Frankfurt 1 - 0  
Darmstadt - VfB Stuttgart 2 - 2  
Dortmund - Bremen 3 - 2  
Hannover - Hamburg 0 - 3  
Ingolstadt - Schalke 3 - 0  
Mainz - Augsburg 4 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Düsseldorf 0 - 0  
RB Leipzig - Bochum 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Sonnenhof Grossaspach 0 - 1  
Bremen Amatőr - Hallescher FC 2 - 0  
Chemnitz - Mainz Amatőr 5 - 1  
Cottbus - Dynamo Dresden 0 - 2  
Fortuna Köln - Erfurt 1 - 3  
Holstein Kiel - Wehen 1 - 1  
Osnabrück - Würzburg 1 - 1  
Rostock - Münster 0 - 0  
Stuttgarter Kickers - VfB Stuttgart Amatőr 4 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Huachipato 1 - 1  
Dep. Iquique - Universidad de Concepcion 3 - 1  
Santiago Wanderers - Universidad de Chile 5 - 4  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Apollon Limasszol 2 - 2  
NEA Szalamina - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Olomouc B 2 - 1  
Graffin Vlasim - Trinec 2 - 1  
Pardubice - Usti nad Labem 1 - 1  
Vysehrad - MAS Taborsko 2 - 3  
Znojmo - Sokolov 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Liberec 0 - 1  
Jablonec - Zlín 3 - 1  
Plzen - Jihlava 2 - 0  
Pribram - Mladá Boleslav 2 - 3  
Slovacko - Sparta Praha 2 - 0  
Teplice - Brno 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Hobro 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Incheon 3 - 1  
Jeonbuk - Jeju 2 - 1  
Seongnam - Pohang 1 - 0  
Suwon - Sangju Sangmu 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Krumkachi 1 - 1  
Dinamo Breszt - BATE Boriszov 1 - 4  
FK Minszk - Vityebszk 1 - 0  
Gorodeya - Sahtar Szoligorszk 0 - 1  
Slavia Mozír - Szluck 1 - 1  
Torpedo Zogyino - Dinamo Minszk 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Mariehamn 2 - 0  
Inter Turku - Seinäjoen JK    
PK-35 - Rovaniemi PS 3 - 4  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jazz Pori - Närpes Kraft 2 - 1  
Musa Pori - KPV Kokkola 0 - 5  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Nancy 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - St-Etienne 0 - 2  
Guingamp - Montpellier 2 - 2  
Paris SG - Nice 4 - 1  
Rennes - Reims 3 - 1  
Toulouse - Caen 2 - 0  
Troyes - Angers 0 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Kallithea 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - PSV 2 - 4  
De Graafschap - Cambuur 2 - 2  
Feyenoord - Excelsior 3 - 0  
Heracles - Utrecht 1 - 1  
Willem II - Twente 2 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Lokomotív Zagreb 0 - 3  
Slaven Belupo - Rijeka 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Saba Qom 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Maccabi Petah Tikva 1 - 2  
Hapoel TA - Hapoel Akko 1 - 0  
Ironi Kiryat Shmone - Maccabi Netanya 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Bnei Sakhnin 3 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Albirex Niigata 0 - 1  
FC Tokyo - Nagoya GE 3 - 2  
Gamba Osaka - Yokohama FM 1 - 2  
Kawasaki Frontale - Kashima A. 1 - 1  
Omiya Ardija - Jubilo Iwata 1 - 1  
Sagan Tosu - Kashiwa R. 1 - 1  
Shonan Bellmare - Vissel Kobe 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Umm-Salal 0 - 1  
Al-Mesaimeer - Al-Ahli (QAT) 0 - 2  
Al-Sailiya - Al-Sadd 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Dep. Cali 1 - 0  
Dep. Pasto - Independiente Medellin 1 - 0  
Dep. Tolima - Envigado 2 - 1  
Independiente SF - Boyaca Patriotas 1 - 0  
Rionegro Aguilas - Cortulua 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Shanghai SIPG 1 - 1  
Hebei - Jiangsu 1 - 1  
Liaoning Hongyun - Henan Jianye 1 - 1  
Yanbian - Beijing Guoan 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Olsztyn 1 - 1  
Chrobry Glogow - Rozwoj Katowice 1 - 2  
Wigry Suwalki - Kluczbork 2 - 2  
Wisla Plock - Sandecja Nowy Sacz 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Gornik Leczna 0 - 0  
Legia Varsó - Lechia Gdansk 1 - 1  
TBB Nieciecza - Korona Kielce 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Riga FC 1 - 0  
Ventspils - Spartaks Jurmala 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 3 - 1  
VMFD Zalgiris - Lietava Jonava 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Santos Laguna 0 - 0  
Tijuana - Queretaro 2 - 4  
Veracruz - Dorados de Sinaloa 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Philadelphia 1 - 0  
New England - New York 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Diósgyőr 0 - 0  
Debrecen - FTC 2 - 1  
Honvéd - Videoton 2 - 1  
Paks - MTK 4 - 1  
Puskás Akadémia - Haladás 1 - 1  
Vasas - Újpest 3 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Kisvárda 0 - 1  
Balmazújváros - ZTE 1 - 0  
Gyirmót - Budaörs 3 - 2  
Mezőkövesd - Csákvár 3 - 0  
Siófok - Soroksár 0 - 1  
Szigetszentmiklós - Szeged 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start - Viking Stavanger 0 - 1  
Valerenga - Rosenborg 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Sassuolo 1 - 3  
Juventus - Empoli 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Spezia 1 - 2  
Entella - Ternana 2 - 2  
Latina - Avellino 3 - 0  
Perugia - Ascoli 0 - 2  
Pescara - Como 2 - 1  
Trapani - Brescia 3 - 0  
Vercelli - Modena 1 - 1  
Vicenza - Livorno 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Renate 2 - 0  
Pordenone - Reggiana 1 - 0  
Pro Patria - Giana Erminio 0 - 2  
Südtirol - Lumezzane 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontedera - Prato 2 - 0  
Santarcangelo - Tuttocuoio 4 - 1  
Savona - Lucchese 0 - 0  
Teramo - Rimini 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Martina Franca 1 - 1  
Andria - Juve Stabia 0 - 0  
Benevento - Ischia 3 - 2  
Lupa Castelli Romani - Casertana 1 - 2  
Monopoli - Cosenza 2 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toszno - Tyumeny 2 - 4  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Amkar Perm 1 - 1  
Rosztov - Szpartak Moszkva 2 - 0  
Terek Groznij - Anzsi Mahacskala 3 - 2  
Ural Jekatyerinburg - Ufa 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Austria Wien 2 - 0  
Grödig - Sturm Graz 1 - 3  
Mattersburg - Admira Wacker 0 - 3  
Wolfsberg - Ried 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Sol de America 6 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Mafra 1 - 1  
Benfica B - Santa Clara 0 - 0  
Freamunde - Braga B 2 - 1  
Leixoes - Portimonense 0 - 1  
Oriental de Lisboa - Covilha 0 - 0  
Penafiel - Sporting CP B 2 - 2  
Porto B - Viseu 4 - 0  
Uniao Oliveirense - Chaves 0 - 3  
Varzim - Gil Vicente 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Académica 3 - 2  
Guimaraes - Boavista 1 - 1  
Marítimo - Nacional Madeira 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Watford 4 - 0  
Aston Villa - Chelsea 0 - 4  
Bournemouth - Manchester City 0 - 4  
Liverpool - Tottenham 1 - 1  
Norwich - Newcastle 3 - 2  
Stoke - Swansea 2 - 2  
Sunderland - West Bromwich 0 - 0  
West Ham - Crystal Palace 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Concordia Chiajna 2 - 0  
Petrolul Ploiesti - Voluntari 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hearts 3 - 1  
Dundee - Ross County 5 - 2  
Inverness CT - Motherwell 1 - 2  
Partick Thistle - Kilmarnock 0 - 0  
St. Johnstone - Dundee Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Greenock Morton 0 - 0  
Livingston - Alloa 0 - 0  
Queen of South - Falkirk 2 - 2  
Raith Rovers - Rangers 3 - 3  
St. Mirren - Hibernian 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Mirandes 1 - 0  
Elche - Zaragoza 2 - 1  
Mallorca - Leganes 3 - 0  
Ponferradina - UE Llagostera 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Astorga - Burgos 0 - 1  
Compostela - Lealtad 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Socuellamos 2 - 1  
Real Sociedad B - Fuenlabrada 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - Betis B 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Betis 5 - 1  
Barcelona - Real Madrid 1 - 2  
Celta Vigo - Deportivo 1 - 1  
Las Palmas - Valencia 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Wil 1 - 2  
Wohlen - Le Mont Lausanne 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - St. Gallen 4 - 0  
Luzern - Vaduz 5 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Frej 2 - 0  
Varberg - Atvidaberg 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Norrköping 3 - 1  
Kalmar - Jönköping Södra 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 4 - 2  
Al-Khaleej - Al-Hilal (KSA) 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagodina - Cukaricki 1 - 3  
Metalac Gornji Milanovac - Borac 2 - 0  
Novi Pazar - Vozdovac 1 - 1  
Partizan Belgrád - Radnik Surdulica 3 - 2  
RAD Belgrád - OFK Belgrád 1 - 1  
Spartak Zlatibor Voda - Radnicki Nis 1 - 2  
Vojvodina - Crvena zvezda 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Slovan Bratislava 0 - 2  
Myjava - Zilina 0 - 0  
Podbrezova - Zemplin Michalovce 2 - 0  
Senica - Skalica 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Krsko Posavlje 2 - 3  
HIT Gorica - Maribor 0 - 2  
Krka Novo Mesto - Olimpija Ljubljana 0 - 2  
Rudar Velenje - Celje 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Alanyaspor 1 - 2  
Adana Demirspor - Göztepe Izmír 2 - 1  
Karsiyaka - Adanaspor 2 - 3  
Kayseri Erciyesspor - Denizlispor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Galatasaray 4 - 3  
Gaziantepspor - Trabzonspor 0 - 1  
Genclerbirligi - Konyaspor 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olekszandria - Dinamo Kijev 0 - 2  
Vorszkla Poltava - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 0 - 0  
Zorya Luganszk - Kárpáti Lviv 4 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Racing Montevideo 1 - 1  
Plaza Colonia - Juventud 1 - 2  
Villa Teresa - Defensor 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Haverfordwest 5 - 2  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Talbot - Airbus 0 - 7  
TNS - Connah's Quay 5 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Cliftonville 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linfield - Lurgan Celtic 3 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Nomme Kalju 1 - 1  
Paide Linnameeskond - Parnu Linnameeskond 4 - 0  
Trans Narva - Rakvere Tarvas 2 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - Shelbourne 5 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Cork City 0 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Worcester 50 - 12  
Harlequins - Newcastle 46 - 25  
Leicester - Gloucester 35 - 30  
London Irish - Sale 15 - 30  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Widnes 21 - 8  
Wakefield - Salford 32 - 18  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Section Paloise 26 - 33  
Bordeaux - Racing-Metro 20 - 28  
Castres - Toulouse 15 - 9  
La Rochelle - Stade de France 21 - 18  
Oyonnax - Grenoble 20 - 27  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Newcastle Knights 18 - 14  
North Queensland Cowboys - St. George Illawarra 36 - 0  
Wests Tigers - Cronulla Sharks 26 - 34  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - San Dona 27 - 29  
Padova - Piacenza Lyons 79 - 7  
Viadana - Rovigo 6 - 15  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Glasgow Warriors 16 - 38  
Leinster - Munster 16 - 13  
Llanelli Scarlets - Cardiff 22 - 28  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Buenos Aires Jaguares 24 - 16  
Canberra Brumbies - Waikato Chiefs 23 - 48  
Port Elizabeth S. Kings - Tokyo Sunwolves 33 - 28  
Pretoria Bulls - Bloemfontein Cheetahs 23 - 18  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Südtirol Bolzano 3 - 1  
Bisonte Firenze - Conegliano 3 - 1  
Busto Arsizio - Piacenza 0 - 3  
Casalmaggiore - Club Italia 3 - 1  
Novara - Vicenza 3 - 0  
Scandicci - LJ Modena 3 - 0  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - R. Walden (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
S. Maguire - J. Trump (6 nyert frame-ig) 0 - 6  
Tenisz (Charleston-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hlavackova - S. Karatantcheva 1 - 2  
A. Kudryavtseva - Y. Bonaventure 0 - 2  
A. Sadikovic - K. Kucova 0 - 2  
A. Tatishvili - M. Larcher de Brito 1 - 2  
C. Burger - V. Cepede Royg 2 - 1  
C. Buyukakcay - J. Boserup 2 - 1  
E. Halbauer - J. Cepelova 1 - 2  
E. Vesnina - S. Soler Espinosa 2 - 0  
K. Siniakova - R. Kingsley 1 - 2  
L. Robson - P.M. Tig 0 - 2  
N. Osaka - T. Martincova 2 - 0  
S. Crawford - P. Schnyder 2 - 1  
S. Sorribes Tormo - J. Pegula 2 - 1  
Tenisz (Houston-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Baker - G. Clezar 2 - 0  
B. Fratangelo - E. Escobedo 2 - 0  
C. Berlocq - D. Warren 2 - 0  
D. Novikov - R. Opelka 0 - 2  
G. Lapentti - N. Kicker 1 - 2  
J. Donaldson - H. Laaksonen 2 - 1  
M. Barton - G. Andreozzi 2 - 0  
Tenisz (Katowice-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - M. Erakovic 0 - 2  
B. Stefkova - A. Bogdan 2 - 0  
D. Hantuchova - M. Chwalinska 2 - 0  
F. Ferro - B. Eraydin    
J. Fett - I. Shinikova 0 - 2  
J. Maleckova - M. Minella    
K. Piter - A. Hesse 0 - 2  
Ka. Kozlova - M. Irigoyen 2 - 0  
M. Melnikova - E. Alexandrova 0 - 2  
N. Burnett - Ma. Johansson 2 - 1  
P. Leykina - O. Jabeur 0 - 2  
T. Smitkova - V. Ivakhnenko 1 - 2  
V. Golubic - V. Razzano 2 - 0  
V. Strakhova - K. Kawa 2 - 1  
W. Falkowska - R. Voracova 0 - 2  
W. Kulik - M. Vondrousova 0 - 2  
Tenisz (Marrakech-selejt, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - I. Nedelko 2 - 0  
K. Coppejans - L. Giustino 1 - 2  
K. De Schepper - N. Mektic 1 - 2  
M. Chazal - T. Lamasine    
M. Hamou - M. Bourgue 0 - 2  
Max. Gonzalez - G. Granollers 2 - 0  
T. Tifnouti - A. Rublev 0 - 2  
Y. Idmbarek - F. Skugor 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kyrgios - K. Nishikori 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert/Mahut - Klaasen R / Ram R 2 - 1  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kuznetsova - V. Azarenka 0 - 2  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-S./Safarova - Xu Y F / Zheng S 2 - 0  
Tollaslabda (India Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Xue - K. Momota    
V. Axelsen - W.H. Son 2 - 0  
Tollaslabda (India Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xue. Li - S. Nehwal 2 - 1  
Y-J. Bae - R. Intanon 0 - 2  
Vízilabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Ausztrália 13 - 9  

 

2016.04.01.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Richmond 87 - 86  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Viikingit Helsinki (3.m.) 8 - 8  
Happee Jyväskylä - Oilers Espoo (3.m.) 9 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Linköping (3.m.) 2 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Barcelona 4 - 5  
Elche - Autos Lobelle Santiago 2 - 4  
Palma Manacor - Levante 3 - 2  
Zaragoza - Peniscola 2 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Litvínov 1 - 1  
Slavia Praha - Karlovy Vary 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Mladá Boleslav (2.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Herning (5.m.) 5 - 3  
SönderjyskE - Esbjerg (5.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kajaanin Hokki (2.m.) 0 - 1  
Keupa - Jukurit (2.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JYP (1.m.) 4 - 2  
Kärpät - Tappara (1.m.) 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Toronto 4 - 1  
Carolina - NY Rangers 4 - 3  
Dallas - Arizona 4 - 1  
Florida - New Jersey 3 - 2  
Los Angeles - Calgary 3 - 0  
Minnesota - Ottawa 2 - 3  
NY Islanders - Columbus 4 - 3  
Pittsburgh - Nashville 5 - 2  
San Jose - Vancouver 2 - 4  
Tampa Bay - Montreal 0 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Valerenga (3.m.) 3 - 1  
Stavanger - Storhamar (3.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Dresden (3.m.) 2 - 2  
Ravensburg - Kassel (3.m.) 6 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - München (2.m.) 5 - 1  
Nürnberg - Wolfsburg (2.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Znojmo (1.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Rapperswil (6.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Leksand (7.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Växjö (1.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Zamky - Piestany 8 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice (4.m.) 3 - 2  
Jégkorong (vb, A csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Finnország 6 - 1  
USA - Oroszország 8 - 0  
Jégkorong (vb, B csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Svájc 1 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Tver (3.m.) 5 - 2  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Anadolu Efes 90 - 86  
Panathinaikosz - Cedevita Zagreb 76 - 60  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zalgiris Kaunas 100 - 86  
Laboral Kutxa - Real Madrid 89 - 88  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - Orleans 82 - 78  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Globalport Batang Pier 110 - 105  
Phoenix Fuelmasters - RS Elasto Painters    
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Czarni Slupsk 80 - 73  
Start Lublin - Trefl Sopot 69 - 70  
Torun - Kutno 72 - 71  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Brooklyn 107 - 87  
Houston - Chicago 100 - 103  
Indiana - Orlando 94 - 114  
New Orleans - Denver 101 - 95  
Oklahoma City - LA Clippers 119 - 117  
Portland - Boston 116 - 109  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - RK Zagreb 26 - 24  
Veszprém - Breszt Meskov 20 - 20  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
QPR - Middlesbrough 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Grimsby 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney - Central Coast Mariners 4 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Lierse 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Zulte Waregem 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Pirin Blagoevgrad 4 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Wolfsburg 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Paderborn 2 - 1  
Duisburg - Heidenheim 0 - 2  
St. Pauli - Union Berlin 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Erzgebirge Aue 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Karvina 4 - 4  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Ostrava 6 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Nordsjaelland 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch - Naftan 2 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Ilves 0 - 0  
MPS/Atl. Malmi - Lahti 0 - 6  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Ajaccio 3 - 0  
Creteil - Clermont 0 - 3  
Le Havre - Laval 2 - 0  
Lens - Auxerre 3 - 0  
Metz - Niort 2 - 0  
Sochaux - Nimes 0 - 0  
Tours - Brest 2 - 1  
Valenciennes - Evian Thonon Gaillard 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Strasbourg 0 - 1  
Chambly - Belfort 6 - 2  
Colmar - Dunkerque 1 - 2  
Epinal - Orleans 1 - 1  
Frejus St-Raphael - Beziers 0 - 2  
Lucon - Amiens 0 - 3  
Marseille Consolat - Avranches 0 - 3  
Sedan - Les Herbiers 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Bordeaux 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Telstar 1 - 3  
Almere City - Go Ahead Eagles 3 - 4  
Dordrecht - Helmond 0 - 2  
Emmen - Volendam 1 - 0  
F. Sittard - Ajax 2 1 - 2  
RKC Waalwijk - Eindhoven 1 - 2  
Sparta Rotterdam - NAC Breda 1 - 1  
Venlo - Den Bosch 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NK Zagreb - Inter Zapresic 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanfrecce Hiroshima - Vegalta Sendai 3 - 0  
Urawa RD - Kofu 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - Al-Gharrafa 1 - 2  
Al-Wakra - Lekhwiya 2 - 0  
El-Jaish - Qatar SC 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millionarios - Atl. Nacional Medellin 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Guangzhou R&F 2 - 0  
Hangzhou Greentown - Shandong Luneng 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Pogon Siedlce 3 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica 0 - 1  
Zawisza Bydgoszcz - Olimpia Grudziadz 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Pogon Szczecin 1 - 1  
Lech Poznan - Slask Wroclaw 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Lilleström 4 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Lanciano 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Kapfenberg 1 - 4  
Austria Lustenau - Liefering 1 - 1  
Austria Salzburg - Wacker Innsbruck 1 - 0  
LASK Linz - St. Pölten 2 - 0  
Wiener Neustadt - FAC Wien 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - River Plate Asuncion 4 - 0  
Sp. Luqueno - General Diaz 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olhanense - Feirense 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Braga 5 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Astra Giurgiu 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Vallecano - Getafe 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Taawon 3 - 2  
Al-Raed - Al-Faisaly 5 - 0  
Al-Wehda - Al-Fateh 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Javor Ivanjica 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Trnava 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Metalist Harkiv 8 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glenavon - Crusaders 4 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Flora Tallinn 1 - 1  
Jalgpallikool Tammeka - Sillamae Kalev 4 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Cabinteely 4 - 0  
UC Dublin - Athlone 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Longford Town 2 - 0  
Dundalk - Derry City 1 - 1  
Shamrock Rovers - Galway 2 - 0  
Wexford Youths - Bray 2 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Saracens 10 - 30  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Hull KR 10 - 30  
St. Helens - Hull FC 16 - 17  
Wigan - Warrington 16 - 28  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Brive 19 - 3  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Brisbane Broncos 16 - 24  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogliano - Fiamme Oro Roma 10 - 13  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Zebre 29 - 0  
Newport Dragons - Ospreys 20 - 26  
Ulster - Connacht 18 - 10  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Perth Force 32 - 20  
Johannesburg Lions - Canterbury Crusaders 37 - 43  
Snooker (China Open 2016)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - M. King (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
N. Saengkham - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
R. Walden - S. Bingham (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
S. Maguire - A. Burden (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Raonic - N. Kyrgios 0 - 2  
N. Djokovic - D. Goffin 2 - 0  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Azarenka - A. Kerber 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasparyan M / Niculescu M - Babos/Shvedova 1 - 2  
Tenisz (Raanana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Weintraub - D. Sela    
E. Donskoy - M. Chiudinelli    
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Nedovyesov - F. Gaio    
T. Kamke - A. Sidorenko    
Tollaslabda (India Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-K. Vittinghus - K. Momota 0 - 2  
M. Zwiebler - S. Xue 1 - 2  
Nan Wei - V. Axelsen 0 - 2  
W.H. Son - T. Sugiarto 2 - 1  
Tollaslabda (India Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - S. Nehwal 1 - 2  
R. Intanon - T.Y. Tai 2 - 1  
S. Pusarla Venkata - Y-J. Bae 1 - 2  
Shi. Wang - Xue. Li 1 - 2

 

2016.03.31.
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - P. Wright 5 - 7  
J. Wade - G. Anderson 6 - 6  
M. Smith - P. Taylor 5 - 7  
R. Thornton - A. Lewis 4 - 7  
R. van Barneveld - M. van Gerwen 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Storvreta (3.m.) 2 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Rockford 0 - 1  
Iowa - Manitoba 2 - 3  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 3 - 1  
Stockton - San Diego 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Mladá Boleslav (1.m.) 4 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - Szalavat Julajev Ufa (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Calgary 8 - 3  
Philadelphia - Washington 1 - 1  
Winnipeg - Ottawa 1 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau Tigers - Biel (6.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice (3.m.) 1 - 1  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Darussafaka 61 - 80  
Lok.Kubany Krasznodar - Unicaja Malaga 81 - 60  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Brose Bamberg 75 - 57  
Himki Moszkva - Olympiakosz 98 - 66  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Cibona Zagreb (3.m.) 82 - 78  
Skyliners Frankfurt - Maccabi Rishon (3.m.) 91 - 75  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya Dolphins - Tokyo Alvark 80 - 89  
Tokyo Sunrockers - Mikawa Aisin 68 - 74  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Prokom - Slask Wroclaw 79 - 89  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Szeged 79 - 79, h.u. 90 - 92  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - New York 91 - 89  
LA Lakers - Miami 87 - 87, h.u. 102 - 100  
Memphis - Denver 105 - 109  
Milwaukee - Phoenix 105 - 94  
Minnesota - LA Clippers 79 - 99  
Sacramento - Washington 120 - 111  
San Antonio - New Orleans 100 - 92  
Toronto - Atlanta 105 - 97  
Utah - Golden State 89 - 89, h.u. 96 - 103  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - AGÜ Kayserispor 96 - 61  
Istanbul Univ. - Galatasaray 67 - 74  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Zenit Szentpétervár 90 - 88  
Kézilabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Rosztov 26 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Chartres Metropole 38 - 31  
St. Raphael - Paris SG 29 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasterasirsta - Skövde (2.m.) 27 - 25  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres Cordoba - Crucero del Norte 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Vendsyssel 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gostaresh Tabriz - Zob Ahan 4 - 3  
Saipa Karaj - Tractor Tabriz 0 - 1  
Sepahan - Malavan Anzali 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - Botosani 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Viitorul Constanta 1 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly Sea Eagles - South Sydney Rabbitohs 12 - 16  
Snooker (China Open 2016)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - R. McLeod 5 - 1  
D. Dale - S. Maguire 1 - 5  
D.B. Gilbert - J. Higgins(5 nyert frame-ig) 3 - 5  
J. Trump - M. Fu(5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. O'Donnell - M. King 0 - 5  
N. Saengkham - G. Dott 5 - 1  
R. Lawler - S. Bingham(5 nyert frame-ig) 2 - 5  
T. Pengfei - R. Walden(5 nyert frame-ig) 4 - 5  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishikori - G. Monfils 2 - 1  
N. Djokovic - T. Berdych 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert/Mahut - Bryan B / Bryan M 2 - 0  
Klaasen R / Ram R - Huey T / Mirnyi M 2 - 0  
Petzschner/Peya - Klaasen/RRam 1 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Keys - A. Kerber 0 - 2  
S. Kuznetsova - T. Bacsinszky 2 - 0  
Tenisz (Raanana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - D. Sela    
D. Molchanov - R. Berankis    
E. Donskoy - D. Medvedev    
M. Ilhan - A. Weintraub    
R. Marcora - T. Fabbiano    
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - A. Sidorenko    
D. Guez - D. Evans    
G. Barrere - C. Lestienne    
G. Gigounon - G. Sakharov    
J-L. Struff - T. Kamke    
Tollaslabda (India Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch-We. Lee - Nan Wei 0 - 2  
Dan Lin - W.H. Son 0 - 2  
H-K. Vittinghus - T.C. Chou 2 - 0  
M. Zwiebler - H. Tian 2 - 1  
Ng Ka Long Angus - K. Momota 0 - 2  
S. Xue - J.O. Jörgensen 2 - 1  
T. Sugiarto - T. Saensomboonsuk 2 - 0  
V. Axelsen - S.D. Kuncoro 2 - 1  
Tollaslabda (India Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Jindapon - S. Nehwal 0 - 2  
P. Buranaprasertsuk - Xue. Li 1 - 2  
R. Intanon - R. Das 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - B. Ongbumrungpan 2 - 1  
S. Sato - Shi. Wang 1 - 2  
T.Y. Tai - A. Yamaguchi 2 - 0  
Y-J. Bae - Y. Hashimoto 2 - 0  
Y.P. Pai - Ji H. Sung 0 - 2  

 

2016.03.30.
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Happee Jyväskylä (2.m.) 6 - 4  
Viikingit Helsinki - Classic Tampere (2.m.) 7 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Dalen (2.m.) 4 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Hartford 3 - 0  
Milwaukee - Grand Rapids 4 - 1  
Texas Stars - Bakersfield 5 - 1  
Toronto Marlies - St. John's 4 - 0  
Utica - Rochester 3 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Springfield 4 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Plzen (2.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Keupa (1.m.) 5 - 0  
Kajaanin Hokki - Jokipojat (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Nashville 5 - 2  
Florida - Toronto 2 - 5  
Minnesota - Chicago 4 - 1  
Montreal - Detroit 4 - 3  
New Jersey - Boston 2 - 1  
NY Islanders - Carolina 1 - 1  
Pittsburgh - Buffalo 4 - 4  
St. Louis - Colorado 3 - 1  
Vancouver - San Jose 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Stavanger (2.m.) 1 - 2  
Valerenga - Lorenskog (2.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Köln (1.m.) 5 - 1  
Wolfsburg - Nürnberg (1.m.) 6 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - MODO (6.m.) 5 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Zvolen (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (vb, A csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - USA 1 - 2  
Kanada - Oroszország 8 - 1  
Jégkorong (vb, B csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Svédország 0 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szarjarka Karaganda (2.m.) 2 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Pardubice 86 - 72  
MMCITE Brno - Kolin 105 - 75  
Opava - Ostrava 67 - 60  
USK Praha - Prostejov 60 - 64  
Kosárlabda (Cseh női bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Hradec Kralove (4.m.) 66 - 87  
Valosun Brno - Trutnov (4.m.) 61 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Gran Canaria 89 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arras - Calais 66 - 60  
Cavigal Nice - Flammes Carolo Ardennes 73 - 67  
Lyon - Angers 64 - 62  
Nantes Reze - Mondeville 75 - 52  
Villeneuve d'Ascq Lille - Landes 72 - 64  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Tropang Texters 92 - 107  
Phoenix Fuelmasters - Blackwater Elite 109 - 109, h.u. 124 - 120  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Alba Fehérvár 88 - 86  
ZTE - Atomerőmű 90 - 65  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Szombathely 94 - 74  
Sopron - Pécs 75 - 53  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Cegléd (1.m.) 70 - 60  
PINKK-Pécs - PEAC-Pécs (1.m.) 62 - 60  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Houston 100 - 106  
Detroit - Oklahoma City 88 - 82  
Golden State - Washington 102 - 94  
Indiana - Chicago 96 - 98  
Orlando - Brooklyn 139 - 105  
Philadelphia - Charlotte 85 - 100  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conquero Huelva - Girona (1.m.) 72 - 79  
P. Avenida - Zaragoza (1.m.) 78 - 55  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Helios Domzale 105 - 54  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Yakin Dogu Univ. 67 - 76  
Edirne - Antakya Hatay 78 - 80  
Gelistirenler Dernegi - Besiktas 80 - 52  
Mersin - Adana ASKI 47 - 67  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Silkeborg 28 - 24  
Holstebro - Nyköbing F. 24 - 27  
Köbenhavn - Esbjerg 28 - 26  
Randers - Midtjylland 28 - 27  
Ringköbing - Sönderjyske 29 - 19  
Viborg - Odense 25 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Chambery 27 - 25  
Dunkerque - Tremblay 30 - 25  
Montpellier - Creteil 33 - 30  
Nimes - Ivry 28 - 28  
Toulouse - Pays d'Aix 33 - 23  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Orosháza 27 - 27  
Eger - Balmazújváros 22 - 21  
Mezőkövesd - Komló 29 - 24  
PLER - Gyöngyös 22 - 20  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Tatabánya 37 - 32  
Vác - Csurgó 35 - 34  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Mosonmagyaróvár 33 - 23  
Dunaújváros - Győr 27 - 27  
Fehérvár - Békéscsaba 34 - 24  
Siófok - Érd 28 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Larvik 18 - 27  
Kristiansand - Tertnes Bergen 27 - 23  
Molde - Byasen 23 - 34  
Nordstrand - Halden 19 - 18  
Raelingen - Skrim 33 - 28  
Sola - Oppsal 24 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Oldenburg 41 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad Encantada - Barcelona 23 - 42  
Sinfin - Anaitasuna 29 - 29  
Teucro - Granollers 30 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Ystad 31 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southend - Sheffield Utd. 3 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Gabala 2 - 1  
Inter Baku - Neftcsi Baku 0 - 1  
Kapaz - Zira 2 - 0  
Qarabag Baku - Ravan Baku 5 - 1  
Sumqayit - Khazar Lankaran 2 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Wolfsburg 0 - 3  
Frankfurt - Rosengard 0 - 1  
Paris SG - Barcelona 1 - 0  
Slavia Praha - Lyon 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Hradec Kralove 1 - 1  
Sparta Praha - Liberec 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - Utenis Utena 1 - 0  
Labdarúgás (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23USA - U23Kolumbia 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Municipal Studentesc Iasi 1 - 1  
Voluntari - CFR Cluj 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Steaua Bukarest 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Valencia B 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izrael - U19Svájc 2 - 0  
U19Olaszország - U19Törökország 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Bolívia 2 - 0  
Paraguay - Brazília 2 - 2  
Uruguay - Peru 1 - 0  
Venezuela - Chile 1 - 4  
Labdarúgás (vb-selejtező,CONCACAF,1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras - Salvador 2 - 0  
Mexikó - Kanada 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező,CONCACAF,2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Jamaika 3 - 0  
Panama - Haiti 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező,CONCACAF,3.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinidad és Tobago - Saint Vincent 6 - 0  
USA - Guatemala 4 - 0  
Snooker (China Open 2016)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - T. Pengfei 4 - 5  
D. Grace - S. Murphy 3 - 5  
D. Hill - D. Dale 3 - 5  
D.B. Gilbert - L. Walker 5 - 1  
I. Burns - S. Bingham 3 - 5  
J. Lisowski - S. Maguire (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
J. Trump - J. Robertson (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
K. Wilson - R. Lawler 1 - 5  
M. Dunn - R. McLeod 2 - 5  
M. Fu - R. Milkins 5 - 0  
M. Joyce - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
M. King - S. Murphy 5 - 3  
M. Selt - M. O'Donnell 1 - 5  
N. Saengkham - B. Woollaston 5 - 4  
R. Walden - R. Day 5 - 3  
Rh. Clark - A. Burden 4 - 5  
T. Pengfei - M. Holt 5 - 2  
Y. Sijun - G. Dott (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - G. Simon 2 - 1  
G. Monfils - G. Dimitrov 2 - 1  
K. Nishikori - R. Bautista-Agut 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy/Martin - Herbert/Mahut 1 - 2  
Isner/Monroe - Huey T / Mirnyi M 0 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Konta - V. Azarenka 0 - 2  
S. Kuznetsova - E. Makarova 2 - 1  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Shvedova - Bondarenko/Savchuk 2 - 0  
Hlavackova/Hradecka - Mattek-S./Safarova 0 - 2  
Xu Y F / Zheng S - Makarova/Strycova 2 - 0  
Tenisz (Raanana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Weintraub - E. Leshem    
D. Bar - T. Fabbiano    
T. Goldengoren - D. Sela    
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sidorenko - E. Gerasimov    
D. Guez - E. Corrie    
G. Sakharov - L. Vanni    
J-L. Struff - S. Doumbia    
R. Boutillier - Q. Halys    
Tollaslabda (India Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - M. Zwiebler 1 - 2  
B. Ponsana - Nan Wei 1 - 2  
B. Sai Praneeth - S.D. Kuncoro 0 - 2  
Ch-We. Lee - K. Sakai 2 - 0  
Dan Lin - S. Varma 2 - 0  
H-K. Vittinghus - S. Sasaki 2 - 0  
K. Nishimoto - J.O. Jörgensen 1 - 2  
N.K. Srikanth - H. Tian 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - T. Ueda 2 - 0  
R. Ouseph - K. Momota 1 - 2  
S. Xue - J.H. Hsu 2 - 0  
T. Saensomboonsuk - H.S. Prannoy 2 - 1  
T. Sugiarto - Do.K. Lee 2 - 1  
V. Axelsen - Yun Hu 2 - 1  
W.H. Son - Zhen. Wang 2 - 0  
W.K.V. Wong - T.C. Chou 1 - 2  
Tollaslabda (India Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Xue. Li 0 - 2  
A. Prabhudesai - R. Das 0 - 2  
A. Yamaguchi - Ir. Wang 2 - 1  
J. Cicognini - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
L.W. Fanetri - Y. Hashimoto 1 - 2  
M. Mitani - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
N. Perminova - N. Jindapon 0 - 2  
P. Buranaprasertsuk - M.F. Kusumastuti 2 - 0  
R. Intanon - K. Gilmour 2 - 0  
S. Sato - Ng.Y. Cheung 2 - 0  
S.r. Gadde - Shi. Wang 0 - 2  
T. Lad - S. Nehwal 0 - 2  
T.Y. Tai - P.Y. Yip 2 - 0  
Y.C. Hsu - Ji H. Sung 0 - 2  
Y.P. Pai - R. Schafer 2 - 0  

 

2016.03.29.
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Falun (2.m.) 4 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Jumilla 11 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Portland 5 - 2  
Manitoba - Charlotte 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Jihlava 6 - 3  
Litvínov - Slavia Praha 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Plzen (1.m.) 3 - 7  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - SönderjyskE (4.m.) 3 - 3  
Herning - Frederikshavn (4.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice HC - Morzine-Avoriaz (1.m.) 2 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Metallurg Magnyitogorszk (4.m.) 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Calgary 2 - 5  
Detroit - Buffalo 3 - 2  
Edmonton - Anaheim 1 - 2  
Nashville - Colorado 3 - 4  
Philadelphia - Winnipeg 2 - 2  
San Jose - Los Angeles 5 - 2  
Tampa Bay - Toronto 3 - 0  
Washington - Columbus 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Ajoie (5.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bardejov - Nove Zamky 2 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Zvolen (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (vb, A csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Finnország 3 - 5  
USA - Kanada (Helyszín: Kanada) 3 - 1  
Jégkorong (vb, B csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Csehország 1 - 3  
Svédország - Csehország 3 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szarjarka Karaganda (1.m.) 3 - 2  
Tver - Izssztal Izsevszk (2.m.) 5 - 1  
Kosárlabda (Cseh női bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Praha - Karlovy Vary (3.m.) 114 - 35  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Jeonju KCC Egis (6.m.) 120 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Trento 68 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Varese (2.m.) 93 - 82  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Adecco ASVEL 72 - 61  
Cholet - Le Mans 69 - 70  
Monaco - Orleans 81 - 76  
Nancy - Paris Levallois 63 - 75  
Nanterre - Reims 74 - 65  
Rouen - Gravelines 84 - 85  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Ironi Ness Ziona 103 - 79  
Ironi Naharia - Hapoel TA 65 - 65, h.u. 89 - 88  
Maccabi Kiryat Gat - Hapoel Eilat 77 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Koszalin 77 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Atlanta 100 - 102  
Denver - Dallas 88 - 97  
LA Clippers - Boston 114 - 90  
Memphis - San Antonio 87 - 101  
Miami - Brooklyn 110 - 99  
Minnesota - Phoenix 121 - 116  
New Orleans - New York 99 - 91  
Portland - Sacramento 105 - 93  
Toronto - Oklahoma City 100 - 119  
Utah - LA Lakers 123 - 75  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Vác 26 - 29  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Vardar Pro Skopje 30 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Sävehof 24 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Colchester 0 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libéria - Dzsibuti 5 - 0  
Togo - Tunézia 0 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Kongói DK 0 - 2  
Labdarúgás (ANK-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uganda - Burkina Faso 0 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Zöld-foki-szigetek 2 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Nigéria 1 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruanda - Mauritius 5 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szudán - Elefántcsontpart 1 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etiópia - Algéria 3 - 3  
Lesotho - Seychelles-szigetek 2 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Namíbia - Burundi 1 - 3  
Niger - Szenegál 1 - 2  
Labdarúgás (ANK-selejtező, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malawi - Guinea 1 - 2  
Labdarúgás (ANK-selejtező, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Kamerun 0 - 0  
Gambia - Mauritánia 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santamarina Tandil - Atl. Los Andes 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Huracan 0 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Hercules - Rovaniemi PS 0 - 8  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Petrolul Ploiesti 0 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 2 - 0  
U19Grúzia - U19Görögország 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Csehország 3 - 1  
U19Szlovákia - U19Románia 3 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lengyelország - U19Hollandia (Helyszín: Hollandia) 0 - 0  
U19Észak-Írország - U19Ukrajna 0 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Oroszország - U19Svédország 2 - 1  
U19Szlovénia - U19Portugália (Helyszín: Portugália) 1 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Montenegró 7 - 1  
U19Szerbia - U19Franciaország 0 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Dél-Korea 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Málta - U21Csehország 0 - 7  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Skócia - U21Észak-Írország 3 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Luxemburg - U21Bulgária 0 - 0  
U21Románia - U21Wales 2 - 1  
U21Örményország - U21Dánia 1 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Feröer-szigetek 1 - 0  
U21Oroszország - U21Németország 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szlovákia - U21Törökország 5 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Ecuador 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Szaúd-Arábia 1 - 1  
Palesztína - Kelet-Timor 7 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Jordánia 5 - 1  
Tadzsikisztán - Kirgizisztán 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Katar 2 - 0  
Maldív-szigetek - Bhután 4 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Türkmenisztán 1 - 2  
Irán - Omán 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afganisztán - Szingapúr 2 - 1  
Japán - Szíria 5 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irak - Vietnám 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kuvait    
Libanon - Mianmar 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Koreai NDK 3 - 2  
Üzbegisztán - Bahrein 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Hollandia 1 - 2  
Ausztria - Törökország 1 - 2  
Franciaország - Oroszország 4 - 2  
Gibraltár - Lettország 0 - 5  
Grúzia - Kazahsztán 1 - 1  
Görögország - Izland 2 - 3  
Luxemburg - Albánia 0 - 2  
Macedónia - Bulgária 0 - 2  
Montenegró - Fehéroroszország 0 - 0  
Norvégia - Finnország 2 - 0  
Németország - Olaszország 4 - 1  
Portugália - Belgium 2 - 1  
Skócia - Dánia 1 - 0  
Svájc - Bosznia-Hercegovina 0 - 2  
Svédország - Csehország 1 - 1  
Észtország - Szerbia 0 - 1  
Írország - Szlovákia 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Crusaders 0 - 1  
Dungannon - Portadown 2 - 1  
Glentoran - Coleraine 1 - 0  
Warrenpoint - Linfield 2 - 6  
Snooker (China Open 2016)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - J. Robertson 3 - 5  
D. Hill - J. Wattana 5 - 3  
I. Burns - P. Ebdon 5 - 0  
J. Swail - M. O'Donnell 2 - 5  
J. Trump - S. Carrington    
L. Hang - L. Walker 3 - 5  
M. Fu - Y. Delu (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
M. Gould - Y. Sijun 0 - 5  
M. King - A. Carter 5 - 2  
R. Day - D. Poomjaeng (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
R. Lawler - P. Lines 5 - 1  
Rh. Clark - M. Davis 5 - 4  
S. Baird - S. Bingham (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
T. Ford - K. Wilson (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
Tenisz (Leon, Mexico)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hach Verdugo - M. Jaziri    
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - M. Kukushkin 2 - 1  
D. Dzumhur - M. Raonic 0 - 2  
G. Monfils - P. Cuevas 2 - 0  
G. Simon - L. Pouille 2 - 0  
H. Zeballos - D. Goffin 0 - 2  
J. Sock - M. Raonic 0 - 2  
N. Kyrgios - An. Kuznetsov 2 - 0  
R. Gasquet - T. Berdych 1 - 2  
T. Smyczek - N. Kyrgios 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Bautista-Agut/Troicki    
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - A. Kerber 1 - 2  
I-C. Begu - M. Keys 0 - 2  
T. Bacsinszky - S. Halep 2 - 1  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Shvedova Y - Dellacqua C / Stosur S 2 - 0  
Hingis M / Mirza S - Gasparyan M / Niculescu M 0 - 2  
Tenisz (Raanana, Israel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtsev - M. Chiudinelli    
E. Donskoy - D. Cukierman    
R. Albot - R. Berankis    
Tenisz (St. Brieuc, France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - M. Chazal    
J. Eysseric - A. Michon    
K. Khachanov - T.K. Wang    
S. Caruso - D. Evans    
V. Millot - G. Barrere
 
   
2016.03.28.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Hawthorn 116 - 86  
Darts (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - J. Richardson 3 - 6  
C. Dobey - M. van Gerwen 5 - 6  
D. Chisnall - C. Dobey 4 - 6  
German Darts Masters 2016    
I. White - J. Klaasen 6 - 5  
I. White - M. Smith 4 - 6  
J. Cullen - B. van de Pas 6 - 5  
J. Cullen - G. Anderson 6 - 0  
J. Cullen - M. van Gerwen 1 - 6  
M. Smith - J. Wilson 6 - 4  
M. van Gerwen - K. Painter 6 - 2  
P. Wright - C. Reyes 6 - 5  
P. Wright - J. Richardson 6 - 2  
P. Wright - M. Smith 6 - 4  
P. Wright - M. van Gerwen 4 - 6  
W. O'Connor - G. Anderson 2 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Linköping (1.m.) 3 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - San Diego 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti Pelicans - HIFK (6.m.) 1 - 2  
SaiPa - JYP (6.m.) 1 - 3  
Turku PS - Kärpät (6.m.) 2 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Rangers - Pittsburgh 2 - 2  
Vancouver - Chicago 2 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Valerenga (1.m.) 3 - 2  
Stavanger - Storhamar (1.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Bietigheim/Bissingen (2.m.) 3 - 4  
Kassel - Ravensburg (2.m.) 8 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Köln (7.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Langnau Tigers (5.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Servette (6.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Leksand (5.m.) 7 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - B. Bystrica (2.m.) 1 - 5  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tver - Izssztal Izsevszk (1.m.) 1 - 1  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Pau Orthez 79 - 76  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Olympiakosz 70 - 74  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Jerusalem 82 - 82, h.u. 89 - 95  
Maccabi TA - Maccabi Ashdod 91 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Rosa Radom 70 - 62  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Philadelphia 117 - 105  
Indiana - Houston 104 - 101  
LA Lakers - Washington 88 - 101  
Sacramento - Dallas 133 - 111  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Oldenburg 58 - 76  
Bremerhaven - Giessen 74 - 82  
S. Oliver Würzburg - Tübingen 66 - 81  
Skyliners Frankfurt - Göttingen 100 - 65  
Telekom Bonn - Bayern München 81 - 95  
Ulm - Crailsheim 83 - 79  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joventut Badalona - Manresa 63 - 76  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Istanbul BB 87 - 77  
Fenerbahce Ülker - Besiktas 100 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Istanbul Univ. 81 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Zenit Szentpétervár 90 - 84  
Kalev/Cramo - UNIKSZ Kazany 75 - 75, h.u. 84 - 89  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Veszprém    
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Alingsas 32 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eslöv - Sävehof (1.m.) 17 - 24  
Heid - Skuru (1.m.) 15 - 26  
Skövde - Vasterasirsta (1.m.) 19 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Gillingham 0 - 1  
Crewe - Bradford 0 - 1  
Doncaster - Blackpool 0 - 1  
Millwall - Burton 2 - 0  
Oldham - Chesterfield 1 - 0  
Port Vale - Barnsley 0 - 1  
Scunthorpe - Swindon 6 - 0  
Walsall - Shrewsbury    
Wigan - Rochdale 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Luton 2 - 1  
Cambridge Utd. - Oxford Utd. 0 - 0  
Carlisle - Bristol Rovers 3 - 2  
Crawley - Exeter 0 - 2  
Leyton - Hartlepool 0 - 2  
Mansfield - Northampton 2 - 2  
Newport - Accrington 0 - 2  
Notts County - Wycombe 0 - 0  
Plymouth - York 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Braintree 2 - 1  
Altrincham - Southport 1 - 1  
Barrow - Halifax 4 - 1  
Boreham - Dover 3 - 0  
Bromley - Forest Green 2 - 2  
Guiseley - Chester 3 - 3  
Kidderminster - Tranmere 0 - 2  
Lincoln - Gateshead 1 - 1  
Macclesfield - Grimsby 2 - 1  
Torquay - Eastleigh 0 - 1  
Welling Utd. - Woking 2 - 1  
Wrexham - Cheltenham 2 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Közép-afrikai Köztársaság - Madagaszkár 2 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyenlítői Guinea - Mali 0 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Líbia - Sao Tomé és Príncipe 4 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tanzánia - Csád    
Labdarúgás (ANK-selejtező, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zimbabwe - Szváziföld 4 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vélez Sarsfield - Quilmes 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Wellington Phoenix 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Silkeborg 0 - 1  
Köge - Naestved 2 - 0  
Roskilde - Lyngby 0 - 0  
Skive - Vejle 0 - 3  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paneleuszianiakosz - Apollon Szmirnisz 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Cali 2 - 1  
Independiente SF - Atl. Huila 1 - 0  
Rionegro Aguilas - Once Caldas 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Wisla Plock 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Caballero de Zeb.Cue 7 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Pobla de Mafumet 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Skócia 1 - 2  
U19Horvátország - U19Belgium 4 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Belgium - U21Montenegró 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szlovénia - U21Írország 3 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Macedónia 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Magyarország 2 - 1  
U21Görögország - U21Izrael 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Horvátország - U21Észtország 2 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Grúzia - U21Ukrajna 3 - 3  
U21Hollandia - U21Szerbia 1 - 0  
U21Spanyolország - U21Norvégia 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liechtenstein - Feröer-szigetek 2 - 3  
Moldova - Andorra 1 - 0  
Ukrajna - Wales 1 - 0  
Észak-Írország - Szlovénia 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Talbot - Rhyl 4 - 0  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waterford Utd. - Rockmount 4 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Castleford 41 - 22  
Huddersfield - Salford 24 - 26  
Hull FC - Warrington 26 - 24  
Leeds Rhinos - Wakefield 16 - 20  
Widnes - St. Helens 12 - 20  
Wigan - Hull KR 30 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Melbourne Storm 14 - 6  
New Zealand Warriors - Newcastle Knights 40 - 18  
Wests Tigers - Parramatta Eels 0 - 8  
Sakk (Vb-jelölti torna, Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - V. Topalov    
H. Nakamura - L. Aronian    
P. Svidler - V. Anand    
S. Karjakin - F. Caruana 1 - 0  
Snooker (China Open 2016)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - J. Perry 5 - 0  
A. Higginson - Y. Sijun 3 - 5  
C. Wakelin - M. Selt 4 - 5  
D. Junhui - L. Walker (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
G. Dott - M. Stevens (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Ge. Greene - D.B. Gilbert 1 - 5  
I. Burns - G. Zhen 5 - 3  
Jam. Jones - D. Dale 1 - 5  
L. Wenbo - P. Lines (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
M. Dunn - A. McManus 5 - 4  
M. Holt - N. Bond 5 - 2  
M. Joyce - L. Brecel 5 - 2  
M. O'Donnell - W. Yuchen 5 - 0  
M. White - J. Lisowski 1 - 5  
N. Robertson - N. Saengkham 3 - 5  
R. McLeod - M. Mann 5 - 0  
R. Milkins - R. Muir 5 - 4  
S. Bingham - C. Yupeng 5 - 0  
S. Maguire - G. Wilson 5 - 3  
T.Pengfei - N.Zhuang (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Z. Yuelong - J. Higgins 2 - 5  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - An. Kuznetsov 1 - 2  
G. Dimitrov - A. Murray 2 - 1  
K. Nishikori - A. Dolgopolov 2 - 0  
L. Pouille - D. Ferrer 2 - 1  
R. Bautista-Agut - J-W. Tsonga 2 - 1  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Martin F - Lopez F / Lopez M 2 - 1  
Cilic M / Draganja M - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Marrero D / Paire B - Jasika O / Smith J-P 0 - 2  
Qureshi / Simon G - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - T. Bacsinszky 1 - 2  
E. Svitolina - E. Makarova 0 - 2  
H. Watson - S. Halep 0 - 2  
M. Niculescu - J. Konta 0 - 2  
N. Gibbs - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
S. Williams - S. Kuznetsova 1 - 2  
V. Azarenka - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasatkina D / Vesnina E - Mattek-Sands / Safarova 0 - 2  
Tenisz (Raanana-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Musialek - P. Kobelt    
D. Kuzmanov - F. Nielsen    
Tenisz (St. Brieuc-selejtező, férfi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - E. Corrie    
M. Authom - A. Beck    
R. Boutillier - L. Glasspool    
Vízilabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Kanada 6 - 11  
Hollandia - Görögország 9 - 7  
Spanyolország - Oroszország 4 - 10  
USA - Olaszország 11 - 6  
Címkék: eredmények, tippmix,