Tippmix eredmények - 2016. március 21-27.

2016-03-21
Tippmix eredmények - 2016. március 21-27.
2016.03.27.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Adelaide - St. Kilda 133 - 100  
West Coast Eagles - Brisbane Lions 166 - 102  
Western Bulldogs - Fremantle 103 - 38  
Curling (Vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Kanada (Helyszín: Kanada) 9 - 8  
Darts (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - J. Bowles 6 - 4  
B. Dolan - C. Reyes 1 - 6  
B. van de Pas - D. Petersen 6 - 2  
D. Chisnall - J. Wattimena 6 - 4  
G. Anderson - D. Gurney 6 - 1  
I. White - M. Walsh 6 - 2  
J. Klaasen - R. Huybrechts 6 - 0  
J. Pipe - K. Painter 5 - 6  
J. Wade - J. Cullen 4 - 6  
K. Huybrechts - W. O'Connor 1 - 6  
M. Smith - J. de Graaf 6 - 5  
M. Suljovic - J. Wilson 4 - 6  
M. van Gerwen - R. Eidams 6 - 3  
P. Wright - S. Bunting 6 - 4  
R. Thornton - C. Dobey 4 - 6  
T. Jenkins - J. Richardson 2 - 6  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Viikingit Helsinki (1.m.) 8 - 3  
Happee Jyväskylä - Oilers Espoo (1.m.) 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Storvreta (1.m.) 4 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Utica 1 - 5  
Grand Rapids - Cleveland Lake Erie 2 - 5  
Hershey - Albany 2 - 2  
Lehigh Valley - Hartford 2 - 1  
Manitoba - Charlotte 2 - 6  
Ontario Reign - Stockton 2 - 4  
Portland - Springfield 6 - 1  
San Antonio - Bakersfield 3 - 0  
San Jose Barracuda - San Diego 3 - 0  
Syracuse - Rochester 3 - 1  
Texas Stars - Milwaukee 4 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Providence 0 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Herning (3.m.) 5 - 2  
SönderjyskE - Esbjerg (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kokkolan Hermes (7.m.) 5 - 0  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Metallurg Magnyitogorszk (3.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Fehérvár 1 - 4  
MAC Budapest - Debrecen 3 - 3  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - MAC Budapest    
Fehérvár - Diósgyőr    
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Philadelphia 2 - 1  
Calgary - Chicago 1 - 4  
Carolina - NY Islanders 3 - 3  
Los Angeles - Edmonton 6 - 4  
Montreal - NY Rangers 2 - 5  
Nashville - Columbus 5 - 1  
Ottawa - Anaheim 3 - 3  
Tampa Bay - Florida 2 - 5  
Toronto - Boston 1 - 3  
Washington - St. Louis 0 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - AIK (5.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Linköping (6.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piestany - Bardejov 3 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - B. Bystrica (1.m.) 1 - 3  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Decin 111 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Goyang (5.m.) 94 - 88  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - NLEX Road Warriors 75 - 88  
Star Hotshots - SM Beermen 98 - 117  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kavala - Panathinaikosz 76 - 82  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Hapoel Holon 74 - 51  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Atlanta 95 - 112  
LA Clippers - Denver    
Milwaukee - Charlotte 91 - 115  
Minnesota - Utah 84 - 93  
New Orleans - Toronto 91 - 115  
New York - Cleveland 93 - 107  
Oklahoma City - San Antonio 111 - 92  
Orlando - Chicago 111 - 89  
Phoenix - Boston 99 - 102  
Portland - Philadelphia 108 - 105  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Hagen 108 - 72  
Bayreuth - Brose Bamberg 53 - 85  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Iberostar Tenerife 80 - 84  
Gipuzkoa - Barcelona 69 - 84  
Gran Canaria - Laboral Kutxa 93 - 90  
Murcia - Sevilla 80 - 76  
Obradoiro Monbus - Valencia 79 - 91  
Real Madrid - Zaragoza 96 - 84  
Unicaja Malaga - Bilbao 82 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Banvitspor 75 - 66  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Fenerbahce 72 - 74  
Besiktas - Canik 69 - 79  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - VEF Riga 101 - 93  
Lok.Kubany Krasznodar - K.Oktyabr Volgográd 81 - 63  
Nyizsnyij Novgorod - Jenyiszej Krasznojarszk 93 - 75  
Vita Tbiliszi - Tsmoki-Minszk 81 - 80  
Kézilabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Montpellier 31 - 30  
R-N. Löwen Kronau - RK Zagreb 29 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Aalborg 24 - 24  
Magdeburg - Dinamo Bukarest 39 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Nantes 27 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Winterthur 27 - 27  
SZKA Minszk - St. Raphael 31 - 33  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - CSM Bukarest 23 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Kiel 30 - 30  
DHfK Leipzig - Gummersbach 21 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Oldenburg 32 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ricoh HK - Drott 41 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Lugi (1.m.) 20 - 22  
Labdarúgás (ANK-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benin - Dél-Szudán 4 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botswana - Comore-szigetek 2 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kenya - Bissau Guinea 0 - 1  
Kongó - Zambia 1 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mozambik - Ghána 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Villa Dalmine 3 - 1  
Brown de Adrogue - Instituto Cordoba 4 - 0  
Chacarita Juniors - Ferro Carril Oeste 2 - 0  
Douglas Haig - Atl. Parana 2 - 0  
Estudiantes San Luis - Gimnasia Jujuy 0 - 1  
Guillermo Brown - Central Cordoba 1 - 1  
Juventud Un. Gualeguaychu - Juventud Unida San Luis 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd - Central Coast Mariners 4 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - Audax Italiano    
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Znojmo 3 - 1  
Olomouc B - Pardubice 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kallithea - Lamia 0 - 0  
Kisszamikosz - Panegialiosz 2 - 0  
Panszerraikosz - Trikala 0 - 1  
Zakinthosz - Anagenniszi Karditszasz 1 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kofu - Omiya Ardija 0 - 0  
Nagoya GE - Shonan Bellmare 0 - 1  
Vissel Kobe - Kashima A. 4 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Sagan Tosu 1 - 0  
Kashiwa R. - Vegalta Sendai 0 - 1  
Kawasaki Frontale - Avispa Fukuoka 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Morelia - Chiapas 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver - Houston 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Torpedo Armavir 0 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Toszno 1 - 3  
Lucs Vlagyivosztok - Zenit Sz'tpétervár 2 0 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Gazovik Orenburg 0 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Kamaz 0 - 0  
SZKA Habarovszk - Bajkal Irkutszk 0 - 0  
Szokol Szaratov - Fakel Voronyezs 3 - 2  
Tyumeny - Arszenál Tula 1 - 2  
Volga Nyizsnyij Novgorod - Szpartak Moszkva 2 0 - 0  
Volgar Asztrahan - Tom Tomszk 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Rubio 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Mallorca 1 - 1  
Cordoba - Alavés 1 - 2  
Lugo - Albacete 2 - 1  
Mirandes - Valladolid 4 - 1  
UE Llagostera - Alcorcon 4 - 0  
Zaragoza - Girona 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - R. Santander 0 - 1  
Cacereno - Ferrol 0 - 2  
Celta Vigo B - Lealtad 1 - 3  
Cultural Leonesa - Atl. Astorga 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mensajero - Leioa 1 - 0  
Toledo - Amorebieta 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules - Eldense 4 - 0  
L'Hospitalet - Cornella 0 - 1  
Llosetense - Barcelona B 0 - 2  
Olot - Xativa 3 - 1  
Reus - Badalona 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Rec. Huelva 0 - 1  
Betis B - Cadiz 3 - 2  
La Hoya Lorca - Jumilla 3 - 2  
Melilla - Almería B 1 - 0  
San Roque de Lepe - Sevilla B 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Cukaricki 0 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Svájc - U19Olaszország (Helyszín: Olaszország) 0 - 2  
U19Törökország - U19Izrael 1 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Észtország - U19Litvánia 0 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Kanada 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21San Marino - U21Svédország    
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Vorszkla Poltava 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Spanyolország 0 - 0  
Thaiföld - Dél-Korea 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - London Wasps 20 - 34  
Northampton Saints - Harlequins 29 - 23  
Sale - Leicester 27 - 20  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Clermont 19 - 24  
Toulouse - Stade de France 36 - 3  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - Penrith Panthers 14 - 12  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Edinburgh 15 - 16  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queensland Reds - Sydney Waratahs 13 - 15  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molfetta - Trentino (4.m.) 3 - 1  
Padova - Modena (4.m.) 2 - 3  
Perugia - Verona (4.m.) 2 - 3  
Sakk (Vb-jelölti torna, Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - P. Svidler    
L. Aronian - S. Karjakin    
V. Anand - A. Giri    
V. Topalov - H. Nakamura 0 - 1  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Allen - R. Walden (10 nyert frame-ig) 10 - 6  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - A. Murray 0 - 2  
H. Zeballos - F. Verdasco 2 - 1  
R. Gasquet - B. Paire 2 - 0  
S. Giraldo - J-W. Tsonga 0 - 2  
S. Johnson - T. Berdych 1 - 2  
V. Troicki - D. Goffin 0 - 2  
Y. Nishioka - D. Thiem 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Mirnyi M - Dodig I / Melo M 2 - 0  
Isner J / Monroe N - Nadal R / Verdasco F    
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - M. Niculescu 0 - 2  
E. Svitolina - C. Wozniacki 2 - 1  
J. Konta - E. Vesnina    
K. Bertens - A. Kerber    
Kr. Pliskova - I-C. Begu 1 - 2  
M. Keys - R. Vinci 2 - 0  
N. Osaka - Babos T. 0 - 2  
V. Azarenka - M. Linette 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlavackova A / Hradecka L - Errani S / Suarez Navarro 2 - 0  
Hsieh S W / Peng S - Makarova E / Strycova B 1 - 2  
King V / Kudryavtseva A - Rodionova AN /VoskoboevaG 2 - 0  
Xu Y F / Zheng S - Medina G./Parra Santonja 2 - 1  
Tollaslabda (New Zealand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yux. Huang - R. Takeshita 2 - 0  
Tollaslabda (New Zealand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - A. Ohori 2 - 0  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Kanada 12 - 10  
Oroszország - Olaszország 7 - 9  
USA - Spanyolország 13 - 7
 

 

2016.03.26.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - Essendon 121 - 60  
Melbourne Demons - Greater Western Sydney 80 - 78  
North Melbourne Kangaroos - Adelaide Crows 107 - 97  
Sydney Swans - Collingwood 133 - 53  
Curling (Vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Kanada (Helyszín: Kanada) 7 - 4  
Svájc - Japán 8 - 4  
Darts (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gilding - J. Richardson 1 - 6  
C. Dobey - B. Davies 6 - 1  
C. Reyes - M. Barilli 6 - 2  
D. Gurney - D. van den Bergh 6 - 3  
D. Petersen - N. Aspinall 6 - 5  
F. Herz - J. Bowles 3 - 6  
J. de Graaf - D. Johnson 6 - 4  
J. Michael - R. Huybrechts 2 - 6  
J. Wattimena - A. Norris 6 - 4  
K. Painter - S. Kellett 6 - 1  
M. Puls - J. Wilson 3 - 6  
M. Walsh - T. Junghans 6 - 2  
M. Zuydwijk - J. Cullen 1 - 6  
R. Eidams - P. Hudson 6 - 1  
S. Bunting - S. Beaton 6 - 4  
T. Seyler - W. O'Connor 3 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisport Cogianco - Fabrizio Corigliano 6 - 1  
Montesilvano - Asti 1 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Autos Lobelle Santiago - Burela 1 - 4  
Inter Movistar - Palma Manacor 6 - 3  
Jaen - Zaragoza 4 - 4  
Murcia - Antequera 6 - 0  
Peniscola - Elche 11 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 2  
Hartford - Bridgeport 1 - 1  
Iowa - Chicago Wolves 2 - 3  
Iowa - Chicago Wolves (18:30) 1 - 2  
Lehigh Valley - Providence 4 - 3  
Ontario Reign - Stockton 4 - 2  
Portland - Springfield 4 - 3  
Rochester - St. John's 3 - 5  
Syracuse - Albany 3 - 1  
Toronto Marlies - St. John's 5 - 3  
Utica - Hershey 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Kiekko-Vantaa (7.m.) 1 - 1  
Kajaanin Hokki - Tuto (7.m.) 6 - 4  
Kokkolan Hermes - Jokipojat (6.m.) 9 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti Pelicans (5.m.) 2 - 1  
JYP - SaiPa (5.m.) 2 - 3  
Kärpät - Turku PS (5.m.) 5 - 2  
Tappara - Lukko (5.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Briancon - Chamonix 4 - 5  
Dijon - Bordeaux 3 - 3  
Lyon - Morzine-Avoriaz 2 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Angers (4.m.) 9 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva (3.m.) 0 - 0  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Diósgyőr    
Fehérvár - MAC BUDAPEST    
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Diósgyőr 1 - 3  
MAC Budapest - Fehérvár 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Winnipeg 3 - 2  
Colorado - Minnesota 0 - 4  
Detroit - Pittsburgh 2 - 7  
New Jersey - Washington 0 - 0  
San Jose - Dallas 2 - 4  
St. Louis - Vancouver 4 - 0  
Tampa Bay - NY Islanders 7 - 4  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Dresden (1.m.) 5 - 2  
Ravensburg - Kassel (1.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Eisbären Berlin (6.m.) 5 - 1  
Nürnberg - Iserlohn (6.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Rapperswil (4.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau Tigers - Biel (4.m.) 6 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Bern (5.m.) 3 - 4  
Servette - Lugano (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - MODO (4.m.) 2 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Jindrichuv Hradec 103 - 88  
Prostejov - Kolin 105 - 65  
Svitavy - MMCITE Brno 99 - 78  
USK Praha - Opava 65 - 56  
Kosárlabda (Cseh női bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Slavia Praha (3.m.) 74 - 58  
Trutnov - Valosun Brno (3.m.) 76 - 65  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Nancy 66 - 62  
Le Mans - Nanterre 84 - 82  
Monaco - Dijon 81 - 69  
Orleans - Rouen 78 - 65  
Paris Levallois - Antibes 69 - 69, h.u. 75 - 71  
Strasbourg - Chalon sur Saone 86 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mondeville - Arras 58 - 68  
Toulouse - Nantes Reze 78 - 94  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Koloszosz Rodosz 92 - 57  
AEN Kifiszia - Rethymno 100 - 88  
Koroivosz Amaliadasz - Arkadikosz Tripoleosz 60 - 61  
Lavriou - Apollon Patra 80 - 64  
Trikala - PAOK 79 - 88  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Tsukuba 63 - 63, h.u. 77 - 76  
Hiroshima Dragonflies - Tokyo Alvark 67 - 81  
Kumamoto - Nagoya Dolphins 70 - 74  
Mikawa Aisin - Kanagawa Thunders 78 - 82  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Slask Wroclaw 76 - 61  
Koszalin - Asseco Prokom 83 - 65  
Starogard Gdanski - Ostrow Wielkopolski 80 - 79  
Szczecin - Turow Zgorzelec 94 - 93  
Tarnobrzeg - Anwil Wloclawek 84 - 83  
Trefl Sopot - Torun 55 - 84  
Zielona Gora - Start Lublin 100 - 53  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Neptunas Klaipeda 104 - 89  
Lietuvos Rytas - Pasvalys 95 - 74  
Nevezis Kedainiai - Lietkabelis 67 - 67, h.u. 76 - 81  
Vytautas Prienai - Siauliai 68 - 57  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC - Nyíregyháza 91 - 64  
Szeged - Jászberény 110 - 104  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Körmend 73 - 81  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Kaposvár 57 - 82  
Szombathely - Kecskemét 76 - 74  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - PEAC-Pécs 67 - 50  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Milwaukee 101 - 90  
Brooklyn - Indiana 120 - 110  
Detroit - Charlotte 112 - 105  
Golden State - Dallas 128 - 120  
Houston - Toronto 112 - 109  
LA Lakers - Denver 105 - 116  
Miami - Orlando 108 - 97  
Sacramento - Phoenix 116 - 94  
San Antonio - Memphis 110 - 104  
Washington - Minnesota 109 - 109, h.u. 129 - 132  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tübingen - Skyliners Frankfurt 58 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Varese 89 - 71  
Brindisi - Capo D'Orlando 69 - 70  
Cantu - Venezia 72 - 76  
Milano - Reggio Emilia 84 - 80  
Pistoia - Manital Torino 70 - 80  
Trento - Sassari 76 - 76, h.u. 93 - 81  
Virtus Bologna - Cremona 73 - 66  
VL Pesaro - Caserta 71 - 72  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Parma 97 - 62  
Ragusa - Lucca 60 - 57  
Torino - San Martino di Lupari 62 - 71  
UR Venezia - Orvieto 85 - 56  
Vigarano - GEAS San Giovanni 66 - 50  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Fuenlabrada 80 - 89  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - CREF Madrid 55 - 65  
Conquero Huelva - Zaragoza 66 - 91  
Ferrol - Cadi La Seu d'Urgell 81 - 87  
Gernika Bizkaia - Gran Canaria 69 - 67  
Girona - P. Avenida 80 - 90  
Vasco Gipuzkoa - Azkoitia Azpeitia 75 - 53  
Zamarat - Campus Promete 75 - 65  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Zlatorog Lasko 68 - 67  
Rogaska - Olimpija Ljubljana 78 - 78, h.u. 88 - 87  
Sentjur - Helios Domzale 75 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Galatasaray 68 - 82  
RH Gaziantepspor - Türk Telekom 83 - 79  
TED Ankara Kolejliler - Buyukcekmece 67 - 75  
Trabzonspor - Yesilgiresun 92 - 88  
Usak Sportif - Karsiyaka 79 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Edirne 60 - 55  
Galatasaray - Gelistirenler Dernegi 74 - 54  
Yakin Dogu Univ. - Mersin 73 - 57  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Asztana 132 - 72  
Kézilabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Breszt Meskov 33 - 30  
Vardar Pro Skopje - Wisla Plock 25 - 24  
Veszprém - Motor Zaporozsje 41 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Ringköbing 28 - 23  
Midtjylland - Aarhus 24 - 18  
Silkeborg - Viborg 21 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg Lions - Göppingen 31 - 40  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Ystad 22 - 23  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Komló 27 - 25  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Vác 36 - 23  
Tatabánya - Balatonfüred 29 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Dunaújváros 28 - 36  
Győr - FTC 33 - 22  
Mosonmagyaróvár - MTK 20 - 20  
Vác - Siófok 24 - 26  
Érd - Fehérvár 32 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lübbecke - Eisenach 22 - 24  
Wetzlar - Stuttgart 24 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Bietigheim 29 - 29  
Füchse Berlin - Bad Wildungen 39 - 28  
Göppingen - Blomberg-Lippe 31 - 29  
Leipzig - Dortmund 21 - 18  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Naturhouse La Rioja 30 - 26  
Benidorm - Ademar Leon 26 - 26  
Huesca - Morrazo Cangas 27 - 29  
Puerto Sagunto - Villa de Aranda 29 - 24  
Quabit Guadalajara - Aragón 34 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Kriens 29 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Millwall 1 - 0  
Burton - Oldham 0 - 0  
Chesterfield - Fleetwood 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chester - Barrow 1 - 2  
Dover - Torquay 5 - 0  
Grimsby - Wrexham 1 - 0  
Halifax - Altrincham 1 - 0  
Southport - Guiseley 2 - 0  
Woking - Kidderminster 1 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongói DK - Angola 2 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burkina Faso - Uganda 1 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zöld-foki-szigetek - Marokkó 0 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mauritius - Ruanda 1 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seychelles-szigetek - Lesotho 2 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burundi - Namíbia 1 - 3  
Szenegál - Niger 2 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Dél-Afrika 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Platense - Dep. Moron    
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Nueva Chicago 5 - 2  
Independiente de Mendoza - Club Almagro 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Sydney FC 3 - 2  
Newcastle Jets - Perth Glory 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - San Luis de Quillota    
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Graffin Vlasim 1 - 0  
MAS Taborsko - Varnsdorf 0 - 0  
Sokolov - Vysehrad 0 - 0  
Trinec - Opava 1 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legirus Inter - Mariehamn 1 - 1  
PK-35 - HIFK 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrotikosz Aszterasz - Larissza 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Zweigen Kanazawa 2 - 2  
Gifu - Mito 1 - 0  
JEF United Chiba - Thespakusatsu Gunma 0 - 0  
Kamatamare Sanuki - Tokushima 1 - 2  
Matsumoto Yamaga - Yamaguchi 3 - 3  
Nagasaki - Roasso Kumamoto 0 - 2  
Okayama - Kitakyushu 2 - 0  
Sapporo - Kyoto 3 - 1  
Tokyo Verdi - Machida Zelvia 0 - 1  
Yamagata - Shimizu SP 0 - 1  
Yokohama FC - Ehime 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kluczbork - Arka Gdynia 0 - 2  
Olimpia Grudziadz - Chrobry Glogow 2 - 1  
Olsztyn - Wigry Suwalki 2 - 2  
Pogon Siedlce - Zaglebie Sosnowiec 3 - 2  
Sandecja Nowy Sacz - Zawisza Bydgoszcz 4 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Dallas 0 - 3  
New York City FC - New England 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Vicenza 1 - 2  
Avellino - Crotone 0 - 0  
Brescia - Novara 0 - 0  
Cesena - Latina 3 - 0  
Como - Entella 1 - 1  
Lanciano - Perugia 0 - 1  
Livorno - Vercelli 0 - 1  
Modena - Cagliari 1 - 2  
Salernitana - Bari 3 - 4  
Spezia - Trapani 1 - 2  
Ternana - Pescara 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Lecce 3 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Guarani Asuncion 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Varzim 2 - 2  
Famalicao - Portimonense 1 - 1  
Freamunde - Covilha 1 - 0  
Leixoes - Viseu 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - St. Mirren 0 - 1  
Falkirk - Livingston 1 - 2  
Greenock Morton - Raith Rovers 0 - 1  
Hibernian - Dumbarton    
Rangers - Queen of South 4 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Numancia 1 - 0  
Huesca - Ath. Bilbao B 1 - 2  
Leganes - Elche 0 - 0  
Osasuna - Tenerife 0 - 0  
Oviedo - Ponferradina 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tudelano - Compostela 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Sestao River 3 - 3  
Socuellamos - Real Union Irun 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal B - Atl. Baleares 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - Cartagena 1 - 3  
Linares - Linense 2 - 2  
Villanovense - UCAM Murcia 0 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Görögország - U19Anglia 1 - 1  
U19Spanyolország - U19Grúzia 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Szlovákia 1 - 2  
U19Románia - U19Ausztria (Helyszín: Ausztria) 0 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Észak-Írország 1 - 0  
U19Ukrajna - U19Lengyelország 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Oroszország 1 - 1  
U19Svédország - U19Szlovénia 1 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Dánia 4 - 0  
U19Montenegró - U19Szerbia (Helszín: Szerbia) 1 - 4  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Dél-Korea 2 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Portugália - U20Hollandia 1 - 1  
U20Svájc - U20Németország 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Svájc - U21Anglia 1 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lengyelország - U21Fehéroroszország 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Uruguay 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező,CONCACAF,1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Mexikó 0 - 3  
Salvador - Honduras 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező,CONCACAF,2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haiti - Panama 0 - 0  
Jamaika - Costa Rica 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező,CONCACAF,3.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guatemala - USA 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Albánia 2 - 1  
Azerbajdzsán - Kazahsztán 0 - 1  
Lengyelország - Finnország 5 - 0  
Magyarország - Horvátország 1 - 1  
Németország - Anglia 2 - 3  
Oroszország - Litvánia 3 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llandudno FC - Connah's Quay 1 - 2  
TNS - Newtown 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Glentoran 1 - 2  
Coleraine - Glenavon 0 - 1  
Crusaders - Dungannon 2 - 0  
Portadown - Warrenpoint 1 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Limerick 0 - 5  
Cabinteely - Waterford Utd. 0 - 2  
Cobh Ramblers - UC Dublin 0 - 2  
Shelbourne - Drogheda Utd. 3 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Sligo 4 - 0  
Finn Harps - Longford Town 1 - 0  
Galway - Bohemians 1 - 0  
Wexford Youths - Derry City 1 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Bath 12 - 17  
Saracens - Exeter 36 - 18  
Worcester - London Irish 12 - 6  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Montpellier 21 - 45  
Brive - Castres 23 - 22  
Grenoble - La Rochelle 39 - 23  
Racing-Metro - Toulon 20 - 21  
Section Paloise - Oyonnax 25 - 6  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Gold Coast Titans 20 - 24  
Sydney Roosters - Manly Sea Eagles 20 - 22  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calvisano - Lazio 40 - 7  
Piacenza Lyons - Viadana 6 - 11  
Rovigo - Mogliano 21 - 16  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Leinster 7 - 6  
Ospreys - Llanelli Scarlets 16 - 25  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Canberra Brumbies 18 - 25  
Buenos Aires Jaguares - Cape Town Stormers 8 - 13  
Durban Sharks - Canterbury Crusaders 14 - 19  
Melbourne Rebels - Dunedin Highlanders 3 - 27  
Tokyo Sunwolves - Pretoria Bulls 27 - 30  
Waikato Chiefs - Perth Force 53 - 10  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Vero Monza 3 - 1  
Revivre Milano - Piacenza 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Casalmaggiore 0 - 3  
Club Italia - Busto Arsizio 1 - 3  
LJ Modena - Bergamo 2 - 3  
Piacenza - Novara 0 - 3  
Südtirol Bolzano - Montichiari 0 - 3  
Vicenza - Scandicci 0 - 3  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Walden - B. Hawkins (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
S. Murphy - M. Allen (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Strandfoci (Copa Pilsener)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salvador - Portugália 3 - 4  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - A. Dolgopolov 0 - 2  
An. Kuznetsov - S. Wawrinka 2 - 0  
D. Kudla - M. Raonic 0 - 2  
G. Dimitrov - F. Delbonis 2 - 1  
G. Monfils - T. Ito 2 - 0  
J. Millman - P. Cuevas 0 - 2  
J. Sock - S. Stakhovsky    
K. Nishikori - P-H. Herbert 2 - 0  
M. Baghdatis - N. Kyrgios 0 - 2  
M. Kukushkin - T. Bellucci    
N. Djokovic - K. Edmund 2 - 0  
R. Gasquet - A. Ramos 2 - 0  
R. Nadal - D. Dzumhur    
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jasika O / Smith J-P - Roger-Vasselin E / Zimonj 2 - 1  
Kontinen H / Peers J - Cilic M / Draganja M 1 - 2  
Marrero D / Paire B - Mayer L / Sousa J 2 - 0  
Qureshi / Simon G - Nestor D / Stepanek R 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Chardy J / Martin F 0 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - M. Brengle 2 - 0  
C. Garcia - S. Kuznetsova 1 - 2  
E. Makarova - P. Kvitova 2 - 0  
J. Görges - S. Halep 0 - 2  
S. Williams - Z. Diyas 2 - 0  
V. Azarenka - M. Puig 2 - 0  
Y. Wickmayer - H. Watson 1 - 2  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bencic B / Vogt S - Errani S / Suarez Navarro 0 - 2  
Bondarenko K / Savchuk O - Garcia C / Mladenovic K 2 - 1  
Halep S / Hantuchova D - Errani S / Suarez Navarro    
Kasatkina D / Vesnina E - Chuang C-J / Liang C 2 - 0  
Keys M / Stephens S - Mattek-Sands / Safarova 0 - 2  
Makarova E / Strycova B - H-C. Chan/Y-J. Chan 2 - 0  
Tollaslabda (New Zealand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Takeshita - T.M. Nguyen 2 - 0  
Yux. Huang - T.Z. Soo 2 - 0  
Tollaslabda (New Zealand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - M.H. Chiang 2 - 0  
Y-J. Bae - A. Ohori 0 - 2  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Oroszország 10 - 10  
Hollandia - Spanyolország 7 - 10  
Kanada - Olaszország 7 - 8

 

2016.03.25.
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Svájc 5 - 7  
Németország - Dánia 4 - 8  
Skócia - Kanada (Helyszín: Kanada) 4 - 9  
Svédország - USA 4 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Futsal - Napoli 4 - 2  
Pescara - Luparense 2 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Ribera Navarra 2 - 3  
Magna Navarra - Barcelona 2 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland Lake Erie - Rockford 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Karlovy Vary 4 - 2  
Vítkovice - Litvínov 2 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - SönderjyskE (2.m.) 4 - 4  
Herning - Frederikshavn (2.m.) 7 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiekko-Vantaa - Jukurit (6.m.) 3 - 3  
Tuto - Kajaanin Hokki (6.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Angers (3.m.) 6 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - Szalavat Julajev Ufa (2.m.) 6 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Dallas 3 - 1  
Boston - Florida 1 - 4  
Colorado - Philadelphia 2 - 4  
Columbus - Carolina 2 - 3  
Detroit - Montreal 4 - 3  
Minnesota - Calgary 6 - 2  
Nashville - Vancouver 2 - 2  
Pittsburgh - New Jersey 0 - 3  
San Jose - Edmonton 3 - 6  
Toronto - Anaheim 5 - 5  
Winnipeg - Los Angeles 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Karlskrona (4.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Växjö (5.m.) 1 - 4  
Lulea - Färjestad (5.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piestany - Nove Zamky 4 - 3  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Jeonju KCC Egis (4.m.) 94 - 86  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Unicaja Malaga 87 - 67  
Cedevita Zagreb - Fenerbahce Ülker 89 - 59  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Real Madrid 99 - 84  
Zalgiris Kaunas - Himki Moszkva 71 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - AGÜ Kayserispor 60 - 67  
Landes - Villeneuve d'Ascq Lille 54 - 70  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Limoges 78 - 54  
Pau Orthez - Le Havre 97 - 81  
Reims - Cholet 86 - 83  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - ZTE 94 - 66  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Cleveland 104 - 95  
Indiana - New Orleans 92 - 84  
LA Clippers - Portland 96 - 94  
New York - Chicago 106 - 94  
Oklahoma City - Utah 113 - 91  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - Cagliari 80 - 54  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisons Loimaa - Nymburk 60 - 96  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Holstebro 26 - 36  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Gyöngyös 31 - 29  
Mezőkövesd - Orosháza 23 - 23  
PLER - Balmazújváros 25 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Scunthorpe 0 - 0  
Blackpool - Bury 1 - 1  
Colchester - Doncaster 4 - 1  
Gillingham - Walsall    
Peterborough - Coventry 3 - 1  
Rochdale - Southend 4 - 1  
Sheffield Utd. - Crewe 3 - 2  
Shrewsbury - Port Vale 1 - 1  
Swindon - Wigan 1 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Leyton 1 - 0  
Bristol Rovers - Cambridge Utd. 3 - 0  
Exeter - Barnet 1 - 1  
Hartlepool - Wimbledon 1 - 0  
Morecambe - Plymouth 0 - 2  
Northampton - Newport 1 - 0  
Oxford Utd. - Stevenage 1 - 1  
Portsmouth - Notts County 4 - 0  
Wycombe - Mansfield 1 - 0  
Yeovil - Carlisle 0 - 0  
York - Crawley 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braintree - Bromley 1 - 0  
Cheltenham - Boreham 4 - 1  
Eastleigh - Welling Utd. 0 - 0  
Forest Green - Aldershot 0 - 0  
Gateshead - Macclesfield 0 - 3  
Tranmere - Lincoln 3 - 2  
Labdarúgás (ANK-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunézia - Togo 1 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mali - Egyenlítői Guinea 1 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Egyiptom 1 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Szudán 1 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Etiópia 7 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinea - Malawi 0 - 0  
Szváziföld - Zimbabwe 1 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mauritánia - Gambia 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Western Sydney 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Frydek Mistek 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfort - Les Herbiers 1 - 0  
Colmar - Boulogne 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - GKS Katowice 1 - 1  
Labdarúgás (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Kolumbia - U23USA 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón B - Izarra 2 - 6  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugalete - Talavera 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Murcia - Merida 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izrael - U19Olaszország (helyszín: Olaszország) 0 - 4  
U19Svájc - U19Törökország 1 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Bulgária 1 - 0  
U19Skócia - U19Horvátország (helyszín: Horvátország) 0 - 3  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Észtország - U19Litvánia 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Lettország 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Andorra - U21Szerbia 0 - 4  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bulgária - U21Wales 0 - 0  
U21Luxemburg - U21Dánia 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kazahsztán - U21Bosznia-Hercegovina 0 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Norvégia - U21Hollandia 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Argentína 1 - 2  
Peru - Venezuela 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező,CONCACAF,3.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint Vincent - Trinidad és Tobago 2 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Franciaország 2 - 3  
Luxemburg - Bosznia-Hercegovina 0 - 3  
Portugália - Bulgária 0 - 1  
Szlovákia - Lettország 0 - 0  
Írország - Svájc 1 - 0  
Örményország - Fehéroroszország 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Rhyl 3 - 1  
Bala Town - Airbus 3 - 1  
Carmarthen - Port Talbot 2 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Hull FC 20 - 22  
Salford - Catalan Dragons 12 - 26  
St. Helens - Wigan 12 - 24  
Wakefield - Huddersfield 36 - 22  
Warrington - Widnes 28 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - North Queensland Cowboys 20 - 20  
South Sydney Rabbitohs - Canterbury Bulldogs 12 - 42  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Dona - Padova 19 - 10  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Benetton Treviso 56 - 8  
Glasgow Warriors - Ulster 27 - 17  
Munster - Zebre 47 - 0  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Hurricanes - Port Elizabeth S. Kings    
Sakk (Vb-jelölti torna, Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - L. Aronian    
H. Nakamura - V. Anand 1 - 0  
P. Svidler - A. Giri    
S. Karjakin - V. Topalov 1 - 0  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - B. Hawkins (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M. Allen - M. Dunn (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R. Walden - A. Carter (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - F. Delbonis 1 - 2  
F. Lopez - Y. Nishioka 0 - 2  
F. Verdasco - J. Chardy 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - L. Pouille 0 - 2  
H. Zeballos - J.M. Del Potro 2 - 0  
J. Monaco - G. Simon 0 - 2  
M. Baghdatis - B. Becker 2 - 0  
M. Cilic - D. Lajovic 2 - 0  
M. Granollers - D. Goffin 0 - 2  
M. Youzhny - B. Paire 0 - 2  
R. Federer - J.M. Del Potro    
R. Ram - T. Berdych    
S. Groth - D. Thiem 0 - 2  
S. Johnson - A. Zverev 2 - 0  
T.H. Fritz - D. Ferrer 0 - 2  
V. Pospisil - J. Sousa 1 - 2  
V. Troicki - I. Cervantes-Huegun 2 - 1  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Butorac E / Lipsky S - Huey T / Mirnyi M 0 - 2  
Kubot L / Matkowski M - Dodig I / Melo M 1 - 2  
Marach O / Thiem D - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - K. Bertens 1 - 2  
B. Bencic - Kr. Pliskova    
B. Strycova - A. Kerber 0 - 2  
Babos T. - Ka. Pliskova 2 - 1  
C. Suarez Navarro - C. Vandeweghe 0 - 2  
D. Cibulkova - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
D. Kasatkina - S. Halep 0 - 2  
E. Vesnina - V. Williams 2 - 1  
I-C. Begu - S. Lisicki 2 - 1  
K. Mladenovic - N. Gibbs 0 - 2  
L. Hradecka - R. Vinci 1 - 2  
M. Keys - K. Flipkens 2 - 0  
M. Linette - J. Jankovic 2 - 0  
S. Errani - N. Osaka 0 - 2  
S. Peng - M. Niculescu 1 - 2  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens K / Larsson J - Dellacqua C / Stosur S 1 - 2  
Dabrowski G / Kichenok L - Rosolska A / Siegemund L 0 - 2  
Hingis M / Mirza S - Arruabarrena L / Olaru R 2 - 0  
King V / Kudryavtseva A - Görges J / Pliskova Ka 2 - 1  
Rodionova AN /VoskoboevaG - Klepac A / Srebotnik K 2 - 1  
Xu Y F / Zheng S - Kuznetsova S / Pavlyuchen 2 - 1  
Tollaslabda (New Zealand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Qiao - T.M. Nguyen 1 - 2  
R. Takeshita - Do.K. Lee 2 - 1  
T.Z. Soo - Y. Shi 2 - 1  
W.H. Son - Yux. Huang 0 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji H. Sung - Y.F. Chen 2 - 1  
K. Polikarpova - Y-J. Bae 0 - 2  
M.H. Chiang - K. Imabeppu 2 - 0  
Y.C. Hsu - A. Ohori 0 - 2  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Németország 9 - 5  
Kanada - Spanyolország 6 - 10  
Oroszország - Olaszország 2 - 6

 

2016.03.24.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Carlton 92 - 83  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Olaszország 7 - 5  
Finnország - Svédország 3 - 10  
Japán - Skócia 10 - 4  
Kanada - Finnország 7 - 1  
Olaszország - Dél-Korea 5 - 7  
Oroszország - Németország 8 - 3  
Svájc - Oroszország 3 - 6  
USA - Japán 5 - 7  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - R. van Barneveld 7 - 5  
G. Anderson - D. Chisnall 7 - 4  
M. Smith - R. Thornton 5 - 7  
M. van Gerwen - R. Thornton 6 - 6  
P. Taylor - P. Wright 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Mullsjö (7.m.) 9 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Coloma - Jumilla 5 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Charlotte 3 - 7  
Hartford - Providence 2 - 2  
Lehigh Valley - Hershey 0 - 8  
Manitoba - Stockton 3 - 2  
Portland - Bridgeport 6 - 3  
Rochester - St. John's 6 - 5  
Texas Stars - Milwaukee 0 - 2  
Utica - Syracuse 1 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Binghamton 5 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Mountfield HK (6.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kokkolan Hermes (5.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti Pelicans - HIFK (4.m.) 2 - 2  
Lukko - Tappara (4.m.) 1 - 3  
SaiPa - JYP (4.m.) 1 - 4  
Turku PS - Kärpät (4.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Bordeaux 1 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár (2.m.) 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Islanders - Ottawa 3 - 1  
NY Rangers - Boston 5 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Dresden (7.m.) 1 - 6  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Köln (5.m.) 4 - 1  
Iserlohn - Nürnberg (5.m.) 4 - 2  
München - Straubing (5.m.) 2 - 1  
Wolfsburg - Düsseldorf (5.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Val Pusteria (4.m.) 1 - 4  
Vipiteno/Sterzing - Renon/Ritten (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Znojmo (6.m.) 2 - 5  
Villach - Salzburg (6.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Ajoie (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Langnau Tigers (3.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Davos (4.m.) 2 - 2  
Lugano - Servette (4.m.) 1 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Leksand (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Djurgarden (5.m.) 5 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Pardubice 82 - 86  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Panathinaikosz 84 - 86  
Lok.Kubany Krasznodar - Crvena zvezda 86 - 62  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - CSZKA Moszkva 91 - 83  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varese - Antwerpen (1.m.) 92 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 91 - 79  
Chicago - New York 107 - 115  
Cleveland - Milwaukee 113 - 104  
Denver - Philadelphia 104 - 103  
Detroit - Orlando 118 - 102  
Golden State - LA Clippers 114 - 98  
Houston - Utah 87 - 89  
Minnesota - Sacramento 113 - 104  
Phoenix - LA Lakers 119 - 107  
Portland - Dallas 109 - 103  
San Antonio - Miami 112 - 88  
Washington - Atlanta 101 - 122  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Mitteldeutscher 97 - 73  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Köbenhavn 28 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Nantes 34 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Malmö 26 - 22  
Redbergslids - Hammarby 26 - 25  
Labdarúgás (ANK-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzsibuti - Libéria 0 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madagaszkár - Közép-afrikai Köztársaság 1 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghána - Mozambik 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Aldosivi 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Cottbus 4 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Fredericia 3 - 0  
Lyngby - Köge 1 - 1  
Naestved - Skive 1 - 3  
Roskilde - Helsingor 0 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - Jippo 4 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Junior de Barranquilla 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Chojniczanka Chojnice 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Pordenone 1 - 0  
Bassano - Pavia 1 - 4  
Lumezzane - Feralpisalo 1 - 1  
Mantova - Cittadella 0 - 1  
Pro Piacenza - Cuneo 1 - 1  
Renate - Südtirol 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Arezzo 0 - 0  
Rimini - Carrarese 1 - 1  
Robur Siena - Pisa 0 - 0  
SPAL Ferrara - Savona 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Akragas 4 - 0  
Catania - Messina 2 - 1  
Catanzaro - Lupa Castelli Romani 2 - 0  
Melfi - Andria 0 - 1  
Monopoli - Foggia 1 - 3  
Labdarúgás (Primeira Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Atlético PR 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guijuelo - Coruxo 3 - 1  
Pontevedra - Pena Sport 1 - 0  
Somozas - UD Logrones 0 - 1  
Valladolid B - Arandina 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Guadalajara - Majadahonda 4 - 0  
Fuenlabrada - Real Madrid B 2 - 1  
Gernika - La Roda 2 - 0  
Getafe B - Real Sociedad B 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lleida - Sabadell 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marbella - Real Jaen 0 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Grúzia 2 - 1  
U19Spanyolország - U19Görögország 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Szlovákia 3 - 1  
U19Csehország - U19Románia 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Ukrajna 3 - 2  
U19Lengyelország - U19Észak-Írország 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Svédország 4 - 0  
U19Szlovénia - U19Oroszország 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Montenegró 1 - 0  
U19Szerbia - U19Dánia 2 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Franciaország 0 - 2  
U20Portugália - U20Hollandia 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Írország - U21Olaszország 1 - 4  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Skócia 2 - 0  
U21Macedónia - U21Izland 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Görögország 0 - 0  
U21Magyarország - U21Izrael 0 - 0  
U21Portugália - U21Liechtenstein 4 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Spanyolország - U21Horvátország 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Németország - U21Feröer-szigetek 4 - 1  
U21Oroszország - U21Azerbajdzsán 2 - 2  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Ukrajna 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Dél-Amerika)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolívia - Kolumbia 2 - 3  
Ecuador - Paraguay 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Palesztína 2 - 0  
Szaúd-Arábia - Malajzia 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Tadzsikisztán 7 - 0  
Jordánia - Banglades 8 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Hong Kong 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - India 4 - 0  
Omán - Guam 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Afganisztán 5 - 0  
Szíria - Kambodzsa 6 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irak - Thaiföld 2 - 2  
Vietnám - Tajvan 4 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Libanon 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Jemen 3 - 0  
Üzbegisztán - Fülöp-szigetek 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Skócia 0 - 1  
Dánia - Izland 2 - 1  
Görögország - Montenegró 2 - 1  
Málta - Moldova 0 - 0  
Olaszország - Spanyolország 1 - 1  
Törökország - Svédország 2 - 1  
Ukrajna - Ciprus 1 - 0  
Wales - Észak-Írország 1 - 1  
Észtország - Norvégia 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linfield - Ballinamallard Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Patrick's - Dundalk 0 - 4  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Leeds Rhinos 18 - 14  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volero Zürich - Vakifbank Istanbul 1 - 3  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Zenit Kazany 0 - 3  
Sakk (Vb-jelölti torna, Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - H. Nakamura    
L. Aronian - P. Svidler 0 - 1  
V. Anand - S. Karjakin 1 - 0  
V. Topalov - F. Caruana    
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dale - S. Murphy 1 - 4  
D. Junhui - M. White (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
J. Trump - A. Carter (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
M. Allen - M. King 4 - 2  
M. Selt - B. Woollaston 2 - 4  
R. Day - M. Dunn 2 - 4  
R. Milkins - B. Hawkins (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - I. Marchenko 2 - 1  
A. Seppi - D. Young 2 - 0  
B. Baker - M. Kukushkin 0 - 2  
B. Coric - D. Istomin 1 - 2  
Hy. Chung - D. Kudla 1 - 2  
I. Dodig - J. Monaco    
J.M. Del Potro - G. Pella 2 - 0  
N. Mahut - T. Ito 0 - 2  
P-H. Herbert - L. Rosol 2 - 0  
P-H. Mathieu - S. Giraldo 1 - 2  
P. Carreno-Busta - J. Millman 0 - 2  
R. Carballes Baena - Al. Bedene 1 - 2  
R. Dutra da Silva - An. Kuznetsov 0 - 2  
T. Paul - T. Smyczek 1 - 2  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Mergea F - Cuevas P / Granollers M 1 - 2  
Inglot D / Lindstedt R - Bautista-Agut/Troicki 0 - 2  
Lopez F / Lopez M - Johnson S / Querrey S 2 - 1  
Nadal R / Verdasco F - Bolelli S / Seppi A 2 - 0  
Pospisil V / Sock J - Isner J / Monroe N 0 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - C. Garcia 1 - 2  
A. Radwanska - A. Cornet 2 - 0  
C.C. Bellis - M. Puig 1 - 2  
E. Makarova - L. Tsurenko 2 - 1  
E. Svitolina - Shu. Zhang 2 - 0  
H. Watson - S. Stephens 2 - 0  
I. Falconi - P. Kvitova 0 - 2  
L. Safarova - Y. Wickmayer 0 - 2  
M. Brengle - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
S. Stosur - J. Görges 1 - 2  
S. Williams - C. McHale 2 - 1  
T. Bacsinszky - M. Gasparyan 2 - 0  
T. Pereira - A. Ivanovic 0 - 2  
V. King - C. Wozniacki 0 - 2  
Z. Diyas - D. Gavrilova 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Shvedova Y - Jans-Ignacik K / Jurak D 2 - 1  
Grönefeld A-L/Vandeweghe - Hsieh S W / Peng S 0 - 2  
Hlavackova A / Hradecka L - Melichar N / Spears A 2 - 0  
Marosi K / Siniakova K - Medina G./Parra Santonja 0 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Qiao - C. Jonatan 2 - 1  
G.P. Lin - Yux. Huang 0 - 2  
I.M. Mustofa - Y. Shi 0 - 2  
J.H. Hsu - T.Z. Soo 0 - 2  
R. Takeshita - G. Anthony 2 - 1  
S.H. Goh - Do.K. Lee 0 - 2  
T.M. Nguyen - F.I. Hadmadi 2 - 0  
W.H. Son - M. Zilberman 2 - 0  
Tollaslabda (New Zealand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Y. Hashimoto 2 - 0  
Ir. Wang - Y.F. Chen 1 - 2  
Ji H. Sung - F. Gao 2 - 0  
K. Imabeppu - S. Kawakami 2 - 0  
K. Polikarpova - R. Schafer 2 - 1  
L.W. Fanetri - M.H. Chiang 1 - 2  
T.T. Vu - Y-J. Bae 0 - 2  
X. Liang - Y.C. Hsu 0 - 2  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Görögország 15 - 7  

 

2016.03.23.
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kanada (helyszín: Kanada) 8 - 7  
Finnország - Dél-Korea 6 - 9  
Finnország - Skócia 5 - 6  
Japán - Németország 8 - 1  
Japán - Svédország 8 - 4  
Németország - USA 4 - 7  
Olaszország - Németország 6 - 2  
Olaszország - Svédország 5 - 11  
Oroszország - Dél-Korea 9 - 1  
Oroszország - Skócia 1 - 7  
Skócia - Svájc 6 - 7  
Svédország - Dánia 6 - 2  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Turku PS (7.m.) 9 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Springfield 4 - 1  
Bakersfield - Ontario Reign 2 - 5  
San Antonio - Grand Rapids 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Zlín (5.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Kiekko-Vantaa (5.m.) 2 - 6  
Kajaanin Hokki - Tuto (5.m.) 6 - 3  
SaPKo - Keupa (5.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Rouen (2.m.) 2 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - Szalavat Julajev Ufa (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Edmonton 4 - 2  
Carolina - Buffalo 2 - 3  
Chicago - Dallas 2 - 6  
Columbus - Philadelphia 2 - 2  
Minnesota - Los Angeles 2 - 1  
Montreal - Anaheim 4 - 3  
Ottawa - Washington 2 - 4  
San Jose - St. Louis 0 - 1  
Tampa Bay - Detroit 6 - 2  
Winnipeg - Vancouver 2 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - AIK (3.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Lulea (4.m.) 1 - 2  
Växjö - Linköping (4.m.) 3 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Ostrava 82 - 70  
Kolin - Svitavy 88 - 75  
Opava - Prostejov 97 - 82  
USK Praha - Jindrichuv Hradec 91 - 66  
Kosárlabda (Cseh női bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Hradec Kralove (2.m.) 62 - 64  
Valosun Brno - Trutnov (2.m.) 71 - 68  
VS Praha - Nymburk (2.m.) 44 - 60  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Jeonju KCC Egis (3.m.) 92 - 70  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laboral Kutxa - Barcelona 75 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Zielona Gora 83 - 86  
Milano - Trento 79 - 92  
Strasbourg - Nyizsnyij Novgorod 65 - 74, h.u. 91 - 91  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Jenyiszej Krasznojarszk (2.m.) 77 - 69  
Himik Juzsnij - Chalon sur Saone (2.m.) 79 - 83  
Maccabi Rishon - Skyliners Frankfurt (2.m.) 72 - 72, h.u. 88 - 84  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarnobrzeg - Kutno 58 - 63  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Charlotte 100 - 105  
LA Lakers - Memphis 107 - 100  
New Orleans - Miami 99 - 113  
Oklahoma City - Houston 111 - 107  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azkoitia Azpeitia - Gernika Bizkaia 63 - 84  
Cadi La Seu d'Urgell - Zamarat 77 - 41  
Campus Promete - Vasco Gipuzkoa 50 - 55  
CREF Madrid - Ferrol 80 - 74  
Gran Canaria - Conquero Huelva 88 - 72  
P. Avenida - Bembibre 75 - 59  
Zaragoza - Girona 60 - 80  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Krka Novo Mesto 74 - 70  
Olimpija Ljubljana - Sentjur 77 - 76  
Zlatorog Lasko - Rogaska 66 - 63  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mersin - Galatasaray 68 - 66  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Asztana 115 - 59  
Kézilabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Szeged 36 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - GOG 31 - 27  
Holstebro - Kolding 24 - 24  
Mors - Sönderjyske 25 - 28  
Silkeborg - Aalborg 24 - 19  
Skanderborg - Ribe-Esbjerg 25 - 28  
Skive - Midtjylland 16 - 27  
Skjern - Nordsjaelland 23 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Randers 26 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Nimes 29 - 25  
Creteil - Dunkerque 31 - 26  
Ivry - St. Raphael 30 - 30  
Pays d'Aix - Cesson 28 - 19  
Toulouse - Montpellier 29 - 30  
Tremblay - Chartres Metropole 33 - 36  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Chrobry Glogow (2.m.) 33 - 30  
Kwidzyn - Legionowo (2.m.) 26 - 17  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Dunaújváros 27 - 25  
Érd - FTC 26 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - FTC    
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Flensburg 22 - 29  
Lemgo - Füchse Berlin 26 - 34  
Magdeburg - Göppingen 28 - 27  
R-N. Löwen Kronau - Bergischer HC 28 - 20  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - St. Gallen 22 - 30  
Winterthur - Thun 25 - 17  
Labdarúgás (ANK-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Szudán - Benin 1 - 2  
Labdarúgás (ANK-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bissau Guinea - Kenya 1 - 0  
Zambia - Kongó 1 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Tomé és Príncipe - Líbia 2 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csád - Tanzánia 0 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Paris SG 0 - 0  
Lyon - Slavia Praha    
Rosengard - Frankfurt 0 - 1  
Wolfsburg - Brescia 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Vendsyssel 1 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Turku PS 3 - 3  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Vissel Kobe 1 - 2  
Kashima A. - Kofu 1 - 2  
Omiya Ardija - Nagoya GE 1 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Kashiwa R. 2 - 2  
Kawasaki Frontale - Yokohama FM 0 - 0  
Vegalta Sendai - Albirex Niigata 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rionegro Aguilas - Fortaleza 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giana Erminio - Albinoleffe 0 - 0  
Padova - Cremonese 2 - 1  
Reggiana - Pro Patria 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupa Roma - Santarcangelo 0 - 0  
Maceratese - Prato 1 - 0  
Pistoiese - Pontedera 1 - 3  
Teramo - L'Aquila 2 - 1  
Tuttocuoio - Ancona 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ischia - Paganese 0 - 2  
Juve Stabia - Benevento 0 - 1  
Matera - Martina Franca 1 - 0  
Labdarúgás (Primeira Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Internacional 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Ebro 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Skócia 2 - 0  
U19Horvátország - U19Bulgária 1 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Olaszország 0 - 3  
U20Németország - U20Svájc 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Moldova - U21Belgium 0 - 2  
U21Málta - U21Montenegró 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Grúzia - U21San Marino 4 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lengyelország - U21Finnország 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibraltár - Liechtenstein 0 - 0  
Horvátország - Izrael 2 - 0  
Lengyelország - Szerbia 1 - 0  
Románia - Litvánia 1 - 0  
Szlovénia - Macedónia 1 - 0  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Dinamo Kazany 0 - 3  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Cucine Lube Treia 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Perugia (3.m.) 3 - 2  
Sakk (Vb-jelölti torna, Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - V. Anand 1 - 0  
L. Aronian - V. Topalov    
P. Svidler - H. Nakamura    
S. Karjakin - A. Giri    
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - M. Holt (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Allen - M. Davis (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. King - S. Baird (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Selt - A. Higginson (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M.J. Williams - D. Dale (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
R. Day - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
T. Ford - R. Walden (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
T. Pengfei - R. Milkins (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gonzalez - A. Ramos 1 - 2  
B. Fratangelo - M. Granollers 0 - 2  
D. Novikov - D. Lajovic 0 - 2  
D.S. Schwartzman - V. Pospisil 1 - 2  
F. Verdasco - G. Müller 2 - 0  
I. Cervantes-Huegun - A. Rublev 2 - 0  
K. Edmund - J. Vesely 2 - 1  
M. Mmoh - A. Zverev 0 - 2  
M. Youzhny - E. Gulbis 2 - 0  
R. Ram - E. Donskoy 2 - 0  
T. Gabashvili - L. Pouille 0 - 2  
T.H. Fritz - S. Bolelli 2 - 0  
V. Estrella Burgos - S. Groth 0 - 2  
Y. Nishioka - J. Donaldson 2 - 0  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mattek-Sands - M. Linette 1 - 2  
Babos T. - A. Tatishvili 2 - 0  
C. Witthöft - A. Sasnovich 2 - 1  
D. Cibulkova - J. Larsson 2 - 1  
E. Bouchard - L. Hradecka 1 - 2  
F. Schiavone - I. Falconi 0 - 2  
G. Voskoboeva - A. Cornet 0 - 2  
J. Cepelova - E. Vesnina 0 - 2  
K. Bertens - S. Zheng 2 - 0  
Kr. Pliskova - P. Badosa Gibert 2 - 0  
M. Doi - C. McHale 1 - 2  
M. Lucic-Baroni - C. Garcia 1 - 2  
M. Sakkari - I-C. Begu 0 - 2  
N. Hibino - J. Görges 0 - 2  
N. Osaka - P. Parmentier 2 - 1  
P. Cetkovska - H. Watson 0 - 2  
S. Crawford - C. Vandeweghe 0 - 2  
V. King - L. Dominguez Lino 2 - 0  
Y. Wickmayer - K. Knapp 2 - 0  
Tollaslabda (New Zealand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I.M. Mustofa - K.C. Shih 2 - 0  
J.H. Hsu - W. Kho Henrikho 2 - 1  
K. Sakai - Yuqi Shi 0 - 2  
W.H. Son - D. Liew 2 - 0  
Y.J. Chi - S.H. Goh 0 - 2  
Yu Hs. Lin - G. Anthony 0 - 2  
Yux. Huang - A. Manota 2 - 0  
Z.L.D. Wong - M. Zilberman    
Tollaslabda (New Zealand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - H.W. Chen 2 - 0  
C. Hoshi - M.H. Chiang 1 - 2  
C.Y. Cheng - Y. Hashimoto 0 - 2  
H. Xirui - Y.C. Hsu 1 - 2  
Ir. Wang - Y.C. Cheng 2 - 0  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Olaszország 8 - 8  
Kanada - Görögország 4 - 11  
Spanyolország - USA 6 - 8  

 

2016.03.22.
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Finnország 6 - 4  
Dél-Korea - Dánia 9 - 3  
Dél-Korea - USA 3 - 10  
Kanada - Olaszország 5 - 4  
Németország - Kanada (helyszín: Kanada) 5 - 7  
Németország - Svájc 2 - 9  
Skócia - Dánia 9 - 3  
Skócia - USA 6 - 5  
Svájc - Japán 7 - 4  
Svédország - Kanada (Helyszín: Kanada) 4 - 9  
Svédország - Svájc 5 - 6  
USA - Oroszország 6 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Falun (6.m.) 3 - 3  
Futsal (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Oroszország 1 - 4  
Hollandia - Azerbajdzsán 1 - 5  
Lengyelország - Kazahsztán 1 - 1  
Magyarország - Olaszország 0 - 3  
Szerbia - Portugália 1 - 2  
Szlovákia - Ukrajna 0 - 6  
Szlovénia - Spanyolország 1 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Stockton 3 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Mladá Boleslav (5.m.) 4 - 2  
Plzen - Olomouc (5.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Herning (1.m.) 3 - 1  
SönderjyskE - Esbjerg (1.m.) 4 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti Pelicans (3.m.) 2 - 4  
JYP - SaiPa (3.m.) 1 - 2  
Kärpät - Turku PS (3.m.) 3 - 0  
Tappara - Lukko (3.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Rouen (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár (1.m.) 3 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - Los Angeles 5 - 2  
NY Islanders - Philadelphia 1 - 4  
NY Rangers - Florida 4 - 2  
Toronto - Calgary 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Kongsvinger 5 - 0  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Bremerhaven (6.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Wolfsburg (4.m.) 0 - 0  
Köln - Eisbären Berlin (4.m.) 4 - 0  
Nürnberg - Iserlohn (4.m.) 7 - 1  
Straubing - München (4.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Vipiteno/Sterzing (3.m.) 7 - 1  
Val Pusteria - Asiago (3.m.) 6 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Villach (5.m.) 2 - 1  
Znojmo - Linz (5.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Rapperswil (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau Tigers - Biel (2.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Bern (3.m.) 7 - 1  
Servette - Lugano (3.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - MODO (2.m.) 0 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Frölunda (4.m.) 1 - 3  
HV 71 - Skelleftea (4.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Zamky - Bardejov 2 - 4  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarjarka Karaganda - Torosz Nyeftekamszk (6.m.) 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Crvena zvezda (2.m.) 65 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - MMCITE Brno 82 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Bourges 55 - 68  
Villeneuve d'Ascq Lille - Landes 80 - 54  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Bayern München 72 - 59  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Nanterre 70 - 66  
Gravelines - Le Mans 60 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 102 - 117  
Boston - Orlando 107 - 96  
Charlotte - San Antonio 91 - 88  
Chicago - Sacramento 109 - 102  
Cleveland - Denver 124 - 91  
Detroit - Milwaukee 92 - 91  
Indiana - Philadelphia 91 - 75  
Minnesota - Golden State 104 - 109  
Phoenix - Memphis 97 - 103  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Veszprém    
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drott - Ystad 28 - 35  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Brown de Adrogue 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Racing Club 3 - 6  
Tigre - Newell's 3 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Sokolov 1 - 0  
Trinec - Znojmo 0 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapa - Inter Turku 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Raith Rovers 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Crvena zvezda 0 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Crusaders 4 - 3  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Longford Town 3 - 1  
Cobh Ramblers - Limerick 2 - 4  
Finn Harps - Cockhill Celtic 1 - 0  
UC Dublin - Bray 0 - 2  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Fenerbahce 2 - 3  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Trentino 2 - 3  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - G. Dott (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
B. Woollaston - J. Robertson (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
D. Junhui - D.B. Gilbert (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Fu - A. McManus (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. Gould - J. Trump (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
M. White - L. Brecel (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
R. McLeod - M. Dunn (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
S. Murphy - L. Wenbo (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - B. Strycova 0 - 2  
A. Dulgheru - L. Tsurenko 1 - 2  
D. Allertova - D. Kovinic 0 - 2  
K. Bondarenko - D. Kasatkina 1 - 2  
L. Robson - K. Flipkens 0 - 2  
M. Brengle - C. Giorgi 2 - 0  
M. Gasparyan - A. Beck 2 - 0  
O. Govortsova - Z. Diyas 0 - 2  
S. Peng - A. van Uytvanck 2 - 0  
Shu. Zhang - S. Zhuk 2 - 0  
T. Pereira - B. Haddad Maia 2 - 0  
Y. Putintseva - N. Gibbs 0 - 2  
Tenisz (Miami-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - A. Arnaboldi 2 - 0  
H. Zeballos - Y. Nishioka 1 - 2  
J. Donaldson - A. Gonzalez 1 - 2  
J. Ward - B. Fratangelo 0 - 2  
M. Granollers - A. Sarkissian 2 - 0  
M. Kukushkin - J. Souza 2 - 0  
M. Trungelliti - D. Novikov 0 - 2  
P-H. Herbert - M. Zverev 2 - 0  
R. Dutra da Silva - T. Paul 0 - 2  
T. Ito - N. Rubin 2 - 0  
T. Smyczek - G. Zemlja 2 - 0  
T.H. Fritz - Al. Kuznetsov 2 - 1  
Tenisz (Miami-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tatishvili - S. Karatantcheva 2 - 0  
E. Vesnina - T. Pironkova 2 - 0  
K. Bertens - D. Vekic 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - J. Cepelova 0 - 2  
M. Sakkari - A. Krunic 2 - 0  
N. Broady - A. Sasnovich 0 - 2  
S. Cirstea - F. Schiavone 0 - 2  
S. Crawford - K. Swan 2 - 1  
S. Vickery - L. Dominguez Lino 0 - 2  
Stollár F. - P. Parmentier 1 - 2  
T. Maria - M. Linette 0 - 2  
Y. Shvedova - Kr. Pliskova 0 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M.S. Alcala - C. Jonatan 0 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L.W. Fanetri - A. Mikkela 2 - 0  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Oroszország 8 - 8  
Németország - Új-Zéland 8 - 5  
USA - Kanada 14 - 7  

 

2016.03.21.
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Japán 11 - 4  
Dél-Korea - Svédország 8 - 6  
Kanada - Oroszország 3 - 6  
Németország - Skócia 3 - 10  
Svájc - Dánia 7 - 6  
Svájc - Finnország 9 - 6  
USA - Kanada (Helyszín: Kanada) 2 - 10  
USA - Olaszország 5 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Slovan Ustecti Lvi (5.m.) 7 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Liberec (4.m.) 2 - 7  
Zlín - Sparta Praha (4.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keupa - SaPKo (4.m.) 2 - 4  
Kiekko-Vantaa - Jukurit (4.m.) 3 - 3  
Kokkolan Hermes - Jokipojat (4.m.) 3 - 5  
Tuto - Kajaanin Hokki (4.m.) 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Minnesota 2 - 2  
Edmonton - Colorado 2 - 3  
Montreal - Calgary 1 - 4  
San Jose - Arizona 3 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjernen - Lorenskog (6.m.) 3 - 3  
Storhamar - Sparta Sarpsborg (6.m.) 4 - 1  
Valerenga - Frisk/Asker (6.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Karlskrona (2.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Växjö (3.m.) 2 - 3  
Lulea - Färjestad (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Ermak Angarszk (5.m.) 4 - 1  
Rjazany - Izssztal Izsevszk (5.m.) 1 - 3  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Goyang (2.m.) 71 - 99  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Pau Orthez 58 - 59  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Mahindra Enforcers 94 - 102  
Tropang Texters - RS Elasto Painters 114 - 103  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEN Kifiszia 97 - 59  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Ironi Naharia 78 - 71  
Hapoel Jerusalem - Maccabi TA 73 - 66  
Maccabi Ashdod - Maccabi Kiryat Gat 86 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Czarni Slupsk 91 - 83  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Utah 85 - 94  
New York - Sacramento 80 - 88  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caserta - Venezia 73 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Türk Telekom - Anadolu Efes 80 - 80, h.u. 87 - 89  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K.Oktyabr Volgográd - Himki Moszkva 78 - 80  
Nymburk - Avtodor Szaratov 73 - 92  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Skövde 31 - 22  
Sävehof - Ricoh HK 21 - 21  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Atl. All Boys 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Boca Juniors 2 - 0  
Rosario Central - Sarmiento 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Karlsruhe 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Dep. Union La Calera 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Red Star 93 0 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassziopi Kerkyra - Zakinthosz 4 - 0  
Lamia - Agrotikosz Aszterasz 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Panioniosz 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Atl. Bucaramanga 3 - 6  
Boyaca Chico - Boyaca Patriotas 1 - 0  
Dep. Tolima - Atl. Huila 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Stumbras Kaunas 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Tigres 0 - 0  
UNAM Pumas - M. Morelia 4 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Toronto 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Ternana 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Catanzaro 4 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - General Diaz 2 - 2  
River Plate Asuncion - Olimpia Asuncion 0 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Petrolul Ploiesti 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wohlen - Schaffhausen 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Liverpool Montevideo 1 - 2  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Bluebell Utd. 0 - 0  
Galway - Mayo League 3 - 1  
Shelbourne - Cabinteely 5 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly Sea Eagles - Cronulla Sharks 22 - 12  
Sakk (Vb-jelölti torna, Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - F. Caruana    
H. Nakamura - S. Karjakin    
V. Anand - L. Aronian 1 - 0  
V. Topalov - P. Svidler    
Tenisz (Miami-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - L. Vanni 2 - 0  
A. Krajicek - M. Trungelliti 1 - 2  
A. Sarkissian - F. Arguello 2 - 1  
Al. Kuznetsov - A. Falla 2 - 0  
B. Becker - R. Stepanek 2 - 1  
B. Fratangelo - E. Roger-Vasselin 2 - 1  
D. Novikov - R. Bemelmans 2 - 0  
G. Zemlja - D. Brands 2 - 0  
H. Zeballos - R. Harrison 2 - 1  
J. Kovalik - Y. Nishioka 0 - 2  
J. Souza - K. De Schepper 2 - 0  
M. Granollers - V. Millot 2 - 0  
M. Jaziri - J. Donaldson 1 - 2  
M. Kukushkin - P. Polansky 2 - 0  
M. Zverev - J-P. Smith 2 - 0  
N. Rubin - M. Basic 2 - 0  
P-H. Herbert - O. Jasika 2 - 0  
R. Dutra da Silva - R. Shane 2 - 0  
R. Olivo - A. Gonzalez 0 - 2  
T. Paul - C. Berlocq 2 - 0  
T. Smyczek - C. Harrison 2 - 0  
T.H. Fritz - N. Kicker 2 - 0  
Y. Sugita - J. Ward 1 - 2  
Tenisz (Miami-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - K. Bertens 0 - 2  
A. Kontaveit - M. Sakkari 0 - 2  
A. Krunic - A. Sevastova 2 - 0  
Cl. Liu - D. Vekic 1 - 2  
E. Vesnina - Ka. Kozlova 2 - 0  
I. De Vroome - A. Sasnovich 0 - 2  
J. Cepelova - E. Rodina 2 - 0  
J. Ostapenko - S. Vickery 0 - 2  
K. Nara - S. Cirstea 0 - 2  
K. Siniakova - Kr. Pliskova 0 - 2  
K. Swan - L. Davis 2 - 1  
L. Arruabarrena-Vecino - J. Glushko 2 - 0  
L. Chirico - T. Pironkova 0 - 2  
L. Siegemund - A. Tatishvili 0 - 2  
M. Duque Marino - S. Crawford 1 - 2  
N. Broady - C. Buyukakcay 2 - 0  
P. Hercog - Stollár F.    
P. Parmentier - A. Riske 2 - 1  
S. Karatantcheva - S. Rogers 2 - 0  
S. Vögele - L. Dominguez Lino 0 - 2  
T. Maria - Y-Y. Duan 2 - 0  
T. Paszek - M. Linette 0 - 2  
Xin. Han - F. Schiavone 1 - 2  
Y. Shvedova - P.M. Tig 2 - 0  
Vízilabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Görögország 11 - 14  
Címkék: eredmények, tippmix,