Tippmix eredmények - 2016. március 14-20.

2016-03-14
Tippmix eredmények - 2016. március 14-20.
2016.03.20.
Atlétika (Fedettpályás vb, Portland)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haroun - P. Maslak (400 m síkfutás) 0 - 1  
A. Iguider - Y. Kejelcha (3000 m) 0 - 1  
Baji B. - 60 m gátfutás    
D. Bascou - P. Martinot-Lagarde (60 m gátfutás) 0 - 1  
D. Schippers - B. Pierre (női 60 m síkfutás) 0 - 1  
F. Niyonsaba - A. Wilson (női 800 m) 1 - 0  
G. Dibaba - M. Defar (női 3000 m) 1 - 0  
M. Centrowitz - N. Willis (1500 m) 1 - 0  
M. Dendy - K. Gomis (távolugrás) 1 - 0  
M.A. Balla - M. Aman (800 m) 0 - 1  
M.E. Barshim - G. Tamberi (magasugrás) 0 - 1  
Márton A. - J. Camarena (női súlylökés) 1 - 0  
Márton A. - Női súlylökés    
O. Craddock - N. Evora (hármasugrás) 0 - 1  
Q. Hayes - A. Spencer (női 400 m síkfutás) 0 - 1  
S. Hassan - D. Seyaum (női 1500 m) 1 - 0  
V. Adams - M. Carter (női súlylökés) 0 - 1  
V. Cunningham - R. Beitia (női magasugrás) 1 - 0  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - USA 8 - 7  
Finnország - Olaszország 8 - 7  
Japán - Oroszország 6 - 1  
Kanada - Svájc 7 - 4  
Németország - Dél-Korea 8 - 5  
Olaszország - Japán 3 - 10  
Oroszország - Finnország 7 - 4  
Skócia - Dél-Korea 8 - 6  
Skócia - Svédország 3 - 5  
Svédország - Németország 6 - 9  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tapanilan Erä - Oilers Espoo (6.m.) 4 - 4  
Turku PS - Happee Jyväskylä (6.m.) 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pixbo Wallenstam - Linköping (5.m.) 3 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 5 - 5  
Binghamton - Rochester 5 - 3  
Bridgeport - Albany 4 - 2  
Bridgeport - Portland 1 - 1  
Chicago Wolves - Milwaukee 1 - 2  
Cleveland Lake Erie - Manitoba 5 - 0  
Cleveland Lake Erie - Toronto Marlies 1 - 4  
Hartford - Springfield 3 - 3  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 5 - 5  
Lehigh Valley - Portland 2 - 4  
Milwaukee - Charlotte 6 - 2  
Ontario Reign - San Diego 1 - 4  
Rochester - Providence 1 - 4  
Rockford - Charlotte 1 - 1  
Rockford - Chicago Wolves 3 - 3  
San Antonio - Grand Rapids 2 - 0  
San Jose Barracuda - Iowa 2 - 2  
Springfield - Hartford 0 - 3  
Syracuse - St. John's 3 - 2  
Texas Stars - Grand Rapids 5 - 5  
Utica - Albany 1 - 5  
Utica - Binghamton 2 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 4 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Vítkovice 2 - 5  
Litvínov - Pardubice 6 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Liberec (3.m.) 1 - 3  
Zlín - Sparta Praha (3.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Epinal - Angers (7.m.) 4 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa (7.m.) 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Tampa Bay 0 - 2  
Columbus - New Jersey 6 - 3  
Dallas - NY Islanders 3 - 0  
Florida - Detroit 3 - 5  
Los Angeles - Boston 2 - 1  
New Jersey - Columbus 2 - 1  
Ottawa - Montreal 5 - 0  
Pittsburgh - Washington 6 - 2  
Toronto - Buffalo 4 - 1  
Vancouver - St. Louis 0 - 3  
Winnipeg - Anaheim 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Tonsberg 7 - 1  
Lillehammer - Bergen 5 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Rosenheim (5.m.) 6 - 2  
Bremerhaven - Dresden (5.m.) 4 - 3  
Ravensburg - Bad Nauheim (5.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Köln (3.m.) 5 - 1  
Iserlohn - Nürnberg (3.m.) 1 - 4  
München - Straubing (3.m.) 4 - 0  
Wolfsburg - Düsseldorf (3.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Znojmo (4.m.) 7 - 5  
Villach - Salzburg (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Ajoie (1.m.) 6 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Leksand (1.m.) 5 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Djurgarden (3.m.) 5 - 2  
Skelleftea - HV 71 (3.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bardejov - Piestany 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin (5.m.) 3 - 0  
Zvolen - Poprad (5.m.) 7 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torosz Nyeftekamszk - Szarjarka Karaganda (5.m.) 1 - 2  
Tver - Dinamo Balasiha (5.m.) 2 - 1  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Koroivosz Amaliadasz 88 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi Rishon 103 - 94  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sichuan - Liaoning (5.m.) 94 - 91  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Szczecin 72 - 87  
Rosa Radom - Starogard Gdanski 72 - 66  
Start Lublin - Tarnobrzeg 70 - 59  
Torun - Zielona Gora 83 - 80  
Turow Zgorzelec - Slask Wroclaw 99 - 84  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Zalgiris Kaunas 65 - 88  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Houston 109 - 97  
Chicago - Utah 92 - 85  
Dallas - Portland 113 - 113, h.u. 132 - 120  
Detroit - Brooklyn 115 - 103  
Indiana - Oklahoma City 111 - 115  
Memphis - LA Clippers 113 - 102  
Miami - Cleveland 122 - 101  
New Orleans - LA Clippers 109 - 105  
Philadelphia - Boston 105 - 120  
San Antonio - Golden State 87 - 79  
Toronto - Orlando 105 - 100  
Washington - New York 99 - 89  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Ludwigsburg 79 - 64  
Hagen - Bremerhaven 82 - 86  
Skyliners Frankfurt - Telekom Bonn 78 - 48  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Virtus Bologna 82 - 74  
Cremona - VL Pesaro 77 - 72  
Manital Torino - Trento 71 - 69  
Milano - Cantu 72 - 65  
Reggio Emilia - Pistoia 94 - 71  
Sassari - Capo D'Orlando 92 - 63  
Varese - Brindisi 80 - 69  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Vigarano 57 - 61  
GEAS San Giovanni - Umbertide 71 - 60  
Lucca - Famila Schio 66 - 68  
Orvieto - Dike Napoli 47 - 79  
Parma - Battipaglia 78 - 76  
San Martino di Lupari - Ragusa 54 - 69  
UR Venezia - Torino 69 - 57  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Murcia 77 - 71  
Fuenlabrada - Joventut Badalona 80 - 81  
Iberostar Tenerife - Real Madrid 93 - 84  
Laboral Kutxa - Unicaja Malaga 56 - 83  
Manresa - MoraBanc Andorra 61 - 74  
Valencia - Estudiantes 62 - 68  
Zaragoza - Obradoiro Monbus 76 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Cadi La Seu d'Urgell 65 - 66  
Girona - Gran Canaria 93 - 70  
Zamarat - CREF Madrid 64 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - TED Ankara Kolejliler 92 - 70  
Karsiyaka - Fenerbahce Ülker 86 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Besiktas 69 - 70  
Canik - Galatasaray 70 - 73  
Edirne - Yakin Dogu Univ. 79 - 72  
Fenerbahce - Adana ASKI 76 - 66  
Istanbul Univ. - Gelistirenler Dernegi 71 - 68  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Asztana 96 - 70  
Lok.Kubany Krasznodar - Kalev/Cramo 71 - 67  
Nyizsnyij Novgorod - UNIKSZ Kazany 75 - 75, h.u. 91 - 81  
Tsmoki-Minszk - Bisons Loimaa 119 - 83  
VEF Riga - Vita Tbiliszi 99 - 59  
Zenit Szentpétervár - CSZKA Moszkva 82 - 86  
Kézilabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Kiel 33 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Granollers 26 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Limburg Lions 30 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - SZKA Minszk 32 - 24  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Tatabánya 20 - 24  
Kézilabda (Olimpiai selejtező, női, 1. cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Japán 25 - 17  
Tunézia - Hollandia 20 - 46  
Kézilabda (Olimpiai selejtező, női, 2. cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Uruguay 38 - 17  
Románia - Montenegró 23 - 23  
Kézilabda (Olimpiai selejtező, női, 3. cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Lengyelország 14 - 36  
Oroszország - Svédország 37 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Redbergslids 30 - 24  
Aranäs - Lugi 24 - 37  
Hammarby - HIF Karlskrona 32 - 20  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Németország 18 - 24  
Norvégia - Spanyolország 25 - 27  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (SUD) - Al Ahli Tripoli 2 - 1  
ES Setif - Etoile du Congo 4 - 2  
Mimosas Abidjan - Kaizer Chiefs 0 - 0  
MO Bejaia - Club Africain 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Independiente de Mendoza 1 - 0  
Crucero del Norte - Santamarina Tandil 3 - 1  
Juventud Unida San Luis - Guillermo Brown 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Patronato Parana 2 - 1  
Quilmes - San Lorenzo 3 - 0  
River Plate - Banfield 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Newcastle Jets 1 - 1  
Wellington Phoenix - Perth Glory 1 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Khazar Lankaran - Inter Baku 0 - 1  
Zira - AZAL Baku 4 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coxyde - Tubize 3 - 2  
Saint-Gilloise - WS Bruxelles 1 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Standard Liege 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Lokomotív Plovdiv 1 - 1  
Pirin Blagoevgrad - Montana 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Dortmund 1 - 3  
VfB Stuttgart - Leverkusen 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Bielefeld 1 - 1  
Bochum - Fürth 2 - 2  
Nürnberg - RB Leipzig 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erfurt - Chemnitz 0 - 2  
Magdeburg - Holstein Kiel 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - San Marcos de Arica 1 - 1  
Universidad de Chile - Colo Colo 0 - 0  
Universidad de Concepcion - Audax Italiano 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Arisz Limasszol 2 - 2  
Ermisz Aradippou - Pafosz 1 - 0  
Ethnikosz Ahnasz - Doxa Katokopiasz 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - APOEL Nicosia 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - Olomouc B 4 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Plzen 0 - 1  
Sparta Praha - Slavia Praha 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Naestved 2 - 1  
Köge - Roskilde 1 - 2  
Skive - Silkeborg 1 - 1  
Vejle - Horsens 4 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Esbjerg 0 - 0  
Nordsjaelland - FC Köbenhavn 2 - 0  
Randers - Viborg 1 - 3  
Sönderjyske - Midtjylland 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Sangju Sangmu 4 - 0  
Incheon - Pohang 0 - 2  
Suwon - Jeonnam 2 - 2  
Ulsan - Jeonbuk 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Torpedo Zogyino 1 - 0  
Naftan - Belsina Bobrujszk 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Bastia 1 - 1  
Nice - Ajaccio GFC 3 - 0  
Paris SG - Monaco 0 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anagenniszi Karditszasz - Panszerraikosz 1 - 0  
Larissza - Kisszamikosz 1 - 0  
Trikala - Paneleuszianiakosz 3 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Olympiakosz 1 - 2  
Panetolikosz - AEK Athén 1 - 0  
Panthrakikosz - Atromitosz Periszteri 0 - 1  
PAOK - Kalloni 3 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Maastricht 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Nijmegen 1 - 0  
Groningen - Vitesse 0 - 3  
PSV - Ajax 0 - 2  
Twente - AZ Alkmaar 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Dinamo Zagreb 1 - 0  
Lokomotív Zagreb - RNK Split 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Maccabi Netanya 4 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi TA 1 - 1  
Hapoel Raanana - Maccabi Haifa 3 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Gifu 0 - 3  
Kitakyushu - Roasso Kumamoto 1 - 1  
Kyoto - Nagasaki 0 - 0  
Machida Zelvia - Zweigen Kanazawa 2 - 1  
Matsumoto Yamaga - JEF United Chiba 0 - 1  
Mito - Okayama 2 - 3  
Shimizu SP - Sapporo 0 - 2  
Thespakusatsu Gunma - Kamatamare Sanuki 1 - 2  
Tokyo Verdi - Tokushima 1 - 0  
Yamagata - Cerezo Osaka 0 - 1  
Yokohama FC - Yamaguchi 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omiya Ardija - Sanfrecce Hiroshima 1 - 5  
Shonan Bellmare - Urawa RD 0 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El-Jaish - Al-Rayyan 2 - 1  
Lekhwiya - Al-Sadd 2 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ordabasy Shymkent - FC Asztana 1 - 3  
Sahtar Karagandy - Zhetysu Taldykorgan 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Atl. Nacional Medellin 1 - 1  
Rionegro Aguilas - Envigado 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigry Suwalki - Arka Gdynia 0 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Kluczbork 0 - 2  
Zawisza Bydgoszcz - GKS Belchatow 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Zaglebie Lubin 0 - 2  
Lechia Gdansk - TBB Nieciecza 1 - 1  
Pogon Szczecin - Cracovia Krakkó 2 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Jelgava 1 - 1  
Ventspils - Liepajas Metalurgs 2 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Atlantas Klaipeda 0 - 1  
Suduva Marijampole - Trakai 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Leon 2 - 1  
Atlas - Cruz Azul 0 - 2  
Dorados de Sinaloa - Santos Laguna 3 - 1  
Monterrey - Chivas Guadalajara 1 - 3  
Pachuca - Veracruz 6 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Colorado 1 - 1  
Dallas - Montreal 2 - 0  
Los Angeles - San Jose 3 - 1  
New York - Houston 4 - 3  
Philadelphia - New England 3 - 0  
Portland - Salt Lake 2 - 2  
Seattle - Vancouver 1 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Debrecen 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Soroksár 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Odd Grenland 0 - 0  
Lilleström - Bodö/Glimt 1 - 1  
Sogndal - Valerenga 1 - 0  
Stabaek - Molde 1 - 2  
Viking Stavanger - Sarpsborg 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Bologna 2 - 0  
Frosinone - Fiorentina 0 - 0  
Milan - Lazio 1 - 1  
Napoli - Genoa 3 - 1  
Sampdoria - Chievo 0 - 1  
Sassuolo - Udinese 1 - 1  
Torino - Juventus 1 - 4  
Verona - Carpi 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Pescara 4 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Lumezzane 1 - 0  
Mantova - Bassano 0 - 2  
Pavia - Renate 1 - 2  
Pro Patria - Alessandria 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - SPAL Ferrara 1 - 2  
Lupa Roma - Robur Siena 3 - 0  
Pontedera - Lucchese 3 - 1  
Prato - Rimini 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Catania 3 - 2  
Andria - Monopoli 0 - 0  
Martina Franca - Casertana 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 0  
Bajkal Irkutszk - Lucs Vlagyivosztok 0 - 1  
Baltika Kalinyingrád - Szibir Novoszibirszk 3 - 1  
Fakel Voronyezs - SZKA Habarovszk 0 - 1  
Kamaz - Volga Nyizsnyij Novgorod 0 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Szokol Szaratov 4 - 3  
Tom Tomszk - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 1  
Torpedo Armavir - Gazovik Orenburg 3 - 0  
Toszno - Volgar Asztrahan 2 - 2  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Tyumeny 4 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Lokomotív Moszkva 1 - 2  
Krilja Szovjetov Szamara - Zenit Szentpétervár 0 - 2  
Rubin Kazany - Mordovija Szaranszk 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ried - Rapid Wien 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - Nacional Asuncion 1 - 3  
Guarani Asuncion - Libertad Asuncion 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Penafiel 0 - 1  
Braga B - Varzim 0 - 2  
Chaves - Atletico CP 1 - 0  
Covilha - Famalicao 0 - 1  
Farense - Leixoes 3 - 0  
Feirense - Freamunde 0 - 2  
Gil Vicente - Porto B 1 - 2  
Mafra - Olhanense 1 - 0  
Portimonense - Benfica B 1 - 0  
Santa Clara - Oriental de Lisboa 2 - 2  
Sporting CP B - Uniao Oliveirense 5 - 0  
Viseu - Guimaraes B 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Estoril 0 - 3  
Boavista - Benfica 0 - 1  
Braga - Uniao Madeira 2 - 0  
Nacional Madeira - Guimaraes 3 - 2  
Pacos Ferreira - Moreirense 0 - 0  
Tondela - Belenenses 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Manchester Utd. 0 - 1  
Newcastle - Sunderland 1 - 1  
Southampton - Liverpool 3 - 2  
Tottenham - Bournemouth 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - Poli Timisoara 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Pandurii 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Dundee 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Gimnastic 0 - 4  
Girona - Leganes 1 - 1  
Mallorca - Mirandes 1 - 1  
Numancia - Cordoba 1 - 1  
Ponferradina - Huesca 2 - 1  
Tenerife - Zaragoza 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Somozas 0 - 1  
Ferrol - Guijuelo 1 - 0  
Izarra - Celta Vigo B 0 - 1  
Lealtad - Tudelano 0 - 1  
Pena Sport - Sp. Gijón B 1 - 2  
R. Santander - Cultural Leonesa 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - CD Guadalajara 2 - 0  
La Roda - Barakaldo 1 - 0  
Majadahonda - Fuenlabrada 0 - 1  
Real Sociedad B - Socuellamos 1 - 2  
Real Union Irun - Toledo 1 - 1  
Sestao River - Mensajero 2 - 1  
Talavera - Gernika 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Alcoyano 2 - 1  
Badalona - Lleida 0 - 2  
Pobla de Mafumet - Llosetense 2 - 1  
Sabadell - Villarreal B 1 - 0  
Xativa - L'Hospitalet 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Real Murcia 0 - 3  
Linense - San Roque de Lepe 1 - 0  
Merida - La Hoya Lorca 0 - 2  
Sevilla B - Melilla 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Ath. Bilbao 2 - 1  
Real Madrid - Sevilla 4 - 0  
Valencia - Celta Vigo 0 - 2  
Villarreal - Barcelona 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Wil 2 - 1  
Xamax - Le Mont Lausanne 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Lugano 0 - 1  
Sion - Basel 0 - 1  
Vaduz - FC Zürich 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Häcken 2 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - RAD Belgrád 0 - 0  
Cukaricki - Partizan Belgrád 1 - 2  
Javor Ivanjica - Metalac Gornji Milanovac 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skalica - Zemplin Michalovce 0 - 0  
Slovan Bratislava - Myjava 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 5 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Adana Demirspor 1 - 0  
Alanyaspor - Boluspor 1 - 0  
Denizlispor - Yeni Malatyaspor 2 - 0  
Göztepe Izmír - Altinordu 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Kasimpasa 4 - 1  
Konyaspor - Istanbul Basaksehir 1 - 1  
Mersin Idman Yurdu - Gaziantepspor 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Zorya Luganszk 1 - 0  
Kárpáti Lviv - Dnipro 0 - 1  
Olimpik Doneck - Volyn Lutszk 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Plaza Colonia 0 - 1  
Cerro - Nacional 1 - 0  
Juventud - Montevideo Wanderers 3 - 3  
Racing Montevideo - Penarol 0 - 1  
Sud América - Danubio 2 - 1  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Alonso - J. Button (Ausztrál Nagydíj) 0 - 1  
F. Nasr - M. Ericsson (Ausztrál Nagydíj) 1 - 0  
J. Palmer - K. Magnussen (Ausztrál Nagydíj) 1 - 0  
L. Hamilton - N. Rosberg (Ausztrál Nagydíj) 0 - 1  
M. Verstappen - C. Sainz Jr. (Ausztrál Nagydíj) 0 - 1  
N. Hülkenberg - D. Kvyat (Ausztrál Nagydíj)    
P. Wehrlein - R. Haryanto (Ausztrál Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Ausztrál Nagydíj) 1 - 0  
S. Perez - F. Massa (Ausztrál Nagydíj) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Ausztrál Nagydíj) 1 - 0  
V. Bottas - D. Ricciardo (Ausztrál Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Ausztrál Nagydíj    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pedrosa - A. Dovizioso (Katari Nagydíj) 0 - 1  
J. Lorenzo - M. Marquez (Katari Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - A. Iannone (Katari Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Katari Nagydíj    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Northampton Saints 20 - 12  
Leicester - Saracens 21 - 13  
London Irish - Gloucester 23 - 18  
London Wasps - Sale 39 - 12  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Catalan Dragons 26 - 46  
Hull KR - Salford 44 - 30  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Toulouse 32 - 23  
Grenoble - Brive 26 - 22  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Melbourne Storm 14 - 21  
St. George Illawarra - South Sydney Rabbitohs 8 - 6  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Mogliano 13 - 27  
Padova - Fiamme Oro Roma 16 - 16  
Viadana - Calvisano 14 - 17  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Ravenna 3 - 0  
Vero Monza - Revivre Milano 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Latina (3.m.) 3 - 0  
Modena - Padova (3.m.) 3 - 1  
Sakk (Vb-jelölti torna, Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - H. Nakamura 1 - 0  
L. Aronian - A. Giri    
P. Svidler - S. Karjakin    
V. Topalov - V. Anand    
Tenisz (Drummondville, Canada)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Corrie - D. Evans    
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - M. Raonic 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pospisil V / Sock J - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Williams - V. Azarenka 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görges J / Pliskova Ka - Mattek-Sands B / Vandeweg 1 - 2  
Tenisz (Irving, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - M. Granollers    
Tenisz (Kazany, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - T. Kamke    
Tollaslabda (Swiss Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.S. Prannoy - M. Zwiebler 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yih. Wang - B.J. He 0 - 2

 

2016.03.19.
Atlétika (Fedettpályás vb, Portland)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Powell - T. Bromell (60 m síkfutás) 0 - 1  
B. Reese - I. Spanovic (női távolugrás) 1 - 0  
B. Rollins - K. Harrison (női 60 m gátfutás) 1 - 0  
T. Walsh - K. Roberts (súlylökés) 1 - 0  
Y. Rojas - K. Gierisch (női hármasugrás) 1 - 0  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Finnország 7 - 5  
Kanada - Dánia 8 - 7  
Oroszország - Olaszország 8 - 2  
USA - Svájc 4 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Mullsjö (5.m.) 5 - 1  
Storvreta - Helsingborg (5.m.) 7 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Levante 6 - 1  
Burela - Peniscola 3 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Syracuse 3 - 3  
Chicago Wolves - Rockford 4 - 1  
Cleveland Lake Erie - Manitoba 0 - 4  
Hartford - Portland 3 - 3  
Milwaukee - Charlotte 1 - 1  
Ontario Reign - San Antonio 5 - 3  
San Diego - Bakersfield 5 - 7  
Stockton - Iowa 5 - 1  
Toronto Marlies - Lehigh Valley 2 - 2  
Toronto Marlies - Providence 4 - 5  
Utica - St. John's 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Motor Ceske Budejovice (4.m.) 2 - 0  
Slovan Ustecti Lvi - Jihlava (4.m.) 0 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Mountfield HK (4.m.) 4 - 4  
Olomouc - Plzen (4.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kokkolan Hermes (3.m.) 2 - 4  
Jukurit - Kiekko-Vantaa (3.m.) 3 - 2  
Kajaanin Hokki - Tuto (3.m.) 4 - 2  
SaPKo - Keupa (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti Pelicans - HIFK (2.m.) 0 - 3  
Lukko - Tappara (2.m.) 5 - 0  
SaiPa - JYP (2.m.) 2 - 4  
Turku PS - Kärpät (2.m.) 1 - 6  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Chamonix 6 - 1  
Lyon - Briancon 6 - 4  
Morzine-Avoriaz - Dijon 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Boston 4 - 0  
Buffalo - Ottawa 3 - 1  
Calgary - Colorado 3 - 3  
Edmonton - Vancouver 2 - 0  
Minnesota - Carolina 2 - 2  
Philadelphia - Pittsburgh 1 - 4  
San Jose - NY Rangers 4 - 1  
Washington - Nashville 4 - 1  
Winnipeg - Chicago 0 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga (5.m.) 1 - 4  
Lorenskog - Stjernen (5.m.) 2 - 3  
Sparta Sarpsborg - Storhamar (5.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Val Pusteria (2.m.) 3 - 3  
Vipiteno/Sterzing - Renon/Ritten (2.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Langnau Tigers 6 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Davos (2.m.) 2 - 1  
Lugano - Servette (2.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - AIK (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Lulea (2.m.) 4 - 1  
Växjö - Linköping (2.m.) 2 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Leks - Buducnost (2.m.) 76 - 75  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Jindrichuv Hradec 108 - 74  
Pardubice - Kolin 109 - 77  
Prostejov - Svitavy 83 - 75  
USK Praha - Decin 63 - 64  
Kosárlabda (Cseh női bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Slavia Praha (1.m.) 74 - 81  
Trutnov - Valosun Brno (1.m.) 75 - 68  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Goyang (1.m.) 82 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Strasbourg 79 - 85  
Chalon sur Saone - Orleans 75 - 79  
Cholet - Limoges 70 - 79  
Dijon - Gravelines 54 - 74  
Le Havre - Paris Levallois 65 - 98  
Le Mans - Reims 80 - 86  
Nanterre - Adecco ASVEL 73 - 78  
Rouen - Monaco 61 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arras - Toulouse 73 - 73, h.u. 80 - 85  
Cavigal Nice - Mondeville 74 - 67  
Lattes Montpellier - Lyon 77 - 70  
Nantes Reze - Angers 67 - 62  
Villeneuve d'Ascq Lille - Flammes Carolo Ardennes 73 - 77  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Phoenix Fuelmasters 102 - 101  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Arisz 65 - 73  
Arkadikosz Tripoleosz - Trikala 79 - 66  
Koloszosz Rodosz - Kavala 98 - 79  
PAOK - Lavriou 69 - 75  
Rethymno - AEK Athén 70 - 69  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Bnei Herzeliya 83 - 76  
Ironi Ness Ziona - Maccabi Haifa 63 - 73  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Tokyo Sunrockers 68 - 80  
Nagoya Dolphins - Kanagawa Thunders 82 - 68  
Nishinomiya - Chiba 65 - 72  
Tochigi - Hiroshima Dragonflies 70 - 64  
Tokyo Alvark - Mikawa Aisin 69 - 87  
Tsukuba - Kumamoto 70 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Koszalin 73 - 53  
Kutno - Trefl Sopot 74 - 62  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pasvalys - Lietkabelis 84 - 90  
Siauliai - Alytaus Dzukija 91 - 69  
Vytautas Prienai - Neptunas Klaipeda 82 - 72  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Pécs 87 - 91  
Kaposvár - Sopron 112 - 93  
Kecskemét - Szolnok 78 - 86  
Körmend - Szombathely 100 - 64  
MAFC - Atomerőmű 70 - 77  
Szeged - Alba Fehérvár 87 - 99  
ZTE - Nyíregyháza 91 - 67  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Denver 93 - 101  
Dallas - Golden State 112 - 130  
Detroit - Sacramento 115 - 108  
Houston - Minnesota 116 - 111  
LA Lakers - Phoenix 90 - 95  
New Orleans - Portland 112 - 117  
Orlando - Cleveland 103 - 109  
Philadelphia - Oklahoma City 97 - 111  
Toronto - Boston 105 - 91  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Oldenburg 79 - 79, h.u. 93 - 95  
Bayreuth - Bayern München 69 - 92  
Göttingen - Tübingen 65 - 80  
Mitteldeutscher - Braunschweig 83 - 71  
S. Oliver Würzburg - Ulm 82 - 100  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Gipuzkoa 80 - 71  
Sevilla - Gran Canaria 97 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Zaragoza 54 - 63  
Ferrol - P. Avenida 66 - 79  
Gernika Bizkaia - Vasco Gipuzkoa 79 - 68  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Sentjur 83 - 68  
Rogaska - Helios Domzale 75 - 59  
Zlatorog Lasko - Olimpija Ljubljana 85 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - RH Gaziantepspor 84 - 95  
Buyukcekmece - Usak Sportif 80 - 83  
Istanbul BB - Trabzonspor 89 - 74  
Yesilgiresun - Konyaspor 88 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGÜ Kayserispor - Antakya Hatay 52 - 56  
Kézilabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Kielce 28 - 32  
Montpellier - Flensburg 27 - 28  
Motor Zaporozsje - Veszprém 24 - 29  
RK Zagreb - R-N. Löwen Kronau 23 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Aarhus 23 - 25  
Nordsjaelland - GOG 31 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Magdeburg 26 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Holstebro 36 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Silkeborg 23 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Anaitasuna 27 - 24  
Ystad - Chambery 26 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Azoty Pulawy (1.m.) 27 - 32  
Gornik Zabrze - Wisla Plock (1.m.) 29 - 32  
Legionowo - Kwidzyn (1.m.) 26 - 22  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - PLER 22 - 27  
Orosháza - Eger 26 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Burgdorf-Hannover 24 - 21  
Eisenach - DHfK Leipzig 24 - 35  
Gummersbach - Lemgo 28 - 24  
Kézilabda (Olimpiai selejtező, női, 1. cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Tunézia 33 - 15  
Hollandia - Japán 33 - 25  
Kézilabda (Olimpiai selejtező, női, 2. cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Montenegró 22 - 26  
Románia - Uruguay 36 - 19  
Kézilabda (Olimpiai selejtező, női, 3. cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Svédország 24 - 30  
Oroszország - Mexikó 37 - 17  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Puerto Sagunto 34 - 24  
Aragón - Huesca 24 - 25  
Barcelona - Sinfin 35 - 23  
Naturhouse La Rioja - Ciudad Encantada 29 - 23  
Teucro - Benidorm 28 - 29  
Villa de Aranda - AX Puente Genil 31 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Guif 32 - 23  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Brazília 32 - 26  
Németország - Spanyolország 24 - 25  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Recreativo do Libolo 2 - 0  
Al-Merrikh - Warri Wolves 1 - 0  
El Zamalek - US de Douala 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Shrewsbury 2 - 2  
Coventry - Swindon 0 - 0  
Crewe - Blackpool 1 - 2  
Doncaster - Peterborough 1 - 2  
Fleetwood - Barnsley 0 - 2  
Millwall - Sheffield Utd. 1 - 0  
Oldham - Rochdale 2 - 3  
Port Vale - Burton 0 - 4  
Scunthorpe - Chesterfield 1 - 1  
Southend - Gillingham 1 - 1  
Walsall - Colchester 2 - 1  
Wigan - Bradford 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Oxford Utd. 0 - 3  
Cambridge Utd. - Yeovil 3 - 0  
Carlisle - Wycombe 1 - 1  
Crawley - Hartlepool 0 - 0  
Dag & Red - Accrington 0 - 1  
Leyton - Morecambe 1 - 0  
Mansfield - Portsmouth 1 - 1  
Newport - Bristol Rovers 1 - 4  
Notts County - Exeter 1 - 4  
Plymouth - Luton 0 - 1  
Stevenage - Northampton 2 - 3  
Wimbledon - York 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Fulham 1 - 1  
Brentford - Blackburn 0 - 1  
Bristol City - Bolton 6 - 0  
Burnley - Wolverhampton 1 - 1  
Derby County - Nottingham 1 - 0  
Ipswich - Rotherham 0 - 1  
Leeds - Huddersfield 1 - 4  
Milton Keynes Dons - Brighton 1 - 2  
Preston - QPR 1 - 1  
Reading - Cardiff 1 - 1  
Sheffield Wed. - Charlton 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altrincham - Aldershot 4 - 0  
Barrow - Bromley 1 - 1  
Boreham - Macclesfield 0 - 0  
Braintree - Cheltenham 1 - 0  
Guiseley - Dover 0 - 1  
Lincoln - Kidderminster 1 - 2  
Torquay - Southport 1 - 0  
Tranmere - Forest Green 1 - 1  
Welling Utd. - Gateshead 0 - 1  
Wrexham - Chester 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba - Chacarita Juniors 1 - 1  
Club Almagro - Estudiantes San Luis 0 - 0  
Gimnasia Jujuy - Douglas Haig 2 - 0  
Nueva Chicago - Talleres Cordoba 1 - 1  
Villa Dalmine - Juventud Un. Gualeguaychu 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Atl. Tucuman 0 - 3  
Belgrano de Cordoba - Vélez Sarsfield 2 - 3  
Colón - Union SF 0 - 3  
Estudiantes LP - Defensa Justicia 2 - 1  
Godoy Cruz - Olimpo Bahia Blanca 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Sydney FC 2 - 2  
Western Sydney - Adelaide Utd 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Qarabag Baku 1 - 2  
Neftcsi Baku - Kapaz 2 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Deinze 3 - 0  
Cercle Bruges - Virton 2 - 2  
Dessel - Geel 1 - 2  
Lierse - Heist 4 - 0  
Seraing - Eisden Maasmechelen 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Ludogorec Razgrad 0 - 2  
Slavia Szófia - Levszki Szófia 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Bayern München 0 - 1  
Bremen - Mainz 1 - 1  
E. Frankfurt - Hannover 1 - 0  
Hamburg - Hoffenheim 1 - 3  
Hertha BSC - Ingolstadt 2 - 1  
Wolfsburg - Darmstadt 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Kaiserslautern 4 - 3  
Sandhausen - St. Pauli 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Rostock 2 - 2  
Mainz Amatőr - Bremen Amatőr 2 - 2  
Münster - Aalen 0 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - Stuttgarter Kickers 1 - 1  
Wehen - Cottbus 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Dep. Iquique 2 - 3  
O'Higgins - Union Espanola 0 - 0  
Palestino - Universidad Catolica 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 4 - 1  
NEA Szalamina - Omonia Nicosia 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Hradec Kralove 2 - 1  
Graffin Vlasim - Usti nad Labem 2 - 2  
Pardubice - MAS Taborsko 0 - 0  
Vysehrad - Trinec 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Slovacko 2 - 0  
Brno - Dukla Praha 3 - 0  
Mladá Boleslav - Jablonec 1 - 0  
Ostrava - Teplice 1 - 2  
Zlín - Olomouc 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - OB Odense 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Jeju 1 - 0  
Suwon City - Seongnam 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Szluck 1 - 0  
FK Minszk - Sahtar Szoligorszk 2 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Vaasa PS 0 - 2  
TP-47 - KPV Kokkola 0 - 3  
TPV - EIF 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Lens 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Lorient 5 - 1  
Caen - Troyes 2 - 1  
Lille - Toulouse 1 - 0  
Lyon - Nantes 2 - 0  
Reims - Guingamp 0 - 1  
St-Etienne - Montpellier 3 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Iraklisz 1908 4 - 0  
Veria - Plataniasz 0 - 1  
Xanthi - Levadiakosz 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Roda 0 - 1  
Feyenoord - De Graafschap 3 - 1  
Heerenveen - Heracles 0 - 1  
Zwolle - Willem II 4 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Inter Zapresic 4 - 0  
Slaven Belupo - Istra 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Ironi Kiryat Shmone 1 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel TA 0 - 3  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Haifa 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Beitar Jerusalem 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kashiwa R. 2 - 2  
Jubilo Iwata - Avispa Fukuoka 2 - 2  
Kashima A. - FC Tokyo 2 - 0  
Kofu - Kawasaki Frontale 0 - 4  
Nagoya GE - Vegalta Sendai 2 - 1  
Vissel Kobe - Gamba Osaka 2 - 1  
Yokohama FM - Sagan Tosu 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharrafa - Al-Khuraitiat 1 - 1  
Al-Khoor - Al-Mesaimeer 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhaiyk Ural - Irtis Pavlodar 0 - 3  
Okzhetpes Kokshetau - Kairat Almaty 1 - 1  
Taraz - Aktobe 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Once Caldas 1 - 0  
Fortaleza - Dep. La Equidad 0 - 1  
Jaguares de Cordoba - Junior de Barranquilla 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Rozwoj Katowice 1 - 3  
Chrobry Glogow - Sandecja Nowy Sacz 1 - 1  
GKS Katowice - Pogon Siedlce 1 - 0  
Olsztyn - Bytovia Bytow 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Legia Varsó 0 - 2  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Gornik Zabrze 0 - 0  
Slask Wroclaw - Ruch Chorzow 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Metta/Lu 3 - 2  
Spartaks Jurmala - Daugavpils 3 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utenis Utena - VMFD Zalgiris 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Chiapas 1 - 1  
Tijuana - Dep. Toluca 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Columbus 0 - 0  
New York City FC - Orlando 0 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Újpest 1 - 0  
Diósgyőr - Haladás 3 - 0  
Honvéd - Paks 2 - 0  
Puskás Akadémia - Videoton 0 - 0  
Vasas - FTC 1 - 4  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Siófok 4 - 0  
Csákvár - Budaörs 4 - 1  
Gyirmót - Szigetszentmiklós 2 - 2  
Szeged - Ajka 0 - 0  
Szolnok - Mezőkövesd 0 - 1  
ZTE - Vác 3 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Aalesund 3 - 0  
Rosenborg - Strömsgodset 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Palermo 0 - 0  
Roma - Internazionale 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanciano - Cesena 2 - 0  
Latina - Brescia 2 - 2  
Modena - Como 1 - 2  
Novara - Bari 1 - 2  
Perugia - Salernitana 1 - 1  
Trapani - Livorno 1 - 0  
Vercelli - Ascoli 1 - 1  
Vicenza - Cagliari 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Pro Piacenza 1 - 0  
Cuneo - Reggiana 1 - 2  
Feralpisalo - Albinoleffe 3 - 1  
Pordenone - Padova 2 - 1  
Südtirol - Giana Erminio 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Teramo 0 - 0  
L'Aquila - Pisa 0 - 0  
Maceratese - Pistoiese 1 - 1  
Santarcangelo - Ancona 0 - 2  
Savona - Tuttocuoio 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Ischia 4 - 2  
Juve Stabia - Matera 1 - 1  
Lupa Castelli Romani - Cosenza 0 - 2  
Messina - Melfi 1 - 0  
Paganese - Benevento 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Kubany Krasznodar 2 - 0  
Terek Groznij - Ural Jekatyerinburg 1 - 1  
Ufa - Dinamo Moszkva 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Sturm Graz 1 - 0  
Altach - Grödig 1 - 0  
Austria Wien - Wolfsberg 0 - 0  
Salzburg - Mattersburg 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Sol de America 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Porto 0 - 1  
Sporting CP - Arouca 5 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - West Ham 2 - 2  
Crystal Palace - Leicester 0 - 1  
Everton - Arsenal 0 - 2  
Swansea - Aston Villa 1 - 0  
Watford - Stoke 1 - 2  
West Bromwich - Norwich 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Concordia Chiajna 0 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Steaua Bukarest 1 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Partick Thistle 1 - 2  
Hearts - St. Johnstone 0 - 3  
Kilmarnock - Celtic 0 - 1  
Motherwell - Aberdeen 2 - 1  
Ross County - Inverness CT 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Alloa 4 - 1  
Livingston - St. Mirren 2 - 3  
Queen of South - Dumbarton 6 - 0  
Raith Rovers - Hibernian 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Lugo 0 - 0  
Albacete - Osasuna 3 - 1  
Alcorcon - Oviedo 1 - 0  
Elche - Almería 0 - 0  
Valladolid - UE Llagostera 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Astorga - Valladolid B 0 - 1  
Compostela - Cacereno 3 - 1  
Coruxo - Burgos 0 - 2  
UD Logrones - Pontevedra 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Arenas de Getxo 1 - 1  
Leioa - Portugalete 1 - 1  
Real Madrid B - Getafe B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Reus 1 - 2  
Cornella - Espanyol B 2 - 0  
Eldense - Olot 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Linares 3 - 1  
Cartagena - Betis B 2 - 1  
Jumilla - Villanovense 2 - 1  
Real Jaen - Algeciras 3 - 1  
Rec. Huelva - Granada B 1 - 0  
UCAM Murcia - Marbella 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Malaga 0 - 1  
Deportivo - Levante 2 - 1  
Granada - Rayo Vallecano 2 - 2  
Real Sociedad - Las Palmas 0 - 1  
Sp. Gijón - Atl. Madrid 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Winterthur 1 - 2  
Lausanne - Biel 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Young Boys 2 - 3  
Thun - Luzern 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmar - FF Malmö 2 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Spartak Zlatibor Voda 4 - 0  
OFK Belgrád - Vojvodina 1 - 0  
Radnik Surdulica - Mladost Lucani 3 - 1  
Vozdovac - Jagodina 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Ruzomberok 0 - 1  
Trencin - Podbrezova 2 - 0  
Trnava - Dunajska Streda 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Domzale 1 - 2  
Krsko Posavlje - Zavrc 0 - 1  
Maribor - Krka Novo Mesto 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Sanliurfaspor 1 - 0  
Elazigspor - Karsiyaka 2 - 0  
Gaziantep Bld. Spor - 1461 Trabzon 2 - 1  
Giresunspor - Kayseri Erciyesspor 3 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Antalyaspor 1 - 0  
Osmanlispor - Genclerbirligi 3 - 1  
Trabzonspor - Sivasspor 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Olekszandria 1 - 2  
Metalist Harkiv - Vorszkla Poltava 0 - 3  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Goverla Uzsgorod 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Tanque Sisley - Villa Teresa 0 - 1  
Fenix Montevideo - CA Rentistas 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Llandudno FC 3 - 4  
Connah's Quay - TNS 2 - 1  
Haverfordwest - Carmarthen 1 - 2  
Newtown - Bala Town 2 - 2  
Rhyl - Bangor City 3 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Warrenpoint 3 - 1  
Carrick - Crusaders 0 - 4  
Cliftonville - Linfield 0 - 2  
Coleraine - Dungannon 0 - 1  
Glenavon - Ballinamallard Utd. 1 - 0  
Glentoran - Portadown 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Rakvere Tarvas 3 - 1  
Nomme Kalju - Flora Tallinn 2 - 0  
Parnu Linnameeskond - Infonet Tallinn 0 - 2  
Sillamae Kalev - Paide Linnameeskond 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - Cobh Ramblers 6 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Bray 1 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequins - Worcester 15 - 21  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Racing-Metro 60 - 7  
Oyonnax - Agen 30 - 28  
Section Paloise - Castres 21 - 16  
Stade de France - La Rochelle 33 - 20  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Anglia 21 - 31  
Wales - Olaszország 67 - 14  
Írország - Skócia 35 - 25  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Wests Tigers 30 - 18  
Newcastle Knights - Canberra Raiders 24 - 24  
Penrith Panthers - Brisbane Broncos 23 - 22  
Rögbi (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Dona - Piacenza Lyons 42 - 24  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Port Elizabeth S. Kings 57 - 24  
Cape Town Stormers - Canberra Brumbies 31 - 11  
Johannesburg Lions - Bloemfontein Cheetahs 39 - 22  
Queensland Reds - Auckland Blues 25 - 25  
Tokyo Sunwolves - Melbourne Rebels 9 - 35  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Molfetta (3.m.) 3 - 0  
Sakk (Vb-jelölti torna, Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - V. Anand    
H. Nakamura - V. Topalov 1 - 0  
P. Svidler - F. Caruana    
S. Karjakin - L. Aronian    
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - M. Raonic 1 - 2  
N. Djokovic - R. Nadal 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pospisil V / Sock J - Lopez F / Lopez M 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Williams - A. Radwanska 2 - 0  
V. Azarenka - Ka. Pliskova 2 - 1  
Tenisz (Kazany, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - A. Karatsev    
K. Kravchuk - T. Kamke    
Tenisz (San Antonio, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - M. Doi 0 - 2  
Tenisz (San Antonio, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jans-Ignac / Rodionova An - Groenefeld A-L / Melichar N 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurskainen - M. Zwiebler 1 - 2  
Tz.W. Wang - H.S. Prannoy 1 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Nehwal - Yih. Wang 0 - 2  
Sun Yu - B.J. He 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Primorje Rijeka 9 - 5

 

2016.03.18.
Atlétika (Fedettpályás vb, Portland)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Suhr - S. Morris (női rúdugrás) 1 - 0  
R. Lavillenie - S. Barber (rúdugrás) 1 - 0  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - OLS Oulu (5.m.) 4 - 3  
Happee Jyväskylä - Turku PS (5.m.) 7 - 7  
Viikingit Helsinki - SPV Seinäjoki (5.m.) 2 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Växjö (4.m.) 4 - 4  
Linköping - Pixbo Wallenstam (4.m.) 9 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Murcia 4 - 4  
Elche - Jaen 3 - 3  
Jumilla - Magna Navarra 1 - 1  
Palma Manacor - Autos Lobelle Santiago 3 - 2  
Ribera Navarra - Inter Movistar 2 - 2  
Zaragoza - Santa Coloma 7 - 6  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Motor Ceske Budejovice (3.m.) 3 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Jihlava (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvínov - Karlovy Vary 1 - 1  
Pardubice - Vítkovice 2 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Mountfield HK (3.m.) 2 - 2  
Olomouc - Plzen (3.m.) 1 - 8  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Odense (7.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keupa - SaPKo (2.m.) 3 - 2  
Kiekko-Vantaa - Jukurit (2.m.) 2 - 5  
Kokkolan Hermes - Jokipojat (2.m.) 2 - 1  
Tuto - Kajaanin Hokki (2.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti Pelicans (1.m.) 5 - 1  
JYP - SaiPa (1.m.) 4 - 1  
Kärpät - Turku PS (1.m.) 1 - 1  
Tappara - Lukko (1.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Epinal (6.m.) 3 - 3  
Rouen - Gap (6.m.) 6 - 6  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Avangard Omszk (6.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Debrecen 2 - 7  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Jose 3 - 1  
Columbus - Detroit 1 - 3  
Dallas - Tampa Bay 4 - 3  
Los Angeles - NY Rangers 3 - 3  
Nashville - NY Islanders 4 - 2  
New Jersey - Minnesota 7 - 4  
Pittsburgh - Carolina 4 - 2  
Toronto - Florida 1 - 4  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Ravensburg (4.m.) 3 - 2  
Dresden - Bremerhaven (4.m.) 2 - 2  
Frankfurt Löwen - Kassel (4.m.) 1 - 8  
Rosenheim - Bietigheim/Bissingen (4.m.) 3 - 7  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Wolfsburg (2.m.) 2 - 3  
Köln - Eisbären Berlin (2.m.) 0 - 0  
Nürnberg - Iserlohn (2.m.) 4 - 2  
Straubing - München (2.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Villach (3.m.) 3 - 4  
Znojmo - Linz (3.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Frölunda (2.m.) 3 - 1  
HV 71 - Skelleftea (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Zamky - Piestany 4 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Zvolen (4.m.) 1 - 6  
Trencin - B. Bystrica (4.m.) 0 - 0  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Nyeftyanyik Almetyevszk (4.m.) 3 - 3  
Izssztal Izsevszk - Rjazany (4.m.) 1 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Townsville - Perth (2.m.) 80 - 70  
Kosárlabda (Cseh női bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - VS Praha (1.m.) 70 - 55  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Cedevita Zagreb 80 - 76  
Unicaja Malaga - Crvena zvezda 72 - 78  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Zalgiris Kaunas 74 - 59  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Star Hotshots 100 - 127  
Meralco Bolts - Blackwater Elite 106 - 83  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sichuan - Liaoning (4.m.) 96 - 87  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Győr 83 - 56  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Denver 116 - 98  
Chicago - Brooklyn 118 - 102  
Indiana - Toronto 85 - 85, h.u. 94 - 101  
Miami - Charlotte 106 - 109  
Milwaukee - Memphis 96 - 86  
Philadelphia - Washington 94 - 99  
San Antonio - Portland 118 - 110  
Utah - Phoenix 103 - 69  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Crailsheim 83 - 79  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Cegléd 29 - 29  
Gyöngyös - Mezőkövesd 22 - 24  
Kézilabda (Olimpiai selejtező, női, 1. cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Franciaország (helyszín: Franciaország) 24 - 17  
Japán - Tunézia 37 - 20  
Kézilabda (Olimpiai selejtező, női, 2. cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Dánia (helyszín: Dánia) 32 - 25  
Uruguay - Montenegró 19 - 34  
Kézilabda (Olimpiai selejtező, női, 3. cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Oroszország (helyszín: Oroszország) 25 - 27  
Svédország - Mexikó 41 - 20  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough - Hull City 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - San Martin SJ 2 - 2  
Arsenal Sarandí - Gimnasia LP 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Brisbane Roar 3 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravan Baku - Sumqayit 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Roeselare 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Atlético PR 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - Mönchengladbach 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - FSV Frankfurt 2 - 2  
Paderborn - Duisburg 0 - 0  
Union Berlin - Braunschweig 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Hallescher FC 4 - 0  
VfB Stuttgart Amatőr - Osnabrück 0 - 1  
Würzburg - Fortuna Köln 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Karvina 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Pribram 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Aarhus 2 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - PK-35 1 - 1  
Mikkeli MP - Kuopio PS 0 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Niort 2 - 0  
Auxerre - Bourg-Peronnas 1 - 2  
Brest - Dijon 0 - 0  
Evian Thonon Gaillard - Sochaux 0 - 0  
Laval - Valenciennes 0 - 3  
Le Havre - Tours 2 - 0  
Nimes - Creteil 1 - 3  
Paris FC - Metz 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Les Herbiers 2 - 2  
Avranches - Chateauroux 2 - 0  
Belfort - Colmar 0 - 0  
Beziers - Sedan 1 - 1  
CA Bastia - Boulogne 2 - 0  
Dunkerque - Epinal 0 - 0  
Lucon - Marseille Consolat 0 - 1  
Orleans - Frejus St-Raphael 1 - 0  
Strasbourg - Chambly 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Rennes 2 - 5  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - PSV 2 1 - 2  
Den Bosch - NAC Breda 3 - 6  
Eindhoven - Venlo 2 - 0  
Go Ahead Eagles - Oss 5 - 0  
Helmond - Almere City 0 - 2  
RKC Waalwijk - Volendam 2 - 1  
Sparta Rotterdam - F. Sittard 1 - 1  
Telstar - Dordrecht 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht - Excelsior 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - NK Zagreb 2 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Arabi (QAT) 3 - 1  
Al-Wakra - Umm-Salal 0 - 1  
Qatar SC - Al-Sailiya 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Miedz Legnica 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Piast Gliwice 1 - 1  
Wisla Krakkó - Jagiellonia Bialystok 5 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Palmeiras 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Racing Club 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - DVO Tachira 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tromsö - Start 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Entella - Spezia 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Rosztov 0 - 0  
Anzsi Mahacskala - Szpartak Moszkva 0 - 4  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Kapfenberg 0 - 1  
LASK Linz - Austria Salzburg 2 - 1  
Liefering - Wiener Neustadt 1 - 1  
St. Pölten - Austria Klagenfurt 1 - 0  
Wacker Innsbruck - Austria Lustenau 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Dep. Capiata 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Marítimo 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Voluntari 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Targu Mures 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Rangers 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia B - Levante B 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Eibar 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Nis - Novi Pazar 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Zlate Moravce 6 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - HIT Gorica 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karabukspor - Samsunspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Rizespor 1 - 1  
Kayserispor - Eskisehirspor 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Talbot - Aberystwyth 2 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Levadia Tallinn 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Athlone 2 - 2  
Shelbourne - Cabinteely 1 - 1  
UC Dublin - Waterford Utd. 1 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Wexford Youths 3 - 3  
Derry City - Galway 2 - 1  
Dundalk - Cork City 0 - 1  
Shamrock Rovers - St. Patrick's 0 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Newcastle 21 - 19  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Wakefield 22 - 4  
Leeds Rhinos - St. Helens 30 - 18  
Warrington - Castleford 56 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Parramatta Eels 6 - 20  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Munster 37 - 28  
Glasgow Warriors - Leinster 12 - 6  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pretoria Bulls - Durban Sharks 16 - 16  
Sydney Waratahs - Dunedin Highlanders 26 - 30  
Wellington Hurricanes - Perth Force 41 - 6  
Tenisz (Guangzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wu - D. Sela    
F. Skugor - T. Fabbiano    
S. Myneni - Ze Zhang    
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Raonic - G. Monfils 2 - 0  
N. Djokovic - J-W. Tsonga 2 - 0  
R. Nadal - K. Nishikori 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kohlschreiber P / Thiem D - Pospisil V / Sock J 0 - 2  
Roger-Vasselin E / Zimonj - Herbert P-H / Mahut N 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Rybarikova - V. Azarenka 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Shvedova Y - Mattek-Sands B / Vandeweg 1 - 2  
Tenisz (Kazany, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - K. Khachanov    
A. Sidorenko - K. Kravchuk    
D. Medvedev - I. Ivashka    
O. Nedovyesov - T. Kamke    
Tenisz (San Antonio, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - A-L. Friedsam 0 - 2  
M. Doi - S. Crawford 2 - 0  
T. Pironkova - M. Doi 1 - 2  
Tenisz (San Antonio, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Melichar - Chuang C-J / Liang C 2 - 1  
Tollaslabda (Swiss Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurskainen - S. Xue    
J.H. Hsu - Tz.W. Wang 0 - 2  
M. Zwiebler - T.C. Chou 2 - 1  
T. Saensomboonsuk - H.S. Prannoy 1 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Nehwal - S. Sato 2 - 1  
S. Pusarla Venkata - B.J. He 0 - 2  
Sun Yu - P. Buranaprasertsuk 2 - 0  
Yih. Wang - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Mladost Zagreb 13 - 7  
Primorje Rijeka - Jadran Herceg Novi 10 - 8  

 

2016.03.17.
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - A. Lewis 7 - 4  
G. Anderson - P. Wright 7 - 5  
J. Wade - R. Thornton 7 - 4  
M. van Gerwen - P. Taylor 6 - 6  
R. van Barneveld - D. Chisnall 7 - 4  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Tapanilan Erä (5.m.) 3 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Storvreta (4.m.) 3 - 5  
Mullsjö - Falun (4.m.) 2 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Providence 1 - 1  
Rochester - Lehigh Valley 3 - 1  
San Diego - San Antonio 6 - 2  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 2 - 2  
Springfield - Bridgeport 2 - 4  
Texas Stars - Grand Rapids 1 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Chomutov (2.m.) 4 - 1  
Sparta Praha - Zlín (2.m.) 0 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Moszkva (6.m.) 2 - 0  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Diósgyőr (4.m.) 2 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - NY Rangers 1 - 2  
Buffalo - Montreal 2 - 2  
Calgary - Winnipeg 4 - 1  
Chicago - Philadelphia 2 - 3  
Edmonton - St. Louis 6 - 4  
Vancouver - Colorado 1 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Bergen 6 - 3  
Tonsberg - Lillehammer 1 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Stavanger (4.m.) 1 - 4  
Stjernen - Lorenskog (4.m.) 0 - 4  
Storhamar - Sparta Sarpsborg (4.m.) 2 - 2  
Valerenga - Frisk/Asker (4.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - Vipiteno/Sterzing (1.m.) 3 - 1  
Val Pusteria - Asiago (1.m.) 5 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Langnau Tigers 3 - 2  
Lausanne - Ambri 7 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Bern (1.m.) 4 - 4  
Servette - Lugano (1.m.) 0 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Växjö (1.m.) 6 - 1  
Lulea - Färjestad (1.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Zvolen (3.m.) 6 - 5  
Trencin - B. Bystrica (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Tver (4.m.) 0 - 1  
Ermak Angarszk - Nyeftyanyik Almetyevszk (3.m.) 0 - 2  
Izssztal Izsevszk - Rjazany (3.m.) 3 - 0  
Szarjarka Karaganda - Torosz Nyeftekamszk (4.m.) 1 - 2  
Kosárlabda (Euroliga, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Darussafaka 77 - 69  
Panathinaikosz - Lok.Kubany Krasznodar 84 - 79  
Kosárlabda (Euroliga, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Real Madrid 72 - 65  
Brose Bamberg - Himki Moszkva 84 - 79  
CSZKA Moszkva - Laboral Kutxa 90 - 78  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Dragonflies - Chiba 85 - 86  
Hokkaido - Tokyo Sunrockers 72 - 62  
Mikawa Aisin - Kanagawa Thunders 72 - 74  
Nagoya Dolphins - Nishinomiya 85 - 85, h.u. 104 - 94  
Tokyo Alvark - Tochigi 78 - 61  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Oklahoma City 109 - 130  
Charlotte - Orlando 107 - 99  
Cleveland - Dallas 99 - 98  
Detroit - Atlanta 114 - 118  
Golden State - New York 121 - 85  
Houston - LA Clippers 106 - 122  
Memphis - Minnesota 108 - 114  
Sacramento - New Orleans 108 - 123  
Washington - Chicago 117 - 96  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Mersin 69 - 84  
Orduspor - Edirne 72 - 106  
Yakin Dogu Univ. - Fenerbahce 69 - 73  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Sönderjyske 21 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Drott 36 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Németország 35 - 28  
Spanyolország - Brazília 23 - 22  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - Huracan 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Confianca - Flamengo 1 - 0  
Globo Rn - Bahia 0 - 0  
Parauapebas PA - Londrina 0 - 1  
Rio Branco - Santa Cruz PE 0 - 1  
Vitória da Conquista - Nautico 0 - 0  
Ypiranga RS - Atlético GO 2 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - América 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Lyngby 0 - 2  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Sahtar Doneck 0 - 1  
Ath. Bilbao - Valencia (Ki jut tovább?)    
Basel - Sevilla (Ki jut tovább?)    
Braga - Fenerbahce 4 - 1  
Dortmund - Tottenham (Ki jut tovább?)    
Fenerbahce - Braga (Ki jut tovább?)    
Lazio - Sparta Praha 0 - 3  
Leverkusen - Villarreal 0 - 0  
Liverpool - Manchester Utd. (Ki jut tovább?)    
Manchester Utd. - Liverpool 1 - 1  
Sahtar Doneck - Anderlecht (Ki jut tovább?)    
Sevilla - Basel 3 - 0  
Sparta Praha - Lazio (Ki jut tovább?)    
Tottenham - Dortmund 1 - 2  
Valencia - Ath. Bilbao 2 - 1  
Villarreal - Leverkusen (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Rosario Central 1 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Colo Colo 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Emelec 4 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Cerro Porteno 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Spyris Kaunas 2 - 2  
Trakai - Stumbras Kaunas 3 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Widnes 12 - 18  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Sydney Roosters 40 - 0  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Treia - Halkbank Ankara 3 - 2  
Trentino - Belogorje Belgorod 3 - 0  
Sakk (Vb-jelölti torna, Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - S. Karjakin    
L. Aronian - H. Nakamura 1 - 0  
V. Anand - P. Svidler 1 - 0  
V. Topalov - A. Giri    
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - J-W. Tsonga 0 - 2  
G. Monfils - F. Delbonis 2 - 0  
J. Isner - K. Nishikori 1 - 2  
M. Cilic - D. Goffin 0 - 2  
N. Djokovic - F. Lopez 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Soares B - Lopez F / Lopez M 1 - 2  
Roger-Vasselin E / Zimonj - Bryan B / Bryan M 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - Ka. Pliskova 0 - 2  
S. Williams - S. Halep 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görges J / Pliskova Ka - Errani S / Kalashnikova O 2 - 0  
Tenisz (Kazany, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Perez Sanz - K. Khachanov    
D. Zhyrmont - K. Kravchuk    
N. Gombos - A. Sidorenko    
R. Albot - A. Karatsev    
Tenisz (San Antonio, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - A-L. Friedsam 1 - 2  
D. Gavrilova - A. Riske 0 - 2  
D. Vekic - T. Pironkova 0 - 2  
T. Pironkova - L. Davis 2 - 0  
Tenisz (San Antonio, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dellacqua C / Jurak D - Jans-Ignac / Rodionova An 0 - 2  
Jans-Ignac / Rodionova An - Broady N / Rosolska A 2 - 1  
Tollaslabda (Swiss Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - T.C. Chou 0 - 2  
D. Domke - J.H. Hsu 1 - 2  
K. Tago - M. Zwiebler 1 - 2  
P. Koukal - H. Hurskainen 0 - 2  
R. Ouseph - H.S. Prannoy 0 - 2  
S. Xue - M.B. Pangisthu 2 - 0  
Sa. Verma - T. Saensomboonsuk 0 - 2  
Tz.W. Wang - A. Antonsen 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - M. Blichfeldt 2 - 0  
B.J. He - R. Intanon 2 - 1  
P. Buranaprasertsuk - M. Ulitina 2 - 0  
R. Schafer - Sun Yu 0 - 2  
S. Nehwal - K. Gavnholt 2 - 0  
S. Sato - Y.C. Hsu 2 - 0  
Y.P. Pai - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Yih. Wang - N. Yigit 2 - 0

 

2016.03.16.
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Classic Tampere (4.m.) 6 - 9  
SPV Seinäjoki - Viikingit Helsinki (4.m.) 0 - 9  
Tapanilan Erä - Oilers Espoo (4.m.) 5 - 7  
Turku PS - Happee Jyv. (4.m.) 5 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rockford - Charlotte 1 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Chomutov (1.m.) 4 - 1  
Sparta Praha - Zlín (1.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kokkolan Hermes (1.m.) 4 - 1  
Jukurit - Kiekko-Vantaa (1.m.) 5 - 2  
Kajaanin Hokki - Tuto (1.m.) 1 - 6  
SaPKo - Keupa (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa (5.m.) 3 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Szibir Novoszibirszk (5.m.) 2 - 1  
Jégkorong (MOL Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Diósgyőr (3.m.) 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Los Angeles 2 - 5  
Montreal - Florida 1 - 4  
Ottawa - Minnesota 2 - 2  
Philadelphia - Detroit 4 - 3  
Pittsburgh - NY Islanders 1 - 1  
San Jose - Boston 3 - 2  
Toronto - Tampa Bay 4 - 1  
Washington - Carolina 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - Nürnberg (1.m.) 4 - 0  
Wolfsburg - Düsseldorf (1.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Djurgarden (1.m.) 4 - 2  
Skelleftea - HV 71 (1.m.) 6 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Kosice (4.m.) 1 - 4  
Zilina - Nitra (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Balasiha - Tver (3.m.) 3 - 1  
Szarjarka Karaganda - Torosz Nyeftekamszk (3.m.) 3 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Opava 90 - 82  
Jindrichuv Hradec - Prostejov 77 - 87  
Kolin - Usti nad Labem 106 - 83  
MMCITE Brno - Ostrava 78 - 76  
Svitavy - Pardubice 85 - 92  
Kosárlabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Galatasaray (3.m.) 86 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Strasbourg 85 - 94  
Zielona Gora - Gran Canaria 82 - 93  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Himik Juzsnij (1.m.) 115 - 94  
Jenyiszej Krasznojarszk - Cibona Zagreb (1.m.) 94 - 92  
Skyliners Frankfurt - Maccabi Rishon (1.m.) 92 - 57  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Flammes Carolo Ardennes 57 - 74  
Landes - Lyon 85 - 72  
Villeneuve d'Ascq Lille - Union Hainaut 81 - 50  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahindra Enforcers - RS Elasto Painters 98 - 103  
SM Beermen - Alaska Aces 116 - 96  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsukuba - Kumamoto 70 - 63  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sichuan - Liaoning (3.m.) 109 - 104  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Rosa Radom 73 - 76  
Turow Zgorzelec - Asseco Prokom 91 - 83  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Nyíregyháza 101 - 69  
Atomerőmű - ZTE 88 - 80  
Jászberény - Kaposvár 85 - 76  
MAFC - Sopron 59 - 88  
Pécs - Kecskemét 72 - 63  
Szolnok - Körmend 62 - 75  
Szombathely - Szeged 77 - 86  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - PINKK-Pécs 68 - 68, h.u. 87 - 93  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Philadelphia 131 - 114  
Indiana - Boston 103 - 98  
LA Lakers - Sacramento 98 - 106  
Milwaukee - Toronto 89 - 107  
Orlando - Denver 116 - 110  
San Antonio - LA Clippers 108 - 87  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Braunschweig 79 - 88  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - AGÜ Kayserispor 84 - 74  
Antakya Hatay - Istanbul Univ. 87 - 59  
Gelistirenler Dernegi - Canik 71 - 59  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Zenit Szentpétervár 71 - 93  
VEF Riga - Bisons Loimaa 83 - 73  
Kézilabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Vardar Pro Skopje 30 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Kolding 24 - 29  
Ribe-Esbjerg - Holstebro 23 - 29  
Silkeborg - Midtjylland 30 - 21  
Skjern - Skive 30 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Creteil 29 - 36  
Chartres Metropole - Pays d'Aix 20 - 28  
Dunkerque - Paris SG 29 - 32  
Ivry - Montpellier 25 - 30  
Nantes - Chambery 33 - 25  
Nimes - Tremblay 33 - 30  
St. Raphael - Toulouse 28 - 29  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Szeged 20 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Bodö 20 - 18  
Baekkelaget - Runar Sandefjord 41 - 22  
Drammen - Halden 23 - 29  
Haslum - Elverum 24 - 27  
Kolstad - Stord 39 - 25  
Viking Stavanger - Fyllingen 24 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Wetzlar 35 - 23  
Göppingen - Balingen-Weilstetten 34 - 30  
Melsungen - Magdeburg 28 - 28  
Stuttgart - R-N. Löwen Kronau 21 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Quabit Guadalajara 29 - 27  
Granollers - Morrazo Cangas 32 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Thun 23 - 27  
Kriens - Winterthur 26 - 29  
St. Gallen - Schaffhausen 23 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Malmö 23 - 27  
HIF Karlskrona - Aranäs 26 - 24  
Lugi - Hammarby 32 - 28  
Redbergslids - Kristianstad 27 - 30  
Ricoh HK - Alingsas 22 - 21  
Ystad - Sävehof 29 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Wycombe 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres Cordoba - Instituto Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Barcelona (Ki jut tovább?)    
Barcelona - Arsenal 3 - 1  
Bayern München - Juventus 2 - 2  
Juventus - Bayern München (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Tigres 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Mladá Boleslav 1 - 4  
Olomouc - Plzen 1 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Randers 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Dinamo Zagreb 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Teda - Beijing Guoan 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Zawisza Bydgoszcz 4 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The Strongest - River Plate 1 - 1  
Trujillanos - Sao Paulo 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Atl. Nacional Medellin 0 - 4  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Gremio 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Utenis Utena 1 - 0  
VMFD Zalgiris - Suduva Marijampole 3 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC 0 - 0  
Újpest - Békéscsaba 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazovik Orenburg - Tom Tomszk 1 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zenit Sz'tpétervár 2 0 - 3  
Lucs Vlagyivosztok - Fakel Voronyezs 1 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Torpedo Armavir 2 - 2  
SZKA Habarovszk - Szpartak Moszkva 2 2 - 1  
Szokol Szaratov - Kamaz 0 - 0  
Toszno - Sinnyik Jaroszlavl 2 - 0  
Tyumeny - Bajkal Irkutszk 3 - 1  
Volga Nyizsnyij Novgorod - Baltika Kalinyingrád 0 - 1  
Volgar Asztrahan - Arszenál Tula 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Uniao Oliveirense 4 - 1  
Benfica B - Farense 2 - 0  
Guimaraes B - Aves 2 - 0  
Olhanense - Gil Vicente 0 - 0  
Oriental de Lisboa - Mafra 0 - 1  
Penafiel - Braga B 0 - 0  
Porto B - Chaves 0 - 0  
Santa Clara - Feirense 0 - 0  
Varzim - Sporting CP B 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - Ross County 1 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Hibernian 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Mallorca 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Ivanjica - Borac 2 - 1  
Partizan Belgrád - Spartak Zlatibor Voda 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Trencin 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Lekhwiya 1 - 1  
Bunyodkor - Zob Ahan 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Ahli (KSA) 1 - 0  
El-Jaish - Nasaf Qarshi 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanfrecce Hiroshima - Buriram Utd. 3 - 0  
Shandong Luneng - FC Szöul 1 - 4  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Urawa RD 2 - 2  
Pohang - Sydney FC 0 - 1  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Kazany - Belchatow 2 - 3  
Sakk (Vb-jelölti torna, Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - P. Svidler    
L. Aronian - F. Caruana    
V. Anand - H. Nakamura    
V. Topalov - S. Karjakin    
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - S. Wawrinka 2 - 1  
N. Djokovic - P. Kohlschreiber 2 - 0  
R. Gasquet - M. Cilic 1 - 2  
R. Nadal - A. Zverev 2 - 1  
S. Querrey - J-W. Tsonga 0 - 2  
T. Berdych - M. Raonic 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Chardy J / Martin F 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - P. Kvitova 2 - 0  
B. Strycova - S. Halep    
D. Kasatkina - T. Bacsinszky 2 - 0  
Ka. Pliskova - J. Konta 2 - 1  
M. Rybarikova - R. Vinci    
S. Williams - K. Bondarenko 2 - 0  
V. Azarenka - S. Stosur 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Mattek-Sands B / Vandeweg 0 - 2  
Hlavackova A / Hradecka L - Errani S / Kalashnikova O 1 - 2  
King V / Kudryavtseva A - Görges J / Pliskova Ka 0 - 2  
Tenisz (Kazany, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - O. Nedovyesov    
D. Medvedev - A. Bublik    
I. Ivashka - F. Dustov    
M. Viola - K. Kravchuk    
Tenisz (San Antonio, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - C.C. Bellis 2 - 1  
A. Konjuh - M. Linette 2 - 0  
A. Riske - K. Flipkens 2 - 0  
C. Witthöft - S. Crawford 0 - 2  
D. Gavrilova - M. Sakkari 2 - 1  
K. Bertens - D. Vekic 0 - 2  
L. Davis - Y. Wickmayer 2 - 1  
M. Doi - Xin. Han 2 - 0  
T. Pereira - K. Bertens 0 - 2  
Tenisz (San Antonio, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubic V / Han X - Groenefeld A-L / Melichar N 1 - 2  
Olaru R / Rodina E - Chuang C-J / Liang C 0 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.S. Prannoy - L. Schaenzler 2 - 0  
I.B. Chandra - H. Hurskainen 1 - 2  
I.Z. Zainuddin - M.B. Pangisthu    
J.H. Hsu - P. Abian 2 - 0  
K. Lehikoinen - M. Zwiebler 0 - 2  
K. Tago - A. Jayaram 2 - 0  
M. Myhre - S. Xue 0 - 2  
P. Koukal - B. Ponsana 2 - 1  
R. Fladberg - D. Domke 1 - 2  
R. Ouseph - M. Borg 2 - 0  
T. Saensomboonsuk - F.A. Kholik 2 - 1  
Tz.W. Wang - J.V. Soong 2 - 1  
Zhen. Wang - Sa. Verma 0 - 2  
Zulf. Zulkiffli - T.C. Chou 1 - 2  
Tollaslabda (Swiss Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.T. Madsen - A. Yamaguchi    
B. Ongbumrungpan - M. Poulsen 2 - 0  
B.J. He - N. Jindapon 2 - 1  
C. Magee - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Hs.H. Chen - R. Schafer 1 - 2  
L. Kjaersfeldt - N. Yigit 0 - 2  
L. Zetchiri - P. Buranaprasertsuk 1 - 2  
M. Blichfeldt - F. Chapman 2 - 1  
M. Mitani - Sun Yu 0 - 2  
M. Ulitina - A. Yamaguchi 2 - 0  
O. Konon - R. Intanon 0 - 2  
P. Nedeltcheva - K. Gavnholt 1 - 2  
S. Nehwal - K. Schnaase 2 - 0  
S. Sato - K. Polikarpova 2 - 0  
Y.C. Hsu - N. Koch Rohde 2 - 0  
Y.P. Pai - J.Y. Tee 2 - 1  
Yih. Wang - S. Jaquet 2 - 0

 

2016.03.15.
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Mullsjö (3.m.) 6 - 3  
Pixbo Wallenstam - Linköping (3.m.) 5 - 6  
Växjö - Dalen (3.m.) 3 - 5  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Slovan Ustecti Lvi (2.m.) 4 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Praha (2.m.) 1 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Mladá Boleslav (2.m.) 3 - 3  
Plzen - Olomouc (2.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Herning (6.m.) 1 - 2  
Rödovre - Esbjerg (6.m.) 0 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Lahti Pelicans (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Briancon - Bordeaux 2 - 1  
Chamonix - Morzine-Avoriaz 1 - 1  
Dijon - Lyon 7 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Epinal - Angers (5.m.) 6 - 2  
Gap - Rouen (5.m.) 1 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod (5.m.) 3 - 2  
Dinamo Moszkva - SZKA Szentpétervár (5.m.) 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - New Jersey 7 - 1  
Calgary - St. Louis 7 - 4  
Chicago - Los Angeles 0 - 5  
Edmonton - Nashville 2 - 3  
NY Islanders - Florida 3 - 2  
Vancouver - Winnipeg 2 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Lillehammer 1 - 5  
Tonsberg - Bergen 7 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga (3.m.) 2 - 2  
Lorenskog - Stjernen (3.m.) 4 - 1  
Sparta Sarpsborg - Storhamar (3.m.) 7 - 4  
Stavanger - Manglerud (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Rosenheim (3.m.) 5 - 1  
Bremerhaven - Dresden (3.m.) 2 - 2  
Kassel - Frankfurt Löwen (3.m.) 4 - 0  
Ravensburg - Bad Nauheim (3.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Köln (1.m.) 0 - 3  
München - Straubing (1.m.) 5 - 0  
Jégkorong (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Valpellice (7.m.) 6 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Znojmo (2.m.) 0 - 3  
Villach - Salzburg (2.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Olten (6.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Biel 2 - 3  
Langnau Tigers - Lausanne 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Tingsryd (2.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bardejov - Nove Zamky 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Kosice (3.m.) 2 - 2  
Zilina - Nitra (3.m.) 3 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Cedevita Zagreb (1.m.) 82 - 82, h.u. 97 - 88  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Galatasaray 99 - 89  
Trento - Milano 83 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Dallas 96 - 107  
Golden State - New Orleans 125 - 107  
Houston - Memphis 130 - 81  
Miami - Denver 124 - 119  
Oklahoma City - Portland 128 - 94  
Phoenix - Minnesota 107 - 104  
Toronto - Chicago 107 - 109  
Utah - Cleveland 94 - 85  
Washington - Detroit 124 - 81  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Vita Tbiliszi    
Kalev/Cramo - K.Oktyabr Volgográd 89 - 81  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Románia 32 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleetwood - Walsall 0 - 1  
Oldham - Blackpool 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Hartlepool 0 - 0  
Oxford Utd. - Dag & Red 4 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Reading 1 - 0  
Hull City - Nottingham 1 - 1  
Ipswich - Blackburn 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braintree - Gateshead 0 - 0  
Dover - Lincoln 4 - 1  
Eastleigh - Bromley 2 - 0  
Guiseley - Grimsby 2 - 2  
Torquay - Halifax 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Union SF 2 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - PSV 0 - 0  
Dinamo Kijev - Manchester City (Ki jut tovább?    
Manchester City - Dinamo Kijev 0 - 0  
PSV - Atl. Madrid (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Dukla Praha 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Slaven Belupo 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Zaglebie Sosnowiec 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Melgar 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Cobresal 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Wiener Neustadt 0 - 2  
Austria Salzburg - FAC Wien 0 - 1  
Kapfenberg - St. Pölten 0 - 1  
Wacker Innsbruck - Liefering 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Queen of South 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Hammarby 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Slovan Bratislava 1 - 1  
Zilina - Dunajska Streda 3 - 0  
Zlate Moravce - Ruzomberok 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Besiktas 0 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Chelsea - U19Ajax 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - TNS 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al Nasr (UAE) 1 - 2  
Sepahan - Lokomotív Taskent 0 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Hilal (KSA) 1 - 1  
Pakhtakor - Tractor Tabriz 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Jiangsu 0 - 0  
Jeonbuk - Binh Duong 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Suwon 0 - 0  
Shanghai SIPG - Gamba Osaka 2 - 1  
Sakk (Vb-jelölti torna, Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - V. Topalov    
H. Nakamura - A. Giri    
P. Svidler - L. Aronian    
S. Karjakin - V. Anand 1 - 0  
Tenisz (Guangzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wu - J. Thompson    
Zhe Li - A. Kudryavtsev    
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - G. Simon 2 - 0  
An. Kuznetsov - S. Wawrinka 0 - 2  
D. Thiem - J. Sock 2 - 1  
F. Lopez - R. Bautista-Agut 2 - 1  
G. Monfils - A. Ramos 2 - 0  
J. Isner - A. Mannarino 2 - 0  
L. Mayer - M. Cilic 0 - 2  
R. Nadal - F. Verdasco 2 - 0  
S. Johnson - K. Nishikori 0 - 2  
T. Berdych - B. Coric 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bautista-Agut/Troicki - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Bellucci T / Pella G - Pospisil V / Sock J 1 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Nestor D / Stepanek R 2 - 1  
Isner J / Raonic M - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Murray J / Soares B - Inglot D / Lindstedt R 2 - 1  
Roger-Vasselin E / Zimonj - Goffin D / Sousa J 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - J. Jankovic 2 - 0  
D. Kasatkina - M. Puig 2 - 1  
E. Bouchard - T. Bacsinszky 1 - 2  
N. Gibbs - P. Kvitova 1 - 2  
S. Stosur - C. McHale 2 - 1  
V. Azarenka - S. Zhang 2 - 0  
Tenisz (Kazany, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - G. Barrere    
A. Setkic - A. Bublik    
R. Albot - U. Ignatik    
R. Berankis - D. Medvedev    
Tenisz (San Antonio, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - N. Broady 2 - 0  
A. Tatishvili - M. Linette 0 - 2  
C. Witthöft - J. Cepelova 2 - 1  
C.C. Bellis - N. Hibino 2 - 0  
D. Gavrilova - O. Govortsova 2 - 0  
D. Vekic - A. Sasnovich 2 - 0  
L. Siegemund - A. Riske 1 - 2  
M. Doi - E. Rodina 2 - 0  
T. Paszek - M. Sakkari 1 - 2  
Tenisz (San Antonio, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dellacqua C / Jurak D - Weinhold A / Whoriskey C 2 - 0  
Tollaslabda (Swiss Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pawar - M. Zwiebler    
A. Savatyugin - S. Manjaly 2 - 0  
C. Lind Thomsen - B. Ponsana 1 - 2  
E. Meijs - S. Xue 0 - 2  
F.A. Kholik - A. Pochtarev 2 - 0  
H. Hurskainen - S. Sasaki 2 - 0  
H.S. Prannoy - K. Koljonen 2 - 0  
J.H. Hsu - M. Zilberman 2 - 1  
J.V. Soong - A. Dumartheray 2 - 0  
K. Lehikoinen - D. Paiola 2 - 0  
K. Parupalli - Tz.W. Wang    
M. Myhre - I. Utrosa 2 - 1  
M.A. Belarbi - K. Tago 0 - 2  
M.B. Pangisthu - N.K. Srikanth    
P. Koukal - T. Penty    
R. Ouseph - J. Frohlich 2 - 0  
T. Saensomboonsuk - K. Bruun 2 - 0  
T. Ueda - A. Antonsen 0 - 2  
Y. De Oliveira - P. Abian 0 - 2  
Vízilabda (Felkészülési mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Kanada 18 - 14  

 

2016.03.14.
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Turku PS (3.m.) 5 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Helsingborg (3.m.) 7 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 1 - 4  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Slovan Ustecti Lvi (1.m.) 3 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Praha (1.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Mladá Boleslav (1.m.) 5 - 2  
Plzen - Olomouc (1.m.) 0 - 0  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Avangard Omszk (4.m.) 2 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Metallurg Magnyitogorszk (4.m.) 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Toronto 0 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Brynäs (3.m.) 5 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin (2.m.) 0 - 1  
Zvolen - Poprad (2.m.) 0 - 0  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Ermak Angarszk (2.m.) 1 - 3  
Rjazany - Izssztal Izsevszk (2.m.) 0 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Mega Leks (1.m.) 81 - 85  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Nanterre 66 - 76  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trikala - Panathinaikosz 81 - 98  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Maccabi Kiryat Gat 80 - 80, h.u. 90 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Anwil Wloclawek 62 - 79  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Zalgiris Kaunas 70 - 90  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Milwaukee 100 - 109  
LA Lakers - New York 87 - 90  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Giessen 82 - 58  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Avellino 82 - 89  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vigarano - Orvieto 51 - 51, h.u. 59 - 55  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Besiktas 79 - 72  
Darussafaka - Konyaspor 90 - 63  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edirne - Besiktas 77 - 70  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Mors 22 - 22  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santamarina Tandil - Nueva Chicago 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Aldosivi 1 - 1  
Colón - River Plate 4 - 1  
Sarmiento - Godoy Cruz 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Bochum 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - San Luis de Quillota 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Hobro 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star 93 - Auxerre 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panthrakikosz 3 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Sparta Rotterdam 1 - 0  
Dordrecht - Go Ahead Eagles 1 - 1  
Emmen - Achilles'29 3 - 1  
F. Sittard - Eindhoven 2 - 1  
Maastricht - Ajax 2 0 - 0  
Oss - Den Bosch 3 - 1  
PSV 2 - Helmond 3 - 1  
Venlo - RKC Waalwijk 4 - 3  
Volendam - Telstar 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi Haifa 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Dep. Tolima 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TBB Nieciecza - Wisla Krakkó 2 - 4  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - América 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose - Portland 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Viking Stavanger 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Perugia 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Cittadella 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Lupa Castelli Romani 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Terek Groznij 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - LASK Linz 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Guarani Asuncion 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Tondela 4 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Newcastle 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Universitatea Craiova 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Dinamo Bukarest 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Espanyol 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Lausanne 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayseri Erciyesspor - Göztepe Izmír 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Bursaspor 3 - 0  
Sivasspor - Kasimpasa 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Derry City 0 - 3  
Cork City - Longford Town 6 - 0  
Finn Harps - Shamrock Rovers 0 - 1  
Sligo - Galway 1 - 1  
St. Patrick's - Bohemians 3 - 0  
Wexford Youths - Dundalk 1 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wests Tigers - Manly Sea Eagles 36 - 22  
Tenisz (Guangzhou-selejtező, férfi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - J. Nedunchezhiyan 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - M. Raonic    
D. Goffin - G. Pella 2 - 1  
F. Delbonis - A. Murray 2 - 1  
F. Verdasco - M. Klizan    
J. Isner - A. Seppi 2 - 0  
M. Berrer - J. Sock 0 - 2  
N. Djokovic - B. Fratangelo 2 - 1  
R. Gasquet - A. Dolgopolov 2 - 1  
R. Nadal - G. Müller 2 - 1  
S. Johnson - J. Millman 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Inglot D / Lindstedt R    
Kubot L / Matkowski M - Kohlschreiber P / Thiem D 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivanovic - Ka. Pliskova 0 - 2  
B. Bencic - M. Rybarikova 1 - 2  
E. Makarova - S. Halep 0 - 2  
E. Svitolina - R. Vinci 0 - 2  
J. Jankovic - C. Vandeweghe 2 - 0  
J. Konta - D. Allertova 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Errani S / Kalashnikova O - Bondarenko K / Savchuk O 2 - 1  
Hlavackova A / Hradecka L - Gasparyan M / Niculescu M 2 - 0  
Mattek-Sands B / Vandeweg - H-C. Chan/Y-J. Chan 2 - 0  
Xu Y F / Zheng S - Babos T / Shvedova Y 0 - 2  
Tenisz (Kazan, Russia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Dustov - E. Gerasimov    
O. Nedovyesov - F. Cipolla    
Tenisz (San Antonio, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dellacqua - T. Pironkova 0 - 2  
J. Ostapenko - A. Konjuh 0 - 2  
M. Duque Marino - K. Flipkens 0 - 2  
S. Crawford - I-C. Begu 2 - 1  
Xin. Han - I. Falconi 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,