Tippmix eredmények - 2016. május 9-15.

2016-05-09
Tippmix eredmények - 2016. május 9-15.
2016.05.15.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Port Adelaide 93 - 91  
Melbourne Demons - Western Bulldogs 82 - 114  
West Coast Eagles - St. Kilda 132 - 29  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 3 - 5  
Arizona - San Francisco (22:10) 1 - 2  
Baltimore - Detroit 9 - 3  
Baltimore - Detroit (19:35) 5 - 6  
Boston - Houston 10 - 9  
Chicago Cubs - Pittsburgh 1 - 2  
Cleveland - Minnesota 1 - 5  
Colorado - NY Mets 7 - 4  
Colorado - NY Mets (22:10) 4 - 3  
Kansas City - Atlanta 0 - 5  
Kansas City - Atlanta (20:15) 4 - 2  
LA Dodgers - St. Louis 5 - 3  
Milwaukee - San Diego 7 - 8  
Milwaukee - San Diego (20:10) 3 - 2  
NY Yankees - Chicago WS 7 - 5  
Philadelphia - Cincinnati 4 - 3  
Philadelphia - Cincinnati (19:35) 4 - 9  
Seattle - LA Angels 7 - 9  
Seattle - LA Angels (22:10) 0 - 3  
Tampa Bay - Oakland 6 - 0  
Tampa Bay - Oakland (19:10) 6 - 7  
Texas - Toronto 6 - 5  
Texas - Toronto (21:05) 7 - 6  
Washington - Miami (19:35) 1 - 5  
Darts (European Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - J. Klaasen 4 - 6  
D. Chisnall - J. Henderson 6 - 4  
D. Chisnall - J. Wade 5 - 6  
European Matchplay 2016    
J. Klaasen - M. van Gerwen 5 - 6  
J. Wade - B. van de Pas 6 - 5  
J. Wade - G. Anderson 6 - 2  
J. Wade - M. van Gerwen 6 - 2  
M. Hopp - P. Wright 4 - 6  
M. Hopp - T. Jenkins 6 - 3  
M. Smith - M. Suljovic 5 - 6  
M. Suljovic - D. Chisnall 4 - 6  
M. van Gerwen - D. Gurney 6 - 4  
P. Wright - J. Caven 6 - 3  
V. van der Voort - B. van de Pas 3 - 6  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland Lake Erie - Grand Rapids (5.m.) 1 - 6  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton (7.m.) 2 - 2  
Ontario Reign - San Diego (5.m.) 2 - 1  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Csehország 1 - 1  
Svájc - Svédország 2 - 2  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - USA 3 - 2  
Szlovákia - Finnország 0 - 5  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Cancellara - P. Roglic (9. szakasz) 0 - 1  
Giro d´Italia 2016 - 9. szakasz    
R. Uran - I. Zakarin (9. szakasz) 0 - 1  
T. Dumoulin - B. Jungels (9. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Euroliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Fenerbahce Ülker 83 - 83, h.u. 101 - 96  
Lok.Kubany Krasznodar - Laboral Kutxa 85 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Adecco ASVEL (1.m.) 65 - 77  
Monaco - Nanterre (1.m.) 93 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság,női,rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Bourges (3.m.) 65 - 63  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - RS Elasto Painters (5.m.) 86 - 78  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KK Zagreb - GKK Sibenik 82 - 68  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Bnei Herzeliya 88 - 83  
Hapoel Holon - Maccabi TA 82 - 92  
Ironi Naharia - Maccabi Ashdod 87 - 90  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Jerusalem 84 - 95  
Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Rishon 71 - 71, h.u. 82 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Czarni Slupsk (2.m.) 87 - 67  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Sopron (5.m.) 73 - 70  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Miami (7.m.) 116 - 89  
Kosárlabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Csehország 71 - 54  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - S. Oliver Würzburg (3.m.) 93 - 58  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Lucca (3.m.) 76 - 55  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Barcelona 74 - 69  
Gran Canaria - Fuenlabrada 109 - 88  
Iberostar Tenerife - Bilbao 77 - 71  
Manresa - Gipuzkoa 78 - 80  
Murcia - Joventut Badalona 80 - 78  
Zaragoza - Sevilla 91 - 87  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Crvena zvezda 83 - 91  
Metalac Farmakom - Tamis Pancevo 104 - 85  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentjur - Olimpija Ljubljana (2.m.) 81 - 71  
Skofja Loka - Zlatorog Lasko (2.m.) 74 - 77  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Connecticut 93 - 70  
Indiana - Dallas 79 - 90  
Los Angeles - Seattle 96 - 66  
Minnesota - Phoenix 95 - 76  
New York - Dallas 79 - 71  
San Antonio - Atlanta 61 - 61, h.u. 63 - 73  
Washington - New York 76 - 87  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Granollers 21 - 25  
Göppingen - Nantes (Helyszín: Nantes) 32 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Azoty Pulawy (4.m.) 21 - 21  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - PLER 32 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Haslum (2.m.) 26 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Flensburg 26 - 28  
Lemgo - Lübbecke 25 - 23  
Stuttgart - Melsungen 21 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Teucro 33 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Millwall 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth - Portsmouth 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forest Green - Grimsby 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crucero del Norte - Juventud Unida San Luis 2 - 1  
Estudiantes San Luis - Atl. All Boys 1 - 1  
Gimnasia Jujuy - Guillermo Brown 4 - 2  
Independiente de Mendoza - Talleres Cordoba 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Atl. Rafaela 2 - 1  
Argentinos Juniors - Lanus 1 - 1  
Atl. Temperley - Newell's 2 - 0  
Independiente - Arsenal Sarandí 2 - 0  
Rosario Central - Quilmes 1 - 1  
Sarmiento - Tigre 0 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - AZAL Baku 2 - 0  
Khazar Lankaran - Sumqayit 1 - 2  
Neftcsi Baku - Inter Baku 4 - 2  
Ravan Baku - Qarabag Baku 2 - 1  
Zira - Kapaz 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Anderlecht 4 - 0  
Zulte Waregem - Gent 4 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Levszki Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Avai 2 - 1  
Luverdense - Joinville 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Fluminense 0 - 1  
Botafogo - Sao Paulo 0 - 1  
Corinthians - Gremio 0 - 0  
Coritiba - Cruzeiro 1 - 0  
Figueirense - Ponte Preta 0 - 0  
Internacional - Chapecoense 0 - 0  
Santa Cruz PE - Vitória 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Düsseldorf 0 - 2  
Bundesliga 2. 2015/16    
Duisburg - RB Leipzig 1 - 0  
FSV Frankfurt - 1860 München 2 - 1  
Fürth - Sandhausen 3 - 1  
Heidenheim - Bochum 2 - 4  
Karlsruhe - Bielefeld 1 - 1  
Paderborn - Nürnberg 0 - 1  
St. Pauli - Kaiserslautern 5 - 2  
Union Berlin - Freiburg 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Santiago Wanderers 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Hobro 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Jeonnam 3 - 0  
Sangju Sangmu - Incheon 4 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Turku PS 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Lahti 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Francia bajnokság 2015/16    
Labdarúgás (Görög bajnokság, BL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - PAOK 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heracles - Groningen 2 - 1  
Utrecht - Zwolle 5 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi Petah Tikva 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Yamaguchi 2 - 4  
Ehime - Kyoto 0 - 1  
JEF United Chiba - Roasso Kumamoto 2 - 0  
Machida Zelvia - Kitakyushu 0 - 1  
Matsumoto Yamaga - Kamatamare Sanuki 0 - 0  
Mito - Sapporo 0 - 1  
Nagasaki - Yamagata 1 - 1  
Okayama - Gifu 0 - 1  
Shimizu SP - Tokushima 0 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Yokohama FC 3 - 1  
Zweigen Kanazawa - Tokyo Verdi 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhaiyk Ural - Zhetysu Taldykorgan 1 - 2  
Atyrau - FC Asztana 1 - 0  
Kairat Almaty - Irtis Pavlodar 1 - 0  
Okzhetpes Kokshetau - Tobol Kostanay 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Atl. Nacional Medellin 2 - 2  
Envigado - Junior de Barranquilla 1 - 1  
Independiente Medellin - Once Caldas 2 - 1  
Independiente SF - Fortaleza 4 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hangzhou Greentown - Liaoning Hongyun 0 - 0  
Shanghai Shenhua - Guangzhou R&F 5 - 1  
Yanbian - Chongqing Lifan 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Zaglebie Sosnowiec 2 - 0  
Chrobry Glogow - Wisla Plock 2 - 0  
Pogon Siedlce - Rozwoj Katowice 2 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - GKS Belchatow 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Lechia Gdansk 2 - 0  
Lech Poznan - Ruch Chorzow 3 - 0  
Legia Varsó - Pogon Szczecin 3 - 0  
Piast Gliwice - Zaglebie Lubin 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Metta/Lu 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - M. Morelia 4 - 1  
Monterrey - Tigres 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Colorado 1 - 1  
Dallas - Seattle 2 - 0  
Houston - Salt Lake 1 - 0  
Kansas City - Orlando 2 - 1  
New England - Chicago 2 - 0  
Toronto - Vancouver 3 - 4  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MTK (1.m.) 3 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Kisvárda 4 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Bologna 0 - 0  
Empoli - Torino 2 - 1  
Genoa - Atalanta 1 - 2  
Lazio - Fiorentina 2 - 4  
Olasz A 2015/16    
Palermo - Verona 3 - 2  
Udinese - Carpi 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Como - Spezia 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráját.feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Alessandria 2 - 0  
Lecce - Bassano 3 - 0  
Pisa - Maceratese 3 - 1  
Pordenone - Casertana 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C,ráját.a bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SPAL Ferrara - Benevento 4 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Fakel Voronyezs 1 - 0  
Gazovik Orenburg - Baltika Kalinyingrád 2 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szokol Szaratov 0 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Szibir Novoszibirszk 5 - 0  
Tom Tomszk - Kamaz 2 - 0  
Torpedo Armavir - Lucs Vlagyivosztok 2 - 0  
Toszno - Szpartak Moszkva 2 6 - 1  
Tyumeny - SZKA Habarovszk 0 - 2  
Volgar Asztrahan - Volga Nyizsnyij Novgorod 2 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Bajkal Irkutszk 4 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Mordovija Szaranszk 3 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - Rubin Kazany 1 - 1  
Zenit Szentpétervár - Lokomotív Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Rapid Wien 1 - 3  
Altach - Ried 0 - 0  
Austria Wien - Sturm Graz 3 - 0  
Mattersburg - Grödig 2 - 3  
Salzburg - Wolfsberg 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - Libertad Asuncion 0 - 2  
Guarani Asuncion - Sol de America 2 - 1  
Rubio - Olimpia Asuncion 1 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Nacional Madeira 4 - 1  
Braga - Sporting CP 0 - 4  
Moreirense - Marítimo 2 - 1  
Portugál bajnokság 2015/16    
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Aston Villa 4 - 0  
Chelsea - Leicester 1 - 1  
Everton - Norwich 3 - 0  
Manchester Utd. - Bournemouth    
Newcastle - Tottenham 5 - 1  
Southampton - Crystal Palace 4 - 1  
Stoke - West Ham 2 - 1  
Swansea - Manchester City 1 - 1  
Watford - Sunderland 2 - 2  
West Bromwich - Liverpool 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Concordia Chiajna 2 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Ross County 0 - 4  
Celtic - Motherwell 7 - 0  
Hearts - St. Johnstone 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Stranraer 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Alavés 0 - 1  
Ath. Bilbao B - Osasuna 0 - 0  
Elche - Girona 1 - 1  
Gimnastic - Leganes 0 - 0  
Huesca - Almería 2 - 1  
Ponferradina - Lugo 2 - 1  
UE Llagostera - Cordoba 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arandina - Compostela 1 - 2  
Atl. Astorga - Ferrol 2 - 1  
Izarra - Cacereno 1 - 2  
Pena Sport - Tudelano 0 - 0  
Pontevedra - Burgos 1 - 1  
R. Santander - Coruxo 1 - 0  
Somozas - Cultural Leonesa 2 - 1  
Sp. Gijón B - Guijuelo 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Portugalete 3 - 1  
Arenas de Getxo - Barakaldo 1 - 1  
Majadahonda - Ebro 0 - 0  
Mensajero - Getafe B 5 - 0  
Real Madrid B - La Roda 6 - 1  
Real Sociedad B - Talavera 3 - 1  
Real Union Irun - Leioa 0 - 1  
Sestao River - Gernika 2 - 0  
Socuellamos - Fuenlabrada 3 - 2  
Toledo - CD Guadalajara 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornella - Reus 0 - 1  
Espanyol B - Villarreal B 1 - 1  
L'Hospitalet - Alcoyano 0 - 0  
Llosetense - Hercules 0 - 2  
Olot - Levante B 1 - 2  
Pobla de Mafumet - Lleida 2 - 2  
Xativa - Barcelona B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Real Murcia 1 - 2  
Betis B - Villanovense 4 - 1  
Cartagena - San Roque de Lepe 1 - 1  
Granada B - Melilla 4 - 0  
Jumilla - Sevilla B 0 - 0  
Marbella - La Hoya Lorca 1 - 1  
Merida - Almería B 3 - 3  
Real Jaen - Cadiz 0 - 1  
Rec. Huelva - Linares 0 - 0  
UCAM Murcia - Linense 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Getafe 2 - 1  
Espanyol - Eibar 4 - 2  
Malaga - Las Palmas 4 - 1  
Rayo Vallecano - Levante 3 - 1  
Sp. Gijón - Villarreal 2 - 0  
Spanyol bajnokság 15/16    
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Utd. Väsby - Varberg 1 - 1  
Dalkurd - Degerfors 2 - 2  
Frej - Trelleborg 0 - 2  
Syrianska - Atvidaberg 2 - 0  
Värnamo - GAIS 1 - 1  
Örgryte - Sirius 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Häcken 1 - 4  
Norrköping - Sundsvall 3 - 1  
Örebro - Elfsborg 1 - 0  
Östersund - Göteborg 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagodina - Javor Matis 0 - 0  
Mladost Lucani - OFK Belgrád 3 - 1  
Novi Pazar - Spartak Zlatibor Voda 0 - 1  
RAD Belgrád - Metalac Gornji Milanovac 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Nis - Partizan Belgrád 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Galatasaray 1 - 2  
Besiktas - Osmanlispor 3 - 1  
Fenerbahce - Genclerbirligi 2 - 1  
Kasimpasa - Mersin Idman Yurdu 7 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Olimpik Doneck 1 - 1  
Sahtar Doneck - Zorya Luganszk 2 - 3  
Vorszkla Poltava - Olekszandria 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Liverpool Montevideo 0 - 1  
Penarol - Nacional 2 - 2  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Alonso - J. Button (Spanyol Nagydíj) 0 - 1  
F. Nasr - M. Ericsson(Spanyol Nagydíj) 0 - 1  
J. Palmer - K. Magnussen (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
L. Hamilton - N. Rosberg(Spanyol Nagydíj)    
M. Verstappen - C. Sainz Jr. (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - D. Kvyat (Spanyol Nagydíj) 0 - 1  
P. Wehrlein - R. Haryanto (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Spanyol Nagydíj) 0 - 1  
S. Perez - F. Massa (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Spanyol Nagydíj) 0 - 1  
V. Bottas - D. Ricciardo (Spanyol Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Spanyol Nagydíj    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Widnes 24 - 10  
Wakefield - Warrington 36 - 28  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Cronulla Sharks 0 - 62  
Wests Tigers - Canterbury Bulldogs 4 - 36  
Rögbi (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Calvisano 3 - 11  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Dél-Korea 0 - 3  
Olaszország - Thaiföld 3 - 1  
Peru - Dominikai Köztársaság 3 - 0  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - R. Dutra da Silva    
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - T. Gabashvili 2 - 1  
D. Sela - An. Kuznetsov 0 - 2  
Tenisz (Genf, férfi, páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Zelenay I - Knowle J / Rosol L 0 - 2  
Tenisz (Genf-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - T. Brkic 2 - 1  
F. Mayer - C. Garin 1 - 2  
R. Ortega-Olmedo - J. Nikles 2 - 0  
Y. Marti - A. Beck 0 - 2  
Tenisz (Nizza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Haase - A. Mannarino 1 - 2  
V. Estrella Burgos - D. Kudla 2 - 0  
Tenisz (Nizza-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Young - M. Bourgue 2 - 0  
D.S. Schwartzman - D. Zhyrmont 2 - 0  
K. Edmund - M. Cecchinato 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gerlach - I. Falconi 0 - 2  
Kr. Pliskova - N. Gibbs 0 - 2  
L. Tsurenko - M. Antonitsch 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck A / Friedsam A-L - Hobgarski K / Witthoeft C 2 - 1  
Daniels C / Marozava L - Moore T / Perrin C 2 - 0  
Dushevina V / Rodionova A - Chan C-W / Schuurs D 1 - 2  
Dzalamidze N / Kudermetov - Hibino N / Pigossi L 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Krejcikova - Jia-J. Lu 2 - 1  
E. Kostova - M. Melnikova 0 - 2  
I. Soylu - O. Fridman 0 - 2  
K. Bertens - C. Dinu 2 - 0  
T. Maria - A. Lottner 2 - 0  
T. Martincova - S. Vogt 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - A. Murray 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Pospisil V / Sock J 2 - 1  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Williams - M. Keys 2 - 0  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Makarova E / Vesnina E 2 - 1  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - A. Kudryavtseva 1 - 2  
A. Lim - A. Riske 0 - 2  
K. Nara - J.B. Teichmann 1 - 2  
M. Brengle - K. Mladenovic 1 - 2  
S-W. Hsieh - Y-F. Xu 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko/Savchuk - Kuncikova L / Stuchla K    
Dabrowski/MartinezSanchez - Fomina A / Thombare P G 2 - 0  
Kichenok / Kichenok - Irigoyen M / Liang C 0 - 2  
Medina G./Parra Santonja - Ramialison I / Sibille C 2 - 0  
Xu Y F / Zhang K L - Garcia Perez G / Wacanno E    
XU Y F / Zhang S - Garcia Perez G / Wacanno E 0 - 2  
Tenisz (Szöul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y-H. Lu - S. Stakhovsky    
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Szolnok (2.m.) 7 - 7  

 

2016.05.14.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Rudisha - F. Cheruiyot Rotich (800 m, Sanghaj) 0 - 1  
G. Zhang - B. Bondarenko (magasugrás, Sanghaj) 0 - 1  
J. Gatlin - F. Ogunode (100 m síkfutás, Sanghaj) 1 - 0  
J. Henderson - R. Samaai (távolugrás, Sanghaj) 0 - 1  
J. Kovacs - T. Walsh (súlylökés, Sanghaj) 0 - 1  
M. Rodgers - K. Collins (100 m síkfutás, Sanghaj) 1 - 0  
M. Tinsley - J. Culson (400 m gátfutás, Sanghaj) 1 - 0  
O. McLeod - H. Parchment (110 m gátfutás, Sanghaj) 1 - 0  
R. Lavillenie - S. Barber (rúdugrás, Sanghaj) 1 - 0  
S. Miller - N. Hastings (női 400 m síkfutás, Sanghaj) 1 - 0  
S. Perkovic - D. Caballero (női diszkoszvetés, Sanghaj) 1 - 0  
T. Bartoletta - I. Spanovic (női távolugrás, Sanghaj) 0 - 1  
V. Campbell-Brown - M. Ahoure (női 200 m, Sanghaj) 0 - 1  
V. Vesely - R. Arai (gerelyhajítás, Sanghaj) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Collingwood 65 - 143  
Essendon - North Melbourne Kangaroos 60 - 74  
Greater Western Sydney - Gold Coast Suns 149 - 58  
Hawthorn - Fremantle 116 - 75  
Richmond - Sydney Swans 101 - 100  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 6 - 5  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 3 - 1  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 7 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 13 - 12  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 7 - 3  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 1 - 3  
Baltimore - Detroit 1 - 0  
Boston - Houston 6 - 7  
Boston - Houston (19:05) 6 - 5  
Chicago Cubs - Pittsburgh 8 - 2  
Cleveland - Minnesota 7 - 6  
Cleveland - Minnesota (22:10) 3 - 6  
Colorado - NY Mets 5 - 2  
Kansas City - Atlanta 5 - 1  
LA Dodgers - St. Louis 8 - 4  
Milwaukee - San Diego 1 - 0  
NY Yankees - Chicago WS 1 - 7  
NY Yankees - Chicago WS (19:05) 2 - 1  
Philadelphia - Cincinnati 3 - 2  
Seattle - LA Angels 6 - 7  
Tampa Bay - Oakland 3 - 6  
Texas - Toronto 0 - 5  
Washington - Miami 5 - 3  
Darts (European Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - R. Eidams 6 - 4  
B. van de Pas - A. Norris 6 - 3  
D. Chisnall - R. Meulenkamp 6 - 2  
G. Anderson - M. Langendorf 6 - 3  
I. White - M. Hopp 2 - 6  
J. Klaasen - C. Dobey 6 - 5  
J. Wade - J. Clayton 6 - 4  
K. Huybrechts - V. van der Voort 2 - 6  
M. King - D. Gurney 3 - 6  
M. Smith - R-Jo. Rodriguez 6 - 1  
M. Suljovic - M. De Decker 6 - 0  
M. van Gerwen - R. van Eijden 6 - 2  
P. Wright - D. Webster 6 - 5  
R. Thornton - J. Henderson 4 - 6  
S. Whitlock - J. Caven 3 - 6  
T. Jenkins - M. Caris 6 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peniscola - Inter Movistar (1.m.) 2 - 3  
Ribera Navarra - Palma Manacor (1.m.) 3 - 2  
Santa Coloma - Barcelona (1.m.) 1 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - Ontario Reign (4.m.) 3 - 3  
Toronto Marlies - Albany (6.m.) 1 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey (6.m.) 6 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Tampa Bay (1.m.) 1 - 3  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Lettország 1 - 2  
Norvégia - Svédország 2 - 3  
Oroszország - Svájc 5 - 1  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Finnország 1 - 3  
Kanada - Szlovákia 5 - 0  
Magyarország - Fehéroroszország 5 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - D. Ulissi (8. szakasz) 1 - 0  
Giro d´Italia 2016 - 8. szakasz    
V. Nibali - J. Fuglsang (8. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Gravelines (1.m.) 76 - 67  
Strasbourg - Pau Orthez (1.m.) 72 - 67  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Arisz (5.m.) 84 - 68  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Split 109 - 83  
Gorica - Zadar 79 - 86  
Kvarner - Cibona Zagreb 73 - 89  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi Haifa 90 - 75  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanagawa Thunders - Hokkaido (1.m.) 84 - 69  
Mikawa Aisin - Tokyo Sunrockers (1.m.) 76 - 71  
Tochigi - Nagoya Dolphins (1.m.) 80 - 64  
Tokyo Alvark - Chiba (2.m.) 77 - 74  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Anwil Wloclawek (2.m.) 82 - 65  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Lietuvos Rytas (2.m.) 70 - 68  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miami - Toronto (6.m.) 103 - 91  
Kosárlabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Montenegró 79 - 67  
Kína - Új-Zéland 84 - 24  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Ludwigsburg (3.m.) 79 - 68  
Oldenburg - Ulm (3.m.) 87 - 85  
Skyliners Frankfurt - Alba Berlin (3.m.) 87 - 66  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Cremona (4.m.) 87 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Obradoiro Monbus 74 - 84  
Unicaja Malaga - Valencia 77 - 65  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Mega Leks 89 - 109  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Helios Domzale (2.m.) 76 - 64  
Sencur Kranj - Krka Novo Mesto (2.m.) 74 - 81  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Göppingen 25 - 28  
Granollers - Nantes (Helyszín: Nantes) 26 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Azoty Pulawy (3.m.) 28 - 27  
Wisla Plock - Kielce (3.m.) 25 - 27  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - Mezőkövesd 28 - 25  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Vác 25 - 19  
Veszprém - Szeged 30 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Wetzlar 27 - 21  
Gummersbach - Balingen-Weilstetten 26 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Metzingen 25 - 31  
Blomberg-Lippe - Dortmund 21 - 27  
Göppingen - Leverkusen 34 - 25  
SVG Celle - Oldenburg 28 - 31  
Thüringer HC - Leipzig 31 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - AX Puente Genil 31 - 22  
Morrazo Cangas - Puerto Sagunto 21 - 24  
Naturhouse La Rioja - Villa de Aranda 40 - 27  
Quabit Guadalajara - Ciudad Encantada 29 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Walsall 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wimbledon - Accrington 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Hull City 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Parana - Chacarita Juniors 1 - 3  
Club Almagro - Juventud Un. Gualeguaychu 2 - 2  
Instituto Cordoba - Ferro Carril Oeste 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - San Martin SJ 3 - 2  
Colón - San Lorenzo 0 - 2  
Defensa Justicia - Racing Club 2 - 1  
Godoy Cruz - Belgrano de Cordoba 1 - 0  
Huracan - Union SF 1 - 1  
River Plate - Gimnasia LP 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Genk 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Botev Plovdiv 3 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Montana 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Parana 2 - 0  
Ceara - Paysandu 2 - 2  
Criciuma - Nautico 1 - 0  
Londrina - CRB 0 - 1  
Oeste - Atlético GO 0 - 1  
Sampaio Correa - Vasco da Gama 0 - 4  
Tupi MG - Goiás 0 - 1  
Vila Nova - Bragantino 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Santos 1 - 0  
Flamengo - Sport Recife 1 - 0  
Palmeiras - Atlético PR 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Hamburg 1 - 3  
Bayern München - Hannover 3 - 1  
Bremen - E. Frankfurt 1 - 0  
Bundesliga 1. 2015/16    
Darmstadt - Mönchengladbach 0 - 2  
Dortmund - 1. FC Köln 2 - 2  
Hoffenheim - Schalke 1 - 4  
Leverkusen - Ingolstadt 3 - 2  
Mainz - Hertha BSC 0 - 0  
Wolfsburg - VfB Stuttgart 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Bremen Amatőr 1 - 2  
Cottbus - Mainz Amatőr 2 - 3  
Dynamo Dresden - Sonnenhof Grossaspach 2 - 1  
Erzgebirge Aue - Münster 3 - 0  
Holstein Kiel - Erfurt 0 - 3  
Magdeburg - Würzburg 0 - 1  
Osnabrück - Fortuna Köln 1 - 3  
Rostock - Hallescher FC 3 - 1  
Stuttgarter Kickers - Chemnitz 0 - 1  
Wehen - VfB Stuttgart Amatőr 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NEA Szalamina - AEK Larnaca 3 - 2  
Omonia Nicosia - Apollon Limasszol 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graffin Vlasim - Varnsdorf 0 - 1  
Opava - Pardubice 1 - 0  
Sokolov - Olomouc B 1 - 0  
Trinec - Hradec Kralove 0 - 1  
Vysehrad - Frydek Mistek 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Slovacko 0 - 1  
Mladá Boleslav - Liberec 2 - 2  
Olomouc - Teplice 6 - 0  
Ostrava - Brno 1 - 2  
Slavia Praha - Plzen 5 - 0  
Sparta Praha - Jihlava 5 - 0  
Zlín - Bohemians 1905 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Sönderjyske 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seongnam - FC Szöul 2 - 3  
Suwon City - Suwon 1 - 2  
Ulsan - Pohang 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jazz Pori - KTP 3 - 4  
KPV Kokkola - Oulu 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - HIFK 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Toulouse 2 - 3  
Caen - Bordeaux 1 - 0  
Guingamp - Nice 2 - 3  
Lorient - Ajaccio GFC 1 - 0  
Monaco - Montpellier 2 - 0  
Paris SG - Nantes 4 - 0  
Reims - Lyon 4 - 1  
Rennes - Bastia 1 - 2  
St-Etienne - Lille 0 - 1  
Troyes - Marseille 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Dinamo Zagreb 0 - 4  
NK Zagreb - Hajduk Split 2 - 3  
Rijeka - Istra 2 - 0  
RNK Split - Slaven Belupo 0 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - KA Akureyri 4 - 1  
Keflavík - Selfoss 3 - 0  
Leiknir F. - Fjardabyggd 0 - 1  
Leiknir R. - HK Kopavogs 4 - 1  
Thor Akureyri - Fram 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi TA 0 - 2  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Raanana 1 - 1  
Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Shonan Bellmare 1 - 0  
Kashima A. - Yokohama FM 1 - 0  
Kawasaki Frontale - Vissel Kobe 3 - 1  
Kofu - Nagoya GE 2 - 2  
Urawa RD - Albirex Niigata 0 - 0  
Vegalta Sendai - Omiya Ardija 0 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Karagandy - Aktobe 0 - 2  
Taraz - Ordabasy Shymkent 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Rionegro Aguilas 2 - 1  
Atl. Huila - Boyaca Chico 3 - 1  
Dep. Pasto - Dep. Tolima 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Shanghai SIPG 2 - 1  
Changchun Yatai - Shandong Luneng 0 - 0  
Guangzhou Evergrande - Hebei 2 - 0  
Henan Jianye - Tianjin Teda 0 - 0  
Jiangsu - Shijiazhuang 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Kluczbork 2 - 1  
Olimpia Grudziadz - Miedz Legnica 0 - 1  
Zawisza Bydgoszcz - Wigry Suwalki 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Jagiellonia Bialystok 1 - 3  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Wisla Krakkó 3 - 4  
Slask Wroclaw - Gornik Leczna 3 - 2  
TBB Nieciecza - Gornik Zabrze 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Jelgava 1 - 0  
Spartaks Jurmala - Liepajas Metalurgs 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - New York 2 - 0  
Montreal - Philadelphia 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Szigetszentmiklós 2 - 0  
Siófok - Budaörs 1 - 2  
Sopron - Gyirmót 1 - 3  
Szolnok - Csákvár 0 - 1  
Vác - Soroksár 0 - 4  
ZTE - Szeged 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Sampdoria 5 - 0  
Milan - Roma 1 - 3  
Napoli - Frosinone 4 - 0  
Sassuolo - Internazionale 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Livorno 1 - 3  
Brescia - Bari 2 - 3  
Cagliari - Salernitana 3 - 0  
Cesena - Novara 1 - 0  
Entella - Avellino 4 - 0  
Lanciano - Ternana 1 - 1  
Latina - Vicenza 2 - 1  
Modena - Pescara 2 - 5  
Trapani - Crotone 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate Asuncion - General Diaz 1 - 1  
Sp. Luqueno - Nacional Asuncion 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico CP - Oriental de Lisboa 2 - 3  
Aves - Mafra 1 - 1  
Benfica B - Freamunde 5 - 0  
Braga B - Sporting CP B 1 - 1  
Chaves - Feirense 1 - 1  
Gil Vicente - Farense 2 - 3  
Olhanense - Santa Clara 1 - 0  
Penafiel - Famalicao 1 - 1  
Uniao Oliveirense - Leixoes 1 - 2  
Varzim - Portimonense 0 - 0  
Viseu - Covilha 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Guimaraes 2 - 2  
Belenenses - Estoril 2 - 1  
Porto - Boavista 4 - 0  
Setúbal - Pacos Ferreira 0 - 0  
Tondela - Académica 2 - 0  
Uniao Madeira - Rio Ave 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Dundee 4 - 0  
Kilmarnock - Dundee Utd. 2 - 4  
Partick Thistle - Hamilton 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mallorca - Tenerife 1 - 0  
Numancia - Zaragoza 2 - 2  
Oviedo - Mirandes 4 - 1  
Valladolid - Albacete 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Valladolid B 4 - 2  
UD Logrones - Lealtad 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eldense - Badalona 1 - 1  
Valencia B - Atl. Baleares 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Sevilla 3 - 1  
Atl. Madrid - Celta Vigo 2 - 0  
Deportivo - Real Madrid 0 - 2  
Granada - Barcelona 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelholm - Assyriska 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Gefle 3 - 0  
Kalmar - Hammarby 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khaleej - Al-Wehda 1 - 4  
Hajer Al-Ahsa - Al-Qadisiyah 0 - 2  
Najran - Al-Raed 3 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnik Surdulica - Crvena zvezda 1 - 4  
Vojvodina - Borac 2 - 0  
Vozdovac - Cukaricki 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Celje 0 - 3  
HIT Gorica - Koper 0 - 1  
Krka Novo Mesto - Maribor 1 - 3  
Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 0 - 1  
Zavrc - Krsko Posavlje 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Elazigspor 0 - 1  
Balikesirspor - 1461 Trabzon 2 - 1  
Denizlispor - Gaziantep Bld. Spor 2 - 5  
Giresunspor - Alanyaspor 2 - 2  
Göztepe Izmír - Karabukspor 1 - 2  
Sanliurfaspor - Adana Demirspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Konyaspor 1 - 1  
Eskisehirspor - Istanbul Basaksehir 1 - 2  
Kayserispor - Sivasspor 1 - 1  
Rizespor - Gaziantepspor 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goverla Uzsgorod - Volyn Lutszk 1 - 4  
Metalist Harkiv - Dinamo Kijev 1 - 4  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Csernomorec Odessza 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - El Tanque Sisley 1 - 0  
Danubio - Villa Teresa 1 - 1  
Defensor - Cerro 1 - 0  
Fenix Montevideo - Juventud 2 - 2  
Racing Montevideo - Montevideo Wanderers 1 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Airbus 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Levadia Tallinn 3 - 2  
Trans Narva - Nomme Kalju 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Galway 1 - 2  
Sligo - Bohemians 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Huddersfield 16 - 14  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Saracens 9 - 21  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly Sea Eagles - Brisbane Broncos 6 - 30  
Melbourne Storm - North Queensland Cowboys 15 - 14  
Penrith Panthers - New Zealand Warriors 30 - 18  
Rögbi (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogliano - Rovigo 10 - 13  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Port Elizabeth S. Kings 34 - 20  
Buenos Aires Jaguares - Durban Sharks 22 - 25  
Johannesburg Lions - Auckland Blues 43 - 5  
Sydney Waratahs - Pretoria Bulls 31 - 8  
Tokyo Sunwolves - Cape Town Stormers 17 - 17  
Wellington Hurricanes - Queensland Reds 29 - 14  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Olaszország 1 - 3  
Japán - Peru 3 - 0  
Kazahsztán - Hollandia 1 - 3  
Thaiföld - Dominikai Köztársaság 3 - 1  
Tenisz (Genf-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - I. Nedelko 2 - 0  
C. Garin - M. Konecny 2 - 0  
E. Donskoy - M. Pena Lopez 2 - 0  
F. Mayer - E. Gomez 2 - 0  
J. Nikles - N. Barrientos 2 - 1  
M. Chiudinelli - Y. Marti 0 - 2  
M. Linzer - R. Ortega-Olmedo 1 - 2  
T. Brkic - L. Giustino 2 - 1  
Tenisz (Nizza-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - M. Cecchinato 0 - 2  
D. Dzumhur - Zh. Zhang 0 - 2  
D. Young - M. Jankovic 2 - 0  
D. Zhyrmont - M. Zekic 2 - 0  
D.S. Schwartzman - M. Teixeira 2 - 0  
G. van Peperzeel - M. Bourgue 0 - 2  
K. Edmund - E. Benchetrit 2 - 1  
Tenisz (Nürnberg-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - L. Pous Tio 2 - 1  
B. Eraydin - Jia-J. Lu 0 - 2  
B. Krejcikova - A. Zaja 2 - 0  
E. Kostova - L. Rüffer 2 - 0  
I. Soylu - A. Cadantu 2 - 0  
J. Maleckova - S. Vogt 1 - 2  
K. Bertens - C. Perrin 2 - 0  
K. Piter - C. Dinu 1 - 2  
M. Melnikova - M. Georges 2 - 1  
O. Fridman - J. Jaksic 2 - 0  
T. Maria - L. Schmidt 2 - 0  
T. Martincova - Vara. Wongteanchai 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Pouille - A. Murray 0 - 2  
N. Djokovic - K. Nishikori 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benneteau/Roger-Vasselin - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Pospisil V / Sock J - Bopanna R / Mergea F 2 - 0  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - M. Keys 0 - 2  
S. Williams - I-C. Begu 2 - 0  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Begu I-C / Niculescu M 2 - 0  
Hlavackova/Hradecka - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Khachanov - R. Ramirez Hidalgo    
Tenisz (Strasbourg-selejtező, női egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ramialison - J.B. Teichmann 0 - 2  
K.L. Zhang - A. Lim 0 - 2  
L. Davis - A. Hesse 2 - 0  
M. Lucic-Baroni - V. Razzano 2 - 0  
S. Rogers - A. Kudryavtseva 1 - 2  
Yaf. Wang - Y-F. Xu 0 - 2  
Tenisz (Szöul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtsev - S. Stakhovsky    
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - Dunaújváros (3.m.) 8 - 8  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - OSC (2.m.) 9 - 10  
KSI - Tatabánya (2.m.) 6 - 6  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Canottieri Napoli 16 - 6  
Florentia - Posillipo Napoli 7 - 9  
Ortigia - SM Verona 4 - 15  
Roma - Lazio 13 - 13  
Savona - Bogliasco 9 - 9  
Trieste - Rari Nantes Sori 12 - 5  
Vízilabda (Világ Liga, Interkont.-sel.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Brazília 10 - 16

 

2016.05.13.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Geelong 72 - 98  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 3 - 6  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 2 - 3  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 2 - 4  
Atlanta - Philadelphia 4 - 7  
Baltimore - Detroit 7 - 5  
Boston - Houston 11 - 1  
Chicago Cubs - Pittsburgh 9 - 4  
LA Angels - St. Louis 10 - 12  
LA Dodgers - NY Mets 5 - 0  
Milwaukee - San Diego 0 - 3  
NY Yankees - Kansas City 7 - 3  
Darts (European Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Welge - M. Langendorf 3 - 6  
C. Reyes - M. Caris 3 - 6  
D. Webster - J. Worsley 6 - 1  
J. Artut - C. Dobey 4 - 6  
J. Clayton - D. Petersen 6 - 3  
J. Henderson - M. Webster 6 - 5  
J. Payne - J. Caven 5 - 6  
J. Robinson - V. van der Voort 2 - 6  
K. Painter - D. Gurney 4 - 6  
M. De Decker - D. Johnson 6 - 3  
M. Hopp - J. Murnan 6 - 5  
M. van der Horst - R-Jo. Rodriguez 4 - 6  
R. Corner - A. Norris 5 - 6  
R. Eidams - R. Williams 6 - 4  
R. Meulenkamp - J. Cullen 6 - 5  
R. van Eijden - A. Gilding 6 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magna Navarra - Murcia (1.m.) 4 - 3  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Toronto Marlies (5.m.) 1 - 5  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2016 - Ki jut tovább (Nashville - San Jose)?    
San Jose - Nashville (7.m.) 5 - 0  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kazahsztán 3 - 1  
Dánia - Lettország 2 - 2  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Fehéroroszország 5 - 2  
USA - Magyarország 5 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - A. Greipel (7. szakasz) 0 - 1  
G. Nizzolo - S. Modolo (7. szakasz) 1 - 0  
Giro d´Italia 2016 - 7. szakasz    
Kosárlabda (Euroliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lok.Kubany Krasznodar 88 - 81  
Fenerbahce Ülker - Laboral Kutxa 72 - 72, h.u. 88 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság,női,rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Bourges (2.m.) 61 - 51  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Alaska Aces (4.m.) 99 - 111  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Alvark - Chiba (1.m.) 73 - 68  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Czarni Slupsk (1.m.) 93 - 73  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Zalgiris Kaunas (2.m.) 73 - 88  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Atomerőmű (4.m.) 72 - 61  
ZTE - Körmend (4.m.) 70 - 73  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NBA 2016 - Ki jut tovább (San Antonio - Oklahoma City)?    
Oklahoma City - San Antonio (6.m.) 113 - 99  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Csurgó 29 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Wed. - Brighton 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Kortrijk 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Ferroviaria SP 3 - 0  
Juazeirense BA - Botafogo 1 - 2  
Ponte Preta - Genus RO 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Znojmo 2 - 2  
Karvina - MAS Taborsko 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granit Mikasevicsi - Dinamo Minszk 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - PK-35 2 - 0  
Rovaniemi PS - Kuopio PS 0 - 1  
Vaasa PS - PS Kemi 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Auxerre 0 - 0  
Creteil - Red Star 93 2 - 4  
Dijon - Ajaccio 2 - 0  
Evian Thonon Gaillard - Nimes 4 - 1  
Laval - Paris FC 3 - 1  
Le Havre - Bourg-Peronnas 5 - 0  
Lens - Metz 1 - 0  
Sochaux - Clermont 2 - 0  
Tours - Nancy 2 - 5  
Valenciennes - Niort 3 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Dunkerque 2 - 0  
Boulogne - Sedan 0 - 0  
CA Bastia - Belfort 2 - 0  
Chambly - Frejus St-Raphael 3 - 2  
Chateauroux - Les Herbiers 3 - 0  
Colmar - Epinal 1 - 0  
Lucon - Orleans 1 - 5  
Marseille Consolat - Beziers 1 - 5  
Strasbourg - Amiens 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Willem II 0 - 1  
Eindhoven - NAC Breda 1 - 0  
Go Ahead Eagles - Venlo 1 - 0  
Maastricht - De Graafschap 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Osijek 4 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Zob Ahan 2 - 0  
Foolad Khuzestan - Gostaresh Tabriz 1 - 1  
Persepolis - Rah Ahan 2 - 1  
Saba Qom - Esteghlal T. 1 - 1  
Saipa Karaj - Naft Tehran 0 - 0  
Sepahan - Padideh Mashhad 0 - 2  
Siah Jamegan - Malavan Anzali 2 - 0  
Tractor Tabriz - Esteghlal A. 5 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Vikingur Reykjavik 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Sagan Tosu 0 - 0  
Gamba Osaka - Jubilo Iwata 2 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Kashiwa R. 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Arka Gdynia 0 - 4  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Ventspils 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Boca Juniors 1 - 1  
Rosario Central - Atl. Nacional Medellin 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - América 0 - 0  
Santos Laguna - Pachuca 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Vercelli 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Wiener Neustadt 0 - 3  
Kapfenberg - Austria Klagenfurt 2 - 2  
Liefering - Austria Lustenau 2 - 2  
St. Pölten - LASK Linz 3 - 2  
Wacker Innsbruck - Austria Salzburg 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes B - Porto B 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Voluntari 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Hibernian 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Real Sociedad 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Schaffhausen 0 - 1  
Wil - Aarau 3 - 3  
Winterthur - Xamax    
Wohlen - Chiasso 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Helsingborg 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Fateh 3 - 2  
Al-Nassr - Al-Shabab (KSA) 1 - 2  
Al-Taawon - Al-Ittihad (KSA) 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Ruzomberok 1 - 0  
Podbrezova - Trnava 3 - 0  
Skalica - Dunajska Streda 2 - 1  
Trencin - Zilina 5 - 2  
Zemplin Michalovce - Slovan Bratislava 1 - 1  
Zlate Moravce - Senica 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Karsiyaka 3 - 1  
Kayseri Erciyesspor - Samsunspor 3 - 0  
Yeni Malatyaspor - Boluspor 1 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Trabzonspor 7 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Parnu Linnameeskond 2 - 1  
Paide Linnameeskond - Rakvere Tarvas 4 - 2  
Sillamae Kalev - Flora Tallinn 2 - 4  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Shelbourne 1 - 0  
Limerick - Athlone 3 - 0  
UC Dublin - Cobh Ramblers 3 - 1  
Waterford Utd. - Cabinteely 3 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Derry City 2 - 1  
Finn Harps - Dundalk 0 - 7  
St. Patrick's - Longford Town 3 - 3  
Wexford Youths - Shamrock Rovers 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Salford 34 - 20  
Wigan - Hull FC 16 - 30  
Rögbi (Európai Chall. Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequins - Montpellier 19 - 26  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - South Sydney Rabbitohs 20 - 22  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Canterbury Crusaders 34 - 26  
Melbourne Rebels - Canberra Brumbies 22 - 30  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Max. Gonzalez - A. Ghem    
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - A. Murray 0 - 2  
D. Thiem - K. Nishikori 0 - 2  
L. Pouille - J. Monaco    
N. Djokovic - R. Nadal 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Mergea F - Kohlschreiber P / Troicki V 2 - 0  
Marach O / Matkowski M - Benneteau/Roger-Vasselin 1 - 2  
Murray J / Soares B - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Pospisil V / Sock J - Cuevas P / Granollers M 2 - 0  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I-C. Begu - M. Doi 2 - 0  
M. Keys - B. Strycova 2 - 1  
S. Williams - S. Kuznetsova 2 - 0  
T. Bacsinszky - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Shvedova - Begu I-C / Niculescu M 0 - 2  
Garcia C / Mladenovic K - Hlavackova/Hradecka 0 - 2  
Hingis M / Mirza S - Atawo R / Spears A 2 - 0  
Makarova E / Vesnina E - Klepac A / Srebotnik K 2 - 0  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Khachanov - A. Velotti    
R. Ramanathan - R. Albot    
Tenisz (Strasbourg-selejtező, női egy.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Paquet - A. Lim 1 - 2  
H. Tan - A. Kudryavtseva 0 - 2  
J.B. Teichmann - M. Minella 2 - 0  
K. Kanepi - M. Minella    
K.L. Zhang - S. Bozinovic 2 - 0  
L. Davis - M. Irigoyen 2 - 0  
M. Lucic-Baroni - L. Kichenok 2 - 1  
N. Kichenok - A. Hesse 0 - 2  
O. Dodin - I. Ramialison 1 - 2  
O. Savchuk - V. Razzano 0 - 2  
S. Rogers - L. Brouleau 2 - 0  
Y-F. Xu - Yux. Zhang 2 - 0  
Yaf. Wang - T. Andrianjafitrimo 2 - 0  
Tenisz (Szöul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtsev - S. Groth    
Vízilabda (Világ Liga, Interkont.-sel.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Kazahsztán 19 - 7  
USA - Brazília 16 - 11  

 

2016.05.12.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 2 - 3  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 4 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 4 - 3  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 6 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 5 - 1  
Boston - Oakland 13 - 3  
Cincinnati - Pittsburgh 4 - 5  
LA Angels - St. Louis 2 - 5  
LA Dodgers - NY Mets 3 - 4  
Miami - Milwaukee 3 - 2  
NY Yankees - Kansas City 3 - 7  
Washington - Detroit 3 - 2  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - G. Anderson 7 - 2  
P. Taylor - M. van Gerwen 5 - 7  
P. Wright - R. van Barneveld 6 - 6  
R. Thornton - J. Wade 3 - 7  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Asti (1.m.) 4 - 2  
Luparense - Rieti (1.m.) 5 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton (5.m.) 5 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - St. Louis (7.m.) 1 - 6  
NHL 2016 - Ki jut tovább (Dallas - St. Louis)?    
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Norvégia 7 - 0  
Oroszország - Dánia 10 - 1  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Németország 5 - 2  
USA - Franciaország 4 - 0  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - D. Ulissi (6. szakasz) 1 - 0  
Giro d´italia 2016 - 6. szakasz    
I. Zakarin - T. Dumoulin (6. szakasz) 1 - 0  
R. Uran - R. Majka (6. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Anwil Wloclawek (1.m.) 58 - 64  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Portland (5.m.) 125 - 121  
NBA 2016 - Ki jut tovább (Portland - Golden State)?    
Toronto - Miami (5.m.) 99 - 91  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Brose Bamberg (2.m.) 71 - 108  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Milano (3.m.) 61 - 62  
Venezia - Cremona (3.m.) 77 - 61  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucca - Famila Schio (2.m.) 54 - 78  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Metalac Farmakom 102 - 67  
Tamis Pancevo - FMP 65 - 80  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Sentjur (1.m.) 78 - 74  
Zlatorog Lasko - Lthcast Skofja Loka (1.m.) 98 - 86  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Montpellier 30 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Győr    
Kézilabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Rosztov (1.m.) 21 - 20  
Dinamo Volgográd - Lada Toljatti (1.m.) 24 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Thun (1.m.) 31 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portsmouth - Plymouth 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Bahia 0 - 0  
CRB - Vasco da Gama 0 - 1  
Dom Bosco - Atlético PR 2 - 2  
Galvez AC - Santos 0 - 3  
Joinville - Ceara 0 - 1  
Juventude RS - Coritiba 1 - 0  
Parana - Chapecoense 2 - 1  
Portuguesa - Vitória 0 - 0  
Sampaio Correa - Figueirense 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - O'Higgins 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - FC Köbenhavn 0 - 2  
Nordsjaelland - OB Odense 0 - 1  
Randers - Bröndby 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeya - Vityebszk 0 - 2  
Isloch - Belsina Bobrujszk 2 - 3  
Naftan - Szluck 1 - 0  
Nyeman Grodno - BATE Boriszov 0 - 1  
Slavia Mozír - FK Minszk 6 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Heracles 2 - 1  
Zwolle - Utrecht 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - FH 1 - 0  
Stjarnan - Throttur Reykjavik 6 - 0  
Valur - Fylkir 2 - 0  
ÍA Akranes - Fjölnir 1 - 0  
ÍBV - Vikingur Olafsvik 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Boyang - Hangzhou Greentown 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo - Atlético MG 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Morelia - Leon 1 - 1  
Tigres - Monterrey 1 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Kansas City 1 - 0  
Dallas - Portland 2 - 1  
Philadelphia - Los Angeles 2 - 2  
San Jose - Houston 3 - 1  
Vancouver - Chicago 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Ullensaker/Kisa 4 - 2  
Hödd - Sandefjord 1 - 3  
Jerv - Levanger 0 - 1  
KFUM Oslo - Strömmen 1 - 3  
Kongsvinger - Kristiansund 1 - 3  
Mjöndalen - Fredrikstad 4 - 0  
Ranheim - Bryne 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Aalesund 1 - 0  
Sogndal - Tromsö 0 - 0  
Stabaek - Viking Stavanger 1 - 0  
Start - Rosenborg 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Rosztov 1 - 3  
Terek Groznij - Amkar Perm 2 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Szpartak Moszkva 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - Cerro Porteno 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hearts 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Young Boys - St. Gallen 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Halmstad 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Faisaly 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Castleford 12 - 52  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - Canberra Raiders 12 - 12  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chardy - A. Murray 0 - 2  
J. Monaco - S. Wawrinka 2 - 1  
L. Pouille - D. Ferrer 2 - 0  
N. Djokovic - T. Bellucci 2 - 1  
N. Kyrgios - R. Nadal 1 - 2  
R. Federer - D. Thiem 0 - 2  
R. Gasquet - K. Nishikori 0 - 2  
T. Berdych - D. Goffin 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benneteau/Roger-Vasselin - Peya A / Zimonjic N 2 - 1  
Kohlschreiber P / Troicki - Dodig I / Melo M 2 - 1  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - E. Bouchard 2 - 0  
C. Suarez Navarro - T. Bacsinszky 1 - 2  
I-C. Begu - D. Kasatkina 2 - 0  
J. Ostapenko - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
M. Doi - J. Konta 2 - 1  
M. Keys - Babos T. 2 - 0  
S. Kuznetsova - D. Gavrilova 2 - 1  
S. Williams - C. McHale 2 - 0  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Errani S - Hlavackova/Hradecka 0 - 2  
Atawo R / Spears A - Görges J / Pliskova Ka 2 - 0  
Babos/Shvedova - Giovine/Moratelli 2 - 0  
Begu I-C / Niculescu M - Chan Y-J / Groenefeld A-L 2 - 1  
Garcia C / Mladenovic K - Medina G./Parra Santonja 2 - 1  
Klepac A / Srebotnik K - Mattek-S./Safarova 2 - 0  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Velotti - T. Ismailov    
M. Elgin - F.F. Silva    
Tenisz (Szöul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Zemlja - J. Jung    
Vízilabda (Világ Liga, Interkont.-sel.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Ausztrália 5 - 7

 

2016.05.11.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 1 - 3  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 5 - 2  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 2 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 9 - 5  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 6 - 2  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 8 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 2 - 3  
Boston - Oakland 13 - 5  
Chicago Cubs - San Diego 8 - 7  
Cincinnati - Pittsburgh    
Colorado - Arizona 1 - 5  
Colorado - Arizona (21:10) 8 - 7  
Houston - Cleveland 0 - 4  
Houston - Cleveland (20:10) 5 - 3  
LA Angels - St. Louis 1 - 8  
LA Dodgers - NY Mets 3 - 2  
Miami - Milwaukee 2 - 10  
Minnesota - Baltimore 3 - 5  
Minnesota - Baltimore (19:10) 2 - 9  
NY Yankees - Kansas City 10 - 7  
San Francisco - Toronto 0 - 4  
San Francisco - Toronto (21:45) 5 - 4  
Seattle - Tampa Bay 6 - 4  
Seattle - Tampa Bay (21:40) 6 - 5  
Texas - Chicago WS 13 - 11  
Texas - Chicago WS (20:05) 6 - 5  
Washington - Detroit 4 - 5  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Toronto Marlies (4.m.) 2 - 7  
Grand Rapids - Cleveland Lake Erie (4.m.) 5 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2016 - Ki jut tovább (Washington - Pittsburgh)?    
Pittsburgh - Washington (6.m.) 3 - 3  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Lettország 5 - 4  
Svédország - Kazahsztán 7 - 3  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Magyarország 3 - 0  
Szlovákia - Fehéroroszország 2 - 4  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - A. Greipel (5. szakasz) 0 - 1  
G. Nizzolo - S. Modolo (5. szakasz) 0 - 1  
M. Kittel - C. Ewan (5. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Francia bajnokság,női,rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Lattes Montpellier (1.m.) 54 - 49  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - RS Elasto Painters (3.m.) 108 - 112  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Panathinaikosz (4.m.) 56 - 50  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Kvarner 73 - 79  
Zadar - KK Zagreb 104 - 87  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Neptunas Klaipeda (1.m.) 71 - 83  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Oklahoma City (5.m.) 91 - 95  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Skyliners Frankfurt (2.m.) 65 - 71  
Ulm - Oldenburg (2.m.) 85 - 80  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistoia - Avellino (3.m.) 82 - 82, h.u. 90 - 92  
Sassari - Reggio Emilia (3.m.) 85 - 99  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Gran Canaria 85 - 75  
Bilbao - Manresa 73 - 63  
Gipuzkoa - Unicaja Malaga 60 - 86  
Iberostar Tenerife - Obradoiro Monbus 71 - 56  
Real Madrid - Fuenlabrada 129 - 81  
Sevilla - MoraBanc Andorra 65 - 65, h.u. 88 - 81  
Zaragoza - Valencia 75 - 78  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konstantin Nis - Borac Cacak 89 - 75  
Mega Leks - Partizan Belgrád 81 - 85  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Rogaska (1.m.) 68 - 63  
Krka Novo Mesto - Sencur Kranj (1.m.) 78 - 74  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Aalborg 29 - 27  
Kolding - Aarhus 26 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Holstebro 23 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres Metropole - Toulouse 24 - 23  
Ivry - Chambery 27 - 30  
Nimes - Pays d'Aix 37 - 26  
St. Raphael - Dunkerque 29 - 28  
Tremblay - Creteil 35 - 35  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - PLER 28 - 27  
Gyöngyös - Cegléd 28 - 29  
Komló - Eger 25 - 28  
Orosháza - Mezőkövesd 28 - 25  
Kézilabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Siófok 31 - 26  
Vác - Dunaújváros 22 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glassverket - Larvik 21 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haslum - Elverum (1.m.) 23 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Füchse Berlin 25 - 22  
DHfK Leipzig - R-N. Löwen Kronau 21 - 30  
Göppingen - Stuttgart 35 - 26  
Lübbecke - Bergischer HC 26 - 27  
Magdeburg - Kiel 29 - 28  
Melsungen - Flensburg 25 - 32  
Wetzlar - Lemgo 29 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Sävehof (4.m.) 23 - 25  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZAL Baku - Zira 1 - 1  
Inter Baku - Khazar Lankaran 2 - 1  
Kapaz - Neftcsi Baku 1 - 2  
Qarabag Baku - Gabala 2 - 0  
Sumqayit - Ravan Baku 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Beroe Stara Zagora 0 - 1  
Ludogorec Razgrad - Pirin Blagoevgrad 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Bragantino 1 - 1  
Londrina - Cruzeiro 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 2 - 0  
Brno - Sparta Praha 1 - 0  
Jihlava - Ostrava 3 - 0  
Liberec - Zlín 4 - 3  
Plzen - Jablonec 1 - 2  
Pribram - Slavia Praha 1 - 3  
Slovacko - Olomouc 2 - 1  
Teplice - Dukla Praha 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Vejle 0 - 1  
Lyngby - Vendsyssel 0 - 1  
Naestved - Fredericia 0 - 0  
Roskilde - Köge 2 - 2  
Silkeborg - Skive 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Esbjerg 5 - 1  
Hobro - Midtjylland 1 - 4  
Sönderjyske - Viborg 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-Koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonbuk 1 - 4  
Daejeon Citizen - Suwon City 1 - 1  
FC Szöul - Daegu 2 - 2  
Incheon - Cheongju Jikji 1 - 0  
Incheon Korail - Ulsan 0 - 2  
Jeju - Gwangju 1 - 1  
Jeonnam - Gangwon 4 - 0  
Pohang - Bucheon 0 - 2  
Suwon - Daejeon Hydro&nuclear Power 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Krumkachi 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Paris SG 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság, BL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Panathinaikosz 1 - 1  
PAOK - AEK Athén 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Konggu - Shanghai SIPG 0 - 1  
Beijing Renhe - Shijiazhuang 0 - 1  
Chengdu Qianbao - Liaoning Hongyun 1 - 3  
Dalian Aerbing - Henan Jianye 2 - 2  
Guangzhou Haoxin - Tianjin Teda 1 - 7  
Huhehaote Zhongyou - Guangzhou Evergrande 0 - 2  
Lijiang Jiayunhao - Yanbian 1 - 1  
Meizhou Kejia - Shandong Luneng 0 - 3  
Shanghai Shenhua - Qingdao Jonoon 5 - 0  
Shanghai Shenxin - Changchun Yatai 0 - 0  
Tianjin Songjiang - Chongqing Lifan 4 - 0  
Wuhan Hongxing - Jiangsu 0 - 1  
Xinjiang Tianshan - Beijing Guoan 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 2 - 2  
Kluczbork - Rozwoj Katowice 1 - 0  
Miedz Legnica - Sandecja Nowy Sacz 3 - 1  
Pogon Siedlce - Olimpia Grudziadz 1 - 2  
Wigry Suwalki - GKS Belchatow 2 - 2  
Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Glogow 4 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Legia Varsó 2 - 0  
Pogon Szczecin - Cracovia Krakkó 3 - 2  
Ruch Chorzow - Piast Gliwice 0 - 3  
Zaglebie Lubin - Lech Poznan 3 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Zalgiris Kaunas 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raufoss - Sandnes Ulf 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Valerenga 0 - 0  
Haugesund - Odd Grenland 3 - 1  
Lilleström - Brann Bergen 1 - 0  
Molde - Strömsgodset 4 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Krilja Szovjetov Szamara 3 - 0  
Lokomotív Moszkva - Kubany Krasznodar 0 - 1  
Mordovija Szaranszk - Zenit Szentpétervár 0 - 3  
Rubin Kazany - Anzsi Mahacskala 1 - 2  
Ufa - CSZKA Moszkva 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grödig - Salzburg 1 - 2  
Rapid Wien - Altach 1 - 1  
Ried - Austria Wien 0 - 5  
Sturm Graz - Mattersburg 1 - 1  
Wolfsberg - Admira Wacker 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Chelsea 1 - 1  
Norwich - Watford 4 - 2  
Sunderland - Everton 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Universitatea Craiova 2 - 2  
Labdarúgás (Skót 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stranraer - Ayr Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Kilmarnock 1 - 1  
Hamilton - Inverness CT 0 - 1  
Ross County - Motherwell 1 - 3  
St. Johnstone - Celtic 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Lugano 0 - 4  
Luzern - Grasshoppers 3 - 0  
Vaduz - Sion 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelholm - Dalkurd 1 - 2  
Assyriska - AFC Utd. Väsby 0 - 2  
Degerfors - Värnamo 3 - 1  
GAIS - Atvidaberg 1 - 0  
Ljungskile - Frej 2 - 2  
Sirius - Syrianska 3 - 1  
Trelleborg - Örgryte 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Javor Matis 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Olimpija Ljubljana 1 - 3  
Domzale - Zavrc 0 - 0  
Koper - Krka Novo Mesto 2 - 3  
Krsko Posavlje - HIT Gorica 0 - 2  
Maribor - Rudar Velenje 2 - 3  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Olekszandria 2 - 0  
Zorya Luganszk - Dnipro 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - D. Ferrer 0 - 2  
J. Sousa - D. Thiem 0 - 2  
M. Kukushkin - A. Murray 0 - 2  
M. Raonic - N. Kyrgios 0 - 2  
N. Djokovic - S. Robert 2 - 0  
N. Mahut - T. Bellucci 0 - 2  
P. Kohlschreiber - R. Nadal 0 - 2  
R. Bautista-Agut - J. Chardy 0 - 2  
R. Federer - A. Zverev 2 - 0  
R. Gasquet - A. Seppi 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Mergea F - Paire B / Sousa J 2 - 1  
Cuevas P / Granollers M - Rojer J-J / Tecau H 2 - 0  
Inglot D / Martin F - Marach O / Matkowski M 0 - 2  
Johnson S / Querrey S - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Murray J / Soares B - Thiem D / Zverev A 2 - 0  
Pospisil V / Sock J - Huey T / Mirnyi M 2 - 0  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - V. Williams 2 - 1  
C. McHale - A. Ivanovic 2 - 1  
D. Gavrilova - S. Halep 2 - 1  
E. Bouchard - A. Kerber 2 - 1  
E. Makarova - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
H. Watson - B. Strycova 0 - 2  
J. Konta - R. Vinci 2 - 0  
L. Safarova - M. Doi 0 - 2  
L. Tsurenko - T. Bacsinszky 0 - 2  
M. Duque Marino - D. Kasatkina 0 - 2  
M. Puig - J. Ostapenko 0 - 2  
P. Kvitova - M. Keys 0 - 2  
S. Kuznetsova - S. Stosur 2 - 0  
V. Azarenka - I-C. Begu 0 - 2  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Liang C / Wang Y 2 - 0  
Hingis M / Mirza S - Hsieh S-W/ Kalashnikova 2 - 0  
Knapp K / Schiavone F - Görges J / Pliskova Ka 0 - 2  
Makarova E / Vesnina E - Bertens K / Larsson J 2 - 1  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Fayziev - A. Karatsev    
Tenisz (Szöul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Ito - A. Kudryavtsev    
Y. Sugita - D.H. Lee    
Vízilabda (Interkontinentális selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Brazília 13 - 9  
Japán - USA 14 - 17  
Kína - Kazahsztán 10 - 15  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - UVSE (2.m.) 6 - 8  
Szentes - BVSC (2.m.) 4 - 9  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Szeged (2.m.) 9 - 8  

 

2016.05.10.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants    
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 3 - 6  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 3 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 2 - 1  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 4 - 0  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Oakland 14 - 7  
Chicago Cubs - San Diego    
Cincinnati - Pittsburgh 3 - 2  
Colorado - Arizona 5 - 10  
Houston - Cleveland 7 - 1  
LA Dodgers - NY Mets 2 - 4  
Miami - Milwaukee 4 - 1  
Minnesota - Baltimore    
NY Yankees - Kansas City 6 - 3  
San Francisco - Toronto 1 - 3  
Seattle - Tampa Bay 5 - 2  
Texas - Chicago WS 4 - 8  
Washington - Detroit 5 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - San Jose (6.m.) 3 - 3  
St. Louis - Dallas (6.m.) 2 - 3  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Norvégia 2 - 4  
Svájc - Dánia 2 - 2  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Franciaország 2 - 6  
Szlovákia - Németország 1 - 5  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Nizzolo - S. Modolo (4. szakasz) 1 - 0  
Giro d'Italia 2016 - 4. szakasz    
M. Hofland - A. Demare (4. szakasz) 0 - 1  
M. Kittel - A. Greipel (4. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Gravelines 59 - 56  
Chalon sur Saone - Dijon 85 - 81  
Le Havre - Strasbourg 69 - 76  
Limoges - Reims 93 - 86  
Monaco - Cholet 91 - 79  
Nancy - Nanterre 104 - 104, h.u. 121 - 120  
Orleans - Pau Orthez 76 - 76, h.u. 82 - 85  
Paris Levallois - Le Mans 60 - 64  
Rouen - Antibes 71 - 80  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz (3.m.) 75 - 89  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Juventus Utena (1.m.) 91 - 76  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Sopron (3.m.) 72 - 69  
Körmend - ZTE (3.m.) 92 - 69  
Szolnok - Pécs (3.m.) 75 - 57  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miami - Toronto (4.m.) 83 - 83, h.u. 94 - 87  
Portland - Golden State (4.m.) 111 - 111, h.u. 125 - 132  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Bayern München (2.m.) 93 - 74  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Venezia (2.m.) 77 - 67  
Milano - Trento (2.m.) 79 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucca - Famila Schio (1.m.) 56 - 57  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Murcia 67 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Darussafaka 90 - 71  
Istanbul BB - Galatasaray 67 - 79  
Yesilgiresun - Karsiyaka 72 - 98  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Skjern 24 - 27  
Silkeborg - Sönderjyske 27 - 22  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba - Instituto Cordoba 2 - 3  
Douglas Haig - Independiente de Mendoza 4 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpo Bahia Blanca - Banfield 1 - 1  
Sarmiento - Patronato Parana 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Lokomotív Plovdiv 2 - 3  
Montana - Cserno More Várna 3 - 2  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Slaven Belupo 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Afturelding 1 - 0  
Haukar - KFR Hvolsvollur 4 - 0  
Hviti Ridarinn - HK Kopavogs 0 - 1  
KA Akureyri - Tindastoll 1 - 1  
Leiknir R. - Léttir 8 - 0  
Orninn - Grindavik 0 - 1  
Selfoss - Njardvik 2 - 1  
Skallagrímur - Keflavík 0 - 2  
Thor Akureyri - Volsungur 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Akzhaiyk Ural 2 - 0  
Tobol Kostanay - Kairat Almaty 1 - 2  
Zhetysu Taldykorgan - Okzhetpes Kokshetau 1 - 4  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hainan Haihan - Guangzhou R&F 1 - 1  
Shanghai Jiading - Hebei 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Bytovia Bytow 1 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Olsztyn 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Podbeskidzie Bielsko-B. 5 - 1  
Gornik Zabrze - Korona Kielce 0 - 0  
Jagiellonia Bialystok - TBB Nieciecza 0 - 1  
Wisla Krakkó - Slask Wroclaw 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Torpedo Armavir 1 - 2  
Baltika Kalinyingrád - Tom Tomszk 0 - 3  
Fakel Voronyezs - Zenit Sz'tpétervár 2 0 - 1  
Kamaz - Toszno 3 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Tyumeny 1 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Gazovik Orenburg 1 - 1  
SZKA Habarovszk - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 2  
Szokol Szaratov - Volgar Asztrahan 2 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Arszenál Tula 1 - 2  
Volga Nyizsnyij Novgorod - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - St. Pölten 0 - 2  
Austria Salzburg - LASK Linz 1 - 3  
Kapfenberg - FAC Wien 4 - 1  
Wiener Neustadt - Liefering 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - General Diaz 2 - 1  
Olimpia Asuncion - Guarani Asuncion 3 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Manchester Utd. 3 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Botosani 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Mures - Steaua Bukarest 1 - 4  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Partick Thistle 3 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Falkirk 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Thun 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Glentoran 3 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Nomme Kalju 0 - 0  
Levadia Tallinn - Trans Narva 1 - 0  
Paide Linnameeskond - Infonet Tallinn 1 - 4  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Cork City 0 - 1  
Derry City - Finn Harps 2 - 2  
Dundalk - Bray 1 - 0  
Galway - St. Patrick's 0 - 3  
Longford Town - Wexford Youths 2 - 4  
Shamrock Rovers - Sligo 3 - 0  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - T. Monteiro    
D.S. Schwartzman - M. Bourgue    
E. Ymer - L. Rosol    
J. Eysseric - P. Krstin    
M. Janvier - A. Ghem    
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - S. Wawrinka 1 - 2  
F. Volandri - D. Ferrer 1 - 2  
J. Chardy - D. Dzumhur 2 - 1  
J. Sock - D. Goffin 0 - 2  
K. Anderson - J. Monaco 1 - 2  
L. Pouille - E. Gulbis 2 - 1  
P. Cuevas - N. Mahut 1 - 2  
P. Kohlschreiber - I. Cervantes-Huegun 2 - 0  
R. Bautista-Agut - P. Lorenzi 2 - 0  
S. Robert - Al. Bedene 2 - 0  
T. Berdych - A. Ramos 2 - 0  
V. Troicki - K. Nishikori 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Granollers M - Cabal J S / Farah R 2 - 0  
Klaasen R / Ram R - Benneteau/Roger-Vasselin 0 - 2  
Lopez F / Lopez M - Thiem D / Zverev A 1 - 2  
Marach O / Matkowski M - Fognini F / Seppi A 2 - 1  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - S. Stosur 1 - 2  
C. Giovine - C. McHale 1 - 2  
C. Suarez Navarro - T. Pereira 2 - 0  
J. Görges - L. Tsurenko 1 - 2  
J. Jankovic - E. Bouchard 1 - 2  
J. Larsson - J. Konta 0 - 2  
K. Bertens - Babos T. 0 - 2  
K. Mladenovic - J. Ostapenko 0 - 2  
M. Niculescu - M. Duque Marino 0 - 2  
S. Kuznetsova - C. Garcia 2 - 0  
S. Lisicki - D. Gavrilova 0 - 2  
S. Williams - A-L. Friedsam 2 - 0  
Y. Wickmayer - T. Bacsinszky 0 - 2  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Errani S - King V / Kudryavtseva A 2 - 1  
Chuang C J / Jurak D - Chan Y-J / Groenefeld A-L 0 - 2  
Garcia C / Mladenovic K - Krajicek M / Strycova B 2 - 1  
Kuznetsova S / Pavlyuchen - Begu I-C / Niculescu M 1 - 2  
Makarova E / Vesnina E - Kichenok L / Savchuk O 2 - 0  
Tenisz (Szöul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Wu - Y-H. Lu    
D.H. Lee - J-P. Smith    
T. Ito - S.C. Hong    
Vízilabda (Interkontinentális selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Kína 21 - 5  
Kazahsztán - Brazília 7 - 19  
USA - Ausztrália 8 - 6  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Görögország 13 - 10  

 

2016.05.09.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Yankees - Boston 1 - 5  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Veszprém 6 - 3  
Nyírgyulaj - Győr 1 - 3  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - San Diego (3.m.) 0 - 3  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 0 - 4  
Svédország - Csehország 2 - 4  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Kanada 0 - 8  
Finnország - USA 3 - 2  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Panathinaikosz (3.m.) 77 - 68  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Kiryat Gat 72 - 81  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Holon 85 - 77  
Maccabi Ashdod - Ironi Ness Ziona 87 - 82  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Kaposvár (3.m.) 103 - 57  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oklahoma City - San Antonio (4.m.) 111 - 97  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Pistoia (2.m.) 83 - 70  
Reggio Emilia - Sassari (2.m.) 82 - 75  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Tigre 0 - 0  
Gimnasia LP - Independiente 3 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Dep. Iquique 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Nordsjaelland 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Rovaniemi PS 1 - 1  
Inter Turku - Mariehamn 0 - 2  
Lahti - Seinäjoen JK 3 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassziopi Kerkyra - Apollon Szmirnisz 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem 2 - 0  
Hapoel Raanana - Maccabi TA 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Atyrau 1 - 0  
Irtis Pavlodar - Taraz 2 - 1  
Ordabasy Shymkent - Sahtar Karagandy 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Envigado 0 - 1  
Dep. Tolima - Independiente SF 2 - 2  
Once Caldas - Atl. Huila 3 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Liepajas Metalurgs 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Queretaro 3 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - New York City FC 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Mjöndalen 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Brescia 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Wacker Innsbruck 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Sp. Luqueno 1 - 0  
Nacional Asuncion - Cerro Porteno 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Arouca 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Municipal Studentesc Iasi 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Astra Giurgiu 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Lausanne 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Djurgarden 2 - 1  
Sundsvall - Falkenberg 2 - 1  
Örebro - Hammarby 3 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1461 Trabzon - Denizlispor 0 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Fenerbahce 2 - 1  
Konyaspor - Kasimpasa 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Racing Montevideo 1 - 0  
Tenisz (Bordeaux, France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ward - S. Darcis    
T. Smyczek - Q. Halys    
Tenisz (Bordeaux-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Hamou - T. Paul    
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dolgopolov - D. Thiem 1 - 2  
A. Seppi - V. Pospisil 2 - 0  
A. Zverev - G. Dimitrov 2 - 0  
F. Fognini - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
I. Karlovic - E. Gulbis 1 - 2  
J. Sock - G. Pella 2 - 1  
J. Sousa - L. Sonego 2 - 1  
M. Kukushkin - B. Coric 2 - 1  
M. Raonic - M. Cecchinato 2 - 1  
N. Kyrgios - S. Caruso 2 - 0  
R. Gasquet - J. Benneteau 2 - 0  
T. Bellucci - G. Monfils 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderson K / Chardy J - Huey T / Mirnyi M    
Arnaboldi A / Giannessi A - Paire B / Sousa J 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Kohlschreiber P / Troicki V 1 - 2  
Nestor D / Stepanek R - Johnson S / Querrey S 0 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
A. Cornet - M. Doi 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - A. Ivanovic 0 - 2  
B. Strycova - K. Knapp 2 - 0  
C. Vandeweghe - V. Williams 0 - 2  
D. Kasatkina - Ka. Pliskova 2 - 0  
E. Makarova - D. Kovinic 2 - 0  
E. Svitolina - M. Puig 1 - 2  
L. Safarova - F. Schiavone 2 - 0  
M. Gasparyan - I-C. Begu 0 - 2  
M. Keys - A. Petkovic 2 - 0  
S. Errani - H. Watson 1 - 2  
T. Pereira - A. Beck 2 - 0  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Rodionova A - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Hsieh S-W/ Kalashnikova - Irigoyen M / Rosolska A 2 - 1  
Jans-Ignacik K / Maria T - Medina G./Parra Santonja 0 - 2  
Williams S / Williams V - Klepac A / Srebotnik K 0 - 2  
Xu Y F / Zheng S - Giovine C / Moratelli A 1 - 2  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Samper-Montana - S. Shofayziyev    
Tenisz (Szöul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtsev - J.S. Nam    
Y. Sugita - Ho. Kang