Tippmix eredmények - 2016. május 30 - június 5.

2016-05-30
Tippmix eredmények - 2016. május 30 - június 5.
2016.06.05.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiprop - S. Kiplagat (1500 m síkfutás, Birmingham) 1 - 0  
A. Webb - A. Edward (200 m síkfutás, Birmingham) 0 - 1  
C. Ibarguen - Más (női hármasugrás, Birmingham) 0 - 1  
C. Kipruto - J.K. Birech (3000 m akadályfutás, Birmingham) 1 - 0  
C. Tate - K. Adekoya (női 400 m gátfutás, Birmingham) 1 - 0  
E. Gardner - D. Schippers (női 100 m síkfutás, Birmingham) 1 - 0  
E. Kynard - G. Zhang (magasugrás, Birmingham) 1 - 0  
F. Niyonsaba - L. Sharp (női 800 m síkfutás, Birmingham) 1 - 0  
G. Rutherford - M. Goodwin (távolugrás, Birmingham) 0 - 1  
K. Harrison - B. Rollins (női 100 m gátfutás, Birmingham) 1 - 0  
K. James - Más (400 m síkfutás, Birmingham) 1 - 0  
K. Stefanidi - N. Büchler (női rúdugrás, Birmingham) 1 - 0  
Kővágó Z. - P. Milanov (diszkoszvetés, Birmingham) 0 - 1  
Márton A. - T. Brooks (női súlylökés, Birmingham) 0 - 1  
P. Malachowski - R. Urbanek (diszkoszvetés, Birmingham) 1 - 0  
S. Viljoen - M. Palameika (női gerelyhajítás, Birmingham) 0 - 1  
V. Adams - Más (női súlylökés, Birmingham) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - St. Kilda 133 - 45  
Collingwood - Port Adelaide 58 - 125  
Western Bulldogs - West Coast Eagles 83 - 75  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tohoku Rakuten 2 - 0  
Hanshin Tigers - Saitama Seibu 2 - 3  
Hiroshima Carp - Fukuoka S. Hawks 2 - 1  
Tokyo Yakult - Orix Buffaloes 9 - 14  
Yokohama Baystars - Chiba Lotte 11 - 0  
Yomiuri Giants - Hokkaido Nippon 2 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Yankees 6 - 8  
Baltimore - NY Yankees (19:35) 3 - 1  
Boston - Toronto 4 - 5  
Chicago Cubs - Arizona 2 - 3  
Cincinnati - Washington 9 - 10  
Cleveland - Kansas City 7 - 1  
Cleveland - Kansas City (19:10) 7 - 0  
Detroit - Chicago WS 5 - 2  
Houston - Oakland 5 - 2  
LA Dodgers - Atlanta 4 - 0  
LA Dodgers - Atlanta (22:10) 12 - 6  
Miami - NY Mets 1 - 0  
Minnesota - Tampa Bay 5 - 7  
Philadelphia - Milwaukee 8 - 1  
Pittsburgh - LA Angels 4 - 5  
San Diego - Colorado 4 - 3  
St. Louis - San Francisco 7 - 4  
Texas - Seattle 10 - 4  
Texas - Seattle (21:05) 3 - 2  
Darts (Csapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztria 2 - 0  
Anglia - Észak-Írország 2 - 0  
Ausztrália - Hollandia 1 - 2  
Belgium - Hollandia 0 - 2  
Kanada - Észak-Írország 1 - 2  
Skócia - Belgium 1 - 2  
Darts (Csapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csapat vb 2016    
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Palma Manacor (3.m.) 5 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose - Pittsburgh (3.m.) 2 - 2  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Atomerőmű (2.m.) 102 - 76  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Ulm (1.m.) 101 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Reggio Emilia (2.m.) 94 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Laboral Kutxa (2.m.) 73 - 68  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda (2.m.) 86 - 87  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Zlatorog Lasko (4.m.) 64 - 56  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce Ülker (2.m.) 91 - 70  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 79 - 86  
Connecticut - Indiana 77 - 88  
Minnesota - Dallas 80 - 63  
San Antonio - Los Angeles 61 - 74  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Macedónia 35 - 19  
Montenegró - Szlovénia 24 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Finnország 44 - 13  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Portugália 33 - 17  
Oroszország - Törökország 37 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Izland 33 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Füchse Berlin 31 - 32  
Flensburg - Bergischer HC 41 - 27  
Göppingen - Lemgo 35 - 25  
Kiel - Stuttgart 32 - 23  
Lübbecke - R-N. Löwen Kronau 23 - 35  
Magdeburg - Gummersbach 31 - 27  
Melsungen - Eisenach 31 - 25  
Német bajnokság 2015/16    
Wetzlar - DHfK Leipzig 29 - 30  
Labdarúgás (ANK-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libéria - Togo 2 - 2  
Labdarúgás (ANK-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Közép-afrikai Köztársaság - Angola 3 - 1  
Madagaszkár - Kongói DK 1 - 6  
Labdarúgás (ANK-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benin - Egyenlítői Guinea    
Labdarúgás (ANK-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comore-szigetek - Burkina Faso 0 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kenya - Kongó 2 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mauritius - Ghána 0 - 2  
Labdarúgás (ANK-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lesotho - Etiópia 1 - 2  
Labdarúgás (ANK-selejtező, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szváziföld - Guinea 1 - 0  
Zimbabwe - Malawi 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Talleres Cordoba 1 - 2  
Boca Unidos - Nueva Chicago 2 - 1  
Chacarita Juniors - Independiente de Mendoza 4 - 0  
Guillermo Brown - Estudiantes San Luis 2 - 0  
Juventud Un. Gualeguaychu - Douglas Haig 1 - 1  
Juventud Unida San Luis - Gimnasia Jujuy 1 - 1  
Villa Dalmine - Atl. Parana 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Bragantino 1 - 0  
Avai - CRB 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Figueirense 1 - 0  
Chapecoense - Fluminense 0 - 0  
Corinthians - Coritiba 2 - 1  
Cruzeiro - Sao Paulo 0 - 1  
Flamengo - Palmeiras 1 - 2  
Gremio - Ponte Preta 1 - 0  
Santos - Botafogo 3 - 0  
Sport Recife - Atlético MG 4 - 4  
Vitória - Internacional 1 - 0  
Labdarúgás (Copa America, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Ecuador 0 - 0  
Haiti - Peru 0 - 1  
Labdarúgás (Copa America, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamaika - Venezuela 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Granit Mikasevicsi 4 - 0  
FK Minszk - Sahtar Szoligorszk 1 - 0  
Isloch - Slavia Mozír 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Jazz Pori 1 - 1  
Haka - JJK Jyväskylä 3 - 2  
KPV Kokkola - KTP 1 - 0  
Oulu - Turku PS 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - FH 0 - 1  
Fjölnir - Vikingur Reykjavik 2 - 1  
Valur - Stjarnan 2 - 0  
Vikingur Olafsvik - Fylkir 1 - 0  
ÍA Akranes - Throttur Reykjavik 0 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Nagoya GE 1 - 3  
Omiya Ardija - Kashima A. 1 - 0  
Shonan Bellmare - Vissel Kobe 0 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Albirex Niigata 4 - 2  
Sagan Tosu - Kashiwa R. 1 - 1  
Vegalta Sendai - Yokohama FM 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Rionegro Aguilas 1 - 1  
Independiente Medellin - Dep. Cali 2 - 0  
Independiente SF - Cortulua 1 - 1  
Millionarios - Junior de Barranquilla 4 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Chrobry Glogow 1 - 1  
GKS Belchatow - Bytovia Bytow 5 - 1  
GKS Katowice - Wisla Plock 2 - 1  
Miedz Legnica - Olsztyn 1 - 0  
Pogon Siedlce - Chojniczanka Chojnice 1 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - Rozwoj Katowice 1 - 0  
Wigry Suwalki - Olimpia Grudziadz 2 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Zawisza Bydgoszcz 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Levanger 1 - 1  
Bryne - Sandnes Ulf 1 - 0  
Hödd - Raufoss 1 - 0  
KFUM Oslo - Ullensaker/Kisa 0 - 0  
Kongsvinger - Sandefjord 1 - 0  
Ranheim - Mjöndalen 2 - 2  
Strömmen - Kristiansund 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B, rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Trapani 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráját.feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pisa - Foggia 4 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3.,ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reus - UCAM Murcia 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - R. Santander 1 - 0  
Lleida - Real Madrid B 1 - 0  
Toledo - Hercules 0 - 1  
UD Logrones - Sevilla B 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Fenix Montevideo 1 - 0  
El Tanque Sisley - Sud América 0 - 1  
Plaza Colonia - Danubio 0 - 0  
Villa Teresa - Atl. River Plate 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejt., Óceánia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tahiti - Új-Kaledónia 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Norvégia 3 - 2  
Csehország - Dél-Korea 1 - 2  
Svédország - Wales 3 - 0  
Szerbia - Oroszország 1 - 1  
Szlovénia - Törökország 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Japán    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Iannone - M. Vinales (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
J. Lorenzo - M. Marquez (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - D. Pedrosa (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Katalán Nagydíj    
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Oyonnax 23 - 19  
Brive - Section Paloise 46 - 10  
Castres - Stade de France 35 - 14  
Grenoble - Toulouse 14 - 53  
Racing-Metro - Montpellier 40 - 25  
Toulon - Bordeaux 44 - 3  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Gold Coast Titans 28 - 28  
Sydney Roosters - Wests Tigers 32 - 18  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Fehéroroszország 2 - 3  
Szlovákia - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 3 - 2  
Röplabda (Európa Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Fehéroroszország 0 - 3  
Észtország - Ausztria (Helyszín: Ausztria) 3 - 1  
Röplabda (Európa Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Montenegró (Helyszín:Montenegró) 2 - 3  
Spanyolország - Azerbajdzsán 1 - 3  
Röplabda (Európa Liga, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 3 - 0  
Szlovénia - Görögország 3 - 0  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thaiföld - Kína 0 - 3  
Törökország - Hollandia 3 - 1  
Röplabda (Olimpiai selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Chile 3 - 1  
Tunézia - Algéria 3 - 1  
Röplabda (Olimpiai selejtező )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Lengyelország 0 - 3  
Franciaország - Japán (Helyszín: Japán) 0 - 3  
Irán - Venezuela 3 - 2  
Kanada - Kína 3 - 2  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Szlovákia 2 - 3  
Röplabda (WorldGrandPrix, női, Divízió 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Dominikai Köztársaság 2 - 3  
Csehország - Kanada 3 - 0  
Dominikai Köztársaság - Kenya 3 - 0  
Lengyelország - Puerto Rico 2 - 3  
Röplabda (WorldGrandPrix, női, Divízió 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Peru 0 - 3  
Ausztrália - Horvátország 0 - 3  
Kazahsztán - Mexikó 3 - 1  
Kuba - Kolumbia 3 - 1  
Strandröplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fijalek G / Prudel M - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 1  
Semenov K / Krasilnikov V - Fijalek G / Prudel M 2 - 0  
Semenov K / Krasilnikov V - Lupo D / Nicolai P 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birlova E / Ukolova E - Borger K / Buethe B 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Hermannova B / Slukova M 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenb-sel., ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - D. Novikov 0 - 2  
K. Kravchuk - D. Medvedev 0 - 2  
L. Lacko - A. Falla 2 - 0  
M. Chiudinelli - E. Escobedo 0 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenb-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - E. Hozumi 0 - 2  
I. Khromacheva - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
J. Jaksic - A. Sadikovic 2 - 0  
R. Ozaki - E. Vogelsang 2 - 0  
T. Martincova - E. Mertens    
V. Golubic - A. Bogdan 2 - 1  
Tenisz (ATP - Roland Garros 2016)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Roland Garros 2016    
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Hercog - M. Minella 0 - 2  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaru R / Soylu I - Knoll X / Martic P 0 - 2  
Tenisz (Fürth, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - R. Albot 0 - 2  
Tenisz (Nottingham-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - P.C. Goncalves 2 - 0  
J. Boserup - A. Hlavackova 0 - 2  
K. Boulter - O. Savchuk 2 - 0  
K.L. Zhang - Yux. Zhang 2 - 1  
M. Larcher de Brito - M. Honcova 2 - 0  
S. Aoyama - N. Bains 2 - 0  
T. Moore - A. Kudryavtseva 2 - 1  
T. Paszek - G. Dabrowski 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - A. Murray 3 - 1  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makarova/Vesnina - Garcia/Mladenovic 1 - 2  
Tenisz (WTA - Roland Garros 2016)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WTA - Roland Garros 2016    
Tollaslabda (Indonesia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.O. Jörgensen - Ch-We. Lee 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yih. Wang - T.Y. Tai 0 - 2

 

2016.06.04.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Brisbane Lions 102 - 64  
Fremantle - Essendon 126 - 47  
Geelong - Greater Western Sydney 98 - 88  
Gold Coast Suns - Sydney Swans 41 - 79  
Hawthorn - Melbourne Demons 82 - 64  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tohoku Rakuten 0 - 3  
Hanshin Tigers - Saitama Seibu 5 - 1  
Hiroshima Carp - Fukuoka S. Hawks 1 - 1  
Tokyo Yakult - Orix Buffaloes 4 - 6  
Yokohama Baystars - Chiba Lotte 6 - 5  
Yomiuri Giants - Hokkaido Nippon 5 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Yankees 6 - 5  
Boston - Toronto 2 - 5  
Chicago Cubs - Arizona 5 - 3  
Cincinnati - Washington 7 - 2  
Cleveland - Kansas City 6 - 1  
Detroit - Chicago WS 10 - 3  
Houston - Oakland 12 - 2  
LA Dodgers - Atlanta 4 - 2  
Miami - NY Mets 2 - 6  
Minnesota - Tampa Bay 2 - 4  
Philadelphia - Milwaukee 6 - 3  
Pittsburgh - LA Angels 2 - 9  
San Diego - Colorado 4 - 0  
St. Louis - San Francisco 1 - 5  
Texas - Seattle 7 - 3  
Darts (Csapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kína 2 - 0  
Ausztria - Szingapúr 2 - 0  
Ausztrália - Dánia 2 - 1  
Belgium - Magyarország 2 - 0  
Hollandia - Fülöp-szigetek 2 - 0  
Skócia - Norvégia 2 - 0  
Wales - Kanada 1 - 2  
Észak-Írország - Írország 2 - 0  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hershey - Cleveland Lake Erie (2.m.) 3 - 5  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Adecco ASVEL (1.m.) 80 - 73  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikawa Aisin - Kanagawa Thunders (4.m.) 60 - 82  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szolnok (2.m.) 91 - 66  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Valencia (2.m.) 97 - 88  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Leks - FMP (1.m.) 93 - 77  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kamerun 82 - 28  
Fehéroroszország - Törökország 61 - 65  
Magyarország - Lengyelország 71 - 77  
Olaszország - Belgium 62 - 64  
Spanyolország - Kanada 77 - 54  
Új-Zéland - Japán 59 - 75  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Washington 98 - 72  
Connecticut - Atlanta 77 - 83  
New York - Indiana 91 - 59  
Seattle - Phoenix 95 - 81  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Litvánia 36 - 19  
Románia - Fehéroroszország 20 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ukrajna 31 - 30  
Szerbia - Olaszország 36 - 18  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Ausztria 35 - 22  
Spanyolország - Bulgária 42 - 11  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Szlovákia 28 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Svájc 28 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Morrazo Cangas 28 - 23  
AX Puente Genil - Ciudad Encantada 33 - 28  
Benidorm - Quabit Guadalajara 28 - 24  
Granollers - Barcelona 29 - 31  
Naturhouse La Rioja - Anaitasuna 33 - 29  
Puerto Sagunto - Sinfin 38 - 35  
Teucro - Huesca 33 - 30  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Fehéroroszország 36 - 33  
Labdarúgás (ANK-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Szudán - Mali 0 - 3  
Labdarúgás (ANK-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botswana - Uganda 1 - 2  
Labdarúgás (ANK-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bissau Guinea - Zambia 3 - 2  
Labdarúgás (ANK-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Tomé és Príncipe - Zöld-foki-szigetek 1 - 2  
Labdarúgás (ANK-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tanzánia - Egyiptom 0 - 2  
Labdarúgás (ANK-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruanda - Mozambik 2 - 3  
Labdarúgás (ANK-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sierra Leone - Szudán 1 - 0  
Labdarúgás (ANK-selejtező, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burundi - Szenegál 0 - 2  
Labdarúgás (ANK-selejtező, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambia - Dél-Afrika 0 - 4  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Santamarina Tandil 2 - 2  
Instituto Cordoba - Crucero del Norte 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - OFC Pomorje 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Paysandu 3 - 0  
Brasil de Pelotas - Luverdense 1 - 1  
Londrina - Tupi MG 1 - 0  
Nautico - Joinville 2 - 0  
Oeste - Criciuma 1 - 0  
Sampaio Correa - Ceara 2 - 3  
Vasco da Gama - Goiás 1 - 0  
Vila Nova - Parana 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Santa Cruz PE 1 - 0  
Labdarúgás (Copa America, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kolumbia 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Jeonbuk 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 0 - 5  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Szerbia 7 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Dinamo Minszk 1 - 4  
Krumkachi - Naftan 2 - 0  
Nyeman Grodno - Torpedo Zogyino 0 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - HK Kopavogs 4 - 4  
Fram - Leiknir F. 3 - 1  
Haukar - Huginn 3 - 0  
KA Akureyri - Keflavík 1 - 1  
Selfoss - Thor Akureyri 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - KR 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Kamatamare Sanuki 2 - 3  
Gifu - Nagasaki 2 - 4  
Machida Zelvia - Tokushima 1 - 0  
Matsumoto Yamaga - Kitakyushu 2 - 1  
Mito - Shimizu SP 0 - 0  
Okayama - Roasso Kumamoto 2 - 1  
Sapporo - JEF United Chiba 2 - 2  
Thespakusatsu Gunma - Ehime 1 - 2  
Yamagata - Yokohama FC 0 - 0  
Yamaguchi - Tokyo Verdi 3 - 1  
Zweigen Kanazawa - Kyoto 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B, ráj. a bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanciano - Salernitana 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Elche 4 - 1  
Ath. Bilbao B - Tenerife 2 - 0  
Cordoba - Almería 1 - 1  
Gimnastic - Alavés 1 - 1  
Huesca - Lugo 1 - 0  
Mirandes - Leganes 0 - 1  
Numancia - Albacete 2 - 0  
Oviedo - Osasuna 0 - 5  
Ponferradina - Girona 0 - 1  
UE Llagostera - Zaragoza 6 - 2  
Valladolid - Mallorca 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Utd. Väsby - Frej 1 - 0  
Angelholm - Varberg 0 - 2  
Dalkurd - Atvidaberg 5 - 0  
Degerfors - Ljungskile 0 - 0  
Sirius - Trelleborg 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro - Racing Montevideo 1 - 2  
Juventud - Penarol 1 - 1  
Montevideo Wanderers - CA Rentistas 2 - 1  
Nacional - Liverpool Montevideo 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejt., Óceánia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Vanuatu 2 - 3  
Új-Zéland - Salamon-szigetek 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Hollandia 0 - 2  
Ausztrália - Görögország 1 - 0  
Elefántcsontpart - Gabon 2 - 1  
Franciaország - Skócia 3 - 0  
Németország - Magyarország 2 - 0  
Szlovákia - Észak-Írország 0 - 0  
Észtország - Lettország 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 2 - 0  
Kanada - Brazília 0 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Cabinteely 2 - 0  
Limerick - Drogheda Utd. 2 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Penrith Panthers 24 - 6  
New Zealand Warriors - Brisbane Broncos 36 - 18  
North Queensland Cowboys - Newcastle Knights 46 - 16  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Fehéroroszország 3 - 2  
Röplabda (Európa Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Fehéroroszország 3 - 1  
Luxemburg - Észtország 0 - 3  
Röplabda (Európa Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Montenegró (Helyszín: Montenegró) 3 - 0  
Franciaország - Spanyolország 2 - 3  
Röplabda (Európa Liga, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Magyarország (Helyszín: Magyaro.) 3 - 1  
Románia - Szlovénia 0 - 3  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Hollandia 3 - 2  
Thaiföld - Törökország 3 - 2  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Svájc (Helyszín: Svájc) 3 - 0  
Szerbia - Belgium 2 - 3  
Röplabda (Olimpiai selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Tunézia 3 - 0  
Mexikó - Algéria 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai selejtező )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Kanada 1 - 3  
Kína - Ausztrália 1 - 3  
Lengyelország - Irán 1 - 3  
Venezuela - Franciaország 2 - 3  
Röplabda (WorldGrandPrix, női, Divízió 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kenya 3 - 0  
Lengyelország - Csehország 3 - 1  
Puerto Rico - Kanada 3 - 0  
Röplabda (WorldGrandPrix, női, Divízió 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Kazahsztán 0 - 3  
Ausztrália - Kuba 1 - 3  
Kolumbia - Horvátország 0 - 3  
Peru - Mexikó 3 - 0  
Sakk (Gashimov Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Eljanov - T. Radjabov    
P. Harikrishna - E. Safarli 0 - 1  
S. Karjakin - F. Caruana    
S. Mamedyarov - A. Giri 1 - 0  
Y. Hou - R. Mamedov 0 - 1  
Snooker (Riga Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - P.S. Davison 4 - 0  
A. Duffy - R. Williams 4 - 2  
A. Hamilton - M. Davis 3 - 4  
A. Higginson - D. Dale 4 - 2  
A. McManus - J. Cope 2 - 4  
A. Songsermsawad - M. Selby (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
A. Zhang - C. Walters 4 - 3  
B. Sargeant - S. Craigie 2 - 4  
C. Steadman - J. Astley 2 - 4  
C. Zhe - J. Boileau 4 - 1  
D. Hill - S. Bingham (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
D. Poomjaeng - J. Weston 4 - 2  
I. Burns - K. Dunham 4 - 2  
J. Robertson - O. Brown 4 - 0  
L. Walker - S. Wilson 4 - 1  
M. Gould - Z. Surety 4 - 0  
M. Joyce - Z. Yong 3 - 4  
M. King - O. Lines (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. Mann - Y. Bingtao 0 - 4  
M. O'Donnell - D. Womersley 4 - 3  
M. Wild - L. Hang 2 - 4  
N. Bond - A. McGill 1 - 4  
P. Ebdon - J. Perry (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
R. Muir - F. Patrick 2 - 4  
Rh. Clark - J. Trump (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
S. Donaldson - M. Holt 3 - 4  
S. Lam - F. O'Brien 3 - 4  
S. Maguire - F. Xiongman 2 - 4  
Strandröplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Boeckermann / Flueggen 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Herre.Alepuz/Gav.Covllado 0 - 2  
Fijalek G / Prudel M - Ingrosso P / Ingrosso M 2 - 1  
Fijalek G / Prudel M - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 1  
Heidrich A / Kissling G - Nummerdor R / Varenhorst 0 - 2  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Lupo D / Nicolai P 1 - 2  
Ingrosso P / Ingrosso M - Fuchs S / Windscheif S 2 - 0  
Liamin N / Barsouk D - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Semenov K / Krasilnikov V    
Lupo D / Nicolai P - Kvamsdal M / Sorum C S 2 - 0  
Nummerdor R / Varenhorst - Brouwer A / Meeuwsen R 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Semenov K / Krasilnikov V 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Buethe B - Hermannova B / Slukova M 0 - 2  
Borger K / Buethe B - Holtwick K / Semmler I 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - M.Meppelink/Van Iersel 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Birlova E / Ukolova E 1 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Birlova E / Ukolova E 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Longuet L / Jupiter A 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenb-sel., ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - V. Durasovic 2 - 1  
D. Medvedev - M. Zverev 2 - 0  
E. Escobedo - R. Harrison 2 - 0  
K. Kravchuk - R. Bemelmans 2 - 0  
L. Lacko - A. Weintraub 2 - 0  
M. Barton - A. Falla 0 - 2  
M. Chiudinelli - M. Reid 2 - 1  
M. Konecny - D. Novikov 1 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenb-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - I. Shinikova 2 - 1  
A. Muhammad - E. Mertens 0 - 2  
A. Panova - J. Jaksic 0 - 2  
E. Hozumi - B. Krejcikova 2 - 0  
E. Vogelsang - Mi. Kato 2 - 1  
I. Khromacheva - S. Zaniewska 2 - 1  
J. Moore - A. Bogdan 1 - 2  
M. Wagemaker - A. Sadikovic 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - J. Brady 2 - 0  
R. Ozaki - A. Naydenova 2 - 0  
U. Radwanska - T. Martincova 0 - 2  
V. Golubic - Vara. Wongteanchai 2 - 0  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - M. Minella    
P. Hercog - N. Hibino 2 - 0  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knoll X / Martic P - Mitu A / Tig P M 2 - 0  
Olaru R / Soylu I - Glushko J / Kania P 2 - 0  
Tenisz (Fürth, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Max. Gonzalez - J-L. Struff    
R. Albot - T. Kamke    
Tenisz (Nottingham-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - Y-F. Xu 2 - 0  
A. Hlavackova - Yaf. Wang 2 - 0  
A. Rosolska - M. Honcova 0 - 2  
C. Perrin - N. Bains 0 - 2  
G. Dabrowski - E. Silva 2 - 0  
K. Boulter - R. Voracova 2 - 1  
L. Kumkhum - S. Aoyama 0 - 2  
L. Whybourn - Yux. Zhang 0 - 2  
L. Zhu - A. Kudryavtseva 1 - 2  
O. Savchuk - H. Kuwata 2 - 1  
P.C. Goncalves - G. Min 2 - 0  
S. Vickery - J. Boserup 0 - 2  
T. Moore - Zh. Yang 2 - 1  
Xin. Han - M. Larcher de Brito 0 - 2  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - M. Kukushkin 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez F / Lopez M - Bryan B / Bryan M 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Williams - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart-selejt, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Martin - M. Basic 2 - 0  
F. Mayer - D. Brands 2 - 0  
F. Moser - A. Michon 2 - 1  
J. Hernych - J. Ward 0 - 2  
N. Basilashvili - M. Bachinger 1 - 2  
R. Stepanek - N. Mektic 2 - 0  
S. Stakhovsky - J. Mertl 2 - 1  
Y. Sugita - G. Lapentti 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Tian - J.O. Jörgensen 1 - 2  
I.M. Mustofa - Ch-We. Lee 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Yih. Wang 1 - 2  
T.Y. Tai - Shi. Wang 2 - 0  
Vízilabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL 2015/16    
Jug Dubrovnik - Olympiakosz 6 - 4  
Szolnok - Recco 11 - 7  

 

2016.06.03.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Melbourne Kangaroos - Richmond 124 - 54  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tohoku Rakuten 1 - 3  
Hanshin Tigers - Saitama Seibu 3 - 12  
Hiroshima Carp - Fukuoka S. Hawks 1 - 6  
Tokyo Yakult - Orix Buffaloes 4 - 5  
Yokohama Baystars - Chiba Lotte 2 - 1  
Yomiuri Giants - Hokkaido Nippon 5 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Boston 12 - 7  
Chicago Cubs - Arizona 6 - 0  
Cleveland - Kansas City 5 - 4  
Colorado - Cincinnati 4 - 11  
Detroit - NY Yankees 4 - 5  
Miami - Pittsburgh 4 - 3  
Minnesota - Tampa Bay 6 - 4  
Philadelphia - Milwaukee 1 - 4  
San Diego - Seattle 13 - 16  
Darts (Csapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Spanyolország 5 - 4  
Ausztria - Olaszország 5 - 0  
Csehország - Kína 3 - 5  
Dél-Afrika - Szingapúr 1 - 5  
Görögország - Kanada 2 - 5  
Wales - Finnország 5 - 1  
Észak-Írország - Japán 5 - 2  
Írország - Hong Kong 5 - 4  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Cibona Zagreb (3.m.) 84 - 77  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Zalgiris Kaunas (4.m.) 50 - 74  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Cleveland (1.m.) 104 - 89  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Reggio Emilia (1.m.) 87 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Laboral Kutxa (1.m.) 84 - 57  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád (1.m.) 84 - 53  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatorog Lasko - Helios Domzale (3.m.) 65 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce Ülker (1.m.) 85 - 87  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - UNIKSZ Kazany (2.m.) 90 - 77  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - San Antonio 68 - 61  
Labdarúgás (ANK-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzsibuti - Tunézia 0 - 3  
Labdarúgás (ANK-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Líbia - Marokkó 1 - 1  
Labdarúgás (ANK-selejtező, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mauritánia - Kamerun 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Ferro Carril Oeste 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Ponte Preta 1 - 2  
Flamengo - Vitória 1 - 0  
Palmeiras - Gremio 4 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Szlovénia 0 - 9  
Skócia - Izland 0 - 4  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Írország 4 - 1  
Montenegró - Portugália 0 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Görögország 1 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észak-Írország - Grúzia 4 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Belgium 0 - 5  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Gorodeya 0 - 2  
Vityebszk - Szluck 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Belfort 1 - 0  
Avranches - Beziers 0 - 0  
Boulogne - Epinal 2 - 2  
CA Bastia - Orleans 0 - 1  
Chambly - Colmar 1 - 2  
Chateauroux - Frejus St-Raphael 3 - 1  
Lucon - Les Herbiers 3 - 3  
Marseille Consolat - Sedan 4 - 1  
Strasbourg - Dunkerque 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Independiente Medellin 2 - 1  
Junior de Barranquilla - Millionarios 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Houston 1 - 1  
Los Angeles - Kansas City 0 - 0  
New York City FC - Salt Lake 2 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Svédország - U21Grúzia 3 - 2  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Azerbajdzsán - U21Bosznia-Hercegovina 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Ukrajna 1 - 3  
Azerbajdzsán - Kanada 1 - 1  
Bosznia-Hercegovina - Dánia 2 - 2  
Japán - Bulgária 7 - 2  
Koszovó - Feröer-szigetek 2 - 0  
Kína - Trinidad és Tobago 4 - 2  
Románia - Grúzia 5 - 1  
Svájc - Moldova 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Japán 3 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UC Dublin - Shelbourne 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Longford Town 0 - 0  
Cork City - Dundalk 1 - 0  
Finn Harps - Sligo 3 - 0  
Galway - Derry City 0 - 0  
St. Patrick's - Shamrock Rovers 0 - 2  
Wexford Youths - Bohemians 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Castleford 22 - 30  
Hull FC - Widnes 30 - 10  
Leeds Rhinos - Catalan Dragons 12 - 24  
Salford - Wigan 20 - 23  
St. Helens - Warrington 4 - 26  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Manly Sea Eagles 30 - 18  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Szlovákia 1 - 3  
Lengyelország - Albánia 3 - 1  
Röplabda (Európa Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Luxemburg 3 - 1  
Fehéroroszország - Észtország 1 - 3  
Röplabda (Európa Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Franciaország 3 - 0  
Montenegró - Spanyolország 3 - 0  
Röplabda (Európa Liga, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Románia 3 - 0  
Magyarország - Szlovénia 0 - 3  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Belgium 3 - 0  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Szerbia 3 - 1  
Thaiföld - Svájc (Helyszín: Svájc) 3 - 0  
Röplabda (WorldGrandPrix, női, Divízió 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Puerto Rico 1 - 3  
Dominikai Köztársaság - Bulgária 2 - 3  
Lengyelország - Kanada 3 - 1  
Röplabda (WorldGrandPrix, női, Divízió 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Mexikó 0 - 3  
Ausztrália - Kolumbia 0 - 3  
Horvátország - Kuba 3 - 1  
Kazahsztán - Peru 1 - 3  
Sakk (Gashimov Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - Y. Hou    
E. Safarli - S. Karjakin    
F. Caruana - S. Mamedyarov 0 - 1  
R. Mamedov - P. Eljanov    
T. Radjabov - P. Harikrishna    
Snooker (Riga Masters-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Borg - J. Lisowski 1 - 4  
A. Parsons - K. Wilson 2 - 4  
A. Taylor - L. Highfield 4 - 2  
B. Woollaston - A. Stefanow 1 - 4  
C. Keogan - H. Miah 4 - 1  
C. Wakelin - R. Lawler 4 - 1  
D. Grace - J. Swail 2 - 4  
D.B. Gilbert - A. Burden 4 - 3  
E. Sharav - S. Carrington 0 - 4  
E. Slessor - H. Vafaei 1 - 4  
G. Dott - D. Jones 4 - 2  
J. Burnett - G. Wilson 1 - 4  
J. Cahill - R. Milkins 4 - 2  
Jam. Jones - J. Barrett (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
K. Maflin - G. Allen 3 - 4  
L. Brecel - H. Yassen 4 - 0  
L. Heathcote - M.J. Williams 1 - 4  
M. Collumb - N. Robertson 2 - 4  
M. Georgiou - W. Yuchen 4 - 2  
N. Saengkham - A. Hugill 4 - 1  
P. Lines - K. Doherty 1 - 4  
R. Day - R.T. Chuan Leong 4 - 2  
R. McLeod - R. Hull 4 - 1  
S. Baird - D. Wells 4 - 1  
T. Pengfei - M. Dunn 4 - 3  
T. Un-Nooh - J. Higgins 3 - 4  
X. Guodong - S. Hallworth 4 - 2  
Y. Delu - S. O'Sullivan (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Z. Xintong - I. Santos 4 - 1  
Z. Yuelong - H. Akbar 4 - 1  
Strandröplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Krou Y / Rowlandson E 2 - 1  
Caminati M / Rossi E - Boeckermann / Flueggen 0 - 2  
Caminati M / Rossi E - Semenov K / Krasilnikov V 0 - 2  
Doppler C / Horst A - Kadziola/Szalankiewicz 1 - 2  
Dressler C / Kunert T - Beeler N / Strasser A 2 - 1  
Fuchs S / Windscheif S - Georgios K / Nikos Z 2 - 0  
Fuchs S / Windscheif S - Kissling J / Krattiger M 2 - 0  
Gabathuler P / Gerson M - Losiak B / Kantor P 1 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Horrem I A / Eithun G 1 - 2  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Fijalek G / Prudel M 0 - 2  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Kosiak M / Rudol M 2 - 1  
Huber A / Seidl R - Liamin N / Barsouk D 0 - 2  
Kosiak M / Rudol M - Kvamsdal M / Sorum C S 1 - 2  
Kvamsdal M / Sorum C S - Erdmann J / Matysik K 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Boeckermann / Flueggen 1 - 2  
Nummerdor R / Varenhorst - Dressler C / Kunert T 2 - 1  
Nummerdor R / Varenhorst - Erdmann J / Matysik K 2 - 0  
Plavins M / Regza H - Georgios K / Nikos Z 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Ingrosso P / Ingrosso M 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 1  
Walkenhorst A / Poniewaz - Heidrich A / Kissling G 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Longuet L / Jupiter A 1 - 2  
Birlova E / Ukolova E - Lundqvist K / Rininsland A L 2 - 0  
Borger K / Buethe B - I. Forrer/ A. Verge-Depre 2 - 1  
Dubovcova / Nestarcova - Braakman R / Sinnema J 2 - 0  
Heidrich J / Zumkehr N - Hermannova B / Slukova M 1 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Holtwick K / Semmler I - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Barsuk A / Makroguzova N 2 - 0  
I. Forrer/ A. Verge-Depre - Eiholzer N / Gerson D 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Dubovcova / Nestarcova 2 - 0  
Longuet L / Jupiter A - Kongshavn J / Solvoll V 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
M.Meppelink/Van Iersel - Van Gestel S / Van Der Vl 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Holtwick K / Semmler I 1 - 2  
Syrtseva E / Moiseeva A - Lundqvist K / Rininsland A L 1 - 2  
Van Gestel S / Van Der Vl - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 2 - 1  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - T. Mrdeza 2 - 0  
K. Kucova - P. Hercog 0 - 2  
M. Erakovic - M. Minella 0 - 2  
N. Hibino - S. Vögele 2 - 0  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitu A / Tig P M - Chan C-W / Voracova R 2 - 0  
Olaru R / Soylu I - Lukas T / Thombare P 2 - 0  
Tenisz (Fürth, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - J. Kovalik    
T. Kamke - T. Monteiro    
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - I. Cervantes-Huegun 2 - 0  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kukushkin - K. Khachanov    
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - D. Thiem 3 - 0  
S. Wawrinka - A. Murray 1 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Kubot L / Peya A 2 - 0  
Lopez F / Lopez M - Dodig I / Melo M 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - S. Stosur 2 - 0  
S. Williams - K. Bertens 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasparyan M / Kuznetsova - Garcia C / Mladenovic K 1 - 2  
Krejcikova B / Siniakova - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Paes L - Mirza S / Dodig I 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jonatan - J.O. Jörgensen 1 - 2  
R. Ouseph - I.M. Mustofa 1 - 2  
Yun Hu - H. Tian 1 - 2  
Zhen. Wang - Ch-We. Lee    
Tollaslabda (Indonesia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - S. Nehwal 2 - 0  
N. Okuhara - T.Y. Tai 1 - 2  
Shi. Wang - Sun Yu 2 - 1  
Yih. Wang - Ji H. Sung 2 - 1  
Vízilabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Barceloneta 6 - 10  
Jug Dubrovnik - Recco 10 - 10  
Szolnok - Olympiakosz 7 - 8

 

2016.06.02.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Webb - A. Edward (200m, Róma) 1 - 0  
B. Bondarenko - G. Zhang (magasugrás, Róma) 1 - 0  
C. Ibarguen - Y. Rojas (női hármasugrás, Róma) 1 - 0  
C. Kipruto - J.K. Birech (3000m akadályfutás, Róma) 1 - 0  
C. Semenya - F. Niyonsaba (női 800m, Róma) 1 - 0  
E. Gardner - E. Thompson (női 100m síkfutás, Róma) 0 - 1  
G. Moline - J. Russell (női 400 m gátfutás, Róma) 0 - 1  
I. Makwala - K. Borlee (400m síkfutás, Róma) 1 - 0  
J. Gatlin - Más (100m síkfutás, Róma) 1 - 0  
K. Stefanidi - N. Büchler (női rúdugrás, Róma) 1 - 0  
M. Hartfield - G. Rutherford (távolugrás, Róma) 0 - 1  
Márton A. - J. Camarena-Williams (női súlylökés, Róma) 1 - 0  
O. Ortega - D. Bascou (110 m gátfutás, Róma) 1 - 0  
P. Malachowski - P. Milanov (diszkoszvetés, Róma) 1 - 0  
R. Urbanek - Kővágó Z. (diszkoszvetés, Róma) 1 - 0  
S. Kiplagat - E.M. Manangoi (1500m, Róma) 0 - 1  
S. Viljoen - C. Obergföll (női gerelyhajítás, Róma) 1 - 0  
V. Adams - T. Brooks (női súlylökés, Róma) 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hiroshima Carp 13 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Chunichi Dragons 6 - 2  
Hokkaido Nippon - Tokyo Yakult 8 - 6  
Orix Buffaloes - Yomiuri Giants 2 - 4  
Saitama Seibu - Yokohama Baystars 4 - 1  
Tohoku Rakuten - Hanshin Tigers 0 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Francisco 5 - 4  
Atlanta - San Francisco (18:10) 0 - 6  
Baltimore - Boston 13 - 9  
Chicago Cubs - LA Dodgers 2 - 1  
Chicago Cubs - LA Dodgers (20:20) 7 - 2  
Cleveland - Texas 5 - 4  
Colorado - Cincinnati 2 - 7  
Houston - Arizona 5 - 4  
Houston - Arizona (20:10) 0 - 3  
Kansas City - Tampa Bay 6 - 3  
LA Angels - Detroit 0 - 3  
Miami - Pittsburgh 3 - 2  
Philadelphia - Washington 2 - 7  
San Diego - Seattle 14 - 6  
Toronto - NY Yankees 7 - 0  
Darts (Csapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Németország 5 - 3  
Belgium - Lengyelország 5 - 1  
Dánia - Svédország 5 - 2  
Magyarország - Thaiföld 5 - 3  
Norvégia - Gibraltár 5 - 2  
Skócia - Új-Zéland 5 - 3  
USA - Fülöp-szigetek 3 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magna Navarra - Barcelona (2.m.) 1 - 3  
Palma Manacor - Inter Movistar (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hershey - Cleveland Lake Erie (1.m.) 1 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - San Jose (2.m.) 1 - 1  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Zielona Gora (4.m.) 53 - 64  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Körmend (1.m.) 93 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Valencia (1.m.) 82 - 57  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Új-Zéland 78 - 74  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Seattle 85 - 75  
Washington - Chicago 78 - 86  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Montenegró 21 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres Metropole - Chambery 18 - 34  
Francia bajnokság 2015/16    
Ivry - Creteil 32 - 31  
Montpellier - Dunkerque 29 - 29  
Nantes - Nimes 33 - 28  
Paris SG - Pays d'Aix 31 - 32  
St. Raphael - Cesson 27 - 27  
Tremblay - Toulouse 27 - 26  
Labdarúgás (ANK-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seychelles-szigetek - Algéria 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Villa Dalmine 3 - 3  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Talleres Cordoba 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Fluminense 1 - 1  
Botafogo - Cruzeiro 0 - 1  
Corinthians - Santos 1 - 0  
Coritiba - Chapecoense 3 - 4  
Figueirense - Sao Paulo 1 - 0  
Internacional - Atlético PR 1 - 0  
Santa Cruz PE - Sport Recife 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Románia 0 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Szlovákia 4 - 0  
Lengyelország - Svédország 0 - 4  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Törökország 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Izrael 1 - 0  
Norvégia - Ausztria 2 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Leiknir R. 4 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Nagoya GE 0 - 0  
Sagan Tosu - Vissel Kobe 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Sahtar Karagandy 0 - 0  
Kairat Almaty - Atyrau 5 - 2  
Okzhetpes Kokshetau - Akzhaiyk Ural 4 - 2  
Taraz - FC Asztana 0 - 2  
Tobol Kostanay - Ordabasy Shymkent 1 - 0  
Zhetysu Taldykorgan - Aktobe 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Independiente SF 2 - 1  
Rionegro Aguilas - Atl. Nacional Medellin 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Seattle 0 - 2  
Philadelphia - Columbus 3 - 2  
Portland - San Jose 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Zavrc 1 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Uruguay - U20Chile 2 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Feröer-szigetek - U21Finnország 1 - 6  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ciprus - U21Bulgária 3 - 0  
U21Olaszország - U21Franciaország 0 - 1  
U21Ukrajna - U21Ausztria 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Portugália 1 - 0  
Guatemala - Venezuela 1 - 1  
Macedónia - Irán 1 - 3  
Mexikó - Chile 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laosz - India 0 - 1  
Malajzia - Kelet-Timor 3 - 0  
Maldív-szigetek - Jemen 0 - 2  
Tadzsikisztán - Banglades 5 - 0  
Tajvan - Kambodzsa 2 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Hull KR 16 - 54  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Kína 0 - 3  
Törökország - Brazília 3 - 2  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thaiföld - Hollandia 3 - 2  
Röplabda (Olimpiai selejtező )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán (Helyszín: Japán) 3 - 0  
Irán - Kína 3 - 2  
Kanada - Franciaország 0 - 3  
Lengyelország - Venezuela 3 - 0  
Sakk (Gashimov Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - A. Giri    
P. Eljanov - Y. Hou 1 - 0  
P. Harikrishna - R. Mamedov    
S. Karjakin - T. Radjabov    
Snooker (World Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - D. Womersley 5 - 2  
A. Higginson - A. Stefanow 5 - 1  
A. McGill - I. Santos 5 - 1  
A. McManus - H. Yassen 5 - 0  
D. Grace - P.S. Davison 5 - 4  
D. Poomjaeng - D. Jones 3 - 5  
F. O'Brien - C. Steadman 5 - 3  
J. Higgins - G. Allen (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
K. Doherty - S. Craigie (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
L. Hang - J. Cahill 4 - 5  
M. Fu - A. Hugill (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
M. Joyce - L. Walker 3 - 5  
M. King - S. O'Sullivan 5 - 4  
M. Selt - Jak Jones 5 - 0  
M. Stevens - J. Boileau 5 - 1  
M.J. Williams - S. Donaldson (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
O. Lines - M. Mann 5 - 3  
R. McLeod - J. Cope 2 - 5  
T. Un-Nooh - N. Saengkham (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
Strandröplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Kissling J / Krattiger M 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Caminati M / Rossi E - Walkenhorst A / Poniewaz B 2 - 1  
Doppler C / Horst A - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 0  
Erdmann J / Matysik K - Liamin N / Barsouk D 2 - 0  
Fijalek G / Prudel M - Beeler N / Strasser A 2 - 0  
Gabathuler P / Gerson M - Kosiak M / Rudol M 1 - 2  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Dressler C / Kunert T 2 - 1  
Ingrosso P / Ingrosso M - Horrem I A / Eithun G 2 - 0  
Kadziola/Szalankiewicz - Koekelkoren D / Van Walle 1 - 2  
Krou Y / Rowlandson E - Georgios K / Nikos Z 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Kvamsdal M / Sorum C S 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Fuchs S / Windscheif S 2 - 0  
Nummerdor R / Varenhorst - Huber A / Seidl R 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 1  
Semenov K / Krasilnikov V - Heidrich A / Kissling G 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arvaniti V / Karagkouni P - Dumbauskaite I / Povilait 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Lehtonen R / Lahti T 2 - 0  
Barsuk A / Makroguzova N - Lobato Herrero A /SoriaG 2 - 1  
Borger K / Buethe B - Hansel B / Schwaiger S 2 - 0  
Braakman R / Sinnema J - Cicolari G / Toti G 2 - 0  
Heidrich J / Zumkehr N - Holtwick K / Semmler I 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 2 - 0  
I. Forrer/ A. Verge-Depre - Laboureur C / Sude J 1 - 2  
Kongshavn J / Solvoll V - Hasu E / Parkkinen A 2 - 0  
Longuet L / Jupiter A - Eiholzer N / Gerson D 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Hermannova B / Slukova M 2 - 0  
Lundqvist K / Rininsland - Kjolberg V F / Lunde I 2 - 1  
M.Meppelink/Van Iersel - Dubovcova / Nestarcova 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Van Gestel S / Van Der Vl 2 - 0  
Syrtseva E / Moiseeva A - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 1  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - I. Soylu 2 - 0  
E. Kostova - P. Hercog 0 - 2  
K. Kucova - A. Tatishvili 2 - 1  
M. Erakovic - S. Vickery 2 - 0  
M. Minella - V. Lepchenko 2 - 1  
N. Hibino - I. Jorovic 2 - 0  
S. Vögele - J. Brady 2 - 1  
T. Mrdeza - Y. Bonaventure 2 - 0  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glushko J / Kania P - Bonaventure/Peterson    
Lukas T / Thombare P - Mrdeza T / Shinikova I 2 - 0  
Mijacika A / Partaud M - Mitu A / Tig P M 0 - 2  
Tenisz (Fürth, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - O. Nedovyesov    
M. Jaziri - G. Melzer    
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Berankis - Fucsovics M. 0 - 2  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Cervantes-Huegun - A. Pavlasek    
K. Khachanov - L. Rosol    
M. Kukushkin - J. Vesely    
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - D. Goffin 3 - 1  
N. Djokovic - T. Berdych 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez F / Lopez M - Benneteau/Roger-Vasselin 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - T. Bacsinszky 2 - 0  
S. Williams - Y. Putintseva 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Mirnyi M - Mirza S / Dodig I 1 - 2  
Hingis M / Paes L - Vesnina E / Soares B 2 - 0  
Hlavackova A / Roger-Vass - Hingis M / Paes L 1 - 2  
Mladenovic K / Herbert P - Mirza S / Dodig I 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lin - C. Jonatan 0 - 2  
H. Tian - M. Zwiebler 2 - 1  
I.M. Mustofa - Yux. Huang 2 - 0  
J.O. Jörgensen - W.K.V. Wong 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - Ch-We. Lee 0 - 2  
R. Ouseph - Nan Wei 2 - 1  
S.D. Kuncoro - Yun Hu 1 - 2  
Zhen. Wang - T.C. Chou 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.J. He - Shi. Wang 1 - 2  
C. Marin - A. Yamaguchi 2 - 0  
F. Angguni - Sun Yu 0 - 2  
Ji H. Sung - Xia. Liang 2 - 0  
K. Gilmour - N. Okuhara 0 - 2  
S. Nehwal - F. Fitriani 2 - 0  
T.Y. Tai - Xue. Li 2 - 0  
Yih. Wang - L. Kjaersfeldt 2 - 1  
Vízilabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Jug Dubrovnik 6 - 8  
Szolnok - Barceloneta 7 - 5  

 

2016.06.01.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hiroshima Carp 2 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Chunichi Dragons 0 - 5  
Hokkaido Nippon - Tokyo Yakult 5 - 2  
Orix Buffaloes - Yomiuri Giants 0 - 1  
Saitama Seibu - Yokohama Baystars 7 - 0  
Tohoku Rakuten - Hanshin Tigers 3 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Francisco 0 - 4  
Baltimore - Boston 2 - 6  
Chicago Cubs - LA Dodgers 0 - 5  
Cleveland - Texas 3 - 7  
Colorado - Cincinnati 17 - 4  
Kansas City - Tampa Bay 10 - 5  
LA Angels - Detroit 11 - 9  
Miami - Pittsburgh 3 - 1  
Milwaukee - St. Louis 3 - 10  
Milwaukee - St. Louis (19:40) 3 - 1  
NY Mets - Chicago WS 4 - 6  
NY Mets - Chicago WS (19:10) 1 - 2  
Oakland - Minnesota 7 - 4  
Oakland - Minnesota (21:35) 5 - 1  
Philadelphia - Washington 1 - 5  
Toronto - NY Yankees 4 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Asti (3.m.) 2 - 3  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel TA (5.m.) 86 - 84  
Maccabi Haifa - Maccabi Rishon (5.m.) 60 - 70  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Anwil Wloclawek (2.m.) 78 - 62  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Juventus Utena (3.m.) 89 - 81  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Alba Fehérvár (1.m.) 86 - 80  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - FMP (3.m.) 87 - 78  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - UNIKSZ Kazany (1.m.) 84 - 76  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Minnesota 69 - 79  
Phoenix - Connecticut 99 - 90  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Norvégia 22 - 32  
Litvánia - Románia 24 - 34  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Csehország 19 - 29  
Ukrajna - Szerbia 26 - 31  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Spanyolország 26 - 33  
Bulgária - Hollandia 16 - 45  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Horvátország 24 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Lengyelország 11 - 33  
Szlovákia - Magyarország 23 - 32  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Dánia 23 - 26  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Franciaország 16 - 30  
Svájc - Németország 23 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisenach - Kiel 19 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Permszkije Medvegyi 34 - 32  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nueva Chicago - Central Cordoba 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpo Bahia Blanca - Gimnasia Jujuy 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Nautico 0 - 0  
Brasil de Pelotas - Paysandu 1 - 0  
Ceara - Goiás 2 - 1  
Criciuma - Avai 1 - 0  
Londrina - Parana 1 - 1  
Luverdense - Atlético GO 3 - 2  
Oeste - Vasco da Gama 1 - 1  
Sampaio Correa - Bragantino 0 - 0  
Tupi MG - Joinville 1 - 2  
Vila Nova - CRB 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Sibenik 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Litvánia 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B, rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Novara 4 - 2  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Macedónia - U21Fehéroroszország 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejt., Óceánia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pápua Új-Guinea - Tahiti 2 - 2  
Új-Kaledónia - Szamoa 7 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Finnország 1 - 1  
Lengyelország - Hollandia 1 - 2  
Norvégia - Izland 3 - 2  
Oroszország - Csehország 1 - 2  
Spanyolország - Dél-Korea 6 - 1  
Észtország - Andorra 2 - 0  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Törökország 1 - 3  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Hollandia 0 - 3  
Szerbia - Thaiföld 2 - 3  
Röplabda (Olimpiai selejtező )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Ausztrália 3 - 1  
Japán - Irán 1 - 3  
Kína - Lengyelország 2 - 3  
Venezuela - Kanada 0 - 3  
Sakk (Gashimov Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - P. Eljanov    
E. Safarli - F. Caruana    
R. Mamedov - S. Karjakin    
Y. Hou - P. Harikrishna    
Snooker (World Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - L. Highfield 5 - 4  
D. Dale - A. Zhang (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
D.B. Gilbert - M. Wild 5 - 3  
J. Lisowski - R.T. Chuan Leong 2 - 5  
J. Swail - Z. Yong 1 - 5  
J. Trump - B. Sargeant (5 nyert frame) 5 - 1  
K. Wilson - A. Hicks (5 nyert frame) 5 - 1  
M. Dunn - B. Kaettikun 5 - 4  
M. Gould - H. Miah 4 - 5  
P. Ebdon - A. Borg 5 - 1  
R. Day - H. Akbar 5 - 1  
R. Lawler - N. Bond 5 - 3  
R. Milkins - J. Wattana 2 - 5  
R. Williams - D. Hill 5 - 1  
S. Baird - A. Taylor 3 - 5  
S. Bingham - E. Sharav 5 - 3  
S. Carrington - A. Duffy 5 - 2  
T. Pengfei - D. Wells 0 - 5  
Y. Delu - I. Preece 5 - 3  
Z. Yuelong - A. Songsermsawad 5 - 4  
Strandröplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Fuchs S / Windscheif S 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Georgios K / Nikos Z 2 - 0  
Caminati M / Rossi E - Heidrich A / Kissling G 2 - 1  
Doppler C / Horst A - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Erdmann J / Matysik K - Huber A / Seidl R 1 - 2  
Fijalek G / Prudel M - Dressler C / Kunert T 2 - 1  
Gabathuler P / Gerson M - Kvamsdal M / Sorum C S 1 - 2  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Beeler N / Strasser A 2 - 0  
Ingrosso P / Ingrosso M - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 1  
Kadziola/Szalankiewicz - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 0  
Krou Y / Rowlandson E - Plavins M / Regza H 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Kosiak M / Rudol M 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Kissling J / Krattiger M 2 - 1  
Nummerdor R / Varenhorst - Liamin N / Barsouk D 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Horrem I A / Eithun G 2 - 1  
Semenov K / Krasilnikov V - Walkenhorst A / Poniewaz B 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Kolocova K / Kvapilova M 1 - 2  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Syrtseva E / Moiseeva A 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Eiholzer N / Gerson D 2 - 1  
Birlova E / Ukolova E - Longuet L / Jupiter A 2 - 1  
Borger K / Buethe B - Huberli T / Betschart N 2 - 1  
Borger K / Buethe B - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 2 - 0  
Dubovcova / Nestarcova - Dabizha K / Abalakina Y    
Dubovcova / Nestarcova - Kjolberg V F / Lunde I 2 - 0  
Hansel B / Schwaiger S - Huberli T / Betschart N 0 - 2  
Hansel B / Schwaiger S - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 0 - 2  
Heidrich J / Zumkehr N - Braakman R / Sinnema J 2 - 0  
Heidrich J / Zumkehr N - Cicolari G / Toti G 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Dumbauskaite I / Povilait 2 - 0  
Holtwick K / Semmler I - Braakman R / Sinnema J 2 - 0  
Holtwick K / Semmler I - Cicolari G / Toti G 2 - 0  
I. Forrer/ A. Verge-Depre - Barsuk A / Makroguzova N 2 - 0  
I. Forrer/ A. Verge-Depre - Lobato Herrero A /SoriaG 2 - 0  
Kolosinska K / Brzostek M - Eiholzer N / Gerson D    
Kolosinska K / Brzostek M - Longuet L / Jupiter A    
Laboureur C / Sude J - Barsuk A / Makroguzova N 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Lobato Herrero A /SoriaG 2 - 0  
Lehtonen R / Lahti T - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Lehtonen R / Lahti T - Syrtseva E / Moiseeva A 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Arvaniti V / Karagkouni P 1 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Dumbauskaite I / Povilait 2 - 0  
M.Meppelink/Van Iersel - Kjolberg V F / Lunde I 2 - 1  
M.Meppelink/Van Iersel - Lundqvist K / Rininsland A L 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Hasu E / Parkkinen A 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Kongshavn J / Solvoll V 2 - 0  
Van Gestel S / Van Der Vl - Hasu E / Parkkinen A 2 - 0  
Van Gestel S / Van Der Vl - Kongshavn J / Solvoll V 2 - 0  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - K. Kucova 0 - 2  
A. Konjuh - G. Min 2 - 0  
K. Nara - M. Erakovic    
N. Hibino - M. Partaud 2 - 0  
P. Martic - P. Hercog 1 - 2  
R. Peterson - T. Mrdeza    
Y. Bonaventure - Shu. Zhang 2 - 0  
Tenisz (Fürth, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Albot - G. Clezar    
T. Monteiro - T. Daniel    
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - R. Dutra da Silva    
E. Ymer - L. Rosol    
I. Cervantes-Huegun - D. Kellovsky    
J. Tipsarevic - J. Vesely    
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - G. Lama 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - S. Wawrinka 0 - 3  
D. Ferrer - T. Berdych 0 - 3  
D. Goffin - E. Gulbis 3 - 1  
N. Djokovic - R. Bautista-Agut 3 - 1  
R. Gasquet - A. Murray 1 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Matkowski M / Paes L 2 - 0  
Dodig I / Melo M - Bopanna R / Mergea F 2 - 0  
Herbert/Mahut - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Kubot L / Peya A - Cuevas P / Granollers M 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suarez Navarro - Y. Putintseva 0 - 2  
K. Bertens - M. Keys 2 - 0  
S. Rogers - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
S. Stosur - T. Pironkova 2 - 0  
S. Williams - E. Svitolina 2 - 0  
V. Williams - T. Bacsinszky 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - Bertens K / Larsson J 2 - 0  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Krejcikova B / Siniakova - Hlavackova/Hradecka 2 - 0  
Xu Y F / Zheng S - Gasparyan M / Kuznetsova 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Murray J - Hlavackova A / Roger-Vass 0 - 2  
Cornet A / Eysseric J - Mirza S / Dodig I 1 - 2  
Vandeweghe C / Bryan B - Mladenovic K / Herbert P- 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jonatan - J.H. Hsu 2 - 0  
C. Long - S.D. Kuncoro    
D. Lin - Zulf. Zulkiffli 2 - 1  
H-K. Vittinghus - Zhen. Wang 1 - 2  
H. Tian - Do.K. Lee 2 - 1  
I.M. Mustofa - B. Leverdez 2 - 0  
I.Z. Zainuddin - M. Zwiebler 0 - 2  
J.O. Jörgensen - G. Anthony 2 - 0  
Nan Wei - T. Sugiarto 2 - 0  
R. Ouseph - Z.L.D. Wong 2 - 1  
S.H. Goh - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
Sa. Verma - Ch-We. Lee 0 - 2  
W.H. Son - T.C. Chou 1 - 2  
W.K.V. Wong - S. Sasaki 2 - 1  
Yun Hu - T. Saensomboonsuk 2 - 0  
Yux. Huang - V. Axelsen

 

2016.05.31.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hiroshima Carp 5 - 0  
Fukuoka S. Hawks - Chunichi Dragons 5 - 2  
Hokkaido Nippon - Tokyo Yakult 4 - 8  
Orix Buffaloes - Yomiuri Giants 2 - 3  
Saitama Seibu - Yokohama Baystars 2 - 5  
Tohoku Rakuten - Hanshin Tigers 9 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Houston 5 - 8  
Cleveland - Texas 2 - 9  
Kansas City - Tampa Bay 6 - 2  
LA Angels - Detroit 5 - 1  
Miami - Pittsburgh 0 - 10  
Philadelphia - Washington 3 - 4  
Seattle - San Diego 16 - 4  
Toronto - NY Yankees 4 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - San Jose (1.m.) 3 - 2  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Cedevita Zagreb (2.m.) 83 - 97  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Zielona Gora (3.m.) 53 - 65  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Neptunas Klaipeda (3.m.) 78 - 54  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Oklahoma City (7.m.) 96 - 88  
NBA 2016 - Ki jut tovább? (Oklahoma City - Golden State)    
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - Skyliners Frankfurt (4.m.) 73 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laboral Kutxa - Gran Canaria (3.m.) 78 - 71  
Real Madrid - Murcia (3.m.) 93 - 72  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Zlatorog Lasko (2.m.) 52 - 55  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Fenerbahce Ülker (4.m.) 75 - 82  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes San Luis - Chacarita Juniors 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság, BL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - AEK Athén 1 - 0  
PAOK - Panathinaikosz 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B, rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trapani - Spezia 2 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Uruguay - U20Chile 3 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szerbia - U21Ausztria 3 - 1  
U21Szlovénia - U21Azerbajdzsán 1 - 2  
U21Ukrajna - U21Izrael 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejt., Óceánia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salamon-szigetek - Fidzsi-szigetek 0 - 1  
Vanuatu - Új-Zéland 0 - 5  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Málta 2 - 1  
Luxemburg - Nigéria 1 - 3  
Szerbia - Izrael 3 - 1  
Zimbabwe - Uganda 2 - 0  
Írország - Fehéroroszország 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Bosznia-Hercegovina 0 - 0  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Brazília 3 - 0  
Törökország - Belgium 1 - 3  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Svájc (Helyszín: Svájc) 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai selejtező )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 2 - 3  
Irán - Franciaország 0 - 3  
Kína - Venezuela 3 - 0  
Lengyelország - Japán (Helyszín: Japán) 3 - 0  
Snooker (World Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - Z. Xintong (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
B. Woollaston - Y. Bingtao 5 - 3  
G. Wilson - J. Astley 5 - 0  
I. Burns - S. Hallworth 5 - 3  
J. Burnett - R. Muir 5 - 3  
J. Perry - H. Vafaei 5 - 3  
J. Robertson - F. Patrick 5 - 2  
Jam. Jones - W. Yuchen (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
K. Maflin - D. John 5 - 1  
L. Brecel - P. Lines 5 - 4  
M. Davis - Rh. Clark 5 - 0  
M. Holt - C. Zhe 5 - 0  
M. O'Donnell - C. Yupeng 4 - 5  
M. White - A. Hamilton (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
N. Robertson - S. Wilson (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
R. Hull - E. Slessor 5 - 1  
R. Walden - J. Weston 5 - 2  
S. Maguire - F. Xiongman (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
T. Ford - C. Keogan 5 - 2  
X. Guodong - K. Dunham 5 - 0  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tatishvili - P. Kania 2 - 1  
A. Vrljic - V. Lepchenko 0 - 2  
E. Kostova - E. Alexandrova 2 - 0  
I. Shinikova - I. Jorovic 0 - 2  
I. Soylu - J. Glushko 2 - 1  
J. Brady - P.M. Tig 2 - 0  
S. Vögele - C-A. Mitu 2 - 0  
T. Lukas - S. Vickery 0 - 2  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuncikova L / Stuchla K - Bonaventure/Peterson 1 - 2  
Tenisz (Fürth, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novak - T. Daniel    
M. Bachinger - G. Clezar    
M. Marterer - O. Nedovyesov    
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - P. Krstin    
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - J.I. Londero    
D. Popko - L. Rosol    
M. Jankovic - J. Vesely    
R. Berankis - Z. Kolar    
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Melo M - Guccione C / Sa A 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Halep - S. Stosur 0 - 2  
T. Pironkova - A. Radwanska 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - Friedsam AL / Siegemund L 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.J. He - M. Mitani 2 - 1  
F. Angguni - P.Y. Yip 2 - 1  
F. Fitriani - G. Mariska 2 - 1  
Ji H. Sung - H. Ramadhini 2 - 0  
K. Gilmour - S. Sato 2 - 0  
L. Kjaersfeldt - L.W. Fanetri 2 - 1  
M.F. Kusumastuti - T.Y. Tai 0 - 2  
R. Hartawan - Xue. Li 1 - 2  
S. Nehwal - Y.P. Pai 2 - 1  
Sun Yu - R. Intanon 2 - 0  
Xia. Liang - Ir. Wang 2 - 0  
Y-J. Bae - Shi. Wang 1 - 2  
Yih. Wang - Mic. Li 2 - 0  

 

2016.05.30.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Houston 3 - 8  
Atlanta - San Francisco 5 - 3  
Baltimore - Boston 2 - 7  
Chicago Cubs - LA Dodgers 2 - 0  
Colorado - Cincinnati 8 - 11  
Milwaukee - St. Louis 0 - 6  
NY Mets - Chicago WS 1 - 0  
NY Mets - LA Dodgers 2 - 4  
Oakland - Minnesota 3 - 2  
Seattle - San Diego 9 - 3  
Darts (BDO World Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Fitton - J. Hughes 11 - 9  
D. Labanauskas - D. Fitton 7 - 8  
D. Noppert - D. Reynolds 5 - 8  
M. McGeeney - J. Hughes 1 - 8  
P. Machin - D. Reynolds 11 - 9  
S. Waites - P. Machin 4 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Asti (2.m.) 1 - 1  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görög bajnokság 2015/16    
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Olympiakosz (4.m.) 63 - 63, h.u. 81 - 82  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Maccabi Haifa (4.m.) 65 - 75  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikawa Aisin - Kanagawa Thunders (3.m.) 73 - 88  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Avellino (7.m.) 85 - 80  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Partizan Belgrád (2.m.) 79 - 74  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Washington 93 - 77  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wimbledon - Plymouth 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Torpedo Zogyino 3 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Vikingur Olafsvik 1 - 1  
Fylkir - Fjölnir 2 - 2  
Stjarnan - Breidablik 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Pachuca 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Raufoss 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3.,ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid B - UCAM Murcia 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Värnamo 1 - 0  
Örgryte - Halmstad 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Kamerun 3 - 2  
Gambia - Zambia 0 - 0  
Svédország - Szlovénia 0 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Parramatta Eels 18 - 20  
Sakk (Gashimov Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Safarli - A. Giri 0 - 1  
F. Caruana - T. Radjabov 1 - 0  
P. Harikrishna - P. Eljanov 1 - 0  
S. Karjakin - Y. Hou 1 - 0  
Snooker (Indian Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - P.S. Davison 4 - 0  
A. Carter - J. White (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
A. McGill - C. Zhe 4 - 0  
B. Hawkins - S. Donaldson (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
D. Grace - S. Craigie 4 - 1  
H. Vafaei - S. Hallworth 3 - 4  
J. Swail - K. Dunham 4 - 1  
K. Doherty - O. Brown (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
L. Hang - F. Xiongman 2 - 4  
M. Joyce - L. Fernandez    
M. King - L. Walker (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Selt - G. Green (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
M. Stevens - A. Stefanow 4 - 1  
R. Hull - B. Sargeant (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
S. Bingham - C. Yupeng (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
S. Maguire - C. Walters (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
S. Murphy - L. Chenwei (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Cervantes-Huegun - D. Brands    
K. Khachanov - M. Cecchinato    
M. Kukushkin - J. Zopp    
Tenisz (Prostejov-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - D. Popko 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fitriani - K. Schnaase    
S. Pusarla Venkata - Xue. Li