Tippmix eredmények - 2016. május 23-29.

2016-05-23
Tippmix eredmények - 2016. május 23-29.
2016.05.29.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Geelong 104 - 85  
Collingwood - Western Bulldogs 53 - 74  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 4 - 6  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 3 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 6 - 1  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 0 - 6  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 2 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 8 - 7  
Arizona - San Diego (22:10) 6 - 3  
Atlanta - Miami 3 - 7  
Chicago Cubs - Philadelphia 7 - 2  
Cleveland - Baltimore 4 - 6  
Colorado - San Francisco 3 - 8  
Kansas City - Chicago WS 5 - 4  
LA Angels - Houston 2 - 4  
LA Angels - Houston (21:35) 6 - 8  
Milwaukee - Cincinnati 5 - 4  
NY Mets - LA Dodgers 1 - 9  
Oakland - Detroit 4 - 2  
Seattle - Minnesota 5 - 6  
Seattle - Minnesota (22:10) 4 - 5  
Tampa Bay - NY Yankees 1 - 2  
Texas - Pittsburgh 5 - 2  
Texas - Pittsburgh (21:05) 6 - 2  
Toronto - Boston 3 - 5  
Washington - St. Louis 4 - 9  
Washington - St. Louis (19:35) 10 - 2  
Darts (BDO World Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Noppert - S. Asada 6 - 3  
D. Reynolds - D. Cameron 6 - 1  
D. Reynolds - M. Adams 7 - 5  
G. de Vos - J. Hughes 6 - 7  
G. de Vos - R. Janssen 6 - 4  
G. Durrant - D. Labanauskas 3 - 7  
M. Phillips - D. Fitton 2 - 7  
N. Kenny - M. McGeeney 6 - 7  
R. Veenstra - T. O'Shea 4 - 6  
S. Mitchell - D. Noppert 5 - 7  
S. Waites - B. Dawson 7 - 1  
T. O'Shea - P. Machin 6 - 7  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - Hershey (5.m.) 2 - 3  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Nizzolo - S. Modolo (21. szakasz) 0 - 1  
Giro d´Italia 2016    
Giro d´italia 2016 - 21. szakasz    
M. Trentin - R. Navardauskas (21. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Monaco (4.m.) 80 - 59  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Cibona Zagreb (1.m.) 87 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Jerusalem (4.m.) 93 - 84  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Czarni Slupsk (1.m.) 54 - 59  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Lietuvos Rytas (2.m.) 78 - 83  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Körmend (5.m.) 77 - 69  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oklahoma City - Golden State (6.m.) 101 - 108  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Bayern München (3.m.) 96 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Milano (6.m.) 60 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Barcelona (2.m.) 68 - 84  
Gran Canaria - Laboral Kutxa (2.m.) 93 - 87  
Murcia - Real Madrid (2.m.) 91 - 87  
Unicaja Malaga - Valencia (2.m.) 59 - 88  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Leks - Crvena zvezda 64 - 74  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatorog Lasko - Helios Domzale (1.m.) 62 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Fenerbahce Ülker (3.m.) 65 - 63  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Indiana 85 - 76  
Dallas - Chicago 87 - 92  
Seattle - Connecticut 93 - 81  
Kézilabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL 2015/16    
Kielce - Veszprém 29 - 29  
Paris SG - Kiel 29 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Balingen-Weilstetten 36 - 31  
Füchse Berlin - Göppingen 31 - 27  
Lemgo - Magdeburg 31 - 33  
R-N. Löwen Kronau - Burgdorf-Hannover 27 - 23  
Stuttgart - Flensburg 18 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Millwall 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Parana - Juventud Un. Gualeguaychu 1 - 1  
Crucero del Norte - Ferro Carril Oeste 0 - 0  
Douglas Haig - Guillermo Brown 1 - 2  
Santamarina Tandil - Atl. All Boys 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Lanus 0 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Charleroi 5 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Tupi MG 2 - 1  
Paysandu - Luverdense 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Santa Cruz PE 1 - 1  
Fluminense - Botafogo 1 - 0  
Gremio - Coritiba 2 - 0  
Ponte Preta - Flamengo 1 - 2  
Santos - Internacional 0 - 1  
Sao Paulo - Palmeiras 1 - 0  
Sport Recife - Corinthians 0 - 2  
Vitória - Atlético MG 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Sönderjyske 1 - 2  
FC Köbenhavn - Aarhus 2 - 1  
Midtjylland - Nordsjaelland 4 - 1  
OB Odense - Aalborg 3 - 2  
Randers - Esbjerg 3 - 1  
Viborg - Hobro 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Jeonnam 1 - 1  
Jeonbuk - Sangju Sangmu 3 - 2  
Pohang - Suwon 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - EIF 5 - 3  
Turku PS - Jazz Pori 5 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ilves 0 - 1  
Kuopio PS - Helsinki JK 0 - 0  
Mariehamn - Vaasa PS 2 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrotikosz Aszterasz - Kassziopi Kerkyra 3 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság, BL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 0 - 0  
Panathinaikosz - Panioniosz 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sibenik - Istra 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Selfoss 0 - 3  
Huginn - Fram 0 - 1  
Leiknir F. - KA Akureyri 0 - 1  
Thor Akureyri - Haukar 4 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - Valur 2 - 1  
Throttur Reykjavik - ÍBV 0 - 1  
Vikingur Reykjavik - ÍA Akranes 3 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Tokyo Verdi 0 - 0  
Zweigen Kanazawa - Matsumoto Yamaga 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Sanfrecce Hiroshima 0 - 4  
FC Tokyo - Gamba Osaka 1 - 0  
Kashima A. - Kofu 4 - 0  
Kawasaki Frontale - Jubilo Iwata 1 - 0  
Omiya Ardija - Vissel Kobe 2 - 2  
Sagan Tosu - Urawa RD 0 - 0  
Shonan Bellmare - Nagoya GE 2 - 1  
Vegalta Sendai - Albirex Niigata 4 - 2  
Yokohama FM - Kashiwa R. 3 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - FC Asztana 0 - 1  
Atyrau - Irtis Pavlodar 0 - 1  
Kairat Almaty - Akzhaiyk Ural 3 - 2  
Okzhetpes Kokshetau - Taraz 0 - 0  
Ordabasy Shymkent - Zhetysu Taldykorgan 0 - 1  
Sahtar Karagandy - Tobol Kostanay 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Atl. Bucaramanga 0 - 0  
Boyaca Patriotas - Boyaca Chico 1 - 0  
Dep. Cali - Rionegro Aguilas 3 - 1  
Dep. La Equidad - Junior de Barranquilla 0 - 0  
Dep. Pasto - Atl. Nacional Medellin 0 - 2  
Independiente Medellin - Millionarios 1 - 0  
Independiente SF - Once Caldas 2 - 0  
Jaguares de Cordoba - Dep. Tolima 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Shijiazhuang 1 - 0  
Chongqing Lifan - Hebei 1 - 3  
Guangzhou Evergrande - Shanghai SIPG 1 - 1  
Shandong Luneng - Beijing Guoan 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Miedz Legnica 0 - 0  
Chojniczanka Chojnice - Kluczbork 3 - 1  
Chrobry Glogow - Zaglebie Sosnowiec 1 - 3  
Olimpia Grudziadz - Sandecja Nowy Sacz 3 - 2  
Olsztyn - Pogon Siedlce 2 - 0  
Rozwoj Katowice - GKS Belchatow 2 - 1  
Wisla Plock - Wigry Suwalki 0 - 0  
Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice 0 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Portland 1 - 1  
Colorado - Philadelphia 1 - 1  
Columbus - Salt Lake 4 - 3  
Montreal - Los Angeles 3 - 2  
New England - Seattle 2 - 1  
New York - Toronto 3 - 0  
New York City FC - Orlando 2 - 2  
San Jose - Dallas 0 - 0  
Vancouver - Houston 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Mezőkövesd    
Siófok - Mezőkövesd 0 - 4  
ZTE - Soroksár 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Asane 2 - 1  
Levanger - Kongsvinger 2 - 2  
Sandefjord - Ranheim 3 - 1  
Sandnes Ulf - KFUM Oslo 6 - 2  
Strömmen - Bryne 2 - 2  
Ullensaker/Kisa - Jerv 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Valerenga 2 - 2  
Brann Bergen - Haugesund 1 - 0  
Odd Grenland - Strömsgodset 2 - 1  
Sogndal - Lilleström 2 - 2  
Start - Stabaek 0 - 5  
Viking Stavanger - Bodö/Glimt 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B, rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Pescara 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, ráját.feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Lecce 2 - 1  
Pordenone - Pisa 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - CFR Cluj 4 - 0  
Concordia Chiajna - Voluntari 1 - 1  
Poli Timisoara - Municipal Studentesc Iasi 2 - 3  
Universitatea Craiova - Petrolul Ploiesti 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Numancia 2 - 0  
Albacete - Ath. Bilbao B 2 - 1  
Almería - Mirandes 2 - 1  
Elche - Valladolid 2 - 2  
Girona - Alcorcon 2 - 0  
Leganes - UE Llagostera 2 - 0  
Lugo - Gimnastic 0 - 3  
Mallorca - Cordoba 0 - 1  
Osasuna - Huesca 2 - 3  
Tenerife - Ponferradina 1 - 1  
Zaragoza - Oviedo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj.bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leioa - Xativa 4 - 1  
Linares - Cacereno 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3.,ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reus - R. Santander 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Lleida 1 - 1  
Ferrol - Cadiz 1 - 2  
Hercules - Tudelano 1 - 0  
Real Murcia - Toledo 1 - 2  
Socuellamos - Sevilla B 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - FC Zürich (Helyszín: Zürich) 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Syrianska - AFC Utd. Väsby 1 - 3  
Trelleborg - GAIS 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Kalmar 1 - 2  
Hammarby - Gefle 2 - 1  
Helsingborg - Göteborg 1 - 3  
Häcken - Djurgarden 3 - 1  
Norrköping - Elfsborg 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zavrc - Aluminij Kidricevo 3 - 2  
Labdarúgás (Touloni ifj. torna, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Portugália 1 - 1  
Franciaország - Anglia 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Defensor 1 - 2  
Penarol - Plaza Colonia 1 - 2  
Sud América - Cerro 2 - 2  
Labdarúgás (vb-selejt., Óceánia, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pápua Új-Guinea - Új-Kaledónia 1 - 1  
Tahiti - Szamoa 4 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Katar 3 - 1  
Azerbajdzsán - Macedónia 1 - 3  
Brazília - Panama 2 - 0  
Guatemala - Örményország 1 - 7  
Kolumbia - Haiti 3 - 1  
Németország - Szlovákia 1 - 3  
Olaszország - Skócia 1 - 0  
Portugália - Norvégia 3 - 0  
Románia - Ukrajna 3 - 4  
Spanyolország - Bosznia-Hercegovina 3 - 1  
Törökország - Montenegró 1 - 0  
USA - Bolívia 4 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - UC Dublin 1 - 2  
Cabinteely - Drogheda Utd. 0 - 0  
Cobh Ramblers - Waterford Utd. 4 - 0  
Shelbourne - Limerick 3 - 4  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - St. Patrick's 5 - 1  
Derry City - Bray 2 - 0  
Dundalk - Wexford Youths 3 - 2  
Galway - Sligo 1 - 2  
Longford Town - Cork City 0 - 3  
Shamrock Rovers - Finn Harps 1 - 1  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Monacói Nagydíj) 0 - 1  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Monacói Nagydíj) 1 - 0  
F. Alonso - J. Button (Monacói Nagydíj) 1 - 0  
F. Nasr - M. Ericsson (Monacói Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - N. Rosberg (Monacói Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez (Monacói Nagydíj) 0 - 1  
P. Wehrlein - R. Haryanto (Monacói Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Monacói Nagydíj) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Monacói Nagydíj) 1 - 0  
V. Bottas - F. Massa (Monacói Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Monacói Nagydíj    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widnes - Huddersfield 24 - 20  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Toulon 36 - 21  
Toulouse - Clermont 22 - 11  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Canterbury Bulldogs 32 - 20  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Rebels - Perth Force 27 - 22  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Wales 27 - 13  
Röplabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Lengyelország 2 - 3  
Japán - Kína 0 - 3  
Kanada - Irán 2 - 3  
Venezuela - Ausztrália 1 - 3  
Sakk (Gashimov Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - P. Harikrishna 1 - 0  
P. Eljanov - S. Karjakin    
R. Mamedov - F. Caruana 0 - 1  
Y. Hou - S. Mamedyarov    
Snooker (Indian Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - Y. Bingtao 4 - 2  
D. Poomjaeng - I. Santos 4 - 0  
D. Wells - D. Hill 4 - 0  
F. O'Brien - M. Georgiou 3 - 4  
G. Dott - M. Collumb 4 - 3  
J. Lisowski - M. Wild 4 - 1  
L. Brecel - H. Miah 4 - 2  
M. Dunn - I. Preece 4 - 2  
M. Holt - M. Mann 1 - 4  
M.J. Williams - D. John 4 - 1  
N. Bond - J. Thomond 4 - 0  
N. Saengkham - Z. Yong 2 - 4  
O. Lines - M.J. Davis 4 - 0  
R. Day - S. Lam 4 - 0  
R. McLeod - A. Hicks 4 - 2  
R. Milkins - B. Kaettikun 4 - 1  
R. Muir - A. Hugill 2 - 4  
R. Walden - A. Zhang 4 - 1  
S. Baird - A. Borg 4 - 0  
S. Carrington - S. Wilson 4 - 1  
T. Pengfei - D. Lilley 3 - 4  
T. Un-Nooh - E. Slessor 2 - 4  
Strandröplabda (Grand Slam Moscow)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibb J / Patterson C - Losiak B / Kantor P 1 - 2  
Nummerdor R / Varenhorst - Cerutti / Oscar Schmidt 2 - 1  
Strandröplabda (Grand Slam Moscow, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maestrini/Rocha Antunes - Walsh K / Ross A 0 - 2  
Pavan S / Bansley H - Felisberta DA Silva J / Lima T 2 - 0  
Tenisz (Bol, Horvátország, Selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Alexandrova - Olaru, Ioana Raluca 2 - 1  
Partaud, Marine - Mijacika, Ani 2 - 0  
Tenisz (Prostejov-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - V. Safranek 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Isner - A. Murray 0 - 3  
K. Nishikori - R. Gasquet 1 - 3  
M. Raonic - A. Ramos 0 - 3  
V. Troicki - S. Wawrinka 1 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Daniell M - Bopanna R / Mergea F 1 - 2  
Bryan B / Bryan M - Stepanek R / Zimonjic N 2 - 1  
Huey T / Mirnyi M - Benneteau/Roger-Vasselin 0 - 2  
Matkowski M / Paes L - Murray J / Soares B 2 - 0  
Nestor D / Qureshi A-U-h - Cuevas P / Granollers M 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I-C. Begu - S. Rogers 0 - 2  
S. Kuznetsova - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
T. Pironkova - A. Radwanska    
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diatchenko V / Voskoboeva - Williams S / Williams V 1 - 2  
Garcia C / Mladenovic K - Johansson M / Parmentier P 2 - 1  
Gasparyan M / Kuznetsova - Babos/Shvedova 2 - 1  
Görges J / Pliskova Ka - Makarova E / Vesnina E 1 - 2  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Brengle M / Maria T 2 - 0  
Hingis M / Mirza S - Krejcikova B / Siniakova K 0 - 2  
Klepac A / Srebotnik K - Hlavackova/Hradecka 0 - 2  
Krunic A / Lucic-Baroni M - Xu Y F / Zheng S 0 - 2  
Williams S / Williams V - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Murray J - Kudryavtsev A / Bopanna R 2 - 1  
Chan Y-J / Mirnyi M - Zimonjic N / Jankovic J 2 - 0  
Cornet A / Eysseric J - Savchuk O / Qureshi A-U-h 2 - 0  
Vandeweghe C / Bryan B - Chuang C-J / Kontinen H 2 - 0  
Voskoboeva G / Martin F - Hlavackova A / Roger-Vasselin E 0 - 2  
XU Y / Draganja M - Mladenovic K / Herbert P-H 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Bellew - I. Makabu

 

2016.05.28.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taylor - B. Dong (hármasugrás, Eugene) 1 - 0  
D. Schippers - T. Bowie (női 200 m síkfutás, Eugene) 0 - 1  
F. Chepngetich Kipyegon - Más (női 1500 m síkfutás, Eugene) 1 - 0  
J. Culson - K. Clement (400 m gátfutás, Eugene) 0 - 1  
K. Harrison - B. Rollins (női 100 m gátfutás, Eugene) 1 - 0  
K. James - L. Merritt (400 m síkfutás, Eugene) 1 - 0  
M. Rodgers - A. Powell (100 m síkfutás, Eugene) 0 - 1  
O. McLeod - H. Parchment (110 m gátfutás, Eugene) 1 - 0  
R. Beitia - K. Licwinko (női magasugrás, Eugene) 0 - 1  
R. Lavillenie - S. Kendricks (rúdugrás, Eugene) 1 - 0  
S-A. Fraser-Pryce - E. Gardner (női 100 m síkfutás, Eugene) 0 - 1  
S. Miller - F. McCorory (női 400 m síkfutás, Eugene) 1 - 0  
T. Röhler - J. Vadlejch (gerelyhajítás, Eugene) 1 - 0  
V. Nyambura Nganga - S. Assefa (női 3000 m akadály, Eugene) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Greater Western Sydney 107 - 85  
Brisbane Lions - Hawthorn 87 - 135  
Essendon - Richmond 67 - 105  
Melbourne Demons - Port Adelaide 76 - 121  
St. Kilda - Fremantle 101 - 67  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 2 - 10  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 8 - 6  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 1 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 6 - 9  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 3 - 1  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 4 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 3 - 10  
Atlanta - Miami 4 - 2  
Chicago Cubs - Philadelphia 4 - 1  
Cleveland - Baltimore 4 - 6  
Colorado - San Francisco 5 - 2  
Kansas City - Chicago WS 7 - 5  
Kansas City - Chicago WS (20:15) 8 - 7  
LA Angels - Houston 7 - 2  
Milwaukee - Cincinnati 9 - 5  
NY Mets - LA Dodgers 6 - 5  
Oakland - Detroit 1 - 4  
Seattle - Minnesota 2 - 7  
Tampa Bay - NY Yankees 1 - 4  
Texas - Pittsburgh 1 - 9  
Toronto - Boston 7 - 5  
Toronto - Boston (19:07) 10 - 9  
Washington - St. Louis 2 - 6  
Darts (BDO World Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dawson - J. Widmayer 6 - 3  
D. Fitton - C. Caldwell 6 - 4  
D. Labanauskas - B. Lynn 6 - 2  
G. Durrant - A. Fordham 6 - 2  
J. Hughes - R. Joyce 6 - 3  
J. Williams - P. Machin 4 - 6  
M. McGeeney - J. Smith 6 - 2  
M. Phillips - T. Hankey 6 - 3  
S. Waites - K. Ratajski 6 - 4  
W. Harms - N. Kenny 3 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Magna Navarra (1.m.) 3 - 0  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - Hershey (4.m.) 5 - 0  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giro d´italia 2016 - 20. szakasz    
M.Nieve Iturralde-J.D.Atapuma (Giro D'Italia, 20. szakasz) 0 - 1  
R. Majka - R. Uran (Giro D'Italia, 20. szakasz) 0 - 1  
V. Nibali - J.E. Chaves Rubio (Giro D'Italia, 20. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Arisz (4.m.) 89 - 81  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikawa Aisin - Kanagawa Thunders (1.m.) 70 - 65  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Rosa Radom (2.m.) 70 - 51  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Zalgiris Kaunas (2.m.) 76 - 54  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NBA 2016 - Ki jut tovább? (Toronto - Cleveland)    
Toronto - Cleveland (6.m.) 87 - 113  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skyliners Frankfurt - Ulm (3.m.) 85 - 54  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Reggio Emilia (6.m.) 83 - 74  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - FMP (1.m.) 82 - 63  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Anadolu Efes (3.m.) 83 - 88  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Zenit Szentpétervár (5.m.) 79 - 70  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Atlanta 93 - 102  
Minnesota - Indiana 74 - 71  
San Antonio - Chicago 79 - 78  
Kézilabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Veszprém 25 - 25  
Kielce - Paris SG 28 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Silkeborg 26 - 25  
Kolding - GOG 29 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Melsungen 28 - 29  
Gummersbach - Lübbecke 33 - 28  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Argentína 22 - 18  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull City - Sheffield Wed. 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Central Cordoba 0 - 1  
Club Almagro - Juventud Unida San Luis 1 - 0  
Gimnasia Jujuy - Villa Dalmine 1 - 1  
Independiente de Mendoza - Brown de Adrogue 1 - 1  
Nueva Chicago - Instituto Cordoba 3 - 1  
Talleres Cordoba - Boca Unidos 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin baj., Libertadores h.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Estudiantes LP 0 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL 2015/16    
Real Madrid - Atl. Madrid 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Levszki Szófia 2 - 1  
Pirin Blagoevgrad - Lokomotív Plovdiv 1 - 2  
Slavia Szófia - Montana 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Vila Nova 2 - 1  
Avai - Ceara 4 - 2  
CRB - Criciuma 2 - 1  
Goiás - Brasil de Pelotas 1 - 1  
Joinville - Londrina 1 - 1  
Nautico - Sampaio Correa 5 - 0  
Parana - Oeste 2 - 1  
Vasco da Gama - Bahia 4 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Figueirense 2 - 1  
Cruzeiro - America MG 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Graffin Vlasim 2 - 4  
Frydek Mistek - Opava 3 - 1  
MAS Taborsko - Usti nad Labem 5 - 1  
Olomouc B - Trinec 0 - 0  
Pardubice - Sokolov 3 - 2  
Varnsdorf - Karvina 2 - 3  
Znojmo - Vysehrad 8 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Vendsyssel 0 - 2  
Lyngby - Fredericia 2 - 3  
Naestved - Horsens 5 - 1  
Roskilde - Skive 4 - 3  
Silkeborg - Vejle 5 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Suwon City 1 - 0  
Jeju - Ulsan 1 - 2  
Seongnam - Incheon 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Haka 2 - 1  
KTP - Jaro 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - PS Kemi 0 - 2  
Lahti - PK-35 2 - 1  
Rovaniemi PS - Seinäjoen JK 2 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - Grindavik 2 - 0  
Leiknir R. - Fjardabyggd 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Okayama 2 - 1  
Gifu - Yamagata 0 - 1  
Kamatamare Sanuki - Mito 1 - 1  
Kyoto - Yokohama FC 1 - 0  
Nagasaki - JEF United Chiba 1 - 1  
Roasso Kumamoto - Machida Zelvia 0 - 2  
Sapporo - Yamaguchi 3 - 1  
Shimizu SP - Thespakusatsu Gunma 8 - 0  
Tokushima - Kitakyushu 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Fortaleza 2 - 1  
Cortulua - Envigado 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan Jianye - Guangzhou R&F 1 - 0  
Jiangsu - Hangzhou Greentown 1 - 1  
Yanbian - Liaoning Hongyun 4 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Riga FC 2 - 1  
Metta/Lu - Rigas FS 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - D.C. United 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Hödd 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Molde 3 - 1  
Tromsö - Sarpsborg 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B, rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Trapani 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C/A, ráj. bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mantova - Cuneo 1 - 0  
Pro Piacenza - Albinoleffe 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C/B, ráj. bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prato - Lupa Roma 3 - 1  
Rimini - L'Aquila 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C/C, ráj. bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melfi - Martina Franca 0 - 0  
Monopoli - Ischia 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal B - UD Logrones 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Frej 2 - 0  
Degerfors - Assyriska 0 - 3  
Ljungskile - Angelholm 2 - 2  
Varberg - Sirius 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Örebro 0 - 0  
Jönköping Södra - Sundsvall 1 - 1  
Östersund - FF Malmö 1 - 4  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szlovénia - U21Azerbajdzsán 4 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Nacional 2 - 0  
Danubio - Montevideo Wanderers 1 - 4  
Fenix Montevideo - El Tanque Sisley 1 - 0  
Liverpool Montevideo - Villa Teresa 1 - 0  
Racing Montevideo - Juventud 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejt., Óceánia, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vanuatu - Salamon-szigetek 0 - 1  
Új-Zéland - Fidzsi-szigetek 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabon - Mauritánia 0 - 2  
Mexikó - Paraguay 1 - 0  
Ruanda - Szenegál 0 - 2  
Svájc - Belgium 1 - 2  
Rögbi (Angol Premier Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saracens - Exeter 28 - 20  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Hull KR 34 - 16  
Hull FC - St. Helens 32 - 24  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Brive 34 - 7  
Oyonnax - Castres 20 - 25  
Section Paloise - Grenoble 29 - 12  
Stade de France - Agen 28 - 26  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - North Queensland Cowboys 14 - 10  
Rögbi (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovigo - Calvisano 20 - 13  
Rögbi (Pro 12, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Connacht 10 - 20  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Canterbury Crusaders 21 - 26  
Canberra Brumbies - Tokyo Sunwolves 66 - 5  
Cape Town Stormers - Bloemfontein Cheetahs 31 - 24  
Pretoria Bulls - Johannesburg Lions 20 - 56  
Röplabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Ausztrália 3 - 0  
Japán - Venezuela 3 - 1  
Kína - Franciaország 1 - 3  
Lengyelország - Kanada 3 - 2  
Sakk (Gashimov Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - Y. Hou 1 - 0  
S. Karjakin - P. Harikrishna 1 - 0  
S. Mamedyarov - P. Eljanov 1 - 0  
Snooker (Indian Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - A. Songsermsawad 3 - 4  
C. Wakelin - H. Akbar 1 - 4  
D. Dale - A. Duffy 4 - 0  
D.B. Gilbert - L. Highfield 2 - 4  
G. Wilson - Rh. Clark (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
I. Burns - J. Astley 2 - 4  
J. Burnett - C. Steadman 4 - 1  
J. Cope - A. Taylor 3 - 4  
Jam. Jones - J. Weston 4 - 2  
K. Maflin - J. Wattana 1 - 4  
K. Wilson - H. Yassen 4 - 0  
M. Davis - J. Cahill (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
M. Fu - L. Heathcote (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Gould - C. Keogan 4 - 1  
M. O'Donnell - R.T. Chuan Leong 4 - 2  
P. Ebdon - Womersley D. (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R. Lawler - F. Patrick 2 - 4  
R. Williams - P. Lines 4 - 2  
S. O'Sullivan - E. Sharav 1 - 4  
T. Ford - Z. Xintong (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
X. Guodong - W. Yuchen 4 - 2  
Y. Delu - D. Jones 2 - 4  
Z. Yuelong - G. Allen 4 - 3  
Strandröplabda (Grand Slam Moscow)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Gibb J / Patterson C 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Cerutti / Oscar Schmidt 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Filho A M / Felipe V G 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Cerutti / Oscar Schmidt 0 - 2  
Nummerdor R / Varenhorst - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 0  
Nummerdor R / Varenhorst - Gibb J / Patterson C 2 - 1  
Strandröplabda (Grand Slam Moscow, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Felisberta DA Silva J / L - Heidrich J / Zumkehr N 2 - 0  
Maestrini/Rocha Antunes - Borger K / Buethe B 2 - 0  
Maestrini/Rocha Antunes - Pavan S / Bansley H 2 - 1  
Pavan S / Bansley H - Kolosinska K / Brzostek M 2 - 1  
Walsh K / Ross A - Felisberta DA Silva J / Lima T 2 - 0  
Walsh K / Ross A - Santos Lisboa/Secomandi 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - D. Thiem 1 - 3  
B. Coric - R. Bautista-Agut 0 - 3  
D. Ferrer - F. Lopez 3 - 0  
D. Goffin - N. Almagro 3 - 2  
E. Gulbis - J-W. Tsonga    
N. Djokovic - Al. Bedene 3 - 0  
P. Cuevas - T. Berdych 1 - 3  
R. Nadal - M. Granollers    
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benneteau/Roger-Vasselin - Pospisil V / Sock J 2 - 1  
Butorac E / Lipsky S - Kubot L / Peya A 1 - 2  
Carreno Busta/Marrero - Stepanek R / Zimonjic N    
Guez D / Millot V - Murray J / Soares B 0 - 2  
Herbert/Mahut - Kudla D / Peralta J 2 - 0  
Mayer L / Sousa J - Guccione C / Sa A 1 - 2  
Nestor D / Qureshi A-U-h - Erlich J / Fleming C 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suarez Navarro - D. Cibulkova 2 - 1  
E. Svitolina - A. Ivanovic 2 - 0  
K. Bertens - D. Kasatkina 2 - 1  
M. Puig - M. Keys 0 - 2  
P. Parmentier - T. Bacsinszky 0 - 2  
S. Williams - K. Mladenovic 2 - 0  
V. Williams - A. Cornet 2 - 1  
Y. Putintseva - K. Knapp 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedsam AL / Siegemund L - Krajicek M / Strycova B 2 - 0  
Gasparyan M / Kuznetsova - Jurak D / Konjuh A 2 - 1  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Rae J / Smith A 2 - 0  
Klepac A / Srebotnik K - Doi, M / Osaka, N 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornet A / Eysseric J - Konta J / Nestor D    
Maria T / Mahut N - Kudryavtsev A / Bopanna R    
Parra Santonja A / Pavic - Mladenovic K / Herbert P-H 0 - 2  
Shvedova Y / Mergea F - Hingis M / Paes L 1 - 2  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB I 2015/16    
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Eger (5.m.) 10 - 8

 

2016.05.27.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - North Melbourne Kangaroos 91 - 65  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 0 - 1  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 6 - 5  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 6 - 1  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 0 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Milwaukee 2 - 6  
Boston - Colorado 2 - 8  
Chicago Cubs - Philadelphia 6 - 2  
Houston - Baltimore 4 - 2  
Kansas City - Chicago WS    
Washington - St. Louis 2 - 1  
Darts (Dubai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubai Masters 2016    
G. Anderson - P. Taylor (11 nyert leg-ig) 11 - 7  
M. van Gerwen - D. Chisnall (11 nyert leg-ig) 11 - 7  
M. van Gerwen - G. Anderson(11 nyert leg-ig) 9 - 11  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Palma Manacor (1.m.) 2 - 3  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland Lake Erie - Ontario Reign (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Tampa Bay (7.m.) 2 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giro d´italia 2016 - 19. szakasz    
I. Zakarin - A. Valverde (19.szakasz) 0 - 1  
R. Majka - J.E. Chaves Rubio (19.szakasz) 0 - 1  
S. Kruijswijk - V. Nibali (19.szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Monaco (3.m.) 65 - 58  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi Rishon (3.m.) 83 - 66  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Alba Fehérvár (4.m.) 64 - 69  
Körmend - Szolnok (4.m.) 89 - 53  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Oklahoma City (5.m.) 120 - 111  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Venezia (5.m.) 78 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laboral Kutxa - Gran Canaria (1.m.) 81 - 76  
Real Madrid - Murcia (1.m.) 107 - 103  
Valencia - Unicaja Malaga (1.m.) 79 - 75  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mega Leks (1.m.) 77 - 66  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Galatasaray (2.m.) 80 - 55  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Los Angeles 72 - 77  
Seattle - Washington 71 - 71, h.u. 82 - 84  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - Csehovszkije Medvegyi 30 - 33  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Defensores de Villa Ramal 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Ludogorec Razgrad 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Gremio 0 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - KPV Kokkola 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfort - Strasbourg 0 - 0  
Beziers - Lucon 1 - 0  
Colmar - Amiens 1 - 1  
Dunkerque - CA Bastia 1 - 1  
Epinal - Chambly 3 - 1  
Frejus St-Raphael - Boulogne 1 - 4  
Les Herbiers - Marseille Consolat 3 - 0  
Orleans - Avranches 2 - 2  
Sedan - Chateauroux 0 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenhua - Tianjin Teda 2 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Spartaks Jurmala 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Monterrey 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Volgar Asztrahan 2 - 0  
Tom Tomszk - Kubany Krasznodar 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Schaffhausen 1 - 3  
Le Mont Lausanne - Xamax 2 - 4  
Wil - Lausanne 2 - 3  
Winterthur - Chiasso 0 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Anglia 0 - 1  
Portugália - Paraguay 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Adana Demirspor 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ukrajna - U21Macedónia 0 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztrália 2 - 1  
Argentína - Honduras 1 - 0  
Chile - Jamaika 1 - 2  
Costa Rica - Venezuela 2 - 1  
Csehország - Málta 6 - 0  
Horvátország - Moldova 1 - 0  
Marokkó - Kongó 2 - 0  
Nigéria - Mali 1 - 0  
Szlovákia - Grúzia 3 - 1  
Togo - Zambia 1 - 0  
Uruguay - Trinidad és Tobago 3 - 1  
Észak-Írország - Fehéroroszország 3 - 0  
Írország - Hollandia 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Wakefield 38 - 8  
Warrington - Leeds Rhinos 52 - 18  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Racing-Metro 14 - 30  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Wests Tigers 18 - 19  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Elizabeth S. Kings - Buenos Aires Jaguares 29 - 22  
Sydney Waratahs - Waikato Chiefs 45 - 25  
Wellington Hurricanes - Dunedin Highlanders 27 - 20  
Sakk (Gashimov Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - S. Karjakin 1 - 0  
P. Eljanov - F. Caruana 0 - 1  
P. Harikrishna - S. Mamedyarov 1 - 0  
Y. Hou - E. Safarli    
Strandröplabda (Grand Slam Moscow)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binstock J / Schachter S - Ranghieri A / Carambula R 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Ranghieri A / Carambula R    
Cerutti / Oscar Schmidt - Bourne T / Hyden J 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Lupo D / Nicolai P 0 - 2  
Doppler C / Horst A - Nummerdor R / Varenhorst 1 - 2  
Erdmann J / Matysik K - Gibb J / Patterson C 1 - 2  
Fijalek G / Prudel M - Nummerdor R / Varenhorst 1 - 2  
Filho A M / Felipe V G - Kapa I / Mchugh C 2 - 0  
Gibb J / Patterson C - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 0  
GoncalvesOliveira/Solberg - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Boeckermann / Flueggen 2 - 0  
Krou Y / Rowlandson E - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Kapa I / Mchugh C 1 - 2  
Saxton B / Schalk C - Lupo D / Nicolai P 1 - 2  
Semenov K / Krasilnikov V - Herre.Alepuz/Gav.Covllado 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Bourne T / Hyden J 0 - 2  
Strandröplabda (Grand Slam Moscow, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste.- Bawden/Clancy 0 - 2  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Hermannova/Slukova 1 - 2  
Birlova E / Ukolova E - Santos Lisboa/Secomandi 0 - 2  
Borger K / Buethe B - Pata M / Matauatu L 2 - 0  
Felisberta DA Silva J / L - Hermannova B / Slukova M 2 - 1  
Heidrich J / Zumkehr N - Lehtonen R / Lahti T 2 - 1  
Holtwick/Semmler- Pata/Matauatu 0 - 2  
Kessy/Day - Syrtseva/Abalakina 1 - 2  
Lehtonen R / Lahti T - Menegatti M /Tóth O. 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Kolosinska K / Brzostek M 1 - 2  
Maestrini/Rocha Antunes - Bawden L / Clancy T 2 - 0  
Meppelink/Van Iersel - Forrer/Verge-Depre 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - M.Meppelink/Van Iersel 2 - 1  
Ross/Carico - Kolosinska/Brzostek 0 - 2  
Santos Lisboa/Secomandi - Broder/Valjas 2 - 1  
Walsh K / Ross A - Syrtseva E/Abalakina Y 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Simon - V. Troicki 0 - 3  
I. Karlovic - A. Murray 0 - 3  
J. Chardy - S. Wawrinka 0 - 3  
J. Isner - T. Gabashvili 3 - 2  
J. Sock - A. Ramos 2 - 3  
K. Nishikori - F. Verdasco 3 - 2  
M. Raonic - An. Martin 3 - 0  
N. Kyrgios - R. Gasquet 0 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrere G / Halys Q - Bopanna R / Mergea F 0 - 2  
Bryan B / Bryan M - Marach O / Martin F 2 - 0  
Cuevas P / Granollers M - Rojer J-J / Tecau H 2 - 1  
Delbonis F / Molteni A - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Dodig I / Melo M - Lamasine T / Olivetti A 2 - 0  
Kontinen H / Peers J - Baker B / Daniell M 0 - 2  
Matkowski M / Paes L - Knowle J / Mayer F 2 - 0  
Monroe N / Sitak A - Kubot L / Peya A 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - I-C. Begu 1 - 2  
B. Strycova - A. Radwanska 1 - 2  
S. Halep - N. Osaka 2 - 1  
S. Kuznetsova - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
S. Rogers - P. Kvitova 2 - 1  
S. Stosur - L. Safarova 2 - 1  
T. Pironkova - S. Stephens 2 - 0  
Y. Wickmayer - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Krunic A / Lucic-Baroni M 0 - 2  
Broady N / Chirico L - Diatchenko V / Voskoboeva G 0 - 2  
Cibulkova D / Flipkens K - Babos/Shvedova    
Cornet A / Linette M - Brengle M / Maria T 1 - 2  
Dabrowski/MartinezSanchez - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Garcia C / Mladenovic K - Beck A / Wickmayer Y 2 - 0  
Görges J / Pliskova Ka - Mchale C / Vandeweghe C 2 - 1  
Hingis M / Mirza S - Hibino N / Hozumi E 2 - 0  
Irigoyen M / Kania P - Bertens K / Larsson J 1 - 2  
Kichenok / Kichenok - Hlavackova/Hradecka 0 - 2  
Liang C / Wang Y - Krejcikova B / Siniakova K 1 - 2  
Lisicki S / Petkovic A - Xu Y F / Zheng S 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Mirnyi M - Halep S / Tecau H 2 - 0  
Vandeweghe C / Bryan B - Razzano V / Millot V 2 - 0  
XU Y / Draganja M - LIM A / Mathieu P-H 2 - 0  
Zimonjic N / Jankovic J - Atawo R/Klaasen R 2 - 0  
Vízilabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - SM Verona 6 - 12  
Recco - Brescia 8 - 6  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Amar - S. Demchenko 1 - 0

 

2016.05.26.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 3 - 2  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 6 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 4 - 3  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 1 - 2  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 4 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Milwaukee 2 - 3  
Boston - Colorado 10 - 3  
Houston - Baltimore 4 - 3  
LA Dodgers - Cincinnati 3 - 1  
NY Yankees - Toronto 4 - 8  
NY Yankees - Toronto (22:05) 1 - 3  
Pittsburgh - Arizona 5 - 4  
Pittsburgh - Arizona (18:35) 8 - 3  
Seattle - Oakland 13 - 3  
Tampa Bay - Miami 3 - 4  
Tampa Bay - Miami (19:10) 1 - 9  
Darts (Dubai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - D. Chisnall (10 nyert leg-ig) 1 - 10  
G.Anderson-van Barneveld 10 nyert leg-ig 10 - 8  
P. Taylor - J. Wade (10 nyert leg-ig) 10 - 2  
van Gerwen-P.Wright (10 nyert leg-ig) 10 - 7  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - Hershey (3.m.) 2 - 8  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2016 - Ki jut tovább? (St. Louis - San Jose)    
San Jose - St. Louis (6.m.) 5 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giro d´Italia 2016 - 18. szakasz    
N. Roche - M. Montaguti (18. szakasz) 1 - 0  
S. Kruijswijk - R. Majka (18. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Strasbourg (3.m.) 76 - 76, h.u. 80 - 87  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Panathinaikosz (3.m.) 77 - 72  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel TA (3.m.) 90 - 73  
Ironi Naharia - Hapoel Eilat (3.m.) 85 - 86  
Maccabi TA - Bnei Herzeliya (3.m.) 81 - 54  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Rosa Radom (1.m.) 68 - 68, h.u. 86 - 80  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Juventus Utena (1.m.) 85 - 83  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Toronto (5.m.) 116 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Avellino (5.m.) 82 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Fuenlabrada (1.m.) 99 - 65  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Helios Domzale (3.m.) 74 - 77  
Zlatorog Lasko - Olimpija Ljubljana (3.m.) 68 - 59  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Darussafaka (2.m.) 88 - 73  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Minnesota 78 - 85  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pays d'Aix - Montpellier 26 - 30  
Kézilabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Érd 20 - 21  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Thun (5.m.) 30 - 28  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Talleres de Escalada 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Genk 2 - 0  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Lyon 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Joinville 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Vitória 1 - 1  
Botafogo - Atlético PR 2 - 1  
Corinthians - Ponte Preta 3 - 0  
Coritiba - Sao Paulo 1 - 1  
Figueirense - Santos 2 - 2  
Flamengo - Chapecoense 2 - 2  
Internacional - Sport Recife 1 - 0  
Palmeiras - Fluminense 2 - 0  
Santa Cruz PE - Cruzeiro 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Midtjylland 0 - 0  
Aarhus - OB Odense 2 - 1  
Esbjerg - FC Köbenhavn 1 - 4  
Hobro - Bröndby 0 - 2  
Nordsjaelland - Viborg 1 - 0  
Sönderjyske - Randers 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - HIFK 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság, BL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panathinaikosz 3 - 1  
PAOK - Panioniosz 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - KF Fjardabyggd    
Kria - Breidablik 0 - 3  
Stjarnan - Vikingur Olafsvik 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. La Equidad 3 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - Liepajas Metalurgs 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Philadelphia 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Universitatea Craiova 4 - 0  
Municipal Studentesc Iasi - Botosani 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Alavés 2 - 3  
Huesca - Zaragoza 1 - 1  
Oviedo - Leganes 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Raed - Al-Baten 4 - 1  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Csehország 2 - 0  
Mali - Bulgária 3 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Fenerbahce 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Andorra 0 - 0  
USA - Ecuador 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Wigan 26 - 33  
Sakk (Gashimov Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Safarli - P. Eljanov    
F. Caruana - P. Harikrishna    
R. Mamedov - A. Giri    
S. Mamedyarov - S. Karjakin    
T. Radjabov - Y. Hou    
Strandröplabda (Grand Slam Moscow)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binstock J / Schachter S - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
Boeckermann / Flueggen - Faiga S / Hilman A 2 - 0  
Bourne T / Hyden J - Plavins M / Regza H 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Bourne T / Hyden J 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Krou Y / Rowlandson E 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Binstock J / Schachter S 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Losiak B / Kantor P 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Erdmann J / Matysik K 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Ranghieri A / Carambula R 2 - 1  
Doppler C / Horst A - Kapa I / Mchugh C 0 - 2  
Doppler C / Horst A - Saxton B / Schalk C 2 - 1  
Erdmann J / Matysik K - Liamin N / Barsouk D 2 - 0  
Fijalek G / Prudel M - Faiga S / Hilman A 2 - 0  
Filho A M / Felipe V G - Fuchs S / Windscheif S 2 - 0  
Gibb J / Patterson C - Boeckermann / Flueggen 2 - 1  
Gibb J / Patterson C - Fijalek G / Prudel M 0 - 2  
GoncalvesOliveira/Solberg - Lupo D / Nicolai P 2 - 0  
GoncalvesOliveira/Solberg - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Fuchs S / Windscheif S 2 - 0  
Kadziola/Szalankiewicz - Costa Santos R A / Loyola Stein A 2 - 0  
Kapa I / Mchugh C - Stoyanovskiy O / Yarzutki 0 - 2  
Krou Y / Rowlandson E - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Georgios K / Nikos Z 2 - 1  
Nummerdor R / Varenhorst - Filho A M / Felipe V G 1 - 2  
Nummerdor R / Varenhorst - Herre.Alepuz/Gav.Covllado 1 - 2  
Ranghieri A / Carambula R - Liamin N / Barsouk D 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Costa Santos R A / Loyola Stein A 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 0  
Semenov K / Krasilnikov V - Kadziola/Szalankiewicz 1 - 2  
Semenov K / Krasilnikov V - Samoilovs A / Smedins J 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Georgios K / Nikos Z 2 - 0  
Strandröplabda (Grand Slam Moscow, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Laird N - Lehtonen R / Lahti T 0 - 2  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Heidrich J / Zumkehr N 1 - 2  
Birlova E / Ukolova E - Bawden L / Clancy T 2 - 0  
Broder J L / Valjas K - Shalayeuskaya V / Siakretava V 2 - 1  
Felisberta DA Silva J / L - Kolosinska K / Brzostek M 2 - 1  
Holtwick K / Semmler I - Barsuk A / Moiseeva A    
Kessy J / Day E - Bieneck V / Grossner J 1 - 2  
Klug G / Gallay A - Syrtseva E/Abalakina Y 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Maestrini/Rocha Antunes - Menegatti M /Tóth O. 2 - 0  
Meppelink M / Van Iersel - Borger K / Buethe B 0 - 2  
Pata M / Matauatu L - Ross S / Carico L 1 - 2  
Pavan S / Bansley H - Fendrick L / Sweat B 2 - 1  
Santos Lisboa/Secomandi - Makroguzova N / Motrich O 2 - 1  
Van Gestel S / Van Der Vl - Hermannova B / Slukova M 0 - 2  
Walsh K / Ross A - Forrer I / Verge-Depre A 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - P. Carreno-Busta 3 - 2  
B. Tomic - B. Coric 1 - 3  
D. Ferrer - J. Monaco 3 - 1  
D. Goffin - C. Berlocq 3 - 0  
G. Garcia-Lopez - D. Thiem 0 - 3  
J. Sousa - E. Gulbis 0 - 3  
J. Vesely - N. Almagro 0 - 3  
M. Baghdatis - J-W. Tsonga 2 - 3  
M. Jaziri - T. Berdych 1 - 3  
N. Djokovic - S. Darcis 3 - 0  
N. Mahut - M. Granollers    
P-H. Mathieu - R. Bautista-Agut 0 - 3  
P. Cuevas - Q. Halys 3 - 0  
R. Nadal - F. Bagnis 3 - 0  
S. Robert - A. Zverev 1 - 3  
V. Estrella Burgos - F. Lopez 0 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellucci T / Klizan M - Pospisil V / Sock J 0 - 2  
Bryan B / Bryan M - Fyrstenberg / S Gonzalez 2 - 0  
Carreno Busta/Marrero - Kyrgios N / Zverev A 2 - 0  
Chardy J / Verdasco F - Mayer L / Sousa J 0 - 2  
Dodig I / Melo M - Haase R / Troicki V 2 - 0  
Donskoy E / Kuznetsov A - Murray J / Soares B 0 - 2  
Guez D / Millot V - De Schepper K / Teixeira M 2 - 0  
Huey T / Mirnyi M - Berankis R / Rosol L 2 - 0  
Karlovic I / Raja P - Kubot L / Peya A 0 - 2  
Klaasen R / Ram R - Butorac E / Lipsky S 1 - 2  
Kudla D / Peralta J - Bourgue M / Hemery C 2 - 0  
Lajovic D / Thiem D - Stepanek R / Zimonjic N 0 - 2  
Mannarino A / Pouille L - Marach O / Martin F 0 - 2  
Monroe N / Sitak A - Gabashvili T / Schwartzman D 2 - 1  
Pella C / Zeballos C - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - T. Maria 2 - 1  
A. Konjuh - D. Cibulkova 1 - 2  
A. Petkovic - Y. Putintseva 0 - 2  
A. Sevastova - K. Knapp 0 - 2  
Babos T. - K. Mladenovic 0 - 2  
C. Suarez Navarro - Qia. Wang 2 - 0  
E. Bouchard - T. Bacsinszky 0 - 2  
E. Svitolina - T. Townsend 2 - 0  
J. Görges - M. Puig 1 - 2  
K. Bertens - C. Giorgi 2 - 0  
K. Nara - A. Ivanovic 0 - 2  
M. Duque Marino - M. Keys 0 - 2  
P. Parmentier - I. Falconi 2 - 0  
S. Williams - T. Pereira 2 - 0  
V. Razzano - D. Kasatkina 1 - 2  
V. Williams - L. Chirico 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arcangioli M / Paquet C - Doi, M / Osaka, N 0 - 2  
Begu I-C / Niculescu M - Diatchenko V / Voskoboeva G    
Bertens K / Larsson J - Mattek-S./Safarova 2 - 0  
Cibulkova D / Flipkens K - Georges M / Lim A 2 - 0  
Dushevina V / Olaru R - Mchale C / Vandeweghe C 0 - 2  
Gibbs N / Watson H - Lisicki S / Petkovic A 0 - 2  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Bondarenko/Savchuk 2 - 0  
Jans-Ignacik K / Knoll X - Krunic A / Lucic-Baroni M 1 - 2  
Kato M / Nara K - Rae J / Smith A 1 - 2  
King V / Kudryavtseva A - Gasparyan M / Kuznetsova S 0 - 2  
Krajicek M / Strycova B - Arruabarrena L / Errani S 2 - 1  
Krejcikova B / Siniakova - Chuang C J / Hsieh S W 2 - 0  
Stosur S / Zhang S - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Murray J - Gavrilova D / Peers J 2 - 0  
Hingis M / Paes L - Groenefeld A-L / Farah R 2 - 0  
Johansson M / Lamasine T - Mirza S / Dodig I 0 - 2  
Klepac A / Huey T - Kalashnikova O / Rojer J-J 2 - 0  
Medina Garrigues A / Lips - Hlavackova A / Roger-Vasselin E 0 - 2  
Parmentier P / Benneteau - Paquet C / Paire B    
Shvedova Y / Mergea F - Hradecka L / Matkowski M 2 - 0  
Spears A / Cabal J-S - Vesnina E / Soares B 0 - 2  
Srebotnik K / Peya A - Voskoboeva G / Martin F 1 - 2  
Vízilabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Ortigia 9 - 8  
Roma - Florentia 11 - 5  
Vízilabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - SM Verona 9 - 7  
Recco - Canottieri Napoli 14 - 5  
Savona - Posillipo Napoli 8 - 9  

 

2016.05.25.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 5 - 2  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 7 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 1 - 4  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 9 - 3  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 9 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Milwaukee 1 - 2  
Boston - Colorado 8 - 3  
Chicago WS - Cleveland 2 - 6  
Chicago WS - Cleveland (20:10) 3 - 4  
Detroit - Philadelphia 3 - 1  
Detroit - Philadelphia (19:08) 5 - 8  
Houston - Baltimore 3 - 2  
LA Dodgers - Cincinnati 8 - 2  
Minnesota - Kansas City 4 - 7  
Minnesota - Kansas City (19:10) 7 - 5  
NY Yankees - Toronto 6 - 0  
Pittsburgh - Arizona 12 - 1  
San Francisco - San Diego 8 - 2  
San Francisco - San Diego (21:45) 4 - 3  
Seattle - Oakland 6 - 5  
St. Louis - Chicago Cubs 3 - 12  
St. Louis - Chicago Cubs (19:45) 8 - 9  
Texas - LA Angels 4 - 1  
Texas - LA Angels (20:05) 15 - 9  
Washington - NY Mets 7 - 4  
Washington - NY Mets (19:05) 0 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asti - Rieti (1.m.) 1 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland Lake Erie - Ontario Reign (3.m.) 4 - 0  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - Pittsburgh (6.m.) 2 - 5  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Porsev - L. Mezgec (17. szakasz)    
G. Nizzolo - S. Modolo (17. szakasz) 1 - 0  
Giro d'Italia 2016 - 17. szakasz    
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - AEK Athén (3.m.) 74 - 69  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Zadar (3.m.) 80 - 71  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Neptunas Klaipeda (1.m.) 83 - 72  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oklahoma City - Golden State (4.m.) 118 - 94  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Brose Bamberg (2.m.) 76 - 90  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Milano (4.m.) 80 - 88  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tamis Pancevo - Metalac Farmakom 67 - 90  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Galatasaray (1.m.) 93 - 79  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - UNIKSZ Kazany (4.m.) 85 - 82  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Los Angeles 80 - 93  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Kolding 32 - 27  
Silkeborg - Holstebro 27 - 20  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Chartres Metropole 25 - 29  
Chambery - Tremblay 31 - 32  
Dunkerque - Ivry 23 - 23  
Nimes - St. Raphael 28 - 36  
Toulouse - Nantes 33 - 29  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Mezőkövesd 24 - 25  
PLER - Cegléd 23 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Villa de Aranda 35 - 29  
Barcelona - Naturhouse La Rioja 36 - 32  
Ciudad Encantada - Granollers 23 - 35  
Huesca - Benidorm 25 - 27  
Morrazo Cangas - Teucro 26 - 26  
Quabit Guadalajara - Puerto Sagunto 29 - 28  
Sinfin - AX Puente Genil 31 - 31  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Gimnasia Ytiro 2 - 0  
Tigre - Douglas Haig 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Neftcsi Baku 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Bragantino 2 - 0  
Ceara - Atlético GO 0 - 1  
Criciuma - Goiás 3 - 1  
Londrina - Nautico 1 - 0  
Luverdense - Avai 1 - 1  
Oeste - CRB 2 - 1  
Sampaio Correa - Parana 1 - 2  
Tupi MG - Paysandu 5 - 1  
Vila Nova - Vasco da Gama 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Zogyino - Belsina Bobrujszk 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Lahti 2 - 0  
Mariehamn - Kuopio PS 0 - 3  
PK-35 - Inter Turku 3 - 1  
Seinäjoen JK - Vaasa PS 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Valur 0 - 1  
Grindavik - KA Akureyri 1 - 0  
Haukar - Vikingur Reykjavik 1 - 2  
Keflavík - Fylkir 1 - 2  
KR - Selfoss 1 - 1  
Throttur Reykjavik - Volsungur 3 - 1  
ÍA Akranes - Vesturbaer 1 - 0  
ÍBV - Huginn 2 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Jubilo Iwata 1 - 1  
Kofu - Shonan Bellmare 1 - 0  
Vissel Kobe - Nagoya GE 4 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yokohama FM 1 - 1  
Avispa Fukuoka - Sagan Tosu 1 - 1  
Kawasaki Frontale - Vegalta Sendai 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - Independiente del Valle 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Haugesund 2 - 2  
Kongsvinger - Brattvag 1 - 0  
Rosenborg - Nest-Sotra 3 - 1  
Sandefjord - Sandnes Ulf 2 - 1  
Sarpsborg - Stjördals/Blink 3 - 0  
Strömsgodset - Stabaek 1 - 0  
Tromsö - Odd Grenland 2 - 2  
Valerenga - Vidar 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B, rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Novara 3 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Austria Klagenfurt 2 - 0  
Kapfenberg - Austria Salzburg 1 - 1  
Liefering - LASK Linz 1 - 4  
St. Pölten - FAC Wien 3 - 0  
Wacker Innsbruck - Wiener Neustadt 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Poli Timisoara 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Osasuna 1 - 0  
Mirandes - Cordoba 0 - 3  
Numancia - Lugo 1 - 0  
Ponferradina - Albacete 2 - 1  
UE Llagostera - Almería 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Grasshoppers 0 - 1  
FC Zürich - Vaduz 3 - 1  
Lugano - St. Gallen 3 - 0  
Luzern - Sion 2 - 2  
Thun - Young Boys 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Maribor 1 - 1  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinea - Japán 1 - 2  
Paraguay - Anglia 0 - 4  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongói DK - Románia 1 - 1  
Panama - Venezuela 0 - 0  
Szerbia - Ciprus 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El-Jaish - Lekhwiya 2 - 4  
FC Szöul - Urawa RD 1 - 0  
Sydney FC - Shandong Luneng 2 - 2  
Zob Ahan - Al-Ain 0 - 2  
Strandröplabda (Grand Slam Moscow)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binstock J / Schachter S - Losiak B / Kantor P 2 - 1  
Bourne T / Hyden J - Krou Y / Rowlandson E 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Liamin N / Barsouk D 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 1  
Fijalek G / Prudel M - Boeckermann / Flueggen 2 - 0  
Gibb J / Patterson C - Faiga S / Hilman A 2 - 0  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Filho A M / Felipe V G 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Virgen J / Ontiveros L 1 - 2  
Nummerdor R / Varenhorst - Fuchs S / Windscheif S 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Erdmann J / Matysik K 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Kapa I / Mchugh C 2 - 0  
Semenov K / Krasilnikov V - Costa Santos R A / Loyola Stein 2 - 0  
Strandröplabda (Grand Slam Moscow, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Klug G / Gallay A 2 - 1  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Syrtseva E/Abalakina Y 2 - 0  
Bawden L / Clancy T - Artacho M / Laird N 2 - 0  
Bawden L / Clancy T - Lehtonen R / Lahti T 1 - 2  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Broder J L / Valjas K 2 - 1  
Birlova E / Ukolova E - Artacho M / Laird N 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Lehtonen R / Lahti T 2 - 0  
Borger K / Buethe B - Hermannova B / Slukova M 2 - 0  
Borger K / Buethe B - Van Gestel S / Van Der Vl 2 - 0  
Felisberta DA Silva J / L - Bieneck V / Grossner J 2 - 1  
Felisberta DA Silva J / L - Kessy J / Day E 2 - 0  
Fendrick L / Sweat B - Pata M / Matauatu L 1 - 2  
Fendrick L / Sweat B - Ross S / Carico L 1 - 2  
Forrer I / Verge-Depre A - Makroguzova N / Motrich O 2 - 0  
Forrer I / Verge-Depre A - Santos Lisboa/Secomandi 0 - 2  
Heidrich J / Zumkehr N - Broder J L / Valjas K 2 - 0  
Heidrich J / Zumkehr N - Shalayeuskaya V / Siakretava V 2 - 0  
Kolosinska K / Brzostek M - Bieneck V / Grossner J 2 - 0  
Kolosinska K / Brzostek M - Kessy J / Day E 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Klug G / Gallay A 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Syrtseva E/Abalakina Y 2 - 1  
Maestrini/Rocha Antunes - Barsuk A / Moiseeva A 2 - 0  
Maestrini/Rocha Antunes - Holtwick K / Semmler I 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Barsuk A / Moiseeva A 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Holtwick K / Semmler I 1 - 2  
Meppelink M / Van Iersel - Hermannova B / Slukova M 2 - 0  
Meppelink M / Van Iersel - Van Gestel S / Van Der Vl 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - Pata M / Matauatu L 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - Ross S / Carico L 2 - 0  
Walsh K / Ross A - Santos Lisboa/Secomandi 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - M. Trungelliti 3 - 0  
An. Martin - L. Pouille 3 - 0  
B. Fratangelo - R. Gasquet 0 - 3  
D. Lajovic - V. Troicki    
G. Simon - G. Pella 3 - 2  
I. Dodig - F. Verdasco 0 - 3  
I. Karlovic - J. Thompson 3 - 2  
J. Chardy - A. Pavlasek 3 - 0  
J. Isner - K. Edmund 3 - 0  
J. Sock - D. Brown 3 - 0  
K. Nishikori - An. Kuznetsov 3 - 0  
M. Bourgue - A. Murray 2 - 3  
M. Raonic - A. Mannarino 3 - 0  
N. Kyrgios - I. Sijsling 3 - 0  
T. Daniel - S. Wawrinka 0 - 3  
T. Gabashvili - B. Paire 3 - 1  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Daniell M - Baghdatis M / Tursunov D 2 - 0  
Barrere G / Halys Q - Molchanov D / Sela D 2 - 0  
Berankis R / Rosol L - Demoliner M / Draganja M 2 - 1  
Delbonis F / Molteni A - Millman J / Skupski K 2 - 0  
Duran G / Gonzalez M - Lopez F / Lopez M 1 - 2  
Elgin M / Jaziri M - Knowle J / Mayer F 0 - 2  
Erlich J / Fleming C - Mathieu P-H / Paire B 2 - 0  
Herbert/Mahut - Groth S / Tomic B 2 - 0  
Huey T / Mirnyi M - Fognini F / Seppi A 2 - 1  
Klaasen R / Ram R - Tipsarevic J / Youzhny M 2 - 0  
Kontinen H / Peers J - Almagro/Garcia-Lopez 2 - 1  
Matkowski M / Paes L - Bury A / Istomin D 2 - 0  
Muller G / Nielsen F - Cuevas P / Granollers M 0 - 2  
Nestor D / Qureshi A-U-h - Cervantes I / Lorenzi P 2 - 0  
Ramos-Vinolas A / Vesely - Benneteau/Roger-Vasselin 1 - 2  
Robert S / Sidorenko A - Bopanna R / Mergea F 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - P. Hercog 2 - 0  
C. Buyukakcay - A. Pavlyuchenkova 1 - 2  
C. Garcia - A. Radwanska 0 - 2  
C. Vandeweghe - I-C. Begu 1 - 2  
E. Makarova - Y. Wickmayer 1 - 2  
K. Bondarenko - A. Beck 1 - 2  
M. Georges - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
M. Lucic-Baroni - N. Osaka 0 - 2  
S-W. Hsieh - P. Kvitova 0 - 2  
S. Halep - Z. Diyas 2 - 0  
S. Kuznetsova - H. Watson 2 - 0  
S. Rogers - E. Vesnina 2 - 0  
S. Stosur - Shu. Zhang 2 - 0  
T. Pironkova - J. Larsson 2 - 0  
V. Cepede Royg - S. Stephens 0 - 2  
V. Golubic - L. Safarova 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andrianjafitrimo T / Feue - Irigoyen M / Kania P 0 - 2  
Atawo R / Spears A - Konta J / Sanchez M 2 - 1  
Brengle M / Maria T - Medina G./Parra Santonja 2 - 0  
De Bernardi C / Reix S - Cornet A / Linette M 1 - 2  
Falconi I / Puig M - Hlavackova/Hradecka 0 - 2  
Gavrilova D / Svitolina E - Dabrowski/MartinezSanchez 0 - 2  
Görges J / Pliskova Ka - Groenefeld A-L / Peschke 2 - 0  
HAN X / Lepchenko V - Xu Y F / Zheng S 0 - 2  
Hingis M / Mirza S - Kasatkina, D / Panova, A 2 - 0  
Jurak D / Konjuh A - Foretz S / Hesse A 2 - 0  
Kichenok / Kichenok - Kalashnikova/Kovinic 2 - 0  
Klepac A / Srebotnik K - Ferro, F / Razzano, V 2 - 0  
Knapp K / Minella M - Hibino N / Hozumi E 1 - 2  
Melichar N / Rosolska A - Liang C / Wang Y 0 - 2  
Muhammad A / Vogt S - Friedsam AL / Siegemund L 0 - 2  
Rodionova/Rodionova - Babos/Shvedova 1 - 2  
Rybarikova M / Schmiedlov - Johansson M / Parmentier P 0 - 2  
Williams S / Williams V - Ostapenko J / Putintseva Y 2 - 0  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Szolnok (4.m.) 8 - 7  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Posillipo Napoli - Canottieri Napoli 6 - 9  
SM Verona - Savona 6 - 5

 

2016.05.24.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 5 - 6  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 6 - 0  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 5 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 22 - 6  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 1 - 3  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 4 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Philadelphia 5 - 4  
LA Dodgers - Cincinnati 1 - 0  
Miami - Tampa Bay 7 - 6  
Miami - Tampa Bay (18:10) 3 - 4  
Minnesota - Kansas City 4 - 10  
San Francisco - San Diego 1 - 0  
Seattle - Oakland 0 - 5  
St. Louis - Chicago Cubs 4 - 3  
Texas - LA Angels 0 - 2  
Washington - NY Mets 1 - 7  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - San Jose (5.m.) 3 - 6  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - I. Zakarin (16. szakasz) 1 - 0  
Giro d'Italia 2016 - 16. szakasz    
J.E. Chaves Rubio - S. Kruijswijk (16. szakasz) 0 - 1  
V. Nibali - R. Majka (16. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Adecco ASVEL (2.m.) 67 - 61  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Atomerőmű (3.m.) 96 - 68  
Szolnok - Körmend (3.m.) 93 - 88  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Cleveland (4.m.) 105 - 99  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - Skyliners Frankfurt (2.m.) 83 - 72  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Reggio Emilia (4.m.) 97 - 54  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - FMP 72 - 67  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konstantin Nis - Partizan Belgrád 62 - 86  
Mega Leks - Borac Cacak 102 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Darussafaka (1.m.) 80 - 71  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - CSZKA Moszkva (3.m.) 92 - 95  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Atlanta 77 - 77, h.u. 79 - 85  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I, női 2015/16    
Kézilabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Győr 21 - 27  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Nueva Chicago 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Rosario Central 1 - 0  
Gimnasia LP - Colón 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - CSZKA Szófia (Helyszín: Nemzeti Stadion) 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Würzburg 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - HK Kopavogs 2 - 0  
Leiknir R. - KFG 3 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi TA 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B, rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Spezia 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Tom Tomszk 1 - 0  
Volgar Asztrahan - Anzsi Mahacskala 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrolul Ploiesti - Concordia Chiajna 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Tenerife 2 - 1  
Mallorca - Elche 2 - 1  
Valladolid - Girona 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Xamax 0 - 3  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Mexikó 0 - 1  
Franciaország - Mali 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peru - Trinidad és Tobago 4 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Melbourne Victory 2 - 1  
Lokomotív Taskent - Al-Hilal (KSA) 2 - 1  
Shanghai SIPG - FC Tokyo 1 - 0  
Tractor Tabriz - Al Nasr (UAE) 3 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Levadia Tallinn 0 - 1  
Parnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond 0 - 3  
Rakvere Tarvas - Sillamae Kalev 0 - 3  
Trans Narva - Flora Tallinn 1 - 2  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Derry City 1 - 2  
Letterkenny - Athlone 0 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - E. Gulbis 0 - 3  
B. Coric - T.H. Fritz 3 - 0  
B. Tomic - B. Baker 3 - 0  
D. Ferrer - E. Donskoy 3 - 0  
D. Goffin - G. Barrere 3 - 0  
D. Istomin - J. Monaco 1 - 3  
D. Tursunov - R. Bautista-Agut 0 - 3  
F. Bagnis - K. De Schepper 3 - 0  
G. Melzer - Al. Bedene 1 - 3  
G. Müller - M. Baghdatis 0 - 3  
Hy. Chung - Q. Halys 0 - 3  
I. Cervantes-Huegun - D. Thiem 1 - 3  
J-L. Struff - J-W. Tsonga 0 - 3  
J. Benneteau - L. Pouille 1 - 3  
J. Isner - J. Millman 3 - 1  
J. Sousa - D. Dzumhur 3 - 1  
K. Anderson - S. Robert 1 - 3  
M. Granollers - F. Fognini 3 - 0  
M. Ilhan - S. Darcis 0 - 3  
M. Jaziri - F. Mayer 3 - 1  
N. Almagro - P. Kohlschreiber 3 - 1  
N. Djokovic - Y-H. Lu 3 - 0  
N. Mahut - R. Berankis 3 - 0  
P-H. Mathieu - S. Giraldo 3 - 2  
P. Carreno-Busta - F. Delbonis 3 - 1  
P. Cuevas - T. Kamke 3 - 1  
P. Lorenzi - C. Berlocq 0 - 3  
R. Nadal - S. Groth 3 - 0  
R. Ram - J. Vesely 1 - 3  
R. Stepanek - A. Murray 2 - 3  
T. De Bakker - G. Garcia-Lopez 1 - 3  
T. Fabbiano - F. Lopez 1 - 3  
V. Estrella Burgos - I. Marchenko 3 - 0  
V. Pospisil - T. Berdych 0 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Middelkoop M - Lamasine T / Olivetti A 0 - 2  
Pavic M / Venus M - Butorac E / Lipsky S 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - D. Kasatkina 1 - 2  
A. Cornet - K. Flipkens 2 - 0  
A. Kerber - K. Bertens 1 - 2  
A. Lim - C. Giorgi 0 - 2  
A. Petkovic - L. Robson 2 - 0  
A. Sevastova - S. Vickery 2 - 0  
Ar. Rodionova - A. Konjuh 0 - 2  
C. Suarez Navarro - K. Siniakova 2 - 1  
D. Gavrilova - M. Duque Marino 1 - 2  
D. Vekic - M. Keys 0 - 2  
E. Svitolina - S. Cirstea 2 - 0  
F. Schiavone - K. Mladenovic 0 - 2  
I. Falconi - M. Barthel 2 - 1  
I. Soylu - V. Razzano 1 - 2  
J. Konta - J. Görges 0 - 2  
K. Knapp - V. Azarenka    
K. Nara - D. Allertova    
L. Chirico - L. Davis 2 - 1  
L. Siegemund - E. Bouchard 0 - 2  
M. Niculescu - P. Parmentier 0 - 2  
M. Puig - O. Govortsova 2 - 0  
O. Dodin - A. Ivanovic 1 - 2  
Qia. Wang - T. Andrianjafitrimo 2 - 0  
S. Crawford - Babos T. 0 - 2  
S. Soler-Espinosa - T. Bacsinszky 0 - 2  
S. Williams - M. Rybarikova 2 - 0  
S. Zheng - D. Cibulkova 0 - 2  
T. Maria - J. Jankovic 2 - 1  
T. Pereira - Kr. Pliskova 2 - 1  
T. Townsend - A. Hesse 2 - 0  
V. Williams - A. Kontaveit 2 - 0  
Y. Putintseva - A. Wozniak 2 - 0  

 

2016.05.23.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - Chicago Cubs 1 - 0  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Nyírgyulaj 4 - 2  
Haladás - Győr 2 - 4  
Veszprém - Berettyóújfalu 3 - 3  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - Cleveland Lake Erie (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Tampa Bay (5.m.) 3 - 3  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Le Mans (2.m.) 80 - 77  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi TA (2.m.) 51 - 68  
Hapoel Eilat - Ironi Naharia (2.m.) 80 - 77  
Maccabi Rishon - Maccabi Haifa (2.m.) 89 - 71  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tochigi - Kanagawa Thunders (3.m.) 60 - 69  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oklahoma City - Golden State (3.m.) 133 - 105  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Milano (3.m.) 73 - 62  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Krka Novo Mesto (2.m.) 73 - 68  
Olimpija Ljubljana - Zlatorog Lasko (2.m.) 90 - 88  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - UNIKSZ Kazany (3.m.) 82 - 67  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Minnesota 71 - 78  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Huracan 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - E. Frankfurt 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Viborg 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeya - FK Minszk 1 - 2  
Naftan - Granit Mikasevicsi 1 - 1  
Szluck - Krumkachi 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - GrIFK 3 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság, BL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - AEK Athén 3 - 0  
Panioniosz - PAOK 0 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - FH 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Dep. La Equidad 2 - 1  
Atl. Nacional Medellin - Independiente SF 0 - 1  
Once Caldas - Boyaca Patriotas 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Leon 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - San Jose 1 - 1  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - FTC (2.m.) 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - AFC Utd. Väsby 4 - 0  
Halmstad - Dalkurd 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Falkenberg 2 - 0  
Gefle - AIK Stockholm 0 - 1  
Göteborg - Hammarby 2 - 1  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Guinea 7 - 1  
Japán - Portugália 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Elazigspor 2 - 1  
Alanyaspor - Balikesirspor 1 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Albánia 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Danubio 0 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Infonet Tallinn 1 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Melbourne Storm 6 - 18  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - Kenya 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - H. Zeballos 3 - 1  
An. Martin - D. Munoz-De La Nava 3 - 1  
D. Lajovic - D. Kudla 3 - 0  
D. Sela - D. Brown 2 - 3  
D.S. Schwartzman - G. Pella 1 - 3  
F. Verdasco - S. Johnson 3 - 0  
G. Dimitrov - V. Troicki 2 - 3  
G. Simon - R. Dutra da Silva 3 - 0  
I. Dodig - M. Youzhny 3 - 2  
I. Karlovic - A. Montanes 3 - 0  
J. Benneteau - L. Pouille    
J. Chardy - L. Mayer 3 - 1  
J. Isner - J. Millman    
J. Sock - R. Haase 3 - 2  
K. Nishikori - S. Bolelli 3 - 0  
L. Djere - J. Thompson 0 - 3  
L. Rosol - S. Wawrinka 2 - 3  
M. Bourgue - J. Samper-Montana 3 - 0  
M. Klizan - T. Daniel    
M. Kukushkin - A. Mannarino 1 - 3  
M. Raonic - J. Tipsarevic 3 - 0  
M. Trungelliti - M. Cilic 3 - 1  
N. Basilashvili - K. Edmund 1 - 3  
R. Carballes Baena - A. Pavlasek 2 - 3  
R. Stepanek - A. Murray    
S. Querrey - B. Fratangelo 1 - 3  
T. Bellucci - R. Gasquet 0 - 3  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
A. Beck - M. Zanevska 2 - 0  
B. Jovanovski - A. Radwanska 0 - 2  
B. Mattek-Sands - I-C. Begu 1 - 2  
B. Strycova - L. Hradecka 2 - 0  
C. Vandeweghe - N. Broady 2 - 1  
E. Makarova - V. Lepchenko    
E. Vesnina - M. Brengle 2 - 0  
J. Larsson - M. Linette 2 - 1  
Ka. Pliskova - S. Rogers 1 - 2  
L. Tsurenko - C. Garcia 0 - 2  
M. Gasparyan - S. Stephens 0 - 2  
M. Georges - C. McHale 2 - 1  
M. Lucic-Baroni - D. Hantuchova 2 - 0  
N. Gibbs - H. Watson 1 - 2  
N. Osaka - J. Ostapenko 2 - 0  
P. Hercog - L. Dominguez Lino 2 - 0  
R. Vinci - K. Bondarenko 0 - 2  
S. Errani - T. Pironkova 0 - 2  
S. Halep - N. Hibino 2 - 0  
S. Kuznetsova - Y. Shvedova 2 - 1  
V. Cepede Royg - S. Lisicki 2 - 0  
Y. Wickmayer - A. Dulgheru 2 - 0  
Z. Diyas - C. Witthöft 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,