Tippmix eredmények - 2016. május 2-8.

2016-05-02
Tippmix eredmények - 2016. május 2-8.
2016.05.08.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Adelaide - Brisbane Lions 136 - 59  
St. Kilda - North Melbourne Kangaroos 75 - 82  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 4 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 3 - 1  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 6 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 1 - 5  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 1 - 7  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 4 - 11  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Arizona 2 - 4  
Atlanta - Arizona (19:35) 3 - 5  
Baltimore - Oakland (19:35) 11 - 3  
Chicago Cubs - Washington 4 - 3  
Chicago WS - Minnesota 7 - 2  
Chicago WS - Minnesota (20:10) 3 - 1  
Cincinnati - Milwaukee 7 - 13  
Cincinnati - Milwaukee (19:10) 4 - 5  
Cleveland - Kansas City 5 - 4  
Detroit - Texas 3 - 8  
Houston - Seattle 2 - 3  
Houston - Seattle (20:10) 5 - 1  
LA Angels - Tampa Bay 2 - 4  
LA Angels - Tampa Bay (21:35) 1 - 3  
Miami - Philadelphia 3 - 4  
Miami - Philadelphia (19:10) 5 - 6  
San Diego - NY Mets 3 - 6  
San Diego - NY Mets (22:40) 3 - 4  
San Francisco - Colorado 0 - 2  
St. Louis - Pittsburgh 5 - 10  
Toronto - LA Dodgers 2 - 4  
Darts (Gibraltar Darts Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - M. Suljovic 6 - 5  
D. Chisnall - R. Thornton 6 - 5  
Gibraltar Darts Trophy    
I. White - J. Murnan 6 - 2  
J. Wade - G. Anderson 2 - 6  
K. Huybrechts - B. van de Pas 6 - 2  
K. Huybrechts - G. Anderson 6 - 5  
M. Hopp - D. Parody 4 - 6  
M. Smith - M. Suljovic 3 - 6  
M. van Gerwen - D. Chisnall 6 - 2  
M. van Gerwen - D. Parody 6 - 5  
M. van Gerwen - K. Huybrechts 6 - 0  
M. van Gerwen - M. King 6 - 3  
P. Wright - I. White 5 - 6  
P. Wright - S. Whitlock 6 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albany - Toronto Marlies (3.m.) 2 - 2  
Grand Rapids - Cleveland Lake Erie (3.m.) 1 - 2  
San Diego - Ontario Reign (2.m.) 1 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey (3.m.) 2 - 5  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose - Nashville (5.m.) 5 - 1  
Tampa Bay - NY Islanders (5.m.) 4 - 0  
Washington - Pittsburgh (5.m.) 3 - 1  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 4 - 6  
Norvégia - Svájc 3 - 3  
Svédország - Dánia 5 - 2  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Németország 5 - 1  
Franciaország - Szlovákia 1 - 5  
Magyarország - Kanada 1 - 7  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - S. Modolo (3. szakasz) 1 - 0  
E. Viviani - C. Ewan (3. szakasz) 1 - 0  
Giro d'Italia 2016 - 3. szakasz    
M. Kittel - A. Greipel (3. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Decin (4.m.) 68 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Alaska Aces (2.m.) 105 - 103  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Zadar 109 - 70  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Eilat 71 - 58  
Maccabi Rishon - Ironi Naharia 71 - 81  
Maccabi TA - Hapoel TA 116 - 86  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Tokyo Sunrockers 74 - 82  
Tochigi - Hokkaido 73 - 54  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Cleveland (4.m.) 99 - 100  
NBA 2016 - Ki jut tovább (Atlanta-Cleveland)?    
Portland - Golden State (3.m.) 120 - 108  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - S. Oliver Würzburg (1.m.) 95 - 54  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Venezia (1.m.) 73 - 79  
Milano - Trento (1.m.) 86 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Zaragoza 105 - 85  
Gran Canaria - Estudiantes 82 - 80  
Joventut Badalona - Gipuzkoa 90 - 88  
Manresa - Sevilla 65 - 72  
MoraBanc Andorra - Laboral Kutxa 91 - 99  
Unicaja Malaga - Real Madrid 62 - 88  
Valencia - Barcelona 75 - 65  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - FMP 80 - 84  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Leks - Konstantin Nis 93 - 63  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatorog Lasko - Helios Domzale 95 - 85  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Buyukcekmece 98 - 94  
RH Gaziantepspor - TED Ankara Kolejliler 90 - 80  
Türk Telekom - Banvitspor 88 - 93  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Fenerbahce (3.m.) 66 - 68  
Kézilabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Győr 22 - 22  
Vardar SCBT - Buducnost 30 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - GOG 26 - 26  
Kolding - Aalborg 27 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Kwidzyn (2.m.) 26 - 26  
Kielce - Wisla Plock (2.m.) 33 - 26  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Orosháza 23 - 25  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Vác 26 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Baekkelaget (3.m.) 34 - 21  
Haslum - Halden (3.m.) 37 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - R-N. Löwen Kronau 24 - 20  
Kiel - Wetzlar 30 - 21  
Stuttgart - Balingen-Weilstetten 22 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - SVG Celle 31 - 26  
Oldenburg - Blomberg-Lippe 28 - 25  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Anaitasuna    
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Lugi (3.m.) 20 - 15  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Ystad (3.m.) 28 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Chesterfield 2 - 0  
Bury - Southend 3 - 2  
Colchester - Rochdale 1 - 2  
Doncaster - Burton 0 - 0  
Fleetwood - Crewe 2 - 0  
Gillingham - Millwall 1 - 2  
Oldham - Coventry 0 - 2  
Peterborough - Blackpool 5 - 1  
Port Vale - Walsall 0 - 5  
Sheffield Utd. - Scunthorpe 0 - 2  
Swindon - Shrewsbury 3 - 0  
Wigan - Barnsley 1 - 4  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braintree - Grimsby 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Ferro Carril Oeste 2 - 0  
Guillermo Brown - Club Almagro 0 - 1  
Juventud Un. Gualeguaychu - Atl. Los Andes 1 - 3  
Juventud Unida San Luis - Nueva Chicago 2 - 1  
Santamarina Tandil - Independiente de Mendoza 1 - 0  
Talleres Cordoba - Estudiantes San Luis 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Rosario Central 1 - 0  
Atl. Tucuman - Belgrano de Cordoba 2 - 1  
Boca Juniors - Huracan 0 - 0  
Lanus - Aldosivi 2 - 0  
Racing Club - Estudiantes LP 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Oostende 2 - 1  
Gent - FC Bruges 1 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Paderborn 1 - 0  
Bielefeld - Union Berlin 2 - 0  
Bochum - Braunschweig 2 - 3  
Düsseldorf - FSV Frankfurt 1 - 0  
Freiburg - Heidenheim 2 - 0  
Kaiserslautern - Fürth 3 - 1  
Nürnberg - St. Pauli 1 - 0  
RB Leipzig - Karlsruhe 2 - 0  
Sandhausen - Duisburg 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - Antofagasta 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Pafosz 1 - 0  
Doxa Katokopiasz - Ermisz Aradippou 2 - 2  
Ethnikosz Ahnasz - Arisz Limasszol 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Karvina 0 - 2  
Olomouc B - Graffin Vlasim 1 - 0  
Varnsdorf - Opava 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Teplice 1 - 0  
Slavia Praha - Slovacko 5 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Skive 3 - 2  
Lyngby - Helsingor 1 - 0  
Naestved - Vendsyssel 0 - 1  
Silkeborg - Köge 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Aarhus 1 - 1  
OB Odense - FC Köbenhavn 0 - 1  
Viborg - Aalborg 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Pohang 1 - 3  
Suwon - Jeonbuk 2 - 3  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Al-Fujairah 3 - 1  
Al-Ahli (UAE) - Al-Shaab 5 - 0  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Dhafra 1 - 0  
Al-Shabab Al-Arabi (UAE) - Al-Wasl 1 - 0  
Al-Wahda - Bani Yas 3 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Szluck 3 - 0  
FK Minszk - Isloch 0 - 1  
Naftan - Dinamo Minszk 1 - 1  
Vityebszk - Torpedo Zogyino 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Haka 0 - 0  
JJK Jyväskylä - GrIFK 1 - 0  
KTP - EIF 1 - 2  
Oulu - Jazz Pori 4 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kallithea - Kisszamikosz 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Heerenveen 1 - 1  
Cambuur - Excelsior 0 - 2  
De Graafschap - Ajax 1 - 1  
Feyenoord - Nijmegen 1 - 0  
Groningen - Heracles 2 - 1  
Holland bajnokság 2015/16    
Roda - Willem II 2 - 3  
Twente - Vitesse 2 - 2  
Utrecht - AZ Alkmaar 1 - 3  
Zwolle - PSV 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Inter Zapresic 0 - 2  
Istra - RNK Split 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal A. - Saipa Karaj 1 - 2  
Esteghlal T. - Tractor Tabriz 2 - 3  
Gostaresh Tabriz - Persepolis 2 - 4  
Malavan Anzali - Saba Qom 1 - 1  
Naft Tehran - Foolad Khuzestan 2 - 1  
Padideh Mashhad - Esteghlal K. 0 - 1  
Rah Ahan - Sepahan 1 - 0  
Zob Ahan - Siah Jamegan 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - ÍA Akranes 2 - 1  
Fylkir - Breidablik 1 - 2  
Throttur Reykjavik - KR 2 - 2  
Vikingur Olafsvik - Valur 2 - 1  
Vikingur Reykjavik - Stjarnan 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi Netanya 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Shimizu SP 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Gamba Osaka 0 - 0  
Jubilo Iwata - Kashima A. 1 - 1  
Kashiwa R. - Kawasaki Frontale 1 - 3  
Nagoya GE - Vissel Kobe 0 - 1  
Omiya Ardija - Urawa RD 0 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu 3 - 0  
Shonan Bellmare - FC Tokyo 0 - 1  
Vegalta Sendai - Avispa Fukuoka 2 - 0  
Yokohama FM - Kofu 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Independiente Medellin 1 - 2  
Boyaca Chico - Dep. La Equidad 3 - 4  
Junior de Barranquilla - Dep. Cali 2 - 0  
Millionarios - Cortulua 1 - 2  
Rionegro Aguilas - Dep. Pasto 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Jiangsu 1 - 2  
Hangzhou Greentown - Guangzhou Evergrande 1 - 2  
Shandong Luneng - Tianjin Teda 2 - 3  
Shijiazhuang - Shanghai SIPG 1 - 2  
Yanbian - Changchun Yatai 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Wisla Plock 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Lech Poznan 2 - 0  
Legia Varsó - Piast Gliwice 4 - 0  
Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin 1 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Jelgava 3 - 0  
Riga FC - Spartaks Jurmala 0 - 0  
Rigas FS - Ventspils 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Lietava Jonava 2 - 0  
VMFD Zalgiris - Utenis Utena 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas - Tijuana 0 - 0  
Cruz Azul - Tigres 0 - 3  
Dorados de Sinaloa - Leon 0 - 1  
Monterrey - Dep. Toluca 1 - 2  
Pachuca - Chiapas 2 - 1  
UNAM Pumas - América 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Salt Lake 1 - 0  
Columbus - Montreal 4 - 4  
Houston - Kansas City 2 - 0  
Los Angeles - New England 4 - 2  
Seattle - San Jose 2 - 0  
Toronto - Dallas 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Mezőkövesd 0 - 1  
Kisvárda - Vác 2 - 0  
Szeged - Balmazújváros 2 - 1  
Szigetszentmiklós - Budaörs 1 - 2  
Szolnok - Siófok 2 - 2  
ZTE - Gyirmót 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Jerv 0 - 1  
Kongsvinger - KFUM Oslo 2 - 0  
Kristiansund - Ranheim 3 - 1  
Levanger - Raufoss 3 - 0  
Sandnes Ulf - Asane 0 - 2  
Strömmen - Hödd 2 - 1  
Ullensaker/Kisa - Fredrikstad 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Sogndal 1 - 4  
Haugesund - Molde 3 - 3  
Odd Grenland - Bodö/Glimt 2 - 1  
Rosenborg - Stabaek 3 - 1  
Valerenga - Sarpsborg 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Udinese 1 - 1  
Carpi - Lazio 1 - 3  
Fiorentina - Palermo 0 - 0  
Frosinone - Sassuolo 0 - 1  
Roma - Chievo 3 - 0  
Sampdoria - Genoa 0 - 3  
Torino - Napoli 1 - 2  
Verona - Juventus 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Lanciano 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Cuneo 2 - 1  
Feralpisalo - Pavia 1 - 3  
Lumezzane - Pro Piacenza 0 - 0  
Mantova - Albinoleffe 1 - 1  
Padova - Alessandria 4 - 0  
Pordenone - Giana Erminio 3 - 1  
Reggiana - Bassano 2 - 2  
Renate - Pro Patria 3 - 1  
Südtirol - Cittadella 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Carrarese 4 - 5  
Lupa Roma - L'Aquila 0 - 1  
Maceratese - Santarcangelo 1 - 3  
Pistoiese - Pisa 1 - 0  
Pontedera - Teramo 3 - 3  
Prato - Savona 3 - 1  
Rimini - Arezzo 1 - 1  
Robur Siena - Ancona 0 - 1  
SPAL Ferrara - Tuttocuoio 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Ural Jekatyerinburg 1 - 1  
Szpartak Moszkva - Dinamo Moszkva 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Rapid Wien 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio - River Plate Asuncion 1 - 2  
Sol de America - Caballero de Zeb.Cue 3 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Uniao Oliveirense 2 - 1  
Famalicao - Atletico CP 2 - 2  
Farense - Aves 2 - 1  
Feirense - Gil Vicente 3 - 2  
Leixoes - Olhanense 0 - 2  
Mafra - Viseu 1 - 1  
Oriental de Lisboa - Varzim 0 - 2  
Portimonense - Chaves 1 - 1  
Porto B - Benfica B 3 - 1  
Santa Clara - Braga B 1 - 0  
Sporting CP B - Guimaraes B 2 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Uniao Madeira 1 - 0  
Guimaraes - Moreirense 4 - 1  
Marítimo - Benfica 0 - 2  
Nacional Madeira - Belenenses 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Watford 2 - 0  
Manchester City - Arsenal 2 - 2  
Tottenham - Southampton 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Aberdeen 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Valladolid 2 - 1  
Albacete - Mallorca 1 - 0  
Cordoba - Girona 1 - 0  
Leganes - Numancia 2 - 2  
Mirandes - Huesca 1 - 0  
Zaragoza - Ath. Bilbao B 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Cartagena 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Espanyol 5 - 0  
Celta Vigo - Malaga 1 - 0  
Eibar - Betis 1 - 1  
Getafe - Sp. Gijón 1 - 1  
Las Palmas - Ath. Bilbao 0 - 0  
Levante - Atl. Madrid 2 - 1  
Real Madrid - Valencia 3 - 2  
Real Sociedad - Rayo Vallecano 2 - 1  
Sevilla - Granada 1 - 4  
Villarreal - Deportivo 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mont Lausanne - Wohlen 2 - 0  
Xamax - Schaffhausen 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Grasshoppers 0 - 1  
Sion - Young Boys 2 - 1  
Vaduz - Luzern 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - GAIS 2 - 2  
Syrianska - Ljungskile 1 - 0  
Värnamo - Assyriska 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - FF Malmö 2 - 1  
Häcken - AIK Stockholm 2 - 3  
Jönköping Södra - Norrköping 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Shabab (KSA) 0 - 0  
Al-Fateh - Najran 3 - 1  
Al-Hilal (KSA) - Hajer Al-Ahsa 4 - 1  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Nassr 0 - 5  
Al-Qadisiyah - Al-Khaleej 2 - 0  
Al-Raed - Al-Ahli (KSA) 2 - 5  
Al-Wehda - Al-Taawon 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Novi Pazar 1 - 0  
OFK Belgrád - Spartak Zlatibor Voda 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Trencin 0 - 4  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Domzale 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Balikesirspor 1 - 2  
Gaziantep Bld. Spor - Giresunspor 0 - 0  
Karabukspor - Adanaspor 2 - 1  
Karsiyaka - Kayseri Erciyesspor 1 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Kayserispor 1 - 1  
Galatasaray - Besiktas 0 - 1  
Mersin Idman Yurdu - Antalyaspor 0 - 1  
Trabzonspor - Rizespor 6 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Sahtar Doneck 1 - 2  
Olimpik Doneck - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Atl. River Plate 2 - 1  
Cerro - El Tanque Sisley 2 - 0  
Juventud - Defensor 2 - 1  
Liverpool Montevideo - Danubio 0 - 3  
Villa Teresa - Penarol 0 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Carmarthen 2 - 0  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pedrosa - A. Dovizioso (Francia Nagydíj) 1 - 0  
J. Lorenzo - M. Marquez (Francia Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - A. Iannone (Francia Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Francia Nagydíj    
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Castres 17 - 7  
Toulouse - Agen 52 - 19  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Perugia (3.m.) 3 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - A. Murray 2 - 1  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rojer J-J / Tecau H - Bopanna R / Mergea F 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - S. Querrey 2 - 0  
B. Paire - B. Tomic    
K. Anderson - F. Lopez 2 - 0  
L. Mayer - D. Goffin 1 - 2  
S. Johnson - J. Monaco 0 - 2  
T. Gabashvili - V. Troicki 0 - 2  
Tenisz (Róma-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - K. De Schepper 2 - 0  
D. Kudla - E. Gulbis 0 - 2  
F. Volandri - R. Stepanek 2 - 1  
I. Cervantes-Huegun - R. Ram 2 - 1  
L. Pouille - M. Kukushkin 0 - 2  
R. Haase - D. Dzumhur 1 - 2  
S. Robert - M. Donati 2 - 0  
Tenisz (Róma-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - N. Broady 2 - 1  
E. Vesnina - A. Riske 0 - 2  
E. Vesnina - T. Maria 2 - 1  
H. Watson - A. Konjuh 2 - 1  
J. Görges - B. Mattek-Sands 2 - 0  
J. Larsson - S-W. Hsieh 2 - 0  
M. Duque Marino - A. Sasnovich 2 - 1  
M. Puig - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
V. Lepchenko - K. Bertens 0 - 2  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - Dunaújváros (1.m.) 12 - 9  

 

2016.05.07.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Carlton 84 - 99  
Fremantle - Greater Western Sydney 77 - 95  
Geelong - West Coast Eagles 123 - 79  
Gold Coast Suns - Melbourne Demons 87 - 160  
Sydney Swans - Essendon 135 - 54  
Western Bulldogs - Adelaide Crows 123 - 108  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 6 - 10  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 10 - 4  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 1 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 4 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 3 - 2  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 6 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Arizona 2 - 7  
Baltimore - Oakland    
Chicago Cubs - Washington 8 - 5  
Chicago WS - Minnesota 10 - 4  
Cincinnati - Milwaukee 5 - 1  
Cleveland - Kansas City 7 - 1  
Cleveland - Kansas City (22:10) 0 - 7  
Detroit - Texas 1 - 5  
Detroit - Texas (19:08) 5 - 10  
Houston - Seattle 6 - 3  
LA Angels - Tampa Bay 2 - 5  
Miami - Philadelphia 6 - 4  
NY Yankees - Boston 3 - 2  
NY Yankees - Boston (19:05) 8 - 2  
San Diego - NY Mets 2 - 0  
San Francisco - Colorado 6 - 4  
San Francisco - Colorado (22:05) 2 - 1  
St. Louis - Pittsburgh 2 - 4  
St. Louis - Pittsburgh (20:15) 6 - 4  
Toronto - LA Dodgers 5 - 2  
Toronto - LA Dodgers (19:07) 2 - 6  
Darts (Gibraltar Darts Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Pas - S. Bunting 6 - 1  
D. Chisnall - S. West 6 - 5  
G. Anderson - A. Norris 6 - 2  
I. White - A. Alcinas 6 - 5  
J. Klaasen - D. Parody 5 - 6  
J. Wade - J. Pipe 6 - 2  
K. Huybrechts - M. Rasztovits 6 - 4  
M. King - C. Kist 6 - 2  
M. Smith - J. Cullen 6 - 4  
M. Suljovic - J. Wattimena 6 - 2  
M. van Gerwen - N. Fulwell 6 - 4  
P. Wright - D. Gurney 6 - 3  
R. Thornton - J. Henderson 6 - 5  
S. Whitlock - G. Price 6 - 1  
T. Jenkins - J. Murnan 4 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Luparense (3.m.) 3 - 4  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Palma Manacor 2 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland Lake Erie - Grand Rapids (2.m.) 4 - 3  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton (2.m.) 2 - 0  
Toronto Marlies - Albany (2.m.) 5 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - St. Louis (5.m.) 1 - 4  
NY Islanders - Tampa Bay (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Csehország 3 - 3  
Norvégia - Dánia 0 - 3  
Svájc - Kazahsztán 2 - 2  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - USA 3 - 6  
Franciaország - Németország 2 - 2  
Szlovákia - Magyarország 4 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Viviani - C. Ewan (2. szakasz) 0 - 1  
Giro d'Italia 2016 - 2. szakasz    
M. Kittel - A. Greipel (2. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Nymburk (2.m.) 67 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Orleans 65 - 86  
Dijon - Adecco ASVEL 72 - 49  
Gravelines - Chalon sur Saone 80 - 71  
Le Mans - Nancy 81 - 64  
Reims - Monaco 87 - 88  
Strasbourg - Limoges 81 - 67  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KK Zagreb - Cibona Zagreb 95 - 101  
Kvarner - Gorica 88 - 78  
Split - GKK Sibenik 78 - 65  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Tokyo Alvark 54 - 83  
Nagoya Dolphins - Mikawa Aisin 52 - 77  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vytautas Prienai - Juventus Utena (5.m.) 79 - 83  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC - Nyíregyháza (3.m.) 98 - 81  
Pécs - Szolnok (2.m.) 66 - 72  
Sopron - Atomerőmű (2.m.) 89 - 59  
ZTE - Körmend (2.m.) 71 - 68  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Cleveland (3.m.) 108 - 121  
Miami - Toronto (3.m.) 91 - 95  
Oklahoma City - San Antonio (3.m.) 96 - 100  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Ludwigsburg (1.m.) 97 - 80  
Oldenburg - Ulm (1.m.) 81 - 90  
Skyliners Frankfurt - Alba Berlin (1.m.) 83 - 64  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Pistoia (1.m.) 93 - 76  
Reggio Emilia - Sassari (1.m.) 85 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Iberostar Tenerife 88 - 83  
Obradoiro Monbus - Bilbao 77 - 77, h.u. 93 - 89  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Borac Cacak 102 - 79  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto 71 - 82  
Rogaska - Sentjur 64 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Usak Sportif 98 - 67  
Galatasaray - Karsiyaka 74 - 67  
Trabzonspor - Konyaspor 103 - 70  
Kézilabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost - Győr 20 - 21  
CSM Bukarest - Vardar SCBT 27 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Sönderjyske 25 - 21  
Skjern - Silkeborg 31 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tremblay - Paris SG 32 - 43  
Kézilabda (KEK, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Holstebro 25 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Kwidzyn (1.m.) 31 - 22  
Kielce - Wisla Plock (1.m.) 35 - 29  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Gyöngyös 23 - 21  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Csurgó 37 - 26  
Veszprém - Tatabánya 31 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Magdeburg 28 - 26  
Flensburg - Göppingen 32 - 25  
Gummersbach - Burgdorf-Hannover 31 - 30  
Lemgo - DHfK Leipzig 30 - 25  
Melsungen - Lübbecke 32 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Bad Wildungen 32 - 23  
Buxtehude - Thüringer HC 25 - 33  
Dortmund - Rosengarten-Buchholz 33 - 24  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Naturhouse La Rioja 31 - 28  
Barcelona - Ademar Leon 33 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Sävehof (3.m.) 31 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Stevenage 0 - 0  
Bristol Rovers - Dag & Red 2 - 1  
Crawley - Barnet 0 - 3  
Luton - Exeter 4 - 1  
Mansfield - Cambridge Utd. 0 - 0  
Morecambe - York 1 - 1  
Notts County - Carlisle 0 - 5  
Oxford Utd. - Wycombe 3 - 0  
Plymouth - Hartlepool 5 - 0  
Portsmouth - Northampton 1 - 2  
Wimbledon - Newport 1 - 0  
Yeovil - Leyton 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angol Liga bajnokság 2015/16    
Blackburn - Reading 3 - 1  
Cardiff - Birmingham 1 - 1  
Charlton - Burnley 0 - 3  
Derby County - Ipswich 0 - 1  
Fulham - Bolton 1 - 0  
Huddersfield - Brentford 1 - 5  
Hull City - Rotherham 5 - 1  
Middlesbrough - Brighton 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Nottingham 1 - 2  
Preston - Leeds 1 - 1  
QPR - Bristol City 1 - 0  
Wolverhampton - Sheffield Wed. 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forest Green - Dover 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Douglas Haig 1 - 0  
Brown de Adrogue - Atl. Parana 1 - 1  
Chacarita Juniors - Gimnasia Jujuy 1 - 0  
Villa Dalmine - Crucero del Norte 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newell's - Defensa Justicia 0 - 1  
Quilmes - Godoy Cruz 1 - 3  
San Martin SJ - Atl. Temperley 2 - 0  
Union SF - Argentinos Juniors 4 - 0  
Vélez Sarsfield - Colón 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Khazar Lankaran - Kapaz 0 - 3  
Neftcsi Baku - AZAL Baku 3 - 1  
Qarabag Baku - Sumqayit 1 - 0  
Ravan Baku - Inter Baku 0 - 4  
Zira - Gabala 0 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Mechelen 5 - 1  
Mouscron-Peruwelz - Kortrijk 2 - 3  
St. Truiden - Charleroi 0 - 3  
Standard Liege - Waasland Beveren 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Ludogorec Razgrad 2 - 1  
Slavia Szófia - Botev Plovdiv 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Bremen 0 - 0  
E. Frankfurt - Dortmund 1 - 0  
Hamburg - Wolfsburg 0 - 1  
Hannover - Hoffenheim 1 - 0  
Hertha BSC - Darmstadt 1 - 2  
Ingolstadt - Bayern München 1 - 2  
Mönchengladbach - Leverkusen 2 - 1  
Schalke - Augsburg 1 - 1  
VfB Stuttgart - Mainz 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Stuttgarter Kickers 1 - 0  
Chemnitz - Osnabrück 2 - 1  
Erfurt - Cottbus 0 - 1  
Fortuna Köln - Erzgebirge Aue 0 - 2  
Hallescher FC - Aalen 3 - 1  
Mainz Amatőr - Rostock 4 - 0  
Münster - Dynamo Dresden 2 - 3  
Sonnenhof Grossaspach - Wehen 0 - 1  
VfB Stuttgart Amatőr - Magdeburg 0 - 1  
Würzburg - Holstein Kiel 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Omonia Nicosia 1 - 3  
Anorthoszisz Famaguszta - NEA Szalamina 1 - 1  
Apollon Limasszol - APOEL Nicosia 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Ceske Budejovice 1 - 1  
MAS Taborsko - Znojmo 2 - 1  
Pardubice - Vysehrad 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Plzen 2 - 0  
Ostrava - Bohemians 1905 1 - 2  
Sparta Praha - Liberec 3 - 0  
Zlín - Pribram 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Hobro 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon City - Jeju 2 - 5  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Nyeman Grodno 1 - 1  
Dinamo Breszt - Slavia Mozír 0 - 0  
Granit Mikasevicsi - Sahtar Szoligorszk 1 - 1  
Krumkachi - Gorodeya 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Vaasa PS 1 - 0  
PK-35 - Helsinki JK 1 - 2  
PS Kemi - Ilves 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Paris SG 0 - 4  
Bastia - Angers 1 - 0  
Bordeaux - Lorient 3 - 0  
Lille - Guingamp 0 - 0  
Lyon - Monaco 6 - 1  
Marseille - Reims 1 - 0  
Montpellier - Rennes 2 - 0  
Nantes - Caen 1 - 2  
Nice - St-Etienne 2 - 0  
Toulouse - Troyes 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Zakinthosz 1 - 0  
Larissza - Panszerraikosz 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - NK Zagreb 2 - 0  
Osijek - Rijeka 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Huginn 1 - 2  
KA Akureyri - Fram 3 - 0  
Leiknir R. - Thor Akureyri 2 - 0  
Selfoss - Leiknir F. 3 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - ÍBV 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel TA 2 - 4  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Akko 0 - 0  
Ironi Kiryat Shmone - Hapoel Haifa 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Haifa 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Cerezo Osaka 0 - 0  
Kamatamare Sanuki - Machida Zelvia 0 - 1  
Kyoto - JEF United Chiba 1 - 1  
Mito - Kitakyushu 1 - 1  
Nagasaki - Okayama 0 - 3  
Tokushima - Yokohama FC 0 - 3  
Tokyo Verdi - Matsumoto Yamaga 0 - 4  
Yamagata - Thespakusatsu Gunma 3 - 1  
Yamaguchi - Zweigen Kanazawa 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - Boyaca Patriotas 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Chongqing Lifan 2 - 0  
Liaoning Hongyun - Shanghai Shenhua 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Miedz Legnica 0 - 1  
Olimpia Grudziadz - Kluczbork 1 - 2  
Olsztyn - GKS Katowice 0 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - Pogon Siedlce 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Gornik Zabrze 0 - 0  
Slask Wroclaw - TBB Nieciecza 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Ruch Chorzow 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - Suduva Marijampole 3 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyar Kupa 2015/16    
Újpest - FTC (Helyszín: Üllői út) 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Chivas Guadalajara 0 - 1  
Veracruz - M. Morelia 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - New York 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Start 1 - 0  
Strömsgodset - Lilleström 3 - 1  
Viking Stavanger - Tromsö 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Milan 0 - 1  
Internazionale - Empoli 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Como 1 - 1  
Crotone - Latina 1 - 1  
Livorno - Perugia 1 - 1  
Novara - Ascoli 2 - 0  
Salernitana - Modena 0 - 0  
Ternana - Cesena 1 - 1  
Vercelli - Trapani 1 - 1  
Vicenza - Entella 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Benevento 1 - 1  
Casertana - Paganese 4 - 2  
Catania - Andria 2 - 1  
Catanzaro - Melfi 1 - 0  
Cosenza - Ischia 6 - 1  
Juve Stabia - Foggia 1 - 3  
Lecce - Lupa Castelli Romani 3 - 1  
Martina Franca - Messina 2 - 2  
Matera - Monopoli 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Zenit Szentpétervár 0 - 1  
CSZKA Moszkva - Terek Groznij 1 - 0  
Kubany Krasznodar - Mordovija Szaranszk 1 - 2  
Rubin Kazany - FK Krasznodar 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Wolfsberg 1 - 1  
Austria Wien - Admira Wacker 3 - 1  
Ried - Grödig 2 - 0  
Salzburg - Sturm Graz 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freamunde - Penafiel 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Braga 0 - 0  
Rio Ave - Porto 1 - 3  
Sporting CP - Setúbal 5 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Newcastle 0 - 0  
Bournemouth - West Bromwich 1 - 1  
Crystal Palace - Stoke 2 - 1  
Leicester - Everton 3 - 1  
Norwich - Manchester Utd. 0 - 1  
Sunderland - Chelsea 3 - 2  
West Ham - Swansea 1 - 4  
Labdarúgás (Skót 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Peterhead 2 - 1  
Livingston - Stranraer 4 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Hamilton 0 - 1  
Hearts - Ross County 1 - 1  
Kilmarnock - Partick Thistle 0 - 2  
Motherwell - St. Johnstone 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Raith Rovers 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Gimnastic 1 - 2  
Lugo - Alcorcon 1 - 2  
Osasuna - Ponferradina 0 - 0  
Tenerife - Elche 1 - 1  
UE Llagostera - Oviedo 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Sp. Gijón B 2 - 1  
Cacereno - Pena Sport 3 - 0  
Compostela - Atl. Astorga 4 - 1  
Coruxo - Celta Vigo B 1 - 3  
Cultural Leonesa - Pontevedra 0 - 0  
Ferrol - R. Santander 2 - 2  
Guijuelo - Izarra 1 - 0  
Lealtad - Arandina 1 - 3  
Tudelano - UD Logrones 0 - 0  
Valladolid B - Somozas 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Sestao River 3 - 1  
CD Guadalajara - Arenas de Getxo 0 - 1  
Ebro - Mensajero 2 - 2  
Fuenlabrada - Toledo 0 - 1  
Gernika - Amorebieta 0 - 2  
Getafe B - Socuellamos 2 - 1  
La Roda - Majadahonda 1 - 1  
Leioa - Real Sociedad B 0 - 4  
Portugalete - Real Union Irun 1 - 0  
Talavera - Real Madrid B 3 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Espanyol B 3 - 1  
Atl. Baleares - Llosetense 0 - 1  
Barcelona B - Eldense 1 - 0  
Hercules - Olot 1 - 0  
Levante B - L'Hospitalet 1 - 1  
Lleida - Cornella 2 - 0  
Reus - Xativa 1 - 0  
Sabadell - Valencia B 0 - 2  
Villarreal B - Pobla de Mafumet 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Betis B 0 - 1  
Cadiz - UCAM Murcia 0 - 2  
La Hoya Lorca - Algeciras 1 - 1  
Linares - Real Jaen 1 - 0  
Linense - Jumilla 3 - 1  
Real Murcia - Granada B 3 - 4  
San Roque de Lepe - Rec. Huelva 1 - 1  
Sevilla B - Merida 1 - 2  
Villanovense - Marbella 4 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Winterthur 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Basel 2 - 3  
Thun - St. Gallen 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Utd. Väsby - Angelholm 3 - 2  
Atvidaberg - Trelleborg 2 - 0  
Frej - Sirius 2 - 2  
Halmstad - Degerfors 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Gefle 2 - 0  
Östersund - Kalmar 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagodina - RAD Belgrád 1 - 1  
Javor Matic - Metalac Gornji Milanovac 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Radnik Surdulica 3 - 1  
Crvena zvezda - Vojvodina 1 - 3  
Cukaricki - Radnicki Nis 1 - 5  
Partizan Belgrád - Vozdovac 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myjava - Dunajska Streda 3 - 0  
Ruzomberok - Zlate Moravce 1 - 1  
Senica - Podbrezova 0 - 1  
Trnava - Zemplin Michalovce 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Krsko Posavlje 0 - 0  
Olimpija Ljubljana - Maribor 1 - 2  
Rudar Velenje - Koper 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Göztepe Izmír 2 - 1  
Elazigspor - Sanliurfaspor 2 - 1  
Samsunspor - Yeni Malatyaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantepspor - Eskisehirspor 1 - 1  
Osmanlispor - Bursaspor 3 - 3  
Sivasspor - Genclerbirligi 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Metalist Harkiv 0 - 1  
Olekszandria - Goverla Uzsgorod 2 - 0  
Volyn Lutszk - Dnipro 2 - 3  
Zorya Luganszk - Vorszkla Poltava 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montevideo Wanderers - Sud América 0 - 2  
Plaza Colonia - Fenix Montevideo 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newtown - Airbus 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glenavon - Linfield (Helyszín: Belfast) 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Sillamae Kalev 2 - 1  
Nomme Kalju - Jalgpallikool Tammeka 2 - 0  
Rakvere Tarvas - Infonet Tallinn 0 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Shelbourne 0 - 4  
Cobh Ramblers - Limerick 0 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Cork City 0 - 2  
Longford Town - Shamrock Rovers 0 - 2  
Sligo - Wexford Youths 4 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Leicester 38 - 27  
Gloucester - Northampton Saints 20 - 28  
Harlequins - Exeter 24 - 62  
Newcastle - Sale 15 - 21  
Worcester - Saracens 19 - 43  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Racing-Metro 33 - 27  
La Rochelle - Montpellier 36 - 10  
Section Paloise - Clermont 10 - 16  
Stade de France - Oyonnax 69 - 8  
Rögbi (Pro 12)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Glasgow Warriors 14 - 7  
Edinburgh - Cardiff 17 - 21  
Munster - Llanelli Scarlets 31 - 15  
Ospreys - Ulster 26 - 46  
Zebre - Newport Dragons 47 - 22  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Durban Sharks - Wellington Hurricanes 32 - 15  
Port Elizabeth S. Kings - Auckland Blues 18 - 34  
Sydney Waratahs - Bloemfontein Cheetahs 21 - 6  
Tokyo Sunwolves - Perth Force 22 - 40  
Waikato Chiefs - Dunedin Highlanders 13 - 26  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Pápua Új-Guinea 22 - 24  
Tonga - Szamoa 6 - 18  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evans - J. Millman    
G. Zemlja - K. Kravchuk    
Tenisz (Karshi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - M. Tepavac    
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - K. Nishikori 2 - 0  
R. Nadal - A. Murray 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Melo M - Bopanna R / Mergea F 1 - 2  
Herbert/Mahut - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cibulkova - S. Halep 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Garcia C / Mladenovic K 0 - 2  
Tenisz (Róma-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vavassori - D. Dzumhur 0 - 2  
Al. Bedene - O. Giacalone 2 - 1  
D. Kudla - A. Giannessi 2 - 0  
F. Gaio - M. Kukushkin 1 - 2  
I. Cervantes-Huegun - T. Fabbiano 2 - 0  
K. De Schepper - D. Lajovic 2 - 0  
L. Pouille - A. Arnaboldi 2 - 0  
L. Vanni - E. Gulbis 0 - 2  
M. Jaziri - F. Volandri    
M. Viola - R. Ram 1 - 2  
P-H. Mathieu - S. Robert 1 - 2  
R. Haase - L. Giustino 2 - 0  
R. Stepanek - T.H. Fritz 2 - 1  
Tenisz (Róma-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Brianti - S-W. Hsieh 1 - 2  
A. Riske - M. Lucic-Baroni 2 - 0  
A. Sasnovich - I. Falconi 2 - 0  
B. Mattek-Sands - M. Brengle 2 - 0  
C. McHale - L. Robson 2 - 0  
H. Watson - N. Burnett 2 - 1  
J. Görges - P. Hercog 2 - 0  
J. Larsson - D. Vekic 2 - 0  
K. Bertens - N. Gibbs 2 - 0  
M. Di Giuseppe - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
M. Puig - M. Colmegna 2 - 0  
N. Broady - S. Zheng 2 - 0  
V. Lepchenko - T. Pironkova 2 - 0  
Y. Putintseva - M. Duque Marino 1 - 2  
Y. Shvedova - A. Konjuh 1 - 2  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Szentes (1.m.) 11 - 10  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - FTC (1.m.) 10 - 7  
Szolnok - Eger (1.m.) 9 - 6  
Tatabánya - KSI (1.m.) 9 - 9  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - BVSC (1.m.) 4 - 6  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Florentia 10 - 10  
Brescia - Acquachiara 12 - 5  
Lazio - Savona 9 - 13  
Posillipo Napoli - Ortigia 12 - 10  
Rari Nantes Sori - Roma 8 - 14  
SM Verona - Canottieri Napoli 11 - 9

 

2016.05.06.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Edward - W. Dix (200 m, Doha) 1 - 0  
A. Kiprop - S. Kiplagat (1500 m, Doha) 1 - 0  
C. Ibarguen - O. Rypakova (női hármasugrás, Doha) 1 - 0  
C. Taylor - T. Tamgho (hármasugrás, Doha) 1 - 0  
D. Oliver - O. McLeod (110 m gátfutás, Doha) 0 - 1  
D. Schippers - T. Bowie (női 100 m síkfutás, Doha) 0 - 1  
E. Kemboi - J.K. Birech (3000 m akadály, Doha) 0 - 1  
E.J. Sum - C. Semenya (női 800 m, Doha) 0 - 1  
K. Molitor - S. Viljoen (női gerelyhajítás, Doha) 0 - 1  
Kővágó Z. - B. Harradine (diszkoszvetés, Doha) 1 - 0  
L. Merritt - I. Makwala (400 m síkfutás, Doha) 1 - 0  
M. Carter - T. Brooks (női súlylökés, Doha) 0 - 1  
M.E. Barshim - G. Zhang (magasugrás, Doha) 0 - 1  
Márton A. - A. Dubitskaya (női súlylökés, Doha) 1 - 0  
P. Malachowski - R. Urbanek (diszkoszvetés, Doha) 1 - 0  
S. Morris - N. Kyriakopoulou (női rúdugrás, Doha) 1 - 0  
Z. Hejnova - K. Spencer (női 400 m gátfutás, Doha)    
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Hawthorn 90 - 136  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 2 - 0  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 0 - 6  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 2 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 0 - 5  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 3 - 2  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 4 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Yankees 1 - 0  
Chicago Cubs - Washington 5 - 2  
Chicago Cubs - Washington (20:20) 8 - 6  
Chicago WS - Boston 3 - 7  
Cincinnati - Milwaukee 9 - 5  
Cleveland - Detroit 9 - 4  
Houston - Seattle 3 - 6  
Miami - Arizona 4 - 0  
San Diego - NY Mets 5 - 3  
San Francisco - Colorado 7 - 17  
Toronto - Texas 12 - 2  
Darts (Gibraltar Darts Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alcinas - S. Kellett 6 - 1  
A. Hamilton - M. Hopp 4 - 6  
C. Kist - C. Reyes 6 - 1  
D. Gurney - D. Pallett 6 - 3  
D. van Duijvenbode - D. Parody 3 - 6  
G. Federico - A. Norris 1 - 6  
G. Price - D. Francis 6 - 0  
J. Cullen - K. Painter 6 - 5  
J. Henderson - W. Jones 6 - 5  
J. Pipe - J. Lewis 6 - 0  
K. Anderson - S. West 4 - 6  
M. Rasztovits - S. Beaton 6 - 4  
M. Walsh - S. Bunting 1 - 6  
N. Fulwell - A. Lopez 6 - 2  
R-Jo. Rodriguez - J. Wattimena 2 - 6  
R. Smith - J. Murnan 2 - 6  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Haladás 5 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asti - Carlisport Cogianco (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland Lake Erie - Grand Rapids (1.m.) 2 - 2  
Ontario Reign - San Diego (1.m.) 5 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - San Jose (4.m.) 3 - 3  
St. Louis - Dallas (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 3 - 0  
Svédország - Lettország 1 - 1  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Fehéroroszország 6 - 2  
USA - Kanada 1 - 5  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giro d´Italia 2016 - 1. szakasz    
T. Dumoulin - B. Jungels (1. szakasz) 1 - 0  
T. Dumoulin - J. van Emden (1. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Le Havre 67 - 70  
Pau Orthez - Rouen 85 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság,női,rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Villeneuve d'Ascq Lille (2.m.) 62 - 45  
Lattes Montpellier - Flammes Carolo Ardennes (2.m.) 60 - 41  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Alaska Aces (1.m.) 105 - 97  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén (2.m.) 80 - 67  
Panathinaikosz - Arisz (2.m.) 74 - 60  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Anwil Wloclawek (4.m.) 66 - 66, h.u. 75 - 83  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Neptunas Klaipeda (4.m.) 86 - 87  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Alba Fehérvár (2.m.) 84 - 87  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Miami (2.m.) 86 - 86, h.u. 96 - 92  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Ragusa (3.m.) 74 - 69  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Zenit Szentpétervár (3.m.) 82 - 95  
Lok.Kubany Krasznodar - Himki Moszkva (3.m.) 71 - 86  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Metzingen 29 - 21  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PLER - Komló 28 - 32  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Zulte Waregem 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Beroe Stara Zagora 1 - 0  
Montana - Levszki Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Campinense 3 - 2  
Genus RO - Ponte Preta 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Sokolov 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Jihlava 1 - 1  
Dukla Praha - Olomouc 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Esbjerg 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Sochaux 0 - 2  
Auxerre - Le Havre 1 - 3  
Bourg-Peronnas - Lens 2 - 1  
Clermont - Brest 2 - 0  
Metz - Tours 2 - 1  
Nancy - Evian Thonon Gaillard 1 - 0  
Nimes - Laval 1 - 1  
Niort - Creteil 4 - 2  
Paris FC - Valenciennes 1 - 4  
Red Star 93 - Dijon 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Epinal 4 - 3  
Belfort - Avranches 1 - 4  
Beziers - Chateauroux 1 - 2  
Dunkerque - Lucon 5 - 1  
Frejus St-Raphael - Colmar 1 - 1  
Les Herbiers - Boulogne 3 - 3  
Orleans - Marseille Consolat 3 - 2  
Sedan - Chambly 3 - 0  
Strasbourg - CA Bastia 3 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paneleuszianiakosz - Agrotikosz Aszterasz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Almere City 1 - 4  
Volendam - Maastricht 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Dinamo Zagreb 0 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Haukar 3 - 2  
HK Kopavogs - Keflavík 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Henan Jianye 4 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Zaglebie Sosnowiec 3 - 0  
Chrobry Glogow - Wigry Suwalki 3 - 0  
Rozwoj Katowice - Arka Gdynia 1 - 4  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Korona Kielce 1 - 1  
Wisla Krakkó - Jagiellonia Bialystok 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Cerro Porteno 3 - 1  
Rosario Central - Gremio 3 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csákvár - Sopron 3 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Cagliari 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Kamaz 1 - 0  
Bajkal Irkutszk - Fakel Voronyezs 0 - 2  
Gazovik Orenburg - Volga Nyizsnyij Novgorod 1 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Lucs Vlagyivosztok 0 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Szokol Szaratov 1 - 0  
Tom Tomszk - Szibir Novoszibirszk 1 - 0  
Torpedo Armavir - Tyumeny 2 - 1  
Toszno - Baltika Kalinyingrád 3 - 1  
Volgar Asztrahan - SZKA Habarovszk 0 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Szpartak Moszkva 2 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Ufa 1 - 0  
Rosztov - Lokomotív Moszkva 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Austria Salzburg 2 - 1  
LASK Linz - Austria Lustenau 0 - 2  
Liefering - Wacker Innsbruck 0 - 1  
St. Pölten - Kapfenberg 2 - 1  
Wiener Neustadt - Austria Klagenfurt 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - Olimpia Asuncion 2 - 1  
River Plate Asuncion - Dep. Capiata 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacos Ferreira - Tondela 1 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrolul Ploiesti - CFR Cluj 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Viitorul Constanta 3 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Dundee Utd. 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Skalica 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zavrc - Celje 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Altinordu 5 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coleraine - Glentoran 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Institute - Ballinamallard Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Paide Linnameeskond 2 - 0  
Parnu Linnameeskond - Trans Narva 0 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Drogheda Utd. 1 - 2  
Waterford Utd. - UC Dublin 3 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Galway 2 - 1  
Finn Harps - Bohemians 0 - 0  
St. Patrick's - Derry City 0 - 1  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Bordeaux 14 - 20  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Pretoria Bulls 23 - 6  
Canterbury Crusaders - Queensland Reds 38 - 5  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 16 - 0  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Broady - J. Millman    
M. Chiudinelli - G. Zemlja    
Tenisz (Karshi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - R. Albot    
I. Ivashka - M. Tepavac    
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - M. Raonic 2 - 0  
N. Kyrgios - K. Nishikori 1 - 2  
R. Nadal - J. Sousa 2 - 1  
T. Berdych - A. Murray 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Mergea F - Kontinen H / Peers J 2 - 1  
Herbert/Mahut - Bryan B / Bryan M 2 - 1  
Pospisil V / Sock J - Dodig I / Melo M 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Peya A / Zimonjic N 2 - 0  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cibulkova - L. Chirico 2 - 0  
S. Halep - S. Stosur 2 - 0  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - Makarova E / Vesnina E 2 - 0  
Hingis M / Mirza S - King V / Kudryavtseva A 2 - 0  
Vízilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Volgográd - Szintez Kazany (2.m.) 11 - 11

 

2016.05.05.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 0 - 1  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 4 - 2  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 1 - 2  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 5 - 7  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 8 - 15  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Yankees 0 - 7  
Chicago WS - Boston 2 - 5  
Cleveland - Detroit 4 - 0  
Houston - Minnesota 16 - 4  
Miami - Arizona 4 - 3  
St. Louis - Philadelphia 5 - 4  
St. Louis - Philadelphia (19:45) 4 - 0  
Tampa Bay - LA Dodgers 8 - 5  
Toronto - Texas 4 - 3  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - P. Taylor 2 - 7  
G. Anderson - R. Thornton 7 - 1  
J. Wade - P. Wright 1 - 7  
M. van Gerwen - R. van Barneveld 7 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Luparense (2.m.) 6 - 1  
Rieti - Montesilvano (2.m.) 5 - 5  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton (1.m.) 0 - 4  
Toronto Marlies - Albany (1.m.) 1 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Washington (4.m.) 2 - 2  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Paris Levallois 93 - 68  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikawa Aisin - Hokkaido 84 - 68  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Torun (4.m.) 94 - 83  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Vytautas Prienai (4.m.) 73 - 78  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Atlanta (2.m.) 123 - 98  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Besiktas 83 - 68  
Buyukcekmece - Karsiyaka 99 - 100  
Usak Sportif - RH Gaziantepspor 79 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Antakya Hatay (2.m.) 64 - 59  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - UNIKSZ Kazany (3.m.) 71 - 84  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Kolding 26 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Midtjylland 20 - 17  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - St. Raphael 31 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Vasterasirsta (3.m.) 23 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad - Alingsas (2.m.) 22 - 34  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimsby - Braintree 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria SP - Fluminense 3 - 3  
Fortaleza - Flamengo 2 - 1  
Joinville - Comercial MS 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Santiago Wanderers 0 - 0  
Dep. Iquique - O'Higgins 1 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Fredericia 0 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - FC Köbenhavn (Helyszín: Koppenhága) 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Sangju Sangmu 1 - 0  
Incheon - Jeonnam 0 - 0  
Ulsan - Seongnam 0 - 3  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Villarreal 3 - 0  
Sahtar Doneck - Sevilla (Ki jut tovább?)    
Sevilla - Sahtar Doneck 3 - 1  
Villarreal - Liverpool (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovaniemi PS - Lahti 0 - 0  
Seinäjoen JK - Inter Turku 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aharnaikosz - Panahaiki 3 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhaiyk Ural - Aktobe 0 - 0  
Atyrau - Ordabasy Shymkent 2 - 2  
Irtis Pavlodar - Tobol Kostanay 3 - 1  
Kairat Almaty - Zhetysu Taldykorgan 2 - 0  
Okzhetpes Kokshetau - FC Asztana 0 - 1  
Taraz - Sahtar Karagandy 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Racing Club 2 - 1  
Corinthians - Nacional 2 - 2  
Dep. Toluca - Sao Paulo 3 - 1  
River Plate - Independiente del Valle 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utenis Utena - Atlantas Klaipeda 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Bodö/Glimt 1 - 4  
Fredrikstad - Sarpsborg 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Libertad Asuncion 0 - 1  
General Diaz - Nacional Asuncion 1 - 1  
Guarani Asuncion - Rubio 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Varberg 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Häcken 2 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Konyaspor 2 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Modena (2.m.) 2 - 3  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evans - J.S. Nam    
Y. Sugita - D.H. Lee    
Tenisz (Karshi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - D. Popko    
M. Tepavac - K. Khachanov    
R. Albot - M. Dubarenco    
S. Diez - I. Ivashka    
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Simon - A. Murray 0 - 2  
J. Sock - J. Sousa 1 - 2  
M. Raonic - J-W. Tsonga 2 - 0  
N. Djokovic - R. Bautista-Agut 2 - 0  
N. Kyrgios - P. Cuevas 2 - 1  
R. Gasquet - K. Nishikori 0 - 2  
R. Nadal - S. Querrey 2 - 0  
T. Berdych - D. Ferrer 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhupathi M / Martin F - Peya A / Zimonjic N 1 - 2  
Bopanna R / Mergea F - Cuevas P / Granollers M 2 - 1  
Herbert/Mahut - Carreno Busta P / Verdasco F 2 - 0  
Kontinen H / Peers J - Murray J / Soares B 2 - 0  
Kubot L / Matkowski M - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Pospisil V / Sock J - Huey T / Mirnyi M 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Bellucci T / Mayer L 2 - 0  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cibulkova - S. Cirstea 2 - 1  
L. Chirico - D. Gavrilova 2 - 0  
S. Halep - I-C. Begu 2 - 1  
S. Stosur - P.M. Tig 2 - 0  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia C / Mladenovic K - Babos/Shvedova 2 - 0  
H-C. Chan/Y-J. Chan - King V / Kudryavtseva A 1 - 2  
Hingis M / Mirza S - Hlavackova/Hradecka 2 - 0  
Vízilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Volgográd - Szintez Kazany (1.m.) 8 - 3  

 

2016.05.04.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 6 - 6  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 8 - 2  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 5 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 0 - 9  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 3 - 2  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 1 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Yankees 4 - 1  
Chicago WS - Boston 4 - 1  
Cincinnati - San Francisco 1 - 3  
Cincinnati - San Francisco (18:35) 7 - 4  
Cleveland - Detroit 7 - 3  
Houston - Minnesota 6 - 4  
Kansas City - Washington 7 - 6  
Kansas City - Washington (20:15) 2 - 13  
Miami - Arizona 7 - 4  
Milwaukee - LA Angels 5 - 4  
Milwaukee - LA Angels (19:40) 3 - 7  
NY Mets - Atlanta 0 - 3  
NY Mets - Atlanta (19:10) 8 - 0  
Oakland - Seattle 2 - 8  
Oakland - Seattle (21:35) 8 - 9  
Pittsburgh - Chicago Cubs 1 - 7  
Pittsburgh - Chicago Cubs (18:35) 2 - 6  
San Diego - Colorado 6 - 3  
San Diego - Colorado (21:40) 0 - 2  
St. Louis - Philadelphia 0 - 1  
Tampa Bay - LA Dodgers 5 - 10  
Toronto - Texas 3 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asti - Carlisport Cogianco (2.m.) 5 - 0  
Kaos Futsal - Acqua & Sapone (2.m.) 2 - 5  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - San Jose (3.m.) 4 - 1  
NY Islanders - Tampa Bay (3.m.) 4 - 4  
St. Louis - Dallas (3.m.) 6 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Prostejov (3.m.) 72 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság,női,rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Lattes Montpellier (1.m.) 52 - 76  
Villeneuve d'Ascq Lille - Bourges (1.m.) 60 - 73  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Meralco Bolts (5.m.) 76 - 70  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén (1.m.) 93 - 58  
Panathinaikosz - Arisz (1.m.) 85 - 79  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Cedevita Zagreb 81 - 76  
GKK Sibenik - Kvarner 73 - 104  
Gorica - KK Zagreb 66 - 82  
Zadar - Split 90 - 49  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanagawa Thunders - Tochigi 76 - 66  
Nishinomiya - Tsukuba 96 - 86  
Tokyo Sunrockers - Nagoya Dolphins 80 - 86  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kutno - Rosa Radom (3.m.) 68 - 73  
Szczecin - Anwil Wloclawek (3.m.) 93 - 88  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Sopron (1.m.) 95 - 70  
Körmend - ZTE (1.m.) 88 - 78  
Nyíregyháza - MAFC (2.m.) 87 - 85  
Szolnok - Pécs (1.m.) 74 - 70  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Portland (2.m.) 110 - 99  
Toronto - Miami (1.m.) 90 - 90, h.u. 96 - 102  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Varese 89 - 79  
Capo D'Orlando - Pistoia 58 - 65  
Caserta - Trento 73 - 70  
Cremona - Brindisi 76 - 61  
Manital Torino - VL Pesaro 83 - 66  
Reggio Emilia - Virtus Bologna 82 - 78  
Sassari - Milano 83 - 80  
Venezia - Avellino 73 - 73, h.u. 86 - 77  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Jekatyerinburg (3.m.) 59 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laboral Kutxa - Joventut Badalona 102 - 99  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Olimpija Ljubljana 83 - 70  
Krka Novo Mesto - Rogaska 77 - 66  
Sentjur - Zlatorog Lasko 67 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Trabzonspor 76 - 71  
Fenerbahce Ülker - Yesilgiresun 100 - 79  
Galatasaray - Türk Telekom 99 - 99, h.u. 139 - 134  
Konyaspor - Istanbul BB 87 - 101  
TED Ankara Kolejliler - Anadolu Efes 66 - 89  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - CSZKA Moszkva (3.m.) 87 - 102  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Holstebro 26 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Aarhus 29 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Viborg 30 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Paris SG 33 - 36  
Creteil - Chartres Metropole 39 - 35  
Dunkerque - Nantes 22 - 28  
Montpellier - Tremblay 37 - 33  
Pays d'Aix - Ivry 24 - 30  
Toulouse - Nimes 33 - 27  
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Balmazújváros 32 - 26  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Vác 27 - 20  
Tatabánya - Szeged 23 - 33  
Veszprém - Balatonfüred 35 - 24  
Kézilabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Fehérvár 27 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Glassverket 25 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Elverum (2.m.) 39 - 30  
Halden - Haslum (2.m.) 27 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisenach - R-N. Löwen Kronau 19 - 36  
Kiel - Lübbecke 28 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Kristianstad (2.m.) 29 - 35  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dover - Forest Green 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Sarmiento 0 - 0  
Labdarúgás (Azerbajdzsáni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Neftcsi Baku    
Qarabag Baku - Inter Baku    
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Real Madrid (Ki jut tovább?)    
Real Madrid - Manchester City 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Avai 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Jablonec 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Naftan 0 - 0  
FK Minszk - Torpedo Zogyino 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Jazz Pori 3 - 2  
GrIFK - KTP 1 - 1  
Haka - KPV Kokkola 0 - 3  
Oulu - Jaro 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Ilves 5 - 1  
Kuopio PS - PS Kemi 2 - 0  
Mariehamn - PK-35 0 - 0  
Vaasa PS - HIFK 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Omiya Ardija 1 - 2  
Kashima A. - Albirex Niigata 2 - 1  
Kawasaki Frontale - Vegalta Sendai 1 - 1  
Kofu - Kashiwa R. 0 - 2  
Nagoya GE - Yokohama FM 3 - 1  
Sagan Tosu - Shonan Bellmare 0 - 1  
Vissel Kobe - Jubilo Iwata 4 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Huracan 4 - 2  
UNAM Pumas - Dep. Tachira 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - VMFD Zalgiris 1 - 0  
Zalgiris Kaunas - Lietava Jonava 1 - 5  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Haugesund 1 - 4  
Asker - Odd Grenland 2 - 3  
Baerum - Stabaek 0 - 3  
KFUM Oslo - Valerenga 0 - 2  
Kongsvinger - Strömmen 1 - 1  
Nardo - Rosenborg 1 - 4  
Nest-Sotra - Sogndal 1 - 0  
Sandefjord - Lilleström 1 - 0  
Sandnes Ulf - Start 3 - 1  
Stjördals/Blink - Molde 2 - 1  
Tromsdalen - Tromsö 2 - 3  
Vidar - Viking Stavanger 2 - 1  
Vindbjart - Strömsgodset 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Sol de America 2 - 2  
Labdarúgás (Skót 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stranraer - Livingston 5 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raith Rovers - Hibernian 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Rizespor 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Taskent - Al Nasr (UAE) 0 - 0  
Sepahan - Al-Ittihad (KSA) 0 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Zob Ahan 0 - 3  
Lekhwiya - Bunyodkor 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - FC Tokyo 1 - 2  
Jeonbuk - Jiangsu 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Shandong Luneng 0 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - FC Szöul 2 - 1  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Broady - D. Nguyen    
S. Stakhovsky - J. Millman    
Tenisz (Karshi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - N. Milojevic    
I. Ivashka - O. Nedovyesov    
S. Barry - K. Khachanov    
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - J-W. Tsonga 1 - 2  
D. Kudla - D. Ferrer 1 - 2  
F. Fognini - K. Nishikori 1 - 2  
F. Lopez - R. Bautista-Agut 1 - 2  
G. Simon - P. Carreno-Busta 2 - 1  
J. Sousa - M. Granollers 2 - 0  
J.M. Del Potro - J. Sock 0 - 2  
N. Djokovic - B. Coric 2 - 0  
P. Cuevas - G. Monfils 2 - 1  
S. Querrey - L. Pouille 2 - 1  
S. Wawrinka - N. Kyrgios 0 - 2  
T. Berdych - D. Istomin 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fognini F / Troicki V - Kubot L / Matkowski M 1 - 2  
Huey T / Mirnyi M - Nestor D / Stepanek R 2 - 0  
Klaasen R / Ram R - Dodig I / Melo M 1 - 2  
Kontinen H / Peers J - Dolgopolov A / Tomic B 2 - 1  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - I-C. Begu 1 - 2  
C. Suarez Navarro - S. Stosur 1 - 2  
D. Cibulkova - A. Pavlyuchenkova 2 - 1  
D. Gavrilova - P. Kvitova 2 - 0  
L. Siegemund - S. Cirstea 0 - 2  
P.M. Tig - M. Keys 2 - 0  
S. Halep - T. Bacsinszky 2 - 0  
V. Azarenka - L. Chirico    
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Errani S - Babos/Shvedova 0 - 2  
Garcia C / Mladenovic K - Xu Y F / Zheng S 2 - 0  
H-C. Chan/Y-J. Chan - Gasparyan M / Siniakova K 2 - 0  
Makarova E / Vesnina E - Klepac A / Srebotnik K 2 - 1  
Vízilabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Primorje Rijeka (3.m.) 13 - 7  
Vízilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szintez Kazany - Dinamo Moszkva (2.m.) 7 - 6  
Szpartak Volgográd - Kirishi (2.m.) 12 - 9  

 

2016.05.03.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 4 - 2  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 0 - 6  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 4 - 5  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 6 - 7  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 2 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - San Francisco 6 - 9  
Houston - Minnesota 2 - 6  
Kansas City - Washington 0 - 2  
Milwaukee - LA Angels 8 - 5  
NY Mets - Atlanta 4 - 1  
Oakland - Seattle 3 - 4  
Pittsburgh - Chicago Cubs 2 - 7  
San Diego - Colorado 2 - 1  
St. Louis - Philadelphia 10 - 3  
Toronto - Texas 1 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Washington (3.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kanada 0 - 3  
Finnország - USA 2 - 2  
Franciaország - Kazahsztán 3 - 6  
Svájc - Németország 3 - 3  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - Strasbourg 87 - 93  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi TA 85 - 88  
Ironi Naharia - Bnei Herzeliya 69 - 62  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Zielona Gora (3.m.) 55 - 92  
Czarni Slupsk - Torun (3.m.) 84 - 71  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Lietkabelis (3.m.) 83 - 78  
Neptunas Klaipeda - Siauliai (3.m.) 90 - 85  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Kaposvár (1.m.) 98 - 95  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Atlanta (1.m.) 104 - 93  
San Antonio - Oklahoma City (2.m.) 97 - 98  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ragusa - Famila Schio (2.m.) 64 - 48  
UR Venezia - Lucca (2.m.) 58 - 58, h.u. 64 - 68  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Dinamo Kurszk (3.m.) 70 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Antakya Hatay (1.m.) 75 - 73  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Lok.Kubany Krasznodar (2.m.) 97 - 83  
Zenit Szentpétervár - Avtodor Szaratov (2.m.) 97 - 85  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Skjern 29 - 26  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Douglas Haig - Talleres Cordoba 0 - 1  
Ferro Carril Oeste - Central Cordoba 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Atl. Tucuman 1 - 1  
Tigre - Lanus 0 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Bayern München (Ki jut tovább?)    
Bayern München - Atl. Madrid 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Kamatamare Sanuki 1 - 1  
Kitakyushu - Nagasaki 2 - 2  
Kyoto - Shimizu SP 2 - 1  
Machida Zelvia - Gifu 1 - 1  
Matsumoto Yamaga - Cerezo Osaka 0 - 1  
Tokushima - Mito 1 - 0  
Tokyo Verdi - Yamagata 0 - 1  
Yamaguchi - Thespakusatsu Gunma 2 - 0  
Yokohama FC - Okayama 0 - 2  
Zweigen Kanazawa - Sapporo 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Trakai 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Aalesund 0 - 0  
Labdarúgás (Skót 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peterhead - Ayr Utd. 1 - 4  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Gornji Milanovac - Mladost Lucani 2 - 2  
Novi Pazar - Javor Ivanjica 0 - 2  
RAD Belgrád - OFK Belgrád 2 - 1  
Spartak Zlatibor Voda - Jagodina 5 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Radnicki Nis 4 - 1  
Cukaricki - Vojvodina 1 - 2  
Radnik Surdulica - Partizan Belgrád 0 - 4  
Vozdovac - Crvena zvezda 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pakhtakor - Al-Jazeera (UAE) 3 - 0  
Tractor Tabriz - Al-Hilal (KSA) 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - El-Jaish 2 - 0  
Al-Ain - Nasaf Qarshi 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Gamba Osaka 2 - 1  
Suwon - Shanghai SIPG 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Sydney FC 1 - 0  
Urawa RD - Pohang 1 - 1  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - Galway 2 - 0  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.H. Lee - G. Soeda    
Hy. Chung - K. Kravchuk    
J.S. Nam - S. Groth    
Tenisz (Karshi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Metreveli - K. Khachanov    
D. Sela - S. Betov    
S. Shofayziyev - S. Barry    
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - J. Chardy 2 - 0  
D. Kudla - I. Karlovic 2 - 1  
D. Thiem - J.M. Del Potro 0 - 2  
F. Fognini - B. Tomic 2 - 0  
G. Pella - N. Kyrgios 0 - 2  
J. Sock - B. Paire 2 - 1  
K. Anderson - G. Monfils 0 - 2  
M. Raonic - A. Dolgopolov 2 - 1  
N. Almagro - B. Coric 0 - 2  
P. Carreno-Busta - G. Dimitrov 2 - 0  
P. Cuevas - P. Kohlschreiber 2 - 1  
R. Gasquet - F. Verdasco 2 - 1  
R. Nadal - An. Kuznetsov 2 - 0  
R. Stepanek - A. Murray 1 - 2  
S. Giraldo - R. Bautista-Agut 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellucci T / Mayer L - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Bhupathi M / Martin F - Pella G / Simon G 2 - 1  
Cuevas P / Granollers M - Johnson S / Querrey S 2 - 0  
Klaasen R / Ram R - Lopez F / Lopez M 2 - 1  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - C. Giorgi    
C. Suarez Navarro - S. Lisicki 2 - 0  
D. Cibulkova - C. Garcia 2 - 1  
E. Makarova - T. Bacsinszky 1 - 2  
L. Siegemund - M. Lucic-Baroni 2 - 1  
S. Cirstea - D. Kovinic 2 - 0  
S. Halep - K. Knapp 2 - 0  
S. Stosur - L. Safarova    
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hingis M / Mirza S - Chuang C J / Jurak D 2 - 0  
King V / Kudryavtseva A - Muguruza / Suarez Navarro    
Kuznetsova S / Pavlyuchen - Mattek-S./Safarova    
Kuznetsova S / Pavlyuchen - Olaru R / Rosolska A 2 - 0  
Makarova E / Vesnina E - Atawo R / Spears A 2 - 1  
Medina G./Parra Santonja - Hlavackova/Hradecka 1 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Franciaország 5 - 1  
Olaszország - Hollandia 15 - 10  
Oroszország - Spanyolország 14 - 13

 

2016.05.02.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Yankees 8 - 7  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Nyírgyulaj 4 - 4  
Győr - Dunaújváros 3 - 1  
Haladás - Veszprém 7 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose - Nashville (2.m.) 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Leks - Crvena zvezda (3.m.) 49 - 61  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Decin (2.m.) 74 - 64  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Meralco Bolts (4.m.) 70 - 86  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Ironi Ness Ziona 89 - 72  
Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Haifa 70 - 73  
Maccabi Rishon - Maccabi Ashdod 93 - 83  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Nagoya Dolphins 60 - 71  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vytautas Prienai - Juventus Utena (3.m.) 65 - 66  
Zalgiris Kaunas - Pieno Zvaigzdes Pasvalys (3.m.) 95 - 81  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Indiana (7.m.) 89 - 84  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Fenerbahce Ülker    
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Nyizsnyij Novgorod (2.m.) 70 - 61  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Veszprém 21 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Ystad (1.m.) 28 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Walsall - Fleetwood 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Derby County 1 - 1  
Burnley - QPR 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - Gimnasia LP 0 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Lyon 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - VfB Stuttgart 6 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Sandhausen 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - MAS Taborsko 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - OB Odense 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valenciennes - Nancy 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Emmen 4 - 1  
Maastricht - Volendam 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - Vikingur Reykjavik 0 - 0  
Stjarnan - Fylkir 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Beer Sheva 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Alianza Petrolera 3 - 2  
Dep. Pasto - Jaguares de Cordoba 0 - 1  
Independiente Medellin - Fortaleza 3 - 0  
Junior de Barranquilla - Atl. Bucaramanga 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Legia Varsó 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Dorados de Sinaloa 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Los Angeles 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Sarpsborg 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Roma 2 - 3  
Napoli - Atalanta 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Vercelli 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Arszenál Tula 1 - 4  
Fakel Voronyezs - Torpedo Armavir 2 - 0  
Kamaz - Zenit Sz'tpétervár 2 0 - 5  
Lucs Vlagyivosztok - Volgar Asztrahan 1 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Toszno 1 - 2  
SZKA Habarovszk - Sinnyik Jaroszlavl 2 - 2  
Szokol Szaratov - Gazovik Orenburg 0 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Bajkal Irkutszk 2 - 0  
Tyumeny - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 1  
Volga Nyizsnyij Novgorod - Tom Tomszk 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zenit Szentpétervár 1 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - General Diaz 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Braga 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Tottenham 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Dinamo Bukarest 4 - 2  
Viitorul Constanta - Targu Mures 6 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Dundee Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Leganes 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Levante 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Le Mont Lausanne 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - AFC Utd. Väsby 0 - 0  
Trelleborg - Syrianska 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Jönköping Södra 0 - 0  
Djurgarden - Östersund 3 - 0  
Gefle - Göteborg 2 - 6  
Kalmar - Örebro 3 - 2  
Norrköping - Helsingborg 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Trnava 1 - 3  
Zilina - Slovan Bratislava 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Boluspor 3 - 1  
Yeni Malatyaspor - Karsiyaka 3 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Osmanlispor 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - TNS 0 - 2  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - St. Patrick's 1 - 1  
Cork City - Derry City 1 - 1  
Shelbourne - Shamrock Rovers 1 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Piacenza (4.m.) 3 - 0  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Junhui - M. Selby (18 nyert frame-ig) 14 - 18  
vb 2016    
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - J. Millman    
C-Y. Oh - M. Chiudinelli    
S.C. Hong - L. Lacko    
Tenisz (Karshi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bossel - A. Karatsev    
P. Tsoy - N. Milojevic    
T. Ismailov - I. Ivashka    
Tenisz (Karshi-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Betov - A. Vasilevski    
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - T. Gabashvili 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - D. Ferrer 1 - 2  
G. Simon - M. Baghdatis 2 - 1  
L. Mayer - F. Lopez 1 - 2  
L. Pouille - D. Goffin 2 - 1  
M. Raonic - T. Bellucci 2 - 0  
N. Mahut - J. Sousa 0 - 2  
P-H. Herbert - S. Querrey 1 - 2  
R. Gasquet - R. Carballes Baena 2 - 0  
R. Stepanek - V. Pospisil 2 - 1  
V. Troicki - An. Kuznetsov 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta P / Verdasc - Anderson K / Chardy J 2 - 0  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - D. Gavrilova 0 - 2  
E. Vesnina - P. Kvitova 0 - 2  
I-C. Begu - G. Muguruza Blanco 2 - 1  
Ka. Pliskova - C. McHale 0 - 2  
L. Chirico - A. Ivanovic 2 - 1  
M. Keys - B. Strycova 2 - 0  
S. Stephens - P.M. Tig 0 - 2  
V. Azarenka - A. Cornet 2 - 0  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko/Savchuk - Hlavackova/Hradecka 0 - 2  
Gasparyan M / Siniakova K - Peschke K / Strycova B 2 - 1  
Görges J / Pliskova Ka - King V / Kudryavtseva A 0 - 2  
Hsieh S-W/ Kalashnikova - Arruabarrena L / Errani S 0 - 2  
Irigoyen M / Liang C - Kuznetsova S / Pavlyuchen 0 - 2  
Klepac A / Srebotnik K - Soler-Espinosa S / Sorribes Tormo S 2 - 0  
Medina G./Parra Santonja - Badosa Gibert P / Martinez Sanche 2 - 1
Címkék: eredmények, tippmix,