Tippmix eredmények - 2016. május 16-22.

2016-05-16
Tippmix eredmények - 2016. május 16-22.
2016.05.22.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Edward - J.C. Herrera (200 m síkfutás, Rabat) 1 - 0  
C. Ibarguen - Y. Rojas (női hármasugrás, Rabat) 1 - 0  
C. Kipruto - J.K. Birech (3000 m akadályfutás, Rabat) 1 - 0  
C. Semenya - E.J. Sum (női 800 m síkfutás, Rabat) 1 - 0  
D. Stahl - Kővágó Z. (diszkoszvetés, Rabat) 0 - 1  
E. Kynard - B. Bondarenko (magasugrás, Rabat) 0 - 1  
F. Lapierre - R. Samaai (távolugrás, Rabat) 0 - 1  
K. Mitchell - M. Ratej (női gerelyhajítás, Rabat) 1 - 0  
L. Merritt - I. Makwala (400 m síkfutás, Rabat) 1 - 0  
N. Büchler - K.Stefanidi (női rúdugrás, Rabat) 0 - 1  
O. Adekoya - C. Tate (női 400 m gátfutás, Rabat) 0 - 1  
O. Ortega - D. Oliver(110 m gátfutás, Rabat) 0 - 1  
P. Malachowski - P. Milanov (diszkoszvetés, Rabat) 1 - 0  
S. Kiplagat - T. Cheruiyot (1500 m síkfutás, Rabat) 0 - 1  
T. Makhloufi - A. Tuka (800m síkfutás,Rabat) 1 - 0  
V. Adams - Márton A.(női súlylökés, Rabat) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Western Sydney - Western Bulldogs 98 - 73  
Melbourne Demons - Brisbane Lions 131 - 68  
St. Kilda - Essendon 109 - 63  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 3 - 11  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland 5 - 2  
Chicago WS - Kansas City 3 - 2  
Cincinnati - Seattle 4 - 5  
Detroit - Tampa Bay 9 - 4  
Houston - Texas 1 - 2  
Houston - Texas (20:10) 2 - 9  
LA Angels - Baltimore 1 - 3  
LA Angels - Baltimore (21:35) 10 - 2  
Miami - Washington 3 - 2  
Miami - Washington (19:10) 2 - 8  
Minnesota - Toronto 1 - 3  
NY Mets - Milwaukee 3 - 1  
Oakland - NY Yankees 4 - 5  
Philadelphia - Atlanta 5 - 0  
Pittsburgh - Colorado    
San Diego - LA Dodgers 3 - 2  
San Diego - LA Dodgers (22:40) 5 - 9  
San Francisco - Chicago Cubs 5 - 3  
St. Louis - Arizona 2 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Magna Navarra (3.m.) 3 - 4  
Palma Manacor - Ribera Navarra (3.m.) 2 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hershey - Toronto Marlies (2.m.) 2 - 2  
Ontario Reign - Cleveland Lake Erie (1.m.) 3 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose - St. Louis (4.m.) 3 - 6  
Jégkorong (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Kanada 0 - 2  
Oroszország - USA 7 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - I. Zakarin (15. szakasz) 1 - 0  
Giro d´Italia 2016 - 15. szakasz    
R. Majka - J.E. Chaves Rubio (15. szakasz) 0 - 1  
V. Nibali - S. Kruijswijk (15. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Adecco ASVEL (1.m.) 67 - 73  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Olympiakosz (2.m.) 66 - 68  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kvarner - Cedevita Zagreb (2.m.) 64 - 83  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Jerusalem (2.m.) 87 - 85  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tochigi - Kanagawa Thunders (2.m.) 69 - 76  
Tokyo Alvark - Mikawa Aisin (2.m.) 79 - 84  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Neptunas Klaipeda (5.m.) 72 - 73  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Cleveland (3.m.) 99 - 84  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Bayern München (1.m.) 88 - 73  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Reggio Emilia (3.m.) 89 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Iberostar Tenerife 93 - 58  
Bilbao - Zaragoza 72 - 73  
Fuenlabrada - Murcia 61 - 73  
Gipuzkoa - Estudiantes 78 - 73  
Joventut Badalona - Gran Canaria 96 - 76  
Laboral Kutxa - Manresa 83 - 80  
Obradoiro Monbus - Unicaja Malaga 64 - 77  
Sevilla - Real Madrid 90 - 97  
Valencia - MoraBanc Andorra 81 - 67  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Tamis Pancevo 78 - 53  
Metalac Farmakom - Crvena zvezda 56 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Karsiyaka (3.m.) 77 - 62  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 87 - 81  
Connecticut - Washington 67 - 67, h.u. 76 - 84  
Dallas - San Antonio 82 - 77  
New York - Los Angeles 65 - 65, h.u. 72 - 79  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Silkeborg 28 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Lemgo 28 - 23  
Magdeburg - Stuttgart 34 - 23  
Melsungen - Kiel 30 - 29  
Wetzlar - R-N. Löwen Kronau 19 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Schaffhausen (4.m.) 25 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Skuru 27 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Alingsas 27 - 18  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Instituto Cordoba 3 - 0  
Brown de Adrogue - Estudiantes San Luis 1 - 0  
Central Cordoba - Crucero del Norte 0 - 1  
Guillermo Brown - Atl. Parana 1 - 2  
Juventud Un. Gualeguaychu - Gimnasia Jujuy 2 - 1  
Juventud Unida San Luis - Atl. Los Andes 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Defensa Justicia 0 - 0  
Newell's - Atl. Tucuman 2 - 1  
Quilmes - Independiente 0 - 3  
San Lorenzo - Banfield 1 - 1  
San Martin SJ - Godoy Cruz 2 - 0  
Union SF - Estudiantes LP 1 - 1  
Vélez Sarsfield - Patronato Parana 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Zulte Waregem 2 - 0  
FC Bruges - Oostende 2 - 2  
Gent - Genk 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Slavia Szófia 0 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Cserno More Várna 2 - 1  
Ludogorec Razgrad - Beroe Stara Zagora 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Atlético MG 1 - 1  
Chapecoense - America MG 3 - 1  
Cruzeiro - Figueirense 2 - 2  
Gremio - Flamengo 1 - 0  
Santos - Coritiba 2 - 1  
Sao Paulo - Internacional 1 - 2  
Sport Recife - Botafogo 1 - 1  
Vitória - Corinthians 3 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Roskilde 3 - 3  
Horsens - Silkeborg 1 - 3  
Skive - Helsingor 0 - 1  
Vejle - Lyngby 3 - 4  
Vendsyssel - Köge 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 1 - 2  
Hobro - FC Köbenhavn 4 - 2  
Randers - Midtjylland 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Gwangju 0 - 1  
Pohang - Suwon City 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Vityebszk 1 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Breszt 3 - 1  
Slavia Mozír - Nyeman Grodno 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasa PS - Rovaniemi PS 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassziopi Kerkyra - Kisszamikosz 2 - 0  
Larissza - Hania 3 - 0  
Paneleuszianiakosz - Kallithea 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht - Heracles 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Go Ahead Eagles 1 - 1  
Willem II - NAC Breda 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - KR 1 - 0  
Fjölnir - Vikingur Olafsvik 5 - 1  
Valur - Throttur Reykjavik 4 - 1  
ÍBV - Vikingur Reykjavik 0 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Gifu 3 - 2  
Kamatamare Sanuki - Sapporo 0 - 1  
Kitakyushu - Kyoto 1 - 2  
Matsumoto Yamaga - Machida Zelvia 1 - 0  
Okayama - Ehime 2 - 1  
Roasso Kumamoto - Mito 0 - 1  
Tokushima - Thespakusatsu Gunma 1 - 1  
Tokyo Verdi - Shimizu SP 2 - 1  
Yamagata - Zweigen Kanazawa 0 - 0  
Yamaguchi - Nagasaki 0 - 3  
Yokohama FC - Cerezo Osaka 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Independiente Medellin 1 - 1  
Envigado - Dep. Cali 0 - 0  
Junior de Barranquilla - Cortulua 2 - 1  
Millionarios - Atl. Huila 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Shanghai Shenhua 0 - 1  
Guangzhou R&F - Changchun Yatai 0 - 1  
Hebei - Yanbian 1 - 0  
Shijiazhuang - Beijing Guoan 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Utenis Utena 3 - 1  
Trakai - Lietava Jonava 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - América 4 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Salt Lake 1 - 3  
New England - Dallas 2 - 4  
Orlando - Montreal 2 - 1  
Portland - Vancouver 4 - 2  
Seattle - Colorado 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyirmót - Szolnok 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Fredrikstad 3 - 0  
Bryne - Kristiansund 2 - 2  
Hödd - Ullensaker/Kisa 1 - 0  
KFUM Oslo - Levanger 5 - 0  
Kongsvinger - Sandnes Ulf 1 - 2  
Ranheim - Strömmen 4 - 1  
Raufoss - Sandefjord 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Aalesund 0 - 1  
Haugesund - Rosenborg 1 - 1  
Lilleström - Viking Stavanger 1 - 2  
Sogndal - Start 2 - 2  
Strömsgodset - Valerenga 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, ráját.feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Foggia 2 - 3  
Pisa - Pordenone 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C,ráját.a bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - SPAL Ferrara 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sp. Luqueno 1 - 0  
Libertad Asuncion - Guarani Asuncion 0 - 0  
Nacional Asuncion - Caballero de Zeb.Cue 2 - 3  
Olimpia Asuncion - River Plate Asuncion 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Braga 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Botosani 1 - 4  
Universitatea Craiova - Municipal Studentesc Iasi 3 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Falkirk 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Ponferradina 2 - 0  
Almería - Oviedo 3 - 1  
Lugo - Ath. Bilbao B 2 - 0  
Mirandes - UE Llagostera 0 - 0  
Osasuna - Numancia 3 - 2  
Zaragoza - Gimnastic 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj.bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacereno - Linares 0 - 0  
Xativa - Leioa 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toledo - Real Murcia 0 - 0  
Tudelano - Hercules 0 - 1  
UD Logrones - Villarreal B 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sevilla 0 - 0  
Spanyol Kupa 2015/16    
Labdarúgás (Spanyol3., ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Santander - Reus 0 - 3  
UCAM Murcia - Real Madrid B 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Thun 0 - 0  
Sion - FC Zürich 2 - 2  
St. Gallen - Luzern 1 - 4  
Vaduz - Lugano 0 - 0  
Young Boys - Basel 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska - Varberg 1 - 1  
GAIS - Angelholm 7 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Helsingborg 3 - 0  
Elfsborg - Jönköping Södra 3 - 3  
Kalmar - Häcken 1 - 1  
Örebro - Norrköping 2 - 2  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Bulgária 0 - 0  
Mali - Mexikó 3 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro - Fenix Montevideo 2 - 1  
El Tanque Sisley - Defensor 5 - 6  
Liverpool Montevideo - Atl. River Plate 1 - 0  
Villa Teresa - CA Rentistas 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Törökország 2 - 1  
Puerto Rico - USA 1 - 3  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pedrosa - A. Espargaro (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
J. Lorenzo - M. Marquez (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - A. Iannone (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Olasz Nagydíj    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Hull KR 28 - 16  
St. Helens - Huddersfield 20 - 48  
Wakefield - Catalan Dragons 25 - 24  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Stade de France 36 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Sydney Roosters 32 - 20  
Penrith Panthers - Gold Coast Titans 24 - 28  
Rögbi (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calvisano - Padova 33 - 7  
Röplabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Ausztria 0 - 3  
Moldova - Luxemburg (Helyszín: Luxemburg) 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Magyarország 3 - 2  
Izrael - Norvégia (Helyszín: Norvégia) 3 - 2  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Dél-Korea 3 - 0  
Hollandia - Japán (Helyszín: Japán) 2 - 3  
Olaszország - Kazahsztán 3 - 0  
Thaiföld - Peru 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Kolumbia 0 - 3  
Puerto Rico - Kolumbia 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ungur - I. Sijsling 0 - 3  
An. Kuznetsov - B. Becker 3 - 0  
F. Verdasco - A. Dolgopolov    
N. Kyrgios - M. Cecchinato 3 - 0  
R. Albot - B. Paire 2 - 3  
T. Gabashvili - D. Young 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - V. Golubic 1 - 2  
D. Kovinic - P. Kvitova 1 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - S-W. Hsieh 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
V. Diatchenko - L. Safarova 0 - 2  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyurta G. - 400 m vegyes    
Gyurta G. - G. Nevo (400m vegyes) 1 - 0  
Jakabos Zs. - J. Ignacio Sorribes (Női 200 m pillangó) 0 - 1  
Jakabos Zs. - Női 200 m pillangó    
Kapás B. - D. Carli (400m női gyors) 1 - 0  
Kapás B. - Női 400 m gyors    
Szilágyi L. - A. Polieri (Női 200 m pillangó) 1 - 0  
Szilágyi L. - Női 200 m pillangó    
Takács K. - 50 m gyors    
Takács K. - A. Govorov (50 m gyors) 0 - 1  
Verrasztó D. - Más (400m vegyes)    

 

 

2016.05.21.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Geelong 104 - 80  
Fremantle - Richmond 45 - 83  
Gold Coast Suns - Adelaide Crows 74 - 149  
North Melbourne Kangaroos - Carlton 113 - 46  
Port Adelaide - West Coast Eagles 86 - 94  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 5 - 1  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 3 - 10  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 6 - 4  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 4 - 3  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 1 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland 2 - 4  
Boston - Cleveland (22:05) 9 - 1  
Chicago WS - Kansas City 1 - 4  
Chicago WS - Kansas City (20:10) 1 - 2  
Cincinnati - Seattle 3 - 8  
Cincinnati - Seattle (22:10) 0 - 4  
Detroit - Tampa Bay 5 - 7  
Detroit - Tampa Bay (22:10) 5 - 4  
Houston - Texas 1 - 2  
LA Angels - Baltimore 4 - 9  
Miami - Washington 1 - 4  
Minnesota - Toronto 3 - 9  
Minnesota - Toronto (20:10) 5 - 3  
NY Mets - Milwaukee 3 - 2  
NY Mets - Milwaukee (22:10) 5 - 4  
Oakland - NY Yankees 3 - 8  
Oakland - NY Yankees (22:05) 1 - 5  
Philadelphia - Atlanta 1 - 7  
Philadelphia - Atlanta (21:05) 0 - 2  
Pittsburgh - Colorado 2 - 1  
Pittsburgh - Colorado (22:05) 1 - 5  
San Diego - LA Dodgers 7 - 6  
San Francisco - Chicago Cubs 1 - 8  
St. Louis - Arizona 7 - 11  
St. Louis - Arizona (22:05) 6 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hershey - Toronto Marlies (1.m.) 3 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - Pittsburgh (4.m.) 4 - 3  
Jégkorong (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 3 - 1  
Kanada - USA 4 - 3  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - V. Nibali (14. szakasz) 0 - 1  
Giro D'Italia 2016 - 14. szakasz    
R. Majka - J.E. Chaves Rubio (14. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Le Mans (1.m.) 85 - 64  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Arisz (2.m.) 89 - 84  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Cibona Zagreb (2.m.) 73 - 70  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tochigi - Kanagawa Thunders (1.m.) 76 - 55  
Tokyo Alvark - Mikawa Aisin (1.m.) 67 - 69  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Alba Fehérvár (2.m.) 80 - 76  
Körmend - Szolnok (2.m.) 73 - 80  
Kosárlabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Csehország 53 - 56  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Venezia (2.m.) 78 - 65  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Konstantin Nis 91 - 78  
Partizan Belgrád - Mega Leks 94 - 89  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Helios Domzale (1.m.) 83 - 78  
Zlatorog Lasko - Olimpija Ljubljana (1.m.) 74 - 61  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Himki Moszkva (2.m.) 99 - 87  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Atlanta 94 - 85  
Phoenix - Seattle 80 - 81  
Washington - Los Angeles 67 - 97  
Kézilabda (Cupa Romaniei, Women)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Roman Neamt    
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - GOG 30 - 25  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Paris SG 38 - 32  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Balatonfüred 28 - 21  
NB I 2015/16    
Szeged - Veszprém 26 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Bergischer HC 26 - 31  
Göppingen - Gummersbach 28 - 21  
Lübbecke - Füchse Berlin 25 - 32  
Kézilabda (Román Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - HCM Roman 32 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Anaitasuna 35 - 32  
AX Puente Genil - Quabit Guadalajara 29 - 23  
Benidorm - Morrazo Cangas 27 - 35  
Ciudad Encantada - Sinfin 25 - 23  
Naturhouse La Rioja - Granollers 36 - 29  
Puerto Sagunto - Huesca 30 - 30  
Villa de Aranda - Barcelona 31 - 35  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angol FA Kupa 2015/16    
Crystal Palace - Manchester Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Independiente de Mendoza 1 - 2  
Chacarita Juniors - Douglas Haig 1 - 0  
Talleres Cordoba - Santamarina Tandil 1 - 0  
Villa Dalmine - Club Almagro 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - River Plate 2 - 1  
Atl. Rafaela - Argentinos Juniors 0 - 2  
Olimpo Bahia Blanca - Sarmiento 0 - 1  
Tigre - Aldosivi 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Charleroi 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Brasil de Pelotas 1 - 0  
Avai - Sampaio Correa 2 - 0  
CRB - Ceara 0 - 3  
Goiás - Londrina 1 - 1  
Joinville - Criciuma 0 - 0  
Parana - Bahia 0 - 0  
Paysandu - Oeste 1 - 1  
Vasco da Gama - Tupi MG 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Palmeiras 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graffin Vlasim - Frydek Mistek 3 - 1  
Karvina - Pardubice 2 - 0  
Opava - Znojmo 2 - 3  
Sokolov - MAS Taborsko 1 - 2  
Trinec - Varnsdorf 0 - 1  
Usti nad Labem - Hradec Kralove 1 - 2  
Vysehrad - Ceske Budejovice 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Aarhus 3 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Jeonbuk 1 - 2  
Sangju Sangmu - Seongnam 2 - 3  
Suwon - Ulsan 2 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Torpedo Zogyino 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Oulu 2 - 2  
Jaro - KPV Kokkola 0 - 1  
Jazz Pori - JJK Jyväskylä 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Ilves 1 - 0  
Kuopio PS - Seinäjoen JK 0 - 0  
PK-35 - PS Kemi 2 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Francia Kupa 2015/16    
Marseille - Paris SG 2 - 4  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Keflavík 2 - 2  
Grindavik - Leiknir F. 5 - 0  
HK Kopavogs - Thor Akureyri 1 - 2  
KA Akureyri - Huginn 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍA Akranes - Fylkir 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Bnei Sakhnin 3 - 1  
Hapoel Raanana - Beitar Jerusalem 1 - 2  
Maccabi TA - Maccabi Haifa 6 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kawasaki Frontale 0 - 0  
Jubilo Iwata - Kofu 3 - 1  
Kashiwa R. - Avispa Fukuoka 3 - 2  
Nagoya GE - Kashima A. 2 - 3  
Sagan Tosu - Omiya Ardija 0 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka 1 - 3  
Shonan Bellmare - Vegalta Sendai 0 - 1  
Vissel Kobe - Yokohama FM 0 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Taraz 2 - 2  
FC Asztana - Ordabasy Shymkent 3 - 1  
Irtis Pavlodar - Akzhaiyk Ural 0 - 0  
Kairat Almaty - Okzhetpes Kokshetau 6 - 0  
Tobol Kostanay - Atyrau 1 - 2  
Zhetysu Taldykorgan - Sahtar Karagandy 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - Dep. Pasto 0 - 1  
Rionegro Aguilas - Jaguares de Cordoba 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning Hongyun - Guangzhou Evergrande 0 - 3  
Shandong Luneng - Henan Jianye 0 - 0  
Shanghai SIPG - Hangzhou Greentown 1 - 0  
Tianjin Teda - Jiangsu 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Olimpia Grudziadz 1 - 2  
GKS Katowice - Chrobry Glogow 0 - 0  
Kluczbork - Olsztyn 3 - 0  
Miedz Legnica - Rozwoj Katowice 4 - 0  
Pogon Siedlce - Bytovia Bytow 0 - 0  
Wigry Suwalki - Sandecja Nowy Sacz 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Zalgiris Kaunas 1 - 0  
VMFD Zalgiris - Atlantas Klaipeda 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - New York 0 - 7  
Philadelphia - D.C. United 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Vác 1 - 2  
Budaörs - Mezőkövesd 0 - 1  
Csákvár - Siófok 1 - 0  
Soroksár - Balmazújváros 5 - 0  
Szeged - Sopron 0 - 0  
ZTE - Kisvárda 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jerv - Mjöndalen 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Brann Bergen 2 - 0  
Stabaek - Tromsö 0 - 3  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Dortmund 0 - 0  
Német Kupa 2015/16    
Labdarúgás (Olasz C/A, ráj. bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Pro Piacenza 0 - 1  
Cuneo - Mantova 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C/B, ráj. bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L'Aquila - Rimini 1 - 1  
Lupa Roma - Prato 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C/C, ráj. bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ischia - Monopoli 0 - 3  
Martina Franca - Melfi 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Juventus 0 - 0  
Olasz Kupa 2015/16    
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Arszenál Tula 0 - 2  
Baltika Kalinyingrád - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 3  
Fakel Voronyezs - Toszno 1 - 3  
Kamaz - Gazovik Orenburg 0 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Volgar Asztrahan 1 - 1  
SZKA Habarovszk - Lucs Vlagyivosztok 2 - 0  
Szokol Szaratov - Tyumeny 0 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Tom Tomszk 0 - 1  
Torpedo Armavir - Zenit Sz'tpétervár 2 2 - 0  
Volga Nyizsnyij Novgorod - Jenyiszej Krasznojarszk 4 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Zenit Szentpétervár 0 - 3  
FK Krasznodar - Amkar Perm 1 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - Anzsi Mahacskala 0 - 0  
Lokomotív Moszkva - Mordovija Szaranszk 3 - 0  
Orosz bajnokság 2015/16    
Rubin Kazany - CSZKA Moszkva 0 - 1  
Terek Groznij - Rosztov 0 - 2  
Ufa - Szpartak Moszkva 3 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Kubany Krasznodar 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Cerro Porteno 2 - 5  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - CFR Cluj 2 - 1  
Voluntari - Petrolul Ploiesti 2 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Hibernian 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Alcorcon 0 - 2  
Cordoba - Elche 3 - 1  
Girona - Mallorca 1 - 0  
Leganes - Huesca 2 - 3  
Tenerife - Valladolid 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Ferrol 0 - 0  
Lleida - Barakaldo 1 - 0  
Sevilla B - Socuellamos 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Le Mont Lausanne 2 - 0  
Lausanne - Winterthur 1 - 4  
Schaffhausen - Wil 1 - 3  
Wohlen - Aarau 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej - Örgryte 2 - 1  
Sirius - Degerfors 6 - 0  
Trelleborg - Ljungskile 4 - 0  
Värnamo - Syrianska 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - Östersund 5 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Matis - Mladost Lucani 0 - 1  
Metalac Gornji Milanovac - Novi Pazar 4 - 2  
OFK Belgrád - Jagodina 6 - 2  
Spartak Zlatibor Voda - RAD Belgrád 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Vozdovac 0 - 0  
Crvena zvezda - Radnicki Nis 2 - 0  
Cukaricki - Radnik Surdulica 2 - 1  
Partizan Belgrád - Vojvodina 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Rudar Velenje 1 - 0  
Koper - Zavrc 1 - 0  
Krsko Posavlje - Domzale 0 - 0  
Maribor - HIT Gorica 2 - 3  
Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto 3 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Paraguay 1 - 2  
Portugália - Guinea 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zorya Luganszk - Sahtar Doneck 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud - Sud América 0 - 1  
Montevideo Wanderers - Penarol 4 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Letterkenny 0 - 0  
Cobh Ramblers - Cherry Orchard 2 - 1  
Finn Harps - Crumlin Utd. 0 - 1  
Limerick - Bluebell Utd. 5 - 2  
Sligo - Cabinteely 3 - 0  
St. Patrick's - Pike Rovers 8 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - London Wasps 34 - 23  
Saracens - Leicester 44 - 17  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Wigan 8 - 40  
Salford - Widnes 18 - 12  
Warrington - Castleford 14 - 34  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Toulon 13 - 52  
Brive - Grenoble 45 - 24  
Castres - La Rochelle 67 - 20  
Montpellier - Bordeaux 19 - 16  
Oyonnax - Toulouse 17 - 25  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Manly Sea Eagles 20 - 12  
New Zealand Warriors - Canberra Raiders 12 - 38  
Wests Tigers - Newcastle Knights 20 - 12  
Rögbi (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovigo - Mogliano 34 - 17  
Rögbi (Pro 12, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Glasgow Warriors 16 - 11  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johannesburg Lions - Buenos Aires Jaguares 52 - 24  
Perth Force - Auckland Blues 13 - 17  
Pretoria Bulls - Cape Town Stormers 17 - 13  
Queensland Reds - Tokyo Sunwolves 35 - 25  
Waikato Chiefs - Melbourne Rebels 36 - 15  
Röplabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Grúzia (Helyszín: Grúzia) 3 - 0  
Svájc - Svédország 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Luxemburg (Helyszín: Luxemburg) 3 - 1  
Moldova - Litvánia 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Norvégia (Helyszín: Norvégia) 2 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - Algéria 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Thaiföld 2 - 3  
Japán - Olaszország 2 - 3  
Kazahsztán - Dominikai Köztársaság 1 - 3  
Peru - Hollandia 0 - 3  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - J. Duckworth    
S. Barry - A. Ward    
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Wawrinka - M. Cilic 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Ram R - Johnson S / Querrey S 0 - 2  
Tenisz (Mestre, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Zeballos - J. De Loore    
P. Lorenzi - G. Elias    
Tenisz (Nizza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - A. Zverev 2 - 1  
Tenisz (Nizza, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Pavic M / Venus M 2 - 1  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - M. Duque Marino 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens K / Larsson J - Aoyama S / Voracova R 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - M. Lucic-Baroni 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medina G./Parra Santonja - Irigoyen M / Liang C 2 - 0  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Eger (3.m.) 9 - 12  
Tatabánya - KSI (3.m.) 16 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Roma 14 - 8  
Canottieri Napoli - Ortigia 13 - 9  
Lazio - Trieste 6 - 7  
Posillipo Napoli - Savona 9 - 7  
Rari Nantes Sori - Acquachiara 4 - 19  
Recco - Brescia 11 - 5  
SM Verona - Florentia 16 - 6  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lebedev - V.E. Ramirez 1 - 0  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balog G. - L. Mencarini (200 m hát)    
Cseh L. - Más (100 m pillangó)    
Verrasztó E. - Késely A. (női 200 m gyors)    
Verrasztó E. - Női 200 m gyors

 

2016.05.20.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawthorn - Sydney Swans 55 - 69  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 6 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 0 - 2  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 1 - 4  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 6 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Houston 2 - 1  
Cincinnati - Cleveland 2 - 7  
LA Angels - LA Dodgers 7 - 4  
Minnesota - Toronto 2 - 3  
NY Mets - Washington 1 - 9  
Oakland - NY Yankees 1 - 4  
Pittsburgh - Atlanta 8 - 2  
San Diego - San Francisco 1 - 3  
St. Louis - Colorado 13 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Santa Coloma (2.m.) 6 - 1  
Inter Movistar - Peniscola (2.m.) 8 - 4  
Murcia - Magna Navarra (2.m.) 7 - 3  
Palma Manacor - Ribera Navarra (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose - St. Louis (3.m.) 3 - 0  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giro d´Italia 2016 - 13. szakasz    
J.E. Chaves Rubio - I. Zakarin (13.szakasz) 1 - 0  
V. Nibali - A. Valverde (13.szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Lietuvos Rytas (4.m.) 73 - 74  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Toronto (2.m.) 108 - 89  
Kosárlabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Csehország 71 - 49  
Montenegró - Új-Zéland 76 - 79  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skyliners Frankfurt - Ulm (1.m.) 78 - 78, h.u. 86 - 90  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Avellino (2.m.) 86 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Galatasaray (2.m.) 62 - 65  
Usak Sportif - Fenerbahce Ülker (2.m.) 64 - 81  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Zenit Szentpétervár (2.m.) 97 - 91  
Kézilabda (Cupa Romaniei, Women)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - CSM Bukarest    
Kézilabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Komló 25 - 18  
Eger - Gyöngyös 25 - 31  
Kézilabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Fehérvár 34 - 26  
Kézilabda (Román Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - CSM Bukarest 25 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Thun (3.m.) 32 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millwall - Bradford 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Baku - Zira 1 - 0  
Kapaz - Gabala 0 - 1  
Qarabag Baku - AZAL Baku 3 - 0  
Ravan Baku - Khazar Lankaran 2 - 2  
Sumqayit - Neftcsi Baku 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montana - Pirin Blagoevgrad 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Juazeirense BA 1 - 0  
Coritiba - Juventude RS 2 - 2  
Vitória - Portuguesa 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Würzburg - Duisburg 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - OB Odense 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - KTP 2 - 5  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Mariehamn 0 - 1  
Lahti - Helsinki JK 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság, BL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panioniosz 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Haukar 1 - 1  
Selfoss - Leiknir R. 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Zawisza Bydgoszcz 5 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Rosario Central 3 - 1  
Boca Juniors - Nacional 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Pachuca 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Odd Grenland 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Cesena 1 - 2  
Bari - Trapani 1 - 2  
Crotone - Entella 1 - 0  
Livorno - Lanciano 2 - 2  
Novara - Modena 4 - 0  
Pescara - Latina 1 - 1  
Salernitana - Como 1 - 0  
Spezia - Ascoli 0 - 0  
Ternana - Brescia 3 - 2  
Vercelli - Cagliari 1 - 2  
Vicenza - Perugia 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Wacker Innsbruck 5 - 2  
Austria Salzburg - Austria Lustenau 1 - 1  
FAC Wien - Liefering 0 - 3  
LASK Linz - Kapfenberg 1 - 1  
Wiener Neustadt - St. Pölten 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Rubio 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Benfica 2 - 6  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - AIK Stockholm 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Dunajska Streda 3 - 0  
Senica - Myjava 1 - 1  
Slovan Bratislava - Podbrezova 2 - 2  
Trencin - Skalica 2 - 1  
Trnava - Zlate Moravce 3 - 2  
Zemplin Michalovce - Zilina 3 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 0 - 1  
Mexikó - Csehország 1 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dél-Korea - U19Franciaország 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Elefántcsontpart 0 - 0  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Galway 2 - 0  
Cork City - St. Peter's Athlone 4 - 0  
Derry City - Drogheda Utd. 1 - 1  
Dundalk - Shelbourne 2 - 0  
Firhouse Clover - Wexford Youths 0 - 3  
UC Dublin - Bray 4 - 3  
Waterford Utd. - Longford Town 0 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Brisbane Broncos 19 - 18  
Rögbi (Pro 12, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Ulster 30 - 18  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Sydney Waratahs 29 - 10  
Röplabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Svájc 0 - 3  
Svédország - Grúzia (Helyszín: Grúzia) 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Moldova 3 - 2  
Luxemburg - Litvánia 3 - 2  
Röplabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Izrael 0 - 3  
Norvégia - Anglia 3 - 1  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Japán (Helyszín: Japán) 0 - 3  
Dél-Korea - Peru 3 - 1  
Olaszország - Hollandia 0 - 3  
Thaiföld - Kazahsztán 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kenya - Kolumbia 0 - 3  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ward - Ze Zhang    
J. Duckworth - Y-H. Lu    
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cilic - D. Ferrer 2 - 0  
S. Wawrinka - L. Rosol 2 - 1  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson S / Querrey S - Knowle J / Rosol L 2 - 1  
Klaasen R / Ram R - Fyrstenberg / S Gonzalez 2 - 0  
Tenisz (Mestre, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Elias - M. Viola    
G. Mager - H. Zeballos    
P. Lorenzi - D. Novak    
Tenisz (Nizza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - A. Mannarino 2 - 0  
J. Sousa - A. Zverev 1 - 2  
Tenisz (Nizza, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Butorac E / Lipsky S 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - M. Duque Marino 0 - 2  
K. Bertens - J. Görges 2 - 1  
V. Lepchenko - M. Duque Marino 1 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Voracova R - Dzalamidze N / Kudermetova V 2 - 1  
Bertens K / Larsson J - Beck A / Friedsam A-L    
Tenisz (Roland Garros-selejtező, f.egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - D. Brands 2 - 0  
I. Sijsling - K. De Schepper 0 - 2  
J-L. Struff - An. Martin 2 - 0  
J. Samper-Montana - A. Karatsev 2 - 0  
M. Donati - G. Melzer 0 - 2  
M. Ilhan - G. Andreozzi 2 - 1  
N. Basilashvili - J. Donaldson 2 - 1  
O. Nedovyesov - C. Berlocq 0 - 2  
P. Gojowczyk - S. Darcis 0 - 2  
T. Fabbiano - M. Trungelliti 0 - 2  
Y. Nishioka - R. Stepanek 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros-selejtező, női e)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haas - V. Cepede Royg 0 - 2  
C-A. Mitu - V. Golubic 1 - 2  
C. Buyukakcay - K. Koukalova 2 - 0  
D. Hantuchova - J. Brady 2 - 0  
F. Ferro - S. Vickery 0 - 2  
G. Min - L. Hradecka 1 - 2  
I. Jorovic - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
K. Siniakova - S. Soler-Espinosa 2 - 0  
Ka. Kozlova - I. Soylu 0 - 2  
L. Chirico - I. Khromacheva 2 - 0  
M. Zanevska - K. Kucova 2 - 1  
S. Cirstea - E. Mertens 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Mladenovic - M. Lucic-Baroni 0 - 2  
V. Razzano - C. Garcia 1 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irigoyen M / Liang C - Chuang C J / Jurak D 2 - 1  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyurta G. - 800 m gyors    
Gyurta G. - J. Micka (800 m gyors) 0 - 1  
Szilágyi L. - I. Bianchi (női 100 m pillangó) 0 - 1  
Szilágyi L. - Női 100 m pillangó    

 

2016.05.19.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 1 - 2  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 6 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 3 - 2  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 7 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Yankees 2 - 4  
Baltimore - Seattle 5 - 2  
Baltimore - Seattle (18:35) 2 - 7  
Chicago WS - Houston 3 - 5  
Cincinnati - Cleveland 7 - 8  
LA Angels - LA Dodgers 8 - 1  
Milwaukee - Chicago Cubs 1 - 2  
Milwaukee - Chicago Cubs (19:40) 5 - 3  
NY Mets - Washington 1 - 7  
Pittsburgh - Atlanta 1 - 3  
San Diego - San Francisco 1 - 2  
St. Louis - Colorado 2 - 0  
Toronto - Tampa Bay 3 - 6  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - A. Lewis (10 nyert leg-ig) 10 - 4  
M. van Gerwen - P. Taylor (11 nyert leg-ig.) 11 - 3  
P. Taylor - G. Anderson (10nyert leg-ig) 10 - 7  
Premier Liga 2016    
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asti - Acqua & Sapone (3.m.) 2 - 1  
Rieti - Luparense (3.m.) 4 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - Pittsburgh (3.m.) 2 - 4  
Jégkorong (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - USA 1 - 1  
Finnország - Dánia 5 - 1  
Kanada - Svédország 6 - 0  
Oroszország - Németország 4 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - C. Ewan (12. szakasz) 1 - 0  
G. Nizzolo - S. Modolo (12. szakasz) 1 - 0  
Giro d´italia 2016 - 12. szakasz    
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Prostejov (2.m.) 94 - 73  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Panathinaikosz (1.m.) 81 - 83  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel TA (1.m.) 86 - 86, h.u. 99 - 97  
Ironi Naharia - Hapoel Eilat (1.m.) 75 - 82  
Maccabi Haifa - Maccabi Rishon (1.m.) 69 - 71  
Maccabi TA - Bnei Herzeliya (1.m.) 76 - 75  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Rosa Radom (4.m.) 61 - 75  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Oklahoma City (2.m.) 118 - 91  
Kosárlabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Montenegró 86 - 82  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Ludwigsburg (5.m.) 87 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Venezia (1.m.) 77 - 84  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Metalac Farmakom 92 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Darussafaka (2.m.) 73 - 86  
RH Gaziantepspor - Anadolu Efes (2.m.) 64 - 73  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Himki Moszkva (1.m.) 86 - 83  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Phoenix 97 - 93  
San Antonio - Connecticut 68 - 72  
Washington - Dallas 77 - 87  
Kézilabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - FTC 26 - 22  
Érd - Debrecen 25 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Walsall - Barnsley 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Deportivo Madryn 2 - 1  
San Martin SJ - Instituto Cordoba 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Anderlecht 5 - 2  
Oostende - Gent 0 - 1  
Zulte Waregem - FC Bruges 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Dom Bosco 5 - 0  
Bahia - America MG 0 - 1  
Chapecoense - Parana 2 - 0  
Flamengo - Fortaleza 1 - 2  
Vasco da Gama - CRB 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Nürnberg 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heracles - Utrecht 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - De Graafschap 4 - 1  
NAC Breda - Willem II 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Sao Paulo 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utenis Utena - Trakai 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Monterrey 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Chicago 1 - 0  
Toronto - New York City FC 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Salzburg 0 - 5  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Kilmarnock 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Kalmar 0 - 3  
Gefle - Örebro 0 - 4  
Göteborg - Norrköping 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AL Baten - Al-Raed 2 - 1  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, B csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Portugália 1 - 0  
Guinea - Paraguay 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Alanyaspor 0 - 0  
Elazigspor - Adana Demirspor 3 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Kayserispor 6 - 0  
Gaziantepspor - Antalyaspor 2 - 0  
Genclerbirligi - Eskisehirspor 3 - 1  
Osmanlispor - Akhisar 1 - 0  
Sivasspor - Fenerbahce 2 - 2  
Trabzonspor - Kasimpasa 0 - 6  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - St. George Illawarra 34 - 24  
Röplabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Svájc 0 - 3  
Svédország - Azerbajdzsán 3 - 2  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Broady - S. Barry    
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - M. Cilic 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - D. Ferrer 0 - 2  
L. Rosol - An. Kuznetsov 2 - 1  
S. Wawrinka - P. Carreno-Busta 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja M / Inglot D - Fyrstenberg / S Gonzalez 0 - 2  
Tenisz (Mestre, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novak - I. Ivashka    
P. Lorenzi - N. Jarry    
Tenisz (Nizza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - G. Pella 2 - 1  
A. Zverev - G. Simon 2 - 1  
D. Thiem - A. Seppi 2 - 0  
J. Sousa - K. Anderson 2 - 0  
Tenisz (Nizza, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brunstrom J / Siljestrom - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Cabal J S / Farah R - Monroe N / Young D 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - A. Beck 1 - 2  
K. Bertens - I. Falconi    
L. Tsurenko - J. Görges    
Tenisz (Roland Garros-selejtező, f.egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - T. Kamke 0 - 2  
A. Golubev - R. Albot 0 - 2  
A. Michon - J. Donaldson 0 - 2  
A. Ungur - F. Tiafoe 2 - 1  
F. Gaio - G. Andreozzi 0 - 2  
G. Blancaneaux - An. Martin 0 - 2  
J-L. Struff - A. Rublev 2 - 0  
L. Djere - A. Pavlasek 2 - 1  
N. Basilashvili - D. Gimeno-Traver 2 - 1  
R. Carballes Baena - M. Copil 2 - 1  
S. Stakhovsky - M. Ilhan 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros-selejtező, női e)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sadikovic - I. Khromacheva 0 - 2  
B. Haddad Maia - J. Brady 0 - 2  
C-A. Mitu - Jia-J. Lu 2 - 0  
C. Burger - S. Vickery 1 - 2  
C. Buyukakcay - P. Martic 2 - 1  
D. Hantuchova - B. Stefkova 2 - 0  
E. Mertens - J. Glushko 2 - 1  
G. Min - Y. Bonaventure 2 - 1  
K. Kanepi - V. Cepede Royg 0 - 2  
K. Siniakova - K. Ahn 2 - 1  
Ka. Kozlova - C. Feuerstein 2 - 0  
L. Chirico - A. Hlavackova 2 - 1  
M. Minella - K. Koukalova 0 - 2  
M. Oudin - I. Soylu 1 - 2  
Ma. Johansson - I. Jorovic 0 - 2  
Mi. Kato - K. Kucova 1 - 2  
O. Savchuk - S. Soler-Espinosa 0 - 2  
R. Hogenkamp - L. Hradecka 0 - 2  
S. Cirstea - J. Cepelova 2 - 0  
S. Foretz Gacon - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
S. Karatantcheva - M. Zanevska 1 - 2  
S. Vögele - B. Haas 0 - 2  
T. Smitkova - V. Golubic 0 - 2  
V. King - F. Ferro 1 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtseva - K. Mladenovic 0 - 2  
M. Lucic-Baroni - P. Parmentier 2 - 0  
S. Stosur - C. Garcia    
V. Razzano - E. Vesnina 2 - 1  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medina G./Parra Santonja - Panova A / Rogers S 2 - 0  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohus R. - 50 m hát    
Bohus R. - G. Barnea (50 m hát) 1 - 0  
Cseh L. - Más (200m pillangó) 1 - 0  
Hosszú K. - M.O. Nielsen (női 100m hát) 0 - 1  
Hosszú K. - Női 100 m hát    
Kapás B. - J. Carlin (női 800 m gyors) 1 - 0  
Kapás B. - Női 800 m gyors    
Kenderesi T. - 200 m pillangó    
Kenderesi T. - V.B. Bromer (200m pillangó) 0 - 1  
Verrasztó E. - Női 200 m vegyes    
Verrasztó E. - S. Franceschi (női 200m vegyes) 0 - 1

 

2016.05.18.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 0 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 6 - 2  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 2 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 3 - 2  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 3 - 11  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 0 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Yankees 5 - 3  
Baltimore - Seattle 0 - 10  
Chicago WS - Houston 5 - 6  
Cleveland - Cincinnati 13 - 1  
Detroit - Minnesota 7 - 2  
Detroit - Minnesota (19:10) 6 - 3  
Kansas City - Boston 8 - 4  
LA Dodgers - LA Angels 5 - 1  
Milwaukee - Chicago Cubs 4 - 2  
NY Mets - Washington 2 - 0  
Oakland - Texas 8 - 5  
Oakland - Texas (21:35) 8 - 1  
Philadelphia - Miami 3 - 1  
Philadelphia - Miami (19:05) 4 - 2  
Pittsburgh - Atlanta 12 - 9  
San Diego - San Francisco 1 - 5  
St. Louis - Colorado 1 - 3  
Toronto - Tampa Bay 2 - 12  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - San Jose (2.m.) 0 - 4  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - D. Ulissi (11. szakasz) 0 - 1  
G. Nizzolo - S. Modolo (11. szakasz) 1 - 0  
Giro d´Italia 2016 - 11. szakasz    
S. Colbrelli - E. Battaglin (11. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Gravelines (3.m.) 83 - 77  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Com. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Alaska Aces (6.m.) 109 - 92  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - AEK Athén (1.m.) 67 - 77  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Kvarner (1.m.) 115 - 59  
Cibona Zagreb - Zadar (1.m.) 104 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Slupsk - Zielona Gora (3.m.) 61 - 77  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Atomerőmű (1.m.) 99 - 77  
Szolnok - Körmend (1.m.) 77 - 86  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Toronto (1.m.) 115 - 84  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Avellino (1.m.) 83 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Laboral Kutxa 93 - 88  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Usak Sportif (1.m.) 79 - 60  
Galatasaray - Karsiyaka (1.m.) 67 - 74  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Zenit Szentpétervár (1.m.) 94 - 93  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Minnesota 80 - 97  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Holstebro 27 - 28  
Silkeborg - Kolding 24 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Paris SG 34 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Kwidzyn (5.m.) 33 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisenach - Göppingen 28 - 29  
Füchse Berlin - Magdeburg 30 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Ademar Leon 37 - 27  
Granollers - Sinfin 36 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Wimbledon 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Luverdense 0 - 1  
Nautico - Vila Nova 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Joinville 1 - 0  
Operario PR - Paysandu 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Jablonec 2 - 0  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EL 2015/16    
Liverpool - Sevilla 1 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság, BL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - PAOK    
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zweigen Kanazawa - Ehime 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Shonan Bellmare 2 - 3  
Kofu - Vissel Kobe 0 - 2  
Omiya Ardija - Jubilo Iwata 1 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Albirex Niigata 1 - 2  
Sagan Tosu - Kawasaki Frontale 1 - 1  
Yokohama FM - Avispa Fukuoka 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Hebei 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - UNAM Pumas 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - VMFD Zalgiris 0 - 1  
Suduva Marijampole - Stumbras Kaunas 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C,ráját.a bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Cittadella 2 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - FF Malmö 2 - 3  
Helsingborg - Östersund 1 - 1  
Häcken - Jönköping Södra 3 - 1  
Sundsvall - Elfsborg 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Crvena zvezda 1 - 5  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Mali 1 - 0  
Mexikó - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 1 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Rizespor 1 - 0  
Konyaspor - Besiktas 2 - 1  
Mersin Idman Yurdu - Bursaspor 2 - 5  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Zob Ahan 1 - 1  
Shandong Luneng - Sydney FC 1 - 1  
Urawa RD - FC Szöul 1 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Dominikai Köztársaság 3 - 0  
Japán - Thaiföld 3 - 2  
Kazahsztán - Dél-Korea 0 - 3  
Peru - Olaszország 0 - 3  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Kuznetsov - S. Johnson 2 - 0  
D. Istomin - D. Ferrer    
E. Gulbis - M. Cilic 0 - 2  
F. Delbonis - T. Bellucci 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - R. Ram 2 - 0  
J. Isner - L. Rosol 1 - 2  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Ram R - Berankis R / Kuznetsov A 2 - 0  
Knowle J / Rosol L - Koolhof W / Middelkoop M 2 - 1  
Tenisz (Nizza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - M. Granollers 2 - 1  
D. Thiem - L. Mayer 2 - 0  
P-H. Mathieu - A. Seppi 1 - 2  
T.H. Fritz - G. Simon 0 - 2  
Tenisz (Nizza, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Butorac E / Lipsky S - Betov S / Marchenko I 2 - 0  
G. Duran / A. Molteni - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Pella G / Schwartzman D S - Monroe N / Young D    
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Falconi - M. Doi 2 - 1  
J. Görges - Y. Putintseva 2 - 0  
M. Duque Marino - L. Siegemund 2 - 1  
R. Vinci - K. Bertens 0 - 2  
S. Lisicki - V. Lepchenko 0 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan C-W / Schuurs D - Beck A / Friedsam A-L 0 - 2  
Dzalamidze N / Kudermetov - Kalashnikova O / Maria T 2 - 1  
Groenefeld A-L / Peschke - Aoyama S / Voracova R 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros-selejtező, f.egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - C. Berlocq 1 - 2  
A. Golubev - A. Sidorenko 2 - 0  
A. Karatsev - M. Basic    
A. Ungur - Fucsovics M. 2 - 0  
C. Lindell - R. Albot 0 - 2  
D. Brown - C. Hemery 2 - 0  
D. Guez - A. Arnaboldi 0 - 2  
E. Ymer - M. Donati 1 - 2  
F. Tiafoe - S. Myneni 2 - 0  
H. Podlipnik-Castillo - A. Pavlasek 0 - 2  
I. Sijsling - G. Zemlja 2 - 0  
K. Coppejans - M. Copil 0 - 2  
K. De Schepper - V. Millot 2 - 0  
L. Djere - N. Kicker 2 - 0  
M. Barton - R. Stepanek 1 - 2  
M. Trungelliti - D. Novikov 2 - 1  
O. Nedovyesov - L. Lokoli 2 - 1  
P. Gojowczyk - T. Paul 2 - 0  
R. Carballes Baena - P. Krstin 2 - 0  
S. Darcis - R. Bemelmans 2 - 0  
T. Fabbiano - Zhe Li 2 - 0  
T. Kamke - A. Gonzalez 2 - 0  
Y. Mertens - D. Brands 0 - 2  
Y. Nishioka - H. Laaksonen 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros-selejtező, női e)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Buyukakcay - E. Kostova 2 - 0  
E. Hozumi - M. Minella 1 - 2  
L. Chirico - T. Martincova 2 - 0  
L. Hradecka - Xin. Han 2 - 0  
L. Kerkhove - I. Jorovic 1 - 2  
M. Hibi - A. Sadikovic 0 - 2  
M. Sakkari - G. Min 1 - 2  
P. Leykina - K. Koukalova 0 - 2  
P. Martic - H. Kuwata 2 - 1  
R. Hogenkamp - P.C. Goncalves 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - T. Paszek 2 - 0  
Y. Beygelzimer - Y. Bonaventure 1 - 2  
Ya-Hs. Lee - S. Foretz Gacon 1 - 2  
Yaf. Wang - A. Hlavackova 0 - 2  
Zh. Yang - I. Khromacheva 1 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - K. Mladenovic 1 - 2  
Babos T. - M. Lucic-Baroni 0 - 2  
K. Bondarenko - E. Vesnina 0 - 2  
M. Puig - V. Razzano    
P. Parmentier - S. Stephens 2 - 1  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuncikova L / Stuchla K - Panova A / Rogers S 0 - 2  
Melichar N / Rosolska A - Chuang C J / Jurak D 1 - 2  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Recco 10 - 19  
Jug Dubrovnik - OSC 10 - 7  
Olympiakosz - Eger 8 - 7  
Primorje Rijeka - Jadran Herceg Novi 13 - 7  
Spandau Berlin - Barceloneta 8 - 8  
Szolnok - Partizan Belgrád 12 - 9  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyurta G. - 1500 m gyors    
Gyurta G. - H. Christiansen (1500 m gyors) 1 - 0  

 

2016.05.17.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 3 - 4  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 9 - 0  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 1 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 5 - 2  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 2 - 7  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 1 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Yankees 12 - 2  
Cleveland - Cincinnati 15 - 6  
Detroit - Minnesota 10 - 8  
Kansas City - Boston    
LA Dodgers - LA Angels 6 - 7  
Oakland - Texas 3 - 1  
Philadelphia - Miami 3 - 5  
Pittsburgh - Atlanta 8 - 5  
Toronto - Tampa Bay 2 - 13  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Dunaújváros 2 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asti - Acqua & Sapone (2.m.) 4 - 2  
Rieti - Luparense (2.m.) 4 - 3  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Cleveland Lake Erie (6.m.) 3 - 3  
Toronto Marlies - Albany (7.m.) 4 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Tampa Bay (2.m) 2 - 2  
Jégkorong (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
vb 2016 - Magyarország bennmarad az A csoportban?    
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 5 - 4  
Lettország - Norvégia 1 - 3  
Oroszország - Svédország 4 - 1  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Franciaország 3 - 0  
Kanada - Finnország 0 - 4  
USA - Szlovákia 2 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - D. Ulissi (10.szakasz) 1 - 0  
Giro d'Italia 2016 - 10. szakasz    
I. Zakarin - T. Dumoulin (10.szakasz) 1 - 0  
R. Majka - J.E.R. Chaves (10.szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Pardubice (1.m.) 65 - 83  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Chalon sur Saone (2.m.) 79 - 71  
Nanterre - Monaco (2.m.) 64 - 83  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Rosa Radom (3.m.) 56 - 71  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Neptunas Klaipeda (3.m.) 66 - 64  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Oklahoma City (1.m.) 102 - 108  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Bayern München (4.m.) 75 - 69  
Ulm - Oldenburg (4.m.) 80 - 79  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Partizan Belgrád 83 - 94  
Konstantin Nis - Mega Leks 75 - 104  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Rogaska (3.m.) 74 - 58  
Olimpija Ljubljana - Sentjur (3.m.) 73 - 63  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - RH Gaziantepspor (1.m.) 83 - 71  
Darussafaka - Banvitspor (1.m.) 77 - 76  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Dinamo Volgográd (2.m.) 36 - 29  
Rosztov - Asztrahanocska (2.m.) 26 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Schaffhausen (2.m.) 20 - 20  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull City - Derby County 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Douglas Haig - Brown de Adrogue 0 - 0  
Santamarina Tandil - Boca Unidos 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Vélez Sarsfield 0 - 0  
Patronato Parana - Olimpo Bahia Blanca 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Trinec 1 - 1  
Hradec Kralove - Sokolov 2 - 0  
Olomouc B - Opava 1 - 1  
Pardubice - Ceske Budejovice 2 - 0  
Usti nad Labem - Karvina 1 - 3  
Varnsdorf - Vysehrad 6 - 1  
Znojmo - Graffin Vlasim 0 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Aalborg 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belsina Bobrujszk - Slavia Mozír 2 - 2  
Granit Mikasevicsi - Szluck 2 - 1  
Krumkachi - Dinamo Minszk 4 - 1  
Nyeman Grodno - Isloch 2 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén (Helyszín: Olimpiai-stadion) 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - Stjarnan 1 - 1  
Throttur Reykjavik - Breidablik 2 - 0  
Vikingur Reykjavik - Valur 2 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Atlantas Klaipeda 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Dep. Capiata 3 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Bournemouth 3 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - CFR Cluj 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Lausanne 3 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Nasr (UAE) - Tractor Tabriz 4 - 1  
Al-Hilal (KSA) - Lokomotív Taskent 0 - 0  
FC Tokyo - Shanghai SIPG 2 - 1  
Lekhwiya - El-Jaish 0 - 4  
Melbourne Victory - Jeonbuk 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Trans Narva 2 - 1  
Nomme Kalju - Parnu Linnameeskond 3 - 0  
Rakvere Tarvas - Levadia Tallinn 0 - 4  
Sillamae Kalev - Paide Linnameeskond 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Patrick's - Finn Harps 4 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Olaszország 0 - 3  
Dél-Korea - Japán (Helyszín: Japán) 3 - 1  
Kazahsztán - Peru 1 - 3  
Thaiföld - Hollandia 0 - 3  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Barry - J. Navasirisomboon    
S. Groth - L. Broady    
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - R. Ram 1 - 2  
F. Mayer - D. Istomin 0 - 2  
M. Kukushkin - T. Bellucci 0 - 2  
P. Carreno-Busta - I. Cervantes-Huegun 2 - 0  
S. Wawrinka - A. Ramos 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanescu V / Sturdza C - Berankis R / Kuznetsov A 0 - 2  
Klaasen R / Ram R - Elgin M / Gabashvili T 2 - 1  
Koolhof W / Middelkoop M - Marach O / Martin F 2 - 1  
Kowalczyk M / Sancic A - Pena Lopez M / Tipsarevic J 1 - 2  
Skupski K / Skupski N - Johnson S / Querrey S 0 - 2  
Tenisz (Mestre, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Pereira - D. Lajovic    
Tenisz (Nizza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - A. Mannarino 0 - 2  
D. Munoz-De La Nava - A. Seppi 1 - 2  
D.S. Schwartzman - K. Anderson 0 - 2  
G. Pella - D. Young 2 - 0  
Hy. Chung - P-H. Mathieu 0 - 2  
J. Sousa - V. Estrella Burgos 2 - 1  
J. Vesely - L. Mayer 1 - 2  
M. Granollers - B. Baker 2 - 0  
Tenisz (Nizza, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betov S / Marchenko I - Bourgue M / Halys Q 2 - 0  
Brunstrom J / Siljestrom - Guccione C / Sa A 2 - 1  
Butorac E / Lipsky S - Hsieh C-P / Yang T-H 2 - 1  
G. Duran / A. Molteni - Haase R / Qureshi A-U-h 2 - 0  
Marrero D / Verdasco F - Pavic M / Venus M 1 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - C. McHale 2 - 0  
B. Mattek-Sands - M. Doi    
J. Görges - A. Sevastova    
L. Tsurenko - P. Hercog 2 - 1  
M. Melnikova - L. Siegemund 0 - 2  
N. Gibbs - A. Beck 0 - 2  
R. Vinci - B. Krejcikova 2 - 1  
S. Lisicki - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens K / Larsson J - Daniels C / Marozava L 2 - 1  
Groenefeld A-L / Peschke - Klemenschits/Lottner 2 - 0  
Ivakhnenko V / Melnikova - Kalashnikova O / Maria T 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros-selejtező, f.egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - J. Satral 2 - 1  
A. Smirnov - M. Ilhan 0 - 2  
D. Gimeno-Traver - L. Vanni 2 - 1  
E. Ymer - D. Popko 2 - 0  
G. Andreozzi - Max. Gonzalez 2 - 0  
G. Blancaneaux - H. Moriya 2 - 1  
J-L. Struff - B. Mitchell 2 - 1  
J. Samper-Montana - A. Weintraub 2 - 1  
K. Khachanov - M. Hamou 2 - 0  
M. Donati - J. Ward 2 - 0  
M. Janvier - A. Karatsev 0 - 2  
N. Basilashvili - T. Lamasine 2 - 1  
N. Gombos - M. Basic 1 - 2  
N. Langer - An. Martin 0 - 2  
S. Stakhovsky - B. Klein 2 - 0  
U. Ignatik - F. Gaio 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros-selejtező, női e)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tatishvili - D. Hantuchova 0 - 2  
B. Haddad Maia - O. Rogowska 2 - 1  
C-A. Mitu - P. Kania 2 - 1  
C. Feuerstein - J. Boserup 2 - 1  
E. Mertens - K. Stewart 2 - 1  
F. Ferro - C. Liu 2 - 0  
I. Soylu - E. Rodina 2 - 0  
J. Brady - A. Krunic 2 - 0  
J. Cepelova - L. Zhu 2 - 1  
J. Glushko - R. Ozaki 2 - 0  
J. Jaksic - B. Stefkova 0 - 2  
Jia-J. Lu - K-C. Chang 2 - 1  
K. Kanepi - M. Yerolymos 2 - 0  
K. Siniakova - C. Paquet 2 - 0  
K.L. Zhang - S. Karatantcheva 1 - 2  
Ka. Kozlova - J. Pegula 2 - 0  
L. Brouleau - B. Haas 1 - 2  
L. Kumkhum - K. Ahn 1 - 2  
L. Pous Tio - O. Savchuk 1 - 2  
M. Arcangioli - S. Soler-Espinosa 1 - 2  
M. Krajicek - V. Golubic 0 - 2  
M. Oudin - M. Eguchi 2 - 0  
M. Zanevska - M. Erakovic 2 - 1  
P. Cetkovska - K. Kucova    
P.M. Tig - V. King 1 - 2  
R. Anderson - Mi. Kato 1 - 2  
S. Cirstea - Yux. Zhang 2 - 0  
S. Reix - C. Burger 0 - 2  
S. Vickery - R. Peterson 2 - 1  
S. Vögele - A. Schaefer 2 - 1  
T. Smitkova - R. Sawayanagi 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtseva - Z. Diyas 2 - 1  
D. Vekic - S. Stephens 1 - 2  
J.B. Teichmann - C. Garcia 0 - 2  
S. Stosur - S-W. Hsieh 2 - 0  
S. Zheng - E. Vesnina 1 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia Perez G / Wacanno - Irigoyen M / Liang C 0 - 2  
Medina G./Parra Santonja - Dabrowski/MartinezSanchez 2 - 0  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balog G. - 100 m hát    
Balog G. - R. Shane (100 m hát) 1 - 0  
Burián K. - Női 200 m hát    
Burián K. - S. Baumrtova (női 200 m hát) 1 - 0  
Cseh L. - 50 m pillangó    
Cseh L. - B. Proud (50 m pillangó) 1 - 0

 

2016.05.16.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - St. Louis 2 - 5  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Berettyóújfalu 3 - 0  
Veszprém - Nyírgyulaj 2 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - San Jose (1.m.) 2 - 1  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Kazahsztán 4 - 1  
Oroszország - Norvégia 3 - 0  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Franciaország 4 - 0  
Németország - Magyarország 4 - 2  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Le Mans (2.m.) 75 - 74  
Pau Orthez - Strasbourg (2.m.) 88 - 97  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Juventus Utena (3.m.) 80 - 72  
Kézilabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Vác 36 - 15  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Burgdorf-Hannover 29 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Sheffield Wed. 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Boca Juniors 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Ludogorec Razgrad 0 - 5  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Silkeborg 1 - 4  
Köge - Helsingor 0 - 1  
Naestved - Vejle 1 - 2  
Skive - Lyngby 2 - 2  
Vendsyssel - Roskilde 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Bröndby 2 - 3  
FC Köbenhavn - Nordsjaelland 2 - 0  
Viborg - Randers 2 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Gorodeya 1 - 1  
FK Minszk - Torpedo Zogyino 0 - 0  
Naftan - BATE Boriszov 3 - 2  
Vityebszk - Sahtar Szoligorszk 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Haka 1 - 1  
JJK Jyväskylä - Jaro 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Inter Turku 3 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrotikosz Aszterasz - Kallithea 2 - 1  
Apollon Szmirnisz - Anagenniszi Karditszasz 5 - 0  
Hania - Lamia 1 - 3  
Kisszamikosz - Panahaiki 3 - 1  
Panszerraikosz - Panegialiosz 3 - 2  
Zakinthosz - Larissza 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Maastricht 2 - 1  
NAC Breda - Eindhoven 2 - 0  
Venlo - Go Ahead Eagles 2 - 2  
Willem II - Almere City 5 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huginn - Grindavik 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Fjölnir 2 - 0  
Fylkir - ÍBV 0 - 3  
Vikingur Olafsvik - ÍA Akranes 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Ironi Kiryat Shmone 1 - 1  
Hapoel Haifa - Bnei Yehuda TA 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Atl. Bucaramanga 0 - 0  
Dep. Cali - Jaguares de Cordoba 3 - 2  
Dep. La Equidad - Millionarios 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Chivas Guadalajara 2 - 1  
Pachuca - Santos Laguna 3 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - New York City FC 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - KFUM Oslo 0 - 1  
Fredrikstad - Raufoss 1 - 1  
Kristiansund - Hödd 2 - 0  
Levanger - Ranheim 1 - 2  
Sandefjord - Asane 2 - 0  
Sandnes Ulf - Jerv 0 - 1  
Strömmen - Kongsvinger 2 - 1  
Ullensaker/Kisa - Mjöndalen 5 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Start 1 - 1  
Brann Bergen - Stabaek 1 - 0  
Odd Grenland - Molde 2 - 0  
Rosenborg - Lilleström 2 - 1  
Strömsgodset - Sarpsborg 4 - 0  
Tromsö - Bodö/Glimt 1 - 2  
Valerenga - Haugesund 0 - 1  
Viking Stavanger - Sogndal 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Ufa 1 - 0  
CSZKA Moszkva - FK Krasznodar 2 - 0  
Kubany Krasznodar - Dinamo Moszkva 1 - 0  
Rosztov - Ural Jekatyerinburg 1 - 0  
Szpartak Moszkva - Terek Groznij 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Universitatea Craiova 2 - 1  
Petrolul Ploiesti - Poli Timisoara 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Chiasso 3 - 2  
Le Mont Lausanne - Wil 1 - 1  
Schaffhausen - Wohlen 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Vaduz 1 - 2  
Lugano - Young Boys 1 - 3  
Luzern - Basel 4 - 0  
St. Gallen - FC Zürich 3 - 0  
Thun - Sion 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Ljungskile 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Djurgarden 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sud América - Plaza Colonia 0 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 0 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Sydney Roosters 26 - 6  
Tenisz (Bangkok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - P. Burapharitta    
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - P. Carreno-Busta 0 - 2  
E. Gulbis - R. Berankis 2 - 0  
F. Delbonis - J. Tipsarevic 2 - 0  
I. Cervantes-Huegun - A. Beck 2 - 0  
I. Cervantes-Huegun - P. Kohlschreiber    
M. Youzhny - S. Johnson 0 - 2  
R. Ortega-Olmedo - L. Rosol 0 - 2  
S. Querrey - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Sitak A - Fyrstenberg / S Gonzalez 0 - 2  
Erlich J / Fleming C - Draganja M / Inglot D 0 - 2  
Tenisz (Nizza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - K. Edmund    
D. Medvedev - G. Pella 1 - 2  
D. Young - F. Fognini 2 - 1  
D.S. Schwartzman - F. Verdasco 2 - 0  
J. Sousa - Q. Halys 2 - 1  
T.H. Fritz - I. Marchenko 2 - 0  
Tenisz (Nizza, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Mathieu P-H / Vesely J 2 - 1  
Kudla D / Peralta J - Cecchinato M / Seppi A 2 - 1  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - J. Larsson 2 - 0  
C. Witthöft - M. Duque Marino 1 - 2  
K. Bertens - T. Maria 2 - 0  
K. Hobgarski - V. Lepchenko 0 - 2  
N. Hibino - C. McHale 1 - 2  
O. Fridman - Y. Putintseva 1 - 2  
S. Vogt - P. Hercog 0 - 2  
T. Pereira - A. Beck 0 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Voracova R - Olaru R / Vogt S I 2 - 0  
Bertens K / Larsson J - Moore J / Wongteanchai V 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros-selejtező, f.egy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - J. Souza 2 - 0  
A. Falla - C. Berlocq 0 - 2  
A. Giannessi - R. Harrison 0 - 2  
A. Kudryavtsev - A. Michon 0 - 2  
A. Olivetti - N. Kicker 0 - 2  
A. Setkic - A. Sidorenko 1 - 2  
C-M. Stebe - R. Stepanek 0 - 2  
D. Brown - M. Arevalo 2 - 0  
D. Molchanov - J. Donaldson    
D.H. Lee - S. Myneni 1 - 2  
E. Struvay - C. Hemery 0 - 2  
F. Dustov - G. Melzer 1 - 2  
Fucsovics M. - D. Wu 2 - 0  
G. Clezar - F. Tiafoe 1 - 2  
G. Lama - A. Pavlasek 1 - 2  
G. Zemlja - S. Kozlov 2 - 1  
H. Laaksonen - A. Ghem 2 - 1  
H. Podlipnik-Castillo - M. Zekic 2 - 1  
I. Sijsling - F. Skugor 2 - 1  
J. Kovalik - A. Golubev 0 - 2  
J. Reister - L. Lokoli 1 - 2  
J. Zopp - A. De Greef 0 - 2  
K. Coppejans - B. Rola 2 - 0  
K. De Schepper - F. Volandri 2 - 0  
K. Kravchuk - D. Guez 1 - 2  
M. Berrer - O. Nedovyesov 0 - 2  
M. Chazal - A. Gonzalez 1 - 2  
M. Chiudinelli - L. Djere 0 - 2  
M. Copil - G. Soeda 2 - 1  
M. Trungelliti - M. Bachinger 2 - 1  
N. Milojevic - S. Darcis 1 - 2  
N. Rubin - D. Novikov 0 - 2  
P. Krstin - C. Denolly 2 - 0  
P. Riba - R. Albot 0 - 2  
R. Bemelmans - T. Monteiro 2 - 0  
R. Carballes Baena - D. Nguyen 2 - 1  
R. Olivo - C. Lindell 0 - 2  
R. Ramanathan - M. Barton 0 - 2  
T. Fabbiano - J. Eysseric 2 - 0  
T. Ito - P. Gojowczyk 0 - 2  
T. Paul - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
T. Smyczek - A. Ungur 1 - 2  
V. Millot - M. Zverev 2 - 0  
Y. Bai - T. Kamke 0 - 2  
Y. Jankovits - D. Brands 0 - 2  
Y. Mertens - E. Gerasimov    
Y. Nishioka - G. Sakharov 2 - 1  
Zhe Li - L. Saville 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - O. Govortsova 2 - 0  
D. Vekic - S. Stephens    
H. Watson - K. Bondarenko 1 - 2  
K. Flipkens - C. Garcia 0 - 2  
K. Flipkens - M. Niculescu    
P. Parmentier - Shu. Zhang 2 - 0  
Qia. Wang - M. Lucic-Baroni 1 - 2  
S. Errani - M. Puig 1 - 2  
S. Rogers - Z. Diyas 1 - 2  
S. Stosur - L. Davis 2 - 0  
Y. Shvedova - C. Garcia    
Y. Shvedova - V. Razzano 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Rosolska A - Nara K / Riske A    
Panova A / Rogers S - Jans-Ignacik K / Knoll X 2 - 0  
Podoroska N / Teichmann J - Chuang C J / Jurak D 0 - 2  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bernek P. - 400 m gyors    
Bernek P. - V. Stjepanovic (400 m gyors)    
Jakabos Zs. - H. Miley (Női 400 m vegyes)    
Jakabos Zs. - Női 400 m vegyes
2016.05.22.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Edward - J.C. Herrera (200 m síkfutás, Rabat) 1 - 0  
C. Ibarguen - Y. Rojas (női hármasugrás, Rabat) 1 - 0  
C. Kipruto - J.K. Birech (3000 m akadályfutás, Rabat) 1 - 0  
C. Semenya - E.J. Sum (női 800 m síkfutás, Rabat) 1 - 0  
D. Stahl - Kővágó Z. (diszkoszvetés, Rabat) 0 - 1  
E. Kynard - B. Bondarenko (magasugrás, Rabat) 0 - 1  
F. Lapierre - R. Samaai (távolugrás, Rabat) 0 - 1  
K. Mitchell - M. Ratej (női gerelyhajítás, Rabat) 1 - 0  
L. Merritt - I. Makwala (400 m síkfutás, Rabat) 1 - 0  
N. Büchler - K.Stefanidi (női rúdugrás, Rabat) 0 - 1  
O. Adekoya - C. Tate (női 400 m gátfutás, Rabat) 0 - 1  
O. Ortega - D. Oliver(110 m gátfutás, Rabat) 0 - 1  
P. Malachowski - P. Milanov (diszkoszvetés, Rabat) 1 - 0  
S. Kiplagat - T. Cheruiyot (1500 m síkfutás, Rabat) 0 - 1  
T. Makhloufi - A. Tuka (800m síkfutás,Rabat) 1 - 0  
V. Adams - Márton A.(női súlylökés, Rabat) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Western Sydney - Western Bulldogs 98 - 73  
Melbourne Demons - Brisbane Lions 131 - 68  
St. Kilda - Essendon 109 - 63  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 3 - 11  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland 5 - 2  
Chicago WS - Kansas City 3 - 2  
Cincinnati - Seattle 4 - 5  
Detroit - Tampa Bay 9 - 4  
Houston - Texas 1 - 2  
Houston - Texas (20:10) 2 - 9  
LA Angels - Baltimore 1 - 3  
LA Angels - Baltimore (21:35) 10 - 2  
Miami - Washington 3 - 2  
Miami - Washington (19:10) 2 - 8  
Minnesota - Toronto 1 - 3  
NY Mets - Milwaukee 3 - 1  
Oakland - NY Yankees 4 - 5  
Philadelphia - Atlanta 5 - 0  
Pittsburgh - Colorado    
San Diego - LA Dodgers 3 - 2  
San Diego - LA Dodgers (22:40) 5 - 9  
San Francisco - Chicago Cubs 5 - 3  
St. Louis - Arizona 2 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Magna Navarra (3.m.) 3 - 4  
Palma Manacor - Ribera Navarra (3.m.) 2 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hershey - Toronto Marlies (2.m.) 2 - 2  
Ontario Reign - Cleveland Lake Erie (1.m.) 3 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose - St. Louis (4.m.) 3 - 6  
Jégkorong (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Kanada 0 - 2  
Oroszország - USA 7 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - I. Zakarin (15. szakasz) 1 - 0  
Giro d´Italia 2016 - 15. szakasz    
R. Majka - J.E. Chaves Rubio (15. szakasz) 0 - 1  
V. Nibali - S. Kruijswijk (15. szakasz) 0 - 1  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Adecco ASVEL (1.m.) 67 - 73  
Kosárlabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Olympiakosz (2.m.) 66 - 68  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kvarner - Cedevita Zagreb (2.m.) 64 - 83  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Jerusalem (2.m.) 87 - 85  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tochigi - Kanagawa Thunders (2.m.) 69 - 76  
Tokyo Alvark - Mikawa Aisin (2.m.) 79 - 84  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Neptunas Klaipeda (5.m.) 72 - 73  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Cleveland (3.m.) 99 - 84  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Bayern München (1.m.) 88 - 73  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Reggio Emilia (3.m.) 89 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Iberostar Tenerife 93 - 58  
Bilbao - Zaragoza 72 - 73  
Fuenlabrada - Murcia 61 - 73  
Gipuzkoa - Estudiantes 78 - 73  
Joventut Badalona - Gran Canaria 96 - 76  
Laboral Kutxa - Manresa 83 - 80  
Obradoiro Monbus - Unicaja Malaga 64 - 77  
Sevilla - Real Madrid 90 - 97  
Valencia - MoraBanc Andorra 81 - 67  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Tamis Pancevo 78 - 53  
Metalac Farmakom - Crvena zvezda 56 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Karsiyaka (3.m.) 77 - 62  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 87 - 81  
Connecticut - Washington 67 - 67, h.u. 76 - 84  
Dallas - San Antonio 82 - 77  
New York - Los Angeles 65 - 65, h.u. 72 - 79  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Silkeborg 28 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Lemgo 28 - 23  
Magdeburg - Stuttgart 34 - 23  
Melsungen - Kiel 30 - 29  
Wetzlar - R-N. Löwen Kronau 19 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Schaffhausen (4.m.) 25 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Skuru 27 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Alingsas 27 - 18  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Instituto Cordoba 3 - 0  
Brown de Adrogue - Estudiantes San Luis 1 - 0  
Central Cordoba - Crucero del Norte 0 - 1  
Guillermo Brown - Atl. Parana 1 - 2  
Juventud Un. Gualeguaychu - Gimnasia Jujuy 2 - 1  
Juventud Unida San Luis - Atl. Los Andes 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Defensa Justicia 0 - 0  
Newell's - Atl. Tucuman 2 - 1  
Quilmes - Independiente 0 - 3  
San Lorenzo - Banfield 1 - 1  
San Martin SJ - Godoy Cruz 2 - 0  
Union SF - Estudiantes LP 1 - 1  
Vélez Sarsfield - Patronato Parana 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Zulte Waregem 2 - 0  
FC Bruges - Oostende 2 - 2  
Gent - Genk 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Slavia Szófia 0 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Cserno More Várna 2 - 1  
Ludogorec Razgrad - Beroe Stara Zagora 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Atlético MG 1 - 1  
Chapecoense - America MG 3 - 1  
Cruzeiro - Figueirense 2 - 2  
Gremio - Flamengo 1 - 0  
Santos - Coritiba 2 - 1  
Sao Paulo - Internacional 1 - 2  
Sport Recife - Botafogo 1 - 1  
Vitória - Corinthians 3 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Roskilde 3 - 3  
Horsens - Silkeborg 1 - 3  
Skive - Helsingor 0 - 1  
Vejle - Lyngby 3 - 4  
Vendsyssel - Köge 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 1 - 2  
Hobro - FC Köbenhavn 4 - 2  
Randers - Midtjylland 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Gwangju 0 - 1  
Pohang - Suwon City 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Vityebszk 1 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Breszt 3 - 1  
Slavia Mozír - Nyeman Grodno 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasa PS - Rovaniemi PS 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kassziopi Kerkyra - Kisszamikosz 2 - 0  
Larissza - Hania 3 - 0  
Paneleuszianiakosz - Kallithea 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht - Heracles 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Go Ahead Eagles 1 - 1  
Willem II - NAC Breda 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - KR 1 - 0  
Fjölnir - Vikingur Olafsvik 5 - 1  
Valur - Throttur Reykjavik 4 - 1  
ÍBV - Vikingur Reykjavik 0 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Gifu 3 - 2  
Kamatamare Sanuki - Sapporo 0 - 1  
Kitakyushu - Kyoto 1 - 2  
Matsumoto Yamaga - Machida Zelvia 1 - 0  
Okayama - Ehime 2 - 1  
Roasso Kumamoto - Mito 0 - 1  
Tokushima - Thespakusatsu Gunma 1 - 1  
Tokyo Verdi - Shimizu SP 2 - 1  
Yamagata - Zweigen Kanazawa 0 - 0  
Yamaguchi - Nagasaki 0 - 3  
Yokohama FC - Cerezo Osaka 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Independiente Medellin 1 - 1  
Envigado - Dep. Cali 0 - 0  
Junior de Barranquilla - Cortulua 2 - 1  
Millionarios - Atl. Huila 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Shanghai Shenhua 0 - 1  
Guangzhou R&F - Changchun Yatai 0 - 1  
Hebei - Yanbian 1 - 0  
Shijiazhuang - Beijing Guoan 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Utenis Utena 3 - 1  
Trakai - Lietava Jonava 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - América 4 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Salt Lake 1 - 3  
New England - Dallas 2 - 4  
Orlando - Montreal 2 - 1  
Portland - Vancouver 4 - 2  
Seattle - Colorado 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyirmót - Szolnok 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Fredrikstad 3 - 0  
Bryne - Kristiansund 2 - 2  
Hödd - Ullensaker/Kisa 1 - 0  
KFUM Oslo - Levanger 5 - 0  
Kongsvinger - Sandnes Ulf 1 - 2  
Ranheim - Strömmen 4 - 1  
Raufoss - Sandefjord 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Aalesund 0 - 1  
Haugesund - Rosenborg 1 - 1  
Lilleström - Viking Stavanger 1 - 2  
Sogndal - Start 2 - 2  
Strömsgodset - Valerenga 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, ráját.feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Foggia 2 - 3  
Pisa - Pordenone 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C,ráját.a bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - SPAL Ferrara 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sp. Luqueno 1 - 0  
Libertad Asuncion - Guarani Asuncion 0 - 0  
Nacional Asuncion - Caballero de Zeb.Cue 2 - 3  
Olimpia Asuncion - River Plate Asuncion 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Braga 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poli Timisoara - Botosani 1 - 4  
Universitatea Craiova - Municipal Studentesc Iasi 3 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Falkirk 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Ponferradina 2 - 0  
Almería - Oviedo 3 - 1  
Lugo - Ath. Bilbao B 2 - 0  
Mirandes - UE Llagostera 0 - 0  
Osasuna - Numancia 3 - 2  
Zaragoza - Gimnastic 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj.bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacereno - Linares 0 - 0  
Xativa - Leioa 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toledo - Real Murcia 0 - 0  
Tudelano - Hercules 0 - 1  
UD Logrones - Villarreal B 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sevilla 0 - 0  
Spanyol Kupa 2015/16    
Labdarúgás (Spanyol3., ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Santander - Reus 0 - 3  
UCAM Murcia - Real Madrid B 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Thun 0 - 0  
Sion - FC Zürich 2 - 2  
St. Gallen - Luzern 1 - 4  
Vaduz - Lugano 0 - 0  
Young Boys - Basel 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska - Varberg 1 - 1  
GAIS - Angelholm 7 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Helsingborg 3 - 0  
Elfsborg - Jönköping Södra 3 - 3  
Kalmar - Häcken 1 - 1  
Örebro - Norrköping 2 - 2  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, A csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Bulgária 0 - 0  
Mali - Mexikó 3 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro - Fenix Montevideo 2 - 1  
El Tanque Sisley - Defensor 5 - 6  
Liverpool Montevideo - Atl. River Plate 1 - 0  
Villa Teresa - CA Rentistas 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Törökország 2 - 1  
Puerto Rico - USA 1 - 3  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pedrosa - A. Espargaro (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
J. Lorenzo - M. Marquez (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - A. Iannone (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Olasz Nagydíj    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Hull KR 28 - 16  
St. Helens - Huddersfield 20 - 48  
Wakefield - Catalan Dragons 25 - 24  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Stade de France 36 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Sydney Roosters 32 - 20  
Penrith Panthers - Gold Coast Titans 24 - 28  
Rögbi (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calvisano - Padova 33 - 7  
Röplabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Ausztria 0 - 3  
Moldova - Luxemburg (Helyszín: Luxemburg) 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Magyarország 3 - 2  
Izrael - Norvégia (Helyszín: Norvégia) 3 - 2  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Dél-Korea 3 - 0  
Hollandia - Japán (Helyszín: Japán) 2 - 3  
Olaszország - Kazahsztán 3 - 0  
Thaiföld - Peru 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Kolumbia 0 - 3  
Puerto Rico - Kolumbia 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ungur - I. Sijsling 0 - 3  
An. Kuznetsov - B. Becker 3 - 0  
F. Verdasco - A. Dolgopolov    
N. Kyrgios - M. Cecchinato 3 - 0  
R. Albot - B. Paire 2 - 3  
T. Gabashvili - D. Young 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - V. Golubic 1 - 2  
D. Kovinic - P. Kvitova 1 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - S-W. Hsieh 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
V. Diatchenko - L. Safarova 0 - 2  
Úszás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyurta G. - 400 m vegyes    
Gyurta G. - G. Nevo (400m vegyes) 1 - 0  
Jakabos Zs. - J. Ignacio Sorribes (Női 200 m pillangó) 0 - 1  
Jakabos Zs. - Női 200 m pillangó    
Kapás B. - D. Carli (400m női gyors) 1 - 0  
Kapás B. - Női 400 m gyors    
Szilágyi L. - A. Polieri (Női 200 m pillangó) 1 - 0  
Szilágyi L. - Női 200 m pillangó    
Takács K. - 50 m gyors    
Takács K. - A. Govorov (50 m gyors) 0 - 1  
Verrasztó D. - Más (400m vegyes)    
Címkék: eredmények, tippmix,