Tippmix eredmények - 2016. június 6-12.

2016-06-06
Tippmix eredmények - 2016. június 6-12.
2016.06.12.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Western Sydney - Sydney Swans 105 - 63  
Richmond - Gold Coast Suns 114 - 97  
St. Kilda - Carlton 110 - 78  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tokyo Yakult 7 - 1  
Fukuoka S. Hawks - Yomiuri Giants 7 - 5  
Hokkaido Nippon - Hanshin Tigers 6 - 0  
Orix Buffaloes - Yokohama Baystars 0 - 4  
Saitama Seibu - Chunichi Dragons 3 - 2  
Tohoku Rakuten - Hiroshima Carp 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Miami 5 - 3  
Arizona - Miami (22:10) 6 - 0  
Atlanta - Chicago Cubs 2 - 13  
Chicago WS - Kansas City 1 - 3  
Cincinnati - Oakland 1 - 6  
Colorado - San Diego 2 - 1  
LA Angels - Cleveland 4 - 3  
LA Angels - Cleveland (21:35) 3 - 8  
Milwaukee - NY Mets 5 - 3  
Minnesota - Boston 7 - 4  
NY Yankees - Detroit 1 - 6  
NY Yankees - Detroit (20:05) 1 - 4  
Pittsburgh - St. Louis 1 - 5  
Pittsburgh - St. Louis (23:05) 3 - 8  
San Francisco - LA Dodgers 5 - 4  
Seattle - Texas 1 - 2  
Seattle - Texas (22:10) 4 - 6  
Tampa Bay - Houston 5 - 0  
Toronto - Baltimore 10 - 9  
Washington - Philadelphia 5 - 4  
Darts (Austrian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austrian Darts Open 2016    
B. van de Pas - T. Jenkins 3 - 6  
D. Chisnall - S. Bunting 2 - 6  
I. White - N. Heydon 0 - 6  
J. Klaasen - K. Anderson 5 - 6  
K. Anderson - P. Taylor 5 - 6  
K. Huybrechts - P. Taylor 3 - 6  
M. Smith - R. Meulenkamp 6 - 4  
M. van Gerwen - K. Anderson 4 - 6  
M. van Gerwen - S. Beaton 6 - 1  
N. Heydon - M. Smith 5 - 6  
P. Taylor - S. Bunting 6 - 2  
P. Wright - A. Norris 6 - 5  
P. Wright - T. Jenkins 4 - 6  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland Lake Erie - Hershey (4.m.) 0 - 0  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I 2015/16    
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Német bajnokság 2015/16    
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Ulm (3.m.) 92 - 65  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Leks - FMP (5.m.) 81 - 73  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Magyarország 64 - 76  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Connecticut 93 - 87  
Dallas - Los Angeles 73 - 97  
San Antonio - New York 75 - 90  
Washington - Minnesota 76 - 83  
Kézilabda (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Ausztria 35 - 27  
Fehéroroszország - Lettország 26 - 24  
Izland - Portugália 26 - 23  
Oroszország - Montenegró 29 - 22  
Svédország - Bosznia-Hercegovina 27 - 19  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Svájc 29 - 25  
Labdarúgás (ANK-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benin - Egyenlítői Guinea 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Boca Unidos 3 - 0  
Atl. Parana - Juventud Unida San Luis 2 - 1  
Club Almagro - Ferro Carril Oeste 1 - 3  
Douglas Haig - Villa Dalmine 0 - 4  
Estudiantes San Luis - Juventud Un. Gualeguaychu 2 - 1  
Gimnasia Jujuy - Central Cordoba 2 - 0  
Independiente de Mendoza - Guillermo Brown 2 - 1  
Santamarina Tandil - Chacarita Juniors 0 - 2  
Talleres Cordoba - Brown de Adrogue 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barracas Central - Dep. Moron 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Paysandu 0 - 0  
Luverdense - Ceara 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Cruzeiro 2 - 3  
Botafogo - Vitória 1 - 1  
Coritiba - Sport Recife 3 - 2  
Figueirense - Flamengo 1 - 0  
Palmeiras - Corinthians 1 - 0  
Sao Paulo - Atlético PR 1 - 2  
Labdarúgás (Copa America, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Costa Rica 2 - 3  
USA - Paraguay 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Pohang 0 - 0  
Seongnam - Jeonbuk 2 - 2  
Suwon City - FC Szöul 0 - 3  
Labdarúgás (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Észak-Írország 1 - 0  
Németország - Ukrajna 2 - 0  
Labdarúgás (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Horvátország 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Turku PS 0 - 2  
Jaro - GrIFK 2 - 2  
JJK Jyväskylä - Oulu 0 - 3  
KTP - Haka 3 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Rovaniemi PS 1 - 1  
Ilves - Vaasa PS 1 - 0  
Inter Turku - HIFK 1 - 0  
Mariehamn - Seinäjoen JK 1 - 0  
PK-35 - Kuopio PS 1 - 1  
PS Kemi - Lahti 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Grindavik 2 - 1  
Keflavík - Fram 2 - 2  
Leiknir F. - Haukar 4 - 0  
Leiknir R. - KA Akureyri 0 - 2  
Selfoss - Fjardabyggd 2 - 1  
Thor Akureyri - Huginn 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Tokushima 0 - 2  
Gifu - Cerezo Osaka 0 - 1  
JEF United Chiba - Tokyo Verdi 2 - 2  
Kitakyushu - Zweigen Kanazawa 3 - 2  
Kyoto - Yamaguchi 3 - 0  
Mito - Machida Zelvia 2 - 2  
Okayama - Matsumoto Yamaga 2 - 1  
Shimizu SP - Yokohama FC 3 - 0  
Thespakusatsu Gunma - Roasso Kumamoto 1 - 1  
Yamagata - Kamatamare Sanuki 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Cortulua 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Changchun Yatai 2 - 0  
Hebei - Shandong Luneng 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Daugavpils 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Bryne 2 - 1  
Hödd - KFUM Oslo 1 - 2  
Levanger - Strömmen 2 - 2  
Raufoss - Jerv 0 - 1  
Sandefjord - Kristiansund 0 - 0  
Sandnes Ulf - Ranheim 2 - 0  
Ullensaker/Kisa - Kongsvinger 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, ráját.feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Pisa 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UTA Arad - Voluntari 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Cordoba 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Santander - Cadiz 0 - 1  
Sevilla B - UD Logrones 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ljungskile - Assyriska 1 - 1  
Syrianska - Dalkurd 1 - 2  
Trelleborg - Angelholm 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Plaza Colonia 1 - 1  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Kanadai Nagydíj) 0 - 1  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Kanadai Nagydíj) 0 - 1  
F. Alonso - J. Button (Kanadai Nagydíj) 1 - 0  
F. Nasr - M. Ericsson (Kanadai Nagydíj) 0 - 1  
J. Palmer - K. Magnussen (Kanadai Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - N. Rosberg (Kanadai Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez (Kanadai Nagydíj) 1 - 0  
P. Wehrlein - R. Haryanto (Kanadai Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Kanadai Nagydíj) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Kanadai Nagydíj) 1 - 0  
V. Bottas - F. Massa (Kanadai Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma 1., Kanadai Nagydíj    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Wakefield 2 - 10  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Castres 28 - 9  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly Sea Eagles - Penrith Panthers 24 - 31  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Japán 22 - 26  
Röplabda (Európa Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Albánia 3 - 0  
Macedónia - Bulgária (helyszín: Bulgária) 3 - 1  
Röplabda (Európa Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Franciaország (Hely:Franciao.) 3 - 0  
Spanyolország - Montenegró 3 - 0  
Röplabda (World GP, női, Divízió 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Szerbia 3 - 0  
Hollandia - Belgium 3 - 1  
Kína - USA 3 - 1  
Olaszország - Japán 3 - 2  
Oroszország - Törökország 3 - 2  
Thaiföld - Németország 3 - 1  
Röplabda (World GP, női, Divízió 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kenya 3 - 0  
Csehország - Dominikai Köztársaság 2 - 3  
Kanada - Bulgária 2 - 3  
Lengyelország - Puerto Rico 0 - 3  
Röplabda (World GP, női, Divízió 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Ausztrália 3 - 0  
Kuba - Algéria 3 - 0  
Mexikó - Ausztrália 3 - 1  
Peru - Kuba 3 - 2  
Strandröplabda (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Semenov K / Krasilnikov V 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Dalhausser P / Lucena N 0 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - Semenov K / Krasilnikov V 1 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Mladenovic - C. Vandeweghe 0 - 2  
Tenisz (Birmingham-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Klepac - I. Shinikova 0 - 2  
A. Krunic - C. Buyukakcay 2 - 0  
A. Tatishvili - O. Savchuk 2 - 0  
C. McHale - N. Osaka    
G. Taylor - Kr. Pliskova 0 - 2  
K. Bondarenko - K. Koukalova 2 - 1  
L. Robson - K. Siniakova 0 - 2  
T. Paszek - V. Duval 2 - 1  
V. King - M. Linette 0 - 2  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Lorenzi - M. Donati 2 - 0  
Tenisz (Halle-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - R. Haase 2 - 0  
E. Gulbis - P. Gojowczyk 2 - 1  
R. Ram - S. Stakhovsky 1 - 2  
T. Ito - Y. Sugita 0 - 2  
Tenisz (London-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - S. Groth 2 - 0  
F. Tiafoe - D. Young 0 - 2  
Tenisz (Mallorca-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - S. Soler-Espinosa 2 - 0  
E. Hozumi - M. Erakovic 2 - 1  
E. Mertens - A. Muhammad 2 - 0  
Ka. Kozlova - J. Boserup 2 - 0  
M. Minella - J. Brady 2 - 1  
S. Cirstea - S. Karatantcheva 2 - 0  
V. Cepede Royg - G. Min 2 - 0  
Vara. Wongteanchai - J. Glushko 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kukushkin - E. Gomez    
M. Kukushkin - S. Diez 2 - 0  
S. Diez - K. Khachanov 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ka. Pliskova - A. Riske 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlavackova A / Peng S - Dabrowski G / Yang Z 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Martin F - Daniell M / Sitak A 1 - 2  
Tollaslabda (Australian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.J. Jeon - H-K. Vittinghus 1 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sun Yu - S. Nehwal 1 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Brazília 12 - 6  
Kína - Ausztrália 3 - 10  
Oroszország - Olaszország 8 - 10  
Spanyolország - USA 9 - 13  

 

2016.06.11.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Fremantle 64 - 147  
Geelong - North Melbourne Kangaroos 105 - 74  
Port Adelaide - Western Bulldogs 97 - 100  
West Coast Eagles - Adelaide Crows 76 - 105  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tokyo Yakult 4 - 2  
Fukuoka S. Hawks - Yomiuri Giants 8 - 3  
Hokkaido Nippon - Hanshin Tigers 0 - 3  
Orix Buffaloes - Yokohama Baystars 0 - 7  
Saitama Seibu - Chunichi Dragons 2 - 4  
Tohoku Rakuten - Hiroshima Carp 2 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Miami 6 - 8  
Atlanta - Chicago Cubs 5 - 1  
Atlanta - Chicago Cubs (22:10) 2 - 8  
Chicago WS - Kansas City 7 - 5  
Chicago WS - Kansas City (20:10) 1 - 4  
Cincinnati - Oakland 2 - 1  
Cincinnati - Oakland (22:10) 2 - 1  
Colorado - San Diego 5 - 7  
Colorado - San Diego (22:10) 5 - 3  
LA Angels - Cleveland 2 - 6  
Milwaukee - NY Mets 1 - 2  
Milwaukee - NY Mets (22:10) 7 - 4  
Minnesota - Boston 1 - 8  
Minnesota - Boston (20:10) 4 - 15  
NY Yankees - Detroit 4 - 0  
Pittsburgh - St. Louis 3 - 9  
San Francisco - LA Dodgers 2 - 3  
Seattle - Texas 7 - 5  
Tampa Bay - Houston 4 - 3  
Tampa Bay - Houston (22:10) 3 - 4  
Toronto - Baltimore 4 - 3  
Toronto - Baltimore (19:07) 11 - 6  
Washington - Philadelphia 9 - 6  
Washington - Philadelphia (18:05) 8 - 0  
Darts (Austrian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - R-Jo. Rodriguez 6 - 1  
B. van de Pas - J. Payne 6 - 1  
D. Chisnall - J. Caven 6 - 2  
G. Price - S. Beaton 3 - 6  
I. White - S. Stevenson 6 - 4  
J. Klaasen - Z. Lerchbacher 6 - 0  
K. Huybrechts - C. Dobey 6 - 1  
M. Smith - M. Frost 6 - 5  
M. Suljovic - K. Anderson 5 - 6  
M. van Gerwen - J. Clayton 6 - 0  
P. Taylor - S. West 6 - 1  
P. Wright - J. Wattimena 6 - 1  
R. Thornton - N. Heydon 5 - 6  
S. Bunting - J. Richardson 6 - 3  
S. Whitlock - R. Meulenkamp 3 - 6  
T. Jenkins - D. van den Bergh 6 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Barcelona (2.m.) 5 - 3  
Gyeplabda (Champions Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Dél-Korea 4 - 2  
India - Nagy-Britannia (Helyszín: London) 2 - 1  
Németország - Belgium 4 - 4  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Strasbourg (4.m.) 60 - 59  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Golden State (4.m.) 97 - 108  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Reggio Emilia (5.m.) 97 - 73  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce Ülker (5.m.) 80 - 72  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Szlovénia 71 - 60  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Minnesota 78 - 110  
Connecticut - Seattle 77 - 76  
Indiana - Chicago 64 - 73  
Kézilabda (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Macedónia 28 - 22  
Lengyelország - Hollandia 27 - 21  
Szlovénia - Norvégia 24 - 18  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Svájc 19 - 27  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Instituto Cordoba 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Vasco da Gama 2 - 1  
Avai - Joinville 0 - 1  
Bahia - CRB 3 - 0  
Brasil de Pelotas - Tupi MG 1 - 0  
Goiás - Oeste 1 - 1  
Londrina - Vila Nova 1 - 0  
Nautico - Parana 5 - 1  
Sampaio Correa - Criciuma 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Gremio 1 - 1  
Internacional - America MG 3 - 1  
Ponte Preta - Chapecoense 2 - 1  
Labdarúgás (Copa America, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Panama 5 - 0  
Chile - Bolívia 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Gwangju 3 - 2  
Suwon - Incheon 2 - 2  
Ulsan - Sangju Sangmu 1 - 0  
Labdarúgás (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Svájc 0 - 1  
Labdarúgás (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Oroszország 1 - 1  
Wales - Szlovákia 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jazz Pori - KPV Kokkola 2 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Omiya Ardija 1 - 0  
Gamba Osaka - Shonan Bellmare 3 - 3  
Jubilo Iwata - FC Tokyo 0 - 0  
Kashiwa R. - Vegalta Sendai 0 - 2  
Kofu - Avispa Fukuoka 1 - 0  
Nagoya GE - Sagan Tosu 0 - 1  
Urawa RD - Kashima A. 0 - 2  
Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima 1 - 1  
Yokohama FM - Kawasaki Frontale 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Tobol Kostanay 0 - 1  
Akzhaiyk Ural - Taraz 2 - 1  
Atyrau - Okzhetpes Kokshetau 2 - 1  
FC Asztana - Zhetysu Taldykorgan 1 - 0  
Ordabasy Shymkent - Irtis Pavlodar 2 - 0  
Sahtar Karagandy - Kairat Almaty 0 - 5  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Junior de Barranquilla 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Shijiazhuang 0 - 0  
Hangzhou Greentown - Guangzhou R&F 0 - 1  
Henan Jianye - Shanghai Shenhua 1 - 1  
Shanghai SIPG - Jiangsu 1 - 2  
Tianjin Teda - Yanbian 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Metalurgs - Jelgava 0 - 1  
Riga FC - Metta/Lu 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Asane 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Osasuna 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules - Toledo 2 - 2  
Real Madrid B - Lleida 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Utd. Väsby - Örgryte 2 - 0  
Atvidaberg - Halmstad 1 - 1  
Frej - Värnamo 1 - 1  
GAIS - Sirius 0 - 0  
Varberg - Degerfors 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, Óceánia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Pápua Új-Guinea (Helyszín: Pápua) 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - St. Helens 33 - 16  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Toulouse 21 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - New Zealand Warriors 14 - 50  
Parramatta Eels - Gold Coast Titans 22 - 12  
Sydney Roosters - Melbourne Storm 0 - 46  
Rögbi (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Wales - U20Grúzia 10 - 9  
U20Új-Zéland - U20Írország 24 - 33  
Rögbi (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Skócia 44 - 0  
U20Ausztrália - U20Olaszország 38 - 10  
Rögbi (U20 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Afrika - U20Argentína 13 - 19  
U20Franciaország - U20Japán 46 - 14  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Olaszország 30 - 24  
Ausztrália - Anglia 28 - 39  
Dél-Afrika - Írország 20 - 26  
Fidzsi-szigetek - Tonga 23 - 18  
Szamoa - Grúzia 19 - 19  
Új-Zéland - Wales 39 - 21  
Röplabda (Európa Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 0 - 3  
Macedónia - Dánia 3 - 2  
Röplabda (Európa Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Spanyolország 3 - 1  
Montenegró - Franciaország (Helyszín: Franciao.) 2 - 3  
Röplabda (Európa Liga, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Görögország (Helyszín: Görögo.) 0 - 3  
Románia - Szlovénia 0 - 3  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Szlovákia 3 - 1  
Röplabda (World GP, női, Divízió 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Németország 3 - 0  
Oroszország - Belgium 3 - 0  
Törökország - Hollandia 0 - 3  
USA - Thaiföld 3 - 0  
Röplabda (World GP, női, Divízió 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Csehország (Helyszín: Cseho.) 3 - 1  
Dominikai Köztársaság - Kanada 3 - 0  
Lengyelország - Kenya 3 - 0  
Puerto Rico - Argentína 3 - 1  
Röplabda (World GP, női, Divízió 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Horvátország 0 - 3  
Kazahsztán - Ausztrália 3 - 0  
Kolumbia - Mexikó 3 - 0  
Mexikó - Kazahsztán 1 - 3  
Peru - Algéria 3 - 0  
Strandröplabda (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Herre.Alepuz/Gav.Covllado 2 - 1  
Cerutti / Oscar Schmidt - Virgen J / Ontiveros L 2 - 1  
Gibb J / Patterson C - Dalhausser P / Lucena N 0 - 2  
Strandröplabda (Hamburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Maestrini/Rocha Antunes 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Bednarczuk/Seixas De Fr. 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Walsh K / Ross A 2 - 1  
Walsh K / Ross A - Maestrini/Rocha Antunes 0 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Müller - I. Karlovic 2 - 0  
S. Querrey - N. Mahut 1 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Klaasen R - Pavic M / Venus M 1 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - K. Mladenovic 1 - 2  
M. Brengle - C. Vandeweghe 0 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalashnikova O / Shvedova - Knoll X / Krunic A 2 - 0  
Tenisz (Birmingham-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tatishvili - H. Dart 2 - 1  
C. McHale - L. Davis 2 - 0  
J.A. Burrage - V. King 0 - 2  
K. Bondarenko - O. Dodin 2 - 0  
K. Boulter - T. Pironkova 0 - 2  
K. Kucova - M. Linette 0 - 2  
K. Siniakova - D. Vekic 2 - 0  
M. Lucic-Baroni - A. Kudryavtseva 0 - 2  
N. Osaka - K. Nara 2 - 0  
O. Savchuk - L. Chirico 2 - 1  
V. Lepchenko - L. Robson 0 - 2  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Andreozzi - M. Donati 1 - 1  
P. Lorenzi - A. Giannessi 2 - 0  
Tenisz (Halle-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - B. Becker 1 - 2  
E. Gulbis - M. Berrer 2 - 0  
J. Haerteis - R. Haase 0 - 2  
L. Rosol - T. Ito 0 - 2  
P. Gojowczyk - I. Marchenko 2 - 0  
R. Ram - A. Rublev 2 - 0  
Y. Nishioka - S. Stakhovsky 0 - 2  
Y. Sugita - N. Basilashvili 2 - 0  
Tenisz (London-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - K. De Schepper 2 - 0  
A. Ward - D. Young 0 - 2  
A. Weintraub - J. Vesely 1 - 2  
J. Duckworth - S. Groth 1 - 2  
J. Millman - F. Tiafoe 0 - 2  
K. Anderson - E. Corrie 2 - 0  
T. Kamke - D. Lajovic 2 - 0  
V. Pospisil - S. Kozlov 2 - 0  
Tenisz (Mallorca-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - Y. Cavalle-Reimers 2 - 0  
A. Naydenova - S. Soler-Espinosa 1 - 2  
E. Webley-Smith - J. Boserup 0 - 2  
G. Min - V. Golubic 2 - 0  
J. Brady - R. Ozaki 2 - 0  
J. Moore - M. Minella 1 - 2  
Ka. Kozlova - A. Sadikovic 2 - 1  
M. Szupper - E. Hozumi 0 - 2  
Mi. Kato - J. Glushko 0 - 2  
P.M. Tig - Vara. Wongteanchai 0 - 2  
R. Voracova - V. Cepede Royg 0 - 2  
S. Cirstea - V. Ivakhnenko 2 - 0  
S. Karatantcheva - O. Parres Azcoitia 2 - 0  
S. Reix - A. Muhammad 0 - 2  
S. Rogers - E. Mertens 0 - 2  
U. Radwanska - M. Erakovic 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - A. Kontaveit (esőszünet!) 2 - 0  
A. Riske - S. Zheng 2 - 0  
Ka. Pliskova - A. Barty 2 - 0  
Ka. Pliskova - M. Puig 2 - 0  
M. Puig - T. Paszek 2 - 0  
T. Moore - S. Zheng 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Yang Z - Broady N / Sevastova A 2 - 0  
Hlavackova A / Peng S - Pliskova KA / Pliskova KR    
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Del Potro - P. Kohlschreiber 0 - 2  
R. Federer - D. Thiem 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Sitak A - Mergea F / Tecau H 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jonatan - Ch-We. Lee    
G. Anthony - H.J. Jeon 1 - 2  
H-K. Vittinghus - N.K. Srikanth 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sun Yu - Xue. Li 2 - 0  
Yih. Wang - S. Nehwal 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - USA 5 - 11  
Olaszország - Brazília 7 - 6  
Oroszország - Kanada 15 - 4  
Spanyolország - Ausztrália 10 - 8

 

2016.06.10.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Hawthorn 43 - 151  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tokyo Yakult 6 - 7  
Fukuoka S. Hawks - Yomiuri Giants 2 - 1  
Hokkaido Nippon - Hanshin Tigers 5 - 4  
Orix Buffaloes - Yokohama Baystars 1 - 3  
Saitama Seibu - Chunichi Dragons 1 - 0  
Tohoku Rakuten - Hiroshima Carp 0 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Washington 3 - 1  
Cincinnati - St. Louis 2 - 3  
Milwaukee - NY Mets 2 - 5  
Minnesota - Miami 3 - 10  
NY Yankees - LA Angels 6 - 3  
Seattle - Cleveland 3 - 5  
Toronto - Baltimore 5 - 6  
Darts (Austrian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dobey - D. Brown 6 - 3  
C. Kist - J. Richardson 2 - 6  
J. Caven - J. Pipe 6 - 1  
J. Clayton - N. Mandl 6 - 1  
J. De Zwaan - Z. Lerchbacher 4 - 6  
J. Payne - W. Newton 6 - 3  
J. Wattimena - B. Dolan 6 - 3  
J. Wilson - S. Stevenson 5 - 6  
M. King - S. West 3 - 6  
M. Zuydwijk - M. Frost 2 - 6  
N. Heydon - R-Ja. Rodriguez 6 - 4  
R. Meulenkamp - J. de Graaf 6 - 3  
R. Smith - K. Anderson 4 - 6  
S. Beaton - V. van der Voort 6 - 1  
S. McNally - R-Jo. Rodriguez 1 - 6  
W. Jones - D. van den Bergh 1 - 6  
Gyeplabda (Champions Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Dél-Korea 0 - 2  
Nagy-Britannia - Ausztrália 0 - 0  
Németország - India 3 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - San Jose (5.m.) 2 - 4  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szolnok (4.m.) 76 - 78  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laboral Kutxa - Barcelona (4.m.) 63 - 85  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Mega Leks (4.m.) 79 - 90  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - San Antonio 90 - 75  
Kézilabda (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Magyarország 25 - 26  
Labdarúgás (Copa America, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Jamaika 2 - 0  
Uruguay - Venezuela 0 - 1  
Labdarúgás (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Románia 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - FK Minszk 1 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Belsina Bobrujszk 3 - 0  
Slavia Mozír - BATE Boriszov 2 - 1  
Torpedo Zogyino - Isloch 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Independiente Medellin 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning Hongyun - Chongqing Lifan 3 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - Ventspils 5 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Wigan 18 - 20  
Leeds Rhinos - Salford 8 - 0  
Warrington - Hull FC 12 - 19  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wests Tigers - South Sydney Rabbitohs 30 - 14  
Röplabda (Európa Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Macedónia 0 - 3  
Bulgária - Dánia 3 - 2  
Röplabda (Európa Liga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Spanyolország 3 - 2  
Montenegró - Azerbajdzsán 0 - 3  
Röplabda (Európa Liga, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Románia 0 - 3  
Szlovénia - Görögország (Helyszín: Görögország) 3 - 0  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Spanyolország 1 - 3  
Szlovénia - Szlovákia 3 - 0  
Röplabda (World GP, női, Divízió 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Japán 3 - 0  
Kína - Thaiföld 3 - 0  
Németország - USA 0 - 3  
Oroszország - Hollandia 3 - 1  
Törökország - Belgium 3 - 0  
Röplabda (World GP, női, Divízió 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Dominikai Köztársaság 0 - 3  
Csehország - Kanada 3 - 0  
Kenya - Puerto Rico 0 - 3  
Lengyelország - Argentína 3 - 2  
Strandröplabda (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Allen W / Brunner T - Ranghieri A / Carambula R 0 - 2  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Kadziola/Szalankiewicz 0 - 2  
Boeckermann / Flueggen - Erdmann J / Matysik K 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Ranghieri A / Carambula R 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Krou Y / Rowlandson E 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Krou Y / Rowlandson E 1 - 2  
Fijalek G / Prudel M - Boeckermann / Flueggen 0 - 2  
Filho A M / Felipe V G - Virgen J / Ontiveros L 0 - 2  
Gibb J / Patterson C - Nummerdor R / Varenhorst 2 - 1  
GoncalvesOliveira/Solberg - Saxton B / Schalk C 2 - 0  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - GoncalvesOliveira/Solberg 2 - 0  
Nummerdor R / Varenhorst - Binstock J / Schachter S 2 - 0  
Plavins M / Regza H - Virgen J / Ontiveros L 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Semenov K / Krasilnikov V - Samoilovs A / Smedins J 2 - 0  
Strandröplabda (Hamburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli M / Maestrini L - Baquerizo/Fernandez Ste. 0 - 2  
Bawden L / Clancy T - Santos Lisboa/Secomandi 2 - 0  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Bawden L / Clancy T 2 - 1  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Menegatti M /Tóth O. 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Menegatti M /Tóth O. 0 - 2  
Borger K / Buethe B - M.Meppelink/Van Iersel 0 - 2  
Felisberta DA Silva/Lima - Klug G / Gallay A 2 - 1  
Heidrich J / Zumkehr N - Baquerizo/Fernandez Ste. 0 - 2  
Holtwick K / Semmler I - Humana-Paredes M / Pischk 0 - 2  
Klug G / Gallay A - Fendrick L / Sweat B 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Santos Lisboa/Secomandi 1 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Felisberta DA Silva/Lima 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Humana-Paredes M / Pischk 2 - 0  
M.Meppelink/Van Iersel - Maestrini/Rocha Antunes 0 - 2  
M.Meppelink/Van Iersel - Wang F / Yue Y 2 - 1  
Maestrini/Rocha Antunes - Pata M / Matauatu L 2 - 0  
Pata M / Matauatu L - I. Forrer/ A. Verge-Depre 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - Walsh K / Ross A 0 - 2  
Walsh K / Ross A - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Walsh K / Ross A - Broder J L / Valjas K 2 - 1  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - G. Müller 1 - 2  
I. Karlovic - A. Mannarino 2 - 0  
N. Mahut - B. Tomic 2 - 1  
S. Querrey - S. Kozlov 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Muller G / Nielsen F - Inglot D / Klaasen R 1 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - V. Golubic 2 - 0  
C. Vandeweghe - E. Rodina 2 - 0  
K. Mladenovic - E. Mertens 2 - 0  
M. Brengle - Ka. Kozlova 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalashnikova O / Shvedova - Panova A / Sadikovic A 2 - 0  
Knoll X / Krunic A - Jankovic J / Van Uytvanck A 2 - 1  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - M. Arevalo 2 - 0  
M. Donati - G. Quinzi 2 - 0  
P. Lorenzi - G. Lama 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - E. Gomez 0 - 2  
M. Jankovic - K. Khachanov 0 - 2  
M. Kukushkin - O. Nedovyesov    
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - M. Youzhny 2 - 1  
J.M. Del Potro - G. Simon 2 - 1  
P. Kohlschreiber - R. Stepanek 2 - 0  
R. Federer - F. Mayer 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Marach O / Martin F 0 - 2  
Daniell M / Sitak A - Berrer M / Struff J-L 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - G. Anthony 0 - 2  
N.K. Srikanth - K.H. Heo 2 - 0  
S. Sasaki - H-K. Vittinghus 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Sun Yu 0 - 2  
S. Nehwal - R. Intanon 2 - 0  
T.Y. Tai - Yih. Wang 0 - 2  
Xue. Li - Shi. Wang 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Brazília 11 - 2  
Kína - Kanada 13 - 8  
Olaszország - Spanyolország 5 - 8  
USA - Oroszország 14 - 7  

 

2016.06.09.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Grasse - C. Lemaitre (100 m síkfutás, Oslo) 1 - 0  
A. Kolasinac - T. Majewski (súlylökés, Oslo) 0 - 1  
A. Webb - M. Rodgers (100 m síkfutás, Oslo) 0 - 1  
B. Rollins - J. Stowers (női 100 m gátfutás, Oslo) 1 - 0  
D. Caballero - N. Müller (női diszkoszvetés, Oslo) 0 - 1  
D. Schippers - E. Thompson (női 200 m síkfutás, Oslo) 1 - 0  
I. Spanovic - T. Bartoletta (női távolugrás, Oslo) 1 - 0  
L. Spencer - M. Hruba (női magasugrás, Oslo) 0 - 1  
M. Tinsley - K. Clement (400 m gátfutás, Oslo) 1 - 0  
O. Craddock - A. Copello (hármasugrás, Oslo) 0 - 1  
R. Lavillenie - S. Barber (rúdugrás, Oslo) 1 - 0  
S. Assefa - E. Diro Neda (női 3000 m akadályfutás, Oslo) 1 - 0  
S. Facey - I. Lalova-Collio (női 200 m síkfutás, Oslo) 0 - 1  
S. McPherson - N. Hastings (női 400 m síkfutás, Oslo) 1 - 0  
S. Perkovic - Más (női diszkoszvetés, Oslo) 1 - 0  
T. Longosiwa - A. Embaye (5000 m síkfutás, Oslo) 0 - 1  
T. Röhler - I. Abdelrahman El Sayed (gerelyhajítás, Oslo) 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hanshin Tigers 7 - 2  
Fukuoka S. Hawks - Yokohama Baystars 4 - 2  
Hokkaido Nippon - Hiroshima Carp 2 - 4  
Orix Buffaloes - Chunichi Dragons 3 - 8  
Saitama Seibu - Yomiuri Giants 7 - 4  
Tohoku Rakuten - Tokyo Yakult 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Kansas City 4 - 0  
Chicago WS - Washington 4 - 11  
Cincinnati - St. Louis 7 - 12  
LA Dodgers - Colorado 0 - 1  
Milwaukee - Oakland 4 - 0  
Minnesota - Miami 7 - 5  
NY Yankees - LA Angels 12 - 6  
Pittsburgh - NY Mets 5 - 6  
San Francisco - Boston 2 - 1  
Seattle - Cleveland 5 - 0  
Texas - Houston 1 - 3  
Texas - Houston (20:05) 5 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Barcelona (1.m.) 6 - 2  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Strasbourg (3.m.) 90 - 69  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Rishon 77 - 83  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Golden State (3.m.) 120 - 90  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Milano (4.m.) 81 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Real Madrid (4.m.) 80 - 82  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda (4.m.) 65 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Anadolu Efes (4.m.) 101 - 79  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Ausztrália 58 - 50  
Kanada - Kína 74 - 58  
Spanyolország - Új-Zéland 80 - 60  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Washington 79 - 87  
Labdarúgás (Copa America, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Haiti 7 - 1  
Ecuador - Peru 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeya - Nyeman Grodno 2 - 1  
Granit Mikasevicsi - Krumkachi 1 - 1  
Naftan - Vityebszk 1 - 2  
Szluck - Dinamo Breszt 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - PK-35 1 - 2  
Ilves - Kuopio PS 1 - 0  
Lahti - Inter Turku 1 - 0  
Rovaniemi PS - Mariehamn 0 - 0  
Seinäjoen JK - PS Kemi 1 - 0  
Vaasa PS - Helsinki JK 3 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - UMF Vidir 3 - 3  
Stjarnan - ÍBV 0 - 2  
Vikingur Reykjavik - Valur 2 - 2  
ÍA Akranes - Breidablik 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Atl. Nacional Medellin 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Trakai 2 - 2  
Zalgiris Kaunas - VMFD Zalgiris 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B, rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trapani - Pescara 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Girona 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu Linnameeskond - Sillamae Kalev 0 - 2  
Rakvere Tarvas - Jalgpallikool Tammeka 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Widnes 28 - 38  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Canberra Raiders 26 - 18  
Röplabda (Európa Liga, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Románia 3 - 0  
Szlovénia - Magyarország 3 - 1  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Szerbia 3 - 1  
Röplabda (World GP, női, Divízió 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Olaszország 3 - 1  
Japán - Szerbia 3 - 0  
Strandröplabda (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binstock J / Schachter S - Georgios K / Nikos Z 2 - 0  
Boeckermann / Flueggen - Horrem I A / Eithun G 1 - 2  
Bourne T / Hyden J - Filho A M / Felipe V G 0 - 2  
Bourne T / Hyden J - Koekelkoren D / Van Walle 0 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Binstock J / Schachter S 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Samoilovs A / Smedins J 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Boeckermann / Flueggen 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Ranghieri A / Carambula R 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Filho A M / Felipe V G 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Kadziola/Szalankiewicz 0 - 2  
Doppler C / Horst A - Lupo D / Nicolai P 2 - 1  
Erdmann J / Matysik K - BarbosaSantos/Carvalhaes 1 - 2  
Erdmann J / Matysik K - Costa Santos/Loyola 2 - 0  
Fijalek G / Prudel M - Schumann L / Thole J 2 - 0  
Gibb J / Patterson C - Ingrosso P / Ingrosso M 2 - 1  
Gibb J / Patterson C - Saxton B / Schalk C 2 - 0  
GoncalvesOliveira/Solberg - Krou Y / Rowlandson E 2 - 1  
GoncalvesOliveira/Solberg - Semenov K / Krasilnikov V 1 - 2  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - BarbosaSantos/Carvalhaes 1 - 2  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Costa Santos/Loyola 2 - 0  
Ingrosso P / Ingrosso M - Allen W / Brunner T 2 - 1  
Kadziola/Szalankiewicz - Plavins M / Regza H 1 - 2  
Krou Y / Rowlandson E - Walkenhorst A / Poniewaz 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Plavins M / Regza H 0 - 2  
Nummerdor R / Varenhorst - Fijalek G / Prudel M 1 - 2  
Nummerdor R / Varenhorst - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Horrem I A / Eithun G 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Georgios K / Nikos Z 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Allen W / Brunner T 0 - 2  
Semenov K / Krasilnikov V - Walkenhorst A / Poniewaz 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Schumann L / Thole J 2 - 0  
Strandröplabda (Hamburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli M / Maestrini L - Mersmann T / Schneider I 2 - 1  
Artacho M / Laird N - Birlova E / Ukolova E 0 - 2  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Pata M / Matauatu L 2 - 0  
Borger K / Buethe B - Fendrick L / Sweat B 2 - 0  
Felisberta DA Silva/Lima - Heidrich J / Zumkehr N 2 - 0  
Holtwick K / Semmler I - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 0  
Humana-Paredes M / Pischk - Kessy J / Day E 2 - 0  
Klug G / Gallay A - Mashkova T / Tsimbalova I 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Dubovcova / Nestarcova 1 - 2  
Lehtonen R / Lahti T - Wang F / Yue Y 1 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
M.Meppelink/Van Iersel - Bawden L / Clancy T 0 - 2  
Maestrini/Rocha Antunes - Broder J L / Valjas K 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - I. Forrer/ A. Verge-Depre 2 - 1  
Santos Lisboa/Secomandi - Bieneck V / Grossner J 2 - 1  
Walsh K / Ross A - Menegatti M /Tóth O. 2 - 1  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - D. Sela 2 - 0  
D. Medvedev - A. Mannarino 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - G. Müller 0 - 2  
I. Karlovic - I. Sijsling 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Mahut N - Muller G / Nielsen F 0 - 2  
Gonzalez S / Lipsky S - Pavic M / Venus M 0 - 2  
Inglot D / Klaasen R - Brunstrom J / Siljestrom A 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - V. Lepchenko 2 - 1  
E. Rodina - J. Jankovic 2 - 1  
Ka. Kozlova - J. Ostapenko 2 - 0  
R. Ozaki - V. Golubic 0 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jankovic J / Van Uytvanck - Jurak D / Rodionova AN 2 - 1  
Kalashnikova O / Shvedova - Kuncikova L / Stuchla K 2 - 1  
Moore J / Wongteanchai V - Knoll X / Krunic A 0 - 2  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - A. Giannessi 0 - 2  
P. Lorenzi - L. Djere 1 - 1  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Perez Sanz - K. Khachanov 0 - 2  
M. Kukushkin - N. Milojevic 1 - 1  
P. Riba - O. Nedovyesov 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Hlavackova 2 - 1  
C. McHale - T. Moore 0 - 2  
S. Zheng - J. Konta 2 - 0  
T. Paszek - M. Rybarikova    
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Sevastova A - Xu Y F / Zheng S 2 - 1  
Chan H-C / Chan Y-J - Hlavackova A / Peng S 0 - 2  
Han X / Wang Y - Pliskova KA / Pliskova KR 0 - 2  
Kudryavtseva A / Zhu L - Dabrowski G / Yang Z 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - S. Groth 2 - 0  
J-L. Struff - G. Simon 1 - 2  
J. Millman - J.M. Del Potro 0 - 2  
R. Federer - T.H. Fritz 2 - 1  
R. Stepanek - M. Cilic 2 - 0  
S. Stakhovsky - M. Youzhny 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berrer M / Struff J-L - Kubot L / Peya A 2 - 1  
Bryan B / Bryan M - Groth S / Lindstedt R 2 - 0  
Daniell M / Sitak A - Kohlschreiber P / Thiem D 2 - 1  
Mayer F / Oswald P - Mergea F / Tecau H 0 - 2  
Peers J / Soares B - Marach O / Martin F 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Long - Zulf. Zulkiffli 2 - 0  
G. Anthony - Sa. Verma 2 - 1  
H-K. Vittinghus - R. Ouseph 2 - 1  
N.K. Srikanth - S.D. Kuncoro 2 - 0  
P. Abian - Yun Hu 1 - 2  
S. Sasaki - I.Z. Zainuddin 2 - 0  
T.M. Nguyen - H.J. Jeon 0 - 2  
Zhen. Wang - K.H. Heo    
Tollaslabda (Australian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - H.M. Kim 2 - 0  
J.W. Goh - S. Nehwal 0 - 2  
J.Y. Tee - T.Y. Tai 0 - 2  
P.Y. Yip - R. Intanon 0 - 2  
Shi. Wang - B.J. He 2 - 0  
Sun Yu - L.A. Mainaky 2 - 0  
T. Lad - Yih. Wang 0 - 2  
Xue. Li - T.T. Vu 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Brazília 16 - 4  
Kína - Oroszország 9 - 8  
Olaszország - Ausztrália 7 - 13  
Spanyolország - USA 10 - 12  
 
2016.06.08.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hanshin Tigers 8 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Yokohama Baystars 4 - 1  
Hokkaido Nippon - Hiroshima Carp 4 - 2  
Orix Buffaloes - Chunichi Dragons 2 - 1  
Saitama Seibu - Yomiuri Giants 5 - 7  
Tohoku Rakuten - Tokyo Yakult 3 - 10  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Tampa Bay 5 - 0  
Arizona - Tampa Bay (21:40) 3 - 6  
Baltimore - Kansas City 9 - 1  
Chicago WS - Washington 5 - 10  
Cincinnati - St. Louis 7 - 6  
Detroit - Toronto 3 - 2  
Detroit - Toronto (19:10) 2 - 7  
LA Dodgers - Colorado 4 - 3  
Milwaukee - Oakland 5 - 4  
Minnesota - Miami 6 - 4  
NY Yankees - LA Angels 6 - 3  
Philadelphia - Chicago Cubs 3 - 2  
Philadelphia - Chicago Cubs (19:05) 1 - 8  
San Diego - Atlanta 4 - 3  
San Diego - Atlanta (21:40) 2 - 4  
San Francisco - Boston 3 - 5  
Seattle - Cleveland 7 - 1  
Texas - Houston 4 - 3  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Körmend (3.m.) 75 - 86  
Kosárlabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - Brose Bamberg (2.m.) 82 - 82, h.u. 90 - 92  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laboral Kutxa - Barcelona (3.m.) 76 - 76, h.u. 89 - 83  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Leks - FMP (3.m.) 83 - 84  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - CSZKA Moszkva (4.m.) 74 - 81  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Lengyelország 76 - 55  
Franciaország - Kína 56 - 43  
Kanada - Ausztrália 72 - 60  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - New York 100 - 77  
Minnesota - Phoenix 89 - 81  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Oroszország 25 - 27  
Portugália - Katar 27 - 22  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Brazília 21 - 23  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Avai 1 - 0  
Ceara - Londrina 1 - 0  
CRB - Sampaio Correa 2 - 1  
Criciuma - Brasil de Pelotas 3 - 0  
Goiás - Bahia 0 - 2  
Joinville - Vasco da Gama 0 - 2  
Luverdense - Vila Nova 0 - 2  
Parana - Atlético GO 0 - 0  
Paysandu - Nautico 1 - 3  
Tupi MG - Oeste 0 - 1  
Labdarúgás (Copa America, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Paraguay 2 - 1  
USA - Costa Rica 4 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Jaro 1 - 0  
Turku PS - JJK Jyväskylä 5 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Leiknir R. 4 - 1  
Grindavik - Fylkir 0 - 2  
IF Vestri - Fram 2 - 3  
Throttur Reykjavik - Grotta 4 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Yamagata 3 - 0  
Kamatamare Sanuki - Kyoto 1 - 3  
Kitakyushu - Thespakusatsu Gunma 0 - 3  
Machida Zelvia - Shimizu SP 1 - 2  
Matsumoto Yamaga - Sapporo 3 - 2  
Nagasaki - Cerezo Osaka 1 - 2  
Roasso Kumamoto - Zweigen Kanazawa 5 - 2  
Tokushima - Okayama 2 - 3  
Tokyo Verdi - Gifu 1 - 1  
Yamaguchi - Ehime 1 - 1  
Yokohama FC - Mito 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Stumbras Kaunas 2 - 2  
Utenis Utena - Suduva Marijampole 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz B, ráj. a bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salernitana - Lanciano 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - UTA Arad 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna - Gimnastic 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3.,ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UCAM Murcia - Reus 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Óceánia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pápua Új-Guinea - Salamon-szigetek 2 - 1  
Új-Zéland - Új-Kaledónia 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Észtország 7 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Brazília 1 - 0  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Szerbia 0 - 3  
Strandröplabda (Hamburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Costa Santos/Loyola 0 - 2  
Boeckermann / Flueggen - Ranghieri A / Carambula R 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Georgios K / Nikos Z 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Horrem I A / Eithun G 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Bourne T / Hyden J 2 - 1  
Doppler C / Horst A - Plavins M / Regza H 2 - 1  
Erdmann J / Matysik K - Herre.Alepuz/Gav.Covllado 0 - 2  
Filho A M / Felipe V G - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 1  
Gibb J / Patterson C - Allen W / Brunner T 2 - 0  
GoncalvesOliveira/Solberg - Walkenhorst A / Poniewaz 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 0  
Nummerdor R / Varenhorst - Schumann L / Thole J 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Binstock J / Schachter S 2 - 1  
Saxton B / Schalk C - Ingrosso P / Ingrosso M 2 - 0  
Semenov K / Krasilnikov V - Krou Y / Rowlandson E 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Fijalek G / Prudel M 1 - 2  
Strandröplabda (Hamburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Klug G / Gallay A 1 - 2  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Mashkova T / Tsimbalova I 2 - 1  
Bawden L / Clancy T - Humana-Paredes M / Pischk 1 - 2  
Bawden L / Clancy T - Kessy J / Day E 2 - 1  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Bieneck V / Grossner J 2 - 1  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Santos Lisboa/Secomandi 2 - 0  
Borger K / Buethe B - Artacho M / Laird N 2 - 0  
Borger K / Buethe B - Birlova E / Ukolova E 2 - 1  
Broder J L / Valjas K - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 1  
Broder J L / Valjas K - Holtwick K / Semmler I 1 - 2  
Felisberta DA Silva/Lima - Lehtonen R / Lahti T 2 - 0  
Felisberta DA Silva/Lima - Wang F / Yue Y 2 - 0  
Fendrick L / Sweat B - Artacho M / Laird N 0 - 2  
Fendrick L / Sweat B - Birlova E / Ukolova E 2 - 1  
Heidrich J / Zumkehr N - Lehtonen R / Lahti T 2 - 1  
Heidrich J / Zumkehr N - Wang F / Yue Y 2 - 1  
I. Forrer/ A. Verge-Depre - Dubovcova / Nestarcova 2 - 1  
I. Forrer/ A. Verge-Depre - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Klug G / Gallay A 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Mashkova T / Tsimbalova I 2 - 0  
M.Meppelink/Van Iersel - Humana-Paredes M / Pischk 2 - 0  
M.Meppelink/Van Iersel - Kessy J / Day E 2 - 0  
Maestrini/Rocha Antunes - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 1  
Maestrini/Rocha Antunes - Holtwick K / Semmler I 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Antonelli M / Maestrini L 1 - 2  
Menegatti M /Tóth O. - Mersmann T / Schneider I 2 - 1  
Pata M / Matauatu L - Bieneck V / Grossner J 1 - 2  
Pavan S / Bansley H - Dubovcova / Nestarcova 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - Laboureur C / Sude J 1 - 2  
Santos Lisboa/Secomandi - Pata M / Matauatu L 0 - 2  
Walsh K / Ross A - Antonelli M / Maestrini L 1 - 2  
Walsh K / Ross A - Mersmann T / Schneider I 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - B. Tomic 0 - 2  
N. Mahut - P-H. Mathieu 2 - 1  
S. Kozlov - S. Johnson 2 - 0  
S. Querrey - T. Ito 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Mahut N - Garcia-Lopez G / Haase R 2 - 0  
Demoliner M / Monroe N - Muller G / Nielsen F 0 - 2  
Guccione C / Sa A - Gonzalez S / Lipsky S 1 - 2  
Pavic M / Venus M - Dodig I / Ram R    
Reid M / Tomic B - Brunstrom J / Siljestrom A 1 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - E. Mertens 0 - 2  
C. Vandeweghe - N. Hibino 2 - 0  
K. Mladenovic - N. Vikhlyantseva 2 - 1  
M. Brengle - R. Hogenkamp 2 - 1  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bencic B / Golubic V - Jurak D / Rodionova AN 0 - 2  
De Vroome I / Hogenkamp R - Moore J / Wongteanchai V 1 - 2  
Dzalamidze N / Khromachev - Knoll X / Krunic A 0 - 2  
Kalashnikova O / Shvedova - Dushevina V / Ostapenko J 2 - 0  
Martinez-Sanchez M J / Mu - Panova A / Sadikovic A 1 - 2  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Andreozzi - J. Reister 1 - 1  
G. Quinzi - F. Bagnis 2 - 0  
O. Giacalone - E. Lopez-Perez 0 - 2  
S. Giraldo - M. Donati 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - S. Diez 0 - 2  
R. Albot - A. Bublik 1 - 1  
Shapovalov, Denis - D. Popko 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - C. Wozniacki 2 - 1  
A. Riske - S-W. Hsieh 2 - 0  
Ka. Pliskova - A. Tatishvili 2 - 0  
M. Puig - M. Larcher de Brito 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Voracova R - Broady N / Sevastova A 1 - 2  
Chan H-C / Chan Y-J - Olaru I-R / Tatishvili A 2 - 1  
Melichar N / Rosolska A - Hlavackova A / Peng S 0 - 2  
Rae J / Smith A - Kudryavtseva A / Zhu L 1 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - S. Robert 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berrer - F. Mayer 1 - 2  
P. Kohlschreiber - D. Kudla 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Istomin D / Marchenko I 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jonatan - K.H. Heo 0 - 2  
I.M. Mustofa - Sa. Verma 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - N.K. Srikanth 0 - 2  
R. Must - P. Abian 0 - 2  
R. Ouseph - R. Fladberg 2 - 1  
S. Sasaki - J.H. Hsu 2 - 0  
S.D. Kuncoro - H. Tian 2 - 0  
T. Ueda - T.M. Nguyen 0 - 2  
T.C. Chou - G. Anthony 0 - 2  
Yun Hu - R.M.V. Gurusaidatt 2 - 1  
Yux. Huang - Zhen. Wang 1 - 2  
Z.L.D. Wong - H-K. Vittinghus 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.M. Kim - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
H.W. Chen - J.Y. Tee 0 - 2  
Ir. Wang - B.J. He 1 - 2  
J.W. Goh - Mic. Li 2 - 0  
K. Gilmour - Yih. Wang 0 - 2  
L.A. Mainaky - L. Kjaersfeldt 2 - 0  
M. Mitani - R. Intanon 0 - 2  
N. Okuhara - Sun Yu 1 - 2  
S. Kurniawan - P.Y. Yip 0 - 2  
S. Sato - T.Y. Tai 1 - 2  
Shi. Wang - Y.P. Pai 2 - 0  
T. Lad - Tif. Ho 2 - 1  
T.T. Vu - Xia. Liang 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Ausztrália 3 - 10  
Olaszország - Oroszország 9 - 8  
Spanyolország - Brazília 10 - 6  
USA - Kanada 11 - 8  

 

2016.06.07.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hanshin Tigers 2 - 1  
Fukuoka S. Hawks - Yokohama Baystars 6 - 3  
Hokkaido Nippon - Hiroshima Carp 2 - 3  
Orix Buffaloes - Chunichi Dragons 3 - 8  
Saitama Seibu - Yomiuri Giants 6 - 2  
Tohoku Rakuten - Tokyo Yakult 5 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Tampa Bay 4 - 6  
Baltimore - Kansas City 4 - 1  
Detroit - Toronto 11 - 0  
LA Dodgers - Colorado 1 - 6  
NY Yankees - LA Angels 5 - 2  
Philadelphia - Chicago Cubs 4 - 6  
Pittsburgh - NY Mets    
San Diego - Atlanta 7 - 2  
Seattle - Cleveland 1 - 3  
Texas - Houston 6 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asti - Rieti (4.m.) 4 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland Lake Erie - Hershey (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose - Pittsburgh (4.m.) 1 - 3  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Alba Fehérvár (3.m.) 91 - 85  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Milano (3.m.) 81 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Real Madrid (3.m.) 74 - 74, h.u. 87 - 86  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád (3.m.) 72 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Anadolu Efes (3.m.) 84 - 72  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Lengyelország 78 - 68  
Franciaország - Kanada 52 - 66  
Kína - Ausztrália 69 - 90  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Fehéroroszország 33 - 26  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Dél-Korea 16 - 33  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Atl. Los Andes 0 - 2  
Labdarúgás (Copa America, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Chile 2 - 1  
Panama - Bolívia 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Skócia 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Portugália 0 - 0  
Írország - Montenegró 9 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Görögország 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Lengyelország 6 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Észak-Írország 3 - 0  
Grúzia - Olaszország 0 - 7  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Anglia 0 - 7  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Norvégia 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Värnamo - Örgryte 4 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Görögország 1 - 2  
Dánia - Bulgária 4 - 0  
Irán - Kirgizisztán 6 - 0  
Japán - Bosznia-Hercegovina 1 - 2  
Kanada - Üzbegisztán 2 - 1  
Kína - Kazahsztán 0 - 1  
Spanyolország - Grúzia 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 1 - 1  
Hollandia - Dél-Afrika 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banglades - Tadzsikisztán 0 - 1  
India - Laosz 6 - 1  
Jemen - Maldív-szigetek 2 - 0  
Kambodzsa - Tajvan 2 - 0  
Rögbi (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Wales - U20Írország 25 - 26  
U20Új-Zéland - U20Grúzia 55 - 0  
Rögbi (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Olaszország 48 - 10  
U20Ausztrália - U20Skócia 10 - 15  
Rögbi (U20 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Afrika - U20Japán 59 - 19  
U20Franciaország - U20Argentína 15 - 24  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - A. Seppi 2 - 0  
D. Medvedev - H. Zeballos 2 - 0  
D. Sela - D. Novikov 2 - 1  
I. Cervantes-Huegun - I. Sijsling 0 - 2  
I. Dodig - T. Ito 1 - 2  
R. Haase - G. Müller 0 - 2  
V. Pospisil - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Zelenay I - Dodig I / Ram R 1 - 2  
Guccione C / Sa A - Johnson S / Querrey S 2 - 1  
Inglot D / Klaasen R - Koolhof W / Middelkoop M 2 - 1  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - M. Lucic-Baroni 2 - 0  
B. Bencic - A. van Uytvanck 2 - 1  
E. Hozumi - R. Hogenkamp 0 - 2  
E. Rodina - Gálfi D. 2 - 0  
J. Jaksic - J. Ostapenko 0 - 2  
J. Larsson - Ka. Kozlova    
K. Bertens - M. Lucic-Baroni    
K. Mladenovic - Y. Shvedova 2 - 0  
K. Siniakova - J. Jankovic 0 - 2  
N. Hibino - S. Vögele 2 - 0  
P. Hercog - V. Lepchenko    
R. Ozaki - K. Flipkens 2 - 0  
V. Golubic - A-L. Friedsam 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibino N / Webley-Smith E - Kuncikova L / Stuchla K 0 - 2  
Panova A / Sadikovic A - Mertens E / Schuurs D 2 - 1  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - Y. Bai 2 - 0  
G. Clezar - G. Quinzi 0 - 2  
L. Djere - F. Volandri 2 - 0  
M. Donati - M. Zekic 2 - 0  
P. Lorenzi - F.F. Silva 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - B. Kavcic 2 - 0  
M. Kukushkin - T. Lipovsek Puches 2 - 0  
R. Ramanathan - K. Khachanov 0 - 2  
R. Ramirez Hidalgo - O. Nedovyesov 0 - 2  
Shapovalov, Denis - A. Sidorenko 1 - 1  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - S. Peng 2 - 0  
A. Hlavackova - Y. Wickmayer 2 - 0  
C. Buyukakcay - C. Wozniacki 0 - 2  
L. Robson - A. Konjuh    
L. Robson - M. Larcher de Brito 0 - 2  
M. Barthel - A. Riske 0 - 2  
M. Puig - K.L. Zhang 2 - 0  
M. Rybarikova - H. Watson 2 - 1  
S-W. Hsieh - N. Broady 2 - 0  
T. Moore - D. Vekic 2 - 0  
T. Paszek - K. Nara 2 - 0  
Z. Diyas - Y. Wickmayer    
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christie F / Robson L - Pliskova KA / Pliskova KR 1 - 2  
Davis L / Mchale C - Xu Y F / Zheng S 1 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - O. Roca Batalla 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - R. Stepanek 1 - 2  
D. Lajovic - D. Kudla 0 - 2  
F. Mayer - V. Troicki 2 - 0  
J-L. Struff - M. Baghdatis 2 - 1  
J. Choinski - S. Stakhovsky    
J.M. Del Potro - G. Dimitrov 2 - 0  
L. Pouille - J. Millman 1 - 2  
M. Youzhny - F. Lopez 2 - 0  
P. Kohlschreiber - P-H. Herbert 2 - 0  
T.H. Fritz - F. Martin 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cilic M / Sancic A - Groth S / Lindstedt R 0 - 2  
Marach O / Martin F - Kuznetsov A / Simon G 2 - 0  
Mayer F / Oswald P - DEL Potro J M / Fritz T 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Oroszország 11 - 10  
Kína - Olaszország 8 - 7  
Spanyolország - Kanada 16 - 12  
USA - Brazília 20 - 2  

 

2016.06.06.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - Colorado 3 - 10  
St. Louis - San Francisco 6 - 3  
Futsal (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Haladás 5 - 1  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Adecco ASVEL (2.m.) 73 - 61  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Eilat (1.m.) 82 - 78  
Maccabi TA - Maccabi Rishon (1.m.) 69 - 71  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Neptunas Klaipeda (5.m.) 97 - 70  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Cleveland (2.m.) 110 - 77  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Mega Leks (2.m.) 89 - 83  
Kosárlabda (VTB Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - CSZKA Moszkva (3.m.) 79 - 74  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - New York 78 - 86  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba - Club Almagro 2 - 0  
Labdarúgás (Copa America, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Uruguay 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Jeju 3 - 4  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Moldova 6 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Oroszország 0 - 3  
Törökország - Magyarország 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Bosznia-Hercegovina 0 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Izrael 4 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jerv - Fredrikstad 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska - GAIS 2 - 2  
Halmstad - Syrianska 2 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bulgária - U21Norvégia 0 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Liechtenstein 4 - 0  
Lengyelország - Litvánia 0 - 0  
Olaszország - Finnország 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kelet-Timor - Malajzia 0 - 3  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Cronulla Sharks 18 - 20  
Röplabda (Olimpiai selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Chile 1 - 3  
Mexikó - Tunézia 2 - 3  
Röplabda (WorldGrandPrix, női, Divízió 2)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Bulgária 1 - 3  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - E. Escobedo 2 - 0  
N. Mahut - L. Lacko 2 - 0  
P-H. Mathieu - R. Ram 2 - 0  
S. Querrey - B. Becker 2 - 0  
Y. Nishioka - S. Kozlov 1 - 2  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Lipsky S - Nestor D / Qureshi A-U-h 2 - 0  
Pavic M / Venus M - Erlich J / Fleming C 2 - 1  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - I. De Vroome 2 - 0  
E. Mertens - E. Bouchard 2 - 0  
L. Siegemund - M. Brengle 1 - 2  
N. Vikhlyantseva - D. Allertova 2 - 0  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Kato M - Martinez-Sanchez M J / Muhammad A 0 - 2  
Jankovic J / Van Uytvanck - Chan C-W / Naydenova A 2 - 0  
Tenisz (Caltanissetta, Italy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - F. Bagnis 0 - 2  
A. Ungur - E. Lopez-Perez 0 - 2  
J. Reister - T. De Bakker 2 - 0  
S. Giraldo - L. Giustino 2 - 0  
Tenisz (Moscow, Russia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Popko - A. Kudryavtsev 2 - 0  
Tenisz (Moscow, Russia, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Slobodchikov - M. Elgin    
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - L. Davis 2 - 0  
A. Tatishvili - Kr. Pliskova 2 - 0  
C. McHale - M. Linette 2 - 0  
F. Christie - S. Zheng 0 - 2  
Ka. Pliskova - A. Sevastova 2 - 1  
V. Duval - J. Konta 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukakcay C / Nara K - Dabrowski G / Yang Z 0 - 2  
HAN X / Wang Y - Savchuk O / Zhang K-L 2 - 0  
Tenisz (Nottingham-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K.L. Zhang - K. Boulter 2 - 0  
M. Larcher de Brito - A. Hlavackova 2 - 1  
S. Aoyama - T. Moore 0 - 2  
T. Paszek - A. Barty 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Jaziri - M. Berrer 1 - 2  
S. Groth - I. Marchenko 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peers J / Soares B - Baghdatis M / Dimitrov G 2 - 1  
Troicki V / Youzhny M - Mergea F / Tecau H 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart-selejt, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bachinger - F. Mayer 0 - 2  
S. Stakhovsky - F. Moser 2 - 0