Tippmix eredmények - 2016. június 27. - július 3.

2016-06-27
Tippmix eredmények - 2016. június 27. - július 3.
2016.07.03.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Demons - Adelaide Crows 98 - 120  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 3 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 0 - 2  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 3 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 8 - 3  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 6 - 3  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 6 - 13  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 6 - 5  
Arizona - San Francisco (22:10) 4 - 5  
Boston - LA Angels 2 - 21  
Boston - LA Angels (19:35) 10 - 5  
Houston - Chicago WS 1 - 4  
LA Dodgers - Colorado 6 - 1  
LA Dodgers - Colorado (22:10) 4 - 1  
Minnesota - Texas 5 - 4  
NY Mets - Chicago Cubs 4 - 3  
NY Mets - Chicago Cubs (19:10) 14 - 3  
Oakland - Pittsburgh 2 - 4  
Oakland - Pittsburgh (22:05) 3 - 6  
Philadelphia - Kansas City 7 - 2  
San Diego - NY Yankees 2 - 1  
San Diego - NY Yankees (22:40) 3 - 6  
Seattle - Baltimore 12 - 6  
Seattle - Baltimore (22:10) 9 - 4  
St. Louis - Milwaukee 9 - 8  
Tampa Bay - Detroit 1 - 5  
Toronto - Cleveland 17 - 1  
Washington - Cincinnati 4 - 9  
Washington-Cincinnati (19:35) 12 - 1  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. van Avermaet - A. Valverde (2. szakasz) 0 - 1  
J. Alaphillippe - P. Sagan (2. szakasz) 0 - 1  
M. Matthews - E. Boasson Hagen (2. szakasz) 1 - 0  
Tour De France 2016 - 2. szakasz    
Kosárlabda (Dél-Amerika bajn, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezuela - Brazília 64 - 58  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Connecticut 83 - 86  
Los Angeles - New York 77 - 67  
Minnesota - San Antonio 91 - 68  
Kézilabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Montenegró - U20Norvégia 23 - 35  
Kézilabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Korea - U20Brazília 35 - 34  
Kézilabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Spanyolország - U20Argentína 26 - 21  
Kézilabda (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Japán - U20Kína 28 - 23  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Bahia 1 - 0  
CRB - Goiás 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Santa Cruz PE 2 - 1  
Corinthians - Flamengo 4 - 0  
Cruzeiro - Vitória 2 - 2  
Internacional - Gremio 0 - 1  
Ponte Preta - Sao Paulo 1 - 0  
Santos - Chapecoense 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Pohang 0 - 1  
Incheon - Jeju 2 - 1  
Suwon City - Jeonbuk 2 - 2  
Labdarúgás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Izland 5 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Slavia Mozír 1 - 0  
Granit Mikasevicsi - Belsina Bobrujszk 0 - 4  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Oulu 1 - 1  
Jazz Pori - EIF 1 - 3  
JJK Jyväskylä - Turku PS 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Kuopio PS 0 - 0  
PS Kemi - HIFK 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - ÍBV 2 - 3  
Valur - Fylkir 5 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - JEF United Chiba 2 - 1  
Gifu - Kyoto 0 - 1  
Kitakyushu - Tokyo Verdi 2 - 1  
Mito - Matsumoto Yamaga 2 - 3  
Okayama - Shimizu SP 2 - 2  
Roasso Kumamoto - Cerezo Osaka 1 - 5  
Sapporo - Yokohama FC 5 - 2  
Thespakusatsu Gunma - Machida Zelvia 2 - 2  
Tokushima - Nagasaki 0 - 0  
Yamagata - Yamaguchi 2 - 1  
Zweigen Kanazawa - Kamatamare Sanuki 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Akzhaiyk Ural 1 - 0  
Ordabasy Shymkent - Atyrau 2 - 1  
Tobol Kostanay - Irtis Pavlodar 3 - 2  
Zhetysu Taldykorgan - Kairat Almaty 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Millionarios 1 - 0  
Dep. Cali - Cortulua 3 - 1  
Dep. La Equidad - Envigado 2 - 2  
Jaguares de Cordoba - Fortaleza 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Shanghai SIPG 0 - 2  
Shandong Luneng - Guangzhou Evergrande 0 - 2  
Shanghai Shenhua - Changchun Yatai 3 - 0  
Tianjin Teda - Chongqing Lifan 2 - 3  
Yanbian - Hangzhou Greentown 2 - 4  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Philadelphia 1 - 0  
New York City FC - New York 2 - 0  
Toronto - Seattle 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Kristiansund 2 - 0  
Bryne - Strömmen 0 - 1  
Hödd - Ranheim 2 - 0  
Jerv - Kongsvinger 3 - 2  
Raufoss - Mjöndalen 1 - 0  
Sandefjord - Levanger 1 - 2  
Ullensaker/Kisa - KFUM Oslo 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Viking Stavanger 0 - 1  
Sarpsborg - Brann Bergen 1 - 0  
Stabaek - Sogndal 0 - 1  
Valerenga - Odd Grenland 0 - 1  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
F. Alonso - J. Button (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
F. Nasr - M. Ericsson (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
J. Palmer - K. Magnussen (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
L. Hamilton - N. Rosberg (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
P. Wehrlein - R. Haryanto (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Osztrák Nagydíj) 0 - 1  
V. Bottas - F. Massa (Osztrák Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Osztrák Nagydíj    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Widnes 22 - 23  
Wakefield - St. Helens 32 - 44  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Newcastle Knights 25 - 25  
South Sydney Rabbitohs - North Queensland Cowboys 0 - 20  
Röplabda (Európa Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Szlovákia 3 - 0  
Röplabda (Világ Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Lengyelország 2 - 3  
Bulgária - Ausztrália 3 - 2  
Bulgária - Oroszország 0 - 3  
Franciaország - Brazília 1 - 3  
Irán - Argentína 3 - 2  
Olaszország - Szerbia 2 - 3  
USA - Ausztrália 3 - 0  
USA - Oroszország 3 - 0  
Röplabda (Világ Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Egyiptom 3 - 0  
Dél-Korea - Hollandia 3 - 2  
Finnország - Kanada 3 - 2  
Kuba - Portugália 3 - 2  
Kína - Japán 3 - 0  
Törökország - Szlovákia 3 - 2  
Strandfoci (Euroliga, A div., 1.sz., 1. cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Lengyelország 2 - 8  
Oroszország - Svájc 7 - 7  
Strandfoci (Euroliga, A div., 1.sz., 2. cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Görögország 6 - 1  
Spanyolország - Olaszország 4 - 2  
Strandröplabda (Duisburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Romund J - Dollinger A / Wickler C 0 - 2  
Dollinger A / Wickler C - Holler T / Poniewaz B 2 - 1  
Holler T / Poniewaz B - Doranth B / Hoefer J 2 - 1  
Nibbrig B / Wernitz D - Becker P / Romund J 0 - 2  
Wolf G / Wolf P - Becker P / Romund J 0 - 2  
Wolf G / Wolf P - Holler T / Poniewaz B    
Strandröplabda (Duisburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Culav K / Seyfferth S - Gernert M / Zautys T 0 - 2  
Gernert M / Zautys T - Arnholdt L / Schumacher A 2 - 1  
Karnbaum S / Niemczyk N - Schillerwein K / Tillmann C 1 - 2  
Schillerwein K / Tillmann - Behrens K / Glenzke N 2 - 0  
Schillerwein K / Tillmann - Gernert M / Zautys T 0 - 2  
Strandröplabda (Porec Major)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doppler C / Horst A - Cerutti / Oscar Schmidt 1 - 2  
Doppler C / Horst A - Saxton B / Schalk C 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Cerutti / Oscar Schmidt 1 - 2  
Saxton B / Schalk C - Samoilovs A / Smedins J 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - T. Berdych 1 - 3  
J. Isner - J-W. Tsonga 2 - 3  
J. Vesely - J. Sousa 3 - 0  
L. Pouille - J.M. Del Potro 3 - 1  
N. Kyrgios - F. Lopez 3 - 1  
R. Gasquet - A. Ramos 3 - 1  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delbonis F / Schwartzman - Murray J / Soares B 0 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Mannarino A / Pouille L    
Jaziri M / Rosol L - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Matkowski M / Paes L 2 - 0  
Koolhof W / Middelkoop M - Cuevas P / Granollers M 1 - 2  
Kravchuk K / Molchanov D - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Marach O / Martin F - Skupski K / Skupski N 2 - 1  
Pospisil V / Sock J - Halys Q / Lamasine T 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - R. Vinci 2 - 0  
E. Makarova - B. Strycova 2 - 0  
E. Vesnina - J. Boserup 2 - 0  
S. Stephens - S. Kuznetsova 1 - 2  
S. Williams - A. Beck 2 - 0  
T. Bacsinszky - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Watson H - Panova A / Rogers S 2 - 0  
Chan H-C / Chan Y-J - Jankovic J / Krunic A 1 - 2  
Dabrowski/MartinezSanchez - Bouchard E / Lisicki S 2 - 0  
Groenefeld A-L / Peschke - Bertens K / Larsson J 2 - 0  
Görges J / Pliskova Ka - Putintseva Y / Rybarikova M 2 - 0  
Hingis M / Mirza S - Hozumi E / Kato M 2 - 0  
Hlavackova/Hradecka - Cornet A / Knoll X 2 - 1  
Keys M / Stephens S - Babos/Shvedova 0 - 2  
Mchale C / Ostapenko J - King V / Kudryavtseva A 2 - 0  
Peng S / Zhang S - Garcia C / Mladenovic K 1 - 2  
Rae J / Smith A - Makarova E / Vesnina E 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brengle M / Brown D - Ostapenko J / Marach O 0 - 2  
Dabrowski G / Monroe N - Broady N / Broady L 2 - 0  
Duque-Marino M / Cabal J - Vandeweghe C / Tecau H 2 - 1  
Klepac A / Peya A - Robson L / Inglot D 2 - 0  
Krejcikova B / SA A - Hlavackova A / Kubot L 1 - 2  
Kudryavtseva A / Lipsky S - Nestor D / Chuang C J 2 - 1  
Martinez Sanchez/MarreroS - Middelkoop/Kalashnikova 1 - 2  
Moore T / Skupski K - Medina Garrigue/Lindstedt 1 - 2  
Parra Santonja/Gonzalez - Atawo R/Klaasen R 2 - 0  
Paszek T / Mergea F - Siegemund L / Sitak A 0 - 2  
Rosolska A / Huey T - Demoliner M / Melichar N 2 - 0  
Svitolina E / Guccione C - Groenefeld A-L / Farah R 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyu.I. Lee - B. Sai Praneeth 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mic. Li - Bei. Zhang    
Tollaslabda (Chinese Taipei Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.C. Chou - B. Qiao 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shi. Wang - T.Y. Tai 0 - 2

 

2016.07.02.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Collingwood 45 - 57  
Gold Coast Suns - St. Kilda 108 - 68  
Sydney Swans - Western Bulldogs 79 - 83  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 0 - 4  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 7 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 2 - 3  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 2 - 1  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 4 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 4 - 6  
Atlanta - Miami 5 - 7  
Boston - LA Angels 5 - 4  
Houston - Chicago WS 5 - 0  
LA Dodgers - Colorado 5 - 0  
Minnesota - Texas 2 - 3  
Minnesota - Texas (20:10) 17 - 5  
NY Mets - Chicago Cubs 10 - 2  
Oakland - Pittsburgh 3 - 7  
Philadelphia - Kansas City 4 - 3  
San Diego - NY Yankees 7 - 6  
Seattle - Baltimore 5 - 2  
St. Louis - Milwaukee 7 - 1  
Tampa Bay - Detroit 2 - 10  
Toronto - Cleveland 9 - 6  
Washington - Cincinnati 3 - 2  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - N. Bouhanni (1.szakasz)    
M. Cavendish - P. Sagan (1. szakasz) 1 - 0  
M. Kittel - A. Greipel (1. szakasz) 1 - 0  
Tour De France 2016 - 1. szakasz    
Kosárlabda (Dél-Amerika bajn, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezuela - Uruguay 74 - 62  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Washington 77 - 77, h.u. 86 - 84  
Indiana - San Antonio 76 - 76, h.u. 85 - 87  
Phoenix - New York 88 - 99  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Nautico 3 - 0  
Avai - Vasco da Gama 2 - 1  
Bragantino - Parana 0 - 1  
Brasil de Pelotas - Joinville 2 - 0  
Londrina - Criciuma 2 - 2  
Luverdense - Oeste 0 - 1  
Sampaio Correa - Paysandu 0 - 0  
Vila Nova - Tupi MG 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Coritiba 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Seongnam 0 - 1  
Sangju Sangmu - FC Szöul 2 - 1  
Ulsan - Suwon 2 - 1  
Labdarúgás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Olaszország 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeya - BATE Boriszov 1 - 1  
Naftan - Nyeman Grodno 2 - 0  
Szluck - Isloch 2 - 2  
Vityebszk - Dinamo Breszt 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - Haka 1 - 4  
KTP - GrIFK 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Seinäjoen JK 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Grindavik 2 - 2  
Keflavík - Huginn 0 - 0  
Thor Akureyri - Leiknir F. 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Urawa RD 1 - 2  
Kashima A. - Gamba Osaka 1 - 3  
Kashiwa R. - Albirex Niigata 1 - 0  
Kofu - Vissel Kobe 0 - 3  
Omiya Ardija - Nagoya GE 1 - 0  
Sagan Tosu - FC Tokyo 3 - 2  
Sanfrecce Hiroshima - Jubilo Iwata 3 - 0  
Shonan Bellmare - Yokohama FM 0 - 3  
Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale 0 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Karagandy - Taraz 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Atl. Nacional Medellin 3 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Shijiazhuang 4 - 2  
Henan Jianye - Beijing Guoan 1 - 0  
Jiangsu - Liaoning Hongyun 4 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - San Jose 1 - 0  
Salt Lake - D.C. United 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Rosenborg 0 - 0  
Haugesund - Start 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Utd. Väsby - Halmstad 4 - 1  
Angelholm - Degerfors 2 - 1  
Frej - Syrianska 1 - 1  
Ljungskile - GAIS 1 - 0  
Varberg - Trelleborg 0 - 0  
Värnamo - Dalkurd 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Trans Narva 3 - 2  
Rakvere Tarvas - Parnu Linnameeskond 1 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - UC Dublin 4 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Wexford Youths 3 - 0  
Longford Town - Bohemians 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Wigan 6 - 26  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Parramatta Eels 34 - 24  
New Zealand Warriors - Gold Coast Titans 27 - 18  
Wests Tigers - Penrith Panthers 34 - 26  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Perth Force 30 - 29  
Johannesburg Lions - Durban Sharks 37 - 10  
Melbourne Rebels - Cape Town Stormers 31 - 57  
Port Elizabeth S. Kings - Dunedin Highlanders 18 - 48  
Tokyo Sunwolves - Sydney Waratahs 12 - 57  
Wellington Hurricanes - Auckland Blues 37 - 27  
Röplabda (Európa Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 3 - 0  
Macedónia - Észtország 0 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Oroszország 0 - 3  
Brazília - Belgium 3 - 2  
Franciaország - Lengyelország 3 - 1  
Irán - Olaszország 0 - 3  
Szerbia - Argentína 0 - 3  
USA - Bulgária 3 - 1  
Röplabda (Világ Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Hollandia 1 - 3  
Dél-Korea - Egyiptom 3 - 2  
Finnország - Kuba 3 - 1  
Kína - Törökország 0 - 3  
Portugália - Kanada 0 - 3  
Szlovákia - Japán 3 - 1  
Röplabda (Világ Liga, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Szlovénia 1 - 3  
Tajvan - Görögország 1 - 3  
Strandfoci (Euroliga, A div., 1.sz., 1. cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Franciaország 3 - 0  
Svájc - Lengyelország 8 - 3  
Strandfoci (Euroliga, A div., 1.sz., 2. cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Görögország 7 - 2  
Spanyolország - Fehéroroszország 2 - 1  
Strandröplabda (Duisburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Romund J - Hellmuth T / Stadie E 2 - 0  
Bevers L / Geukes L - Karpa M-J / Popp M 2 - 0  
Dollinger A / Wickler C - Bevers L / Geukes L 2 - 0  
Holler T / Poniewaz B - Becker P / Romund J 2 - 0  
Holler T / Poniewaz B - Just T / Stark T 2 - 1  
Nibbrig B / Wernitz D - Doranth B / Hoefer J 2 - 1  
Nibbrig B / Wernitz D - Harms M / Schneider M 2 - 1  
Poniewaz D / Rudolf N - Wolf G / Wolf P    
Strandröplabda (Duisburg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behlen A / Krebs A - Schillerwein K / Tillmann C 0 - 2  
Behrens K / Glenzke N - Gernert M / Zautys T 0 - 2  
Buettner F / Fedosova V - Behlen A / Krebs A 0 - 2  
Culav K / Seyfferth S - Arnholdt L / Schumacher A 2 - 1  
Culav K / Seyfferth S - Aulenbrock C / Schneider S 2 - 1  
Culav K / Seyfferth S - Schillerwein K / Tillmann C 2 - 1  
Ferger S / Matthes A - Ittlinger S / Weiland Y 0 - 2  
Ferger S / Matthes A - Schillerwein K / Tillmann C 0 - 2  
Ittlinger S / Weiland Y - Karnbaum S / Niemczyk N 1 - 2  
Karnbaum S / Niemczyk N - Gernert M / Zautys T 2 - 1  
Strandröplabda (Porec Major)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Doppler C / Horst A 1 - 2  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Matysik K / Walkenhorst A 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Bourne T / Hyden J 2 - 1  
Gibb J / Patterson C - Losiak B / Kantor P 2 - 0  
Gibb J / Patterson C - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
GoncalvesOliveira/Solberg - Cerutti / Oscar Schmidt 1 - 2  
GoncalvesOliveira/Solberg - Nummerdor R / Varenhorst 2 - 0  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Doppler C / Horst A 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Fijalek G / Prudel M 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Dalhausser P / Lucena N 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Strandröplabda (Porec Major, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Buethe B - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Borger K / Buethe B - Ludwig L / Walkenhorst K 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Pavan S / Bansley H 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - Ludwig L / Walkenhorst K 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - M. Youzhny 3 - 2  
An. Kuznetsov - K. Nishikori 0 - 3  
D. Goffin - D. Istomin 3 - 1  
J. Millman - A. Murray 0 - 3  
J. Sock - M. Raonic 0 - 3  
M. Cilic - L. Lacko 3 - 0  
N. Djokovic - S. Querrey 1 - 3  
P-H. Herbert - N. Mahut 1 - 3  
R. Bautista-Agut - B. Tomic 0 - 3  
S. Johnson - G. Dimitrov 3 - 1  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Melo M - Gonzalez S / Lipsky S 2 - 0  
Edmund K / Ward J - Delbonis F / Schwartzman 1 - 2  
Evans D / Glasspool L - Jaziri M / Rosol L 0 - 2  
Fognini F / Seppi A - Inglot D / Nestor D 0 - 2  
Groth S / Lindstedt R - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Huey T / Mirnyi M - Demoliner M / Qureshi A 2 - 1  
Klein B / Ward A - Cuevas P / Granollers M 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Monroe N / Young D 2 - 0  
Marray J / Shamasdin A - Brown D / Struff J-L 2 - 0  
Martin A / Podlipnik-Cast - Bopanna R / Mergea F 0 - 2  
Muller G / Nielsen F - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Pavic M / Venus M - Duran G / Gonzalez M 2 - 0  
Robert S / Sela D - Baghdatis M / Youzhny M 2 - 1  
Stepanek R / Zimonjic N - Johnson S / Querrey S 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - M. Keys 1 - 2  
A. Radwanska - K. Siniakova 2 - 0  
C. Witthöft - A. Kerber 0 - 2  
D. Cibulkova - E. Bouchard 2 - 0  
L. Safarova - J. Cepelova 2 - 1  
M. Doi - A-L. Friedsam 2 - 0  
P. Kvitova - E. Makarova 0 - 2  
S. Halep - K. Bertens (esőszünet) 2 - 0  
S. Lisicki - Y. Shvedova 0 - 2  
S. Stephens - M. Minella 2 - 1  
T. Bacsinszky - M. Niculescu 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Brengle M / Maria T 2 - 0  
Begu I-C / Olaru R - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Broady N / Watson H - Buyukakcay C / Jans-Ignacik K 2 - 0  
Chirico L / Riske A - Beck A / Wickmayer Y 1 - 2  
Errani S / Kalashnikova O - Krajicek M / Strycova B 1 - 2  
Groenefeld A-L/Peschke - Kuznetsova S/Vinci R 2 - 1  
Görges J / Pliskova Ka - Allertova D / Schmiedlova A K 2 - 0  
Hercog P / Lucic-Baroni M - Doi M / Svitolina E 0 - 2  
Hingis M / Mirza S - Friedsam AL / Siegemund L 2 - 0  
Hlavackova/Hradecka - Liang C / Wang Y 2 - 1  
Irigoyen M / Kania P - Putintseva Y / Rybarikova M 1 - 2  
Kichenok L / Lepchenko V - Mchale C / Ostapenko J 1 - 2  
Mertens E / Mestach A-S - Williams S / Williams V 0 - 2  
Moore T / Perrin C - Duque-Marino M / Puig M 0 - 2  
Schuurs D / Voracova R - Garcia C / Mladenovic K 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krejcikova B / SA A - Stosur S / Peers J 2 - 1  
Kudryavtseva A / Lipsky S - Liang C / Duran G 2 - 1  
Parra Santonja/Gonzalez - Irigoyen M / Venus M 2 - 0  
Wang Y / Siljestrom A - Robson L / Inglot D 0 - 2  
Watson H / Kontinen H - Chirico L / Kudla D    
Tollaslabda (Canada Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - H. Dani 2 - 1  
A. Jayaram - Hyu.I. Lee 0 - 2  
B. Leverdez - H.S. Prannoy 2 - 1  
Hyu.I. Lee - P. Abian 2 - 0  
R. Must - B. Sai Praneeth 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - Bei. Zhang 0 - 2  
Ir. Wang - T. Lad 2 - 1  
L. Zetchiri - Bei. Zhang 0 - 2  
Mic. Li - Ir. Wang 2 - 0  
Mic. Li - Sárosi L. 2 - 0  
S.R. Gadde - L. Zetchiri 0 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I.Z. Zainuddin - T.C. Chou 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - B. Qiao 0 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Jindapon - T.Y. Tai 0 - 2  
Shi. Wang - Bi.Ji. He 2 - 1  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Magyarország 10 - 7  

 

2016.07.01.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Adelaide - Richmond 94 - 56  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 2 - 5  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 7 - 2  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 2 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 8 - 5  
NY Mets - Chicago Cubs 4 - 3  
Oakland - San Francisco 6 - 12  
Seattle - Baltimore 5 - 3  
St. Louis - Kansas City 2 - 4  
Tampa Bay - Detroit 7 - 10  
Toronto - Cleveland 1 - 4  
Toronto - Cleveland (19:07) 1 - 2  
Washington - Cincinnati 13 - 4  
Kosárlabda (Dél-Amerika bajn, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Brazília 82 - 88  
Kosárlabda (Dél-Amerika bajn, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivia - Chile 55 - 70  
Paraguay - Kolumbia 58 - 82  
Kosárlabda (Dél-Amerika bajn., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezuela - Brazília 70 - 60  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Törökország 76 - 84  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Dallas 78 - 83  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Botafogo 5 - 3  
Palmeiras - Figueirense 4 - 0  
Santa Cruz PE - Ponte Preta 0 - 3  
Labdarúgás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Belgium 3 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krumkachi - FK Minszk 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Liepajas Metalurgs 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Tromsö 2 - 4  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Sillamae Kalev 0 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Athlone 5 - 1  
Drogheda Utd. - Waterford Utd. 2 - 0  
Shelbourne - Cobh Ramblers 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Dundalk 0 - 5  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Warrington 16 - 16  
Salford - Castleford 22 - 18  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Melbourne Storm 6 - 48  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Queensland Reds 43 - 24  
Waikato Chiefs - Canterbury Crusaders 23 - 13  
Röplabda (Európa Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Ausztria 3 - 2  
Észtország - Bulgária (Helyszín:Bulgária) 3 - 2  
Röplabda (Világ Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Lengyelország 3 - 0  
Franciaország - Belgium 3 - 0  
Irán - Szerbia 3 - 2  
Olaszország - Argentína 3 - 1  
Röplabda (Világ Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Csehország 3 - 0  
Egyiptom - Hollandia 1 - 3  
Finnország - Portugália 2 - 3  
Kanada - Kuba 3 - 2  
Kína - Szlovákia 3 - 0  
Törökország - Japán 3 - 0  
Röplabda (Világ Liga, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Tajvan 3 - 0  
Szlovénia - Görögország 3 - 0  
Strandfoci (Euroliga, A div., 1.sz., 1. cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 2 - 4  
Svájc - Franciaország 10 - 4  
Strandfoci (Euroliga, A div., 1.sz., 2. cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Spanyolország 3 - 7  
Olaszország - Fehéroroszország 4 - 3  
Strandröplabda (Porec Major)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Zemljak N / Pokersnik J 2 - 1  
Bourne T / Hyden J - Marco F A / Garcia C 2 - 0  
Bourne T / Hyden J - Ranghieri A / Carambula R 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Doppler C / Horst A 0 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - Ranghieri A / Carambula R 2 - 0  
Costa Santos/Loyola - Gerson M / Strasser A 2 - 1  
Costa Santos/Loyola - Matysik K / Walkenhorst A 1 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Virgen J / Ontiveros L 1 - 2  
Doppler C / Horst A - Bryl M / Kujawiak K 2 - 1  
Dressler C / Kunert T - Hordvik O / Usken B 2 - 0  
Fijalek G / Prudel M - Dressler C / Kunert T 2 - 1  
Filho A M / Felipe V G - Brouwer A / Meeuwsen R 1 - 2  
Gibb J / Patterson C - Huber A / Seidl R 2 - 0  
Ingrosso P / Ingrosso M - Bryl M / Kujawiak K 0 - 2  
Kadziola/Szalankiewicz - Sorum C S / Eithun G 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Gerson M / Strasser A 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - GoncalvesOliveira/Solberg 0 - 2  
Matysik K / Walkenhorst A - Winter T / Petutschnig L 2 - 0  
Nummerdor R / Varenhorst - Huber A / Seidl R 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Filho A M / Felipe V G 2 - 1  
Saxton B / Schalk C - Nummerdor R / Varenhorst 2 - 1  
Virgen J / Ontiveros L - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 1  
Strandröplabda (Porec Major, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves F / Alves J - I. Forrer/ A. Verge-Depre 2 - 1  
Antonelli M / Maestrini L - Broder J L / Valjas K 2 - 0  
Antonelli M / Maestrini L - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Borger K / Buethe B - Bednarczuk/Seixas De Fr. 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Holtwick K / Semmler I 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Ludwig L / Walkenhorst K 0 - 2  
Laboureur C / Sude J - Lehtonen R / Lahti T 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 0  
Maestrini/Rocha Antunes - Menegatti M /Tóth O. 1 - 2  
Menegatti M /Tóth O. - Borger K / Buethe B 0 - 2  
Pavan S / Bansley H - Alves F / Alves J 2 - 1  
Pavan S / Bansley H - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - M. Youzhny (esőszünet)    
B. Becker - T. Berdych 0 - 3  
F. Fognini - F. Lopez 2 - 3  
J. Isner - M. Barton 3 - 0  
J. Monaco - J-W. Tsonga 0 - 3  
J.M. Del Potro - S. Wawrinka 3 - 1  
L. Pouille - D. Young 3 - 0  
M. Cilic - L. Lacko (esőszünet)    
N. Djokovic - S. Querrey (esőszünet)    
N. Kyrgios - D. Brown 3 - 2  
P-H. Herbert - N. Mahut (esőszünet)    
R. Federer - D. Evans 3 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BenneteauJ/Roger-Vasselin - Lopez M / Ramos-Vinolas A 2 - 0  
Brunstrom J / Siljestrom - Martin A / Podlipnik-Castillo H 1 - 2  
Dodig I / Melo M - Mathieu P-H / Paire B 2 - 0  
Draganja M / Mektic N - Bopanna R / Mergea F 0 - 2  
Istomin D / Kukushkin M - Marach O / Martin F    
Lajovic D / Troicki V - Dolgopolov A / Stakhovsky S 2 - 0  
LU Y H / Tipsarevic J - Matkowski M / Paes L 0 - 2  
Mayer L / Sousa J - Groth S / Lindstedt R    
Pella G / Zeballos H - Duran G / Gonzalez M 0 - 2  
Ratiwatana / Ratiwatana - Marach O / Martin F 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - A. Sasnovich 2 - 0  
E. Rodina - B. Strycova 0 - 2  
M. Erakovic - C. Suarez Navarro 0 - 2  
P. Kvitova - E. Makarova (esőszünet)    
S. Stephens - M. Minella    
S. Williams - C. McHale 2 - 1  
T. Bacsinszky - M. Niculescu    
T. Moore - S. Kuznetsova 1 - 2  
V. Williams - D. Kasatkina 2 - 1  
Y. Putintseva - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medina G./Parra Santonja - Krejcikova B / Siniakova 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duque-Marino M / Cabal J - Jurak D / Pavic M 2 - 0  
Rosolska A / Huey T - Bencic B / Brunstrom J    
Savchuk O / Martin F - Svitolina E / Guccione C 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Abian - K. Cordon 2 - 1  
Tollaslabda (Canada Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mic. Li - C. Magee 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Qiao - Yu Hs. Lin 2 - 0  
I.Z. Zainuddin - K. Phetpradab 2 - 0  
Nan Wei - T. Saensomboonsuk 1 - 2  
W.K.V. Wong - T.C. Chou 1 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bi.Ji. He - C. Pornpawee 2 - 1  
M.H. Yen - T.Y. Tai 0 - 2  
N. Jindapon - Sun Yu 2 - 0  
Shi. Wang - Y.F. Chen 2 - 0  

 

2016.06.30.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 0 - 3  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 2 - 5  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 1 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 2 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Cleveland 0 - 3  
Chicago WS - Minnesota 9 - 6  
Chicago WS - Minnesota (20:10) 6 - 5  
Milwaukee - LA Dodgers 7 - 0  
Milwaukee - LA Dodgers (20:10) 1 - 8  
NY Yankees - Texas 9 - 7  
NY Yankees - Texas (19:05) 2 - 1  
Oakland - San Francisco 7 - 1  
Seattle - Pittsburgh 1 - 8  
St. Louis - Kansas City 2 - 3  
Washington - NY Mets 4 - 2  
Kosárlabda (Dél-Amerika bajn., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivia - Ecuador 66 - 66, h.u. 75 - 74  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Mexikó 82 - 53  
Olaszország - Puerto Rico 83 - 70  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Atlanta 84 - 75  
Minnesota - New York 83 - 83, h.u. 92 - 95  
Phoenix - Connecticut 86 - 75  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - Zesco Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Club Atletico Guemes 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Corinthians 0 - 2  
Chapecoense - Cruzeiro 3 - 2  
Coritiba - Atlético PR 1 - 0  
Flamengo - Internacional 1 - 0  
Gremio - Santos 3 - 2  
Sao Paulo - Fluminense 2 - 1  
Vitória - Sport Recife 3 - 2  
Labdarúgás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Portugália 1 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Fola Esch 3 - 1  
Admira Wacker - Myjava 1 - 1  
AEK Larnaca - Folgore/Falciano 3 - 0  
AIK Stockholm - Bala Town 2 - 0  
Aktobe - MTK 1 - 1  
Atlantas Klaipeda - Helsinki JK 0 - 2  
Balzan Ta' Qali - Neftcsi Baku 0 - 2  
Banants Jereván - Omonia Nicosia 0 - 1  
Beroe Stara Zagora - Radnik Bijeljina 0 - 0  
Bokelj Kotor - Vojvodina 1 - 1  
Breidablik - Jelgava 2 - 3  
College Europa - Pjunyik Jereván 2 - 0  
Connah's Quay - Stabaek 0 - 0  
Cukaricki - Ordabasy Shymkent 3 - 0  
Differdange - Cliftonville 1 - 1  
Dila Gori - Shirak Gyumri 1 - 0  
Dinamo Minszk - Spartaks Jurmala 2 - 1  
Domzale - Lusitans 3 - 1  
Gabala - Samtredia 5 - 1  
Göteborg - Llandudno FC 5 - 0  
Hearts - Infonet Tallinn 2 - 1  
KR - Glenavon 2 - 1  
Kukesi - Rudar Pljevlja 1 - 1  
La Fiorita - Debrecen 0 - 5  
Levadia Tallinn - HB Torshavn 1 - 1  
Linfield - Cork City 0 - 1  
Maccabi TA - HIT Gorica 3 - 0  
Midtjylland - Suduva Marijampole 1 - 0  
NSI Runavik - Sahtar Szoligorszk 0 - 2  
Odd Grenland - Mariehamn 2 - 0  
Shamrock Rovers - Rovaniemi PS 0 - 2  
Shkendija Tetovo - Cracovia Krakkó 2 - 0  
Siroki Brijeg - Birkirkara 1 - 1  
Slavia Szófia - Zaglebie Lubin 1 - 0  
Sloboda Tuzla - Beitar Jerusalem 0 - 0  
Teuta Durres - Kairat Almaty 0 - 1  
Trakai - Nomme Kalju 2 - 1  
Trnava - Hibernians FC 3 - 0  
UE Santa Coloma - Lokomotív Zagreb 1 - 3  
Vaduz - Szileksz Kratovo 3 - 1  
Valur - Bröndby 1 - 4  
Ventspils - Vikingur Gota 2 - 0  
Videoton - Zaria Balti 3 - 0  
Zimbru Chisinau - Chikhura Sachkhere 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Jaro 1 - 4  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Fram 2 - 0  
Leiknir R. - Haukar 1 - 0  
Selfoss - KA Akureyri 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Hödd 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Atvidaberg    
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Colorado 1 - 1  
Houston - Kansas City 3 - 1  
New York Cosmos - New England 2 - 3  
Orlando - Fort Lauderdale 1 - 1  
Philadelphia - New York 2 - 1  
Portland - Los Angeles 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Hull FC 22 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - Canterbury Bulldogs 20 - 24  
Röplabda (Európa Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Azerbajdzsán 1 - 3  
Strandröplabda (Porec Major)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourne T / Hyden J - Huber A / Seidl R 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - BarbosaSantos/Carvalhaes 1 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - Fijalek G / Prudel M 1 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Matysik K / Walkenhorst A 2 - 0  
Doppler C / Horst A - BarbosaSantos/Carvalhaes 1 - 2  
Doppler C / Horst A - Zemljak N / Pokersnik J 2 - 1  
Filho A M / Felipe V G - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 0  
Filho A M / Felipe V G - Sorum C S / Eithun G 1 - 2  
Gibb J / Patterson C - Bourne T / Hyden J 2 - 0  
Gibb J / Patterson C - Marco F A / Garcia C 2 - 0  
GoncalvesOliveira/Solberg - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
GoncalvesOliveira/Solberg - Hordvik O / Usken B 2 - 0  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Costa Santos/Loyola 2 - 0  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Gerson M / Strasser A 2 - 1  
Huber A / Seidl R - Marco F A / Garcia C 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Hordvik O / Usken B 2 - 1  
Nummerdor R / Varenhorst - Bryl M / Kujawiak K 2 - 0  
Nummerdor R / Varenhorst - Ingrosso P / Ingrosso M 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Fijalek G / Prudel M 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Sorum C S / Eithun G 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Bryl M / Kujawiak K 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Ingrosso P / Ingrosso M 2 - 0  
Silic F / Zeljkovic I - Costa Santos/Loyola 0 - 2  
Silic F / Zeljkovic I - Gerson M / Strasser A 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Matysik K / Walkenhorst A 1 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Winter T / Petutschnig L 2 - 0  
Strandröplabda (Porec Major, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves F / Alves J - Mersmann T / Schneider I 2 - 1  
Antonelli M / Maestrini L - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 0  
Bawden L / Clancy T - I. Forrer/ A. Verge-Depre 0 - 2  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Baquerizo/Fernandez Ste. 0 - 2  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Hermannova B / Slukova M 2 - 1  
Bieneck V / Grossner J - Huberli T / Betschart N 1 - 2  
Hansel B / Schwaiger S - Wang F / Yue Y 0 - 2  
Heidrich J / Zumkehr N - Broder J L / Valjas K 0 - 2  
Holtwick K / Semmler I - Santos Lisboa/Secomandi 2 - 0  
Humana-Paredes M / Pischk - Lehtonen R / Lahti T 0 - 2  
I. Forrer/ A. Verge-Depre - Bieneck V / Grossner J 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Gruszczynska J / Strag D 2 - 1  
Lehtonen R / Lahti T - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Hermannova B / Slukova M 2 - 0  
M.Meppelink/Van Iersel - Baquerizo/Fernandez Ste. 1 - 2  
M.Meppelink/Van Iersel - Fendrick L / Sweat B 2 - 1  
Maestrini/Rocha Antunes - Broder J L / Valjas K 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Mersmann T / Schneider I 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - Menegatti M /Tóth O. 1 - 2  
Santos Lisboa/Secomandi - Borger K / Buethe B 1 - 2  
Wang F / Yue Y - Arvaniti V / Karagkouni P 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - V. Troicki 3 - 2  
A. Seppi - M. Raonic 0 - 3  
An. Kuznetsov - G. Müller 3 - 0  
B. Paire - J. Millman 1 - 3  
D. Evans - A. Dolgopolov 3 - 0  
D. Goffin - E. Roger-Vasselin 3 - 0  
D. Novikov - J. Sousa 1 - 3  
D. Thiem - J. Vesely 0 - 3  
F. Delbonis - F. Fognini 2 - 3  
G. Dimitrov - G. Simon 3 - 1  
J. Benneteau - K. Nishikori 1 - 3  
J. Isner - M. Baghdatis 3 - 0  
J. Sock - R. Haase 3 - 1  
L. Lacko - I. Karlovic 3 - 1  
L. Pouille - M. Copil 3 - 1  
M. Cilic - S. Stakhovsky 3 - 1  
N. Almagro - D. Istomin 0 - 3  
N. Mahut - D. Ferrer 3 - 0  
P-H. Herbert - D. Dzumhur 3 - 1  
R. Albot - B. Tomic 1 - 3  
R. Bautista-Agut - M. Kukushkin    
R. Gasquet - M. Granollers 3 - 1  
Y-H. Lu - A. Murray 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonz/Maytin R. - Kravchuk K / Molchanov D 1 - 2  
Baker B / Daniell M - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Cervantes I / Lorenzi P - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Erlich J / Fleming C - Murray J / Soares B 1 - 2  
Gonzalez S / Lipsky S - Berankis R / Kudla D 2 - 0  
Huey T / Mirnyi M - CarrenoBusta/Garcia-Lopez 2 - 0  
Knowle J / Sitak A - Demoliner M / Qureshi A 0 - 2  
Koolhof W / Middelkoop M - Bury A / Zelenay I 2 - 1  
Molteni A / Peralta J - Brown D / Struff J-L 0 - 2  
Pavic M / Venus M - Guccione C / Sa A 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Marray J / Shamasdin A 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - E. Alexandrova 2 - 0  
A. Petkovic - E. Vesnina 0 - 2  
A. Radwanska - A. Konjuh 2 - 1  
A. Sasnovich - K. Mladenovic 2 - 0  
C. Vandeweghe - Babos T. 2 - 0  
C. Witthöft - K. Nara 2 - 0  
D. Allertova - C. Suarez Navarro 1 - 2  
D. Cibulkova - D. Gavrilova 2 - 0  
E. Bouchard - J. Konta 2 - 1  
E. Makarova - J. Larsson 2 - 1  
H. Watson - A. Beck 1 - 2  
J. Boserup - B. Bencic    
J. Cepelova - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
J. Jankovic - M. Erakovic 1 - 2  
K. Flipkens - M. Keys 1 - 2  
K. Siniakova - C. Garcia 2 - 1  
Ka. Pliskova - M. Doi 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - D. Kasatkina 0 - 2  
L. Safarova - S. Crawford 2 - 0  
M. Barthel - K. Bertens 0 - 2  
M. Niculescu - A. Krunic 2 - 0  
S. Errani - A. Cornet 0 - 2  
S. Halep - F. Schiavone 2 - 0  
S. Stosur - S. Lisicki 0 - 2  
T. Bacsinszky - L. Kumkhum 2 - 0  
V. Lepchenko - A. Kerber 0 - 2  
V. Williams - M. Sakkari 2 - 1  
Y-Y. Duan - R. Vinci 0 - 2  
Y. Shvedova - E. Svitolina 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Ninomiya M - Kichenok N / Tsurenko L 2 - 0  
Atawo R / Spears A - Chan C-W / Han X 2 - 0  
Barthel M / Chuang C-J - Hozumi E / Kato M 0 - 2  
Bondarenko/Savchuk - Cornet A / Knoll X 1 - 2  
Brengle M / Maria T - Hantuchova D / Vekic D 2 - 0  
Chan H-C / Chan Y-J - Barty A / Robson L 2 - 0  
Falconi I / Gibbs N - Mertens E / Mestach A-S 0 - 2  
Hibino N / Rosolska A - King V / Kudryavtseva A 1 - 2  
Hlavackova/Hradecka - Liang C / Wang Y    
Hsieh S-W / Melichar N - Peng S / Zhang S 0 - 2  
Panova A / Rogers S - Gasparyan M / Niculescu M 2 - 1  
Williams S / Williams V - Klepac A / Srebotnik K 2 - 0  
Xu Y F / Zheng S - Jurak D / Rodionova AN 1 - 2  
Tollaslabda (Canada Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - D. Obernosterer 2 - 0  
A. Jayaram - M. Giuffre 2 - 1  
B.R. Sankeerth - H.S. Prannoy 1 - 2  
H. Dani - P. Joshi 2 - 0  
H.M. Lee - D. Obernosterer 0 - 2  
Hyu.I. Lee - H. Hurskainen 2 - 0  
N. Karunaratne - B. Leverdez 1 - 2  
N.E. Sulistyo - W. Shi 0 - 2  
P. Martins - B. Leverdez 1 - 2  
R.M.V. Gurusaidatt - R. Must 1 - 2  
W. Shi - B. Sai Praneeth 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - Y-T. Hung 2 - 0  
Ir. Wang - S.H. Ling 2 - 0  
O. Lei - Bei. Zhang 0 - 2  
S. Jaquet - L. Zetchiri 0 - 2  
S.R. Gadde - E. Baldauf 2 - 0  
Sárosi L. - Q. Ouyang 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Y.F. Chen 0 - 2  
Bi.Ji. He - P.Y. Yip 2 - 1  
D.D. Ayustine - N. Jindapon 0 - 2  
Fan. Gao - T.Y. Tai 0 - 2  
M.H. Yen - J.M. Lee 2 - 1  
Shi. Wang - N.Yo. Kim 2 - 1  
Y.P. Pai - C. Pornpawee 1 - 2  

 

2016.06.29.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 7 - 6  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 5 - 3  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 3 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 8 - 1  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Philadelphia 3 - 4  
Arizona - Philadelphia (21:40) 8 - 9  
Atlanta - Cleveland 3 - 5  
Chicago WS - Minnesota 0 - 4  
Cincinnati - Chicago Cubs 2 - 7  
Cincinnati - Chicago Cubs (18:35) 2 - 9  
Colorado - Toronto 9 - 14  
Colorado - Toronto (21:10) 3 - 5  
Detroit - Miami 7 - 5  
Detroit - Miami (19:08) 10 - 3  
Kansas City - St. Louis 4 - 8  
LA Angels - Houston 1 - 7  
LA Angels - Houston (21:35) 4 - 10  
Milwaukee - LA Dodgers 5 - 6  
NY Yankees - Texas 1 - 7  
San Diego - Baltimore 7 - 11  
San Diego - Baltimore (21:40) 6 - 12  
San Francisco - Oakland 11 - 13  
Seattle - Pittsburgh 5 - 2  
Tampa Bay - Boston 2 - 8  
Tampa Bay - Boston (18:10) 4 - 0  
Washington - NY Mets 5 - 0  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Puerto Rico 97 - 91  
Litvánia - Új-Zéland 88 - 58  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Indiana 83 - 95  
Los Angeles - Dallas 89 - 84  
Seattle - Atlanta 84 - 81  
Washington - San Antonio 84 - 67  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Enyimba 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Vila Nova 3 - 1  
Bahia - Oeste 2 - 0  
Bragantino - Ceara 1 - 1  
Goiás - Paysandu 0 - 0  
Joinville - CRB 1 - 3  
Londrina - Brasil de Pelotas 1 - 0  
Nautico - Luverdense 1 - 0  
Sampaio Correa - Tupi MG 3 - 1  
Vasco da Gama - Parana 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Seongnam 1 - 3  
Incheon - Sangju Sangmu 1 - 0  
Jeju - Suwon City 0 - 0  
Jeonbuk - Jeonnam 2 - 1  
Pohang - Ulsan 4 - 0  
Suwon - Gwangju 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - PS Kemi 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍA Akranes - Stjarnan 4 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Roasso Kumamoto 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Tobol Kostanay 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Shanghai SIPG 1 - 0  
Hangzhou Greentown - Beijing Guoan 1 - 3  
Hebei - Shijiazhuang 3 - 2  
Shanghai Shenhua - Shandong Luneng 1 - 0  
Tianjin Songjiang - Liaoning Hongyun 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Jerv 1 - 1  
KFUM Oslo - Sandefjord 1 - 2  
Kongsvinger - Bryne 2 - 0  
Kristiansund - Ullensaker/Kisa 1 - 0  
Ranheim - Fredrikstad 0 - 0  
Sandnes Ulf - Levanger 1 - 1  
Strömmen - Raufoss 4 - 0  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Columbus 2 - 1  
Salt Lake - Seattle 1 - 1  
Strandröplabda (Porec Major, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Gruszczynska J / Strag D 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Bawden L / Clancy T - Antonelli M / Maestrini L 0 - 2  
Bawden L / Clancy T - Arvaniti V / Karagkouni P 1 - 2  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Laboureur C / Sude J 2 - 0  
Borger K / Buethe B - Hansel B / Schwaiger S 2 - 0  
Borger K / Buethe B - Wang F / Yue Y 2 - 0  
Broder J L / Valjas K - Holtwick K / Semmler I 0 - 2  
Fendrick L / Sweat B - Alves F / Alves J 1 - 2  
Fendrick L / Sweat B - Mersmann T / Schneider I 0 - 2  
Heidrich J / Zumkehr N - Bieneck V / Grossner J 2 - 0  
Heidrich J / Zumkehr N - Huberli T / Betschart N 1 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Humana-Paredes M / Pischk 1 - 2  
I. Forrer/ A. Verge-Depre - Antonelli M / Maestrini L 2 - 0  
I. Forrer/ A. Verge-Depre - Arvaniti V / Karagkouni P 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Humana-Paredes M / Pischk 2 - 0  
M.Meppelink/Van Iersel - Alves F / Alves J 1 - 2  
M.Meppelink/Van Iersel - Mersmann T / Schneider I 2 - 1  
Maestrini/Rocha Antunes - Holtwick K / Semmler I 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Lehtonen R / Lahti T 1 - 2  
Menegatti M /Tóth O. - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - Lehtonen R / Lahti T 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 2 - 0  
Santos Lisboa/Secomandi - Hansel B / Schwaiger S 2 - 0  
Santos Lisboa/Secomandi - Wang F / Yue Y 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - P-H. Mathieu 3 - 0  
D. Evans - A. Dolgopolov (Esőszünet)    
D. Thiem - F. Mayer 3 - 0  
F. Delbonis - F. Fognini (Esőszünet)    
F. Verdasco - B. Tomic 2 - 3  
I. Dodig - T. Berdych 1 - 3  
J. Isner - M. Baghdatis (Esőszünet)    
L. Pouille - M. Copil (Esőszünet)    
N. Djokovic - A. Mannarino 3 - 0  
R. Federer - M. Willis 3 - 0  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - Ka. Kozlova 2 - 0  
E. Bouchard - M. Rybarikova 2 - 0  
H. Watson - A. Beck (Esőszünet)    
K. Knapp - A. Konjuh 0 - 2  
M. Puig - J. Konta 0 - 2  
P. Kvitova - S. Cirstea 2 - 0  
T. Pironkova - B. Bencic 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Casey - G. Robb 2 - 1  
A. Casey - P. Joshi 0 - 2  
A. KO - N. Bonkowsky 2 - 1  
B.R. Sankeerth - M. Zilberman 2 - 0  
How.Shu - J. Magee 2 - 0  
J. Magee - T.A. Lindeman 2 - 1  
K. Barkman - How.Shu 0 - 2  
K.C. Yu - B. Sai Praneeth 0 - 2  
M. Borg - H.S. Prannoy 1 - 2  
M. Giuffre - S. O'Brien Ricketts 2 - 0  
M. Lee - Ant. Li 0 - 2  
N. Karunaratne - J.A. Ho-Shue 2 - 0  
N.E. Sulistyo - S. McGowan 2 - 1  
P-A. Dostie-Guidon - Ar. Hernandez    
P. Abian - M. Westerback 2 - 0  
W. Shi - Y. De Oliveira 2 - 0  
Y.T. Chan - J. Lai 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Magee - Yi Tai 2 - 1  
D. Lansac - Q. Ouyang 0 - 2  
E. Hermanto - S.H. Ling 0 - 2  
J. Cicognini - L. Zetchiri 0 - 2  
L. Vicente - O. Lei 0 - 2  
M. Chen - C. Rowe 2 - 0  
S. Jaquet - R. Honderich 2 - 0  
Sárosi L. - T.T. Vu 2 - 1  
T. Lad - J. Finne-Ipsen 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Namkul - H.J. Ting 1 - 2  
B. Ponsana - Se.J. Seo 2 - 0  
B. Qiao - J.H. Hsu 2 - 0  
C-H. Kuo - D. Liew 0 - 2  
C. Yu Lo - V. Malkov 0 - 2  
C.H. Lee - T. Saensomboonsuk 0 - 2  
C.H. Yang - C.H. Hua 2 - 0  
Ch.Hu. Lu - A. Yelegar 0 - 2  
H. Tian - W. Kho Henrikho 2 - 0  
H.Y. Hsueh - H.Y. Woong 2 - 0  
Ha.C. Chu - Sa. Verma    
I.Z. Zainuddin - F.A. Kholik 2 - 0  
K. Dharmamer - Y. Shi 0 - 2  
K.C. Shih - J. Maliekal 2 - 1  
K.H. Heo - A. Marteen 2 - 1  
P.W. Cheng - G.C. Goh 1 - 2  
S. Jaiswal - Nan Wei 1 - 2  
S. Varma - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
S.H. Teng - S.H. Goh 0 - 2  
T.C. Chou - F.I. Hadmadi 2 - 0  
T.H. Tan - C.H. Lin    
Tz.W. Wang - M.B. Pangisthu 2 - 0  
W.F. Chong - Yux. Huang 0 - 2  
Y-H. Yang - K. Phetpradab 0 - 2  
Yu Hs. Lin - S.D. Kuncoro 2 - 1  
Yun Hu - S. Dey 0 - 2  
Z.L.D. Wong - Chi Yu. Lu 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - M.H. Chiang 2 - 1  
D.D. Ayustine - C.Hs. Lee    
H.W. Chen - Sun Yu 0 - 2  
J.M. Lee - P. Buranaprasertsuk 2 - 0  
Ng.Y. Cheung - T.Y. Tai 0 - 2  
P.C. Thulasi - H. Ramadhini 1 - 2  
P.Y. Yip - H.M. Kim 2 - 0  
Sh.Y. Sung - M.H. Yen 0 - 2  
Xia. Liang - N. Jindapon 0 - 2  
Y.F. Chen - F. Fitriani 2 - 0  
Y.P. Pai - S. Katethong 2 - 0  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Kína 14 - 6  
USA - Magyarország 11 - 6

 

2016.06.28.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 3 - 0  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 5 - 3  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 3 - 2  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 0 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Philadelphia 0 - 8  
Atlanta - Cleveland 3 - 8  
Cincinnati - Chicago Cubs 8 - 11  
Colorado - Toronto 9 - 5  
Kansas City - St. Louis 6 - 2  
LA Angels - Houston 2 - 4  
NY Yankees - Texas 6 - 9  
San Francisco - Oakland 3 - 8  
Tampa Bay - Boston 13 - 7  
Washington - NY Mets 11 - 4  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Tunézia 87 - 74  
Franciaország - Japán 91 - 74  
Lettország - Irán 85 - 48  
Szerbia - Görögország 91 - 76  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Mimosas Abidjan 1 - 2  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Santa Coloma - Alashkert 0 - 0  
Flora Tallinn - Lincoln FC 2 - 1  
TNS - Tre Penne 2 - 1  
Valletta - B36 Torshavn 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Criciuma 1 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Dacia Chisinau 0 - 0  
Partizan Tirana - Slovan Bratislava 0 - 0  
Rabotnicki - Buducnost 1 - 1  
St. Patrick's - Jeunesse Esch 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - JJK Jyväskylä 1 - 2  
GrIFK - KPV Kokkola 1 - 0  
Haka - Jazz Pori 2 - 0  
Oulu - KTP 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Seinäjoen JK 1 - 3  
Vaasa PS - Ilves 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Vikingur Reykjavik 1 - 0  
Vikingur Olafsvik - Throttur Reykjavik 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan Jianye - Lijiang Jiayunhao 6 - 1  
Shanghai Shenxin - Jiangsu 0 - 3  
Tianjin Teda - Guangzhou Evergrande 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Degerfors 2 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Becker - F. Bagnis 3 - 0  
B. Paire - F. Skugor 3 - 2  
D. Lajovic - D. Brown 2 - 3  
D. Tursunov - J. Sousa 2 - 3  
I. Cervantes-Huegun - J-W. Tsonga 0 - 3  
J. Millman - A. Montanes 3 - 2  
L. Broady - A. Murray 0 - 3  
L. Saville - D. Novikov 1 - 3  
M. Granollers - V. Estrella Burgos 3 - 1  
M. Kukushkin - M. Klizan 3 - 0  
N. Kyrgios - R. Stepanek 3 - 1  
R. Bautista-Agut - J. Thompson 3 - 0  
R. Gasquet - Al. Bedene 3 - 0  
R. Ram - F. Lopez 0 - 3  
S. Robert - J.M. Del Potro 0 - 3  
T. Daniel - J. Monaco 1 - 3  
T. Lamasine - V. Troicki 0 - 3  
T.H. Fritz - S. Wawrinka 1 - 3  
V. Pospisil - A. Ramos 1 - 3  
Y-H. Lu - A. Kudryavtsev 3 - 0  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - R. Vinci 1 - 2  
C. Buyukakcay - C. Garcia 0 - 2  
C. McHale - D. Hantuchova 2 - 0  
C. Vandeweghe - K. Bondarenko 2 - 0  
C. Wozniacki - S. Kuznetsova 0 - 2  
D. Cibulkova - M. Lucic-Baroni 2 - 0  
D. Gavrilova - Qia. Wang 2 - 1  
E. Vesnina - T. Paszek 2 - 0  
K. Swan - Babos T. 0 - 2  
Kr. Pliskova - Y-Y. Duan 1 - 2  
P. Parmentier - K. Siniakova 0 - 2  
S-W. Hsieh - A. Pavlyuchenkova (esőszünet)    
S. Williams - A. Sadikovic 2 - 0  
T. Moore - A. van Uytvanck 2 - 0  
Y. Putintseva - M. Melnikova 2 - 0  

 

2016.06.27.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 6 - 9  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 8 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - LA Dodgers 4 - 3  
Pittsburgh - LA Dodgers (18:35) 4 - 5  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Új-Zéland 84 - 55  
Labdarúgás (Copa America)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Copa America 2016    
Labdarúgás (Copa America, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Chile 0 - 0  
Labdarúgás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Izland 1 - 2  
Olaszország - Spanyolország 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Houston 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ljungskile - Varberg 0 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Manly Sea Eagles 30 - 26  
Röplabda (Világ Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Portugália 3 - 1  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - G. Garcia-Lopez 3 - 0  
B. Coric - I. Karlovic 0 - 3  
B. Fratangelo - G. Dimitrov 0 - 3  
B. Klein - N. Mahut 0 - 3  
D. Dzumhur - D. Kudla 3 - 2  
D. Evans - J-L. Struff 3 - 1  
D. Goffin - A. Ward 3 - 0  
D. Istomin - K. Anderson 3 - 2  
D. Sela - D. Ferrer 0 - 3  
D.S. Schwartzman - R. Haase 2 - 3  
E. Donskoy - A. Dolgopolov 1 - 3  
E. Roger-Vasselin - T. Gabashvili 3 - 1  
G. Monfils - J. Chardy 2 - 3  
J. Benneteau - I. Marchenko 3 - 0  
J. Sock - E. Gulbis 3 - 0  
J. Tipsarevic - G. Simon 1 - 3  
K. Edmund - A. Mannarino 0 - 3  
L. Rosol - S. Querrey 2 - 3  
M. Cilic - B. Baker 3 - 0  
M. Jaziri - S. Johnson 0 - 3  
N. Almagro - R. Dutra da Silva 3 - 2  
N. Djokovic - J. Ward 3 - 0  
P. Carreno-Busta - M. Raonic 0 - 3  
P. Cuevas - An. Kuznetsov 2 - 3  
P. Kohlschreiber - P-H. Herbert 1 - 3  
P. Lorenzi - L. Lacko 1 - 3  
R. Berankis - M. Willis 0 - 3  
R. Federer - G. Pella 3 - 0  
S. Groth - K. Nishikori 0 - 3  
S. Stakhovsky - Y. Nishioka 3 - 0  
T. Bellucci - R. Bemelmans 3 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - P. Hercog 2 - 0  
A. Sevastova - F. Schiavone 0 - 2  
C. Giorgi - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
D. Kovinic - M. Barthel 0 - 2  
E. Alexandrova - A. Ivanovic 2 - 0  
I-C. Begu - C. Witthöft 0 - 2  
I. Falconi - M. Erakovic 1 - 2  
J. Cepelova - M. Duque Marino 2 - 0  
J. Jankovic - S. Vögele 2 - 0  
J. Ostapenko - K. Bertens 0 - 2  
K. Nara - M. Brengle 2 - 1  
Ka. Pliskova - Y. Wickmayer 2 - 1  
L. Arruabarrena-Vecino - O. Govortsova 2 - 1  
L. Robson - A. Kerber 0 - 2  
L. Safarova - B. Mattek-Sands 2 - 1  
L. Siegemund - M. Keys 0 - 2  
M. Doi - L. Chirico 2 - 0  
M. Gasparyan - D. Allertova    
N. Broady - E. Svitolina 0 - 2  
N. Gibbs - K. Flipkens 0 - 2  
S. Crawford - P. Kania 2 - 0  
S. Errani - P.M. Tig 2 - 0  
S. Halep - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
S. Lisicki - S. Rogers 2 - 0  
S. Stosur - M. Linette 2 - 0  
S. Zheng - M. Sakkari 0 - 2  
Shu. Zhang - C. Suarez Navarro 1 - 2  
T. Pereira - V. Lepchenko 1 - 2  
V. Duval - D. Kasatkina 0 - 2  
V. Williams - D. Vekic 2 - 0  
Y. Shvedova - J. Görges 2 - 0  
Z. Diyas - A-L. Friedsam 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,