Tippmix eredmények - 2016. június 13-19.

2016-06-13
Tippmix eredmények - 2016. június 13-19.
2016.06.19.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Melbourne Demons 86 - 31  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hokkaido Nippon 2 - 3  
Hanshin Tigers - Fukuoka S. Hawks 4 - 8  
Hiroshima Carp - Orix Buffaloes 5 - 4  
Tokyo Yakult - Saitama Seibu 5 - 7  
Yokohama Baystars - Tohoku Rakuten 3 - 5  
Yomiuri Giants - Chiba Lotte 5 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Toronto 11 - 6  
Boston - Seattle 2 - 1  
Chicago Cubs - Pittsburgh 4 - 3  
Cleveland - Chicago WS 13 - 2  
Cleveland - Chicago WS (19:10) 3 - 2  
Houston - Cincinnati 6 - 0  
Kansas City - Detroit 16 - 5  
Kansas City - Detroit (20:15) 2 - 1  
LA Dodgers - Milwaukee 10 - 6  
Miami - Colorado 3 - 0  
Minnesota - NY Yankees 7 - 4  
NY Mets - Atlanta 3 - 4  
NY Mets - Atlanta (19:10) 0 - 6  
Philadelphia - Arizona 1 - 5  
San Diego - Washington 7 - 3  
St. Louis - Texas 4 - 5  
Tampa Bay - San Francisco 1 - 5  
Darts (Auckland Darts Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Darts Masters 2016    
G. Anderson - A. Lewis (11 nyert leg-ig) 11 - 7  
G. Anderson - R. van Barneveld (11 nyert legig) 11 - 7  
J. Wade - A. Lewis (11 nyert leg-ig) 9 - 11  
Gyeplabda (Champions Trophy, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 3 - 1  
Hollandia - Nagy-Britannia (Hely: London) 2 - 0  
USA - Argentína 1 - 4  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező,női,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Dél-Korea 56 - 39  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - San Antonio 93 - 90  
Indiana - New York 67 - 67, h.u. 75 - 78  
Phoenix - Dallas 87 - 87, h.u. 111 - 117  
Washington - Atlanta 95 - 65  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Enyimba - El Zamalek 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba - Atl. Parana 6 - 0  
Guillermo Brown - Santamarina Tandil 1 - 1  
Juventud Unida San Luis - Douglas Haig 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oeste - Vila Nova 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Coritiba 2 - 1  
Atlético MG - Ponte Preta 3 - 0  
Corinthians - Botafogo 3 - 1  
Figueirense - Internacional 3 - 2  
Flamengo - Sao Paulo 2 - 2  
Sport Recife - Fluminense 2 - 1  
Vitória - Chapecoense 1 - 2  
Labdarúgás (Copa America, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Venezuela 4 - 1  
Mexikó - Chile 0 - 7  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Seongnam 1 - 1  
Sangju Sangmu - Jeonnam 3 - 2  
Ulsan - Suwon City 1 - 0  
Labdarúgás (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2016 - A csoport    
Románia - Albánia 0 - 1  
Svájc - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granit Mikasevicsi - Dinamo Breszt 2 - 1  
Krumkachi - Vityebszk 1 - 0  
Naftan - FK Minszk 1 - 1  
Szluck - Belsina Bobrujszk 2 - 1  
Torpedo Zogyino - BATE Boriszov 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Turku PS 1 - 2  
Jaro - Jazz Pori 3 - 4  
KPV Kokkola - EIF 3 - 2  
Oulu - GrIFK 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Inter Turku 2 - 1  
Mariehamn - PS Kemi 2 - 0  
Vaasa PS - PK-35    
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Tokushima 3 - 2  
Machida Zelvia - Ehime 0 - 1  
Matsumoto Yamaga - Yamagata 1 - 0  
Nagasaki - Thespakusatsu Gunma 2 - 2  
Roasso Kumamoto - Kamatamare Sanuki 2 - 0  
Sapporo - Kitakyushu 1 - 0  
Shimizu SP - JEF United Chiba 1 - 1  
Tokyo Verdi - Kyoto 2 - 1  
Yamaguchi - Mito 1 - 0  
Yokohama FC - Gifu 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kairat Almaty 2 - 6  
Atyrau - Taraz 1 - 0  
FC Asztana - Irtis Pavlodar 1 - 1  
Ordabasy Shymkent - Okzhetpes Kokshetau 2 - 2  
Sahtar Karagandy - Akzhaiyk Ural 3 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - Tobol Kostanay 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Liaoning Hongyun 0 - 2  
Guangzhou R&F - Beijing Guoan 1 - 1  
Jiangsu - Chongqing Lifan 2 - 1  
Shandong Luneng - Shanghai SIPG 0 - 0  
Shanghai Shenhua - Hangzhou Greentown 4 - 0  
Shijiazhuang - Henan Jianye 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Riga FC 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Chicago 2 - 1  
Columbus - Montreal 0 - 0  
Houston - D.C. United 0 - 0  
Orlando - San Jose 2 - 2  
Salt Lake - Portland 2 - 2  
Toronto - Los Angeles 1 - 0  
Vancouver - New England 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Raufoss 3 - 1  
Bryne - Sandefjord 0 - 2  
Jerv - Hödd 5 - 1  
KFUM Oslo - Mjöndalen 0 - 1  
Kongsvinger - Fredrikstad 1 - 2  
Kristiansund - Levanger 1 - 0  
Ranheim - Ullensaker/Kisa 2 - 2  
Strömmen - Sandnes Ulf 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Hercules 1 - 0  
Lleida - Sevilla B 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska - Syrianska 1 - 1  
Sirius - Ljungskile 3 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Horvátország 2 - 5  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Parnu Linnameeskond 3 - 1  
Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond 4 - 0  
Rakvere Tarvas - Flora Tallinn 0 - 5  
Sillamae Kalev - Nomme Kalju 1 - 3  
Trans Narva - Jalgpallikool Tammeka 4 - 1  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Európa Nagydíj) 0 - 1  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Európa Nagydíj) 1 - 0  
F. Alonso - J. Button (Európa Nagydíj) 0 - 1  
F. Nasr - M. Ericsson (Európa Nagydíj) 1 - 0  
J. Palmer - K. Magnussen (Európa Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - N. Rosberg (Európa Nagydíj) 0 - 1  
N. Hülkenberg - S. Perez (Európa Nagydíj) 0 - 1  
P. Wehrlein - R. Haryanto (Európa Nagydíj) 0 - 1  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Európa Nagydíj) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Európa Nagydíj) 1 - 0  
V. Bottas - F. Massa (Európa Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Európa Nagydíj    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Hull FC 22 - 24  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Sydney Roosters 12 - 10  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Olaszország 20 - 24  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Albánia (Hely: Albánia) 2 - 3  
Lengyelország - Szlovákia 3 - 1  
Röplabda (Európa Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Észtország (Hely: Észtország) 1 - 3  
Fehéroroszország - Luxemburg 3 - 0  
Röplabda (Világ Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Olaszország 0 - 3  
Belgium - Franciaország 3 - 2  
Brazília - USA 3 - 1  
Irán - Argentína 3 - 2  
Oroszország - Bulgária 3 - 1  
Szerbia - Lengyelország 3 - 0  
Röplabda (Világ Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kanada 1 - 3  
Egyiptom - Kína 3 - 0  
Japán - Dél-Korea 3 - 0  
Kuba - Finnország 1 - 3  
Portugália - Szlovákia 2 - 3  
Törökország - Hollandia 3 - 0  
Röplabda (Világ Liga, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Tajvan 3 - 1  
Katar - Tunézia 3 - 1  
Mexikó - Montenegró 1 - 3  
Németország - Spanyolország 1 - 3  
Puerto Rico - Kazahsztán 3 - 0  
Venezuela - Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 1 - 3  
Röplabda (World GP, női, Divízió 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szerbia 2 - 3  
Hollandia - Thaiföld 3 - 0  
Kína - Brazília 3 - 0  
Oroszország - Olaszország (Hely: Olaszo.) 3 - 2  
Törökország - Németország 3 - 1  
USA - Japán 3 - 0  
Röplabda (World GP, női,Divízió 2,ráját)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Lengyelország 3 - 2  
Puerto Rico - Bulgária (Hely: Bulgária) 3 - 1  
Röplabda (World GP, női,Divízió 3,ráját)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Kazahsztán (Helyszín: Kazahsztán) 3 - 0  
Peru - Kolumbia 3 - 2  
Strandröplabda (Drezda)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck Y / Noack T - Dollinger A / Schumann L 0 - 2  
Holler T / Schroeder J - Begemann P A / Karpa M J    
Lohmann M / Popp M - Doranth B / Hoefer J    
Strandröplabda (Drezda, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernert M / Zautys T - Arnholdt L / Schumacher A 2 - 1  
Gernert M / Zautys T - Ittlinger S / Weiland Y 2 - 0  
Kiesling E / Klinke L - Behrens K / Glenzke N 0 - 2  
Strandröplabda (Olsztyn)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti / Oscar Schmidt - Gibb J / Patterson C 2 - 1  
Cerutti / Oscar Schmidt - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Gibb J / Patterson C - BarbosaSantos/Carvalhaes 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - BarbosaSantos/Carvalhaes 2 - 1  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - M. Keys 0 - 2  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King V / Kudryavtseva A - Pliskova K / Strycova B 0 - 2  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Darcis - C. Berlocq 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - C. Wozniacki 0 - 2  
Babos T. - C. Giorgi 2 - 0  
D. Kasatkina - J. Ostapenko 1 - 2  
Y. Wickmayer - K. Mladenovic 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makarova E / Vesnina E - Kuznetsova S / Vinci R 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - Y. Shvedova 2 - 0  
K. Bondarenko - A. Kontaveit 2 - 1  
M. Brengle - L. Robson    
M. Lucic-Baroni - O. Savchuk 2 - 0  
M. Puig - D. Allertova 2 - 1  
M. Sanchez - P. Hercog 0 - 2  
Shu. Zhang - A. Konjuh 0 - 2  
V. Lepchenko - S. Zheng 2 - 1  
Tenisz (Fergana, férfi egyes )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kravchuk - R. Albot 0 - 2  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - F. Mayer 1 - 2  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Ram R - Kubot L / Peya A 2 - 0  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - M. Raonic 2 - 1  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Guccione C / Sa A 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - A. Sevastova 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedsam AL / Siegemund L - Dabrowski/MartinezSanchez 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - T.H. Fritz 2 - 0  
D. Evans - L. Broady 2 - 1  
D. Kudla - E. Donskoy 0 - 2  
M. Youzhny - T. Gabashvili (Esőszünet)    
Tenisz (Nottingham, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Sousa J - Cabal J S / Farah R 2 - 0  
Marach O / Martin F - Carreno Busta P / Pella G 2 - 0  
Tenisz (Nottingham-selejt.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Hernych - M. Konecny 2 - 0  
J. Milton - E. Escobedo 0 - 2  
S. Groth - F. Dancevic 0 - 2  
S. Robert - M. Barton 2 - 0

 

2016.06.18.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - West Coast Eagles 82 - 131  
Fremantle - Port Adelaide 86 - 69  
Western Bulldogs - Geelong 43 - 100  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hokkaido Nippon 3 - 2  
Hanshin Tigers - Fukuoka S. Hawks 0 - 1  
Hiroshima Carp - Orix Buffaloes 4 - 3  
Tokyo Yakult - Saitama Seibu 5 - 4  
Yokohama Baystars - Tohoku Rakuten 3 - 6  
Yomiuri Giants - Chiba Lotte 2 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Toronto 3 - 13  
Boston - Seattle 4 - 8  
Cleveland - Chicago WS 3 - 2  
Houston - Cincinnati 2 - 4  
Kansas City - Detroit 10 - 3  
LA Dodgers - Milwaukee 3 - 2  
Miami - Colorado 5 - 1  
Minnesota - NY Yankees 2 - 8  
Minnesota - NY Yankees (20:10) 6 - 7  
NY Mets - Atlanta 1 - 5  
Oakland - LA Angels 3 - 2  
Philadelphia - Arizona 2 - 10  
San Diego - Washington 5 - 7  
St. Louis - Texas 0 - 1  
Tampa Bay - San Francisco 1 - 5  
Darts (Auckland Darts Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - R. van Barneveld (10 nyert legig) 5 - 10  
G. Anderson - P. Wright (10 nyert legig) 10 - 6  
M. van Gerwen - J. Wade (10 nyert legig) 6 - 10  
P. Taylor - A. Lewis (10 nyert legig) 9 - 10  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Inter Movistar (4.m.) 1 - 3  
Gyeplabda (Champions Trophy, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Nagy-Britannia (Hely: London) 2 - 2  
Hollandia - Új-Zéland 6 - 2  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező,női,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Fehéroroszország 44 - 84  
Kuba - Dél-Korea 62 - 81  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Törökország 65 - 92  
Olaszország - Kína 87 - 58  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 89 - 89, h.u. 101 - 97  
Los Angeles - Phoenix 77 - 71  
San Antonio - Indiana 75 - 84  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mimosas Abidjan - Wydad Casablanca 0 - 1  
Zesco Utd. - Al-Ahly (EGY) 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Talleres Cordoba 1 - 1  
Ferro Carril Oeste - Gimnasia Jujuy 0 - 2  
Instituto Cordoba - Club Almagro 2 - 2  
Nueva Chicago - Atl. Los Andes 0 - 1  
Villa Dalmine - Estudiantes San Luis 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - CRB 1 - 2  
Bahia - Londrina 1 - 2  
Criciuma - Tupi MG 2 - 2  
Goiás - Avai 2 - 0  
Joinville - Ceara 1 - 1  
Nautico - Bragantino 1 - 1  
Parana - Luverdense 1 - 2  
Sampaio Correa - Brasil de Pelotas 1 - 1  
Vasco da Gama - Paysandu 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Santa Cruz PE 3 - 1  
Labdarúgás (Copa America, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peru - Kolumbia 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Suwon 1 - 1  
Incheon - Jeonbuk 0 - 0  
Jeju - Pohang 3 - 1  
Labdarúgás (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Írország 3 - 0  
Labdarúgás (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Magyarország 1 - 1  
Portugália - Ausztria 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - KTP 3 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti 2 - 2  
Rovaniemi PS - Ilves 1 - 0  
Seinäjoen JK - Helsinki JK 2 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Kawasaki Frontale 2 - 2  
FC Tokyo - Albirex Niigata 1 - 1  
Nagoya GE - Kashiwa R. 1 - 1  
Omiya Ardija - Yokohama FM 1 - 1  
Sagan Tosu - Gamba Osaka 2 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Urawa RD 4 - 2  
Shonan Bellmare - Jubilo Iwata 1 - 0  
Vegalta Sendai - Kofu 2 - 1  
Vissel Kobe - Kashima A. 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Tianjin Teda 1 - 0  
Yanbian - Guangzhou Evergrande 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Spartaks Jurmala 0 - 1  
Ventspils - Daugavpils 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - Philadelphia 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Osasuna 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelholm - Atvidaberg 0 - 3  
Degerfors - Trelleborg 2 - 1  
Frej - Halmstad 5 - 2  
Varberg - GAIS 1 - 0  
Örgryte - Dalkurd 0 - 1  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Montpellier 27 - 18  
Rögbi (Nations Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Románia (Helyszín: Románia) 8 - 20  
Namíbia - Olaszország 38 - 26  
Uruguay - Spanyolország 16 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - Melbourne Storm 20 - 10  
Rögbi (Pacific Nations Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Szamoa 26 - 16  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Anglia 7 - 23  
Dél-Afrika - Írország 32 - 26  
Fidzsi-szigetek - Szamoa 26 - 16  
Grúzia - Tonga 23 - 20  
Japán - Skócia 13 - 26  
Új-Zéland - Wales 36 - 22  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Lengyelország 3 - 1  
Szlovákia - Albánia (Hely: Albánia) 3 - 1  
Röplabda (Európa Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Dánia 0 - 3  
Bulgária - Macedónia (Hely: Macedónia) 1 - 3  
Röplabda (Európa Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Fehéroroszország 3 - 0  
Röplabda (Világ Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Franciaország 0 - 3  
Belgium - Olaszország 0 - 3  
Bulgária - Szerbia 0 - 3  
Oroszország - Lengyelország 3 - 0  
Röplabda (Világ Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Dél-Korea 3 - 2  
Japán - Kuba 2 - 3  
Kanada - Egyiptom 3 - 0  
Kína - Csehország (Hely: Cseho.) 1 - 3  
Portugália - Hollandia 0 - 3  
Törökország - Szlovákia 3 - 0  
Röplabda (Világ Liga, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Puerto Rico 3 - 0  
Kazahsztán - Tajvan 3 - 0  
Mexikó - Spanyolország 2 - 3  
Montenegró - Németország 3 - 2  
Tunézia - Szlovénia (Hely: Szlovénia) 0 - 3  
Venezuela - Katar 3 - 1  
Röplabda (World GP, női, Divízió 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Belgium 3 - 1  
Hollandia - Olaszország (Hely: Olaszo.) 3 - 1  
Kína - Szerbia 3 - 2  
Thaiföld - Oroszország 0 - 3  
Törökország - Japán 3 - 2  
USA - Németország 3 - 1  
Röplabda (World GP, női,Divízió 2,ráját)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Lengyelország 1 - 3  
Puerto Rico - Dominikai Köztársaság 1 - 3  
Röplabda (World GP, női,Divízió 3,ráját)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Kolumbia 3 - 2  
Peru - Horvátország 1 - 3  
Strandröplabda (Drezda)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doranth B / Hoefer J - Holler T / Schroeder J 0 - 2  
Harms M / Schneider M - Holler T / Schroeder J 0 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Beck Y / Noack T 0 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Collin P / Gluecklederer F 2 - 1  
Strandröplabda (Drezda, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernert M / Zautys T - Ittlinger S / Weiland Y 1 - 2  
Schillerwein K / Tillmann - Kiesling E / Klinke L 2 - 1  
Strandröplabda (Olsztyn)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourne T / Hyden J - Gibb J / Patterson C 0 - 2  
Bourne T / Hyden J - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 1  
Bykanov R / Koshkarev Y - BarbosaSantos/Carvalhaes 0 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - Losiak B / Kantor P 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Saxton B / Schalk C 2 - 0  
Costa Santos/Loyola - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Fijalek G / Prudel M - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Filho A M / Felipe V G - Ingrosso P / Ingrosso M 2 - 1  
Gabathuler P / Gerson M - Allen W / Brunner T 2 - 0  
Gibb J / Patterson C - Plavins M / Regza H 2 - 0  
GoncalvesOliveira/Solberg - BarbosaSantos/Carvalhaes 0 - 2  
GoncalvesOliveira/Solberg - Gabathuler P / Gerson M 2 - 0  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Samoilovs A / Smedins J 1 - 2  
Kadziola/Szalankiewicz - Kosiak M / Rudol M 2 - 1  
Pedlow S / O'Gorman G - BarbosaSantos/Carvalhaes 0 - 2  
Plavins M / Regza H - Hordvik O / Usken B 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Filho A M / Felipe V G 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Filho A M / Felipe V G 2 - 1  
Saxton B / Schalk C - Fijalek G / Prudel M 2 - 1  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Losiak B / Kantor P 1 - 2  
Strandröplabda (Olsztyn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubovcova / Nestarcova - Santos Lisboa/Secomandi 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Santos Lisboa/Secomandi 2 - 0  
Maestrini/Rocha Antunes - Dubovcova / Nestarcova 2 - 0  
Maestrini/Rocha Antunes - Ludwig L / Walkenhorst K 1 - 2  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - B. Strycova 1 - 2  
M. Keys - C. Suarez Navarro 2 - 1  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan Y-J - King V / Kudryavtseva A 0 - 2  
Pliskova K / Strycova B - Broady N / Watson H 2 - 0  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van der Duim - S. Darcis 0 - 2  
G. Barrere - C. Berlocq 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - M. Duque Marino 2 - 1  
A. Kontaveit - I. Falconi 2 - 0  
D. Kovinic - M. Sanchez 1 - 2  
J.A. Burrage - S. Zheng 0 - 2  
K. Bondarenko - C. Witthöft 2 - 0  
M. Brengle - K. Dunne 2 - 0  
M. Linette - D. Allertova    
M. Lucic-Baroni - A. Riske 2 - 0  
M. Puig - F. Christie 2 - 0  
O. Savchuk - N. Gibbs 2 - 0  
P. Hercog - C. Buyukakcay 2 - 0  
Shu. Zhang - D. Vekic 2 - 1  
V. Lepchenko - S. Cirstea    
Y. Shvedova - L. Chirico 2 - 0  
Tenisz (Fergana, férfi egyes )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.H. Lee - R. Albot 1 - 1  
K. Kravchuk - N. Milojevic 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - F. Mayer 0 - 2  
R. Federer - A. Zverev 1 - 2  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Kubot L / Peya A 1 - 2  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - M. Cilic 2 - 1  
M. Raonic - B. Tomic 2 - 0  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Erlich J / Fleming C 2 - 1  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - J. Jankovic 2 - 1  
K. Flipkens - C. Garcia 1 - 2  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedsam AL / Siegemund L - Flipkens K / Ivanovic A 2 - 1  
Tenisz (Nottingham-selejt.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - F. Dancevic 1 - 2  
B. Mousley - E. Escobedo 0 - 2  
J. Clarke - M. Barton 0 - 2  
L. Glasspool - M. Konecny 0 - 2  
M. Arevalo - J. Milton 0 - 2  
R. Ramanathan - J. Hernych 0 - 2  
S. Groth - F. Moser 2 - 0  
S. Robert - R.J. Storrie 2 - 1  

 

2016.06.17.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Melbourne Kangaroos - Hawthorn 84 - 93  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hokkaido Nippon 1 - 0  
Hanshin Tigers - Fukuoka S. Hawks 3 - 2  
Hiroshima Carp - Orix Buffaloes 6 - 4  
Tokyo Yakult - Saitama Seibu 5 - 1  
Yokohama Baystars - Tohoku Rakuten 5 - 8  
Yomiuri Giants - Chiba Lotte 1 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Baltimore 1 - 5  
Chicago Cubs - Pittsburgh 6 - 0  
Kansas City - Detroit 4 - 10  
LA Dodgers - Milwaukee 6 - 8  
Minnesota - NY Yankees 1 - 4  
NY Mets - Pittsburgh 6 - 4  
Philadelphia - Toronto 2 - 13  
San Diego - Washington 5 - 8  
Darts (Auckland Darts Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - S. Leach 6 - 0  
D. Chisnall - C. Bridge 6 - 4  
G. Anderson - B. Smith 6 - 2  
J. Wade - K. Moir 6 - 2  
M. van Gerwen - D. Heta 6 - 3  
P. Taylor - R. Szabo 6 - 0  
P. Wright - W. Parry 6 - 1  
R. van Barneveld - C. Harris 6 - 2  
Gyeplabda (Champions Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - India 0 - 0  
Belgium - Dél-Korea 4 - 3  
Németország - Nagy-Britannia (Hely: London) 1 - 0  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Golden State (6.m.) 115 - 101  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező,női,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Kína 70 - 84  
Franciaország - Argentína 90 - 53  
Spanyolország - Dél-Korea 70 - 50  
Törökország - Kuba 71 - 45  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Real Madrid (2.m.) 70 - 90  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Csehország 78 - 48  
Törökország - Kína 70 - 75  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - New York 72 - 80  
Dallas - Seattle 88 - 79  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Unidos - Crucero del Norte 2 - 2  
Brown de Adrogue - Atl. All Boys 0 - 2  
Juventud Un. Gualeguaychu - Independiente de Mendoza 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Corinthians 1 - 0  
Internacional - Atlético MG 2 - 0  
Labdarúgás (Copa America, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Ecuador 2 - 1  
Labdarúgás (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Horvátország 2 - 2  
Spanyolország - Törökország 3 - 0  
Labdarúgás (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Svédország 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Metalurgs - Metta/Lu 3 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Huddersfield 30 - 31  
St. Helens - Hull KR 48 - 16  
Wakefield - Leeds Rhinos 6 - 32  
Warrington - Catalan Dragons 20 - 18  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Racing-Metro 27 - 27  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Parramatta Eels 12 - 30  
Röplabda (Európa Liga női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Lengyelország 3 - 2  
Szlovákia - Fehéroroszország 3 - 2  
Röplabda (Európa Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Albánia 3 - 0  
Dánia - Macedónia (Hely: Macedónia) 0 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Belgium 0 - 3  
Brazília - Argentína 3 - 0  
Bulgária - Lengyelország 1 - 3  
Franciaország - Olaszország 3 - 0  
Oroszország - Szerbia 0 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Egyiptom 2 - 3  
Hollandia - Szlovákia 3 - 1  
Japán - Finnország 3 - 0  
Kuba - Dél-Korea 3 - 2  
Kína - Kanada 0 - 3  
Törökország - Portugália 3 - 1  
Röplabda (Világ Liga, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Görögország (Hely: Görögo.) 0 - 3  
Szlovénia - Katar 3 - 1  
Tajvan - Puerto Rico 3 - 0  
Tunézia - Venezuela 0 - 3  
Röplabda (World GP, női, Divízió 1)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Szerbia 2 - 3  
Kína - Belgium 3 - 0  
Oroszország - Hollandia 3 - 0  
Thaiföld - Olaszország (Hely: Olaszo.) félbeszakadt    
Strandröplabda (Olsztyn)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Allen W / Brunner T - Faiga S / Hilman A 2 - 0  
Bryl M / Kujawiak K - Gabathuler P / Gerson M 0 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - Ingrosso P / Ingrosso M 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 0  
Costa Santos/Loyola - Marco F A / Garcia C 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Bourne T / Hyden J 1 - 2  
Fijalek G / Prudel M - Beeler N / Strasser A 2 - 0  
Georgios K / Nikos Z - Bykanov R / Koshkarev Y 0 - 2  
Gibb J / Patterson C - BarbosaSantos/Carvalhaes 2 - 1  
GoncalvesOliveira/Solberg - Fijalek G / Prudel M 2 - 0  
GoncalvesOliveira/Solberg - Hordvik O / Usken B 1 - 2  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Stoyanovskiy O / Yarzutki 2 - 0  
Hordvik O / Usken B - Beeler N / Strasser A 2 - 0  
Ingrosso P / Ingrosso M - Winter T / Petutschnig L 2 - 0  
Kadziola/Szalankiewicz - Winter T / Petutschnig L 2 - 0  
Kosiak M / Rudol M - Tocs E / Finsters R 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Pedlow S / O'Gorman G 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Plavins M / Regza H 0 - 2  
Pedlow S / O'Gorman G - Ortego C M / Tomas F 2 - 1  
Plavins M / Regza H - Ortego C M / Tomas F 2 - 0  
Ranghieri A / Carambula R - Bykanov R / Koshkarev Y 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Georgios K / Nikos Z 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Ranghieri A / Carambula R 2 - 1  
Saxton B / Schalk C - Filho A M / Felipe V G 2 - 0  
Strandröplabda (Olsztyn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli M / Maestrini L - Klug G / Gallay A 0 - 2  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Klug G / Gallay A 2 - 0  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Huberli T / Betschart N 1 - 2  
Bieneck V / Grossner J - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 1  
Braakman R / Sinnema J - Humana-Paredes M / Pischk 0 - 2  
Felisberta DA Silva/Lima - Holtwick K / Semmler I    
Fendrick L / Sweat B - Wang F / Yue Y 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Santos Lisboa/Secomandi 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Santos Lisboa/Secomandi 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Van Gestel S / Van Der Vl 2 - 1  
Kolosinska K / Brzostek M - Dubovcova / Nestarcova 1 - 2  
Laboureur C / Sude J - Santos Lisboa/Secomandi 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Humana-Paredes M / Pischk 2 - 0  
M.Meppelink/Van Iersel - Bieneck V / Grossner J 2 - 0  
M.Meppelink/Van Iersel - Dubovcova / Nestarcova 0 - 2  
Maestrini/Rocha Antunes - Fendrick L / Sweat B 2 - 0  
Maestrini/Rocha Antunes - Holtwick K / Semmler I 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - Dubovcova / Nestarcova 1 - 2  
Wang F / Yue Y - Mersmann T / Schneider I 2 - 0  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suarez Navarro - A. Kerber 2 - 1  
C. Suarez Navarro - A. Petkovic 2 - 1  
C. Vandeweghe - C. McHale 2 - 0  
C. Vandeweghe - Y. Wickmayer 2 - 0  
D. Gavrilova - A. Kerber 1 - 2  
H. Watson - B. Strycova 0 - 2  
M. Keys - J. Ostapenko 2 - 1  
T. Pironkova - B. Strycova 0 - 2  
Y. Wickmayer - J. Konta 2 - 0  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan Y-J - Chuang C / Pavlyuchenkova A 2 - 1  
Klepac A / Srebotnik K - King V / Kudryavtseva A 0 - 2  
Konta J / Svitolina E - Broady N / Watson H 0 - 2  
Pliskova K / Strycova B - Jurak D / Rodionova AN 2 - 0  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Barrere - M. Zekic 2 - 0  
S. Griekspoor - J.P. Paz 2 - 0  
Tenisz (Fergana, férfi egyes )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.H. Lee - D. Popko 2 - 0  
K. Kravchuk - I. Ivashka 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - F. Mayer 0 - 2  
M. Baghdatis - A. Zverev 0 - 2  
P. Kohlschreiber - D. Thiem    
R. Federer - D. Goffin 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Klaasen R / Ram R 0 - 2  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - K. Edmund 2 - 1  
G. Müller - B. Tomic 1 - 2  
R. Bautista-Agut - D. Young 2 - 0  
R. Bautista-Agut - M. Raonic 0 - 2  
S. Johnson - M. Cilic 1 - 2  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert/Mahut - DEL Potro J M / Melo M 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivanovic - C. Garcia 1 - 2  
A. Sevastova - M. Duque Marino 2 - 1  
K. Flipkens - V. Cepede Royg 2 - 0  
S. Cirstea - J. Jankovic 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski/MartinezSanchez - Schuurs D / Voracova R 2 - 0  
Hozumi E / Kato M - Flipkens K / Ivanovic A 0 - 2  

 

2016.06.16.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Reese - I. Spanovic (női távolugrás, Stockholm) 0 - 1  
B.Y. Meite - J.A. Harvey (100 m síkfutás, Stockholm) 0 - 1  
D. Locke - R. Kilty (100 m síkfutás, Stockholm) 1 - 0  
D. Seyaum - H. Obiri (női 1500 m síkfutás, Stockholm) 0 - 1  
D.L. Rudisha - F.C. Rotich (800 m síkfutás, Stockholm) 0 - 1  
K. Harrison - Más (női 100 m gátfutás, Stockholm) 1 - 0  
L. Grenot - A. Onuora (női 400 m síkfutás, Stockholm) 0 - 1  
M. Edris - Y. Kejelcha (5000 m síkfutás, Stockholm) 0 - 1  
M. Tinsley - J. Culson (400 m gátfutás, Stockholm) 0 - 1  
O. Craddock - A. Copello (hármasugrás, Stockholm) 0 - 1  
Q. Harrison - N. Ali (női 100 m gátfutás, Stockholm) 0 - 1  
R. Beitia - K. Licwinko (női magasugrás, Stockholm) 1 - 0  
R. Jebet - S. Assefa (női 3000 m akadályfutás, Stockholm) 1 - 0  
R. Lavillenie - S. Barber (rúdugrás, Stockholm) 1 - 0  
S. Facey - D. Asher-Smith (női 200 m síkfutás, Stockholm) 0 - 1  
T. Röhler - I. Abdelrahman El S. (gerelyhajítás, Stockholm) 0 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Chiba Lotte 1 - 3  
Hiroshima Carp - Saitama Seibu 6 - 0  
Tokyo Yakult - Fukuoka S. Hawks 3 - 12  
Yomiuri Giants - Tohoku Rakuten 10 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Cincinnati 9 - 8  
Atlanta - Cincinnati (18:10) 7 - 2  
Boston - Baltimore 6 - 4  
Chicago WS - Detroit 5 - 3  
Kansas City - Cleveland 9 - 4  
LA Angels - Minnesota 10 - 2  
NY Mets - Pittsburgh 11 - 2  
Oakland - Texas 5 - 7  
Oakland - Texas (21:35) 1 - 5  
Philadelphia - Toronto 2 - 7  
St. Louis - Houston 1 - 4  
Tampa Bay - Seattle 3 - 2  
Tampa Bay - Seattle (19:10) 4 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Inter Movistar (3.m.) 6 - 4  
Gyeplabda (Champions Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - India 4 - 2  
Dél-Korea - Németország 0 - 7  
Nagy-Britannia - Belgium 3 - 3  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Japán 71 - 71, h.u. 85 - 78  
Franciaország - Lettország 89 - 72  
Kína - Csehország 77 - 68  
Kézilabda (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Izland 21 - 20  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - America MG 3 - 1  
Chapecoense - Gremio 3 - 3  
Coritiba - Palmeiras 2 - 2  
Cruzeiro - Flamengo 0 - 1  
Ponte Preta - Atlético PR 3 - 2  
Santa Cruz PE - Figueirense 1 - 0  
Santos - Sport Recife 2 - 0  
Sao Paulo - Vitória 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Gama 1 - 1  
Labdarúgás (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Wales 2 - 1  
Labdarúgás (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Lengyelország 0 - 0  
Ukrajna - Észak-Írország 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch - Gorodeya 2 - 0  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - FH 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Independiente Medellin 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Suduva Marijampole 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Värnamo - AFC Utd. Väsby 2 - 0  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - New England 0 - 0  
Chicago - Indy Eleven 0 - 0  
Columbus - Tampa Bay Rowdies 4 - 0  
D.C. United - Fort Lauderdale 0 - 0  
Dallas - OKC Energy 2 - 2  
Houston - San Antonio 4 - 0  
Jacksonville Armada - Orlando 0 - 1  
New York City FC - New York Cosmos 0 - 1  
NSC Minnesota - Kansas City 1 - 1  
Philadelphia - Harrisburg 3 - 2  
Rochester - New York 0 - 1  
Seattle - Kitsap Pumas 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widnes - Wigan 0 - 7  
Röplabda (Európa Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Bulgária 1 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - USA 1 - 3  
Brazília - Irán 3 - 0  
Strandröplabda (Olsztyn)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Costa Santos/Loyola 1 - 2  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Marco F A / Garcia C 2 - 0  
Bourne T / Hyden J - Bryl M / Kujawiak K 2 - 0  
Bourne T / Hyden J - Gabathuler P / Gerson M 0 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - Winter T / Petutschnig L 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Bryl M / Kujawiak K 0 - 2  
Doppler C / Horst A - Gabathuler P / Gerson M 2 - 0  
Fijalek G / Prudel M - Hordvik O / Usken B 2 - 0  
Filho A M / Felipe V G - Allen W / Brunner T 2 - 0  
Filho A M / Felipe V G - Faiga S / Hilman A 2 - 0  
Gibb J / Patterson C - Costa Santos/Loyola 2 - 0  
Gibb J / Patterson C - Marco F A / Garcia C 2 - 0  
GoncalvesOliveira/Solberg - Beeler N / Strasser A 2 - 0  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Kosiak M / Rudol M 2 - 0  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Tocs E / Finsters R 2 - 0  
Kadziola/Szalankiewicz - Ingrosso P / Ingrosso M 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Ortego C M / Tomas F 2 - 0  
Plavins M / Regza H - Pedlow S / O'Gorman G 0 - 2  
Ranghieri A / Carambula R - Georgios K / Nikos Z 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Bykanov R / Koshkarev Y 1 - 2  
Saxton B / Schalk C - Allen W / Brunner T 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Faiga S / Hilman A 2 - 1  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Kosiak M / Rudol M 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Tocs E / Finsters R 2 - 1  
Strandröplabda (Olsztyn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli M / Maestrini L - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Arvaniti V / Karagkouni P - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 1  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Hermannova B / Slukova M 2 - 0  
Bieneck V / Grossner J - Gruszczynska J / Strag D 2 - 0  
Dicello K / Vanzwieten K - Braakman R / Sinnema J 1 - 2  
Dubovcova / Nestarcova - Hester I / Ledoux C 0 - 2  
Felisberta DA Silva/Lima - Baquerizo/Fernandez Ste.    
Fendrick L / Sweat B - Braakman R / Sinnema J 2 - 0  
Fendrick L / Sweat B - Santos Lisboa/Secomandi 2 - 1  
Holtwick K / Semmler I - Fernandez Navarro A / Rib 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Fernandez Navarro A / Rib 2 - 0  
Humana-Paredes M / Pischk - Lece A / Ozolina M 2 - 0  
Kolosinska K / Brzostek M - Laboureur C / Sude J 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Klug G / Gallay A    
M.Meppelink/Van Iersel - Holtwick K / Semmler I 2 - 0  
M.Meppelink/Van Iersel - Huberli T / Betschart N 2 - 1  
Maestrini/Rocha Antunes - Van Gestel S / Van Der Vl    
Maestrini/Rocha Antunes - Wang F / Yue Y 2 - 0  
Mersmann T / Schneider I - Matic M / Milosevic M 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - Antonelli M / Maestrini L 2 - 1  
Pavan S / Bansley H - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 0  
Santos Lisboa/Secomandi - Dicello K / Vanzwieten K 2 - 0  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suarez Navarro - A. Petkovic    
C. Wozniacki - Y. Wickmayer 1 - 2  
D. Gavrilova - A. Kerber    
I-C. Begu - T. Pironkova 0 - 2  
J. Ostapenko - P. Kvitova 2 - 1  
M. Doi - J. Konta 0 - 2  
M. Keys - T. Paszek 2 - 0  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Olaru R - Pliskova K / Strycova B 1 - 2  
Broady N / Watson H - Mirza S / Vandeweghe C 2 - 0  
Chuang C / Pavlyuchenkova - Bencic B / Petkovic A    
Chuang C / Pavlyuchenkova - Doi M / Nara K 2 - 1  
King V / Kudryavtseva A - Krunic A / Rosolska A 2 - 0  
Klepac A / Srebotnik K - Peng S / XU Y F 2 - 0  
Konta J / Svitolina E - Babos T / Kalashnikova O 2 - 1  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Diez - G. Barrere 1 - 1  
S. Griekspoor - J.P. Paz    
Tenisz (Fergana, férfi egyes )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kravchuk - J. Dubail 2 - 0  
M. Jankovic - I. Ivashka 0 - 2  
T. Chen - D. Popko 0 - 2  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kohlschreiber - I. Karlovic 2 - 1  
R. Federer - M. Jaziri 2 - 0  
S. Stakhovsky - D. Goffin    
T. Gabashvili - D. Thiem 0 - 2  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Istomin D - Kubot L / Peya A 1 - 2  
Cabal J S / Farah R - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Klaasen R / Ram R - Zverev A / Zverev M 2 - 0  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - Al. Bedene 2 - 0  
B. Tomic - F. Verdasco 2 - 1  
J. Isner - G. Müller 1 - 2  
J. Vesely - M. Raonic 0 - 2  
P-H. Mathieu - K. Edmund    
R. Bautista-Agut - D. Young    
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - C. Garcia 0 - 2  
A. Ivanovic - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
K. Flipkens - M. Puig 2 - 0  
V. Cepede Royg - L. Siegemund 2 - 1  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Friedsam AL / Siegemund L 0 - 2  
Jankovic J / Naydenova A - Dabrowski/MartinezSanchez 0 - 2  
Schuurs D / Voracova R - Knoll X / Kovinic D 2 - 0

 

2016.06.15.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Chiba Lotte 2 - 6  
Hanshin Tigers - Orix Buffaloes 1 - 5  
Hiroshima Carp - Saitama Seibu 6 - 2  
Yokohama Baystars - Hokkaido Nippon 2 - 3  
Yomiuri Giants - Tohoku Rakuten 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 4 - 7  
Arizona - LA Dodgers (21:40) 2 - 3  
Atlanta - Cincinnati 1 - 3  
Boston - Baltimore 2 - 3  
Chicago WS - Detroit 8 - 11  
Colorado - NY Yankees 13 - 10  
Colorado - NY Yankees (21:10) 6 - 3  
Kansas City - Cleveland 3 - 2  
LA Angels - Minnesota 5 - 4  
NY Mets - Pittsburgh 0 - 4  
Oakland - Texas 6 - 10  
San Diego - Miami 2 - 5  
San Diego - Miami (21:40) 6 - 3  
San Francisco - Milwaukee 3 - 2  
San Francisco - Milwaukee (21:45) 10 - 1  
St. Louis - Houston 2 - 5  
Tampa Bay - Seattle 8 - 7  
Washington - Chicago Cubs 3 - 4  
Washington - Chicago Cubs (22:05) 5 - 4  
Kosárlabda (Olimpiai selejtező, női, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Kuba 62 - 64  
Kosárlabda (Olimpiai selejtező, női, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Kamerun 72 - 46  
Kosárlabda (Olimpiai selejtező, női, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Fehéroroszország 66 - 65  
Kosárlabda (Olimpiai selejtező, női, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Venezuela 83 - 55  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Real Madrid (1.m.) 100 - 99  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Új-Zéland 68 - 73  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Washington 79 - 79, h.u. 106 - 109  
Los Angeles - Chicago 98 - 85  
Minnesota - Indiana 87 - 63  
New York - Dallas 91 - 88  
San Antonio - Seattle 77 - 70  
Kézilabda (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Dánia 20 - 23  
Bosznia-Hercegovina - Svédország 27 - 27  
Hollandia - Lengyelország 25 - 24  
Lettország - Fehéroroszország 28 - 26  
Macedónia - Csehország 34 - 27  
Magyarország - Szerbia 30 - 25  
Montenegró - Oroszország 19 - 29  
Norvégia - Szlovénia 29 - 27  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Brasil de Pelotas 3 - 0  
CRB - Bragantino 2 - 1  
Criciuma - Bahia 3 - 2  
Joinville - Atlético GO 0 - 0  
Oeste - Londrina 1 - 1  
Parana - Goiás 2 - 0  
Paysandu - Avai 1 - 0  
Tupi MG - Luverdense 0 - 0  
Vasco da Gama - Nautico 3 - 2  
Vila Nova - Sampaio Correa 1 - 0  
Labdarúgás (Copa America, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Bolívia 3 - 0  
Chile - Panama 4 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Gwangju 3 - 2  
Incheon - Suwon City 2 - 0  
Jeonbuk - Suwon 2 - 1  
Jeonnam - Ulsan 3 - 1  
Pohang - Seongnam 3 - 1  
Sangju Sangmu - Jeju 4 - 0  
Labdarúgás (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Albánia 2 - 0  
Románia - Svájc 1 - 1  
Labdarúgás (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Szlovákia 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Krumkachi 5 - 0  
Belsina Bobrujszk - Dinamo Minszk 1 - 2  
Dinamo Breszt - Naftan 1 - 1  
FK Minszk - Szluck 5 - 2  
Slavia Mozír - Torpedo Zogyino 0 - 1  
Vityebszk - Granit Mikasevicsi 0 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Honka 2 - 1  
Jazz Pori - Lahti 0 - 1  
Kuopio PS - Helsinki JK 1 - 4  
PK-35 - Seinäjoen JK 1 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - KR 3 - 1  
ÍBV - Breidablik 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Sanfrecce Hiroshima 1 - 1  
Gamba Osaka - Urawa RD 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhaiyk Ural - Atyrau 0 - 4  
Irtis Pavlodar - Aktobe 4 - 1  
Kairat Almaty - Ordabasy Shymkent 2 - 2  
Okzhetpes Kokshetau - Sahtar Karagandy 3 - 0  
Taraz - Zhetysu Taldykorgan 2 - 3  
Tobol Kostanay - FC Asztana 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Hangzhou Greentown 1 - 0  
Hebei - Shanghai Shenhua 2 - 2  
Henan Jianye - Yanbian 1 - 0  
Jiangsu - Guangzhou R&F 1 - 1  
Shanghai SIPG - Changchun Yatai 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Stumbras Kaunas 2 - 0  
VMFD Zalgiris - Trakai 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.,rájátszás a feljut.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna - Girona 2 - 1  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Colorado Springs Switchb. 1 - 0  
Los Angeles - La Maquina 1 - 1  
Portland - San Jose 2 - 0  
Salt Lake - Wilmington Hammerheads 2 - 2  
Rögbi (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Írország - U20Grúzia 35 - 7  
U20Új-Zéland - U20Wales 18 - 17  
Rögbi (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Ausztrália 17 - 13  
U20Skócia - U20Olaszország 27 - 19  
Rögbi (U20 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Japán 39 - 20  
U20Dél-Afrika - U20Franciaország 40 - 31  
Strandröplabda (Olsztyn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli M / Maestrini L - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Dubovcova / Nestarcova 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Hester I / Ledoux C 2 - 0  
Bednarczuk/Seixas De Fr. - Mersmann T / Schneider I 2 - 0  
Felisberta DA Silva/Lima - Dubovcova / Nestarcova 0 - 2  
Felisberta DA Silva/Lima - Hester I / Ledoux C 2 - 0  
Fendrick L / Sweat B - Dicello K / Vanzwieten K 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Matic M / Milosevic M 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Mersmann T / Schneider I 2 - 0  
Holtwick K / Semmler I - Huberli T / Betschart N 0 - 2  
Klug G / Gallay A - Bieneck V / Grossner J 0 - 2  
Klug G / Gallay A - Gruszczynska J / Strag D 2 - 0  
Kolosinska K / Brzostek M - Humana-Paredes M / Pischk 2 - 1  
Kolosinska K / Brzostek M - Lece A / Ozolina M 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Humana-Paredes M / Pischk 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Bieneck V / Grossner J 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Gruszczynska J / Strag D 2 - 0  
M.Meppelink/Van Iersel - Fernandez Navarro A / Rib    
Pavan S / Bansley H - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Santos Lisboa/Secomandi - Braakman R / Sinnema J 0 - 2  
Van Gestel S / Van Der Vl - Wang F / Yue Y 0 - 2  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.Radwanska - C.Vandeweghe 1 - 2  
B. Bencic - I-C. Begu    
C. Suarez Navarro - E. Svitolina 2 - 1  
D. Gavrilova - N. Broady 2 - 1  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan Y-J - Bondarenko/Savchuk 2 - 0  
Jurak D / Rodionova AN - Hlavackova A / Safarova L 2 - 1  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Eysseric - T. Lamasine 0 - 2  
M. Chazal - H. Laaksonen 0 - 2  
M. Teixeira - Ze Zhang 0 - 2  
T. De Bakker - A. Beck 1 - 1  
Tenisz (Fergana, férfi egyes )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtsev - B. Kavcic 2 - 0  
S. Doumbia - R. Albot 0 - 2  
S. Fayziev - D. Popko 0 - 2  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - Y. Sugita 2 - 0  
B. Becker - A. Zverev    
J. Sousa - D. Thiem 0 - 2  
M. Baghdatis - D. Brown 2 - 0  
P. Kohlschreiber - M. Granollers 2 - 0  
P. Lorenzi - T. Gabashvili 0 - 2  
R. Federer - J-L. Struff 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Berdych T / Granollers M 2 - 0  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evans - P-H. Mathieu 1 - 2  
J. Isner - J.M. Del Potro 2 - 0  
J. Tipsarevic - M. Cilic 0 - 2  
K. Edmund - G. Simon 2 - 1  
N. Kyrgios - M. Raonic 1 - 2  
S. Johnson - A. Mannarino 2 - 1  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Fleming C - Bedene A / Edmund K 2 - 1  
Guccione C / Sa A - Anderson K / Bautista Agut R 2 - 0  
Herbert/Mahut - Inglot D / Nestor D 2 - 0  
Lopez F / Lopez M - DEL Potro J M / Melo M 0 - 2  
Paire B / Wawrinka S - Murray J / Soares B    
Rojer J-J / Tecau H - Pospisil V / Raonic M 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bouchard - A. Sevastova 0 - 2  
E. Mertens - J. Jankovic 1 - 2  
M. Duque Marino - S. Lisicki 2 - 1  
S. Cirstea - D. Hantuchova 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cepede Royg V / Minella M - Schuurs D / Voracova R    
Golubic V / Mertens E - Dabrowski/MartinezSanchez    
Hibino N / Webley-Smith E - Schuurs D / Voracova R 0 - 2  
Ivakhnenko V / Melnikova - Flipkens K / Ivanovic A 1 - 2

 

2016.06.14.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Chiba Lotte 2 - 4  
Hanshin Tigers - Orix Buffaloes 2 - 0  
Hiroshima Carp - Saitama Seibu 3 - 2  
Yokohama Baystars - Hokkaido Nippon 0 - 4  
Yomiuri Giants - Tohoku Rakuten 1 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 3 - 2  
Atlanta - Cincinnati 8 - 9  
Chicago WS - Detroit 9 - 9  
Kansas City - Cleveland 2 - 1  
LA Angels - Minnesota 4 - 9  
Oakland - Texas 14 - 5  
San Diego - Miami 4 - 13  
San Francisco - Milwaukee 11 - 5  
Toronto - Philadelphia 0 - 7  
Toronto - Philadelphia (18:37) 11 - 3  
Washington - Chicago Cubs 4 - 1  
Gyeplabda (Champions Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Belgium 2 - 0  
India - Dél-Korea 2 - 1  
Nagy-Britannia - Németország 1 - 1  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Fehéroroszország 80 - 65  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Francia bajnokság 2015/16    
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Adecco ASVEL (5.m.) 77 - 80  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Cleveland (5.m.) 97 - 112  
Kosárlabda (Olimpiai selejtező, női, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Új-Zéland 70 - 52  
Kosárlabda (Olimpiai selejtező, női, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Törökország 38 - 66  
Kosárlabda (Olimpiai selejtező, női, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Dél-Korea 70 - 69  
Kosárlabda (Olimpiai selejtező, női, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Spanyolország 43 - 77  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crucero del Norte - Nueva Chicago 1 - 0  
Labdarúgás (Copa America, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Venezuela 1 - 1  
Uruguay - Jamaika 3 - 0  
Labdarúgás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2016 - Ki lesz az első magyar gólszerző?    
Labdarúgás (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Magyarország 0 - 2  
Eb 2016, F csoport - Magyarország hány pontot szerez?    
Portugália - Izland 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Tianjin Teda 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utenis Utena - Zalgiris Kaunas 2 - 1  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - M. Linette 2 - 0  
B. Strycova - Ka. Pliskova 2 - 0  
C. Suarez Navarro - E. Svitolina    
L. Safarova - P. Kvitova 0 - 2  
S. Peng - A. Kerber 0 - 2  
T. Pironkova - L. Tsurenko 2 - 0  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Montanes - G. Clezar 1 - 1  
A. van der Duim - Y. Reuter 1 - 0  
C. Lindell - M. Teixeira    
G. Barrere - T. Paul 2 - 0  
I. Nedelko - S. Darcis 0 - 2  
J.S. Tatlot - J. Samper-Montana 1 - 1  
Tenisz (Fergana, férfi egyes )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtsev - D. Karimov 2 - 0  
K. Kravchuk - Y. Jankovits 2 - 0  
T. Ismailov - J. Dubail 0 - 2  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - V. Troicki 2 - 0  
B. Baker - F. Mayer 0 - 2  
D. Brown - A. Ramos 2 - 0  
I. Karlovic - An. Kuznetsov 2 - 0  
R. Berankis - M. Jaziri 0 - 2  
T. Berdych - M. Baghdatis 0 - 2  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Goffin D / Pouille L 2 - 0  
Klaasen R / Ram R - Knowle J / Mayer F 2 - 1  
Kohlschreiber P / Thiem D - Kubot L / Peya A 1 - 2  
Seppi A / Sousa J - Baker B / Istomin D 0 - 2  
Zverev A / Zverev M - Stepanek R / Zimonjic N 2 - 1  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - N. Mahut 2 - 0  
Al. Bedene - B. Paire 2 - 1  
B. Tomic - K. Anderson 2 - 0  
D. Young - V. Pospisil 2 - 0  
F. Lopez - M. Cilic 1 - 2  
F. Verdasco - S. Wawrinka 2 - 0  
G. Dimitrov - J. Tipsarevic 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - A. Dolgopolov    
G. Garcia-Lopez - A. Mannarino 0 - 2  
J. Vesely - J. Chardy 2 - 1  
J. Ward - G. Müller 0 - 2  
R. Bautista-Agut - S. Querrey 2 - 1  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benneteau/Roger-Vasselin - Bopanna R / Mergea F 2 - 1  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - A-L. Friedsam 0 - 2  
A. Ivanovic - P. Parmentier 2 - 0  
A. Konjuh - J. Jankovic 0 - 2  
E. Bouchard - D. Kovinic 2 - 0  
F. Schiavone - E. Mertens 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - K. Flipkens 0 - 2  
J. Görges - M. Puig 0 - 2  
N. Hibino - L. Siegemund 0 - 2  
S. Lisicki - K. Mladenovic 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - P. Badosa Gibert 2 - 0  
S. Zheng - V. Cepede Royg 0 - 2  
Y. Putintseva - S. Cirstea 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Groenefeld A / Kuncikova L 2 - 1  
Hozumi E / Kato M - Moore J / Wongteanchai V 2 - 1  

 

2016.06.13.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Demons - Collingwood 104 - 58  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - LA Dodgers 2 - 1  
Gyeplabda (Champions Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - India 2 - 1  
Dél-Korea - Nagy-Britannia (Helyszín: London) 1 - 4  
Németország - Ausztrália 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2015/16    
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose - Pittsburgh (6.m.) 1 - 3  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Milano (6.m.) 70 - 74  
Kosárlabda (Olimpiai selejtező, női, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Franciaország 67 - 83  
Kosárlabda (Olimpiai selejtező, női, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Argentína 64 - 75  
Kosárlabda (Olimpiai selejtező, női, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Nigéria 71 - 60  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Török bajnokság 2015/16    
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Anadolu Efes (6.m.) 91 - 70  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Seattle 88 - 90  
Phoenix - Chicago 86 - 80  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Cruz PE - Santos 0 - 2  
Labdarúgás (Copa America, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Peru 0 - 1  
Ecuador - Haiti 4 - 0  
Labdarúgás (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Csehország 1 - 0  
Labdarúgás (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Olaszország 0 - 2  
Írország - Svédország 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sapporo - Nagasaki 2 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - North Queensland Cowboys 13 - 10  
St. George Illawarra - Canterbury Bulldogs 16 - 34  
Röplabda (World GP, női, Divízió 3)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Kazahsztán 3 - 1  
Peru - Horvátország 3 - 1  
Tenisz ('s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Müller - N. Mahut 0 - 2  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - J. Ostapenko 0 - 2  
C. Giorgi - H. Watson 0 - 2  
L. Safarova - S. Halep    
M. Keys - Babos T. 2 - 0  
Tenisz (Birmingham-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - M. Linette 2 - 0  
K. Bondarenko - T. Pironkova 0 - 2  
K. Siniakova - A. Krunic 2 - 0  
T. Paszek - A. Tatishvili 2 - 0  
Tenisz (Blois-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Glancy - A. Beck 0 - 2  
J. McGee - B. Malla 2 - 0  
Y. Uchiyama - M. Moraing 1 - 1  
Tenisz (Fergana, Uzbekistan)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Shofayziyev - S. Doumbia 1 - 1  
SULTONOV, KHUMOYUN - N. Milojevic 0 - 2  
Tenisz (Fergana, Uzbekistan, Qualifyin)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Zhyrmont - Y. Shyla 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - D. Goffin 1 - 2  
D. Ferrer - A. Seppi 0 - 2  
D. Kudla - S. Stakhovsky 1 - 2  
E. Gulbis - B. Becker 0 - 2  
L. Pouille - K. Nishikori 1 - 2  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berdych T / Granollers M - Huey T / Mirnyi M 2 - 0  
Lindstedt R / Troicki V - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Gasquet - S. Johnson 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - S. Vögele 2 - 0  
A. van Uytvanck - M. Duque Marino 1 - 2  
C. Witthöft - C. Garcia 0 - 2  
D. Hantuchova - Y. Shvedova 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouchard E / Lisicki S - Jankovic J / Naydenova A 1 - 2  
Friedsam AL / Siegemund L - Chan C / Muhammad A 2 - 0  
Knoll X / Kovinic D - Medina G./Parra Santonja 2 - 1  
Tenisz (Mallorca-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - E. Hozumi 2 - 0  
J. Glushko - V. Cepede Royg 0 - 2  
Ka. Kozlova - A. Bogdan 0 - 2  
S. Cirstea - M. Minella 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - P. Kohlschreiber 2 - 1