Tippmix eredmények - 2016. július 25-31.

2016-07-25
Tippmix eredmények - 2016. július 25-31.
2016.07.31.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Sydney Swans 47 - 137  
Melbourne Demons - Gold Coast Suns 66 - 64  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 2 - 0  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 6 - 3  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 6 - 1  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 6 - 4  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 10 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 5 - 9  
Atlanta - Philadelphia (19:35) 2 - 1  
Cleveland - Oakland 6 - 3  
Cleveland - Oakland (19:10) 8 - 0  
Detroit - Houston 3 - 2  
Detroit - Houston (19:10) 11 - 0  
LA Angels - Boston 5 - 2  
LA Angels - Boston (21:35) 3 - 5  
LA Dodgers - Arizona 2 - 4  
LA Dodgers - Arizona (22:10) 14 - 3  
Miami - St. Louis 11 - 0  
Miami - St. Louis (19:10) 5 - 4  
Milwaukee - Pittsburgh 5 - 3  
Milwaukee - Pittsburgh (20:10) 4 - 2  
Minnesota - Chicago WS 5 - 6  
Minnesota - Chicago WS (20:10) 6 - 4  
NY Mets - Colorado 2 - 7  
NY Mets - Colorado (19:10) 6 - 4  
San Diego - Cincinnati 2 - 1  
San Diego - Cincinnati (22:40) 2 - 3  
San Francisco - Washington 3 - 1  
Tampa Bay - NY Yankees 6 - 3  
Tampa Bay - NY Yankees (19:10) 5 - 3  
Texas - Kansas City 2 - 1  
Texas - Kansas City (21:05) 5 - 3  
Toronto - Baltimore 2 - 6  
Darts (European Tour, Düsseldorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - M. Suljovic 3 - 6  
European Tour, Düsseldorf 2016    
G. Anderson - K. Huybrechts 4 - 6  
I. White - T. Jenkins 5 - 6  
J. Dekker - G. Anderson 0 - 6  
J. Klaasen - J. Wade 6 - 3  
J. Klaasen - M. van Gerwen 4 - 6  
K. Huybrechts - M. van Gerwen 3 - 6  
K. Huybrechts - W. Newton 6 - 3  
M. Smith - S. Bunting 3 - 6  
M. Suljovic - P. Wright 0 - 6  
M. van Gerwen - K. Anderson 6 - 2  
P. Wright - G. Price 6 - 2  
P. Wright - M. van Gerwen 5 - 6  
S. Bunting - P. Wright 4 - 6  
S. Bunting - T. Jenkins 6 - 4  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - Globalport Batang Pier 120 - 107  
SM Beermen - Star Hotshots 109 - 100  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Szerbia 79 - 74  
Brazília - Litvánia 64 - 62  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Franciaország 71 - 63  
USA - Ausztrália 104 - 89  
Kézilabda (U20 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Németország 22 - 30  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Hollandia 23 - 23  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Sp.Rivadavia de Venado T. 3 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Oostende 2 - 1  
Kortrijk - Gent 1 - 1  
Westerlo - Standard Liege 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Montana 0 - 0  
Pirin Blagoevgrad - Cserno More Várna 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Sampaio Correa 4 - 1  
Parana - Ceara 1 - 1  
Vasco da Gama - Criciuma 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Gremio 0 - 0  
Atlético MG - Santa Cruz PE 3 - 0  
Botafogo - Palmeiras 3 - 1  
Coritiba - Flamengo 0 - 2  
Fluminense - Ponte Preta 3 - 0  
Internacional - Corinthians 0 - 1  
Santos - Cruzeiro 2 - 0  
Sao Paulo - Chapecoense 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Lotte 0 - 3  
Magdeburg - Fortuna Köln 0 - 3  
Münster - Osnabrück 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Union Espanola 1 - 2  
Dep. Iquique - Everton Vina Del Mar 3 - 1  
Huachipato - Audax Italiano 3 - 1  
Universidad Catolica - Cobresal 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Hradec Kralove 0 - 3  
Mladá Boleslav - Liberec 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Naestved 3 - 3  
Fremad Amager - Fredericia 0 - 0  
Hobro - Helsingor 1 - 1  
Köge - Skive 0 - 0  
LFA Nyköbing - Vendsyssel 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Randers 1 - 2  
Bröndby - Horsens 2 - 2  
Midtjylland - Silkeborg 3 - 0  
Sönderjyske - Lyngby 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Pohang 2 - 0  
Incheon - Seongnam 2 - 2  
Suwon Bluewings - Jeju 5 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krumkachi - Belsina Bobrujszk 2 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Gorodeya 2 - 2  
Vityebszk - FK Minszk 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Lazio 0 - 1  
Fiorentina - Celta Vigo 0 - 1  
Guimaraes - Porto 0 - 2  
Lyon - Benfica 3 - 2  
Melbourne Victory - Atl. Madrid 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - JJK Jyväskylä 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Helsinki JK 0 - 0  
Kuopio PS - Rovaniemi PS 1 - 1  
Lahti - Mariehamn 1 - 1  
Labdarúgás (Holland Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - PSV 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Lokomotív Zagreb 1 - 1  
Osijek - Rijeka 0 - 1  
RNK Split - Hajduk Split 0 - 1  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Milan 2 - 0  
Paris SG - Leicester 4 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Esteghlal T. 2 - 1  
Padideh Mashhad - FC Mashhad 1 - 1  
Paykan - Saba Qom 1 - 1  
Zob Ahan - Saipa Karaj 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Thespakusatsu Gunma 1 - 0  
Kamatamare Sanuki - Yamagata 2 - 1  
Kitakyushu - Okayama 1 - 3  
Kyoto - Cerezo Osaka 3 - 3  
Mito - Zweigen Kanazawa 3 - 0  
Nagasaki - Machida Zelvia 1 - 0  
Shimizu SP - Gifu 2 - 0  
Tokushima - Matsumoto Yamaga 2 - 2  
Tokyo Verdi - Roasso Kumamoto 1 - 0  
Yamaguchi - Sapporo 1 - 2  
Yokohama FC - JEF United Chiba 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Dep. Tolima 0 - 4  
Dep. La Equidad - Boyaca Patriotas 1 - 1  
Envigado - Dep. Pasto 1 - 1  
Junior de Barranquilla - Alianza Petrolera 2 - 0  
Millonarios - Rionegro Aguilas 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Chongqing Lifan 3 - 0  
Guangzhou R&F - Shanghai SIPG 3 - 3  
Shijiazhuang - Hebei 1 - 1  
Tianjin Teda - Liaoning Hongyun 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Zaglebie Sosnowiec 2 - 2  
GKS Tychy - Pogon Siedlce 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Cracovia Krakkó 0 - 0  
Korona Kielce - Piast Gliwice 1 - 1  
Zaglebie Lubin - TBB Nieciecza 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Tigres 0 - 3  
Atlas - Veracruz 1 - 0  
Monterrey - Cruz Azul 1 - 1  
Pachuca - Necaxa 1 - 0  
Queretaro - Puebla 2 - 1  
UNAM Pumas - Leon 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Portland 1 - 0  
Seattle - Los Angeles 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Gyirmót 4 - 0  
MTK - Mezőkövesd 0 - 1  
Videoton - Vasas 1 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Sopron 1 - 0  
Budaörs - Kisvárda 0 - 2  
Cegléd - Békéscsaba 3 - 0  
Dorog - Cigánd 2 - 1  
Mosonmagyaróvár - ZTE 2 - 1  
Nyíregyháza - Csákvár 0 - 0  
Siófok - Vác 1 - 0  
Soroksár - Puskás Akadémia 3 - 3  
Szeged 2011 - SZEOL 1 - 0  
Szolnok - Kozármisleny 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - KFUM Oslo 0 - 0  
Bryne - Ranheim 1 - 1  
Jerv - Sandnes Ulf 2 - 0  
Sandefjord - Kongsvinger 1 - 3  
Strömmen - Levanger 2 - 1  
Ullensaker/Kisa - Raufoss 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Lilleström 2 - 0  
Bodö/Glimt - Tromsö 0 - 3  
Haugesund - Sogndal 0 - 1  
Odd Grenland - Brann Bergen 1 - 3  
Strömsgodset - Stabaek 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Teramo 2 - 1  
Ancona - Südtirol 4 - 3  
Bassano - Andria 1 - 1  
Carrarese - Arezzo 1 - 1  
Casertana - Tuttocuoio 1 - 1  
Como - Valdinievole Montecatini 3 - 0  
Cosenza - Frattese Calcio 1 - 0  
Cremonese - Fermana 4 - 3  
Foggia - Pontedera 3 - 1  
Matera - Caronnese 2 - 1  
Modena - Francavilla 1931 2 - 0  
Padova - USD 1913 Seregno Calcio 0 - 0  
Pordenone - Grosseto 5 - 2  
Robur Siena - Messina 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - NyeftehimikNyizsnyekamszk 0 - 0  
Himki - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Lucs Vlagyivosztok 3 - 1  
SZKA Habarovszk - Mordovija Szaranszk 1 - 3  
Szpartak Nalcsik - Tyumeny 1 - 1  
Tambov - Kubany Krasznodar 0 - 0  
Toszno - Fakel Voronyezs 3 - 1  
Volgar Asztrahan - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 0  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Dinamo Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Arszenál Tula 4 - 0  
Terek Groznij - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Ufa 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Rapid Wien 1 - 0  
Austria Wien - Mattersburg 3 - 1  
St. Pölten - Admira Wacker 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Nacional Asuncion 3 - 0  
Olimpia Asuncion - Dep. Capiata 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Covilha 1 - 1  
Cova Piedade - Leixoes 1 - 1  
Fafe - Vizela 0 - 1  
Famalicao - Penafiel 0 - 3  
Freamunde - Uniao Madeira 0 - 1  
Olhanense - Varzim 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Astra Giurgiu 0 - 0  
Viitorul Constanta - Steaua Bukarest 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Dunfermline 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Schaffhausen 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Thun 4 - 4  
Luzern - Grasshoppers 4 - 3  
Vaduz - Basel 1 - 5  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej - GAIS 1 - 2  
Varberg - AFC Utd. Väsby 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Falkenberg 2 - 0  
Häcken - Helsingborg 1 - 1  
Jönköping Södra - Göteborg 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Radnik Surdulica 0 - 0  
Napredak Krusevac - Partizan Belgrád 2 - 1  
Vojvodina - Backa BP 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Slovan Bratislava 2 - 0  
Ruzomberok - Trnava 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Celje 2 - 4  
Domzale - Maribor 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Sztal Dnyeprodzerzsinszk 1 - 1  
Kárpáti Lviv - Dinamo Kijev 0 - 2  
Olekszandria - Vorszkla Poltava 3 - 2  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Német Nagydíj) 0 - 1  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Német Nagydíj) 1 - 0  
F. Alonso - J. Button (Német Nagydíj) 0 - 1  
F. Nasr - M. Ericsson (Német Nagydíj) 0 - 1  
J. Palmer - K. Magnussen (Német Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - N. Rosberg (Német Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez (Német Nagydíj) 1 - 0  
P. Wehrlein - R. Haryanto (Német Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Német Nagydíj) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Német Nagydíj) 1 - 0  
V. Bottas - F. Massa (Német Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Német Nagydíj    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly Sea Eagles - Newcastle Knights 36 - 16  
South Sydney Rabbitohs - Canberra Raiders 4 - 54  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Perry - A. Carter (10 nyert frame-ig) 8 - 10  
World Open 2016    
Strandröplabda (Klagenfurt)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Losiak B / Bryl M - BarbosaSantos/Carvalhaes 0 - 2  
Losiak B / Bryl M - Saxton B / Schalk C 1 - 2  
Saxton B / Schalk C - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - K. Kravchuk 2 - 0  
Tenisz (Atlanta-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - J. Duckworth 2 - 1  
J.I. Londero - J. Duckworth 0 - 2  
M. Zverev - N. Meister 2 - 0  
T. Kamke - J-P. Smith 0 - 2  
T. Monteiro - C. Eubanks 0 - 2  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - T. Bellucci 2 - 0  
Tenisz (Florianopolis, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Osaka - A.S. Sanchez 2 - 0  
V. Cepede Royg - M.F. Alves 2 - 0  
Tenisz (Florianopolis, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves C M R / Stefani L - Hibino N / Webley-Smith E 2 - 1  
Naydenova A / Pous-Tio L - LIM A / Solovyeva V 0 - 2  
Perez Rojas G / Zarazua R - Goncalves P C / Pereira T 2 - 0  
Tenisz (Florianopolis-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jani R-L. - L. Pigossi 2 - 1  
L. Kichenok - N. Kichenok 0 - 2  
Mon. Gonzalez - M. Capurro Taborda 2 - 1  
N. Podoroska - E. Webley-Smith 2 - 0  
R. Zarazua - I. Gamarra Martins 2 - 1  
V. Solovyeva - N. Kurata 2 - 0  
Tenisz (Montreal, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Kucova - M. Keys 0 - 2  
M. Keys - S. Halep 0 - 2  
Tenisz (Montreal, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makarova E / Vesnina E - Halep S / Niculescu M 2 - 0  
Mchale C / Muhammad A - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Tenisz (Nanchang-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jin.J. Lu - F.Y. Xun 2 - 0  
M. Caregaro - Yi. Zhang 1 - 2  
N-L. Han - J. Namigata 1 - 2  
N. Lertpitaksinchai - X. You 2 - 0  
S. Reix - S. Sanders 0 - 2  
Ya-Hs. Lee - Pe. Plipuech 1 - 2  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Vanni - I. Marchenko 2 - 1  
Tenisz (Toronto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - G. Monfils 2 - 0  
N. Djokovic - K. Nishikori 2 - 0  
Tenisz (Toronto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Melo M - Murray J / Soares B 2 - 0  

 

2016.07.30.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Port Adelaide 79 - 173  
Collingwood - West Coast Eagles 91 - 72  
Greater Western Sydney - Richmond 111 - 23  
Hawthorn - Carlton 74 - 55  
North Melbourne Kangaroos - St. Kilda 85 - 62  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 4 - 5  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 3 - 2  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 8 - 2  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 5 - 7  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 9 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 2 - 1  
Chicago Cubs - Seattle 1 - 4  
Cleveland - Oakland 5 - 3  
Detroit - Houston 14 - 6  
LA Angels - Boston 2 - 6  
LA Dodgers - Arizona 9 - 7  
Miami - St. Louis 6 - 11  
Milwaukee - Pittsburgh 3 - 1  
Minnesota - Chicago WS 2 - 1  
NY Mets - Colorado 1 - 6  
San Diego - Cincinnati 0 - 6  
San Francisco - Washington 1 - 4  
San Francisco - Washington (22:05) 5 - 3  
Tampa Bay - NY Yankees 5 - 1  
Texas - Kansas City 8 - 3  
Toronto - Baltimore 6 - 5  
Toronto - Baltimore (19:07) 9 - 1  
Darts (European Tour, Düsseldorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - K. Anderson 3 - 6  
B. van de Pas - D. Gurney 4 - 6  
D. Chisnall - J. Dekker 3 - 6  
G. Anderson - K. Viljanen 6 - 1  
I. White - D. Petersen 6 - 2  
J. Klaasen - R. Edhouse 6 - 3  
J. Wade - A. Boulton 6 - 5  
K. Huybrechts - D. van den Bergh 6 - 3  
M. Smith - J. Richardson 6 - 4  
M. Suljovic - J. Michael 6 - 1  
M. van Gerwen - J. Caven 6 - 0  
P. Wright - S. West 6 - 5  
R. Thornton - W. Newton 2 - 6  
S. Bunting - S. Stoyke 6 - 1  
S. Whitlock - G. Price 1 - 6  
T. Jenkins - J. Clayton 6 - 3  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Meralco Bolts 107 - 93  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Horvátország 97 - 78  
Ausztrália - Litvánia 68 - 81  
Brazília - Kína 91 - 52  
Horvátország - Franciaország 76 - 70  
Németország - Ukrajna 77 - 83  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kanada 83 - 43  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Union De Sunchales 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Waasland Beveren 1 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Anderlecht 1 - 2  
St. Truiden - Lokeren 1 - 0  
Zulte Waregem - Eupen 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Lokomotív Plovdiv 1 - 1  
Dunav Ruse - Vereja 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Bahia 1 - 0  
CRB - Brasil de Pelotas 1 - 2  
Joinville - Oeste 0 - 1  
Nautico - Tupi MG 1 - 0  
Paysandu - Vila Nova 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Vitória 1 - 0  
Sport Recife - Atlético PR 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Sonnenhof Grossaspach 0 - 0  
Erfurt - Hallescher FC 0 - 3  
Holstein Kiel - FSV Frankfurt 1 - 1  
Mainz Amatőr - Zwickau 2 - 2  
Regensburg - Rostock 2 - 0  
Wehen - Aalen 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - O'Higgins 0 - 1  
Santiago Wanderers - Universidad de Chile 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Karvina 5 - 3  
Jihlava - Plzen 1 - 2  
Sparta Praha - Slovacko 3 - 2  
Zlín - Pribram 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brumov - Vitkovice 0 - 5  
Destne - Zizkov 0 - 3  
Kladno - MAS Taborsko 0 - 4  
MFK Havirov - Trinec 1 - 2  
Motorlet - Ceske Budejovice 2 - 2  
Olymp Hradec Kralove - Vlasim 1 - 2  
Petrkovice - Opava 0 - 1  
Steti - Usti nad Labem 0 - 6  
Viktoria Marianske Lazne - Sokolov 1 - 6  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Nordsjaelland 4 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Gwangju 3 - 0  
Suwon City - Sangju Sangmu 0 - 2  
Ulsan - Jeonnam 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naftan - Isloch 0 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Eibar 3 - 0  
Bielefeld - Marseille 1 - 0  
Braga - Villarreal 0 - 0  
Dynamo Dresden - Bremen 1 - 1  
Düsseldorf - Malaga 2 - 3  
Everton - Betis 1 - 1  
Galatasaray - Manchester Utd. 2 - 5  
Groningen - Southampton 0 - 1  
Heerenveen - Real Sociedad 0 - 2  
Ilves - Valencia 1 - 4  
Montpellier - Sunderland 1 - 1  
Nantes - Ath. Bilbao 0 - 0  
QPR - Watford 2 - 0  
Rangers - Burnley 1 - 3  
Sporting CP - Wolfsburg 2 - 1  
St. Pauli - Sevilla 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - GrIFK 3 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Seinäjoen JK 1 - 1  
PS Kemi - Vaasa PS 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star 93 - Auxerre 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Inter Zapresic 3 - 3  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Celtic 3 - 1  
Internazionale - Bayern München 1 - 4  
Real Madrid - Chelsea 3 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - FC Tokyo 0 - 1  
Avispa Fukuoka - Vegalta Sendai 1 - 1  
Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima 1 - 0  
Jubilo Iwata - Kashiwa R. 1 - 2  
Kofu - Urawa RD 0 - 2  
Sagan Tosu - Kashima A. 1 - 0  
Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale 2 - 3  
Vissel Kobe - Omiya Ardija 1 - 0  
Yokohama FM - Nagoya GE 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Jaguares de Cordoba 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan Jianye - Guangzhou Evergrande 1 - 2  
Shanghai Shenhua - Jiangsu 3 - 2  
Yanbian - Shandong Luneng 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Wigry Suwalki 0 - 1  
Olimpia Grudziadz - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 2  
Olsztyn - Chrobry Glogow 3 - 0  
Wisla Pulawy - Kluczbork 0 - 0  
Znicz Pruszkow - Bytovia Bytow 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Wisla Krakkó 3 - 1  
Wisla Plock - Legia Varsó 2 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Metalurgs - Ventspils 2 - 3  
Spartaks Jurmala - Daugavpils 4 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Chivas Guadalajara 4 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - Colorado 5 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Diósgyőr 6 - 2  
Haladás - Honvéd 1 - 1  
Újpest - Paks 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Mjöndalen 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viking Stavanger - Rosenborg    
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Altovicentino 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - CSZKA Moszkva 0 - 0  
Gazovik Orenburg - Rosztov 0 - 1  
Rosztov - Gazovik Orenburg 1 - 0  
Zenit Szentpétervár - Lokomotív Moszkva 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ried - Sturm Graz 1 - 0  
Salzburg - Wolfsberg 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Sol de America 1 - 2  
Sp. Luqueno - Caballero de Zeb.Cue 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil Vicente - Académica 0 - 0  
Portimonense - Santa Clara 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - CFR Cluj 3 - 1  
Dinamo Bukarest - Poli Timisoara 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Peterhead 3 - 3  
Dundee - Forfar 7 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Brechin 2 - 0  
St. Johnstone - Stirling 4 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Arbroath 7 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raith Rovers - Alloa 0 - 1  
Ross County - Cove Rangers 7 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partick Thistle - Queens Park 2 - 0  
Queen of South - Stenhousemuir 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Stirling - Annan 0 - 2  
Stranraer - Motherwell 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Livingston 2 - 1  
St. Mirren - Edinburgh City 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Berwick 2 - 0  
Kilmarnock - Albion Rovers 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - FC Zürich 1 - 1  
Winterthur - Aarau 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - St. Gallen 2 - 1  
Young Boys - Lugano 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ljungskile - Halmstad 0 - 1  
Trelleborg - Dalkurd 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Hammarby 0 - 2  
Sundsvall - Norrköping 1 - 2  
Östersund - Elfsborg 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Mladost Lucani 0 - 1  
Javor Matis - Novi Pazar 1 - 1  
RAD Belgrád - Vozdovac 0 - 2  
Spartak Subotica Zdrepcev - Radnicki Nis 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Zemplin Michalovce 2 - 0  
Zilina - Tatran Presov 4 - 0  
Zlate Moravce - Trencin 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Kalcer Radomlje 2 - 1  
Rudar Velenje - Koper 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Sahtar Doneck 1 - 4  
Volyn Lutszk - Olimpik Doneck 2 - 2  
Zirka Kirovográd - Zorya Luganszk 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Románia 5 - 2  
Magyarország - Szerbia 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Trans Narva 4 - 3  
Sillamae Kalev - Jalgpallikool Tammeka 5 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Galway 1 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Penrith Panthers 16 - 16  
North Queensland Cowboys - Melbourne Storm 8 - 16  
Parramatta Eels - Wests Tigers 8 - 23  
Rögbi (Super Rugby, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johannesburg Lions - Dunedin Highlanders 42 - 30  
Wellington Hurricanes - Waikato Chiefs 25 - 9  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - T. Un-Nooh (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
J. Perry - N. Robertson (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Strandröplabda (Klagenfurt)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Costa Santos/Loyola 2 - 1  
Crabb TA / Crabb T - Tomatis A / Dal Molin D 0 - 2  
Fijalek G / Prudel M - Samoilovs A / Smedins J 1 - 2  
Losiak B / Bryl M - Liamin N / Barsouk D 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 1  
Saxton B / Schalk C - Filho A M / Felipe V G 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Sorum C S / Mol A B 2 - 1  
Sorum C S / Mol A B - Bourne T / Hyden J 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Erdmann J / Windscheif S 2 - 1  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Losiak B / Bryl M 1 - 2  
Tomatis A / Dal Molin D - BarbosaSantos/Carvalhaes 0 - 2  
Strandröplabda (Klagenfurt, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich J / Zumkehr N - Ludwig L / Walkenhorst K 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Ludwig L / Walkenhorst K 0 - 2  
Klug G / Gallay A - Heidrich J / Zumkehr N 0 - 2  
Klug G / Gallay A - Huberli T / Betschart N 1 - 2  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - I. Ivashka 2 - 0  
K. Kravchuk - D. Istomin 2 - 1  
Tenisz (Atlanta-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - J-P. Smith 0 - 2  
A. Krajicek - L. Glasspool 2 - 1  
C. Eubanks - T. Paul 2 - 0  
M. Zverev - M. Reid 2 - 0  
N. Meister - A. Sarkissian 2 - 1  
T. Kamke - M. Mmoh 2 - 0  
T. Monteiro - T. Bryde 2 - 0  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Souza - F. Gaio 1 - 2  
S. Napolitano - T. Bellucci 1 - 2  
Tenisz (Florianopolis-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Guimaraes Bueno - E. Webley-Smith 0 - 2  
I. Gamarra Martins - G. Perez Rojas 2 - 0  
L. Kichenok - L. Stefani 2 - 0  
L.I. Teodoro De Oliveira - N. Kurata 0 - 2  
M. Capurro Taborda - H. Tan 2 - 0  
N. Kukharchuk - L. Pigossi 1 - 2  
N. Podoroska - C. Alves 2 - 0  
N. Rossi - N. Kichenok 0 - 2  
R. Zarazua - F. Codina 2 - 0  
V. Solovyeva - M-G. Bueno 2 - 0  
Tenisz (Montreal, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - M. Keys 1 - 2  
J. Konta - K. Kucova 0 - 2  
S. Halep - A. Kerber 2 - 1  
Tenisz (Montreal, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Srebotnik K - Halep S / Niculescu M 1 - 2  
Klepac A / Srebotnik K - Mattek-Sands B / Watson H 2 - 1  
Tenisz (Nancsang-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Okuno - N. Lertpitaksinchai 0 - 2  
F.Y. Xun - M. Ninomiya 2 - 0  
Hisami, Kanae - S. Sanders 0 - 2  
J. Namigata - Vara. Wongteanchai 2 - 1  
Jin.J. Lu - Z. Sun 2 - 0  
M. Caregaro - Sun, XU Liu    
N-L. Han - Tanaka, Yuuki 2 - 0  
Pe. Plipuech - V. Ivakhnenko 2 - 0  
S. Reix - Gao, Xinyu 2 - 0  
X. You - E. Sema 2 - 0  
Ya-Hs. Lee - M. Kijima 2 - 0  
Yi. Zhang - Tian, Ran 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Marchenko - Fucsovics M.    
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Marchenko - Fucsovics M. 2 - 0  
M. Basic - L. Vanni 0 - 2  
Tenisz (Toronto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishikori - S. Wawrinka 2 - 0  
M. Raonic - G. Monfils 0 - 2  
N. Djokovic - T. Berdych 2 - 0  
Tenisz (Toronto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mergea F / Tecau H - Dodig I / Melo M 0 - 2  
Nestor D / Pospisil V - Berdych T / Stepanek R 2 - 0  
Nestor D / Pospisil V - Murray J / Soares B 1 - 2  

 

 

2016.07.29.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Western Bulldogs 103 - 78  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 1 - 3  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 3 - 19  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 3 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 0 - 9  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 4 - 6  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 7 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 5 - 7  
Chicago Cubs - Chicago WS 3 - 1  
Chicago Cubs - Seattle 12 - 1  
LA Angels - Boston 2 - 1  
Miami - St. Louis 4 - 5  
Minnesota - Baltimore 6 - 2  
San Francisco - Washington 2 - 4  
Texas - Kansas City 3 - 2  
Darts (European Tour, Düsseldorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jenkins - D. Petersen 5 - 6  
C. Reyes - K. Anderson 5 - 6  
D. van den Bergh - J. de Graaf 6 - 2  
G. Price - T. Newell 6 - 3  
H.Rettig - S. West 3 - 6  
J. Caven - C. Kist 6 - 3  
J. Clayton - A. Hamilton 6 - 3  
J. Henderson - J. Dekker 4 - 6  
J. Michael - F. Herz 6 - 0  
J. Richardson - D. Petri 6 - 3  
K. Viljanen - M. Schindler 6 - 1  
M. Frost - S. Stoyke 4 - 6  
M. Hopp - A. Boulton 5 - 6  
R. Edhouse - H. Ward 6 - 4  
R. Green - D. Gurney 5 - 6  
W. Newton - S. Griffiths 6 - 5  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 1 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - RS Elasto Painters 92 - 98  
Tropang Texters - Alaska Aces 120 - 118  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Ausztrália 96 - 67  
Franciaország - Szerbia 88 - 105  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Franciaország 76 - 67  
Kézilabda (U20 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svédország - U20Magyarország 29 - 31  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nueva Chicago - Santamarina Tandil 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - FC Bruges 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Slavia Szófia 2 - 0  
Lokomotiv Oryahovitsa - Neftocsimik Burgasz 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - America MG 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Paderborn 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Teplice 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Esbjerg 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Dinamo Breszt 2 - 0  
Granit Mikasevicsi - Nyeman Grodno 0 - 1  
Szluck - Slavia Mozír 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Betis 0 - 1  
Dynamo Dresden - Everton 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jazz Pori - Turku PS 0 - 4  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Brest 0 - 0  
Bourg-Peronnas - Strasbourg 0 - 0  
Nimes - Laval 0 - 0  
Niort - Lens 0 - 0  
Orleans - Le Havre 0 - 1  
Tours - Ajaccio 0 - 0  
Troyes - Sochaux 1 - 3  
Valenciennes - Clermont 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Slaven Belupo 1 - 1  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tottenham - Atl. Madrid 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Hangzhou Greentown 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Gornik Zabrze 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Ruch Chorzow 3 - 0  
Lech Poznan - Jagiellonia Bialystok 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Start 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Juve Stabia 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Horn 2 - 1  
Kapfenberg - Wacker Innsbruck 1 - 1  
LASK Linz - BW Linz 2 - 1  
Wiener Neustadt - Liefering 1 - 4  
WSG Wattens - FAC Wien 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Studentesc Iasi - Gaz Metan Medias 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wohlen - Xamax 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Syrianska 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Metalac Gornji Milanovac 3 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Flora Tallinn 0 - 3  
Parnu Linnameeskond - Levadia Tallinn 0 - 4  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Cabinteely 1 - 0  
Limerick - Shelbourne 2 - 0  
UC Dublin - Athlone 5 - 1  
Waterford Utd. - Cobh Ramblers 2 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Shamrock Rovers 1 - 1  
Dundalk - Bohemians    
Finn Harps - Wexford Youths 0 - 1  
Sligo - Derry City 0 - 0  
St. Patrick's - Cork City    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - St. George Illawarra 13 - 10  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
A. McGill - T. Un-Nooh (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
N. Robertson - D.B. Gilbert (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
S. Murphy - J. Perry (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
Strandröplabda (Klagenfurt)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Pedlow S / O'Gorman G 2 - 1  
Binstock J / Schachter S - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 1  
Boeckermann / Flueggen - Fijalek G / Prudel M 0 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Huber A / Seidl R 2 - 0  
Costa Santos/Loyola - Allen W / Brunner T 2 - 1  
Costa Santos/Loyola - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 1  
Crabb TA / Crabb T - Liamin N / Barsouk D 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Bourne T / Hyden J 0 - 2  
Dressler C / Kunert T - Sorum C S / Mol A B 0 - 2  
Erdmann J / Windscheif S - Doherty R / Mayer J 0 - 2  
Erdmann J / Windscheif S - Nummerdor R / Varenhorst    
Filho A M / Felipe V G - Doherty R / Mayer J 2 - 0  
Gaudie Ley M / Gomes Card - Tomatis A / Dal Molin D 1 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Beeler N / Krattiger M 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Bourne T / Hyden J 0 - 2  
Liamin N / Barsouk D - Boeckermann / Flueggen 2 - 1  
Matysik K / Walkenhorst A - Tomatis A / Dal Molin D 0 - 2  
Nummerdor R / Varenhorst - Losiak B / Bryl M 1 - 2  
Plavins M / Regza H - Semenov K / Krasilnikov V 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Huber A / Seidl R 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Stoyanovskiy O / Yarzutki 1 - 2  
Saxton B / Schalk C - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Semenov K / Krasilnikov V - Filho A M / Felipe V G 1 - 2  
Strandröplabda (Klagenfurt, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves F / Alves J - Huberli T / Betschart N 0 - 2  
Bawden L / Clancy T - Forrer I/ Verge-Depre 1 - 2  
Borger K / Buethe B - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 0  
Borger K / Buethe B - Klug G / Gallay A 1 - 2  
Felisberta da Silva/Lima - Klug G / Gallay A 1 - 2  
Forrer I/ Verge-Depre - Ludwig L / Walkenhorst K 1 - 2  
Heidrich J / Zumkehr N - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Heidrich J / Zumkehr N - Birlova E / Ukolova E 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Huberli T / Betschart N    
Kolosinska K / Brzostek M - Baquerizo/Fernandez Ste. 1 - 2  
Laboureur C / Sude J - Hermannova B / Slukova M 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Bieneck V / Grossner J 2 - 0  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - D. Istomin 0 - 2  
E. Donskoy - M. Jankovic    
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Lopez-Perez - F. Gaio 1 - 1  
G. Andreozzi - T. Bellucci 1 - 2  
S. Napolitano - D. Lajovic 1 - 1  
Tenisz (Montreal, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - A. Kerber 0 - 2  
E. Bouchard - K. Kucova 1 - 2  
M. Keys - V. Williams 2 - 1  
S. Kuznetsova - S. Halep 1 - 2  
V. Lepchenko - J. Konta 0 - 2  
Tenisz (Montreal, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halep S / Niculescu M - Garcia C / Mladenovic K 2 - 1  
Hingis M / Mirza S - Mchale C / Muhammad A 0 - 2  
Makarova E / Vesnina E - Gavrilova D / Stosur S 2 - 0  
Mattek-Sands B / Watson H - Chan H-C / Chan Y-J    
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - L. Vanni 0 - 2  
K. De Schepper - I. Marchenko 0 - 2  
N. Almagro - M. Basic 1 - 1  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - A. Menendez-Maceiras 2 - 1  
Tenisz (Toronto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - K. Nishikori 1 - 2  
K. Anderson - S. Wawrinka 0 - 2  
M. Raonic - J. Donaldson 2 - 0  
N. Djokovic - R. Stepanek 2 - 0  
Tenisz (Toronto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Mergea F / Tecau H 0 - 2  
Dodig I / Melo M - Kontinen H / Peers J 2 - 1  
Klaasen R / Ram R - Murray J / Soares B 1 - 2  
Nestor D / Pospisil V - Kyrgios N / Sock J    
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stevenson - T. Williams Jr. 1 - 0
 

 

2016.07.28.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 2 - 1  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 6 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 15 - 2  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 10 - 5  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 0 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Colorado 1 - 3  
Chicago Cubs - Chicago WS 8 - 1  
Houston - NY Yankees 4 - 1  
Kansas City - LA Angels 7 - 5  
Milwaukee - Arizona 1 - 8  
Milwaukee - Arizona (20:10) 6 - 4  
Minnesota - Atlanta 7 - 9  
NY Mets - Colorado 1 - 2  
NY Mets - St. Louis 4 - 5  
Pittsburgh - Seattle 10 - 1  
Texas - Oakland 4 - 6  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Litvánia 68 - 68, h.u. 86 - 85  
Kézilabda (U20 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Horvátország 30 - 38  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Brown de Adrogue 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Bragantino 1 - 0  
Chapecoense - Atlético PR 1 - 1  
Paysandu - Juventude RS 1 - 2  
Ponte Preta - Figueirense 5 - 0  
Santos - Gama 3 - 0  
Ypiranga RS - Fluminense 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Roskilde 0 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Maribor 1 - 1  
Admira Wacker - Liberec 1 - 2  
AEK Larnaca - Szpartak Moszkva 1 - 1  
Austria Wien - Trnava 0 - 1  
AZ Alkmaar - Giannina 1 - 0  
Birkirkara - FK Krasznodar 0 - 3  
Domzale - West Ham 2 - 1  
Genk - Cork City 1 - 0  
Gent - Viitorul Constanta 5 - 0  
Grasshoppers - Apollon Limasszol 2 - 1  
Göteborg - Helsinki JK 1 - 2  
Heracles - Arouca 1 - 1  
Hertha BSC - Bröndby 1 - 0  
Istanbul Basaksehir - Rijeka 0 - 0  
Jelgava - Beitar Jerusalem 1 - 1  
Lille - Gabala 1 - 1  
Lokomotív Zagreb - Vorszkla Poltava 0 - 0  
Luzern - Sassuolo 1 - 1  
Olekszandria - Hajduk Split 0 - 3  
Osmanlispor - Nomme Kalju 1 - 0  
Panathinaikosz - AIK Stockholm 1 - 0  
Pandurii - Maccabi TA 1 - 3  
Shkendija Tetovo - Mladá Boleslav 2 - 0  
Slavia Praha - Rio Ave 0 - 0  
St-Etienne - AEK Athén 0 - 0  
Torpedo Zogyino - Rapid Wien 0 - 0  
Videoton - Midtjylland 0 - 1  
Vojvodina - Dinamo Minszk 1 - 1  
Zaglebie Lubin - Sönderjyske 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Estudiantes LP 1 - 1  
Mainz - Sevilla 0 - 1  
Napoli - Entella 5 - 0  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Milan 3 - 3  
Chelsea - Liverpool 1 - 0  
Dortmund - Manchester City 1 - 1  
Real Madrid - Paris SG 1 - 3  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - FH 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Independiente del Valle 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - Utenis Utena 4 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Fehéroroszország 1 - 4  
Szerbia - Románia 3 - 4  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - Brisbane Broncos 32 - 16  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - D. Wells (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
A. McGill - M. Selt (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
A. McManus - T. Un-Nooh 0 - 5  
D.B. Gilbert - A. Zhang 5 - 0  
J. Perry - B. Woollaston 5 - 4  
M.J. Williams - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
N. Robertson - R. Day (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
S. Murphy - K. Maflin (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Strandröplabda (Klagenfurt)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Doherty R / Mayer J 2 - 0  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Erdmann J / Windscheif S 1 - 2  
Binstock J / Schachter S - Plavins M / Regza H 1 - 2  
Boeckermann / Flueggen - Beeler N / Krattiger M 2 - 1  
Boeckermann / Flueggen - Koekelkoren D / Van Walle 0 - 2  
Bourne T / Hyden J - Crabb TA / Crabb T 0 - 2  
Bourne T / Hyden J - Liamin N / Barsouk D 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Gaudie Ley M / Gomes Cardoso De Ara 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Kadziola/Szalankiewicz    
Doppler C / Horst A - Crabb TA / Crabb T 1 - 2  
Doppler C / Horst A - Liamin N / Barsouk D 0 - 2  
Fijalek G / Prudel M - Beeler N / Krattiger M 2 - 0  
Fijalek G / Prudel M - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Filho A M / Felipe V G - Dressler C / Kunert T 2 - 1  
Filho A M / Felipe V G - Sorum C S / Mol A B 0 - 2  
Huber A / Seidl R - Gaudie Ley M / Gomes Cardoso De Araujo V 1 - 2  
Huber A / Seidl R - Kadziola/Szalankiewicz    
Losiak B / Bryl M - Allen W / Brunner T 2 - 0  
Losiak B / Bryl M - Costa Santos/Loyola 2 - 0  
Nummerdor R / Varenhorst - Allen W / Brunner T 2 - 0  
Nummerdor R / Varenhorst - Costa Santos/Loyola 1 - 2  
Pedlow S / O'Gorman G - Doherty R / Mayer J 1 - 2  
Pedlow S / O'Gorman G - Erdmann J / Windscheif S 0 - 2  
Plavins M / Regza H - Ermacora M / Pristauz-Tel 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Matysik K / Walkenhorst A 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Tomatis A / Dal Molin D 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Binstock J / Schachter S 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 1  
Semenov K / Krasilnikov V - Dressler C / Kunert T 2 - 0  
Semenov K / Krasilnikov V - Sorum C S / Mol A B 1 - 2  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Matysik K / Walkenhorst A 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Yarzutki - Tomatis A / Dal Molin D 2 - 0  
Strandröplabda (Klagenfurt, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arvaniti V / Karagkouni P - Humana-Paredes M / Pischk 2 - 1  
Arvaniti V / Karagkouni P - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Antonelli M / Maestrini L 2 - 1  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Forrer I/ Verge-Depre 2 - 0  
Bawden L / Clancy T - Hermannova B / Slukova M 2 - 1  
Bieneck V / Grossner J - Day E / Hochevar B 2 - 1  
Bieneck V / Grossner J - Perry R / Giombini L 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Perry R / Giombini L 2 - 1  
Birlova E / Ukolova E - Ross S / Carico L 2 - 1  
Borger K / Buethe B - Lehtonen R / Lahti T 2 - 1  
Braakman R / Sinnema J - Alves F / Alves J 0 - 2  
Hansel B / Schwaiger S - Felisberta da Silva/Lima 0 - 2  
Heidrich J / Zumkehr N - Antonelli M / Maestrini L 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Day E / Hochevar B 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Lobato Herrero A /SoriaG 2 - 0  
Hughes S / Claes K - Huberli T / Betschart N 1 - 2  
Humana-Paredes M / Pischk - Strauss N / Strauss T 2 - 0  
Klug G / Gallay A - Broder J L / Valjas K 2 - 0  
Kolosinska K / Brzostek M - Artacho M / Laird N 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Klug G / Gallay A 2 - 0  
Lavalle A / Secomandi Mai - Hughes S / Claes K 2 - 1  
Lehtonen R / Lahti T - Forrer I/ Verge-Depre 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Broder J L / Valjas K 2 - 0  
Ross S / Carico L - Kolocova K / Kvapilova M 0 - 2  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Gabashvili - A. Bublik 1 - 2  
Y. Kibi - D. Istomin 1 - 2  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Khachanov - S. Napolitano 0 - 2  
M. Donati - D. Lajovic 1 - 2  
P. Lorenzi - J. Souza 0 - 2  
Tenisz (Montreal, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - P. Kvitova 0 - 2  
A. Radwanska - A. Pavlyuchenkova 1 - 2  
D. Cibulkova - E. Bouchard 0 - 2  
E. Svitolina - A. Kerber 1 - 2  
Ka. Pliskova - S. Halep 0 - 2  
M. Lucic-Baroni - A. Kerber 1 - 2  
R. Vinci - D. Kasatkina 0 - 2  
S. Kuznetsova - P. Kvitova 2 - 0  
Tenisz (Montreal, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brengle M / Moore T - Groenefeld A-L / Peschke 0 - 2  
Gavrilova D / Stosur S - Pliskova K / Strycova B 2 - 1  
Groenefeld A-L / Peschke - Garcia C / Mladenovic K 1 - 2  
Hingis M / Mirza S - Broady N / Rogers S 2 - 0  
Jurak D / Rodionova AN - Klepac A / Srebotnik K 0 - 2  
Makarova E / Vesnina E - Hibino N / Rosolska A 2 - 0  
Mchale C / Muhammad A - Atawo R / Spears A 2 - 1  
Ostapenko J / Svitolina E - Hibino N / Rosolska A 1 - 2  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - A. Setkic 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - L. Rosol 2 - 1  
M. Konecny - M. Basic 0 - 2  
N. Almagro - R. Villacorta-Alonso 2 - 0  
Tenisz (Toronto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - D. Shapovalov 2 - 0  
G. Monfils - D. Goffin 2 - 1  
I. Karlovic - G. Dimitrov 0 - 2  
J. Sock - S. Wawrinka 0 - 2  
K. Anderson - B. Tomic 2 - 1  
M. Raonic - Y-H. Lu 2 - 0  
R. Harrison - T. Berdych 1 - 2  
R. Ram - K. Nishikori 0 - 2  
Tenisz (Toronto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Matkowski M / Mirnyi M 2 - 0  
Dimitrov G / Wawrinka S - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Dodig I / Melo M - Cilic M / Draganja M 2 - 1  
Klaasen R / Ram R - Bester P / Shamasdin A 2 - 0  
Tomic B / Troicki V - Murray J / Soares B 0 - 2  

 

2016.07.27.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 3 - 1  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 4 - 8  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 6 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 0 - 2  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 9 - 0  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 7 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Colorado 3 - 6  
Boston - Detroit 8 - 9  
Boston - Detroit (19:35) 3 - 4  
Chicago WS - Chicago Cubs 3 - 0  
Cleveland - Washington 7 - 6  
Cleveland - Washington (18:10) 1 - 4  
Houston - NY Yankees 3 - 6  
Kansas City - LA Angels 0 - 13  
LA Dodgers - Tampa Bay 3 - 2  
LA Dodgers - Tampa Bay (21:10) 1 - 3  
Miami - Philadelphia 5 - 0  
Miami - Philadelphia (18:10) 11 - 1  
Milwaukee - Arizona 9 - 4  
Minnesota - Atlanta 0 - 2  
Pittsburgh - Seattle 4 - 7  
San Francisco - Cincinnati 9 - 7  
San Francisco - Cincinnati (21:45) 1 - 2  
Texas - Oakland 3 - 6  
Toronto - San Diego 7 - 6  
Toronto - San Diego (18:37) 4 - 8  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahindra Enforcers - SM Beermen 105 - 103  
NLEX Road Warriors - Ginebra SM 72 - 85  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kína 107 - 57  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mimosas Abidjan - Zesco Utd. 1 - 1  
Wydad Casablanca - Al-Ahly (EGY) 0 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - El Zamalek 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Deportivo Laferrere 1 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - FC Köbenhavn 1 - 1  
FC Asztana - Celtic 1 - 1  
Fenerbahce - Monaco 2 - 1  
Olympiakosz - Hapoel Beer Sheva 0 - 0  
Rosenborg - APOEL Nicosia 2 - 1  
Trencin - Legia Varsó 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Londrina 1 - 0  
Goiás - Luverdense 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Torino 1 - 1  
Besiktas - Hoffenheim    
Leverkusen - Porto 1 - 1  
Twente - Southampton 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Leiknir F. 2 - 2  
Fram - Thor Akureyri 2 - 1  
Grindavik - Huginn 2 - 2  
HK Kopavogs - Leiknir R. 2 - 1  
KA Akureyri - Haukar 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Valur 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Guangzhou R&F 1 - 2  
Jiangsu - Henan Jianye 2 - 1  
Tianjin Songjiang - Shanghai Shenhua 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Wisla Plock 4 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 1 - 1  
VMFD Zalgiris - Lietava Jonava 4 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Baltika Kalinyingrád 2 - 1  
Fakel Voronyezs - Szpartak Moszkva 2 1 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zenit Sz'tpétervár 2 0 - 3  
Kubany Krasznodar - Toszno 1 - 1  
Mordovija Szaranszk - Tambov 0 - 0  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Himki 1 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Szpartak Nalcsik 0 - 0  
Szibir Novoszibirszk - SZKA Habarovszk 0 - 0  
Szokol Szaratov - Lucs Vlagyivosztok 1 - 0  
Tyumeny - Volgar Asztrahan 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Cowdenbeath 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cove Rangers - Montrose 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - Hamilton 2 - 4  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - L. Wenbo 5 - 2  
A. Zhang - J. Trump (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
B. Hawkins - R. Day 4 - 5  
B. Woollaston - D. Junhui 5 - 1  
D.B. Gilbert - Z. Yuelong 5 - 2  
G. Dott - M.J. Williams 4 - 5  
K. Wilson - D. Wells 0 - 5  
M. Holt - J. Higgins 4 - 5  
N. Robertson - R.T. Chuan Leong 5 - 1  
R. Walden - A. McGill 1 - 5  
S. Bingham - A. Carter 3 - 5  
S. Craigie - M. Selt 4 - 5  
S. Murphy - J. Robertson (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
T. Ford - J. Perry 2 - 5  
T. Un-Nooh - M. Selby (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
X. Guodong - K. Maflin 0 - 5  
Strandröplabda (Klagenfurt, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli M / Maestrini L - Arvaniti V / Karagkouni P 1 - 2  
Antonelli M / Maestrini L - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 2 - 1  
Artacho M / Laird N - Birlova E / Ukolova E 0 - 2  
Artacho M / Laird N - Perry R / Giombini L 0 - 2  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Alves F / Alves J 2 - 1  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Braakman R / Sinnema J 0 - 2  
Bawden L / Clancy T - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Bawden L / Clancy T - Ross S / Carico L 2 - 0  
Borger K / Buethe B - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Borger K / Buethe B - Lobato Herrero A /SoriaG 2 - 0  
Broder J L / Valjas K - Hughes S / Claes K 0 - 2  
Broder J L / Valjas K - Lavalle A / Secomandi Maia E 2 - 1  
Felisberta da Silva/Lima - Bieneck V / Grossner J 2 - 0  
Felisberta da Silva/Lima - DAY E / Hochevar B 2 - 0  
Forrer I/ Verge-Depre - Alves F / Alves J 0 - 2  
Forrer I/ Verge-Depre - Braakman R / Sinnema J 2 - 0  
Hansel B / Schwaiger S - Bieneck V / Grossner J 0 - 2  
Hansel B / Schwaiger S - DAY E / Hochevar B 0 - 2  
Heidrich J / Zumkehr N - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 0  
Heidrich J / Zumkehr N - Schuetzenhoefer/Plesiutsc 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Ross S / Carico L 0 - 2  
Klug G / Gallay A - Humana-Paredes M / Pischk 2 - 0  
Klug G / Gallay A - Strauss N / Strauss T 2 - 0  
Kolosinska K / Brzostek M - Birlova E / Ukolova E 2 - 1  
Kolosinska K / Brzostek M - Perry R / Giombini L 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Humana-Paredes M / Pischk 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Strauss N / Strauss T 2 - 0  
Lehtonen R / Lahti T - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Lehtonen R / Lahti T - Lobato Herrero A /SoriaG 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Hughes S / Claes K 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Lavalle A / Secomandi Maia E 2 - 0  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - E. Lopez-Perez 0 - 2  
F. Gaio - M. Trungelliti 2 - 0  
S. Napolitano - E. Ymer 2 - 0  
T. Brkic - T. Bellucci 0 - 2  
Tenisz (Montreal, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Radwanska - M. Niculescu 2 - 0  
B. Strycova - V. Williams 0 - 2  
C. McHale - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
D. Cibulkova - M. Duque Marino 2 - 0  
D. Gavrilova - S. Halep 0 - 2  
D. Kasatkina - S. Stosur 2 - 0  
E. Svitolina - F. Abanda 2 - 0  
F. Abanda - S. Zheng 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - N. Broady    
K. Kucova - C. Suarez Navarro 2 - 1  
Ka. Pliskova - S. Errani    
M. Keys - M. Brengle 2 - 0  
R. Vinci - C. Giorgi 2 - 1  
S. Kuznetsova - A. Kudryavtseva 2 - 0  
V. King - J. Konta 0 - 2  
Tenisz (Montreal, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondarenko/Savchuk - Halep S / Niculescu M 0 - 2  
Bouchard E / Zhao C - Atawo R / Spears A 0 - 2  
Gavrilova D / Stosur S - Chuang C / Pavlyuchenkova A 2 - 1  
Hozumi E / Irigoyen M - Broady N / Rogers S 0 - 2  
Liang C / Melichar N - Pliskova K / Strycova B 0 - 2  
Mattek-Sands B / Watson H - Kasatkina D / Kuznetsova S 2 - 0  
Muguruza / Suarez Navarro - Groenefeld A-L / Peschke    
Xu Y F / Zheng S - Jurak D / Rodionova AN 0 - 2  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - J. Hernando Ruano 2 - 0  
K. De Schepper - R. Ortega-Olmedo 2 - 0  
R. Bemelmans - I. Marchenko 0 - 2  
Y. Mertens - L. Vanni 1 - 1  
Tenisz (Toronto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novikov - K. Nishikori 0 - 2  
D. Thiem - K. Anderson    
G. Monfils - V. Pospisil 2 - 0  
J. Donaldson - F. Fognini 2 - 1  
J. Isner - R. Harrison 1 - 2  
J. Sock - D. Young 2 - 0  
L. Pouille - R. Ram 0 - 2  
M. Cilic - I. Karlovic 0 - 2  
M. Youzhny - S. Wawrinka 0 - 2  
N. Djokovic - G. Müller 2 - 0  
P. Polansky - R. Stepanek 0 - 2  
S. Diez - B. Tomic 0 - 2  
S. Querrey - D. Goffin    
V. Pospisil - J. Chardy    
Tenisz (Toronto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berdych T / Stepanek R - Bopanna R / Rojer J J 2 - 0  
Isner J / Zverev A - Mergea F / Tecau H 0 - 2  
Matkowski M / Mirnyi M - Kubot L / Peya A 2 - 0  

 

 

2016.07.26.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 3 - 6  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 1 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 3 - 7  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 5 - 3  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Colorado 3 - 2  
Boston - Detroit 2 - 4  
Chicago WS - Chicago Cubs 5 - 4  
Houston - NY Yankees 1 - 2  
Kansas City - LA Angels 2 - 6  
Miami - Philadelphia 0 - 4  
Milwaukee - Arizona 7 - 2  
NY Mets - St. Louis    
San Francisco - Cincinnati 5 - 7  
Texas - Oakland 7 - 6  
Toronto - San Diego 4 - 2  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Szlovénia 22 - 20  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - PAOK 1 - 1  
BATE Boriszov - Dundalk 1 - 0  
Dinamo Zagreb - Dinamo Tbiliszi 2 - 0  
Ludogorec Razgrad - Crvena zvezda 2 - 2  
Partizan Tirana - Salzburg 0 - 1  
Plzen - Qarabag Baku 0 - 0  
Rosztov - Anderlecht 2 - 2  
Sahtar Doneck - Young Boys 2 - 0  
Sparta Praha - Steaua Bukarest 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - America MG 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vertikal Kalinkovichi - Isloch 1 - 6  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milton Keynes Dons - Everton 1 - 3  
Villarreal - Sporting CP 0 - 0  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Tottenham 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Machine Sazi Tabriz 1 - 2  
Gostaresh Tabriz - Paykan 0 - 0  
Saipa Karaj - Persepolis 0 - 1  
Sepahan - Padideh Mashhad 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Guangzhou Evergrande 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rominta Goldap - Arka Gdynia 1 - 4  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Suduva Marijampole 2 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Sp. Luqueno 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forfar - East Fife 2 - 0  
Peterhead - Dundee 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - St. Johnstone 1 - 1  
Stirling - Elgin 4 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Inverness CT 1 - 5  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Ross County 3 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queens Park - Airdrieonians 3 - 3  
Stenhousemuir - Partick Thistle 1 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - East Stirling 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Ayr Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Clyde 1 - 2  
Berwick - Kilmarnock 2 - 3  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Dél-Korea 3 - 1  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - M. Selby (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
A. Carter - M. Dunn 5 - 3  
A. Zhang - P. Ebdon (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
D. Jones - G. Dott 4 - 5  
F. O'Brien - M. Holt 2 - 5  
J. Cahill - L. Wenbo 2 - 5  
L. Brecel - R.T. Chuan Leong 3 - 5  
M. Selt - M. Stevens 5 - 2  
N. Robertson - I. Burns (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
O. Lines - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
R. Hull - D. Junhui 1 - 5  
R. Walden - D. Grace 5 - 1  
S. Murphy - C. Yupeng 5 - 2  
X. Si - D. Wells 3 - 5  
Y. Delu - J. Trump    
Z. Yuelong - H. Jiahao 5 - 1  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Chen - D. Istomin 0 - 2  
T. Khabibulin - A. Kudryavtsev 0 - 2  
Tenisz (Biella, Italy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - G. Andreozzi 0 - 2  
C. Lindell - An. Martin 0 - 2  
P. Lorenzi - F. Volandri 2 - 0  
S. Caruso - T. Bellucci    
Tenisz (Montreal, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - A. Petkovic 0 - 2  
A. Kudryavtseva - K. Mladenovic 2 - 1  
A. Wozniak - S. Errani 0 - 2  
Babos T. - V. King 1 - 2  
E. Svitolina - J. Brady 2 - 0  
H. Watson - S. Stosur 0 - 2  
Ka. Pliskova - K. Bondarenko 2 - 1  
L. Safarova - E. Bouchard 1 - 2  
M. Doi - D. Kasatkina 1 - 2  
M. Keys - E. Vesnina 2 - 0  
M. Linette - P. Kvitova 0 - 2  
M. Niculescu - J. Ostapenko 2 - 1  
N. Broady - M. Puig 2 - 1  
S. Rogers - J. Konta 0 - 2  
S. Stephens - C. Giorgi 0 - 2  
Shu. Zhang - C. McHale    
Y. Putintseva - A. Pavlyuchenkova 1 - 2  
Y. Wickmayer - K. Kucova 1 - 2  
Tenisz (Montreal, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Safarova L - Bondarenko/Savchuk 0 - 2  
Halep S / Niculescu M - Dabrowski G / Kudryavtseva A 2 - 0  
Kerber A / Petkovic A - Mchale C / Muhammad A 1 - 2  
Klepac A / Srebotnik K - Errani S / Vinci R 2 - 1  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - A. Sidorenko 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - I. Marchenko 0 - 2  
A. Menendez-Maceiras - E. Struvay 1 - 1  
L. Vanni - J. Janowicz 1 - 1  
N. Almagro - M. Janvier 2 - 0  
V. Durasovic - L. Rosol 0 - 2  
Tenisz (Toronto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - T. Berdych 1 - 2  
D. Novikov - F. Delbonis 2 - 0  
D. Shapovalov - N. Kyrgios 2 - 1  
D. Young - A. Dolgopolov 2 - 0  
E. Gulbis - R. Ram 0 - 2  
F. Dancevic - S. Querrey 0 - 2  
F. Fognini - S. Johnson 2 - 0  
G. Monfils - J. Sousa 2 - 0  
I. Karlovic - T.H. Fritz 2 - 1  
J. Millman - J. Donaldson    
L. Pouille - E. Gomez 2 - 1  
R. Stepanek - B. Paire 2 - 0  
Y-H. Lu - A. Zverev 2 - 0  
Tenisz (Toronto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BenneteauJ/Roger-Vasselin - Cilic M / Draganja M 0 - 2  
Djokovic N / Zimonjic N - Bester P / Shamasdin A 1 - 2  
Lindstedt R / Querrey S - Isner J / Zverev A 0 - 2  
Muller G / Paire B - Kyrgios N / Sock J 0 - 2  
Tomic B / Troicki V - Auger-Aliassime F / Shapovalov D 2 - 0  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Szerbia 10 - 9  

 

2016.07.25.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - LA Dodgers 6 - 9  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Venezuela 91 - 55  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarmiento - Atl. Los Andes 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - Haka 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Inter Turku 0 - 0  
Vaasa PS - Kuopio PS 3 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Naft Tehran 1 - 1  
Saba Qom - Sanat Naft Abadan 0 - 0  
Siah Jamegan - Zob Ahan 2 - 1  
Tractor Tabriz - Esteghlal K. 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Reykjavik - KR 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sapporo - Gifu 5 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Once Caldas 3 - 0  
Independiente SF - Envigado 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Lechia Gdansk 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Rigas FS 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Tijuana 3 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - Rubio 1 - 1  
River Plate Asuncion - Olimpia Asuncion 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Stranraer 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Winterthur 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Varberg 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Sundsvall 1 - 3  
Elfsborg - Östersund 3 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Manly Sea Eagles 12 - 20  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Dél-Korea 1 - 3  
Snooker (World Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
A. McGill - L. Walker 5 - 1  
A. Zhang - H. Hao 5 - 3  
B. Hawkins - R. Williams 5 - 4  
D. Junhui - M. Georgiou 5 - 3  
G. Wilson - B. Woollaston 2 - 5  
H. Miah - H. Jiahao 3 - 5  
J. Cope - A. McManus 3 - 5  
J. Robertson - W. Yuchen 5 - 1  
J. Wattana - X. Si 3 - 5  
K. Wilson - Z. Yong 5 - 3  
L. Wenbo - C. Wakelin 5 - 1  
M. Fu - S. Craigie (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
M. King - T. Un-Nooh 4 - 5  
M. Selby - J. White (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
M. Stevens - L. Yiqi 5 - 1  
M. White - K. Maflin 4 - 5  
R. Day - A. Taylor 5 - 1  
R. Lawler - D.B. Gilbert 0 - 5  
S. Bingham - S. Carrington 5 - 4  
S. Maguire - X. Guodong 4 - 5  
S. Murphy - S. Lam (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
T. Ford - M. Davis 5 - 4  
Tenisz (Asztana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Yevseyev - Y. Kibi 0 - 2  
S. Sekiguchi - M. Jankovic 0 - 2  
Tenisz (Biella-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Ghedin - F. Bahamonde 0 - 2  
V. Galovic - Y. Marti 2 - 0  
Tenisz (Montreal, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - B. Strycova 1 - 2  
D. Gavrilova - A. Beck 2 - 0  
H. Watson - S. Kuznetsova    
M. Brengle - E. Makarova 2 - 1  
M. Lucic-Baroni - N. Hibino 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Horansky - R. Ortega-Olmedo 0 - 2  
J. Hernando Ruano - M. Safwat 2 - 0  
K. De Schepper - R. Boutillier 2 - 0  
M. Chiudinelli - A. Santillan 1 - 1  
Tenisz (Stanford, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurak D / Rodionova AN - Atawo R / Spears A 0 - 2  
Tenisz (Toronto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gonzalez - B. Tomic 0 - 2  
A. Ramos - G. Dimitrov    
An. Kuznetsov - R. Harrison 0 - 2  
B. Coric - I. Dodig 2 - 1  
D. Tursunov - G. Müller 0 - 2  
J. Isner - D. Sela 2 - 1  
J. Sock - D. Kudla 2 - 0  
M. Youzhny - S. Robert 2 - 0  
P. Polansky - T. Smyczek 2 - 1  
S. Diez - K. Edmund 2 - 1  
V. Troicki - K. Anderson 0 - 2  
Y. Sugita - G. Dimitrov 1 - 2  
Tenisz (Toronto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dimitrov G / Wawrinka S - Pouille L / Thiem D 2 - 1  
Martin F / Sousa J - Berdych T / Stepanek R 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,