Tippmix eredmények - 2016. július 18-24.

2016-07-18
Tippmix eredmények - 2016. július 18-24.
2016.07.24.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Brisbane Lions 91 - 128  
Hawthorn - Richmond 114 - 44  
Port Adelaide - Greater Western Sydney 60 - 79  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 2 - 5  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 5 - 8  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 1 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Cleveland 5 - 2  
Baltimore - Cleveland (19:35) 5 - 3  
Boston - Minnesota 9 - 11  
Boston - Minnesota (19:35) 8 - 7  
Chicago WS - Detroit 4 - 3  
Cincinnati - Arizona 6 - 1  
Cincinnati - Arizona (19:10) 8 - 9  
Colorado - Atlanta 8 - 4  
Colorado - Atlanta (22:10) 7 - 2  
Houston - LA Angels 7 - 2  
Houston - LA Angels (20:10) 13 - 3  
Kansas City - Texas 4 - 7  
Kansas City - Texas (20:15) 1 - 2  
Miami - NY Mets 7 - 2  
Miami - NY Mets (19:10) 0 - 3  
Milwaukee - Chicago Cubs 6 - 1  
Milwaukee - Chicago Cubs (20:10) 5 - 6  
NY Yankees - San Francisco 5 - 2  
Oakland - Tampa Bay 4 - 3  
Oakland - Tampa Bay (22:05) 3 - 2  
Pittsburgh - Philadelphia 5 - 4  
St. Louis - LA Dodgers 2 - 7  
Toronto - Seattle 2 - 0  
Washington - San Diego 3 - 2  
Washington - San Diego (19:35) 6 - 10  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - P. Taylor 18 - 10  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kittel - A. Greipel (21. szakasz) 0 - 1  
P. Sagan - A. Kristoff (21. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Alaska Aces 94 - 94, h.u. 100 - 109  
Globalport Batang Pier - Star Hotshots 92 - 92, h.u. 102 - 105  
Kosárlabda (U20 Eb, 13-16. helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Finnország - U20Magyarország 91 - 70  
U20Franciaország - U20Belgium 79 - 70  
Kosárlabda (U20 Eb, 5-8. helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Ukrajna 105 - 103  
U20Olaszország - U20Lettország 86 - 79  
Kosárlabda (U20 Eb, 9-12. helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Szerbia - U20Izrael 88 - 60  
U20Szlovénia - U20Svédország 82 - 77  
Kosárlabda (U20 Eb, B divízió, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Görögország (Helyszín: Görögország) 67 - 73  
U20Montenegró - U20Izland 71 - 71, h.u. 78 - 76  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Litvánia - U20Spanyolország 55 - 68  
U20Törökország - U20Németország 76 - 61  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Németország 27 - 30  
Franciaország - Dánia 29 - 25  
Katar - Lengyelország 29 - 26  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Franciaország 25 - 24  
Spanyolország - Románia 21 - 21  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Londrina - Sampaio Correa 1 - 1  
Paysandu - CRB 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Fluminense 1 - 0  
Chapecoense - Botafogo 2 - 1  
Cruzeiro - Sport Recife 1 - 2  
Gremio - Sao Paulo 1 - 0  
Palmeiras - Atlético MG 0 - 1  
Ponte Preta - Internacional 2 - 2  
Vitória - Santos 2 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - AB Gladsaxe 1 - 0  
Naestved - LFA Nyköbing 0 - 1  
Skive - Fredericia 2 - 1  
Vejle - Fremad Amager 1 - 1  
Vendsyssel - Köge 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Sönderjyske 1 - 1  
Lyngby - OB Odense 2 - 2  
Nordsjaelland - Midtjylland 0 - 4  
Randers - Aalborg 0 - 1  
Silkeborg - Bröndby 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - FC Szöul 3 - 2  
Jeonbuk - Ulsan 2 - 1  
Seongnam - Suwon City 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Wolfsburg 2 - 0  
Sandhausen - Sevilla 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - EIF 3 - 2  
Turku PS - KTP 1 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - PK-35 4 - 2  
Ilves - PS Kemi 1 - 1  
Rovaniemi PS - HIFK 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Dinamo Zagreb    
Lokomotív Zagreb - RNK Split 0 - 0  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Paris SG 1 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Throttur Reykjavik 2 - 0  
Fjölnir - Valur 2 - 2  
Fylkir - Stjarnan 1 - 2  
Vikingur Olafsvik - Breidablik 0 - 2  
ÍA Akranes - ÍBV 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Shimizu SP 3 - 4  
Kamatamare Sanuki - Cerezo Osaka 2 - 1  
Machida Zelvia - Mito 3 - 3  
Matsumoto Yamaga - Nagasaki 1 - 0  
Tokushima - Ehime 2 - 0  
Tokyo Verdi - Thespakusatsu Gunma 1 - 2  
Yamagata - Okayama 0 - 1  
Yamaguchi - Kyoto 1 - 1  
Yokohama FC - Kitakyushu 2 - 2  
Zweigen Kanazawa - Roasso Kumamoto 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Ordabasy Shymkent 0 - 0  
Akzhaiyk Ural - Tobol Kostanay 0 - 5  
Atyrau - Zhetysu Taldykorgan 1 - 0  
Kairat Almaty - Taraz 3 - 1  
Okzhetpes Kokshetau - Irtis Pavlodar 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Dep. Cali 2 - 1  
Dep. Pasto - Junior de Barranquilla 1 - 1  
Fortaleza - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Independiente Medellin - Dep. La Equidad 1 - 0  
Jaguares de Cordoba - Millonarios 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Shijiazhuang 1 - 0  
Hebei - Changchun Yatai 2 - 1  
Jiangsu - Henan Jianye 4 - 1  
Shandong Luneng - Shanghai Shenhua 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Zaglebie Lubin 0 - 2  
Piast Gliwice - Wisla Plock 2 - 1  
TBB Nieciecza - Cracovia Krakkó 3 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Metalurgs - Spartaks Jurmala 4 - 3  
Riga FC - Ventspils 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Dep. Toluca 3 - 1  
Chiapas - Pachuca 0 - 2  
Chivas Guadalajara - Monterrey 1 - 0  
Cruz Azul - UNAM Pumas 0 - 0  
Leon - Necaxa 0 - 0  
M. Morelia - Queretaro 2 - 2  
Tigres - Atlas 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Dallas 1 - 1  
Columbus - Orlando 2 - 2  
Houston - Vancouver 0 - 0  
Kansas City - Seattle 3 - 0  
Montreal - Philadelphia 5 - 1  
New England - Chicago 1 - 0  
New York - New York City FC 4 - 1  
Toronto - D.C. United 4 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyirmót - MTK 0 - 0  
Paks - Videoton 1 - 1  
Vasas - Debrecen 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Strömsgodset 2 - 0  
Odd Grenland - Viking Stavanger 2 - 2  
Sogndal - Bodö/Glimt 2 - 2  
Start - Valerenga 2 - 4  
Tromsö - Stabaek 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Admira Wacker 0 - 1  
St. Pölten - Austria Wien 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Guarani Asuncion 1 - 1  
Sol de America - Libertad Asuncion 4 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Concordia Chiajna 2 - 0  
Steaua Bukarest - Municipal Studentesc Iasi    
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Chiasso 1 - 1  
Le Mont Lausanne - Wohlen 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Sion 3 - 0  
Grasshoppers - Lausanne 2 - 0  
Thun - Vaduz 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Utd. Väsby - Trelleborg 1 - 2  
Halmstad - Angelholm 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Jönköping Södra 2 - 1  
Hammarby - AIK Stockholm 0 - 3  
Helsingborg - Häcken 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa BP - Partizan Belgrád 0 - 0  
Radnicki Nis - Cukaricki 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Zlate Moravce 3 - 2  
Tatran Presov - Zemplin Michalovce 0 - 0  
Trnava - Dunajska Streda 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - Domzale 1 - 1  
Maribor - Rudar Velenje 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Olaszország 4 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Volyn Lutszk 5 - 0  
Zorya Luganszk - Olimpik Doneck 3 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond 7 - 1  
Nomme Kalju - Parnu Linnameeskond 0 - 0  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr.(Magyar Nagydíj) 0 - 1  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Magyar Nagydíj) 1 - 0  
F. Alonso - J. Button (Magyar Nagydíj) 1 - 0  
F. Nasr - M. Ericsson (Magyar Nagydíj) 1 - 0  
J. Palmer - K. Magnussen (Magyar Nagydíj) 1 - 0  
L. Hamilton - N. Rosberg (Magyar Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez (Magyar Nagydíj) 1 - 0  
P. Wehrlein - R. Haryanto (Magyar Nagydíj) 1 - 0  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Magyar Nagydíj) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Magyar Nagydíj) 1 - 0  
V. Bottas - F. Massa (Magyar Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Magyar Nagydíj    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Castleford 20 - 46  
Widnes - Catalan Dragons 32 - 4  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Newcastle Knights 36 - 4  
St. George Illawarra - Wests Tigers 12 - 25  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Siegemund - K. Siniakova 2 - 0  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerkhove L / Marozava L - Mitu A / Rosolska A 0 - 2  
Tenisz (Binghamton, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Krueger - D. King 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Lopez - R. Haase 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pavic M / Venus M - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Tenisz (Montreal-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Muhammad - D. Vekic 2 - 0  
C. Giorgi - B. Mattek-Sands 2 - 0  
C. Giorgi - G. Dabrowski 2 - 0  
C. McHale - K. Kucova 0 - 2  
I. Falconi - V. King    
J. Brady - J. Boserup 2 - 0  
K. Bondarenko - B.V. Andreescu 2 - 0  
M. Duque Marino - O. Govortsova 2 - 1  
N. Gibbs - N. Broady 1 - 2  
N. Gibbs - S. Vickery 2 - 0  
N. Hibino - E. Hozumi 2 - 0  
N. Hibino - J. Glushko 2 - 0  
S. Lisicki - M. Linette 0 - 2  
S. Zheng - A. Muhammad 2 - 0  
S. Zheng - I. Boulais 2 - 0  
Shu. Zhang - V. Cepede Royg 2 - 0  
T. Moore - B. Mattek-Sands 1 - 2  
V. Lepchenko - A. Kudryavtseva 0 - 2  
Tenisz (Stanford, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Williams - A. Riske 2 - 0  
V. Williams - J. Konta 1 - 2  
Tenisz (Stanford, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Peschke - Atawo R / Spears A 0 - 2  
Konta J / Sanchez M - Jurak D / Rodionova AN 0 - 2  
Tenisz (Toronto-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - E. Gomez 0 - 2  
A. Weintraub - J. Donaldson 0 - 2  
D. Novikov - J. Duckworth 2 - 1  
M. Zverev - R. Harrison 1 - 2  
P. Bester - A. Gonzalez 0 - 2  
R. Stepanek - S. Myneni 2 - 1  
T. Smyczek - J. McGee 2 - 1  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - An. Martin 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - G. Monfils 0 - 2  
I. Karlovic - G. Monfils 1 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Peya A - Nestor D / Roger-Vasselin 0 - 2  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Pegula - L. Davis 0 - 2  
L. Davis - Y. Wickmayer 0 - 2  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Niculescu M / Wickmayer Y - Aoyama S / Ozaki R 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
W.F. Chong - W.K.V. Wong 1 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mine - J.M. Yeo 0 - 2  

 

2016.07.23.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Bascou - A. Merritt (110m gátfutás, London) 1 - 0  
D. Samuels - N. Müller (női diszkoszvetés, London) 1 - 0  
D. Schippers - Más (női 200m, London) 1 - 0  
F. Murer - N. Büchler (női rúdugrás, London) 1 - 0  
J. Kovacs - D. Storl (súlylökés London) 1 - 0  
K. Stefanidi - Y. Silva (női rúdugrás, London) 1 - 0  
M. Tinsley - Y. Copello (400m gátfutás, London) 0 - 1  
M. Torneus - M. Hartfield (távolugrás, London) 0 - 1  
S. Perkovic - Más (női diszkoszvetés, London) 1 - 0  
S. Proctor - F. Jimoh (női távolugrás, London) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Adelaide Crows 85 - 55  
Gold Coast Suns - Fremantle 105 - 81  
Sydney Swans - Carlton 74 - 68  
West Coast Eagles - Melbourne Demons 66 - 60  
Western Bulldogs - St. Kilda 60 - 75  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 1 - 3  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 7 - 0  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 6 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 6 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Cleveland 5 - 1  
Boston - Minnesota 1 - 2  
Chicago WS - Detroit 5 - 7  
Cincinnati - Arizona 6 - 2  
Colorado - Atlanta 4 - 3  
Houston - LA Angels 2 - 1  
Kansas City - Texas 3 - 1  
Miami - NY Mets 3 - 5  
Milwaukee - Chicago Cubs 2 - 5  
NY Yankees - San Francisco 3 - 2  
NY Yankees - San Francisco 1 - 2  
Oakland - Tampa Bay 1 - 0  
Pittsburgh - Philadelphia 0 - 4  
Pittsburgh - Philadelphia (22:05) 7 - 4  
St. Louis - LA Dodgers 4 - 3  
Toronto - Seattle 1 - 2  
Toronto - Seattle 5 - 14  
Washington - San Diego 3 - 5  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - P. Taylor 8 - 17  
M. van Gerwen - A. Lewis 17 - 9  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - D. Martin (20.szakasz) 0 - 1  
C. Froome - R. Porte (20.szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Tropang Texters 95 - 98  
RS Elasto Painters - Phoenix Fuelmasters 106 - 89  
Kosárlabda (U20 Eb, 13-16. helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Magyarország 89 - 83  
U20Franciaország - U20Finnország 74 - 60  
Kosárlabda (U20 Eb, 5-8. helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Csehország 81 - 66  
U20Ukrajna - U20Lettország 62 - 84  
Kosárlabda (U20 Eb, 9-12. helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izrael - U20Svédország 69 - 83  
U20Szerbia - U20Szlovénia 73 - 73, h.u. 77 - 89  
Kosárlabda (U20 Eb, B divízió, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izland - U20Görögország (Helyszín: Görögo.) 70 - 67  
U20Montenegró - U20Horvátország 90 - 74  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Spanyolország 52 - 61  
U20Törökország - U20Litvánia 64 - 68  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Venezuela 80 - 65  
USA - Argentína 111 - 74  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Dallas 93 - 88  
Chicago - Connecticut 89 - 94  
Minnesota - Seattle 79 - 72  
Washington - Los Angeles 75 - 95  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Spanyolország 26 - 28  
Románia - Franciaország 18 - 24  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Union Aconquija 2 - 2  
Labdarúgás (Belga Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Standard Liege 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Luverdense 1 - 0  
Criciuma - Parana 3 - 2  
Nautico - Avai 3 - 1  
Tupi MG - Atlético GO 1 - 0  
Vasco da Gama - Bragantino 2 - 1  
Vila Nova - Ceara 3 - 4  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Figueirense 1 - 1  
Santa Cruz PE - Coritiba 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - FC Köbenhavn 0 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Suwon Bluewings 3 - 0  
Pohang - Incheon 3 - 1  
Sangju Sangmu - Gwangju 0 - 4  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Watford 0 - 0  
Atl. Madrid - Numancia 2 - 0  
Augsburg - Sparta Rotterdam 0 - 0  
AZ Alkmaar - Hertha BSC 3 - 0  
Barnsley - Everton 0 - 3  
Bielefeld - 1. FC Köln 2 - 3  
Bordeaux - Ath. Bilbao 2 - 2  
Bremen - 1860 München 1 - 2  
CSZKA Szófia - Udinese 0 - 0  
Feyenoord - Valencia 2 - 1  
Fiorentina - Panetolikosz 3 - 0  
Hoffenheim - Oostende 1 - 2  
Ingolstadt - Dynamo Dresden 2 - 2  
Lorient - Guingamp 1 - 2  
Nantes - Aston Villa 0 - 1  
Preston - Stoke 1 - 1  
Real Sociedad - Villarreal 1 - 1  
Rennes - Angers 2 - 0  
Rotherham - Sunderland 1 - 2  
Sporting CP - Lyon 0 - 1  
Spvgg Landshut - Bayern München 0 - 3  
Vitesse - Porto 1 - 2  
West Ham - Karlsruhe 3 - 0  
Willem II - Gent 1 - 1  
Zwolle - Southampton 0 - 4  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - KPV Kokkola 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - Lahti 4 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Osijek 0 - 2  
Slaven Belupo - Cibalia 3 - 2  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Leicester 1 - 1  
Melbourne Victory - Juventus 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir F. - Selfoss 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Sagan Tosu 2 - 3  
Kashima A. - Urawa RD 1 - 2  
Kashiwa R. - Gamba Osaka 3 - 2  
Kawasaki Frontale - FC Tokyo 1 - 0  
Nagoya GE - Kofu 1 - 3  
Omiya Ardija - Albirex Niigata 1 - 2  
Sanfrecce Hiroshima - Vissel Kobe 2 - 0  
Vegalta Sendai - Shonan Bellmare 1 - 0  
Yokohama FM - Jubilo Iwata 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Atl. Bucaramanga 0 - 1  
Boyaca Patriotas - Cortulua 4 - 1  
Rionegro Aguilas - Boyaca Chico 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hangzhou Greentown - Tianjin Teda 3 - 1  
Liaoning Hongyun - Shanghai SIPG 3 - 1  
Yanbian - Guangzhou R&F 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Ruch Chorzow 4 - 1  
Legia Varsó - Slask Wroclaw 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blekitni Stargard - Bytovia Bytow 1 - 2  
GKS Belchatow - Miedz Legnica 1 - 1  
KKS Kalisz - Polonia Bytom 1 - 0  
Kotwica Kolobrzeg - Chojniczanka Chojnice 2 - 3  
Legionovia Legionowo - Zaglebie Sosnowiec 0 - 3  
Olimpia Zambrow - GKS Tychy 2 - 1  
Ostrowiec - Pogon Siedlce 1 - 1  
Rakow Czestochowa - Chrobry Glogow 2 - 2  
Siarka Tarnobrzeg - Sandecja Nowy Sacz 2 - 2  
Swit Nowy Dwor - Wigry Suwalki 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metta/Lu - Daugavpils 2 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utenis Utena - VMFD Zalgiris 2 - 4  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Santos Laguna 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Los Angeles 1 - 2  
Salt Lake - San Jose 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Újpest 2 - 1  
Haladás - Mezőkövesd 1 - 1  
Honvéd - FTC 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Sarpsborg 0 - 1  
Rosenborg - Haugesund 6 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 1  
Dinamo Moszkva - NyeftehimikNyizsnyekamszk 3 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Fakel Voronyezs 0 - 2  
SZKA Habarovszk - Himki 1 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Kubany Krasznodar 1 - 0  
Szpartak Nalcsik - Szokol Szaratov 1 - 1  
Tambov - Szibir Novoszibirszk 3 - 2  
Toszno - Mordovija Szaranszk 1 - 0  
Volgar Asztrahan - Sinnyik Jaroszlavl 2 - 0  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Tyumeny 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zenit Szentpétervár 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Wolfsberg 1 - 0  
Rapid Wien - Ried 5 - 0  
Sturm Graz - Salzburg 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - General Diaz 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Dinamo Bukarest 1 - 4  
Gaz Metan Medias - Targu Mures 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Dumbarton 6 - 2  
East Fife - Peterhead 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin - Brechin 4 - 2  
St. Johnstone - Falkirk 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - Dunfermline 0 - 3  
Inverness CT - Dundee Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montrose - Alloa 0 - 2  
Ross County - Raith Rovers 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Stenhousemuir 2 - 1  
Partick Thistle - Queen of South 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Motherwell 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Edinburgh City 1 - 0  
Hamilton - St. Mirren 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Berwick 1 - 1  
Kilmarnock - Greenock Morton 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Wil 1 - 0  
Xamax - Servette 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Luzern 1 - 2  
St. Gallen - Young Boys 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Ljungskile 3 - 2  
Dalkurd - Värnamo 0 - 0  
Degerfors - Örgryte 2 - 3  
Syrianska - Frej 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Örebro 1 - 3  
FF Malmö - Kalmar 1 - 1  
Norrköping - Gefle 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Gornji Milanovac - Borac 1 - 0  
Mladost Lucani - RAD Belgrád 2 - 1  
Radnik Surdulica - Javor Matis 2 - 2  
Vozdovac - Spartak Subotica Zdrepcev 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Myjava 0 - 0  
Trencin - Senica 3 - 0  
Zilina - Ruzomberok 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalcer Radomlje - Olimpija Ljubljana 0 - 2  
Koper - Aluminij Kidricevo 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Olekszandria 5 - 1  
Sztal Dnyeprodzerzsinszk - Kárpáti Lviv 0 - 3  
Vorszkla Poltava - Csernomorec Odessza 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Ausztrália 3 - 1  
Franciaország - Kanada 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Sillamae Kalev 1 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - UC Dublin 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Sligo 2 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Huddersfield 34 - 30  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - New Zealand Warriors 22 - 22  
Gold Coast Titans - Parramatta Eels 34 - 14  
Melbourne Storm - Sydney Roosters 26 - 10  
Rögbi (Super Rugby, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town Stormers - Waikato Chiefs 21 - 60  
Johannesburg Lions - Canterbury Crusaders 42 - 25  
Wellington Hurricanes - Durban Sharks 41 - 0  
Sakk (Bilbao)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - H. Nakamura    
S. Karjakin - Y. Wei    
W. So - M. Carlsen    
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Larsson - K. Siniakova 0 - 2  
L. Siegemund - J. Görges    
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuncikova L / Stuchla K - Mitu A / Rosolska A 0 - 2  
Tenisz (Binghamton, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. King - A. Golubev 1 - 1  
R. Ramanathan - M. Krueger 0 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Whittington - Zhe Li 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Lopez - D. Brown 2 - 1  
P-H. Mathieu - R. Haase 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peralta J / Zeballos H - Arends/Weissborn 2 - 1  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Lorenzi - N. Basilashvili 2 - 0  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koolhof W / Middelkoop M - Novak D / Thiem D 2 - 1  
Tenisz (Montreal-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtseva - N. Osaka 2 - 1  
B.V. Andreescu - S. Crawford 2 - 0  
C. Leduc - V. Cepede Royg 0 - 2  
C. McHale - C. Zhao 2 - 0  
D. Lao - V. King 1 - 2  
E. Routliffe - K. Kucova 0 - 2  
I. Falconi - T. Lagarde 2 - 0  
K. Bondarenko - Y-F. Xu 2 - 0  
L. Albanese - N. Broady 0 - 2  
M. Duque Marino - M-A. Leduc 2 - 0  
M. Patrascu - J. Glushko 0 - 2  
O. Govortsova - O. Dodin 2 - 1  
P. Januskova - J. Boserup 0 - 2  
Shu. Zhang - C. Robillard-Millette 2 - 0  
V. Lepchenko - A. Klepac 2 - 0  
Tenisz (Recanati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - I. Marchenko    
Tenisz (Stanford, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - A. Riske    
J. Konta - D. Cibulkova 2 - 0  
V. Williams - C.C. Bellis 2 - 0  
Tenisz (Stanford, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostapenko J / Rodionova A - Atawo R / Spears A 1 - 2  
Tenisz (Torontó-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - M. Mmoh 2 - 0  
B. Sigouin - A. Gonzalez 0 - 2  
C. Lakoseljac - J. Donaldson 0 - 2  
D. Novikov - A. Falla 2 - 1  
E. Gomez - M. Barton 2 - 0  
F. Auger Alliassime - J. Duckworth 0 - 2  
F. Martin - S. Myneni 0 - 2  
J. McGee - S. Groth 2 - 1  
M. Zverev - P. Krainik 2 - 0  
R. Stepanek - B. Schnur 2 - 0  
S. Barry - R. Harrison 0 - 2  
T. Smyczek - J.M.Lin 2 - 0  
V. Millot - A. Weintraub 0 - 2  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - An. Martin 0 - 2  
G. Elias - F. Fognini 0 - 2  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klizan M / Marrero D - Mektic N / Sancic A 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - B. Paire 2 - 0  
S. Johnson - I. Karlovic 0 - 2  
S. Querrey - G. Monfils 1 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson S / Sock J - Kubot L / Peya A 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Guccione C / Querrey S 2 - 0  
Kubot L / Peya A - Kontinen H / Peers J 2 - 1  
Mergea F / Tecau H - Nestor D / Roger-Vasselin 0 - 2  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Davis - C. Giorgi 2 - 0  
S. Stosur - J. Pegula 0 - 2  
Y. Wickmayer - Y. Putintseva 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F.A. Kholik - W.F. Chong 0 - 2  
W.K.V. Wong - Yu Hs. Lin 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S.S.Y. Cheah - J.M. Yeo 0 - 2  
Y.C. Hsu - A. Mine 1 - 2

 

2016.07.22.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lemaitre - A. Gemili (200m, London) 0 - 1  
C. Taylor - Más (hármasugrás, London) 1 - 0  
D. Muhammad - E. Doyle (női 400m gát, London) 1 - 0  
F.C. Rotich - P-A. Bosse (800m, London) 0 - 1  
K. Harrison - B. Rollins (női 100m gátfutás, London) 1 - 0  
K. Walcott - J. Vadlejch (gerelyhajítás, London) 0 - 1  
M. Demireva - K. Licwinko (női magasugrás, London) 1 - 0  
M. Rodgers - K. Collins (100m síkfutás, London) 1 - 0  
R. Lavillenie - S. Kendricks (rúdugrás, London) 1 - 0  
S. McPherson - N. Hastings (női 400m síkfutás, London) 1 - 0  
U. Bolt - Más (200m, London) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - North Melbourne Kangaroos 84 - 124  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 5 - 2  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 1 - 12  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 3 - 6  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 4 - 2  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Minnesota 13 - 2  
Chicago WS - Detroit 1 - 2  
Colorado - Atlanta 7 - 3  
Oakland - Tampa Bay 3 - 7  
Philadelphia - Miami 3 - 9  
Pittsburgh - Milwaukee 5 - 3  
St. Louis - San Diego 6 - 5  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - S. Beaton 16 - 13  
M. King - P. Taylor 14 - 16  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - R. Porte (19. szakasz) 1 - 0  
F. Aru - R. Bardet (19. szakasz) 0 - 1  
Tour de France 2016 - 19. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - NLEX Road Warriors 94 - 93  
Star Hotshots - Blackwater Elite 98 - 100  
Kosárlabda (U20 Eb, B divízió, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Bosznia-Hercegovina 77 - 51  
U20Horvátország - U20Nagy-Britannia 69 - 53  
U20Izland - U20Grúzia 94 - 54  
U20Montenegró - U20Lengyelország 63 - 51  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Finnország - U20Szlovénia 47 - 81  
U20Franciaország - U20Szerbia 65 - 88  
U20Izrael - U20Belgium 93 - 89  
U20Magyarország - U20Svédország 43 - 62  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Litvánia - U20Csehország 79 - 69  
U20Németország - U20Ukrajna 64 - 52  
U20Spanyolország - U20Lettország 79 - 70  
U20Törökország - U20Olaszország 83 - 72  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Egyiptom 30 - 26  
Németország - Dánia 19 - 25  
Szlovénia - Horvátország 27 - 25  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - Villa Dalmine 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Chapecoense 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Viborg 2 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Hapoel Haifa 2 - 1  
Holstein Kiel - Schalke 1 - 2  
Koblenz - Leverkusen 0 - 4  
Lens - Arsenal 1 - 1  
Szpartak Moszkva - VfB Stuttgart    
Toulouse - Osasuna 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Istra 4 - 1  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Dortmund 1 - 4  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - KA Akureyri 1 - 3  
Thor Akureyri - Leiknir R. 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Once Caldas 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Wisla Krakkó 3 - 0  
Pogon Szczecin - Korona Kielce 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radomiak Radom - GKS Katowice 1 - 0  
ROW Rybnik - Olsztyn 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Aalesund 6 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - LASK Linz 1 - 1  
BW Linz - WSG Wattens 0 - 3  
Kapfenberg - Wiener Neustadt 3 - 1  
Liefering - Horn 1 - 0  
Wacker Innsbruck - FAC Wien 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Rubio 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pandurii - Universitatea Craiova 2 - 1  
Voluntari - Viitorul Constanta 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Stirling - Rangers 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Napredak Krusevac 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - HIT Gorica 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Zirka Kirovográd 4 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Flora Tallinn 0 - 4  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Limerick 0 - 2  
Cabinteely - Waterford Utd. 2 - 0  
Shelbourne - Drogheda Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Derry City 0 - 1  
Dundalk - Shamrock Rovers    
Galway - Wexford Youths 4 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Hull FC 20 - 28  
Wigan - St. Helens 4 - 23  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Penrith Panthers 12 - 31  
Rögbi (Super Rugby, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Dunedin Highlanders 9 - 15  
Sakk (Bilbao)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - S. Karjakin    
M. Carlsen - A. Giri 1 - 0  
Y. Wei - W. So    
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Görges - K. Knapp 2 - 1  
J. Larsson - A. Beck 2 - 0  
K. Siniakova - S. Errani 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - L. Siegemund 0 - 2  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitu A / Rosolska A - Bertens K / Larsson J 2 - 1  
Schuurs D / Voracova R - Kerkhove L / Marozava L 0 - 2  
Tenisz (Binghamton, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klein - R. Ramanathan 0 - 2  
D. King - S. Kozlov    
L. Glasspool - A. Golubev 0 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Niki - A. Whittington 1 - 1  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - M. Youzhny 2 - 0  
F. Lopez - E. Ymer 2 - 0  
P-H. Mathieu - A. Ramos 2 - 1  
R. Haase - T. Monteiro 2 - 0  
T. Monteiro - G. Simon 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pavic M / Venus M - Raja P / Sharan D 2 - 1  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Melzer - P. Lorenzi 0 - 2  
N. Basilashvili - D. Lajovic 2 - 0  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Gonzalez S - Novak D / Thiem D 1 - 2  
Koolhof W / Middelkoop M - Cerretani J / Oswald P 2 - 1  
Tenisz (Recanati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bemelmans - Fucsovics M. 1 - 2  
Tenisz (Stanford, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - N. Gibbs 2 - 1  
S. Vickery - C.C. Bellis 1 - 2  
S. Zheng - J. Konta 1 - 2  
Tenisz (Stanford, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Muhammad A / Townsend T - Groenefeld A-L / Peschke 1 - 2  
Xu Y F / Zheng S - Konta J / Sanchez M 0 - 2  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - J. Sousa 2 - 1  
C. Berlocq - J. Chardy 2 - 0  
F. Fognini - D. Dzumhur 2 - 1  
G. Elias - P. Carreno-Busta 2 - 0  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klizan M / Marrero D - Fabbiano T / Skugor F 2 - 0  
Mektic N / Sancic A - Monroe N / Sitak A 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - M. Jaziri 2 - 1  
B. Coric - G. Monfils 0 - 2  
G. Müller - B. Paire 1 - 2  
I. Karlovic - J. Sock 2 - 0  
J. Isner - S. Johnson 0 - 2  
S. Querrey - A. Dolgopolov 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindstedt R / Troicki V - Nestor D / Roger-Vasselin 0 - 2  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Paszek - C. Giorgi    
Y. Wickmayer - K. Mladenovic 2 - 1  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / XU S - Aoyama S / Ozaki R 1 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F.A. Kholik - S. Evert 2 - 0  
Si. Verma - Yu Hs. Lin 1 - 2  
W.F. Chong - S.H. Rhustavito 2 - 0  
Zulf. Zulkiffli - W.K.V. Wong 0 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Yeo - M.H. Chiang 2 - 0  
Ng.Y. Cheung - A. Mine 0 - 2  
S.S.Y. Cheah - T.T. Vu    
Y.C. Hsu - F. Fitriani 2 - 1

 

2016.07.21.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - San Francisco 11 - 7  
LA Angels - Texas 7 - 4  
NY Yankees - Baltimore 5 - 0  
NY Yankees - Baltimore (19:05) 1 - 4  
Philadelphia - Miami 4 - 1  
Pittsburgh - Milwaukee 5 - 9  
Washington - LA Dodgers 8 - 1  
Washington - LA Dodgers (18:05) 3 - 6  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - D. Chisnall 16 - 9  
P. Wright - A. Lewis 14 - 16  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yates - A. Valverde (18. szakasz) 0 - 1  
C. Froome - R. Porte (18. szakasz) 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - F. Aru (18. szakasz) 0 - 1  
Tour de France 2016 - 18. szakasz    
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Litvánia 76 - 78  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Indiana 70 - 82  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Spanyolország 17 - 21  
Hollandia - Montenegró 23 - 13  
Norvégia - Románia 32 - 21  
Svédország - Oroszország 28 - 31  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Botafogo PB 0 - 0  
Cruzeiro - Vitória 2 - 1  
Gama - Santos 0 - 0  
Juventude RS - Paysandu 0 - 0  
Santa Cruz PE - Vasco da Gama 2 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roskilde - Hobro 3 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Cliftonville 2 - 0  
Bröndby - Hibernian 0 - 1  
Buducnost - Genk 2 - 0  
College Europa - AIK Stockholm 0 - 1  
Connah's Quay - Vojvodina 1 - 2  
Cork City - Häcken 1 - 0  
Cukaricki - Videoton 1 - 1  
Domzale - Sahtar Szoligorszk 2 - 1  
Gabala - MTK 2 - 0  
Grasshoppers - KR 2 - 1  
Göteborg - Piast Gliwice 0 - 0  
Hajduk Split - Municipal Studentesc Iasi 2 - 1  
Hearts - Birkirkara 1 - 2  
Helsinki JK - Beroe Stara Zagora 1 - 0  
Jelgava - Slovan Bratislava 3 - 0  
Kukesi - Austria Wien 1 - 4  
Levszki Szófia - Maribor 1 - 1  
Lokomotív Zagreb - Rovaniemi PS 3 - 0  
Maccabi TA - Kairat Almaty 2 - 1  
Nomme Kalju - Maccabi Haifa 1 - 1  
Odd Grenland - Giannina 3 - 0  
Omonia Nicosia - Beitar Jerusalem 3 - 2  
Osmanlispor - Zimbru Chisinau 5 - 0  
Shkendija Tetovo - Neftcsi Baku 1 - 0  
Slavia Praha - Levadia Tallinn 2 - 0  
St. Patrick's - Dinamo Minszk 0 - 1  
Strömsgodset - Sönderjyske 2 - 1  
Torpedo Zogyino - Debrecen 1 - 0  
Trnava - Shirak Gyumri 2 - 0  
Vaduz - Midtjylland 2 - 2  
Ventspils - Aberdeen 0 - 1  
Zaglebie Lubin - Partizan Belgrád 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Porto 3 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Grindavik 0 - 4  
Huginn - Fjardabyggd 1 - 0  
Keflavík - HK Kopavogs 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shijiazhuang - Shanghai Shenhua 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Atl. Nacional Medellin 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Sol de America 2 - 1  
Olimpia Asuncion - Caballero de Zeb.Cue 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Hollandia 2 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Olaszország 1 - 2  
U19Portugália - U19Franciaország 1 - 3  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Fort Lauderdale 3 - 0  
Houston - Dallas 0 - 1  
Los Angeles - Seattle 4 - 2  
New England - Philadelphia 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Japán 3 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Leeds Rhinos 20 - 24  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Canterbury Bulldogs 36 - 0  
Sakk (Bilbao)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Karjakin - M. Carlsen    
W. So - A. Giri 1 - 0  
Y. Wei - H. Nakamura    
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - L. Arruabarrena-Vecino    
A. Sevastova - A. Beck 0 - 2  
B. Mattek-Sands - J. Görges 1 - 2  
J. Larsson - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuncikova L / Stuchla K - Celik S / Peterson R 2 - 1  
Mitu A / Rosolska A - Lister C / Sevastova A 2 - 0  
Olaru R / Siniakova K - Kerkhove L / Marozava L 1 - 2  
Tenisz (Binghamton, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klein - A. Vukic 1 - 1  
H. Moriya - S. Bangoura 2 - 0  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ze Zhang - T. Niki 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Zeballos - R. Haase 0 - 2  
M. Basic - M. Youzhny 1 - 2  
T. Bellucci - D. Brown 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Brown D / Chiudinelli M 2 - 1  
Inglot D / Istomin D - Raja P / Sharan D 1 - 2  
Pavic M / Venus M - Daniell M / Demoliner M 2 - 0  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - K. Khachanov 2 - 0  
J. Melzer - G. Melzer 1 - 2  
N. Basilashvili - A. Pavlasek 2 - 1  
P. Lorenzi - J-L. Struff 2 - 1  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Khachanov K - Cerretani J / Oswald P 1 - 2  
Carballes Baena R / Molte - Erlich J / Gonzalez S 0 - 2  
Koolhof W / Middelkoop M - Kretschmer G / Struff J-L 2 - 1  
Novak D / Thiem D - Duran G / Gonzalez M 2 - 1  
Tenisz (Recanati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Delic - Fucsovics M. 0 - 2  
Tenisz (Stanford, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - A. Riske 1 - 2  
U. Radwanska - D. Cibulkova 0 - 2  
V. Williams - M. Linette 2 - 1  
Tenisz (Stanford, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibbs N / Zhao C - Ostapenko J / Rodionova AR 0 - 2  
Glushko J / Linette M - Atawo R / Spears A 0 - 2  
Jurak D / Rodionova AN - Bondarenko/Savchuk 2 - 0  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Mayer - J. Sousa 0 - 2  
M. Klizan - An. Martin 1 - 2  
P. Cuevas - G. Elias 1 - 2  
T. Gabashvili - P. Carreno-Busta 0 - 2  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlocq C / Cuevas P - Mektic N / Sancic A 1 - 2  
Elias G / Neis F - Monroe N / Sitak A 0 - 2  
Fabbiano T / Skugor F - Bedene A / Dzumhur D 2 - 0  
Klizan M / Marrero D - Draganja T / Serdarusic N 2 - 1  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Baker - I. Karlovic 0 - 2  
B. Coric - Y. Sugita 2 - 0  
B. Tomic - D. Young 2 - 0  
B. Tomic - I. Karlovic 0 - 2  
D. Evans - J. Sock 0 - 2  
J. Isner - J. Duckworth 2 - 0  
J. Isner - M. Baghdatis 2 - 0  
J. Millman - M. Baghdatis 0 - 2  
L. Lacko - J. Sock 0 - 2  
M. Jaziri - K. Anderson 2 - 1  
R. Harrison - S. Johnson 0 - 2  
Y-H. Lu - G. Monfils 0 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Lindstedt R / Troicki V 1 - 2  
Fritz T H / Opelka R - Nestor D / Roger-Vasselin 1 - 2  
Marach O / Martin F - Mergea F / Tecau H 0 - 2  
Melo M / Soares B - Johnson S / Sock J 1 - 2  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Puig - L. Davis 0 - 2  
N. Broady - R. Ozaki 1 - 2  
S. Lisicki - K. Mladenovic 0 - 2  
S. Stosur - C. Wozniacki    
Y. Putintseva - U.M. Arconada 2 - 1  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abanda F / Flink V - Aoyama S / Ozaki R    
Niculescu M / Wickmayer Y - Marand S / Pegula J 2 - 1  
Tollaslabda (Vietnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Joshi - W.K.V. Wong 0 - 2  
K. Watanabe - W.F. Chong 0 - 2  
K.Y. Loh - Si. Verma 0 - 2  
S.H. Rhustavito - W.Y. Prasetyo 2 - 0  
Tz.W. Wang - S. Evert 1 - 2  
Yu Hs. Lin - R. Subagja 2 - 1  
Tollaslabda (Vietnam Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fitriani - N. Nidaira 2 - 0  
M.H. Chiang - R. Das 2 - 1  
Ng.Y. Cheung - T.L. Nguyen 2 - 0  
S. Katethong - A. Mine 1 - 2  
S. Sarita - J.M. Yeo 0 - 2  
S.S.Y. Cheah - Y.F. Lim 2 - 0  
Y.C. Hsu - D.D. Ayustine 2 - 0  
Y.Y. Susanto - T.T. Vu 0 - 2  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Magyarország 12 - 11  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ausztrália 7 - 7  

 

2016.07.20.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 9 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 2 - 6  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 6 - 7  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 2 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Toronto 1 - 5  
Arizona - Toronto (21:40) 4 - 10  
Boston - San Francisco 4 - 0  
Chicago Cubs - NY Mets 1 - 2  
Chicago Cubs - NY Mets (20:20) 6 - 2  
Cincinnati - Atlanta 4 - 5  
Cincinnati - Atlanta (18:35) 6 - 3  
Colorado - Tampa Bay 1 - 10  
Colorado - Tampa Bay (21:10) 3 - 11  
Detroit - Minnesota 2 - 6  
Detroit - Minnesota (19:08) 1 - 4  
Kansas City - Cleveland 3 - 7  
Kansas City - Cleveland (20:15) 4 - 11  
LA Angels - Texas 8 - 6  
NY Yankees - Baltimore 7 - 1  
Oakland - Houston 4 - 3  
Oakland - Houston (21:35) 0 - 7  
Philadelphia - Miami 1 - 2  
Pittsburgh - Milwaukee 3 - 2  
Seattle - Chicago WS 1 - 6  
Seattle - Chicago WS (21:40) 6 - 5  
St. Louis - San Diego    
Washington - LA Dodgers 4 - 8  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - T. Jenkins 11 - 5  
M. King - B. Dolan 11 - 8  
M. Smith - S. Beaton 7 - 11  
P. Taylor - M. Suljovic 11 - 5  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mollema - R. Porte (17. szakasz) 0 - 1  
C. Froome - N.A. Quintana Rojas (17. szakasz) 1 - 0  
F. Aru - R. Bardet (17. szakasz) 0 - 1  
Tour de France 2016 - 17. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Mahindra Enforcers 98 - 108  
Tropang Texters - RS Elasto Painters 101 - 98  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Grúzia - U20Örményország 62 - 65  
U20Macedónia - U20Portugália 54 - 63  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izland - U20Lengyelország 62 - 60  
U20Észtország - U20Fehéroroszország 70 - 72  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Albánia - U20Hollandia 54 - 65  
U20Koszovó - U20Írország 52 - 67  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Románia - U20Szlovákia 71 - 75  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Szlovénia 66 - 66, h.u. 79 - 77  
U20Finnország - U20Litvánia 62 - 81  
U20Németország - U20Izrael 89 - 73  
U20Spanyolország - U20Magyarország 87 - 66  
U20Svédország - U20Lettország 53 - 66  
U20Szerbia - U20Olaszország 65 - 70  
U20Törökország - U20Franciaország 82 - 75  
U20Ukrajna - U20Belgium 95 - 73  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Connecticut 78 - 89  
Indiana - Los Angeles 92 - 82  
Minnesota - Atlanta 83 - 65  
Phoenix - Chicago 77 - 79  
Seattle - San Antonio 83 - 69  
Washington - New York 81 - 88  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Hollandia 23 - 25  
Svédország - Montenegró 27 - 29  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Sp. General San Martin 1 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Lincoln FC 3 - 0  
Dinamo Zagreb - Vardar Skopje 3 - 2  
Dudelange - Qarabag Baku 1 - 1  
FC Asztana - VMFD Zalgiris 2 - 1  
FH - Dundalk 2 - 2  
FTC - Partizan Tirana 1 - 1  
Norrköping - Rosenborg 3 - 2  
Trencin - Olimpija Ljubljana 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville - Goiás 2 - 1  
Oeste - Brasil de Pelotas 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Jeonbuk 2 - 3  
Gwangju - Jeonnam 0 - 0  
Sangju Sangmu - Suwon Bluewings 0 - 1  
Seongnam - Jeju 0 - 0  
Suwon City - Pohang 1 - 0  
Ulsan - Incheon 1 - 3  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Admira Wacker 0 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Manchester City 1 - 0  
Huddersfield - Liverpool 0 - 2  
Independiente SF - Sevilla 1 - 2  
Marseille - Ajax 2 - 2  
Mönchengladbach - 1860 München 3 - 1  
Salt Lake - Internazionale 1 - 2  
Sheffield Wed. - Benfica 1 - 0  
Vancouver - Crystal Palace 2 - 2  
West Ham - Rubin Kazany 0 - 3  
Wolfsberg - Chelsea 0 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Machida Zelvia 1 - 3  
Ehime - Yamaguchi 1 - 1  
Gifu - Zweigen Kanazawa 0 - 1  
Kyoto - Kamatamare Sanuki 1 - 0  
Mito - Nagasaki 0 - 2  
Okayama - Yokohama FC 0 - 1  
Roasso Kumamoto - Tokushima 1 - 0  
Sapporo - Matsumoto Yamaga 1 - 0  
Shimizu SP - Tokyo Verdi 0 - 1  
Thespakusatsu Gunma - Kitakyushu 2 - 2  
Yamagata - JEF United Chiba 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Guangzhou Evergrande 2 - 1  
Henan Jianye - Liaoning Hongyun 2 - 1  
Jiangsu - Hebei 4 - 0  
Shandong Luneng - Hangzhou Greentown 4 - 1  
Shanghai SIPG - Chongqing Lifan 5 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Trakai 1 - 0  
Zalgiris Kaunas - Stumbras Kaunas 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - River Plate Asuncion 2 - 0  
Libertad Asuncion - Cerro Porteno 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - Livingston 0 - 3  
Sakk (Bilbao)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - S. Karjakin    
H. Nakamura - W. So    
M. Carlsen - Y. Wei    
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - K. Siniakova 1 - 2  
A. Kerber - C. Lister 2 - 1  
K. Knapp - M. Barthel 2 - 0  
L. Hradecka - L. Siegemund 0 - 2  
V. Golubic - S. Errani 0 - 2  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Minella - Schuurs D / Voracova R 1 - 2  
Celik S / Peterson R - Knoll X / Krunic A 2 - 1  
Moore J / Wongteanchai V - Kerkhove L / Marozava L 1 - 2  
Olaru R / Siniakova K - Burger C / Pigossi L 2 - 0  
Rae J / Smith A - Bertens K / Larsson J 1 - 2  
Tenisz (Binghamton, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. King - T-S. Kwiatkowski 2 - 0  
D. Nguyen - S. Kozlov 0 - 2  
E. Gomez - A. Vukic 0 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T-H. Yang - D. Yoo    
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - K. Kravchuk 2 - 1  
F. Lopez - J. Mertl 2 - 0  
M. Basic - D. Istomin    
P-H. Mathieu - H. Laaksonen 2 - 0  
T. Lamasine - A. Ramos 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Kravchuk K / Molchanov D 2 - 1  
Begemann A / Haase R - Junaid R / Satschko A 2 - 1  
Brown D / Chiudinelli M - Qureshi A / SA A 2 - 0  
Daniell M / Demoliner M - Brunstrom J / Siljestrom A 2 - 0  
Inglot D / Istomin D - Bellier A / Laaksonen H 2 - 0  
Lamasine T / Mathieu P-H - Raja P / Sharan D 0 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - M. Granollers 2 - 0  
D. Lajovic - M. Zverev 2 - 0  
D. Munoz-De La Nava - J-L. Struff 0 - 2  
D. Thiem - J. Melzer 0 - 2  
G. Melzer - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
K. Khachanov - P. Kohlschreiber 2 - 0  
N. Basilashvili - I. Sijsling 2 - 1  
P. Lorenzi - R. Carballes Baena 2 - 0  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carballes Baena R / Molte - Dutra Silva R / Lorenzi P 2 - 1  
Kretschmer G / Struff J-L - Marx P / Reyes-Varela M 2 - 0  
Miedler L / Santillan A - Erlich J / Gonzalez S 0 - 2  
Tenisz (Stanford, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - S. Zheng 0 - 2  
A. Riske - V. Lepchenko 2 - 1  
C.C. Bellis - J. Ostapenko 2 - 0  
J. Boserup - J. Konta 0 - 2  
M. Doi - N. Hibino 2 - 0  
S. Vickery - E. Kostova 2 - 0  
Tenisz (Stanford, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xu Y F / Zheng S - Beygelzimer Y / Pliskova K 2 - 0  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - R. Olivo 2 - 0  
J. Vesely - C. Berlocq    
N. Cacic - J. Chardy 0 - 2  
T. Fabbiano - D. Dzumhur 1 - 2  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dlouhy L / Stakhovsky S - Berlocq C / Cuevas P 0 - 2  
Elias G / Neis F - CarrenoBusta/Garcia-Lopez 2 - 0  
Fleming C / Fyrstenberg M - Klizan M / Marrero D 1 - 2  
Gabashvili T / Paes L - Mektic N / Sancic A 0 - 2  
Martin A / Podlipnik-Cast - Fabbiano T / Skugor F 1 - 2  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - S. Johnson 0 - 2  
A. Zverev - T.H. Fritz 2 - 0  
G. Dimitrov - D. Evans 0 - 2  
G. Müller - Y. Nishioka 2 - 0  
J. Donaldson - B. Paire 0 - 2  
J. Thompson - A. Dolgopolov 1 - 2  
S. Querrey - B. Fratangelo 2 - 1  
V. Troicki - R. Harrison 0 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guccione C / Querrey S - Butorac E / Lipsky S 2 - 0  
Kubot L / Peya A - Baker B / Krajicek A 2 - 1  
Kudla D / Tiafoe F - Mergea F / Tecau H 0 - 2  
Marach O / Martin F - Stepanek R / Zimonjic N 2 - 0  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Pegula - C. McHale 2 - 0  
L. Davis - S. Rogers 2 - 1  
M. Puig - O. Dodin 2 - 1  
R. Ozaki - S. Stephens 2 - 0  
S. Crawford - K. Mladenovic 1 - 2  
Y. Wickmayer - Shu. Zhang 2 - 0  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Yang Z - Brengle M / Crawford S 2 - 1  
Kuwata H / Zhu L - Melichar N / XU S 1 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Joshi - H. Dani 2 - 1  
A. Yelegar - M. Narongrit 0 - 2  
G.C. Goh - Yu Hs. Lin 1 - 2  
H. Shimono - W.K.V. Wong 1 - 2  
K. Watanabe - K.A. Nugraha 2 - 1  
P.A. Maulana - W.Y. Prasetyo 0 - 2  
R. Subagja - K. Vitidsarn 2 - 0  
S. Jaiswal - Si. Verma 0 - 2  
W.F. Chong - Ch.Yi. Lee 2 - 0  
Tollaslabda (Vietnam Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.Y. Cheng - T.T. Vu 1 - 2  
F. Fitriani - H.Z.G. Chua 2 - 1  
J.M. Yeo - N. Perminova 2 - 0  
L.Cheah - M.H. Chiang 0 - 2  
L.L. Yang - A. Mine 0 - 2  
N. Vainio - S. Katethong 0 - 2  
Ng.Y. Cheung - R. Hartawan 2 - 0  
P.C. Thulasi - D.D. Ayustine 1 - 2  
R.A. Riodingin - N. Nidaira 0 - 2  
S. Sarita - S. Rane 2 - 0  
S.F. Fatmawati - R. Das 1 - 2  
S.S.Y. Cheah - F. Angguni 2 - 0  
T.L. Nguyen - Ch.Hui Yu 2 - 0  
Y.C. Hsu - K. Khongdee 2 - 0  
Y.F. Lim - H. Ramadhini 2 - 0  
Y.Y. Susanto - C. Korepap 2 - 1  

 

2016.07.19.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 0 - 4  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 2 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 1 - 6  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 11 - 3  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 8 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - NY Mets 5 - 1  
Cincinnati - Atlanta 8 - 2  
Colorado - Tampa Bay 7 - 4  
Detroit - Minnesota 1 - 0  
Kansas City - Cleveland 7 - 3  
LA Angels - Texas 9 - 5  
NY Yankees - Baltimore 2 - 1  
Oakland - Houston 7 - 4  
Philadelphia - Miami 2 - 3  
Seattle - Chicago WS 4 - 3  
St. Louis - San Diego 10 - 2  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - G. Price 11 - 5  
M. van Gerwen - K. Anderson 11 - 3  
P. Wright - I. White 11 - 6  
R. Thornton - D. Chisnall 2 - 11  
Kosárlabda (U20 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Litvánia 78 - 77  
U20Törökország - U20Magyarország 81 - 64  
Kosárlabda (U20 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Finnország - U20Franciaország 70 - 65  
U20Spanyolország - U20Izrael 90 - 71  
Kosárlabda (U20 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Szerbia - U20Szlovénia 73 - 68  
U20Ukrajna - U20Lettország 65 - 65, h.u. 72 - 70  
Kosárlabda (U20 Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Csehország 85 - 83  
U20Olaszország - U20Svédország 65 - 69  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Portugália - U20Grúzia 55 - 82  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Oroszország 58 - 84  
U20Lengyelország - U20Észtország 60 - 48  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Nagy-Britannia - U20Hollandia 48 - 40  
U20Írország - U20Albánia 67 - 47  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Svédország 25 - 26  
Montenegró - Oroszország 27 - 26  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Estudiantes Buenos Aires 2 - 0  
Huracan - Centr. Cordoba De Rosario 2 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert - Dinamo Tbiliszi 1 - 1  
APOEL Nicosia - TNS 3 - 0  
Crvena zvezda - Valletta 2 - 1  
FC Köbenhavn - Crusaders 6 - 0  
Legia Varsó - Zrinjski Mostar 2 - 0  
Liepajas Metalurgs - Salzburg 0 - 2  
Mladost Podgorica - Ludogorec Razgrad 0 - 3  
Seinäjoen JK - BATE Boriszov 2 - 2  
Sheriff Tiraspol - Hapoel Beer Sheva 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Coritiba 2 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Wolfsburg 3 - 3  
Betis - Middlesbrough 2 - 1  
Monaco - Zenit Szentpétervár 1 - 3  
Oxford Utd. - Leicester 1 - 2  
Sparta Praha - Fenerbahce 0 - 0  
West Ham - Slovacko 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - JJK Jyväskylä 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Jaguares de Cordoba 0 - 1  
Envigado - Boyaca Patriotas 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Atlantas Klaipeda 1 - 2  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Young Boys - Galatasaray 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Dep. Capiata 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - East Fife 0 - 2  
Peterhead - Forfar 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Stirling 2 - 1  
Falkirk - Elgin 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Cowdenbeath 6 - 1  
Dunfermline - Arbroath 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Cove Rangers 4 - 0  
Raith Rovers - Montrose 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queen of South - Airdrieonians 2 - 0  
Stenhousemuir - Queens Park 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Annan 2 - 0  
Stranraer - East Stirling 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Ayr Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Albion Rovers 0 - 0  
Greenock Morton - Clyde 1 - 0  
Sakk (Bilbao)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - M. Carlsen    
W. So - S. Karjakin    
Y. Wei - A. Giri 1 - 0  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - A. Sevastova 0 - 2  
C. Buyukakcay - S. Errani 0 - 2  
E. Kulichkova - V. Golubic 0 - 2  
J. Larsson - R. Peterson 2 - 0  
K. Bertens - B. Mattek-Sands 0 - 2  
K. Siniakova - J. Cepelova 2 - 0  
Ka. Kozlova - L. Siegemund 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - A. Sasnovich 2 - 1  
M. Barthel - Y. Shvedova    
P. Hercog - J. Görges 1 - 2  
S. Cirstea - A. Beck 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - A. Krunic 2 - 1  
T. Pereira - L. Hradecka 0 - 2  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalashnikova O / Shvedova - Arruabarrena L / Minella M    
Schuurs D / Voracova R - Bonaventure Y / Mertens E 2 - 0  
Tenisz (Binghamton, USA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Nevolo - S. Kozlov 1 - 1  
J. Hiltzik - M. Krueger 0 - 2  
N. Rubin - L. Glasspool 0 - 2  
Q. Halys - B. Klein 0 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-M. Seol - Zhe Li 0 - 2  
S.W. Kwon - J. Dubail 1 - 0  
Ze Zhang - Yo. Se. Kim 1 - 1  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Velotti - H. Zeballos 0 - 2  
D. Brown - J. Monaco 2 - 0  
F. Verdasco - H. Zeballos    
J. Kovalik - H. Laaksonen 1 - 2  
K. Kravchuk - G. Pella 2 - 1  
P-H. Mathieu - M. Chiudinelli 2 - 0  
R. Haase - T. De Bakker 2 - 1  
T. Lamasine - R. Albot 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pavic M / Venus M - Elgin M / Youzhny M 2 - 0  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Montanes - G. Melzer 1 - 2  
A. Pavlasek - Max. Gonzalez 2 - 0  
A. Santillan - J-L. Struff 0 - 2  
D. Lajovic - R. Dutra da Silva 2 - 0  
J. Melzer - T. Daniel 2 - 0  
L. Rosol - N. Basilashvili 0 - 2  
R. Carballes Baena - D. Novak 2 - 0  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Fruttero J - Duran G / Gonzalez M 0 - 2  
Bury A / Zelenay I - Bagnis F / Khachanov K 0 - 2  
Cervantes I / Kowalczyk M - Cerretani J / Oswald P 1 - 2  
Knowle J / Rosol L - Novak D / Thiem D 1 - 2  
Koolhof W / Middelkoop M - Melzer G / Melzer J    
Tenisz (Recanati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Veger - Fucsovics M. 1 - 2  
Tenisz (Stanford, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - A. Muhammad 2 - 1  
J. Boserup - N. Osaka 2 - 1  
Kr. Pliskova - M. Linette 1 - 2  
M. Doi - Xin. Han 2 - 1  
N. Gibbs - C. Zhao 2 - 1  
U. Radwanska - K. Bondarenko 2 - 0  
Tenisz (Stanford, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellis C / Brady J - Bondarenko/Savchuk 0 - 2  
Cepede Royg V / Irigoyen - Groenefeld A-L / Peschke 1 - 2  
Doi M / Hibino N - Muhammad A / Townsend T 1 - 2  
HAN X / Liang C - Konta J / Sanchez M 0 - 2  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ghem - R. Olivo 1 - 2  
A. Seppi - P. Carreno-Busta 0 - 2  
An. Martin - S. Stakhovsky 2 - 0  
D. Dzumhur - N. Almagro 2 - 1  
F. Krajinovic - C. Berlocq 0 - 2  
F. Skugor - T. Fabbiano    
G. Elias - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
J. Vesely - M. Linzer 2 - 0  
M. Klizan - E. Lopez-Perez 2 - 0  
N. Serdarusic - T. Gabashvili 0 - 2  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - Y-H. Lu 0 - 2  
A. Mannarino - F. Tiafoe 2 - 0  
D. Kudla - J. Millman 0 - 2  
D. Sela - T.H. Fritz 0 - 2  
D. Young - E. Escobedo 2 - 1  
J. Thompson - V. Estrella Burgos 2 - 0  
L. Lacko - D. Shapovalov 2 - 1  
R. Harrison - S. Robert 2 - 0  
R. Opelka - M. Jaziri 1 - 2  
S. Groth - B. Baker 0 - 2  
V. Millot - J. Donaldson 1 - 2  
Y. Nishioka - I. Dodig    
Y. Sugita - V. Pospisil 2 - 1  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wozniak - J. Pegula 0 - 2  
C. Giorgi - E. Bouchard 2 - 0  
C. McHale - M. Niculescu 2 - 0  
F. Abanda - U.M. Arconada 0 - 2  
H. Kuwata - C. Wozniacki 0 - 2  
K. Kucova - S. Lisicki 0 - 2  
N. Broady - I. Falconi 2 - 0  
T. Paszek - L. Albanese 2 - 0  
Y. Putintseva - V. Flink 2 - 0  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brengle M / Crawford S - Falconi I / Lao D 2 - 1  
Kuwata H / Zhu L - Kucova K / Wolfe J    
Lykina K / Webley-Smith E - Niculescu M / Wickmayer Y 1 - 2  
Menguene M / Surapaneni N - Marand S / Pegula J 1 - 2  
Tollaslabda (Vietnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Joshi - M. Thomi Azizan 2 - 0  
A. Marteen - K. Vitidsarn 1 - 2  
A. Yelegar - Ch.Hs. Lin 2 - 0  
C-H. Kuo - W.K.V. Wong 1 - 2  
Ch.Yi. Lee - Y. XU 2 - 1  
Du.Ph. Le - Ch.Hu. Lu 0 - 2  
E.C. Chang - W.Y. Prasetyo 1 - 2  
F.A. Kholik - Y. Onodera 2 - 0  
F.I. Hadmadi - P. Joshi 1 - 2  
K. Dharmamer - R. Subagja 0 - 2  
K. Imnark - H.N. Nguyen 2 - 0  
K. Laotrakul - H. Dani 1 - 2  
K.C. Shih - T.H. Tran 2 - 0  
K.Y. Loh - P. Nipornraml 2 - 0  
M. Narongrit - J. Maliekal 2 - 0  
N. Singrueang - M.B. Pangisthu 0 - 2  
Nan Wei - K. Watanabe 1 - 2  
S. Dey - G.C. Goh 0 - 2  
T.L. Truong - S.H. Rhustavito 0 - 2  
Tz.W. Wang - Y. Igarashi 2 - 0  
V. Malkov - R. Yadav Chittaboina 2 - 0  
W.F. Chong - Y.J. Chi 2 - 0  

 

2016.07.18.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 3 - 1  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 6 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 1 - 2  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 3 - 2  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 9 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Yankees - Boston 3 - 1  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Klaasen - S. Beaton 6 - 10  
M. Smith - S. Whitlock 10 - 6  
P. Taylor - R. Green 10 - 8  
R. van Barneveld - B. Dolan 7 - 10  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - A. Kristoff (16. szakasz) 0 - 1  
M. Kittel - M. Cavendish (16. szakasz) 0 - 1  
P. Sagan - B. Coquard (16. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Spanyolország 72 - 72, h.u. 87 - 83  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Chicago 88 - 91  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Randers 2 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Sporting CP 5 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Vaasa PS 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Reykjavik - Throttur Reykjavik 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Dep. Pasto 2 - 1  
Junior de Barranquilla - Independiente SF 2 - 1  
Millionarios - Alianza Petrolera 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TBB Nieciecza - Arka Gdynia 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Tigres 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - New York 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Kalmar 4 - 2  
Jönköping Södra - Djurgarden 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Horvátország 2 - 1  
U19Hollandia - U19Franciaország 1 - 5  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - Cronulla Sharks 20 - 32  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - S. Celik 2 - 0  
D. Allertova - K. Knapp 0 - 2  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuncikova L / Stuchla K - Hisami K / Takahata K 2 - 0  
Tenisz (Bastad-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Burger - A. Krunic 0 - 2  
J. Cepelova - M. Erakovic 2 - 0  
K. Siniakova - S. Soler-Espinosa 2 - 1  
Ka. Kozlova - E. Mertens 2 - 0  
M. Sakkari - L. Hradecka 1 - 2  
S. Vögele - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
Tenisz (Binghamton-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. King - C. Norrie 1 - 1  
Tenisz (Gimcheon, South Korea)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Barrientos - T-H. Yang 0 - 1  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - D. Brands 2 - 1  
J. Nikles - M. Youzhny 0 - 2  
T. Monteiro - A. Bellier 2 - 0  
Y. Marti - J. Mertl 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarek T / Betov S - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - I. Cervantes-Huegun 2 - 0  
I. Sijsling - K. De Schepper 2 - 0  
K. Khachanov - F. Volandri 2 - 0  
M. Berrer - D. Munoz-De La Nava 0 - 2  
M. Zverev - F. Bagnis 2 - 0  
Tenisz (Stanford, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - J. Brady 2 - 1  
S. Zheng - M. Mateas 2 - 0  
V. Cepede Royg - N. Hibino 1 - 2  
Tenisz (Stanford, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurak D / Rodionova AN - Boserup J / Kostova E 2 - 0  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - N. Cacic 1 - 2  
N. Mektic - L. Mayer 0 - 2  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marcan D / Pavic A - Monroe N / Sitak A 0 - 2  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Kuznetsov - B. Fratangelo 1 - 2  
D. Evans - B. Becker 2 - 0  
J. Duckworth - T. Smyczek 2 - 0  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Zhu - Shu. Zhang 0 - 2  
S. Stosur - A. Kudryavtseva 2 - 0  
T. Paszek - V. King    
Y. Wickmayer - M. Brengle 2 - 0