Tippmix eredmények - 2016. július 11-17.

2016-07-11
Tippmix eredmények - 2016. július 11-17.
2016.07.17.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Greater Western Sydney 67 - 146  
Carlton - West Coast Eagles 75 - 82  
St. Kilda - Melbourne Demons 110 - 74  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 2 - 1  
Arizona - LA Dodgers (22:10) 6 - 5  
Atlanta - Colorado 3 - 4  
Atlanta - Colorado (19:35) 1 - 0  
Chicago Cubs - Texas 1 - 4  
Cincinnati - Milwaukee 1 - 9  
Cincinnati - Milwaukee (19:10) 1 - 0  
Detroit - Kansas City 4 - 8  
Detroit - Kansas City (19:08) 4 - 2  
LA Angels - Chicago WS 1 - 0  
LA Angels - Chicago WS (21:35) 8 - 1  
Minnesota - Cleveland 5 - 4  
Minnesota - Cleveland (20:10) 1 - 6  
Oakland - Toronto 3 - 5  
Philadelphia - NY Mets 4 - 2  
Philadelphia - NY Mets (19:35) 0 - 5  
San Diego - San Francisco 7 - 6  
San Diego - San Francisco (22:40) 5 - 3  
Seattle - Houston 1 - 8  
St. Louis - Miami 5 - 0  
St. Louis - Miami (20:15) 3 - 6  
Tampa Bay - Baltimore 1 - 2  
Tampa Bay - Baltimore (19:10) 5 - 2  
Washington - Pittsburgh 6 - 0  
Washington - Pittsburgh (19:35) 1 - 2  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - M. Webster 10 - 6  
G. Anderson - A. Norris 10 - 1  
I. White - D. Gurney 10 - 2  
J. Wade - M. King 5 - 10  
K. Huybrechts - G. Price 8 - 10  
P. Wright - J. Cullen 10 - 5  
S. Bunting - M. Suljovic 8 - 10  
T. Jenkins - J. Pipe 10 - 7  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - B. Mollema (15. szakasz) 1 - 0  
F. Aru - A. Yates (15. szakasz) 0 - 1  
R. Majka - V. Nibali (15. szakasz) 1 - 0  
Tour De France 2016 - 15. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Meralco Bolts 96 - 100  
Phoenix Fuelmasters - SM Beermen 113 - 124  
Kosárlabda (U20 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Litvánia - U20Magyarország 128 - 69  
U20Németország - U20Törökország 63 - 67  
Kosárlabda (U20 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Finnország - U20Spanyolország 84 - 84, h.u. 91 - 90  
U20Franciaország - U20Izrael 66 - 86  
Kosárlabda (U20 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lettország - U20Szlovénia 78 - 71  
U20Ukrajna - U20Szerbia 90 - 69  
Kosárlabda (U20 Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Olaszország 64 - 89  
U20Csehország - U20Svédország 67 - 61  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Grúzia - U20Macedónia 85 - 61  
U20Montenegró - U20Portugália 66 - 36  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Lengyelország 60 - 70  
U20Észtország - U20Izland 72 - 75  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Írország 51 - 51, h.u. 58 - 64  
U20Koszovó - U20Nagy-Britannia 58 - 72  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Bosznia-Hercegovina 70 - 66  
U20románia - U20Bulgária 76 - 49  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Csehország 50 - 49  
U20Szlovénia - U20Litvánia 62 - 45  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Nagy-Britannia - U20Montenegró (Helyszín: Montenegró) 63 - 46  
U20Románia - U20Horvátország 62 - 64  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Franciaország 70 - 69  
U20Lengyelország - U20Lettország 62 - 62, h.u. 67 - 72  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Szerbia 78 - 72  
U20Spanyolország - U20Olaszország 71 - 69  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Los Angeles 91 - 74  
Dallas - Minnesota 89 - 89, h.u. 97 - 98  
New York - Connecticut 83 - 76  
Phoenix - San Antonio 83 - 64  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Tunézia 39 - 24  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Mamelodi Sundowns 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Joinville 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Santa Cruz PE 0 - 3  
Atlético PR - Vitória 1 - 1  
Corinthians - Sao Paulo 1 - 1  
Figueirense - Chapecoense 1 - 1  
Fluminense - Cruzeiro 2 - 0  
Internacional - Palmeiras 0 - 1  
Sport Recife - Gremio 4 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Horsens 1 - 1  
Bröndby - Esbjerg 4 - 0  
Sönderjyske - Aarhus 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - FC Szöul 1 - 2  
Pohang - Sangju Sangmu 0 - 2  
Suwon Bluewings - Seongnam 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Nantes 1 - 1  
Osnabrück - Porto 1 - 2  
River Plate - Sevilla 1 - 3  
Roma - Terek Groznij 3 - 2  
Szpartak Moszkva - Young Boys 3 - 1  
Udinese - Union Berlin 2 - 3  
Wigan - Liverpool 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Haka 2 - 1  
Oulu - KPV Kokkola 3 - 0  
Turku PS - GrIFK 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Helsinki JK 1 - 0  
Lahti - Rovaniemi PS 1 - 2  
PK-35 - Mariehamn 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Hajduk Split 0 - 2  
Dinamo Zagreb - Lokomotív Zagreb 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Breidablik 0 - 3  
Fylkir - KR 1 - 4  
Vikingur Olafsvik - Stjarnan 2 - 3  
ÍA Akranes - Valur 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Vegalta Sendai 1 - 2  
FC Tokyo - Kashiwa R. 0 - 1  
Gamba Osaka - Avispa Fukuoka 0 - 0  
Jubilo Iwata - Kawasaki Frontale 1 - 1  
Kofu - Kashima A. 3 - 3  
Sagan Tosu - Nagoya GE 0 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Yokohama FM 2 - 2  
Urawa RD - Omiya Ardija 2 - 2  
Vissel Kobe - Shonan Bellmare 2 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Sahtar Karagandy 2 - 0  
Irtis Pavlodar - Kairat Almaty 2 - 3  
Ordabasy Shymkent - Taraz 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Tolima 2 - 2  
Cortulua - Independiente Medellin 3 - 4  
Dep. La Equidad - Atl. Huila 1 - 0  
Fortaleza - Dep. Cali 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Guangzhou Evergrande 1 - 2  
Hangzhou Greentown - Shijiazhuang 0 - 0  
Shanghai Shenhua - Shanghai SIPG 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Piast Gliwice 5 - 1  
Zaglebie Lubin - Korona Kielce 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Chiapas 2 - 0  
Atlas - Dep. Toluca 1 - 1  
Monterrey - Puebla 1 - 1  
Necaxa - Cruz Azul 0 - 0  
Pachuca - Leon 5 - 1  
Queretaro - Veracruz 2 - 0  
UNAM Pumas - Chivas Guadalajara 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Kansas City 1 - 0  
Columbus - D.C. United 1 - 1  
Dallas - Chicago 3 - 1  
Montreal - New York City FC 1 - 3  
Portland - Seattle 3 - 1  
Salt Lake - New England 0 - 0  
San Jose - Toronto 2 - 1  
Vancouver - Orlando 2 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Paks 1 - 1  
MTK - Vasas 0 - 1  
Videoton - Diósgyőr 1 - 2  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - FC Zürich 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Odd Grenland 2 - 1  
Molde - Start 2 - 2  
Sarpsborg - Lilleström 3 - 0  
Stabaek - Brann Bergen 1 - 1  
Strömsgodset - Tromsö 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Austria Wien 0 - 6  
Dornbirner SV - Admira Wacker 1 - 4  
Mannsdorf - Wacker Innsbruck 2 - 2  
Usvs Rudersdorf - Mattersburg 0 - 7  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero de Zeb.Cue - Guarani Asuncion 0 - 1  
River Plate Asuncion - General Diaz 0 - 0  
Sol de America - Sp. Luqueno 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - FF Malmö 1 - 1  
Elfsborg - Göteborg 1 - 1  
Hammarby - Falkenberg 3 - 3  
Örebro - Häcken 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Trnava 1 - 1  
Senica - Slovan Bratislava 0 - 1  
Zilina - Dunajska Streda 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Kalcer Radomlje 2 - 0  
HIT Gorica - Aluminij Kidricevo 2 - 0  
Maribor - Koper 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Németország (Helyszín: Németo.) 0 - 3  
U19Olaszország - U19Portugália 1 - 1  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pedrosa - M. Vinales (Német Nagydíj) 1 - 0  
J. Lorenzo - A. Dovizioso (Német Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - M. Marquez (Német Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Német Nagydíj    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Warrington 26 - 42  
Huddersfield - St. Helens 18 - 34  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Melbourne Storm 16 - 20  
Penrith Panthers - Parramatta Eels 22 - 18  
Röplabda (Világ Liga, 1.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Franciaország 0 - 3  
Szerbia - Brazília 3 - 0  
Sakk (Bilbao)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - M. Carlsen    
S. Karjakin - H. Nakamura    
W. So - Y. Wei    
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Dominguez Perez - M. Vachier-Lagrave    
R. Buhmann - L-D. Nisipeanu    
R. Ponomariov - F. Caruana    
V. Kramnik - E. Najer 1 - 0  
Strandröplabda (Binz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Holler T / Schroeder J 2 - 0  
Strandröplabda (Binz, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karnbaum S / Niemczyk N - Bieneck V / Grossner J 2 - 1  
Meppelink/Van Iersel - Bieneck V / Grossner J 1 - 2  
Meppelink/Van Iersel - Mersmann T / Schneider I 2 - 0  
Mersmann T / Schneider I - Karnbaum S / Niemczyk N 1 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - F. Verdasco 2 - 0  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Demoliner M - Granollers M / Marrero D 0 - 2  
Tenisz (Bastad-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-A. Mitu - A. Krunic 0 - 2  
F. Ostlund - M. Erakovic 0 - 2  
J. Cepelova - A. Munozova 2 - 0  
J. Rosenqvist - E. Mertens 0 - 2  
K. Siniakova - L. Kerkhove 2 - 0  
Ka. Kozlova - M. Eguchi 2 - 0  
L. Hradecka - Y. Bonaventure 2 - 1  
M. Minella - C. Burger 0 - 2  
M. Sakkari - A. Lim 2 - 0  
O. Jabeur - S. Soler-Espinosa 1 - 2  
R. Hogenkamp - S. Sorribes Tormo 1 - 2  
S. Vögele - K. Rinaldo Persson 2 - 1  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Halep - A. Sevastova 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moore J / Wongteanchai V - Cadantu A / Piter K 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - M. Ilhan 3 - 0  
D. Istomin - Ze Zhang 2 - 3  
D. Lajovic - K. Edmund 0 - 3  
F. Fognini - F. Delbonis 1 - 3  
F. Nielsen - J. Nieminen 1 - 3  
G. Lama - S. Giraldo    
I. Marchenko - G. Melzer    
J. Isner - M. Cilic 0 - 3  
J. Vesely - J-W. Tsonga 1 - 3  
L. Grigelis - L.G.M. Harris 3 - 0  
M. Copil - R. Bautista-Agut    
T. Bellucci - E. Gomez 3 - 1  
T. Gabashvili - R. Haase    
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M / Gödry L - Martin A / Zelenay I 0 - 3  
Jarry N / Podlipnik-Casti - Cabal J S / Farah R 3 - 2  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - V. Golubic 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Knoll X - Beck A / Rodina E 2 - 1  
Tenisz (Gstaad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bossel - J. Mertl 0 - 2  
T. Lamasine - A. Velotti 2 - 0  
T. Monteiro - M. Trevisan 2 - 0  
Y. Marti - T. Lipovsek Puches 2 - 1  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Cuevas - M. Klizan 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nestor D / Qureshi A-U-h - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Tenisz (Kitzbühel-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - M. Donati 2 - 1  
G. Andreozzi - F. Volandri 1 - 2  
K. De Schepper - S. Diez 2 - 1  
Max. Gonzalez - D. Popko 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Müller - I. Karlovic 1 - 2  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marray J / Shamasdin A - Groth S / Guccione C 0 - 2  
Tenisz (Stanford-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - Y. Beygelzimer 2 - 1  
E. Kostova - O. Govortsova 2 - 0  
J. Glushko - A. Muhammad 0 - 2  
T. Townsend - S. Vickery 0 - 2  
Tenisz (Umag-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ghem - K. Mesaros 2 - 1  
A. Michon - M. Linzer 0 - 2  
E. Lopez-Perez - J.P. Paz 2 - 0  
N. Cacic - M. Konecny 2 - 0  
Tenisz (Washington-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novikov - E. Escobedo 0 - 2  
J. Donaldson - M. Matosevic 2 - 0  
J. Duckworth - A. Sarkissian 2 - 1  
M. Barton - Al. Kuznetsov 0 - 2  
R. Harrison - A. Weintraub 2 - 0  
V. Millot - A. Falla    
Tenisz (Washington-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtseva - Shi. Xu 2 - 0  
H. Kuwata - V. Flink 1 - 2  
L. Albanese - S. Aoyama 2 - 0  
L. Zhu - S. Marand 2 - 0  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Soeda - B. Kavcic 1 - 1  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Spanyolország 10 - 9  
Franciaország - Japán 10 - 9  
Magyarország - Ausztrália 16 - 15  
Olaszország - Montenegró 11 - 8  
Szerbia - Görögország 9 - 9  

 

2016.07.16.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Collingwood 97 - 69  
North Melbourne Kangaroos - Port Adelaide 77 - 105  
Richmond - Essendon 102 - 83  
Western Bulldogs - Gold Coast Suns 107 - 59  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 7 - 13  
Atlanta - Colorado 2 - 11  
Chicago Cubs - Texas 3 - 1  
Cincinnati - Milwaukee 5 - 4  
Detroit - Kansas City 4 - 2  
LA Angels - Chicago WS 7 - 0  
Minnesota - Cleveland 2 - 5  
NY Yankees - Boston 3 - 5  
Oakland - Toronto 8 - 7  
Oakland - Toronto (22:05) 5 - 4  
Philadelphia - NY Mets 3 - 5  
San Diego - San Francisco 4 - 1  
Seattle - Houston 3 - 7  
St. Louis - Miami 6 - 7  
Tampa Bay - Baltimore 3 - 4  
Washington - Pittsburgh 5 - 1  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - B. van de Pas 10 - 7  
M. van Gerwen - J. Caven 10 - 0  
R. Thornton - J. Payne 10 - 7  
V. van der Voort - K. Anderson 4 - 10  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - A. Kristoff (14. szakasz) 0 - 1  
M. Kittel - M. Cavendish (14. szakasz) 0 - 1  
P. Sagan - B. Coquard (14. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - NLEX Road Warriors 90 - 96  
Ginebra SM - Globalport Batang Pier 93 - 81  
Kosárlabda (U20 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Németország 44 - 92  
U20Törökország - U20Litvánia 90 - 68  
Kosárlabda (U20 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izrael - U20Finnország (Helyszín: Finno.) 81 - 72  
U20Spanyolország - U20Franciaország 60 - 59  
Kosárlabda (U20 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Szerbia - U20Lettország 70 - 68  
U20Szlovénia - U20Ukrajna 70 - 68  
Kosárlabda (U20 Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Csehország 71 - 82  
U20Svédország - U20Belgium 60 - 53  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Macedónia - U20Montenegró 44 - 67  
U20Portugália - U20Örményország 70 - 54  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izland - U20Oroszország 71 - 65  
U20Lengyelország - U20Fehéroroszország 80 - 51  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Koszovó - U20Albánia 62 - 55  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bosznia-Hercegovina - U20Szlovákia 97 - 51  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Montenegró - U20Horvátország 71 - 61  
U20Románia - U20Nagy-Britannia 42 - 62  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Litvánia - U20Csehország 72 - 51  
U20Magyarország - U20Szlovénia 56 - 66  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Spanyolország - U20Oroszország 77 - 61  
U20Szerbia - U20Olaszország 53 - 53, h.u. 60 - 63  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Lengyelország 75 - 40  
U20Franciaország - U20Lettország 67 - 59  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Dallas 84 - 77  
Connecticut - Los Angeles 85 - 85, h.u. 92 - 98  
Indiana - Atlanta 78 - 72  
Minnesota - New York 88 - 70  
Seattle - Washington 80 - 51  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Brazília 26 - 26  
Horvátország - Svédország 25 - 25  
Szlovénia - Tunézia 33 - 25  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Wydad Casablanca 0 - 0  
Zesco Utd. - Mimosas Abidjan 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - CA Atlas 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Oeste 1 - 1  
Brasil de Pelotas - Vila Nova 2 - 2  
Ceara - Criciuma 1 - 0  
Goiás - Nautico 4 - 2  
Luverdense - Vasco da Gama 1 - 1  
Sampaio Correa - Bahia 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Flamengo 3 - 3  
Santos - Ponte Preta 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Lyngby 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Jeonbuk 1 - 2  
Suwon City - Jeonnam 1 - 2  
Ulsan - Gwangju 3 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Dortmund 1 - 0  
Basel - Monaco 0 - 1  
Benfica - Derby County 4 - 0  
Bordeaux - Milan 1 - 2  
Celtic - Wolfsburg 2 - 1  
Feyenoord - Anderlecht 3 - 1  
Luzern - Schalke 4 - 2  
Rapid Wien - Chelsea 2 - 0  
Sporting CP - Zenit Szentpétervár 2 - 4  
Wigan - Manchester Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - Jazz Pori 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PS Kemi - Kuopio PS 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Osijek 0 - 1  
RNK Split - Rijeka 0 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Grindavik 0 - 2  
Haukar - Fjardabyggd 0 - 3  
Huginn - Selfoss 3 - 3  
KA Akureyri - Thor Akureyri 1 - 0  
Keflavík - Leiknir R. 0 - 0  
Leiknir F. - HK Kopavogs 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - FH 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Shimizu SP 2 - 2  
Kamatamare Sanuki - Yamaguchi 0 - 2  
Kitakyushu - Matsumoto Yamaga 1 - 2  
Machida Zelvia - JEF United Chiba 2 - 3  
Mito - Gifu 1 - 0  
Nagasaki - Tokyo Verdi 2 - 1  
Okayama - Sapporo 0 - 0  
Thespakusatsu Gunma - Cerezo Osaka 0 - 2  
Tokushima - Kyoto 2 - 1  
Yokohama FC - Roasso Kumamoto 1 - 1  
Zweigen Kanazawa - Yamagata 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Atyrau 2 - 1  
Tobol Kostanay - Okzhetpes Kokshetau 0 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - Akzhaiyk Ural 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Once Caldas - Rionegro Aguilas 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Tianjin Teda 3 - 2  
Hebei - Beijing Guoan 0 - 1  
Henan Jianye - Chongqing Lifan 0 - 3  
Liaoning Hongyun - Shandong Luneng 1 - 1  
Yanbian - Jiangsu 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Jagiellonia Bialystok 1 - 1  
Ruch Chorzow - Gornik Leczna 2 - 1  
Wisla Krakkó - Pogon Szczecin 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - M. Morelia 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Houston 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Haladás 3 - 1  
Mezőkövesd - Gyirmót 2 - 2  
Újpest - Honvéd 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Rosenborg 1 - 1  
Haugesund - Viking Stavanger 4 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Tyumeny 1 - 0  
Fakel Voronyezs - Szpartak Nalcsik 1 - 0  
Himki - Tambov 0 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Moszkva 0 - 0  
Kubany Krasznodar - Lucs Vlagyivosztok 1 - 1  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - SZKA Habarovszk 0 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Toszno 0 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Mordovija Szaranszk 2 - 0  
Volgar Asztrahan - Szokol Szaratov 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atsv Stadl-Paura - BW Linz 0 - 1  
Atus Ferlach - Austria Lustenau 1 - 6  
Kufstein - Ried 1 - 4  
Traiskirchen - Horn 1 - 3  
USK Anif - Altach 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Nacional Asuncion 1 - 1  
Rubio - Olimpia Asuncion 0 - 0  
Labdarúgás (Román Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - CFR Cluj (Helyszín: Kolozsvár) 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Fife - Dundee 1 - 1  
Forfar - Dumbarton 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin - St. Johnstone 1 - 3  
Stirling - Falkirk 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - Inverness CT 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montrose - Ross County 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queens Park - Queen of South 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Stranraer 1 - 2  
Motherwell - Rangers 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Hamilton 2 - 1  
Livingston - St. Mirren 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Greenock Morton 0 - 0  
Clyde - Kilmarnock 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Östersund 3 - 3  
Sundsvall - Helsingborg 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Tatran Presov 1 - 0  
Zemplin Michalovce - Trencin 2 - 1  
Zlate Moravce - Myjava 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Celje 1 - 0  
Rudar Velenje - Krsko Posavlje 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Dinamo Kijev 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Kína 3 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Parnu Linnameeskond 2 - 0  
Trans Narva - Paide Linnameeskond 3 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - Cobh Ramblers 2 - 0  
Shelbourne - Cabinteely 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Finn Harps 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Wakefield 28 - 30  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly Sea Eagles - New Zealand Warriors 14 - 14  
South Sydney Rabbitohs - Brisbane Broncos 10 - 30  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Pretoria Bulls 17 - 43  
Buenos Aires Jaguares - Johannesburg Lions 34 - 22  
Canberra Brumbies - Perth Force 24 - 10  
Canterbury Crusaders - Wellington Hurricanes 10 - 35  
Cape Town Stormers - Port Elizabeth S. Kings 52 - 24  
Dunedin Highlanders - Waikato Chiefs 25 - 15  
Röplabda (Világ Liga, 1.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Brazília 1 - 3  
Szerbia - Olaszország 3 - 2  
Sakk (Bilbao)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - A. Giri    
M. Carlsen - W. So 1 - 0  
Y. Wei - S. Karjakin    
Sakk (Danzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lékó P. - V. Ivanchuk    
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Najer - L. Dominguez Perez    
F. Caruana - R. Buhmann 1 - 0  
L-D. Nisipeanu - V. Kramnik    
M. Vachier-Lagrave - R. Ponomariov 1 - 0  
Strandröplabda (Binz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Beck Y / Doranth B 2 - 0  
Holler T / Schroeder J - Erdmann J / Kaczmarek T 2 - 0  
Nibbrig B / Wernitz D - Fuchs S / Windscheif S 1 - 2  
Strandröplabda (Binz, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck C / Stautz A - Bieneck V / Grossner J 0 - 2  
Buettner F / Fedosova V - Behlen A / Krebs A 0 - 2  
Meppelink/Van Iersel - Huettermann S / Ottens L 2 - 0  
Mersmann T / Schneider I - Eggert C / Matthes A 2 - 0  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - A. Ramos 0 - 2  
F. Verdasco - G. Elias 2 - 0  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown D / Junaid R - Granollers M / Marrero D 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Siegemund - A. Sevastova 0 - 2  
S. Halep - V. King 2 - 1  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadantu A / Piter K - Kania P / Krejcikova B 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - J. Ward 3 - 0  
F. Fognini - J. Monaco 3 - 0  
G. Lama - A. Gonzalez 3 - 0  
J. Isner - B. Coric 3 - 0  
N. Jarry - S. Giraldo 0 - 3  
T. Bellucci - R. Quiroz 3 - 1  
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Dodig I / Draganja M    
Cecchinato M / Lorenzi P - DEL Potro J M / Pella G    
Fognini F / Lorenzi P - DEL Potro J M / Pella G 2 - 3  
Karatsev A / Kravchuk K - Koolhof W / Middelkoop M    
Krajinovic F / Zimonjic N - Inglot D / Murray J 0 - 3  
Mergea F / Tecau H - Carreno Busta P / Lopez-T    
Molchanov D / Smirnov A - Melzer J / Oswald P 0 - 3  
Pavlasek A / Stepanek R - Herbert P-H / Mahut N    
Tipsarevic J / Zimonjic N - Inglot D / Murray J    
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - R. Masarova 0 - 2  
K. Bertens - I. Khromacheva 2 - 0  
T. Bacsinszky - J. Larsson 2 - 0  
T. Bacsinszky - K. Bertens 0 - 2  
V. Golubic - C. Witthöft 2 - 0  
V. Golubic - R. Masarova 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck A / Rodina E - Bertens K / Larsson J    
Rae J / Smith A - Arruabarrena L / Knoll X 1 - 2  
Tenisz (Gstaad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - T. Lipovsek Puches 1 - 2  
L. Margaroli - J. Mertl 0 - 2  
M. Trevisan - M. Jankovic 2 - 0  
M. Trungelliti - Y. Marti 0 - 2  
N. Kicker - A. Bossel 0 - 2  
S. Rossier - A. Velotti 0 - 2  
T. Lamasine - M. Bortolotti 2 - 1  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Olivo - P. Cuevas 0 - 2  
S. Robert - M. Klizan 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duran G / Erlich J - Nestor D / Qureshi A-U-h 0 - 2  
Tenisz (Kitzbühel-selejt., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - L. Miedler 2 - 0  
G. Andreozzi - L. Sonego 2 - 1  
J.I. Galarza - S. Diez 0 - 2  
K. De Schepper - P. Brunner 2 - 0  
L. Hampel - D. Popko 1 - 2  
M. Bachinger - M. Donati 1 - 2  
Max. Gonzalez - M. Teixeira 2 - 0  
N. Langer - F. Volandri 1 - 2  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Young - G. Müller 0 - 2  
M. Baghdatis - I. Karlovic 0 - 2  
Tenisz (Stanford-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - M. Sanchez 2 - 0  
C. Lampl - A. Muhammad 0 - 2  
M. Lord - O. Govortsova 0 - 2  
Y. Beygelzimer - O. Savchuk 2 - 0  
Tenisz (Umag-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Michon - A. Pavic 2 - 1  
A. van der Duim - N. Cacic    
D. Petrovic - J.P. Paz 0 - 2  
K. Mesaros - M. Michalicka 2 - 0  
M. Linzer - O. Roca Batalla 2 - 1  
R. Savin - M. Konecny 0 - 2  
Tenisz (Washington-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Butorac - Al. Kuznetsov 0 - 2  
J. Duckworth - U. Blanch 2 - 0  
L. Vessels - E. Escobedo 0 - 2  
M. Barton - N-G. Demir 2 - 0  
M. McDonald - A. Falla 1 - 2  
N. Pasha - A. Sarkissian 0 - 2  
R. Shane - A. Weintraub 0 - 2  
S. Lipsky - M. Matosevic 0 - 2  
Tenisz (Washington-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtseva - D. Lao 2 - 1  
H. Kuwata - J. Wolfe 2 - 1  
L. Zhu - J. Elie 2 - 1  
Mi. Kato - L. Albanese 0 - 2  
R. Kingsley - S. Aoyama 1 - 2  
S. Marand - K. Lykina 2 - 1  
V. Flink - Zh. Yang 2 - 0  
V. Kan - Shi. Xu    
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Gojowczyk - G. Soeda 1 - 1  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Brazília 9 - 13  
Görögország - Olaszország 5 - 5  
Horvátország - Ausztrália 13 - 8  
Magyarország - Grúzia 18 - 5  
Spanyolország - Japán 19 - 10  
Szerbia - Montenegró 14 - 10  

 

2016.07.15.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Edward - C. Lemaitre (200m, Monaco) 1 - 0  
A. Kszczot - M. Lewandowski (800 m, Monaco) 1 - 0  
B. Spotakova - T. Khaladovich (női gerelyhajítás, Monaco) 0 - 1  
C. Ibarguen - Y. Rojas (női hármasugrás, Monaco) 1 - 0  
C. Schwanitz - V. Adams (női súlylökés, Monaco) 0 - 1  
C. Semenya - F. Niyonsaba (női 800m, Monaco) 1 - 0  
D. Schippers - T. Bartoletta (női 100m síkfutás, Monaco) 1 - 0  
E. Doyle - C. Tate (női 400m gátfutás, Monaco) 1 - 0  
K. Stefanidi - Y. Silva (női rúdugrás, Monaco) 1 - 0  
Kővágó Z. - L.M. Martinez (diszkoszvetés, Monaco) 1 - 0  
M. Hartfield - F. Lapierre (távolugrás, Monaco) 0 - 1  
M.E. Barshim - B. Bondarenko (magasugrás, Monaco) 0 - 1  
Márton A. - C. Borel (női súlylökés, Monaco) 1 - 0  
O. McLeod - O. Ortega (110 m gátfutás, Monaco) 0 - 1  
P. Malachowski - G. Kanter (diszkoszvetés, Monaco) 1 - 0  
T. Makhloufi - M. Farah (1500m, Monaco) 1 - 0  
W. Belocian - Baji B. (110 m gátfutás, Monaco) 1 - 0  
W. van Niekerk - M. Cedenio (400 m síkfutás, Monaco) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Geelong 61 - 78  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Texas 6 - 0  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - R. Porte (13. szakasz) 1 - 0  
R. Dennis - F. Cancellara (13. szakasz) 1 - 0  
T. Dumoulin - T. Martin (13. szakasz) 1 - 0  
Tour de France 2016 - 13. szakasz    
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Örményország - U20Macedónia 56 - 67  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Izland 73 - 70  
U20Oroszország - U20Észtország 61 - 49  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Koszovó 69 - 40  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Szlovákia - U20Bulgária 73 - 83  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Oroszország 55 - 68  
U20Olaszország - U20Lettország 61 - 54  
U20Spanyolország - U20Belgium 58 - 51  
U20Szerbia - U20Franciaország 73 - 66  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Montenegró 65 - 52  
Kézilabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Románia 25 - 26  
U20Oroszország - U20Dánia 28 - 28  
Kézilabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Korea - U20Horvátország 32 - 30  
U20Norvégia - U20Svédország 32 - 22  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - Villa Mitre 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Tupi MG 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Silkeborg 0 - 0  
Viborg - Nordsjaelland 0 - 4  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Olympiakosz 0 - 0  
Verl - Leverkusen 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Inter Zapresic 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Lech Poznan 0 - 0  
Wisla Plock - Lechia Gdansk 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Independiente del Valle 2 - 3  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - FC Zürich 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Sogndal 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arriba Krems - St. Pölten 0 - 2  
ATSV Wolfsberg - FAC Wien 0 - 3  
Ebreichsdorf - Wolfsberg 1 - 0  
Grieskirchen - Wiener Neustadt 0 - 2  
Neusiedl - WSG Wattens 2 - 2  
Parndorf - LASK Linz 2 - 2  
SpVgg Purgstall - Kapfenberg 0 - 6  
Stadlau - Sturm Graz 0 - 2  
Vorwärts Steyr - Salzburg 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Libertad Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Dundee Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cove Rangers - Raith Rovers 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Partick Thistle 0 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Anglia 1 - 2  
U19Horvátország - U19Franciaország 0 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sillamae Kalev - Rakvere Tarvas 4 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Athlone 1 - 0  
UC Dublin - Waterford Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Longford Town 4 - 0  
Shamrock Rovers - Bohemians 3 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Wigan 18 - 16  
Widnes - Salford 24 - 32  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - Gold Coast Titans 12 - 32  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Sydney Waratahs 34 - 28  
Durban Sharks - Tokyo Sunwolves 40 - 29  
Queensland Reds - Melbourne Rebels 28 - 31  
Röplabda (Világ Liga, 1.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - USA 3 - 2  
Röplabda (Világ Liga, 1.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Franciaország 2 - 3  
Sakk (Bilbao)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - W. So    
H. Nakamura - Y. Wei    
M. Carlsen - S. Karjakin 1 - 0  
Sakk (Danzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xiang. Bu - Lékó P.    
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Najer - M. Vachier-Lagrave 0 - 1  
L. Dominguez Perez - L-D. Nisipeanu    
R. Buhmann - R. Ponomariov 0 - 1  
V. Kramnik - F. Caruana    
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - A. Arnaboldi 2 - 1  
D. Ferrer - D. Brown 2 - 1  
F. Verdasco - F. Bagnis 2 - 0  
G. Elias - J. Sousa 2 - 0  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Bedene A - Daniell M / Demoliner M 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - S. Errani 2 - 0  
P. Hercog - L. Siegemund 0 - 2  
P. Parmentier - V. King 0 - 2  
S. Halep - D. Kovinic 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuncikova L / Stuchla K - Moore J / Wongteanchai V 1 - 2  
Shinikova I / Voracova R - Kania P / Krejcikova B 1 - 2  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - R. Haase 3 - 0  
A. Seppi - F. Delbonis 1 - 3  
A. Ungur - R. Bautista-Agut 0 - 3  
D. Dzumhur - C. Ilkel 3 - 1  
D. Istomin - D. Wu 3 - 0  
F. Dustov - Ze Zhang 1 - 3  
F. Nielsen - H. Heliovaara 3 - 0  
Fucsovics M. - J. Kovalik 1 - 3  
I. Marchenko - D. Novak 3 - 1  
J. Sock - M. Cilic 3 - 2  
J. Tipsarevic - K. Edmund 0 - 3  
J. Vesely - L. Pouille 0 - 3  
L. Rosol - J-W. Tsonga 3 - 2  
M. Basic - M. Ilhan 2 - 3  
M. Copil - F. Lopez 2 - 3  
M. Jaziri - A. Lazarov 3 - 0  
M. Torpegaard - J. Nieminen 0 - 3  
Nagy P. - An. Martin 0 - 3  
R. Dutra da Silva - E. Gomez 1 - 3  
R. Ramanathan - S.C. Hong    
S. Myneni - Y-K. Lim    
S. Stakhovsky - G. Melzer 3 - 0  
T. Gabashvili - T. De Bakker 3 - 1  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beck - K. Siniakova 2 - 0  
A. Kontaveit - R. Masarova 1 - 2  
A. Sadikovic - J. Larsson 0 - 2  
C. Witthöft - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
I. Khromacheva - J. Görges 2 - 0  
J. Cepelova - J. Görges 0 - 2  
K. Bertens - C. Feuerstein 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - C. Garcia 2 - 1  
T. Bacsinszky - M. Minella 2 - 0  
V. Golubic - E. Rodina 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Knoll X - Mertens E / Naydenova A 2 - 1  
Foretz S / Hesse A - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - S. Robert 1 - 2  
M. Klizan - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
P. Cuevas - P-H. Mathieu 2 - 0  
P. Kohlschreiber - R. Olivo 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Martin F - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Müller - A. Mannarino 2 - 1  
M. Chiudinelli - I. Karlovic 0 - 2  
S. Johnson - D. Young 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marray J / Shamasdin A - Raja P / Sharan D 2 - 0  
Skupski K / Skupski N - Groth S / Guccione C 0 - 2  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Bester - P. Gojowczyk 0 - 2  
P. Polansky - Y. Nishioka 0 - 2  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Görögország 6 - 14  
Görögország - Spanyolország 9 - 7  
Magyarország - Horvátország 12 - 11  
Montenegró - Brazília 9 - 8  
Olaszország - Brazília 11 - 9  
Szerbia - Spanyolország 12 - 9  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Spanyolország 8 - 8  
Olaszország - Ausztrália 8 - 10  

 

2016.07.14.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Hawthorn 70 - 75  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - N.A. Quintana Rojas (12. szakasz) 0 - 1  
D. Martin - A. Yates (12. szakasz) 0 - 1  
F. Aru - R. Porte (12. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Magyarország 45 - 39  
U20Románia - U20Csehország 52 - 75  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Montenegró - U20Nagy-Britannia 75 - 58  
U20Szlovénia - U20Litvánia 66 - 77  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Venezuela 64 - 59  
Kézilabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Románia 28 - 25  
U20Németország - U20Oroszország (Helyszín: Oroszország) 25 - 32  
Kézilabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Korea - U20Norvégia 24 - 29  
U20Svédország - U20Horvátország 31 - 24  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Ceara 3 - 0  
Bragantino - Botafogo 2 - 2  
Figueirense - Ponte Preta 0 - 0  
Vasco da Gama - Santa Cruz PE 1 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Ventspils 3 - 0  
Admira Wacker - Kapaz 1 - 0  
AIK Stockholm - College Europa 1 - 0  
Austria Wien - Kukesi 1 - 0  
Beitar Jerusalem - Omonia Nicosia 1 - 0  
Beroe Stara Zagora - Helsinki JK 1 - 1  
Birkirkara - Hearts 0 - 0  
Cliftonville - AEK Larnaca 2 - 3  
Debrecen - Torpedo Zogyino 1 - 2  
Dinamo Minszk - St. Patrick's 1 - 1  
Genk - Buducnost 2 - 0  
Giannina - Odd Grenland 3 - 0  
Hibernian - Bröndby 0 - 1  
Häcken - Cork City 1 - 1  
Kairat Almaty - Maccabi TA 1 - 1  
KR - Grasshoppers 3 - 3  
Levadia Tallinn - Slavia Praha 3 - 1  
Maccabi Haifa - Nomme Kalju 1 - 1  
Maribor - Levszki Szófia 0 - 0  
Midtjylland - Vaduz 3 - 0  
MTK - Gabala 1 - 2  
Municipal Studentesc Iasi - Hajduk Split 2 - 2  
Neftcsi Baku - Shkendija Tetovo 0 - 0  
Partizan Belgrád - Zaglebie Lubin 0 - 0  
Piast Gliwice - Göteborg 0 - 3  
Rovaniemi PS - Lokomotív Zagreb 1 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Domzale 1 - 1  
Shirak Gyumri - Trnava 1 - 1  
Slovan Bratislava - Jelgava 0 - 0  
Sönderjyske - Strömsgodset 2 - 1  
Videoton - Cukaricki 2 - 0  
Vojvodina - Connah's Quay 1 - 0  
Zimbru Chisinau - Osmanlispor 2 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Setúbal 0 - 0  
Dortmund - St. Pauli 3 - 2  
Internazionale - CSZKA Szófia 1 - 2  
Philadelphia - Crystal Palace 0 - 0  
Stade Nyonnais - Sporting CP 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Dep. La Equidad 1 - 1  
Dep. Tolima - Fortaleza 0 - 0  
Independiente SF - Atl. Bucaramanga 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Sao Paulo 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Zalgiris Kaunas 3 - 2  
Trakai - Stumbras Kaunas 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Kansas City 1 - 0  
Columbus - Toronto 1 - 1  
New York - Orlando 2 - 0  
Portland - Montreal 1 - 1  
Seattle - Dallas 5 - 0  
Vancouver - Salt Lake 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Portugália 3 - 4  
U19Olaszország - U19Ausztria 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Hull KR 36 - 12  
Röplabda (Világ Liga, 1.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Olaszország 1 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 1.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Szerbia 1 - 3  
Sakk (Bilbao)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Karjakin - A. Giri    
W. So - H. Nakamura    
Y. Wei - M. Carlsen 0 - 1  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Söderlund - J. Sousa 0 - 2  
D. Brown - Al. Bedene 2 - 1  
D. Ferrer - C. Hemery 2 - 1  
T. Daniel - G. Elias 1 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Bedene A - Brunstrom J / Siljestrom A 2 - 1  
Brown D / Junaid R - Monroe N / Sitak A 2 - 0  
Daniell M / Demoliner M - Arvidsson I / Simonsson F 2 - 1  
Peralta J / Zeballos H - Granollers M / Marrero D 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - P.M. Tig 2 - 0  
F. Schiavone - S. Errani    
P. Leykina - D. Kovinic 0 - 2  
S. Halep - I. Shinikova 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalashnikova O / Shvedova - Kuncikova L / Stuchla K 1 - 2  
Mitu A / Rosolska A - Moore J / Wongteanchai V 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Barthel - V. Golubic 1 - 2  
P. Schnyder - K. Siniakova 1 - 2  
R. Masarova - J. Jankovic 2 - 1  
Tenisz (Gstaad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Knoll X - Hisami K / Takahata K 2 - 0  
Beck A / Rodina E - Kichenok / Kichenok 2 - 1  
Goerges J / Mattek-Sands - Rae J / Smith A 0 - 2  
Minella M / Sadikovic A - Bertens K / Larsson J 0 - 2  
Rae J / Smith A - Soler-Espinosa S / Vogt S 2 - 1  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - D. Gimeno-Traver 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - G. Zemlja 2 - 0  
M. Klizan - L. Wessels 2 - 0  
S. Robert - I. Cervantes-Huegun 2 - 1  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cervantes I / Mayer L - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Kubot L / Peya A - Duran G / Erlich J 0 - 2  
Marach O / Martin F - Chardy J / Robert S 2 - 1  
Nestor D / Qureshi A-U-h - Fleming C / Fyrstenberg M 2 - 1  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - M. Baghdatis 0 - 2  
G. Müller - V. Estrella Burgos 2 - 0  
S. Groth - A. Mannarino 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Ram R - Skupski K / Skupski N 1 - 2  
Klein B / Sugita Y - Marray J / Shamasdin A 0 - 2  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubev - P. Polansky 0 - 2  
B. Fratangelo - P. Bester 1 - 1  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Olaszország 7 - 8  
Szerbia - Görögország 9 - 7  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ausztrália 3 - 5  
Spanyolország - Olaszország 13 - 12  

 

2016.07.13.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 0 - 3  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 2 - 3  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 3 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 0 - 6  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 2 - 4  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 7 - 2  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - A. Kristoff (11. szakasz) 0 - 1  
M. Kittel - M. Cavendish (11. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Horvátország 97 - 47  
U20Magyarország - U20Románia 66 - 47  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Litvánia - U20Montenegró (Helyszín: Montenegró) 84 - 60  
U20Nagy-Britannia - U20Szlovénia 50 - 69  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izrael - U20Ukrajna 70 - 75  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Törökország 66 - 61  
U20Görögország - U20Belgium 58 - 62  
U20Németország - U20Lengyelország 47 - 63  
U20Olaszország - U20Bosznia-Hercegovina 76 - 69  
U20Oroszország - U20Hollandia 81 - 70  
U20Portugália - U20Szerbia 52 - 63  
U20Spanyolország - U20Svédország 79 - 53  
U20Szlovákia - U20Lettország 42 - 61  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Fehéroroszország 76 - 63  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Los Angeles 67 - 77  
Indiana - Connecticut 64 - 86  
New York - Atlanta 86 - 62  
Phoenix - Washington 78 - 74  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Tunézia 38 - 32  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - FC Köbenhavn 0 - 3  
Dundalk - FH 1 - 1  
Ludogorec Razgrad - Mladost Podgorica 2 - 0  
Olimpija Ljubljana - Trencin 3 - 4  
Partizan Tirana - FTC 1 - 1  
Rosenborg - Norrköping 3 - 1  
VMFD Zalgiris - FC Asztana 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Londrina 1 - 2  
Parana - Paysandu 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Santos 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-Koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Jeonnam 0 - 0  
Jeonbuk - Bucheon 2 - 3  
Suwon Bluewings - Seongnam 1 - 1  
Ulsan - Incheon 4 - 1  
Ulsan - Incheon 4 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Zenit Szentpétervár 1 - 4  
Fenerbahce - Panathinaikosz 2 - 1  
Fleetwood - Liverpool 0 - 5  
Paris SG - West Bromwich 2 - 1  
PSV - St-Etienne 2 - 1  
Sporting CP - Monaco 1 - 4  
Westerlo - Olympiakosz 2 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasa PS - PK-35 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - FC Tokyo 2 - 1  
Kashima A. - Nagoya GE 3 - 0  
Kashiwa R. - Sanfrecce Hiroshima 3 - 3  
Kawasaki Frontale - Albirex Niigata 3 - 2  
Kofu - Jubilo Iwata 0 - 0  
Omiya Ardija - Gamba Osaka 0 - 0  
Shonan Bellmare - Sagan Tosu 0 - 2  
Vegalta Sendai - Urawa RD 0 - 1  
Yokohama FM - Vissel Kobe 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Envigado 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong Luneng - Shijiazhuang 4 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Beijing Guoan 2 - 1  
Guangzhou R&F - Hebei 3 - 0  
Henan Jianye - Jiangsu 2 - 1  
Shanghai Shenhua - Tianjin Songjiang 4 - 0  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Young Boys - Mönchengladbach 3 - 3  
Röplabda (Világ Liga, 1.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Olaszország 3 - 0  
Röplabda (Világ Liga, 1.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Franciaország 3 - 2  
Sakk (Bilbao)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - Y. Wei    
M. Carlsen - H. Nakamura 0 - 1  
S. Karjakin - W. So    
Sakk (Danzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lékó P. - P. Harikrishna    
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - L. Dominguez Perez    
L-D. Nisipeanu - E. Najer    
M. Vachier-Lagrave - R. Buhmann 1 - 0  
R. Ponomariov - V. Kramnik    
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - E. Donskoy 2 - 0  
A. Ramos - R. Carballes Baena 2 - 0  
F. Bagnis - M. Granollers 2 - 0  
F. Verdasco - A. Montanes 2 - 0  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown D / Junaid R - Mektic N / Sancic A 2 - 1  
Carballes Baena R / Danie - Arvidsson I / Simonsson F 0 - 2  
Daniell M / Demoliner M - Elias G / Sousa J 2 - 0  
Lindstedt R / SA A - Bagnis F / Bedene A    
Molteni / Schwartzman D S - Arvidsson I / Simonsson F    
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - P. Parmentier 0 - 2  
M. Eguchi - L. Siegemund 0 - 2  
M. Niculescu - P. Hercog 0 - 2  
V. King - C. Buyukakcay 2 - 1  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I / Dascalu N - Shinikova I / Voracova R 0 - 2  
Dinu C / Ruse E - Cadantu A / Piter K 1 - 2  
Jegiolka J / XU S - Kania P / Krejcikova B 0 - 2  
Kalashnikova O / Shvedova - Perrin C / Pigossi L 2 - 0  
Mitu A / Rosolska A - Ivakhnenko V / Melnikova 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Witthöft - S. Vögele (Esőszünet)    
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P-H. Mathieu - N. Almagro 2 - 1  
P. Cuevas - T. Monteiro 2 - 0  
P. Kohlschreiber - N. Kicker 2 - 1  
R. Olivo - Max. Gonzalez 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Struff J-L - Marach O / Martin F 1 - 2  
Berlocq C / Cuevas P - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Kubot L / Peya A - Zverev A / Zverev M 2 - 0  
Nestor D / Qureshi A-U-h - Masur D / Stebe C-M 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Baker - M. Baghdatis 0 - 2  
D. Novikov - V. Estrella Burgos 0 - 2  
D. Sela - R. Ram 2 - 0  
F. Dancevic - I. Karlovic 1 - 2  
M. Chiudinelli - J-P. Smith 2 - 1  
S. Johnson - Y. Sugita 2 - 0  
S. Kozlov - D. Young 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja P / Sharan D - Baghdatis M / Muller G 2 - 0  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Olaszország 7 - 10  
Spanyolország - Ausztrália 9 - 8  

 

2016.07.12.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 0 - 4  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 4 - 3  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 1 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 13 - 3  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 1 - 3  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 6 - 5  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kittel - M. Cavendish (10. szakasz) 0 - 1  
P. Sagan - B. Coquard (10. szakasz) 1 - 0  
Tour de France 2016 - 10. szakasz    
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Portugália - U20Lengyelország 74 - 77  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Svédország 60 - 56  
U20Szerbia - U20Németország 61 - 63  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Lettország 67 - 59  
U20Hollandia - U20Görögország 80 - 100  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Törökország 60 - 46  
U20Oroszország - U20Szlovákia 66 - 50  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Hollandia 84 - 61  
Spanyolország - Angola 85 - 61  
Venezuela - Fehéroroszország 68 - 57  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Minnesota 57 - 81  
Kézilabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Japán 24 - 28  
U20Franciaország - U20Angola 35 - 23  
U20Hollandia - U20Magyarország 30 - 30  
U20Spanyolország - U20Brazília 25 - 33  
Kézilabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Korea - U20Németország 26 - 26  
U20Horvátország - U20Románia 20 - 21  
U20Norvégia - U20Oroszország (Helyszín: Oroszo.) 24 - 35  
U20Svédország - U20Dánia 15 - 22  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Seinäjoen JK 2 - 0  
Dinamo Tbiliszi - Alashkert 2 - 0  
Hapoel Beer Sheva - Sheriff Tiraspol 3 - 2  
Lincoln FC - Celtic 1 - 0  
Qarabag Baku - Dudelange 2 - 0  
Salzburg - Liepajas Metalurgs 1 - 0  
Salzburg - Liepajas Metalurgs 1 - 0  
TNS - APOEL Nicosia 0 - 0  
Valletta - Crvena zvezda 1 - 2  
Vardar Skopje - Dinamo Zagreb 1 - 2  
Zrinjski Mostar - Legia Varsó 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Atlético PR 0 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Fram 2 - 1  
Grindavik - KA Akureyri 2 - 2  
HK Kopavogs - Huginn 1 - 1  
Leiknir R. - Leiknir F. 2 - 1  
Selfoss - Haukar 1 - 0  
Thor Akureyri - Keflavík 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Utenis Utena 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Anglia 1 - 2  
U19Horvátország - U19Hollandia 1 - 3  
Sakk (Danzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
W. Hao - Lékó P.    
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Najer - F. Caruana 0 - 1  
L-D. Nisipeanu - M. Vachier-Lagrave    
L. Dominguez Perez - R. Ponomariov 1 - 0  
V. Kramnik - R. Buhmann    
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Montanes - E. Ymer 2 - 0  
C. Hemery - T. Lamasine 2 - 1  
C. Lindell - G. Elias 0 - 2  
D. Brown - D. Munoz-De La Nava 2 - 0  
F. Simonsson - C. Söderlund 1 - 2  
F. Verdasco - H. Laaksonen 2 - 0  
H. Zeballos - T. Daniel 0 - 2  
M. Berrer - R. Carballes Baena 0 - 2  
M. Trungelliti - A. Arnaboldi 1 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donskoy E / Elgin M - Monroe N / Sitak A 0 - 2  
Khachanov K / Ramos-Vinol - Brunstrom J / Siljestrom A 0 - 2  
Kretschmer G / Marx P - Granollers M / Marrero D 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - S. Errani 0 - 2  
A. Sevastova - E.G. Ruse 2 - 0  
E. Kostova - F. Schiavone 0 - 2  
Ka. Kozlova - I. Shinikova 1 - 2  
M. Eguchi - M-T. Torro-Flor 2 - 0  
M. Niculescu - C-A. Mitu 2 - 0  
N. Podoroska - D. Kovinic 0 - 2  
P. Leykina - Shi. Xu 2 - 1  
P. Leykina - Y. Shvedova    
P.M. Tig - I. Minca 2 - 0  
S. Halep - B. Krejcikova 2 - 1  
S. Karatantcheva - P. Hercog 1 - 2  
T. Pereira - L. Siegemund 0 - 2  
Y. Bonaventure - P. Parmentier 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mattek-Sands - J. Larsson 0 - 2  
T. Bacsinszky - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - B. Paire 2 - 1  
G. Garcia-Lopez - K. De Schepper 2 - 1  
I. Cervantes-Huegun - A. Zverev 2 - 0  
J-L. Struff - D. Medvedev 1 - 2  
L. Mayer - S. Robert 0 - 2  
M. Klizan - I. Sijsling 2 - 1  
M. Youzhny - R. Olivo 1 - 2  
P. Kohlschreiber - C. Berlocq 2 - 1  
S. Diez - L. Wessels 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Robert S - Pavic M / Venus M 2 - 0  
Fleming C / Fyrstenberg M - Almagro N / Gonzalez M 2 - 1  
Mathieu P-H / Paire B - Duran G / Erlich J 1 - 2  
Nestor D / Qureshi A-U-h - Knowle J / Mayer F    
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Weintraub - Y. Sugita 1 - 2  
Al. Kuznetsov - M. Chiudinelli 0 - 2  
B. Baker - A. Krajicek 2 - 1  
B. Becker - S. Kozlov 0 - 2  
F. Dancevic - R. Harrison 2 - 0  
J-P. Smith - J. Thompson 2 - 0  
J. Duckworth - A. Mannarino 1 - 2  
M. Przysiezny - S. Groth 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baker B / Ram R - O'Brien D / Young D 2 - 0  
Chiudinelli M / Moser F - Satschko A / Stadler S 2 - 1  
Lawson A / Mcdonald M - Skupski K / Skupski N 0 - 2  
Raja P / Sharan D - Estrella Burgos V / Fruttero J P 2 - 1  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mitchell - V. Millot 1 - 1  

 

 

2016.07.11.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 3 - 13  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 1 - 4  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 3 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - Arizona 4 - 0  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Fehéroroszország 56 - 63  
U20Románia - U20Horvátország 62 - 54  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izrael - U20Nagy-Britannia 50 - 74  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Phoenix 100 - 95  
Los Angeles - Washington 93 - 82  
Seattle - Indiana 82 - 93  
Kézilabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Norvégia 23 - 30  
U20Dánia - U20Franciaország 35 - 18  
U20Dél-Korea - U20Angola 29 - 27  
U20Hollandia - U20Németország 27 - 28  
U20Magyarország - U20Horvátország 25 - 26  
U20Oroszország - U20Argentína 31 - 20  
U20Románia - U20Japán 32 - 31  
U20Spanyolország - U20Svédország 13 - 29  
Labdarúgás (Bajnokok Szuper Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Pachuca 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitória - Fluminense 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - KTP 3 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - ÍA Akranes 0 - 1  
Stjarnan - Fjölnir 2 - 1  
Throttur Reykjavik - Fylkir 1 - 4  
Valur - ÍBV 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Jaguares de Cordoba 2 - 1  
Dep. Tolima - Dep. Cali 1 - 0  
Once Caldas - Alianza Petrolera 1 - 1  
Labdarúgás (Kupagyőztesek Szuper Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Veracruz 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - New York City FC 3 - 1  
New York - Portland 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ranheim - Sandefjord 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 0  
Dinamo Moszkva - Tyumeny 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - NyeftehimikNyizsnyekamszk 0 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Mordovija Szaranszk 1 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Szibir Novoszibirszk 0 - 0  
Szpartak Nalcsik - Kubany Krasznodar 0 - 0  
Tambov - SZKA Habarovszk 3 - 1  
Toszno - Himki 1 - 1  
Volgar Asztrahan - Fakel Voronyezs 1 - 2  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Szokol Szaratov 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Örebro 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Olaszország 0 - 1  
U19Portugália - U19Ausztria 1 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - North Queensland Cowboys 26 - 12  
Sakk (Danzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lékó P. - I. Nepomniachtchi 0 - 1  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - T. Daniel    
I. Arvidsson - Al. Bedene 0 - 2  
J. Zopp - F. Bagnis 1 - 2  
K. Khachanov - E. Donskoy 1 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eriksson M / Sekulic M - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Tenisz (Bastad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ghem - T. Lamasine 0 - 2  
H. Laaksonen - S. Griekspoor 2 - 0  
M. Dubarenco - C. Lindell 0 - 2  
N. Cacic - C. Hemery 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - A. Sasnovich 1 - 2  
K. Kucova - C. Buyukakcay 0 - 2  
P. Kania - V. King 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinu C / Ruse E - Eraydin B / Marozava L 2 - 0  
Garcia Perez G / Martinez - Kuncikova L / Stuchla K 1 - 2  
Moore J / Wongteanchai V - Bogdan E / Jani R-L 2 - 1  
Tenisz (Bukarest-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kostova - K. Piter 2 - 0  
I. Shinikova - S. Xu 2 - 1  
M. Eguchi - Jani R-L. 2 - 0  
V. Tomova - N. Podoroska 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Feuerstein - S. Soler-Espinosa 2 - 1  
E. Rodina - B. Haas 2 - 0  
L. Hradecka - I. Khromacheva 0 - 2  
M. Minella - O. Jabeur 2 - 1  
M. Sakkari - A. Kontaveit 0 - 2  
R. Peterson - A. Sadikovic 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacsinszky T / Golubic V - Kichenok / Kichenok 0 - 2  
Foretz S / Hesse A - Korpatsch T / Yashina E 2 - 0  
Mertens E / Naydenova A - Gamiz A / Teichmann J 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Satral - N. Almagro 1 - 2  
M. Möller - G. Zemlja 0 - 2  
Max. Gonzalez - J. Chardy 2 - 1  
N. Kicker - T. Fabbiano 2 - 1  
P-H. Mathieu - G. Melzer 2 - 0  
P. Cuevas - F. Mayer 2 - 0  
T. Monteiro - M. Zverev 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Schepper K / Michon A - Cervantes I / Mayer L 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - L. Lacko 2 - 0  
J. Donaldson - D. Young 0 - 2  
R. Ram - M. McDonald 2 - 0  
V. Pospisil - M. Chiudinelli    
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baghdatis M / Muller G - Behar A / Nedunchezhiyan J 2 - 0  
Butorac E / Lipsky S - Klein B / Sugita Y 0 - 2  
Marray J / Shamasdin A - Krajicek A / Lopez Villasenor G 2 - 1  
Sela D / Thompson J - Groth S / Guccione C 0 - 2  
Tenisz (Newport-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Weintraub - F. Dancevic 1 - 2  
B. Klein - B. Baker 0 - 2  
D. Cox - Al. Kuznetsov 1 - 2  
M. Barton - M. Przysiezny 0 - 2  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Sandgren - G. Soeda 1 - 1  
T. Smyczek - K. Kylar 2 - 0  
Címkék: tippmix,