Tippmix eredmények - 2016. július 04-10.

2016-07-04
Tippmix eredmények - 2016. július 04-10.

 

2016.07.10.
Atlétika (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kaya - I. Fifa (5000m)    
D. Storl - K. Bukowiecki (súlylökés) 1 - 0  
G-F. Krause - L. Gega (női 3000m akadály) 1 - 0  
G. Tamberi - R. Grabarz (magasugrás) 1 - 0  
H. Minenko - P. Papahristou (női hármasugrás) 1 - 0  
Nagy-Britannia - Franciaország (női 4x400 m váltó) 1 - 0  
Nagy-Britannia - Lengyelország (4x400 m váltó) 0 - 1  
Nagy-Britannia - Németország (4x100 m váltó) 1 - 0  
Nagy-Britannia - Németország (női 4x100 m váltó) 1 - 0  
P-A. Bosse - A. Kszczot (800 m síkfutás) 0 - 1  
P. Fajdek - Más (kalapácsvetés) 1 - 0  
S. Hassan - A. Cichocka (női 1500 m síkfutás) 0 - 1  
S. Petersen - J. Linkiewicz (női 400m gát) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Adelaide Crows 47 - 107  
Essendon - St. Kilda 98 - 109  
West Coast Eagles - North Melbourne Kangaroos 104 - 72  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 6 - 2  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 6 - 5  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 2 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 0 - 9  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 8 - 3  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 10 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - LA Angels 4 - 2  
Boston - Tampa Bay 4 - 0  
Chicago WS - Atlanta 0 - 2  
Cleveland - NY Yankees 7 - 11  
Colorado - Philadelphia 8 - 3  
Colorado - Philadelphia (22:10) 3 - 10  
Houston - Oakland 2 - 1  
Kansas City - Seattle 5 - 8  
LA Dodgers - San Diego 4 - 3  
LA Dodgers - San Diego (22:10) 3 - 1  
Miami - Cincinnati 7 - 3  
Milwaukee - St. Louis 1 - 5  
NY Mets - Washington 1 - 6  
NY Mets - Washington (19:10) 2 - 3  
Pittsburgh - Chicago Cubs 12 - 6  
Pittsburgh - Chicago Cubs (19:35) 5 - 6  
Texas - Minnesota 6 - 8  
Texas - Minnesota (21:05) 5 - 15  
Toronto - Detroit 6 - 1  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - N.A. Quintana Rojas (9. szakasz) 1 - 0  
D. Martin - J. Rodriguez Oliver (9. szakasz) 1 - 0  
Tour de France 2016 - 9. szakasz    
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Franciaország 74 - 83  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Bosznia-Hercegovina 66 - 53  
U20Portugália - U20Spanyolország 64 - 60  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Szerbia 68 - 41  
U20Svédország - U20Németország 60 - 69  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Lettország 67 - 79  
U20Hollandia - U20Franciaország 41 - 65  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Oroszország 59 - 67  
U20Törökország - U20Szlovákia 52 - 60  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Magyarország 57 - 72  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Románia 56 - 61  
U20Fehéroroszország - U20Horvátország 61 - 74  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Litvánia - U20Izrael 63 - 61  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Szlovénia - U20Montenegró (Helyszín: Montenegró) 77 - 72  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Venezuela 84 - 53  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Atlanta 63 - 67  
Minnesota - Dallas 93 - 56  
New York - San Antonio 75 - 65  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Defensores de Belgrano 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paysandu - Londrina 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Atlético MG 2 - 0  
Gremio - Figueirense 2 - 1  
Ponte Preta - Sport Recife 2 - 1  
Santa Cruz PE - Internacional 1 - 0  
Sao Paulo - America MG 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Pohang 3 - 0  
Seongnam - Sangju Sangmu 2 - 3  
Suwon Bluewings - Suwon City 1 - 0  
Labdarúgás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb 2016    
Eb 2016 - Gólkirály    
Eb 2016 - Hogyan szerepel Magyarország az Eb-n?    
Eb 2016 - Legtöbb gólt szerző magyar játékos?    
Eb 2016 - Melyik csapat szerzi a legtöbb gólt?    
Portugália - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Minszk - Slavia Mozír 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - JJK Jyväskylä 0 - 1  
Haka - Jaro 1 - 1  
KPV Kokkola - Turku PS 2 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - PS Kemi 2 - 0  
Kuopio PS - HIFK 1 - 0  
Mariehamn - Ilves 3 - 1  
Rovaniemi PS - Inter Turku 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - Vikingur Olafsvik 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Mito 0 - 1  
Kamatamare Sanuki - Ehime 1 - 1  
Kyoto - Thespakusatsu Gunma 0 - 0  
Machida Zelvia - Yamagata 2 - 1  
Matsumoto Yamaga - Zweigen Kanazawa 4 - 2  
Nagasaki - Gifu 2 - 1  
Shimizu SP - Roasso Kumamoto 4 - 0  
Tokyo Verdi - Okayama 2 - 1  
Yamaguchi - Kitakyushu 5 - 1  
Yokohama FC - Tokushima 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Aktobe 1 - 1  
Kairat Almaty - Tobol Kostanay 3 - 2  
Okzhetpes Kokshetau - Zhetysu Taldykorgan 2 - 0  
Sahtar Karagandy - Ordabasy Shymkent 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Dep. Pasto 0 - 2  
Envigado - Atl. Huila 1 - 0  
Junior de Barranquilla - Independiente Medellin 1 - 1  
Millionarios - Independiente SF 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Hangzhou Greentown 0 - 1  
Guangzhou Evergrande - Chongqing Lifan 4 - 1  
Hebei - Guangzhou R&F 0 - 2  
Shanghai SIPG - Henan Jianye 5 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Metta/Lu 2 - 0  
Spartaks Jurmala - Riga FC 1 - 0  
Ventspils - Rigas FS 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Columbus 3 - 1  
Philadelphia - D.C. United 3 - 0  
Salt Lake - Montreal 1 - 1  
Toronto - Chicago 1 - 0  
Vancouver - Colorado 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KFUM Oslo - Hödd 1 - 1  
Kongsvinger - Asane 2 - 0  
Kristiansund - Bryne 2 - 1  
Levanger - Ullensaker/Kisa 3 - 1  
Mjöndalen - Jerv 1 - 1  
Raufoss - Fredrikstad 2 - 1  
Sandnes Ulf - Strömmen 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Stabaek 1 - 2  
Odd Grenland - Aalesund 4 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Caballero de Zeb.Cue 0 - 0  
Sol de America - Cerro Porteno 3 - 2  
Sp. Luqueno - Olimpia Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Sundsvall 4 - 1  
Helsingborg - Elfsborg 2 - 4  
Kalmar - AIK Stockholm 1 - 1  
Östersund - Jönköping Södra 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Flora Tallinn 4 - 3  
Parnu Linnameeskond - Levadia Tallinn 1 - 0  
Rakvere Tarvas - Nomme Kalju 1 - 6  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wexford Youths - Cork City 0 - 1  
Motorsport (Forma 1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Brit Nagydíj) 0 - 1  
D. Ricciardo - M. Verstappen (Brit Nagydíj) 0 - 1  
F. Alonso - J. Button (Brit Nagydíj) 0 - 1  
F. Nasr - M. Ericsson (Brit Nagydíj) 1 - 0  
J. Palmer - K. Magnussen (Brit Nagydíj) 0 - 1  
L. Hamilton - N. Rosberg (Brit Nagydíj) 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez (Brit Nagydíj) 0 - 1  
P. Wehrlein - R. Haryanto (Brit Nagydíj) 0 - 1  
R. Grosjean - E. Gutierrez (Brit Nagydíj) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Brit Nagydíj) 0 - 1  
V. Bottas - F. Massa (Brit Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Forma 1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Brit Nagydíj    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Catalan Dragons 38 - 24  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penrith Panthers - Cronulla Sharks 10 - 26  
Röplabda (Világ Liga, 2.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Portugália (Helyszín: Portugália) 3 - 0  
Törökország - Hollandia 1 - 3  
Röplabda (World GP,női, Div.1,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thaiföld - Kína 0 - 3  
Röplabda (World GP,női, Div.1,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - USA 3 - 2  
Hollandia - Oroszország 3 - 2  
Sakk (Danzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lékó P. - Y. Hou    
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - L-D. Nisipeanu    
M. Vachier-Lagrave - V. Kramnik    
R. Buhmann - L. Dominguez Perez    
R. Ponomariov - E. Najer 1 - 0  
Strandfoci (Euroliga, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Románia 4 - 3  
Spanyolország - Ukrajna 2 - 1  
Strandfoci (Euroliga, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Görögország 3 - 1  
Portugália - Svájc 1 - 2  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - GoncalvesOliveira/Solberg 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Samoilovs A / Smedins J 2 - 0  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - GoncalvesOliveira/Solberg 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Herre.Alepuz/Gav.Covllado 2 - 0  
Tenisz (ATP - Wimbledon 2016)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Wimbledon 2016    
Tenisz (Bastad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ghem - D. Dima 2 - 0  
C. Hemery - N. Mektic 2 - 0  
D. Appelgren - S. Griekspoor 0 - 2  
H. Laaksonen - Mar.Eriksson 2 - 1  
J.I. Galarza - T. Lamasine 1 - 2  
M. Bortolotti - C. Lindell 0 - 2  
M. Tepavac - M. Dubarenco 1 - 2  
Tenisz (Bukarest-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kostova - G.N. Tatarus 2 - 1  
I. Shinikova - N. Dascalu 2 - 1  
Jani R-L. - C. Dinu 2 - 1  
K. Piter - S. Celik 2 - 1  
M. Caregaro - S. Xu 0 - 2  
M. Eguchi - N. Vikhlyantseva 2 - 1  
N. Podoroska - R. Sramkova 2 - 0  
V. Tomova - B. Eraydin 2 - 0  
Tenisz (Cali, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Estrella Burgos - D. King 1 - 1  
Tenisz (Gstaad-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sadikovic - V. Razzano    
B. Haas - A. Lim 2 - 1  
J.B. Teichmann - A. Hesse 2 - 0  
K. von Deichmann - O. Jabeur 1 - 2  
M. Minella - J.B. Teichmann 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - T. Korpatsch 2 - 0  
X. Knoll - C. Feuerstein 0 - 2  
Tenisz (Hamburg-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - J. Satral 0 - 2  
D. Medvedev - J. Mertl 2 - 0  
S. Diez - M. Viola 2 - 0  
T. Monteiro - D. Masur 2 - 1  
Tenisz (Newport-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Falla - D. Cox 0 - 2  
A. Weintraub - E. King 2 - 0  
Al. Kuznetsov - E. Escobedo 2 - 1  
B. Baker - J. Hernych    
B. Klein - M. Mmoh 2 - 0  
E. Quigley - M. Przysiezny 0 - 2  
M. Barton - A. Bossel 2 - 0  
R. Opelka - F. Dancevic 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Raonic - A. Murray 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Farah R - Watson H / Kontinen H 0 - 2  
Tollaslabda (US Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyu.I. Lee - K. Tsuneyama 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mine - S. Kawakami 2 - 1

 

2016.07.09.
Atlétika (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Spotakova - K. Molitor (női gerelyhajítás) 0 - 1  
Baji B. - 110 m gátfutás    
Baji B. - A. Pozzi (110m gátfutás)    
Baji B. - L. Clarke (110 m gátfutás) 1 - 0  
D. Bascou - A. Pozzi (110 m gátfutás) 1 - 0  
H. Ingebrigtsen - H. Tesfaye (1500 m síkfutás) 1 - 0  
K. Stefanidi - N. Kyriakopoulou (női rúdugrás) 1 - 0  
Kővágó Z. - Diszkoszvetés    
Kővágó Z. - R. Urbanek (diszkoszvetés) 1 - 0  
M. Karailiev - P. Torrijos (hármasugrás) 1 - 0  
P. Malachowski - C. Harting (diszkoszvetés) 1 - 0  
R. Lamote - N. Pryschepa (női 800 m síkfutás) 0 - 1  
Y. Can - M. Bahta (női 5000 m síkfutás) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - Brisbane Lions 139 - 113  
Greater Western Sydney - Collingwood 93 - 125  
Melbourne Demons - Fremantle 87 - 55  
Western Bulldogs - Richmond 85 - 75  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 1 - 7  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 2 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 4 - 0  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 0 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - LA Angels 5 - 9  
Baltimore - LA Angels (22:05) 3 - 2  
Boston - Tampa Bay 6 - 5  
Boston - Tampa Bay (22:05) 4 - 1  
Chicago WS - Atlanta 8 - 11  
Chicago WS - Atlanta (20:10) 5 - 4  
Cleveland - NY Yankees 10 - 2  
Cleveland - NY Yankees (22:10) 6 - 7  
Colorado - Philadelphia 3 - 5  
Houston - Oakland 10 - 9  
Houston - Oakland (22:10) 2 - 3  
Kansas City - Seattle 2 - 3  
Kansas City - Seattle (22:15) 5 - 3  
LA Dodgers - San Diego 10 - 6  
Miami - Cincinnati 3 - 1  
Miami - Cincinnati (22:10) 4 - 2  
Milwaukee - St. Louis 4 - 3  
Milwaukee - St. Louis (20:10) 1 - 8  
NY Mets - Washington 1 - 3  
Pittsburgh - Chicago Cubs 8 - 4  
San Francisco - Arizona 6 - 2  
San Francisco - Arizona (22:05) 4 - 2  
Texas - Minnesota 6 - 5  
Toronto - Detroit 6 - 0  
Toronto - Detroit (19:07) 2 - 3  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - N.A. Quintana Rojas (8.szakasz) 1 - 0  
D. Martin - J. Rodriguez Oliver (8. szakasz) 1 - 0  
J. Alaphilippe - A. Valverde (8. szakasz) 0 - 1  
Tour de France 2016 - 8. szakasz    
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Törökország 75 - 63  
Kanada - Új-Zéland 78 - 72  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Puerto Rico 108 - 77  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Olaszország (Helyszín: Olaszo.) 70 - 70, h.u. 84 - 78  
Olaszország - Horvátország 70 - 70, h.u. 78 - 84  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bosznia-Hercegovina - U20Portugália (Helyszín:Portugália) 67 - 94  
U20Spanyolország - U20Lengyelország 56 - 36  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Olaszország 54 - 61  
U20Szerbia - U20Svédország 73 - 52  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Görögország 55 - 51  
U20Lettország - U20Hollandia 49 - 56  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. A, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Törökország 71 - 56  
U20Szlovákia - U20Belgium 51 - 39  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ukrajna - U20Csehország 34 - 78  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Bulgária 76 - 47  
U20Románia - U20Fehéroroszország 47 - 39  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Nagy-Britannia - U20Litvánia 42 - 61  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Dallas 79 - 79, h.u. 95 - 90  
Chicago - New York 85 - 88  
Phoenix - Indiana 60 - 78  
San Antonio - Seattle 68 - 78  
Kézilabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Magyarország 28 - 17  
U20Montenegró - U20Angola 22 - 22  
Kézilabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Korea - U20Horvátország 26 - 23  
U20Franciaország - U20Brazília 29 - 29  
U20Tunézia - U20Ausztria 18 - 26  
Kézilabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Egyiptom 19 - 13  
U20Románia - U20Németország 29 - 29  
Kézilabda (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Japán - U20Hollandia 25 - 31  
U20Kína - U20Chile 31 - 29  
U20Oroszország - U20Svédország 31 - 21  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Luverdense 2 - 2  
Goiás - Atlético GO 2 - 2  
Joinville - Sampaio Correa 2 - 0  
Nautico - CRB 1 - 3  
Oeste - Bragantino 1 - 3  
Tupi MG - Ceara 2 - 1  
Vasco da Gama - Brasil de Pelotas 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Corinthians 0 - 2  
Coritiba - Botafogo 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Szöul - Ulsan 0 - 0  
Gwangju - Incheon 2 - 2  
Jeonnam - Jeju 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baranovichi - Belsina Bobrujszk 1 - 1  
Gomelzheldortrans - Krumkachi 2 - 1  
Himik Szvetlogorszki - Szluck 0 - 4  
Szmorgon - Granit Mikasevicsi 3 - 0  
Volna Pinsk - Torpedo Zogyino 0 - 4  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jazz Pori - Oulu 2 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Thor Akureyri 5 - 0  
Huginn - Leiknir R. 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Vikingur Reykjavik 2 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Sapporo 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Shonan Bellmare 0 - 1  
FC Tokyo - Kofu 1 - 0  
Gamba Osaka - Vegalta Sendai 3 - 1  
Jubilo Iwata - Omiya Ardija 1 - 1  
Nagoya GE - Kawasaki Frontale 0 - 3  
Sanfrecce Hiroshima - Kashima A. 2 - 4  
Urawa RD - Kashiwa R. 2 - 0  
Vissel Kobe - Sagan Tosu 2 - 2  
Yokohama FM - Avispa Fukuoka 3 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taraz - Irtis Pavlodar 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Boyaca Patriotas 0 - 0  
Cortulua - Dep. La Equidad 2 - 0  
Fortaleza - Rionegro Aguilas 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Tianjin Teda 0 - 0  
Shandong Luneng - Jiangsu 2 - 1  
Yanbian - Shanghai Shenhua 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Houston 0 - 0  
San Jose - Dallas 0 - 1  
Seattle - Los Angeles 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Valerenga 4 - 1  
Rosenborg - Sarpsborg 5 - 2  
Sogndal - Molde 4 - 3  
Tromsö - Haugesund 2 - 2  
Viking Stavanger - Strömsgodset 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - River Plate Asuncion 1 - 1  
Nacional Asuncion - Dep. Capiata 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Norrköping 0 - 1  
Gefle - Falkenberg 1 - 2  
Häcken - Hammarby 4 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Jalgpallikool Tammeka 3 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Drogheda Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - St. Patrick's 1 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Wests Tigers 32 - 22  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Dunedin Highlanders 8 - 34  
Canterbury Crusaders - Melbourne Rebels 85 - 26  
Durban Sharks - Bloemfontein Cheetahs 26 - 10  
Perth Force - Cape Town Stormers 3 - 22  
Pretoria Bulls - Tokyo Sunwolves 50 - 3  
Sydney Waratahs - Wellington Hurricanes 17 - 28  
Röplabda (Világ Liga, 2.csop., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Törökország 3 - 0  
Portugália - Hollandia 3 - 1  
Röplabda (World GP,női, Div.1,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Hollandia 3 - 0  
USA - Oroszország 3 - 0  
Snooker (Indian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Wilson - A. McGill (5 nyert frame-ig)    
K. Wilson - N. Bond (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
S. Murphy - A. McGill (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Strandfoci (Euroliga, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Franciaország 11 - 3  
Ukrajna - Románia 7 - 5  
Strandfoci (Euroliga, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Németország 9 - 1  
Svájc - Görögország 6 - 4  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeckermann / Flueggen - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Bourne T / Hyden J - BarbosaSantos/Carvalhaes 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Cerutti / Oscar Schmidt - Filho A M / Felipe V G 1 - 2  
Crabb TA / Crabb T - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Marco F A / Garcia C 2 - 0  
Fijalek G / Prudel M - Nummerdor R / Varenhorst 0 - 2  
Filho A M / Felipe V G - Dalhausser P / Lucena N 0 - 2  
Gibb J / Patterson C - Crabb TA / Crabb T 2 - 1  
Gibb J / Patterson C - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
GoncalvesOliveira/Solberg - Beeler N / Strasser A 2 - 0  
GoncalvesOliveira/Solberg - Nummerdor R / Varenhorst 2 - 1  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - BarbosaSantos/Carvalhaes 2 - 1  
Kadziola/Szalankiewicz - Filho A M / Felipe V G 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Dalhausser P / Lucena N 0 - 2  
Plavins M / Regza H - Ranghieri A / Carambula R 0 - 2  
Ranghieri A / Carambula R - Herre.Alepuz/Gav.Covllado 0 - 2  
Saxton B / Schalk C - Ranghieri A / Carambula R 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Nummerdor R / Varenhorst 1 - 2  
Windscheif S / Holler T - Beeler N / Strasser A 0 - 2  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwig L / Walkenhorst K - Walsh K / Ross A 1 - 2  
Maestrini / Rocha Antunes - Meppelink/Van Iersel 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Walsh K / Ross A 2 - 0  
Meppelink/Van Iersel - Ludwig L / Walkenhorst K 0 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Bellucci - I. Cervantes-Huegun 2 - 0  
Tenisz (Bukarest-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - S. Xu 0 - 2  
C. Dinu - J. Jaksic 2 - 1  
C. Perrin - R. Sramkova 1 - 2  
G. Garcia Perez - J. Moore 2 - 1  
I. De Vroome - S. Celik    
I. Shinikova - V. Kamenskaya 2 - 1  
K. Piter - M.B. Bulgaru 2 - 0  
Lukács V. - N. Podoroska 1 - 2  
M. Eguchi - V. Grammatikopoulou 2 - 0  
M. Melnikova - Udvardy P. 2 - 1  
N. Burnett - M. Caregaro 0 - 2  
N. Dascalu - V. Ivakhnenko 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - D. Seguel 2 - 0  
Vara. Wongteanchai - Jani R-L. 0 - 2  
Tenisz (Cali, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Hernandez-Fernandez - D. King 0 - 2  
V. Estrella Burgos - F. Coria 2 - 0  
Tenisz (Gstaad-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gamiz - O. Jabeur 0 - 2  
A. Sadikovic - T. Sugnaux 2 - 1  
B. Haas - S. Vogt 2 - 0  
C. Feuerstein - J. Maleckova 2 - 0  
E. Mertens - K. von Deichmann 0 - 2  
L. Kichenok - V. Razzano 0 - 2  
M. Minella - A. Naydenova 2 - 0  
N. Kichenok - A. Lim 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - J. Grabher 2 - 0  
T. Korpatsch - F. Ferro 2 - 0  
Tenisz (Hamburg-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - M. Konecny 2 - 0  
D. Medvedev - N. Matic 2 - 0  
G. Andreozzi - C-M. Stebe 0 - 2  
L. Sonego - J. Satral 1 - 2  
M. Viola - A. Michon 2 - 0  
R. Ortega-Olmedo - J. Mertl 0 - 2  
S. Diez - Y. Marti 2 - 0  
T. Monteiro - D. Raab 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - BenneteauJ/Roger-Vasselin 3 - 0  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Williams - A. Kerber 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Shvedova - Williams S / Williams V 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostapenko J / Marach O - Watson H / Kontinen H 0 - 2  
Tenisz (WTA - Wimbledon 2016)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WTA - Wimbledon 2016    
Tollaslabda (US Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - K. Tsuneyama 0 - 2  
A. Pawar - A. Jayaram 0 - 2  
Hyu.I. Lee - K. Cordon 2 - 0  
K. Cordon - K. Sakai 2 - 0  
M. Zilberman - Hyu.I. Lee 0 - 2  
P. Abian - K. Tsuneyama 1 - 2  
Tollaslabda (US Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bei. Zhang - Mic. Li 0 - 2  
C. Magee - L. Zetchiri 0 - 2  
D. Lansac - S. Kawakami 1 - 2  
L. Zetchiri - A. Mine 0 - 2  
S. Kawakami - Mic. Li 2 - 0  
Y. Hashimoto - A. Mine 0 - 2

 

2016.07.08.
Atlétika (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kaya - P.K. Arikan (10000m) 0 - 1  
A. Wlodarczyk - Más (női kalapácsvetés) 1 - 0  
C. Martina - N. Mitchell-Blake (200 m síkfutás) 0 - 1  
F. Guei - L. Grenot (női 400m sík) 0 - 1  
I. Lalova-Collio - D. Henry (női 100m sík) 1 - 0  
I. Spanovic - Más (női távolugrás) 1 - 0  
K. Borlee - P. Maslak (400m sík) 0 - 1  
M. Mekhissi-Benabbad - Y. Kowal (3000 m akadályfutás) 1 - 0  
R. Lavillenie - Más (rúdugrás) 0 - 1  
S. Perkovic - Más (női diszkoszvetés) 1 - 0  
Y. Copello Escobar - K. Hussein (400m gát) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Sydney Swans 60 - 98  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 2 - 3  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 12 - 3  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 8 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 2 - 8  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 6 - 3  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 3 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Atlanta 3 - 4  
Cleveland - NY Yankees 4 - 5  
Colorado - Philadelphia 11 - 2  
Houston - Oakland 1 - 3  
Kansas City - Seattle 4 - 3  
LA Dodgers - San Diego 0 - 6  
NY Mets - Washington 9 - 7  
Texas - Minnesota 1 - 10  
Toronto - Detroit 5 - 4  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - J. Rodriguez Oliver (7. szakasz) 1 - 0  
J. Alaphilippe - A. Valverde (7. szakasz) 0 - 1  
Tour de France 2016 - 7. szakasz    
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Horvátország 61 - 66  
Olaszország - Mexikó 79 - 54  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Puerto Rico 70 - 77  
Szerbia - Csehország 96 - 72  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Minnesota 79 - 79, h.u. 93 - 89  
Kézilabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Norvégia 24 - 35  
Kézilabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztria - U20Brazília 31 - 36  
U20Franciaország - U20Dél-Korea 25 - 32  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Fortaleza 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigwam Smolevichy - Vityebszk 0 - 1  
Zvezda Minszk - Gorodeya 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - PK-35 3 - 2  
Vaasa PS - Lahti 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Selfoss 1 - 1  
Leiknir F. - Keflavík 2 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhaiyk Ural - FC Asztana 1 - 5  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning Hongyun - Shijiazhuang 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Metalurgs - Daugavpils 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Boca Juniors 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start - Bodö/Glimt 1 - 4  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karabakh Wien - Rapid Wien 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Rubio 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sillamae Kalev - Trans Narva 3 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Shelbourne 1 - 0  
UC Dublin - Cabinteely 4 - 1  
Waterford Utd. - Limerick 1 - 5  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Bray 0 - 0  
Finn Harps - Galway 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Leeds Rhinos 15 - 20  
Hull KR - Huddersfield 20 - 19  
St. Helens - Widnes 12 - 10  
Wigan - Wakefield 22 - 18  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Sydney Roosters 22 - 18  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Canberra Brumbies 40 - 15  
Johannesburg Lions - Port Elizabeth S. Kings 57 - 21  
Queensland Reds - Waikato Chiefs 5 - 50  
Röplabda (World GP, női, Div 1,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thaiföld - Oroszország 0 - 3  
Röplabda (World GP, női, Div 1,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kína 3 - 0  
Snooker (Indian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - S. Bingham 4 - 0  
A. Songsermsawad - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
B. Hawkins - S. Maguire (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
D. Dale - P. Ebdon (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
G. Wilson - A. Songsermsawad 2 - 4  
J. Astley - N. Bond 2 - 4  
K. Wilson - M. Gould 4 - 2  
P. Ebdon - N. Bond (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
R. Milkins - D. Lilley (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
S. Maguire - A. McGill (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
S. Murphy - D. Lilley (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Murphy - O. Lines (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Strandfoci (Euroliga, A Divízió, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 2 - 7  
Ukrajna - Franciaország 5 - 1  
Strandfoci (Euroliga, A Divízió, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Portugália 3 - 6  
Svájc - Németország 10 - 4  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Bergerud D / Solhaug S O 2 - 0  
Beeler N / Strasser A - Lupo D / Nicolai P 0 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Bourne T / Hyden J 2 - 1  
Cerutti / Oscar Schmidt - Ranghieri A / Carambula R 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Virgen J / Ontiveros L 0 - 2  
Fijalek G / Prudel M - Kissling J / Krattiger M 2 - 1  
Filho A M / Felipe V G - Rosenthal S / Casebeer J 2 - 1  
Gibb J / Patterson C - Nummerdor R / Varenhorst 2 - 1  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Doppler C / Horst A 2 - 1  
Hordvik O / Usken B - Crabb TA / Crabb T 0 - 2  
Kadziola/Szalankiewicz - Gabathuler P / Gerson M 2 - 1  
Kosiak M / Rudol M - Windscheif S / Holler T 1 - 2  
Matysik K / Walkenhorst A - Marco F A / Garcia C    
Plavins M / Regza H - Sorum C S / Eithun G 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - GoncalvesOliveira/Solberg 1 - 2  
Saxton B / Schalk C - Boeckermann / Flueggen 2 - 0  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli M / Maestrini L - Van Gestel S / Van Der Vl 2 - 1  
Bawden L / Clancy T - Daalderop N / Stubbe J 2 - 0  
Borger K / Buethe B - Laboureur C / Sude J 1 - 2  
Felisberta da Silva/Lima - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 0  
Forrer I/ Verge-Depre - Ross S / Carico L 1 - 2  
Holtwick K / Semmler I - Mersmann T / Schneider I 2 - 0  
Holtwick K / Semmler I - Walsh K / Ross A 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Pavan S / Bansley H 1 - 2  
Laboureur C / Sude J - Kolosinska K / Brzostek M 2 - 0  
Lehtonen R / Lahti T - Fendrick L / Sweat B 0 - 2  
Ludwig L / Walkenhorst K - Felisberta da Silva/Lima 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Pavan S / Bansley H 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Bawden L / Clancy T 2 - 0  
Meppelink/Van Iersel - Antonelli M / Maestrini L 2 - 1  
Meppelink/Van Iersel - Fendrick L / Sweat B 2 - 1  
Walsh K / Ross A - Ross S / Carico L 2 - 0  
Wang F / Yue Y - Fendrick L / Sweat B 0 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Bellucci - T. Gabashvili 1 - 1  
T. Kamke - I. Cervantes-Huegun 0 - 2  
Tenisz (Cali, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. King - C. Rodriguez 2 - 0  
J. Souza - J. Hernandez-Fernandez 0 - 2  
V. Estrella Burgos - N. Barrientos    
Tenisz (Todi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Napolitano - Fucsovics M. 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Raonic - R. Federer 3 - 2  
T. Berdych - A. Murray 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Shvedova - Atawo R / Spears A 2 - 0  
Williams S / Williams V - Görges J / Pliskova Ka 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudryavtseva A / Lipsky S - Watson H / Kontinen H 0 - 2  
Ostapenko J / Marach O - Duque-Marino M / Cabal J 2 - 1  
Shvedova Y / Qureshi A U - Groenefeld A-L / Farah R 1 - 2  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Nishioka - G. Soeda 2 - 0  
Tollaslabda (US Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - K. Sakai 1 - 2  
C. Lind Thomsen - K. Cordon 0 - 2  
N. Karunaratne - K. Tsuneyama 1 - 2  
P. Martins - A. Jayaram 0 - 2  
Tollaslabda (US Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lansac - A. Ohori 2 - 0  
L. Zetchiri - J. Finne-Ipsen 2 - 0  
R. Honderich - C. Magee 0 - 2  
S. Kawakami - K. Imabeppu 2 - 0  
T. Lad - Bei. Zhang 0 - 2  
T.T. Vu - A. Mine 0 - 2  
Yi Tai - Mic. Li 0 - 2

 

2016.07.07.
Atlétika (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Talay - T. Porter (női 100 m gátfutás) 1 - 0  
C. Schwanitz - Márton A. (női súlylökés) 1 - 0  
D. Asher-Smith - I. Lalova-Collio (női 200 m síkfutás) 1 - 0  
G. Rutherford - M. Torneus (távolugrás) 1 - 0  
J. Vicaut - J.A. Harvey (100 m síkfutás) 0 - 1  
Márton A. - Női súlylökés    
R. Beitia - A. Trost (női magasugrás) 1 - 0  
Szabó B. - Női magasugrás    
Szabó B. - S. Skoog (női magasugrás) 0 - 1  
T. Röhler - A. Ruuskanen (gerelyhajítás) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Adelaide - Hawthorn 79 - 101  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 4 - 3  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 0 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 5 - 3  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 0 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 6 - 13  
Boston - Texas 11 - 6  
Chicago WS - NY Yankees 5 - 0  
Houston - Seattle 9 - 8  
San Francisco - Colorado 5 - 1  
St. Louis - Pittsburgh 5 - 7  
St. Louis - Pittsburgh (19:45) 5 - 1  
Tampa Bay - LA Angels 2 - 7  
Tampa Bay - LA Angels (18:10) 1 - 5  
Toronto - Kansas City 4 - 2  
Darts (Tokyo Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - P. Wright (8 nyert leg-ig) 8 - 6  
G. Anderson - A. Lewis (8 nyert leg-ig) 8 - 5  
G. Anderson - M. van Gerwen (8 nyert leg-ig)    
G. Anderson - R. van Barneveld (8 nyert leg-ig) 8 - 3  
J. Wade - P. Taylor (8 nyert leg-ig) 8 - 7  
M. van Gerwen - D. Chisnall (8 nyert leg-ig) 8 - 6  
M. van Gerwen - J. Wade (8 nyert leg-ig) 8 - 3  
Tokyo Masters 2016    
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cavendish - P. Sagan (6. szakasz) 1 - 0  
M. Kittel - A. Greipel (6. szakasz) 1 - 0  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szenegál - Törökország 62 - 68  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Franciaország 59 - 66  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Indiana 94 - 88  
New York - Seattle 78 - 74  
San Antonio - Washington 77 - 70  
Kézilabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Egyiptom - U20Kazahsztán 35 - 29  
U20Németország - U20Argentína 28 - 17  
U20Spanyolország - U20Románia 12 - 30  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Sampaio Correa 1 - 0  
Fluminense - Ypiranga RS 1 - 1  
Paysandu - Operario PR 2 - 0  
Vitória - Cruzeiro 1 - 2  
Labdarúgás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 0 - 2  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - AIK Stockholm 0 - 2  
Beitar Jerusalem - Sloboda Tuzla 1 - 0  
Bröndby - Valur 6 - 0  
Buducnost - Rabotnicki 1 - 0  
Cliftonville - Differdange 2 - 0  
Cork City - Linfield 1 - 1  
Cracovia Krakkó - Shkendija Tetovo 1 - 2  
Dacia Chisinau - Kapaz 0 - 1  
Debrecen - La Fiorita 2 - 0  
Fola Esch - Aberdeen 1 - 0  
Folgore/Falciano - AEK Larnaca 1 - 3  
Glenavon - KR 0 - 6  
HB Torshavn - Levadia Tallinn 0 - 2  
Helsinki JK - Atlantas Klaipeda 1 - 1  
Hibernians FC - Trnava 0 - 3  
HIT Gorica - Maccabi TA 0 - 1  
Jelgava - Breidablik 2 - 2  
Kairat Almaty - Teuta Durres 5 - 0  
Llandudno FC - Göteborg 1 - 2  
Lokomotív Zagreb - UE Santa Coloma 4 - 1  
Lusitans - Domzale 1 - 2  
Mariehamn - Odd Grenland 1 - 1  
MTK - Aktobe 2 - 0  
Myjava - Admira Wacker 2 - 3  
Neftcsi Baku - Balzan Ta' Qali 1 - 2  
Nomme Kalju - Trakai 4 - 1  
Omonia Nicosia - Banants Jereván 0 - 1  
Ordabasy Shymkent - Cukaricki 3 - 3  
Pjunyik Jereván - College Europa 2 - 1  
Radnik Bijeljina - Beroe Stara Zagora 0 - 2  
Rovaniemi PS - Shamrock Rovers 1 - 1  
Rudar Pljevlja - Kukesi 0 - 1  
Sahtar Szoligorszk - NSI Runavik 5 - 0  
Samtredia - Gabala 2 - 1  
Shirak Gyumri - Dila Gori 1 - 0  
Slovan Bratislava - Partizan Tirana (Felkészülési mérkőzés) 3 - 1  
Spartaks Jurmala - Dinamo Minszk 0 - 2  
Stabaek - Connah's Quay 0 - 1  
Suduva Marijampole - Midtjylland 0 - 1  
Szileksz Kratovo - Vaduz 1 - 2  
Vikingur Gota - Ventspils 0 - 2  
Vojvodina - Bokelj Kotor 5 - 0  
Zaglebie Lubin - Slavia Szófia 3 - 0  
Zaria Balti - Videoton 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch - BATE Boriszov 1 - 3  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - HK Kopavogs 1 - 1  
KA Akureyri - Fjardabyggd 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Lech Poznan 1 - 4  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo - Atl. Nacional Medellin 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - New York City FC 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Salford 40 - 14  
Röplabda (World GP, női, Div 1,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Hollandia 2 - 3  
Röplabda (World GP, női, Div 1,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Brazília 0 - 3  
Snooker (Indian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - G. Wilson (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
A. McGill - M. Selt 4 - 2  
B. Hawkins - R. McLeod (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
D. Jones - P. Ebdon 1 - 4  
D. Lilley - M.J. Williams 4 - 3  
J. Swail - R. Milkins (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Jam. Jones - M. Gould 2 - 4  
M. Davis - A. Songsermsawad 2 - 4  
M. Fu - D. Dale (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
M. Stevens - S. Bingham 3 - 4  
O. Lines - A. Higginson 4 - 2  
R. Williams - J. Astley 2 - 4  
S. Baird - N. Bond 2 - 4  
S. Maguire - P. Advani 4 - 3  
S. Murphy - M. Georgiou (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
X. Guodong - K. Wilson 3 - 4  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Strasser A - Crabb TA / Crabb T 0 - 2  
Beeler N / Strasser A - Hordvik O / Usken B 2 - 0  
Boeckermann / Flueggen - Marco F A / Garcia C 2 - 0  
Boeckermann / Flueggen - Matysik K / Walkenhorst A 1 - 2  
Bourne T / Hyden J - Filho A M / Felipe V G 2 - 0  
Bourne T / Hyden J - Rosenthal S / Casebeer J 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Filho A M / Felipe V G 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Rosenthal S / Casebeer J 2 - 0  
Cerutti / Oscar Schmidt - Fijalek G / Prudel M 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - BarbosaSantos/Carvalhaes 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Kosiak M / Rudol M 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Windscheif S / Holler T 0 - 2  
Gibb J / Patterson C - Plavins M / Regza H 2 - 0  
Gibb J / Patterson C - Sorum C S / Eithun G 2 - 1  
GoncalvesOliveira/Solberg - Gabathuler P / Gerson M 1 - 2  
GoncalvesOliveira/Solberg - Kadziola/Szalankiewicz 2 - 0  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Kosiak M / Rudol M 2 - 0  
Herre.Alepuz/Gav.Covllado - Windscheif S / Holler T 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Crabb TA / Crabb T 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Hordvik O / Usken B 2 - 1  
Nummerdor R / Varenhorst - Plavins M / Regza H 1 - 2  
Nummerdor R / Varenhorst - Sorum C S / Eithun G 2 - 1  
Ranghieri A / Carambula R - Fijalek G / Prudel M 1 - 2  
Ranghieri A / Carambula R - Kissling J / Krattiger M 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Gabathuler P / Gerson M 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Kadziola/Szalankiewicz 1 - 2  
Saxton B / Schalk C - Marco F A / Garcia C 2 - 0  
Saxton B / Schalk C - Matysik K / Walkenhorst A 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - BarbosaSantos/Carvalhaes 2 - 1  
Virgen J / Ontiveros L - Bergerud D / Solhaug S O 2 - 0  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli M / Maestrini L - Dicello K / Vanzwieten K 2 - 0  
Arvaniti V / Karagkouni P - Wang F / Yue Y 2 - 0  
Felisberta da Silva/Lima - Daalderop N / Stubbe J 2 - 0  
Fendrick L / Sweat B - Eiholzer N / Gerson D 2 - 0  
Heidrich J / Zumkehr N - Borger K / Buethe B 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Mersmann T / Schneider I 2 - 1  
Humana-Paredes M / Pischk - Ross S / Carico L 1 - 2  
Kolosinska K / Brzostek M - Baquerizo/Fernandez Ste. 0 - 2  
Laboureur C / Sude J - Dubovcova N / Herelova N 2 - 0  
Lehtonen R / Lahti T - Gordon J / Wilkerson B 2 - 1  
Ludwig L / Walkenhorst K - Van Gestel S / Van Der Vl 2 - 0  
Maestrini / Rocha Antunes - Broder J L / Valjas K 2 - 0  
Meppelink/Van Iersel - Bawden L / Clancy T 0 - 2  
Pavan S / Bansley H - Forrer I/ Verge-Depre 1 - 2  
Santos Lisboa/Secomandi - Menegatti M /Tóth O. 1 - 2  
Walsh K / Ross A - Holtwick K / Semmler I 2 - 0  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Zverev - I. Cervantes-Huegun 0 - 2  
R. Albot - T. Kamke 0 - 2  
T. Bellucci - N. Basilashvili 2 - 0  
Tenisz (Cali, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Rodriguez - A. Santillan 2 - 0  
E. Crepaldi - N. Barrientos 0 - 2  
V. Estrella Burgos - N. Jarry 2 - 0  
Tenisz (Todi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Sonego - Fucsovics M. 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BenneteauJ/Roger-Vasselin - Klaasen R / Ram R 3 - 1  
Herbert P-H / Mahut N - Huey T / Mirnyi M 3 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - V. Williams 2 - 0  
S. Williams - E. Vesnina 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görges J / Pliskova Ka - Garcia C / Mladenovic K 2 - 0  
Hingis M / Mirza S - Babos/Shvedova 0 - 2  
Williams S / Williams V - Makarova E / Vesnina E 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Farah R - Klepac A / Peya A 2 - 1  
Hingis M / Paes L - Watson H / Kontinen H 1 - 2  
Ostapenko J / Marach O - Safarova L / Stepanek R 2 - 0  
Shvedova Y / Qureshi A U - Srebotnik K / Matkowski M 2 - 1  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Dancevic - G. Soeda 0 - 2  
P. Gojowczyk - Al. Kuznetsov 2 - 0  
Y. Nishioka - A. Sarkissian 2 - 0  
Tollaslabda (US Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pawar - D. Obernosterer 2 - 0  
B. Sai Praneeth - B.R. Sankeerth 2 - 0  
H. Shimono - N. Karunaratne 0 - 2  
H.S. Prannoy - Hyu.I. Lee 0 - 2  
How.Shu - P. Abian 0 - 2  
K. Naraoka - P. Martins 0 - 2  
M. Ludik - P. Joshi 0 - 2  
M. Zilberman - R. Tamang 2 - 0  
P. Joshi - A. Pawar 0 - 2  
R. Castellanos - R. Tamang 1 - 2  
R. Must - A. Jayaram 0 - 2  
R.M.V. Gurusaidatt - K. Sakai 0 - 2  
Tollaslabda (US Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Baldauf - Bei. Zhang 0 - 2  
Ir. Wang - T.T. Vu 0 - 2  
L. Zetchiri - C. Pan 2 - 0  
S. Jaquet - A. Ohori 0 - 2  
S. Kawakami - B. Corrales 2 - 0  

 

2016.07.06.
Atlétika (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Can - J. Pavey (női 10000 m) 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 5 - 4  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 2 - 5  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 4 - 1  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 8 - 7  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 3 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 7 - 5  
Boston - Texas 2 - 7  
Chicago Cubs - Cincinnati 3 - 5  
Chicago WS - NY Yankees 0 - 9  
Cleveland - Detroit 12 - 1  
Cleveland - Detroit (18:10) 2 - 12  
Houston - Seattle 5 - 2  
LA Dodgers - Baltimore 1 - 4  
LA Dodgers - Baltimore (21:10) 4 - 6  
Minnesota - Oakland 11 - 4  
Minnesota - Oakland (19:10) 4 - 0  
NY Mets - Miami 2 - 5  
NY Mets - Miami (19:10) 4 - 2  
Philadelphia - Atlanta 5 - 1  
Philadelphia - Atlanta (19:05) 4 - 3  
San Francisco - Colorado 3 - 7  
St. Louis - Pittsburgh 2 - 5  
Tampa Bay - LA Angels 5 - 13  
Toronto - Kansas City 8 - 3  
Washington - Milwaukee 2 - 5  
Washington - Milwaukee (22:05) 7 - 4  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - J. Alaphilippe (5. szakasz) 0 - 1  
C. Froome - B. Mollema (5. szakasz) 1 - 0  
P. Sagan - M. Matthews (5. szakasz) 1 - 0  
Tour De France 2016 - 5. szakasz    
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Görögország 70 - 86  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Szenegál 58 - 55  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Tunézia 72 - 52  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Új-Zéland 80 - 89  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Szerbia (Helyszín: Szerbia) 60 - 83  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Japán 87 - 71  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Seattle 77 - 64  
Dallas - Phoenix 77 - 74  
Minnesota - Chicago 87 - 82  
Kézilabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Montenegró 26 - 21  
Kézilabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Korea - U20Ausztria 31 - 30  
U20Horvátország - U20Franciaország 22 - 17  
Kézilabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Spanyolország 24 - 19  
Kézilabda (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svédország - U20Japán 26 - 18  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln FC - Flora Tallinn 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Vila Nova 0 - 1  
Parana - Avai 0 - 0  
Labdarúgás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Wales 2 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Infonet Tallinn - Hearts 2 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kommunalnik Szlonyim - Dinamo Breszt 0 - 2  
Orsha - FK Minszk 0 - 4  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Standard Liege 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - KPV Kokkola 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yamagata - Roasso Kumamoto 4 - 1  
Röplabda (World GP, női, Div 1,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Hollandia 3 - 0  
Röplabda (World GP, női, Div 1,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thaiföld - Brazília 0 - 3  
Snooker (Indian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - E. Sharav (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
B. Hawkins - A. Hugill (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
D. Dale - I. Chadha 4 - 2  
D. Grace - M. Selt 2 - 4  
D. Lilley - M. Dunn 4 - 2  
E. Slessor - P. Advani 0 - 4  
G. Wilson - Z. Xintong 4 - 1  
J. Astley - R. Day 4 - 3  
M. Davis - R. Hull 4 - 3  
M. Fu - D. Kumar (4 nyert frame-ig)    
M. Mann - A. Higginson 1 - 4  
N. Bond - R. Walden 4 - 1  
O. Brown - A. McGill (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
P. Ebdon - Z. Yuelong 4 - 1  
S. Baird - J. Lisowski 4 - 3  
S. Carrington - R. Milkins (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
S. Maguire - A. Burden (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
S. Murphy - D. Wells (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
X. Guodong - J. Robertson (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Z. Yong - M.J. Williams (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Antonelli M / Maestrini L 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Dicello K / Vanzwieten K 2 - 1  
Bawden L / Clancy T - Humana-Paredes M / Pischk 1 - 2  
Bawden L / Clancy T - Ross S / Carico L 2 - 1  
Borger K / Buethe B - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 0  
Borger K / Buethe B - Wang F / Yue Y 0 - 2  
Broder J L / Valjas K - Daalderop N / Stubbe J 1 - 2  
Felisberta da Silva/Lima - Broder J L / Valjas K 1 - 2  
Fendrick L / Sweat B - Holtwick K / Semmler I 0 - 2  
Forrer I/ Verge-Depre - Gordon J / Wilkerson B 2 - 1  
Forrer I/ Verge-Depre - Lehtonen R / Lahti T 1 - 2  
Heidrich J / Zumkehr N - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 1  
Heidrich J / Zumkehr N - Wang F / Yue Y 1 - 2  
Holtwick K / Semmler I - Eiholzer N / Gerson D 2 - 0  
Kolosinska K / Brzostek M - Antonelli M / Maestrini L 0 - 2  
Kolosinska K / Brzostek M - Dicello K / Vanzwieten K 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Van Gestel S / Van Der Vl 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Dubovcova N / Herelova N 2 - 0  
Ludwig L / Walkenhorst K - Laboureur C / Sude J 2 - 1  
Maestrini / Rocha Antunes - Felisberta da Silva/Lima 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Mersmann T / Schneider I 2 - 0  
Meppelink/Van Iersel - Humana-Paredes M / Pischk 2 - 0  
Meppelink/Van Iersel - Ross S / Carico L 2 - 1  
Pavan S / Bansley H - Gordon J / Wilkerson B 2 - 0  
Pavan S / Bansley H - Lehtonen R / Lahti T 1 - 2  
Santos Lisboa/Secomandi - Huberli T / Betschart N 0 - 2  
Santos Lisboa/Secomandi - Mersmann T / Schneider I 0 - 2  
Van Gestel S / Van Der Vl - Dubovcova N / Herelova N 2 - 1  
Walsh K / Ross A - Fendrick L / Sweat B 1 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - T. Daniel 0 - 2  
T. Bellucci - A. Pavic 2 - 0  
T. Kamke - F. Mayer 1 - 1  
Tenisz (Cali, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - A. Gonzalez 2 - 0  
N. Barrientos - J.I. Londero 1 - 1  
Tenisz (Todi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - Fucsovics M. 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - A. Murray 2 - 3  
R. Federer - M. Cilic 3 - 2  
S. Querrey - M. Raonic 1 - 3  
T. Berdych - L. Pouille 3 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BenneteauJ/Roger-Vasselin - Murray J / Soares B 3 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Kontinen H / Peers J 3 - 1  
Klaasen R / Ram R - Bryan B / Bryan M 3 - 0  
Marray J / Shamasdin A - Huey T / Mirnyi M 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Peschke - Atawo R / Spears A 0 - 2  
Konta J / Sanchez M - Babos/Shvedova 1 - 2  
Krajicek M / Strycova B - Makarova E / Vesnina E 0 - 2  
Medina G./Parra Santonja - Garcia C / Mladenovic K    
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan Y-J / Zimonjic N - Kudryavtseva A / Lipsky S 0 - 2  
Klepac A / Peya A - Hlavackova A / Kubot L 2 - 0  
Siniakova K / Vesely J - Safarova L / Stepanek R 0 - 2  
Smith A / Skupski N - Shvedova Y / Qureshi A U 0 - 2  
Watson H / Kontinen H - Vesnina E / Soares B    
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - B. Mitchell 2 - 0  
P. Gojowczyk - S. Barry 2 - 0  
Y. Nishioka - D. Nguyen 2 - 0  
Tollaslabda (US Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - H. Hurskainen 2 - 0  
C. Lind Thomsen - Ho.L. Lee 2 - 1  
D. Pandu - K. Naraoka 0 - 2  
H. Aguirre Fajardo - A. Viettry 2 - 0  
H. Dani - M. Zilberman 0 - 2  
How.Shu - Y. De Oliveira 2 - 1  
J. Magee - S. Pongnairat 2 - 0  
Joa. Persson - A. Jayaram    
K. Cordon - A. Dziolko 2 - 0  
K. Golding - M. Ludik 0 - 2  
M. Giuffre - P. Abian 1 - 2  
N. Karunaratne - R. Ramirez 2 - 0  
R. Castellanos - N. Bonkowsky 2 - 0  
R. Gnedt - T. Lam 0 - 2  
Tollaslabda (US Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Vicente - J. Cicognini 2 - 1  
S.R. Gadde - A. Mine 1 - 2  

 

2016.07.05.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 2 - 1  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 3 - 0  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 3 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 1 - 4  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 4 - 0  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 4 - 8  
Chicago Cubs - Cincinnati 5 - 9  
Cleveland - Detroit 5 - 3  
LA Dodgers - Baltimore 7 - 5  
Toronto - Kansas City 6 - 2  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - P. Sagan (4. szakasz) 0 - 1  
B. Coquard - A. Kristoff (4. szakasz) 1 - 0  
M. Kittel - M. Cavendish (4. szakasz) 1 - 0  
Tour De France 2016 - 4. szakasz    
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Horvátország 67 - 60  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Fülöp-szigetek (Helyszín: Fülöp-szk.) 93 - 84  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Kanada 69 - 77  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - Angola 91 - 81  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Csehország 71 - 59  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Mexikó 70 - 75  
Kézilabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Angola - U20Magyarország 22 - 33  
U20Norvégia - U20Dánia 28 - 30  
Kézilabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztria - U20Franciaország 18 - 32  
U20Brazília - U20Horvátország 25 - 26  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert - FC Santa Coloma 3 - 0  
B36 Torshavn - Valletta 2 - 1  
Tre Penne - TNS 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Palmeiras 1 - 3  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birkirkara - Siroki Brijeg 2 - 0  
Chikhura Sachkhere - Zimbru Chisinau 2 - 3  
Jeunesse Esch - St. Patrick's 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Selfoss 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Okzhetpes Kokshetau 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Portland 0 - 0  
Dallas - Orlando 4 - 0  
Los Angeles - Vancouver 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Sandnes Ulf 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Longford Town 4 - 3  
Snooker (Indian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - M. Chandra 4 - 1  
A. Songsermsawad - J. Burnett 4 - 1  
A. Taylor - M. Gould (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
D. Grace - L. Vatnani 4 - 1  
F. Xiongman - P. Advani (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
G. Dott - O. Lines (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
J. Robertson - A. Mehta 4 - 0  
J. Swail - J. White (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
J. Wattana - Jam. Jones 3 - 4  
L. Highfield - D. Jones 3 - 4  
M. Georgiou - D. Poomjaeng (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. King - R. McLeod 1 - 4  
M. O'Donnell - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. Stevens - M. Joyce 4 - 2  
M. White - A. Hamilton 1 - 4  
S. Hallworth - S. Bingham (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Z. Xintong - K. Chawla 4 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Zverev - D. Brands 2 - 0  
N. Gombos - I. Cervantes-Huegun 0 - 2  
T. Bellucci - A. Beck 2 - 0  
Tenisz (Cali, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Rodriguez - N. Mejia 2 - 0  
G. Lapentti - C. Diaz-Figueroa 2 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - M. Estevez 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Vesely - T. Berdych 2 - 3  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Groth S / Lindstedt R 3 - 1  
Pavic M / Venus M - Murray J / Soares B 2 - 3  
Pospisil V / Sock J - BenneteauJ/Roger-Vasselin 2 - 3  
Stepanek R / Zimonjic N - Bryan B / Bryan M 2 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cibulkova - E. Vesnina 0 - 2  
S. Halep - A. Kerber 0 - 2  
S. Williams - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
V. Williams - Y. Shvedova 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Spears A - Gavrilova D / Kasatkina D 2 - 0  
Beck A / Wickmayer Y - Makarova E / Vesnina E 1 - 2  
Hlavackova/Hradecka - Williams S / Williams V 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Monroe N - Groenefeld A-L / Farah R 1 - 2  
Mirza S / Dodig I - Smith A / Skupski N 1 - 2  
Petkovic A / Tursnov D - Siniakova K / Vesely J 1 - 2  
Rodionova A / Bopanna R - Duque-Marino M / Cabal J 0 - 2  
Srebotnik K / Matkowski M - Parra Santonja/Gonzalez 2 - 0  
Zhang S / Knowle J - Shvedova Y / Qureshi A U 0 - 2  

 

2016.07.04.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 2 - 5  
Boston - Texas 12 - 5  
Chicago Cubs - Cincinnati 10 - 4  
Chicago WS - NY Yankees 8 - 2  
Houston - Seattle 2 - 1  
Minnesota - Oakland 1 - 3  
Tampa Bay - LA Angels 4 - 2  
Washington - Milwaukee 0 - 1  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - P. Sagan (3. szakasz) 1 - 0  
M. Kittel - M. Cavendish (3. szakasz) 0 - 1  
Tour De France 2016 - 3. szakasz    
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Puerto Rico 87 - 81  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Irán 78 - 53  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Lettország 48 - 88  
Kosárlabda (Olimpiai-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunézia - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 41 - 68  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Phoenix 87 - 95  
Kézilabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Románia 17 - 23  
Kézilabda (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Svédország 28 - 34  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Atlético MG 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Torpedo Zogyino 3 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Vaasa PS 0 - 2  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Throttur Reykjavik - FH 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Once Caldas 1 - 2  
Independiente SF - Boyaca Chico 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Columbus 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Aalesund 4 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly Sea Eagles - St. George Illawarra 36 - 6  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Michon - M. Konecny 2 - 0  
J-L. Struff - J.I. Galarza 2 - 0  
M. Michalicka - F. Mayer 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - L. Pouille 2 - 3  
D. Goffin - M. Raonic 2 - 3  
M. Cilic - K. Nishikori    
N. Kyrgios - A. Murray 0 - 3  
R. Federer - S. Johnson 3 - 0  
R. Gasquet - J-W. Tsonga    
S. Querrey - N. Mahut 3 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BenneteauJ/Roger-Vasselin - Inglot D / Nestor D 2 - 0  
Dodig I / Melo M - Klaasen R / Ram R 0 - 3  
Herbert P-H / Mahut N - Robert S / Sela D 2 - 0  
Huey T / Mirnyi M - Marach O / Martin F 3 - 0  
Kontinen H / Peers J - Bopanna R / Mergea F 3 - 2  
Marray J / Shamasdin A - Cuevas P / Granollers M 3 - 2  
Pospisil V / Sock J - Hewitt L / Thompson J 2 - 0  
Stepanek R / Zimonjic N - Lajovic D / Troicki V 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - C. Vandeweghe 2 - 0  
A. Radwanska - D. Cibulkova 1 - 2  
E. Makarova - E. Vesnina 1 - 2  
M. Doi - A. Kerber 0 - 2  
S. Halep - M. Keys 2 - 1  
S. Williams - S. Kuznetsova 2 - 0  
V. Williams - C. Suarez Navarro 2 - 0  
Y. Shvedova - L. Safarova 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Ninomiya M - Babos/Shvedova 0 - 2  
DOI M / Svitolina E - Gavrilova D / Kasatkina D 1 - 2  
Görges J / Pliskova Ka - Broady N / Watson H 2 - 1  
Hingis M / Mirza S - Mchale C / Ostapenko J 2 - 0  
Jankovic J / Krunic A - Groenefeld A-L / Peschke 0 - 2  
Jurak D / Rodionova AN - Konta J / Sanchez M 0 - 2  
Krajicek M / Strycova B - Duque-Marino M / Puig M 2 - 0  
Medina G./Parra Santonja - Dabrowski/MartinezSanchez 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bertens K / Rojer J-J - Ostapenko J / Marach O 1 - 2  
Chan H-C / Mirnyi M - Dabrowski G / Monroe N 0 - 2  
Chan Y-J / Zimonjic N - Middelkoop/Kalashnikova 2 - 0  
Hingis M / Paes L - Siegemund L / Sitak A 2 - 0  
Rae J / Fleming C - Smith A / Skupski N 1 - 2  
Rodionova A / Bopanna R - Rosolska A / Huey T 2 - 0  
Srebotnik K / Matkowski M - Medina Garrigue/Lindstedt    
Címkék: eredmények, tippmix,